Atsitiktinių skaičių generatorius
  

www.olympis.lt planšetinio kompiuterio Samsung Galaxy Tab A 8.0 laimėtojo nustatymas

Pastaba: burtų traukimas įvykdytas automatiniu būdu nepriklausomos burtų traukimo sistemos pagalba, lošimo organizatorius neturėjo jokios įtakos lošimo rezultatams. Sistema neleidžia redaguoti arba pašalinti lošimą. Detaliau.
Lošimo ID33286
Aprašymaswww.olympis.lt planšetinio kompiuterio Samsung Galaxy Tab A 8.0 laimėtojo nustatymas
Lošimo organizatoriuswww.olympis.lt
Lošimo tipasLaimėtojų nustatymas burtų keliu
Sukūrimo data2021-04-08 11:03:39
Dalyvių skaičius10187
Laimėtojų skaičius1
Besidubliuojančių dalyvių skaičius0
Panašūs lošimaiPanašių lošimų sistemoje nerasta
Burtų traukimo data2021-04-08 11:05:03

Laimėtojai

#DalyvisPastabos
1.Saulė Laurinavičiūtė (Matematika, Kauno Panemunės pradinė mokykla)

Nelaimėjusieji

Pastaba: laimėtojų diskvalifikavimo atveju dalyvis šio sąrašo viršuje automatiškai patenka į laimėtojų sąrašą.
#DalyvisPastabos
2.Erikas Juknevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
3.Kristupas Žemaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
4.Klimaitė Austėja (Anglų kalba, Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
5.Monika Ramoškaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Pilaitės gimnazija)
6.Kavaliauskaitė Kotryna (Matematika, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
7.Aurėja Grainytė (Matematika, Molėtų pradinė mokykla)
8.Enrika Damašauskaitė (Informacinės technologijos, Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
9.Ernestas Mocevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, VGTU inžinerijos licėjus)
10.Barbora Balcevičiūtė (Matematika, Varėnos "Ryto" progimnazija)
11.GODA ANDRULYTĖ (Matematika, Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
12.Matas Petrauskas (Anglų kalba, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
13.Linas Kabelka (Informacinės technologijos, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
14.Aleksandra Ranceva (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus darželis - mokykla "Saulutė")
15.Skairys Žygimantas (Geografija, Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
16.Eimantas Dubinskas (Anglų kalba, Raseinių r. Girkalnio pagrindinė mokykla)
17.Tadas Grabauskas (Matematika, Panevėžio pradinė mokykla)
18.Deimantas Jurginauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
19.Kotryna Valančiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos r. Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinė mokykla)
20.Olivija Stankevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Sudervės Mariano Zdziechovskio pagrindinė mokykla)
21.Edvin Milevski (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus darželis-mokykla "Šaltinėlis")
22.Evelina Razmaitė (Anglų kalba, Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
23.Teodoras Morchiladze (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija)
24.Auksė Čeponytė (Anglų kalba, Pakruojo r. Rozalimo pagrindinė mokykla)
25.Marija (Fizika, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
26.Daniel Pavliukovič (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus darželis-mokykla "Šaltinėlis")
27.Paulius Luškevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
28.Smiltė Valantiejūtė (Informacinės technologijos, UAB Karalienės Mortos mokykla)
29.Emilijus Simanavičius (Matematika, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
30.Naila Taha (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dzūkijos mokykla)
31.Giedrius Kaškonas (Informacinės technologijos, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
32.Austėja Venckūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kazlų Rūdos "Elmos" mokykla-darželis)
33.Simas Veniukevičius (Matematika, Alytaus „Drevinuko“ mokykla-darželis)
34.Austėja Bobelytė (Matematika, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
35.Lukas Kiela (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
36.Matas Braška (Matematika, Pasvalio Svalios progimnazija)
37.Lukas Petkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
38.Emilija Baltutytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
39.Paula Adomavičiutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės Senamiesčio mokykla)
40.Gregor Esterlein (Informacinės technologijos, VšĮ Šiaurės licėjus)
41.Gytis Vaškūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
42.Martynas Bukauskas (Matematika, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
43.Trofim Pučinskij (Matematika, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
44.Valčiukaitė Milda (Anglų kalba, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
45.Gustė Stankutė (Anglų kalba, Panevėžio rajono Paįstrio Juozo Zikaro gimnazija)
46.Ieva Nainytė (Anglų kalba, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
47.Miglė Maziliauskaitė (Anglų kalba, Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
48.Eva Daunytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
49.Tauras Marševskij (Matematika, "Šaltinėlio" privati mokykla)
50.Vestina Vaznytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
51.Milena Špuliova (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Santarvės" gimnazija)
52.Gabija Goda Kelevišiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Aukštakalnio progimnazija)
53.Viltė Vilkevičiūtė (Anglų kalba, Erudito licėjus)
54.Estela Gedvilaite (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
55.Gabrielė Peseckytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazija)
56.Osvaldas Mikalasukas (Matematika, Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
57.Sibilė Vilutė (Anglų kalba, Vilniaus Pavilnio progimnazija)
58.Gytis Vilimas (Matematika, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
59.Ugnė Zabramskaitė (Matematika, Šakių "Varpo" mokykla)
60.Emilija Misevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos Simono Daukanto progimnazija)
61.Normantas Šuopys (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės rajono Deltuvos pagrindinė mokykla)
62.Rugilė Paliulytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazija)
63.Aurelija Putnaitė (Anglų kalba, Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla)
64.Žygimantas Govedas (Informacinės technologijos, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
65.Aurėja Straukaitė (Anglų kalba, Plungės Senamiesčio mokykla)
66.Emilė Žičkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
67.Milda Neliupšytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
68.Martynas Balevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų r. Kučiūnų mokykla)
69.Austėja Gedmantaitė (Anglų kalba, Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
70.Osvaldas Mikalasukas (Anglų kalba, Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
71.Kamilė Dabušinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
72.Deimantė Raškevičiūtė (Matematika, Kauno Veršvų gimnazija)
73.Emilijus Klimas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija)
74.Nojus Samulionis (Informacinės technologijos, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
75.Ieva Vaitkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Veršvų gimnazija)
76.Armandas Eibukas (Anglų kalba, Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
77.Viltė Šiaulytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Molėtų progimnazija)
78.Austėja Škarubskytė (Fizika, Vilniaus Žemynos progimnazija)
79.Rugilė Kaktytė (Anglų kalba, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
80.Rusnė Deltuvaitė (Anglų kalba, Kazlų Rūdos sav. Plutiškių gimnazija)
81.Urtė Skinkaitytė (Matematika, Šakių "Varpo" mokykla)
82.Austėja Baranauskaitė (Anglų kalba, Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
83.Vakarė Stančiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žemynos progimnazija)
84.Gediminas Gaižiūnas (Matematika, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
85.Mindaugas Paulauskas (Matematika, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
86.Darija Sivickytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
87.Simonas Dulskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
88.Dominykas Markulis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Dainų progimnazija)
89.Nojus Kavaliauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
90.MATAS URBONAVIČIUS (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
91.Goda Mažionytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
92.Erikas Adomavičius (Matematika, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
93.Saulius Žilinskas (Anglų kalba, Vilniaus Balsių progimnazija)
94.Augustas Janilionis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
95.Mykolas Levickis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus darželis - mokykla "Saulutė")
96.Ugnė Česynaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
97.Eglė Butkutė (Informacinės technologijos, Telšių r. Buožėnų mokykla-darželis)
98.Liepa Gruzdytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
99.Angelina Žukauskaitė (Matematika, Trakų r. Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinė mokykla)
100.Austėja Voicechovskytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
101.Gustas Žilakauskis (Matematika, Šiaulių Salduvės progimnazija)
102.Paulina Jankauskaitė (Anglų kalba, Šiaulių Centro pradinė mokykla)
103.Saulė Girdvainytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
104.Adomas Kušnerovas (Informacinės technologijos, Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla)
105.Mikutytė Ugnė (Anglų kalba, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
106.Joris Locaitis (Matematika, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
107.Arnas Bielskis (Informacinės technologijos, Šiaulių Salduvės progimnazija)
108.Ugnė Šiugždinytė (Anglų kalba, Birštono gimnazija)
109.Nikolė Canaj (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Veršvų gimnazija)
110.Evelina Simaškaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazijos Joniškio skyrius)
111.Mantas Skrodenis (Lietuvių kalba ir literatūra, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
112.Kajus Jonaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija)
113.Agnė Ivaškevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
114.Jelena Dukalskaja (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Santarvės" progimnazija)
115.Neda Skuodaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
116.Tomas Mindaugas Mekionis (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus)
117.Ugnė Jurgelevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Dovilų pagrindinė mokykla)
118.Austėja Podberezka (Biologija, pasaulio pažinimas, Buivydiškių pagrindinė mokykla)
119.Dorotėja Valiūtė (Informacinės technologijos, Telšių "Kranto" progimnazija)
120.Lukas Šimkūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
121.Gabrielius Bukys (Anglų kalba, Šiaulių Salduvės progimnazija)
122.Kamilija Paulauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Dainų progimnazija)
123.Ajus Janušonis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Dubysos aukštupio mokykla)
124.Gediminas Glazauskas (Matematika, Šiaulių Salduvės progimnazija)
125.Dorotėja Tuzikaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
126.Saulė Juciūtė (Matematika, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
127.Pociūnas Nojus (Matematika, Joniškio r. Žagarės gimnazija)
128.MIGLĖ TAMOŠAITYTĖ (Matematika, Vilkaviškio r. Keturvalakių mokykla-daugiafunkcis centras)
129.Emilis Jonuška (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų r. Šventežerio mokykla)
130.Vykintas Karpys (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
131.Ieva Kubiliūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jurbarko r. Jurbarkų darželis-mokykla)
132.Aras Petrauskas (Anglų kalba, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
133.Ūla Vedrickaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Viešoji įstaiga "Saulės gojus")
134.Milena Paulauskaitė (Anglų kalba, Joniškio "Saulės" pagrindinė mokykla)
135.Markas Petrauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
136.Eglė Balinskaitė (Matematika, Radviliškio Vaižganto progimnazija)
137.Viktorija Jovaišaitė (Matematika, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
138.Ema Šniaukaitė (Anglų kalba, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
139.Andajus Gečas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
140.Arminas Valavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
141.Arnas Jokubauskas (Anglų kalba, Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
142.Eimantas Viselga (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Likiškėlių progimnazija)
143.Pijus Savickas (Matematika, Kėdainių r. Labūnavos pagrindinės mokyklos Pelėdnagių "Dobiliuko" skyrius)
144.Vakarė Gliaudelytė (Matematika, Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
145.Domas Stonkus (Matematika, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
146.Emilija Januškevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
147.Ignas Dorelaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
148.Patricija Davidovič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija)
149.Ema Vaičiulytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
150.Patricija Kazlaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
151.Žygimantas Navickas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio r. Ramygalos gimnazija)
152.Vilius Šmakotinas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
153.Aistis Švedas (Anglų kalba, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
154.Motiejus Dargužis (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
155.Ieva Nainytė (Matematika, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
156.Gustas Andriuškevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
157.Adam Francishak Markevich (Matematika, Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
158.Ieva Rupšytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
159.Adas Montvilas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
160.Saugirdas Gaidys (Informacinės technologijos, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
161.Dovilas Tvirbutas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
162.Gustas Bartoševičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Ragainės progimnazija)
163.Kamilė Jankauskaitė (Matematika, Šakių "Varpo" mokykla)
164.Roksana Rutkovskaja (Matematika, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
165.Amelija Abromaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio r. Velžio gimnazija)
166.Aldona Žilionytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
167.Kęstutis Marcinonis (Matematika, Elektrėnų pradinė mokykla)
168.Jokūbas Jasas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
169.Titas Savulionis (Anglų kalba, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
170.Mantas Cipkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
171.Jokūbas Kuliešius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
172.Samanta Marudina (Matematika, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
173.Eimantas Šonas (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija)
174.Greta Corbett (Anglų kalba, UAB „Erudito licėjus“)
175.Viltė Vilkevičiūtė (Matematika, Erudito licėjus)
176.Timur Siomin (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus darželis - mokykla "Saulutė")
177.Lukas Smaliukas (Lietuvių kalba ir literatūra, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
178.Rytis Urmilevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
179.Rusnė Dubickaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio pradinė mokykla)
180.Andrėja Šaukštelytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Pasvalio Svalios progimnazija)
181.Martyna Levonaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Biržų „Aušros“ pagrindinės mokyklos Papilio pagrindinio ugdymo skyrius)
182.Ernest Zimin (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
183.Aušvilė Zykevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
184.Laurynas Paltarokas (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
185.Michail Ševiakov (Informacinės technologijos, Šalčininkų r. Jašiūnų pagrindinė mokykla)
186.Povilas Karosas (Biologija, pasaulio pažinimas, VGTU inžinerijos licėjus)
187.Danielius Matuzas (Biologija, pasaulio pažinimas, Pasvalio r. Vaškų gimnazija)
188.Gabrielė Daukšaitė (Anglų kalba, Kretingos rajono Salantų gimnazija)
189.Leonard Jakovuk (Matematika, Vilniaus Lazdynų mokykla)
190.Kernius Grigaitis (Anglų kalba, Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centras)
191.Viltė Stuglytė (Matematika, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
192.Simona Valaikaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
193.Eivilė Eidukynaitė (Anglų kalba, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
194.Sofija Špilevaja (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
195.Matas Norvaiša (Matematika, Gargždų "Minijos" progimnazija)
196.Dominykas Rakštys (Anglų kalba, Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
197.Austėja Podberezka (Lietuvių kalba ir literatūra, Buivydiškių pagrindinė mokykla)
198.Eglė Miežukaitė (Anglų kalba, Varėnos r. Matuizų pagrindinė mokykla)
199.Benas Karačiovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
200.Viljamas Latvys (Anglų kalba, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
201.Adomas Paulauskas (Matematika, Jonavos Panerio pradinė mokykla)
202.Ieva Orliukaitė (Matematika, Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
203.Orinta Pomedienė (Anglų kalba, Šiaulių suaugusiųjų mokykla)
204.Valeryia Bokhan (Istorija, Šiaulių "Santarvės" gimnazija)
205.Auksė Grinkevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
206.Jasinauskas Ajus (Informacinės technologijos, Kauno r. Neveronių gimnazija)
207.Danielius Domarkas (Matematika, Plungės Senamiesčio mokykla)
208.Augustas Brandišauskas (Anglų kalba, Molėtų pradinė mokykla)
209.Ugnė Lopetaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Pakruojo r. Linkuvos gimnazija)
210.Emilis Kaušys (Biologija, pasaulio pažinimas, Gargždų "Minijos" progimnazija)
211.Adas Ambrasas (Biologija, pasaulio pažinimas, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
212.Jelena Dukalskaja (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Santarvės" progimnazija)
213.Matas Eidietis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
214.Mindaugas Bagdonavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
215.Dovidas Zajenčkauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
216.Izabelė Bernotaitė (Matematika, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
217.Ema Kiršanskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, KTU inžinerijos licėjus)
218.Faustas Jogminas (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
219.Jutaras Nuobara (Matematika, Šiaulių "Santarvės" gimnazija)
220.Titas Radzevičius (Matematika, Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
221.Semas Dovidavičius (Matematika, Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija)
222.Benjaminas Butkus (Matematika, Kauno r. Zapyškio pagrindinė mokykla)
223.Nedas Kriščiūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
224.Liubševičiūtė Ieva (Matematika, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
225.Barbora Jadevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
226.Emilis Krutovas (Matematika, Kauno Dainavos progimnazija)
227.Herkus Černiauskas (Anglų kalba, Klaipėdos Vitės progimnazija)
228.Nojus Meškov (Matematika, Vilniaus Naujininkų mokykla)
229.Adonis Šalčius (Anglų kalba, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
230.Andrėja Paulauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
231.Amelija Januškauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
232.Ineta Balzarevičiūtė (Matematika, Šiaulių Dainų progimnazija)
233.Emanuel Leon Makutonovič (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
234.Markas Sinkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Rokų gimnazija)
235.Eimantas Dubinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių r. Girkalnio pagrindinė mokykla)
236.Luknė Vasiljevaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
237.Fabian Kondratovič (Biologija, pasaulio pažinimas, Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
238.Gabrielė Adomaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
239.Jorūnė Slavinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
240.Dominykas Adomaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Pakruojo "Žemynos" progimnazija)
241.Vilius Domarkas (Matematika, Šiaulių r. Meškuičių gimnazija)
242.Lukas Staškūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
243.Jokūbas Melničuk (Biologija, pasaulio pažinimas, Jonavos pradinė mokykla)
244.Liudvikas Borisevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Erudito licėjus)
245.Emanuel Leon Makutonovič (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
246.Milda Beinarauskaitė (Istorija, Panevėžio r. Paliūniškio pagrindinė mokykla)
247.GRETA MILICKYTĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
248.Gabrielė Jarašiūtė (Matematika, Šakių "Varpo" mokykla)
249.Renaldas Gasiūnas (Istorija, Lazdijų r. Kučiūnų mokykla)
250.Simonas Voitenko (Anglų kalba, Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
251.Emilis Jonuška (Matematika, Lazdijų r. Šventežerio mokykla)
252.Lukas Bitvinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių Šaltinio progimnazija)
253.Martynas Nevulis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
254.Kotryna Šriupšaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Domeikavos gimnazija Užliedžių skyrius)
255.Eimantas Vaitkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos r. Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinė mokykla)
256.Valkavičiūtė Meida (Anglų kalba, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
257.Viktorija Eimontaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
258.Gabrielė Bagdonaitė (Matematika, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
259.Rojus Mozūras (Lietuvių kalba ir literatūra, Birštono gimnazija)
260.Lukas Masionis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
261.Rokas Vičiulis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija)
262.Aušrinė Jagminaitė (Anglų kalba, Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centras)
263.Rubavičius Armandas (Anglų kalba, Kretingos rajono Baublių mokykla-daugiafunkcis centras)
264.Simona Čebatoriūnaitė (Matematika, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
265.Aivaras Ramanauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
266.erikas kozlovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos r. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija)
267.Liepa Miškinytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
268.Valčiukaitė Milda (Matematika, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
269.Ieva Kavaliauskaitė (Matematika, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
270.Julius Gaudutis (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės "Ryto" pagrindinė mokykla)
271.Saulius Škarnulis (Anglų kalba, Raseinių r. Ariogalos gimnazija)
272.Meida Sutkutė (Anglų kalba, Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
273.Rusnė Dubickaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio pradinė mokykla)
274.Sofija Šmakotinaitė (Anglų kalba, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
275.Danielė Kondrataitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Dubysos aukštupio mokykla)
276.Laura Misiukevičiūtė (Matematika, Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
277.Nicola Todde (Matematika, Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
278.Agnija Bilotaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Lazdynų mokykla)
279.Akvilė Kisieliūtė. (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
280.Luknė Čekanauskaitė (Anglų kalba, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
281.Aistė Zaveckaitė (Matematika, Lazdijų r. Šventežerio mokykla)
282.Virmantas Sarapas (Anglų kalba, Panevėžio r. Paliūniškio pagrindinė mokykla)
283.Agnė Žilionytė (Matematika, Alytaus r. Pivašiūnų gimnazija)
284.Emilija Petraitytė (Anglų kalba, Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
285.Sofija Šarko (Geografija, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
286.Majus Sinkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
287.Fatima Budinavičiūtė (Anglų kalba, Klaipėdos Vydūno gimnazija)
288.Arnas Franckevičius (Matematika, Kauno r. Panevėžiuko mokykla-daugiafunkcis centras)
289.Salomėja Valiutė (Matematika, Telšių "Kranto" progimnazija)
290.Paulina Mincevičiūtė (Matematika, Vilniaus Žemynos progimnazija)
291.Paulina Paukštytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių progimnazija)
292.Lėja Rauluškaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
293.Andrėja Vereškaitė (Matematika, Radviliškio r. Grinkiškio Jono Poderio gimnazija)
294.Aretas Utakis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
295.Nemunas Volbekas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Medelyno progimnazija)
296.Goda Šinkūnaitė (Anglų kalba, VšĮ Vilniaus inžinerijos ir technologijų licėjus)
297.Austėja Voicechovskytė (Anglų kalba, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
298.Justas Kvedaras (Matematika, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
299.Augustas Čekanauskas (Matematika, Panevėžio r. Naujamiesčio gimnazija)
300.Paulina Vitkutė (Matematika, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
301.Darija Jarmalavičiūtė (Chemija, Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazija)
302.Lukas Šimašius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Panevėžiuko mokykla-daugiafunkcis centras)
303.Lėja Valančiutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės Senamiesčio mokykla)
304.Austėja Šeškutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
305.Miglė Pultarackaitė (Anglų kalba, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
306.Gerda Mankutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
307.Gediminas Čepas (Matematika, Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
308.Ema Neklejonovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla, Radvilėnų filialas)
309.Tadas Laucevičius (Informacinės technologijos, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
310.Kajus Vilimas (Anglų kalba, Pakruojo r. Rozalimo pagrindinė mokykla)
311.Pijus Aleksandravičius (Anglų kalba, Šiaulių r. Voveriškių mokykla)
312.Emilija Jankauskytė (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
313.Ieva Beniušytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos Panerio pradinė mokykla)
314.Eva Mažrimaitė (Geografija, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
315.Arielė Radzevičiūtė (Matematika, Ukmergės "Šilo" progimnazija)
316.Edgaras Naimavičius (Istorija, Vilniaus r. Avižienių gimnazija)
317.Nous mockevicius (Anglų kalba, Lazdijų r. Šventežerio mokykla)
318.Mangirdas Čepulis (Matematika, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
319.Danielius Domarkas (Anglų kalba, Plungės Senamiesčio mokykla)
320.Monika Černiauskaitė (Anglų kalba, Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija)
321.Ignas Tamulis (Anglų kalba, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
322.Luknė Rugilė Augustaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
323.Ignas Cimnolonskas (Istorija, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
324.Mantas Kybartas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras)
325.Giedrė Pileckaitė (Matematika, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
326.GERDA REMEIKYTĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Skuodo r. Aleksandrijos pagrindinė mokykla)
327.Vita Sliusar (Matematika, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
328.Justas Vijeikis (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
329.Ignas Armonas (Anglų kalba, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
330.Marius Aukštakalnis (Matematika, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
331.Miglė Baranauskaitė (Informacinės technologijos, Varėnos r. Merkinės Vinco Krėvės gimnazija)
332.Saugirdas Gaidys (Anglų kalba, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
333.Smiltė Dvilaitytė (Matematika, Kauno Senamiesčio progimnazija)
334.Viltė Vasiliauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
335.Lukas Bagdonas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Blindžių skyrius)
336.Karina Avelytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
337.Vilius Urbanavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
338.Julius Šerpetauskis (Matematika, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
339.Gustė Liutvinaitė (Matematika, Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
340.Ajus Jablonskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Skuodo Bartuvos progimnazija)
341.Vytautė Ažukaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių "Varpo" mokykla)
342.Žilvinas Jankauskas (Matematika, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
343.Dovydas Breiteris (Anglų kalba, Kauno Milikonių progimnazija)
344.Vytis Ferinauskas (Anglų kalba, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
345.Aistis Danusas (Matematika, Jurbarko r. Eržvilko gimnazija)
346.Lukas Tamošauskas (Anglų kalba, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
347.Amelija Zajančkovskaja (Matematika, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
348.Alvita Milaševičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Visagino "Atgimimo" gimnazija)
349.Aronas Aviltis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
350.Lėja Valančiutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės Senamiesčio mokykla)
351.Fatima Budinavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Vydūno gimnazija)
352.Eva Marija Kleinytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Rožyno progimnazija)
353.Matas Kučinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Rokų gimnazija)
354.Adrija Glinskaitė (Informacinės technologijos, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
355.Urtė Škultinaitė (Informacinės technologijos, Klaipėdos r. Slengių mokykla-daugiafunkcis centras)
356.Dominika Kacnelson (Anglų kalba, Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
357.Povilas Jakutis (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
358.Jaunius Buliauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio r. Ramygalos gimnazija)
359.Sofija Šmakotinaitė (Informacinės technologijos, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
360.Maksim Starynin (Anglų kalba, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
361.Gustas Varanavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų r. Šventežerio mokykla)
362.Tautvydas Vitiutinas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
363.Anelė Marija Palšytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Baltupių progimnazija)
364.Vakarė Vaitilavičiūtė (Anglų kalba, VšĮ "Pažinimo medis")
365.Domantas Liaudanskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
366.Evita Proškinaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Vitės progimnazija)
367.Aurelija Putnaitė (Fizika, Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla)
368.raigardas jurkus (Anglų kalba, Telšių "Atžalyno" progimnazija)
369.Rokas Gurgždaitis (Informacinės technologijos, Viešoji įstaiga Kazlų Rūdos Valdorfo progimnazija)
370.Dominykas Vaitiekūnas (Anglų kalba, Šiaulių Jovaro progimnazija)
371.SAULĖ GIEDRIMAITĖ (Matematika, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
372.Titas Bendikas (Informacinės technologijos, Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
373.Armantas Jazdauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių "Saulėtekio" pradinė mokykla)
374.Gabija Pikūnaitė (Matematika, Alytaus r. Pivašiūnų gimnazija)
375.Kamilė Zavadzkytė (Matematika, Šiaulių r. Šilėnų mokykla)
376.Klaudija Kulikauskaitė (Matematika, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
377.Miknius Rokas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Šaltinių progimnazija)
378.Majus Papickas (Istorija, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
379.Donatas Koženevskij (Informacinės technologijos, Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
380.Armantas Jazdauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių "Saulėtekio" pradinė mokykla)
381.Ugnė Siriūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės r. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija)
382.Gintarė Kazlauskaitė (Anglų kalba, Pakruojo "Žemynos" progimnazija)
383.Judita Bunevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Birštono gimnazija)
384.Danielius Gibieža (Matematika, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
385.Vimantas Lėckas (Lietuvių kalba ir literatūra, Birštono gimnazija)
386.Joris Širmulis (Matematika, Panevėžio Rožyno progimnazija)
387.Matas Vytautas Račkauskas (Anglų kalba, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
388.UGNĖ ŠLEINIŪTĖ (Biologija, pasaulio pažinimas, Skuodo Bartuvos progimnazija)
389.Tėja Samoškaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
390.Klingaitė Ula (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
391.Urtė Muzikevičiūtė (Matematika, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
392.Laurynas Kalytis (Anglų kalba, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
393.Dovydas Būdininkas (Matematika, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
394.Vakaris Kaminskas (Anglų kalba, Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
395.Vakarė Makauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės "Kražantės" progimnazija)
396.Augustė Šaduikytė (Anglų kalba, Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
397.Dominykas Meilus (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
398.Safjanovskytė Auksė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Dainavos progimnazija)
399.Domantas Mockaitis (Istorija, Šakių "Varpo" mokykla)
400.Dovydas Kentra (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Domeikavos gimnazija)
401.Simonas Valys (Matematika, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
402.Jokūbas Černiauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
403.Arnas Milieška (Informacinės technologijos, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
404.Kamilė Kubiliūtė (Informacinės technologijos, Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
405.ugnė (Matematika, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
406.Gvidas Preibys (Lietuvių kalba ir literatūra, Skuodo Bartuvos progimnazija)
407.Aleksas Petravičius (Chemija, Kazlų Rūdos Prano Dovydaičio pagrindinė mokykla)
408.Andrėja Palskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
409.Gabija Butkevičiūtė (Anglų kalba, Kauno r. Piliuonos gimnazija)
410.Gustas Razvadovskis (Matematika, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
411.Kipras Daujotas (Informacinės technologijos, VGTU inžinerijos licėjus)
412.Gabrielius Chlebnikovas (Matematika, Vilniaus r. Kalvelių "Aušros" gimnazija)
413.Jorė Vasiliauskytė (Matematika, Klaipėdos Vydūno gimnazija)
414.Oskaras Surantas (Anglų kalba, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
415.Lilija Mikalauskaitė (Matematika, Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
416.Mantas Beržonskis (Matematika, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
417.Viltė Vilčinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kalvarijos gimnazija)
418.Adomas Baranauskas (Anglų kalba, Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
419.Mija Kandratavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
420.Liepa Česnulytė (Matematika, Marijampolės Petro Armino progimnazija)
421.Ignas Bilevičius (Anglų kalba, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
422.Milena Baniukevic (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Sudervės Mariano Zdziechovskio pagrindinė mokykla)
423.Marius Jasiukevič (Anglų kalba, Vilniaus r. Skaidiškių mokykla-darželis)
424.Martynas Arkušauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Dainų progimnazija)
425.Majus Papickas (Informacinės technologijos, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
426.Miglė Šalaševičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
427.Elina Strimaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
428.Mantė Rutkauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
429.Tadas Lastauskas (Matematika, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
430.Austėja Brovkaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
431.SAULĖ STABINGĖ (Anglų kalba, Vilniaus Balsių progimnazija)
432.Austėja Liutvinaitė (Anglų kalba, Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
433.Karolis Kaminskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės vyskupo Motiejaus Valančiaus pradinė mokykla)
434.Goda Šinkūnaitė (Informacinės technologijos, VšĮ Vilniaus inžinerijos ir technologijų licėjus)
435.Bielskis Irmantas (Matematika, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
436.Gabija Valentinovičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus lietuvių namai)
437.Rytis Vėjas Skardžius (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
438.Gustė Paulauskytė (Matematika, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
439.Juozas Paškauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
440.Patrikas Trapenskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
441.Jonas Činga (Informacinės technologijos, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
442.Simas Daminaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
443.Mantas Mickevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
444.Rojus Mačiulis (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
445.Motiejus Juozapas Pašilis (Matematika, Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
446.Ernestas Jankovskij (Biologija, pasaulio pažinimas, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
447.Jokūbas Ramoška (Biologija, pasaulio pažinimas, Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
448.Ūla Vitkauskaitė (Anglų kalba, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
449.Ugnė Bakutytė (Lietuvių kalba ir literatūra, KTU inžinerijos licėjus)
450.Greta Stirbytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
451.Ieva Greičiūnė (Anglų kalba, Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
452.Gabrielė Kurganovaitė (Matematika, Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
453.Beata Galinytė (Matematika, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
454.Danas Sabaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
455.Austėja Adukaitė (Matematika, Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija)
456.Liepa Jaseliūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio pradinė mokykla)
457.Danielius Dauknys (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
458.Ūla Vitkauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
459.Rugilė Mėčiūtė (Informacinės technologijos, Palangos pradinė mokykla)
460.Danielis Einoris (Matematika, Kauno Veršvų gimnazija)
461.Dominykas Meilus (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
462.Maiklas Jaškinas (Anglų kalba, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija, pagrindinio ugdymo skyrius)
463.Jokūbas Ričkus (Informacinės technologijos, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
464.Matas Sirutis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
465.Julija Palionytė (Matematika, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
466.Majus Jasiūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio r. Pandėlio gimnazija)
467.Marius Damidavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Jurbarko r. Seredžiaus Stasio Šimkaus mokykla-daugiafunkcis centras)
468.Žygimantas Govedas (Anglų kalba, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
469.ugnė (Anglų kalba, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
470.Ugnė Urbonavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
471.Paulius Jurevičius (Matematika, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
472.Goda Staniulionytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
473.Survila Justas (Informacinės technologijos, Kauno Dainavos progimnazija)
474.Gustas Bričkus (Matematika, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
475.Austėja Bortnikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
476.Nikita Derevianko (Matematika, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
477.KOSTAS KORSAKAS (Anglų kalba, Vilniaus Balsių progimnazija)
478.Fatima Budinavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Vydūno gimnazija)
479.Lėja Jansonaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
480.Deimantas Busila (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus r. Butrimonių gimnazijos Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcis skyrius)
481.Ąžuolas Gudaitis (Informacinės technologijos, Alytaus r. Butrimonių gimnazijos Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcis skyrius)
482.Gabrielė Meškaitė (Matematika, Šiaulių jėzuitų mokykla)
483.Aleksas Darulis (Anglų kalba, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
484.Milana Igarytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės Senamiesčio mokykla)
485.Mykolas Pilius (Matematika, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
486.Gerardas Grinius (Informacinės technologijos, Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
487.Nojus Liaudaitis (Informacinės technologijos, Kauno r. Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras)
488.RUGILĖ KRIVULIA (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
489.Vakarė Šablinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Anykščių r. Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija)
490.Karolina Viskunaitė (Matematika, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
491.Viktoria Rožkova (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
492.Deimantas Jonas Daleckas (Lietuvių kalba ir literatūra, Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazijos Joniškio skyrius)
493.Kamil Stankevič (Matematika, Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla)
494.Orestas Ilgavyžis (Istorija, Trakų r. Onuškio Donato Malinausko gimnazija)
495.Jorė Pocevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
496.Luknė Lauciūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
497.Tauras Danikauskas (Matematika, Kauno Senamiesčio progimnazija)
498.Jogaila Šereiva (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
499.Viktorija Sidaraitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus jėzuitų gimnazija)
500.Emilija B. (Anglų kalba, Vilniaus r. Zujūnų gimnazija)
501.Denisa Pauliukonytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija)
502.Jogailė Kravcova (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Domeikavos gimnazija Užliedžių skyrius)
503.Amelija Abromaitytė (Anglų kalba, Panevėžio r. Velžio gimnazija)
504.Nojus Giusiano (Lietuvių kalba ir literatūra, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
505.Vilgustė Gustaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Vidzgirio progimnazija)
506.Anželika Ilaitė (Matematika, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
507.Vakaris Blinstruba (Anglų kalba, Kėdainių r. Šėtos gimnazija)
508.Haroldas Beniušis (Informacinės technologijos, Šilutės r. Vilkyčių pagrindinė mokykla)
509.Andromeda Siliūtė (Informacinės technologijos, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
510.Karolina Kubilinskaitė (Matematika, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
511.Vytenis Anilionis (Chemija, Panevėžio Rožyno progimnazija)
512.Juozas Junda (Anglų kalba, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
513.Barakauskaitė Mėta (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
514.Karolina Stulgaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Viešoji įstaiga Elektrėnų profesinio mokymo centras)
515.Irmantas Naujokaitis (Informacinės technologijos, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
516.Žydrūnė Mizgirdaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dzūkijos mokykla)
517.Gustavas Gvazdaitis (Informacinės technologijos, Marijampolės marijonų gimnazija)
518.Leila Kaminskaitė (Matematika, Trakų r. Aukštadvario mokykla-darželis "Gandriukas")
519.Greta Veiverytė (Matematika, Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
520.Robertas Jančiauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Maironio progimnazija)
521.Augustė Sukackaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
522.Arijana Stasiulytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
523.Brigita Ciplytė (Matematika, Marijampolės sav. Mokolų progimnazija)
524.Dominykas Lazauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės sav. Želsvos pagrindinė mokykla)
525.Ieva Leonavičiūtė (Matematika, Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
526.Ema Bartusevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
527.Anastasiia Lozinska (Matematika, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
528.Danielė Mockutė (Istorija, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
529.Vitas Čarkauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
530.Salomėja Valiutė (Istorija, Telšių "Kranto" progimnazija)
531.GODA ANDRULYTĖ (Informacinės technologijos, Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
532.Erikas Juknevičius (Anglų kalba, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
533.Simonas Gineitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Gabijos progimnazija)
534.Herkus Šmitas (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Vidzgirio progimnazija)
535.Elena Bieliauskaitė (Anglų kalba, Marijampolės marijonų gimnazija)
536.Rapolas Ramonas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių jėzuitų mokykla)
537.Gabija Stasiukaitytė (Matematika, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
538.Laurynas Paltarokas (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
539.Miglė Kandratavičiūtė (Anglų kalba, Kauno Rokų gimnazija)
540.Armantas Jazdauskas (Anglų kalba, Telšių "Saulėtekio" pradinė mokykla)
541.Viltė Skinkaitytė (Matematika, Šakių "Varpo" mokykla)
542.Erneta Neverdauskaitė (Anglų kalba, Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
543.NOJUS LISAUSKAS (Matematika, Panevėžio rajono Paįstrio Juozo Zikaro gimnazija)
544.Aivijus Kazakevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
545.Valentinas Balevičius (Matematika, Lazdijų r. Kučiūnų mokykla)
546.Aleksandra Česonytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
547.Armandas Šukys (Anglų kalba, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
548.Agnė Ulinauskaitė (Geografija, Birštono gimnazija)
549.Eimantė Pranskaitytė (Anglų kalba, Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
550.Milda Nociūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
551.Austėja Siniavskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
552.Lukas Krauza (Biologija, pasaulio pažinimas, Akmenės r. Papilės Simono Daukanto gimnazija)
553.Airimas Ambruževičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių "Varpo" mokykla)
554.Armandas Dizeris (Anglų kalba, Raseinių Šaltinio progimnazija)
555.Aleksandra Studencova (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazija)
556.Aleksas Rogačiovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos r. Vydmantų gimnazija)
557.Viktorija Jovaišaitė (Informacinės technologijos, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
558.Ernestas Vyštartas (Istorija, Plungės r. Šateikių pagrindinė mokykla)
559.Paulius Bagdonas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
560.Gustė Pakatilytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės rajono Liolių pagrindinė mokykla)
561.Dominykas Deltuva (Lietuvių kalba ir literatūra, UAB „Taškius“)
562.Matas Merkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
563.Tadas Kavaliauskas (Informacinės technologijos, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
564.Ugnė Lopetaitė (Istorija, Pakruojo r. Linkuvos gimnazija)
565.Liepa Storpirštytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
566.Judita Trakaitė (Matematika, Utenos r. Užpalių gimnazija)
567.Marija (Istorija, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
568.Gabija Lazauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Senamiesčio progimnazija)
569.Hubertas Žilaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
570.Giedrius Kaškonas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
571.Viltė Sabaliauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Rietavo sav. Tverų gimnazija)
572.Matis Jančiauskas (Informacinės technologijos, Vilniaus Pavilnio progimnazija)
573.Monika Bertauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Balsių progimnazija)
574.Titas Mikalojus Matačiūnas (Informacinės technologijos, VGTU inžinerijos licėjus)
575.Ignas Degenis (Matematika, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
576.Kajus Bartkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
577.Kamilė Šataitė (Matematika, Kazlų Rūdos sav. Plutiškių gimnazija)
578.Taja Stirbytė (Matematika, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
579.Gabija Gaubytė (Matematika, Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla)
580.Gerardas Grinius (Istorija, Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
581.Jokūbas Šermukšnis (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės Senamiesčio mokykla)
582.Žemyna Bielevičiūtė (Matematika, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
583.Egidijus Naruševičius (Anglų kalba, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
584.Augustas Galdikas (Informacinės technologijos, Kretingos Marijos Tiškevičiūtės mokykla)
585.Austėja Zinevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių r. Palomenės pagrindinė mokykla)
586.Danieliaus Šeršniovas (Matematika, Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
587.Bagdonavičius Kajus (Matematika, Šiaulių Gytarių progimnazija)
588.Eirida Majauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Palemono gimnazija)
589.Gabrielė Pelenytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
590.Christian Dominik Radovski (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
591.Austėja Siniavskytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
592.Aretas Utakis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
593.Nedas Andriuška (Lietuvių kalba ir literatūra, Viešoji įstaiga Kretingos technologijos ir verslo mokykla)
594.Emilija Valančauskaitė (Matematika, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
595.Urtė Reklinaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
596.Miglė Pazniokaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Dainavos progimnazija)
597.Erneta Neverdauskaitė (Matematika, Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
598.Austėja Jurevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
599.Kornelija Benešiūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
600.Skomantas Vengrauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos pradinė mokykla)
601.Tauras Bielovolskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
602.Karolina Goginašvili (Istorija, Vilniaus r. Riešės šv. Faustinos Kovalskos pagrindinė mokykla)
603.Visockis Martynas (Matematika, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
604.Kotryna-Nikolė Umbrasaitė (Anglų kalba, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
605.Mantas Bauža (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Jovaro progimnazija)
606.Emilė Papšytė (Anglų kalba, Šiaulių Medelyno progimnazija)
607.Gustas Gratas Šykovas (Matematika, Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
608.Austėja Nagulevičiūtė (Anglų kalba, Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazija)
609.Darija Jarmalavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazija)
610.Brigita Ciplytė (Anglų kalba, Marijampolės sav. Mokolų progimnazija)
611.Urtė Žiobrytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Gargždų "Minijos" progimnazija)
612.Deimantė Lenkauskaitė (Informacinės technologijos, Telšių "Germanto" progimnazija)
613.Akvilė Urbutytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Tauragės Jovarų pagrindinė mokykla)
614.Karolis Pažusys (Matematika, Molėtų pradinė mokykla)
615.Povilas Jakutis (Informacinės technologijos, Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
616.Brigita Navickaitė (Anglų kalba, Panevėžio r. Ramygalos gimnazija)
617.Tauras Gudžiūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
618.Milda Eidinaitė (Anglų kalba, Klaipėdos r. Kretingalės pagrindinė mokykla)
619.Dovydas Persijanovas (Matematika, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
620.Vytis Ferinauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
621.Kamilė Banelytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
622.Audrius Rokas Petkevičius (Matematika, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija)
623.Mykolas Beržonskis (Informacinės technologijos, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
624.Austėja Ivanovaitė (Matematika, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
625.Austėja Sejavičiūtė (Anglų kalba, Alytaus r. Simno gimnazija)
626.Agnė Kašauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
627.Adas Montvilas (Matematika, Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
628.Urtė Dolibagaitė (Anglų kalba, Utenos Rapolo Šaltenio progimnazija)
629.Nojus Ragalinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
630.Viltė Petrauskaitė (Informacinės technologijos, Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
631.Povilas Ivoškus (Anglų kalba, VšĮ Šiaurės licėjus)
632.Emilija Kavoliukė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Liepkalnio mokykla)
633.Einoras Klimavičius (Matematika, Alytaus Šaltinių progimnazija)
634.Živilė Gasperavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
635.Žemyna Stasiulevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio r. Alvito mokykla-daugiafunkcis centras)
636.Ugnė Kriaučiūnaitė (Anglų kalba, Vilkaviškio r. Bartninkų Jono Basanavičiaus mokykla-daugiafunkcis centras)
637.Gustė Paulauskytė (Anglų kalba, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
638.Tėja Meilytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
639.Alisija Siomina (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus darželis - mokykla "Saulutė")
640.Ana Vyšniauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
641.Adrianas Simanavičius (Informacinės technologijos, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
642.Klimaitė Austėja (Informacinės technologijos, Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
643.Dominykas Skirkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
644.Linas Kančiauskas (Chemija, Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
645.Ugnė Mukauskaitė (Matematika, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
646.Markas Žygimantas Medelis (Anglų kalba, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
647.Austėja Kukcinavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
648.Dovydas Martinkėnas (Anglų kalba, Vilniaus lietuvių namai)
649.Odrė Marija Milė (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
650.Dovydas Knopkus (Informacinės technologijos, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
651.KAROLINA JAKUBONYTĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
652.Kulikovskij Karolis (Istorija, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
653.Gabija Gutauskaitė (Anglų kalba, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
654.Rojus Gudaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Vitės progimnazija)
655.Andrius Baura (Informacinės technologijos, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
656.Evelina Razmaitė (Informacinės technologijos, Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
657.Joris Kvasys (Anglų kalba, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
658.Violeta Danieliūtė Jones (Matematika, Kauno šv. Kazimiero progimnazija)
659.Milda Visockaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Zapyškio pagrindinė mokykla)
660.Meida Pažereckaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
661.Viltė Burdulytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės marijonų gimnazija)
662.Greta Daukšytė (Matematika, Gargždų "Minijos" progimnazija)
663.Tomas Zabitis (Istorija, Kretingos rajono Salantų gimnazija)
664.Andrius Bartaška (Lietuvių kalba ir literatūra, Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
665.Simonas Sinkevičius (Anglų kalba, Vilniaus Žemynos progimnazija)
666.Danielius Kundrotas (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
667.Viltė Burdulytė (Anglų kalba, Marijampolės marijonų gimnazija)
668.Dominykas Petkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
669.Auksė Turauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos r. Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinė mokykla)
670.Dovydas Lipskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija)
671.Gabija Jokubauskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija)
672.Darija Jasudavičiūtė (Matematika, Šiaulių "Juventos" progimnazija)
673.Salomėja Valiutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių "Kranto" progimnazija)
674.Laurynas Baliukonis (Matematika, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
675.Urtė Dolibagaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Rapolo Šaltenio progimnazija)
676.Saulius Vaškys (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių "Kranto" progimnazija)
677.Raminta Pabiržytė (Anglų kalba, Kauno Dainavos progimnazija)
678.Gustė Stankutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio rajono Paįstrio Juozo Zikaro gimnazija)
679.Vakarė Jokšaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
680.Matas Šmatauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
681.Laura Mecelicaitė (Anglų kalba, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
682.Matas Pupšta (Anglų kalba, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
683.VAKARĖ VAITIEKUTĖ (Anglų kalba, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
684.Bauža Ignas (Istorija, Šiaulių Jovaro progimnazija)
685.Aina Ralytė (Chemija, Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
686.Diana Molotkovaitė (Matematika, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
687.GYTIS VALANČIUS (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos "Lietavos" pagrindinė mokykla)
688.Gytis Maselskis (Anglų kalba, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
689.Lukas Bučius (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Šilėnų mokykla)
690.Dovilė Puidokaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Domeikavos gimnazija)
691.Miglė Mazurkevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės "Žiburėlio" mokykla-daugiafunkcis centras)
692.Vaiva Krasauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
693.Agnete Juciute (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija)
694.Markas Aukštikalnis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
695.Dainius Aleksandravičius (Matematika, Ignalinos r. Naujojo Daugėliškio mokykla - daugiafunkcis centras)
696.Goda Jokubynaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
697.Arina Kugelevičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
698.Erikas Burba (Lietuvių kalba ir literatūra, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
699.Vilius Juknevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
700.TITAS (Matematika, Neringos gimnazija)
701.Dominykas Navionis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
702.Anelė Marija Palšytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Baltupių progimnazija)
703.Mėja Spėčiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
704.Austėja Giniotytė (Informacinės technologijos, Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla)
705.Adomas Blaževičius (Matematika, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
706.Lukas Monkūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
707.Liucija Rainytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
708.Armandas Pinkevičius (Anglų kalba, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
709.Patrik Švabovič (Matematika, VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
710.Dominic Čikotas (Anglų kalba, Prienų r. Šilavoto pagrindinė mokykla)
711.Gerda Biknevičiūtė (Anglų kalba, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
712.Virmantas Sarapas (Informacinės technologijos, Panevėžio r. Paliūniškio pagrindinė mokykla)
713.Amelija Saveljeva (Anglų kalba, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
714.Smiltė Petrauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žemynos progimnazija)
715.Jonė Kaziliūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
716.Austėja Danilevičiūtė (Matematika, Kauno r. Vilkijos gimnazija)
717.Paulina Kerevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
718.Dominykas Markulis (Matematika, Šiaulių Dainų progimnazija)
719.Agnė Kašauskaitė (Anglų kalba, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
720.Naglis Kubilius (Anglų kalba, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
721.Žymantas Valkauskas (Matematika, Rokiškio raj. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
722.Adrija Firantaitė (Informacinės technologijos, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
723.Kęstutis Katinas (Anglų kalba, Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
724.Pijus Dumbrauskas (Matematika, Gargždų "Minijos" progimnazija)
725.Urtė Narušytė (Matematika, KTU Vaižganto progimnazija)
726.TOMAS MICKEVIČ (Matematika, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
727.Eligijus Klybas (Matematika, Biržų "Atžalyno" pagr. mokyklos Pačeriaukštės Petro Poškaus pagrindinio ugdymo skyrius)
728.Rokas Vetrenka (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Milikonių progimnazija)
729.Jokūbas Kveraga (Anglų kalba, Elektrėnų pradinė mokykla)
730.Pijus Čirvinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
731.Austėja Buožytė (Anglų kalba, Šiaulių Jovaro progimnazija)
732.Barakauskaitė Mėta (Anglų kalba, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
733.Austėja Buožytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Jovaro progimnazija)
734.Adrija Jasaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
735.Modestas Juškevičius (Anglų kalba, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
736.Mykolas Valaika (Anglų kalba, Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
737.Ugnius Slibinskas (Matematika, Vilniaus Žemynos progimnazija)
738.Rupšys Domantas (Biologija, pasaulio pažinimas, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
739.Rūtenis Šimonis (Matematika, Biržų „Aušros“ pagrindinės mokyklos Papilio pagrindinio ugdymo skyrius)
740.Maria Tumel-Jutanova (Matematika, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
741.Rokvaldas Jeriomenko (Matematika, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
742.Raminta Lauciūtė (Informacinės technologijos, Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
743.Gytis Baškys (Matematika, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
744.Austėja Štolcaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
745.Patrik Švabovič (Istorija, VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
746.Emilija Ignatavičiūtė (Matematika, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
747.Dominykas Janušauskas (Informacinės technologijos, Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
748.Matas Merkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
749.Mantas Briedis (Matematika, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
750.Klaudijus Karvelis (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų r. Aukštadvario mokykla-darželis "Gandriukas")
751.Deimantė Šarlauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
752.Lukas Janušauskas (Matematika, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
753.Vilius Markušenko (Lietuvių kalba ir literatūra, Akmenės rajono Ventos gimnazija)
754.Meinardas Žalgiris (Matematika, Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
755.Sabrina Gadišauskaitė (Matematika, Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla)
756.Rimgailė Pašninaitė (Anglų kalba, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
757.KALEB VAITKEVIČIUS (Anglų kalba, Vilniaus Balsių progimnazija)
758.Mantas Rainys (Matematika, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
759.Feliksas Paškauskas (Informacinės technologijos, Utenos Rapolo Šaltenio progimnazija)
760.Augustė Mulevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
761.Pikšilingis Mantas (Matematika, Alytaus „Drevinuko“ mokykla-darželis)
762.Simas Jokubavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
763.Darija Jankauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių r. Viešvėnų pagrindinė mokykla)
764.Liepa Storpirštytė (Matematika, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
765.Edgaras Simutis (Matematika, Pasvalio Svalios progimnazija)
766.Fausta Stanišauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
767.Arūnė Mockutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
768.Kamil Stankevič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla)
769.Sofija Šarko (Istorija, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
770.Kamilė Paštuolytė (Anglų kalba, Šiaulių r. Kužių gimnazija)
771.Dominykas Lazauskas (Informacinės technologijos, Marijampolės sav. Želsvos pagrindinė mokykla)
772.Austėja Matulaitė (Anglų kalba, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
773.Tautvydas Komskis (Matematika, Pagėgių savivaldybės Pagėgių pradinė mokykla)
774.Emilija Kindurytė (Anglų kalba, Vilniaus Žemynos progimnazija)
775.Liepa Kisieliūtė (Informacinės technologijos, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
776.Rafaelis Jonas Petrovskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
777.Martynas Kazlas (Informacinės technologijos, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
778.Lukas Šimašius (Anglų kalba, Kauno r. Panevėžiuko mokykla-daugiafunkcis centras)
779.Emilijus Zamauskas (Anglų kalba, Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
780.Miglė Trumpikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
781.Luka Skvorčinskytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
782.Danielius Barauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
783.Paulius Urbonas (Matematika, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
784.Modesta Dapkutė (Matematika, Rietavo sav. Tverų gimnazija)
785.Jokūbas Čivinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Domeikavos gimnazija)
786.Tajus Kadisa (Anglų kalba, Kauno r. Vilkijos gimnazija)
787.Eduardas Knieta (Matematika, Klaipėdos licėjus)
788.Rugilė Viliušytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
789.Evelina Kolajanskaitė (Anglų kalba, Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
790.Julius Gaudutis (Informacinės technologijos, Plungės "Ryto" pagrindinė mokykla)
791.Justė Krasauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
792.Povilas Ibneris (Matematika, „Vaivorykštės tako“ gimnazijos Vilniaus filialas)
793.Pijus Jurjonas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
794.Melita Logunovaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
795.GABIJA KASILIAUSKAITĖ (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
796.Gustas Razvadovskis (Anglų kalba, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
797.Žanas Vincentas Vyšniauskas (Informacinės technologijos, Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
798.Marius Mažeika (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Palemono gimnazija)
799.Emilija Trikšytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
800.Rokas Rutkauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Panemunės progimnazija)
801.Raminta Lauciūtė (Geografija, Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
802.Kamilė Kubiliūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
803.Pijus Bajorūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Anykščių r. Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras Traupio skyrius)
804.Ignas Armonas (Biologija, pasaulio pažinimas, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
805.Emilis Urbonavičius (Anglų kalba, Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
806.Gerdas Bražaitis (Informacinės technologijos, Kalvarijos gimnazija)
807.Valerie Kežun (Matematika, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
808.Modestas Alejūnas (Informacinės technologijos, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
809.Ignas Navickas (Anglų kalba, Klaipėdos r. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija)
810.Gustė Trepočkaitė (Matematika, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
811.Juozas Žemaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Dainų progimnazija)
812.Beniušytė Atėnė (Anglų kalba, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
813.Evaldas Vaitkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos r. Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinė mokykla)
814.Augustė Jasaitė (Anglų kalba, Klaipėdos Vydūno gimnazija)
815.Nojus Kvedaras (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
816.Patricija Jurkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
817.Lukas Skara (Matematika, Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
818.Aras Bložė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
819.Liepa Velžaitė (Matematika, Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
820.Kasparas Lastauskas (Anglų kalba, Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla)
821.Adriana Mušinskaitė (Anglų kalba, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
822.Ronald Leon Šarskus (Matematika, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
823.Jokūbas Melničuk (Matematika, Jonavos pradinė mokykla)
824.Simona Sankauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Dainavos progimnazija)
825.DANIELIUS SALTUŠKA (Matematika, Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
826.Auksė Škultinaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių jėzuitų mokykla)
827.Mykolas Valaika (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
828.Marius Aukštakalnis (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
829.Kajus Šipka (Matematika, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
830.Martynas Kazlas (Anglų kalba, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
831.Jarūnė Sipavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla)
832.Donatas Liulaitis (Anglų kalba, Klaipėdos Vydūno gimnazija)
833.Domas Janonis (Informacinės technologijos, Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
834.Adas Montvilas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
835.Saugirdas Gaidys (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
836.Karolina Salelionytė (Matematika, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
837.Milda Gurklytė (Anglų kalba, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
838.Austeja Domarkaite (Matematika, Kauno r. Panevėžiuko mokykla-daugiafunkcis centras)
839.Paulina Lomsargytė (Anglų kalba, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
840.Augustas Jakubauskas (Istorija, Ukmergės rajono Deltuvos pagrindinė mokykla)
841.Aronas Paliulis (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
842.Aurėja Grainytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Molėtų pradinė mokykla)
843.Emilija Vaitkevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus r. Simno gimnazija)
844.URTĖ KAMISARAITYTĖ (Anglų kalba, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
845.Laurynas Budreika (Lietuvių kalba ir literatūra, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
846.Emilija Pranskaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
847.Augustas Gaidamavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
848.Matas Klumbys (Anglų kalba, Klaipėdos r. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija)
849.Laurynas Rojus (Anglų kalba, Plungės r. Šateikių pagrindinė mokykla)
850.Beata Agintaitė (Anglų kalba, Šilutės r. Švėkšnos "Saulės" gimnazija)
851.Rapolas Grušas (Matematika, VšĮ "Ruduo-pavasaris")
852.Arijus Dovainis (Lietuvių kalba ir literatūra, KTU Vaižganto progimnazija)
853.Rugilė Kundrotaitė (Matematika, Klaipėdos Vitės progimnazija)
854.Auksė Žukauskaitė (Matematika, Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
855.RUGILĖ GUDELYTĖ (Anglų kalba, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
856.MANTAS STRAVINSKAS (Matematika, Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
857.Gustė Škirkaitė (Matematika, Kauno Montesori mokykla-darželis "Žiburėlis")
858.Ugnė Gerdauskaitė (Anglų kalba, Šilalės r. Obelyno pagrindinė mokykla)
859.Kuzmickytė Magda (Anglų kalba, Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
860.Eiprilė Česnavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
861.Evelina Lidžiūtė (Anglų kalba, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
862.Audrius Vaškys (Anglų kalba, Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
863.Paulina Poškutė (Anglų kalba, Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
864.Mėta Kiliūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
865.Matas Kučinskas (Matematika, Kauno Rokų gimnazija)
866.Ugnė Tuomaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
867.Lėja Vyšniauskaitė (Matematika, Marijampolės marijonų gimnazija)
868.Akvilė Januševičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Rožyno progimnazija)
869.Vykintas Drimba (Anglų kalba, Telšių "Atžalyno" progimnazija)
870.Miglė Pazniokaitė (Matematika, Kauno Dainavos progimnazija)
871.Tėja Katinaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Buivydiškių pagrindinė mokykla)
872.Lėja Sinicaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
873.Dovydas Krivickas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
874.Vytautė Puidokaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija)
875.Akvilė Vilčinskaitė (Matematika, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
876.Mindaugas Tamošaitis (Anglų kalba, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
877.matas kumutaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
878.Markas Aukštikalnis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
879.Maksim Darasevič (Matematika, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija)
880.Brigita Dargytė (Matematika, Birštono gimnazija)
881.Urtė Narušytė (Biologija, pasaulio pažinimas, KTU Vaižganto progimnazija)
882.Sofija Kęstenytė (Matematika, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
883.Saulius Černeckis (Lietuvių kalba ir literatūra, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
884.Mark Sokolov (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
885.Mangirdas Deltuva (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
886.Smiltė Dagilytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Vitės progimnazija)
887.Aleksas Mikelionis (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų r. Šeštokų mokykla)
888.Deimantė Treigytė (Anglų kalba, Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
889.Itanas Mikušauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
890.MELITA OLECHNAVIČIŪTĖ (Matematika, Varėnos "Ryto" progimnazija)
891.Evelina Naugžemytė (Anglų kalba, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
892.Natas Leščius (Istorija, Pasvalio r. Krinčino Antano Vienažindžio pagrindinė mokykla)
893.Adomas Eriksonas (Anglų kalba, Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija)
894.Lukas Bužinskas (Matematika, Raseinių Šaltinio progimnazija)
895.Maksim Avsiukevič (Matematika, Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
896.Dominika Žukovska (Informacinės technologijos, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
897.Ainis Juozas Meškaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
898.Žygimantas Govedas (Matematika, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
899.Liepa Velžaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
900.Ignas Vilčiauskas (Matematika, Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinė mokykla)
901.Benediktas Andrijaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos rajono Kurmaičių pradinė mokykla)
902.Matas Merkevičius (Matematika, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
903.Arnas Dauskurdis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
904.Einoras Černiauskas (Matematika, Alytaus Dzūkijos mokykla)
905.Rokas Kavaliauskas (Anglų kalba, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
906.Ugnė Oržekauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
907.Nojus Jautakas (Anglų kalba, Pasvalio r. Krinčino Antano Vienažindžio pagrindinės mokyklos Pajiešmenių skyrius)
908.Tautvilė Zavadzkytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Salduvės progimnazija)
909.Nojus Mačiulis (Informacinės technologijos, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
910.Tumas Grigalius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
911.Ugnė Židonytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
912.Joris Pupkys (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
913.Nojus Marcinkevičius (Matematika, Alytaus Piliakalnio progimnazija)
914.Urtė Briedytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
915.Ainius Šimeliūnas (Anglų kalba, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
916.Benas Demereckas (Matematika, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
917.Samanta Pikčiūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
918.Aivijus Kazakevičius (Anglų kalba, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
919.Jaunius Lukoševičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gytarių progimnazija)
920.Aleksas Mikelionis (Matematika, Lazdijų r. Šeštokų mokykla)
921.Augustas Valantinas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Dainų progimnazija)
922.Rugilė Mikšytė (Matematika, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
923.Tomas Našlėnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno šv. Kazimiero progimnazija)
924.Tėja Taujenytė (Biologija, pasaulio pažinimas, VGTU inžinerijos licėjus)
925.Arnas Franckevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Panevėžiuko mokykla-daugiafunkcis centras)
926.Amelia Mae- Bond John (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Dainavos progimnazija)
927.Denisa Gedminaitė (Matematika, Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
928.Mingailė Giniūnaitė (Informacinės technologijos, Prienų r. Išlaužo pagrindinė mokykla)
929.Evija Rainytė (Informacinės technologijos, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
930.Urtė Kandratavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Molėtų pradinė mokykla)
931.Darijus Žigas (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
932.Dovydas Pratašius (Anglų kalba, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
933.Justas Spudys (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės Petro Armino progimnazija)
934.Emilija Mackevič (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
935.Urtė Morkūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
936.Gita Purkėnaitė (Informacinės technologijos, Buivydiškių pagrindinė mokykla)
937.Matas Valius (Anglų kalba, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
938.Rokas Sargūnas (Matematika, Vilniaus Žemynos progimnazija)
939.Gustas Dukauskas (Anglų kalba, Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazija)
940.Ignas Davidavičius (Anglų kalba, VGTU inžinerijos licėjus)
941.Levas Penhk-Ivaščenko (Matematika, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
942.Gabrielė Linaburgytė (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
943.Auksė Gedvilaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos rajono Kurmaičių pradinė mokykla)
944.Ugnius Jurkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
945.Domantas Lebeckas (Informacinės technologijos, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
946.Ema Daunytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
947.Konstantin Tatarskich (Matematika, Vilniaus "Santaros" gimnazija)
948.Elija Pranckevičiūtė (Matematika, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
949.Meida Sutkutė (Matematika, Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
950.Ieva Kubiliūtė (Informacinės technologijos, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
951.Pijus Tribockis (Matematika, Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija)
952.Andrėja Barynaitė (Anglų kalba, Kauno Milikonių progimnazija)
953.Evanas Azarovas (Informacinės technologijos, Vilniaus Maironio progimnazija)
954.Aurinta Guogaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
955.Liepa Butkevičiūtė (Matematika, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
956.Beatričė Austė Jankevičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
957.Justas Bakanas (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
958.Armandas Kulevičius (Matematika, Joniškio "Saulės" pagrindinė mokykla)
959.Daniela Adamovič (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Maironio progimnazija)
960.Erika Adomaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Anykščių r. Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija)
961.Markas Šamšurinas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
962.Kamilė Lipkovaitė (Anglų kalba, Kauno r. Domeikavos gimnazija)
963.Laurynas Baliukonis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
964.Paulina Lomsargytė (Istorija, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
965.DOMAS ŠIVICKAS (Matematika, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
966.Karolina Valavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
967.Mindaugas Arbatauskas (Anglų kalba, Vilkaviškio r. Gražiškių gimnazijos Vištyčio daugiafunkcis skyrius)
968.Erikas Garaninas (Anglų kalba, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija, pagrindinio ugdymo skyrius)
969.Martynas Drūlia (Matematika, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
970.IVETA LUCENKO (Matematika, Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija)
971.Saulė Šaulinskaitė (Fizika, Gargždų "Minijos" progimnazija)
972.Estela Gedvilaite (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
973.Daniela Chačirova (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija)
974.Justas Česnauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Senamiesčio progimnazija)
975.Kamilė Balserytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Pagėgių sav. Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazija)
976.Dmitry Reymer (Istorija, Visagino "Atgimimo" gimnazija)
977.Kajus Bukauskas (Informacinės technologijos, Elektrėnų sav. Vievio gimnazija)
978.Augustas Navarskas (Matematika, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
979.Arūnas Kalinauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
980.Vita Sliusar (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
981.Irmantas Žičkus (Anglų kalba, Klaipėdos r. Plikių Ievos Labutytės pagrindinė mokykla)
982.Nikoleta Kvaselytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Rožyno progimnazija)
983.Ignas Navackas (Anglų kalba, Pakruojo r. Rozalimo pagrindinė mokykla)
984.Rugilė Viliušytė (Matematika, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
985.Titas Vaičius (Matematika, Tauragės Jovarų pagrindinė mokykla)
986.Aistė Grišenkovaitė (Anglų kalba, Kauno "Nemuno" mokykla)
987.Neilas Baranauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Varėnos r. Senosios Varėnos Andriaus Ryliškio pagrindinė mokykla)
988.Anastasija Dukalskaja (Geografija, Klaipėdos "Aitvaro" gimnazija)
989.Justė Piliponytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
990.Nojus Kvedaras (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
991.Kipras Jonas Jasaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
992.Austėja Kuprytė (Anglų kalba, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
993.Livija Jatkevičiūtė (Anglų kalba, Visagino „Verdenės“ gimnazija)
994.Danielė Kondrataitė (Informacinės technologijos, Šiaulių r. Dubysos aukštupio mokykla)
995.Mantas Krivickas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
996.Izabelė Strolytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
997.andrius jegorovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Baltupių progimnazija)
998.Viltė Jonkutė (Anglų kalba, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
999.Ignas Davidavičius (Informacinės technologijos, VGTU inžinerijos licėjus)
1000.Viltė Gaidukevičiūtė (Anglų kalba, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
1001.Aušvilė Zykevičiūtė (Matematika, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
1002.Simas Petronis (Anglų kalba, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
1003.Jonas Padūmis (Matematika, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
1004.Nojus Černevičius (Matematika, Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
1005.Ubytė Smiltė (Biologija, pasaulio pažinimas, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
1006.Augustas Vaitiekūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
1007.Saulė Taujanskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, VIMS - Vilnius International Meridian School)
1008.Tomas Stirblys (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
1009.Agnieška Biaigo (Istorija, Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija)
1010.Uogelė Joris (Matematika, Joniškio r. Žagarės gimnazija)
1011.Arminas Berankis (Informacinės technologijos, Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
1012.Gustas Leikus (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Vyturio" gimnazija)
1013.Adrija Pupalaigytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
1014.KRISTUPAS VIČAS (Informacinės technologijos, Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazija)
1015.Justas Kvedaras (Geografija, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
1016.Airida Bučinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės sav. Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazija)
1017.Gabija Butkevičiūtė (Informacinės technologijos, Kauno r. Piliuonos gimnazija)
1018.Matas Jurevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
1019.Tumas Grigalius (Matematika, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
1020.Urtė Žižytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
1021.Gustė Fiodorovaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Jonavos Panerio pradinė mokykla)
1022.Saulė Laurinavičiūtė (Anglų kalba, Kauno Panemunės pradinė mokykla)
1023.Rolandas Dauparas (Informacinės technologijos, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
1024.Gabriel Jerenkevič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus darželis-mokykla "Šaltinėlis")
1025.Luka Sakavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų r. Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija)
1026.Milda Žilinskaitė (Matematika, VšĮ Šiaurės licėjus)
1027.Robertas Jankauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
1028.Dominykas Jurkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaurės licėjus)
1029.Amelija Zajančkovskaja (Anglų kalba, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
1030.DANIELIS NAUDŽIŪNAS (Anglų kalba, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
1031.Jelizaveta Pozniakova (Matematika, Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
1032.Viltė Bartkutė (Anglų kalba, Skålevik skule)
1033.Goda Asanavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
1034.Tadas Savičius (Istorija, Vilniaus Žemynos progimnazija)
1035.Dominykas Valma (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
1036.Vakaris Baziliauskas (Matematika, Šakių "Varpo" mokykla)
1037.Herkus Peseckis (Matematika, KTU inžinerijos licėjus)
1038.Elija Rumbutytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
1039.Gvidas Radžius (Anglų kalba, Plungės Senamiesčio mokykla)
1040.Gabrielė Razmaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
1041.Skaistė Lukošiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
1042.Izabelė Butvidaitė (Informacinės technologijos, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
1043.Kajus Truska (Matematika, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
1044.Augustas Preikšaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
1045.Mindaugas Tamošaitis (Matematika, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1046.Markas Jakutis (Matematika, Šiaulių Dainų progimnazija)
1047.Ema Tarasevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1048.Elze Kurauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
1049.Marijonas Giedrys (Lietuvių kalba ir literatūra, Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazija)
1050.Smilgys Viktoras (Lietuvių kalba ir literatūra, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
1051.Gustas Jackevičius (Matematika, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
1052.Ronald Leon Šarskus (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
1053.Meda Narkevičiūtė (Istorija, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
1054.Domas Narbutas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
1055.Dominykas Jarašūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
1056.Gintautas Poškus (Matematika, Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
1057.Gustė Fiodorovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos Panerio pradinė mokykla)
1058.Tomas Arminas (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
1059.Modestas Alejūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
1060.Danieliaus Šeršniovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
1061.Sinkevičiūtė Meda (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija)
1062.Skaistė Beniušytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
1063.Danielius Krincius (Biologija, pasaulio pažinimas, Joniškio r. Kriukų pagrindinė mokykla)
1064.Emilijus Stupin (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
1065.GABIJA BERŽINSKAITĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Veršvų gimnazija)
1066.Erikas Antonovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Tauragės profesinio rengimo centras)
1067.Emilija Jankauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus „Drevinuko“ mokykla-darželis)
1068.Pijus Bertašius (Anglų kalba, Plungės "Ryto" pagrindinė mokykla)
1069.Domantas Pališkis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
1070.Bernardas Tūbinė (Lietuvių kalba ir literatūra, Varėnos "Ryto" progimnazija)
1071.Ugnius Adomavičius (Anglų kalba, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
1072.Luka Piliponytė (Anglų kalba, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
1073.Kamilė Kibirkštytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
1074.Viltė Marija Marčiukaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras)
1075.Vestina Zymonaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių rajono Kidulių pagrindinė mokykla)
1076.Pijus Bertašius (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės "Ryto" pagrindinė mokykla)
1077.Rapolas Muliuolis (Matematika, Alytaus Panemunės progimnazija)
1078.Simas Peciulevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
1079.Martinas Miknius (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio r. Pandėlio gimnazija)
1080.Nikas Jankauskas (Anglų kalba, Vilniaus r. Avižienių gimnazija)
1081.Meida Sutkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
1082.Saulė Šimonytė (Matematika, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
1083.Emilija Martinkėnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija)
1084.Justas Krinickij (Matematika, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
1085.Skavičiūtė Vytė (Istorija, Kauno Dainavos progimnazija)
1086.Ugnė Stonkevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių "Saulėtekio" pradinė mokykla)
1087.Emilija Karčiauskaitė (Matematika, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
1088.Gregor Esterlein (Biologija, pasaulio pažinimas, VšĮ Šiaurės licėjus)
1089.Nojus Kantautas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
1090.Karolina Beniušytė (Matematika, Riešės gimnazija)
1091.Smiltė Mikaliūnaitė (Matematika, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
1092.Augustė Gureckaitė (Matematika, Jonavos pradinė mokykla)
1093.Vytautė Šiurkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
1094.Matas Norvaiša (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Minijos" progimnazija)
1095.Emilija Liotisaitė (Matematika, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
1096.Brigita (Anglų kalba, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
1097.Juozas Junda (Istorija, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
1098.Karolina Juodeškaitė (Matematika, Lazdijų r. Šeštokų mokykla)
1099.Rolandas Dauparas (Istorija, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
1100.Viltė Kuodytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Batniavos mokykla-daugiafunkcis centras)
1101.Augustė Argustaitė (Istorija, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
1102.Austėja Milašiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Veršvų gimnazija)
1103.Pijus Poškus (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių r. Tryškių Lazdynų Pelėdos gimnazija)
1104.Arnas Ažukas (Lietuvių kalba ir literatūra, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
1105.AUSTINA MATUIZO (Matematika, Varėnos r. Matuizų pagrindinė mokykla)
1106.Viltė Dumbliauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės "Žiburėlio" mokykla-daugiafunkcis centras)
1107.Austėja Aniulytė (Matematika, Kėdainių r. Labūnavos pagrindinė mokykla)
1108.Agnė Volungevičiūtė (Anglų kalba, Kalvarijos sav. Jungėnų pagrindinė mokykla)
1109.Robert Stančik (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija)
1110.Šarūnė Matonytė (Anglų kalba, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
1111.Martynas Ramanasukas (Matematika, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
1112.Smiltė Saveiskytė (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1113.Ieva Beniušytė (Matematika, Jonavos Panerio pradinė mokykla)
1114.Agnė Ivaškevičiūtė (Matematika, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
1115.Adomas Akelaitis (Informacinės technologijos, Marijampolės marijonų gimnazija)
1116.Austėja Sasnauskaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
1117.Arminas Leonauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos r. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija)
1118.Ieva Kavaliauskaitė (Anglų kalba, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
1119.Rimantas Paškonis (Matematika, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
1120.Ignas Užkuraitis (Informacinės technologijos, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
1121.Gytis Vaitiekus (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Šilėnų mokykla)
1122.Karina Popova (Matematika, Juodšilių "Šilo" gimnazija)
1123.Kamilė Sirtautaitė (Informacinės technologijos, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
1124.Arijana Stasiulytė (Matematika, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
1125.Jokūbas Jerošenko (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
1126.Eleonora Čereškaitė (Matematika, Jonavos pradinė mokykla)
1127.Evita Radėnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
1128.Miglė Mazurkevičiūtė (Matematika, Marijampolės "Žiburėlio" mokykla-daugiafunkcis centras)
1129.Žilvinas Naujalis (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos r. Slengių mokykla-daugiafunkcis centras)
1130.Gytis Molnikas (Informacinės technologijos, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
1131.Majus Ruzgus (Anglų kalba, Utenos Aukštakalnio progimnazija)
1132.Marius Bagdonavičius (Matematika, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
1133.Eva Kukuraitytė (Matematika, Kėdainių r. Vilainių mokykla-darželis "Obelėlė")
1134.Matas Oželis (Anglų kalba, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
1135.Oskaras Klimas (Matematika, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
1136.Austėja Brovkaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
1137.Ikaras Lukaševičius (Istorija, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
1138.DANIELIUS SALTUŠKA (Anglų kalba, Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
1139.Ignas Kleinauskas (Informacinės technologijos, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1140.Gaidučis Lorencas (Matematika, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
1141.Viltė Kontenytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
1142.Eduardas Knieta (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos licėjus)
1143.IGNAS JATKEVIČIUS (Matematika, Visagino „Verdenės“ gimnazija)
1144.Miglė Kandratavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Rokų gimnazija)
1145.Gintarė Taurozevičiūtė (Matematika, Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
1146.Edilija Vasiliauskaitė (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
1147.Justė Krasauskaitė (Anglų kalba, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
1148.Milena Larčenko (Anglų kalba, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
1149.Titas Kačkis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
1150.Martynas Endzinas (Anglų kalba, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
1151.Konstantin Tatarskich (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Santaros" gimnazija)
1152.Austėja Vileikytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio r. Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazija)
1153.Povilas Šenbergas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šv. Juozapo mokykla)
1154.Viltė Vasiliauskaitė (Matematika, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
1155.Raminta Lauciūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
1156.Brigita (Informacinės technologijos, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
1157.Simona Gručkiūnaitė (Anglų kalba, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1158.Viktorija Lastovskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Maironio progimnazija)
1159.Grantas Balsevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Domeikavos gimnazija)
1160.Deimantas Busila (Informacinės technologijos, Alytaus r. Butrimonių gimnazijos Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcis skyrius)
1161.Artiom Čižov (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
1162.Aistis Polovnikovas (Anglų kalba, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
1163.Daniel Mikštas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
1164.Urtė Cukuraitė (Matematika, Kauno r. Domeikavos gimnazija)
1165.Nerija Vitkevičiūtė (Matematika, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1166.Martynas Petrovičius (Matematika, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
1167.Dovydas Lemežis (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
1168.Gabrielius Martinkėnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Biržų „Aušros“ pagrindinės mokyklos Papilio pagrindinio ugdymo skyrius)
1169.Skirmantė Vaišnoraitė (Informacinės technologijos, Elektrėnų pradinė mokykla)
1170.PATRICIJA ŽUKAUSKAITĖ (Anglų kalba, Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
1171.Joris Širmulis (Anglų kalba, Panevėžio Rožyno progimnazija)
1172.Rytis Graževičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Naujininkų mokykla)
1173.Rimgailė Pašninaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
1174.Evelina Povilaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio pradinė mokykla)
1175.Tautvydas Garnys (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
1176.Mantas Stančius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žemynos progimnazija)
1177.Rapolas Satkauskas (Matematika, Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
1178.Gustė Keraitė (Matematika, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
1179.Danielius Kundrotas (Informacinės technologijos, Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
1180.Austėja Banytė (Anglų kalba, Klaipėdos Gedminų progimnazija)
1181.Liepa Narbutavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės "Šilo" progimnazija)
1182.Augustas Galdikas (Matematika, Kretingos Marijos Tiškevičiūtės mokykla)
1183.Gabrielė Pangonytė (Anglų kalba, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
1184.Smiltė Zakarkaitė (Anglų kalba, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
1185.lukas bidlauskas (Matematika, Kauno "Vyturio" gimnazija)
1186.Elena Baltušytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Birštono savivaldybės Birštono vienkiemio darželis-mokykla)
1187.Gytis Lanauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
1188.Aurimas Labutis (Matematika, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1189.Paulius Zakarevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
1190.Patricija Bartkutė (Matematika, Klaipėdos r. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija)
1191.Melita Budėnaitė (Anglų kalba, Varėnos "Ryto" progimnazija)
1192.Dominykas Rimkus (Anglų kalba, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
1193.Arminas Spaičys (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio raj. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
1194.Jokūbas Kavaliauskas (Matematika, Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
1195.Urtė Graužlytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
1196.Augustas Ratkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
1197.Mantas Stankevičius (Anglų kalba, Širvintų "Atžalyno" progimnazija)
1198.Patricija Savickaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
1199.Gabrielė Lubytė (Matematika, Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
1200.Mantė Rutkauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
1201.Viktorija Matevičiutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės r. Platelių gimnazija)
1202.Almantas Ciekanauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
1203.Povilas Sabas (Matematika, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
1204.Gustė Liutvinaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
1205.Arijana Pavelčikaitė (Anglų kalba, Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
1206.Joris Zaikauskas (Anglų kalba, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
1207.Domas Jaruševičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
1208.LUKNĖ VAIŠNORAITĖ (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
1209.Emilis Kaušys (Matematika, Gargždų "Minijos" progimnazija)
1210.Matas Zeigis (Geografija, Kauno Rokų gimnazija)
1211.Ugnė Siriūtė (Matematika, Plungės r. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija)
1212.Urtė Mikėnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazija)
1213.Kristanas Gedaminskas (Matematika, Šiaulių Medelyno progimnazija)
1214.Tomas Vilkaitis (Informacinės technologijos, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
1215.Tija Stanulytė (Informacinės technologijos, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
1216.Gustė Milašiutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės Senamiesčio mokykla)
1217.Anastasija Dukalskaja (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Aitvaro" gimnazija)
1218.Nikolas Andre Dushuashvili (Informacinės technologijos, Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazija)
1219.Grytė Žibėnaitė (Anglų kalba, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1220.Lėja Klasauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
1221.Danielis Fiodorovas (Informacinės technologijos, Panevėžio pradinė mokykla)
1222.Nojus Mickevičius (Matematika, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
1223.Vaiva Gaidytė (Anglų kalba, Varėnos "Ryto" progimnazija)
1224.Evika Martinavičiūtė (Anglų kalba, Kauno Palemono gimnazija)
1225.Melita Simanavičiūtė (Anglų kalba, Elektrėnų pradinė mokykla)
1226.Danielius (Matematika, Jonavos r. Žeimių mokykla-daugiafunkcis centras)
1227.Arnas Krasnevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1228.Joris Čekas (Matematika, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
1229.Izabelė Masilionytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
1230.Aras Bložė (Anglų kalba, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
1231.Kivylius Mangirdas (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
1232.Augustas Kavaliauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
1233.Ieva Čėsnaitė (Informacinės technologijos, Marijampolės marijonų gimnazija)
1234.Titas Stasiūnas (Matematika, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1235.Gabija Daugirdaitė (Istorija, KTU inžinerijos licėjus)
1236.Laura Daraškevičiūtė (Matematika, Telšių "Saulėtekio" pradinė mokykla)
1237.Rasvydė Tamulionytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
1238.Kipras Radvilavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ "Pažinimo medis")
1239.Lėja Stankevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
1240.Miglė Volskytė (Matematika, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
1241.Eimantas Šonas (Informacinės technologijos, Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija)
1242.Robert Stančik (Anglų kalba, Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija)
1243.Benas Inta (Matematika, Kauno r. Domeikavos gimnazija)
1244.Ikaras Lukaševičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
1245.Ainis Juozas Meškaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
1246.Benediktas Šatkauskas (Matematika, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
1247.Armandas Kupčiūnas (Anglų kalba, Panevėžio r. Paliūniškio pagrindinė mokykla)
1248.Danielė Misevičiutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Veršvų gimnazija)
1249.Emilia Rynkevič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Adomo Mickevičiaus licėjus)
1250.Darijus Vinciūnas (Anglų kalba, Kėdainių r. Vilainių mokykla-darželis "Obelėlė")
1251.lukasjucius (Matematika, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
1252.Austėja Adukaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija)
1253.Mantas Požėla (Anglų kalba, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
1254.Emilijus Stupin (Matematika, Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
1255.Gustas Andriuškevičius (Istorija, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
1256.Skaistė Reškevičiūtė (Matematika, Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla Mastaičių skyrius)
1257.Dija Šilanskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žemynos progimnazija)
1258.Ronaldas Ukrinas (Anglų kalba, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
1259.Benediktas Alekna (Anglų kalba, Birštono gimnazija)
1260.Lukrecija Nivinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1261.Ignė Jakučiūnaitė (Matematika, Jonavos Panerio pradinė mokykla)
1262.Airidas Mušinskis (Anglų kalba, Šiaulių r. Voveriškių mokykla)
1263.Adomas Buinauskas (Anglų kalba, Kauno r. Domeikavos gimnazija)
1264.Andžela Lenkauskaitė (Matematika, Telšių "Germanto" progimnazija)
1265.Armandas Baltrimas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos rajono Salantų gimnazija)
1266.Lukas Zagorskis (Anglų kalba, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1267.Aurelijus Tarasevič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Balsių progimnazija)
1268.Adomas Buinauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Domeikavos gimnazija)
1269.Evelina Mašaro (Matematika, Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro gimnazija)
1270.Dominik Leonovič (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų r. Paluknio Longino Komolovskio gimnazija)
1271.Linas Sruogis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
1272.Viktorija Stankevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
1273.Andrius Lukšta (Matematika, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
1274.Austėja Pečiulytė (Anglų kalba, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
1275.Elzė Mikučionytė (Matematika, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
1276.Gineta Bražaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kalvarijos gimnazija)
1277.Deina Korocejūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio pradinė mokykla)
1278.Brigita Chotelovič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
1279.Armantas Višniauskas (Informacinės technologijos, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
1280.Adriana Murnikovaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Salininkų gimnazija)
1281.Matas Paliulionis (Anglų kalba, Kauno r. Lapių pagrindinė mokykla)
1282.Paulina Jankauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Centro pradinė mokykla)
1283.Daniele Mainonyte (Anglų kalba, Šiaulių Gegužių progimnazija)
1284.Aleksandras Pūtys (Matematika, VšĮ "Pažinimo medis")
1285.DILAN CHRONI (Matematika, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
1286.Dominykas Bratėnas (Anglų kalba, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
1287.Kamilė Obolevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
1288.Auksė Jucevičiūtė (Matematika, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
1289.Titas Mikalainis (Lietuvių kalba ir literatūra, KTU inžinerijos licėjus)
1290.Austėja Pužauskaitė (Informacinės technologijos, Šakių "Varpo" mokykla)
1291.Arminas Valavičius (Anglų kalba, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
1292.Majus Masaitis (Anglų kalba, Telšių "Saulėtekio" pradinė mokykla)
1293.Vaidotas Sabaliauskas (Anglų kalba, Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
1294.Augustė Žemgulytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
1295.Jaunius Buliauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio r. Ramygalos gimnazija)
1296.Benas Beitneris (Informacinės technologijos, Tauragės „Aušros“ progimnazija)
1297.Mantas Volungevičius (Matematika, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
1298.Jonas Meškelevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės sav. Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazija)
1299.Austėja Giniotytė (Matematika, Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla)
1300.Joris Balčius (Anglų kalba, Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
1301.Vekerotas Justinas (Anglų kalba, Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
1302.Saimonas Emin Gradauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių r. Vilainių mokykla-darželis "Obelėlė")
1303.Eglė Miežukaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Varėnos r. Matuizų pagrindinė mokykla)
1304.Kamilė Kačinskytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
1305.Vilius Aleksandravičius (Matematika, Šiaulių "Juventos" progimnazija)
1306.Sandra Degutytė (Matematika, Šilutės r. Katyčių pagrindinė mokykla)
1307.Markas Petrauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
1308.Saulė Girdvainytė (Anglų kalba, Profesinio mokymo centras "Žirmūnai")
1309.Indrė Šerniūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Gargždų "Minijos" progimnazija)
1310.Ieva Petruškevičiūtė (Matematika, Kauno r. Zapyškio pagrindinė mokykla)
1311.Lukas Bitvinskas (Matematika, Raseinių Šaltinio progimnazija)
1312.Erikas Balsys (Anglų kalba, Klaipėdos r. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija)
1313.Julius Baravykas (Fizika, Jonavos politechnikos mokykla)
1314.Dainius Čižas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Medeinės" mokykla)
1315.Žygimantas Kleiva (Anglų kalba, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
1316.Evanas Ruseckas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus r. Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazija)
1317.Auksė Lukenskaitė (Informacinės technologijos, Raseinių r. Betygalos Maironio gimnazija)
1318.AURĖJA NOREIKAITĖ (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
1319.Monika Došaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
1320.Marija (Informacinės technologijos, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
1321.Aleksandr Zaslavec (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Vitės progimnazija)
1322.Mija Žibikaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Elektrėnų pradinė mokykla)
1323.Urtė Morkūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
1324.Vytis Zaboras (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
1325.Gustas Jackevičius (Anglų kalba, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
1326.Tajus Strackas (Anglų kalba, Jurbarko r. Jurbarkų darželis-mokykla)
1327.Dovydas Stankevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
1328.Miglė Jarmalaitė (Geografija, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
1329.Eidvilė Dacytė (Istorija, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
1330.Majus Jurgaitis (Matematika, Alytaus „Volungės“ progimnazija)
1331.MAŽVYDĖ ŠIMKEVIČIŪTĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
1332.Gabija Raskilaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Domeikavos gimnazija Užliedžių skyrius)
1333.Martyna Valinskaitė (Anglų kalba, Kauno šv. Kazimiero progimnazija)
1334.Dominykas Markulis (Informacinės technologijos, Šiaulių Dainų progimnazija)
1335.Karina Benekeraitytė (Matematika, Gargždų "Minijos" progimnazija)
1336.Žemyna Lelekauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija)
1337.Mantas Briedis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
1338.Rocco Lyon (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
1339.Adriana Buchovskytė (Anglų kalba, Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija)
1340.Tautvydas Rudis (Matematika, Pakruojo rajono Balsių pagrindinė mokykla)
1341.Viktorija Klimašauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
1342.Veronika Gorškova (Anglų kalba, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
1343.Ieva Vaitkevičiūtė (Anglų kalba, Kauno Veršvų gimnazija)
1344.Indrė Šerniūtė (Anglų kalba, Gargždų "Minijos" progimnazija)
1345.Liepa Gruzdytė (Anglų kalba, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
1346.Erikas-Jonas Kriščiūnas (Matematika, Šakių "Varpo" mokykla)
1347.Biliukevičiūtė Maja (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus „Drevinuko“ mokykla-darželis)
1348.Ronaldas Ukrinas (Istorija, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
1349.Laurynas Rukas (Anglų kalba, Kauno "Vyturio" gimnazija)
1350.Nerilė Stasevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
1351.Rokas Lokuševičius (Informacinės technologijos, Gargždų "Minijos" progimnazija)
1352.Bagdonavičius Kajus (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gytarių progimnazija)
1353.Augustė Mulevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
1354.Armandas Buklys (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
1355.Aistė Vaizgėlaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
1356.Modestas Šilbajoris (Matematika, Klaipėdos Vitės progimnazija)
1357.kamile butkute (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Ozo gimnazija)
1358.Justas Bakumas (Biologija, pasaulio pažinimas, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
1359.Eimantas Žutautas (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
1360.Ignas Bitkevičius (Matematika, Šiaulių Medelyno progimnazija)
1361.Danielė Mikašauskaitė (Matematika, Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
1362.Pijus Čirvinskas (Anglų kalba, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
1363.Milena Paulauskaitė (Matematika, Joniškio "Saulės" pagrindinė mokykla)
1364.Luknė Vasiljevaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
1365.Viktorija Lastovskytė (Anglų kalba, Vilniaus Maironio progimnazija)
1366.Justas Kontrimavičius (Informacinės technologijos, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
1367.Ignas Bitkevičius (Anglų kalba, Šiaulių Medelyno progimnazija)
1368.Motiejus Dubauskas (Matematika, Šiaurės licėjus)
1369.Viltė Kančėlkytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
1370.Maja Varneckaitė (Anglų kalba, VšĮ Vilniaus inžinerijos ir technologijų licėjus)
1371.Viktorija Milaševičiūtė (Anglų kalba, Alytaus „Volungės“ progimnazija)
1372.Saulė Šidiškytė (Informacinės technologijos, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1373.Darmilė Bosaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Salduvės progimnazija)
1374.Grigorij Agejev (Matematika, Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
1375.Mėta Kiliūtė (Matematika, Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
1376.Liza Yemchuk (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių "Ateities" progimnazija)
1377.Aidas Stasytis (Matematika, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1378.Ąžuolas Kasiulevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
1379.Kotryna Grėbliūnaitė (Informacinės technologijos, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
1380.Eimantas Žutautas (Anglų kalba, Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
1381.Jokūbas Vyšniauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Senamiesčio progimnazija)
1382.Milda Marija Raudytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
1383.Gediminas Palijanskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1384.Danielius Krincius (Istorija, Joniškio r. Kriukų pagrindinė mokykla)
1385.Daniela Darvich (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
1386.Gustė Survilaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
1387.Domas Kačiušis (Informacinės technologijos, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
1388.Matas Rugienius (Matematika, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
1389.Rugilė Kmitaitė (Anglų kalba, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1390.Nojus Plečkaitis (Matematika, Jurbarko r. Eržvilko gimnazija)
1391.Liudvikas Borisevičius (Informacinės technologijos, Erudito licėjus)
1392.Goda Kazlauskaitė (Anglų kalba, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
1393.Kornelija Vilkaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
1394.Akvilė Gotautaitė (Anglų kalba, Šiaulių Salduvės progimnazija)
1395.Gaja Dorota Venskutė (Matematika, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
1396.Margarita Jablonskytė (Matematika, Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
1397.Mantas Zelionka (Matematika, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1398.Vaidotas Gudaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija)
1399.Ema Balčiūtė (Matematika, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
1400.Lukrecija Narkevičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1401.Juozas Taraškevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Elektrėnų sav. Semeliškių gimnazija)
1402.Rusnė Bačkytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija)
1403.Sandra Kliokytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus r. Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazija)
1404.Izabelė Labovič (Anglų kalba, Trakų r. Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazija)
1405.Augustas Turtinskas (Matematika, Pasvalio Svalios progimnazija)
1406.Kajus Jonaitis (Anglų kalba, Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija)
1407.Arnas Šimanskas (Anglų kalba, Šilutės r. Vainuto gimnazija)
1408.Eva Remeikytė (Matematika, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
1409.Akvilė Dovidavičiūtė (Anglų kalba, Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
1410.Justas Stankevičius (Informacinės technologijos, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
1411.Augustė Zablackaitė (Matematika, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1412.Jonė Bataitytė (Informacinės technologijos, Šakių "Varpo" mokykla)
1413.Dovydas Persijanovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
1414.Deimantė Treigytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
1415.Kamilė Sirtautaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
1416.Saulius Penkovskij (Biologija, pasaulio pažinimas, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
1417.Ignas Vilčiauskas (Anglų kalba, Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinė mokykla)
1418.Nojus Vozgirdas (Anglų kalba, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
1419.Arijus Tamašauskas (Matematika, Klaipėdos r. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija)
1420.Dominykas Jucys (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
1421.Joris Grušnius (Matematika, Kauno Dainavos progimnazija)
1422.Julija Palionytė (Anglų kalba, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
1423.Martynas Pauliukas (Biologija, pasaulio pažinimas, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
1424.Mija Kandratavičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
1425.Mantas Kybartas (Anglų kalba, Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras)
1426.Vytautė Puidokaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija)
1427.Rusnė Bagurskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Babtų gimnazija)
1428.Austėja Šleiniūte (Matematika, Varėnos "Ryto" progimnazija)
1429.Agota Stirbytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Vitės progimnazija)
1430.Kotryna Kalkauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
1431.Austėja Džiaugytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
1432.Roberta Čepononytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
1433.Tomas Kraujūnas (Matematika, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
1434.Aistė Leonavičiūtė (Matematika, Vilniaus Balsių progimnazija)
1435.Liepa Gruzdytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
1436.Aloyzas Čekavičius (Anglų kalba, Šiaurės licėjus)
1437.Ernestas Sova (Matematika, Rietavo sav. Tverų gimnazija)
1438.Natalija Davydova (Anglų kalba, Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija)
1439.Saulė Šaulinskaitė (Geografija, Gargždų "Minijos" progimnazija)
1440.Ugnė Našlėnaitė (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1441.Smiltė Austravičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Panemunės progimnazija)
1442.Urtė Stankutė (Informacinės technologijos, Raseinių Šaltinio progimnazija)
1443.Augustas Valinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
1444.Justas Piličiauskas (Anglų kalba, Vilniaus "Ryto" progimnazija)
1445.Beatričė Čebatoriūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Panemunės progimnazija)
1446.Dominik Davidovič (Matematika, Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija)
1447.Tomas Žemaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
1448.Jogailė Mažeikaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1449.Elija Šerpytytė (Anglų kalba, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
1450.Arijana Sipavičiūtė (Anglų kalba, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
1451.Titas Bendikas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
1452.Joanna Nito (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
1453.Džiugas Kelpša (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
1454.Viačeslavas Chochlovas (Anglų kalba, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
1455.Laura Belousova (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
1456.Vanesa januškevičiutė (Matematika, Kauno Vaišvydavos pagrindinė mokykla)
1457.Jelena Dukalskaja (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Santarvės" progimnazija)
1458.Austėja Bortnikaitė (Matematika, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
1459.Žygimantas Burba (Biologija, pasaulio pažinimas, Gargždų "Minijos" progimnazija)
1460.Kotryna Kazakova (Informacinės technologijos, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
1461.Armandas Puškorius (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos pradinė mokykla)
1462.Ignas Bielskis (Matematika, Šiaulių Salduvės progimnazija)
1463.Patricija Šliauterytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
1464.Akvilė Kasparavičiūtė (Matematika, Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija)
1465.Nicolas Peleckis (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių darželis-mokykla "Kregždutė")
1466.Urtė Staugaitė (Matematika, Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija)
1467.Tomas Šukauskas (Matematika, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
1468.Jogaila Treinavičius (Anglų kalba, Alytaus Šaltinių progimnazija)
1469.Juozas Bierontas (Matematika, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
1470.Austėja Bortnikaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
1471.Domantas Pališkis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
1472.Rūta Pilvinytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
1473.Justas Krinickij (Anglų kalba, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
1474.Vosilius Justinas (Matematika, Vilniaus "Šaltinio" pagrindinė mokykla)
1475.Gustas Marcinkevičius (Anglų kalba, Šiaulių Gegužių progimnazija)
1476.Veronika Gorškova (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
1477.Skaistė Beniušytė (Anglų kalba, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
1478.Luka Remėzaitė (Anglų kalba, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
1479.Jovita Rusteikaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Baltupių progimnazija)
1480.Adrija Povilaitytė (Informacinės technologijos, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
1481.Adrianas Simanavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
1482.Dainius Bezgėla (Biologija, pasaulio pažinimas, Elektrėnų sav. Vievio gimnazija)
1483.Dominykas Buksas (Lietuvių kalba ir literatūra, Tauragės Jovarų pagrindinė mokykla)
1484.Kamilija Paulauskaitė (Matematika, Šiaulių Dainų progimnazija)
1485.Ainė Bagdonavičiūtė (Matematika, Vilniaus Balsių progimnazija)
1486.NATAS LUKŠA (Lietuvių kalba ir literatūra, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
1487.Rudys Jokūbas (Istorija, Ignalinos r. Didžiasalio "Ryto" gimnazija)
1488.Mykolas Bakula (Matematika, Varėnos "Ryto" progimnazija)
1489.Tomas Sarakauskas (Anglų kalba, Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinė mokykla)
1490.Vytautė Trakimaitė (Anglų kalba, Alytaus Šaltinių progimnazija)
1491.Jana Denisenko (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
1492.Gytis Smolskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
1493.Tėja Samoškaitė (Informacinės technologijos, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
1494.Saulius Malinauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
1495.Armandas Mickus (Anglų kalba, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
1496.Elizabeta Reznikovaitė (Matematika, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
1497.Amelija Gaidelytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos Simono Daukanto progimnazija)
1498.Oskaras Piščikas (Matematika, Šiaulių jėzuitų mokykla)
1499.Orinta Pomedienė (Matematika, Šiaulių suaugusiųjų mokykla)
1500.Gabrielė Razmaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
1501.Sandra Kliokytė (Chemija, Alytaus r. Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazija)
1502.Urtė Stankutė (Anglų kalba, Raseinių Šaltinio progimnazija)
1503.Aleksej Zacharov (Matematika, Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
1504.Adriana Sviackevič (Matematika, Juodšilių "Šilo" gimnazija)
1505.Ainius Prušinskas (Anglų kalba, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1506.Aušrinė Šaferytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Viešoji įstaiga "Saulės gojus")
1507.DOMINIKA MORDAS (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus darželis-mokykla "Šaltinėlis")
1508.Ugnė Oržekauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
1509.Vakaris Dunis (Informacinės technologijos, Gargždų "Minijos" progimnazija)
1510.Domas Narkevičius (Matematika, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
1511.Vakarė Povilaitytė (Matematika, Kauno r. Lapių pagrindinė mokykla)
1512.Andromeda Siliūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1513.Gerda Grubliauskaitė (Anglų kalba, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
1514.Audrius Pocius (Matematika, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1515.Aronas Giedrys (Matematika, Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
1516.Augustė Budvytytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
1517.Gintaras Kivylius (Matematika, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
1518.Luknė Ukelytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kalvarijos sav. Jungėnų pagrindinė mokykla)
1519.Viltė Černiutė (Anglų kalba, Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
1520.Titas Mikalojus Matačiūnas (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus)
1521.Vilius Čeplevičius (Matematika, Kauno Senamiesčio progimnazija)
1522.Eva - Marija Narbutaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
1523.Emilis Pilvinis (Anglų kalba, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
1524.Ubytė Smiltė (Informacinės technologijos, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
1525.Simas Veniukevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus „Drevinuko“ mokykla-darželis)
1526.Gerda Mankutė (Matematika, Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
1527.Pijus Poškus (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių r. Tryškių Lazdynų Pelėdos gimnazija)
1528.Karina Aleknavičiūtė (Anglų kalba, Kauno "Nemuno" mokykla)
1529.Aras Barzdžius (Anglų kalba, Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
1530.Elvis Valkauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
1531.Dominykas Jakubauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų r. Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinė mokykla)
1532.Ema Krasauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
1533.Andrėja Kavaliauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
1534.Liudvikas Borisevičius (Anglų kalba, Erudito licėjus)
1535.Gertrūda Jasiūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla)
1536.Arminas Spaičys (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio raj. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
1537.Rolikas Vitalijus (Informacinės technologijos, Zarasų "Ąžuolo" gimnazija)
1538.Austėja Pranskevičiūtė (Anglų kalba, Marijampolės sav. Želsvos pagrindinė mokykla)
1539.Benas Karačiovas (Anglų kalba, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
1540.Martynas Noreika (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
1541.Luknė Grunskytė (Matematika, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1542.Irmantas Freitikas (Anglų kalba, Šilutės r. Švėkšnos "Saulės" gimnazija)
1543.Smiltė Zagorskaitė (Informacinės technologijos, Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
1544.Edgaras Gritėnas (Matematika, Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
1545.Armandas Andriuska (Matematika, Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija)
1546.Vosilius Justinas (Informacinės technologijos, Vilniaus "Šaltinio" pagrindinė mokykla)
1547.nojus gudeliauskas (Matematika, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
1548.Kivaraitė Augustė (Matematika, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1549.Gabrielė Prokofjavaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, KTU Vaižganto progimnazija)
1550.Gytis Baškys (Anglų kalba, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
1551.Domantas Urbonas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
1552.Armandas Puškorius (Anglų kalba, Palangos pradinė mokykla)
1553.Rojus Petraitis (Informacinės technologijos, Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
1554.Greta Diktoraitė (Informacinės technologijos, Šakių rajono Plokščių mokykla - daugiafunkcis centras)
1555.Marijus Andrašūnas (Matematika, Pakruojo r. Rozalimo pagrindinė mokykla)
1556.Jorūnė Bastakytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio gimnazija)
1557.Dovilė Puidokaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Domeikavos gimnazija)
1558.Gabrielė Razmaitė (Anglų kalba, Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
1559.Ramunė gevinytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla)
1560.Gintarė Juočiūnaitė (Matematika, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
1561.Nikolė Vasiljeva (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centras)
1562.Emilis Danielius Ulčinas (Matematika, „Vaivorykštės tako“ gimnazijos Vilniaus filialas)
1563.Mantas Būdvytis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių "Varpo" mokykla)
1564.Justas Tauroza (Matematika, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
1565.Akvilė Urbutytė (Anglų kalba, Tauragės Tarailių progimnazija)
1566.Danielė Grigaliūnaitė (Matematika, Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
1567.Timas Andrijauskas (Matematika, Kvėdarnos K. Jauniaus gimnazijos Pajūralio skyrius)
1568.Miglė Sakalauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno jėzuitų gimnazija)
1569.Sandra Smaliukaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
1570.Karolis Michmel (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
1571.Darvydas Subačius (Biologija, pasaulio pažinimas, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
1572.Simas Petronis (Matematika, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
1573.Nojus Gerdauskis (Anglų kalba, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
1574.Luknė Naunykaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
1575.Darius Girdiušas (Matematika, Molėtų r. Suginčių pagrindinė mokykla)
1576.Mindaugas Petkevičius (Matematika, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija)
1577.Emilija Navickaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
1578.Paulius Zakarevičius (Informacinės technologijos, Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
1579.Venckauskas Karolis (Lietuvių kalba ir literatūra, Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija)
1580.Dovydas Laurinavičius (Matematika, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos skyrius Šepetos Almos Adamkienės MDC)
1581.Irmantas Naujokaitis (Anglų kalba, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1582.Arnas Bielskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Salduvės progimnazija)
1583.Lėja Blaževičiūtė (Anglų kalba, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
1584.Gintarė Lukoševičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių "Ateities" progimnazija)
1585.Ignas Gricius (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1586.Gita Purkėnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Buivydiškių pagrindinė mokykla)
1587.Augustas Šnipkus (Anglų kalba, Marijampolės Petro Armino progimnazija)
1588.Dainora Dumbrytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
1589.Nojus Skirmantas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
1590.Kavaliauskaitė Kotryna (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
1591.Roberta Čepononytė (Matematika, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
1592.Gustas Miliauskis (Anglų kalba, Tauragės „Aušros“ progimnazija)
1593.Gabrielė Stanynaitė (Anglų kalba, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
1594.Markas Kalinauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
1595.Gustė Misevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
1596.Brigita Petrauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, UAB „Erudito licėjus“)
1597.Arnoldas Bertašius (Anglų kalba, Klaipėdos Gedminų progimnazija)
1598.Martyna (Informacinės technologijos, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
1599.Dovas Česokas (Lietuvių kalba ir literatūra, UAB Karalienės Mortos mokykla)
1600.Jonas Sedelskis (Matematika, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
1601.Urtė Vyšniauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
1602.raigardas jurkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių "Atžalyno" progimnazija)
1603.Patricija Žebuolytė (Anglų kalba, KTU inžinerijos licėjus)
1604.Gabija Domarkaitė (Anglų kalba, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
1605.Emilis Bendorius (Anglų kalba, Alytaus „Volungės“ progimnazija)
1606.Eismantas Petrušaitis (Matematika, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
1607.Luka Krušinskaitė (Informacinės technologijos, Marijampolės Petro Armino progimnazija)
1608.Augustinas Stasionis (Anglų kalba, KTU Vaižganto progimnazija)
1609.Ovidijus Sakalavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
1610.Goda Tamulevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio rajono Paįstrio Juozo Zikaro gimnazija)
1611.Nojus Juoska (Lietuvių kalba ir literatūra, Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
1612.Adomas Dubickas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
1613.Motiejus Klinavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
1614.Rokas Mozeris (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Vitės progimnazija)
1615.Ainis Juozas Meškaitis (Informacinės technologijos, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
1616.Augustė Gureckaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos pradinė mokykla)
1617.ASTIJUS ABRAMAVIČIUS (Anglų kalba, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
1618.Jokūbas Gustas (Matematika, Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
1619.Armandas Marudinas (Anglų kalba, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
1620.Snežana Jankovska (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio raj. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
1621.Emilija Mackevič (Anglų kalba, Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
1622.Emilija Vasiljevaitė (Anglų kalba, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
1623.Estrėja Stikliūtė (Anglų kalba, Klaipėdos r. Endriejavo pagrindinė mokykla)
1624.Ema Einorytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
1625.Marius Diksa (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
1626.Ovidijus Juodis (Matematika, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
1627.Mantas Rudinskas (Anglų kalba, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
1628.Estela Petrauskaitė (Matematika, Marijampolės sav. Želsvos pagrindinė mokykla)
1629.Povilas Ivoškus (Matematika, VšĮ Šiaurės licėjus)
1630.Jokūbas Vičas (Anglų kalba, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
1631.Domas Končius (Anglų kalba, Telšių "Saulėtekio" pradinė mokykla)
1632.Kipras Kutkaitis (Anglų kalba, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
1633.Gabriel Cruz Martinez (Anglų kalba, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
1634.Domas Subačius (Matematika, Kauno Milikonių progimnazija)
1635.Adomas Jasinskas (Matematika, Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
1636.Paulina Mincevičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus Žemynos progimnazija)
1637.Domas Černiauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dzūkijos mokykla)
1638.Kasparas Dičiūnas (Anglų kalba, Mokykla „Sokratus“)
1639.Jogaila Treinavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Šaltinių progimnazija)
1640.Vykintas Karpys (Anglų kalba, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
1641.Rokas Andriuška (Anglų kalba, Skuodo Bartuvos progimnazija)
1642.Milda Germanavičiūtė (Informacinės technologijos, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1643.Rūta Patašiūtė (Matematika, Kauno r. Neveronių gimnazija)
1644.Danielė Keturakytė (Informacinės technologijos, Kazlų Rūdos sav. Plutiškių gimnazija)
1645.Aistė Leonavičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus Balsių progimnazija)
1646.Amelija Každailytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Salduvės progimnazija)
1647.Erikas Staniulis (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių Šaltinio progimnazija)
1648.Emilis Zaranka (Anglų kalba, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
1649.Aldona Žilionytė (Anglų kalba, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
1650.Eduardas Knieta (Anglų kalba, Klaipėdos licėjus)
1651.LUKAS BRAŽELIS (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
1652.Mia Blumberga (Anglų kalba, Vilniaus lietuvių namai)
1653.Dominykas Jasaitis (Anglų kalba, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
1654.Gintarė Smilgytė (Matematika, Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija)
1655.Radvilė Grigaitytė (Informacinės technologijos, Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
1656.Audrius Rokas Petkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija)
1657.Goda Simaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
1658.Matas Būdininkas (Matematika, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
1659.Augustė Saulė Juškėnaitė (Anglų kalba, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
1660.Aistė Leonavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Balsių progimnazija)
1661.Jokūbas Paškevičius (Matematika, Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
1662.Elzė Viktorija Brazaitė (Matematika, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
1663.Arnas Juodis (Matematika, Vilniaus Balsių progimnazija)
1664.Mizgiris Ivo (Anglų kalba, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
1665.Adrija Dargužaitė (Matematika, Šiaulių r. Meškuičių gimnazija)
1666.Gabrielius Kentvainis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
1667.Orestas Mackevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
1668.Džiugas Pužauskas (Matematika, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
1669.Nikolas Andre Dushuashvili (Geografija, Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazija)
1670.Austėja Giniotytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla)
1671.Miglė Baranauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Varėnos r. Merkinės Vinco Krėvės gimnazija)
1672.Domantas Urbonas (Matematika, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
1673.Draudvila Adas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Vandžiogalos gimnazija)
1674.Justė Gaidukevičiūtė (Informacinės technologijos, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
1675.Karolina Beniušytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Riešės gimnazija)
1676.Vytautė Leskovaitė (Anglų kalba, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
1677.Kajus Čikanavičius (Anglų kalba, Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
1678.Arnas Ažukas (Anglų kalba, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
1679.Armanda Pioro (Informacinės technologijos, Šakių r. Kudirkos Naumiesčio V. Kudirkos gimnazija)
1680.Ramūnas Matulevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Anykščių r. Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija)
1681.Airidas Aginis (Anglų kalba, Utenos mokykla - vaikų darželis "Eglutė")
1682.Domas Jukna (Matematika, Pakruojo "Žemynos" progimnazija)
1683.Gabija Gaubytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla)
1684.Aleksas Dainauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, "Šaltinėlio" privati mokykla)
1685.Šarūnas Račiukaitis (Chemija, Šakių "Varpo" mokykla)
1686.Augustė Kaziukevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šalčininkų r. Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija)
1687.Justas Česnauskas (Istorija, Kauno Senamiesčio progimnazija)
1688.Deividas Armanavičius (Matematika, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazija)
1689.Taparauskas Dovydas (Anglų kalba, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
1690.Marijonas Velykis (Matematika, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
1691.Gvidas Padaigis (Chemija, Prienų r. Veiverių Tomo Žilinsko gimnazija)
1692.Kajus Kakta (Matematika, Tauragės Jovarų pagrindinė mokykla)
1693.Meilina Dikšaitė (Anglų kalba, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
1694.Kamilė Pavilionytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija)
1695.Milena Baniukevic (Matematika, Vilniaus r. Sudervės Mariano Zdziechovskio pagrindinė mokykla)
1696.Ema Kiršanskaitė (Istorija, KTU inžinerijos licėjus)
1697.Gabija Normantaitė (Anglų kalba, Tauragės Tarailių progimnazija)
1698.Kamilė Bidvaitė (Matematika, Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
1699.Gustė Baniulytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio pradinė mokykla)
1700.Ieva Galavočiūtė (Matematika, Marijampolės "Saulės" pradinė mokykla)
1701.Enrika Mineikytė (Matematika, Skuodo Bartuvos progimnazija)
1702.Norbert Rymko (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Lazdynų mokykla)
1703.Deimantė Navikaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras)
1704.Urtė Grigalevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
1705.Lukas Šidlovskis (Matematika, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
1706.Tėja Gedvilaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
1707.Kajus Bartulis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Milikonių progimnazija)
1708.Eimantas Vaitkus (Informacinės technologijos, Kretingos r. Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinė mokykla)
1709.Kęstutis Katinas (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
1710.Ugnė Butnoriūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
1711.Pijus Bajorūnas (Matematika, Anykščių r. Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras Traupio skyrius)
1712.Joris Širmulis (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Rožyno progimnazija)
1713.Mantas Krivickas (Matematika, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
1714.Tautė Baltakytė (Matematika, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
1715.Gvidas Ambrozas (Informacinės technologijos, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
1716.Lukas Jasaitis (Matematika, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1717.Agnė Beluckaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Jonavos "Lietavos" pagrindinė mokykla)
1718.Viltė Stonytė (Anglų kalba, Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
1719.Ieva Kudinova (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras)
1720.Vasarė Dijokaitė (Fizika, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
1721.Gustas Godliauskas (Matematika, Kauno r. Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras)
1722.Tėja Petraitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės marijonų gimnazija)
1723.Ugnė Butkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
1724.Arnas Franckevičius (Anglų kalba, Kauno r. Panevėžiuko mokykla-daugiafunkcis centras)
1725.Viltė Vilkevičiūtė (Informacinės technologijos, Erudito licėjus)
1726.Julija Vinikova (Informacinės technologijos, Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija)
1727.Sandra Viliūtė (Matematika, Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
1728.Gintautas Laucius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
1729.Austėja Dilytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
1730.Barbora Čivinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Domeikavos gimnazija)
1731.Lėja Dūdonytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
1732.Laura Stirbytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1733.Arnas Eringis (Anglų kalba, Mažeikių r. Žemalės pradinė mokykla)
1734.Jonas Malatokas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Montesori mokykla-darželis "Žiburėlis")
1735.Domantas Verseckas (Informacinės technologijos, Kauno jėzuitų gimnazija)
1736.Kornelija Griciūtė (Matematika, Kauno Veršvų gimnazija)
1737.Emilis Dainauskas (Matematika, Alytaus Likiškėlių progimnazija)
1738.Gytis Lanauskas (Anglų kalba, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
1739.Herkus Peseckis (Istorija, KTU inžinerijos licėjus)
1740.Laurynas Kalytis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
1741.Gaidučis Lorencas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
1742.Eglė Balinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio Vaižganto progimnazija)
1743.Paulina Budrytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės Senamiesčio mokykla)
1744.Martynas Rudalevičius (Matematika, Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija)
1745.Ugnė Lukoševičiūtė (Anglų kalba, Pakruojo r. Rozalimo pagrindinė mokykla)
1746.Pijus Dumbrauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Gargždų "Minijos" progimnazija)
1747.Mėta Mikalauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1748.Dovydas Sinkevičius (Anglų kalba, Kauno Milikonių progimnazija)
1749.Rūta Bernotaitė (Matematika, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
1750.TOMAS MICKEVIČ (Anglų kalba, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
1751.Emil Celiadin (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija)
1752.Elvis Valkauskas (Informacinės technologijos, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
1753.Ieva Čėsnaitė (Matematika, Marijampolės marijonų gimnazija)
1754.Rytis Didika (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žemynos progimnazija)
1755.Danielius Tauragys (Matematika, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
1756.Goda Suslavičiūtė (Anglų kalba, Kretingos rajono Salantų gimnazija)
1757.Erika Adomaitytė (Anglų kalba, Anykščių r. Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija)
1758.Arnas Žitkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
1759.Auksė Andrijauskaitė (Anglų kalba, VGTU inžinerijos licėjus)
1760.Henrikas Travkin (Matematika, Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
1761.Kamilė Makaraitė (Matematika, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
1762.Nojus Lietunovas (Lietuvių kalba ir literatūra, "Šaltinėlio" privati mokykla)
1763.AGNIUS KOLOVSKIS (Matematika, Radviliškio Vaižganto progimnazija)
1764.Liubševičiūtė Ieva (Informacinės technologijos, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
1765.Giedrė Vareikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės r. Šateikių pagrindinė mokykla)
1766.Ineta Čeičytė (Informacinės technologijos, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
1767.Saulė Žurauskaitė (Matematika, Vilniaus Baltupių progimnazija)
1768.Melanija Bondareva (Istorija, Vilniaus Lazdynų mokykla)
1769.Rusnė Bucevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių "Saulėtekio" pradinė mokykla)
1770.Lukas Jasaitis (Anglų kalba, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1771.Mingailė Giniūnaitė (Matematika, Prienų r. Išlaužo pagrindinė mokykla)
1772.Mykolas Lebedys (Anglų kalba, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
1773.Kajus Rekevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija)
1774.Danielius Žukauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla)
1775.Elas Lekavičius (Informacinės technologijos, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
1776.Vasarė Dijokaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
1777.Majus Kivaras (Matematika, Alytaus „Volungės“ progimnazija)
1778.Jokūbas Vanagas (Matematika, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
1779.Justas Petrikas (Matematika, Plungės Senamiesčio mokykla)
1780.Joris Balčius (Lietuvių kalba ir literatūra, Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
1781.Robertas Jančiauskas (Anglų kalba, Vilniaus Maironio progimnazija)
1782.Vytautė Leskovaitė (Matematika, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
1783.DOMAS MARKEVIČIUS (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla Rusnės progimnazijos skyrius)
1784.Emilis Gudinas (Matematika, Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
1785.Zakrasas Tomas (Lietuvių kalba ir literatūra, Joniškio r. Žagarės gimnazija)
1786.Arnas Plačinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
1787.Dominykas Tamulis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
1788.Vilgustė Gustaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Vidzgirio progimnazija)
1789.Modestas Alejūnas (Matematika, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
1790.Liepa Klumbytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
1791.SAULĖ BUČKUTĖ (Biologija, pasaulio pažinimas, Skuodo r. Aleksandrijos pagrindinė mokykla)
1792.Urtė Cukuraitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Domeikavos gimnazija)
1793.Paulius Kindurys (Informacinės technologijos, Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla)
1794.Patryk Miloševič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Simono Konarskio gimnazija)
1795.Liepa Vladičkaitė (Matematika, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
1796.Kaspatas Plieskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
1797.Emilis Mačiūnas (Matematika, Šiaulių Dainų progimnazija)
1798.Nerilė Banitauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
1799.Patricija Žebuolytė (Informacinės technologijos, KTU inžinerijos licėjus)
1800.Mėta Šinkūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1801.Mantas Morkeliūnas (Matematika, Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
1802.Jakub Novak (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
1803.Urtė Vilkauskaitė (Matematika, Vilniaus Balsių progimnazija)
1804.Smiltė Šiurnaitė (Anglų kalba, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
1805.Kajus (Biologija, pasaulio pažinimas, Juodšilių "Šilo" gimnazija)
1806.Arnas Dauskurdis (Anglų kalba, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
1807.Arijus Lužeckas (Anglų kalba, Jurbarko r. Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinė mokykla)
1808.Augustas Mažeika (Anglų kalba, Alytaus „Drevinuko“ mokykla-darželis)
1809.Urtė Gečaitė (Anglų kalba, Klaipėdos Marijos Montessori mokykla - darželis)
1810.Paula Leščinskaitė (Matematika, Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
1811.Aušra Martišiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Lapių pagrindinė mokykla)
1812.Džiugas Šukaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
1813.Greta Daukšytė (Anglų kalba, Gargždų "Minijos" progimnazija)
1814.Elzė Kvedaraitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
1815.Aurentas Ardavičius (Informacinės technologijos, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
1816.Kristupas Viršilas (Anglų kalba, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
1817.Atėnė Čistovaitė (Anglų kalba, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
1818.Milita Pakštaitė (Informacinės technologijos, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1819.Vilius Jonušauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
1820.Aleksas Petravičius (Anglų kalba, Kazlų Rūdos Prano Dovydaičio pagrindinė mokykla)
1821.Edvin Vaitkun (Matematika, Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija)
1822.DANIELIUS SALTUŠKA (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
1823.Goda Gudukaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus r. Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazija)
1824.Lukrecija Nivinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1825.Raminta Leškevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
1826.Giedrė Dirgėlaitė (Matematika, Klaipėdos r. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija)
1827.Ugnė Sokolovaitė (Matematika, Jonavos Panerio pradinė mokykla)
1828.Dominykas Dubinskas (Matematika, Šakių rajono Gelgaudiškio pagrindinė mokykla)
1829.Emilija Minevičiūtė (Anglų kalba, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
1830.Martyna Aušvicaitė (Informacinės technologijos, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
1831.Rokas Stasionis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
1832.Markas Stanislovas Šamrinas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Gedminų progimnazija)
1833.Adomas Počiūra (Matematika, Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
1834.Akvilė Ramanauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1835.Olivija Šostak (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
1836.Joris Venslovas (Anglų kalba, Utenos Rapolo Šaltenio progimnazija)
1837.Rugilė Ambraškaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Antakalnio progimnazija)
1838.AURĖJA NOREIKAITĖ (Matematika, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
1839.Paula Klementavičiūtė (Matematika, Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
1840.Jurgis Adomaitis (Matematika, Vilniaus Balsių progimnazija)
1841.Ignas Kašauskas (Matematika, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
1842.Gabija padriezaitė (Matematika, Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija)
1843.Eimantas Petravičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1844.Grigorij Agejev (Anglų kalba, Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
1845.Ignas Pranckevičius (Anglų kalba, Kauno jėzuitų gimnazija)
1846.Skomantas Stukonis (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
1847.Bėja Žibūdaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1848.Dominykas Genaitis (Matematika, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
1849.Vaiva Bernackaitė (Matematika, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
1850.Austėja Pranskevičiūtė (Matematika, Marijampolės sav. Želsvos pagrindinė mokykla)
1851.Viktorija Milda Špiliauskaitė (Informacinės technologijos, Trakų r. Aukštadvario mokykla-darželis "Gandriukas")
1852.lukas bidlauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Vyturio" gimnazija)
1853.Meida Liepinytė (Anglų kalba, Marijampolės sav. Želsvos pagrindinė mokykla)
1854.Matas Adomaitis (Matematika, Kauno šv. Kazimiero progimnazija)
1855.Žilvinas Grigonis (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazija)
1856.Motiejus Jurkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
1857.Mantas Nesavas (Biologija, pasaulio pažinimas, Joniškio "Saulės" pagrindinė mokykla)
1858.Gediminas Gaižiūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1859.UGNĖ ŠLEINIŪTĖ (Matematika, Skuodo Bartuvos progimnazija)
1860.Nojus Kapustinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio r. Pandėlio gimnazija)
1861.Urtė Minkevičiūtė (Anglų kalba, Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
1862.Jokūbas Grašys (Matematika, VšĮ Vilniaus inžinerijos ir technologijų licėjus)
1863.Mantvydas Steponavičius (Anglų kalba, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
1864.Viltė Kuodytė (Informacinės technologijos, Kauno r. Batniavos mokykla-daugiafunkcis centras)
1865.Elizabeta Sivačiova (Matematika, Vilniaus r. Riešės šv. Faustinos Kovalskos pagrindinė mokykla)
1866.Eva Marija Kleinytė (Matematika, Panevėžio Rožyno progimnazija)
1867.Vincentas Labanauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Balsių progimnazija)
1868.Maksim Jonikas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus darželis - mokykla "Saulutė")
1869.Skaistė Valintėlytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės profesinio rengimo centras)
1870.Rugilė Banitauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
1871.KOTRYNA TILINSKAITĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Varėnos r. Matuizų pagrindinė mokykla)
1872.Vilius Šmakotinas (Fizika, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
1873.Gerardas Grinius (Lietuvių kalba ir literatūra, Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
1874.Sandra Kliokytė (Informacinės technologijos, Alytaus r. Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazija)
1875.Liepa Storpirštytė (Anglų kalba, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
1876.Milda Masiulytė (Anglų kalba, Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
1877.Armanas Petronis (Anglų kalba, Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
1878.Gustė Škirkaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Montesori mokykla-darželis "Žiburėlis")
1879.Agnė Kašauskaitė (Matematika, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
1880.Skajus Silvestras Gervickas (Matematika, Elektrėnų pradinė mokykla)
1881.Vincentas Motiejauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų r. Stakliškių gimnazija)
1882.Lukas Didbarzdys (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
1883.Ugnė Butkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
1884.Neida Jociūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Dainavos progimnazija)
1885.Tomas Mindaugas Mekionis (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus)
1886.Brigita (Matematika, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
1887.Evita Kavaliauskaitė (Anglų kalba, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
1888.Greta Veiverytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
1889.Kostas Martinkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, "Šaltinėlio" privati mokykla)
1890.Aiva Dzemydaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1891.Emilijus Stupin (Informacinės technologijos, Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
1892.Domas Stonkus (Anglų kalba, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
1893.Paulina Budrytė (Anglų kalba, Plungės Senamiesčio mokykla)
1894.ignasbyra (Informacinės technologijos, Šiaulių Dainų progimnazija)
1895.Jorūnė Raudytė (Anglų kalba, Plungės r. Platelių gimnazija)
1896.Ignas Milinis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Gabijos gimnazija)
1897.Dominyka Saulė Narvydaitė (Matematika, Vilniaus Maironio progimnazija)
1898.Meda Vaicekauskaite (Matematika, Vilniaus Žemynos progimnazija)
1899.Jorė Dolibagaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos mokykla - vaikų darželis "Eglutė")
1900.Kornelijuš Michailovski (Matematika, Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija)
1901.Vakarė Jokšaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
1902.Danielė Kondrataitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Dubysos aukštupio mokykla)
1903.Evelina Vasiliauskaitė (Anglų kalba, Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
1904.Kirilas Medvedevas-Idzelis (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Gamtos mokykla)
1905.Augis Škiudas (Matematika, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
1906.Eva Petrauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Veršvų gimnazija)
1907.mantas jasevicius (Matematika, Šakių rajono Gelgaudiškio pagrindinė mokykla)
1908.Domas Antakauskas (Anglų kalba, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
1909.Vakaris Undraitis (Informacinės technologijos, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
1910.Ugnė Zubytė (Matematika, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
1911.Andrėja Kavaliauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
1912.Mantas Dimavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Vitės progimnazija)
1913.Lukas Laurinaitis (Anglų kalba, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla, Radvilėnų filialas)
1914.Kamilė Verbickaitė (Anglų kalba, Varėnos "Ryto" progimnazija)
1915.Ugnė Drungilaitė (Anglų kalba, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1916.Simas Daminaitis (Anglų kalba, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1917.Sandra Viliūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
1918.Lėja Dūdonytė (Matematika, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
1919.Emilis Tursa (Biologija, pasaulio pažinimas, VšĮ Šiaurės licėjus)
1920.Nikita Ostouch (Biologija, pasaulio pažinimas, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
1921.Saulė Mažeikė (Anglų kalba, Šv. Juozapo mokykla)
1922.Austėja Apkevičiūtė (Anglų kalba, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
1923.Dovydas Arceris (Matematika, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
1924.Luka Pajedaitė (Anglų kalba, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
1925.Gustė Misevičiūtė (Anglų kalba, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
1926.Diana Putelytė (Istorija, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla, Radvilėnų filialas)
1927.Justinas Dankis (Matematika, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
1928.Deividas Armanavičius (Anglų kalba, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazija)
1929.Andrėja Mečkovskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos pradinė mokykla)
1930.Kristupas Pauliukevičius (Matematika, Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
1931.Arijus Dovainis (Biologija, pasaulio pažinimas, KTU Vaižganto progimnazija)
1932.Simonas Gineitis (Informacinės technologijos, Vilniaus Gabijos progimnazija)
1933.Šarūnė Vaišnoraitė (Matematika, Vilniaus Gabijos progimnazija)
1934.Rugilė Bosaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
1935.Brigita (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
1936.Erikas Zablackas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
1937.Aida Abdelhafiz (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
1938.Lukas Miliauskis (Matematika, Tauragės „Aušros“ progimnazija)
1939.Areta Repečkaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
1940.Gytis Smolskas (Matematika, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
1941.Nojus Sprainys (Matematika, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
1942.Herkus Boronovas (Anglų kalba, Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
1943.Eimantas Žukas (Anglų kalba, Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija)
1944.Goda Tamulevičiūtė (Matematika, Panevėžio rajono Paįstrio Juozo Zikaro gimnazija)
1945.Deividas Klova (Lietuvių kalba ir literatūra, Biržų technologijų ir verslo mokymo centras)
1946.Paulius Čapskas (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus)
1947.Emily Innos (Geografija, Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
1948.Gabrielė Janonytė (Matematika, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
1949.Algis Saulius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
1950.Ignas Nickus (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
1951.Tomas Tamulevičius (Matematika, Varėnos "Ryto" progimnazija)
1952.Viltė Kazlaitė (Matematika, Riešės gimnazija)
1953.Kamilė Eidukaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
1954.Austėja Balčiūnaitė (Matematika, Vilniaus Gabijos progimnazija)
1955.Brigita Navickaitė (Matematika, Panevėžio r. Ramygalos gimnazija)
1956.Pijus Vasilevskis (Matematika, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
1957.Linas Kasiulis (Biologija, pasaulio pažinimas, Liudvinavo K. Borutos gimnazijos Padovinio skyrius)
1958.Einaras Jasiūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
1959.Ieva Galavočiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės "Saulės" pradinė mokykla)
1960.Beata Augulytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių r. Kudirkos Naumiesčio V. Kudirkos gimnazija)
1961.Olivija Butkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
1962.Sofija Mikelionytė (Matematika, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1963.Miglė Lenkauskaitė (Matematika, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
1964.Gustas Petreikis (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių "Kranto" progimnazija)
1965.Matas Maciulis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
1966.Austėja Kasperūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šv. Juozapo mokykla)
1967.Joris Jakaitis (Informacinės technologijos, VGTU inžinerijos licėjus)
1968.Radvilė Malvicaitė (Anglų kalba, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
1969.Airina Sinekova (Lietuvių kalba ir literatūra, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
1970.Ana Starkova (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
1971.Kristupas Mažeika (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1972.Austėja Kaminskaitė- Rašytinytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
1973.Kotryna Urbanavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Piliuonos gimnazija)
1974.Ugnė Dementavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Palemono gimnazija)
1975.Emilija Urbonavičiūtė (Matematika, Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
1976.Agnė Gaubytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kazlų Rūdos sav. Jankų pagrindinė mokykla)
1977.Ignas Gricius (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1978.Kornelija Rovda (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės "Šilo" progimnazija)
1979.Lukrecija Čepulytė (Anglų kalba, Alytaus Panemunės progimnazija)
1980.Vilius Erlickas (Matematika, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
1981.Herkus Peseckis (Lietuvių kalba ir literatūra, KTU inžinerijos licėjus)
1982.Penkauskas Brendonas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaurės licėjus)
1983.Jorė Pocevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
1984.Ainius Čemeris (Matematika, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
1985.Povilas Karosas (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus)
1986.Martyna Mėlinauskaitė (Matematika, Šiaulių profesinio rengimo centras)
1987.Smiltė Bagurskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno šv. Kazimiero progimnazija)
1988.Grigorij Agejev (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
1989.Almantas Drazdovas (Informacinės technologijos, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
1990.Rusnė Dieninytė (Matematika, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1991.Augustas Barauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
1992.Egita Jasukaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Veršvų gimnazija)
1993.Ieva Stolevičičūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
1994.Bagdonavičius Kajus (Anglų kalba, Šiaulių Gytarių progimnazija)
1995.Elvis Stasiūnas (Matematika, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
1996.Mantė Rutkauskaitė (Matematika, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
1997.Matas Saladuchinas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos r. Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinė mokykla)
1998.Kamilė Balserytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Pagėgių sav. Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazija)
1999.Kevin Godlevskij (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
2000.Gustas Kizala (Lietuvių kalba ir literatūra, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
2001.Luka Pacaitytė (Matematika, Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
2002.PATRICIJA ŽUKAUSKAITĖ (Istorija, Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
2003.Gabrielė Paplauskytė (Matematika, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
2004.Anetė Antanaitytė (Informacinės technologijos, Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla)
2005.Margiris Kimeklis (Lietuvių kalba ir literatūra, Birštono savivaldybės Birštono vienkiemio darželis-mokykla)
2006.Rokas Mikšta (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
2007.Dominika Kacnelson (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
2008.Luka Česnulytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės Petro Armino progimnazija)
2009.Saulė Naskauskaitė (Matematika, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2010.Ainis Daukantas (Anglų kalba, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
2011.Ema Burčikaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
2012.Eva Marija Kleinytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Rožyno progimnazija)
2013.Nojus Jautakas (Biologija, pasaulio pažinimas, Pasvalio r. Krinčino Antano Vienažindžio pagrindinės mokyklos Pajiešmenių skyrius)
2014.Kristupas Ričkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
2015.kamilė minickaitė (Anglų kalba, Kauno kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras)
2016.Tautė Balvočiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
2017.Joris Arbatavičius (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2018.Matas Stonys (Anglų kalba, Erudito licėjus)
2019.Vytis Gylys (Biologija, pasaulio pažinimas, VGTU inžinerijos licėjus)
2020.Luka Senkutė (Matematika, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
2021.Austėja Zibalaitė (Anglų kalba, Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
2022.Jogailė Baltmiškytė (Matematika, Telšių "Saulėtekio" pradinė mokykla)
2023.Nojus Stanevičius (Matematika, Alytaus Dzūkijos mokykla)
2024.Vaiva Beniušytė (Informacinės technologijos, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
2025.Dovydas Arceris (Informacinės technologijos, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
2026.Justas Pleikys (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
2027.Milda Martinaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centras)
2028.Julius Patiejūnas (Informacinės technologijos, Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
2029.Paulius Jonynas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
2030.Emilis Čeplikas (Matematika, Alytaus „Volungės“ progimnazija)
2031.Gustas Bartoševičius (Matematika, Šiaulių Ragainės progimnazija)
2032.Deimanas Lopeta (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
2033.Raminta Lauciūtė (Istorija, Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
2034.Eva Daunytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
2035.Stela Elžbieta Andriuškevičiūtė (Matematika, Jurbarko r. Jurbarkų darželis-mokykla)
2036.Arnas Umbras (Informacinės technologijos, Vilniaus Žemynos progimnazija)
2037.MELITA OLECHNAVIČIŪTĖ (Biologija, pasaulio pažinimas, Varėnos "Ryto" progimnazija)
2038.Oskaras Krivenokas (Lietuvių kalba ir literatūra, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
2039.Viltė Petrauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
2040.Ela Jankutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
2041.Miglė Lenkauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
2042.Mantas Dimavičius (Matematika, Klaipėdos Vitės progimnazija)
2043.AUKSĖ BAUBAITĖ (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
2044.Geraldas Gurjevas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
2045.Rugilė Bedalytė (Matematika, Neringos gimnazija)
2046.Patricija Jurkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
2047.Dominykas Venckus (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ Vilniaus inžinerijos ir technologijų licėjus)
2048.Augustė Zaicevaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės sav. Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazija)
2049.Damian Gotovski (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro gimnazija)
2050.Benediktas Šatkauskas (Istorija, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
2051.Smiltė Dagilytė (Matematika, Klaipėdos Vitės progimnazija)
2052.Kajus Lelevičius (Matematika, Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija)
2053.Justas Kontrimavičius (Anglų kalba, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
2054.Tajus Skubiejus (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos r. Užpalių gimnazija)
2055.Viktorija Januškevičiūtė (Matematika, Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
2056.Saulė Marija Toropčina (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
2057.Toma Šulcaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio r. Šeduvos gimnazijos Pakalniškių skyrius)
2058.Denisas Grigelionis (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
2059.Hubertas Elzbutas (Informacinės technologijos, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
2060.Lėja Valančiutė (Anglų kalba, Plungės Senamiesčio mokykla)
2061.Ronaldas Ukrinas (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
2062.TĖJA TREČIOKAITĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
2063.Gustas Marcinkevičius (Informacinės technologijos, Šiaulių Gegužių progimnazija)
2064.Donatas Koženevskij (Matematika, Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
2065.Evelina Budvytytė (Matematika, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
2066.Paulius Čapskas (Informacinės technologijos, VGTU inžinerijos licėjus)
2067.Lukas Tamošiūnas (Anglų kalba, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
2068.Gabrielė Jarašiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių "Varpo" mokykla)
2069.Dovydas Būdininkas (Informacinės technologijos, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
2070.Mantas Turauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Panemunės progimnazija)
2071.Armandas Lynykas (Informacinės technologijos, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
2072.Austėja Pužauskaitė (Matematika, Šakių "Varpo" mokykla)
2073.Justinas Bružas (Matematika, Eitminiškių gimnazija)
2074.Arminas Valavičius (Matematika, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
2075.Vakaris Saldukas (Matematika, Kauno Dainavos progimnazija)
2076.Milana Rukšytė (Matematika, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
2077.Laura Daraškevičiūtė (Informacinės technologijos, Telšių "Saulėtekio" pradinė mokykla)
2078.Margarita Dmitrenko (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
2079.Danielius Obolevičius (Anglų kalba, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
2080.Arminas Valavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
2081.Kulikovskij Karolis (Geografija, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
2082.Natas Leščius (Lietuvių kalba ir literatūra, Pasvalio r. Krinčino Antano Vienažindžio pagrindinė mokykla)
2083.arnas budvytis (Matematika, Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
2084.Augustė Kneizevičiūtė (Matematika, Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
2085.Gvidas Vaičiūnas (Fizika, Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės profesinio rengimo centras)
2086.Kipras Radvilavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, VšĮ "Pažinimo medis")
2087.Ąžuolas Tumonis (Informacinės technologijos, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos Skapiškio skyrius)
2088.Mantas Būdvytis (Anglų kalba, Šakių "Varpo" mokykla)
2089.Elijus Danilevičius (Geografija, Plungės „Babrungo“ progimnazija)
2090.Rugilė Užaitė (Matematika, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
2091.Elija Šerpytytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
2092.Ieva Staugaitytė (Matematika, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
2093.Rūta Jonušaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
2094.Tautvydas Rudis (Lietuvių kalba ir literatūra, Pakruojo rajono Balsių pagrindinė mokykla)
2095.Mileta Zubrickaitė (Istorija, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
2096.Jurgis Juršėnas (Anglų kalba, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
2097.Rpolas Makauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, VšĮ Šiaurės licėjus)
2098.Matas Lastakauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Likiškėlių progimnazija)
2099.Pijus Buknys (Matematika, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
2100.Greta Bagdanavičiūtė (Matematika, Kauno šv. Kazimiero progimnazija)
2101.Juozas Junda (Fizika, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
2102.Luka Sakavičiūtė (Anglų kalba, Lazdijų r. Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija)
2103.Viltė Šiaulytė (Matematika, Molėtų progimnazija)
2104.Lukas Bielskis (Anglų kalba, Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras)
2105.Aras Jasas (Matematika, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
2106.Jokūbas Sutrinavičius (Informacinės technologijos, Marijampolės sav. Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija)
2107.Jasinauskas Ajus (Anglų kalba, Kauno r. Neveronių gimnazija)
2108.Adomas Barys (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
2109.Konstantin Tatarskich (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Santaros" gimnazija)
2110.Aušvilė Zykevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
2111.Viktorija Milaševičiūtė (Informacinės technologijos, Alytaus „Volungės“ progimnazija)
2112.Dainora Dumbrytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
2113.Majus Adomonis (Matematika, Kauno Milikonių progimnazija)
2114.Justė Gaidukevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
2115.Vakarė Kukanauzaitė (Matematika, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
2116.Ugnė Butnoriūtė (Informacinės technologijos, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
2117.Otilija Zykaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
2118.Auksuolė Ardavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
2119.Goda Pikčiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių r. Girkalnio pagrindinė mokykla)
2120.Austėja Zinevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Palomenės pagrindinė mokykla)
2121.Lėja Briedytė (Anglų kalba, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
2122.Dovydas Milašius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
2123.Aleksas Petravičius (Informacinės technologijos, Kazlų Rūdos Prano Dovydaičio pagrindinė mokykla)
2124.Urtė Guntulytė (Matematika, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
2125.Pijus Kasiulis (Lietuvių kalba ir literatūra, Joniškio "Saulės" pagrindinė mokykla)
2126.Vaiva Perkūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Gargždų "Minijos" progimnazija)
2127.Andrius (Matematika, Kauno Vaišvydavos pagrindinė mokykla)
2128.Dovydas Beresnevičius (Matematika, Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
2129.Ineta Čeičytė (Matematika, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
2130.Raminta Lauciūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
2131.Ainis Kirkilas (Biologija, pasaulio pažinimas, Riešės gimnazija)
2132.Titas Mičiuda (Informacinės technologijos, Panevėžio r. Paliūniškio pagrindinė mokykla)
2133.Ugnius Slibinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žemynos progimnazija)
2134.Nojus Juknevičius (Anglų kalba, Varėnos "Ryto" progimnazija)
2135.Miroslava Pulenko (Biologija, pasaulio pažinimas, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
2136.Gailė Mikoliūnaitė (Matematika, Buivydiškių pagrindinė mokykla)
2137.Miglė Jarmalaitė (Matematika, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
2138.Adelė Poškutė (Matematika, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
2139.Viltė Pakalniškytė (Anglų kalba, Klaipėdos r. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija)
2140.Kajus Andriukaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės "Saulės" pradinė mokykla)
2141.Ugnė Kriaučiūnaitė (Matematika, Vilkaviškio r. Bartninkų Jono Basanavičiaus mokykla-daugiafunkcis centras)
2142.Michail Šiško (Anglų kalba, Vilniaus "Ateities" mokykla)
2143.Agnė Pundzaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių jėzuitų mokykla)
2144.Miglė Mazurkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės "Žiburėlio" mokykla-daugiafunkcis centras)
2145.Kotryna Gasiliūnaitė (Anglų kalba, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
2146.Saulė Patricija Matulevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus „Volungės“ progimnazija)
2147.Yčas Dominykas (Anglų kalba, Šiaulių Gytarių progimnazija)
2148.Eva Vaičiulytė (Anglų kalba, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
2149.Gertrūda Maniušytė (Anglų kalba, Vilniaus Žemynos progimnazija)
2150.Lilija Mikalauskaitė (Anglų kalba, Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
2151.Viktorija Jovaišaitė (Anglų kalba, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
2152.Viltė Urbonaitė (Informacinės technologijos, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
2153.Dmitry Reymer (Matematika, Visagino "Atgimimo" gimnazija)
2154.Elijus Domikas (Biologija, pasaulio pažinimas, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
2155.Danielius Petrošius (Matematika, Panevėžio r. Naujamiesčio gimnazija)
2156.Augustas Antanevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
2157.Karolis Domža (Matematika, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
2158.Erikas Staniulis (Anglų kalba, Raseinių Šaltinio progimnazija)
2159.Mintė Laurinaitytė (Anglų kalba, Kauno r. Neveronių gimnazija)
2160.Neita Grigalaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių rajono Kidulių pagrindinė mokykla)
2161.Danielius Samulis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
2162.Šiurytė Elzė (Anglų kalba, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
2163.Robertas Černiauskas (Anglų kalba, Vilniaus „Sietuvos“ progimnazija)
2164.Kornelija Garlaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
2165.Dominykas Mockus (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
2166.Augustas Kėdys (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras)
2167.Adrianas Šitikas (Anglų kalba, Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
2168.Marija (Anglų kalba, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
2169.Gerda Mankutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
2170.Ridas Žarinskas (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
2171.Ugnė Zabramskaitė (Informacinės technologijos, Šakių "Varpo" mokykla)
2172.Gabrielius Rinkevičius (Anglų kalba, Alytaus Panemunės progimnazija)
2173.Liepa Narbutavičiūtė (Matematika, Ukmergės "Šilo" progimnazija)
2174.Julija Želionytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių "Varpo" mokykla)
2175.Aiva Dzemydaitė (Istorija, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
2176.Karolis Vaickus (Matematika, Utenos Aukštakalnio progimnazija)
2177.Markas Gumbelevičius (Matematika, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
2178.Gustė Stankutė (Matematika, Panevėžio rajono Paįstrio Juozo Zikaro gimnazija)
2179.Ugnė Kiseliauskaitė (Matematika, Vilkaviškio pradinė mokykla)
2180.Benas Žiogas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės Žibų mokykla)
2181.Vėjas Virgutis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
2182.Rugilė Vaitkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Veršvų gimnazija)
2183.Ieva Čepkauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2184.Neringa Vėlavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių r. Nevarėnų pagrindinė mokykla)
2185.Emilius Petrauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
2186.Lukas Šimkūnas (Matematika, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
2187.Viltė Marija Marčiukaitytė (Istorija, Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras)
2188.Emilija Gramauskaitė (Matematika, Plungės „Babrungo“ progimnazija)
2189.Arnas Čėsna (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
2190.Povilas Ibneris (Lietuvių kalba ir literatūra, „Vaivorykštės tako“ gimnazijos Vilniaus filialas)
2191.Gabriela Michailova (Matematika, Vilniaus Baltupių progimnazija)
2192.Justas Maskeliūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus r. Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazija)
2193.Bauža Ignas (Geografija, Šiaulių Jovaro progimnazija)
2194.Laurynas Baliukonis (Informacinės technologijos, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
2195.Laurynas Rukas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Vyturio" gimnazija)
2196.Mantė Urbonaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
2197.Šimanskaitė Orinta (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Šaltinių progimnazija)
2198.Mėta Pūkaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Elektrėnų pradinė mokykla)
2199.Deimantas Bungardaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Rokų gimnazija)
2200.Aistė Švilpaitė (Matematika, Kauno r. Panevėžiuko mokykla-daugiafunkcis centras)
2201.Nojus Seliokas (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės "Saulės" pradinė mokykla)
2202.Domas Pleikys (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
2203.Rolandas Dauparas (Matematika, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
2204.Povilas Ibneris (Informacinės technologijos, „Vaivorykštės tako“ gimnazijos Vilniaus filialas)
2205.Urtė Mitkutė (Anglų kalba, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
2206.Austėja Jurevičiūtė (Matematika, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
2207.Gintarė Smilgytė (Chemija, Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija)
2208.Nerilė Mustafinaitė (Matematika, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
2209.Gabrielius Juozulynas (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės pagrindinio ugdymo skyrius)
2210.Austėja Žvirblytė (Matematika, Birštono savivaldybės Birštono vienkiemio darželis-mokykla)
2211.Auksė Kaminskytė (Anglų kalba, Plungės vyskupo Motiejaus Valančiaus pradinė mokykla)
2212.Beatričė Sabutytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
2213.Oskaras Krivenokas (Biologija, pasaulio pažinimas, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
2214.Vanesa Bakšytė (Matematika, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
2215.TOMAS MICKEVIČ (Biologija, pasaulio pažinimas, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
2216.Justas Bakumas (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
2217.Augustas Gervė (Matematika, "Šaltinėlio" privati mokykla)
2218.Alisija Siomina (Anglų kalba, Vilniaus darželis - mokykla "Saulutė")
2219.Joris Zaikauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
2220.Gustas Gricius (Anglų kalba, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
2221.Alvija Černiauskaitė (Matematika, Anykščių r. Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazija)
2222.Tomas Ralys (Anglų kalba, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
2223.Ieva Daučanskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno dailės gimnazija)
2224.Andrėja Stašauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Jovaro progimnazija)
2225.Aras Bložė (Matematika, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
2226.Jokūbas Paulauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
2227.Matas Gruzdys (Lietuvių kalba ir literatūra, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
2228.Danielius Petkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Panemunės progimnazija)
2229.Eglė Greivytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Rietavo sav. Tverų gimnazija)
2230.Gustas Leikus (Informacinės technologijos, Kauno "Vyturio" gimnazija)
2231.Barbora Anusaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Melkio mokykla)
2232.Vincentas Labanauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Balsių progimnazija)
2233.Eva Kulbokaitė (Matematika, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
2234.Emilis Petkūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Zapyškio pagrindinė mokykla)
2235.Nojus Meškov (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Naujininkų mokykla)
2236.Eirida Majauskaitė (Anglų kalba, Kauno Palemono gimnazija)
2237.Skaistė Antonova (Matematika, Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
2238.Tajus Kulys (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
2239.Charlotte-Gedile Girgzdis (Anglų kalba, Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija)
2240.Benas Misiukonis (Matematika, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
2241.Hubertas Petkus (Matematika, Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
2242.Joris Buinauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2243.Majus Papickas (Matematika, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
2244.Gabrielė Daukšaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos rajono Salantų gimnazija)
2245.andrius jegorovas (Geografija, Vilniaus Baltupių progimnazija)
2246.Eimantas Petravičius (Istorija, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
2247.Pranaitytė Oresta (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Dainavos progimnazija)
2248.Simas Stašaitis (Matematika, Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
2249.Dovydas Audėjaitis (Matematika, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
2250.Vėjūnė Aleknaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2251.Tajus Žibūda (Anglų kalba, Vilkaviškio pradinė mokykla)
2252.Evita Kolaitytė (Matematika, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2253.Ugnė Kochanskaitė (Fizika, Varėnos "Ryto" progimnazija)
2254.Taisija Bondareva (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Lazdynų mokykla)
2255.Vakarė Masiokaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio r. Ramygalos gimnazija)
2256.Jokūbas Jerošenko (Matematika, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
2257.Karolina Beniušytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Riešės gimnazija)
2258.Erikas Juknevičius (Istorija, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
2259.Neita Grigalaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių rajono Kidulių pagrindinė mokykla)
2260.Pociūnas Nojus (Biologija, pasaulio pažinimas, Joniškio r. Žagarės gimnazija)
2261.Joris Balčius (Biologija, pasaulio pažinimas, Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
2262.Ineta Čeičytė (Istorija, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
2263.Oskaras Šišla (Informacinės technologijos, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
2264.Markas Aukštikalnis (Matematika, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
2265.Ainis Krušna (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dzūkijos mokykla)
2266.Aleksandra Szot (Anglų kalba, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
2267.Adomas Jaruševičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
2268.Ugnius Adomavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
2269.Austėja Starun (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
2270.Benita Grigaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
2271.Kamilė Skučaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
2272.Neilas Munius (Anglų kalba, Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
2273.Liza Yemchuk (Anglų kalba, Telšių "Ateities" progimnazija)
2274.Nerija Gaidžiūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Medeinės" mokykla)
2275.Rugilė Rachlevičiūtė (Informacinės technologijos, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
2276.Vaišnoras Majus (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
2277.Kirilas Medvedevas-Idzelis (Matematika, Klaipėdos Gamtos mokykla)
2278.Astijus Damašas (Matematika, Rokiškio r. Pandėlio gimnazija)
2279.Gedas Rutkauskas (Anglų kalba, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
2280.Ramunė Naujokaitytė (Informacinės technologijos, Šakių "Varpo" mokykla)
2281.Eimantė Pranskaitytė (Informacinės technologijos, Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
2282.Piijus Mikšys (Matematika, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
2283.Elija Liorančaitė (Informacinės technologijos, Raseinių r. Ariogalos gimnazija)
2284.PAULIUS GADIŠAUSKAS (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
2285.GUSTAS VIRBICKAS (Anglų kalba, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
2286.Taisija Bondareva (Istorija, Vilniaus Lazdynų mokykla)
2287.RUGILĖ GECEVIČIŪTĖ (Informacinės technologijos, Joniškio "Saulės" pagrindinė mokykla)
2288.Gustė Dumašiutė (Informacinės technologijos, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
2289.Tauras Marševskij (Biologija, pasaulio pažinimas, "Šaltinėlio" privati mokykla)
2290.Kamilis Čimbaras (Informacinės technologijos, Kėdainių r. Vilainių mokykla-darželis "Obelėlė")
2291.Andromeda Siliūtė (Matematika, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
2292.Geraldas Gurjevas (Anglų kalba, Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
2293.Augustas Žiogas (Matematika, Šilutės Žibų mokykla)
2294.Emilia Bekiš (Matematika, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
2295.Jovaras Eidukevičius (Anglų kalba, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
2296.Julius Gaudutis (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės "Ryto" pagrindinė mokykla)
2297.Kamilė Zavadzkytė (Anglų kalba, Šiaulių r. Šilėnų mokykla)
2298.Julius Slobodeniuk (Matematika, Kauno "Vyturio" gimnazija)
2299.Kajus Kaminskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Vydūno gimnazija)
2300.Adrijus Svirskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija)
2301.Liepa Valantinavičiūtė (Anglų kalba, Klaipėdos Vitės progimnazija)
2302.Gabija Šleiniutė (Anglų kalba, Plungės r. Platelių gimnazija)
2303.Domantas Dargis (Anglų kalba, Mažeikių darželis-mokykla "Kregždutė")
2304.Elija Pranckevičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
2305.Domilė Gavrilkevičiūtė (Matematika, Molėtų pradinė mokykla)
2306.Viktoras Rastenis (Matematika, Trakų r. Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinė mokykla)
2307.Deimantė Čekavičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
2308.Gabija Goda Kelevišiūtė (Anglų kalba, Utenos Aukštakalnio progimnazija)
2309.PAULINA KVIESKAITĖ (Biologija, pasaulio pažinimas, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
2310.Eva - Marija Narbutaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
2311.Adrija Vaitkevičiūtė (Anglų kalba, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
2312.Gabija Stasiukaitytė (Informacinės technologijos, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2313.Gabrielė Sirutytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Vitės progimnazija)
2314.GUSTAS VIRBICKAS (Matematika, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
2315.Renata Balsytė (Matematika, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
2316.Vincas Stanevičius (Anglų kalba, Vilniaus Balsių progimnazija)
2317.Armandas Numsedis (Anglų kalba, Joniškio "Saulės" pagrindinė mokykla)
2318.Sabrina Gadišauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla)
2319.Deimantas Drulys (Matematika, Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
2320.Kajus Tamavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
2321.Agata Svatkovska (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
2322.Lukas Staraitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
2323.Agnieška Biaigo (Matematika, Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija)
2324.Jokūbas Bindokas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žemynos progimnazija)
2325.Justas Zablackas (Anglų kalba, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2326.Saulius Škarnulis (Matematika, Raseinių r. Ariogalos gimnazija)
2327.Goda Žvirblytė (Anglų kalba, Kauno Panemunės pradinė mokykla)
2328.Dominykas Čiplys (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
2329.Jermolajeva Skaistė (Anglų kalba, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
2330.Andrėja Endružytė (Anglų kalba, Gargždų "Minijos" progimnazija)
2331.Dovydas Milašius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
2332.Eliza Rynkevič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus darželis-mokykla "Šaltinėlis")
2333.Ąžuolas Stulpinas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos r. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija)
2334.Emilija Skačkauskaitė (Matematika, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
2335.Aironas Baranauskas (Matematika, Kauno r. Domeikavos gimnazija)
2336.Rokas Valančius (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Dovilų pagrindinė mokykla)
2337.Mantas Alekna (Matematika, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
2338.Joanna Nito (Matematika, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
2339.Titas Mikalainis (Biologija, pasaulio pažinimas, KTU inžinerijos licėjus)
2340.Džiugas Slavinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
2341.Viltė Goberytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės sav. Želsvos pagrindinė mokykla)
2342.Edvinas Zobernis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
2343.Maksim Krivka (Anglų kalba, Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
2344.Augustė Petručionytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
2345.Zacharevskaja Valerija (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
2346.Audrius Pocius (Geografija, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2347.Rapolas Dudėnas (Anglų kalba, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
2348.Saida Sveiksuskaitė (Matematika, Vilniaus „Sietuvos“ progimnazija)
2349.Kavaliauskaitė Kotryna (Anglų kalba, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2350.Dorotėja Gerybaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
2351.Liepa Narbutavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės "Šilo" progimnazija)
2352.Emilis Virganavičius (Anglų kalba, Vilniaus r. Avižienių gimnazija)
2353.Kamilis Kalininas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
2354.Danielius Prismakovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija)
2355.Tadas Tamošiūnas (Anglų kalba, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
2356.Kristijonas Mocerenko (Biologija, pasaulio pažinimas, Buivydiškių pagrindinė mokykla)
2357.Aronas Pakamore (Biologija, pasaulio pažinimas, Gargždų "Minijos" progimnazija)
2358.Enrika Strikyte (Anglų kalba, Klaipėdos Vitės progimnazija)
2359.Viltė Elžbieta Mincytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
2360.Kamila Zykutė (Matematika, Kauno Veršvų gimnazija)
2361.Vakaris Lingys (Istorija, Alytaus „Volungės“ progimnazija)
2362.Austėja Misevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių r. Labūnavos pagrindinės mokyklos Pelėdnagių "Dobiliuko" skyrius)
2363.Emilis Zaranka (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
2364.Paulius Janiulionis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
2365.Tajus K. (Matematika, Šakių "Varpo" mokykla)
2366.Emilija Vaidilaite (Anglų kalba, Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
2367.Rimantė Miežinskaitė (Matematika, Trakų r. Aukštadvario mokykla-darželis "Gandriukas")
2368.Erina Girlevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, KTU inžinerijos licėjus)
2369.Unė Banionytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
2370.Vanesa Mikėnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Rožyno progimnazija)
2371.Leščiauskas Jurgis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių progimnazija)
2372.Urtė Žiobrytė (Informacinės technologijos, Gargždų "Minijos" progimnazija)
2373.Arnas Stirbys (Anglų kalba, Pagėgių savivaldybės Pagėgių pradinė mokykla)
2374.Ignas Misiūnas (Matematika, Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
2375.Toma Tkačuk (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
2376.Benas Butnorius (Informacinės technologijos, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
2377.Domantas Tamulis (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2378.Linas Vaitekūnas (Matematika, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
2379.Goda Mikeliūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
2380.Austėja Pečiulytė (Matematika, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
2381.Domantas Stukas (Matematika, Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
2382.Kajus Kakta (Biologija, pasaulio pažinimas, Tauragės Jovarų pagrindinė mokykla)
2383.Sibilė Šiaulenskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
2384.Simona Valaikaitė (Informacinės technologijos, Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
2385.Majus Mizgiris (Matematika, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
2386.Justas Česnauskas (Matematika, Kauno Senamiesčio progimnazija)
2387.Simonas Stoškus (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
2388.Kevin Godlevskij (Istorija, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
2389.Gytis Kudrešovas (Anglų kalba, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
2390.Kristina Dabašinskaitė (Anglų kalba, Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
2391.Eimantas Žutautas (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
2392.Kristupas Žaromskis (Matematika, Radviliškio r. Alksniupių pagrindinė mokykla)
2393.Karolina Šakalytė (Anglų kalba, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
2394.Austeja Nemanyte (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių rajono Gelgaudiškio pagrindinė mokykla)
2395.Stankevičiūtė Augustė (Matematika, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
2396.Atėnė Damijonaitytė (Anglų kalba, Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
2397.Dainius Bezgėla (Informacinės technologijos, Elektrėnų sav. Vievio gimnazija)
2398.Urtė Užkuraitytė (Matematika, Kauno Veršvų gimnazija)
2399.Mantas Armonas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių jėzuitų mokykla)
2400.Gabriel Cruz Martinez (Matematika, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
2401.Nojus Pauliukonis (Matematika, Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla)
2402.Luknė Dičkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla Mastaičių skyrius)
2403.Nedas Kriščiūnas (Matematika, Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
2404.Auksė Gedvilaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos rajono Kurmaičių pradinė mokykla)
2405.Ernestas Jankovskij (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
2406.Augustas Jakubauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės rajono Deltuvos pagrindinė mokykla)
2407.Nikita Derevianko (Biologija, pasaulio pažinimas, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
2408.Aurelija Morkūnaitė (Anglų kalba, Utenos Aukštakalnio progimnazija)
2409.Viktoras Rastenis (Biologija, pasaulio pažinimas, Trakų r. Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinė mokykla)
2410.Ieva Petruškevičiūtė (Anglų kalba, Kauno r. Zapyškio pagrindinė mokykla)
2411.Urtė Šalčiūnaitė (Anglų kalba, Vilniaus r. Avižienių gimnazija)
2412.Daniela Tamošauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos rajono Kurmaičių pradinė mokykla)
2413.Martyna (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
2414.Domas Mikalkėnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žemynos progimnazija)
2415.Akvilė Kasparavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija)
2416.Aurėja Žemeckyte (Matematika, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
2417.Kristupas Vėta (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
2418.Domarkas Lašovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos pradinė mokykla)
2419.Pijus Labanauskas (Anglų kalba, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
2420.Ričard Lebedevič (Lietuvių kalba ir literatūra, Visagino „Verdenės“ gimnazija)
2421.Garalis Kristupas Jonas (Matematika, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
2422.Arielė Radzevičiūtė (Informacinės technologijos, Ukmergės "Šilo" progimnazija)
2423.Arijus Budrevičius (Anglų kalba, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
2424.Ieva Leonavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
2425.Hubertas Elzbutas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
2426.Deimantas Širvinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
2427.Rokas Zubavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
2428.Mantas Požėla (Istorija, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
2429.Arnas Žilionis (Matematika, Alytaus r. Pivašiūnų gimnazija)
2430.Medeina Balsevičiūtė (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2431.Urtė Radžiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio pradinė mokykla (II korpusas))
2432.Dominykas Mockevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
2433.Artūras Baravykas (Matematika, Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
2434.Lidija Vaitkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
2435.Lėja Jansonaitė (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
2436.Paulius Jonynas (Anglų kalba, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
2437.Austėja Bagdonavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Elektrėnų pradinė mokykla)
2438.DominykasBružas (Informacinės technologijos, Klaipėdos Vitės progimnazija)
2439.NATAS LUKŠA (Anglų kalba, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
2440.Tomas Šukauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
2441.KLAIDAS DAUGINAS (Biologija, pasaulio pažinimas, Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
2442.Karolis Vaitkus (Matematika, Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla)
2443.Benas Kandrotas (Matematika, Kauno Veršvų gimnazija)
2444.Arijana Sipavičiūtė (Matematika, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
2445.Pijus Poškus (Matematika, Telšių r. Tryškių Lazdynų Pelėdos gimnazija)
2446.Livita Kuncaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
2447.Algimantas Venskus (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
2448.Arnas Eringis (Matematika, Mažeikių r. Žemalės pradinė mokykla)
2449.Domas Jaruševičius (Matematika, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
2450.Vilius Kareckas (Anglų kalba, Šiaulių Gegužių progimnazija)
2451.Gabija Petrulytė (Anglų kalba, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
2452.Teresė Ferensaitė (Matematika, Vilkaviškio r. Gražiškių gimnazija)
2453.Neda Mockutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
2454.Dovilė Žygaitytė (Istorija, Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio gimnazija)
2455.Matas Mylė (Matematika, "Šaltinėlio" privati mokykla)
2456.Arijus Budrevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
2457.Rėjus Vaitiekūnas (Informacinės technologijos, Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
2458.Angelina Stasiulevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus agroekologijos mokymo centras)
2459.Mykolas Bakula (Lietuvių kalba ir literatūra, Varėnos "Ryto" progimnazija)
2460.Adomas Kenstavicius (Anglų kalba, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
2461.Viltė Bružaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
2462.Danielius Banionis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2463.Evanas Klimas (Anglų kalba, Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
2464.Dominyka Golubevaitė (Anglų kalba, VGTU inžinerijos licėjus)
2465.Vaidilė Zadlauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Babtų gimnazija)
2466.Justas Stankevičius (Anglų kalba, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
2467.Andrėja Stašauskaitė (Matematika, Šiaulių Jovaro progimnazija)
2468.Edita Jockutė (Matematika, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
2469.Liepa Jakšytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
2470.Jokūbas Kilda (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
2471.Džiugas Slavinskas (Matematika, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
2472.Goda Čerkauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno šv. Kazimiero progimnazija)
2473.AUSTĖJA BLOŽYTĖ (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Veršvų gimnazija)
2474.Arijus Budrevičius (Matematika, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
2475.Domas Dragūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
2476.Ugnė Tamutytė (Anglų kalba, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
2477.Armandas Puškorius (Matematika, Palangos pradinė mokykla)
2478.Arentas Mačiulis (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
2479.Mantė Rekašiūtė (Informacinės technologijos, Telšių "Kranto" progimnazija)
2480.VILTĖ GARUCKAITĖ (Matematika, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
2481.Jogailė Baltmiškytė (Anglų kalba, Telšių "Saulėtekio" pradinė mokykla)
2482.Gaja Dambrauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Melkio mokykla)
2483.Kamilė Širkaitė (Anglų kalba, Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
2484.Lija Žilko (Matematika, Turgelių "Aistuvos" gimnazija)
2485.Erikas-Jonas Kriščiūnas (Anglų kalba, Šakių "Varpo" mokykla)
2486.Karolis Kaminskis (Matematika, Plungės vyskupo Motiejaus Valančiaus pradinė mokykla)
2487.Miglė Valackonytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
2488.Dovydas Švilpa (Matematika, Utenos mokykla-vaikų darželis "Varpelis")
2489.Akvilė Latakaitė (Matematika, Gargždų "Minijos" progimnazija)
2490.Kotryna Grėbliūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
2491.Gustas Bartoševičius (Geografija, Šiaulių Ragainės progimnazija)
2492.Dominykas Janušauskas (Istorija, Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
2493.Neila Metelica (Geografija, Varėnos "Ryto" progimnazija)
2494.Eglė Damidavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jurbarko r. Seredžiaus Stasio Šimkaus mokykla-daugiafunkcis centras)
2495.Dominykas Kopanevas (Matematika, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
2496.Emilija Zavadskaitė (Matematika, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
2497.Adrija Dargužaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Meškuičių gimnazija)
2498.Mindaugas Paulauskas (Informacinės technologijos, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
2499.Mindaugas Antonovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
2500.Austėja Aniulytė (Informacinės technologijos, Kėdainių r. Labūnavos pagrindinė mokykla)
2501.Urtė Mašanauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Krašuonos progimnazija)
2502.Deiridas Drabavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija)
2503.Benas Vailionis (Anglų kalba, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
2504.Emilija Milašauskaitė (Anglų kalba, Marijampolės sav. Mokolų progimnazija)
2505.Rugilė Aleknaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ Vilniaus inžinerijos ir technologijų licėjus)
2506.Gustė Vasiljevaitė (Anglų kalba, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
2507.J. Bartašius (Anglų kalba, Utenos Aukštakalnio progimnazija)
2508.Goda Šinkūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ Vilniaus inžinerijos ir technologijų licėjus)
2509.Deividas Kriščiūnas (Matematika, Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
2510.Paula Leščinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
2511.Austėja Markevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
2512.Vilius Aleksandravičius (Informacinės technologijos, Šiaulių "Juventos" progimnazija)
2513.Liepa Murauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos Marijos Tiškevičiūtės mokykla)
2514.Klim Pučinskij (Lietuvių kalba ir literatūra, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
2515.Skaiste Andriuskaite (Anglų kalba, Klaipėdos r. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija)
2516.Lukas Medelis (Informacinės technologijos, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
2517.Kamilė Kačinskytė (Informacinės technologijos, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
2518.Marija (Matematika, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
2519.Vilius Chodoravičius (Lietuvių kalba ir literatūra, KTU inžinerijos licėjus)
2520.Gerda Varuškevičiūtė (Matematika, Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
2521.Ugnius Kasparavičius (Informacinės technologijos, Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija)
2522.Kazimieras Antanaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių "Varpo" mokykla)
2523.Mantas Turauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Panemunės progimnazija)
2524.Vincentas Gaižiūnas (Informacinės technologijos, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
2525.Ieva Urbonavičiūtė (Matematika, Panevėžio r. Velžio gimnazija)
2526.Daniela Skakauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
2527.Ermilė Liobikaitė (Informacinės technologijos, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
2528.Milda Jurkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
2529.Katinas Kipras (Anglų kalba, Molėtų pradinė mokykla)
2530.Aleksandras Demidenko (Matematika, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
2531.Jaunius Lukoševičius (Anglų kalba, Šiaulių Gytarių progimnazija)
2532.Aistė Gavėnaitė (Anglų kalba, Marijampolės Petro Armino progimnazija)
2533.Emilis Ugintas (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2534.Dija Mikalauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Salduvės progimnazija)
2535.Gustė Ardaravičiūtė (Anglų kalba, Prienų r. Jiezno gimnazija)
2536.Augustė Danylaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
2537.Vincentas Gražulevičius (Anglų kalba, Vilniaus Balsių progimnazija)
2538.Meida Kostina (Matematika, Jonavos pradinė mokykla)
2539.Urtė Bardauskaitė (Matematika, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
2540.Vidadi Chamedov (Anglų kalba, Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
2541.Aleksas Petravičius (Fizika, Kazlų Rūdos Prano Dovydaičio pagrindinė mokykla)
2542.Jokūbas Čivinskas (Matematika, Kauno r. Domeikavos gimnazija)
2543.Justė Šaulinskaitė (Matematika, Klaipėdos r. Dovilų pagrindinė mokykla)
2544.Liutauras Bartoševič (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
2545.Matas Rinkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
2546.Jonas Žiogas (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
2547.Uogelė Joris (Lietuvių kalba ir literatūra, Joniškio r. Žagarės gimnazija)
2548.Emilija Fedorovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
2549.Monika Budzinauskaitė (Matematika, Raseinių Šaltinio progimnazija)
2550.Deividas Trofimovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
2551.Amelija Každailytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Salduvės progimnazija)
2552.Vanesa Bieliauskaite (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
2553.Aida Abdelhafiz (Anglų kalba, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
2554.Adriana Perepečkaitė (Matematika, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
2555.Miglė Suchockytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
2556.Adelina Sakalauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
2557.Nojus Abasevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
2558.Liza Yemchuk (Matematika, Telšių "Ateities" progimnazija)
2559.Mantvilė Vindašiūtė (Matematika, Klaipėdos Vydūno gimnazija)
2560.Atėnė Pociūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Slengių mokykla-daugiafunkcis centras)
2561.Austėja Gedmantaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
2562.Danielius Kundrotas (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
2563.Mantė Urbonaitė (Anglų kalba, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
2564.Darija Jasudavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių "Juventos" progimnazija)
2565.Martynas Arkušauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Dainų progimnazija)
2566.Martynas Stasiukaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio rajono Pajevonio pagrindinė mokykla)
2567.Arnas (Matematika, Kauno Vaišvydavos pagrindinė mokykla)
2568.Gustė Paulauskytė (Informacinės technologijos, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
2569.urtė kabačkova (Biologija, pasaulio pažinimas, Varėnos r. Senosios Varėnos Andriaus Ryliškio pagrindinė mokykla)
2570.Simonas Anusas (Anglų kalba, Melkio mokykla)
2571.Elijus Ališauskas (Matematika, Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla)
2572.Dominykas Jucys (Matematika, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
2573.Kajus Pacauskas (Informacinės technologijos, Vilniaus jėzuitų gimnazija)
2574.Ema Krasauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
2575.Gustė Baniulytė (Anglų kalba, Vilkaviškio pradinė mokykla)
2576.Jonas Kalinovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės Žibų mokykla)
2577.Lukas Tamošiūnas (Matematika, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
2578.Gustas Mineikis (Matematika, Kauno r. Vilkijos gimnazija)
2579.Augustas Vaitiekūnas (Anglų kalba, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
2580.Aina Ralytė (Matematika, Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
2581.Ričardas Sova (Anglų kalba, Rietavo sav. Tverų gimnazija)
2582.Elija Vaičiurgytė (Matematika, Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
2583.Leja Kuod (Anglų kalba, Vilniaus Gabijos progimnazija)
2584.Ignas Vievesis (Biologija, pasaulio pažinimas, Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
2585.Ela Jankutė (Informacinės technologijos, Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
2586.Klaidas Ališaskas (Anglų kalba, Kauno Milikonių progimnazija)
2587.Artur Demidov (Anglų kalba, Vilniaus Maironio progimnazija)
2588.Patricija Bartkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos r. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija)
2589.Vakaris Saliamonas (Matematika, Anykščių r. Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija)
2590.Nojus Mekšėnas (Matematika, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
2591.Eimantė Pranskaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
2592.Mantas Vaidelis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2593.Kajus Maruškevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio rajono Pajevonio pagrindinė mokykla)
2594.GABRIELĖ RŪKAITĖ (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
2595.Mikas Mockelis (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės "Smalsučio" pradinė mokykla)
2596.Adrija Glinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2597.Matas Rinkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio pradinė mokykla)
2598.Natas Leščius (Biologija, pasaulio pažinimas, Pasvalio r. Krinčino Antano Vienažindžio pagrindinė mokykla)
2599.Aurika Žukaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
2600.Matas Jankevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
2601.Deimantė Bliakevičiūtė (Matematika, Vilniaus Naujininkų mokykla)
2602.Ugnė Kiseliauskaitė (Anglų kalba, Vilkaviškio pradinė mokykla)
2603.Erikas Jasinskas. (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
2604.Rimantas Paškonis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
2605.Rėjus Styk (Lietuvių kalba ir literatūra, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
2606.Ajus Janušonis (Matematika, Šiaulių r. Dubysos aukštupio mokykla)
2607.Urtė Zakžeckytė (Matematika, Kauno r. Vilkijos gimnazija)
2608.Gustas Storpirštis (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės sav. Želsvos pagrindinė mokykla)
2609.Samanta Rubelytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
2610.Adrija Dargužaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Meškuičių gimnazija)
2611.Arnas Ažukas (Biologija, pasaulio pažinimas, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
2612.Gintautas Poškus (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
2613.Emilija Šalčiūtė (Anglų kalba, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
2614.Vaiva Beniušytė (Anglų kalba, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
2615.Ieva Stasiukaitytė (Anglų kalba, Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla Mastaičių skyrius)
2616.Gabriela Dungveckytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
2617.Agnė Itomlenskytė (Anglų kalba, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
2618.Mantas Kreivaitis (Anglų kalba, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
2619.Danielius Gibieža (Anglų kalba, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
2620.Rapolas Januškevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
2621.Dominykas Valius (Matematika, Telšių "Saulėtekio" pradinė mokykla)
2622.Mantas (Anglų kalba, Kauno r. Domeikavos gimnazija)
2623.Sofija Špilevaja (Matematika, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
2624.Vytaras Rekus (Istorija, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
2625.Goda Blažaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
2626.Benas Demereckas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
2627.Karolis Domža (Informacinės technologijos, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
2628.Emilija Pranskaitytė (Geografija, Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
2629.Dijus Gaidžiūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio rajono Paįstrio Juozo Zikaro gimnazija)
2630.Aronas Janonis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
2631.Lukas Janušauskas (Istorija, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2632.Ugnė Kavalčinskaitė (Matematika, Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
2633.Martynas Arkušauskas (Matematika, Šiaulių Dainų progimnazija)
2634.Gabrielė Delgiado (Anglų kalba, VšĮ Vilniaus inžinerijos ir technologijų licėjus)
2635.Eliza Artemjeva (Biologija, pasaulio pažinimas, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
2636.Milena Meškevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių r. Kudirkos Naumiesčio V. Kudirkos gimnazija)
2637.Laura Belousova (Matematika, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
2638.Mėja Aušrotaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio pradinė mokykla)
2639.Ema Mardosaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
2640.Linas Vaitekūnas (Anglų kalba, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
2641.Jokūbas Sudžius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių progimnazija)
2642.Deimantas Osadčius (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
2643.Sandra Smorodkina (Istorija, Viešoji įstaiga Elektrėnų profesinio mokymo centras)
2644.EDVINAS DRANSEIKA (Anglų kalba, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
2645.Milana Silina (Anglų kalba, Zarasų r. Salako pagrindinė mokykla)
2646.MĖTA PUGAČIŪTĖ (Anglų kalba, Klaipėdos licėjus)
2647.Lidija Vaitkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
2648.Ronald Leon Šarskus (Anglų kalba, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
2649.Dominik Koženevskij (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
2650.Gabrielius Padelevičius (Matematika, KTU Vaižganto progimnazija)
2651.Faustas Jogminas (Matematika, Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
2652.Estela Gedvilaite (Anglų kalba, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
2653.Vytautė Jasiūnaitė (Informacinės technologijos, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
2654.Augustas Paunksnis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Domeikavos gimnazija Užliedžių skyrius)
2655.Austėja Adukaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija)
2656.MANTAS STRAVINSKAS (Anglų kalba, Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
2657.Akvilė Paulavičiūtė (Informacinės technologijos, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
2658.Matis Jančiauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Pavilnio progimnazija)
2659.Dovydas Švilpa (Anglų kalba, Utenos mokykla-vaikų darželis "Varpelis")
2660.Aiste Atraškevičiutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazija)
2661.Kamilė Kačinskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
2662.Dovydas Vilkin (Informacinės technologijos, Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija)
2663.Rugilė Paliulytė (Anglų kalba, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
2664.Milana Silina (Lietuvių kalba ir literatūra, Zarasų r. Salako pagrindinė mokykla)
2665.Neringa Januškevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Vaišvydavos pagrindinė mokykla)
2666.Gediminas Gaižiūnas (Anglų kalba, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
2667.Kamilė Totilaitė (Anglų kalba, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
2668.Ignas Navackas (Lietuvių kalba ir literatūra, Pakruojo r. Rozalimo pagrindinė mokykla)
2669.Mantas Mankauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Nemuno" mokykla)
2670.Eiprilė Brazauskaitė (Informacinės technologijos, Šiaulių Dainų progimnazija)
2671.Tėja Budraitytė (Anglų kalba, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
2672.Dominykas Nagreckis (Matematika, Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
2673.Mantas Paliulis (Anglų kalba, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
2674.Lukrecija Mačiulė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
2675.Žanas Poškus (Anglų kalba, Pakruojo "Žemynos" progimnazija)
2676.Dominykas Laucius (Anglų kalba, Vilniaus jėzuitų gimnazija)
2677.Mikas Mockelis (Matematika, Marijampolės "Smalsučio" pradinė mokykla)
2678.Jorė Dolibagaitė (Anglų kalba, Utenos mokykla - vaikų darželis "Eglutė")
2679.Luknė Gliebutė (Matematika, Jonavos Panerio pradinė mokykla)
2680.Urtė Baltramaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
2681.Dovydas Zabinas (Matematika, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
2682.Karina Avelytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
2683.Jokūbas Vičas (Matematika, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
2684.Akvilė Dudonytė (Anglų kalba, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
2685.JOKŪBAS MICKEVIČIUS (Matematika, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
2686.PATRICIJA ŽUKAUSKAITĖ (Informacinės technologijos, Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
2687.Ignas Maslianikas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus „Sietuvos“ progimnazija)
2688.Tėja Gedvilaitė (Anglų kalba, Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
2689.Rugilė Mikšytė (Anglų kalba, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
2690.DANIELIS NAUDŽIŪNAS (Matematika, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
2691.Julius Venčkauskas (Matematika, Alytaus Likiškėlių progimnazija)
2692.Emilija Jogaudaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras)
2693.Agnė Ulinauskaitė (Istorija, Birštono gimnazija)
2694.Ignas Vilčiauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinė mokykla)
2695.Radvilė Rukaitė (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
2696.Tajus Skubiejus (Informacinės technologijos, Utenos r. Užpalių gimnazija)
2697.Vilgustė Gustaitytė (Matematika, Alytaus Vidzgirio progimnazija)
2698.Nicolas Peleckis (Anglų kalba, Mažeikių darželis-mokykla "Kregždutė")
2699.Urtė Želvytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
2700.Austeja Domarkaite (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Panevėžiuko mokykla-daugiafunkcis centras)
2701.Klaidas Kliauba (Matematika, Pasvalio r. Krinčino Antano Vienažindžio pagrindinės mokyklos Pajiešmenių skyrius)
2702.Taisija Bondareva (Geografija, Vilniaus Lazdynų mokykla)
2703.Gustė Pečiulytė (Istorija, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
2704.Arijus Kaušylas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
2705.Julius Zažeckis (Matematika, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
2706.Lukas Rimas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
2707.Audrius Pocius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2708.Amina Voronovskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus agroekologijos mokymo centras)
2709.Gustavas Tilindis (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ Šiaurės licėjus)
2710.Simona Sankauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Dainavos progimnazija)
2711.Ričard Lebedevič (Matematika, Visagino „Verdenės“ gimnazija)
2712.Simas Golosujev (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
2713.Barbora Čivinskaitė (Matematika, Kauno r. Domeikavos gimnazija)
2714.Renaldas Gasiūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų r. Kučiūnų mokykla)
2715.Milda Baltrušaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
2716.Marius Rastenis (Informacinės technologijos, Kupiškio r. Subačiaus gimnazijos Noriūnų Jono Černiaus pagrindinio ugdymo skyrius)
2717.Vilius Vaičiulis (Geografija, Plungės Senamiesčio mokykla)
2718.Matas Masionis (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio r. Velžio gimnazija)
2719.Elijus Varvuolis (Informacinės technologijos, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
2720.Livita Kuncaitė (Informacinės technologijos, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
2721.RUGILĖ GUDELYTĖ (Matematika, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
2722.Eva Maižrimaitė (Matematika, Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
2723.Deimantas Osadčius (Informacinės technologijos, Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
2724.Joris Balčius (Matematika, Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
2725.Semas Dovidavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija)
2726.Nedas Matusevičius (Anglų kalba, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
2727.Liubševičiūtė Ieva (Istorija, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
2728.KAROLIS ČEREŠKA (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos "Lietavos" pagrindinė mokykla)
2729.Robertas Bolis (Istorija, Plungės r. Kulių gimnazija)
2730.Petras Linas Kaminskas (Matematika, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
2731.Emilija Misevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos Simono Daukanto progimnazija)
2732.Tadas Grabauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio pradinė mokykla)
2733.Gytis Bukaitis (Matematika, Kauno Palemono gimnazija)
2734.Viltė Trukšinaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Balsių progimnazija)
2735.Morta Lunevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
2736.Augustė Kaziukevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų r. Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija)
2737.Matas Zubė (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
2738.Gustas Gruška (Anglų kalba, Vilniaus "Ryto" progimnazija)
2739.Urtė Kairytė (Anglų kalba, Šiaulių Gegužių progimnazija)
2740.Matas Azarinskas (Fizika, Utenos Dauniškio gimnazija)
2741.Gustas Kasparavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Elektrėnų sav. Semeliškių gimnazija)
2742.Nojus Morkūnas (Anglų kalba, Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla)
2743.Dovydas Kubilius (Matematika, Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija)
2744.Nemunas Urbonas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
2745.Adrija Rėbždaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
2746.Ugnė Pažerinytė (Informacinės technologijos, Utenos Aukštakalnio progimnazija)
2747.Eva Sinkevičiūtė (Matematika, Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
2748.Vykintas Drimba (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių "Atžalyno" progimnazija)
2749.Gabrielė Juknytė (Anglų kalba, Klaipėdos Marijos Montessori mokykla - darželis)
2750.Dovydas Beresnevičius (Informacinės technologijos, Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
2751.Saulė Kartašovaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės "Šilo" progimnazija)
2752.Viltė Orentaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
2753.Augustė Saulė Juškėnaitė (Matematika, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
2754.Atėnė Čistovaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
2755.Gustė Keraitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
2756.Gertrūda Jasiūnaitė (Anglų kalba, Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla)
2757.Pikšilingis Mantas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus „Drevinuko“ mokykla-darželis)
2758.Gustas Žilakauskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Salduvės progimnazija)
2759.Aistė Puodžiūnaitė (Matematika, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
2760.Sandra Ališauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų r. Kučiūnų mokykla)
2761.Stankevičiūtė Augustė (Anglų kalba, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
2762.Aronas Giedrys (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
2763.Nojus Vaitkūnas (Anglų kalba, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2764.Mantas Jofė (Matematika, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
2765.Martynas Arkušauskas (Informacinės technologijos, Šiaulių Dainų progimnazija)
2766.Atėnė Damijonaitytė (Informacinės technologijos, Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
2767.Lukas Tamošiūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
2768.Augustas Rinkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vaišvydavos pagrindinė mokykla)
2769.Dominykas Jurkus (Matematika, Šiaurės licėjus)
2770.Eligijus Šimokaitis (Matematika, Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
2771.Rugilė Pileckaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
2772.Damian Maksimovič (Istorija, Vilniaus r. Sudervės Mariano Zdziechovskio pagrindinė mokykla)
2773.Gerda Raštutytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
2774.Gytis Karnišauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Buivydiškių pagrindinė mokykla)
2775.Mantas Požėla (Informacinės technologijos, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
2776.Ąžuolas Tumonis (Anglų kalba, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos Skapiškio skyrius)
2777.Miglė Dailidaitė (Anglų kalba, Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
2778.Jokūbas Bilius (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Šaltinių progimnazija)
2779.Gabrielė Meškaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių jėzuitų mokykla)
2780.Kajus Beinorius (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Žibų mokykla)
2781.Domarkas Lašovas (Matematika, Palangos pradinė mokykla)
2782.Greta Šerytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
2783.Nicolas Peleckis (Matematika, Mažeikių darželis-mokykla "Kregždutė")
2784.Rokas Mozeris (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Vitės progimnazija)
2785.Adas Steponėnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
2786.Aistė Arlauskytė (Anglų kalba, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
2787.Aironas Smagurauskas (Informacinės technologijos, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
2788.Kajus Bieliauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
2789.Justas Piličiauskas (Matematika, Vilniaus "Ryto" progimnazija)
2790.Gintarė Taurozevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
2791.Raminta Verbliugevičiūtė (Anglų kalba, "Šaltinėlio" privati mokykla)
2792.Dominykas Staniulis (Matematika, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
2793.Jokūbas Šuliauskas (Matematika, Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija)
2794.Erikas Micavičius (Matematika, Šilutės Žibų mokykla)
2795.Meida Martišauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija)
2796.Skaistė Šalaikiskaitė (Matematika, Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
2797.Skaistė Antonova (Anglų kalba, Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
2798.Elzė Kvedaraitė (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
2799.Emilis Gudinas (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
2800.Jonas Rozis (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
2801.Tomas Šukauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
2802.Matas Jasaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
2803.Austėja Misevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių r. Labūnavos pagrindinės mokyklos Pelėdnagių "Dobiliuko" skyrius)
2804.Simonas Masilionis (Biologija, pasaulio pažinimas, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
2805.Ugnė Butnoriūtė (Matematika, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
2806.Damian Semenovič (Matematika, Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija)
2807.Ugnė Bitinaitė (Matematika, Pakruojo r. Rozalimo pagrindinė mokykla)
2808.Ugnė Radavičiūtė (Matematika, Kelmės "Kražantės" progimnazija)
2809.Marijus Andrašūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Pakruojo r. Rozalimo pagrindinė mokykla)
2810.Aironas Baranauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Domeikavos gimnazija)
2811.Valentinas Balevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų r. Kučiūnų mokykla)
2812.Danielė Radžiūtė (Anglų kalba, Klaipėdos r. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija)
2813.Patrik Švabovič (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
2814.Smiltė Saveiskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2815.Ieva Kliokmanaitė (Anglų kalba, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
2816.Emilija Šablevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Vyturio" gimnazija)
2817.Tajus Vaičiūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių jėzuitų mokykla)
2818.Andrėja Les (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
2819.Agota Jaselionytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
2820.Neila Larionovaite (Anglų kalba, Vilniaus Žemynos progimnazija)
2821.Eva Daunytė (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
2822.Kamilė Baranauskaitė (Informacinės technologijos, Varėnos r. Merkinės Vinco Krėvės gimnazija)
2823.Rubavičius Armandas (Istorija, Kretingos rajono Baublių mokykla-daugiafunkcis centras)
2824.Vakarė Kukanauzaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
2825.Sandra Smaliukaitė (Matematika, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
2826.Laura Kasparaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių politechnikos mokykla)
2827.Gustė Ardaravičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų r. Jiezno gimnazija)
2828.Tajus Knuras (Anglų kalba, Telšių "Germanto" progimnazija)
2829.Jokūbas Mikaitis (Anglų kalba, Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
2830.Povilas Karosas (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus)
2831.Vainius Jermolajevas (Matematika, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
2832.Lukas Jančius (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
2833.Rokas Zubavičius (Anglų kalba, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
2834.Eva Jundulaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
2835.Jogailė Baltmiškytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių "Saulėtekio" pradinė mokykla)
2836.Jorė Viršilaitė (Matematika, Kauno r. Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras)
2837.Ūla Babravičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ "Pažinimo medis")
2838.NOJUS BUŠNIAUSKAS. (Lietuvių kalba ir literatūra, Varėnos "Ryto" progimnazija)
2839.Austėja Starun (Anglų kalba, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
2840.Danieliaus Šeršniovas (Informacinės technologijos, Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
2841.Daniela Lisiutė (Anglų kalba, Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija)
2842.Ramunė Naujokaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių "Varpo" mokykla)
2843.Ugnė Stankevčiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
2844.Izabelė Kuliešiūtė (Matematika, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
2845.Gediminas Palijanskas (Informacinės technologijos, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
2846.Agnė Pundzaitė (Matematika, Šiaulių jėzuitų mokykla)
2847.Domantas Burmistrovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
2848.Pijus Bajorūnas (Anglų kalba, Anykščių r. Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras Traupio skyrius)
2849.Mantas Krivickas (Anglų kalba, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
2850.Pijus Tribockis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija)
2851.Anela Klovaitė (Anglų kalba, Akmenės r. Kruopių pagrindinė mokykla)
2852.Goda Pelenytė (Anglų kalba, Šiaulių Dainų progimnazija)
2853.Adrijus Paulas (Matematika, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
2854.Urtė Mitkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
2855.Vaiva Mironovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus)
2856.Gabrielius Bagdonas (Informacinės technologijos, Šiaulių r. Aukštelkės mokykla-daugiafunkcis centras)
2857.Vakaris Jočeris (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija)
2858.Danielė Grigaliūnaitė (Informacinės technologijos, Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
2859.Darijus Juozapavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Akmenės rajono Ventos gimnazija)
2860.Gabrielius Gylaitis (Matematika, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
2861.Lukas Stankevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla)
2862.Indrė Šerniūtė (Matematika, Gargždų "Minijos" progimnazija)
2863.Vesta Dimaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
2864.Veronika Rožkova (Anglų kalba, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
2865.Viktorija Ubavičiutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės Senamiesčio mokykla)
2866.Deividas Slavickas (Matematika, Šakių rajono Griškabūdžio gimnazija)
2867.Luknė Varvuolė (Anglų kalba, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
2868.Aironas Kerpė (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Minijos" progimnazija)
2869.Gertrūda Kazlauskaitė (Anglų kalba, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
2870.Artur Demidov (Matematika, Vilniaus Maironio progimnazija)
2871.Eva Kvietkutė (Matematika, Ukmergės "Šilo" progimnazija)
2872.Kajus Mockevičius (Informacinės technologijos, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
2873.Dominykas Užkuraitis (Matematika, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
2874.Kajus Baltušnikas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Rožyno progimnazija)
2875.Justas Zablackas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2876.Lukas Junčius (Matematika, Kauno "Vyturio" gimnazija)
2877.Gabija Butkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Piliuonos gimnazija)
2878.Korina Tandzegolskė (Matematika, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
2879.Mykolas Jakšta (Lietuvių kalba ir literatūra, Elektrėnų sav. Kietaviškių progimnazija)
2880.Motiejus Montvila (Anglų kalba, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
2881.GYTIS DAUBARAS (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
2882.Edgaras Kasiukevičius (Matematika, Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
2883.Sandra Kliokytė (Istorija, Alytaus r. Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazija)
2884.Ignas Ulys (Matematika, Riešės gimnazija)
2885.Lukas Šimkūnas (Anglų kalba, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
2886.Dovydas Grinys (Matematika, Kauno Senamiesčio progimnazija)
2887.Austėja Venckūnaitė (Matematika, Kazlų Rūdos "Elmos" mokykla-darželis)
2888.MANTAS STRAVINSKAS (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
2889.Račaitė Goda (Anglų kalba, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
2890.Kajus Bieliauskas (Informacinės technologijos, Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
2891.Rūta Barštonaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
2892.Naglis Rutkauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaurės licėjus)
2893.Patricija Savickaitė (Anglų kalba, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
2894.Robert Stančik (Matematika, Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija)
2895.Ema Stankevičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
2896.Kristupas Sliežauskas (Matematika, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
2897.KARINA JANUŠEVIČIŪTĖ (Matematika, Varėnos "Ryto" progimnazija)
2898.Titas Girskas (Informacinės technologijos, Molėtų pradinė mokykla)
2899.Agnė Ulinauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Birštono gimnazija)
2900.Kajus Žiuraitis (Informacinės technologijos, Kauno r. Zapyškio pagrindinė mokykla)
2901.Luknė Vaikasaitė (Informacinės technologijos, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2902.Norbert Rymko (Informacinės technologijos, Vilniaus Lazdynų mokykla)
2903.Patricija Bartkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija)
2904.Heidas Česnauskas (Matematika, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
2905.David Levkovec (Anglų kalba, Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla)
2906.Eiva Dovydaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
2907.Gytis Karnišauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Buivydiškių pagrindinė mokykla)
2908.Povilas Rulevičius (Informacinės technologijos, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
2909.MELITA OLECHNAVIČIŪTĖ (Informacinės technologijos, Varėnos "Ryto" progimnazija)
2910.Gabrielė Pelenytė (Matematika, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
2911.Dominykas Golubovskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
2912.Matas Merkevičius (Anglų kalba, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
2913.Laurynas Simonavičius (Anglų kalba, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2914.Nedas Simanauskas (Matematika, Kauno Dainavos progimnazija)
2915.Matvej Darasevič (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija)
2916.Kajus Einikis (Matematika, Kretingos rajono Salantų gimnazija)
2917.MINTAUTAS MIKŠENIS (Biologija, pasaulio pažinimas, Varėnos "Ryto" progimnazija)
2918.Urte Karaliute (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
2919.Nikita Kuzmič (Matematika, Vilniaus darželis-mokykla "Šaltinėlis")
2920.Deividas Galkus (Informacinės technologijos, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
2921.Tomas Vareika (Istorija, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
2922.Erildas Rasickas (Matematika, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
2923.Patricija Žebuolytė (Lietuvių kalba ir literatūra, KTU inžinerijos licėjus)
2924.GABRIELĖ RŪKAITĖ (Matematika, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
2925.Dovydas Audėjaitis (Informacinės technologijos, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
2926.Emilija Reinikova (Biologija, pasaulio pažinimas, Jonavos Panerio pradinė mokykla)
2927.Nedas Andriuška (Matematika, Viešoji įstaiga Kretingos technologijos ir verslo mokykla)
2928.Matas Laurynaitis (Istorija, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
2929.Gabija Bajalytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
2930.Aušvydas Zykevičius (Matematika, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
2931.Liepa Valiukaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
2932.Kamilė Banelytė (Anglų kalba, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
2933.Gustas Šileika (Informacinės technologijos, Kretingos r. Vydmantų gimnazija)
2934.Darija Paškevič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
2935.Airidas Vareika (Biologija, pasaulio pažinimas, Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
2936.Augustė Markauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Rožyno progimnazija)
2937.Modestas Murauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
2938.Draudvila Adas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Vandžiogalos gimnazija)
2939.Oskar Maciusovič (Matematika, Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
2940.Mantvydas Venckus (Fizika, Šiaulių profesinio rengimo centras)
2941.Eigilė Raižytė (Matematika, Kauno Dainavos progimnazija)
2942.Trofim Pučinskij (Lietuvių kalba ir literatūra, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
2943.Ieva Staugaitytė (Anglų kalba, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
2944.Eimantas Grybauskas (Informacinės technologijos, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
2945.Elija Liorančaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių r. Ariogalos gimnazija)
2946.Jokūbas Bilius (Matematika, Alytaus Šaltinių progimnazija)
2947.Elija Tekoriūtė (Matematika, Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
2948.Simas Šiaudvytis (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Šaltinių progimnazija)
2949.Vainor Dulkė (Informacinės technologijos, Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija)
2950.Markas Sinkevičius (Informacinės technologijos, Kauno Rokų gimnazija)
2951.Armandas Kupčiūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio r. Paliūniškio pagrindinė mokykla)
2952.Vakarė Maciukaitė (Matematika, Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
2953.Jokūbas Ivanauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
2954.Martynas Kazlas (Biologija, pasaulio pažinimas, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2955.Adelė Krivcovaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Balsių progimnazija)
2956.ARMANDAS ADOMAITIS (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
2957.Kajus Bukauskas (Anglų kalba, Elektrėnų sav. Vievio gimnazija)
2958.Lukas Kavaliauskas (Anglų kalba, Vilniaus Žemynos progimnazija)
2959.Dovydas Cibulskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
2960.Melita Butkauskaitė (Anglų kalba, Marijampolės sav. Želsvos pagrindinė mokykla)
2961.Stonytė Eva (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
2962.Rugilė Butautaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
2963.Ugnė Matutytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
2964.Kostas Paškevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
2965.Laurynas Laucė (Anglų kalba, Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
2966.Barbora Prieskienytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
2967.Benas Demereckas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
2968.Erildas Rasickas (Anglų kalba, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
2969.Bauža Ignas (Chemija, Šiaulių Jovaro progimnazija)
2970.Saugirdas Gaidys (Matematika, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
2971.Kevin Godlevskij (Anglų kalba, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
2972.Lukrecijus Steponas Milašius (Matematika, Akmenės rajono Ventos gimnazija)
2973.Beata Agintaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės r. Švėkšnos "Saulės" gimnazija)
2974.Rugilė Kunkulytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės "Smalsučio" pradinė mokykla)
2975.Barbora Putnikaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
2976.Kipras Kisielius (Anglų kalba, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
2977.Aronas Saltonas (Anglų kalba, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
2978.Armandas Eibukas (Matematika, Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
2979.Miglė Vydmontaitė (Istorija, VGTU inžinerijos licėjus)
2980.Vosilius Justinas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Šaltinio" pagrindinė mokykla)
2981.Anastasija Pietroskaja (Matematika, Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija)
2982.Deimantė Dulinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
2983.Rūta Garalytė (Anglų kalba, Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
2984.Kuzmickytė Magda (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
2985.Domantas Šakinskas (Anglų kalba, Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
2986.Angelina Stasiulevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus agroekologijos mokymo centras)
2987.Nojus Paulauskis (Matematika, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
2988.Patricija Jurkutė (Matematika, Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
2989.Samanta Dirdaitė (Informacinės technologijos, Kėdainių r. Labūnavos pagrindinės mokyklos Pelėdnagių "Dobiliuko" skyrius)
2990.Dominykas Daukantas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos rajono Salantų gimnazija)
2991.Eva Lavrinovič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
2992.Arminas Vilčinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Pasvalio Svalios progimnazija)
2993.Aida Abdelhafiz (Matematika, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
2994.Matas Cemnickas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio r. Velžio gimnazija)
2995.Elijas Ibneris (Matematika, „Vaivorykštės tako“ gimnazijos Vilniaus filialas)
2996.JANKAUSKAS OSVALDAS (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
2997.Marius Aukštakalnis (Informacinės technologijos, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
2998.Estela Uzdraitė (Anglų kalba, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
2999.Ignas Dorelaitis (Matematika, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
3000.Karolis Michmel (Anglų kalba, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
3001.Dominykas Vasiliauskas (Anglų kalba, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3002.Jonė Bataitytė (Matematika, Šakių "Varpo" mokykla)
3003.Arnas Toliušis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3004.Ugnė Jonynaitė (Matematika, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
3005.Elijus Danilevičius (Anglų kalba, Plungės „Babrungo“ progimnazija)
3006.Danielius Petniūnas (Matematika, Vilniaus Baltupių progimnazija)
3007.Tumas Kriaučiūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Balsių progimnazija)
3008.Marius Diksa (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
3009.Gintaras Jonaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
3010.Vakare Bubnyte (Matematika, Marijampolės sav. Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazija)
3011.Justina Gabinaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3012.Milda Šavenytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
3013.Jonas Činga (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
3014.Kajus Ramanauskas (Matematika, Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
3015.Nedas Matusevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3016.Andrijana Prokopavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
3017.Aiva Dzemydaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3018.Ugnė Siriūtė (Informacinės technologijos, Plungės r. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija)
3019.Nedas Buta (Anglų kalba, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
3020.Samanta Ragovskytė (Matematika, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
3021.Deimina Skėrytė (Istorija, Šiaulių Dainų progimnazija)
3022.Ainius Šimeliūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
3023.Melanija Bondareva (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Lazdynų mokykla)
3024.Agata Michalkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
3025.Mantas Girkontas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
3026.Edvartas Miniotas (Matematika, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
3027.Taparauskas Dovydas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
3028.Kamilė Širkaitė (Matematika, Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
3029.Guostė Mačiulytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
3030.Januškauskis Danielis (Geografija, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
3031.Dileta Kuliešiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Maironio progimnazija)
3032.Gabrielė Zavadskytė (Anglų kalba, Šiaulių Medelyno progimnazija)
3033.Kristupas Daukantas (Matematika, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
3034.Estela Uzdraitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
3035.Ariana Sakavičiūtė (Informacinės technologijos, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
3036.Augustas Jakubauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės rajono Deltuvos pagrindinė mokykla)
3037.Liutauras Bartoševič (Anglų kalba, Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
3038.Aistis Stasiūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
3039.Auksė Lukenskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių r. Betygalos Maironio gimnazija)
3040.TOMAS MICKEVIČ (Lietuvių kalba ir literatūra, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
3041.Lėja Gedminaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
3042.Dovydas Božys (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Blindžių skyrius)
3043.Armandas Kurakinas (Anglų kalba, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
3044.Vilius Aleksandravičius (Anglų kalba, Šiaulių "Juventos" progimnazija)
3045.DAINIUS MYKOLAS VARČIŪNAS (Anglų kalba, Šiaulių Gytarių progimnazija)
3046.Kuklys Liutauras (Anglų kalba, Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija)
3047.Martynas Dobilas (Matematika, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
3048.Saulė Šaulinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Gargždų "Minijos" progimnazija)
3049.Rugilė Lukoševičiūtė (Anglų kalba, Plungės Senamiesčio mokykla)
3050.Augustė Miliauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Pagėgių savivaldybės Pagėgių pradinė mokykla)
3051.Titas Stasiūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3052.Emilija Supranavičiūtė (Anglų kalba, Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
3053.Pijus Stoškus (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
3054.Miroslava Pulenko (Matematika, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
3055.Sofija Šmakotinaitė (Matematika, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
3056.Tajus Žibūda (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio pradinė mokykla)
3057.Neda Ambrasaitė (Anglų kalba, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3058.Aleksas Dainauskas (Anglų kalba, "Šaltinėlio" privati mokykla)
3059.Kirkliauskas Airidas (Matematika, Alytaus „Drevinuko“ mokykla-darželis)
3060.Vilius Vasikauskas (Informacinės technologijos, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
3061.Ugnė Tvaronavičiūtė (Matematika, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3062.IGNAS JATKEVIČIUS (Biologija, pasaulio pažinimas, Visagino „Verdenės“ gimnazija)
3063.Emilius Petrauskas (Matematika, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
3064.Lukas Bužinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių Šaltinio progimnazija)
3065.Markas Ratkevičius (Anglų kalba, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
3066.Laura Daraškevičiūtė (Anglų kalba, Telšių "Saulėtekio" pradinė mokykla)
3067.Aušrinė Nenartavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Varėnos "Ryto" progimnazija)
3068.Kliučininkas Leonardas Augustas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaurės licėjus)
3069.Joris Grušnius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Dainavos progimnazija)
3070.Jogailė Piatkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
3071.Ramunė Naujokaitytė (Matematika, Šakių "Varpo" mokykla)
3072.Ugnė Stankevčiūtė (Matematika, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
3073.Nerijus Gedvilas (Matematika, Kretingos rajono Salantų gimnazija)
3074.Saulė Juciūtė (Anglų kalba, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
3075.Darius Zakaras (Matematika, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
3076.Arnas Bugajevas (Anglų kalba, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
3077.Kipras Makutis (Anglų kalba, Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
3078.Edvinas Nevardauskas (Anglų kalba, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
3079.Paulius Čapskas (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus)
3080.Luknė Norkutė (Anglų kalba, Šiaulių Dainų progimnazija)
3081.Arnas Franckevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Panevėžiuko mokykla-daugiafunkcis centras)
3082.Kiril Švedov (Matematika, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
3083.Charlotte-Gedile Girgzdis (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija)
3084.Ugnė Filipavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Baltupių progimnazija)
3085.Justina Stragauskaitė (Matematika, Viešoji įstaiga Raseinių technologijos ir verslo mokykla)
3086.Virmantas Sarapas (Matematika, Panevėžio r. Paliūniškio pagrindinė mokykla)
3087.Ugnė Šimaliūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3088.Ignas Užkuraitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
3089.Lėja Sinicaitė (Anglų kalba, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
3090.Milita Lukaitytė (Anglų kalba, Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
3091.Kipras Šikšnelis (Biologija, pasaulio pažinimas, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
3092.Gabrielius Žvikas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
3093.Sofija Lysenko (Anglų kalba, Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
3094.Radvilė Rukaitė (Informacinės technologijos, Šiaulių Gegužių progimnazija)
3095.Laura Dzedulionytė (Matematika, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
3096.Rugilė Kumpytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
3097.Ugnė Oržekauskaitė (Anglų kalba, Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
3098.DEIMANTĖ ŠIAULYTĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Domeikavos gimnazija Užliedžių skyrius)
3099.Ugnė Knyzaitė (Informacinės technologijos, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
3100.Adrija Milieškaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
3101.Mykolas Pilius (Anglų kalba, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
3102.Urtė Kucevičiūtė (Matematika, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
3103.Lukas Jonaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
3104.Domas Subačius (Anglų kalba, Kauno Milikonių progimnazija)
3105.Bernardas Mickevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
3106.Jurgis Grėbliauskas (Informacinės technologijos, Kauno jėzuitų gimnazija)
3107.Izabelė Butvidaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3108.Ignas Paškevičius (Informacinės technologijos, Šalčininkų r. Baltosios Vokės "Šilo" gimnazija)
3109.Gedrimas Rojus (Matematika, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
3110.Augustas Gervė (Anglų kalba, "Šaltinėlio" privati mokykla)
3111.Motiejus Dargužis (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
3112.Majus Papickas (Anglų kalba, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
3113.Dovilė Nekrošiūtė (Anglų kalba, Kauno r. Domeikavos gimnazija)
3114.Einaras Valantinas (Matematika, Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
3115.Kamilė Kulbickaitė (Matematika, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
3116.Raidas Mackevicius (Informacinės technologijos, Kauno Vaišvydavos pagrindinė mokykla)
3117.Kučinskaitė Viktorija (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
3118.Ernestas Vyštartas (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės r. Šateikių pagrindinė mokykla)
3119.Vidmantas Urbonas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
3120.Kamilija Paulauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Dainų progimnazija)
3121.Tėja Butkutė (Matematika, Elektrėnų pradinė mokykla)
3122.Darija Jankauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių r. Viešvėnų pagrindinė mokykla)
3123.lukas čižinauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
3124.Morta Stonkutė (Matematika, Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija)
3125.Mantė Martinavičiūtė (Anglų kalba, Raseinių Šaltinio progimnazija)
3126.Viltė Vingilytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Rožyno progimnazija)
3127.Gregor Esterlein (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ Šiaurės licėjus)
3128.Mija Žibikaitė (Matematika, Elektrėnų pradinė mokykla)
3129.Guoda Kuliešaitė (Istorija, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
3130.Simonas Žvirblis (Geografija, Kauno Rokų gimnazija)
3131.Ernesta Želvytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
3132.Miglė Maziliauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
3133.Šiurytė Elzė (Matematika, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
3134.Armandas Šopis (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio r. Paliūniškio pagrindinė mokykla)
3135.Domantas Lidas (Anglų kalba, Šiaulių Dainų progimnazija)
3136.Nojus Orentas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
3137.Emilė Kurtinaitytė (Matematika, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
3138.Matas Makauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dzūkijos mokykla)
3139.Emilis Petkūnas (Anglų kalba, Kauno r. Zapyškio pagrindinė mokykla)
3140.Simas Veniukevičius (Anglų kalba, Alytaus „Drevinuko“ mokykla-darželis)
3141.Adelė Poškutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
3142.Pranaitytė Oresta (Matematika, Kauno Dainavos progimnazija)
3143.Burinskaitė Ignė (Anglų kalba, Marijampolės "Saulės" pradinė mokykla)
3144.Samanta Dirdaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių r. Labūnavos pagrindinės mokyklos Pelėdnagių "Dobiliuko" skyrius)
3145.Valentas Valskis (Informacinės technologijos, Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
3146.Majus Masaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių "Saulėtekio" pradinė mokykla)
3147.Dovydas Ražukas (Anglų kalba, Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
3148.Justas Krinickij (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
3149.Elzė Garlaitė (Matematika, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
3150.Miglė Medvedevaitė (Anglų kalba, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
3151.Gabrielius Lankutis (Matematika, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
3152.GAJUS MARTINAITIS (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
3153.Dominykas Dobrovolskis (Informacinės technologijos, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3154.Pijus Slavinskas (Istorija, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
3155.Miglė Podvaiskytė (Fizika, Riešės gimnazijos Bukiškio progimnazijos skyrius)
3156.Linartas Bagdonavičius (Anglų kalba, Plungės Senamiesčio mokykla)
3157.Faustė Limontaitė (Informacinės technologijos, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
3158.Aneta Palinskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Laisvės" gimnazija)
3159.Emilija Talajevaitė (Informacinės technologijos, Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija)
3160.Aironas Karubas (Matematika, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
3161.Miglė Šumskaitė (Geografija, Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
3162.Emma Betingytė (Anglų kalba, Pagėgių sav. Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazija)
3163.Taja Novosiolovaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
3164.Tomas Taruška (Matematika, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
3165.Laurynas Žemaitis (Matematika, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
3166.Justinas Jusys (Informacinės technologijos, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija)
3167.Dovydas Barzevičius (Matematika, Kupiškio r. Alizavos pagrindinė mokykla)
3168.Gintarė Smilgytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija)
3169.Ignas Kašauskas (Anglų kalba, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
3170.Barbora Anusaitė (Matematika, Melkio mokykla)
3171.Dominykas Daunoravičius (Anglų kalba, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
3172.Lėja Klizaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
3173.Pociūnas Nojus (Informacinės technologijos, Joniškio r. Žagarės gimnazija)
3174.MATAS BEINAKERAITIS (Biologija, pasaulio pažinimas, Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
3175.Evelina Lidžiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
3176.Luknė Laurynaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
3177.Smiltė Dagilytė (Anglų kalba, Klaipėdos Vitės progimnazija)
3178.Gytis Chalidoras (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
3179.Vilius Zakarevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
3180.Daniela Darvich (Anglų kalba, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
3181.Augustas Brandišauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Molėtų pradinė mokykla)
3182.Martynas Petrovičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
3183.Erikas Gaidauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
3184.Nojus Karpovas (Anglų kalba, Šiaulių Gegužių progimnazija)
3185.Lėja Rauluškaitė (Matematika, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
3186.Evelina Razmaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
3187.Emilijus Noreika (Matematika, Kretingos r. Vydmantų gimnazija)
3188.Nojus Vaitkūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
3189.Toma Šulcaitė (Matematika, Radviliškio r. Šeduvos gimnazijos Pakalniškių skyrius)
3190.Arijana Stasiulytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
3191.Račaitė Goda (Informacinės technologijos, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
3192.Dovydas Rancevas (Informacinės technologijos, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
3193.Smiltė Kleivaitė (Matematika, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
3194.Justina Kudirkaitė (Matematika, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
3195.Jokūbas Dulskas (Matematika, Alytaus Šaltinių progimnazija)
3196.Dominik Koženevskij (Informacinės technologijos, Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
3197.Danielius Krincius (Lietuvių kalba ir literatūra, Joniškio r. Kriukų pagrindinė mokykla)
3198.Lėja Vaitkevičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus Balsių progimnazija)
3199.Kamilė Balserytė (Matematika, Pagėgių sav. Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazija)
3200.Benas Skaisgirys (Matematika, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
3201.Amelija Tigrūdytė (Informacinės technologijos, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
3202.Justas Paurys (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
3203.Lukas Tamošiūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
3204.Edvinas Stukonis (Istorija, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
3205.Liepa Gudelytė (Anglų kalba, Klaipėdos licėjus)
3206.Ugnė Šiugždinytė (Istorija, Birštono gimnazija)
3207.Milena Baniukevic (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Sudervės Mariano Zdziechovskio pagrindinė mokykla)
3208.Adrijus Gudelis (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
3209.Aleksej Ševiakov (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų r. Jašiūnų pagrindinė mokykla)
3210.Tėja Taujenytė (Anglų kalba, VGTU inžinerijos licėjus)
3211.Sofija Špilevaja (Anglų kalba, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
3212.KRISTUPAS VIČAS (Lietuvių kalba ir literatūra, Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazija)
3213.Goda Šinkūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, VšĮ Vilniaus inžinerijos ir technologijų licėjus)
3214.Emilija Bilinskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
3215.Markas Ratkevičius (Matematika, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
3216.Emilija Lukoit (Informacinės technologijos, Marinos Mižigurskajos privati gimnazija)
3217.Adrija Sakalauskaitė (Matematika, Skuodo Bartuvos progimnazija)
3218.Tajus Kulys (Anglų kalba, Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
3219.Dovydas Beresnevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
3220.Samanta Dirdaitė (Matematika, Kėdainių r. Labūnavos pagrindinės mokyklos Pelėdnagių "Dobiliuko" skyrius)
3221.Matas Zinys (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija)
3222.Matas Rinkevičius (Matematika, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
3223.Aurimas Maldutis (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
3224.Mantė Rekašiūtė (Anglų kalba, Telšių "Kranto" progimnazija)
3225.Kristupas Andrulis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės r. Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija)
3226.Nedas Matusevičius (Matematika, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3227.Marija (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
3228.Aronas Aviltis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
3229.Lukrecija Šiaučiūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
3230.Milda Bagdonavičiūtė (Matematika, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
3231.Aretas Sipavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
3232.Luka Sakavičiūtė (Matematika, Lazdijų r. Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija)
3233.Aistė Mašidlauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
3234.Brigita Mardas (Matematika, Trakų r. Paluknio Longino Komolovskio gimnazija)
3235.Dovydas Persijanovas (Informacinės technologijos, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
3236.Mantas Cipkus (Matematika, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
3237.Rokas Ivanauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Erudito licėjus)
3238.Audrius Vaškys (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
3239.Kipras Maknickas (Anglų kalba, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
3240.Eidvilė Zakarauskaitė (Anglų kalba, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
3241.Olivija Starenko (Istorija, Vilniaus r. Sudervės Mariano Zdziechovskio pagrindinė mokykla)
3242.Dovydas Laurinavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos skyrius Šepetos Almos Adamkienės MDC)
3243.Binkevičiūtė Emilė (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
3244..Vytautė Gavutytė (Anglų kalba, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
3245.Viltė Melkūnaitė (Matematika, Kaišiadorių r. Žiežmarių mokykla-darželis "Vaikystės dvaras")
3246.Andrius Karosas (Anglų kalba, Viešoji įstaiga "Saulės gojus")
3247.Arnas Papirtis (Matematika, Utenos mokykla - vaikų darželis "Eglutė")
3248.Ainius Prušinskas (Matematika, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3249.RUGILĖ KAUBRYTĖ (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
3250.Arminas Leonauskas (Matematika, Klaipėdos r. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija)
3251.Evelina Koncevičiūtė (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3252.Lukas Tamošauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
3253.Joris Čekas (Lietuvių kalba ir literatūra, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
3254.Lukas Kašėta (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
3255.Timur Danilevič (Anglų kalba, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
3256.Elena Baltušytė (Informacinės technologijos, Birštono savivaldybės Birštono vienkiemio darželis-mokykla)
3257.Matas Valius (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
3258.Vidmantas Byla (Informacinės technologijos, Šiaulių r. Šilėnų mokykla)
3259.Austėja Apulskytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Elektrėnų sav. Semeliškių gimnazija)
3260.Adrija Vaitkevičiūtė (Matematika, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
3261.Lilija Mikalauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
3262.Jogailė Piatkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
3263.Greta Skindaraitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Varėnos "Ryto" progimnazija)
3264.Ugnė Stankevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
3265.Deividas Butkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
3266.Smiltė Dabulskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
3267.Joris Venslovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Rapolo Šaltenio progimnazija)
3268.Kasparas Jašinskas (Geografija, Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija)
3269.Rimgailė Kazlauskaitė (Anglų kalba, Vilniaus Antakalnio progimnazija)
3270.Ema Mačiukaitė (Matematika, Kauno "Vyturio" gimnazija)
3271.Rūta Ignatavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos jūrų kadetų mokykla)
3272.Rugilė Kundrotaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Vitės progimnazija)
3273.Justė Grigonė (Matematika, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
3274.Emilija Urbonavičiūtė (Anglų kalba, Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
3275.Jurgis Lengvelis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Žiežmarių mokykla-darželis "Vaikystės dvaras")
3276.Goda Morkūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
3277.Linas Vaitekūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
3278.Anetė Antanaitytė (Anglų kalba, Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla)
3279.Arnas Kleinauskas (Anglų kalba, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3280.Paulius Karcevas (Matematika, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
3281.Rugilė Paliulytė (Matematika, Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazija)
3282.Adriana Bučianskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
3283.Rojus Pečiukonis (Matematika, Vilkaviškio pradinė mokykla)
3284.Augustas Kaziukonis (Anglų kalba, Vilniaus Gabijos progimnazija)
3285.Zarankaitė Inesa (Matematika, Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
3286.Deimyras Bylinskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
3287.Salomėja Valiutė (Anglų kalba, Telšių "Kranto" progimnazija)
3288.Svajūnas Ercius (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės r. Vainuto gimnazija)
3289.Gediminas Sabaliauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Viešoji įstaiga "Saulės gojus")
3290.Urtė Jakštaitė (Matematika, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3291.Liepa Gruzdytė (Matematika, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
3292.Ilja Botkin (Matematika, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
3293.Emilija Jankauskaitė (Matematika, Alytaus „Drevinuko“ mokykla-darželis)
3294.Kotryna Kunčiūtė (Matematika, Šv. Juozapo mokykla)
3295.Katrina Kančauskytė (Anglų kalba, Šiaulių r. Gruzdžių gimnazija)
3296.Faustas Bliudžius (Matematika, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
3297.Kamila Zykutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Veršvų gimnazija)
3298.Viltė Šiaulytė (Anglų kalba, Molėtų progimnazija)
3299.Jonas Žitinevičius (Matematika, Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
3300.Matas Šeštokas (Matematika, Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
3301.Guoda Simėnaitė (Matematika, Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
3302.Motiejus Bankauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
3303.Armandas Kelpša (Anglų kalba, Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla)
3304.Smiltė Zakarkaitė (Matematika, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
3305.Goda Gudukaitė (Matematika, Alytaus r. Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazija)
3306.Elija Daščioraitė (Anglų kalba, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
3307.Dominykas Jasaitis (Geografija, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
3308.Rolandas Dauparas (Biologija, pasaulio pažinimas, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
3309.Barbora Šimkūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių r. Žiežmarių mokykla-darželis "Vaikystės dvaras")
3310.Aidenas Kulevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Elektrėnų pradinė mokykla)
3311.Laurynas Rukas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Vyturio" gimnazija)
3312.Žilvinas Grigonis (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazija)
3313.Arminas Mažutis (Matematika, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
3314.Jokūbas Brazdžiūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
3315.Emilis Bičiūnas (Anglų kalba, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
3316.Adrija Bložytė (Anglų kalba, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
3317.Mikas Sinkevičius (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Avižienių gimnazija)
3318.Eligijus Klybas (Anglų kalba, Biržų "Atžalyno" pagr. mokyklos Pačeriaukštės Petro Poškaus pagrindinio ugdymo skyrius)
3319.Luka Remėzaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
3320.Vytenis Anilionis (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Rožyno progimnazija)
3321.Mintarė Taločkaitė (Anglų kalba, Liudvinavo K. Borutos gimnazijos Padovinio skyrius)
3322.Auksuolė Ardavičiūtė (Matematika, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
3323.Benas Vainorius (Lietuvių kalba ir literatūra, Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazija)
3324.Kristupas Griškevičius (Anglų kalba, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
3325.Vaidotas Sabaliauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
3326.Vydenis Kulikauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
3327.Gabija Labanauskaitė (Matematika, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
3328.Aleksynas Arnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės "Saulės" pradinė mokykla)
3329.Arnas Stašaitis (Matematika, Kauno r. Babtų gimnazija)
3330.Amanda Šablinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
3331.Žygimantas Govedas (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
3332.Evelina Budvytytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
3333.Ugnė Baibokaitė (Matematika, Kėdainių r. Dotnuvos pagrindinė mokykla)
3334.Ignas Kašauskas (Informacinės technologijos, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
3335.Marius Jacunskas (Matematika, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
3336.Aronas Bitas (Matematika, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
3337.Gabrielius Prūselaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
3338.Viktoras Lukšta (Informacinės technologijos, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
3339.Samanta Kilmanaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
3340.Ignas Jonaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
3341.Karolis Kacevičius (Anglų kalba, Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
3342.Rugilė Mikšytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
3343.Meda Rupšytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
3344.Petras Griškonis (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla)
3345.Kristupas Vaičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
3346.Titas Gruzdys (Matematika, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
3347.Mykolaitytė Austėja (Lietuvių kalba ir literatūra, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
3348.Arnas Deksnys (Matematika, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
3349.Almantas Drazdovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
3350.Snežana Jankovska (Informacinės technologijos, Rokiškio raj. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
3351.Viltė Vilkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Erudito licėjus)
3352.Joris Rimkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
3353.GODA ANDRULYTĖ (Anglų kalba, Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
3354.Jurgis Grėbliauskas (Anglų kalba, Kauno jėzuitų gimnazija)
3355.Augustas Zdanavičius (Anglų kalba, Šilalės r. Obelyno pagrindinė mokykla)
3356.Kamile varanauskaite (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Neveronių gimnazija)
3357.Gytis Kazlauskas (Anglų kalba, Pakruojo "Žemynos" progimnazija)
3358.Edvinas Makauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3359.Martyna Ringelevičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
3360.Benediktas (Informacinės technologijos, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
3361.Deimantė Imbrazaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
3362.Rokas Mikšta (Informacinės technologijos, Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
3363.Deimantė Juodaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla)
3364.Oskaras Baranauskas (Matematika, Molėtų pradinė mokykla)
3365.Kristupas Mačiukas (Anglų kalba, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
3366.Martynas Juočys (Anglų kalba, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
3367.Augustas Kavaliauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
3368.Uogelė Joris (Biologija, pasaulio pažinimas, Joniškio r. Žagarės gimnazija)
3369.Benas Dambrauskas (Informacinės technologijos, Vilniaus Naujininkų mokykla)
3370.Ana Kotryna Kojelytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
3371.Nojus Krutovas (Matematika, Kauno Dainavos progimnazija)
3372.Evita Jasinauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3373.Džiugas Aganauskas (Informacinės technologijos, Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
3374.Augustė Gailiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
3375.Kotryna Valančiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos r. Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinė mokykla)
3376.Gabrielė Adomaitytė (Anglų kalba, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
3377.Erneta Neverdauskaitė (Informacinės technologijos, Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
3378.Vakaris Dunis (Anglų kalba, Gargždų "Minijos" progimnazija)
3379.Ignotas Velikonis (Matematika, Viešoji įstaiga "Saulės gojus")
3380.Matas Saladuchinas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos r. Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinė mokykla)
3381.Aretas Utakis (Informacinės technologijos, Šiaulių Gegužių progimnazija)
3382.Lukas Mociejūnas (Matematika, Marijampolės Petro Armino progimnazija)
3383.Toma Pitkauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
3384.Danas Čiubalis (Lietuvių kalba ir literatūra, Biržų technologijų ir verslo mokymo centras)
3385.Justas Paulauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
3386.Tomas Žemaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
3387.Markas Sinkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Rokų gimnazija)
3388.Patricija Šaparnytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
3389.Patricija Naruševičiūtė (Matematika, Kauno Dainavos progimnazija)
3390.Airina Sinekova (Matematika, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
3391.Taisija Steško (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus darželis - mokykla "Saulutė")
3392.Tajus Macas (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
3393.Vilius Narbutas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
3394.Rubavičius Armandas (Matematika, Kretingos rajono Baublių mokykla-daugiafunkcis centras)
3395.Augustas Žiogas (Anglų kalba, Šilutės Žibų mokykla)
3396.Kotryna Bartkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Domeikavos gimnazija Užliedžių skyrius)
3397.Dorotėja Valiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių "Kranto" progimnazija)
3398.Tautvydas-Vakaris Jurginauskas (Matematika, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
3399.Ermilė Liobikaitė (Matematika, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
3400.Raminta Pabiržytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Dainavos progimnazija)
3401.Simas Jokubavičius (Matematika, Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
3402.Vykintas Karpys (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
3403.Geraldas Gurjevas (Matematika, Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
3404.Matas Patiejūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
3405.Jomantas Mankus (Matematika, Kauno r. Vilkijos gimnazija)
3406.Melita Urbonavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
3407.Armandas Kleinaitis (Matematika, Kauno Motiejaus Valančiaus mokykla-darželis)
3408.Saulė Šidiškytė (Anglų kalba, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3409.Adas Venclovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Veršvų gimnazija)
3410.Žilvinas Grigonis (Geografija, Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazija)
3411.Simonas Gabrielius Bielinis (Matematika, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
3412.Mantas Kreivaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
3413.Laura Mickevič (Biologija, pasaulio pažinimas, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
3414.Domantas Tamulis (Informacinės technologijos, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3415.Gabrielė Griciūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
3416.Motiejus Kaučikas (Matematika, Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
3417.Tomas Taruška (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
3418.Rocco Lyon (Matematika, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
3419.Lukas Štrimaitis (Istorija, Kazlų Rūdos sav. Plutiškių gimnazija)
3420.Vytautas Dapolskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
3421.Nojus Nemura (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio r. Keturvalakių mokykla-daugiafunkcis centras)
3422.Kamil Stankevič (Informacinės technologijos, Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla)
3423.Buklytė Martyna (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių Kalbų mokykla)
3424.Eirida Majauskaitė (Matematika, Kauno Palemono gimnazija)
3425.Vytautė Žemaitytė (Anglų kalba, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
3426.Rūta Barštonaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
3427.mantas jasevicius (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių rajono Gelgaudiškio pagrindinė mokykla)
3428.Rugilė Ladyginaitė (Anglų kalba, Telšių "Kranto" progimnazija)
3429.Rūta Barštonaitė (Matematika, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
3430.Aistė Biliūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Šaltinių progimnazija)
3431.Ainius Čemeris (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
3432.Kamilė Paštuolytė (Matematika, Šiaulių r. Kužių gimnazija)
3433.Neringa Januškevičiūtė (Matematika, Kauno Vaišvydavos pagrindinė mokykla)
3434.Oskaras Baranauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Molėtų pradinė mokykla)
3435.Andrejs Markūns (Matematika, VIMS - Vilnius International Meridian School)
3436.Benas Gadišauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
3437.Samanta Sližytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla Mastaičių skyrius)
3438.Dominykas Jasaitis (Informacinės technologijos, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
3439.Lukas Bagdonas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Blindžių skyrius)
3440.Arielė Radzevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės "Šilo" progimnazija)
3441.Tomas Butkus (Matematika, Klaipėdos r. Dovilų pagrindinė mokykla)
3442.Armandas Bitinas (Matematika, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
3443.Edgaras Kasiukevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
3444.Tadas Kepalas (Matematika, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
3445.Gustas Šukys (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Salduvės progimnazija)
3446.Gregor Esterlein (Anglų kalba, VšĮ Šiaurės licėjus)
3447.Elzė Raicevičiūtė (Matematika, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
3448.Danielius Kundrotas (Anglų kalba, Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
3449.Nojus Liaudaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras)
3450.Valerija Rodz (Anglų kalba, Vilniaus "Saulėtekio" mokykla-daugiafunkcis centras)
3451.Karolis Vaickus (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Aukštakalnio progimnazija)
3452.Ignas Sargūnas (Anglų kalba, Vilniaus Žemynos progimnazija)
3453.Barbora Gaidulionytė (Biologija, pasaulio pažinimas, VIMS - Vilnius International Meridian School)
3454.Lukas Jasaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
3455.Eva Remeikytė (Informacinės technologijos, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3456.Emilija Mackevič (Informacinės technologijos, Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
3457.Benas Demereckas (Anglų kalba, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
3458.Justas Augustauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dainavos progimnazija)
3459.Simas Ruokis (Matematika, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
3460.Adomas Ufartas (Informacinės technologijos, Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla)
3461.Viktorija Sukavičiūtė (Anglų kalba, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
3462.Gustė Dumašiutė (Matematika, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
3463.Žemyna Lelekauskaitė (Anglų kalba, Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija)
3464.Justina Stašauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Jovaro progimnazija)
3465.Aronas Chalčenko (Anglų kalba, Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
3466.Vaida Ruginytė (Anglų kalba, Plungės r. Platelių gimnazija)
3467.Adomas Buinauskas (Matematika, Kauno r. Domeikavos gimnazija)
3468.Benediktas Šatkauskas (Anglų kalba, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
3469.Tadas Tamošiūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3470.Džordana Amulytė (Anglų kalba, Širvintų r. Gelvonų gimnazija)
3471.Estela Uzdraitė (Informacinės technologijos, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
3472.Augustas Jakubauskas (Informacinės technologijos, Ukmergės rajono Deltuvos pagrindinė mokykla)
3473.Tauras Tranylis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
3474.Miglė Jarmalaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
3475.Deina Gaurilčikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
3476.Karolina Kažukauskaitė (Anglų kalba, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
3477.Elzė Stauskaitė (Informacinės technologijos, Kauno Veršvų gimnazija)
3478.Rojus Varanavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žemynos progimnazija)
3479.Fabijana Akulič (Matematika, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
3480.Matijus Borkertas (Matematika, Kauno r. Raudondvario gimnazija)
3481.Damian Maksimovič (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Sudervės Mariano Zdziechovskio pagrindinė mokykla)
3482.Domantas Urbonas (Informacinės technologijos, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
3483.Evelina Budvytytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
3484.Rugilė Mėčiūtė (Anglų kalba, Palangos pradinė mokykla)
3485.Ąžuolas Vaičaitis (Informacinės technologijos, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
3486.Ignas Kleinauskas (Matematika, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3487.Kotryna Lapeikytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Salduvės progimnazija)
3488.Urtė Bernotaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
3489.Adrija Firantaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
3490.Ineta Balzarevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Dainų progimnazija)
3491.Justė Vaičikauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
3492.Ridas Ramonas (Anglų kalba, Šv. Juozapo mokykla)
3493.Gabrielius Bagdonas (Anglų kalba, Šiaulių r. Aukštelkės mokykla-daugiafunkcis centras)
3494.Elita Žilinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus „Volungės“ progimnazija)
3495.Darja Daukševič (Anglų kalba, Vilniaus darželis-mokykla "Šaltinėlis")
3496.Radvilė Narmontaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių "Kranto" progimnazija)
3497.Ūla Mačerniūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Balsių progimnazija)
3498.Justas Česnauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Senamiesčio progimnazija)
3499.Oskaras Baranauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Molėtų pradinė mokykla)
3500.Sofija Rukaitė (Informacinės technologijos, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
3501.Bauža Ignas (Matematika, Šiaulių Jovaro progimnazija)
3502.Ema Vaičiulytė (Matematika, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
3503.Justas Česnauskas (Informacinės technologijos, Kauno Senamiesčio progimnazija)
3504.Teila Visbergaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
3505.Gytė Tamulevičiūtė (Matematika, Kauno r. Domeikavos gimnazija)
3506.Karolis Domža (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
3507.Dovydas Arceris (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
3508.Paulius Urbonas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
3509.Gabrielė Cijūnaitytė (Matematika, Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazijos Joniškio skyrius)
3510.Nojus Liaudaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras)
3511.Adrija Pupalaigytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
3512.Goda Blažaitytė (Matematika, Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
3513.Andrėja Barynaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių progimnazija)
3514.Meida Ardinavičiūtė (Fizika, Marijampolės sav. Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazija)
3515.Ainis Krušna (Matematika, Alytaus Dzūkijos mokykla)
3516.Mantas Malijauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
3517.Ignas Vilčiauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinė mokykla)
3518.Rugilė Mikšytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
3519.Kuzmickytė Magda (Informacinės technologijos, Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
3520.Airida Mirijauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės sav. Želsvos pagrindinė mokykla)
3521.Martynas Kazlas (Lietuvių kalba ir literatūra, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3522.Ugnė Drungilaitė (Matematika, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
3523.Gytis Molnikas (Matematika, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
3524.Austėja Liutvinaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
3525.Kajus Vilimas (Biologija, pasaulio pažinimas, Pakruojo r. Rozalimo pagrindinė mokykla)
3526.Raminta Pabiržytė (Informacinės technologijos, Kauno Dainavos progimnazija)
3527.Svaūnas Ambrasūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
3528.Aida Pašvenskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija)
3529.Izdelis Dominykas (Geografija, Vilniaus "Šaltinio" pagrindinė mokykla)
3530.Jonas Činga (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
3531.Ema Venslovaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės sav. Želsvos pagrindinė mokykla)
3532.Aistė Laukineitytė (Matematika, Skuodo Bartuvos progimnazija)
3533.Smiltė Baziukevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Panemunės progimnazija)
3534.Žygimantas Skuodis (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Vitės progimnazija)
3535.Ernesta Bartosevičiūtė (Matematika, Alytaus Šaltinių progimnazija)
3536.Gabija Gaubytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla)
3537.Lukas Kiela (Matematika, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
3538.Martynas Palenčius (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių "Varpo" mokykla)
3539.Viltė Biknerytė (Matematika, Kaišiadorių r. Žiežmarių mokykla-darželis "Vaikystės dvaras")
3540.Mantas Zėringis (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
3541.Matas Vaitkevičius (Matematika, Visagino „Verdenės“ gimnazija)
3542.Olegas Boriakas (Matematika, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
3543.Džiugas Zlatkus (Matematika, Vilniaus Antakalnio progimnazija)
3544.Markas Stanislovas Šamrinas (Informacinės technologijos, Klaipėdos Gedminų progimnazija)
3545.Joris Jarošenko (Anglų kalba, Jarošenko)
3546.Urtė Vyšniauskaitė (Matematika, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
3547.Lėja Intaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
3548.Melanija Bondareva (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Lazdynų mokykla)
3549.Austėja Frolovaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
3550.Saulėja Karaveckaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Dainų progimnazija)
3551.Gytis Smolskas (Anglų kalba, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
3552.Rugilė Vaitkevičiūtė (Anglų kalba, Kauno Veršvų gimnazija)
3553.Kamilė Jankauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių "Varpo" mokykla)
3554.Domantas Burmistrovas (Anglų kalba, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
3555.Arnas Bielskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Salduvės progimnazija)
3556.Karolis Kalinauskas (Matematika, Anykščių r. Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras Traupio skyrius)
3557.Lukas Štrimaitis (Anglų kalba, Kazlų Rūdos sav. Plutiškių gimnazija)
3558.ERESTA URBONAITĖ (Matematika, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
3559.Joanna Nito (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
3560.Gabrielė Skruibytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos pradinė mokykla)
3561.Mustafa Duruk Aydos (Matematika, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
3562.Beatričė Jurgauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla)
3563.ELIZABETA MAŽUTĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Ketvergių pagrindinė mokykla)
3564.Adomas Gudas (Anglų kalba, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
3565.Andrius Lukšta (Anglų kalba, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
3566.Gabrielė Montvydaitė (Matematika, Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla Mastaičių skyrius)
3567.Gvidas Padaigis (Anglų kalba, Prienų r. Veiverių Tomo Žilinsko gimnazija)
3568.Nojus Abasevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
3569.Rajanas Kutas (Informacinės technologijos, Panevėžio r. Paliūniškio pagrindinė mokykla)
3570.Kostas Kudirka (Anglų kalba, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
3571.Alvija Černiauskaitė (Anglų kalba, Anykščių r. Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazija)
3572.Urtė Konovalovaitė (Matematika, Kauno "Vyturio" gimnazija)
3573.Osvaldas Mikalasukas (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
3574.Darmilė Bosaitė (Anglų kalba, Šiaulių Salduvės progimnazija)
3575.Vincenta Pukelytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės marijonų gimnazija)
3576.Austėja Butkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
3577.Vytautė Šamonskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos pradinė mokykla)
3578.Julius Leščinskas (Matematika, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
3579.Ervin Adinkevič (Matematika, Panevėžio r. Naujamiesčio gimnazija)
3580.KRISTUPAS VIČAS (Matematika, Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazija)
3581.Agnė Itomlenskytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
3582.Hubertas Žilaitis (Matematika, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
3583.Aistė Leonavičiūtė (Informacinės technologijos, Vilniaus Balsių progimnazija)
3584.Talana Fomina (Matematika, Vilniaus darželis - mokykla "Saulutė")
3585.Toma Krivickaitė (Anglų kalba, Pakruojo r. Rozalimo pagrindinė mokykla)
3586.Smiltė Petrauskaitė (Matematika, Vilniaus Žemynos progimnazija)
3587.Tomas Kraujūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
3588.Gabrielė Lekstutytė (Informacinės technologijos, Mažeikių darželis-mokykla "Kregždutė")
3589.Augustė Budvytytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
3590.Austėja Varnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
3591.Rusnė Ilčiukaitė (Anglų kalba, Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija)
3592.Darija Paškevič (Matematika, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
3593.Nicolas Peleckis (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių darželis-mokykla "Kregždutė")
3594.Paulina Tamašauskaitė (Anglų kalba, Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
3595.Ąžuolas Paukštys (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
3596.Gytis Bukaitis (Informacinės technologijos, Kauno Palemono gimnazija)
3597.Jokūbas Bindokas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žemynos progimnazija)
3598.Tautvydas Morkūnas (Anglų kalba, Šiaulių Dainų progimnazija)
3599.Morta Kraujalytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
3600.Kamilia Lavrinovič (Matematika, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
3601.Titas Katkauskas (Anglų kalba, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
3602.Ema Virbickaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
3603.Adomas Graževičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Naujininkų mokykla)
3604.Aida Abdelhafiz (Informacinės technologijos, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
3605.Ema Kiršanskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, KTU inžinerijos licėjus)
3606.Oskaras Eismantas (Anglų kalba, Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
3607.Aurimas Utka (Informacinės technologijos, Ukmergės "Šilo" progimnazija)
3608.Mėja Žebrytė (Matematika, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
3609.Aurimas Utka (Anglų kalba, Ukmergės "Šilo" progimnazija)
3610.Jorė Kavaliauskaitė (Anglų kalba, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
3611.Mantas Bauža (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Jovaro progimnazija)
3612.Barakauskaitė Mėta (Matematika, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
3613.Ema Daunytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
3614.Roberta Vitkauskaitė (Matematika, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
3615.AUKSĖ BAUBAITĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
3616.Gabija Miliauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių profesinio rengimo centras)
3617.Emilija Vyšniauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
3618.Gustė Janulevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
3619.Milita Morozova (Lietuvių kalba ir literatūra, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
3620.Eva Jundulaitė (Anglų kalba, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
3621.Silvija Letutytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio r. Naujamiesčio gimnazija)
3622.Vakaris Saliamonas (Biologija, pasaulio pažinimas, Anykščių r. Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija)
3623.Jonas Sedelskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
3624.Gabija Blekaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
3625.Gabrielė Perminaitė (Anglų kalba, Mažeikių politechnikos mokykla)
3626.Kostas Laucevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
3627.Arnas Kondrotas (Biologija, pasaulio pažinimas, Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
3628.Dainora Miknevičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
3629.Tėja Taujenytė (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus)
3630.Nedas Andriuška (Chemija, Viešoji įstaiga Kretingos technologijos ir verslo mokykla)
3631.Tomas Stirblys (Matematika, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
3632.Justinas Bružas (Biologija, pasaulio pažinimas, Eitminiškių gimnazija)
3633.Amelija Dzikaraitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
3634.Mindaugas Paulauskas (Anglų kalba, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
3635.RUSNIUS ZEVERTAS (Matematika, Joniškio "Saulės" pagrindinė mokykla)
3636.Matas Gofmanas (Anglų kalba, Vilniaus Antakalnio progimnazija)
3637.Miglė Kandratavičiūtė (Informacinės technologijos, Kauno Rokų gimnazija)
3638.Jonas Večerkauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
3639.Rūta Mudingytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Gruzdžių gimnazija)
3640.Patricija Savickaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
3641.Ignas Cimnolonskas (Informacinės technologijos, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
3642.Sadauskas Vytautas (Matematika, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
3643.Emilija Gramauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės „Babrungo“ progimnazija)
3644.Saulė Kreivaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
3645.Viktorija Sukavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
3646.Laura Stirbytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3647.Agnė Beluckaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos "Lietavos" pagrindinė mokykla)
3648.Kevinas Gricius (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės „Babrungo“ progimnazija)
3649.Barbora Bakanaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
3650.Viltė Muzikevičiūtė (Anglų kalba, Pakruojo r. Lygumų pagrindinė mokykla)
3651.Urtė Černiauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų r. Stakliškių gimnazija)
3652.Domantas Mockaitis (Anglų kalba, Šakių "Varpo" mokykla)
3653.Gustis Pažėra (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų r. Veiverių Tomo Žilinsko gimnazija)
3654.Ieva Laurinavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
3655.Titas Karimžanov (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
3656.Darius Girdiušas (Anglų kalba, Molėtų r. Suginčių pagrindinė mokykla)
3657.Joris Grušnius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Dainavos progimnazija)
3658.Motiejus Bagušinskas (Matematika, Kolpingo pradinė mokykla)
3659.Liepa Valiukaitė (Matematika, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
3660.Danielius Tilinskas (Informacinės technologijos, Prienų r. Balbieriškio pagrindinė mokykla)
3661.Viltė Kontenytė (Matematika, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
3662.GODA STROCKYTĖ (Matematika, Joniškio "Saulės" pagrindinė mokykla)
3663.Armandas Pinkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
3664.Lukas Kavaliauskas (Informacinės technologijos, Vilniaus Žemynos progimnazija)
3665.Ieva Čėsnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės marijonų gimnazija)
3666.Deimena Katauskaite (Matematika, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3667.Kamilė Paštuolytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Kužių gimnazija)
3668.Marius Narkevičius (Matematika, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3669.Fausta Česnulytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
3670.Jokūbas Banaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Buivydiškių pagrindinė mokykla)
3671.Kotryna Jurgelianec (Matematika, Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
3672.Dominykas Žvirblis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės r. Ž. Naumiesčio gimnazijos Gardamo progimnazijos skyrius)
3673.Gineta Bražaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kalvarijos gimnazija)
3674.Ema Tarasevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3675.Ramunė Ramonaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Molėtų r. Alantos gimnazija)
3676.Ignas Užkuraitis (Anglų kalba, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
3677.Milė Ambrazevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
3678.Livita Kuncaitė (Matematika, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
3679.Mindaugas Činga (Anglų kalba, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
3680.Augustinas Govedas (Anglų kalba, Utenos Aukštakalnio progimnazija)
3681.Austėja Milašiūtė (Anglų kalba, Kauno Veršvų gimnazija)
3682.Viktorija Sireikytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Dainų progimnazija)
3683.Milda Jasinevičiūtė (Matematika, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
3684.Dominykas Petkus (Matematika, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
3685.Dovydas Guja (Istorija, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3686.Urtė Levickaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija)
3687.Justas Petkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
3688.Kajus Vilimas (Matematika, Pakruojo r. Rozalimo pagrindinė mokykla)
3689.Dominykas Viskunas (Anglų kalba, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
3690.Jonas Semaška (Lietuvių kalba ir literatūra, KTU inžinerijos licėjus)
3691.Tijus Jokūbas Inčikas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
3692.Rugilė Paliulytė (Matematika, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
3693.Jokūbas Dulskas (Anglų kalba, Alytaus Šaltinių progimnazija)
3694.Mykolas Pilius (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
3695.Eimantė Pranskaitytė (Matematika, Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
3696.Gabrielė Katiliūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių progimnazija)
3697.Emilis Bobrovko (Matematika, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
3698.Tija Šeštokaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės sav. Želsvos pagrindinė mokykla)
3699.Jonas Kęstenis (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
3700.Smiltė Kleivaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
3701.Dovydas Audėjaitis (Anglų kalba, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3702.Domas Antakauskas (Matematika, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
3703.Tajus Zaleckas (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
3704.Adolis Dumbliauskas (Anglų kalba, Alytaus Likiškėlių progimnazija)
3705.Audrius Labuckas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
3706.Ariana Užkurėlytė (Anglų kalba, Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
3707.Dominykas Griškevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Likiškėlių progimnazija)
3708.Evelina Makūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Elektrėnų sav. Semeliškių gimnazija)
3709.Vytautė Leskovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
3710.Urtė Guntulytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
3711.Kipras Miežys (Matematika, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
3712.Paula Damulevičiūtė (Informacinės technologijos, Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
3713.Gabrielė Krivickaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Rožyno progimnazija)
3714.Adomas Andriušis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
3715.Ainis Juozas Meškaitis (Anglų kalba, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
3716.Evita Bagdanavičiūtė (Matematika, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
3717.Evita Čepaitytė (Anglų kalba, Panevėžio pradinė mokykla)
3718.Gustas Petraitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Domeikavos gimnazija)
3719.Rusnė Bogačiovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Domeikavos gimnazija)
3720.Emilis Vitas (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
3721.Eva Maižrimaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
3722.Dorotėja Džervutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
3723.Dovydas Persijanovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
3724.Kristupas Kacevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
3725.Marius Makčinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
3726.Tautvydas Simanavičius (Matematika, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
3727.Einaras Jasiūnas (Informacinės technologijos, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
3728.Mantas Daraškevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
3729.Miglė Kudvinaitė (Matematika, Kėdainių r. Vilainių mokykla-darželis "Obelėlė")
3730.Lėja Gumbytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
3731.Saulė Petkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
3732.Karolis Domža (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
3733.Adomas Dubickas (Informacinės technologijos, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
3734.Jonas Savickas (Matematika, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
3735.Serafina Punia (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
3736.Naila Taha (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Dzūkijos mokykla)
3737.Lukas Štrimaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kazlų Rūdos sav. Plutiškių gimnazija)
3738.Titas (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
3739.Lukas Miliauskis (Anglų kalba, Tauragės „Aušros“ progimnazija)
3740.Milena Paulauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Joniškio "Saulės" pagrindinė mokykla)
3741.Vincentas Motiejauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų r. Stakliškių gimnazija)
3742.Arnas Bundza (Matematika, Alytaus Šaltinių progimnazija)
3743.Titas Gruzdys (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
3744.Evanas Klimas (Matematika, Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
3745.Kajus Kuralesovas (Matematika, Panevėžio pradinė mokykla)
3746.Mija Zinkevičiūtė (Matematika, Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazijos Joniškio skyrius)
3747.Elina Michailovska (Matematika, Vilniaus "Santaros" gimnazija)
3748.Aronas Chalčenko (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
3749.Danielis Fiodorovas (Anglų kalba, Panevėžio pradinė mokykla)
3750.Miglė Mikėnaitė (Anglų kalba, Alytaus Likiškėlių progimnazija)
3751.Oliveris Kibildis (Informacinės technologijos, Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija)
3752.Aistė Baltuškaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Rožyno progimnazija)
3753.Korina Tandzegolskė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
3754.Joris Kojala (Lietuvių kalba ir literatūra, KTU inžinerijos licėjus)
3755.Austėja Danilevičiūtė (Anglų kalba, Kauno r. Vilkijos gimnazija)
3756.Ema Vaidotaitė (Informacinės technologijos, Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
3757.Kliučininkas Leonardas Augustas (Matematika, Šiaurės licėjus)
3758.Dovilė Nekrošiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Domeikavos gimnazija)
3759.Neila Metelica (Matematika, Varėnos "Ryto" progimnazija)
3760.Dominika Karpovič (Biologija, pasaulio pažinimas, VšĮ Šiaurės licėjus)
3761.Goda Pelenytė (Matematika, Šiaulių Dainų progimnazija)
3762.Justė Piliponytė (Anglų kalba, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
3763.Ieva Boguslauskaitė (Anglų kalba, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
3764.Adas Steponėnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
3765.Aretas Sedekerskis (Matematika, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3766.Arnas Kleinauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3767.Juozas Bierontas (Informacinės technologijos, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
3768.Rimkutė Vanesa (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Dainavos progimnazija)
3769.Ignas Ševelis (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
3770.Hubertas Pavliukas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
3771.Ignas Degenis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
3772.Dominykas Genaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
3773.Ugnė Rimšaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Aušros" gimnazija)
3774.Grėtė Znaidauskaitė (Istorija, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
3775.Brigita Baranauskaitė (Anglų kalba, Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
3776.Austėja Brovkaitė (Anglų kalba, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
3777.Arnas Dulkys (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
3778.Vilius Stankūnas (Matematika, Kauno šv. Kazimiero progimnazija)
3779.Aironas Smagurauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
3780.Smiltė Bielskutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių "Kranto" progimnazija)
3781.Martynas Kazlas (Matematika, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3782.Vilius Juknevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
3783.Vakarė Vaitilavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ "Pažinimo medis")
3784.Danilas Šumilinas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
3785.Titas Vansavičius (Informacinės technologijos, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
3786.Kajus Aleksandravičius (Matematika, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
3787.Rimkevičius Rimantas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Dainavos progimnazija)
3788.Gediminas Palijanskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
3789.Marius Jacunskas (Informacinės technologijos, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
3790.Deimantas lukoševičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras)
3791.Simona Valaikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
3792.Sadauskas Vytautas (Anglų kalba, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
3793.Simonas Kudirka (Istorija, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
3794.Matas Mileris (Matematika, Erudito licėjus)
3795.Ariana Sakavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
3796.Nikita Derevianko (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
3797.Nerilė Stasevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
3798.Lukrecija Tiškutė (Matematika, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
3799.Emilija Misevičiūtė (Matematika, Kretingos Simono Daukanto progimnazija)
3800.Jokūbas Dulskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Šaltinių progimnazija)
3801.EMILIS ŠKĖLA (Matematika, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
3802.Enrika Avelytė (Anglų kalba, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
3803.Laurynas Petkevičius (Anglų kalba, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
3804.Austėja Pečiulytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
3805.VINCENTAS GEČAS (Anglų kalba, Vilniaus Balsių progimnazija)
3806.Leonas Žvaliauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
3807.Miglė Kandratavičiūtė (Matematika, Kauno Rokų gimnazija)
3808.Domas Sarapinas (Anglų kalba, Šakių "Varpo" mokykla)
3809.Matijus Borkertas (Anglų kalba, Kauno r. Raudondvario gimnazija)
3810.Daina Galdikaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
3811.Taja Novosiolovaitė (Anglų kalba, Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
3812.Serafina Punia (Matematika, Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
3813.Markas Čepulis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
3814.Nojus Vozgirdas (Geografija, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
3815.Emilia Rynkevič (Informacinės technologijos, Vilniaus Adomo Mickevičiaus licėjus)
3816.Akvilė Lukša (Matematika, Visagino "Gerosios vilties" progimnazija)
3817.Armandas Strekas (Matematika, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
3818.Smiltė Rakauskaitė (Anglų kalba, Šiaulių Gytarių progimnazija)
3819.Justas Andriukaitis (Anglų kalba, Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
3820.Diana Ligeikaitė (Anglų kalba, Raseinių r. Betygalos Maironio gimnazija)
3821.Eimantas Viselga (Matematika, Alytaus Likiškėlių progimnazija)
3822.Eldar Kačkan (Matematika, Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
3823.Patricija Kačinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Dainavos progimnazija)
3824.Paulina Raupėnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
3825.Titas Girskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Molėtų pradinė mokykla)
3826.Matas Cemnickas (Anglų kalba, Panevėžio r. Velžio gimnazija)
3827.Mėja Aušrotaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio pradinė mokykla)
3828.Matas Tamašauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
3829.Agnė Abelkytė (Anglų kalba, Plungės Senamiesčio mokykla)
3830.Jonas Kozmanas (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Aukštakalnio progimnazija)
3831.Martynas Zaksas (Anglų kalba, Kazlų Rūdos "Elmos" mokykla-darželis)
3832.Jovita Rusteikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Baltupių progimnazija)
3833.Domarkas Lašovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos pradinė mokykla)
3834.Liveta Raudoniūtė (Geografija, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
3835.PATRICIJA STANKUTĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Varėnos "Ryto" progimnazija)
3836.Domilė Gavrilkevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Molėtų pradinė mokykla)
3837.Deivid Alšauskas (Anglų kalba, Skuodo Bartuvos progimnazija)
3838.Andrija Tomkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių progimnazija)
3839.Eimantas Klimavičius (Anglų kalba, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
3840.Airidas Petronis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
3841.Motiejus Montvila (Matematika, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
3842.Rimantė Miežinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Trakų r. Aukštadvario mokykla-darželis "Gandriukas")
3843.Gabija Smaidžiūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Tauragės r. Skaudvilės gimnazijos Batakių pagrindinio ugdymo skyrius)
3844.Goda Kėvalaitė (Matematika, Kazlų Rūdos sav. Plutiškių gimnazija)
3845.Kotryna Mitkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
3846.Liepa Galdikaitė (Matematika, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
3847.OSKARAS NARKUS (Istorija, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
3848.Ąžuolas Stankevičius (Matematika, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
3849.Sovvova Milėja (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
3850.Emilija Čebatoriūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija)
3851.Viltė Petrauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
3852.Maksim Avsiukevič (Anglų kalba, Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
3853.Aironas Patašius (Matematika, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
3854.Tautvydas Davlesevicius (Matematika, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
3855.Milana Žickaja (Matematika, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
3856.Barbora Anusaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Melkio mokykla)
3857.Matas Domarkas (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
3858.Oskaras Piščikas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių jėzuitų mokykla)
3859.Miglė Miknevičiūtė (Anglų kalba, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
3860.Gabrielė Prokofjavaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, KTU Vaižganto progimnazija)
3861.Ąžuolas Deimantavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Panemunės progimnazija)
3862.Mėta Fedaravičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
3863.Gustas A (Matematika, Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
3864.Mantvydas Jukna (Matematika, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
3865.Gustė Subačiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
3866.Aivijus Kazakevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
3867.Martynas Ramanasukas (Anglų kalba, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
3868.Airinga Bukelevičė (Informacinės technologijos, Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
3869.Augustas Jaliniauskas (Matematika, Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
3870.Eva Simonaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
3871.Nojus Audickas (Informacinės technologijos, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
3872.Benas Budrikas (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
3873.Mantė Sovaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
3874.Žanas Poškus (Matematika, Pakruojo "Žemynos" progimnazija)
3875.Viltė Gadliauskaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
3876.Raminta Kavaliauskaitė (Anglų kalba, Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
3877.Ugnė Drungilaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
3878.Dominykas Kaubrė (Matematika, Kauno "Vyturio" gimnazija)
3879.Ignas Tamulis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
3880.Arina Škirutytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Lazdynų mokykla)
3881.Milita Ragauskaitė (Anglų kalba, Pagėgių sav. Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazija)
3882.Kamilė Pilipavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
3883.MIGLĖ STANKŪNAITĖ (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
3884.Aleksandras Demidenko (Biologija, pasaulio pažinimas, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
3885.Ignas Navickas (Matematika, Klaipėdos r. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija)
3886.Vakarė Jokšaitė (Anglų kalba, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
3887.Augustė Pakrosnytė (Anglų kalba, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
3888.Matas Polovnikovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Beržų progimnazija)
3889.Tomaš Savosko (Informacinės technologijos, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
3890.Gabija Šlėgutė (Anglų kalba, Vilniaus Balsių progimnazija)
3891.Aronas Janonis (Anglų kalba, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
3892.Ugnė Stankevčiūtė (Geografija, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
3893.Saulė Mažeikė (Informacinės technologijos, Šv. Juozapo mokykla)
3894.Nerilė Stasevičiūtė (Anglų kalba, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
3895.Evaldas Vaitkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos r. Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinė mokykla)
3896.Dorotėja Valiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių "Kranto" progimnazija)
3897.Urtė Bobinaitė (Istorija, KTU Vaižganto progimnazija)
3898.Goda Baltrėnaitė (Matematika, Pakruojo "Žemynos" progimnazija)
3899.Mėta Marcalytė (Anglų kalba, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
3900.Emilis Bičiūnas (Matematika, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
3901.Augustas Paškevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Šaltinių progimnazija)
3902.Luknė Gurskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
3903.Diana Putelytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla, Radvilėnų filialas)
3904.Elena Baltušytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Birštono savivaldybės Birštono vienkiemio darželis-mokykla)
3905.Mikas Sinkevičius (Istorija, Vilniaus r. Avižienių gimnazija)
3906.Dominykas Petkus (Anglų kalba, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
3907.Elzė Mikulskaitė (Anglų kalba, VšĮ Šiaurės licėjus)
3908.Brigita Dargytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Birštono gimnazija)
3909.David Gogol (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
3910.Urtė Jakštaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3911.Sandra Kliokytė (Anglų kalba, Alytaus r. Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazija)
3912.Laura Mickevič (Lietuvių kalba ir literatūra, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
3913.Guoda Kuliešaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
3914.Eglė Kislauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
3915.Vytautas Dyrinas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
3916.Lukas Smaliukas (Istorija, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
3917.Rūta Bernotaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
3918.Lukas Jonaitis (Matematika, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
3919.Adriana Murnikovaitė (Matematika, Vilniaus Salininkų gimnazija)
3920.Matas Paliulionis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Lapių pagrindinė mokykla)
3921.Gustas Bričkus (Anglų kalba, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
3922.Maksim Jonikas (Anglų kalba, Vilniaus darželis - mokykla "Saulutė")
3923.Vytautė Jasiūnaitė (Anglų kalba, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
3924.Julius Patiejūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
3925.Aleksas Rogačiovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos r. Vydmantų gimnazija)
3926.Ernest Aganin (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
3927.Kšištof Vilk (Anglų kalba, Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
3928.Skaistė Urvakytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
3929.Paulina Paukštytė (Anglų kalba, Kauno Milikonių progimnazija)
3930.Meida Bagdonaitė (Informacinės technologijos, Šilutės r. Vilkyčių pagrindinė mokykla)
3931.Rokas Dargis (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
3932.Vincas Morkūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija)
3933.Gabrielis Andrulevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Balsių progimnazija)
3934.Joris Laurinkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
3935.Ugnė Stankevčiūtė (Anglų kalba, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
3936.Vosilius Justinas (Istorija, Vilniaus "Šaltinio" pagrindinė mokykla)
3937.Vitalija Gudelytė (Geografija, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3938.Benita Grigaitytė (Anglų kalba, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
3939.Smiltė Bagurskaitė (Anglų kalba, Kauno šv. Kazimiero progimnazija)
3940.Pijus Ulanavičius (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3941.Estela Petrauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės sav. Želsvos pagrindinė mokykla)
3942.Ela Jankutė (Anglų kalba, Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
3943.Mija Ramanauskaitė (Matematika, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
3944.Darija Sivickytė (Geografija, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
3945.Kajus Jonaitis (Matematika, Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija)
3946.Viltė Pipiraitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos mokykla - vaikų darželis "Eglutė")
3947.Januškauskis Danielis (Informacinės technologijos, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
3948.Monika Maulaitė (Matematika, Rietavo sav. Tverų gimnazija)
3949.Daiva Povilaitienė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių suaugusiųjų mokykla)
3950.Joris Augustas Urbelis (Matematika, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
3951.Aneta Bujanauskaite (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
3952.Barbora Žukaitė (Matematika, Varėnos "Ryto" progimnazija)
3953.Valerija Jackevič (Matematika, Vilniaus darželis - mokykla "Saulutė")
3954.Emilis Tamulionis (Anglų kalba, Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
3955.Emilijus Perminas (Matematika, Panevėžio pradinė mokykla)
3956.Andra Traidaraitė (Anglų kalba, Prienų r. Balbieriškio pagrindinė mokykla)
3957.Viktorija Daukšaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Minijos" progimnazija)
3958.Gabrielė Džiaukštaitė (Informacinės technologijos, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
3959.Vytas Kasiliauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
3960.RUGILĖ KRIVULIA (Anglų kalba, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
3961.Akvilė Mačiūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Salduvės progimnazija)
3962.Enrika Mineikytė (Anglų kalba, Skuodo Bartuvos progimnazija)
3963.Izabelė Deksnytė (Anglų kalba, Vilniaus lietuvių namai)
3964.Sofija Lukjanovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
3965.Beatričė Jurgauskaitė (Anglų kalba, Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla)
3966.MEDEINA ADELBERGYTĖ (Matematika, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
3967.Gabrielė Griciūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
3968.Beata Augulytė (Matematika, Šakių r. Kudirkos Naumiesčio V. Kudirkos gimnazija)
3969.Rojus Varnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
3970.Nojus Mačiulaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
3971.Domas Narkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
3972.Nedas Lukičiovas (Matematika, Kauno r. Neveronių gimnazija)
3973.Anupras Armonas (Matematika, Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
3974.Aistė Lukaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Vydūno gimnazija)
3975.Ignas Tamulis (Informacinės technologijos, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
3976.Milda Bondzinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
3977.MATAS SRAGAUSKAS (Istorija, Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija)
3978.Mantas Briedis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
3979.Goda Gudukaitė (Anglų kalba, Alytaus r. Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazija)
3980.Margarita Mareseva (Anglų kalba, Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
3981.Pijus Stoškus (Matematika, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
3982.Augustė Sukackaitė (Anglų kalba, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
3983.Ovidijus Sakalavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
3984.Smiltė Katutytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
3985.Domas Lepševičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
3986.Modestas Alejūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
3987.Mantas Stankevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Širvintų "Atžalyno" progimnazija)
3988.Gabrielė Krivickaitė (Matematika, Panevėžio Rožyno progimnazija)
3989.Ugnė Ambrazaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
3990.Matas Sirutis (Anglų kalba, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
3991.Justinas Tičkūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
3992.Gabija Zubaitė (Anglų kalba, Skuodo Bartuvos progimnazija)
3993.Kornelija Vilkaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
3994.Saulė Kartašovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės "Šilo" progimnazija)
3995.Pranaitytė Oresta (Informacinės technologijos, Kauno Dainavos progimnazija)
3996.Daugirdas Dungveckis (Lietuvių kalba ir literatūra, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija)
3997.Ieva Gedraitytė (Matematika, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
3998.Ainis Bukšnys (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus r. Simno gimnazija)
3999.Skaistė Urvakytė (Anglų kalba, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
4000.Martynas Vitkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
4001.Martynas Jonušas (Matematika, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
4002.Erikas Maleckas (Matematika, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
4003.Milena Paulauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Joniškio "Saulės" pagrindinė mokykla)
4004.Jonas Švažas (Matematika, Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
4005.Augustinas Mackevič (Matematika, Trakų r. Paluknio Longino Komolovskio gimnazija)
4006.Dovydas Rancevas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
4007.Alisa Firsina (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Santaros" gimnazija)
4008.Rapolas Liobikas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Vyturio" gimnazija)
4009.Fridas Gabrusėnas (Matematika, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
4010.Emilija Vaičiulytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
4011.Smiltė (Informacinės technologijos, Kauno Vaišvydavos pagrindinė mokykla)
4012.Armantas Višniauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
4013.Emilis Šnipkus (Matematika, Marijampolės sav. Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija)
4014.Oskaras Lukoševičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
4015.Gustas Marcinkevičius (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
4016.Goda Suslavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos rajono Salantų gimnazija)
4017.Rugilė Vainauskaitė (Anglų kalba, Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinė mokykla)
4018.Patrikas Rumbutis (Lietuvių kalba ir literatūra, Erudito licėjus)
4019.Mantas Stančius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žemynos progimnazija)
4020.Adas Venclovas (Matematika, Kauno Veršvų gimnazija)
4021.Milita Pakštaitė (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
4022.Ieva Žilytė (Anglų kalba, Vilniaus Antakalnio progimnazija)
4023.Izabelė Viktorija Šinkevičiūtė (Anglų kalba, Šv. Juozapo mokykla)
4024.Jonas Česnulevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Akmenės r. Papilės Simono Daukanto gimnazija)
4025.Daniel Joseph (Anglų kalba, Vilniaus darželis-mokykla "Šaltinėlis")
4026.Agota Miškinytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
4027.Daniel Pavliukovič (Matematika, Vilniaus darželis-mokykla "Šaltinėlis")
4028.Augustas Lukamskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Domeikavos gimnazija Užliedžių skyrius)
4029.Gustė Milašiutė (Informacinės technologijos, Plungės Senamiesčio mokykla)
4030.Elzė Pečiulytė (Anglų kalba, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
4031.Austėja Mickutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
4032.Mykolas Kaminskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio r. Keturvalakių mokykla-daugiafunkcis centras)
4033.Melanija Bondareva (Geografija, Vilniaus Lazdynų mokykla)
4034.Vesta Dubinskaitė (Anglų kalba, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
4035.LORETA MIERKYTĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
4036.Žemyna Žakevičiūtė (Matematika, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
4037.Matas Diponas (Matematika, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
4038.Adas Ambrasas (Anglų kalba, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
4039.Andromeda Siliūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
4040.Kristanas Gedaminskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Medelyno progimnazija)
4041.Goda Petrauskaitė (Matematika, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
4042.Eva Simonaitytė (Anglų kalba, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
4043.Urtė Radžiūtė (Anglų kalba, Vilkaviškio pradinė mokykla (II korpusas))
4044.Aldona Žilionytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
4045.Fėja Toma Balsytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Viešoji įstaiga Klaipėdos „Universa Via“ tarptautinė mokykla)
4046.Naidas Kofeldas-Atmanavičius (Anglų kalba, Alytaus „Volungės“ progimnazija)
4047.Augustinas Danius (Informacinės technologijos, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
4048.URTĖ VENCLOVAITĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos Šventosios pagrindinė mokykla)
4049.Emilijus Klimas (Matematika, Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija)
4050.Eimantas Žutautas (Matematika, Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
4051.Daria Bulaeva (Matematika, Plungės r. Platelių gimnazija)
4052.Miglė Sakalauskaitė (Anglų kalba, Kauno jėzuitų gimnazija)
4053.Grytė Žibėnaitė (Istorija, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
4054.Rapolas Zakarka (Informacinės technologijos, Kauno r. Domeikavos gimnazija)
4055.Austėja Sutkutė (Matematika, Gargždų "Minijos" progimnazija)
4056.Andrėja Endružytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Gargždų "Minijos" progimnazija)
4057.Ugnius Adomavičius (Matematika, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
4058.Motiejus Bankauskas (Matematika, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
4059.Minija Žemaitytė (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4060.Viltė Skinkaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių "Varpo" mokykla)
4061.Justas Spudys (Matematika, Marijampolės Petro Armino progimnazija)
4062.Saulius Penkovskij (Informacinės technologijos, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
4063.Taisija Putina (Matematika, Vilniaus darželis - mokykla "Saulutė")
4064.Ugnė Siriūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės r. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija)
4065.Kliučininkas Leonardas Augustas (Anglų kalba, Šiaurės licėjus)
4066.Ugnė Griškelytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
4067.Austėja Voicechovskytė (Matematika, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
4068.Paulius Jonynas (Matematika, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
4069.Lukas Balčiūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
4070.Leonida Eidinzon (Matematika, Varėnos "Ryto" progimnazija)
4071.Ieva Čėsnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės marijonų gimnazija)
4072.Jonas Geležius (Matematika, Marijampolės "Žiburėlio" mokykla-daugiafunkcis centras)
4073.Aurinta Guogaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
4074.BEATRISA MAZAILO (Matematika, Vilniaus r. Pakenės Česlovo Milošo pagrindinė mokykla)
4075.Justinas Kulikauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla, Radvilėnų filialas)
4076.Tajus Meškauskas (Matematika, Panevėžio r. Piniavos mokykla-darželis)
4077.Eduardas Knieta (Informacinės technologijos, Klaipėdos licėjus)
4078.Jokūbas Bendikas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
4079.Lukas Vidzbelis (Matematika, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
4080.Domas Jaruševičius (Anglų kalba, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
4081.Mantas Gumuliauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
4082.Pijus Bertašius (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės "Ryto" pagrindinė mokykla)
4083.Lauryna Krinciūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
4084.Guoda Kuliešaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
4085.VILTĖ LIAUDINSKAITĖ (Matematika, Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
4086.Vigailė Pečiulytė (Anglų kalba, Raseinių Šaltinio progimnazija)
4087.Justinas Jusys (Matematika, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija)
4088.Neita Grigalaitytė (Anglų kalba, Šakių rajono Kidulių pagrindinė mokykla)
4089.Vilius Vasikauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
4090.Luka Skrupskelytė (Anglų kalba, Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
4091.Šarūnas Žiaugrė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos Skapiškio skyrius)
4092.Ana Starkova (Anglų kalba, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
4093.Aistė Zaveckaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų r. Šventežerio mokykla)
4094.Arvydas Alekna (Informacinės technologijos, Kupiškio r. Subačiaus gimnazijos Noriūnų Jono Černiaus pagrindinio ugdymo skyrius)
4095.Tomas Bendoraitis (Anglų kalba, Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
4096.ELIJUS STRAKAUSKAS (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Veršvų gimnazija)
4097.Austėja Matulaitė (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
4098.Vilius Čeplevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Senamiesčio progimnazija)
4099.Ignas Bielskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Salduvės progimnazija)
4100.Rūta Žukauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4101.Anna Gubina (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus darželis - mokykla "Saulutė")
4102.Augustė Gailiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
4103.Jonas Žitinevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
4104.Agnė Itomlenskytė (Matematika, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
4105.Rugilė Krivickaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Rožyno progimnazija)
4106.Diana Mulvinskaitė (Informacinės technologijos, Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
4107.Gabija Mazelskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Gruzdžių gimnazija)
4108.Ema Einorytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
4109.Ignas Šeputis (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio r. Naujamiesčio gimnazija)
4110.Lėja Gedminaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
4111.Eleonora Čereškaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos pradinė mokykla)
4112.Jonas Skystimas (Matematika, Kazlų Rūdos sav. Antanavo pagrindinė mokykla)
4113.Egidija Milutytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
4114.Aleksas Rogačiovas (Matematika, Kretingos r. Vydmantų gimnazija)
4115.Klim Pučinskij (Anglų kalba, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
4116.Aušra Martišiūtė (Matematika, Kauno r. Lapių pagrindinė mokykla)
4117.Deimantė Bliakevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Naujininkų mokykla)
4118.Viltė Mažuolytė (Matematika, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
4119.Elija Snieškaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras)
4120.Aistė Biliūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Šaltinių progimnazija)
4121.Urtė Vyšniauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
4122.Liubševičiūtė Ieva (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
4123.Jonas Kęstenis (Matematika, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
4124.Viltė Bagdonaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
4125.Vytė Gedrimaitė (Anglų kalba, Skuodo rajono Barstyčių pagrindinė mokykla)
4126.Benjaminas Bucevičius (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4127.Lukrecija Šiaučiūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
4128.Arijus Budrevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
4129.Nojus Seliokas (Matematika, Marijampolės "Saulės" pradinė mokykla)
4130.Emilis Petkūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Zapyškio pagrindinė mokykla)
4131.Ermilė Liobikaitė (Anglų kalba, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
4132.Akvilė Latakaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Minijos" progimnazija)
4133.Danielius Jautakis (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
4134.Rugilė Mėčiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos pradinė mokykla)
4135.Alanta Normantaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
4136.Emilis Gerlikas (Informacinės technologijos, Tauragės profesinio rengimo centras)
4137.Gabriela Tarasevič (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla)
4138.Dovydas Pacevičius (Anglų kalba, Panevėžio r. Dembavos progimnazija)
4139.Kajus Moisejevas (Biologija, pasaulio pažinimas, Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazija)
4140.Elija Gramauskaitė (Informacinės technologijos, Plungės „Babrungo“ progimnazija)
4141.Aleksas Petravičius (Geografija, Kazlų Rūdos Prano Dovydaičio pagrindinė mokykla)
4142.Adomas Kušnerovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla)
4143.Ainis Kirkilas (Lietuvių kalba ir literatūra, Riešės gimnazija)
4144.Arnas Kleinauskas (Matematika, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4145.Ugnė Radavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kelmės "Kražantės" progimnazija)
4146.Luka Kepežinskaitė (Geografija, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
4147.Milana Goroškina (Matematika, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
4148.Arnas Klimas (Matematika, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
4149.Vakaris Makevičius (Matematika, Vilkaviškio r. Bartninkų Jono Basanavičiaus mokykla-daugiafunkcis centras)
4150.Armandas Puškorius (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos pradinė mokykla)
4151.Christian Dominik Radovski (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
4152.Ubytė Smiltė (Anglų kalba, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
4153.Nojus Gerdauskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
4154.Vilius Šimkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
4155.deimante jokubaitė (Anglų kalba, Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
4156.Maksim Kuzin (Matematika, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
4157.Domas Pleikys (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
4158.Smiltė Kleivaitė (Anglų kalba, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
4159.Miglė Kardelytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės r. Vilkyčių pagrindinė mokykla)
4160.Laurynas Bložė (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
4161.SAULĖ BUČKUTĖ (Matematika, Skuodo r. Aleksandrijos pagrindinė mokykla)
4162.Bakanauskas Joris (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos Panerio pradinė mokykla)
4163.Tomas Kokanauza (Matematika, Šiaulių Medelyno progimnazija)
4164.Arminas Skruodis (Anglų kalba, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4165.Simas Ubavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės Senamiesčio mokykla)
4166.Jokūbas Bendikas (Matematika, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
4167.Vakaris Žilinskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Jurbarko r. Seredžiaus Stasio Šimkaus mokykla-daugiafunkcis centras)
4168.Justas Pleikys (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
4169.Kamilė Totilaitė (Matematika, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
4170.Gerda Aleksandravičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Jurbarko r. Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazija)
4171.Aistė Puodžiūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
4172.Joris Agurkis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
4173.Mantas Grigaliūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
4174.Rimantė Klimaitė (Istorija, Kauno r. Babtų gimnazija)
4175.Ema Virbickaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
4176.Mantvydas Jukna (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
4177.Saulė Žurauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Baltupių progimnazija)
4178.Leonard Jakovuk (Anglų kalba, Vilniaus Lazdynų mokykla)
4179.Ūla Vitkauskaitė (Matematika, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
4180.Lukas Pastafka (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras)
4181.Saulė Gylytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla)
4182.Jaunius Siaurusevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų r. Balbieriškio pagrindinė mokykla)
4183.Pijus Bertašius (Informacinės technologijos, Plungės "Ryto" pagrindinė mokykla)
4184.Agnė Beluckaitė (Anglų kalba, Jonavos "Lietavos" pagrindinė mokykla)
4185.Neidas Bernotas (Anglų kalba, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
4186.Gustas Gruška (Matematika, Vilniaus "Ryto" progimnazija)
4187.Jonas Kozmanas (Informacinės technologijos, Utenos Aukštakalnio progimnazija)
4188.Joris Juozas Gaina (Anglų kalba, Alytaus Likiškėlių progimnazija)
4189.Maksimilijanas Baltazaras Mertens (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
4190.Fausta Šapolaitė (Anglų kalba, Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
4191.Urtė Kereišiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių "Varpo" mokykla)
4192.Justina Kupšytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Vydūno gimnazija)
4193.Lukas Janušauskas (Anglų kalba, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
4194.Tonis Adomavičius (Anglų kalba, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
4195.Bernardas Tūbinė (Biologija, pasaulio pažinimas, Varėnos "Ryto" progimnazija)
4196.Matas Razma (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4197.Justas Petraitis (Informacinės technologijos, Kauno r. Domeikavos gimnazija)
4198.Smiltė Grigaitytė (Informacinės technologijos, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
4199.Dominik Davidovič (Istorija, Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija)
4200.Mantas Kybartas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras)
4201.Justė Gaidukevičiūtė (Anglų kalba, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
4202.David Immanuel Eidėnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Visagino "Atgimimo" gimnazija)
4203.Jonas Kanapė (Matematika, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
4204.Patricija Savickaitė (Matematika, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
4205.Kamilė Kačinskytė (Chemija, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
4206.Mileta Jančauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Minijos" progimnazija)
4207.Karolis Kuprys (Anglų kalba, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
4208.Matas Patiejūnas (Informacinės technologijos, Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
4209.Aurentas Ardavičius (Matematika, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
4210.Kajus Bukauskas (Matematika, Elektrėnų sav. Vievio gimnazija)
4211.Lukas Dimičiukas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
4212.Neringa Vėlavičiūtė (Matematika, Telšių r. Nevarėnų pagrindinė mokykla)
4213.Domantas Endrikis (Matematika, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
4214.Mija Kandratavičiūtė (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
4215.Nojus Gerdauskis (Informacinės technologijos, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
4216.Simas Petronis (Informacinės technologijos, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
4217.Emilija Kavoliukė (Anglų kalba, Vilniaus Liepkalnio mokykla)
4218.Agnė Kuliešiūtė (Informacinės technologijos, Ukmergės "Šilo" progimnazija)
4219.Nojus Mėlynis (Biologija, pasaulio pažinimas, Jonavos pradinė mokykla)
4220.Aleksas Tučius (Matematika, Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
4221.Elijas Ibneris (Informacinės technologijos, „Vaivorykštės tako“ gimnazijos Vilniaus filialas)
4222.Augustė Stonkutė (Matematika, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
4223.Ronaldas Ukrinas (Matematika, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
4224.Urtė Grigalevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
4225.Saulė Sasnauskaitė (Anglų kalba, Kėdainių Kalbų mokykla)
4226.RUGILĖ KRIVULIA (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
4227.Gustis Pažėra (Matematika, Prienų r. Veiverių Tomo Žilinsko gimnazija)
4228.Beatričė Kazlauskaitė (Matematika, Šiaulių Medelyno progimnazija)
4229.Gytis Staleliūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazija)
4230.Evanas Klimas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
4231.Gaidučis Lorencas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
4232.Urtė Reklinaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
4233.Jokūbas Brazlauskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
4234.Saiva Varga (Lietuvių kalba ir literatūra, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
4235.Barbora Balcevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Varėnos "Ryto" progimnazija)
4236.Karolina Eirošiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
4237.Malonė Balandytė (Informacinės technologijos, Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
4238.Saulius Pilinkus (Informacinės technologijos, Klaipėdos Gedminų progimnazija)
4239.Domas Janonis (Anglų kalba, Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
4240.Saulė Patricija Matulevičiūtė (Informacinės technologijos, Alytaus „Volungės“ progimnazija)
4241.Lukas Medelis (Lietuvių kalba ir literatūra, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
4242.Marius Burokas (Anglų kalba, Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
4243.Smiltė Krampaitė (Matematika, Vilniaus Maironio progimnazija)
4244.Aušra Martišiūtė (Anglų kalba, Kauno r. Lapių pagrindinė mokykla)
4245.Emilija Petraitytė (Matematika, Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
4246.Kaleb Vaitkevičius (Matematika, Vilniaus Balsių progimnazija)
4247.Gvidas Ambrozas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
4248.Milana Beliavskaja (Matematika, Vilniaus Lazdynų mokykla)
4249.Justė Piliponytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
4250.Eivilė Zlatkauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Molėtų r. Suginčių pagrindinė mokykla)
4251.Aidanas- Stasys Šerpetauskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
4252.Domas Stonkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
4253.Andrėja Endružytė (Matematika, Gargždų "Minijos" progimnazija)
4254.Edvinas Motys (Biologija, pasaulio pažinimas, Gargždų "Minijos" progimnazija)
4255.Aistė Arlauskytė (Matematika, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
4256.Dmitry Reymer (Anglų kalba, Visagino "Atgimimo" gimnazija)
4257.Matas Monkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių "Ateities" progimnazija)
4258.Evita Radėnaitė (Matematika, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
4259.Agnė Bajoraitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Birštono gimnazija)
4260.Deimantas Milius (Matematika, Alytaus Panemunės progimnazija)
4261.Joris Širmulis (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Rožyno progimnazija)
4262.Eiprilė Brazauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Dainų progimnazija)
4263.Austėja Čepaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio r. Naujamiesčio gimnazija)
4264.Gustas Savickas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
4265.Benas Kandrotas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Veršvų gimnazija)
4266.Titas Mičiuda (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio r. Paliūniškio pagrindinė mokykla)
4267.Nikita Pachalko (Matematika, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
4268.Benas Žilinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Dainų progimnazija)
4269.Jokūbas Kavaliauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
4270.Laurynas Petrokas (Matematika, Šiaulių r. Šakynos mokykla)
4271.NOJUS BUŠNIAUSKAS. (Biologija, pasaulio pažinimas, Varėnos "Ryto" progimnazija)
4272.Kamile Petkevič (Chemija, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
4273.Gabija Stasiukaitytė (Anglų kalba, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
4274.Agnietė Vainaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Šaltinių progimnazija)
4275.Milita Pakštaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
4276.Rokas Vetrenka (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių progimnazija)
4277.Nojus Vaitkūnas (Matematika, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
4278.Justas Kontrimavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
4279.Laurynas Rukas (Matematika, Kauno "Vyturio" gimnazija)
4280.Danielius Jautakis (Matematika, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
4281.Urtė Mitkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
4282.Luknė Jonuškaitė (Matematika, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
4283.Aušvydas Zykevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
4284.Danielius Gibieža (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
4285.Taisija Bondareva (Anglų kalba, Vilniaus Lazdynų mokykla)
4286.Patricija Matulaitė (Matematika, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
4287.Andrius Bartaška (Matematika, Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
4288.Paulina Žygaitytė (Matematika, Šakių "Varpo" mokykla)
4289.Mark Ieiva (Anglų kalba, Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
4290.Ilja Bagdanovič (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4291.Amanda Petrauskaitė (Matematika, Kauno r. Piliuonos gimnazija)
4292.Benas Žilinskas (Matematika, Šiaulių Dainų progimnazija)
4293.Danielius Tilinskas (Anglų kalba, Prienų r. Balbieriškio pagrindinė mokykla)
4294.Žemyna Kaziukaitytė (Informacinės technologijos, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
4295.Gabija Vineviciute (Biologija, pasaulio pažinimas, Buivydiškių pagrindinė mokykla)
4296.Elija Gramauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės „Babrungo“ progimnazija)
4297.Milda Beinarauskaitė (Anglų kalba, Panevėžio r. Paliūniškio pagrindinė mokykla)
4298.Tadas Ališauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Šaltinių progimnazija)
4299.Dovydas Arceris (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
4300.Kotryna Mitkutė (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
4301.Evelina Makūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Elektrėnų sav. Semeliškių gimnazija)
4302.Tauras Ulinauskas (Matematika, VIMS - Vilnius International Meridian School)
4303.Šarūnas Kelpša (Matematika, Kauno r. Babtų gimnazija)
4304.Urtė Janarauskaitė (Anglų kalba, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
4305.Milana Beliavskaja (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Lazdynų mokykla)
4306.Aistė Vaizgėlaitė (Matematika, Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
4307.Antanas Liubinas (Biologija, pasaulio pažinimas, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
4308.Pranaitytė Oresta (Anglų kalba, Kauno Dainavos progimnazija)
4309.Aleksas Strelčiūnas (Informacinės technologijos, Vilniaus Antakalnio progimnazija)
4310.Brigita Dargytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Birštono gimnazija)
4311.Nerilė Banitauskaitė (Matematika, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
4312.Karolis Vaickus (Anglų kalba, Utenos Aukštakalnio progimnazija)
4313.Viltė Šiaulytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Molėtų progimnazija)
4314.Arnas Plačinskas (Geografija, Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
4315.Austėja Štolcaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
4316.Tajus Ždanavičius (Informacinės technologijos, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
4317.Viktoras Zelevas (Anglų kalba, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
4318.Agota Satkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
4319.Simonas Jucius (Matematika, Viešoji įstaiga "Saulės gojus")
4320.Atėnė Žibūdaitė (Anglų kalba, Kauno r. Babtų gimnazija)
4321.Milda Diržinauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Širvintų pradinė mokykla)
4322.Nora Neniškytė (Anglų kalba, VšĮ Šiaurės licėjus)
4323.Titas Bendikas (Anglų kalba, Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
4324.Oskaras Skripkiūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Milikonių progimnazija)
4325.Gabrielius Gudaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus „Volungės“ progimnazija)
4326.Viltė Klupšaitė (Matematika, Šiaulių jėzuitų mokykla)
4327.Dovydas Rancevas (Anglų kalba, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
4328.Valdas Kutka (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus automechanikos ir verslo mokykla)
4329.Eglė Kislauskaitė (Anglų kalba, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
4330.Gabrielė Kareivaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Pasvalio r. Saločių A. Poškos pagrindinė mokykla)
4331.Austėja Pečiulytė (Informacinės technologijos, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
4332.Smiltė Petrauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žemynos progimnazija)
4333.Marta Tallat-Kelpša (Anglų kalba, Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija)
4334.Emilis Jonuška (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų r. Šventežerio mokykla)
4335.Paulius Moisejevas (Anglų kalba, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
4336.Gerdas Bražaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kalvarijos gimnazija)
4337.Vaida Rukšaitė (Anglų kalba, Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija)
4338.Kira Čaiko (Anglų kalba, Vilniaus darželis - mokykla "Saulutė")
4339.Aidas Pažėra (Matematika, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
4340.Rokas Mikalauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Rokų mokykla-darželis)
4341.Ieva Stasiukaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla Mastaičių skyrius)
4342.Dylan Pahladi (Anglų kalba, VšĮ Vilniaus inžinerijos ir technologijų licėjus)
4343.Aretas Sedekerskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4344.Augustas Juravičius (Anglų kalba, Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
4345.Akvilė Dudonytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
4346.Miglė Žilinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus)
4347.Augustas Mačikūnas (Informacinės technologijos, Lazdijų r. Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija)
4348.Sofija Šmakotinaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
4349.KORNELIJA KNEZEVIČIŪTĖ (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos r. Ketvergių pagrindinė mokykla)
4350.Karolina Šakalytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
4351.Mantas Zapolskis (Informacinės technologijos, Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla Mastaičių skyrius)
4352.Ada Paukštytė (Matematika, Utenos Krašuonos progimnazija)
4353.Dovydas Božys (Matematika, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Blindžių skyrius)
4354.Augustė Mikučionytė (Geografija, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
4355.Lukas Šimašius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Panevėžiuko mokykla-daugiafunkcis centras)
4356.Smilgys Viktoras (Matematika, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
4357.Aistė Grišenkovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Nemuno" mokykla)
4358.Emilija Kisieliūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
4359.Pijus Gendzelis (Informacinės technologijos, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
4360.Algirdas Damkauskas (Anglų kalba, Vilniaus Antakalnio progimnazija)
4361.Gabrielė Jakovičiūtė (Informacinės technologijos, Marinos Mižigurskajos privati gimnazija)
4362.Tautvydas Vičas (Matematika, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
4363.Amelija Abromaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio r. Velžio gimnazija)
4364.Vygantas Montvilas (Anglų kalba, Mažeikių politechnikos mokykla)
4365.Greta Varnelytė (Anglų kalba, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
4366.Emilija Razdaigora (Biologija, pasaulio pažinimas, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
4367.Matas Patiejūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
4368.Barbora Anusaitė (Informacinės technologijos, Melkio mokykla)
4369.Edvinas Čebatorius (Matematika, Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija)
4370.Aronas Kanišauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
4371.Viktorija Milaševičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus „Volungės“ progimnazija)
4372.Dovydas Juodauga (Matematika, Kėdainių profesinio rengimo centras)
4373.Urtė Daučionaitė (Anglų kalba, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
4374.Deimantė Latviūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4375.Džiugas Aleksandras Samašonok (Matematika, VIMS - Vilnius International Meridian School)
4376.Augustas Lazauskas (Anglų kalba, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
4377.Aleksandra Szot (Matematika, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
4378.Miroslava Pulenko (Informacinės technologijos, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
4379.Raminta Verbliugevičiūtė (Informacinės technologijos, "Šaltinėlio" privati mokykla)
4380.Urtė Guntulytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
4381.Tomas Sarakauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinė mokykla)
4382.Armandas Šukys (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
4383.Goda Tamulevičiūtė (Anglų kalba, Panevėžio rajono Paįstrio Juozo Zikaro gimnazija)
4384.Kamilė Pilipavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
4385.Mantas Būdvytis (Matematika, Šakių "Varpo" mokykla)
4386.Brigita Baranauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
4387.Mėta Kiliūtė (Anglų kalba, Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
4388.Ikaras Lukaševičius (Informacinės technologijos, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
4389.Estela Gedvilaite (Matematika, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
4390.Arnold Žilinskij (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų r. Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazija)
4391.Domas Vaitkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Balsių progimnazija)
4392.Erika Adomaitytė (Matematika, Anykščių r. Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija)
4393.Lukas Štrimaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kazlų Rūdos sav. Plutiškių gimnazija)
4394.Damian Gotovski (Matematika, Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro gimnazija)
4395.Ostinas Fedosiukas (Anglų kalba, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
4396.Žydrūnė Mizgirdaitė (Informacinės technologijos, Alytaus Dzūkijos mokykla)
4397.Šiurytė Elzė (Biologija, pasaulio pažinimas, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
4398.Augustė Kneizevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
4399.Domantas Endrikis (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
4400.Simonas Kudirka (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
4401.Matas Rekasius (Anglų kalba, Telšių r. Buožėnų mokykla-darželis)
4402.Matas Jurevičius (Anglų kalba, Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
4403.Haris Četvertinskas (Informacinės technologijos, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
4404.Monika Pliukšta (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų r. Jašiūnų Mykolo Balinskio gimnazija)
4405.Mikhail Tsyglakov (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
4406.Gytė Valiukevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla)
4407.Ana Katažyna Gičkina (Anglų kalba, Šalčininkų r. Baltosios Vokės Elizos Ožeškovos gimnazija)
4408.Deimilė Boreišaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Minijos" progimnazija)
4409.Kotryna Cibulskytė (Matematika, Utenos Krašuonos progimnazija)
4410.Kasparas Daubaras (Anglų kalba, Riešės gimnazija)
4411.Andra Traidaraitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų r. Balbieriškio pagrindinė mokykla)
4412.Evija Rainytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
4413.ugnė (Biologija, pasaulio pažinimas, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
4414.Nemunas Urbonas (Matematika, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
4415.Kamilė Vaitkevičiūtė (Anglų kalba, Kauno r. Domeikavos gimnazija Užliedžių skyrius)
4416.Gustas Petreikis (Matematika, Telšių "Kranto" progimnazija)
4417.Andrijana Prokopavičiūtė (Matematika, Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
4418.Simonas Paulauskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Vitės progimnazija)
4419.Kevin Godlevskij (Informacinės technologijos, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
4420.Kotryna Mitkutė (Matematika, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
4421.Maja Moškanovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
4422.Matas Razma (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4423.Dovilė Žygaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio gimnazija)
4424.Liepa Narauskaitė (Matematika, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
4425.Matas Rimkūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių "Varpo" mokykla)
4426.Austėja Jokubauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Žibų mokykla)
4427.Evelina Razmaitė (Matematika, Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
4428.Aldas Vitas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
4429.Miglė Medvedevaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
4430.Daras Macijauskas (Matematika, Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
4431.Tijus Jokūbas Inčikas (Matematika, Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
4432.Matijus Borkertas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Raudondvario gimnazija)
4433.Adrianas Simanavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
4434.Gaidučis Lorencas (Informacinės technologijos, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
4435.Dovydas Būdininkas (Biologija, pasaulio pažinimas, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
4436.Aironas Smagurauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
4437.Mindaugas Činga (Informacinės technologijos, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
4438.Gustė Jogminaitė (Geografija, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
4439.Vytis Zaboras (Anglų kalba, Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
4440.Jokūbas Kaveckis (Matematika, Telšių "Atžalyno" progimnazija)
4441.Povilas Rulevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
4442.Alejandro Avalos Liesinskas (Anglų kalba, Vilniaus lietuvių namai)
4443.Nikolas Nosko (Anglų kalba, Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
4444.Rugilė Banitauskaitė (Matematika, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
4445.Ema Venslovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės sav. Želsvos pagrindinė mokykla)
4446.Paulius Linda (Informacinės technologijos, Panevėžio r. Velžio gimnazija)
4447.Andrius Bartaška (Biologija, pasaulio pažinimas, Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
4448.Evenas Čeponas (Matematika, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
4449.Joris Venslovas (Informacinės technologijos, Utenos Rapolo Šaltenio progimnazija)
4450.Dovydas Jelisejevas (Anglų kalba, Vilkaviškio pradinė mokykla (II korpusas))
4451.Adrijus B. (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
4452.Lainius Hube (Anglų kalba, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
4453.Rūta Ignatavičiūtė (Istorija, Klaipėdos jūrų kadetų mokykla)
4454.Karolina Radivilovičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, "Šaltinėlio" privati mokykla)
4455.Kristina Vaškytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės r. Juknaičių pagrindinė mokykla)
4456.Gita Purkėnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Buivydiškių pagrindinė mokykla)
4457.Dovydas Lipskis (Matematika, Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija)
4458.Gabrielė Uldukytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
4459.Emilė Kurtinaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
4460.Ieva Kavaliauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
4461.Dominykas Vasiliauskas (Istorija, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4462.Matas Zalieckas (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazija)
4463.Aretas Sedekerskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4464.Aistė Puodžiūnaitė (Informacinės technologijos, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
4465.Ieva Saunorytė (Matematika, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
4466.Urtė Sakalauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla Mastaičių skyrius)
4467.Urtė Grigalevičiūtė (Informacinės technologijos, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
4468.Vanesa Bieliauskaite (Anglų kalba, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
4469.Uljana Polujanska (Anglų kalba, Vilniaus Simono Konarskio gimnazija)
4470.Maksim Macutkevic (Istorija, Šalčininkų r. Jašiūnų pagrindinė mokykla)
4471.Danielius Kežunas (Matematika, Vilniaus darželis-mokykla "Šaltinėlis")
4472.Alanta Normantaitė (Matematika, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
4473.Arnas Molderis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
4474.Augustas Brazaitis (Anglų kalba, Vilniaus agroekologijos mokymo centras)
4475.Emilija Šiurkutė (Istorija, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
4476.Aurėja Andrijauskaitė (Anglų kalba, VGTU inžinerijos licėjus)
4477.Saulė Šimašiūtė (Matematika, Kauno r. Babtų gimnazija)
4478.Rusnė Baltrušaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, KTU inžinerijos licėjus)
4479.Emilija Minevičiūtė (Matematika, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
4480.Saulė Juciūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
4481.Justinas Jusys (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija)
4482.Tadas Daktaras (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras)
4483.Justinas Biveinis (Matematika, Kazlų Rūdos "Elmos" mokykla-darželis)
4484.Agnieška Pucetaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla)
4485.Titas Babušis (Anglų kalba, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla, Radvilėnų filialas)
4486.Nojus Tkalič (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių r. Vilainių mokykla-darželis "Obelėlė")
4487.Darijus Vinciūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių r. Vilainių mokykla-darželis "Obelėlė")
4488.Danielius Petkevič (Informacinės technologijos, Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla)
4489.Paulius Gočelda (Matematika, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
4490.Kamile Aldakauskaite (Anglų kalba, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
4491.Augustas Janilionis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
4492.Eglė Damidavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Jurbarko r. Seredžiaus Stasio Šimkaus mokykla-daugiafunkcis centras)
4493.Augustas Turtinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Pasvalio Svalios progimnazija)
4494.Majus Jurgutis (Biologija, pasaulio pažinimas, Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
4495.Aistė Leonavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Balsių progimnazija)
4496.Adrija Rėbždaitė (Matematika, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
4497.Naila Taha (Anglų kalba, Alytaus Dzūkijos mokykla)
4498.Melanija Bondareva (Anglų kalba, Vilniaus Lazdynų mokykla)
4499.Vytis Daugmaudis (Informacinės technologijos, Šiaulių Salduvės progimnazija)
4500.Liepa Kisieliūtė (Matematika, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
4501.Urtė Bobinaitė (Anglų kalba, KTU Vaižganto progimnazija)
4502.Ignas Navackas (Matematika, Pakruojo r. Rozalimo pagrindinė mokykla)
4503.Austėja Štolcaitė (Informacinės technologijos, Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
4504.Kęstutis Katinas (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
4505.Santa Benedikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Šaltinių progimnazija)
4506.Toma Sapronaitė (Istorija, Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
4507.Emilija Staniulytė (Geografija, Raseinių Šaltinio progimnazija)
4508.Vakaris Vizgirdas (Anglų kalba, Vilniaus automechanikos ir verslo mokykla)
4509.Domas Subačius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Milikonių progimnazija)
4510.Matas Makauskas (Anglų kalba, Alytaus Dzūkijos mokykla)
4511.Dovydas Lisovskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Neringos gimnazija)
4512.Austėja Sutkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Minijos" progimnazija)
4513.Gabrielius Gylaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
4514.Gabrielė Razmaitė (Matematika, Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
4515.Valentinas Balevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų r. Kučiūnų mokykla)
4516.Gabrielė Varuškevičiūtė (Informacinės technologijos, Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
4517.Augustas Gajauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija)
4518.Vytautas Jančauskis (Informacinės technologijos, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
4519.Adrija Sakalauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Skuodo Bartuvos progimnazija)
4520.Izabelė Viktorija Šinkevičiūtė (Matematika, Šv. Juozapo mokykla)
4521.Deitonas Paksas (Anglų kalba, Plungės "Ryto" pagrindinė mokykla)
4522.Domantas Rekerta (Anglų kalba, Kauno "Nemuno" mokykla)
4523.Bauža Ignas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Jovaro progimnazija)
4524.Vytautas Baltuška (Matematika, Molėtų pradinė mokykla)
4525.Simona Česokaitė (Matematika, Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
4526.Goda Račytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
4527.Viktorija Čižauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
4528.Tėjus Grubliauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio pradinė mokykla)
4529.Elijus Domikas (Matematika, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
4530.Nojus Stanevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Dzūkijos mokykla)
4531.Imeida Griškevičiūtė (Matematika, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
4532.Rokas Tumėnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
4533.Ieva Jurgilaitė (Matematika, Pagėgių sav. Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazija)
4534.Gabrielė Kairytė (Matematika, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
4535.Paulius Urbonas (Anglų kalba, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
4536.Jonas Činga (Anglų kalba, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
4537.Gintarė Juočiūnaitė (Anglų kalba, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
4538.Austėja Puzinaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
4539.Medeina Januševičiūtė (Matematika, Šakių "Varpo" mokykla)
4540.Paulina Paukštytė (Matematika, Kauno Milikonių progimnazija)
4541.Liepa Velžaitė (Anglų kalba, Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
4542.Urtė Stankevičiūtė (Matematika, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
4543.Ugnė Naginevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
4544.Ainė Valavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4545.DEINAS DALANGAUSKAS (Matematika, Radviliškio Vaižganto progimnazija)
4546.Fridas Gabrusėnas (Informacinės technologijos, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
4547.Aistė Gečiūtė (Anglų kalba, Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
4548.Evita Kavaliauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
4549.Kamilė Banelytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
4550.Julija Jucevičiūtė (Fizika, Gargždų "Minijos" progimnazija)
4551.Smilgys Viktoras (Biologija, pasaulio pažinimas, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
4552.Michail Šiško (Matematika, Vilniaus "Ateities" mokykla)
4553.Lukas Balčiūnas (Matematika, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
4554.Nojus Lietunovas (Anglų kalba, "Šaltinėlio" privati mokykla)
4555.Ąžuolas Paškevičius (Matematika, Kauno šv. Kazimiero progimnazija)
4556.Danielė Kondrataitė (Matematika, Šiaulių r. Dubysos aukštupio mokykla)
4557.Gabrielius Žvikas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
4558.Mantė Vilkauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Antakalnio gimnazija)
4559.Fridas Gabrusėnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
4560.Mizgiris Ivo (Lietuvių kalba ir literatūra, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
4561.Viktorija Botkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
4562.Ugnė Sakalauskaitė (Matematika, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
4563.Patricija Bumblytė (Anglų kalba, Plungės „Babrungo“ progimnazija)
4564.Milda Bagdonavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
4565.Audrius Rokas Petkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija)
4566.Jaunius Lukoševičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gytarių progimnazija)
4567.Ignas Nickus (Anglų kalba, Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
4568.Erikas Petkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos r. Agluonėnų pagrindinė mokykla)
4569.Nojus Mickevičius (Anglų kalba, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
4570.Pavlovaitė Keitė (Anglų kalba, Jonavos Panerio pradinė mokykla)
4571.Lukas Pučko (Matematika, Vilniaus Salininkų gimnazija)
4572.Vaiva Beniušytė (Fizika, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
4573.Simas Stašaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
4574.Saulė Balandaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
4575.Evelina Ražanauskaitė (Matematika, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
4576.Domantas Pališkis (Informacinės technologijos, Šiaulių Gegužių progimnazija)
4577.Benas Matutis (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
4578.Edvinas Pocius (Anglų kalba, Šilutės r. Vainuto gimnazija)
4579.Meda Rupšytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
4580.Liepa Matešiūnaitė (Anglų kalba, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
4581.Izabelė Muznikaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Jonavos Panerio pradinė mokykla)
4582.Martynas Eičius (Anglų kalba, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
4583.Adžgauskas Tumas (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Šaltinių progimnazija)
4584.Ugnė Paliliūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
4585.Dija Pakarnytė (Anglų kalba, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
4586.Benas Dambrauskas (Matematika, Vilniaus Naujininkų mokykla)
4587.Gustas Jackevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
4588.Urtė Varnagirytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
4589.Agota Jaselionytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
4590.Neringa Januškevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vaišvydavos pagrindinė mokykla)
4591.Emilijus Perminas (Anglų kalba, Panevėžio pradinė mokykla)
4592.Eivilė Moroz (Matematika, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
4593.Arnas Plačinskas (Anglų kalba, Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
4594.Ignas Šimkūnas (Fizika, Vilniaus r. Kalvelių "Aušros" gimnazija)
4595.Jorė Viršilaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras)
4596.Nojus Bukauskas (Matematika, Elektrėnų pradinė mokykla)
4597.Jokūbas Melničuk (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos pradinė mokykla)
4598.Domas Dragūnas (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
4599.Ąžuolas Tumonis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos Skapiškio skyrius)
4600.Dominykas Dobrovolskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
4601.Deimantė Boguslauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
4602.Gustas Makaveckas (Anglų kalba, Marijampolės Petro Armino progimnazija)
4603.Armantė Lukoševičiūtė (Matematika, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
4604.Jonas Česnulevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Akmenės r. Papilės Simono Daukanto gimnazija)
4605.Karolina Viskunaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
4606.Ernestas Mocevičius (Informacinės technologijos, VGTU inžinerijos licėjus)
4607.Juozas Taraškevičius (Anglų kalba, Elektrėnų sav. Semeliškių gimnazija)
4608.Gustė Aliulytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
4609.Gytė Mauraitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
4610.Kernius Jankūnas (Matematika, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
4611.Urtė Kucevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
4612.Rytis Vėjas Skardžius (Matematika, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
4613.Džiugas Kelpša (Informacinės technologijos, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
4614.Gleb Rusakevič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
4615.Kristupas Juška (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio r. Ramygalos gimnazija)
4616.Gytis Kirkickis (Matematika, Šilutės r. Vilkyčių pagrindinė mokykla)
4617.Kotryna Bindoriūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
4618.Laimis Genevičius (Istorija, Radviliškio Lizdeikos gimnazija)
4619.Rytis Daržinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Skuodo Bartuvos progimnazija)
4620.Kornelija Griciūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Veršvų gimnazija)
4621.Matas Maciulis (Informacinės technologijos, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
4622.Aleksas Gečas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių jėzuitų mokykla)
4623.Elija Gramauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės „Babrungo“ progimnazija)
4624.Vaiva Lozoraitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šv. Juozapo mokykla)
4625.Eimantė Pranskaitytė (Istorija, Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
4626.Ema Aleksaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
4627.Matas Polovnikovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Beržų progimnazija)
4628.Ieva Dūdaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
4629.ARTIOM GVOZDOV (Matematika, Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
4630.Aurėja Straukaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės Senamiesčio mokykla)
4631.Jonas Giedraitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
4632.Darius Zakaras (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
4633.Eglė Balinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio Vaižganto progimnazija)
4634.Joris Antans Skuolis (Anglų kalba, Vilniaus Balsių progimnazija)
4635.Melanija Bondareva (Informacinės technologijos, Vilniaus Lazdynų mokykla)
4636.Auksė Burneikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Dalyvaujame savarankiškai)
4637.Dominykas Ažukas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Piliakalnio progimnazija)
4638.Jokūbas Baltuška (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija)
4639.Nojus Samulionis (Matematika, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
4640.Deironas Bukantas (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų r. Skriaudžių pagrindinė mokykla)
4641.Tajus Sakalauskas (Matematika, Rokiškio raj. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
4642.Gabrielius Žvikas (Anglų kalba, Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
4643.Denisa Gedminaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
4644.Austėja Paškonytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
4645.Atėnė Klimaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marinos Mižigurskajos privati gimnazija)
4646.Austėja Čepaitytė (Matematika, Panevėžio r. Naujamiesčio gimnazija)
4647.LUKNĖ VAIŠNORAITĖ (Matematika, Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
4648.Tajus Astrauskas (Geografija, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
4649.Daiva Bagdonaitė (Informacinės technologijos, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
4650.Karolis Vaickus (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Aukštakalnio progimnazija)
4651.Kamilė Zavadzkytė (Informacinės technologijos, Šiaulių r. Šilėnų mokykla)
4652.Emilija Labenskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
4653.Tomas Sarakauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinė mokykla)
4654.Majus Sinkevičius (Matematika, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
4655.Ervinas Petrauskas (Informacinės technologijos, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
4656.Kornelija Mickevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Babtų gimnazija)
4657.Elinga Kolupailaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Panevėžiuko mokykla-daugiafunkcis centras)
4658.Saimonas Emin Gradauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių r. Vilainių mokykla-darželis "Obelėlė")
4659.Vytenis Povilaitis (Matematika, Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla Mastaičių skyrius)
4660.Dominik Blaževič (Anglų kalba, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
4661.Urtė Stankutė (Matematika, Raseinių Šaltinio progimnazija)
4662.Vilius Mingėla (Anglų kalba, Kauno Dainavos progimnazija)
4663.Kotryna Mitkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
4664.Smiltė Bagurskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno šv. Kazimiero progimnazija)
4665.Artur Karpin (Matematika, Vilniaus Maironio progimnazija)
4666.Saulė Seneckaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
4667.Pijus Buknys (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
4668.Fatima Budinavičiūtė (Matematika, Klaipėdos Vydūno gimnazija)
4669.AUSTINA MATUIZO (Biologija, pasaulio pažinimas, Varėnos r. Matuizų pagrindinė mokykla)
4670.Ugnė Limontaitė (Informacinės technologijos, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
4671.Dovilė Puidokaitė (Matematika, Kauno r. Domeikavos gimnazija)
4672.Ela Šimukonis (Matematika, Šalčininkų r. Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija)
4673.Daniel Panin (Anglų kalba, Pagėgių savivaldybės Pagėgių pradinė mokykla)
4674.Radvilė Rukaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
4675.Markas Petrauskas (Informacinės technologijos, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
4676.Kotryna Cibulskytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Krašuonos progimnazija)
4677.Draudvila Adas (Matematika, Kauno r. Vandžiogalos gimnazija)
4678.Tajus Čepas (Matematika, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
4679.Gytis Vaičiūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
4680.Auksė Kaminskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės vyskupo Motiejaus Valančiaus pradinė mokykla)
4681.Aistis Stasiūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
4682.Luka Kepežinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
4683.GUSTĖ GEDVILAITĖ (Informacinės technologijos, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
4684.Titas Mikalojus Matačiūnas (Anglų kalba, VGTU inžinerijos licėjus)
4685.Saulė Šaulinskaitė (Matematika, Gargždų "Minijos" progimnazija)
4686.Darija Jankauskaitė (Matematika, Telšių r. Viešvėnų pagrindinė mokykla)
4687.Kristupas Zajenčkauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4688.Lina Milašiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
4689.Melita Jurčytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
4690.RUSNIUS ZEVERTAS (Lietuvių kalba ir literatūra, Joniškio "Saulės" pagrindinė mokykla)
4691.Juozas Paškauskas (Informacinės technologijos, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
4692.Gustė Survilaitė (Informacinės technologijos, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
4693.Mileta Zubrickaitė (Matematika, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
4694.Barbora Dieninytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Molėtų pradinė mokykla)
4695.Karolis Dembskis (Matematika, Vilniaus r. Sudervės Mariano Zdziechovskio pagrindinė mokykla)
4696.Mykolas Daunys (Anglų kalba, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
4697.Augustas Paunksnis (Matematika, Kauno r. Domeikavos gimnazija Užliedžių skyrius)
4698.Jokūbas Guobys (Matematika, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
4699.Aurelijus Tarasevič (Matematika, Vilniaus Balsių progimnazija)
4700.Gediminas Jakas (Anglų kalba, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
4701.Eivilė Eidukynaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
4702.Majus Linkevičius (Anglų kalba, Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
4703.Gerda Varuškevičiūtė (Informacinės technologijos, Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
4704.Kipras Bulkis (Lietuvių kalba ir literatūra, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
4705.Smiltė Šiurnaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
4706.Dovilė Radvilė Pečiūraitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
4707.Ugnius Žydelis (Anglų kalba, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
4708.Brigita Baranauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
4709.Adomas Počiūra (Informacinės technologijos, Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
4710.Vakarė Povilaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Lapių pagrindinė mokykla)
4711.Gabija Pranytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos "Lietavos" pagrindinė mokykla)
4712.Lika Jankovenko (Anglų kalba, Klaipėdos "Aitvaro" gimnazija)
4713.Evija Bertašiūtė (Matematika, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4714.Saulė Mažeikė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šv. Juozapo mokykla)
4715.Kostas Paškevičius (Informacinės technologijos, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
4716.Laimutis Čivilis (Matematika, vytauto g102)
4717.Tadas Matuzonis (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
4718.Ovidijus Juodis (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
4719.Jurgis Urbanavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
4720.Pijus Šiušis (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
4721.Urtė Jakštaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4722.Ernest Aganin (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
4723.Vaiva Bernackaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
4724.Ieva Mikalauskaitė (Matematika, Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
4725.Giedrė Dirgėlaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos r. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija)
4726.Katkevičius Jonas (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
4727.Milda Rutkauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
4728.Christian Dominik Radovski (Informacinės technologijos, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
4729.Hubertas Pavliukas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
4730.Aleksandra Česonytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
4731.Nedas Buta (Informacinės technologijos, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
4732.Martynas Povilauskas (Anglų kalba, Šiaulių Jovaro progimnazija)
4733.Vasarė Steponaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
4734.Adriana Bučianskaitė (Matematika, Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
4735.Vitalija Gudelytė (Matematika, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
4736.Gregor Esterlein (Matematika, VšĮ Šiaurės licėjus)
4737.Osvaldas Jasulaitis (Matematika, Kazlų Rūdos sav. Antanavo pagrindinė mokykla)
4738.Ignas Degenis (Anglų kalba, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
4739.Brigita Ragaišytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
4740.Rugilė Bosaitė (Matematika, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
4741.Vaiva Mironovaitė (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus)
4742.Kamilė Totilaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
4743.Dominik Blaževič (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
4744.Kasparas Daubaras (Matematika, Riešės gimnazija)
4745.Kristijonas Mocerenko (Anglų kalba, Buivydiškių pagrindinė mokykla)
4746.Marius Damidavičius (Matematika, Jurbarko r. Seredžiaus Stasio Šimkaus mokykla-daugiafunkcis centras)
4747.Vytis Ferinauskas (Matematika, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
4748.Jonas Jurkonis (Matematika, KTU inžinerijos licėjus)
4749.Adomas Balčiūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Milikonių progimnazija)
4750.Majus Jasiūnas (Matematika, Rokiškio r. Pandėlio gimnazija)
4751.Kristupas Mieldažys (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
4752.Karolis Gedraitis (Anglų kalba, Kelmės r. Pakražančio gimnazija)
4753.Vytautas Žemgulys (Matematika, Klaipėdos r. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija)
4754.Augustė Sukackaitė (Matematika, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
4755.Mantas Ruzas (Informacinės technologijos, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
4756.Paulina Lomsargytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
4757.Rugilė Sabaliauskaitė (Informacinės technologijos, Plungės r. Platelių gimnazija)
4758.Arijana Pavelčikaitė (Matematika, Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
4759.Austėja Šeškutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
4760.Rugilė Kundrotaitė (Anglų kalba, Klaipėdos Vitės progimnazija)
4761.Jokūbas Šermukšnis (Matematika, Plungės Senamiesčio mokykla)
4762.Markas Šepetis (Anglų kalba, VšĮ Šiaurės licėjus)
4763.Mykolaitytė Austėja (Matematika, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
4764.Augustas Gervė (Lietuvių kalba ir literatūra, "Šaltinėlio" privati mokykla)
4765.Viltė Krunkaitytė (Informacinės technologijos, Alytaus Panemunės progimnazija)
4766.Faustas Bliudžius (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
4767.Jorūnė Slavinskaitė (Anglų kalba, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
4768.Kotryna Motiečiūtė (Matematika, Radviliškio r. Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazija)
4769.Hubertas Elzbutas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
4770.Eva Kukuraitytė (Anglų kalba, Kėdainių r. Vilainių mokykla-darželis "Obelėlė")
4771.Aiste Atraškevičiutė (Anglų kalba, Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazija)
4772.Bernardas Krasauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, "Šaltinėlio" privati mokykla)
4773.Akvilė Urbutytė (Istorija, Tauragės Tarailių progimnazija)
4774.Augustas Kėdys (Informacinės technologijos, Kauno r. Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras)
4775.KAROLIS ČEREŠKA (Biologija, pasaulio pažinimas, Jonavos "Lietavos" pagrindinė mokykla)
4776.Augustas Mačikūnas (Matematika, Lazdijų r. Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija)
4777.Vilius Stancevičius Gaižauskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
4778.Greta Balsevičiūtė (Anglų kalba, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
4779.Kamile Mikuckyte (Anglų kalba, Kauno kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras)
4780.Miknius Rokas (Matematika, Alytaus Šaltinių progimnazija)
4781.Miglė Sakalauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno jėzuitų gimnazija)
4782.Andrius Lukšta (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
4783.Rokas Tumėnas (Anglų kalba, Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
4784.Rokas Čeponis (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio r. Piniavos mokykla-darželis)
4785.Aurentas Ardavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
4786.Emilis Beloborodovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Elektrėnų pradinė mokykla)
4787.Oskaras Skripkiūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių progimnazija)
4788.Rugilė Ratkevičiūtė (Anglų kalba, Elektrėnų sav. Semeliškių gimnazija)
4789.Andajus Gečas (Matematika, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4790.Gabija Gaižutytė (Anglų kalba, Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centras)
4791.Kiril Rusakevič (Matematika, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
4792.Rusnė Bačkytė (Informacinės technologijos, Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija)
4793.Luka Kepežinskaitė (Matematika, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
4794.Austėja Pečiulytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
4795.Liucija Vaisvalavičiūtė (Anglų kalba, Kauno technologijos universiteto gimnazija)
4796.Gediminas Glazauskas (Informacinės technologijos, Šiaulių Salduvės progimnazija)
4797.Motiejus Jasas (Anglų kalba, Klaipėdos Vydūno gimnazija)
4798.Samanta Butkytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio r. Piniavos mokykla-darželis)
4799.Miglė Baranauskaitė (Anglų kalba, Varėnos r. Merkinės Vinco Krėvės gimnazija)
4800.Džiugas Kelpša (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
4801.Emilia Rynkevič (Matematika, Vilniaus Adomo Mickevičiaus licėjus)
4802.Kamilė Mensevičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus Balsių progimnazija)
4803.Darija Beltikova (Matematika, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
4804.Jokūbas Čivinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Domeikavos gimnazija)
4805.Gustė Fiodorovaitė (Anglų kalba, Jonavos Panerio pradinė mokykla)
4806.Simona Čebatoriūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
4807.Augustė Markevičiūtė (Anglų kalba, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
4808.Žydrūnė Mizgirdaitė (Matematika, Alytaus Dzūkijos mokykla)
4809.Vytautė Leskovaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
4810.Rokas Kruopys (Informacinės technologijos, Klaipėdos licėjus)
4811.Skomantas Stukonis (Matematika, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
4812.Ignas Kleinauskas (Anglų kalba, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4813.Gabriel Jerenkevič (Matematika, Vilniaus darželis-mokykla "Šaltinėlis")
4814.Jokūbas Kybransas (Matematika, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
4815.Paulina Gustė (Anglų kalba, Kauno jėzuitų gimnazija)
4816.Rustė Kryžanauskaitė (Anglų kalba, VGTU inžinerijos licėjus)
4817.Laimutis Čivilis (Biologija, pasaulio pažinimas, vytauto g102)
4818.Rugilė Kaktytė (Matematika, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
4819.Aloyzas Čekavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaurės licėjus)
4820.Danielis Banevičius (Matematika, Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
4821.Žemyna Stasiulevičiūtė (Anglų kalba, Vilkaviškio r. Alvito mokykla-daugiafunkcis centras)
4822.Evelina Lidžiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
4823.Karolis Vaickus (Geografija, Utenos Aukštakalnio progimnazija)
4824.Urtė Mašanauskaitė (Matematika, Utenos Krašuonos progimnazija)
4825.Stalgys Adrijus (Anglų kalba, Vilkaviškio r. Bartninkų Jono Basanavičiaus mokykla-daugiafunkcis centras)
4826.Rokas Sargūnas (Anglų kalba, Vilniaus Žemynos progimnazija)
4827.Ainis Kirkilas (Informacinės technologijos, Riešės gimnazija)
4828.Artur Makarov (Anglų kalba, Vilniaus r. Paberžės šv. Stanislavo Kostkos gimnazija)
4829.Tautvydas Bulvydas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
4830.Kotryna Grėbliūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
4831.Vakaris Jočeris (Istorija, Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija)
4832.Vakarė Kurulytė (Matematika, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
4833.Deimantė Skadaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
4834.Samanta Kilmanaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
4835.Domantas Stukas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
4836.Rugilė Kavoliūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
4837.Trofim Pučinskij (Anglų kalba, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
4838.Tauras Bružinskis (Anglų kalba, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
4839.PAULINA KVIESKAITĖ (Informacinės technologijos, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
4840.Emilija Uždavinytė (Informacinės technologijos, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
4841.Julius Korsakas (Matematika, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
4842.Gabija Juodaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla)
4843.Julija Palionytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
4844.Laimonas Gricius (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės r. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija)
4845.Ivanovaitė Lėja (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos Panerio pradinė mokykla)
4846.Austėja Rusteikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
4847.Alenas Gubanovas (Anglų kalba, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
4848.Dovydas Šuliauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Šaltinių progimnazija)
4849.Darijus Juozapavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Akmenės rajono Ventos gimnazija)
4850.Kajus Jonaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija)
4851.Adrianas Simanavičius (Matematika, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
4852.Arminas Litvinas (Matematika, Marijampolės marijonų gimnazija)
4853.Ieva Marija Genytė (Anglų kalba, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
4854.Ugnė Limontaitė (Matematika, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
4855.Ąžuolas Anglickis (Biologija, pasaulio pažinimas, VšĮ Vilniaus inžinerijos ir technologijų licėjus)
4856.Samanta Kilmanaitė (Anglų kalba, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
4857.Ema Kundelytė (Anglų kalba, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
4858.Nedas Visockis (Biologija, pasaulio pažinimas, Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
4859.Tajus Meškauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio r. Piniavos mokykla-darželis)
4860.Justė Stolevičičūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
4861.Jonas Vimantas (Matematika, Kauno "Nemuno" mokykla)