Atsitiktinių skaičių generatorius
  

www.olympis.lt planšetinio kompiuterio Samsung Galaxy Tab A7 Lite laimėtojo nustatymas

Lošimo nuoroda: http://burtutraukimas.lt/index.php?drawing_id=35919
Rekomenduojame šią nuorodą paskelbti kaip prieš burtų traukimą (pvz., konkurso taisyklėse, kad dalyviai neabejotų busimo burtų traukimo sąžiningumu), taip ir po burtų traukimo (pvz., skelbiant laimėtojus, kad dalyviai galėtų patikrinti lošimo rezultatus). Taip pat savo interneto svetainėje galite patalpinti bet kurį reklaminį skydelį su nuoroda į šį lošimą. Detaliau
Lošimo ID35919
Aprašymaswww.olympis.lt planšetinio kompiuterio Samsung Galaxy Tab A7 Lite laimėtojo nustatymas
Lošimo organizatoriuswww.olympis.lt
Lošimo tipasLaimėtojų nustatymas burtų keliu
Sukūrimo data2022-04-05 18:14:29
Pask. redagavimo data2022-04-05 18:14:56
Dalyvių skaičius8110
Laimėtojų skaičius1
Besidubliuojančių dalyvių skaičius0
Panašūs lošimaiPanašių lošimų sistemoje nerasta
Burtų traukimo data2022-04-05 18:15:14

Laimėtojai

#DalyvisPastabos
1.Ema Užubalytė (Anglų kalba, Kauno Milikonių progimnazija)

Nelaimėjusieji

Pastaba: laimėtojų diskvalifikavimo atveju dalyvis šio sąrašo viršuje automatiškai patenka į laimėtojų sąrašą.
#DalyvisPastabos
2.Armandas Pieškus (Matematika, Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras)
3.Dominykas Krasnickas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
4.Astijus Gipas (Lietuvių kalba ir literatūra, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
5.Adomas Milius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Veršvų gimnazija)
6.DOVYDAS VAIČIŪNAS (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Pilėnų progimnazija)
7.Titas Lukošius (Anglų kalba, Šiaulių Gegužių progimnazija)
8.Olivija Zaksauskaite (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Bezdonių "Saulėtekio" pagrindinė mokykla)
9.Augustas Micevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
10.Viltė Pudžiuvytė (Matematika, Šiaulių Dainų progimnazija)
11.Mykolas Neverkevičius (Matematika, Vilniaus Baltupių progimnazija)
12.Auksė Vaidotaitė (Informacinės technologijos, Kauno Pilėnų progimnazija)
13.Danielis Keragalvis (Anglų kalba, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
14.Emilija Kamiagaitė (Anglų kalba, Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
15.Tautvydas Martinkėnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus lietuvių namai)
16.Andrėja Rimkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Žibų mokykla)
17.Dovydas Kavaliauskas (Anglų kalba, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
18.Matas Liubochonskis (Matematika, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
19.Smiltė Korolytė (Anglų kalba, Gedimino miesto mokykla)
20.Marius Aukštakalnis (Matematika, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
21.Giedrius Jonelis (Anglų kalba, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
22.Vilja Kiaurakytė (Matematika, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
23.Tajus Pilipavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
24.Magdalena Žilinskaitė (Informacinės technologijos, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
25.Damir Vicharev (Matematika, Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija)
26.Herkus Vaičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Naujininkų progimnazija)
27.Elija Rudaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
28.Marius Makčinskas (Informacinės technologijos, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
29.Izabelė Ratkelytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
30.Dovilas Bašinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos pradinė mokykla)
31.Joris Karčiauskas (Anglų kalba, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
32.Ieva Vaitiekūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Senamiesčio progimnazija)
33.Juozas Mozeris (Matematika, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
34.Nojus Tamašauskas (Matematika, Elektrėnų pradinė mokykla)
35.Laima Borovskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kazlų Rūdos pradinė mokykla)
36.Barbora Lengvinaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
37.Benediktas Pakalka (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
38.Edvinas Charževskis (Anglų kalba, Vilniaus Baltupių progimnazija)
39.Juozas Sakalauskas (Anglų kalba, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
40.Justė Ralickaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
41.Goda Glovackytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
42.Almantas Ciekanauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
43.Ąžuolas Afanasjevas (Istorija, Vilniaus Gabijos progimnazija)
44.Maja Guobužaitė (Matematika, Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazijos Narteikių skyrius)
45.Auksuolė Ardavičiūtė (Anglų kalba, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
46.Aira Kupčiūnaitė (Anglų kalba, Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
47.Rūta Mažeikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
48.Kristupas Meškauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ Šiaurės licėjus)
49.Emilija Žilinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus suaugusiųjų mokymo centras)
50.Rokas Sargūnas (Matematika, Vilniaus Žemynos progimnazija)
51.Martynas Čivilis (Anglų kalba, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
52.Arijus Lužeckas (Matematika, Jurbarko r. Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinė mokykla)
53.Virgilijus Paužolis (Informacinės technologijos, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
54.Gustė Kolyčiūtė (Matematika, Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
55.Laurynas Baliukonis (Matematika, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
56.Lilija Miliūnaitė (Anglų kalba, Viešoji įstaiga Kazlų Rūdos Valdorfo progimnazija)
57.Goda Slavinskaitė (Informacinės technologijos, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
58.Greta Žižytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
59.Urtė Bulskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Pakruojo "Žemynos" progimnazija)
60.Rugilė Valašinaitė (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
61.Ugnė Kairytė (Anglų kalba, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
62.Marijonas Velykis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
63.Urtė Bulskytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Pakruojo "Žemynos" progimnazija)
64.Aras Bložė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
65.Gustė Škirkaitė (Informacinės technologijos, Kauno Montesori mokykla-darželis "Žiburėlis")
66.Gustas Lukoševičius (Matematika, Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla)
67.Augustė Gurskytė (Informacinės technologijos, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
68.Ela Mikalauskaitė (Informacinės technologijos, Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras)
69.Sivinskaja Julija (Anglų kalba, Vilniaus r. Eitminiškių pagrindinė mokykla)
70.Emilis Lukaševič (Matematika, Vilniaus r. Pakenės Česlovo Milošo pagrindinė mokykla)
71.Rėjus Elvinas Kančauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Dainų progimnazija)
72.Paulius Jegelevičius (Istorija, Namų mokykla)
73.Emilija Striupaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio r. Gižų Kazimiero Baršausko mokykla-daugiafunkcis centras)
74.Aistė Gabalytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
75.Ignas Nariuševičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
76.matas (Lietuvių kalba ir literatūra, UAB „Erudito licėjus“)
77.Paulius Jurevičius (Anglų kalba, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
78.Roberta Vingilyte (Matematika, Utenos Aukštakalnio progimnazija)
79.Austėja Voicechovskytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
80.Adomas Jurevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
81.Rokas Mičiulis (Informacinės technologijos, Lazdijų r. Šeštokų mokykla)
82.Marta Pikčiūnaitė (Anglų kalba, Tauragės Jovarų pagrindinė mokykla)
83.Rokas Aleknavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus r. Krokialaukio T. Noraus-Naruševičiaus gimnazija)
84.Andrius Mikaliūkštis (Matematika, Kaišiadorių r. Žiežmarių gimnazija)
85.Skaistė Sinkevičiūtė (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
86.Saulė Paliakaitė (Matematika, Klaipėdos r. Dovilų pagrindinė mokykla)
87.Adrija Urbutytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Tauragės Tarailių progimnazija)
88.Gytis Darulis (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
89.Evanas Klimas (Anglų kalba, Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
90.Gabrielė Banuškevičiutė (Istorija, Trakų r. Onuškio Donato Malinausko gimnazija)
91.Miglė Jarmalaitė (Anglų kalba, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
92.Margarita Žliobaitė (Matematika, Kauno Palemono gimnazija)
93.Modesta Viršilaitė (Istorija, Jurbarko r. Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazija)
94.Eglė Beinoraitė (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus)
95.Maksim Godlijevskij (Matematika, Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija)
96.Julija Knašytė (Informacinės technologijos, Vilniaus Žvėryno gimnazija)
97.Darija Stankevič (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Rukainių gimnazija)
98.Auksė Janušaitė (Matematika, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
99.Augustas Galinis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Ragainės progimnazija)
100.Emilija Chodžinaitė (Matematika, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
101.Lėja Janulevičiūtė (Matematika, Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
102.Mantas Aidukas (Anglų kalba, Vilniaus Žemynos progimnazija)
103.Brigita Botyriūtė (Matematika, Kauno "Nemuno" mokykla)
104.Lukas Dimičiukas (Anglų kalba, Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
105.Kostas Žydelis (Informacinės technologijos, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
106.Agnieška Pucetaitė (Matematika, Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla)
107.Juozas Žemaitis (Matematika, Šiaulių Dainų progimnazija)
108.Jokūbas Jonkus (Anglų kalba, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
109.Emilija Baltutytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės Pamario progimnazija)
110.Paulius Aleksandravičius (Matematika, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
111.Tėja Čipinytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
112.Nojus Giusiano (Anglų kalba, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
113.Emilis Barauskas (Informacinės technologijos, VDU klasikinio ugdymo mokykla)
114.Pijus Sirvydis (Anglų kalba, Utenos r. Užpalių gimnazija)
115.Dominykas Liepa (Informacinės technologijos, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
116.Aniela Rudak (Anglų kalba, Vilniaus r. Riešės šv. Faustinos Kovalskos pagrindinė mokykla)
117.Milda Žilinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, VšĮ Šiaurės licėjus)
118.Adomas Rimkus (Matematika, UAB „Erudito licėjus“)
119.Erlandas Jurkaitis (Matematika, Telšių "Atžalyno" progimnazija)
120.Lėja Pečkytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Viešoji įstaiga Kazlų Rūdos Valdorfo progimnazija)
121.Rokas Petraitis (Lietuvių kalba ir literatūra, UAB Mažasis Klaipėdos licėjus)
122.Motiejus Petrėtis (Matematika, Vilniaus Balsių progimnazija, 4-8 kl. skyrius)
123.Arentas Puronas (Matematika, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
124.Enrikė Kuokalas (Lietuvių kalba ir literatūra, Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
125.Viltė Elžbieta Mincytė (Istorija, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
126.Adomas Kliop (Matematika, Elektrėnų pradinė mokykla)
127.Arsenij Arlauskas (Matematika, Vilniaus Lazdynų mokykla)
128.TITAS ŠUKYS (Matematika, Kauno Pilėnų progimnazija)
129.Marija Trepkutė (Matematika, Kauno "Vyturio" gimnazija)
130.Viktorija Sireikytė (Anglų kalba, Šiaulių Dainų progimnazija)
131.Rūta Rukaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
132.Gustė Šarkaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
133.Vestina Vaznytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
134.Saulė Balandaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
135.Augustas Berlėta (Informacinės technologijos, Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija)
136.Hubertas Vaitekūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
137.Viktorija Murakaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Pilėnų progimnazija)
138.Viktorija Bauraitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
139.Simonas Šimanauskas (Matematika, Vilkaviškio pradinė mokykla)
140.Rugilė Liaudinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinė mokykla)
141.Barbora Lengvinaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
142.Medeina Griškutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio raj. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
143.Paulius Miloševskis (Matematika, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
144.Izabelė Dainelytė (Anglų kalba, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
145.Lėja Berniūnaitė (Matematika, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
146.Emilis Spūdys (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės sav. Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazija)
147.Martynas Čivilis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
148.Rugilė Rachlevičiūtė (Informacinės technologijos, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
149.Ernestas Petkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
150.Nerija Povilaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių r. Kudirkos Naumiesčio V. Kudirkos gimnazija)
151.Monika Jakaitė (Istorija, Jurbarko r. Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinė mokykla)
152.Wiktorija Bumbul (Anglų kalba, Vilniaus r. Egliškių šv. Jono Bosko gimnazija)
153.Liepa Petrulaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
154.Karolina Ramonaitė (Matematika, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
155.Miglė Jarmalaitė (Fizika, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
156.Matas Paliulionis (Matematika, Kauno r. Lapių pagrindinė mokykla)
157.Karolis Dumbliauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
158.Gabriela Savicka-Chubejeva (Anglų kalba, Vilniaus Simono Konarskio gimnazija)
159.Eitvidas Gineitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
160.Miglė Ramašauskaitė (Matematika, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
161.Rasa Dičkutė (Matematika, Alytaus r. Pivašiūnų gimnazija)
162.Arminas Litvinas (Matematika, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
163.Austėja Liutvinaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
164.Odrė Tumaitytė (Matematika, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
165.Vytis Navickas (Matematika, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
166.Ugnius Karveckas (Matematika, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
167.Airidas Vaznys (Anglų kalba, Jurbarko r. Viešvilės pagrindinė mokykla)
168.Laimonas Staražinskas (Informacinės technologijos, Klaipėdos r. Dovilų pagrindinė mokykla)
169.Eglė Liubinaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Salduvės progimnazija)
170.Ūla Mačerniūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Balsių progimnazija)
171.SAULIUS SENDRAVIČIUS (Matematika, Kretingos rajono Grūšlaukės mokykla-daugiafunkcis centras)
172.Aira Kupčiūnaitė (Matematika, Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
173.Vitalija Gudelytė (Istorija, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
174.Aironas Mockaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
175.Eimantas Šimanauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
176.Ignas Nariuševičius (Matematika, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
177.Lukas Beržinskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
178.Gustė Mikaliūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
179.Tadas Dzetlauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Buivydiškių pagrindinė mokykla)
180.Augustė Buikaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
181.Smiltė Korolytė (Informacinės technologijos, Gedimino miesto mokykla)
182.Aleksandra Dranseikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla)
183.Saulė Pavydytė (Matematika, Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
184.Jokūbas Bareika (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos jūrų kadetų mokykla)
185.Ignė Balčiūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
186.Vėjas Kazlauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
187.Akvilė Bračiulytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Šaltinių progimnazija)
188.Lėja Berniūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
189.Faustas Liutkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
190.Simonas Kudirka (Istorija, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
191.Rugilė Juškaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio r. Ramygalos gimnazija)
192.Dominik Demčenko (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
193.Inesa Samoiliuk (Matematika, Vilniaus "Laisvės" gimnazija)
194.Kristupas Venckūnas (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
195.Artiom Macinkevič (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija)
196.Viktorija Buinevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Akmenės rajono Ventos gimnazija)
197.Dorotėja Krūmaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių jėzuitų mokykla)
198.Rokas Eidimtas (Matematika, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
199.Dominyka Sirgedaitė (Anglų kalba, Kauno r. Domeikavos gimnazija)
200.Gabija Urbonaitė (Matematika, Alytaus Dainavos progimnazija)
201.Almantas Drazdovas (Matematika, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
202.Angelika Povilaitytė- Graurova (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių "Varpo" mokykla)
203.Ąžuolas Paukštys (Informacinės technologijos, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
204.Evija Kutkutė (Geografija, Vilniaus Naujininkų progimnazija)
205.Pavel Morozov (Matematika, Klaipėdos "Pajūrio" progimnazija)
206.Jokūbas Ravinis (Informacinės technologijos, Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
207.IGNĖ SARCEVIČIŪTĖ (Anglų kalba, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
208.Jonynas Paulius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
209.Kamilė Survilaitė (Anglų kalba, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
210.Elijus Šileika (Informacinės technologijos, VDU klasikinio ugdymo mokykla)
211.Augustė Ražauskaitė (Matematika, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
212.Gustas Laurutis (Anglų kalba, Pažinimo Licėjus)
213.Nojus Sereika (Anglų kalba, Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
214.Jokūbas Žoštautas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
215.Augustas Laurynas Narbutas (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų r. Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinė mokykla)
216.Barbora Murauskaitė (Chemija, Riešės gimnazija)
217.SAULĖ SIDARAITĖ (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Piliakalnio progimnazija)
218.Lėja Rybelytė (Informacinės technologijos, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
219.Urtė Morkūnaitė (Matematika, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
220.Matas Baratinskis (Matematika, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
221.Emilis Žostautas (Matematika, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
222.Rugilė Liaudinskaitė (Istorija, Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinė mokykla)
223.Ugnė Limontaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
224.Naglis Daugėla (Matematika, Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla)
225.Raigardas Žvinakevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Petro Armino progimnazija)
226.Dovydas Pilypaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
227.Meda Juodenytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių "Atžalyno" gimnazija)
228.Aurelija Timoškinaitė (Fizika, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
229.Emilija Kondratovičiūtė (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Rukainių gimnazija)
230.Andrėja Paulauskaitė (Matematika, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
231.Gabrielė Švaikauskaitė (Anglų kalba, Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija)
232.Rokas Jucyk (Informacinės technologijos, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
233.Elžbieta Banaitytė (Anglų kalba, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
234.Neimantas Stonys (Matematika, Šiaulių Medelyno progimnazija)
235.Vakaris Šiugžda (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
236.Varankevičiūtė Regimantė (Anglų kalba, Kauno Veršvų gimnazija)
237.Liepa Blažytė (Istorija, Vilniaus Gabijos progimnazija)
238.Ugnė Mirskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, UAB „Erudito licėjus“)
239.Neimaras Šilingas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Pamario progimnazija)
240.Nelija Teodorovič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Pavilnio progimnazija)
241.Milana Korobko (Geografija, Vilniaus Simono Konarskio gimnazija)
242.Emilis Šepeliovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
243.Beata Vilimaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, UAB „Pažinimo medis“, Ozo filialas)
244.Kajus Ramoška (Matematika, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
245.Luknė Laurynaitė (Informacinės technologijos, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
246.Gabija Mazgelytė (Matematika, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
247.Samanta Mažeikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
248.Dovilė Aleknavičiūtė (Informacinės technologijos, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
249.Kamilė Pletaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
250.Inesa Samoiliuk (Geografija, Vilniaus "Laisvės" gimnazija)
251.Emilija Lenčiauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
252.Vakarė Jokšaitė (Matematika, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
253.Auksė Capaitė (Matematika, Šilutės r. Saugų Jurgio Mikšo pagrindinė mokykla)
254.Patricija Kijauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kalvarijos gimnazija)
255.Paulius Stanulionis (Lietuvių kalba ir literatūra, Elektrėnų pradinė mokykla)
256.Gabrielius Buteikis (Informacinės technologijos, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
257.Tajus Vaičiūnas (Anglų kalba, Šiaulių jėzuitų mokykla)
258.Arnas Kondrotas (Matematika, Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
259.Vincas Rutkauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, VšĮ Šiaurės licėjus)
260.Sofija Savoskin (Anglų kalba, Šalčininkų r. Jašiūnų "Aušros" gimnazija)
261.Domantas Stonkus (Matematika, Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
262.MONA GEDAMINSKAITĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Medelyno progimnazija)
263.Motiejus Baida (Matematika, Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
264.Ugnė Stankevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
265.Nojus Vilkevičius (Anglų kalba, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
266.Fausta Aničkinaitė (Matematika, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
267.Goda Slavinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
268.Elina Strimaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
269.Tomas Mindaugas Mekionis (Anglų kalba, VGTU inžinerijos licėjus)
270.Maikas Jarmala (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų r. Veisiejų S. Gedos gimnazijos Kapčiamiesčio E. Pliaterytės pagr. ugdymo skyrius)
271.Džiugas Kybartas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras)
272.Vasarė Kukeckaitė (Anglų kalba, Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
273.Liepa Petkinyte (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės sav. Mokolų progimnazija)
274.Jonas Kozmanas (Istorija, Utenos Aukštakalnio progimnazija)
275.Domantas Dapšas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
276.Andrėja Rimkutė (Anglų kalba, Šilutės Žibų mokykla)
277.Daumantas Kundrotas (Geografija, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
278.Kristijonas Mocerenko (Biologija, pasaulio pažinimas, Buivydiškių pagrindinė mokykla)
279.Viktorija Klimašauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
280.Justas Pleikys (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
281.Gabija Rozmaricaitė (Chemija, Mažeikių Pavasario progimnazija)
282.Anupras Kaubrys (Anglų kalba, Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinė mokykla)
283.Dominykas Tverskis (Matematika, Šilutės r. Vainuto gimnazija)
284.Kamilė Jankauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių "Varpo" mokykla)
285.Lėja Janavičiūtė (Matematika, Šiaulių Dainų progimnazija)
286.Džiugas Antaniškis (Informacinės technologijos, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
287.Dominykas Meilus (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
288.Elija Skromanaitė (Anglų kalba, Klaipėdos r. Plikių Ievos Labutytės pagrindinė mokykla)
289.Vitalijus Leščinskas (Matematika, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
290.Lėja Brazaitytė (Anglų kalba, Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
291.Viktorija Jovaišaitė (Geografija, Šilutės Pamario progimnazija)
292.Matas Balsys (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla)
293.Laurynas Jagminas (Biologija, pasaulio pažinimas, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
294.Dovydas Būdininkas (Biologija, pasaulio pažinimas, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
295.Adrija Radzevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus r. Simno gimnazija)
296.Ugnius Zabulionis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
297.Motiejus Girčius (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
298.Mantas Zalieckas (Anglų kalba, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
299.Aleksandras Rumiancevas (Informacinės technologijos, Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
300.Martynas Čivilis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
301.Dovydas Latoža (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Šaltinių progimnazija)
302.Aironas Savickas (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
303.Liepa Matevičiūtė (Anglų kalba, Šilutės Pamario progimnazija)
304.Jonas Juršys (Anglų kalba, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
305.Karolis Lajauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
306.Kamilė Laukytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
307.Darius Jasūdas (Biologija, pasaulio pažinimas, Pagėgių sav. Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazija)
308.Goda Šinkūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vitlio licėjus)
309.Ukrinas Emilijus (Matematika, Klaipėdos r. Agluonėnų pagrindinė mokykla)
310.Emilija Baltutytė (Matematika, Šilutės Pamario progimnazija)
311.Milana Maslianikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
312.Maksim Liasun (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Gruzdžių vaikų socializacijos centras)
313.Augustas Barodica (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių "Ateities" progimnazija)
314.Gintaras Valacka (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
315.Gvidas Ambrozas (Matematika, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
316.Tomas Ramanauskas (Matematika, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
317.Daniel Pavlovič (Matematika, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
318.Vytautas Kepežinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, KTU Vaižganto progimnazija)
319.Aurimas Bankauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Jonavos Panerio pradinė mokykla)
320.Sofija Ivanauskaitė (Anglų kalba, Šiaurės licėjus)
321.Pociūtė Luka (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
322.Andas Neimantas (Matematika, Šiaulių Salduvės progimnazija)
323.Ugnė Ulpytė (Informacinės technologijos, Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla)
324.Joris Barkauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio pradinė mokykla)
325.Asia Milaja (Informacinės technologijos, Švenčionių r. Pabradės "Ryto" gimnazija)
326.Marta Kiselevska (Anglų kalba, Vilniaus r. Mickūnų gimnazija)
327.Vilius Vitkauskas (Matematika, Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
328.Laurita Kiseliovaitė (Matematika, Švenčionių r. Pabradės "Ryto" gimnazija)
329.Aistė Leonavičiūtė (Informacinės technologijos, Vilniaus Balsių progimnazija, 4-8 kl. skyrius)
330.Dovas Butkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
331.Mėja Spėčiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
332.Viltė Muzikevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Pakruojo r. Lygumų pagrindinė mokykla)
333.Jonas Semaška (Biologija, pasaulio pažinimas, KTU inžinerijos licėjus)
334.Einaras Juščius (Anglų kalba, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
335.Adrija Merkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Pilėnų progimnazija)
336.Mėta Pavilonytė (Matematika, Alytaus Šaltinių progimnazija)
337.Eigirdas Ivanauskas (Matematika, Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
338.Rslanas Grinevičius (Anglų kalba, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
339.Benas Stanaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Montesori mokykla-darželis "Žiburėlis")
340.Kamilė Žukauskaitė (Anglų kalba, Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija)
341.Rūta Kasperavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Elektrėnų pradinė mokykla)
342.Airidas Tamašauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija)
343.Urtė Grigalevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
344.Raminta Pabiržytė (Anglų kalba, VDU klasikinio ugdymo mokykla)
345.Karolina Blauzdytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
346.Džiugas Kybartas (Informacinės technologijos, Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras)
347.Diana Putelytė (Lietuvių kalba ir literatūra, UAB Karalienės Mortos mokykla)
348.Tadas Jarutis (Anglų kalba, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
349.Goda Glušauskaitė (Matematika, Kauno Milikonių progimnazija)
350.Saulius Kuzavas (Informacinės technologijos, Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
351.Matas Rimkus (Matematika, Tauragės „Aušros“ progimnazija)
352.Tsimafei Pats (Matematika, Vilniaus "Santaros" gimnazija)
353.Saulė Šidiškytė (Istorija, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
354.Emilis Mačiūnas (Anglų kalba, Šiaulių Dainų progimnazija)
355.Kajus Kazlauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Pavilnio progimnazija)
356.Skaistė Sidaraitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
357.Jokūbas Kucuk (Anglų kalba, Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
358.Karolis Kulikovskij (Anglų kalba, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
359.Pijus Milieška (Anglų kalba, Telšių "Germanto" progimnazija)
360.Emir Savoskin (Matematika, Šalčininkų r. Jašiūnų "Aušros" gimnazija)
361.Justas Tamošiūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
362.rusnė barakauskaitė (Anglų kalba, Kelmės "Kražantės" progimnazija)
363.Motiejus (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
364.Valentinas Adomaitis (Informacinės technologijos, Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazija)
365.Lukas Gentvila (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
366.Skunčikas Ąžuolas (Anglų kalba, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
367.Armandas Pieškus (Anglų kalba, Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras)
368.Eimantė Pranskaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
369.Konrad Miloševič (Informacinės technologijos, Vilniaus Simono Konarskio gimnazija)
370.Neimantas Stonys (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Medelyno progimnazija)
371.IGNĖ SARCEVIČIŪTĖ (Biologija, pasaulio pažinimas, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
372.Rytis Činga (Matematika, Vilniaus Baltupių progimnazija)
373.Augustinas Stasionis (Biologija, pasaulio pažinimas, KTU Vaižganto progimnazija)
374.Aistė Urbonaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių Šaltinio progimnazija)
375.Augustė Ražauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
376.Povilas Slušnis (Matematika, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
377.Emilijus Bacius (Lietuvių kalba ir literatūra, Tauragės r. Žygaičių gimnazija)
378.Milda Nagytė (Matematika, Telšių "Kranto" progimnazija)
379.Aistė Mašidlauskaitė (Anglų kalba, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
380.Orestas Savickas (Anglų kalba, Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
381.Gabrielė Zeliovaitė (Matematika, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
382.Adrija Povilaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
383.Ernest Mickevič (Matematika, Vilniaus r. Bezdonių Julijaus Slovackio gimnazija)
384.Lukšas Dovydas (Fizika, Telšių "Germanto" progimnazija)
385.Adrijana Jankauskaitė (Matematika, Šiaulių Dainų progimnazija)
386.Austė Martinavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių Šaltinio progimnazija)
387.Aleksas Darulis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
388.Liepa Barauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
389.Tomas Liaugaudas (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
390.Gvidas Gudauskas (Informacinės technologijos, Mažeikių Sodų pagrindinė mokykla)
391.Ariana Jonavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Medelyno progimnazija)
392.Amanda Šablinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
393.Luka Aleinikovaitė (Matematika, Kaišiadorių r. Palomenės pagrindinė mokykla)
394.Jorūnė Slavinskaitė (Informacinės technologijos, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
395.Alicija Skaržauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
396.Pijus Sirvydis (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos r. Užpalių gimnazija)
397.Jogailė Kirvelaitė (Matematika, Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
398.Airida Baltusytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
399.Mykolas Valaika (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
400.Einaras Kuncevičius (Matematika, Kauno r. Panevėžiuko mokykla-daugiafunkcis centras)
401.Mingailė Zabukaitė (Anglų kalba, Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
402.EVA MAŽONAITĖ (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos Šventosios pagrindinė mokykla)
403.Eglė Damidavičiūtė (Anglų kalba, Jurbarko r. Seredžiaus Stasio Šimkaus mokykla-daugiafunkcis centras)
404.Herkus Peseckis (Informacinės technologijos, KTU inžinerijos licėjus)
405.Armandas Kilis (Anglų kalba, Šilutės Žibų mokykla)
406.Vilius Pagareckis (Informacinės technologijos, Šilutės Pamario progimnazija)
407.Majus Sinkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Suzuki progimnazija)
408.Diana Molotkovaitė (Anglų kalba, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
409.Meinardas Jonyka (Anglų kalba, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
410.Elijus Danilevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės „Babrungo“ progimnazija)
411.Naglis Gailiūnas (Matematika, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
412.Zakhar Krivickiy (Matematika, Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
413.Tėja Samoškaitė (Informacinės technologijos, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
414.Vesta Andrikonytė (Anglų kalba, Panevėžio Rožyno progimnazija)
415.Platakytė Margarita (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
416.Samanta Smilgytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
417.Vilius Vaidelauskas (Anglų kalba, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
418.Martynas Jurevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio r. Pandėlio gimnazija)
419.Erikas Šeikis (Anglų kalba, Molėtų pradinė mokykla)
420.Gabija Demčenko (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Agluonėnų pagrindinė mokykla)
421.Ugnė Orintaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
422.Povilas Kurdeika (Matematika, Vilkaviškio r. Gižų Kazimiero Baršausko mokykla-daugiafunkcis centras)
423.Margarita Žliobaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Palemono gimnazija)
424.Kostas Žydelis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
425.Nojus Žementauskas (Anglų kalba, Kalvarijos gimnazija)
426.Goda Lukoševičiūtė (Matematika, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
427.Nikolė Kolesnikova (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
428.Mangirdas Puodžiūnas (Informacinės technologijos, VIMS - Vilnius International Meridian School)
429.Vitalijus Leščinskas (Anglų kalba, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
430.Domas Mankevičius (Matematika, Šiaulių profesinio rengimo centras, Technologijų skyrius)
431.Oskaras Koržinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
432.Romena Rudytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
433.Žemyna Valaitytė (Matematika, Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija)
434.Elija Baktytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Kairių jungtinė mokykla)
435.Viltė Mikutytė (Matematika, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
436.Augustas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės r. Švėkšnos "Saulės" gimnazija)
437.Patricija Juchnevič (Matematika, Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija)
438.Elėja Avelytė (Matematika, Telšių "Ateities" progimnazija)
439.Ugnė Barauskaitė (Matematika, Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
440.Simonas Griešnovas (Informacinės technologijos, Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
441.Kajus Tomkevičius (Matematika, Elektrėnų pradinė mokykla)
442.Justas Trukšinas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos r. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija)
443.Arminas Litvinas (Anglų kalba, Marijampolės marijonų gimnazija)
444.Austėja Kareckaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Ilgakiemio mokykla-darželis)
445.Zlata Švabovičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Valčiūnų gimnazija)
446.Žygimantas Austinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės marijonų gimnazija)
447.Karolina Romančikaitė (Matematika, Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
448.ERNESTAS MAŽUTO (Matematika, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
449.Aleksandr Schimpf (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
450.Justas Tamošiūnas (Informacinės technologijos, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
451.Sonata Kvainauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žemynos progimnazija)
452.Domas Braška (Anglų kalba, Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
453.Adelina Grigaliauskaitė (Informacinės technologijos, Šakių "Varpo" mokykla)
454.Amelija Matiuševskaja (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
455.Danielė Puskunigytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos Panerio pradinė mokykla)
456.Urtė Briedytė (Istorija, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
457.Fausta Griciūtė (Matematika, Panevėžio r. Naujamiesčio gimnazija)
458.Danielius Saltuška (Matematika, Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
459.Arina Balionytė (Matematika, Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija)
460.Ema Krasauskaitė (Anglų kalba, Šiaulių Gegužių progimnazija)
461.Simonas Griešnovas (Anglų kalba, Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
462.Matvej Svilo (Fizika, Visagino Draugystės progimnazija)
463.Maikas Jarmala (Matematika, Lazdijų r. Veisiejų S. Gedos gimnazijos Kapčiamiesčio E. Pliaterytės pagr. ugdymo skyrius)
464.Markas Saltykovas (Istorija, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
465.Oresta Simonavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Pasvalio r. Saločių A. Poškos pagrindinė mokykla)
466.Saulė Raudeliūnaitė (Fizika, Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
467.Gustas Žilakauskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Salduvės progimnazija)
468.Rusnė Zuozaitė (Fizika, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija)
469.Luknė Indrijauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
470.Benas Chodžin (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
471.Skaistė Klizaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių r. Ariogalos gimnazija)
472.Augustas Armalis (Matematika, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
473.Nojus Mickūnaitis (Matematika, Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
474.Eva Andriuškaitė (Matematika, Kauno rajono Užliedžių mokykla-daugiafunkcis centras)
475.Vasarė Blažytė (Matematika, KTU inžinerijos licėjus)
476.Martynas Jurevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio r. Pandėlio gimnazija)
477.Ugnė Žebrauskaitė (Informacinės technologijos, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
478.Žygimantas Kulikauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
479.Jokūbas Rimavičius (Matematika, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
480.Armandas Puškorius (Matematika, Palangos pradinė mokykla)
481.Rimgaudas Toliušis (Informacinės technologijos, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
482.Evija Bertašiūtė (Informacinės technologijos, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
483.Austėja Matulevičiūtė (Matematika, Varėnos "Ryto" progimnazija)
484.Marijus Jesiūnas (Matematika, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
485.Justas Penikas (Informacinės technologijos, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
486.Karilė Lazauskaitė (Matematika, Vilniaus Žemynos progimnazija)
487.Martynas Leliūnas (Matematika, Šiaulių Salduvės progimnazija)
488.Motiejus Bertaška (Anglų kalba, Birštono gimnazija)
489.David Oganesian (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
490.Emilija Riepšaitė (Anglų kalba, Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
491.Jonas Žiogas (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
492.Emil Miloševič (Matematika, Vilniaus Simono Konarskio gimnazija)
493.Gustas Kukoris (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
494.Lėja Ažnytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
495.Jorūnė Jakaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
496.Kevinas Pilipavičius (Matematika, Vilkaviškio pradinė mokykla)
497.Elijus Varvuolis (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
498.Nikoleta Buivydaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras)
499.Rokas Vaitiekūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
500.Joris Andrijauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
501.Vakaris Orlovas (Matematika, Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija)
502.Ema Kundelytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
503.Mileta Šaparnytė (Informacinės technologijos, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
504.Gerda Enzi (Informacinės technologijos, Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
505.Faustas Monstavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
506.Armandas Šukys (Anglų kalba, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
507.Timas Sidaravičius (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
508.Nikolė Gavrilinaitė (Anglų kalba, "Šaltinėlio" privati mokykla)
509.Nojus Norkaitis (Matematika, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
510.Kasparas Rimšelis (Lietuvių kalba ir literatūra, UAB „Taškius“)
511.David Tretjak (Informacinės technologijos, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
512.Viktorija Murakaitė (Matematika, Kauno Pilėnų progimnazija)
513.Ignas Baužinskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos r. Vydmantų gimnazija)
514.Elinas (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija)
515.Nojus Ūselis (Anglų kalba, Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
516.Adelina Obolenytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių progimnazija)
517.Rapolas Gelžinis (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos pradinė mokykla)
518.Diana Andriuškaitė (Anglų kalba, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
519.Gustė Barysaitė (Informacinės technologijos, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
520.Lukrecija Čeikytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Žibų mokykla)
521.Amilija Auksoriūtė (Anglų kalba, Šilutės Pamario progimnazija)
522.Motiejus Špakauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
523.Andruška Arijus (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
524.Gabrielė Biveinytė (Matematika, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
525.Arnas Abraitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių "Varpo" mokykla)
526.Miglė Šalaševičiūtė (Anglų kalba, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
527.Emilija Skačkauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
528.Akvilina Dilytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
529.Aistė Ališauskaitė (Matematika, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Kučiūnų pagrindinio ugdymo skyrius)
530.Aliaksei Sinkevich (Informacinės technologijos, Vilniaus darželis - mokykla "Saulutė")
531.Lukas Šablevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
532.Kristupas Žižys (Informacinės technologijos, Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
533.Aurinta Guogaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
534.ERLANDAS KAIRYS (Matematika, Kėdainių r. Labūnavos pagrindinė mokykla)
535.Augustina Bagdonaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
536.Gustė Kirdeikaitė (Matematika, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
537.Domas Sabaliauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
538.Benas Andrijauskas (Anglų kalba, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
539.Jakub Novak (Anglų kalba, Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
540.Mileta Šaparnytė (Matematika, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
541.Elija Tekoriūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
542.Ugnė Ulpytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla)
543.Lėja Inozemcevaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Medelyno progimnazija)
544.Pijus Jonas Žukauskis (Matematika, Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
545.Eglė Ugenskaitė (Informacinės technologijos, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
546.Patricija Žilinskaitė (Anglų kalba, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
547.Žygimantas Žygelis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
548.Klemensas Motūza (Matematika, Marijampolės marijonų gimnazija)
549.Daniel Jarmolkovič (Matematika, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
550.GODA VĖGĖLYTĖ (Matematika, VDU klasikinio ugdymo mokykla)
551.Emma Victoria Seifert (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
552.Savkina Liepa (Anglų kalba, Klaipėdos "Pajūrio" progimnazija)
553.Viktorija Lastovskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Maironio progimnazija)
554.Kristupas Sizovas (Anglų kalba, Molėtų pradinė mokykla)
555.Morta Jančenkovaitė (Matematika, Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
556.Liepa Tamutytė (Anglų kalba, UAB Karalienės Mortos mokykla)
557.Vitalija Gudelytė (Geografija, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
558.Milana Ulevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
559.Amelija Benetytė (Fizika, Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazija)
560.Kajus Martinkus (Matematika, Klaipėdos licėjus)
561.Vakaris Leinartas (Anglų kalba, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
562.Dominykas Bula (Anglų kalba, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
563.Dovydas Lipnickas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio pradinė mokykla)
564.Vilija Širinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
565.Orentas Bervingas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Pilėnų progimnazija)
566.Adas Kamarauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
567.Aurimas Blažys (Fizika, KTU inžinerijos licėjus)
568.Dovilė Rodriguez-Aleknaitė (Matematika, Panevėžio Rožyno progimnazija)
569.Martynas Pakalniškis (Informacinės technologijos, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
570.Adele Tembo (Anglų kalba, Vilniaus darželis - mokykla "Saulutė")
571.Fausta Marcinkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Kairių jungtinė mokykla)
572.Mantas Briedis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Suzuki progimnazija)
573.Arminas Kaušaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Viešoji įstaiga "Smalsieji pabiručiai")
574.Lukas Jakavickas (Matematika, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
575.Jokūbas Jonkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
576.Deimantė Maslauskaitė (Matematika, Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
577.Lukas Miliauskis (Anglų kalba, Tauragės „Aušros“ progimnazija)
578.Liza Yemchuk (Anglų kalba, Telšių "Ateities" progimnazija)
579.Danielė Mineikaitė (Anglų kalba, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Aštriosios Kirsnos pagrindinio ugdymo skyrius)
580.Erika Martinonytė (Matematika, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
581.Atėnė Čistovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
582.Vėjūnė Valaitytė (Informacinės technologijos, Marijampolės marijonų gimnazija)
583.Gabrielius Adamavičius (Istorija, Kalvarijos sav. Jungėnų pagrindinė mokykla)
584.Rugilė Mėčiūtė (Anglų kalba, Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
585.Kamilė Tunkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
586.Rugilė Zaboraitė (Istorija, Plungės "Ryto" pagrindinė mokykla)
587.Orestas Ilgavyžis (Anglų kalba, Trakų r. Onuškio Donato Malinausko gimnazija)
588.Matas Rimkūnas (Anglų kalba, Šakių "Varpo" mokykla)
589.Jurgis Rizgelis (Matematika, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
590.Danielė Misevičiutė (Anglų kalba, Kauno Veršvų gimnazija)
591.Rusnė Dovidaitytė (Matematika, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
592.Lėja Žukauskaitė (Matematika, Akmenės rajono Ventos gimnazija)
593.Paula Šimkevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Šaltinių progimnazija)
594.Andrius Bartaška (Matematika, Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
595.Augustė Povilavičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus Antakalnio progimnazija)
596.Aleksandr Satikov (Matematika, Vilniaus darželis-mokykla "Vaivorykštė")
597.Kotryna Gasiliūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
598.Emilis Šeibakas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
599.DOMINIKA DOMNINA (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
600.Ignas Dorelaitis (Matematika, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
601.Giedra Rugenė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Juventos" progimnazija)
602.Kasparas Augustavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių rajono Gelgaudiškio pagrindinė mokykla)
603.Gytis Bukaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Palemono gimnazija)
604.Modestas Alejūnas (Informacinės technologijos, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
605.Karol Gerasimovič (Matematika, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
606.Melita Pervazaitė (Matematika, Vilkaviškio r. Gražiškių gimnazijos Vištyčio daugiafunkcis skyrius)
607.Elžbieta Kalpokaitė (Matematika, Alytaus Panemunės progimnazija)
608.Robertas Savanevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Pakenės Česlovo Milošo pagrindinė mokykla)
609.Meilina Dikšaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
610.Elija Bogdanovičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Milikonių progimnazija)
611.Aidanas Binkauskas (Matematika, Vilniaus r. Rukainių gimnazija)
612.Račkauskas Jonas (Anglų kalba, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
613.Laura Belousova (Matematika, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
614.Auksuolė Ardavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
615.Ignė Jaškūnaitė (Anglų kalba, Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazija)
616.Edvinas Juodvalkis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Riešės šv. Faustinos Kovalskos pagrindinė mokykla)
617.Matas Kivaras (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
618.Deividas Stiklius (Matematika, Klaipėdos r. Endriejavo pagrindinė mokykla)
619.Urtė Kulbauskaitė (Matematika, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
620.Liucijus Žiedas (Informacinės technologijos, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
621.Gustas Kukoris (Informacinės technologijos, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
622.Justas Trukšinas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija)
623.Titas Vasiliauskas (Matematika, Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
624.Dominykas Pascale (Matematika, Tauragės „Aušros“ progimnazija)
625.Arnas Bielskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Salduvės progimnazija)
626.Gustas Bagdonas (Matematika, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
627.Rojus Anužys (Matematika, Akmenės r. Papilės Simono Daukanto gimnazija)
628.Neidas Simonaitis (Matematika, Kauno r. Neveronių gimnazija)
629.Giedrius Samuščenko (Lietuvių kalba ir literatūra, Vėliučionių vaikų socializacijos centras)
630.Vytautas Paukštė (Matematika, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
631.Tadas Mačiunskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės marijonų gimnazija)
632.Butvilas Teodoras (Biologija, pasaulio pažinimas, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
633.Oskaras Lukoševičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
634.Miglė Jončiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kalvarijos gimnazija)
635.Ugne Gajauskaite (Matematika, Kauno šv. Kazimiero progimnazija)
636.Justas Augustauskas (Matematika, Alytaus Dainavos progimnazija)
637.Julius Stasiūnaitis (Matematika, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
638.Adrijana Sevilla Sevilla (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
639.Aron Serdiukov (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus darželis-mokykla "Vaivorykštė")
640.Inesa Mačel (Matematika, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
641.Pavel Kurdeko (Matematika, Vilniaus r. Pakenės Česlovo Milošo pagrindinė mokykla)
642.Orestas Laurinavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
643.Jurgis Židonis (Informacinės technologijos, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
644.Lukas Milbutas (Anglų kalba, Kauno Pilėnų progimnazija)
645.Liepa Matiušovaitė (Istorija, VšĮ Mokykla „Atradimai”)
646.Julius Jankauskas (Matematika, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
647.Gustas Žilakauskis (Matematika, Šiaulių Salduvės progimnazija)
648.Emilis Savickas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus „Sietuvos“ progimnazija)
649.Tautvydas Boreiša (Anglų kalba, Šiaulių r. Dubysos aukštupio mokyklos Kurtuvėnų skyrius)
650.Marijus Jaronis (Matematika, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
651.Leonardas Lukauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
652.Auksė Buivydaitė (Matematika, Plungės Senamiesčio mokykla)
653.Adomas Venslauskas (Matematika, Kauno r. Babtų gimnazija)
654.Orestas Žadeikis (Informacinės technologijos, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
655.Jokūbas Barodica (Matematika, Telšių "Ateities" progimnazija)
656.Emilijus Banys (Anglų kalba, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
657.Domas Valutis (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
658.Roberta Čepononytė (Anglų kalba, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
659.Justas Rekašius (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
660.Ignas Čekanauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
661.Luka Kavaliauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, KTU Vaižganto progimnazija)
662.LAURYNAS PETRYLA (Lietuvių kalba ir literatūra, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
663.Jokūbas Jerošenko (Matematika, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
664.Ąžuolas Afanasjevas (Informacinės technologijos, Vilniaus Gabijos progimnazija)
665.Uršulė Maslinskaitė (Matematika, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
666.Oskaras Piščikas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių jėzuitų mokykla)
667.Aronas Ipatovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
668.Michel (Istorija, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
669.Justina Vozbutaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
670.Mėta (Anglų kalba, VšĮ „Herojus“)
671.Liepa Landzbergaite (Anglų kalba, UAB „Pažinimo medis“, Ozo filialas)
672.Vakaris Padalevičius (Matematika, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
673.Anna Todde (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus darželis-mokykla "Vaivorykštė")
674.Nojus Ivanovas (Matematika, Šiaulių Salduvės progimnazija)
675.Rusnė Dudėnaitė (Anglų kalba, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
676.Naglis Sakalauskas (Anglų kalba, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
677.Benediktas Dunajevskis (Matematika, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
678.NOJUS ČERNAUSKAS (Matematika, Kauno Pilėnų progimnazija)
679.Jakub Kostiukewicz (Istorija, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
680.Gabrielė Griciūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
681.Ramojus-Jokūbas Končius (Istorija, Tarptautinė)
682.Alina Lisecka (Fizika, Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
683.Kevinas Girdžius (Matematika, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
684.Matas Vilkoitis (Anglų kalba, Švenčionių r. Pabradės "Ryto" gimnazija)
685.Aleksandras Pūtys (Biologija, pasaulio pažinimas, UAB „Pažinimo medis“, Ozo filialas)
686.Fausta Marcinkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Kairių jungtinė mokykla)
687.Linas Karveckas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
688.Dovydas Siminauskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
689.Benas Chodžin (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
690.Armandas Puškorius (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos pradinė mokykla)
691.Benas Gaižiūnas (Informacinės technologijos, UAB Karalienės Mortos mokykla)
692.Laurynas Rakauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
693.Erikas Virkutis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
694.David Oganesian (Anglų kalba, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
695.Marius Tuškevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
696.Deimantė Kovaliovaitė (Matematika, Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centras)
697.Austėja Šilanskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
698.Tajus Vainauskas (Anglų kalba, Šiaulių Salduvės progimnazija)
699.Kotryna Kliukaitė (Anglų kalba, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
700.Pijus Jurjonas (Matematika, Kauno Suzuki progimnazija)
701.Mantas Vinskevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
702.Goda Mocevičiūtė (Anglų kalba, Kauno r. Neveronių gimnazija)
703.Dovydas Vališkis (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
704.Luknė Mackevičiūtė (Anglų kalba, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
705.Eligijus Klybas (Geografija, Biržų "Atžalyno" pagr. mokyklos Pačeriaukštės Petro Poškaus pagrindinio ugdymo skyrius)
706.Adam Gerasimovič (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
707.Dalius Kulikevičius (Matematika, Elektrėnų pradinė mokykla)
708.Jolanta Budrevič (Biologija, pasaulio pažinimas, Šalčininkų r. Dieveniškių Adomo Mickevičiaus gimnazija)
709.Justina Pakarnytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
710.Karolina Umbrasaitė (Fizika, Utenos regioninis profesinio mokymo centras)
711.Dominykas Juškevičius (Matematika, Šilutės Žibų mokykla)
712.Mykolas Janušonis (Lietuvių kalba ir literatūra, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
713.Aronas Katkauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
714.Katkevičius Jonas (Informacinės technologijos, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
715.Rytis Činga (Istorija, Vilniaus Baltupių progimnazija)
716.Domas Bernotavičius (Anglų kalba, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
717.Lėja Leonavičiūtė (Matematika, Vilkaviškio r. Gražiškių gimnazijos Vištyčio daugiafunkcis skyrius)
718.Emilė Raicevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
719.Matas Baratinskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
720.Mindaugas Valskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
721.Matas Babaliauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
722.Orestas Palenčius (Lietuvių kalba ir literatūra, Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija)
723.Kipras Kalnius (Anglų kalba, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
724.Simonas Siriūnaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių Šaltinio progimnazija)
725.Simas Simanavičius (Anglų kalba, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
726.ESTELA KLOČKAITĖ (Biologija, pasaulio pažinimas, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
727.Rusnė Zuozaitė (Anglų kalba, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija)
728.Saulė Balandaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
729.Kristijonas Mocerenko (Anglų kalba, Buivydiškių pagrindinė mokykla)
730.Tajus Beivydas (Anglų kalba, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
731.Rytis Lukšys (Istorija, KTU inžinerijos licėjus)
732.Mantas Vaznys (Biologija, pasaulio pažinimas, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
733.Saulius Kuzavas (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
734.Rojus Povilavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių jėzuitų mokykla)
735.Izabelė Žygaitytė (Matematika, Šakių rajono Gelgaudiškio pagrindinė mokykla)
736.Ugnė Mirskaitė (Matematika, UAB „Erudito licėjus“)
737.Matas Jurevičius (Istorija, Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
738.Jevgenij Finkelson (Matematika, Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
739.Tėja Meilytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
740.Monika Budzinauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių Šaltinio progimnazija)
741.Gabrielė Klimaitė (Anglų kalba, Kauno Milikonių progimnazija)
742.Vėjus Simonaitis (Matematika, Alytaus Jotvingių gimnazija)
743.Eglė Vilčiauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
744.Amelija Petraitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Babtų gimnazija)
745.Ariana Micevičiutė (Matematika, Vilniaus darželis-mokykla "Vaivorykštė")
746.Skinkaitytė Urtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių "Varpo" mokykla)
747.Amelija Makaraitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
748.Dominykas Juškys (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
749.Kotryna Mitkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
750.Aidas Vasčeka (Biologija, pasaulio pažinimas, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
751.Liepa Morkūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
752.Jokūbas Miliauskis (Matematika, Tauragės r. Žygaičių gimnazija)
753.Dailė Kiseliovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Balsių progimnazija)
754.Emilija Chotilovskaja (Anglų kalba, Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
755.Fausta Kozikaitė (Matematika, Raseinių Viktoro Petkaus progimnazija)
756.Armandas Puškorius (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos pradinė mokykla)
757.Leta Bajorinaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
758.Izabelė Butvidaitė (Matematika, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
759.Skaistė Klizaitė (Anglų kalba, Raseinių r. Ariogalos gimnazija)
760.Kristupas Šimkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras)
761.Gabija Juškevičiūtė (Istorija, Viešoji įstaiga Kazlų Rūdos Valdorfo progimnazija)
762.Emilija Jankauskaitė (Informacinės technologijos, Alytaus „Drevinuko“ mokykla-darželis)
763.Paulius Vyturys (Anglų kalba, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
764.Gustė Kirdeikaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
765.Laurynas Plečkaitis (Anglų kalba, Kalvarijos gimnazija)
766.Ignas Beniulis (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija)
767.Robertas Savanevičius (Matematika, Vilniaus r. Pakenės Česlovo Milošo pagrindinė mokykla)
768.Danielius Tupikas (Matematika, Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
769.Faustas Baltuška (Biologija, pasaulio pažinimas, Pasvalio r. Saločių A. Poškos pagrindinė mokykla)
770.Austėja Starun (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
771.Liepa Jotautytė (Anglų kalba, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Aštriosios Kirsnos pagrindinio ugdymo skyrius)
772.Alina Schimpf (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Vasilijaus Kačialovo gimnazija)
773.Adomas Kliop (Biologija, pasaulio pažinimas, Elektrėnų pradinė mokykla)
774.Amelija Gudkovaitė (Istorija, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
775.Akvilė Urbutytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Tauragės Jovarų pagrindinė mokykla)
776.Liepa Rinevaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
777.Jonas Vengris (Anglų kalba, Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinė mokykla)
778.Eglė Damidavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jurbarko r. Seredžiaus Stasio Šimkaus mokykla-daugiafunkcis centras)
779.Pijus Gandramavičius (Matematika, Tauragės r. Žygaičių gimnazija)
780.Meilita Jareckaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
781.Marta Horste (Matematika, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
782.Borzov Artemij (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
783.Simas Panka (Matematika, Kalvarijos sav. Sangrūdos gimnazija)
784.Nojus Tamašauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
785.Rusnė Budraitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Medelyno progimnazija)
786.Jonas Vaitkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
787.Dovydas Daukša (Istorija, Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
788.Ana Fiodorova (Anglų kalba, Kauno Pilėnų progimnazija)
789.Miglė Jončiūtė (Anglų kalba, Kalvarijos gimnazija)
790.Nerilė Stasevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
791.Deivė Beniušytė (Matematika, Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
792.Tajus Turčinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
793.Matas Aidukas (Matematika, Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
794.Giedra Rugenė (Matematika, Šiaulių "Juventos" progimnazija)
795.Lina Kriukaitė (Anglų kalba, Šv. Juozapo mokykla)
796.Linėja Strazdauskaitė (Matematika, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
797.Skaistė Dubovikaitė (Matematika, Alytaus Dzūkijos mokykla)
798.Povilas Ramonas (Matematika, VGTU inžinerijos licėjaus pradinio ugdymo skyrius)
799.Marija Armanavičiūtė (Geografija, Širvintų "Atžalyno" progimnazija)
800.Emilija Vaitiekūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
801.Monika Dobrodej (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
802.Vytautas Rastenis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
803.Vykintas Drimba (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių "Atžalyno" progimnazija)
804.Nojus Juodis (Anglų kalba, Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
805.Rimgaudas Toliušis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
806.Dainora Paškauskaitė (Anglų kalba, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
807.Nojus Petrulis (Matematika, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
808.Pavel Morozov (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Pajūrio" progimnazija)
809.Augustas Barodica (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių "Ateities" progimnazija)
810.Barbora Vaišvilaitė (Istorija, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
811.Mėta (Informacinės technologijos, VšĮ „Herojus“)
812.Gabija Šalomskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų r. Stakliškių gimnazija)
813.Martynas Samauskas (Matematika, Varėnos "Ryto" progimnazija)
814.Titas Nariuševičius (Matematika, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
815.Gabriela Macejevskaja (Anglų kalba, Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
816.Saulius Kuzavas (Anglų kalba, Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
817.Borzov Artemij (Informacinės technologijos, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
818.Rusnė Liepytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Tauragės „Aušros“ progimnazija)
819.Viltė Neveckaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus „Volungės“ progimnazija)
820.Kotryna Mitkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
821.Gustė Jonynaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Dainavos progimnazija)
822.Una Jadzevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
823.Neilas Žemgulys (Fizika, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
824.Augustinas Vytis Mazėtis (Matematika, Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla)
825.Julius Smolskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dainavos progimnazija)
826.Joris Agurkis (Istorija, Vilniaus Žemynos progimnazija)
827.Armandas Daukantas (Matematika, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
828.Ernestas Juonys (Anglų kalba, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
829.Dominykas Griškevičius (Matematika, Alytaus Likiškėlių progimnazija)
830.Viktorija Byčenkova (Matematika, Vilniaus Lazdynų mokykla)
831.Edas Končius (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių „Ateities“ progimnazijos „Saulėtekio“ skyrius)
832.Augustas Barauskis (Anglų kalba, Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinė mokykla)
833.Miglė Jarmalaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
834.Neilas Žemgulys (Matematika, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
835.Domantas Bikus (Matematika, Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
836.Nedas Valančius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla)
837.Simonas Dulskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
838.Paulius Kindurys (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla)
839.Kotryna Grėbliūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
840.Aneta Bajanauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
841.Dvarijonas Nojus (Anglų kalba, Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
842.Vytautas Rastenis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
843.Gytis Darulis (Anglų kalba, Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
844.Ainis Kazokas (Anglų kalba, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
845.Dominik Jackūnas (Informacinės technologijos, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
846.Karolis Dumbliauskas (Matematika, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
847.kamile Bakanauskaite (Matematika, Vilniaus Adomo Mickevičiaus licėjus)
848.Auksė Janušaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
849.Povilas Bagdonavičius (Matematika, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
850.Ignė Balčiūnaitė (Informacinės technologijos, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
851.Karolis Rabecas (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos pradinė mokykla)
852.Nojus Vilkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
853.Joris Skrebutėnas (Matematika, VšĮ Šiaurės licėjus)
854.Austėja Malinauskaitė (Anglų kalba, Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
855.Liucija Rainytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
856.Barbora Anusaitė (Anglų kalba, Melkio mokykla)
857.Mykolas Misiūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
858.Marius Aukštakalnis (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
859.Ugnė Stankevičiūtė (Anglų kalba, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
860.Joris Andrijauskas (Anglų kalba, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
861.Miglė Kardelytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės r. Vilkyčių pagrindinė mokykla)
862.Radvilas Eidukevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kazlų Rūdos pradinė mokykla)
863.Ajus Čiupala (Matematika, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
864.Daumantas Kundrotas (Istorija, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
865.Naglis Gailiūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
866.Urtė Kučinskaitė (Geografija, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
867.Dominykas Dobrovolskis (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
868.Ugnė Baliūnaitė (Geografija, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
869.Rapolas Kliukas (Anglų kalba, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
870.Elizaveta Drozhzhina (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus darželis - mokykla "Saulutė")
871.Rokas Vasiljevas (Informacinės technologijos, Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
872.Luka Antanavičiūtė (Istorija, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
873.Augustas Galinis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Ragainės progimnazija)
874.Danielius Miknius (Anglų kalba, Kauno Veršvų gimnazija)
875.Akvilė Urbutytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Tauragės Jovarų pagrindinė mokykla)
876.Kamilė Lukaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
877.Danielė Adomauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės „Babrungo“ progimnazija)
878.LEONAS MILKONAS (Matematika, Šiaulių Medelyno progimnazija)
879.Justas Augustauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dainavos progimnazija)
880.viktorija simonovič (Lietuvių kalba ir literatūra, Juodšilių "Šilo" gimnazija)
881.Majus Sinkevičius (Anglų kalba, Kauno Suzuki progimnazija)
882.Rapolas Kliukas (Matematika, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
883.Juozapas Stankus (Matematika, Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
884.Ema Krikštopaitytė (Anglų kalba, UAB Karalienės Mortos mokykla)
885.Adelė Radėnaitė (Anglų kalba, UAB „Taškius“)
886.Dominykas Žitkus (Anglų kalba, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
887.Jokūbas Varnelis (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų r. Šventežerio mokykla)
888.Nojus Keblys (Biologija, pasaulio pažinimas, Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
889.Adomas Radzevičius (Informacinės technologijos, Gedimino miesto mokykla)
890.Eglė Beinoraitė (Anglų kalba, VGTU inžinerijos licėjus)
891.Laura Markauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
892.Jokūbas Kunigėlis (Matematika, Vilniaus Balsių progimnazija)
893.Meda Vaišnoraitė (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
894.Matijus Borkertas (Matematika, Kauno r. Raudondvario gimnazija)
895.Antanas Liubinas (Lietuvių kalba ir literatūra, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
896.Robertas Bubnelis (Anglų kalba, Panevėžio r. Velžio gimnazija)
897.Rusnė Deduchovaitė (Anglų kalba, VšĮ Klaipėdos „Universa Via“ tarptautinė mokykla)
898.Patricija Kuzmaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
899.Orestas Palenčius (Informacinės technologijos, Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija)
900.Ugnius Vokietaitis (Informacinės technologijos, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
901.Arina Černigina (Matematika, Klaipėdos "Santarvės" progimnazija)
902.Emilija Kapinska (Matematika, Vilniaus Simono Konarskio gimnazija)
903.Mikas Sinkevičius (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Avižienių gimnazija)
904.Sofija Šatrova (Matematika, Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija)
905.Kamilis Kovzan (Anglų kalba, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
906.Nika Glotko (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Kalvelių "Aušros" gimnazija)
907.Erikas Virkutis (Matematika, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
908.Eironas Simanavičius (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Kalvelių "Aušros" gimnazija)
909.Gabija Narbutaitė (Anglų kalba, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
910.Tautvydė Danaitytė (Anglų kalba, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
911.Gabrielius Bagdžius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
912.Aušrinė Jakaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jurbarko r. Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinė mokykla)
913.Urtė Petkutė (Matematika, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
914.Augustė Žiūkaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Birštono gimnazija)
915.Lėja Janulevičiūtė (Anglų kalba, Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
916.Dailė Kiseliovaitė (Matematika, Vilniaus Balsių progimnazija)
917.Mantvydas Tauroza (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
918.LAURYNAS PETRYLA (Biologija, pasaulio pažinimas, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
919.Jonas Venslovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
920.Urtė Grigalevičiūtė (Anglų kalba, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
921.Aismantas Vitkauskas (Matematika, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
922.Vaclovas Staškevičius (Matematika, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
923.Kristijonas Bagdonas (Geografija, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
924.Darija Borisenko (Anglų kalba, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
925.Konrad Miloševič (Anglų kalba, Vilniaus Simono Konarskio gimnazija)
926.Matas Rimkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Tauragės „Aušros“ progimnazija)
927.Justė Ralickaitė (Matematika, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
928.Linėja Strazdauskaitė (Anglų kalba, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
929.Austėja Lekečinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
930.Andrea Papliauskaitė (Anglų kalba, Marijampolės sav. Želsvos progimnazija)
931.Gabrielius Lankutis (Anglų kalba, Šilutės Pamario progimnazija)
932.Rugilė Krivulia (Anglų kalba, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
933.Gustė Vėgėlytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
934.Benita Kandrotaitė (Matematika, Kauno Veršvų gimnazija)
935.Smiltė Malinauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Pakruojo r. Linkuvos gimnazija)
936.PAUKŠTĖ BENEDIKTAS (Geografija, Vilniaus "Vilnios" pagrindinė mokykla)
937.Saulė Zubrickaitė (Matematika, Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
938.Gustė Tumasonytė (Anglų kalba, Alytaus Dainavos progimnazija)
939.Elinga Bendinskaitė (Matematika, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
940.Patricija Kuzmaitė (Anglų kalba, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
941.Martynas Šauklys (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Dovilų pagrindinė mokykla)
942.Titas trečiokas (Matematika, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
943.Vasarė Marcinkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Jurbarko r. Antano ir Jono Juškų gimnazijos Juodaičių skyrius)
944.Atėnė Damijonaitytė (Anglų kalba, Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
945.Lukjan Fedotenkov (Matematika, Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
946.Aura Šlepikaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
947.Aira Riškutė (Matematika, Gargždų "Minijos" progimnazija)
948.Motiejus Petrėtis (Informacinės technologijos, Vilniaus Balsių progimnazija, 4-8 kl. skyrius)
949.Ugnė Januškaitė (Istorija, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
950.Kubilius Lukas (Matematika, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
951.Gustė Andriukaitytė (Anglų kalba, Kauno Suzuki progimnazija)
952.Milda Žeimytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Pamario progimnazija)
953.Augustė Šaučiulytė (Matematika, Utenos Krašuonos progimnazija)
954.ESTELA KLOČKAITĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
955.Ignas Beniulis (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija)
956.Edgaras Budvitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla)
957.MATAS LESNIAUSKAS (Matematika, Kauno Pilėnų progimnazija)
958.Samanta Ramuckaitė (Geografija, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
959.Liepa Petkinyte (Anglų kalba, Marijampolės sav. Mokolų progimnazija)
960.Matas Jurevičius (Informacinės technologijos, Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
961.Faustė Limontaitė (Anglų kalba, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
962.JOKŪBAS BUČINSKAS (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių r. Labūnavos pagrindinė mokykla)
963.Agnius Zaleckis (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės r. Kulių gimnazija)
964.Eva Kiseliauskaitė (Matematika, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
965.Ąžuolas Paukštys (Istorija, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
966.Panfilov Nikita (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
967.SIMONAS DEGUTIS (Matematika, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
968.Karolina Beleckaitė (Chemija, Pakruojo r. Linkuvos gimnazija)
969.Liudas Zaturskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
970.vkarė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
971.Simsonaitė Miglė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
972.Edvin Blaževič (Matematika, Turgelių "Aistuvos" gimnazija)
973.Matas Andrijevskis (Informacinės technologijos, Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
974.Amanda Kleinovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
975.Matas Žukauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
976.Viktorija Byčenkova (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Lazdynų mokykla)
977.Christian Dominik Radovski (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
978.Matas Rimkus (Anglų kalba, Tauragės „Aušros“ progimnazija)
979.Ugnius Adomavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
980.Aleksandras Jalianiauskas (Matematika, Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
981.Ana Trojanauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
982.Gustė Balniūtė (Anglų kalba, Kauno Palemono gimnazija)
983.Emilis Meškaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
984.Matas Balsys (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla)
985.Ignas Bauža (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija)
986.Armandas Gurkov (Informacinės technologijos, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
987.Gabrielė Naruševičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
988.Ignėja Rimavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
989.Justė Palubinskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
990.Dalius Kulikevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Elektrėnų pradinė mokykla)
991.Aurėja Sobutaitė (Anglų kalba, Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazija)
992.Laurynas Balsys (Matematika, Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
993.Aironas Savickas (Istorija, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
994.Demid Oleškevič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus darželis - mokykla "Saulutė")
995.Emilija Karnauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos r. Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinė mokykla)
996.Kairiukštytė Margarita (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
997.Domantas Burmistrovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
998.Mėta Kiudelytė (Matematika, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
999.Milda Diržinauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Širvintų pradinė mokykla)
1000.Gediminas Potašnikovas (Matematika, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1001.Eisvina Švedarauskaitė (Anglų kalba, Panevėžio r. Paįstrio Juozo Zikaro gimnazija)
1002.Ugnius Adomavičius (Anglų kalba, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
1003.Domas Širvinskas (Matematika, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
1004.Erildas Rasickas (Anglų kalba, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
1005.Austėja Žvirblytė (Matematika, Birštono gimnazija)
1006.Ema Venslovaitė (Matematika, Marijampolės sav. Želsvos progimnazija)
1007.Kajus Moisejevas (Lietuvių kalba ir literatūra, Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazijos Narteikių skyrius)
1008.Patricija Brusokaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
1009.Pakulytė Estela (Matematika, Joniškio r. Žagarės gimnazija)
1010.Toregožin Daniil (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
1011.Mykolas Valaika (Anglų kalba, Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
1012.Gabija Šurkaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Lapių pagrindinė mokykla)
1013.Amanda Šablinskaitė (Matematika, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
1014.Marta Horste (Anglų kalba, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
1015.Ilzė Biretaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1016.Matas Vilkoitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių r. Pabradės "Ryto" gimnazija)
1017.Patricia Tumonytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
1018.OLIVIJA GANIPRAUSKAITĖ (Anglų kalba, Kauno Veršvų gimnazija)
1019.Eglė Andriekutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos rajono Grūšlaukės mokykla-daugiafunkcis centras)
1020.Aidanas Binkauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Rukainių gimnazija)
1021.Simonavičius Augustas (Anglų kalba, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
1022.Amelija Jurčiukonytė (Matematika, Marijampolės Petro Armino progimnazija)
1023.Neilas Danielis (Matematika, Šiaulių Dainų progimnazija)
1024.Azuolas Gilys (Matematika, Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių progimnazija)
1025.Ervinas Lenktys (Lietuvių kalba ir literatūra, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
1026.Jokūbas Kucuk (Matematika, Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
1027.Marijus Jesiūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
1028.Simona Lapinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
1029.Ignas Mikštas (Matematika, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
1030.Nojus Lipskas (Informacinės technologijos, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
1031.Gabrielė Gimbickaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
1032.Friederici Benediktas (Matematika, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
1033.Urtė Mašanauskaitė (Informacinės technologijos, Utenos Krašuonos progimnazija)
1034.Adrianas Paliulis (Matematika, Klaipėdos r. Dovilų pagrindinė mokykla)
1035.Itanas Sviridenka (Matematika, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
1036.Kristijonas Bakas (Matematika, Ukmergės "Šilo" progimnazija)
1037.Ema Bartusevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
1038.Robert Tomaševič (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus darželis-mokykla "Vaivorykštė")
1039.Matas Mačiulis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
1040.Kristupas Norušas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
1041.Tajus Belskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1042.Nojus Kvedaras (Anglų kalba, Šiaulių Gegužių progimnazija)
1043.Nojus Lipskas (Anglų kalba, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
1044.Rugilė Rachlevičiūtė (Geografija, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1045.Laura Belousova (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
1046.Justė Malavickaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
1047.ŽYGIMANTAS MIŠKINIS (Anglų kalba, Trakų pradinė mokykla)
1048.Ieva Gorelė (Anglų kalba, Telšių „Ateities“ progimnazijos „Saulėtekio“ skyrius)
1049.AUSTĖJA BUTKUTĖ (Informacinės technologijos, Skuodo r. Aleksandrijos pagrindinė mokykla)
1050.Auksė Žigutytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Elektrėnų sav. Kietaviškių progimnazija)
1051.Erika Tumėnaitė (Matematika, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
1052.Saulė Šidiškytė (Matematika, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1053.Tomaš Šilinski (Matematika, Vilniaus r. Bezdonių Julijaus Slovackio gimnazija)
1054.Kernius Rameikis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
1055.Domas Širvinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
1056.Gabrielius Lazauskas (Anglų kalba, Marijampolės sav. Želsvos progimnazija)
1057.Neila Šivickaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Šaltinių progimnazija)
1058.Emilija Girdenytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija)
1059.Aronas Dagilis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Montesori mokykla-darželis "Žiburėlis")
1060.Titas Gelažauskas (Matematika, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
1061.Ugnė Stankevičiūtė (Informacinės technologijos, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
1062.Lukas Ivaškevičius (Anglų kalba, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
1063.Lėja Dubinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Prano Daunio ugdymo centras)
1064.Beata Gudauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos Panerio pradinė mokykla)
1065.Kevinas Girdžius (Geografija, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
1066.Justas Maskeliūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus r. Krokialaukio T. Noraus-Naruševičiaus gimnazija)
1067.Saulė Navickaitė (Matematika, Alytaus Likiškėlių progimnazija)
1068.Benediktas Kriščiūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
1069.Smiltė Gedminaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Jonavos Panerio pradinė mokykla)
1070.Kristupas Norušas (Matematika, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
1071.Taja Novosiolivaitė (Informacinės technologijos, Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
1072.Katilius Andrius (Matematika, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
1073.Aušrinė Žukauskaitė (Anglų kalba, Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
1074.Elie Assaf (Anglų kalba, Klaipėdos suaugusiųjų gimnazija)
1075.Andrėja Pociūtė (Anglų kalba, Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
1076.Kamilė Marcinkaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Pakruojo "Žemynos" progimnazija)
1077.Laura Belousova (Informacinės technologijos, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
1078.Julius Patiejūnas (Matematika, Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
1079.Rugilė Stulpinaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
1080.Kristupas Botyrius (Anglų kalba, Birštono gimnazija)
1081.Andrius Grinevičius (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
1082.Gabrielė Gimbickaitė (Istorija, Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
1083.Austėja Puzinaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
1084.Matas Žemaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Vyturio" pradinė mokykla)
1085.Salomėja Kalėdaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
1086.Jonas Žiogas (Matematika, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
1087.Roberta Štulcaitė (Anglų kalba, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
1088.Ugnė Stankevičiūtė (Matematika, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
1089.Žygimantas Jukumas (Anglų kalba, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
1090.Samanta Petrauskaitė (Matematika, Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
1091.Naglis Dakanis (Matematika, Joniškio r. Skaistgirio gimnazija)
1092.Dovydas Latoža (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Šaltinių progimnazija)
1093.Emilija Kondratovičiūtė (Matematika, Vilniaus r. Rukainių gimnazija)
1094.Luka Matiejauskytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
1095.Urtė Alionytė (Anglų kalba, Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
1096.augustas pabreza (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
1097.Borzov Artemij (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
1098.Gabrielius Gaidelionis (Matematika, Cavan's Lithuanistic school "Gintarėlis" ("Amber"))
1099.Cassalaco Emmanuel Jonas Henri David Mari (Matematika, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
1100.Adas Vitlipas (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
1101.Arnas Petraitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno šv. Kazimiero progimnazija)
1102.Eduardas Kabaila (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Zapyškio pagrindinė mokykla)
1103.Martin Valevič (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
1104.Kamilė Vasiliauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, VDU klasikinio ugdymo mokykla)
1105.Aivaras Rulys (Biologija, pasaulio pažinimas, VDU klasikinio ugdymo mokykla)
1106.Ieva Staugaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
1107.Emilis Žaibus (Anglų kalba, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
1108.Goda Kondrotaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
1109.Tomas Savickas (Anglų kalba, Pakruojo "Žemynos" progimnazija)
1110.Benediktas Špiliauskas (Matematika, Trakų r. Aukštadvario mokykla-darželis "Gandriukas")
1111.Ramiras Ramanauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
1112.Augustas (Anglų kalba, Šilutės r. Švėkšnos "Saulės" gimnazija)
1113.Jurga Lekavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, "Šaltinėlio" privati mokykla)
1114.Fausta Aničkinaitė (Anglų kalba, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
1115.Matas Masteika (Matematika, Kauno "Vyturio" gimnazija)
1116.Liepa Senkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija)
1117.Emilija Petraitytė (Anglų kalba, Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
1118.Šarūnė Vaišnoraitė (Matematika, Vilniaus Gabijos progimnazija)
1119.Evita Kolaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1120.Ignas Paškevičius (Matematika, Šalčininkų r. Baltosios Vokės "Šilo" gimnazija)
1121.Nojus Vingis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
1122.Ignas Beniulis (Matematika, Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija)
1123.Miglė Žilionytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Naujininkų progimnazija)
1124.Augustė Mickevičiūtė (Matematika, Alytaus r. Krokialaukio T. Noraus-Naruševičiaus gimnazija)
1125.Kajus Jakševičius (Istorija, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
1126.Kamilė Survilaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1127.Markas Senkus (Matematika, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1128.Kęstutis Marcinonis (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
1129.Adrija Kavaliauskė (Matematika, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
1130.Vytis Lapinskas (Matematika, Elektrėnų sav. Kietaviškių progimnazija)
1131.Aleksija Mikolaitytė (Anglų kalba, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
1132.Faustas Puida (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
1133.Viltė Muzikevičiūtė (Matematika, Pakruojo r. Lygumų pagrindinė mokykla)
1134.Edgar Kolenda (Matematika, Vilniaus darželis-mokykla "Vaivorykštė")
1135.Vilius Jasas (Anglų kalba, Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija)
1136.Odrė Marija Milė (Anglų kalba, Licėjus „Sokratus“, VšĮ)
1137.Martynas Pakalniškis (Matematika, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
1138.Tajus Sidikerskis (Anglų kalba, Kauno Pilėnų progimnazija)
1139.Emilija Bakevičiūtė (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1140.Patricija Sliževska (Fizika, Šalčininkų r. Eišiškių gimnazija)
1141.Taisija Steško (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Naujamiesčio mokykla)
1142.Martynas Parangovskis (Anglų kalba, Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija)
1143.Deividas Armanavičius (Informacinės technologijos, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazija)
1144.Daniela Sebeckytė (Anglų kalba, Skuodo Bartuvos progimnazija)
1145.Arminas Kajokas (Anglų kalba, Kalvarijos gimnazija)
1146.Nerilė Škultinaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Raudėnų mokykla-daugiafunkcis centras)
1147.Gediminas Glazauskas (Anglų kalba, Šiaulių Salduvės progimnazija)
1148.Einoras Stasėnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
1149.Rugilė Juškaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio r. Ramygalos gimnazija)
1150.Kornelija Griciūtė (Matematika, Kauno Veršvų gimnazija)
1151.Eiprilė Smikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Elektrėnų pradinė mokykla)
1152.Mykolas Valaika (Matematika, Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
1153.Lukas Čižinauskas (Istorija, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1154.ugne rupsyte (Matematika, Gargždų "Minijos" progimnazija)
1155.Jurgis Zaveckis (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės marijonų gimnazija)
1156.Valerija Janavičiūtė (Matematika, Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija)
1157.Otilija Lenciūtė (Matematika, Kelmės r. Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija)
1158.Vykintas Drimba (Anglų kalba, Telšių "Atžalyno" progimnazija)
1159.Domas Dingelis (Lietuvių kalba ir literatūra, Varėnos "Ryto" progimnazija)
1160.Eva Lukšytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Varėnos "Ryto" progimnazija)
1161.Adris Simonaitis (Fizika, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
1162.Ąžuolas Lukošius (Matematika, Šilutės Pamario progimnazija)
1163.Domas Bernotavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1164.Uršulė Maslinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
1165.Rojus Povilavičius (Matematika, Šiaulių jėzuitų mokykla)
1166.Liepa Petkinyte (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės sav. Mokolų progimnazija)
1167.Katilius Andrius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
1168.Tumas Lunevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
1169.Benas Andrijauskas (Informacinės technologijos, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
1170.Dovydas Vaičiūnas (Anglų kalba, Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
1171.Dovydas Eitmantis (Istorija, Trakų r. Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazija)
1172.Goda Racevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių "Kranto" progimnazija)
1173.Damian Podlipskij (Matematika, Vilniaus r. Valčiūnų gimnazija)
1174.Tauras Danikauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Senamiesčio progimnazija)
1175.Kęstutis Marcinonis (Biologija, pasaulio pažinimas, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
1176.Saulė Šidiškytė (Anglų kalba, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1177.Agnė Eidietytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
1178.Mestan Enes Gobekci (Fizika, VIMS - Vilnius International Meridian School)
1179.Brigita Vasiliauskaitė (Matematika, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
1180.Kamilė Anglickytė (Matematika, Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
1181.Uogelė Joris (Anglų kalba, Joniškio r. Žagarės gimnazija)
1182.Herkus Peseckis (Biologija, pasaulio pažinimas, KTU inžinerijos licėjus)
1183.Aurimas Blažys (Chemija, KTU inžinerijos licėjus)
1184.Vakarė Petronytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
1185.Rugilė Ramaškevičiūtė (Matematika, Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
1186.Ąžuolas Mockevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Naujininkų progimnazija)
1187.Paulina Mincevičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
1188.Faustė Limontaitė (Geografija, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
1189.Augustė Budvytytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
1190.Linėja Strazdauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
1191.Aiva Janulė (Matematika, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
1192.Lukas Šablevičius (Istorija, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
1193.Gustė Sargelytė (Anglų kalba, Ukmergės "Šilo" progimnazija)
1194.Nojus Budelskas (Anglų kalba, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
1195.Lukas Oželis (Anglų kalba, Šilutės r. Švėkšnos "Saulės" gimnazija)
1196.Feliksas Drazdauskas (Anglų kalba, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
1197.Deividas Vorobjovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
1198.Urtė Osipauskaitė (Matematika, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1199.Amelija Semėnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
1200.Marta Matijevičė (Matematika, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
1201.Gabija Baltmiškytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
1202.Matas Lastinskas (Matematika, Kazlų Rūdos pradinė mokykla)
1203.Vitalija Gudelytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
1204.Ema Dičmanaitė (Matematika, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
1205.Aistė Pocevičiūtė (Matematika, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
1206.Rapolas Jazepčikas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
1207.Saulius Kuzavas (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
1208.Augustas Valteris De Groot (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
1209.Radvilė Sruogytė (Anglų kalba, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1210.Jakub Petkevic (Chemija, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
1211.Gabija Griciūtė (Informacinės technologijos, Klaipėdos r. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija)
1212.Ignas Bilevičius (Geografija, Šilutės Pamario progimnazija)
1213.Austėja Kareckaitė (Informacinės technologijos, Kauno r. Ilgakiemio mokykla-darželis)
1214.Skomantas Čepukėnas (Matematika, Vilniaus Žemynos progimnazija)
1215.Tėja Taujenytė (Anglų kalba, VGTU inžinerijos licėjaus pradinio ugdymo skyrius)
1216.Liveta Lidziūtė (Anglų kalba, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
1217.Edvinas Manoilo (Matematika, Buivydiškių pagrindinė mokykla)
1218.Elzė Kryžinauskaitė (Matematika, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
1219.Ainis Antanavičius (Anglų kalba, Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus)
1220.Skaistė Butkutė (Matematika, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
1221.RAPOLAS KALTANAS (Matematika, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
1222.Emilia Jonušė (Anglų kalba, Gedimino miesto mokykla)
1223.Armandas Marudinas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
1224.Markas Markevičius (Matematika, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
1225.Dastinas Navikas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
1226.Adriana Perepečkaitė (Anglų kalba, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
1227.Julian Anton Mažul (Fizika, Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
1228.Julija Mikonytė (Geografija, Vilniaus Simono Konarskio gimnazija)
1229.Austėja Domarkaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Panevėžiuko mokykla-daugiafunkcis centras)
1230.Viltė Rožaitė (Istorija, Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinė mokykla)
1231.Milda Liaudanskaitė (Informacinės technologijos, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
1232.Ignėja Rimavičiūtė (Matematika, Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
1233.Gustas Miščenko (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
1234.Gustė Gedminaitė (Istorija, Plungės r. Liepijų mokyklos Šateikių skyrius)
1235.Karilė Lazauskaitė (Anglų kalba, Vilniaus Žemynos progimnazija)
1236.Utaraitė Smiltė (Matematika, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
1237.Tajus Kazlauskas (Anglų kalba, Šakių "Varpo" mokykla)
1238.Aurimas Blažys (Lietuvių kalba ir literatūra, KTU inžinerijos licėjus)
1239.Orestas Urbelis (Istorija, Šiaulių Gytarių progimnazija)
1240.Kamilė Stankutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Žiežmarių mokykla-darželis "Vaikystės dvaras")
1241.Juozas Mozeris (Informacinės technologijos, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
1242.Julius Urbonas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1243.Julija Mikonytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Simono Konarskio gimnazija)
1244.Elija Krivickaitė (Informacinės technologijos, Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
1245.Fausta Česnulytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
1246.Elija Pigagaitė (Anglų kalba, Alytaus Šaltinių progimnazija)
1247.Neilas Kemfertas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Sūdavos pagrindinė mokykla)
1248.Smiltė Vilbikaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių "Varpo" mokykla)
1249.Dovydas Savickis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Meškuičių gimnazija)
1250.Vytis Polovcevas (Lietuvių kalba ir literatūra, KTU Vaižganto progimnazija)
1251.Tautvydas Boreiša (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Dubysos aukštupio mokyklos Kurtuvėnų skyrius)
1252.Ema Ižganaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Sūdavos pagrindinė mokykla)
1253.Aristinas Goncerauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Akmenės rajono Ventos gimnazija)
1254.Mija Ramanauskaitė (Matematika, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
1255.Lilija Mikalauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių Pavasario progimnazija)
1256.Saulė Naskauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1257.Aurimas Blažys (Matematika, KTU inžinerijos licėjus)
1258.Deimantė Tarvydaitė (Matematika, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
1259.Orentas Bervingas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Pilėnų progimnazija)
1260.Kornelija Šliktaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
1261.Nojus Žementauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kalvarijos gimnazija)
1262.Jonas Juodikis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
1263.Mykolas Švelnia (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus)
1264.Ilja Botkin (Anglų kalba, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
1265.Vakaris Džervus (Informacinės technologijos, Alytaus Dzūkijos mokykla)
1266.Danielius Petuchovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
1267.Vanesa Butėnaitė (Matematika, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
1268.Julius Talalas (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
1269.Milana Dunkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių r. Vilainių mokykla-darželis "Obelėlė")
1270.Jorė Baniulytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio pradinė mokykla)
1271.Diana Putelytė (Biologija, pasaulio pažinimas, UAB Karalienės Mortos mokykla)
1272.Mykolas Kaminskas (Anglų kalba, Vilkaviškio pradinė mokykla)
1273.Evelina Makūnaitė (Matematika, Elektrėnų sav. Semeliškių gimnazija)
1274.Astijus Budelskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
1275.Gustas Kukoris (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
1276.Aidas Vasčeka (Matematika, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1277.Christian Dominik Radovski (Anglų kalba, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
1278.Joris Čekas (Anglų kalba, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
1279.Joris Kuralavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės marijonų gimnazija)
1280.Elijus Danilevičius (Anglų kalba, Plungės „Babrungo“ progimnazija)
1281.Liepa Skaumanaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
1282.Augustė Šarkaitė (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1283.Dovydas Puškorius (Matematika, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
1284.Jorūnė Slavinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
1285.Filonovaitė Vakarė (Matematika, Vilkaviškio r. Sūdavos pagrindinė mokykla)
1286.Eva Sinkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
1287.Viktorija Kulikauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
1288.Aurėja Pareigytė (Informacinės technologijos, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
1289.Justas Gaižauskas (Matematika, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
1290.Samanta Kalėdaitė (Matematika, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
1291.Laura Sadauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1292.Karolina Povilaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
1293.Austėja Vaičekauskaitė (Matematika, Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
1294.Bernardas Balkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
1295.Austėja Liutvinaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
1296.Vigailė Pečiulytė (Anglų kalba, Raseinių Šaltinio progimnazija)
1297.Urtė Varapnickaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1298.Adrijus Malinauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija)
1299.Skomantas Čepukėnas (Informacinės technologijos, Vilniaus Žemynos progimnazija)
1300.Karolis Mockus (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
1301.Dovydas Kleinauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
1302.Kamilė Jankauskaitė (Informacinės technologijos, Šakių "Varpo" mokykla)
1303.Augustas Juravičius (Matematika, Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
1304.Jokūbas Valenta (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1305.Ignas Užkuraitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
1306.Gintaras Voras (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
1307.Jogaila Gvildys (Matematika, Vilniaus Žemynos progimnazija)
1308.Povilas Motiejūnas (Anglų kalba, Kauno r. Zapyškio pagrindinė mokykla)
1309.Rugilė Sitnikaitė (Anglų kalba, Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
1310.Eva Kilinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
1311.Bernardas Mickevičius (Informacinės technologijos, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
1312.Gabija Leškytė (Anglų kalba, Pakruojo r. Lygumų pagrindinė mokykla)
1313.Simonas Anusas (Biologija, pasaulio pažinimas, Melkio mokykla)
1314.Kajus Kovera (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
1315.Elzė Kvedaraitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
1316.Dailė Kiseliovaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Balsių progimnazija)
1317.Emilis Šimašius (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
1318.Pranas Šimeliūnas (Matematika, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1319.Irūna Blaževičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus r. Simno gimnazija)
1320.Katilius Paulius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
1321.Miglė Kieliūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1322.Elzė Kryžinauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
1323.Majus Mizgiris (Biologija, pasaulio pažinimas, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
1324.Ajus Janušonis (Matematika, Šiaulių r. Dubysos aukštupio mokykla)
1325.Kristupas Mikėnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
1326.Justė Grabauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės Senamiesčio mokykla)
1327.Amelija Norkutė (Matematika, Plungės "Ryto" pagrindinė mokykla)
1328.Eva Lukšytė (Matematika, Varėnos "Ryto" progimnazija)
1329.Titas Sukackas (Informacinės technologijos, Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
1330.Matas Kulevičius (Matematika, Telšių "Atžalyno" progimnazija)
1331.Gustė Kolyčiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
1332.Gustė Žinaitytė (Anglų kalba, Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinė mokykla)
1333.Rapolas Dudėnas (Matematika, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
1334.Joris Agurkis (Matematika, Vilniaus Žemynos progimnazija)
1335.Kristupas Laukaitis (Anglų kalba, Marijampolės marijonų gimnazija)
1336.Jackūnas Laurynas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
1337.Arnas Deksnys (Biologija, pasaulio pažinimas, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
1338.Kristupas Botyrius (Lietuvių kalba ir literatūra, Birštono gimnazija)
1339.Gražvydas Zareckas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
1340.Gabija Kliučinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės Žibų mokykla)
1341.Karolina Eirošiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
1342.Simanaitytė Dominyka (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės "Smalsučio" pradinė mokykla)
1343.Urtė Kuodytė (Anglų kalba, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
1344.Lukas Grėbliauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių „Dermės“ mokykla)
1345.Kajus Tomkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Elektrėnų pradinė mokykla)
1346.Paulius Gudauskas (Matematika, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
1347.Gabrielė Bernatovičiūtė (Matematika, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
1348.Elvyra Jakimavičiūtė (Matematika, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
1349.DEIMANTAS RUTKAUSKAS (Matematika, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
1350.Matas Smetonis (Matematika, Vilniaus Baltupių progimnazija)
1351.Kristupas Pauliukevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
1352.Dominykas Gulbinas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žemynos progimnazija)
1353.Karolina Juciute (Matematika, Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
1354.Danielius Kazlauskas (Matematika, Telšių "Atžalyno" progimnazija)
1355.Juozas Mozeris (Anglų kalba, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
1356.Skaistė Čereškaitė (Matematika, Vilniaus Baltupių progimnazija)
1357.Kristupas Tamošauskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
1358.Vilius Pagareckis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės Pamario progimnazija)
1359.Deividas Mockevičius (Anglų kalba, Plungės "Ryto" pagrindinė mokykla)
1360.Žemyna Valaitytė (Informacinės technologijos, Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija)
1361.Arnas Šatinskas (Matematika, Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla)
1362.Austėja Žukauskaitė (Matematika, Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
1363.Austėja Remeikaitė (Anglų kalba, Alytaus Dainavos progimnazija)
1364.Anna Kotryna Beržanskė (Anglų kalba, Gedimino miesto mokykla)
1365.Pocius Tadas (Anglų kalba, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
1366.Juozas Mozeris (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
1367.Armandas Dabkevičius (Matematika, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
1368.Juozapas Stankus (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
1369.Julija Priachina (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
1370.Diana Molotkovaitė (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
1371.Amanda Šablinskaitė (Anglų kalba, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
1372.Kajus Adomavičius (Matematika, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės pagrindinio ugdymo skyrius)
1373.Ignas Sargūnas (Matematika, Vilniaus Žemynos progimnazija)
1374.Mėta Baltrušaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
1375.Marius Rastenis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kupiškio r. Subačiaus gimnazijos Noriūnų Jono Černiaus pagrindinio ugdymo skyrius)
1376.Maksim Sobol (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
1377.Gvidas Jonušas (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių "Ateities" progimnazija)
1378.Aleksija Mikolaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
1379.Gabija Griciūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija)
1380.Kristupas Šimkus (Matematika, Kauno r. Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras)
1381.Dovydas Jagutis (Matematika, Kretingos rajono Baublių mokykla-daugiafunkcis centras)
1382.Aneta Dimšaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
1383.Andrėja Rimkutė (Matematika, Šilutės Žibų mokykla)
1384.Liepa Rinevaitė (Anglų kalba, Šiaulių Gegužių progimnazija)
1385.Domantas Bikus (Biologija, pasaulio pažinimas, Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
1386.Meilita Jareckaitė (Matematika, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
1387.Gustė Vėgėlytė (Informacinės technologijos, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
1388.Kamilė Kasabuckaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Šaltinių progimnazija)
1389.Nojus Martinkus (Matematika, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
1390.Gervydas Kulvietis (Anglų kalba, Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
1391.Edgaras Budvitis (Informacinės technologijos, Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla)
1392.Tautvydas Lukošaitis (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
1393.Emilija Urbonavičiūtė (Informacinės technologijos, Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
1394.Sintija Baranauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Vidzgirio progimnazija)
1395.Jelizaveta Pozniakova (Anglų kalba, Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
1396.Orestas Kriaučiūnas (Matematika, UAB Mažasis Klaipėdos licėjus)
1397.Olivia Seniut (Matematika, Vilniaus r. Pakenės Česlovo Milošo pagrindinė mokykla)
1398.samanta zaiceve (Anglų kalba, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
1399.Gabija Pranckevičiūtė (Anglų kalba, Kauno r. Babtų gimnazija)
1400.Armantė Teider (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
1401.Motiejus Zaksas (Matematika, Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinė mokykla)
1402.Nojus Klikūnas (Istorija, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
1403.Denisas Mockus (Anglų kalba, Klaipėdos Gedminų progimnazija)
1404.Adas Steponėnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
1405.Gabriel Cruz-Vaičaitis (Informacinės technologijos, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
1406.Daivaras Špakauskas (Matematika, Šiaulių Gytarių progimnazija)
1407.Erika Adomaitytė (Anglų kalba, Anykščių r. Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija)
1408.Evija Radvilavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kalvarijos sav. Sangrūdos gimnazija)
1409.Tauras Zimnickas (Biologija, pasaulio pažinimas, VIMS - Vilnius International Meridian School)
1410.Austėja Starun (Anglų kalba, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
1411.Faustas Bliudžius (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
1412.Matas Eidietis (Matematika, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
1413.Gabija Smolskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
1414.Jokūbas Bartošius (Matematika, Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
1415.Akvilė Žukaitė (Matematika, Vilniaus Senvagės gimnazija)
1416.Miglė Jarmalaitė (Informacinės technologijos, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
1417.Kotryna Vaičiulytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
1418.Barbora Anusaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Melkio mokykla)
1419.Liucijus Bereišis (Anglų kalba, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
1420.Augustas Mockus (Matematika, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
1421.Augustė Sukackaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
1422.Benas Kandrotas (Matematika, Kauno Veršvų gimnazija)
1423.Julija Višumirska (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
1424.Ugnė Ulpytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla)
1425.Markas Saltykovas (Matematika, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
1426.Urbonaitė Agnė (Biologija, pasaulio pažinimas, Joniškio r. Žagarės gimnazija)
1427.Saulė Naskauskaitė (Anglų kalba, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1428.Domas Varnas (Biologija, pasaulio pažinimas, UAB Mažasis Klaipėdos licėjus)
1429.Valančauskaitė Emilija (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
1430.Ariana Micevičiutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus darželis-mokykla "Vaivorykštė")
1431.Austėja Matulevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Varėnos "Ryto" progimnazija)
1432.Adrijus Malinauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija)
1433.Natalija Januškevič (Matematika, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
1434.Dominykas Tverskis (Informacinės technologijos, Šilutės r. Vainuto gimnazija)
1435.Liepa Lunytė (Matematika, Vilniaus Gabijos progimnazija)
1436.Kotryna Nikolė Umbrasaitė (Anglų kalba, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
1437.Gediminas Ragainis (Matematika, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
1438.Ugnė Jankauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
1439.Karolis Kulikovskij (Istorija, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
1440.Elija Rumbutytė (Anglų kalba, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
1441.Ema Slavickaitė (Anglų kalba, Marijampolės marijonų gimnazija)
1442.Viktorija Gokdyckė (Informacinės technologijos, Vilniaus darželis-mokykla "Vaivorykštė")
1443.Mark Požoga (Lietuvių kalba ir literatūra, Marinos Mižigurskajos privati gimnazija)
1444.Emanuelė Sakavičiūtė (Informacinės technologijos, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
1445.Julija Knašytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žvėryno gimnazija)
1446.Nojus Sukackas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
1447.Lėja Lileikė (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ Klaipėdos „Universa Via“ tarptautinė mokykla)
1448.Nojus Klimas (Anglų kalba, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
1449.Valentinas Rypšys (Biologija, pasaulio pažinimas, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
1450.Radvilė Grigaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
1451.Augustina Bagdonaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
1452.Danielius Petuchovas (Matematika, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
1453.Vakarė Maciukaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Elektrėnų sav. Vievio gimnazija)
1454.Gytė Šumskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Suzuki progimnazija)
1455.Tautvydas Tarvydas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
1456.Aurelija Sobeckytė (Anglų kalba, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
1457.Jokūbas Kunigėlis (Informacinės technologijos, Vilniaus Balsių progimnazija)
1458.Aretas Utakis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
1459.Patrikas Velioniškis (Anglų kalba, Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
1460.Ana Vyšniauskaitė (Anglų kalba, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
1461.Mija Zinkevičiūtė (Informacinės technologijos, Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazijos Joniškio skyrius)
1462.Kajus Suprinavičius (Matematika, Varėnos "Ryto" progimnazija)
1463.Margarita Ruškytė (Matematika, Vilniaus Žemynos progimnazija)
1464.Gordan Dorniak (Anglų kalba, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
1465.Ignė Balčiūnaitė (Matematika, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
1466.Domas Prialgauskas (Matematika, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
1467.Danielius Teodoras Soloninas (Matematika, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
1468.Augustinas Kislovskij (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų r. Baltosios Vokės "Šilo" gimnazija)
1469.Julius Patiejūnas (Informacinės technologijos, Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
1470.Patrikas Velioniškis (Matematika, Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
1471.Aleksija Mikolaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
1472.Liepa Murauskaitė (Informacinės technologijos, Kretingos Marijos Tiškevičiūtės mokykla)
1473.Justas Pauža (Matematika, Jurbarko r. Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazija)
1474.Ugnė Vrubliauskaitė (Matematika, VGTU inžinerijos licėjaus pradinio ugdymo skyrius)
1475.Deimantė Miliūnaitė (Matematika, Alytaus Šaltinių progimnazija)
1476.Kostas Bagdonas (Anglų kalba, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
1477.Meida Tamošaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
1478.Smiltė Šiurnaitė (Matematika, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
1479.Adriana Voitekėnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
1480.Arnas Plačinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
1481.Danielė Malinauskaitė (Anglų kalba, Alytaus Panemunės progimnazija)
1482.Andrius Bartaška (Anglų kalba, Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
1483.Urtė Makuševa (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
1484.Lukas Barštys (Informacinės technologijos, Kauno "Vyturio" gimnazija)
1485.Povilas Pocevičius (Matematika, Klaipėdos r. Dovilų pagrindinė mokykla)
1486.Aistė Zaveckaitė (Anglų kalba, Lazdijų r. Šventežerio mokykla)
1487.Salvijus Tolkačiovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
1488.Raigardas Krivka (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
1489.MARKAS KNOKNERIS (Anglų kalba, Marijampolės marijonų gimnazija)
1490.Arminas Gudaitis (Anglų kalba, Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
1491.Goda Glušauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Milikonių progimnazija)
1492.Lolita Afinogenova (Anglų kalba, Klaipėdos "Žaliakalnio" gimnazija)
1493.Kamilė Šalnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1494.Joris Maumevičius (Informacinės technologijos, Marijampolės marijonų gimnazija)
1495.Deimilė Didvalytė (Matematika, Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
1496.Simas Kamarauskas (Anglų kalba, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
1497.Eimantas Petravičius (Fizika, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1498.Elija Mykolaityte (Anglų kalba, Kauno Pilėnų progimnazija)
1499.Simas Jankūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1500.Domas Šimonis (Anglų kalba, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
1501.Elzė Čiuplytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
1502.Kęstutis Marcinonis (Informacinės technologijos, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
1503.Domas Sabaliauskas (Matematika, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
1504.Emilija Lipševičiūtė (Anglų kalba, Kauno r. Panevėžiuko mokykla-daugiafunkcis centras)
1505.Malika Raškauskaitė (Matematika, Vilniaus darželis-mokykla "Vaivorykštė")
1506.Mindaugas Bulatovas (Istorija, Klaipėdos "Medeinės" mokykla)
1507.Barbora Dieninytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Molėtų pradinė mokykla)
1508.Danielius Laurinavičius (Anglų kalba, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
1509.Tajus Kazlauskas (Matematika, Šakių "Varpo" mokykla)
1510.Ugnė Baliūnaitė (Informacinės technologijos, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
1511.Neidas Kapsevičius (Anglų kalba, Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
1512.Ugnė Žebrauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
1513.Ričardas Piaseckis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
1514.Emilija Čerkauskytė (Anglų kalba, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
1515.Domas Kibelkis (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
1516.Elija Pigagaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Šaltinių progimnazija)
1517.Aurėja Garunkštytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Montesori mokykla-darželis "Žiburėlis")
1518.Aleksandras Kazimieras Ivinskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
1519.Rajeckas Adomas (Anglų kalba, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
1520.Aistė Urbonaitė (Informacinės technologijos, Raseinių Šaltinio progimnazija)
1521.Gleb Rusakevič (Anglų kalba, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
1522.Izabelė Ratkelytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
1523.Tadas Mačiunskas (Geografija, Marijampolės marijonų gimnazija)
1524.Sofija Pečiulytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Demokratinė mokykla)
1525.Tilė Clopkova (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
1526.Auksė Kasputytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras)
1527.Emilius Petrauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
1528.Matas Mačiulis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
1529.Gaja Guscevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Gajos namų mokykla)
1530.Augustas Rinkevičius (Matematika, Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
1531.Ermilė Liobikaitė (Matematika, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
1532.Gabrielius Stančikas (Anglų kalba, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
1533.Jonas Meškelevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės sav. Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazija)
1534.Miglė Šalaševičiūtė (Matematika, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
1535.Pijus Gandramavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Tauragės r. Žygaičių gimnazija)
1536.Jonas Valančauskas (Informacinės technologijos, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
1537.Danielis Naudžiūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
1538.Domas Milinis (Anglų kalba, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
1539.Laurynas Daugelė (Matematika, Rokiškio mokykla-darželis „Ąžuoliukas“ Kavoliškio skyrius)
1540.Lėja Matickaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
1541.Ivo Mizgiris (Lietuvių kalba ir literatūra, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
1542.Austėja Tenikaitytė (Anglų kalba, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
1543.Paulius Gedžiūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Visagino „Verdenės“ gimnazija)
1544.Karolis Švitra (Matematika, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Aštriosios Kirsnos pagrindinio ugdymo skyrius)
1545.Arnas Kvaraciejus (Lietuvių kalba ir literatūra, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
1546.Rūta Stankevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
1547.Fausta Stankevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
1548.Jurgis Nekrošius (Lietuvių kalba ir literatūra, Viešoji įstaiga "Vilniaus Valdorfo mokykla")
1549.Emilija Urbonavičiūtė (Matematika, Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
1550.Barbora Milvydė (Lietuvių kalba ir literatūra, UAB Mažasis Klaipėdos licėjus)
1551.Neringa Juškaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
1552.Justė Rubavičiūtė (Anglų kalba, Plungės r. Liepijų mokyklos Šateikių skyrius)
1553.Auksė Andrulionytė (Istorija, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
1554.Evija Radvilavičiūtė (Matematika, Kalvarijos sav. Sangrūdos gimnazija)
1555.Ignas Beniulis (Istorija, Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija)
1556.Naglis Naujokaitis (Matematika, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
1557.Marius Minkevič (Matematika, Kėdainių profesinio rengimo centras)
1558.Žaklina Drižytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
1559.Rugilė Valiaugaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Domeikavos gimnazija)
1560.Airidas Tamašauskas (Informacinės technologijos, Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija)
1561.Amandas Sutkus (Matematika, Telšių "Kranto" progimnazija)
1562.Meinardas Žlioba (Matematika, Jonavos Panerio pradinė mokykla)
1563.Dalius Kulikevičius (Informacinės technologijos, Elektrėnų pradinė mokykla)
1564.Ugnė Čiumbaraitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija)
1565.Izabelė Bartkevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Panemunės pradinė mokykla)
1566.Simonas Laukaitis (Istorija, Viešoji įstaiga Kazlų Rūdos Valdorfo progimnazija)
1567.Žaneta Siminauskaitė (Matematika, Plungės r. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija)
1568.Aistė Verchorubovaitė (Anglų kalba, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
1569.Matas Grišanovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
1570.Juozapas Stankus (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
1571.Gustė Trakšelytė (Informacinės technologijos, Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
1572.Emilija Kavoliukė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Adomo Mickevičiaus licėjus)
1573.Korina Tandzegolskė (Anglų kalba, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
1574.Patricija Kačinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės Petro Armino progimnazija)
1575.Justė Palubinskytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
1576.Kasparas Prameneckas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno rajono Užliedžių mokykla-daugiafunkcis centras)
1577.Ieva Pivorun (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
1578.Eitvilė Mažeikaitė (Anglų kalba, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
1579.Gabija Januševičiūtė (Matematika, Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
1580.Džiugas Kelpša (Anglų kalba, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
1581.Timas Janionis (Anglų kalba, Kauno Prano Daunio ugdymo centras)
1582.Lėja Dubinskaitė (Matematika, Kauno Prano Daunio ugdymo centras)
1583.Aivaras Maskoliūnas (Anglų kalba, Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
1584.Kornelija Rovda (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės "Šilo" progimnazija)
1585.Virgilijus Paužolis (Anglų kalba, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
1586.Aden Soran Zaki (Matematika, Kauno "Vyturio" gimnazija)
1587.Arminas Čeponis (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1588.Samanta Smilgytė (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
1589.Adelė Juškaitė (Matematika, Panevėžio r. Ramygalos gimnazijos Vadoklių skyrius)
1590.Adomas Kriščiūnas (Informacinės technologijos, Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija)
1591.Jonas Pilsudskis (Matematika, Šiaulių r. Dubysos aukštupio mokykla)
1592.Deimantė Tarvydaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
1593.Kristupas Sizovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Molėtų pradinė mokykla)
1594.Saulė Šiaulytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Molėtų pradinė mokykla)
1595.Reda Simonaitytė (Anglų kalba, Klaipėdos Gamtos mokykla)
1596.Adelė Nenortaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Babtų gimnazija)
1597.Aleksandras Stoliarovas (Anglų kalba, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
1598.Vytautas Tadaravičius (Matematika, Kalvarijos gimnazija)
1599.MANTAS ŽMUIDINA (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Medelyno progimnazija)
1600.Julija Mikonytė (Matematika, Vilniaus Simono Konarskio gimnazija)
1601.Miglė Lankevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Birštono gimnazija)
1602.Nojus Budginas (Anglų kalba, Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
1603.Ignas Vykertas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
1604.Gabija Triaupytė (Matematika, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
1605.Leonardo Velez Irizarry (Matematika, Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla)
1606.Greta Žižytė (Matematika, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
1607.Kotryna Gailytė (Matematika, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
1608.Kamilė Sugintaitė (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
1609.Mėta Markevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
1610.Varaneckaitė Ieva (Matematika, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
1611.Emilis Sandaras (Biologija, pasaulio pažinimas, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
1612.Jokūbas Kucuk (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
1613.Jokūbas Kunigėlis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Balsių progimnazija)
1614.Austė Paškevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių "Varpo" mokykla)
1615.Patricija Kuzmaitė (Matematika, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
1616.Povilas Laugalys (Biologija, pasaulio pažinimas, Tauragės Tarailių progimnazija)
1617.Vilius Juozapaitis (Istorija, Šiaulių Gegužių progimnazija)
1618.Ainė Karčauskaitė (Anglų kalba, VšĮ „Herojus“)
1619.Mykolas Kaminskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio pradinė mokykla)
1620.Milda Petkevičiųtė (Informacinės technologijos, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
1621.Dilanas Dičmonas (Anglų kalba, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
1622.Karolis Rabecas (Anglų kalba, Palangos pradinė mokykla)
1623.Artiom Vilkoic (Informacinės technologijos, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
1624.Deimantė Acutė (Anglų kalba, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
1625.Urtė Kulbauskaitė (Informacinės technologijos, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
1626.Ermilė Liepa Bružaitė (Informacinės technologijos, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
1627.Austėja Stončiūtė (Informacinės technologijos, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
1628.Jackūnas Laurynas (Anglų kalba, Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
1629.Lukas Šimaitis (Istorija, Šiaulių Ragainės progimnazija)
1630.Arijus Agurkis (Anglų kalba, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
1631.Gabrielė Gimbickaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
1632.Meda Venskytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
1633.Teodoras Balčiūnas (Informacinės technologijos, VšĮ "Saulės" privati gimnazija, pradinis ugdymas)
1634.Vilius Kirkilas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
1635.Emilis Savickas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus „Sietuvos“ progimnazija)
1636.Karolis Švitra (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Aštriosios Kirsnos pagrindinio ugdymo skyrius)
1637.Amelija Vairaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
1638.Martynas Jurevičius (Informacinės technologijos, Rokiškio r. Pandėlio gimnazija)
1639.Patricija Kijauskaitė (Matematika, Kalvarijos gimnazija)
1640.Vakarė Budrikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Žibų mokykla)
1641.Rugilė Gudelytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
1642.Ardira Vaitiekūnaitė (Anglų kalba, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
1643.Faustė Limontaitė (Istorija, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
1644.Domantas Damėnas (Informacinės technologijos, Kauno Pilėnų progimnazija)
1645.Emilis Meištas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1646.Nida Zaicaitė (Informacinės technologijos, Raseinių Šaltinio progimnazija)
1647.Kornelija Zubė (Anglų kalba, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
1648.Amelija Makaraitė (Anglų kalba, Šiaulių Gegužių progimnazija)
1649.Tautvydas Sakalauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, KTU Vaižganto progimnazija)
1650.Elija (Anglų kalba, Utenos Aukštakalnio progimnazija)
1651.Pavel Morozov (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Pajūrio" progimnazija)
1652.Aron Serdiukov (Anglų kalba, Vilniaus darželis-mokykla "Vaivorykštė")
1653.Justas Maskeliūnas (Matematika, Alytaus r. Krokialaukio T. Noraus-Naruševičiaus gimnazija)
1654.Gustas Bernotaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių "Varpo" mokykla)
1655.Deimanas Lopeta (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
1656.Austėja Baravykaitė (Istorija, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
1657.Benas Žaliauskas (Anglų kalba, Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija)
1658.Iskenderova Aisu (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Pajūrio" progimnazija)
1659.Gerda Enzi (Matematika, Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
1660.Matas Petrauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių r. Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinė mokykla)
1661.Benediktas Rauktys (Geografija, Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija)
1662.Gabrielius Skersys (Informacinės technologijos, Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
1663.Gustė Petrauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Eitminiškių gimnazija)
1664.Rugilė Margelytė (Anglų kalba, Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla)
1665.Viltė Štrapėlaitė (Matematika, Šilutės Žibų mokykla)
1666.Agnė Itomlenskytė (Matematika, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
1667.Mėta Mačenskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
1668.Domininkas Kaunas (Biologija, pasaulio pažinimas, Skuodo Bartuvos progimnazija)
1669.Jonas Bučys (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
1670.Jakub Petkevic (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
1671.Benediktas Špiliauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Trakų r. Aukštadvario mokykla-darželis "Gandriukas")
1672.Matas Baratinskis (Informacinės technologijos, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
1673.Tėja Auškalnytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
1674.Luknė Kuzmaitė (Anglų kalba, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
1675.Jorūnė Rachlevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1676.Airida Abromavičiūtė (Matematika, Buivydiškių pagrindinė mokykla)
1677.Raminta Pabiržytė (Lietuvių kalba ir literatūra, VDU klasikinio ugdymo mokykla)
1678.Urtė Petkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
1679.Jokūbas Vidzickas (Matematika, Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
1680.Pijus Šantaris (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
1681.Dominykas Stankus (Matematika, Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
1682.GABIJA JUZĖNAITĖ (Anglų kalba, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
1683.Dovilė Rodriguez-Aleknaitė (Anglų kalba, Panevėžio Rožyno progimnazija)
1684.Nojus Vilkevičius (Geografija, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
1685.Dominykas Baltutis (Matematika, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
1686.Urtė (Anglų kalba, Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija)
1687.Simas Praščiūnas (Matematika, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1688.Danielė Puskunigytė (Anglų kalba, Jonavos Panerio pradinė mokykla)
1689.Titas Vasiliauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
1690.Benas Andrijauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
1691.Silvija Letulytė (Matematika, Panevėžio r. Naujamiesčio gimnazija)
1692.Neilas Girdžius (Lietuvių kalba ir literatūra, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
1693.Pijus Tamavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
1694.Justas Laukys (Biologija, pasaulio pažinimas, Neringos gimnazija)
1695.Armantė Teider (Matematika, Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
1696.Elija Dabravalskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Skuodo rajono Barstyčių pagrindinė mokykla)
1697.Urtė Kučinskaitė (Istorija, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
1698.Rokas Ramoška (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos jūrų kadetų mokykla)
1699.Milita Masilionytė (Anglų kalba, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
1700.Lėja Kairevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Varėnos r. Matuizų pagrindinė mokykla)
1701.Benas Vainorius (Anglų kalba, Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazija)
1702.Erika Chodoravičiūtė (Chemija, KTU inžinerijos licėjus)
1703.PAUKŠTĖ BENEDIKTAS (Istorija, Vilniaus "Vilnios" pagrindinė mokykla)
1704.Augustas Zimkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
1705.Ramojus-Jokūbas Končius (Matematika, Tarptautinė)
1706.Radvilas Eidukevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kazlų Rūdos pradinė mokykla)
1707.Rokas Kereišis (Matematika, Prienų r. Skriaudžių pagrindinė mokykla)
1708.Marius Vedeikis (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1709.Lukas Stanius (Anglų kalba, Skuodo Bartuvos progimnazija)
1710.Rimantė Ruibytė (Anglų kalba, Gargždų "Minijos" progimnazija)
1711.Gabija Gaubytė (Matematika, Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla)
1712.Viktorija Klimašauskaitė (Matematika, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
1713.Domas Šimonis (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
1714.Gabija Kaškonaitė (Geografija, Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
1715.Ugnius Kartanovič (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Vydūno gimnazija)
1716.Patryk Miloševič (Informacinės technologijos, Vilniaus Simono Konarskio gimnazija)
1717.Raigardas Krivka (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
1718.Magdalena Žilinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1719.Justina Pakarnytė (Informacinės technologijos, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
1720.Adomas Jurevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
1721.Kajus Lašas (Matematika, Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazija)
1722.Adas Kamarauskas (Matematika, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
1723.Andrėja Baranauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
1724.Laura Markauskaitė (Matematika, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
1725.Arielė Žebrauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
1726.Ainius Andzelevičius (Informacinės technologijos, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1727.Gustė Kabailaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Varpelio" mokykla-darželis)
1728.Viltė Dumbliauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
1729.Domantas Aliošius (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos Panerio pradinė mokykla)
1730.Lilija Mikalauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių Pavasario progimnazija)
1731.Benas Dzikas (Matematika, Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
1732.Deimantė Piaseckytė (Informacinės technologijos, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
1733.Mėta (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ „Herojus“)
1734.Aistė Tverskyte (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
1735.Kristupas Vasiliauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija)
1736.Simas Balčius (Matematika, Skuodo Bartuvos progimnazija)
1737.Adelija Miteva (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
1738.Jonas Žiogas (Anglų kalba, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
1739.Matas Levickas (Matematika, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
1740.Angelika Povilaitytė- Graurova (Anglų kalba, Šakių "Varpo" mokykla)
1741.Matas Rimkūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių "Varpo" mokykla)
1742.Kajus Šaparavičius (Matematika, Alytaus Likiškėlių progimnazija)
1743.Adrija Klara Kanaporiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
1744.Emilis Mačiūnas (Matematika, Šiaulių Dainų progimnazija)
1745.Sniegė Benevičiūtė (Informacinės technologijos, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
1746.Mantas Briedis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Suzuki progimnazija)
1747.Paulius Lagunovas (Anglų kalba, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
1748.Faustas Kuokalas (Matematika, Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
1749.Elizaveta Drozhzhina (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus darželis - mokykla "Saulutė")
1750.Ignas Sargūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žemynos progimnazija)
1751.Eirida Majauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Palemono gimnazija)
1752.Kamilė Grockytė (Anglų kalba, KTU inžinerijos licėjus)
1753.Kamilė Survilaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1754.Eglė Liubinaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Salduvės progimnazija)
1755.Julius Stulginskis (Matematika, Ukmergės "Šilo" progimnazija)
1756.Urtė Mitkutė (Anglų kalba, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
1757.Skaistė Dubovikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dzūkijos mokykla)
1758.Taja Novosiolivaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
1759.Joris Vasiliauskas (Anglų kalba, Šiaulių Ragainės progimnazija)
1760.Gabija Jankauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Buivydiškių pagrindinė mokykla)
1761.Maksim Kazakov (Matematika, Vilniaus "Ryto" progimnazija)
1762.Akvilė Gotautaitė (Informacinės technologijos, Šiaulių Salduvės progimnazija)
1763.Lėja Berniūnaitė (Informacinės technologijos, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
1764.Miglė Palubinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
1765.Justas Meškauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
1766.Augustė Mitkutė (Matematika, Telšių "Atžalyno" progimnazija)
1767.Gabija Mazgelytė (Informacinės technologijos, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
1768.Erika Kolytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kalvarijos sav. Jungėnų pagrindinė mokykla)
1769.Maksim Kozlov (Lietuvių kalba ir literatūra, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
1770.Gaspariūnas Tautvydas (Istorija, Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazija)
1771.Kotryna Margelevičiūtė (Anglų kalba, Kauno „Saulės“ gimnazija)
1772.Adomas Aleksejenko (Anglų kalba, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
1773.Ugnė Baliūnaitė (Anglų kalba, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
1774.Dovydas Kizys (Matematika, Ukmergės rajono Deltuvos pagrindinė mokykla)
1775.Džestina Lukomavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
1776.Simas Stašaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
1777.Gustas Miliauskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Tauragės „Aušros“ progimnazija)
1778.Jonynas Paulius (Matematika, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
1779.Ema Kalpokaitė (Anglų kalba, Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
1780.Edvinas Daugėla (Matematika, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
1781.Ainis Kazokas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
1782.Pijus Okladnikovas (Informacinės technologijos, Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
1783.Liucija Lukošiūtė (Matematika, Kauno Milikonių progimnazija)
1784.Kostas Bagdonas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
1785.Justas Augustauskas (Informacinės technologijos, Alytaus Dainavos progimnazija)
1786.Vytautas Ginkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Prano Daunio ugdymo centras)
1787.Kamilė Juzėnaitė (Anglų kalba, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
1788.EMA LATAKAITĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
1789.Eimantas Petravičius (Informacinės technologijos, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1790.Deimantė Piaseckytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
1791.Gytė Zaukaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1792.Evelina Klumbytė (Anglų kalba, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
1793.Jokūbas Čepaitis (Matematika, Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
1794.Sofija Smirnova (Anglų kalba, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
1795.Ugnė Mikutytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
1796.Jokūbas Vidzickas (Biologija, pasaulio pažinimas, Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
1797.Rapolas Balčiūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
1798.Aleksandr Čepelevskij (Anglų kalba, Vilniaus darželis - mokykla "Saulutė")
1799.Denis Kovarskij (Matematika, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
1800.Patricia Tumonytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
1801.Jokūbas Trapikas (Lietuvių kalba ir literatūra, Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija)
1802.kornelija einikyte (Anglų kalba, Klaipėdos r. Dovilų pagrindinė mokykla)
1803.Liucija Lukošiūtė (Informacinės technologijos, Kauno Milikonių progimnazija)
1804.Domantas Karpauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
1805.Patrikas Pankevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
1806.Matas Valius (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
1807.Joris Kuralavičius (Istorija, Marijampolės marijonų gimnazija)
1808.Benas Mikelėnas (Istorija, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
1809.Elzė Plungytė (Matematika, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
1810.ASTIJUS MILEVIČIUS (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
1811.Joris Šakalys (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
1812.Kamilė Sugintaitė (Matematika, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
1813.Milana Vasiljeva (Matematika, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
1814.Austėja Žvirblytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Birštono gimnazija)
1815.Jurgis Zaveckis (Informacinės technologijos, Marijampolės marijonų gimnazija)
1816.Džiugas Kybartas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras)
1817.Kristupas Laukaitis (Informacinės technologijos, Marijampolės marijonų gimnazija)
1818.Martynas Endzinas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
1819.Džiugas Kelpša (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
1820.Kotryna Kovešnikova (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus ,,Juventos" gimnazija)
1821.Monika Juškaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
1822.Jonas Šašys (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
1823.Itanas Sviridenka (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
1824.Adomas Kriščiūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija)
1825.Rapolas Mackevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
1826.Danielė Gudžiūnaitė (Matematika, Pakruojo r. Lygumų pagrindinė mokykla)
1827.Nojus Banys (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
1828.Evantas Labanauskas (Istorija, Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
1829.Tomas Enrikė Schvarzbauer (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1830.Denisas Poliakovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
1831.Deividas Vorobjovas (Informacinės technologijos, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
1832.Tadas Pukėnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1833.Joris Locaitis (Informacinės technologijos, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
1834.Lukrecija Vyšniauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
1835.Jokūbas Bartošius (Informacinės technologijos, Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
1836.Julius Jankovičius (Anglų kalba, Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija)
1837.Herkus Katkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
1838.Adomas Žadeika (Matematika, Alytaus Šaltinių progimnazija)
1839.Karolis Kaminskis (Matematika, Plungės vyskupo Motiejaus Valančiaus pradinė mokykla)
1840.Nelija Teodorovič (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Pavilnio progimnazija)
1841.Danielis Naudžiūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
1842.Emilis Raudonis (Lietuvių kalba ir literatūra, Viešoji įstaiga Tarptautinė Amerikos mokykla Vilniuje)
1843.Aistė Verchorubovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
1844.Rusnė Bačkytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija)
1845.Vytautas Šidlauskas (Matematika, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
1846.Benas Stanaitis (Anglų kalba, Kauno Montesori mokykla-darželis "Žiburėlis")
1847.Augustas Viederis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų r. Baltosios Vokės "Šilo" gimnazija)
1848.Gytis Daubaras (Istorija, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1849.Rokas Gedminas (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės r. Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazija)
1850.Gabrielius Buteikis (Matematika, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
1851.rusnė barakauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kelmės "Kražantės" progimnazija)
1852.Danielius Laurinavičius (Matematika, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
1853.Marius Diksa (Istorija, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
1854.Aušrinė Jakaitė (Anglų kalba, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
1855.Emilija Jankauskaitė (Anglų kalba, Alytaus „Drevinuko“ mokykla-darželis)
1856.Denis Kovarskij (Biologija, pasaulio pažinimas, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
1857.Beatričė Karvelytė (Anglų kalba, Kauno Milikonių progimnazija)
1858.Motiejus Laskauskas (Matematika, KTU Vaižganto progimnazija)
1859.ELIJA MIERAUSKAITĖ (Anglų kalba, Kretingos r. Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinė mokykla)
1860.Vincentas Jančiauskas (Matematika, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
1861.Lukas Girskas (Anglų kalba, Vilniaus Balsių progimnazija, 4-8 kl. skyrius)
1862.Jonynas Paulius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
1863.Gabrielius Gaidelionis (Anglų kalba, Cavan's Lithuanistic school "Gintarėlis" ("Amber"))
1864.Miglė Linartė (Anglų kalba, Šiaulių Ragainės progimnazija)
1865.Elija Dabravalskytė (Anglų kalba, Skuodo rajono Barstyčių pagrindinė mokykla)
1866.Gabrielė Razmaitė (Matematika, Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
1867.Rokas Kereišis (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų r. Skriaudžių pagrindinė mokykla)
1868.Tėja Taujenytė (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjaus pradinio ugdymo skyrius)
1869.Mantvydas Steponavičius (Matematika, Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
1870.Matas Petrauskas (Informacinės technologijos, Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
1871.Aleksandras Pūtys (Anglų kalba, UAB „Pažinimo medis“, Ozo filialas)
1872.Smiltė Malinauskaitė (Anglų kalba, Pakruojo r. Linkuvos gimnazija)
1873.Toma Andrijonaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Nemuno" mokykla)
1874.Gabrielius Vaičikauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
1875.Dailė Kiseliovaitė (Anglų kalba, Vilniaus Balsių progimnazija)
1876.Meda Šenavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, UAB „Erudito licėjus“)
1877.Gabrielė Urbonaitė (Matematika, Rokiškio r. Obelių gimnazija)
1878.Mėta Urbonaitė (Matematika, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
1879.Kristupas Marčenko (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
1880.Mantas Zėringis (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
1881.Augustas Paplauskas (Matematika, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
1882.Jogailė Kirvelaitė (Informacinės technologijos, Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
1883.Butkus Deividas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
1884.Danielius Kazakevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Minijos" progimnazija)
1885.Kajus Sidoras (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
1886.Ernestas Jankovskij (Biologija, pasaulio pažinimas, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
1887.Gustė Krasauskaitė (Informacinės technologijos, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
1888.Augustas Jasaitis (Matematika, KTU Vaižganto progimnazija)
1889.Rusakevič Kiril (Anglų kalba, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
1890.Martynas Endzinas (Anglų kalba, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
1891.Šaparavičius Kajus (Informacinės technologijos, Alytaus Šaltinių progimnazija)
1892.Rūta Kasperavičiūtė (Anglų kalba, Elektrėnų pradinė mokykla)
1893.Karolis Dumbliauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
1894.Feliksas Drazdauskas (Matematika, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
1895.Ubytė Smiltė (Biologija, pasaulio pažinimas, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
1896.Agnė Bajoraitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Birštono gimnazija)
1897.MILDA BALCIUNAITE (Anglų kalba, Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
1898.Skomantas Čepukėnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žemynos progimnazija)
1899.Agnetė Juciūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija)
1900.Emilė Jankauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
1901.Barbora Anusaitė (Informacinės technologijos, Melkio mokykla)
1902.Kajus Vaivadas (Anglų kalba, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
1903.Leonardo Velez Irizarry (Anglų kalba, Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla)
1904.Tomis Mikalauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
1905.Justė Vaičikauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1906.Augustė Budvytytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
1907.Kajus Tubelevičius (Matematika, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1908.Vakarė Jokšaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
1909.Benas Puišys (Matematika, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
1910.Viktorija Mikaliūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
1911.rusnė barakauskaitė (Matematika, Kelmės "Kražantės" progimnazija)
1912.PAulius Vasiliauskas (Anglų kalba, Panevėžio r. Velžio gimnazija)
1913.Miglė Lankevičiūtė (Anglų kalba, Birštono gimnazija)
1914.Aristėja Balniūtė (Anglų kalba, Kauno Palemono gimnazija)
1915.Matas Petrauskas (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
1916.Oskaras Kuncaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
1917.Julija Knašytė (Matematika, Vilniaus Žvėryno gimnazija)
1918.Eglė Juškelytė (Matematika, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
1919.Domilis Radavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
1920.Kajus Ramoška (Informacinės technologijos, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
1921.Milita Žukauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija)
1922.Emma Victoria Seifert (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
1923.Oskaras Laurusevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
1924.Rokas Sargūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žemynos progimnazija)
1925.Danielius Bunkus (Matematika, Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
1926.Ramunė Pakštaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
1927.Nojus Ūselis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
1928.Rusnė Dirmeikytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio r. Gižų Kazimiero Baršausko mokykla-daugiafunkcis centras)
1929.Sniegė Benevičiūtė (Anglų kalba, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
1930.Luknė Tvaskaitė (Matematika, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
1931.Ugnė Cikanavičiūtė (Matematika, Šiaulių r. Kairių jungtinė mokykla)
1932.Augustas Laurynas Narbutas (Matematika, Trakų r. Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinė mokykla)
1933.Arnas Šimatonis (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
1934.Ąžuolas Tumonis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos Skapiškio skyrius)
1935.Matas Bieliūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
1936.Rajeckas Adomas (Biologija, pasaulio pažinimas, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
1937.Mija Ramanauskaitė (Informacinės technologijos, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
1938.Emilija Juchnevič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
1939.Miglė Šeferytė (Anglų kalba, Vilniaus Gabijos progimnazija)
1940.Augustas Micevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
1941.Airis Liutkauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Šaltinių progimnazija)
1942.Ignė Balčiūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
1943.Ugnė Zarankaitė (Informacinės technologijos, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
1944.Rokas Stasionis (Matematika, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
1945.Julija Mikonytė (Istorija, Vilniaus Simono Konarskio gimnazija)
1946.Karina Daugėlaitė (Matematika, Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
1947.Adrijus Ždanko (Biologija, pasaulio pažinimas, Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
1948.Gabija Mazgelytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
1949.Medas Pivoras (Lietuvių kalba ir literatūra, Šv. Juozapo mokykla)
1950.Eligijus Klybas (Anglų kalba, Biržų "Atžalyno" pagr. mokyklos Pačeriaukštės Petro Poškaus pagrindinio ugdymo skyrius)
1951.Augustas Kurauskas (Matematika, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
1952.Maikas Jarmala (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų r. Veisiejų S. Gedos gimnazijos Kapčiamiesčio E. Pliaterytės pagr. ugdymo skyrius)
1953.Austėja Sinkutė (Matematika, Šiaulių r. Kairių jungtinė mokykla)
1954.Maksim Asylbekov (Matematika, Vilniaus darželis - mokykla "Saulutė")
1955.Titas Stasiūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1956.Matas Urbonas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
1957.Vilius Stelingis (Matematika, Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija)
1958.Amelija Tavoraitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno rajono Užliedžių mokykla-daugiafunkcis centras)
1959.Barbora Laugalytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Tauragės Tarailių progimnazija)
1960.Nojus Nevidomskis (Matematika, Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
1961.Rūtilė Šabūnaitė (Matematika, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
1962.Gabija Baltušytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio r. Pandėlio gimnazija)
1963.Emilija Šiaulytė (Anglų kalba, Šiaulių r. Gruzdžių gimnazijos Šakynos skyrius)
1964.Nojus Martinkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
1965.Rugilė Petreikytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Skuodo rajono Barstyčių pagrindinė mokykla)
1966.Ratmir Sinkevič (Anglų kalba, Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija)
1967.Paulius Jurevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
1968.Rokas Mičiulis (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų r. Šeštokų mokykla)
1969.Beatričė Murauskaitė (Informacinės technologijos, Riešės gimnazija)
1970.Ričardas Piaseckis (Informacinės technologijos, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
1971.Urtė Sakalauskaitė (Matematika, Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla Mastaičių skyrius)
1972.Urtė Alionytė (Informacinės technologijos, Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
1973.Pavasaris Skripkauskas (Matematika, Kauno Pilėnų progimnazija)
1974.Smilte Babelyte (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės "Kražantės" progimnazija)
1975.Arnas Deika (Anglų kalba, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
1976.Christou Odisseas (Anglų kalba, Šakių "Varpo" mokykla)
1977.Luknė Meidutė (Anglų kalba, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
1978.Augustas Rinkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
1979.Arnas Šimatonis (Matematika, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
1980.Platakytė Margarita (Biologija, pasaulio pažinimas, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
1981.Itanas Mikušauskas (Anglų kalba, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
1982.Judita Briedytė (Matematika, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
1983.Gabija Demčenko (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos r. Agluonėnų pagrindinė mokykla)
1984.Barbora Razmislevičiūtė (Anglų kalba, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
1985.Liepa Mažeikaitė (Anglų kalba, VšĮ Šiaurės licėjus)
1986.Gaja Guscevičiūtė (Istorija, Gajos namų mokykla)
1987.Austėja Kleinovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
1988.Aušra Zubytė (Matematika, Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija)
1989.Džiugas Slavinskas (Matematika, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
1990.Auksė Gudonytė (Anglų kalba, Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
1991.Urtė Reklinaitė (Matematika, Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
1992.GABIJA BERŽINSKAITĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Veršvų gimnazija)
1993.Kotryna Gailytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
1994.Ugnė Jurevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
1995.Gabrielė Bernatovičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
1996.Austėja Tadaravičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kalvarijos gimnazija)
1997.Ugnė Miliauskaitė (Geografija, Varėnos "Ryto" progimnazija)
1998.Jokūbas Selimavičius (Istorija, Alytaus Likiškėlių progimnazija)
1999.Salvijus (Matematika, Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
2000.Emilius Petrauskas (Matematika, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
2001.Arminas Cikanas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus r. Simno gimnazija)
2002.Eglė Rutkevilytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio r. Paįstrio Juozo Zikaro gimnazija)
2003.Amelija Jurčiukonytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Petro Armino progimnazija)
2004.Mėja Pakalniškytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
2005.Viltė Rožaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinė mokykla)
2006.Simas Dainys (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2007.Urtė Kulbauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
2008.Gytis Stonys (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių Senamiesčio progimnazija)
2009.Patricija Lukošiūnaitė (Anglų kalba, UAB „Erudito licėjus“)
2010.Jokūbas Miliauskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Tauragės r. Žygaičių gimnazija)
2011.Valentinas Adomaitis (Anglų kalba, Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazija)
2012.Kamilė Brendak (Anglų kalba, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
2013.Rojus Ragelis (Informacinės technologijos, Kauno Suzuki progimnazija)
2014.Dovydas Vasiliūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio 5-oji gimnazija)
2015.Austėja Gedmantaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
2016.DEIMANTAS RUTKAUSKAS (Informacinės technologijos, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
2017.Magdalena Maria Moskal (Matematika, Vilniaus Lazdynų mokykla)
2018.Arsenii Sukhinov (Matematika, Marinos Mižigurskajos privati gimnazija)
2019.Aleksas Darulis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
2020.Joris Juozapavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
2021.Povilas Zacharovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Pavilnio progimnazija)
2022.Titas Jankauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
2023.Urtė Petkutė (Anglų kalba, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
2024.Eimantė Pranskaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
2025.Martynas Kazlas (Biologija, pasaulio pažinimas, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2026.Jonas Valančauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
2027.Jonas Semaška (Lietuvių kalba ir literatūra, KTU inžinerijos licėjus)
2028.Galvonas Gustas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
2029.Monika Kišonaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
2030.Matas Virkovas (Anglų kalba, Klaipėdos r. Kretingalės pagrindinė mokykla)
2031.Milėja Stanevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių Senamiesčio progimnazija)
2032.Dominykas Budelskas (Istorija, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
2033.Titas Nariuševičius (Informacinės technologijos, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
2034.Tajus Lubyševas (Matematika, Telšių „Ateities“ progimnazijos „Saulėtekio“ skyrius)
2035.Milda Diržinauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Širvintų pradinė mokykla)
2036.Atėnė Pakalniškytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
2037.Justė Ilgūnaitė (Matematika, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
2038.Eva Sinkevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
2039.Nelija Teodorovič (Matematika, Vilniaus Pavilnio progimnazija)
2040.Jonas Gustaitis (Informacinės technologijos, UAB Karalienės Mortos mokykla)
2041.Morta Vaišvilaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
2042.Adelė šarakauskaitė (Matematika, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
2043.Ignas Nariuševičius (Anglų kalba, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
2044.Dominykas Vansevičius (Anglų kalba, Vilniaus Gabijos gimnazija)
2045.Benas Puišys (Anglų kalba, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
2046.Robertas Bubnelis (Matematika, Panevėžio r. Velžio gimnazija)
2047.Lukrecija Puodžiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
2048.Adomas Bacevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyrius Jankų mokykla)
2049.Aistė Leonavičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus Balsių progimnazija, 4-8 kl. skyrius)
2050.Ąžuolas Afanasjevas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Gabijos progimnazija)
2051.Andrėja Paulauskaitė (Anglų kalba, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
2052.Marius Makčinskas (Anglų kalba, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
2053.Kristijonas Bakas (Anglų kalba, Ukmergės "Šilo" progimnazija)
2054.Nojus Keblys (Lietuvių kalba ir literatūra, Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
2055.Lukas Miliauskis (Informacinės technologijos, Tauragės „Aušros“ progimnazija)
2056.Rokas Kereišis (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų r. Skriaudžių pagrindinė mokykla)
2057.Justas Laukys (Lietuvių kalba ir literatūra, Neringos gimnazija)
2058.Viltė Grybaitė (Matematika, Šilutės r. Saugų Jurgio Mikšo pagrindinė mokykla)
2059.Neringa Sakaitytė (Istorija, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
2060.Milena Paulauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Joniškio "Saulės" pagrindinė mokykla)
2061.Vakaris Nakutis (Informacinės technologijos, Radviliškio r. Baisogalos gimnazija)
2062.Skinkaitytė Urtė (Geografija, Šakių "Varpo" mokykla)
2063.ILJA JARMOLOVIČ (Matematika, Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija)
2064.Deimantas Petrauskas (Matematika, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
2065.Aliaksei Sinkevich (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus darželis - mokykla "Saulutė")
2066.Mantas Jofė (Anglų kalba, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
2067.Augustas Valantinas (Informacinės technologijos, Šiaulių Dainų progimnazija)
2068.Pijus Stasiūnas (Anglų kalba, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
2069.Nojus Kukanauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
2070.Viktorija Jovaišaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės Pamario progimnazija)
2071.Ema Kazlauskaitė (Anglų kalba, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
2072.Eimantas Plungė (Matematika, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
2073.Mėja Pakalniškytė (Informacinės technologijos, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
2074.Armandas Kilis (Matematika, Šilutės Žibų mokykla)
2075.Melita Medišauskaitė (Matematika, Šiaulių Salduvės progimnazija)
2076.Vilius Šestakovas (Matematika, Kauno Prano Daunio ugdymo centras)
2077.Elena Kočetova (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
2078.Ema Užubalytė (Matematika, Kauno Milikonių progimnazija)
2079.Paulina Radvilavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
2080.Emilija Blaževičiūtė (Anglų kalba, Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
2081.Patricija Kijauskaitė (Anglų kalba, Kalvarijos gimnazija)
2082.Viltė Solodiankina (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
2083.Žilvinas Barkauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
2084.Marija Alšauskaitė (Matematika, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
2085.Gytis Duoblys (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
2086.Barbora Goštautaitė (Informacinės technologijos, Šiaulių Salduvės progimnazija)
2087.Ignas Gumbinas (Istorija, Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazija)
2088.Olivija Liuolytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
2089.Domilė Gavrilkevičiūtė (Matematika, Molėtų pradinė mokykla)
2090.Milita Rasinska (Matematika, Vilniaus r. Mickūnų gimnazija)
2091.Emma Victoria Seifert (Anglų kalba, Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
2092.Neitė Čeikauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
2093.Arnas Kleinauskas (Informacinės technologijos, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
2094.Dovydas Kavaliauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
2095.Viltė Gaidukevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
2096.Kostas Poškaitis (Anglų kalba, Kauno Prano Daunio ugdymo centras)
2097.DANIELIUS MARTIŠAUSKAS (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių "Varpo" mokykla)
2098.Dausevič Damian (Anglų kalba, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
2099.Amelija Tavoraitė (Anglų kalba, Kauno rajono Užliedžių mokykla-daugiafunkcis centras)
2100.Titas Poškus (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio Vaižganto progimnazija)
2101.Simona Sankauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, VDU klasikinio ugdymo mokykla)
2102.Emilis Gudinas (Matematika, Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
2103.Lėja Zakarauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
2104.Matas Domarkas (Anglų kalba, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
2105.Pijus Jasiūnas (Matematika, Ukmergės rajono Deltuvos pagrindinė mokykla)
2106.Jokūbas Barodica (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių "Ateities" progimnazija)
2107.Rapolas Kliukas (Lietuvių kalba ir literatūra, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
2108.Dodydas Petkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
2109.Gabija Kaškonaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
2110.Gediminas Glazauskas (Informacinės technologijos, Šiaulių Salduvės progimnazija)
2111.Kajus Einikis (Matematika, Kretingos rajono Salantų gimnazija)
2112.Taja Novosiolivaitė (Matematika, Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
2113.Arnas Grigišas (Matematika, Klaipėdos jūrų kadetų mokykla)
2114.Juozas Sakalauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
2115.Patricija Lipskytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
2116.Cassalaco Emmanuel Jonas Henri David Mari (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
2117.Smiltė Saveiskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
2118.Benediktas Paluckas (Matematika, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
2119.Emilis Kloda (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
2120.Gabrielis Keragalvis (Anglų kalba, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2121.Sofija Kalinauskaitė (Matematika, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
2122.Inga Bortkevič (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus suaugusiųjų mokymo centras)
2123.Lukas Magelinskas (Matematika, Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
2124.AUGUSTĖ ŠTITILYTĖ (Matematika, Klaipėdos r. Ketvergių pagrindinė mokykla)
2125.Šarūnas Juodaitis (Anglų kalba, Vilniaus Naujininkų progimnazija)
2126.Domantas Kiaušas (Informacinės technologijos, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
2127.Samuelis Kleinas (Informacinės technologijos, Plungės Senamiesčio mokykla)
2128.Christian Dominik Radovski (Informacinės technologijos, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
2129.Elija Gustaitė (Matematika, Kauno Veršvų gimnazija)
2130.Jokūbas Kaškonas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
2131.Kamilė Steponkutė (Istorija, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
2132.Viltė Zigmantaitė (Matematika, Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
2133.Luka Piliponytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
2134.Žygelytė Gabija (Anglų kalba, Anykščių Jono Biliūno gimnazija)
2135.Darius Čepanauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Pamario progimnazija)
2136.Ugnius Karveckas (Informacinės technologijos, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
2137.Paulina Radvilavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
2138.Viltė Misevičiūtė (Informacinės technologijos, Panevėžio pradinė mokykla)
2139.Dovydas Vasiliūnas (Matematika, Panevėžio 5-oji gimnazija)
2140.Dovydas Šilanskas (Anglų kalba, Vilniaus Pavilnio progimnazija)
2141.Ąžuolas Višinskis (Matematika, Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
2142.Gabrielė Urbonaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio r. Obelių gimnazija)
2143.Barbora Kalendaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Domeikavos gimnazija)
2144.Ūla Palubinskaitė (Anglų kalba, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
2145.Ugnė Gaižauskaitė (Informacinės technologijos, Šiaulių "Juventos" progimnazija)
2146.Jorūnė Rachlevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
2147.Žemyna Miškinytė (Matematika, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
2148.Kristupas Valatka (Matematika, "Šaltinėlio" privati mokykla)
2149.Mantas Jazerskas (Matematika, Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
2150.Liucija Bujanauskaitė (Matematika, Alytaus Dzūkijos mokykla)
2151.Patricija Poškaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
2152.Jorūnė Rachlevičiūtė (Matematika, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
2153.Adomas Aleksejenko (Matematika, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
2154.Agnė Girskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos r. Vydmantų gimnazija)
2155.Meda Petrosiute (Anglų kalba, Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
2156.Simonas Anusas (Lietuvių kalba ir literatūra, Melkio mokykla)
2157.Matas Paliulionis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Lapių pagrindinė mokykla)
2158.Aronas Paškevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
2159.Kamilė Tunkevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
2160.Olivija Mikašauskaitė (Matematika, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
2161.Agata Čivaitė (Matematika, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
2162.Emilija Šumskaitė (Matematika, Vilniaus Žirmūnų gimnazija)
2163.Dorotėja Krūmaitė (Informacinės technologijos, Šiaulių jėzuitų mokykla)
2164.Vilius Pagareckis (Geografija, Šilutės Pamario progimnazija)
2165.Aleksija Mikolaitytė (Matematika, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
2166.Eimantas Milašius (Anglų kalba, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
2167.Justė Palubinskytė (Matematika, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
2168.Povilas Malakauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2169.Gustė Jonynaitė (Matematika, Alytaus Dainavos progimnazija)
2170.Marta Pikčiūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Tauragės Jovarų pagrindinė mokykla)
2171.Kristupas Ročys (Anglų kalba, Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinė mokykla)
2172.Fausta Stankevičiūtė (Informacinės technologijos, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
2173.Ema Kazulytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Panemunės pradinė mokykla)
2174.Gustas Miščenko (Anglų kalba, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
2175.Monika Juškaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
2176.Ignas Bobinas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kalvarijos sav. Jungėnų pagrindinė mokykla)
2177.Domas Bernotavičius (Matematika, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2178.Vasarė Kukeckaitė (Matematika, Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
2179.Domas Malinauskas (Matematika, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
2180.Miglė Zemblytė (Matematika, Telšių r. Nevarėnų pagrindinė mokykla)
2181.Mark Ieiva (Anglų kalba, Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
2182.Laurynas Kulys (Informacinės technologijos, Šv. Juozapo mokykla)
2183.Meda Šriupšaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Palemono gimnazija)
2184.Ema Kazlauskaitė (Istorija, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
2185.Titas Sprangauskas (Anglų kalba, Kauno Prano Daunio ugdymo centras)
2186.Adas Griškevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių r. Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinė mokykla)
2187.Marija Ramanauskaitė (Matematika, VšĮ „Herojus“)
2188.Gustė Liobytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
2189.Mantvydas Šapranauskas (Anglų kalba, UAB „Taškius“)
2190.Kotryna Kairytė (Biologija, pasaulio pažinimas, VGTU inžinerijos licėjaus pradinio ugdymo skyrius)
2191.Beata Bartkutė (Matematika, Kauno r. Babtų gimnazija)
2192.Dastinas Navikas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
2193.Adelė Juškaitė (Anglų kalba, Panevėžio r. Ramygalos gimnazijos Vadoklių skyrius)
2194.MARKAS KNOKNERIS (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės marijonų gimnazija)
2195.Jorė Baniulytė (Informacinės technologijos, Vilkaviškio pradinė mokykla)
2196.Raminta Pabiržytė (Matematika, VDU klasikinio ugdymo mokykla)
2197.Klaudija Maria Mačiulytė (Anglų kalba, UAB Karalienės Mortos mokykla)
2198.Magdalena Žilinskaitė (Anglų kalba, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2199.Gabrielė Narūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
2200.Kamilė Normantaitė (Matematika, Šilutės Pamario progimnazija)
2201.Miglė Norkutė (Matematika, Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
2202.Adrija Pupalaigytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
2203.Majus Okockis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
2204.Gytis Gibavičius (Anglų kalba, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2205.Nojus Smailys (Informacinės technologijos, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
2206.Rajeckas Adomas (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
2207.Tomas Tamkus (Geografija, Širvintų r. Gelvonų gimnazija)
2208.Emilija Pilkytė (Anglų kalba, Kauno Suzuki progimnazija)
2209.KaulitzkyTėja (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
2210.Jurgis Sagatauskas (Matematika, Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija)
2211.Erika Loginaitė (Anglų kalba, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2212.Vėjūnė Volungevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Varėnos "Ryto" progimnazija)
2213.Nerilė Mustafinaitė (Matematika, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
2214.Joris Barkauskas (Informacinės technologijos, Vilkaviškio pradinė mokykla)
2215.Radvilas Eidukevičius (Anglų kalba, Kazlų Rūdos pradinė mokykla)
2216.Roberta Jocytė (Matematika, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
2217.Rugilė Ribinskaitė (Informacinės technologijos, Alytaus r. Simno gimnazija)
2218.Ignas Savickas (Anglų kalba, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
2219.Mantas Milašius (Anglų kalba, Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
2220.Smiltė Labanauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
2221.Emilija Kazikaitytė (Matematika, Jurbarko r. Jurbarkų darželis-mokykla)
2222.Sofija Ivanauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaurės licėjus)
2223.Liepa Šimanskaitė (Anglų kalba, Prienų r. Jiezno gimnazija)
2224.Paulius Miloševskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
2225.Austė Paškevičiūtė (Anglų kalba, Šakių "Varpo" mokykla)
2226.Gabrielius Karčinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
2227.Vytis gurevyčius (Informacinės technologijos, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
2228.Jurgis Rizgelis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
2229.Sofija Lukjanovaitė (Anglų kalba, Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
2230.Adija Bokunaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dzūkijos mokykla)
2231.Austėja Alaunytė (Geografija, Viešoji įstaiga Kazlų Rūdos Valdorfo progimnazija)
2232.Uršulė Lašukaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
2233.Patryk Piurko (Matematika, Vilniaus r. Riešės šv. Faustinos Kovalskos pagrindinė mokykla)
2234.Kostas Poškaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Prano Daunio ugdymo centras)
2235.Lukas Kašėta (Matematika, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
2236.Pijus Paužas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
2237.Emanuelė Sakavičiūtė (Anglų kalba, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
2238.Emilis Grevys (Anglų kalba, Klaipėdos r. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija)
2239.Mykolas Neverkevičius (Informacinės technologijos, Vilniaus Baltupių progimnazija)
2240.Enrikė Kuokalas (Informacinės technologijos, Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
2241.Redas Dobilas (Anglų kalba, Kauno Pilėnų progimnazija)
2242.Andžela Lenkauskaitė (Anglų kalba, Telšių "Germanto" progimnazija)
2243.Marius Aukštakalnis (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
2244.Benediktas Špiliauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų r. Aukštadvario mokykla-darželis "Gandriukas")
2245.Ugnė Vrubliauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjaus pradinio ugdymo skyrius)
2246.Edvin Kurec (Anglų kalba, Trakų r. Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazija)
2247.Nojus Smailys (Matematika, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
2248.Adomas Zelenkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
2249.Patrikas Velioniškis (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
2250.Lukrecija Čeikytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės Žibų mokykla)
2251.Kristijonas Bakas (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės "Šilo" progimnazija)
2252.Adomas Razlevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
2253.Ignas Bauža (Chemija, Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija)
2254.ORINTA PABIRŽYTĖ (Biologija, pasaulio pažinimas, VDU klasikinio ugdymo mokykla)
2255.Jurgis Židonis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
2256.Justina Kudirkaitė (Istorija, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2257.Markas Malinauskas (Matematika, UAB Mažasis Klaipėdos licėjus)
2258.Nedas Buta (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
2259.Adas Povilaitis (Matematika, Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
2260.Emilija Petraitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
2261.Viktorija Kuzminaitė (Anglų kalba, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
2262.Domas Dziena (Anglų kalba, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
2263.Gratas Dermontas (Fizika, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
2264.Salom (Anglų kalba, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
2265.Tomas Liaugaudas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
2266.Danielius Jokubauskas (Matematika, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
2267.Hugo Burneckis (Matematika, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
2268.Augustas Pocius (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
2269.Saulė Šimonytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija)
2270.Davyd Ihnatenko (Lietuvių kalba ir literatūra, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
2271.Gediminas Gylys (Anglų kalba, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
2272.Domas Sabaliauskas (Anglų kalba, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
2273.Arijus Lužeckas (Istorija, Jurbarko r. Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinė mokykla)
2274.Ignas Dorelaitis (Informacinės technologijos, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
2275.Eva Vaiva Buivydaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinė mokykla)
2276.Lėja Zaikinaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
2277.Gerardas Leonauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
2278.Jonas Tijūnaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos jūrų kadetų mokykla)
2279.Patricija Ažnytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
2280.Laurynas Rakauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
2281.Domas Ražas (Biologija, pasaulio pažinimas, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
2282.Jonynas Paulius (Anglų kalba, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
2283.Eva Mažrimaitė (Matematika, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
2284.Jogailė Einikaitė (Matematika, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
2285.Urtė Jankauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
2286.Leonardas Apanavičius (Istorija, Viešoji įstaiga Kazlų Rūdos Valdorfo progimnazija)
2287.Andrius Vilkonis (Anglų kalba, Rokiškio r. Obelių gimnazija)
2288.Rugilė Cikanavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Likiškėlių progimnazija)
2289.Jokūbas Lekavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
2290.MANTAS ŽMUIDINA (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Medelyno progimnazija)
2291.Austėja Stasevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
2292.Ieva Rozenbergaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Dainų progimnazija)
2293.Rapolas Martinaitis (Anglų kalba, Šiaulių r. Voveriškių mokykla)
2294.Adrijus Jurkus (Geografija, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
2295.Linas Karveckas (Matematika, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
2296.Lukas Laurinaitis (Anglų kalba, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla, Radvilėnų filialas)
2297.Nojus Žementauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kalvarijos gimnazija)
2298.Jokūbas Petrauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Skuodo Bartuvos progimnazija)
2299.Pijus Banys (Informacinės technologijos, Gedimino miesto mokykla)
2300.Justė Gaidukevičiūtė (Anglų kalba, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
2301.Pijus Augustauskas (Istorija, Šiaulių Ragainės progimnazija)
2302.Gustė Balniūtė (Istorija, Kauno Palemono gimnazija)
2303.Viltė Viganauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
2304.Margarita Žliobaitė (Anglų kalba, Kauno Palemono gimnazija)
2305.Augustas Smelstorius (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija)
2306.Eglė Studencova (Anglų kalba, Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazija)
2307.Ridas Navikas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
2308.Ugnė Limontaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
2309.Mykolas Neverkevičius (Geografija, Vilniaus Baltupių progimnazija)
2310.Emilis Šepeliovas (Matematika, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
2311.Gustė Jonynaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dainavos progimnazija)
2312.Vėjas Žemaitis (Informacinės technologijos, Molėtų pradinė mokykla)
2313.Tėja Samoškaitė (Anglų kalba, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
2314.Mindaugas Valskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
2315.Matas Mačiulis (Informacinės technologijos, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
2316.Donatas Serapinas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
2317.Justė Gaidukevičiūtė (Matematika, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
2318.Jokūbas Šapoka (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Krašuonos progimnazija)
2319.Gustas Andriuškevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
2320.Austė Martinavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių Šaltinio progimnazija)
2321.Naglis Kvaracėjus (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus)
2322.Evaldas Vaitkus (Matematika, Kretingos r. Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinė mokykla)
2323.Viktorija Klimova (Matematika, Jonavos Panerio pradinė mokykla)
2324.Eva Strigūnaitė (Informacinės technologijos, Kauno šv. Kazimiero progimnazija)
2325.Vakaris Šiugžda (Anglų kalba, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
2326.Olivia Muravska (Anglų kalba, Vilniaus r. Egliškių šv. Jono Bosko gimnazija)
2327.Patricija Mažionytė (Anglų kalba, Gargždų "Minijos" progimnazija)
2328.Eironas Simanavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Kalvelių "Aušros" gimnazija)
2329.Ugnius Simaitis (Matematika, Viešoji įstaiga "Smalsieji pabiručiai")
2330.Vakarė Paškevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Baltupių progimnazija)
2331.Liepa Vaišvilaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
2332.Faustas Bliudžius (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
2333.Benas Vainorius (Lietuvių kalba ir literatūra, Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazija)
2334.Simonas Siriūnaitis (Matematika, Raseinių Šaltinio progimnazija)
2335.Lėja Berniūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
2336.Saulė Tvaronavičiūtė (Matematika, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
2337.Dominik Jackūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
2338.Monika Lokutijevskaja (Anglų kalba, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
2339.Kasparas Plieskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
2340.Gražvydas Zareckas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
2341.Jonas Semaška (Anglų kalba, KTU inžinerijos licėjus)
2342.Emilija Venytė (Anglų kalba, Kauno Veršvų gimnazija)
2343.Milda Diržinauskaitė (Anglų kalba, Širvintų pradinė mokykla)
2344.Midas Šerna (Anglų kalba, UAB Karalienės Mortos mokykla)
2345.Justė Avdejenkovaitė (Matematika, Šakių rajono Lukšių Vinco Grybo gimnazija)
2346.Erika Kvecytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
2347.Akvilė Skujytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
2348.Ignas Jonelis (Matematika, Prienų r. Balbieriškio pagrindinė mokykla)
2349.Ema Razytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
2350.Jokūbas Brazlauskis (Anglų kalba, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
2351.Sofia Natsheh (Anglų kalba, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
2352.Rugilė Mačiulytė (Matematika, Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
2353.Povilas Urbaitis (Anglų kalba, Kazlų Rūdos pradinė mokykla)
2354.Liepa Barauskaitė (Matematika, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
2355.Meda Trakšelytė (Matematika, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
2356.Rapolas Balčiūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
2357.Aronas Dagilis (Matematika, Kauno Montesori mokykla-darželis "Žiburėlis")
2358.Jonas Karpavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
2359.Dorotėja Kirilovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, VDU klasikinio ugdymo mokykla)
2360.Herkus Peseckis (Fizika, KTU inžinerijos licėjus)
2361.Vasarė Striškaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2362.Astijus Gipas (Anglų kalba, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
2363.Viktorija Novicka (Anglų kalba, Vilniaus r. Bezdonių "Saulėtekio" pagrindinė mokykla)
2364.Reišis Dominikas (Matematika, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
2365.Gabrielė Adomaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
2366.Justė Piliponytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
2367.Ąžuolas Lukošius (Informacinės technologijos, Šilutės Pamario progimnazija)
2368.Lukas Lukoševičius (Matematika, Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
2369.Adrija Radzevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus r. Simno gimnazija)
2370.Redas Dzindzilevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Nemuno" mokykla)
2371.Klaidas Dauginas (Anglų kalba, Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
2372.Liepa Sakalauskaitė (Anglų kalba, Vilkaviškio pradinė mokykla)
2373.Kajus Janonis (Matematika, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
2374.Vilius Klemka (Anglų kalba, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
2375.Jokūbas Večerskis (Matematika, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
2376.Amilis Jokubaitis (Anglų kalba, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
2377.Smiltė Malinauskaitė (Matematika, Pakruojo r. Linkuvos gimnazija)
2378.Miglė Lankevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Birštono gimnazija)
2379.Eligijus Klybas (Biologija, pasaulio pažinimas, Biržų "Atžalyno" pagr. mokyklos Pačeriaukštės Petro Poškaus pagrindinio ugdymo skyrius)
2380.Amelija Makaraitė (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
2381.Julius Buterlevičius (Matematika, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
2382.Rūtilė Šabūnaitė (Anglų kalba, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
2383.Simona Rimkutė (Matematika, Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija)
2384.Dovydas Daukša (Informacinės technologijos, Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
2385.Rugilė Kaziūnaitė (Matematika, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
2386.Liucija Rainytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
2387.Ratmir Sinkevič (Matematika, Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija)
2388.Amelija Ševcova (Informacinės technologijos, Vilniaus darželis-mokykla "Vaivorykštė")
2389.Dovydas Savickis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Meškuičių gimnazija)
2390.Matas Liudžius (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių "Varpo" mokykla)
2391.Meida Penkauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla)
2392.Darija Stankevič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Rukainių gimnazija)
2393.Raminta Kuizinaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
2394.Aleksandras Jalianiauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
2395.Ugnė Limontaitė (Matematika, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
2396.Luknė Bortkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, UAB „Pažinimo medis“, Ozo filialas)
2397.Gustė Bočkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
2398.Ieva Misaniuk (Informacinės technologijos, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
2399.Mantas Turauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Panemunės progimnazija)
2400.Eva Jakštaitė (Matematika, Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
2401.Jakub Kostiukewicz (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
2402.Asia Milaja (Biologija, pasaulio pažinimas, Švenčionių r. Pabradės "Ryto" gimnazija)
2403.Einoras Aliukonis (Matematika, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
2404.Medeinė Pelenytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
2405.Martynas Šimanskis (Matematika, Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
2406.Lėja Petkutė (Anglų kalba, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
2407.Raminta Kuizinaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
2408.Jonas Balkus (Matematika, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
2409.Goda Glušauskaitė (Anglų kalba, Kauno Milikonių progimnazija)
2410.Fausta Česnulytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
2411.Vytautas Žemgulys (Matematika, Klaipėdos r. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija)
2412.Amelija Tavoraitė (Matematika, Kauno rajono Užliedžių mokykla-daugiafunkcis centras)
2413.Aleksandr Schimpf (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
2414.Elzė Kvedaraitė (Informacinės technologijos, Šiaulių Gegužių progimnazija)
2415.Elija Rumbutytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
2416.Gustas Žilakauskis (Informacinės technologijos, Šiaulių Salduvės progimnazija)
2417.Sofija Austrevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Rokų gimnazija)
2418.Jonas Teišerskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių r. Ariogalos gimnazija)
2419.Tautvydas Sakalauskas (Informacinės technologijos, KTU Vaižganto progimnazija)
2420.Liepa Petkinyte (Matematika, Marijampolės sav. Mokolų progimnazija)
2421.Matas Petrauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
2422.Tautvydas Žvinklys (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
2423.Armandas Repšys (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės Senamiesčio mokykla)
2424.Matas Žižys (Lietuvių kalba ir literatūra, Varėnos "Ryto" progimnazija)
2425.Erikas Černauskas (Matematika, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
2426.Matas Balsys (Matematika, Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla)
2427.Albert Gulbickij (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Pakenės Česlovo Milošo pagrindinė mokykla)
2428.Ernestas Abramovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Eitminiškių gimnazija)
2429.Eva Sinkevičiūtė (Informacinės technologijos, Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
2430.Augustas Galinis (Matematika, Šiaulių Ragainės progimnazija)
2431.Matas Kulevičius (Fizika, Telšių "Atžalyno" progimnazija)
2432.Domas Tamušauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės Senamiesčio mokykla)
2433.Vilius Judeikis (Lietuvių kalba ir literatūra, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
2434.Varankevičiūtė Regimantė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Veršvų gimnazija)
2435.Austėja Šilanskaitė (Anglų kalba, Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
2436.Dovydas Maceikis (Anglų kalba, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
2437.Sofija Lebedeva (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2438.Augustė Budriūnaitė (Anglų kalba, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
2439.Aras Bložė (Matematika, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
2440.Gustė Andriukaitytė (Istorija, Kauno Suzuki progimnazija)
2441.Pijus Račas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
2442.Martynas Balkus (Matematika, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
2443.Skaistė Sidaraitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
2444.Emilis Kazlauskas (Anglų kalba, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
2445.Hugo Burneckis (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
2446.Justinas Biveinis (Informacinės technologijos, Kazlų Rūdos "Elmos" mokykla-darželis)
2447.Milda Griščenka (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
2448.Danielius Paslavskij (Matematika, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
2449.Dominykas Putna (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
2450.Vitalija Gudelytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
2451.Linas Karveckas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
2452.Urbonaitė Agnė (Lietuvių kalba ir literatūra, Joniškio r. Žagarės gimnazija)
2453.Augustė Sukackaitė (Anglų kalba, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
2454.Lukas Gebrauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus jėzuitų gimnazija)
2455.Jorūnė Jakaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
2456.Motiejus Špakauskas (Matematika, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
2457.Markas Pudžemis (Matematika, Marijampolės marijonų gimnazija)
2458.Kajus Martinkus (Anglų kalba, Klaipėdos licėjus)
2459.Emilija Kavoliukė (Anglų kalba, Vilniaus Adomo Mickevičiaus licėjus)
2460.Gerardas Palubinskas (Istorija, Klaipėdos r. Ketvergių pagrindinė mokykla)
2461.Meda Vaišnoraitė (Anglų kalba, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
2462.Motiejus Petrėtis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Balsių progimnazija, 4-8 kl. skyrius)
2463.Paulius Lukošius (Lietuvių kalba ir literatūra, Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija)
2464.Mija Zinkevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazijos Joniškio skyrius)
2465.Benas Markevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
2466.Simas Stašaitis (Anglų kalba, Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
2467.Rugilė Pileckaitė (Fizika, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
2468.Mantvydas Tauroza (Anglų kalba, Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
2469.Mykolas Raupėnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
2470.Kristijonas Greičius (Matematika, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
2471.Uogelė Joris (Lietuvių kalba ir literatūra, Joniškio r. Žagarės gimnazija)
2472.Eligijus Klybas (Istorija, Biržų "Atžalyno" pagr. mokyklos Pačeriaukštės Petro Poškaus pagrindinio ugdymo skyrius)
2473.Justė Bylinskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
2474.Gustė Daukšaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
2475.Feliksas Drazdauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
2476.Izabelė Lavrinovič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Bezdonių "Saulėtekio" pagrindinė mokykla)
2477.Vakarė Janulytė (Matematika, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
2478.Ugnė Žemaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jurbarko r. Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinė mokykla)
2479.Amelija Žižytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
2480.Gintaras Voras (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
2481.Marijonas Velykis (Matematika, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
2482.Pijus Perednis (Anglų kalba, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
2483.Itanas Mikušauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
2484.Milena Karpovič (Anglų kalba, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
2485.Gabija Burbaitė (Istorija, Šiaulių Zoknių progimnazija)
2486.Luknė Norvaišaitė (Anglų kalba, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
2487.Ivo Mizgiris (Matematika, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
2488.Tautvydas Rimkus (Fizika, Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla)
2489.žygimantas čapkauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija)
2490.Eliza Artemjeva (Matematika, Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija)
2491.Šarūnė Vaišnoraitė (Anglų kalba, Vilniaus Gabijos progimnazija)
2492.Karolina Eirošiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
2493.Gabija Miliauskaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
2494.Augustas Tamošauskas (Anglų kalba, Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
2495.Matas Kučinskas (Geografija, Kauno Rokų gimnazija)
2496.Gabrielė Janušauskaitė (Matematika, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
2497.Aivaras Maskoliūnas (Informacinės technologijos, Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
2498.Andris Marčiukaitis (Anglų kalba, Marijampolės marijonų gimnazija)
2499.Ąžuolas Gudaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus r. Butrimonių gimnazijos Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcis skyrius)
2500.Gabija Sarapinaitė (Istorija, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
2501.Gabrielius Gudeliauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Žiežmarių gimnazija)
2502.Martynas Raudys (Anglų kalba, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2503.Rokas Mikšta (Anglų kalba, Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
2504.Eva Sinkevičiūtė (Istorija, Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
2505.Gustė Bočkutė (Anglų kalba, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
2506.Rugilė Salickaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
2507.Ignas Čekanauskas (Informacinės technologijos, Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
2508.Benas Grigaliauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
2509.Artiom Buinickij (Istorija, Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
2510.Linas Vaitekūnas (Anglų kalba, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
2511.Auksė Andrulionytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
2512.Tautvydas Jonušas (Matematika, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
2513.Skaistė Mėčiūtė (Anglų kalba, Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
2514.Goda Gliaudytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Varpelio" mokykla-darželis)
2515.Laura Montvydaitė (Chemija, Šilutės Pamario progimnazija)
2516.Justina Daškevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
2517.Rūta Bartkutė (Informacinės technologijos, Šiaulių Salduvės progimnazija)
2518.Arminas Gudaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
2519.Emilis Barauskas (Anglų kalba, VDU klasikinio ugdymo mokykla)
2520.Aurimas Blažys (Geografija, KTU inžinerijos licėjus)
2521.Teresė Buraitytė (Istorija, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
2522.Ąžuolas Jonas Vainilka (Anglų kalba, UAB Karalienės Mortos mokykla)
2523.Rugilė Miniotaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Pilėnų progimnazija)
2524.Jonas Gulbinas (Matematika, UAB „Pažinimo medis“, Ozo filialas)
2525.Urtė Kučinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
2526.Aleksandr Schimpf (Anglų kalba, Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
2527.Osvaldas Mikalauskas (Istorija, Mažeikių Pavasario progimnazija)
2528.Deividas Stiklius (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos r. Endriejavo pagrindinė mokykla)
2529.Viltė Žigunovaitė (Anglų kalba, Kaišiadorių r. Gudienos mokykla-darželis "Rugelis", Stasiūnų skyrius)
2530.Urtė Jankauskaitė (Matematika, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
2531.Adrijus Malinauskas (Matematika, Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija)
2532.Eglė Beinoraitė (Biologija, pasaulio pažinimas, VGTU inžinerijos licėjus)
2533.Vakaris Saliamonas (Anglų kalba, Anykščių r. Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija)
2534.Gabrielė Janušauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
2535.Morta Vaišvilaitė (Anglų kalba, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
2536.Kamilė Jankauskaitė (Anglų kalba, Šakių "Varpo" mokykla)
2537.Margiris Tautkus (Anglų kalba, Pradinė mokykla "Žiniukas")
2538.Ignas Bilevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Pamario progimnazija)
2539.Kajus Vaitiekūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Domeikavos gimnazija)
2540.Radvilė Rukaitė (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
2541.Erika Sipavičiūtė (Matematika, Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
2542.Edvinas Šakalys (Geografija, Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazija)
2543.Miglė Linartė (Matematika, Šiaulių Ragainės progimnazija)
2544.Mėta Mačenskaitė (Anglų kalba, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
2545.Dovydas Šilanskas (Informacinės technologijos, Vilniaus Pavilnio progimnazija)
2546.Elena Bieliauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės marijonų gimnazija)
2547.Nojus Žvirblis (Lietuvių kalba ir literatūra, Birštono gimnazija)
2548.Evelina Baltusytė (Anglų kalba, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
2549.Kristupas Kaziulis (Anglų kalba, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
2550.Akvilė Gotautaitė (Matematika, Šiaulių Salduvės progimnazija)
2551.Gediminas Girdvainis (Matematika, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
2552.Mykolas Budreckis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
2553.Rokas Bachovas (Anglų kalba, Varėnos "Ryto" progimnazija)
2554.Aleksandras Jalianiauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
2555.Motiejus Šiaudvytis (Informacinės technologijos, Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija)
2556.Patrycja Pucetaitė (Anglų kalba, Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla)
2557.Danielius Visockas (Istorija, Biržų "Atžalyno" pagr. mokyklos Pačeriaukštės Petro Poškaus pagrindinio ugdymo skyrius)
2558.Domas Juodžiukynas (Matematika, Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla)
2559.Meida Nutautaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
2560.Kristijonas Kazakevičius (Istorija, Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazija)
2561.Paula Šimkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Šaltinių progimnazija)
2562.Mangirdas Palijanskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
2563.Jokūbas Bučinskas (Informacinės technologijos, Molėtų progimnazija)
2564.Viktorija Jovaišaitė (Anglų kalba, Šilutės Pamario progimnazija)
2565.Damir Mončiunski (Matematika, Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija)
2566.Agata Čivaitė (Anglų kalba, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
2567.DanieliusJ. (Anglų kalba, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
2568.Arminas Gaidukas (Anglų kalba, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
2569.Emilija Chotilovskaja (Matematika, Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
2570.Joris Prunskas Balčiūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
2571.Dovaldas Bočkus (Matematika, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
2572.Luknė Kazlaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
2573.Tautvydas Matusevičius (Geografija, Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras)
2574.Aleksandras Šabrinskas (Istorija, Šiaulių Ragainės progimnazija)
2575.Kristupas Venckūnas (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2576.Jogailė Kirvelaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
2577.Aušrinė Jakaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
2578.Gabrielė Galvelytė (Anglų kalba, Panevėžio r. Ramygalos gimnazijos Vadoklių skyrius)
2579.Samanta Mažeikaitė (Informacinės technologijos, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2580.Eglė Damidavičiūtė (Matematika, Jurbarko r. Seredžiaus Stasio Šimkaus mokykla-daugiafunkcis centras)
2581.Titas Bendikas (Anglų kalba, Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
2582.Aismantas Vitkauskas (Anglų kalba, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
2583.Vestina Vaznytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
2584.Evelina Razmaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
2585.Vilja Kiaurakytė (Informacinės technologijos, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
2586.Sirvydas Sakalauskas (Matematika, "Šaltinėlio" privati mokykla)
2587.Aleksandra Šliukovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Lazdynų mokykla)
2588.Gabrielius Šipkauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
2589.Rokas Jaugelis (Matematika, Šiaulių Dainų progimnazija)
2590.Alina Schimpf (Istorija, Vilniaus Vasilijaus Kačialovo gimnazija)
2591.Vestina Vaznytė (Matematika, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
2592.Luka Piliponytė (Anglų kalba, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
2593.Emilis Ivanovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
2594.Matas Matiukas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
2595.Paulius Tamošiūnas (Anglų kalba, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
2596.Ela Mikalauskaitė (Matematika, Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras)
2597.Emil Ertel (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių rajono Plokščių mokykla - daugiafunkcis centras)
2598.Matas Grigas (Matematika, Varėnos "Ryto" progimnazija)
2599.Majus Baldauskas (Anglų kalba, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
2600.Jorė Baniulytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio pradinė mokykla)
2601.Mariuš Kasperovič (Matematika, Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija)
2602.Erika Chodoravičiūtė (Fizika, KTU inžinerijos licėjus)
2603.Taisija Steško (Matematika, Vilniaus Naujamiesčio mokykla)
2604.Skunčikas Ąžuolas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
2605.Marta Matijevičė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
2606.Rokas Navickas (Matematika, Juodšilių "Šilo" gimnazija)
2607.Sibilė Paulauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
2608.Beata Žičkutė (Anglų kalba, Vilniaus darželis-mokykla "Dainorėliai")
2609.Domas Bernotavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2610.Vytautas Tadaravičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kalvarijos gimnazija)
2611.Auksė Capaitė (Anglų kalba, Šilutės r. Saugų Jurgio Mikšo pagrindinė mokykla)
2612.Aironas Juodeška (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų r. Šeštokų mokykla)
2613.Ema Baltūsytė (Anglų kalba, Šiaulių Dainų progimnazija)
2614.Osvaldas Mikalauskas (Informacinės technologijos, Mažeikių Pavasario progimnazija)
2615.Miglė Kandratavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Rokų gimnazija)
2616.Vakarė Kukanauzaitė (Anglų kalba, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
2617.Aleksandras Jalianiauskas (Informacinės technologijos, Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
2618.Meida Galdikaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Salduvės progimnazija)
2619.Nida Rimgailaitė (Matematika, UAB „Erudito licėjus“)
2620.Austėja Uoselytė (Anglų kalba, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
2621.Vytenis Vervečka (Anglų kalba, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
2622.Adomas Dabkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
2623.Sandra Smaliukaitė (Anglų kalba, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
2624.Domantas Dapšas (Matematika, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
2625.Ugnė Kochanskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Varėnos "Ryto" progimnazija)
2626.Agnieška Rogoža (Fizika, Šalčininkų r. Eišiškių gimnazija)
2627.Joris Pozingis (Anglų kalba, Klaipėdos r. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija)
2628.Kornelija Kazlauskaitė (Anglų kalba, Ukmergės r. Siesikų gimnazija)
2629.Milita Butlerytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2630.Jokūbas Kilda (Matematika, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
2631.Ieva Kulaitytė (Matematika, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
2632.Benas Jonaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
2633.Mangirdas Palijanskas (Anglų kalba, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
2634.Ignėja Rimavičiūtė (Anglų kalba, Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
2635.Emilė Raicevičiūtė (Informacinės technologijos, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
2636.Austėja Liutvinaitė (Matematika, Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
2637.Domantas Damėnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Pilėnų progimnazija)
2638.Erikas Černauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
2639.Emilija Petraitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
2640.Sandra Ališauskaitė (Istorija, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
2641.Akvilė Gotautaitė (Anglų kalba, Šiaulių Salduvės progimnazija)
2642.Ilzė Biretaitė (Anglų kalba, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
2643.Gabrielius Vaičikauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
2644.Saulė Balandaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
2645.Juozas Junda (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
2646.Liepa Čižinauskaitė (Matematika, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
2647.Gabija Kliučinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Žibų mokykla)
2648.Medeinė Pelenytė (Anglų kalba, Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
2649.Joris Agurkis (Anglų kalba, Vilniaus Žemynos progimnazija)
2650.Anastasija Gladyševa (Anglų kalba, Vilniaus "Santaros" gimnazija)
2651.Greta Bartoševičiūtė (Matematika, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
2652.Jokūbas Stonkus (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ „Herojus“)
2653.Tėja Ališauskaitė (Matematika, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
2654.Laura Markauskaitė (Chemija, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
2655.Augustas Daubaris (Fizika, Kauno Prano Daunio ugdymo centras)
2656.Aistis Tomaševičius (Informacinės technologijos, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
2657.Almantas Činčikas (Anglų kalba, Molėtų gimnazija)
2658.Saulė Šidiškytė (Geografija, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
2659.Modestas Rulevičius (Matematika, Elektrėnų sav. Semeliškių gimnazija)
2660.Urtė Dolibagaitė (Anglų kalba, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
2661.Dovilė Rodriguez-Aleknaitė (Geografija, Panevėžio Rožyno progimnazija)
2662.Gabija Sarapinaitė (Anglų kalba, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
2663.Armandas Vyšniauskas (Anglų kalba, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
2664.Augustas Šaltmeris (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
2665.Paula Šimkevičiūtė (Anglų kalba, Alytaus Šaltinių progimnazija)
2666.Ugnius Krušna (Matematika, Alytaus Dzūkijos mokykla)
2667.Morta Vaišvilaitė (Matematika, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
2668.Arnas Franckevičius (Anglų kalba, Kauno r. Panevėžiuko mokykla-daugiafunkcis centras)
2669.Patricija Rimšaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
2670.Evaldas Vaitkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos r. Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinė mokykla)
2671.Kevinas Girdžius (Anglų kalba, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
2672.Matas Domarkas (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
2673.Kristupas Kužmarskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
2674.Kristianas Macuks (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
2675.Dominykas Arcišauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Minijos" progimnazija)
2676.Ugnė Žebrauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
2677.Marija Mosinaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
2678.Austėja Paškevičiūtė (Anglų kalba, Anykščių r. Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras)
2679.Vakarė Jokšaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
2680.Edas Šablinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2681.Jurgis Berenis (Informacinės technologijos, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
2682.Augustė Zabarauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Buivydiškių pagrindinė mokykla)
2683.Rokas Kindurys (Matematika, Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla)
2684.Rūta Rukaitė (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
2685.Jonas Kairys (Matematika, Trakų r. Aukštadvario mokykla-darželis "Gandriukas")
2686.Aronas Giedrys (Matematika, Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
2687.Daniel Jarmolkovič (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
2688.Karolina Šlepavičiūte (Anglų kalba, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
2689.Gytė Motuzaitė (Informacinės technologijos, Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras)
2690.Gustė Balniūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Palemono gimnazija)
2691.Edas Šablinskas (Informacinės technologijos, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2692.Airida Baltusytė (Anglų kalba, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
2693.Rūta Kibelytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
2694.Samanta Grigūlaitė (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2695.Andrej Michalin (Anglų kalba, Klaipėdos "Pajūrio" progimnazija)
2696.Gustė Dapkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
2697.Augustė Sukackaitė (Matematika, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
2698.Martynas Jurevičius (Matematika, Rokiškio r. Pandėlio gimnazija)
2699.Tomas Mindaugas Mekionis (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus)
2700.Rapolas Martinaitis (Matematika, Šiaulių r. Voveriškių mokykla)
2701.Jonas Juodikis (Matematika, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
2702.Urtė Briedytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
2703.Meda Šenavičiūtė (Anglų kalba, UAB „Erudito licėjus“)
2704.Smiltė Grigaitytė (Matematika, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2705.Kamilė Jankauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių "Varpo" mokykla)
2706.Arsenij Arlauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Lazdynų mokykla)
2707.Austėja Pranskevičiūtė (Matematika, Marijampolės sav. Želsvos progimnazija)
2708.Austėja Gedmantaitė (Matematika, Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
2709.Aironas Mockaitis (Anglų kalba, Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
2710.Fausta Jablonskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
2711.Borzov Artemij (Matematika, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
2712.Jokūbas Petras De Groot (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
2713.Anupras Kaubrys (Matematika, Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinė mokykla)
2714.Antonios Rakipillari (Anglų kalba, Kauno Pilėnų progimnazija)
2715.Elinga Smagurytė (Anglų kalba, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
2716.Adelė Juškaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio r. Ramygalos gimnazijos Vadoklių skyrius)
2717.Melita Kundelytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
2718.Rugilė Margelytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla)
2719.Ema Venslovaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės sav. Želsvos progimnazija)
2720.Auksuolė Ardavičiūtė (Matematika, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
2721.Milana Mickevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija)
2722.Artūras Nauckus (Anglų kalba, Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
2723.Gustas Cylikas (Anglų kalba, Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
2724.Patricija Jokšaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Dainų progimnazija)
2725.Paulina Barauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, KTU inžinerijos licėjus)
2726.Adrijana Sevilla Sevilla (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2727.Milda Petkevičiųtė (Istorija, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
2728.Uršulė Maslinskaitė (Anglų kalba, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
2729.Danielis Keragalvis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2730.Dovydas Kleinauskas (Anglų kalba, Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
2731.Augustė Mickevičiūtė (Anglų kalba, Alytaus r. Krokialaukio T. Noraus-Naruševičiaus gimnazija)
2732.Gabija Pranckevičiūtė (Informacinės technologijos, Kauno r. Babtų gimnazija)
2733.Adomas Tyla (Informacinės technologijos, Apvalaus kvadrato mokykla)
2734.Andrėja Šeputytė (Matematika, Kauno r. Babtų gimnazija)
2735.Ugnė Jonynaitė (Matematika, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
2736.Kevinas Burnys Balaišis (Biologija, pasaulio pažinimas, Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
2737.Kostas Bagdonas (Informacinės technologijos, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
2738.Iveta Vaišnoraitė (Anglų kalba, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
2739.Kristijonas Mocerenko (Lietuvių kalba ir literatūra, Buivydiškių pagrindinė mokykla)
2740.Rojus Povilavičius (Informacinės technologijos, Šiaulių jėzuitų mokykla)
2741.Semenas Lukas (Anglų kalba, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
2742.Marija Mosinaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
2743.Kevinas Pilipavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio pradinė mokykla)
2744.ORINTA PABIRŽYTĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, VDU klasikinio ugdymo mokykla)
2745.Justė Ralickaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
2746.STACEVIČIUS ANDRIUS (Anglų kalba, VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
2747.Einoras Verikas (Matematika, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
2748.Danielė Žintikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
2749.Miglė Ūselytė (Anglų kalba, Kelmės r. Pakražančio gimnazija)
2750.Sandra Ališauskaitė (Matematika, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
2751.Jokūbas Čepaitis (Anglų kalba, Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
2752.Gabija Žilytė (Matematika, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
2753.Meida Galdikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Salduvės progimnazija)
2754.Austė Martinavičiūtė (Informacinės technologijos, Raseinių Šaltinio progimnazija)
2755.Austėja Urbonaitė (Anglų kalba, Ignalinos r. Didžiasalio "Ryto" gimnazija)
2756.Katilius Paulius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
2757.Akvilė Jagminaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
2758.Kamilė Tunkevičiūtė (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
2759.Mykolas Budreckis (Matematika, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
2760.Paulina Radvilavičiūtė (Anglų kalba, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
2761.Urtė Dielininkaitytė (Matematika, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
2762.Rokas Kindurys (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla)
2763.Rustė Globytė (Anglų kalba, Raseinių Viktoro Petkaus progimnazija)
2764.Eimantas Brazauskas (Matematika, Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla)
2765.Barbora Anusaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Melkio mokykla)
2766.Sintija Bagdonaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės marijonų gimnazija)
2767.Urtė Mašanauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Krašuonos progimnazija)
2768.Danielius Kazakevičius (Anglų kalba, Gargždų "Minijos" progimnazija)
2769.Tomas Markevičius (Matematika, Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
2770.Paulina Kuokalaitė (Anglų kalba, Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
2771.Semenas Lukas (Matematika, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
2772.Motiejus Jasas (Informacinės technologijos, Klaipėdos Vydūno gimnazija)
2773.Tomas Šukauskas (Geografija, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
2774.Luknė Čepanonytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
2775.Greta Lukoševičiūtė (Anglų kalba, Šilutės Pamario progimnazija)
2776.Motiejus Bankauskas (Informacinės technologijos, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
2777.Kotryna Gasiliūnaitė (Matematika, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
2778.Erikas - Jonas Kriščiūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių "Varpo" mokykla)
2779.Danielius Šulskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
2780.Naglis Gailiūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
2781.Benas Vainorius (Biologija, pasaulio pažinimas, Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazija)
2782.Donatas Serapinas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
2783.Evelina Kačanaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žemynos progimnazija)
2784.Edvinas Bertulis (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
2785.Benas Laurynas Rimkus (Matematika, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
2786.Benas Šiurys (Anglų kalba, Vilniaus Antakalnio progimnazija)
2787.Austėja (Matematika, Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
2788.Nojus Žvirblis (Anglų kalba, Birštono gimnazija)
2789.Mykolas Meškys (Informacinės technologijos, Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinė mokykla)
2790.Tadas Jarutis (Informacinės technologijos, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
2791.Aleksas Kvasnickis (Anglų kalba, Vilniaus darželis-mokykla "Vaivorykštė")
2792.Dominykas Liepa (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
2793.Samanta Mažeikaitė (Matematika, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2794.Mėta Šimulionytė (Matematika, Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
2795.Medas Pivoras (Anglų kalba, Šv. Juozapo mokykla)
2796.Guoda Mineikyte (Anglų kalba, Telšių "Kranto" progimnazija)
2797.Augustė Buikaitė (Anglų kalba, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
2798.Andrėja Baranauskaitė (Matematika, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
2799.Nojus Budginas (Matematika, Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
2800.Joris Rasimavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Milikonių progimnazija)
2801.Auksė Vyturytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
2802.Joris Locaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
2803.Gustė Trakšelytė (Matematika, Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
2804.Meda Petrosiute (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
2805.Viltė Muzikevičiūtė (Anglų kalba, Pakruojo r. Lygumų pagrindinė mokykla)
2806.Viktorija Jovaišaitė (Informacinės technologijos, Šilutės Pamario progimnazija)
2807.Domas Kibelkis (Matematika, Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
2808.Dovilė Rodriguez-Aleknaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Rožyno progimnazija)
2809.Žygimantas Mendelis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
2810.Arnas Kvaraciejus (Matematika, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
2811.Jorė Dolibagaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
2812.Emilis Mačiūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Dainų progimnazija)
2813.Jokūbas Norvilas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
2814.Juozas Junda (Anglų kalba, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
2815.Adelė Maslauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių Viktoro Petkaus progimnazija)
2816.Edgaras Gritėnas (Anglų kalba, Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
2817.Lukas Miklušis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
2818.Rūta Kibelytė (Matematika, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
2819.Austėja Juodkaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Gedimino miesto mokykla)
2820.Jorė Baniulytė (Matematika, Vilkaviškio pradinė mokykla)
2821.Tija Lenkaitytė (Matematika, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
2822.Paulius Zakarevičius (Informacinės technologijos, Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
2823.Saulė Šimonytė (Informacinės technologijos, Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija)
2824.Katilius Paulius (Matematika, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
2825.Motiejus Bertaška (Lietuvių kalba ir literatūra, Birštono gimnazija)
2826.Gvidas Kažukauskas (Anglų kalba, Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija)
2827.Liepa Dudinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla)
2828.Erikas Žandaras (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
2829.Benas Gaižiūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, UAB Karalienės Mortos mokykla)
2830.Giedrius Jonelis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
2831.Gabrielius Kaminskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio pradinė mokykla)
2832.Jelizaveta Pozniakova (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
2833.Benediktas Pralatavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Montesori mokykla-darželis "Žiburėlis")
2834.Sandra Degutytė (Matematika, Šilutės r. Katyčių pagrindinė mokykla)
2835.Kristupas Montvila (Matematika, Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
2836.Gutas Žalinauskis (Anglų kalba, Marijampolės Petro Armino progimnazija)
2837.Goda Skeirytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Domeikavos gimnazija)
2838.Lėja Šitkauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Gižų Kazimiero Baršausko mokykla-daugiafunkcis centras)
2839.Dominykas Arcišauskas (Informacinės technologijos, Gargždų "Minijos" progimnazija)
2840.Jurgis Židonis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
2841.Eimantas Šonas (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija)
2842.Žygimantas Narušis (Istorija, Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
2843.Patryk Miloševič (Matematika, Vilniaus Simono Konarskio gimnazija)
2844.Deinoras Doskus (Matematika, Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
2845.Motiejus Dargužis (Matematika, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
2846.Rimvydas Audickas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Panevėžiuko mokykla-daugiafunkcis centras)
2847.Rusnė Sereikaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
2848.Vesta Šiupenytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
2849.Nojus Vaitkūnas (Anglų kalba, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2850.Emilė Igliukaitė (Anglų kalba, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
2851.Teodoras Kuprys (Anglų kalba, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2852.Pranas Marcinkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Gedimino miesto mokykla)
2853.Majus Sinkevičius (Matematika, Kauno Suzuki progimnazija)
2854.Armandas Marudinas (Anglų kalba, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
2855.Austėja Tautkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
2856.Emilija Ignatavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
2857.Gabija Kaškonaitė (Anglų kalba, Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
2858.Ernestas Burkovskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Biržų technologijų ir verslo mokymo centras)
2859.Laura Sadauskaitė (Anglų kalba, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2860.Austėja Žvirblytė (Anglų kalba, Birštono gimnazija)
2861.Liza Yemchuk (Matematika, Telšių "Ateities" progimnazija)
2862.Saulė Morkūnaitė (Anglų kalba, Radviliškio Vaižganto progimnazija)
2863.Miglė Pazniokaitė (Anglų kalba, VDU klasikinio ugdymo mokykla)
2864.Miglė Paškovaitė (Istorija, Trakų r. Onuškio Donato Malinausko gimnazija)
2865.Milda Žilinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ Šiaurės licėjus)
2866.Mėta Dembinskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla)
2867.Aretas Utakis (Informacinės technologijos, Šiaulių Gegužių progimnazija)
2868.Adrija Povilaitytė (Matematika, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
2869.Jokūbas Survila (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
2870.Aušra Laukšaitė (Anglų kalba, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
2871.Rusnė Dirmeikytė (Anglų kalba, Vilkaviškio r. Gižų Kazimiero Baršausko mokykla-daugiafunkcis centras)
2872.Danielė Gudžiūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Pakruojo r. Lygumų pagrindinė mokykla)
2873.Jonas Meškelevičius (Anglų kalba, Marijampolės sav. Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazija)
2874.Tadas Sakalauskas (Anglų kalba, Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija)
2875.Ramunė Pakštaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
2876.Domas Genevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės Petro Armino progimnazija)
2877.Aleksandras Stoliarovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
2878.Matas Petrauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
2879.Kajus Jakševičius (Informacinės technologijos, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
2880.Aija Tunaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
2881.Vincentas Motiejauskas (Matematika, Prienų r. Stakliškių gimnazija)
2882.Milda Petkevičiųtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
2883.Ieva Kapočiūnaitė (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2884.Tumėnaitė Ariana (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
2885.Mantas Aidukas (Matematika, Vilniaus Žemynos progimnazija)
2886.Simonas Bražinskas (Anglų kalba, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
2887.Paulius Ciprisevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Gražiškių gimnazijos Vištyčio daugiafunkcis skyrius)
2888.Donatas Juknys (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Salininkų gimnazija)
2889.Vilius Vaidelauskas (Informacinės technologijos, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
2890.Gabrielius Valantis (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
2891.Augustas Pocius (Anglų kalba, Klaipėdos "Varpelio" mokykla-darželis)
2892.Žygimantas Kulikauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
2893.Benediktas Bražionis (Informacinės technologijos, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
2894.Laurynas Petrokas (Anglų kalba, Šiaulių r. Gruzdžių gimnazijos Šakynos skyrius)
2895.Tajus Skubiejus (Informacinės technologijos, Utenos r. Užpalių gimnazija)
2896.Viltė Davidonytė (Anglų kalba, Kauno Palemono gimnazija)
2897.Liucija Lukošiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių progimnazija)
2898.Elzė Gordželadzė (Matematika, Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
2899.Matas Valentinavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
2900.Medeina Griškutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio raj. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
2901.Andrėja Rimkutė (Informacinės technologijos, Šilutės Žibų mokykla)
2902.Rimgailė Šmitaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės Pamario progimnazija)
2903.Ąžuolas Lankutis (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
2904.Faustas Puida (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
2905.Artur Patryk Dolegovski (Matematika, Vilniaus r. Medininkų šv. Kazimiero gimnazija)
2906.Eglė Mockutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
2907.Kotryna Jasevičiūtė (Informacinės technologijos, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
2908.Emilija Rezgytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
2909.Dominykas Reišys (Lietuvių kalba ir literatūra, Buivydiškių pagrindinė mokykla)
2910.Herkus Peseckis (Istorija, KTU inžinerijos licėjus)
2911.Astijus Gipas (Informacinės technologijos, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
2912.Atėnė Valaitytė (Informacinės technologijos, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
2913.Augustė Butkutė (Anglų kalba, Raseinių r. Ariogalos gimnazija)
2914.Dovydas Krištaponis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Senamiesčio progimnazija)
2915.Vakarė Sebestinaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus r. Simno gimnazija)
2916.Majus Mizgiris (Lietuvių kalba ir literatūra, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
2917.Gustė Gedminaitė (Anglų kalba, Plungės r. Liepijų mokyklos Šateikių skyrius)
2918.Olivija Liuolytė (Informacinės technologijos, Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
2919.Elzė Šakinytė (Informacinės technologijos, Šiaulių jėzuitų mokykla)
2920.ELIJUS KANDRATAVIČIUS (Matematika, Pradinė mokykla "Žiniukas")
2921.Kamilė Brendak (Informacinės technologijos, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
2922.Gabrielė Radzevičiūtė (Matematika, Jonavos Panerio pradinė mokykla)
2923.Dominykas Vansevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Gabijos gimnazija)
2924.Tėja Rudytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
2925.Izabelė Butvidaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
2926.Otilija Lenciūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės r. Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija)
2927.Dovydas Lipnickas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio pradinė mokykla)
2928.Gabrielė Senulytė (Matematika, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
2929.Jonas Semaška (Matematika, KTU inžinerijos licėjus)
2930.Vijus Žygus (Anglų kalba, Skuodo Bartuvos progimnazija)
2931.Jorė Dolibagaitė (Anglų kalba, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
2932.Dominykas Tverskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės r. Vainuto gimnazija)
2933.Gabrielė Trumpelytė (Matematika, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
2934.Rapolas Martinaitis (Informacinės technologijos, Šiaulių r. Voveriškių mokykla)
2935.Mykolas Budreckis (Anglų kalba, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
2936.Ernestas Valaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
2937.Ignas Šipelis (Anglų kalba, Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
2938.ADAMAS VAITAITIS (Anglų kalba, Ukmergės "Šilo" progimnazija)
2939.Ignas Bilevičius (Anglų kalba, Šilutės Pamario progimnazija)
2940.Sofija Černiauskaitė (Anglų kalba, Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
2941.Patricija Ažnytė (Matematika, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
2942.Ignas Liutkus (Anglų kalba, Mažeikių Senamiesčio progimnazija)
2943.Greta Visackaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės r. Usėnų pagrindinė mokykla)
2944.Dovilius Matonis (Matematika, Viešoji įstaiga Kazlų Rūdos Valdorfo progimnazija)
2945.Elzė Vasilenko (Anglų kalba, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
2946.Roberta Petrylaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės pirmoji gimnazija)
2947.Benas Varanavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
2948.Matas Petrošius (Matematika, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
2949.Teresė Buraitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
2950.Lukas Šulgat (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
2951.Aistė Petrauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2952.Maja Guobužaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazijos Narteikių skyrius)
2953.Herkus Peseckis (Matematika, KTU inžinerijos licėjus)
2954.Ajus Janušonis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Dubysos aukštupio mokykla)
2955.Elijus Žilinskas (Matematika, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
2956.Benas Demereckas (Matematika, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
2957.R S (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
2958.Liucija Lukošiūtė (Anglų kalba, Kauno Milikonių progimnazija)
2959.Amanda Šablinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
2960.Linas Karveckas (Informacinės technologijos, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
2961.Rusnė Budraitytė (Anglų kalba, Šiaulių Medelyno progimnazija)
2962.Dominykas Smagurauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
2963.Laimonas Staražinskas (Matematika, Klaipėdos r. Dovilų pagrindinė mokykla)
2964.Urtė Mitkutė (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
2965.Meilina Dikšaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
2966.Laurynas Jagminas (Anglų kalba, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
2967.Ramojus-Jokūbas Končius (Anglų kalba, Tarptautinė)
2968.Gintarė Karpavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žemynos progimnazija)
2969.Lėja Inozemcevaitė (Anglų kalba, Šiaulių Medelyno progimnazija)
2970.Eliza Artemjeva (Anglų kalba, Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija)
2971.Lukas Rudys (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
2972.Akvilė Jasinevičiūtė (Matematika, Šilutės Pamario progimnazija)
2973.Kajus Gumuliauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Gižų Kazimiero Baršausko mokykla-daugiafunkcis centras)
2974.Austėja Brokoriūtė (Geografija, Jurbarko r. Viešvilės pagrindinė mokykla)
2975.Darius Čepanauskas (Matematika, Šilutės Pamario progimnazija)
2976.Ema Burčikaitė (Matematika, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
2977.Urtė Dovidavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
2978.Germantas Pučkorius (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija)
2979.Barbora Vaišvilaitė (Informacinės technologijos, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
2980.Atėnė Valaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
2981.Skinkaitytė Urtė (Anglų kalba, Šakių "Varpo" mokykla)
2982.Ugnė Matutytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
2983.Julius Urbonas (Matematika, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
2984.EVA MAŽONAITĖ (Anglų kalba, Palangos Šventosios pagrindinė mokykla)
2985.Juozas Taraškevičius (Anglų kalba, Elektrėnų sav. Semeliškių gimnazija)
2986.Maksim Kazak (Lietuvių kalba ir literatūra, UAB „Erudito licėjus“)
2987.Tomaš Savosko (Matematika, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
2988.Vitalija Gudelytė (Anglų kalba, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
2989.Dominykas Juškys (Matematika, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
2990.Lukšas Dovydas (Chemija, Telšių "Germanto" progimnazija)
2991.Gabrielė Janušauskaitė (Istorija, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
2992.Kipras Jegelevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
2993.Ažuolas Andruškevičius (Anglų kalba, Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
2994.Viktorija Lastovskytė (Matematika, Vilniaus Maironio progimnazija)
2995.Ignas Barzdėnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
2996.Mantas Zanišauskas (Istorija, Pakruojo "Žemynos" progimnazija)
2997.Aleksandras Pūtys (Matematika, UAB „Pažinimo medis“, Ozo filialas)
2998.Simas Pleskūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
2999.Tomas Mindaugas Mekionis (Biologija, pasaulio pažinimas, VGTU inžinerijos licėjus)
3000.Nojus Proščepenko (Anglų kalba, Šiaulių Medelyno progimnazija)
3001.Jurgita Kleivaitė (Anglų kalba, Kauno Prano Daunio ugdymo centras)
3002.Adrija Tamulionytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Likiškėlių progimnazija)
3003.Kajus Striupaitis (Matematika, Kauno r. Babtų gimnazija)
3004.Edvinas Daugėla (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
3005.Darija Jackevič (Matematika, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
3006.Nojus Ūselis (Informacinės technologijos, Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
3007.Faustė Limontaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
3008.Vakaris Padalevičius (Anglų kalba, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
3009.Rugilė Sitnikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
3010.Amelija Gudkovaitė (Informacinės technologijos, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
3011.Karolina Žukauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
3012.Miglė Palubinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
3013.Jonas Žiogas (Biologija, pasaulio pažinimas, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
3014.Karolina Piliponytė (Anglų kalba, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
3015.Aleksandras Gabrielis Kaminskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
3016.Vakaris Saliamonas (Matematika, Anykščių r. Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija)
3017.Matas Makauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dzūkijos mokykla)
3018.Marta Makarevičiūtė (Anglų kalba, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
3019.Mija Sofija Kurlavičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
3020.Nojus Nevidomskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
3021.Kovaldas Stanulis (Informacinės technologijos, Vilniaus Balsių progimnazija)
3022.Ignas Bobinas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kalvarijos sav. Jungėnų pagrindinė mokykla)
3023.Albertas Musa (Informacinės technologijos, Kauno kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras)
3024.Anastasija Shenk (Matematika, Vilniaus r. Valčiūnų gimnazija)
3025.Benas Ambrozaitis (Anglų kalba, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
3026.Jokūbas Kondrotas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3027.Rėjus Styk (Matematika, Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija)
3028.Erikas Žandaras (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
3029.Evelina Bagdonaitė (Anglų kalba, Pagėgių sav. Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazija)
3030.Smiltė Šiurnaitė (Geografija, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
3031.Alicija Skaržauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
3032.Austėja Lemežytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Skuodo Bartuvos progimnazija)
3033.Laurynas Dankis (Informacinės technologijos, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
3034.Matias Makskakhti Tolstosheev (Istorija, Šiaulių Gytarių progimnazija)
3035.Akvilė Dobilevičiūtė (Matematika, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
3036.Dovydas Leonavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
3037.Gustas Andriuškevičius (Fizika, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
3038.Airidas Vlasenko (Matematika, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
3039.Matas Jurevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
3040.Ūla Marija Rameikaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių r. Buožėnų mokykla-daugiafunkcis centras)
3041.Justas Pauža (Anglų kalba, Jurbarko r. Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazija)
3042.Jokūbas Survila (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
3043.Jonas Meškelevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės sav. Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazija)
3044.Maksim Kovarskij (Matematika, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
3045.Daumantas Ziberkas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
3046.Timas Petrauskas (Matematika, Kaišiadorių r. Gudienos mokykla-darželis "Rugelis")
3047.Aronas Koklevičius (Anglų kalba, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
3048.Adomas Zelenkevičius (Matematika, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
3049.Liucija Lukošiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Milikonių progimnazija)
3050.Radvilė Grigaitytė (Anglų kalba, Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
3051.Ugnius Simaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Viešoji įstaiga "Smalsieji pabiručiai")
3052.Orentas Bervingas (Matematika, Kauno Pilėnų progimnazija)
3053.Titas Lukošius (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
3054.Ieva Petkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
3055.Jokūbas Gricius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
3056.Goda Glušauskaitė (Istorija, Kauno Milikonių progimnazija)
3057.Dominykas Meilus (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
3058.Dovydas Laucius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Valdorfo Žalioji mokykla)
3059.Viktorija Sinkevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
3060.Žygimantas Austinskas (Informacinės technologijos, Marijampolės marijonų gimnazija)
3061.Beatričė Karvelytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Milikonių progimnazija)
3062.Viktorija Didychenko (Lietuvių kalba ir literatūra, Pasvalio r. Vaškų gimnazija)
3063.Gabija Mazgelytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
3064.Goda Mocevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Neveronių gimnazija)
3065.Austėja Žukauskaitė (Anglų kalba, Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
3066.Adomas Buteikis (Informacinės technologijos, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
3067.Melija Balnasova (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
3068.Mantas Ruškys (Anglų kalba, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
3069.Kamilis Ruočkus (Anglų kalba, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
3070.Oreta Deksnytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
3071.Deimantė Rapalaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
3072.Gustavas Gvazdaitis (Informacinės technologijos, Marijampolės marijonų gimnazija)
3073.Meda Venskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
3074.Pavel Kurdeko (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Pakenės Česlovo Milošo pagrindinė mokykla)
3075.Aronas Baniulis (Informacinės technologijos, Šiaulių jėzuitų mokykla)
3076.Mykolas Ravinis (Matematika, Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
3077.Domas Genevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Petro Armino progimnazija)
3078.Elzė Šakinytė (Matematika, Šiaulių jėzuitų mokykla)
3079.Tomaš Savosko (Informacinės technologijos, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
3080.Kostas Ufartas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Vyturio" gimnazija)
3081.Mantas Rapalas (Matematika, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
3082.Eglė Ugenskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
3083.Beata Vilimaitė (Informacinės technologijos, UAB „Pažinimo medis“, Ozo filialas)
3084.Paulina Pašvenskaitė (Matematika, Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija)
3085.Samanta Sližytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla Mastaičių skyrius)
3086.Dovas Butkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
3087.Urtė Briedytė (Informacinės technologijos, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3088.Gintarė Kanapickaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
3089.Gerda Gintvilaitė (Matematika, Kėdainių r. Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinė mokykla)
3090.Ugnė Riabovaitė (Informacinės technologijos, Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
3091.Simona Valaikaitė (Informacinės technologijos, Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
3092.Ridas Navikas (Informacinės technologijos, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3093.Emilis Barauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, VDU klasikinio ugdymo mokykla)
3094.Arnas Dranginis (Matematika, Alytaus r. Krokialaukio T. Noraus-Naruševičiaus gimnazija)
3095.Mantas Leonavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Balsių progimnazija)
3096.Adelė Jurkonė (Anglų kalba, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
3097.Evita Eniulaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Tauragės „Aušros“ progimnazija)
3098.Agata Daukševič (Matematika, Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
3099.Simonas Kudirka (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
3100.Tadas Jarutis (Matematika, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
3101.Šeputis BenasVytautas (Istorija, Telšių "Germanto" progimnazija)
3102.Smiltė Griežytė (Matematika, UAB „Pažinimo medis“, Ozo filialas)
3103.Jaunius Dovidaitis (Matematika, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
3104.Kivaraitė Augustė (Anglų kalba, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3105.Evija Radvilavičiūtė (Anglų kalba, Kalvarijos sav. Sangrūdos gimnazija)
3106.Luknė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės r. Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija)
3107.Pijus Tamavičius (Informacinės technologijos, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
3108.Žygimantas Vitkevičius (Anglų kalba, Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
3109.Evaldas Vaitkus (Informacinės technologijos, Kretingos r. Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinė mokykla)
3110.Nojus Klimas (Istorija, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
3111.Matas Bekeris (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Medelyno progimnazija)
3112.Raigardas Rutkauskas (Matematika, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
3113.Laurynas Kulys (Matematika, Šv. Juozapo mokykla)
3114.Tauras Trinkūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
3115.Valentinas Adomaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazija)
3116.Austėja Švaikauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3117.Ugnius Zabulionis (Informacinės technologijos, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
3118.Ignatij Širvinskij (Matematika, Klaipėdos jūrų kadetų mokykla)
3119.Emil Ertel (Anglų kalba, Šakių rajono Plokščių mokykla - daugiafunkcis centras)
3120.Gabija Sarapinaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
3121.Joris Balčius (Anglų kalba, Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
3122.Emilis Sandaras (Anglų kalba, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
3123.Rugilė Matelytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
3124.Dominykas Tamašauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
3125.Motiejus Sprindys (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
3126.Andrius Mačiolis (Anglų kalba, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
3127.Roberta Štulcaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
3128.Matas Eidietis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
3129.Linas Vilkuotis (Biologija, pasaulio pažinimas, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
3130.Nojus Kulikauskas (Anglų kalba, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
3131.Emilijus Tiknius (Anglų kalba, Panevėžio r. Paliūniškio pagrindinė mokykla Tiltagalių skyrius)
3132.Edvardas Vaškas (Matematika, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
3133.Viltė Mickevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Žiežmarių mokykla-darželis "Vaikystės dvaras")
3134.Jokūbas Kucuk (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
3135.Gabrielė Klimaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių progimnazija)
3136.Gediminas Stonys (Matematika, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
3137.Gabrielė Griciūtė (Anglų kalba, Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
3138.Urtė Bobinaitė (Anglų kalba, KTU Vaižganto progimnazija)
3139.Gintaras Valacka (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
3140.Giedrius Meškauskas (Anglų kalba, Plungės "Saulės" gimnazija)
3141.ERLANDAS KAIRYS (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių r. Labūnavos pagrindinė mokykla)
3142.Emilija Pilkytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Suzuki progimnazija)
3143.Gytis Janulis (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazija)
3144.Jolanta Budrevič (Chemija, Šalčininkų r. Dieveniškių Adomo Mickevičiaus gimnazija)
3145.Tėja Meilytė (Matematika, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
3146.Tajus Vaičiūnas (Matematika, Šiaulių jėzuitų mokykla)
3147.Majus Pleikys (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
3148.Ramiras Ramanauskas (Informacinės technologijos, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
3149.Dovydas Miškinis (Anglų kalba, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
3150.Ugnė Jonynaitė (Anglų kalba, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
3151.LUKOŠIŪTĖ DOMINIKA (Lietuvių kalba ir literatūra, Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija)
3152.Tėja Ališauskaitė (Anglų kalba, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
3153.Justina Žvirblytė (Anglų kalba, Pakruojo r. Rozalimo pagrindinė mokykla)
3154.Tėja Kalytytė (Anglų kalba, Riešės gimnazija)
3155.Urtė Daučionaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
3156.Rugilė Petreikytė (Matematika, Skuodo rajono Barstyčių pagrindinė mokykla)
3157.Aurėja Kundrotaitė (Anglų kalba, Kauno "Vyturio" gimnazija)
3158.Ema Užubalytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių progimnazija)
3159.Saulė Babiliūtė (Anglų kalba, Vilniaus Baltupių progimnazija)
3160.Airūnė Čiuknaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Salduvės progimnazija)
3161.Lėja Valatkevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
3162.Vilius Judeikis (Biologija, pasaulio pažinimas, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
3163.Titas Bendikas (Matematika, Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
3164.Dorota Suchocka (Anglų kalba, Šalčininkų r. Baltosios Vokės Elizos Ožeškovos gimnazija)
3165.Matas Petrauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
3166.Lukrecija Čeikytė (Anglų kalba, Šilutės Žibų mokykla)
3167.Nojus Nevidomskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
3168.Žilvinas Barkauskas (Anglų kalba, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
3169.Domantas Grenda (Anglų kalba, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3170.Matas Žukauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
3171.Laima Borovskytė (Anglų kalba, Kazlų Rūdos pradinė mokykla)
3172.Gunila - Gabriela Liegis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
3173.Gediminas Jakas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
3174.Simas Praščiūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3175.Gerdas Juškėnas (Informacinės technologijos, Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
3176.Ąžuolas Lankutis (Matematika, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
3177.Roberta Jocytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
3178.Kamilė Anglickytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
3179.Povilas Laugalys (Istorija, Tauragės Tarailių progimnazija)
3180.Matas Putys (Informacinės technologijos, Kauno Veršvų gimnazija)
3181.Akvilė Lauraitytė (Fizika, Klaipėdos r. Dovilų pagrindinė mokykla)
3182.Ugnė Jurevičiūtė (Anglų kalba, Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
3183.Marius Paleckis (Matematika, Kauno "Nemuno" mokykla)
3184.Damian Podlipskij (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Valčiūnų gimnazija)
3185.Enrika Avelytė (Anglų kalba, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
3186.Edvinas Petrikas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Milikonių progimnazija)
3187.Marijus Jaronis (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
3188.Agnė Bajoraitė (Matematika, Birštono gimnazija)
3189.Gustė Baldauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3190.Paulina Barauskaitė (Fizika, KTU inžinerijos licėjus)
3191.Matas Tamašauskas (Matematika, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
3192.Jokūbas Petras De Groot (Anglų kalba, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
3193.Ieva Stasiukaitytė (Informacinės technologijos, Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla Mastaičių skyrius)
3194.Austė Martinavičiūtė (Matematika, Raseinių Šaltinio progimnazija)
3195.Austėja Urbonaitė (Matematika, Ignalinos r. Didžiasalio "Ryto" gimnazija)
3196.Pijus Beliūnas (Geografija, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
3197.Eglė Damidavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Jurbarko r. Seredžiaus Stasio Šimkaus mokykla-daugiafunkcis centras)
3198.Ieva Kotryna Stepsyte (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija)
3199.Emilija Kavoliukė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Adomo Mickevičiaus licėjus)
3200.Paulius Kardokas (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
3201.Sofija Lukjanovaitė (Matematika, Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
3202.Jokūbas Trinkūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Senvagės gimnazija)
3203.Ugnė Jonynaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
3204.Adrija Matulionytė (Anglų kalba, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
3205.Andrius Mikaliūkštis (Informacinės technologijos, Kaišiadorių r. Žiežmarių gimnazija)
3206.Benas Brazaitis (Matematika, UAB Karalienės Mortos mokykla)
3207.Ričiardas Merkeliūnas (Matematika, Šakių "Varpo" mokykla)
3208.Urtė Alionytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
3209.Rasa Jokubaitytė (Anglų kalba, Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio gimnazija)
3210.Matas Sakalauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
3211.VAKARĖ VALIUŠKAITĖ (Biologija, pasaulio pažinimas, Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
3212.Jokūbas Matukaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
3213.Elena Revuckaitė (Matematika, VDU klasikinio ugdymo mokykla)
3214.Orestas Ilgavyžis (Geografija, Trakų r. Onuškio Donato Malinausko gimnazija)
3215.Tadas Kavaliauskas (Matematika, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
3216.Paulius Jurevičius (Matematika, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
3217.Mantas Mackevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
3218.Tautvydas Sakalauskas (Matematika, KTU Vaižganto progimnazija)
3219.Simonas Anusas (Anglų kalba, Melkio mokykla)
3220.Gintaras Voras (Istorija, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
3221.Titas Jankūnas (Informacinės technologijos, Elektrėnų sav. Vievio gimnazija)
3222.Kristupas Kazlauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos r. Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinė mokykla)
3223.Astijus Budelskas (Anglų kalba, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
3224.Elita Žubikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
3225.Patryk Piurko (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Riešės šv. Faustinos Kovalskos pagrindinė mokykla)
3226.Kostas Ufartas (Informacinės technologijos, Kauno "Vyturio" gimnazija)
3227.Ieva Kapočiūnaitė (Istorija, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3228.Nojus Patinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazija)
3229.Gabrielė Senulytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
3230.Domantas Milevičius (Fizika, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
3231.Skaistė Dubovikaitė (Informacinės technologijos, Alytaus Dzūkijos mokykla)
3232.Matas Čepas (Anglų kalba, Joniškio "Saulės" pagrindinė mokykla)
3233.Vakarė Šteimantaitė (Anglų kalba, Kelmės r. Pakražančio gimnazija)
3234.Justinas Biveinis (Matematika, Kazlų Rūdos "Elmos" mokykla-darželis)
3235.Atėnė Valaitytė (Anglų kalba, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
3236.Nojus Girdžius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
3237.Armandas Masionis (Matematika, Kalvarijos sav. Sangrūdos gimnazija)
3238.Emilis Rutkauskas (Anglų kalba, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
3239.Vitalijus Leščinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
3240.Augustas Daubaris (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Prano Daunio ugdymo centras)
3241.Laura Belousova (Anglų kalba, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
3242.Justinas Blažys (Matematika, Jonavos Panerio pradinė mokykla)
3243.Liepa Murauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos Marijos Tiškevičiūtės mokykla)
3244.Tautvydas Rimkus (Matematika, Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla)
3245.Joris Juozas Gaina (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Likiškėlių progimnazija)
3246.Austėja Kližentytė (Matematika, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
3247.Gustė Tatol (Anglų kalba, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
3248.Dovidovič Amelija (Anglų kalba, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
3249.Elinaras Teslionokas (Anglų kalba, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
3250.Auksė Giržadaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
3251.Melita Slepakovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
3252.Adelė Kondrataitė (Anglų kalba, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3253.Ramojus-Jokūbas Končius (Biologija, pasaulio pažinimas, Tarptautinė)
3254.Kevinas Seliūginas (Anglų kalba, Eitminiškių gimnazija)
3255.Amelija (Matematika, Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro gimnazija)
3256.Adelė Treigotaitė (Anglų kalba, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
3257.Urtė Užkuraitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
3258.Artur Patryk Dolegovski (Anglų kalba, Vilniaus r. Medininkų šv. Kazimiero gimnazija)
3259.Nojus Norkaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
3260.Augustas Micevičius (Matematika, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
3261.Ugnė Bernikaitė (Istorija, Jurbarko r. Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazija)
3262.Rusnė Jankevičiūtė (Matematika, UAB Karalienės Mortos mokykla)
3263.Gustas Edlinskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
3264.Domas Ciškevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Medelyno progimnazija)
3265.Salom (Matematika, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
3266.Laurynas Beleckas (Anglų kalba, Telšių "Atžalyno" progimnazija)
3267.Tomas Ilin (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija)
3268.Elena Sudavičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
3269.Eligijus Klybas (Fizika, Biržų "Atžalyno" pagr. mokyklos Pačeriaukštės Petro Poškaus pagrindinio ugdymo skyrius)
3270.Kajus Žementauskas (Matematika, Kalvarijos gimnazija)
3271.Joris Locaitis (Anglų kalba, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
3272.MILDA BALCIUNAITE (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
3273.Laumakis Danielius (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Zoknių progimnazija)
3274.Jokūbas Trinkūnas (Anglų kalba, Vilniaus Senvagės gimnazija)
3275.Ignas Vykertas (Matematika, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
3276.Klara Andrašūnaitė (Anglų kalba, Pakruojo r. Rozalimo pagrindinė mokykla)
3277.Eva Šerpenskaitė (Anglų kalba, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
3278.Edvinas Čepulkovskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Švenčionių r. Pabradės "Ryto" gimnazija)
3279.Herkus Lebedžinskas (Anglų kalba, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
3280.Salvijus (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
3281.Milana Narušytė (Anglų kalba, Palangos pradinė mokykla)
3282.Augustas Galdikas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos Marijos Tiškevičiūtės mokykla)
3283.Ukrinaitė Viktorija (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
3284.Lukšas Dovydas (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių "Germanto" progimnazija)
3285.Patricija Brusokaitė (Anglų kalba, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
3286.Matas Būdininkas (Lietuvių kalba ir literatūra, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
3287.Aistė Vaizgėlaitė (Anglų kalba, Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
3288.Miglė Jarmalaitė (Geografija, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
3289.Lukas Kaubrys (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių darželis-mokykla "Kregždutė")
3290.Karina Šataitė (Matematika, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
3291.Itanas Sviridenka (Anglų kalba, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
3292.Rytis Didvalis (Anglų kalba, Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazija)
3293.Gabrielius Stančikas (Matematika, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
3294.Mateuš Koženevski (Geografija, Vilniaus r. Mickūnų gimnazija)
3295.Arnas Grigišas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos jūrų kadetų mokykla)
3296.Urtė Asakavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dzūkijos mokykla)
3297.Jokūbas Petras De Groot (Matematika, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
3298.Oliver Mickevic (Anglų kalba, Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija)
3299.Kotryna Katinaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Krašuonos progimnazija)
3300.Augustė Jasinskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
3301.Augustė Drazdauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Šaltinių progimnazija)
3302.Matas Bašurovas (Matematika, Kauno Tirkiliškių mokykla-darželis)
3303.Pranas Marcinkus (Informacinės technologijos, Gedimino miesto mokykla)
3304.Augustė Pakrosnytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
3305.Evelina Ražauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
3306.Gustė Mišutytė (Anglų kalba, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
3307.Mykolas Janušonis (Biologija, pasaulio pažinimas, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
3308.Mateuš Voleiko (Anglų kalba, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
3309.Ugnė Beržvinskaitė (Matematika, Šakių rajono Gelgaudiškio pagrindinė mokykla)
3310.Naglis Gailiūnas (Anglų kalba, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
3311.Sandra Sivaja (Matematika, Švenčionių r. Pabradės "Ryto" gimnazija)
3312.SIMONAS DEGUTIS (Lietuvių kalba ir literatūra, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
3313.Pranciškus Kazla (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjaus pradinio ugdymo skyrius)
3314.Austėja Laurutytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
3315.Ainė Stalgaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės Petro Armino progimnazija)
3316.Darija Stankevič (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Rukainių gimnazija)
3317.Arentas Savickas (Matematika, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
3318.Danielė Žintikaitė (Anglų kalba, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
3319.Viktorija Jovaišaitė (Matematika, Šilutės Pamario progimnazija)
3320.Auksė Vyturytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
3321.Paulina Jankauskaitė (Matematika, Šiaulių Centro pradinė mokykla)
3322.Smiltė Šeputytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių Senamiesčio progimnazija)
3323.Jokūbas Janauskas (Matematika, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
3324.Justinas Blažys (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos Panerio pradinė mokykla)
3325.Eva Narkūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio r. Obelių gimnazija)
3326.Faustas Baltuška (Matematika, Pasvalio r. Saločių A. Poškos pagrindinė mokykla)
3327.Macevičius Jokūbas (Anglų kalba, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
3328.Gabija Martinaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Domeikavos gimnazija)
3329.Juckevič David (Matematika, Vilniaus r. Pakenės Česlovo Milošo pagrindinė mokykla)
3330.Matas Laurynaitis (Matematika, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
3331.Gabrielius Vaičikauskas (Matematika, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
3332.Ugnė Almenovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
3333.Monika Pliukšta (Anglų kalba, Šalčininkų r. Jašiūnų Mykolo Balinskio gimnazija)
3334.Ugnė Kindurytė (Matematika, Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla)
3335.Nojus Smailys (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
3336.Oskaras Piščikas (Informacinės technologijos, Šiaulių jėzuitų mokykla)
3337.Liepa Senkutė (Informacinės technologijos, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija)
3338.Dorotėja Šiurskaitė (Anglų kalba, Kauno Senamiesčio progimnazija)
3339.Benediktas Pralatavičius (Anglų kalba, Kauno Montesori mokykla-darželis "Žiburėlis")
3340.Meida Bagdanavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Prano Daunio ugdymo centras)
3341.Miglė Mazurkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės "Žiburėlio" mokykla-daugiafunkcis centras)
3342.Milena Baniukevič (Anglų kalba, Vilniaus r. Sudervės Mariano Zdziechovskio pagrindinė mokykla)
3343.Evelina Razmaitė (Anglų kalba, Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
3344.Matas Mašalaitis (Matematika, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
3345.Vilius Meškauskas (Matematika, Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
3346.Melita Grigonytė (Anglų kalba, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3347.Greta Katkevičienė (Anglų kalba, Klaipėdos licėjus)
3348.Ema Burčikaitė (Anglų kalba, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
3349.Adas Džiaugys (Anglų kalba, Pažinimo Licėjus)
3350.Pijus Gandramavičius (Informacinės technologijos, Tauragės r. Žygaičių gimnazija)
3351.Yafei Yang (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Vyturio" gimnazija)
3352.Urtė Bobinaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, KTU Vaižganto progimnazija)
3353.Domantas Kiaušas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
3354.Ugnė Čiumbaraitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija)
3355.Eva Sendžikaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
3356.Liepa Sakelytė (Anglų kalba, Kauno Veršvų gimnazija)
3357.Gustė Trepočkaitė (Anglų kalba, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
3358.Julija Knašytė (Istorija, Vilniaus Žvėryno gimnazija)
3359.Kornelija Griciūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Veršvų gimnazija)
3360.Odrė Januškevičiūtė (Informacinės technologijos, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
3361.Liepa Narauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
3362.Aleksandras Šabrinskas (Matematika, Šiaulių Ragainės progimnazija)
3363.Aistė Savickaitė (Anglų kalba, Rokiškio raj. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
3364.LUŽNOVAS MAKSIMAS (Fizika, VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
3365.Dominykas Tverskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės r. Vainuto gimnazija)
3366.Kajus Šaparavičius (Istorija, Alytaus Likiškėlių progimnazija)
3367.Ronaldas Ukrinas (Istorija, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
3368.Lukas Zinevičius (Matematika, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
3369.Varankevičiūtė Regimantė (Matematika, Kauno Veršvų gimnazija)
3370.Emilija Adžgauskaitė (Anglų kalba, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
3371.Kristupas Vaitkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Gruzdžių gimnazijos Šakynos skyrius)
3372.Akvilė Šliaužytė (Matematika, Kalvarijos sav. Jungėnų pagrindinė mokykla)
3373.Ignas Koncevičius (Istorija, Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
3374.Vaiva Dyglytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
3375.Mykolas Budreckis (Informacinės technologijos, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
3376.Dominykas Griškevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Likiškėlių progimnazija)
3377.Eglė Studencova (Istorija, Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazija)
3378.Almantas Drazdovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
3379.Gabijus Zakaras (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
3380.Jokūbas Urniežius (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
3381.Ugnė Vrubliauskaitė (Informacinės technologijos, VGTU inžinerijos licėjaus pradinio ugdymo skyrius)
3382.Skaiva Sapižovaitė (Informacinės technologijos, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
3383.Gabija Kaškonaitė (Informacinės technologijos, Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
3384.Urtė Katiliūtė (Anglų kalba, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
3385.Aiva Janulė (Informacinės technologijos, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
3386.Skaistė Dubovikaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Dzūkijos mokykla)
3387.Gabrielė Narvilaitė (Matematika, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
3388.Eva Vaiva Buivydaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinė mokykla)
3389.Alina Šliterytė (Matematika, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
3390.Simona Valaikaitė (Matematika, Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
3391.Adomas Čiulkevičius (Anglų kalba, Kauno Milikonių progimnazija)
3392.Ignas Bauža (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija)
3393.Izabelė Ratkelytė (Matematika, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
3394.Oridijus Stanislovaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Kairių jungtinė mokykla)
3395.Gvidas Vainoras (Informacinės technologijos, Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
3396.Meida Talaikovskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Varėnos "Ryto" progimnazija)
3397.Žygimantas Žygelis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
3398.Benas Grigaliauskas (Matematika, Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
3399.Dominykas Taraikavičius (Matematika, Švenčionių r. Pabradės "Ryto" gimnazija)
3400.Lėja Zaikinaitė (Informacinės technologijos, Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
3401.Elijus Čepaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
3402.Ieva Stasiukaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla Mastaičių skyrius)
3403.Mikas Sinkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Avižienių gimnazija)
3404.Mingailė Giniūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų r. Išlaužo pagrindinė mokykla)
3405.Danielius Mackevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjaus pradinio ugdymo skyrius)
3406.Paula Šimkevičiūtė (Matematika, Alytaus Šaltinių progimnazija)
3407.Ugnius Vokietaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
3408.ANDRĖJA GELŽINYTĖ (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Medelyno progimnazija)
3409.Ana Vyšniauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3410.Nojus Budelskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
3411.Faustas Bliudžius (Matematika, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
3412.Gabrielius Skersys (Matematika, Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
3413.Ugnė Gaižauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių "Juventos" progimnazija)
3414.Estela Abromavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
3415.Emilė Blažytė (Anglų kalba, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
3416.Austėja Kedytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės sav. Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazija)
3417.Unė Maziliauskaitė (Anglų kalba, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
3418.Akvilė Jagminaitė (Anglų kalba, Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
3419.Daniil Kozlov (Matematika, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
3420.Smiltė Kleivaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
3421.Deimantas Ališauskas (Matematika, VDU klasikinio ugdymo mokykla)
3422.Tadas Kavaliauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
3423.Dominykas Stankus (Informacinės technologijos, Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
3424.Benediktas Špiliauskas (Informacinės technologijos, Trakų r. Aukštadvario mokykla-darželis "Gandriukas")
3425.Milita Rasinska (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Mickūnų gimnazija)
3426.Almantas Ciekanauskas (Matematika, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
3427.Mileta Šaparnytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
3428.Marius Rastenis (Informacinės technologijos, Kupiškio r. Subačiaus gimnazijos Noriūnų Jono Černiaus pagrindinio ugdymo skyrius)
3429.Kristupas Norušas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
3430.Rugilė Kaziūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
3431.Naglis Gailiūnas (Istorija, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
3432.Ugnė Jurevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
3433.Armandas Kilis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės Žibų mokykla)
3434.Bernardas Kontrimas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
3435.Eimantas Šimonis (Matematika, Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija)
3436.Agnė Marinovskytė (Anglų kalba, Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija)
3437.Lukas Zinevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
3438.Leonardas Liutikas (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos pradinė mokykla)
3439.Domantas Karpauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
3440.Juozas Taraškevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Elektrėnų sav. Semeliškių gimnazija)
3441.Nojus Giusiano (Fizika, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
3442.Aneta Dimšaitė (Anglų kalba, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
3443.Aranėja Alzbergaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių Viktoro Petkaus progimnazija)
3444.MATAS MIKĖNAS (Matematika, Vilniaus Maironio progimnazija)
3445.Eglė Tamoliūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
3446.Amelija Kleinovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
3447.Karolis Lajauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
3448.Smiltė Jasiulytė (Anglų kalba, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
3449.Elijus Čepaitis (Anglų kalba, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
3450.Daniil Rybakov (Matematika, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
3451.Adomas Darulis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
3452.Justas Budinas (Anglų kalba, Šiaulių Ragainės progimnazija)
3453.Evelina Bagdonaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Pagėgių sav. Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazija)
3454.Salomėja Kalėdaitė (Anglų kalba, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
3455.Gvidas Juškevičius (Anglų kalba, Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija)
3456.Viltė Varnauskaitė (Matematika, Elektrėnų pradinė mokykla)
3457.Adas Kamarauskas (Anglų kalba, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
3458.Rasa Pančkauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Biržų technologijų ir verslo mokymo centras)
3459.Dainius Petrikas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
3460.Domas Milinis (Matematika, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
3461.Izabelė Petrusevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Dainų progimnazija)
3462.Lėja Venckutė (Anglų kalba, Šakių rajono Gelgaudiškio pagrindinė mokykla)
3463.Ema Puidokaitė (Fizika, Vilniaus Naujininkų progimnazija)
3464.Miglė Palubinskaitė (Anglų kalba, Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
3465.Kamilė Survilaitė (Matematika, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3466.Dovydas Maceikis (Geografija, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
3467.Faustas Puida (Informacinės technologijos, Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
3468.Jonas Vaičiulis (Matematika, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
3469.Julija Knašytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žvėryno gimnazija)
3470.Tajus Skubiejus (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos r. Užpalių gimnazija)
3471.Kostas Grigaliauskas (Informacinės technologijos, Šakių "Varpo" mokykla)
3472.Kristupas Vasiliauskas (Anglų kalba, Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija)
3473.Bernardas Balkus (Anglų kalba, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
3474.Eirida Majauskaitė (Matematika, Kauno Palemono gimnazija)
3475.Meda Vaitkutė (Matematika, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
3476.Iveta Utovkaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
3477.Nojus Domarkas (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
3478.Ūla Palubinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
3479.Almantas Činčikas (Biologija, pasaulio pažinimas, Molėtų gimnazija)
3480.Lukas Šidlovskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
3481.Vėjas Viktorovič (Matematika, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
3482.Tautvydas Martinkėnas (Matematika, Vilniaus lietuvių namai)
3483.Goda Gabrusėnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
3484.Meda Vaitkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
3485.Ignas Miciuta (Matematika, Vilkaviškio r. Gižų Kazimiero Baršausko mokykla-daugiafunkcis centras)
3486.Nojus Kvedaras (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
3487.Gabriela Savicka-Chubejeva (Matematika, Vilniaus Simono Konarskio gimnazija)
3488.Eligijus Bertulis (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
3489.Kajus Gedgaudas (Informacinės technologijos, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
3490.Vilius Budzinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
3491.Monika Juškaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
3492.Ajus Janušonis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Dubysos aukštupio mokykla)
3493.Rapolas Martinaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Voveriškių mokykla)
3494.Kristupas Botyrius (Biologija, pasaulio pažinimas, Birštono gimnazija)
3495.Vilius Pagareckis (Matematika, Šilutės Pamario progimnazija)
3496.Deividas Lamauskas (Matematika, Utenos Krašuonos progimnazija)
3497.Ilja Botkin (Informacinės technologijos, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
3498.Tadas Mikašauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės r. Liepijų mokykla)
3499.Astijus Satkūnas (Istorija, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
3500.Jokūbas Barodica (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių "Ateities" progimnazija)
3501.Nika Glotko (Matematika, Vilniaus r. Kalvelių "Aušros" gimnazija)
3502.Brigita Udraitė (Matematika, Telšių "Germanto" progimnazija)
3503.Matas Matiukas (Informacinės technologijos, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
3504.Povilas Karosas (Biologija, pasaulio pažinimas, VGTU inžinerijos licėjus)
3505.Liucija Rainytė (Matematika, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
3506.Alina Schimpf (Anglų kalba, Vilniaus Vasilijaus Kačialovo gimnazija)
3507.Eglė Triušytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
3508.Augustas Sargelis (Matematika, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
3509.Luiza Vinciūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
3510.Austėja Voicechovskytė (Anglų kalba, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
3511.Lėja Dubinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Prano Daunio ugdymo centras)
3512.Simas Dainys (Matematika, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3513.Meilita Jareckaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
3514.Ariela Kolenda (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus darželis-mokykla "Vaivorykštė")
3515.Einoras Mickevičius (Matematika, Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
3516.Augustas Turtinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Pasvalio Svalios progimnazija)
3517.Emilis Andriuškevičius (Matematika, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
3518.Sakalauskas Eligijus (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės "Smalsučio" pradinė mokykla)
3519.Austėja Žukauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
3520.Modestas Alejūnas (Anglų kalba, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
3521.Liepa Gerdžiūtė (Matematika, Kauno r. Babtų gimnazija)
3522.Milda Sinicinaitė (Anglų kalba, Vilniaus Antakalnio progimnazija)
3523.Luka Gavėnavičiūtė (Anglų kalba, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
3524.Auksė Skliaudytė (Matematika, Ukmergės "Šilo" progimnazija)
3525.Eligijus Klybas (Informacinės technologijos, Biržų "Atžalyno" pagr. mokyklos Pačeriaukštės Petro Poškaus pagrindinio ugdymo skyrius)
3526.Urtė Murauskaitė (Matematika, Vilniaus Balsių progimnazija)
3527.Milda Minelgaitė (Istorija, Kretingos rajono Grūšlaukės mokykla-daugiafunkcis centras)
3528.Miglė Šidlauskaitė (Matematika, Vilniaus Žemynos progimnazija)
3529.Kęstutis Marcinonis (Anglų kalba, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
3530.Domas Žeknys (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių progimnazija)
3531.Emilija Joniškytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Akmenės rajono Ventos gimnazija)
3532.Nojus Žentelis (Istorija, Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
3533.Dovydas Maceikis (Matematika, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
3534.Laura Stirbytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
3535.Gratas Dermontas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
3536.Titas Sprangauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Prano Daunio ugdymo centras)
3537.Emilis Grevys (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija)
3538.Austėja Remeikaitė (Matematika, Alytaus Dainavos progimnazija)
3539.Romena Rudytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
3540.Ugnius Aleksandras Merenkovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
3541.Patricija Jokšaitė (Matematika, Šiaulių Dainų progimnazija)
3542.Ignas Paškevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Šalčininkų r. Baltosios Vokės "Šilo" gimnazija)
3543.Austėja Kavulskytė (Anglų kalba, Skuodo Bartuvos progimnazija)
3544.Danielius Gibieža (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
3545.Eduardas Knieta (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos licėjus)
3546.Mantvydas Steponavičius (Anglų kalba, Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
3547.MARKAS KNOKNERIS (Matematika, Marijampolės marijonų gimnazija)
3548.Gabrielė Gimbickaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
3549.Akim Vorobjov (Matematika, Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija)
3550.Miglė Norkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
3551.Emilė Petrulaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
3552.Adomas Darulis (Informacinės technologijos, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
3553.Benas Vasiliauskas (Matematika, Šiaulių Dainų progimnazija)
3554.Gabrielė Kolesnikovaitė (Matematika, Šiaulių Salduvės progimnazija)
3555.Emilis Kračus (Informacinės technologijos, Mažeikių Senamiesčio progimnazija)
3556.Dovydas Andrėkus (Matematika, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
3557.Sofija Ramanauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ Šiaurės licėjus)
3558.Kasparas Kulikauskas (Anglų kalba, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
3559.Augustas Turtinskas (Matematika, Pasvalio Svalios progimnazija)
3560.Povilas Kažys (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
3561.Juste Šaulinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Dovilų pagrindinė mokykla)
3562.Arentas Savickas (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
3563.Arnold Minakovski (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
3564.Adomas Radzevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Gedimino miesto mokykla)
3565.Simas Balčius (Biologija, pasaulio pažinimas, Skuodo Bartuvos progimnazija)
3566.Ronaldas Ukrinas (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
3567.Martynas Samalionis (Lietuvių kalba ir literatūra, Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla Mastaičių skyrius)
3568.Smiltė Daukšaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Pakruojo r. Lygumų pagrindinė mokykla)
3569.Faustas Norvilas (Lietuvių kalba ir literatūra, Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
3570.Dainius Petrikas (Informacinės technologijos, Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
3571.Ema Burčikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
3572.Nerilė Stasevičiūtė (Anglų kalba, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
3573.Ugnė Kindurytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla)
3574.Gondas Paluckas (Matematika, Šiaulių Ragainės progimnazija)
3575.Tomis Mikalauskas (Informacinės technologijos, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
3576.Domantas Milevičius (Anglų kalba, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
3577.Ema Glušauskaitė (Istorija, Kauno Milikonių progimnazija)
3578.Džiugas Slavinskas (Informacinės technologijos, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
3579.Urtė Reklinaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
3580.Ieva Daukšytė (Anglų kalba, Marijampolės marijonų gimnazija)
3581.Joris Petrolis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Ilgakiemio mokykla-darželis)
3582.Rusnė Bačkytė (Informacinės technologijos, Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija)
3583.Agnė Žygaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
3584.Ajus Jablonskis (Matematika, Skuodo Bartuvos progimnazija)
3585.Viktorija Byčenkova (Anglų kalba, Vilniaus Lazdynų mokykla)
3586.Emilija Norvaišaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos r. Dovilų pagrindinė mokykla)
3587.Gustas Miliauskas (Matematika, Alytaus Panemunės progimnazija)
3588.Rytis Činga (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Baltupių progimnazija)
3589.Emilė Chmelevskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
3590.Emilis Savickas (Matematika, Vilniaus „Sietuvos“ progimnazija)
3591.Ieva Paškova (Informacinės technologijos, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
3592.Emilija Žemaitytė (Fizika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3593.Kamilė Žukauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija)
3594.Goda Trimonytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Buivydiškių pagrindinė mokykla)
3595.Jonas Šamšonas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
3596.Aistė Leonavičiūtė (Matematika, Vilniaus Balsių progimnazija, 4-8 kl. skyrius)
3597.Domas Dragūnas (Matematika, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
3598.Lėja Riaubaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių "Varpo" mokykla)
3599.Ivanka Kostiukevič (Matematika, Vilniaus r. Sudervės Mariano Zdziechovskio pagrindinė mokykla)
3600.Lukas Rudys (Anglų kalba, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
3601.Adamas Grigas (Matematika, Vilkaviškio r. Gižų Kazimiero Baršausko mokykla-daugiafunkcis centras)
3602.BUTKUS BENAS (Matematika, VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
3603.Aivaras Grišius (Anglų kalba, Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija)
3604.Dorianas Peleckas (Anglų kalba, Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
3605.Nojus Patinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazija)
3606.Kostas Žydelis (Anglų kalba, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
3607.Gabrielius Usavičius (Matematika, Kauno Suzuki progimnazija)
3608.Matas Baratinskis (Anglų kalba, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
3609.Ermilė Liobikaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
3610.Marija Makaveckaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
3611.Ema Glušauskaitė (Anglų kalba, Kauno Milikonių progimnazija)
3612.Jonas Semaška (Istorija, KTU inžinerijos licėjus)
3613.Gleb Rusakevič (Geografija, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
3614.Linas Vaitekūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
3615.Austėja Liutvinaitė (Anglų kalba, Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
3616.Domantas Bikus (Anglų kalba, Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
3617.Majus Mickus (Anglų kalba, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
3618.Tijus Valanta (Matematika, Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
3619.Lukas Daukantas (Matematika, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
3620.Edgaras Naimavičius (Istorija, Vilniaus r. Avižienių gimnazija)
3621.Jokūbas Kilda (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
3622.Eglė Liubinaitė (Matematika, Šiaulių Salduvės progimnazija)
3623.Matas Mašalaitis (Anglų kalba, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
3624.Tadas Gaudiešius (Anglų kalba, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
3625.Gustė Trakšelytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
3626.Rėjus Elvinas Kančauskas (Anglų kalba, Šiaulių Dainų progimnazija)
3627.Smiltė Baziukevičiūtė (Anglų kalba, Alytaus Panemunės progimnazija)
3628.Nojus Girdžius (Matematika, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
3629.Luknė (Matematika, Kelmės r. Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija)
3630.DOVYDAS VAIČIŪNAS (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Pilėnų progimnazija)
3631.Patricija Brusokaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
3632.Iskenderova Aisu (Anglų kalba, Klaipėdos "Pajūrio" progimnazija)
3633.Grigorij Agejev (Istorija, Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
3634.Goda Ąžuolaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
3635.Elijus Varvuolis (Matematika, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
3636.Daumantas Kundrotas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
3637.Matas Kučinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Rokų gimnazija)
3638.Smiltė Kušleikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
3639.Gabrielė Kavaliauskaitė (Anglų kalba, Klaipėdos Vitės progimnazija)
3640.Ugnė Vaitelytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos pradinė mokykla)
3641.Rusnė Dirmeikytė (Informacinės technologijos, Vilkaviškio r. Gižų Kazimiero Baršausko mokykla-daugiafunkcis centras)
3642.Dovydas Vasiliūnas (Anglų kalba, Panevėžio 5-oji gimnazija)
3643.Danas Navickis (Anglų kalba, Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
3644.Arina Papkova (Anglų kalba, Vilniaus Vasilijaus Kačialovo gimnazija)
3645.Augustė Lukauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
3646.Tėja Kalytytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Riešės gimnazija)
3647.Paulius Karcevas (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
3648.Ričardas Piaseckis (Matematika, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
3649.Urtė Špucytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Panemunės pradinė mokykla)
3650.Benas Bendoraitis (Matematika, Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
3651.Armandas Kilis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Žibų mokykla)
3652.Domantas Lebeckas (Geografija, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
3653.Gabriele Vasiliauskaite (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Ozo gimnazija)
3654.Tadas Pukėnas (Matematika, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
3655.Laima Borovskytė (Matematika, Kazlų Rūdos pradinė mokykla)
3656.Gabrielė Bernotaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
3657.Amelija Abromaitytė (Anglų kalba, Panevėžio r. Velžio gimnazija)
3658.Viltė Elžbieta Mincytė (Informacinės technologijos, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
3659.Emilija Ignatavičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
3660.Tonis Cirtautas (Matematika, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3661.Povilas Kažys (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
3662.Ugnė Riabovaitė (Matematika, Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
3663.Andrius Grinevičius (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
3664.Aistis Tomaševičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
3665.Tautvydas Matusevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras)
3666.Edvinas Pudanas (Anglų kalba, Rokiškio r. Obelių gimnazija)
3667.Paulius Jakubonis (Anglų kalba, Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija)
3668.Amelija Abromaitytė (Matematika, Panevėžio r. Velžio gimnazija)
3669.Amelija Augaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
3670.Ema Kalpokaitė (Informacinės technologijos, Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
3671.Uršulė Šimkūnaitė (Istorija, Vilniaus r. Kalvelių "Aušros" gimnazija)
3672.Natalija Januškevič (Istorija, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
3673.Jokūbas Knokneris (Matematika, Marijampolės sav. Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazija)
3674.Ignas Bauža (Matematika, Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija)
3675.Gabrielius Montvilas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Vyturio" pradinė mokykla)
3676.Dominik Davidovič (Istorija, Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija)
3677.Jomantė Liutkevičiūtė (Matematika, Vilniaus Salininkų gimnazija)
3678.Auksė Buivydaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės Senamiesčio mokykla)
3679.Benas Kaminskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
3680.Mantas Aidukas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žemynos progimnazija)
3681.Tija Lenkaitytė (Anglų kalba, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
3682.Nojus Budelskas (Istorija, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
3683.Urtė Mašanauskaitė (Anglų kalba, Utenos Krašuonos progimnazija)
3684.Gabija Pranckevičiūtė (Istorija, Kauno r. Babtų gimnazija)
3685.Mėta Šimulionytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
3686.Tėja Šerėnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija)
3687.Aironas Savickas (Informacinės technologijos, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
3688.Aistė Gudonytė (Matematika, Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
3689.Laimonas Staražinskas (Anglų kalba, Klaipėdos r. Dovilų pagrindinė mokykla)
3690.Agnė Eidietytė (Anglų kalba, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
3691.BUTKUS BENAS (Anglų kalba, VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
3692.Ugnė Juronaitė (Istorija, Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
3693.Auksė Čeponytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Pakruojo r. Rozalimo pagrindinė mokykla)
3694.Viltė Timinskaitė (Matematika, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
3695.Danielė Anufrijeva (Anglų kalba, Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
3696.Ąžuolas Šatikauskas (Anglų kalba, Varėnos "Ryto" progimnazija)
3697.Justė Palubinskytė (Anglų kalba, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
3698.Germantas Pučkorius (Matematika, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija)
3699.Viltė Gaidukevičiūtė (Informacinės technologijos, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
3700.Fausta Vilkavickaitė (Matematika, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
3701.Ariana Rudzytė (Matematika, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
3702.Motiejus (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
3703.Gintautė Stankevičiūtė (Matematika, Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
3704.Aistė Petrauskaitė (Istorija, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3705.Stela Jurevičiūtė (Matematika, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
3706.Dominykas Augys (Matematika, Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
3707.Mantas Mackevičius (Matematika, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
3708.Aleksandras Urbanovič (Matematika, Alytaus Panemunės progimnazija)
3709.Viktorija Daugėlaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
3710.Rugilė Pileckaitė (Matematika, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
3711.Aronas Giedrys (Anglų kalba, Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
3712.Aleksandr Griazin (Matematika, Vilniaus darželis-mokykla "Vaivorykštė")
3713.Ieva Grigaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
3714.Gabija Veželytė (Matematika, Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
3715.Adolis Vasiliauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
3716.Augustas Daubaris (Matematika, Kauno Prano Daunio ugdymo centras)
3717.Ugnė Ulpytė (Matematika, Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla)
3718.Karolis Dumbliauskas (Anglų kalba, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
3719.Almantas Činčikas (Chemija, Molėtų gimnazija)
3720.Vilius Pagareckis (Istorija, Šilutės Pamario progimnazija)
3721.Izabelė Bartkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Panemunės pradinė mokykla)
3722.Paulius Kaškevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio r. Gižų Kazimiero Baršausko mokykla-daugiafunkcis centras)
3723.Goda Skeirytė (Informacinės technologijos, Kauno r. Domeikavos gimnazija)
3724.Ugnius Dubinas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Veršvų gimnazija)
3725.Luknė Dobilaitė (Matematika, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3726.Dovydas Zabinas (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
3727.Austėja Gedmantaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
3728.Otilija Lenciūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kelmės r. Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija)
3729.Rėjus Styk (Informacinės technologijos, Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija)
3730.Žukas Artiom (Matematika, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
3731.Emilija Selenytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
3732.Rūta Zurlytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių Viktoro Petkaus progimnazija)
3733.Ugnius Adomavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
3734.MAJUS MAŽELIS (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
3735.Faustas Liutkus (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
3736.Vitalijus Leščinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
3737.Ernestas Kozlovas (Istorija, Vilniaus r. Sudervės Mariano Zdziechovskio pagrindinė mokykla)
3738.Kamilė Sugintaitė (Anglų kalba, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
3739.Kamilė Kveckaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Juventos" progimnazija)
3740.Amelija Grigaliūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ „Herojus“)
3741.Monika Jakaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Jurbarko r. Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinė mokykla)
3742.Marija Viskontaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Slengių mokykla-daugiafunkcis centras)
3743.Denas Kasmočius (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
3744.Tija Lenkaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
3745.Viltė Jarmalavičiūtė (Matematika, VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
3746.Elija Ramonaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žirmūnų gimnazija)
3747.Raigardas Krivka (Matematika, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
3748.Motiejus Jasas (Matematika, Klaipėdos Vydūno gimnazija)
3749.Andrej Voronov (Lietuvių kalba ir literatūra, Visagino „Verdenės“ gimnazija)
3750.Austėja Švaikauskaitė (Matematika, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3751.Gaja Valauskaite (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
3752.Urtė Briedytė (Matematika, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3753.Gabija Kaškonaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
3754.Grantas Stonkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
3755.Elijus Danilevičius (Matematika, Plungės „Babrungo“ progimnazija)
3756.Perla Bungardaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Rokų gimnazija)
3757.Jurgis Vaikšnoras (Anglų kalba, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
3758.Gabrielė Grigaliūnaitė (Matematika, Panevėžio pradinė mokykla)
3759.Kajus Naujokas (Lietuvių kalba ir literatūra, VDU klasikinio ugdymo mokykla)
3760.Joris Gurevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių "Varpo" mokykla)
3761.Tadas Jokūbauskas (Matematika, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
3762.Arnas Keinys (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
3763.Jonas Pilsudskis (Anglų kalba, Šiaulių r. Dubysos aukštupio mokykla)
3764.Amelija Gudkovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
3765.Elzė Šakinytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių jėzuitų mokykla)
3766.Urtė Dolibagaitė (Matematika, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
3767.Patricija Nacaitė (Matematika, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
3768.Andžela Lenkauskaitė (Matematika, Telšių "Germanto" progimnazija)
3769.Naglis Žostautas (Matematika, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
3770.Ugnė Jonynaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
3771.Eimantė Pranskaitytė (Geografija, Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
3772.Aronas Baniulis (Matematika, Šiaulių jėzuitų mokykla)
3773.Arijus Lužeckas (Biologija, pasaulio pažinimas, Jurbarko r. Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinė mokykla)
3774.Eva Kiseliauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
3775.Tauras Danikauskas (Informacinės technologijos, Kauno Senamiesčio progimnazija)
3776.Aironas Novikovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
3777.Gabrielė Mikalauskaitė (Matematika, Mažeikių Pavasario progimnazija)
3778.Eglė Triušytė (Matematika, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
3779.Arūnė Mockutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
3780.Amelija Ševcova (Matematika, Vilniaus darželis-mokykla "Vaivorykštė")
3781.Mantas Malijauskas (Matematika, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
3782.Tajus Skubiejus (Matematika, Utenos r. Užpalių gimnazija)
3783.Kristupas Račaitis (Matematika, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
3784.Adomas Darulis (Matematika, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
3785.Paulius Zakarevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
3786.Luka Gibiežaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
3787.Rokas Rožė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
3788.Džiugas Antaniškis (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
3789.Adriana Perepečkaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
3790.Ignas Stankevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių r. Nevarėnų pagrindinė mokykla)
3791.Eglė Pakalniškytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos r. Vydmantų gimnazija)
3792.Neda Vaisėtaitė (Anglų kalba, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
3793.Urtė Mašanauskaitė (Fizika, Utenos Krašuonos progimnazija)
3794.Jurgis Grigas (Matematika, Akmenės rajono Ventos gimnazija)
3795.Simonas Anusas (Informacinės technologijos, Melkio mokykla)
3796.Kajus Kazlauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Pavilnio progimnazija)
3797.augustas banuskevicius (Istorija, Trakų r. Onuškio Donato Malinausko gimnazija)
3798.Marta Horste (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
3799.Gabrielė Bernotaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
3800.Urtė Jankauskaitė (Anglų kalba, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
3801.Evelina Karčiauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
3802.Matas Lastinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kazlų Rūdos pradinė mokykla)
3803.Justė Jakubauskaitė (Matematika, Kauno r. Neveronių gimnazija)
3804.Jonas Šamšonas (Anglų kalba, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
3805.Akvilina Dilytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
3806.Kajus Gumuliauskas (Informacinės technologijos, Vilkaviškio r. Gižų Kazimiero Baršausko mokykla-daugiafunkcis centras)
3807.Domantas Grenda (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3808.Aida Ramanavičiūtė (Matematika, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Kučiūnų pagrindinio ugdymo skyrius)
3809.Ignė Jaškūnaitė (Istorija, Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazija)
3810.Augustas Musteikis (Matematika, Jonavos r. Ruklos Jono Stanislausko mokykla-daugiafunkcis centras)
3811.Aistis Tomaševičius (Matematika, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
3812.Aleksandr Griazin (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus darželis-mokykla "Vaivorykštė")
3813.Luknė Kuzmaitė (Matematika, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
3814.Jokūbas Brazlauskis (Informacinės technologijos, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
3815.Irūna Masiliūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
3816.Agnė Girskytė (Matematika, Kretingos r. Vydmantų gimnazija)
3817.Adrija Jasevičiūtė (Informacinės technologijos, Kauno specialioji mokykla)
3818.Benas Šiurys (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Antakalnio progimnazija)
3819.Emilis Sandaras (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
3820.Viktorija Curko (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
3821.Domantas Ramanavičius (Matematika, Alytaus Panemunės progimnazija)
3822.Rugilė Liaudinskaitė (Fizika, Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinė mokykla)
3823.Goda Slavinskaitė (Matematika, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
3824.Viltė Kubeckaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
3825.Agnė Sagataitė (Anglų kalba, Joniškio "Saulės" pagrindinė mokykla)
3826.Aras Kazlauskas (Matematika, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
3827.Faustė Limontaitė (Matematika, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
3828.Tėja Taujenytė (Matematika, VGTU inžinerijos licėjaus pradinio ugdymo skyrius)
3829.Azuolas Gilys (Informacinės technologijos, Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių progimnazija)
3830.Mark Ščerba (Matematika, Vilniaus agroekologijos mokymo centras)
3831.Goda Knietaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
3832.Augustas Šarkanas (Matematika, UAB „Pažinimo medis“, Ozo filialas)
3833.Viltė Elžbieta Mincytė (Matematika, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
3834.PAULIUS VITKAUSKAS (Lietuvių kalba ir literatūra, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
3835.Mintė Laurinaitytė (Matematika, Kauno r. Neveronių gimnazija)
3836.Benas Cedronas (Matematika, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
3837.Justas Penikas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
3838.Gabrielius Michalenko (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Dainų progimnazija)
3839.TAURAS REMEIKA (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Medelyno progimnazija)
3840.Dainora Kalikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių profesinio rengimo centras Buitinių paslaugų skyrius)
3841.Dovydas Masonas (Matematika, Kauno r. Domeikavos gimnazija)
3842.Tajus Lubyševas (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių „Ateities“ progimnazijos „Saulėtekio“ skyrius)
3843.Pijus Jurjonas (Informacinės technologijos, Kauno Suzuki progimnazija)
3844.Dominykas Krasnickas (Anglų kalba, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
3845.Paulius Karcevas (Biologija, pasaulio pažinimas, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
3846.Viktorija Murakaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Pilėnų progimnazija)
3847.Dominykas Vansevičius (Matematika, Vilniaus Gabijos gimnazija)
3848.Gerda Puzinauskaitė (Anglų kalba, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
3849.Povilas Jakas (Anglų kalba, Šiaulių Medelyno progimnazija)
3850.Eduardas Knieta (Anglų kalba, Klaipėdos licėjus)
3851.Aurimas Blažys (Istorija, KTU inžinerijos licėjus)
3852.Justas Pleikys (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
3853.Simonas Norusis (Biologija, pasaulio pažinimas, UAB „Erudito licėjus“)
3854.Augustė Butkutė (Matematika, Raseinių r. Ariogalos gimnazija)
3855.Gustė Kabailaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Varpelio" mokykla-darželis)
3856.Gerda Enzi (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
3857.Luka Iljins (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
3858.Gustė Kolyčiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
3859.Gustė Kabailaitė (Matematika, Klaipėdos "Varpelio" mokykla-darželis)
3860.Miglė Kulikauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
3861.Liepa Vaidekat (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Pamario progimnazija)
3862.Gytis Bukaitis (Informacinės technologijos, Kauno Palemono gimnazija)
3863.Oskaras Brazdauskas (Matematika, Vilniaus Žemynos progimnazija)
3864.Rajeckas Adomas (Matematika, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
3865.Gabrielius Gaidelionis (Biologija, pasaulio pažinimas, Cavan's Lithuanistic school "Gintarėlis" ("Amber"))
3866.Arūnė Balčiūnaitė (Geografija, Pakruojo r. Lygumų pagrindinė mokykla)
3867.Justas Saldukas (Anglų kalba, Klaipėdos r. Judrėnų Stepono Dariaus pagrindinė mokykla)
3868.Paulius Lukošius (Matematika, Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija)
3869.Aurimas Blažys (Anglų kalba, KTU inžinerijos licėjus)
3870.Meda Kazlauskaitė (Geografija, Jurbarko r. Seredžiaus Stasio Šimkaus mokykla-daugiafunkcis centras)
3871.Liveta Lidziūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
3872.Elvis Valkauskas (Informacinės technologijos, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
3873.Ela Damskytė (Matematika, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija)
3874.Rusnė Zuozaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija)
3875.Elena Baltušytė (Matematika, Birštono gimnazija)
3876.Pakulytė Estela (Lietuvių kalba ir literatūra, Joniškio r. Žagarės gimnazija)
3877.Dominykas Rakauskas (Geografija, KTU inžinerijos licėjus)
3878.Uršulė Kazlauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
3879.Matas Martinkus (Matematika, Pagėgių sav. Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazija)
3880.Kajus Talačka (Biologija, pasaulio pažinimas, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
3881.Nojus Giusiano (Lietuvių kalba ir literatūra, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
3882.Elzė Vendelytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Minijos" progimnazija)
3883.Rugilė Aušbikavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
3884.Rusnė Deduchovaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, VšĮ Klaipėdos „Universa Via“ tarptautinė mokykla)
3885.Eiprilė Brazauskaitė (Matematika, Šiaulių Dainų progimnazija)
3886.Nojus Smaleckas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
3887.Mangirdas Palijanskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
3888.Eimantas Šimonis (Informacinės technologijos, Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija)
3889.Patryk Miloševič (Anglų kalba, Vilniaus Simono Konarskio gimnazija)
3890.Dovydas Stasevičius (Informacinės technologijos, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
3891.Jolanta Budrevič (Istorija, Šalčininkų r. Dieveniškių Adomo Mickevičiaus gimnazija)
3892.Mikas Sinkevičius (Istorija, Vilniaus r. Avižienių gimnazija)
3893.Jonė Bataitytė (Anglų kalba, Šakių "Varpo" mokykla)
3894.Aronas ILIUTKINAS (Anglų kalba, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
3895.Gabija Rumbutytė (Anglų kalba, Telšių "Germanto" progimnazija)
3896.Barbora Laugalytė (Matematika, Tauragės Tarailių progimnazija)
3897.Dovydas Vasiliūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio 5-oji gimnazija)
3898.Amelija Kondrotaitė (Anglų kalba, Akmenės rajono Ventos gimnazija)
3899.Orilis Legeika (Geografija, KTU inžinerijos licėjus)
3900.Ema Žemaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
3901.Rusnė Jakubavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Suzuki progimnazija)
3902.Mingaile Tamošiūnaitė (Matematika, Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazija)
3903.Miglė Mickevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3904.Justė Malavickaitė (Anglų kalba, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
3905.Ieva Kadišiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės marijonų gimnazija)
3906.Elija Dubininkaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Nemuno" mokykla)
3907.Adrian David Tribocki (Anglų kalba, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
3908.Donatas Juknys (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Salininkų gimnazija)
3909.Paulina Kuokalaitė (Matematika, Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
3910.LUŽNOVAS MAKSIMAS (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
3911.Agnė Itomlenskytė (Anglų kalba, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
3912.Arijus Burka (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės marijonų gimnazija)
3913.Benediktas Ažna (Matematika, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
3914.Dominykas Lapėnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija)
3915.Nojus Ūselis (Matematika, Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
3916.Augustė Kananovičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
3917.Atėnė Čistovaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
3918.Pijus Blažys (Informacinės technologijos, Rokiškio mokykla-darželis "Ąžuoliukas")
3919.Ignas Nickus (Matematika, Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
3920.Konradas Ernestas (Anglų kalba, Vilniaus r. Eitminiškių pagrindinė mokykla)
3921.Melita Budėnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Varėnos "Ryto" progimnazija)
3922.Barbora Laugalytė (Anglų kalba, Tauragės Tarailių progimnazija)
3923.Aistė Petrauskaitė (Informacinės technologijos, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3924.Saulė Šimonytė (Anglų kalba, Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija)
3925.Domantas Kairys (Lietuvių kalba ir literatūra, "Šaltinėlio" privati mokykla)
3926.Nikol Olifer (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus darželis-mokykla "Vaivorykštė")
3927.Aurimas Aužbikavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Rietavo sav. Tverų gimnazija)
3928.Šarūnas Naudžiūnas (Matematika, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
3929.Tadas Zopelis (Anglų kalba, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
3930.Paulius Čapskas (Matematika, VGTU inžinerijos licėjaus pradinio ugdymo skyrius)
3931.Erikas Balsys (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos r. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija)
3932.Eimantas Šimanauskas (Matematika, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
3933.Paulius Ramanauskas (Informacinės technologijos, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3934.Patricija Nacaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
3935.Alvidas Galinis (Matematika, Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
3936.Eglė Rutkevilytė (Matematika, Panevėžio r. Paįstrio Juozo Zikaro gimnazija)
3937.Laura Sadauskaitė (Istorija, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3938.Augustinas Kislovskij (Anglų kalba, Šalčininkų r. Baltosios Vokės "Šilo" gimnazija)
3939.Meda Šenavičiūtė (Informacinės technologijos, UAB „Erudito licėjus“)
3940.Tėja Sabaliauskaitė (Matematika, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
3941.Adelė Zubenaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Panemunės pradinė mokykla)
3942.Lina Kriukaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šv. Juozapo mokykla)
3943.Dominykas Dobrovolskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3944.Eduardas Knieta (Istorija, Klaipėdos licėjus)
3945.Judas Justas Jurevičius (Anglų kalba, Akmenės rajono Ventos gimnazija)
3946.Adas Ambrakaitis (Matematika, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
3947.Grigorij Agejev (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
3948.Jurgis Grigas (Biologija, pasaulio pažinimas, Akmenės rajono Ventos gimnazija)
3949.Mantvydas Tauroza (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
3950.KAMILIJA IBENSKYTĖ (Matematika, Kauno Pilėnų progimnazija)
3951.Titas Jankauskas (Anglų kalba, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
3952.Jolanta Budrevič (Anglų kalba, Šalčininkų r. Dieveniškių Adomo Mickevičiaus gimnazija)
3953.Marijus Dauderys (Matematika, Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija)
3954.Aistė Ališauskaitė (Anglų kalba, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Kučiūnų pagrindinio ugdymo skyrius)
3955.Kernius Simonavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla)
3956.Joris Grigorenko (Matematika, Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
3957.Liutauras Smilgius (Informacinės technologijos, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
3958.Goda Slavinskaitė (Istorija, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
3959.Žemyna Valaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija)
3960.Paulina Jokubauskaitė (Anglų kalba, Šiaulių Gegužių progimnazija)
3961.Neringa Januškevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Vaišvydavos mokykla)
3962.Deividas Patašius (Istorija, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
3963.Brigita Dargytė (Anglų kalba, Birštono gimnazija)
3964.Jokūbas Birgiolas (Matematika, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
3965.Matas Vilkoitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Švenčionių r. Pabradės "Ryto" gimnazija)
3966.Justas Kaupenas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Salduvės progimnazija)
3967.Andas Neimantas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Salduvės progimnazija)
3968.Aronas Bildziukas (Informacinės technologijos, Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
3969.Domantas Sendrauskas (Anglų kalba, Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
3970.Aronas Giedrys (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
3971.Jūratė Šiaulytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
3972.Mėta Baltrušaitytė (Matematika, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
3973.Matas Petrošius (Anglų kalba, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
3974.Rėjus Elvinas Kančauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Dainų progimnazija)
3975.Iskenderova Aisu (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Pajūrio" progimnazija)
3976.Ūla Palubinskaitė (Matematika, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
3977.Emilija Chotilovskaja (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
3978.Daniel Jarmolkovič (Anglų kalba, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
3979.Kristupas Vasiliauskas (Matematika, Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija)
3980.Armandas Maleckas (Anglų kalba, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
3981.Lėja Stankevičiūtė (Anglų kalba, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
3982.Hubertas Vaitekūnas (Informacinės technologijos, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
3983.Mantas Ramaška (Matematika, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
3984.Domantas Liubenka (Informacinės technologijos, Brussels II European School)
3985.Vanesa Driaudžikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
3986.Goda Guntaitė (Anglų kalba, Šiaulių Zoknių progimnazija)
3987.Adelė Radėnaitė (Matematika, UAB „Taškius“)
3988.Luiza Stasiulevič (Biologija, pasaulio pažinimas, Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija)
3989.Oridijus Stanislovaitis (Matematika, Šiaulių r. Kairių jungtinė mokykla)
3990.Adrija Radzevičiūtė (Matematika, Alytaus r. Simno gimnazija)
3991.Dominik Tomaševič (Anglų kalba, Vilniaus r. Egliškių šv. Jono Bosko gimnazija)
3992.Mantvydas Steponavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
3993.Augustė Budvytytė (Anglų kalba, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
3994.Tomas Enrikė Schvarzbauer (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3995.Viktorija Eimontaitė (Anglų kalba, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3996.Ignas Zigmantas (Anglų kalba, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
3997.MATĖJUS PUIŠĖ (Matematika, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
3998.Tėja Krinickaitė (Anglų kalba, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
3999.Adrija Šimkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių Senamiesčio progimnazija)
4000.Austėja Stončiūtė (Matematika, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
4001.Dominyka Lebiodaitė (Geografija, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
4002.Julius Jankauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4003.Mykolas Švelnia (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus)
4004.Greta Veiverytė (Informacinės technologijos, Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
4005.Danielis Kuklis (Matematika, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
4006.Danielius Masiulis (Lietuvių kalba ir literatūra, Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus)
4007.Kajus Naujokas (Matematika, VDU klasikinio ugdymo mokykla)
4008.Liepa Skaumanaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
4009.Mykolas Kulvinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
4010.Kajus Žementauskas (Anglų kalba, Kalvarijos gimnazija)
4011.Emilija Šiaulytė (Matematika, Šiaulių r. Gruzdžių gimnazijos Šakynos skyrius)
4012.Povilas Malakauskas (Anglų kalba, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
4013.Kajus Pečeliūnas (Anglų kalba, Panevėžio r. Ramygalos gimnazija)
4014.Titas Vasiliauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
4015.Mantas Velyvis (Informacinės technologijos, Kauno r. Piliuonos gimnazija)
4016.Vesta Krušinskaitė (Matematika, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
4017.Emilija Urbonavičiūtė (Anglų kalba, Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
4018.Jorūnas Borisovas (Anglų kalba, VGTU inžinerijos licėjus)
4019.Rojus Kriauza (Matematika, Vilniaus Senvagės gimnazija)
4020.Radu Vyrtosu (Anglų kalba, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
4021.Rūta Kibelytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
4022.Vilius Danilevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, VšĮ Klaipėdos „Universa Via“ tarptautinė mokykla)
4023.Ignotas Šaduikis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
4024.Emilija Lauiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Bezdonių "Saulėtekio" pagrindinė mokykla)
4025.Lėja Gečaitė (Anglų kalba, Šilutės Pamario progimnazija)
4026.Marijus Vaidila (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
4027.Povilas Kurdeika (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio r. Gižų Kazimiero Baršausko mokykla-daugiafunkcis centras)
4028.Einaras Savickis (Matematika, Vilniaus r. Bezdonių "Saulėtekio" pagrindinė mokykla)
4029.Benas Budrikas (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
4030.Artūras Nauckus (Matematika, Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
4031.Lukrecijus Steponas Milašius (Matematika, Akmenės rajono Ventos gimnazija)
4032.Vytautas Šarkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
4033.RUSNĖ ANDRIUŠKAITĖ (Matematika, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
4034.Neringa Januškevičiūtė (Anglų kalba, Kauno Vaišvydavos mokykla)
4035.Jackūnas Laurynas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
4036.Augustė Kruopytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
4037.Ugnius Simaitis (Anglų kalba, Viešoji įstaiga "Smalsieji pabiručiai")
4038.Ignas Smilingis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
4039.Gustė Jonynaitė (Anglų kalba, Alytaus Dainavos progimnazija)
4040.Gustas Didžiulis (Matematika, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
4041.Austėja Matulevičiūtė (Anglų kalba, Varėnos "Ryto" progimnazija)
4042.Paulina Tatarovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
4043.ADAMAS VAITAITIS (Istorija, Ukmergės "Šilo" progimnazija)
4044.Ieva Jasiukianecaitė (Anglų kalba, Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
4045.Deimantas Golovniovas (Matematika, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
4046.Liepa Barauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
4047.Gustas Graželis (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4048.Gabrielius Sendrauskas (Informacinės technologijos, Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
4049.Inesa Samoiliuk (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Laisvės" gimnazija)
4050.Andrea Papliauskaitė (Istorija, Marijampolės sav. Želsvos progimnazija)
4051.ADRIANA BOROŠKO (Anglų kalba, Vilniaus r. Medininkų šv. Kazimiero gimnazija)
4052.Marijonas Giedrys (Informacinės technologijos, Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazija)
4053.Rapolas Vaičiulis (Anglų kalba, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
4054.Vytautė Knapkytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4055.Ema Baltūsytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Dainų progimnazija)
4056.Kamil Siroit (Istorija, Vilniaus r. Medininkų šv. Kazimiero gimnazija)
4057.Kotryna Kairytė (Informacinės technologijos, VGTU inžinerijos licėjaus pradinio ugdymo skyrius)
4058.Martynas Mališauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
4059.ADAMAS VAITAITIS (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės "Šilo" progimnazija)
4060.Mantas Leonavičius (Anglų kalba, Vilniaus Balsių progimnazija)
4061.Milana Mickevičiūtė (Anglų kalba, Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija)
4062.Gervydas Kulvietis (Matematika, Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
4063.Justas Kaupenas (Matematika, Šiaulių Salduvės progimnazija)
4064.Gintarė Karpavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žemynos progimnazija)
4065.Ignas Bauža (Istorija, Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija)
4066.Žygimantas Trota (Matematika, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
4067.Samanta Ragovskytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
4068.Martynas Raudys (Biologija, pasaulio pažinimas, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
4069.Patricija Augulytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Balsių progimnazija, 4-8 kl. skyrius)
4070.Edmundas Šeduikis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
4071.Maja Pakutkaitė (Anglų kalba, Alytaus Šaltinių progimnazija)
4072.Gytis Brazauskas (Informacinės technologijos, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
4073.Matas Bekeris (Anglų kalba, Šiaulių Medelyno progimnazija)
4074.Deividas Armanavičius (Anglų kalba, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazija)
4075.Lilija Mikalauskaitė (Anglų kalba, Mažeikių Pavasario progimnazija)
4076.Tajus Sidikerskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Pilėnų progimnazija)
4077.Salvijus (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
4078.Lukas Tamošiūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Suzuki progimnazija)
4079.Kajus Šaparavičius (Anglų kalba, Alytaus Likiškėlių progimnazija)
4080.Oskaras Kasparas (Istorija, Plungės r. Liepijų mokyklos Šateikių skyrius)
4081.Amelija Abromaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio r. Velžio gimnazija)
4082.Amelija Ševcova (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus darželis-mokykla "Vaivorykštė")
4083.Ignas Barzdėnas (Matematika, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
4084.Dovilė Aleknavičiūtė (Matematika, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
4085.Agnė Trijonaitė (Anglų kalba, Klaipėdos suaugusiųjų gimnazija)
4086.Nojus Mekšėnas (Matematika, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
4087.Gustas Pečkys (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių rajono Gelgaudiškio pagrindinė mokykla)
4088.EVA GIRNYTĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
4089.augustas pabreza (Matematika, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
4090.Ugnius Zautra (Informacinės technologijos, Elektrėnų sav. Vievio gimnazija)
4091.Augustė Mickevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus r. Krokialaukio T. Noraus-Naruševičiaus gimnazija)
4092.Kolcova Aleksija (Anglų kalba, Klaipėdos "Pajūrio" progimnazija)
4093.Dominykas Meilus (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
4094.domas burk (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
4095.Auksuolė Ardavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
4096.Lukas Varaškevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
4097.Žygimantas Trota (Anglų kalba, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
4098.Luka Iljins (Matematika, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
4099.Lukas Milkintas (Biologija, pasaulio pažinimas, Tauragės Jovarų pagrindinė mokykla)
4100.Kornelija Leonova (Matematika, Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
4101.Danielius Saltuška (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
4102.Maja Pakutkaitė (Informacinės technologijos, Alytaus Šaltinių progimnazija)
4103.Laurynas Kairys (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės Senamiesčio mokykla)
4104.Julius Patiejūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
4105.Jan Zelenkevic (Anglų kalba, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
4106.Tauras Danikauskas (Matematika, Kauno Senamiesčio progimnazija)
4107.Miglė Ūselytė (Matematika, Kelmės r. Pakražančio gimnazija)
4108.Abrilė Poškaitė (Matematika, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
4109.Amelija Matiuševskaja (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
4110.Gabriel Cruz-Vaičaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
4111.Motiejus Stankus (Informacinės technologijos, Vilniaus Gabijos progimnazija)
4112.Tajus Skubiejus (Anglų kalba, Utenos r. Užpalių gimnazija)
4113.Emilija Jankauskaitė (Matematika, Alytaus „Drevinuko“ mokykla-darželis)
4114.Majus Sinkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Suzuki progimnazija)
4115.Pranas Žolynas (Anglų kalba, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
4116.Žygimantas Žygelis (Matematika, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
4117.Nojus Majauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, UAB Karalienės Mortos mokykla)
4118.Kajus Martinkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos licėjus)
4119.Justė Ralickaitė (Anglų kalba, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
4120.Jakub Kostiukewicz (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
4121.Gabrielis Keragalvis (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
4122.Nojus Patinskas (Informacinės technologijos, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazija)
4123.Ugnė Vrubliauskaitė (Anglų kalba, VGTU inžinerijos licėjaus pradinio ugdymo skyrius)
4124.Gabija Rozmaricaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių Pavasario progimnazija)
4125.Austėja Urbonaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ignalinos r. Didžiasalio "Ryto" gimnazija)
4126.Byčenkov Maksim (Matematika, Vilniaus Lazdynų mokykla)
4127.Milda Žilinskaitė (Anglų kalba, VšĮ Šiaurės licėjus)
4128.Jomilė Teiberytė (Anglų kalba, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
4129.Nojus Budelskas (Geografija, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
4130.Gabrielė Vickutė (Anglų kalba, Panevėžio Rožyno progimnazija)
4131.Emilijus Tiknius (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio r. Paliūniškio pagrindinė mokykla Tiltagalių skyrius)
4132.Emilis Krutovas (Matematika, VDU klasikinio ugdymo mokykla)
4133.Matas Virkovas (Matematika, Klaipėdos r. Kretingalės pagrindinė mokykla)
4134.Pijus Jurjonas (Anglų kalba, Kauno Suzuki progimnazija)
4135.Gabija Griciūtė (Matematika, Klaipėdos r. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija)
4136.Milda Dubinskaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus Žemynos progimnazija)
4137.Jokūbas Matukaitis (Matematika, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
4138.Simas Dainys (Anglų kalba, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4139.Ignas Bilevičius (Matematika, Šilutės Pamario progimnazija)
4140.Dileta Janulionytė (Anglų kalba, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
4141.Dovydas Medeckis (Matematika, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
4142.Miglė Lukošiūtė (Informacinės technologijos, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
4143.Saulė Naskauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4144.Nikolė Kolesnikova (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
4145.Adriana Voitekėnaitė (Anglų kalba, Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
4146.Lukrecija Vyšniauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
4147.Denisas Kedaitis (Informacinės technologijos, Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyrius Jankų mokykla)
4148.Ana Konovalova (Matematika, Vilniaus "Santaros" gimnazija)
4149.Dylanas Latvis (Matematika, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
4150.Augustinas Kislovskij (Matematika, Šalčininkų r. Baltosios Vokės "Šilo" gimnazija)
4151.Kipras Bliznikas (Istorija, VGTU inžinerijos licėjus)
4152.Emilija Juchnevič (Anglų kalba, Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
4153.Titas Balčytis (Matematika, Kėdainių r. Dotnuvos pagrindinė mokykla)
4154.Lažaunykas Arijus (Matematika, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
4155.Aleksija Mikolaitytė (Informacinės technologijos, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
4156.Liepa Lunytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Gabijos progimnazija)
4157.Neda Vaisėtaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
4158.Augustas Daubaris (Geografija, Kauno Prano Daunio ugdymo centras)
4159.Smiltė Grigaitytė (Informacinės technologijos, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
4160.Jonas Šamšonas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
4161.Rokas (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
4162.Mykolas Neverkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Baltupių progimnazija)
4163.Taisija Dobrovolskaja (Matematika, Vilniaus Lazdynų mokykla)
4164.Adas Povilaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
4165.Dominykas Jurčys (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
4166.Eva Kuznecova (Informacinės technologijos, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
4167.Kernius Kalasauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
4168.Agnė Bajoraitė (Anglų kalba, Birštono gimnazija)
4169.Justė Grabauskaitė (Matematika, Plungės Senamiesčio mokykla)
4170.Luknė Lukošiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
4171.Ieva Kapočiūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4172.Domantas Kiaušas (Matematika, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
4173.Vėjas Mikelėnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4174.Milana Stabingytė (Anglų kalba, Vilniaus r. Mickūnų gimnazija)
4175.Vytenis Žukauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
4176.Neringa Smalskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų r. Baltosios Vokės "Šilo" gimnazija)
4177.Evelina Jašinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos Marijos Tiškevičiūtės mokykla)
4178.VAKARĖ VALIUŠKAITĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
4179.Akvilė Korsakovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija)
4180.Mėta Pavilonytė (Informacinės technologijos, Alytaus Šaltinių progimnazija)
4181.Gerardas Gudauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
4182.Nikolė Gavrilinaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, "Šaltinėlio" privati mokykla)
4183.Džiugas Skeivys (Anglų kalba, Mažeikių darželis-mokykla "Kregždutė")
4184.Nedas Kinderis (Matematika, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
4185.Adas Povilaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
4186.Mingailė Giniūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų r. Išlaužo pagrindinė mokykla)
4187.Nikolė Kolesnikova (Matematika, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
4188.Nojus Giusiano (Informacinės technologijos, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
4189.Laura Markauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
4190.Goda Stribytė (Matematika, KTU Vaižganto progimnazija)
4191.Dalius Budzinskas (Informacinės technologijos, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
4192.Denis Kovarskij (Anglų kalba, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
4193.Vytautas Dapolskas (Anglų kalba, Švenčionių r. Pabradės "Ryto" gimnazija)
4194.Pijus Tamavičius (Anglų kalba, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
4195.Edmundas Šeduikis (Matematika, Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
4196.Emilis Gudinas (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
4197.Ignas Dorelaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
4198.DARIUS GVERGŽDYS (Matematika, Kėdainių r. Labūnavos pagrindinė mokykla)
4199.Urtė Grinaveckaitė (Matematika, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
4200.Jonas Pilsudskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Dubysos aukštupio mokykla)
4201.Ariana Micevičiutė (Informacinės technologijos, Vilniaus darželis-mokykla "Vaivorykštė")
4202.Maksim Rudek (Anglų kalba, Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija)
4203.Elena Oršvilaitė (Anglų kalba, Kauno Suzuki progimnazija)
4204.Elija Ramonaitė (Geografija, Vilniaus Žirmūnų gimnazija)
4205.Evanas Baskevičius (Matematika, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
4206.Davyd Ihnatenko (Matematika, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
4207.Dovydas Savickis (Anglų kalba, Šiaulių r. Meškuičių gimnazija)
4208.Zlata Švabovičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Valčiūnų gimnazija)
4209.Liepa Mažeikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ Šiaurės licėjus)
4210.Gratas Dermontas (Istorija, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
4211.Majus Sinkevičius (Informacinės technologijos, Kauno Suzuki progimnazija)
4212.Emilija Šumskaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus Žirmūnų gimnazija)
4213.Meida Bagdanavičiūtė (Matematika, Kauno Prano Daunio ugdymo centras)
4214.Vilius Aleksandravičius (Matematika, Šiaulių "Juventos" progimnazija)
4215.Ana Starkova (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
4216.Neilas Girdžius (Informacinės technologijos, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
4217.Greta Žižytė (Informacinės technologijos, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
4218.Justas Penikas (Anglų kalba, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
4219.Ugnė Beržvinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių rajono Gelgaudiškio pagrindinė mokykla)
4220.Vilius Aleksandravičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių "Juventos" progimnazija)
4221.Viktorija Jovaišaitė (Istorija, Šilutės Pamario progimnazija)
4222.Viktorija Gokdyckė (Matematika, Vilniaus darželis-mokykla "Vaivorykštė")
4223.Brigita Vasiliauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
4224.Motiejus Solovjovas (Matematika, Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla)
4225.Matas Bekeris (Informacinės technologijos, Šiaulių Medelyno progimnazija)
4226.Lukas Šablevičius (Anglų kalba, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
4227.Rūta Rukaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
4228.Teodoras Pečiulis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
4229.Dominykas Petrevičius (Matematika, Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
4230.Lėja Svobūnaitė (Anglų kalba, Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinė mokykla)
4231.Luka Damidavičiūtė (Anglų kalba, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
4232.Jonas Juršys (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
4233.Meda Jauniškytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
4234.Džiugas Šukaitis (Matematika, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
4235.Rusnė Sereikaitė (Matematika, Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
4236.Žygimantas Račkauskas (Istorija, Telšių r. Nevarėnų pagrindinė mokykla)
4237.Gabija Miliauskaitė (Anglų kalba, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
4238.Dovydas Daukša (Anglų kalba, Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
4239.Gabija Veželytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
4240.Tarvydas Malinauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
4241.Adrijus Ždanko (Istorija, Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
4242.Jokūbas Petrauskas (Matematika, Skuodo Bartuvos progimnazija)
4243.Luknė Kuzmaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
4244.Kevinas Girdžius (Lietuvių kalba ir literatūra, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
4245.Ūla Palubinskaitė (Informacinės technologijos, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
4246.ASTIJUS MILEVIČIUS (Matematika, Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
4247.Povilas Palivonas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
4248.Andrius Lukšta (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
4249.Kristijonas Mocerenko (Matematika, Buivydiškių pagrindinė mokykla)
4250.Radmilė Lukošaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
4251.Urtė Grigalevičiūtė (Matematika, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
4252.Saulė Gustaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Rokų gimnazija)
4253.Matas Martinkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Pagėgių sav. Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazija)
4254.Simas Jokubavičius (Matematika, Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
4255.Akvilė Urbutytė (Anglų kalba, Tauragės profesinio rengimo centras)
4256.Simas Krivickas (Matematika, Panevėžio pradinė mokykla)
4257.Ema Užubalytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Milikonių progimnazija)
4258.Justas Tamošiūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
4259.Benas Budrikas (Anglų kalba, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
4260.Danielius Grincevičius (Matematika, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
4261.MATĖJUS PUIŠĖ (Anglų kalba, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
4262.VASARA SKRIPKAUSKAITĖ (Matematika, Kauno Pilėnų progimnazija)
4263.Karilė Urbanavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
4264.Rusnė Voverytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
4265.Arnas Šatinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla)
4266.Justas Saldukas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Judrėnų Stepono Dariaus pagrindinė mokykla)
4267.Jokūbas Survila (Matematika, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
4268.Ūla Palubinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
4269.Tėja Navickaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Babtų gimnazija)
4270.Dovydas Michnevičius (Informacinės technologijos, VDU klasikinio ugdymo mokykla)
4271.Matas Girėnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
4272.Lukrecija Vyšniauskaitė (Informacinės technologijos, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
4273.Justas Meškauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
4274.Emilis Putinas (Informacinės technologijos, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
4275.Simas Stašaitis (Matematika, Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
4276.Patricija Treigytė (Anglų kalba, Birštono gimnazija)
4277.Gleb Rusakevič (Istorija, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
4278.Milda Dubinskaitė (Anglų kalba, Vilniaus Žemynos progimnazija)
4279.Vanessa šimšiutė (Matematika, Šilutės r. Juknaičių pagrindinė mokykla)
4280.Henrikas Remeika (Informacinės technologijos, Šiaulių Gytarių progimnazija)
4281.Mangirdas Palijanskas (Informacinės technologijos, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
4282.Justė Malavickaitė (Matematika, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
4283.Dariuš Šilinski (Anglų kalba, Vilniaus r. Bezdonių Julijaus Slovackio gimnazija)
4284.Joris Andrijauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
4285.Paulius Kardokas (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
4286.Greta Zinkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
4287.Martynas Adamonis (Informacinės technologijos, Vitlio licėjus)
4288.Martynas Raudys (Lietuvių kalba ir literatūra, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
4289.Akvilė Beinakeraitytė (Anglų kalba, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
4290.Liepa Matiušovaitė (Geografija, VšĮ Mokykla „Atradimai”)
4291.Juodelis Rapolas (Informacinės technologijos, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
4292.Miglė Urbonaitė (Matematika, Kauno jėzuitų gimnazija)
4293.Mantas Kybartas (Matematika, Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras)
4294.Matas Eidietis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
4295.Odrė Marija Milė (Biologija, pasaulio pažinimas, Licėjus „Sokratus“, VšĮ)
4296.Povilas Kurdeika (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Gižų Kazimiero Baršausko mokykla-daugiafunkcis centras)
4297.Saulė Gustaitė (Anglų kalba, Kauno Rokų gimnazija)
4298.Laurynas Jagminas (Matematika, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
4299.Kornelija Griciūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Veršvų gimnazija)
4300.Gabrielius Mielaika (Matematika, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
4301.Nerilė Smalenskaitė (Matematika, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
4302.Ugnė Šuipytė (Matematika, Gargždų "Minijos" progimnazija)
4303.Lukas Gudeliauskas (Matematika, Kaišiadorių r. Žiežmarių gimnazija)
4304.Joris Kuralavičius (Matematika, Marijampolės marijonų gimnazija)
4305.Evanas Klimas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
4306.Pavel Morozov (Anglų kalba, Klaipėdos "Pajūrio" progimnazija)
4307.Fatima Budinavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Vydūno gimnazija)
4308.Gytis Šilys (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių profesinio rengimo centras, Statybos skyrius)
4309.Feliksas Drazdauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
4310.Anastasija Gladyševa (Matematika, Vilniaus "Santaros" gimnazija)
4311.Matas Žižys (Matematika, Varėnos "Ryto" progimnazija)
4312.Enrika Jankūnaitė (Geografija, Kauno Jono Basanavičiaus gimnazija)
4313.Urtė Vasiliauskaitė (Matematika, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
4314.Ieva Kidykaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Dainų progimnazija)
4315.Emilija Žemaitytė (Istorija, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4316.Hubertas Vaitekūnas (Matematika, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
4317.Simas Dvareckas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Likiškėlių progimnazija)
4318.Vitas Kulingauskas (Matematika, Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
4319.Gabija Masionė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
4320.Kajus Kašėta (Matematika, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
4321.Barbora Dieninytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Molėtų pradinė mokykla)
4322.Emilija Jankauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus „Drevinuko“ mokykla-darželis)
4323.Urtė Vinogradaitė (Anglų kalba, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
4324.Liza Yemchuk (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių "Ateities" progimnazija)
4325.Gabrielė Razmaitė (Informacinės technologijos, Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
4326.Austėja Luckutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Aštriosios Kirsnos pagrindinio ugdymo skyrius)
4327.Dominykas Tuminas (Matematika, UAB „Pažinimo medis“, Ozo filialas)
4328.Saulius Januška (Anglų kalba, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
4329.Andrėja Šeputytė (Anglų kalba, Kauno r. Babtų gimnazija)
4330.Matas Žilevičius (Anglų kalba, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
4331.Kevinas Butrimas (Matematika, Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija)
4332.Einoras Aliukonis (Informacinės technologijos, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
4333.Gabriel Sinkevič (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
4334.Luknė Grigaitė (Matematika, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
4335.Vakarė Jablonskytė (Istorija, Šakių "Varpo" mokykla)
4336.Jaunius Baškys (Anglų kalba, Kelmės "Kražantės" progimnazija)
4337.Aurelijus Valaika (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
4338.Ernestas Jankovskij (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
4339.Timas Petrauskas (Anglų kalba, Kaišiadorių r. Gudienos mokykla-darželis "Rugelis")
4340.Augustė Budvytytė (Matematika, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
4341.Justas Saldukas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos r. Judrėnų Stepono Dariaus pagrindinė mokykla)
4342.Elita Dijakaitė (Matematika, Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
4343.Elinga Bendinskaitė (Anglų kalba, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
4344.Deividas Miežinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų r. Aukštadvario mokykla-darželis "Gandriukas")
4345.Ema Slavickaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės marijonų gimnazija)
4346.Kajus Mizaras (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dzūkijos mokykla)
4347.Joris Barkauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio pradinė mokykla)
4348.Paulius Kindurys (Anglų kalba, Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla)
4349.Stasiukėnas Ignas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
4350.Gabrielius Dulskas (Matematika, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
4351.Kristupas Treiguts (Anglų kalba, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
4352.Augustė Šaučiulytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Krašuonos progimnazija)
4353.Luknė Ukelytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kalvarijos sav. Jungėnų pagrindinė mokykla)
4354.Aurimas Maldutis (Informacinės technologijos, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
4355.Kristupas Kužmarskis (Matematika, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
4356.Tadas Andrijonas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Nemuno" mokykla)
4357.Viktorija Sinkevičiūtė (Informacinės technologijos, Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
4358.Ritvinas Pranauskas (Anglų kalba, Šiaulių r. Raudėnų mokykla-daugiafunkcis centras)
4359.Joris Barauskas (Informacinės technologijos, Vilniaus Žemynos progimnazija)
4360.Tautvydas Sakalauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, KTU Vaižganto progimnazija)
4361.Eva Strigūnaitė (Matematika, Kauno šv. Kazimiero progimnazija)
4362.Mykolas Plenta (Anglų kalba, Alytaus Likiškėlių progimnazija)
4363.Dominykas Arcišauskas (Matematika, Gargždų "Minijos" progimnazija)
4364.Jokūbas Bareika (Anglų kalba, Klaipėdos jūrų kadetų mokykla)
4365.Jokūbas Žygaitis (Anglų kalba, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
4366.Domantas Kiaušas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
4367.Augustas Turtinskas (Anglų kalba, Pasvalio Svalios progimnazija)
4368.Rokas Naujokas (Informacinės technologijos, Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
4369.Oktavijus Anikanovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
4370.Simonas Sakalauskas (Anglų kalba, "Šaltinėlio" privati mokykla)
4371.Gabija Gaubytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla)
4372.Saulė Jogminaitė (Anglų kalba, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
4373.Ramunė Pakštaitė (Anglų kalba, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
4374.Liepa Jučaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Eitminiškių gimnazija)
4375.Agota Ramanauskaitė (Anglų kalba, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
4376.Vincas Tajus Stonkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Viešoji įstaiga Tarptautinė Amerikos mokykla Vilniuje)
4377.Emilis Juškauskas (Anglų kalba, Alytaus Vidzgirio progimnazija)
4378.Miglė Motuzaitė (Matematika, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
4379.Eva Mažrimaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
4380.Elinas (Informacinės technologijos, Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija)
4381.Smiltė Kušleikaitė (Matematika, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
4382.Aleksandras Pūtys (Lietuvių kalba ir literatūra, UAB „Pažinimo medis“, Ozo filialas)
4383.Emilis Dimavičius (Anglų kalba, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
4384.Evelina Jonavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
4385.Darija Paškevič (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
4386.Mindaugas Trepkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
4387.Miglė Zemblytė (Anglų kalba, Telšių r. Nevarėnų pagrindinė mokykla)
4388.Vytautė Knapkytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4389.Gabrielė Narūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
4390.Viktorija Levina (Biologija, pasaulio pažinimas, Marinos Mižigurskajos privati gimnazija)
4391.Matas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Rokų mokykla-darželis)
4392.Juozapas Stankus (Informacinės technologijos, Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
4393.Augustė Mitkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių "Atžalyno" progimnazija)
4394.Jokūbas Rusinas (Anglų kalba, UAB Karalienės Mortos mokykla)
4395.Emilija Belevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
4396.Dovydas Laucius (Anglų kalba, Vilniaus Valdorfo Žalioji mokykla)
4397.Tadas Talandzevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, UAB „Pažinimo medis“, Ozo filialas)
4398.Danielė Žintikaitė (Matematika, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
4399.Austė Paškevičiūtė (Matematika, Šakių "Varpo" mokykla)
4400.Ignas Kaušas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
4401.Airidas Žydelis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4402.Benas Grigaliauskas (Anglų kalba, Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
4403.Nojus Kybartas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
4404.Ignė Ūselytė (Anglų kalba, Kelmės r. Pakražančio gimnazija)
4405.Mykolas Janušonis (Matematika, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
4406.Deividas Stiklius (Informacinės technologijos, Klaipėdos r. Endriejavo pagrindinė mokykla)
4407.Titas trečiokas (Informacinės technologijos, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
4408.Nojus Kvedaras (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
4409.Urtė Grigalevičiūtė (Informacinės technologijos, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
4410.Grėtė Debesiūnaitė (Anglų kalba, Varėnos "Ryto" progimnazija)
4411.Aleksandr Schimpf (Matematika, Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
4412.Ema Lazauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Rožyno progimnazija)
4413.Robert Tomaševič (Matematika, Vilniaus darželis-mokykla "Vaivorykštė")
4414.Meinardas Žlioba (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos Panerio pradinė mokykla)
4415.Andrėja Paulauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
4416.Juozas Taraškevičius (Matematika, Elektrėnų sav. Semeliškių gimnazija)
4417.Denis Kovarskij (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
4418.Ernestas Jaliniauskas (Informacinės technologijos, Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
4419.Kainovaitis Rokas (Matematika, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
4420.Benediktas Pralatavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Montesori mokykla-darželis "Žiburėlis")
4421.Justas Binkauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kazlų Rūdos pradinė mokykla)
4422.Eduardas Knieta (Geografija, Klaipėdos licėjus)
4423.Marija Ramanauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ „Herojus“)
4424.LUKOŠIŪTĖ DOMINIKA (Biologija, pasaulio pažinimas, Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija)
4425.Eglė Liubinaitė (Anglų kalba, Šiaulių Salduvės progimnazija)
4426.Vakarė Jokšaitė (Informacinės technologijos, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
4427.Evelina Bagdonaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Pagėgių sav. Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazija)
4428.Gabija Juškevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Viešoji įstaiga Kazlų Rūdos Valdorfo progimnazija)
4429.Jokūbas Gabalis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
4430.Matas Kučinskas (Matematika, Kauno Rokų gimnazija)
4431.Nojus Peleckas (Anglų kalba, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
4432.Ema Petrokaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių Viktoro Petkaus progimnazija)
4433.Mantas Naruševičius (Matematika, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
4434.Lorenas Lisenkovas (Matematika, Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
4435.Veronika Gorškova (Matematika, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
4436.Šarūnas Daukša (Informacinės technologijos, Buivydiškių pagrindinė mokykla)
4437.Adrija Povilaitytė (Informacinės technologijos, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
4438.Amanda Šablinskaitė (Informacinės technologijos, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
4439.Deimilė Tarailytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Likiškėlių progimnazija)
4440.Lukas Majauskas (Istorija, Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
4441.Rusnė Jaremičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
4442.Austis Venskus (Anglų kalba, Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
4443.Markas Saltykovas (Anglų kalba, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
4444.Marta Horste (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
4445.Karina Kodis (Matematika, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
4446.Gustas Žilakauskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Salduvės progimnazija)
4447.Deitonas Paksas (Informacinės technologijos, Plungės "Ryto" pagrindinė mokykla)
4448.Emilis Stankus (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio r. Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazija)
4449.Austėja Jasinevičiūė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių Pavasario progimnazija)
4450.Tautvydas Urbonas (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių Šaltinio progimnazija)
4451.Brigita Vasiliauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
4452.Gintarė Juočiūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
4453.Mantas Turauskas (Informacinės technologijos, Alytaus Panemunės progimnazija)
4454.Fausta Stankevičiūtė (Matematika, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
4455.Martynas Skupas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio r. Paliūniškio pagrindinė mokykla Tiltagalių skyrius)
4456.Modestas Juškevičius (Anglų kalba, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
4457.Rynkevič Kevin (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
4458.Ignas Dorelaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
4459.Nojus Smailys (Anglų kalba, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
4460.Faustas Jogminas (Matematika, Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
4461.Joris Rasimavičius (Anglų kalba, Kauno Milikonių progimnazija)
4462.Benediktas Kuodys (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
4463.Paulius Jasiūnas (Istorija, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
4464.Liepa Vaidekat (Matematika, Šilutės Pamario progimnazija)
4465.Ela Stankevičiūtė (Informacinės technologijos, Šakių "Varpo" mokykla)
4466.Salomėja Kalėdaitė (Informacinės technologijos, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
4467.Aivaras Paškevičius (Anglų kalba, Vilniaus Baltupių progimnazija)
4468.Arnas Skučas (Matematika, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
4469.Rapolas Darčanovas (Matematika, Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
4470.Daumantas Ziberkas (Matematika, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
4471.Agnetė Juciūtė (Matematika, Klaipėdos r. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija)
4472.Lauris Elijus Merfeldas (Lietuvių kalba ir literatūra, UAB Karalienės Mortos mokykla)
4473.Justina Gazarian (Informacinės technologijos, Palangos pradinė mokykla)
4474.Mėta Čajauskytė (Biologija, pasaulio pažinimas, UAB Mažasis Klaipėdos licėjus)
4475.Tomas Nariūnas (Matematika, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
4476.Vilius Kirkilas (Matematika, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
4477.Auksė Capaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės r. Saugų Jurgio Mikšo pagrindinė mokykla)
4478.Oskaras Liniauskas (Anglų kalba, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
4479.Lukas Masiulionis (Matematika, Šiaulių Medelyno progimnazija)
4480.Einius Juostas (Biologija, pasaulio pažinimas, KTU inžinerijos licėjus)
4481.Ugnė Filipavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Baltupių progimnazija)
4482.Amelija Petraitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Babtų gimnazija)
4483.Domantas Grenda (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
4484.Greta Trezzi (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
4485.Gvidas Juškevičius (Matematika, Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija)
4486.Saulė Laurinavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
4487.Brigita Kuicaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
4488.Anastasija Shenk (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Valčiūnų gimnazija)
4489.Atėnė Damijonaitytė (Istorija, Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
4490.Mantas Leonavičius (Informacinės technologijos, Vilniaus Balsių progimnazija)
4491.Smiltė Augulytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Joniškio r. Gataučių Marcės Katiliūtės mokykla)
4492.Ignėja Rimavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
4493.Viltė Neveckaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus „Volungės“ progimnazija)
4494.Kamilė Taparauskaitė (Chemija, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
4495.Patricija Lipskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
4496.Adomas Aleksejenko (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
4497.Amelija Benetytė (Matematika, Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazija)
4498.Nojus Ivanovas (Anglų kalba, Šiaulių Salduvės progimnazija)
4499.SEREIKA MANTAS (Geografija, Vilniaus "Vilnios" pagrindinė mokykla)
4500.Rokas Sadauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno šv. Kazimiero progimnazija)
4501.Austėja Narijauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus agroekologijos mokymo centras)
4502.Izabelė Strolytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
4503.Gvidas Jonušas (Matematika, Telšių "Ateities" progimnazija)
4504.Benediktas Kriščiūnas (Matematika, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
4505.Matas Merkevičius (Anglų kalba, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
4506.Tėja Meilytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
4507.Arijus Šverčiauskas (Anglų kalba, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
4508.Matas Liudžius (Anglų kalba, Šakių "Varpo" mokykla)
4509.Deimantė Rapalaitė (Matematika, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
4510.Leonardas Apanavičius (Anglų kalba, Viešoji įstaiga Kazlų Rūdos Valdorfo progimnazija)
4511.Vijus Kisevičius (Matematika, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
4512.Grigorij Agejev (Matematika, Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
4513.Odrė Tumaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
4514.Augustas Sirgedas (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
4515.Garis Morozas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
4516.Aleksas Darulis (Matematika, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
4517.Semenas Lukas (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
4518.Liepa Rolskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos Panerio pradinė mokykla)
4519.Dominykas Bagdonavičius (Matematika, Alytaus Šaltinių progimnazija)
4520.Dylanas Latvis (Anglų kalba, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
4521.Simas Petrusevičius (Anglų kalba, Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija)
4522.Benas Demereckas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
4523.Gabrielė Stankevičiūtė (Anglų kalba, Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
4524.Dominykas Stankus (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
4525.Patricija Jokšaitė (Anglų kalba, Šiaulių Dainų progimnazija)
4526.Mark Požoga (Biologija, pasaulio pažinimas, Marinos Mižigurskajos privati gimnazija)
4527.Ignė Ūselytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kelmės r. Pakražančio gimnazija)
4528.Martynas Gudjonis (Matematika, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos Obelyno daugiafunkcis centras)
4529.Smiltė Radzevičiūtė (Informacinės technologijos, Alytaus Likiškėlių progimnazija)
4530.Žaklina Drižytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
4531.Elzė Juškevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
4532.Barbora Goštautaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Salduvės progimnazija)
4533.Erikas - Jonas Kriščiūnas (Anglų kalba, Šakių "Varpo" mokykla)
4534.Ilja Supranovič (Matematika, Vilniaus "Saulėtekio" mokykla-daugiafunkcis centras)
4535.Aira Riškutė (Anglų kalba, Gargždų "Minijos" progimnazija)
4536.Ūla Mačerauskaitė (Matematika, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
4537.Rokas Kindurys (Anglų kalba, Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla)
4538.Rugilė Steponkutė (Matematika, Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
4539.Emanuelis Sapranavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
4540.Adrijana Sevilla Sevilla (Anglų kalba, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
4541.Dominykas Juškevičius (Anglų kalba, Šilutės Žibų mokykla)
4542.Dija Mačiulytė (Matematika, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
4543.Karilė Lazauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žemynos progimnazija)
4544.Urtė Bulskytė (Informacinės technologijos, Pakruojo "Žemynos" progimnazija)
4545.Viltė Rožaitė (Anglų kalba, Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinė mokykla)
4546.Rugilė Pūkaitė (Informacinės technologijos, Marijampolės sav. Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazija)
4547.Reda Simonaitytė (Informacinės technologijos, Klaipėdos Gamtos mokykla)
4548.Rugilė Venckutė (Anglų kalba, Vilniaus Naujininkų progimnazija)
4549.Jokūbas Juška (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių "Germanto" progimnazija)
4550.Odrė Marija Milė (Lietuvių kalba ir literatūra, Licėjus „Sokratus“, VšĮ)
4551.Marija Melieškaitė (Anglų kalba, Kauno Suzuki progimnazija)
4552.Joris Juozas Gaina (Anglų kalba, Alytaus Likiškėlių progimnazija)
4553.Jurgis Vaikšnoras (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
4554.Motiejūnaitė Gabrielė (Anglų kalba, Šakių "Varpo" mokykla)
4555.Kostas Žydelis (Istorija, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
4556.Vakarė Mateliūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Pakruojo rajono Balsių pagrindinė mokykla)
4557.Gustė Subačiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Pamario progimnazija)
4558.Urtė Kučinskaitė (Matematika, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
4559.Ignas Dorelaitis (Istorija, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
4560.Kajus Dudoitis (Matematika, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
4561.Kostas Laucevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
4562.Tautvydas Stankus (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
4563.Adas Petrašiūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla)
4564.Justina Kudirkaitė (Informacinės technologijos, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
4565.Simona Sankauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, VDU klasikinio ugdymo mokykla)
4566.Aura Šlepikaitė (Matematika, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
4567.Milda Petkevičiųtė (Geografija, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
4568.ESTELA KLOČKAITĖ (Anglų kalba, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
4569.Lėja Gumbytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
4570.Aronas Čiapas (Istorija, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
4571.Gabriel Sinkevič (Matematika, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
4572.Azuolas Gilys (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių progimnazija)
4573.Armandas Aslajevas (Matematika, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
4574.Danielis Kuklis (Informacinės technologijos, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
4575.Ana Starkova (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
4576.Sandra Ališauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
4577.Lukrecija Vyšniauskaitė (Anglų kalba, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
4578.Lorencas Gaidučis (Anglų kalba, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
4579.OLIVIJA GANIPRAUSKAITĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Veršvų gimnazija)
4580.Milana Gvazdaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos skyrius Jankų mokykla)
4581.Rugilė Butautaitė (Matematika, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
4582.Šarūnas Juodaitis (Informacinės technologijos, Vilniaus Naujininkų progimnazija)
4583.Laura Višniauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
4584.Medeinė Pelenytė (Informacinės technologijos, Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
4585.Andrius Mačiolis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
4586.Goda Guntaitė (Matematika, Šiaulių Zoknių progimnazija)
4587.Mykolas Budreckis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
4588.Kristupas Pauliukevičius (Anglų kalba, Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
4589.Majus Mickus (Matematika, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
4590.Urtė Ignatavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių rajono Gelgaudiškio pagrindinė mokykla)
4591.Arijus Šverčiauskas (Matematika, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
4592.Gustas Navierauskas (Informacinės technologijos, Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazija)
4593.Austėja Bastakytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Pamario progimnazija)
4594.Urtė Daučionaitė (Informacinės technologijos, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
4595.Mėta Čajauskytė (Matematika, UAB Mažasis Klaipėdos licėjus)
4596.Matas Merkevičius (Matematika, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
4597.Byčius Ąžuolas (Matematika, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
4598.Joris Locaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
4599.Gustas Graželis (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4600.Ignas Vievesis (Matematika, Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
4601.Nojus Adomas Gedvilas (Matematika, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
4602.Ugnė Šiugždinytė (Istorija, Birštono gimnazija)
4603.Neringa Vėlavičiūtė (Matematika, Telšių r. Nevarėnų pagrindinė mokykla)
4604.Joris Kuralavičius (Anglų kalba, Marijampolės marijonų gimnazija)
4605.Gabrielė Mikalauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių Pavasario progimnazija)
4606.Ignė Ūselytė (Matematika, Kelmės r. Pakražančio gimnazija)
4607.Elijus Varvuolis (Informacinės technologijos, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
4608.Kipras Matulis (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
4609.Kamilia Bačul (Anglų kalba, Vilniaus r. Sudervės Mariano Zdziechovskio pagrindinė mokykla)
4610.Rugilė Pileckaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
4611.Nikol Olifer (Informacinės technologijos, Vilniaus darželis-mokykla "Vaivorykštė")
4612.Evelina Jonavičiūtė (Matematika, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
4613.Adomas Kerpė (Matematika, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
4614.Vakaris Džervus (Anglų kalba, Alytaus Dzūkijos mokykla)
4615.Jokūbas Juzėnas (Matematika, KTU inžinerijos licėjus)
4616.Julija Knašytė (Anglų kalba, Vilniaus Žvėryno gimnazija)
4617.Pijus Unikauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
4618.Erik Kolesnik (Matematika, Vilniaus Lazdynų mokykla)
4619.Augustas Daubaris (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Prano Daunio ugdymo centras)
4620.Gustė Survilaitė (Informacinės technologijos, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
4621.Goda Daknytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
4622.Tajus Šakinis (Anglų kalba, Šilutės Pamario progimnazija)
4623.Ignas Bilevičius (Chemija, Šilutės Pamario progimnazija)
4624.Aleksas Darulis (Istorija, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
4625.Liepa Aleksandravičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
4626.Matas Smaidžiūnas (Matematika, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
4627.Urtė Kucevičiūtė (Matematika, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
4628.Lėja Klizaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
4629.Augustyn Bortkievič (Anglų kalba, Vilniaus r. Egliškių šv. Jono Bosko gimnazija)
4630.Mėta Šimulionytė (Informacinės technologijos, Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
4631.Laima Borovskytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kazlų Rūdos pradinė mokykla)
4632.Joris Kuralavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės marijonų gimnazija)
4633.Adas Ambrakaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
4634.Kotryna Kovešnikova (Anglų kalba, Vilniaus ,,Juventos" gimnazija)
4635.Kornelija Valionytė (Matematika, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
4636.Mikas Sinkevičius (Anglų kalba, Vilniaus r. Avižienių gimnazija)
4637.Tautvydas Urbonas (Informacinės technologijos, Raseinių Šaltinio progimnazija)
4638.Jonė Bataitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių "Varpo" mokykla)
4639.Eglė Rimkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras)
4640.Urtė Dolibagaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
4641.Tėja Budraitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Motiejaus Valančiaus mokykla-darželis)
4642.Sofija Urbaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
4643.Samanta Kalėdaitė (Anglų kalba, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
4644.Mėja Pakalniškytė (Anglų kalba, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
4645.Gytis Rekašius (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
4646.Benas Stonys (Matematika, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
4647.Saulė Barysaitė (Matematika, Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
4648.Jokūbas Urniežius (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
4649.Benas Grigaliauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
4650.Gabija Miliauskaitė (Istorija, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
4651.Simas Stašaitis (Informacinės technologijos, Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
4652.Vakaris Saliamonas (Informacinės technologijos, Anykščių r. Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija)
4653.Domantas Čeplauskas (Anglų kalba, Telšių "Kranto" progimnazija)
4654.Eimantė Klenauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija)
4655.Liutauras Kūlokas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
4656.Marius Aukštakalnis (Informacinės technologijos, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
4657.Goda Gustaitė (Matematika, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
4658.Nojus Giusiano (Biologija, pasaulio pažinimas, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
4659.Byčenkov Maksim (Anglų kalba, Vilniaus Lazdynų mokykla)
4660.Eimis Juozapavičius (Matematika, Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
4661.Marius Makčinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
4662.Mantvydas Gailius (Anglų kalba, Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
4663.Armandas Rūtė (Matematika, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
4664.Austėja Jasinevičiūė (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių Pavasario progimnazija)
4665.Adelė šarakauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
4666.Aidanas Binkauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Rukainių gimnazija)
4667.Nojus Žentelis (Matematika, Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
4668.MATĖJA MIKĖNAITĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio pradinė mokykla)
4669.Itanas Mikušauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
4670.Lėja Znaidukaitė (Matematika, Rokiškio r. Pandėlio gimnazija)
4671.Elžbieta Banaitytė (Informacinės technologijos, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
4672.Matas Verbickas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
4673.Domas Valutis (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
4674.Asia Milaja (Matematika, Švenčionių r. Pabradės "Ryto" gimnazija)
4675.Augustas Valentinavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus r. Simno gimnazija)
4676.Dominykas Rakštys (Matematika, Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
4677.Kajus Vilkelis (Anglų kalba, Kauno Pilėnų progimnazija)
4678.Emilijus Klimas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija)
4679.Valerija Janavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija)
4680.Adelija Miteva (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
4681.Karolina Umbrasaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos regioninis profesinio mokymo centras)
4682.Deividas Vorobjovas (Anglų kalba, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
4683.Jonas Lučinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
4684.Oskaras Glebavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio pradinė mokykla)
4685.Domantas Petniūnas (Anglų kalba, Anykščių r. Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos Debeikių skyrius)
4686.Matas Rudokas (Anglų kalba, Utenos Aukštakalnio progimnazija)
4687.Gabrielė Bernotaitė (Matematika, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
4688.Einius Juostas (Fizika, KTU inžinerijos licėjus)
4689.Viktorija Zujevaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Salduvės progimnazija)
4690.Austėja Starun (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
4691.Agnieša Dimitrovič (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
4692.Domantas Burmistrovas (Informacinės technologijos, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
4693.Karina Stackevič (Matematika, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
4694.Grėtė Debesiūnaitė (Fizika, Varėnos "Ryto" progimnazija)
4695.Dorotėja Valiūtė (Istorija, Telšių "Kranto" progimnazija)
4696.Gabija Ramanauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
4697.Rugilė Galdikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
4698.R Ž (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
4699.Tautvydas Jurginauskas (Matematika, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
4700.Grantas Matekonis (Matematika, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
4701.Tomas Liaugaudas (Matematika, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
4702.Domas Dingelis (Matematika, Varėnos "Ryto" progimnazija)
4703.Tėja Kalytytė (Matematika, Riešės gimnazija)
4704.Rokas Sargūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žemynos progimnazija)
4705.Tėja Bartkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, KTU inžinerijos licėjus)
4706.Bulent Turgut (Biologija, pasaulio pažinimas, VIMS - Vilnius International Meridian School)
4707.Amelija Dzikaraitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
4708.rusnė barakauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės "Kražantės" progimnazija)
4709.Mangirdas Puodžiūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, VIMS - Vilnius International Meridian School)
4710.Aronas Vasiukas (Matematika, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
4711.Ilja Šmeliov (Matematika, Vilniaus darželis-mokykla "Vaivorykštė")
4712.Miglė Jarmalaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
4713.Liepa Šorytė (Anglų kalba, Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
4714.Jokūbas Brazlauskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
4715.Gabija Rukšytė (Matematika, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
4716.Joris Bružinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
4717.Luka Piliponytė (Matematika, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
4718.Džiugas Plauška (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Babtų gimnazija)
4719.Eliza Artemjeva (Biologija, pasaulio pažinimas, Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija)
4720.Guoda Kuliešaitė (Anglų kalba, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
4721.Elanas Statkus (Matematika, Akmenės rajono Ventos gimnazija)
4722.Deividas Andrukaitis (Matematika, Švenčionių r. Pabradės "Ryto" gimnazija)
4723.Liucijus Žiedas (Matematika, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
4724.Nerilė Mustafinaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
4725.Auksė Capaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės r. Saugų Jurgio Mikšo pagrindinė mokykla)
4726.Beata Augulytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių r. Kudirkos Naumiesčio V. Kudirkos gimnazija)
4727.Arina Utovkaitė (Anglų kalba, Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
4728.Gabrielis Keragalvis (Informacinės technologijos, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
4729.Dominyka Šveiberytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Pilėnų progimnazija)
4730.Lukas Domarkas (Matematika, Kauno r. Domeikavos gimnazija)
4731.Saulė Malinauskaitė (Anglų kalba, Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija)
4732.Rapolas Jazepčikas (Anglų kalba, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
4733.Daniel Pavlovič (Biologija, pasaulio pažinimas, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
4734.Vėjas Buchincevas (Matematika, Erudito licėjus)
4735.Darijus Lukšys (Anglų kalba, Šalčininkų r. Dieveniškių Adomo Mickevičiaus gimnazija)
4736.Ugnė Šuipytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Minijos" progimnazija)
4737.Povilas Kivylius (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
4738.Melita Pervazaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio r. Gražiškių gimnazijos Vištyčio daugiafunkcis skyrius)
4739.Mantas Beržonskis (Informacinės technologijos, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
4740.Rokas Vasiljevas (Biologija, pasaulio pažinimas, Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
4741.Jokūbas Noreika (Anglų kalba, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
4742.Vytė Janulaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Lapių pagrindinė mokykla)
4743.Aronas Koklevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
4744.Elzė Kryžinauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
4745.Lukas Gudeliauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių r. Žiežmarių gimnazija)
4746.Dovydas Kleinauskas (Matematika, Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
4747.Eirida Majauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Palemono gimnazija)
4748.Edgaras Budvitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla)
4749.Lukas Varaškevičius (Anglų kalba, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
4750.Gabrielė Gerasimenko (Matematika, Šiaulių Dainų progimnazija)
4751.Evelina Bagdonaitė (Matematika, Pagėgių sav. Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazija)
4752.Viktorija Pumputytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Balsių progimnazija, 4-8 kl. skyrius)
4753.Einoras Aliukonis (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
4754.Angela Marija Sluckutė (Matematika, Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinė mokykla)
4755.Miglė Urbonaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno jėzuitų gimnazija)
4756.Rokas Vaitiekūnas (Anglų kalba, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
4757.Aleksandra Minenok (Matematika, Šiaurės licėjus)
4758.Matas Jurevičius (Anglų kalba, Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
4759.Urtė Katutytė (Matematika, Šilutės Pamario progimnazija)
4760.Gabrielė Vickutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Rožyno progimnazija)
4761.Benas Andrijauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
4762.Ana Fiodorova (Matematika, Kauno Pilėnų progimnazija)
4763.Atas Banuškevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
4764.Tautvydas Urbonas (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių Šaltinio progimnazija)
4765.Povilas Karosas (Informacinės technologijos, VGTU inžinerijos licėjus)
4766.Utaraitė Smiltė (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
4767.Augustas Galinis (Geografija, Šiaulių Ragainės progimnazija)
4768.Gabija Kaškonaitė (Istorija, Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
4769.Ignė Ūselytė (Informacinės technologijos, Kelmės r. Pakražančio gimnazija)
4770.Edvinas Guzaitis (Matematika, Marijampolės „Šaltinio“ progimnazija)
4771.Austėja Šimkutė (Matematika, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
4772.Nikoleta Petkevičiūtė (Matematika, Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
4773.Aironas Bambalas (Anglų kalba, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
4774.Paulius Dorša (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių "Ateities" progimnazija)
4775.Aleksandra Straigytė (Anglų kalba, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
4776.Matas Aidukas (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
4777.Liepa Senkutė (Matematika, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija)
4778.Ermandas Utyra (Matematika, Jonavos "Lietavos" pagrindinė mokykla)
4779.Daivaras Špakauskas (Anglų kalba, Šiaulių Gytarių progimnazija)
4780.Dominykas Griguola (Informacinės technologijos, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
4781.Audronė Kuzavinytė (Anglų kalba, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
4782.Kotryna Lapinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Kalvelių "Aušros" gimnazija)
4783.Adomas Rimkus (Lietuvių kalba ir literatūra, UAB „Erudito licėjus“)
4784.Ignotas Šaduikis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
4785.Darius Zagrebaitis (Fizika, Zarasų "Ąžuolo" gimnazija)
4786.Kristupas Porozovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Juodšilių "Šilo" gimnazija)
4787.Osvaldas Mikalauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių Pavasario progimnazija)
4788.Motiejus Bankauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
4789.Gediminas Stonys (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
4790.Augustas Matulis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
4791.Emilis Mačiūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Dainų progimnazija)
4792.Rugilė Sitnikaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
4793.Titas Lukošius (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
4794.Christian Dominik Radovski (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
4795.Mykolas Arlauskas (Istorija, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4796.Emilija Valeikaitė (Anglų kalba, Alytaus Likiškėlių progimnazija)
4797.Rugilė Valiaugaitė (Anglų kalba, Kauno r. Domeikavos gimnazija)
4798.Barbora Goštautaitė (Anglų kalba, Šiaulių Salduvės progimnazija)
4799.Kornelijus Bogačionok (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių r. Gudienos mokykla-darželis "Rugelis", Stasiūnų skyrius)
4800.Andrėja Vaškevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
4801.Miglė Palubinskaitė (Istorija, Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
4802.Viktorija Jovaišaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Pamario progimnazija)
4803.Neilas Karčiauskas (Anglų kalba, Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija)
4804.Sniegė Benevičiūtė (Matematika, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
4805.Ainė Karčauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ „Herojus“)
4806.Matas Smaidžiūnas (Anglų kalba, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
4807.Adomas Kliop (Lietuvių kalba ir literatūra, Elektrėnų pradinė mokykla)
4808.Rugilė Krivulia (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
4809.Žaklina Drižytė (Matematika, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
4810.Rapolas Dudėnas (Informacinės technologijos, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
4811.Greta Žižytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
4812.Auksė Trijonytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Tauragės Jovarų pagrindinė mokykla)
4813.Aurelija Kublickaja (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija)
4814.Majus Navickas (Matematika, Šiaurės licėjus)
4815.Emilijus Bacius (Biologija, pasaulio pažinimas, Tauragės r. Žygaičių gimnazija)
4816.Aistė Janulevičiūtė (Matematika, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
4817.Ąžuolas Lukošius (Anglų kalba, Šilutės Pamario progimnazija)
4818.Vakaris Kuneika (Lietuvių kalba ir literatūra, Vėliučionių vaikų socializacijos centras)
4819.Urtė Kalnietytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio mokykla-darželis "Ąžuoliukas")
4820.Martynas Šidlauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
4821.Jegor Baranov (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
4822.Andrėja Michejeva (Matematika, Šiaulių Ragainės progimnazija)
4823.Lėja Alėjūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
4824.Žaneta Skliut (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
4825.Vasarė Kukeckaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
4826.Barbora Anusaitė (Matematika, Melkio mokykla)
4827.Aura Šlepikaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
4828.Paulina Bočkutė (Anglų kalba, Šilutės Pamario progimnazija)
4829.Simas Stašaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
4830.Justina Skukauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio r. Upytės Antano Belazaro pagrindinė mokykla)
4831.Dominykas Budelskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
4832.Aura Šlepikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
4833.Austėja Žardeckytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
4834.Augustė Šarkaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4835.Gabrielė Mileškaitė (Anglų kalba, Šiaulių Salduvės progimnazija)
4836.Urtė Kucevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
4837.Amelija Norkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės "Ryto" pagrindinė mokykla)
4838.Tautvydas Golubevas (Anglų kalba, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
4839.Matas Liudžius (Matematika, Šakių "Varpo" mokykla)
4840.Jonė Sudentaitė (Anglų kalba, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
4841.Ainius Butautas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
4842.Kamilė Biliūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
4843.Benediktas Rauktys (Anglų kalba, Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija)
4844.Airidas Lisauskas (Matematika, Kaišiadorių r. Gudienos mokykla-darželis "Rugelis", Stasiūnų skyrius)
4845.IGNĖ SARCEVIČIŪTĖ (Matematika, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
4846.Oskar Franckevič (Informacinės technologijos, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
4847.Nikita Stuliov (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
4848.Aidas Meleikis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Kalvelių "Aušros" gimnazija)
4849.Iliana Molytė (Fizika, Šalčininkų r. Eišiškių gimnazija)
4850.Džiugas Kelpša (Matematika, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
4851.Austėja Remeikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dainavos progimnazija)
4852.Skaiva Lukoševičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
4853.Kajus Žementauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kalvarijos gimnazija)
4854.Urtė Krasauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio mokykla-darželis "Ąžuoliukas")
4855.Gabrielė Kolesnikovaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Salduvės progimnazija)
4856.Paulina Jokubauskaitė (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
4857.Viltė Šiuipytė (Informacinės technologijos, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
4858.Rugilė Krivulia (Matematika, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
4859.Tajus Vainauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Salduvės progimnazija)
4860.Džiugas Aleksandras Samašonok (Lietuvių kalba ir literatūra, VIMS - Vilnius International Meridian School)
4861.Gabija Griciūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos r. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija)
4862.Aivaras Džiugys (Istorija, Šiaulių Ragainės progimnazija)
4863.Aismantas Vitkauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
4864.Luknė Indrijauskaitė (Anglų kalba, Šiaulių Gegužių progimnazija)
4865.Jokūbas Jerošenko (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
4866.Jurgis Urbanavičius (Anglų kalba, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
4867.Urtė Černauskaitė (Informacinės technologijos, Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinė mokykla)
4868.Ema Kazlauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
4869.Jūra Jokubauskaitė (Istorija, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
4870.Patricija Kijauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kalvarijos gimnazija)
4871.Austėja Starun (Matematika, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
4872.Rugilė Rinkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
4873.Aldona Žilionytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
4874.Rusnė Zuozaitė (Geografija, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija)
4875.Neidas Kapsevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
4876.Gustė Baniulytė (Anglų kalba, Vilkaviškio pradinė mokykla)
4877.David Oganesian (Matematika, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
4878.Dainora Dumbrytė (Anglų kalba, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
4879.Vilte Rapalyte (Matematika, Telšių "Atžalyno" progimnazijos Žarėnų skyrius)
4880.Adelė Makulytė (Anglų kalba, Kauno S