Atsitiktinių skaičių generatorius
  

www.olympis.lt 5 belaidžių ausinių Xiaomi Airdots laimėtojų nustatymas

Lošimo nuoroda: http://burtutraukimas.lt/index.php?drawing_id=35920
Rekomenduojame šią nuorodą paskelbti kaip prieš burtų traukimą (pvz., konkurso taisyklėse, kad dalyviai neabejotų busimo burtų traukimo sąžiningumu), taip ir po burtų traukimo (pvz., skelbiant laimėtojus, kad dalyviai galėtų patikrinti lošimo rezultatus). Taip pat savo interneto svetainėje galite patalpinti bet kurį reklaminį skydelį su nuoroda į šį lošimą. Detaliau
Lošimo ID35920
Aprašymaswww.olympis.lt 5 belaidžių ausinių Xiaomi Airdots laimėtojų nustatymas
Lošimo organizatoriuswww.olympis.lt
Lošimo tipasLaimėtojų nustatymas burtų keliu
Sukūrimo data2022-04-05 18:16:36
Dalyvių skaičius25742
Laimėtojų skaičius5
Besidubliuojančių dalyvių skaičius0
Panašūs lošimaiPanašių lošimų sistemoje nerasta
Burtų traukimo data2022-04-05 18:17:16

Laimėtojai

#DalyvisPastabos
1.Rusnė Daugilavičiūtė (Jonavos "Lietavos" pagrindinė mokykla)
2.Armandas Strekas (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
3.Kamilė Bieliauskaitė (Viešoji įstaiga Kazlų Rūdos Valdorfo progimnazija)
4.Eva Nokokunska (Vilniaus Simono Konarskio gimnazija)
5.Rokas Jackevičius (Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazija)

Nelaimėjusieji

Pastaba: laimėtojų diskvalifikavimo atveju dalyvis šio sąrašo viršuje automatiškai patenka į laimėtojų sąrašą.
#DalyvisPastabos
6.Jonė Mantė Aleksevičiūtė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
7.Ugnius Beikauskas (Kazlų Rūdos sav. Plutiškių gimnazija)
8.Saulė Liubinaitė (Kauno r. Babtų gimnazija)
9.Nojus Galinis (VGTU inžinerijos licėjus)
10.Gytis Stonys (Mažeikių Senamiesčio progimnazija)
11.Urtė Petrauskaitė (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
12.Butkus Deividas (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
13.Martynas Bingelis (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
14.Nemunas Pocius (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
15.Dominykas Vaitkevičius (Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija)
16.Paliulis Nojus Matas (Vilniaus automechanikos ir verslo mokykla)
17.Elena Šneiderytė (Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
18.Modesta Viršilaitė (Jurbarko r. Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazija)
19.Džiugas Slavinskas (Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
20.Vita Bartusevičiūtė (Kauno "Vyturio" gimnazija)
21.Vanesa Kandratavičiūtė (Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
22.Ainis Markauskas (Birštono gimnazija)
23.Dilana Liaudanskytė (Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
24.Joris Klimašauskas (Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
25.Urtė Raziūnaitė (Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla)
26.Gabrielius Jankauskas (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos Obelyno daugiafunkcis centras)
27.Gabija Juknevičiūtė (Vilniaus r. Kalvelių "Aušros" gimnazija)
28.Arnold Minakovski (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
29.Rokas Antanaitis (Plungės r. Liepijų mokykla)
30.Adomas Derkintis (Vilniaus Lazdynų mokykla)
31.Ema Pilypaitė (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija)
32.Augustė Vėžytė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
33.Tėja Kandil (Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
34.Enrika Avelytė (Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
35.Domas Paliunis (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
36.Vaiga Vaniuchina (Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
37.Railaitė Amelija (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
38.Jovaras Liaudanskas (Šv. Juozapo mokykla)
39.Odilija Stanšaitytė (Šilutės Pamario progimnazija)
40.Girčytė Danielė (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
41.Emilija Šilko (Šalčininkų r. Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija)
42.Danielius Astasovas (Kauno šv. Kazimiero progimnazija)
43.Deivydas Vilčinskis (Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
44.Julius Guobužas (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
45.Ainis Kundrotas (Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
46.Vytis Mašauskas (Vilniaus Žemynos progimnazija)
47.Goda Šinkūnaitė (Vitlio licėjus)
48.Armandas Butvilas (Joniškio r. Žagarės gimnazija)
49.Ema Griniūtė (Šiaulių Ragainės progimnazija)
50.Justė Grabauskaitė (Plungės Senamiesčio mokykla)
51.Sofija Baltrušaitytė (VGTU inžinerijos licėjus)
52.Darius Songin (Šalčininkų "Santarvės" gimnazija)
53.Paulina Vrublevskaja (Šalčininkų r. Baltosios Vokės Elizos Ožeškovos gimnazija)
54.Matas Mažeika (Šv. Juozapo mokykla)
55.Patrycja Vrublevskaja (Šalčininkų r. Baltosios Vokės Elizos Ožeškovos gimnazija)
56.Dominykas Kliukevičius (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
57.Liepa Vaščiulaitė (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
58.Vilius Vagaris (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
59.Oskaras Marcinkevičius (Birštono gimnazija)
60.Aida Pajaujytė (Vilkaviškio r. Keturvalakių mokykla-daugiafunkcis centras)
61.Antanas Zorys (Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
62.Austė Paškevičiūtė (Šakių "Varpo" mokykla)
63.Milena Baniukevič (Vilniaus r. Sudervės Mariano Zdziechovskio pagrindinė mokykla)
64.Austėja Šimkutė (Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
65.Gustas Šukys (Šiaulių Salduvės progimnazija)
66.Valerija Markovskaja (Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
67.Nerija Vitkevičiūtė (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
68.Ugnė Prakopaitė (Pasvalio Svalios progimnazija)
69.Beatričė Burokaitė (Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija)
70.Lukas Dapkevičius (Marijampolės marijonų gimnazija)
71.Gabija Matiukaitė (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
72.Glorija Pavlovaitė (UAB „Taškius“)
73.Trojus Kindurys (Vilniaus Naujininkų progimnazija)
74.Armandas Pauža (Klaipėdos moksleivių saviraiškos centras)
75.Emilis Jasulaitis (Vilkaviškio pradinė mokykla)
76.mantas švitra (Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
77.Tichon Ivanov (Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
78.Tautvydas Kukta (Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
79.Atas Kavaliauskas (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
80.Ugne Paulikaite (Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
81.Šanta Hugas (Kretingos Simono Daukanto progimnazija)
82.Viltė Muzikevičiūtė (Šiaulių sanatorinė mokykla)
83.Viltė Gabalytė (Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
84.Kristupas Jurjonas (Šakių "Varpo" mokykla)
85.Džesmilė Petronytė (Utenos Krašuonos progimnazija)
86.Justė Bylinskytė (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
87.Alicija Šimaitytė (Jurbarko r. Jurbarkų darželis-mokykla)
88.Joris Miškinis (Alytaus Dzūkijos mokykla)
89.Kasparas Draukšas (Kretingos r. Vydmantų gimnazija)
90.Smiltė Juozėnaitė (Pasvalio r. Saločių A. Poškos pagrindinė mokykla)
91.Gabija Baltrušaitytė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
92.Ugnė Muliuolytė (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
93.Ugnė Garliauskaitė (Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
94.Giedrė Januškevičiūtė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
95.Austėja Tarozaitė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
96.Ksenija Petrulevič (Vilniaus "Ateities" mokykla)
97.Vainius Petrauskas (Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
98.Vakaris Aukštakalnis (Kazlų Rūdos pradinė mokykla)
99.Rasa Jokubaitytė (Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio gimnazija)
100.Kamaila Gerasim (Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
101.Saulė Narvydaitė (Vilniaus Maironio progimnazija)
102.Emilija Deltuvaitė (Birštono gimnazija)
103.Joris Litvaitis (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija)
104.Austėja Alaunytė (Viešoji įstaiga Kazlų Rūdos Valdorfo progimnazija)
105.Auksė Normantaitė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
106.Greta Nemodrukaitė (Vilniaus ,,Juventos" gimnazija)
107.Oskar Voroniuk (Švenčionių r. Pabradės "Žeimenos" gimnazija)
108.Smiltė Balaikaitė (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
109.Nikolė Kolesnikova (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
110.Mėta Burokaitė (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
111.Gytė Kalinauskaitė (Šiaulių Gegužių progimnazija)
112.Čiuvašovas Šarūnas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
113.Kipras Kriaučiūnas (Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
114.Tajus Žaldaris (Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
115.Lėja Brazaitytė (Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
116.Benas Mikalauskas (Plungės "Saulės" gimnazija)
117.Fausta Jablonskytė (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
118.Aleksas Plitninkas (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
119.Motiejus Stankevičius (Trakų r. Aukštadvario mokykla-darželis "Gandriukas")
120.Vėjas Ponelis (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
121.Karina Senkutė (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
122.Adomas Kaveckas (Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
123.Milena Zubytė (Klaipėdos r. Plikių Ievos Labutytės pagrindinė mokykla)
124.Paulė Petrikaitė (VGTU inžinerijos licėjus)
125.Gabija Stūglytė (Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
126.Juozas Norvaiša (Klaipėdos r. Dovilų pagrindinė mokykla)
127.Aistė Urbonaitė (Raseinių Šaltinio progimnazija)
128.Aistė Vaizgėlaitė (Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
129.Andrėja Bačianskaitė (Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazija)
130.Ugnė Česynaitė (Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
131.Adomas Grabauskas (Vilniaus Balsių progimnazija)
132.Dominykas Rimkus (Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
133.Deimantas Kutulskas (Vilniaus Naujininkų progimnazija)
134.Vytis Šyvokas (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
135.Enrika Reinikovaitė (Kauno Motiejaus Valančiaus mokykla-darželis)
136.Kotryna Kazlauskaitė (Kretingos r. Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinė mokykla)
137.Arnas Dirgėla (Šilutės Pamario progimnazija)
138.Ema Labanauskaitė (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija)
139.Emilija Juknelytė (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
140.Mykolas Matulevičius (Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
141.Deimantė Kralikauskaitė (Prienų r. Stakliškių gimnazija)
142.SOFI IVINSKAITĖ (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
143.Patricija Rimpo (Vilniaus Salininkų gimnazija)
144.Alisa Krasovskaja (Vilniaus darželis-mokykla "Vaivorykštė")
145.Šimilevičius Danielius (Marijampolės "Saulės" pradinė mokykla)
146.Petras Savickis (Kauno suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras)
147.Arijus Kazilevičius (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
148.Augustinas Stokė (Panevėžio r. Piniavos mokykla-darželis)
149.Lukas Vasiliauskas (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
150.Emilija Šporaitė (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
151.Liepa Rupeikaitė (Radviliškio r. Grinkiškio Jono Poderio gimnazija)
152.Ignas Drelingas (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
153.Arnas Rimkevičius (VDU klasikinio ugdymo mokykla)
154.Uljana Sevostjanova (Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
155.Andrius Gasiukevičius (Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija)
156.ŠENIAUSKAS MAKSIMAS (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
157.Domantas Brazaitis (Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
158.Erikas Ratnikovas (Šiaulių Gegužių progimnazija)
159.Liepa Augustauskaitė (Šiaulių Ragainės progimnazija)
160.Radvilė Būdavaitė (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
161.Patricija Virketytė (Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinė mokykla)
162.Gerda Jankauskaitė (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
163.Žygimantas Grigaitis ("Šaltinėlio" privati mokykla)
164.Jonė Budrikytė (Jonavos pradinė mokykla)
165.Emila Diačenko (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
166.Justas Kilčiauskas (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija)
167.Lonita Timofejeva (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
168.Kajus Januška (Panevėžio r. Velžio gimnazija)
169.Tomas Kalikaitis (Akmenės r. Kruopių pagrindinė mokykla)
170.Kamilė Tunkevičiūtė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
171.Adomas Grušauskas (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
172.Uršulė Šapalaitė (Telšių Žemaitės gimnazija)
173.Smiltė Oniūnaitė (Panevėžio r. Naujamiesčio gimnazija)
174.Solveiga Vaičikauskytė (Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
175.Adomas Berzinskas (Kauno Panemunės pradinė mokykla)
176.Erikas Labakojis (Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
177.Bela Lazauskaitė (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
178.Liepa Buteikytė (UAB Karalienės Mortos mokykla)
179.Arūnas Jakšto (Vilniaus Naujininkų progimnazija)
180.Nojus Merliūnas (Klaipėdos r. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija)
181.Urtė Matutytė (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
182.Adelė Kulakauskaitė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
183.Karolina Piliponytė (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
184.Smiltė Vilbikaitytė (Šakių "Varpo" mokykla)
185.Ieva Skirmantaitė (Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija)
186.Adas Stankevičius (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
187.MILANA MENČINSKAITĖ (Vilkaviškio r. Sūdavos pagrindinės mokyklos Klausučių skyrius)
188.Meda Minkevičiūtė (Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
189.Rapolas Strazdas (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
190.Adamas Kašelionis (Alytaus Likiškėlių progimnazija)
191.Beatričė Kmieliauskaitė (Marijampolės marijonų gimnazija)
192.Danielė Pilkaitė (Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla)
193.Paulina Maročkaitė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
194.Domantas Urbonas (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
195.Grantas Juška (Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
196.Viltė Petrutytė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
197.Jūnė Rudnickaitė (Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
198.Karilė Rekštytė (Kauno Veršvų gimnazija)
199.Dovydas Kavaliauskas (Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
200.Šarūnas Navikas (UAB „Taškius“)
201.Guostė Truncaitė (Alytaus Vidzgirio progimnazija)
202.Lukas Lizūnas (Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
203.Simas Praščiūnas (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
204.Arnas Deksnys (Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
205.Vytautas Kepežinskas (KTU Vaižganto progimnazija)
206.Paliulis Arnas (Vilniaus automechanikos ir verslo mokykla)
207.Vakarė Madeikytė (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
208.Kernius Urgačiovas (Molėtų pradinė mokykla)
209.Kamilė Radzevičiūtė (Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
210.Amelija Nida Klupšaitė (Vilniaus jėzuitų gimnazija)
211.Kostas Kvedaras (Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
212.Domas Bernatavičius (Alytaus Putinų gimnazija)
213.Timas Žarnauskas (Elektrėnų pradinė mokykla)
214.Daniela Stakionytė (Kauno Pilėnų progimnazija)
215.Izabelė Kadžiūtė (UAB „Taškius“)
216.Donatas Prunskus (Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija)
217.Austėja Vileikytė (Radviliškio r. Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazija)
218.Kotryna Cekanauskaitė (Kauno Motiejaus Valančiaus mokykla-darželis)
219.MOTIEJŪNAS LAURYNAS (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
220.Ugnė Urbonavičiūtė (VšĮ „Pažinimo taku“)
221.Viktorija Osipova (Vilniaus r. Avižienių gimnazija)
222.Greta Balsevičiūtė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
223.Dominykas Poškus (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
224.Ieva Kažukauskaitė (Šiaurės licėjus)
225.Samavičius Majus (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
226.Alicija Pociūtė (Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
227.Patricija Bledyte (Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
228.Andreja Jakutyte (UAB Karalienės Mortos mokykla)
229.Julius Svirušis (Telšių „Ateities“ progimnazijos „Saulėtekio“ skyrius)
230.Aras Anužis (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
231.Darius Radavičius (Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
232.VOLONCEVIČ MAREK (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
233.Einartas Blažauskas (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
234.Amelija (Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro gimnazija)
235.Emilis Radišauskas (Alytaus „Drevinuko“ mokykla-darželis)
236.Aleksas Pozemkauskas (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
237.Elzė Lukoševičiūtė (Vilniaus Pavilnio progimnazija)
238.Ieva Kulaitytė (Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
239.Kamilė Pletaitė (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
240.Evita Balčiūnaitė (Kauno r. Lapių pagrindinė mokykla)
241.Justas Budinas (Šiaulių Ragainės progimnazija)
242.Deimantas Digaitis (Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
243.Nerilė Smalenskaitė (Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
244.Pranas Marcinkus (Gedimino miesto mokykla)
245.Lukas Paškevičius (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
246.Meda Keserauskaitė (Kauno jėzuitų gimnazija)
247.Evelina Sadaunykaitė (Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija)
248.Viktorija Ramaneckaitė (Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
249.Gabrielė Gurskaitė (Alytaus Šaltinių progimnazija)
250.Lukas Mendžickas (Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla)
251.Sandra Tuskevičiūtė (Švenčionių r. Pabradės "Ryto" gimnazija)
252.Mykolas Kiznis (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
253.Kotryna Vaičiulytė (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
254.Liepa Babrauskaitė (Vilkaviškio r. Alvito mokykla-daugiafunkcis centras)
255.Gabija Zigmantaitė (Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
256.Herkus Gofmanas (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
257.Karolina Idzelytė (Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
258.Inesa Gedžiūnaitė (Anykščių r. Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras)
259.Aironas Ratkevičius (Vilniaus Naujininkų progimnazija)
260.Naglis Pupka (Kauno Veršvų gimnazija)
261.Šarūnas Juodaitis (Vilniaus Naujininkų progimnazija)
262.Adas Blaževičius (Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
263.Gabrielė Mančekaitė (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
264.Ugnė Čereškaitė (Šiaulių Dainų progimnazija)
265.Adam Levon (Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
266.Zmitrovič Arina (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
267.Kamilė Poltoržickytė (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
268.Ūla Marija Gražytė (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
269.Agota Sirusaitė (UAB Karalienės Mortos mokykla)
270.Žygimantas Govedas (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
271.Austė Baliūnaitė (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
272.Enrikas Frankas Ononigve (Alytaus Panemunės progimnazija)
273.Viltė Morkytė (Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
274.David Osipovič (Vilniaus Salininkų gimnazija)
275.RokasVaisėtas (Trakų r. Rūdiškių gimnazija)
276.Aleksas Pocius (Telšių "Germanto" progimnazija)
277.Dominykas Spudys (Jurbarko r. Skirsnemunės Jurgio Baltrušaičio pagrindinė mokykla)
278.Rapolas Paškevičius (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
279.Leonardas Liutikas (Palangos pradinė mokykla)
280.Ineta Liulaitytė (Klaipėdos jūrų kadetų mokykla)
281.Saulė Rokaitė (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
282.Beržanskytė Kamilė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
283.Augustė Vaznytė (Alytaus Šaltinių progimnazija)
284.Ugnius Jablonskis (Kėdainių profesinio rengimo centras)
285.Pijus Jankauskas (Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
286.Haris Klevinskas (Marijampolės sav. Mokolų progimnazija)
287.Aleksė Jablonskė (Ukmergės "Šilo" progimnazija)
288.Emilė Blaževičiūtė (Kauno Veršvų gimnazija)
289.Austėja Urbonaitė (Kauno r. Domeikavos gimnazija)
290.Auksė Petrošiūtė (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
291.Ugnė Kulikauskaitė (Šiaulių Dainų progimnazija)
292.Kristupas Jančiauskas (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
293.Augustė Grinytė (Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
294.Vakaris Lekavičius (Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
295.Adomas Bartkevičius (Šv. Juozapo mokykla)
296.Danielius Galinskas (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
297.Samanta Rapalytė (Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
298.Ignas Šiugždinis (Kazlų Rūdos sav. Plutiškių gimnazija)
299.Ilana Purkina (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
300.Benas Markevičius (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
301.Domas Valentukevičius (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
302.Adomas Girdziušas (Vilniaus Žemynos progimnazija)
303.Upė Valinčiūtė (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
304.Milda Maslauskaitė (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
305.Titas Grinkevičius (Kauno r. Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras)
306.Valinčiūtė Ieva (Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
307.Augustė Miliauskaitė (Pagėgių savivaldybės Pagėgių pradinė mokykla)
308.Gabrielė Dišlerytė (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija)
309.Adomas Treinys (Kauno "Nemuno" mokykla)
310.Viltė Mikelionytė (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
311.Evelina Valutkevičiūtė (Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
312.Rugilė Paliukėnaitė (Pasvalio Petro Vileišio gimnazija)
313.Vanessa šimšiutė (Šilutės r. Juknaičių pagrindinė mokykla)
314.Simonavičius Augustas (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
315.Agota Radziukynaitė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
316.Agata Šiškina (Vilniaus Simono Konarskio gimnazija)
317.Elzė Dijokaitė (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija)
318.Romarijus Vitkus (Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
319.Džiuga Žalandauskaitė (Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
320.Liepa Sungailaitė (Vilniaus Žvėryno gimnazija)
321.Domantas Dambrauskas (Vilniaus agroekologijos mokymo centras)
322.Lideikaitė Narutė (Kretingos Simono Daukanto progimnazija)
323.Žemyna Morkevičiūtė (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
324.Ugnė Šalaševičiūtė (Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla)
325.Emilis Petrošas (Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
326.Emilis Leleika (Vilniaus Gabijos progimnazija)
327.Domantė Averkaitė (Varėnos "Ryto" progimnazija)
328.Eimantas Palenskis (Plungės r. Liepijų mokyklos Šateikių skyrius)
329.Monika Kudžiūtė (Šilutės pirmoji gimnazija)
330.Taja Mažolytė (Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
331.MAKSIM JONIKAS (Vilniaus darželis - mokykla "Saulutė")
332.ARNAS LENKEVIČIUS (Varėnos r. Matuizų pagrindinė mokykla)
333.Pyjus Sakalas (Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių progimnazija)
334.Nojus Švalkūnas (Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras)
335.Nila Jupatova (Vilniaus Senvagės gimnazija)
336.Vestina Vasiliūtė (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
337.Mėja Šarkūnėlytė (Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
338.Ignas Vaišnys (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
339.Smiltė Gedminaitė (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
340.Kornelija Bublaitytė (Šakių "Varpo" mokykla)
341.Povilas Maselskas (Kaišiadorių r. Žiežmarių gimnazija)
342.Urtė Siliūnaitė (Elektrėnų pradinė mokykla)
343.Vakaris Ercius (Šilutės r. Vainuto gimnazija)
344.Tėja Jakelaitytė (Kauno Suzuki progimnazija)
345.Bolšakov Ivan (Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centras)
346.Žemyna Dimšlytė (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
347.Džiuga Strockytė (Joniškio r. Skaistgirio gimnazija)
348.Paulius Sabaliauskas (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
349.Evelina Sudeiko (Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija)
350.Jackūnas Laurynas (Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
351.Audrius Einoris (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
352.Kamila Marton (Vilniaus Naujininkų progimnazija)
353.Urtė Gumauskaitė (VšĮ Šiaurės licėjus)
354.Kipras Stapulionis (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
355.Domantas Rukavičius (Buivydiškių pagrindinė mokykla)
356.Giedrius Valentinavičius (Vilniaus Balsių progimnazija)
357.Liepa Lunytė (Vilniaus Gabijos progimnazija)
358.Patricija Lukošiūnaitė (UAB „Erudito licėjus“)
359.Aurėja Lažauninkaitė (Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
360.Amelija Grambaitė (UAB Mažasis Klaipėdos licėjus)
361.Adrija Tamašauskaitė (Šilutės Žibų mokykla)
362.Tautvydas Vičas (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
363.Ronald Stefanovič (Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
364.Paulauskaitė Patricija (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
365.Sofija Stankevičiūtė (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
366.Gustė Kapočiūtė (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
367.Gabija Pilat (Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
368.Jogailė Domarkaitė (Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
369.Rugilė Venckutė (Vilniaus Naujininkų progimnazija)
370.L Š (Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
371.Gabrielė Laura Kaminskaitė (Vilniaus Baltupių progimnazija)
372.Aneta Šiaidinytė (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
373.Benediktas Šiaškus (Klaipėdos "Varpelio" mokykla-darželis)
374.Edvardas Valeckas (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
375.Laura Morkūnaitė (Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
376.Adriana Tamošauskaitė (Klaipėdos Gedminų progimnazija)
377.Aleksandravičius Herkus (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
378.ADRIJUS ŠVITRA (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
379.Ignas Bilevičius (Šilutės Pamario progimnazija)
380.Miglė Kutrevičiūtė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
381.Ema Palevičiūtė (Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
382.Urtė Kubiliūnaitė (UAB „Taškius“)
383.Augustas Vaitonis (Šakių "Varpo" mokyklos Slavikų pradinio ugdymo skyrius)
384.Rūta Čepulytė (Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
385.Eglė Naujokaitė (Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
386.Austėja Bukantytė (Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
387.Marija (Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
388.Nora Raišutytė (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
389.Renaldas Jakuška (Biržų technologijų ir verslo mokymo centras)
390.Rokas Rutkauskas (Alytaus Panemunės progimnazija)
391.Arnas Grigišas (Klaipėdos jūrų kadetų mokykla)
392.Mykolas Razmas (Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija)
393.Patricija Ginevič (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
394.Orestas Žadeikis (Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
395.Agnė Itomlenskytė (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
396.Jūratė Rimaitė (Skuodo r. Aleksandrijos pagrindinė mokykla)
397.Jorė Vasiliauskytė (Klaipėdos Vydūno gimnazija)
398.Tėja Norkutė (Rietavo sav. Tverų gimnazijos Medingėnų skyrius)
399.SAULĖ ŽIUKAITĖ (Anykščių r. Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazija)
400.Evelina Koncevičiūtė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
401.Jūra Vidžiūnaitė (VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
402.Ugnė Pauliukaitytė (KTU inžinerijos licėjus)
403.Jonas Stauskas (Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
404.Vėjas Baltrušaitis (Šakių "Varpo" mokykla)
405.Austėja Simaitytė (Plungės "Ryto" pagrindinė mokykla)
406.Nojus Buzas (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
407.Elijus Miltinis (Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
408.Luknė Grygaitė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
409.Liepa Vančytė (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
410.Vėjas Čipkus (Vilniaus Volungės darželis-mokykla)
411.Paula Novikaitė (Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
412.Lugnė Mackevičiūtė (Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
413.Dovydas Gurkšnis (Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
414.Liepa Paulauskaitė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
415.Marius Mikutaitis (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
416.Viltė Daunoraitė (Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
417.Gvidas Laurinaitis (Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija)
418.Viltė Paskočinaitė (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
419.Miglė Kalamažnikaitė (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
420.Goda Uselytė (Anykščių r. Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras)
421.Dovydas Leonavičius (Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
422.Vėjas Aleksiejūnas (Kauno Palemono gimnazija)
423.Maculevičius Artemijus (Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
424.Elžbieta Prialgauskytė (Vilniaus Senvagės gimnazija)
425.Kamila Banevičiūtė (Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
426.Kamilė Vasiljeva (Radviliškio r. Alksniupių pagrindinė mokykla)
427.Paulius Ramanauskas (Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
428.Rapolas Balčiūnas (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
429.Vėjas Balčiūnas (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
430.Simonas Naimovičius (Jonavos pradinė mokykla)
431.Simonas Gabrielius Bielinis (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
432.Erikas Godvanas (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
433.Zieniūtė Gustė (Marijampolės "Smalsučio" pradinė mokykla)
434.Gabrielė Puidokaitė (Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinė mokykla)
435.Austėja Baliukonytė (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
436.Vakaris Rasickas (Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
437.Ajus Zaborskis (Panevėžio r. Piniavos mokykla-darželis)
438.Papšel David (Visagino "Atgimimo" gimnazija)
439.Eivaras Rastauskas (Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
440.Liveta Lidziūtė (Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
441.Edas Stanelis (Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
442.Aleksandras Karpavičius (Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
443.Jokūbas Preikša (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
444.Dominykas Naimovičius (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
445.Kornelija Vaičiulytė (Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
446.Andrius Bartaška (Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
447.Augustė Petreikytė (Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija)
448.Saulė Terechovaitė (Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
449.Titas Girnius (Marijampolės marijonų gimnazija)
450.Olivija Zaksauskaite (Vilniaus r. Bezdonių "Saulėtekio" pagrindinė mokykla)
451.Milena Damynaitė (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
452.Elžbieta Nausėdaitė (VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
453.Aistė Lisonkaitė (Kauno Milikonių progimnazija)
454.Ariana Jonavičiūtė (Šiaulių Medelyno progimnazija)
455.Daujotas Joris (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
456.Raigardas Rutkauskas (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
457.Gustė Kolyčiūtė (Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
458.Ugnė Stončiūtė (Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
459.Laura Veželytė (Vilniaus r. Valčiūnų gimnazija)
460.Austėja Augustinavičiūtė (Kauno Rokų gimnazija)
461.Andrius Bakanas (Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija)
462.Meida Bataitytė (Šakių "Varpo" mokykla)
463.Augustas Turtinskas (Pasvalio Svalios progimnazija)
464.Elita Žubikaitė (Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
465.Gabriel Malecki (Šilutės r. Juknaičių pagrindinė mokykla)
466.Jelizaveta Teriochina (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
467.Majus Murauskas (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
468.Petra Jasaitytė (Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
469.Aistė Kazlovskytė (Šv. Juozapo mokykla)
470.Domantas Baranauskas (Klaipėdos moksleivių saviraiškos centras)
471.Viltė Daukintytė (Plungės r. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija)
472.Rilaitė Emilija (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
473.Liepa Skaumanaitė (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
474.Milana Šablinskaja (Vilniaus "Saulėtekio" mokykla-daugiafunkcis centras)
475.Monika Jonaitytė (Jonavos pradinė mokykla)
476.Luka Piliponytė (Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
477.Rugilė Juozėnaitė (Pasvalio r. Saločių A. Poškos pagrindinė mokykla)
478.Domantė Bičkauskaitė (Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
479.Gytis Karaciejus (Širvintų r. Gelvonų gimnazija)
480.Lekavičius Joris (Palangos Šventosios pagrindinė mokykla)
481.Vytautas Kaziukonis (Šiaulių Salduvės progimnazija)
482.Liepa Bitinaitė (Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
483.Ridas Ališauskas (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
484.Vakarė Bieliauskiatė (Kauno Pilėnų progimnazija)
485.Lukrecija Bučytė (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
486.Elijus Žilinskas (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
487.Ariana Rudzytė (Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
488.Nojus Bujanauskas (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
489.Ąžuolas Vaitkevičius (Lazdijų r. Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija)
490.Povilas Miežetis (Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
491.Kotryna Katinaitė (Utenos Krašuonos progimnazija)
492.Robertas Drevinskas (Pasvalio r. Krinčino Antano Vienažindžio pagrindinės mokyklos Pajiešmenių skyrius)
493.ViliusMažeika (Klaipėdos r. Dovilų pagrindinė mokykla)
494.Simas Juška (Telšių r. Nevarėnų pagrindinė mokykla)
495.Arnas Radzvilavičius (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
496.Elida Locnytė (VDU klasikinio ugdymo mokykla)
497.Adrianas Šemanskis (Buivydiškių pagrindinė mokykla)
498.Paulius Žiurauskas (KTU Vaižganto progimnazija)
499.daniele kairyte (Vilniaus Žemynos progimnazija)
500.Goda Paukštė (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija)
501.Ugnė Blažytė (Vilkaviškio pradinė mokykla)
502.Kamilė Stadaliūtė (Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
503.Liepa Masaitytė (Kauno r. Zapyškio pagrindinė mokykla)
504.Rapolas Rimkus (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
505.Jonas Dikšas (Šiaulių Ragainės progimnazija)
506.Germantė Uosytė (Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
507.Naglis Povilas Šarauskas (Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
508.Orestas Ranke (Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
509.Gabrielė Žilinskaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
510.Alanas Kubilas (Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija)
511.Majus Mazecas (Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
512.Patricija Slapcinskaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
513.Amelija (VšĮ „Herojus“)
514.Mišelė Pavlova (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
515.Karolina Kubilinskaitė (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
516.Gustas Galinis (Kauno Petrašiūnų progimnazija)
517.MILDA DORĖLYTĖ (Klaipėdos r. Ketvergių pagrindinė mokykla)
518.Greta Gaidytė (Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
519.Milana Butkutė (Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
520.Ugnė Tretinkevičiūtė (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
521.Joris Budavičius (Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
522.Gabrielė Kinderytė (Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
523.Viktorija Levina (Marinos Mižigurskajos privati gimnazija)
524.Dovydas Ripkauskas (Jurbarko r. Eržvilko gimnazija)
525.Rugilė Zaleckaitė (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
526.Tumas Darvidas (Trakų r. Aukštadvario mokykla-darželis "Gandriukas")
527.Lukas Kaubrys (Mažeikių darželis-mokykla "Kregždutė")
528.Nojus Marozas (Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
529.MARIJA PILIPONYTĖ (Kauno Palemono gimnazija)
530.Tikniūtė Julija (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
531.Rūta Leiputė (Vilniaus Pavilnio progimnazija)
532.GARNELYTĖ AMANDA (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
533.Augustė Sejūnaitė (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
534.Aidas Žilinskas (Alytaus Panemunės progimnazija)
535.Arnas Stankevičius (Kauno Pilėnų progimnazija)
536.Smiltė Stankevičiūtė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
537.Dovydas Pokonečnas (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
538.Justas Spudys (Marijampolės Petro Armino progimnazija)
539.Ema Rezgytė (Akmenės r. Papilės Simono Daukanto gimnazija)
540.Atėnė Žepnickaitė (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
541.Gabrielė Ekimova (Raseinių Viktoro Petkaus progimnazija)
542.Aurimas Lubys (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
543.Emilė Šležaitė (Vilkaviškio r. Gižų Kazimiero Baršausko mokykla-daugiafunkcis centras)
544.Jucius Matas (Kauno r. Domeikavos gimnazija)
545.Ugnius Marcikonis (Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
546.Ema Valiūnaitė (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
547.GOLODOK POVILAS (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
548.Julius Juodsnukis (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
549.Radvilė Kulikauskaitė (Šiaulių Dainų progimnazija)
550.Greta Svetlauskaitė (Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
551.Kristupas Kaziulis (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
552.Arnas Urbaitis (Kauno Milikonių progimnazija)
553.Mėta Insodaitė (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
554.Augustė Jokubauskaitė (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
555.Katažyna Jaselionis (Šalčininkų r. Butrimonių Anos Krepštul gimnazija)
556.Tautvydas Pakeltis (Vilniaus Naujininkų progimnazija)
557.Vėjūna Večkytė (Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
558.Nida Zakaitė (UAB „Taškius“)
559.Klaidas Dauginas (Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
560.Zlata Zigmund (Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
561.Laura Radžiukynaitė (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
562.JUOZAS GRIŠKEVIČIUS (Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
563.Marta Čeponkutė (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
564.Urtė Briedytė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
565.Justas Zaleckis (Plungės r. Kulių gimnazija)
566.Lukas Samalionis (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
567.Giedrė Gilytė (Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija)
568.Adelė Jasinevičiūtė (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
569.Lėja Dovydaitytė (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
570.markas bataitis (Šakių "Varpo" mokykla)
571.Justas Kaupenas (Šiaulių Salduvės progimnazija)
572.Agnė Akulovaitė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
573.Erika Bijul (Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija)
574.Dovydas Puškorius (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
575.Dagne Vaičiulytė (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
576.Karolis Tamulis (Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
577.Simonas Kasparaitis (Šilutės pirmoji gimnazija)
578.LUKAS GIRDZIUŠAS (Kauno Pilėnų progimnazija)
579.Juneta Bliujūtė (Elektrėnų pradinė mokykla)
580.Antanas Vosylius (Vilkaviškio r. Kybartų "Rasos" mokykla)
581.Dominykas Barabanovas (Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
582.Gustas Graželis (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
583.Milda Valantonytė (Kauno Senamiesčio progimnazija)
584.Kajus Želnys (Kauno Pilėnų progimnazija)
585.Mykolas Kubilius (Vilniaus Balsių progimnazija)
586.Greta Čemolonskaitė (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
587.Skaistė Zigmantavičiūtė (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
588.Ieva Jaloveckaitė (Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
589.Macevičius Jokūbas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
590.Danielis Zvicevičius (VDU klasikinio ugdymo mokykla)
591.Vidas Liutkaitis (Šakių "Varpo" mokykla)
592.Rapolas Mackevičius (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
593.Jonas Venslovas (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
594.Matas Žilevičius (Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
595.Jankavičius Denas (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
596.Darija Zyk (Visagino Draugystės progimnazija)
597.Ignas Bračas (Vilniaus "Vyturio" pradinė mokykla)
598.Benas Montrimas (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
599.Deimantė Baranauskaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
600.Julijus Čepulėnas (Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
601.Izabelė Čiužauskaitė (Kauno r. Babtų gimnazija)
602.Matas Urbonavičius (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
603.Dovydas Pikšrys (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
604.Elinga Rudzinskaitė (Marijampolės marijonų gimnazija)
605.Liutauras Vasiliauskas (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
606.Ema Bansevičiūtė (Marijampolės marijonų gimnazija)
607.Dominykas Diegė (Akmenės rajono Ventos gimnazija)
608.Gerda Grendaitė (Kauno r. Neveronių gimnazija)
609.Laurynas Kazlauskas (Kauno r. Panevėžiuko mokykla-daugiafunkcis centras)
610.Luknė Aleknaitė (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
611.Marijus Rožnys (Kauno taikomosios dailės mokykla)
612.Elija Sližauskaitė (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
613.Mantas Kėbla (Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
614.Emilijus Stupin (Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
615.Liutauras Kazlauskas (Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazija)
616.Augustina Butkutė (Vilniaus "Židinio" suaugusiųjų gimnazija)
617.Mikas Kaveckas (Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
618.Nojus Dikšaitis (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
619.Daniel Ginovič (Vilniaus darželis-mokykla "Vaivorykštė")
620.Upė Litvinaitė (UAB „Taškius“)
621.Nojus Juodis (Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
622.Gerda Tautvydaitė (Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
623.Mantas Locaitis (Klaipėdos moksleivių saviraiškos centras)
624.Domarkaitė Brigita (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
625.Rimantė Žilinskaitė (Kaišiadorių r. Palomenės pagrindinė mokykla)
626.Gabija Krutulytė (Alytaus r. Simno gimnazija)
627.Dominyka Stuknytė (Pasvalio Svalios progimnazija)
628.Luknė Vaičiūnaitė (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
629.Kajus Rimkus (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
630.Lukas Abariūnas (Vilniaus Naujininkų progimnazija)
631.Saulė Mikailionytė (Varėnos "Ryto" progimnazija)
632.Kornelija Šimkovič (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
633.Tomas Čičinskas (Visagino „Verdenės“ gimnazija)
634.Grantas Juškevičius (Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija)
635.Andrius Tinteris (Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
636.Gustas Betingis (Telšių r. Nevarėnų pagrindinė mokykla)
637.Mėta Vaškelytė (Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
638.Matas Michejevas (Buivydiškių pagrindinė mokykla)
639.Eva Stankevič (Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
640.Adomas Čepas (Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
641.Augustas Navarskas (Viešoji įstaiga Tarptautinė Amerikos mokykla Vilniuje)
642.Agata Petrovskaja (Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija)
643.Osvaldas Mikalauskas (Mažeikių Pavasario progimnazija)
644.Ugnė Zarankaitė (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
645.Žygimantas Sabas (Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
646.Rugilė Kunickaitė (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
647.Jonas Strelcovas (Šiaulių Ragainės progimnazija)
648.Elija Aleksandravičiūtė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
649.Matas Uska (Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
650.Ieva Vinčiūnaitė (Švenčionių r. Pabradės "Ryto" gimnazija)
651.SIMONAS STAIGYS (Kauno Veršvų gimnazija)
652.Henrikas Janulis (Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
653.Lėja Taraškutė (Telšių "Germanto" progimnazija)
654.Dovydas Riepšas (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
655.Matas Mišutis (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
656.ADOMAS UFNALEVSKIS (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
657.Andrius Lukšta (Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
658.Ignas Olišauskas (Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
659.Savkina Liepa (Klaipėdos "Pajūrio" progimnazija)
660.Emilija Šimėnaitė (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
661.Vitalijus Banuškevičius (Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
662.Tajus Belskas (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
663.Tomis Mikalauskas (Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
664.Gabija Jankauskaitė (Buivydiškių pagrindinė mokykla)
665.Liepa Adomėnaitė (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
666.Mantė Gulbinaitė (Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
667.Domas Naujalis (Kauno Veršvų gimnazija)
668.Tajus Turčinskas (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
669.Airidas Bučinskas (Marijampolės Sūduvos gimnazija)
670.Emilis Vaičaitis (Pakruojo r. Linkuvos gimnazija)
671.Reda Zonytė (Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
672.Haris Zakarauskas (Utenos Krašuonos progimnazija)
673.Linas Noreika (Kaišiadorių r. Palomenės pagrindinė mokykla)
674.Daniela Brazovska (Šalčininkų r. Eišiškių gimnazija)
675.Edas Ragaišis (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
676.Paulina Rapšaitė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
677.Kristianas Paltanavičius (Marijampolės marijonų gimnazija)
678.Majus Bandza (Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
679.Aida Strazdaitė (Utenos Krašuonos progimnazija)
680.Smilgys Emilis (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
681.Emilija Vilčinskaitė (Prienų "Žiburio" gimnazija)
682.Jonas Mileris (Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
683.Zavertas Neilas (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
684.Liepa Blažytė (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
685.Aironas Domarkas (Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija)
686.Elzė Šakinytė (Šiaulių jėzuitų mokykla)
687.Pupalaigis Evaldas (Kalvarijos gimnazija)
688.Simonas Valys (Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
689.Motiejus Trimbelis (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
690.Matjošaitytė Elzė (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
691.Emilija Stravinskaitė (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
692.Kamilis Ruočkus (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
693.Adomas Gervė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
694.Arijus Šinkūnas (Rokiškio mokykla-darželis "Ąžuoliukas")
695.Goda Grabauskaitė (Radviliškio r. Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazija)
696.Gustas Volskis (Kauno r. Lapių pagrindinė mokykla)
697.Klaudija Jankauskaitė (Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
698.Alanta Petraitytė (Šilutės pirmoji gimnazija)
699.Kamilė Ščensnovičiūtė (Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija)
700.Gustas Poškus (Šiaulių Ragainės progimnazija)
701.Kuzmaitė Luka (Ukmergės Antano Smetonos gimnazija)
702.Adrija Milieškaitė (Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
703.Tonis Cirtautas (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
704.Eva Remeikytė (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
705.Liepa Sakalauskaitė (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
706.Ugnė Siriūtė (Plungės r. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija)
707.Domas Kulys (Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
708.Šarlotė Sofija Ušpuraitė (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
709.Milda Petkevičiųtė (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
710.Blažaukas Elijus (Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
711.Augustė Šufinskaitė (Šiaulių "Rasos" progimnazija)
712.Mantas Miliauskas (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
713.Beatričė Rimkevičiūtė (Akmenės rajono Ventos gimnazija)
714.Amanda Bočkutė (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
715.Mindaugas Stundžia (Utenos Krašuonos progimnazija, Tauragnų Eugenijos Šimkūnaitės skyrius)
716.Airida Juškauskaitė (Alytaus Jotvingių gimnazija)
717.Vakarė Montvilaitė (Akmenės rajono Ventos gimnazija)
718.Eistėja Kuisytė (Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
719.Austėja Plauskaitė (Alytaus „Volungės“ progimnazija)
720.Emilija Paškevičiūtė (Vilniaus "Laisvės" gimnazija)
721.Justas Geležius (Marijampolės "Žiburėlio" mokykla-daugiafunkcis centras)
722.Liutauras Gižys (Kauno r. Ilgakiemio mokykla-darželis)
723.Grantas Stonkus (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
724.Aistė Ulevičiūtė (Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
725.Aurėja Sobutaitė (Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazija)
726.Goda Grazulyte (UAB „Erudito licėjus“)
727.Lėja Blaževičiūtė (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
728.Augustinas Kislovskij (Šalčininkų r. Baltosios Vokės "Šilo" gimnazija)
729.Eva Vrubliauskaitė (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
730.Arminas Ruskonis (Utenos Aukštakalnio progimnazija)
731.Viltė Juodeikytė (Telšių "Ateities" progimnazija)
732.Harold Oleškevič (Trakų r. Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinė mokykla)
733.Gabrielė Glizickaitė (KTU Vaižganto progimnazija)
734.Salvija Liškauskaitè (Juodšilių "Šilo" gimnazija)
735.Beatričė Kazlauskaitė (Šiaulių Medelyno progimnazija)
736.Nikoletė Besasparė (VIMS - Vilnius International Meridian School)
737.Žygimantas Jukumas (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
738.Gabija Marcinkutė (Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
739.Dominykas Stankevičius (Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
740.Motiejus Šiaudvytis (Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija)
741.Emilis Maksimavičius (Šilutės r. Juknaičių pagrindinė mokykla)
742.Matas Lukauskas (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
743.Elena Stanaitytė (Vilniaus jėzuitų gimnazija)
744.Ignas Zavtrikovas (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
745.Ignas Butkus (Telšių "Kranto" progimnazija)
746.Martynas Šidlauskas (Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
747.Deivita Mikalkevičiūtė (Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazija)
748.Rokas Morkeliunas (Viešoji įstaiga Raseinių technologijos ir verslo mokykla)
749.MANTAS STANKAAITIS (Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
750.Joris Juralevičius (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
751.Margarita Ruškytė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
752.Fausta Antanavičiūtė (Elektrėnų pradinė mokykla)
753.Austėja Bžeskytė (Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
754.Lukas Gudeliauskas (Kaišiadorių r. Žiežmarių gimnazija)
755.Jaunius Palcinavičius (Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
756.Augustė Veržbickaitė (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
757.Dovydas Gričius (Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
758.Deividas Baltutis (Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio gimnazija)
759.Danielius Giraitis (Kauno r. Neveronių gimnazija)
760.Mėta Balevičiūtė (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
761.Milana Gudukaitė (Šalčininkų r. Baltosios Vokės "Šilo" gimnazija)
762.Andžela Iešmantaitė (Šakių r. Kudirkos Naumiesčio V. Kudirkos gimnazija)
763.Viltė Botyriūtė (Kauno r. Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras)
764.Mickūnas Povilas (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
765.Austėja Tomasaitė (Kretingos Marijos Tiškevičiūtės mokykla)
766.Viltė Vilkelytė (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija)
767.Kajus Januškevičius (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
768.Beatričė Blažytė (Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija)
769.Justė Avdejenkovaitė (Šakių rajono Lukšių Vinco Grybo gimnazija)
770.BENAS PAUŠA (Panevėžio pradinė mokykla)
771.Viltė Timinskaitė (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
772.Kamilė Bagdonaitė (Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
773.Danielius Piliušenka (Vilniaus Maironio progimnazija)
774.Agita Žiūraitė (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
775.Vakaris Mickevičius (Alytaus Panemunės progimnazija)
776.Vakaris Vilkinis (Kauno „Saulės“ gimnazija)
777.Eglė Spietinytė (Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
778.Guodė Labutytė (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
779.Erikas Astrauskas (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
780.Mantas Biekša (Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
781.Austėja Uoselytė (Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
782.Augustas Vaišvilas (Anykščių r. Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija)
783.Adomas Garmus (Klaipėdos r. Slengių mokykla-daugiafunkcis centras)
784.Austėja Bielskytė (Joniškio r. Žagarės gimnazija)
785.Milita Maziliauskaitė (Šiaulių Dainų progimnazija)
786.Vytautė Overlingaitė (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
787.Nojus Liškauskas (Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
788.Deimilė Seredaitė (Kauno r. Neveronių gimnazija)
789.Saulė Štrapėlaitė (Šilutės Žibų mokykla)
790.Ignotas Karčiauskas ("Šaltinėlio" privati mokykla)
791.Milad Žigera (Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija)
792.Giedrė Bernatavičiūtė (Alytaus Šaltinių progimnazija)
793.Laurynas Znutas (Šilutės Pamario progimnazija)
794.Ksenija Kuzmenko (Vilniaus darželis-mokykla "Vaivorykštė")
795.Romas Apuokas (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
796.Emilija Venskutonytė (Elektrėnų sav. Semeliškių gimnazija)
797.Dominyka Rimkutė (Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
798.Dominika Ziaja (Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla)
799.Kotryna Žiedelytė (Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
800.Vilius Petračukas (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
801.Mikaitytė Austėja (Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
802.Dominykas Skrebė (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
803.Jokūbas Storpirštis (Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
804.LĖJA BIELIAUSKAITĖ (Alytaus Dainavos progimnazija)
805.Rapolas Kukė (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
806.Ūla Aleksiūnaitė (Kauno Milikonių progimnazija)
807.Miglė Rasčiosovaitė (Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
808.Mantė Randytė (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
809.Emilis Kuklierius (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
810.Rokas (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
811.Gabija Mazgelytė (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
812.Jaunius Virbalas (Anykščių A. Baranausko pagrindinės mokyklos Stepono Kairio skyrius)
813.Sviataslau Pesenka (Vilniaus darželis-mokykla "Vaivorykštė")
814.Armandas Dabkevičius (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
815.Paulina Beniušytė (Šiaulių Salduvės progimnazija)
816.Rusnė Dovidaitytė (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
817.Goda Mitkevičiūtė (Šiaulių Ragainės progimnazija)
818.Gabrielė Grigaliūnaitė (Panevėžio pradinė mokykla)
819.Gabija Kasakaitytė (Kazlų Rūdos pradinė mokykla)
820.Arminas Strazdas (Kauno Rokų gimnazija)
821.Joris Lučinskas (Kaišiadorių r. Žaslių pagrindinė mokykla)
822.Gabija Malčiauskaitė (Radviliškio Vaižganto progimnazija)
823.Miglė Tubytė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
824.DOROTĖJA UŽOMECKAITĖ (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
825.Perla Banytė (Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras)
826.Matas Šukys (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
827.Danielė Vorobjovaitė (Alytaus Jotvingių gimnazija)
828.Kristupas Dimgaila (Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
829.Erikas Zeipartas (Telšių "Germanto" progimnazija)
830.Albertas Musa (Kauno kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras)
831.Tomas Jansevičius (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
832.DANIELIS JUODEŠKA (Kauno Pilėnų progimnazija)
833.Denas (Kauno kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras)
834.Silvija Andrušanec (Eitminiškių gimnazija)
835.Alik Šelmakov (Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
836.Dovydas Surdokas (Alytaus r. Krokialaukio T. Noraus-Naruševičiaus gimnazija)
837.Rasuolė Subačiūtė (Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
838.Aistis Stankauskas (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
839.Elzė Razmutė (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
840.Kristupas Zalatoris (Panevėžio „Aušros“ progimnazija)
841.Rusnė Dirmeikytė (Vilkaviškio r. Gižų Kazimiero Baršausko mokykla-daugiafunkcis centras)
842.Šarūnas Morkys (Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
843.Žygimantas Žvinakis (Vilniaus "Laisvės" gimnazija)
844.Amanda Truskauskė (Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
845.Elizabeta Brusokaitė (Apvalaus kvadrato mokykla)
846.JUSTĖ DARGEVIČIŪTĖ (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
847.Kamilė Giačaitė (Tauragės r. Skaudvilės gimnazijos Batakių pagrindinio ugdymo skyrius)
848.Artiom Aliseika (Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
849.Emilis Sakalauskas (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
850.Karolina Leveckaitė (Šakių rajono Gelgaudiškio pagrindinė mokykla)
851.Rusnė Tamašauskaitė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
852.Eimantas Ščiuka (Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
853.Daniel Valiuk (Šalčininkų r. Baltosios Vokės Elizos Ožeškovos gimnazija)
854.Aidas Meleikis (Vilniaus r. Kalvelių "Aušros" gimnazija)
855.Ieva Linkevičiūtė (Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
856.Gytis Brazauskas (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
857.Ugnė Čekauskaitė (Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija)
858.Joris Grigaliauskas (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
859.Vytenis Baronas (Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
860.Meda Bliujūtė (Elektrėnų pradinė mokykla)
861.Gytis Lasevičius (Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
862.Dominykas Nagreckis (Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
863.Armandas Utakis (Šiaulių Gegužių progimnazija)
864.Justinas Žičkus (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
865.Ugnius Budraitis (Raseinių Šaltinio progimnazija)
866.Ernesta Ravaitytė (Lazdijų r. Šeštokų mokykla)
867.Alicija Skaržauskaitė (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
868.Mėta Mačenskaitė (Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
869.Deimantė Latviūnaitė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
870.Markus Tamošaitis (Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
871.Kamilė Šteimantaitė (Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija)
872.Auksė Kazakaitytė (Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
873.Augustė Morta Vaitkutė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
874.Ugnius Šeduikis (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
875.Rugilė Endriuškaitė (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
876.Jokūbas Misiūnas (Marijampolės sav. Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazija)
877.Linėja Strazdauskaitė (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
878.Karolina Blauzdytė (Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
879.Kornelija Zubkaitė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
880.Goda Pružnickaitė (Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
881.Matas Merkys (Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
882.Armandas Vitkus (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
883.Matas Baltrūnas (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
884.Skaistė Baranauskaitė (Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija)
885.Jokūbas Laucius (Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija)
886.Adas Petrošaitis (Pasvalio r. Saločių A. Poškos pagrindinė mokykla)
887.Viktorija Palevičiūtė (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
888.Adomas Ričardas Alekna (UAB Karalienės Mortos mokykla)
889.Saulius Penkovskij (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
890.Airidas Šerys (Šiaulių r. Kairių jungtinė mokykla)
891.Elija Rumbutytė (Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
892.Austėja Biriukaitė (Utenos Aukštakalnio progimnazija)
893.Povilas Čepaitis (Šakių r. Kudirkos Naumiesčio V. Kudirkos gimnazija)
894.Ligita Pudžmytė (Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
895.Simona Kolonaitė (Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
896.Miglė Jasukaitytė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
897.Unė Maziliauskaitė (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
898.Miglė Zemblytė (Telšių r. Nevarėnų pagrindinė mokykla)
899.Emilija Baranauskaitė (Prienų r. Išlaužo pagrindinė mokykla)
900.Jekaterina Čirvinskaitė (Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
901.Kristianas Macuks (Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
902.Lėja Maksimovaitė (Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
903.Edgaras Kasiukevičius (Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
904.Lukas Levickis (Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
905.Paulina Pilsudskytė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
906.Majus Daukšas (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
907.Denis Kušnir (Klaipėdos suaugusiųjų gimnazija)
908.Sandra Sivaja (Švenčionių r. Pabradės "Ryto" gimnazija)
909.Otilija Kovalevska (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
910.Paulita Skirpstaitė (Palangos pradinė mokykla)
911.Denisas Mockus (Klaipėdos Gedminų progimnazija)
912.Gabrielė Vaitelė (Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
913.Klovas Herkus (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
914.Domas Bružas (Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
915.Vėjas Zaveckas (Marijampolės "Saulės" pradinė mokykla)
916.Haroldas Pasvenskas (Jonavos r. Užusalių mokykla-daugiafunkcis centras)
917.Nojus Valaitis (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
918.Justas Jurpalis (Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla)
919.Rasuolė Juodžbalytė (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
920.Gustė Baniulytė (Vilkaviškio pradinė mokykla)
921.Elinga Kanaš (Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
922.Titas Gorbatiuk (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
923.Gabrielė Andruškevičius (Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
924.Maksimas Bažanskis (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
925.Tumas Arminas (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
926.Odrė Švabaitė (Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
927.Adriana Sližauskaitė (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
928.Eva Kromelytė (Vilkaviškio r. Alvito mokykla-daugiafunkcis centras)
929.Martynas Šikšnelis (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
930.Kamil Kulnis (Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija)
931.Goda bakutyte (Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
932.Lėja Griškevičiūtė (Alytaus Šaltinių progimnazija)
933.Nidas Martinaitis (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
934.Kajus Adomavičius (Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės pagrindinio ugdymo skyrius)
935.Ugnė Lapėnaitė (Biržų "Aušros" pagrindinės mokyklos Nemunėlio Radviliškio pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcis centras)
936.Naglis Kazlauskas (Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija)
937.Miglė Kutulytė (Kauno r. Babtų gimnazija)
938.Nikolė Žuralovič (Vilniaus r. Mickūnų gimnazija)
939.Jonas Šatkauskas (Kauno r. Babtų gimnazija)
940.Faustas Merkelis (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
941.Augustė Račaitė (Šilutės Pamario progimnazija)
942.Sofija Naidionova (Vilniaus "Saulėtekio" mokykla-daugiafunkcis centras)
943.Liepa Povilėnaitė (Alytaus Panemunės progimnazija)
944.Butkutė Brigita (Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
945.Goda Špiklytė (Vilniaus Maironio progimnazija)
946.Pauła Karasiewicz (Vilniaus r. Pakenės Česlovo Milošo pagrindinė mokykla)
947.Jančiauskas Gintaras (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
948.Jolita Venskutė (Telšių r. Nevarėnų pagrindinė mokykla)
949.Aleksa Sinkevičiūtė (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
950.Tauras Pavolis (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
951.Vilius Stelingis (Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija)
952.Jogaila Žabaliūnas (Kaišiadorių r. Žiežmarių gimnazija)
953.Domantas Kairys (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
954.Simona Kievišaitė (Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
955.GABIJA TYSLIAVAITĖ (Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
956.Mažvydas Mickus (Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
957.Mėta Juškevičiūtė (UAB Karalienės Mortos mokykla)
958.Emilis Mačiūnas (Šiaulių Dainų progimnazija)
959.Viltė Lapinskaitė (Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija)
960.Indrė Daneliūtė (Viešoji įstaiga Raseinių technologijos ir verslo mokykla)
961.Dominykas Smagurauskas (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
962.Aronas Paliulis (Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
963.Lukrecija Stonytė (Klaipėdos jūrų kadetų mokykla)
964.Tautvydas Januškevičius (Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija)
965.DEIMANTĖ GAUDUTYTĖ (Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
966.Viltė Vyšniauskaitė (Marijampolės marijonų gimnazija)
967.Gustas Džiovalas (VGTU inžinerijos licėjus)
968.Liepa Dagilaitytė (UAB Karalienės Mortos mokykla)
969.Liepa Baubkutė (VšĮ "Saulės" privati gimnazija, pradinis ugdymas)
970.Airi Ibasco (Šakių rajono Lekėčių mokykla-daugiafunkcis centras)
971.Dileta Liepinaitytė (Šakių r. Kudirkos Naumiesčio V. Kudirkos gimnazija)
972.Kristupas Jucevičius (Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
973.Gabija Izonytė (Kauno rajono Užliedžių mokykla-daugiafunkcis centras)
974.Silvija Auglytė (Kauno "Aušros" gimnazija)
975.Vakaris Korsakas (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
976.Gabija Švaikauskaitė (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
977.Izabelė Lavrinovič (Vilniaus r. Bezdonių "Saulėtekio" pagrindinė mokykla)
978.Andrėja Čivilytė (Marijampolės marijonų gimnazija)
979.Kunkulytė Rugilė (Marijampolės "Smalsučio" pradinė mokykla)
980.Kamilė Ežerskytė (Šiaulių Gegužių progimnazija)
981.Denisas Čuvachov (Šilutės Pamario progimnazija)
982.Julius Liaudanskas (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
983.Patrikas Velioniškis (Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
984.Kamilė Staniulytė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
985.Justina Rafimbergaitė (Viešoji įstaiga Kuršėnų politechnikos mokykla)
986.Viktorija Staškevičiūtė (Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
987.Augustė Želvytė (Plungės „Babrungo“ progimnazija)
988.Ugnė Pauparytė (Šilutės Pamario progimnazija)
989.VITA MARKEVIČIŪTĖ (Vilniaus Maironio progimnazija)
990.Maselskytė Karolina (Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
991.Gustė Danauskaitė (Kauno r. Babtų gimnazija)
992.NEMAND DEIVID (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
993.Žutautaitė Greta (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
994.Gustas Andrijaitis (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
995.Ilja Supranovič (Vilniaus "Saulėtekio" mokykla-daugiafunkcis centras)
996.JAROSLAV SIMONOVIČ (Vilniaus darželis - mokykla "Saulutė")
997.Pijus Noreika (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
998.Deimantė Rapalaitė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
999.Mantas Bielskis (VšĮ Šiaurės licėjus)
1000.Paula Klementavičiūtė (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
1001.Gabrielė Dručiūnaitė (Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
1002.Matas Kemeris (Jurbarko r. Viešvilės pagrindinė mokykla)
1003.Monika Mucha (Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija)
1004.VASILJEVAS DARIUS (VšĮ Jūrinio sektoriaus darbuotojų rengimo centras)
1005.Mindaugas Stanislovaitis (Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
1006.Paulius Jukna (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
1007.Gabrielė Kačkan (Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
1008.Atėnė Žibūdaitė (Kauno r. Babtų gimnazija)
1009.Deimantė Rudzevičiūtė (Plungės r. Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazija)
1010.Smiltė Armanavičiūtė (Alytaus r. Simno gimnazija)
1011.Sibilė Bašytė (Vilniaus jėzuitų gimnazija)
1012.Adas Griškevičius (Kėdainių r. Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinė mokykla)
1013.Paulius Jegelevičius (Namų mokykla)
1014.Kotryna Zaikauskaitė (Trakų r. Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinė mokykla)
1015.Gertrūda Bučiūtė (Kauno Suzuki progimnazija)
1016.Kristupas Kerpauskas (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
1017.Jonas Juršys (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
1018.Austėja Grabytė (Alytaus Jotvingių gimnazija)
1019.Adrian Volosevič (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
1020.Greta Golubovska (Vilniaus Žemynos progimnazija)
1021.Rokas Žebrauskas (Vilniaus Pavilnio progimnazija)
1022.Ieva Andrulyanets (Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
1023.Meida Vinčiauskaitė (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija)
1024.Saulė Peršonytė (Utenos Aukštakalnio progimnazija)
1025.Gintarė Lisauskaitė (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
1026.Dovydas Vasiliūnas (Panevėžio 5-oji gimnazija)
1027.Dominykas Cimbleris (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
1028.Kšyštof Ščerbo (Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
1029.Jonas Starovoitovas (UAB „Taškius“)
1030.Evita Arlauskaitė (Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
1031.Elisabeta Petruokaitė (Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
1032.Rokas Suveizdis (Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
1033.Deividas Barkovskij (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
1034.Ugnė Geivelytė (Kauno r. Domeikavos gimnazija)
1035.Gabrielė Tikužytė (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
1036.Aleksandra Stundžytė (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1037.Patricija Malinauskaitė (UAB Mažasis Klaipėdos licėjus)
1038.Viltė Varaškaitė (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
1039.Emilis Drakšas (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
1040.Emma Kupstytė (Kėdainių r. Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinė mokykla)
1041.Ieva Aleksandravičiūtė (Vilniaus r. Kalvelių "Aušros" gimnazija)
1042.Gustė Savickaitė (Šiaulių Medelyno progimnazija)
1043.Vijus Bartkevičius (Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
1044.Ieva Gerkavičiūtė (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
1045.Auksė Bulytė (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
1046.Vilja Kiaurakytė (Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
1047.Joris Pečiokas (Pasvalio r. Saločių A. Poškos pagrindinė mokykla)
1048.Kajus Šilkaitis (Prienų "Žiburio" gimnazija)
1049.Karina Buha (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
1050.Mindaugas Vaitkevičius (Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
1051.Natas Statkevičius (Vilniaus Balsių progimnazija)
1052.Emilė Norkutė (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
1053.Bernardas Leliukas (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
1054.Vilius Petraitis (VDU klasikinio ugdymo mokykla)
1055.Erikas Lukošius (Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
1056.Adomas Vasiliauskas (Marijampolės marijonų gimnazija)
1057.Gailė Mikoliūnaitė (Buivydiškių pagrindinė mokykla)
1058.Martynas Micevičius (Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
1059.Gabija Rakštytė (Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
1060.Bakanauskaitė Beatričė (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
1061.LUKNĖ ŠABLINSKAITĖ (Vilniaus Maironio progimnazija)
1062.Elena Urbanavičiūtė (VGTU inžinerijos licėjus)
1063.Arvilė Klovaitė (Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija)
1064.Enrika Paliokaitė (Panevėžio r. Paįstrio Juozo Zikaro gimnazija)
1065.Edas Končius (Telšių „Ateities“ progimnazijos „Saulėtekio“ skyrius)
1066.Patricija Žilinskaitė (Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
1067.Aronas Žuromskas (Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
1068.Viltė Baniulytė (Marijampolės marijonų gimnazija)
1069.Motiejus Solovjovas (Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla)
1070.Lūna Petrikaitė (Alytaus „Volungės“ progimnazija)
1071.Adrija Šeduikytė (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
1072.Atas Širiajev (Kazlų Rūdos pradinė mokykla)
1073.Donatas Skrockis (Kauno r. Piliuonos gimnazija)
1074.Milana Žemčugovaitė (Vilniaus r. Riešės šv. Faustinos Kovalskos pagrindinė mokykla)
1075.Žygimantas Joniškis (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
1076.Tajus Mazrimas (Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
1077.Gytis Urbikas (Gargždų "Minijos" progimnazija)
1078.Smiltė Petrauskaitė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
1079.Viltė Malinauskaitė (Lazdijų r. Šeštokų mokykla)
1080.Narvilaitė Deimantė (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
1081.Dominykas Baltrušaitis (Šiaulių jėzuitų mokykla)
1082.Sofija Dociūtė (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
1083.Viltė Pudžiuvytė (Šiaulių Dainų progimnazija)
1084.Tymaitė Neda (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
1085.Adriana Taraškevič (Vilniaus Simono Konarskio gimnazija)
1086.Julius Jankauskas (Buivydiškių pagrindinė mokykla)
1087.Gabija Marija Bajalytė (Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
1088.Emilija Fedorovaitė (Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
1089.Upė Skarupskaitė (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1090.Ovidija Cirtautė (Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazija)
1091.Kotryna Samanytė (Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
1092.Adomas Kavaliauskas (Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
1093.Milda Upė Kmitaitė (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
1094.Eimantas Mineikis (Plungės r. Liepijų mokyklos Šateikių skyrius)
1095.Marija Rumskaitė ("Šaltinėlio" privati mokykla)
1096.Gabrielė Gotautaitė (Klaipėdos Vitės progimnazija)
1097.Aronas Martinkus (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
1098.Austėja Andrijauskaitė (Šiaulių r. Voveriškių mokykla)
1099.Melita Antušaitė (Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
1100.Arminas Kavaliauskas (Viešoji įstaiga Kuršėnų politechnikos mokykla)
1101.Domas Sabaliauskas (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
1102.Grytė Šapalaitė (Šv. Juozapo mokykla)
1103.Luknė Juozalėnaitė (Kauno Milikonių progimnazija)
1104.Patrikas Vėjas Ramanauskas (Alytaus Šaltinių progimnazija)
1105.Tomas Pockevičius (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1106.Justas Narkevičius (KTU inžinerijos licėjus)
1107.Ieva Kubiliūtė (Jurbarko r. Jurbarkų darželis-mokykla)
1108.Ugnė Šimkūnaitė (Pakruojo "Žemynos" progimnazija)
1109.Urtė Čekanauskaitė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1110.Vakaris Ledzinskas (Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
1111.Eligijus Jukna (Jurbarko r. Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinė mokykla)
1112.Viltė Auškalnytė (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
1113.Kajus Dryskinis (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
1114.Mirra Dubrovskaja (Klaipėdos "Žaliakalnio" gimnazija)
1115.Deimantė Vytuvytė (Šilutės pirmoji gimnazija)
1116.Ričardas Charitonovas (Vilniaus darželis-mokykla "Vaivorykštė")
1117.Adam Gerasimovič (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
1118.Jonas zemaitaitis (Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
1119.Lėja Mockutė (Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
1120.Augustė Medzevičiūtė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1121.Aniūnaitė Aistė (Ukmergės Antano Smetonos gimnazija)
1122.Daniel Jelisejev (Vilniaus ,,Juventos" gimnazija)
1123.Šarūnas Katkus (Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
1124.Meida Sutkutė (Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
1125.Liepa Burauskaitė (Vilkaviškio r. Sūdavos pagrindinė mokykla)
1126.Elė Katauskaitė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1127.Lėja Renkauskaitė (Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
1128.Greta Bartoševičiūtė (Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
1129.Bogdan Baranovskij (Trakų r. Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinė mokykla)
1130.Kajus Kašėta (Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
1131.Edgaras Frolovas (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
1132.STANKEVIČIUS MANTAS (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
1133.Austėja Gobytė (Jurbarko r. Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazija)
1134.Martynas Judžentis (Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
1135.Rokas Grimalauskas (Marijampolės sav. Mokolų progimnazija)
1136.Džestinas Šidlauskas (Šiaulių Ragainės progimnazija)
1137.Ernestas Keda (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
1138.Mykolas Vikonis (Kauno Senamiesčio progimnazija)
1139.Elzė Rutkauskaitė (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
1140.Barbora Ieva Navickaitė (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
1141.Gustas Griškevičius (Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
1142.DOMINYKAS KUČAITIS (VDU klasikinio ugdymo mokykla)
1143.Kotryna Kalkauskaitė (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
1144.Erikas Tankelevicius (Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
1145.Amelija Norkutė (Plungės "Ryto" pagrindinė mokykla)
1146.Domantas Stukas (Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
1147.Gajus Macaitis (Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
1148.Lijana Kazakevičiūtė (Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija)
1149.Taisija Lukaševiš (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
1150.Luknė Laurynaitė (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
1151.Kornelijus Tarutis (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
1152.Andrėja Brazaitė (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
1153.Jokūbas Žaibas Dubauskas (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
1154.Ajus Šlančauskas (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
1155.Ignas Miciuta (Vilkaviškio r. Gižų Kazimiero Baršausko mokykla-daugiafunkcis centras)
1156.Dominyka Ežerskytė (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
1157.GUSTAS KOVERA (Jonavos "Lietavos" pagrindinė mokykla)
1158.Sviatoslav Yzvyjekov (Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija)
1159.Matas Grigas (Varėnos "Ryto" progimnazija)
1160.Ernestas Jaliniauskas (Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
1161.Luka Dereviaškina (Vilniaus Žemynos progimnazija)
1162.Adriana Tubinytė (Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija)
1163.Neilas Kemfertas (Vilkaviškio r. Sūdavos pagrindinė mokykla)
1164.Aurelijus Valaika (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
1165.Augustė Kieravičiūtė (Alytaus „Volungės“ progimnazija)
1166.Domas Šileika (Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
1167.Luiza Kalvaitytė (Šilutės Pamario progimnazija)
1168.Deividas Palubinskas (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1169.Urtė Valentaitė (Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
1170.Agnė Trofimovaitė (Elektrėnų pradinė mokykla)
1171.Tija Rimkutė (KTU inžinerijos licėjus)
1172.Mingailė Dapšytė (Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
1173.Aleksandrov Aleksandr (Klaipėdos "Pajūrio" progimnazija)
1174.Jonas Bubnys (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1175.Kipras Akranavičius (Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
1176.Dominykas Palaitis (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1177.Domantas Mieldažis (Marijampolės sav. Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazija)
1178.Simona Ciparytė (Šilutės r. Traksėdžių Šilojų mokykla)
1179.Mėja Pakalniškytė (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
1180.Austėja Kižytė (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
1181.ELIJUS VAIDOTAS (Kauno r. Domeikavos gimnazija)
1182.Mėta Banevičiūtė (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
1183.Rytis Subačius (Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
1184.Lukas Tautkus (Jurbarko r. Eržvilko gimnazija)
1185.Dovydas Petrulis (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
1186.Bernardas Seidomirovas (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
1187.Kamilė Mačytė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1188.Darius Čepanauskas (Šilutės Pamario progimnazija)
1189.Gabrielė Valujūtė (Rokiškio r. Kamajų Antano Strazdo gimnazijos Jūžintų skyrius)
1190.Tėja Skirmantaitė (Raseinių Viktoro Petkaus progimnazija)
1191.Titas Andros (Kauno r. Domeikavos gimnazija)
1192.Mangirdas Virbašius (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1193.Jorūnas Borisovas (VGTU inžinerijos licėjus)
1194.Ula Merkevičiūtė (Kauno "Nemuno" mokykla)
1195.Gustas Didžiulis (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
1196.Andrėja Praščevičiūtė (Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija)
1197.Kristupas Gricius (Mažeikių Senamiesčio progimnazija)
1198.Rugilė Stašelytė (VGTU inžinerijos licėjaus pradinio ugdymo skyrius)
1199.Viktorija Ubavičiutė (Plungės Senamiesčio mokykla)
1200.Adomas Petronis (Trakų r. Aukštadvario mokykla-darželis "Gandriukas")
1201.Joris Agurkis (Vilniaus Žemynos progimnazija)
1202.Smiltė Mankauskaitė (Kauno Panemunės pradinė mokykla)
1203.Irma Ramonienė (Šiaulių suaugusiųjų mokykla)
1204.Paulius Purinis (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
1205.Tomas Curko (Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
1206.Jorūnė Žimkutė (UAB Mažasis Klaipėdos licėjus)
1207.Danielius Šneideris (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
1208.Tadas Lapinskas (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
1209.Adrija Firantaitė (VšĮ „Herojus“)
1210.Elijus Vitkevičius (Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
1211.Danielius Onusaitis (Šakių "Varpo" mokykla)
1212.Tajus Suzdalev (Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
1213.Emilija Srėbaliūtė (Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija)
1214.Domantas Švažas (VšĮ Šiaurės licėjus)
1215.Morena Garytė (Plungės Senamiesčio mokykla)
1216.Rusnė Karpavičiūtė (Panevėžio r. Ramygalos gimnazija)
1217.Vinklerytė Eiva (Marijampolės "Saulės" pradinė mokykla)
1218.Žilvinas Leonas Tamonis (Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
1219.Adomas Blaževičius (Šv. Juozapo mokykla)
1220.Amelija Balandytė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
1221.Amanda Streckytė (Šiaulių r. Gruzdžių gimnazijos Šakynos skyrius)
1222.Dominykas Rakauskas (KTU inžinerijos licėjus)
1223.Gabrielė Pranskūnaitė (Šiaulių Gegužių progimnazija)
1224.Remeika Liutauras (Šiaulių Gytarių progimnazija)
1225.Jaunius Baškys (Kelmės "Kražantės" progimnazija)
1226.Urtė Stunžėnaitė (Utenos Krašuonos progimnazija)
1227.Enrika Voicechovičiūtė (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
1228.ARNAS LIUDVINOVIČIUS (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
1229.Erminas Čereška (Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
1230.Samanta Markevičiūtė (Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla)
1231.Paulius Janiulionis (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
1232.Darina Klimovaitė (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
1233.Ugnė Vaičikauskaitė (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
1234.Ieva Samušytė (Marijampolės marijonų gimnazija)
1235.Erikas Petronis (Panevėžio r. Dembavos progimnazija)
1236.Rokas Šimkus (Joniškio r. Skaistgirio gimnazija)
1237.Akvilė Jokubauskaitė (Kauno "Vyturio" gimnazija)
1238.Dovydas Skvireckas (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
1239.Ugnė Šimkutė (Kauno r. Babtų gimnazija)
1240.Gerda Uogaitė (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
1241.Kamilė Totilaitė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
1242.Adrija Mažintaitė (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
1243.Karilė Jaruševičiūtė (Kaišiadorių r. Žiežmarių mokykla-darželis "Vaikystės dvaras")
1244.Gustas Domarkas (Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
1245.Vilius Juozapaitis (Šiaulių Gegužių progimnazija)
1246.Motiejus Baltakys (Utenos r. Užpalių gimnazija)
1247.Mėta Balšaitytė (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
1248.Dovidas Zajenčkauskas (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1249.Šypalis Kristupas (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
1250.Benas Žaltauskas (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
1251.Kotryna Butrimaitė (Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija)
1252.Matas Legeckas (Kauno Suzuki progimnazija)
1253.Kajus (Kauno Milikonių progimnazija)
1254.Dainius Ševelis (Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
1255.Austėja Urbonaitė (Kauno Panemunės pradinė mokykla)
1256.Faustas Zubrus (Kauno Rokų gimnazija)
1257.Karolis Bunevičius (Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla)
1258.Fausta Dobilaitė (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
1259.Tėja Aleinikovaitė (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
1260.Austėja Talijūnaitė (UAB Mažasis Klaipėdos licėjus)
1261.Danielis Naudžiūnas (Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
1262.Erlandas Patalauskas (Utenos Krašuonos progimnazija)
1263.Jokūbas Byla (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
1264.Noja Grabytė (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
1265.Guoda Butiškytė (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1266.Artem Petrauskas (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1267.Nojus Andrulaitis (Šiaulių Dainų progimnazija)
1268.Dominykas Buglovas (Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
1269.Liepa Skirkutė (Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
1270.Mėta Jurgaitytė (Kauno Milikonių progimnazija)
1271.Petraitis Mantvydas (Vilniaus automechanikos ir verslo mokykla)
1272.Rokas Savickis (Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
1273.BANYS LUKAS (Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija)
1274.Adas Jasnauskas (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
1275.Kristupas Marčenko (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
1276.Tėja Žilinskytė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
1277.Emilijus Mačiūnas (Birštono gimnazija)
1278.Gustė Mišutytė (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
1279.Lineta Šalnytė (Gargždų "Minijos" progimnazija)
1280.Pijus Račas (Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
1281.Adomas Karnusevičius (Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
1282.ASTIJUS MILEVIČIUS (Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
1283.Emma Metsiun (VšĮ "Saulės" privati gimnazija, pradinis ugdymas)
1284.Margarita Jablonskytė (Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
1285.Kamilė Navickaitė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1286.Anna-Sofija Sheremetova (Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
1287.Arnas Siminauskas (Plungės r. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija)
1288.Dominykas Virbalis (Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
1289.Morozovaitė Estrėja (Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
1290.Mantas Mišutis (Mažeikių Senamiesčio progimnazija)
1291.Barbora Bartkutė (Erudito licėjus)
1292.Mindaugas Diksas (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
1293.Dalimir Jankelaic (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
1294.Gustė Kapturauskaitė (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
1295.Tautvydas Jokubaitis (Plungės „Babrungo“ progimnazija)
1296.GRETA ŠLIČIŪTĖ (Šiaulių Dainų progimnazija)
1297.Jonas Mikėnas (Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
1298.Simona Olechnovič (Trakų suaugusiųjų mokymo centras)
1299.Barbora Razmislevičiūtė (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
1300.Dominyka Kulumbegašvili (Elektrėnų pradinė mokykla)
1301.Domantas Juchnevičius (Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija)
1302.Dovydas Kičas (Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
1303.Aleksandra Šalaševičiūtė (Marijampolės marijonų gimnazija)
1304.Elija Rožė Pauliukevičiūtė (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
1305.Gintaras Venckus (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
1306.Liepa Macikaitė (Radviliškio Vaižganto progimnazija)
1307.Augustas Miliukas (Kauno Rokų gimnazija)
1308.Kamilė Gurskaitė (Kauno r. Piliuonos gimnazija)
1309.RIMKUS ALANAS (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
1310.Mikas Sinkevičius (Vilniaus r. Avižienių gimnazija)
1311.Teodoras Morchiladze (Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija)
1312.Vykintas Adakas (Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
1313.Kotryna Šermukšnytė (Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
1314.Emilis Saročka (Tauragės r. Žygaičių gimnazija)
1315.Simonas Sabinskas (Jonavos pradinė mokykla)
1316.Armandas Stripeika (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
1317.Eleonora Mikšytė (Klaipėdos r. Dovilų pagrindinė mokykla)
1318.Dovydas Savickis (Šiaulių r. Meškuičių gimnazija)
1319.Emilis Nevardauskas (Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
1320.Sofija Vanagaitė (Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
1321.Pijus Danėnas (Kauno r. Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras)
1322.Justas Andriekus (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
1323.Daniil Dubinchuk (Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
1324.Sofija Kęstenytė (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
1325.Denas Šlajus (Kauno r. Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras)
1326.Kornelija Gaigalaitė (Prienų r. Išlaužo pagrindinė mokykla)
1327.Danielė Lešinskaitė (Šiaulių Dainų progimnazija)
1328.Eivina Songin (Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
1329.Justas Vaičius (Akmenės rajono Ventos gimnazija)
1330.Auksė Ragauskaitė (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
1331.Gerda Jonikaitė (Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
1332.Dainora Miknevičiūtė (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
1333.Augustas Švėgžda (Alytaus Jotvingių gimnazija)
1334.Timas Pičuginas (Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
1335.Goda Kauneckaitė (Šiaulių Ragainės progimnazija)
1336.Joris Andriuškevičius (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
1337.Milena Vrubliauskaitė (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
1338.Emilis Kriūnas (Jurbarko r. Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazija)
1339.Arnas Skučas (Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
1340.Doržinkevičiūtė Marta (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
1341.Jonas Genys (Klaipėdos licėjus)
1342.Ieva Petkutė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
1343.Erika Loginaitė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1344.Karolina Jakubonytė (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
1345.Agnė Beluckaitė (Jonavos "Lietavos" pagrindinė mokykla)
1346.Lukas Latvys (Vilniaus r. Bezdonių "Saulėtekio" pagrindinė mokykla)
1347.Klim Pučinskij (Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
1348.Fiodar Aliferka (Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
1349.Gintarė Vasiliauskaitė (Klaipėdos r. Dituvos pagrindinė mokykla)
1350.Luknė Zdanavičiūtė (VIMS - Vilnius International Meridian School)
1351.Dominykas Andriejūnas (Kauno r. Zapyškio pagrindinė mokykla)
1352.Adomas Razlevičius (Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
1353.Odrė Bakanauskaitė (Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
1354.Ignas Sabaliauskas (Alytaus Panemunės progimnazija)
1355.Jokūbas Krukauskas (Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
1356.Elžbieta Baužytė ("Šaltinėlio" privati mokykla)
1357.Kamilė Triabaitė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
1358.Emilija Norvaišaitė (Klaipėdos r. Dovilų pagrindinė mokykla)
1359.GABIJA JASKELEVIČIŪTĖ (Varėnos r. Matuizų pagrindinė mokykla)
1360.Marija Andersen (Alytaus Panemunės progimnazija)
1361.Danielius Grubinskas (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
1362.Augustinas Jerešiūnas (Kauno Milikonių progimnazija)
1363.Dominykas Gorelyševas (Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija)
1364.Arnas Ažukas (Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
1365.Ieva Tarasevičiūtė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1366.Eduardas Kalpokas (Alytaus Panemunės progimnazija)
1367.Ieva Šilingaitė (KTU Vaižganto progimnazija)
1368.Benas Botyrius (Kauno r. Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras)
1369.Julius Slobodeniuk (Kauno "Vyturio" gimnazija)
1370.Federavičiūtė Meda (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
1371.Jokūbas Ligeikis (Šiaulių Dainų progimnazija)
1372.Linas Eidukaitis (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
1373.Misiūnas Jonas (Vilniaus automechanikos ir verslo mokykla)
1374.Augustas Grigutis (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
1375.Austėja Žolpytė (Šiaulių Gegužių progimnazija)
1376.Raigardas Rudzevičius (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1377.Gustė JASUDAVIČIŪTĖ (Riešės gimnazija)
1378.Patricija Lukinych (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
1379.Amelija Abromaitytė (Panevėžio r. Velžio gimnazija)
1380.Rokas Mačiulskas (Plungės r. Liepijų mokykla)
1381.Sniega Šurkutė (Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija)
1382.Jokūbas Bosas (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
1383.Luka Daraškevičiūtė (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
1384.Dilan Chroni (Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
1385.Rytė Belousaitė (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
1386.Rugilė Kukurytė (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
1387.Ieva Danylaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1388.Ingeborga Karaliūtė (Kauno Rokų gimnazija)
1389.Meida Penkauskaitė (Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla)
1390.Malinauskas Saulius (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
1391.Gabrielė Bartkevičiūtė (Tauragės r. Jovarų pagr. mokyklos Gaurės skyrius)
1392.Mantė Stancevičiūtė (Mažeikių Pavasario progimnazija)
1393.Aironas Mažeika (Alytaus Dzūkijos mokykla)
1394.Milita Pranaitytė (Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
1395.Aron Andruškevič (Šiaulių r. Raudėnų mokykla-daugiafunkcis centras)
1396.Ervinas Sabonis (Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
1397.Rokas Radavičius (Raseinių Šaltinio progimnazija)
1398.Saulė Stonytė (Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
1399.Ieva Kaštelianovaitė (Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
1400.Paulius Kasickas (Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
1401.Sofija Fomkina (Vilniaus Lazdynų mokykla)
1402.Arminas Čeponis (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1403.Ieva Greičiūtė (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
1404.Matas Laučius (Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
1405.Gustė Laurinaitytė (Mažeikių Pavasario progimnazija)
1406.Liepa Miškinytė (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
1407.Rugilė Plaipaitė (Plungės r. Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazija)
1408.Lugnė Dubinskaitė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
1409.Augustė Kazancevaitė (Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
1410.Emilija Barcevičiūtė (Elektrėnų pradinė mokykla)
1411.Augustinas Bernotas (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
1412.Deividas Kazlauskas (Anykščių r. Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras)
1413.Mėta Dromantaitė (Šilutės Pamario progimnazija)
1414.Ąžuolas Končius (Buivydiškių pagrindinė mokykla)
1415.Gabija Bisikirskaitė (Prienų r. Stakliškių gimnazija)
1416.Nojus Kazlauskas (Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazija)
1417.Austėja Kavulskytė (Skuodo Bartuvos progimnazija)
1418.Smiltė Krivoguzovaitė (Joniškio "Saulės" pagrindinė mokykla)
1419.Aigaras Laurišonis (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
1420.Jokūbas Rupšlaukis (UAB Mažasis Klaipėdos licėjus)
1421.Lukrecija Vėtaitė (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
1422.Liepa Linkevičiūtė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
1423.Bena Jurevičiūtė (Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
1424.Arnas Šliauderis (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
1425.Lukas Apanavičius (Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
1426.Steponas Puriuškis (Šv. Juozapo mokykla)
1427.Aurimas Lukošius (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
1428.Nojus Šimkus (Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija)
1429.Rūta Skarbaliūtė (Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
1430.ARNAS (VGTU inžinerijos licėjus)
1431.Karolina Junevič (Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
1432.Ignas Kubilius (Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
1433.Elija Nakaitė (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
1434.Ignas Rusonis (Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
1435.Brigita Udraitė (Telšių "Germanto" progimnazija)
1436.DANIELĖ ŠAPOLAITĖ (Kauno Pilėnų progimnazija)
1437.Jogailė Pociūtė (Kauno Montesori mokykla-darželis "Žiburėlis")
1438.Lukas Armanavičius (Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazija)
1439.Jonas Visockas (VšĮ Šiaurės licėjus)
1440.Airidas Ščerbickas (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
1441.Emilija Vitkauskaitė (Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
1442.Armandas Naujalis (Marijampolės marijonų gimnazija)
1443.Nojus Ochrimenko (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
1444.Mykolas Baltrušaitis (Rokiškio mokykla-darželis "Ąžuoliukas")
1445.Justinas Jurkevičius (Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
1446.Arijus Pikčius (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
1447.Danielė Žintikaitė (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
1448.Milena Balčiūnaitė (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
1449.Mišelis Daukšys (Vilniaus Žemynos progimnazija)
1450.Vilte Motekaityte (Klaipėdos licėjus)
1451.Austėja Valatkaitė (Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija)
1452.Vilius Vaidelauskas (Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
1453.Eglė Miežukaitė (Varėnos r. Matuizų pagrindinė mokykla)
1454.Rimgaudas Barauskas (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1455.Edas Zarauskas (Vilniaus Antakalnio gimnazija)
1456.Ela Kutraitė (Kėdainių r. Vilainių mokykla-darželis "Obelėlė")
1457.Gustė Morozovaitė (KTU inžinerijos licėjus)
1458.Ainis Vytautas Lukoševičius (Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
1459.Nojus Kutka (Riešės gimnazija)
1460.Justinas Biveinis (Kazlų Rūdos "Elmos" mokykla-darželis)
1461.Valerie Kežun (Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
1462.Melita Slepakovaitė (Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
1463.Gytis Jakimavičius (Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija)
1464.Matas Ragažinskas (Panevėžio r. Naujamiesčio gimnazija)
1465.Herkus Jankauskas (Vaikų meninė studija "Diemedis")
1466.Augustas Šaltmeris (Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
1467.Rimas Pranevičius (Viešoji įstaiga Kazlų Rūdos Valdorfo progimnazija)
1468.Everista Janušauskaitė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
1469.Matas Apavičius (Vilniaus Naujininkų progimnazija)
1470.Palec Mėja (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
1471.Roberta Keturkaitė (Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
1472.Saulėja Rudytė (Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
1473.Dovydas Gelūnas (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
1474.Monika Barauskaitė (Radviliškio r. Pociūnėlių pagrindinė mokykla)
1475.Valdemaras Rakauskas (KTU Vaižganto progimnazija)
1476.Agilė Stundžytė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1477.Ugnė Jutinskaitė (Pasvalio r. Vaškų gimnazija)
1478.Gabija (Kauno r. Piliuonos gimnazija)
1479.Augustas Kurauskas (Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
1480.Samanta Ramuckaitė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1481.Justas Maskeliūnas (Alytaus r. Krokialaukio T. Noraus-Naruševičiaus gimnazija)
1482.Viktorija Zemeckaitė (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija)
1483.Jonas Kozmanas (Utenos Aukštakalnio progimnazija)
1484.Izabelė Gelažauskaitė (Vilniaus Naujininkų progimnazija)
1485.Mantvydas Stravinskas (Šakių "Varpo" mokyklos Slavikų pradinio ugdymo skyrius)
1486.Atėnė Damijonaitytė (Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
1487.Elzė Liutvinaitė (Šiaulių r. Šilėnų mokykla)
1488.Ernestas Pleikys (Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
1489.Rolandas Dauparas (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
1490.Povilas Atkočiūnas (Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
1491.Vilius Vėželis (Vilkaviškio r. Kybartų "Rasos" mokykla)
1492.Ieva Sodytė (Plungės Senamiesčio mokykla)
1493.Augustas Ceiko (Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
1494.Ugnė Čiumbaraitė (Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija)
1495.Mėta (VšĮ „Herojus“)
1496.Tomas Bubulas (Prezidento Jono Žemaičio gimnazija)
1497.Adrijus Tupčiauskas (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
1498.Matas Žičkevičius (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
1499.Stela Masiulionytė (Marijampolės marijonų gimnazija)
1500.Vakarė Juškaitė (Biržų technologijų ir verslo mokymo centras)
1501.Nojus Karačiovas (Šilutės r. Juknaičių pagrindinė mokykla)
1502.Čupinas Aleksandras (Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
1503.Emilija Žurauskaitė (Akmenės rajono Ventos gimnazija)
1504.Milda Gumbelevičiūtė (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija)
1505.Gustas Petrauskas (Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
1506.Oskaras Babilevas (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1507.Rokas Barila (Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
1508.Aleksander Polonskij (Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
1509.Marčiukaitytė Lilija (Marijampolės "Smalsučio" pradinė mokykla)
1510.Dominyka Europa Antonovaitė (Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
1511.Melita Jurčytė (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
1512.Valiukevičius Arminas Deividas (Vilniaus automechanikos ir verslo mokykla)
1513.Mišeikytė Goda (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
1514.Ignas Rinkevičius (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
1515.Martynas Juzėnas (Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
1516.Luka Šimaitė (Kauno „Saulės“ gimnazija)
1517.Beata Almonaitytė (Marijampolės marijonų gimnazija)
1518.Rugilė Panavaitė (Vilniaus Balsių progimnazija)
1519.Elijus Urbonas (Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
1520.Arnas Šaulys (Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
1521.RUDOKAS TAURAS (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
1522.Polina Ničikova (Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija)
1523.Vesta Vaitekūnaite (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
1524.Martynas Glėbavičius (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
1525.Augustas Anužis (Vilniaus Balsių progimnazija)
1526.Laurynas Kalpokas (Vėliučionių vaikų socializacijos centras)
1527.Dovilė Mažeikaitė (Vilniaus jėzuitų gimnazija)
1528.Kamilis Zabalevičius (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
1529.Adelė Monika Stunžėnaitė (Utenos Krašuonos progimnazija)
1530.Lėja Rudzevičiūtė (Marijampolės "Saulės" pradinė mokykla)
1531.Tadas Daktaras (Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras)
1532.Vilius Jonušauskas (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
1533.Viltė Bendikaitė (Šilutės r. Saugų Jurgio Mikšo pagrindinė mokykla)
1534.Ugnė Griškelytė (Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
1535.Gabrielė Ulbinaitė (Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla)
1536.Domas Tamošauskas (Palangos Šventosios pagrindinė mokykla)
1537.Kasparas Prameneckas (Kauno rajono Užliedžių mokykla-daugiafunkcis centras)
1538.Justas Pleikys (Šiaulių Gegužių progimnazija)
1539.EMILIJA EINORYTĖ (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
1540.Evita Kaminickaitė (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
1541.Rokas Gedrimas (Šiaulių profesinio rengimo centras, Technologijų skyrius)
1542.Martynas Stankevičius (Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
1543.Liepa Jakutytė (Jonavos pradinė mokykla)
1544.Kamilė Jermalaitė (Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
1545.Eivilė Citavičiūtė (Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
1546.Mėta Kazarjan (Šakių rajono Plokščių mokykla - daugiafunkcis centras)
1547.Grėtė Saulė Subačiūtė (UAB „Erudito licėjus“)
1548.Domantas Poškus (Vilniaus Gabijos progimnazija)
1549.Kajus Žementauskas (Kalvarijos gimnazija)
1550.Arnas Liaukus (Marijampolės "Saulės" pradinė mokykla)
1551.Matas Kačinskas (Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras)
1552.Raigardas Zakarauskas (Marijampolės profesinio rengimo centro Vilkaviškio skyrius)
1553.Laurynas Jagminas (Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
1554.Vakarė Alijošiūtė (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
1555.Gabrielė Maračinskaitė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
1556.Domantas Butkevičius (Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
1557.Gabrielius Mikelionis (Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
1558.Nikol Olifer (Vilniaus darželis-mokykla "Vaivorykštė")
1559.Deividas Rudžianskas (Šilutės Žibų mokykla)
1560.Elzė Sidarevičiūtė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1561.Marijus Jaronis (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
1562.Justina Vapsaitė (Raseinių r. Girkalnio pagrindinė mokykla)
1563.Felicija Marcelė Garuolytė (Vilniaus Volungės darželis-mokykla)
1564.Justa Evaltaitė (Gargždų "Minijos" progimnazija)
1565.Saulius Gindvilis (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
1566.Eglė Bendžiūtė (Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
1567.Joris Rimša (Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
1568.Benas Bendoraitis (Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
1569.Kotryna Gasiliūnaitė (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
1570.Luknė Matusevičiūtė (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
1571.Ajus Janušonis (Šiaulių r. Dubysos aukštupio mokykla)
1572.Gabrielius Ilčiukas (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1573.Eimantas Jokubaitis (Šiaulių Medelyno progimnazija)
1574.Gabrielė Jasevičiūtė (Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
1575.oskaras sirotenko (Vilniaus Naujininkų progimnazija)
1576.Deividas Stiklius (Klaipėdos r. Endriejavo pagrindinė mokykla)
1577.Dovydas Mikalauskas (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
1578.Lukas Rudelis (Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
1579.Lukas Ašakevič (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
1580.Emilis Zdanavičius (VIMS - Vilnius International Meridian School)
1581.Jonas Jogminas (Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
1582.Emilija Viliūtė (Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
1583.Liucija Minderytė (Neringos gimnazija)
1584.Unikauskaitė Ivana (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
1585.Andželika Brusokaitė (Šiaulių r. Gruzdžių gimnazijos Šakynos skyrius)
1586.Vincentas Jacunskas (Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
1587.Armandas Kurakinas (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
1588.Harutyun Kurdyan (Elektrėnų sav. Kietaviškių progimnazija)
1589.Matas Kudaba (Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija)
1590.Ugnė Jurevičiūtė (Klaipėdos Vitės progimnazija)
1591.Kamilė Brendak (Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
1592.Bernardas Bertašius (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
1593.Izabela Repšytė (Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus)
1594.Rusnė Baranauskaitė (UAB „Pažinimo medis“, Ozo filialas)
1595.Vincentas Gaurilčikas (Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
1596.Matas Tavgen (Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
1597.Matas Žemaitis (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
1598.Matas (Varėnos "Ryto" progimnazija)
1599.paulius matulaitis (Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
1600.AMELIJA GRIŠKEVIČIŪTĖ (VDU klasikinio ugdymo mokykla)
1601.Darius Jasūdas (Pagėgių sav. Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazija)
1602.Eladas Miceika (Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
1603.Auksė Jagučanskytė (Mažeikių Pavasario progimnazija)
1604.Paulina Damažeckaitė (Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
1605.Martynas Petrauskas (Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija)
1606.Astrida Villanueva Svensson (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1607.Rikardas Gasaitis (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
1608.Viltė Uščinaitė (Plungės Senamiesčio mokykla)
1609.Gabija Ligeikaitė (Zarasų "Ąžuolo" gimnazija)
1610.Evelina Kuncaitytė (Marijampolės profesinio rengimo centras)
1611.Prielaidaitė Kamilė (Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
1612.Ernestas Bilius (Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
1613.Titas Jankauskas (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
1614.matas valaitis (Šakių rajono Griškabūdžio gimnazija)
1615.Benas Žaliauskas (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija)
1616.Ignas Skrelevičius (Kauno Rokų gimnazija)
1617.Urtė Žilvytė (Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
1618.Lina Balandytė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1619.Arnas Širvaitis (Vilkaviškio r. Sūdavos pagrindinė mokykla)
1620.Kamila Petrulevič (Vilniaus r. Mickūnų gimnazija)
1621.Markas Raškevičius (Marijampolės marijonų gimnazija)
1622.Elinga Stonkutė (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
1623.Augustas Paplauskas (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
1624.Rugilė Bajorinaitė (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
1625.Jurgis Gaubas (Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
1626.Vytautė Miežetytė (Gargždų "Minijos" progimnazija)
1627.Gustė Gruodytė (Alytaus Panemunės progimnazija)
1628.Tichon Lipinskij (Švenčionių r. Pabradės "Žeimenos" gimnazija)
1629.Ugnė Riabinina (Alytaus „Drevinuko“ mokykla-darželis)
1630.Kasparas Gelgota (Vilniaus Gabijos progimnazija)
1631.Lėja Žičkytė (Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija)
1632.Maja Staskonytė (Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
1633.Miglė Pinkevičiūtė (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
1634.Domantas Juškevičius (Akmenės r. Papilės Simono Daukanto gimnazija)
1635.VIKTORIJA FILIPAVIČIŪTĖ (Varėnos r. Matuizų pagrindinė mokykla)
1636.Saulė Valiukaitė (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija)
1637.Ąžuolas Šimkus (Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
1638.Gintarė Dudonytė (VšĮ „Herojus“)
1639.Augustas Galinis (Šiaulių Ragainės progimnazija)
1640.Meida Burdulytė (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
1641.Rūta Surdokaitė (Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
1642.Vakarė Pernavaitė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1643.Monika Kručkauskaitė (Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
1644.Rokas Mičiulis (Vilkaviškio pradinė mokykla)
1645.Jogaila Mykolaitis (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1646.Giedrius Šarka (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
1647.Aneta Kazak (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
1648.Maksim Rumiancev (Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
1649.Vincentas Šveikauskas (Kauno r. Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras)
1650.Rugilė Bakšaitytė (Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
1651.Samanta Tamutytė (Šiaulių Jovaro progimnazija)
1652.Guoda Jankauskaitė (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
1653.Emma Victoria Seifert (Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
1654.Patricija Žičiūtė (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
1655.Kevin Stasiulevič (Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija)
1656.Kamilė Alubickaitė (Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
1657.Gerda Budrytė (Kauno Rokų gimnazija)
1658.Mėja Spėčiūtė (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
1659.Beatričė Aukštikalnytė (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
1660.Modestas Alejūnas (Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
1661.Markas Giedraitis (Kauno Veršvų gimnazija)
1662.Augutytė Milda (Ukmergės Antano Smetonos gimnazija)
1663.Milana Mickevičiūtė (Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija)
1664.Majus Kurlavičius (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1665.Evija Babiliūtė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
1666.Joris Kunigėlis (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
1667.Sofija Ismailovaitė (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
1668.Adrijus Sejonas (Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
1669.Armandas Anelauskas (Kalvarijos gimnazija)
1670.Jokūbas Paulauskas (Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
1671.Arnas Leonavičius (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
1672.Inesa Borovikova (Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija)
1673.Rugilė Mickevičiūtė (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
1674.Evelina Balčiūnaitė (Šiaulių Salduvės progimnazija)
1675.Emilija Mikulionytė (Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
1676.Adrija Makūnaitė (Šakių rajono Lekėčių mokykla-daugiafunkcis centras)
1677.Sofija Kezytė (UAB Karalienės Mortos mokykla)
1678.Eidanas Noruišis (Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
1679.Kristupas Stukas (Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
1680.Jokūbas Šilgalis (VšĮ Klaipėdos „Universa Via“ tarptautinė mokykla)
1681.Pociūnas Nojus (Joniškio r. Žagarės gimnazija)
1682.Gabija Sabaitytė (Vilniaus Senvagės gimnazija)
1683.Aija Tunaitytė (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1684.Dominykas Genaitis (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
1685.Simonas Pumputis (UAB „Erudito licėjus“)
1686.Viltė Visockytė (Raseinių Viktoro Petkaus progimnazija)
1687.Adelė Vilimaitė ("Šaltinėlio" privati mokykla)
1688.Ugnė Zakarackaitė (Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
1689.Dovydas Siminauskis (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
1690.Domantas Maciulevčius. (Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazijos Pravieniškių skyrius)
1691.Ditė Dementavičiūtė (Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
1692.Aronas Markuckas (Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
1693.Rusnė Kuktaitė (Kauno Milikonių progimnazija)
1694.Vesta Adomaitytė (Akmenės rajono Ventos gimnazija)
1695.Paulina Žiliūtė (Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras)
1696.Justinas Pigaga (Alytaus Likiškėlių progimnazija)
1697.Ignas Martinkėnas (Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
1698.Gabija Černiauskaitė (VšĮ Vytauto Didžiojo universiteto Ugnės Karvelis gimnazija)
1699.Lėja Kazakevičiūtė (Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
1700.Majus Vabuolas (Kauno Tirkiliškių mokykla-darželis)
1701.Vakarė Savickaitė (Riešės gimnazija)
1702.ELIJUS KANDRATAVIČIUS (Pradinė mokykla "Žiniukas")
1703.Gustė Ravinytė (Vilkaviškio pradinė mokykla)
1704.Marius Ivaškevičius (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
1705.Auguste Janulyte (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
1706.Zhilovachik Marta (Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
1707.Herkus Leonavičius (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1708.Nojus Sereika (Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
1709.Tėja Ališauskaitė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1710.Jonas Navickas (Mažeikių Senamiesčio progimnazija)
1711.Matas Urbonas (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
1712.Karolina Žukevičiūtė (Alytaus Panemunės progimnazija)
1713.Kotryna Šilinskytė (Kauno Petrašiūnų progimnazija)
1714.Aistė Zaveckaitė (Lazdijų r. Šventežerio mokykla)
1715.Nojus Černeckas (Kėdainių r. Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinė mokykla)
1716.Patricija Vasiliauskaitė (Alytaus Likiškėlių progimnazija)
1717.Austėja Samoškaitė (Klaipėdos r. Ketvergių pagrindinė mokykla)
1718.Evanas Ruseckas (Alytaus r. Krokialaukio T. Noraus-Naruševičiaus gimnazija)
1719.Vakarė Kugeliūnaitė (Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
1720.Gabija Morozaitė (Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
1721.Airidas Karmazinas (Kauno specialioji mokykla)
1722.Gustas Skarbauskas (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
1723.Dovydas Degenis (Panevėžio r. Ramygalos gimnazija)
1724.Danielius Voišvilo (Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
1725.Viltė Milčinauskaitė (Vilniaus Maironio progimnazija)
1726.Laurynas Klikna (Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
1727.Vajus Banevičius (Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras)
1728.Denisas Žakauskas (Lazdijų r. Veisiejų S. Gedos gimnazijos Kapčiamiesčio E. Pliaterytės pagr. ugdymo skyrius)
1729.Aurelija Zmitrovič (Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro gimnazija)
1730.Ema Cvirkaitė (Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazija)
1731.Kniežaitė Ugnė (Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
1732.Viačeslavas Chochlovas (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
1733.Matas Gabriūnas (Šiaulių Didždvario gimnazija)
1734.Pocevičiūtė Auksė (Alytaus Šaltinių progimnazija)
1735.Austina Dėdelytė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1736.Liutauras Raudonius (Vilniaus r. Kalvelių "Aušros" gimnazija)
1737.Aretas Pranskūnas (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija)
1738.Milita Šlušnytė (VšĮ Klaipėdos „Universa Via“ tarptautinė mokykla)
1739.Justas Petraitis (Kauno r. Domeikavos gimnazija)
1740.Matas Ignatavičius (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
1741.Rugilė Aleknaitė (Ukmergės technologijų ir verslo mokykla)
1742.Kamilė Riaukaitė (Kauno Veršvų gimnazija)
1743.Eva Krulytė (Kauno "Nemuno" mokykla)
1744.Žygimantas Kirna (Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
1745.Daniel Žibort (Šalčininkų r. Baltosios Vokės "Šilo" gimnazija)
1746.Goda Uldinskaitė (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
1747.Rugilė Jablonskytė (Marijampolės sav. Želsvos progimnazija)
1748.Beata Vaulinaitė (Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazija)
1749.Nojus Giusiano (Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
1750.Rusnė Kilikevičiūtė (Kėdainių "Atžalyno" gimnazija)
1751.Luknė Račiūnaitė (Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
1752.Joris Lileikis (Šilutės Pamario progimnazija)
1753.Meida Tropinaitė (Šiaulių profesinio rengimo centras Buitinių paslaugų skyrius)
1754.Smiltė Jankauskaitė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
1755.Gabrielius Auryla (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
1756.Vytenis Kulikauskas (Vilniaus Volungės darželis-mokykla)
1757.Elija Kovieraitė (Akmenės r. Papilės Simono Daukanto gimnazija)
1758.Ksenija Levina (Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija)
1759.Taja Novosiolivaitė (Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
1760.Giedrius Kaškonas (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1761.Karolina Švedarauskaitė (Šv. Juozapo mokykla)
1762.Liepa Daukšaitė (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
1763.Adrija Jasaitė (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
1764.Milinis Herkus Mantas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
1765.Ermita Glavdelytė (Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija)
1766.Justina Petkevičiūtė (Alytaus Piliakalnio progimnazija)
1767.Ąžuolas Smorgonskis (Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
1768.Želudkovski Deividas (Vilniaus automechanikos ir verslo mokykla)
1769.Rimkus Jokūbas (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
1770.Ieva Misaniuk (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
1771.Eiva Ruočkutė (Pažinimo Licėjus)
1772.Benas Jasikevičius (VšĮ „Herojus“)
1773.Paula Brazytė (Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
1774.Mykolas Budreckis (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
1775.Ieva Selilionytė (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1776.Otilija Lenciūtė (Kelmės r. Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija)
1777.Rokas Kavaliauskas (Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
1778.Gustas Leščiauskas (Šiaulių Dainų progimnazija)
1779.Adas Steponėnas (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
1780.Goda Slavinskaitė (Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
1781.Elijus Kesminas (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
1782.Aretas Adiklis (Panevėžio "Minties" gimnazija)
1783.Mark Volkovskij (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
1784.Paulius Marcinkevičius (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1785.Auksė Janušaitė (Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
1786.Norbertas Želichovskis (Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
1787.Dovydas Jankūnas (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1788.Darija Balsytė (Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
1789.Jonynas Martynas (Vilniaus automechanikos ir verslo mokykla)
1790.Ugnius Kazokas (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
1791.Vanesa Česnauskaitė (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
1792.Izabelė (Šv. Juozapo mokykla)
1793.Sofija Kairytė (Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
1794.Mila Kazlauskaitė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1795.Viltė Gražinskaitė (Šakių "Varpo" mokykla)
1796.Gediminas Potašnikovas (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1797.Eliza Mikulan (Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
1798.URTĖ AMPARAVIČIŪTĖ (Panevėžio pradinė mokykla)
1799.Korina Subačiūtė (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
1800.Armandas Liulys (Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
1801.Aleksija Mikolaitytė (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
1802.Lukaš Zinkevič (Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
1803.Dominykas Žilinskas (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
1804.Dominyka Stankevičiūtė (Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
1805.Vasarė Striškaitė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1806.Paula Čiapaitė (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
1807.Elija Bobinaitė (Vilniaus jėzuitų gimnazija)
1808.Laura Janeliūnaitė (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
1809.Uršulė Kazlauskaitė (Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
1810.Lukas Bartkus (KTU inžinerijos licėjus)
1811.Rapolas Simanavičius (Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla)
1812.ELENA LATOŽAITĖ (Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
1813.Arjana Ščikno (Šalčininkų r. Dieveniškių "Ryto" gimnazija)
1814.Beatričė Sabutytė (Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
1815.GABRIELĖ BLAŽEVIČIŪTĖ (Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
1816.Arnas Jakaitis (Panevėžio r. Upytės Antano Belazaro pagrindinė mokykla)
1817.Lėja Abraitytė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1818.Goda Petraitytė (Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
1819.Majus Mizgiris (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
1820.Dagnė Novikova (Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
1821.Saulė Urbonaitė (Vilniaus Balsių progimnazija, 4-8 kl. skyrius)
1822.Paulius Gruodis (Kalvarijos gimnazija)
1823.Kristupas Linius (Kėdainių r. Vilainių mokykla-darželis "Obelėlė")
1824.Paulius Ulevičius (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
1825.Gabrielė Staleriūnaitė (Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
1826.Rusnė Ragauskaitė (Zarasų "Ąžuolo" gimnazija)
1827.Danielė Juškaitė (Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazija)
1828.Vytautė Girdauskaitė (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
1829.Matas Dovydas Lukšta (Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
1830.Kamilė Šimkevičiūtė (Birštono gimnazija)
1831.Dominykas Stasiukėnas (Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija)
1832.Šeškauskas Benas (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
1833.Jokūbas Janulis (Eitminiškių gimnazija)
1834.Elija Kavoliūnaitė (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
1835.Naglis Šermukšnis (Utenos Aukštakalnio progimnazija)
1836.Keitė Pavlovaitė (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
1837.Justas Bogomolnikovas (Vilniaus Žemynos progimnazija)
1838.Jonas Štareika (VšĮ "Saulės" privati gimnazija, pradinis ugdymas)
1839.Austina Pilotė (Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
1840.Akvilė Mačiulytė (Tauragės Jovarų pagrindinė mokykla)
1841.Saulė Studinskaitė (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
1842.Gustas Kazlauskas (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
1843.Gytis Daubaras (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1844.Balasevičiūtė Eglė (Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija)
1845.Šarlotė Simanavičiūtė (Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
1846.Uosis Merčaitis (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
1847.Vilius Zaklikovskij (Jonavos pradinė mokykla)
1848.Austėja Teišerskytė (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
1849.Miglė Kalvaitytė (Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla)
1850.Gustė Pavilionytė (Šiaulių Dainų progimnazija)
1851.Titas Ševelis (Raseinių Viktoro Petkaus progimnazija)
1852.Gabrielius Rinkevičius (Alytaus Panemunės progimnazija)
1853.Meda Šenavičiūtė (UAB „Erudito licėjus“)
1854.Gediminas Balnis (Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
1855.Ugnė Draskinytė (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
1856.Jokūbas Šarpnickis (Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
1857.Andrius Česonis (Kauno r. Neveronių gimnazija)
1858.Mikas Bentnorius (Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
1859.Stepan Tarasov (Vilniaus Lazdynų mokykla)
1860.Augustas Kičas (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1861.Simonas Gricius (Plungės r. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija)
1862.Kajus Zakarauskas (Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija)
1863.Donatas Juozapavičius (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
1864.Viktorija Zujevaitė (Šiaulių Salduvės progimnazija)
1865.Aleksas Venckus (Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
1866.Emilija Straigytė (Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
1867.Arūnė Mockutė (Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
1868.Ugnius Buruchinas (Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
1869.Finas Anužis (UAB „Taškius“)
1870.Audra Kazakevičiūtė (Kazlų Rūdos sav. Plutiškių gimnazija)
1871.Alina Jasutovič (Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija)
1872.Titas Gonta (Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija)
1873.Marija Malinauskaitė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
1874.Eglė Rimkutė (Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras)
1875.Paulina Gustė (Kauno jėzuitų gimnazija)
1876.Austėja Rimkevičiūtė (Marijampolės profesinio rengimo centro Vilkaviškio skyrius)
1877.Urtė Globytė (Tauragės „Aušros“ progimnazija)
1878.Nikolas Mackevičius (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1879.Žygimantas Trota (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
1880.Justina Janušaitytė (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
1881.Viltė Štrapėlaitė (Šilutės Žibų mokykla)
1882.Nomeda Aliukonytė (Prienų "Žiburio" gimnazija)
1883.Austėja Adomaitytė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
1884.Eva Dargevičiūtė (Telšių r. Nevarėnų pagrindinė mokykla)
1885.Lėja Goberytė (Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Kučiūnų pagrindinio ugdymo skyrius)
1886.Emilija Gegužytė (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
1887.Ditė Peldžiūtė (UAB Karalienės Mortos mokykla)
1888.Gustė Čebatavičiūtė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1889.Konstantin Kozačišče (Vilniaus ,,Juventos" gimnazija)
1890.Demid Fomin (Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
1891.Lijana Grabliauskaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1892.Estėja Barštytė (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
1893.Valdas Bazelis (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
1894.Kamilė Velėniūtė (Utenos r. Užpalių gimnazija)
1895.Biliūnaitė Rugilė (Joniškio r. Žagarės gimnazija)
1896.Milita Kolomėnaitė (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1897.Jonas Burkovskis (UAB „Taškius“)
1898.Laurynas Šnipkus (Marijampolės Petro Armino progimnazija)
1899.Karol Gerasimovič (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
1900.Tomas Pažėra (Kauno Milikonių progimnazija)
1901.Eva - Marija Koreivaitė (Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
1902.Matas Jasiūnas (Vilniaus r. Buivydiškių pradinė mokykla)
1903.Ieva Uteševa (Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
1904.Vakarė Būdaitė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
1905.Dominykas Janušauskas (Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
1906.Milana Cicėnaitė (Visagino „Verdenės“ gimnazija)
1907.Pijus Poškus (Telšių r. Tryškių Lazdynų Pelėdos gimnazija)
1908.ROKAS JASAITIS (Kauno Pilėnų progimnazija)
1909.Goda Majauskaitė (Šakių "Varpo" mokykla)
1910.Emilija Valiučko (Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
1911.Lukas Lukoševičius (Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
1912.Ligita Butkevičiūtė (Eitminiškių gimnazija)
1913.Kamilė Paulauskaitė (Trakų r. Aukštadvario mokykla-darželis "Gandriukas")
1914.Karina Pučel (Visagino "Atgimimo" gimnazija)
1915.Mantas Davidavičius (Plungės r. Liepijų mokyklos Šateikių skyrius)
1916.Edvardas Bešys (Utenos Krašuonos progimnazija)
1917.Kamila Radkevičiūtė (Vilniaus r. Valčiūnų gimnazija)
1918.Dorotė Damasickytė (Radviliškio r. Baisogalos gimnazija)
1919.Simonas Žvirblis (Kauno Rokų gimnazija)
1920.Ąžuolas Ugenskas (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
1921.Dovydas Bureninas (Šilutės Žibų mokykla)
1922.Auksė Gabalytė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
1923.Lėja (Kelmės "Kražantės" progimnazija)
1924.Jonas Loranas Plepys (Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
1925.Elija Pipciūtė (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
1926.Arijus Gaišys (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
1927.Matas Batakis (Pakruojo "Žemynos" progimnazija)
1928.Kamilė Andrijauskaitė (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
1929.Ignas Rovas (Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
1930.Aleksander Gaidulevič (Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
1931.Adomas Stankevičius (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
1932.Fausta Keinaitė (Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centras)
1933.Imantas Stočkus (Šiaulių Medelyno progimnazija)
1934.Mykolas Meškys (Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinė mokykla)
1935.Majus Masaitis (Telšių „Ateities“ progimnazijos „Saulėtekio“ skyrius)
1936.Uljana Nikolajeva (Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
1937.Matas Karaliūnas (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
1938.Rimgailė Pašninaitė (Kauno Suzuki progimnazija)
1939.Greta Pangonytė (Alytaus Panemunės progimnazija)
1940.Arminas Gudaitis (Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
1941.Ramunė Budrytė (Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
1942.Zbignev Kropa (Šalčininkų r. Dieveniškių Adomo Mickevičiaus gimnazija)
1943.Domantas Kiaušas (Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
1944.Adrijus Burneikis (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1945.Viltė Grigaitytė (Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
1946.Matas Chščenavičius (Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
1947.Liepa Rinevaitė (Šiaulių Gegužių progimnazija)
1948.Skaistė Karaliūnaitė (Anykščių r. Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazija)
1949.Ema Mulerskaitė (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
1950.Oskaras Jurgelas (Šiaulių Medelyno progimnazija)
1951.Joris Steikūnas (Apvalaus kvadrato mokykla)
1952.Gvidas reika (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
1953.Armandas Jakutis (Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija)
1954.Emilija Beliavskaja (Vilniaus Lazdynų mokykla)
1955.Laura Dainovičiūtė (Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
1956.Urtė Jankauskaitė (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
1957.Rusnė Mockevičiūtė (Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
1958.Linas Urbikas (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1959.Jonas Lepeška (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija)
1960.Raminta Burkaitė (Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
1961.Vanesa Vainoraitė (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
1962.Miglė Pravilonytė (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
1963.Erikas Bažko (Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija)
1964.Elzė Zdancevičiūtė (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija)
1965.Ieva Švedaitė (UAB Karalienės Mortos mokykla)
1966.Elma Mackevičiūtė (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1967.Preilė Baltokaitė (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
1968.Lukas Šidlovskis (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
1969.Jaroslava Gerviatovič (Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centras)
1970.Rolandas Simniškis (Marijampolės marijonų gimnazija)
1971.Reinardas Marčiulaitis (Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
1972.Eidvilė Zakarauskaitė (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
1973.Justas Žurkus (Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
1974.Danielius Kazlauskas (Telšių "Atžalyno" progimnazija)
1975.Barbora Jasinskaitė (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
1976.Augustas Rinkevičius (Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
1977.Ignas Ugianskas (Kazlų Rūdos pradinė mokykla)
1978.Markas Sinkevičius (Kauno Rokų gimnazija)
1979.Vincentas Šukys (Kauno r. Domeikavos gimnazija)
1980.Daniil Zhalevich (Marinos Mižigurskajos privati gimnazija)
1981.Aurilė Baranauskaitė (Akmenės rajono Ventos gimnazija)
1982.Ugnė Paulauskaitė (Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
1983.Kotryna Gujytė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1984.Iveta Mažuknaitė (Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
1985.Žygimantas Narušis (Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
1986.Patrikas Bingelis (Vilkaviškio r. Pilviškių „Santakos“ gimnazija)
1987.Dominykas Mockus (Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
1988.Kristupas Klimaitis (VGTU inžinerijos licėjus)
1989.Danielius Riabčikovas (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
1990.Leticija Sidaugaitė (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
1991.Goda Apanavičiūtė (Elektrėnų sav. Vievio gimnazija)
1992.Jencius Haroldas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
1993.Gustė Bieliauskaitė (Alytaus Dainavos progimnazija)
1994.Tautvilė Jamantaitė (Molėtų gimnazija)
1995.Emeida Rimelytė (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
1996.Aironas Novikovas (Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
1997.Evenas Čeponas (Klaipėdos licėjus)
1998.Emilijus Kliukas (Kaišiadorių r. Žaslių pagrindinė mokykla)
1999.Žemyna Barauskaitė (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2000.Meida Kačiušytė (Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
2001.Mantvydas Voveris (Elektrėnų pradinė mokykla)
2002.Augustė Barkutė (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
2003.Povilas Vaitekūnas (KTU inžinerijos licėjus)
2004.Leščinskas Nojus (Tauragės profesinio rengimo centras)
2005.Adelė Natkevičiūtė (UAB Karalienės Mortos mokykla)
2006.Liepa Aleksandravičiūtė (Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
2007.Ugnė Ulpytė (Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla)
2008.Motiejus Jasas (Klaipėdos Vydūno gimnazija)
2009.Domas Rasimavičius (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
2010.Jevgenij Lysovas (Vilniaus darželis-mokykla "Vaivorykštė")
2011.Amelija Būtytė (Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
2012.LUKAS KLAPATAUSKAS (Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
2013.Erlandas Benesevičius (Klaipėdos suaugusiųjų gimnazija)
2014.Ieva Stasiūnaitė (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija)
2015.Austėja Jančytė (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
2016.Adrija Sušinskaitė (Alytaus Šaltinių progimnazija)
2017.Ugnė Kriaučiūnaitė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2018.Austėja Alksnytė (Kauno "Vyturio" gimnazija)
2019.Melita Mikelionyte (Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
2020.Greta Žaliauskaitė (Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
2021.Gustas Luganeckas (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
2022.Adomas Rimkus (UAB „Erudito licėjus“)
2023.Renatas Šliaužys (Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Aštriosios Kirsnos pagrindinio ugdymo skyrius)
2024.Kipras Užamedzkis (Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
2025.Kamilė Steponavičiūtė (Panevėžio pradinė mokykla)
2026.Radvilė Deltuvaitė (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
2027.Ieva Skersytė (Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
2028.Patricija Sinkevičiūtė (Kauno Rokų gimnazija)
2029.Ugnius Gavėnas (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
2030.Evelina Jociūtė (Prezidento Jono Žemaičio gimnazija)
2031.Mėja Šidagytė (Ukmergės rajono Deltuvos pagrindinė mokykla)
2032.Milana Kerušauskaitė (Klaipėdos jūrų kadetų mokykla)
2033.Tumas Lunevičius (Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
2034.Sofija Zubriūtė (Marijampolės sav. Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazija)
2035.Almantas Ciekanauskas (Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
2036.VIKTORIJA MALKEVIČIŪTĖ (Panevėžio r. Velžio gimnazija)
2037.Samanta Barakauskaitė (Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
2038.Emilija Žemaitytė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2039.Austėja Sidaraitė (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
2040.Nikita Sozykin (VGTU inžinerijos licėjus)
2041.Austėja Bobikaitytė (Šakių rajono Lukšių Vinco Grybo gimnazija)
2042.Kernius Urbonavičius (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
2043.Melita Masian (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
2044.Džiugas Ptakauskas (Vilniaus jėzuitų gimnazija)
2045.Paulina Rimgailaitė (Pakruojo r. Pašvitinio pagrindinė mokykla)
2046.Adelė Marija Venskutė (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2047.Justinas Klumbys (Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centras)
2048.Adomas Kriščiūnas (Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija)
2049.Eirilė Gurkšnytė (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
2050.Guoda Malinaudkaitė (Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
2051.Miglė Narbutaitė (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
2052.Austėja Silvestravičiūtė (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
2053.Justas Gintauskas (Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
2054.Dominykas Rimkus (Kauno r. Vilkijos gimnazija)
2055.Gabija Vaisėtaitė (Trakų r. Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinė mokykla)
2056.Dovydas Stasevičius (Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
2057.Vanesa Astrauskaitė (Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
2058.Aras Jasas (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
2059.Ugnė Skurdauskaitė (Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
2060.Vilius Morkevičius (Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
2061.Adelė Marcinkevičiūtė (Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
2062.Živilė Dovydėnaitė (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
2063.Vakaris Žiemys (VšĮ Klaipėdos „Universa Via“ tarptautinė mokykla)
2064.Fausta Aničkinaitė (Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
2065.Elze Vaiciulionyte (UAB „Erudito licėjus“)
2066.Jurgis Vaikšnoras (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
2067.Edvin Juchno (Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla)
2068.Beniušytė Giedrė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
2069.Milda Pridotkaitė (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
2070.Drobyševskij Mark (Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
2071.Laura Kolesnikovaitė (Viešoji įstaiga Tarptautinė Amerikos mokykla Vilniuje)
2072.Gytė Večerskaitė (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
2073.Ignas Truš (VšĮ Klaipėdos „Universa Via“ tarptautinė mokykla)
2074.Gabija Šedžiūtė (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
2075.Smiltė Dvilaitytė (Kauno Senamiesčio progimnazija)
2076.Gabriel Mečkovski (Trakų r. Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazija)
2077.Gabija Žilytė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
2078.Dominykas Morkūnas (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
2079.Gustas Petreikis (Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija)
2080.Faustas Mitrikevičius (Lazdijų r. Šeštokų mokykla)
2081.Izabelė Bernotaitė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
2082.Elita Gackaitė (Elektrėnų pradinė mokykla)
2083.Aidamovič Justyna (Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
2084.Steponas Keršys (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
2085.Armandas Kavaliauskas (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
2086.Paulina slegute (UAB „Erudito licėjus“)
2087.Dominykas Buivydas (Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
2088.Karolis urbaitis (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2089.Smilė Matekonytė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2090.Milana Grauslytė (Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
2091.Jonas Giedra (Telšių "Germanto" progimnazija)
2092.Paulina stanulevičiūtė (Trakų r. Onuškio Donato Malinausko gimnazija)
2093.Paula Grevytė (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
2094.Titas Popiera (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
2095.Jogailė Malkevičiūtė (Radviliškio Vaižganto progimnazija)
2096.Greta Milkevičiūtė (Prienų r. Stakliškių gimnazija)
2097.Sereičikas Dovydas (Varėnos "Ryto" progimnazija)
2098.Olivija Kaščicaitė (Vilniaus darželis-mokykla "Vaivorykštė")
2099.Dominykas Giedraitis (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2100.Deimantė Urniežiūtė (Šilutės pirmoji gimnazija)
2101.Majus Norus (UAB Karalienės Mortos mokykla)
2102.Aliaksei Sinkevich (Vilniaus darželis - mokykla "Saulutė")
2103.Arminas Stukonis (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
2104.Linas Liukaitis (Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
2105.Auksė Grimalauskaitė (Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla)
2106.Tomas Miežinis (Prienų r. Balbieriškio pagrindinė mokykla)
2107.Volkovicka Maja (Vilniaus r. Pakenės Česlovo Milošo pagrindinė mokykla)
2108.Kamilė Šalnaitė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2109.Karolina Jurgaitytė (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
2110.Žygis Petrulis (Telšių "Ateities" progimnazija)
2111.Dominykas Žibas (Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
2112.Auksė Čmukaitė (Lazdijų r. Veisiejų S. Gedos gimnazijos Kapčiamiesčio E. Pliaterytės pagr. ugdymo skyrius)
2113.Goda Jagorovaitė (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
2114.Solita Švataitė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
2115.Vilius Pažemeckas (VšĮ Klaipėdos „Universa Via“ tarptautinė mokykla)
2116.Elena Bieliauskaitė (Marijampolės marijonų gimnazija)
2117.Dalius Kutka (Vėliučionių vaikų socializacijos centras)
2118.Armandas Rūtė (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
2119.Darija Plamadiala -Montvydaitė (Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių progimnazija)
2120.Urtė Šturo (Elektrėnų sav. Semeliškių gimnazija)
2121.Gabija Oržekauskaitė (Šakių r. Kudirkos Naumiesčio V. Kudirkos gimnazija)
2122.Leščauskas Dominykas (Palangos Šventosios pagrindinė mokykla)
2123.Laurynas Bražiūnas (Anykščių Jono Biliūno gimnazija)
2124.Tajus Raštutis (Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
2125.Justinas Auglys (Anykščių r. Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras)
2126.Ugnė Jagminaitė (Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
2127.Luka Kazickaitė (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
2128.Arnas Andziulis (Klaipėdos r. Dovilų pagrindinė mokykla)
2129.Gabrielė Šimkutė (Mažeikių Pavasario progimnazija)
2130.Gabija Žiūkaitė (Birštono gimnazija)
2131.Ignas Koncevičius (Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
2132.Jurgis Nekrošius (Viešoji įstaiga "Vilniaus Valdorfo mokykla")
2133.Butlovič Artūr (Šalčininkų r. Kalesninkų Liudviko Narbuto gimnazija)
2134.Gediminas Janulevičius (Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
2135.Varankevičiūtė Regimantė (Kauno Veršvų gimnazija)
2136.ELIJAS TROFIMOV (Kretingos rajono Salantų gimnazija)
2137.Joana Voitkevič (Šalčininkų r. Butrimonių Anos Krepštul gimnazija)
2138.Gabielė Tracevičiūtė (Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija)
2139.Eva Narkūnaitė (Rokiškio r. Obelių gimnazija)
2140.Gustė Kurauskaitė (Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
2141.Dominykas Mačiuka (Telšių "Ateities" progimnazija)
2142.Karolis Keturka (Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
2143.Pijus Duoba (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
2144.Kajus Mieliauskas (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2145.Amelija Meškauskaitė (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
2146.Goda Karaliūtė (Marijampolės "Smalsučio" pradinė mokykla)
2147.Tautvydas Klimašauskas (Šiaulių Gegužių progimnazija)
2148.Vytautė Ambrutytė (Jurbarko r. Jurbarkų darželis-mokykla)
2149.Neila Balynaitė (Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės pagrindinio ugdymo skyrius)
2150.Justė Malavickaitė (Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
2151.Rusnė Gusevaitė (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
2152.Tajus Jankauskas (Šiaulių Dainų progimnazija)
2153.Linas Petronis (Radviliškio r. Alksniupių pagrindinė mokykla)
2154.Kornelija Janavičiūtė (Alytaus Panemunės progimnazija)
2155.Jaunius Rakštelis (Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
2156.Glorija Mackelytė (Vilniaus Antakalnio progimnazija)
2157.Jokūbas Jonušas (Šilutės Pamario progimnazija)
2158.Barbora Berneckytė (Šilutės pirmoji gimnazija)
2159.Urtė Vyšniauskaitė (Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla)
2160.Emilis Ugintas (Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
2161.Aivaras Zacharovas (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
2162.Domas Manikas (VšĮ Klaipėdos „Universa Via“ tarptautinė mokykla)
2163.Gytė Mažutytė (Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
2164.Kamilė Šafovalaitė (Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
2165.Una Marija Zaleckytė (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
2166.Daniel Binder (Lavoriškių gimnazija)
2167.Markas Liulevičius (Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija)
2168.Ventė Daukšaitė (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
2169.Denis Dlužnevskij (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
2170.Agota Siniakovaitė (Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
2171.Jokūbas Norvilas (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
2172.Eva Gilytė (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
2173.MANTAS ŽMUIDINA (Šiaulių Medelyno progimnazija)
2174.Eva Marija Narbutaitė (Šiaulių Gegužių progimnazija)
2175.Justė Sinicaitė ("Šaltinėlio" privati mokykla)
2176.Pilypas Kristupas (Kretingos Simono Daukanto progimnazija)
2177.Deimantė Pulauskaitė (Elektrėnų pradinė mokykla)
2178.RUSNĖ PROŠOGOLAVIČIŪTĖ (Kauno Pilėnų progimnazija)
2179.Mantas Stepanavičius (Kauno Prano Daunio ugdymo centras)
2180.Erika Sakalauskaitė (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
2181.Tadas Dementavičius (Kauno Palemono gimnazija)
2182.Brigita Dobrovolskytė (Anykščių r. Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija)
2183.Matas Čygas (Rokiškio r. Pandėlio gimnazija)
2184.Linas Laurinavičius (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
2185.Rajeckas Adomas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
2186.Kajus Rutavičius (Anykščių A. Baranausko pagrindinės mokyklos Stepono Kairio skyrius)
2187.Mykolas Šavdianis (Vilniaus Žemynos progimnazija)
2188.Evita Glebutė (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
2189.Aušra Zubytė (Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija)
2190.Kajus Jokubauskas (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija)
2191.Artas Turevičius (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
2192.Luknė Guzaitytė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
2193.Akvilė Lapinskaitė (Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
2194.Nojus Kugrėnas (Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
2195.Gabriel Liachovič (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
2196.Benas Skrebys (Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
2197.Bernadeta Gavutytė (Marijampolės marijonų gimnazija)
2198.Aronas Truchlec (Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
2199.Ugnė Žemaitytė (Jurbarko r. Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinė mokykla)
2200.Ignas Pušinskas (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
2201.Matas Šliaužys (Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
2202.Ieva Bumblytė (Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
2203.Meda Stundytė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2204.Vytautas Pivoriūnas (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
2205.Mykolas Jakštys (Šakių "Varpo" mokykla)
2206.Ieva Laurinaitytė (Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
2207.Justina Ramonaitė (Jurbarko r. Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinė mokykla)
2208.Eivinas Jankauskas (Kauno r. Batniavos mokykla-daugiafunkcis centras)
2209.Urtė Bardauskaitė (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
2210.Grytė Mickevičiūtė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
2211.Adomas Žadeika (Alytaus Šaltinių progimnazija)
2212.Dovydas Narkūnas (Vilniaus Balsių progimnazija)
2213.Ąžuolas Krasauskas (Kauno r. Babtų gimnazija)
2214.Barbora Krašinskaitė (Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
2215.Eligija Gabrielaitytė (Jurbarko r. Viešvilės pagrindinė mokykla)
2216.Emilija Urbšytė (Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazija)
2217.Liepa Ratkevičiūtė (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
2218.Saulė Ališauskaitė (Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinė mokykla)
2219.Dominykas Buzaitis (Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
2220.Jurgis Kiliokas (Šiaulių Dainų progimnazija)
2221.Joris Maumevičius (Marijampolės marijonų gimnazija)
2222.Žemyna Čiabaite (Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
2223.Aidenas Kulevičius (Elektrėnų pradinė mokykla)
2224.Pijus Bajorinas (Kauno Prano Daunio ugdymo centras)
2225.Deimas Butikas (Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
2226.Augustė Vyšniauskaitė (UAB „Taškius“)
2227.Rugilė Stankutė (Šiaulių Gegužių progimnazija)
2228.Markas Ratkevičius (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
2229.Elzė Lašukaitė (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
2230.Pijus Karpavičius (Šakių r. Kudirkos Naumiesčio V. Kudirkos gimnazija)
2231.Kamilė Griciūtė (Kauno jėzuitų gimnazija)
2232.Markaitytė Aistė (Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
2233.Mantas Ruzas (Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
2234.Patricija Kutkaitė (Šakių "Varpo" mokykla)
2235.Dovydas Grublys (Šiaulių r. Kairių jungtinė mokykla)
2236.Gabija Petravičiūtė (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
2237.Paulina Narkevičiūtė (Kauno Panemunės pradinė mokykla)
2238.Greta Vincaitytė (Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
2239.Mantas Šakalys (Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
2240.Ieva Čepeliauskaitė (Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla)
2241.Marius Minkevič (Kėdainių profesinio rengimo centras)
2242.Sabrina Gadišauskaitė (Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla)
2243.Benas Bujanauskas (Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
2244.Justas Timinskas (Šiaulių profesinio rengimo centras, Technologijų skyrius)
2245.Jokūbas Jasulaitis (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
2246.Juozas Galiauskas (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
2247.Samanta Lesko (Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
2248.Gerardas Leonauskas (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
2249.Kornelja Kazlauskaitė (Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
2250.Mėta Bilinskaitė (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
2251.Izabelė Dainelytė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
2252.Arina Škirutytė (Vilniaus Lazdynų mokykla)
2253.Domas Geštautas (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2254.Armandas Andriuška (Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija)
2255.Emilija Drungilaitė (Jurbarko r. Eržvilko gimnazija)
2256.Arijus Janiulionis (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
2257.Adas Antanavičius (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
2258.Eiva Vanagaitė (Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
2259.Kornelija Kazlauskaitė (Ukmergės r. Siesikų gimnazija)
2260.Ieva Televičiūtė (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
2261.Rapolas Milius (Tauragės Jovarų pagrindinė mokykla)
2262.Ignas Paškevičius (Šalčininkų r. Baltosios Vokės "Šilo" gimnazija)
2263.Goda Šimkutė (Vilniaus Volungės darželis-mokykla)
2264.Kasparas Kupliauskas (Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
2265.Giedrė Koreivaitė (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
2266.Miceikaitė Getautė (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
2267.Eva Ulevič (Vilniaus r. Rukainių gimnazija)
2268.Neringa Verikovskytė (Švenčionių r. Pabradės "Ryto" gimnazija)
2269.Simonas Kudirka (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2270.Mėta Valiukonytė (Varėnos "Ryto" progimnazija)
2271.Dinara Baliutytė (Šiaulių Dainų progimnazija)
2272.Mantas Vijayakumar (Kauno Suzuki progimnazija)
2273.Viktorija aksamitauskaitė (Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija)
2274.Sofija Lisovskaja (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
2275.Mileta Vitkutė (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
2276.Aušra Venckūnaitė (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
2277.Paulina Radvilavičiūtė (Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
2278.Goda Remeikaite (Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija)
2279.Julius Ledzinskas (Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
2280.Balys Žika ("Šaltinėlio" privati mokykla)
2281.Adomas Gaizutis (VšĮ Šiaurės licėjus)
2282.Gedrimaitė Fausta (Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
2283.Ignas Plytninkas (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija)
2284.Deina Kapturauskaitė (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
2285.Ula Šimukauskaitė (VDU klasikinio ugdymo mokykla)
2286.Lukrecija Janauskytė (Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
2287.Adomas Zujus (Vilniaus Pavilnio progimnazija)
2288.Majus Šauklys (Gargždų "Minijos" progimnazija)
2289.Konrad Miloševič (Vilniaus Simono Konarskio gimnazija)
2290.Rokas Adomaitis (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
2291.Justas Krinickij (Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
2292.Perkus Buivydas (Palangos pradinė mokykla)
2293.Kotryna Vilkaitė (Alytaus Likiškėlių progimnazija)
2294.Gustas Turulis (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
2295.Austėja Mikalauskaitė (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
2296.Meida Juchnevičiūtė (Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
2297.Dovydas Klapatauskas (Gargždų "Minijos" progimnazija)
2298.Luka Novičenko (Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
2299.Benas Matulaitis (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
2300.Rojus Valavičius (Kauno Milikonių progimnazija)
2301.Nojus Kielius (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2302.Pijus Blažys (Rokiškio mokykla-darželis "Ąžuoliukas")
2303.Julius Morkevičius (Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
2304.PAULIUS KUDIJANOVAS (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
2305.Adam Stupak (Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
2306.Adrijus Daubaras (Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija)
2307.Brigita Griesiūtė (Kaišiadorių r. Žiežmarių mokykla-darželis "Vaikystės dvaras")
2308.Benas Aukštakalnis (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
2309.Raminta Povilaitytė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2310.Rūta Garmutė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
2311.Kristupas Čitavičius (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
2312.Orestas Jankaitis (Virbalio pagrindinės mokyklos Pajevonio pagrindinio ugdymo skyrius)
2313.Gaspariūnas Tautvydas (Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazija)
2314.Nojus Nagumanovas (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
2315.Užolaitė Ieva (Vilniaus automechanikos ir verslo mokykla)
2316.Miglė Sutkaitytė (Prienų r. Skriaudžių pagrindinė mokykla)
2317.Pijus Ramanauskas (Mažeikių Senamiesčio progimnazija)
2318.Mykolas Černiauskas (Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
2319.Nelija Teodorovič (Vilniaus Pavilnio progimnazija)
2320.jurgis navickas (Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
2321.Jolita Kvecytė (Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija)
2322.Viltė Urkaitė (Prienų r. Išlaužo pagrindinė mokykla)
2323.Liepa Pipiraitė (UAB Mažasis Klaipėdos licėjus)
2324.Kamilė Kazlauskaitė (VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
2325.Maja Banevičiūtė (Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
2326.Domantas Taučius (Gargždų "Minijos" progimnazija)
2327.Eva Žvinklytė (Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
2328.Gita Prunskytė (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
2329.Inesa Samoiliuk (Vilniaus "Laisvės" gimnazija)
2330.Urtė Kuodytė (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
2331.Tėja Rudytė (Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
2332.Emilis Velička (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
2333.Melita Kamarauskaitė (Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
2334.Džiugas Karpavičius (Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
2335.Urtė Skvarnavičiūtė (Rokiškio r. Obelių gimnazija)
2336.Ugnė Kuprytė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
2337.Karilė Urbanavičiūtė (Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
2338.Sava Voitko (Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
2339.Dainius Lencevičius (Kauno specialioji mokykla)
2340.Medeina Kalinauskaitė (Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazijos Pravieniškių skyrius)
2341.Nojus Januška (Vilniaus "Vyturio" pradinė mokykla)
2342.Luknė Mackevičiūtė (Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
2343.Benas Ambrozaitis (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
2344.Kotryna Lukoševičiūtė (Kauno Palemono gimnazija)
2345.Ema Jankauskaitė (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
2346.Nojus Kvedaras (Šiaulių Gegužių progimnazija)
2347.Elijus Levanas (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2348.Gertrūda Vainauskaitė (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
2349.Gvidas Radzevičius (Šilutės pirmoji gimnazija)
2350.Matas Mikėnas (Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
2351.Dovydas Valeiša (Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
2352.Rapolas Bauža (Melkio mokykla)
2353.Greta Viskontaitė (Telšių "Germanto" progimnazija)
2354.Patrycja Pucetaitė (Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla)
2355.Lukas Šalna (Jurbarko r. Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazija)
2356.Deimilė Tarailytė (Alytaus Likiškėlių progimnazija)
2357.Danielė Latoškinaitė (Kauno "Nemuno" mokykla)
2358.Gustas Tarbūnas (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
2359.Ignas Barzdėnas (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
2360.Greta Urbutytė (Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
2361.Ąžuolas Baltrūnas (Klaipėdos jūrų kadetų mokykla)
2362.Edvinas Guzaitis (Marijampolės „Šaltinio“ progimnazija)
2363.Ernesta Želvytė (Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
2364.Ramunė Žainytė (Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
2365.Daniela Kairytė (Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija)
2366.Juozas Šimaitis (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija)
2367.Izabelė Šimonytė (Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
2368.Miglė Aputytė (UAB „Pažinimo medis“, Ozo filialas)
2369.Elžbieta Žliobaitė (Plungės r. Liepijų mokykla)
2370.Ugnė Petrikonytė (Pasvalio Svalios progimnazija)
2371.Agnija Bilotaitė (Vilniaus Lazdynų mokykla)
2372.Alan Sitnikov (VšĮ Klaipėdos „Universa Via“ tarptautinė mokykla)
2373.Sofija Braško (Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
2374.Martynas Kregždė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2375.Elada Zažeckytė (Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
2376.Deividas Balčiūnas (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
2377.Izabelė Butėnaitė (Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
2378.Milana (Šalčininkų r. Jašiūnų pagrindinė mokykla)
2379.Vytis Čaplikas (Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
2380.AUSTĖJA VILKELYTĖ (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
2381.Danielė Zelkevičiūtė (Molėtų progimnazija)
2382.Povilas Kivylius (Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
2383.Dagnė Albavičiūtė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
2384.Viliušis Rokas (Kretingos rajono Jokūbavo Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
2385.Perla Jarutytė (Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
2386.Lukas Palionis (Kalvarijos gimnazija)
2387.Atėja Navickaitė (Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
2388.Eividas Pocius (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
2389.Deimante Kaunietyte (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
2390.Iveta Nedvecka (Šalčininkų r. Eišiškių gimnazija)
2391.Goda Kadziauskaitė (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
2392.Kasparas Hofmanas (VDU klasikinio ugdymo mokykla)
2393.Melita Grigonytė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2394.Liepa Simanaitytė (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
2395.Greta Nedzelskytė (Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
2396.Roberta Pauliukonytė (Marijampolės marijonų gimnazija)
2397.Liepa Vasiliauskaitė (Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
2398.Aranėja Alzbergaitė (Raseinių Viktoro Petkaus progimnazija)
2399.Nojus Stradomskis (Radviliškio r. Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazija)
2400.Danielė Bulkinaitė (Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centras)
2401.Vasaris Benetis (UAB „Pažinimo medis“, Ozo filialas)
2402.Gabrielė Danylaitė (Šv. Juozapo mokykla)
2403.Dominik Doda (Šalčininkų r. Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija)
2404.Inesa Rynkevič (Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
2405.KAROLIS ČEREŠKA (Jonavos "Lietavos" pagrindinė mokykla)
2406.Mantvilė Navickaitė (Plungės r. Liepijų mokyklos Šateikių skyrius)
2407.Ieva Nekrašaitė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2408.Laurynas Pukėnas (Panevėžio Rožyno progimnazija)
2409.Justė Ašmonaitė (Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
2410.Nojus Maldauskas (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
2411.Tadas Adomauskas (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
2412.Elena Stančk (Lavoriškių gimnazija)
2413.Gabrielė Narvilaitė (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
2414.Laurynas Barišnikovas (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
2415.Estela Tolkačiovaitė (Jonavos r. Kulvos Abraomo Kulviečio mokykla)
2416.Rusnė Račaitė (Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
2417.Ernestas Chmylko (Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
2418.Koltis Šetkus ("Šaltinėlio" privati mokykla)
2419.Kostas Domas Frišmantas (Šiaulių Gegužių progimnazija)
2420.Dominyka Petrėnaitė (Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
2421.Rusnė Galminaitė (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
2422.Ignas Garbaravičius (UAB Karalienės Mortos mokykla)
2423.Uršulė Maslinskaitė (Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
2424.Arija Bernotaitė (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
2425.Ūla Varnelytė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
2426.Ernestas Karacėjus (Elektrėnų pradinė mokykla)
2427.Gintarė Bendikaitė (Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
2428.Miglė Jarmalaitė (Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
2429.Donata Simonavičiūtė (Kauno Tirkiliškių mokykla-darželis)
2430.Liepa Rasburskytė (Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
2431.Liepa Chmieliauskaitė (Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
2432.Matas Surgautas (Anykščių r. Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras)
2433.Ernest Darbinyan (Vilniaus Lazdynų mokykla)
2434.Skaistė Milkevičiūtė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2435.Linas Laurinavičius (Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
2436.Eliza Ivaško (Šalčininkų r. Eišiškių gimnazija)
2437.Dovetas Danielius Verbickas (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
2438.Rojus Oleškevičius (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
2439.Deimantė Rakauskaitė (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
2440.Mindaugas Subačius (Šalčininkų r. Butrimonių Anos Krepštul gimnazija)
2441.Eirida Majauskaitė (Kauno Palemono gimnazija)
2442.Upė Bagdonaitė (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
2443.Benas Puišys (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
2444.Markas Kazlauskas (Klaipėdos licėjus)
2445.Vitkauskas Armandas (Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
2446.Džiugas Gakštys (Pažinimo Licėjus)
2447.Gabrielius Stunžėnas (Vilniaus Volungės darželis-mokykla)
2448.Adrijus Preikšaitis (Gargždų "Minijos" progimnazija)
2449.Saulė Sauliūnė (Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
2450.Saulius Rutkevilis (Panevėžio r. Paįstrio Juozo Zikaro gimnazija)
2451.Erika Lukošiūnaitė (Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
2452.Laurynas Buzas (Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
2453.Dominykas Slavinskis (Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus)
2454.Sofija Austrevičiūtė (Kauno Rokų gimnazija)
2455.Ramunė Gelšvartė (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
2456.Salom (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
2457.Pijus Baltbarzdis (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
2458.Denas Gubanovas (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
2459.Usevičiūtė Urtė (Šiaulių Gytarių progimnazija)
2460.Jokūbas Šulcas (Neringos gimnazija)
2461.Aurimas Vydeika (Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija)
2462.Ugnius Vėlavičius (Klaipėdos r. Dovilų pagrindinė mokykla)
2463.Mišelė Baltušytė (Visagino „Verdenės“ gimnazija)
2464.Guoda Baldauskaitė (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
2465.Vakarė Bandzinaitė (Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
2466.Asta Bubnelytė (Varėnos r. Merkinės Vinco Krėvės gimnazija)
2467.Tadas Šiugždinis (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
2468.Oskaras Puniškis (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
2469.Rugilė Petkinytė (Klaipėdos r. Plikių Ievos Labutytės pagrindinė mokykla)
2470.Povilas Mykolas Šaulys (Kauno Prano Daunio ugdymo centras)
2471.Lėja Rimiškytė (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
2472.Georgij Kočevanov (Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
2473.Eleonora Maštaler (Šalčininkų "Santarvės" gimnazija)
2474.Deimantė Jurevičiūtė (Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
2475.Tomas Juozapaitis (Panevėžio r. Piniavos mokykla-darželis)
2476.Rasa Skurdelytė (Panevėžio r. Upytės Antano Belazaro pagrindinė mokykla)
2477.Dominykas Šima (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
2478.Karolina Skaraitė (Skuodo r. Aleksandrijos pagrindinė mokykla)
2479.Austėja Gaižutytė (Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
2480.Andrėja Paulauskaitė (Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
2481.Ignas Klimas (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
2482.Irūnė Akstinaitė (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
2483.Kristupas Balnaitis (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
2484.Adomas Valuckas (Marijampolės "Saulės" pradinė mokykla)
2485.Vanesa Venckutė (Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla)
2486.Domarkas Laškovas (Palangos pradinė mokykla)
2487.Pijus Okladnikovas (Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
2488.Mantas Bernotas (Vilniaus Žemynos progimnazija)
2489.Majus Okockis (Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
2490.Justė Slavinskytė (Plungės „Babrungo“ progimnazija)
2491.Fausta Vilkavickaitė (Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
2492.Dominykas Baltutis (Šiaulių jėzuitų mokykla)
2493.Kotryna Mačiulytė (UAB Karalienės Mortos mokykla)
2494.Viltė Viganauskaitė (Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
2495.Luknė Trimirkaitė (Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
2496.Kiril Okuško (Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija)
2497.Vytenis Staskevičius (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
2498.Meida Liepinytė (Marijampolės sav. Želsvos progimnazija)
2499.Fausta Michejevaitė (Biržų technologijų ir verslo mokymo centras)
2500.Anton Jekateriničev (Visagino "Atgimimo" gimnazija)
2501.Goda Lebedžinskaitė (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
2502.Dorotėja Kaupytė (UAB Mažasis Klaipėdos licėjus)
2503.Arnas Dunauskas (Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
2504.Ilja Muchin (Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
2505.Kamilė Sinkevičiūtė (Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
2506.Petras Vickun (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
2507.Gabrielius Kardauskas (Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
2508.Urtė Zajančauskaitė (Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija)
2509.Evelina Šileikaitė (Tauragės Jovarų pagrindinė mokykla)
2510.Agnė Kačerauskaitė (Klaipėdos r. Dovilų pagrindinė mokykla)
2511.Ema Žukauskaitė (Plungės r. Liepijų mokyklos Šateikių skyrius)
2512.Miglė Rumbinaitė (Šiaulių Gegužių progimnazija)
2513.Vesta Totoraitytė (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
2514.Liana Novikovaitė (Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
2515.Justė Zakarevičiūtė (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
2516.Liepa Dėdinaitė (Šakių "Varpo" mokykla)
2517.Alicja Baranovska (Trakų r. Senųjų Trakų Andžejaus Stelmachovskio pagrindinė mokykla)
2518.Danielius Žilinskas (Elektrėnų sav. Vievio gimnazija)
2519.Jokūbas Vozgirdas (Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
2520.Jokūbas Trinkūnas (Vilniaus Senvagės gimnazija)
2521.Ella Rudenko (Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
2522.Luknė Kazlaitė (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
2523.Aronas Kučinskas (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
2524.Oreta Deksnytė (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
2525.Viktorija Šamenko (Vilniaus Vasilijaus Kačialovo gimnazija)
2526.Levickis Orestas (Tauragės profesinio rengimo centras)
2527.Pijus Tvardauskas (Trakų r. Aukštadvario mokykla-darželis "Gandriukas")
2528.Mingailė Zabukaitė (Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
2529.Skaistė Rusaitė (Šiaulių r. Gruzdžių gimnazijos Šakynos skyrius)
2530.Rugilė Paliulytė (Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazija)
2531.Korina Tandzegolskė (Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
2532.Dominykas Visockas (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
2533.Jokūbas Petkevičius (Vilniaus Balsių progimnazija)
2534.Kajus Ruzgys (Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
2535.Šarūnas Abarius (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
2536.Emilė Danelavičiūtė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
2537.Saulė Žukauskaitė (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
2538.Justė Nevidauskaitė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2539.ELZĖ LOZANIKOVAITĖ (Kauno Pilėnų progimnazija)
2540.Einoras Cibulskas (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2541.Deividas Mitrulevičius (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
2542.Viltė Bietkytė (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
2543.Daugirdas Liutkevičius (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
2544.Ugnė Pečiauskaitė (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
2545.Lukas Černeckas (Kėdainių profesinio rengimo centras)
2546.Kotryna Lapinskaitė (Vilniaus r. Kalvelių "Aušros" gimnazija)
2547.Lidija Kavaliauskaitė (Kauno Juozo Gruodžio konservatorija)
2548.Emilija Volujevičiūtė ("Šaltinėlio" privati mokykla)
2549.Eimantė Trapikaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
2550.Tauras Ulinauskas (VIMS - Vilnius International Meridian School)
2551.Simona Žvigaitytė (Šiaulių Gytarių progimnazija)
2552.Mantas Petniūnas (Vilniaus Žirmūnų gimnazija)
2553.Gabrielius Šostakas (Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
2554.Andrius Mačiolis (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
2555.Julija Botkevičiūtė (Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
2556.Rapolas Volungevičius (Marijampolės marijonų gimnazija)
2557.Donatas Baziukas (VšĮ „Herojus“)
2558.Gabrielė Judeckytė (Kėdainių r. Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinė mokykla)
2559.Luknė Keidošytė (Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
2560.Aistė Venclovaitytė (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
2561.Enrika Bagočiūnaitė (Klaipėdos "Varpelio" mokykla-darželis)
2562.Titas Mameniškis (Vilniaus Gabijos progimnazija)
2563.Gabija Gackaitė (Trakų r. Aukštadvario mokykla-darželis "Gandriukas")
2564.Rugilė Barauskaitė (Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
2565.Gabija Žilaitytė (Šakių "Varpo" mokykla)
2566.Iveta Rynkevič (Vilniaus r. Buivydžių Tadeušo Konvickio gimnazija)
2567.Ignas Petrauskas (Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
2568.Aistė Stankutė (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
2569.Eva Janušonytė (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
2570.Julius Kimbirauskas (Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
2571.Goda Glušauskaitė (Kauno Milikonių progimnazija)
2572.Iveta Vaišnoraitė (Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
2573.Amelija Staknytė (Vilniaus Balsių progimnazija)
2574.Gabriela Macejevskaja (Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
2575.Patrycja Maria Grochovska (Vilniaus r. Mostiškių mokykla-daugiafunkcis centras)
2576.Pijus Miknevičius (Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
2577.Saulė Riaukaitė (Klaipėdos Gedminų progimnazija)
2578.Lukas Budrys (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
2579.Dovydas Šilgalis (Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
2580.Žana Balčiūnaitė (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
2581.Denisas Rarovskis (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
2582.Domantas Narijauskas (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija)
2583.Martynas Rauba (Visagino „Verdenės“ gimnazija)
2584.DOVYDAS ŠIAULYS (Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
2585.Martyna Balnionytė (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
2586.Mantas Būtautas (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2587.Jokūbas Varanauskas (Alytaus Dainavos progimnazija)
2588.Liepa Gailiušytė (Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
2589.Augustė Mulevičiūtė (Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
2590.Vytautas Vilkas (Panevėžio Rožyno progimnazija)
2591.Žilvinas Skeivys (Telšių „Ateities“ progimnazijos „Saulėtekio“ skyrius)
2592.Ugnė Jurevičiūtė (Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
2593.Saulė Keršytė (Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
2594.Luka Maširkaitė (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2595.Arnas Ramanavičius (Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Kučiūnų pagrindinio ugdymo skyrius)
2596.Eglė Dragūnaitė (Tauragės r. Žygaičių gimnazija)
2597.Deimantė Skerytė (Biržų technologijų ir verslo mokymo centras)
2598.Miglė Jakimavičiūtė (Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
2599.Kaja Tetsman (Šalčininkų r. Baltosios Vokės "Šilo" gimnazija)
2600.Oskaras Čereškevičius (Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
2601.VINCAS VALAITIS (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
2602.David Jurevič (Vilniaus r. Rukainių gimnazija)
2603.Aleksandras Pūtys (UAB „Pažinimo medis“, Ozo filialas)
2604.Jomilė Teiberytė (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
2605.Vesta Andriušaitytė (Vilkaviškio r. Keturvalakių mokykla-daugiafunkcis centras)
2606.Ema Garliauskaitė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2607.Tautvydas Jocius (Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
2608.Lukas Tunyla (Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla)
2609.Gediminas Bučmys (Klaipėdos r. Ketvergių pagrindinė mokykla)
2610.Augustas Valantinas (Šiaulių Dainų progimnazija)
2611.Ąžuolas Vaškelevičius (Prienų r. Stakliškių gimnazija)
2612.Vakaris Vasiliauskas (UAB „Taškius“)
2613.ORESTA VITKEVIČIŪTĖ (Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
2614.Paula Povilauskaitė (Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija)
2615.Adelė Janulytė (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija)
2616.Lukrecija Banevičiūtė (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
2617.Sirutytė Dominyka (Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
2618.Linas Martinkėnas (Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
2619.Gustas Bartoševičius (Šiaulių Ragainės progimnazija)
2620.Bernardas Trepšas (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
2621.Auksė Finažonokaitė (Varėnos r. Merkinės Vinco Krėvės gimnazija)
2622.DEIMANTAS GAVRILOVAS (Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
2623.Ramunė Bytautaitė (VDU klasikinio ugdymo mokykla)
2624.Arnas Tamulionis (Alytaus Šaltinių progimnazija)
2625.Kristupas Žiogas (Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
2626.Radžiūnas Augustas (Marijampolės "Saulės" pradinė mokykla)
2627.Rokas Paulaitis (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2628.Mažena Karolina Karnecka (Vilniaus r. Mostiškių mokykla-daugiafunkcis centras)
2629.Benjaminas Pocius (Akmenės r. Papilės Simono Daukanto gimnazija)
2630.Ugnė Povilaitytė (Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
2631.Meda Stanionytė (VšĮ Šiaurės licėjus)
2632.Saulė Petraitytė (Vilniaus agroekologijos mokymo centras)
2633.Patricija Bilotaitė (Vilniaus Lazdynų mokykla)
2634.Estela Vaidotaitė (Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
2635.Ernestas Ščerba (Vilniaus komunalinių paslaugų mokyklos Kaišiadorių skyrius)
2636.Saulė Jakubėlytė (Alytaus Piliakalnio progimnazija)
2637.Amanda Ramanauskaitė (Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
2638.Patricija Bartkutė (Klaipėdos r. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija)
2639.Taisija Naumovič (Vilniaus darželis-mokykla "Vaivorykštė")
2640.Karolina Lideikytė (Šiaulių Zoknių progimnazija)
2641.Emilė Janelionytė (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
2642.Ignas Žuvelis (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2643.AIRIDAS ŠUKYS (Panevėžio r. Velžio gimnazija)
2644.Vygantas Naujalis (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
2645.Jonas Bakšenskas (Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
2646.Smiltė Cikanaitė (Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
2647.Jogailė Piatkutė (Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
2648.Neitas Lukša (Telšių „Ateities“ progimnazijos „Saulėtekio“ skyrius)
2649.Liutauras Lebedev (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2650.Elena Revuckaitė (VDU klasikinio ugdymo mokykla)
2651.Aleksejev Piotr (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
2652.Andrėja Kazakevičiūtė (Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Aštriosios Kirsnos pagrindinio ugdymo skyrius)
2653.Tomas Ramanauskas (Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
2654.Marta Kneitaitė (Erudito licėjus)
2655.Urtė Raščiūtė (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
2656.Liepa Labinaitė (Šv. Juozapo mokykla)
2657.Marcinkevič Daniel (Vilniaus automechanikos ir verslo mokykla)
2658.Vytautė Vaznytė (Kauno Vaišvydavos mokykla)
2659.Donatas Vaidakovskis (Vėliučionių vaikų socializacijos centras)
2660.Modestas Jančius (Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
2661.Tautvydas Matas Brasas (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
2662.Svajūnė Mikštaitė (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
2663.Augustė (VšĮ „Herojus“)
2664.Pijus Skebas (Eitminiškių gimnazija)
2665.Dovydas (Alytaus Likiškėlių progimnazija)
2666.Deimantė Stankevičiūtė (Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
2667.Natas Augustinas (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
2668.Ilarij Ivanov (Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
2669.Patrikas Pileckis (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
2670.Viktorija Vaškevičiūtė (Kauno r. Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras)
2671.Milena Levickytė (Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
2672.Emilija Kolberkytė (Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
2673.Matas Tiškevičius (Marijampolės Petro Armino progimnazija)
2674.Nida Galminaitė (Plungės Senamiesčio mokykla)
2675.Danielius Taroza (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
2676.Ajus Rimkus (Plungės Senamiesčio mokykla)
2677.Faustina Sirtautaitė (Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija)
2678.Neidas Kapliūnas (Šiaulių Dainų progimnazija)
2679.Severina Savickaitė (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
2680.Paulius Gaurilčikas (Šiaulių "Juventos" progimnazija)
2681.Kamilė Radzevičiūtė (Vilniaus Pavilnio progimnazija)
2682.Patricija Kuzmaitė (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
2683.Augustė Jonėnaitė (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
2684.Juozas Venslovas (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
2685.Danielius Stalauskas (Vilniaus Žemynos progimnazija)
2686.Arvidas Rimkevičius (Vilniaus Volungės darželis-mokykla)
2687.Simona Sankauskaitė (VDU klasikinio ugdymo mokykla)
2688.Varvara Morozova (Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
2689.Augustė Žėkaitė (Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija)
2690.Deimantė Kazlauskaitė (Rokiškio r. Obelių gimnazija)
2691.Maksim Sobol (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
2692.Armandas Sabutis (Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
2693.Kristupas Inta (Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija)
2694.Evelina Latvaitytė (Kazlų Rūdos sav. Plutiškių gimnazija)
2695.Sofija Butylkinaitė (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
2696.Vytautas Arcišauskas (Klaipėdos r. Dovilų pagrindinė mokykla)
2697.Povilas Lesevičius (Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
2698.Povilas Sincevičius (VšĮ „Herojus“)
2699.Darija Riabčukaitė (UAB Karalienės Mortos mokykla)
2700.Austėja Mažikaitė (Panevėžio r. Upytės Antano Belazaro pagrindinė mokykla)
2701.Lėja Rubinaitė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2702.Gedeminas Selvenis (Plungės r. Liepijų mokyklos Šateikių skyrius)
2703.Dominik Zakarka (Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
2704.Mėta Ražukaitė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
2705.Ieva Greičiūnė (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
2706.Vakarė Bracaitė (Utenos Aukštakalnio progimnazija)
2707.ENRIKA KIŠKYTĖ (Prienų r. Skriaudžių pagrindinė mokykla)
2708.Lėja Valainytė (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
2709.Andreja Lisauskaite (Kauno šv. Kazimiero progimnazija)
2710.Akvilė Ozarinskaitė (Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
2711.Mykolas Stankevičius (Vilniaus automechanikos ir verslo mokykla)
2712.Eneida Norkutė (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
2713.Beata Bindokaitytė (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
2714.Kajus Linkūnaitis (Marijampolės marijonų gimnazija)
2715.Gabrielė Trumpelytė (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
2716.Augustas Maldonis (Alytaus Jotvingių gimnazija)
2717.Byčenkov Maksim (Vilniaus Lazdynų mokykla)
2718.Rokas Kudirka (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija)
2719.Linas Paukovas (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2720.Benas Bagdonavičius (Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
2721.Eimantė Mickevičiūtė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
2722.Neila Savickaitė (Jonavos pradinė mokykla)
2723.Luknė Muduraitė (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
2724.Andrėja Baikaitė (Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
2725.Danielis Puzara (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
2726.Gabija Gurskaitė (Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
2727.Beatričė Mažeikytė (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
2728.Jonas Nistirenko (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
2729.Rugilė Krivaitytė (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
2730.Radvilas Eidukevičius (Kazlų Rūdos pradinė mokykla)
2731.Gabrielius Sendrauskas (Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
2732.Ąžuolas Deimantavičius (Alytaus Panemunės progimnazija)
2733.Amelija Platanovič (Vilniaus Naujininkų progimnazija)
2734.Rapolas Kalinauskas (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
2735.Rūta Petrovaitė (Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
2736.Viltė Balčaitė (Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
2737.Ugnė Kursevičiūtė (UAB „Erudito licėjus“)
2738.Pucetaitė Abigelė (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
2739.Dominykas Stonkus (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
2740.Adrijus Mušnickas (Radviliškio r. Alksniupių pagrindinė mokykla)
2741.Matas Jocys (Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
2742.Ema Andriuškaitė (Kauno Suzuki progimnazija)
2743.Gabriela Savicka-Chubejeva (Vilniaus Simono Konarskio gimnazija)
2744.Kristijonas Bakas (Ukmergės "Šilo" progimnazija)
2745.Elijus Žalakys (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
2746.Timofej Bukarev (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
2747.Ieva Verbickaitė (Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
2748.Greta Žilinskaitė (VGTU inžinerijos licėjaus pradinio ugdymo skyrius)
2749.Dominykas Augūnas (Elektrėnų pradinė mokykla)
2750.Ugnė Mirskaitė (UAB „Erudito licėjus“)
2751.Simas Vorobėjus (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
2752.Elzė Lukšaitė (Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
2753.Viačeslav Anichovskij (Šalčininkų r. Dieveniškių Adomo Mickevičiaus gimnazija)
2754.Titas Petrošius (Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
2755.Emilė Papšytė (Šiaulių Medelyno progimnazija)
2756.Elena Sagatauskaitė (Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija)
2757.Roberta Ripkauskaitė (Vilniaus "Laisvės" gimnazija)
2758.Monika Kuliešiūtė (Utenos Krašuonos progimnazija)
2759.Milda Ciplinskaitė (Kauno r. Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras)
2760.Adelina Mikaitė (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
2761.Oskaras Matulis (Vilniaus Naujininkų progimnazija)
2762.Vaiva Perkūnaitė (Gargždų "Minijos" progimnazija)
2763.Joris Rimkus (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
2764.Černiauskaitė Viltė (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
2765.Kotryna Margelevičiūtė (Kauno „Saulės“ gimnazija)
2766.Viltė Martišiūtė (Kauno r. Babtų gimnazija)
2767.David Novicki (Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija)
2768.Benas Gofmanas (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2769.Povilas Juška (Alytaus „Volungės“ progimnazija)
2770.KULEVIČIUS TOMAS (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
2771.Benas Andriuškevičius (Utenos Krašuonos progimnazija)
2772.Kamilė Ferencaitė (Telšių r. Buožėnų mokykla-daugiafunkcis centras)
2773.Adriana Druknerytė (Plungės Senamiesčio mokykla)
2774.Domas Medėkša (Raseinių r. Ariogalos gimnazija)
2775.Dominykas Tamaliūnas (Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
2776.Donatas Andrukėnas (Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija)
2777.Matas Šerpenskas (Marijampolės marijonų gimnazija)
2778.Emilis Burba (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
2779.Gediminas Palionis (Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
2780.Matas Mendelis (Šiaulių Salduvės progimnazija)
2781.Rokas Vasiljevas (Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
2782.Ditė Tunaitytė (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
2783.Monika Budzinauskaitė (Raseinių Šaltinio progimnazija)
2784.Melita Sadzevičiūtė (Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
2785.Žūtautas Herkus (Telšių "Ateities" progimnazija)
2786.Kristupas Butkus (Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
2787.Kamilė Karaliūtė (Kauno Pilėnų progimnazija)
2788.Gerda Puzinauskaitė (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
2789.Milkintas Bartas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
2790.Dainius Maisiejevas (Kauno Palemono gimnazija)
2791.Meilė Tamošaitytė (Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
2792.Amelija Ventytė (Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
2793.Monika Juškaitė (Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
2794.Arnas Matuiza (Šalčininkų r. Baltosios Vokės "Šilo" gimnazija)
2795.Markas Pauliūnas (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2796.Austėja Demikytė (Birštono gimnazija)
2797.Edvinas Zaborovskis (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
2798.Benas Skiauteris (Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
2799.Greta Kazlauskaitė (Kauno Suzuki progimnazija)
2800.Domas Jagintavičius (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
2801.Ugnė Račkauskaitė (Telšių "Ateities" progimnazija)
2802.Rokas Statulevičius (Vilniaus "Ryto" progimnazija)
2803.Milda Minelgaitė (Kretingos rajono Grūšlaukės mokykla-daugiafunkcis centras)
2804.Kotryna Kemfertaitė (Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
2805.Arminas Brasas (Cavan's Lithuanistic school "Gintarėlis" ("Amber"))
2806.Airidas Dauda (Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
2807.Austėja Buksaitė (Tauragės „Aušros“ progimnazija)
2808.Matvej Svilo (Visagino Draugystės progimnazija)
2809.Augustė Žemgulytė (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
2810.Ugnė Janulytė (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
2811.Matas Malinauskas (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
2812.Patricija Mačionytė (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos Skapiškio skyrius)
2813.Greta Skinkytė (Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
2814.Emilis Šlikas (Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras)
2815.Aistė Ragaliauskytė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2816.Matas Taujenis (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
2817.Austėja Jurkonytė (Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla)
2818.Miknevičiūtė Smiltė (Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
2819.Lėja Daminaitytė (Prienų r. Išlaužo pagrindinė mokykla)
2820.Ieva Kapočiūnaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2821.Eigaudė Markevičiūtė (Varėnos "Ryto" progimnazija)
2822.Justas Šerpenskas (Marijampolės marijonų gimnazija)
2823.Pijus Jaugelavičius (Kėdainių r. Vilainių mokykla-darželis "Obelėlė")
2824.Ugnė Sokolovaitė (Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
2825.Smiltė Dabulskytė (Gargždų "Minijos" progimnazija)
2826.Kamilis Jakas (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2827.Gabrielė Švaikauskaitė (Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija)
2828.Emilija Tuzaitė (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
2829.Deimantė Grigelytė (Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
2830.Normantas Muznikas (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
2831.Martynas Butrimavičius (Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
2832.Danielė Shevchenko (Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
2833.Džiugas Kalindra (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
2834.Emilija Striupaitytė (Vilkaviškio r. Gižų Kazimiero Baršausko mokykla-daugiafunkcis centras)
2835.Karolis Michmel (Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
2836.Jekaterina Uvarova (Anykščių r. Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras)
2837.Izabelė Prūselaitytė (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
2838.Hubert Višnevski (Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
2839.Arenita Korsakaitė (Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
2840.Vykintas Vidžiūnas (Šiaulių Salduvės progimnazija)
2841.Kristupas Barauskas (Telšių "Germanto" progimnazija)
2842.Vasara Šerkšnaitė (Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
2843.Radvilė Baltrušaitytė (Jurbarko r. Skirsnemunės Jurgio Baltrušaičio pagrindinė mokykla)
2844.Kamilis Giedraitis (Kauno rajono Užliedžių mokykla-daugiafunkcis centras)
2845.Ignas Miežinis (Kauno Milikonių progimnazija)
2846.Džiugas Grėbliauskas (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
2847.Dovydas Ignatavičius (Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
2848.Karolis Stankus (Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija)
2849.Elzė Zelbaitė (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
2850.Gabrielė Čečetaitė (Alytaus Dainavos progimnazija)
2851.Naktinskas Povilas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
2852.Ernestas Jankovskij (Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
2853.Kamilė Kazakauskaitė (Kėdainių r. Šėtos gimnazija)
2854.Karolina Goginašvili (Vilniaus r. Riešės šv. Faustinos Kovalskos pagrindinė mokykla)
2855.Augustas Paunksnis (Kauno rajono Užliedžių mokykla-daugiafunkcis centras)
2856.Gabija Radzevičiūtė (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
2857.Korneliusz (Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija)
2858.Gabija Tolušytė (Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
2859.Leila Rotoli (Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
2860.Simona Rutkauskaitė (Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
2861.Eglė Birbalaitė (UAB „Taškius“)
2862.Dimitrij Čaikovskij (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
2863.Simas Vaičius (Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
2864.Ugnė Aleksandravičiūtė (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
2865.Rusnė Trečiakauskaitė (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
2866.Evita Filipavičiūtė (Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija)
2867.Emilija Jakštaitė (Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
2868.Egidijus Ulbinas (Kalesninkų Mykolo Rudzio pagrindinė mokykla)
2869.Luknė Meidutė (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
2870.agne antropova (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
2871.Amilija Auksoriūtė (Šilutės Pamario progimnazija)
2872.darius gluchovski (Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
2873.Dainius Tursa (Vilniaus Salininkų gimnazija)
2874.Gabija Kvietkutė (Prezidento Jono Žemaičio gimnazija)
2875.Evaldas Petrauskas (Kretingos r. Vydmantų gimnazija)
2876.Morta Tamoliūnaitė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
2877.Airinga Vosyliūtė (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
2878.Lukas Duknevičius (Šakių "Varpo" mokykla)
2879.Goda Petrikauskaitė (Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
2880.Arijus Burka (Marijampolės marijonų gimnazija)
2881.Joris Ukalovič (Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus)
2882.Paulė Pakulytė (Klaipėdos Vitės progimnazija)
2883.Nojus Petrulis (Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
2884.Jolanta Bumbul (Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
2885.Tėja Savickaitė (Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
2886.Armanadas Janavičius (Šilutės Pamario progimnazija)
2887.Lukas Barauskas (Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
2888.Darja Zhukova (Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
2889.Gabrielius Kapušinskas (UAB Karalienės Mortos mokykla)
2890.Paula Skeivytė (Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
2891.Gustė Namavičiūtė (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
2892.Tautvydas Zikas (Gargždų "Minijos" progimnazija)
2893.Meida Levickytė (Panevėžio r. Ramygalos gimnazija)
2894.Goda Gliaudytė (Klaipėdos "Varpelio" mokykla-darželis)
2895.Robert Trumpakais (Vilniaus r. Bezdonių Julijaus Slovackio gimnazija)
2896.Salomėja Kalinauskaitė (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
2897.Deimantė Budnikaitė (Vilniaus Naujininkų progimnazija)
2898.Deimantė Meilutytė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
2899.Mykolas Neverkevičius (Vilniaus Baltupių progimnazija)
2900.Dovydas Šiškauskas (Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija)
2901.Artiom Stepanovas (Šalčininkų "Santarvės" gimnazija)
2902.Gabija Barzdaitytė (Kazlų Rūdos sav. Plutiškių gimnazija)
2903.Rusnė Prokopenko (Joniškio r. Žagarės gimnazija)
2904.Reda Marcinkevičiūtė (Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
2905.Vanesa Saudargaitė (Plungės „Babrungo“ progimnazija)
2906.Vilius Vasikauskas (Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
2907.Aividas Budzinauskas (Tauragės profesinio rengimo centras)
2908.Rūta Gundė Pilinkaitė (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
2909.Rimantė Šerlinskaitė (Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
2910.Kristupas Žegunis (Šiaulių Gegužių progimnazija)
2911.Milana Balčiūnaitė (Šiaulių r. Šilėnų mokykla)
2912.Rusnė Korsakaitė (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
2913.Arnas Vyšniauskas (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
2914.Benas Makavičius (Ukmergės r. Veprių mokykla-daugiafunkcis centras)
2915.Skaistė Čereškaitė (Vilniaus Baltupių progimnazija)
2916.Auksė Račkauskaitė (Kauno Milikonių progimnazija)
2917.Ąžuolas Stavskis (Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyrius Bagotosios mokykla)
2918.Denis Čubenko (Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
2919.Nojus Seniūnas (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2920.Urtė Kovaitė (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
2921.Gabija Streleckytė (Kauno r. Piliuonos gimnazija)
2922.Saulė Žilytė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2923.Samanta Panovaitė (Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
2924.Gajus Augustinas (Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
2925.Gabija Veželytė (Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
2926.Žygimantas Kliauga (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
2927.Kamaitė Agneta (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
2928.Mažvydas Kazlauskas (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
2929.Nojus Morkūnas (Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla)
2930.Deividas Činskis (Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
2931.Milda Sutkutė (Vilniaus Senvagės gimnazija)
2932.Ūla Ševčenko (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
2933.Tėja Urbonaitė (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
2934.Elija Valytė (Kauno Pilėnų progimnazija)
2935.Rūta Marija Papiliauskaitė (Elektrėnų sav. Vievio gimnazija)
2936.Urtė Paluckaitė (Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
2937.Justė Svirkovičė (Ignalinos r. Didžiasalio "Ryto" gimnazija)
2938.Benas Brazaitis (UAB Karalienės Mortos mokykla)
2939.Diaras Jucius (Klaipėdos r. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija)
2940.Meda Mikalauskaitė (Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
2941.Viltė Butkevičiūtė (Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
2942.Kajus Kulikauskas (Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
2943.Rusnė Stasiūnaitė (Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla)
2944.Vilius Aleksandras (Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
2945.Meda Pupiūtė (Kauno r. Domeikavos gimnazija)
2946.Domitas Balynas (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2947.Agapė Jokubkaitė (Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
2948.Goda Kasiulevičiūtė (Alytaus Šaltinių progimnazija)
2949.Eiprilė Daškevičiūtė (Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija)
2950.Evita Jurkšaitė (Kazlų Rūdos pradinė mokykla)
2951.Astijus Peknerius (Marijampolės marijonų gimnazija)
2952.Matas Gerasimovičius (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
2953.Arminas Vitkus (Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
2954.Domantas Dumbliauskas (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
2955.Valdas Pervovas (Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
2956.JONAS VAGARIS (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
2957.Kristalė Skurauskaitė (Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
2958.Aras Vaikšnoras (Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
2959.Benas Čižauskas (UAB Mažasis Klaipėdos licėjus)
2960.Emilis Ciparis (Šilutės r. Katyčių pagrindinė mokykla)
2961.Modestas Platukis (Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
2962.Benas Sverdlovas (Šiaulių Salduvės progimnazija)
2963.Erlandas Dilinskas (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
2964.Rokas Šakalys (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
2965.Areta Legačinskaitė (Šiaulių Gegužių progimnazija)
2966.Emilija Naginevičiūtė (Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
2967.Rėja Veršinskaitė (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
2968.Barbora Mardosaitė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
2969.Gytis Janulis (Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazija)
2970.Aurėja Jocytė (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
2971.Reineta Račkauskaitė (Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
2972.Gervydas Kulvietis (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
2973.Karpukas Vitalis (Vilniaus automechanikos ir verslo mokykla)
2974.Lėja Čepaitė (Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
2975.DOVYDAS BARTKUS (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
2976.Karina Varvarovskaja (Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
2977.Kornelija Liogytė (Šiaulių Didždvario gimnazija)
2978.Patricija Samaitė (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
2979.Amilis Jokubaitis (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
2980.Jonė Simanaitytė (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
2981.Liucija Bujanauskaitė (Alytaus Dzūkijos mokykla)
2982.Kajus Rubys (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
2983.LUKA DANILEVIČIŪTĖ (Palangos Šventosios pagrindinė mokykla)
2984.Orestas Palenčius (Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija)
2985.Aidas Žukauskas (Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
2986.Barbora Žukaitė (Varėnos "Ryto" progimnazija)
2987.Miglė Dijokaitė (Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla)
2988.Erika Bartkevičiūtė (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
2989.Lėja Špokauskaitė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
2990.Eglė Žvirblytė (Kauno Panemunės pradinė mokykla)
2991.Anastasija Ovčankova (Vilniaus r. Valčiūnų gimnazija)
2992.Danas Kulbokas (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
2993.Ieva Tamošauskaitė (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
2994.Mona Patricija Kasparavičiūtė (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
2995.Lėja Kalėdaitė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
2996.Julita Batura (Vilniaus Lazdynų mokykla)
2997.Deimante Semasko (Juodšilių "Šilo" gimnazija)
2998.Ernestas Arcišauskas (Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
2999.Nojus Tamašauskas (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
3000.Jonė Steponavičiūtė (Lazdijų r. Šeštokų mokykla)
3001.Vytenis Vervečka (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
3002.Barbora Kemėraitė (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
3003.RUSNĖ BIALOBŽESKYTĖ (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
3004.Vytautas Zubavičius (Birštono gimnazija)
3005.Ieva Danilevičiūtė (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
3006.Augustė Bačkauskaitė (Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras)
3007.Melita Pavilionytė (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
3008.Nojus Jurgutis (Šilutės Žibų mokykla)
3009.Domas Girdenis (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
3010.Nojus Čerbulėnas (Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
3011.Kamilė Tyševič (Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija)
3012.Mykolas Gelžinis (Palangos pradinė mokykla)
3013.Daniela Kvederytė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
3014.Ąžuolas Žemlauskas (Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
3015.Vismantė Stašinskaitė (Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazija)
3016.Herkus Naujokas (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
3017.Erika Levickaitė (Mažeikių Senamiesčio progimnazija)
3018.Eimantas Šonas (Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija)
3019.Otilija Rotomskytė (Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
3020.Matas Moskalčiuk (Klaipėdos jūrų kadetų mokykla)
3021.Matas Miškinis (Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
3022.Augustė Mazaliauskaitė (Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
3023.Rūta Kurmytė (VGTU inžinerijos licėjus)
3024.Kristupas Deveikis (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
3025.Ema Gulevičė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3026.Audronė Kuzavinytė (Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
3027.Pijus Kazlauskas (Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
3028.Meida Nemuraitė (Kauno Jono Basanavičiaus gimnazija)
3029.Elija Aniščenko (Raseinių Viktoro Petkaus progimnazija)
3030.Adomas Staskonis (Rokiškio mokykla-darželis "Ąžuoliukas")
3031.Jokūbas Čivinskas (VšĮ „Herojus“)
3032.Goda Krupinaitė (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
3033.Aldas Afanasjevas (Anykščių r. Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras)
3034.Matas Rekašius (Telšių "Germanto" progimnazija)
3035.Justas Sarpalis (Marijampolės marijonų gimnazija)
3036.Domantas Burneika (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
3037.EVA BIELIAUSKAITĖ (Kazlų Rūdos "Elmos" mokykla-darželis)
3038.Domas Ignatjevas (Gargždų "Minijos" progimnazija)
3039.Simas Lukošius (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
3040.Dominykas Puišys (Viešoji įstaiga "Saulės gojus")
3041.Ugnė Šiugždinytė (Birštono gimnazija)
3042.DEIMANTĖ MICKUTĖ (Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
3043.ORINTA IVANAUSKAITĖ (Kauno Pilėnų progimnazija)
3044.Modesta Melytė (Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija)
3045.Bernardas Petkevičius (VšĮ Šiaurės licėjus)
3046.Eivilė Miceikaitė (Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla)
3047.Žemya Grigalytė (Šilutės r. Juknaičių pagrindinė mokykla)
3048.Emily Zeltine (Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
3049.Lėja Puidokaitė (Jurbarko r. Jurbarkų darželis-mokykla)
3050.Milana Krušinskaitė (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
3051.JulijaPožaricka (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
3052.Milita Abramovaitė (Pakruojo r. Rozalimo pagrindinė mokykla)
3053.Barbora Geležinytė (Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
3054.Urtė Šemetaitė (Mažeikių Pavasario progimnazija)
3055.Ariella Kremer (Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
3056.Ugnė Padegimaitė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
3057.Juzuitis Germanas (Šiaulių Gytarių progimnazija)
3058.Marta Račiūtė (Kauno r. Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras)
3059.Viktorija Dijokaitė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
3060.Viktorija Karablikova (Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
3061.Lėja Norkutė (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
3062.Emilija Cinkutytė (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
3063.Teodoras Remeikis (Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
3064.Gretė Viliūšytė (VšĮ „Herojus“)
3065.Paulius Kardokas (Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
3066.ERNESTAS MAŽUTO (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
3067.Aronas Ziniukas (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
3068.Emilija Miliauskaitė (Neringos gimnazija)
3069.Kotryna Prevelytė (Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
3070.Paula Vaizgirdaitė (Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
3071.Elija Bozytė (Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
3072.LUKOŠIŪTĖ DOMINIKA (Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija)
3073.Austėja Teresevičiūtė (Šakių rajono Lekėčių mokykla-daugiafunkcis centras)
3074.Ugnė Burkovskytė (UAB „Taškius“)
3075.Elzė Kleniauskaitė (Vilniaus Balsių progimnazija, 4-8 kl. skyrius)
3076.Martynas Varnas (Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
3077.Ieva Jurevičiūtė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3078.Mėja Marija Markevičiūtė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
3079.Emilis Liudvinavičius (Elektrėnų sav. Semeliškių gimnazija)
3080.Murkaitė Uršulė (Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
3081.Augustas Salecis (Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
3082.Ainė Skikaitė (Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
3083.GAJUS MARTINAITIS (Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
3084.Simonas Kalvaitis (VGTU inžinerijos licėjaus pradinio ugdymo skyrius)
3085.Amelija Ševčuvianec (Vilniaus darželis-mokykla "Šaltinėlis")
3086.Ugnė Čyžiūtė (Alytaus Likiškėlių progimnazija)
3087.Maja Pakutkaitė (Alytaus Šaltinių progimnazija)
3088.Karolis Butvidas (Mažeikių Senamiesčio progimnazija)
3089.Mantvydas Narbutis (Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
3090.Dominykas Grigutis (VGTU inžinerijos licėjus)
3091.Liepa Šinkūnaitė (Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
3092.Gustavas Herkus Mikalauskas (Šiaulių Didždvario gimnazija)
3093.Jonas Bartušis (Kauno r. Neveronių gimnazija)
3094.Sinkevič Daniel (Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazija)
3095.Justė Gražulytė (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
3096.Austėja Legaitė (Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
3097.Kornelija Zubė (Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
3098.AURELIJA MAKARAITĖ (Šiaulių Lieporių gimnazija)
3099.Pijus Mažėtis (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
3100.Kamilė Jankauskaitė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3101.Morta Misevičė (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
3102.Augustas Vasiliauskas (Vilkaviškio pradinė mokykla)
3103.MILDA RAŽANAUSKAITĖ (Kauno Pilėnų progimnazija)
3104.SAMANTA STONYTĖ (Skuodo rajono Ylakių gimnazija)
3105.Ąžuolas Stulpinas (Klaipėdos r. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija)
3106.Benas Lomsargis (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
3107.Eglė Rutkevilytė (Panevėžio r. Paįstrio Juozo Zikaro gimnazija)
3108.Domantas Bracius (Rokiškio raj. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
3109.Viltė Gedrimaitė (Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
3110.Martynas Šunta (Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
3111.Agnė Kriščiūnaitė (Viešoji įstaiga Kazlų Rūdos Valdorfo progimnazija)
3112.Milana Korobko (Vilniaus Simono Konarskio gimnazija)
3113.Augustas Šačkus (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
3114.Danielė Dubinskaitė (Šiaulių Dainų progimnazija)
3115.Samanta Didžgalvytė (Kauno Tirkiliškių mokykla-darželis)
3116.Miglė Milnikovaitė (Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazija)
3117.Emilija Buivydytė (Vilniaus Žvėryno gimnazija)
3118.Dominykas Griguola (Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
3119.Jokūbas Kunigėlis (Vilniaus Balsių progimnazija)
3120.Adas Džiaugys (Pažinimo Licėjus)
3121.Emilijus Dūda (Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazija)
3122.Gintaras Valacka (Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
3123.Ovėja Žiaušytė (Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
3124.Emilija Sadauskaitė (Pagėgių sav. Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazija)
3125.Rūta Susvilaitė (Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
3126.Austėja Urbonaitė (Telšių "Germanto" progimnazija)
3127.Gabrielius Šip (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
3128.Meda Vaičeliūnaitė (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
3129.Arnas Baronas (Pasvalio r. Krinčino Antano Vienažindžio pagrindinės mokyklos Pajiešmenių skyrius)
3130.Markas Žukauskas (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3131.Emilija Budvytytė (Šilutės r. Vilkyčių pagrindinė mokykla)
3132.Ružauskaitė Amelija (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
3133.Miglė Paltanavičiūtė (Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla)
3134.Matas Miniachmetovas (Jonavos pradinė mokykla)
3135.Matas Kriukelis (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
3136.Kristijonas Šklėrius (VGTU inžinerijos licėjus)
3137.Arijus Suzdalev (Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
3138.Tajus Mozeris (Šiaulių Gegužių progimnazija)
3139.Lėja Klasauskaitė (Mažeikių Pavasario progimnazija)
3140.Augustina Bagdonaitė (Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
3141.Ąžuolas Urbonas (Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
3142.Augustas Žilionis (Lazdijų r. Šeštokų mokykla)
3143.Laimis Žukauskas (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
3144.Adrijus Stančikas (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
3145.Elijus Žilius (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
3146.Adelina Treikauskaitė (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
3147.Jonas Gendzelis (Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
3148.Milana Čudinaitė (Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija)
3149.Kornelija Smirnovaitė (Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Aštriosios Kirsnos pagrindinio ugdymo skyrius)
3150.Kajus Valenta (Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
3151.Dominyka Žilytė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3152.Emilija Trinkūnaitė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
3153.Paulius Zakarevičius (Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
3154.Augustas Nikšas (Birštono gimnazija)
3155.Markas Gustys (Klaipėdos r. Plikių Ievos Labutytės pagrindinė mokykla)
3156.Rūta Žemaičiūnaitė (Pakruojo "Žemynos" progimnazija)
3157.Eldaras Jakovlevas (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
3158.Viktorija Čaikauskaitė (Vilniaus r. Mickūnų gimnazija)
3159.Gintarė Kruopienė (Vilniaus suaugusiųjų mokymo centras)
3160.Evelina Švaikauskaitė (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
3161.Danielius (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
3162.Rimgailė Koršunova (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
3163.Vakaris Jankauskas (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
3164.Viktoras Petkus (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3165.Mėja Bajorinaitė (Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
3166.Justė Ralickaitė (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
3167.Austėja Mišeikaitė (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
3168.Rytis Kartanas (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
3169.Simonas Balkūnas (Vilkaviškio r. Gižų Kazimiero Baršausko mokykla-daugiafunkcis centras)
3170.Timofej Dergačiov (Vilniaus darželis-mokykla "Vaivorykštė")
3171.Matas Pabiržis (Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
3172.Artur Mesropian (Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija)
3173.Elzė Račkauskaitė (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
3174.Milena Nikolaitytė (Kauno r. Domeikavos gimnazija)
3175.Augustė Baniulytė (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
3176.Saulė Smilgevičiūtė (Ukmergės Antano Smetonos gimnazija)
3177.Armanis Razživinas (Jonavos pradinė mokykla)
3178.Eglė Smilgevičiūtė (Telšių "Atžalyno" progimnazija)
3179.Austėja Stundžaitė (Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
3180.Pijus Mykolaitis (Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
3181.Lukrecija Vyšniauskaitė (Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
3182.Rugilė Valaišaitė (Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
3183.Dovydas Dibrova (Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
3184.Sivinskaja Julija (Vilniaus r. Eitminiškių pagrindinė mokykla)
3185.ROKAS UNDERYS (VDU klasikinio ugdymo mokykla)
3186.Domas Milinis (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
3187.Gabalis Germanas (Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
3188.Mantas Druskis (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3189.Artūras Norvaišas (Telšių "Atžalyno" progimnazija)
3190.Paulius Čapskas (VGTU inžinerijos licėjaus pradinio ugdymo skyrius)
3191.Milana Kurilionok (Trakų r. Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinė mokykla)
3192.Anelė Merkevičiūtė (Vilniaus jėzuitų gimnazija)
3193.Emilė Vavulo (Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
3194.Jovaras Kristupas Chaleckas (Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
3195.Darijus Vilčinskas (Marijampolės profesinio rengimo centro Vilkaviškio skyrius)
3196.Kamilė Tėja Valiulytė (Vilniaus jėzuitų gimnazija)
3197.David Jurevič (Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija)
3198.Domas Kubilius (Marijampolės marijonų gimnazija)
3199.Miglė Mieliauskaitė (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
3200.Redas Dobilas (Kauno Pilėnų progimnazija)
3201.Rugilė Steponavičiūtė (Šakių rajono Gelgaudiškio pagrindinė mokykla)
3202.Matas Marozas (Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
3203.David Levkovec (Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla)
3204.Elzė Šverčiauskaitė (Kazlų Rūdos pradinė mokykla)
3205.Jonas Pranevičius (Vilkaviškio pradinė mokykla)
3206.Aleksandr Bartkevič (Vilniaus technologijų mokymo centras)
3207.Lukas Naureckas (Tauragės Jovarų pagrindinė mokykla)
3208.Justas Cironka (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
3209.Tomas Gasparavičius (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3210.Miglė Austėja Navickaitė (Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
3211.Majd Rahim (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
3212.Gabija Tamulevič (Šalčininkų r. Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija)
3213.Fausta Gramailaitė (Raseinių Šaltinio progimnazija)
3214.Eligijus Šakauskas (Akmenės r. Papilės Simono Daukanto gimnazija)
3215.Markas Raškevičius (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
3216.Tomas Želvys (Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
3217.Gerardas Jakubauskas (Kauno specialioji mokykla)
3218.Anastasija Zaiceva (Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija)
3219.Dominykas Marcinkevičius (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
3220.Augustinas Miceika (Raseinių Viktoro Petkaus progimnazija)
3221.Julius Urbonas (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
3222.Nerile Asmonaite (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
3223.Marijonas Kiseliovas (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
3224.Kuramšinas Orestas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
3225.Greta Barkovskytė (Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
3226.Austėja Luckutė (Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Aštriosios Kirsnos pagrindinio ugdymo skyrius)
3227.Kastytis Mikaitis (Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
3228.Tautvydas Urbonas (Raseinių Šaltinio progimnazija)
3229.Nojus Nevidomskis (Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
3230.Lukas Simanavičius (Vilniaus Senvagės gimnazija)
3231.Titas Andriuška (Šiaulių Ragainės progimnazija)
3232.Gabija Kaskeviciute (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
3233.Kajus Lukoševičius (Šiaulių r. Kairių jungtinė mokykla)
3234.Osvaldas Daukšys (Kauno Palemono gimnazija)
3235.Simas Maliuk (Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
3236.Ugnė Pakalniškytė (Šilutės Žibų mokykla)
3237.Goda Staniulionytė (Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
3238.Viktorija Strikaitytė (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
3239.MIglė Janušauskaitė (Kauno Milikonių progimnazija)
3240.Benas Grigaliauskas (Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
3241.Mantas Subačius (Alytaus r. Butrimonių gimnazijos Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcis skyrius)
3242.Lukas Kavčinskas (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
3243.Lėja Ruškytė (VGTU inžinerijos licėjus)
3244.Milita Stonkutė (Šiaulių r. Šilėnų mokykla)
3245.Meida Duobaitė (Kauno "Vyturio" gimnazija)
3246.Jokūbas Žigutis (Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
3247.Domantas Štuikys (Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
3248.Žilvinas Barkauskas (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
3249.Felicija Gasiliūnaitė (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
3250.Darijus Zadirenko (Vilniaus r. Bezdonių "Saulėtekio" pagrindinė mokykla)
3251.Marija Valujevičiūtė (Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
3252.Gytis Juočinskas (Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
3253.Vestina Vaznytė (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
3254.Ignas Veitas (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
3255.Mykolas Kulvinskas (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
3256.Kotryna Masaitytė (KTU inžinerijos licėjus)
3257.Faustas Barauskas (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3258.Markas Asačiovas (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
3259.Austėja Šukauskaitė (Kauno Veršvų gimnazija)
3260.Pijus Slančiauskas (Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
3261.Kasparas Petrošius (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
3262.Šarūnas Juodenis (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
3263.Alisa Patašonok (Šalčininkų r. Baltosios Vokės Elizos Ožeškovos gimnazija)
3264.Germantas Bartišius (Privati)
3265.Karolis Makulavičius (Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
3266.Ignas Kukliauskas (KTU inžinerijos licėjus)
3267.Katažyna Gžibovska (Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
3268.Adomas Dabkevičius (Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
3269.Ugnė Jurgelytė (Alytaus r. Simno gimnazija)
3270.Dorotėja Butkutė (Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
3271.Saulius Kuzavas (Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
3272.Mateuš Koženevski (Vilniaus r. Mickūnų gimnazija)
3273.Maleckis Arturas (Vilniaus automechanikos ir verslo mokykla)
3274.Adas Černovas (Molėtų pradinė mokykla)
3275.Kostas Kliminskas (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
3276.Aidas Paukštys (UAB Karalienės Mortos mokykla)
3277.Mažvydas Karnauskas (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
3278.Nomeda Šimaitytė (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
3279.Mėja Škutaitė (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
3280.Meida Dženkaitytė (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
3281.Lukas Markūnas (UAB Karalienės Mortos mokykla)
3282.Rokas Aitvidas (Panevėžio r. Ramygalos gimnazija)
3283.Dominykas Misevičius (Prienų r. Jiezno gimnazija)
3284.Jogaila Altaravičius (Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
3285.Lukas Česnavičius (KTU inžinerijos licėjus)
3286.Arminas Kajokas (Kalvarijos gimnazija)
3287.Airidas Žadeika (Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
3288.Atėnė Dembinskaitė (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
3289.Vesta Andrikonytė (Panevėžio Rožyno progimnazija)
3290.Ugnius Binkauskas (Kauno Suzuki progimnazija)
3291.Kotryna Rimkutė (Kauno rajono Užliedžių mokykla-daugiafunkcis centras)
3292.Edvin Paršuta (Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
3293.Viltė Kaminskaitė (Trakų r. Aukštadvario mokykla-darželis "Gandriukas")
3294.Maksim Koroliov (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
3295.Deividas Balčys (Kauno taikomosios dailės mokykla)
3296.Pijus Bagdžiūnas (Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
3297.Danielius Kazlauskas (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
3298.Ema Gumuliauskaitė (Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
3299.Akvilė Nekrašiūtė (Telšių "Atžalyno" progimnazija)
3300.Nedas Nedzinskas (UAB Karalienės Mortos mokykla)
3301.Aistė Lukauskaitė (Riešės gimnazija)
3302.Atėnė Čistovaitė (Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
3303.Dominykas Juškys (Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
3304.Edvinas Šlakaitis (Klaipėdos jūrų kadetų mokykla)
3305.Patricija Puodžiukaitė (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
3306.Ravda Gabriel (Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
3307.Kamilė Esterytė (Varėnos "Ryto" progimnazija)
3308.Armandas Puškorius (Palangos pradinė mokykla)
3309.Gustas Rinkūnas (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3310.Luknė Mileikytė (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija)
3311.Guoda Jokšaitė (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
3312.Ema Rasčiūtė (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
3313.Milana Lazdovskaja (Vilniaus agroekologijos mokymo centras)
3314.Erika Kolytė (Kalvarijos sav. Jungėnų pagrindinė mokykla)
3315.Kamilė Sakalytė (Kauno Rokų gimnazija)
3316.Aistė Pociūnaitė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3317.Meidas Gylys (Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
3318.Greta Rinkeviciute (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
3319.Ugnė Tavoraite (Kauno Milikonių progimnazija)
3320.Adriana Spiridovič (Eitminiškių gimnazija)
3321.Tautvydas Ibenskis (Kauno Pilėnų progimnazija)
3322.Viltė Skurauskaitė (Pakruojo r. Pašvitinio pagrindinė mokykla)
3323.Nerilė Petraitytė (Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
3324.Dainora Bumbulytė (Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
3325.Darijus Lukšys (Šalčininkų r. Dieveniškių Adomo Mickevičiaus gimnazija)
3326.Ignė Valkauskaitė (VGTU inžinerijos licėjus)
3327.ERLANDAS KAIRYS (Kėdainių r. Labūnavos pagrindinė mokykla)
3328.Karolis Pomarnacki (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
3329.Rusnė Karpavičiūtė (Kauno "Vyturio" gimnazija)
3330.Simas Stapulionis (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
3331.Ignas Mačiūnas (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
3332.Aironas Kurganovas (Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
3333.Benas Bernikas (Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
3334.Radvilė Erciūtė (Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
3335.Rasa Ramanauskiene (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3336.Emilia Zakševska (Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla)
3337.Ugnė Sedlauskaitė (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
3338.Grachovska Karolina (Vilniaus automechanikos ir verslo mokykla)
3339.Emilija Lenčiauskaitė (Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
3340.Augustas Urmonas (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
3341.Matas Grigonis (Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
3342.Vytis Erlingis (Prienų r. Jiezno gimnazija)
3343.Kristupas Kozinecas (Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
3344.Jocys Benas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
3345.Markas Prokopavičius (Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
3346.Monika Lonskaja (Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
3347.Gytis Karnišauskas (Buivydiškių pagrindinė mokykla)
3348.Meida Jasinauskaitė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
3349.Mėjus Duoba (Kauno "Vyturio" gimnazija)
3350.Liepa Butkutė (Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
3351.Gabrielius Plungė (KTU inžinerijos licėjus)
3352.Arsenij Arlauskas (Vilniaus Lazdynų mokykla)
3353.Guoda Degėsytė (Alytaus „Volungės“ progimnazija)
3354.Iveta Kazėnaitė (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
3355.Kotryna Novickaja (Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
3356.Hermantas Snarskis (Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
3357.Lavija Norkutė (Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
3358.Karolis Šlepikas (Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
3359.Gediminas Ragainis (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
3360.Vitkus Justas (Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
3361.Rugilė Petreikytė (Skuodo rajono Barstyčių pagrindinė mokykla)
3362.Enrika Liebaitė (Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija)
3363.Antanas Jusčius (Klaipėdos r. Dovilų pagrindinė mokykla)
3364.Kristupas Kralikas (Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
3365.Andajus Gečas (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3366.Justė Ruikytė (Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
3367.Rusnė Rubežiūtė (Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
3368.Paulina Visgirdaitė (Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
3369.Miknius Rokas (Alytaus Šaltinių progimnazija)
3370.Temurbek Volovoj (Vilniaus darželis - mokykla "Saulutė")
3371.Žemyna Laurikaitytė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3372.Vincas Rapnikas (Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija)
3373.Lėja Andriulytė (Radviliškio r. Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazija)
3374.Deinas Barzinskas (Šiaulių Ragainės progimnazija)
3375.Emilis Žilinskas (Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
3376.Nojus Janušauskis (Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras)
3377.Arnas Adakauskas (Kretingos r. Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinė mokykla)
3378.Katalėja Proscevičiūtė (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
3379.Rolandas Asminavičius (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
3380.Nojus Žentelis (Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
3381.Vladimir Bolonkin (Klaipėdos "Pajūrio" progimnazija)
3382.Rugilė Tomkutė (Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
3383.Rūta Juozapavičiūtė (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
3384.Mykola Rutskii (Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
3385.Gabrielius Visgirdas (Mažeikių r. Užlieknės pagrindinė mokykla)
3386.Vaida Ruginytė (Plungės r. Liepijų mokykla)
3387.Tijus Tamulionis (Pakruojo "Žemynos" progimnazija)
3388.Karolis Žukauskas (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
3389.Lukas Žvalionis (Biržų technologijų ir verslo mokymo centras)
3390.Stardas Vyšniauskas (Kauno Veršvų gimnazija)
3391.Karolis Grušas (Pakruojo r. Lygumų pagrindinė mokykla)
3392.Bartkus Mindaugas (Vilniaus automechanikos ir verslo mokykla)
3393.Adas Povilaitis (Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
3394.Augustinas Karaliūnas (Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazija)
3395.Gerda Černiauskaitė (Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
3396.Elzė Garškaitė (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
3397.Santa Devėnaitė (Joniškio r. Žagarės gimnazija)
3398.Žygimantas Augustas (Šilutės Pamario progimnazija)
3399.Tautvydas Sakalauskas (KTU Vaižganto progimnazija)
3400.Daniel Siniuta (Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
3401.Oskar Janševskis (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
3402.Uršulė Lašukaitė (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
3403.Justė Račinskaitė (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
3404.Vakaris Borodicas (Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija)
3405.Justyna Mickelevič (Šalčininkų r. Butrimonių Anos Krepštul gimnazija)
3406.Aiva Maksimavičiūtė (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
3407.Airidas Vlasenko (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
3408.Daniela Skakauskaitė (Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
3409.Akvilė Žalpytė (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
3410.Gustė Adomaitytė (Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
3411.Saulena Kaminickaitė (Šakių r. Kudirkos Naumiesčio V. Kudirkos gimnazija)
3412.Ernest Racevič (Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
3413.Simonas Rudelis (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
3414.Jurgis Urbanavičius (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
3415.Audrė Žalalytė (Utenos Krašuonos progimnazija)
3416.Burovaitė Augustė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
3417.Ieva Gerulytė (Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
3418.Sandra Smaliukaitė (Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
3419.Akvilė Navickaitė (Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
3420.Arnita Palačionytė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3421.Luknė Norvaišaitė (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
3422.Kalfeldaitė Morta (Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
3423.Edvinas Novickis (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
3424.Martynas Gustas (Šakių "Varpo" mokykla)
3425.Aistė Revutaitė (Alytaus r. Simno gimnazija)
3426.Ieva Šukytė (Šiaulių Salduvės progimnazija)
3427.Elzė Prikockytė (Kauno Senamiesčio progimnazija)
3428.Edgaras Ceiko (Kauno specialioji mokykla)
3429.Danielius Derilovas (Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
3430.Ugnė Simanavičiūtė (Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
3431.Augustė Tendziagolskytė (Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
3432.Rugilė Stanaitytė (Kazlų Rūdos pradinė mokykla)
3433.Ieva Miškevičiūtė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3434.Albertas Menzorius (Tauragės profesinio rengimo centras)
3435.Silvija Jasiūnaitė (Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
3436.Kipras Šepetys (Vilniaus Volungės darželis-mokykla)
3437.Gustė Vilkinytė (Alytaus „Volungės“ progimnazija)
3438.Laurynas Gudauskas (Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazija)
3439.Viktorija Urbytė (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3440.Gerda Trilikauskytė (Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
3441.Bela Skipitė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
3442.Austėja Žukauskaitė (Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
3443.Gabija Masiulytė (Šiaulių "Rasos" progimnazija)
3444.Tomas Kiniulis (Šilutės r. Saugų Jurgio Mikšo pagrindinė mokykla)
3445.Paulius Sargūnas (Vilniaus Žemynos progimnazija)
3446.Tomas Girdžius (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
3447.Gabija Tarasauskaite (Vilniaus r. Pakenės Česlovo Milošo pagrindinė mokykla)
3448.Aleksas Pūras (KTU inžinerijos licėjus)
3449.Lukas Žebrauskas (Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
3450.Laurynas Kairys (Plungės Senamiesčio mokykla)
3451.Gabija Mizeikytė (Molėtų gimnazija)
3452.Saulė Laurinavičiūtė (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
3453.Jurgis Židonis (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
3454.Nojus Budelskas (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
3455.Ignas Kasperūnas (Anykščių r. Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras)
3456.Goda Skorupskaitė (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
3457.Adrija Jasevičiūtė (Kauno specialioji mokykla)
3458.Oskaras Žielys ("Šaltinėlio" privati mokykla)
3459.Vakaris Vendzelis (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
3460.Emilis Degutis (Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
3461.Vaičiūnaitė-Andrault Bella (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
3462.Emilija Šumska (Šalčininkų r. Butrimonių Anos Krepštul gimnazija)
3463.Eglė Černiauskaitė (Kauno r. Rokų mokykla-darželis)
3464.Viltė Stasiūnaitė (Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazija)
3465.Matas Ščuckis (Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
3466.Deividas Lagunovas (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
3467.Lukas Vaškas (VDU klasikinio ugdymo mokykla)
3468.Pijus Kuleš (Švenčionių r. Pabradės "Žeimenos" gimnazija)
3469.Martynas Stasiukaitis (Virbalio pagrindinės mokyklos Pajevonio pagrindinio ugdymo skyrius)
3470.Tėja Burakaitė (Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
3471.Gytis Vaičiūnas (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
3472.Nojus Sadauskas (Kėdainių r. Šėtos gimnazija)
3473.Snieguolė Plevokaitė (Pasvalio r. Krinčino Antano Vienažindžio pagrindinė mokykla)
3474.Emili Radavičiūtė (Telšių „Ateities“ progimnazijos „Saulėtekio“ skyrius)
3475.Simas Mačerinskas (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
3476.Kornelija Grosaitė (Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija)
3477.Nikita Grišinas (Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija)
3478.Pavasaris Skripkauskas (Kauno Pilėnų progimnazija)
3479.Tina Aleksejevaitė (Pakruojo r. Rozalimo pagrindinė mokykla)
3480.Naidonas Vaičiūnas (Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
3481.Justas Liobikas (Kauno Pilėnų progimnazija)
3482.Adrijus Akelaitis (Marijampolės marijonų gimnazija)
3483.Rokas Šertvytis (Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla)
3484.Koralis Misiūnas (Kaišiadorių r. Gudienos mokykla-darželis "Rugelis", Stasiūnų skyrius)
3485.Arnas Toliušis (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3486.Vanesa Kaušytė (VšĮ Klaipėdos „Universa Via“ tarptautinė mokykla)
3487.Laumakis Danielius (Šiaulių Zoknių progimnazija)
3488.Rūta Sadeckaitė (Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
3489.Odeta Pociūnaitė (Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
3490.Rokas Valančius (Klaipėdos r. Dovilų pagrindinė mokykla)
3491.Ūla Kaulėnaitė (Kauno Motiejaus Valančiaus mokykla-darželis)
3492.Leiranas Šuchovcovas (Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
3493.Gabriele Kmitaitė (Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija)
3494.Patricija Borodicaitė (Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija)
3495.Rūta Lekandraitė (Rokiškio mokykla-darželis "Ąžuoliukas")
3496.Milda Liaudanskaitė (Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
3497.Kamilė Staseliūnaitė (Marijampolės marijonų gimnazija)
3498.Benas Kaleininkas (Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
3499.Karolina Vyšniauskaitė (Marijampolės sav. Mokolų progimnazija)
3500.Rokas Razbadauskas (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
3501.Miglė Šivickaitė (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
3502.Mėja Lygnugarytė (UAB Mažasis Klaipėdos licėjus)
3503.Vilgailė Valiulytė (Utenos Krašuonos progimnazija)
3504.Ugnė Sruoginytė (Šakių r. Kudirkos Naumiesčio V. Kudirkos gimnazija)
3505.Ignas Žukauskas (Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
3506.Gabija Butkytė (Rokiškio r. Obelių gimnazija)
3507.Kristupas Žemaitis (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
3508.Jonas Levanavičius (Vilniaus Balsių progimnazija)
3509.Naglis Žostautas (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
3510.Vilius Naujokas (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos Skapiškio skyrius)
3511.Dominykas Kaminskas (Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyrius Jankų mokykla)
3512.Maksim Romaškevič (Šiaulių Jovaro progimnazija)
3513.Viltė Rostkauskaitė (Radviliškio r. Alksniupių pagrindinė mokykla)
3514.Ieva Tebelškytė (Kauno Panemunės pradinė mokykla)
3515.Austėja Gervelytė (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
3516.Ugnė Jakševičiūtė (Panevėžio r. Naujamiesčio gimnazija)
3517.Daras Macijauskas (Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
3518.Demantė Brilijonkaitė (Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
3519.Aistė Bendikaitė (Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
3520.Markas Medonas (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
3521.Irmantas Kolbergas (Mažeikių Gabijos gimnazija)
3522.Jonas Grybas (Šiaulių r. Dubysos aukštupio mokykla)
3523.Aistė Birietaitė (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
3524.Dovydas Navickas (Kauno Prano Daunio ugdymo centras)
3525.Jonas Jegorovas (Telšių "Džiugo" gimnazija)
3526.Matas Motukas (Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Kučiūnų pagrindinio ugdymo skyrius)
3527.Urtė Katutytė (Šilutės Pamario progimnazija)
3528.Herkus Smilgevičius (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
3529.Meda Pagirytė (UAB „Erudito licėjus“)
3530.Tautvydas Lukošaitis (Šiaulių Gegužių progimnazija)
3531.Eva Gruzdytė (Šiaulių profesinio rengimo centras Buitinių paslaugų skyrius)
3532.Urte Masiliunaite (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
3533.Emilis Gurskis (Alytaus Likiškėlių progimnazija)
3534.Paulauskas Mantas (Kretingos Simono Daukanto progimnazija)
3535.Liepa Litvinaitė (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
3536.Vygantaitė Donata (Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
3537.Olivija Mačiūnaitė (Kauno Panemunės pradinė mokykla)
3538.Guoda Petraškaitė (Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
3539.Agnė Bylaitė (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
3540.Deivydas Dundulis (Biržų technologijų ir verslo mokymo centras)
3541.Airina Radzevičiūtė (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
3542.Kristijonas Mankus (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
3543.Ieva Viršilaitė (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
3544.Pinar Akay (VIMS - Vilnius International Meridian School)
3545.Domantas Mankus (Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
3546.Ema Levendraitytė (Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
3547.Ugnius Ugenskis (KTU inžinerijos licėjus)
3548.Holmes Ostinas Tomas (Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla)
3549.Benas Ruškys (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
3550.Paulina Kazlaitė (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
3551.Agnius Šaduikis (Vilniaus Gabijos progimnazija)
3552.Oskar Koshevoj (Klaipėdos "Pajūrio" progimnazija)
3553.Martynas Filimonovas (Telšių "Ateities" progimnazija)
3554.Rugilė Juškaitė (Telšių "Ateities" progimnazija)
3555.Liepa Juodėnaitė (Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
3556.Mockaitis Domantas (Šakių "Varpo" mokykla)
3557.Augustė Mataitytė (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
3558.Laurynas Liepuonius (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3559.Ugnė Garbukaitė (Šakių rajono Plokščių mokykla - daugiafunkcis centras)
3560.Almantė Šataitė (Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
3561.Tajus Radimonas (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3562.Emilis Legetavičius (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
3563.Ieva Mickeviciute (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3564.Gustas Braškys (Molėtų gimnazija)
3565.Danielis Kuklis (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
3566.Jokūbas Jonikaitis (Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
3567.Ernesta Montvilaitė (Šilutės Pamario progimnazija)
3568.Marija Kuodytė (Klaipėdos r. Plikių Ievos Labutytės pagrindinė mokykla)
3569.Kajus Muralis (Rokiškio raj. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
3570.Bijūnas Barzda (Zarasų r. Dusetų Kazimiero Būgos gimnazija)
3571.Tijus Bukelevičius (VGTU inžinerijos licėjus)
3572.Austėja Noreikaitė (Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija)
3573.Ugnė Gaižauskaitė (Šiaulių "Juventos" progimnazija)
3574.Eiminas Rašimas (Kauno Prano Daunio ugdymo centras)
3575.Ugnius Vokietaitis (Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
3576.Butenis Aivaras (Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykla)
3577.Liepa Lukaitė (Skuodo Bartuvos progimnazija)
3578.Emilija Bevz (Plungės r. Liepijų mokyklos Šateikių skyrius)
3579.Melita Masionytė (Alytaus Panemunės progimnazija)
3580.Olivia Muravska (Vilniaus r. Egliškių šv. Jono Bosko gimnazija)
3581.Raigardas Šimkus (Kauno r. Babtų gimnazija)
3582.Gustė Krauzaitė (Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
3583.Aivaras Maskoliūnas (Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
3584.Elzė Dirmaitė (Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
3585.Jokūbas Lekavičius (Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
3586.EMILIS RAMANAUSKIS (Šiaulių Dainų progimnazija)
3587.Elija Degutytė (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
3588.Žemyna Stasiulevičiūtė (Vilkaviškio r. Alvito mokykla-daugiafunkcis centras)
3589.Kamilė Juškevičiūtė (Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
3590.benas butnorius (Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
3591.Mantas Briedis (Kauno Suzuki progimnazija)
3592.Luka Vičiūnaitė (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
3593.Martynas Mališauskas (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
3594.RUSNĖ LITVINAITĖ (Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
3595.Emilija Sakaitė (Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus)
3596.Vilius Neniškis (Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
3597.Danas Urbonavičius (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
3598.Emilija Andrušanecaitė (Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
3599.Kamilė Grigaliūnaitė (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
3600.Irma Milieškaitė (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
3601.Augustė Paukštytė (Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
3602.Rybakovaitė Miglė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
3603.Rapolas Martinaitis (Šiaulių r. Voveriškių mokykla)
3604.Olivija Mikniūtė (Klaipėdos r. Kretingalės pagrindinė mokykla)
3605.Eva Kalinauskaitė (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
3606.Vakaris Gedrimas (Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
3607.Paulius Brimeris (Kauno Palemono gimnazija)
3608.Gabija Sabonytė (Kaišiadorių r. Žaslių pagrindinė mokykla)
3609.Gleb Rusakevič (Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
3610.Emilis Vanagas (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
3611.Joris Tunaitis (VGTU inžinerijos licėjaus pradinio ugdymo skyrius)
3612.Naglis Jukna (Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
3613.Aurelija Zubauskaitė (Kėdainių r. Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinė mokykla)
3614.Simas Ramondas (Telšių Žemaitės gimnazija)
3615.Gabrielė Riškutė (Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
3616.Ignas Anelauskas (Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
3617.Taisija Steško (Vilniaus Naujamiesčio mokykla)
3618.Dominykas Podlipskij (Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
3619.Maciulevičiūtė Laima (Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
3620.Jorūnė Rachlevičiūtė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
3621.Viltė Šavynytė (Utenos Aukštakalnio progimnazija)
3622.Aidenas Masiliauskis (Plungės r. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija)
3623.Mykolas Lukavičius (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
3624.Domantas Urnežius (Raseinių Viktoro Petkaus progimnazija)
3625.Giedrė Vareikaitė (Plungės r. Liepijų mokyklos Šateikių skyrius)
3626.Sonata Dobelinskiene (Klaipėdos suaugusiųjų gimnazija)
3627.Nida Ramanauskaitė (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
3628.Augustė Saulė Juškėnaitė (Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
3629.Arina Gerasimova (Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
3630.Gražvydas Girdžius (Riešės gimnazijos Bukiškio progimnazijos skyrius)
3631.Ugnė Stonkevičiūtė (Telšių „Ateities“ progimnazijos „Saulėtekio“ skyrius)
3632.Pranciška Puidokaitė (VšĮ „Pažinimo taku“)
3633.Urtė Greičiūtė (Kauno Veršvų gimnazija)
3634.Rapolas Kliukas (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
3635.Urtė Alejūnaitė (Šiaulių r. Gruzdžių gimnazijos Šakynos skyrius)
3636.Austėja Šarapajevaitė (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
3637.Nojus Talmontas (Plungės r. Liepijų mokyklos Šateikių skyrius)
3638.Kipras Jegelevičius (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
3639.Danielė Tylaitė (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
3640.Ieva Kaminskaite (Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
3641.Arnas Bastys (VšĮ Klaipėdos „Universa Via“ tarptautinė mokykla)
3642.Daniela Zabitytė (Skuodo Bartuvos progimnazija)
3643.Ana Usanina (Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
3644.Vincentas Jaudegis (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
3645.Mikučiauskaitė Urtė (Marijampolės "Saulės" pradinė mokykla)
3646.Ema Dovydėnaitė (UAB Karalienės Mortos mokykla)
3647.Nikita Chalko (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
3648.Mindaugas Paulauskas (Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
3649.Viktorija Basijokaitė (Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija)
3650.Pijus Iginis (Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
3651.Vilius Balčius (Kauno r. Neveronių gimnazija)
3652.Rokas Rancovas (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
3653.Ilja Šmeliov (Vilniaus darželis-mokykla "Vaivorykštė")
3654.Justė Grimalauskaitė (Marijampolės sav. Mokolų progimnazija)
3655.Nojus Smaleckas (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
3656.Svajūnė Bielevičiūtė (Jonavos r. Kulvos Abraomo Kulviečio mokykla)
3657.Viltė Butrimaitė (VšĮ Klaipėdos „Universa Via“ tarptautinė mokykla)
3658.Dominyka Prakaitė (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
3659.Linea Motužytė (Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
3660.Lėja Riaubaitė (Šakių "Varpo" mokykla)
3661.Vaidmilė Sklašiutė (Pakruojo r. Lygumų pagrindinė mokykla)
3662.Guostė Rudinskaitė (Kauno r. Babtų gimnazija)
3663.Kajus Moisejevas (Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazijos Narteikių skyrius)
3664.Lukas Spudulis (Šiaulių Salduvės progimnazija)
3665.Ieva Baršauskaitė (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
3666.Auksė Ladukaitė (Panevėžio Rožyno progimnazija)
3667.Austina Dambrauskaitė (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
3668.Rūta Gliaubičiūtė (Marijampolės marijonų gimnazija)
3669.Ema Bučelytė (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
3670.Milana Rimovskaja (Šiaulių "Santarvės" gimnazija)
3671.Fearon Robert (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
3672.Domas Rimgaila (Mažeikių Pavasario progimnazija)
3673.Bernardas Lukašonokas (Vilniaus Gabijos progimnazija)
3674.Ieva Eglynaitė (Palangos Šventosios pagrindinė mokykla)
3675.Leja Stasiuk (Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija)
3676.Gabrielė Šalnaitė (Prienų r. Išlaužo pagrindinė mokykla)
3677.Simona Mockevičiūtė (Kauno šv. Kazimiero progimnazija)
3678.Armandas Rudokas (Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
3679.Tajus Šalucha (Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
3680.Gintarė Dambrauskaitė (Elektrėnų pradinė mokykla)
3681.Tomas Noreika (Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija)
3682.Paula Jasulaitytė (Vilkaviškio r. Pilviškių „Santakos“ gimnazija)
3683.Justė Lekečinskaitė (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
3684.Adelė Poškutė (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
3685.Žemyna Joniuškytė (Kauno r. Neveronių gimnazija)
3686.Viltė Geležauskaitė (Kalvarijos gimnazija)
3687.Kristupas Lomsargis (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
3688.Augustas (Šilutės r. Švėkšnos "Saulės" gimnazija)
3689.Justyna Svorobovič (Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
3690.Gustė Bencevičiūtė (Alytaus Šaltinių progimnazija)
3691.Jonas Vokietaitis (Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
3692.Viltė Kviklytė (Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
3693.Ieva Kidykaitė (Šiaulių Dainų progimnazija)
3694.Karolina Kazakevičiūtė (Alytaus r. Simno gimnazija)
3695.Tautvydas Kairys (Vilniaus Žemynos progimnazija)
3696.Matas Biržietis (Utenos Krašuonos progimnazija)
3697.Akvilė Paulius (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
3698.Emilija Janavičiūtė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3699.Ema Petrokaitė (Raseinių Viktoro Petkaus progimnazija)
3700.Elzė Jarumbauskaitė (Šilutės Pamario progimnazija)
3701.MATAS KANEVIČIUS (Juodšilių "Šilo" gimnazija)
3702.Ugnė Tarailytė (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
3703.Ignas Smilingis (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
3704.Justas Ladyga (Kauno kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras)
3705.Jurgis Milašauskas (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
3706.Urtė Poteliūnaitė (Alytaus Dainavos progimnazija)
3707.Matas Drigotas (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
3708.Rapolas Bobinas (Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
3709.Martinas Piškinas (Alytaus „Volungės“ progimnazija)
3710.DEIVA PAKŠTAITYTĖ (Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
3711.Timur Kazancev (Vilniaus darželis-mokykla "Vaivorykštė")
3712.Klaidas Razinskas (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
3713.Viktorija Jelinskaitė (Radviliškio r. Baisogalos mokyklos-darželio Pakiršinio skyrius)
3714.Dorotėja Valiūtė (Telšių "Kranto" progimnazija)
3715.Andrea Kalinauskaitė (Anykščių r. Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras Traupio skyrius)
3716.Adelina Androsovaitė (Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
3717.Samanta Kyzelytė (Pagėgių sav. Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazija)
3718.Aidas Žukauskas (Jurbarko r. Seredžiaus Stasio Šimkaus mokykla-daugiafunkcis centras)
3719.Gintaras Kasperskis (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
3720.Žemyna Šakalytė (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
3721.Ainius Marcinonis (Vilniaus r. Buivydiškių pradinė mokykla)
3722.Rugilė Jašinskaitė (Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
3723.MEDEINA GALDIKAITĖ (Kretingos rajono Grūšlaukės mokykla-daugiafunkcis centras)
3724.Alanas Nekliajevas (Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
3725.Tajus Bandza (Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
3726.Urtė Janeliūnaitė (Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
3727.Gabrielė Ruzgaitė (Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centras)
3728.Urtė Tevilavičiūtė (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
3729.Urtė Ratautaitė (Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla)
3730.Jordanas Jenkus (Gargždų "Minijos" progimnazija)
3731.Rugilė Čereškaitė (Molėtų gimnazija)
3732.Liepa Lakickaitė (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
3733.Ugnius Stonys (Joniškio r. Skaistgirio gimnazija)
3734.Raminta Paliulytė (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
3735.Emilija Vaitkutė (Klaipėdos jūrų kadetų mokykla)
3736.Herkus Černiauskas (Klaipėdos Vitės progimnazija)
3737.Matas Šakinis (Plungės Senamiesčio mokykla)
3738.Patricija Gumbelevčiūtė (Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
3739.Steponas Simonaitis (Marijampolės marijonų gimnazija)
3740.Atas Šimulis (Šiaulių Gytarių progimnazija)
3741.Liepa Kučiauskaitė (Kazlų Rūdos pradinė mokykla)
3742.Lukas Rubys (Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
3743.Nojus Štarolis (Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
3744.Viktorija Petraitytė (Kauno taikomosios dailės mokykla)
3745.Vasarė Sasnauskaitė (Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
3746.Urtė Urbonaitė (VDU klasikinio ugdymo mokykla)
3747.Erikas Miežinis (Kauno Milikonių progimnazija)
3748.Ieva Stonkutė (Skuodo Bartuvos progimnazija)
3749.Estela Špiliauskaitė (Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
3750.Rašelė Krivickaitė (Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
3751.Milda Masiokaitė (Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
3752.Nojus Striženikovas (Alytaus „Volungės“ progimnazija)
3753.Urtė Sakalauskaitė (Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla Mastaičių skyrius)
3754.Mitrikaitė Rebeka (Joniškio r. Žagarės gimnazija)
3755.Tomas Mindaugas Mekionis (VGTU inžinerijos licėjus)
3756.Agnė Marinovskytė (Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija)
3757.Brigita Bilinskienė (Trakų suaugusiųjų mokymo centras)
3758.Emilija Krušinskaitė (Vilkaviškio r. Gražiškių gimnazijos Vištyčio daugiafunkcis skyrius)
3759.Dominyka Buivydaitė (Šiaulių Gegužių progimnazija)
3760.Urtė Stelmokaitė (Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla Mastaičių skyrius)
3761.Domantė Valintėlytė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
3762.Mariuš Kasperovič (Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija)
3763.Vilius Grunskis (VGTU inžinerijos licėjus)
3764.Augustas Naujokas (Jonavos pradinė mokykla)
3765.Kotryna Liepytė (Šilutės Pamario progimnazija)
3766.Emilis Sungaila (Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
3767.Urtė Vasiliauskaitė (Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
3768.Karolina Saltonaitė (VDU klasikinio ugdymo mokykla)
3769.Kajus Striupaitis (Kauno r. Babtų gimnazija)
3770.Radoslav Romanovskij (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
3771.Kristupas Šetikas (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3772.Ūla Gaižauskaitė (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
3773.Domas Bartkus (Jonavos pradinė mokykla)
3774.Lukrecija Puodžiūtė (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
3775.Gerda Alabavičiūtė (Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
3776.Armandas Rimkūnas (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
3777.Tautvydas Usis (Telšių "Kranto" progimnazija)
3778.Miglė Kinderevičiūtė (Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
3779.Kajus Vaitonis (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
3780.Karol Čečiotkin (Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija)
3781.Gabija Tamošaitytė (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
3782.Rokas Gaudiešius (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
3783.Matas Alčauskas (Kauno Prano Daunio ugdymo centras)
3784.Karen Suzdalev (Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija)
3785.KRISTUPAS SAVONIS (Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
3786.Eglė Kislauskaitė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
3787.Smiltė Karbočiūtė (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
3788.Mija Galvonaitė (Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
3789.Vakarė Barauskaitė (Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
3790.Gustė Sakalauskaitė (Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
3791.Benas Bagdonavičius (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
3792.Emilė Aukštuolytė (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
3793.Radvilė Kalkytė (Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
3794.ADAS KEREIŠA (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
3795.Mindaugas Vepštas (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
3796.Agnė Iškauskaitė (Marijampolės profesinio rengimo centro Vilkaviškio skyrius)
3797.Živilė Valkauskaitė (Šiaulių profesinio rengimo centras Buitinių paslaugų skyrius)
3798.Gustė Marija Jurkevičiūtė (Rokiškio Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija)
3799.Majus Miliauskas (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
3800.Eimilė Lazarenkaitė (Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
3801.Lukrecija Šeinauskaitė (Kauno jėzuitų gimnazija)
3802.Pijus Kamašinas (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
3803.Gabija Balkytė (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
3804.Vėjas Kaluževičius (Šiaurės licėjus)
3805.Lėja Venckutė (Šakių rajono Gelgaudiškio pagrindinė mokykla)
3806.Evita Rusteikaitė (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
3807.Gabija Stasiukaitytė (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
3808.Augustinas Neifaltas (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
3809.Patricija Paspirgėlytė (Kauno r. Neveronių gimnazija)
3810.Gabija Labanauskaite (Kauno šv. Kazimiero progimnazija)
3811.Jokūbas Lembutis (Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
3812.Izabelė Kriaučiūnaitė (Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija)
3813.Rūkas Mykolas Čižiūnas (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
3814.Justina Griciūtė (Viešoji įstaiga Kuršėnų politechnikos mokykla)
3815.Austėja Karčauskaitė (Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija)
3816.Mėja Draudvilaitė (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3817.Urtė Ieva Kvietkauskaitė (Varėnos "Ryto" progimnazija)
3818.Henrikas Remeika (Šiaulių Gytarių progimnazija)
3819.Velebskij Valentin (Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
3820.Mikalojus Matijošius (Šv. Juozapo mokykla)
3821.Radvilė Narmontaitė (Telšių "Kranto" progimnazija)
3822.Vakarė Stravinskaitė (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
3823.Valdas Kochanauskas (Kauno r. Babtų gimnazija)
3824.Ūla Brazauskaitė (Šiaulių Salduvės progimnazija)
3825.Jokūbas Venclovas (Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinė mokykla)
3826.Amelija Noreikaitė (Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
3827.Mėta Birgelytė (Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
3828.Lukas Šarpnickas (Tauragės profesinio rengimo centras)
3829.Miglius Šukys (Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
3830.Kajus Lidžius (Šilutės Pamario progimnazija)
3831.Goda Draukšaitė (Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
3832.Benas Randis (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
3833.Žilinskaitė Liberta (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
3834.Benas Aleknavičius (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
3835.Rusnė Steponėnaitė (Utenos Aukštakalnio progimnazija)
3836.Karina Vaikšnoraitė (Kauno Milikonių progimnazija)
3837.Rojus Gedgaudas (Pagėgių savivaldybės Pagėgių pradinė mokykla)
3838.Laisvydas Enčeris (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
3839.Vanesa Šareikaitė (Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
3840.Vansavičius Titas (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
3841.Emlė Sidaraitė (Kauno "Vyturio" gimnazija)
3842.Goda Jonaitytė (Šiaulių Ragainės progimnazija)
3843.Rūta Krukauskaitė (Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
3844.Titas Dudzinskas (Druskininkų "Ryto" gimnazija)
3845.Norbertas Baibokas (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
3846.Lėja Jansonaitė (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
3847.Herkus Domantas (Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
3848.Karolina Petrovaitė (Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
3849.Gytė Dailidėnaitė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
3850.Jakšys Lymantas (Marijampolės "Saulės" pradinė mokykla)
3851.Katkevičius Jonas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
3852.Benas Šimanauskas (Kauno r. Neveronių gimnazija)
3853.Platakytė Margarita (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
3854.Erika Bekerytė (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
3855.Justė Jonik (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
3856.Emilija Trinkūnaitė (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
3857.Aušrinė Jakaitė (Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
3858.Rugilė Rachlevičiūtė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
3859.Kasparas Lagzdinis (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
3860.Meda Valkauskaitė (Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
3861.Fausta Keturakytė (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
3862.Lukas Kuraitis (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
3863.Ieva Burnovaitė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
3864.Dija Janeliūnaitė (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
3865.Amelija Budzinskaitė (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
3866.Aleksas Darulis (Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
3867.Austėja Misevičiūtė (Kėdainių r. Labūnavos pagrindinės mokyklos Pelėdnagių "Dobiliuko" skyrius)
3868.Rugilė Venciūtė (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
3869.Patricija Ivanauskaitė (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
3870.Holverda Gerda Arina (Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
3871.Mindaugas Bortelis (Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
3872.artiomas chscanovicius (Lavoriškių gimnazija)
3873.Deimantė Raškinytė (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
3874.Kajus Einikis (Kretingos rajono Salantų gimnazija)
3875.Viltė Žukovskė ("Šaltinėlio" privati mokykla)
3876.Simas Kamarauskas (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
3877.Arnas Kondrotas (Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
3878.Emilija Venytė (Kauno Veršvų gimnazija)
3879.Miglė Neverdauskaitė (Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
3880.Enrika Katkevičiūtė (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
3881.Urtė Kleišytė (Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
3882.Luka Gilaitytė (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
3883.Nemunas Širvinskas (KTU Vaižganto progimnazija)
3884.Gustė Žinaitytė (Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinė mokykla)
3885.Danielius Miselis (Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
3886.Gabrielė Lukošiūtė (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
3887.Eidas Juknevičius (Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
3888.Upė Raugalaitė (UAB „Pažinimo medis“, Ozo filialas)
3889.Mantas Januševičius (Biržų technologijų ir verslo mokymo centras)
3890.Ugnė Januškevičiūtė (Prienų r. Skriaudžių pagrindinė mokykla)
3891.Augustė Šlevaitė (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
3892.Augustas Andriukaitis (Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
3893.Juckevič Marius (Vilniaus automechanikos ir verslo mokykla)
3894.Dominykas Liepinis (Šiaulių Gegužių progimnazija)
3895.Tadas Ašmena (UAB Karalienės Mortos mokykla)
3896.Vitautė Narušytė (Molėtų pradinė mokykla)
3897.Emilija Koženiauskaitė (Šiaulių Ragainės progimnazija)
3898.Vytautas Pociūnas (Riešės gimnazija)
3899.Guoda Platkūnaitė (Kauno Veršvų gimnazija)
3900.Gustas Savulionis (Kauno Senamiesčio progimnazija)
3901.Emilis Čapkauskas (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3902.Bernardas Mickevičius (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
3903.Domas Žiemelis (Vilkaviškio pradinė mokykla)
3904.Domas Penikas (Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
3905.Matas Diakunas (Marijampolės marijonų gimnazija)
3906.Urtė Baltrušiūnaitė (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
3907.Vakarė Janulytė (Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
3908.Radvilė Stankevičiūtė (Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
3909.Miglė Semėnaitė (VGTU inžinerijos licėjus)
3910.Popov Vasilii (Vilniaus Vasilijaus Kačialovo gimnazija)
3911.Danielė Daugintytė (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
3912.Damian Podlipskij (Vilniaus r. Valčiūnų gimnazija)
3913.Emilis Šeibakas (Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
3914.Augustas Šatas (Kauno r. Vilkijos gimnazija)
3915.Benas Ruškys (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
3916.Luknė Mickevičiūtė (Šv. Juozapo mokykla)
3917.Emilija Daugėlė (Erudito licėjus)
3918.Ieva Butkutė (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
3919.Arminas Keras (Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
3920.Majus (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
3921.Stela Bujanauskaitė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
3922.Estela Abromavičiūtė (Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
3923.Gerda Grubliauskaitė (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
3924.Kamilė Jankauskaitė (Šakių "Varpo" mokykla)
3925.Ermina Burbaitė (Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
3926.Liepa Diržytė (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
3927.Majus Miliauskas (Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
3928.Ugnius Zautra (Elektrėnų sav. Vievio gimnazija)
3929.Viltė Griciūtė (Rietavo sav. Tverų gimnazija)
3930.Alanas Proškinas (Klaipėdos Vitės progimnazija)
3931.Augustė Lidikauskytė (Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
3932.Algis Dovidaitis (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
3933.Tauras Paltinavičius (Erudito licėjus)
3934.Vincentas Norkus (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos Skapiškio skyrius)
3935.Marijus Moulazimis (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
3936.Kamila Baranauskaitė (Vilniaus darželis-mokykla "Vaivorykštė")
3937.Povilas Urbaitis (Kazlų Rūdos pradinė mokykla)
3938.Vakaris jurkevicius (Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
3939.Fabija Černiauskaitė (Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
3940.Urtė Toma Arlauskaitė (Kazlų Rūdos pradinė mokykla)
3941.Jokūbas Gricius (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
3942.Delijus Petraitis (Kauno r. Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras)
3943.Andrėja Vasilčenko (Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija)
3944.Nojus Liubochonskis (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
3945.Gabrielė Urbonaitė (Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
3946.Liutauras Kasparas (Gargždų "Minijos" progimnazija)
3947.Markas Bogdanovas (Kalvarijos sav. Jungėnų pagrindinė mokykla)
3948.Danas Rutkauskas (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3949.Austėja Morkūnaitė (Jonavos r. Užusalių mokykla-daugiafunkcis centras)
3950.Aleksandras Armalis (Telšių "Germanto" progimnazija)
3951.Tomaš Bogdanovič (Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
3952.Martin Sadovskij (Vilniaus Pavilnio progimnazija)
3953.Skaistė Misevičiūtė (Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
3954.Aušrinė Narbutaitė (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
3955.Benas Styra (Kauno Pilėnų progimnazija)
3956.MARTYNAS SKARDŽIUS (Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
3957.Jokūbas Jazbutis (VšĮ Klaipėdos „Universa Via“ tarptautinė mokykla)
3958.Karolina Salelionytė (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
3959.Adelė Džervaitė (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
3960.Tautvydas Bartkus (Prienų r. Jiezno gimnazija)
3961.Kotryna Vickutė (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
3962.Orestas Dambrauskas (Šiaulių Salduvės progimnazija)
3963.Bela Žernosekova (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
3964.Gabrielė Guzelytė (Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
3965.Ieva Kaminskaitė (Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
3966.Liepa Brežinskaitė (Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
3967.Guoda Jarutytė (Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
3968.Adomas Darulis (Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
3969.Lineta Čiteikytė (Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
3970.Karlas Chilman (Palangos pradinė mokykla)
3971.Marek Makovski (Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
3972.Justas Bacevičius (Šakių rajono Plokščių mokykla - daugiafunkcis centras)
3973.Tadas Stankevičius (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3974.Austėja Piepolytė (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
3975.Otilija Vyšniauskaitė (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
3976.Agnė Špokaitė (Rietavo sav. Tverų gimnazija)
3977.Judita Briedytė (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
3978.Dovydas Klasauskas (Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
3979.Matas Žukas (Kauno r. Babtų gimnazija)
3980.Žemyna Raibužytė (Telšių "Ateities" progimnazija)
3981.Medeina Balsevičiūtė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
3982.Jonas Rasburskis (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3983.Barbora Goštautaitė (Šiaulių Salduvės progimnazija)
3984.Saulė Malinauskaitė (Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija)
3985.Luknė Gurskaitė (Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
3986.Žemyna Plūkytė (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
3987.Ąžuolas Eidukas (KTU inžinerijos licėjus)
3988.Samanta Drobnytė (Šilutės Pamario progimnazija)
3989.Atėnė Ežerskytė (Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
3990.Ignas Maskolūnas (Utenos Aukštakalnio progimnazija)
3991.Mantė Čipinytė (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
3992.Mantas Švabauskas (Trakų r. Onuškio Donato Malinausko gimnazija)
3993.Lėja Būdaitė (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
3994.Nida Virbickaitė (Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
3995.Augustas Ivoška (Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
3996.GABRIEL ZINKEVIČ (Juodšilių "Šilo" gimnazija)
3997.Kamilė Gineitytė (Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
3998.Goda Kancieriūtė (Marijampolės "Žiburėlio" mokykla-daugiafunkcis centras)
3999.Agnė Žilionytė (Alytaus r. Pivašiūnų gimnazija)
4000.Emilė Kaidalovaitė (Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
4001.Deimantė Sabaliauskaitė (Vilniaus Naujininkų progimnazija)
4002.Viktorija Verseckaitė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
4003.Gytė Cvetkovaitė (Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
4004.Lėja Mačiokaitė (Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
4005.Damian Bakej (Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija)
4006.Evelina Žukauskaitė (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
4007.Roberta Bružaitė (Skuodo r. Aleksandrijos pagrindinė mokykla)
4008.Rugilė Ragelytė (Kauno Milikonių progimnazija)
4009.Evita Driaudžikaitė (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
4010.Gustas Krištopaitis (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
4011.Meida Masytė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
4012.Pijus Lapėnas (Kaišiadorių r. Palomenės pagrindinė mokykla)
4013.Ratmir Sinkevič (Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija)
4014.Rugilė Tamošiūnaitė (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
4015.Ignė Liepuoniūtė (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
4016.Kristupas Urbonas (Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija)
4017.Imelda Narvoiš (Vilniaus darželis-mokykla "Šaltinėlis")
4018.Petras Bačiulis (Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
4019.Paulius Gvildys (Jurbarko r. Seredžiaus Stasio Šimkaus mokykla-daugiafunkcis centras)
4020.Benas Narvydas (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
4021.Gvidas Juškevičius (Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija)
4022.Karyna Bujanovskaja (Šalčininkų r. Turgelių Povilo Ksavero Bžostovskio gimnazija)
4023.Justinas Nekraševičius (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
4024.Greta Petrauskaitė (Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
4025.Gabrielė Einorytė (Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
4026.Rytautė Raškinytė (UAB Karalienės Mortos mokykla)
4027.Liepa Samuitytė (Erudito licėjus)
4028.Goda Gabrusėnaitė (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
4029.Karčauskis Arnoldas (Kretingos rajono Baublių mokykla-daugiafunkcis centras)
4030.Mėta Ulevičiūtė (Jurbarko r. Viešvilės pagrindinė mokykla)
4031.Justina Šeikovskaja (Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazijos Pravieniškių skyrius)
4032.Amelia Genytė (Kauno rajono Užliedžių mokykla-daugiafunkcis centras)
4033.Raminta Vedegytė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
4034.Estela Uzdraitė (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
4035.Miglė Daukšaitė (Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
4036.Mingailė Samulionytė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
4037.Goda Misiūnaitė (Prienų r. Stakliškių gimnazija)
4038.Luknė Rikterytė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4039.Regimantas Žukas (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4040.Daniele Pocius (Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
4041.Martynas Marcinkevičius (Širvintų "Atžalyno" progimnazija)
4042.Joris Lukoševičius (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
4043.Simona Valiūnė (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
4044.Eglė Smilginaitė (Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
4045.Ugnius Juknevicius (Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
4046.Gabrielius Mockus (Šiaulių jėzuitų mokykla)
4047.Kasia Cytacka (Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
4048.Arijus Biliūnas (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
4049.Rusnė Rimkutė (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
4050.Ema Pocevičiūtė (Alytaus Šaltinių progimnazija)
4051.Ema Mackevičiūtė (Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
4052.Gabija Baltmiškytė (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
4053.Taja Kričenaitė (Alytaus Dzūkijos mokykla)
4054.Urtė Ignatavičiūtė (Šakių rajono Gelgaudiškio pagrindinė mokykla)
4055.Karina Daugėlaitė (Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
4056.Gustė Pūkaitė (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
4057.Saulė Čepkutė (UAB „Erudito licėjus“)
4058.Matas Jurevičius (Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
4059.EIMANTAS GRYBAUSKAS (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
4060.Airidas Amulis (Širvintų r. Gelvonų gimnazija)
4061.Milana Šablinskaitė (Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
4062.Ainė Čekanauskaitė (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija)
4063.Ugnė Girdenytė (Ukmergės "Šilo" progimnazija)
4064.Rugilė Garunkštytė (Utenos mokykla-vaikų darželis "Varpelis")
4065.Otilija Varpiotytė (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
4066.Mantvydas Česonis (Vilniaus Maironio progimnazija)
4067.Miron Romančuk (Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
4068.Aleksandras Kodis (Turgelių "Aistuvos" gimnazija)
4069.Jonas Ražinskas (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
4070.Monika Gricevič (Vilniaus r. Mostiškių mokykla-daugiafunkcis centras)
4071.Justina Čelkaitė (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
4072.Ieva Bruožytė (Vilkaviškio r. Sūdavos pagrindinė mokykla)
4073.Gustas Naujokas (Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija)
4074.Mykolas Kalvaitis (Kauno Pilėnų progimnazija)
4075.Vaiva Mankutė (Alytaus Šaltinių progimnazija)
4076.Tėja Grigaliūnaitė (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
4077.Aivita Čeilitkaitė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4078.Kamilė Survilaitė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4079.Adrija Topoliaskaitė (Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazija)
4080.Benas Chodžin (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
4081.Mantas Katkauskas (Kauno Pilėnų progimnazija)
4082.Deimantė Sugintaitė (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
4083.Benas Kasparavičius (Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla)
4084.Rojus Ogorodnikas (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
4085.Adomas Murza (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4086.Armandas Busila (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
4087.Akvilė Baliutytė (Alytaus r. Pivašiūnų gimnazija)
4088.Gvidas Petrošius (Šilutės jaunimo ir suaugusiųjų mokymo centras)
4089.Povilas Jusevičius (Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
4090.Austėja Ežerskytė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4091.Kernius Pečiulis (Šakių r. Kudirkos Naumiesčio V. Kudirkos gimnazija)
4092.Adam Savicki (Vilniaus Simono Konarskio gimnazija)
4093.Miglė Markevičiūtė (Marijampolės marijonų gimnazija)
4094.Tėja Trečiokaitė (Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
4095.Berežanskis Jokūbas (Panevėžio Rožyno progimnazija)
4096.Pranas Mikalauskas (Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyrius Jankų mokykla)
4097.Elija Enciūtė (Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija)
4098.Elvyra Berniūnaitė (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
4099.Arentas Muleronka (Jonavos pradinė mokykla)
4100.Augustas Važnais (LSMU gimnazijos pradinė mokykla)
4101.Lukas Salamachinas (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
4102.Eva Paliokaitė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
4103.Diana Barakauskaitė (Viešoji įstaiga Tarptautinė Amerikos mokykla Vilniuje)
4104.Matas Kivaras (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
4105.GRETA URNIEŽIŪTĖ (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
4106.Monika Lokutijevskaja (Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
4107.Augustė Gurskytė (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
4108.Rusnė Zeleniūtė (Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
4109.Jonas Gelumbauskas (Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
4110.Simonas Petrošius (Klaipėdos "Varpelio" mokykla-darželis)
4111.Ugnė Klungevičiūtė (Kėdainių profesinio rengimo centras)
4112.Dominykas Zakarevičius (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
4113.Eimantas Krasauskas (Mažeikių Pavasario progimnazija)
4114.Rapolas Dudėnas (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
4115.Tadas Kirdeikis (Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
4116.Liepa Šimkauskaitė (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
4117.Justė Kuzaitė (Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
4118.Adelė Laužikaitė (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
4119.Darija Drabavičiūtė (Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
4120.Jokūbas Jankevičius (Šakių "Varpo" mokykla)
4121.Goda (Elektrėnų pradinė mokykla)
4122.Deimilė Kupstytė (Visagino „Verdenės“ gimnazija)
4123.Ernestas Česnulevičius (Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
4124.Loreta Petrulytė (Apvalaus kvadrato mokykla)
4125.Agota Krištopaitytė (Šiaulių Ragainės progimnazija)
4126.Aleksandr Griazin (Vilniaus darželis-mokykla "Vaivorykštė")
4127.Mija Bendoraitytė (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
4128.Aistis Arcišauskas (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija)
4129.Nojus Richter (Kauno Pilėnų progimnazija)
4130.Vanesa Shala (Alytaus Panemunės progimnazija)
4131.Ignatij Širvinskij (Klaipėdos jūrų kadetų mokykla)
4132.Aistė Kovalenkaitė (Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija)
4133.Luknė Staškutė (Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
4134.Emilija Lenkevičiūtė (Alytaus Dainavos progimnazija)
4135.Laurynas Beleckas (Telšių "Atžalyno" progimnazija)
4136.Donata Šnaraitė (Naujosios Akmenės Ramučių gimnazija)
4137.Paulina Baltrušaitytė (Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras)
4138.Donatas Činčikas (Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
4139.Naglis Romanovas (Šilutės Žibų mokykla)
4140.Barbora Venciūtė (Šakių r. Kudirkos Naumiesčio V. Kudirkos gimnazija)
4141.Kiril Selčukov (Klaipėdos "Žaliakalnio" gimnazija)
4142.Lukas Fedotovas (Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
4143.Ugnė Vėbraitė (Šiaulių Medelyno progimnazija)
4144.Jokūbas Jurkšaitis (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4145.Kristupas Sizovas (Molėtų pradinė mokykla)
4146.Elza Lipnickaja (Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija)
4147.Lėja Valentaitė (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
4148.Neirida Pravackaitė (Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija)
4149.Milana Meščeriakova (Birštono gimnazija)
4150.Edvardas Navardauskas (Akmenės r. Papilės Simono Daukanto gimnazija)
4151.Matas Mačiunskas (Vilkaviškio r. Keturvalakių mokykla-daugiafunkcis centras)
4152.Vakaris Bielskis (Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
4153.Artiom Gamov (Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla)
4154.Vitalijus Stonkus (Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
4155.Aronas Tumosas (Kauno šv. Kazimiero progimnazija)
4156.Luka Murauskaitė (Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
4157.Vytautė Surkevičiūtė (Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
4158.Kajus Grevys (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
4159.Erika Kulikauskaitė (Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
4160.Gabrielė Ambraškaitė (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
4161.Joris Slavinskas (Kauno r. Piliuonos gimnazija)
4162.Raklevičius Marius (Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
4163.Adriana Petrauskaitė (Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija)
4164.Kajus Martinkus (Klaipėdos licėjus)
4165.Grikšaitė Emilija (Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
4166.Ervinas Kolesnikovas (Kauno Petrašiūnų progimnazija)
4167.Mėta Kasiulytė (Kauno rajono Užliedžių mokykla-daugiafunkcis centras)
4168.Kamilė Vitkauskaitė (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
4169.Rugilė Abukauskaitė (Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
4170.Danielius Runas (Kauno "Nemuno" mokykla)
4171.Vainius Vaitkus (Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija)
4172.Bernotas Žygimantas (Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
4173.Tauras Strolys (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
4174.Gabija Briaukutė (Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
4175.Damjan Masevič (Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
4176.Dominykas Taujanskas (UAB „The British School of Vilnius“)
4177.Faustas Umbrasas (Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
4178.Nojus Dovalga (KTU inžinerijos licėjus)
4179.Adelė Radėnaitė (UAB „Taškius“)
4180.Mantas Kuprys (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
4181.Barkauskas Arnas (Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
4182.Neitė Čeikauskaitė (Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
4183.Airida Baltusytė (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
4184.Žygimantas Mendelis (Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
4185.Aida Marija Stivanello (Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazija)
4186.Dovydas Saudargas (Plungės r. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija)
4187.Vilius Jasas (Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija)
4188.Milda Vetrenkaitė (Kauno "Vyturio" gimnazija)
4189.Deivita Klimaitytė (Šiaulių Gegužių progimnazija)
4190.Sofija Rugilė Ruzgaitė (Vilniaus Balsių progimnazija)
4191.Dovydas Kaminskis (Plungės vyskupo Motiejaus Valančiaus pradinė mokykla)
4192.Jorilė Stravinskaitė (Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
4193.Liepa Balčikonytė (UAB Mažasis Klaipėdos licėjus)
4194.Ugnė Baibokaitė (Kėdainių r. Dotnuvos pagrindinė mokykla)
4195.Barbora Petrauskaitė (Riešės gimnazija)
4196.Martynas Bulavinas (Šilutės Žibų mokykla)
4197.Nerijus Kvecis (Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
4198.Gabrielius Gudaitis (Alytaus „Volungės“ progimnazija)
4199.Granzbergas Kasparas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
4200.Lėja Naudžiūnaitė (Šiaulių Jovaro progimnazija)
4201.Jokūbas Razmas (Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija)
4202.Ewa Tumasz (Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
4203.Sofija Jankauskaite (Plungės Senamiesčio mokykla)
4204.Aistė Aleknavičiūtė (Marijampolės sav. Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazija)
4205.Vaiva Kriaučiūnaitė (Šakių "Varpo" mokykla)
4206.Justas Banaitis (Pakruojo "Žemynos" progimnazija)
4207.Brigita Chotelovič (Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
4208.Kajus Udalcovas (Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
4209.Upė Senkutė (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija)
4210.Aronas Vasiukas (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
4211.Agata Daukševič (Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
4212.Melita Makštutytė (Prienų r. Balbieriškio pagrindinė mokykla)
4213.Tautvydas Latakas (Plungės „Babrungo“ progimnazija)
4214.Gabrielius Bagdonas (Kauno specialioji mokykla)
4215.Tadas Gaudiešius (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
4216.Ana Tkhir (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
4217.Vakaris Dominykas Būdas (Šilutės r. Katyčių pagrindinė mokykla)
4218.Lėja Katkutė (Telšių r. Buožėnų mokykla-daugiafunkcis centras)
4219.Paulina Barniškytė (Telšių "Germanto" progimnazija)
4220.Lukas Vaičekonis (Pasvalio Svalios progimnazija)
4221.Leonida Eidinzon (Varėnos "Ryto" progimnazija)
4222.Simona Mockapetrė (Kauno "Vyturio" gimnazija)
4223.Martynas Bėrantas (Vilniaus Naujininkų progimnazija)
4224.Adrija Ramanauskaitė (Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
4225.Nedas Lukičiovas (Kauno r. Neveronių gimnazija)
4226.Ridas Sinickas (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4227.Viktorija Zelenovaitė (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
4228.Adrija Lunė (VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
4229.Gabija Ūsaitė (Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
4230.Dovydas Mažlekas (VDU klasikinio ugdymo mokykla)
4231.Aleksandr Jankovski (Trakų r. Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazija)
4232.Rytis Skorka (Pakruojo "Žemynos" progimnazija)
4233.KAZAKOVA EVA (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
4234.Vakaris Džervus (Alytaus Dzūkijos mokykla)
4235.Domas Dovidauskas (Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
4236.Kamilė Pundinaitė (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
4237.Nikita Volceckij (Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
4238.Gustas Adomavičius (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
4239.Urtė Simonžentytė (Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
4240.Rugilė Kauneckaitė (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
4241.Michėjus Kolosovas (Kėdainių profesinio rengimo centras)
4242.Matėjus Čenegin (Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
4243.Gaudrė Uždanavičiūtė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
4244.Viktorija Pumputytė (Vilniaus Balsių progimnazija, 4-8 kl. skyrius)
4245.Agnė Bialoglovytė (Pakruojo "Žemynos" progimnazija)
4246.Matas Petrauskas (Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
4247.Patricija Mitkutė (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
4248.Ugnė Jogminaitė (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
4249.Amelija Butkytė (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
4250.Giedrius Pilajevas (Šiaulių Jovaro progimnazija)
4251.Martynas Udra (Klaipėdos r. Slengių mokykla-daugiafunkcis centras)
4252.Karina Popova (Juodšilių "Šilo" gimnazija)
4253.Ignė Griciūtė (Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazija)
4254.Benas Lesauskas (Pakruojo rajono Balsių pagrindinė mokykla)
4255.Erikas Jocius (Raseinių Viktoro Petkaus progimnazija)
4256.Amėja Ščerbinskaitė (Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
4257.Džestina Lukomavičiūtė (Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
4258.Atėnė Balevičiūtė (Vilniaus agroekologijos mokymo centras)
4259.Akvilė Novikaitė (Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla)
4260.Rūta Mažeikaitė (Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
4261.Rolandas Gečas (Pagėgių savivaldybės Pagėgių pradinė mokykla)
4262.Gabija Augustaitytė (Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
4263.Danielė Mikutytė (Klaipėdos Gamtos mokykla)
4264.Andrėja Pakštytė (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
4265.Austėja Ylaitė (Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
4266.Ela Vyniautė (Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
4267.Tajus Astrauskas (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
4268.Lapelytė Elija (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
4269.Margarita Blažukaitė (Prienų r. Balbieriškio pagrindinė mokykla)
4270.Nojus Kybartas (Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
4271.Markas Zigmantavičius (Kauno r. Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras)
4272.Arnas Jokubas (VGTU inžinerijos licėjus)
4273.Anna Todde (Vilniaus darželis-mokykla "Vaivorykštė")
4274.Kajus Paškauskas (Utenos Aukštakalnio progimnazija)
4275.Augustas Bilis (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
4276.Gabriel Jankovskij (Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
4277.Vanesa Vosilytė (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
4278.Linas Gražinis (UAB Karalienės Mortos mokykla)
4279.ARMINAS POCIUS (Telšių "Ateities" progimnazija)
4280.Tadas Kriščiūnas (Šiaulių Dainų progimnazija)
4281.Algirdas Gaidys (Trakų r. Paluknio „Medeinos" gimnazija)
4282.Ugnė Baliukaitė (Lazdijų r. Šventežerio mokykla)
4283.Pijus Domarkas (Klaipėdos jūrų kadetų mokykla)
4284.Elija (Utenos Aukštakalnio progimnazija)
4285.Paulina Kuokalaitė (Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
4286.Milda Jablonskytė (Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
4287.Patricija Piurko (Vilniaus Volungės darželis-mokykla)
4288.Malgožata Lina Osipovič-Bezuško (Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centras)
4289.Rėjus Kazlauskas (Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
4290.Titas Bendikas (Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
4291.Matas Virkovas (Klaipėdos r. Kretingalės pagrindinė mokykla)
4292.Paula Imbrasaitė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
4293.Viktorija Miuller (Vilniaus Maironio progimnazija)
4294.Karolis Naruncas (Vilniaus technologijų mokymo centras)
4295.Julius Leščiauskas (Kauno Milikonių progimnazija)
4296.Gabrielius Gandrimas (Vilniaus Gabijos progimnazija)
4297.Klaudija Šileikaitė (Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
4298.ignas flederis (Klaipėdos r. Dovilų pagrindinė mokykla)
4299.Viktorija Lukjanova (Švenčionių r. Pabradės "Žeimenos" gimnazija)
4300.Jorandas Danius (Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija)
4301.Kajus Penkauskas (Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
4302.Erikas Sadzevičius (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
4303.Laura Milaknytė (Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
4304.Donatas Ulys (Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
4305.Motiejus Savickas (Kauno Prano Daunio ugdymo centras)
4306.Austėja Mykolaitytė (Klaipėdos r. Dovilų pagrindinė mokykla)
4307.Laurynas Sipavičius (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
4308.Dovydas Medeckis (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
4309.Vilma Snieškaitė (Kėdainių profesinio rengimo centras)
4310.Augustė Bagdonaitė (Šiaulių Gytarių progimnazija)
4311.Martynas Dumbravas (Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
4312.Vakarė Rozgaitė (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
4313.Laura Coelho (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
4314.Adrijus Kuzminskas (Telšių "Ateities" progimnazija)
4315.Evija Kutkutė (Vilniaus Naujininkų progimnazija)
4316.Jonas Mieliauskas (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4317.izabelė bielčiūtė (Vilniaus Žvėryno gimnazija)
4318.Simona Mižutavičiūtė (Kauno Milikonių progimnazija)
4319.Aistė Narmontaitė (Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
4320.Kamilė Zeleniūtė (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
4321.Mantas Jurkynas (Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
4322.Daniela Glavatskaja (Marijampolės marijonų gimnazija)
4323.Amėja Rupšė (VIMS - Vilnius International Meridian School)
4324.Tadas Vaitkus (Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras)
4325.JORIS MORKŪNAS (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
4326.Martynas Andriulis (Klaipėdos moksleivių saviraiškos centras)
4327.Rokas Navickas (Juodšilių "Šilo" gimnazija)
4328.Denas Vatkevičius (Pakruojo "Žemynos" progimnazija)
4329.Jonas Gustaitis (UAB Karalienės Mortos mokykla)
4330.Augustė Viršilaitė (Šiaulių r. Raudėnų mokykla-daugiafunkcis centras)
4331.Aurinta Stankevičiūtė (Panevėžio r. Paliūniškio pagrindinė mokykla Tiltagalių skyrius)
4332.Deivė Beniušytė (Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
4333.Agota Reminaitė (Kauno Montesori mokykla-darželis "Žiburėlis")
4334.Ąžuolas Vaičaitis (Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
4335.Domas Savickas (Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla)
4336.Gustas Kasparas (Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
4337.Daniil Kozlov (Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
4338.Kristupas Žigulis (Šiaulių Ragainės progimnazija)
4339.Airūna Raginaitė (Marijampolės marijonų gimnazija)
4340.Vakarė Jarušauskaitė (Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
4341.Margarita Nevedomskaja (Vilniaus agroekologijos mokymo centras)
4342.Kamilė Balčiūnaitė (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
4343.Viltė Rimonytė (Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
4344.Aleksandr Moroz (Vilniaus r. Egliškių šv. Jono Bosko gimnazija)
4345.Danielius Gedeikis (Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
4346.Aurelija Savickaitė (Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
4347.Arnas Abraitis (Šakių "Varpo" mokykla)
4348.Robertas Lastauskas (Marijampolės profesinio rengimo centras)
4349.Emilija Gerasimovič (KTU inžinerijos licėjus)
4350.Arminas Pašvenskas (Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla)
4351.Miglė Krušinskaitė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
4352.Rugilė Steponkutė (Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
4353.Ugnius Aleksandras Merenkovas (Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
4354.Petrulevič Aivaras (Vilniaus automechanikos ir verslo mokykla)
4355.Justė Vaičiūtė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
4356.Gerda Saidulinaitė (Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
4357.Evanas Neniškis (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
4358.Arentas Savickas (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
4359.Evelina Šostak (Vilniaus r. Mickūnų gimnazija)
4360.Matas Dobrovolskis (Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
4361.Arina Loginovaitė (Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
4362.Andzej Gedris (Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
4363.Dominykas Beržinskas (Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
4364.Deividas Astrauskis (Prienų r. Balbieriškio pagrindinė mokykla)
4365.Viktorija Mardosaitė (Prienų r. Balbieriškio pagrindinė mokykla)
4366.Emilis Puida (Marijampolės "Žiburėlio" mokykla-daugiafunkcis centras)
4367.Mantas Bukauskas (Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
4368.Gabrielius Vilčiauskas (Pasvalio r. Krinčino Antano Vienažindžio pagrindinės mokyklos Pajiešmenių skyrius)
4369.Jonas Griguola (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
4370.Lėja Kedaitytė (Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyrius Jankų mokykla)
4371.Antanas Arlauskas (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
4372.Panezi Benedikta (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
4373.Barakauskaitė Unė (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
4374.Žymantas Šarauskas (Alytaus Jotvingių gimnazija)
4375.Simas Kuzmickas (Kauno Pilėnų progimnazija)
4376.Motiejus Mozūraitis (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
4377.Teresa Žilinska (Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija)
4378.Bernardas Marozas (Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
4379.Augustė Kaziuraitė (Kauno Rokų gimnazija)
4380.Dovydas Sadauskas (Vilniaus automechanikos ir verslo mokykla)
4381.Ugnė Baltbarzdytė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
4382.Motiejus Pletkus (Apvalaus kvadrato mokykla)
4383.Tėja Tirevičiūtė (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
4384.Amelija Benetytė (Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazija)
4385.Neringa Zakarauskaitė (Kalvarijos sav. Sangrūdos gimnazija)
4386.Gabija Juškevičiūtė (Viešoji įstaiga Kazlų Rūdos Valdorfo progimnazija)
4387.Matas Spirinas (VDU klasikinio ugdymo mokykla)
4388.Paulina Kindurytė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
4389.Deivydas Gritkus (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
4390.Ariana Micevičiutė (Vilniaus darželis-mokykla "Vaivorykštė")
4391.Lėja Maskaliovaitė (Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija)
4392.Tėja Ulozaitė (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
4393.Lucyna Žabelovič (Vilniaus darželis-mokykla "Šaltinėlis")
4394.Mantvydas Tauroza (Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
4395.Jonė Juknevičiūtė (UAB „Pažinimo medis“, Ozo filialas)
4396.Viltė Dumbliauskaitė (Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
4397.Eimantas Kublickas (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
4398.Anastasija Zacharenko (Vilniaus agroekologijos mokymo centras)
4399.Domantas Mockevičius (Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
4400.Ričardas Rybakas (Vilniaus ,,Juventos" gimnazija)
4401.Ieva Brazaitytė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4402.Evija Radvilavičiūtė (Kalvarijos sav. Sangrūdos gimnazija)
4403.Gabrielius Skersys (Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
4404.Gintarė Kurtinaitytė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4405.Povilas Uosis (Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
4406.Joris Dieninis (Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
4407.Matas Simutis (Klaipėdos r. Dovilų pagrindinė mokykla)
4408.Rusnė Voverytė (Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
4409.Matas Peciulis (Šakių r. Kudirkos Naumiesčio V. Kudirkos gimnazija)
4410.Saulė Bazytė (Vilniaus jėzuitų gimnazija)
4411.Eva Skripkiūnaitė (Alytaus Dainavos progimnazija)
4412.Augustinas Stasionis (KTU Vaižganto progimnazija)
4413.Gvazdaitytė Rusnė (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
4414.Augustas Berlėta (Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija)
4415.Milda Griškonytė (Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
4416.Aringa Tamašauskaitė (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
4417.LUKAS NORKEVIČIUS (Panevėžio r. Velžio gimnazija)
4418.Ignas Gumbinas (Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazija)
4419.Lukas Subačius (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
4420.Gabrielė Klimavičiūtė (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
4421.Oskaras Pockevičius (Marijampolės marijonų gimnazija)
4422.Ignas Steponavičius (Šilutės r. Vilkyčių pagrindinė mokykla)
4423.Liepa Chramelytė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
4424.Danielius Burbulis (Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
4425.Medeina Kėžaitė (Šiaulių Gegužių progimnazija)
4426.Tėja Navickaitė (Kauno r. Babtų gimnazija)
4427.Andrija Tomkutė (Kauno Milikonių progimnazija)
4428.Benas Ravinis (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
4429.Augustas Andriušaitis (Vilkaviškio r. Keturvalakių mokykla-daugiafunkcis centras)
4430.Rusnė Milevičiūtė (Raseinių Šaltinio progimnazija)
4431.Gvidas Aleksėjus (Šiaulių Salduvės progimnazija)
4432.Danielius Krot (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
4433.Anoškinas Kristianas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
4434.Lauryna Šimonėlytė (Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija)
4435.Smanta Sukauskaitė (Plungės r. Liepijų mokyklos Šateikių skyrius)
4436.Anastasija Klementjeva (Klaipėdos "Aitvaro" gimnazija)
4437.Greta (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija)
4438.Ula Jotautaitė (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
4439.Vakarė Tamošaitytė (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
4440.Luknė Grunskytė (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
4441.Emilija Rėklytė (Marijampolės marijonų gimnazija)
4442.Andrius Jogminas (Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
4443.Margiris Grigutis (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
4444.Marija Mikuličiūtė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
4445.Evaldas Chlibik (Anykščių r. Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras)
4446.Eva Černiavskytė (Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija)
4447.Martynas Šalenga (Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
4448.Adija Lukomskytė (Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
4449.Leonardas Marčukovas (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos Obelyno daugiafunkcis centras)
4450.Justas Sirotka (Mažeikių rajono Auksūdžio mokykla-daugiafunkcinis centras)
4451.Rajmond Vilkin (Vilniaus Simono Konarskio gimnazija)
4452.Paula Každailytė (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
4453.Adriana Lysionok (Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
4454.Kamilė Kalvynaitė (Kauno Rokų gimnazija)
4455.Tomilinas Samuelis (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
4456.Butkutė Austėja (Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
4457.Aurėja Kazakevičiūtė (Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
4458.Benas Laucys (Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
4459.Aleksas Litvinov (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
4460.Gustas Petreikis (Telšių "Kranto" progimnazija)
4461.Tomas Enrikė Schvarzbauer (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4462.Ignas Naikauskas (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
4463.Julija Jakšytė (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
4464.Luka Račkauskaitė (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija)
4465.Austėja Janušauskaitė (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
4466.Ugnius Jakštas (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
4467.Ervinas Pankevičius (Lazdijų r. Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija)
4468.Emilija Savanevičiūtė (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
4469.Gabriela Pukšta (Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
4470.Markas Biveinis (Viešoji įstaiga Tarptautinė Amerikos mokykla Vilniuje)
4471.Kotryna Tamulevičiūtė (Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
4472.Ugnius Padelevičius (Panevėžio Rožyno progimnazija)
4473.Denas Motuzas (Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras)
4474.Matas Bagdonavičius (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
4475.Rugilė Jurkutė (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
4476.Urtė Bulskytė (Pakruojo "Žemynos" progimnazija)
4477.Matas Aidukas (Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
4478.Tajus Morkevičius (Vilkaviškio r. Pilviškių „Santakos“ gimnazija)
4479.Paulina Akulavičiūtė (Vilniaus Balsių progimnazija, 4-8 kl. skyrius)
4480.radvilas valancius (Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
4481.Miglė Polikaitytė (Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
4482.Nikita Sokolov (Vilniaus Lazdynų mokykla)
4483.Aronas Žvirblis (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
4484.Deimantė Piaseckytė (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
4485.VLASIUK GABRIELIUS (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
4486.Mantas Vismolekas (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
4487.Deividas Valančius (Telšių „Ateities“ progimnazijos „Saulėtekio“ skyrius)
4488.Justė Petrauskaitė (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
4489.Gervelis Emilis (Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
4490.Irmantas Ragaišis (Kėdainių profesinio rengimo centras)
4491.Pijus Narbutas (Rokiškio raj. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
4492.Dominyka Tamulevičiūtė (Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
4493.Dominykas Šidlauskas (Plungės "Saulės" gimnazija)
4494.Luka Zabielaitė (Marijampolės sav. Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija)
4495.Emilija Bielskaitė (Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
4496.Gelbūda Aurimas (Vilkaviškio r. Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazija)
4497.Danielė Stakvilionytė (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
4498.Algirdas Justas Klepackas (UAB Karalienės Mortos mokykla)
4499.Urtė Makuševa (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
4500.Mantas Cialkevičius (Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras)
4501.Salomėja Vaiciukevičiūtė (Elektrėnų pradinė mokykla)
4502.Adas Simonavičius (Kauno Milikonių progimnazija)
4503.Kotryna Čyžiūtė (Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
4504.Anelė Vaidotaitė (Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
4505.Domantas Petniūnas (Anykščių r. Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos Debeikių skyrius)
4506.Arnas Šimkevičius (Šiaulių „Dermės“ mokykla)
4507.Linas Statkevičius (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4508.Augustinas Kaselis (Ukmergės rajono Deltuvos pagrindinė mokykla)
4509.Balionis Aleksandr (Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
4510.Kajus Indreliūnas (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
4511.Ugnė Šuipytė (Gargždų "Minijos" progimnazija)
4512.Rusnė Zgrabskytė (UAB Karalienės Mortos mokykla)
4513.Rokas Beržinskas (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
4514.Vytautas Urbelis (Vilniaus Senvagės gimnazija)
4515.Edvinas Raškauskas (Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus)
4516.Deimilė Lapeikaitė (Šiaulių Gegužių progimnazija)
4517.Antanas Linkevičius (Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
4518.Vaiva Danilevičiūtė (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
4519.Rugilė Balandytė (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
4520.Benas Grigalavičius (Raseinių Viktoro Petkaus progimnazija)
4521.Viltė Šniukštaitė (Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
4522.Ona Narmontaitė (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
4523.Meda Indrišiūnaitė (Elektrėnų pradinė mokykla)
4524.Lukas Margevičius (Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Aštriosios Kirsnos pagrindinio ugdymo skyrius)
4525.Pijus Paužas (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
4526.Jonas Teišerskas (Raseinių r. Ariogalos gimnazija)
4527.Justina Pliopaitė (Kauno Rokų gimnazija)
4528.VILTĖ VAŠKEVIČIŪTĖ (Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
4529.Saulė Fiurst (Joniškio "Saulės" pagrindinė mokykla)
4530.Domantas Grig (Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
4531.Mantvydas Balčius (Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
4532.Gabrielius Balanas (Mažeikių r. Žemalės pradinė mokykla)
4533.Emilis Damarodas (Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyrius Jankų mokykla)
4534.Lukas Gribauskas (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
4535.Nojus Vingis (Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
4536.Aura Litvinavičiūtė (Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
4537.Goda Baltrėnaitė (Pakruojo "Žemynos" progimnazija)
4538.Benediktas Rauktys (Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija)
4539.Jorė Kuncytė (Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
4540.Julius Vitkauskas (Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
4541.Džiugas Rudys (Tauragės profesinio rengimo centras)
4542.Salvijus (Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
4543.Pijus Sakalauskas (Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla)
4544.Laurynas Grušnys (KTU inžinerijos licėjus)
4545.Karina Dainovskaja (Eitminiškių gimnazija)
4546.Ažukaitė Vytautė (Šakių "Varpo" mokykla)
4547.Vikingų klasė (VšĮ Šiaurės licėjus)
4548.Dorotėja Tamošaitytė (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
4549.Ringailė Ramašauskaitė (Kauno r. Babtų gimnazija)
4550.Ernestas Žiogas (VGTU inžinerijos licėjus)
4551.Kamilė (Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
4552.Emilis Saudargas (Plungės „Babrungo“ progimnazija)
4553.Ąžuolas Budrevičius (Vilniaus Žvėryno gimnazija)
4554.Kamila Volodkovič (Vilniaus r. Egliškių šv. Jono Bosko gimnazija)
4555.Milana Nebračnaja (Trakų r. Rūdiškių gimnazija)
4556.Kamilė Taraškutė (Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazija)
4557.Skalvis Jomantas (Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
4558.Lukas Levencovas (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
4559.Ema Smalstytė (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
4560.Dorianas Indzelis (Gargždų "Minijos" progimnazija)
4561.Pelikis Marius (Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
4562.Dinas Matelis (Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
4563.Benediktas Skominas (Šv. Juozapo mokykla)
4564.Gabija Ardickaitė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
4565.Liepa Gorbyliovaitė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
4566.Evaldas Vaitkus (Kretingos r. Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinė mokykla)
4567.Sovvova Milėja (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
4568.Linas Kaniauskas (Šilutės Žibų mokykla)
4569.Sigitas Mikučionis (Utenos mokykla-vaikų darželis "Varpelis")
4570.Gustas Miščenko (Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
4571.Nedas Nagrockas (Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
4572.Eva Kazilionytė (Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
4573.Martynas Kursevičius (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
4574.Viktorija Gudelytė (Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija)
4575.Austėja Fraitakaitė (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
4576.Ula Suslavičiūtė (Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
4577.Austėja Šeškutė (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
4578.Vėjūnė Bagdonaitė (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
4579.Erikas Garbus (Plungės Senamiesčio mokykla)
4580.Aistė Verchorubovaitė (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
4581.Kristupas Skvirba (Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
4582.Greta Zdzichauskaitė (Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
4583.Paulius Kazimėrėnas (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
4584.Vešnickij Harold (Vilniaus automechanikos ir verslo mokykla)
4585.Fausta Liebaitė (Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija)
4586.Giedrė Rimydytė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
4587.Adelina Nėniūtė (Kauno r. Ilgakiemio mokykla-darželis)
4588.Amelija Dzikaraitė (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
4589.Sabeckis Natas (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
4590.Dovilė Butkevičiūtė (Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
4591.Eimantas Prušinskas (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
4592.Damir Minin (Vilniaus darželis-mokykla "Vaivorykštė")
4593.Justė Mažeikaitė (Lazdijų r. Šventežerio mokykla)
4594.Enrikė Kuokalas (Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
4595.Aironas Žemaitis (Šakių "Varpo" mokykla)
4596.Ieva Arkušauskaitė (Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
4597.Eglė Malieškaitė (Radviliškio r. Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazija)
4598.Lukas Ramanavičius (Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazija)
4599.Maria Isabella Reynisdottir (Vilkaviškio pradinė mokykla)
4600.Milana Juzėnaitė (Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
4601.Brigita Tamoševičiūtė (Vilniaus jėzuitų gimnazija)
4602.Julija Iškauskaitė (Kauno Senamiesčio progimnazija)
4603.Mangirdas Jonytis (Kauno r. Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras)
4604.Žemyna Pupelytė (Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
4605.Justas Bijanskas (Pakruojo r. Pašvitinio pagrindinė mokykla)
4606.Elzė Žardalevičiūtė (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
4607.Urtė Krasauskaitė (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
4608.Lukas Pauparis (Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
4609.Benas Sasnauskas (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
4610.Arnas Padimanskas (Alytaus Šaltinių progimnazija)
4611.Rokas (Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
4612.Kristupas Zajenčkauskas (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4613.Austėja Žardeckaitė (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
4614.Emilija Kornilovaitė (Vilniaus Balsių progimnazija, 4-8 kl. skyrius)
4615.Jonas Želvys (Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
4616.Arnas Ramanauskas (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
4617.Urtė Odinbergaitė (Šilutės Žibų mokykla)
4618.ARNAS MALIŠAUSKAS (Kauno Pilėnų progimnazija)
4619.Saulė Mituzaitė (Viešoji įstaiga Tarptautinė Amerikos mokykla Vilniuje)
4620.Vismantė Overlingaitė (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
4621.Greta Kairytė (Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
4622.Viktorija Liberė (Šv. Juozapo mokykla)
4623.Povilas Petrutis (Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
4624.Ignas Dabašinskas (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4625.Goda Karpaitė (Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus)
4626.Ševelis Justas (Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
4627.Kabečius Vainius (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
4628.Lukas Norkus (Plungės r. Kulių gimnazija)
4629.Elija Gramauskaitė (Plungės „Babrungo“ progimnazija)
4630.Žygaitytė Auksė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
4631.Kamilė Vilkaitytė (Kauno Rokų gimnazija)
4632.Dominykas Levanavičius (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
4633.Benas Bartaška (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
4634.Gabrilė Jašmontaitė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
4635.Deimantė Venckutė (Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla)
4636.Simas Lenikas (KTU Vaižganto progimnazija)
4637.Ana Radionova (Jurbarko r. Seredžiaus Stasio Šimkaus mokykla-daugiafunkcis centras)
4638.Erikas Paulauskas (Radviliškio r. Pociūnėlių pagrindinė mokykla)
4639.RAPOLAS ŠULGINAS (VDU klasikinio ugdymo mokykla)
4640.Kamil Miloš (Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija)
4641.Justyna Vitkovska (Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija)
4642.Miglė Krupinskaitė (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
4643.Ignas Pamparas (Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
4644.Vesta Petrauskaitė (Molėtų gimnazija)
4645.Timur Rudenko (Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
4646.Kajus Ramanauskas (Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
4647.Jonas Adomavičius (Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
4648.Meda Kromelytė (Vilkaviškio r. Alvito mokykla-daugiafunkcis centras)
4649.Gytis Vyšniauskas (Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
4650.Amelija Paulauskaitė (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
4651.Sofija Sauchataitė (Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
4652.Roberta Vabalaitė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
4653.Mėja Mačiūnaitė (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
4654.Dominik Demčenko (Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
4655.Enrika Bitytė (Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
4656.Emilija Cimanavičiūtė (Vilniaus "Laisvės" gimnazija)
4657.Lina Bagdonaitė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
4658.Adelė Klimavičiūtė (Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
4659.Gabrielė Kulišauskaitė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4660.Kamilė Radžiūnaitė (Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus)
4661.Arijus Kungys (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
4662.Matas Beteika (Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
4663.Rokas Rinkevičius (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
4664.Donatas Stanikūnas (Birštono gimnazija)
4665.Gabija Žemaitytė (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
4666.Dilia Elifsu Bicer (Vilniaus r. Valčiūnų gimnazija)
4667.Benediktas Pralatavičius (Kauno Montesori mokykla-darželis "Žiburėlis")
4668.Urtė Noreikaitė (Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
4669.Smiltė Songailaitė (Prienų r. Išlaužo pagrindinė mokykla)
4670.Kornelija Kozlovskytė (Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
4671.Einaras Zubrickas (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
4672.Dorotėja Rutkauskaitė (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
4673.Gabija Saveraitė (Kauno Rokų gimnazija)
4674.Aurėja Jakučionytė (Alytaus Panemunės progimnazija)
4675.Majus Kučinskas (Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
4676.Rapolas Ališauskas (Vilniaus Antakalnio gimnazija)
4677.Dovydas Vanagas (Vilniaus Balsių progimnazija)
4678.Jonas Pleikys (Vilniaus jėzuitų gimnazija)
4679.Tėja Šeputytė (Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
4680.Patricija Kijauskaitė (Kalvarijos gimnazija)
4681.Beatričė Vaičytė (Klaipėdos Vitės progimnazija)
4682.Lukas Stanius (Skuodo Bartuvos progimnazija)
4683.Rugilė Čebatoriūtė (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
4684.Indrė Riaukaitė (Klaipėdos r. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija)
4685.Zuzevičius Aidas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
4686.Kevinas Pilipavičius (Vilkaviškio pradinė mokykla)
4687.Geraldas Podberezkij (Buivydiškių pagrindinė mokykla)
4688.Augustas Bubnys (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
4689.Marta Horste (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
4690.Lukas Butkevičius (Kauno Rokų gimnazija)
4691.Erikas Blynovas (Telšių "Džiugo" gimnazija)
4692.Tadas Mačiūnas (UAB „Taškius“)
4693.Gabrielė Lukošiūtė (Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
4694.Kristupas Pulkauskas (Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
4695.Gunko Gabija (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
4696.Kristupas Karalius (Kauno r. Rokų mokykla-darželis)
4697.Dominykas Dragūnas (Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
4698.Beatričė Lekavičiutė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
4699.Slaniūtė Elinga (Šiaulių Gytarių progimnazija)
4700.Joris Martynaitis (Šakių rajono Lekėčių mokykla-daugiafunkcis centras)
4701.Silvija Juchnevič (Šalčininkų r. Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija)
4702.Austėja Audenytė (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
4703.Benas Laurinaitis (Šilutės r. Vainuto gimnazija)
4704.Auksorius Augustas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
4705.Patrikas Dambrauskas (Šiaulių Salduvės progimnazija)
4706.Kajus Sidoras (Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
4707.Dominyka Miškinytė (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
4708.Oskaras Žemkauskas (Viešoji įstaiga Tarptautinė Amerikos mokykla Vilniuje)
4709.Aurimas Poškus (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
4710.Diana Šulecka (Trakų r. Paluknio Longino Komolovskio gimnazija)
4711.Anastasija Kostina (Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
4712.Lėja Leonavičiūtė (Vilkaviškio r. Gražiškių gimnazijos Vištyčio daugiafunkcis skyrius)
4713.Augustinas Rubinas (Kalvarijos gimnazija)
4714.Skaistė Šalaikiskaitė (Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
4715.Ugnė Patricija Zykevičiūtė (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
4716.Naglis Nikolaitis (Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla)
4717.Rusnė Mačiulytė (Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla)
4718.Benita Šokaitytė (Varėnos "Ryto" progimnazija)
4719.Mičiulytė Kornelija (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija)
4720.Rugilė Pileckaitė (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
4721.Giedrė Radzevičiūtė (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
4722.Domininkas Ramašauskas (Kauno r. Babtų gimnazija)
4723.ARAS ZAVECKAS (Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
4724.Lukaš Grablevski (Vilniaus r. Mickūnų gimnazija)
4725.Justas Mažrimas (Mažeikių Senamiesčio progimnazija)
4726.Benediktas Kriščiūnas (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
4727.Patrikas Alėjūnas (Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
4728.Mila Glover (Šiaulių Gytarių progimnazija)
4729.Adomas Cikanavičius (Kauno Senamiesčio progimnazija)
4730.Nojus Šidagis (Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
4731.Melita Skipskytė (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
4732.Liveta Tekoriūtė (Vilniaus Naujininkų progimnazija)
4733.Darija Zutkytė (Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
4734.Ema Valatkaitė (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
4735.Rūta Bartkutė (Šiaulių Salduvės progimnazija)
4736.Daniel Šer (Šiaulių Gegužių progimnazija)
4737.Kabankova Kamėja (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
4738.Armandas Soročinskas (Elektrėnų sav. Semeliškių gimnazija)
4739.Mykolas Striuogaitis (Marijampolės marijonų gimnazija)
4740.Vijus Kisevičius (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
4741.Simas Vaičius (Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
4742.Nojus Noreika (Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija)
4743.Lėja Brickovaitė (Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
4744.Liepa Jurkutė (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
4745.Goda Samuilaitė (Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
4746.Skaistė Kavaliauskaitė (Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija)
4747.Martynas Švambaris (Gargždų "Minijos" progimnazija)
4748.Elija Skromanaitė (Klaipėdos r. Plikių Ievos Labutytės pagrindinė mokykla)
4749.Marija Apalko (Vilniaus "Santaros" gimnazija)
4750.Gabrielė Burbaitė (Pakruojo "Žemynos" progimnazija)
4751.Dapšauskas Augustas (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
4752.Saulė Kochanauskaitė (Kauno r. Babtų gimnazija)
4753.Gustas Nekrašas (Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
4754.Martyna Vengalytė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
4755.Darijana Eropudova (Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija)
4756.Aivaras Jasiulevič (Vilniaus r. Paberžės šv. Stanislavo Kostkos gimnazija)
4757.Augustas Kelpša (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4758.Kristijonas Katkus (UAB „Pažinimo medis“, Ozo filialas)
4759.MONA GEDAMINSKAITĖ (Šiaulių Medelyno progimnazija)
4760.Paulius Kasiliauskis (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
4761.Nojus Vinogradovas (Kalvarijos gimnazija)
4762.Sofija Šantarytė (Šiaulių Gegužių progimnazija)
4763.Evelina Miusovaitė (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
4764.Urtė Sartanavičiūtė (Trakų r. Aukštadvario mokykla-darželis "Gandriukas")
4765.Deimantė Davalgaitė (Prienų r. Stakliškių gimnazija)
4766.Amelija Rimkutė (Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
4767.Dominyka Jagminaitė (Šiaulių Ragainės progimnazija)
4768.Žemyna Mačernytė (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
4769.Akvilė Meilutytė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
4770.Rugilė Indriekutė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
4771.Rugilė Kieraitė (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
4772.greta manujlova (Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija)
4773.Gabija Tenytė (Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
4774.Rapolas Binkulis (Šilutės r. Švėkšnos "Saulės" gimnazija)
4775.Povilas Kurdeika (Vilkaviškio r. Gižų Kazimiero Baršausko mokykla-daugiafunkcis centras)
4776.Elžbieta Banaitytė (Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
4777.Saminta Urbonaitė (Tauragės profesinio rengimo centras)
4778.Gaudrė Kairevičiūtė (VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
4779.Paulina Cislikauskaitė (Marijampolės sav. Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazija)
4780.Aurėja Krenciūtė (Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
4781.Mėta Šimulionytė (Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
4782.Benas Matutis (Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
4783.Amelija Kristutytė (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
4784.Gaudrė Lapienytė (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
4785.Milana Konovalenko (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4786.Paulina Vorobjovaitė (Birštono gimnazija)
4787.Danielius Majauskas (UAB Karalienės Mortos mokykla)
4788.Goda Ivaškevičiūtė (Alytaus Dainavos progimnazija)
4789.Jorinta Meškelaitė (Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
4790.MILDA KONTVAINYTĖ (Skuodo rajono Ylakių gimnazija)
4791.Paulius Šulinskas (Kauno Prano Daunio ugdymo centras)
4792.Raigardas Jurkša (Kauno r. Zapyškio pagrindinė mokykla)
4793.Benas Renkauskas (Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
4794.Augustas Arifovas (VšĮ „Herojus“)
4795.Gabija Baltušytė (Rokiškio r. Pandėlio gimnazija)
4796.Rokas Jakulevičius (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
4797.Ubytė Smiltė (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
4798.Gabija Ačaitė (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
4799.Kazakevičiūtė Liepa (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
4800.Kotryna Masytė (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija)
4801.Roberta Vaičiulytė (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
4802.Klaudijus Karvelis (Trakų r. Aukštadvario mokykla-darželis "Gandriukas")
4803.Karolina Suraučiūtė (Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
4804.Ignotas Jusevičius (Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
4805.Gustas Edlinskis (Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
4806.Nojus Kukanauskas (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
4807.Gustas Urbonavičius (Raseinių Viktoro Petkaus progimnazija)
4808.Dovas Dervinis (Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
4809.Danielius Butkus (Šiaulių Gegužių progimnazija)
4810.Liucija Gugytė (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
4811.Gytis Ivanauskas (Vilkaviškio r. Bartninkų Jono Basanavičiaus mokykla-daugiafunkcis centras)
4812.Emilija Potelytė (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
4813.Kajus Žičkevičius (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
4814.Austėja Kedytė (Marijampolės sav. Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazija)
4815.Tajus Chrapačas (Kėdainių r. Labūnavos pagrindinės mokyklos Pelėdnagių "Dobiliuko" skyrius)
4816.Saulė Gūžytė (Kauno Senamiesčio progimnazija)
4817.Ugnė Štarevičiūtė (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
4818.Gintarė Taurozevičiūtė (Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
4819.Augustė Lukoševičiūtė (Kauno r. Panevėžiuko mokykla-daugiafunkcis centras)
4820.Rugilė Pūkaitė (Marijampolės sav. Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazija)
4821.Beatričė Gerulaityte (Kauno Pilėnų progimnazija)
4822.Vytautas Stepukonis (Kauno Senamiesčio progimnazija)
4823.Viltautas Meškauskas (Šiaulių Gegužių progimnazija)
4824.Amelija Petraitytė (Kauno r. Babtų gimnazija)
4825.PAulius Vasiliauskas (Panevėžio r. Velžio gimnazija)
4826.Domas Ramanciuškas (Prienų r. Stakliškių gimnazija)
4827.Tijus Šlamas (Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
4828.Rugilė Petrauskaitė (Kauno Palemono gimnazija)
4829.Tomas Raškauskas (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
4830.Gustas Morkūnas (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
4831.RAIGARDAS ZYKAS (Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
4832.Rusnė Komkaitė (Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija)
4833.Naglis Sakalauskas (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
4834.Erikas (KTU inžinerijos licėjus)
4835.Martynas Budvytis (Šilutės r. Vilkyčių pagrindinė mokykla)
4836.Paulė Grigaliūnaitė (Alytaus Šaltinių progimnazija)
4837.Jokūbas Nekrašas (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
4838.Deimantė Kubiliūtė (Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija)
4839.Ignas Podlinevas (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
4840.Šarūnas Petrauskas (Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
4841.Augustas Baužys (Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija)
4842.Matuzas Atas (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
4843.Austėja Kubiliūtė (Marijampolės "Smalsučio" pradinė mokykla)
4844.Sonata Kvainauskaitė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
4845.Lėja Rybelytė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
4846.Paulius Gedžiūnas (Visagino „Verdenės“ gimnazija)
4847.Gytis Navickas (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
4848.Lėja Stankevičiūtė (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
4849.Rapolas Ramanauskas (Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
4850.Konrika Plėštytė (VDU klasikinio ugdymo mokykla)
4851.Grigaitis Kernius (Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centras)
4852.Mantas Kiseliauskas (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
4853.Goda Kazlauskaitė (Viešoji įstaiga Kazlų Rūdos Valdorfo progimnazija)
4854.LAURYNAS PUMPUTIS (Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
4855.Kravčenkaitė Deivita (Kalvarijos gimnazija)
4856.Augustas Petkevič (Šalčininkų r. Baltosios Vokės "Šilo" gimnazija)
4857.Vakaris Kriaučiūnas (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
4858.Vakaris Lisauskas (VGTU inžinerijos licėjus)
4859.Povilas Ardzijauskas (Marijampolės marijonų gimnazija)
4860.Emilija Džiugelytė (Kauno Rokų gimnazija)
4861.Modestas Vaitkus (Šilutės r. Katyčių pagrindinė mokykla)
4862.Smiltė Bielevičiūtė (Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
4863.Urtė Mockaitytė (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
4864.Dovydas Šilanskas (Vilniaus Pavilnio progimnazija)
4865.Nikita Bakšajev (Vilniaus "Santaros" gimnazija)
4866.Odrė Marija Milė (Licėjus „Sokratus“, VšĮ)
4867.Adelė Bukotaitė (Buivydiškių pagrindinė mokykla)
4868.Izabelė Paulauskaitė (Vilniaus r. Rukainių gimnazija)
4869.Emilis Vladička (Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
4870.Eimantas Vozgirdas (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
4871.Armandas Janavičius (Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija)
4872.KASPARAS MUKA (Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
4873.Domantas Petrauskas (KTU inžinerijos licėjus)
4874.Ieva Staugaitytė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
4875.Auksė Viščiūnaitė (Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
4876.Gabrielė Mikalauskaitė (Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
4877.Kostas Bagdonas (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
4878.Dorotėja Cirtautaitė (Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
4879.Mingailė Alionytė (Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
4880.Adriana Dulko (Šalčininkų r. Turgelių Povilo Ksavero Bžostovskio gimnazija)
4881.Gustas Makavičius (Ukmergės r. Veprių mokykla-daugiafunkcis centras)
4882.ADRIJUS ZIMKA (Šiaulių Dainų progimnazija)
4883.Adomas Jurkšys (Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
4884.Aryan Trusevič (Vilniaus "Saulėtekio" mokykla-daugiafunkcis centras)
4885.Milda Karosaitė (Buivydiškių pagrindinė mokykla)
4886.Agota Bukauskaitė (Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
4887.EDVINAS (VGTU inžinerijos licėjus)
4888.Tajus Vaitkevičius (Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
4889.Jonas Radavičius (Šilutės r. Traksėdžių Šilojų mokykla)
4890.Simonas Jankauskas (UAB „Pažinimo medis“, Ozo filialas)
4891.Akvilė Piliponytė (Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija)
4892.Benas Orentas (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
4893.Eidenas Stanelis (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
4894.Gabija Obelinskaitė (Rokiškio r. Kamajų Antano Strazdo gimnazijos Jūžintų skyrius)
4895.Matas Čepas (Joniškio "Saulės" pagrindinė mokykla)
4896.Arnas Baranauskas (Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
4897.Benita Kučinskaitė (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
4898.Liucija Ažukaitė (Lazdijų r. Šeštokų mokykla)
4899.Mindaugas Gadeikis (UAB Mažasis Klaipėdos licėjus)
4900.Daniel Kudriavcev (Vilniaus r. Mickūnų gimnazija)
4901.Mėta Mameniškytė (Utenos Aukštakalnio progimnazija)
4902.Skirmantas Belovas (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
4903.Emilis Rickus (Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
4904.Rūta Kubiliūtė (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
4905.Armandas Gurkov (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
4906.Vytautė Žilinskaitė (Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
4907.Barbora Dunčikaitė (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
4908.Deimante Bubnyte (Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
4909.Adrian Pasevič (Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija)
4910.ŽYGIMANTAS JAUNIŠKIS (Vilniaus Maironio progimnazija)
4911.Deivydas Gudaitis (Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
4912.Lėja Bagdžiūnaitė (Utenos Krašuonos progimnazija)
4913.Elžbieta Paulauskaitė (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
4914.Tilė Clopkova (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
4915.Knyzaitė Viltė (Marijampolės "Saulės" pradinė mokykla)
4916.Liepa Mieliauskaitė (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
4917.Erikas Remeika (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
4918.Urtė Meškauskaitė (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
4919.Markas Kalnius (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
4920.Domantas Kasparavičius (LSMU gimnazijos pradinė mokykla)
4921.Dominykas Andrulis (Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centras)
4922.Gabrielius Banaitis (Šiaulių Salduvės progimnazija)
4923.Benas Balčiauskas (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla Ustukių pagrindinio ugdymo skyrius)
4924.Airidas Tamuliūnas (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
4925.Pavel Polujanski (Vilniaus r. Medininkų šv. Kazimiero gimnazija)
4926.Rapolas Mekys (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
4927.Emilis Piečia (Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
4928.Vidmantė Valantinaitė (Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinė mokykla)
4929.Ieva Biliūnaitė (Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
4930.Algirdas Nadieždinas (Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
4931.Gustė Vasaitytė (Kauno r. Neveronių gimnazija)
4932.Rytis Jurevičius (Marijampolės marijonų gimnazija)
4933.Aivaras Paškevičius (Vilniaus Baltupių progimnazija)
4934.Dovas Zujus (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
4935.Adamas Nastajus (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4936.Miglė Valukonytė (Lazdijų r. Šventežerio mokykla)
4937.Rugilė Ruginytė (Kauno Milikonių progimnazija)
4938.Ugnė Bakutytė (KTU inžinerijos licėjus)
4939.Erik Traškov (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
4940.Ugnė Savickaitė (Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
4941.Martyna Smirnovaitė (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
4942.Samanta Kalvaitytė (Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
4943.Tomas Vincentas Gornatkevičius (VGTU inžinerijos licėjaus pradinio ugdymo skyrius)
4944.Kamilija Kovalenko (Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla)
4945.Domantas Juškevičius (Marijampolės profesinio rengimo centras)
4946.Auksė Kaminskytė (Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija)
4947.Gustas Sakalauskas (Vilkaviškio r. Sūdavos pagrindinė mokykla)
4948.Greta Losaitė (Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
4949.Austėja Alseikaitė (Plungės "Ryto" pagrindinė mokykla)
4950.Tajus Judickas (VDU klasikinio ugdymo mokykla)
4951.Armandas Macevičius (Skuodo Bartuvos progimnazija)
4952.Tajus Maigys (Molėtų pradinė mokykla)
4953.Ula (VšĮ „Herojus“)
4954.Paulina Baltrukovič (Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija)
4955.Danielius Grigorjev (Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
4956.Arminas Putonas (Alytaus „Volungės“ progimnazija)
4957.Evelina Bulauskaitė (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
4958.Gabrielė Svitkina (Šilutės Pamario progimnazija)
4959.Matas Ivanovas (Marijampolės sav. Želsvos progimnazija)
4960.Jonas Balsevičius (Prienų r. Stakliškių gimnazija)
4961.Arūnė Jonaitytė (Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
4962.Skaistė Kelmelytė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4963.Edvinas Petrikas (Kauno Milikonių progimnazija)
4964.Rimantė Miežinskaitė (Trakų r. Aukštadvario mokykla-darželis "Gandriukas")
4965.Dovydas Zabiela (Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
4966.Danius Liaudanskis (Vilkaviškio r. Sūdavos pagrindinė mokykla)
4967.Amelija Kondrotaitė (Akmenės rajono Ventos gimnazija)
4968.Karolina Benetytė (VšĮ „Herojus“)
4969.Arnas Tarbūnas (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
4970.Greta Jokūbauskaitė (Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
4971.Viltė Piepaliūtė (Palangos pradinė mokykla)
4972.Einoras Bytautas (Šilutės pirmoji gimnazija)
4973.Adomas Grudzinskas (UAB Karalienės Mortos mokykla)
4974.Kamilė Kapočiūtė (KTU inžinerijos licėjus)
4975.Ema Bagdonaitė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
4976.Kamilė Vasiliauskaitė (VDU klasikinio ugdymo mokykla)
4977.Arijielė Vaisiūnaitė (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
4978.Tim Baliasov (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos gimnazija)
4979.Aleksandra Minenok (Šiaurės licėjus)
4980.Darija Stankevič (Vilniaus r. Rukainių gimnazija)
4981.Amelija Plonytė (Mažeikių Pavasario progimnazija)
4982.Gabrielė Dargytė (Gargždų "Minijos" progimnazija)
4983.Emilija Videikaitė (Alytaus Jotvingių gimnazija)
4984.Lukas Ostapkovičius (Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
4985.Eleonora Vanagaitė (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
4986.Monika Morkvėnaitė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4987.Paulius Karcevas (Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
4988.Justė Bertašiūtė (Klaipėdos Vydūno gimnazija)
4989.Gabija Lekniūtė (Šilutės r. Vilkyčių pagrindinė mokykla)
4990.Aronas Bužas (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
4991.Viltė Tolušaitė (Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
4992.Meida Puidokaitė (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
4993.Ema Dargytė (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
4994.Emilija Ignatavičiūtė (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
4995.Greta Trezzi (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
4996.Džiugas Kelpša (Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
4997.Taira Vareikytė (Jonavos pradinė mokykla)
4998.E G (Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
4999.Meda Kukelkaitė (Šiaulių Salduvės progimnazija)
5000.Dominika Bartosevič (Vilniaus r. Riešės šv. Faustinos Kovalskos pagrindinė mokykla)
5001.Amelija Semėnaitė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
5002.Agnė Čepulytė (Švenčionių r. Pabradės "Ryto" gimnazija)
5003.Arminas Jurkus (Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
5004.Rapolas Jazepčikas (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
5005.Daividavičiūtė Kamilė (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
5006.Viktorija Gudaitytė (Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyrius Jankų mokykla)
5007.KOTRYNA TILINSKAITĖ (Varėnos r. Matuizų pagrindinė mokykla)
5008.Redas Černiauskas (Kauno r. Neveronių gimnazija)
5009.Akvilė Grenoveckaitė (Šilutės Žibų mokykla)
5010.Skaistė Urbanavičiūtė (Alytaus Panemunės progimnazija)
5011.Anastasija Krestnikova (Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
5012.Dominykas Rimkus (Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
5013.Nojus Neverdauskas (Šiaulių Gegužių progimnazija)
5014.Urtė Naujokaitė (Raseinių Viktoro Petkaus progimnazija)
5015.Jokūbas Jenčauskas (Klaipėdos Vydūno gimnazija)
5016.Klaidas Grigaitis (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
5017.Skaistė Klizaitė (Raseinių r. Ariogalos gimnazija)
5018.Elija Gužytė (Skuodo rajono Barstyčių pagrindinė mokykla)
5019.Lukrecija Šventickaitė (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
5020.Vytenis Staškūnas (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
5021.Darija Utkina (Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
5022.Vakarė Pakeltytė (Vilniaus Naujininkų progimnazija)
5023.Kotryna Mieldažytė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
5024.Luknė Sivickytė (Šiaulių Gegužių progimnazija)
5025.Airidas Jokubauskas (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
5026.Meida Kačinskaitė (Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
5027.Austėja Tenikaitytė (Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
5028.Bernardas Krasauskas ("Šaltinėlio" privati mokykla)
5029.Ugnė Eisinaitė (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
5030.Rojus Anužys (Akmenės r. Papilės Simono Daukanto gimnazija)
5031.Gustė Jurgėlaitė (Kauno Milikonių progimnazija)
5032.Miglė Kirelytė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
5033.Jokūbas Veida (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
5034.Erika Koskienė (Šiaulių suaugusiųjų mokykla)
5035.Miglė Kriūnaitė (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
5036.Emilija Kaleininkaitė (Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Aštriosios Kirsnos pagrindinio ugdymo skyrius)
5037.Smiltė Krasnadomskytė (Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
5038.Goda Šuškevičiūtė (Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
5039.Daria Jutkevič (Šalčininkų r. Baltosios Vokės Elizos Ožeškovos gimnazija)
5040.Mėta Janauskaitė (Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
5041.Pijus Jonas Žukauskis (Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
5042.Justinas Andriekus (Mažeikių Senamiesčio progimnazija)
5043.Gabrielė Bernatovičiūtė (Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
5044.Austėja Zinkevičiūtė (Apvalaus kvadrato mokykla)
5045.Nikol Kaliakina (Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
5046.Martyna Liutkutė (Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
5047.Deimant Urbelevič (Vilniaus Naujamiesčio mokykla)
5048.Simas Belickas (Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
5049.Vilmantė Vaitkutė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
5050.Adamas Valentukevicius (Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
5051.Deimantas Kunsmonas (Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
5052.Ignas Maslianikas (Vilniaus „Sietuvos“ progimnazija)
5053.Černiauskas Laurynas (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
5054.Augustas Čepauskas (Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
5055.KASPEROVIČ HUBERT (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
5056.Viktorija Pociūtė (Šiaulių profesinio rengimo centras Buitinių paslaugų skyrius)
5057.Domas Ciškevičius (Šiaulių Medelyno progimnazija)
5058.Gabriel Dias (Vilniaus Senvagės gimnazija)
5059.Deimantas Osadčius (Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
5060.Samanta Ragovskytė (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
5061.KOTRYNA GRANATAUSKAITĖ (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
5062.Artiom Lomtev (Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
5063.Auksė Šereikytė (Klaipėdos Vydūno gimnazija)
5064.Sniegė Benevičiūtė (Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
5065.Deimilė Šinkūnaitė (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
5066.Viltė Rudinskaitė (VDU klasikinio ugdymo mokykla)
5067.Evelina Baltusytė (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
5068.Ieva Černulytė (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
5069.Gustė Kabailaitė (Klaipėdos "Varpelio" mokykla-darželis)
5070.Emilija Šlekaitytė (KTU Vaižganto progimnazija)
5071.Lukas Jundulas (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
5072.Jonas Jasiūnas (Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija)
5073.Tajus Labutis (Kazlų Rūdos pradinė mokykla)
5074.Titas Peckus (Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
5075.Arnas Neifaltas (Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla)
5076.Agota Valančiūtė (Telšių r. Buožėnų mokykla-daugiafunkcis centras)
5077.Jakub Petkevic (Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
5078.Ema Remendaitė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
5079.Amelia Tomaševič (Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro gimnazija)
5080.Monika Minkievičiūtė (Radviliškio r. Pociūnėlių pagrindinė mokykla)
5081.Levent Turgut (VIMS - Vilnius International Meridian School)
5082.Vejune Domarkaite (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
5083.Karolis Astrauskas (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
5084.Nojus Tuma (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
5085.Luka Špakova (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
5086.Denis Kovarskij (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
5087.Austėja Nemanytė (Šakių rajono Gelgaudiškio pagrindinė mokykla)
5088.Mameniškis Liutauras (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
5089.Danis Moisejevas (Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
5090.Ugnė Aleksėjūnaitė (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
5091.Rimantė Jautakytė (Vilniaus Naujininkų progimnazija)
5092.Nauckūnas Adomas (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
5093.Patricija Gedminaitė (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija)
5094.Nojus Bakanas (Akmenės rajono Ventos gimnazija)
5095.Hubertas Žilaitis (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
5096.Vesta Dimaitė (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
5097.Rugilė Butautaitė (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
5098.Saulė Greičiūtė (Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
5099.Miglė Skebaitė (Vilniaus Balsių progimnazija)
5100.Mykolas Arštikys (UAB „Pažinimo medis“, Ozo filialas)
5101.Eimantas Šimonis (Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija)
5102.Goda Pekoriūtė (Varėnos "Ryto" progimnazija)
5103.Edgaras Domarkas (Šilutės Pamario progimnazija)
5104.Kristupas Alksnys (VGTU inžinerijos licėjus)
5105.Vytautė Brimerytė (Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
5106.Austėja Stanytė (Jonavos r. Kulvos Abraomo Kulviečio mokykla)
5107.Sofija Sadauskaitė (Marijampolės marijonų gimnazija)
5108.Elzė Aukštikalnytė (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
5109.Jonas Žiogas (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
5110.Tomas Raudonis (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
5111.Nedas Kasparavičius (Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
5112.LEYLA KOKSAL (Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
5113.Eldar Jevdokimenko (Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
5114.Žiedė Žiogaitė (Kauno Pilėnų progimnazija)
5115.Lėja Gedgaudaitė (Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
5116.Anastasija Granovska (Buivydiškių pagrindinė mokykla)
5117.Rusnė Juraitė (Anykščių r. Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras)
5118.Benas Stonys (Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
5119.Monika Gailiūtė (Vilniaus Volungės darželis-mokykla)
5120.Ugnė Teknė Palionytė (Kalvarijos sav. Jungėnų pagrindinė mokykla)
5121.Dovydas Januškevičius (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
5122.Airis Liutkauskas (Alytaus Šaltinių progimnazija)
5123.Emilija Burbo (Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
5124.Samanta Švabaitė (Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
5125.Markas Benėta (Klaipėdos "Varpelio" mokykla-darželis)
5126.Mantas Erlickas (Naujosios Akmenės Ramučių gimnazija)
5127.Auguatas Miežetis (Gargždų "Minijos" progimnazija)
5128.Greta Stasiūnaitė (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija)
5129.Domas Giedraitis (Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
5130.Dominyka Povilaitytė (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
5131.Lukas Žideckis (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
5132.Emilis Danilaitis (Kauno specialioji mokykla)
5133.Nojus Žėčius (Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
5134.Agata Vilkin (Vilniaus Simono Konarskio gimnazija)
5135.Eivinas Stumbrys (Kauno rajono Užliedžių mokykla-daugiafunkcis centras)
5136.Ugnius Jurkevičius (Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
5137.Rokas Jucyk (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
5138.Dija Zabramskaitė (Šakių "Varpo" mokykla)
5139.Algirdas Galkus (Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
5140.Dijus Repečka (Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
5141.Austėja Urbonaitė (Ignalinos r. Didžiasalio "Ryto" gimnazija)
5142.Sofija Steško (Vilniaus Naujamiesčio mokykla)
5143.Karina Jarmolovič (Vilniaus r. Rukainių gimnazija)
5144.Emilija Vanagaitė (Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
5145.Joris Dubickas (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
5146.Almantas Alčauskas (Plungės r. Kulių gimnazija)
5147.Urtė Pladytė (Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
5148.Oskaras Koržinskas (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
5149.Milena Godlijevskaja (Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija)
5150.Arnas Urbonas (Varėnos "Ryto" progimnazija)
5151.Gytė Rilskytė (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
5152.Joana Dirgėlaitė (Vilniaus jėzuitų gimnazija)
5153.Aleksandr Voišnis (UAB Karalienės Mortos mokykla)
5154.Austėja Šimkutė (Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija)
5155.Augustas Fabijonas (Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
5156.Lukrecija Valančiūtė (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
5157.Motiejus Kaušas (Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
5158.Saulė Darbutaitė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
5159.Marta Sadovskaja (Eitminiškių gimnazija)
5160.Džiugas Įkasala (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
5161.Adam Vobolevič (Vilniaus r. Buivydžių Tadeušo Konvickio gimnazija)
5162.Augustė Sakalauskaitė (Tauragės Jovarų pagrindinė mokykla)
5163.Atėnė Valaitytė (Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
5164.Klaudijus Šidlauskas (Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
5165.Martynas Lukoševičius (Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
5166.Mestan Enes Gobekci (VIMS - Vilnius International Meridian School)
5167.Redas Liaudanskas (Zarasų "Ąžuolo" gimnazija)
5168.Lorena Majauskaitė (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
5169.Dija Bagdonaitė (Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
5170.Pijus Šmitas (Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija)
5171.Emilija Pliopaitė (Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija)
5172.Ramūnas Česnauskas (Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
5173.Girius Girlevičius (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
5174.Matas Kučinskas (Kauno Rokų gimnazija)
5175.Kristijonas Kazakevičius (Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazija)
5176.Rugilė Zubavičiūtė (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
5177.Vilius Maslianikas (Vilniaus „Sietuvos“ progimnazija)
5178.Adelė Mikštaitė (Vilniaus Senvagės gimnazija)
5179.Aistė Janulevičiūtė (Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
5180.Angela Marija Sluckutė (Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinė mokykla)
5181.Joris Lenktys (Kauno Pilėnų progimnazija)
5182.Lukasz Kudriavcev (Vilniaus r. Mickūnų gimnazija)
5183.Lukas Rubčinskas (UAB „Pažinimo medis“, Ozo filialas)
5184.Kajus Učkuronis (Buivydiškių pagrindinė mokykla)
5185.Aurėja Ciplinskaitė (Kauno r. Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras)
5186.GABIJA DRAKŠAITĖ (Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
5187.Vakarė Leicmonaitė (Kauno Pilėnų progimnazija)
5188.Mantas Henrikas Kvedaras (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
5189.Vytis Jucys (Kauno Rokų gimnazija)
5190.Titas Obakevičius (VDU klasikinio ugdymo mokykla)
5191.Austėja Vaitkutė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
5192.Ugnė Zakarevičiūtė (VšĮ Palaimintojo Jurgio Matulaičio Montesori mokykla)
5193.Arina Busel (Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
5194.Alan Gadrani (Marinos Mižigurskajos privati gimnazija)
5195.Lėja Kazlauskaitė (Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
5196.Antonij Khalupko (Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija)
5197.Emilis Rutkauskas (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
5198.Irūna Kundelytė (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
5199.Luknė Latkauskaitė (Kauno Petrašiūnų progimnazija)
5200.Saulė Kreivaitytė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
5201.Dovydas Aleškevičius (Alytaus Dainavos progimnazija)
5202.Dominykas Kubilius (Šakių rajono Gelgaudiškio pagrindinė mokykla)
5203.Simas Savickis (Vilniaus Senvagės gimnazija)
5204.Elžbieta Misenkaitė (Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija)
5205.Matvej Sinkevič (Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
5206.Natalija Malinovska (Šalčininkų r. Kalesninkų Liudviko Narbuto gimnazija)
5207.Dovilė Ulinauskaitė (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
5208.Goda Mikšytė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
5209.Adas Lekavičius (Kaišiadorių r. Palomenės pagrindinė mokykla)
5210.Martis Vladišauskas (Vilniaus Gabijos progimnazija)
5211.Vilija Nikončukaitė (Vilniaus "Vyturio" pradinė mokykla)
5212.Agota Batkevičiūtė (Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
5213.Aronas Pranauskas (Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras)
5214.Augustinas Marcinkevičius (Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
5215.Karolina Rugieniūtė (Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
5216.Nojus Rimkus (Jurbarko r. Viešvilės pagrindinė mokykla)
5217.Emilė Kantauskaitė (Šiaulių Salduvės progimnazija)
5218.Atilė Vyblova (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
5219.Osvaldas Eidinas (Klaipėdos r. Kretingalės pagrindinė mokykla)
5220.Mykolas Merkevičius (Vilniaus jėzuitų gimnazija)
5221.Karolis Kvasys (Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
5222.Ema Pargaliauskaitė (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
5223.Raigardas Kesarauskas (Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
5224.Emilija Radzevičiūtė (Vilniaus Balsių progimnazija)
5225.Nojus Bukelis (Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
5226.Eimilė Budrytė (Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
5227.Rokas Stradomskis (Radviliškio r. Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazija)
5228.Titas Tyla (Anykščių r. Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras)
5229.Danielius Boicovas (Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
5230.MARTYNAS BERŽANSKIS (Vilniaus Balsių progimnazija)
5231.Tautvydas Komskis (Pagėgių savivaldybės Pagėgių pradinė mokykla)
5232.Milena Paulauskaitė (Joniškio "Saulės" pagrindinė mokykla)
5233.Viktorija Ramanauskaitė (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
5234.Čiuželis Pijus (Kretingos rajono Jokūbavo Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
5235.Aistis Zadžiauskas (Kauno Senamiesčio progimnazija)
5236.Adrijus Panovas (Vilniaus Balsių progimnazija)
5237.Justas Kazlauskas (Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
5238.Mingailė Giedrė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
5239.Rasa Leonavičiūtė (Kauno "Nemuno" mokykla)
5240.Monika Didžgalvytė (Kauno "Aušros" gimnazija)
5241.Jonas Smičius (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
5242.Salvijus Sabeckas (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
5243.Estela Tišina (Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija)
5244.Ignas Balčiūnas (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija)
5245.Urtė Dainiūtė (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
5246.Benas Šukys (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
5247.Danusaitė Deimantė (Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
5248.Adelė Zubenaitė (Kauno Panemunės pradinė mokykla)
5249.Saulė Marčiulaitytė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
5250.Lauris Grigas (Varėnos r. Matuizų pagrindinė mokykla)
5251.Benas Galičiūnas (Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
5252.Mykolas Buterlevičius (Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
5253.Andriulionytė Dominyka (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
5254.Kristupas Vazgys (Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
5255.Augustė Karlonaitė (VGTU inžinerijos licėjus)
5256.Domas Barauskas (Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
5257.Arnas Žilionis (Alytaus r. Pivašiūnų gimnazija)
5258.Dovydas Butėnas (Kauno Veršvų gimnazija)
5259.Daniil Zylkov (Vilniaus darželis-mokykla "Vaivorykštė")
5260.Augustas Pilotas (Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
5261.Nojus Ūselis (Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
5262.Justina Bracaitė (Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
5263.Simas Vaitkevičius (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
5264.Tomas Ašakevič (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
5265.MANTAS ŠUKYS (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
5266.Gytis Čeberiakas (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
5267.Ugnė Bezoraitytė (Šakių "Varpo" mokykla)
5268.Titas Vilčinskas (Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
5269.MATAS KNATAUSKAS (Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
5270.Jokūbas Nemanis (Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
5271.Evelina Kovalevska (Vilniaus r. Mickūnų gimnazija)
5272.Paulina Dabrovolskytė (Kauno Veršvų gimnazija)
5273.Saminta Janiulytė (Kaišiadorių r. Žiežmarių mokykla-darželis "Vaikystės dvaras")
5274.Lina Banaitė (Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
5275.Mila Nalivaikaitė (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
5276.Arentas (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
5277.Gabrielius Dukel (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
5278.Kajus Kajokas (Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
5279.Milena Karkauskaitė (Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
5280.Aurelija Riškutė (Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazija)
5281.Dovydas Dužinskas (Telšių "Atžalyno" progimnazija)
5282.Rojus Peseckas (Trakų r. Paluknio „Medeinos" gimnazija)
5283.Aras Bražukas (Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
5284.Danil Geinbichner (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
5285.Dairidas Statulevičius (Vilniaus "Ryto" progimnazija)
5286.Tadas Balčius (Kauno r. Babtų gimnazija)
5287.Pazdrazdis Augustas (Kretingos Simono Daukanto progimnazija)
5288.Liepa Mačiūnaitė (Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija)
5289.Diana Polubinskaja (Šalčininkų r. Butrimonių Anos Krepštul gimnazija)
5290.Barbora Jankauskaitė (Alytaus Panemunės progimnazija)
5291.Kajus Razulis (Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
5292.Luka Valickaitė (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
5293.Patricija Ramoškevičiūtė (Kalvarijos sav. Sangrūdos gimnazija)
5294.Rusnė Vladičkaitė (Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
5295.Perla Klimaitė (Marijampolės marijonų gimnazija)
5296.Paulina Niedvaraitė ("Šaltinėlio" privati mokykla)
5297.Vykintas Vainauskas (Plungės Senamiesčio mokykla)
5298.Deimantas Vedegys (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
5299.Eugenijus Januškevičius (VGTU inžinerijos licėjus)
5300.Artūras Galeckas (Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
5301.Ignas Košicas (Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
5302.Tadas Laucevičius (Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
5303.Skaiva Skulmytė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
5304.Meida Starkevičiūtė (Kauno rajono Užliedžių mokykla-daugiafunkcis centras)
5305.Rusnė Kavaliauskaitė (Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
5306.Milanas Dauginas (Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija)
5307.Ineta Rimkutė (Šilutės pirmoji gimnazija)
5308.TĖJA NORKUTĖ (Šiaulių Medelyno progimnazija)
5309.Ignas Baužinskis (Kretingos r. Vydmantų gimnazija)
5310.Milgeidas Aleksandravičius (Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
5311.Dovydas Daukša (Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
5312.Domantas Viršilas (Telšių "Džiugo" gimnazija)
5313.Betingytė Aušrinė (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
5314.Neilas Rudžinskas (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
5315.Einoras Bielskis (Kauno rajono Užliedžių mokykla-daugiafunkcis centras)
5316.Ksenija Levčenko (Vilniaus r. Kalvelių "Aušros" gimnazija)
5317.Marija Kuperskytė (Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
5318.Šarūnas Miliauskas (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
5319.Nojus Šinušas (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
5320.Karolis Gandzevič (Plungės "Ryto" pagrindinė mokykla)
5321.Ervinas Lenktys (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
5322.Nikita Tarapaj (Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
5323.Nojus Sikorskis (Marijampolės "Žiburėlio" mokykla-daugiafunkcis centras)
5324.Emilis Andriuškevičius (Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
5325.Paulius Lagunovas (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
5326.Alegra Romanovskytė (Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
5327.Agneta Andrulytė (Šiaulių Dainų progimnazija)
5328.Brigita Petreikytė (Plungės r. Liepijų mokykla)
5329.Rusnė Vaitkutė (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
5330.Ostasevičiūtė Gustė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
5331.Edvin Vaskan (Vilniaus r. Valčiūnų gimnazija)
5332.Milita Bielevičiūtė (Kalvarijos sav. Sangrūdos gimnazija)
5333.Agnė Pipiraitė (Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
5334.Kurauskaitė Estela (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
5335.Aleksandr Ščetko (Vilniaus Simono Konarskio gimnazija)
5336.Vismantė Gulbinaitė (Šiaulių Ragainės progimnazija)
5337.Augustė Azaravičiūtė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
5338.Einingas Smaidžiūnas (Kazlų Rūdos sav. Plutiškių gimnazija)
5339.Samanta Zopelytė (Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
5340.Kamilė Pudževelytė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
5341.Gabija Knopkutė (Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
5342.Elija Pukinskaitė (Neringos gimnazija)
5343.Elena Gasparovičiūtė (Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
5344.Meda Jasevičiūtė (Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija)
5345.Goda Jakubauskaitė (Marijampolės marijonų gimnazija)
5346.Ugnė Tvaronavičiūtė (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
5347.Eva Simanaitytė (Prienų r. Išlaužo pagrindinė mokykla)
5348.Nedas Štandtas (Kauno r. Neveronių gimnazija)
5349.Majus Banevičius (Marijampolės marijonų gimnazija)
5350.Žemyna Žūtautaitė (Telšių "Ateities" progimnazija)
5351.Valeriya Remnyova (Vilniaus lietuvių namai)
5352.Aronas Zandovas (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
5353.Kamile Ruskute (Šiaulių Dainų progimnazija)
5354.LĖJA BUDREIKAITĖ (Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
5355.Miglė Triukaitė (Šiaurės licėjus)
5356.Denas Jonikaitis (Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazija)
5357.Rugilė Žilinskaitė (Kaišiadorių r. Palomenės pagrindinė mokykla)
5358.Andželika Simutytė (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
5359.Emilija Burbulytė (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
5360.Martynas Samauskas (Varėnos "Ryto" progimnazija)
5361.Aymen Bouazi (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
5362.Augustė Vaitkūnaitė (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
5363.Augustė Končauskaitė (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
5364.Eva Vyniautaitė (Šiaulių Gegužių progimnazija)
5365.Narmontas Eimantas (Kretingos rajono Baublių mokykla-daugiafunkcis centras)
5366.Sofija Jonevičiūtė (UAB Karalienės Mortos mokykla)
5367.Aidas Vasčeka (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
5368.Bernardas Alesandravičius (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
5369.Vainius Misiulis (Pakruojo r. Pašvitinio pagrindinė mokykla)
5370.Barbora Švelnytė (Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
5371.Elena Gailiūtė (Jurbarko r. Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinė mokykla)
5372.Odilė Žukaitytė (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
5373.MARIJA NOSKOVA (Vilniaus darželis - mokykla "Saulutė")
5374.Markas Kulakovskis (Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
5375.Brigita Stulgaitė (Rokiškio mokykla-darželis "Ąžuoliukas")
5376.Vykintas Jurašius (Klaipėdos Vitės progimnazija)
5377.Armandas Žukauskas (Marijampolės sav. Želsvos progimnazija)
5378.Adomas Bielskis (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
5379.Melita Šnurovaitė (Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
5380.Luknė Indrijauskaitė (Šiaulių Gegužių progimnazija)
5381.Gabrielius Baliūnas (Biržų "Aušros" pagrindinės mokyklos Nemunėlio Radviliškio pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcis centras)
5382.Uljana Tiunina (Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija)
5383.Neda Strelčiūnaitė (Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
5384.Ugnė Ūselytė (Šilutės r. Vilkyčių pagrindinė mokykla)
5385.Ema Stankevič (Trakų r. Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazija)
5386.Justas Švėgžda (VDU klasikinio ugdymo mokykla)
5387.Liepa Jasiukaitė (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
5388.Marija Filipova (Vilniaus r. Rukainių gimnazija)
5389.Gabija Melčenkovaitė (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
5390.Erlandas Bagužas (Telšių "Kranto" progimnazija)
5391.Laura Juodžionytė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
5392.Nikoleta Kaušinytė (Vilniaus Balsių progimnazija)
5393.Sofija Smolskytė (Kauno Tirkiliškių mokykla-darželis)
5394.Ilja Botkin (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
5395.Auksė Katauskaitė (Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
5396.Rugilė Babilaitė (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
5397.Guoda Grabauskaitė (Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
5398.Ernesta Žemaitytė (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
5399.Eligijus Žydelis (Vilniaus r. Kalvelių "Aušros" gimnazija)
5400.Emilė Chmeliauskaitė (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
5401.Lukas Vaitkevičius (Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
5402.Viltė Zaičenkovaitė (Šiaulių Gegužių progimnazija)
5403.Tomaš Kasnikovskis (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
5404.Matas Marcevičius (Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
5405.Rėjus (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
5406.Nojus Klimas (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
5407.Luka Nacevičiūtė (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
5408.Majus Matuliauskas (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
5409.Pijus Kavaliauskas (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
5410.Justina Vozbutaitė (Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
5411.Brigita Briedytė (Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
5412.Džiugas Kisielius (Kazlų Rūdos sav. Plutiškių gimnazija)
5413.Naglis Šustavičius (Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
5414.Gabrielė Žukauskaitė (UAB Karalienės Mortos mokykla)
5415.Erika Mačkinytė (Vilniaus Balsių progimnazija)
5416.Rokas Grunskis (VIMS - Vilnius International Meridian School)
5417.Vakarė Simanavičiūtė (Alytaus r. Simno gimnazija)
5418.Augustė Rimdžiūtė (Šiaulių Ragainės progimnazija)
5419.Gabrielė Balčiūnaitė (Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
5420.Kristupas Juška (Panevėžio r. Ramygalos gimnazija)
5421.Faustas Spulginas (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
5422.Eva Jurgilaitė (Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
5423.Patricija Kirmilaitė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
5424.Erikas Pranarauskas (Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
5425.Naglis Daugėla (Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla)
5426.Ąžuolas Vyšniauskas (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)