Atsitiktinių skaičių generatorius
  

www.olympis.lt planšetinių kompiuterių Prestigio Grace 8" laimėtojų nustatymas

Pastaba: burtų traukimas įvykdytas automatiniu būdu nepriklausomos burtų traukimo sistemos pagalba, lošimo organizatorius neturėjo jokios įtakos lošimo rezultatams. Sistema neleidžia redaguoti arba pašalinti lošimą. Detaliau.
Lošimo ID26398
Aprašymaswww.olympis.lt planšetinių kompiuterių Prestigio Grace 8" laimėtojų nustatymas
Lošimo organizatoriuswww.olympis.lt
Lošimo tipasLaimėtojų nustatymas burtų keliu
Sukūrimo data2019-12-07 13:42:26
Pask. redagavimo data2019-12-07 13:45:55
Dalyvių skaičius7798
Laimėtojų skaičius5
Besidubliuojančių dalyvių skaičius0
Panašūs lošimaiPanašių lošimų sistemoje nerasta
Burtų traukimo data2019-12-07 13:46:09

Laimėtojai

#DalyvisPastabos
1.Žilvinas Grigonis (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Šaltinių progimnazija)
2.Branišauskas Erikas (Anglų kalba, Alytaus r. Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazija)
3.Dainius Bezgėla (Matematika, Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
4.Oskaras Austynas (Matematika, Šiaulių Salduvės progimnazija)
5.Edgaras Špakovas (Matematika, Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)

Nelaimėjusieji

Pastaba: laimėtojų diskvalifikavimo atveju dalyvis šio sąrašo viršuje automatiškai patenka į laimėtojų sąrašą.
#DalyvisPastabos
6.Martynas Leskauskas (Anglų kalba, Kauno r. Neveronių gimnazija)
7.Tauras Danikauskas (Matematika, Kauno Senamiesčio progimnazija)
8.Vėjūnė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
9.Eglė Grybauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės technologijų ir verslo mokykla)
10.Goda Sauliakaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
11.Uldė Petraitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Viešoji įstaiga "Klaipėdos specialioji mokykla-daugiafunkcis centras "Svetliačiok")
12.Rustė Kryžanauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, VGTU inžinerijos licėjus)
13.Sasnauskas Nojus (Biologija, pasaulio pažinimas, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
14.Simas Bražėnas (Informacinės technologijos, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
15.Deimantė Strodomskytė (Matematika, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
16.Nikita Švabovič (Anglų kalba, Vilniaus darželis - mokykla "Saulutė")
17.Gabija Žakauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų r. Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės mokykla)
18.Deimantas Širvinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
19.Emilija Vasiljevaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
20.Dominykas Petrulevičius (Matematika, Vilniaus r. Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazija)
21.Augustė Kazakevičiūtė (Anglų kalba, Utenos Krašuonos progimnazija)
22.Matas Zdancevičius (Matematika, Vilkaviškio pradinė mokykla)
23.Darija Stanislavovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
24.Evelina Kvedaraitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Baltupių progimnazija)
25.Tomas Vaškevičius (Informacinės technologijos, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
26.Berankytė Vakarė (Biologija, pasaulio pažinimas, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
27.Benas Dirsė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
28.Laura Rastenyte (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
29.Žygimantas Valdas Daugėla (Matematika, Gargždų "Minijos" progimnazija)
30.Reda Rutkauskaitė (Anglų kalba, Lazdijų r. Šventežerio mokykla)
31.Greta Mažeikaitė (Anglų kalba, Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
32.Nojus Meilys (Matematika, Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
33.Ardžūnas Žemaitis (Anglų kalba, Utenos r. Saldutiškio pagrindinė mokykla)
34.Urtė Banytė (Istorija, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
35.Barbora Vaišvilaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
36.Marius Jacunskas (Matematika, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
37.Tadas Eišmontas (Anglų kalba, Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
38.Markas Kuprys (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
39.Goda Uldinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
40.Jomantas Bendorius (Biologija, pasaulio pažinimas, Varėnos "Ryto" progimnazija)
41.Benjaminas Vitkauskas (Informacinės technologijos, Kaišiadorių r. Žiežmarių gimnazija)
42.Tomas Rakauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus "Drevinuko" mokykla-darželis)
43.Deimantė Puskunigytė (Anglų kalba, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
44.Regimantas Vitkevičius (Informacinės technologijos, Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
45.Medeina Liutkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
46.Adomas Petraitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
47.Aurelija Klimašauskaitė (Matematika, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
48.Jokūbas Balsys (Chemija, Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija)
49.Benediktas Indriošius (Matematika, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
50.Dominykas Jarmalavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
51.Rokas Gasickas (Matematika, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
52.Maksim Samoilenko (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
53.Butnoriūtė Dominyka (Geografija, Klaipėdos r. Ketvergių pagrindinė mokykla)
54.Karolis Lukšas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Dainų progimnazija)
55.Albertas Jucius (Matematika, Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
56.Matas Petrevičius (Istorija, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
57.Lėja Vekličevaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
58.Ugnė Zamžickaitė (Informacinės technologijos, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
59.Ūla Štrimaitė (Anglų kalba, Kauno "Saulės" gimnazija)
60.Erika Mužščinskytė (Geografija, Trakų r. Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazija)
61.Kamila Jociutė (Anglų kalba, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
62.Paulina Aleksaitė (Matematika, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
63.Lukas Guogis (Matematika, Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
64.Agnietė Vaitkevičiutė (Geografija, Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija)
65.Titas Žiauberis (Biologija, pasaulio pažinimas, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
66.Mantas Venskevičius (Anglų kalba, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
67.Gustas Tomkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
68.Ieva Dumčiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
69.Deimantė Butkutė (Matematika, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
70.Dovydas Lugovik (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Šaltinių progimnazija)
71.Anufrijeva Arina (Chemija, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos gimnazija)
72.Ričardas Saudargas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
73.Konstantinas Akelis (Matematika, KTU inžinerijos licėjus)
74.Dainius Lincevicius (Informacinės technologijos, Kauno specialioji mokykla)
75.Stankevičiūtė Ugnė (Matematika, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
76.Urtė Lubytė (Anglų kalba, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
77.Julija Vitkūnaitė (Anglų kalba, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
78.Petkauskas Domas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Dainų progimnazija)
79.Augustė Krasauskaitė (Informacinės technologijos, Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
80.Arnoldas Mokejevas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
81.Estera Žernytė (Anglų kalba, Telšių "Džiugo" gimnazija)
82.Rusnė Jakubavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
83.Andrėja Paulauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
84.Domantas Milevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
85.Emilija Kurtinaitytė (Informacinės technologijos, Vilniaus Žemynos progimnazija)
86.Enrika Galinaitytė (Matematika, Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
87.Guste Paskeviciute (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
88.Leu Barylovich (Istorija, Vilniaus Lazdynų mokykla)
89.Dominykas Jarmalavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
90.Šarūnas Agintas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės M. Jankaus pagr. mokyklos Traksėdžių progimnazijos skyrius)
91.Adrija Rėbždaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
92.Matas Bagvila (Anglų kalba, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
93.Marius Kriaučiūnas (Anglų kalba, Šiaulių Medelyno progimnazija)
94.Smiltė Kerpakytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio pradinė mokykla)
95.Smiltė Antanaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
96.Gabija Bendoriūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
97.Rapolas Pikelis (Matematika, Vilniaus Senvagės gimnazija)
98.Matas Šakickas (Anglų kalba, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
99.Ugnė Butkutė (Matematika, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
100.Martynas Šareika (Anglų kalba, Vilniaus Žemynos progimnazija)
101.Lukas Staržinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
102.Tadas Poškus (Istorija, Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla)
103.Kajus Tric (Matematika, Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla)
104.Herkus Gutauskas (Informacinės technologijos, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
105.Matas Venslovas (Anglų kalba, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
106.Miglė Mikalajūnaitė (Informacinės technologijos, Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
107.Viktorija Bykovskaja (Anglų kalba, Vilniaus "Ateities" mokykla)
108.Dovydas Martinkėnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus lietuvių namai)
109.Luknė Valaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Baltupių progimnazija)
110.Janauskaitė Fausta (Anglų kalba, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
111.Majus Milierius (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus)
112.Rusnė Narmantaitė (Anglų kalba, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
113.Luknė Garmutė (Informacinės technologijos, Šv. Juozapo mokykla)
114.Vakaris Aleksandravičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
115.Samanta Intaitė (Anglų kalba, Skuodo rajono Barstyčių pagrindinė mokykla)
116.Indrė Dambrauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Baltupių progimnazija)
117.Audrius Bagdonas (Anglų kalba, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
118.Džiugas Aleksandras Samašonok (Istorija, VIMS - INTERNATIONAL MERIDIAN SCHOOL)
119.Danielius Banionis (Informacinės technologijos, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
120.Rytis Jusaitis (Matematika, Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
121.Dominykas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
122.Andrius Jegorovas (Istorija, Vilniaus Baltupių progimnazija)
123.Viktorija Kulikauskaitė (Anglų kalba, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
124.Arijus Rauluševičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
125.Arnas Juozapavičius (Anglų kalba, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
126.Atėnė Balalytė (Anglų kalba, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
127.Aistė Družaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
128.Ugnė Jankauskaitė (Matematika, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
129.Matas Janikūnas (Matematika, Panevėžio „Aušros“ progimnazija)
130.Arnas Armalas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
131.Austėja Valaišaitė (Anglų kalba, Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
132.Alanas Bagdonavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus)
133.Jasiukianecaitė Ieva (Lietuvių kalba ir literatūra, Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
134.Ignas Dorelaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
135.Vytautas Pečkys (Anglų kalba, Kauno "Saulės" gimnazija)
136.Rokas Jusevičius (Anglų kalba, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
137.Dovydas Skamarakas (Matematika, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
138.Nojus Patackas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
139.Deivydas Čereška (Matematika, Menachemo gimnazija)
140.Artūras Kelminskas (Matematika, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
141.Fausta Rinkevičiūtė (Matematika, Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazija)
142.Alanta Chvesko (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
143.Aras Drūlia (Anglų kalba, KTU inžinerijos licėjus)
144.Viltė Grišonytė (Anglų kalba, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
145.Emilija Servaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
146.Meda Nijolė Valaitytė (Informacinės technologijos, Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
147.Radzevičius Rokas (Anglų kalba, Vilniaus Balsių progimnazija)
148.Ugnius Lankutis (Matematika, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
149.Kornelija Lapinskaja (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Maišiagalos kun. Juzefo Obrembskio gimnazija)
150.Kristupas Mažeika (Anglų kalba, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
151.Urtė Gargasaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
152.Gustas Žilakauskas (Matematika, Šiaulių Salduvės progimnazija)
153.Urtė Jackūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Dainų progimnazija)
154.Dominykas Giraitis (Matematika, Kazlų Rūdos sav. Plutiškių gimnazija)
155.Liepa Rusakevičiūtė (Anglų kalba, Šakių "Varpo" mokykla)
156.Milda Cesiūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla)
157.Monika Kričenaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
158.Gabrielius Bončkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žemynos progimnazija)
159.Toma Baltramonaitytė (Informacinės technologijos, Jonavos Panerio pradinė mokykla)
160.Ieva Majauskaitė (Matematika, Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija)
161.Emilija Kurtinaitytė (Istorija, Vilniaus Žemynos progimnazija)
162.Kotryna Vaznytė (Informacinės technologijos, Telšių r. Tryškių Lazdynų Pelėdos gimnazija)
163.Dominykas Balčytis (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
164.Pucetajtie A. (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla)
165.Samanta Balytė (Geografija, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
166.Zablockytė Ugnė (Anglų kalba, KTU inžinerijos licėjus)
167.Lukas Grigas (Matematika, Vilniaus Antakalnio progimnazija)
168.Tumas Grigalius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
169.Danielė Žilytė (Anglų kalba, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
170.Deividas Bartkus (Matematika, Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija)
171.Neda Kreišmantaitė (Matematika, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
172.Elijus Baronas (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio r. Pandėlio gimnazija)
173.Ernestas Barsteika (Anglų kalba, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
174.Edmundas Burdulis (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio r. Grinkiškio Jono Poderio gimnazija)
175.Jonė Bataitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių "Varpo" mokykla)
176.Emma Palaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Aušros“ progimnazija)
177.Dovydas Olševski (Anglų kalba, Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
178.Rūta Daračiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
179.Dainius Gudjonis (Informacinės technologijos, Šilalės r. Obelyno pagrindinė mokykla)
180.Pijus Batėnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
181.Simona Buivydaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Erudito licėjus)
182.Ditas Petraška (Anglų kalba, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
183.Gustas Savulionis (Matematika, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
184.Modestas Šlenis (Geografija, Pakruojo rajono Balsių pagrindinė mokykla)
185.Augustas Juravičius (Matematika, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
186.Agneta Gaidytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Švenčionių progimnazija)
187.Akvilė Dimičiukaitė (Istorija, Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
188.Lukas Durša (Informacinės technologijos, Rokiškio r. Obelių gimnazija)
189.Nedas Kavolius (Anglų kalba, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
190.Gajus Gailiūnas (Informacinės technologijos, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
191.Vilius Petkus (Matematika, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
192.Milana Borodko (Matematika, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
193.Gabija Šimkutė (Matematika, Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija)
194.Ilja Ionin (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Aitvaro" gimnazija)
195.Tadas Bilevičius (Matematika, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
196.Robertas Zabelskas (Matematika, Trakų r. Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazija)
197.Gustas Marcinkevičius (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
198.Ugnė Vasikonytė (Matematika, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
199.Ugnius Babravičius (Matematika, Alytaus Vidzgirio progimnazija)
200.Matas Duoba (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
201.Eva Vainoriūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Dainų progimnazija)
202.Dominyka Chmylkaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
203.Arina Karelina (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija)
204.Ieva Bielskytė (Anglų kalba, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
205.Aivaras Cibulskas (Istorija, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
206.Eveta Šidlauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
207.Rytis Rudinskas (Informacinės technologijos, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
208.Sivirjanov Erikas (Matematika, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
209.Joris Černiauskas (Informacinės technologijos, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
210.Rokas Stanevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
211.Joris (Anglų kalba, Kauno "Saulės" gimnazija)
212.Jonas Gudaitis (Matematika, Kauno Milikonių progimnazija)
213.Emilija Loginaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
214.MArtYnas Žiemelis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla)
215.Varaškevičiūtė Ugnė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
216.Tauras Rakauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
217.Andrėja Vaškevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
218.Marijus Riauba (Anglų kalba, Vilniaus Baltupių progimnazija)
219.Vytė Mažeikaitė (Istorija, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
220.Nojus Kantaravičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Panemunės progimnazija)
221.Elena Povilavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žemynos progimnazija)
222.Ema Klevinskaitė (Matematika, Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
223.Amelija Dapkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
224.Vytautas Kazlauskas (Informacinės technologijos, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
225.Arnas Repšas (Matematika, Radviliškio r. Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazija)
226.Matas Bulovas (Matematika, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
227.Arnas Mickevičius (Matematika, Elektrėnų pradinė mokykla)
228.Kamilė Krūmaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio rajono Paįstrio Juozo Zikaro gimnazija)
229.Gabija Letukaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
230.Žygimantas Želionis (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
231.Andrėja (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
232.Martynas Visockis (Istorija, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
233.Antaris Žilinskas (Matematika, Kėdainių r. Labūnavos pagrindinė mokykla)
234.Šlykovič Michael Erland (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų r. Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija)
235.Saulė Šimonytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
236.Tomas Mačiulskas (Anglų kalba, Vilkaviškio pradinė mokykla (II korpusas))
237.Gytis Vilimas (Biologija, pasaulio pažinimas, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
238.Augustė Gailiutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
239.Rokas Kazla (Lietuvių kalba ir literatūra, Elektrėnų pradinė mokykla)
240.Ugnė Andriulevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Riešės gimnazija)
241.viktorija macionyte (Anglų kalba, Vilniaus Baltupių progimnazija)
242.Kristupas Prievelis (Lietuvių kalba ir literatūra, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
243.Ignė Sarcevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kupiškio P. Matulionio progimnazijos Kupos pradinio ugdymo skyrius)
244.Tadas Galatiltis (Matematika, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
245.Vižlenskaitė Giedrė (Geografija, Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
246.AUSTĖJA KUDZINSKAITĖ (Istorija, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
247.Katryna Krušnaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
248.Luknė Masevičiūtė (Matematika, Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
249.Vaičiukynaitė Ema (Anglų kalba, Radviliškio r. Baisogalos gimnazija)
250.Vakaris Saliamonas (Lietuvių kalba ir literatūra, Anykščių r. Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija)
251.Laura Mockutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
252.Urtė Paknytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Dainavos progimnazija)
253.Einartas Rubys (Anglų kalba, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
254.Denisas Žakauskas (Matematika, Lazdijų r. Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės mokykla)
255.Artūras Baravykas (Anglų kalba, Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
256.Jokūbas Toropcinas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
257.Benas Sakalauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, "Šaltinėlio" privati mokykla)
258.Saulė Bžeskutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla)
259.Milena Rakauskaite (Matematika, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
260.Ieva Pilipavičiūtė (Matematika, Kauno r. Kačerginės pradinė mokykla)
261.Ernestas Tylinga (Matematika, Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija)
262.Ąžuolas Baracevičius (Matematika, Šiaulių Salduvės progimnazija)
263.Augustas Devyžis (Matematika, Vilniaus jėzuitų gimnazija)
264.Agata Govina (Anglų kalba, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
265.Liudas Pikūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Dainų progimnazija)
266.Emilė Lapkauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
267.Auksuolė Ardavičiūtė (Matematika, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
268.Oresta Varanavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių "Saulėtekio" pradinė mokykla)
269.Emilis (Anglų kalba, Kauno Milikonių progimnazija)
270.Aistė Leonavičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus Balsių progimnazija)
271.Rytis Rudinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
272.Masiulis Domantas (Anglų kalba, Utenos Aukštakalnio progimnazija)
273.Arminas Vaškys (Geografija, Birštono gimnazija)
274.Viktorija Ukrinaitė (Istorija, Klaipėdos r. Agluonėnų pagrindinė mokykla)
275.Romas apuokas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
276.Andromeda Siliūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
277.Emilija Tučkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
278.PAVLIUK V. (Anglų kalba, Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla)
279.Benediktas Ilčiukas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Babtų gimnazija)
280.Ernest Aganin (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
281.Deimantė Sirbikytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Pakapės mokykla)
282.Rusnė Mečėjūtė (Anglų kalba, VGTU inžinerijos licėjus)
283.Iveta Gineitytė (Matematika, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
284.Benas Arlauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Rokų gimnazija)
285.Dominykas Krušna (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dainavos progimnazija)
286.Tadas Najulis (Chemija, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
287.Toma Baltramonaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos Panerio pradinė mokykla)
288.Vitalija Gudelytė (Informacinės technologijos, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
289.Emilis Pudžiuvis (Matematika, Šiaulių Dainų progimnazija)
290.Surblys Dainius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kelmės "Kražantės" progimnazija)
291.Deimantė Stankevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
292.Dominykas Nenartavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
293.Deimantė Krivenokaitė (Matematika, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
294.Vilija Kinčiūtė (Anglų kalba, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
295.Nida Mertinaitė (Anglų kalba, Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
296.Jekaterina Krivonos (Matematika, Visagino "Gerosios vilties" progimnazija)
297.Tomaš Savosko (Anglų kalba, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
298.Tomas Paukštė (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Krašuonos progimnazija, Tauragnų Eugenijos Šimkūnaitės skyrius)
299.Tautvydas Komskis (Matematika, Pagėgių savivaldybės Pagėgių pradinė mokykla)
300.Kamilija Paulauskaitė (Anglų kalba, Šiaulių Dainų progimnazija)
301.Karolis Vėžys (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio Vaižganto progimnazija)
302.EMILIUS (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
303.Elzė Prelgauskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
304.Etmė Rožėnaitė (Anglų kalba, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
305.Agnė Rysivaitė (Matematika, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
306.Jokūbas Jerošenko (Informacinės technologijos, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
307.Laura Mockutė (Matematika, Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
308.Ervin Narunec (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Mickūnų gimnazija)
309.Mikas Sinkevičius (Matematika, Vilniaus r. Avižienių gimnazija)
310.Mantas Aleksandras Dapšys (Anglų kalba, Telšių r. Tryškių Lazdynų Pelėdos gimnazija)
311.Daniel Hory (Anglų kalba, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
312.Medeinė Sodeikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
313.Dovydas Valeckas (Anglų kalba, Vilniaus Naujininkų mokykla)
314.Astijus Babelis (Matematika, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
315.Gabija Simanavičiūtė (Matematika, Marijampolės marijonų gimnazija)
316.Dovydas Mišeikis (Anglų kalba, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
317.Kevin Godlevskij (Matematika, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
318.Nikita Kasakovskij (Biologija, pasaulio pažinimas, Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija)
319.Grimailaitė Gustė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Rokų gimnazija)
320.Ieva Greičiūnė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
321.Medika Vilius (Fizika, KTU inžinerijos licėjus)
322.Agnė Ulinauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Birštono gimnazija)
323.Aleksas Grinevičius (Informacinės technologijos, Ukmergės rajono Vidiškių pagrindinė mokykla)
324.Raminta Akinskaitė (Matematika, Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
325.Lukrecija Konstancija Terminaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
326.Akvilė Mačiūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Salduvės progimnazija)
327.Oskaras Koržinskas (Anglų kalba, Palangos pradinė mokykla)
328.Daunytė Austėja (Biologija, pasaulio pažinimas, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
329.Deividas Puikys (Matematika, Jurbarko r. Seredžiaus Stasio Šimkaus mokykla-daugiafunkcis centras)
330.Giedraitis Titas (Matematika, Kauno r. Vandžiogalos gimnazija)
331.Robertas Juknevičius (Istorija, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
332.Milana Mackevič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija)
333.Gediminas Suraninas (Matematika, Klaipėdos r. Kretingalės pagrindinė mokykla)
334.Rokas Kurpaitis (Anglų kalba, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
335.Austėja Matulaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
336.Bernardas Stravinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
337.Deimantė Volbekaitė (Informacinės technologijos, Šiaulių Jovaro progimnazija)
338.Ignas Bardauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės profesinio mokymo centras)
339.Modestas Kežun (Matematika, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
340.Jonas Geležius (Matematika, Marijampolės "Žiburėlio" mokykla-daugiafunkcis centras)
341.Salomėja Valiutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių "Saulėtekio" pradinė mokykla)
342.Emilija Večkytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
343.Matas Liaukonis (Anglų kalba, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
344.titas stirbys (Anglų kalba, Neringos gimnazija)
345.Simonas Olševski (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
346.Mintautė Kernazickaitė (Matematika, Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
347.Urbštanavičiūtė Aušra (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės Antano Smetonos gimnazija)
348.Agnė Rysivaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
349.Mėja Kvederavičiūtė (Informacinės technologijos, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
350.Natas Rimša (Biologija, pasaulio pažinimas, Kazlų Rūdos sav. Bagotosios pagrindinė mokykla)
351.Emilija Langė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
352.Margiris Kamblevičius (Informacinės technologijos, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
353.Tėja Malafė (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
354.Matas Daumantas (Informacinės technologijos, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
355.Smiltė Butkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės rajono Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija)
356.Ieva Stroputė (Istorija, Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
357.Sandra Sunklodaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
358.Gytė Valiukevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla)
359.Lukas Damulevičius (Matematika, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
360.Danielius Kundrotas (Matematika, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
361.Paulius Klimovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
362.Andrius Stankevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
363.Auriukas Kajus (Biologija, pasaulio pažinimas, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
364.Kamilė Samulionytė (Matematika, Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
365.Milena Zujūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių r. Žiežmarių gimnazija)
366.Maya Abada (Biologija, pasaulio pažinimas, Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija)
367.Sandra Viliūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
368.Domilė Rudminaitė (Anglų kalba, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
369.Valančauskaitė Emilija (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
370.Gretė Žakaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
371.KAROL GRIŠKEVIČ (Anglų kalba, Vilniaus r. Rukainių gimnazija)
372.Laima Indriūnaitė (Matematika, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
373.Lukrecijus Griškoitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
374.Domas Juščius (Matematika, Kauno r. Piliuonos gimnazija)
375.Kristina Rubštavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio r. Upytės Antano Belazaro pagrindinė mokykla)
376.Vytė Mažeikaitė (Informacinės technologijos, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
377.Dominykas Gaigalas (Matematika, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
378.Žiedė Giniotytė (Matematika, Šiaulių jėzuitų mokykla)
379.Erikas Pliskauskas (Istorija, Anykščių r. Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazija)
380.Pijus Eidėnas (Matematika, Šilalės r. Obelyno pagrindinė mokykla)
381.Lukas Belianas (Matematika, Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
382.Andromeda Siliūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
383.Jūratė štaraitenė (Matematika, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
384.Marius Žilius (Biologija, pasaulio pažinimas, Tauragės „Aušros“ progimnazija)
385.Matas Urbelis (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio Vaižganto progimnazija)
386.Ugnius Šešetas (Matematika, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
387.Emilija Milašauskaitė (Matematika, Vilniaus Balsių progimnazija)
388.Vytautas Kaziukaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
389.Emilė Stakonaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
390.Viktorija Kulikauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
391.Tomas Gražys (Matematika, Vilniaus Lazdynų mokykla)
392.Martynas Žvikevičius (Matematika, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazija)
393.Žygimantas Gakas (Matematika, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
394.Gabrielė Matusevičiūtė (Anglų kalba, Alytaus Šaltinių progimnazija)
395.Deimantė Strodomskytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
396.Fausta Griciūtė (Anglų kalba, Panevėžio r. Naujamiesčio gimnazija)
397.Benas Petrošius (Biologija, pasaulio pažinimas, Molėtų pradinė mokykla)
398.Rytis Urmilevičius (Informacinės technologijos, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
399.Justas Juknevičius (Informacinės technologijos, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
400.Ieva Zubrickaitė (Anglų kalba, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
401.Nedas Kavolius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
402.Nojus Meilys (Biologija, pasaulio pažinimas, Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
403.Greta Bieliūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
404.Ema Auškalnė (Lietuvių kalba ir literatūra, UAB Karalienės Mortos mokykla)
405.Lavrinovič Dominyka (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
406.Paulina Mažulytė (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
407.Ieva Norkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
408.Aistė Daučenskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
409.Antanavičius Arvydas (Fizika, Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla)
410.Vaida Sadauskienė (Anglų kalba, Kauno Veršvų gimnazija)
411.Adomas Aleksandrovas (Biologija, pasaulio pažinimas, VGTU inžinerijos licėjus Dvarčionių skyrius)
412.Gerda Bakanaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Veršvų gimnazija)
413.Eduardas Šeškauskas (Matematika, Klaipėdos Vitės progimnazija)
414.Čižauskaitė Vakarė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
415.Arnas Motiejaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos pradinė mokykla)
416.Viltė Varnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija)
417.Vaiva Beniušytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
418.Gabija Graudinskaitė (Matematika, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
419.Rokas Kajėnas (Matematika, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
420.Gintarė Puodžiūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio r. Alksniupių pagrindinė mokykla)
421.Simas Vidmantas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
422.Maksimilijan Achremcik (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija)
423.Raigardas Aruodžius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
424.Aistė Ramančionytė (Istorija, Šiaulių Gegužių progimnazija)
425.Kajus Aleksandravičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Veršvų gimnazija)
426.Arijus (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
427.Aistė Balytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
428.Tamošaitis Danielius (Biologija, pasaulio pažinimas, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
429.Augustas Arlauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla)
430.Jokūbas Kriaučiūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Veršvų gimnazija)
431.Meižys Vaidas (Anglų kalba, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
432.Noreika Normantas (Fizika, Ukmergės Antano Smetonos gimnazija)
433.ADRIANA SUBKAITĖ (Anglų kalba, Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija)
434.Augustė Rubinavičiūtė (Matematika, Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
435.Domas Sarapinas (Anglų kalba, Šakių "Varpo" mokykla)
436.Pijus Jocius (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio r. Grinkiškio Jono Poderio gimnazija)
437.Liepa Keraitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Dainų progimnazija)
438.Neverovič Daniel (Matematika, Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
439.Miglė Alčauskytė (Informacinės technologijos, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
440.Benas Domkus (Anglų kalba, Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
441.Martin Zacharevič (Anglų kalba, Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
442.Benas Sakalauskas (Informacinės technologijos, "Šaltinėlio" privati mokykla)
443.Mantas Juknevičius (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
444.Benas Sakalauskas (Anglų kalba, "Šaltinėlio" privati mokykla)
445.Emilis Rusas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
446.Vytis Šidlauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
447.Matas Dvilinskas (Informacinės technologijos, VGTU inžinerijos licėjus)
448.Viktorija Žiliūtė (Anglų kalba, Gargždų "Minijos" progimnazija)
449.SERGEJ GONČAROV (Biologija, pasaulio pažinimas, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
450.Aurėja Valevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Zapyškio pagrindinė mokykla)
451.Vitalija Gudelytė (Matematika, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
452.Vincentas Baltakojis (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų r. Skriaudžių pagrindinė mokykla)
453.Gabrielė Latiševičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio r. Paliūniškio pagrindinė mokykla)
454.Kristupas Griškus (Lietuvių kalba ir literatūra, Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
455.Ugnė Andriulevičiūtė (Informacinės technologijos, Riešės gimnazija)
456.Miglė Každailevičiūtė (Matematika, Šiaulių Medelyno progimnazija)
457.Armandas Paulauskas (Matematika, Šiaulių r. Voveriškių mokykla)
458.Deimantas Širvinskas (Matematika, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
459.Goda Gavrilovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės r. Pabaisko pagrindinė mokykla)
460.MATAS KNATAUSKAS (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
461.Meda Papartytė (Anglų kalba, Vilniaus Balsių progimnazija)
462.Arštikaitytė Keila (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
463.Jokūbas Francas (Anglų kalba, VšĮ Šiaurės licėjus)
464.Šarūnas Agintas (Anglų kalba, Šilutės M. Jankaus pagr. mokyklos Traksėdžių progimnazijos skyrius)
465.Augustinas Švaikovskij (Geografija, Vilniaus "Šaltinio" pagrindinė mokykla)
466.Karolina Šaliūnaitė (Anglų kalba, Kauno Milikonių progimnazija)
467.Mintė Laurinaitytė (Informacinės technologijos, Kauno r. Neveronių gimnazija)
468.Gabija Butkevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Piliuonos gimnazija)
469.Austėja Neverevičiūtė (Matematika, Alytaus Dainavos progimnazija)
470.LUKAS NORBUTAS (Matematika, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
471.Audronė Kuzavinytė (Matematika, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
472.Ignas Karsten (Anglų kalba, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
473.Kevin Godlevskij (Anglų kalba, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
474.Žygimantas Trota (Matematika, Vilniaus „Genio“ progimnazija)
475.Šarūnas Kiškis (Anglų kalba, Vilniaus Antakalnio progimnazija)
476.Tėja Černovaitė (Matematika, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
477.Povilas Palivonas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
478.Jokūbas Zaveckas (Matematika, Plungės vyskupo Motiejaus Valančiaus pradinė mokykla)
479.Eva- Marija Narbutaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
480.Dovydas Olševski (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
481.Samusiovaitė Kamilė (Anglų kalba, Ukmergės Antano Smetonos gimnazija)
482.Žilinskas Vakaris (Istorija, Kauno r. Vandžiogalos gimnazija)
483.Dangira gumuliauskaite (Anglų kalba, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
484.Austė Miliųnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio r. Ramygalos gimnazija)
485.Matas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
486.Agata Kananovič (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
487.Atilė Vyblova (Matematika, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
488.Vismantas Žukas (Informacinės technologijos, Kauno Milikonių progimnazija)
489.Darja Ponkratenko (Matematika, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
490.Edvard Karpovič (Matematika, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
491.Greta Jakubickaitė (Anglų kalba, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
492.Eimantas Petravičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
493.Alanta Chvesko (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
494.Erlina Jovaišaitė (Informacinės technologijos, Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla)
495.Ainius Prušinskas (Matematika, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
496.Matas Zalieckas (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazija)
497.Liepa Šlapelytė (Anglų kalba, Kupiškio r. Subačiaus gimnazija)
498.Ignas Narauskas (Informacinės technologijos, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
499.Gabrielius Aušra (Matematika, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
500.Rokas Kajėnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
501.Akvilė Gintautaitė (Matematika, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
502.Gabrielė Strautnikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Biržų Kaštonų pagrindinė mokykla)
503.Ilarija Šved (Anglų kalba, Vilniaus r. Skaidiškių mokykla-darželis)
504.Rugilė Varnaitė (Matematika, Panevėžio r. Paliūniškio pagrindinė mokykla)
505.Emilija Burneckaitė (Istorija, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
506.Joris Černiauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
507.Kasparas Cijūnaitis (Matematika, Giedraičių A.Jaroševičiaus gimnazijos Dubingių skyrius)
508.Gabrielius Vitkauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
509.Kristupas Dudėnas (Informacinės technologijos, "Šaltinėlio" privati mokykla)
510.Gabija Stasevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
511.Urtė Kamisaraitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
512.Salvijus Abarius (Matematika, Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
513.Vytautė Savickaitė (Matematika, Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
514.Benas Gumbrys (Anglų kalba, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
515.Mėja Bubnova (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
516.Linas Tamaliūnas (Informacinės technologijos, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
517.Ada Agurkytė (Matematika, Molėtų pradinė mokykla)
518.Mantė Rekašiutė (Informacinės technologijos, Telšių "Kranto" progimnazija)
519.Gabija Matiukaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
520.Tėja Norvilaitė (Anglų kalba, Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
521.Regvita Butkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
522.Dovydas Ulianskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
523.Kajus Urbanavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Dzūkijos mokykla)
524.Rusnė Želnytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio r. Vadoklių pagrindinė mokykla)
525.Faustyna Nekrašaitė (Informacinės technologijos, Kaišiadorių r. Gudienos mokykla-darželis "Rugelis")
526.Simas Švagždys (Anglų kalba, VGTU inžinerijos licėjus)
527.Joris Ruzgas (Anglų kalba, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
528.Justas Beržanskis (Matematika, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
529.Gabija Dzetlauskaitė (Anglų kalba, Elektrėnų pradinė mokykla)
530.Darja Petrovskaja (Matematika, Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
531.Kornelijus Kasmauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
532.Deividas Rudžianskas (Matematika, Šilutės Žibų mokykla)
533.Dominyka Sinicaitė (Anglų kalba, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
534.Ugnė Matiukaitė (Anglų kalba, Kauno r. Lapių pagrindinė mokykla)
535.Ostina Andžė (Matematika, Utenos mokykla-vaikų darželis "Varpelis")
536.Dinaidas Justinavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
537.Džordana Amulytė (Istorija, Širvintų r. Gelvonų gimnazija)
538.Karolis Petukauskas (Istorija, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
539.Justina Požėraitė (Informacinės technologijos, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
540.Jonas Dilkas (Anglų kalba, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
541.aiva juodiskyte (Istorija, Kupiškio r. Noriūnų Jono Černiaus pagrindinė mokykla)
542.Lukas Palionis (Matematika, Kalvarijos gimnazija)
543.Valdonė Karbauskaitė (Matematika, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
544.Julija Vitkūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
545.Agnė Ulinauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Birštono gimnazija)
546.Simas Lisauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
547.Jokūbas Tautkus (Informacinės technologijos, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
548.Austėja Karbauskytė (Matematika, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
549.Viktoras Lukšta (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
550.Tauras Kazevičius (Matematika, Alytaus Panemunės progimnazija)
551.Jonas Vimantas (Anglų kalba, Kauno "Nemuno" mokykla)
552.Goda Jakimonytė (Matematika, Birštono gimnazija)
553.Lukas Leonas (Anglų kalba, Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
554.Beatričė Sabutytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
555.Audrius Bagdonas (Matematika, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
556.Ždanas Nikitinas (Anglų kalba, Kauno r. Domeikavos gimnazija)
557.Saulė Vitkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
558.Ugnė Gojankaitė (Anglų kalba, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
559.Jonas Garalevičius (Matematika, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
560.Laura Pranskūnaitė (Anglų kalba, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
561.Justas Neverdauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
562.Urtė Černiauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla)
563.Arnas Žilionis (Matematika, Alytaus r. Pivašiūnų gimnazija)
564.Mateo Pavliukovas (Anglų kalba, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
565.Tomas Vaškevičius (Istorija, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
566.Ieva Bimbirytė (Anglų kalba, Molėtų pradinė mokykla)
567.Ernest Aganin (Matematika, Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
568.Ugnius Remeika (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
569.Urtė Novogreckaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
570.Dovydas Montrimas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
571.Deimantė Sirbikytė (Anglų kalba, Šiaulių r. Pakapės mokykla)
572.Mozūraitis Nojus (Geografija, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
573.Anastasija Dukalskaja (Istorija, Klaipėdos "Santarvės" progimnazija)
574.Brigita Martinkutė (Anglų kalba, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
575.Smiltė Leonavičiūtė (Matematika, "Šaltinėlio" privati mokykla)
576.Benas Steponavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, UAB Karalienės Mortos mokykla)
577.Justina Čyžiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
578.IEVA BRIMERYTĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Palemono gimnazija)
579.Kajus Korsakas (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio Vaižganto progimnazija)
580.Patryk Cybulskij (Anglų kalba, Šalčininkų r. Eišiškių gimnazija)
581.Agnė Jankoit (Matematika, Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
582.Kristupas Mociškis (Istorija, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
583.Jonas Murauskas (Anglų kalba, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
584.Litvinavičiūtė Ugnė (Biologija, pasaulio pažinimas, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
585.Matas Kurauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
586.Ieva Bimbirytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Molėtų pradinė mokykla)
587.Emilis Murauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Baltupių progimnazija)
588.Emilija Vitko (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dzūkijos mokykla)
589.Laura Belousova (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
590.Saulė Šiaulytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Molėtų pradinė mokykla)
591.Urtė Dolibagaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Rapolo Šaltenio progimnazija)
592.Elinga Minderytė (Matematika, Trakų r. Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazija)
593.Justas Matkevičius (Informacinės technologijos, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
594.Nedas Dyglys (Istorija, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
595.Gabrielė Adomaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Veršvų gimnazija)
596.Gustas Rudžionis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
597.Herkus Stancikas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Saulėtekio" progimnazija)
598.Nikita Kasakovskij (Matematika, Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija)
599.Julius Vilkanec (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
600.Emilija Stanišauskaitė (Anglų kalba, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
601.Arminas Vilkas (Anglų kalba, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
602.Lukas Ruočkus (Matematika, Kauno Dainavos progimnazija)
603.Agnė Eičinaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
604.Paulius Plerpa (Chemija, Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
605.Dovydas Dobromilskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
606.Miglė Sekmokaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Aušros“ progimnazija)
607.Dominyka Chmylkaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
608.Dainius (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gytarių progimnazija)
609.Liepa Barauskaitė (Matematika, Šiaulių Dainų progimnazija)
610.Danielius Drūlia (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų r. Išlaužo pagrindinė mokykla)
611.Džiugas Bružila (Matematika, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
612.Aretas utakis (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
613.Aistė Daučenskaitė (Informacinės technologijos, Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
614.Kristijonas Karačionka (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
615.Dominik Lužin (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus savivaldybės Grigiškių pradinė mokykla)
616.Gabrielė Strautnikaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Biržų Kaštonų pagrindinė mokykla)
617.Paulius Jakelaitis (Anglų kalba, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
618.elingas pupsta (Informacinės technologijos, Utenos Krašuonos progimnazija)
619.Augustė Šarmavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Antakalnio progimnazija)
620.Gabija Barkauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
621.Ugnius Rimkus (Matematika, Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
622.Domatas Endrikis (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
623.Benas Kutka (Matematika, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
624.Vilius Bružas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
625.Mantas Merkys (Anglų kalba, Vilniaus jėzuitų gimnazija)
626.Armandas Paulauskas (Anglų kalba, Šiaulių r. Voveriškių mokykla)
627.Aleksandr Zaslavec (Anglų kalba, Klaipėdos Vitės progimnazija)
628.Regimantas Bigenis (Matematika, Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
629.Lučinskaitė Agnė (Geografija, Plungės r. Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazija)
630.Dovydas Montrimas (Anglų kalba, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
631.Matas Jurkus (Anglų kalba, Šilutės profesinio mokymo centras)
632.Arijus Andriulis (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
633.Aistė Neverdauskaitė (Geografija, Vilniaus „Genio“ progimnazija)
634.Vilija Kinčiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
635.Lukas Bundza (Anglų kalba, Kazlų Rūdos Prano Dovydaičio pagrindinė mokykla)
636.Simas Januševičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Dainų progimnazija)
637.Izabela Kalinauskaitė (Anglų kalba, Kauno r. Zapyškio pagrindinė mokykla)
638.Kornelijus Kasmauskas (Matematika, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
639.Liepa Sinickaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Vyturio" gimnazija)
640.Mantas Petniūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
641.Ignė Sarcevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kupiškio P. Matulionio progimnazijos Kupos pradinio ugdymo skyrius)
642.Milda Stojanaitė (Matematika, KTU inžinerijos licėjus)
643.Paulina Petrošiūtė (Anglų kalba, Panevėžio r. Naujamiesčio gimnazija)
644.Matas Daračius (Anglų kalba, Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
645.Akvilė Paulavičiūtė (Matematika, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
646.Džordana Amulytė (Informacinės technologijos, Širvintų r. Gelvonų gimnazija)
647.Liucija Dovidaite (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
648.Nojus Usonis (Matematika, Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
649.Odrė Balandytė (Matematika, Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
650.Urtė Buragaitė (Informacinės technologijos, Kazlų Rūdos Prano Dovydaičio pagrindinė mokykla)
651.Vakaris Šiupienis (Matematika, Alytaus Vidzgirio progimnazija)
652.Auksė Muliuolytė (Anglų kalba, Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
653.Denis Milgevič (Matematika, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
654.Jokūbas Avelis (Matematika, Kauno Tirkiliškių mokykla-darželis)
655.Robertas Juknevičius (Informacinės technologijos, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
656.Gabrijus Jarmoška (Anglų kalba, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
657.Alanas Bagdonavičius (Anglų kalba, VGTU inžinerijos licėjus)
658.Deimantas Dovydas Kuusas (Informacinės technologijos, VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
659.Kovas Bosovec (Anglų kalba, Alytaus r. Butrimonių gimnazijos Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcis skyrius)
660.Melita Laučinavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kupiškio P. Matulionio progimnazijos Kupos pradinio ugdymo skyrius)
661.Raigardas Petronis (Lietuvių kalba ir literatūra, Viešoji įstaiga Klaipėdos „Universa Via“ tarptautinė mokykla)
662.Austėja Samulėnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
663.Rapolas Dudėnas (Matematika, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
664.Miglė Kandratavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Rokų gimnazija)
665.Jonas Paulius Glušniovas (Matematika, Šiaulių Dainų progimnazija)
666.Mantas Povilianskas (Matematika, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
667.Rusne Bagurskaitė (Informacinės technologijos, Kauno r. Babtų gimnazija)
668.Augustas Nagelė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Baltupių progimnazija)
669.Austėja Krugelytė (Matematika, Akmenės r. Papilės Simono Daukanto gimnazija)
670.Marijus Riauba (Matematika, Vilniaus Baltupių progimnazija)
671.Joris Laurinkus (Anglų kalba, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
672.Mykolas Kaminskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio r. Keturvalakių mokykla-daugiafunkcis centras)
673.Vytenis Anilionis (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Rožyno progimnazija)
674.Einaras Valantinas (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
675.Evelina Eidukaitė (Matematika, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
676.Ugnius Tvarijonas (Anglų kalba, Ukmergės "Šilo" progimnazija)
677.Miglė Vydmontaitė (Anglų kalba, VGTU inžinerijos licėjus)
678.Bogdan Lukaševič (Biologija, pasaulio pažinimas, Trakų r. Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazija)
679.Gratas Gudeliaukas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių r. Labūnavos pagrindinės mokyklos Pelėdnagių "Dobiliuko" skyrius)
680.Gerlynn Heldens (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
681.Dainoras (Anglų kalba, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
682.Augustė Misevičiūtė (Anglų kalba, Panevėžio r. Velžio gimnazija)
683.Eglė Pintulytė (Matematika, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
684.Dominykas Jarmalavičius (Anglų kalba, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
685.Beatričė Vaškytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
686.Titas Tamulionis (Matematika, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
687.Mantas Žurauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
688.Goda Šlepetytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Agluonėnų pagrindinė mokykla)
689.Barbora Vaišvilaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
690.Rokas Lokuševičius (Matematika, Gargždų "Minijos" progimnazija)
691.Tomas Jarmala (Anglų kalba, Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
692.Vakarė Kartašovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Vitės progimnazija)
693.Liepa Albušytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
694.Benjaminas Bucevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
695.Regimantas Vitkevičius (Istorija, Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
696.Emilis Bičiūnas (Matematika, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
697.Toma Sirtautaitė (Matematika, Plungės Senamiesčio mokykla)
698.Paulius Žilėnas (Matematika, Vilniaus Žvėryno gimnazija)
699.oskaras labanauskas (Matematika, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
700.Matas Stuckis (Anglų kalba, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
701.Darja Arnašiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla Rusnės progimnazijos skyrius)
702.Gustas Golobevas (Matematika, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
703.Ignas Dorelaitis (Matematika, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
704.Mileda Narkunaitė (Matematika, Alytaus Panemunės progimnazija)
705.Andrius Ivanovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
706.Milda Žalytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių r. Žaiginio Pranciškaus Šivickio mokykla-daugiafunkcis centras)
707.Matas Petrevičius (Matematika, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
708.Dainius Sindaravičius (Anglų kalba, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
709.Leu Barylovich (Anglų kalba, Vilniaus Lazdynų mokykla)
710.Mintė Laurinaitytė (Matematika, Kauno r. Neveronių gimnazija)
711.Vaiva Beniušytė (Anglų kalba, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
712.Gabija Dzetlauskaitė (Matematika, Elektrėnų pradinė mokykla)
713.Emilis Slušnys (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių "Atžalyno" progimnazija)
714.Viltė Stankevičiūtė (Anglų kalba, Šiaulių Medelyno progimnazija)
715.SEBASTIAN WORONECKI (Matematika, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
716.Nikita Kasakovskij (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija)
717.Paražinskaitė Laura (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Jovaro progimnazija)
718.Matas Lileikis (Anglų kalba, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
719.Maksim Glušenkov (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
720.Vilkin Ilan (Matematika, Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
721.Viktorija Pometko (Anglų kalba, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
722.Kamilė Voroblevaitė (Informacinės technologijos, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
723.Luknė Trifeldaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kupiškio P. Matulionio progimnazijos Kupos pradinio ugdymo skyrius)
724.Paulina Matonytė (Informacinės technologijos, Kauno r. Domeikavos gimnazija)
725.Estela Magdalena Matkevičiūtė (Istorija, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
726.Gytė Valiukevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla)
727.Tauras Skrickas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Medelyno progimnazija)
728.Aistis Daumantas (Matematika, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
729.Liepa Pakalnytė (Anglų kalba, VGTU inžinerijos licėjus)
730.Gustas Urmilevičius (Informacinės technologijos, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
731.Lėja Semenikaitė (Anglų kalba, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
732.Julius Petkauskas (Matematika, Šiaulių r. Pakapės mokykla)
733.Urtė Alminaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės Senamiesčio mokykla)
734.Romas Stasytis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
735.EMILIUS (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
736.Stanius Aurelijus (Lietuvių kalba ir literatūra, Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
737.Faustas Pivoriūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Zarasų r. Dusetų Kazimiero Būgos gimnazija)
738.Raigardas Budginas (Informacinės technologijos, Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
739.Liekytė Inelda (Geografija, Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla)
740.Ugnė Čibiraitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
741.Matas Kalvinskas (Anglų kalba, Varėnos r. Merkinės Vinco Krėvės gimnazija)
742.ugne uselyte (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės r. Vilkyčių pagrindinė mokykla)
743.Kamilė Šalnaitė (Geografija, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
744.Timofej Gaivoronskij (Istorija, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
745.Kamilė Juknevičiūtė (Matematika, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
746.Martynas Skulčius (Anglų kalba, Jonavos "Lietavos" pagrindinė mokykla)
747.Roberta Valiūnaitė (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
748.Gabrielė Smolenskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus profesinio rengimo centras)
749.Dominykas (Anglų kalba, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
750.Dinaidas Justinavičius (Matematika, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
751.Nedas Kadiša (Anglų kalba, Kauno r. Babtų gimnazija)
752.Rokas Vaičiūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
753.Dovydas Sadauskas (Anglų kalba, Kaišiadorių r. Žiežmarių mokykla-darželis "Vaikystės dvaras")
754.Paškevičius Matas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Vandžiogalos gimnazija)
755.Augustė Ronkytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
756.Justina Kudirkaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
757.Kristijonas Karačionka (Anglų kalba, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
758.Oskar Urinovič (Anglų kalba, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
759.Matas Bulovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
760.Eivina Karpavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
761.Fausta Dobilaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
762.Anastasija Klemanskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
763.Urtė Vyšniauskaitė (Matematika, Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla)
764.Ignas Senkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės marijonų gimnazija)
765.Žilvinas Grigonis (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Šaltinių progimnazija)
766.Simona Šukauskaitė (Anglų kalba, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
767.Raimonda Jakučiūnaitė (Matematika, Ukmergės r. Pabaisko pagrindinė mokykla)
768.Ugnius Rimkus (Anglų kalba, Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
769.Paulina Mažulytė (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
770.Dominykas Zencevičius (Informacinės technologijos, Kauno Tirkiliškių mokykla-darželis)
771.Agnieška Michalovska (Istorija, Švenčionių r. Pabradės "Žeimenos" gimnazija)
772.Urtė Sakalauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla Mastaičių skyrius)
773.Armandas Šulcas (Matematika, Kauno Vaišvydavos pagrindinė mokykla)
774.Lorencas Gaidučis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
775.Gabrielė Gaižiūnaitė (Geografija, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
776.Vilius Viršilas (Informacinės technologijos, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
777.Matas Čekavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
778.Laisvė Liaugminaitė (Anglų kalba, Panevėžio r. Upytės Antano Belazaro pagrindinė mokykla)
779.Viktorija Ukrinaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Agluonėnų pagrindinė mokykla)
780.J9kūbas Petrošius (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Šaltinių progimnazija)
781.Rytis Rudinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
782.Kamilė Faraon (Lietuvių kalba ir literatūra, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
783.Fortūnas (Anglų kalba, Šiaulių Gytarių progimnazija)
784.Jonas Paulius Glušniovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Dainų progimnazija)
785.Denis Ladavičius (Istorija, Panevėžio Rožyno progimnazija)
786.karolis flenderis (Matematika, Biržų rajono Pabiržės pagrindinė mokykla)
787.Juozas Štuopinis (Informacinės technologijos, Panevėžio Rožyno progimnazija)
788.Inesa Danupaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių "Atžalyno" progimnazijos Žarėnų skyrius)
789.Jonė Bataitytė (Anglų kalba, Šakių "Varpo" mokykla)
790.Eglė Ramanauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
791.Rokas Bumblauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
792.Gabrielė Mineikaitė (Matematika, Kalvarijos sav. Sangrūdos gimnazija)
793.Gustas Bartulis (Anglų kalba, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
794.Bieliauskas Džiugas (Anglų kalba, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
795.Dominykas Janulevičius (Geografija, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
796.Evita kavaliauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
797.Kristupas Užkurėlis (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
798.Matas Jarašiūnas (Matematika, Šakių "Varpo" mokykla)
799.Urtė Kučinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
800.Paulius Avižienis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
801.Barbora Dieninytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Molėtų pradinė mokykla)
802.Arnita Palačionytė (Informacinės technologijos, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
803.Gabija Brazaitė (Geografija, Alytaus Dzūkijos mokykla)
804.Radvilas Dilys (Lietuvių kalba ir literatūra, UAB Karalienės Mortos mokykla)
805.Austėja Petrauskaitė (Matematika, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
806.Lukas Raudonis (Matematika, Kauno Senamiesčio progimnazija)
807.Raminta Akinskaitė (Anglų kalba, Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
808.Ričardas Saudargas (Geografija, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
809.Jonas Lazauskas (Anglų kalba, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
810.Gustė Kirdeikaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
811.Simas Girdžius (Matematika, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
812.Lukas Taraškevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos mokykla - vaikų darželis "Eglutė")
813.Kristupas Burokas (Anglų kalba, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
814.Miglė Aidukaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
815.Ovidijus Mockevičius (Anglų kalba, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
816.Jonas Dzedulionis (Anglų kalba, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
817.Dominykas Zaveckas (Matematika, Marijampolės sav. Sasnavos pagrindinė mokykla)
818.Miglė Mikalajūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
819.Augustė Ščiglinskaitė (Matematika, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
820.Gabrielė Griciutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Viešoji įstaiga Telšių regioninis profesinio mokymo centras)
821.Goda Petraitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Dzūkijos mokykla)
822.Urtė Pusvaškytė (Fizika, Telšių "Kranto" progimnazija)
823.Andrius Ivanovas (Matematika, Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
824.Evita Jasinauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
825.Linas Tamaliūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
826.Meda Martuzevičiūtė (Informacinės technologijos, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
827.Paškevičius Matas (Matematika, Kauno r. Vandžiogalos gimnazija)
828.Mantas Ambrizas (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
829.Urtė Mikniūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
830.Izabela Kalinauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Zapyškio pagrindinė mokykla)
831.Adelė Mataitytė (Informacinės technologijos, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
832.DOMAS MADZELIAUSKAS (Anglų kalba, Kauno Dainavos progimnazija)
833.Domilė Rudminaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
834.Ignas Draugelis (Anglų kalba, Marijampolės "Žiburėlio" mokykla-daugiafunkcis centras)
835.Lukas Mateika (Matematika, Giedraičių A.Jaroševičiaus gimnazijos Dubingių skyrius)
836.Darius Zagrebaitis (Istorija, Utenos Krašuonos progimnazija)
837.Agota Abraitė (Matematika, Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
838.Airidas Vasiliauskas (Matematika, Kelmės rajono Liolių pagr. mokyklos Maironių skyrius)
839.Jogaila Karaliūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Anykščių r. Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazija)
840.Rusnė Gerasimavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
841.Urtė Buragaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kazlų Rūdos Prano Dovydaičio pagrindinė mokykla)
842.Sergei Boltač (Informacinės technologijos, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija, pagrindinio ugdymo skyrius)
843.Areta Kurjanovaitė (Anglų kalba, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
844.Rokas Antanavičius (Matematika, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
845.Martynas Pakatilis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės rajono Liolių pagrindinė mokykla)
846.Pijus Eidėnas (Anglų kalba, Šilalės r. Obelyno pagrindinė mokykla)
847.Anastasija Stepanova (Informacinės technologijos, Visagino Draugystės progimnazija)
848.Karolis Lukšas (Matematika, Šiaulių Dainų progimnazija)
849.Akvilė Sadauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
850.Kamėja Šidlauskaitė (Matematika, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
851.DANAS SIMANAVIČIUS (Anglų kalba, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
852.Kristupas Mociškis (Geografija, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
853.Dovydas Juodaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
854.Joris Čekas (Matematika, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
855.Stongvilaitė Oksana (Geografija, Plungės r. Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazija)
856.Ema Benkunskaitė (Matematika, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
857.Beatričė Karpavičiūtė (Matematika, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
858.Rimas Jasulaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Saulėtekio" progimnazija)
859.Lukas Zelenkevičius (Matematika, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
860.Miglė Burbaitė (Anglų kalba, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
861.Mykolas Ciganas (Matematika, Vilkaviškio r. Sūdavos pagrindinė mokykla)
862.Motiejus Kruopis (Lietuvių kalba ir literatūra, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
863.Dovydas Vežanas (Informacinės technologijos, Švenčionių r. Adutiškio pagrindinė mokykla)
864.Meda Palickaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių progimnazija)
865.Rustė Kryžanauskaitė (Istorija, VGTU inžinerijos licėjus)
866.Matas Pocevičius (Matematika, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
867.Kristina Gulbytė (Matematika, Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija)
868.Goda Valentinavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
869.Kristupas Mažeika (Matematika, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
870.Daniel Bogdanovič (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
871.Vismantas Žukas (Anglų kalba, Kauno Milikonių progimnazija)
872.Eva Vasilieva (Matematika, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
873.Edgaras Jurkšaitis (Geografija, Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
874.Markas Bystriakovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
875.Kipras Pocevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Jurbarko r. Jurbarkų darželis-mokykla)
876.ADRIJA MAŽIKAITĖ (Anglų kalba, Kėdainių r. Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinė mokykla)
877.Ringailė Ramašauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Babtų gimnazija)
878.Paulius Žilėnas (Geografija, Vilniaus Žvėryno gimnazija)
879.Solveiga Strockytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio Lizdeikos gimnazija)
880.Kajus Kalvelis (Lietuvių kalba ir literatūra, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
881.Rokas Miklaševičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
882.Urtė Vyšniauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
883.Akvilė Velykytė (Anglų kalba, Kauno r. Neveronių gimnazija)
884.Tumas Kulnickas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
885.Nida Kinčiūtė (Matematika, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
886.Vytenis Anilionis (Matematika, Panevėžio Rožyno progimnazija)
887.Deimantas Trinkūnas (Matematika, Rokiškio r. Pandėlio gimnazija)
888.Augustė Matjošaitytė (Matematika, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
889.Kristupas Kreivėnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
890.Simonas Žukauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
891.Eliza Artemjeva (Biologija, pasaulio pažinimas, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
892.Vėjas Pleteras (Biologija, pasaulio pažinimas, VšĮ "Ruduo-pavasaris")
893.Gabrielė Kanevaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
894.Dainius Šafert (Biologija, pasaulio pažinimas, Švenčionių pradinė mokykla)
895.Edvard Karpovič (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
896.Vincentas Kvaraciejus (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
897.Armandas Palenčius (Matematika, Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
898.Urtė Matutytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
899.Rokas Raškauskas (Matematika, Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
900.Justas Tamašas (Informacinės technologijos, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
901.Raminta Akinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
902.Žilvinas Grigonis (Informacinės technologijos, Alytaus Šaltinių progimnazija)
903.Mingailė Alionytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių pradinė mokykla)
904.Saulius Žilinskas (Anglų kalba, Vilniaus Balsių progimnazija)
905.Matas Bertašius (Matematika, Kretingos rajono Salantų gimnazija)
906.Lukas Smilgevičius (Matematika, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
907.Samanta Giedraitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
908.Robertas Orenko (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių progimnazija)
909.Danielė Radžiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
910.Simas Lisauskas (Anglų kalba, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
911.Armin Mockus (Anglų kalba, Šiaulių Dainų progimnazija)
912.Lėja Šiurkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Varpelio" pradinė mokykla)
913.Emilis Mačiulis (Anglų kalba, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
914.Orilis Legeika (Biologija, pasaulio pažinimas, KTU inžinerijos licėjus)
915.Vėjūnė Mickevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
916.Joris Kuraitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
917.Rusnė Dovydaitytė (Anglų kalba, Šakių "Varpo" mokykla)
918.Everestas Bumblauskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
919.Kristina Launytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio r. Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazija)
920.Arūnas Taraitis (Istorija, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
921.Azaravičiūtė Augustė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
922.Karina Orechova (Matematika, Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
923.Paulius Šadžius (Informacinės technologijos, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
924.Naktinskas Povilas (Biologija, pasaulio pažinimas, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
925.Martynas Krasuckis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Buivydiškių pradinė mokykla)
926.Gratas Gudeliaukas (Matematika, Kėdainių r. Labūnavos pagrindinės mokyklos Pelėdnagių "Dobiliuko" skyrius)
927.Domicelė Radzevičiūtė (Matematika, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
928.Einoras Žavoronkovas (Matematika, Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
929.Neda Beniušytė (Anglų kalba, Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
930.Gražvydas Miknys (Matematika, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
931.Jonas Jokūbaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, VGTU inžinerijos licėjus)
932.Marija Talubinskaitė (Anglų kalba, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
933.Adomas Janavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
934.Rytis Jagminas (Informacinės technologijos, Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
935.Erildas Rasickas (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
936.Rimvydas Rumševičius (Matematika, VšĮ "Ruduo-pavasaris")
937.Benas Cibulskas (Matematika, Vilniaus Žvėryno gimnazija)
938.Rokas Draudvila (Matematika, Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
939.Liepa Guževičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
940.Leticija Gutauskaitė (Matematika, Klaipėdos Vitės progimnazija)
941.Žilvinas Grigonis (Anglų kalba, Alytaus Šaltinių progimnazija)
942.Matas Balčytis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
943.Daniil Popovič (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
944.Neilas Šukys (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio r. Velžio gimnazija)
945.Mindaugas Bladyka (Matematika, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
946.Ugnė Ivanauskaitė (Matematika, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
947.Merkytė Miglė (Anglų kalba, Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
948.Kasputytė Eisvina (Biologija, pasaulio pažinimas, Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
949.Paulina Mišelinskaitė (Geografija, Šilutės r. Vilkyčių pagrindinė mokykla)
950.Rusnė Voverytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
951.Erikas Gaidauskas (Anglų kalba, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
952.Judita Briedytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
953.Gabrielė Budrytė (Geografija, Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
954.Goda Navickaite (Anglų kalba, Vilkaviškio pradinė mokykla)
955.Beatričė Karpavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
956.Justas Jasiūnas (Matematika, Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
957.Kajus Palickaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Milikonių progimnazija)
958.Janina Lašinskaitė (Matematika, Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
959.Sviatoslav Izvyekov (Matematika, Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija)
960.Dovydas Skamarakas (Lietuvių kalba ir literatūra, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
961.Armandas Šukys (Anglų kalba, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
962.Darijus Lukšys (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų r. Dieveniškių Adomo Mickevičiaus gimnazija)
963.Jorūnė Šmuilaitė (Anglų kalba, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
964.Rokas Skirkevičius (Anglų kalba, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
965.Justė Papievytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla)
966.Greta Jurčiutė (Istorija, Plungės r. Platelių gimnazija)
967.Kamilė Savickytė (Fizika, Kelmės rajono Liolių pagrindinė mokykla)
968.Vilius Letinauskas (Matematika, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
969.Einoras Repečka (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio mokykla-darželis "Ąžuoliukas")
970.Armandas Šamšonas (Matematika, Šiaulių Salduvės progimnazija)
971.Kulikov Oleksandr (Geografija, Vilniaus "Santaros" gimnazija, progimnazija)
972.Jorūnė Katauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
973.Dominykas Nenartavičius (Informacinės technologijos, Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
974.Gvidas Vilkelis (Matematika, Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla)
975.Adriana Švedaitė (Anglų kalba, Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija)
976.Matas Praspaliauskas (Istorija, Plungės „Babrungo“ progimnazija)
977.Laimonas Šaltys (Matematika, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
978.Rustė Kryžanauskaitė (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus)
979.Vakarė Slušnytė (Informacinės technologijos, Telšių "Atžalyno" progimnazija)
980.Deimantė Mizaraitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
981.Aurėja Dačkauskytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
982.Gabrielė Kostrubaitė (Matematika, Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
983.Romuald Urbanovič (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
984.Linesa Ragauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
985.Kasparas Streckis (Anglų kalba, Vilniaus Baltupių progimnazija)
986.Vitalija Gudelytė (Anglų kalba, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
987.Vytautas Kazlauskas (Matematika, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
988.Gediminas Gylys (Anglų kalba, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
989.Kristijonas Karačionka (Geografija, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
990.Matas Jasaitis (Anglų kalba, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
991.Nerilis Balašaitis (Matematika, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
992.Tautvydas Mikalauskas (Anglų kalba, Kėdainių r. Labūnavos pagrindinė mokykla)
993.Patrikas Zdanauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
994.Judita Briedytė (Anglų kalba, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
995.Julius Naruševičius (Matematika, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
996.Audrius Pocius (Matematika, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
997.Jonas Liutkauskas (Anglų kalba, UAB Karalienės Mortos mokykla)
998.Nojus Arbačiauskas (Anglų kalba, Kauno r. Neveronių gimnazija)
999.Ugnė Strazdaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
1000.Ieva Bielskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
1001.Adėlė Treigotaitė (Anglų kalba, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
1002.Rugilė Razumaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės rajono Deltuvos pagrindinė mokykla)
1003.Vincentas Lekas (Anglų kalba, Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
1004.Raudeliūnas Gabrielius (Anglų kalba, Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras)
1005.Rokas Jankauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
1006.Titas Jasevičius (Matematika, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
1007.Rytis Jagminas (Geografija, Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
1008.Laura Intaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
1009.Simas Bražėnas (Matematika, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
1010.Goda Žymančiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Pajūralio pagrindinė mokykla)
1011.Gustas Matonis (Informacinės technologijos, Kaišiadorių r. Gudienos mokykla-darželis "Rugelis")
1012.Kristupas Kondratavičius (Anglų kalba, Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
1013.Lukas Raudonis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Senamiesčio progimnazija)
1014.Arminas Vaškys (Anglų kalba, Birštono gimnazija)
1015.Laisvė Liaugminaitė (Geografija, Panevėžio r. Upytės Antano Belazaro pagrindinė mokykla)
1016.Gabija Danusaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių Šaltinio progimnazija)
1017.Danielė Nausėdaitė (Anglų kalba, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
1018.Emilija Večkytė (Matematika, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
1019.Ona Pilevičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1020.Viltė Klemenytė (Informacinės technologijos, Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
1021.Eimantas Dursa (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio r. Obelių gimnazija)
1022.Saulė Žukauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio rajono Paįstrio Juozo Zikaro gimnazija)
1023.Liepa Rusakevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių "Varpo" mokykla)
1024.Goda Valonytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
1025.Vitalija Gudelytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
1026.ERIK CILIA (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Rukainių gimnazija)
1027.Rokas Kazla (Matematika, Elektrėnų pradinė mokykla)
1028.Jomantas Bendorius (Anglų kalba, Varėnos "Ryto" progimnazija)
1029.Darijus Grauslys (Anglų kalba, Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio gimnazija)
1030.Maja Panumė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazija)
1031.Aleksandr Griazin (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
1032.Meda Martuzevičiūtė (Anglų kalba, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
1033.Beatričė Rimkevičiūtė (Matematika, Akmenės rajono Ventos gimnazija)
1034.Domas Naujokas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
1035.Gabija Gaidjurgytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Joniškio r. Gataučių Marcės Katiliūtės mokykla)
1036.Raigardas Aruodžius (Istorija, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
1037.Karolis Chrustaliov (Matematika, Lavoriškių gimnazija)
1038.Arinda Valytė (Anglų kalba, Šiaulių Gegužių progimnazija)
1039.Saulė Šimonytė (Matematika, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
1040.Neilas Sabalionis (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
1041.Kajus Adamovič (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
1042.Sivirjanov Erikas (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
1043.Andrėja (Matematika, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
1044.aleksas domanaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
1045.Eligija Puskunigytė (Matematika, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
1046.Štrimaitis Žygimantas (Matematika, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
1047.Kajus Korsakas (Anglų kalba, Radviliškio Vaižganto progimnazija)
1048.Elena Žitkutė (Matematika, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1049.Rokas Šertvytis (Matematika, Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla)
1050.Gytis Galbuogis (Anglų kalba, Jurbarko r. Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinė mokykla)
1051.Aleksandr Damian Akutin (Matematika, Vilniaus Adomo Mickevičiaus licėjus)
1052.Žanas Vincentas Vyšniauskas (Anglų kalba, Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
1053.Izabelė Samušytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Senamiesčio progimnazija)
1054.Kristina Katelynaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
1055.Oskaras Peseckas (Istorija, Alytaus Dzūkijos mokykla)
1056.Emilija Juodeikytė (Informacinės technologijos, Šiaulių Dainų progimnazija)
1057.Viltė Dumbliauskaitė (Anglų kalba, Marijampolės "Žiburėlio" mokykla-daugiafunkcis centras)
1058.Mantautas Juknevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
1059.Liepa Tautvaišaitė (Anglų kalba, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
1060.Miglė Kolčinaitė (Anglų kalba, Vilkaviškio r. Sūdavos pagrindinė mokykla)
1061.Matas Paškauskas (Anglų kalba, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
1062.Ugnius Tvarijonas (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės "Šilo" progimnazija)
1063.Jonas Adomavičius (Anglų kalba, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
1064.Rokas Černeckis (Matematika, Plungės Senamiesčio mokykla)
1065.Grantas Alesiunas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
1066.Eigirdas Alšauskas (Matematika, Kauno Dainavos progimnazija)
1067.Jonas Gineitis (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
1068.Martynas Alekna (Informacinės technologijos, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
1069.Gabrielius Vaičiukynas (Matematika, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
1070.Vilmantas Kikilas (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
1071.Rokas Mikšta (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
1072.Karolis Jakutis (Matematika, Kelmės "Kražantės" progimnazija)
1073.Daniela Bitinaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
1074.Damilis Steponavičius (Matematika, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
1075.Agnė Krutikova (Geografija, Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
1076.Dominykas Liepa (Anglų kalba, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
1077.Eimantas Užalovičius (Istorija, Kauno r. Babtų gimnazija)
1078.Žygimantas Gakas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
1079.Denis Ladavičius (Anglų kalba, Panevėžio Rožyno progimnazija)
1080.Jonas Garalevičius (Informacinės technologijos, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
1081.ignas Riauka (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
1082.Jokūbas Damskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
1083.Viktorija Bykovskaja (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Ateities" mokykla)
1084.Arina Borysova (Anglų kalba, Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
1085.Valančauskaitė Emilija (Matematika, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
1086.Edvinas Petrauskas (Matematika, Kretingos rajono Grūšlaukės mokykla-daugiafunkcis centras)
1087.Vytė Alčauskytė (Informacinės technologijos, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
1088.Smiltė Kleivaitė (Matematika, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
1089.Luknė Trifeldaitė (Matematika, Kupiškio P. Matulionio progimnazijos Kupos pradinio ugdymo skyrius)
1090.Urtė Petronytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
1091.Aurelija Klimašauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
1092.Gabija Kisieliūtė (Matematika, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
1093.Linas Beniauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
1094.Žiedė Venslovaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1095.Aidas Vydmontas (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus)
1096.Kamilė Zavadzkytė (Matematika, Šiaulių r. Šilėnų mokykla)
1097.Smiltė Tarasevičiūtė (Matematika, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
1098.Audrius Trivokas (Biologija, pasaulio pažinimas, Daujėnų pagrindinė mokykla Kriklinių skyrius)
1099.Alanta Chvesko (Anglų kalba, Šiaulių Gegužių progimnazija)
1100.Nedas Kavolius (Informacinės technologijos, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1101.Grėtė Rapalavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
1102.Neda Kreišmantaitė (Anglų kalba, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
1103.Mantas Beržonskis (Anglų kalba, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
1104.Kamilė Pliuskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
1105.Andrius Dranseika (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
1106.Daniel Voitkevič (Matematika, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
1107.MATAS VAITKUS (Informacinės technologijos, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
1108.Matas Burdulis (Anglų kalba, Varėnos r. Merkinės Vinco Krėvės gimnazija)
1109.Skaistė Bajoraitė (Matematika, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
1110.karolis flenderis (Anglų kalba, Biržų rajono Pabiržės pagrindinė mokykla)
1111.Miglė Davidonytė (Matematika, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
1112.Justė Rickevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
1113.Lukas Valčiukas (Informacinės technologijos, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
1114.ADAMAS VAITAITIS (Anglų kalba, Ukmergės "Šilo" progimnazija)
1115.Aidas Burunovas (Matematika, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
1116.Titas Žiauberis (Informacinės technologijos, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
1117.Elzė Polimaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Sietuvos" progimnazija)
1118.Šlykovič Michael Erland (Istorija, Šalčininkų r. Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija)
1119.Auksuolė Ardavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
1120.Matas Virbickas (Fizika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1121.Elinga Zakaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
1122.Mantė Naudžiūnaitė (Matematika, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
1123.Benas Dirsė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1124.Austėja Kavaliauskaitė (Anglų kalba, Radviliškio r. Grinkiškio Jono Poderio gimnazija)
1125.Julius Adomaitis (Fizika, Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija)
1126.Luka Šimeliūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Riešės gimnazija)
1127.Toma Masalskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
1128.ROKAS IGNOTAS (Informacinės technologijos, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
1129.Danielius Drūlia (Informacinės technologijos, Prienų r. Išlaužo pagrindinė mokykla)
1130.Dovydas Gražulevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
1131.Guostė Pakštaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
1132.Petrikas Nojus (Matematika, Vilniaus Balsių progimnazija)
1133.Adeliia Kuznetcova (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus darželis - mokykla "Saulutė")
1134.Tumas Grigalius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
1135.Matas Būdininkas (Informacinės technologijos, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
1136.Jelizaveta Andrejeva (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazija)
1137.Rokas Stanevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
1138.Radvilas Levulis (Istorija, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
1139.Erikas Lužka (Anglų kalba, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1140.Urtė Gabrytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
1141.Emilija Sabaliauskaitė (Matematika, KTU inžinerijos licėjus)
1142.DANIELA SERŽUK (Matematika, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
1143.Vytė Žuklijūtė (Anglų kalba, Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
1144.Mykolas Pilius (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės "Smalsučio" pradinė mokykla)
1145.Kornelijus Stajeckij (Matematika, Vilniaus r. Eitminiškių pagrindinė mokykla)
1146.Vesta Rickevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
1147.Ieva Vasiliauskaitė (Anglų kalba, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
1148.Ugnius Urnikis (Anglų kalba, Šiaulių Medelyno progimnazija)
1149.Arnelija Kačkan (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
1150.Svaja Dapkutė (Anglų kalba, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
1151.Julius Lukševičius (Informacinės technologijos, VšĮ Šiaurės licėjus)
1152.Aleksandras Dobrochodov (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Vitės progimnazija)
1153.Kudirkaitė Kotryna (Anglų kalba, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
1154.Dangira gumuliauskaite (Geografija, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
1155.Gabrielė Antanaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
1156.Mykolas Prapuolenis (Anglų kalba, Šakių "Varpo" mokykla)
1157.Paulius Drukteinis (Geografija, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
1158.Matas Rovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Dainų progimnazija)
1159.Smiltė Buožiūtė (Matematika, Jonavos pradinė mokykla)
1160.Eglė Perveneckaitė (Informacinės technologijos, VGTU inžinerijos licėjus)
1161.Vakarė Motiejūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų r. Veiverių Tomo Žilinsko gimnazija)
1162.Ieva Stroputė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
1163.Mantas Bernotas (Matematika, Vilniaus Žemynos progimnazija)
1164.Zibolytė Rugilė (Anglų kalba, Šiaulių Dainų progimnazija)
1165.Damira Šlepavičiūtė (Anglų kalba, Šiaulių Dainų progimnazija)
1166.Armandas Mikašauskas (Matematika, Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
1167.Meda Nijolė Valaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
1168.Mantas Balčius (Anglų kalba, Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
1169.Ignas Bilevičius (Matematika, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
1170.Emelita Kondrotaitė (Matematika, Jonavos rajono Šveicarijos progimnazija)
1171.Ignotas Rozovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
1172.Perlita Motikaitytė (Matematika, Kelmės r. Vaiguvos Vlado Šimkaus pagrindinė mokykla)
1173.Justė Gaidukevičiūtė (Matematika, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
1174.Gabrielius Vaičiukynas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
1175.Jokūbas Žukauskas (Matematika, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
1176.Gabrielė Ziniukaitė (Matematika, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
1177.Audrius Turauskas (Anglų kalba, Kupiškio r. Noriūnų Jono Černiaus pagrindinė mokykla)
1178.Dominyka Chmylkaitė (Matematika, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
1179.Gabrielius Mizeras (Matematika, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
1180.Gabija Ačaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
1181.Ugnius Strazdauskas (Geografija, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
1182.Salomėja Vaiciukevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Elektrėnų pradinė mokykla)
1183.Giedrius Sadauskas (Anglų kalba, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
1184.Jurkus Tomas Jonas (Anglų kalba, Šilutės r. Vainuto gimnazija)
1185.Marius Jasiukevič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Skaidiškių mokykla-darželis)
1186.Arijus Lužeckas (Matematika, Jurbarko r. Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinė mokykla)
1187.Domas Kaziukėnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
1188.Julija Baciūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės pirmoji gimnazija)
1189.Vakaris Nazarovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės r. Katyčių pagrindinė mokykla)
1190.Domantas Pališkis (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
1191.Aistė Neverdauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus „Genio“ progimnazija)
1192.Kristupas Kliučinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės Žibų mokykla)
1193.Skaistė Černiauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių profesinio rengimo centras)
1194.Džiugas Kriščiūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės marijonų gimnazija)
1195.Patricija Matulaitė (Matematika, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
1196.Matas Nojus Liubinas (Anglų kalba, Vilniaus Antakalnio progimnazija)
1197.Aistis Ponomarenko (Biologija, pasaulio pažinimas, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
1198.Kristupas Dudėnas (Matematika, "Šaltinėlio" privati mokykla)
1199.Paula Mariūtė (Anglų kalba, Kauno r. Babtų gimnazija)
1200.Dovydas Buika (Matematika, Vilniaus jėzuitų gimnazija)
1201.Kamilė Rimaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio pradinė mokykla)
1202.Pijus Savukynas (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų r. Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija)
1203.Lukrecijus Griškoitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
1204.Kamilė Rynkevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Varėnos r. Senosios Varėnos Andriaus Ryliškio pagrindinė mokykla)
1205.Preibytė Monika (Anglų kalba, Plungės r. Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazija)
1206.Urtė Sakalauskaitė (Informacinės technologijos, Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla Mastaičių skyrius)
1207.Rimvydas Rumševičius (Informacinės technologijos, VšĮ "Ruduo-pavasaris")
1208.Julius Kratkovskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
1209.Ugnė Zamžickaitė (Anglų kalba, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
1210.Markas Bystriakovas (Anglų kalba, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
1211.Kamilė Klimavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kupiškio r. Noriūnų Jono Černiaus pagrindinė mokykla)
1212.Aravičiūtė Deimantė (Matematika, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
1213.Rugilė Rachlevičiūtė (Informacinės technologijos, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1214.Saulius Žilinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Balsių progimnazija)
1215.Jorė Kuncytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
1216.Aušra Zubytė (Anglų kalba, Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija)
1217.Ema Jonušaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių "Germanto" progimnazija)
1218.Samanta Lesko (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
1219.Lukas Mendžickas (Anglų kalba, Kauno Vaišvydavos pagrindinė mokykla)
1220.Tomas Utorovičius (Matematika, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
1221.Linas Rutkauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
1222.Simas Peciulevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
1223.Polina Kolomijceva (Anglų kalba, Vilniaus darželis - mokykla "Saulutė")
1224.Markas Kuprys (Matematika, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
1225.Rokas Kajėnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
1226.Linas Lincevičius (Istorija, Kauno r. Babtų gimnazija)
1227.Nojus Papšys (Lietuvių kalba ir literatūra, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
1228.Emilis Vaitkaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazijos Ramučių skyrius)
1229.Augustė Vaitiekutė (Anglų kalba, Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
1230.Vykintas Mylimas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
1231.Maksas Olevson (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija)
1232.Gustas Dačkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla)
1233.Matas Raškauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių r. Kudirkos Naumiesčio V. Kudirkos gimnazija)
1234.Gustas Bartulis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
1235.Nortautas Latvelis (Matematika, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1236.Saulė Vitkutė (Anglų kalba, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
1237.Gabrielė Butkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1238.Eva Jakštaitė (Matematika, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
1239.Motiejus Gatulis (Matematika, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
1240.Dorotėja Butkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
1241.Vaiva Beniušytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
1242.Ignas Januškevičius (Anglų kalba, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
1243.Daniel Sediniauskas (Matematika, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
1244.Pijus Kamandulis (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Šaltinių progimnazija)
1245.Gediminas Gaižiūnas (Anglų kalba, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1246.Ugnė Eibutytė (Anglų kalba, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
1247.Gabrielius Vaičiukynas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
1248.Agilė Davidonytė (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus)
1249.Olga Sockaja (Matematika, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
1250.Eva Silvija Pavlovskaja (Biologija, pasaulio pažinimas, Šalčininkų r. Dieveniškių Adomo Mickevičiaus gimnazija)
1251.Ignas Bilevičius (Anglų kalba, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
1252.Rytis Jusaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
1253.Gabrielė Rinkunaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
1254.Viltė Miškinytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1255.Gabija Brazaitė (Matematika, Alytaus Dzūkijos mokykla)
1256.Kristupas Kancevičius (Istorija, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
1257.Airidas Skotkė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
1258.Arnas Salatka (Matematika, Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija)
1259.Daria Hansen (Matematika, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
1260.Ernas Zveaghin (Anglų kalba, Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
1261.Nojus Dabravalskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Skuodo rajono Barstyčių pagrindinė mokykla)
1262.Beatričė Krivickaitė (Matematika, Radviliškio Vaižganto progimnazija)
1263.Joris Černiauskas (Anglų kalba, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1264.Marius Jacunskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
1265.Dinara Dobrodiejūtė (Matematika, Panevėžio r. Velžio gimnazija)
1266.Paulius Žilėnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žvėryno gimnazija)
1267.Gabija Bendoriūtė (Matematika, Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
1268.Justė Čepulionytė (Matematika, Panevėžio r. Paliūniškio pagrindinė mokykla)
1269.Liepa Keturkaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių progimnazija)
1270.Arnas Bivainis (Matematika, Riešės gimnazija)
1271.Goda Smilgytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1272.Lukas Janušauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų r. Šventežerio mokykla)
1273.Taurijus Godliauskas (Matematika, Vilniaus Baltupių progimnazija)
1274.Kotryna Grėbliūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
1275.Pijus Jonuitis (Anglų kalba, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
1276.Anastasija Dukalskaja (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Santarvės" progimnazija)
1277.Ineta Kovaliova (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
1278.Patricija Matulaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
1279.Viktorija Alina Račiūnaitė (Matematika, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
1280.AUKSĖ ZAREMBAITĖ (Informacinės technologijos, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
1281.Goda Valonytė (Matematika, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
1282.Emilija Gajauskaitė (Anglų kalba, Kelmės rajono Elvyravos pagrindinė mokykla)
1283.Nedas Kupčiūnas (Matematika, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
1284.Goda Petraitytė (Matematika, Alytaus Dzūkijos mokykla)
1285.Nojus Vilnius (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
1286.Joris Tarulis (Anglų kalba, Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
1287.Dominikas Puchovičius (Anglų kalba, Vilniaus Baltupių progimnazija)
1288.Elena Reklaitytė (Anglų kalba, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
1289.Linas Zeigis (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
1290.Aretas utakis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
1291.Mantas Voveris (Informacinės technologijos, Alytaus Dainavos progimnazija)
1292.Arnas Motiejaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos pradinė mokykla)
1293.Lukas Petrauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
1294.Konelija Rimulaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
1295.Evelina Čirkaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
1296.Jokūbas Ramanauskas (Matematika, Kupiškio P. Matulionio progimnazijos Kupos pradinio ugdymo skyrius)
1297.Sandra Glazerytė (Matematika, Vilniaus Balsių progimnazija)
1298.Urtė Alminaitė (Informacinės technologijos, Plungės Senamiesčio mokykla)
1299.Rasa Jokubaitytė (Anglų kalba, Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio gimnazija)
1300.Mindaugas Diksas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
1301.Elvinas Guokas (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
1302.Ridas Sinickas (Informacinės technologijos, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1303.Učkuronis Gytis (Matematika, Utenos Vyturių progimnazija)
1304.Ugnius Lankutis (Biologija, pasaulio pažinimas, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
1305.Paulė Pužauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio r. Baisogalos gimnazija)
1306.Bagdonavičiūtė Aistė (Istorija, Vilniaus Balsių progimnazija)
1307.Lukas Taraškevičius (Matematika, Utenos mokykla - vaikų darželis "Eglutė")
1308.Lukas Ruočkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Dainavos progimnazija)
1309.Dovydas Marcinkevičius (Fizika, Alytaus profesinio rengimo centras)
1310.Miglė Mikalajūnaitė (Matematika, Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
1311.Gabrielė Matonytė (Matematika, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
1312.Mantvydas Liuleikis (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Slengių mokykla-daugiafunkcis centras)
1313.Viltė Dumbliauskaitė (Matematika, Marijampolės "Žiburėlio" mokykla-daugiafunkcis centras)
1314.Ilarija Šved (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Skaidiškių mokykla-darželis)
1315.Lorencas Gaidučis (Matematika, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
1316.Modestas Šlenis (Matematika, Pakruojo rajono Balsių pagrindinė mokykla)
1317.Adas Černovas (Matematika, Molėtų pradinė mokykla)
1318.Gabija Žumbakytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
1319.Augustas Devyžis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus jėzuitų gimnazija)
1320.Matas Binginas (Anglų kalba, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
1321.Gintarė Lukoševičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių "Ateities" progimnazija)
1322.Daniel Belokopytov (Anglų kalba, Vilniaus "Ateities" mokykla)
1323.Matas Žukauskas (Anglų kalba, Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
1324.Žygimantas Trota (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus „Genio“ progimnazija)
1325.Arminas Ruskonis (Matematika, Utenos Rapolo Šaltenio progimnazija)
1326.Jomantas Bendorius (Informacinės technologijos, Varėnos "Ryto" progimnazija)
1327.Rasuolė Patinskaitė (Informacinės technologijos, Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
1328.Adrija Berčiūnaitė (Anglų kalba, Alytaus r. Simno gimnazija)
1329.Joris Švagždys (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
1330.Emilė Stakonaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
1331.Tadas Čanovas (Istorija, Kauno Prano Daunio ugdymo centras)
1332.Laurynas Dominykas Balkūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
1333.Adrijus Stoškus (Informacinės technologijos, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
1334.Evelina Almantaitė (Anglų kalba, Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
1335.Augustė Šarmavičiūtė (Matematika, Vilniaus Antakalnio progimnazija)
1336.Šarūnas Drazdas (Informacinės technologijos, Švenčionių r. Adutiškio pagrindinė mokykla)
1337.Lukas Stanius (Lietuvių kalba ir literatūra, Skuodo r. Aleksandrijos pagrindinė mokykla)
1338.Tauras Jankauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
1339.Nojus Danusas (Matematika, Raseinių Šaltinio progimnazija)
1340.Jokūbas Grinius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
1341.Deividas Stiklius (Anglų kalba, Klaipėdos r. Endriejavo pagrindinė mokykla)
1342.Tomaš Savosko (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
1343.Nojus Arbačiauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Neveronių gimnazija)
1344.Arnoldas Mickus (Lietuvių kalba ir literatūra, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1345.Marijonas Velykis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
1346.Skučas Robertas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
1347.Andrej Markov (Matematika, Vilniaus Pavilnio pagrindinė mokykla)
1348.Jūris Gudelis (Anglų kalba, Kauno Rokų gimnazija)
1349.Karolina Blauzdytė (Informacinės technologijos, Ukmergės r. Veprių pagrindinė mokykla)
1350.Gabrielė Razgūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
1351.Melita Malafė (Biologija, pasaulio pažinimas, Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
1352.Gabrielius Kuleševičius (Anglų kalba, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
1353.Vytautas Mackonis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
1354.Emelita Kondrotaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos rajono Šveicarijos progimnazija)
1355.Airidas Vasiliauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės rajono Liolių pagr. mokyklos Maironių skyrius)
1356.Eimantė Brazauskaitė (Matematika, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1357.Karolis Bečelis (Matematika, Švenčionių pradinė mokykla)
1358.Samanta Bubelytė (Matematika, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
1359.Andrius Stotna (Anglų kalba, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
1360.Smiltė Butkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kelmės rajono Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija)
1361.Eimantė Klenauskaitė (Anglų kalba, Klaipėdos r. Agluonėnų pagrindinė mokykla)
1362.Domantas Jonuška (Anglų kalba, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
1363.Luknė Trifeldaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kupiškio P. Matulionio progimnazijos Kupos pradinio ugdymo skyrius)
1364.Domas Dragūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
1365.Liepa Majūtė (Matematika, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
1366.Deimantė Puskunigytė (Informacinės technologijos, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
1367.Evaldas Budrevičius (Matematika, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
1368.Docius Dovidas (Anglų kalba, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1369.Emilijus Suraninas (Matematika, Klaipėdos r. Kretingalės pagrindinė mokykla)
1370.Matas Palubinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės Senamiesčio mokykla)
1371.Eglė Perveneckaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, VGTU inžinerijos licėjus)
1372.Evita Užkuraitė (Informacinės technologijos, Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija)
1373.Karolina Petrulytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
1374.Gustė Pakatilytė (Matematika, Kelmės rajono Liolių pagrindinė mokykla)
1375.Kamilė Turčinaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
1376.Donatas Karla (Matematika, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
1377.Odilė Pokvytytė (Anglų kalba, Plungės „Babrungo“ progimnazija)
1378.Ugnius Adomavičius (Matematika, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
1379.Meda Nijolė Valaitytė (Matematika, Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
1380.Arminas Pranauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
1381.Paulius Gočelda (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
1382.Lukas Smaliukas (Informacinės technologijos, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
1383.Kipras Maknickas (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
1384.Domas Gintautas (Fizika, Panevėžio 5-oji gimnazija)
1385.Mantas Šereika (Anglų kalba, Vilniaus "Vilnios" pagrindinė mokykla)
1386.Damian Chodorovič (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Rukainių gimnazija)
1387.Lolita Šulskutė (Matematika, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
1388.Gvidas Šliuožas (Anglų kalba, Viešoji įstaiga Kretingos technologijos ir verslo mokykla)
1389.Dovydas Radušis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
1390.Vilija Kavaliauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1391.Simona Turauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Dainų progimnazija)
1392.Violeta Smorodkina (Geografija, Viešoji įstaiga Elektrėnų profesinio mokymo centras)
1393.Romas apuokas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1394.Dovydas Zvicevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
1395.Eimantė Savickaitė (Matematika, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1396.Emilija Gajauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės rajono Elvyravos pagrindinė mokykla)
1397.Deimantas Vedegys (Anglų kalba, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1398.Ždanas Nikitinas (Matematika, Kauno r. Domeikavos gimnazija)
1399.Arestida Rupeikaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės r. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija)
1400.Mėja Marija Saulėnaitė (Matematika, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
1401.Sniegė Šerkšnaitė (Anglų kalba, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
1402.LAURYNAS MASLAUSKAS (Anglų kalba, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
1403.Eva Simonaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
1404.Liudvikas Velykis (Informacinės technologijos, Klaipėdos Vydūno gimnazija)
1405.BEATA SKUKAUSKAITĖ (Matematika, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
1406.Rugilė Rachlevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1407.Urtė Ivanauskaitė (Matematika, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
1408.Gabija Butkevičiūtė (Anglų kalba, Kauno r. Piliuonos gimnazija)
1409.Elina Liaugaudaitė (Matematika, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
1410.Zablockytė Ugnė (Lietuvių kalba ir literatūra, KTU inžinerijos licėjus)
1411.Kajus Adamovič (Matematika, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
1412.Austėja Liutvinaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
1413.Nojus Vilnius (Anglų kalba, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
1414.Viktorija Šaliūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, KTU inžinerijos licėjus)
1415.Amelija Morkutė (Anglų kalba, Šiaulių Gegužių progimnazija)
1416.Lukas (Matematika, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
1417.Gustas Letukus (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
1418.Matas Daumantas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
1419.Karolis Kubilius (Anglų kalba, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
1420.Daumantas Kundrotas (Matematika, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
1421.Benjaminas Lubauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dainavos progimnazija)
1422.Liepa Tamašauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla)
1423.Aurita Slavinskaitė (Informacinės technologijos, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
1424.Eva Vainoriūtė (Matematika, Šiaulių Dainų progimnazija)
1425.Aistis Daumantas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
1426.Rokas Rinkevičius (Matematika, Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
1427.Marius Jacunskas (Informacinės technologijos, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
1428.Laura Mockutė (Istorija, Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
1429.Kamilė Balsevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų r. Stakliškių gimnazija)
1430.Patricija Bielskytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
1431.Artiom Kovtun (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
1432.Austėja (Matematika, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
1433.Vitalija Gudelytė (Istorija, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
1434.Ieva Dumčiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
1435.Šarūnė Sirtautaitė (Matematika, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
1436.Lukas Šakalys (Anglų kalba, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
1437.Kamilė Nekraševičiūtė (Matematika, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
1438.Kristupas Mociškis (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
1439.Anusevičiūtė Rugilė (Anglų kalba, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1440.Agnius Zaleckis (Anglų kalba, Plungės r. Kulių gimnazija)
1441.Kristupas Galkantas (Anglų kalba, Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
1442.Ūla Žemaitė (Anglų kalba, Kauno r. Zapyškio pagrindinė mokykla)
1443.Žemyna Savickaitė (Anglų kalba, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
1444.Viktorija Pometko (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
1445.Orestas Jovaiša (Informacinės technologijos, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
1446.Ilja Botkin (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
1447.Raminta Kavaliauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus r. Pivašiūnų gimnazija)
1448.Gerda Miliauskaitė (Anglų kalba, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
1449.Gabrielė Suchanekaitė (Istorija, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
1450.Kamilė Jasaitė (Matematika, Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija)
1451.Viltė Mazurkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
1452.Lėja Labutytė (Matematika, Kalvarijos gimnazija)
1453.Jonas Lukauskas (Informacinės technologijos, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
1454.Augustė Tamoševičiūtė (Istorija, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
1455.Miglė Nivinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
1456.Giedraitis Titas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Vandžiogalos gimnazija)
1457.Kajus Lingė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
1458.Rokas Kurpaitis (Informacinės technologijos, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1459.Miglė Davidonytė (Informacinės technologijos, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
1460.Tomas Polita (Matematika, Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
1461.Vakaris Mikoliūnas (Matematika, Ukmergės "Šilo" progimnazija)
1462.Miglė Jarmalaitė (Informacinės technologijos, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
1463.Ignė Taparauskaitė (Anglų kalba, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
1464.Vakaris Saliamonas (Matematika, Anykščių r. Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija)
1465.Aurita Žibūdaitė (Matematika, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
1466.Eimantas (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
1467.Atlanta Matušaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Vilkijos gimnazija)
1468.Dominykas Nenartavičius (Matematika, Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
1469.Jonas Dzedulionis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
1470.Simas Sulchanovas (Anglų kalba, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
1471.Nora Silvija Adašiūnaitė (Informacinės technologijos, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla, Radvilėnų filialas)
1472.Noreika Normantas (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės Antano Smetonos gimnazija)
1473.Gustė Orlauskaitė (Matematika, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
1474.Janina Lašinskaitė (Istorija, Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
1475.Robertas Juknevičius (Anglų kalba, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1476.Petkauskas Domas (Matematika, Šiaulių Dainų progimnazija)
1477.Lukas Varnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija)
1478.Luknė Trofimovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
1479.Sandra Smaliukaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
1480.Bartkevičius Salvijus (Lietuvių kalba ir literatūra, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1481.Arūnas Zavadskis (Matematika, Vilniaus Pavilnio progimnazija)
1482.Aušra Zubytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija)
1483.Daniel Panin (Matematika, Pagėgių savivaldybės Pagėgių pradinė mokykla)
1484.Elzbieta Junevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Elektrėnų "Versmės" gimnazija)
1485.Pyjus Sakalas (Matematika, Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla)
1486.Danielius Grikšas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla)
1487.Jorė Palaimaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Žaslių pagrindinė mokykla)
1488.Aušrinės Simanavičiūtė (Anglų kalba, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
1489.Daračius Mykolas (Anglų kalba, Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
1490.Daniel Vasiukevič (Matematika, Visagino "Gerosios vilties" progimnazija)
1491.Vidmantas Elijas Gudaitis (Istorija, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
1492.Arminas Ruskonis (Informacinės technologijos, Utenos Rapolo Šaltenio progimnazija)
1493.Gabija Reminytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
1494.Valerija Pėželytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Zarasų profesinė mokykla)
1495.Ignas Cimnolonskas (Informacinės technologijos, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
1496.Herkus Stancikas (Matematika, Klaipėdos "Saulėtekio" progimnazija)
1497.Luknė Pilkaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
1498.Aronas Bubulis (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
1499.Aurimas Rimkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Meškuičių gimnazija)
1500.Adrija Rėbždaitė (Matematika, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
1501.Pijus Vaitkevičius (Geografija, Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
1502.Nojus Smailys (Matematika, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
1503.Karolina Juodeškaitė (Anglų kalba, Lazdijų r. Šeštokų mokykla)
1504.Joana Ramonaitė (Anglų kalba, Vilniaus Žemynos progimnazija)
1505.Saulė Vitkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
1506.Mikas Niekis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
1507.Galdikaitė Justė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Vilkijos gimnazija)
1508.Džiugas Tatarūnis (Anglų kalba, Kauno Palemono gimnazija)
1509.Rūta Riaubaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Baltupių progimnazija)
1510.Arielė Drungilaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
1511.Rimvydas Masas (Matematika, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
1512.Elzė Karolytė (Anglų kalba, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
1513.Pijus Šakys (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės Senamiesčio mokykla)
1514.Gediminas Gaižiūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1515.Arnas Krasauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių r. Dotnuvos pagrindinė mokykla)
1516.Everestas Bumblauskis (Matematika, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
1517.Ernest Aganin (Anglų kalba, Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
1518.Austėja Matulaitė (Anglų kalba, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
1519.Deimantė Lukauskaitė (Informacinės technologijos, Šiaulių r. Šilėnų mokykla)
1520.Gytis Lukoševičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
1521.Agnietė Vaitkevičiutė (Informacinės technologijos, Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija)
1522.Mykolas Žiurinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kalvarijos sav. Sangrūdos gimnazija)
1523.Katryna Samarskaja (Fizika, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
1524.Paulius Žilėnas (Fizika, Vilniaus Žvėryno gimnazija)
1525.Urtė Alionytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Elektrėnų pradinė mokykla)
1526.Domas Džiautas (Matematika, Vilniaus Balsių progimnazija)
1527.Titas Staskevičius (Anglų kalba, Kėdainių r. Dotnuvos pagrindinė mokykla)
1528.Martynas Lubys (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Neveronių gimnazija)
1529.Paulina Mikalkėnaitė (Matematika, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
1530.Justas Adomaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Gargždų "Minijos" progimnazija)
1531.Edgaras Jurkšaitis (Istorija, Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
1532.Viltė Vasaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Sietuvos" progimnazija)
1533.Adriana Pečiulytė (Anglų kalba, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1534.Arnas Bivainis (Informacinės technologijos, Riešės gimnazija)
1535.JUSTAS PEREDNIS (Lietuvių kalba ir literatūra, Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
1536.Matas Jasaitis (Matematika, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1537.Jokūbas Balsys (Istorija, Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija)
1538.domantas rauba (Anglų kalba, Vilniaus Balsių progimnazija)
1539.Martynas Jurevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio r. Pandėlio gimnazija)
1540.Arnas Motiejaitis (Matematika, Palangos pradinė mokykla)
1541.Jonė Baltramaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
1542.Patricija Kačinskaitė (Matematika, Kauno Dainavos progimnazija)
1543.Elzė Olskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1544.Jasiukianecaitė Ieva (Matematika, Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
1545.Ema Jucevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Tirkiliškių mokykla-darželis)
1546.Danielius Čiarnevskis (Anglų kalba, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
1547.Gvozdov Artiom (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
1548.Adamas Abartis (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Pajūrio" progimnazija)
1549.Nojus Vozgirdas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Babtų gimnazija)
1550.Gustis Gaveika (Lietuvių kalba ir literatūra, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1551.Oskar Panacheda (Matematika, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
1552.Vitas Adomaitis (Matematika, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
1553.Estela Magdalena Matkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1554.Kajus Kupčinskas (Informacinės technologijos, Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
1555.Nojus Danusas (Anglų kalba, Raseinių Šaltinio progimnazija)
1556.Nojus Zokas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių "Varpo" mokykla)
1557.Gvidas Ramanauskas (Anglų kalba, Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
1558.Gabrielė Medeikaitė (Matematika, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
1559.Ūla Dzevaltauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos "Lietavos" pagrindinė mokykla)
1560.Emilė Petrusevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
1561.Barbora Sinkevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Avižienių gimnazija)
1562.Ovidijus Dapkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Milikonių progimnazija)
1563.Eva Opulskytė (Anglų kalba, Palangos pradinė mokykla)
1564.Rokas Kavaliauskas (Anglų kalba, Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
1565.Nikita Zmirtovič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla)
1566.Matas Dagys (Matematika, Panevėžio Rožyno progimnazija)
1567.Lukas (Chemija, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
1568.Kornelija Kasperavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kalvarijos sav. Sangrūdos gimnazija)
1569.KOMBARYTĖ EMILIJA (Matematika, Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
1570.Andrius Petrosevicius (Matematika, Šiaulių Dainų progimnazija)
1571.Dominykas Lukošiūnas (Matematika, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
1572.Karolina Juodeškaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų r. Šeštokų mokykla)
1573.ARIJUS MIŠEIKA (Anglų kalba, Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
1574.Kajus Blaževičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų r. Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija)
1575.Aras Jermolavičius (Matematika, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
1576.Milda Milaševičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
1577.Modestas Šlenis (Biologija, pasaulio pažinimas, Pakruojo rajono Balsių pagrindinė mokykla)
1578.Gabija Gaidjurgytė (Matematika, Joniškio r. Gataučių Marcės Katiliūtės mokykla)
1579.Jogailė Būdavaitė (Anglų kalba, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
1580.Davidas Ponomarenko (Informacinės technologijos, Elektrėnų pradinė mokykla)
1581.Nojus Čirvinskas (Anglų kalba, Vilniaus Baltupių progimnazija)
1582.Kristupas Kancevičius (Anglų kalba, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
1583.Roman Sorokin (Matematika, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
1584.Joris Černiauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1585.Emilis Mačiūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Dainų progimnazija)
1586.Kasparas Šlepikas (Matematika, UAB Karalienės Mortos mokykla)
1587.Austėja Sidaraitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
1588.Kotryna Bručaitė (Anglų kalba, Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
1589.Neilas Žemgulys (Matematika, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
1590.Dovydas Gražulevičius (Matematika, Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
1591.Laura Makarevičiūtė (Matematika, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
1592.Simas Čaponka (Anglų kalba, Rokiškio r. Obelių gimnazija)
1593.Mantas Volungevičius (Matematika, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
1594.Gražvydas Miknys (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
1595.Mantas Žemaitis (Anglų kalba, Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
1596.Elijas Zavertas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
1597.Beatričė Sakalauskaitė (Anglų kalba, UAB Karalienės Mortos mokykla)
1598.Rugilė Kriukelytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
1599.Ugnė Paplonskytė (Matematika, Jonavos Panerio pradinė mokykla)
1600.Karolis Šukaitis (Matematika, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
1601.Mantas Malijauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
1602.Justė Papievytė (Informacinės technologijos, Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla)
1603.Janina Lašinskaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
1604.Jonušaitė Benita (Matematika, Klaipėdos Baltijos gimnazija)
1605.Domilė Vaickutė (Anglų kalba, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
1606.Aleksandras Ivanovas (Anglų kalba, Telšių "Ateities" progimnazija)
1607.Mikas Ališauskas (Fizika, VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
1608.Adrijus Odminis (Anglų kalba, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
1609.Tomas Paulius Grigorjevas (Informacinės technologijos, Kauno Palemono gimnazija)
1610.Viktorija Kadišaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1611.Dominykas Dockevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės rajono Deltuvos pagrindinė mokykla)
1612.Konstantin Tatarskich (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
1613.Dominykas Janulevičius (Chemija, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
1614.Arnas Lukšas (Anglų kalba, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
1615.Domilė Vaickutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
1616.Milena Misuro (Lietuvių kalba ir literatūra, Pelesos vidurinė mokykla lietuvių mokomąja kalba)
1617.Vytas Jakšys (Lietuvių kalba ir literatūra, Kupiškio P. Matulionio progimnazijos Kupos pradinio ugdymo skyrius)
1618.Atėnė Šostakaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
1619.Aretas Galinaitis (Matematika, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
1620.Matas Tamašauskas (Anglų kalba, Joniškio r. Gataučių Marcės Katiliūtės mokykla)
1621.Laurita Olekaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės sav. Sasnavos pagrindinė mokykla)
1622.Rimas Jasulaitis (Anglų kalba, Klaipėdos "Saulėtekio" progimnazija)
1623.Paulius Gružinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
1624.Augustas Anskolis (Matematika, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
1625.Mykolas Kaminskas (Anglų kalba, Vilkaviškio r. Keturvalakių mokykla-daugiafunkcis centras)
1626.Matas Būdininkas (Biologija, pasaulio pažinimas, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
1627.Enrika Galinaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
1628.Olenkovič Marcin (Geografija, Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
1629.Gytis Lukoševičius (Anglų kalba, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
1630.Deimantas Trinkūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio r. Pandėlio gimnazija)
1631.Domilis Legeika (Matematika, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
1632.Matas Duoba (Matematika, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
1633.Rugilė Kriukelytė (Anglų kalba, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
1634.Aleksandr Griazin (Anglų kalba, Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
1635.Pijus Vaitkevičius (Anglų kalba, Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
1636.Sakalis Pijus (Anglų kalba, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
1637.Deimantė Puskunigytė (Istorija, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
1638.Paulius Jarašius (Matematika, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
1639.Kornelijus Ivanauskas (Matematika, Šiaulių Medelyno progimnazija)
1640.Mikas Sarafinas (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus)
1641.Karina Orechova (Geografija, Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
1642.Simas Žindulis (Matematika, Rokiškio r. Kavoliškio mokykla-darželis)
1643.Matonytė Gabija (Lietuvių kalba ir literatūra, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
1644.Sandra Zapalskytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
1645.Rigobertas Pocevičius (Matematika, Šilutės profesinio mokymo centras)
1646.Juliet Gronzalez (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
1647.Akvilė Vitkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
1648.Maksas Olevson (Anglų kalba, Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija)
1649.Auksė Šimkutė (Geografija, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
1650.Matas Balasevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1651.Meinardas Tureikis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
1652.Viltė Vasiliauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
1653.Daniel Hory (Matematika, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
1654.Norbert Solovej (Matematika, Vilniaus r. Rukainių gimnazija)
1655.Valavičius Adrijanas (Anglų kalba, Kelmės "Kražantės" progimnazija)
1656.Viktorija Ukrinaitė (Matematika, Klaipėdos r. Agluonėnų pagrindinė mokykla)
1657.Eglė Grybauskaitė (Chemija, Ukmergės technologijų ir verslo mokykla)
1658.Realdas Klimaševskij (Matematika, Vilniaus Pavilnio pagrindinė mokykla)
1659.Miglė Krompalcaitė (Istorija, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
1660.Reda Petrauskaitė (Istorija, Kelmės r. Pakražančio gimnazija)
1661.Urtė Alejūnaitė (Anglų kalba, Šiaulių r. Šakynos mokykla)
1662.Lukas Žiūkas (Matematika, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
1663.Gabrielius Adamavičius (Matematika, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
1664.Marius Kriaučiūnas (Matematika, Šiaulių Medelyno progimnazija)
1665.Marijonas Velykis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
1666.Vakaris Bartkus (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1667.Eimontaitė Greta (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Rokų gimnazija)
1668.Dabušinskas Jokūbas (Anglų kalba, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1669.Everestas Bumblauskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
1670.Estela Magdalena Matkevičiūtė (Informacinės technologijos, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1671.Mišel Strokanova (Matematika, Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija)
1672.Matas Janikūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Aušros“ progimnazija)
1673.Daniel Zelenkevič (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
1674.Aretas Galinaitis (Anglų kalba, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
1675.Barbora Mažeikaitė (Anglų kalba, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1676.Petrikas Nojus (Istorija, Vilniaus Balsių progimnazija)
1677.Gabrielė Čepulytė (Istorija, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
1678.Rokas Jurkonis (Matematika, Marijampolės "Žiburėlio" mokykla-daugiafunkcis centras)
1679.Eurėja Antanavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės r. Švėkšnos "Saulės" gimnazija)
1680.KAROLINA NOREIKAITĖ (Matematika, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
1681.Milena Didiul (Informacinės technologijos, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
1682.Rytis Kaštelionis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazija)
1683.Meda Kazlauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jurbarko r. Seredžiaus Stasio Šimkaus mokykla-daugiafunkcis centras)
1684.Kristupas Burgis (Lietuvių kalba ir literatūra, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
1685.Šarūnas Kiškis (Matematika, Vilniaus Antakalnio progimnazija)
1686.Linesa Ragauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
1687.Viltė Grišiūtė (Matematika, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
1688.Davidas Karnišauskas (Matematika, Šiaulių Salduvės progimnazija)
1689.Ugnė Matiukaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Lapių pagrindinė mokykla)
1690.Rokas Grinkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Ryto" progimnazija)
1691.Henrikas Šachmanovas (Anglų kalba, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
1692.Kevinas Kamandulis (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
1693.Aleksandras Brazas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
1694.Benas Plastininas (Matematika, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
1695.Viltė Miežetytė (Matematika, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
1696.Lukas Stanius (Biologija, pasaulio pažinimas, Skuodo r. Aleksandrijos pagrindinė mokykla)
1697.Emilė Stakonaitė (Matematika, Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
1698.Airinga Liutkauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus r. Simno gimnazija)
1699.Beatričė Kučinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Erudito licėjus)
1700.Liutauras Malinauskas (Matematika, KTU inžinerijos licėjus)
1701.Orestas Kvedaras (Lietuvių kalba ir literatūra, Biržų Kaštonų pagrindinė mokykla)
1702.Anastasija Jegorova (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
1703.Kajus Samukas (Anglų kalba, Biržų rajono Pabiržės pagrindinė mokykla)
1704.Laimutė Drazdauskaitė (Matematika, Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
1705.Raminta Kavaliauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
1706.Gustė Žiemelytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1707.Akvilė Sadauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
1708.Kajus Žvirblis (Matematika, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
1709.Simas Vaicekauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
1710.Daina Rimkevičiūtė (Matematika, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1711.Joris Rimkevičius (Matematika, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
1712.ADAMAS VAITAITIS (Matematika, Ukmergės "Šilo" progimnazija)
1713.Gustas Tomkus (Anglų kalba, Šiaulių Gegužių progimnazija)
1714.Gražvydas Levickis (Matematika, Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
1715.Gustė Žmuidaitė (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1716.Odrė Valeikė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
1717.Rugilė Andreikevičiūtė (Anglų kalba, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
1718.Gabrielė Matonytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
1719.Nojus Sprainys (Informacinės technologijos, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
1720.Jorūnė Šmuilaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
1721.Rokas makauskas (Informacinės technologijos, Lazdijų r. Šventežerio mokykla)
1722.Prižgintas Marius (Matematika, Klaipėdos Baltijos gimnazija)
1723.Matas Lekūnas (Matematika, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
1724.Lukas Povilaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
1725.Ugnius Remeika (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
1726.Donatas Ramanauskas (Matematika, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
1727.Gustas Tomkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
1728.Aretas Dabkus (Anglų kalba, Viešoji įstaiga Raseinių technologijos ir verslo mokykla)
1729.Audrius Bagdonas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
1730.Alan Borisov (Matematika, Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija)
1731.Oskaras Vadluga (Matematika, Vilniaus Žemynos progimnazija)
1732.Rusnė Motiejūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
1733.Brigita Tyskevic (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
1734.Kristaps Cikas (Informacinės technologijos, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
1735.Ieva Kavaliauskaitė (Matematika, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
1736.Marijus Gaižutis (Matematika, Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
1737.Aidas Jurgelevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
1738.Eronas Prasauskas (Matematika, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
1739.Ignas Katarskis (Anglų kalba, Telšių "Ateities" progimnazija)
1740.Matas Ežerskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus „Genio“ progimnazija)
1741.Rimvydas Mikalajūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
1742.Roneta Urbonaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
1743.Sankovskis Vilmantas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų r. Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija)
1744.Martynas Černius (Matematika, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
1745.Lorencas Gaidučis (Informacinės technologijos, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
1746.Urtė Valentavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
1747.Jurgis Turulis (Matematika, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazija)
1748.Danielius Andriekus (Lietuvių kalba ir literatūra, Skuodo rajono Barstyčių pagrindinė mokykla)
1749.titas matkevicius (Biologija, pasaulio pažinimas, Švenčionių progimnazija)
1750.Marijonas Velykis (Matematika, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
1751.Reda Riliškytė (Matematika, Ukmergės r. Želvos gimnazija)
1752.Vakaris Aleksandravičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
1753.Vakarė Kliusovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
1754.Austėja Kriškanaitė (Chemija, Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazija)
1755.Kristina Launytė (Matematika, Radviliškio r. Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazija)
1756.Lukas Zeniauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės vyskupo Motiejaus Valančiaus pradinė mokykla)
1757.Aistė Kasiliauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Obelyno pagrindinė mokykla)
1758.Gudrė Giržadaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
1759.Benas Šabanauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos rajono Šveicarijos progimnazija)
1760.Titas Lekiatas (Informacinės technologijos, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
1761.Edvinas Vaickus (Anglų kalba, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
1762.Gvidas Vilimas (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
1763.Ajus Jasinauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Neveronių gimnazija)
1764.Marija Deksnytė (Anglų kalba, Vilniaus Žvėryno gimnazija)
1765.Rugilė Šlipaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
1766.Glorija Daukševičiūtė (Matematika, Trakų r. Paluknio "Medeinos" gimnazija)
1767.Dinas Pietaris (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
1768.Raigardas Indrikonis (Matematika, Biržų r. Vabalninko Balio Sruogos gimnazija)
1769.Nedas Gegeckas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Varpelio" pradinė mokykla)
1770.Eimis Juozapavičius (Anglų kalba, Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
1771.Aurelija Šličiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Skuodo rajono Ylakių gimnazija)
1772.Armandas Danilevičius (Matematika, Prienų r. Išlaužo pagrindinė mokykla)
1773.Nojus Kazlauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
1774.Milana Deksnytė (Informacinės technologijos, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
1775.Orinta Bachvalova (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių progimnazija)
1776.Akvilė Balnaitytė (Anglų kalba, Vilniaus "Ryto" progimnazija)
1777.Vanesa Pociūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
1778.Anetė Petrauskaitė (Matematika, Gargždų "Minijos" progimnazija)
1779.Justas Savickas (Matematika, Radviliškio Vaižganto progimnazija)
1780.Grantas Vilkas (Anglų kalba, Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
1781.Darijus Lukšys (Chemija, Šalčininkų r. Dieveniškių Adomo Mickevičiaus gimnazija)
1782.Karolis Tamošaitis (Matematika, Šiaulių Medelyno progimnazija)
1783.Domas Černiauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dzūkijos mokykla)
1784.Dovydas Mišeikis (Matematika, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1785.Viktorija Pometko (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
1786.Gabija Žabaliūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Zapyškio pagrindinė mokykla)
1787.Timofej Mazniov (Lietuvių kalba ir literatūra, Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras)
1788.Danielė Šimkutė (Matematika, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
1789.Benediktas Ilčiukas (Anglų kalba, Kauno r. Babtų gimnazija)
1790.tajus kiskis (Matematika, Ukmergės "Šilo" progimnazija)
1791.Maksim Tichonov (Informacinės technologijos, Klaipėdos Vitės progimnazija)
1792.EmilijusMingėla (Informacinės technologijos, Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
1793.Ridas Sinickas (Matematika, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1794.Sofija Vaitkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių progimnazija)
1795.Justinas Jarmalavičius (Istorija, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
1796.Makaveckas Eliigijus Kamilis (Anglų kalba, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
1797.Audrius Trivokas (Anglų kalba, Daujėnų pagrindinė mokykla Kriklinių skyrius)
1798.Danielius Avraam (Anglų kalba, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
1799.Dominykas Rušinskas (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
1800.Ariana Suboč (Matematika, Vilniaus Žemynos progimnazija)
1801.Mikuševičiūtė Gabrielė (Lietuvių kalba ir literatūra, Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras)
1802.Agnė Gaudinskaitė (Anglų kalba, Jurbarko r. Skirsnemunės Jurgio Baltrušaičio pagrindinė mokykla)
1803.Venčkauskaitė Augustė (Informacinės technologijos, Vilniaus Balsių progimnazija)
1804.Audronė Kuzavinytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
1805.Aušrinė Janušauskaitė (Anglų kalba, Kauno r. Zapyškio pagrindinė mokykla)
1806.Evaldas Budrevičius (Anglų kalba, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
1807.Gustas Gorskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės marijonų gimnazija)
1808.Radvilė Mikašytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
1809.Justė Papievytė (Matematika, Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla)
1810.Austėja Žilinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
1811.Liekytė Inelda (Matematika, Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla)
1812.Mantas Beržonskis (Informacinės technologijos, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
1813.Dovydas Urbonavičius (Matematika, Kauno Veršvų gimnazija)
1814.Nojus Meilys (Lietuvių kalba ir literatūra, Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
1815.Džiugas Valaiša (Matematika, Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla)
1816.Andrius Jegorovas (Geografija, Vilniaus Baltupių progimnazija)
1817.Radvilas Kukta (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1818.Kajus Mikalajūnas (Matematika, Joniškio r. Gataučių Marcės Katiliūtės mokykla)
1819.Vakaris Bartkus (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1820.Akvilė Jakaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
1821.Faustas Stonkus (Matematika, Kretingos Simono Daukanto progimnazija)
1822.Gabrielė Lapėnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1823.Laura Mecelicaitė (Matematika, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
1824.Ieva Valinčiūtė (Informacinės technologijos, Raseinių r. Žaiginio Pranciškaus Šivickio mokykla-daugiafunkcis centras)
1825.Eligija Puskunigytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
1826.Sintija Vaičiukynaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
1827.Gabrielė Čepurnovaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
1828.Erika Lisovskaja (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
1829.Lukas Janušauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų r. Šventežerio mokykla)
1830.Emilis Bunevičius (Matematika, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
1831.Austėja Jurkovytė (Informacinės technologijos, Prienų r. Stakliškių gimnazija)
1832.Tonis Ivanauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
1833.Gustas Savickas (Informacinės technologijos, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
1834.Emilija Budvytyte (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės r. Vilkyčių pagrindinė mokykla)
1835.Kamilė Kažytė (Chemija, Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
1836.Jokūbas Kuliešius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazija)
1837.Džiugas Čaplikas (Biologija, pasaulio pažinimas, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
1838.Alina Kartašova (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
1839.Zablockytė Ugnė (Matematika, KTU inžinerijos licėjus)
1840.Augustas Stankauskas (Matematika, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
1841.Danielius Grikšas (Matematika, Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla)
1842.Kamilė Mačiūnaitė (Matematika, Šiaulių Dainų progimnazija)
1843.Kajus Kajokas (Matematika, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
1844.Fausta Rinkevičiūtė (Anglų kalba, Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazija)
1845.Kornelija Kvedaravičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Pelesos vidurinė mokykla lietuvių mokomąja kalba)
1846.Kevinas Juknevičius (Matematika, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
1847.Skaistė Palubinskytė (Informacinės technologijos, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
1848.Matas Būdininkas (Lietuvių kalba ir literatūra, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
1849.Danielė Sadauskytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Vitės progimnazija)
1850.Edas Tiškus (Informacinės technologijos, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
1851.Arvydas Budvytis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
1852.Viltė Piepaliūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos pradinė mokykla)
1853.Daumantas Dauksevicius (Anglų kalba, Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
1854.Kamilė Voroblevaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
1855.Edvin Danovski (Matematika, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
1856.Gabija Jankūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Riešės gimnazija)
1857.Urtė Biliūtė (Anglų kalba, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1858.Eimontaitė Greta (Informacinės technologijos, Kauno Rokų gimnazija)
1859.Gustas Paulauskas (Matematika, Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinė mokykla)
1860.Juozas Mataitis (Informacinės technologijos, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
1861.Julija Poškaitė (Chemija, Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija)
1862.LUKAS RADAVIČIUS (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Gedminų progimnazija)
1863.Danielius Šeršniovas (Matematika, Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
1864.Aironas Dapkevičius (Anglų kalba, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
1865.Samanta Gerasičkina (Informacinės technologijos, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
1866.Neilas Gurskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Elektrėnų pradinė mokykla)
1867.Austėja Veličkaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
1868.Adomas Mažeika (Matematika, Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
1869.Samanta Lesko (Anglų kalba, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
1870.Rokas Ražanskas (Anglų kalba, Utenos Adolfo Šapokos gimnazija)
1871.Ignas Bogdanavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
1872.Titas Mažilis (Lietuvių kalba ir literatūra, Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus)
1873.Aistė Neverdauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus „Genio“ progimnazija)
1874.Domilis Legeika (Informacinės technologijos, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
1875.Kipras Užamedzkis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Veršvų gimnazija)
1876.Rokas Rozenbergas (Lietuvių kalba ir literatūra, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1877.Ainius Klimavicius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio pradinė mokykla)
1878.Matas Radčenko (Informacinės technologijos, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
1879.Vėjas Dabkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
1880.Katryna Krušnaitė (Anglų kalba, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
1881.Luka Fauzetdinovaitė (Matematika, Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla)
1882.Vaida Sadauskienė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Veršvų gimnazija)
1883.SERGEJ GONČAROV (Matematika, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
1884.Leana Stungytė Tiitsu (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Medelyno progimnazija)
1885.Kotryna Jakutytė (Matematika, Vilniaus Balsių progimnazija)
1886.Skirmante Barabolia (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žemynos progimnazija)
1887.Aldas Butkus (Matematika, Jurbarko r. Antano ir Jono Juškų gimnazijos Juodaičių skyrius)
1888.Audronė Kuzavinytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
1889.Kilčiauskas Augustas (Matematika, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
1890.Giedrė Šukaitytė (Matematika, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
1891.Daniel Novickis (Matematika, Vilniaus r. Rukainių gimnazija)
1892.Urtė Kamisaraitytė (Matematika, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
1893.Emilija Kurtinaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žemynos progimnazija)
1894.Arnita Palačionytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1895.Ieva Kazlauskaitė (Matematika, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
1896.Justas Gaižauskas (Matematika, Kauno Milikonių progimnazija)
1897.Aironas Antanavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
1898.Emilija Šiaulytė (Matematika, Šiaulių r. Šakynos mokykla)
1899.Edilija Krikščiūnaitė (Matematika, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
1900.Adrija Dzekunskaitė (Anglų kalba, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
1901.Edvinas Kalininas (Matematika, Vilniaus Lazdynų mokykla)
1902.Viltė Piepaliūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos pradinė mokykla)
1903.Arnas Montvila (Anglų kalba, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
1904.Vakarė Motiejūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų r. Veiverių Tomo Žilinsko gimnazija)
1905.Emma Elizabeth Redhead (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
1906.Simona Buivydaitė (Informacinės technologijos, Erudito licėjus)
1907.Atėnė Damijonaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
1908.Beatričė Sakalauskaitė (Matematika, UAB Karalienės Mortos mokykla)
1909.Vykintas Mylimas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
1910.Šimatonis Tautvydas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1911.Milana Vilkel (Lietuvių kalba ir literatūra, Pelesos vidurinė mokykla lietuvių mokomąja kalba)
1912.Gabija Valiulytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio Senamiesčio progimnazijos Kriaunų skyrius)
1913.Adas Pinkevičius (Istorija, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
1914.Kapušinskaitė Simona (Informacinės technologijos, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
1915.Ignas Cimnolonskas (Matematika, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
1916.Erikas Kazakevičius (Matematika, Trakų r. Paluknio "Medeinos" gimnazija)
1917.Robertas Deimantas (Informacinės technologijos, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
1918.Edilė Daubaraitė (Informacinės technologijos, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
1919.Gediminas Skritulskas (Anglų kalba, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
1920.Maskadinov Daniil (Informacinės technologijos, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
1921.Aistė Urbonaitė (Matematika, Raseinių Šaltinio progimnazija)
1922.Noe Kintsurashvili (Anglų kalba, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
1923.Uljana Polujanska (Matematika, Vilniaus Simono Konarskio gimnazija)
1924.Nojus Vozgirdas (Anglų kalba, Kauno r. Babtų gimnazija)
1925.Edgaras Jonyka (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų r. Jiezno gimnazija)
1926.Markas Kuprys (Anglų kalba, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
1927.Ryan Sadallah (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
1928.TOMAS (Matematika, Kauno Milikonių progimnazija)
1929.Paškevičius Matas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Vandžiogalos gimnazija)
1930.Monika Kasputytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
1931.Benas Kutka (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
1932.Nikita Arlauskas (Geografija, Vilniaus Lazdynų mokykla)
1933.Ugnius Šešetas (Anglų kalba, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
1934.Gustas Vaičiūnas (Matematika, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
1935.Gilvydas Jakštas (Matematika, Kauno Rokų gimnazija)
1936.Joris Kuraitis (Matematika, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
1937.Kotryna Aleknavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1938.Aironas Dapkevičius (Matematika, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
1939.Monika Kričenaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
1940.Gustas Matonis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių r. Gudienos mokykla-darželis "Rugelis")
1941.Gabriela Dungveckytė (Matematika, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
1942.Deimantė Strodomskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
1943.Viltė Vasiliauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
1944.Kristupas Griškus (Istorija, Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
1945.Gabija Lazauskaitė (Matematika, Kauno Dainavos progimnazija)
1946.Donatas Ramanauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
1947.Mantas Aleksandras Dapšys (Matematika, Telšių r. Tryškių Lazdynų Pelėdos gimnazija)
1948.Gabija Darginavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
1949.ArsenijGrudnistyj (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
1950.Aras Drūlia (Matematika, KTU inžinerijos licėjus)
1951.Samanta Ragovskytė (Matematika, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
1952.Ąžuolas Vaškelevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų r. Stakliškių gimnazija)
1953.Tadas Matuzonis (Matematika, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
1954.Timofej Mazniov (Matematika, Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras)
1955.Dominykas Valma (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
1956.Dairūnas Žilinskas (Istorija, Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
1957.Alisa Firsina (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Santaros" gimnazija, progimnazija)
1958.Emilis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių progimnazija)
1959.Arijus Malakauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
1960.Mantas Puskunigis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
1961.Žygimantas Čirplys (Matematika, Šiaulių Salduvės progimnazija)
1962.Laurynas Beržis (Matematika, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
1963.Urtė Morkūnaitė (Matematika, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
1964.Oskaras Vaškevičius (Anglų kalba, Molėtų progimnazija)
1965.Nemira Vilčinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Pasvalio r. Krinčino Antano Vienažindžio pagrindinės mokyklos Pajiešmenių skyrius)
1966.Arnas Ažukas (Lietuvių kalba ir literatūra, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
1967.Ąžuolas Baltrūnas (Informacinės technologijos, Trakų r. Aukštadvario mokykla-darželis "Gandriukas")
1968.Nojus Krivickas (Matematika, Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
1969.Modestas Jacenko (Matematika, Plungės vyskupo Motiejaus Valančiaus pradinė mokykla)
1970.Mantas Voveris (Anglų kalba, Alytaus Dainavos progimnazija)
1971.Dominykas Girdvainis (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus profesinio rengimo centras)
1972.Ignas Bardauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės profesinio mokymo centras)
1973.Rimgailė Narvydaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
1974.Mantas Kreivaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
1975.Ariana Užkurėlytė (Anglų kalba, Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
1976.Jonas Ignatavičius (Anglų kalba, Vilniaus jėzuitų gimnazija)
1977.Olga Vasiljeva (Matematika, Visagino "Atgimimo" gimnazija)
1978.Vytautas Mackonis (Anglų kalba, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
1979.Karolis Martynas Maknys (Matematika, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
1980.Telmentaitė Karolina (Matematika, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
1981.Raigardas Zibalis (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio Vaižganto progimnazija)
1982.Miglė Mikalajūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
1983.Domantas Pališkis (Anglų kalba, Šiaulių Gegužių progimnazija)
1984.Elena Abrutytė (Matematika, Plungės r. Platelių gimnazija)
1985.Urtė Jackūnaitė (Anglų kalba, Šiaulių Dainų progimnazija)
1986.Evita (Anglų kalba, Šiaulių Gytarių progimnazija)
1987.Urtė Dainiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
1988.Monika Vidinevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
1989.Martynas Krasuckis (Matematika, Vilniaus r. Buivydiškių pradinė mokykla)
1990.Saulė Lazauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Lavoriškių gimnazija)
1991.Urtė Vyšniauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla)
1992.Kajus Baltrušis (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
1993.Goda Vaitkevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
1994.Lukas Kapūstinkas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
1995.Rita Varnavičiutė (Matematika, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
1996.Dominik Ivinski (Anglų kalba, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
1997.Laurynas Buzas (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
1998.Gilvydas Jakštas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Rokų gimnazija)
1999.Tėja Blažaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio pradinė mokykla)
2000.Gustė Survilaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
2001.Lavija Norkutė (Anglų kalba, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
2002.Deimantė Volbekaitė (Geografija, Šiaulių Jovaro progimnazija)
2003.Pavel Pechocki (Anglų kalba, Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
2004.Smiltė Astrauskaitė (Matematika, Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
2005.Uosis Rentauskis (Matematika, Kretingos rajono Jokūbavo Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
2006.Rusnė Vingrytė (Biologija, pasaulio pažinimas, "Šaltinėlio" privati mokykla)
2007.Laura Morkūnaitė (Geografija, Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
2008.Aistis Burba (Informacinės technologijos, Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos Paežerių pagrindinio ugdymo skyrius)
2009.Elija Bagušaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Aušros“ progimnazija)
2010.Nemunas Kažemėkas (Matematika, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
2011.Emilija Lučinskaitė (Geografija, Trakų r. Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazija)
2012.Damir Adrian Kocaj (Matematika, Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
2013.Viltė Klemenytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
2014.Ugnius Jaskelevičius (Anglų kalba, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
2015.Mėja Šulcaitė (Anglų kalba, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
2016.Karolis Kuitniauskas (Anglų kalba, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
2017.Pijus Mažėtis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
2018.Akvilė Paulavičiūtė (Informacinės technologijos, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
2019.Beatričė Sabutytė (Anglų kalba, Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
2020.Rugilė Ulevičiūtė (Matematika, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
2021.Džiugas Aleksandras Samašonok (Matematika, VIMS - INTERNATIONAL MERIDIAN SCHOOL)
2022.Zyrianov Juras (Anglų kalba, Kėdainių Kalbų mokykla)
2023.Agnė Ulinauskaitė (Fizika, Birštono gimnazija)
2024.Oskaras Koržinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos pradinė mokykla)
2025.Žemyna Mitkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
2026.Austėja Matulaitė (Matematika, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
2027.Dainius Kalininas (Matematika, Jonavos rajono Šveicarijos progimnazija)
2028.Nojus Bukelis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
2029.Ugnė Šmitaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla Mastaičių skyrius)
2030.Tauras Baltrūnas (Informacinės technologijos, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
2031.Titas Survila (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2032.Akvilė Gustaitytė (Anglų kalba, Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija)
2033.Austėja Karbauskytė (Anglų kalba, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
2034.Viltė Pagirytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio Senamiesčio progimnazijos Kriaunų skyrius)
2035.Eimantė Klenauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Agluonėnų pagrindinė mokykla)
2036.Prižgintas Marius (Anglų kalba, Klaipėdos Baltijos gimnazija)
2037.Ivas Markovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
2038.Domas Pauliukonis (Informacinės technologijos, Kazlų Rūdos pradinė mokykla)
2039.Viltė Kajėnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
2040.Mykolas Pilius (Matematika, Marijampolės "Smalsučio" pradinė mokykla)
2041.Benediktas Ilčiukas (Matematika, Kauno r. Babtų gimnazija)
2042.Augustas Devyžis (Istorija, Vilniaus jėzuitų gimnazija)
2043.Anastasija Pokusajeva (Matematika, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
2044.Ūla Patackaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
2045.Sergej Fiodorov (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
2046.Viktoras Lukšta (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
2047.Eimantas Dargužas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
2048.Meinardas Tureikis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
2049.Kristupas Zastarskis (Informacinės technologijos, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
2050.Ąžuolas Pusvaškis (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių "Kranto" progimnazija)
2051.Edvinas Burba (Matematika, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
2052.Daunytė Austėja (Matematika, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
2053.Ugnius Butkauskas (Matematika, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
2054.Adelė Krivcovaitė (Anglų kalba, Vilniaus Balsių progimnazija)
2055.Urtė Pilsudskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
2056.Žygimantas Kergė (Anglų kalba, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
2057.Augustė Šiupšinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Maironio progimnazija)
2058.Lavrinovič Dominyka (Anglų kalba, Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
2059.Noreika Normantas (Informacinės technologijos, Ukmergės Antano Smetonos gimnazija)
2060.Gabrielė Sklinsmontaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
2061.Kristupas Kreivėnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
2062.Tomas Mačiulskas (Matematika, Vilkaviškio pradinė mokykla (II korpusas))
2063.Smiltė Lukoševičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2064.Goda Vaitkevičiūtė (Matematika, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
2065.Tubutytė Emilija (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Vandžiogalos gimnazija)
2066.Andrėja Dabšauskytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės r. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija)
2067.Justė Gaidukevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
2068.Vykintas Jonas Miciulevičius (Matematika, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
2069.Damir Minin (Matematika, Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
2070.Orilis Legeika (Matematika, KTU inžinerijos licėjus)
2071.Austė Stašaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jurbarko r. Antano ir Jono Juškų gimnazijos Juodaičių skyrius)
2072.Aironas Zybartas (Anglų kalba, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
2073.Artūras Savaf (Biologija, pasaulio pažinimas, Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
2074.Beatričė Jonaitytė (Anglų kalba, Vilniaus "Ateities" mokykla)
2075.Kristupas Kliučinskas (Matematika, Šilutės Žibų mokykla)
2076.Vilius Tarasevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės r. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija)
2077.Linas Malakauskas (Matematika, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
2078.Artiom Bezumenko (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
2079.Emilija Eismontaitė (Anglų kalba, Vilniaus Pavilnio progimnazija)
2080.Rimantė Gavėnaitė (Anglų kalba, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
2081.Augustė Stankevičiūtė (Istorija, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
2082.Vytautas Jankevičius (Anglų kalba, UAB Karalienės Mortos mokykla)
2083.Fausta Rinkevičiūtė (Informacinės technologijos, Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazija)
2084.Elzė Daublytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės Senamiesčio mokykla)
2085.Viltė Varnaitė (Matematika, Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija)
2086.Edgaras Klimaitis (Matematika, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
2087.Rūta Petronytė (Matematika, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
2088.Makaveckas Eliigijus Kamilis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
2089.Emma Elizabeth Redhead (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
2090.Kajus Kislius (Anglų kalba, Alytaus Jotvingių gimnazija)
2091.Dominika Palcewa (Anglų kalba, Eitminiškių gimnazija)
2092.Deimanas Lopeta (Matematika, Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
2093.Adomas Lėlys (Matematika, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
2094.Justas Simonaitis (Matematika, Kauno Rokų gimnazija)
2095.Eva Stefanovič (Matematika, Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla)
2096.Alanas Bagdonavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, VGTU inžinerijos licėjus)
2097.Matas Lekūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
2098.Danielė Šimkutė (Anglų kalba, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
2099.Benas Petrošius (Matematika, Molėtų pradinė mokykla)
2100.Goda Gavrilovaitė (Anglų kalba, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
2101.Urtė Lubytė (Matematika, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
2102.Liutauras Smoliaga (Informacinės technologijos, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazija)
2103.Gabrielė Galvelytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio r. Vadoklių pagrindinė mokykla)
2104.Andrzej Valentynovič (Istorija, Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
2105.Gustė Lupeikytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
2106.Laurynas Dzvinelis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
2107.Ugnė Jociūtė (Anglų kalba, Raseinių r. Ariogalos gimnazija)
2108.Timofej Kvašniov (Matematika, VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
2109.Tumas Grigalius (Anglų kalba, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
2110.Vytautas Brazauskas (Matematika, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
2111.Dainius Sindaravičius (Informacinės technologijos, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
2112.Stela Šekštelo (Matematika, Vilniaus r. Zujūnų gimnazija)
2113.Ema Juodinytė (Anglų kalba, Pakruojo "Atžalyno" gimnazija)
2114.Diana Jateikaitė (Matematika, Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
2115.Adomas Alčauskas (Fizika, Plungės r. Kulių gimnazija)
2116.Andrius Mališauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Elektrėnų pradinė mokykla)
2117.Ineida Lilytė (Matematika, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
2118.Saulius Černeckis (Lietuvių kalba ir literatūra, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
2119.Gabrielius Kentvainis (Anglų kalba, Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
2120.Deimantas Jurginauskas (Matematika, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
2121.Dabušinskas Jokūbas (Matematika, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
2122.Vaiva Rožytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
2123.Eva Kondratovič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Simono Konarskio gimnazija)
2124.Ūla Patackaitė (Matematika, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
2125.Meida Levickytė (Anglų kalba, Panevėžio r. Ramygalos gimnazija)
2126.Milda Blinstrubaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Gabijos gimnazija)
2127.Liepa Sinickaitė (Matematika, Kauno "Vyturio" gimnazija)
2128.Joris Laurinkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
2129.Emilė Petrusevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
2130.Vitas Adomaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
2131.Airidas Aginis (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos mokykla - vaikų darželis "Eglutė")
2132.Andrius Šumskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Balsių progimnazija)
2133.Deimantė Stankevičiūtė (Anglų kalba, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
2134.Laura Lekavičiūtė (Istorija, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
2135.Paulius Plerpa (Fizika, Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
2136.Karolis Matijošius (Matematika, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
2137.Kamila Zujevič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
2138.Vytė Alčauskytė (Anglų kalba, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
2139.Karolis Preibys (Anglų kalba, Viešoji įstaiga Telšių regioninis profesinio mokymo centras)
2140.Vismantė Gulbinaitė (Matematika, Šiaulių jėzuitų mokykla)
2141.Adas Radzevičius (Matematika, Prienų r. Išlaužo pagrindinė mokykla)
2142.Sandra Glazerytė (Anglų kalba, Vilniaus Balsių progimnazija)
2143.Vainutytė Augustė (Istorija, Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija)
2144.Nalivaiko Denis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
2145.Rugilė Razumaitė (Anglų kalba, Ukmergės rajono Deltuvos pagrindinė mokykla)
2146.Lukas Jagiela (Matematika, Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
2147.Urtė Mikniūtė (Anglų kalba, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
2148.Elijus Danilevičius (Informacinės technologijos, Plungės „Babrungo“ progimnazija)
2149.Roneta Urbonaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
2150.Emilija Vitko (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Dzūkijos mokykla)
2151.Ignas Cimnolonskas (Anglų kalba, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
2152.Lėja Butkė (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
2153.Skališius Ernestas (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
2154.Dovydas Švagždys (Matematika, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla Rusnės progimnazijos skyrius)
2155.Martyna Jurevičiūtė (Informacinės technologijos, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
2156.IEVA BRIMERYTĖ (Informacinės technologijos, Kauno Palemono gimnazija)
2157.Mantas Pleikys (Matematika, Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla)
2158.Matas Petrauskas (Matematika, Lazdijų r. Šeštokų mokykla)
2159.Jelizaveta Skarudina (Lietuvių kalba ir literatūra, Visagino "Gerosios vilties" progimnazija)
2160.Estrėja Stikliūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos r. Endriejavo pagrindinė mokykla)
2161.Saulė Janušauskaitė (Anglų kalba, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
2162.Mantas Mirmanas (Lietuvių kalba ir literatūra, KTU inžinerijos licėjus)
2163.Gabija Sarapinaitė (Anglų kalba, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
2164.Austėja Kavaliauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio r. Grinkiškio Jono Poderio gimnazija)
2165.Rūta Čepulytė (Anglų kalba, Švenčionių pradinė mokykla)
2166.Katryna Krušnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
2167.Tautvydas Vanagas (Anglų kalba, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
2168.Urtė Morkūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
2169.Kostas Šuklevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
2170.Rokas Gervė (Matematika, KTU inžinerijos licėjus)
2171.Milda Neliupšytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
2172.Tomas Venclovas (Anglų kalba, Viešoji įstaiga Kuršėnų politechnikos mokykla)
2173.Germilė Griciūtė (Anglų kalba, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
2174.Nojus Vilnius (Matematika, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
2175.Meida Zalagaitytė (Matematika, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
2176.Mykolas Aleksa (Lietuvių kalba ir literatūra, Kazlų Rūdos sav. Antanavo pagrindinė mokykla)
2177.Zavertas Neilas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
2178.Milana Deksnytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
2179.Matas Čepononis (Matematika, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
2180.Eimantas Jakštas (Matematika, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
2181.Akvilė Ieva Griguolaitė (Matematika, Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla)
2182.Urtė Banytė (Matematika, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2183.Šimatonis Tautvydas (Matematika, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
2184.Henrikas Šachmanovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
2185.Jorūnė Jakaitė (Anglų kalba, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
2186.Ugnė Valatkevičiūtė (Anglų kalba, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
2187.Irma Udraitė (Fizika, Utenos Dauniškio gimnazija)
2188.Gustė Beniušytė (Matematika, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
2189.Linas Jasinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų r. Išlaužo pagrindinė mokykla)
2190.Emil Doroševičius (Anglų kalba, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
2191.Eimantas Abdurachmanovas (Anglų kalba, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
2192.Titas Karimžanov (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
2193.Roberta Čepononytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
2194.Pakašiūtė Ugnė (Lietuvių kalba ir literatūra, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
2195.Kornelija Mincevič (Istorija, Šilutės r. Usėnų pagrindinė mokykla)
2196.Greta Brazauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Veršvų gimnazija)
2197.Kipras Marčiauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Medelyno progimnazija)
2198.Deimantė Šutinytė (Matematika, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
2199.Gytis Karvelis (Lietuvių kalba ir literatūra, Viešoji įstaiga "Klaipėdos specialioji mokykla-daugiafunkcis centras "Svetliačiok")
2200.Emilis Tamulionis (Matematika, Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
2201.Laineta Simakovaitė (Matematika, Šiaulių r. Bubių mokykla)
2202.Povilas Meškevičius (Anglų kalba, KTU inžinerijos licėjus)
2203.Adriana Mironova (Matematika, Vilniaus r. Zujūnų gimnazija)
2204.Deimantė Kliunkaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla, Radvilėnų filialas)
2205.Paulius Papinigis (Matematika, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
2206.Vilija Kinčiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
2207.Tadas Mockevičius (Matematika, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
2208.Deimantė Dubakaitė (Informacinės technologijos, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
2209.Mantas Erlickas (Biologija, pasaulio pažinimas, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
2210.Dominykas Jarašūnas (Anglų kalba, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
2211.Agnė Bernotaitė (Matematika, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
2212.Urtė Alejūnaitė (Matematika, Šiaulių r. Šakynos mokykla)
2213.Gustė Žiemelytė (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2214.Austėja Ivoškaitė (Matematika, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
2215.Vidas Kristijonas Šulnis (Matematika, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazija)
2216.Dominykas Kavaliauskas (Anglų kalba, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
2217.Ugne Silivončikė (Matematika, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
2218.Daniilas Kunauskas (Anglų kalba, Riešės gimnazija)
2219.Benas Martinkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių "Varpo" mokykla)
2220.Margiris Kamblevičius (Anglų kalba, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
2221.Raigardas Ruibys (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės Senamiesčio mokykla)
2222.Arvydas Žutautas (Anglų kalba, Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
2223.Eimantas Sudintas (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
2224.Ieva Jurgilaitė (Anglų kalba, Pagėgių sav. Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazija)
2225.Joris Zaikauskas (Matematika, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
2226.Adam Lesnevski (Matematika, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
2227.Domas Lesickas (Informacinės technologijos, Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
2228.Vytautas Niaura (Matematika, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
2229.Aidas Žukauskas (Matematika, Jurbarko r. Seredžiaus Stasio Šimkaus mokykla-daugiafunkcis centras)
2230.Oskaras Kalvaitis (Matematika, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
2231.Kamilė Užmiškytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
2232.Greta Turulytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
2233.Ineta Kajato (Anglų kalba, Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija)
2234.Elija Jakubonytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio r. Vadoklių pagrindinė mokykla)
2235.Akmėja Tilvikaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, VšĮ Šiaurės licėjus)
2236.Mocanu Roman (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
2237.Eva Šarlauskaitė (Fizika, Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
2238.Jonas Rasburskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
2239.Adomas Gudas (Matematika, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
2240.Grantas Alesiunas (Anglų kalba, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
2241.Urtė Linkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
2242.Jovita Rusteikaitė (Istorija, Vilniaus Baltupių progimnazija)
2243.Vakarė Lukminaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių Šaltinio progimnazija)
2244.Ūla Daraškevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių "Kranto" progimnazija)
2245.Ruika Armandas (Matematika, Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija)
2246.Danielius Grikšas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla)
2247.Matas Valskys (Anglų kalba, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
2248.Konstantin Tatarskich (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
2249.Matas Ivanauskas (Informacinės technologijos, Rokiškio r. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
2250.Domantas Uikys (Anglų kalba, Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija)
2251.Evelina Razmaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
2252.Justas Butkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
2253.Saulė Rimkutė (Matematika, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
2254.Laura Mockutė (Anglų kalba, Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
2255.Kamila Klenovska (Matematika, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
2256.Osvald Bobrovski (Anglų kalba, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
2257.Karolina Uksaitė (Matematika, Šilutės M. Jankaus pagr. mokyklos Traksėdžių progimnazijos skyrius)
2258.Valančauskaitė Emilija (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
2259.Paulius Šadžius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
2260.Karolina Zenevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
2261.Eiva Damanskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
2262.Daniel Vasiukevič (Biologija, pasaulio pažinimas, Visagino "Gerosios vilties" progimnazija)
2263.Laura Belousova (Anglų kalba, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
2264.Milana Deksnytė (Matematika, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
2265.Kornelija Žeimytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių "Ateities" progimnazija)
2266.Naglis Pupka (Informacinės technologijos, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
2267.Gediminas Germanavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2268.Adrija Tamulevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
2269.Simonas Kudirka (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2270.Jancius Matas (Anglų kalba, Kelmės "Kražantės" progimnazija)
2271.Rokas Gervė (Lietuvių kalba ir literatūra, KTU inžinerijos licėjus)
2272.Lukas Janušauskas (Matematika, Lazdijų r. Šventežerio mokykla)
2273.Lukas Jagiela (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
2274.Laura Pranskūnaitė (Matematika, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
2275.Daniel Belokopytov (Informacinės technologijos, Vilniaus "Ateities" mokykla)
2276.Almeda Klimantavičiūtė (Geografija, Kėdainių suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras)
2277.Mantė Randytė (Matematika, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
2278.Viktorija Rakštelytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
2279.Iveta Rapkevičiūtė (Matematika, Vilniaus Žvėryno gimnazija)
2280.Deimantė Petrulytė (Matematika, Telšių "Saulėtekio" pradinė mokykla)
2281.Goda Kaminskaite (Anglų kalba, Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
2282.Arminas Ruskonis (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Rapolo Šaltenio progimnazija)
2283.Aurimas Dabrickis (Istorija, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
2284.Elzė Gajauskaitė (Matematika, Kauno Dainavos progimnazija)
2285.Gabriels Stukulis (Matematika, Šiaulių "Santarvės" gimnazija)
2286.Smiltė Juodagalvytė (Matematika, Utenos r. Saldutiškio pagrindinė mokykla)
2287.Danielius Chatkevič (Anglų kalba, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
2288.Goda Valonytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
2289.Ignas Armonas (Biologija, pasaulio pažinimas, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2290.ARMANDAS ADOMAITIS (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
2291.Alejandra Raibytė (Matematika, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
2292.Marija Snitko (Biologija, pasaulio pažinimas, Trakų r. Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazija)
2293.Kotryna Lapinaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
2294.Gustas Letukus (Matematika, Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
2295.Aivaras Dulskis (Anglų kalba, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
2296.Paulina Matonytė (Matematika, Kauno r. Domeikavos gimnazija)
2297.Elena Klimavičiūtė (Matematika, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
2298.Monika Blauzdytė (Anglų kalba, Panevėžio r. Velžio gimnazija)
2299.Vytenis Anilionis (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Rožyno progimnazija)
2300.Rusnė Dicevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Nemuno" mokykla)
2301.Samanta Balytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
2302.Milda Pužaitė (Anglų kalba, Šilutės Žibų mokykla)
2303.Vakaris Samauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Varėnos "Ryto" progimnazija)
2304.Indrė Dambrauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Baltupių progimnazija)
2305.Augustė Valančiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla)
2306.Matas Nevedomskas (Informacinės technologijos, Kaišiadorių r. Gudienos mokykla-darželis "Rugelis")
2307.Gvidas Ramanauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
2308.Elinga Bujokaitė (Matematika, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
2309.Gabija Brazaitė (Anglų kalba, Alytaus Dzūkijos mokykla)
2310.Jordana Raudytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
2311.Kristina Katelynaitė (Matematika, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
2312.Margarita Mikulėnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
2313.Jokūbas Lašinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Medelyno progimnazija)
2314.Vėjūė Astikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės "Šilo" progimnazija)
2315.Klaidas Stasytis (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
2316.Gvidas Bumblys (Fizika, Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija)
2317.Salomėja Valiutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių "Saulėtekio" pradinė mokykla)
2318.Kamilė Mačiūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Dainų progimnazija)
2319.Vykintas Jonas Miciulevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
2320.Paulina Gaučiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
2321.Emilija Ignatavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
2322.Valerija Varec (Anglų kalba, Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
2323.Ineida Lilytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
2324.Urtė Jarulaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žemynos progimnazija)
2325.Austėja (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
2326.Jokūbas Damskis (Matematika, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
2327.Miglė Každailevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Medelyno progimnazija)
2328.Danielius Andriekus (Biologija, pasaulio pažinimas, Skuodo rajono Barstyčių pagrindinė mokykla)
2329.Oskaras Karoblis (Informacinės technologijos, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
2330.Benediktas Ilčiukas (Istorija, Kauno r. Babtų gimnazija)
2331.Liucija Greičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
2332.Tautvydas Urbonas (Informacinės technologijos, Raseinių Šaltinio progimnazija)
2333.Domilė Vaickutė (Matematika, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
2334.Arijus Andriulis (Informacinės technologijos, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
2335.Skaistė Palubinskytė (Anglų kalba, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
2336.Augustė Tamoševičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2337.Gabrielė Kalinauskaitė (Matematika, Šiaulių r. Meškuičių gimnazija)
2338.Medeina Strokova (Matematika, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
2339.Deimantė Stankevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
2340.Miglė Jarmalaitė (Anglų kalba, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
2341.Joris Čuvašinas (Matematika, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
2342.Ernesta Mazurkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
2343.Edvinas Butkus (Anglų kalba, Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
2344.Elija Viršilaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
2345.Marta Makarevičiūtė (Geografija, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
2346.Armandas Nagys (Anglų kalba, Skuodo rajono Barstyčių pagrindinė mokykla)
2347.Gabija Brazaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dzūkijos mokykla)
2348.Domas Dragūnas (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
2349.Lukas Zabolevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
2350.Akvilė Paulavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
2351.Kamilė Blaževičiūtė (Matematika, Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
2352.Šiaudvytytė Emilija (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija)
2353.Kamilė Savickytė (Geografija, Kelmės rajono Liolių pagrindinė mokykla)
2354.Danielė Radžiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
2355.Neda Kreišmantaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
2356.Emilija Sabaliauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, KTU inžinerijos licėjus)
2357.Aurimas Krikščiūnas (Matematika, Kauno r. Neveronių gimnazija)
2358.Adas Radzevičius (Informacinės technologijos, Prienų r. Išlaužo pagrindinė mokykla)
2359.Žilvinas Grigonis (Istorija, Alytaus Šaltinių progimnazija)
2360.Lukas Šiaulys (Istorija, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
2361.Justina Gabinaitytė (Geografija, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2362.Elijus Danilevičius (Anglų kalba, Plungės „Babrungo“ progimnazija)
2363.Jokūbas Ramašauskas (Anglų kalba, Kauno r. Babtų gimnazija)
2364.Nausėda Adomas (Matematika, Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
2365.Karolis Kriščiūnas (Matematika, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
2366.Marta Makarevičiūtė (Anglų kalba, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
2367.Mantas Karoblius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2368.Mykolas Petrauskas (Chemija, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
2369.Justas Sičiūnas (Anglų kalba, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
2370.Laisvė Liaugminaitė (Fizika, Panevėžio r. Upytės Antano Belazaro pagrindinė mokykla)
2371.Milena Marinovskytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
2372.Vilius Algirdas Kuokštas (Matematika, Riešės gimnazija)
2373.Augustas Goberis (Anglų kalba, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
2374.Lija Medišauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
2375.Urtė Linkevičiūtė (Anglų kalba, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
2376.Deimantė Skirmantaitė (Matematika, Telšių "Saulėtekio" pradinė mokykla)
2377.Sandra Viliūtė (Informacinės technologijos, Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
2378.Lukas Mendžickas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Vaišvydavos pagrindinė mokykla)
2379.Vaičeliūnaitė Fausta (Matematika, Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
2380.Skirmantas Dragūnas (Matematika, Anykščių r. Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras)
2381.Kamilė Savickytė (Chemija, Kelmės rajono Liolių pagrindinė mokykla)
2382.Edvinas Petrauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos rajono Grūšlaukės mokykla-daugiafunkcis centras)
2383.Edgaras Sadovskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
2384.Ugnė Kotryna Motiejūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
2385.Adam Lesnevski (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
2386.Medeina Strokova (Istorija, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
2387.Edvin Danovski (Anglų kalba, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
2388.Tomas Jarmala (Matematika, Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
2389.Justina Milončiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
2390.Matas Ežerskis (Matematika, Vilniaus „Genio“ progimnazija)
2391.Orilis Legeika (Lietuvių kalba ir literatūra, KTU inžinerijos licėjus)
2392.Ąžuolas Kaunietis (Anglų kalba, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
2393.Vytautas Budnikas (Informacinės technologijos, UAB Karalienės Mortos mokykla)
2394.Miglė Jančiauskaitė (Matematika, Alytaus Panemunės progimnazija)
2395.Jonas Bagdonas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Milikonių progimnazija)
2396.BEATA SKUKAUSKAITĖ (Biologija, pasaulio pažinimas, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
2397.Nedas Grizickas (Matematika, Kauno Veršvų gimnazija)
2398.Elzė Karolytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
2399.Aldas Nenorta (Anglų kalba, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
2400.Matonytė Gabija (Informacinės technologijos, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
2401.Augustas Arlauskas (Matematika, Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla)
2402.Laurynas Vitiutinas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
2403.Vakaris Samauskas (Anglų kalba, Varėnos "Ryto" progimnazija)
2404.Laura Rastenyte (Anglų kalba, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
2405.Ugnė Butkutė (Anglų kalba, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
2406.Karolina Adomavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių pradinė mokykla)
2407.Motiejus Šiaudvytis (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija)
2408.Andrėja Ploščiauskaitė (Anglų kalba, Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
2409.Greta Žemaitaitytė (Anglų kalba, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
2410.Austėja Kukcinavičiūtė (Anglų kalba, Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
2411.Jorė Adomavičiūtė (Anglų kalba, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
2412.Gabija Žakauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų r. Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės mokykla)
2413.Tadas Mikalajūnas (Anglų kalba, Kėdainių "Atžalyno" gimnazija)
2414.Sandra Smaliukaitė (Matematika, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
2415.Tadas Meškėnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Molėtų pradinė mokykla)
2416.Kotryna Grabovskaja (Matematika, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
2417.Karolis Kriščiūnas (Anglų kalba, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
2418.Edvinas Vaickus (Matematika, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
2419.Viktoras Lukšta (Matematika, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
2420.Žygimantas Baguckis (Anglų kalba, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
2421.Aras Drūlia (Informacinės technologijos, KTU inžinerijos licėjus)
2422.Agnė Gaudauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
2423.Gabrielius Širvinskas (Anglų kalba, Kauno Milikonių progimnazija)
2424.Patryk Cybulskij (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų r. Eišiškių gimnazija)
2425.Ignas Kveselys (Matematika, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
2426.Aurimas Rimkus (Anglų kalba, Šiaulių r. Meškuičių gimnazija)
2427.Gabija Gailiūnaitė (Istorija, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
2428.Ela Vyniautė (Biologija, pasaulio pažinimas, Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
2429.Augustė Miliauskaitė (Matematika, Pagėgių savivaldybės Pagėgių pradinė mokykla)
2430.Rugilė Ragelytė (Anglų kalba, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
2431.Gabrielius Vitkauskas (Matematika, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
2432.Kajus Ivanauskas (Matematika, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
2433.Radvilė Mikašytė (Matematika, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
2434.Emilis Spiridovič (Lietuvių kalba ir literatūra, Riešės gimnazija)
2435.Meilė Kvaraciejūtė (Informacinės technologijos, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
2436.Gediminas Gaižiūnas (Matematika, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
2437.Justinas Biliūnas (Anglų kalba, Šiaulių r. Pakapės mokykla)
2438.Andželika Daunoraitė (Matematika, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
2439.Domilis Legeika (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
2440.Danielius Sabonis (Anglų kalba, Varėnos r. Merkinės Vinco Krėvės gimnazija)
2441.Pijus Viltrakis (Matematika, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2442.Sintija Vaičiukynaitė (Matematika, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2443.Paulius Andruliavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Montesori mokykla-darželis "Žiburėlis")
2444.Vincentas Lekas (Lietuvių kalba ir literatūra, Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
2445.Valentinas Zinkevičius (Anglų kalba, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
2446.Veronika Okuneva (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
2447.Miglė Alčauskytė (Anglų kalba, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
2448.Agnietė abloževičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
2449.Selina Šleževičiūtė (Informacinės technologijos, Raseinių r. Girkalnio pagrindinė mokykla)
2450.Martin Gudmundsen (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
2451.Dovydas Gražulevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
2452.Jonė Vidmantė Bylaitė (Anglų kalba, Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazija)
2453.Nedas Kupčiūnas (Geografija, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
2454.Oskaras Šliavas (Matematika, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
2455.Nojus Nagaitis (Informacinės technologijos, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
2456.Erikas Simonavičius (Matematika, Jurbarko r. Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinė mokykla)
2457.Ieva Kairytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
2458.Matas Augustinačius (Matematika, Plungės „Babrungo“ progimnazija)
2459.Matas Buckiūnas (Anglų kalba, Lazdijų r. Šventežerio mokykla)
2460.Karolis Gofmanas (Anglų kalba, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
2461.Reda Gylytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų r. Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės mokykla)
2462.Karolis Jakutis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės "Kražantės" progimnazija)
2463.Vykintas Stulpinas (Anglų kalba, Šiaulių Medelyno progimnazija)
2464.Jokūbas Majauskas (Anglų kalba, Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija)
2465.Kristupas Dudėnas (Biologija, pasaulio pažinimas, "Šaltinėlio" privati mokykla)
2466.Bernardas Tunaitis (Informacinės technologijos, Rokiškio r. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
2467.Bartkevičius Džiugas (Anglų kalba, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2468.Urtė Jakštaitė (Matematika, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2469.Greta Burzdžiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės "Kražantės" progimnazija)
2470.Arminas Pranauskas (Matematika, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
2471.Mikas Sinkevičius (Anglų kalba, Vilniaus r. Avižienių gimnazija)
2472.Viltė Elžbieta Mincytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
2473.Rūta Daračiūtė (Matematika, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
2474.Emilis Rusas (Matematika, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
2475.Rugilė Petreikytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Skuodo rajono Barstyčių pagrindinė mokykla)
2476.Robertas Juknevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2477.Navikaitė Agnė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės "Kražantės" progimnazija)
2478.Emilija Lučinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Trakų r. Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazija)
2479.Urtė Ulčickaitė (Anglų kalba, Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
2480.Vakarė Dzekunskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
2481.Deividas Fomin (Informacinės technologijos, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
2482.Čepauskis Pijus (Informacinės technologijos, Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
2483.Ainis Krušna (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dzūkijos mokykla)
2484.Mantas Vasilkovas (Matematika, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
2485.Eimantas Pileckis (Anglų kalba, Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla)
2486.Akvilė Beinakeraitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
2487.Evelina Moroz (Istorija, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
2488.Arnoldas Mokejevas (Anglų kalba, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
2489.Nikita Sosunov (Matematika, Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
2490.Meta Gudauskaite (Anglų kalba, Kauno Milikonių progimnazija)
2491.Bertulė Izabelė (Matematika, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
2492.Kajus Adamovič (Informacinės technologijos, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
2493.Anastasija Dukalskaja (Matematika, Klaipėdos "Santarvės" progimnazija)
2494.Rapolas Derilovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
2495.Emma Elizabeth Redhead (Matematika, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
2496.Saulė Bžeskutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla)
2497.Austėja Sidaraitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
2498.Augustas Valys (Matematika, Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
2499.Ivas Markovas (Anglų kalba, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
2500.Margarita Bernotaitė (Matematika, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
2501.Rugilė Jasaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos rajono Jokūbavo Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
2502.Kipras Maknickas (Anglų kalba, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
2503.Tadas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
2504.Eglė Pintulytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
2505.Arnoldas Veitas (Anglų kalba, Skuodo rajono Barstyčių pagrindinė mokykla)
2506.Tadas Vidmantas (Anglų kalba, Kauno r. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija)
2507.Armandas Pocius (Informacinės technologijos, Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinė mokykla)
2508.Dinas Pietaris (Anglų kalba, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
2509.Roberta Čepononytė (Matematika, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
2510.Gabrielė Matulevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės pagrindinio ugdymo skyrius)
2511.Mantas Povilianskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
2512.Ineta Kovaliova (Matematika, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
2513.Gabija Čeponytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija)
2514.Vytautas Jonutis (Anglų kalba, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
2515.Diana Jacukevič (Geografija, Profesinio mokymo centras "Žirmūnai")
2516.Simona Valaikaitė (Matematika, Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
2517.Raminta Pabiržytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Dainavos progimnazija)
2518.Jurgis Stanaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
2519.Kamilė Judžentytė (Matematika, Vilniaus r. Sudervės Mariano Zdziechovskio pagrindinė mokykla)
2520.Matas Dukauskas (Anglų kalba, Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
2521.Milda Ufartaitė (Anglų kalba, Kauno "Vyturio" gimnazija)
2522.samanta misiūkevičiute (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
2523.Fausta Volfaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
2524.Zavertas Neilas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
2525.Sandra Zapalskytė (Anglų kalba, Šiaulių Gegužių progimnazija)
2526.Saulė Žurauskaitė (Matematika, Vilniaus Baltupių progimnazija)
2527.Agnė Gaudauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
2528.Mindaugas Samulionis (Geografija, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
2529.Monika Gailiūtė (Matematika, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
2530.Vėjas Pleteras (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ "Ruduo-pavasaris")
2531.Saulė Bžeskutė (Informacinės technologijos, Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla)
2532.Saulė Šimonytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
2533.Jonas Gineitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
2534.Tajus Bagdišanska (Anglų kalba, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
2535.Maksin Tkačenko (Informacinės technologijos, Visagino "Atgimimo" gimnazija)
2536.Vilius Glebavičius (Matematika, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
2537.Akvilė Viliušytė (Anglų kalba, Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
2538.Aurelija Meškytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Balsių progimnazija)
2539.Adomas Gaižutis (Matematika, VšĮ Šiaurės licėjus)
2540.Urtė Veignoriūtė (Matematika, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
2541.Giedrė Jackevičiūtė (Anglų kalba, Kretingos rajono Salantų gimnazija)
2542.Gediminas Glazauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Salduvės progimnazija)
2543.Kajus Janulis (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio r. Grinkiškio Jono Poderio gimnazija)
2544.Rugilė Zablackaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
2545.Edvinas Rimkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
2546.Smiltė Baršauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Molėtų pradinė mokykla)
2547.Gvidas Šliuožas (Informacinės technologijos, Viešoji įstaiga Kretingos technologijos ir verslo mokykla)
2548.Emilis Valutis (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
2549.Žilvinas Grigonis (Geografija, Alytaus Šaltinių progimnazija)
2550.Gintarė Sabonytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
2551.Jokūbas Sabanskis (Geografija, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
2552.Kristupas Černakauskas (Anglų kalba, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazija)
2553.RŪTA ŽUKAUSKAITĖ (Matematika, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
2554.Serafina Punia (Matematika, Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
2555.Smiltė Lukoševičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2556.Ieva Dumčiūtė (Anglų kalba, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
2557.Mantas Puskunigis (Matematika, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
2558.Justinas Rakauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
2559.Ignas Bardauskas (Informacinės technologijos, Šilutės profesinio mokymo centras)
2560.Artūras Kelminskas (Informacinės technologijos, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
2561.Austėja Liutvinaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
2562.Titas Lekiatas (Matematika, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
2563.Gediminas Gylys (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
2564.Adomas Dabrovolskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
2565.Jargin Dmitrij (Biologija, pasaulio pažinimas, Juodšilių "Šilo" gimnazija)
2566.Roberta Štulcaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
2567.Jurgis (Anglų kalba, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
2568.Paulius Šerelis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kupiškio P. Matulionio progimnazijos Kupos pradinio ugdymo skyrius)
2569.Gabrielius Bončkus (Anglų kalba, Vilniaus Žemynos progimnazija)
2570.Martynas Arkušauskas (Anglų kalba, Šiaulių Dainų progimnazija)
2571.Kipras Banelis (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
2572.Renatas Sidaras (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla, Šiaudiniškių skyrius)
2573.A. Greščiuk (Matematika, Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
2574.Aivaras Džiugys (Anglų kalba, Šiaulių Ragainės progimnazija)
2575.Liepa Sabaliauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
2576.Paulius Plerpa (Informacinės technologijos, Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
2577.Ditas Petraška (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2578.Justas Gaižauskas (Informacinės technologijos, Kauno Milikonių progimnazija)
2579.Kajus Gižas (Anglų kalba, Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
2580.Skučas Robertas (Matematika, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
2581.Rusnė Venckutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
2582.Elinga Breivytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
2583.Endriukaitis Algirdas (Matematika, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2584.Vytenis Anilionis (Anglų kalba, Panevėžio Rožyno progimnazija)
2585.aleksas domanaitis (Matematika, Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
2586.Sibilė Tėja Žabinskaitė (Informacinės technologijos, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
2587.ASTELA MASALSKYTĖ (Matematika, Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
2588.Viltė Rachinbachė (Matematika, Jonavos Panerio pradinė mokykla)
2589.Haris Markauskas (Anglų kalba, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
2590.Ernestas Petraitis (Matematika, Kauno Milikonių progimnazija)
2591.Adolis Dumbliauskas (Matematika, Alytaus Likiškėlių progimnazija)
2592.Kristupas Užkurėlis (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
2593.Gabija Auksinaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
2594.Neilas Šukys (Anglų kalba, Panevėžio r. Velžio gimnazija)
2595.Simonas Šileikis (Informacinės technologijos, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
2596.Greta Varankovaitė (Matematika, Telšių r. Buožėnų mokykla-darželis)
2597.Edilė Daubaraitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
2598.Teresė Bukytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
2599.Gabrielė Matlašaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, KTU inžinerijos licėjus)
2600.Laurynas Volungevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus)
2601.Dovydas Neverauskas (Informacinės technologijos, Prienų r. Skriaudžių pagrindinė mokykla)
2602.Šarūnė Legačinskytė (Anglų kalba, Viešoji įstaiga "Klaipėdos specialioji mokykla-daugiafunkcis centras "Svetliačiok")
2603.Vidžiūnas Tadas (Anglų kalba, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
2604.Emilis Žukauskas (Matematika, Kazlų Rūdos sav. Antanavo pagrindinė mokykla)
2605.Simonas Ulevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės sav. Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija)
2606.Augustė Šiupšinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Maironio progimnazija)
2607.Tomas Vincentas Gornatkevičius (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus)
2608.Jokūbas Raulynaitis (Anglų kalba, VšĮ „Pažinimo taku“)
2609.Mantė Gražulytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Rožyno progimnazija)
2610.Liveta Raudoniūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
2611.Eimantė Savickaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2612.Mykolas Pilius (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės "Smalsučio" pradinė mokykla)
2613.Urtė Banytė (Informacinės technologijos, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2614.Nojus Kvedaras (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
2615.Jelizaveta Žukovskaja (Lietuvių kalba ir literatūra, Visagino "Gerosios vilties" progimnazija)
2616.Gustė Rusakovaitė (Matematika, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
2617.Viltė Dumbliauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės "Žiburėlio" mokykla-daugiafunkcis centras)
2618.Jogailė Būdavaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
2619.Matas Augustinačius (Informacinės technologijos, Plungės „Babrungo“ progimnazija)
2620.OSKAR TRUKŠANIN (Matematika, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
2621.Aida Kaveckytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Juventos" progimnazija)
2622.Aistis Ponomarenko (Anglų kalba, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
2623.Aurimas Rimkus (Informacinės technologijos, Šiaulių r. Meškuičių gimnazija)
2624.Šarūnė Kavaliauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
2625.Viktorija Bubinaitė (Anglų kalba, Lazdijų r. Šeštokų mokykla)
2626.Rybakova Lavija (Matematika, Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
2627.Benas Lunevičius (Anglų kalba, Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
2628.Tautvydas Anckaitis (Anglų kalba, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
2629.Saulė Bžeskutė (Matematika, Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla)
2630.Edenas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
2631.Gytis Alisauskas (Matematika, Vilkaviškio r. Bartninkų Jono Basanavičiaus mokykla-daugiafunkcis centras)
2632.Dominykas Vaičekauskas (Matematika, Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija)
2633.Herkus Baltkojis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus lietuvių namai)
2634.Meta Gudauskaite (Matematika, Kauno Milikonių progimnazija)
2635.Justina Drakšė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
2636.Agnė Čelkytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žemynos progimnazija)
2637.Viktorija Zubavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
2638.Rugilė Petreikytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Skuodo rajono Barstyčių pagrindinė mokykla)
2639.Domas Lesickas (Anglų kalba, Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
2640.Urtė Lietuvninkaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio pradinė mokykla (II korpusas))
2641.Milda Neliupšytė (Matematika, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
2642.Ugnė Paplonskytė (Anglų kalba, Jonavos Panerio pradinė mokykla)
2643.Benas Vainorius (Biologija, pasaulio pažinimas, Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazija)
2644.Emilija Tumėnaitė (Anglų kalba, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
2645.Indraja Skrickytė (Anglų kalba, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
2646.Žygimantas Karalevičius (Anglų kalba, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
2647.Elinga Zakaitė (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
2648.Urtė Petronytė (Matematika, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
2649.Erikas Rindzevičius (Anglų kalba, Šakių "Varpo" mokykla)
2650.Emilija Kadūnaitė (Matematika, Molėtų pradinė mokykla)
2651.Linas Beniauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
2652.Čižiūnas Kornelijus (Matematika, Šiaulių Jovaro progimnazija)
2653.Leonas Banys (Matematika, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2654.Emilė Zeniauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės vyskupo Motiejaus Valančiaus pradinė mokykla)
2655.Elzė Zelbaitė (Anglų kalba, Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinė mokykla)
2656.Mėja Aušrotaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio pradinė mokykla)
2657.Aistė Balytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
2658.Andrej Ostapko (Matematika, Visagino "Gerosios vilties" progimnazija)
2659.Povilas Žvirblis (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės marijonų gimnazija)
2660.Jonas Liutkauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, UAB Karalienės Mortos mokykla)
2661.Nerėja Alvydė Rukaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
2662.Silvija Karūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, "Šaltinėlio" privati mokykla)
2663.Airinga Liutkauskaitė (Matematika, Alytaus r. Simno gimnazija)
2664.Danielė Stasevičiūtė (Informacinės technologijos, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
2665.Aronas Aviltis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
2666.Erikas Brazulevič (Biologija, pasaulio pažinimas, Molėtų pradinė mokykla)
2667.Radvilas Javtokas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Medelyno progimnazija)
2668.Skirmantas Vaičiulis (Anglų kalba, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
2669.Elzė Budraitytė (Matematika, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
2670.Miglė Laurušonytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
2671.Grigorij Agejev (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
2672.Arestida Rupeikaitė (Anglų kalba, Plungės r. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija)
2673.Edvinas Maslauskas (Istorija, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
2674.Martynas Jurevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio r. Pandėlio gimnazija)
2675.Rytis Jusaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
2676.Amelija Zajančkovskaja (Informacinės technologijos, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
2677.Simona Rutkauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
2678.Paulius Janikūnas (Matematika, Panevėžio „Aušros“ progimnazija)
2679.Auguste (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
2680.Mockelis Mikas (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės "Smalsučio" pradinė mokykla)
2681.Erik Makovskij (Matematika, Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
2682.Elijus Domikas (Biologija, pasaulio pažinimas, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
2683.Viltė Imbrasaitė (Matematika, Ukmergės "Šilo" progimnazija)
2684.Augustas Žemaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, KTU Vaižganto progimnazija)
2685.Aura Maria Jautakaitė (Informacinės technologijos, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
2686.Gabija Jankutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
2687.Paulina Mišelinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės r. Vilkyčių pagrindinė mokykla)
2688.Arnas Bivainis (Lietuvių kalba ir literatūra, Riešės gimnazija)
2689.Rugilė Mišeikytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
2690.Danielius Soldatenko (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
2691.Eidvilė Vasauskaitė (Informacinės technologijos, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
2692.Povilas Paulauskis (Fizika, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
2693.Elena Sagatauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
2694.Mantas Bričkus (Matematika, Klaipėdos Vitės progimnazija)
2695.Ugnė Matiukaitė (Matematika, Kauno r. Lapių pagrindinė mokykla)
2696.Meda Bimbaitė (Anglų kalba, Utenos Aukštakalnio progimnazija)
2697.Jokūbas Baltrušaitis (Matematika, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
2698.Natas (Anglų kalba, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2699.Jonas Pocius (Matematika, Klaipėdos Vitės progimnazija)
2700.Ema Pretkelytė (Geografija, Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
2701.Virginijus Ramonas (Matematika, Joniškio r. Plikiškių mokykla-daugiafunkcis centras)
2702.Jonas Karpavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
2703.Urtė Alminaitė (Matematika, Plungės Senamiesčio mokykla)
2704.Liekytė Inelda (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla)
2705.Mingailė Alionytė (Matematika, Švenčionių pradinė mokykla)
2706.Astijus Dulevičius (Matematika, Joniškio r. Kriukų pagrindinė mokykla)
2707.Saulius Žilinskas (Matematika, Vilniaus Balsių progimnazija)
2708.Elijus Danilevičius (Matematika, Plungės „Babrungo“ progimnazija)
2709.Rojus Nalegač (Anglų kalba, Jurbarko r. Jurbarkų darželis-mokykla)
2710.Gabrielė Gailiušaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Švenčionių progimnazija)
2711.Valdas Krivičius (Anglų kalba, Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla)
2712.Miglė Krompalcaitė (Matematika, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
2713.Frėja Varnelytė (Matematika, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
2714.Ąžuolas Norkevičius (Anglų kalba, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
2715.Ema Neklejonovaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla, Radvilėnų filialas)
2716.Meilė Kvaraciejūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
2717.Eva Stankevičiūtė (Geografija, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2718.Rugilė Juškytė (Anglų kalba, Šiaulių Dainų progimnazija)
2719.Henrikas Travkin (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
2720.Erika Lisovskaja (Matematika, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
2721.Nedas Bliujus (Matematika, Elektrėnų sav. Kietaviškių pagrindinė mokykla)
2722.Arestida Rupeikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės r. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija)
2723.Agnietė Vaitkevičiutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija)
2724.Viktorija Venckutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla)
2725.Vilija Kinčiūtė (Matematika, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
2726.Vykintas Mylimas (Anglų kalba, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
2727.Vismantas Žukas (Fizika, Kauno Milikonių progimnazija)
2728.Vakaris Šiupienis (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Vidzgirio progimnazija)
2729.Augustė Kuldaitė (Matematika, Švenčionių pradinė mokykla)
2730.Augustas Leikus (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
2731.Daugirdas Dungveckis (Lietuvių kalba ir literatūra, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija)
2732.Patricija Žukauskaitė (Anglų kalba, Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
2733.Edvardas Miniotas (Matematika, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
2734.Deimantas Širvinskas (Informacinės technologijos, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
2735.Fausta Rinkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazija)
2736.Oskaras Andruškevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
2737.Donatas Ramanauskas (Anglų kalba, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
2738.Gabija Butkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Piliuonos gimnazija)
2739.Goda Šlepetytė (Matematika, Klaipėdos r. Agluonėnų pagrindinė mokykla)
2740.Danielė Radžiūtė (Informacinės technologijos, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
2741.Monika Kričenaitė (Istorija, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
2742.Mantas Cipkus (Anglų kalba, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
2743.Ramūnas Kavaliauskas (Matematika, VšĮ „Pažinimo taku“)
2744.Julius Balčytis (Matematika, Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
2745.Justė Rickevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
2746.Amelija (Anglų kalba, Vilniaus "Ryto" progimnazija)
2747.Kostas Sandaras (Anglų kalba, Viešoji įstaiga Telšių regioninis profesinio mokymo centras)
2748.Gvidas Bumblys (Matematika, Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija)
2749.Laimonas Ališauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus)
2750.Dainius Šafert (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių pradinė mokykla)
2751.Dominykas Janulevičius (Anglų kalba, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
2752.Gabrielė Morozaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
2753.Nojus Kazlauskas (Matematika, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
2754.Roslina Janušaitytė (Matematika, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
2755.Rokas Burneika (Anglų kalba, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazija)
2756.Skaistė Pupalaigytė (Geografija, Kalvarijos gimnazija)
2757.Viktorija Sukavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2758.Anastasija Dukalskaja (Fizika, Klaipėdos "Santarvės" progimnazija)
2759.Gabija Mieldažytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kazlų Rūdos sav. Plutiškių gimnazija)
2760.Laura Lekavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
2761.kamelija kuliešiūtė (Anglų kalba, Viešoji įstaiga "Vilniaus Valdorfo mokykla")
2762.Aistrė Bušmaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
2763.Eivydas Kvasniauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
2764.Deimantė Volbekaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Jovaro progimnazija)
2765.Greta Drungilaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
2766.GiriusGirlevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2767.Martynas Endzinas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
2768.Mantas Požėla (Matematika, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
2769.Jonas Bansevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
2770.37062552774 (Matematika, Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
2771.Rytis Jagminas (Anglų kalba, Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
2772.Dovydas Kėsylis (Matematika, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
2773.Martynas Gaidamavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
2774.Nojus Vozgirdas (Matematika, Kauno r. Babtų gimnazija)
2775.Anastasija Timofejeva (Anglų kalba, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
2776.Dominykas Kavaliauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
2777.Danielius Chatkevič (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
2778.Emilija Kurtinaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žemynos progimnazija)
2779.Dominykas Veršinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla)
2780.Margiris Kamblevičius (Geografija, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
2781.Agnė Ulinauskaitė (Informacinės technologijos, Birštono gimnazija)
2782.Artūras Baravykas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
2783.Augustė Lazukinaitė (Matematika, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
2784.Judita Briedytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
2785.Armandas Aleksandravičius (Anglų kalba, Daujėnų pagrindinė mokykla Kriklinių skyrius)
2786.Pucetaitė Patrycja (Informacinės technologijos, Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
2787.Vitalijus Rolikas (Biologija, pasaulio pažinimas, Zarasų "Ąžuolo" gimnazija)
2788.Ksenija Perechrest (Anglų kalba, Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras)
2789.Ieva Jurevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
2790.Vaidotas Paukštė (Biologija, pasaulio pažinimas, Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
2791.Jonas Kubilius (Matematika, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
2792.Dovydas Drevinskas (Matematika, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
2793.Edilija Krikščiūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
2794.Lukas Povilaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
2795.ELVITA ADAMONYTĖ (Matematika, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
2796.KONRAD BORTKEVIČ (Matematika, Vilniaus r. Rukainių gimnazija)
2797.Matas Mereckas (Anglų kalba, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
2798.Giedraitis Titas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Vandžiogalos gimnazija)
2799.Meda Valašinaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, „Saulės“ privati gimnazija)
2800.Vladas Juozapavičius (Matematika, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
2801.Urtė Valentavičiūtė (Anglų kalba, Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
2802.Agota Urmanavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
2803.Matas Motiejus Strazdas (Matematika, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
2804.Pijus Slavinskas (Informacinės technologijos, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
2805.Theia Mohi (Matematika, Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla)
2806.Lukrecijus Griškoitis (Fizika, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
2807.Aidas Babravičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės marijonų gimnazija)
2808.Jurgis (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
2809.Gabrielė Miškinytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla)
2810.Mantas Meškys (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Aukuro" gimnazija)
2811.Nojus Jasionis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
2812.Rugilė Kalamažnikaitė (Matematika, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
2813.Aidonas Andriūnas (Anglų kalba, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
2814.Augustinas Gužys (Anglų kalba, Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla)
2815.Egita Kivilytė (Matematika, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
2816.Rugilė Pileckaitė (Matematika, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
2817.Arnas Liukpetris (Anglų kalba, Pakruojo "Atžalyno" gimnazija)
2818.Adriana Bučianskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
2819.Oskaras Vaškevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Molėtų progimnazija)
2820.Atėnė Adomaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
2821.Kasparas Ignatavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
2822.Ema Šumskutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
2823.Karolis Masalskis (Anglų kalba, Vilniaus r. Sudervės Mariano Zdziechovskio pagrindinė mokykla)
2824.Jogilė Abloževičiūtė (Informacinės technologijos, Panevėžio r. Upytės Antano Belazaro pagrindinė mokykla)
2825.Aleksandr Rej (Anglų kalba, Viešoji įstaiga Klaipėdos „Universa Via“ tarptautinė mokykla)
2826.Saimonas Meliuškanas (Anglų kalba, Šiaulių Gegužių progimnazija)
2827.Augustina Janušauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
2828.Estrėja Stikliūtė (Matematika, Klaipėdos r. Endriejavo pagrindinė mokykla)
2829.Urtė Jackūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Dainų progimnazija)
2830.Linas Lukauskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
2831.Austėja Slavinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
2832.Rokas Stanevičius (Matematika, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
2833.Erika Norkevičiūtė (Anglų kalba, Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
2834.Simona Buivydaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Erudito licėjus)
2835.Liepa Sinickaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Vyturio" gimnazija)
2836.Saulė Šakytė (Matematika, Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
2837.Monika Kričenaitė (Geografija, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
2838.Eva Pelecka (Matematika, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
2839.Viktorija Venckutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla)
2840.Andrius Ivanovas (Anglų kalba, Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
2841.Urtė Banytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2842.Grigorij Agejev (Matematika, Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
2843.Nikita Kasakovskij (Anglų kalba, Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija)
2844.Emilija Večkytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
2845.Luknė Trofimovaitė (Matematika, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
2846.Akvilė Antanavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
2847.Nojus Rudokas (Anglų kalba, VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
2848.Kamilė Bartkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
2849.Aušrinė Targamadzė (Anglų kalba, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
2850.Salvijus Ivonis (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
2851.Bang Nguyen The (Anglų kalba, Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
2852.Sofija Vaitkevičiūtė (Anglų kalba, Kauno Milikonių progimnazija)
2853.Lukas Valčiukas (Anglų kalba, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
2854.Rusnė Gerasimavičiūtė (Matematika, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
2855.Džiugas Kaleckas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
2856.Kornelija Juknevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija)
2857.ugnius aglinskas (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
2858.Gabrielė Butkutė (Matematika, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
2859.ugnius aglinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
2860.Meida Buškevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
2861.Kristijonas Karačionka (Matematika, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
2862.Lukas Narvydas (Anglų kalba, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
2863.Gabrielius Žebelys (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2864.Aistis Urbonas (Matematika, Panevėžio Rožyno progimnazija)
2865.Modestas Sova (Matematika, Rietavo sav. Tverų gimnazija)
2866.Emilijus k. (Anglų kalba, Šiaulių Gytarių progimnazija)
2867.Justė Kasparavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
2868.Germilė Griciūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
2869.Arnas Deika (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
2870.Eimantas Ardzijauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kalvarijos gimnazija)
2871.Urtė Jakštaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2872.Rojus Nalegač (Matematika, Jurbarko r. Jurbarkų darželis-mokykla)
2873.Meida Sutkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
2874.Vidas Juras Žabinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
2875.Dovydas Pukelis (Matematika, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
2876.Emilija Stanišauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
2877.Justyna Voznych (Anglų kalba, Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
2878.Justas Gečas (Matematika, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
2879.Vainius Žvinys (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos mokykla - vaikų darželis "Eglutė")
2880.Agnja Govina (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
2881.Dovydas Berškys (Matematika, Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
2882.Patrikas Zdanauskas (Anglų kalba, Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
2883.Vismantas Žukas (Istorija, Kauno Milikonių progimnazija)
2884.Gabrielius Kaušyia (Matematika, Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
2885.Neilas Šukys (Matematika, Panevėžio r. Velžio gimnazija)
2886.Rugilė Krivulia (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
2887.Martynas Krutikovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų r. Rūdiškių gimnazija)
2888.Augustina Janušauskaitė (Anglų kalba, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
2889.Emilija Langė (Matematika, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
2890.Aivaras Džiugys (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Ragainės progimnazija)
2891.Nojus Papšys (Matematika, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
2892.Simas Šiltutis (Matematika, Kauno Dainavos progimnazija)
2893.Jokūbas Balsys (Fizika, Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija)
2894.Bartkevičius Džiugas (Lietuvių kalba ir literatūra, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2895.Alina Kartašova (Anglų kalba, Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
2896.Rugilė Šlipaitytė (Matematika, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
2897.Milana Borodko (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
2898.Kristijonas Karačionka (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
2899.Lukrecija Vyšniauskaitė (Matematika, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
2900.Eva Vainoriūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Dainų progimnazija)
2901.Dovydas Montrimas (Matematika, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
2902.Milana Prichodkaitė (Matematika, Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
2903.Raigardas Lebednykas (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų r. Skriaudžių pagrindinė mokykla)
2904.Aleksas Grinevičius (Geografija, Ukmergės rajono Vidiškių pagrindinė mokykla)
2905.Kristijonas Tomas Kavaliauskass (Lietuvių kalba ir literatūra, Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus)
2906.Gustas Kančauskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Jonavos rajono Šveicarijos progimnazija)
2907.Viktorija Pauč (Fizika, Vilniaus "Ateities" mokykla)
2908.Bieliauskis Armandas (Geografija, Telšių "Atžalyno" progimnazija)
2909.Jokūbas Balsys (Geografija, Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija)
2910.Marija Gafurova (Informacinės technologijos, Šakių rajono Plokščių mokykla - daugiafunkcis centras)
2911.Rugilė Petreikytė (Informacinės technologijos, Skuodo rajono Barstyčių pagrindinė mokykla)
2912.Emilija Lipnickaitė (Anglų kalba, Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
2913.Domas Lesickas (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
2914.Urtė Jankauskaitė (Anglų kalba, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
2915.Jokūbas Kriaučiūnas (Matematika, Kauno Veršvų gimnazija)
2916.Nikita Kuznecov (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
2917.Arvydas Skripkauskis (Informacinės technologijos, Viešoji įstaiga Kretingos technologijos ir verslo mokykla)
2918.Mindaugas Samulionis (Istorija, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
2919.Ugnė Dementavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Palemono gimnazija)
2920.Urtė Skvarnavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio r. Obelių gimnazija)
2921.Benas Gumbrys (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
2922.Jonas Lazauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
2923.Miglė Alčauskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
2924.Nida Mertinaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
2925.Spelman Dinis (Anglų kalba, Vilniaus Liepkalnio mokykla)
2926.Damian Chodorovič (Matematika, Vilniaus r. Rukainių gimnazija)
2927.Bernardas Stravinskas (Matematika, Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
2928.Milėja Pučkaitė (Matematika, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
2929.Armandas Kriščiūnas (Anglų kalba, Šiaulių Medelyno progimnazija)
2930.Aušra Zubytė (Matematika, Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija)
2931.Paulius Janikūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Aušros“ progimnazija)
2932.Orentas Būtėnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
2933.Inesa Pranskutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių r. Girkalnio pagrindinė mokykla)
2934.Matas Petrevičius (Anglų kalba, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
2935.Džiugas Slavinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
2936.Arnas Pilelis (Matematika, Plungės Senamiesčio mokykla)
2937.Meda Nijolė Valaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
2938.Šarūnė Balytė (Anglų kalba, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
2939.Kamila Klenovska (Istorija, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
2940.Benas Laurinavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
2941.Augustas Zdanavičius (Matematika, Šilalės r. Obelyno pagrindinė mokykla)
2942.Ieva Matiukaitė (Matematika, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
2943.Lėja Sarančeva (Matematika, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2944.Nojus Matkevičius (Matematika, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
2945.Ričard Lebedevič (Lietuvių kalba ir literatūra, Visagino „Verdenės“ gimnazija)
2946.Ugnė- Marija Grigaitytė (Matematika, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
2947.Jonas Paulius (Matematika, Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
2948.Lukas Baltuonis (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija)
2949.Karolina Petrauskaitė (Anglų kalba, Radviliškio r. Baisogalos gimnazija)
2950.Pijus Aukselevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Jurbarko r. Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinė mokykla)
2951.Gytis Lukoševičius (Fizika, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
2952.Tomas Polita (Informacinės technologijos, Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
2953.Agota Baltakojytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų r. Skriaudžių pagrindinė mokykla)
2954.Smiltė Kalytytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
2955.Akvilė Sadauskaitė (Matematika, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
2956.Jogaila Karaliūnas (Istorija, Anykščių r. Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazija)
2957.Emilis Ališauskas (Anglų kalba, Šiaulių Dainų progimnazija)
2958.Arminas Žukas (Matematika, Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
2959.Mantas Simonavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos rajono Šveicarijos progimnazija)
2960.Petras Gajdosikas (Geografija, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
2961.Emilijus Generauskas (Istorija, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
2962.Linas Tamaliūnas (Matematika, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
2963.Mėja Marija Saulėnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
2964.Jonas Garalevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
2965.Simonas Kudirka (Istorija, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2966.Vilantas Blaškevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
2967.Mantautas Juknevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
2968.Gytis Kučinskas (Informacinės technologijos, Lavoriškių gimnazija)
2969.Rugilė Kauneckytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
2970.Adomas Bacevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kazlų Rūdos sav. Jankų pagrindinė mokykla)
2971.Jomantas Bendorius (Matematika, Varėnos "Ryto" progimnazija)
2972.Kamilė Šalnaitė (Matematika, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2973.Donatas Karla (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
2974.Gustas Žukovas (Matematika, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
2975.Deimanas Lopeta (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
2976.Danas Spietinys (Matematika, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
2977.Augustas Ežerskis (Matematika, Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija)
2978.Nida Kinčiūtė (Anglų kalba, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
2979.Lukas Jonaitis (Matematika, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
2980.Jorūnė Katauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
2981.Deimina Skėrytė (Anglų kalba, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
2982.Salvijus Ivonis (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
2983.Deimantė Puskunigytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
2984.Liutauras Zinkus (Matematika, Klaipėdos "Varpelio" mokykla-darželis)
2985.Paulauskas Ignas (Anglų kalba, Telšių "Atžalyno" progimnazija)
2986.Urtė Kučinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
2987.Sofija Ivanauskaitė (Matematika, Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
2988.Vitalija Gudelytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
2989.Auksė Tamulevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Elektrėnų pradinė mokykla)
2990.Titas Staskevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių r. Dotnuvos pagrindinė mokykla)
2991.Oresta Budnikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Palemono gimnazija)
2992.Dagnis Gaidelys (Matematika, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
2993.Žygimantas Mieliauskas (Matematika, Vilkaviškio r. Keturvalakių mokykla-daugiafunkcis centras)
2994.Rugilė Bimbaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus)
2995.Ela Vyniautė (Lietuvių kalba ir literatūra, Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
2996.Artūras Sankauskas (Anglų kalba, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
2997.Vincentas Baltakojis (Anglų kalba, Prienų r. Skriaudžių pagrindinė mokykla)
2998.Aivaras Maleckas (Matematika, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
2999.Gabija Venckutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
3000.Dorotėja Butkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
3001.Edvinas Vaickus (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
3002.Agnė Gaudauskaitė (Chemija, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
3003.Mateuš Aliuk (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Maišiagalos kun. Juzefo Obrembskio gimnazija)
3004.Matas Laurinaitis (Anglų kalba, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
3005.Aivaras Dulskis (Matematika, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
3006.Rytis Spudas (Matematika, Joniškio r. Kriukų pagrindinė mokykla)
3007.Karolina Adomavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Švenčionių pradinė mokykla)
3008.Rokas Dobrovolskis (Informacinės technologijos, Šiaulių Medelyno progimnazija)
3009.Jokūbas Miliauskas (Matematika, Klaipėdos r. Endriejavo pagrindinė mokykla)
3010.ELINGA NASTAJUTĖ (Biologija, pasaulio pažinimas, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
3011.Austėja Mažikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio r. Upytės Antano Belazaro pagrindinė mokykla)
3012.Laimonas Ališauskas (Anglų kalba, VGTU inžinerijos licėjus)
3013.Emilis Spiridovič (Biologija, pasaulio pažinimas, Riešės gimnazija)
3014.Kostas Paškevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
3015.Eva Kondratovič (Matematika, Vilniaus Simono Konarskio gimnazija)
3016.Dovydas Venckus (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3017.Tadas Čanovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Prano Daunio ugdymo centras)
3018.Rokas Stanevičius (Anglų kalba, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
3019.Matas Šimoliūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
3020.Emilija Natalija Jeršova (Anglų kalba, Vilniaus r. Rukainių gimnazija)
3021.Augustas Vaišvilas (Informacinės technologijos, Anykščių r. Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija)
3022.Patricija Matulaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
3023.Beatričė Sinkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Avižienių gimnazija)
3024.Eidvilė Vasauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
3025.Saulena Kaminickaitė (Informacinės technologijos, Šakių r. Kudirkos Naumiesčio V. Kudirkos gimnazija)
3026.Raimonda Bilevičiūtė (Anglų kalba, Kupiškio r. Alizavos pagrindinės mokyklos skyrius Antašavos mokykla-daugiafunkcis centras)
3027.Dovydas Vosylius (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės marijonų gimnazija)
3028.Creve Brandon Petras Ian (Anglų kalba, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
3029.Kamilė Grimalaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Rokų gimnazija)
3030.Aneta Dimšaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
3031.Urtė Venclovaitė (Matematika, Palangos Šventosios pagrindinė mokykla)
3032.Gytis Vidginis (Anglų kalba, Pakruojo "Atžalyno" gimnazija)
3033.Simonas Gaižiūnas (Matematika, Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
3034.Benas Gumbrys (Matematika, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
3035.Gustė Majauskaitė (Anglų kalba, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
3036.Rokas Orlovas (Matematika, Jonavos Panerio pradinė mokykla)
3037.Rokas Antanavičius (Anglų kalba, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
3038.Emilija Vasiljevaitė (Matematika, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
3039.Erildas Rasickas (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
3040.Raminta Kavaliauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus r. Pivašiūnų gimnazija)
3041.Urtė Lubytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
3042.Maciej Bogdanovicius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Maišiagalos kun. Juzefo Obrembskio gimnazija)
3043.Dovydas Kėsylis (Informacinės technologijos, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
3044.Eva Vainoriūtė (Anglų kalba, Šiaulių Dainų progimnazija)
3045.Justė Rickevičiūtė (Matematika, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
3046.Aleksandras Brazas (Anglų kalba, Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
3047.Danielius Uščinas (Anglų kalba, Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
3048.Melita Čepulytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
3049.Aurelija Šličiūtė (Matematika, Skuodo rajono Ylakių gimnazija)
3050.Pijus Šimkus (Matematika, Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija)
3051.Povilas Ardzijauskas (Informacinės technologijos, Marijampolės marijonų gimnazija)
3052.Danielius Matuzas (Anglų kalba, Pasvalio r. Vaškų gimnazija)
3053.Dementjev Artemij (Geografija, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
3054.Laura Narkutė (Matematika, Vilniaus Baltupių progimnazija)
3055.Rokas Antanavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
3056.Kamilė Paužuolytė (Geografija, Joniškio r. Skaistgirio gimnazija)
3057.Vykintas Mylimas (Informacinės technologijos, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3058.Danielius Šeršniovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
3059.Elija Viršilaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
3060.Samanavičiūtė Kamilė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykla)
3061.Rimantė Kuklinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, VGTU inžinerijos licėjus)
3062.Paulina Vorobjovaitė (Matematika, Vilniaus Baltupių progimnazija)
3063.Eva Kačinskaitė (Anglų kalba, Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
3064.Milda Cesiūnaitė (Anglų kalba, Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla)
3065.Emilija Kurtinaitytė (Matematika, Vilniaus Žemynos progimnazija)
3066.Urtė Kučinskaitė (Matematika, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
3067.Dominyka Sinicaitė (Matematika, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3068.Deividas Rudžianskas (Anglų kalba, Šilutės Žibų mokykla)
3069.Gytis Maselskis (Matematika, Šilutės r. Katyčių pagrindinė mokykla)
3070.Mantas Kuliavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija)
3071.Meida Kisieliūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
3072.Saulė Ajutytė (Matematika, Vilniaus technologijų, verslo ir žemės ūkio mokykla)
3073.Melita Norvaišaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
3074.Majus Kapočius (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės marijonų gimnazija)
3075.Laura Mecelicaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
3076.Anusevičiūtė Rugilė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
3077.Stankevičiūtė Ugnė (Istorija, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
3078.Ieva Dumčiūtė (Matematika, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
3079.Erika Mužščinskytė (Matematika, Trakų r. Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazija)
3080.Augustas Ivoška (Matematika, Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
3081.Martynas Endzinas (Matematika, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
3082.Džiugas Vaupšas (Anglų kalba, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
3083.Šiaudvytytė Emilija (Istorija, Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija)
3084.Ugnė Jankauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
3085.Emilis Krutovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Dainavos progimnazija)
3086.Tadas Dutkevičius (Matematika, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
3087.Giedraitis Titas (Informacinės technologijos, Kauno r. Vandžiogalos gimnazija)
3088.Vytė Alčauskytė (Matematika, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
3089.Radvilė Remeikaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Vitės progimnazija)
3090.Radu Vyrtosu (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3091.Tumas Grigalius (Matematika, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
3092.Marius Jasiukevič (Matematika, Vilniaus r. Skaidiškių mokykla-darželis)
3093.Rokas Lokuševičius (Anglų kalba, Gargždų "Minijos" progimnazija)
3094.Adrija Tamulevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
3095.Anikė Liubinaitė (Matematika, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
3096.Martynas Arkušauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Dainų progimnazija)
3097.Adelė Urnavičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazija)
3098.Marija Cheprakova (Anglų kalba, Vilniaus "Santaros" gimnazija, progimnazija)
3099.Linas Bieliauskas (Anglų kalba, Vilniaus Balsių progimnazija)
3100.Matas Virbickas (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3101.Aistis Daumantas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
3102.Rokas Švedas (Matematika, Prienų r. Skriaudžių pagrindinė mokykla)
3103.Rusnė Gudalevičiūtė (Informacinės technologijos, Vilniaus Naujininkų mokykla)
3104.Agnius Zaleckis (Matematika, Plungės r. Kulių gimnazija)
3105.Eimantas Lučinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Vidzgirio progimnazija)
3106.Gretė Žakaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
3107.JAROSLAV ROMANČIK (Matematika, Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija)
3108.Danila Zabyvajev (Informacinės technologijos, Visagino "Gerosios vilties" progimnazija)
3109.Ieva Mažeikaitė (Matematika, Panevėžio r. Paliūniškio pagrindinė mokykla)
3110.Tomas Šukauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
3111.Zauraitė Jorūnė (Anglų kalba, Šiaulių Dainų progimnazija)
3112.Gabrielė Volfaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
3113.Miglė Klimišauskaitė (Matematika, Kelmės rajono Elvyravos pagrindinė mokykla)
3114.Egita Kivilytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
3115.Osvald Bobrovski (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
3116.Linas Balčiauskas (Matematika, Mažeikių rajono Šerkšnėnų mokykla-daugiafunkcinis centras)
3117.Lukas Sidabras (Matematika, Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla)
3118.Nojus Nagaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
3119.Dovydas Kaminskas (Anglų kalba, Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
3120.Austėja Krugelytė (Anglų kalba, Akmenės r. Papilės Simono Daukanto gimnazija)
3121.Ema Rybakovaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių r. Žiežmarių mokykla-darželis "Vaikystės dvaras")
3122.Tomas Vaivada (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos r. Ruklos Jono Stanislausko mokykla-daugiafunkcis centras)
3123.Tadas Šibirkštis (Biologija, pasaulio pažinimas, Pakruojo rajono Balsių pagrindinė mokykla)
3124.Gabrielė Butkutė (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
3125.Rugilė Pileckaitė (Istorija, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
3126.Smiltė Rumbaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
3127.Simas Seilius (Biologija, pasaulio pažinimas, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
3128.Jelizaveta Sukovaticyna (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
3129.Aurelija Vaitkutė (Anglų kalba, Jurbarko r. Viešvilės pagrindinė mokykla)
3130.Mykolas Dabrila (Anglų kalba, Vilniaus Baltupių progimnazija)
3131.Lukas Petrauskas (Anglų kalba, Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
3132.Rapolas Šulčys (Biologija, pasaulio pažinimas, "Šaltinėlio" privati mokykla)
3133.Vakarė Vidžiūnaitė (Anglų kalba, Ukmergės "Šilo" progimnazija)
3134.Ridas Kryžanauskas (Informacinės technologijos, Vilniaus Žemynos progimnazija)
3135.Milius Kairys (Biologija, pasaulio pažinimas, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
3136.Juozas Taletavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų r. Balbieriškio pagrindinė mokykla)
3137.Lukas Riauba (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
3138.Aurelijus Draugelis (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
3139.Elija Juraitė (Matematika, Šiaulių Medelyno progimnazija)
3140.Kotryna Grabovskaja (Informacinės technologijos, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
3141.Kevin Godlevskij (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
3142.GODA GELTYTE (Matematika, Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
3143.Vitta Vilija (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Balsių progimnazija)
3144.Matas Balasevičius (Matematika, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3145.Goda Eisinaitė (Anglų kalba, Utenos Aukštakalnio progimnazija)
3146.Gabrielė Juodytė (Anglų kalba, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
3147.Domas Valentukevičius (Anglų kalba, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
3148.Ryan Sadallah (Matematika, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
3149.Dementjev Artemij (Informacinės technologijos, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
3150.Stankevičiūtė Ugnė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
3151.Viltė Muzikevičiūtė (Matematika, Pakruojo r. Lygumų pagrindinė mokykla)
3152.Orestas Barkauskas (Anglų kalba, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
3153.Kostas Žydelis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
3154.Brigita Raudoniūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
3155.Martynas Stasiukaitis (Matematika, Vilkaviškio rajono Pajevonio pagrindinė mokykla)
3156.Rokas Orlovas (Anglų kalba, Jonavos Panerio pradinė mokykla)
3157.Ieva Bielskytė (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
3158.Austėja Pucilauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
3159.Lukas Čižas (Matematika, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
3160.Domas Vičas (Anglų kalba, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
3161.Ugnė Kibildytė (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
3162.Fausta Troškaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės rajono Vidiškių pagrindinė mokykla)
3163.Nojus Vozgirdas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Babtų gimnazija)
3164.Mantas Volungevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
3165.Denas Mizaras (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
3166.Aistis Šėporaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Palemono gimnazija)
3167.Barbora Sinkevičiūtė (Matematika, Vilniaus r. Avižienių gimnazija)
3168.Augustė Tamoševičiūtė (Matematika, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
3169.Maksim Samoilenko (Matematika, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
3170.Dabužinskas Sigitas (Istorija, Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla)
3171.Emilis Rusas (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
3172.Deimantas Jurginauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
3173.Raminta Kavaliauskaitė (Anglų kalba, Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
3174.Armandas Paulauskas (Fizika, Šiaulių r. Voveriškių mokykla)
3175.Rytė Anužytė (Anglų kalba, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3176.Ugnė Norkūnaitė (Matematika, Alytaus Šaltinių progimnazija)
3177.Rytis Jagminas (Matematika, Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
3178.Jonas Žiogas (Matematika, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
3179.Lukas (Informacinės technologijos, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
3180.Dominykas Biveinis (Matematika, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
3181.Eglė Pintulytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
3182.Matas Kurauskas (Matematika, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
3183.Salvijus Abarius (Anglų kalba, Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
3184.Emilija Juodeikytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Dainų progimnazija)
3185.Martin Zacharevič (Matematika, Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
3186.Gustė Majauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
3187.Džiugas Slavinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
3188.Goda Juškauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dzūkijos mokykla)
3189.Karolis Rabecas (Anglų kalba, Palangos pradinė mokykla)
3190.Rimvydas Masas (Biologija, pasaulio pažinimas, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
3191.Rugilė (Informacinės technologijos, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
3192.Nedas Mažeika (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių r. Buožėnų mokykla-darželis)
3193.Augustas Vainauskas (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3194.Vytautė Rutkauskaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
3195.Adelija Lasevičiūtė (Informacinės technologijos, Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
3196.Deividas Rudžianskas (Informacinės technologijos, Šilutės Žibų mokykla)
3197.Lukas Bareikis (Anglų kalba, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
3198.ADAMAS VAITAITIS (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės "Šilo" progimnazija)
3199.Adrijus Juozapavičius (Matematika, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
3200.Deimantė Stripinytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Vitės progimnazija)
3201.Urbštanavičiūtė Aušra (Geografija, Ukmergės Antano Smetonos gimnazija)
3202.Emelita Kondrotaitė (Anglų kalba, Jonavos rajono Šveicarijos progimnazija)
3203.Nojus Matkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
3204.Karina Yliūtė (Anglų kalba, Kėdainių r. Labūnavos pagrindinė mokykla)
3205.Vakaris Pauliukonis (Matematika, Kalvarijos gimnazija)
3206.Augustas Vireliūnas (Anglų kalba, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
3207.Amanda Augustanavičiūtė (Anglų kalba, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
3208.Ineta Daubaraitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Pakruojo rajono Balsių pagrindinė mokykla)
3209.Gustas Vaičiūnas (Anglų kalba, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
3210.Natanas Emesone (Anglų kalba, Raseinių r. Betygalos Maironio gimnazija)
3211.Rūta Daračiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
3212.Ajus Jasinauskas (Matematika, Kauno r. Neveronių gimnazija)
3213.Vakarė Maciukaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
3214.Darius Zagrebaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Krašuonos progimnazija)
3215.Miglė Treikauskaitė (Matematika, Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
3216.Jakas Edmundas (Geografija, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
3217.Domantas Milevičius (Anglų kalba, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
3218.Eduard Drobinov (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Blindžių skyrius)
3219.Raminta Antonovaitė (Istorija, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
3220.Rokas Grinkevičius (Matematika, Vilniaus "Ryto" progimnazija)
3221.Ignotas Rozovas (Matematika, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
3222.Austėja Protusevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
3223.Vaiva Dyglytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
3224.Lukas Raudonis (Informacinės technologijos, Kauno Senamiesčio progimnazija)
3225.Dominikas Puchovičius (Matematika, Vilniaus Baltupių progimnazija)
3226.Kornelijus Ivanauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Medelyno progimnazija)
3227.Ema Gaidytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Varėnos r. Senosios Varėnos Andriaus Ryliškio pagrindinė mokykla)
3228.Gabrielė Miškinytė (Informacinės technologijos, Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla)
3229.Adomas Gestautas (Matematika, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
3230.Elzbieta Junevičiūtė (Matematika, Elektrėnų "Versmės" gimnazija)
3231.Matas Velička (Informacinės technologijos, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
3232.Vilius Vaitkaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
3233.Patricija Samulytė (Geografija, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
3234.Danielius Grikšas (Informacinės technologijos, Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla)
3235.Ana Kobzareva (Matematika, Klaipėdos "Pajūrio" progimnazija)
3236.Kamilė Bučelytė (Anglų kalba, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
3237.Edvinas Rimkevičius (Anglų kalba, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
3238.Erlina Jovaišaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla)
3239.Benas Steponavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, UAB Karalienės Mortos mokykla)
3240.Tomas Pečiulis (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
3241.Paula Nečiūnaitė (Matematika, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
3242.Evelina Klimaševskytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šalčininkų r. Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija)
3243.Mantas Druskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3244.Ainė Mataitytė (Anglų kalba, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
3245.Raminta Mikalauskaitė (Istorija, Marijampolės sav. Mokolų progimnazija)
3246.Gustė Petrulevičiūtė (Anglų kalba, Varėnos r. Merkinės Vinco Krėvės gimnazija)
3247.Timofej Krasockij (Matematika, Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
3248.Patrikas Zdanauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
3249.GODA GELTYTE (Anglų kalba, Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
3250.Goda Dūdaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės r. Pabaisko pagrindinė mokykla)
3251.Raigardas Banevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3252.nauris jovaišas (Matematika, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
3253.Valentina Malinauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
3254.Gustas Abromavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Panemunės progimnazija)
3255.Ignas Gricius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3256.Ignas Misiūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
3257.Andrius Jurevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
3258.Tautvydas Danusas (Lietuvių kalba ir literatūra, Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
3259.Rokas Švedas (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų r. Skriaudžių pagrindinė mokykla)
3260.Kasparas Streckis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Baltupių progimnazija)
3261.Kijaninas Ignas (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės Senamiesčio mokykla)
3262.Evenas Čeponas (Matematika, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
3263.Dominykas Dobrovolskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3264.Karina Kondrotaitė (Anglų kalba, Kazlų Rūdos sav. Plutiškių gimnazija)
3265.Vaidotas Baltrušis (Matematika, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
3266.Gytis Vilimas (Matematika, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
3267.Mykolas Neverkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Baltupių progimnazija)
3268.Marija Aira Šūmakarytė (Anglų kalba, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
3269.Erika Politaitė (Matematika, Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
3270.Rojus Balčiūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
3271.Žygimantas Mieliauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio r. Keturvalakių mokykla-daugiafunkcis centras)
3272.Viltė Elžbieta Mincytė (Anglų kalba, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
3273.Amelija Barakauskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija)
3274.Konstantin Tatarskich (Anglų kalba, Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
3275.Augustė Šarmavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Antakalnio progimnazija)
3276.KAROL GRIŠKEVIČ (Matematika, Vilniaus r. Rukainių gimnazija)
3277.Butnoriūtė Dominyka (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Ketvergių pagrindinė mokykla)
3278.Rugilė Zablackaitė (Matematika, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
3279.Ugnius Dubaka (Informacinės technologijos, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
3280.Laurynas Jonikas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės r. Švėkšnos "Saulės" gimnazija)
3281.Augustas Gervė (Anglų kalba, "Šaltinėlio" privati mokykla)
3282.Gytis Karvelis (Anglų kalba, Viešoji įstaiga "Klaipėdos specialioji mokykla-daugiafunkcis centras "Svetliačiok")
3283.Matas Rimkūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių "Varpo" mokykla)
3284.Gabija Sarapinaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
3285.Nojus Bavaras (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
3286.Ugnė Mazuronytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
3287.Grėtė Rapalavičiūtė (Anglų kalba, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
3288.Deimantė Raškevičiūtė (Anglų kalba, Kauno Veršvų gimnazija)
3289.Armandas Mickus (Matematika, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
3290.herkus misius (Matematika, Visagino "Gerosios vilties" progimnazija)
3291.Emilijus Bendoraitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
3292.Eimantė Klenauskaitė (Istorija, Klaipėdos r. Agluonėnų pagrindinė mokykla)
3293.Urtė Vyšniauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
3294.Arnas Ažukas (Matematika, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
3295.KAROL GRIŠKEVIČ (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Rukainių gimnazija)
3296.Albertas Jucius (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
3297.Tomas Mikalauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
3298.Emilė Matonytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3299.Makaveckas Eliigijus Kamilis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
3300.Dominikas Puchovičius (Istorija, Vilniaus Baltupių progimnazija)
3301.Aleksandr Griazin (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
3302.Urtė Veignoriūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
3303.Lukas Damunskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
3304.Edgaras Kiudelis (Anglų kalba, Klaipėdos "Aitvaro" gimnazija)
3305.Tautvydas Urbonas (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių Šaltinio progimnazija)
3306.Eglė Valavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Gražiškių gimnazija)
3307.Jonas Plukas (Anglų kalba, Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
3308.Benas Kandrotas (Matematika, Kauno Veršvų gimnazija)
3309.Emilė Lapkauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
3310.Jokūbas Grinius (Matematika, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
3311.Danielė Raškevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
3312.Kristupas Zastarskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
3313.Dangira gumuliauskaite (Matematika, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3314.Norbertas Jasulaitis (Matematika, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
3315.Dominykas Dylertas (Anglų kalba, Kauno Dainavos progimnazija)
3316.Lukas Riauba (Anglų kalba, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
3317.Lukas Stanius (Anglų kalba, Skuodo r. Aleksandrijos pagrindinė mokykla)
3318.Kuznetsova Mariia (Matematika, Kalvarijos gimnazija)
3319.Erika Mužščinskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų r. Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazija)
3320.Ieva Voitechovskytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
3321.Ridas Kryžanauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žemynos progimnazija)
3322.Elijus Songaila (Matematika, Šiaulių Centro pradinė mokykla)
3323.Adamas Mišeikis (Matematika, Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
3324.Austėja Saulėnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3325.Benjaminas Lubauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Dainavos progimnazija)
3326.GODA GELTYTE (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
3327.Eva Saidė Laurynė (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų r. Šventežerio mokykla)
3328.Gediminas Gylys (Matematika, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
3329.Smiltė Saikauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
3330.Vasarė Dijokaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
3331.Kamilė Kubiliūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
3332.PAULIUS VALANCIUS (Anglų kalba, Pasvalio r. Saločių A. Poškos pagrindinė mokykla)
3333.Gabija Butkevičiūtė (Matematika, Kauno r. Piliuonos gimnazija)
3334.Arūnas Zavadskis (Informacinės technologijos, Vilniaus Pavilnio progimnazija)
3335.Urtė Buragaitė (Geografija, Kazlų Rūdos Prano Dovydaičio pagrindinė mokykla)
3336.Inga Laiconaitė (Matematika, Jurbarko r. Seredžiaus Stasio Šimkaus mokykla-daugiafunkcis centras)
3337.Faustas Švernenka (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
3338.Aleksandras Dobrochodov (Anglų kalba, Klaipėdos Vitės progimnazija)
3339.Vakaris Mikoliūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės "Šilo" progimnazija)
3340.Tadas Vidmantas (Matematika, Kauno r. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija)
3341.Martynas Krasuckis (Anglų kalba, Vilniaus r. Buivydiškių pradinė mokykla)
3342.Mintė Laurinaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Neveronių gimnazija)
3343.Vėjūė Astikaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės "Šilo" progimnazija)
3344.Šarūnas Agintas (Chemija, Šilutės M. Jankaus pagr. mokyklos Traksėdžių progimnazijos skyrius)
3345.Luskevičius Vytautas (Matematika, Trakų gimnazija)
3346.Danielius Dumša (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
3347.Lukas (Geografija, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
3348.Emilija Martinkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Obelyno pagrindinė mokykla)
3349.Gustė Lupeikytė (Matematika, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
3350.Viltė Grišiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
3351.Ardžūnas Žemaitis (Informacinės technologijos, Utenos r. Saldutiškio pagrindinė mokykla)
3352.Nojus Mockus (Matematika, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
3353.Deimantė Volbekaitė (Fizika, Šiaulių Jovaro progimnazija)
3354.Dovilė Petrutytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Saulėtekio" progimnazija)
3355.Mėja Marija Saulėnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
3356.Samanta Sabalytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
3357.Joris Kavaliauskas (Anglų kalba, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
3358.Anastasija Dukalskaja (Geografija, Klaipėdos "Santarvės" progimnazija)
3359.Robertas Deksnys (Anglų kalba, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
3360.Emilė Lapkauskaitė (Anglų kalba, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
3361.Tomas Gudauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Dovilų pagrindinė mokykla)
3362.Mantė Rekašiutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių "Kranto" progimnazija)
3363.Elena Abrutytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės r. Platelių gimnazija)
3364.Vykintas Jonas Miciulevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
3365.Ignas Steponavičius (Anglų kalba, Šilutės r. Vilkyčių pagrindinė mokykla)
3366.Marija Gafurova (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių rajono Plokščių mokykla - daugiafunkcis centras)
3367.Ignė Sarcevičiūtė (Anglų kalba, Kupiškio P. Matulionio progimnazijos Kupos pradinio ugdymo skyrius)
3368.Elvyra Struchovskaja (Matematika, Pelesos vidurinė mokykla lietuvių mokomąja kalba)
3369.Titas Dudzinskas (Informacinės technologijos, Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
3370.Klaidas Orlovas (Geografija, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
3371.Odrė Balandytė (Anglų kalba, Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
3372.Akvilė Mačiūnaitė (Matematika, Šiaulių Salduvės progimnazija)
3373.Ąžuolas Kasparavičius (Anglų kalba, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
3374.Andrius Jegorovas (Matematika, Vilniaus Baltupių progimnazija)
3375.Elija Urbanovičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
3376.Dominik Lužin (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus savivaldybės Grigiškių pradinė mokykla)
3377.Deimantė Meilūnaitė (Geografija, Širvintų r. Gelvonų gimnazija)
3378.Edita Daubaraitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Pakruojo rajono Balsių pagrindinė mokykla)
3379.Urtė Lietuvninkaitė (Matematika, Vilkaviškio pradinė mokykla (II korpusas))
3380.Deimantė Volbekaitė (Matematika, Šiaulių Jovaro progimnazija)
3381.Deimantė Petrulytė (Anglų kalba, Telšių "Saulėtekio" pradinė mokykla)
3382.Edvin Nemenčinski (Matematika, Vilniaus r. Zujūnų gimnazija)
3383.Laura Miežinytė (Anglų kalba, Prienų r. Balbieriškio pagrindinė mokykla)
3384.Vėjas Nekrašas (Matematika, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
3385.Benas Gumbrys (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
3386.Solveiga Strockytė (Istorija, Radviliškio Lizdeikos gimnazija)
3387.Peciulevičiūtė Gabija (Biologija, pasaulio pažinimas, Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
3388.Laimonas Ališauskas (Informacinės technologijos, VGTU inžinerijos licėjus)
3389.Kamilė Rimšaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
3390.Skaistė Kamarauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3391.Martynas Alekna (Matematika, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
3392.Joris Černiauskas (Matematika, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
3393.Kajus Morkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Jovaro progimnazija)
3394.Jasiukianecaitė Ieva (Biologija, pasaulio pažinimas, Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
3395.Benjaminas Vitkauskas (Matematika, Kaišiadorių r. Žiežmarių gimnazija)
3396.Jonas Rasburskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
3397.Melita Čepulytė (Matematika, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
3398.Vaida Sadauskienė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Veršvų gimnazija)
3399.Artūras Baravykas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
3400.Akvilė Kiguolytė (Informacinės technologijos, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
3401.Rusnė Pocevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus Dvarčionių skyrius)
3402.Aistis Ponomarenko (Lietuvių kalba ir literatūra, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
3403.Ugnė Paškevičiūtė (Anglų kalba, Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
3404.Nikol Lebedeva (Anglų kalba, Vilniaus Lazdynų mokykla)
3405.Dainius Rakštelis (Biologija, pasaulio pažinimas, Ignalinos r. Naujojo Daugėliškio mokykla - daugiafunkcis centras)
3406.Greta Dičiūnaitė (Matematika, Visagino „Verdenės“ gimnazija)
3407.Regimantas Vitkevičius (Anglų kalba, Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
3408.Gabrielius Vitkauskas (Anglų kalba, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
3409.Ignas Morkeliūnas (Geografija, Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
3410.Petkauskas Domas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Dainų progimnazija)
3411.Arielė Drungilaitė (Anglų kalba, Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
3412.Kristijonas Komičius (Matematika, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
3413.Gabrielė Miškinytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla)
3414.Kristina Katelynaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
3415.Mantas Malijauskas (Anglų kalba, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
3416.Patricija Kačinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Dainavos progimnazija)
3417.Akvilė Žilinskaitė (Matematika, Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
3418.Vilius Mingėla (Matematika, Kauno Dainavos progimnazija)
3419.Matas Ežerskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus „Genio“ progimnazija)
3420.Kristijonas Ežerskis (Anglų kalba, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
3421.Domas Lesickas (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
3422.Domantė Berzinytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Šilėnų mokykla)
3423.Ignotas Rozovas (Informacinės technologijos, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
3424.Ugnė Builytė (Anglų kalba, Švenčionių progimnazija)
3425.Brigita Jakonytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazija)
3426.Eliza Šidlauskaitė (Anglų kalba, Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
3427.Paulina Matonytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Domeikavos gimnazija)
3428.Mocanu Roman (Matematika, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
3429.Simona (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
3430.Kajus Korsakas (Matematika, Radviliškio Vaižganto progimnazija)
3431.Saulė Miliūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
3432.Kristina Katelynaitė (Anglų kalba, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
3433.Rugilė Jokubauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių r. Girkalnio pagrindinė mokykla)
3434.Jonas Smolianskis (Geografija, Utenos r. Saldutiškio pagrindinė mokykla)
3435.Benediktas Vala (Lietuvių kalba ir literatūra, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
3436.Matas Jasaitis (Informacinės technologijos, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
3437.Dovydas Bakšys (Anglų kalba, Panevėžio "Minties" gimnazija)
3438.Oskaras Kalvaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
3439.Jasiukianecaitė Ieva (Anglų kalba, Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
3440.Lev Vološuk (Matematika, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
3441.Kotryna Naujalytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kazlų Rūdos "Elmos" mokykla-darželis)
3442.Džiuginta Bendžaitytė (Matematika, Erudito licėjus)
3443.Deividas Velyčka (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
3444.Gabija Baublytė (Anglų kalba, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
3445.Saulius Zenkevič (Informacinės technologijos, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
3446.Žygimantas Kergė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
3447.Simas Šiltutis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Dainavos progimnazija)
3448.Vasarė Dijokaitė (Anglų kalba, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
3449.Danielius Šeža (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
3450.ugnius aglinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
3451.Skirmantas Vaičiulis (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
3452.Gintarė Sabonytė (Geografija, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
3453.Gabija Butkutė (Anglų kalba, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
3454.Danielius Paukštė (Anglų kalba, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
3455.Ieva Stroputė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
3456.Ąžuolas Nacevičius (Anglų kalba, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
3457.Simonas Stankevičius (Matematika, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3458.Klaidas Orlovas (Matematika, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
3459.Dovydas Urbonavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Veršvų gimnazija)
3460.Benjaminas Vitkauskas (Istorija, Kaišiadorių r. Žiežmarių gimnazija)
3461.Žilvinas Kopcikas (Matematika, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
3462.Dovydas Lugovik (Matematika, Alytaus Šaltinių progimnazija)
3463.Pučkus Deimis (Anglų kalba, Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
3464.Andrzej Valentynovič (Anglų kalba, Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
3465.Tėja Gaižauskaitė (Matematika, Joniškio r. Gataučių Marcės Katiliūtės mokykla)
3466.Kristupas Nariūnas (Matematika, Molėtų progimnazija)
3467.Daumantas Kundrotas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
3468.Otilija Rimaitė (Anglų kalba, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
3469.Milana Navickaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Pilviškių „Santakos“ gimnazija)
3470.Džiugas Slavinskas (Informacinės technologijos, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
3471.M. Luneva (Matematika, Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
3472.Indrė Dambrauskaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus Baltupių progimnazija)
3473.Gabrielė Jokubaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija)
3474.Kevinas Vaitaitis (Matematika, Kauno r. Babtų gimnazija)
3475.Dominikas Kavaliauskas (Anglų kalba, Vilniaus "Žaros" gimnazija)
3476.Lukas Riauba (Istorija, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
3477.Lukas Petrauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
3478.Elzė Garnionytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Vyturio" gimnazija)
3479.Venčkauskaitė Augustė (Matematika, Vilniaus Balsių progimnazija)
3480.Deividas Noreika (Anglų kalba, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija, pagrindinio ugdymo skyrius)
3481.Ieva Kazlauskaitė (Matematika, Jonavos Panerio pradinė mokykla)
3482.Branišauskas Erikas (Matematika, Alytaus r. Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazija)
3483.Ieva Voitechovskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
3484.Izabela Kalinauskaitė (Matematika, Kauno r. Zapyškio pagrindinė mokykla)
3485.Danielius Paukštė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
3486.Ąžuolas Traskovskis (Istorija, Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
3487.Arvydė Paulauskaitė (Anglų kalba, Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
3488.Monika Navickaitė (Matematika, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
3489.Elija Juraitė (Anglų kalba, Šiaulių Medelyno progimnazija)
3490.Rikardas Bandinskas (Matematika, Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
3491.ernestas palačenka (Anglų kalba, Kupiškio r. Noriūnų Jono Černiaus pagrindinė mokykla)
3492.Austėja Kertenytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
3493.Džiugas Aleksandras Samašonok (Geografija, VIMS - INTERNATIONAL MERIDIAN SCHOOL)
3494.Paražinskaitė Laura (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Jovaro progimnazija)
3495.GabrielėŽiromskytė (Anglų kalba, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
3496.Gustė Liukumaitė (Matematika, Ukmergės "Šilo" progimnazija)
3497.Arsenij Arlauskas (Matematika, Vilniaus Lazdynų mokykla)
3498.Modestas Zubrickas (Matematika, Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
3499.Viltė Kajėnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
3500.Paulius Andruliavičius (Matematika, Kauno Montesori mokykla-darželis "Žiburėlis")
3501.Ugnius Adomavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
3502.Raidas Slavėnas (Matematika, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
3503.Tauras Danikauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Senamiesčio progimnazija)
3504.Naglis Plėšikaitis (Matematika, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
3505.Gabija Bagdonaitė (Matematika, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
3506.Ugnė Vendelytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
3507.Domas Šidlauskas (Geografija, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
3508.Daniel Bogdanovič (Biologija, pasaulio pažinimas, Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
3509.Justas Anciūnas (Anglų kalba, Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
3510.Mantvydas Žideika (Biologija, pasaulio pažinimas, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
3511.Emilija Baravykaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
3512.Barbora Vaišvilaitė (Anglų kalba, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
3513.Daniil Popovič (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
3514.Valerija Suponeva (Matematika, Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
3515.Lukas Vaicekauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
3516.Rūta Pilvinytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
3517.Dovydas Gražulevičius (Informacinės technologijos, Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
3518.Kęstutis Žilinskas (Matematika, Joniškio r. Kriukų pagrindinė mokykla)
3519.Evita Jasinauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3520.BENAS GRYBAUSKAS (Lietuvių kalba ir literatūra, Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
3521.Liudvikas Stankūnas (Informacinės technologijos, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
3522.Mantas Zaveckis (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3523.Perla Pankrošovaitė (Anglų kalba, Jonavos "Lietavos" pagrindinė mokykla)
3524.Jonas Samoškis (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
3525.Rokas Antanavičius (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
3526.Toma Baltramonaitytė (Matematika, Jonavos Panerio pradinė mokykla)
3527.Simonas Juška (Anglų kalba, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
3528.Laurynas Dzvinelis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
3529.Saulė Janavičiūtė (Matematika, Kėdainių r. Dotnuvos pagrindinė mokykla)
3530.Žygimantas Vozgirdas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
3531.Martynas Arkušauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Dainų progimnazija)
3532.Karolis Boguška (Anglų kalba, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
3533.Matas Macijauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
3534.Skaistė Kamarauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3535.Ema Rybakovaitė (Anglų kalba, Kaišiadorių r. Žiežmarių mokykla-darželis "Vaikystės dvaras")
3536.Emilijus Generauskas (Anglų kalba, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
3537.Vytautė Lukauskaitė (Istorija, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
3538.Arvydas Budvytis (Informacinės technologijos, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
3539.Adrianas Šitikas (Anglų kalba, Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
3540.Adolis Dumbliauskas (Anglų kalba, Alytaus Likiškėlių progimnazija)
3541.Aistė Daučenskaitė (Matematika, Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
3542.Patricija Mankelevičiūtė (Matematika, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
3543.Arminas Pranauskas (Anglų kalba, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
3544.Rugilė Rachlevičiūtė (Matematika, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
3545.Lukrecija Nivinskaitė (Anglų kalba, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3546.Medeina Marija Zokaitė (Anglų kalba, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
3547.Andrius Mikaliūkštis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Žiežmarių gimnazija)
3548.Gytis Lukoševičius (Chemija, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
3549.Nojus Gerulskis (Anglų kalba, Kauno r. Rokų mokykla-darželis)
3550.Dominikas Puchovičius (Informacinės technologijos, Vilniaus Baltupių progimnazija)
3551.Jokūbas Garlauskas (Matematika, VšĮ Šiaurės licėjus)
3552.Urtė Strazdauskaitė (Matematika, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
3553.Ema Gudavičiūtė (Anglų kalba, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
3554.Aušra Zubytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija)
3555.Vakarė Jaleniauskaitė (Anglų kalba, Kauno r. Babtų gimnazija)
3556.Rokas Orlovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos Panerio pradinė mokykla)
3557.Andrius Ivanovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
3558.Jonas Gineitis (Anglų kalba, Šiaulių Gegužių progimnazija)
3559.Adomas Krivickas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
3560.Smiltė Švedkauskaitė (Matematika, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
3561.Karolina Sniežko (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Maišiagalos kun. Juzefo Obrembskio gimnazija)
3562.Augustė Vaitiekutė (Matematika, Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
3563.Andrėja Ploščiauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
3564.Julius Lukševičius (Matematika, VšĮ Šiaurės licėjus)
3565.Rusne Bagurskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Babtų gimnazija)
3566.Justė Protasevičiūtė (Matematika, Vilkaviškio pradinė mokykla (II korpusas))
3567.Paulauskas Ignas (Matematika, Telšių "Atžalyno" progimnazija)
3568.Augustas Andrulis (Lietuvių kalba ir literatūra, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
3569.Paulius Lazdauskas (Anglų kalba, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
3570.Liepa Šakėnaitė (Matematika, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
3571.Marius Rybakovas (Matematika, Kaišiadorių r. Žiežmarių mokykla-darželis "Vaikystės dvaras")
3572.Nausėda Adomas (Lietuvių kalba ir literatūra, Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
3573.Gratas Gudeliaukas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių r. Labūnavos pagrindinės mokyklos Pelėdnagių "Dobiliuko" skyrius)
3574.Goda Ražinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus lietuvių namai)
3575.Skaistė Skačkovaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
3576.Gustė Survilaitė (Matematika, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
3577.Ignas Narauskas (Matematika, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
3578.Vilius Miltenis (Anglų kalba, Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazija)
3579.Justė Lubytė (Matematika, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
3580.Laurynas Bulbukas (Anglų kalba, Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
3581.SOFIJA PRIMNEVA (Matematika, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
3582.Arminas Pranauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
3583.Emilis Fedorivič (Matematika, Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
3584.Akvilė Kiguolytė (Anglų kalba, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
3585.Elzė Gajauskaitė (Anglų kalba, Kauno Dainavos progimnazija)
3586.Butnoriūtė Dominyka (Informacinės technologijos, Klaipėdos r. Ketvergių pagrindinė mokykla)
3587.Nauris Krasuckis (Anglų kalba, Vilniaus jėzuitų gimnazija)
3588.Lemis Žentelytė (Anglų kalba, Jonavos "Lietavos" pagrindinės mokyklos Panoterių skyrius)
3589.Aronas Aviltis (Matematika, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
3590.Augustas Dirmeikis (Anglų kalba, Šiaulių Gegužių progimnazija)
3591.Joris Švagždys (Anglų kalba, Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
3592.Majus Šiugžda (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
3593.Grimailaitė Gustė (Matematika, Kauno Rokų gimnazija)
3594.Karolis Dembskis (Matematika, Vilniaus r. Sudervės Mariano Zdziechovskio pagrindinė mokykla)
3595.Armandas Macevičius (Matematika, Šiaulių Dainų progimnazija)
3596.Viktorija Ukrinaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos r. Agluonėnų pagrindinė mokykla)
3597.Žukauskas Arminas (Matematika, KTU inžinerijos licėjus)
3598.Ieva Norkutė (Anglų kalba, Šiaulių Gegužių progimnazija)
3599.Eitvydas Masiulis (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
3600.Edvardas Sergeičik (Lietuvių kalba ir literatūra, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
3601.Vincas Tamulaitis (Matematika, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
3602.Mantas Kreivaitis (Matematika, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
3603.Medeina Cicėnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
3604.Vakarė Kliusovaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
3605.Matas Augustinačius (Anglų kalba, Plungės „Babrungo“ progimnazija)
3606.Urtė Alejūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Šakynos mokykla)
3607.Šarūnas Agintas (Istorija, Šilutės M. Jankaus pagr. mokyklos Traksėdžių progimnazijos skyrius)
3608.Erikas Razbadauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazija)
3609.Jokūbas Balsys (Anglų kalba, Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija)
3610.Judita Briedytė (Matematika, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
3611.Augustė Kazakevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Krašuonos progimnazija)
3612.Stulgys Andrius (Matematika, Klaipėdos Baltijos gimnazija)
3613.Samanta Lesko (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
3614.Titas Žiauberis (Lietuvių kalba ir literatūra, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
3615.Ąžuolas Šiaudvytis (Istorija, Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
3616.Liepa Lendraitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
3617.Ieva Skystimaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio pradinė mokykla)
3618.rugile medelinskaite (Biologija, pasaulio pažinimas, Kupiškio r. Noriūnų Jono Černiaus pagrindinė mokykla)
3619.Majus Leinartas (Matematika, Kauno Veršvų gimnazija)
3620.Neilas Kochanauskas (Anglų kalba, Kauno Rokų gimnazija)
3621.Andrėja Gedminaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
3622.Deividas Armanavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazija)
3623.Austėja Bartulytė (Anglų kalba, Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
3624.Adas Blaževičius (Anglų kalba, Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
3625.Marija Latauskaitė (Matematika, UAB Mažasis Klaipėdos licėjus)
3626.Rokas Kazla (Anglų kalba, Elektrėnų pradinė mokykla)
3627.Armandas Šauktulis (Matematika, Panevėžio Rožyno progimnazija)
3628.Ūla Patackaitė (Anglų kalba, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3629.Augustė Šarmavičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus Antakalnio progimnazija)
3630.Emilijus Generauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
3631.Ernestas Šaduikis (Anglų kalba, Kauno r. Babtų gimnazija)
3632.Jonas Lapinskas-Wohlfahrt (Anglų kalba, Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
3633.Dominykas Zencevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Tirkiliškių mokykla-darželis)
3634.Abigaile tuskenyte (Anglų kalba, Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
3635.Dovilė Vabolytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
3636.Jonas Smolianskis (Informacinės technologijos, Utenos r. Saldutiškio pagrindinė mokykla)
3637.Deividas Stiklius (Matematika, Klaipėdos r. Endriejavo pagrindinė mokykla)
3638.Ieva Vaitiekutė (Anglų kalba, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
3639.Gustas Vaičiūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
3640.Rugilė Razumaitė (Informacinės technologijos, Ukmergės rajono Deltuvos pagrindinė mokykla)
3641.Mantas Puskunigis (Anglų kalba, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
3642.Paulius Kindurys (Istorija, Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla)
3643.Matas Paškauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
3644.Julius Kratkovskis (Anglų kalba, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
3645.Arnas Juozapavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
3646.Orestas Jovaiša (Istorija, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
3647.Evelina Moroz (Informacinės technologijos, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
3648.Gustas Skaržinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
3649.Jegor Baranov (Anglų kalba, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
3650.Žilvinas Grigonis (Chemija, Alytaus Šaltinių progimnazija)
3651.Vincentas Baltakojis (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų r. Skriaudžių pagrindinė mokykla)
3652.Petkutė Aneta (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
3653.Ieva Vinčiūnaitė (Informacinės technologijos, Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
3654.Albertas Baltmiskis (Geografija, Viešoji įstaiga Kretingos technologijos ir verslo mokykla)
3655.Edvinas Narkevičius (Anglų kalba, Marijampolės profesinio rengimo centras)
3656.Urtė Budrytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos rajono Jokūbavo Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
3657.Gretė Žakaitytė (Matematika, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
3658.Samanta Gerasičkina (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
3659.Arnas Repšas (Anglų kalba, Radviliškio r. Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazija)
3660.Neidas Kirkutis (Matematika, Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla)
3661.Žygimantas Tamošaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3662.Samanta Sabalytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
3663.Rokas Šertvytis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla)
3664.Motiejus Bačkis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus savivaldybės Grigiškių pradinė mokykla)
3665.Agnė Ulinauskaitė (Anglų kalba, Birštono gimnazija)
3666.Karina Karpavičiūtė (Matematika, Kauno Dainavos progimnazija)
3667.Ieva Matiukaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
3668.Rokas Kindurys (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla)
3669.Aistė Sapkaitė (Anglų kalba, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
3670.Armandas Puškorius (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos pradinė mokykla)
3671.Laurynas Jonikas (Informacinės technologijos, Šilutės r. Švėkšnos "Saulės" gimnazija)
3672.Inesa Brūzgaitė (Anglų kalba, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
3673.Rasuolė Patinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
3674.Benas Cibulskis (Matematika, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
3675.Saulė Rimkutė (Anglų kalba, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
3676.Elena Abrutytė (Anglų kalba, Plungės r. Platelių gimnazija)
3677.Denis Ladavičius (Matematika, Panevėžio Rožyno progimnazija)
3678.Rytis Urmilevičius (Matematika, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
3679.Laimonas Vasiliauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
3680.Rokas Jusevičius (Matematika, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
3681.Luknė Pilkaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
3682.Augustas Zdanavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Obelyno pagrindinė mokykla)
3683.INESA PLUNGYTĖ (Biologija, pasaulio pažinimas, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
3684.Miglė Jančiauskaitė (Informacinės technologijos, Alytaus Panemunės progimnazija)
3685.Vilius Jagutis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos rajono Baublių mokykla-daugiafunkcis centras)
3686.Oskaras Labutis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
3687.Emma Elizabeth Redhead (Anglų kalba, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
3688.Rugilė Kalamažnikaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
3689.Rytis Jagminas (Biologija, pasaulio pažinimas, Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
3690.Gabija Fedotova (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
3691.Daniel Bogdanovič (Matematika, Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
3692.Matas Dagys (Anglų kalba, Panevėžio Rožyno progimnazija)
3693.Danielius Banionis (Matematika, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
3694.Kamilė Narvilaitė (Matematika, Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
3695.Deividas Jodeika (Matematika, Klaipėdos r. Kretingalės pagrindinė mokykla)
3696.Arminas Ružauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių "Saulėtekio" pradinė mokykla)
3697.Herkus Baltkojis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus lietuvių namai)
3698.Luka Struckaite (Matematika, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
3699.Adelė Dovydaitė (Matematika, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
3700.Patricija Grigaliūnaitė (Geografija, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3701.Kipras Maknickas (Matematika, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
3702.Liepa Bernikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
3703.Urtė Kamisaraitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
3704.Danielius Bykovas (Matematika, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
3705.Artūras Kelminskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
3706.Ieva Kadišiūtė (Matematika, Marijampolės marijonų gimnazija)
3707.Nojus Kantaravičius (Matematika, Alytaus Panemunės progimnazija)
3708.Kipras Masidunskas (Matematika, Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
3709.Liudvikas Toleikis (Matematika, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
3710.Eglė Mažutytė (Matematika, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
3711.Simas Mickevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
3712.Georgijus Grigonis (Matematika, Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
3713.Saulena Kaminickaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių r. Kudirkos Naumiesčio V. Kudirkos gimnazija)
3714.Domas Dragūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
3715.Gintarė Meilutė (Matematika, Riešės gimnazija)
3716.Vismantė Kalendraitė (Matematika, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
3717.Aistė Leonavičiūtė (Matematika, Vilniaus Balsių progimnazija)
3718.Matas Kairys (Biologija, pasaulio pažinimas, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
3719.titas matkevicius (Matematika, Švenčionių progimnazija)
3720.Neilas Sabaliauskas (Anglų kalba, Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras)
3721.Raimonda Bilevičiūtė (Matematika, Kupiškio r. Alizavos pagrindinės mokyklos skyrius Antašavos mokykla-daugiafunkcis centras)
3722.Augustinas Danius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
3723.Saulė Rimkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
3724.Gvidas Pažemeckas (Informacinės technologijos, Kauno r. Babtų gimnazija)
3725.Kamile Vaisvilaite (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
3726.Augustas Kerševičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3727.Kornelija Jankauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Balsių progimnazija)
3728.Nedas Ganusauskas (Matematika, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3729.Marija Vaičikonytė (Anglų kalba, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
3730.Gabrielė Jurčenkaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus suaugusiųjų mokymo centras)
3731.Gustas Skaržinskas (Informacinės technologijos, Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
3732.Elinaras Teslionokas (Matematika, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
3733.Rokas Kindurys (Matematika, Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla)
3734.Miglė Švedaitė (Matematika, Prienų r. Skriaudžių pagrindinė mokykla)
3735.Deividas Rudžianskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės Žibų mokykla)
3736.Pijus Pranckevičius (Anglų kalba, Prienų r. Stakliškių gimnazija)
3737.Arnelija Kačkan (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
3738.Aleksandr Michailov (Matematika, Jonavos r. Užusalių mokykla-daugiafunkcis centras)
3739.Ieva Majauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija)
3740.Vitalija Kostrubaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
3741.Vytautė Rutkauskaitė (Matematika, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
3742.Edvinas Gaižauskas (Matematika, Kauno Milikonių progimnazija)
3743.Lukaš Jarmolkovič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Rukainių gimnazija)
3744.Rokas Eitkevicius (Anglų kalba, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
3745.Karina Banišauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės r. Pabaisko pagrindinė mokykla)
3746.Šarūnas Agintas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės M. Jankaus pagr. mokyklos Traksėdžių progimnazijos skyrius)
3747.Ignas Morkeliūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
3748.Augustas Zdanavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Obelyno pagrindinė mokykla)
3749.Austėja Viliušytė (Informacinės technologijos, Šilalės r. Obelyno pagrindinė mokykla)
3750.Augustas Domža (Matematika, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
3751.Matas Damaševičius (Informacinės technologijos, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla, Radvilėnų filialas)
3752.Konstantinas Akelis (Lietuvių kalba ir literatūra, KTU inžinerijos licėjus)
3753.Lukas Ruočkus (Informacinės technologijos, Kauno Dainavos progimnazija)
3754.Stakys Arnas (Anglų kalba, Anykščių Jono Biliūno gimnazija)
3755.Benas Muliuolis (Matematika, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
3756.Lukas (Fizika, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
3757.Ovidijus Lagunovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
3758.Lilija Svetikaite (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
3759.Evelina Almantaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
3760.Maskadinov Daniil (Anglų kalba, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
3761.Matas Ivoškus (Anglų kalba, Šiaulių Gegužių progimnazija)
3762.Eduardas Urnikis (Matematika, Vilniaus Gabijos gimnazija)
3763.Simona Šukauskaitė (Matematika, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
3764.Kajus Mackevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Tirkiliškių mokykla-darželis)
3765.Nedas Kavolius (Matematika, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
3766.Barbora Sinkevičiūtė (Istorija, Vilniaus r. Avižienių gimnazija)
3767.Milda Ufartaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Vyturio" gimnazija)
3768.Martynas Paškovskis (Anglų kalba, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
3769.Gabija Orlauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
3770.Laura Belousova (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
3771.Livija Budriūtė (Anglų kalba, Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija)
3772.Audronė Kuzavinytė (Anglų kalba, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
3773.Kajus Sakalauskas (Istorija, Šiaulių Ragainės progimnazija)
3774.Urtė Bružaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių "Saulėtekio" pradinė mokykla)
3775.Elija Januškevičiūtė (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3776.Fortūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gytarių progimnazija)
3777.Urtė Kučinskaitė (Informacinės technologijos, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
3778.Elvinas Leonovas (Matematika, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
3779.Vilius Rimkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, UAB Karalienės Mortos mokykla)
3780.Titas Pušinskis (Matematika, Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
3781.Aronas Ziniukas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
3782.Kolelis Lukas (Informacinės technologijos, Visagino "Atgimimo" gimnazija)
3783.Miglė Vydmontaitė (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus)
3784.Domas Grigaliūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3785.Matas Briedelis (Matematika, Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
3786.ernestas norkūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Ryto" progimnazija)
3787.Dainius Gudjonis (Anglų kalba, Šilalės r. Obelyno pagrindinė mokykla)
3788.Darijus Lukšys (Matematika, Šalčininkų r. Dieveniškių Adomo Mickevičiaus gimnazija)
3789.Šimatonis Tautvydas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
3790.Motiejus Šiaudvytis (Matematika, Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija)
3791.Pijus Jonaitis (Matematika, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
3792.Paulius Šerelis (Anglų kalba, Kupiškio P. Matulionio progimnazijos Kupos pradinio ugdymo skyrius)
3793.Simonas Šmitas (Matematika, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
3794.Goda Rutkauskaitė (Matematika, UAB Mažasis Klaipėdos licėjus)
3795.Augustinas Danius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
3796.Dominykas Dockevičius (Matematika, Ukmergės rajono Deltuvos pagrindinė mokykla)
3797.Joris Juozaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
3798.Simona Rutkauskaitė (Matematika, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
3799.Vakarė Slušnytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių "Atžalyno" progimnazija)
3800.Dominik Ivinski (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
3801.Augustas Vaišvilas (Anglų kalba, Anykščių r. Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija)
3802.Ieva Matijošaitytė (Anglų kalba, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
3803.Meda Kazlauskaitė (Informacinės technologijos, Jurbarko r. Seredžiaus Stasio Šimkaus mokykla-daugiafunkcis centras)
3804.MATAS VAITKUS (Matematika, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
3805.Matas Daumantas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
3806.Amelija Dapkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
3807.Robertas Raulynaitis (Matematika, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
3808.Gabriel Deika (Matematika, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
3809.Erikas Kazakevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų r. Paluknio "Medeinos" gimnazija)
3810.Radvilas Levulis (Anglų kalba, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
3811.Mintautė Kernazickaitė (Informacinės technologijos, Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
3812.Andrius Česonis (Anglų kalba, Kauno r. Neveronių gimnazija)
3813.Robertas Stašaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Jurbarko r. Antano ir Jono Juškų gimnazijos Juodaičių skyrius)
3814.Emilija Šalkauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
3815.Agnius Zaleckis (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės r. Kulių gimnazija)
3816.Benas Kutka (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
3817.Rokas Kirkutis (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių pradinė mokykla)
3818.Sofija-Partricija Dovgialo (Matematika, Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla)
3819.Ieva Samuchovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
3820.Luka Venskutonytė (Anglų kalba, Riešės gimnazija)
3821.Anikė Liubinaitė (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
3822.MANTAS STRAVINSKAS (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
3823.Emilė Zeniauskaitė (Matematika, Plungės vyskupo Motiejaus Valančiaus pradinė mokykla)
3824.Mykolas Talandis (Istorija, Kelmės rajono Liolių pagr. mokyklos Maironių skyrius)
3825.Vytis Daugmaudis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Salduvės progimnazija)
3826.Kajus Leščiukaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
3827.Skaistė Linkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija)
3828.Arnas Puidokas (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių "Atžalyno" progimnazijos Žarėnų skyrius)
3829.EVITA JASUTYTĖ (Matematika, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
3830.Patrikas Mežanecas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
3831.Astijus Dulevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Joniškio r. Kriukų pagrindinė mokykla)
3832.Adomas Radvilavičius (Anglų kalba, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
3833.Guoda Zaveckaitė (Anglų kalba, Lazdijų r. Šventežerio mokykla)
3834.Kalista Sofija Vasiliauskaitė (Matematika, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
3835.Benas Cibulskis (Anglų kalba, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
3836.Nedas Mažeika (Anglų kalba, Telšių r. Buožėnų mokykla-darželis)
3837.Donatas Kazlauskas (Istorija, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
3838.Pucetajtie A. (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla)
3839.Danielius Avraam (Matematika, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
3840.Emilija Petrošiutė (Anglų kalba, Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
3841.Rustė Kryžanauskaitė (Informacinės technologijos, VGTU inžinerijos licėjus)
3842.Aušra Gajauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kelmės rajono Elvyravos pagrindinė mokykla)
3843.Justinas Vaičius (Anglų kalba, Alytaus Dainavos progimnazija)
3844.Lukas Petrūnas (Anglų kalba, VIMS - INTERNATIONAL MERIDIAN SCHOOL)
3845.Kamyšanskaja Margarita (Geografija, Vilniaus "Santaros" gimnazija, progimnazija)
3846.Saulė Šiaulytė (Informacinės technologijos, Molėtų pradinė mokykla)
3847.Petras Gajdosikas (Anglų kalba, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
3848.Deividas Dragūnas (Matematika, Šiaulių Dainų progimnazija)
3849.Paulius Gružinskas (Informacinės technologijos, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
3850.Gabrielė Sumbaraitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Buivydiškių pradinė mokykla)
3851.Vilius Zakarevičius (Geografija, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
3852.Matas Masilionis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
3853.Domas Blinkevičius (Matematika, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
3854.Arina Sadovskaja (Anglų kalba, Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
3855.Domas Gintautas (Chemija, Panevėžio 5-oji gimnazija)
3856.Laurynas Vitiutinas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
3857.Gintaras Pakalniškis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos r. Vydmantų gimnazija)
3858.Akvilė Šapolaitė (Anglų kalba, Utenos Krašuonos progimnazija)
3859.Bilaišis Neilas Jonas (Anglų kalba, Utenos Krašuonos progimnazija)
3860.Ruzgys Ąžuolas (Informacinės technologijos, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
3861.Edmundas Petrutis (Anglų kalba, Skuodo rajono Barstyčių pagrindinė mokykla)
3862.Domilis Legeika (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
3863.Motiejus Degulis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
3864.Nojus Vilkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
3865.Skirmantas Strašinskas (Geografija, Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
3866.Eimantas Ivancius (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla)
3867.Pijus Ernastas (Lietuvių kalba ir literatūra, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
3868.Agota Baltakojytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų r. Skriaudžių pagrindinė mokykla)
3869.Dominykas Krušna (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Dainavos progimnazija)
3870.Akvilė Jakaitė (Matematika, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3871.Sergej Gavriljev (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
3872.Artūras Baravykas (Matematika, Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
3873.Marius Makčinskas (Informacinės technologijos, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
3874.Klaudija Čėsnaitė (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
3875.Kipras Pocevičius (Matematika, Jurbarko r. Jurbarkų darželis-mokykla)
3876.Rugilė Kriukelytė (Matematika, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
3877.Gabija Andreikėnaitė (Matematika, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
3878.Gediminas Gaižiūnas (Informacinės technologijos, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
3879.Gabrielė Gailiušaitė (Anglų kalba, Švenčionių progimnazija)
3880.Karolis Bartkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
3881.zygiszillinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
3882.Domantas Bojarčius (Informacinės technologijos, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
3883.Akmėja Bugytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
3884.Emilis Aukščiūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
3885.Juozas Žaliūkas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
3886.Darius Zagrebaitis (Geografija, Utenos Krašuonos progimnazija)
3887.Airinga Liutkauskaitė (Informacinės technologijos, Alytaus r. Simno gimnazija)
3888.Nerija Bertašiūtė (Matematika, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
3889.Ignas Martyšius (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus)
3890.Laisvė Liaugminaitė (Informacinės technologijos, Panevėžio r. Upytės Antano Belazaro pagrindinė mokykla)
3891.Domantas Stunžėnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
3892.Simona Šukauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
3893.Jurgis Grėbliauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
3894.Polina Belikova (Matematika, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
3895.Elijus Domikas (Anglų kalba, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
3896.Kapušinskaitė Simona (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
3897.Haroldas Pašvenskas (Istorija, Jonavos r. Užusalių mokykla-daugiafunkcis centras)
3898.Eronas Prasauskas (Anglų kalba, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
3899.Pyjus Sakalas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla)
3900.Aleksas Kvasnickis (Matematika, Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
3901.Armin Mockus (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Dainų progimnazija)
3902.Abigail Brown (Lietuvių kalba ir literatūra, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
3903.Viktorija Susojeva (Lietuvių kalba ir literatūra, Visagino "Atgimimo" gimnazija)
3904.Salomėja Kalinauskaitė (Matematika, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
3905.Pijus Vilkauskas (Matematika, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
3906.Gabija Babonaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
3907.Jokūbas Grinys (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
3908.Augustas Zdanavičius (Informacinės technologijos, Šilalės r. Obelyno pagrindinė mokykla)
3909.Arūnas Karasinskas (Anglų kalba, Visagino "Gerosios vilties" progimnazija)
3910.Kerpė Rokas (Geografija, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
3911.Mykolas Dabrila (Matematika, Vilniaus Baltupių progimnazija)
3912.Arnas Lukšas (Matematika, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
3913.Aleksandr Damian Akutin (Istorija, Vilniaus Adomo Mickevičiaus licėjus)
3914.Justinas Mulevičius (Matematika, Ukmergės "Šilo" progimnazija)
3915.Kristupas Zastarskis (Matematika, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
3916.Justė Papievytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla)
3917.Daniel Belokopytov (Matematika, Vilniaus "Ateities" mokykla)
3918.Marija Gafurova (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių rajono Plokščių mokykla - daugiafunkcis centras)
3919.Julius Kratkovskis (Matematika, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
3920.Greta Davidavičiūtė (Istorija, Vilniaus Maironio progimnazija)
3921.Elena Reklaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
3922.Kasparas Streckis (Istorija, Vilniaus Baltupių progimnazija)
3923.Ieva Kazlauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Jonavos Panerio pradinė mokykla)
3924.Ugnius Babravičius (Anglų kalba, Alytaus Vidzgirio progimnazija)
3925.Rytis Jagminas (Lietuvių kalba ir literatūra, Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
3926.Elija Jakubonytė (Matematika, Panevėžio r. Vadoklių pagrindinė mokykla)
3927.Kajus Palickaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių progimnazija)
3928.Tėja Romeiko (Anglų kalba, Vilniaus Baltupių progimnazija)
3929.Matas Janikūnas (Informacinės technologijos, Panevėžio „Aušros“ progimnazija)
3930.Vanesa Vareikytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
3931.Neilas Sabalionis (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
3932.Martynas Ražanskas (Anglų kalba, Kauno Dainavos progimnazija)
3933.Žygimantas Baguckis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
3934.Erika Sakalauskaitė (Anglų kalba, Šiaulių profesinio rengimo centras)
3935.Liucijus Paulauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
3936.Matas Petrauskas (Anglų kalba, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
3937.Vykintas Adakas (Matematika, Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
3938.Fortūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gytarių progimnazija)
3939.Simas Vorobėjus (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazija)
3940.Danielė Sadauskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Vitės progimnazija)
3941.Victoria Ovčinikova (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Buivydiškių pradinė mokykla)
3942.Karina Subočiūtė (Istorija, Švenčionių progimnazija)
3943.Emilija Kolevinskaitė (Anglų kalba, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
3944.Agnė Bartkevičiūtė (Informacinės technologijos, Šiaulių Salduvės progimnazija)
3945.Povilas Kurmis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Medelyno progimnazija)
3946.Vėjas Staugaitis (Matematika, VšĮ "Ruduo-pavasaris")
3947.Matas Jurkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės profesinio mokymo centras)
3948.Augustė Volkavičiūtė (Matematika, Šakių rajono Lukšių Vinco Grybo gimnazija)
3949.Emilija Šimoniūtytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
3950.Viktoras Lukšta (Informacinės technologijos, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
3951.Armandas Nagys (Lietuvių kalba ir literatūra, Skuodo rajono Barstyčių pagrindinė mokykla)
3952.Karolis Svetika (Matematika, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
3953.Vaiva Beniušytė (Istorija, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
3954.Martin Krulikovskij (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų r. Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazija)
3955.Radvilė Skritaitė (Anglų kalba, Šiaulių Gegužių progimnazija)
3956.Justas Sidabra (Matematika, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
3957.Linas Lukoševičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
3958.Tajus Paliulis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
3959.Aronas Levonas (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
3960.Gustas Laucevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3961.Martynas Alekna (Anglų kalba, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
3962.Meda Muškietaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų r. Balbieriškio pagrindinė mokykla)
3963.Meilė Kvaraciejūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
3964.Dragūnatė Giedrė (Anglų kalba, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3965.Jokūbas Miliauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos r. Endriejavo pagrindinė mokykla)
3966.Aleks Kačanovskij (Matematika, Viešoji įstaiga "Klaipėdos specialioji mokykla-daugiafunkcis centras "Svetliačiok")
3967.Agnieška Michalovska (Anglų kalba, Švenčionių r. Pabradės "Žeimenos" gimnazija)
3968.Ema Lukšytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
3969.Eglė Fajertaitė (Matematika, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
3970.Emilis Tamulionis (Lietuvių kalba ir literatūra, Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
3971.Gabija Samuolytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla)
3972.Emilija Beiliūnaitė (Matematika, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
3973.Rusnė Kamarauskaitė (Chemija, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3974.Silvija Matulevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
3975.Aistė Ališauskaitė (Matematika, Lazdijų r. Kučiūnų mokykla)
3976.Konradas Kuklys (Anglų kalba, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
3977.Daniel Bogdanovič (Anglų kalba, Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
3978.Elena Povilavičiūtė (Matematika, Vilniaus Žemynos progimnazija)
3979.Modesta Šerlat (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų r. Butrimonių Anos Krepštul gimnazija)
3980.Klaudijus Laurinavičius (Anglų kalba, Šiaulių Gegužių progimnazija)
3981.Vaiva Dyglytė (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
3982.Liudvikas Borisevičius (Matematika, Erudito licėjus)
3983.ARONAS RIAUKA (Matematika, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
3984.Raimonda Bilevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kupiškio r. Alizavos pagrindinės mokyklos skyrius Antašavos mokykla-daugiafunkcis centras)
3985.Danielius Kundrotas (Lietuvių kalba ir literatūra, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
3986.Viktorija Jacyna (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių profesinio rengimo centras)
3987.Joris Kelevišius (Anglų kalba, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
3988.Meda Mekišiovaitė (Matematika, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
3989.Ariana Užkurėlytė (Matematika, Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
3990.Vaida Sadauskienė (Matematika, Kauno Veršvų gimnazija)
3991.Dominyka (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
3992.Anusevičiūtė Rugilė (Matematika, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
3993.Darijus Lukšys (Geografija, Šalčininkų r. Dieveniškių Adomo Mickevičiaus gimnazija)
3994.Inga Laiconaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jurbarko r. Seredžiaus Stasio Šimkaus mokykla-daugiafunkcis centras)
3995.Mintė Valauskytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės vyskupo Motiejaus Valančiaus pradinė mokykla)
3996.Girius Stalilionis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Balsių progimnazija)
3997.Augustė Ronkytė (Anglų kalba, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
3998.Beatričė Vaškytė (Matematika, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
3999.Ždanas Nikitinas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Domeikavos gimnazija)
4000.Justė Gaidukevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
4001.Tomas Vaškevičius (Matematika, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
4002.Aistis Pilkionis (Matematika, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
4003.Kristina Launytė (Informacinės technologijos, Radviliškio r. Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazija)
4004.Laura Morkūnaitė (Matematika, Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
4005.Dominykas Miežetis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
4006.Markas Bystriakovas (Matematika, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
4007.Ugnė Baibokaitė (Matematika, Kėdainių r. Dotnuvos pagrindinė mokykla)
4008.Urbonas Gantas (Matematika, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
4009.Augustė Miliauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Pagėgių savivaldybės Pagėgių pradinė mokykla)
4010.Ignas Cimnolonskas (Istorija, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
4011.Agata Kananovič (Matematika, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
4012.Vakarė Slušnytė (Matematika, Telšių "Atžalyno" progimnazija)
4013.Laurynas Volungevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, VGTU inžinerijos licėjus)
4014.Mantas Domarkas (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių "Ateities" progimnazija)
4015.Eimantas Petravičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
4016.Urtė Pusvaškytė (Anglų kalba, Telšių "Kranto" progimnazija)
4017.Matas Žilinskas (Informacinės technologijos, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
4018.TOMAS (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Milikonių progimnazija)
4019.Jasiukianecaitė Ieva (Geografija, Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
4020.Laura Pranskūnaitė (Informacinės technologijos, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
4021.Lukas Vaičiulis (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus "Drevinuko" mokykla-darželis)
4022.Enrika Galinaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
4023.Daraškevič Evelina (Matematika, Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla)
4024.Aidonas Andriūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
4025.Milda Ieva Ramoškaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės r. Želvos gimnazija)
4026.Marcin Zujevič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
4027.Tomas Jasnauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Elektrėnų pradinė mokykla)
4028.Modestas Truskauskas (Anglų kalba, Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
4029.Lukas Rimkevičius (Anglų kalba, Palangos senoji gimnazija)
4030.RŪTA ŠAUKLYTĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos Šventosios pagrindinė mokykla)
4031.Aironas Kubilius (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
4032.Rokas Bumblauskas (Anglų kalba, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
4033.Urtė Morkūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
4034.Neilas Kochanauskas (Matematika, Kauno Rokų gimnazija)
4035.Vaiva Dilytė (Anglų kalba, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
4036.Gvidas Milieška (Matematika, Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos Ruzgų skyrius)
4037.Matas (Matematika, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4038.Paulina Kerevičiutė (Matematika, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
4039.Karolis Jakutis (Anglų kalba, Kelmės "Kražantės" progimnazija)
4040.Karina Orechova (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
4041.Erikas Brazulevič (Lietuvių kalba ir literatūra, Molėtų pradinė mokykla)
4042.Bernardas Bertašius (Lietuvių kalba ir literatūra, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
4043.Mantas Požėla (Lietuvių kalba ir literatūra, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
4044.Lukas Šidlovskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Minijos" progimnazija)
4045.Domas Naujokas (Matematika, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
4046.Kajus Kiznis (Anglų kalba, Alytaus Dainavos progimnazija)
4047.Meda Ribakova (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
4048.Adriana Skujaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Rožyno progimnazija)
4049.Pijus Savukynas (Informacinės technologijos, Lazdijų r. Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija)
4050.Deimantė Butkutė (Informacinės technologijos, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
4051.Laurita Baliūnaitė (Matematika, Kauno Veršvų gimnazija)
4052.Benas Kasparavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla)
4053.Emilijus Sirius (Istorija, Šiaulių Gegužių progimnazija)
4054.Aurimas Vaičiulis (Biologija, pasaulio pažinimas, Joniškio r. Skaistgirio gimnazija)
4055.Nojus Lingė (Matematika, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
4056.Martyna Jurevičiūtė (Chemija, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
4057.Agnius Kolovskis (Matematika, Radviliškio Vaižganto progimnazija)
4058.Miglė Davidonytė (Geografija, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
4059.Ugnė Butkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
4060.Arnas Armalas (Geografija, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
4061.Akvilė Pučinskaitė (Matematika, Kalvarijos sav. Sangrūdos gimnazija)
4062.Alina Kartašova (Matematika, Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
4063.Arijus Rauluševičius (Anglų kalba, Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
4064.Dominykas Dobrovolskis (Anglų kalba, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
4065.Karolis Ulozas (Anglų kalba, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
4066.Rybakova Lavija (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
4067.Dainius Gudjonis (Matematika, Šilalės r. Obelyno pagrindinė mokykla)
4068.Karolina Karaliūnaitė (Geografija, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
4069.Domas Sarapinas (Matematika, Šakių "Varpo" mokykla)
4070.Viltė Budraitytė (Istorija, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
4071.Gustas Amankavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės "Šilo" progimnazija)
4072.BEATA SKUKAUSKAITĖ (Informacinės technologijos, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
4073.Kostas Janušas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos r. Vydmantų gimnazija)
4074.Titas Zablockis (Informacinės technologijos, Kauno Vaišvydavos pagrindinė mokykla)
4075.Paulina Matonytė (Anglų kalba, Kauno r. Domeikavos gimnazija)
4076.Ūla Jonušaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žvėryno gimnazija)
4077.pijus.kildisis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Palemono gimnazija)
4078.Gintarė Meilutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Riešės gimnazija)
4079.Milda Krauleidytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių Šaltinio progimnazija)
4080.Arnas Armalas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
4081.Gintarė Meilutė (Istorija, Riešės gimnazija)
4082.Aurelijus Augustinas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
4083.Ignat Poluektov (Matematika, Vilniaus "Santaros" gimnazija, progimnazija)
4084.Matas Švenčionis (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
4085.Šarūnė Balytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
4086.Leu Barylovich (Matematika, Vilniaus Lazdynų mokykla)
4087.Amelija Zajančkovskaja (Matematika, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
4088.Kamilė Samulionytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
4089.Aleksandr Damian Akutin (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Adomo Mickevičiaus licėjus)
4090.Kajus Kiznis (Informacinės technologijos, Alytaus Dainavos progimnazija)
4091.Urtė Dolibagaitė (Anglų kalba, Utenos Rapolo Šaltenio progimnazija)
4092.Miglė Alčauskytė (Matematika, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
4093.Mantas Nesavas (Matematika, Joniškio "Saulės" pagrindinė mokykla)
4094.Laurynas Ramanauskas (Anglų kalba, Kaišiadorių r. Paparčių mokykla-daugiafunkcis centras)
4095.Erikas Brazulevič (Matematika, Molėtų pradinė mokykla)
4096.Matas Dagys (Informacinės technologijos, Panevėžio Rožyno progimnazija)
4097.Žilinskas Vakaris (Matematika, Kauno r. Vandžiogalos gimnazija)
4098.Tomas Martusevičius (Matematika, Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
4099.Indraja Dzemydaitė (Matematika, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
4100.Kristupas Jakubovskis (Informacinės technologijos, Erudito licėjus)
4101.Simas Golosujev (Biologija, pasaulio pažinimas, Švenčionių pradinė mokykla)
4102.Vėjas Čepauskas (Matematika, Gargždų "Minijos" progimnazija)
4103.Miglė Jarimavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
4104.Gytis Alisauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio r. Bartninkų Jono Basanavičiaus mokykla-daugiafunkcis centras)
4105.Jasiukianecaitė Ieva (Chemija, Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
4106.Austėja Slavinskaitė (Anglų kalba, Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
4107.Luka Filinskaitė (Matematika, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
4108.Augustina Janušauskaitė (Istorija, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
4109.Pucetajtie A. (Matematika, Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla)
4110.Ugnė Krasauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio r. Grinkiškio Jono Poderio gimnazija)
4111.Konelija Rimulaitytė (Istorija, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
4112.Eva Jakštaitė (Anglų kalba, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
4113.Patricija Pipiraitė (Anglų kalba, Kretingos Simono Daukanto progimnazija)
4114.Adomas Alčauskas (Matematika, Plungės r. Kulių gimnazija)
4115.Ūla Griauslytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
4116.Navickaitė Mintė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Raudėnų mokykla-daugiafunkcis centras)
4117.Morta Vaišvilaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
4118.Tomas Januškevič (Informacinės technologijos, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
4119.Marta Jasiūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
4120.Gabrielius Drungilas (Matematika, Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
4121.Rugilė Rachlevičiūtė (Anglų kalba, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
4122.Emilis Spiridovič (Anglų kalba, Riešės gimnazija)
4123.Paulius Plerpa (Anglų kalba, Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
4124.Mindaugas Miliauskas (Matematika, Kauno "Vyturio" gimnazija)
4125.Tomas Rakauskas (Anglų kalba, Alytaus "Drevinuko" mokykla-darželis)
4126.Paulius Devyžis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazija)
4127.Viltė Dumbliauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės "Žiburėlio" mokykla-daugiafunkcis centras)
4128.Džiugas Slavinskas (Matematika, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
4129.Dominykas Barbšys (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
4130.Aistė Urbonaitė (Anglų kalba, Raseinių Šaltinio progimnazija)
4131.Bagdonavičiūtė Aistė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Balsių progimnazija)
4132.Dovydas Olševski (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
4133.Dominykas Petravičius (Informacinės technologijos, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
4134.Aleksandr Michailov (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Adomo Mickevičiaus licėjus)
4135.Kamilė Zavadzkytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Šilėnų mokykla)
4136.Akvilina Dargužytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
4137.Kipras Maknickas (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
4138.Rafaelis Pankūnas (Anglų kalba, Kėdainių "Atžalyno" gimnazija)
4139.Emilija Burneckaitė (Informacinės technologijos, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
4140.Gabija Bacevičiūtė (Informacinės technologijos, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
4141.Mantas Žurauskas (Matematika, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
4142.Laurynas Degutis (Matematika, Šilutės r. Katyčių pagrindinė mokykla)
4143.Izabelė Mardosaitė (Matematika, Vilniaus Žemynos progimnazija)
4144.Ieva Kairytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
4145.Žilvinas Grigonis (Matematika, Alytaus Šaltinių progimnazija)
4146.Augusta Kairytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija)
4147.Edgaras Pupeikis (Biologija, pasaulio pažinimas, Širvintų r. Gelvonų gimnazija)
4148.Deimantas Busila (Istorija, Alytaus r. Butrimonių gimnazijos Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcis skyrius)
4149.Gvidas Pažemeckas (Matematika, Kauno r. Babtų gimnazija)
4150.Raminta Pabiržytė (Anglų kalba, Kauno Dainavos progimnazija)
4151.Daniil Dolženko (Matematika, Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
4152.Viltė Rimkutė (Matematika, Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
4153.Urtė Jakštaitė (Informacinės technologijos, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4154.Irmantas Narbutas (Matematika, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
4155.Gabija Ačaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
4156.SERGEJ GONČAROV (Lietuvių kalba ir literatūra, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
4157.Dainora Dumbrytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
4158.Dainius Sindaravičius (Matematika, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
4159.Aurimas Gailius (Biologija, pasaulio pažinimas, Gargždų "Minijos" progimnazija)
4160.Urtė Banytė (Geografija, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4161.Elzė Lukšaitė (Matematika, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
4162.Martynas Jurevičius (Informacinės technologijos, Rokiškio r. Pandėlio gimnazija)
4163.Kristupas Kancevičius (Matematika, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
4164.Domantas Uikys (Matematika, Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija)
4165.Miglė Švedaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų r. Skriaudžių pagrindinė mokykla)
4166.Domantas Šleika (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Dainų progimnazija)
4167.Imantas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gytarių progimnazija)
4168.Vismantas Žukas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių progimnazija)
4169.Kotryna Šipelytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Babtų gimnazija)
4170.Matas Ašmontas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kazlų Rūdos sav. Antanavo pagrindinė mokykla)
4171.Kajus Kiznis (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Dainavos progimnazija)
4172.Everestas Bumblauskis (Informacinės technologijos, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
4173.Žilinskas Vakaris (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Vandžiogalos gimnazija)
4174.Jovaiša Gytis (Anglų kalba, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
4175.Gorelik Nikita (Anglų kalba, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
4176.Austėja Sidaraitė (Matematika, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
4177.Kamilė Savickytė (Anglų kalba, Kelmės rajono Liolių pagrindinė mokykla)
4178.Meilė Kvaraciejūtė (Matematika, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
4179.Luknė Garmutė (Anglų kalba, Šv. Juozapo mokykla)
4180.Gertrūda Bučiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
4181.Eglė Grybauskaitė (Geografija, Ukmergės technologijų ir verslo mokykla)
4182.Nida Maceikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
4183.Linas Duoba (Matematika, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
4184.Stepan Tarasov (Istorija, Vilniaus Lazdynų mokykla)
4185.Erildas Rasickas (Anglų kalba, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
4186.Dominykas Gudauskas (Matematika, Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazija)
4187.Anela Klovaitė (Matematika, Akmenės r. Kruopių pagrindinė mokykla)
4188.Regina Raižytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Privates Litauisches Gymnasium)
4189.Saulena Kaminickaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių r. Kudirkos Naumiesčio V. Kudirkos gimnazija)
4190.Liepa Majūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
4191.Monika Maštaraitė (Matematika, Kauno Senamiesčio progimnazija)
4192.Monika Kričenaitė (Fizika, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
4193.Beatričė Vaičytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Vitės progimnazija)
4194.Smiltė Švedkauskaitė (Anglų kalba, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
4195.Paulius Žilėnas (Istorija, Vilniaus Žvėryno gimnazija)
4196.Ernestas Kanapeckas (Matematika, Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
4197.Tadas Šibirkštis (Lietuvių kalba ir literatūra, Pakruojo rajono Balsių pagrindinė mokykla)
4198.Domas Pauliukonis (Anglų kalba, Kazlų Rūdos pradinė mokykla)
4199.Kajus Adamovič (Anglų kalba, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
4200.Ditas Petraška (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
4201.Sandra Glazerytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Balsių progimnazija)
4202.Aleksandr Damian Akutin (Anglų kalba, Vilniaus Adomo Mickevičiaus licėjus)
4203.Evelina Almantaitė (Matematika, Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
4204.Ernestas Versiackas-Lukjanovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
4205.Tomas Saunorius (Informacinės technologijos, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
4206.Erikas Lužka (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4207.Aleks Kačanovskij (Anglų kalba, Viešoji įstaiga "Klaipėdos specialioji mokykla-daugiafunkcis centras "Svetliačiok")
4208.Karolina Adomavičiūtė (Anglų kalba, Švenčionių pradinė mokykla)
4209.Simas Seilius (Lietuvių kalba ir literatūra, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
4210.Karolis Tarutis (Informacinės technologijos, Ignalinos gimnazija)
4211.Elena Abrutytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės r. Platelių gimnazija)
4212.Kostas Bužinskis (Anglų kalba, Klaipėdos r. Agluonėnų pagrindinė mokykla)
4213.Edvinas Malinauskas (Anglų kalba, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
4214.Vincas Petras Stankevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
4215.Emilis Ziberkas (Anglų kalba, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
4216.Aurentas Ardavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
4217.Emilis Kačinskas (Istorija, Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
4218.Karolina Karūnaitė (Istorija, Kauno r. Lapių pagrindinė mokykla)
4219.Gabrielius Kentvainis (Matematika, Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
4220.Mantė Šaltenytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Molėtų r. Alantos gimnazija)
4221.Saulė Paulauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Babtų gimnazija)
4222.Elija Viršilaitė (Matematika, Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
4223.Martynas Žvikevičius (Informacinės technologijos, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazija)
4224.Justė Ogorodnikovaitė (Anglų kalba, Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla)
4225.Vakaris Mikoliūnas (Informacinės technologijos, Ukmergės "Šilo" progimnazija)
4226.Ridas Jurošius (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
4227.Arminas Vaškys (Matematika, Birštono gimnazija)
4228.Oskaras Majeris (Matematika, Vilniaus Gabijos gimnazija)
4229.Jogilė Abloževičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio r. Upytės Antano Belazaro pagrindinė mokykla)
4230.Emma Palaitytė (Matematika, Panevėžio „Aušros“ progimnazija)
4231.Danilevičius Jonas (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio r. Baisogalos gimnazija)
4232.Ugnė Aleksonytė (Informacinės technologijos, Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
4233.Ignas Bogdanavičius (Informacinės technologijos, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
4234.Emilis Bunevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
4235.JORIS ŠERKŠNAS (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
4236.Gabija Treinytė (Matematika, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
4237.Daugirdas Gudonavičius (Matematika, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
4238.Evelina Januševičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Rožyno progimnazija)
4239.Emilija Palaitytė (Istorija, Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
4240.Beatričė Samavičiūtė (Anglų kalba, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
4241.Aleksas Plitninkas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
4242.Danielė Pavlova (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Salduvės progimnazija)
4243.Urtė Rutavičiūtė (Matematika, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
4244.Andajus Gečas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4245.Akvilė Vaičiulytė (Informacinės technologijos, Šiaulių Dainų progimnazija)
4246.Dovydas Urbonavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Veršvų gimnazija)
4247.Paulius Plerpa (Biologija, pasaulio pažinimas, Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
4248.Gabrielė Jokubaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija)
4249.Rokas Radzevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, „Saulės“ privati gimnazija)
4250.Denas Ševeliovas (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
4251.Matas Rovas (Matematika, Šiaulių Dainų progimnazija)
4252.Davidas Karnišauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Salduvės progimnazija)
4253.Simas Čaponka (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio r. Obelių gimnazija)
4254.Paulius Devyžis (Informacinės technologijos, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazija)
4255.A. Schimpf (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
4256.Kasparas Valionis (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4257.Emilija Špokaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
4258.Gustė Survilaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
4259.Aleksandra Šliukovaitė (Anglų kalba, Vilniaus Lazdynų mokykla)
4260.Mėta Šeibokiatė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
4261.Liudas Pikūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Dainų progimnazija)
4262.Austėja Ivoškaitė (Anglų kalba, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
4263.Domantas Verseckas (Anglų kalba, Kauno Montesori mokykla-darželis "Žiburėlis")
4264.Greta Budreikaitė (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus)
4265.Titas Bilvinas (Matematika, Kauno r. Piliuonos gimnazija)
4266.Lukas Pūkenis (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės rajono Vidiškių pagrindinė mokykla)
4267.Aidas Burunovas (Anglų kalba, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
4268.Bartkevičius Salvijus (Anglų kalba, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
4269.Koreivaitė Rusnė (Geografija, Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
4270.Domas Mačėnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
4271.Urtė Veignoriūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
4272.Lukas Belousovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio rajono Paįstrio Juozo Zikaro gimnazija)
4273.Modesta Šerlat (Biologija, pasaulio pažinimas, Šalčininkų r. Butrimonių Anos Krepštul gimnazija)
4274.Morta Vaišvilaitė (Matematika, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
4275.Urtė Dolibagaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Rapolo Šaltenio progimnazija)
4276.Simonas Gaižiūnas (Istorija, Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
4277.Rokas Rupšys (Anglų kalba, Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio gimnazija)
4278.Atėnė Damijonaitytė (Matematika, Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
4279.Vestina Stanaityte (Istorija, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
4280.Melita Tamkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
4281.Makutunovičiutė Greta (Anglų kalba, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
4282.Rugilė Petreikytė (Matematika, Skuodo rajono Barstyčių pagrindinė mokykla)
4283.Julius Kratkovskis (Istorija, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
4284.Dominykas Janulevičius (Istorija, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
4285.Nojus Sabaliauskas (Matematika, Ignalinos r. Naujojo Daugėliškio mokykla - daugiafunkcis centras)
4286.PAVLIUK V. (Informacinės technologijos, Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla)
4287.Gustė Lupeikytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
4288.Kamilė Voroblevaitė (Matematika, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
4289.Saulė Krasauskaitė (Matematika, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
4290.Juozas Žaliūkas (Anglų kalba, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
4291.Arijus Mūras (Matematika, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
4292.Vilius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
4293.Fausta Šeporaitytė (Anglų kalba, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
4294.Nojus Vilnius (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
4295.Dainius (Anglų kalba, Šiaulių Gytarių progimnazija)
4296.Radvilė Savukaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Baltupių progimnazija)
4297.Augustė Stankevičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
4298.Joris Rinkevičius (Anglų kalba, UAB Karalienės Mortos mokykla)
4299.Aistis Buzas (Matematika, Prienų r. Išlaužo pagrindinė mokykla)
4300.Aronas Aviltis (Informacinės technologijos, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
4301.Benjaminas Lubauskas (Anglų kalba, Alytaus Dainavos progimnazija)
4302.Dovydas Stankevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
4303.Elena Abrutytė (Informacinės technologijos, Plungės r. Platelių gimnazija)
4304.Bitinaitė Mėta (Biologija, pasaulio pažinimas, Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
4305.Rusnė Vingrytė (Matematika, "Šaltinėlio" privati mokykla)
4306.Martynas Žilius (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių "Ateities" progimnazija)
4307.Gabija Bartkutė (Anglų kalba, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
4308.Saulė Arlauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
4309.Urtė Petrauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
4310.Danielis Bandinskas (Matematika, Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
4311.Greta Stabačinskaitė (Matematika, Prienų r. Jiezno gimnazija)
4312.Ajus Janušonis (Informacinės technologijos, Šiaulių r. Bubių mokykla)
4313.Žygimantas Gakas (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
4314.Joris Juozaitis (Matematika, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
4315.Marija Jakaitytė (Istorija, Šakių r. Kudirkos Naumiesčio V. Kudirkos gimnazija)
4316.Tabaraitė Gabija (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
4317.Arnold Ščensnovič (Matematika, Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla)
4318.Miglė Laurušonytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
4319.Mariuš Kerul (Matematika, Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
4320.Karolina Kasparavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla)
4321.Rokas Sasnauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
4322.Kristijonas Ežerskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
4323.Rytė Anužytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
4324.Kamilė Jankauskaitė (Informacinės technologijos, Palangos pradinė mokykla)
4325.Gabrielė Matulevičiūtė (Istorija, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės pagrindinio ugdymo skyrius)
4326.Linas Balčiauskas (Informacinės technologijos, Mažeikių rajono Šerkšnėnų mokykla-daugiafunkcinis centras)
4327.Domas Dragūnas (Matematika, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
4328.Natas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4329.Saulė Šiaulytė (Anglų kalba, Molėtų pradinė mokykla)
4330.Kristina Kaupaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Dainų progimnazija)
4331.Benas Petrošius (Lietuvių kalba ir literatūra, Molėtų pradinė mokykla)
4332.Evita Sutkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
4333.Dovydas Šapkin (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Medelyno progimnazija)
4334.Ugnė Jankauskaitė (Informacinės technologijos, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
4335.Austėja Zgirskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos r. Kulvos Abraomo Kulviečio mokykla)
4336.Pijus Bulota (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
4337.Lukas Riauba (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
4338.Livija Varanavičiutė (Anglų kalba, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
4339.Ugnius Ruokis (Anglų kalba, Kauno Milikonių progimnazija)
4340.Rugilė Krivulia (Matematika, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
4341.Salvijus Ivonis (Anglų kalba, Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
4342.Domas Pinkevičius (Matematika, Utenos mokykla-vaikų darželis "Varpelis")
4343.Šubnikov Aleksandr (Anglų kalba, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
4344.Andrej Markov (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Pavilnio pagrindinė mokykla)
4345.Arnis Čėsna (Anglų kalba, Vilkaviškio pradinė mokykla)
4346.Augustas Liutkus (Matematika, Prienų r. Veiverių Tomo Žilinsko gimnazija)
4347.Augustas Panavas (Matematika, VšĮ "Ruduo-pavasaris")
4348.Domas Subačius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių progimnazija)
4349.Danielius Soldatenko (Matematika, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
4350.Dominykas Dobrovolskis (Informacinės technologijos, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
4351.Dovydas Mišeikis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4352.Edvinas Petrošius (Matematika, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
4353.Mantas Sakalauskas (Chemija, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
4354.Danielė Švirinaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
4355.Emilija Ignatavičiūtė (Matematika, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
4356.Olia Ivanova (Lietuvių kalba ir literatūra, Zarasų profesinė mokykla)
4357.Nojus Kantaravičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Panemunės progimnazija)
4358.Kipras Masidunskas (Geografija, Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
4359.Karolis Rabecas (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos pradinė mokykla)
4360.Novikova Valerija (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
4361.Jokūbas Grinius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
4362.ADAMAS VAITAITIS (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės "Šilo" progimnazija)
4363.Matas Dereška (Anglų kalba, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
4364.Brigita Martinkutė (Informacinės technologijos, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
4365.Evelina Moroz (Matematika, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
4366.Paulius Pakalniškis (Anglų kalba, Ukmergės r. Pabaisko pagrindinė mokykla)
4367.Enrika Januš (Matematika, Švenčionių pradinė mokykla)
4368.Ridas Kryžanauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žemynos progimnazija)
4369.Ivas Markovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
4370.Austėja Krugelytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Akmenės r. Papilės Simono Daukanto gimnazija)
4371.Aiva Bundzinskaitė (Anglų kalba, Šiaulių Salduvės progimnazija)
4372.Iveta Timinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Dainų progimnazija)
4373.Sandra Smaliukaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
4374.Vesta Makūnaitė (Matematika, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
4375.Karolis Kuitniauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
4376.Armandas Pupšys (Anglų kalba, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
4377.Markas Medonas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
4378.Miglė Krompalcaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
4379.Juras Kavaliauskas (Anglų kalba, Marijampolės Sūduvos gimnazija)
4380.Alina Kartašova (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
4381.Urtė Gustaitė (Informacinės technologijos, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
4382.Liudas Gumuliauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių jėzuitų mokykla)
4383.Aistė Daučenskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
4384.Liepa Milerytė (Matematika, Šakių "Varpo" mokykla)
4385.Arnas Salatka (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija)
4386.Gabrielius Urbonas (Anglų kalba, Panevėžio r. Velžio gimnazija)
4387.Mantas Puskunigis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
4388.Laimis Žukovskis (Anglų kalba, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
4389.Jurgis (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
4390.EMILIUS (Matematika, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
4391.Ugnė Jakštaitė (Anglų kalba, Šilutės r. Vainuto gimnazija)
4392.Austėja Karbauskytė (Fizika, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
4393.Repšys Armandas (Matematika, Plungės Senamiesčio mokykla)
4394.Augustė Stočkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Babtų gimnazija)
4395.Dovydas Dobromilskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
4396.Gytis Stravinskas (Anglų kalba, Prienų r. Išlaužo pagrindinė mokykla)
4397.Daniel Voitkevič (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
4398.Ema Baltūsytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Dainų progimnazija)
4399.Šukytė Emilija (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos mokykla - vaikų darželis "Eglutė")
4400.Karolina Blauzdytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės r. Veprių pagrindinė mokykla)
4401.Neda Alčauskaite (Anglų kalba, Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
4402.Dementjev Artemij (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
4403.Emilija Sabaliauskaitė (Informacinės technologijos, KTU inžinerijos licėjus)
4404.Aretas utakis (Istorija, Šiaulių Gegužių progimnazija)
4405.Jogaila Karaliūnas (Matematika, Anykščių r. Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazija)
4406.Podolskij Damir (Biologija, pasaulio pažinimas, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
4407.Oskaras Majeris (Anglų kalba, Vilniaus Gabijos gimnazija)
4408.Norik Agadžanjan (Matematika, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
4409.Ignas Bilevičius (Informacinės technologijos, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
4410.Vytautas Kazlauskas (Anglų kalba, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
4411.Ieva Jokimaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Birštono gimnazija)
4412.Norik Agadžanjan (Biologija, pasaulio pažinimas, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
4413.Kristupas Mociškis (Anglų kalba, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
4414.Eimantas Mockus (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės profesinio mokymo centras)
4415.Edita Šoliūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
4416.Rugilė Gudelaitytė (Matematika, Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
4417.Monika Maštaraitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Senamiesčio progimnazija)
4418.Vasaris Navickas (Biologija, pasaulio pažinimas, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
4419.Dainius Juodžbalis (Matematika, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
4420.Laimis Antoščak (Anglų kalba, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
4421.Raminta Kavaliauskaitė (Matematika, Alytaus r. Pivašiūnų gimnazija)
4422.Rokas Kesylis (Anglų kalba, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
4423.Karolis Matijošius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
4424.Dominykas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
4425.Deimantas Dovydas Kuusas (Geografija, VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
4426.Jonas Sereika (Anglų kalba, Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinė mokykla)
4427.Gustė Šileikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija)
4428.Kakanis Meinardas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
4429.Matas Janikūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio „Aušros“ progimnazija)
4430.Augustė Stonytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
4431.Vytautas Niaura (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
4432.Elanas Jarmalavičius (Matematika, Kauno Vaišvydavos pagrindinė mokykla)
4433.Mantas Beržonskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
4434.Kamilė Burbaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
4435.Mindaugas Kalnikas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
4436.Vakaris Samauskas (Informacinės technologijos, Varėnos "Ryto" progimnazija)
4437.Lukrecijus Griškoitis (Anglų kalba, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
4438.Tėja Jefišovaitė (Anglų kalba, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4439.Paulius Lagunovas (Anglų kalba, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
4440.Jolita Seniut (Matematika, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
4441.Aura Maria Jautakaitė (Anglų kalba, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
4442.Arnas Pocius (Lietuvių kalba ir literatūra, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
4443.Edvinas Šidlauskas (Matematika, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
4444.Dainora Raudoniūtė (Anglų kalba, Plungės r. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija)
4445.Dainius (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gytarių progimnazija)
4446.Bajus Elvinas (Anglų kalba, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
4447.Barbora Dieninytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Molėtų pradinė mokykla)
4448.Mikas Ališauskas (Matematika, VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
4449.Ugnė Jurkevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
4450.Gintarė Sabonytė (Matematika, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
4451.Raigardas Budginas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
4452.Titas Šlamas (Matematika, Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
4453.Liepa Ignatavičiūtė (Matematika, Riešės gimnazija)
4454.Lukas Petraškevičius (Informacinės technologijos, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4455.Orestas Kvedaras (Matematika, Biržų Kaštonų pagrindinė mokykla)
4456.Viktorija Sukavičiūtė (Anglų kalba, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
4457.Majus Leinartas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Veršvų gimnazija)
4458.Kristupas Žičkus (Matematika, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
4459.Danielius Kleistas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių progimnazija)
4460.Gvidas Stasevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
4461.Mantė Naudžiūnaitė (Anglų kalba, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
4462.Lineta Šerlat (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų r. Butrimonių Anos Krepštul gimnazija)
4463.Jokūbas Tautkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
4464.Adriana Spiridovič (Anglų kalba, Eitminiškių gimnazija)
4465.Ugnius Lankutis (Geografija, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
4466.Simas Čaponka (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio r. Obelių gimnazija)
4467.Arnas Motiejaitis (Informacinės technologijos, Palangos pradinė mokykla)
4468.Simas Vidmantas (Matematika, Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
4469.Margiris Kamblevičius (Istorija, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
4470.Markas Nikolajev (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
4471.Arūnas Zavadskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Pavilnio progimnazija)
4472.Austėja Kairaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
4473.Rokas Bagvilas (Anglų kalba, Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija)
4474.Violeta Smorodkina (Fizika, Viešoji įstaiga Elektrėnų profesinio mokymo centras)
4475.Simonas Sabaliauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Tirkiliškių mokykla-darželis)
4476.Jonas Gineitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
4477.Jonas Pocius (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Vitės progimnazija)
4478.Karolis Tamošaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Medelyno progimnazija)
4479.Šarūnas Agintas (Matematika, Šilutės M. Jankaus pagr. mokyklos Traksėdžių progimnazijos skyrius)
4480.Ugnė Jurkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
4481.Jorūnė Kožemiakinaitė (Matematika, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
4482.Arijus Blažaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio pradinė mokykla)
4483.Kotryna Eirošiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
4484.Skaistė Kamarauskaitė (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
4485.Rusnė Černovaitė (Matematika, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
4486.Lukas Ovidijus Lukošaitis (Matematika, Jurbarko r. Seredžiaus Stasio Šimkaus mokykla-daugiafunkcis centras)
4487.Gabija Juknevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Palemono gimnazija)
4488.Dominik Melguj (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų r. Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazija)
4489.Tomas Paulius Grigorjevas (Istorija, Kauno Palemono gimnazija)
4490.Justė Gaidukevičiūtė (Anglų kalba, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
4491.Isajus Sušinskas (Anglų kalba, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
4492.Ugnė Zamžickaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
4493.Matas Ežerskis (Anglų kalba, Vilniaus „Genio“ progimnazija)
4494.Silverija Budaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
4495.VIKTORIJA KOZĖLLAITĖ (Biologija, pasaulio pažinimas, Elektrėnų sav. Semeliškių gimnazija)
4496.Marius Makčinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
4497.Gerda Miliauskaitė (Matematika, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
4498.Lukas Karpovičius (Anglų kalba, Alytaus Putinų gimnazija)
4499.Laura Miežinytė (Istorija, Prienų r. Balbieriškio pagrindinė mokykla)
4500.Aidonas Andriūnas (Matematika, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
4501.Rokas Liaukus (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų r. Išlaužo pagrindinė mokykla)
4502.Aleksandras Dobrochodov (Matematika, Klaipėdos Vitės progimnazija)
4503.Simona (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
4504.Karina Kondrotaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kazlų Rūdos sav. Plutiškių gimnazija)
4505.Aistis Pilkionis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
4506.Domas Lesickas (Matematika, Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
4507.Laura Belousova (Informacinės technologijos, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
4508.Paulius Kindurys (Matematika, Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla)
4509.Venčkauskaitė Augustė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Balsių progimnazija)
4510.Milana Borodko (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
4511.Elena Reklaitytė (Informacinės technologijos, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
4512.Gabija Gailiūnaitė (Anglų kalba, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
4513.Ariana Užkurėlytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
4514.Medeikytė Rugilė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Dainų progimnazija)
4515.Greta Grukauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
4516.Gabija Žakauskaitė (Anglų kalba, Lazdijų r. Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės mokykla)
4517.Akvilė Vaičiulytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Dainų progimnazija)
4518.Urtė Kamisaraitytė (Anglų kalba, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
4519.Faustas Vaičiulėnas (Matematika, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
4520.Ameli Jakauskytė (Chemija, Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazija)
4521.Gabrielė Galvelytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio r. Vadoklių pagrindinė mokykla)
4522.Jonas Liutkauskas (Informacinės technologijos, UAB Karalienės Mortos mokykla)
4523.Gerlynn Heldens (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
4524.Valančauskaitė Emilija (Anglų kalba, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
4525.Ovidijus Dapkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių progimnazija)
4526.Tomaš Savosko (Matematika, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
4527.Augustas Devyžis (Anglų kalba, Vilniaus jėzuitų gimnazija)
4528.Inesa Nekrašaitė (Matematika, Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija)
4529.Marta Makarevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
4530.Tomas Šukauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
4531.Izabelė Labovič (Anglų kalba, Trakų r. Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazija)
4532.Ugnė Ivanauskaitė (Anglų kalba, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
4533.Kostas Paškevičius (Matematika, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
4534.Arminas Gvozdas (Matematika, Vilniaus Baltupių progimnazija)
4535.Urtė Kučinskaitė (Anglų kalba, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
4536.Ema Sutkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Viešoji įstaiga Kuršėnų politechnikos mokykla)
4537.Martyna Jurevičiūtė (Geografija, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
4538.Jasiukianecaitė Ieva (Istorija, Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
4539.Edilė Daubaraitė (Anglų kalba, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
4540.Aurentas Ardavičius (Matematika, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
4541.Milda Ufartaitė (Matematika, Kauno "Vyturio" gimnazija)
4542.Dementjev Artemij (Istorija, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
4543.Indrė Dambrauskaitė (Matematika, Vilniaus Baltupių progimnazija)
4544.Arnas Armalas (Anglų kalba, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
4545.Armandas Palčiauskas (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
4546.Aurimas Dagelis (Anglų kalba, Akmenės rajono Ventos gimnazija)
4547.Viltė Vasiliauskaitė (Informacinės technologijos, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
4548.Goda Paulauskaitė (Anglų kalba, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
4549.Simas Sulchanovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
4550.Margiris Kamblevičius (Matematika, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
4551.Goldin Lėja (Informacinės technologijos, Vilniaus Balsių progimnazija)
4552.Ugnė Andriulevičiūtė (Matematika, Riešės gimnazija)
4553.Donatas Karla (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
4554.Osvaldas Mamonas (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
4555.SERGEJ GONČAROV (Anglų kalba, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
4556.Nojus Cicėnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
4557.Martynas Šilinskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės pirmoji gimnazija)
4558.Mantautas Juknevičius (Anglų kalba, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
4559.Adomas Petraitis (Matematika, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
4560.Justė Krušinskaitė (Anglų kalba, Prienų r. Veiverių Tomo Žilinsko gimnazija)
4561.Dangira gumuliauskaite (Informacinės technologijos, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
4562.Aleksas Plitninkas (Matematika, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
4563.Rytė Sakalaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4564.Tomas Rakauskas (Matematika, Alytaus "Drevinuko" mokykla-darželis)
4565.Ignas Zigmantas (Matematika, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
4566.GUODA PETRAŠKAITĖ (Matematika, Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
4567.TEJA KUCINSKAITE (Anglų kalba, Vilkaviškio pradinė mokykla)
4568.Vaidotas Paukštė (Matematika, Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
4569.Urtė Skinkaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių "Varpo" mokykla)
4570.Goda Valonytė (Anglų kalba, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
4571.Marius Razmislavičius (Matematika, Kupiškio r. Subačiaus gimnazija)
4572.Žaneta Jakševičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio r. Berčiūnų pagrindinė mokykla)
4573.Melita Malafė (Matematika, Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
4574.Ugnė Butkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
4575.Saulė Račkelytė (Matematika, Plungės r. Kulių gimnazija)
4576.Justas Augustauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dainavos progimnazija)
4577.Justina Dudonytė (Informacinės technologijos, Rokiškio r. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
4578.Jaunius Treigys (Matematika, Vilniaus Žvėryno gimnazija)
4579.Enrika Zubrickaitė (Anglų kalba, Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
4580.Vilius Rauckis (Anglų kalba, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
4581.Natas Rutkauskas (Matematika, Alytaus Šaltinių progimnazija)
4582.Salomėja Valiutė (Anglų kalba, Telšių "Saulėtekio" pradinė mokykla)
4583.Laisvė Liaugminaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio r. Upytės Antano Belazaro pagrindinė mokykla)
4584.Bieliauskas Džiugas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
4585.Gabrielius Vaičiukynas (Anglų kalba, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
4586.Simona Repšytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
4587.Kristupas Dudėnas (Anglų kalba, "Šaltinėlio" privati mokykla)
4588.ARONAS RIAUKA (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
4589.Vakaris Ruibys (Matematika, Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
4590.Urtė Musiejūtė (Anglų kalba, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
4591.Benas Balčiauskas (Istorija, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla Ustukių pagrindinio ugdymo skyrius)
4592.Goda Solovjovaitė (Anglų kalba, Šiaulių Dainų progimnazija)
4593.Augustas Mociškis (Matematika, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
4594.Adrija Tamulevičiūtė (Matematika, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
4595.Matas Jasaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
4596.Saimonas Katienas (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
4597.Emilija Kurtinaitytė (Geografija, Vilniaus Žemynos progimnazija)
4598.Aistė Mažeikaitė (Anglų kalba, Viešoji įstaiga Telšių regioninis profesinio mokymo centras)
4599.Timofej Gaivoronskij (Geografija, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
4600.Racevičius Saulius (Matematika, Klaipėdos Vitės progimnazija)
4601.Titas Dudzinskas (Anglų kalba, Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
4602.Augustas Jasaitis (Anglų kalba, KTU Vaižganto progimnazija)
4603.Daniel Kudriavcev (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Mickūnų gimnazija)
4604.Marius Makčinskas (Matematika, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
4605.Raigardas Budginas (Matematika, Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
4606.Matas Paškauskas (Matematika, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
4607.Deividas Vaznonis (Matematika, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
4608.Martyna Vertelkaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
4609.Gytis Karvelis (Biologija, pasaulio pažinimas, Viešoji įstaiga "Klaipėdos specialioji mokykla-daugiafunkcis centras "Svetliačiok")
4610.Gintarė Pamedytytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
4611.Katkevičiūtė Ligita (Anglų kalba, Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
4612.Ignė Mačiulytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
4613.Valiukevičiūtė Elma (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
4614.I. Šnigirevič (Matematika, Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
4615.Domantas Palekas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
4616.Vytautas Mackonis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
4617.Ignas Pauliukas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
4618.Nedas Kadiša (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Babtų gimnazija)
4619.Toma Jerofejevaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos Panerio pradinė mokykla)
4620.Patryk Cybulskij (Matematika, Šalčininkų r. Eišiškių gimnazija)
4621.Marčiulaitytė Redita (Anglų kalba, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
4622.Marijonas Velykis (Anglų kalba, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
4623.Mantas Aleksandras Dapšys (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių r. Tryškių Lazdynų Pelėdos gimnazija)
4624.Lavskytė Smiltė (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
4625.Rytė Anužytė (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
4626.Pyjus Sakalas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla)
4627.Žygimantas Gakas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
4628.Končanina Jelizaveta (Matematika, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
4629.Gustas Grajauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Pilviškių „Santakos“ gimnazija)
4630.Jokūbas Ačas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
4631.Matas Rudžionis (Anglų kalba, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla, Šiaudiniškių skyrius)
4632.Modestas Zubrickas (Istorija, Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
4633.Emilijus Verba (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
4634.Medika Vilius (Matematika, KTU inžinerijos licėjus)
4635.Rapolas Bakelis (Matematika, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
4636.Robertas Drevinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Pasvalio r. Krinčino Antano Vienažindžio pagrindinės mokyklos Pajiešmenių skyrius)
4637.Margiris Kamblevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
4638.Urtė Vyšniauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla)
4639.Emilis Valūnas (Matematika, Alytaus Šaltinių progimnazija)
4640.Živilė Griciūnaitė (Matematika, Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
4641.Greta Budreikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus)
4642.Astijus Satkūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
4643.Arnas Deksnys (Matematika, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
4644.Gediminas Gaižiūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
4645.Žygimantas Kergė (Informacinės technologijos, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
4646.Simas Švagždys (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus)
4647.Emilija Lukauskaitė (Anglų kalba, Kauno Veršvų gimnazija)
4648.Evija Rainytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
4649.Viltė Klemenytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
4650.Ugnius Tvarijonas (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės "Šilo" progimnazija)
4651.Olivia Seliava (Matematika, Trakų gimnazija)
4652.Kamilė Bučelytė (Istorija, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
4653.Ilja Botkin (Matematika, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
4654.Karolis Lukšas (Informacinės technologijos, Šiaulių Dainų progimnazija)
4655.Edvin Danovski (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
4656.Pijus Eidėnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Obelyno pagrindinė mokykla)
4657.Viltė Gaidukevičiūtė (Anglų kalba, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
4658.Orestas Jovaiša (Anglų kalba, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
4659.Vladas Juozapavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
4660.Patricija Peciukonytė (Matematika, Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
4661.Mintautė Kernazickaitė (Anglų kalba, Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
4662.Kotryna Skablauskaitė (Matematika, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
4663.Jonas Garalevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
4664.Jokūbas Jerošenko (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
4665.Eva Marciševska (Anglų kalba, Šalčininkų "Santarvės" gimnazija)
4666.Modestas Zubrickas (Lietuvių kalba ir literatūra, Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
4667.Daria Hansen (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
4668.Austėja Aganauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
4669.Liutauras Smoliaga (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazija)
4670.Audringa Daškevičiūtė (Informacinės technologijos, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
4671.Julija Grauslytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
4672.Žaneta Šilova (Matematika, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
4673.Liepa Majūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
4674.Deimantė Strodomskytė (Anglų kalba, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
4675.Austėja Gumuliauskaitė (Anglų kalba, Radviliškio r. Grinkiškio Jono Poderio gimnazija)
4676.Kristupas Šleiva (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
4677.Joris Švagždys (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
4678.Paula Makaraitė (Anglų kalba, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
4679.Eglė Grybauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės technologijų ir verslo mokykla)
4680.Luka Kazakevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
4681.Gabija Kubiliūtė (Anglų kalba, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
4682.Ignas Gricius (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4683.Denis Čeponis (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
4684.Džiugas Tvarijonas (Anglų kalba, Panevėžio Rožyno progimnazija)
4685.Martynas Kviklys (Anglų kalba, Panevėžio r. Piniavos mokykla-darželis)
4686.Aliaksei Sazanovich (Matematika, Vilniaus darželis - mokykla "Saulutė")
4687.Marijonas Čeponis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
4688.Grimailaitė Gustė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Rokų gimnazija)
4689.Marija Shnyrova (Matematika, Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
4690.Augustas Devyžis (Informacinės technologijos, Vilniaus jėzuitų gimnazija)
4691.Austėja Kertenytė (Istorija, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
4692.Aida Kaveckytė (Anglų kalba, Šiaulių "Juventos" progimnazija)
4693.Vaiva Rumpytė (Matematika, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
4694.Simonas Žukauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
4695.Benas Steponavičius (Anglų kalba, UAB Karalienės Mortos mokykla)
4696.Edgaras Jurkšaitis (Matematika, Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
4697.Elija Kazakauskaitė (Matematika, Kauno Dainavos progimnazija)
4698.Kristupas Nariūnas (Informacinės technologijos, Molėtų progimnazija)
4699.bogumil bogdanovic (Matematika, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
4700.Eimontaitė Greta (Anglų kalba, Kauno Rokų gimnazija)
4701.Povilas Šalcas (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
4702.Augustas Klimas (Lietuvių kalba ir literatūra, Molėtų pradinė mokykla)
4703.Eimantas (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
4704.Milda Šilėnaitė (Istorija, Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
4705.Adrija Dovidaitytė (Anglų kalba, Kauno Veršvų gimnazija)
4706.Vakaris Šiupienis (Anglų kalba, Alytaus Vidzgirio progimnazija)
4707.Augustė Tamoševičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
4708.Dovydas Šimas (Matematika, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
4709.Austėja Karbauskytė (Informacinės technologijos, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
4710.Arminas Vaškys (Istorija, Birštono gimnazija)
4711.Auksė Urbietytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla)
4712.Deimantė Kliunkaitė (Matematika, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla, Radvilėnų filialas)
4713.Aistė Leonavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Balsių progimnazija)
4714.Vaiva Dilytė (Matematika, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
4715.Kevinas Keliuotis (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės marijonų gimnazija)
4716.Emilis Kračus (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
4717.Dominika Rapcevič (Matematika, Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
4718.Austėja Karbauskytė (Geografija, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
4719.Matas Petrevičius (Informacinės technologijos, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
4720.Emilija Lukauskaitė (Matematika, Kauno Veršvų gimnazija)
4721.Airidas Skotkė (Matematika, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
4722.Deimantė Rakštelytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
4723.Augustė Prūsaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
4724.Šarūnas Juodaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Naujininkų mokykla)
4725.Milda Rinkevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šv. Juozapo mokykla)
4726.Tomaš Savosko (Informacinės technologijos, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
4727.Gabija Matiukaitė (Anglų kalba, Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
4728.Dovydas Lukoševičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
4729.Milena Krajauskaitė (Matematika, Alytaus Šaltinių progimnazija)
4730.Margiris Kamblevičius (Chemija, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
4731.Žilvinas Grigonis (Fizika, Alytaus Šaltinių progimnazija)
4732.Joris Kuraitis (Informacinės technologijos, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
4733.Ugnė Balandytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
4734.Adas Blaževičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
4735.Viltė Budraitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
4736.Dovydas Katkevičius (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4737.Dovydas Zvicevičius (Matematika, Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
4738.Jonas Žiogas (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
4739.Augustas Štopinis (Lietuvių kalba ir literatūra, Pasvalio r. Saločių A. Poškos pagrindinė mokykla)
4740.Ugnė Šmitaitė (Matematika, Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla Mastaičių skyrius)
4741.Rokas Šertvytis (Informacinės technologijos, Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla)
4742.Kristupas Mociškis (Chemija, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
4743.Raminta Venckutė (Matematika, Rietavo sav. Tverų gimnazija)
4744.Enrikas Paišys (Biologija, pasaulio pažinimas, Elektrėnų pradinė mokykla)
4745.Nora Silvija Adašiūnaitė (Anglų kalba, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla, Radvilėnų filialas)
4746.Nerija Bertašiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
4747.Livija Stankaityte (Istorija, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
4748.Gytis Lukoševičius (Matematika, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
4749.Skaiste Auskalnyte (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės r. Veprių pagrindinė mokykla)
4750.Danielius Dumblys (Matematika, Kauno Vaišvydavos pagrindinė mokykla)
4751.Jonas Baranauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės "Šilo" progimnazija)
4752.Pijus Slavinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
4753.Kristupas Šešetas (Biologija, pasaulio pažinimas, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
4754.Akim Vorobjov (Matematika, Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija)
4755.Aurora Satkauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Riešės gimnazija)
4756.Austėja Tumaitytė (Matematika, Prienų r. Skriaudžių pagrindinė mokykla)
4757.Mantas Beržonskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
4758.Jogailė Būdavaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
4759.Vykintas Mylimas (Geografija, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
4760.Martyna Jurevičiūtė (Anglų kalba, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
4761.Izabelė Samušytė (Matematika, Kauno Senamiesčio progimnazija)
4762.Mantas Budrikas (Matematika, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
4763.Vita Zakarevičiūtė (Anglų kalba, Ukmergės "Šilo" progimnazija)
4764.Justas Bruneckas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
4765.Norik Agadžanjan (Lietuvių kalba ir literatūra, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
4766.Paulina Mažulytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
4767.Eurėja Antanavičiūtė (Informacinės technologijos, Šilutės r. Švėkšnos "Saulės" gimnazija)
4768.Vitas Adomaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
4769.Einartas Alminas (Anglų kalba, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
4770.Timofej Mazniov (Biologija, pasaulio pažinimas, Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras)
4771.Miškinytė Mingailė (Matematika, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
4772.Gabrielė Čiutaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Trakų r. Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinė mokykla)
4773.Auksuolė Ardavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
4774.Milana Deksnytė (Anglų kalba, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
4775.Tomas Jarmala (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
4776.Gediminas Širibkštis (Anglų kalba, Pakruojo rajono Balsių pagrindinė mokykla)
4777.Domantas Pališkis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
4778.Deivita Omileviciute (Lietuvių kalba ir literatūra, Kalvarijos gimnazija)
4779.Domilė Rudminaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
4780.Stulgys Andrius (Anglų kalba, Klaipėdos Baltijos gimnazija)
4781.sonata novogrodskaite (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
4782.Olivia Garbačiauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio r. Baisogalos gimnazija)
4783.Smiltė Tamulytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Erudito licėjus)
4784.Ieva Gaidamovič (Matematika, Vilniaus Lazdynų mokykla)
4785.Benediktas Vala (Matematika, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
4786.Andrėja Ploščiauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
4787.Greta Barzdaitė (Istorija, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
4788.Aidė Markauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
4789.Jonas Vimantas (Matematika, Kauno "Nemuno" mokykla)
4790.Eimantas Petravičius (Anglų kalba, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
4791.Rokas Jusevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
4792.Laisvė Liaugminaitė (Matematika, Panevėžio r. Upytės Antano Belazaro pagrindinė mokykla)
4793.Antaris Žilinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių r. Labūnavos pagrindinė mokykla)
4794.Ugnė Zamžickaitė (Matematika, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
4795.Oskaras Koržinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos pradinė mokykla)
4796.Rugilė Zablackaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
4797.Deivis Tarulis (Anglų kalba, Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
4798.Austėja Žilinskaitė (Istorija, Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
4799.Brigita Jakonytė (Istorija, Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazija)
4800.Radvilė Mikašytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
4801.Balanda Vakaris (Matematika, Molėtų pradinė mokykla)
4802.Karolis Jakutis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kelmės "Kražantės" progimnazija)
4803.Dominykas Janulevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
4804.Rugilė Gudelytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
4805.Darja Ponkratenko (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
4806.Deimante Visockaite (Matematika, Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
4807.Aura Maria Jautakaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
4808.Mantas Požėla (Biologija, pasaulio pažinimas, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
4809.Gytis Stravinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų r. Išlaužo pagrindinė mokykla)
4810.Robertas Juknevičius (Geografija, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
4811.Rugilė Pažėraitė (Informacinės technologijos, Elektrėnų sav. Kietaviškių pagrindinė mokykla)
4812.Matas Stanislovaitis (Anglų kalba, Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
4813.Luknė Banevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
4814.Vytenis Anilionis (Informacinės technologijos, Panevėžio Rožyno progimnazija)
4815.Vaidotas Baltrušis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
4816.Uldė Petraitytė (Informacinės technologijos, Viešoji įstaiga "Klaipėdos specialioji mokykla-daugiafunkcis centras "Svetliačiok")
4817.Artūras Povilaitis (Matematika, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4818.Tadas Maslauskas (Informacinės technologijos, Kauno technikos profesinio mokymo centras)
4819.Eveta Šidlauskaitė (Matematika, Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
4820.Eliza Šidlauskaitė (Matematika, Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
4821.Gabrielė Kyzelytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Pagėgių sav. Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazija)
4822.Raminta Mikalauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės sav. Mokolų progimnazija)
4823.Miglė Davidonytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
4824.Karolina Jakelytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Elektrėnų pradinė mokykla)
4825.Karolis Vėžys (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio Vaižganto progimnazija)
4826.Dovydas Marcinkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus profesinio rengimo centras)
4827.Justas Augustauskas (Matematika, Alytaus Dainavos progimnazija)
4828.Ieva Greičiūnė (Anglų kalba, Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
4829.Rikardas Bandinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
4830.Daina Rimkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4831.Deimantė Kliunkaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla, Radvilėnų filialas)
4832.Patrikas Zdanauskas (Matematika, Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
4833.Julius Lukševičius (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ Šiaurės licėjus)
4834.Rimgailė Narvydaitė (Informacinės technologijos, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
4835.Andromeda Siliūtė (Informacinės technologijos, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
4836.Urtė Bardauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
4837.Samanta Sabalytė (Anglų kalba, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
4838.Danielius Šeža (Matematika, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
4839.Oskaras Peseckas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dzūkijos mokykla)
4840.Matas Rimkūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių "Varpo" mokykla)
4841.Eva Stefanovič (Anglų kalba, Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla)
4842.Eimantas Stankus (Istorija, Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
4843.Domas Sarapinas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių "Varpo" mokykla)
4844.Danielius Jasikevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, UAB Karalienės Mortos mokykla)
4845.Ugnė Zamžickaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
4846.Gustė Lupeikytė (Anglų kalba, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
4847.Skaistė Kamarauskaitė (Anglų kalba, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
4848.Monika Kričenaitė (Anglų kalba, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
4849.Kristijonas Baublys (Matematika, Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
4850.MANTAS STRAVINSKAS (Matematika, Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
4851.Sonata Norkeliūnaitė (Informacinės technologijos, Kazlų Rūdos sav. Antanavo pagrindinė mokykla)
4852.Justė Rickevičiūtė (Informacinės technologijos, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
4853.Ainis Krušna (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Dzūkijos mokykla)
4854.Edgaras Jurkšaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
4855.Šarūnas Agintas (Geografija, Šilutės M. Jankaus pagr. mokyklos Traksėdžių progimnazijos skyrius)
4856.Mindaugas Žemaitaitis (Anglų kalba, Šakių r. Kudirkos Naumiesčio V. Kudirkos gimnazija)
4857.Emilija Sabaliauskaitė (Anglų kalba, KTU inžinerijos licėjus)
4858.Jokūbas Lašinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Medelyno progimnazija)
4859.Gustė Valantinaitė (Anglų kalba, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
4860.Austėja Žilinskaitė (Informacinės technologijos, Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
4861.Kotryna Daugelytė (Matematika, Vilniaus lietuvių namai)
4862.Rūta Pilvinytė (Matematika, Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
4863.Arnoldas Mickus (Matematika, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
4864.Simona Mituzaitė (Matematika, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
4865.Viltė Skinkaitytė (Anglų kalba, Šakių "Varpo" mokykla)
4866.Elijus Dilys (Anglų kalba, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
4867.Karpovič Dominika (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla)
4868.Alisa Firsina (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Santaros" gimnazija, progimnazija)
4869.Tomas Radišauskas (Anglų kalba, Vilniaus Žemynos progimnazija)
4870.Augustas Devyžis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus jėzuitų gimnazija)
4871.Aurėja Krenciūtė (Matematika, K