Atsitiktinių skaičių generatorius
  

www.olympis.lt 5 belaidžių ausinių Xiaomi Airdots laimėtojų nustatymas

Pastaba: burtų traukimas įvykdytas automatiniu būdu nepriklausomos burtų traukimo sistemos pagalba, lošimo organizatorius neturėjo jokios įtakos lošimo rezultatams. Sistema neleidžia redaguoti arba pašalinti lošimą. Detaliau.
Lošimo ID35175
Aprašymaswww.olympis.lt 5 belaidžių ausinių Xiaomi Airdots laimėtojų nustatymas
Lošimo organizatoriuswww.olympis.lt
Lošimo tipasLaimėtojų nustatymas burtų keliu
Sukūrimo data2021-12-06 13:10:44
Dalyvių skaičius26742
Laimėtojų skaičius5
Besidubliuojančių dalyvių skaičius0
Panašūs lošimaiPanašių lošimų sistemoje nerasta
Burtų traukimo data2021-12-06 13:11:45

Laimėtojai

#DalyvisPastabos
1.Jorūnė Burbaitė (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
2.Nojus (Kauno Tirkiliškių mokykla-darželis)
3.Kira Gerasimova (Vilniaus darželis - mokykla "Saulutė")
4.Neringa Mažeikytė (Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
5.Elzė Mackevičiūtė (Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)

Nelaimėjusieji

Pastaba: laimėtojų diskvalifikavimo atveju dalyvis šio sąrašo viršuje automatiškai patenka į laimėtojų sąrašą.
#DalyvisPastabos
6.Lukas Bužinskas (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
7.Budrys Jokūbas (Kretingos rajono Jokūbavo Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
8.Ugnius Simonas Augūnas (Eitminiškių gimnazija)
9.Liepa Zareckaitė (Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
10.Augustė Končauskaitė (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
11.Metas Makauskas (Elektrėnų "Versmės" gimnazija)
12.Darius Pocys (Mažeikių politechnikos mokyklos Viekšnių skyrius)
13.Samanta Švabaitė (Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
14.Egidija Vasiliauskaite (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
15.Usevičiūtė Urtė (Šiaulių Gytarių progimnazija)
16.Kotryna Činčiukaitė (Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
17.Mykolas Valaika (Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
18.Miglė Stankūnaitė (Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
19.Benas Gumbrys (Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
20.Vilius (Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija)
21.Polina Novikova (Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
22.Elvita Zevertaitė (Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija)
23.Ignas Navickas (Buivydiškių pagrindinė mokykla)
24.Erikas Vygantas (Raseinių r. Ariogalos gimnazija)
25.Amelija Vyšimirskė (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
26.Vytis Zaboras (Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
27.Ūla Čepkauskaitė (Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
28.Demjan Dorošenko (Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
29.Monika Kumponaitė (Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
30.Uljana Juozaitytė (Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
31.Lukas Rozočkinas (Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
32.Marius Damidavičius (Jurbarko r. Seredžiaus Stasio Šimkaus mokykla-daugiafunkcis centras)
33.Kristupas Pletkus (Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazija)
34.Krutolevič Adrian (Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
35.Urbietis Neilas (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
36.Pijus Želnia (Alytaus Šaltinių progimnazija)
37.Popp Aleksa (Kretingos rajono Jokūbavo Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
38.Rugilė Puidokaitė (Akmenės rajono Ventos gimnazija)
39.Tauras Paltinavičius (Erudito licėjus)
40.Pijus Poškus (Telšių r. Tryškių Lazdynų Pelėdos gimnazija)
41.Motiejus Tubelis (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
42.Vytenė Jokubauskaitė (Kauno r. Vilkijos gimnazija)
43.Elzė Jakovlevaitė (Apvalaus kvadrato mokykla)
44.Daniel Stankevič (Vilniaus Naujininkų progimnazija)
45.Agata Lukjan (Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro gimnazija)
46.Arnas Žilionis (Alytaus r. Pivašiūnų gimnazija)
47.Deima Matukynaitė (Marijampolės marijonų gimnazija)
48.Gabrielė Bučianskaitė (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
49.Gruzdovas Erikas (Šilutės r. Katyčių pagrindinė mokykla)
50.Elisa Kontvainytė (Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
51.Aras Statauskas (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
52.Elzė Ručinskaitė (Vilniaus Baltupių progimnazija)
53.Domas Girdenis (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
54.Kamilė Matušauskaitė (Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
55.Gabija Markovaitė (Šakių "Varpo" mokykla)
56.Mykolas PLėta (Riešės gimnazija)
57.Matas Ragažinskas (Panevėžio r. Naujamiesčio gimnazija)
58.Elzė Jakštytė (Šakių "Varpo" mokykla)
59.Pijus Šantaris (Šiaulių Gegužių progimnazija)
60.Tomas Glatkauskas (Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
61.Elena Stoškutė (Panevėžio r. Paįstrio Juozo Zikaro gimnazija)
62.Vakarė Liutkevičiūtė (Šakių rajono Sintautų pagrindinė mokykla)
63.Juneta Bliujūtė (Elektrėnų pradinė mokykla)
64.Ignas Žadeikis (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
65.Arnas Baranauskas (Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
66.Neda Urbanavičiūtė (Alytaus r. Pivašiūnų gimnazija)
67.Emilija Vaičiulytė (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
68.KORNELIJA ZIBARTAITĖ (Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
69.Arnas Baltrušis (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
70.Kurojedov Kiril (Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
71.Emilija Mackevičiūtė (Šiaulių Ragainės progimnazija)
72.Domantas Stoškus (Kauno Veršvų gimnazija)
73.Karolis Matijošius (Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
74.Tajus Paliokas (Šilutės r. Vilkyčių pagrindinė mokykla)
75.Augustė Žėkaitė (Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija)
76.Paulina Sakovska (Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
77.Gaudvilas Breitmozeras (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
78.Ardanas Jašinauskas (Šilutės Žibų mokykla)
79.Simonas Šeškauskas (Klaipėdos Vydūno gimnazija)
80.Austėja Ambrazevičiūtė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
81.Modestas Paulius (Kretingos r. Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinė mokykla)
82.Martynas Z (Šv. Juozapo mokykla)
83.Emilija Liaudanskytė (Vilkaviškio r. Sūdavos pagrindinė mokykla)
84.Gustas Urbanavičius (Alytaus r. Pivašiūnų gimnazija)
85.Mėja Stanelytė (Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
86.Dominika Petrauskaitė (Šalčininkų r. Eišiškių gimnazija)
87.Augustė Kvietkauskytė (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
88.Povilas Gaudinskas (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
89.Agota Kasikauskaitė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
90.Austėja Pielikytė (Šilutės Pamario progimnazija)
91.Tomas Judeckis (Kėdainių r. Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinė mokykla)
92.Ieva Bareikytė (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
93.Šarūnas Abarius (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
94.Austėja Samoškaitė (Klaipėdos r. Ketvergių pagrindinė mokykla)
95.Šarūnas Marinas (Kauno Petrašiūnų progimnazija)
96.Aira Pranaitytė (Kauno r. Domeikavos gimnazija)
97.Džiugas Palkevičius (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
98.Emilija Kornilovaitė (Vilniaus Balsių progimnazija, 4-8 kl. skyrius)
99.Gerardas Blaževičius (Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
100.Vakarė Mickevičiūtė (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
101.Dorotėja Tulabaitė ("Šaltinėlio" privati mokykla)
102.Katerina Gaidytė (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
103.Dovydas Valatka (Alytaus „Volungės“ progimnazija)
104.Aleksandr Ščetko (Vilniaus Simono Konarskio gimnazija)
105.Majus Džiaugys (Raseinių Viktoro Petkaus progimnazija)
106.Kajus Čikanavičius (Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
107.Ignas Indriliūnas (Biržų technologijų ir verslo mokymo centras)
108.Rusnė Baguskaitė (Kauno r. Babtų gimnazija)
109.Grigutis Augustas (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
110.Goda Uldinskaitė (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
111.Aronas Mušinskis (Šiaulių r. Voveriškių mokykla)
112.Joras Paulauskas (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
113.Adrian Kšivickis (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
114.Joris Puzara (Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
115.Kajus Žika (Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
116.Luknė Baltakytė (Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
117.Ieva Krickaitė (Alytaus Dzūkijos mokykla)
118.Austėja Čepaitytė (Radviliškio r. Alksniupių pagrindinė mokykla)
119.Justinas Budzinskas (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
120.Matas Oželis (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
121.Edvinas Žlibinas (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
122.Beniušytė Atėnė (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
123.Mantas Bauža (Šiaulių Jovaro progimnazija)
124.AKMĖJUS ŽILINSKAS (Kėdainių r. Labūnavos pagrindinė mokykla)
125.Domantas Grenda (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
126.Viltė Visockytė (Raseinių Viktoro Petkaus progimnazija)
127.Tautvydas Jocius (Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
128.Dominykas Kolosovas (Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
129.Karol Kliukovski (Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
130.Ieva Zablackaitė (Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
131.Elita Akelaitytė (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
132.Emilija Matulevičiūtė (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
133.Augustė Misevičiūtė (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
134.Kairytė Aneta (Vilniaus r. Bezdonių Julijaus Slovackio gimnazija)
135.Lukaš Radulevič (Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
136.Ernestas Meilius (Tauragės r. Skaudvilės ugdymo ir vaiko gerovės centras)
137.viktorija simonovič (Juodšilių "Šilo" gimnazija)
138.Gabrielė Reivytė (Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
139.Kamilė Dzindzalietaitė (VGTU inžinerijos licėjus)
140.Titas Agintas (Šilutės Pamario progimnazija)
141.Hubertas Štrimaitis (Kauno Milikonių progimnazija)
142.Akvilė Bliujūtė (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
143.Gabrielė Bukataitė (Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
144.DEIMANTĖ KVALITAITĖ (Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
145.Martynas Kurlianskas (Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
146.Valdonė Šleiniūtė (Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
147.Milda Jablonskytė (Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
148.Nojus Komičius (Ukmergės r. Veprių mokykla-daugiafunkcis centras)
149.Ainis Černiauskas (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
150.Viktorija Ubavičiutė (Plungės Senamiesčio mokykla)
151.Albert Pomaleiko (Vilniaus r. Kalvelių "Aušros" gimnazija)
152.Dominykas Miklyčius (Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
153.Derkintaitė Evelina (Plungės r. Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazija)
154.Gabrielius Bagdonas (Kauno specialioji mokykla)
155.Goda Panavaitė (VšĮ "Ruduo-pavasaris")
156.Urtė Stanytė (Alytaus r. Simno gimnazija)
157.Akvilė Grafke (Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija)
158.Ąžuolas Vaitkevičius (Lazdijų r. Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija)
159.Viltė Žukovskė ("Šaltinėlio" privati mokykla)
160.Augustas Valinskas (Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
161.Benediktas Plieskis (Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
162.Titas Kalvaitis (Vilniaus "Ryto" progimnazija)
163.Domas Atgalinis (Šiaulių Medelyno progimnazija)
164.Jokūbas Atkočiūnas (Jonavos pradinė mokykla)
165.Reda Rudnikaitė (Telšių "Atžalyno" progimnazija)
166.Nojus Stonys (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
167.Sofija Pranulytė (Klaipėdos r. Dovilų pagrindinė mokykla)
168.Majus Panumis (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
169.Eurėja Antanavičiūtė (Šilutės r. Švėkšnos "Saulės" gimnazija)
170.Martynas Jezepčikas (VšĮ Šiaurės licėjus)
171.Viltė Lipnickaitė (Raseinių Viktoro Petkaus progimnazija)
172.Goda Šerpenskaitė (Birštono gimnazija)
173.Karolina Gustaitytė (Panevėžio "Minties" gimnazija)
174.Eva Pempytė (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
175.Jonas Janušaitis (Vitlio licėjus)
176.Goda Dambrauskaitė (Elektrėnų pradinė mokykla)
177.Urtė Čekavičiūtė (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
178.Rugilė Burbaitė (Marijampolės marijonų gimnazija)
179.Benas Saikevičius (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
180.Darija Stankevičiūtė (Šalčininkų r. Baltosios Vokės "Šilo" gimnazija)
181.Anastasija Larionova (Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
182.Vytė Bandzevičiūtė (Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
183.Dominykas Balčytis (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
184.Agneška Ravdo (Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
185.Rusnė Rutkauskaitė (Gedimino miesto mokykla)
186.Tadas Lukoševičius (Kauno Pilėnų progimnazija)
187.Aronas Bužas (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
188.Dominyka Vyšniauskaitė (Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
189.Aušrinė Mackevičiūtė (Alytaus Panemunės progimnazija)
190.Mantas Lukauskas (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
191.Dominykas Kiecorius (Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
192.Agnė Strankauskaitė (Kauno r. Babtų gimnazija)
193.Kamilė Kerpytė (Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
194.Baltušnikas Kajus (Panevėžio Rožyno progimnazija)
195.Amadėja Budrevičiūtė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
196.Gabija Bazylevič (Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
197.Kasparas Čepkauskas (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
198.Ugnė Kibildytė (Šiaulių Gegužių progimnazija)
199.Andrius Mikaliūkštis (Kaišiadorių r. Žiežmarių gimnazija)
200.Justė Grimalauskaitė (Marijampolės sav. Mokolų progimnazija)
201.Gustas Grikietis (KTU inžinerijos licėjus)
202.Titorenko Viktorija (Švenčionių r. Pabradės "Žeimenos" gimnazija)
203.Skaistė Paukštytė (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
204.Austėja Steponavičiūtė (Šilutės r. Vilkyčių pagrindinė mokykla)
205.Ugnė Aleksandravičiūtė (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
206.Adrijus Zinkevičius (Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
207.Vakare Marcinkevičiūtė (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
208.Domilė Draukšaitė (Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
209.Julius Urniežius (Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
210.Simona Klumbytė (Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
211.Matas Petrauskas (Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
212.Matas Cirkelis (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
213.Smiltė Čižiūtė (Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
214.Aleksandra Kuznecovaitė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
215.Saulė Šatkauskaitė (Kauno r. Panevėžiuko mokykla-daugiafunkcis centras)
216.Stefan Zadojenko (Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
217.DEINA GAURILČIKAITĖ (Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
218.Kamilė Molytė (Šalčininkų r. Eišiškių gimnazija)
219.Emilis Ambrulaitis (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
220.Ieva Ratkevičiūtė (Kauno Montesori mokykla-darželis "Žiburėlis")
221.Daniel Semaško (Vilniaus r. Bezdonių Julijaus Slovackio gimnazija)
222.Airinga Vosyliūtė (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
223.Gabija Tatarūnaitė (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
224.Ugnė Iljinaitė (Kauno Rokų gimnazija)
225.Benediktas Mockus (Šiaulių Ragainės progimnazija)
226.Sofija Bareikaitė (UAB "Pažinimo medis", Kalinausko filialas)
227.Domas Burdulis (Kauno Tirkiliškių mokykla-darželis)
228.Titas Liutkauskas (Alytaus r. Simno gimnazija)
229.Patricija Daugvilaitė (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
230.Matas Žukas (Trakų r. Aukštadvario gimnazija)
231.Emilė Klevinskaitė (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
232.Arijus Skara (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
233.Goda Kasputytė (Šilutės profesinio mokymo centras)
234.Ernestas Kairys (Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro gimnazija)
235.Mažeika Lukas (Trakų gimnazija)
236.Greta Juškaitė (Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
237.Tauras Paknys (Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija)
238.Gražina Mačiulienė (Šiaulių suaugusiųjų mokykla)
239.Urtė Pociūtė (Šiaulių "Rasos" progimnazija)
240.MARGARITA UŠACKAITĖ (KTU inžinerijos licėjus)
241.Karol Juckevič (Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
242.Lėja Dapšytė (Kauno r. Zapyškio pagrindinė mokykla)
243.Gytis Maselskis (Mokykla „Sokratus“)
244.Hammoud Karim Darijus (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
245.Mantas Karaliūnas (Ukmergės r. Siesikų gimnazija)
246.Urtė Pakštaitytė (Kauno Dainavos progimnazija)
247.Guoda Jankauskaitė (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
248.Daniel Saveljev (Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
249.Gustė Sirutavičiūtė (Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla)
250.Daniela Komžaitė (Akmenės rajono Ventos gimnazija)
251.Dainius Petrikas (Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
252.CHAMČENOVSKAJA LERA (Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija)
253.Radvilas Kristupas (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
254.Viltė Juodzevičiūtė (Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
255.Emilija Žukauskitė (Skuodo r. Aleksandrijos pagrindinė mokykla)
256.Airida Augulytė (Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
257.Dainora Paškauskaitė (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
258.Alina Trifanova (Šiaulių Gytarių progimnazija)
259.Emilija Noreikaitė (Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
260.Evanas Jarusevičius (Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazija)
261.Emilija Dobravalskytė (Rietavo sav. Tverų gimnazija)
262.Nojus Mažeika (Varėnos "Ryto" progimnazija)
263.Viktorija Žigelytė (Vilniaus "Laisvės" gimnazija)
264.Šarūnė Skvireckaitė (Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
265.Paulius Marčiulionis (Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
266.Gytis Baltuška (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
267.Vytis Lapkauskas (Klaipėdos Vitės progimnazija)
268.Domas Grebliauskas (Kauno Petrašiūnų progimnazija)
269.Tauras Balčiūnas (Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
270.Ema Godiliauskaitė (Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija)
271.Dominykas Kairys (Radviliškio r. Pociūnėlių pagrindinė mokykla)
272.Elija Ulevičiūtė (Prienų r. Balbieriškio pagrindinė mokykla)
273.Viltė Piepaliūtė (Palangos pradinė mokykla)
274.Evaldas Lipp (Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centras)
275.Viktorija Kučinskaitė (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
276.Severyn Voronecki (Vilniaus darželis-mokykla "Vilija")
277.Agota Satkevičiūtė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
278.Armantė Lukoševičiūtė (Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
279.Aironas Savickas (Šiaulių Medelyno progimnazija)
280.Dovydas Jasiukaitis (Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazija)
281.Evelina Ramanauskaitė (Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
282.Oskaras Kakštys (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
283.Brigita Savickaitė (Šiaulių suaugusiųjų mokykla)
284.Elzė (Šakių "Varpo" mokykla)
285.Kajus Mieliauskas (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
286.Erikas Kiznis (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
287.Danielius Kliukas (Kaišiadorių r. Žaslių pagrindinė mokykla)
288.Gustė Gaidamavičiūtė (Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
289.Lukas Kaubrys (Mažeikių darželis-mokykla "Kregždutė")
290.Džiuga Žalandauskaitė (Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
291.Miglė Krupinskaitė (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
292.Ieva Jasėnaitė (Kelmės Jono Graičiūno gimnazija)
293.Austėja Nakčiūnaitė (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
294.Dominykas Bružas (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
295.Ernesta Kainauskaitė (Marijampolės marijonų gimnazija)
296.Deina Navickaitė (Panevėžio r. Velžio gimnazija)
297.Emilė Labžentytė (Kauno Milikonių progimnazija)
298.Pijus Daukas (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
299.Otilija Bikauskaitė (Telšių r. Buožėnų mokykla-daugiafunkcis centras)
300.Adomas Balčiūnas (Kauno Milikonių progimnazija)
301.Austėja Petrošiūtė (Šiaulių "Rasos" progimnazija)
302.Goda Barzdaitė (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
303.Armantė Maziliauskytė (Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
304.Danila Smirnovas (Kauno r. Lapių pagrindinė mokykla)
305.Meda Kukelkaitė (Šiaulių Salduvės progimnazija)
306.Domantė Berzinytė (Šiaulių r. Šilėnų mokykla)
307.Austėja Piepolytė (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
308.Medeina Gaulytė (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
309.Austėja Lubytė (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
310.Simas Urbanovičius (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
311.Elijus Juška (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
312.Motiejus Stankus (Vilniaus Gabijos progimnazija)
313.Danielius Ežerskis (Šiaulių Gegužių progimnazija)
314.Faustina Labanauskaitė (Vilniaus jėzuitų gimnazija)
315.Urtė Pranckevičiūtė (Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
316.Augustė Lisauskaitė (Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
317.Justė Rickevičiūtė (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
318.Liepa Vaicekauskaitė (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
319.Monika Smailytė (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
320.Pijus Kavaliauskas (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
321.Eglė Sakalauskaitė (Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
322.Mateuš Kiežun (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
323.Ieva Urbonavičiūtė (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
324.AGOTA TIULENEVAITĖ (Joniškio "Saulės" pagrindinė mokykla)
325.Eglė Žvirblytė (Kauno Panemunės pradinė mokykla)
326.Kriaučiūnas Adomas (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
327.Ugnė Lukoševičiūtė (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
328.Anupras Glavickas (Varėnos r. Merkinės Vinco Krėvės gimnazija)
329.Ugnė Eidikonytė (Panevėžio Rožyno progimnazija)
330.Pijus Abromavičius (Šilutės jaunimo ir suaugusiųjų mokymo centras)
331.Milana Vaišnoraitė (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
332.Aurelija Kublickaja (Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija)
333.Oktavian Lozovski (Vilniaus r. Sudervės Mariano Zdziechovskio pagrindinė mokykla)
334.Ignas Masiažinas (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
335.Emilija Sankauskaite (Kauno „Saulės“ gimnazija)
336.Luknė Laurinavičiūtė (Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla)
337.REBEKA BAŠKYTĖ PEREIRA (Šiaulių Gytarių progimnazija)
338.Marijonas Giedrys (Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazija)
339.Martynas Tiuninas (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
340.Evelina Karaliūtė (Ukmergės r. Pabaisko pagrindinė mokykla)
341.Žymantas Rastenis (Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
342.Deimantė Černulytė (Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
343.Lukas Samanis (Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
344.Goda Sadauskaitė ("Šaltinėlio" privati mokykla)
345.Ąžuolas Mačiulis (Vaikų meninė studija "Diemedis")
346.Villiam George Sandell (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
347.Trojus Deksnys (Marijampolės sav. Mokolų progimnazija)
348.Dagnė Stundžaitė (Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
349.Ada Kulikaitė (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
350.Tauras Ogulevičius (Vilniaus "Ryto" progimnazija)
351.Danius Liaudanskis (Vilkaviškio r. Sūdavos pagrindinė mokykla)
352.Matas Valkūnas (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
353.Jonas Ąžuolas Draugelis (Kauno Petrašiūnų progimnazija)
354.Lukas Grigula (Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
355.Mantas Jasevičius (Kauno Veršvų gimnazija)
356.Aronas Daunoras (KTU inžinerijos licėjus)
357.Elena Urbanavičiūtė (VGTU inžinerijos licėjus)
358.Gustė Stanislovaitytė (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
359.Visvaldas Lenktys (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
360.Majus Žadeika (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija)
361.Lėja Jefimovaitė (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
362.Viltė Pudžiuvytė (Šiaulių Dainų progimnazija)
363.Liudas Zaturskis (Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
364.Simona Navickaitė (Šiaulių profesinio rengimo centras, Technologijų skyrius)
365.Valinskaitė Viktorija (Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykla)
366.Saulė Barysaitė (Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
367.Augustas Vaukas (Telšių „Ateities“ progimnazijos „Saulėtekio“ skyrius)
368.Lukas Lukošius (Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija)
369.Benas Bicinauskas (KTU Vaižganto progimnazija)
370.Dija Augaitė (Kėdainių "Atžalyno" gimnazija)
371.Matas Urbonas (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
372.Agota Radziukynaitė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
373.Gabija Markelionytė (Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
374.KRAGAITĖ SAULĖ (Joniškio r. Žagarės gimnazija)
375.Miglė Stumbraitė (Šiaulių Jovaro progimnazija)
376.Olga Vasiljeva (Visagino "Atgimimo" gimnazija)
377.Andrea Butkutė (Šiaulių Medelyno progimnazija)
378.Taja Mickevičiūtė (Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
379.Dominyka Rod (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
380.Kamila Veligor (Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
381.Orestas Pukevičius (Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
382.GABRIELĖ GAILIŪTĖ (Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
383.Edvinas Černauskas (Jurbarko r. Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinė mokykla)
384.Izabelė Kaminskaitė (Marijampolės "Saulės" pradinė mokykla)
385.Vaiva Karečkaitė (Plungės Senamiesčio mokykla)
386.Milana Korobko (Vilniaus Simono Konarskio gimnazija)
387.Gabija Laurinaitė (Kauno šv. Kazimiero progimnazija)
388.Armandas Busila (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
389.Autėja Ramanauskaitė (Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
390.Estrėja Žukauskaitė (Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
391.Andrėja Kubiliūte (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
392.Emilija Genytė (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
393.Toma Matulionytė (Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
394.Mantas Choniakovas (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
395.Titas Kazakevičius (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
396.Beatričė Kazlauskaitė (Šiaulių Medelyno progimnazija)
397.Egidijus Anikevičius (Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės profesinio rengimo centras)
398.Deimantė Volbekaitė (Šiaulių Didždvario gimnazija)
399.Beatričė Kromelytė (Ukmergės r. Pabaisko pagrindinė mokykla)
400.Saulė Augytė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
401.Luknė Ingelevičiūtė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
402.Ieva Burnovaitė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
403.Airūnė Čiuknaitė (Šiaulių Salduvės progimnazija)
404.Danielius Stalauskas (Vilniaus Žemynos progimnazija)
405.Benas Michailovas (Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
406.Adrija Gaižutytė (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
407.Elžbieta Prialgauskytė (Vilniaus Senvagės gimnazija)
408.Austėja Verbliugevičiūtė (Kėdainių r. Vilainių mokykla-darželis "Obelėlė")
409.Gabija Šedžiūtė (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
410.Ugnė Pukėnaitė (VGTU inžinerijos licėjus)
411.Urtė Mitkutė (Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
412.Kuntelija David (Vilniaus darželis-mokykla "Vaivorykštė")
413.Jokūbas Kadžiulis (Panevėžio r. Velžio gimnazija)
414.Kajus Mockevičius (Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
415.Kamilė Skikaitė (Pakruojo rajono Balsių pagrindinė mokykla)
416.Arijus Vižinis (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
417.Rokas Grunskis (VIMS - Vilnius International Meridian School)
418.KORNELIJA VALIUKEVIČ (Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija)
419.Sebastianas Danilaitis (Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
420.Gabrielė Kiltinaitė (Marijampolės sav. Mokolų progimnazija)
421.Austėja Veselovskytė (Šv. Juozapo mokykla)
422.Gabija Žabaliūnaitė (Kauno r. Zapyškio pagrindinė mokykla)
423.Greta Gižytė (Kaišiadorių r. Palomenės pagrindinė mokykla)
424.Ieva Šalinskaitė (Marijampolės marijonų gimnazija)
425.Emilian Sapkevič (Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla)
426.Ugnė Kvedarytė (Utenos Aukštakalnio progimnazija)
427.Gvidas Šiaulinskas (Panevėžio r. Ramygalos gimnazija)
428.Emilija Preikšaitė (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
429.Domas Stankevičius (Trakų r. Aukštadvario gimnazija)
430.Lina Vaitkevičiūtė (Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės profesinio rengimo centras)
431.Matas Valantinas (Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
432.Aurėja Juodeikaitė (Kauno Dainavos progimnazija)
433.Mantas Gruzdys (Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
434.Augustas Cikanavičius (Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
435.Ūla Palubinskaitė (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
436.Kajus Tamavičius (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
437.Emilija Žegunytė (UAB „Erudito licėjus“)
438.Matas Vilpišauskas (Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
439.Ugnė Revuckaitė (Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
440.Benas Strazdauskas (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
441.Deimantė Likaitė (Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
442.Ernestas Pelanis (Trakų r. Paluknio „Medeinos" gimnazija)
443.Danielius Grikšas (Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla)
444.Miglė Baronaitė (Kauno suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras)
445.Rugilė Vasiliauskaitė (Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
446.Martynas Macevičius (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
447.Ugnė Vaičikauskaitė (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
448.Miglė Čepulytė (Joniškio "Saulės" pagrindinė mokykla)
449.Austėja Jurkonytė (Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla)
450.Gustė Bilinskaitė (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
451.emilija volodaščik (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
452.Gytis Strumyla (Klaipėdos Vitės progimnazija)
453.Nojus Barzdonis (Rokiškio raj. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
454.Julius Janušauskis (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
455.Augustas Gritėnas (Panevėžio r. Naujamiesčio gimnazija)
456.Aironas Patašius (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
457.Paulius Stravinskas (Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
458.Milda Gaidamavičiūtė (Kauno „Saulės“ gimnazija)
459.Aida Jarušauskaitė (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
460.Paulius Klizas (Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
461.Nojus Gedvilas (Rietavo sav. Tverų gimnazija)
462.Merkys Šimkus (Kauno Senamiesčio progimnazija)
463.Dominykas Kočius (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
464.Jokūbas Tašlinskis (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
465.Uršulė Kornikaitė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
466.Jonas Katutis (Šiaulių Medelyno progimnazija)
467.Jorė Juškaitė (Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
468.Martynas Vitkevičius (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
469.Macevičius Jokūbas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
470.Justinas Jonaitis (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
471.Kamila Baranauskaitė (Vilniaus darželis-mokykla "Vaivorykštė")
472.Miglė Tubytė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
473.Mainridas Agafonovas (Šiaulių Gegužių progimnazija)
474.Luka Balčiūnaitė (Rokiškio r. Obelių gimnazija)
475.Damian Borkovski (UAB „Erudito licėjus“)
476.Benediktas Kašauskas (Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
477.Ernestas Pakštys (Šilutės Žibų mokykla)
478.Benjaminas Smailys (Kazlų Rūdos sav. Plutiškių gimnazija)
479.Emilija Pavilovič (Vilniaus r. Sudervės Mariano Zdziechovskio pagrindinė mokykla)
480.Aidas Babravičius (Marijampolės marijonų gimnazija)
481.Guste Cernikyte (Pažinimo Licėjus)
482.Miglė Tolvaišaitė (Vilniaus "Ryto" progimnazija)
483.Čeledinas Matas (Šilutės r. Juknaičių pagrindinė mokykla)
484.Arminas Pudžmys (Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
485.Arnas Nalivaika (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
486.Žygimantas Vozgirdas (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija)
487.Emilija Naumavičiūtė (Marijampolės marijonų gimnazija)
488.Paulė Žigaitė (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
489.Arminas Čeponis (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
490.Smiltė Laučiūtė (Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija)
491.Dominik Zakarka (Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
492.Liepa Valantinavičiūtė (Klaipėdos Vitės progimnazija)
493.Rusne Taujanskaite (UAB „Erudito licėjus“)
494.Ringaudas Meška (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
495.Augustė Malatokaitė (Panevėžio r. Paliūniškio pagrindinė mokykla Tiltagalių skyrius)
496.Denas Bardauskas (Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
497.Ugnius Barišnikovas (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
498.Saulė Mikelėnaitė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
499.Faustina Sirtautaitė (Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija)
500.Urtė Kazakaitytė (Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
501.pijus pankrasovas (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
502.Arnas Monkevičius (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
503.Augustas Savickas (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
504.Ignas Cibulskas (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
505.Domas Dovidauskas (Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
506.Miglė Jankauskaitė (Radviliškio r. Grinkiškio Jono Poderio gimnazija)
507.Guoda Liutkauskaitė (Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
508.Dovydas Riepšas (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
509.Gabija Jonkutė (Kretingos rajono Salantų gimnazija)
510.Lukas Zinevičius (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
511.Deimantė Danusaitė (Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
512.Lukas Šidlovskis (Gargždų "Minijos" progimnazija)
513.ŠIMKUS PATRICIJUS (Joniškio r. Žagarės gimnazija)
514.Saulė Anužytė (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
515.Mija Hakaitė (Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazija)
516.Luka Raudonaitytė (Kauno šv. Kazimiero progimnazija)
517.Ditė Minkštimaitė (Kauno Rokų gimnazija)
518.Luka Kivaraitė (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
519.Denisas Bolta (Jonavos pradinė mokykla)
520.Mėta Matonytė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
521.Emilija Jurkonytė (Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla)
522.Gaivilė Pupelytė (Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
523.Nikita Novickij (Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
524.Aistėja Boikaitė (Marijampolės marijonų gimnazija)
525.Aušra Gaulytė (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
526.Darijus Jurgaitis (Kauno Milikonių progimnazija)
527.Simas Liutkevičius (VGTU inžinerijos licėjus)
528.Aleksandra Gračiova (Šiaulių "Santarvės" gimnazija)
529.Raigardas Kiaurakis (Vilniaus Žemynos progimnazija)
530.Ieva Vilavičiūtė (Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
531.Rugilė Lukošiūtė (Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
532.Ernestas Beržinskas (Raseinių r. Ariogalos gimnazija)
533.Gabija Žiūkaitė (Birštono gimnazija)
534.Malachovskytė Neringa (Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
535.Andrėja Brazaitė (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
536.BENAS JONUTIS (Kretingos rajono Grūšlaukės mokykla-daugiafunkcis centras)
537.Tėja Taujenytė (VGTU inžinerijos licėjaus pradinio ugdymo skyrius)
538.Austėja Sejavičiūtė (Alytaus r. Simno gimnazija)
539.Titas Krištaponis (Panevėžio r. Upytės Antano Belazaro pagrindinė mokykla)
540.Rafal Pozniak (Turgelių "Aistuvos" gimnazija)
541.Adas Lenčiauskas (Jonavos r. Ruklos Jono Stanislausko mokykla-daugiafunkcis centras)
542.Račkauskas Matas (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
543.Urtė Goštautaitė (Kauno jėzuitų gimnazija)
544.Samanta Platakytė (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
545.Amelia Mickutė (UAB Mažasis Klaipėdos licėjus)
546.Viktorija Žiūkaitė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
547.Goda Jotautytė (Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Aštriosios Kirsnos pagrindinio ugdymo skyrius)
548.Evita Jurkšaitė (Kazlų Rūdos pradinė mokykla)
549.MARTA ULSKYTĖ (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
550.Miglė Kandratavičiūtė (Kauno Rokų gimnazija)
551.Saulė Sabaliauskaitė (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
552.Maja Varneckaitė (Vitlio licėjus)
553.Ernest Lukjan (Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro gimnazija)
554.Deimantas Deividas Siurininas (Vilniaus r. Kalvelių "Aušros" gimnazija)
555.Jokūbas Paulauskas (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
556.Jūratė Petrašiūnaitė (Šiaulių profesinio rengimo centras, Technologijų skyrius)
557.Denas Vykertas (Šilutės r. Katyčių pagrindinė mokykla)
558.Marija Lukauskaitė (Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
559.Domantas Čiukšys (VIMS - Vilnius International Meridian School)
560.Milana Gudukaitė (Šalčininkų r. Baltosios Vokės "Šilo" gimnazija)
561.Aivaras Zacharovas (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
562.Augustė Sukackaitė (Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
563.Augustė Buikaitė (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
564.Augustas Graužinis (Vilniaus r. Bezdonių "Saulėtekio" pagrindinė mokykla)
565.Arnas Šliauderis (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
566.Gustė Daukšaitė (Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
567.Elzė Maždžierė (VIMS - Vilnius International Meridian School)
568.Nojus Imbrasas (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
569.Gabija Sviackevičiūtė (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
570.Žaklina Zacharovaitė (Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla)
571.Tėja Andriuškevičiūtė (Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
572.Luknė Bedalytė (Kauno r. Domeikavos gimnazija)
573.Kamilė Šataitė (Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
574.Augustė Stonytė (Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
575.Aistis Džiaugys (Vilniaus Maironio progimnazija)
576.Arnas Kurkauskas (Juodšilių "Šilo" gimnazija)
577.Radvilė (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
578.Vakaris Vaičiūnas (VšĮ "Ruduo-pavasaris")
579.Eglė Šuminaitė (Šalčininkų r. Baltosios Vokės "Šilo" gimnazija)
580.Viltė Balčiūnaitė (Šiaulių "Juventos" progimnazija)
581.Lauras Avinas (Vitlio licėjus)
582.Matas Samsonas (Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
583.Neitonas Konstantinovas (UAB „Taškius“)
584.Emilis Barauskas (Trakų r. Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinė mokykla)
585.Ugnė Vaitelytė (Palangos pradinė mokykla)
586.Urtė Džiovalaitė (VGTU inžinerijos licėjus)
587.Justė Gargasaitė (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
588.Gabija Gaputytė (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
589.Kamilė Grigulaitė (Rietavo sav. Tverų gimnazija)
590.Rugilė Bosaitė (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
591.Rokas Joskaudas (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija)
592.Ernest Darbinyan (Vilniaus Lazdynų mokykla)
593.Oskaras Kilna (Marijampolės Petro Armino progimnazija)
594.Lukas Serutkevičius (Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
595.Rokas Barauskas (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija)
596.Gražvydas Skurdelis (Šilutės pirmoji gimnazija)
597.Liepa Aleknavičiūtė (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
598.Simonas Vėgėlė (VIMS - Vilnius International Meridian School)
599.Andrėja Montrimavičiūtė (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
600.Alicija Šimaitytė (Jurbarko r. Jurbarkų darželis-mokykla)
601.Benjaminas Pocius (Akmenės r. Papilės Simono Daukanto gimnazija)
602.Danielis Bastakys (Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
603.Jorė Čiupkevičiūtė (Kauno Milikonių progimnazija)
604.Gustė Gudleikytė (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
605.Adelė Maciulevičiūtė (Vilniaus Balsių progimnazija)
606.Airida Vilčinskytė (Vilniaus r. Kalvelių "Aušros" gimnazija)
607.Gabija Štrapėlaitė (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
608.Bračkutė Ditė (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
609.Augustė Kliukaitė (UAB Mažasis Klaipėdos licėjus)
610.Alantas Vaitkus (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
611.Kotryna Karpičiūtė (Trakų pradinė mokykla)
612.Meda Ivoškaitė (Kalvarijos sav. Sangrūdos gimnazija)
613.Dovydas Augaitis (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
614.Jonas Gricius (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
615.Augustas Lelešius (Marijampolės profesinio rengimo centras)
616.Ignas Kavaliauskas (Kėdainių Kalbų mokykla)
617.Edgaras Pašilys (Marijampolės profesinio rengimo centras)
618.Aiva Janulė (Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
619.Karolis Bunevičius (Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla)
620.Ieva Romeikaitė (Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
621.Karolis Špogis (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
622.Milinis Herkus Mantas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
623.Milana Borodko (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
624.Karina Slenzokaitė (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
625.Marija Remeikaitė (Pasvalio r. Saločių A. Poškos pagrindinė mokykla)
626.Rusnė Vakdarytė (Plungės r. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija)
627.Aividas Tuška (Klaipėdos "Aukuro" gimnazija)
628.Tadas Lukauskas (Kretingos rajono Jokūbavo Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
629.Elzė Jarumbauskaitė (Šilutės Pamario progimnazija)
630.Ugnė Odinaitė (Skuodo r. Aleksandrijos pagrindinė mokykla)
631.Adas Siriūnaitis (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
632.Žilytė Lina (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
633.Ineta Majauskaitė (Pasvalio r. Krinčino Antano Vienažindžio pagrindinė mokykla)
634.Benas Sasnauskas (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
635.Rugilė Plėtaitė (Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras)
636.Timas Pociūnas (Vilniaus Naujininkų progimnazija)
637.Iveta Uleckaitė (Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
638.ATLĖJA BARANAUSKAITĖ (Šiaulių Medelyno progimnazija)
639.Aurimas Blažys (KTU inžinerijos licėjus)
640.Eivilė Skaržinskaitė (Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija)
641.Augustė Iršaitė (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
642.Ermina Kvieskaitė (Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
643.Raigardas Krivka (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
644.Justinas Melys (Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija)
645.Adriana Spiridovič (Eitminiškių gimnazija)
646.Antoni Vit Neverovič (Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
647.Gvidas Grinius (Vilniaus Žemynos progimnazija)
648.Jokūbas Černauskas (Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
649.Nida Kulvinskytė (Vitlio licėjus)
650.Urte Lakaviciute (Birštono gimnazija)
651.Adam Vobolevič (Vilniaus r. Buivydžių Tadeušo Konvickio gimnazija)
652.Nerilė Kasperavičiūtė (Kauno "Vyturio" gimnazija)
653.Simonas Poškus (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
654.Karolina Derkač (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
655.Martin Adulo (Vilniaus Naujamiesčio mokykla)
656.Adam Paketur (Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
657.Adrijus Geštautas (Kauno r. Vilkijos gimnazija)
658.Urtė Murauskaitė (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
659.Nauris Globys (Kalvarijos sav. Sangrūdos gimnazija)
660.Sibilė Žibaitė (Vilniaus Senvagės gimnazija)
661.Valerija Kimsa (Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro gimnazija)
662.Paulina Šatkauskaitė (Plungės r. Liepijų mokykla)
663.Aistė Gudonytė (Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
664.Karina Andrėkutė (Mažeikių Pavasario progimnazija)
665.Gabija Jankutė (Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
666.Rugilė Pileckytė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
667.Emilija Makalauskaitė (Vilniaus Pavilnio pagrindinė mokykla)
668.Deividas Kolodejevas (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
669.Fabijana Akulič (Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
670.Upė Valinčiūtė (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
671.Andrėjus Jagminas (Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
672.Gabija Abromavičiūtė (Šiaulių profesinio rengimo centras, Technologijų skyrius)
673.Vartač Jegor (Vilniaus Liepkalnio mokykla)
674.Jonė Juškevičiūtė (VšĮ „Herojus“)
675.Gintarė Juškėnaitė (Zarasų "Ąžuolo" gimnazija)
676.Amelija Kozič (VGTU inžinerijos licėjus)
677.Danielius Jurgutis (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
678.Ugnė Šalaševičiūtė (Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla)
679.Juozas Sinkevičius (Pakruojo rajono Balsių pagrindinė mokykla)
680.Eisvina Švedarauskaitė (Panevėžio r. Paįstrio Juozo Zikaro gimnazija)
681.Ugnė Poderytė (Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla)
682.Evelina Valiukevič (Trakų gimnazija)
683.Gustas Savickas (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
684.Justė Dementavičiūtė (Kauno Maironio universitetinė gimnazija)
685.Valerija Michalovskaja (Šalčininkų "Santarvės" gimnazija)
686.Izabela Launykaitė (Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
687.Eleonora Marcinkevičiūtė (Birštono gimnazija)
688.Emilija Eičinaitė (Mažeikių Senamiesčio progimnazija)
689.Eva Anusaitė (VIMS - Vilnius International Meridian School)
690.Matas Rekus (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
691.Ugnė Milkevičiūtė (VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
692.Akvilė Dobilevičiūtė (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
693.Matas Gedgaudas (Jurbarko r. Jurbarkų darželis-mokykla)
694.Benas Juodvalkis (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
695.Viktorija Klimova (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
696.Smiltė Alosevičiūtė (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
697.Aurėja Adomavičiūtė (Kėdainių Kalbų mokykla)
698.Lukas Pauliukevičius (Kauno Aleksandro Puškino gimnazijos Pagrindinio ugdymo skyrius)
699.Gabrielė Juodakytė (Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
700.Veitas Stasys (Plungės r. Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazija)
701.Gintarė Pamedytytė (Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
702.Vykintas Jurašius (Klaipėdos Vitės progimnazija)
703.Goda Zibolytė (Rokiškio r. Jūžintų Juozo Otto Širvydo pagrindinė mokykla)
704.Mykolas Bartusevičius (Kėdainių r. Labūnavos pagrindinė mokykla)
705.Gabrielius Balanas (Mažeikių r. Žemalės pradinė mokykla)
706.Vėjas Kilikevičius (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
707.Matas Buzas (Prienų r. Veiverių Tomo Žilinsko gimnazija)
708.Kristupas Sizovas (Molėtų pradinė mokykla)
709.Gražvydas Ambrazevičius (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
710.Dorotėja Kulvinskė (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
711.Rokas Stanevičius (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
712.Gabija Atkočiūnaitė (Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
713.Joris Andriuškevičius (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
714.Karolis Marcinkus (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
715.Emilija Šapovalovaitė (Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla)
716.Akvilė Grenoveckaitė (Šilutės Žibų mokykla)
717.Tajus Astrauskas (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
718.Dina Berklovaitė (Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
719.Titas Oželis (Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
720.Mantas Pusvaškis (Kauno r. Neveronių gimnazija)
721.Gabrielė Ambraškaitė (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
722.Dominykas Janeika (Kauno Milikonių progimnazija)
723.NOJUS DAMBRAUSKAS (Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
724.Dominykas Masandavičius (Kėdainių r. Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinė mokykla)
725.Liepa Narauskaitė (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
726.Ernesta Ragauskaitė (Jonavos politechnikos mokykla)
727.Tadas Auksorius (Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
728.Irida Vaitulionytė (Lazdijų r. Veisiejų S. Gedos gimnazijos Kapčiamiesčio E. Pliaterytės pagr. ugdymo skyrius)
729.Daniela Paulauskaitė (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
730.Povilas Ramonas (VGTU inžinerijos licėjaus pradinio ugdymo skyrius)
731.Augustė Sejūnaitė (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
732.Augustė Ramoškaitė (Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
733.Jokūbas Malinovskis (Kauno šv. Kazimiero progimnazija)
734.Eimantas Akromas (Alytaus „Volungės“ progimnazija)
735.Patryk Miloševič (Vilniaus Simono Konarskio gimnazija)
736.Eglė Katinaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
737.Melita Petravičiūtė (Šiaulių Medelyno progimnazija)
738.Gabija Radzevičiūtė (Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
739.Guoda Galdikaitė (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
740.Saulė Sasnauskaitė (Kėdainių Kalbų mokykla)
741.Eleonora Ramanavičiūtė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
742.Arūnė Balčiūnaitė (Pakruojo r. Lygumų pagrindinė mokykla)
743.Leja Sabulyte (Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
744.Lukas Onusaitis (Jurbarko r. Skirsnemunės Jurgio Baltrušaičio pagrindinė mokykla)
745.Joris Urbutis (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
746.Gintautė Stankevičiūtė (Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
747.Elzė Viktorija Brazaitė (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
748.Dominykas Basevičius (Alytaus Panemunės progimnazija)
749.Viltė Trumpelytė (Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
750.Emilis Bingelis (Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
751.Arminas Maciulevičius (Vilniaus "Saulėtekio" mokykla-daugiafunkcis centras)
752.Austėja Uoselytė (Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
753.Tadas Pukėnas (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
754.Daniel Rynkievič (Eitminiškių gimnazija)
755.Deimantė Narkutė (Plungės r. Kulių gimnazija)
756.Urtė Mikelionytė (Alytaus Panemunės progimnazija)
757.Itanas Šinkarukas (Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
758.Lėja Ražanskaitė (Alytaus Šaltinių progimnazija)
759.Karina Gaižutytė (Šiaulių Ragainės progimnazija)
760.Gerda Uldinskaitė (Marijampolės marijonų gimnazija)
761.Žygimantas Keurakis (Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
762.Luknė Vaičiūnaitė (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
763.Deimantė Bliakevičiūtė (Vilniaus Naujininkų progimnazija)
764.Aleksandra Liepa Štrimaityte (Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
765.Kevinas Šešplaukis (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
766.Ugnė Bertulytė (Kauno r. Lapių pagrindinė mokykla)
767.Austėja Šniolytė (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
768.Matas Sikarskas (Marijampolės marijonų gimnazija)
769.Augustas Liorančas (Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazija)
770.Simas Totoraitis (Šakių rajono Kidulių pagrindinė mokykla)
771.Austėja Petkutė (Plungės „Babrungo“ progimnazija)
772.Markauskas Leonardas (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
773.Denile Valskyte (Utenos Aukštakalnio progimnazija)
774.Adelina Mikaitė (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
775.Adomas Paulauskas (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
776.Aidis Valionis (Biržų technologijų ir verslo mokymo centras)
777.Aivaras Slavinskas (Alytaus r. Pivašiūnų gimnazija)
778.Gabrielė Kudulytė (Šiaulių Gytarių progimnazija)
779.Emilija Tataurovaitė (Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
780.Rokas Yeo (Alytaus Jotvingių gimnazija)
781.Lėja Vilimaitė (Vilniaus lietuvių namai)
782.Deividas Jundzila (Kauno Rokų gimnazija)
783.Austėja Skripko (Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
784.Herkus Zuzevičius (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
785.Emilija Januškevičiūtė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
786.Lėja Inozemcevaitė (Šiaulių Medelyno progimnazija)
787.Vakaris Ablėnas (Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
788.Ella Rudenko (Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
789.Emilija Dilytė (Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
790.Oskaras Jukna (Radviliškio r. Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazija)
791.Evita Žekonytė (Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
792.Agnė Abelkytė (Plungės Senamiesčio mokykla)
793.Paulina Magda Kiwior (Jonavos pradinė mokykla)
794.Simonas Tarasevičius (Kalvarijos sav. Sangrūdos gimnazija)
795.Dijus Repečka (Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
796.Meda Antanaitytė (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
797.Mėta Bieliūnaitė (Kauno r. Domeikavos gimnazija)
798.Kristupas Vazgys (Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
799.Jokūbas Šatkauskas (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
800.Modestas Šilbajoris (Klaipėdos Vitės progimnazija)
801.Dominykas Orlovas (Jurbarko r. Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinė mokykla)
802.Matas Petrauskas (Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
803.Bernardas Mėčius (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
804.Nidas (Kauno Maironio universitetinė gimnazija)
805.Augustina Dulkytė (Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
806.Toma Ivanauskaitė (Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija)
807.Modestas Sova (Rietavo sav. Tverų gimnazija)
808.Liepa Gerkavičiūtė (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
809.Šiaulytė Fausta (Plungės r. Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazija)
810.Liepa Juciūtė (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
811.Emilian Belyšev (Vilniaus r. Zujūnų gimnazija)
812.Viltė Indriuškevičiūtė (Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija)
813.Natas Baužys (Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija)
814.Urtė Magilevičiūtė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
815.Povilas Putauskas (Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
816.Radvilas Vaičius (Vilniaus Naujininkų progimnazija)
817.Meida (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
818.Dovydas Bureninas (Šilutės Žibų mokykla)
819.LUKNĖ POLITAITĖ (VGTU inžinerijos licėjus)
820.Goda Paltinaitė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
821.Vakaris Vaznelis (Kazlų Rūdos Prano Dovydaičio pagrindinė mokykla)
822.Danielius Raižys (Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
823.Emilija Miliauskaitė (Neringos gimnazija)
824.Sofija Nikitina (Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
825.Kivylius Mangirdas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
826.Pijus Vaskela (Kauno Milikonių progimnazija)
827.Emilija Petravičiūtė (Šakių "Varpo" mokykla)
828.Deimantė Jegnaraitė (Klaipėdos technologijų mokymo centras)
829.Ugnė Seniūnaitė (Vilniaus Naujininkų progimnazija)
830.Jokūbas Liutkus (Vitlio licėjus)
831.Deimantė Veličkaitė (Vilniaus r. Marijampolio seniūnija, Kalvelių kaimas sb Pamiškė)
832.Fabian Stankevič (Šalčininkų r. Baltosios Vokės "Šilo" gimnazija)
833.Matas Mažeitavičius (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
834.JULIUS ZAVECKIS (Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
835.Kasparas Glebas (Gargždų "Minijos" progimnazija)
836.Greta Raišuotytė (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
837.Dovydas Rutkauskas (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
838.Svaja Šarpnickytė (Neringos gimnazija)
839.Arnas Pupius (Kauno r. Domeikavos gimnazija)
840.Dovydas Alejūnas (Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
841.Dominyka Lebiodaitė (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
842.Auksė Lapeikaitė (VšĮ Šiaurės licėjus)
843.Augustinas Mažeika (Šv. Juozapo mokykla)
844.Rimantė Ardzevičiūtė (Alytaus Šaltinių progimnazija)
845.Saulė Paukštytė (Vilniaus Senvagės gimnazija)
846.Rugilė Stankevičiūtė (Vilkaviškio r. Gražiškių gimnazijos Vištyčio daugiafunkcis skyrius)
847.Fatima Budinavičiūtė (Klaipėdos Vydūno gimnazija)
848.Davyd Ihnatenko (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
849.Miglė Puodžiūtė (Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
850.Luka Jakubkaitė (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija)
851.Matas Jurevičius (Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
852.Mėta Blažytė (Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
853.Raminta Kavaliauskaitė (Alytaus r. Pivašiūnų gimnazija)
854.Arūnas Jakšto (Vilniaus Naujininkų progimnazija)
855.Elinga Bertašiūtė (Plungės Senamiesčio mokykla)
856.Goda Lindaitė (Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
857.Kamilė Martišiūtė (Šakių "Varpo" mokykla)
858.Nojus Giusiano (Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
859.Faustėja Pužaitė (Rokiškio r. Pandėlio gimnazija)
860.Nojus Grigas (Vilniaus Žemynos progimnazija)
861.Tomas Jasas (VIMS - Vilnius International Meridian School)
862.Ralfas Vaškevičius (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
863.Gabrielė Bagdonaitė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
864.Matas Radavičius (Viešoji įstaiga "Smalsieji pabiručiai")
865.Pliaskis Vėjas (Kauno r. Domeikavos gimnazija)
866.Karina Pankauskaitė (Šilutės Pamario progimnazija)
867.Monika Monstavičiūtė (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
868.Benita Kandrotaitė (Kauno Veršvų gimnazija)
869.Viltė Šimkutė (Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
870.Gabija Minčinauskaitė (Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
871.Domantas Svipas (Marijampolės profesinio rengimo centras)
872.Jogaila Šereiva (Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
873.Dovydas Januškevičius (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
874.Mėta Rakauskaitė (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
875.Alanas Rimkus (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
876.Austėja Remeikaitė (Alytaus Dainavos progimnazija)
877.Aleksandras Sidaras (Vilniaus jėzuitų gimnazija)
878.Greta Romeikaitė (Vilniaus Maironio progimnazija)
879.Urtė Surantaitė (VšĮ „Herojus“)
880.Augustė Drazdauskaitė (Alytaus Šaltinių progimnazija)
881.Emilis Žukauskas (Kazlų Rūdos sav. Antanavo pagrindinė mokykla)
882.Edvinas Semaško (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
883.Dovydas Simanavičius (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
884.Auris Vaitkevičius (Birštono gimnazija)
885.Milana Narvilaitė (Klaipėdos licėjus)
886.Deimantas Vainauskas (Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
887.Emil Celiadin (Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija)
888.Jaroslav Vaškovič (Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
889.Lukas Rumšas (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
890.Augustė Žemaitytė (Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
891.Linas Barzdžius (Alytaus Jotvingių gimnazija)
892.Normanas Griškevičius (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
893.Valentinas Krincius (Joniškio r. Kriukų pagrindinė mokykla)
894.Jonas Lepeška (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija)
895.Jonas Ušinskas (UAB „Erudito licėjus“)
896.Rapolas Kalinauskas (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
897.Daniela Liktoriūtė (Vilniaus Balsių progimnazija)
898.Rugilė Vasiliauskaitė (Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
899.Eglė Kaušilaitė (Plungės „Babrungo“ progimnazija)
900.Ąžuolas Eidukas (KTU inžinerijos licėjus)
901.Ernestas Bendaravičius (Vilkaviškio r. Sūdavos pagrindinė mokykla)
902.Tautvilė Rimgailaitė (Vilniaus r. Bezdonių "Saulėtekio" pagrindinė mokykla)
903.Edvinas Navickis (Šiaulių Dainų progimnazija)
904.Dorotėja Dapšytė (Pakruojo r. Rozalimo pagrindinė mokykla)
905.Vekteris Vilius (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
906.Oskaras Laurusevičius (Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
907.Martynas Šunta (Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
908.Toma Višniauskaitė (Viešoji įstaiga Telšių regioninis profesinio mokymo centras)
909.Aleksa Gigevič (Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija)
910.Eleonora Kižytė (Pakruojo r. Rozalimo pagrindinė mokykla)
911.Kostas Sandaras (Viešoji įstaiga Telšių regioninis profesinio mokymo centras)
912.Dovydas Genutis (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija)
913.Lukas Jagiela (Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
914.Simonas Gedgaudas (VšĮ „Herojus“)
915.Vakarė Smilgytė (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
916.Aleksandr Čepelevskij (Vilniaus darželis - mokykla "Saulutė")
917.Vaiva Račkauskaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
918.Viltė Jasulaitytė (Vilkaviškio pradinė mokykla)
919.Agnė Sadauskaitė (Telšių „Ateities“ progimnazijos „Saulėtekio“ skyrius)
920.Luknė Mickevičiūtė (Šv. Juozapo mokykla)
921.Liepa Vaicakavičiūtė (Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
922.Emilis Juodžiukynas (Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
923.Emine Sayin (VIMS - Vilnius International Meridian School)
924.Melita Merkelytė (Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija)
925.Lukšas Dovydas (Telšių "Germanto" progimnazija)
926.Karolis Kaulavičius (Viešoji įstaiga Telšių regioninis profesinio mokymo centras)
927.Emilija Derkač (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
928.Diana Mudričenkaitė (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
929.Svirkaitė Eva (Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
930.Ema Konovalovė (Vaikų meninė studija "Diemedis")
931.Lukas Bendikas (Tauragės r. Žygaičių gimnazija)
932.Arina Semionova (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
933.Martynas Mileška (Mažeikių rajono Auksūdžio mokykla-daugiafunkcinis centras)
934.Vilija Rūtytė (Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
935.Emilija Cimanavičiūtė (Vilniaus "Laisvės" gimnazija)
936.Sibilė Jakubonytė (Rokiškio raj. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
937.Marius Liaudenskas (Kauno Pilėnų progimnazija)
938.Justė Taparauskaitė (Kauno "Vyturio" gimnazija)
939.Milda Petkevičiūtė (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
940.Linas Statkevičius (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
941.Mėja Kemežytė (Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
942.ADAS KEREIŠA (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
943.Salomėja Valiutė (Telšių "Kranto" progimnazija)
944.Skaistė Prušinskaitė (Molėtų gimnazija)
945.Dominykas Venckus (Vitlio licėjus)
946.Ugnė Pangonytė (Alytaus Panemunės progimnazija)
947.Augustas Skripkiūnas (Alytaus r. Butrimonių gimnazijos Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcis skyrius)
948.Dovydas Juodis (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
949.Gabija Balčiauskaitė (Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla Mastaičių skyrius)
950.Mantas Gižys (Šilutės Pamario progimnazija)
951.Šikšnius Jonas (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
952.Karolina Lapinskaitė (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
953.Sava Voitko (Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
954.Julius Jankauskas (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
955.Joris Nenorta (Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
956.Ieva Alijošaitytė (Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
957.Augustas Valkavičius (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
958.Povilaitis Artūras (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
959.Lukas Lenghi (Biržų r. Kaštonų pagrindinės mokyklos Germaniškio pradinio ugdymo ir daugiafunkcis centras)
960.Goda Statkutė (Alytaus Panemunės progimnazija)
961.Marijus Savickas (Kauno "Vyturio" gimnazija)
962.Karolis Jablonskas (Vilniaus "Laisvės" gimnazija)
963.Aleksandras Kiekštaitis (Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
964.Margarita Ratkelytė (Kauno Senamiesčio progimnazija)
965.Jolita Venskutė (Telšių r. Nevarėnų pagrindinė mokykla)
966.Vilina Saukaitytė (Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
967.Tadas Karčiauskas (Jurbarko r. Jurbarkų darželis-mokykla)
968.Tomas Pockevičius (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
969.Dainė Šimkutė (Plungės "Ryto" pagrindinė mokykla)
970.Edvinas Pasiukvičius (Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
971.Dovilis Lisauskas (Marijampolės Petro Armino progimnazija)
972.Matas Kasinskas (Vilniaus Naujininkų progimnazija)
973.Modestas Baltrušaitis (Šakių rajono Kidulių pagrindinė mokykla)
974.Viktorija Jovaišaitė (Šilutės Pamario progimnazija)
975.Šidla Jokūbas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
976.Miglė Kutrevičiūtė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
977.Patricija Vitkutė (Varėnos "Ryto" progimnazija)
978.Ksenija Tomkutė (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
979.Ema Alijeva (Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
980.Saulė Babiliūtė (Vilniaus Baltupių progimnazija)
981.Rokas Statulevičius (Vilniaus "Ryto" progimnazija)
982.Justinas Bučas (Kauno Milikonių progimnazija)
983.Viltė Dorelaitė (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
984.Joris Macas (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
985.Eglė Birbalaitė (UAB „Taškius“)
986.Vilius Martinaitis (Riešės gimnazija)
987.Arnas Gaškauskas (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
988.Tadas Valužis (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
989.Emilija Jankauskaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
990.Auksė Starkauskaitė (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
991.Vėtrūnė Paulauskaitė (Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
992.Edvinas Tomkevičius (Šiaulių r. Kužių gimnazija)
993.Domantas Bulvydas (Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
994.Dainius Ryckis (Vilkaviškio r. Gražiškių gimnazijos Vištyčio daugiafunkcis skyrius)
995.Gytis Vilkas (Telšių "Atžalyno" progimnazija)
996.Teodora Borkertaitė (Kauno Senamiesčio progimnazija)
997.Gleb Zlebin (Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
998.Maciulevič Daniel (Vilniaus r. Bezdonių Julijaus Slovackio gimnazija)
999.Julija Survilaitė (Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
1000.Nedas Limontas (Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
1001.Matas Jarašius (Šiaulių Salduvės progimnazija)
1002.Ieva Križiokaitė (Vilkaviškio r. Alvito mokykla-daugiafunkcis centras)
1003.Emma Palaitytė (VšĮ Kardokų gamtos mokykla)
1004.Vaidotas Sabaliauskas (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
1005.Artem Kuzmenko (Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
1006.Faustas Pivoriūnas (Zarasų r. Dusetų Kazimiero Būgos gimnazija)
1007.Lukas Sčastnyj (Rietavo sav. Tverų gimnazija)
1008.Dočkus Ignas (Šiaurės licėjus)
1009.Nojus Cicėnas (Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija)
1010.Atėnė Žitkauskaitė (Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
1011.Mėta Račkauskaitė (VšĮ „Herojus“)
1012.Gustė Šileikaitė (Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija)
1013.Armandas Šamšonas (Šiaulių Salduvės progimnazija)
1014.Ema Kancė (Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
1015.Dovilė Čepaitė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1016.Skaiva Lukoševičiūtė (Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
1017.Milda Leščinskaitė (Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
1018.Jokūbas Sukackas (Vilniaus Naujininkų progimnazija)
1019.Egitas Latanauskas (Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazija)
1020.Nojus Akmenskas (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
1021.Dovydas Mažlekas (VDU klasikinio ugdymo mokykla)
1022.Aidija Tilindytė (Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
1023.Viktorija Kulikauskaitė (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
1024.Gabrielė Maračinskaitė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
1025.Nojus Talaišis (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
1026.Džiugas Surplys (Šilutės Pamario progimnazija)
1027.Vainoras Mažeika (Šakių "Varpo" mokykla)
1028.Karolis Rabecas (Palangos pradinė mokykla)
1029.Kipras Samoška (Šiaulių Gegužių progimnazija)
1030.Kostas Šatas (Biržų r. Vabalninko Balio Sruogos gimnazija)
1031.Barbora Švelnytė (Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
1032.Mantas Jakubėlis (Marijampolės profesinio rengimo centras)
1033.Buivydaitė Paulina (Šilutės r. Juknaičių pagrindinė mokykla)
1034.Timas Kurliukas (Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
1035.Emilė Jokubauskaitė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
1036.Timas Klasauskas (VšĮ „Herojus“)
1037.Klemensas Požėra (Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
1038.Karilė Gražulytė (Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija)
1039.Arina Stefonavičiūtė (Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija)
1040.Dovilė Jakelevičiūtė (Vilniaus r. Kalvelių "Aušros" gimnazija)
1041.Liepa Adomėnaitė (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1042.Arnas Mozūraitis (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
1043.Saulė Mačiulytė (Panevėžio Rožyno progimnazija)
1044.Adamas Kontvainis (Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
1045.Aušrinė Pečkutė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
1046.Edvardas Masiulis (Riešės gimnazija)
1047.Dovydas Verkelis (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1048.Marija Mackevičiūtė (Kauno Veršvų gimnazija)
1049.Dominykas Markulis (Šiaulių Dainų progimnazija)
1050.Kamilė Juzėnaitė (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
1051.Vėjūnė Mickevičiūtė (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
1052.Dominykas Purauskas (Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
1053.Rugilė Kondrotaitė (Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
1054.Spulginas Faustas (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
1055.Elena Katkutė (Alytaus Šaltinių progimnazija)
1056.Lėja Čereškaitė (Pagėgių savivaldybės Pagėgių pradinė mokykla)
1057.Paulius Maskalevas (Zarasų r. Dusetų Kazimiero Būgos gimnazija)
1058.KAJUS KRAJAUSKAS (Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazija)
1059.Rugile Kaktyte (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
1060.Ugnė Kumetytė (Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla)
1061.Tomek Grochovskij (Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
1062.Puchynski Nikita (Vilniaus Liepkalnio mokykla)
1063.Aristėja Puškoriūtė (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
1064.Robertas Juodišius (Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
1065.Dominyka Borovik (Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
1066.Rusnė Gusevaitė (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
1067.Sofija Zidonyte (Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
1068.Paulius Venckus (Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
1069.Edvinas Reinis (Kauno Tirkiliškių mokykla-darželis)
1070.Ema Šeškevičiūtė (Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
1071.Eglė Paulikaitė (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
1072.Vėjas Kirna (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
1073.Ieva Saunorytė (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
1074.Bernardas Marozas (Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
1075.Mėta Taruškaitė (KTU inžinerijos licėjus)
1076.Jonė Pocevičiūtė (Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
1077.Evita Filipavičiūtė (Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija)
1078.Martynas Sutkus (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1079.Mažvydas Dapkus (Šiaulių Gegužių progimnazija)
1080.Joris Vidrinskas (Marijampolės marijonų gimnazija)
1081.Saulė Terechovaitė (Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
1082.Neidas Kirilov (Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
1083.DENAS STALYGA (Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
1084.Gabija Bakšytė (VGTU inžinerijos licėjus)
1085.Miron Romančiuk (Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
1086.Eva Šimkutė (Radviliškio r. Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazija)
1087.Greta Filičkinaitė (Šilutės Pamario progimnazija)
1088.Joris Vengraitis (Kauno Rokų gimnazija)
1089.Gabrielė Šertvytytė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1090.Iljana Sokolova (Šalčininkų r. Eišiškių lopšelis-darželis "Žiburėlis")
1091.Arnas Stakys (Anykščių Jono Biliūno gimnazija)
1092.Ustinija Uselytė (Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
1093.Rusnė Janavičiūtė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1094.Reinoldas Kelpša (Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centras)
1095.Sonata Kvainauskaitė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
1096.Ernest Racevič (Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
1097.Liepa Žegunytė (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
1098.Eva Menkutė (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
1099.Izabelė Liepa Buivytė (UAB Mažasis Klaipėdos licėjus)
1100.Pijus Račas (Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
1101.ANETA SUBAČ (Vilniaus Maironio progimnazija)
1102.Benas Bernikas (Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
1103.Mia Siaurusaitytė (Jurbarko r. Jurbarkų darželis-mokykla)
1104.Vakarė Šteimantaitė (Kelmės r. Pakražančio gimnazija)
1105.Evelina Barauskaitė (Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
1106.Rustė Sinkevičiūtė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1107.Deina Cipkutė (Alytaus Panemunės progimnazija)
1108.Aurėja (Šakių "Varpo" mokykla)
1109.Kristupas Šliūpas (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
1110.Adelina Treikauskaitė (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
1111.Gabija Šavelytė (Molėtų pradinė mokykla)
1112.Julija Gabulaitė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1113.Matas Kuzovkovaa (Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
1114.Adrijus Sidorov (Elektrėnų pradinė mokykla)
1115.KORNELIJA MEŠKAUSKAITĖ (Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
1116.Jomantė Rimkūnaitė (Šakių "Varpo" mokykla)
1117.Mėta Marija Barzelytė (Šiaulių "Juventos" progimnazija)
1118.Majus Augustas Labutis (Kauno r. Domeikavos gimnazijos Užliedžių skyrius)
1119.Artiom Gaidulevič (Vilniaus Simono Konarskio gimnazija)
1120.Ugnė Trijonytė (Tauragės Jovarų pagrindinė mokykla)
1121.Adrija Verbickaitė (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
1122.Kristijonas Petkevičius (Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
1123.Marijus Janušas (Akmenės rajono Ventos gimnazija)
1124.Meironaitė Rugilė (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
1125.Domas Bieliūnas (Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
1126.Ramunė Gelšvartė (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
1127.Gabrielė Bortkevičiūtė (Trakų r. Rūdiškių gimnazija)
1128.Aron Andruškevič (Šiaulių r. Raudėnų mokykla-daugiafunkcis centras)
1129.Ieva Vaičekauskaitė (Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
1130.Eivinas Jankauskas (Kauno r. Batniavos mokykla-daugiafunkcis centras)
1131.Ugnė Tvaronavičiūė (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
1132.Adomas Aleksejenko (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
1133.Martynas Pusvaškis (Kazlų Rūdos pradinė mokykla)
1134.Tajus Chrapačas (Kėdainių r. Labūnavos pagrindinės mokyklos Pelėdnagių "Dobiliuko" skyrius)
1135.Vaiva Gruzdytė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1136.Evelina Tylingo (Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
1137.Emilis Vasiliauskas (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
1138.Tadas Giršvaldas (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
1139.Kevinas Seliūginas (Eitminiškių gimnazija)
1140.Mantas Bankovskis (Pažinimo Licėjus)
1141.jonas kontrimas (Klaipėdos r. Dovilų pagrindinė mokykla)
1142.Eivina Songin (Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
1143.Roberta Štulcaitė (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
1144.Ernesta Ravaitytė (Lazdijų r. Šeštokų mokykla)
1145.Justas Bogomolnikovas (Vilniaus Žemynos progimnazija)
1146.Karolis Astrauskas (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
1147.Norbertas Baibokas (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1148.Romas Gudaitis (Šilutės profesinio mokymo centras)
1149.Danielius Petkevič (Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla)
1150.Kristianas Stasytis (Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centras)
1151.Austėja Sasnauskaitė (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
1152.Grantas Tėvainis (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1153.Andrėja Rimkutė (Šilutės Žibų mokykla)
1154.Kajus Ivaškevičius (Šiaulių Gegužių progimnazija)
1155.Paulius Žeronas (Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazija)
1156.Mantvydas Vizgaudis (Kretingos r. Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinė mokykla)
1157.Mintė Marija Butaitė (Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
1158.Gustas Kazlauskas (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
1159.Meda Koženiauskaitė (Jonavos pradinė mokykla)
1160.Gabija Daubaraitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1161.Jonė Šimkutė (Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
1162.Vilius Vaitkus (Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
1163.Martyna Levinskaitė (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
1164.Viltė Alejūnaitė (Šiaulių r. Gruzdžių gimnazijos Šakynos skyrius)
1165.Evita Kajokaitė (Marijampolės marijonų gimnazija)
1166.Armand Jankovski (Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
1167.Domantas Burmistrovas (Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
1168.Matas Baltrušaitis (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
1169.Danielė Žemaitytė (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija)
1170.Severyna Obločinska (Šalčininkų r. Eišiškių gimnazija)
1171.Bela Jasukynaitė (Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
1172.Miglė Lukošiūtė (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
1173.Gabija Kopūstaitė (Panevėžio 5-oji gimnazija)
1174.Meda Jankauskaitė (Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazija)
1175.Kuziakov Maksim (Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
1176.Gabija Masionė (Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
1177.Savana Turčinavičiūtė (Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
1178.Karolina Chrapač (Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
1179.Bagočiūtė Saulė (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
1180.Jevginij Chamčenovskij (Švenčionių profesinio rengimo centras)
1181.Ignas Banevičius (Kėdainių Kalbų mokykla)
1182.Ignas Šiugždinis (Kazlų Rūdos sav. Plutiškių gimnazija)
1183.Gabrielė Gečiūnaitė (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
1184.Eduardas Blažaitis (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1185.Ieva Dūdaitė (Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
1186.Ainis Kirkilas (Riešės gimnazija)
1187.ERIKAS BRUNDZA (Kauno Milikonių progimnazija)
1188.Deimantė Pelurtyte (Rokiškio raj. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
1189.Gabija Jonauskytė (Telšių "Atžalyno" progimnazija)
1190.Gustas Kovera (Telšių "Ateities" progimnazija)
1191.Kajus Vosylius (Kazlų Rūdos pradinė mokykla)
1192.Vytautas Aidukas (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1193.Ugnius Krasauskas (Radviliškio r. Pociūnėlių pagrindinė mokykla)
1194.Taira Vareikytė (Jonavos pradinė mokykla)
1195.Pukelis Tajus (Šilutės r. Juknaičių pagrindinė mokykla)
1196.Dariuš Kisėl (Šalčininkų "Santarvės" gimnazija)
1197.Rūta Vilkuotytė (Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
1198.Joris Jokubauskas (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1199.Rokas Bukantis (Šiaulių profesinio rengimo centras, Statybos skyrius)
1200.Liepa Surantaitė (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
1201.Monika Morkvėnaitė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1202.Amelija Petroševičiūte (Šv. Juozapo mokykla)
1203.Edvinas Gudelaitis (Švenčionių profesinio rengimo centras)
1204.Gabrielė Kumpytė (Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
1205.Elzė Čiukauskaitė (Šakių "Varpo" mokykla)
1206.Arnas Kalkauskas (Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazija)
1207.Bernardas Švėgžda (VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
1208.Armantė Ataraitė (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
1209.Mikas Marcinkas (Pakruojo "Žemynos" progimnazija)
1210.Kamilė Mackevičiūtė (Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
1211.Mingailė Grendaitė (Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
1212.Guoda Saulė Šičkutė (UAB "Pažinimo medis", Kalinausko filialas)
1213.Raminta Staniūnaitė (Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės profesinio rengimo centras)
1214.Emilis Tomaševskis (Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
1215.Milėja Rimšaitė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
1216.gediminas motiejiunas (Viešoji įstaiga Raseinių technologijos ir verslo mokykla)
1217.Rugilė Jasiukėnaitė (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
1218.Laura Dobožinskaitė (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
1219.Dominykas Diržius (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
1220.Agnė Ild (Pasvalio r. Krinčino Antano Vienažindžio pagrindinės mokyklos Pajiešmenių skyrius)
1221.Viltė Krunkaitytė (Alytaus Panemunės progimnazija)
1222.Ignas Jutas (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1223.Emilija Sviridova (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1224.Jorūnė Mikalajūnaitė (Panevėžio r. Naujamiesčio gimnazija)
1225.Liepa Savčenkaitė (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
1226.Ema Batjanaitė (Rokiškio raj. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
1227.Agota Žilionytė (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
1228.Margarita Nazimovaitė (Buivydiškių pagrindinė mokykla)
1229.Gytis Ditkevičius (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
1230.Goda Kričenaitė (Marijampolės marijonų gimnazija)
1231.Danielius Romaškevičius (Jonavos r. Ruklos Jono Stanislausko mokykla-daugiafunkcis centras)
1232.Džiuginta Jankauskaitė (Panevėžio r. Paliūniškio pagrindinė mokykla)
1233.Matas Jasaitis (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1234.Simona Valiūnė (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
1235.Denis Lavrentjev (Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
1236.Smiltė Urbanavičiūtė (Šakių rajono Plokščių mokykla - daugiafunkcis centras)
1237.Gustė Raškevičiūtė (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
1238.Viktorija Lingaitė (Šiaulių "Santarvės" gimnazija)
1239.Jurkšas Herkus (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
1240.Melita Marmokaitė (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
1241.Jonas Brazas (Vilniaus Gabijos progimnazija)
1242.Matas Razma (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1243.Ana Tkhir (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
1244.Adrija Pukinskytė (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
1245.Tajus Kriūnas (Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
1246.Saulė (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
1247.Marius Pranckūnas (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
1248.Milana Vaišnoraitė (Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
1249.Simonas Siriūnaitis (Raseinių Šaltinio progimnazija)
1250.Lukrecija Svarinskaite (Šv. Juozapo mokykla)
1251.Kniazev Ilja (Vilniaus Liepkalnio mokykla)
1252.Tadas Revuckas (Prienų r. Išlaužo pagrindinė mokykla)
1253.Adriana Krasnauskaitė (Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
1254.Izabelė Tautkutė (Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
1255.Nikita Šeniauskas (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
1256.Julija Mitkutė (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1257.Balys Gabnys (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
1258.Irmantas Lučkauskas (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
1259.Adrija Sušinskaitė (Alytaus Šaltinių progimnazija)
1260.Izabelė Isilionis (Vilniaus darželis-mokykla "Vilija")
1261.Olivija Surdokaitė (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
1262.Roana Žyvatkauskaitė (Vilniaus Antakalnio progimnazija)
1263.Ąžuolas Bagdžiūnas (Apvalaus kvadrato mokykla)
1264.Justina Gabinaitytė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1265.Ulevič Ernest (Vilniaus Liepkalnio mokykla)
1266.Akvilė Montvilaitė (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija)
1267.Žilvinas Šaduikis (VGTU inžinerijos licėjus)
1268.Kajus Baliukonis (Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
1269.Daugvydas Rybakovas (Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
1270.Augustė Dubinskaitė (Šakių rajono Gelgaudiškio pagrindinė mokykla)
1271.Gytis Trasikis (Utenos Dauniškio gimnazija)
1272.Arminas Kinta (Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
1273.Valantinas Dovydas (VIMS - Vilnius International Meridian School)
1274.Kristupas Mažeika (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1275.Kristupas Baltrūnas (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
1276.Justas Žurkus (Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
1277.Jordanas Tautavičius (Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
1278.Akvilė Paukštytė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1279.Viltė Auškalnytė (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
1280.Mantas Butnius (Rietavo sav. Tverų gimnazija)
1281.Eva Kandrotaitė (Birštono gimnazija)
1282.Mykolas Bakula (Varėnos "Ryto" progimnazija)
1283.Urtė Markova (Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazijos Joniškio skyrius)
1284.Dominykas Petrulevičius (Vilniaus r. Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazija)
1285.Adrija Klara Kanaporiūtė (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1286.Armandas Šopis (Panevėžio r. Paliūniškio pagrindinė mokykla)
1287.Dominykas Buzaitis (Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
1288.Mėta Stacevičiūtė (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
1289.Adas Kamarauskas (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
1290.Vakaris Saliamonas (Anykščių r. Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija)
1291.Paulius Kardokas (Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
1292.Viktoras Zukas (Marinos Mižigurskajos privati gimnazija)
1293.Helena Lučynska (Vilniaus Simono Konarskio gimnazija)
1294.Ugnė Mikutytė (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
1295.Martynas Abramavičius (Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija)
1296.Tomas Radeckis (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
1297.Austėja Misevičiūtė (Kėdainių r. Labūnavos pagrindinės mokyklos Pelėdnagių "Dobiliuko" skyrius)
1298.Ernest Milevskij (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
1299.Darvydas Subačius (Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
1300.Domas Markevičius (Šilutės Pamario pagrindinė mokykla Rusnės progimnazijos skyrius)
1301.Kamilė Stasionytė (Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
1302.Arnas Abraitis (Šakių "Varpo" mokykla)
1303.Ilja Semionov (Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
1304.Gustas Sabaliauskas (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
1305.Žygimantas Taura (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1306.Gustas Janušaitis (Kauno r. Lapių pagrindinė mokykla)
1307.Darius Benkunskis (Kauno "Vyturio" gimnazija)
1308.Justina Liatukaitė (Akmenės rajono Ventos gimnazija)
1309.Augustė Vėžytė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1310.Domas Šiugždinis (Birštono gimnazija)
1311.Lukas Kavčinskas (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
1312.Lėja Šilkaitytė (Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla)
1313.Naglis Sakaitis (VšĮ Šiaurės licėjus)
1314.Armandas Milikauskas (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
1315.Emilė Janulevičiūtė (Ukmergės "Šilo" progimnazija)
1316.Ąžuolas Razma (VGTU inžinerijos licėjaus pradinio ugdymo skyrius)
1317.Jorūnė Rachlevičiūtė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1318.Gabrielius Padelevičius (KTU Vaižganto progimnazija)
1319.Eva Varkulevičiūtė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1320.Aušrinė Jakaitė (Jurbarko r. Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinė mokykla)
1321.Puodytė Amelija (Varėnos "Ryto" progimnazija)
1322.Austėja Sukužauskaitė (Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
1323.Deimantė Puidokaitė (Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
1324.Perla Pociūnaitė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
1325.Matas Jučas (Radviliškio r. Pociūnėlių pagrindinė mokykla)
1326.Ruzaitė Austėja (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1327.Matas Andrijauskas (Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla)
1328.Emilė Juršėnaitė (Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija)
1329.Jogailė Tutlytė (Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
1330.Vainor Dulkė (Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija)
1331.Lukas Baltrušaitis (Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
1332.Viktorija Demidova (Kauno Milikonių progimnazija)
1333.Andriejus Kuznecovas (Šilutės profesinio mokymo centras)
1334.Gintaras Kasperskis (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
1335.Matas Zubė (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
1336.Gabrielė Montvydaitė (Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla Mastaičių skyrius)
1337.Arnius Balsys (Utenos Krašuonos progimnazija)
1338.Karolis Ruškys (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
1339.Vėjas Balčiūnas (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
1340.Goda Raudonaitytė (Kauno Dainavos progimnazija)
1341.Deimantė Nacevičiūtė (Klaipėdos turizmo mokykla)
1342.Užkuraitis Benediktas (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
1343.Armandas Marcinkevičius (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1344.Ovidijus Bukontas (Telšių r. Nevarėnų pagrindinė mokykla)
1345.Sofija Dociūtė (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
1346.Milda Miliūnaitė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
1347.Sebastian Bachanov (Vitlio licėjus)
1348.Daniil Musatov (Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
1349.Ąžuolas Šarauskas (Jurbarko r. Jurbarkų darželis-mokykla)
1350.Ugnė Zubytė (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
1351.Ugnė Aniūnaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1352.Greta Pušklevič (Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
1353.Kajus Ašmontas (Klaipėdos Marijos Montessori mokykla - darželis)
1354.Iuliia Teriaeva (Trakų gimnazija)
1355.Greta Belovaitė (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
1356.Gabija Lapinskaitė (Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
1357.Zigmas Danielkus (Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio gimnazija)
1358.Tauras Valiukas (VIMS - Vilnius International Meridian School)
1359.Matas Tiškevičius (Marijampolės Petro Armino progimnazija)
1360.Austėja Juozulynaitė (Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
1361.Agota Tamašauskytė (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
1362.Paraskevi Kotsolakou (Biržų technologijų ir verslo mokymo centras)
1363.Kastytis Mikaitis (Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
1364.Rusnė Grigaliūnaitė (Vilniaus Antakalnio progimnazija)
1365.Simas Jasukaitis (VšĮ Šiaurės licėjus)
1366.Baltrukonis Aras (Vilniaus Naujininkų progimnazija)
1367.Gabrielė Kazakevičiūtė (Marijampolės Sūduvos gimnazija)
1368.Gabija Vaitkevičiūtė (Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
1369.Karolina Lindžiūtė (Šilutės r. Katyčių pagrindinė mokykla)
1370.Justina Jonaitytė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1371.Gabrielė Laurinavičiūtė (Švenčionių profesinio rengimo centras)
1372.Deina Žukaitė (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
1373.Arlauskas Jonas (Šiaulių Didždvario gimnazija)
1374.Ostašenkovas Daugirdas (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
1375.Dominykas Aukselevičius (Jurbarko r. Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinė mokykla)
1376.Mark Požoga (Marinos Mižigurskajos privati gimnazija)
1377.Martin Truš (Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
1378.Emilija Janušonytė (Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
1379.Goda Padvilkytė (Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
1380.Skaistė Botezataitė (Kelmės Jono Graičiūno gimnazija)
1381.Emilija Šakinytė (Kauno r. Domeikavos gimnazija)
1382.Gustė Vasiliauskaitė (Šiaulių Dainų progimnazija)
1383.Justė Žiegytė (Vilniaus Naujininkų progimnazija)
1384.Gustas Griškevičius (Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
1385.Viltė Aleliūnaitė (Panevėžio r. Velžio gimnazija)
1386.Augustė Jurkonytė (Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
1387.Gabrielė Rodzytė (Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
1388.Jokūbas Savickis (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
1389.Emilija Ramanauskaitė (Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
1390.Fausta Aničkinaitė (Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
1391.Martyna Rajunčiūtė (Panevėžio "Minties" gimnazija)
1392.Dovydas Vališkis (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1393.Greta Čepkauskaitė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1394.Karolis Kukšta (Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija)
1395.Gustas Gramavičius (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
1396.Theia Mohi (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
1397.Mantas Kriščiūnas (Šiaulių Dainų progimnazija)
1398.Girius Liorincas (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
1399.Dovydas Grigalius (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
1400.Eldar Jevdokimenko (Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
1401.Vykintas Vainauskas (Plungės Senamiesčio mokykla)
1402.Armandas Jokšas (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
1403.Neidas Karbonskis (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1404.Aistė Šatūnaitė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1405.Martynas Kregždė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1406.Augustė Kaziuraitė (Kauno Rokų gimnazija)
1407.Dainytė Smiltė (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
1408.Justas Valaitis (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1409.Dovydas Mielys (Šiaulių jėzuitų mokykla)
1410.Karolis Kaminskis (Plungės vyskupo Motiejaus Valančiaus pradinė mokykla)
1411.Ūla Paulikaitė (Birštono gimnazija)
1412.Simonavičius Gintas (Plungės r. Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazija)
1413.Roberta Čepononytė (Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
1414.Smilte Juozenaite (Pasvalio r. Saločių A. Poškos pagrindinė mokykla)
1415.Karolina Danieliūtė (Klaipėdos r. Dovilų pagrindinė mokykla)
1416.Neda Baranauskaitė (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
1417.Viktorija Visockytė (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
1418.Vakaris Čepokas (Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
1419.Gustė Kisieliūtė (Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
1420.Rokas Beganskas (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
1421.Milda Beinarauskaitė (Panevėžio r. Paliūniškio pagrindinė mokykla)
1422.Gustas Ravaitis (Vilniaus m. šv. Kristoforo progimnazija)
1423.Karolina Povilaitytė (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
1424.Rokas Jurkėnas (Panevėžio r. Paįstrio Juozo Zikaro gimnazija)
1425.Arijus Bauža (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1426.Goda Girdauskaitė (Kazlų Rūdos Prano Dovydaičio pagrindinė mokykla)
1427.Aistė Vizbaraitė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1428.daniele kairyte (Vilniaus Žemynos progimnazija)
1429.Marek Voloncevič (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
1430.Mindaugas Daukšys (KTU Vaižganto progimnazija)
1431.Pijus Jankauskas (Prienų r. Stakliškių gimnazija)
1432.Ugnė Zamžickaitė (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
1433.Kristupas Burbulis (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
1434.Benas Zaniauskas (Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija)
1435.Paula Makauskaitė (Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
1436.Domantas Stukas (Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
1437.Martyna Šimaitė (Kauno Dainavos progimnazija)
1438.Eva Kopač (Vilniaus Simono Konarskio gimnazija)
1439.Matas Briedelis (Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
1440.Simas Medeckis (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1441.Kasparas Prameneckas (Kauno r. Domeikavos gimnazijos Užliedžių skyrius)
1442.UGNĖ DUKAVIČIŪTĖ (Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
1443.Amelija Každailytė (Šiaulių Salduvės progimnazija)
1444.Meda Kirstukaitė (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
1445.Lauryna Krinciūtė (Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
1446.Kamil Jančevskij (Trakų r. Paluknio „Medeinos" gimnazija)
1447.Danielius Ramanauskas (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1448.Dato Boiko (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1449.Irmantas Raudonis (Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
1450.Ursula Ivask (Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazija)
1451.Benediktas Bulis (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
1452.Rusnė Matuizaitė (Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazija)
1453.Mateuš Ustjanovski (Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
1454.Gustė Matulionytė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
1455.Simonas Danilevičius (Šakių rajono Kidulių pagrindinė mokykla)
1456.Atėnė Miškinytė (Varėnos "Ryto" progimnazija)
1457.Miglė Alėjūnaitė (Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras)
1458.Dovas Grigaliūnas (VGTU inžinerijos licėjus)
1459.Milena Karkauskaitė (Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
1460.Ema Gruodytė (UAB Karalienės Mortos mokykla)
1461.Austytė Gabija (Kretingos rajono Jokūbavo Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
1462.Justas Skabickas (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
1463.Tajus (Vilniaus Balsių progimnazija)
1464.Laimantas Plauška (Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
1465.Olivija Kryžiūtė (Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
1466.Aistė Mikulėnaitė (Rokiškio raj. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
1467.Benas Styra (Kauno Pilėnų progimnazija)
1468.Adomas Savicius (Anykščių r. Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras)
1469.Sadutė Žentelytė (Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
1470.Liepa Burokaitė (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
1471.Gytė Arvazevičiūtė (Šiaulių Zoknių progimnazija)
1472.Paulius Janiulionis (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
1473.Judita Dobrovolskytė (Šiaulių Dainų progimnazija)
1474.Agota Knizikevičiūtė (Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
1475.Miglė Dailidaitė (Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
1476.Domantas Kalinauskas (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
1477.Jokūbas Baltrukonis (Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
1478.Ignas Sadaunikas (Utenos Krašuonos progimnazija)
1479.Arina Loginovaitė (Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
1480.Kornelija Beržonskytė (VGTU inžinerijos licėjus)
1481.Skaistė Nausėdaitė (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
1482.Vaida Venslovaitė (Šiaulių profesinio rengimo centras, Technologijų skyrius)
1483.Miglė Buteikytė (Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija)
1484.Dominykas Rimkus (Šiaulių „Dermės“ mokykla)
1485.Gintas Vinogradovas (Skuodo Bartuvos progimnazija)
1486.Airida Kutko (Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
1487.Rojus Gudaitis (Klaipėdos Vitės progimnazija)
1488.Benas Gilaitis (Šiaulių Dainų progimnazija)
1489.Justė Glazauskaitė (Šiaulių r. Kairių jungtinė mokykla)
1490.Kajus Šateikis (Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
1491.Dominykas Jasaitis (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
1492.Eglė Davydovaitė (Kauno „Saulės“ gimnazija)
1493.Jorė Vasiliauskytė (Klaipėdos Vydūno gimnazija)
1494.Teoklėja Vigelytė (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1495.Patricija Murauskaitė (Marijampolės marijonų gimnazija)
1496.Miglė Steponavičiūtė (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
1497.Tomas Lukavičius (Jonavos r. Kulvos Abraomo Kulviečio mokykla)
1498.Liepa Krumcholcaitė (Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
1499.Akvilė Kringelytė (Klaipėdos Vitės progimnazija)
1500.Gabija Damašauskaitė (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
1501.indrė prišmontaitė (Kelmės rajono Liolių pagrindinė mokykla)
1502.Majus Matuzevičius (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
1503.Emilija Kirklytė (Šilutės Pamario progimnazija)
1504.Milena Krutulytė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1505.Saulė Intaitė (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
1506.Samanta Elskytė (Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
1507.Vytis Polovcevas (KTU Vaižganto progimnazija)
1508.Mykolas Paulauskas (Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
1509.Radvilas Milkintas (UAB Mažasis Klaipėdos licėjus)
1510.Ainis Liutkevičius (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
1511.Vilius Jogminas (Telšių "Ateities" progimnazija)
1512.Adomas Norkevičius (Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
1513.Paulius Venckus (Šilutės r. Usėnų pagrindinė mokykla)
1514.Anita Simonaitytė (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
1515.Hubertas Mačernis (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
1516.Emilija Banišauskaitė (Kaišiadorių r. Gudienos mokykla-darželis "Rugelis", Stasiūnų skyrius)
1517.Feliksas Paškauskas (Utenos Aukštakalnio progimnazija)
1518.Rokas Jasinevičius (Jonavos pradinė mokykla)
1519.Malgožata Cvetkova (Vilniaus r. Pakenės Česlovo Milošo pagrindinė mokykla)
1520.Raudonytė Karina (Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
1521.Adrija (Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
1522.Tadas Korobkovas (Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
1523.Gustas Girdenis (Kretingos Marijos Tiškevičiūtės mokykla)
1524.Rytis Eitutis (Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
1525.Emilija Jonaitytė (Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
1526.Aurelija Radzevičiūtė (Trakų r. Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinė mokykla)
1527.Indrė Dambrauskaitė (Vilniaus Baltupių progimnazija)
1528.Petrauskaitė Ieva (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
1529.IGNAS RIAUKA (Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija)
1530.Urtė Makaveckaitė (UAB "Pažinimo medis")
1531.Svetlana Sečina (Klaipėdos "Pajūrio" progimnazija)
1532.Eimantas Jucius (Vitlio licėjus)
1533.Kotryna Mikalauskaitė (Kauno r. Lapių pagrindinė mokykla)
1534.Julius Nečajevas (Vilniaus Balsių progimnazija)
1535.Tajus Kėžerius (Šiaulių "Santarvės" gimnazija)
1536.Austėja Žebrauskaitė (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
1537.Benas Stulgaitis (Jurbarko r. Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazija)
1538.Daniel (Vilniaus Adomo Mickevičiaus licėjus)
1539.Matas Tamašauskas (Joniškio r. Gataučių Marcės Katiliūtės mokykla)
1540.Kamilė Matiejauskytė (Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
1541.Urtė Matukaitytė (Raseinių Šaltinio progimnazija)
1542.Aurelija Dzekonskytė (Vilniaus r. Buivydžių Tadeušo Konvickio gimnazija)
1543.Jokūbas Gudauskas (Gargždų "Minijos" progimnazija)
1544.Joris Sinkevičius (Alytaus „Volungės“ progimnazija)
1545.Justinas Jonys (Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
1546.Benas Bronas (Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
1547.Lukas Jazokas (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1548.Urtė Barzdaitė (Panevėžio r. Velžio gimnazija)
1549.Karolina Piliponytė (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
1550.Oskar Rozvadovski (Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
1551.Ieva Motiejunaite (Utenos Aukštakalnio progimnazija)
1552.Liepa Ledzinskė (VGTU inžinerijos licėjaus pradinio ugdymo skyrius)
1553.Emilija Norvaisaite (Klaipėdos r. Dovilų pagrindinė mokykla)
1554.David Milevskij (Vilniaus "Saulėtekio" mokykla-daugiafunkcis centras)
1555.Ieva Gerkavičiūtė (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
1556.Vilius Tunkulas (Vilniaus Baltupių progimnazija)
1557.Tomas Liliškis (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
1558.Grinevičiūtė Marija (Šakių "Varpo" mokykla)
1559.Justas Zablackas (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1560.Damyras Apanavičius (Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
1561.Anastasija Avdejeva (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
1562.Paula Malijonytė (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
1563.Karigailė Ūselytė (Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
1564.Urtė Zajančauskaitė (Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija)
1565.Ieva Macuganovaitė (Jonavos r. Žeimių mokykla-daugiafunkcis centras)
1566.Odilė Žukaitytė (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1567.Arnas Griganavičius (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
1568.Ernestas Žilinskas (Vilniaus "Saulėtekio" mokykla-daugiafunkcis centras)
1569.Grantas Ovciarovas (Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
1570.Emilis Ginaitis (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1571.Austėja Rutkauskaitė (Marijampolės marijonų gimnazija)
1572.Arnas Jankauskas (Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
1573.Giedrius Sijūnas (Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
1574.Viktorija Jurkonytė (Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
1575.Justas Matonas (Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
1576.Arnas Tamošauskas (Anykščių r. Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras Traupio skyrius)
1577.Aida Žilvytė (Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
1578.Dija Mačiulytė (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
1579.Emilijus Simanavičius (Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
1580.Kamilė Malakauskaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1581.DOMINYKAS GUDAITIS (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
1582.Adrian Jaroš (Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
1583.Gabija Ruzgytė (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
1584.Skaistė Grigonytė (Kauno Maironio universitetinė gimnazija)
1585.Tarnauskaitė Veronika (Šakių "Varpo" mokykla)
1586.Erikas Grigonis (Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
1587.Matas Radzvilavičius (Šilutės Pamario progimnazija)
1588.Silvija Žukovskaja (Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
1589.Grevys Paulius (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
1590.Ignas Jonaitis (Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
1591.Saulė Narušytė (VšĮ Vytauto Didžiojo universiteto Ugnės Karvelis gimnazija)
1592.Mantas Razmus (Telšių "Ateities" progimnazija)
1593.Dovydas Šliachtovič (VGTU inžinerijos licėjus)
1594.Adrija Antanaitytė (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
1595.Kamėja Bandžinskaitė (Raseinių Šaltinio progimnazija)
1596.Mark Rankauskas (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
1597.Elija Šleikutė (Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
1598.Aistė Drulytė (Trakų r. Rūdiškių gimnazija)
1599.Matas Michejevas (Buivydiškių pagrindinė mokykla)
1600.Liucina Žemaitė (Šiaulių jėzuitų mokykla)
1601.Renaldas Ašebergas (Širvintų "Atžalyno" progimnazija)
1602.Kasparas Dirsė (UAB Karalienės Mortos mokykla)
1603.Gustas Klikūnas (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1604.Ieva Remeikaitė (Pasvalio r. Saločių A. Poškos pagrindinė mokykla)
1605.Tajus Zabela (VGTU inžinerijos licėjus)
1606.Augustas Liudkevičius (Buivydiškių pagrindinė mokykla)
1607.Jokūbas Liepuonius (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1608.Gabija Ižikovaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1609.Gintaras Andruška (Kauno r. Babtų gimnazija)
1610.Iveta Utovkaitė (Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
1611.Mantas Gataveckas (Birštono gimnazija)
1612.Korina Tandzegolskė (Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
1613.Veronika Urnikytė (Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
1614.Vesta Kasperavičiūtė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
1615.Rusnė Orlovaitė (Elektrėnų sav. Kietaviškių progimnazija)
1616.Akvilė Tamošiūnaitė (Kėdainių r. Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinė mokykla)
1617.Žygimantas Šimkus (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
1618.Rimgailė Narvydaitė (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
1619.Elzė Prastieniūtė (Apvalaus kvadrato mokykla)
1620.Augustinas Vaitekūnas (Jurbarko r. Eržvilko gimnazija)
1621.Ieva Budrytė (Kretingos rajono Salantų gimnazija)
1622.Vaiva Danilevičiūtė (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
1623.Gabrielius Vilčiauskas (Pasvalio r. Krinčino Antano Vienažindžio pagrindinės mokyklos Pajiešmenių skyrius)
1624.Viltė Biknerytė (Kaišiadorių r. Žiežmarių mokykla-darželis "Vaikystės dvaras")
1625.Gabrielė Džiaukštaitė (Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
1626.Paškevičiūtė Gabija (Ukmergės Antano Smetonos gimnazija)
1627.Miglė Aputytė (UAB "Pažinimo medis", Kalinausko filialas)
1628.Lukas Šidlauskas (Šv. Juozapo mokykla)
1629.Balčiūnaitė Gabrielė (Telšių "Germanto" progimnazija)
1630.Izabela Buša (Vilniaus Pavilnio pagrindinė mokykla)
1631.Paulius Šaltupis (Plungės Senamiesčio mokykla)
1632.Ieva Ugintaitė (VIMS - Vilnius International Meridian School)
1633.Daugirdas Fokas (Kauno r. Neveronių gimnazija)
1634.Matas Žarnauskas (Mažeikių darželis-mokykla "Kregždutė")
1635.Domante Blaskeviciute (Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
1636.Ugnė Aniulytė (Kauno Veršvų gimnazija)
1637.Miglė Baltramonaitytė (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
1638.Mantas Stankūnas (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija)
1639.Arminas Norša (Šiaulių "Santarvės" gimnazija)
1640.Mila Butovaitė (UAB „Erudito licėjus“)
1641.Vakarė Piragytė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
1642.Ugnė Gelūnaitė (Ukmergės "Šilo" progimnazija)
1643.Leticija Buinauskaitė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1644.Marijus Čeponis (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
1645.Motiejus Žižys (Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija)
1646.Žemyna Žemaitytė (Tauragės Jovarų pagrindinė mokykla)
1647.Artūras Baravykas (Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
1648.Saulė Greičiūtė (Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
1649.Eglė Zaveckaitė (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
1650.Auksė Norkevičiūtė (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
1651.Patricija Kutkaitė (Šakių "Varpo" mokykla)
1652.Haroldas Spruogis (VGTU inžinerijos licėjus)
1653.Aistė Malinauskaitė (Šilutės r. Vainuto gimnazija)
1654.Matas Gylys (Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
1655.Austėja Urbonaitė (Kauno Panemunės pradinė mokykla)
1656.Pociūtė Milena (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
1657.Naidas Stasionis (Kalvarijos sav. Jungėnų pagrindinė mokykla)
1658.Milda Sejūnaitė (Pakruojo r. Pašvitinio pagrindinė mokykla)
1659.Joris Gavutis (Kazlų Rūdos pradinė mokykla)
1660.Edvin Podpriatov (Vilniaus Pavilnio progimnazija)
1661.Vaiva Volkavičiūtė (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
1662.Karina Žukevičiūtė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
1663.Ditė (Šv. Juozapo mokykla)
1664.Kornelija Kazachok (Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazija)
1665.Liliana Kupčikaitė (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
1666.Danielė Karkockaitė (Marijampolės marijonų gimnazija)
1667.Joris Tamkutonis (VšĮ Šiaurės licėjus)
1668.Rapolas Bobinas (Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
1669.Milėja Vasarytė (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
1670.Narbutaitė Elena (Šiaurės licėjus)
1671.Rugilė Šiaudinytė (Trakų r. Rūdiškių gimnazija)
1672.Gustė Mišutytė (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
1673.Jonas Jokūbaitis (VGTU inžinerijos licėjus)
1674.Martyna Stonytė (Erudito licėjus)
1675.Karilė Matuzonytė (Vilniaus Balsių progimnazija)
1676.Eva Kasparaitytė (Šilutės Pamario progimnazija)
1677.Herkus Karaliūnas (Šv. Juozapo mokykla)
1678.Mantė Stancevičiūtė (Mažeikių Pavasario progimnazija)
1679.Ervinas Petrauskas (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1680.Ema Fedaravičiūtė (Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
1681.Aldona Žilionytė (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
1682.Kuramšinas Orestas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
1683.Skaistė Sidaraitė (Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
1684.Gabrielė Mikšraitė (Alytaus r. Simno gimnazija)
1685.Adija Norkūnaitė (Vitlio licėjus)
1686.Guostė Kybartaitė (Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
1687.Urtė Petrauskaitė (Vilniaus "Ryto" progimnazija)
1688.Artur Makarov (Vilniaus r. Paberžės šv. Stanislavo Kostkos gimnazija)
1689.ELIJA VIRŠILAITĖ (Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
1690.Adomas Žiburkus (Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
1691.Kamila Marton (Vilniaus Naujininkų progimnazija)
1692.Matas Lankauskas (Kauno Rokų gimnazija)
1693.Agnė Kolbergytė (Tauragės r. Jovarų pagr. mokyklos Gaurės skyrius)
1694.Lėja Špokauskaitė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
1695.Gabrielė Pašvenskaitė (Raseinių Šaltinio progimnazija)
1696.Martynas Povilaitis (Šiaulių "Rasos" progimnazija)
1697.Rimvydas Žilius (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
1698.Nerilė Kviecinskaitė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1699.Gustė Paulauskytė (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija)
1700.Gintarė Kanapickaitė (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
1701.Linas Zeigis (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
1702.Emilija (Šakių "Varpo" mokykla)
1703.Kristupas Kučinskas (Kauno r. Domeikavos gimnazija)
1704.Kristijonas Greičius (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
1705.Milena stacukovic (UAB „Erudito licėjus“)
1706.Beatričė Sabutytė (Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
1707.Andrėja Paulauskaitė (Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
1708.Rugilė Meškauskaitė (Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija)
1709.Viktorija Vasiliauskaitė (Pasvalio r. Saločių A. Poškos pagrindinė mokykla)
1710.Simas Novodvorskas (Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
1711.Dastinas Navikas (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
1712.Viltė Vilimaitė (Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
1713.Airidas Vaznys (Jurbarko r. Viešvilės pagrindinė mokykla)
1714.Smiltė Jakubavičiūtė (Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
1715.Adomas Rugienius (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
1716.AUGUSTĖ STATKUTĖ (Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
1717.Gretė Zemeliauskaitė (Šiaulių Ragainės progimnazija)
1718.Viltė Rudko (Tauragės Žalgirių gimnazija)
1719.Meda Vunder (VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
1720.Gabija Rimkutė (Kauno Milikonių progimnazija)
1721.Arijus Kasparavičius (Vilniaus Maironio progimnazija)
1722.Justina Rimkutė (Kauno r. Piliuonos gimnazija)
1723.Budrevičius Tomas (Vilkaviškio r. Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazija)
1724.Ąžuolas Sinkevičius (UAB Karalienės Mortos mokykla)
1725.Liepa Šabunkaitė (Šakių "Varpo" mokykla)
1726.Justas Cironka (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
1727.Gabrielė Ratkevičiūtė (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
1728.Kristupas Vileikis (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
1729.Rokas Morkeliunas (Viešoji įstaiga Raseinių technologijos ir verslo mokykla)
1730.Karolina Šapokaitė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
1731.Kajus Šimukauskas (Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
1732.Lija Davidavičiūtė (Kauno Petrašiūnų progimnazija)
1733.Gabija Sparvelytė (Šiaulių profesinio rengimo centras, Technologijų skyrius)
1734.Kristupas Sodys (Plungės Senamiesčio mokykla)
1735.Ema Mulerskaitė (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
1736.Gabrielė Šiaudvytytė (Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
1737.Ąžuolas Vaškelevičius (Prienų r. Stakliškių gimnazija)
1738.timonas laukaitis (Klaipėdos jūrų kadetų mokykla)
1739.Benjaminas Pužauskas (Kauno Aleksandro Puškino gimnazijos Pagrindinio ugdymo skyrius)
1740.Roberta Butrimavičiūtė (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
1741.Aleksas Garkavenko (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
1742.Teresė Bukytė (Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
1743.Nojus Matas Paludnevicius (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
1744.Haroldas Čemerka (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija)
1745.maksim milevski (Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
1746.Kasparas Pociūnas (Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
1747.Arijus Biliūnas (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
1748.Teodoras Kuprys (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1749.Lukas Kublickas (Vitlio licėjus)
1750.Einoras Backiūnas (Marijampolės sav. Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazija)
1751.Benas Minkevičius (Kauno Pilėnų progimnazija)
1752.Patrik Švabovič (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
1753.Ugnius Vėlavičius (Klaipėdos r. Dovilų pagrindinė mokykla)
1754.Simas Žukauskas (Šakių rajono Lukšių Vinco Grybo gimnazija)
1755.Arminas Jablonskis (Vilniaus Maironio progimnazija)
1756.herkus Gofmanas (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
1757.Izabėlė Paulauskaitė (Vilniaus r. Rukainių gimnazija)
1758.Urtė Grigalionytė (Panevėžio r. Upytės Antano Belazaro pagrindinė mokykla)
1759.BENAS RADZEVIČIUS (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
1760.Jogaila Skurdauskas (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
1761.Juozas Junda (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
1762.Jonas Valančauskas (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
1763.Vilgaudas Samuolis (LSMU gimnazijos pradinė mokykla)
1764.Armandas Stripeika (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
1765.Žymantas Šarauskas (Alytaus Jotvingių gimnazija)
1766.Arnas Morkūnas (Vilniaus "Vyturio" pradinė mokykla)
1767.Emilis Čepononis (Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
1768.Evelina Makūnaitė (Elektrėnų sav. Semeliškių gimnazija)
1769.Kasparas Rudminas (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1770.Kajus Milius (Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
1771.Maja Pakina (Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
1772.Greta Stanulytė (Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
1773.Vytė Gruodytė (Švenčionių r. Pabradės "Ryto" gimnazija)
1774.Rugilė Viliušė (Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
1775.Aurima Kazakevičiūtė (Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
1776.KotrynaTrinkutė (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1777.Gabija Batakytė (Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija)
1778.Matas Patinskas (Marijampolės marijonų gimnazija)
1779.Saulėnaitė Urtė (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
1780.Arsenij Leščenko (Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
1781.Eigirdas Ivanauskas (Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
1782.Stankevičiūtė Ugnė (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
1783.Nojus Sukackas (Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
1784.Agota Siniakovaitė (Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
1785.Paulius Girdvainis (Vilniaus Naujininkų progimnazija)
1786.Bernardas Prunskas (Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
1787.Jonė Dieninytė (Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
1788.Kotryna Kasnauskytė (Kretingos Marijos Tiškevičiūtės mokykla)
1789.rugilepacekajute (Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
1790.Elijus Rakštelis (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
1791.Vesta Gumuliauskaitė (Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija)
1792.Elinga Ramanauskaitė (Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras)
1793.Dominic Leman Kondrackis (VGTU inžinerijos licėjus)
1794.Meda Mackevičiūtė (Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
1795.Smiltė Šinkūnaitė (Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
1796.Miglė Maumevičiūtė (Šakių rajono Plokščių mokykla - daugiafunkcis centras)
1797.Austėja Kunigėlytė (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
1798.Saulė Raudeliūnaitė (Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
1799.Airidas Sutkaitis (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1800.Isabela Sladkevičiūtė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1801.Gustas Uščinas (Gargždų "Minijos" progimnazija)
1802.Motiejus Plikis (Vilkaviškio pradinė mokykla)
1803.Julius Vitkauskas (Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
1804.Patricija Soldatkina (Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
1805.Goda Kolaitytė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1806.Roberta Vabalaitė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
1807.Jonas Elijus Solovej (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1808.DANIELIUS SVALDENIS (Kėdainių r. Šėtos gimnazija)
1809.Austėja Jovaišaitė (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija)
1810.Jasiulevičius Marius (Kauno r. Domeikavos gimnazija)
1811.Dominykas Adomaitis (Šalčininkų "Santarvės" gimnazija)
1812.Beata Augulytė (Šakių r. Kudirkos Naumiesčio V. Kudirkos gimnazija)
1813.Gabija Žičkutė (Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
1814.Toma Žiūraitė (Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija)
1815.Viltė Pelakauskaitė (Utenos r. Užpalių gimnazija)
1816.Ramūnas Venckus (Šilutės r. Vainuto gimnazija)
1817.Bernardas Velionis (Viešoji įstaiga Raseinių technologijos ir verslo mokykla)
1818.Marijus Abramavičius (Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
1819.Grantas Veinberger (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
1820.Kristupas Harboe- Liutkevičius (Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
1821.Domas Pauparis (Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
1822.Tomas Išganaitis (Šakių "Varpo" mokykla)
1823.Mantvydas Jukna (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
1824.Aurimas Maldutis (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
1825.Kristijonas Mocerenko (Buivydiškių pagrindinė mokykla)
1826.Indrė Stralkutė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1827.EMA VASILIAUSKAITĖ (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
1828.Petras Jakštys (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
1829.Lukas Zabolevičius (Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija)
1830.Sofija Norvaišaitė (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
1831.Saulė Nagytė (Telšių "Kranto" progimnazija)
1832.Žemyna Raibužytė (Telšių "Ateities" progimnazija)
1833.Pijus Narkevičius (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1834.Danielė Stankevičiūtė (Kazlų Rūdos sav. Plutiškių gimnazija)
1835.Doda Sylvija (Šalčininkų r. Eišiškių gimnazija)
1836.Emilis Morkūnas (Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
1837.Ignas Aleksiejūnas (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1838.Laurynas Kapočius (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
1839.Kajus Mizaras (Alytaus Dzūkijos mokykla)
1840.Darina Fadejeva (Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
1841.Rusnė Litvinavičiūtė (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
1842.Laurynas Gumbrevičius (Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
1843.Gvidas Girskis (Šiaulių Gegužių progimnazija)
1844.Daniel Boreikis (Vilniaus "Saulėtekio" mokykla-daugiafunkcis centras)
1845.Denis Ivanov (Švenčionių r. Pabradės "Ryto" gimnazija)
1846.Urtė Kurinskaitė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1847.Deimantė Nikandrovaitė (Kauno Senamiesčio progimnazija)
1848.Matas Baratinskis (Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
1849.Jonė Cichockaitė (Molėtų pradinė mokykla)
1850.Sivyj Elija (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
1851.Marius Blinstrubas (UAB „Taškius“)
1852.Vainius Vaišutis (Kėdainių r. Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinė mokykla)
1853.benediktas bunevicius (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1854.Darijus Vilčinskas (Marijampolės profesinio rengimo centras)
1855.Liepa Giedraitytė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1856.Justina Juodsnukytė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1857.Vanessa Martinonytė (Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
1858.Almantas Juška (Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
1859.Melita Matkūnaitė (Jonavos r. Kulvos Abraomo Kulviečio mokykla)
1860.Darija Valiūtė (Telšių „Ateities“ progimnazijos „Saulėtekio“ skyrius)
1861.Jokūbas Vaickus (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
1862.Liepa Fedoravičiūtė (Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
1863.Žemyna Dabašinskaitė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1864.Aurimas Labutis (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1865.Altaja Galinytė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla, Radvilėnų filialas)
1866.Mingailė Miškinytė (Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
1867.Anelė Marija Palšytė (Vilniaus Baltupių progimnazija)
1868.Gintarė Kazlauskaitė (Pakruojo "Žemynos" progimnazija)
1869.Augutytė Milda (Ukmergės Antano Smetonos gimnazija)
1870.Vasarė Žumbakytė (VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
1871.Vilius Petračukas (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
1872.Leonardas Lukauskas (Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
1873.Armandas Macevičius (Šiaulių Dainų progimnazija)
1874.Augustė Mažeikaitė (Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
1875.Gabrielis Keragalvis (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1876.Nojus Stanislovaitis (Šiaurės licėjus)
1877.Edvinas Šidlauskas (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
1878.Adrijus Krasovskis (Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
1879.Gustautė Juciūtė (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
1880.Paula Marija Kirkickaitė (Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
1881.Austeja Stelmokaite (Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
1882.Gabija Diedonytė (Kauno Rokų gimnazija)
1883.Gertrūda Vinskaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1884.Linas Kazlauskas (Riešės gimnazija)
1885.Meda Kazelskaitė (Vilniaus "Ryto" progimnazija)
1886.Kamilis Apolinskas (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
1887.Jaroslav Vencel (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
1888.Domas Ignatjevas (Gargždų "Minijos" progimnazija)
1889.Rapolas Šveikauskas (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
1890.Dovydas Sidorovas (Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija)
1891.Gabrielė Ciechanavičiūtė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1892.Ieva Kazlauskaitė (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
1893.Blekaitytė Andrėja (Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
1894.Dominykas Mockus (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1895.Milda Slabadaitė (Vilniaus Pavilnio progimnazija)
1896.Gretė Meškaitė (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
1897.Skaistė Stančaitytė (Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
1898.Aurita Peleckytė (Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
1899.Kamila Dirmeikytė (Telšių "Atžalyno" progimnazija)
1900.Liepa Špokauskaitė (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
1901.Emilija Vaičiūnaitė (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
1902.Agnė špokaitė (Rietavo sav. Tverų gimnazija)
1903.Lopes Cunha Serrao Santos Lara Sofia (Kėdainių r. Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinė mokykla)
1904.Kamilė Triabaitė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
1905.DEVĖNAITĖ SANTA (Joniškio r. Žagarės gimnazija)
1906.Tadas Skerys (Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
1907.Meleta Lazdauskaitė (Kretingos r. Vydmantų gimnazija)
1908.Monika Zailskaitė (Alytaus Vidzgirio progimnazija)
1909.Vakarė Morkūnaitė-Šalūgaitė (Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
1910.Naglis Nikolaitis (Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla)
1911.Ričardas Grudzinskas (Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
1912.Mangirdas Savickas (Kauno r. Babtų gimnazija)
1913.Ieva Matijošaitytė (Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
1914.Urtė Galvonaitė (Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
1915.Silverijus Šiuperis (Šilutės profesinio mokymo centras)
1916.Radvilė Deltuvaitė (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
1917.Gudanec Lilija (Švenčionių r. Pabradės "Žeimenos" gimnazija)
1918.Griškevičiūtė Vytautė (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
1919.Ugnius Čaplikas (Kauno Rokų gimnazija)
1920.Elzė Balčiūnaitė (Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
1921.Kamilė Sendriūtė (Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
1922.Gediminas Gintalas (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
1923.Matas Trofimovas (Klaipėdos Litorinos mokykla)
1924.Ignas Statkus (Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija)
1925.Simona Sarapinaitė (Kauno r. Piliuonos gimnazija)
1926.Tautvydas Žvinys (VGTU inžinerijos licėjaus pradinio ugdymo skyrius)
1927.Erina Grigaitė (Kazlų Rūdos Prano Dovydaičio pagrindinė mokykla)
1928.Deimantė Barzdaitytė (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija)
1929.ULYANA MASLIANKOVA (Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija)
1930.Povilas Stonkaitis (Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
1931.Benas Urbonavičius (Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
1932.Austėja Markevičiūtė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
1933.Agnė Daraškevičiūtė (Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių progimnazija)
1934.Gabija Venciulytė (Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
1935.Vitold Konašev (Vilniaus "Saulėtekio" mokykla-daugiafunkcis centras)
1936.Skaistė Karaliūnaitė (Anykščių r. Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazija)
1937.Macijauskas Einaras (Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
1938.Aistė Stašaitytė (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
1939.Amelija Permenova (Klaipėdos "Aitvaro" gimnazija)
1940.Mindaugas Gabalis (Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
1941.Matas Pekštenis (Utenos Krašuonos progimnazija)
1942.Ana Katažyna Gičkina (Šalčininkų r. Baltosios Vokės Elizos Ožeškovos gimnazija)
1943.JOKŪBAS BALSEVIČIUS (Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
1944.Jokūbas Jasulaitis (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
1945.Eimantas Gavutis (Šilutės pirmoji gimnazija)
1946.Armandas Podskočimas (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
1947.Mindaugas Gaudutis (Viešoji įstaiga Kretingos technologijos ir verslo mokykla)
1948.Airidas Jakubaitis (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1949.Grinius Karolis (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
1950.Ignas Lukoševičius (Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazija)
1951.Elzė Varžgalytė (Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
1952.Jonas Keragalvis (Utenos Krašuonos progimnazija)
1953.Jurgelėnaitė Patricija (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
1954.Aušvydas Zykevičius (Kauno Suzuki progimnazija)
1955.Radvilas Nagorskas (Kauno r. Domeikavos gimnazija)
1956.Gabrielė Vaičekauskaitė (Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
1957.Kristupas Žemgulys (Klaipėdos r. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija)
1958.Deimantė Balsytė (Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
1959.Jogailė Vilčinskaitė (Šakių "Varpo" mokykla)
1960.Adrija Mažintaitė (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
1961.Eivilė Puplauskaitė (Vilniaus "Laisvės" gimnazija)
1962.Vakaris Butkus (Anykščių r. Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazija)
1963.Tartėnas Petras (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
1964.Meda Montvydaitė (Šiaulių Gegužių progimnazija)
1965.Ignas Matulionis (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
1966.Viktorija Vaškevičiūtė (Kauno r. Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras)
1967.Benas Noreika (Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
1968.Martynas Kaušauskas (Lazdijų r. Veisiejų S. Gedos gimnazijos Kapčiamiesčio E. Pliaterytės pagr. ugdymo skyrius)
1969.Mykolas Areškevičius (Kauno "Vyturio" gimnazija)
1970.AgnėAkulovaitė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1971.Nojus Mazūras (Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
1972.Miglė Žukauskaitė (Marijampolės Petro Armino progimnazija)
1973.Mackevič Paulina (Vilniaus r. Bezdonių Julijaus Slovackio gimnazija)
1974.Deivė Karalevičiūtė (VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
1975.Ąžuolas Stakvilevičius (Kauno šv. Kazimiero progimnazija)
1976.Paulina Sakavičiūtė (Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
1977.Lauryna Vitartaitė (Elektrėnų pradinė mokykla)
1978.Vaidas Stankūnas (Kauno šv. Kazimiero progimnazija)
1979.Deimantė Mikniūtė (Viešoji įstaiga Raseinių technologijos ir verslo mokykla)
1980.Augustė Jurkonytė (Prienų r. Stakliškių gimnazija)
1981.Eimantas Dvarionas (Vilniaus suaugusiųjų mokymo centras)
1982.Gabrielė Tamulytė (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
1983.Gabrielė Džiugaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1984.Benas Daukšas (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
1985.Aleksas Stoškus (Panevėžio r. Paįstrio Juozo Zikaro gimnazija)
1986.Simona Januškaitė (Vilniaus Pilaitės gimnazija)
1987.Liepa Nivinskaitė (Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
1988.Jonas Katilius (Vilniaus "Ryto" progimnazija)
1989.Gustas Makaveckas (Marijampolės Petro Armino progimnazija)
1990.Matas Pečkauskas (Kauno Rokų gimnazija)
1991.Vakarė Paulauskaitė (Molėtų pradinė mokykla)
1992.Austėja Sabonytė (Kauno Panemunės pradinė mokykla)
1993.Arijus Ramanauskas (Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
1994.Margarita Kavaliauskaitė (Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
1995.Justas Kačinskis (Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
1996.Polina Žurova (Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
1997.Jonė Mantė Aleksevičiūtė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1998.Paulina Pilsudskytė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1999.Deividas Barkovskij (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
2000.UGNĖ ŽIEMELYTĖ (Skuodo r. Aleksandrijos pagrindinė mokykla)
2001.Evelina Gončarko (Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija)
2002.Hubertas Bukantis (Šiaulių Dainų progimnazija)
2003.Kotryna Jociūtė (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
2004.Karolis Rimgaila (Pakruojo r. Pašvitinio pagrindinė mokykla)
2005.Tauras Jazukevičius (Kauno Milikonių progimnazija)
2006.Denas Valantinas (Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
2007.Petras Kurauskas (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
2008.Gustė Baranauskaitė (Panevėžio r. Velžio gimnazija)
2009.Simonas Daukantas (Klaipėdos r. Kretingalės pagrindinė mokykla)
2010.Armandas Geryba (Kretingos Marijos Tiškevičiūtės mokykla)
2011.Armandas Mačiulskas (Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
2012.Gabriela Pukšta (Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
2013.Gustas Vaivada (Klaipėdos r. Dovilų pagrindinė mokykla)
2014.Amelija Beliauskaitė (Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
2015.Benas Narkus (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
2016.Ivona Šulc (Nacionalinė Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokykla)
2017.MATAS MIKĖNAS (Vilniaus Maironio progimnazija)
2018.Jokūbas Preikša (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
2019.Auksė Bušmičiūtė (Elektrėnų pradinė mokykla)
2020.Liepa Badauskaitė (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
2021.Eivilė Kaštaunaitė (Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
2022.Vytautė Samuolytė (Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
2023.Dovydas Guja (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
2024.Joris Juozaitis (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2025.Lukas Janušauskas (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2026.Ignas Gedgaudas (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
2027.Skaistė Matiušinaitė (Kauno Rokų gimnazija)
2028.Urtė Kukanauskaitė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
2029.Tautvydas Usis (Telšių "Kranto" progimnazija)
2030.Robertas Žarnauskas (Marijampolės profesinio rengimo centras)
2031.Ditas Ulys (Riešės gimnazija)
2032.Kotryna Masaitytė (KTU inžinerijos licėjus)
2033.Arminas Strazdas (Kauno Rokų gimnazija)
2034.Roberta Mažintaitė (Viešoji įstaiga Raseinių technologijos ir verslo mokykla)
2035.Vilius Strakšas (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
2036.Nojus Kugrėnas (Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
2037.Brigita Mikutytė (Plungės „Babrungo“ progimnazija)
2038.Artiom Radko (Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija)
2039.Armandas Lukoševičius (Vilniaus Naujininkų progimnazija)
2040.Rusnė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
2041.Kristupas Jakštas (Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
2042.Agneška Tetianec (Vilniaus Simono Konarskio gimnazija)
2043.Simas Skučas (Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
2044.Danas Dambrauskas (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
2045.Titas Janušauskas (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
2046.Motiejus Karvelis (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
2047.Ema Levendraitytė (Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
2048.Samanta Dirdaitė (Kėdainių r. Labūnavos pagrindinės mokyklos Pelėdnagių "Dobiliuko" skyrius)
2049.Ervinas Šakinis (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
2050.Lukas Šimulynas (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
2051.Augustas Žvaliauskas (Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
2052.Emilija Skablauskaitė (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
2053.Paulina Kazlauskaitė (Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
2054.Gabrielė Stančaitytė (Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
2055.Modestinas Bladika (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla, Radvilėnų filialas)
2056.Kostas Ringaitis (Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
2057.Joris Jurelė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
2058.Vasiliauskas Jokūbas (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
2059.Eglė Glinskytė (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
2060.Rugilė Braškaitė (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
2061.Reda Baumilaite (Vilniaus suaugusiųjų mokymo centras)
2062.Paulina Uldinskaitė (Panevėžio r. Ramygalos gimnazijos Vadoklių skyrius)
2063.Jūratė Rimaitė (Skuodo r. Aleksandrijos pagrindinė mokykla)
2064.Nailas Gindrėnas (Klaipėdos suaugusiųjų gimnazija)
2065.Sofija Gregorauskaitė (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
2066.Laurynas Stankevičius (Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
2067.Nojus Antonovičius (Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
2068.MEDEINA GALDIKAITĖ (Kretingos rajono Grūšlaukės mokykla-daugiafunkcis centras)
2069.Urtė Kačinauskytė (Vilniaus "Ryto" progimnazija)
2070.Kristupas Banelis (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2071.Paulius Valančius (Pasvalio r. Saločių A. Poškos pagrindinė mokykla)
2072.VAKARIS PETRIKAS (Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
2073.Unė Maziliauskaitė (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
2074.Gustas Bautrimas (Alytaus Panemunės progimnazija)
2075.Simas Vilkinas (Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
2076.Norvilaitė Austė (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
2077.Luna Žukovska (Trakų pradinė mokykla)
2078.Vaida Verpečinskaitė (Šiaulių Ragainės progimnazija)
2079.Laimis Švabauskas (Trakų r. Aukštadvario mokykla-darželis "Gandriukas")
2080.Jurgita Raževičiūtė (Marijampolės profesinio rengimo centras)
2081.Vytautė Ažukaitė (Šakių "Varpo" mokykla)
2082.Lukas Seilius (Prienų r. Balbieriškio pagrindinė mokykla)
2083.Stackevičius Hermis (Vilkaviškio r. Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazija)
2084.Gabija Čekanauskaitė (Kauno r. Zapyškio pagrindinė mokykla)
2085.Smiltė Janauskaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
2086.Radzevičius Benas (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
2087.Dovydas Skrockas (Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla)
2088.Vilija Nikončiukaitė (Vilniaus "Vyturio" pradinė mokykla)
2089.Justina Maskoliūnaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2090.Adomas Dainys (Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
2091.Kostas Pultinavičius (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
2092.Jokūbas Rimavičius (Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
2093.Daniel Sosik (Šalčininkų r. Eišiškių gimnazija)
2094.Vakaris Petronis (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
2095.Lėja Kryžinauskaitė (Šiaulių Ragainės progimnazija)
2096.Tėja Radavičiūtė (Apvalaus kvadrato mokykla)
2097.Radžiūnas Augustas (Marijampolės "Saulės" pradinė mokykla)
2098.Jasaitė Rugilė (Kretingos rajono Jokūbavo Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
2099.Mantas Pranaitis (Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
2100.Gabrielė Biajgo (Vilniaus "Ryto" progimnazija)
2101.Artiom Frolov (Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
2102.Tautrimas Jakutis (Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
2103.Dominykas Zakarevičius (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
2104.Dominykas Janavičius (Šiaulių Dainų progimnazija)
2105.Milita Kurmanavičiūtė (Prienų r. Stakliškių gimnazija)
2106.Goda Slavinskaitė (Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
2107.Lukas Veligoras (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
2108.Giedrius Buivydas (Skuodo r. Aleksandrijos pagrindinė mokykla)
2109.Elena Marija Fedenko (Klaipėdos r. Kretingalės pagrindinė mokykla)
2110.Agota Sirusaitė (UAB Karalienės Mortos mokykla)
2111.Mantas Lopeta (Vitlio licėjus)
2112.Kotryna Katinaitė (Utenos Krašuonos progimnazija)
2113.Platon Vasilkov (Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
2114.Danielis Streckis (Šiaulių r. Gruzdžių gimnazijos Šakynos skyrius)
2115.Kotryna Paulikaitė (Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
2116.Skaistė Savickaitė (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
2117.Nerilė Šimaitė (VIMS - Vilnius International Meridian School)
2118.Luknė Macevičiūtė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2119.Domantas Girša (Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
2120.Algirdas Juodkojis (Marijampolės profesinio rengimo centras)
2121.Ignas Ulys (Riešės gimnazija)
2122.Eimantė Kenzgailaitė (Šiaulių Medelyno progimnazija)
2123.Meda Pagirytė (UAB „Erudito licėjus“)
2124.Estrėja Kiselytė (Naujosios Akmenės Ramučių gimnazija)
2125.Matas Jaras (Kauno r. Zapyškio pagrindinė mokykla)
2126.Eligijus Žydelis (Vilniaus r. Kalvelių "Aušros" gimnazija)
2127.Laurynas Petrovskis (Juodšilių "Šilo" gimnazija)
2128.Akvilė Fomčenkovaitė (Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
2129.Gustas Kuzmauskas (Alytaus Šaltinių progimnazija)
2130.Meda Stakionytė (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
2131.Deimantė Jozokaitė (KTU inžinerijos licėjus)
2132.Einor Tamaševič (Vilniaus r. Buivydžių Tadeušo Konvickio gimnazija)
2133.Irmantas Kolbergas (Mažeikių Gabijos gimnazija)
2134.Herkus Atutis (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
2135.Emilė Damulytė (Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
2136.DONATAS JANULIS (Vilniaus Maironio progimnazija)
2137.Joris Glamba (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
2138.Domantas Žiemys (Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
2139.Raigardas Jurkša (Kauno r. Zapyškio pagrindinė mokykla)
2140.Mantas Delgiado (Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija)
2141.Aušrinė Bajoraitė (Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
2142.Giedrė Rimydytė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
2143.Dargužaitė Skaistė (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
2144.Adrija Čiulkevičiūtė (Kauno Milikonių progimnazija)
2145.Butvilas Teodoras (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
2146.Urtė Dubauskaitė (Marijampolės "Saulės" pradinė mokykla)
2147.Emilija Urbšytė (Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazija)
2148.Jaunius Buliauskas (Panevėžio r. Ramygalos gimnazija)
2149.Voinič Kamilija (Vilniaus r. Bezdonių Julijaus Slovackio gimnazija)
2150.Miglė Misevičiūtė (VšĮ "Ruduo-pavasaris")
2151.Pancerevas Savelijus (Vilniaus darželis-mokykla "Vaivorykštė")
2152.Indrė Baltramavičiūtė (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
2153.Karolis Sokas (Klaipėdos r. Kretingalės pagrindinė mokykla)
2154.Benas Molnikas (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2155.UGNĖ MARKEVIČIŪTĖ (Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
2156.Luknė Lasytė (Molėtų pradinė mokykla)
2157.Jonas Valionis (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
2158.Meida (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2159.Karina Kulpinskaitė (Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
2160.Vilius Kvietkus (Kauno r. Zapyškio pagrindinė mokykla)
2161.VILTĖ VAŠKEVIČIŪTĖ (Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
2162.Gerda Jančauskaitė (Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
2163.Majus Mikitiejevas (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
2164.Andrius Juozelis (KTU inžinerijos licėjus)
2165.Vaidas Važgėla (Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
2166.Tauras Stočkus (Kauno Milikonių progimnazija)
2167.Luknė Varvuolė (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
2168.Darija Petrenko (Vitlio licėjus)
2169.Saulė Savickaitė (VšĮ "Ruduo-pavasaris")
2170.augusta kairyte (Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija)
2171.Kipras Dabrila (Marijampolės profesinio rengimo centras)
2172.Emilis Andriuškevičius (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
2173.Gerda Rimkutė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
2174.Dovydas Kivilša (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
2175.Skaistė Bolytė (Vilniaus Balsių progimnazija)
2176.Barbora Jurjonaitė (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
2177.Marta Kiselevska (Vilniaus r. Mickūnų gimnazija)
2178.Ugnė Jonaitytė (Panevėžio r. Paliūniškio pagrindinė mokykla Tiltagalių skyrius)
2179.Eglė Mališkaitė (Radviliškio r. Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazija)
2180.Natan Vilkin (Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
2181.Viktorija Stančiūtė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
2182.Vykintas Čepas (Klaipėdos jūrų kadetų mokykla)
2183.Linetas Pranculis (Šiaulių Gytarių progimnazija)
2184.Amelija Bajoraitė (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
2185.Saidas Poljanauskas (Biržų technologijų ir verslo mokymo centras)
2186.Jorūnė Jonėnaitė (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
2187.Danielius Paukštė (Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
2188.Jegor Sorokolit (Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
2189.Goda Mikalauskaitė (Plungės Senamiesčio mokykla)
2190.Rapolas Liesionis (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
2191.Matvej Plešivov (Marinos Mižigurskajos privati gimnazija)
2192.Skaistė Mocevičiūtė (Alytaus Dainavos progimnazija)
2193.Edvinas Padvaiskas (Visagino „Verdenės“ gimnazija)
2194.Kornelijus Pocius (Marijampolės marijonų gimnazija)
2195.Tomas Kulevičius (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
2196.Miglė Valukonytė (Lazdijų r. Šventežerio mokykla)
2197.Greta Jablonskytė (Skuodo r. Aleksandrijos pagrindinė mokykla)
2198.Algimantas Zabita (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
2199.Gudeika Haroldas (Kauno taikomosios dailės mokykla)
2200.Rokas Razbadauskas (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
2201.Elizabeth Giffone (Viešoji įstaiga „Vaivorykštės tako“ gimnazija)
2202.Ugnė Giaštautaitė (Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija)
2203.Mindaugas Bulatovas (Klaipėdos "Medeinės" mokykla)
2204.Aleksandras Slušnys (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
2205.Liepa Rasburskytė (Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
2206.NEITONAS KIRKICKIS (Šiaulių Gytarių progimnazija)
2207.Deimantas Milius (Alytaus Panemunės progimnazija)
2208.Austėja Miliūtė (Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija)
2209.Justė Magdelena Voverytė (Šiaulių Gegužių progimnazija)
2210.Kajus Ramanauskas (Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
2211.Domas Tamošauskas (Palangos Šventosios pagrindinė mokykla)
2212.Ugnius Kvaraciejus (VGTU inžinerijos licėjus)
2213.Airida Mikalauskaitė (Kauno Rokų gimnazija)
2214.Krasnovas Dominykas (Šilutės r. Juknaičių pagrindinė mokykla)
2215.Eugenijus Januškevičius (VGTU inžinerijos licėjus)
2216.Arminas Blovieščius (Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija)
2217.Erika Siaurusevičiūtė (Prienų r. Šilavoto pagrindinė mokykla)
2218.Tėja Beivydaitė (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
2219.Ivan Bolšakov (Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centras)
2220.Danielius Liutkus (Kauno Milikonių progimnazija)
2221.Vildane Ak (VIMS - Vilnius International Meridian School)
2222.Eva Brazaitytė (Kauno Senamiesčio progimnazija)
2223.Nojus Matuzevičius (Biržų "Aušros" pagrindinės mokyklos Nemunėlio Radviliškio pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcis centras)
2224.Gaudvilė Malinauskaitė (Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
2225.Petrauskas Simas (Utenos Adolfo Šapokos gimnazija)
2226.Ieva Kaminskaitė (Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
2227.Gondas Paluckas (Šiaulių Ragainės progimnazija)
2228.Gabija Pranckevičiūtė (Kauno r. Babtų gimnazija)
2229.Skaistė Jogminaitė (Kazlų Rūdos Prano Dovydaičio pagrindinė mokykla)
2230.Gediminas Pilelis (VGTU inžinerijos licėjus)
2231.Viktorija Gudaitytė (Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyrius Jankų mokykla)
2232.Gytė Rutkauskaitė (Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
2233.Matas Remeika (Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazija)
2234.Eltė Čypaitė (Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
2235.Liana Boyajyan (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2236.Tauras Ulinauskas (VIMS - Vilnius International Meridian School)
2237.Rytis Čirvinskas (Marijampolės profesinio rengimo centras)
2238.Beatričė Sinkevičiūtė (Vilniaus r. Avižienių gimnazija)
2239.Berta Kondrataitė (VIMS - Vilnius International Meridian School)
2240.Kajus Leščiukaitis (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2241.Gabija Žilinskaitė (Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
2242.Valerija Ostik (Vilniaus Lazdynų mokykla)
2243.Gustė Matulytė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
2244.Henrikas Joneikis (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
2245.Dominykas Špakas (Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
2246.Neli Kasilovska (Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
2247.Ūla Zaicevaitė (Vilniaus Maironio progimnazija)
2248.Povilas Paipolas (Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
2249.Boguk Augustė (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
2250.Gertrūda Vainauskaitė (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
2251.Renata Leščinskaitė (Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
2252.Augustas Staniulis (Vitlio licėjus)
2253.Evelina Černiauskaitė (Varėnos "Ryto" progimnazija)
2254.Ivo Mizgiris (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
2255.Ignas Stankevičius (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2256.Grėtė Valavičiūtė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
2257.Marta Verygaitė (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
2258.Tajus Šakalys (Utenos mokykla-vaikų darželis "Varpelis")
2259.Oreta Blinovaitė (Kauno Rokų gimnazija)
2260.Mindas Mielaika (Birštono gimnazija)
2261.Kristupas Vitkevičius (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
2262.Austėja Stakauskaitė (Kauno "Aušros" gimnazija)
2263.Ignas Danulevičius (Alytaus Dzūkijos mokykla)
2264.Kamilė Gelucevičiūtė (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
2265.Matas Saladuchinas (Kretingos r. Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinė mokykla)
2266.Austėja Murnikovaitė (Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
2267.Ramunė Budrytė (Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
2268.Greta Chatkevičiūtė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2269.Vanesa Venckaitytė (Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
2270.Indrė Benitauskyte (Panevėžio „Aušros“ progimnazija)
2271.Bernardas Reipas (Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
2272.Adomas Milkintas (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
2273.Raminta Talandytė (Kalvarijos sav. Sangrūdos gimnazija)
2274.Aistė Skujytė (Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
2275.Raminta Pataj (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija)
2276.Justas Beržanskis (Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
2277.Smiltė Jakutytė (Kauno r. Domeikavos gimnazijos Užliedžių skyrius)
2278.Rapolas Siaurys (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
2279.Donatas Skrockis (Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla)
2280.Gabrielė Andruškevičius (Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
2281.Ieva Mickevičiūtė (Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
2282.Martynas Bieliūnas (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
2283.Radvilė Savulytė (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
2284.Augustas Urmonas (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
2285.Deimantė Urbonaitė (Šilutės profesinio mokymo centras)
2286.Lučinskaitė Agnė (Plungės r. Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazija)
2287.Dominykas Krasenkovas (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
2288.Justina Gazarian (Palangos pradinė mokykla)
2289.Liepa Muškietaitė (Prienų r. Balbieriškio pagrindinė mokykla)
2290.Linas Gerulskis (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2291.Joris Lukoševičius (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
2292.Otilija Zykaitė (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
2293.Jorūnė Pukštytė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2294.Meidonas Steponavičius (Mažeikių darželis-mokykla "Kregždutė")
2295.Bernardas Tamošiūnas (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
2296.Gabija Rusaitė (Šiaulių r. Gruzdžių gimnazijos Šakynos skyrius)
2297.Kamile Dabušinskaite (Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
2298.Milena Didiul (Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
2299.Rugilė Viruišytė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
2300.Titas Marcinkevičius (Pasvalio r. Saločių A. Poškos pagrindinė mokykla)
2301.Meda Indrišiūnaitė (Elektrėnų pradinė mokykla)
2302.Aivaras Petrulevič (Vilniaus automechanikos ir verslo mokykla)
2303.Elžbieta Žliobaitė (Plungės r. Liepijų mokykla)
2304.Edvin Voitkevič (Eitminiškių gimnazija)
2305.Matas Gataveckas (Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
2306.Titas Dėjus (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
2307.Gabrielė Bavtunovaitė (Rietavo sav. Tverų gimnazija)
2308.Milena Jankūnaitė (Plungės r. Liepijų mokykla)
2309.Jokūbas Lekavičius (Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
2310.Liepa Česnulytė (Marijampolės Petro Armino progimnazija)
2311.Rokas Dovidėnas (Vilniaus Balsių progimnazija)
2312.Lukas Zelmikas (Šiaulių r. Raudėnų mokykla-daugiafunkcis centras)
2313.Aurinta Guogaitė (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2314.Georgij Kočevanov (Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
2315.Henrikas Travkin (Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
2316.Auridas Dikas (Vilniaus Naujininkų progimnazija)
2317.Joris (Kauno Tirkiliškių mokykla-darželis)
2318.Pavel Mediucha (Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
2319.Adomas Bielskis (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
2320.Gustas Leikus (Kauno "Vyturio" gimnazija)
2321.Gabija Demčenko (Klaipėdos r. Agluonėnų pagrindinė mokykla)
2322.Radoslav Romanovskij (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
2323.Vėjas Grikienis (VšĮ Šiaurės licėjus)
2324.Rusnė Prošogolavičiūtė (Kauno Pilėnų progimnazija)
2325.Emilis Mačiūnas (Šiaulių Dainų progimnazija)
2326.Gabrielė Bernotaitė (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
2327.Aleksandr Kudriavcev (Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
2328.Elzė Račiukaitytė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
2329.Elze Zelbaite (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
2330.Augustas Ambrazevičius (Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
2331.Eirimas S. (Marijampolės profesinio rengimo centras)
2332.Adrijus Ruseckas (Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
2333.Aiva Adomaitytė (Akmenės r. Kruopių pagrindinė mokykla)
2334.Matas Radavičius (Šiaulių "Santarvės" gimnazija)
2335.Dominykas Ivanavičius (Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
2336.Urtė Vidmantaitė (Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
2337.Adrija Veličkaitė (Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
2338.Stela Masiulionytė (Marijampolės marijonų gimnazija)
2339.Arnas Ražinskas (Marijampolės marijonų gimnazija)
2340.VIKTORIJA LIBERE (Šv. Juozapo mokykla)
2341.Kevinas Gumuliauskas (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos Obelyno daugiafunkcis centras)
2342.Dominykas Stalioraitis (Klaipėdos jūrų kadetų mokykla)
2343.Rokas Rastauskas (Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
2344.Maculevičius Artemijus (Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
2345.Airidas Šerys (Šiaulių r. Kairių jungtinė mokykla)
2346.Austėja Švaikauskaitė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
2347.Edvinas Bubliauskas (Kretingos r. Vydmantų gimnazija)
2348.Emilija Vasiliauskaitė (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
2349.Barbora Baranovaitė (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
2350.Julija Jemeljanova (Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
2351.Lukas naujokaitis (Kalvarijos sav. Akmenynų pagrindinė mokykla)
2352.Medeina Pševluckaitė (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
2353.Liepa Nekrašaitė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2354.Augustas Gricius (Raseinių Viktoro Petkaus progimnazija)
2355.Orestas Zonys (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
2356.Žygimantas Karalevičius (Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
2357.Domas (VšĮ „Herojus“)
2358.Dangis Kuzmickas (Kauno Aleksandro Puškino gimnazijos Pagrindinio ugdymo skyrius)
2359.Vytas Senkov (Kauno "Vyturio" gimnazija)
2360.Michail Golovenkov (Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija)
2361.Matas Malevičius (Vilniaus Naujininkų progimnazija)
2362.Ąžuolas Kazanavičius (Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
2363.Skaistė Šaulytė (Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija)
2364.Vesta Adomaitytė (Akmenės rajono Ventos gimnazija)
2365.Gustė Molotokaitė (Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
2366.Vėjas Šilo (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
2367.Augustas Petraitis (Tauragės „Aušros“ progimnazija)
2368.Dovydas Zakšauskas (Trakų r. Rūdiškių gimnazija)
2369.Deimantė Karvelytė (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
2370.Norbertas Ravinis (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2371.Linas Mascikonis (Marijampolės profesinio rengimo centras)
2372.TOMAS STANKEVIČIUS (Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
2373.Dina Rutkauskaitė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
2374.Karina Jadevič (Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
2375.Astijus Kasmauskas (KTU inžinerijos licėjus)
2376.Augustas Kelpša (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2377.Ugnė Marcinkutė (Gargždų "Minijos" progimnazija)
2378.Giedrė Januškevičiūtė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
2379.Lėja Daminaitytė (Prienų r. Išlaužo pagrindinė mokykla)
2380.Adas Juozaitis (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija)
2381.Jokūbas Baniulis (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2382.Simonas Kasparavičius (Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla)
2383.Urtė Čaponkaitė (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
2384.Deimantė Vitkutė (Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
2385.Margiris Borisevičius (Erudito licėjus)
2386.Danielius Krincius (Joniškio r. Kriukų pagrindinė mokykla)
2387.Kamilė Savulytė (Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
2388.Radvilas Balika (Šv. Juozapo mokykla)
2389.Matas Gecevičius (Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
2390.Ula Klingaitė (Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
2391.Augustė Bagdonaitė (Šiaulių Gytarių progimnazija)
2392.Benas Andrijauskas (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
2393.Emilija Mikšytė (Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
2394.Elena Knyš (Kauno Palemono gimnazija)
2395.Oskar Jankovski (Vilniaus Simono Konarskio gimnazija)
2396.Ridas Sinickas (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2397.Ignas Montvilovas (VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
2398.Patricija Jegelevičiūtė (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
2399.Rusnė Šukytė (Vilniaus Naujininkų progimnazija)
2400.Tomas Jancevičius (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
2401.Auksė Žutautaitė (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
2402.David Jackevič (Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
2403.Deimantė Ramanauskaitė (Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
2404.Vladislav Spirgulevič (Šalčininkų "Santarvės" gimnazija)
2405.Izabela Šauklytė (Jurbarko r. Jurbarkų darželis-mokykla)
2406.Aidra Platūkytė (Alytaus Šaltinių progimnazija)
2407.Marija Latauskaitė (UAB Mažasis Klaipėdos licėjus)
2408.Gabija Klimaitė (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
2409.Laura Grigaitytė (Alytaus profesinio rengimo centras)
2410.Samoška Vilius (Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
2411.Mantas Tolis (Kretingos Marijos Tiškevičiūtės mokykla)
2412.Žaneta Palevičiūtė (Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
2413.Benas Ivonas (Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
2414.Tautvydas Mažutis (Pakruojo r. Linkuvos gimnazija)
2415.Diana Ismailovaitė (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
2416.Andželika Vaidotaitė (Marijampolės marijonų gimnazija)
2417.Dovydas Miceika (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
2418.Lukas Isilionis (Vilniaus darželis-mokykla "Vilija")
2419.Adomas Staneliūnas (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
2420.Ramunė Pudziūtė (Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
2421.Ernestas Abramovas (Eitminiškių gimnazija)
2422.Samanta Drobnytė (Šilutės Pamario progimnazija)
2423.Ugnė Katkauskaitė (Lazdijų r. Šeštokų mokykla)
2424.Egidijus Štochelčikas (Varėnos r. Matuizų pagrindinė mokykla)
2425.Lukas Grauslys (Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centras)
2426.Tėja Petrulevičiūtė (Kauno "Nemuno" mokykla)
2427.Mykolas Markelis (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija)
2428.Agnė Babrauskaitė (Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
2429.Audrius Nekrašas (Vitlio licėjus)
2430.Augustė Kairytė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
2431.Morkytė Neila (Kretingos rajono Jokūbavo Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
2432.Dovydas Zabiela (Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
2433.Laurynas Vigraitis (VIMS - Vilnius International Meridian School)
2434.Benas Venslovaitis (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2435.Narvilaitė Aistė Marija (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
2436.Rokas Galminas (Šiaulių „Dermės“ mokykla)
2437.Ema Balinskaitė (Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
2438.Vilius Janulevičius (Jonavos r. Kulvos Abraomo Kulviečio mokykla)
2439.Liepa Vasiliauskaitė (Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
2440.Jokūbas Domeika (Mažeikių darželis-mokykla "Kregždutė")
2441.Tadas Verkulevičius (Šiaulių r. Voveriškių mokykla)
2442.Simas Vorobėjus (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
2443.Dominykas Augys (Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
2444.Paulius Luškevičius (Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
2445.Madlena Radiulevič (Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla)
2446.MOTIEJUS LUKŠA (Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
2447.Mindaugas Viršilas (Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
2448.Guoda Gelažiūtė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2449.Deimantė Latypovaitė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2450.Lukas Oniūnas (Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
2451.Estela Jonaitytė (Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
2452.Gustas Repšys (Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
2453.Dominykas Paulauskas (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
2454.Kotryna Strašiūnskaitė (Kaišiadorių r. Žiežmarių mokykla-darželis "Vaikystės dvaras")
2455.Gustas Velionas (Šiaulių Gegužių progimnazija)
2456.Matas Barzdžius (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
2457.Vsevolod Kenebas (Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras)
2458.Domantas Vaitkus (Plungės r. Kulių gimnazija)
2459.Emilija Akelaitytė (Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
2460.Kristupas Matijošius (Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
2461.Austėja Morkūnaitė (Jonavos r. Užusalių mokykla-daugiafunkcis centras)
2462.Rūta Stankevičiūtė (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
2463.Adrijana Jakutytė (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
2464.Ignas Raugalas (Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
2465.Ronald Rafaralachi (Klaipėdos Vydūno gimnazija)
2466.Alvija Lubytė (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
2467.Jomantė Liutkevičiūtė (Vilniaus Salininkų gimnazija)
2468.Dinara Kasperavičiūtė (Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
2469.Marijonas Genys (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
2470.Einora Jakučiūnaitė (Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
2471.Povilas Tamulevičius (Varėnos "Ryto" progimnazija)
2472.Greta Pauliukaitė (Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
2473.Otis Jankauskas (Kauno Panemunės pradinė mokykla)
2474.Budnikas Adomas (Vilniaus Naujininkų progimnazija)
2475.Renaldas Kalvaitis (Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
2476.Adelė Kulakauskaitė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
2477.Kotryna Ambraževičiūtė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2478.Augustas Šturma (Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija)
2479.Edgaras Repšas (Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
2480.Kasparas Hofmanas (Kauno Dainavos progimnazija)
2481.Emilija Tūbaitė (Molėtų gimnazija)
2482.Luka Daugnoraitė (Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
2483.Simonas Kuodis (Panevėžio r. Naujamiesčio gimnazija)
2484.Augustas Dailyda (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
2485.Arneidas Kamštaitis (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija)
2486.Rapolas Radkevičius (Kauno "Santaros" gimnazija)
2487.Bernardas Skara (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
2488.Austėja Survilaitė (Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
2489.Alanda Sidarė (Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija)
2490.Ugnė Baliukonytė (Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
2491.Erika Bekerytė (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
2492.Vaidas Šarkauskas (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
2493.Geraldas Gurjevas (Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
2494.Danielė Lešinskaitė (Šiaulių Dainų progimnazija)
2495.Ūla Šablinskaitė (Vilniaus Karoliniškių gimnazija)
2496.Titas Kašarinas (Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
2497.Viltė Miškinytė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
2498.Zadvornov Kristian (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
2499.Rokas Razumovas (Akmenės rajono Ventos gimnazija)
2500.Arnas Alekšiūnas (Vilniaus Ozo gimnazija)
2501.Rugilė Čepaitė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2502.Natan Čikulajev (Vilniaus Adomo Mickevičiaus licėjus)
2503.Žygimantas Davidonis (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
2504.Vesta Kemzūraitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2505.RŪTA BANYTĖ (Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
2506.Milda Danilevičiūtė (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
2507.Emilė Žičiūtė (Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
2508.Eva Vaiva Buivydaitė (Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinė mokykla)
2509.Emilis Meškauskis (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija)
2510.Nida Talapinaitė (Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
2511.Sofija Astachova (Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
2512.Gabrielus Buteikis (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
2513.Liepa Paulauskaitė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2514.Gytis Vilimas (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
2515.EDVINAS DRANSEIKA (Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
2516.Eglė Varanavičiūtė (Rietavo sav. Tverų gimnazija)
2517.Olga Grigorjeva (Vilniaus ,,Juventos" gimnazija)
2518.Pijus Kergė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
2519.Faustas Karpavičius (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
2520.Kasparas Latvėnas (VGTU inžinerijos licėjus)
2521.Darius Drakšas (Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
2522.Ugnė Navickaitė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
2523.Agata Svatkovska (Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
2524.Ineta Podleckaja (Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
2525.Toma Trapikaitė (Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija)
2526.Lėja Naudžiūnaitė (Šiaulių Jovaro progimnazija)
2527.Amelija Vairaitė (Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
2528.Izabela Girė (Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
2529.Vesta Monstavičė (Plungės Senamiesčio mokykla)
2530.Skaistė Jonikaitė (Telšių r. Tryškių Lazdynų Pelėdos gimnazija)
2531.Samanta Baltrušaitytė (Panevėžio "Minties" gimnazija)
2532.Deimantas Koganas (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
2533.Gustė Kaziliūnaitė (Neringos gimnazija)
2534.Karolina Emilija Žukauskaitė (Ukmergės "Šilo" progimnazija)
2535.Goda Miliauskaitė (Virbalio pagrindinės mokyklos Pajevonio pagrindinio ugdymo skyrius)
2536.Soteras Stonkus (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
2537.Milena Meškevičiūtė (Šakių r. Kudirkos Naumiesčio V. Kudirkos gimnazija)
2538.Dominykas Sidikov (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
2539.Viltė Juodeikytė (Telšių "Ateities" progimnazija)
2540.Ignas Sinkevičius (Alytaus Dainavos progimnazija)
2541.Austėja Vitkovskytė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
2542.Estėja Liutkutė (Šiaulių Zoknių progimnazija)
2543.Neridija Vaitkutė (Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija)
2544.Danielis Kuncaitis (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2545.Edvinas Majoravičius (Pagėgių sav. Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazija)
2546.Luknė Vasiljevaitė (Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
2547.Arnas Radzvilavičius (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
2548.Bernardas Paliulis (Vilniaus Gabijos gimnazija)
2549.Odilija Stančaitytė (Šilutės Pamario progimnazija)
2550.VYTENIS GYLYS (Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
2551.Niklė Šimkutė (Tauragės Žalgirių gimnazija)
2552.Liveta Mazurkevičiūtė (Švenčionių r. Pabradės "Ryto" gimnazija)
2553.Selina Baltrušaitytė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2554.Eva Tubytė (Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
2555.Tomas Čepulis (Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
2556.Ema Bartusevičiūtė (Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
2557.Dominik Blaževič (Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
2558.Beatričė Šarauskytė (Kauno r. Babtų gimnazija)
2559.Urtė Kriokovė (Neringos gimnazija)
2560.Goda Urbaitė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2561.Jonė Bataitytė (Šakių "Varpo" mokykla)
2562.Ignas Liepinaitis (Zarasų r. Dusetų Kazimiero Būgos gimnazija)
2563.Greta Baltrimavičiūtė (Panevėžio r. Velžio gimnazija)
2564.Daniele Staselyte (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
2565.Miglė Trilikauskaitė (Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija)
2566.Benas Muliuolis (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
2567.Pranas Skaringa (Pasvalio r. Vaškų gimnazija)
2568.Mantas Gaurelis (VšĮ Šiaurės licėjus)
2569.Adrianas Šimkus (Trakų r. Rūdiškių gimnazija)
2570.Juozas Belickas (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
2571.Saulė Mackevičiūtė (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
2572.Paulius Kulikas (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
2573.Nojus Vilkas (Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
2574.Adomas Dekaminavičius (Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija)
2575.Liudas Venslovaitis (Šakių "Varpo" mokykla)
2576.Mangirdas Kleinas (Naujosios Akmenės Ramučių gimnazija)
2577.Emilija Kozlova (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
2578.Agnė Jankauskaitė (Kauno Milikonių progimnazija)
2579.Gediminas Vickus (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
2580.Nojus Andriukaitis (Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
2581.Benas Karlauskas (Kauno Dainavos progimnazija)
2582.Ainius Čemeris (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
2583.Emilis Sandaras (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
2584.Gytis Grinevičius (Kalvarijos sav. Jungėnų pagrindinė mokykla)
2585.Vilius Ašmys (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
2586.Ugnė Jurgelevičiūtė (Klaipėdos r. Dovilų pagrindinė mokykla)
2587.Eva Tonikerytė (Šilutės Pamario progimnazija)
2588.Pijus Kurtinaitis (Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
2589.Urtė Karosaitė (Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
2590.Tadas Raudonius (Riešės gimnazija)
2591.Austėja Pauliukonytė (Kalvarijos sav. Sangrūdos gimnazija)
2592.Barbora Valotkaitė (KTU Vaižganto progimnazija)
2593.Gerda Asipavičiūtė (Marijampolės sav. Mokolų progimnazija)
2594.Austėja Bendžiūtė (Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
2595.Deimantas Vaička (Raseinių Viktoro Petkaus progimnazija)
2596.Justas Leonavičius (Kauno r. Babtų gimnazija)
2597.Gustas Alekna (Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
2598.Karina Matutytė (Šilutės r. Katyčių pagrindinė mokykla)
2599.Matas Baranauskas (Lazdijų r. Veisiejų S. Gedos gimnazijos Kapčiamiesčio E. Pliaterytės pagr. ugdymo skyrius)
2600.Valdonė Misiūnaitė (UAB „Taškius“)
2601.Orestas Rimdeika (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2602.Ivas Lucenko (Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija)
2603.Skaistė Šilėnaitė (Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
2604.Mantas Stulginskas (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
2605.Darius Venclovas (Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
2606.Rėja Veršinskaitė (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
2607.Diana Naumavičiūtė (Vilniaus Naujininkų progimnazija)
2608.Paulina Žemaitytė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2609.Vytautas Inčiūra (Vilniaus Gabijos progimnazija)
2610.Guoda Davidonytė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
2611.Vesta Domantaitė (Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
2612.Budzeika Jokūbas (Marijampolės "Saulės" pradinė mokykla)
2613.Diana Balaišytė (Vilniaus r. Kalvelių "Aušros" gimnazija)
2614.Augustė Puskunigytė (Birštono gimnazija)
2615.Liepa Ramanauskaitė (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2616.Emilė Kurminaitė (Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla)
2617.Rugilė Guzelytė (Utenos Aukštakalnio progimnazija)
2618.Titas ŽVIRBLIS (Alytaus profesinio rengimo centras)
2619.Donata Virbalytė (Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
2620.Samanta Kilinskaitė (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
2621.Vytenis Stankus (Vitlio licėjus)
2622.Vesta Marcinkevičiūtė (Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
2623.Vainius Sabaitis (VGTU inžinerijos licėjus)
2624.Adomas Kliop (Elektrėnų pradinė mokykla)
2625.Monika Šepikaitė (Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
2626.Meida Duobaitė (Kauno "Vyturio" gimnazija)
2627.Martyna Klapatauskaitė (Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
2628.Jonas Klimas (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
2629.Augustė Špucytė (Kauno Panemunės pradinė mokykla)
2630.Lukas Lelešius (Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
2631.Kamilė Juškaitė (Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
2632.Benediktas Stankevičius (VIMS - Vilnius International Meridian School)
2633.Viltė Bagdonaitė (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
2634.Gytė Dailidėnaitė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
2635.Rimgailė Kornisova (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
2636.Martynas Muravjovas (Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija)
2637.Beata Visockaitė (Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
2638.Gerardas Alutis (Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centras)
2639.Ugnė Lesniauskaitė (Varėnos "Ryto" progimnazija)
2640.Andrėja Gurkova (Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
2641.Nedas Vainalavičius (Birštono gimnazija)
2642.Justas Lužanskis (Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
2643.Dominykas Griščenka (Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
2644.Gabrielius Šip (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
2645.Deimantė Gasiūnaitė (Biržų "Aušros" pagrindinės mokyklos Nemunėlio Radviliškio pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcis centras)
2646.Dominykas Gibas (Alytaus r. Pivašiūnų gimnazija)
2647.Aleksandra Sakalauskaitė (VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
2648.Elija Magelinskaitė (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
2649.VITALIJUS LEŠČINSKAS (Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
2650.Arminas Gritėnas (Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
2651.Gabija Sabonytė (Kaišiadorių r. Žaslių pagrindinė mokykla)
2652.Elina Mohammad Yar (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
2653.Miglė Simanavičiūtė (Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla)
2654.Gustas Makavičius (Ukmergės r. Veprių mokykla-daugiafunkcis centras)
2655.Marija Medelytė (Šv. Juozapo mokykla)
2656.Miglė Miliutytė (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
2657.Augustė Viršilaitė (Šiaulių r. Raudėnų mokykla-daugiafunkcis centras)
2658.Kamilė Vasikonytė (Marijampolės profesinio rengimo centras)
2659.Augustas Konošovas (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
2660.Gediminas Vismantas (Šilutės r. Vainuto gimnazija)
2661.Paulina Kirkliauskaitė (Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
2662.Dovydas Gričius (Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
2663.Almina Trakšelytė (Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
2664.Darijus Žigas (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
2665.Vanesa Saričkova (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2666.Viktorija Skukauskaitė (Panevėžio r. Upytės Antano Belazaro pagrindinė mokykla)
2667.Jorinta Meškelaitė (Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
2668.Sadauskas Vytautas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
2669.Ugnius Fiodorovas (Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
2670.Rokas Zumaras (Kauno r. Neveronių gimnazija)
2671.Bakys Benas (Kauno r. Domeikavos gimnazija)
2672.Meida Valauskaitė (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
2673.Matas Mendelys (Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
2674.Rubežiūtė Brigita (Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
2675.GEDIMINAS SURANINAS (Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykla)
2676.PETRAVIČIUS GABRIELIS (VšĮ Jūrinio sektoriaus darbuotojų rengimo centras)
2677.Augustė Petrošiūtė (Tauragės Žalgirių gimnazija)
2678.Dovydas Daukša (Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
2679.Aušrinė Pranckūnaitė (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
2680.Marija Grinkevičiūtė (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
2681.Adrija Žuklytė (Trakų r. Aukštadvario gimnazija)
2682.Akvilė Guogytė (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
2683.Živilė Malinauskaitė (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
2684.Austėja Petrauskaitė (Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
2685.Lukas Klimašauskas (Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
2686.Rinkevičius Nojus (Marijampolės "Saulės" pradinė mokykla)
2687.Augustė Butkutė (Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazija)
2688.Dovilė Kavolinaitė (Šalčininkų r. Baltosios Vokės "Šilo" gimnazija)
2689.Vytas Nariūnas (UAB "Pažinimo medis", Kalinausko filialas)
2690.Prokop Dominik (Trakų gimnazija)
2691.Vincas Mikaila (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
2692.Veronika Fedorovič (VGTU inžinerijos licėjaus pradinio ugdymo skyrius)
2693.Gabija Straukaitė (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
2694.Jonas Murauskas (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
2695.Urtė Majauskytė (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
2696.Jonas Gustaitis (UAB Karalienės Mortos mokykla)
2697.Aivijus Rutkauskas (Vilkaviškio pradinė mokykla)
2698.TADAS PODERIS (Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija)
2699.Akvilė Chlastauskaitė (VšĮ „Herojus“)
2700.PAČKAUSKAS NEDAS (VšĮ Jūrinio sektoriaus darbuotojų rengimo centras)
2701.Ainis Gedgautas (Kauno Suzuki progimnazija)
2702.Dijus Marmakas (Kauno r. Vilkijos gimnazija)
2703.Emilis Bendoraitis (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
2704.Goda Martinkutė (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
2705.Simonas Rudzkis (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
2706.Gabrielė Dūdaitė (Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
2707.Medeinė Kemerytė (Jurbarko r. Viešvilės pagrindinė mokykla)
2708.Ditė Stulauskaitė (Kauno Senamiesčio progimnazija)
2709.Rokas Černeckis (Plungės Senamiesčio mokykla)
2710.Skaistė Šaukštelytė (Rietavo sav. Tverų gimnazija)
2711.viltė kačinskaitė (Jurbarko r. Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazija)
2712.Luknė Augustaitytė (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
2713.Emilija Kazėnaitė (UAB „Erudito licėjus“)
2714.Sofija Grigošaitė (Elektrėnų pradinė mokykla)
2715.Klaudijus Karvelis (Trakų r. Aukštadvario mokykla-darželis "Gandriukas")
2716.Arminas Valentukevičius (Kauno Pilėnų progimnazija)
2717.Milita Beinoraitė (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
2718.Jonas Šašys (Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
2719.Urtė Laurinavičiūtė (Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
2720.Rokas Juozelis (KTU inžinerijos licėjus)
2721.Dovydas Zakarauskas (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
2722.Adrijus Akelaitis (Marijampolės marijonų gimnazija)
2723.Domantas Kulys (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
2724.Aurelija Bureninaitė (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2725.Benas Galičiūnas (Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
2726.Aniūnaitė Aistė (Ukmergės Antano Smetonos gimnazija)
2727.Sofija Duženkova (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
2728.Marijonas Šapranauskas (UAB „Taškius“)
2729.David Kazak (VIMS - Vilnius International Meridian School)
2730.Apostolia Analyti-Vaškelytė (Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
2731.Monika Lonskaja (Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
2732.Erikas Povilaitis (Kauno Pilėnų progimnazija)
2733.Ieva Grigonytė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
2734.Rokas Paršeliūnas (Kauno Suzuki progimnazija)
2735.Danielius Potelis (Šilutės Pamario pagrindinė mokykla Rusnės progimnazijos skyrius)
2736.Anridas Zabaras (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
2737.Kajus Stasiūnas (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
2738.Kristupas Šverys (Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
2739.Paulius Leimonas (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija)
2740.Augustas Padriezas (Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija)
2741.Martynas Šamšonas (Vilniaus Naujininkų progimnazija)
2742.Adrijana Vilčinskaitė (Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
2743.Laurynas Skarupskis (Marijampolės profesinio rengimo centras)
2744.Andrius Kolenda (Vilniaus ,,Juventos" gimnazija)
2745.Eva Petrauskaitė (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
2746.Viktorija Kildušytė (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
2747.Tadas Sabaliauskas (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
2748.Nikol Olifer (Vilniaus darželis-mokykla "Vaivorykštė")
2749.Vasaris Paulauskas (Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
2750.Ugnė (Kėdainių r. Dotnuvos pagrindinė mokykla)
2751.Areta Tirilytė (Pasvalio Petro Vileišio gimnazija)
2752.Gabrielė Trumpelytė (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
2753.Skaistė Mackevičiūtė (Kauno r. Neveronių gimnazija)
2754.Dominykas Petrovskis (Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
2755.Dovydas Mieldažys (Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
2756.Laura Barjola Bačauskaitė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
2757.Rapolas Senkus (Marijampolės marijonų gimnazija)
2758.Brigita Grigaraitė (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
2759.Gediminas Gylys (Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
2760.Eimantas Griguola (Plungės "Ryto" pagrindinė mokykla)
2761.Marek Jarmolkovic (Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
2762.Kostas Domas Frišmantas (Šiaulių Gegužių progimnazija)
2763.Greta Zdzichauskaitė (Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
2764.Saulius Žuklevičius (Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
2765.Mykolas Šėmis (Vilniaus Antakalnio progimnazija)
2766.Luka Bulanenkovaitė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
2767.Gabija Tarvydaitė (Klaipėdos r. Agluonėnų pagrindinė mokykla)
2768.Kiril Zablockij (Vilniaus Naujamiesčio mokykla)
2769.Luknė Palevičiūtė (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
2770.Ligita Januškevič (Šalčininkų r. Baltosios Vokės Elizos Ožeškovos gimnazija)
2771.Justė Jotkutė (Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
2772.Ema Kiršytė (Rietavo sav. Tverų gimnazija)
2773.Gustė Laurušonytė (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
2774.Eglė Studencova (Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazija)
2775.Rugilė Žiedaitė (Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinė mokykla)
2776.Urtė Ramaneckaitė (Trakų r. Aukštadvario mokykla-darželis "Gandriukas")
2777.Kotryna Alksnytė (VGTU inžinerijos licėjus)
2778.Justė Pičiachaitė (Klaipėdos "Varpelio" mokykla-darželis)
2779.Evelina Klumbytė (Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
2780.Haris Čipinis (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
2781.Paulius Kazlauskas (Vitlio licėjus)
2782.Lukas Chripač (Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
2783.Nojus Kielius (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2784.Gustas Žukauskas (Marijampolės marijonų gimnazija)
2785.Monika Chveckovičiūtė (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
2786.Ugnė (Neringos gimnazija)
2787.Vilūnė Burbaitė (Alytaus Panemunės progimnazija)
2788.Laurynas Banys (Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
2789.Rapolas Šavdianis (Vilniaus Žemynos progimnazija)
2790.Einoras Kybartas (Kauno Senamiesčio progimnazija)
2791.Marius Kavaliauskas (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
2792.Jurii Anushkevychus (Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
2793.Juozas Rundėnas (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
2794.Greta Gapšytė (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
2795.Augustė Sladkevičiūtė (Kaišiadorių r. Žaslių pagrindinė mokykla)
2796.Vytautė Trakimaitė (Alytaus Šaltinių progimnazija)
2797.Rapolas Povilauskas (Jurbarko r. Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinė mokykla)
2798.Domas Stabrauskas (Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
2799.Mia Šerėnaitė (Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
2800.Austėja Čekavičiūtė (Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla Mastaičių skyrius)
2801.Paula Žukauskaite (Lazdijų r. Kučiūnų mokykla)
2802.Aronas Švalkūnas (Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras)
2803.Robertas Meija (Šiaulių profesinio rengimo centras, Statybos skyrius)
2804.Elvyra Balkevič (Vilniaus r. Zujūnų gimnazija)
2805.Kamilė Visockaitė (Zarasų "Ąžuolo" gimnazija)
2806.Domantas Juškevičius (Akmenės r. Papilės Simono Daukanto gimnazija)
2807.Urtė Sondaitė (Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
2808.Edvinas Buda (Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
2809.Deividas Marozas (Kauno Tirkiliškių mokykla-darželis)
2810.Laurynas Pukėnas (Panevėžio Rožyno progimnazija)
2811.Lukas Mikalauskas (Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla)
2812.Ernestas Balandis (Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
2813.Arnas Judeikevičius (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
2814.Viltaras Vinokurovas (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
2815.Aurora Ramoškaitė (Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
2816.Gabrielius Bakys (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
2817.Mantas Krutulis (Alytaus Panemunės progimnazija)
2818.Enola Vyšniauskaitė (Gargždų "Minijos" progimnazija)
2819.Darja Lepiochina (Vilniaus Pavilnio progimnazija)
2820.Rugilė Remeikytė (Vilniaus "Ryto" progimnazija)
2821.Ieva Urbonavičiūtė (Panevėžio r. Velžio gimnazija)
2822.Lina Kriukaitė (Šv. Juozapo mokykla)
2823.Šymon Karpovič (Vilniaus r. Rukainių gimnazija)
2824.Saulė Balčiūnaitė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2825.Simona Ambraziejūtė (Marijampolės marijonų gimnazija)
2826.Enrika Kiškytė (Prienų r. Skriaudžių pagrindinė mokykla)
2827.Anastasija Klementjeva (Klaipėdos "Aitvaro" gimnazija)
2828.Armandas Ripkevičius (Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
2829.Domas Tamošiūnas (Šakių "Varpo" mokykla)
2830.Kristupas Šetikas (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
2831.Austėja Ramoškaitė (Kauno Pilėnų progimnazija)
2832.Emin Gobekci (VIMS - Vilnius International Meridian School)
2833.Eimantas Šimanauskas (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
2834.Henrikas Braždžionis (Birštono gimnazija)
2835.Kamil Gulbicki (Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro gimnazija)
2836.Delininkaitis Majus (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
2837.Greta Sadaunikaitė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
2838.Timas Timūras Žukas (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
2839.Ronald Staševskij (Vilniaus Naujininkų progimnazija)
2840.Iveta Danylaitė (Prienų r. Balbieriškio pagrindinė mokykla)
2841.Matas Tverijonas (Anykščių Jono Biliūno gimnazija)
2842.Mantvydas Auga (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2843.Nikita Lisovskij (Vilniaus "Saulėtekio" mokykla-daugiafunkcis centras)
2844.Kamilė Minderytė (VIMS - Vilnius International Meridian School)
2845.Elzė Levickaitė (Telšių "Ateities" progimnazija)
2846.Domas Lebedinskas (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2847.Tautvydas Matusevičius (Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras)
2848.Lukas Kuisys (Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio gimnazija)
2849.Edvardas Šapalas (Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
2850.Pijus Kamašinas (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
2851.Elžbieta Krancaitė (Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
2852.Justina Stepanovaitė (Biržų „Aušros“ pagrindinės mokyklos Papilio pagrindinio ugdymo skyrius)
2853.Vytė Gedrimaitė (Skuodo rajono Barstyčių pagrindinė mokykla)
2854.Kamila Stafurskaja (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
2855.Rūtenis Petraška (Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
2856.Daniel Moberg (Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
2857.Maxim Mametyev (Klaipėdos "Žaliakalnio" gimnazija)
2858.Kajus Učkuronis (Buivydiškių pagrindinė mokykla)
2859.Joris Mačiulis (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
2860.Ula Pliščikaitė (Klaipėdos technologijų mokymo centras)
2861.Gustas Rinkūnas (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
2862.Izabelė Petrusevičiūtė (Šiaulių Dainų progimnazija)
2863.Lukšaitė Chimena (Telšių "Germanto" progimnazija)
2864.Pijus Barauskas (Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
2865.Aleksandra Šalaševičiūtė (Marijampolės marijonų gimnazija)
2866.Žygimantas Šimkus (Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija)
2867.Jonas Stankūnas (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
2868.Rusnė Romanovaitė (Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
2869.Tauras Rakauskas (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2870.Paulius Janikauskas (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
2871.Nojus Donauskas (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
2872.Melita Duliebaitė (Panevėžio r. Paliūniškio pagrindinė mokykla)
2873.Vytautė Bučelytė (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
2874.Austėja Mišeikaitė (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
2875.Nikoleta Pekšytė (Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
2876.Arminas Kavaliauskas (Viešoji įstaiga Kuršėnų politechnikos mokykla)
2877.Austėja Matuškaitė (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
2878.Enrika Damašauskaitė (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
2879.Viktorija Valatkaitė (Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės pagrindinio ugdymo skyrius)
2880.Paulina Petrošiūtė (Panevėžio r. Naujamiesčio gimnazija)
2881.šarūnas katkus (Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
2882.Padvilikytė Gabrielė (Zarasų "Ąžuolo" gimnazija)
2883.Viktorija Brazinskaitė (Trakų r. Aukštadvario gimnazija)
2884.Bogdanovič Vladislav (Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
2885.kornelija einikyte (Klaipėdos r. Dovilų pagrindinė mokykla)
2886.Gytė Švagždytė (Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
2887.Rūta Fadejevaitė (Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
2888.Emilija Griškevičiūtė (Kėdainių r. Miegėnų pagrindinė mokykla)
2889.Kernius Jagminas (Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
2890.Augustas Petriliolis (Kauno Milikonių progimnazija)
2891.Airidas Turskis (Kelmės r. Pakražančio gimnazija)
2892.Zile Simona Dalgaard (Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla)
2893.Sofija Veržinskytė (Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
2894.Ugnė Čiužaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2895.Greta Levickaitė (Telšių "Ateities" progimnazija)
2896.Neringa Misevičiūtė (Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
2897.Joris Širmulis (Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazija)
2898.Mickhail Tsyglakov (Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
2899.Aironas Drazdovskis (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
2900.Simona Valaikaitė (Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
2901.Airidas Vainalavičius (Kazlų Rūdos Prano Dovydaičio pagrindinė mokykla)
2902.Simas Dumblys (Jonavos pradinė mokykla)
2903.Lauryna Judeikytė (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
2904.Monika Valiukaitė (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
2905.Lėja Riaubaitė (Šakių "Varpo" mokykla)
2906.Aleksas Šakarvis (Vilniaus Naujininkų progimnazija)
2907.Deividas Vorobjovas (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
2908.Inesa Jauraitė (VGTU inžinerijos licėjus)
2909.Apalko Viktorija (Vilniaus darželis-mokykla "Vaivorykštė")
2910.Margarita Žliobaitė (Kauno Palemono gimnazija)
2911.Odilė Šimaitytė (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
2912.Laura Simutė (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
2913.Miglė Ovčinikovaitė (Alytaus Dainavos progimnazija)
2914.Deimantė Dauparaitė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
2915.Nate Bass (Kauno Tirkiliškių mokykla-darželis)
2916.Natas Augustinas (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
2917.Aironas Žemaitis (Šakių "Varpo" mokykla)
2918.Lukas Kuncevičius (Kalvarijos gimnazija)
2919.Dominykas Stankevičius (Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
2920.Greta Liutkevičiūtė (Kėdainių Kalbų mokykla)
2921.Eimantas Pileckis (Marijampolės profesinio rengimo centras)
2922.Juozapas Linkevičius (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2923.Ema Garliauskaitė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2924.Kamilė Trepšaitė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
2925.Dovydas Apulskis (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
2926.Emilijus Rekašius (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
2927.Viktorija Razmaitė (Telšių "Ateities" progimnazija)
2928.Ugnė Savickaitė (Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
2929.Liepa Vitkauskaitė (Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
2930.Jonas Zakaras (Klaipėdos r. Agluonėnų pagrindinė mokykla)
2931.Sofija Rugilė Ruzgaitė (Vilniaus Balsių progimnazija)
2932.Alisa Firsina (Vilniaus "Santaros" gimnazija)
2933.Lukas Mendžickas (Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla)
2934.Miroslav Uljanov (Visagino "Gerosios vilties" progimnazija)
2935.Šulskis Pranas (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
2936.Matas Grigonis (Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
2937.Domantas Stunžėnas (Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
2938.Tadas Mačiunskas (Marijampolės marijonų gimnazija)
2939.Maksim Krenis (Šalčininkų r. Baltosios Vokės "Šilo" gimnazija)
2940.Atėnė Peleckytė (Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
2941.Mila Krum (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
2942.Gvidas Bendikas (Šilutės profesinio mokymo centras)
2943.Jonas Jegorovas (Telšių "Džiugo" gimnazija)
2944.Justas Maskeliūnas (Alytaus r. Krokialaukio T. Noraus-Naruševičiaus gimnazija)
2945.Vytautas (Vilniaus Baltupių progimnazija)
2946.Nojus Janušauskas (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2947.Eglė Vitkutė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
2948.Julius Šlapkauskas (Vilkaviškio r. Sūdavos pagrindinė mokykla)
2949.Juras Šumskas (VGTU inžinerijos licėjus)
2950.Liepa Milerytė (Šakių "Varpo" mokykla)
2951.Simonas Kasperavičius (Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
2952.Aironas Lapinskas (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
2953.Austėja (Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
2954.Arnas Kundrotas (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2955.Estela Uzdraitė (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
2956.Kristupas Zemlickas (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
2957.Pijus Banys (Gedimino miesto mokykla)
2958.Rūta Pekarskaitė (Alytaus Jotvingių gimnazija)
2959.Gabrielė Sorokinaitė (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija)
2960.Markevičiūtė Viltė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2961.Ūla Klimavičiūtė (Vilniaus Naujininkų progimnazija)
2962.Liepa Sungailaitė (Vilniaus Žvėryno gimnazija)
2963.Tadas Bernatavičius (Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
2964.Martynas Vidžiūnas (Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla)
2965.Gabija Sinkevičiūtė (Panevėžio 5-oji gimnazija)
2966.Šarūnas Janulevičius (Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
2967.Skaistė (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija)
2968.Arina Rodrigues Voroneckaja (Vilniaus "Saulėtekio" mokykla-daugiafunkcis centras)
2969.Luknė Ukelytė (Kalvarijos sav. Jungėnų pagrindinė mokykla)
2970.Lukas Bužinskas (Raseinių Šaltinio progimnazija)
2971.Elijus Šelest (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
2972.Antanas Kneita (Erudito licėjus)
2973.Jonas Jasiūnas (Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija)
2974.Gabija Jančytė (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
2975.Gabrielė Balčiūnaitė (Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
2976.Dominykas Krikštaponis (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
2977.Akraja Vaidilauskaitė (Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
2978.Urtė Urbelė (Šilutės Pamario progimnazija)
2979.Agnė Gaubytė (Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyrius Jankų mokykla)
2980.Iliana Molytė (Šalčininkų r. Eišiškių gimnazija)
2981.Austėja Paplauskaitė (KTU Vaižganto progimnazija)
2982.Goda Mačytė (Šakių rajono Kidulių pagrindinė mokykla)
2983.Deividas Misevičius (Vitlio licėjus)
2984.Dominykas Petrovas (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
2985.Nojus Kulikauskas (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
2986.Vaidas Kastečka (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
2987.Patrikas Jankauskas (Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
2988.Otilija Žaludaitė (Šiaulių Gytarių progimnazija)
2989.Fausta Bendorytė (Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija)
2990.Greta Pangonytė (Alytaus Panemunės progimnazija)
2991.Dovydas Šimkevičius (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2992.Eivina Mankutė (Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
2993.Titas Bružinskis (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
2994.Leta Bajorinaitė (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
2995.Žygimantas Janavičius (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
2996.Kajus Soran (Ukmergės rajono Deltuvos pagrindinė mokykla)
2997.Dovydas Zagurskis (VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
2998.Kristupas Kuskys (Kauno r. Rokų mokykla-darželis)
2999.Dovilė Puidokaitė (Kauno r. Domeikavos gimnazija)
3000.Auksė Balkauskaitė (Kauno r. Domeikavos gimnazija)
3001.Naidas Stepanauskas (Kazlų Rūdos Prano Dovydaičio pagrindinė mokykla)
3002.Lukas Kvakšys (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
3003.Augustas Pranarauskas (Neringos gimnazija)
3004.Rusnė Klimčukaitė (Šiaulių Gegužių progimnazija)
3005.Laurynas Kalytis (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
3006.Benas Klišauskas (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
3007.Rokas Trampas (Lazdijų r. Veisiejų S. Gedos gimnazijos Kapčiamiesčio E. Pliaterytės pagr. ugdymo skyrius)
3008.Kristupas Geryba (Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
3009.Aronas Carukevičius (Erudito licėjus)
3010.Dominykas Petrovas (Kauno r. Zapyškio pagrindinė mokykla)
3011.Luknė Latkauskaitė (Kauno Petrašiūnų progimnazija)
3012.Kristijonas Katkus (UAB "Pažinimo medis")
3013.Astijus Grubinskas (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
3014.Dominykas Šenauskas (Trakų r. Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinė mokykla)
3015.Gabrielius Menčinskas (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
3016.Ugnė Šeputytė (Mažeikių Senamiesčio progimnazija)
3017.Tautvydas Čefonovas (Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
3018.Edita Staniūtė (Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
3019.Viktorija Gerasimenko (Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
3020.Ugnė Jodenytė (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
3021.Domantas Kučinskas (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
3022.Austėja Brazovska (Trakų r. Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinė mokykla)
3023.Ozarija Sorakaitė (Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
3024.Evita Jokubauskaitė (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
3025.Lėja Bernotaitė (Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio gimnazija)
3026.Vilija Černytė (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
3027.Edvinas Stankevičius (Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
3028.Rokas Šestilo (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3029.Lukrecija Kazlauskytė (Raseinių Šaltinio progimnazija)
3030.Ema Lajauskaitė (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
3031.Ugnė Beata Tevelavičiūtė (Mažeikių darželis-mokykla "Kregždutė")
3032.Elija Imbrazaitė (Akmenės rajono Ventos gimnazija)
3033.Tomas Liaukevičius (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
3034.Fausta Stonytė (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
3035.Emilis Skurkys (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
3036.Pijus Vilkauskas (Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
3037.Gija Danasaitė (Joniškio "Aušros" gimnazija)
3038.liucija (Šiaulių r. Dubysos aukštupio mokykla)
3039.Regvita Okunevaitė (Molėtų gimnazija)
3040.Kristupas Porozovas (Juodšilių "Šilo" gimnazija)
3041.Rusnė Jankevičiūtė (UAB Karalienės Mortos mokykla)
3042.Tomas Šuliukas (Vilniaus Antakalnio gimnazija)
3043.Antoni Butkevič (Vilniaus r. Buivydžių Tadeušo Konvickio gimnazija)
3044.Gabija Kairiūkštytė (Kauno Rokų gimnazija)
3045.Brigita Savickaitė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3046.ADRIANA MICKUTĖ (Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
3047.Liepa Martinkevičiūtė (Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija)
3048.Vakaris Ragauskas (Rokiškio r. Obelių gimnazija)
3049.Erikas Petrulevičius (Vilniaus r. Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazija)
3050.Gustė Vizbarkaitė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
3051.Martinkėnas Linas (Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
3052.Anelė Vaidotaitė (Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
3053.Austėja Pugačiovaitė (Vilniaus r. Kalvelių "Aušros" gimnazija)
3054.Rokas Grubliauskas (Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
3055.Elijus Vaitkevičius (Jonavos r. Kulvos Abraomo Kulviečio mokykla)
3056.Dominykas Navalinskas (Klaipėdos r. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija)
3057.Ignas Sarapinas (Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
3058.Lėja Slavickaitė (Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
3059.Armandas Kavaliauskas (Tauragės „Aušros“ progimnazija)
3060.Ksaveras Keršis (Kauno Senamiesčio progimnazija)
3061.Pijus Jankovskis (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
3062.Ugnė Lubytė (Kretingos Simono Daukanto progimnazija)
3063.Ignas Brazdauskas (Tauragės Tarailių progimnazija)
3064.Patricija Pakalnytė (Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
3065.Minets Denis (Vilniaus Liepkalnio mokykla)
3066.Kajus Šilkaitis (Prienų "Žiburio" gimnazija)
3067.Luka Bumbulytė (Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
3068.Milda Vilovaitė (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
3069.Ieva Jurevičiūtė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
3070.Adelė Rumšaitė (UAB „Taškius“)
3071.Judita Briedytė (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
3072.Lukas Šilkinis (Vilniaus Maironio progimnazija)
3073.Barbora Šimkūnaitė (Kaišiadorių r. Žiežmarių mokykla-darželis "Vaikystės dvaras")
3074.Rytis Balčiūnas (Rietavo sav. Tverų gimnazija)
3075.Justė Rauktytė (Telšių r. Tryškių Lazdynų Pelėdos gimnazijos Kaunatavos skyrius)
3076.Valdas Vasiliauskas (Pasvalio r. Saločių A. Poškos pagrindinė mokykla)
3077.Jėčius Adomas (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
3078.Deividas Smirnovas (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
3079.Austėja Uscilaitė (Trakų r. Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinė mokykla)
3080.Emilė Jachimavičiūtė (Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
3081.Aurita Jakunskaitė (Kalvarijos gimnazija)
3082.Nida Martinavičiūtė (Marijampolės Sūduvos gimnazija)
3083.Erika Žilionytė (Prienų r. Šilavoto pagrindinė mokykla)
3084.Adrija Kavaliauskaitė (Šiaulių Ragainės progimnazija)
3085.Justė Stolevičiūtė (Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
3086.Paulina Stasionytė (Šilutės jaunimo ir suaugusiųjų mokymo centras)
3087.Kajus Venckutonis (Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
3088.Miglė Paltanavičiūtė (Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla)
3089.Gustas Stankevičius (Kauno Panemunės pradinė mokykla)
3090.Justas Drąsutavičius (Klaipėdos r. Slengių mokykla-daugiafunkcis centras)
3091.Benas Širiajevas (Mažeikių Senamiesčio progimnazija)
3092.Nojus Mizara (Alytaus Likiškėlių progimnazija)
3093.Rusnė (Vilniaus Balsių progimnazija)
3094.Urtė Jarulaitytė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
3095.Kristijonas Poderis (UAB Mažasis Klaipėdos licėjus)
3096.Vakarė Rapkevičiūtė (Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
3097.Rasa Grosbaha (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
3098.Haroldas Vitkauskas (Šiaulių r. Pakapės mokykla)
3099.Patricija Ribikauskaitė (Šiaulių r. Gruzdžių gimnazijos Šakynos skyrius)
3100.Kotryna Kavaliauskaitė (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
3101.Debora Liepa Venskute Rodrigues (Gargždų "Minijos" progimnazija)
3102.Gytė Urbonaitė (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
3103.Saulius Jasaitis (Eitminiškių gimnazija)
3104.Liepa Visminaitė (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
3105.Gabija Streleckytė (Kauno r. Piliuonos gimnazija)
3106.Ignas Dunajevas (Akmenės rajono Ventos gimnazija)
3107.Urtė Mačiulytė (Kauno Pilėnų progimnazija)
3108.Tadas Vaitkus (Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras)
3109.Arnas Dauskurdis (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
3110.Eva Levickaitė (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
3111.Justinas Bukauskas (Neringos gimnazija)
3112.Milėja Rimkutė (Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
3113.Majus Ignatavičius (Alytaus Panemunės progimnazija)
3114.Aleksandr Surov (Vilniaus darželis - mokykla "Saulutė")
3115.Karina Šarmavičiūtė (Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
3116.Paulina Burlakova (Mažeikių Senamiesčio progimnazija)
3117.Emilija Šablevičiūtė (Kauno "Vyturio" gimnazija)
3118.Luknė Gliebutė (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
3119.VANESSA KUPŠYTĖ (Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
3120.Domantas Bukelis (Vilniaus Naujininkų progimnazija)
3121.Edvinas Navardauskas (Plungės "Ryto" pagrindinė mokykla)
3122.Andrėja Vaškevičiūtė (Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
3123.Greta Galeckaitė (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija)
3124.Smiltė Žąsytytė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
3125.Ąžuolas Blažys (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
3126.Karina Butkutė (Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
3127.Beatričė Rimkevičiūtė (Akmenės rajono Ventos gimnazija)
3128.Urtė Pekauskaitė (Mažeikių Senamiesčio progimnazija)
3129.Elijus Stravinskas (Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
3130.Domantas Pečiulis (Šilutės Žibų mokykla)
3131.RODZ VALERIJA (Vilniaus "Saulėtekio" mokykla-daugiafunkcis centras)
3132.Edvinas Karpovičius (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
3133.Tadas Ulinskas (Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
3134.Jevgenij Finkelson (Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
3135.Emilijus Mažukėlis (Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
3136.Mantas (Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
3137.TomaKulviečiūtė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3138.Ugnius Kačerauskas (Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
3139.Smiltė Mikaliūnaitė (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
3140.Justė Baranauskaitė (Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
3141.Mėta Valaitytė (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
3142.Matas Kušlys (Rokiškio raj. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
3143.Davidas Gegužis (Jurbarko r. Jurbarkų darželis-mokykla)
3144.Urtė Vyturytė (Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
3145.Jonas Dikšas (Neringos gimnazija)
3146.Smiltė Ryliškytė (Šv. Juozapo mokykla)
3147.Vispolskytė Eglė (Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
3148.Armandas Kelpša (Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla)
3149.Normantas Savulis (Lazdijų r. Kučiūnų mokykla)
3150.Šakalytė Emira (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
3151.Danielis Naudžiūnas (Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
3152.Saulius Užkuras (Alytaus Panemunės progimnazija)
3153.Dominykas Stankus (Pagėgių savivaldybės Pagėgių pradinė mokykla)
3154.Oskaras Cerimi (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
3155.Danas Alzbergas (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3156.Vaiva Griežė (Vilniaus Žvėryno gimnazija)
3157.Akvilė Stankevičiūtė (Mažeikių Senamiesčio progimnazija)
3158.Barbora Kemėraitė (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
3159.Lauryna Petrėnaitė (Zarasų "Ąžuolo" gimnazija)
3160.Gustė Kasakauskaitė (Biržų Kaštonų pagrindinė mokykla)
3161.Dovydas Lukošiūnas (Panevėžio "Minties" gimnazija)
3162.Aironas Martusevič (Vilniaus r. Bezdonių Julijaus Slovackio gimnazija)
3163.Dovydas Kuleš (Kalesninkų Mykolo Rudzio pagrindinė mokykla)
3164.Laimis Baniukaitis (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
3165.Nedas Gužauskis (Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
3166.Matijus Maštavičius (VGTU inžinerijos licėjaus pradinio ugdymo skyrius)
3167.Gustas Zuikis (Marijampolės "Žiburėlio" mokykla-daugiafunkcis centras)
3168.Ernesta Požėraitė (Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio gimnazija)
3169.Goda Šinkūnaitė (Vitlio licėjus)
3170.Luknė Maselytė (Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
3171.PAULĖ JANUŠAUSKAITĖ (Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
3172.Austėja Čepaitytė (Panevėžio r. Naujamiesčio gimnazija)
3173.Leonardas Valainis (Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
3174.Liepa Marcinkevičiūtė (Kauno r. Babtų gimnazija)
3175.Amanda Streckytė (Šiaulių r. Gruzdžių gimnazijos Šakynos skyrius)
3176.Aistė Panovaitė (Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
3177.Aronas Maziliauskas (Šiaulių Medelyno progimnazija)
3178.Rugilė Bilytė (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
3179.Pranas Šimeliūnas (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
3180.Jokūbas Lukšys (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
3181.Brazinskas Darius (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
3182.Anelija Acutė (Apvalaus kvadrato mokykla)
3183.Martyna Juozaitytė (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
3184.Nikita Starkov (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
3185.Vilius Vyšniauskas (Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
3186.Benas Bubulas (Raseinių Viktoro Petkaus progimnazija)
3187.Jokūbas Juška (Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
3188.Armanda Žigaitė (Kauno Pilėnų progimnazija)
3189.Ignė Jaškūnaitė (Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazija)
3190.Ąžuolas Smorgonskis (Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
3191.Rugilė Bartaševičiūtė (Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
3192.Erwin (Vilniaus Adomo Mickevičiaus licėjus)
3193.Kotryna Kietytė (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
3194.Jokūbas Vytautas Makšeckas (Trakų r. Aukštadvario mokykla-darželis "Gandriukas")
3195.Vakarė Baubaittė (Kaišiadorių r. Žiežmarių mokykla-darželis "Vaikystės dvaras")
3196.Lukas Martynaitis (Marijampolės sav. Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazija)
3197.Mėta Petrošaitytė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
3198.Austėja Talijūnaitė (UAB Mažasis Klaipėdos licėjus)
3199.Augis Laurinėnas (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
3200.Korobov Artiom (Vilniaus darželis-mokykla "Vaivorykštė")
3201.Grikšelis Taironas (Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
3202.Mindaugas Beliauskas (Kauno Milikonių progimnazija)
3203.Simas Langaitis (Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
3204.Severija Šveinauskė (Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
3205.Polina Prochorova (Visagino "Atgimimo" gimnazija)
3206.Benas Žiogas (Šilutės r. Švėkšnos "Saulės" gimnazija)
3207.Airon Kazarev (Elektrėnų pradinė mokykla)
3208.Jokubas striokas (Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
3209.Inesa Jankelevič (Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija)
3210.Šivickaitė Miglė (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
3211.Emilija Pilitauskaitė (Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
3212.Ugnė Raišutytė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla, Radvilėnų filialas)
3213.Lėja Genytė (Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
3214.Patricija Adomaitytė (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
3215.Elija Šutinytė (Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
3216.Henrikas Mileris (Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
3217.Greta Turulytė (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
3218.Ugnė Adomavičiūtė (Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
3219.Gustas Dubrovinas (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
3220.Edgaras Sinius (Trakų gimnazija)
3221.Smiltė Ramanauskaitė (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
3222.Klaidas Ališauskas (Kauno Milikonių progimnazija)
3223.Viltė Daubaraitė (Šiaulių r. Raudėnų mokykla-daugiafunkcis centras)
3224.Kristijonas Norbutas (Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
3225.Simas Kaluškevičius (Marijampolės marijonų gimnazija)
3226.Mindaugas Diksa (Alytaus r. Pivašiūnų gimnazija)
3227.AIDAS KAZLAUSKAS (Kauno Milikonių progimnazija)
3228.Tajus Barvydas (Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla)
3229.Matas Noreika (Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
3230.Šarūnas Emilijus Navickas (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
3231.Rusnė Karpavičiūtė (Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinė mokykla)
3232.Eva Bašlykovaitė (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
3233.Tomaš Pomarnacki (Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
3234.Lukas Pieškus (Šiaulių Centro pradinė mokykla)
3235.Emilija Budrytė (Plungės "Ryto" pagrindinė mokykla)
3236.Dovydas Šernius (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
3237.Ugnė Klizaitė (Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
3238.Konstantinas Rimkus (Šiaulių r. Meškuičių gimnazija)
3239.Mantas Eitmonas (Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija)
3240.Brazys Paulius (Vilkaviškio r. Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazija)
3241.Meda Marcinkevičiūtė (VšĮ Šiaurės licėjus)
3242.Mintautas Bartnikas (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3243.Anjei Yurho (Šalčininkų "Santarvės" gimnazija)
3244.Labanauskas Domantas (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
3245.Andrėja Šeškauskaitė (Prienų r. Šilavoto pagrindinė mokykla)
3246.Viltė Gaidukevičiūtė (Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
3247.Mantas Karpis (Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazija)
3248.Eglė Mockutė (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
3249.Gustė Taujanskaitė (Mažeikių Pavasario progimnazija)
3250.Vincentas Budreika (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
3251.Mykolas Gabrys (Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
3252.Rusnė Tulaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3253.Titas Maročka (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
3254.Erminas Narūnas ("Šaltinėlio" privati mokykla)
3255.Lukas Žolpis (Šiaulių profesinio rengimo centras, Mechanikos skyrius)
3256.Vainius Vištorskis (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
3257.Rugilė Ambraškaitė (Vilniaus Antakalnio progimnazija)
3258.Ugnė Šumanaitė (Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
3259.Benas Sakalauskas (Vilniaus Balsių progimnazija)
3260.Urtėja Kardašiūtė (Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
3261.Burdin Emil (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
3262.Natas Leščius (Pasvalio r. Krinčino Antano Vienažindžio pagrindinė mokykla)
3263.Justas Neverdauskas (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
3264.Nyja Emilija Kazlauskaitė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
3265.Ieva Lavickaitė (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
3266.Džiugas Bikauskas (Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
3267.Dovydas Kuzminskas (Rietavo sav. Tverų gimnazijos Medingėnų skyrius)
3268.Arina Gerasimova (Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
3269.Saulė Ališauskaitė (Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinė mokykla)
3270.Karolis Čepelė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
3271.Martynas Povilauskas (Šiaulių Jovaro progimnazija)
3272.Rūta Buterlevičiūtė (Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijos Vaiguvos V. Šimkaus skyrius)
3273.Ąžuolas Maskelis (Marijampolės profesinio rengimo centras)
3274.Karina Markovskytė (Kėdainių r. Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinė mokykla)
3275.Smiltė Barbora Kasputytė (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
3276.Rugilė Širakovaitė (Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija)
3277.Gabija Grimalauskaitė (Kauno r. Piliuonos gimnazija)
3278.Ema Gelčytė (Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
3279.Rokas Dokšas (Skuodo r. Aleksandrijos pagrindinė mokykla)
3280.Mameniškis Liutauras (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
3281.Gabrielė Noreikaitė (Vilniaus „Sietuvos“ progimnazija)
3282.Augustė Voraitė (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
3283.Kasia Cytacka (Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
3284.Rapolas Balčiūnas (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
3285.Arnas Paslavičius (Pakruojo "Žemynos" progimnazija)
3286.Marta Stupina (Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
3287.Kamilė Bėčiūtė (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
3288.Eglė Kislauskaitė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
3289.Jokūbas Dringelis (Vilniaus Naujininkų progimnazija)
3290.Gustė Trakšelytė (Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
3291.Gabija Makštutytė (Prienų r. Balbieriškio pagrindinė mokykla)
3292.Sofia Natsheh (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
3293.Augustas Šlažikas (Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
3294.Aidė Cibulskaitė (Vilniaus Maironio progimnazija)
3295.Paulina Šedovaitė (Kėdainių šviesioji gimnazija)
3296.Ainis Daukantas (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
3297.Agnė Bitinaitė (Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazija)
3298.Oskaras Bastonas (Kupiškio r. Alizavos pagrindinė mokykla)
3299.Amelija Kozakovaitė (Vilniaus r. Riešės šv. Faustinos Kovalskos pagrindinė mokykla)
3300.Nojus Kamantauskas (Elektrėnų pradinė mokykla)
3301.Ervinas Lukšas (Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
3302.Dominik Pščolovski (Vilniaus r. Zujūnų gimnazija)
3303.Mantas Laurinavičius (Ukmergės r. Veprių mokykla-daugiafunkcis centras)
3304.Majus Lingys (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
3305.Jonas Girdvainis (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
3306.Arnas Maskoliūnas (KTU inžinerijos licėjus)
3307.Saulius Žiūkas (Alytaus r. Butrimonių gimnazijos Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcis skyrius)
3308.Saulė Mažeikaitė (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
3309.Dovydas Valentinas (Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
3310.Justas Jakūbauskas (Kauno "Vyturio" gimnazija)
3311.Ieva Aleksandravičiūtė (Vilniaus r. Kalvelių "Aušros" gimnazija)
3312.Vakarė Šapogaitė (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
3313.Justė Jurevičiūtė (Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
3314.Barbora Žukaitė (Varėnos "Ryto" progimnazija)
3315.Žydrūnė Urtė Pečiūraitė (Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
3316.Erika Bitinaitė (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
3317.Ieva Sereikaitė (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
3318.Augustas Jankus (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
3319.Viktorija Mikonė (Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla)
3320.Emilija Kubiliūtė (Gargždų "Minijos" progimnazija)
3321.Greta Driukaitė (Vilniaus Balsių progimnazija)
3322.Sofija Venckavičiūtė (Vitlio licėjus)
3323.Guoda Mindžiulytė (Kauno r. Domeikavos gimnazija)
3324.Kasparas Valionis (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3325.Skaistė Urbanavičiūtė (Alytaus Panemunės progimnazija)
3326.Ugnius grigonis (VšĮ „Herojus“)
3327.Atėnė Laukaitytė (VšĮ „Herojus“)
3328.Vakarė Kurmytė (Plungės r. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija)
3329.Vakaris Valatkevičius (Prienų r. Jiezno gimnazija)
3330.Ajus Dulkys (VšĮ Šiaurės licėjus)
3331.Paulius Šivickas (Pasvalio r. Vaškų gimnazija)
3332.Liepa Vaičikauskaitė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3333.Meda Gutauskaitė (UAB „Erudito licėjus“)
3334.Matas Lukošius (Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
3335.Mačiulytė Ema (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
3336.Milda Čergelytė (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
3337.Deimantė Medvianovaitė (KTU inžinerijos licėjus)
3338.Aividas Marijus Počiuipa (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3339.Kristupas Ignatavičius (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
3340.Domas Stukas (Apvalaus kvadrato mokykla)
3341.Kristupas Jaras (Panevėžio r. Velžio gimnazija)
3342.Patrik Doncul (Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
3343.Karlas Chilman (Palangos pradinė mokykla)
3344.Gabija Pranckūnaitė (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
3345.Laurynas Mikalonis (VGTU inžinerijos licėjus)
3346.Evald Svietlikovski (Vilniaus Lazdynų mokykla)
3347.Vakarė Mateliūnaitė (Pakruojo rajono Balsių pagrindinė mokykla)
3348.aureja staskeviciute (Kalvarijos sav. Akmenynų pagrindinė mokykla)
3349.Esteras Butkus (Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
3350.Gustė Pečiulytė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3351.Vytautas Jurgis Uzela (Viešoji įstaiga „Vaivorykštės tako“ gimnazija)
3352.Mėta Jaskonytė (Vilniaus Senvagės gimnazija)
3353.Kipras Skamaročius (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
3354.Vėjas Polyehayev (Kauno „Saulės“ gimnazija)
3355.justas tauroza (Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
3356.Dovas Zujus (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
3357.Elija Krolytė (Klaipėdos Vitės progimnazija)
3358.Lukas Jankevičius (Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
3359.Margarita Gustytė (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
3360.Nojus Akramas (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
3361.Saulius Seselskis (Vilniaus automechanikos ir verslo mokykla)
3362.Skirgailė Stralkauskaitė (Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
3363.Matas Kudžma (Kauno Milikonių progimnazija)
3364.Vėtra Mikalauskaitė (Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
3365.Saulė Kazakevičiūtė (Šilutės Pamario progimnazija)
3366.Ema Daunytė (Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras)
3367.Emilija Uždavinytė (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
3368.DOROTĖJA JUŠKEVIČIŪTĖ (Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
3369.Kornelija Benešiūnaitė (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija)
3370.Tomas Rasimavičius (Kupiškio r. Alizavos pagrindinė mokykla)
3371.Pauželis Martynas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
3372.Patricia Lukošiūnaitė (UAB „Erudito licėjus“)
3373.Simona Šerpenskaitė (Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
3374.Ignas (Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
3375.Gabija Drakšaitė (Palangos Šventosios pagrindinė mokykla)
3376.Matas Vitartas (Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
3377.Mažvydas Milkeraitis (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
3378.Liveta Kavaliauskaitė (Ignalinos gimnazija)
3379.Emilija Račaitė (Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
3380.Vakaris Vendzelis (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
3381.Liepa Buteikytė (UAB Karalienės Mortos mokykla)
3382.Šarūnė Skindzeraitė (Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla Mastaičių skyrius)
3383.Faustas Steiblys (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
3384.Jokūbas Navickas (VšĮ Šiaurės licėjus)
3385.Augustė Jokubauskytė (Klaipėdos r. Ketvergių pagrindinė mokykla)
3386.Edgaras ŠERŽINTAS (Utenos Krašuonos progimnazija)
3387.Diana Andriuškaitė (Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
3388.Mantas Mikalauskas (Rietavo sav. Tverų gimnazija)
3389.Dinaras Norvilas (Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
3390.Jokūbas Poška (Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
3391.Aras Lukminas (Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
3392.Urtė Griciūtė (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
3393.Vaiva Zimkutė (Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
3394.Aleks Metju Žilinskas (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
3395.Audrius Adamonis (Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
3396.Paulina Žygaitė (Buivydiškių pagrindinė mokykla)
3397.Urtė Stasiūnaitė (Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla)
3398.Gabrielius Auryla (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
3399.Aleksas Eidukaitis (Kauno Milikonių progimnazija)
3400.Motiejus Vaitkevičius (Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
3401.Kristupas Kanapienis (Ukmergės "Šilo" progimnazija)
3402.Rėja Rasburskytė (Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
3403.Benas Makavičius (Ukmergės r. Veprių mokykla-daugiafunkcis centras)
3404.Agota Dumbliauskaitė (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
3405.Elena Reklaitytė (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
3406.Gabija Januševičiūtė (Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
3407.Evelina Karpovaitė (Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
3408.Goda Perstiniavičiūtė (Trakų r. Paluknio „Medeinos" gimnazija)
3409.Ilja Jankovskij (Vilniaus ,,Juventos" gimnazija)
3410.Meda Sutkaitytė (Kauno „Saulės“ gimnazija)
3411.Katalėja Bujytė (Pakruojo r. Pašvitinio pagrindinė mokykla)
3412.Beatričė Bašinskaitė (Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla Mastaičių skyrius)
3413.Ditė Šimoliūnaitė (Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
3414.Rinkevičius Arminas (Alytaus Dzūkijos mokykla)
3415.Gabija Skridailaitė (Vilniaus Balsių progimnazija)
3416.Amila Talmontaitė (Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
3417.Aistė Varnagitytė (Marijampolės profesinio rengimo centras)
3418.Danas Coppens (Klaipėdos jūrų kadetų mokykla)
3419.Artūras Pušinskas (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3420.Samanta (Kauno Milikonių progimnazija)
3421.Agnė Matulaitytė (Šakių rajono Gelgaudiškio pagrindinė mokykla)
3422.Kristupas Ječius (Tauragės Jovarų pagrindinė mokykla)
3423.Simona Žukauskaitė (VšĮ Vytauto Didžiojo universiteto Ugnės Karvelis gimnazija)
3424.Urtė Černikaitė (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
3425.Karolina Babenskaitė (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
3426.Gintarė Dudenytė (VšĮ „Herojus“)
3427.Titas Gudinas (Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
3428.Danielius Klimanskas (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
3429.Jonas Lukoševičius (Šiaulių Dainų progimnazija)
3430.Vytis Lapinskas (Elektrėnų sav. Kietaviškių progimnazija)
3431.Rugilė Žukauskaitė (Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
3432.Ieva Kovalenkovaitė (Kauno Dainavos progimnazija)
3433.Domantas Jurgaitis (Šiaulių r. Kairių jungtinė mokykla)
3434.Saulė Trimonytė (Šv. Juozapo mokykla)
3435.Greta Mockutė (Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija)
3436.Emilija Staševska (Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija)
3437.Gabrielius Bondarenko (Marijampolės profesinio rengimo centras)
3438.Mingailė Liutkevičiūtė (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
3439.Mantas Brazys (KTU inžinerijos licėjus)
3440.Jokūbas Laucius (Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija)
3441.Jelena Čiugunovaitė (Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
3442.Saričevs Emilis (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
3443.Agota Pranskutė (Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
3444.Juozas Puodžiūnas (Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
3445.Žemyna Andriulytė (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
3446.VIKTORIJA SIKANOVA (Klaipėdos r. Ketvergių pagrindinė mokykla)
3447.Daniel Udyryš (Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
3448.Beatričė Albertynaitė (Kauno r. Domeikavos gimnazija)
3449.Arnas Valskis (Rokiškio mokykla-darželis "Ąžuoliukas")
3450.Ugnė Kozins (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
3451.VASILJEVAS DARIUS (VšĮ Jūrinio sektoriaus darbuotojų rengimo centras)
3452.Elzė Pudžiuvelytė (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
3453.Domas Vaidanavičius (Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
3454.Bartkus Mantas (Šilutės r. Juknaičių pagrindinė mokykla)
3455.Lina Kochanauskaitė (Prienų r. Stakliškių gimnazija)
3456.Iveta Giedravičiūtė (Panevėžio r. Paįstrio Juozo Zikaro gimnazija)
3457.Viktorija Žalgytė (Radviliškio r. Pociūnėlių pagrindinė mokykla)
3458.Titas Jakštas (Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija)
3459.Tilė Clopkova (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
3460.Karina Rugytė (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
3461.Aron Abraamian (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
3462.Kiril Sutiagin (Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras)
3463.Einaras Norkus (Šiaulių Zoknių progimnazija)
3464.Ernestas Liatukas (Klaipėdos suaugusiųjų gimnazija)
3465.Jonas Laivys (Mažeikių r. Žemalės pradinė mokykla)
3466.Amelija Saladžiūtė (Mažeikių Sodų pagrindinė mokykla)
3467.Smiltė Balčiūnaitė (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
3468.Jokūbas Sekreckis (Kauno r. Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras)
3469.Kamilė Brūzgaitė (Marijampolės marijonų gimnazija)
3470.Žilvinas Petrauskas (Varėnos r. Matuizų pagrindinė mokykla)
3471.Raminta Razmaitė (Viešoji įstaiga Kretingos technologijos ir verslo mokykla)
3472.Kornelijus Meilūnas (Aukštaitijos profesinio rengimo centras)
3473.Margiris Martynas Eigėlis (Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
3474.Urtė Konovalovaitė (Kauno "Vyturio" gimnazija)
3475.Emilija Novikova (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
3476.Nojus Samulionis (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
3477.Tėja Budreikaitė (Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
3478.Arnas Lukšas (Marijampolės Petro Armino progimnazija)
3479.Jokūbas Bartulis (Šiaulių Salduvės progimnazija)
3480.Danielė Kruopytė (Eitminiškių gimnazija)
3481.Rokas Šestakovas (Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
3482.Urtė Muraškaitė (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
3483.Gabrielė Kulišauskaitė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3484.Gintautė Garuolytė (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
3485.Dominykas Mockevičius (Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
3486.Gerda Znamenskaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3487.Dominykas Javoras (Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
3488.Austėja Bukantytė (Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
3489.Algirdas Justas Klepackas (UAB Karalienės Mortos mokykla)
3490.Kajus Maruškevičius (Virbalio pagrindinės mokyklos Pajevonio pagrindinio ugdymo skyrius)
3491.Dominykas Žebrauskis (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
3492.Martynas Kaunelis (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
3493.Uljana Jarmakovič (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
3494.Elena Jautakytė (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
3495.Demid Černiavskis (Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
3496.Vytautė Šimėnaitė (Cavan's Lithuanistic school "Gintarėlis" ("Amber"))
3497.Tajus Mazrimas (Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
3498.Titas Jankauskas (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
3499.Arnas Dirgėla (Šilutės Pamario progimnazija)
3500.Nojus Šimkus (Šiaulių jėzuitų mokykla)
3501.Nida Ramanauskaitė (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
3502.Goda Butkevičiūtė (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
3503.Andžej Dvinel (Vilniaus r. Rukainių gimnazija)
3504.Joris Kojala (KTU inžinerijos licėjus)
3505.Jokūbas Kilda (Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
3506.Taisija Lukaševič (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
3507.Matas Kaziukėnas (Kaišiadorių r. Žiežmarių mokykla-darželis "Vaikystės dvaras")
3508.Rusnė Rubežiūtė (Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
3509.Milė Radskaitė (Alytaus Likiškėlių progimnazija)
3510.Tėja Liudvinavičiūtė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3511.Smiltė Masaitytė (Raseinių Šaltinio progimnazija)
3512.Emilis Žalneriūnas (Panevėžio r. Ramygalos gimnazija)
3513.Auksė Gabalytė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
3514.Aidas Pranskūnas (Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
3515.Saulė Kryžiūtė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3516.Rugilė Stirbavičiūtė (Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija)
3517.Lukas Sabeckis (Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
3518.Modestas Mickevičius (Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
3519.Koltis Šetkus ("Šaltinėlio" privati mokykla)
3520.Matas Vaičiūnas (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
3521.Oskaras Osadčius (Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
3522.Pijus Dambrauskas (Raseinių Šaltinio progimnazija)
3523.Julius Šibirkštis (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
3524.Evelina Nausėdaitė (Šilutės r. Usėnų pagrindinė mokykla)
3525.Danas Navickis (Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
3526.Matas Mikalauskas (Kauno r. Vilkijos gimnazija)
3527.Tėja Kostiuchinaitė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3528.Urtė Dolibagaitė (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
3529.Karolina Kubilinskaitė (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
3530.Denisa Rimkute (Pakruojo "Žemynos" progimnazija)
3531.Greta Pranaitytė (Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazija)
3532.Gintaras Šmitas (Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazija)
3533.Domantė Cininaitė (Šv. Juozapo mokykla)
3534.Emilija Jakštaitė (Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
3535.Elėja (Telšių "Ateities" progimnazija)
3536.Agota Viktorija Jugaj (UAB „Taškius“)
3537.Gabrielius Kaušas (Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
3538.Kornelija Kazlauskaitė (Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
3539.Adelė Butkevičiūtė (Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
3540.Viltė Abromavičiūtė (Šiaulių Gegužių progimnazija)
3541.Oskaras Saukalas (Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
3542.Motiejus Jurkus (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
3543.Simas Tenys (UAB „Erudito licėjus“)
3544.Kamilė Pranaitytė (Kalvarijos sav. Sangrūdos gimnazija)
3545.IZABELĖ GERVELYTĖ (Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
3546.Austėja Žilinskaitė (Plungės r. Kulių gimnazija)
3547.Liepa Tamulynaitė (Prienų r. Jiezno gimnazija)
3548.Deividas Strelcov (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
3549.Dovydas Paukštys (Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
3550.Agnija Uljanovaitė (Vilniaus "Laisvės" gimnazija)
3551.Armandas Mukauskas (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
3552.Kristupas Petreikis (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
3553.Gintas Gaidys (Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
3554.Jorė Jakelevičiūtė (Šiaulių jėzuitų mokykla)
3555.Strelciūnaitė Gustė (Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
3556.Medeina Balsevičiūtė (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
3557.Rusnė Jadiūnaitė (Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
3558.Joris Ūsaitis (VšĮ Šiaurės licėjus)
3559.Jermolajevas Jokūbas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
3560.Tomas Arlauskas (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
3561.Gustė Gliaubicaitė (Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
3562.Augustas Tomkus (Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
3563.Virginija Balkovska (Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
3564.Rasa Lingytė (UAB „Taškius“)
3565.Jorė Gudiškytė (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
3566.Sandra Bartkutė (Jurbarko r. Eržvilko gimnazija)
3567.Aranėja Alzbergaitė (Raseinių Viktoro Petkaus progimnazija)
3568.Adrijus Golubovskis (Šilutės Pamario progimnazija)
3569.Ugnė Sedlauskaitė (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
3570.Roberta Petrylaitė (Šilutės pirmoji gimnazija)
3571.Gytė Jerašiūtė (Vilniaus "Ryto" progimnazija)
3572.Augustas Šimkūnas (Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija)
3573.Dovydas Vilkaitis (Kaišiadorių r. Žaslių pagrindinė mokykla)
3574.Nojus Gedmintas (Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija)
3575.Gustas Tubutis (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
3576.Mantas Cialkevičius (Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras)
3577.Emma Paulauskytė (Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija)
3578.Vėjas Santockis (Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla Mastaičių skyrius)
3579.Jokūbas Bakšenskas (Raseinių Viktoro Petkaus progimnazija)
3580.Eimantas Chomentauskas (Radviliškio r. Pociūnėlių pagrindinė mokykla)
3581.MANTVILĖ RUBAVIČIŪTĖ (Skuodo r. Aleksandrijos pagrindinė mokykla)
3582.Rūta Šubonytė (Alytaus r. Simno gimnazija)
3583.Igneta Grinsevičiūtė (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
3584.Danielė Adomauskaitė (Plungės „Babrungo“ progimnazija)
3585.IGNAS BUKONTAS (Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
3586.Gustė Mitkevičiūtė (Plungės "Saulės" gimnazija)
3587.Eva Jankauskaitė (Kauno r. Lapių pagrindinė mokykla)
3588.Tautvydas Žvinklys (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
3589.Viltė Motuzaitė (Telšių r. Tryškių Lazdynų Pelėdos gimnazija)
3590.Smiltė Akelaitytė (Kauno Dainavos progimnazija)
3591.Kamilė Jankauskaitė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3592.Pijus Juočas (Joniškio "Aušros" gimnazija)
3593.Deividas Verseckas (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
3594.Rolanda Tarosaitė (Šiaulių suaugusiųjų mokykla)
3595.Elena Čenytė (Vilniaus Pavilnio progimnazija)
3596.Rugilė Kriščiūnaitė (Kauno Milikonių progimnazija)
3597.Simas Veikelis (VDU klasikinio ugdymo mokykla)
3598.Mėta Bukauskaitė (Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
3599.Rugilė Rakelytė (Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
3600.Aneta Kušlevič (Vilniaus "Žaros" gimnazija)
3601.Gabrielis Vaclovas Zabitis (Vilniaus Simono Daukanto gimnazija)
3602.Uogelė Joris (Joniškio r. Žagarės gimnazija)
3603.Biliūnaitė Ieva (Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
3604.Orest Antonevič (Trakų r. Rūdiškių gimnazija)
3605.Viktoras Stančikas (Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
3606.Ieva Obeliūnaitė (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
3607.Sabrina Gadišauskaitė (Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla)
3608.Nojus Kybartas (Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
3609.Augustas Januškevičius (Šalčininkų r. Baltosios Vokės "Šilo" gimnazija)
3610.Ema Andriulionytė (Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
3611.Patricia Vosyliūtė (VIMS - Vilnius International Meridian School)
3612.Lukas Mikitinas (Vilkaviškio r. Kybartų "Rasos" mokykla)
3613.Elanas Vilpišauskas (Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
3614.Vykintas Mylimas (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3615.Eldaras Tunaitis (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
3616.Kamilė Banytė (Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
3617.Jokūbas Gerulis (Šiaulių Medelyno progimnazija)
3618.Vesta Leonavičiūtė (Panevėžio r. Paliūniškio pagrindinė mokykla Tiltagalių skyrius)
3619.Deimantas Jurginauskas (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
3620.ARNAS MARTINKUS (Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
3621.Arnas Nausėda (Šilutės profesinio mokymo centras)
3622.Gabrielė Vasiliauskaitė (Kauno Pilėnų progimnazija)
3623.Faustas Trušinskas (Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
3624.Kajus Zakarauskas (Kėdainių r. Miegėnų pagrindinė mokykla)
3625.Rusnė Skruibytė (Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
3626.Marija Bozytė (Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
3627.Rita Barniškienė (Marijampolės suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras)
3628.Dairidas Statulevičius (Vilniaus "Ryto" progimnazija)
3629.Luknė Grunskytė (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
3630.Kamilis Astijus Solovej (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
3631.Augustyn Jasinski (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
3632.Anžela Vadeikaitė (Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
3633.Joris Barštonas (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
3634.Faustė Krasauskaitė (Kauno Suzuki progimnazija)
3635.Ieva Skirmantaitė (Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija)
3636.Milana Kučinskaja (Vilniaus "Saulėtekio" mokykla-daugiafunkcis centras)
3637.Sandra Šilobritaitė (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
3638.Ukrinaitė Viktorija (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
3639.Eimantas Meištininkas (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
3640.Liepa Driežytė (Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
3641.Aleksynaitė Ugnė (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
3642.Saulė Simanavičiūtė (Vilniaus Antakalnio progimnazija)
3643.Austėja Gilvickaitė (Raseinių Viktoro Petkaus progimnazija)
3644.Jonas Želvys (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3645.Steponas Ratkus (VšĮ Šiaurės licėjus)
3646.Rokas Masilionis (Pasvalio Petro Vileišio gimnazija)
3647.Augustas Belko (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
3648.Ugnė Jokubauskytė (Raseinių Šaltinio progimnazija)
3649.Deimantė Krinickytė (Švenčionių r. Pabradės "Ryto" gimnazija)
3650.Rojus Adomkevičius (Erudito licėjus)
3651.Augustė Paulauskaitė (UAB Karalienės Mortos mokykla)
3652.Faustas Krečius (Neringos gimnazija)
3653.Ema Lazauskaitė (Panevėžio Rožyno progimnazija)
3654.Meda Baniukaitytė (Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras)
3655.Joris Kazokas (Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
3656.Kostas Styra (Kauno Pilėnų progimnazija)
3657.Kotryna Kliukaitė (Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
3658.Laura Šliogerytė (Šiaulių profesinio rengimo centras, Technologijų skyrius)
3659.Arentas Balsas (Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
3660.Melita Jasmontatė (Mažeikių darželis-mokykla "Kregždutė")
3661.Albertas Kazlauskas (Kauno r. Piliuonos gimnazija)
3662.Andželika Kaulėnaitė (Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazija)
3663.Milda Dragūnaitė (Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
3664.Gabrielė Bacevičiūtė (Riešės gimnazija)
3665.Lukas Mikučionis (Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
3666.Ugnė Balčiūtė (Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
3667.Fausta Dudėnaitė (Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
3668.Nikita Persijanov (Vilniaus Pavilnio pagrindinė mokykla)
3669.Jokūbas Andruška (Akmenės r. Kruopių pagrindinė mokykla)
3670.Augustė Baltrušaitytė (Pasvalio Svalios progimnazija)
3671.Kristė Šimkūnaitė (Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
3672.Petraitis Mantvydas (Vilniaus automechanikos ir verslo mokykla)
3673.Veronika Lybenko (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
3674.Urtė Jaugėlaitė (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
3675.Adelina Sakalauskaitė (Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
3676.Gabrielius Stasiulaitis (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
3677.Vilija Averkaitė (Ignalinos r. Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos Naujojo Daugėliškio skyrius)
3678.Gustas Miščenko (Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
3679.Kornelijus Poplavski (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
3680.Dovydas Tadaravičius (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
3681.Lukas Paškevičius (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3682.Škutaitė Jorūnė (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
3683.Upė Dilkevičiūtė (UAB "Pažinimo medis")
3684.Balčiūnas Vilius (Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
3685.Brigita Navickaitė (Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
3686.Lina Puodžiūnaitė (KTU inžinerijos licėjus)
3687.Sofija Lebedeva (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3688.Simona Rimkutė (Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija)
3689.Arminas Treskauskas (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
3690.Gabrielė Kasiulytė (Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
3691.Pijus Songin (Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
3692.Izabelė Fokaitė (Šiaulių Medelyno progimnazija)
3693.Arnas Guogis (Kauno Dainavos progimnazija)
3694.Unė Ustilaitė (Vilniaus Pavilnio progimnazija)
3695.Darius Batkovskis (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
3696.Vainius Plastininas (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
3697.Edvinas Lauksėdis (Pasvalio r. Vaškų gimnazija)
3698.Žemyna Plūkytė (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
3699.Ieva Mikalauskyte (Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija)
3700.Vytautė Švelnytė (Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
3701.Vilius Tamulionis (Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
3702.Danas Janušauskas (VšĮ „Herojus“)
3703.Donatas Baziukas (VšĮ „Herojus“)
3704.Austėja Burbaitė (Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
3705.Eimantas Ščiuka (Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
3706.Matas Kazlauskas (Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
3707.Emilija Džiautaitė (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
3708.Goda Brazlauskaite (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
3709.Alanta Normantaitė (Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
3710.Kajus Skruodys (Rokiškio mokykla-darželis "Ąžuoliukas")
3711.Lėja Skiauterytė (Šiaulių Medelyno progimnazija)
3712.Ksenija Cumakova (Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
3713.Petras (Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
3714.Deividas Kazakovas (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
3715.Smiltė Bulbovaitė (Kauno Pilėnų progimnazija)
3716.Smiltė Leivaitė (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
3717.Lukas Žeimys (Šalčininkų r. Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija)
3718.Ąžuolas Markūnas (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
3719.ELEONORA HOFERTAITĖ (Kėdainių r. Labūnavos pagrindinė mokykla)
3720.Agata Gaidulevič (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
3721.Tautvydas Vakaris Jurginauskas (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
3722.Čulanov Aleksej (Vilniaus darželis-mokykla "Vaivorykštė")
3723.Nojus Skirmantas (Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
3724.Mark Lazarev (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
3725.Mantas Kučinovas (Vilniaus "Ryto" progimnazija)
3726.Emilis Ivanauskas (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
3727.Minenok Aleksandra (Šiaurės licėjus)
3728.Roberta Bružaitė (Skuodo r. Aleksandrijos pagrindinė mokykla)
3729.EVITA ZELIANINA (Šiaulių Gytarių progimnazija)
3730.Ugnė Zabramskaitė (Šakių "Varpo" mokykla)
3731.Liubov Skripkina (Vilniaus Pavilnio pagrindinė mokykla)
3732.Domas Jukna (Pakruojo "Žemynos" progimnazija)
3733.Ema Aleksandravičiūtė (Tauragės „Aušros“ progimnazija)
3734.Smiltė Mankutė (Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija)
3735.Žygimantas Račkauskas (Telšių r. Nevarėnų pagrindinė mokykla)
3736.Barbora Rupšytė (Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija)
3737.Dominyka Kairytė (Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija)
3738.Rustė Krukauskaitė (Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
3739.Daniela Paulauskaitė (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
3740.Liepa Butkutė (Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
3741.Justas (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3742.Ugnė Katauskytė (Tauragės r. Jovarų pagr. mokyklos Gaurės skyrius)
3743.Modesta Melytė (Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija)
3744.Kornelijus Skudrickas (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
3745.Gustė Šalekaitė (Kėdainių r. Miegėnų pagrindinė mokykla)
3746.Mantas Norvaišas (Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
3747.Tauras Kazlauskas (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
3748.Justas Grenda (Kauno r. Neveronių gimnazija)
3749.Mėta Cilciūtė (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
3750.Vytė Pupštaitė (Alytaus „Volungės“ progimnazija)
3751.Arnold Žigelevič (Vilniaus automechanikos ir verslo mokykla)
3752.Valentina Nausėdaitė (Šilutės r. Vainuto gimnazija)
3753.Gvidas Marčiulionis (Kauno „Saulės“ gimnazija)
3754.Ditė Rutkauskaitė ("Šaltinėlio" privati mokykla)
3755.Guoda Morkūnaitė (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
3756.Merūnas Šimkevičius (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
3757.Amelija Kulkytė (Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras)
3758.Dovydas Arbataitis (Vilkaviškio r. Gižų Kazimiero Baršausko mokykla-daugiafunkcis centras)
3759.Gabija Jokšaitė (Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija)
3760.Viktorija Lankelytė (Vilniaus ,,Juventos" gimnazija)
3761.Adomas Plečkaitis (Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
3762.Danas Šimkus (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
3763.Matas Vaivaras (Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
3764.Saulė Skukauskaitė (Panevėžio r. Naujamiesčio gimnazija)
3765.Klaidas Dalgeda (Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
3766.Vėjas Virgutis (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
3767.Ramunė Puzinaitė (Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės profesinio rengimo centras)
3768.Lukas Petrauskas (Marijampolės profesinio rengimo centras)
3769.Smiltė Ramančiuckaitė (Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
3770.Evald Novoslavski (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
3771.Kristupas Jančauskas (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
3772.Kristina Monkelytė (Alytaus r. Pivašiūnų gimnazija)
3773.Edgaras Budvitis (Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla)
3774.Mantas Užkurėlis (Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
3775.Kajus Rimša (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
3776.Ilja Kolinko (Klaipėdos "Aitvaro" gimnazija)
3777.Greta Šerytė (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
3778.Alina Blashchiuk (Klaipėdos "Pajūrio" progimnazija)
3779.Matas Kazlauskas (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
3780.Alanta Chvesko (Šiaulių Gegužių progimnazija)
3781.Justas Simutis (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
3782.Emilija Pratkevičiūtė (Raseinių r. Ariogalos gimnazija)
3783.Dominykas Dvilevičius (Gedimino miesto mokykla)
3784.Nedas Šimkus (Kauno „Saulės“ gimnazija)
3785.Maja Kancerevyčiūtė (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
3786.Piliušenka Albertas (Vilniaus "Vilnios" pagrindinė mokykla)
3787.Gabija Kumpytė (Šiaulių Medelyno progimnazija)
3788.Aleksandras Katinas (Vilniaus Senvagės gimnazija)
3789.Kristijonas Jokubauskas (Vilniaus Pavilnio progimnazija)
3790.Paulius Samulevičius (Jurbarko r. Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinė mokykla)
3791.Vakarė Freitakaitė (Alytaus Jotvingių gimnazija)
3792.Rugilė Jakaitytė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3793.Gabija Šiaudvytytė (Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
3794.Evald Čikiliov (Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla)
3795.Dominik Borisevskij (Šalčininkų r. Eišiškių gimnazija)
3796.Justė Jakubauskaitė (Kauno r. Neveronių gimnazija)
3797.Jonas Galminas (Kauno technologijos universiteto gimnazija)
3798.Rimas Čekauskas (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
3799.Adomas Totoraitis (Šakių "Varpo" mokykla)
3800.Augustė Paškauskaitė (Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinė mokykla)
3801.Povilas Kurdeika (Vilkaviškio r. Gižų Kazimiero Baršausko mokykla-daugiafunkcis centras)
3802.Mėta Paulauskaitė (Vilniaus Senvagės gimnazija)
3803.Kamilė Paulauskaitė (Kretingos Marijos Tiškevičiūtės mokykla)
3804.Karina Popova (Juodšilių "Šilo" gimnazija)
3805.Justina Vasiliauskaitė (Lazdijų r. Veisiejų S. Gedos gimnazijos Kapčiamiesčio E. Pliaterytės pagr. ugdymo skyrius)
3806.Smiltė Kirstukaitė (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
3807.Tomas Paškauskas (Kauno Pilėnų progimnazija)
3808.Rokas Vaicekauskas (Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
3809.Mantas Karnickas (Šv. Juozapo mokykla)
3810.Sofija Riazanceva (Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
3811.Aurelija Pavliukovič (Trakų r. Rūdiškių gimnazija)
3812.Bijūnas Barzda (Zarasų r. Dusetų Kazimiero Būgos gimnazija)
3813.Daniel John Rolyuk (Vilniaus lietuvių namai)
3814.Rytis Kosmauskas (Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
3815.Tadas Grajauskas (Molėtų pradinė mokykla)
3816.Bartas Bučius (Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazija)
3817.Neidas Kapsevičius (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
3818.Elzė Tamašauskytė (Raseinių Šaltinio progimnazija)
3819.Dija Razutytė (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
3820.Matas Sirutavičius (Šiaulių Salduvės progimnazija)
3821.Kostas Masalskis (Riešės gimnazija)
3822.Urtė Užkuraitytė (Kauno Veršvų gimnazija)
3823.Kevinas Jončas (Šilutės r. Vainuto gimnazija)
3824.nojus lekas (Pakruojo rajono Balsių pagrindinė mokykla)
3825.Mingailė Žalnieriūnaitė (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
3826.Markas Vrubliauskas (VGTU inžinerijos licėjus)
3827.Kamilė Špiliauskaitė (Rietavo sav. Tverų gimnazija)
3828.Ugnius Vitkus (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
3829.Matas Kasparavičius (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3830.Patricijus Vyšniauskas (Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
3831.Oksana Ridlauskaitė (Pasvalio r. Krinčino Antano Vienažindžio pagrindinė mokykla)
3832.Valentas Valskis (Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
3833.Dominykas Gavorskis (Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
3834.Žygis Žilinskas (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
3835.Simonas Sakalauskas ("Šaltinėlio" privati mokykla)
3836.irūna burnrikaite (Panevėžio r. Velžio gimnazija)
3837.Kiaupaitė Gustė (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
3838.Modestas Burzdžius (Šilutės profesinio mokymo centras)
3839.Dovydas Merčaitis (Šakių "Varpo" mokykla)
3840.Simonas Kulikauskas (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla, Radvilėnų filialas)
3841.Nojus Rajuncas (VšĮ „Herojus“)
3842.ERLANDAS KAIRYS (Kėdainių r. Labūnavos pagrindinė mokykla)
3843.Ugnius Tamošiūnas (Panevėžio r. Velžio gimnazija)
3844.Viltė Burdaitė (Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
3845.Kazimieras Antanaitis (Šakių "Varpo" mokykla)
3846.Ernestas Gotautas (Šakių rajono Kidulių pagrindinė mokykla)
3847.Dominykas Deltuva (VIMS - Vilnius International Meridian School)
3848.Nojus Miseliūnas (UAB „Taškius“)
3849.Mykolas Plenta (Alytaus Likiškėlių progimnazija)
3850.Emilija Misevičiūtė (Prienų r. Jiezno gimnazija)
3851.Kristupas Jonas Zilnys (Vilniaus Žemynos progimnazija)
3852.Emilija Stankaitytė (Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
3853.Aiva Dzemydaitė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3854.Rytis Mačijauskas (Jurbarko r. Eržvilko gimnazija)
3855.Aistė Meškauskaitė (Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
3856.Paulius Pijus (Šilutės r. Juknaičių pagrindinė mokykla)
3857.Justė Stasaitytė (Gargždų "Minijos" progimnazija)
3858.Nojus Naruševičius (Ukmergės "Šilo" progimnazija)
3859.Tautvydas Sakalauskas (KTU Vaižganto progimnazija)
3860.Austėja Karbauskytė (Joniškio "Aušros" gimnazija)
3861.Viltė Skurdauskytė (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
3862.Matas Brazaitis (Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
3863.Deivids Kims (VIMS - Vilnius International Meridian School)
3864.Oskaras Tverskis (Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
3865.Ramanouskij Edvin (Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
3866.Andrius (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
3867.Deimantė Piaseckytė (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
3868.Aisu Iskenderova (Klaipėdos "Pajūrio" progimnazija)
3869.Deivydas Bagužas (Viešoji įstaiga Telšių regioninis profesinio mokymo centras)
3870.Goda Revuckaitė (Birštono gimnazija)
3871.Kamilė Lukaitė (Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
3872.Jonas Vobolevičius (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla, Radvilėnų filialas)
3873.Laurynas Butnorius (Klaipėdos r. Ketvergių pagrindinė mokykla)
3874.Deividas Grikšas (Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
3875.Jovita Vaznytė (Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
3876.Brigita Jurėnaitė (Vilniaus Baltupių progimnazija)
3877.Ieva Buteikytė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
3878.Ieva Bruožytė (Vilkaviškio r. Sūdavos pagrindinė mokykla)
3879.Ksenija Filipova (Vilniaus ,,Juventos" gimnazija)
3880.Gabija Žarskutė (Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
3881.Emilė Kaidalovaitė (Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
3882.Mantas Vijayakumar (Kauno Suzuki progimnazija)
3883.jokubasraisutis (VGTU inžinerijos licėjus)
3884.Liepa Vladičkaitė (Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
3885.Kamilė Šablevičiūtė (Lazdijų r. Šeštokų mokykla)
3886.Kristupas Šiaučiulis (Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
3887.Amelija Pukelevičiūtė (Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
3888.Milda Aukčionytė (Vilniaus Lazdynų mokykla)
3889.Amelia Melisa Petkevič (Vilniaus Simono Konarskio gimnazija)
3890.Matas Navickas (Vitlio licėjus)
3891.Aleksandravičius Herkus (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
3892.Goda Furmanaviciute (Kauno Milikonių progimnazija)
3893.Justina Židovičiūtė (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
3894.Kamilė Toliušytė (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
3895.Gustavas Gvazdaitis (Marijampolės marijonų gimnazija)
3896.Marta Varneckaitė (Vitlio licėjus)
3897.Goda Krištonaitytė (Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
3898.Eva Nagreckytė (Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
3899.Jonas Jakutis (Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
3900.Rokas Valančius (Klaipėdos r. Dovilų pagrindinė mokykla)
3901.Emilija Dravnel (Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla)
3902.Rytis Kanapickas (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
3903.Lukas Kvietkauskas (Kauno Petrašiūnų progimnazija)
3904.Jokūbas Ačas (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3905.Gediminas Stasiukynas (Vilkaviškio pradinė mokykla)
3906.Goda Ditkevičiūtė (Vilniaus Naujininkų progimnazija)
3907.Gabija Daniškevičiūtė (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
3908.Domas Kazlauskas (Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
3909.Erikas Butkus (Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus)
3910.Matthev Dilans Gentvilas (Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
3911.Justinas Brazlauskas (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
3912.Povilas Jakas (Šiaulių Medelyno progimnazija)
3913.Kamilė Martinaitytė (Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla)
3914.Emilija Juchnevič (Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
3915.Paulius Rušėnas (VšĮ "Ruduo-pavasaris")
3916.Arnas Jonavičius (Marijampolės profesinio rengimo centras)
3917.Kairytė Smiltė (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
3918.Agnė Grybauskaitė (Vilniaus Naujininkų progimnazija)
3919.Vytautė Mikalauskaitė (Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija)
3920.Matvej Dolgušin (Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
3921.Viltė Baliūnaitė (Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
3922.Evelina Burak (Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija)
3923.Austėja Elena Skipariūtė (Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
3924.Eleonora Eidimtaitė (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
3925.Vaida Basevčiūtė (Šilutės Pamario progimnazija)
3926.Gustė Ivanovaitė (Kėdainių r. Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinė mokykla)
3927.Kemundrytė Martyna (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
3928.Striškaitė Ieva (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
3929.Aurelija Banytė (Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija)
3930.Aušrinė Karvelytė (Vilniaus Maironio progimnazija)
3931.Kamilė Novikovaitė (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
3932.Aivaras Margevičius (Kauno r. Zapyškio pagrindinė mokykla)
3933.Nikita Štaraitė (Radviliškio Vaižganto progimnazija)
3934.Drilingaitė Miglė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3935.Adas Kasakaitis (VIMS - Vilnius International Meridian School)
3936.Černovas Oliver (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
3937.Adriana Tubinytė (Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija)
3938.Rojus Lankelis (Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
3939.Mantas Novoidarskis (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
3940.Elijus Ašmenskas (Kauno Rokų gimnazija)
3941.Liepa Jakšytė (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
3942.Evelina Kolajanskaitė (Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
3943.Viltė Vaismanaitė (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
3944.Smiltė Čeidaitė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
3945.Mantvydas Oksas (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
3946.Julija Mikonytė (Vilniaus Simono Konarskio gimnazija)
3947.Domas Žeknys (Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių progimnazija)
3948.Augustas Vilkelis (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
3949.Liepa Masalskaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3950.Gretė Kriaučiukaitė (Panevėžio r. Paliūniškio pagrindinė mokykla)
3951.Livija Bružaitė (Vilniaus Antakalnio progimnazija)
3952.Urtė Čekanauskaitė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3953.Smiltė Songailaitė (Prienų r. Išlaužo pagrindinė mokykla)
3954.Jorūnė Zaičenkovaitė (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
3955.Aronas Kučinskas (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
3956.Emilija Šiaudvytytė (Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija)
3957.Nojus Kalėda (Jurbarko r. Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinė mokykla)
3958.Nojus Rudokas (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
3959.Evelina Mickūnaitė (Šilutės pirmoji gimnazija)
3960.Redas Černiauskas (Kauno r. Neveronių gimnazija)
3961.Mikas Matonis (Vitlio licėjus)
3962.Toma Kajokaitė (Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Aštriosios Kirsnos pagrindinio ugdymo skyrius)
3963.Agnetė Birvydaitė (Kelmės "Kražantės" progimnazija)
3964.Eva Medvedeva (Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
3965.Ernestas Šmigelskas (Marijampolės profesinio rengimo centras)
3966.Justina Baldyšiūtė (Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
3967.Naglis Gailiūnas (Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
3968.Dovydas Samuilis (Kauno Petrašiūnų progimnazija)
3969.Arminas Leckas (Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla)
3970.Liucija Akuckaitė (Marijampolės marijonų gimnazija)
3971.Aironas Gedgaudas (Klaipėdos Vitės progimnazija)
3972.Nerijus Vilčinskas (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
3973.Andrius Albavičius (Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
3974.Austėja Lukoševičiūtė (Kėdainių Kalbų mokykla)
3975.Lukas Jankus (VGTU inžinerijos licėjus)
3976.Adomas Nutautas (VGTU inžinerijos licėjaus pradinio ugdymo skyrius)
3977.Šimatonytė Augustė (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
3978.Barbora Bakanaitė (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
3979.Ugnius Untulis (Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
3980.Paulina Čeikauskaitė (Kauno Jono Basanavičiaus gimnazija)
3981.Titas Tvarijonavičius (Apvalaus kvadrato mokykla)
3982.Paulius Silevičius (Trakų r. Aukštadvario mokykla-darželis "Gandriukas")
3983.Miglė Kazlauskaitė (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija)
3984.Emilija Neteckytė (Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
3985.Viltė Kunigauskaitė (Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija)
3986.Augustė Kazakevičiūtė (Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
3987.Andrėja Vereškaitė (Radviliškio r. Grinkiškio Jono Poderio gimnazija)
3988.Vytautė Šiurkutė (Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
3989.Ignas Zbormirskas (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
3990.Rugilė Baikštytė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3991.Deimantė Stuomaitė (Kauno r. Babtų gimnazija)
3992.Emilis Savickas (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
3993.Dominik Judicki (Vilniaus "Santaros" gimnazija)
3994.Margarita Ruškytė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
3995.Matas Gustas (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
3996.Vytautas Dakanis (Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
3997.Slunksnis Aras (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
3998.Goda Montvilaitė (Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
3999.Smiltė Cikanautė (Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
4000.Eimilė Budrytė (Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
4001.Tomas Butkus (Klaipėdos r. Dovilų pagrindinė mokykla)
4002.Jonas Jankauskas (Telšių "Atžalyno" progimnazija)
4003.Rugilė Angelaitė (Mokykla „Sokratus“)
4004.Liepa Jasaitė (Kretingos rajono Jokūbavo Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
4005.Matas Gustaitis (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4006.Vakaris Gedrimas (Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
4007.Ipolitas Makulavičius (Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
4008.Viačeslavas Chochlovas (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
4009.Lina Balaišytė (Anykščių r. Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos Debeikių skyrius)
4010.Viktorija Goriunova (Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
4011.Dovydas Burkšaitis (Šakių "Varpo" mokykla)
4012.Albertas Šarovas (Kauno Aleksandro Puškino gimnazijos Pagrindinio ugdymo skyrius)
4013.Marta Titovaitė (Kauno „Saulės“ gimnazija)
4014.Amelija Šilževičiūtė (Jurbarko r. Seredžiaus Stasio Šimkaus mokykla-daugiafunkcis centras)
4015.Emilija Brokaitė (Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
4016.Viktorija Žalytė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
4017.Oskaras Baršauskas (Šiaulių Gegužių progimnazija)
4018.Dovydas Dobromilskis (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
4019.Vita Šimkovičiūtė (Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
4020.Marija Trepkutė (Kauno "Vyturio" gimnazija)
4021.Eva Babiliūtė (Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
4022.Savana Ribokaitė (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
4023.Gita Glebavičiūtė (Biržų technologijų ir verslo mokymo centras)
4024.KAMĖJA VAIŠVILAITĖ (Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
4025.Gabrielė Savulytė (Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
4026.Goda Tamutytė (Raseinių Viktoro Petkaus progimnazija)
4027.Aurimas Lukošius (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
4028.Ugnė Girdžiūtė (Mokykla „Sokratus“)
4029.Jokūbas Vitkevičius (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
4030.Aidas Verbovskis (KTU Vaižganto progimnazija)
4031.Kamilė Valaitytė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4032.Kvasnickis Aleksas (Vilniaus darželis-mokykla "Vaivorykštė")
4033.Šarūnas Kasparavičius (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4034.Ąžuolas Hopenas (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4035.Viltė Jocaitė (Šiaulių r. Raudėnų mokykla-daugiafunkcis centras)
4036.Mantas Čiapas (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
4037.Lukas Pauparis (Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
4038.Raigardas Krušinskas (Kalvarijos sav. Akmenynų pagrindinė mokykla)
4039.Žygimantas Gudzevičius (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
4040.Jokūbas Juškys (Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
4041.Ugnė Kulikauskaitė (Šiaulių Dainų progimnazija)
4042.Evelina Baltusytė (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
4043.Lev Chernozub (UAB „Taškius“)
4044.Patricija Butvilaitė (Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
4045.Jonas Jonuška (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
4046.Indrė Urbanavičiūtė (Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
4047.Meida Karaliūtė (Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
4048.Roberta Vaičiulytė (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
4049.Ugnius Bagdonavičius (Šiaulių Dainų progimnazija)
4050.Kristijonas Bagdonas (Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
4051.Nojus Audėjaitis (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
4052.Gabrielė Žilinskaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4053.Tomas Mikalauskas (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija)
4054.Gabrielius Žiūkas (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4055.Viktorija Marija Stoškutė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
4056.Benas Dambrauskas (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
4057.Matas Gimžauskas (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
4058.Austėja Sutkutė (Gargždų "Minijos" progimnazija)
4059.Kostas Milkevičius (Prienų r. Išlaužo pagrindinė mokykla)
4060.Liepa Zalatoriūtė (Kauno r. Babtų gimnazija)
4061.Smiltė Podvaiskytė (Riešės gimnazijos Bukiškio progimnazijos skyrius)
4062.Povilas Šenbergas (Šv. Juozapo mokykla)
4063.Mantas Ignatavičius (Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
4064.Elzė Gindulytė (Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazija)
4065.Luknė (Kauno Tirkiliškių mokykla-darželis)
4066.Margarita Nevedomskaja (Vilniaus agroekologijos mokymo centras)
4067.Margarita Šniukštaitė (Panevėžio r. Upytės Antano Belazaro pagrindinė mokykla)
4068.Clara Guobys (VšĮ Klaipėdos „Universa Via“ tarptautinė mokykla)
4069.Gintarė Baltušonytė (Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
4070.Deimantė Šareikaitė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
4071.Augustė Juškevičiūtė (Alytaus „Volungės“ progimnazija)
4072.Jorė Vitkauskaitė (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
4073.Kotryna Vaineikatė (Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
4074.Benas Černiauskas (VGTU inžinerijos licėjaus pradinio ugdymo skyrius)
4075.Benas Pleikys (Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
4076.Malte Joris Imhof (Birštono gimnazija)
4077.Algirdas Katinas (Molėtų pradinė mokykla)
4078.Chimena Lukšaitė (Telšių "Germanto" progimnazija)
4079.Kristupas Skeirys (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
4080.Domantas Liutkus (Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
4081.Gabrielė Jasevičiūtė (Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
4082.Tauras Tofanas (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
4083.Aušrinė Tautkeičiūtė (Viešoji įstaiga „Vaivorykštės tako“ gimnazija)
4084.Ainis Brodavskis (Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
4085.Jonas Sakalauskas (Šiaulių profesinio rengimo centras, Mechanikos skyrius)
4086.Lukas Pranckevičius (Alytaus r. Pivašiūnų gimnazija)
4087.Ragauskaitė Emilija (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
4088.Laura Baliuckytė (Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
4089.Jokūbas Berežanskis (Panevėžio Rožyno progimnazija)
4090.Kristupas Jasiukevičius (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
4091.Urtė Kvedaravičiūtė (Prienų r. Jiezno gimnazija)
4092.David Tretjak (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
4093.Justinas Jurčiukonis (Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
4094.Rūta Pilvinytė (Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
4095.Neimaras Šilingas (Šilutės Pamario progimnazija)
4096.Daniil Petrinko (Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras)
4097.Urtė Januškaitė (Riešės gimnazijos Bukiškio progimnazijos skyrius)
4098.Mantė Simonavičius (Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
4099.Rytis Bartaševičius (Biržų r. Vabalninko Balio Sruogos gimnazija)
4100.Arminas Lamėnas (Vilniaus "Vyturio" pradinė mokykla)
4101.Arina Afonka (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
4102.Emilė Vaitkevičiūtė (Mažeikių Pavasario progimnazija)
4103.Arijėlė Venckutė (Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
4104.RUSNĖ KARČMARINAITĖ (Šiaulių Medelyno progimnazija)
4105.Milėja Pupšytė (Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
4106.Adomas Žilevičius (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
4107.Eligijus Debeikis (Panevėžio r. Upytės Antano Belazaro pagrindinė mokykla)
4108.Gerda Lukoševičiūtė (Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazijos Vaiguvos V. Šimkaus skyrius)
4109.Viktorija Čepaitė (Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
4110.Rugilė Viliušytė (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
4111.Urtė Vengraitytė (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
4112.Simonas Masilionis (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
4113.Dominykas Petkevičius (UAB „Erudito licėjus“)
4114.Agnė Kasiliauskaitė (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos Obelyno daugiafunkcis centras)
4115.Ema R (Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
4116.Pretas Šiema (Klaipėdos "Saulėtekio" progimnazija)
4117.Agata Skvereckaitė (Pasvalio Svalios progimnazija)
4118.Osvaldas Eidinas (Klaipėdos r. Kretingalės pagrindinė mokykla)
4119.Akvilė Mačiūnaitė (Šiaulių Salduvės progimnazija)
4120.Gustas Stankevičius (Trakų pradinė mokykla)
4121.Patricija Šturaitė (Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
4122.Mėta Mačenskaitė (Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
4123.Čiuvašovas Šarūnas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
4124.Danas Gološčapovas (KTU inžinerijos licėjus)
4125.Naglis Mickus (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
4126.Urtė Račkauskaitė (Klaipėdos r. Dovilų pagrindinė mokykla)
4127.Rusnė Marcinkevičiūtė (Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
4128.Ugnė Kinčinaitė (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
4129.Rūta Pileičikaitė (Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
4130.Matas Mileris (Viešoji įstaiga „Vaivorykštės tako“ gimnazija)
4131.Dominyka Miškinytė (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
4132.Vesta Dubinskaitė (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
4133.Miglė Kubiliūtė (Pasvalio Petro Vileišio gimnazija)
4134.Žydrūnė Baranauskaitė (Viešoji įstaiga Kretingos technologijos ir verslo mokykla)
4135.Aras Anužis (UAB Karalienės Mortos mokykla)
4136.Simas Taparauskas (Elektrėnų sav. Kietaviškių progimnazija)
4137.Oskaras Sireikis (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
4138.Modesta Bražaitė (Biržų r. Vabalninko Balio Sruogos gimnazija)
4139.Vytautė Ižikovaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4140.Aivaras Švedas (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4141.Dovydas Čepas (Vitlio licėjus)
4142.Musteikis Tomas (Ukmergės Antano Smetonos gimnazija)
4143.Nedas Juozapaitis (Rietavo sav. Tverų gimnazija)
4144.Greta Jokubaitytė (Naujosios Akmenės Ramučių gimnazija)
4145.Lukas Petraitis (Šiaulių Salduvės progimnazija)
4146.Mantė Sovaitė (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
4147.Erikas Beliauskas (Kauno „Saulės“ gimnazija)
4148.ANDRĖJA PAJAUJYTĖ (Vilkaviškio r. Sūdavos pagrindinės mokyklos Klausučių skyrius)
4149.Gabrielė Rekutė (KTU inžinerijos licėjus)
4150.Edgaras Brazauskas (Švenčionių profesinio rengimo centras)
4151.Kristupas Kutovoj (Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
4152.Armandas Repšys (Plungės Senamiesčio mokykla)
4153.Gertrūda Gecevičiūtė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
4154.Kornelijus Tarutis (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
4155.Jogailė Kravcova (Kauno r. Domeikavos gimnazijos Užliedžių skyrius)
4156.Šarūnas Martinėnas (Trakų r. Aukštadvario gimnazija)
4157.Jokūbas Edmundas Pauliukonis (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
4158.Eiva Ruočkute (Pažinimo Licėjus)
4159.Gintaras Valacka (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4160.Adrija Marcinkevičiūtė (Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
4161.Pečkauskaitė Ugnė (Marijampolės "Saulės" pradinė mokykla)
4162.Jorūnė Jankauskaitė (VšĮ Vytauto Didžiojo universiteto Ugnės Karvelis gimnazija)
4163.Majus Grigaitis (Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
4164.Matas Laurynaitis (Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
4165.Benas Kemzura (Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
4166.Džiugas Rinkevičius (VšĮ Klaipėdos „Universa Via“ tarptautinė mokykla)
4167.Goda Vilkuotytė (Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
4168.Darija Sivickytė (Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
4169.Brigita Valukonytė (Alytaus Dainavos progimnazija)
4170.Emilija Pozniakaitė (Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
4171.Faustas Baltuška (Pasvalio r. Saločių A. Poškos pagrindinė mokykla)
4172.Gabija Aliukevičiūtė (Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla)
4173.Andželika Simutytė (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
4174.Veronika Skinder (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
4175.Armandas Jakutis (Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija)
4176.Rafal Urbanovič (Vilniaus r. Rukainių gimnazija)
4177.Jonas Ražinskas (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
4178.Kajatovskis Eividas (Vilniaus automechanikos ir verslo mokykla)
4179.Tėja Grigaitė (Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
4180.Deimilė Šlušnytė (VšĮ Klaipėdos „Universa Via“ tarptautinė mokykla)
4181.Tonis Šegžda (UAB "Pažinimo medis", Kalinausko filialas)
4182.KORNELIJA GRICŪTĖ (Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
4183.Matas Lukošaitis (Jurbarko r. Seredžiaus Stasio Šimkaus mokykla-daugiafunkcis centras)
4184.Dovydas Kairys (VDU klasikinio ugdymo mokykla)
4185.Fedor Randone (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
4186.Ruslanas Laskovas (Klaipėdos r. Dovilų pagrindinė mokykla)
4187.Guodė Labutytė (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
4188.Edvinas Neimanas (Kauno Veršvų gimnazija)
4189.Elija Šilgalytė (Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
4190.Kabankova Kamėja (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
4191.Gabrielė Borta (Šiaulių r. Raudėnų mokykla-daugiafunkcis centras)
4192.Viltė Martinkutė (Akmenės r. Papilės Simono Daukanto gimnazija)
4193.Kasparas Augustavičius (Šakių rajono Gelgaudiškio pagrindinė mokykla)
4194.Urtė Žižytė (Kauno Suzuki progimnazija)
4195.Areta Ziedinaitė (Vitlio licėjus)
4196.Auksė Laureckaitė (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
4197.Nedas Valentukevičius (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
4198.Rūta Ganačkovaitė (Vilniaus Antakalnio gimnazija)
4199.Deimantė Urniežiūtė (Šilutės pirmoji gimnazija)
4200.Morta Jančenkovaitė (Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
4201.Matėja Mockutė (Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
4202.Nojus Labutis (Kauno r. Batniavos mokykla-daugiafunkcis centras)
4203.Vytautas Klasauskas (Šilutės Pamario progimnazija)
4204.Hubertas Žilaitis (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
4205.Einius Andriuška (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
4206.Gvidas Grenda (Kauno r. Neveronių gimnazija)
4207.Oskaras Panavas (Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija)
4208.Nerijus Gedvilas (Kretingos rajono Salantų gimnazija)
4209.Danielė Beržanskytė (Vilniaus Balsių progimnazija)
4210.Austėja Jansonaitė (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
4211.Arijus Križinauskas (Elektrėnų pradinė mokykla)
4212.Jonas Survila (Juodšilių "Šilo" gimnazija)
4213.Augustas Diržininkas (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
4214.Skaistė Bitvinskaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4215.Miglė Vasiliauskaitė (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
4216.Gabne Munteanu (Kauno r. Panevėžiuko mokykla-daugiafunkcis centras)
4217.Gabija Kuncė (Kauno Veršvų gimnazija)
4218.Eimantas Petravičius (Joniškio r. Gataučių Marcės Katiliūtės mokykla)
4219.Jokūbas Mažeika (Šiaulių jėzuitų mokykla)
4220.LIGITA GOLUBOVAITĖ (Joniškio "Saulės" pagrindinė mokykla)
4221.Marija Berneckaitė (Marijampolės marijonų gimnazija)
4222.Matas Mačiulis (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
4223.Emilė Chmelevskytė (Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
4224.Sandra Šiaulytė (Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
4225.Saulė Zažeckaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4226.Urtėja Kestytė (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
4227.Aleksandras Janonis (VšĮ Šiaurės licėjus)
4228.Kristupas Inta (Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija)
4229.SOFIJA SAMUITYTĖ (Vilkaviškio r. Sūdavos pagrindinės mokyklos Klausučių skyrius)
4230.Raminta Povilaitytė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4231.Matas Karaliūnas (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
4232.Ziyue Xie (Klaipėdos Vydūno gimnazija)
4233.Vestina Bliavaitė (Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
4234.Ieva Einikytė (Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
4235.Akvilė Kasparavičiūtė (Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija)
4236.Justina Murauskaitė (Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
4237.Laimė Leščinskaitė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4238.Lukas Klapatauskas (Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
4239.ARENTAS ČERNIAUSKAS (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
4240.Dovydas (Kauno Milikonių progimnazija)
4241.Kajatona Dabulskytė (Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
4242.Anastasija Karpyčevaitė (KTU Vaižganto progimnazija)
4243.Lukas Briaunys (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
4244.Aleksė Jablonskė (Ukmergės "Šilo" progimnazija)
4245.Danielė Bivainytė (Kauno jėzuitų gimnazija)
4246.Viltė Linkevičiūtė (Šilutės Pamario progimnazija)
4247.Elena Černauskaitė (Alytaus „Volungės“ progimnazija)
4248.Majus Žukas (Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
4249.Arina Anisovič (Vilniaus "Ateities" mokykla)
4250.Simas Stonkus (Kretingos rajono Jokūbavo Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
4251.Rojus Peseckas (Trakų r. Paluknio „Medeinos" gimnazija)
4252.Urtė Osipauskaitė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
4253.Benas Šimanauskas (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
4254.Emilija Staškevičiūtė (Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
4255.Karina Salminaitė (LSMU gimnazijos pradinė mokykla)
4256.Gustas Džiovalas (VGTU inžinerijos licėjus)
4257.Nojus Ivanovas (Šiaulių Salduvės progimnazija)
4258.Paulius Ališauskas (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
4259.Denas Ražinskis (Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija)
4260.Rusnė Valančiutė (Plungės r. Liepijų mokykla)
4261.Arnas Kabelis (Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
4262.Liutauras Naudžiūnas (Birštono gimnazija)
4263.Ugnė Grevytė (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
4264.Andrėja Domarkaitė (Mažeikių darželis-mokykla "Kregždutė")
4265.Kostas Elzbergas (Raseinių Šaltinio progimnazija)
4266.Gytis Franskevičius (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4267.Amelija Mikutavičiūtė (Kretingos rajono Salantų gimnazija)
4268.Gerardas Leonauskas (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
4269.Emilija Pliopaitė (Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija)
4270.Guoda Garkauskaitė (Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
4271.DOVYDAS SKRODENIS (Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykla)
4272.Vakaris Skorupskas (Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
4273.EMA VANAGAITĖ (Panevėžio pradinė mokykla)
4274.Gilys Ąžuolas (Šiaurės licėjus)
4275.Mykolas Stoka (Varėnos "Ryto" progimnazija)
4276.Mingailė Butkevičiūtė (Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
4277.Modesta Šliumbaitė (Kaišiadorių r. Palomenės pagrindinė mokykla)
4278.Goda Čekanauskaitė (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija)
4279.Ugnė Burovaitė (VIMS - Vilnius International Meridian School)
4280.Mantvilė Valužytė (Skuodo r. Aleksandrijos pagrindinė mokykla)
4281.Domininkas Zubrickis (Šakių rajono Plokščių mokykla - daugiafunkcis centras)
4282.Saulė Miliūtė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
4283.Aistė Sofija Keršytė (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
4284.Eglė Gerulskytė (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
4285.Rugilė Andzelevičiūtė (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija)
4286.Smiltė Biržietytė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4287.Simona Balevičiūtė (Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
4288.Pijus Račkauskas (Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinė mokykla)
4289.Videvič Valerij (Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
4290.Snieguolė Petruškevičiūtė (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
4291.SAULĖ VALANTINAITĖ (Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykla)
4292.Simonas Griešnovas (Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
4293.Emilija Dagilytė (Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
4294.Gubina Fabiana (Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
4295.Deivydas Dundulis (Biržų technologijų ir verslo mokymo centras)
4296.Matas Būdvytis (Šilutės r. Vilkyčių pagrindinė mokykla)
4297.Ugnė Belickaitė (Elektrėnų "Versmės" gimnazija)
4298.Gabija Lentinaitė (Kelmės Jono Graičiūno gimnazija)
4299.Anelė (Pažinimo Licėjus)
4300.Ignas Kerbelis (Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
4301.Rimantė Jautakytė (Vilniaus Naujininkų progimnazija)
4302.Gustė Klišauskaitė (Vilniaus Maironio progimnazija)
4303.Estrėja Kaupaitė (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
4304.Renatas Zizas (Marijampolės profesinio rengimo centras)
4305.Adrijana Slušnytė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
4306.Elizaveta Gertner (Vilniaus Vasilijaus Kačialovo gimnazija)
4307.Elijus Zinkevičius (VGTU inžinerijos licėjus)
4308.Brigita Gadžimugometovaitė (Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
4309.Matas Perlaitis (Alytaus Dainavos progimnazija)
4310.Agota Budreikaitė (Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
4311.Rugilė Gaulytė (Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
4312.Linas Paukovas (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
4313.Gabrielė Skundaitė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4314.Dovydas Dekaminavičius (Prienų r. Jiezno gimnazija)
4315.Katalėja Vitkutė (Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
4316.Viltė Dzimanavičiūtė (Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
4317.Agnė Motuzaitė (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
4318.Inesa Mockutė (Raseinių Šaltinio progimnazija)
4319.Kotryna Lobšaitė (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
4320.Justas Armalis (Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
4321.Grantas Jatkauskas (Akmenės rajono Ventos gimnazija)
4322.Motiejus Zupkauskas (Vilniaus "Ryto" progimnazija)
4323.Sadauskaitė Eglė (Kauno r. Raudondvario gimnazija)
4324.Meida Plačinskaitė (Šiaulių Gegužių progimnazija)
4325.Patricija Žebuolytė (KTU inžinerijos licėjus)
4326.Gabrielius matuzevičius (Biržų "Aušros" pagrindinės mokyklos Nemunėlio Radviliškio pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcis centras)
4327.Evelina Leščik (Vilniaus r. Riešės šv. Faustinos Kovalskos pagrindinė mokykla)
4328.Arnas Bunevičius (Skuodo Bartuvos progimnazija)
4329.Dominykas Genaitis (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
4330.Neda Jeseliūnaitė (Kauno "Aušros" gimnazija)
4331.Matas Mileris (Erudito licėjus)
4332.Jokūbas Birgiolas (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
4333.Jokūbas Jankevičius (Šakių "Varpo" mokykla)
4334.Povilas Jusevičius (Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
4335.Agota Dambrauskaitė (Jonavos r. Kulvos Abraomo Kulviečio mokykla)
4336.Deividas Urbutis (Kauno r. Neveronių gimnazija)
4337.Eglė Valavičiūtė (Vilkaviškio r. Gražiškių gimnazija)
4338.Mantė Lančickaitė (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
4339.ADELĖ BYLAITĖ (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
4340.Petro Makarenko (Vilniaus darželis-mokykla "Vaivorykštė")
4341.Utaraitė Smiltė (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
4342.Simas Zaremba (Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
4343.Raminta Pabiržytė (Kauno Dainavos progimnazija)
4344.Grėtė Znaidauskaitė (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
4345.Lėja Antonovaitė (Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
4346.Žebrauskaitė Maja (Šilutės r. Juknaičių pagrindinė mokykla)
4347.Tautvydas Razma (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
4348.Deivydas Šyvokas (Alytaus Vidzgirio progimnazija)
4349.Karina Valentaitė (Kauno r. Domeikavos gimnazija)
4350.Miron Bružas (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
4351.Irmantė Juškytė (Jurbarko r. Eržvilko gimnazija)
4352.Goda Draukšaitė (Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
4353.Katrė Zabulytė (Utenos mokykla - vaikų darželis "Eglutė")
4354.Urtė Dainoraitė (Kauno r. Babtų gimnazija)
4355.Gustas Krištopaitis (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
4356.Liucija Žilytė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
4357.Matas Sirutis (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
4358.Augustas Kimbirauskas (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
4359.Laurynas Žiūrys (Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
4360.Aronas Masys (Prienų r. Stakliškių gimnazija)
4361.Gabrielius Zubavičius (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
4362.Domas Šimonis (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
4363.Justina Šeiké (VšĮ Šiaurės licėjus)
4364.Vaiva Ivanauskaitė (Šiaulių "Juventos" progimnazija)
4365.Nojus Šukaitis (VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
4366.Aidas Vasiliauskas (Marijampolės marijonų gimnazija)
4367.Kamila Paikovska (Vilniaus r. Mickūnų gimnazija)
4368.Arnas Kondrotas (Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
4369.Gabija Stankaitytė (Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
4370.Rugilė Lukošiūtė (Skuodo r. Aleksandrijos pagrindinė mokykla)
4371.Gabija Bakanauskaitė (Alytaus profesinio rengimo centras)
4372.Rapolas Kalinauskas (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
4373.Greta Buckaitė (Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
4374.Austėja Melnikaitė (Panevėžio r. Ramygalos gimnazijos Vadoklių skyrius)
4375.Gytis Songin (Kėdainių "Atžalyno" gimnazija)
4376.Denis Ž (Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazija)
4377.Nojus Liubertas (Molėtų pradinė mokykla)
4378.Matas Skamarauskas (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4379.AUGUSTĖ SUKAREVIČIŪTĖ (Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazija)
4380.Edita Baltakytė (Ignalinos r. Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos Naujojo Daugėliškio skyrius)
4381.Adomas Grudzinskas (UAB Karalienės Mortos mokykla)
4382.Akvilė Buivydaitė (Mažeikių darželis-mokykla "Kregždutė")
4383.Augustė Beloussova (Kėdainių r. Labūnavos pagrindinė mokykla)
4384.Austėja Narutavičiūtė (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
4385.Auksė Zaleckytė (Utenos Aukštakalnio progimnazija)
4386.Goda Miežytė (Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
4387.Liepa Velžaitė (Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
4388.Ugnė Pilipaitė (Kauno "Santaros" gimnazija)
4389.Smiltė Ščerveninaitė (Šilutės Pamario progimnazija)
4390.Adrija Tomaševskaja (Šalčininkų "Santarvės" gimnazija)
4391.Karolina Kazakevičiūtė (Alytaus r. Simno gimnazija)
4392.Gražvydas Zareckas (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
4393.Neila Tutinaitė (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
4394.Elzė Palijanskaitė (Klaipėdos r. Slengių mokykla-daugiafunkcis centras)
4395.Liana Lovkytė (Visagino „Verdenės“ gimnazija)
4396.Gavėnaitė Rimantė (Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
4397.Rusnė Bačkytė (Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija)
4398.Urtė Veignoriūtė (Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
4399.Kristupas Riepšas (Gargždų "Minijos" progimnazija)
4400.Austėja Janulevičiūtė (Kauno r. Vilkijos gimnazija)
4401.Rusnė Koreivaitė (Vilniaus Simono Daukanto gimnazija)
4402.Viltė Klemenytė (Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
4403.tajus (Plungės „Babrungo“ progimnazija)
4404.Erlandas Zubkas (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
4405.Urte Marija Raudonikyte (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
4406.Gustė Norkevičiūtė (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
4407.Adomas Patrikas Rimkus (UAB „Erudito licėjus“)
4408.Markas Gudanecas (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4409.PATRICIJA MACIJAUSKAITE (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
4410.Irina Rožkova (Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
4411.Arnelija Kačkan (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
4412.Emilija Gačionytė (Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
4413.Titas Gruzdys (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
4414.Jorė Budrikaitė (Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
4415.Ieva Samušytė (Marijampolės marijonų gimnazija)
4416.Estrėja Norgiallaitė (Akmenės r. Papilės Simono Daukanto gimnazija)
4417.Eglė Kunevičiūtė (Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
4418.Mantė Čipinytė (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
4419.Samavičius Majus (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
4420.Matas Petrauskas (Kėdainių r. Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinė mokykla)
4421.Ieva Žemaitytė (Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
4422.Kristupas Jankus (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
4423.Adomas Vaina (KTU inžinerijos licėjus)
4424.Dominik Liužinas (Kauno r. Piliuonos gimnazija)
4425.Miglė Bražinskaitė (Alytaus Panemunės progimnazija)
4426.Vilius Černauskas (Šiaulių Gegužių progimnazija)
4427.Beata Lenktytė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
4428.Ieva Butkutė (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
4429.Martynas Šimanskis (Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
4430.Justina Navickaitė (Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla)
4431.Milda Bartusevičiūtė (Kėdainių r. Labūnavos pagrindinė mokykla)
4432.Aronas Šileika (Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
4433.Justinas Jankus (Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
4434.Dijus Kisieliauskas (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
4435.Urtė Tevilavičiūtė (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
4436.Vėjas Kaluina (Rokiškio r. Obelių gimnazija)
4437.Martynas Dapkevičius (Trakų pradinė mokykla)
4438.Faustina Kiršytė (Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
4439.Saulė Breivytė (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
4440.Nikoleta Prokopčuk (Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
4441.Akvilė Rimkutė (Plungės r. Liepijų mokykla)
4442.Arūnė Murauskaitė (Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
4443.Ūla Stambrauskaitė (KTU Vaižganto progimnazija)
4444.Kaspijus Juodis (Raseinių Šaltinio progimnazija)
4445.Kliučininkas Leonardas Augustas (Šiaurės licėjus)
4446.Viltė Galginaitė (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
4447.Tadas Karvelis (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
4448.Ugnė Veitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4449.Akvilė Paulaukaitė (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
4450.Auksė Jankauskaitė (Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla)
4451.Emilija Višinskaitė (Vilniaus Naujininkų progimnazija)
4452.Gediminas Ragainis (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
4453.Augustinas Džiovalas (Kauno r. Neveronių gimnazija)
4454.Faustė Varanavičiūtė (Varėnos r. Merkinės Vinco Krėvės gimnazija)
4455.Gytis Meškauskas (Alytaus profesinio rengimo centras)
4456.Simona Gručkiūnaitė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
4457.Elė Baubonytė (Kaišiadorių r. Žaslių pagrindinė mokykla)
4458.Neringa Vilčinslaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4459.Jokūbas Goriunovas (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
4460.Tautvilas Stackevičius (Akmenės rajono Ventos gimnazija)
4461.Rugilė Kumžaitė (Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
4462.Emilija Petraitytė (Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
4463.Vilius Maslianikas (Vilniaus „Sietuvos“ progimnazija)
4464.Arijus Žiaurys (Akmenės r. Kruopių pagrindinė mokykla)
4465.Aristinas Goncerauskas (Akmenės rajono Ventos gimnazija)
4466.Kondratovič Artur (Vilniaus r. Bezdonių Julijaus Slovackio gimnazija)
4467.Erikas Pudžemys (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
4468.Ieva Liubševičiūtė (Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
4469.Raminta Verbliugevičiūtė ("Šaltinėlio" privati mokykla)
4470.Urtė Briedytė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4471.Egbertas Bardauskas (Šiaulių "Juventos" progimnazija)
4472.Emilijus Noreika (Kretingos r. Vydmantų gimnazija)
4473.Sandra Milkevičiūtė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4474.Titas Jasevičius (KTU inžinerijos licėjus)
4475.Emilija Šumskaitė (Vilniaus Žirmūnų gimnazija)
4476.Kernius Šilas (Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija)
4477.Evita Kavaliauskautė (Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
4478.Gustas Surgautas (Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
4479.Ema Labanavičiūtė (Panevėžio r. Velžio gimnazija)
4480.Karina Kodis (Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
4481.Augustas Grigula (Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
4482.Patricija Daukontaitė (Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija)
4483.Martas Meilūnas (UAB „Erudito licėjus“)
4484.Ubytė Smiltė (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
4485.Nojus Jurkus (Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
4486.Aliana Odebiyi (Viešoji įstaiga „Vaivorykštės tako“ gimnazija)
4487.Danielius Teodoras Soloninas (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
4488.Puidokaitytė Viltė (Varėnos "Ryto" progimnazija)
4489.Vidmantas Byla (Šiaulių r. Šilėnų mokykla)
4490.Lukas Mažeika (Alytaus Panemunės progimnazija)
4491.Mantas Šuipys (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
4492.Matas Užkuras (KTU Vaižganto progimnazija)
4493.Radvilas Janušauskas (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
4494.Guoda Jokšaitė (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
4495.Rapolas Mencevičius (Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
4496.Justinas Kimtys (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
4497.Justas Dainauskas (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
4498.Benas Kazlauskas (Kauno r. Piliuonos gimnazija)
4499.Dovydas Damašauskas (Raseinių Viktoro Petkaus progimnazija)
4500.Paulina Zigmantaitė (Kauno Milikonių progimnazija)
4501.Emilis Jasinskas (Raseinių Šaltinio progimnazija)
4502.Dovydas Rimkus (Raseinių Viktoro Petkaus progimnazija)
4503.Milda Sarpalytė (Marijampolės marijonų gimnazija)
4504.Urtė Abalikštaitė (Vilniaus Senvagės gimnazija)
4505.Karilė Pagirytė (Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
4506.Mėta Valiukonytė (Varėnos "Ryto" progimnazija)
4507.Izabela Jazbutytė (Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija)
4508.Elzė Bukauskaitė (VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
4509.Livija Monkevičiūtė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
4510.Matas Lukoševičius (Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija)
4511.Vanessa Herbst (Vilniaus Simono Daukanto gimnazija)
4512.Rytė Minikauskaitė (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
4513.Laura Magilaitė (Kauno Pilėnų progimnazija)
4514.Nojus Jasiukėnas (Pasvalio r. Saločių A. Poškos pagrindinė mokykla)
4515.Saulė Višniauskaitė (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
4516.Domantas Naujokaitis (Kaišiadorių r. Žiežmarių mokykla-darželis "Vaikystės dvaras")
4517.Gevorgianc Dmitrij (Vilniaus automechanikos ir verslo mokykla)
4518.Lukas Jogminas (Šiaulių Zoknių progimnazija)
4519.Laura Juodžionytė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
4520.Domas Giedraitis (Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
4521.Ąžuolas Šilaikis (Vilkaviškio r. Keturvalakių mokykla-daugiafunkcis centras)
4522.Benas Jasikevičius (VšĮ „Herojus“)
4523.Matas Kėvalas (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
4524.Adelė Poškutė (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
4525.Milda Matuzevičiūtė (Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazijos Ramučių skyrius)
4526.Daniel Niedrya (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
4527.Augustė Stankevičiūtė (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
4528.Aleksandras Kodis (Turgelių "Aistuvos" gimnazija)
4529.Stankutė Emilija (Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
4530.Matas Apavičius (Vilniaus Naujininkų progimnazija)
4531.Austėja Sadauskaitė (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
4532.Gabija Valker (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
4533.Valerija Dulkė (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
4534.Justas Gaižauskas (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
4535.Niakrasava Maryia (Vilniaus darželis-mokykla "Vaivorykštė")
4536.Martyna Gudaitytė (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
4537.Herkus Kiauda (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
4538.Domantas Lėkis (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
4539.Adas Petrauskas (Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
4540.Liutauras Kūlokas (Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
4541.Otilija Stanionytė (Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
4542.Benas Šiaudvytis (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
4543.Kipras Daujotas (VGTU inžinerijos licėjus)
4544.Laisvydas Enčeris (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
4545.Ema Burčikaitė (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
4546.Julius Talalas (Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
4547.Paula Lietuvninkaitė (Kauno r. Domeikavos gimnazija)
4548.Emilis ZAJANŠKAUSKAS (Utenos Krašuonos progimnazija)
4549.Mėta Klumbytė (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
4550.Austėja Mikelaitytė (Vilkaviškio r. Sūdavos pagrindinė mokykla)
4551.Kristupas Šemežys (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
4552.Tauras Zimnickas (VIMS - Vilnius International Meridian School)
4553.Daniel Januškevič (Vilniaus Lazdynų mokykla)
4554.Ignas Panfilovas (Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
4555.Gytis Vaitkevičius (Jonavos r. Kulvos Abraomo Kulviečio mokykla)
4556.Kajus Petruškevičius (Marijampolės profesinio rengimo centras)
4557.Justė Zacharevskytė (Kauno Suzuki progimnazija)
4558.Vakaris Mickevičius (Alytaus Panemunės progimnazija)
4559.Dovydas Žemaitis (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
4560.Greta Matuzevičiūtė (Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazija)
4561.Astrauskaitė Ugnė (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
4562.Lukas Rupeika (Viešoji įstaiga Raseinių technologijos ir verslo mokykla)
4563.Kotryna Gailiūtė (Plungės „Babrungo“ progimnazija)
4564.Arina Žukaitė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
4565.Emilija Grinkevičiūtė (Vilniaus "Ryto" progimnazija)
4566.Vakarė Jokšaitė (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
4567.Sofija Ponomariovaitė (Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
4568.Joris Barkauskas (Vilkaviškio pradinė mokykla)
4569.Rokas Mizerevičius (VšĮ Klaipėdos „Universa Via“ tarptautinė mokykla)
4570.Jovaras Eidukevičius (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
4571.Augustas Šatas (Kauno r. Vilkijos gimnazija)
4572.Domantas Juknius (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
4573.Mikelytė Kotryna (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
4574.Rugilė Vanagaitė (Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
4575.Aistis Zadžiauskas (Kauno Senamiesčio progimnazija)
4576.Astijus Klimas (Gargždų "Minijos" progimnazija)
4577.Titas (Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
4578.Eva Janušonytė (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
4579.Mėta Ulevičiūtė (Jurbarko r. Viešvilės pagrindinė mokykla)
4580.Justė Jurėnaitė (UAB Mažasis Klaipėdos licėjus)
4581.Marjana Lavrivianec (Ignalinos r. Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos Naujojo Daugėliškio skyrius)
4582.Gabrielė Marcinkutė (Kelmės r. Šedbarų pradinė mokykla-daugiafunkcis centras)
4583.Aironas Mulerčikas (Klaipėdos r. Slengių mokykla-daugiafunkcis centras)
4584.RUGILĖ PIATKOVSKĖ (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
4585.Kristupas Andrijauskas (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
4586.Nikita Sverčkovas (VGTU inžinerijos licėjus)
4587.Giedrtė Martinkuė (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
4588.Aušrinė Volosenkaitė (Kauno Milikonių progimnazija)
4589.Greta Ščerbakovaitė (Širvintų r. Gelvonų gimnazija)
4590.Vanesa Bukialytė (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
4591.Lėja Bakelytė (Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
4592.Augustė Burinskaitė (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
4593.Elzė Zubrickaitė (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
4594.Rolandas Antropikas (Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
4595.Gleb Pavliukevič (Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija)
4596.Lina Prus (Širvintų r. Gelvonų gimnazija)
4597.Justas (Viešoji įstaiga Raseinių technologijos ir verslo mokykla)
4598.Jokūbas (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
4599.Agata Stainytė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
4600.Ramiras Ramanauskas (Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
4601.Kamilė Gelažanskaitė (Vilniaus Balsių progimnazija)
4602.Milanta Sutkutė (Kelmės Jono Graičiūno gimnazija)
4603.Mantas Šukys (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
4604.Nojus Norkeliūnas (Virbalio pagrindinės mokyklos Pajevonio pagrindinio ugdymo skyrius)
4605.Domantas Kalvinskas (Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
4606.Anesa Belous (Šiaulių Ragainės progimnazija)
4607.Dilanas Kupreščenko (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
4608.Milana Krasinskaja (Vilniaus Lazdynų mokykla)
4609.Martyna Šyvokaitė (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
4610.Miglė Miniotaitė (Kauno Pilėnų progimnazija)
4611.Dominykas Pečiulis (Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinė mokykla)
4612.Bagdonas Mykolas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
4613.Adas Baronas (Alytaus Panemunės progimnazija)
4614.Martynas Bingelis (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4615.Sofija Špilevaja (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
4616.Simonas Žvirblis (Kauno Rokų gimnazija)
4617.Natalija Anisimova (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
4618.Emilija Zetrinaitė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
4619.Kamilė Žemaitytė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
4620.Adelė Pakalenkaitė (Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
4621.Edgar Jasinski (Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
4622.Emilija Rasickaitė (VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
4623.Justas Geležius (Marijampolės "Žiburėlio" mokykla-daugiafunkcis centras)
4624.Eglė Bendžiūtė (Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
4625.Butkus Žymantas (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
4626.David Oganesian (Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
4627.Titas Ramoška (Panevėžio pradinė mokykla)
4628.Elžbieta Dubakaitė (Trakų r. Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazija)
4629.Enrika Liebaitė (Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija)
4630.Andrej Markuns (VIMS - Vilnius International Meridian School)
4631.Nojus Rudaitis (VšĮ „Herojus“)
4632.Agota Miškinytė (Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
4633.Aronas Bulaitis (Šiaulių "Juventos" progimnazija)
4634.Margarita Bacevičiūtė (Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
4635.Laura Gindželytė (Eitminiškių gimnazija)
4636.Kipras Varanauskas (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
4637.Luknė Germanavičiūtė (VGTU inžinerijos licėjaus pradinio ugdymo skyrius)
4638.Tėja Praškevičiūtė (Kauno Pilėnų progimnazija)
4639.Simas Vaičius (Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
4640.Laura Andruškaitė (Telšių r. Nevarėnų pagrindinė mokykla)
4641.Polina Chanchikova (Visagino "Atgimimo" gimnazija)
4642.Vykintas Šedys (Šiaulių jėzuitų mokykla)
4643.Viltė Zigmantaitė (Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
4644.Markas Kalnius (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
4645.Vladidlav Vasiljev (Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
4646.Paulius Ratkevičius (Marijampolės profesinio rengimo centras)
4647.Aušrinė Kirlytė (Jonavos r. Kulvos Abraomo Kulviečio mokykla)
4648.Dominyka Povilaitytė (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
4649.Irūna Blaževičiūtė (Alytaus r. Simno gimnazija)
4650.Meda Bliūdžiūtė (VšĮ „Herojus“)
4651.Austėja Briedytė (Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
4652.Benita Savickaitė (Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
4653.Aronas Bitas (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
4654.Laurynas Gudauskas (Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazija)
4655.Ilja Bohdanov (Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
4656.Arijus Nakutis (Kauno Suzuki progimnazija)
4657.Simona Gradauskaitė (Kauno r. Batniavos mokykla-daugiafunkcis centras)
4658.Viltė Naikauskytė (Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
4659.Danielius Reinikis (Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
4660.Marius Baliutis (Alytaus r. Pivašiūnų gimnazija)
4661.Mėta Gokaitė (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
4662.SMILTĖ NACYTĖ (Kėdainių r. Labūnavos pagrindinė mokykla)
4663.Martinas Piškinas (Alytaus „Volungės“ progimnazija)
4664.Aivaras Pieviškis (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
4665.Adrija Vaitkevičiūtė (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
4666.Emilija Vrublevskytė (Visagino „Verdenės“ gimnazija)
4667.Aleksas Grinevičius (Ukmergės Antano Smetonos gimnazija)
4668.Matas Masilionis (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
4669.Greta Budreikaitė (VGTU inžinerijos licėjus)
4670.Aronas Petravičius (Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
4671.Dominyka Buivydaitė (Šiaulių Gegužių progimnazija)
4672.Rapolas Slauskis (Kauno Dainavos progimnazija)
4673.Fausta Griciūtė (Panevėžio r. Naujamiesčio gimnazija)
4674.Armandas Grikštas (Telšių "Kranto" progimnazija)
4675.Dovydas Mikalauskas (Kauno informacinių technologijų mokykla)
4676.Jonas Jotautas (UAB „Erudito licėjus“)
4677.Ahmet Halil Ozturk (VIMS - Vilnius International Meridian School)
4678.Vakaris Šalpys (Akmenės r. Papilės Simono Daukanto gimnazija)
4679.Ieva Karolina Stepšytė (Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija)
4680.Amelija Krušauskaitė (Kauno Motiejaus Valančiaus mokykla-darželis)
4681.Semas Dovidavičius (Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija)
4682.Izabelė Tamkutė (Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
4683.Simonas Staniūnas (Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
4684.Ivanovaitė Ugnė (Šiaulių Didždvario gimnazija)
4685.Domas Žilinskas (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
4686.Amelija Martusevičiūtė ("Šaltinėlio" privati mokykla)
4687.Greta Rasburskytė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
4688.Evelina Pukinskytė (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
4689.Raividas Stonkus (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
4690.Akvilė Aksinavičiūtė (Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
4691.Goda Grabauskaitė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
4692.Austėja Paulaitė (Biržų r. Kaštonų pagrindinės mokyklos Germaniškio pradinio ugdymo ir daugiafunkcis centras)
4693.Nedas Kalvelis (Joniškio "Saulės" pagrindinė mokykla)
4694.Luknė Bujytė (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
4695.Aretas Gasiūnas (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
4696.Leda Ūselytė (Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
4697.Urtė Jokšaitė (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
4698.Živilė Timofajevaitė (Šilutės profesinio mokymo centras)
4699.Brigita Petreikytė (Plungės r. Liepijų mokykla)
4700.Dovydas Virbalis (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
4701.Urtė Žebelytė (Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
4702.Laurynas Lukšas (Akmenės r. Kruopių pagrindinė mokykla)
4703.Julija Chodžinaitė (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
4704.Julija Ledzinskaja (Vilniaus "Laisvės" gimnazija)
4705.Gustas Manerskas (Tauragės Žalgirių gimnazija)
4706.Razmaitė Armantė (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
4707.Viltė Galinskaitė (Plungės "Ryto" pagrindinė mokykla)
4708.Otilija Galinytė (Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
4709.Robertas Spėčius (Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija)
4710.Viltė Urkaitė (Prienų r. Išlaužo pagrindinė mokykla)
4711.Augustas Jagaudas (Kelmės r. Pakražančio gimnazija)
4712.Ignas Labeckas (Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
4713.Radvilė Šlimaitė (Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
4714.Daniel Daukševič (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
4715.Emilė Lekštutytė (Pasvalio r. Krinčino Antano Vienažindžio pagrindinės mokyklos Pajiešmenių skyrius)
4716.Oskaras Gajauskas (Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija)
4717.Estera Einikytė (Panevėžio r. Ramygalos gimnazijos Vadoklių skyrius)
4718.Saulė Subočiūtė (Trakų r. Rūdiškių gimnazija)
4719.Karina Namikaitė (Biržų r. Vabalninko Balio Sruogos gimnazija)
4720.Marijus Jaronis (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
4721.Kornelija Bajorinaitė (Kauno r. Babtų gimnazija)
4722.Mantas Nesavas (Joniškio "Saulės" pagrindinė mokykla)
4723.Kasparas Draugelis (Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
4724.Adas Žebuolis (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
4725.Smiltė Gorliauskaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4726.Elžbieta Žigelytė (KTU Vaižganto progimnazija)
4727.Evanas Ruseckas (Alytaus r. Krokialaukio T. Noraus-Naruševičiaus gimnazija)
4728.Lukas Mikoliūnas (Joniškio r. Žagarės gimnazija)
4729.Austėja Juknevičiūtė (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
4730.Gabrielė Košinskaitė (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
4731.Nikolas Romanovas (Šilutės Žibų mokykla)
4732.Luiza Kavaitytė (Šilutės Pamario progimnazija)
4733.Kipras Bajerkevičius (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4734.Milda Odinbergaitė (Šilutės Žibų mokykla)
4735.Gabija Kasakaitytė (Kazlų Rūdos pradinė mokykla)
4736.Ieva Petrauskaitė ("Šaltinėlio" privati mokykla)
4737.Dalius Mockus (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
4738.Edgaras Jonas Puodžiukas (Aukštaitijos profesinio rengimo centras)
4739.Dorota Mečkovska (Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
4740.Rūta Emilija Grigorjevaitė (VšĮ "Ruduo-pavasaris")
4741.Dominykas Tamaliūnas (Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
4742.Gilija Atstopaitė (Šiaulių Dainų progimnazija)
4743.Ugnė Verpečinskaitė (Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
4744.Kipras Leonas (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
4745.Emilija Virbickaitė (Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
4746.Eglė Ramanauskaitė (Marijampolės marijonų gimnazija)
4747.Nojus Tabakajevas (Vilniaus Gabijos progimnazija)
4748.Elija Sklepovič (VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
4749.Dominyka Vaitkevičiūtė (VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
4750.Vsevolod Osadčij (Klaipėdos "Pajūrio" progimnazija)
4751.Mėta Skernevičiūtė (Vaikų meninė studija "Diemedis")
4752.Mėta Banevičiūtė (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
4753.Rojus Juknys (Vilniaus Balsių progimnazija)
4754.Radvilė Lesiūnaitė (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
4755.Edenas Vaičekauskas (Raseinių Viktoro Petkaus progimnazija)
4756.Vytautė Mikulytė (Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinė mokykla)
4757.Sinkevičiūtė Aleksa (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
4758.Ignas Stankevičius (Telšių r. Nevarėnų pagrindinė mokykla)
4759.Vakaris Žukauskas (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
4760.Ūla Geištoraitytė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
4761.Nedas Garalevičius (Kauno „Saulės“ gimnazija)
4762.Arnoldas Veikšra (Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
4763.Vaineta Orlova (Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija)
4764.Aistė Lukauskaitė (Riešės gimnazija)
4765.Sofija Pečiulytė (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
4766.Emilija Zaveckė (Marijampolės marijonų gimnazija)
4767.Jucytė Augustė (Kauno taikomosios dailės mokykla)
4768.Rokas Petraitis (UAB Mažasis Klaipėdos licėjus)
4769.Margarita Gaidukovitš (Vilniaus "Ryto" progimnazija)
4770.Emilija Budvytytė (Šilutės r. Vilkyčių pagrindinė mokykla)
4771.Benas Valiulis (Klaipėdos Vitės progimnazija)
4772.Saulius Samulionis (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
4773.Gustė Barkauskaitė (Jonavos pradinė mokykla)
4774.Paulina Vilimaitė (Vilniaus r. Buivydiškių pradinė mokykla)
4775.Urtė Mickutė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
4776.Vilius Urbonas (VšĮ „Herojus“)
4777.Emilija Bagdonaitė (Tauragės r. Jovarų pagr. mokyklos Gaurės skyrius)
4778.Vincas Jonuška (VGTU inžinerijos licėjaus pradinio ugdymo skyrius)
4779.Akvilė Vasiliauskaitė (Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
4780.Jonas Čerapas (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4781.Greta Gedvilaitė (KTU inžinerijos licėjus)
4782.Donatas Kuodys (Telšių "Ateities" progimnazija)
4783.Smiltė Strui (Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
4784.Neringa Greibutė (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
4785.Luka Urbonaitė (Raseinių Viktoro Petkaus progimnazija)
4786.Ignas Vitkauskas (Trakų r. Aukštadvario mokykla-darželis "Gandriukas")
4787.Urtė Povilaitytė (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
4788.Majus Arbatauskas (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
4789.Karolis Paulauskas (Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centras)
4790.Danielius Šabūnas (Marijampolės profesinio rengimo centras)
4791.Tauras Paškauskas (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4792.Kristupas Davidavičius (Jurbarko r. Jurbarkų darželis-mokykla)
4793.Adrija Janušaitytė (Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyrius Jankų mokykla)
4794.Augustė Drevinskaitė (Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija)
4795.Rugilė Kalkiūtė (Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
4796.Vakaris Lašas (Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
4797.Andrėja Jašinskaitė (Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
4798.Kotryna Prevelytė (Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
4799.Pijus Starvinskas (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
4800.Airidas Bertašius (Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
4801.Gabrielė Zybartaitė (Plungės "Saulės" gimnazija)
4802.Rimantė Kuklinskaitė (VGTU inžinerijos licėjus)
4803.Lėja Kurlianskaitė (Šalčininkų r. Baltosios Vokės "Šilo" gimnazija)
4804.Adas Ladukas (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
4805.Dominykas Sazonas (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija)
4806.Melisende Marija Parent (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
4807.Matas Giedrikas (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
4808.Ervin Demidov (Švenčionių r. Pabradės "Ryto" gimnazija)
4809.Daniel Damiyo Juchnevič (Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
4810.Viltė Šeputytė (Mažeikių Senamiesčio progimnazija)
4811.EdmundasPutkalis (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
4812.Armandas Anelauskas (Kalvarijos gimnazija)
4813.Domantas Poviliūnas (Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
4814.Matijus Fiodorovas (Kauno Pilėnų progimnazija)
4815.Auktumas Rimkus (UAB Karalienės Mortos mokykla)
4816.Austėja Tylūnaitė (Kėdainių r. Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinė mokykla)
4817.Gytė Griniūtė (Kauno r. Raudondvario gimnazija)
4818.Tautvydas Žilinskas (Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
4819.Goda Mocevičiūtė (Kauno r. Neveronių gimnazija)
4820.Elija Magilaitė (Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
4821.Justyna Svorobovič (Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
4822.Urtė Alejūnaitė (Šiaulių r. Gruzdžių gimnazijos Šakynos skyrius)
4823.Karolina Šakalytė (Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
4824.Deimilė Klimbytė (KTU Vaižganto progimnazija)
4825.Emilija Jankauskaitė (Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija)
4826.Matas Pekorius (Varėnos "Ryto" progimnazija)
4827.Lukrecija Bučytė (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
4828.BENITA KRIŪNAITĖ (Jurbarko r. Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazija)
4829.Rokas Aleknavičius (Alytaus r. Krokialaukio T. Noraus-Naruševičiaus gimnazija)
4830.Smiltė Černiauskaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4831.Kotryna Kaminskaitė (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
4832.Edvinas Gapšys (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
4833.Tadas Černevičius (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
4834.Dorotėja Dranseikaitė (UAB „Taškius“)
4835.Fausta Mikulskytė (Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
4836.Aironas Tamulionis (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
4837.Lidija Naravaite (Joniškio "Saulės" pagrindinė mokykla)
4838.Rokas Paškevičius (Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
4839.Jorė Petrulėnaitė (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
4840.Jonas Meškelevičius (Marijampolės sav. Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazija)
4841.Livija Lapėnaitė (Kėdainių Kalbų mokykla)
4842.Agota Radzevičiūtė (Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
4843.Elzė Lukošiūnaitė (Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
4844.Gustas Černauskas (Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
4845.Eimantas Sruoginis (Šilutės r. Katyčių pagrindinė mokykla)
4846.Ugnius Milašius (Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
4847.Patricija Kajokaitė (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
4848.Emil Miloševič (Vilniaus Simono Konarskio gimnazija)
4849.Lėja Lileikė (VšĮ Klaipėdos „Universa Via“ tarptautinė mokykla)
4850.Meinardas Galeckas (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
4851.Andrius Sinkevičius (Kauno r. Vilkijos gimnazija)
4852.Aronas struogis (Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
4853.Ksenija Valentina Kumišča (Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
4854.Jonas Šabūnas (Kauno r. Lapių pagrindinė mokykla)
4855.Latifa Kuadri (Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
4856.Kamilė Esterytė (Varėnos "Ryto" progimnazija)
4857.Dovydas Aleškevičius (Alytaus Dainavos progimnazija)
4858.Viltė Vyšniauskaitė (Marijampolės marijonų gimnazija)
4859.Saulius Gudas (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
4860.Aleksandra Žukovskytė (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
4861.Evita Kaminskaitė (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
4862.Rokas Kazakauskas (Varėnos "Ryto" progimnazija)
4863.Lukas Paškevičius (Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija)
4864.Indre Komparskaite (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
4865.Mantas Kurpis (Vitlio licėjus)
4866.Tauras Teodoras Šostakas (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
4867.Lėja Paškauskaitė (Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
4868.Haroldas Nagrockis (Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
4869.Gaubaitė Saulėja (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
4870.Ignotas Blaževičius (UAB Karalienės Mortos mokykla)
4871.Arnas Molderis (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
4872.Linas Dokšas (Plungės r. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija)
4873.Pijus Ramanauskas (Mažeikių Senamiesčio progimnazija)
4874.Benas Jakubauskas (Kėdainių "Atžalyno" gimnazija)
4875.VYTAUTĖ RUGINYTĖ (Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
4876.Marius Mieldažys (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4877.Viltė Jonytė (Varėnos "Ryto" progimnazija)
4878.Ugnė Paliliūnaitė (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
4879.Vilte Kudriavcevaite (Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
4880.Danielius Šileikis (Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
4881.Dineta Kutniauskaitė (Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
4882.Povilas Petraitis (Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija)
4883.Vakarė Stalilionytė (Vilniaus Balsių progimnazija)
4884.Kniežaitė Ugnė (Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
4885.Gabrielė Briedytė (Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
4886.Vytis Kristupas Jocevičius (VGTU inžinerijos licėjus)
4887.Džiugas Rekašius (Klaipėdos jūrų kadetų mokykla)
4888.Paulina Meškauskaitė (Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
4889.Olivija Mikašauskaitė (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
4890.Adomas Liachovič (Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
4891.Austėja Pociūtė (Raseinių Šaltinio progimnazija)
4892.GUSTAS LAURINAVIČIUS (Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
4893.Anastazija Uzielaitė (Švenčionių r. Pabradės "Žeimenos" gimnazija)
4894.Evelina Paškauskaitė (Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazija)
4895.Urtė Rudytė (Tauragės Žalgirių gimnazija)
4896.Domas Baliulis (Kauno specialioji mokykla)
4897.Nerilė Stasevičiūtė (Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
4898.PATRICIJA PAULAUSKAITĖ (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
4899.Dominykas (Vilniaus Baltupių progimnazija)
4900.Miroslav Gvozdovič (Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
4901.Aida Rokaitė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
4902.Joris Šalčius (Kauno r. Rokų mokykla-darželis)
4903.Urtė Vitkauskaitė (Šakių "Varpo" mokykla)
4904.Arijus Auštras (Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
4905.Ugnius Nausėdas (Šilutės Žibų mokykla)
4906.Audrius Pocius (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4907.Karina Prusakova (Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
4908.Laurynaitis Antanas (Kauno r. Vandžiogalos gimnazija)
4909.Adas Gerdauskas (Vilniaus Baltupių progimnazija)
4910.Dominykas Labanauskas (UAB „Erudito licėjus“)
4911.Ugnius Jasinskis (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
4912.Gabija Urbonaitė (Šilutės pirmoji gimnazija)
4913.Vanesa Geraltauskaitė (Alytaus Šaltinių progimnazija)
4914.Patricija Žilinskaitė (Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
4915.Izabelė Petraitytė (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
4916.Martyna Miltinytė (Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
4917.Roberta Skališiūtė (Kretingos r. Vydmantų gimnazija)
4918.Rūta Zurlytė (Raseinių Viktoro Petkaus progimnazija)
4919.Vytautė Žydelytė (Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
4920.Redas Strelčiūnas (Pasvalio Petro Vileišio gimnazija)
4921.Arnita Palačionytė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4922.Benediktas Meilus (Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
4923.ELINGA RAZBADAUSKAITĖ (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
4924.Ąžuolas Jonas Armonas (Pakruojo "Žemynos" progimnazija)
4925.Marija Išganaitytė (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
4926.Augustė Jakubkaitė (Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
4927.Garlaitė Jurgita (Švenčionių profesinio rengimo centras)
4928.Gustas Stanaitis (Pagėgių savivaldybės Pagėgių pradinė mokykla)
4929.Goda Adomaitytė (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija)
4930.Vytenis Butnorius (Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
4931.Vytautas Subačius (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
4932.Atėnė Ališauskaitė (Pasvalio r. Saločių A. Poškos pagrindinė mokykla)
4933.Odeta Stonkutė (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
4934.Gabrielė Dikčiūtė (Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
4935.Danielius Bridzius (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
4936.Dainius Simanauskas (Rietavo sav. Tverų gimnazija)
4937.Gabriel Jankovskij (Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
4938.Paulius Marcinkevičius (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
4939.Lukas Krauza (Akmenės r. Papilės Simono Daukanto gimnazija)
4940.Martynas Radzevicius (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4941.Ūla Budrytė (VGTU inžinerijos licėjus)
4942.Edgaras Kasiukevičius (Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
4943.Patricija Šeškaitė (Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
4944.Nojus Mačiulaitis (Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
4945.Kajus Valiūnas (Kauno r. Domeikavos gimnazija)
4946.Urtė Reklinaitė (Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
4947.Arnas Grigelis (Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
4948.Ema Cvirkaitė (Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazija)
4949.Artūras Prevlockis (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
4950.Milana Tiukša (Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
4951.Ieva Beniušytė (Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
4952.Devika Tamarevič (Vilkaviškio r. Kybartų "Rasos" mokykla)
4953.Viltė Augutytė (Utenos Krašuonos progimnazija)
4954.Goda Račaitė (Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
4955.Patricija Kiliūtė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
4956.Sofija Bieliūnaitė (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
4957.Julija Melaikytė (Šiaulių Ragainės progimnazija)
4958.Smiltė Beatričė Laurušaitė (Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
4959.Evelina Vosyliūtė (Marijampolės profesinio rengimo centras)
4960.Vaidotas Baltrušis (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
4961.Margarita Jablonskytė (Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
4962.Kotryna Kumžaitė (Vilniaus Baltupių progimnazija)
4963.Edvin Aleksandrovič (Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
4964.Tėja Girčytė (Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
4965.ESTELA ALEKSEJEVAITĖ (Šiaulių Medelyno progimnazija)
4966.Artemij Borzov (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
4967.Fausta Orlovaitė (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija)
4968.Vincentas Savickas (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
4969.Martyna Pakulytė (Utenos Krašuonos progimnazija)
4970.Julija Sinkevičiūtė (Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
4971.Ugnius Žemaitis (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
4972.Ausma Marija Palšiūnaitė (Kauno r. Piliuonos gimnazija)
4973.Miglė Stakauskaitė (Kauno Pilėnų progimnazija)
4974.Santa Benedikaitė (Alytaus Šaltinių progimnazija)
4975.Mišelė Pavlova (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
4976.Audrius Revas (Virbalio pagrindinės mokyklos Pajevonio pagrindinio ugdymo skyrius)
4977.Dovas Butkus (Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
4978.Tėja Neiberkaitė (Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
4979.Domilė Nuobaraitė (Vitlio licėjus)
4980.Emilė Pavasarytė (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
4981.Perkus Ramaška (Vitlio licėjus)
4982.Miglė Suchockytė (Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
4983.RUGILĖ JANKAUSKAITĖ (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
4984.Justas Zelenius (Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla)
4985.Kajus Pakalniškis (Neringos gimnazija)
4986.Artemij Malinovskij (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
4987.Augustas Šimkus (Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazija)
4988.Liana Pantiuchina (Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla)
4989.Simona Prokopaitė (Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
4990.Danielė Asačiovaitė (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
4991.Danil Matutis (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
4992.Arminas Šukys (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
4993.Vanesa Štėraitė (Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija)
4994.Adomas Petrikas (Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
4995.Gintaras Kazlauskas (Akmenės r. Kruopių pagrindinė mokykla)
4996.Radvilas Bičkauskas (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
4997.Dominykas Maksevičius (VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
4998.Dovilė Ledzinskaitė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
4999.Gytė Montvilaitė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
5000.Kamilė Tumaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
5001.Eva Lisa Heinastu (Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
5002.Rebeka Kazlauskaitė (Pakruojo r. Rozalimo pagrindinė mokykla)
5003.Dominyka Keturakytė (Šv. Juozapo mokykla)
5004.Elinga Kolupailaitė (Kauno r. Panevėžiuko mokykla-daugiafunkcis centras)
5005.Titas Petrauskas (Kelmės r. Pakražančio gimnazija)
5006.Edgardas Ickovas (Trakų r. Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazija)
5007.Rojus Mačiulis (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
5008.Aras Kazlauskas (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
5009.Urtė Viršilaitė (Klaipėdos r. Ketvergių pagrindinė mokykla)
5010.Ichtiandras Nikitinas (Šiaulių Gegužių progimnazija)
5011.Elzė Bugenytė (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
5012.Augustė Mazuronytė (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
5013.Valerija Romanova (Visagino "Atgimimo" gimnazija)
5014.Emilija Baltutytė (Šiaulių Gytarių progimnazija)
5015.Dominykas Mačiukaitis (Vilkaviškio pradinė mokykla)
5016.Maja Pakutkaitė (Alytaus Šaltinių progimnazija)
5017.Karolis Raicevičius (Šilutės Pamario progimnazija)
5018.Daniel Žibort (Šalčininkų r. Baltosios Vokės "Šilo" gimnazija)
5019.Bajorūnaitė Paulina (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
5020.Rokas Valenta (Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija)
5021.Gustė Miškinytė (Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
5022.Ąžuolas Zygmantas (Prienų r. Balbieriškio pagrindinė mokykla)
5023.Gytis lukočius (Šilutės Žibų mokykla)
5024.Lėja Bakanaitė (Vitlio licėjus)
5025.Melita Gokaitė (Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
5026.Mila Kačerauskaitė (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
5027.Viltė Rožaitė (Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinė mokykla)
5028.Markas Markevičius (Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
5029.Povilas Šumlinskas (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
5030.Liepa Lukšaitė (Kauno Palemono gimnazija)
5031.Emilija Gustytė (Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
5032.Rugilė Visackaitė (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
5033.Gabrielė Benėtaitė (Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija)
5034.Justina Žičkutė (Raseinių Šaltinio progimnazija)
5035.Gabrielė Ašmegaitė (Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazija)
5036.Ūla Simanavičiūtė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
5037.Kajus Inta (Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
5038.Venciūtė Elzė (Vilkaviškio pradinė mokykla)
5039.Austėja Balsevičiūtė (Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
5040.Gabija Gabriūnaitė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
5041.Smiltė Burbaitė (Marijampolės marijonų gimnazija)
5042.Ida Buchardt Jensen (Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazijos Joniškio skyrius)
5043.Jomantas Seniūnas (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
5044.Gerda Pašlytė (Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
5045.Dovydas Songaila (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
5046.Paulina Kočiūnaitė (Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
5047.Marija Mačiulytė (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
5048.Upė (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
5049.Kamilė Matiliūnaitė (Klaipėdos r. Dituvos pagrindinė mokykla)
5050.GEDIMINAS BALNIS (Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
5051.Dovydas Kentra (Kauno r. Domeikavos gimnazija)
5052.Edvinas Pocius (Šilutės r. Vainuto gimnazija)
5053.Barbora Jasinskaitė (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
5054.Matas Marozas (Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
5055.Rokas Urbanovič (Elektrėnų sav. Semeliškių gimnazija)
5056.Povilaitytė Adrija (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
5057.Elinga Nausėdaitė (Šilutės r. Vainuto gimnazija)
5058.Kajus Bružauskas (Marijampolės profesinio rengimo centras)
5059.Naglis Sakalauskas (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
5060.Danielis Bacevičius (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
5061.Ugnius Lomanas (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
5062.Evelina Bradauskaitė (Vilniaus komunalinių paslaugų mokyklos Kaišiadorių skyrius)
5063.DEVKŠ TIMOFEJ (Vilniaus "Saulėtekio" mokykla-daugiafunkcis centras)
5064.Gabrielė Chotilovskaja (Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
5065.Ieva Čepinskytė (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
5066.Emilijus Paškauskas (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
5067.Nata Vaitkutė (Jurbarko r. Viešvilės pagrindinė mokykla)
5068.Adrija Tamošaitytė (Šiaulių Ragainės progimnazija)
5069.SKLIIUTAITĖ MIGLĖ (Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija)
5070.Rokas Mozeris (Klaipėdos Vitės progimnazija)
5071.Lukrecija Vėtaitė (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
5072.Aleksandra Gagač (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
5073.Oskaras Ševiakovas (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
5074.Ieva Linkevičiūtė (Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
5075.Aurelija Miliūtė (Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
5076.Lukas Štaraitis (Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
5077.Lukas Gudžinskas (Kėdainių Kalbų mokykla)
5078.Milana Mikalickaitė (Alytaus r. Krokialaukio T. Noraus-Naruševičiaus gimnazija)
5079.Dovydas Bitauskas (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
5080.Ksenija Levčenko (Vilniaus r. Kalvelių "Aušros" gimnazija)
5081.Austėja Pūraitė (Vilniaus Antakalnio progimnazija)
5082.Nikita Sidabraitė (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
5083.Aistis Raketis (Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
5084.Gleb Popov (Vilniaus "Santaros" gimnazija)
5085.Krasnickaitė Ugnė (Šakių "Varpo" mokykla)
5086.Reda Marcinkevičiūtė (Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
5087.Ronaldas Jašinskas (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
5088.aleksandras gavrilinas ("Šaltinėlio" privati mokykla)
5089.Gabrielė Žvirgždaitė (Vilniaus Naujininkų progimnazija)
5090.Gabrielė Jasonaitė (UAB „Erudito licėjus“)
5091.Simas Stukas (KTU inžinerijos licėjus)
5092.Matas Žemaitis (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
5093.Herkus Srėbalius (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
5094.Adrianas Baškys (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
5095.Greta Stasiulevičiūtė (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
5096.Gvazdaitytė Rusnė (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
5097.Jonas Čekas (Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
5098.Nedas Lučkauskas (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
5099.Milda Nociūtė (Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
5100.Maja Kuznecovaitė (Vilniaus Antakalnio progimnazija)
5101.Matas Janeika (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
5102.Domilė Vilkaitė (Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
5103.Gabija Nogniūtė (Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centras)
5104.Rokas Stungurys (Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija)
5105.Mėta Ignotaitė (Šiaulių Gegužių progimnazija)
5106.Liepa Kausteklytė (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
5107.EGLĖ BUTVIDAITĖ (Šiaulių Gytarių progimnazija)
5108.Erika Bučinskaitė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
5109.Augustas Venclova (Pasvalio r. Saločių A. Poškos pagrindinė mokykla)
5110.Augustė Kustaitė (Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
5111.Jokūbas Raulušaitis (Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
5112.Adomas Kisielius (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
5113.Beatričė Gerulaitytė (Kauno Pilėnų progimnazija)
5114.Kasparas Einoris (Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
5115.Mėta Čepukaitė (Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
5116.Melita Voinovskaja (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
5117.Agnė Savickaitė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
5118.Vilius Šimkus (Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
5119.Ainius Marcinonis (Vilniaus r. Buivydiškių pradinė mokykla)
5120.Artūras Demidov (Švenčionių profesinio rengimo centras)
5121.Mantas Vyšniauskas (Alytaus profesinio rengimo centras)
5122.Elijus Miltinis (Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
5123.Iveta Šataitė (Jonavos "Lietavos" pagrindinė mokykla)
5124.Liepa Kazlauskaitė (Kauno Petrašiūnų progimnazija)
5125.Simonas Pranys (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
5126.Kamilė Staškauskaitė (Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
5127.Gustas Mockus (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
5128.Augustas Grunulas (Klaipėdos Vitės progimnazija)
5129.Saulė Čekaitė (Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
5130.GABRIELĖ RŪKAITĖ (Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
5131.Austė Polionovaitė (Vilniaus Baltupių progimnazija)
5132.Grigelytė Deimantė (Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
5133.Žygis Leliukas (Panevėžio r. Dembavos progimnazija)
5134.Ajus Maniušis (Utenos Aukštakalnio progimnazija)
5135.Vilius Vitkauskas (Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
5136.Jonas Lipinskas (Šiaulių Centro pradinė mokykla)
5137.Adrija Jasaitė (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
5138.Gunda Jurevičiūtė (Šilutės pirmoji gimnazija)
5139.Silvija Kazlauskaitė (Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
5140.Ernesta Adomaitytė (Marijampolės profesinio rengimo centras)
5141.Herkus Varanavičius (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
5142.Kotryna Karaliūtė (Panevėžio r. Velžio gimnazija)
5143.Paulina Misiūnaitė (Pasvalio r. Krinčino Antano Vienažindžio pagrindinės mokyklos Pajiešmenių skyrius)
5144.Rafaelis Erstikis (Šiaulių r. Voveriškių mokykla)
5145.Ema Sakalauskaitė (Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
5146.Gustė Kolyčiūtė (Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
5147.Urtė Apočkinaitė (Šiaulių Medelyno progimnazija)
5148.Gabriela Jarmolkovič (Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
5149.Andrea Kalinauskaitė (Anykščių r. Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras Traupio skyrius)
5150.Lukrecija Juodytė (Raseinių r. Ariogalos gimnazija)
5151.Liudas Būdvytis (Šilutės r. Vainuto gimnazija)
5152.Morena Garytė (Plungės Senamiesčio mokykla)
5153.Gediminas Skarbalius (Riešės gimnazijos Bukiškio progimnazijos skyrius)
5154.Raigardas Gečas (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
5155.Matas Daukšas (Klaipėdos r. Dovilų pagrindinė mokykla)
5156.Pijus Danilovas (Šilutės r. Usėnų pagrindinė mokykla)
5157.Matas Žukauskas (Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
5158.Adrija Norkutė (Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
5159.Morta Šiadvytytė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
5160.Ernestas Bujauskas (Marijampolės profesinio rengimo centras)
5161.Izabelė Buterlevičiūtė (Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
5162.Mantas Gricius (Kretingos r. Vydmantų gimnazija)
5163.Dovydas Januškevičius (Birštono gimnazija)
5164.Laura Morkūnaitė (Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
5165.Jokūbas Daukša (Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
5166.Saulė Šedvydytė (Plungės Senamiesčio mokykla)
5167.Bernardas Vidikas (Kauno Suzuki progimnazija)
5168.Martynas Gradauskas (Kauno r. Batniavos mokykla-daugiafunkcis centras)
5169.Agnė Gabrėnaitė (Klaipėdos Vitės progimnazija)
5170.Goda Juodytė (Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
5171.AUDRIUS SPUKAS (Kauno r. Panevėžiuko mokykla-daugiafunkcis centras)
5172.ŽEMYNA ŽŪTAUTAITĖ (Telšių "Ateities" progimnazija)
5173.Gabrielė Ciprisevičiūtė (Kalvarijos sav. Akmenynų pagrindinė mokykla)
5174.Milana Petravičiūtė (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
5175.Austėja Norkeliūnaitė (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija)
5176.Akvilė Dargenytė (Joniškio r. Kriukų pagrindinė mokykla)
5177.Aurėja Galinskaitė (Plungės "Ryto" pagrindinė mokykla)
5178.Rokas Mičiulis (Vilkaviškio pradinė mokykla)
5179.Akvilė Arnastauskaitė (Tauragės r. Žygaičių gimnazija)
5180.Marek Adamovič (Šalčininkų r. Baltosios Vokės Elizos Ožeškovos gimnazija)
5181.Darija Nenartavičiūtė (Marijampolės „Šaltinio“ progimnazija)
5182.Ričard Rinkevičius (Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
5183.Neila Paulionytė (Kalvarijos sav. Sangrūdos gimnazija)
5184.Arijana Gujūtė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
5185.Jocys Benas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
5186.Justas Jakutis (UAB Karalienės Mortos mokykla)
5187.Gabija Grigonytė (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
5188.Dominykas Šidlauskas (Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
5189.Kamilė Rimšaitė (Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
5190.Rūta Maculevičiūtė (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
5191.Augustė Aukštuolytė (Alytaus „Volungės“ progimnazija)
5192.Elžbieta Grigorjevaitė (Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras)
5193.Urtė Meškytė (Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
5194.Liudas Baronas (Molėtų gimnazija)
5195.Arnas Keturakis (Utenos Aukštakalnio progimnazija)
5196.Amelija Budzinskaitė (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
5197.Ugnė Mažeikaitė (Marijampolės profesinio rengimo centras)
5198.Tadas Gasperavičius (Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras)
5199.Jonas Skystimas (Kazlų Rūdos Prano Dovydaičio pagrindinė mokykla)
5200.Anna Sutkutė (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
5201.Gabija Sosnovskytė (Vilniaus lietuvių namai)
5202.Rokas Valiukevičius (Vilniaus Salininkų gimnazija)
5203.Lukas Vyšniauskas (Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
5204.Jokūbas Kavaliauskas (Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
5205.Lilija Mikalauskaitė (Mažeikių Pavasario progimnazija)
5206.Ugnė Balčiūnaitė (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija)
5207.Janulaitis Kajus Augustinas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
5208.Natas Spūdys (Kauno r. Domeikavos gimnazija)
5209.Aistė Pociūnaitė (Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
5210.Jogailė Baltmiškytė (Telšių „Ateities“ progimnazijos „Saulėtekio“ skyrius)
5211.Ema Glušauskaitė (Kauno Milikonių progimnazija)
5212.Karolis Branevičius (KTU inžinerijos licėjus)
5213.Sofija Jonevičiūtė (UAB Karalienės Mortos mokykla)
5214.Lėja Šiurkutė (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
5215.VAKARĖ PETRULEVIČIŪTĖ (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
5216.Natan Levin (Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
5217.Dominykas Andrulis (Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centras)
5218.Lorenas Lisenkovas (Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
5219.Liepa Stankūnaitė (Anykščių r. Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazija)
5220.Aistė Žiogelytė (Raseinių Viktoro Petkaus progimnazija)
5221.Lina Motanova (Viešoji įstaiga „Vaivorykštės tako“ gimnazija)
5222.Gabrielė Čėsnaitė (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
5223.Fausta Kvietkutė (Jurbarko r. Jurbarkų darželis-mokykla)
5224.AUSTĖJA KALVELYTĖ (Joniškio "Saulės" pagrindinė mokykla)
5225.Arminas Radzevičius (Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
5226.Vilius Kirša (Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
5227.Patricija Valauskaitė (UAB Karalienės Mortos mokykla)
5228.Domas Rukas (Vilniaus Naujininkų progimnazija)
5229.Livanov Maksim (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
5230.Rugilė Valašinaitė (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
5231.Sėbina Milana (Turgelių "Aistuvos" gimnazija)
5232.Miežetis Domas (Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
5233.Adomas Vyšniauskas (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija)
5234.Jonas Janavičius (Šiaulių r. Pakapės mokykla)
5235.JUSTINAS RADŽVILAS (Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
5236.Lukas Levencovas (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
5237.Edvin Petrovskij (Vilniaus Balsių progimnazija)
5238.Donatas Ramanauskas (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
5239.Robert Višnevski (Vilniaus Lazdynų mokykla)
5240.Aretas Stonys (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
5241.Patricija Brusokaitė (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
5242.Regina Navalinskaitė (Pasvalio r. Krinčino Antano Vienažindžio pagrindinė mokykla)
5243.Rusnė baltaragytė (Kauno r. Vilkijos gimnazija)
5244.Kajus Muzikevičius (Alytaus Likiškėlių progimnazija)
5245.Loreta Valkauskaitė (Marijampolės profesinio rengimo centras)
5246.Gustė Milašiutė (Plungės Senamiesčio mokykla)
5247.Rusnė Mačiulytė (Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla)
5248.Augustė Baranauskaitė (Vilniaus Simono Daukanto gimnazija)
5249.Austėja Rūkaitė (Elektrėnų pradinė mokykla)
5250.Zacharevičiūtė Roveda (Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
5251.Jurgita Vidzikauskaitė (Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
5252.Izabelė Bieliauskaitė (Vilniaus Maironio progimnazija)
5253.Danielius Kursakov (Vilniaus "Ateities" mokykla)
5254.Naglis Naujokaitis (Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
5255.Petra Pedan (VšĮ "Ruduo-pavasaris")
5256.Viktorija Tamulionytė (Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
5257.Deividas Adomavičius (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
5258.Alvita Milaševičiūtė (Visagino "Atgimimo" gimnazija)
5259.Matas Razmus (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
5260.Emilis Stasiūnas (Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
5261.Aronas Česnaitis (Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla)
5262.Pučkoriūtė Deimantė (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
5263.Aurimas Gibaitis (Vilkaviškio r. Kybartų "Rasos" mokykla)
5264.Anastasija Sotiri (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
5265.Ugnė Čižauskaitė (Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
5266.Oskaras Barabanovas (Viešoji įstaiga Kretingos technologijos ir verslo mokykla)
5267.BENJAMINAS TIŠKUS (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
5268.Dominykas Giraitis (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
5269.Goda Lebedžinskaitė (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
5270.Agata Dubicka (Vilniaus r. Bezdonių Julijaus Slovackio gimnazija)
5271.Bertulis Danielius (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
5272.Lėja Barčauskytė (Telšių r. Buožėnų mokykla-daugiafunkcis centras)
5273.Aidas Prapuolenis (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
5274.Karolina Juodeškaitė (Lazdijų r. Šeštokų mokykla)
5275.Vytautas Vizbaras (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
5276.Brigita Lukoševičiūtė (Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
5277.JUVENTA ZAVECKYTĖ (Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
5278.Titas Poškus (Radviliškio Vaižganto progimnazija)
5279.Audustas Odinas (Skuodo r. Aleksandrijos pagrindinė mokykla)
5280.Auksuolė Ardavičiūtė (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
5281.Eglė Pakštytė (Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija)
5282.Mantas Blekaitis (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
5283.Ilze Emilija Kriščuns (Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
5284.Martynas Dumbravas (Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
5285.Adomas Valutkevičius (Kauno r. Domeikavos gimnazija)
5286.Ema Baužaitė (Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
5287.Matas Gedvilas (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
5288.Lėja Mockutė (Šakių "Varpo" mokykla)
5289.EVA ANDRIUŠKAITĖ (Kauno r. Domeikavos gimnazijos Užliedžių skyrius)
5290.Augustas Nečajevas (Vilniaus Balsių progimnazija)
5291.Vakarė Jarušauskaitė (Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
5292.Elija Krivickaitė (Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
5293.Jokūbas Urniežius (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
5294.Meda Mockevičiūtė (Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla)
5295.Eglė Lengvytė (Klaipėdos Vitės progimnazija)
5296.Simas augustinavičius (UAB „Erudito licėjus“)
5297.Austėja Kimutytė (Kauno Palemono gimnazija)
5298.Vasarė Viršilaitė (VGTU inžinerijos licėjaus pradinio ugdymo skyrius)
5299.Matas Kemeris (Jurbarko r. Viešvilės pagrindinė mokykla)
5300.Ieva Blažytė (Kauno Rokų gimnazija)
5301.Paulina Rimkūnaitė (Panevėžio r. Paliūniškio pagrindinė mokykla)
5302.Ema Tamulevičiūtė (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
5303.Kajus Kaminskas (Klaipėdos Vydūno gimnazija)
5304.Miglė Piliponytė (Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
5305.deividas ber=inskas (Šilutės profesinio mokymo centras)
5306.Ema Bruožytė (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
5307.Augustė Stasaitytė (Gargždų "Minijos" progimnazija)
5308.Medeina Gričiūtė (KTU inžinerijos licėjus)
5309.Deimantė Jančiūnaitė (Elektrėnų "Versmės" gimnazija)
5310.Dmitro Nifantov (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
5311.Karilė Masteikaitė (Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
5312.Šarauskaitė Roberta (Kauno taikomosios dailės mokykla)
5313.Justas Zeicas (Klaipėdos r. Slengių mokykla-daugiafunkcis centras)
5314.Emilija Andrušanecaitė (Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
5315.Deivydas Bakša (Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
5316.Domas Mastys (Telšių "Ateities" progimnazija)
5317.Urtė Dailidžionytė (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
5318.Rokas Kurpaitis (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
5319.Martynas Račkauskas (Plungės r. Liepijų mokykla)
5320.Aidas Keen (VIMS - Vilnius International Meridian School)
5321.Dominykas Ramanauskas (Tauragės „Aušros“ progimnazija)
5322.Dominykas Žuramskas (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
5323.Unė Bukauskaitė (Kauno Senamiesčio progimnazija)
5324.Emilis Kračus (Mažeikių Senamiesčio progimnazija)
5325.Elijas Narmontas (Kauno r. Batniavos mokykla-daugiafunkcis centras)
5326.Raščius Ąžuolas (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
5327.Domas Sakalauskas ("Šaltinėlio" privati mokykla)
5328.Lijana Gešventaitė (Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla)
5329.Rokas Šukys (Utenos r. Užpalių gimnazija)
5330.Armandas Daukša (Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus)
5331.liutauras stakenas (Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
5332.Skliutas Daniel (Vilniaus automechanikos ir verslo mokykla)
5333.Marija Mažonaitė (Klaipėdos Marijos Montessori mokykla - darželis)
5334.Dovilė Butkevičiūtė (Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
5335.Luka Piliponytė (Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
5336.Justas Rašinskas (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
5337.Aironas Milaknis (Rokiškio mokykla-darželis „Ąžuoliukas“ Kavoliškio skyrius)
5338.Augustas Grigaravičius (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
5339.Ignas Venslauskas (Erudito licėjus)
5340.Goda Aleliūnaitė (Panevėžio r. Paįstrio Juozo Zikaro gimnazija)
5341.Gabrielė Jocevičiūtė (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
5342.Ugnė Dainauskaitė (Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
5343.Rusnė Ustilaitė (Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija)
5344.Kajus Strugovas (Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
5345.Melita Pavilionytė (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
5346.Margarita Bričkutė (Šiaulių Dainų progimnazija)
5347.Danielė Našlėnaitė (Radviliškio r. Grinkiškio Jono Poderio gimnazija)
5348.Gabrielius Jankevičius (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
5349.Edvardas Tvaska (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
5350.Matas Miliūnas (Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
5351.Milda Petkevičiūtė (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
5352.Gytis Fabijonavičius (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
5353.Rūstė Kundrotaitė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
5354.Alminas Andrulis (Vilniaus Žvėryno gimnazija)
5355.Evita Žemaitytė (Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija)
5356.Adrijus Odminis (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
5357.Kasparas Pudinskas (Marijampolės Sūduvos gimnazija)
5358.Alanas Prušinskas (Šiaulių profesinio rengimo centras, Technologijų skyrius)
5359.Gaudrė Raudonytė (Alytaus Likiškėlių progimnazija)
5360.Amanda Globytė (Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija)
5361.Beatričė Kulvietytė (UAB „Taškius“)
5362.Arnas Petrošius (Šilutės Žibų mokykla)
5363.Aronas Rimkus (VšĮ "Ruduo-pavasaris")
5364.Žygimantas Skolskis (Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
5365.Sigitas Dekteriovas (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
5366.Domantas Bukantas (Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
5367.Tadas Asanavičius (Kauno r. Vilkijos gimnazija)
5368.Eva Skripkiūnaitė (Alytaus Dainavos progimnazija)
5369.Ela Vozgirdaitė (Raseinių Šaltinio progimnazija)
5370.Smiltė Grigaitytė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
5371.Izabelė Stankutė (Vitlio licėjus)
5372.Viltė Kaminskaitė (Trakų r. Aukštadvario mokykla-darželis "Gandriukas")
5373.Orestas Mackevičius (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
5374.Tadas Petrulionis (Marijampolės marijonų gimnazija)
5375.Rokas Varankevičius (Šiaulių r. Gruzdžių vaikų socializacijos centras)
5376.Pijus Bazaras (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
5377.Barbora Milvyde (UAB Mažasis Klaipėdos licėjus)
5378.Loreta Mierkytė (Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
5379.Aleksandras Kuznecovas (Vilniaus "Ryto" progimnazija)
5380.Urtė Paulauskaitė (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
5381.Urtė Guobytė (Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
5382.Adrija Vilkauskaitė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
5383.Adamas Bagdonas (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
5384.Džiugas Gintalas (Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
5385.Rugilė Sitnikaitė (Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
5386.Mila Begunova (Šiaulių "Santarvės" gimnazija)
5387.Paulius Tamulis (Raseinių Šaltinio progimnazija)
5388.Kostas Vaišnys (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
5389.Maja Zaleščevskaja (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
5390.Gabrielė Akimova (Raseinių Viktoro Petkaus progimnazija)
5391.EVA MAŽONAITĖ (Palangos Šventosios pagrindinė mokykla)
5392.Julius Guobužas (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
5393.Augustė Kuprytė (Kauno Veršvų gimnazija)
5394.Emilija Vėželytė (Kauno Petrašiūnų progimnazija)
5395.Gustė Krauzaitė (Kvėdarnos K. Jauniaus gimnazijos Pajūralio skyrius)
5396.Austėja Žukauskaitė (Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
5397.Tija Gelažiūtė (Kauno Milikonių progimnazija)
5398.Gabrielius Demikis (Kauno Rokų gimnazija)
5399.Rusnė Černiauskaitė (Trakų r. Aukštadvario mokykla-darželis "Gandriukas")
5400.Vilius Budzinskas (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
5401.Maja Timonova (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
5402.Viktorija Mikaliūnaitė (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
5403.ELISSA KARIM (Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazija)
5404.Emilija Vasiliauskytė (Panevėžio r. Dembavos progimnazija)
5405.KAMILĖ MIŠKELYTĖ (Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
5406.Ugnė Palileikaitė (Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
5407.Arijus Norvilas (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
5408.Ernestas Sokolovskij (Vilniaus Lazdynų mokykla)
5409.Vytis Klimavičius (KTU Vaižganto progimnazija)
5410.Matas Bekeris (Šiaulių Medelyno progimnazija)
5411.Deimantė Meilutytė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
5412.Gustė Grabauskaitė (Kauno Pilėnų progimnazija)
5413.Joris Vinauskas (Panevėžio pradinė mokykla)
5414.Beatričė Šimkutė (Klaipėdos licėjus)
5415.Albert Višnevski (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
5416.Daivaras Tolvaiša (Kazlų Rūdos sav. Antanavo pagrindinė mokykla)
5417.Lijana Petrauskaitė (Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
5418.Rapolas Matulevičius (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija)
5419.Joris Narvalaitis (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
5420.Gabrielė Kuzmickaitė (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
5421.Emilijus Geležinis (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
5422.Justina Bracaitė (Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
5423.Justinas Podylinas (Šiaulių Medelyno progimnazija)
5424.Arnoldas Narunas (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
5425.Atėnė Pakalniškytė (Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
5426.Ugnius Gasiūnsd (VGTU inžinerijos licėjus)
5427.Gabrielė Jarašiūtė (Šakių "Varpo" mokykla)
5428.Saulena Kaminickaitė (Šakių r. Kudirkos Naumiesčio V. Kudirkos gimnazija)
5429.Viltė Šimkūnaitė (Biržų r. Vabalninko Balio Sruogos gimnazija)
5430.Jurgis Pukis (VšĮ „Herojus“)
5431.Jokūbas Gustas (Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
5432.Amelija Liaučiūtė (Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
5433.Pija Binish (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
5434.Amelija Abromaitytė (Panevėžio r. Velžio gimnazija)
5435.Damian Mihov (Vilniaus darželis - mokykla "Saulutė")
5436.Amelija Grigaliūnaitė (VšĮ „Herojus“)
5437.Rževskaja Sofija (Vilniaus darželis-mokykla "Vaivorykštė")
5438.Milana Kurilionok (Trakų r. Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinė mokykla)
5439.Deimilė Seredaitė (Kauno r. Neveronių gimnazija)
5440.Alonas Petkus (Vilniaus Naujininkų progimnazija)
5441.Gytis Pečiukonis (Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla)
5442.Gabrielė Sklinsmontait