Atsitiktinių skaičių generatorius
  

www.olympis.lt 5 belaidžių ausinių Xiaomi Airdots laimėtojų nustatymas

Pastaba: burtų traukimas įvykdytas automatiniu būdu nepriklausomos burtų traukimo sistemos pagalba, lošimo organizatorius neturėjo jokios įtakos lošimo rezultatams. Sistema neleidžia redaguoti arba pašalinti lošimą. Detaliau.
Lošimo ID33285
Aprašymaswww.olympis.lt 5 belaidžių ausinių Xiaomi Airdots laimėtojų nustatymas
Lošimo organizatoriuswww.olympis.lt
Lošimo tipasLaimėtojų nustatymas burtų keliu
Sukūrimo data2021-04-08 11:01:55
Dalyvių skaičius22998
Laimėtojų skaičius5
Besidubliuojančių dalyvių skaičius0
Panašūs lošimaiPanašių lošimų sistemoje nerasta
Burtų traukimo data2021-04-08 11:02:32

Laimėtojai

#DalyvisPastabos
1.Justas Bijanskas (Pakruojo r. Pašvitinio pagrindinė mokykla)
2.Tomas Jočys (UAB „Taškius“)
3.Saulė Stalioraitė (Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
4.Ernestas Meilus (Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
5.Violeta Laura Bylaitė (VšĮ Šiaurės licėjus)

Nelaimėjusieji

Pastaba: laimėtojų diskvalifikavimo atveju dalyvis šio sąrašo viršuje automatiškai patenka į laimėtojų sąrašą.
#DalyvisPastabos
6.Daumantas Uosis Miliukas (VšĮ Vilniaus inžinerijos ir technologijų licėjus)
7.Vaiva Krasauskaitė (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
8.Žygimantas Šimkus (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
9.Gabrielius Šostakas (Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
10.Milda Kvekšaitė (Gargždų "Minijos" progimnazija)
11.Ąžuolas Kazanavičius (Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
12.Miglė Maumevičiūtė (Šakių rajono Plokščių mokykla - daugiafunkcis centras)
13.Nelė Bertauskytė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
14.Gabrielė Biveinytė (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
15.Monika Rupšytė (Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
16.Lukas Šimašius (Kauno r. Panevėžiuko mokykla-daugiafunkcis centras)
17.Beatričė Vitonė (Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
18.Daniel Verik (Vilniaus r. Buivydžių Tadeušo Konvickio gimnazija)
19.Elija Šleikutė (Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
20.Arina Šamesova (Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
21.Miglė Simanavičiūtė (Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla)
22.Kotryna Kairytė (VGTU inžinerijos licėjus)
23.Ema Žvinytė (VšĮ Šiaurės licėjus)
24.Neila Tutinaitė (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
25.Mantas Rasiukevičius (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
26.Domas Grakauskas (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
27.Dominykas Pascale (Tauragės „Aušros“ progimnazija)
28.Bernardas Lukašonokas (Vilniaus Gabijos progimnazija)
29.Martynas Emde (VšĮ Šiaurės licėjus)
30.Martynas Rutė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
31.Erikas Kryginas (Kauno Veršvų gimnazija)
32.Vismantė Stašinskaitė (Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazija)
33.Edvinas Grakalskis (Klaipėdos r. Plikių Ievos Labutytės pagrindinė mokykla)
34.Leandras Šiaulytis (Klaipėdos r. Endriejavo pagrindinė mokykla)
35.M. Užd. (Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
36.Riškevičiūtė Goda (Vilkaviškio r. Bartninkų Jono Basanavičiaus mokykla-daugiafunkcis centras)
37.Roberta Morkytė (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
38.Viltė Kuprytė (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
39.Adelina Mikaitė (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
40.Kamilė Mensevičiūtė (Vilniaus Balsių progimnazija)
41.Nojus Urbonas (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
42.RUSNĖ ANDRIUŠKAITĖ (Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
43.Ainis Surdokas (Vilniaus Žvėryno gimnazija)
44.Rokas Kiudys (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
45.Nikas Lekavičius (Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
46.Domas Kubilius (Marijampolės marijonų gimnazija)
47.Neda Pranytė (Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
48.Mantas Šuipys (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
49.Rokas Česnulevičius (Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
50.Samanta Platakytė (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
51.Dominykas Brilvicas (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
52.Domantas (Šiaulių "Juventos" progimnazija)
53.Viltė Tolušaitė (Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
54.Gabrielius Kirilov (Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
55.Joris Kunigėlis (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
56.Tupko Viktorija (Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
57.Gabija Žebrauskaitė (Telšių "Germanto" progimnazija)
58.Ema Aleksaitė (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
59.Augustinas Mackevič (Trakų r. Paluknio Longino Komolovskio gimnazija)
60.Jonė Zaurinytė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
61.Eimilė Karpaitė (Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
62.Greta Jakubauskaitė (Kauno r. Neveronių gimnazija)
63.Ignas Pūkelevičius (Kauno Aleksandro Puškino gimnazija, pagrindinio ugdymo skyrius)
64.Augustė Garbštaitė (Panevėžio pradinė mokykla)
65.Benas Janulevičius (Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
66.Kasparas Miknius (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
67.Smiltė Ivoškaitė (Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
68.Auksė Škadauskaitė (Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
69.Austėja T. (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
70.Morta Mazurkevičiūtė (Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
71.Gabrielė Juknytė (Klaipėdos Marijos Montessori mokykla - darželis)
72.Jekaterina Bogdanova (Klaipėdos "Aitvaro" gimnazija)
73.Milita Pakštaitė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
74.Eimantas Romeikia (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
75.Vladislav Adamovič (Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
76.Eivilė Eidukynaitė (Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
77.Gabrielė Andrijevskyte (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
78.Mykolas Kazlauskas (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
79.Darius Koklevičius (Kaišiadorių r. Žaslių pagrindinė mokykla)
80.Deimantė Veličkaitė (Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija)
81.Augustas Gintvainis (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
82.Augustina Naruševičiūtė (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
83.Dovydas Pacevičius (Panevėžio r. Dembavos progimnazija)
84.Augustė Vaiciekavičiūtė (Vilniaus agroekologijos mokymo centras)
85.Jonas Rasburskis (Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
86.Sofija Kostiugovaitė (Akmenės rajono Ventos gimnazija)
87.Domantas Lebeckas (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
88.Alisa Bachlina (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
89.Paula Matukynaitė (Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
90.Nalivaikaitė Urtė (Kretingos rajono Jokūbavo Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
91.Emilija Vaitkevičiūtė (Alytaus r. Simno gimnazija)
92.Nerija Dumbliauskaitė (Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
93.Lakšmi Laurinavičiūtė (Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
94.Benas Radzevičius (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
95.Aistė Dainauskaitė (Vilniaus Senvagės gimnazija)
96.Emilis Koženiauskas (VGTU inžinerijos licėjus)
97.Jūrė Vitkutė (UAB „Erudito licėjus“)
98.Vaida Mockevičiūtė (Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
99.Guoda Kuliešaitė (Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
100.Ineida Lilytė (Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
101.Karina Mikšaitė (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
102.Gabrielius Šaučiūnas (Panevėžio Rožyno progimnazija)
103.Erika Kadusauskaite (Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės pagrindinio ugdymo skyrius)
104.Augustė Jaruševičiūtė (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
105.Navickaite Emilija (Vilkaviškio r. Bartninkų Jono Basanavičiaus mokykla-daugiafunkcis centras)
106.Deimantas Venckus (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
107.Akvilė Vilimaitė (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
108.Urtė Gečaitė (Klaipėdos Marijos Montessori mokykla - darželis)
109.Edgaras Zeideris (Šilalės r. Obelyno pagrindinė mokykla)
110.Joris Šimonis (Kauno Veršvų gimnazija)
111.Deimonas Drungilas (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
112.Aleksandras Čupinas (Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
113.Darija Jankauskaitė (Telšių r. Viešvėnų pagrindinė mokykla)
114.Adrija Kavaliauskė (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
115.Luka Dambrauskaitė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
116.Ema Daračiutė (Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
117.Vanessa Martinonytė (Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
118.Patricija Butkevičiūtė (Šiaulių Dainų progimnazija)
119.Austėja Sidarairė (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
120.Gabrielė Jančiauskaitė (Vilniaus Maironio progimnazija)
121.Simonas Sivickas (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
122.Auksė Laurinavičiūtė (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
123.Erikas Pudžemys (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
124.Sofija Pamedytytė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
125.Adas Montvilas (Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
126.Tėja Šniukaitė (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
127.Šarunas Vaiciekauskas (Klaipėdos r. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija)
128.Nojus Kašlejus (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
129.Gabrielė Andziulytė (Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
130.Goda Ivaškevičiūtė (Alytaus Dainavos progimnazija)
131.Dovydas Krakauskas (Kalvarijos sav. Sangrūdos gimnazija)
132.Eglė Ugenskaitė (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
133.Karolis Matijošius (Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
134.Diana Ligeikaitė (Raseinių r. Betygalos Maironio gimnazija)
135.Adomas Starkus (Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
136.Austėja Palaimaitė (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
137.Matas Pieža (Kazlų Rūdos sav. Antanavo pagrindinė mokykla)
138.Ugnė Viknaitytė (Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
139.Rikardas Bandinskas (Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
140.Kristupas Ščevinskas (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
141.Gabrielius Tumonis (Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
142.Monika Ramoškaitė (Vilniaus Pilaitės gimnazija)
143.Milena Beržinskaitė (Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
144.Gabija Sinkevičiūtė (Panevėžio 5-oji gimnazija)
145.Lukas Apanavičius (Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
146.Milda Nociūtė (Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
147.Melisende Marija Parent (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
148.Barbora Šikšnytė (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
149.Dovydas Kavaliauskas (Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
150.Novikovas Raigardas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
151.Paulius Jurevičius (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
152.Mykolas Tamoševičius (Vilniaus Maironio progimnazija)
153.Gabija Gudaitytė (Kauno Dainavos progimnazija)
154.Indrė Karpavičiūtė (Vilniaus Antakalnio progimnazija)
155.Nedas Lukičiovas (Kauno r. Neveronių gimnazija)
156.Rimgailė Morkytė (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
157.Marijus Katkauskas (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
158.Simas Vunderis (VšĮ Vilniaus inžinerijos ir technologijų licėjus)
159.Anelė Marija Palšytė (Vilniaus Baltupių progimnazija)
160.Dominyka Jusaitė (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
161.Tadas Kirdeikis (Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
162.Gabrielius Prūselaitis (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
163.Gustas Žižniauskas (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
164.Andrius Bartaška (Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
165.Laura Šukytė (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
166.Matas Ragažinskas (Vilkaviškio r. Keturvalakių mokykla-daugiafunkcis centras)
167.Justina Chmelevskytė (Vilniaus lietuvių namai)
168.Gasiūnas Vakaris (Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
169.Gabrielė Trukšnytė (Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centras)
170.Vaida Vaitkutė (Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
171.Kristina Vaškytė (Šilutės r. Juknaičių pagrindinė mokykla)
172.Arnas Pilelis (Plungės Senamiesčio mokykla)
173.Monika Teišerskytė (Alytaus Dzūkijos mokykla)
174.Gustavas Gvazdaitis (Marijampolės marijonų gimnazija)
175.Tėja Radzvilavičiūtė (Kauno r. Zapyškio pagrindinė mokykla)
176.Natas Kučinskas (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
177.Daniel Limanovski (Vilniaus darželis-mokykla "Šaltinėlis")
178.KERNIUS PALEKAS (Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
179.Kotryna Janavičiūtė (Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
180.Žymantė Vitkutė (Pakruojo "Atžalyno" gimnazija)
181.Gabriela Dungveckytė (Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
182.Tėja Daščioraitė (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
183.Matas Cickevičius (Alytaus Dainavos progimnazija)
184.Odeta Šimaitytė (Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazija)
185.Benas Baltuška (Viešoji įstaiga "Saulės gojus")
186.Povilas Ramonas (VGTU inžinerijos licėjus)
187.Agnieška Uždavinytė (Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centras)
188.Eronas Simanauskas (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
189.Melita Logunovaitė (Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
190.Vejune Domarkaite (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
191.Goda Gavrilovaitė (Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
192.Estela Vrubliauskaitė (Plungės „Babrungo“ progimnazija)
193.Eva Brazaitytė (Kauno Senamiesčio progimnazija)
194.MELITA OLECHNAVIČIŪTĖ (Varėnos "Ryto" progimnazija)
195.Agatas Maliavka (Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija)
196.Elija Šakalytė (Plungės Senamiesčio mokykla)
197.Martynas Mizaras (Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
198.Miglė Triukaitė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
199.Jogailė Mažeikaitė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
200.Gabija Ignotaitė (Šiaulių Gegužių progimnazija)
201.Ainius Česnulevičius (Šakių rajono Gelgaudiškio pagrindinė mokykla)
202.Deimantas Busila (Alytaus r. Butrimonių gimnazijos Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcis skyrius)
203.Justas Dumblys (Kauno Vaišvydavos pagrindinė mokykla)
204.Kristupas Aranauskas (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
205.Rytis Graževičius (Vilniaus Naujininkų mokykla)
206.Jokūbas Šapoka (Utenos Krašuonos progimnazija)
207.Justė Stražinskaitė (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
208.Emilis Staugaitis (Šakių r. Kudirkos Naumiesčio V. Kudirkos gimnazija)
209.Lina Žilytė (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
210.Airida Bučinskaitė (Marijampolės sav. Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazija)
211.Benita Gylytė (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
212.Eduardas Jasiulis (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
213.Adelė Petrašiūnaitė ("Šaltinėlio" privati mokykla)
214.Viltė Zajankauskaitė (Kauno "Vyturio" gimnazija)
215.Patricija Ribikauskaitė (Šiaulių r. Šakynos mokykla)
216.Simonas Vaitiekūnas (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
217.Mantas Zėringis (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
218.Marta Kaminskaitė (Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
219.Urtė Daniūtė (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
220.Gerda Pašlytė (Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
221.Tumas Gelucevičius (Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazijos Joniškio skyrius)
222.Saulė Kudarauskaitė (Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
223.Emilija Zubrutė (Kauno r. Zapyškio pagrindinė mokykla)
224.Leonas Visockas (Birštono gimnazija)
225.Ema Juozėnaitė (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
226.Ema Budvytytė (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
227.Goda Riškutė (Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija)
228.Denas Jakeliūnas (Utenos Krašuonos progimnazija)
229.Gabrielė Ivanauskaitė (Šiaulių Salduvės progimnazija)
230.Domas Šileika (Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
231.Uršulė Noreikytė (Akmenės rajono Ventos gimnazija)
232.Austėja Pekštenytė (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
233.Benas Šidlauskas (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
234.Laimutis Čivilis (vytauto g102)
235.Karolina Ramonaitė (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
236.Marius Kuktelionis (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
237.Austėja Brovkaitė (Kauno „Saulės“ gimnazija)
238.Samanta Kilinskaitė (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
239.Milena Špuliova (Šiaulių "Santarvės" gimnazija)
240.Mantas Gužauskas (Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
241.Titas Afanasjevas (Panevėžio r. Naujamiesčio gimnazija)
242.Kamilė Žukauskaitė (Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija)
243.Rugilė Mageraitė (Širvintų "Atžalyno" progimnazija)
244.Tėja Kibildytė (Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
245.Ernest Valentinovic (Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
246.Justina Stašauskaitė (Šiaulių Jovaro progimnazija)
247.Eglė Jakštaitė (Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla)
248.Kristijonas Mocerenko (Buivydiškių pagrindinė mokykla)
249.Šarūnas Šulija (Vilniaus Maironio progimnazija)
250.Julita Agejevaitė (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
251.Gvidas Bolšakovas (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
252.Jurgis Laukutis (Joniškio r. Žagarės gimnazija)
253.Vaiva Saulėnaitė (Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
254.Astijus Sakalauskas (Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
255.Armandas Jagminas (Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
256.Vytautė Ižikovaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
257.Asterijus Radziulis (Vilniaus r. Buivydiškių pradinė mokykla)
258.Miglė Vaškytė (Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
259.Titas Mameniškis (Vilniaus Gabijos progimnazija)
260.Akvilė Rimkevičiūtė (Kauno Milikonių progimnazija)
261.Mantvydas Trumpikas (Palangos pradinė mokykla)
262.Dovydas Misius (Kretingos rajono Jokūbavo Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
263.Gytis Kudrešovas (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
264.Oskaras Rimkus (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
265.Vakarė Janulytė (Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
266.Kurauskaitė Estela (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
267.Adrija Nagevičiūtė (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
268.Edvinas Kvedaras (Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
269.ARTIOM GVOZDOV (Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
270.LUKA DANILEVIČIŪTĖ (Palangos Šventosios pagrindinė mokykla)
271.Laurynas Rakauskas (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
272.Arijus Dovainis (KTU Vaižganto progimnazija)
273.Augustė Mazynskė (Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
274.Vytautė Valaitytė (Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
275.Erikas Gaidauskas (Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
276.Ugnė Lukoševičiūtė (Pakruojo r. Rozalimo pagrindinė mokykla)
277.Austėja Musulaitė (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
278.Kasparas Jašinskas (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija)
279.Fausta Tvarijonaitė (Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
280.Vakaris Voveris (Varėnos "Ryto" progimnazija)
281.Nojus Siliūnas (Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
282.Nida Pakusė (UAB Karalienės Mortos mokykla)
283.Gustas Tarbūnas (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
284.Gintarė Kryžanauskaitė (Marijampolės marijonų gimnazija)
285.Vojciech Cvetkov (Vilniaus r. Pakenės Česlovo Milošo pagrindinė mokykla)
286.Liepa Kelminskaitė (VšĮ Šiaurės licėjus)
287.Ema Janulaitytė (Neringos gimnazija)
288.Matas Patiejūnas (Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
289.Emilis Baltrušaitis (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
290.Danas Šautkulis (Panevėžio Rožyno progimnazija)
291.Jonas Šimkus (Kretingos r. Vydmantų gimnazija)
292.RUSNĖ LITVINAITĖ (Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
293.Minkevičius Lukas (Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
294.Ignas Bebrauskas (Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
295.Barakauskaitė Unė (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
296.Matas Čiurlionis (Lazdijų r. Šventežerio mokykla)
297.Aistė Ališauskaitė (Lazdijų r. Kučiūnų mokykla)
298.Rusnė Ratkutė (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
299.Fausta Gailiūnaitė (Pakruojo "Atžalyno" gimnazija)
300.Urtė Kukanauskaitė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
301.ELENA LATOŽAITĖ (Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
302.Liepa Česnulytė (Marijampolės Petro Armino progimnazija)
303.Akvilė Dukštaitė (KTU inžinerijos licėjus)
304.Greta Rybakovaitė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
305.Joris Sudeikis (Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
306.Eimantas Anulis (Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
307.Lėja Intaitė (Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
308.Augustas Simonavičius (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
309.Mateuš Koženevski (Vilniaus r. Mickūnų gimnazija)
310.Gytis Ivanauskas (Vilkaviškio r. Bartninkų Jono Basanavičiaus mokykla-daugiafunkcis centras)
311.Kaja Cvikaitė (Šiaulių jėzuitų mokykla)
312.Agota Valančiūtė (Telšių r. Buožėnų mokykla-darželis)
313.Majus Pugačius (Klaipėdos licėjus)
314.Greta Cibaitė (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
315.Sadauskaitė Ema (Klaipėdos suaugusiųjų gimnazija)
316.Luka Sejavičiūtė (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
317.Alisa Voitko (Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
318.Martynas Žukauskas (Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
319.Viačeslav Voitovas (Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla)
320.Gabrielė Andriulionytė (Varėnos "Ryto" progimnazija)
321.Vakaris Bendikas (Klaipėdos Vitės progimnazija)
322.Paulina Maulaite (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
323.Ronaldas Rudys (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
324.Edgaras Ceiko (Kauno specialioji mokykla)
325.Kristupas Kučinskis (Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
326.Aneta Čebatul (Vilniaus r. Mickūnų gimnazija)
327.Iveta Seikauskaitė (Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
328.Austėja Naseckaitė (Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
329.Dovydas Cvirka (Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
330.VYTAUTĖ RUGINYTĖ (Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
331.Žemyna Morkevičiūtė (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
332.Neila Metelica (Varėnos "Ryto" progimnazija)
333.Ignotas Velikonis (Viešoji įstaiga "Saulės gojus")
334.Matas Gaimžauskas (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
335.Tautvydas Klimka (Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
336.Rugilė Miškeliūnaitė (Utenos Krašuonos progimnazija)
337.Orinta Šeimytė (Liudvinavo K. Borutos gimnazijos Padovinio skyrius)
338.Vilinauskas Dominykas (Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
339.Lėja Akavickaitė (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
340.Žilinskaitė Žemyna (Kauno r. Vandžiogalos gimnazija)
341.Justyna Jutkevič (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
342.Emilija Rakovskaja (Švenčionių r. Pabradės "Žeimenos" gimnazija)
343.Mantė Simonavičiūtė (Vilniaus Gabijos progimnazija)
344.Kastytis Valevičius (LSMU gimnazijos pradinė mokykla)
345.Revinis Matas (Marijampolės "Saulės" pradinė mokykla)
346.Herkus Karaliūnas (Šv. Juozapo mokykla)
347.AUGUSTAS (Neringos gimnazija)
348.Ramūnas Česnauskas (Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
349.Emilis Mickevičius (Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
350.Gustas Mikulskis (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
351.Odris Šimkevičius (Vilniaus Balsių progimnazija)
352.Kotryna Jakovleva (Klaipėdos Vitės progimnazija)
353.Algirdas Aliukonis (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
354.Ieva Armanavičiūtė (Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
355.Anelė Ugianskytė (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
356.Pijus Rakauskas (Pakruojo "Žemynos" progimnazija)
357.Božena Bovšis (Vilniaus "Vilnios" pagrindinė mokykla)
358.Gabrielis Kutka (Viešoji įstaiga Tarptautinė Amerikos mokykla Vilniuje)
359.Pijus Patlaba (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
360.Jurgita Česlauskaitė (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
361.Evita Grigorjevaitė (Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija)
362.Ainė Bagdonavičiūtė (Vilniaus Balsių progimnazija)
363.Jokūbas Zablockis (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
364.Augustė Girdvainytė (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
365.Agilė Karpovičiūtė (Trakų r. Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinė mokykla)
366.Urtė Keršytė (Alytaus Šaltinių progimnazija)
367.Milita Lukaitytė (Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
368.Ugnė P. (Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
369.Maksimas Kairaitis (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
370.Mantė Rekašiūtė (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
371.Donatas Jelinčiuk (Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės profesinio rengimo centras)
372.Deimantė Burbaitė (Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
373.Elena Malčiūtė (Vilniaus agroekologijos mokymo centras)
374.Ugnė Tamutytė (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
375.Viktorija Plukaitė (Pakruojo r. Pašvitinio pagrindinė mokykla)
376.Bartas Bučius (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
377.Dagnius Petraitis (Kauno r. Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras)
378.Ugnė Sugaudytė (Kauno taikomosios dailės mokykla)
379.Jovita Biskytė (Marijampolės sav. Mokolų progimnazija)
380.Agnė Pociūnaitė (Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
381.Gabija Zeleniakaitė (Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla)
382.Adrija Kelnerytė (Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
383.Faustina Labanauskaitė (Vilniaus jėzuitų gimnazija)
384.Gabrielė Skirmantaitė (Telšių "Atžalyno" progimnazija)
385.Barbora Čivinskaitė (Kauno r. Domeikavos gimnazija)
386.Emilis Kapočius (Marijampolės "Žiburėlio" mokykla-daugiafunkcis centras)
387.Milena Švedaitė (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
388.Adrijus Zinkevičius (Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
389.Adomas Melninkas (Marijampolės marijonų gimnazija)
390.Kamilė Rašinskaitė (Šiaulių Gegužių progimnazija)
391.ROBERTAS TUČINSKAS (Vilniaus r. Paberžės šv. Stanislavo Kostkos gimnazija)
392.Jonas Davies (Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
393.Benas Šulga (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
394.Gustas Meldaikis (Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
395.Austėja Jakutytė (Akmenės r. Papilės Simono Daukanto gimnazija)
396.Gustas Juozaitis (Šiaulių Ragainės progimnazija)
397.Mėja Freitakaitė (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
398.Vaidotas Gudaitis (Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija)
399.Adomas Pranciulis (Joniškio r. Žagarės gimnazija)
400.Augustas Šnipkus (Marijampolės Petro Armino progimnazija)
401.Tajus Turčinskas (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
402.Jakubauskaitė Justė (Kauno r. Neveronių gimnazija)
403.Lukas Lenghi (Biržų r. Kaštonų pagrindinės mokyklos Germaniškio pradinio ugdymo ir daugiafunkcis centras)
404.Vaiva Bumblytė (Kretingos rajono Jokūbavo Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
405.Meilutė Mažeikaitė (Alytaus Dzūkijos mokykla)
406.Motiejus Tubelis (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
407.Ina Prosnekova (Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
408.Gabrielė Kuncytė (Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
409.Gabija Paulauskaitė (Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
410.Arnas Franckevičius (Kauno r. Panevėžiuko mokykla-daugiafunkcis centras)
411.Buklytė Martyna (Kėdainių Kalbų mokykla)
412.Gabrielė Linaburgytė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
413.Agneta Aleksonytė (Kauno Suzukio pradinė mokykla)
414.Emilija Mikšytė (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
415.Laura Griežė (Vilniaus jėzuitų gimnazija)
416.Jokūbas Malinauskas (UAB Karalienės Mortos mokykla)
417.Kamilė Balserytė (Pagėgių sav. Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazija)
418.Titas Bernotas (Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
419.Saulė Lukošiūnaitė (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
420.Pilipavičiūtė Agota (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
421.Žygimantas Vaičikauskas (Klaipėdos "Saulėtekio" progimnazija)
422.Ainius Laidauskas (Šiaulių Gegužių progimnazija)
423.Ainius Adomavičius (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
424.Kajus Stepanovas (Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
425.Laurynas Jankauskas (Vilniaus "Ryto" progimnazija)
426.Deimantė Vaičiūtė (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
427.Gvidas Ramanauskas (Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
428.Kornelija Juknaitė (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
429.Dovydas Kaminskas (Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
430.Auksė Žygaitytė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
431.Elegijus Milešinas (Šakių "Varpo" mokykla)
432.Zubauskaitė Karina (Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
433.Lukas Masionis (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
434.Kamila Mincevič (Vilniaus r. Buivydžių Tadeušo Konvickio gimnazija)
435.Adriana Budilovič (Vilniaus agroekologijos mokymo centras)
436.Albert Pomaleiko (Vilniaus r. Kalvelių "Aušros" gimnazija)
437.Rugilė Kontrimaitė (Kauno šv. Kazimiero progimnazija)
438.Gabrielis Saprykinas (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
439.Birutė Bhardvaj (Šiaulių profesinio rengimo centras)
440.Kristupas Kiminius (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
441.Adelina Treikauskaitė (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
442.Tautė Balvočiūtė (Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
443.Milda Rubavičiūtė (Klaipėdos r. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija)
444.Orestas Savickas (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
445.SMILTĖ KVIČIŪTĖ (Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
446.Kamilė Šaliūtė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
447.Itanas Buivys (Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
448.Evelina Masevičiūtė (Šiaulių Salduvės progimnazija)
449.Majus Vidzikauskas (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
450.Matas Rudžionis (Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
451.Simonas Kavaliauskas (Kauno r. Piliuonos gimnazija)
452.Agota Viktorija Jugaj (UAB „Taškius“)
453.Mantas Rodaitis (Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
454.Jonas Želvys (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
455.Dominykas Gabalis (Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
456.Monika Vilkevičiūtė (Alytaus Šaltinių progimnazija)
457.OTILIJA ŽALUDAITĖ (Šiaulių Gytarių progimnazija)
458.Klaudia Ravinytė (Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
459.Ema Gaučytė (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
460.Stasiulionytė Abigailė (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
461.Vilnė Macijauskaitė ("Šaltinėlio" privati mokykla)
462.Aronas Ziniukas (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
463.Gavėnaitė Rimantė (Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
464.Nojus Bukauskas (Elektrėnų pradinė mokykla)
465.Matas Mylė ("Šaltinėlio" privati mokykla)
466.Adelė Starkutė (Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
467.Deimantė Jokubauskytė (Raseinių Šaltinio progimnazija)
468.Adas Grybauskas (Marijampolės Petro Armino progimnazija)
469.Julius Urbonas (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
470.Titas Krašauskas (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
471.Samanta Lesko (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
472.Irūna Frolovaitė (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
473.Adrijus Karalis (Šilutės r. Vilkyčių pagrindinė mokykla)
474.Voitechovič Maja (Juodšilių "Šilo" gimnazija)
475.Jokūbas Čivinskas (Kauno r. Domeikavos gimnazija)
476.Ema Simuntyte (Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
477.Armandas Danilevičius (Prienų r. Išlaužo pagrindinė mokykla)
478.Matas Marcevičius (Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
479.Luka Būtaitė (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
480.Aurimas Vadupalas (Biržų technologijų ir verslo mokymo centras)
481.Eva Staugaitytė (Šakių "Varpo" mokykla)
482.Zofia Bortkevič (Vilniaus r. Rukainių gimnazija)
483.Patrikas Apanavičius (Kauno Suzukio pradinė mokykla)
484.Paulius Maciukevičius (Kauno r. Domeikavos gimnazija Užliedžių skyrius)
485.Gintarė Armonaitė (Pakruojo r. Rozalimo pagrindinė mokykla)
486.Šarūnas Drazdas (Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
487.Luknė Jasulaitytė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
488.Germanas Špigelskas (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
489.Trumpickas Titas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
490.Greta Gudaitė (Pakruojo "Žemynos" progimnazija)
491.Augustė Vainutytė (Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija)
492.Ignas Simanavičius (Šakių rajono Gelgaudiškio pagrindinė mokykla)
493.Mantas Beržonskis (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
494.Agnė Vasiliauskaitė (Kelmės "Kražantės" progimnazija)
495.Smiltė Milkintaitė (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
496.Ignas Ševelis (Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
497.Rugilė Vainauskaitė (Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinė mokykla)
498.Oskaras Tverskis (Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
499.Smiltė Valutytė (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
500.Arina Šatrova (Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
501.Urtė Bagdanovaitė (Utenos mokykla - vaikų darželis "Eglutė")
502.Gabija Dziegorytė (Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
503.Augustas Galdikas (Kretingos Marijos Tiškevičiūtės mokykla)
504.Semenaitė Kornelija (Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
505.Meida Matickaitė (Pakruojo r. Pašvitinio pagrindinė mokykla)
506.Arnold Ustiugov (Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla)
507.Ąžuolas Gudaitis (Alytaus r. Butrimonių gimnazijos Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcis skyrius)
508.Ieva Šamatavaitė (Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
509.Nojus Grigišas (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
510.Paulius Babilčius (Elektrėnų pradinė mokykla)
511.Armandas Mickus (Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
512.Vytautas Bruškis (Telšių "Germanto" progimnazija)
513.Vytenis Staškūnas (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
514.Mikulėnaitė Ieva (Ignalinos r. Didžiasalio "Ryto" gimnazija)
515.Gliožeris Justinas (Kretingos rajono Jokūbavo Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
516.Justina Abromavičiūtė (Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
517.Martynas Dargis (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
518.Valdas Matevičius (Plungės r. Platelių gimnazija)
519.Meda Jegelevičiūtė (Namų mokykla)
520.Margarita Dmitrenko (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
521.Hubertas Kančaitis (Kauno r. Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras)
522.Ignas Karaliūnas (Alytaus „Drevinuko“ mokykla-darželis)
523.Melita Urbonavičiūtė (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
524.Ugnė Pauliukaitytė (KTU inžinerijos licėjus)
525.Aine Vakare (Klaipėdos licėjus)
526.Vilius Tarasevičius (Plungės r. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija)
527.Ugnė Verbutaitė (Klaipėdos r. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija)
528.Patricija Ežerskytė ("Šaltinėlio" privati mokykla)
529.Aleksas Tučius (Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
530.Jurgis Navickas (Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
531.Medeina Liepaitė (Vilniaus lietuvių namai)
532.Adomas Kirdeikis (Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
533.Adas Pozdniakas (KTU Vaižganto progimnazija)
534.Albinas Batavičius (Panevėžio r. Ramygalos gimnazija)
535.Einoras Vitkevičius (Kauno Palemono gimnazija)
536.Pijus Kuznecovas (Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla)
537.Milėja Lukošiūtė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
538.Juliet Gonzalez (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
539.Ugnė Andrijauskaitė (Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
540.Eivydas Ramonas (Alytaus Panemunės progimnazija)
541.Ema Varkalytė (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
542.Dangiras Burkas (Vilniaus automechanikos ir verslo mokykla)
543.Tadas Krasauskas (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
544.Tėja Kaulitzky (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
545.Tomas Broga (Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
546.Patricijus Šimkus (Joniškio r. Žagarės gimnazija)
547.Domas Tamošauskas (Palangos Šventosios pagrindinė mokykla)
548.Gustė Mackutė (Rokiškio r. Kavoliškio mokykla-darželis)
549.Gabija Miliauskaitė (Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
550.Bikulčius Lukas (Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
551.Simona Azarinskaitė (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
552.Ąžuolas Stiklioraitis (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
553.Žlabytė Viltė (Joniškio r. Žagarės gimnazija)
554.Meda Minkevičiūtė (Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
555.Arnas Skiezgilas (Skuodo Bartuvos progimnazija)
556.Matas Petrušis (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
557.Matas Jokubauskas (Šiaulių jėzuitų mokykla)
558.Justas Bogomolnikovas (Vilniaus Žemynos progimnazija)
559.Paulina Žilinskaitė (Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
560.Medinskaitė Evelina (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
561.Gabija Samuilytė (Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
562.Motiejus Kalinauskas (Vilniaus Naujininkų mokykla)
563.Mėja Paškevičiūtė (Utenos Aukštakalnio progimnazija)
564.Domantas Vaitkus (Plungės r. Kulių gimnazija)
565.Julija Jucevičiūtė (Gargždų "Minijos" progimnazija)
566.Liutauras Bacevičius (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
567.Viltė Burdulytė (Marijampolės marijonų gimnazija)
568.LUKAS PODLINEVAS (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
569.Evita Bagdanavičiūtė (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
570.Emilija Kaušinytė (Vilniaus r. Riešės šv. Faustinos Kovalskos pagrindinė mokykla)
571.Dominic Ingolf Schultz (Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
572.Urtė Jankauskiatė (Šiaulių r. Voveriškių mokykla)
573.Gabrielius Koršulis (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
574.Jokūbas Striokas (Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
575.Rugilė Pileckaitė (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
576.Kamile Lomteve (Klaipėdos Vydūno gimnazija)
577.Austėja Paulaitė (Biržų r. Kaštonų pagrindinės mokyklos Germaniškio pradinio ugdymo ir daugiafunkcis centras)
578.Tomas Markevičius (Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
579.Rugilė Gudaitytė (Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
580.Gustas Viknaitis (Šilutės r. Juknaičių pagrindinė mokykla)
581.Goda Zamolskytė (Utenos Aukštakalnio progimnazija)
582.Akvilė Meilutytė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
583.Nojus Afanasjevas (Anykščių r. Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija)
584.Monika Bertauskaitė (Vilniaus Balsių progimnazija)
585.Viltė Šidlauskaitė (Kauno Milikonių progimnazija)
586.Livija Šustickaitė (Kauno Suzukio pradinė mokykla)
587.Darija Baublytė (Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazija)
588.Austėja Starun (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
589.Eivilė Černiauskaitė (Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
590.Savickas Gediminas (Marijampolės "Saulės" pradinė mokykla)
591.Miglė Prikazčikova (Širvintų r. Gelvonų gimnazija)
592.Elija Linevaitė (Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
593.Liepa Narvilaitė (Kretingos rajono Salantų gimnazija)
594.Valentinas Adomaitis (Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazija)
595.Danielė Banevičiūtė (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
596.Lukas Mažeika (Alytaus Panemunės progimnazija)
597.Rugilė Bričkutė (Kauno Suzukio pradinė mokykla)
598.Malonė Balandytė (Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
599.Orestas Šeimys (Liudvinavo K. Borutos gimnazijos Padovinio skyrius)
600.Nanevič Agnieška (Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
601.Milda Ufartaitė (Kauno "Vyturio" gimnazija)
602.Gabija Sabaitytė (Vilniaus Senvagės gimnazija)
603.Beatričė Sabutytė (Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
604.Ieva Mikulskytė (Gargždų "Minijos" progimnazija)
605.Vytautas Kranauskas (Kauno Milikonių progimnazija)
606.Joris Pozingis (Klaipėdos r. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija)
607.Adrija Mažintaitė (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
608.Augustė Ivaškaitė (Kauno Suzukio pradinė mokykla)
609.Marija Roščenkovaitė (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
610.Ugnė Varaškevičiūtė (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
611.Julian Kai (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
612.Kamilė Griciūtė (Kauno jėzuitų gimnazija)
613.Aistilė Gaučaitė (Jurgitos Pakštienės anglų kalbos pamokos ir kursai)
614.Agnė Lukošiūtė (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
615.Greta Mykolaitytė (Panevėžio r. Pažagienių mokykla-darželis)
616.Kamilė Samulionytė (Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
617.Danielius Tilinskas (Prienų r. Balbieriškio pagrindinė mokykla)
618.Nojus Vilkevičius (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
619.LUKRECIJA PETRAŠKAITĖ (Jonavos "Lietavos" pagrindinė mokykla)
620.Dainius M. (nėra)
621.Airidas Mušinskis (Šiaulių r. Voveriškių mokykla)
622.Viktorija Alina Račiūnaitė (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
623.Airida Mardosaitė (Marijampolės Petro Armino progimnazija)
624.Eivinas Barauskis (Rietavo sav. Tverų gimnazija)
625.Liepa Pauliūtė (Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
626.Laurynas Pauža (Pagėgių sav. Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazija)
627.Gerda Marija Mileriūtė ("Šaltinėlio" privati mokykla)
628.Augustė Mataitytė (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
629.PAULINA VAIČIULYTĖ (Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
630.Augustas Mačikūnas (Lazdijų r. Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija)
631.Arminas Radzevičius (Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
632.Kostas Raulinaitis (Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
633.Justė Jonušaitė (Klaipėdos suaugusiųjų gimnazija)
634.Joris Jackūnas (Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
635.Devid Lisovskij (Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
636.Matas Jokubauskas (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
637.Gerda Jonikaitė (Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
638.Erikas Grybauskas (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
639.Einoras Ožerovskis (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
640.Nedas Marčauskas (Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija)
641.Greta Mažeikaitė (Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
642.Dovydas Plienas (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
643.DAINIUS MYKOLAS VARČIŪNAS (Šiaulių Gytarių progimnazija)
644.Joris Laurinkus (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
645.Barbora Krašinskaitė (Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
646.Dovydas Zykus (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
647.Ema Lisauskaitė (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
648.Titas Kašūra (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
649.Dominykas Tamulis (Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
650.Ugnė Antanaitytė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
651.Jonas Elijus Solovej (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
652.Karolina Gotautaitė (Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
653.Orinta Alosevičiūtė (Kauno r. Vilkijos gimnazija)
654.Armandas Gvidas Grubas (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
655.Danielius Lietuvninkas (Kauno r. Domeikavos gimnazija Užliedžių skyrius)
656.Gustė Bilinskaitė (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
657.Karolina Užgrindytė (Šiaulių profesinio rengimo centras)
658.Urtė Kasperavičiūtė (Marijampolės "Smalsučio" pradinė mokykla)
659.Kajus Emilis Dilys (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
660.Agnė Saliamonavičiūtė (Klaipėdos Vydūno gimnazija)
661.Emma Vasiliauskaitė (Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija)
662.Marjana Lavrivianec (Ignalinos r. Naujojo Daugėliškio mokykla - daugiafunkcis centras)
663.Ugnius Stankevicius (Rietavo sav. Tverų gimnazija)
664.Sabina Grigorovič (Vilniaus "Ateities" mokykla)
665.Auksė Lukenskaitė (Raseinių r. Betygalos Maironio gimnazija)
666.Daniel moskalenko (Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
667.Lėja Mišenytė (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
668.Bena Tamašauskaitė (Pakruojo "Atžalyno" gimnazija)
669.Elzė Kraujalytė (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
670.Goda Turčinskaitė (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
671.Oskaras Banys (Šiaulių Dainų progimnazija)
672.Miglė Martinaitytė (Riešės gimnazija)
673.Danielė Mikašauskaitė (Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
674.Veronika Rožkova (Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
675.Armantas Lukaitis (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos gimnazija)
676.Viktorija (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
677.Mačiulskis Matas (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
678.Rimgailė Dragūnaitė (Klaipėdos Vitės progimnazija)
679.Ditė Lengvinaitė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
680.Emilija Labenskaitė (Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
681.Simonas Stoškus (Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
682.Urtė Ignatavičiūtė (Šakių rajono Gelgaudiškio pagrindinė mokykla)
683.Urtė Griesiūtė (Jonavos pradinė mokykla)
684.Luknė Verbickaitė (Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija)
685.Smiltė Rudzinskaitė (Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
686.Povilas Damanskas (Kauno r. Domeikavos gimnazija)
687.Jokūbas Valinčius (Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
688.Nikita Moskalenko-Šuškevič (Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
689.Benediktas Skominas (Šv. Juozapo mokykla)
690.Eva Strigūnaitė (Kauno šv. Kazimiero progimnazija)
691.Justas Bakanas (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
692.Amelija Januškauskaitė (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
693.Benas Aukštakalnis (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
694.Danielė Fokaitė (Šiaulių Medelyno progimnazija)
695.Marcinonis Ainius (Vilniaus r. Buivydiškių pradinė mokykla)
696.Kornelija Danielaitytė (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
697.Alan Staknys (Vilniaus darželis-mokykla "Šaltinėlis")
698.Elzė Kniežaitė (Šiaurės licėjus)
699.Milena Zarankaitė (Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
700.Tėjus Bernotaitis (Vilkaviškio r. Alvito mokykla-daugiafunkcis centras)
701.Raigardas Karalius (Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
702.Jokūbas Juškys (Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
703.Dovydas Surdokas (Alytaus r. Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazija)
704.Patrikas Tropa (Viešoji įstaiga Tarptautinė Amerikos mokykla Vilniuje)
705.Domantas Juknius (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
706.Austėja Vasiliauskaitė (Pakruojo rajono Balsių pagrindinė mokykla)
707.Ugnius Andrulionis (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
708.ADOMAS MARTINONIS (Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
709.Urtė Batakytė (Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
710.Mark Ieiva (Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
711.Gerda Gumbinaitė (Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazija)
712.Vytautas Kundreckas (Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
713.Gabrielė Varuškevičiūtė (Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
714.Meda Zubovaitė (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
715.Amelija Mitkutė (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
716.Mažvydas Česnauskas (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
717.Adrija Povilaitytė (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
718.Amelija Každailytė (Šiaulių Salduvės progimnazija)
719.Girmante Limontaitė (Pakruojo r. Lygumų pagrindinė mokykla)
720.Rugilė Samaitytė (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
721.Orestas Krasauskas (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
722.Viltė Kurtkutė (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
723.Diana Andriuškaitė (Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
724.Meda Vaikutytė (Vilniaus Antakalnio progimnazija)
725.Liepa Masalskaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
726.Ieva Tebelškytė (Kauno Panemunės pradinė mokykla)
727.Markas Gumbelevičius (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
728.Lėja Mockutė (Šakių "Varpo" mokykla)
729.Bagdonavičius Kajus (Šiaulių Gytarių progimnazija)
730.Arnita Klimaitė (Alytaus Dzūkijos mokykla)
731.Emilė Štaraitė (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
732.Jokūbas Sakalas (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
733.Anastasija Agafonova (Vilniaus "Saulėtekio" mokykla-daugiafunkcis centras)
734.Simas Petrošius (Vilniaus jėzuitų gimnazija)
735.Ignas Degenis (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
736.Karolis Abromavičius (Šiaulių Medelyno progimnazija)
737.Liepa Pauliukonytė (Vilniaus jėzuitų gimnazija)
738.Saulėja Klevinytė (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
739.Mindaugas Antonovas (Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
740.Milda Adomaitytė (Šiaulių r. Kužių gimnazija)
741.Emetas Petkevičius (Viešoji įstaiga Klaipėdos „Universa Via“ tarptautinė mokykla)
742.W.M.S. (Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
743.Kristijonas Antanėlis (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
744.Akvilė Dulkytė (Kauno Dainavos progimnazija)
745.Augustas Jastrumskis (Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
746.Astijus Zymonas (Šakių rajono Kidulių pagrindinė mokykla)
747.Saulė Balčiūnaitė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
748.Dominik Blaževič (Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
749.Urtė Adomaitytė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
750.Matonis Erikas (Alytaus „Drevinuko“ mokykla-darželis)
751.Orestas Mackevičius (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
752.Alina Jasutovič (Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija)
753.MYKOLAS FLĖDERIS (Šakių rajono Kidulių pagrindinė mokykla)
754.Ronaldas Savickas (Kauno r. Rokų mokykla-darželis)
755.Vilius Kuchalskis (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
756.Liepa Genevičiūtė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
757.Rugilė Adamavičiūtė (Kalvarijos sav. Jungėnų pagrindinė mokykla)
758.Ona Mažeikė (Viešoji įstaiga "Saulės gojus")
759.Goda Špiklytė (Vilniaus Maironio progimnazija)
760.Motiejus Bertaška (Birštono gimnazija)
761.Žakauskas Julius (Kauno Milikonių progimnazija)
762.Gabija Strumilaitė (Klaipėdos "Aukuro" gimnazija)
763.Andrėja Gudžiūnaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
764.Urtė Grigutytė (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
765.Dovydas Martinkus (Telšių "Saulėtekio" pradinė mokykla)
766.Violeta Borisova (Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
767.Gustė Ustinavičiūtė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
768.Austėja Danielė (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
769.Viltė Deltuvaitė (Marijampolės sav. Želsvos pagrindinė mokykla)
770.Donatas Trukanas (Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
771.Agota Jonikaitė (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
772.Aistis Zadžiauskas (Kauno Senamiesčio progimnazija)
773.Rokas Andriuška (Skuodo Bartuvos progimnazija)
774.Pijus Duoba (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
775.Paulina Šneiderytė (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
776.Vaida Ruginytė (Plungės r. Platelių gimnazija)
777.MĖTA PUGAČIŪTĖ (Klaipėdos licėjus)
778.Juozas Martinaitis (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
779.MIGLĖ STANKŪNAITĖ (Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
780.Ignas Dambrauskas (VIMS - Vilnius International Meridian School)
781.Justas Žukov (Kretingos r. Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinė mokykla)
782.Karina Aleknavičiūtė (Kauno "Nemuno" mokykla)
783.Antonijus Stančikas (Plungės Senamiesčio mokykla)
784.Ainius Butrimas (Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
785.Lukrecija Masilionytė (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos skyrius Šepetos Almos Adamkienės MDC)
786.Augustas Butrimas (Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
787.Dovydas Bandžiulis (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
788.Agnė Paliulytė (Kauno "Vyturio" gimnazija)
789.Simas Valunta (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
790.Natanas Emesone (Raseinių r. Betygalos Maironio gimnazija)
791.Lesauskaitė Adelė (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
792.Dominykas Varno (Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
793.Elijus Ališauskas (Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla)
794.Dovydas Lukas (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
795.Augustė Šližauskaitė (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
796.Lukrecija Vilytė (VIMS - Vilnius International Meridian School)
797.Matas Liubochonskis (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
798.Pijus Sakalauskas (Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla)
799.Ema Miliutytė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
800.Titas Andriauskas (Vilniaus agroekologijos mokymo centras)
801.Ieva Adomavičiūtė (Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
802.Augustinas Neifaltas (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
803.Kristijonas Greičius (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
804.Maksim Kisialeuski (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
805.Rūta Krakauskaitė (VGTU inžinerijos licėjus)
806.Lukas Tamošiūnas (Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
807.Karolis Švitra (Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Aštriosios Kirsnos pagrindinio ugdymo skyrius)
808.Meda Stankaitytė (Kėdainių Kalbų mokykla)
809.Miglė Mazurkevičiūtė (Marijampolės "Žiburėlio" mokykla-daugiafunkcis centras)
810.Matas Gedgaudas (Jurbarko r. Jurbarkų darželis-mokykla)
811.Dineta Kutniauskaitė (Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
812.Auguste Sejunaite (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
813.Deimantė Jociūtė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
814.Dijus Marmakas (Kauno r. Vilkijos gimnazija)
815.Meida Pažereckaitė (Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
816.Lukas Zelenkevičius (Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
817.Linas Suslavičius (VGTU inžinerijos licėjus)
818.Šiurytė Elzė (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
819.Lineta Kaušinytė (Vilniaus r. Riešės šv. Faustinos Kovalskos pagrindinė mokykla)
820.Viltė Vingilytė (Panevėžio Rožyno progimnazija)
821.Ignas Šulskis (Panevėžio Rožyno progimnazija)
822.Tėja Petrulevičiūtė (Kauno "Nemuno" mokykla)
823.Ignas Savolskis (Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
824.Matas Padolskis (Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
825.Gytis Raila (KTU Vaižganto progimnazija)
826.MATAS KNATAUSKAS (Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
827.D.Maz. (Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
828.Karolis Perepečko (Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla)
829.Gabrielė (Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija)
830.Armanas Petronis (Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
831.Rokas Seselskis (Varėnos r. Matuizų pagrindinė mokykla)
832.Jonas Tamošiūnas (VšĮ Šiaurės licėjus)
833.Melita Laučinavičiūtė (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
834.Mykolas Šiuika (Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
835.Gabrielius Rinkevičius (Alytaus Panemunės progimnazija)
836.Lukas Rudys (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
837.Rutilė Liutkevičiūtė (Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
838.Dominykas Žebrauskis (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
839.Deividas Tankelevičius (Elektrėnų pradinė mokykla)
840.Edgaras Šaluka (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
841.Lėja Masiliūnaitė (Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
842.Benas Tautvaišas (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
843.Simas Belickas (Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
844.Pucetaitė Abigelė (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
845.Šlančiūtė Marta (Kauno Milikonių progimnazija)
846.Smiltė Bendziūtė (Jurbarko r. Klausučių Stasio Santvaro pagrindinė mokykla)
847.Orestas Varanavičius (Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
848.Evita Vaičiukėnaitė (Kauno r. Vilkijos gimnazija)
849.Tadas Sakalauskas (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija)
850.Beatričia Burbaitė (Plungės Senamiesčio mokykla)
851.Gabija Juozaitytė (Pakruojo r. Pašvitinio pagrindinė mokykla)
852.Ražanskaitė Lėja (Alytaus Šaltinių progimnazija)
853.Juna Jorė Akstinaitė (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
854.Meida Bagdonaitė (Šilutės r. Vilkyčių pagrindinė mokykla)
855.Dorinta Babrauskaitė ("Šaltinėlio" privati mokykla)
856.Guoda Butiškytė (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
857.Adomas Petrošius (Vilniaus jėzuitų gimnazija)
858.Jokūbas Jonaitis (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
859.Evelina Vekerotaitė (Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
860.Simona Kardauskaitė (Šakių "Varpo" mokykla)
861.Deina Korocejūtė (Vilkaviškio pradinė mokykla)
862.Viltė Kondrotaitė (Pasvalio r. Krinčino Antano Vienažindžio pagrindinės mokyklos Pajiešmenių skyrius)
863.Gabija Valančiūtė (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
864.Gertrūda Bučiūtė (Kauno Suzukio pradinė mokykla)
865.PATRICIJA ŽUKAUSKAITĖ (Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
866.MEDEINA ADELBERGYTĖ (Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
867.POVILAS TAMULEVIČIUS (Varėnos "Ryto" progimnazija)
868.Domas Vasčeka (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
869.Aida Čičiurkaitė (Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
870.Nojus Čepulis (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
871.Milena Šližytė (Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
872.Elzė Mackevičiūtė (Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
873.Rima Dulko (Šalčininkų r. Turgelių Povilo Ksavero Bžostovskio gimnazija)
874.Olivia Orševska (Vilniaus r. Avižienių gimnazija)
875.Rasvydė Tamulionytė (Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
876.Austėja Jankauskaitė (Marijampolės marijonų gimnazija)
877.Elzė Gindulytė (Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazija)
878.Jonas Kopūstas (Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
879.Luknė Zelickaitė (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
880.Paulina Kazlauskaitė (Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
881.Adrian Stankevič (Vilniaus darželis-mokykla "Šaltinėlis")
882.Airingas Baikauskis (Rietavo sav. Tverų gimnazija)
883.Ieva Krasinskaitė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
884.Gustė Budinaitė (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
885.Kamilė Bruzgulytė (Kauno Rokų gimnazija)
886.Saulė Gajauskaitė (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
887.Dovydas Kriščiūnas (Vilkaviškio rajono Pajevonio pagrindinė mokykla)
888.Nojus Nemura (Vilkaviškio r. Keturvalakių mokykla-daugiafunkcis centras)
889.Jonas Jurgis Vasaris (Vilniaus Pavilnio progimnazija)
890.Kamilė Jančiūtė (Utenos Dauniškio gimnazija)
891.Elena Pilkonytė (Vilniaus lietuvių namai)
892.Kristian Stankevič (Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
893.Jonas Česnulevičius (Akmenės r. Papilės Simono Daukanto gimnazija)
894.UGNĖ ŠLEINIŪTĖ (Skuodo Bartuvos progimnazija)
895.Emilė Žičkutė (Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
896.Simonas Ežerskis (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
897.EVALDAS KANAPORIS (Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
898.Domantas Butkevičius (Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
899.Ąžuolas Končius (Buivydiškių pagrindinė mokykla)
900.Andrėja Šaukštelytė (Pasvalio Svalios progimnazija)
901.Vladas Indriūnas (Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
902.Simonas Bagdonas (Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
903.Vasiliauskas Benas (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
904.Liepa Vismantaitė (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
905.Ugnė Zubrickaitė (Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
906.Alvydas Kiaunė (Šiaulių profesinio rengimo centras, Statybos skyrius)
907.Naglis Sakaitis (VšĮ Šiaurės licėjus)
908.Danielis Einoris (Kauno Veršvų gimnazija)
909.Martynas Drūlia (Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
910.Maksim Macutkevic (Šalčininkų r. Jašiūnų pagrindinė mokykla)
911.Orintas Barutis (Šalčininkų r. Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija)
912.Kipras Pranaitis (Vilniaus Balsių progimnazija)
913.Raminta Mažeikaitė (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
914.Radvilė Narmontaitė (Telšių "Kranto" progimnazija)
915.Augustė Vyšniauskaitė (UAB „Taškius“)
916.Matas Legeckas (Kauno Suzukio pradinė mokykla)
917.Erika Klebavičiūtė (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
918.Matas Sirutavičius (Šiaulių Salduvės progimnazija)
919.Monika Svirplytė (Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės profesinio rengimo centras)
920.Saulė Rugytė (Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
921.Simas Bingelis (Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla)
922.Tautvydas Vičas (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
923.Rūta Ramanauskaitė (Kauno Suzukio pradinė mokykla)
924.Einoras Černiauskas (Alytaus Dzūkijos mokykla)
925.Gertrūda Narauskaitė (Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
926.Benas Katilius (VšĮ Šiaurės licėjus)
927.Viltė Skinkaitytė (Šakių "Varpo" mokykla)
928.Ringaudas Meška (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
929.Austėja Tylūnaitė (Kėdainių r. Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinė mokykla)
930.Tėja Bartkevičiūtė (KTU inžinerijos licėjus)
931.Gaja Valauskaitė (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
932.Urtė Morkūnaitė (Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
933.Eimantas Lučinskas (Alytaus Vidzgirio progimnazija)
934.Goda Jotautytė (Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Aštriosios Kirsnos pagrindinio ugdymo skyrius)
935.Dominykas Papšelis (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
936.Milena Saveikytė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
937.Vėjas Santockis (Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla Mastaičių skyrius)
938.Kasparaitis Danielius (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
939.Nojus Ragalinskas (Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
940.Augustinas Kanišauskas (Kauno Dainavos progimnazija)
941.Kotryna Mažeikaitė (Kauno Milikonių progimnazija)
942.Skaiva Linkytė (Rietavo sav. Tverų gimnazija)
943.Gabija Skridailaitė (Vilniaus Balsių progimnazija)
944.Beatričė Bagūnaitė (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
945.Rapolas Ališauskas (Vilniaus Antakalnio gimnazija)
946.Rokas Sargūnas (Vilniaus Žemynos progimnazija)
947.Evelina Mickeliūnaitė (Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
948.Airidas Lazdauskas (Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
949.Mantas Blažonis (Kauno "Vyturio" gimnazija)
950.Kamilija Razvinavičiūtė (Šilutės r. Vainuto gimnazija)
951.Daniel Udyryš (Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
952.Austėja Survilaitė (Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
953.Džiugas Norvaišas (Plungės r. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija)
954.Irūna Bukauskaitė (Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
955.Danas Urbonavičius (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
956.Emilija Norvaišaitė (Klaipėdos r. Dovilų pagrindinė mokykla)
957.Lukas Ovidijus Lukošaitis (Jurbarko r. Seredžiaus Stasio Šimkaus mokykla-daugiafunkcis centras)
958.Mantas Krivickas (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
959.GYTIS VARKALYS (Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
960.Austėja Stelingytė (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
961.Raminta Minickaitė (Kauno taikomosios dailės mokykla)
962.Martyna (Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
963.Ela Reiterytė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
964.Benas Kemzura (Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
965.Žygimantas Kazėnas (Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazija)
966.Valentina Malinauskaitė (Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
967.Mikalojus Klimavičius (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
968.Radvilė Rukaitė (Šiaulių Gegužių progimnazija)
969.Gustė Batkauskaitė (Vilniaus Balsių progimnazija)
970.Urtė Burbulevičiūtė (Alytaus Panemunės progimnazija)
971.Erikas Klimas (Kauno r. Zapyškio pagrindinė mokykla)
972.Agata Šliuma (Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla)
973.Elžbieta Budreikaitė (Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
974.Ūla Mickutė ("Šaltinėlio" privati mokykla)
975.Idrys Jakubauskas (VIMS - Vilnius International Meridian School)
976.Simonas Šiaulys (Viešoji įstaiga "Smalsieji pabiručiai")
977.Armandas Ostrovskis (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
978.Oskaras Kačinskas (Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
979.Dovydas Virbalis (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
980.Tauras Varanka (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
981.Jokūbas Petraitis (Vilniaus Maironio progimnazija)
982.Faustas Spulginas (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
983.Kostas Dirma (Vilniaus Pilaitės gimnazija)
984.Matuškevičius Matas (Ukmergės Antano Smetonos gimnazija)
985.Rugilė Butautaitė (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
986.Paulius Kasickas (Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
987.Gintarė Lišauskaitė (Vilkaviškio r. Kybartų "Rasos" mokykla)
988.Ignas Mickonis (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
989.Danielė Dubakaitė (Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija)
990.Dominykas Šileva (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
991.Gabija Mačiūnaitė (Šiaulių Ragainės progimnazija)
992.Gustė Stankutė (Panevėžio rajono Paįstrio Juozo Zikaro gimnazija)
993.Neidas Petrauskas (Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija)
994.Vincentas Juzėnas (VšĮ Vilniaus inžinerijos ir technologijų licėjus)
995.Beata Krušinskaitė (Birštono gimnazija)
996.Ugnė Ambrazaitytė (Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
997.Saminta Urbonaitė (Tauragės profesinio rengimo centras)
998.Gabija padriezaitė (Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija)
999.Jonė Kaziliūnaitė (Kauno Suzukio pradinė mokykla)
1000.Gabrielė Stonkutė (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
1001.Jonas Skystimas (Kazlų Rūdos sav. Antanavo pagrindinė mokykla)
1002.Vanesa Vosilytė (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
1003.Auksė Auškelytė (Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
1004.Emilis Karpenko (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
1005.Aira Kupčiūnaitė (Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
1006.Viltė Bružaitė (Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
1007.Dovijus Jodinskas (Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės profesinio rengimo centras)
1008.Adomas Andriušis (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
1009.Gabrielė Trainytė (Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla)
1010.Agita Žiūraitė (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
1011.Marius Navaitis (Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
1012.Christian Dominik Radovski (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
1013.Karina Namikaitė (Biržų r. Vabalninko Balio Sruogos gimnazija)
1014.Dominykas Stankus (Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
1015.Martynas Mickus (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
1016.Dominykas Valiukonis (Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
1017.Vėjūnė Atkočiūnaitė (Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
1018.Motiejus Mėlinauskis (Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
1019.Eglė Noreikaitė (Vilniaus Antakalnio progimnazija)
1020.Milana Konkovskytė (VšĮ Vilniaus inžinerijos ir technologijų licėjus)
1021.Danielė Kriaučeliūnaitė (Vilkaviškio pradinė mokykla)
1022.Viktorija Ramonovaitė (Jurbarko r. Eržvilko gimnazija)
1023.Gabija Krutulytė (Alytaus r. Simno gimnazija)
1024.Medeina Gričiūtė (KTU inžinerijos licėjus)
1025.Dominykas Štreimikis (Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
1026.Vilius Aleksandravičius (Šiaulių "Juventos" progimnazija)
1027.Fausta Joneliūkštytė (Biržų „Aušros“ pagrindinės mokyklos Papilio pagrindinio ugdymo skyrius)
1028.Greta (Telšių "Ateities" progimnazija)
1029.Viltė Černiutė (Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
1030.Modestas Skulsčius (Kauno r. Zapyškio pagrindinė mokykla)
1031.Lukrecija Nivinskaitė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1032.Laimis Guntorius (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1033.Nojus Mėlynis (Jonavos pradinė mokykla)
1034.Dagnius Urbonavičius (Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
1035.Oskaras Jonuška (Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
1036.Berta Pintukė (Vilniaus Balsių progimnazija)
1037.Dovilė Rodriguez Aleknaitė (Panevėžio Rožyno progimnazija)
1038.Vytautė Savickaitė (Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
1039.Milita Masilionytė (Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
1040.Justė Krupavičiūtė (Alytaus Šaltinių progimnazija)
1041.Ugne Gilytė (Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla)
1042.Lukas Monkūnas (Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
1043.Bagdonas Kristijonas (Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
1044.Motiejus Pranevičius (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
1045.ROKAS JONKUS (Skuodo r. Aleksandrijos pagrindinė mokykla)
1046.Eglė Tūskaitė (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
1047.Milda Gudavičiūtė (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
1048.Mantas Zaveckis (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1049.Domantė Berzinytė (Šiaulių r. Šilėnų mokykla)
1050.Milena Ždanovič (Trakų r. Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazija)
1051.Jokūbas Aušvicas (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
1052.Osvaldas Jasulaitis (Kazlų Rūdos sav. Antanavo pagrindinė mokykla)
1053.Kasparas Juščius (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
1054.Jonas Simonaitis (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
1055.Vitalijus Banuškevičius (Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
1056.Barbora Mikšaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1057.Laurynas Remėza (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
1058.Ana Carikova (Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija)
1059.Kamilė Verseckaitė (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
1060.Viktorija Revuckaitė (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
1061.Aleksandra Moroz (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
1062.Gabija Grižaitė (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
1063.Tadas Juknevičius (Šiaulių r. Voveriškių mokykla)
1064.Dovydas Tadaravičius (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
1065.Karolis Kurmanavičius (Alytaus r. Pivašiūnų gimnazija)
1066.Kiril Milyj (Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
1067.Arminas Žurinskas (Šilutės r. Vilkyčių pagrindinė mokykla)
1068.Natalija Vares (Elektrėnų pradinė mokykla)
1069.Feliksas Paškauskas (Utenos Rapolo Šaltenio progimnazija)
1070.Silvija Karūnaitė ("Šaltinėlio" privati mokykla)
1071.Arjenas Gertas (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
1072.Joris Maskeliūnas (Alytaus Šaltinių progimnazija)
1073.Raudonius Radvilas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
1074.Urtė Macijauskaitė (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
1075.Deividas Cijūnėlis (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
1076.Amanda Šablinskaitė (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
1077.Ugnė Oržekauskaitė (Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
1078.Ugnė Vaičiulėnaitė (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
1079.Elzė Šnipaitė (Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
1080.Matas Sakalauskas (Alytaus r. Pivašiūnų gimnazija)
1081.Gintarė Dominauskaitė (Kazlų Rūdos "Elmos" mokykla-darželis)
1082.Gabrielė Mitrikaitė (Joniškio r. Žagarės gimnazija)
1083.Rimševičius Armandas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
1084.Ema Neklejonovaitė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla, Radvilėnų filialas)
1085.Titas Margelis (Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
1086.Aleksas Mikelionis (Lazdijų r. Šeštokų mokykla)
1087.Jokūbas Vičas (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
1088.Markas Boltrukevič (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
1089.Paula Leščinskaitė (Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
1090.Pijus Morkūnas (Erudito licėjus)
1091.Rapolas Leonavičius (Panevėžio Rožyno progimnazija)
1092.Augustė Kaminickaitė (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
1093.Arnas Ramanauskas (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
1094.Matas (Kauno Vaišvydavos pagrindinė mokykla)
1095.Radoslav Bartoševič (Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
1096.Domantas Šimkus (Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla)
1097.Kristupas Lomsargis (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
1098.Ainis Martinkus (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
1099.Vytautė Šulcaitė (Šiaulių Dainų progimnazija)
1100.Enrika Strikyte (Klaipėdos Vitės progimnazija)
1101.Amelija Bražionytė (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
1102.Edita Augaitytė (Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
1103.Vesta Rimeikaitė (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
1104.Emilė Petrulaitytė (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
1105.Emilija Bieliauskaitė (Kretingos rajono Salantų gimnazija)
1106.Iuliia Teriaeva (Trakų gimnazija)
1107.Dovydas Treigys (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1108.Indrė Varkalytė (Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
1109.RADMILA ŠUŠKEVIČ (Vilniaus Naujamiesčio mokykla)
1110.Edmundas Burdulis (Radviliškio r. Grinkiškio Jono Poderio gimnazija)
1111.Oliver Skorupa (Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
1112.Marija Akinytė (Molėtų pradinė mokykla)
1113.Gabrielius Gylaitis (Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
1114.Lauryna Andrijauskaitė (Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
1115.Aistis Stankauskas (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1116.Aidas Jokubaitis (Vilniaus Naujininkų mokykla)
1117.Emma Čižikaite (Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
1118.Aleksej Bernatovič (Vilniaus "Saulėtekio" mokykla-daugiafunkcis centras)
1119.Kristupas Kacevičius (Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
1120.Dominykas Krakauskas (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
1121.Jokūbas Kukanauskas (Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
1122.Arminas Vasylius (Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
1123.Luka Tamaševičiūtė (VšĮ "Ruduo-pavasaris")
1124.Benas Staniulionis (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1125.Germandas Galalis (Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
1126.Karolis Tomasevicius (Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija)
1127.Liutauras Kundrotas („Vaivorykštės tako“ gimnazijos Vilniaus filialas)
1128.Luka Slavinskaitė (Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla)
1129.Justina Jankauskaitė (Vilniaus r. Buivydžių Tadeušo Konvickio gimnazija)
1130.Deimantė Gudaitytė (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
1131.UGNĖ SINKEVIČIŪTĖ (Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
1132.Ugnius Grigaitis (Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centras)
1133.Kazakevičiūtė Liepa (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
1134.Klaudija Briškaitė (Mažeikių politechnikos mokykla)
1135.Deividas (Vilniaus „Sietuvos“ progimnazija)
1136.Kriatupas Vertelis (Plungės r. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija)
1137.ERIKA ŠKIMELYTĖ (Skuodo r. Aleksandrijos pagrindinė mokykla)
1138.Elijus Rolius (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
1139.Rugilė Vaitkevičiūtė (Kauno Veršvų gimnazija)
1140.Pija Lampickaitė (Pakruojo "Atžalyno" gimnazija)
1141.Liepa Blažytė (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
1142.Rugilė Spudulytė (Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
1143.Smiltė Žiupsnytė (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
1144.Ieva Rupšytė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1145.Goda Reukaitė (Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazija)
1146.Aigirdas Vaičiulis (Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
1147.Kostas Kudirka (Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
1148.Milda Baltrušaitytė (Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
1149.Kontautaitė Marija (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
1150.Mėta Markevičiūtė (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
1151.Tadas Nėnius (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1152.Maksim Sobol (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
1153.Elija Orlovaitė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
1154.Veronika Tarnauskaitė (Šakių "Varpo" mokykla)
1155.Domas Ponomariovas (Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
1156.Anton Tymčiuk (Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
1157.Ema Ruginytė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
1158.Danielius Simanavičius (Alytaus Likiškėlių progimnazija)
1159.DOMANTAS GERVĖ (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
1160.Ugnė Dainauskaitė (Vilniaus Balsių progimnazija)
1161.Miglė Tubytė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1162.Gabrielė Skruibytė (Jonavos pradinė mokykla)
1163.Agnė Makut (Vilkaviškio pradinė mokykla)
1164.Miglė Šapauskaitė (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
1165.Martynas Glėbavičius (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
1166.Evita Lipnevičiūtė (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
1167.Emilija Kaleininkaitė (Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Aštriosios Kirsnos pagrindinio ugdymo skyrius)
1168.Kajus Januškevičius (Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinė mokykla)
1169.Gabija Kalvaitytė (Marijampolės Sūduvos gimnazija)
1170.Aronas Česnaitis (Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla)
1171.Emilis Deltuva (Kauno "Vyturio" gimnazija)
1172.Smiltė Austravičiūtė (Alytaus Panemunės progimnazija)
1173.Petras Linas Kaminskas (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
1174.Maksim Kuzin (Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
1175.Amelija Zakarauskaitė (Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
1176.Aja Barkovaitė (Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
1177.Margiris Tautkus (Pradinė mokykla "Žiniukas")
1178.Mėja Stanelytė (Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
1179.Benas Bagdžius (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
1180.Adelė Vaznelytė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
1181.Emilijus Bendoraitis (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
1182.Artur Butkevič (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
1183.Jonutis Markas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
1184.Greta Juodytė (Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus)
1185.Ugnė Liutkevičiūtė (Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
1186.Lukas Lukoševičius (Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
1187.Airidas Vaičius (Skuodo r. Aleksandrijos pagrindinė mokykla)
1188.Julija Mitkutė (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1189.Adam Daukševič (Vilniaus Simono Konarskio gimnazija)
1190.Andrėja Baranauskaitė (Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
1191.Vytautė Šiurkutė (Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
1192.Gustė Valūnaitė (Vilniaus agroekologijos mokymo centras)
1193.Joris Vidrinskas (Marijampolės marijonų gimnazija)
1194.Domas Mikelskis (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1195.Matas Zubė (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
1196.Augustinas Mikalainis (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
1197.Gustė Šerkšnaitė (Kauno Tirkiliškių mokykla-darželis)
1198.ELIJA ŠUTINYTĖ (Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
1199.Greta Peldžiūtė (Vilniaus Antakalnio progimnazija)
1200.Viltė Trukšinaitė (Vilniaus Balsių progimnazija)
1201.Matas Petruška (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
1202.Melita Puncevičiūtė (Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
1203.Aistė Mašidlauskaitė (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
1204.Tėja Vaičiulytė (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
1205.Elinga Šnurovaitė (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
1206.Rokas Ladyga (Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
1207.Aidas Kazlauskas (Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus)
1208.Gečaitė Kotryna (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
1209.Jonas Gudauskas (Gargždų "Minijos" progimnazija)
1210.Ugnė Junčytė (Gargždų "Minijos" progimnazija)
1211.VILTĖ PETRAITYTĖ (Joniškio "Saulės" pagrindinė mokykla)
1212.Emilis Afarjanc (Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla)
1213.Viktorija Bernotaitė (Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
1214.Sigita Janeikaitė (Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
1215.Ignas Martyšius (VGTU inžinerijos licėjus)
1216.Gabija Stonkutė (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
1217.Matas Noreikis (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
1218.Benas Ručinskas (Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
1219.Kamilė Kateivaitė (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
1220.Goda Adomaitytė (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
1221.Mindaugas Gaudutis (Viešoji įstaiga Kretingos technologijos ir verslo mokykla)
1222.Bernardas Senkus (UAB Karalienės Mortos mokykla)
1223.Dominika Leolian (Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
1224.Ditė Mikulskytė (Šv. Juozapo mokykla)
1225.Barbora Sinkevičiūtė (Vilniaus r. Avižienių gimnazija)
1226.Eva Vaičiulytė (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
1227.Nojus Ruchanskis (Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
1228.Augustė Stulpinaitė (Telšių "Saulėtekio" pradinė mokykla)
1229.Alina Šprunkaitė (Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
1230.Jokūbas Brazlauskis (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1231.Neringa Januškevičiūtė (Kauno Vaišvydavos pagrindinė mokykla)
1232.Kasparas (Utenos Rapolo Šaltenio progimnazija)
1233.Markas Pilybas (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
1234.Valikonis Arijus (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
1235.Viltė Sodaitytė (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
1236.Darija Lazdauskaitė (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
1237.Kajus Jakubonis (VšĮ Vilniaus inžinerijos ir technologijų licėjus)
1238.VILTĖ REMEZAITĖ (Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
1239.Benas Misiukonis (Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
1240.Aironas Bacevičius (Vilniaus Baltupių progimnazija)
1241.Emilija Judžentytė (Vilniaus r. Sudervės Mariano Zdziechovskio pagrindinė mokykla)
1242.Miglė Baranauskaitė (Varėnos r. Merkinės Vinco Krėvės gimnazija)
1243.Adelė Maslauskaitė (Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
1244.Aras Vaišnys (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
1245.Tajus Szlavik (Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
1246.Emilis Krutovas (Kauno Dainavos progimnazija)
1247.Nandas Noreika (Kauno Milikonių progimnazija)
1248.Milda Marčiulaitytė (Alytaus „Drevinuko“ mokykla-darželis)
1249.Ugnė Zakarackaitė (Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
1250.Kristupas Deveikis (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
1251.Deimantas Jasilionis (Šiaulių Dainų progimnazija)
1252.Aironas Jaskūnas (Mažeikių politechnikos mokykla)
1253.Goda Jurgilaitė (Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras)
1254.Ieva Rudinskaitė (Anykščių r. Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos Debeikių skyrius)
1255.Akvilė Sinkevičiūtė (Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
1256.Vakaris Sabonaitis (Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
1257.Mantė Astrauskaitė (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
1258.Domantas Norkus (Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija)
1259.Emanuel Leon Makutonovič (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
1260.Gabrielė Dovidonytė (Kauno Tirkiliškių mokykla-darželis)
1261.Gustas Švickus (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
1262.Ignė Valentaitė (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1263.Viktorija Lamauskaitė (Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija)
1264.Adrijana Klemonskytė (Radviliškio r. Alksniupių pagrindinė mokykla)
1265.Damiras Daškevičius (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1266.Žemyna Bielevičiūtė (Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
1267.Mykolas Kundrotas (Klaipėdos r. Kretingalės pagrindinė mokykla)
1268.Neringa Markevičiūtė (Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
1269.Benas Venckus (Šiaulių Medelyno progimnazija)
1270.Goda Kazlauskaitė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
1271.David Levkovec (Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla)
1272.Matas Petrauskas (Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
1273.NOJUS NEKROŠIUS (Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
1274.Dominykas Petrikonis (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
1275.Darja Filipova (Vilniaus ,,Juventos" gimnazija)
1276.Vakarė Galvydytė (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
1277.Eva Sinkevičiūtė (Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
1278.Arijan Yakobchuk (Kauno Senamiesčio progimnazija)
1279.Mėja Mikailaitė (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
1280.Urtė Bertulytė (Vilniaus Maironio progimnazija)
1281.Austėja Navickaitė (Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla)
1282.Alisija Siomina (Vilniaus darželis - mokykla "Saulutė")
1283.Simas Baltrušaitis (Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
1284.Evinga Rogelevič (Vilniaus Žemynos progimnazija)
1285.Viktorija Iljukevič (Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
1286.Domas Džiautas (Vilniaus Balsių progimnazija)
1287.Akvilė Papučkaitė (Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
1288.Andrius Ivanovas (Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
1289.Vincentas Motiejauskas (Prienų r. Stakliškių gimnazija)
1290.Ovidijus Bidlauskas (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
1291.Agnė Strankauskaitė (Kauno r. Babtų gimnazija)
1292.Aiva Janulė (Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
1293.Dominykas Mačionis (Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
1294.Gustė Bočkutė (Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
1295.Gabrielė Jocevičiūtė (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1296.Rugilė Zubavičiūtė (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
1297.Jokūbas Pigaga (Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
1298.Stalgys Adrijus (Vilkaviškio r. Bartninkų Jono Basanavičiaus mokykla-daugiafunkcis centras)
1299.Urtė Juodeškaitė (Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
1300.Milda Donėlaitė (Vilniaus Maironio progimnazija)
1301.Kajus (Juodšilių "Šilo" gimnazija)
1302.Ieva Kadišiūtė (Marijampolės marijonų gimnazija)
1303.Danielius Žymantas (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
1304.Emilijus Paškauskas (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
1305.gabriele krupoviesaite (Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
1306.Gytis Lukašinskas (Vilkaviškio r. Alvito mokykla-daugiafunkcis centras)
1307.Augustė Klevinytė (Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
1308.Meda Malinauskaitė (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
1309.Aleksas Petravičius (Kazlų Rūdos Prano Dovydaičio pagrindinė mokykla)
1310.Domas Jasaitis (Molėtų r. Suginčių pagrindinė mokykla)
1311.Mantas Leonavičius (Vilniaus Balsių progimnazija)
1312.Poliakovas Augustas (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
1313.Nikolė Vorobej (Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla)
1314.Aistė Zaveckaitė (Lazdijų r. Šventežerio mokykla)
1315.Ugnė Zakarevičiūtė (VšĮ Palaimintojo Jurgio Matulaičio Montesori mokykla)
1316.Joris Jakaitis (VGTU inžinerijos licėjus)
1317.Rūtenis Petraška (Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
1318.Katrina Vaitaityte (Kauno r. Babtų gimnazija)
1319.Monika Matusevičiūtė (Marijampolės Petro Armino progimnazija)
1320.Anželika Ilaitė (Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
1321.Aleksandra Kergytė (Šiaulių r. Šakynos mokykla)
1322.VAIDILĖ ČIŽIKAITĖ (VGTU inžinerijos licėjus)
1323.Vytė Stanaitytė (Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
1324.Lugnė Adomaitytė (Vilniaus r. Avižienių gimnazija)
1325.Klaudija Šileikaitė (Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
1326.Džiugas Varinauskas (Kretingos rajono Jokūbavo Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
1327.Tomas Tamulevičius (Varėnos "Ryto" progimnazija)
1328.Lukas Kolelis (Visagino "Atgimimo" gimnazija)
1329.Mindaugas Vaitkevičius (Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
1330.Erikas Bruzga (Kauno Milikonių progimnazija)
1331.Jonas Mikėnas (Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
1332.Joana Griciūtė (Viešoji įstaiga „Vaivorykštės tako“ gimnazija)
1333.Mėta Venckūnaitė (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
1334.Lukas Česnulevičius (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
1335.Elija Lengvinaitė (Elektrėnų pradinė mokykla)
1336.Akvilė Kundokaitė (Marijampolės PRC Kudirkos Naumiesčio skyrius)
1337.Rūta Žukauskaitė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1338.Gabija Jakštaitė (Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
1339.Rokas Jasinevičius (Jonavos r. Žeimių mokykla-daugiafunkcis centras)
1340.Rusnė Dieninytė (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1341.Robertas Čebručenka (Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija)
1342.Paulė Zabulionytė (Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
1343.Urtė Šimeliūnė (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1344.Vanesa Bieliauskaite (Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
1345.Aleksandravičius Herkus (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
1346.Austėja Baravykaitė (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
1347.Rokas Griga (UAB „Taškius“)
1348.Airidas Kasperavičius (Viešoji įstaiga Kuršėnų politechnikos mokykla)
1349.Nojus Plečkaitis (Jurbarko r. Eržvilko gimnazija)
1350.Laurynas Balčiūnas (Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
1351.Herkus Vaičius (Vilniaus Naujininkų mokykla)
1352.Ūla Žebrauskaitė (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
1353.Mineikytė Ramunė (Skuodo r. Aleksandrijos pagrindinė mokykla)
1354.Andrius Brigmanas (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
1355.Kazlauskaitė Marija (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
1356.Deividas Dzikevičius (Vilniaus Naujininkų mokykla)
1357.Danielė Stankevičiūtė (Kazlų Rūdos sav. Plutiškių gimnazija)
1358.Tadas Babrauskas (Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras)
1359.Izabelė Ivanovė (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
1360.Herkus Maniušis (Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
1361.Kotryna Šriupšaitė (Kauno r. Domeikavos gimnazija Užliedžių skyrius)
1362.Jurgis Ragaišis (Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
1363.Domantas Rafanavičius (Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
1364.Rūta Petraitytė (Kretingos r. Vydmantų gimnazija)
1365.Deimantas Budrikas (Klaipėdos Litorinos mokykla)
1366.Keršytė Paulina (Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
1367.Albertas Pacevičius (VšĮ Šiaurės licėjus)
1368.Agota Milvydė (Klaipėdos licėjus)
1369.Justas Paulauskas (Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
1370.Adamas Nastajus (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1371.Jonas Adomavičius (Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
1372.Liepa Barsulytė (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
1373.Matas Adomaitis (Akmenės r. Kruopių pagrindinė mokykla)
1374.Gustė Aliulytė (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1375.Ema Baužaitė (Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
1376.Marijus Babušis (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
1377.Auksė Šimkutė (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
1378.Elžbieta Senkanec (Trakų r. Paluknio Longino Komolovskio gimnazija)
1379.Linas Bliumas (Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
1380.Dominykas Lukoit (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
1381.Deimantė Blažytė (Šiaulių Gegužių progimnazija)
1382.Nedas Čelka (Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
1383.Jonas Imbrasas (Vilniaus agroekologijos mokymo centras)
1384.Adrijana Jurkianaitė (Šiaulių r. Pakapės mokykla)
1385.Mantė Čepulytė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
1386.Arnoldas Daujotas (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
1387.martynas andriulis (Klaipėdos moksleivių saviraiškos centras)
1388.Danielius Kemešys (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
1389.Augustas Vaitiekūnas (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
1390.Eva Varaniūtė (Varėnos "Ryto" progimnazija)
1391.Danielius Gasys (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
1392.Marta Doržinkevičiūtė (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
1393.Joris Kvasys (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
1394.Matas Aksamitauskas (Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija)
1395.Nojus Liubochonskis (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1396.Indrė Šimkevičiūtė (VšĮ Šiaurės licėjus)
1397.Viktorija Roskošs (Plungės Senamiesčio mokykla)
1398.Patricija Kutkaitė (Šakių "Varpo" mokykla)
1399.Pijus Varpiotas (Jurbarko r. Seredžiaus Stasio Šimkaus mokykla-daugiafunkcis centras)
1400.Greta Juškaitė (Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
1401.Leičiūnaitė Gertrūda (Vilniaus "Šaltinio" pagrindinė mokykla)
1402.Kristijonas Dumbliauskas (Kauno Senamiesčio progimnazija)
1403.Augustas Vekteris (KTU inžinerijos licėjus)
1404.Augustė Dubinskaitė (Šakių rajono Gelgaudiškio pagrindinė mokykla)
1405.Milana Bočkutė (Klaipėdos r. Judrėnų Stepono Dariaus pagrindinė mokykla)
1406.Lukas Sidabras (Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla)
1407.Silvija Jurgelaitytė (Marijampolės marijonų gimnazija)
1408.Samanta Sližytė (Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla Mastaičių skyrius)
1409.Ema Baltūsytė (Šiaulių Dainų progimnazija)
1410.Miglė Kalvaitytė (Kauno Montesori mokykla-darželis "Žiburėlis")
1411.Leonardas Valainis (Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
1412.Teodoras Eitutis (Gargždų "Minijos" progimnazija)
1413.Rusnė Mickūnaitė (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
1414.Gabrielė Simonaitytė (Klaipėdos "Saulėtekio" progimnazija)
1415.Kristupas Gedaminskas (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
1416.Benas Bagdonavičius (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
1417.Gabija Jasevičiūtė (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
1418.Laurynas Ignatavičius (Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
1419.Akvilė Navickaitė (Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
1420.Matas Abukauskas (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
1421.Elinga Bujokaitė (Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
1422.Justas Andriukaitis (Alytaus Panemunės progimnazija)
1423.Eda Barsteigaitė (Rietavo sav. Tverų gimnazija)
1424.Uršulė Marčiukaitytė (Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
1425.Ignas Kalažinskas (Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
1426.Aneta Miloš (Visagino „Verdenės“ gimnazija)
1427.Aldas Afanasjevas (Anykščių r. Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras)
1428.Arielė Matuzevičiūtė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1429.Modestas Trubila (VšĮ Menachemo gimnazija)
1430.Deimantas Kacinauskas (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
1431.Nikol Lebedeva (Vilniaus Lazdynų mokykla)
1432.Martynas Šikšnelis (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
1433.Eglė Vankevičiūtė (Elektrėnų pradinė mokykla)
1434.Skirmantė Galčiūtė (Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla)
1435.Aurelija Sakalauskaitė (Panevėžio rajono Paįstrio Juozo Zikaro gimnazija)
1436.Tomas Golotovskis (Kėdainių profesinio rengimo centras)
1437.Goda Arbačiauskaitė (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
1438.Dovydas Kėsylis (Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
1439.Atėnė Pociūtė (Klaipėdos r. Slengių mokykla-daugiafunkcis centras)
1440.Dovilė Bendaravičiūtė (Vilkaviškio r. Keturvalakių mokykla-daugiafunkcis centras)
1441.Sandra Burokaitė (Vilniaus agroekologijos mokymo centras)
1442.Eva Gaurilčikaitė (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
1443.Goda Bybartaitė (Šakių rajono Lekėčių mokykla-daugiafunkcis centras)
1444.Marius Narkevičius (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1445.Valdonė Misiūnaitė (UAB „Taškius“)
1446.Vilija Petrauskaitė (Kauno "Nemuno" mokykla)
1447.Sofija Mikelionytė (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1448.Miglė Šablinskaitė (VIMS - Vilnius International Meridian School)
1449.Gabrielius Mažeika (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
1450.Ernest Paškelevič (Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
1451.Ariana Petravičiūtė (Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
1452.Simas Daškevičius (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
1453.Rusnė Vasiukevičiūtė (Kėdainių r. Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinė mokykla)
1454.Tadas Kavaliauskas (Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
1455.Erikas Lenkaitis (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
1456.Lėja Anikinaitė (Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija)
1457.Dominyka Ramanauskaitė (Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
1458.Nojus Vaičiūnas (Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
1459.Andrėja Sakavičiūtė (Kauno r. Vilkijos gimnazija)
1460.Eimantas Viselga (Alytaus Likiškėlių progimnazija)
1461.Eglė Žalytė (Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
1462.Aurimas Strunkevičius (Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
1463.Ūla Markevičiūtė (Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
1464.Emilis Smalskys (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
1465.Ugnė Grybauskaitė (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
1466.Eimantas Rupšys (Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
1467.Martynas Magilevičius (Kauno r. Babtų gimnazija)
1468.Amelija Jašiskytė (Šiaulių r. Gruzdžių gimnazija)
1469.Meda Mikšionytė (Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
1470.Rokas Dargis (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
1471.MARTYNAS ŠILALĖ (Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazija)
1472.Armandas Daunoravičius (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1473.AKVILĖ ŠAPALAITĖ (Prienų r. Išlaužo pagrindinė mokykla)
1474.Ugnė Sokolovaitė (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
1475.Ugnė Gaidamavičiūtė (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
1476.Urtė Kereišiūtė (Šakių "Varpo" mokykla)
1477.Agnė Jankauskaitė (Kauno Milikonių progimnazija)
1478.Karolis Gedraitis (Kelmės r. Pakražančio gimnazija)
1479.Gertrūda Gecevičiūtė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
1480.Julija Tikniūtė (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
1481.Kamila Raišytė (Vilniaus r. Zujūnų gimnazija)
1482.Martynas Valiulis (Šiaulių "Juventos" progimnazija)
1483.Ema Kungytė (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
1484.Klovaitė Skaiva (Joniškio r. Žagarės gimnazija)
1485.Armandas Dulevičius (Šiaulių Salduvės progimnazija)
1486.Vėtrūnė Paulauskaitė (Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
1487.Pijus Pošiūnas (Vilniaus „Sietuvos“ progimnazija)
1488.Kamilė Kontrimaitė (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
1489.Jonas Lazauskas (Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
1490.Dominyka Tamulevičiūtė (Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
1491.Daniel Trimailov (Vilniaus r. Valčiūnų gimnazija)
1492.Marija Janulytė (Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
1493.Pijus Narbutas (Rokiškio raj. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
1494.Irmina Motiejauskaitė (Skuodo Bartuvos progimnazija)
1495.Titas Žymančius (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
1496.Viktorija Buržinskaitė (Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
1497.Viktorija Vasiliauskaitė (Telšių "Kranto" progimnazija)
1498.Ula Vidmontaitė (Plungės Senamiesčio mokykla)
1499.Domantas Blynas (Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
1500.Eva Opulskytė (Palangos pradinė mokykla)
1501.Vilius Mačiulis (Viešoji įstaiga Raseinių technologijos ir verslo mokykla)
1502.MILANA BUTKEVIČ (Vilniaus r. Paberžės šv. Stanislavo Kostkos gimnazija)
1503.Benas Petrauskas (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
1504.Kajus Kraunelis (Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
1505.Greta Staškūnaitė (Panevėžio Beržų progimnazija)
1506.Akvilė Arnastauskaitė (Tauragės r. Žygaičių gimnazija)
1507.Tauras Jonkus (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1508.Titas Kasperaitis (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
1509.Emilija Barcevičiūtė (Elektrėnų pradinė mokykla)
1510.Kornelijus Kazlauskas (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
1511.Ūla Šimelevičiūtė (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
1512.Eimantas Mejeris (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
1513.Arminas Šimkus (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
1514.Gabija Goda Kelevišiūtė (Utenos Aukštakalnio progimnazija)
1515.Rugilė Gudelaitytė (Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
1516.Daniela Chačirova (Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija)
1517.Evelina Žiliūtė (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
1518.Justina Kudirkaitė (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
1519.Ema Čiuladytė (Akmenės r. Papilės Simono Daukanto gimnazija)
1520.Samanta Ramuckaitė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1521.Gustė Žvigaitytė (Šiaulių Gegužių progimnazija)
1522.Gaudrimė Šniolytė (Klaipėdos Vitės progimnazija)
1523.Elzė Klepackaitė (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
1524.AIRIDAS ZAVACKAS (Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazija)
1525.Danielė Gulbinovičiūtė (Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija)
1526.Eglė Juškelytė (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
1527.Mindaugas Jocius (Vilniaus "Vyturio" pradinė mokykla)
1528.Henrieta Budreikaitė (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
1529.Normantas Šuopys (Ukmergės rajono Deltuvos pagrindinė mokykla)
1530.Vakaris Jočeris (Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija)
1531.Martynas Višinskis (Klaipėdos suaugusiųjų gimnazija)
1532.Ugnė Kavalčinskaitė (Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
1533.Eglė Dargevičiūtė (Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras)
1534.Ignė Sabaliauskaitė (Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazija)
1535.Andrius Gasiukevičius (Ignalinos gimnazija)
1536.Paulina Iljeitytė (Vilniaus "Vyturio" pradinė mokykla)
1537.Titas Pauliukas (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
1538.Skomantas Vengrauskas (Jonavos pradinė mokykla)
1539.Ugnė Kuršinskaitė (Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
1540.Airidas Butautas (Kauno Palemono gimnazija)
1541.Vytautė Girdauskaitė (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
1542.Neringa Šalinskaitė (Šakių r. Kudirkos Naumiesčio V. Kudirkos gimnazija)
1543.Arijus Pikčius (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
1544.Paula Klementavičiūtė (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
1545.Gustas Savickas (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
1546.Kasparas Lipskis (Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija)
1547.Ula Aleksandravičiūtė (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
1548.Arijeta Jodkeviciute (Šiaulių "Santarvės" gimnazija)
1549.Austėja Rakauskaitė (Kauno r. Babtų gimnazija)
1550.Evija Kutkutė (Vilniaus Naujininkų mokykla)
1551.Lukas Kalds (KTU Vaižganto progimnazija)
1552.Austėja Norkūnaitė (Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
1553.Evelina Karpovaitė (Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
1554.Ignas Žadeikis (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
1555.Dominykas Liutkus (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
1556.Simonas Sruoga (Viešoji įstaiga "Saulės gojus")
1557.Gileta Aliulytė (Vilniaus jėzuitų gimnazija)
1558.VERONIKA ULEVIČIŪTĖ (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
1559.Daniel Šer (Šiaulių Gegužių progimnazija)
1560.Agota Krupauskaitė (VšĮ Šiaurės licėjus)
1561.Paplauskaitė Anetė (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
1562.Oskaras Slavgorodskij (Alytaus Šaltinių progimnazija)
1563.Eivydas Svirinavičius (Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
1564.Justas-Povilas Dirginčius (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
1565.Kristupas Kunevičius (Kauno r. Rokų mokykla-darželis)
1566.Arminas Smagurauskas (Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
1567.Gvidas Preibys (Skuodo Bartuvos progimnazija)
1568.Gustė Girskytė (Tauragės „Aušros“ progimnazija)
1569.Rugile Naureckaite (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1570.Bernardas Trepšas (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
1571.GUSTAS VIRBICKAS (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
1572.Milda Žukauskaitė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
1573.Kajus Einikis (Kretingos rajono Salantų gimnazija)
1574.Emilija Žemaitytė (VšĮ Šiaurės licėjus)
1575.Danielius Sirvidas (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
1576.Vakaris Vilimas (Kauno jėzuitų gimnazija)
1577.Mantas Skrodenis (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
1578.Kornelija Korsakaitė (Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
1579.Aistė Kastanauskaitė (Kauno Dainavos progimnazija)
1580.Dominykas Jefimovas (Gargždų "Minijos" progimnazija)
1581.Marija Užusienytė (Šv. Juozapo mokykla)
1582.Urtė Šatinskaitė (Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
1583.Konstantinos Odisseas Christou (Šakių "Varpo" mokykla)
1584.Nojus Kantautas (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
1585.Viktorija Vaškevičiūtė (Kauno r. Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras)
1586.Markas Asačiovas (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
1587.Viltė Goberytė (Marijampolės sav. Želsvos pagrindinė mokykla)
1588.Oskaras Lubauskas (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
1589.Greta Noreikaitė (Alytaus Šaltinių progimnazija)
1590.Ainora Žemaitaitytė (Vilkaviškio r. Gražiškių gimnazija)
1591.Adomas Kamantauskas (Melkio mokykla)
1592.Kamilė Adomaitytė (Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
1593.Rėjus Ddžpetris (Neringos gimnazija)
1594.Ugnė Čižauskaitė (Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
1595.Ula Martinaitytė (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
1596.Viljamas Paulauskas (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
1597.Kamilė Dulko (Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
1598.Rusnė Ustilaitė (Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija)
1599.Gustė Vosyliūtė (Gargždų "Minijos" progimnazija)
1600.Augustas Dihrys (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
1601.Perla Lingytė (Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras)
1602.Artas Jankauskas (Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
1603.Dominykas Skersys (Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
1604.Darija Jasudavičiūtė (Šiaulių "Juventos" progimnazija)
1605.Simas Bagdonavičius (Kauno r. Vilkijos gimnazija)
1606.Aidis Purvinis (Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija)
1607.Aleksandr Kudriavcev (Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
1608.Noah.Chahine (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1609.Paužuolis Titas Jonas (Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
1610.Erika Kairytė (Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro gimnazija)
1611.Martyna Masiliūnaitė (Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija)
1612.Tomas Vilimas (Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
1613.Ūla Izabelė Onusaitytė (Vilkaviškio r. Bartninkų Jono Basanavičiaus mokykla-daugiafunkcis centras)
1614.Naidas Kofeldas-Atmanavičius (Alytaus „Volungės“ progimnazija)
1615.Gabrielė Kateivaitė (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
1616.Emilija Jurkeviečiūtė (Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
1617.Urtė Lukšaitė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
1618.Mila Begunova (Šiaulių "Santarvės" gimnazija)
1619.Urtė Gylytė (Raseinių Šaltinio progimnazija)
1620.Jurga Kažemėkatytė (Šakių r. Kudirkos Naumiesčio V. Kudirkos gimnazija)
1621.Patricija Zeikutė (Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
1622.Kornelija Mikalauskaitė (Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
1623.Vytautas Pivoriūnas (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1624.Ditė Minkštimaitė (Kauno Rokų gimnazija)
1625.Nojus Gerdauskis (Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
1626.Deva Batakytė (Klaipėdos Vitės progimnazija)
1627.Lukrecija Kašlejūtė (Varėnos r. Panočių pagrindinė mokykla)
1628.Miglė Lukauskaitė (Kauno r. Domeikavos gimnazija)
1629.Aleksandra Gračiova (Šiaulių "Santarvės" gimnazija)
1630.Tauras Paltinavičius (Erudito licėjus)
1631.Marius Burokas (Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
1632.Dovydas Guja (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1633.Laura Lankininkė (Kauno "Vyturio" gimnazija)
1634.Nojus Kirvelaitis (Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
1635.Motiejus Trimbelis (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1636.Jorė Čiupkevičiūtė (Kauno Milikonių progimnazija)
1637.Danielius Zarunskas (Vilniaus Maironio progimnazija)
1638.Melita Šerpetauskytė (Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
1639.Kristupas Jucys (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
1640.Rudytė Emilija (Tauragės profesinio rengimo centras)
1641.Austėja Narbutaitė (Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija)
1642.ugnius denas zalieckas (Šakių rajono Gelgaudiškio pagrindinė mokykla)
1643.Jokūbas Kadžiulis (Panevėžio r. Velžio gimnazija)
1644.Elina (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
1645.Kotryna Astromskė (LSMU gimnazijos pradinė mokykla)
1646.Austėja Vosyliūtė (Marijampolės "Žiburėlio" mokykla-daugiafunkcis centras)
1647.Liveta Lidžiūtė (Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
1648.Eglė Kudarauskaitė (Varėnos "Ryto" progimnazija)
1649.Leonardas Orlakas (Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
1650.Tėja Gudelė (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
1651.Morta Misevičė (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
1652.Arminas Petraitis (Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla)
1653.Saimonas Jasionis (Alytaus Šaltinių progimnazija)
1654.Agota Budreikaitė (Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
1655.Lukas Medelis (Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
1656.Ugnė Zuzevičiūtė (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
1657.Emilis Sakalas (Kauno r. Neveronių gimnazija)
1658.Urtė Demenytė (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
1659.Rokas Povilaitis (Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
1660.Brigita Ciplytė (Marijampolės sav. Mokolų progimnazija)
1661.Rugilė Mišeikytė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
1662.Herkus Tamošaitis (Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
1663.Eimantas Banėnas (Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
1664.Kastytis Tuminauskas (Kauno Dainavos progimnazija)
1665.Austėja Simanavičiūtė (Panevėžio r. Velžio gimnazija)
1666.Smiltė Mokolaitė (Kauno Suzukio pradinė mokykla)
1667.Ieva Daukšytė (Marijampolės marijonų gimnazija)
1668.Austėja Jaraitė (Kauno r. Zapyškio pagrindinė mokykla)
1669.Indrė Pavilonytė (Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
1670.Viltė Pudžiuvytė (Šiaulių Dainų progimnazija)
1671.Eva Kalinauskaitė (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
1672.Džiugas Papievis (VšĮ Šiaurės licėjus)
1673.Meda Pagirytė (UAB „Erudito licėjus“)
1674.Ričardas Valnickis (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
1675.Emilija Petkutė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1676.Grikpėdytė Ema (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
1677.Tonis Adomavičius (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
1678.Adomas Švabauskas (Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
1679.Gustas Grenda (Kauno r. Neveronių gimnazija)
1680.Mantas Skamaročius (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija)
1681.Emilija Bžozovskytė (Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija)
1682.Evelina Ražanauskaitė (Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
1683.Adrija Barinovaitė (Kauno r. Babtų gimnazija)
1684.Ema Raudytė (Neringos gimnazija)
1685.Andrėja Paulauskaitė (Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
1686.Gabrielius Ceiko (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
1687.Danielius Gedeikis (Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
1688.Elzė Čeburiak (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
1689.Gedgaudaitė Gabija (Alytaus Šaltinių progimnazija)
1690.Melita Butkauskaitė (Marijampolės sav. Želsvos pagrindinė mokykla)
1691.Kristupas Macijauskas (Marijampolės marijonų gimnazija)
1692.Ugnė Markelevičiūtė (Raseinių Šaltinio progimnazija)
1693.Emilija Vyšniauskaitė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
1694.Justė Stasaitytė (Gargždų "Minijos" progimnazija)
1695.Emilija Ragauskaitė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
1696.Rokas Stasionis (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
1697.Lukas Jagiela (Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
1698.Ugnė Rogovaitė (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
1699.Justas Piličiauskas (Vilniaus "Ryto" progimnazija)
1700.Kamilė Vagnorytė (Plungės r. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija)
1701.Vainius Isajevas (Pasvalio Svalios progimnazija)
1702.Sintija Rimkutė (Akmenės r. Kruopių pagrindinė mokykla)
1703.Donatas Astrauskis (Prienų r. Balbieriškio pagrindinė mokykla)
1704.Gustas Gilys (Pakruojo rajono Balsių pagrindinė mokykla)
1705.Meida Galdikaitė (Šiaulių Salduvės progimnazija)
1706.Gvidas Dziugas Gricius (Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
1707.Urtė Kauliūtė (Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
1708.Paulius zdanavičius (Alytaus r. Simno gimnazija)
1709.Urtė Minkevičiūtė (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
1710.Erikas Andriukonis (Alytaus Šaltinių progimnazija)
1711.Jorė Jakelevičiūtė (Šiaulių jėzuitų mokykla)
1712.Dominyka Deltuvaitė (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
1713.Danielė Raškevičiūtė (Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
1714.Atėnė Peleckytė (Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
1715.Smiltė Šalčiūnaitė (Vilniaus r. Avižienių gimnazija)
1716.Paulius Mickeliūnas (Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
1717.Kristupas Bučinskas (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
1718.Titas Razgaitis (Pakruojo rajono Balsių pagrindinė mokykla)
1719.Viltė Inčiūraitė (Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija)
1720.Martas Meilūnas (VšĮ Šiaurės licėjus)
1721.Ainardas Stankevičius (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
1722.Auksė Finažonokaitė (Varėnos r. Merkinės Vinco Krėvės gimnazija)
1723.Aronas Stonkus (Klaipėdos Vitės progimnazija)
1724.Saulė Maslauskaitė (Plungės r. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija)
1725.Austė Zavtrikovaitė (Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
1726.Artur Bugrov (Visagino „Verdenės“ gimnazija)
1727.Marija Paula Mačernytė (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
1728.Radvilė Šlimaitė (Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
1729.Dovydas Žalalis (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
1730.Ignas Ramanauskas (Kauno r. Vilkijos gimnazija)
1731.Emilija Damaševičiūtė (Panevėžio "Minties" gimnazija)
1732.Ieva Matulytė (Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
1733.Vytautas Jašmontas (Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
1734.Žemyna Kaziukaitytė (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
1735.Liana Pantiuchina (Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla)
1736.Rapolas Kalinauskas (Elektrėnų pradinė mokykla)
1737.Nojus Čepauskas (Kauno Veršvų gimnazija)
1738.Viktoras Zukas (Marinos Mižigurskajos privati gimnazija)
1739.Rusnė Gaučaitė (Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
1740.Simona Matažinskaitė (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
1741.Nojus Kunigonis (Lazdijų r. Šeštokų mokykla)
1742.Artiom Frolov (Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
1743.Kristijonas Neviadomskis (Vilniaus Pavilnio progimnazija)
1744.Timas Sejavičius (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
1745.Augustas Novikovas (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
1746.Gerda Preišogolavičiūtė (Marijampolės Petro Armino progimnazija)
1747.Ana Grigaitė (Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
1748.Pijus Petraitis (Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
1749.Elze Milasiute (Klaipėdos Vydūno gimnazija)
1750.Agnė matulaitytė (Šakių rajono Gelgaudiškio pagrindinė mokykla)
1751.Ugnė Orintaitė (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
1752.Dovydas Adomaitis (Marijampolės marijonų gimnazija)
1753.Dominykas Stulpinas (Kauno Jono Basanavičiaus gimnazija)
1754.Deikus Dominykas (Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
1755.Vydenis Kulikauskas (Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
1756.Gabija Rozmaricaitė (Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
1757.Aleksander Subotkevič (Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija)
1758.Ugnė Kulipavičiūtė (Šiaulių Dainų progimnazija)
1759.Matas Vaitkevičius (Visagino „Verdenės“ gimnazija)
1760.Emilė Glumbakaitė (Kauno šv. Kazimiero progimnazija)
1761.Aiva Putriūtė (Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
1762.Tėja Girnytė (Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
1763.Dominykas Bružas (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1764.Lidija Zukaitė (Marinos Mižigurskajos privati gimnazija)
1765.Gricevič Michal (Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
1766.Akvilė Latakaitė (Gargždų "Minijos" progimnazija)
1767.Gytis Plytnykas (Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
1768.Ramunė Lukaševičiūtė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1769.Aurelija preibytė (Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
1770.Simas Šporas (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
1771.Lukas Pastafka (Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras)
1772.Matas Šliaužys (Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
1773.Adomas Vyskupaitis (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
1774.Matas Reicenštein (Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
1775.Mantas Sakalauskas (Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
1776.Martynas Švambaris (Gargždų "Minijos" progimnazija)
1777.Arvydas Dinapaitis (Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla)
1778.Gabija Burokaitė (Pasvalio r. Saločių A. Poškos pagrindinė mokykla)
1779.Karina Skinkytė (Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
1780.Ūla Blinkevičiūtė (Šakių "Varpo" mokykla)
1781.EIMANTAS MAČIULIS (Šakių rajono Kidulių pagrindinė mokykla)
1782.Liucija Vaisvalavičiūtė (Kauno technologijos universiteto gimnazija)
1783.Gintarė Mogulevičiūtė (Pakruojo "Atžalyno" gimnazija)
1784.Edvin Buzarevič (Trakų r. Paluknio Longino Komolovskio gimnazija)
1785.Auksė Aidukaitė (Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
1786.Gabija Gudelytė (Kauno Palemono gimnazija)
1787.Kajus Vilimas (Pakruojo r. Rozalimo pagrindinė mokykla)
1788.Vytis Liekis (KTU inžinerijos licėjus)
1789.Mantas Garaninas (Kauno "Vyturio" gimnazija)
1790.Tajus Lukošius (Šiaulių Ragainės progimnazija)
1791.Ela Šimukonis (Šalčininkų r. Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija)
1792.Tija Petrauskaitė (Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazija)
1793.Danielė Leimontaitė (Alytaus Panemunės progimnazija)
1794.Kristupas Vazgys (Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
1795.Lukas Paškevičius (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1796.Dovydas Sviklas (Varėnos "Ryto" progimnazija)
1797.Lukas Lajauskas (Klaipėdos r. Plikių Ievos Labutytės pagrindinė mokykla)
1798.Gabrielė Chacelovičiūtė (Juodšilių "Šilo" gimnazija)
1799.Gabrielius Balanas (Mažeikių r. Žemalės pradinė mokykla)
1800.Andrius Katilius (Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
1801.Martynas Kazlas (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1802.Dovydas Jokubauskas (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
1803.Viltė Raščiauskaitė (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
1804.Elena Vasiliauskaitė (Juodšilių "Šilo" gimnazija)
1805.Aida Abdelhafiz (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
1806.Edvinas Kudarauskas (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
1807.Leonardas Panka (Alytaus Piliakalnio progimnazija)
1808.Gustė Lupeikytė (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
1809.Kamilė Cvilikaitė (Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
1810.Goda Brazauskaite (Lazdijų r. Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija)
1811.Nojus Balevičius (Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
1812.Vakarė Želvytė (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
1813.Deimantė Komogorceva (Šilutės Žibų mokykla)
1814.Astijus Viržintas (Klaipėdos "Saulėtekio" progimnazija)
1815.Milana Rukšytė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1816.Sofia Mažeikaitė (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
1817.Akvilė Grafke (Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija)
1818.Akvilė Kacevičiūtė (Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija)
1819.Donatas Karla (Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
1820.Salvijus Grambovskis (Pakruojo r. Linkuvos gimnazija)
1821.Valerija Krumplevskaja (Visagino "Atgimimo" gimnazija)
1822.Elzė Vasilenko (Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
1823.Oskaras Cerimi (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
1824.Karolis Čepas (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
1825.Gabrielius Mazuras (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1826.Kokanskas Jonas (Alytaus Šaltinių progimnazija)
1827.Alantas Vaitkus (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
1828.Ignas Valickas (Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės profesinio rengimo centras)
1829.Adelė Nemanytė (VGTU inžinerijos licėjus)
1830.Danielius Raižys (Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
1831.Eitvydas Balkus (Varėnos "Ryto" progimnazija)
1832.Ramunė Puzinaitė (Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės profesinio rengimo centras)
1833.Martynas Ramanasukas (Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
1834.Kotryna Kazlauskaitė (Kretingos r. Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinė mokykla)
1835.Melita Račkauskaitė (Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
1836.MANTAS DOVIDAITIS (Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
1837.Adrianas Gelumbauskas (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
1838.Mantas Bykovas (Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
1839.Amelija Kulkytė (Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras)
1840.Dominik Blaževič (Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
1841.Pundinaitė Kamilė (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
1842.Ieva Zajančauskaitė (Šilutės r. Vainuto gimnazija)
1843.Valerie Kežun (Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
1844.Kasparas Kupliauskas (Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
1845.Julija Palionytė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
1846.Viltė Bakšenskaitė (Jurbarko r. Seredžiaus Stasio Šimkaus mokykla-daugiafunkcis centras)
1847.Saulė Naskauskaitė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1848.Andrėja Maslauskaite (Jonavos pradinė mokykla)
1849.JONAS PRUŠINSKIS (Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
1850.Darijus Babičius (Šv. Juozapo mokykla)
1851.Mantas Kučinovas (Vilniaus "Ryto" progimnazija)
1852.Arina Miliunec (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
1853.Arijus Vaclovas Jonušas (Telšių "Atžalyno" progimnazija)
1854.UGNIUS JASKELEVIČIUS (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
1855.Deimantė Mizaraitė (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
1856.Jorūnė Bastakytė (Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio gimnazija)
1857.Justė Palubinskytė (Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
1858.Enrika Jankūnaitė (Kauno Jono Basanavičiaus gimnazija)
1859.Danas Stankaitis (Šiaulių Dainų progimnazija)
1860.Vytautė Tolkačevskytė (Vilniaus Balsių progimnazija)
1861.Andrėja Barynaitė (Kauno Milikonių progimnazija)
1862.Auksė Pocevičiūtė (Alytaus Šaltinių progimnazija)
1863.Marija Gečaitė (Šakių "Varpo" mokykla)
1864.Liepa Lakickaitė (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
1865.Adrija Staišiūnaitė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
1866.Andrius Grincevičius (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
1867.Danielius Vaičiukynas (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
1868.Melita Morkeliūnaitė (Alytaus Panemunės progimnazija)
1869.Toma Krivickaitė (Pakruojo r. Rozalimo pagrindinė mokykla)
1870.Simas Jokubavičius (Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
1871.Simonas Šlapelis (Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazija)
1872.MANTAS POCIUS (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
1873.OSKARAS NARKUS (Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
1874.Rytis Jusaitis (Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
1875.Goda Rutkauskaitė (UAB Mažasis Klaipėdos licėjus)
1876.Rugilė Pačekajūtė (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
1877.MAŽVYDĖ ŠIMKEVIČIŪTĖ (Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
1878.Kamilė Rimavičiūtė (Klaipėdos r. Šiūparių mokykla-daugiafunkcis centras)
1879.Elinga Kanaš (Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
1880.Gregor Esterlein (VšĮ Šiaurės licėjus)
1881.ROBERTAS DARGUŽAS (Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykla)
1882.Rokas Savicius (Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
1883.Austėja Ratkevičiūtė (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
1884.Miglė Žukauskaitė (Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės profesinio rengimo centras)
1885.Patricija Volbikaitė (Kauno Senamiesčio progimnazija)
1886.Augustas Vilkelis (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
1887.Fausta Stanišauskaitė (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
1888.Ugnė Mauricaitė (Vilkaviškio r. Alvito mokykla-daugiafunkcis centras)
1889.NOJUS (Neringos gimnazija)
1890.Aretas Sipavičius (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
1891.Taja Indriliūnaitė (Pasvalio Svalios progimnazija)
1892.Dominykas Ivanauskas (Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
1893.Milana Krasinskaja (Vilniaus Lazdynų mokykla)
1894.Oskaras Guoga (Viešoji įstaiga Tarptautinė Amerikos mokykla Vilniuje)
1895.Kamilė Jankauskaitė (Palangos pradinė mokykla)
1896.Leonida Eidinzon (Varėnos "Ryto" progimnazija)
1897.Jokūbas Navikas (Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
1898.Mantas Stankevičius (Širvintų "Atžalyno" progimnazija)
1899.Danielė Stakvilionytė (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
1900.Matvej Plešivov (Marinos Mižigurskajos privati gimnazija)
1901.Gustė Morkelytė (Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
1902.Viltė (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
1903.Radzevičius Laurynas (Šakių "Varpo" mokykla)
1904.Marija Čiulčinskaitė (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
1905.Linas Pijus Sabakonis (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1906.Venckauskas Karolis (Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija)
1907.Karina Grigorjeva (Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
1908.Augustas Vičiūnas (Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
1909.Miglė Sabulytė (Kėdainių Kalbų mokykla)
1910.Inesa Mečionytė (Šiaulių profesinio rengimo centras)
1911.Emilija Masevičiūtė (Šiaulių Salduvės progimnazija)
1912.Gabrielė Griciūtė (Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
1913.Tėja Jazdauskaitė (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
1914.Ieva Uteševa (Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
1915.Deimantas Masiukas (Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
1916.Liepa Kruopytė (Šiaulių jėzuitų mokykla)
1917.Gabrielė Perminaitė (Mažeikių politechnikos mokykla)
1918.Gabija Atkočiūnaitė (Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
1919.Katalėja Bujytė (Pakruojo r. Pašvitinio pagrindinė mokykla)
1920.Lukas Kumpis (Šiaulių r. Šakynos mokykla)
1921.Ignas Veitas (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
1922.Kotryna Viečaitė (Joniškio "Saulės" pagrindinė mokykla)
1923.Patrik Abramčik (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
1924.Roneta Jakštytė (Kėdainių r. Vilainių mokykla-darželis "Obelėlė")
1925.AUSTINA MATUIZO (Varėnos r. Matuizų pagrindinė mokykla)
1926.Amelija Jakubėnaitė (Vilniaus "Saulėtekio" mokykla-daugiafunkcis centras)
1927.Eva Marciševska (Šalčininkų "Santarvės" gimnazija)
1928.Jonas Škultinas (VšĮ Šiaurės licėjus)
1929.Liepa Miškinytė (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
1930.Benediktas Mockus (Šiaulių Ragainės progimnazija)
1931.Domantas Sapkauskas (Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
1932.Juškaitė Auksė (Skuodo r. Aleksandrijos pagrindinė mokykla)
1933.Balsiukevičius Arijus (Alytaus Šaltinių progimnazija)
1934.AMELIA KVESKĖ (Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
1935.Kamilė Staškauskaitė (Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
1936.Viktorija Čižauskaitė (Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
1937.Irmantė Juškytė (Jurbarko r. Eržvilko gimnazija)
1938.Agota Nekrošiūtė (VšĮ Šiaurės licėjus)
1939.Gabrielė Balvočiūtė (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
1940.G.Kam. (Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
1941.Karolina Puotelytė (Lazdijų r. Kučiūnų mokykla)
1942.Viktorija Ustinavičiūtė (Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
1943.Saulė Bruvinskaitė (Kauno r. Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras)
1944.Augustė Aleknaitė (Panevėžio rajono Paįstrio Juozo Zikaro gimnazija)
1945.Aurelijus Freigofas (Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
1946.Arnas Mitrulevičius (Prienų r. Balbieriškio pagrindinė mokykla)
1947.Armandas Lukoševičius (Vilniaus Naujininkų mokykla)
1948.Ieva Našliūnaitė (Kauno Dainavos progimnazija)
1949.Lėja Gumbytė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
1950.Viltė Zenkevičiūtė (Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija)
1951.Miglė Gaurilčikaitė (Šiaulių Dainų progimnazija)
1952.Ūla Pužauskaitė (Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
1953.Elzė Šimaitytė (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
1954.Bernardas Krasauskas ("Šaltinėlio" privati mokykla)
1955.Airidas Tamuliūnas (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
1956.Skaistė Antonova (Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
1957.Justinas Baziukevičius (Alytaus Panemunės progimnazija)
1958.Rapolas Ramanauskas (Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
1959.Viltė Puidokaitytė (Varėnos "Ryto" progimnazija)
1960.Vėjūnė Dirmeikytė (Šiaulių r. Aukštelkės mokykla-daugiafunkcis centras)
1961.Tomas Valius (Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
1962.Rokas Kavaliauskas (Viešoji įstaiga Elektrėnų profesinio mokymo centras)
1963.Aloyzas Čekavičius (Šiaurės licėjus)
1964.Greta Jarašiūnaitė (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
1965.Tomas Baranauskas (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1966.Greta Kacevičiūtė (Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
1967.Erildas Rasickas (Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
1968.Nedas Limontas (Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
1969.Erikas Pajaujis (Kauno "Nemuno" mokykla)
1970.Marta Švėgždaitė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
1971.Ieva Bumblytė (Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
1972.Ugnė Gečaitė (Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
1973.Džiugas Gudžiūnas (Kauno "Vyturio" gimnazija)
1974.Vytautas Butėnas (Kauno jėzuitų gimnazija)
1975.Dominykas Vėberis (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
1976.Jonas Raudonius (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
1977.Žilvinas Tamonis (Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
1978.Agota Nausėdaitė (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
1979.Emilis Jasudis (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
1980.Dominykas Miklyčius (Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
1981.Liubševičiūtė Ieva (Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
1982.Mindaugas Samulionis (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
1983.Tautvydas Davlesevicius (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
1984.Smiltė Stanytė (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
1985.Nojus Kvasilis (Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
1986.Emilė Labžentytė (Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
1987.Žygimantas Knipas (Trakų r. Paluknio "Medeinos" gimnazija)
1988.Rojus Kriauza (Vilniaus Senvagės gimnazija)
1989.Devid Zakševskij (Vilniaus "Laisvės" gimnazija)
1990.Fausta Jankevičiūtė (Juodšilių "Šilo" gimnazija)
1991.Arijus Mitkus (Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
1992.Ūla Paulikaitė (Birštono gimnazija)
1993.Luknė Būblytė (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
1994.Jonuška Lauras (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
1995.Greta Zdzichauskaitė (Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
1996.Anelija Marija Gegužytė (Vilniaus jėzuitų gimnazija)
1997.Orinta Krištopaitytė (Panevėžio r. Vadoklių pagrindinė mokykla)
1998.Gabrielė Dranseikaitė (Vilniaus "Vyturio" pradinė mokykla)
1999.Ignas Gaudinskas (Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
2000.Kotryna Benetytė (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
2001.Benas Prascienius (Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
2002.Arnoldas Bendžius (Šilutės r. Švėkšnos "Saulės" gimnazija)
2003.Stanislovas Prakupimas (Šilutės r. Katyčių pagrindinė mokykla)
2004.Drohnerytė Virginija (Tauragės profesinio rengimo centras)
2005.Rasa Emilija Stašauskaitė (Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
2006.Augustė Čėsnaitė (Šiaulių Medelyno progimnazija)
2007.Gabrielė Manionytė (KTU inžinerijos licėjus)
2008.Marija Radzevičiūtė (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
2009.Povilaitis Dominykas Jonas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
2010.Milda Valužytė (Plungės Senamiesčio mokykla)
2011.Izabelė Rubinaitė (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
2012.Giedrius Kubilickas (Pakruojo "Atžalyno" gimnazija)
2013.Elinga Černiauskaitė (Panevėžio Beržų progimnazija)
2014.Grantas Jatkauskas (Akmenės rajono Ventos gimnazija)
2015.Adomas Počiūra (Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
2016.Aivaras Margevičius (Kauno r. Zapyškio pagrindinė mokykla)
2017.LIUDAS VENSLOVAITIS (Šakių "Varpo" mokykla)
2018.Kiseliova Sofija (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
2019.Edvin Magrin (Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
2020.Robert Stančik (Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija)
2021.Eidanas Skunsman (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
2022.Luka Maširkaitė (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2023.Dovydas Mineika (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
2024.Tėja Zinkevičiūtė (Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazijos Joniškio skyrius)
2025.Augustė Daniūnaitė (Elektrėnų pradinė mokykla)
2026.Ugnė Valaikaitė (Klaipėdos r. Šiūparių mokykla-daugiafunkcis centras)
2027.Amelija Vaišvylaitė (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
2028.Viltė Malinauskaitė (Šiaulių Salduvės progimnazija)
2029.Sofija Lysenko (Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
2030.Kajus Kuncaitis (Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija)
2031.Rita Toleikytė (Klaipėdos r. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija)
2032.Gabrielė Šernaitė (Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
2033.Justas Stonys (Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
2034.Urtė Rudytė (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
2035.Katrina Kančauskytė (Šiaulių r. Gruzdžių gimnazija)
2036.Saulius Bukauskas (Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
2037.Arminas Jusys (Vilniaus Žemynos progimnazija)
2038.Mintautė Kaklauskaitė (Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
2039.Mameniškytė Lėja (Molėtų r. Alantos gimnazija)
2040.Rapolas Pijus Marteckas (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
2041.Radvilas Sirutis (Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla)
2042.Elija Petrulevičiūtė (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
2043.Deimilė Lakavičiūtė (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
2044.Atas Kupčinskas (Alytaus Šaltinių progimnazija)
2045.Gabija Abramaitytė (Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla)
2046.Dovydas Tomkus (Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
2047.Tina Aleksejevaitė (Pakruojo r. Rozalimo pagrindinė mokykla)
2048.Motiejus Kaučikas (Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
2049.Arnas (Kauno Vaišvydavos pagrindinė mokykla)
2050.Augustė Žiukaitė (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
2051.Emilė Damulytė (Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
2052.GAJUS MARTINAITIS (Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
2053.Aldas Kalvaitis (Pakruojo "Žemynos" progimnazija)
2054.Gabrielė Sklinsmontaitė (Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
2055.Gita Purkėnaitė (Buivydiškių pagrindinė mokykla)
2056.Deimilė kvederytė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
2057.Domas Černiauskas (Alytaus Dzūkijos mokykla)
2058.Deinas Barzinskas (Šiaulių Ragainės progimnazija)
2059.Evelina Stankevič (Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
2060.Kotryna Leonaitė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
2061.IGNAS JATKEVIČIUS (Visagino „Verdenės“ gimnazija)
2062.Akvilė Pareigytė (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
2063.Amadėja Luana Palukaitytė (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Blindžių skyrius)
2064.Rugilė Žilėnaitė (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
2065.Emilija Venskutonytė (Elektrėnų sav. Semeliškių gimnazija)
2066.Gustė Pakatilytė (Kelmės rajono Liolių pagrindinė mokykla)
2067.Ema Navakauskaitė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2068.Ramunė gevinytė (Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla)
2069.Emilija Labalaukytė (Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
2070.Paulius Adomaitis (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
2071.Matas Valkūnas (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
2072.jokūbas vilčinskas (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
2073.Viltė Skurdauskytė (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
2074.Austėja Lekavičiūtė (Alytaus Panemunės progimnazija)
2075.Gabrielė Valionytė (Kauno "Vyturio" gimnazija)
2076.Vilius Vaitkus (VšĮ Šiaurės licėjus)
2077.HERKUS ŽŪTAUTAS (Telšių "Ateities" progimnazija)
2078.Grantas Mitalas (Kauno Milikonių progimnazija)
2079.Korina Tandzegolskė (Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
2080.Austėja Bakanaitė (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
2081.Ieva Maželytė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2082.Ugnė Vaškytė (Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
2083.Daiva Jociūtė (Kėdainių suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras)
2084.Kamilė Savickaitė (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
2085.Gabija Pikūnaitė (Alytaus r. Pivašiūnų gimnazija)
2086.Smiltė Lukošiūtė (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
2087.Augustas Zdanavičius (Šilalės r. Obelyno pagrindinė mokykla)
2088.Kipras Pilsudskis (Kauno r. Domeikavos gimnazija Užliedžių skyrius)
2089.Milda Jurevičiūtė (KTU Vaižganto progimnazija)
2090.Friederici Benediktas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
2091.Aistė Malinauskaitė (Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
2092.emile petrauskaitė (Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
2093.Mikas Mockelis (Marijampolės "Smalsučio" pradinė mokykla)
2094.Evita Jakimavičiūtė (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
2095.Pijus Milieška (Telšių r. Buožėnų mokykla-darželis)
2096.Emilija Merkevičiūtė (Alytaus Panemunės progimnazija)
2097.Austėja Krūvelytė (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
2098.Gabija Petrauskaitė (Marijampolės sav. Želsvos pagrindinė mokykla)
2099.Kamile Suboc (Šalčininkų r. Dieveniškių "Ryto" gimnazija)
2100.Justina Gabinaitytė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2101.Irmantė Jonkaitytė (Pagėgių sav. Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazija)
2102.Pijus Valaitis (Vilkaviškio pradinė mokykla)
2103.Kamilė Ragažinskaitė (Panevėžio r. Naujamiesčio gimnazija)
2104.Evelina Kolajanskaitė (Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
2105.Goda Barinovaitė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
2106.Mingailė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
2107.Gabija Žičkutė (Vilniaus "Ryto" progimnazija)
2108.Ugnius Vegys (UAB Karalienės Mortos mokykla)
2109.Lukas Kiela (Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
2110.Augustinas Jerešiūnas (Kauno Milikonių progimnazija)
2111.Domilė Kiupelytė (Kauno r. Vilkijos gimnazija)
2112.Dovydas Krasnauskas (Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla Mastaičių skyrius)
2113.Karolis Rabecas (Palangos pradinė mokykla)
2114.Jokūbas Rupšlaukis (UAB Mažasis Klaipėdos licėjus)
2115.Nojus Udras (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
2116.Itanas Mikušauskas (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
2117.Emilija Geležinytė (Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
2118.Miglė Jucytė (Kauno Rokų gimnazija)
2119.Jogailė Baltulionytė (Vilniaus agroekologijos mokymo centras)
2120.Aronas Bakūnas (Alytaus Panemunės progimnazija)
2121.Goda Chrapačaitė (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
2122.Kornelija Vilkaitė (Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
2123.Aistė Volodkaitė (Kėdainių Kalbų mokykla)
2124.Eimantas Valantinas (Raseinių Šaltinio progimnazija)
2125.Dorotėja Skauminaitė (Kauno Dainavos progimnazija)
2126.Kornelija Merkytė (Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
2127.Karolis Kazakevičius (Jonavos pradinė mokykla)
2128.Simona Mockapetrė (Kauno "Vyturio" gimnazija)
2129.Karilė Lingytė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2130.Rakauskas Justas (Šakių "Varpo" mokykla)
2131.Liepa Marija Šatkauskaitė (VšĮ Šiaurės licėjus)
2132.Elzė Klingaitė (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
2133.Jonas Kleopas Mocartas (Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
2134.Gytė Dailidėnaitė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
2135.Gediminas Minkus (Viešoji įstaiga Kuršėnų politechnikos mokykla)
2136.Ilja Bagdanovič (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2137.Domas Lepševičius (Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
2138.Jokūbas Kajackas (Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
2139.Reda Gylytė (Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės pagrindinio ugdymo skyrius)
2140.Guoda Girdauskaitė (Kauno r. Domeikavos gimnazija Užliedžių skyrius)
2141.Gustas Makaveckas (Marijampolės Petro Armino progimnazija)
2142.Eimilė Lazarenkaitė (Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
2143.Gintaras Kairys (Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
2144.Dominykas Zencevičius (Kauno Tirkiliškių mokykla-darželis)
2145.Vytautas Skripskas (Vilniaus Antakalnio progimnazija)
2146.Rūta Jonušaitė (Plungės „Babrungo“ progimnazija)
2147.EMA LATAKAITĖ (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
2148.Emilia Bortkevič (Vilniaus r. Egliškių šv. Jono Bosko gimnazija)
2149.Smiltė Pakalniškytė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
2150.Jonas Verksnys (Alytaus r. Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazija)
2151.Emilija Revina (Elektrėnų pradinė mokykla)
2152.Emilis Gruzdys (Šilutės r. Katyčių pagrindinė mokykla)
2153.Aleksandras Sidaras (Vilniaus jėzuitų gimnazija)
2154.Goda Glebaitė (Šiaulių Gegužių progimnazija)
2155.Urtė Kuodytė (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
2156.Doneta Jagminaitė (Šiaulių r. Voveriškių mokykla)
2157.Viktorija Miuller (Vilniaus Maironio progimnazija)
2158.Pijus Juodžiukynas (Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla)
2159.Liepa Keraitė (VšĮ Šiaurės licėjus)
2160.Ligita Bliujūtė (Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
2161.Deimantas Kontautas (Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija)
2162.Jonė Žemeckaitė (Šiaulių jėzuitų mokykla)
2163.Adriana Dubickaja (Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
2164.Domantas Liaudanskas (Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
2165.Gabrielius Šalučka (Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
2166.Emilija Brajinskaitė (Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
2167.Gabija Juodaitytė (Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla)
2168.Ąžuolas Stulpinas (Klaipėdos r. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija)
2169.Giedrė Januškevičiūtė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
2170.Joanna Mazur (Vilniaus Simono Konarskio gimnazija)
2171.Faustas Liutkus (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2172.Reika Ramūnas (Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
2173.Viktorija Stašinskaitė (KTU inžinerijos licėjus)
2174.Dovydas Norvaišas (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
2175.Karina Voloshina (Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
2176.Erikas Vaitkus (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
2177.Smiltė Dabulskytė (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
2178.Gabija Blekaitytė (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
2179.Benas Makavičius (Ukmergės r. Veprių mokykla-daugiafunkcis centras)
2180.Milda Gunhild Edlund (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
2181.Dovydas Markauskas (Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
2182.Ance Zviedrina (Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras)
2183.Goda (Šiaulių r. Pakapės mokykla)
2184.Eidas Butkus (Klaipėdos jūrų kadetų mokykla)
2185.Paulina Tenenytė (Alytaus Likiškėlių progimnazija)
2186.Sofija Marcinkevičiūtė (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
2187.Rusnė Semaškaitė (Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
2188.ARONAS KRIPAS (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
2189.Mantas Vasilevskis (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
2190.Beatričė Baranauskaitė (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
2191.Ignas Mamonas (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
2192.Gabija Verseckaitė (Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
2193.Tėja Andriuškevičiūtė (Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
2194.Naglis Kandratavičius (Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
2195.Adrija Sušinskaitė (Alytaus Šaltinių progimnazija)
2196.Kotryna Cibulskytė (Utenos Krašuonos progimnazija)
2197.Luknė Čėsnaitė (Kėdainių Kalbų mokykla)
2198.Jonė Ramanauskaitė (Kauno Montesori mokykla-darželis "Žiburėlis")
2199.Dovydas Šumkauskas (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
2200.Meinardas Jašinskas (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
2201.Laura Belousova (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
2202.Aleksas Garkavenko (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
2203.Matas Eidietis (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
2204.Justė Jančiauskaitė (Alytaus „Volungės“ progimnazija)
2205.GABRIELĖ MOCKUTĖ (Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
2206.Arnas Žukauskas (Palangos pradinė mokykla)
2207.Simas Kerza (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
2208.Jurgis Gedrimas (Vilkaviškio r. Bartninkų Jono Basanavičiaus mokykla-daugiafunkcis centras)
2209.Skaistė Šaukštelytė (Rietavo sav. Tverų gimnazija)
2210.Leon Oganezov (Jonavos politechnikos mokykla)
2211.Tomaš Bogdanovič (Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
2212.Rokas Ąžuolas Nedzinskas (Marijampolės marijonų gimnazija)
2213.Mantas Morkeliūnas (Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
2214.Michel Fahd (Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
2215.Emilis Salevič (Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
2216.Meda Antanaitytė (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
2217.Deimantė Tomkevičiūtė (Kauno "Vyturio" gimnazija)
2218.Arijus Sakalauskas (Jonavos pradinė mokykla)
2219.Julija Slepčenko (Kėdainių Kalbų mokykla)
2220.Gregory Asmar (Prienų r. Šilavoto pagrindinė mokykla)
2221.Milad Žigera (Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija)
2222.Vitalija Stančiauskaitė (Vilniaus komunalinių paslaugų mokyklos Kaišiadorių skyrius)
2223.Gvidas Končius (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
2224.Dominyka Šaučiulytė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
2225.Kamilė Zakrižauskytė (Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
2226.Gabrielė Veselytė (Plungės r. Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazija)
2227.Diana Molotkovaitė (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
2228.Smilte Vilutyte (Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
2229.Matas Samulis (Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla)
2230.Vytautas Bakys (Kauno r. Piliuonos gimnazija)
2231.Tomas Gudauskas (Klaipėdos r. Dovilų pagrindinė mokykla)
2232.Tadas Gureckas (VGTU inžinerijos licėjus)
2233.Joris Maževičius (Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
2234.Merkelytė Aurėja (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
2235.Abariūnaitė Milda (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
2236.Emilija Lubaitė (Varėnos r. Senosios Varėnos Andriaus Ryliškio pagrindinė mokykla)
2237.Julija Sinkevičiūtė (Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
2238.Domas Morlencas (Kauno šv. Kazimiero progimnazija)
2239.Smiltė Zagorskaitė (Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
2240.Emilija Kondrotaitė (Panevėžio r. Piniavos mokykla-darželis)
2241.Žygimantas Šivickas (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
2242.Paulina Žemaitytė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2243.Kumetaitytė Gabrielė (Kauno Dainavos progimnazija)
2244.Evelina Kniukštaitė (Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
2245.Jorūnė Žiauberytė (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
2246.Karolis Dumbliauskas (Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
2247.NOJUS LISAUSKAS (Panevėžio rajono Paįstrio Juozo Zikaro gimnazija)
2248.Aivaras Kundreckas (Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
2249.Domas Puišys (Kauno Palemono gimnazija)
2250.Karolina Ignatavičiūtė (Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
2251.Lėja Krepenskaitė (Kazlų Rūdos sav. Antanavo pagrindinė mokykla)
2252.Sebastianas Kasparavičius (Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
2253.Laurynas Murauskas (Vilniaus Baltupių progimnazija)
2254.Gustė Ardaravičiūtė (Prienų r. Jiezno gimnazija)
2255.Gabija Klimaitė (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
2256.Rita Abraitytė (Kauno taikomosios dailės mokykla)
2257.Ignas Šimkūnas (Vilniaus r. Kalvelių "Aušros" gimnazija)
2258.Neitas Galminas (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
2259.Ūla Vitkauskaitė (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
2260.Emilija Kopūstaitė (Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
2261.Motiejus Dargužis (Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
2262.Ugnė Ratkevičiūtė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
2263.Gabija Kubiliūtė (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
2264.Marijus Montrimas (Kretingos rajono Kurmaičių pradinė mokykla)
2265.Ainis Juozas Meškaitis (Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
2266.Goda Urte (Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
2267.Danielius Dirsė (Kėdainių r. Vilainių mokykla-darželis "Obelėlė")
2268.Eimantas Bybartas (Šakių rajono Kidulių pagrindinė mokykla)
2269.Deividas Androsovas (Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
2270.Mantas Armonas (Šiaulių jėzuitų mokykla)
2271.Gabrielius Liutkevičius (Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
2272.Paulina Jankauskaitė (Šiaulių Centro pradinė mokykla)
2273.Eglė Triponaitė (Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
2274.Vilius Meržinskis (Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazija)
2275.Emilijus Noreika (Kretingos r. Vydmantų gimnazija)
2276.Viltė Abromavičiūtė (Šiaulių Gegužių progimnazija)
2277.Jokūbas Janulis (Eitminiškių gimnazija)
2278.Smiltė Bielskutė (Telšių "Kranto" progimnazija)
2279.Austėja Jurevičiūtė (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
2280.Vytautė Puidokaitė (Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija)
2281.Vaitkutė Deimantė (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
2282.Luknė Lėkytė (Tauragės Jovarų pagrindinė mokykla)
2283.Austėja Trikšaitytė (Pakruojo r. Lygumų pagrindinė mokykla)
2284.Saulė Šeputytė (Kauno Palemono gimnazija)
2285.Julius Šimkus (Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės profesinio rengimo centras)
2286.Aistė Liutkutė (Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
2287.Laisvydas Enčeris (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
2288.Paulina Fedorenkaitė (Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
2289.Armandas Kulevičius (Joniškio "Saulės" pagrindinė mokykla)
2290.Elzė Lukšaitė (Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
2291.Ilja Kolinko (Klaipėdos "Pajūrio" progimnazija)
2292.Augustė Gailiūtė (Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
2293.Augustas Padriezas (Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija)
2294.Kamilė Bružaitė (Gargždų "Minijos" progimnazija)
2295.Aneta Baranovskaja (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
2296.Erikas Urbanavičius (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
2297.Elena Eidrigevičiūtė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
2298.Azra Handan Ak (VIMS - Vilnius International Meridian School)
2299.Lukrecija Vyšniauskaitė (Kėdainių Kalbų mokykla)
2300.Klingaitė Ula (Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
2301.Patricija Paleckytė (Kauno Dainavos progimnazija)
2302.Oskar Voroniuk (Švenčionių r. Pabradės "Žeimenos" gimnazija)
2303.Skaistė Bajoraitė (Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
2304.Dovilė Rukšėnaitė (Vilniaus Naujininkų mokykla)
2305.Emilija Baltrūnaitė ("Šaltinėlio" privati mokykla)
2306.Liveta Raudoniūtė (Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
2307.Mėta Petrošaitytė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
2308.Gabrielė Miškinytė (Marijampolės marijonų gimnazija)
2309.Saulė Janušauskaitė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
2310.Smiltė Andrulytė (Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija)
2311.GABIJA GAIDJURGYTĖ (Joniškio r. Gataučių Marcės Katiliūtės mokykla)
2312.Miglė Judickaitė (Prienų r. Jiezno gimnazija)
2313.Erikas Pranarauskas (Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
2314.Andrėja Les (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
2315.Titas Ševelis (Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
2316.Ūla Pempytė (Alytaus Šaltinių progimnazija)
2317.Ąžuolas Baronas (Pasvalio r. Krinčino Antano Vienažindžio pagrindinės mokyklos Pajiešmenių skyrius)
2318.Lukas Kajėnas (Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
2319.Joris Šiurys (Klaipėdos licėjus)
2320.Amiras Ben Chahed (Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
2321.Liepa Velžaitė (Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
2322.Bernard Blaževič (Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
2323.Mangirdas Vireikis (Akmenės rajono Ventos gimnazija)
2324.Laurynas Grigaitis (Kauno Tirkiliškių mokykla-darželis)
2325.Aras Lukminas (Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
2326.Domas Volkovas (Jonavos pradinė mokykla)
2327.Jurgis Vabolis (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
2328.Dominyka Moskalenko (Jonavos r. Užusalių mokykla-daugiafunkcis centras)
2329.Žaneta Siminauskaitė (Plungės r. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija)
2330.Gabriela Valaitytė (Kauno "Vyturio" gimnazija)
2331.Benas Kleinauskas (Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
2332.Danielė Lešinskaitė (Šiaulių Dainų progimnazija)
2333.Viltė Gasiūnaitė (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
2334.Viltė Vasiliauskaitė (Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
2335.Ieva Mikalauskytė (Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija)
2336.Deina Gaurilčikaitė (Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
2337.Goda Narinkevičiūtė (Varėnos "Ryto" progimnazija)
2338.Lukas Toločka (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2339.Andrius Gručkiūnas (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
2340.Zybartas Adomas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
2341.Aurimas Kaušinis (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
2342.Vaidilė Zadlauskaitė (Kauno r. Babtų gimnazija)
2343.Akvilė Andriukaitytė (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
2344.Rugilė Kubiliūtė (Vilkaviškio pradinė mokykla)
2345.Gabrielė Plėtaitė (Kauno Milikonių progimnazija)
2346.Edvardas Krikštopaitis (Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazija)
2347.Adrija Pukinskytė (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
2348.Urtė Graužlytė (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
2349.Goda Pajaujytė (Marijampolės sav. Mokolų progimnazija)
2350.Amanda Žemaitytė (Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
2351.Greta Brazauskaitė (Kauno Veršvų gimnazija)
2352.Šarūnas Medvianovas (KTU inžinerijos licėjus)
2353.Milda Dragūnaitė (Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
2354.Luka Pajedaitė (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
2355.Nikita Vetrinis (Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
2356.Auksė Starkauskaitė (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
2357.Danielė Rudytė (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
2358.Simona Juozaitytė (Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
2359.Jokūbas Būdvytis (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
2360.Tautvilas Stackevičius (Akmenės rajono Ventos gimnazija)
2361.Eglė Butkutė (Telšių r. Buožėnų mokykla-darželis)
2362.Arminas Valavičius (Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
2363.Povilas Rudakas (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
2364.Augustas Barauskas (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
2365.Austėja Taparauskaitė (Kaišiadorių r. Palomenės pagrindinė mokykla)
2366.Rugilė Ilginytė (Gargždų "Minijos" progimnazija)
2367.Herkus Jankauskas (Vaikų meninė studija "Diemedis")
2368.Domas Kašėta (Vilniaus Žemynos progimnazija)
2369.Faustas Kavaliauskas (Šakių rajono Kidulių pagrindinė mokykla)
2370.Rugilė Kaminskaitė (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
2371.Tomas Ališkevičius (Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
2372.Luknė Šikšniūtė (Klaipėdos r. Plikių Ievos Labutytės pagrindinė mokykla)
2373.Liepa Vladičkaitė (Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
2374.Gustas Krušinskas (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
2375.Barbora Putnikaitė (Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
2376.Kajus Žalpys (Mokykla „Sokratus“)
2377.Mija Zinkevičiūtė (Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazijos Joniškio skyrius)
2378.Gabija Karbauskaitė (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
2379.Tėja Budraitė (Kauno Motiejaus Valančiaus mokykla-darželis)
2380.Gabrielė Kolesnikovaitė (Šiaulių Salduvės progimnazija)
2381.Dinara Raudonytė (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
2382.Marija Elena Unguvaitytė (VšĮ Vilniaus inžinerijos ir technologijų licėjus)
2383.Emilė Šadbaraitė (Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
2384.Nazim Djibril Menani (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
2385.Aurimas Šilinskas (Trakų r. Aukštadvario mokykla-darželis "Gandriukas")
2386.Gustė Baranauskaitė (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
2387.Armantas Jazdauskas (Telšių "Saulėtekio" pradinė mokykla)
2388.Preilė Baltokaitė (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
2389.Austėja Siniavskytė (Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
2390.Smiltė Sokaitė (Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
2391.Paulina Gajevska (Vilniaus darželis-mokykla "Šaltinėlis")
2392.Justin Adulo (Vilniaus Naujamiesčio mokykla)
2393.Daiva Karolina Tamoševičiūtė (Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
2394.Augustinas Šaltys (Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
2395.Gustas Besakirskas (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
2396.Urtė Černiauskaitė (Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla)
2397.Dovydas Belickas (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
2398.Ugnė Šimkutė (Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
2399.Raigardas Karoblis (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
2400.Augustė Gečaitė (Klaipėdos r. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija)
2401.Emilija Levindravičiūtė (Panevėžio r. Velžio gimnazija)
2402.Goda Raudonaitytė (Kauno Dainavos progimnazija)
2403.Titas Paškevičius (Jonavos politechnikos mokykla)
2404.Artiom Čižov (Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
2405.Ieva Skaisgirytė (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
2406.Olivija Liuolytė (Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
2407.Gabrielė Snieškaitė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
2408.Roberta Riaukaitė (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
2409.Rojus Chadyšius (VGTU inžinerijos licėjus)
2410.Luknė Rugilė Augustaitytė (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
2411.Goda Klimašauskaitė (Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
2412.Viltė Lekavičiūtė (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
2413.Tajus Zaleckas (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
2414.Adomas Graževičius (Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
2415.Ieva Venslovaitė (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
2416.Ūla Rubel (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
2417.Markas Grūdė (Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
2418.Pijus Kuprys (Prienų r. Jiezno gimnazija)
2419.Gabrielė Mikuckytė (Šakių rajono Plokščių mokykla - daugiafunkcis centras)
2420.Robertas Vištejūnas (Biržų „Aušros“ pagrindinės mokyklos Papilio pagrindinio ugdymo skyrius)
2421.Domantas Gečiauskas (Utenos Krašuonos progimnazija)
2422.Bašys Albertas (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
2423.Dominyka Kadytė (Panevėžio r. Velžio gimnazija)
2424.Agota Augucevičiūtė (Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
2425.Beatričė Žukauskaitė (Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
2426.Matas Klikna (Kauno r. Babtų gimnazija)
2427.Beatričė Čebatoriūtė (Alytaus Panemunės progimnazija)
2428.Gustas Gurklys (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
2429.Eira Krutova (Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
2430.Oskaras Šišla (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
2431.Kipras Radvilavičius (VšĮ "Pažinimo medis")
2432.Rokas Veiveris (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
2433.Dovilė Kisieliūtė (Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
2434.Augustas Kurauskas (Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
2435.Livija Juškaitė (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
2436.Toma Statkutė (Šakių "Varpo" mokykla)
2437.Gabrielė Daleckaitė (Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazijos Joniškio skyrius)
2438.Patricija Žičiūtė (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
2439.Nous mockevicius (Lazdijų r. Šventežerio mokykla)
2440.Justė Mašalaitė (Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
2441.Ivas Markovas (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
2442.Lana Marčenkova (Trakų r. Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazija)
2443.Andrius Umbrasas (KTU inžinerijos licėjus)
2444.Taurius Platūkis (Alytaus Šaltinių progimnazija)
2445.Matilda Agintaitė (Šv. Juozapo mokykla)
2446.Sandra Sidabraitė (Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinė mokykla)
2447.Legačinskytė Šarūnė (VšĮ "Klaipėdos specialioji mokykla-daugiafunkcis centras "Svetliačiok")
2448.Jonas Draginas (Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
2449.Nojus Linauskas (Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla)
2450.Gabrielė Jurėnaitė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
2451.Milda Rupainytė (Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio gimnazija)
2452.Mėja Andrijauskaitė (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
2453.Vytis Zaboras (Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
2454.Sofija Grėbliauskaitė (Klaipėdos licėjus)
2455.Juozas Parnarausaks (Buivydiškių pagrindinė mokykla)
2456.Paulius Gužauskas (Šilutės Žibų mokykla)
2457.Tautvydas Astrauskas (Buivydiškių pagrindinė mokykla)
2458.Mėja Ribikauskaitė (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
2459.Nikita Aleksejev (Vilniaus Naujininkų mokykla)
2460.Jokūbas Adamonis (VšĮ Vilniaus inžinerijos ir technologijų licėjus)
2461.Laura Irbinskaitė (Biržų technologijų ir verslo mokymo centras)
2462.Rytis Žukauskis (KTU Vaižganto progimnazija)
2463.Vakaris Drungilas (Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
2464.Nojus Ulevičius (Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
2465.Paulina Tatarūnytė (Kauno Palemono gimnazija)
2466.Vilius Jonaitis (Viešoji įstaiga Klaipėdos „Universa Via“ tarptautinė mokykla)
2467.Deimilė Kupstytė (Visagino „Verdenės“ gimnazija)
2468.Rokas Čeponis (Panevėžio r. Piniavos mokykla-darželis)
2469.Juras Renusas (Šiaulių Salduvės progimnazija)
2470.Urtė Kardokaitė (Lazdijų r. Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija)
2471.Vilius Nazarovas (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
2472.Ilja Rulis (Varėnos "Ryto" progimnazija)
2473.Meida Aleinikova (Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
2474.Gabrielė Grigaitė (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
2475.Elzė Navickaitė (Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
2476.Gabrielius Prapiestis (Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės pagrindinio ugdymo skyrius)
2477.Goda Žeimytė (Pakruojo r. Rozalimo pagrindinė mokykla)
2478.Ignas Kabelka (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
2479.Martin Truš (Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
2480.Ričard Kims (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
2481.Viltė Cimermonaitė (Kalvarijos gimnazija)
2482.Dovilė Šventickaitė (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
2483.Adomas Malakauskas (Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
2484.Urtė Kesminaitė (Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
2485.Lukas Bartkus (Telšių r. Buožėnų mokykla-darželis)
2486.Rusnė Ridliauskaitė (Panevėžio r. Paliūniškio pagrindinė mokykla)
2487.Mantė Stancevičiūtė (Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
2488.Elzė Speičytė (Elektrėnų pradinė mokykla)
2489.Lukas Tarvydas (Utenos r. Užpalių gimnazija)
2490.Aras Barzdžius (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
2491.Nora Budėnaitė (Varėnos "Ryto" progimnazija)
2492.Aras Nakutis (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
2493.Fabian Stankevič (Šalčininkų r. Baltosios Vokės "Šilo" gimnazija)
2494.Karolina Salelionytė (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
2495.Eva Girnytė (Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
2496.Patricija Šaparnytė (Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
2497.Rugilė Lukoševičiūtė (Plungės Senamiesčio mokykla)
2498.Jokūbas Grinius (Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
2499.Domas Sarapinas (Šakių "Varpo" mokykla)
2500.Virmantas Sarapas (Panevėžio r. Paliūniškio pagrindinė mokykla)
2501.Gabrielė Dauderytė (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
2502.Meda Godelytė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
2503.Aurelijus Baranauskas (Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės pagrindinio ugdymo skyrius)
2504.Gustas Kuzmauskas (Alytaus Šaltinių progimnazija)
2505.Aurika Šereikaitė (Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
2506.LUKAS VARGALIS (Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
2507.Mocanu Roman (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
2508.Tauras Kazlauskas (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
2509.Patricija Poškaitė (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
2510.Deividas Šulcas (Vilkaviškio r. Alvito mokykla-daugiafunkcis centras)
2511.Goda Bartininkaitė (Marijampolės marijonų gimnazija)
2512.IVETA LUCENKO (Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija)
2513.Klaudija Jankauskaitė (Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
2514.Domantas Mockaitis (Šakių "Varpo" mokykla)
2515.Lijana Medvedeva (Kelmės r. Vaiguvos Vlado Šimkaus pagrindinė mokykla)
2516.Matas Janulevičius (Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
2517.Kamilė Vaišvilaitė (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
2518.Kamilė Šeikytė (Molėtų r. Suginčių pagrindinė mokykla)
2519.Elija Kaušakytė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
2520.Aistė Gečiūtė (Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
2521.Miglė Petraitytė (Šiaulių Salduvės progimnazija)
2522.Mantas Sireika (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
2523.Tairis Lukošius (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
2524.Justas Kiaulevičius (Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
2525.Domilė Pakalniškytė (Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
2526.Matas Ragažinskas (Panevėžio r. Naujamiesčio gimnazija)
2527.Iešmantė Beata (Marijampolės "Saulės" pradinė mokykla)
2528.Arijas Želvys (Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
2529.Rusnė Baniulytė (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
2530.Luka Kilijonaitė (Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
2531.Brigita Gaižutytė (Utenos Krašuonos progimnazija, Tauragnų Eugenijos Šimkūnaitės skyrius)
2532.Rūta Vitkauskaitė (Jonavos politechnikos mokykla)
2533.Elzė Tamolytė (Šv. Juozapo mokykla)
2534.Juozapas Navickas (Vilniaus Antakalnio gimnazija)
2535.Grantas Ovciarovas (Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
2536.Danielius Boicovas (Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
2537.Lėja Mažeikaitė (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
2538.Aušrius Petrauskas (Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
2539.Dorianas Indzelis (Gargždų "Minijos" progimnazija)
2540.Laurynas Kvedaravičius (Panevėžio r. Paliūniškio pagrindinė mokykla)
2541.Michail Šiško (Vilniaus "Ateities" mokykla)
2542.Ugnė Vaitkunskaitė (Trakų r. Aukštadvario mokykla-darželis "Gandriukas")
2543.Greta Miliūtė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
2544.Gabrielius Daračius (Skuodo Bartuvos progimnazija)
2545.Vėja Radžiūnaitė (Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
2546.Skaistė Ricaitė (Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
2547.Anridas Zabaras (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
2548.Adelė Jasiūnaitė (UAB „Erudito licėjus“)
2549.Augustas Tureikis (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
2550.Paula Lietuvninkaitė (Kauno r. Domeikavos gimnazija Užliedžių skyrius)
2551.Tėja Paulikaitė (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
2552.Izabelė Petraitytė (Kauno Senamiesčio progimnazija)
2553.Austėja Žilinskaitė (Kaišiadorių r. Palomenės pagrindinė mokykla)
2554.Kamilė Matkutė (Kėdainių r. Dotnuvos pagrindinė mokykla)
2555.Viktorija Zelenkevič (Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
2556.Jonas Vimantas (Kauno "Nemuno" mokykla)
2557.Kajus Juška (Raseinių r. Betygalos Maironio gimnazija)
2558.Emilija Gujūtė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
2559.DAKELIS VYLIAMAS VIRBALAS (Šiaulių sanatorinė mokykla)
2560.GODA STACKYTĖ (Palangos Šventosios pagrindinė mokykla)
2561.Rokas Mažeikis (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
2562.Ugnė Stončiūtė (Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
2563.Kamil Gulbicki (Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro gimnazija)
2564.Kajus Kaminskas (Klaipėdos Vydūno gimnazija)
2565.Faustas Ivanovas (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
2566.Tauras Prapuolenis (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
2567.Milana Korsakaitė (Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
2568.Benediktas Šatkauskas (Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
2569.Miglė Vydmontaitė (VGTU inžinerijos licėjus)
2570.Kamilė Bačianskaitė (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
2571.Pociūnas Nojus (Joniškio r. Žagarės gimnazija)
2572.Emilė Jachimavičiūtė (Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
2573.Gintarė Taurozevičiūtė (Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
2574.Lukas Samuila (Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
2575.Dominykas Kairys (Radviliškio r. Pociūnėlių pagrindinė mokykla)
2576.Meda Bukauskaitė (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2577.Edvin Vaskan (Vilniaus r. Valčiūnų gimnazija)
2578.Ema Lionikaitė (Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
2579.Miglė Gintautaitė (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2580.Rytis Martišauskas (Šiaulių Gegužių progimnazija)
2581.Gabija Burauskaitė (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
2582.Nerija Gaidžiūnaitė (Klaipėdos "Medeinės" mokykla)
2583.Mindaugas Mikulskis (Šilalės r. Obelyno pagrindinė mokykla)
2584.Grėtė Gaulytė (Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
2585.Vakarė Daugmaudytė (Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
2586.Elzė Tidikytė (Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
2587.Gabrielė Gaudėšiūtė (Privati)
2588.Urtė Sabeckytė (Pakruojo "Atžalyno" gimnazija)
2589.Girčytė Danielė (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
2590.Gabija Labanauskaitė (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
2591.Evelina Aidukonytė (Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
2592.Aiva Adomaitytė (Akmenės r. Kruopių pagrindinė mokykla)
2593.Vilgailė Burinskaitė (Kauno Vaišvydavos pagrindinė mokykla)
2594.Mantas Kiškis (Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
2595.Tautvilė Jamantaitė (Molėtų gimnazija)
2596.Albertas Stankevičius (Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
2597.Rusnė Abartytė (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
2598.Skaiva Lukoševičiūtė (Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
2599.Gabrielė Lukoševičiūtė (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
2600.Daniel Adamicki (Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija)
2601.Viktoria Rožkova (Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
2602.Aurimas Salelionis (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
2603.Milena Pavuk (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
2604.Milda Jurkutė (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
2605.Lukas Paltarokas (Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
2606.Viktorija Gerasimova (Šiaulių "Juventos" progimnazija)
2607.Domantas Baranauskas (Klaipėdos moksleivių saviraiškos centras)
2608.Kotryna Sakavičiūtė (Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės pagrindinio ugdymo skyrius)
2609.Augustė Jareckaitė (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
2610.Gabrielius Šlenis (Pakruojo rajono Balsių pagrindinė mokykla)
2611.Jaunius Baškys (Kelmės "Kražantės" progimnazija)
2612.Faustas Dunda (Šiaulių r. Voveriškių mokykla)
2613.Pavlovaitė Keitė (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
2614.Gvidas Šiaulinskas (Panevėžio r. Ramygalos gimnazija)
2615.Gabrielė Prokofjavaitė (KTU Vaižganto progimnazija)
2616.Herkus Černiauskas (Klaipėdos Vitės progimnazija)
2617.Rokas Dulkys (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
2618.Kristupas Našlėnas (Kėdainių Kalbų mokykla)
2619.Airidas Petronis (Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
2620.Gabija Busilaitė (Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
2621.Julija Sofija Čeponytė (Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
2622.Jūratė Lenkšaitė (Mažeikių politechnikos mokykla)
2623.Timas Kurliukas (Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
2624.Arijus Stankevičius (Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija)
2625.Airidas Arcišauskas (Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
2626.Ugnė Samuolytė (KTU inžinerijos licėjus)
2627.Daras Macijauskas (Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
2628.Dominyka Drakšaitė (Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
2629.Domantas Petniūnas (Anykščių r. Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos Debeikių skyrius)
2630.Rugilė Isačenkovaitė (Kauno Milikonių progimnazija)
2631.Mark Maksimov ("Šaltinėlio" privati mokykla)
2632.Mykolas Stankevičius (Vilniaus automechanikos ir verslo mokykla)
2633.Rokas Masiulionis (Šiaulių Medelyno progimnazija)
2634.Gustė Kudrevičiūtė (Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
2635.Žydrūnė Urtė Pečiūraitė (Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
2636.Aleksandr Bacharev (Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija)
2637.Rojus Varanavičius (Vilniaus Žemynos progimnazija)
2638.Dovydas Aleškevičius (Alytaus Dainavos progimnazija)
2639.Gerda Varuškevičiūtė (Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
2640.Edgaras Simutis (Pasvalio Svalios progimnazija)
2641.Rūta Verseckaitė (Kauno Montesori mokykla-darželis "Žiburėlis")
2642.Ugnė Karaliūtė (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
2643.Vytautas Dapolskas (Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
2644.Aleksandravičius Atas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
2645.Oresta Žalneriūnaitė (Šilalės r. Obelyno pagrindinė mokykla)
2646.Gerda Trilikauskytė (Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
2647.Matas Rinkevičius (Vilkaviškio pradinė mokykla)
2648.Mark Račinskij (Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
2649.Marta Janulaitytė (Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
2650.Karolina Kviatkovska (Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
2651.Ąžuolas Lebednykas (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
2652.Ieva Demikytė (Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
2653.Milana Lazdovskaja (Vilniaus agroekologijos mokymo centras)
2654.Matas Gofmanas (Vilniaus Antakalnio progimnazija)
2655.Agapė Butkutė (Kauno r. Zapyškio pagrindinė mokykla)
2656.SAULĖ AKAVICKYTĖ (Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
2657.TėjaKotryna Masevičiūtė (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
2658.Gytis Normantas (Tauragės Tarailių progimnazija)
2659.Titas Balčytis (Kėdainių r. Dotnuvos pagrindinė mokykla)
2660.Paulina Kindurytė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
2661.Aistė Puodžiūnaitė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
2662.STANIULYTĖ EVELINA LIEPA (Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija)
2663.Daniela Kryžiutė (Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
2664.Rimvidas Filipavičius (Radviliškio r. Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazija)
2665.Kamilė Adomavičiūtė (Pakruojo "Atžalyno" gimnazija)
2666.Beatričė Smilgytė (Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazija)
2667.Tomas Razmys (Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
2668.Dija Pakarnytė (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
2669.Milda Vilovaitė (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
2670.Ernestas Sokolovskij (Vilniaus Lazdynų mokykla)
2671.Aneta Ruzgaitė (Utenos mokykla - vaikų darželis "Eglutė")
2672.Danielė Stasevičiūtė (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
2673.Benas Narvydas (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
2674.MANTVILĖ RUBAVIČIŪTĖ (Skuodo r. Aleksandrijos pagrindinė mokykla)
2675.Elze Zarnauskaite (Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
2676.Džiugas Gritkus (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
2677.Majus Balskus (Vilniaus Senvagės gimnazija)
2678.Upė Skarupskaitė (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
2679.Brigita Lisauskaitė (Anykščių A. Baranausko pagrindinės mokyklos Stepono Kairio skyrius)
2680.Morkus Mačiulis (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
2681.Augustas Cegelskas (Varėnos r. Matuizų pagrindinė mokykla)
2682.Emilis Korsakas (Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
2683.Jokūbas Kojelis (Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
2684.Urtė Leščinskaitė (Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla)
2685.Tajus Riškevičius (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
2686.Miglė Vasiliauskaitė (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
2687.Adomas Medzevičius (Vilniaus "Ryto" progimnazija)
2688.Lukas Čepulis (Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
2689.Hubertas Raginis (Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
2690.Paulius Švedas (Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
2691.Adomas Matvejevas (Ukmergės rajono Deltuvos pagrindinė mokykla)
2692.Gabrielius Meškūnas (Šiaulių Centro pradinė mokykla)
2693.Miglė Teresaitė (Klaipėdos r. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija)
2694.Sandra Slušnytė (Vilniaus Gabijos gimnazija)
2695.Austėja Ambrazevičiūtė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2696.Faustas Šerpetauskas (Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
2697.Gintarė Lisauskaitė (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
2698.Alenas Gubanovas (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
2699.Goda Šuškevičiūtė (Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
2700.MORTA BECONYTĖ (Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
2701.Mantas Krivickas (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija)
2702.Greta Grabauskaitė (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
2703.Erikas Kiznis (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2704.Domas Šmiganovskis (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
2705.Simas Šablinskas (VIMS - Vilnius International Meridian School)
2706.Nojus Bikulčius (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
2707.Vakarė Marcelionytė (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
2708.Agnė Ulinauskaitė (Birštono gimnazija)
2709.Dominykas Vasiliauskas (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2710.Nazarenko Karolis (Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
2711.Nauris Bridžius (Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
2712.Martynas Stankus (Telšių "Kranto" progimnazija)
2713.Gabija Brasaitė (Plungės „Babrungo“ progimnazija)
2714.Gustas Storpirštis (Vilkaviškio pradinė mokykla)
2715.Radvilė Paulauskė (Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
2716.Dominykas Laucius (Vilniaus jėzuitų gimnazija)
2717.Kamilė Jankauskaitė (Šakių "Varpo" mokykla)
2718.Arminas Ruskonis (Utenos Rapolo Šaltenio progimnazija)
2719.Deiva Sudintaitė (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
2720.Danielius Mingėla (Klaipėdos "Medeinės" mokykla)
2721.Erika Adomaitytė (Anykščių r. Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija)
2722.Gabrielė Baniulytė (Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
2723.Andrius Valantinas (Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
2724.Karina Gaikštytė (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
2725.Viktorija Šilinskaitė (Joniškio r. Žagarės gimnazija)
2726.Ūla Matutytė (Klaipėdos moksleivių saviraiškos centras)
2727.Aretas Pranskūnas (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
2728.Gintarė Juočiūnaitė (Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
2729.Anupras Kaubrys (Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinė mokykla)
2730.Dovydas Žalynas (Vilniaus Maironio progimnazija)
2731.Jonas Valionis (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
2732.Kamilė Vaitkutė (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
2733.Dorotėja Tamošaitytė (Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazija)
2734.Arijus Navickas (Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
2735.Lėja Paulauskytė (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
2736.Greta Paulėkaitė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2737.Vaiva Dockutė (Alytaus Likiškėlių progimnazija)
2738.Eva Kaminskaitė (Kauno r. Vilkijos gimnazija)
2739.Viktorija Petravičiūtė (Šiaulių profesinio rengimo centras, Statybos skyrius)
2740.Meda Stundytė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2741.Dorotėja Račkauskytė (Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
2742.Urtė Mockutė (Palangos Šventosios pagrindinė mokykla)
2743.Nojus Markevičius (Šiaulių Salduvės progimnazija)
2744.Viltė Petrauskaitė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
2745.Marta Kuniuto (Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
2746.Adas Biriukovas (Erudito licėjus)
2747.Kipras Samoška (Šiaulių Gegužių progimnazija)
2748.AIDENAS ANTANEVICIUS (Vilniaus jėzuitų gimnazija)
2749.Erikas Vegys (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
2750.Gustas Vidžiūnas (Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla)
2751.Saulius Škarnulis (Raseinių r. Ariogalos gimnazija)
2752.Paula Tamulionytė (Pakruojo "Žemynos" progimnazija)
2753.Radvilė Lesiūnaitė (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
2754.Vilius Vaičikauskas (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
2755.Gabrielė Vaitelė (Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
2756.Emilija Poškutė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
2757.Emilis Danusas (Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
2758.JUSTĖ KAPOČIŪTĖ (Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
2759.Majus Šauklys (Gargždų "Minijos" progimnazija)
2760.Aiste - Rose Kaškonaitė (Birštono gimnazija)
2761.Agnė Glodenytė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
2762.Deimantė Stankevičiūtė (Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
2763.Aivija Apolevič (Vilniaus darželis - mokykla "Saulutė")
2764.Tuminauskaitė Neringa (Kauno Dainavos progimnazija)
2765.Goda Riaukaitė (Šilutės r. Vainuto gimnazija)
2766.Gustas Sirutis (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
2767.Arijana Stasiulytė (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
2768.Mantas Valavičius (Kauno Milikonių progimnazija)
2769.Sofija Pocevičiūtė (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
2770.Elena Glumbakaitė (Kauno šv. Kazimiero progimnazija)
2771.Viktorija Lukašavičiūtė (Lazdijų r. Kučiūnų mokykla)
2772.Elvin Guseinov (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
2773.Kamilė Turauskaitė (Alytaus Panemunės progimnazija)
2774.IEVA DIMAITĖ (Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
2775.Emilė Kepalaitė (Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
2776.Justė Šlekytė (Vilkaviškio pradinė mokykla)
2777.Monika Mucha (Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija)
2778.Gustė Babravičiūtė (Alytaus Panemunės progimnazija)
2779.Eltė Čypaitė (Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
2780.Rugilė Rakauskaitė (Vilniaus Pavilnio progimnazija)
2781.Tomas Jansevičius (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
2782.Julija Višumirska (Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla)
2783.Asta Kavaliauskaitė (Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centras)
2784.Skaistė Venckutė (Klaipėdos Vitės progimnazija)
2785.Armandas Lisenkovas (Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
2786.Osvaldas Seliava (Vilniaus Naujininkų mokykla)
2787.Edvin Milevski (Vilniaus darželis-mokykla "Šaltinėlis")
2788.Eligijus Klybas (Biržų "Atžalyno" pagr. mokyklos Pačeriaukštės Petro Poškaus pagrindinio ugdymo skyrius)
2789.Saulius Penkovskij (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
2790.Augustė Vaitaitytė (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
2791.Augustė Čepaitytė (Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
2792.augustas beita (Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio gimnazija)
2793.Fausta Antanavičiūtė (Elektrėnų pradinė mokykla)
2794.Daniela Mikelevič (Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
2795.Otilija Varpiotytė (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
2796.Viktorija Juriak (Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
2797.Aurėja Straukaitė (Plungės Senamiesčio mokykla)
2798.Aistė Laimė Skrebytė (Vilniaus Maironio progimnazija)
2799.Daniela Komžaitė (Akmenės rajono Ventos gimnazija)
2800.Marija Karsokaitė (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
2801.Domas Mikalkėnas (Vilniaus Žemynos progimnazija)
2802.Točko Andrėja (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
2803.Airidas Pocevičius (Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla)
2804.Aušrinė Zaleckaitė (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
2805.Akvilė Dambrauskaitė (Panevėžio r. Ramygalos gimnazija)
2806.Ignius Šimkūnas (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
2807.Ugnė Brazdeikytė (Skuodo rajono Barstyčių pagrindinė mokykla)
2808.Mėta Padroštytė (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
2809.Patricija Dapkutė (Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
2810.Milena Balčiūnaitė (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
2811.ELIJA SPYČIŪTĖ (Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
2812.Faustas Juršėnas (Vilniaus Salininkų gimnazija)
2813.Miglė Blodžiūnaitė (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
2814.Viktorija Vasiljeva (Vilniaus ,,Juventos" gimnazija)
2815.Germantas Bartišius (Privati)
2816.Irūna Kazielaitė (Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
2817.Eimantas Drūtis (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
2818.Visanta Burbaitė (Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
2819.Dovydas Mirauskas (Vilkaviškio r. Bartninkų Jono Basanavičiaus mokykla-daugiafunkcis centras)
2820.Urtė Petrauskaitė (Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
2821.Audrius Nekrašas (VšĮ Vilniaus inžinerijos ir technologijų licėjus)
2822.Meda Smirinenko (VGTU inžinerijos licėjus)
2823.Mykolas Paulius (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
2824.Evelina Kovalevskaja (Vilniaus r. Mickūnų gimnazija)
2825.Dominik Liužinas (Kauno Palemono gimnazija)
2826.Lukas Chadzevičius (Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
2827.Danielis Rabikauskas (Kauno Dainavos progimnazija)
2828.PATRICIJA RIMPO (Vilniaus Salininkų gimnazija)
2829.Mantas Gražys (Kauno r. Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras)
2830.Cirtautaitė Diana (Kretingos rajono Jokūbavo Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
2831.Mantas Kreivaitis (Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
2832.Viltė Liorentaitė (Prienų r. Išlaužo pagrindinė mokykla)
2833.Tadas Karčiauskas (Jurbarko r. Jurbarkų darželis-mokykla)
2834.Ieva Zykaitė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2835.Aleksandra Košeleva (Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
2836.Gedas Grakulskis (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
2837.Samonova Milada (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
2838.Fausta Gedimaitė (Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
2839.Titas Bojarskis (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2840.Gabija Bieliūnaitė (Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
2841.Greta Šeduikytė (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
2842.Olivija Kuktoraitė (KTU inžinerijos licėjus)
2843.Diana Barakauskaitė (Viešoji įstaiga Tarptautinė Amerikos mokykla Vilniuje)
2844.Austėja Kukcinavičiūtė (Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
2845.Emilija Matulevičiūtė (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
2846.Liepa Jachimavičiūtė (Kauno Motiejaus Valančiaus mokykla-darželis)
2847.EDVINAS JAURA (VGTU inžinerijos licėjus)
2848.Milošas Stakauskas (Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
2849.Motiejus Pletkus (Apvalaus kvadrato mokykla)
2850.Laurynas Kalytis (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
2851.Deividas Jankauskas (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
2852.Kristianas Ronkus (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
2853.Laurynas jevaltas (Biržų "Atžalyno" pagr. mokyklos Pačeriaukštės Petro Poškaus pagrindinio ugdymo skyrius)
2854.Jurkutė Airida (Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio gimnazija)
2855.Deivydas Vilčinskis (Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
2856.Armandas Mačionis (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
2857.Deivydas Bakša (Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
2858.Eimantė Norvilaitė (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
2859.Gabija Okuškaitė (Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
2860.Ugnė Barakauskaitė (Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
2861.Saulius Kaunelis (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
2862.Justinas Jusys (Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija)
2863.Monika Butkutė (Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
2864.Gabriele Bagajevskyte (Skuodo r. Aleksandrijos pagrindinė mokykla)
2865.Gustė Kuoraitė (Ukmergės "Šilo" progimnazija)
2866.Ieva Stolevičičūtė (Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
2867.Gabrielius Starkevičius (Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
2868.Ostina Andžė (Utenos mokykla-vaikų darželis "Varpelis")
2869.Rusnė Černiauskaitė (Trakų r. Aukštadvario mokykla-darželis "Gandriukas")
2870.Karolis Norkus (Raseinių Šaltinio progimnazija)
2871.Konstancija Smulskytė (Ukmergės Antano Smetonos gimnazija)
2872.Milda Šmigelskaitė (Kauno Panemunės pradinė mokykla)
2873.Gytė Stalmačenkaitė (Pakruojo "Žemynos" progimnazija)
2874.Viktorija Kriaučiūnaitė (Marijampolės sav. Mokolų progimnazija)
2875.Marius Makčinskas (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
2876.Akmėja Urbanavičiūtė (Kauno Suzukio pradinė mokykla)
2877.Dominykas Stražinskas (Molėtų pradinė mokykla)
2878.Liepa Gruzdytė (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
2879.Karolina Ambraškaitė (KTU inžinerijos licėjus)
2880.Ernestas Nakrevič (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
2881.Austė Martinavičiūtė (Raseinių Šaltinio progimnazija)
2882.Gustė Čepaitytė (Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazija)
2883.Zak Lavrinovič (Vilniaus Balsių progimnazija)
2884.Indrė Sipavičiūtė (Prienų r. Skriaudžių pagrindinė mokykla)
2885.Lėja Mankutė (Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
2886.Artemij Rybakov (Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
2887.Eivydas Aliukonis (Anykščių A. Baranausko pagrindinės mokyklos Stepono Kairio skyrius)
2888.Tajus Puidokas (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
2889.Visockis Martynas (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
2890.Leonardas Linga (Šiaulių "Santarvės" gimnazija)
2891.Eimantas Radzevižius (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2892.Jorūnė Jonėnaitė (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
2893.Auksė Norkevičiūtė (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
2894.Ema Griciūtė (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
2895.Ugnius Masiažinas (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
2896.Gustė Šmigelskaitė (Kaišiadorių r. Žaslių pagrindinė mokykla)
2897.Martynas Kaminskas (Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
2898.Milėja Sutuginaitė (Kauno Veršvų gimnazija)
2899.Gabrielė Narbutaitė (Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
2900.Kamilia Burak (Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
2901.Valkavičiūtė Meida (Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
2902.Paulius Brazdeikis (Klaipėdos Vitės progimnazija)
2903.Draudvila Adas (Kauno r. Vandžiogalos gimnazija)
2904.Gustas Mykolaitis (Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
2905.Vakarė Meškauskaitė (Vilniaus r. Avižienių gimnazija)
2906.Vilnė Kriščiūnaitė (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
2907.Viktorija Žilinskaitė (Rietavo sav. Tverų gimnazija)
2908.Arnas Žitkevičius (Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
2909.Amelija Kaleda (Vilniaus Naujininkų mokykla)
2910.Danil Naidionov (Visagino "Atgimimo" gimnazija)
2911.Erika Leškauskaitė (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
2912.Erika Abramavičiūtė (Prienų r. Šilavoto pagrindinė mokykla)
2913.Deividas Rabašauskas (Vilniaus Žemynos progimnazija)
2914.Emilija Miliauskaitė (Neringos gimnazija)
2915.Majus Kanapinis (Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
2916.Domas Šmitas (Erudito licėjus)
2917.Luknė Vaitiekutė (Šiaulių r. Šilėnų mokykla)
2918.Evelina Arlauskaitė (Plungės „Babrungo“ progimnazija)
2919.Striška Pijus (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
2920.Medeina Kaluževičiūtė (Šiaurės licėjus)
2921.Nojus Rutkauskas (Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras)
2922.Martin Migal (Visagino "Atgimimo" gimnazija)
2923.Vilija Kiaurakytė (Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
2924.Skomantas Bačkevičius (Erudito licėjus)
2925.Ugnė Masaitytė (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2926.Lukas Lavreckis (Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
2927.Ugnė Kriščiūnaitė (VšĮ Šiaurės licėjus)
2928.Kipras Jegelevičius (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
2929.Viktorija Jurgėlėvič (Vilniaus r. Mickūnų gimnazija)
2930.Gabrielė Tiškutė (Skuodo Bartuvos progimnazija)
2931.LUKAS KLAPATAUSKAS (Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
2932.Rolandas Dauparas (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
2933.Justė Krasauskaitė (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
2934.Ignas Skirbutas (Klaipėdos r. Agluonėnų pagrindinė mokykla)
2935.Ieva Barochaitė (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
2936.Kubilius Lukas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
2937.Aušrinė Karvelytė (Vilniaus Maironio progimnazija)
2938.Odeta Kasperavičiūtė (Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazija)
2939.Martynas Makštys (Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
2940.Kristupas Lasauskas (Klaipėdos Vitės progimnazija)
2941.Urtėja Kardašiute (Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
2942.Austėja Paužuolytė (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
2943.Ugnė Nagytė (Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
2944.Aniūnaitė Beata (Ukmergės Antano Smetonos gimnazija)
2945.Nerilė Banitauskaitė (Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
2946.Justas Misiurevičius (Marijampolės marijonų gimnazija)
2947.Augustas Brandišauskas (Molėtų pradinė mokykla)
2948.Meida Šumskaitė (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
2949.Simona Saveljevaitė (Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio gimnazija)
2950.Meda Nekrašaitė (Alytaus „Drevinuko“ mokykla-darželis)
2951.Deimantė Šarlauskaitė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
2952.Žygimantas Govedas (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
2953.Liepa Žadeikaitė (Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
2954.Mažvydas Mickus (Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
2955.Deimena Doršaitė (Telšių "Ateities" progimnazija)
2956.Aretas Verikas (Jurgitos Pakštienės anglų kalbos pamokos ir kursai)
2957.Rokas Rimeikis (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
2958.Naglis Žostautas (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
2959.Kornelijus Skrudrickas (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
2960.Vilija Brukštutė (Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
2961.Deividas Kriščiūnas (Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
2962.Arūnas Birštunas (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
2963.UGNIUS ANDRULIS (Joniškio r. Gasčiūnų pagrindinė mokykla)
2964.Raminta Kavaliauskaitė (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
2965.Matas Braška (Pasvalio Svalios progimnazija)
2966.Jonas Petrėnas (Utenos Rapolo Šaltenio progimnazija)
2967.Gvidas Reminis (Kretingos S. Daukanto progimnazijos Rūdaičių skyrius)
2968.Aronas Pakamore (Gargždų "Minijos" progimnazija)
2969.Vaiva Čiurlionytė (Alytaus r. Simno gimnazija)
2970.Garbenytė Ugnė (Kauno Dainavos progimnazija)
2971.Adomas Blaževičius (Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
2972.Ema Burčikaitė (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
2973.Akmilė Butėnaitė (Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
2974.Rokas Mičiulis (Lazdijų r. Šeštokų mokykla)
2975.Lukas nekvedavicius (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
2976.JUSTĖ GARUCKAITĖ (Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
2977.Gustas Auksorius (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
2978.Toma Sapronaitė (Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
2979.Ernesta Bartosevičiūtė (Alytaus Šaltinių progimnazija)
2980.Viltė Puzaraitė (Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
2981.Gabrielius Šulinskas (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
2982.Daniel Vobolevič (Vilniaus r. Buivydžių Tadeušo Konvickio gimnazija)
2983.Vytautė Žemaitytė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
2984.Šarūnas Ūlys (Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
2985.Faustina Arlauskaitė (Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
2986.Gabrielė Meškaitė (Šiaulių jėzuitų mokykla)
2987.Izabelė Bernotaitė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
2988.Erikas Kazakevičius (Trakų r. Paluknio "Medeinos" gimnazija)
2989.Tomas Čepulis (Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
2990.Diana Ismailovaitė (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
2991.Ignas Piliponis (Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
2992.Lukas Širvys (Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
2993.Armandas Puškorius (Palangos pradinė mokykla)
2994.Kevinas Seliūginas (Eitminiškių gimnazija)
2995.Aretas Utakis (Šiaulių Gegužių progimnazija)
2996.ANIKA RIMKUTĖ (Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
2997.Tajus Knuras (Telšių "Germanto" progimnazija)
2998.Kamilė Rimaitė (Vilkaviškio pradinė mokykla)
2999.Arijus Malakauskas (Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
3000.Laurynas Buzas (Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
3001.Toma Kulvinskaitė (Kėdainių r. Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinė mokykla)
3002.Ugnė Šiaulytė (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
3003.Agata Gaidulevič (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
3004.Kotryna Gelūnaitė (Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
3005.Toma Ivanauskaitė (Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija)
3006.Gabija Gaižauskaitė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
3007.Domilė Benetytė (Elektrėnų pradinė mokykla)
3008.Deimantė Vitkutė (Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
3009.Dominyka Ežerskytė (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
3010.Rita Šukytė (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
3011.Žemyna Vilutytė (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
3012.Estela Uzdraitė (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
3013.Erikas Turskis (Kauno Rokų gimnazija)
3014.Milda Čergelytė (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
3015.Urtė Kazakaitytė (Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
3016.Mark Truš (Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
3017.Ieva Klumbytė (Klaipėdos r. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija)
3018.Rytis Zoltneris (Radviliškio Vaižganto progimnazija)
3019.JOKŪBAS JANKAITIS (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
3020.Viktorija Blėdaitė (Varėnos "Ryto" progimnazija)
3021.Rokas Supranavičius (Alytaus Panemunės progimnazija)
3022.Živilė Tamošauskaitė (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
3023.Benas Žilinskas (Šiaulių Dainų progimnazija)
3024.Vytenis Vervečka (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
3025.Ignas Sinkevičius (Alytaus Dainavos progimnazija)
3026.Rokas Jusys (Kauno Dainavos progimnazija)
3027.Viktorija Abromavičiūtė (Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
3028.Elzė Baziliūtė (VšĮ "Ruduo-pavasaris")
3029.Austėja Jackūnaitė (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
3030.Mangirdas Čepulis (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
3031.Kristupas Ščevinskas (Kėdainių Kalbų mokykla)
3032.Justina Bumblytė (Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
3033.Roberta Gastevičiūtė (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
3034.Paulina Pociūnaitė (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
3035.Augustė Budvytytė (Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
3036.Matas Gruzdys (Tauragės profesinio rengimo centras)
3037.Benjaminas Lubauskas (Alytaus Dainavos progimnazija)
3038.Simas Augustinavičius (VIMS - Vilnius International Meridian School)
3039.Urtė Žilvytė (Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
3040.Kamilė Judžentytė (Vilniaus r. Sudervės Mariano Zdziechovskio pagrindinė mokykla)
3041.Izabelė Komaitė (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
3042.Laima Indriūnaitė (Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
3043.Tomas Išganaitis (Šakių "Varpo" mokykla)
3044.Bang Nguyen The (Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
3045.Lukas Berškys (Alytaus Panemunės progimnazija)
3046.Einoras Aliukonis (Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
3047.Justė Lengvinaitė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
3048.Arielė Radzevičiūtė (Ukmergės "Šilo" progimnazija)
3049.Gabrielius Milkintas (Šilalės r. Obelyno pagrindinė mokykla)
3050.Austėja Norkutė (Telšių "Germanto" progimnazija)
3051.Gabija Eidukynaitė (Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
3052.Tajus Gecevičius (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
3053.Emilijus Zamauskas (Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
3054.Domas Janonis (Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
3055.Modesta Dapkutė (Rietavo sav. Tverų gimnazija)
3056.Deimantė Stankevičiūtė (Kauno Petrašiūnų progimnazija)
3057.Aleksandras Šabrinskas (Šiaulių Ragainės progimnazija)
3058.Skaiva Šlepetytė (Klaipėdos r. Šiūparių mokykla-daugiafunkcis centras)
3059.Vidmantas Basys (Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
3060.Marijus Eigėlis (Utenos Aukštakalnio progimnazija)
3061.Martynas Bukauskas (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
3062.Laima Gedminaite (Kauno Milikonių progimnazija)
3063.Linas Kančiauskas (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
3064.Mykolas Vaniašinas (Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
3065.Emilis Leonavičius (Birštono savivaldybės Birštono vienkiemio darželis-mokykla)
3066.Dominykas Aleksa (Vilkaviškio rajono Pajevonio pagrindinė mokykla)
3067.Armandas Bitinas (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
3068.Jokūbas Banaitis (Buivydiškių pagrindinė mokykla)
3069.Dovydas Šuminas (Visagino „Verdenės“ gimnazija)
3070.Mileta Jančauskaitė (Gargždų "Minijos" progimnazija)
3071.Arnas Klimas (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
3072.Matas Vinciūnas (Kauno Veršvų gimnazija)
3073.Edgaras Adomavičius (Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
3074.Skaistė Degesytė (Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
3075.Domas Grabinskis (Šiaulių Dainų progimnazija)
3076.Simona Kalvynaitė (Kauno r. Neveronių gimnazija)
3077.Benas Jokubauskas (Gargždų "Minijos" progimnazija)
3078.Emilis Mačiūnas (Šiaulių Dainų progimnazija)
3079.Valdas Vitkus (Tauragės profesinio rengimo centras)
3080.TADAS BAKANAUSKAS (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3081.Domas Račkauskas (Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
3082.Augustė Kavaliauskaitė (Radviliškio r. Grinkiškio Jono Poderio gimnazija)
3083.Vytautas Šidlauskas (LSMU gimnazijos pradinė mokykla)
3084.Emilija Veličkaitė (Kauno jėzuitų gimnazija)
3085.Laurynas Pieža (Kazlų Rūdos sav. Antanavo pagrindinė mokykla)
3086.Dominykas Ulianskas (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
3087.Gabrielė Savickaitė (Plungės Senamiesčio mokykla)
3088.Ieva Jurkūnaitė (Vilkaviškio pradinė mokykla)
3089.Meda Jurgilaitė (Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
3090.Greta Mickevičiūtė (Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
3091.Vilenė Vaitkevičiūtė (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
3092.Danielius Šugalski (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
3093.Jegor Zolotoverch (Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
3094.Dominika Pašuk (Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija)
3095.Auksė Galvelytė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3096.Jurgita Pauliukėnaitė (Ignalinos r. Didžiasalio "Ryto" gimnazija)
3097.Aviženis Dominykas (Vilniaus "Saulėtekio" mokykla-daugiafunkcis centras)
3098.Goda Židickytė (Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
3099.Agnė Prusakova (Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija)
3100.Martynas Valčiukas (Panevėžio Rožyno progimnazija)
3101.VYTAS ŽOSTAUTAS (Panevėžio pradinė mokykla)
3102.Viktorija Basijokaitė (Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
3103.Darija Berontaitė (Akmenės r. Kruopių pagrindinė mokykla)
3104.Erlandas Prakapavičius (Kauno Rokų gimnazija)
3105.Luknė Marija Ravkaitė (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
3106.Barbora Balcevičiūtė (Varėnos "Ryto" progimnazija)
3107.Gustavas von Gravrock (Kauno r. Neveronių gimnazija)
3108.Valentina Rynkevič (Vilniaus r. Zujūnų gimnazija)
3109.Saulius Matas Padgurskis (Radviliškio r. Šeduvos gimnazijos Pakalniškių skyrius)
3110.Skalvis Jomantas (Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
3111.Lukas Dapkevičius (Marijampolės marijonų gimnazija)
3112.Gabrielius Rumša (Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
3113.Augustė Meškauskytė (Utenos r. Užpalių gimnazija)
3114.Akvilė Butaitė (Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
3115.Kristupas Naujalis (Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
3116.Lavija Rudzinskytė (Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija)
3117.Emilija Miranda Povell (Vilniaus lietuvių namai)
3118.Auksė Škultinaitė (Šiaulių jėzuitų mokykla)
3119.Adriana Graužinytė (Kauno r. Vilkijos gimnazija)
3120.Justas Pečiūnaitis (Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
3121.Tomas Ridikas (Plungės Senamiesčio mokykla)
3122.Domas Vrubliauskas (Elektrėnų sav. Kietaviškių progimnazija)
3123.Vilius Zakarevičius (Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
3124.Mantas Eliašaitis (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
3125.Matas Liutvinskas (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3126.Titas Kaluževičius (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
3127.Airidas Dervinis (Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
3128.Miglė Slavinskaitė (Kauno r. Piliuonos gimnazija)
3129.Miglė Kutraitė (Kėdainių Kalbų mokykla)
3130.Augustė Ramonaitė (Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
3131.Rimantė Kuklinskaitė (VGTU inžinerijos licėjus)
3132.Skomantas Kairys (Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
3133.Liepa Vaicekauskaitė (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
3134.Gabija Špakytė (Pakruojo "Žemynos" progimnazija)
3135.Miglė Runevičiūtė (Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
3136.Ugnė Paliliūnaitė (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
3137.Milė Ambrazevičiūtė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
3138.Nikita Čiubuk (Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija)
3139.Meda Rašytė (Radviliškio r. Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazija)
3140.Majus Navickas (Šiaurės licėjus)
3141.Rūta Juozapavičiūtė (Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
3142.Dominik Voičakas (Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
3143.Kristupas Botyrius (Birštono gimnazija)
3144.Liepa Difartaitė (Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
3145.Kotryna Raubaitė (Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
3146.Andrius Pašiškevičius (Prienų r. Balbieriškio pagrindinė mokykla)
3147.Lukas Mišenis (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
3148.Amelija Kapsevičiūtė (Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
3149.Gabrielė Dručiūnaitė (Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
3150.Deimantė Valinčiūtė (Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
3151.Monkevičiūtė Austėja (Kauno Dainavos progimnazija)
3152.Elija Griciūtė (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
3153.Jaromir Gudarevs (Alytaus Panemunės progimnazija)
3154.Taisija Steško (Vilniaus darželis - mokykla "Saulutė")
3155.Dominykas Indrašius (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
3156.Domantas Masiliauskas (Rietavo sav. Tverų gimnazija)
3157.Balčėtytė Goda (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
3158.Agneta kavarzaite (Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
3159.Justė Zaiceva (Kauno r. Domeikavos gimnazija)
3160.Barbora Mikalauskaitė (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
3161.Danielė Kubickaitė (Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla)
3162.Bernadeta Jasaitė (Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija)
3163.Edvinas Gapšys (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
3164.Čepaitis Leonardas Dovaldas (Alytaus Šaltinių progimnazija)
3165.Lukas Jasionis (Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
3166.Viatcheslav Kodiakin (Šiaulių suaugusiųjų mokykla)
3167.Gabija Januškevičiūtė (Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
3168.Živilė Urbonaitė (Šilutės r. Vainuto gimnazija)
3169.Augustė Petručionytė (Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
3170.Kazinec Teresė Austėja (Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
3171.Nojus Cicėnas (Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
3172.Miglė Usevičiūtė (Pakruojo r. Pašvitinio pagrindinė mokykla)
3173.Kristupas Sliežauskas (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
3174.Gerda Daugėlaitė (Gargždų "Minijos" progimnazija)
3175.Maja Moškanovaitė (Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
3176.OLIVIJA GANIPRAUSKAITĖ (Kauno Veršvų gimnazija)
3177.Milena Petkevič (Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija)
3178.Miglė Porvaneckytė (Ukmergės "Šilo" progimnazija)
3179.Miglė Jarmalaitė (Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
3180.Smiltė Baltrūnaitė (Trakų r. Aukštadvario mokykla-darželis "Gandriukas")
3181.Urtė Skačkauskaitė (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
3182.Melechin Robert (Vilniaus Liepkalnio mokykla)
3183.Gabrielė Vabuolaitė (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
3184.Markas Petrulis (Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
3185.Elija Kupšytė (Plungės Senamiesčio mokykla)
3186.Nerilė Šimaitė (VIMS - Vilnius International Meridian School)
3187.Anna Sutkutė (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
3188.Brigita Navickaitė (Panevėžio r. Ramygalos gimnazija)
3189.Enrika Stogovaitė (Kauno Dainavos progimnazija)
3190.Gabrielius Kapušinskas (UAB Karalienės Mortos mokykla)
3191.Brigita Rubežiūtė (Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
3192.Ema Bartusevičiūtė (Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
3193.Adriana Jurgutytė (Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
3194.Irmantas Šarkauskas (Plungės „Babrungo“ progimnazija)
3195.Tadas Kirkilionis (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
3196.Jokūbas Ramašauskas (Kauno r. Babtų gimnazija)
3197.Ieva Bernackaitė (Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
3198.Milmantė Bubnova (Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
3199.Domas Užkuras (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
3200.Gabija Gaižutytė (Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centras)
3201.Goda Venckutė (Tauragės r. Jovarų pagr. mokyklos Gaurės skyrius)
3202.Martynas Armonas (Kauno Suzukio pradinė mokykla)
3203.Guoda Mineikytė (Telšių "Saulėtekio" pradinė mokykla)
3204.Airidas Šukys (Panevėžio r. Velžio gimnazija)
3205.Ernest Bogdevič (Vilniaus r. Valčiūnų gimnazija)
3206.Gustas Uleckas (Marijampolės Petro Armino progimnazija)
3207.Urtė Kondrataitė (Kauno jėzuitų gimnazija)
3208.Jonas Geležius (Marijampolės "Žiburėlio" mokykla-daugiafunkcis centras)
3209.Rugilė Dambrauskaitė (Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio gimnazija)
3210.KAJUS MAZILIAUSKAS (Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
3211.Ieva Kavaliauskaitė (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
3212.Emilijus Minelga (Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
3213.LUKAS MASAITIS (Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
3214.Julius Stasiūnaitis (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
3215.Dovydas Čepelė (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
3216.Guostė Rudinskaitė (Kauno r. Babtų gimnazija)
3217.Gvidas Kažukauskas (Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija)
3218.MINTAUTAS MIKŠENIS (Varėnos "Ryto" progimnazija)
3219.Mantvydas Klevas (Alytaus „Volungės“ progimnazija)
3220.Deividas Kvietkus (Gargždų "Minijos" progimnazija)
3221.Martynas Macevičius (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
3222.andra vaitkeviciute (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
3223.Tauras (Kauno Veršvų gimnazija)
3224.Vakarė Balčiūnaitė (Rietavo sav. Tverų gimnazija)
3225.Urtė Kudarauskaitė (Alytaus Dainavos progimnazija)
3226.Augustyn Dzenovagis (Vilniaus darželis-mokykla "Šaltinėlis")
3227.MATAS VITKEVIČIUS (Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
3228.Guoda Naruševičiūtė (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
3229.Gedrimaitė Joana (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
3230.Liepa Zabitaitė (Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
3231.Ignas Pukinskas (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
3232.Ugnė Zubytė (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
3233.Nedas Budavas (Mažeikių darželis-mokykla "Kregždutė")
3234.Neilas Bacys (Rietavo sav. Tverų gimnazija)
3235.Aleka Jarušas (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
3236.Karolis Bunevičius (Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla)
3237.Goda Apanavičiūtė (Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
3238.Gustavas Tilindis (VšĮ Šiaurės licėjus)
3239.Kamilė Maruškevičiūtė (Vilkaviškio rajono Pajevonio pagrindinė mokykla)
3240.Edvinas Zalensas (Panevėžio Rožyno progimnazija)
3241.Armandas Šilkaitis (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
3242.Dominykas Kaubrė (Kauno "Vyturio" gimnazija)
3243.Karina Milevskaja (Vilniaus "Saulėtekio" mokykla-daugiafunkcis centras)
3244.Vesta Monika Zubrickaitė (Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
3245.Aušrinė Žukauskaitė (Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
3246.Markas Ratkevičius (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
3247.Kornelija Kasparavičiūtė (Marijampolės Petro Armino progimnazija)
3248.Danielė Tebėraitė (Jonavos r. Kulvos Abraomo Kulviečio mokykla)
3249.Milena Paulauskaitė (Joniškio "Saulės" pagrindinė mokykla)
3250.Milana Jutkevič (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
3251.Dorotėja Krūmaitė (Šiaulių jėzuitų mokykla)
3252.Juras Kavaliauskas (Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
3253.Kotryna Valančiūtė (Kretingos r. Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinė mokykla)
3254.Simas (Kauno Vaišvydavos pagrindinė mokykla)
3255.Silvija Kašubaitė (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
3256.Darja Michailova (Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
3257.Borodaitė-Borodaitytė Patricija (Kauno Dainavos progimnazija)
3258.Domas Geštautas (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3259.Miglė Backūnaitė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3260.Rugilė Ulevičiūtė (Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
3261.Simas Burinskas (Marijampolės sav. Želsvos pagrindinė mokykla)
3262.Agota Strelčiūnaitė (Viešoji įstaiga Tarptautinė Amerikos mokykla Vilniuje)
3263.Aleksandra Šalaševičiūtė (Marijampolės marijonų gimnazija)
3264.Neida Leonavičiūtė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3265.Nojus Jansavičius (Šakių rajono Plokščių mokykla - daugiafunkcis centras)
3266.Sadlauskas Mažvydas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
3267.Viltė Gražinskaitė (Šakių "Varpo" mokykla)
3268.Gabija Keraitė (VGTU inžinerijos licėjus)
3269.Jokūbas Atkočiūnas (Jonavos pradinė mokykla)
3270.Armandas Kelpša (Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla)
3271.Akvilė Guogytė (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
3272.Kamilė Grigulaitė (Rietavo sav. Tverų gimnazija)
3273.Julius Misiovič (Elektrėnų pradinė mokykla)
3274.Anastasija Karpyčevaitė (KTU Vaižganto progimnazija)
3275.Radvilė Gujytė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3276.Jolita Agintaitė (Šilutės r. Vainuto gimnazija)
3277.Lilė Triškutė (Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
3278.Artiom Aladovic (Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija)
3279.Matas Ižganaitis (Šakių "Varpo" mokykla)
3280.Kajus Ponelis (Kauno Aleksandro Puškino gimnazija, pagrindinio ugdymo skyrius)
3281.Artūras Tureckij (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
3282.Rokas Vaitiekaitis (Telšių "Germanto" progimnazija)
3283.Matas Oželis (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
3284.Augustė Krisiūnaitė (Kupiškio r. Subačiaus gimnazija)
3285.Daniel Novik (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
3286.Viltė Pakalniškytė (Klaipėdos r. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija)
3287.Auksė Česnauskaitė (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
3288.Domas Dabašinskas (Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
3289.Gintaras Kasperskis (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
3290.Matas Mikėnas (Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
3291.Rūta Jutkelytė (Kalvarijos sav. Sangrūdos gimnazija)
3292.Elena Šipailaitė (Kauno r. Domeikavos gimnazija)
3293.Gudas Martynas Lukas (Jonavos Jeronimo Ralio gimnazija)
3294.Amanda Abou Asla (Kauno Suzukio pradinė mokykla)
3295.Guoda Grabauskaitė (Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
3296.Titas Popiera (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
3297.Matas Vilkenis (Šakių rajono Kidulių pagrindinė mokykla)
3298.Garbauskaitė Viltė (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
3299.Gabrielius Stančikas (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
3300.Atėnė Baranauskaitė (Erudito licėjus)
3301.Joris Pupkys (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
3302.Emilijus Narbutas (Plungės „Babrungo“ progimnazija)
3303.Ignas Jasas (Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
3304.Mindaugas Lapinskas (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
3305.Rusnė Jurkšaitė (Kauno r. Ilgakiemio mokykla-darželis)
3306.Karolis Gaižutis (Molėtų pradinė mokykla)
3307.Liepa Kirstukaitė (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
3308.Ditas Petraška (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3309.AUGUSTAS VAIDOTAS (Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
3310.Benas Kudirka (KTU Vaižganto progimnazija)
3311.Luknė Puzaitė (VšĮ Šiaurės licėjus)
3312.Mantas Kybartas (Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras)
3313.Aleksija Mikolaityte (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
3314.Dovydas Milašius (Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
3315.Ieva Jachimavičiūtė (Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
3316.Amelija Ignatavičiūtė (Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
3317.Akvilė Paulavičiūtė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
3318.Maksim Darasevič (Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija)
3319.Smiltė Zakarkaitė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
3320.Rancovas Deividas (Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
3321.Kostas Mironovas (VGTU inžinerijos licėjus)
3322.Rimkevičius Kondradas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
3323.Eimantas Nekrošius (Raseinių r. Betygalos Maironio gimnazija)
3324.Ilan Vilkin (Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
3325.Rokas Ivanauskas (Erudito licėjus)
3326.LIEPA RUIBYTĖ (Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
3327.Grantas Balsevičius (Kauno r. Domeikavos gimnazija)
3328.Ūla Kriščiūnaitė (Pasvalio Svalios progimnazija)
3329.Kazlauskas Vytautas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
3330.Ieva Remeikaitė (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
3331.Šimilevičius Danielius (Marijampolės "Saulės" pradinė mokykla)
3332.Karina Rucevičiūtė (Kalvarijos sav. Jungėnų pagrindinė mokykla)
3333.Martinas Piškinas (Alytaus „Volungės“ progimnazija)
3334.Zmitrovič Nikolė (Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla)
3335.Deividas Adomavičius (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
3336.Kristupas (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
3337.Neidas Lukoševičius (Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla Mastaičių skyrius)
3338.urtė kaminskaitė (Vilniaus šv. Kristoforo gimnazija)
3339.Kipras Skebas (Eitminiškių gimnazija)
3340.Greta Daukšytė (Gargždų "Minijos" progimnazija)
3341.ellis kriksciokaitis (Jonavos pradinė mokykla)
3342.Ignas Juozapavičius (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
3343.Eila Petkūnaitė (Šakių "Varpo" mokyklos Slavikų pradinio ugdymo skyrius)
3344.Agnė Bajoraitė (Birštono gimnazija)
3345.Adelė Olšauskaitė (Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija)
3346.Šeškaitė Viltė (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
3347.Adomas Čižauskas (Kauno Suzukio pradinė mokykla)
3348.Maja Matuliauskaitė (VšĮ Šiaurės licėjus)
3349.Evelina Klimaševskytė (Šalčininkų r. Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija)
3350.Rugilė Barauskaitė (Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
3351.Ieva Razdaigoraitė (Vilniaus Maironio progimnazija)
3352.Emilis Starkus (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
3353.Vytautas Zabulionis (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
3354.Sekač Sofija (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
3355.Lauryna Vitartaitė (Elektrėnų pradinė mokykla)
3356.Ieva Kvedarauskaitė (Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
3357.Domas Jaruševičius (Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
3358.Lukas Serutkevičius (Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
3359.Lėja Strockytė (Alytaus Panemunės progimnazija)
3360.Šypalis Kristupas (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
3361.Zuikis Mindaugas (Kauno Dainavos progimnazija)
3362.Saulė Morkūnaitė (Radviliškio Vaižganto progimnazija)
3363.Elisa Karadayi (VIMS - Vilnius International Meridian School)
3364.Gustas Žaldarys (Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
3365.Urtė Šlaustaitė (Šiaulių Medelyno progimnazija)
3366.Benas Morkūnas (Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
3367.Gabija Juškytė (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
3368.Sebastian Sroda (Vilniaus darželis-mokykla "Šaltinėlis")
3369.Dominykas Matulevičius (Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
3370.Kamilė Balsevičiūtė (Prienų r. Stakliškių gimnazija)
3371.Oktavijus Anikanovas (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
3372.Linas Petronis (Radviliškio r. Alksniupių pagrindinė mokykla)
3373.Patricija Bieliaušaitė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3374.Kamilė Velėniūtė (Utenos r. Užpalių gimnazija)
3375.Milda Germanavičiūtė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3376.Urtė Pociūtė (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
3377.Meda Kirstukaitė (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
3378.Micelis Klaudijus (Kauno Dainavos progimnazija)
3379.Issa Begic (Kretingos r. Vydmantų gimnazija)
3380.Mante Kucinskaite (Marijampolės "Saulės" pradinė mokykla)
3381.Gabrielė Morozaitė (Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
3382.Gabija Bogdanovaitė (KTU inžinerijos licėjus)
3383.Emilija Pūžytė (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
3384.Agnė Volskytė (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
3385.Dovydas Bičkaitis (Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
3386.Gabrielius Juozulynas (Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės pagrindinio ugdymo skyrius)
3387.Lukas Vereika (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
3388.Liepa Lukaitė (Skuodo Bartuvos progimnazija)
3389.Ronald Leon Šarskus (Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
3390.Otilija Pauliukevičiūtė (Rokiškio r. Jūžintų Juozo Otto Širvydo pagrindinė mokykla)
3391.Majus Kapočius (Marijampolės marijonų gimnazija)
3392.Karolis Piesarskas (VšĮ Šiaurės licėjus)
3393.Emilija Maulaitė (Rietavo sav. Tverų gimnazija)
3394.Viltė Davidonytė (Kauno Palemono gimnazija)
3395.Šarlotė Kurlavičiūtė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3396.Eva Stepancovaitė (Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
3397.Emiljan Mackevič (Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija)
3398.Vika Viliūnaitė (Panevėžio r. Ramygalos gimnazija)
3399.Vytenis Luckus (Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Aštriosios Kirsnos pagrindinio ugdymo skyrius)
3400.Paulina Mišelinskaitė (Šilutės r. Vilkyčių pagrindinė mokykla)
3401.Tautvydas Kairys (Vilniaus Žemynos progimnazija)
3402.Tautvydas Budrius (Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
3403.Emilija Vasiliauskaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3404.Jolita Kvecytė (Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija)
3405.Agata Skvereckaitė (Pasvalio Svalios progimnazija)
3406.Elija Pociūtė (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
3407.Ieva Televičiūtė (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
3408.Daniela Tamošauskaitė (Kretingos rajono Kurmaičių pradinė mokykla)
3409.Augustė Jusevičiūtė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3410.Vakarė Povilaitytė (Kauno r. Lapių pagrindinė mokykla)
3411.Andžej Varonecki (Turgelių "Aistuvos" gimnazija)
3412.Jokūbas Kveraga (Elektrėnų pradinė mokykla)
3413.Ernest Kilevičius (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
3414.Karolis Dilys (Širvintų pradinė mokykla)
3415.Greta Audenaitė (Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
3416.Ainis Kundrotas (Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
3417.Jogailė Vainutytė (Neringos gimnazija)
3418.Kotryna Zaveckaitė (Marijampolės marijonų gimnazija)
3419.Augustė Kruopytė (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
3420.Tauras Gudžiūnas (Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
3421.Morta Lunevičiūtė (Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
3422.Ieva Vaičekauskaitė (Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
3423.Liveta Mazurkevičiūtė (Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
3424.Gaudvinas Gipas (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
3425.Ūla Januškaitė (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
3426.Gerda Zubovaitė (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
3427.Lukas Strašinskij (Trakų r. Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinė mokykla)
3428.Titas Vaičius (Tauragės Jovarų pagrindinė mokykla)
3429.Majus Gečas (Kauno r. Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras)
3430.Urtė Agota Jakučiūnaitė (Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
3431.Austėja Kvederavičiūtė (Alytaus r. Simno gimnazija)
3432.Lukas Dargužas (Šiaulių r. Meškuičių gimnazija)
3433.Eidas Kudrešovas (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
3434.Gabrielė Eisaitė (Molėtų pradinė mokykla)
3435.Gabriela Tarasevič (Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla)
3436.Audronė Litovkinaitė (Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija)
3437.Rugilė Užkuraitytė (Panevėžio Rožyno progimnazija)
3438.Rugilė Sabaliauskaitė (Marijampolės sav. Mokolų progimnazija)
3439.Akvilė Domarkaitė (Rietavo sav. Tverų gimnazija)
3440.Ugnė Kriščiūnaitė (Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija)
3441.Viktorija Jodko (Vilniaus r. Sudervės Mariano Zdziechovskio pagrindinė mokykla)
3442.Pikšilingis Mantas (Alytaus „Drevinuko“ mokykla-darželis)
3443.LUKAS RADAVIČIUS (Klaipėdos Gedminų progimnazija)
3444.Agnė Budrikaitė (Klaipėdos Vydūno gimnazija)
3445.Beata Lenktytė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
3446.Gustas Snieganas (Šakių "Varpo" mokykla)
3447.Liepa Masytė (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
3448.Rėjus Karvelis (Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
3449.Gabrielė Juodakytė (Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
3450.Gotis Žandaravičius (Kauno Jono Basanavičiaus gimnazija)
3451.KAMILĖ PETRAUSKAITĖ (Kauno r. Domeikavos gimnazija Užliedžių skyrius)
3452.Greta Pušklevič (Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
3453.Adomas Darulis (Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
3454.Ignas Armonas (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3455.Aivaras Pasaulis (Vilniaus Baltupių progimnazija)
3456.rugile sidlauskaite (Mažeikių r. Užlieknės pagrindinė mokykla)
3457.Vytė Lipnickaitė (Neringos gimnazija)
3458.Lukas Jakubonis (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
3459.Martynas Bagušas (Kėdainių "Atžalyno" gimnazija)
3460.Elinga Rupšytė (Šilutės r. Vilkyčių pagrindinė mokykla)
3461.Justas Jakūbauskas (Kauno "Vyturio" gimnazija)
3462.Simona Smirnovaitė (Šakių "Varpo" mokykla)
3463.Viltė Steponaitytė (Šiaulių Dainų progimnazija)
3464.Mikas Kropaitis (Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
3465.Remeika Liutauras (Šiaulių Gytarių progimnazija)
3466.Domas Strelčiūnas (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
3467.Misiūnas Matas (Kauno Dainavos progimnazija)
3468.Viktorija Žekonytė (UAB „Erudito licėjus“)
3469.Rokas Druteika (Utenos Krašuonos progimnazija)
3470.Ema Adomavičiūtė (Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
3471.Saulė Sinkevičiūtė (VšĮ Šiaurės licėjus)
3472.Markas Sinkevičius (Kauno Rokų gimnazija)
3473.Justas Kundrotas (Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija)
3474.Luknė Petraškaitė (Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
3475.Luka Vičiūnaitė (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
3476.Dianisas Mickus (Šilutės r. Saugų Jurgio Mikšo pagrindinė mokykla)
3477.Mintara Juzaitytė (Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorija)
3478.Nojus Bavarskis (Šakių rajono Lekėčių mokykla-daugiafunkcis centras)
3479.Ugnė Dambrauskaitė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
3480.Tautvydas Aušra (Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
3481.Melita Jurčytė (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
3482.Rusnė Bulvičiūtė (Kauno r. Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras)
3483.Gustė Pužauskaitė (Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
3484.Skaistė Jagminaitė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
3485.Deimantė Rapalaitė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
3486.Mantas Žakys (VšĮ Šiaurės licėjus)
3487.Pivoraitė Austėja (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
3488.Tėja Abudauskaitė (Šiaulių Dainų progimnazija)
3489.Ignas Gricius (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
3490.Ema Tarasevičiūtė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3491.Dovydas Puškorius (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
3492.Augustė Šuikaitė (Šakių "Varpo" mokyklos Slavikų pradinio ugdymo skyrius)
3493.Tomas Vareika (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
3494.Narbutaitė Paulina (Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
3495.Domas Auškelis (Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
3496.Patrikas Damalis (Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
3497.Dominykas Arcišauskas (Gargždų "Minijos" progimnazija)
3498.Tomas Arminas (Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
3499.Rafaelis Jonas Petrovskis (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
3500.Miglė Borodičaitė (Kauno jėzuitų gimnazija)
3501.Gustė Lelėnaitė (Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
3502.Eva Slavinskaitė ("Šaltinėlio" privati mokykla)
3503.Augustė Baronaitė (Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
3504.Dominykas Vaitiekūnas (Šiaulių Jovaro progimnazija)
3505.Augustas Odinas (Skuodo r. Aleksandrijos pagrindinė mokykla)
3506.Razutytė Ugnė (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
3507.Dovydas Lemežis (Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
3508.Gabrielė Liucija Naumavičiūtė (Marijampolės marijonų gimnazija)
3509.Ignas Misiūnas (Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
3510.Patricija Grubliausakaitė (Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
3511.Julijus Pašilys (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
3512.Ugnė Šamatauskaitė (Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija)
3513.ROBERTAS SAVANEVIČIUS (Vilniaus r. Pakenės Česlovo Milošo pagrindinė mokykla)
3514.Deimantė Lenkauskaitė (Telšių "Germanto" progimnazija)
3515.Radvilė Malvicaitė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
3516.Deividas Balčiūnas (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
3517.Kajus Silvestravičius (Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija)
3518.Jankauskas Jokūbas Aušrutis (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
3519.Skaistė Korytė (Raseinių r. Betygalos Maironio gimnazija)
3520.Jovita Mikolaitytė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
3521.Kornelijus Ivanauskas (Šiaulių Medelyno progimnazija)
3522.Auksė Levickytė (Šiaulių Salduvės progimnazija)
3523.Mėja Uktverytė (Gargždų "Minijos" progimnazija)
3524.Paulius Miloševskis (Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
3525.Justas Augustauskas (Alytaus Dainavos progimnazija)
3526.Vytautas Kazlauskas (Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
3527.Elzė Prastieniūtė (Apvalaus kvadrato mokykla)
3528.Oskaras Jurkonis (Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
3529.Aleksandra Šigajevaitė (Vilniaus Pavilnio progimnazija)
3530.Elzė Raicevičiūtė (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
3531.Tajus Čepas (Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
3532.Arnoldas Kodis (Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
3533.Oskaras Uždavinys (Palangos Šventosios pagrindinė mokykla)
3534.Viltė Silivončikė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
3535.Arijus Jastramskas (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
3536.Justa Sadauskaitė (Vilniaus jėzuitų gimnazija)
3537.Emilis Segenis (Vilniaus Žemynos progimnazija)
3538.Vakarė Karčinskaitė (Melkio mokykla)
3539.Nikita Lankelis (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
3540.Miglė Gaurilčikaitė (Jurgitos Pakštienės anglų kalbos pamokos ir kursai)
3541.Augustas Preikšaitis (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
3542.Beatričė Zakarevičiūtė (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
3543.Aistė Adomaitytė (Utenos r. Užpalių gimnazija)
3544.Burdin Emil (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
3545.Gabija Koryznaitė (Radviliškio r. Pociūnėlių pagrindinė mokykla)
3546.Auksė Tamulevičiūtė (Elektrėnų pradinė mokykla)
3547.Ugnius Slibinskas (Vilniaus Žemynos progimnazija)
3548.Emilija Lukoit (Marinos Mižigurskajos privati gimnazija)
3549.Mantė Rekašiūtė (Telšių "Kranto" progimnazija)
3550.Luknė Ukelytė (Kalvarijos sav. Jungėnų pagrindinė mokykla)
3551.Nojus Noreikis (Panevėžio r. Naujamiesčio gimnazija)
3552.Luknė Volosenkinaitė (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
3553.Grantas Borusevičius (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
3554.Dominykas Urbonas (Akmenės rajono Ventos gimnazija)
3555.Monika Pekoriūtė (VGTU inžinerijos licėjus)
3556.Patricija Agnė Ramanauskaitė (Vilniaus "Minties" gimnazija)
3557.Lėja Bakelytė (Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
3558.Emilija Lenčiauskaitė (Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
3559.Tautvydas Grigas (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
3560.Arnas Radzvilavičius (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
3561.Kotryna Mieldažytė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3562.Karolis Kateiva (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
3563.Gaudrius Skauminas (Kauno Dainavos progimnazija)
3564.Gabrielė Januševičiūtė (Pažinimo Licėjus)
3565.Modestas Murauskas (Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
3566.Ieva Elena Gabnyte (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
3567.Patricija Molevičiūtė (Trakų gimnazija)
3568.Šarūnas Vileikis (Šiaulių r. Voveriškių mokykla)
3569.Ąžuolas (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
3570.Mustafa Duruk Aydos (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
3571.Matas Pupšta (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
3572.Daniela Darvich (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
3573.Daniela Sebeckytė (Skuodo Bartuvos progimnazija)
3574.Račaitė Goda (Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
3575.Ornela Kažemėkaitė (Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
3576.Chimena Lukšaitė (Telšių "Germanto" progimnazija)
3577.Austėja Vanžodaitė (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
3578.Vaičius Deividas (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
3579.Lukas Petraitis (Šiaulių Salduvės progimnazija)
3580.Enrika Gruzdeva (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
3581.Lukaš Pesliak (Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
3582.Adomas Antropikas (Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
3583.Adamas Bagdonas (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
3584.Joris Slavinskas (Kauno r. Piliuonos gimnazija)
3585.Evita Filipavičiūtė (Eitminiškių gimnazija)
3586.Džiugas Aidukas (Joniškio r. Gasčiūnų pagrindinė mokykla)
3587.Jokūbas Kairys (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
3588.Rimkevičius Oskaras (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
3589.Vrubliauskas Arnas (Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
3590.Arnas Karols (Kauno Montesori mokykla-darželis "Žiburėlis")
3591.Eitvydas Kalinas (Šiaulių Gegužių progimnazija)
3592.Rugilė Švytoriūtė (Vilkaviškio rajono Pajevonio pagrindinė mokykla)
3593.Eglė Vitkutė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
3594.Gintautė Šriubėnaitė (Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
3595.Arnas Kaminskas (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
3596.Paulina Girdžiūnaitė (Alytaus r. Simno gimnazija)
3597.GUSTAS LAURINAVIČIUS (Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
3598.Vestina Zymonaitė (Šakių rajono Kidulių pagrindinė mokykla)
3599.Augustė Skilinskaitė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3600.Lukas Smaliukas (Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
3601.Marta Šulcaitė (Kėdainių Kalbų mokykla)
3602.Augustė Butkevičiūtė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
3603.Mantas Rapalas (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
3604.Smiltė Jonaitytė (Šiaulių jėzuitų mokykla)
3605.Vaiva Danilevičiūtė (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
3606.Jokūbas Ivanauskas (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
3607.Urtė Kubiliūnaitė (UAB „Taškius“)
3608.Morta Varanavičiūtė (Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija)
3609.Barbora Bakanaitė (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
3610.Gytis Lanauskas (Kauno Suzukio pradinė mokykla)
3611.Karolina Piliponytė (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
3612.Simonas Urniežius (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
3613.David Jackevič (Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
3614.Vytautas Balčas (Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
3615.Rokas Vaiciukevicius (Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
3616.Rusnė Varaškaitė (Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
3617.Elisa Jonutytė (Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
3618.Rugilė Urbonavičiūtė (Kauno r. Batniavos mokykla-daugiafunkcis centras)
3619.Gabrielė Tališauskytė (Kauno Dainavos progimnazija)
3620.MOTIEJUS STRAZDAS (Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
3621.Erika Serapinaitė (Ukmergės rajono Deltuvos pagrindinė mokykla)
3622.Julius Talalas (Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
3623.Ugnė Trinkūnaitė (Panevėžio r. Naujamiesčio gimnazija)
3624.Kamilė Matkaitytė (Kauno Palemono gimnazija)
3625.Austėja Šapokaitė (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
3626.Lukas Uleckas (Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla)
3627.Dainius Janonis (Šalčininkų r. Baltosios Vokės "Šilo" gimnazija)
3628.Junė Vaičiutė (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
3629.Ignas Likša (Kėdainių Kalbų mokykla)
3630.Matas Kirtiklis (Anykščių r. Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazija)
3631.Urtė Ivanauskaitė (Kretingos rajono Kurmaičių pradinė mokykla)
3632.Luknė Čekanauskaitė (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
3633.Laurynaitytė Ugnė (Kauno r. Vandžiogalos gimnazija)
3634.Deividas Plytnikas (Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
3635.Oskaras Kalvinys (Vilniaus Naujininkų mokykla)
3636.Lukas Ramanauskas (Vilniaus Maironio progimnazija)
3637.AUGUSTĖ ŠTITILYTĖ (Klaipėdos r. Ketvergių pagrindinė mokykla)
3638.Dovydas Januškevičius (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
3639.Paulius Meiliūnas (Vilkaviškio r. Keturvalakių mokykla-daugiafunkcis centras)
3640.Kamilė Sakalytė (Kauno Vaišvydavos pagrindinė mokykla)
3641.Adomas Sakalauskas (Vilniaus Maironio progimnazija)
3642.Ineta Sinkevičiūtė (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
3643.Simas Langaitis (Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
3644.Benas Sinkevičius (Kauno r. Domeikavos gimnazija)
3645.Pijus Vaitkus (Plungės Senamiesčio mokykla)
3646.Margiris Pocius (VGTU inžinerijos licėjus)
3647.Gustė Razbadauskaitė (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
3648.Džiugas Deltuva (Marijampolės sav. Želsvos pagrindinė mokykla)
3649.Vakaris Jokubauskas (Kauno r. Vilkijos gimnazija)
3650.Vanesa Geležinytė (Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
3651.Danielius Budriunas (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
3652.Gabija Miškelytė (Liudvinavo K. Borutos gimnazijos Padovinio skyrius)
3653.Gabrielė Jankauskaitė (Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
3654.Jokūbas Dobravolskas (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
3655.Joris Kurlinskas (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
3656.Žemyna Astromskaitė (Alytaus Likiškėlių progimnazija)
3657.Kamilė Alubickaitė (Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
3658.Šarūnas Bieliauskas (Vilniaus Antakalnio progimnazija)
3659.Urtė Laucytė (Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
3660.Paulius Gaigalas (Prienų r. Išlaužo pagrindinė mokykla)
3661.Danielius Petrošius (Panevėžio r. Naujamiesčio gimnazija)
3662.Tajus Žibūda (Vilkaviškio pradinė mokykla)
3663.Irūna Budinaitė (Šiaulių Salduvės progimnazija)
3664.Rusnė Černovaitė (Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
3665.Laura Daraškevičiūtė (Telšių "Saulėtekio" pradinė mokykla)
3666.Elzė Šližytė (Utenos r. Užpalių gimnazija)
3667.Adas Kisliak (Vilkaviškio pradinė mokykla)
3668.Emilija Sviridova (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
3669.Karolina Ciuksaite (Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
3670.Sandra Žiedelytė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
3671.Anelė Česnauskytė (Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
3672.Milda Raškauskaitė (VšĮ "Ruduo-pavasaris")
3673.Beatričė Villuveit (Kauno taikomosios dailės mokykla)
3674.Nauris Ingaunis (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
3675.Laura Kupčinskaitė (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
3676.Lukas Lebedžinskas (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
3677.Edvin Voitkevič (Eitminiškių gimnazija)
3678.Sandra Smorodkina (Viešoji įstaiga Elektrėnų profesinio mokymo centras)
3679.Ksenija Antimonova (Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
3680.Sofija Bolotina (Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija)
3681.Agnė Jachimavičiūtė (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
3682.Rima Černeckaitė (Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
3683.Laurentas Gramas (Marijampolės marijonų gimnazija)
3684.SAULĖ GIEDRIMAITĖ (Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
3685.ANDRĖJA PAJAUJYTĖ (Vilkaviškio r. Sūdavos pagrindinės mokyklos Klausučių skyrius)
3686.Vykintas Šedys (Šiaulių jėzuitų mokykla)
3687.Irtė Jurgelionytė (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
3688.Luka Verbylaitė (Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
3689.Kamilė Narkevičiūtė (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
3690.Luknė Banevičiūtė (Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
3691.Domas Vaitkevičius (Vilniaus Balsių progimnazija)
3692.Adris Romanov (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
3693.Deviatnikova Aleksandra (Vilniaus "Šaltinio" pagrindinė mokykla)
3694.Armantė Alejūnaitė (Šiaulių Medelyno progimnazija)
3695.Povilas Vilkas ("Šaltinėlio" privati mokykla)
3696.Emilijus Reliuga (Skuodo Bartuvos progimnazija)
3697.Matas Valančius (Kretingos r. Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinė mokykla)
3698.Lėja Jurkonytė (Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
3699.Gytis Grinevičius (Kalvarijos sav. Jungėnų pagrindinė mokykla)
3700.Aneta Kulikovska (Vilniaus r. Kalvelių "Aušros" gimnazija)
3701.Joris Veteikis (Vilniaus r. Avižienių gimnazija)
3702.Airida Mikutytė (Plungės „Babrungo“ progimnazija)
3703.Ugnė Dinara Baltrėnautė (Molėtų r. Suginčių pagrindinė mokykla)
3704.Domas Skirutis (Klaipėdos r. Ketvergių pagrindinė mokykla)
3705.Eglė Perveneckaitė (VGTU inžinerijos licėjus)
3706.Laurynas Čobotas (Viešoji įstaiga "Saulės gojus")
3707.Milda Masiukaitė (Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
3708.Ieva Barauskaitė (Marijampolės Petro Armino progimnazija)
3709.Delininkaitytė Adrijana (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
3710.Eimantas Glaveckas (Vilkaviškio r. Bartninkų Jono Basanavičiaus mokykla-daugiafunkcis centras)
3711.Danielius Ilmonas (Pakruojo "Žemynos" progimnazija)
3712.Aurelija Dubinskaite (Šakių rajono Gelgaudiškio pagrindinė mokykla)
3713.Teofilis (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
3714.Nedas Matusevičius (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3715.Vasiliauskas, Vilius (UAB „Erudito licėjus“)
3716.Dainius Jurkša (KTU Vaižganto progimnazija)
3717.Ineta Vasiliauskaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3718.Gerasim Eva (Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
3719.Dovydas Žukas (Kauno r. Domeikavos gimnazija)
3720.Tajus Bagdišanka (Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
3721.Jokūbas Kavaliauskas (Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
3722.Danielius Mickus (Šiaulių Gegužių progimnazija)
3723.Aretas Sedekerskis (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3724.Meda Nausėdaitė (Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
3725.Raminta Palionytė (Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centras)
3726.Karina Ragauskaitė (Pagėgių sav. Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazija)
3727.Karina Beniušytė (Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
3728.Izabelė Blužaitė (Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
3729.Paleckis Tumas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
3730.ELENA (VGTU inžinerijos licėjus)
3731.Gerda Biknevičiūtė (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
3732.Martynas Rekus (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
3733.Martynas Grybas (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
3734.Justinas Plečkaitis (KTU inžinerijos licėjus)
3735.Skaistė Urbanavičiūtė (Alytaus Panemunės progimnazija)
3736.Andra Traidaraitė (Prienų r. Balbieriškio pagrindinė mokykla)
3737.Jonas Skirmantas (Šilutės pirmoji gimnazija)
3738.Greta Šemiotaitė (Šiaulių "Juventos" progimnazija)
3739.Ovidijus Mejeris (Klaipėdos "Medeinės" mokykla)
3740.Gediminas Jonaitis (Jonavos pradinė mokykla)
3741.Kamilė Pimpičkaitė (Kazlų Rūdos Prano Dovydaičio pagrindinė mokykla)
3742.Austėja Krušinskaitė (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
3743.Mantas Misiūnas (Pasvalio r. Krinčino Antano Vienažindžio pagrindinės mokyklos Pajiešmenių skyrius)
3744.Benas Kručkauskas (Riešės gimnazija)
3745.Patrycja Pucetaitė (Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla)
3746.Domilė Misiūnaitė (Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla)
3747.Urtė Ignatavičiūtė (Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
3748.Mateuš Misevič (Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro gimnazija)
3749.Urtė Čeplinskaitė (Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
3750.Simas Šiaudvytis (Alytaus Šaltinių progimnazija)
3751.Marius Kriaučiūnas (Šiaulių Medelyno progimnazija)
3752.Urtė Narbutavičiūtė (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
3753.Medeina Ratomskytė (Kauno r. Zapyškio pagrindinė mokykla)
3754.Nerilė smalenskaitė (Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
3755.Deividas Vėlius (Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
3756.Emilija Sukauskaitė (Plungės r. Šateikių pagrindinė mokykla)
3757.Rapolas Šavdianis (Vilniaus Žemynos progimnazija)
3758.MATAS VALANTINAS (Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykla)
3759.Augustė Bunikytė (Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija)
3760.Herkus Kiauda (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
3761.Dominykas Chalujevas (Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
3762.Robertas Klimas (Kauno r. Babtų gimnazija)
3763.Lilly-Mae Elena Scannell (Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
3764.Kinderevičiūtė Miglė (Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
3765.Augustė Armonaitė (Varėnos "Ryto" progimnazija)
3766.Ūla Grumblytė (Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
3767.Rugilė Čaplinskaitė (Molėtų pradinė mokykla)
3768.Katrina Podlipskaitė (Buivydiškių pagrindinė mokykla)
3769.Nojus Tamašauskas (Elektrėnų pradinė mokykla)
3770.Karina Janulionytė (Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija)
3771.Paulina Vilimaitė (Vilniaus r. Buivydiškių pradinė mokykla)
3772.Gabrielius Padelevičius (KTU Vaižganto progimnazija)
3773.Martyna Prakapaite (Kauno Veršvų gimnazija)
3774.Railaitė Amelija (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
3775.Arnas Rupšlaukis (Vilniaus agroekologijos mokymo centras)
3776.Domantas Rauba (Vilniaus Balsių progimnazija)
3777.Nerija Gedminaitė (Mažeikių Sodų pagrindinė mokykla)
3778.Matas Sirutis (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
3779.Dominyka Lebiodaitė (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
3780.Povilas Karosas (VGTU inžinerijos licėjus)
3781.Arnoldas Dirda (Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės profesinio rengimo centras)
3782.Augustas Ramonas (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
3783.Bela Lazauskaitė (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
3784.Kliučininkas Leonardas Augustas (Šiaurės licėjus)
3785.Gabriel Mečkovski (Trakų r. Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazija)
3786.Gustas Petrauskas (Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
3787.Milda Sarpalytė (Marijampolės marijonų gimnazija)
3788.Aneta Dimšaitė (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
3789.Edita Bažadragytė (Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
3790.Kamilė Surblytė (Tauragės „Aušros“ progimnazija)
3791.Matas Algirdas Stonis (Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
3792.Štrimaitis Žygimantas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
3793.Arijus Norvilas (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
3794.Gabrielius Vitkauskas (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
3795.Tomas Stukonis (Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
3796.Eduardas Kalpokas (Alytaus Panemunės progimnazija)
3797.Mažrimas Tomkus (Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
3798.Markas Pažėra (Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
3799.Dominykas Krikščiūnas (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3800.Kristupas Jančauskas (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
3801.Austėja Baranauskaitė (Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
3802.Vita Sliusar (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3803.Vasaris Lukauskas (Plungės r. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija)
3804.Domas Vorobjovas (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
3805.Mantė Jakavičiūtė (Gargždų "Minijos" progimnazija)
3806.Radvilė (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
3807.Jorūnas Venskus (Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
3808.Stonytė Eva (Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
3809.Jurgis Gudaitis (Vilniaus Antakalnio progimnazija)
3810.Saulė Šimonytė (Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
3811.Damian Jaroš (Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
3812.Jurgaitytė Sofija (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
3813.Goda Sakalauskaitė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
3814.Kasparas Jotauta (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
3815.Ugnius Šomka (Elektrėnų pradinė mokykla)
3816.Marija Malinauskaitė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
3817.Ema Puidokaitė (Vilniaus Naujininkų mokykla)
3818.Patricija Rekašiūtė (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
3819.Erik Makovskij (Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
3820.Kotryna Motiečiūtė (Radviliškio r. Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazija)
3821.Ramūnas Stanionis (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3822.Mindaugas Petkevičius (Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija)
3823.VYTAS RIMDŽIUS (Joniškio "Saulės" pagrindinė mokykla)
3824.GABIJA VASILIAUSKIATĖ (Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
3825.Kamilė Jankauskaitė (Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
3826.Ragauskaitė Rusnė (Zarasų "Ąžuolo" gimnazija)
3827.Skaiva Navadunskytė (Pakruojo "Žemynos" progimnazija)
3828.Margarita Kibeikaitė (Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
3829.Deironas Bukantas (Prienų r. Skriaudžių pagrindinė mokykla)
3830.Haroldas Hofertas (Kėdainių r. Labūnavos pagrindinė mokykla)
3831.Kamila Zykutė (Kauno Veršvų gimnazija)
3832.Evelina Kerpytė (Klaipėdos r. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija)
3833.Gabrielė Galvelytė (Panevėžio r. Vadoklių pagrindinė mokykla)
3834.Matas Masionis (Kauno r. Domeikavos gimnazija)
3835.Danielius Prismakovas (Klaipėdos r. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija)
3836.Austėja Tacionytė (Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
3837.Gabrielius Chmieliauskas (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
3838.Gustas Liaukonis (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
3839.Miroslav Gvozdovič (Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
3840.Ugnė Gamulėnaitė (Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
3841.Dominykas Kurmis (Šiaulių Medelyno progimnazija)
3842.Joana Radzevičiūtė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
3843.Atėnė Balalytė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
3844.Lukas Čeilytka (Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla)
3845.Eimantas Kurlovičius (Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
3846.Izabelė Kadžiūtė (UAB „Taškius“)
3847.Domas Matulionis (Kauno Senamiesčio progimnazija)
3848.Tijus Jokūbas Inčikas (Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
3849.Gabija Žičkutė (Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
3850.Arvydas Rozga (Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
3851.Domantas Varneckis (Skuodo Bartuvos progimnazija)
3852.Martynas Godeliauskas (Rietavo sav. Tverų gimnazija)
3853.Gabrielė Kmieliauskaitė (Marijampolės "Smalsučio" pradinė mokykla)
3854.Eglė Žiūraitė (Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
3855.Nedas Buividis (Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija)
3856.Ignas Bakutis (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
3857.Rokas Grencevičius (Viešoji įstaiga Raseinių technologijos ir verslo mokykla)
3858.Tomas Golubovas (Kauno r. Babtų gimnazija)
3859.Pijus Sirvydis (Utenos r. Užpalių gimnazija)
3860.Vincentas Natys (Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
3861.Kotryna Mitkutė (Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
3862.Kristupas Kairys (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
3863.Emilija Lukoševičiūtė (Kauno Dainavos progimnazija)
3864.Emilija Berželionytė (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
3865.Gabrielė Venckūnaitė (Viešoji įstaiga Kazlų Rūdos Valdorfo progimnazija)
3866.Gabrielė Jarašiūtė (Šakių "Varpo" mokykla)
3867.Austėja Tamošiūnaitė (Panevėžio r. Velžio gimnazija)
3868.Elzė Andrišiūnaitė (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
3869.KAJUS SUTKAITIS (Šakių rajono Kidulių pagrindinė mokykla)
3870.Nojus Kantminas (Šilutės r. Vainuto gimnazija)
3871.Ugnė Šuliauskaitė (Vilkaviškio r. Bartninkų Jono Basanavičiaus mokykla-daugiafunkcis centras)
3872.Augustė Argustaitė (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
3873.Hassan Abdi (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
3874.Danielius Šimkus (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
3875.Vytautas Matevičius (Rietavo sav. Tverų gimnazija)
3876.Navickaitė Kamilė (Vilkaviškio r. Bartninkų Jono Basanavičiaus mokykla-daugiafunkcis centras)
3877.Nestas Lynykas (Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
3878.Auksė Grimalauskaitė (Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla)
3879.Austėja Legeckaitė (Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
3880.Milana Kaškevičiūtė (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
3881.Gaudrė Stašionytė (Jonavos pradinė mokykla)
3882.Simas Kamarauskas (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
3883.Leonardas Pukėnas (Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazijos Joniškio skyrius)
3884.Titas Balčius (Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
3885.Augustė Petrikaitė (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
3886.JONAS STANCIKAS (Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykla)
3887.Laimis Treinys (Šakių rajono Gelgaudiškio pagrindinė mokykla)
3888.Domantas Urbonas (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
3889.Rapolas Kalinauskas (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
3890.Luknė Dulskytė (Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
3891.Andžej Dvinel (Vilniaus r. Rukainių gimnazija)
3892.Nojus Stonys (Kauno r. Lapių pagrindinė mokykla)
3893.Titas Gorbatiuk (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
3894.Ema Kuokštytė (Skuodo Bartuvos progimnazija)
3895.Mindaugas Urmulevičius (Šilutės r. Švėkšnos "Saulės" gimnazija)
3896.Urtė Cicėnaitė (Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
3897.Anelė Stėgvilaitė (UAB „Taškius“)
3898.Simonas Olšauskas (Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija)
3899.Laura Garbaliauskaitė (Vilniaus Balsių progimnazija)
3900.Miglė Grybytė (Panevėžio r. Dembavos progimnazija)
3901.Renata Radvilaitė (Mažeikių r. Žemalės pradinė mokykla)
3902.Matas Kaupas (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
3903.Kipras Makutis (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
3904.Rugilė Raišytė (Anykščių r. Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos Debeikių skyrius)
3905.Aidas Grubinskas (Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
3906.Laura Sruogytė (Mažeikių politechnikos mokykla)
3907.Roberta Ratkevičiūtė (Trakų r. Aukštadvario mokykla-darželis "Gandriukas")
3908.Nojus Garška (Rokiškio r. Kavoliškio mokykla-darželis)
3909.Dalius Kulikevičius (Elektrėnų pradinė mokykla)
3910.Kornelijus Terminas (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
3911.Jonas Špakauskas (Kaišiadorių r. Žiežmarių mokykla-darželis "Vaikystės dvaras")
3912.Mantas Girkontas (Kauno Suzukio pradinė mokykla)
3913.Arnas Rožė (Vilniaus lietuvių namai)
3914.NOJUS DAMBRAUSKAS (Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
3915.Kuramšinas Orestas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
3916.Justas Jokubauskas (Klaipėdos r. Agluonėnų pagrindinė mokykla)
3917.Benas Vasylius (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
3918.Gabija Klimašauskaitė (Kelmės r. Vaiguvos Vlado Šimkaus pagrindinė mokykla)
3919.Vilija Valaikaitė (Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
3920.Gabrielė Paulauskaitė (Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinė mokykla)
3921.Lukas Gotkalo (Jonavos politechnikos mokykla)
3922.Viltė Lasauskaitė (Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
3923.Kristian Kabak (Vilniaus r. Valčiūnų gimnazija)
3924.Lina Žilinskaitė (Vilniaus jėzuitų gimnazija)
3925.Aidas Babravičius (Marijampolės marijonų gimnazija)
3926.Daniele Cikanaviciute (Šiaulių "Juventos" progimnazija)
3927.Bukel Alesia (Vilniaus Naujamiesčio mokykla)
3928.Justas Ulozas (Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
3929.Roberta Vitkauskaitė (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
3930.Ema Andrejevaitė (Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazija)
3931.Gabriela Liachovič (Vilniaus r. Visalaukės mokykla-daugiafunkcis centras)
3932.Gabrielius Širvinskas (Kauno Milikonių progimnazija)
3933.Jokūbas Pranas Paldauskas (Viešoji įstaiga Klaipėdos „Universa Via“ tarptautinė mokykla)
3934.Emilijus Marma (Erudito licėjus)
3935.Vitautė Pikturnaitė (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
3936.Emilija Dangveckaitė (Panevėžio r. Ramygalos gimnazija)
3937.Kamilė Ramanauskaitė (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
3938.Aleksandras Zubkovas (Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
3939.Adrian Pasevič (Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija)
3940.Urtė Beinorytė (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
3941.Gabrielė Stančaitytė (Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
3942.Aušrinė Kybartaitė (Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras)
3943.Gabija Jakubauskaitė (Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
3944.Domas Liubauskas (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
3945.Kęstutis Bagužas (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
3946.Geraldas Podberezkij (Buivydiškių pagrindinė mokykla)
3947.Rinaldas Stravinskas (Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
3948.Pijus Stravinskas (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
3949.Kasparas Prameneckas (Kauno r. Domeikavos gimnazija Užliedžių skyrius)
3950.Nojus Vidugiris (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
3951.Neda Alčauskaite (Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
3952.Meda Smilginytė (Klaipėdos "Saulėtekio" progimnazija)
3953.Jokūbas Gerdauskis (Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
3954.Silvija Račkauskaitė (VšĮ Šiaurės licėjus)
3955.Miglė Gataveckaitė (Vilkaviškio r. Bartninkų Jono Basanavičiaus mokykla-daugiafunkcis centras)
3956.Žygimantas Čekaitis (Kazlų Rūdos Prano Dovydaičio pagrindinė mokykla)
3957.Simonas Valys (Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
3958.Dainius Sereikis (Kelmės "Kražantės" progimnazija)
3959.Titas (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
3960.Majus Lygnugaris (Alytaus Šaltinių progimnazija)
3961.Gabija Traur (Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
3962.Austėja Čekanauskaitė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3963.Unikauskaitė Ivana (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
3964.Luknė Liukpetrytė (Pakruojo r. Rozalimo pagrindinė mokykla)
3965.Džiugas Arštikis (Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
3966.Orestas Barkauskas (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
3967.Austėja Strunkevičiūtė (Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
3968.Pijus Zdančius (Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
3969.Karolina Kubilinskaitė (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
3970.Mantas Malijauskas (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
3971.Augustas Janulevičius (Mažųjų moksliukų atradimų studija)
3972.Karina Juočytė (Liudvinavo K. Borutos gimnazijos Padovinio skyrius)
3973.Lukrecja Vonsovič (Vilniaus Simono Konarskio gimnazija)
3974.Kajus Ivaškevičius (Šiaulių Gegužių progimnazija)
3975.Ernestas Burkovskis (Biržų technologijų ir verslo mokymo centras)
3976.Miglė Norkutė (Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
3977.Danielius šiukščius (Kauno kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras)
3978.Saulė Navickaitė (Alytaus Likiškėlių progimnazija)
3979.Deimena Bertašiūtė (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3980.Adrija Vaitiekūnaitė (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
3981.Soja Anužytė (UAB „Taškius“)
3982.Smiltė Baliukonytė (Šiaulių Dainų progimnazija)
3983.Liepa Žarkovskytė (Varėnos "Ryto" progimnazija)
3984.Emilija Petraitytė (Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
3985.Auksė Knistautaitė (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
3986.Arminas Voršinski (Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
3987.Dovydas Juodenis (Kėdainių Kalbų mokykla)
3988.Adrian Šablovski (Vilniaus r. Mickūnų gimnazija)
3989.Kaminskaitė Aiva (Vilniaus Žemynos progimnazija)
3990.Akvilė Jurkutė (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
3991.Gabija Jaremčiukaitė (Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
3992.Vilgaudas Samuolis (Kauno r. Babtų gimnazija)
3993.Andželika Juškaitė (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
3994.Samira Fadejeva (Juodšilių "Šilo" gimnazija)
3995.Laura Dzedulionytė (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
3996.Augustas Liutkus (Prienų r. Veiverių Tomo Žilinsko gimnazija)
3997.Gabija Smaidžiūnaitė (Tauragės r. Skaudvilės gimnazijos Batakių pagrindinio ugdymo skyrius)
3998.Alanta Laurušonytė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
3999.Tomas Ašakevič (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
4000.Milkintas Bartas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
4001.Domantas Žilionis (Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
4002.Neringa Matusaitė (Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
4003.Nojus Silvestravičius (Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija)
4004.Sati Kolomojec (Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
4005.ILJA JARMOLOVIČ (Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija)
4006.Augustas Kaziukonis (Vilniaus Gabijos progimnazija)
4007.Rimantas Venckus (Radviliškio r. Grinkiškio Jono Poderio gimnazija)
4008.Dovas Janionis (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4009.Ema Godliauskaitė (Riešės gimnazija)
4010.Justinas Bendokas (Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
4011.Ugnius Janušaitis (Elektrėnų pradinė mokykla)
4012.Ieva Bimbirytė (Molėtų pradinė mokykla)
4013.Gabija Izonytė (Kauno r. Domeikavos gimnazija Užliedžių skyrius)
4014.Domantas Bukelis (Vilniaus Naujininkų mokykla)
4015.Rasa Čeikauskaitė (Vilniaus Maironio progimnazija)
4016.Vakaris Ramonas (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
4017.Gabija Urbanavičiūtė (Pakruojo "Žemynos" progimnazija)
4018.Gabrielė Daukšaitė (Kretingos rajono Salantų gimnazija)
4019.Luknė Sivickytė (Šiaulių Gegužių progimnazija)
4020.Timur Tarasevič (Vilniaus agroekologijos mokymo centras)
4021.Joris Pumeris (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
4022.Krinickaitė Justė (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
4023.Vėjūnė Stončiūtė (VGTU inžinerijos licėjus)
4024.Ariana Pakhomova (Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
4025.Areta Repečkaitė (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
4026.Ugnė Rakauskaitė (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
4027.Katinas Kipras (Molėtų pradinė mokykla)
4028.Beatričė Albertynaitė (Kauno r. Domeikavos gimnazija)
4029.Ernestas Lamauskas (Utenos mokykla - vaikų darželis "Eglutė")
4030.Mėta Štėnaitė (Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
4031.Žukas Ąžuolas (Marijampolės "Saulės" pradinė mokykla)
4032.Margarita Tumilevič (Pelesos vidurinė mokykla lietuvių mokomąja kalba)
4033.Kajus Milius (Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
4034.Marita Brikaitė (Radviliškio r. Pociūnėlių pagrindinė mokykla)
4035.Barbora Šimkūnaitė (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
4036.Saulius Žiūkas (Alytaus r. Butrimonių gimnazijos Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcis skyrius)
4037.Ignas Tamulis (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
4038.Sonata Petruk (Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija)
4039.Ignas Savickas (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
4040.Gabija Januševičiūtė (Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
4041.Barbora Judickaitė (VšĮ Šiaurės licėjus)
4042.Adolis Dumbliauskas (Alytaus Likiškėlių progimnazija)
4043.Austėja Mikalauskaitė (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
4044.Vėjas Dabkus (Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
4045.Matas Kurauskas (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
4046.Rusnė Mačionytė (Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
4047.Tajus Macas (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
4048.Adomas Dubickas (Kauno Suzukio pradinė mokykla)
4049.Matas Žemaitis (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
4050.Dominykas Dobrovolskis (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
4051.Šarūnas Norkeliūnas (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
4052.Elijus Miltinis (Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
4053.Darija Rimovskaja (Šiaulių "Santarvės" gimnazija)
4054.Adelia Kuznetsova (Vilniaus darželis - mokykla "Saulutė")
4055.Danielius Lajauskas (Širvintų r. Gelvonų gimnazija)
4056.Emilija Strakalaitė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
4057.Paulius Mažeika (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
4058.Adriana Radivilovič (Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
4059.Natas Mikovičius (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
4060.Granzbergas Kasparas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
4061.Liudas Džermeika (Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
4062.Austėja Skvernelytė (Prienų r. Šilavoto pagrindinė mokykla)
4063.Deividas Kollar (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
4064.Ugnė Pečiuraitė (Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
4065.Agota Radziukynaitė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
4066.Airinga Bukelevičė (Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
4067.Timur Danilevič (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
4068.Edas Norkus (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
4069.Charlotte-Gedile Girgzdis (Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija)
4070.Rusnė Narvilaitė (Plungės "Ryto" pagrindinė mokykla)
4071.Sinkevičiūtė Meda (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija)
4072.Arijus Gaišys (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
4073.Gvidas Liaugminas (Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
4074.Smiltė Čebatariūnaitė (Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
4075.Nojus Žilo (Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
4076.Gustė Mizaraitė (Alytaus „Volungės“ progimnazija)
4077.Karolis Šlepikas (Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
4078.Ugnė Matutytė (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
4079.Orinta Janušaitė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
4080.Dambrauskas Mantas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
4081.Ema Karnuševičiūtė (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
4082.Adomas Purlys-Cabral (Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
4083.Mindaugas Tutlys (Kalvarijos sav. Sangrūdos gimnazija)
4084.Karolis Kliunkas (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
4085.Vilmantas Sankovskis (Šalčininkų r. Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija)
4086.Urtė Paknytė (Kauno Dainavos progimnazija)
4087.Jonas Adomas Vėta (Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
4088.Saulė Kaminskaitė (Vilkaviškio pradinė mokykla (II korpusas))
4089.AIRIDAS LESUTIS (Joniškio "Saulės" pagrindinė mokykla)
4090.Alesia Mosejeva (Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
4091.Vakaris Vareika (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
4092.Benas Petrauskas (Kėdainių r. Dotnuvos pagrindinė mokykla)
4093.Austėja Neverevičiūtė (Alytaus Dainavos progimnazija)
4094.Liepa Benekeraitytė (Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
4095.Kipras Šiupinys (Pakruojo r. Rozalimo pagrindinė mokykla)
4096.Ignė Česnelytė (Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
4097.Dainora Miknevičiūtė (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
4098.Nida Galminaitė (Plungės Senamiesčio mokykla)
4099.Akvilė Antanavičiūtė (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
4100.Emilija Vaščiūnaitė (Vilniaus Gabijos progimnazija)
4101.Aironas Jovaiša (Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
4102.Lukas Dervinis (Alytaus Vidzgirio progimnazija)
4103.Arminas Veigeltas (Kauno r. Rokų mokykla-darželis)
4104.Aistė Asačiovaitė (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
4105.Marta Sadovskaja (Eitminiškių gimnazija)
4106.Ana Katažyna Gičkina (Šalčininkų r. Baltosios Vokės Elizos Ožeškovos gimnazija)
4107.Viktorija Alkauskaitė (Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
4108.Austėja Mastauskaitė (Kretingos rajono Jokūbavo Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
4109.Mantvydas Šapalas (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
4110.Benas Gasparavičius (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
4111.Kamilė Jurgelaitytė (Vilkaviškio r. Alvito mokykla-daugiafunkcis centras)
4112.Kristupas Vaišnoras (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
4113.(Kelmės rajono Liolių pagrindinė mokykla)
4114.Paulina Kerevičiūtė (Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
4115.Atėnė Čistovaitė (Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
4116.Evelina Makūnaitė (Elektrėnų sav. Semeliškių gimnazija)
4117.Nedas Lučkauskas (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4118.GYTIS DAUBARAS (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
4119.Edija Badūnaitė (Pakruojo r. Rozalimo pagrindinė mokykla)
4120.Gabija Juknevičiūtė (Vilniaus r. Kalvelių "Aušros" gimnazija)
4121.Griškevičius Andrius (Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
4122.Austėja Veličkaitė (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
4123.Meda Sinickaitė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4124.Gabriela Macejevskaja (Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
4125.Arnas Jokubauskas (Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
4126.Ikaras Lukaševičius (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
4127.Tautė Venckutė (Melkio mokykla)
4128.Gustė Varškytė (Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
4129.Simas Bočys (Kazlų Rūdos Prano Dovydaičio pagrindinė mokykla)
4130.Oskaras Buziliauskas (Klaipėdos Vitės progimnazija)
4131.Povilas Andruška (Viešoji įstaiga Klaipėdos „Universa Via“ tarptautinė mokykla)
4132.Norberta Štaraitytė (Vilkaviškio r. Bartninkų Jono Basanavičiaus mokykla-daugiafunkcis centras)
4133.Lukas Dagys (Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
4134.Agnius Asakavičius (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
4135.Miglė Sakalauskaitė (Kauno jėzuitų gimnazija)
4136.Livija Lenkevičiūtė (Varėnos r. Matuizų pagrindinė mokykla)
4137.Komanda „Kadetai - 8a“ (Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus)
4138.Tomas Kishkel (Vilniaus r. Kalvelių "Aušros" gimnazija)
4139.Edvin Narvoiš (Vilniaus r. Pakenės Česlovo Milošo pagrindinė mokykla)
4140.Mykolas Merkevičius (Vilniaus jėzuitų gimnazija)
4141.Tomas Januškevič (Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
4142.Benas Bičkauskas (Klaipėdos r. Slengių mokykla-daugiafunkcis centras)
4143.Rugilė Varnaitė (Panevėžio r. Paliūniškio pagrindinė mokykla)
4144.Viltė Lazauskaitė (Marijampolės Sūduvos gimnazija)
4145.Dovydas Tverijonas (Šiaulių Salduvės progimnazija)
4146.Anoškinas Kristianas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
4147.Rugilė Gliebutė (Vilniaus Balsių progimnazija)
4148.Julius Benediktas Pakrosnis (UAB Karalienės Mortos mokykla)
4149.Domarkas Lašovas (Palangos pradinė mokykla)
4150.Pijus Dambrauskas (Raseinių Šaltinio progimnazija)
4151.Augustė Aksinavičiūtė (Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
4152.Aurimas Sabaliauskas (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
4153.Emilija Daugėlė (Erudito licėjus)
4154.Jonas Skersys (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
4155.Radzevičius Gytis (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
4156.Augustas Šembelis (Panevėžio r. Velžio gimnazija)
4157.Dovydas Juodauga (Kėdainių profesinio rengimo centras)
4158.Girgždytė Ditė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
4159.Danielius Grikšas (Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla)
4160.Milita Mardosaitė (Marijampolės Petro Armino progimnazija)
4161.Simonas Mockus (Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
4162.Aistis Cicilionis (Kauno "Vyturio" gimnazija)
4163.Evelina Osinska (Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
4164.Austėja Sejavičiūtė (Alytaus r. Simno gimnazija)
4165.Mangirdas Klusaitis (Marijampolės Petro Armino progimnazija)
4166.Mindaugas Aidukas (Vilniaus jėzuitų gimnazija)
4167.Urtė Jokšaitė (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
4168.Augustas Vaičius (Viešoji įstaiga Raseinių technologijos ir verslo mokykla)
4169.Mija Avižžienytė (Kazlų Rūdos Prano Dovydaičio pagrindinė mokykla)
4170.Nojus Šimonėlis (Vilniaus lietuvių namai)
4171.Normanas Griškevičius (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
4172.Kotryna Knyzaitė (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
4173.Sofija Ramanauskaitė (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
4174.Adam Romanovski (Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
4175.Veronika Okuneva (Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
4176.Mantas Globys (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4177.Vinentas Malčius (Vilniaus agroekologijos mokymo centras)
4178.Lainius Hube (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
4179.EMA JATULYTĖ (Joniškio "Saulės" pagrindinė mokykla)
4180.Ieva Aleksandravičiūtė (Vilniaus r. Kalvelių "Aušros" gimnazija)
4181.Linas Vaštaka (Rokiškio raj. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
4182.Rusnė Ilčiukaitė (Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija)
4183.Kornelijus Čižauskas (Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
4184.Nojus Ivanovas (Šiaulių Salduvės progimnazija)
4185.Miglė Žiobaitė (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
4186.Lukrecija Šiaučiūnaitė (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
4187.Kamilė Lukoševičiūtė (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
4188.Justė Jevdokūninaitė (Alytaus r. Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazija)
4189.Taisija Putina (Vilniaus darželis - mokykla "Saulutė")
4190.Deimantas Valutkevičius (Marijampolės sav. Želsvos pagrindinė mokykla)
4191.Tija Grakauskaitė (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
4192.Eimis Juozapavičius (Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
4193.Liutauras Paulius (Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
4194.Laurynas Jakunskas (Rietavo sav. Tverų gimnazija)
4195.Deividas Krivel (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
4196.Ugnė Sakalauskaitė (Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
4197.Elija Jakubonytė (Panevėžio r. Vadoklių pagrindinė mokykla)
4198.Oskar Griškevič (Vilniaus r. Rukainių gimnazija)
4199.Brigita Stankaitytė (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
4200.Darina Dolženko (VšĮ Šiaurės licėjus)
4201.Barbora Asevičiūtė (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
4202.Aušrinė Šaferytė (Viešoji įstaiga "Saulės gojus")
4203.Emilija Peciukonytė (Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
4204.Gintaras Juršys (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
4205.Vakaris Žukauskas (Biržų Kaštonų pagrindinė mokykla)
4206.TITAS (Neringos gimnazija)
4207.Hubertas Žilaitis (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
4208.Emantas Subačius (Šiaulių Gegužių progimnazija)
4209.Emilis Bricas (Juodšilių "Šilo" gimnazija)
4210.Aida Šiupytė (Šiaulių r. Šakynos mokykla)
4211.Milita Smilgevičiūtė (Klaipėdos Vydūno gimnazija)
4212.Danielius Karizna (Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
4213.Ieva Čepkauskaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4214.Finas Anužis (UAB „Taškius“)
4215.IGNAS KEDYS (Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
4216.Vytautas Kupa (Rietavo sav. Tverų gimnazija)
4217.Arminas Agejevas (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
4218.Liutauras Bartoševič (Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
4219.Kubiliūtė Eva (Šiaurės licėjus)
4220.Paulius Tarnauskas (Kauno Senamiesčio progimnazija)
4221.Brigita Pečiulytė (Utenos Aukštakalnio progimnazija)
4222.Urtė Binkytė (Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
4223.Emilija Kraujelytė (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
4224.Laurynas Lukšas (Akmenės r. Kruopių pagrindinė mokykla)
4225.Mitrikaitė Rebeka (Joniškio r. Žagarės gimnazija)
4226.Simas Selila (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
4227.Dominykas Lukšė (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
4228.Eva Klimašauskaitė (Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija)
4229.Margarita Mareseva (Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
4230.Arnas Plačinskas (Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
4231.Meda Keserauskaitė (Kauno jėzuitų gimnazija)
4232.Julija Požaricka (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
4233.Eva Vitkevičiūtė (Šiaulių Gytarių progimnazija)
4234.Adrijus Stoškus (Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
4235.Urtė Adomavičiūtė (Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
4236.Elija Dobrynskytė (Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
4237.Saulė Našlėnaitė (Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla)
4238.Julius Klevinskas (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
4239.Justė Semėnaitė (Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
4240.Justas Radavičius (Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija)
4241.Augustė Pašilytė (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
4242.Meda Vaicekauskaite (Vilniaus Žemynos progimnazija)
4243.Rugilė Žiedaitė (Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinė mokykla)
4244.Ugnius Adomavičius (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
4245.Arina Afonka (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
4246.Daniela Kvederytė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
4247.Kamilė Barščevičiūtė (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
4248.Nikita Starkov (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
4249.Olivija Mikašauskaitė (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
4250.Pijus Jurjonas (Kauno Suzukio pradinė mokykla)
4251.Ūla Sabataitytė (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
4252.Gintaras Voras (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
4253.Kristupas Porozovas (Juodšilių "Šilo" gimnazija)
4254.Dominykas Klevinskis (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
4255.Domas Boruta (Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
4256.Luiza Šimanska (Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija)
4257.Saugirdas Gaidys (Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
4258.Kornelija Jarašiūtė (Šiaulių Medelyno progimnazija)
4259.Kajus Lapinskas (Panevėžio Rožyno progimnazija)
4260.Donatas Liulaitis (Klaipėdos Vydūno gimnazija)
4261.Viltė Stankevičiūtė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
4262.Emilija Valentinavičiūtė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4263.Urtė Reketytė (Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
4264.Vytė Pauliukevičiūtė (Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija)
4265.Edvin Vaitkun (Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija)
4266.Rūta Kulikauskaitė (Šakių "Varpo" mokykla)
4267.Agnė Jasiūnaitė (Vilniaus Gabijos progimnazija)
4268.Lauryna Marija Droseikaitė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
4269.Elzė Gajauskaitė (Kauno Dainavos progimnazija)
4270.Kiril Torčilov (Vilniaus Vasilijaus Kačialovo gimnazija)
4271.Ignotas Blaževičius (UAB Karalienės Mortos mokykla)
4272.Kristupas Tautavičius (Panevėžio r. Naujamiesčio gimnazija)
4273.Mantas Gumuliauskas (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
4274.Pijus Savickas (Kėdainių r. Labūnavos pagrindinės mokyklos Pelėdnagių "Dobiliuko" skyrius)
4275.Rugilė Užaitė (Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
4276.Bernardas Voronko (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4277.Paulina Dičkutė (Alytaus r. Pivašiūnų gimnazija)
4278.Patricija Gerasimova (Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
4279.Utaraitė Smiltė (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
4280.Saulė Danilevičiūtė (Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
4281.Danielius Grinevičius (Vilniaus lietuvių namai)
4282.Judita Smuikytė (Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
4283.AUSTĖJA ZIBLAVSKYTĖ (Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija)
4284.Justas Ladyga (Kauno kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras)
4285.Arnas Šlenderis (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
4286.Dominykas Krasenkovas (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
4287.Jokūbas Kvedaras (Šiaulių Medelyno progimnazija)
4288.Irmantas Naujokaitis (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
4289.Kuklys Liutauras (Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija)
4290.Julius Rudelevičius (Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
4291.Ugnė Aleksynaitė (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
4292.Emilija Juchnevič (Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
4293.Vilija Nikončukaitė (Vilniaus "Vyturio" pradinė mokykla)
4294.Gytis Strumyla (Klaipėdos Vitės progimnazija)
4295.Karolina Rasalaitė (Kauno Veršvų gimnazija)
4296.Eglė Steponavičiūtė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
4297.Tautvydas Klimašauskas (Šiaulių Gegužių progimnazija)
4298.Arūnė Mockutė (Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
4299.Martynas Arkušauskas (Šiaulių Dainų progimnazija)
4300.Kipras Mintauskas (Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras)
4301.Timas Pociūnas (Vilniaus Naujininkų mokykla)
4302.Irena Klapatauskaitė (Šiaulių suaugusiųjų mokykla)
4303.Aivaras Zacharovas (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
4304.Patricija Rudžionytė (Kauno r. Vilkijos gimnazija)
4305.GODA MIKĖNAITĖ (Jonavos "Lietavos" pagrindinė mokykla)
4306.Gabrielė Dečkanecaitė (Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centras)
4307.Bartoševič Dilanas (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
4308.Rokas Jančiauskas (Kalvarijos sav. Sangrūdos gimnazija)
4309.Melita Matkūnaitė (Jonavos r. Kulvos Abraomo Kulviečio mokykla)
4310.Domantas Burmistrovas (Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
4311.Justas Zaleckis (Plungės r. Kulių gimnazija)
4312.Sandra Vaičiūtė (Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
4313.Vakarė Šaltenytė (VšĮ Šiaurės licėjus)
4314.Emilija Skablauskaitė (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
4315.Guoda Kareivaitė (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
4316.Simas Toliušis (Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio gimnazija)
4317.Airidas Vaskanas (Varėnos "Ryto" progimnazija)
4318.Smiltė Kriūnaitė (Rokiškio r. Kavoliškio mokykla-darželis)
4319.Matas Adomaitis (Kauno šv. Kazimiero progimnazija)
4320.Adelė Ašembergaitė (Šv. Juozapo mokykla)
4321.Erikas Petrusevičius (Klaipėdos r. Šiūparių mokykla-daugiafunkcis centras)
4322.Simas Gaižutis (Vilniaus Baltupių progimnazija)
4323.Damiras Abdulajevas (VGTU inžinerijos licėjus)
4324.Dominykas Staniulis (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
4325.Meda Mickutė (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
4326.Žygimantas Burba (Gargždų "Minijos" progimnazija)
4327.Nikita Štaraitė (Radviliškio Vaižganto progimnazija)
4328.Ainis Morkūnas (Panevėžio r. Piniavos mokykla-darželis)
4329.Austėja Luinytė (Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
4330.Liepa Klasavičiūtė (VšĮ Šiaurės licėjus)
4331.Eimantė Kenzgailaitė (Šiaulių Medelyno progimnazija)
4332.Simona Bradulytė (Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
4333.Emilijus Bingelis (Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
4334.Rugilė Steponavičiūtė (Šakių rajono Gelgaudiškio pagrindinė mokykla)
4335.Akvilė Vincevičiūtė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
4336.Dovydas Laurinavičius (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos skyrius Šepetos Almos Adamkienės MDC)
4337.Matas Kilikevičius (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
4338.Valerija Timofejeva (Vilniaus "Laisvės" gimnazija)
4339.Sotera Berinkevičiūtė (Kauno r. Domeikavos gimnazija Užliedžių skyrius)
4340.Neidas Kuzeris (Kauno Dainavos progimnazija)
4341.Viltė Valterytė (Vilniaus Naujininkų mokykla)
4342.Jogaila Žabaliūnas (Kaišiadorių r. Žiežmarių gimnazija)
4343.Adrija Milieškaitė (Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
4344.Karolina Golubovska (Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
4345.Kajus Kukanauza (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
4346.Monika Janušaitė (Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
4347.Martyna Miltinytė (Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
4348.Aurėja Žemeckyte (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
4349.Artur Mesropian (Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
4350.Ema Kundelytė (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
4351.Gustė Kudrauskaitė (Panevėžio r. Naujamiesčio gimnazija)
4352.Markas Stanislovas Šamrinas (Klaipėdos Gedminų progimnazija)
4353.Gertrūda Žemgulytė (Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija)
4354.Elena Burbulytė (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
4355.Onesta Narvilaitė (Kretingos rajono Salantų gimnazija)
4356.Rusnė Žalytė (Šiaulių Gegužių progimnazija)
4357.Žukauskaitė Ana (Vilniaus Liepkalnio mokykla)
4358.Marija Mackevič (Vilniaus "Santaros" gimnazija)
4359.Jonas Žegužauskas (Kauno r. Rokų mokykla-darželis)
4360.Emilis Urbonavičius (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
4361.Emilė Katiliavaitė (Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
4362.Emilė Reimontė (Vilniaus "Ryto" progimnazija)
4363.Silvija Arlauskaitė (Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
4364.Gabija Žiūkaitė (Kauno taikomosios dailės mokykla)
4365.NERILĖ FIRSOVAITĖ (Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
4366.Danielius Rauba (Kėdainių profesinio rengimo centras)
4367.Marija MelničiuK (Visagino Draugystės progimnazija)
4368.Kajus Tučas (Klaipėdos r. Agluonėnų pagrindinė mokykla)
4369.Armina Valiūnaitė (Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija)
4370.Toma Steigvilaitė (Klaipėdos r. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija)
4371.Kamilė Gaidjurgytė (Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
4372.Ema Marija Orechovaitė (Riešės gimnazija)
4373.Goda Butkutė (Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
4374.Akvilė Gutauskaitė (Šiaulių Jovaro progimnazija)
4375.Kasiliūnas Ričardas (Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
4376.Aleksandr Belogolovyj (Pelesos vidurinė mokykla lietuvių mokomąja kalba)
4377.Aleksandras Brazas (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
4378.Paulina Baltakytė (Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
4379.meda sliogeryte (Pakruojo "Žemynos" progimnazija)
4380.Kotryna Butrimaitė (Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija)
4381.Viktorija Lastovskytė (Vilniaus Maironio progimnazija)
4382.Ineta Vaškevičiūtė (Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
4383.Pijus Bičkauskas (Marijampolės sav. Mokolų progimnazija)
4384.Kamilė Lošakevič (Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centras)
4385.Austėja Šleiniūte (Varėnos "Ryto" progimnazija)
4386.Rasa Sokaitė (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
4387.Goda Pravackaitė (Kėdainių šviesioji gimnazija)
4388.Severija Šveinauskė (Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
4389.Simonas Jucius (Viešoji įstaiga "Saulės gojus")
4390.Austėja Vileikytė (Radviliškio r. Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazija)
4391.Tadas Mykalojus Vaitkevičius (Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija)
4392.Žemyna Macaitytė (Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
4393.Emilis Dauderys (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
4394.Jurgis Valiukevičius (Trakų r. Onuškio Donato Malinausko gimnazija)
4395.Ernest Zimin (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
4396.Donatas Peldžius (Biržų r. Kaštonų pagrindinės mokyklos Germaniškio pradinio ugdymo ir daugiafunkcis centras)
4397.Maksim Avsiukevič (Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
4398.Ieva Remeikaitė (Pasvalio r. Saločių A. Poškos pagrindinė mokykla)
4399.Turčinaitė Paula (Kauno Milikonių progimnazija)
4400.Kevinas Loginas (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
4401.Vasarė Grakavinaitė (Šakių "Varpo" mokykla)
4402.Elina Ustinovaitė (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
4403.Vika Gomoliauskaitė (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
4404.Viltė Surdokaitė (Kauno r. Domeikavos gimnazija)
4405.Osvaldas Juknys (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
4406.Toma Lukauskaite (Klaipėdos Vitės progimnazija)
4407.Beata Agintaitė (Šilutės r. Švėkšnos "Saulės" gimnazija)
4408.Mangirdas Andriuška (Šiaulių Medelyno progimnazija)
4409.Mantvilė Navickaitė (Plungės r. Šateikių pagrindinė mokykla)
4410.SAULĖ BUČKUTĖ (Skuodo r. Aleksandrijos pagrindinė mokykla)
4411.A.Vin. (Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
4412.Kotryna Strašiunskaitė (Kaišiadorių r. Žiežmarių mokykla-darželis "Vaikystės dvaras")
4413.Goda Gylytė (Marijampolės marijonų gimnazija)
4414.Džiugas Baužys (Vilniaus Gabijos progimnazija)
4415.Danielė Bulkinaitė (Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centras)
4416.Elada Zažeckytė (Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
4417.GABIJA VALINČIŪTĖ (Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
4418.Austėja Lavickaitė (Šiaulių r. Pakapės mokykla)
4419.Orestas Giniotis (Šiaulių Dainų progimnazija)
4420.Guoda Orantaitė (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
4421.Nikita Pachalko (Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
4422.Ilja Muchin (Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
4423.Erika Vasinenkovaitė (Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
4424.Jokūbas Mažeika (Šiaulių jėzuitų mokykla)
4425.Dominykas Kiridenkovas (Kaišiadorių r. Gudienos mokykla-darželis "Rugelis")
4426.Kastis Dudėnas (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
4427.Nemunas Gervylius (Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
4428.Aldas Margis (Šiaulių Medelyno progimnazija)
4429.Emilija Česnavičiūtė (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
4430.Santa Benedikaitė (Alytaus Šaltinių progimnazija)
4431.Mantas Ambrizas (Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
4432.Dominykas Danila (Tauragės profesinio rengimo centras)
4433.Ąžuolas Akranglis (Kazlų Rūdos Prano Dovydaičio pagrindinė mokykla)
4434.Tėja Tamašauskaitė (Pasvalio r. Saločių A. Poškos pagrindinė mokykla)
4435.Goda Doveikaitė (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
4436.Julius Baravykas (Jonavos politechnikos mokykla)
4437.Augustinas Čepulis (Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
4438.Žemyna Linkevičiūtė (Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
4439.Gabrielė Kareivaitė (Pasvalio r. Saločių A. Poškos pagrindinė mokykla)
4440.Augustas Petraitis (Tauragės „Aušros“ progimnazija)
4441.Neda Stumbryte (Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
4442.Aronas Poškus (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
4443.Benediktas Akulevičius (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
4444.Kajus Padvolskis (Kauno Milikonių progimnazija)
4445.Simonas Sapnovas (Zarasų "Ąžuolo" gimnazija)
4446.Mykolas Pilius (Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
4447.Salvijus Katinas (Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
4448.Adrija Gaveikaitė (Elektrėnų pradinė mokykla)
4449.Gerda Ramašauskaitė (Šiaulių profesinio rengimo centras)
4450.Andrius (Kauno Vaišvydavos pagrindinė mokykla)
4451.Arnas Dulkys (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
4452.Joris Latvėnas (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
4453.Ugnė Butkutė (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
4454.Markas Šimkus (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
4455.Emilis Meškauskis (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
4456.Mizgiris Ivo (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
4457.Justina Sereikaitė (Vilniaus Maironio progimnazija)
4458.Ema Petrošiūtė (Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
4459.Gustė Rinkevičiūtė (Vilkaviškio r. Bartninkų Jono Basanavičiaus mokykla-daugiafunkcis centras)
4460.Dominyka Rod (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
4461.Aleksėj Medvedev (Vilniaus agroekologijos mokymo centras)
4462.Andrius Vaičiulionis (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
4463.nikita stacevic (Visagino „Verdenės“ gimnazija)
4464.Nojus Laurinavičius (Gargždų "Minijos" progimnazija)
4465.Smiltė Jagorovaitė (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
4466.GRANTAS KOPŪSTAS (Vilniaus Balsių progimnazija)
4467.Vakaris Klikna (Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
4468.Martynas Eičius (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
4469.Erikas Burba (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
4470.Jovilė Poviliūnaitė (Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
4471.Meida Banevičiūtė (Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
4472.Miglė Butkauskaitė (Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
4473.Justė Laurinavičiūtė (Klaipėdos r. Agluonėnų pagrindinė mokykla)
4474.Nojus Marcinkevičius (Jonavos r. Žeimių mokykla-daugiafunkcis centras)
4475.Augustė Medzevičiūtė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4476.Kostas Čirvinskas (Kupiškio r. Alizavos pagrindinė mokykla)
4477.Vytenis Kumutaitis (Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla)
4478.Gustas kuizinas (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
4479.Ignas Leščauskas (Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
4480.Martynas Joteika (Vilniaus darželis-mokykla "Šaltinėlis")
4481.Adomas Pavilanskas Kalvanas (VšĮ Šiaurės licėjus)
4482.Vita Bartusevičiūtė (Kauno "Vyturio" gimnazija)
4483.Vėjas Paškauskas (Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
4484.Ignė Mačiulytė (Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
4485.Adrijus Rusinovič (Kauno Milikonių progimnazija)
4486.Urtė Valentukevičiūtė (Alytaus „Volungės“ progimnazija)
4487.Ieva Makarevičiūtė (Jonavos pradinė mokykla)
4488.Rojus Pečiukonis (Vilkaviškio pradinė mokykla)
4489.Alina Gvozdovič (Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
4490.Meda Palickaitytė (Kauno Milikonių progimnazija)
4491.Orijus Kulbokas (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
4492.Karolina Domkutė (Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
4493.AGNIUS KOLOVSKIS (Radviliškio Vaižganto progimnazija)
4494.Austėja Byčiūtė (Akmenės rajono Ventos gimnazija)
4495.Denas Telšinskas (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4496.Gabija Žadauskaitė (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
4497.Jonas Kulbė (Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
4498.Adomas Graževičius (Vilniaus Naujininkų mokykla)
4499.Severija Artimavičiūtė (Gargždų "Minijos" progimnazija)
4500.Gabija Kundrotaitė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
4501.Eva Janina Šaparnytė (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
4502.Anastasija Dukalskaja (Klaipėdos "Aitvaro" gimnazija)
4503.Rugilė Marozaitė (Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazija)
4504.Lėja Timinskaitė (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
4505.Ema Einorytė (Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
4506.Rugilė Dukavičiūtė (Plungės vyskupo Motiejaus Valančiaus pradinė mokykla)
4507.Urtė Žižytė (Kauno Suzukio pradinė mokykla)
4508.Ugnė Griškelytė (Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
4509.Gustas Bautrimas (Alytaus Panemunės progimnazija)
4510.Rapolas Bobinas (Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
4511.Amelija konkovskytė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
4512.Beinoraitė Brigita (Ukmergės Antano Smetonos gimnazija)
4513.Benediktas (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
4514.Kipras Deveikis (Vilniaus Maironio progimnazija)
4515.Lukas Jakštas (Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
4516.Marijonas Velykis (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
4517.Vytautė Mekšėnaitė (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
4518.Aušra Karpauskaitė (Marijampolės Sūduvos gimnazija)
4519.Adomas Isokas (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
4520.Jonas Janovičius (Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
4521.Adelė Makulytė (Kauno Suzukio pradinė mokykla)
4522.Kornelijus Obolevičius (Kaišiadorių r. Gudienos mokykla-darželis "Rugelis")
4523.Adelė Vilutė (Vilniaus Pavilnio progimnazija)
4524.Karolis Kėvišas (Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
4525.Nedas Arlauskas (Kėdainių Kalbų mokykla)
4526.Augustas Ratkus (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
4527.Luknė Zdanavičiūtė (VIMS - Vilnius International Meridian School)
4528.Justina Riliškytė (Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
4529.Ema Lukšytė (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
4530.Dominykas Karpovas (Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
4531.Andrėja Kučinskaitė (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
4532.Mantas Bulatovas (Klaipėdos "Medeinės" mokykla)
4533.Denisa Pauliukonytė (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija)
4534.Guoda Platkūnaitė (Kauno Veršvų gimnazija)
4535.Deimilė Inčirauskaitė (Utenos Krašuonos progimnazija)
4536.Viltė Morkūnaitė (Pakruojo "Žemynos" progimnazija)
4537.Rugilė Kaniušaitė (Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
4538.Benediktas Skeberis (Melkio mokykla)
4539.Jokūbas Dubra (Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
4540.Ieva Petruškevičiūtė (Kauno r. Zapyškio pagrindinė mokykla)
4541.Eimantas Paulauskas (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
4542.Bronius Burzdžius (Klaipėdos Litorinos mokykla)
4543.Vytautė Jakubonienė (Šiaulių suaugusiųjų mokykla)
4544.Marija Mackevičiūtė (Kauno Veršvų gimnazija)
4545.Tėja Čėsnaitė (Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
4546.Austėja Ragažinskaitė (Panevėžio r. Naujamiesčio gimnazija)
4547.Austėja Balsevičiūtė (Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
4548.Rasa Dičkutė (Alytaus r. Pivašiūnų gimnazija)
4549.Vilius Verpečinskas (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
4550.Artas Gužauskas (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
4551.Eimantas Žilys (Kauno kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras)
4552.Aistis Raketis (Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
4553.AKVILĖ SUTKAITYTĖ (Šakių rajono Kidulių pagrindinė mokykla)
4554.SIMAS GALMINAS (Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
4555.Danielė Paulauskaitė (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
4556.Tomas Bendoraitis (Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
4557.Martynas Poškevičius (Vilniaus Maironio progimnazija)
4558.Paulina Pėžaitė (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
4559.Majus Mackevičius (Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
4560.Mantas Aleknavičius (Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
4561.Brigita Šimonienė (Biržų technologijų ir verslo mokymo centras)
4562.Erikas Bagurskas (Kauno r. Babtų gimnazija)
4563.Ignas Tamošiūnas (Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
4564.Dominik Purpurovič (Vilniaus r. Rukainių gimnazija)
4565.Kisiel Marekas (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
4566.Ema Garliauskaitė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4567.Arnas Pupius (Kauno r. Domeikavos gimnazija)
4568.Eva Karužaitė (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
4569.Faustas Nerečionis (Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
4570.Rokas Panka (Vilniaus Antakalnio progimnazija)
4571.Laima Kuternickaja (Pelesos vidurinė mokykla lietuvių mokomąja kalba)
4572.Justina Jurgelevičiūtė (Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
4573.Vytautė Juciūtė (Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
4574.Vita Liepaitė (Kauno r. Domeikavos gimnazija)
4575.Armand Jankovski (Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
4576.Lukas Grikšas (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
4577.Adomas Totoraitis (Šakių "Varpo" mokykla)
4578.Lėja Obolevičiūtė (Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
4579.Pijus Juozas Jasaitis (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
4580.Rokas Pradedovičius (Vilniaus automechanikos ir verslo mokykla)
4581.Denas Kukulskis (Šiaulių Dainų progimnazija)
4582.Kajus Rekevičius (Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija)
4583.Domantas Kalvinskas (Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
4584.Adomas Kudarauskas (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
4585.UGNĖ KIBILDYTĖ (Šiaulių Gegužių progimnazija)
4586.Donatas Mickus (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
4587.Ernestas Četrauskas (Širvintų "Atžalyno" progimnazija)
4588.Juozas Mazėtis (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
4589.Deimantė Bliakevičiūtė (Vilniaus Naujininkų mokykla)
4590.Adelė Vosyliūtė (Vilniaus Pavilnio progimnazija)
4591.Mindaugas Veikutis (Vilniaus Žemynos progimnazija)
4592.Adomas Gaižutis (VšĮ Šiaurės licėjus)
4593.Edvinas Vaičiulis (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
4594.Aistė Slavinskytė (Plungės r. Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazija)
4595.Margarita Kavaliūnaitė (VGTU inžinerijos licėjus)
4596.Jurgis Pleikys (Vilniaus Pavilnio progimnazija)
4597.Gavriela Irakleous (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
4598.Karolis Sirtautas (Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
4599.Benas Čiapas (Raseinių Šaltinio progimnazija)
4600.Ugnė Starkauskaitė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla, Radvilėnų filialas)
4601.Jokūbas Raišutis (Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
4602.Laurynas Rojus (Plungės r. Šateikių pagrindinė mokykla)
4603.Irmantas Kačinskis (Šiaulių r. Raudėnų mokykla-daugiafunkcis centras)
4604.Aleksandr Rej (Viešoji įstaiga Klaipėdos „Universa Via“ tarptautinė mokykla)
4605.Konradas Jonauskas (Plungės r. Platelių gimnazija)
4606.Karolis Levoniukas (Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla)
4607.Gabrielia Grigaitė (Vilniaus darželis-mokykla "Šaltinėlis")
4608.Danielė Asačiovaitė (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
4609.Luknė Varvuolė (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
4610.Domantas Arlauskas (Pasvalio Svalios progimnazija)
4611.Elena Katkutė (Alytaus Šaltinių progimnazija)
4612.Ąžuolas Kruopis (Juodšilių "Šilo" gimnazija)
4613.Igneta Dilytė (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
4614.Agnieška Biaigo (Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija)
4615.Dominykas Butkus (Vilniaus Naujininkų mokykla)
4616.Vakarė Kurulytė (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
4617.Aleksas Ovčinikovas (Vilniaus Naujamiesčio mokykla)
4618.Tadas Petrulionis (Marijampolės marijonų gimnazija)
4619.Edvin Avižen (Vilniaus r. Sudervės Mariano Zdziechovskio pagrindinė mokykla)
4620.Ajus Rutkauskas (Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
4621.Lukas Jančius (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
4622.Mantas Volungevičius (Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
4623.Arijus Lužeckas (Jurbarko r. Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinė mokykla)
4624.Agota Bubelytė (Šiaulių Medelyno progimnazija)
4625.Mantas Alšauskas (Kauno "Vyturio" gimnazija)
4626.Simas Ubavičius (Plungės Senamiesčio mokykla)
4627.Herkus Mačikūnas (Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
4628.Raminta Agafanovaitė (Kėdainių Kalbų mokykla)
4629.Trojus Kindurys (Vilniaus Naujininkų mokykla)
4630.Gabrielė Čiutaitė (Trakų r. Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinė mokykla)
4631.Martynas Juršaitis (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4632.Akvile Vaitkutė (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
4633.Deividas Kazakevičius (Vilniaus Gabijos progimnazija)
4634.Dileta Antanaitytė (Marijampolės sav. Želsvos pagrindinė mokykla)
4635.Rojus Gutauskas (UAB Mažasis Klaipėdos licėjus)
4636.Marija Grybaitė (Panevėžio pradinė mokykla)
4637.Karina Urniežiūtė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
4638.Ineta Čeičytė (Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
4639.Auksė Stanevičiūtė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
4640.Simas Lukošius (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
4641.Rustė Marčiukaitytė (Birštono savivaldybės Birštono vienkiemio darželis-mokykla)
4642.Evelina Burak (Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija)
4643.Nojus Šerkšnas (Alytaus Vidzgirio progimnazija)
4644.ADRIANA MASIULYTĖ (Vilniaus r. Paberžės šv. Stanislavo Kostkos gimnazija)
4645.Kristina Mockutė (Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
4646.Gabrielė Juknevičiūtė (Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
4647.Greta Verbalytė (Marijampolės marijonų gimnazija)
4648.Marius Jokubaitis (Šiaulių profesinio rengimo centras, Statybos skyrius)
4649.Auksė Švenčionytė (Kauno Senamiesčio progimnazija)
4650.Austėja Stasiūtė (Klaipėdos "Saulėtekio" progimnazija)
4651.Justina Puškoriūtė (Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
4652.Marius Januškevič (Trakų r. Aukštadvario mokykla-darželis "Gandriukas")
4653.Saulė Juraitė (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
4654.Faustė Krasauskaitė (Kauno Suzukio pradinė mokykla)
4655.Vytė Šimkutė (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
4656.Ainė Stalgaitytė (Marijampolės Petro Armino progimnazija)
4657.Jorūnė Milerytė (Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio gimnazija)
4658.Nojus Butkus (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
4659.Gabija Kazilevičiūtė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4660.Ugnius Tamulionis (Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
4661.Saulė Taujanskaitė (UAB „Erudito licėjus“)
4662.Majus Masaitis (Telšių "Saulėtekio" pradinė mokykla)
4663.Žygis Žilinskas (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
4664.Emile Bakanauskaitė (Varėnos r. Merkinės Vinco Krėvės gimnazija)
4665.Ema Aukštikalnytė (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
4666.Rusnė Baltaragytė (Kauno r. Vilkijos gimnazija)
4667.Gediminas Gaižiūnas (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
4668.Austėja Urbonaitė (Kauno Panemunės pradinė mokykla)
4669.Mažvydas Zubrickas (Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
4670.Armandas Baltrimas (Kretingos rajono Salantų gimnazija)
4671.Agneta Andrulytė (Šiaulių Dainų progimnazija)
4672.Magda Pakusė (UAB Karalienės Mortos mokykla)
4673.Kostas Rimkus (Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
4674.Kamilis Čimbaras (Kėdainių r. Vilainių mokykla-darželis "Obelėlė")
4675.Goda Panavaitė (VšĮ "Ruduo-pavasaris")
4676.Ūla Vedrickaitė (Viešoji įstaiga "Saulės gojus")
4677.Gaudrė Mažeikaitė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
4678.LEONAS PUGAČIAUSKAS (Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
4679.Nojus Vaškevičius (Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
4680.Nerija Mikniūtė (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
4681.Vykintas Adakas (Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
4682.Mileda Narkunaitė (Alytaus Panemunės progimnazija)
4683.Urtė Mickytė (Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
4684.Augustina Ulevič (Vilniaus agroekologijos mokymo centras)
4685.Gabrielius Petrauskas (Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
4686.lukas čižinauskas (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
4687.Domantas Pališkis (Šiaulių Gegužių progimnazija)
4688.Nikita Anisenkov (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
4689.Rokas Misevičius (Kauno "Nemuno" mokykla)
4690.Eglė Žukauskaitė (Šilalės r. Obelyno pagrindinė mokykla)
4691.Eimantas Jurgaitis (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
4692.Erika Maslauskaitė (Alytaus r. Butrimonių gimnazijos Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcis skyrius)
4693.Lukrecijus Steponas Milašius (Akmenės rajono Ventos gimnazija)
4694.Perla Budreikaitė (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija)
4695.Ieva Perminaitė (Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinė mokykla)
4696.Gerda Žalgevičiūtė (Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras)
4697.Deimantė Santockytė (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
4698.Austėja Danilevičiūtė (Ignalinos r. Naujojo Daugėliškio mokykla - daugiafunkcis centras)
4699.Augustė Dičpetrytė (Kauno r. Babtų gimnazija)
4700.Ugnius Čirvinskas (Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
4701.Ieva Balčiūnaitė (Kauno Palemono gimnazija)
4702.Viltė Širkaitė (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
4703.Nerija Milikauskytė (Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
4704.Jonas Visockas (VšĮ Šiaurės licėjus)
4705.Samuitytė Kamilė (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
4706.Vakaris Antanaitis (Kazlų Rūdos sav. Plutiškių gimnazija)
4707.Ugnius Strazdauskas (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
4708.Ieva Laurinavičiūtė (Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
4709.Aironas Novikovas (Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
4710.Martynas Robačevskis (Vilniaus Maironio progimnazija)
4711.Rūta Balčiūnaitė (Kauno Palemono gimnazija)
4712.Ugnius Petukauskas (Buivydiškių pagrindinė mokykla)
4713.Austėja Šereikaitė (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
4714.Guoda Fedosovaitė (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
4715.Ugnė Čeponytė (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
4716.Čiupaitė Kamilė (Kauno Dainavos progimnazija)
4717.Gaidučis Lorencas (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
4718.Rokas Kesylis (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
4719.Gabrielė Barštytė (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
4720.Katrė Urbonaitė (Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
4721.Urtė Levickaitė (Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija)
4722.Milda Visackaitė (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
4723.Evita Proškinaitė (Klaipėdos Vitės progimnazija)
4724.Goda Mikelionytė (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
4725.Joana Jarmolovič (Vilniaus lietuvių namai)
4726.Dovydas Liebus (Vilkaviškio pradinė mokykla)
4727.Lėja Maskaliovaitė (Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija)
4728.Rukavičiūtė Urtė (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
4729.Gustas Sluškonis (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
4730.Lėja Abraitytė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4731.Izabelė Meškauskaitė (VšĮ Šiaurės licėjus)
4732.Petras Griškonis (Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla)
4733.Gertrūda Vainauskaitė (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
4734.EINORAS JUŠKEVIČIUS (Šakių rajono Kidulių pagrindinė mokykla)
4735.Lukas Rimkus (Pasvalio Svalios progimnazija)
4736.Meida Kostina (Jonavos pradinė mokykla)
4737.Giedrė Vitkauskaitė (Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
4738.Titas Trepkus (Kauno r. Babtų gimnazija)
4739.Laura Misiukevičiūtė (Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
4740.Klaudija Jarmalavičiūtė (Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
4741.Miglė Diržinauskaitė (Širvintų "Atžalyno" progimnazija)
4742.Mykolaitytė Austėja (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
4743.Faustėja Pužaitė (Rokiškio r. Pandėlio gimnazija)
4744.MANTAS ORENTAS (Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
4745.Ugnė Lukoševičiūtė (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
4746.Rytis Danilevičius (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
4747.Emilija Burneckaitė (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
4748.Dylan Pahladi (VšĮ Vilniaus inžinerijos ir technologijų licėjus)
4749.Urtė Sondaitė (Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
4750.Joris Locaitis (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
4751.Ugnė Koriznaitė (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
4752.Domantas Ibėnas (Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazija)
4753.Elijas Ibneris („Vaivorykštės tako“ gimnazijos Vilniaus filialas)
4754.Gabrielė Stripeikaitė (Klaipėdos r. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija)
4755.Gustas Puočiauskas (Kauno Motiejaus Valančiaus mokykla-darželis)
4756.Justas Butkevičius (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
4757.Tauras Krujelskis (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
4758.Urtė Karpavičiūtė (Kelmės rajono Elvyravos pagrindinė mokykla)
4759.Jokūbas Dulskas (Alytaus Šaltinių progimnazija)
4760.Smiltė Statkutė (Akmenės r. Kruopių pagrindinė mokykla)
4761.Viktoras Rudžianskas (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
4762.Skaistė Jasionytė (Prienų r. Balbieriškio pagrindinė mokykla)
4763.Ieva Butkauskaitė (Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
4764.Jedenkutė Patricija (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
4765.EDVINAS PETROVSKIJ (Vilniaus Balsių progimnazija)
4766.Izabelė Grigelytė (Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
4767.Tadas Daujotas (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
4768.Kernius Ruseckas (Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija)
4769.Kajus Maruškevičius (Vilkaviškio rajono Pajevonio pagrindinė mokykla)
4770.Laurynas Pajaujis (Varėnos r. Matuizų pagrindinė mokykla)
4771.Benas nemanis (Šakių rajono Gelgaudiškio pagrindinė mokykla)
4772.Milena Kaminickaitė (Šakių r. Kudirkos Naumiesčio V. Kudirkos gimnazija)
4773.Austėja Baltunytė (Klaipėdos r. Dovilų pagrindinė mokykla)
4774.Jogaila Kuliešius (Trakų r. Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinė mokykla)
4775.Meida Deveikytė (Pasvalio r. Krinčino Antano Vienažindžio pagrindinės mokyklos Pajiešmenių skyrius)
4776.Kamilė Strakšytė (Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
4777.SILVESTRAS KERŠYS (Varėnos "Ryto" progimnazija)
4778.Oskaras Krivenokas (Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
4779.Lėja Judeikytė (Gargždų "Minijos" progimnazija)
4780.Domantas Tarailė (Alytaus Likiškėlių progimnazija)
4781.Skaistė Stonkutė (Skuodo Bartuvos progimnazija)
4782.Kamilė Mickaitė (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
4783.Meilė Arminaitė (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija)
4784.Nojus Matulevičius (Alytaus Šaltinių progimnazija)
4785.Eva Menkutė (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
4786.Luka Mučinskaitė (Širvintų r. Gelvonų gimnazija)
4787.Gabrielius Zubavičius (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
4788.Povilas Šenbergas (Šv. Juozapo mokykla)
4789.Fausta Beržinytė (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
4790.Paulius Vargalis (Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
4791.Bernardas Kazlauskas (Gargždų "Minijos" progimnazija)
4792.Rusnė Maciulevičiūtė (Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
4793.Armandas Iminavičius (Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
4794.Vakarė Kartašovaitė (Klaipėdos Vitės progimnazija)
4795.Gustas Turulis (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
4796.Pijus Damosius (Kauno Tirkiliškių mokykla-darželis)
4797.Augustė Gureckaitė (Jonavos pradinė mokykla)
4798.Almantas Ciekanauskas (Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
4799.Martyna Venskute (Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
4800.Martynas Noreika (Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
4801.Beatričė Eimutytė (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
4802.Liepa Sakalauskaitė (Vilkaviškio pradinė mokykla)
4803.Viktorija Sidaraitė (Vilniaus jėzuitų gimnazija)
4804.Eva Svidraitė (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
4805.Jasinauskas Ajus (Kauno r. Neveronių gimnazija)
4806.Kasparas Venckus (Viešoji įstaiga Klaipėdos „Universa Via“ tarptautinė mokykla)
4807.Pijus Bajorūnas (Anykščių r. Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras Traupio skyrius)
4808.Goda Brazlauskaitė (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
4809.Gvidas Ambrozas (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
4810.Kira Čaiko (Vilniaus darželis - mokykla "Saulutė")
4811.Liepa Aleknaitė (Kauno r. Vilkijos gimnazija)
4812.Justina Janulevičiūtė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4813.Rugilė Mėčiūtė (Palangos pradinė mokykla)
4814.Mėta Meilūnė (VšĮ Šiaurės licėjus)
4815.Freitas Giljermas (Kretingos rajono Jokūbavo Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
4816.Edvardas Likšys (Biržų Kaštonų pagrindinė mokykla)
4817.Nikas Andriuškevičius (Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
4818.Karilė Petrauskaitė (Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
4819.Nikita Kuzmič (Vilniaus darželis-mokykla "Šaltinėlis")
4820.Beatričė Gaidulionytė (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
4821.Laura Vaičiulėnaitė (Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
4822.Austė Paškevičiūtė (Šakių "Varpo" mokykla)
4823.Karolis Bukantas (Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
4824.Milda Janonytė (Kauno Motiejaus Valančiaus mokykla-darželis)
4825.Matėjus Čenegin (Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
4826.Justina Juciūtė (Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
4827.Augustas Grubliauskas (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
4828.Milita Banuškevičiūtė (Trakų r. Aukštadvario mokykla-darželis "Gandriukas")
4829.Mikalojus Mažintas (VšĮ Šiaurės licėjus)
4830.Andromeda Jonikaitė (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
4831.Dominykas Zakarevičius (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
4832.Domantas Endrikis (Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
4833.Jankus Kristupas (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
4834.Joris Rudzevicius (VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
4835.Rugilė Jackutė (Panevėžio rajono Paįstrio Juozo Zikaro gimnazija)
4836.Jekaterina Rymaido (Vilniaus r. Valčiūnų gimnazija)
4837.Agnė Gaubytė (Kazlų Rūdos sav. Jankų pagrindinė mokykla)
4838.Liepa Mieliauskaitė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4839.Natalija Šakytė (Telšių "Germanto" progimnazija)
4840.Edvinas Zupka (Panevėžio r. Vadoklių pagrindinė mokykla)
4841.Vytenis Anilionis (Panevėžio Rožyno progimnazija)
4842.Saulius Pilinkus (Klaipėdos Gedminų progimnazija)
4843.Rugilė Vabalaitė (Panevėžio Rožyno progimnazija)
4844.Adomas Lazauskas (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
4845.Kiril Jankelevič (Vilniaus Lazdynų mokykla)
4846.Nojus Buslevičius (Kauno Veršvų gimnazija)
4847.Ainis Karpovičius (Trakų r. Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinė mokykla)
4848.Dovydas Konteikis (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
4849.Smiltė Murnikova (Jonavos r. Užusalių mokykla-daugiafunkcis centras)
4850.Kajus Striupaitis (Kauno r. Babtų gimnazija)
4851.Kotryna Čiapaitė (Kazlų Rūdos sav. Antanavo pagrindinė mokykla)
4852.Ieva Davulytė (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
4853.Telmentaitė Karolina (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
4854.Gerda Jančauskaitė (Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
4855.Viktorija Ananijeva (Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
4856.Eimantė Pukštytė (Gargždų "Minijos" progimnazija)
4857.Patricija Malinauskaitė (Šilutės r. Vainuto gimnazija)
4858.Indrė Polonskytė (Biržų r. Kaštonų pagrindinės mokyklos Germaniškio pradinio ugdymo ir daugiafunkcis centras)
4859.Jogailė Paciukonytė (Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
4860.Nojus Černevičius (Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
4861.Austėja Šlyžiūtė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4862.Urtė Gedaminskaitė (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
4863.Vitold Konašev (Vilniaus "Saulėtekio" mokykla-daugiafunkcis centras)
4864.Gabija Pučko (Vilniaus r. Mickūnų gimnazija)
4865.Olivija Jurgilaitė (Viktorijos ugdymas šeimoje)
4866.Jogailė Lingytė (Šv. Juozapo mokykla)
4867.Julijus Butkevičius (Alytaus r. Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazija)
4868.Smiltė Gudaitė (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
4869.Deimantė Dulinskaitė (Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
4870.Arnas Umbras (Vilniaus Žemynos progimnazija)
4871.Dovydas Ochrimenko (Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
4872.Artiom Buividovič (Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla)
4873.Gytis Vaškūnas (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
4874.Ugnė Kriaučiūnaitė (Vilkaviškio r. Bartninkų Jono Basanavičiaus mokykla-daugiafunkcis centras)
4875.Astijus Šlyžius (Klaipėdos r. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija)
4876.Aistė Arifovaitė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4877.Skirgailė Stralkauskaitė (Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
4878.Urtė Daučionaitė (Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
4879.Emilija Budrikytė (Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
4880.Anikė Jefremovaitė (UAB „Erudito licėjus“)
4881.Motiejus Žižys (Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija)
4882.Remigijus Kalkys (Šilalės r. Obelyno pagrindinė mokykla)
4883.Deimantė Petkutė (Viešoji įstaiga Klaipėdos „Universa Via“ tarptautinė mokykla)
4884.Pijus Ernastas (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
4885.Ignas Jonaitis (Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
4886.Bakanauskaitė Beatričė (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
4887.Austeja Remeikaitė (Alytaus Dainavos progimnazija)
4888.Audrius Rokas Petkevičius (Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija)
4889.Mindaugas Žilėnas (Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
4890.Danielius Jonas Pratkus (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4891.Kamila Rutkauskaitė (Kazlų Rūdos sav. Jankų pagrindinė mokykla)
4892.Artiom Gaidulevič (Vilniaus Simono Konarskio gimnazija)
4893.Ugnė Knyzaitė (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
4894.Simas Strikaitis (Panevėžio r. Paliūniškio pagrindinė mokykla)
4895.Mantas Pusvaškis (Kauno Palemono gimnazija)
4896.Dominykas Bernotas (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
4897.Mintė Laurinaitytė (Kauno r. Neveronių gimnazija)
4898.Martyna Stašauskaitė (Vilniaus Maironio progimnazija)
4899.Jokūbas Karolis (Kaišiadorių r. Žiežmarių mokykla-darželis "Vaikystės dvaras")
4900.Šarūnas Kelpša (Kauno r. Babtų gimnazija)
4901.Sofija Vidmantaitė (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
4902.Gustė Survilaitė (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
4903.Macevičius Jokūbas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
4904.Markas Bergeris (Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija)
4905.Austėja Vaivadaitė (Vilniaus "Židinio" suaugusiųjų gimnazija)
4906.Justas Pleikys (Šiaulių Gegužių progimnazija)
4907.Emilija Žoštautaitė (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
4908.Jūratė Marcinkevičiūtė (Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
4909.Aistė Kukenė (Kauno r. Rokų mokykla-darželis)
4910.Edas Kačerginskis (Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija)
4911.Ivona Baslyk (Vilniaus r. Pakenės Česlovo Milošo pagrindinė mokykla)
4912.Ainius Prušinskas (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
4913.KornelijaKozlovskytė (Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
4914.Žygimantas Papečkys (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
4915.Ignas Rabij (Kauno Veršvų gimnazija)
4916.Emilija Karčevska (Vilniaus r. Riešės šv. Faustinos Kovalskos pagrindinė mokykla)
4917.Domas Kaminskas (Marijampolės sav. Mokolų progimnazija)
4918.Emilija Supranavičiūtė (Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
4919.Viltė Butkevičiūtė (Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
4920.Dominykas Petrauskas (Šakių rajono Gelgaudiškio pagrindinė mokykla)
4921.Romena Blažytė (Tauragės profesinio rengimo centras)
4922.Ditė Plepytė (VšĮ "Pažinimo medis")
4923.Šarūnas Valentinavičius (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
4924.Simonas Gineika (Kauno "Vyturio" gimnazija)
4925.Lėja Aulinskaitė (Jonavos pradinė mokykla)
4926.Ema Daunytė (Šiaulių Gegužių progimnazija)
4927.Luka Ivanciūtė (Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla)
4928.Ąžuolas Žukauskas (Kauno "Vyturio" gimnazija)
4929.Rusnė Želnytė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
4930.Kamilė Skučaitė (Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
4931.Gelmis Karpovas (Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
4932.Samanta Spalvytė (Kaišiadorių r. Palomenės pagrindinė mokykla)
4933.Daniel Pavlovič (Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
4934.Lukas Graužinis (UAB „Erudito licėjus“)
4935.Elija Petrikytė (Akmenės r. Kruopių pagrindinė mokykla)
4936.Rimantė Šerlinskaitė (Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
4937.Jonas Šakalys (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
4938.Eimantas Dumsevičius (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
4939.Miglė Aleksandravičiūtė (Prienų r. Išlaužo pagrindinė mokykla)
4940.Goda Jacaitė (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
4941.Deimantė Pundžiūtė (Mažeikių politechnikos mokykla)
4942.Rugilė Krivičiūtė (Elektrėnų sav. Semeliškių gimnazija)
4943.Donata Kontrimaitė (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
4944.Aronas Pranauskas (Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras)
4945.Deimantė Bžemovskaitė (Vilniaus Naujininkų mokykla)
4946.Karolis Liekis (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4947.Maksim Markevič (Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
4948.Indrė Adamavičiūtė (Kalvarijos sav. Jungėnų pagrindinė mokykla)
4949.Milda Rutkauskaitė (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
4950.Nojus Karpovas (Šiaulių Gegužių progimnazija)
4951.Vilius Kirkilas (Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
4952.Gintaras Bartkevičius (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
4953.Oskaras Miliušis (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
4954.Austėja Paldauskaitė (Šilutės Žibų mokykla)
4955.Ema Pauliūtė (Kretingos r. Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinė mokykla)
4956.Austėja Buožytė (Šiaulių Jovaro progimnazija)
4957.Mantas Stražinskas (Viešoji įstaiga Klaipėdos „Universa Via“ tarptautinė mokykla)
4958.Mantvydas Balčius (Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
4959.Gustas Kizala (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
4960.Algimantas Venskus (Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
4961.Austėja Fachrudinovaitė (Pakruojo r. Pašvitinio pagrindinė mokykla)
4962.Mykolas Radavičius (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4963.Rugilė Ramanauskaitė (Kėdainių Kalbų mokykla)
4964.GABRIELĖ KNIŪKŠTAITĖ (Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
4965.Karolis Marciulaitis (Alytaus Šaltinių progimnazija)
4966.Gabrielė Pangonytė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
4967.Majus Kivaras (Alytaus „Volungės“ progimnazija)
4968.Elma Valiukevičiūtė (Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
4969.Barbora Čečkauskaitė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
4970.Danielius Teodoras Soloninas (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
4971.Matas Čekavičius (Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
4972.Gediminas Černiauskas (Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
4973.Dominika Kacnelson (Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
4974.Gabrielė Vaitkevičiūtė (Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras)
4975.deimante jokubaitė (Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
4976.Usevičiūtė Urtė (Šiaulių Gytarių progimnazija)
4977.Martynas Šabanas (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
4978.Lukas Chaleckas (Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
4979.Nojus Eikinas (Viešoji įstaiga Klaipėdos „Universa Via“ tarptautinė mokykla)
4980.Matas Dura (Pažinimo Licėjus)
4981.Urtė Smalinskaitė (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
4982.Jonas Stancelis (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
4983.Armandas Kiršis (Rietavo sav. Tverų gimnazija)
4984.Titas Andros (Kauno r. Domeikavos gimnazija)
4985.Benita Šokaitytė (Varėnos "Ryto" progimnazija)
4986.Povilas Rulevičius (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
4987.Greta Snieškaitė (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
4988.Vakaris Čiuldis (Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
4989.Deivid Kiselis (Vilniaus Lazdynų mokykla)
4990.Ąžuolas Žemlauskas (Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
4991.Paulina Mažeikaitė (Vilniaus r. Sudervės Mariano Zdziechovskio pagrindinė mokykla)
4992.Lukas Velez Irizarry (Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla)
4993.Tadas Vaitonis (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
4994.Austėja Kotkevičiūtė (Radviliškio r. Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazija)
4995.Arentas Povilaitis (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
4996.Augustas Meidus (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
4997.Emilis Zaranka (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
4998.Smiltė Šlapelytė (Utenos r. Užpalių gimnazija)
4999.Armandas Cvirka (Marijampolės "Žiburėlio" mokykla-daugiafunkcis centras)
5000.Liana Boyajyan (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
5001.Viltė Vasiliauskaitė (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
5002.Armidėja (Kauno Vaišvydavos pagrindinė mokykla)
5003.Domas Tamošiūnas (Šakių "Varpo" mokykla)
5004.Andrėja Zdanavičiūtė (Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
5005.Ignas Triponas (Elektrėnų pradinė mokykla)
5006.Kamilė Makaraitė (Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
5007.Vilčinskas Nerijus (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
5008.Benas Bertulis (Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
5009.Renata Drozd (Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
5010.Gytis Vyšniauskas (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
5011.Milda Marija Raudytė (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
5012.Emilija Pavilonytė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
5013.Dorotėja Bėliakaitė (Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
5014.Vėjas Vakaris Viskontas (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
5015.Greta Apeikytė (Ukmergės technologijų ir verslo mokykla)
5016.Matas Skėrus (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
5017.Rapolas Liobikas (Kauno "Vyturio" gimnazija)
5018.Vesta Gečaitė (Šilutės r. Ž. Naumiesčio gimnazijos Gardamo progimnazijos skyrius)
5019.Milda Gurklytė (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
5020.Damir Kvetkauskas (Vilniaus r. Sudervės Mariano Zdziechovskio pagrindinė mokykla)
5021.Bartkėnaitė Gabrielė (Vilniaus "Šaltinio" pagrindinė mokykla)
5022.Eivydas Balkė (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
5023.Ingrida Jašinauskaitė (Klaipėdos r. Judrėnų Stepono Dariaus pagrindinė mokykla)
5024.Matas Pilipčikas (Kalvarijos sav. Jungėnų pagrindinė mokykla)
5025.Emilija Krasovska (Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro gimnazija)
5026.Liliana El Nabvy (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
5027.Orestas Danisevičius (Kauno Dainavos progimnazija)
5028.Bambalaitė Gabija (Kretingos rajono Jokūbavo Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
5029.Goda Sadauskaitė ("Šaltinėlio" privati mokykla)
5030.Marius Venckevičius (Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija)
5031.Marija Kuodytė (Klaipėdos r. Plikių Ievos Labutytės pagrindinė mokykla)
5032.Juozas Žemaitis (Šiaulių Dainų progimnazija)
5033.Dominykas Skirkevičius (Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
5034.Gabrielė Rubežiūtė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
5035.Danielius Norkus (Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
5036.Nojus Poškaitis (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
5037.Dajus Giedraitis (Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
5038.Emilija Zavadskaitė (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
5039.Darija Sviglinskytė (Vilniaus agroekologijos mokymo centras)
5040.Danielius Žeruolis (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
5041.Nojus Paulauskis (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
5042.Kamilė Nomeikaitė (Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija)
5043.Makuška, Arminas (UAB „Erudito licėjus“)
5044.Viltė Šiaulytė (Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
5045.Mingailė Galvonaitė (Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
5046.Justas Trukšinas (Klaipėdos r. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija)
5047.Gerda Stonkutė (Radviliškio r. Pociūnėlių pagrindinė mokykla)
5048.Emilis Valalis (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
5049.Julija Chodžinaitė (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
5050.David Emeka Alajemba (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
5051.Maris Kovas Kuprys (Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
5052.Ignė Okmanaitė (Vilniaus Baltupių progimnazija)
5053.Albertas Jucius (Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
5054.Viltė Mačenskaitė (Kauno Suzukio pradinė mokykla)
5055.Goda Krupinaitė (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
5056.Matas Varaška (VšĮ Vilniaus inžinerijos ir technologijų licėjus)
5057.Paulina Noreikaitė (Ukmergės "Šilo" progimnazija)
5058.Gustė Gedminaitė (Plungės r. Šateikių pagrindinė mokykla)
5059.Jordanas Budrys (Telšių "Ateities" progimnazija)
5060.Vincentas Labanauskas (Vilniaus Balsių progimnazija)
5061.Alvija Černiauskaitė (Anykščių r. Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazija)
5062.Ditė Bitkerytė (Gargždų "Minijos" progimnazija)
5063.Kristupas Linius (Kėdainių r. Vilainių mokykla-darželis "Obelėlė")
5064.Neringa Mažeikytė (Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
5065.Domantas Valašinas (Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla Mastaičių skyrius)
5066.Andrėjus Jagminas (Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
5067.Gabija Leškevičiūtė (Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
5068.Kiaupaitė Gustė (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
5069.Rokas Stanionis ("Šaltinėlio" privati mokykla)
5070.Rugilė Baikštytė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
5071.Karolina Varno (Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
5072.Vanesa Ripinskaitė (Šiaulių Gegužių progimnazija)
5073.Meda Grekauskaitė (VšĮ Vilniaus inžinerijos ir technologijų licėjus)
5074.Atėnė Brūzgaitė (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
5075.Greta Skindaraitė (Varėnos "Ryto" progimnazija)
5076.Elizaveta Nikonova (Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
5077.Aurimas Jasas (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
5078.Arnold Žilinskij (Trakų r. Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazija)
5079.Gabija Batakytė (Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija)
5080.Justas Česnauskas (Kauno Senamiesčio progimnazija)
5081.Majus Sinkevičius (Kauno Suzukio pradinė mokykla)
5082.Aurėja Kirsnauskaitė (Alytaus Panemunės progimnazija)
5083.Ingrida Švaikovskaja (Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centras)
5084.Laura Barjola Bačauskaitė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
5085.Saulė Motiekaitytė (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
5086.Kamilė Šafovalaitė (Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
5087.Ariana Galaunytė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
5088.ORESTAS BITINAS (Šiaulių r. Kužių gimnazija)
5089.Joris Vinauskas (Panevėžio pradinė mokykla)
5090.Skaistė Lukošiūtė (Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
5091.Astijus Visockas (Šiaulių profesinio rengimo centras, Statybos skyrius)
5092.Romena Rudytė (Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
5093.Greta Lenkutytė (Marijampolės marijonų gimnazija)
5094.Kornelija Petrova (Vilniaus Naujininkų mokykla)
5095.Daukšas Rakauskas Ugnius (Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
5096.Ema Štikelytė (Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
5097.Oskaras Labanauskas (Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
5098.ENRIKA TROFIMOVA (Kretingos rajono Salantų gimnazija)
5099.Salomėja Čiečkiūtė (Šakių "Varpo" mokykla)
5100.Samanta Lopetaitytė (Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija)
5101.KAROLINA JONUŠKYTĖ (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
5102.Jokūbas Kubilius (Kretingos Simono Daukanto progimnazija)
5103.Viktorija Žalgytė (Radviliškio r. Pociūnėlių pagrindinė mokykla)
5104.Laurynas Valickas (Šv. Juozapo mokykla)
5105.Gustas Jonaitis (Pakruojo "Žemynos" progimnazija)
5106.Gerda Aleksandravičiūtė (Jurbarko r. Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazija)
5107.Uosis Račinskas (Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija)
5108.Rugilė Butkutė (Šiaulių Dainų progimnazija)
5109.Viltė Rachinbachė (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
5110.Dovydas Šiušė (Šiaulių profesinio rengimo centras, Statybos skyrius)
5111.Adomas Bičkauskas (Viešoji įstaiga Šiuolaikinės mokyklos centras)
5112.Adrija Janušaitytė (Kazlų Rūdos sav. Jankų pagrindinė mokykla)
5113.Dominykas Andrulis (Klaipėdos technologijų mokymo centras)
5114.Linas Rutkauskas (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
5115.Emilijus Stuopelis (Plungės r. Kulių gimnazija)
5116.Vėjas Kaluževičius (Šiaurės licėjus)
5117.Ignas Paulaitis (Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
5118.Dominyka Juozaitytė (Pakruojo "Atžalyno" gimnazija)
5119.Elzė Pečiulytė (Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
5120.Adrija Dubinckaitė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
5121.Airida Baltusytė (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
5122.Emeida Rimelytė (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
5123.Justas Jančkauskas (Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
5124.Milda Tumelytė (VGTU inžinerijos licėjus)
5125.Viktorija Januškevičiūtė (Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
5126.Kristupas Lelešius (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
5127.Paulius Vičas (Pakruojo "Žemynos" progimnazija)
5128.Rokas Rupeika (Vilniaus agroekologijos mokymo centras)
5129.Nojus Žemelis (Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
5130.Vėjas Virgutis (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
5131.David Oganesian (Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
5132.Domas Lesickas (Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
5133.Arnas Kurkauskas (Juodšilių "Šilo" gimnazija)
5134.Monika Pliukšta (Šalčininkų r. Jašiūnų Mykolo Balinskio gimnazija)
5135.Gabrielė Pastažauskaitė (Kėdainių r. Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinė mokykla)
5136.Anna Marija Ošurkova (Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
5137.Monika Bugaitė (Šiaulių profesinio rengimo centras)
5138.Gabrielė Kairytė (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
5139.Ridas Ramonas (Šv. Juozapo mokykla)
5140.Milana Mitianec (Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
5141.Simas Veniukevičius (Alytaus „Drevinuko“ mokykla-darželis)
5142.Gelažauskaitė Estela (Kauno Dainavos progimnazija)
5143.Emilija Juščiūtė (Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
5144.Marcin Lipinski (Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
5145.Lėja Žemgulytė (Kretingos r. Vydmantų gimnazija)
5146.Beatričė Mačiulytė (Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla)
5147.Anna Černov (Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
5148.Simona Petrauskaitė (Panevėžio r. Vadoklių pagrindinė mokykla)
5149.Rugilė Rudžianskaitė (Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla)
5150.Liudvikas Čiuderis (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
5151.Augustė Gurskytė (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
5152.Matas Banys (Šiaulių Gytarių progimnazija)
5153.Rytis Daržinskas (Skuodo Bartuvos progimnazija)
5154.Urtė Varneckaitė (Vilniaus Maironio progimnazija)
5155.Simas Liaudinskas (Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
5156.Goda Kartanaitė (Panevėžio Rožyno progimnazija)
5157.Kornelija Uznytė (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
5158.Saulė Zubrickaitė (Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
5159.Eva Remeikytė (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
5160.Ugnė Butkytė (Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
5161.Kristupas Andrulis (Kelmės r. Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija)
5162.Margarita Sokolova (Vilniaus r. Valčiūnų gimnazija)
5163.Amelija Chodžina (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
5164.Simas Raugevičius (Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
5165.Domantė Janavičiūtė (Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
5166.Mikalauskaitė Evita (Kauno Dainavos progimnazija)
5167.Luka Šimaitė (Kauno „Saulės“ gimnazija)
5168.Andrėja Auškalnytė (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
5169.Ugnė Stunžėnaitė (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
5170.Viltė Zubavičiūtė (Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
5171.Jonė Mantė Aleksevičiūtė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
5172.Saulė Intaitė (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
5173.Kipras Kriaučiūnas (Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
5174.Luknė Duobaitė (Kauno r. Piliuonos gimnazija)
5175.Bagirova Veronika (Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
5176.Jokūbas Černauskas (Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
5177.Meida Zalagaitytė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
5178.Emilija Gataveckaitė (Vilkaviškio r. Bartninkų Jono Basanavičiaus mokykla-daugiafunkcis centras)
5179.Goda Baidokaitė (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
5180.Kasparas Kazlauskas (Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
5181.Tadas Talandzevičius (VšĮ "Pažinimo medis")
5182.Darmilė Bosaitė (Šiaulių Salduvės progimnazija)
5183.Lukas Karžinauskas (Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
5184.Paulina Kalinauskaitė (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
5185.Elzė Enkutė (VšĮ Šiaurės licėjus)
5186.Saulius Gudas (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
5187.Marijus Šufinskas (Marijampolės marijonų gimnazija)
5188.Kamilė Triabaitė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
5189.Baranauskas Pijus (Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
5190.Rosita Augustaitytė (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
5191.Arijus Mūras (Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
5192.Adrianas Šitikas (Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
5193.Andrejs Markūns (VIMS - Vilnius International Meridian School)
5194.Emilijus Bumblys (Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
5195.Ugnius K. (Kauno Milikonių progimnazija)
5196.Paulina Jackevič (Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
5197.Karolina Vinciūnaitė (Mažeikių politechnikos mokykla)
5198.Jutaras Nuobara (Šiaulių "Santarvės" gimnazija)
5199.Ugnė Aleksandravičiūtė (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
5200.Domas Kasparavičius (Elektrėnų sav. Semeliškių gimnazija)
5201.Auksė Lapinskaitė (Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
5202.Gustas (Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
5203.Gabrielė Glodenytė (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
5204.Vytis šyvokas (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
5205.Dominik Davidovič (Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija)
5206.Jogaila Venciulis (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
5207.Domas Važgėla (Vilniaus Žemynos progimnazija)
5208.Urtė Laurinavičiūtė (Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
5209.Majus Jurgutis (Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
5210.Viktorija Jakučiūnaitė (Ukmergės r. Pabaisko pagrindinė mokykla)
5211.Aleksynas Arnas (Marijampolės "Saulės" pradinė mokykla)
5212.Gytis Lukošius (Šilalės r. Obelyno pagrindinė mokykla)
5213.Gabrielė Macaitytė (Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
5214.Vytautas Dyrinas (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
5215.Enola Vyšniauskaitė (Gargždų "Minijos" progimnazija)
5216.Ugnė Eidžiūnaitė (UAB „Erudito licėjus“)
5217.Beatričė Kulvietytė (UAB „Taškius“)
5218.Viltė Buckutė (Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
5219.Matas Norvaiša (Gargždų "Minijos" progimnazija)
5220.Laurynas Kinčius (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
5221.Dovydas Grinys (Kauno Senamiesčio progimnazija)
5222.Povilas Kurmis (Šiaulių Medelyno progimnazija)
5223.Erikas Salamachinas (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
5224.Gabija Dabužinskaitė (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
5225.Izabela Jazbutytė (Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija)
5226.Aurėja Jakučionytė (Alytaus Panemunės progimnazija)
5227.Gediminas Glazauskas (Šiaulių Salduvės progimnazija)
5228.Dovydas Songaila (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
5229.Dominykas Buksas (Tauragės Jovarų pagrindinė mokykla)
5230.Kajus Lukošaitis (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
5231.Kamilė Aušbikavičiūtė (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
5232.Edvinas Žadeika (Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
5233.Andrius Stankevičius (Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
5234.Jonas Zaleckas (Molėtų r. Suginčių pagrindinė mokykla)
5235.Armandas Lukašovas (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
5236.Ugnė Juškutė (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
5237.Domantė Dzindelietė (Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
5238.Ugnė Piatkovskė (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
5239.Danielius Martūnas (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
5240.Emilija Urbonavičiūtė (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
5241.Elžieta Gudinaitė (Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
5242.Martin Gil (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
5243.Sabrina Vobolevič (Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija)
5244.Izabelė Žitlinskaitė (Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
5245.Viktorija Dapkutė (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
5246.Egita Kastravickaitė (Pakruojo r. Pašvitinio pagrindinė mokykla)
5247.Adas Steponėnas (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
5248.Domas Žebrauskas (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
5249.Miglė Adomavičiūtė (Pasvalio Svalios progimnazija)
5250.Ligita Žvinklytė (Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
5251.Vytautas Vitkus (Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
5252.Gabija Civilkaitė (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
5253.Žygimantas Vitkevičius (Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
5254.Luka Iminavičiūtė (Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
5255.Karolis Pakalkevičius (Vilkaviškio pradinė mokykla)
5256.Kazakevičiūtė Aurėja (Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
5257.Dominik Koženevskij (Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
5258.Ugnė Gudelytė (VšĮ Šiaurės licėjus)
5259.Tauras Bružinskis (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
5260.Šukys Jonas (Kauno Dainavos progimnazija)
5261.Kristupas Rudokas (Anykščių r. Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija)
5262.Gabija Karžinauskaitė (Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
5263.Matas Kūlokas (Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
5264.Julija Riabova (Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
5265.Augustas Urbonas (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
5266.Vytaras piepalius (Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla Mastaičių skyrius)
5267.Vaiva Grikšaitė (Klaipėdos Vitės progimnazija)
5268.Agota Pinevičiūtė (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
5269.Izabelė Myškina (Neringos gimnazija)
5270.Liepa Rakevičiūtė (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
5271.Laurynas Paltarokas (Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
5272.Augustė Slimanavičiūtė (Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija)
5273.Greta Raudonikytė (Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija)
5274.Adelė Tamošuitytė (Šiaulių Centro pradinė mokykla)
5275.Pocevičiūtė Olivia (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
5276.Vytenis Markevičius (Kaišiadorių r. Rumšiškų Antano Baranausko gimnazijos Pravieniškių skyrius)
5277.Aistė Auksoriūtė (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
5278.Urtė Morkevičiūtė (Kazlų Rūdos "Elmos" mokykla-darželis)
5279.Paula Rogalytė (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
5280.Patricija Kačinskaitė (Kauno Dainavos progimnazija)
5281.Aistė Mankutė (Kėdainių profesinio rengimo centras)
5282.Danielius Kundrotas (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
5283.Burinskaitė Ignė (Marijampolės "Saulės" pradinė mokykla)
5284.Bajorūnas Jonas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
5285.Jokūbas Bugenis (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
5286.Rajeckas Adomas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
5287.Algirdas Linkus (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
5288.Virgilijus Bartkevičius (Pasvalio r. Krinčino Antano Vienažindžio pagrindinės mokyklos Pajiešmenių skyrius)
5289.Povilas Strelčiūnas (Viešoji įstaiga Tarptautinė Amerikos mokykla Vilniuje)
5290.Augutė Krasauskaite (Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
5291.Austėja Aganauskaitė (Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
5292.Atėja Skliaudytė (Kauno Milikonių progimnazija)
5293.Ugnė Tločkaitė (Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
5294.Vytautė Šimkutė (Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
5295.Gustė Salialionytė (KTU inžinerijos licėjus)
5296.Kristian Ild (Pasvalio r. Krinčino Antano Vienažindžio pagrindinės mokyklos Pajiešmenių skyrius)
5297.Martynas (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
5298.Aras Liakas (Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
5299.Rokas Jackevičius (Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazija)
5300.Mantas Lamauskas (Utenos Adolfo Šapokos gimnazija)
5301.Izabelė Vaitekūnaitė (UAB „Taškius“)
5302.Itanas Balaišis (Radviliškio Vaižganto progimnazija)
5303.Ugnė Česynaitė (Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
5304.Medeina Gluoksnytė (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
5305.Fausta Šatkutė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
5306.Vytautė Vilimaitė (Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
5307.Martynas Kiserauskas (Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija)
5308.Juozas Bierontas (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
5309.Daukšas Danielius (Kauno r. Vandžiogalos gimnazija)
5310.Vainius Žeromskas (Vilniaus Baltupių progimnazija)
5311.Nikita Ignatjevas (Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
5312.Ieva Jurevičiūtė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
5313.Dario Jasas (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
5314.Elinga Kalytytė (Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
5315.Adomas Bielskis (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
5316.Agnete Juciute (Klaipėdos r. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija)
5317.Singh Lukas Manjot (Kretingos r. Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinė mokykla)
5318.Gintarė Andziulevičiūtė (Marijampolės marijonų gimnazija)
5319.Domantas Kapčius (Panevėžio Beržų progimnazija)
5320.Kajus Valenta (Kalvarijos gimnazija)
5321.Miglė Cibulskaitė (Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
5322.Erika Šlekaitytė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
5323.Airidas Gapšys (Šiaulių r. Dubysos aukštupio mokykla)
5324.Deimantas Martinkus (Mažeikių politechnikos mokykla)
5325.Indrė Ledinauskaitė (Skuodo Bartuvos progimnazija)
5326.Deimilė Šlušnytė (Viešoji įstaiga Klaipėdos „Universa Via“ tarptautinė mokykla)
5327.Teodoras Vasiliauskas (Viešoji įstaiga Tarptautinė Amerikos mokykla Vilniuje)
5328.Antanas Čechavičius (Gargždų "Minijos" progimnazija)
5329.Emilija Asipauskaitė (Kauno Palemono gimnazija)
5330.Mantas Alekna (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
5331.Ineta Padvolskytė (Kauno Milikonių progimnazija)
5332.Emilija Čėsnaitė (Telšių "Atžalyno" progimnazija)
5333.Auksė Čmukaitė (Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės pagrindinio ugdymo skyrius)
5334.Viltė Budginaitė (Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
5335.Vilūnė Pocevičiūtė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
5336.Greta (Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
5337.Agnius Pilipavičius (Marijampolės "Saulės" pradinė mokykla)
5338.Simas Golosujev (Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
5339.Lukas Drazdauskas (Alytaus Šaltinių progimnazija)
5340.Pijus Panov (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
5341.Melisa Šmeliova (Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
5342.Gabriela Salmanovič (Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
5343.Kamilė Bakanavičiūtė (Utenos r. Užpalių gimnazija)
5344.Dariuš Kasperovič (Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija)
5345.Povilas Tamošiūnas (Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
5346.Ugnė Simėnaitė-Lingytė (Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
5347.narvydas dragunas (Klaipėdos Vitės progimnazija)
5348.Dominykas Jarašūnas (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
5349.Angelina Svorobovič (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
5350.Gabija Nikitina (Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
5351.Naidas Paplauskas ("Šaltinėlio" privati mokykla)
5352.Mėta Gurejeva (Šiaulių "Juventos" progimnazija)
5353.Kuzmickytė Magda (Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
5354.Milda Savickaitė (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
5355.Jonas Urnėžius (Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija)
5356.Vakarė Dailidzionokytė (Pakruojo rajono Balsių pagrindinė mokykla)
5357.Aistė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
5358.Edminas Alimas (Plungės Senamiesčio mokykla)
5359.Gabrielė Jurgelevičiūtė (Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
5360.Arnas Šalkauskas (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
5361.Vakarė Čmukaitė (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
5362.Linas Lincevičius (Kauno r. Babtų gimnazija)
5363.Ermina Aleksiukaitė (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
5364.Joris Rimavičius (Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
5365.Austėja Koniušanecaitė (Jurgitos Pakštienės anglų kalbos pamokos ir kursai)
5366.Evelina Švaikauskaitė (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
5367.Danielius Mažūna (Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
5368.Veronika Pavlova (Širvintų r. Gelvonų gimnazija)
5369.MAREK MACEVIČ (Vilniaus r. Paberžės šv. Stanislavo Kostkos gimnazija)
5370.Kasparas Lastauskas (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
5371.Saulė Maslauskaitė (VGTU inžinerijos licėjus)
5372.Eimantas Šonas (Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija)
5373.Marijus Juknevičius (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
5374.Mykolas Vikonis (Kauno Senamiesčio progimnazija)
5375.Denas Kazlauskis (Kėdainių r. Labūnavos pagrindinės mokyklos Pelėdnagių "Dobiliuko" skyrius)
5376.Laurynas Žiūrys (Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
5377.Silvija Bukauskaitė (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
5378.Oskaras Miseliūnas (UAB „Taškius“)
5379.Mantas Paulauskas (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
5380.Dominykas Deltuva (UAB „Taškius“)
5381.Gabrielė Adomaitytė (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
5382.Roberta Keturkaitė (Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
5383.Julija Ūselytė (Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
5384.rugile jankauskaite (Telšių "Atžalyno" progimnazija)
5385.Rusnė Skamarakaitė (Varėnos "Ryto" progimnazija)
5386.Kamilė Pletaitė (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
5387.Linas Andriuškevičius (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
5388.Aneta Bujanauskaite (Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
5389.Žemė Venckutė (Melkio mokykla)
5390.Matas Strelčiūnas (Pasvalio r. Saločių A. Poškos pagrindinė mokykla)
5391.Ervinas Gudukas (Šalčininkų r. Baltosios Vokės "Šilo" gimnazija)
5392.Ugnė Kochanskaitė (Varėnos "Ryto" progimnazija)
5393.Ugnė Vegelevičiūtė (Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
5394.Agota Dambrauskaitė (Jonavos r. Kulvos Abraomo Kulviečio mokykla)
5395.Gabija Juodsnukytė (Kauno Dainavos progimnazija)
5396.Danielius Baublys (Pasvalio r. Saločių A. Poškos pagrindinė mokykla)
5397.Gustas Gratas Šykovas (Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
5398.Gabija Tylaitė (Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
5399.Gintarė Jokševičiūtė (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
5400.Elzė Vandalauskaitė (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
5401.Ugnė Račkauskaitė (KTU Vaižganto progimnazija)
5402.Kostas Laucevičius (Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
5403.Vesta Domantaitė (Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
5404.Matas Katkevičius (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
5405.Skaistė Barauskaitė (Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės pagrindinio ugdymo skyrius)
5406.Žygimantas Navickas (Panevėžio r. Ramygalos gimnazija)
5407.Raminta Pabiržytė (Kauno Dainavos progimnazija)
5408.Matas Gecevičius (Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
5409.Elena Kuliešaitė (Utenos Krašuonos progimnazija, Tauragnų Eugenijos Šimkūnaitės skyrius)
5410.Simonas Gervė ("Šaltinėlio" privati mokykla)
5411.Paulina Tamašauskaitė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
5412.Gustė Grinevičiūtė (Kalvarijos sav. Jungėnų pagrindinė mokykla)
5413.Maja Varneckaitė (VšĮ Vilniaus inžinerijos ir technologijų licėjus)
5414.Darija (Šilutės r. Vilkyčių pagrindinė mokykla)
5415.Akvilė Lukša (Visagino "Gerosios vilties" progimnazija)
5416.Kajus Bernotas (Vilkaviškio pradinė mokykla)
5417.Aneta Naraškevičiūtė (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
5418.Tadas Grybauskas (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
5419.Rokas Lukoševičius (Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
5420.Lukas Kryžanauskas (Radviliškio r. Pociūnėlių pagrindinė mokykla)
5421.Melketaitė Emyra (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
5422.Elija Sunkladaitė (Panevėžio r. Dembavos progimnazija)
5423.Ąžuolas Paukštys (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
5424.Melita Ilčenkaitė (Kauno Tirkiliškių mokykla-darželis)