Atsitiktinių skaičių generatorius
  

www.olympis.lt planšetinio kompiuterio Samsung Galaxy Tab A 8.0 laimėtojo nustatymas

Lošimo nuoroda: http://burtutraukimas.lt/index.php?drawing_id=35176
Rekomenduojame šią nuorodą paskelbti kaip prieš burtų traukimą (pvz., konkurso taisyklėse, kad dalyviai neabejotų busimo burtų traukimo sąžiningumu), taip ir po burtų traukimo (pvz., skelbiant laimėtojus, kad dalyviai galėtų patikrinti lošimo rezultatus). Taip pat savo interneto svetainėje galite patalpinti bet kurį reklaminį skydelį su nuoroda į šį lošimą. Detaliau
Lošimo ID35176
Aprašymaswww.olympis.lt planšetinio kompiuterio Samsung Galaxy Tab A 8.0 laimėtojo nustatymas
Lošimo organizatoriuswww.olympis.lt
Lošimo tipasLaimėtojų nustatymas burtų keliu
Sukūrimo data2021-12-06 13:18:51
Dalyvių skaičius9966
Laimėtojų skaičius1
Besidubliuojančių dalyvių skaičius0
Panašūs lošimaiPanašių lošimų sistemoje nerasta
Burtų traukimo data2021-12-06 13:19:21

Laimėtojai

#DalyvisPastabos
1.Salomėja Paulauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)

Nelaimėjusieji

Pastaba: laimėtojų diskvalifikavimo atveju dalyvis šio sąrašo viršuje automatiškai patenka į laimėtojų sąrašą.
#DalyvisPastabos
2.Paulius Urbonas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
3.Ersimeta Gumbelevičiūtė (Matematika, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
4.Benas Gumbrys (Anglų kalba, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
5.Gabija Pilipčikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
6.Greta Lukšaitė (Matematika, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
7.Ugnė Guzevičiūtė (Matematika, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
8.Emilė Blaževičiūtė (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
9.Gvidas Ambrozas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
10.Gustė Aliulytė (Anglų kalba, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
11.Tomas Mindaugas Mekionis (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus)
12.Urtė Šlaustaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Medelyno progimnazija)
13.Salomėja Kalinauskaitė (Matematika, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
14.Ignas Nickus (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
15.Augustas Jakubauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės rajono Deltuvos pagrindinė mokykla)
16.Patryk Miloševič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Simono Konarskio gimnazija)
17.Austėja Sutkutė (Matematika, Gargždų "Minijos" progimnazija)
18.Danielius Vigraitis (Matematika, Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
19.Dorotėja Vyšniauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
20.Gabrielė Razmaitė (Anglų kalba, Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
21.Monika Kišonaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
22.Ugnė Ulpytė (Matematika, Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla)
23.Augustė Drazdauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Šaltinių progimnazija)
24.Kristupas Češiūnas (Matematika, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
25.Aurelija Jonušaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
26.Augustė Špucytė (Matematika, Kauno Panemunės pradinė mokykla)
27.Daniela Chačirova (Informacinės technologijos, Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija)
28.Kasparas Juozanaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės "Žiburėlio" mokykla-daugiafunkcis centras)
29.Skomantas Čepukėnas (Informacinės technologijos, Vilniaus Žemynos progimnazija)
30.Kristupas Ričkus (Matematika, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
31.Kamila Zykutė (Matematika, Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
32.Lėja Jankauskaitė (Matematika, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
33.Vytė Alčauskytė (Matematika, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
34.Justė Gaidukevičiūtė (Geografija, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
35.Laurynas Baliukonis (Anglų kalba, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
36.Juozas Junda (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
37.Gabija Pranckevičiūtė (Anglų kalba, Kauno r. Babtų gimnazija)
38.Nauris Boguška (Anglų kalba, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
39.Mykolas Švelnia (Biologija, pasaulio pažinimas, VGTU inžinerijos licėjus)
40.Justas Kvedaras (Fizika, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
41.Karolis Pranckūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
42.Karolis Vaickus (Geografija, Utenos Aukštakalnio progimnazija)
43.Dovydas Šliachtovič (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus)
44.Paulius Bagdonas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Raudondvario gimnazija)
45.Perla Vingyte (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
46.Lukas Zavadskis (Anglų kalba, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
47.Jogailė Būdavaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
48.Artemij Malinovskij (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
49.Grantas Šileika (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
50.Joris Baniulis (Matematika, Jonavos Panerio pradinė mokykla)
51.Unigundė Baltuša (Matematika, Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija)
52.Rugilė Rachlevičiūtė (Anglų kalba, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
53.Domantas Karpauskas (Anglų kalba, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
54.Lukrecija Jokubaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
55.Gabija Šurkaitė (Anglų kalba, Kauno r. Lapių pagrindinė mokykla)
56.Baltuškaitė Aistė (Anglų kalba, Panevėžio Rožyno progimnazija)
57.Matas Gataveckas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
58.Ernest Tarazevič (Matematika, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
59.Monika Dargevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės pirmoji gimnazija)
60.Kotryna Sinkevičiūtė (Matematika, Kauno Veršvų gimnazija)
61.Benas Daukšas (Geografija, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
62.Stankevičiūtė Ugnė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
63.Elsa Jankauskaite (Matematika, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
64.Elana Birbalaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
65.Milda Sveikackaitė (Matematika, Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
66.Marija Augulytė (Anglų kalba, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
67.Miglė Ūselytė (Matematika, Kelmės r. Pakražančio gimnazija)
68.Rokas Dargis (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
69.Lukas Jakimavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
70.Nerilė Stasevičiūtė (Anglų kalba, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
71.Aironas Mitrulevičius (Anglų kalba, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
72.Merkys Šimkus (Informacinės technologijos, Kauno Senamiesčio progimnazija)
73.Rapolas Venslovas (Anglų kalba, Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
74.Justinas Melys (Anglų kalba, Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija)
75.Barbora Jasinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
76.Brigita Valukonytė (Anglų kalba, Alytaus Dainavos progimnazija)
77.Tauras Jucius (Anglų kalba, Kelmės r. Šedbarų pradinė mokykla-daugiafunkcis centras)
78.Paulius Bagdonas (Istorija, Kauno r. Raudondvario gimnazija)
79.Gustas Kazlauskas (Anglų kalba, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
80.Oskaras Vančys (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
81.Yelyzaveta Yemchuk (Anglų kalba, Telšių "Ateities" progimnazija)
82.Ajus Janusonis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Dubysos aukštupio mokykla)
83.Gintarė Kanapickaitė (Anglų kalba, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
84.Gvidas Pažemeckas (Matematika, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
85.Gustė Kolyčiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
86.Gustė Vėgėlytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
87.Sergej Gavriljev (Lietuvių kalba ir literatūra, LSMU gimnazijos pradinė mokykla)
88.Goda Žilakauskaitė (Anglų kalba, Šiaulių Zoknių progimnazija)
89.Gabrielė Razmaitė (Istorija, Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
90.Vilius Namavičius (Matematika, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
91.Ina Rumšaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių r. Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinė mokykla)
92.Vitalija Gudelytė (Anglų kalba, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
93.Ieva Sodytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės Senamiesčio mokykla)
94.Simas Bagdonas (Matematika, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
95.Ignas Lapėnas (Matematika, Vilniaus Žemynos progimnazija)
96.Paulė Žigaitė (Anglų kalba, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
97.Oskaras Borisenko (Anglų kalba, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
98.Gytis Kudrešovas (Anglų kalba, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
99.Mažeikaitė Jogailė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
100.EVA MAŽONAITĖ (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos Šventosios pagrindinė mokykla)
101.Viktorija Skukauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio r. Upytės Antano Belazaro pagrindinė mokykla)
102.Dominykas Buzaitis (Matematika, Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
103.Gustė Majauskaitė (Informacinės technologijos, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
104.Frėja Ramoškevičiūtė (Matematika, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
105.Smiltė Bulbovaitė (Anglų kalba, Kauno Pilėnų progimnazija)
106.MARTYNAS ANTANAS ŠALNIS (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
107.Gustė Milašiutė (Informacinės technologijos, Plungės Senamiesčio mokykla)
108.Gerardas Gricius (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų r. Skriaudžių pagrindinė mokykla)
109.Ainius Astikas (Matematika, Rokiškio r. Obelių gimnazija)
110.Karolis Lajauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
111.Fatima Budinavičiūtė (Informacinės technologijos, Klaipėdos Vydūno gimnazija)
112.Rokas Mičiulis (Anglų kalba, Lazdijų r. Šeštokų mokykla)
113.Dovydas Siminauskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
114.Eimantas Jucius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vitlio licėjus)
115.Augustė Butikytė (Anglų kalba, Telšių "Ateities" progimnazija)
116.Neida Pladaitė (Matematika, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
117.Lukas Sidabras (Istorija, Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla)
118.Aleksandr Schimpf (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
119.Neringa Albrektaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kelmės rajono Liolių pagrindinė mokykla)
120.Emilija Bieliūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
121.Emilija Minkštimaitė (Matematika, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
122.Kristupas Macijauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės marijonų gimnazija)
123.Joris Barkauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio pradinė mokykla)
124.Dominykas Vaškys (Matematika, Klaipėdos r. Ketvergių pagrindinė mokykla)
125.Austėja Voicechovskytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
126.Aras Kaupas (Matematika, Klaipėdos "Varpelio" mokykla-darželis)
127.Faustė Limontaitė (Informacinės technologijos, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
128.Alicija Skaržauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
129.Eimantė Pranskaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
130.Žygimantas Žygelis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
131.Raminta Pabiržytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Dainavos progimnazija)
132.Martyna (Istorija, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
133.Vasarė Dekaminavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
134.Lėja Janulevičiūtė (Anglų kalba, Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
135.Nedas Dyglys (Istorija, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
136.Elsa Jankauskaite (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
137.Hugo Burneckis (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
138.Emilius Petrauskas (Informacinės technologijos, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
139.Vakarė Šteimantaitė (Anglų kalba, Kelmės r. Pakražančio gimnazija)
140.Darek Udyryš (Matematika, Vilniaus "Saulėtekio" mokykla-daugiafunkcis centras)
141.Gleb Rusakevič (Istorija, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
142.Jokūbas Barodica (Anglų kalba, Telšių "Ateities" progimnazija)
143.Robertas Kubilius (Anglų kalba, Vilniaus Baltupių progimnazija)
144.Nora Sekmokaitė (Anglų kalba, Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
145.Džiugas Petras Armonas (Matematika, Pakruojo "Žemynos" progimnazija)
146.Rita Barniškienė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras)
147.Dovydas Stasevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
148.Faustė Pankūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
149.Arijus Vižinis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
150.Dominykas Rimkus (Matematika, Šiaulių „Dermės“ mokykla)
151.Nikolė Gavrilinaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, "Šaltinėlio" privati mokykla)
152.Arminas Bučas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Vitės progimnazija)
153.Viltė Steponaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Dainų progimnazija)
154.Aušra Rainytė (Matematika, Šilutės Žibų mokykla)
155.Jaunius Stukas (Biologija, pasaulio pažinimas, Širvintų "Atžalyno" progimnazija)
156.Vincentas Motiejauskas (Anglų kalba, Prienų r. Stakliškių gimnazija)
157.Emilis Macas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Salduvės progimnazija)
158.Gordan Dorniak (Matematika, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
159.Matas Lileika (Matematika, KTU inžinerijos licėjus)
160.Evelina (Istorija, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
161.Kostas Šatas (Anglų kalba, Biržų r. Vabalninko Balio Sruogos gimnazija)
162.Arijana Stasiulytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
163.Dovydas Rutkauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
164.Arminas Tkačuk (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
165.Aironas Lapinskas (Anglų kalba, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
166.Magdalena Bojarovič (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Adomo Mickevičiaus licėjus)
167.Jokūbas Kilda (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
168.Liepa Mieliauskaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
169.Alessandra Patricija Pascale (Biologija, pasaulio pažinimas, Tauragės „Aušros“ progimnazija)
170.Gabrielis Burneika (Anglų kalba, Alytaus Šaltinių progimnazija)
171.Simas Razminas (Biologija, pasaulio pažinimas, Joniškio r. Gasčiūnų pagrindinė mokykla)
172.Danielė Stakvilionytė (Matematika, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
173.Rugilė Margelytė (Matematika, Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla)
174.David Jackevič (Matematika, Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
175.Titas Janušauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
176.Lukrecija Kemzūraitė (Anglų kalba, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
177.Kamilė Banytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
178.Roberta Štulcaitė (Anglų kalba, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
179.Osvaldas Chokas (Matematika, Raseinių Viktoro Petkaus progimnazija)
180.Augustas Jankus (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio r. Velžio gimnazija)
181.Anastasija Škodaitė (Anglų kalba, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
182.Eimantas Dumsevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
183.Kristupas Češiūnas (Informacinės technologijos, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
184.Arnas Keinys (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
185.Natalija Januškevič (Anglų kalba, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
186.Kristupas Butkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
187.Patricija Klimaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
188.Viltė Bukauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių darželis-mokykla "Kregždutė")
189.Kristupas Čižikas (Anglų kalba, Birštono gimnazija)
190.Yafei Yang (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Vyturio" gimnazija)
191.Emilis Žalneriūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio r. Ramygalos gimnazija)
192.Skomantas Čepukėnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žemynos progimnazija)
193.Salomėja Valiutė (Istorija, Telšių "Kranto" progimnazija)
194.Miglė Martinaitytė (Anglų kalba, Riešės gimnazija)
195.Rusnė Jasionytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
196.Mangirdas Čepulis (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
197.Augustinas Mikalainis (Matematika, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
198.Konrad Miloševič (Matematika, Vilniaus Simono Konarskio gimnazija)
199.Armandas Daukša (Lietuvių kalba ir literatūra, Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus)
200.Benas Žiogas (Anglų kalba, Šilutės r. Švėkšnos "Saulės" gimnazija)
201.Matas Domarkas (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
202.Eimantė Mickevičiūtė (Fizika, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
203.Gabija Pranckevičiūtė (Istorija, Kauno r. Babtų gimnazija)
204.Domilė Gavrilkevičiūtė (Matematika, Molėtų pradinė mokykla)
205.Viktorija Curko (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
206.Aronas Truchlec (Informacinės technologijos, Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
207.Dominykas Mikšys (Informacinės technologijos, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
208.Matas Vilkoitis (Matematika, Švenčionių r. Pabradės "Ryto" gimnazija)
209.Gabrielė Delgiado (Anglų kalba, Vitlio licėjus)
210.Elzė Jakštaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vitlio licėjus)
211.Kaja Ugnė Medžidovė (Matematika, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
212.Vilius Martinaitis (Informacinės technologijos, Riešės gimnazija)
213.Agnieška Radiun (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Maironio progimnazija)
214.Auksė Sarnačinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių jėzuitų mokykla)
215.Ana Fiodorova (Anglų kalba, Kauno Pilėnų progimnazija)
216.Ronaldas Ukrinas (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
217.Justina Pociūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
218.Rapolas Rimkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
219.Ričardas Grudzinskas (Informacinės technologijos, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
220.Lukas Klimas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
221.Arminas Čėsna (Fizika, Jonavos politechnikos mokykla)
222.Kotryna Žiedelytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
223.Tėja Ulozaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
224.Ema Mankutė (Anglų kalba, Šilalės r. Upynos Stasio Girėno mokykla)
225.Lukrecija Rinkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Panemunės progimnazija)
226.Akvilė Kavaliauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Vaišvydavos mokykla)
227.viltė kačinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Jurbarko r. Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazija)
228.Dovydas Lugovik (Informacinės technologijos, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
229.Elma Mackevičiūtė (Matematika, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
230.Gabrielius Padelevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, KTU Vaižganto progimnazija)
231.Amelija Norkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės "Ryto" pagrindinė mokykla)
232.Adrijus Petraitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės r. Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija)
233.Jokūbas Juodka (Matematika, Elektrėnų pradinė mokykla)
234.Eilvilė Titenytė (Informacinės technologijos, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
235.Matas Šmigelskis (Matematika, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
236.Dovydas Juodžiukynas (Anglų kalba, Alytaus „Volungės“ progimnazija)
237.GINIOTĖ SINKEVIČIŪTĖ (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
238.Martynas Šikšnelis (Matematika, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
239.Adrijus Bankauskas (Matematika, Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija)
240.Kevinas Maskoliūnas (Matematika, Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
241.Matas Gataveckas (Anglų kalba, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
242.Rėjus Čeikauskas (Matematika, Rokiškio raj. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
243.Faustas Baltuška (Anglų kalba, Pasvalio r. Saločių A. Poškos pagrindinė mokykla)
244.Kamilė Juknevičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
245.Urtė Kucevičiūtė (Matematika, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
246.Laurynas Jackūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
247.Kajus Tamavičius (Matematika, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
248.Martynas Šunta (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
249.Elzė Liutkutė (Geografija, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
250.Amelia Sabaliauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla Mastaičių skyrius)
251.Urtė Sakalauskaitė (Anglų kalba, Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla Mastaičių skyrius)
252.Enrikas Paišys (Biologija, pasaulio pažinimas, Elektrėnų pradinė mokykla)
253.Aleksandras Jalianiauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
254.Liepa Litvinaitė (Matematika, Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
255.Kamilė Anglickytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
256.Andrėja Rimkutė (Anglų kalba, Šilutės Žibų mokykla)
257.Titas Narijauskas (Anglų kalba, Kauno Dainavos progimnazija)
258.Skaistė Albrektaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kelmės rajono Liolių pagrindinė mokykla)
259.Dominykas Vaitiekūnas (Anglų kalba, Šiaulių Jovaro progimnazija)
260.Tautvydas Inokaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų r. Kučiūnų mokykla)
261.Viltė Danėnaitė (Matematika, Kauno r. Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras)
262.Vilte Macenskaite (Informacinės technologijos, Kauno Suzuki progimnazija)
263.Perla Vingyte (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
264.Mantas Karpis (Matematika, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazija)
265.Liepa Tamulionytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
266.Gabrielė Paršiūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
267.Denis Stepanov (Matematika, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
268.Goda Paukštė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija)
269.Tadas Andrijonas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Nemuno" mokykla)
270.Auksė Martišiūtė (Matematika, Palangos Šventosios pagrindinė mokykla)
271.Saulė Šimonytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija)
272.Naglis Žostautas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
273.Matas Gataveckas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
274.Vykintė Grigaliūnaitė (Geografija, Panevėžio r. Paįstrio Juozo Zikaro gimnazija)
275.Izabelė Petrovaitė (Anglų kalba, Vitlio licėjus)
276.Lėja Lileikė (Anglų kalba, VšĮ Klaipėdos „Universa Via“ tarptautinė mokykla)
277.Linas Karveckas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
278.Gustė Majauskaitė (Istorija, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
279.Liepa Šimanskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų r. Jiezno gimnazija)
280.Adrijus Šileika (Anglų kalba, Kauno Dainavos progimnazija)
281.Elvita Liekytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla)
282.Liveta Lidziūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
283.Goda Asanavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
284.Paulius Čapskas (Matematika, VGTU inžinerijos licėjaus pradinio ugdymo skyrius)
285.Darmilė Bosaitė (Matematika, Šiaulių Salduvės progimnazija)
286.Ugnė Sakalauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
287.Deimantė Nacevičiūtė (Anglų kalba, Klaipėdos turizmo mokykla)
288.Saulė Šimonytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija)
289.Simonas Stancelis (Anglų kalba, Klaipėdos "Vėtrungės" gimnazija)
290.Lėja Alėjūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
291.Benas Stasiulis (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių "Atžalyno" progimnazija)
292.Rojus Peseckas (Matematika, Trakų r. Paluknio „Medeinos" gimnazija)
293.Liepa Puteliauskaite (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
294.Karolina Glinskaitė (Istorija, Jurbarko r. Viešvilės pagrindinė mokykla)
295.Motiejus Petrėtis (Anglų kalba, Vilniaus Balsių progimnazija)
296.Dinara Baliutytė (Matematika, Šiaulių Dainų progimnazija)
297.Viltė Ralytė (Anglų kalba, Kelmės r. Pakražančio gimnazija)
298.Deimantė Čeponaitė (Anglų kalba, Kauno "Nemuno" mokykla)
299.Almantas Činčikas (Chemija, Molėtų gimnazija)
300.Domas Pleikys (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
301.Domantas Burmistrovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
302.Radvilė Misevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
303.Matas Kurauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
304.Simonas Kavaliauskas (Matematika, Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
305.Majus (Istorija, Vilniaus Pavilnio progimnazija)
306.Emilis Ilgauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
307.Aleksandr Schimpf (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
308.Luka Antanavičiūtė (Informacinės technologijos, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
309.Emilija Tarasevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės r. Liepijų mokyklos Šateikių skyrius)
310.Vakaris Šiupienis (Anglų kalba, Alytaus Vidzgirio progimnazija)
311.Povilas Butvidas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
312.Andrius Lukšta (Matematika, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
313.Ugnė Gaižauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Juventos" progimnazija)
314.Aistė Vizbaraitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
315.Jokūbas Lekavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
316.Audronė Kuzavinytė (Anglų kalba, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
317.Fausta Kozikaitė (Matematika, Raseinių Viktoro Petkaus progimnazija)
318.Marijus Juknevičus (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
319.Viltė Steponaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Dainų progimnazija)
320.Bernardas Marozas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
321.Ivo Mizgiris (Anglų kalba, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
322.Lukas Zinevičius (Anglų kalba, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
323.Deimantė Acutė (Anglų kalba, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
324.Augustas Beniušis (Lietuvių kalba ir literatūra, UAB Mažasis Klaipėdos licėjus)
325.Kristupas Račaitis (Anglų kalba, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
326.Titas Valiulis (Matematika, Kauno Suzuki progimnazija)
327.Gvidas Padaigis (Fizika, Prienų r. Veiverių Tomo Žilinsko gimnazija)
328.Laura Sadauskaitė (Informacinės technologijos, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
329.Evelina Vekerotaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
330.Linas Karveckas (Informacinės technologijos, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
331.Salomėja Valiutė (Geografija, Telšių "Kranto" progimnazija)
332.Dominykas Leščiauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos Šventosios pagrindinė mokykla)
333.Darija Jasaitytė (Matematika, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
334.Emilija Labanauskaitė (Matematika, Šiaulių Medelyno progimnazija)
335.Toma Kastanavičiūtė (Matematika, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
336.Vilius (Anglų kalba, Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija)
337.Pijus Čebanauskas (Anglų kalba, UAB „Erudito licėjus“)
338.Tautvydas Uzėla (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio pradinė mokykla)
339.DOMINYKAS VAŠKAS (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių r. Labūnavos pagrindinė mokykla)
340.Rapolas Kaltanas (Matematika, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
341.Uogelė Joris (Matematika, Joniškio r. Žagarės gimnazija)
342.Eduardas Knieta (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos licėjus)
343.Kamilis Apolinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
344.Eibartas Grekas (Matematika, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
345.Liudas Teodoras Jocevičius (Anglų kalba, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
346.Ugnė Iljinaitė (Chemija, Kauno Rokų gimnazija)
347.Tadas Laucevičius (Anglų kalba, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
348.Titas Gruzdys (Anglų kalba, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
349.Mantas Karpavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių rajono Gelgaudiškio pagrindinė mokykla)
350.Rugilė Palekaitė (Informacinės technologijos, Telšių "Atžalyno" progimnazija)
351.Patrikas Pileckis (Matematika, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
352.Vajus Banevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras)
353.Ema Lymontaitė (Matematika, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
354.Ernest Darbinyan (Matematika, Vilniaus Lazdynų mokykla)
355.Edvinas Baliukonis (Matematika, Šiaulių Dainų progimnazija)
356.Vytautas Vasaitis (Matematika, Viešoji įstaiga "Vilniaus Valdorfo mokykla")
357.Emilija Norvaišaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Dovilų pagrindinė mokykla)
358.Kristupas Vėta (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
359.Milda Donėlaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Maironio progimnazija)
360.Rusnė Kavaliauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
361.Rugilė Arštikytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių Viktoro Petkaus progimnazija)
362.Deividas Mitrulevičius (Anglų kalba, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
363.Vėjūnė Valaitytė (Matematika, Marijampolės marijonų gimnazija)
364.Jokūbas Malinovskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno šv. Kazimiero progimnazija)
365.Kajus Lelevičius (Matematika, Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija)
366.Luknė Lisauskaitė (Informacinės technologijos, Kauno Senamiesčio progimnazija)
367.Ivona Gricevič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
368.Ariana Zinkevičiūtė (Matematika, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
369.Ilja Botkin (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
370.Tadas Matuzonis (Istorija, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
371.Simona Valaikaitė (Matematika, Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
372.Minija Batutytė (Anglų kalba, Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazija)
373.GABRIELĖ GAILIŪTĖ (Matematika, Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
374.Stankevičiūtė Ugnė (Matematika, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
375.Greta Eimontaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Rokų gimnazija)
376.Aistis (Matematika, Vilniaus Žemynos progimnazija)
377.Vytautė Byvainytė (Istorija, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
378.Virgilijus Paužolis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
379.Amelija Garvasiuk (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
380.MARKAS KNOKNERIS (Informacinės technologijos, Marijampolės marijonų gimnazija)
381.Beata Karablikova (Anglų kalba, Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
382.Grantas Abromavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių „Ateities“ progimnazijos „Saulėtekio“ skyrius)
383.Jonynas Paulius (Anglų kalba, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
384.Margiris Martynas Eigėlis (Anglų kalba, Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
385.Gabrielis Vlasiuk (Geografija, VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
386.Gytis Balčiūnas (Anglų kalba, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
387.Erika Žilionytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų r. Šilavoto pagrindinė mokykla)
388.Lukas Šimkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Vitlio licėjus)
389.Arnas Ribačauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Juodšilių "Šilo" gimnazija)
390.Aidas Sokolov (Matematika, Klaipėdos r. Ketvergių pagrindinė mokykla)
391.Anupras Kaubrys (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinė mokykla)
392.Vilgaudas Samuolis (Matematika, LSMU gimnazijos pradinė mokykla)
393.Guosnė Matiukaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
394.Austrėja Baravykaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
395.Gvidas GUDAUSKAS (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių Sodų pagrindinė mokykla)
396.Gustė Linkytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
397.Sofija Anapolskytė (Matematika, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
398.Danielius Teodoras Soloninas (Matematika, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
399.Aleksa Gigevič (Matematika, Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija)
400.Karilė Pagirytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
401.Arminas Valavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
402.Salomėja Valiutė (Informacinės technologijos, Telšių "Kranto" progimnazija)
403.Austėja Juškevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių "Varpo" mokykla)
404.Mykolas Lizdenis (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Vitės progimnazija)
405.Saulė Žaldokaitė (Matematika, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
406.Nojus Vepšta (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių "Ateities" progimnazija)
407.Brigita Grigaraitė (Informacinės technologijos, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
408.Gretė Zemeliauskaitė (Matematika, Šiaulių Ragainės progimnazija)
409.Nerilė Mustafinaitė (Matematika, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
410.Aistė Petrauskaitė (Anglų kalba, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
411.Kristupas Šleiva (Matematika, Kauno Suzuki progimnazija)
412.Emilis Sakalas (Matematika, Kauno r. Neveronių gimnazija)
413.MATĖJA MIKĖNAITĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio pradinė mokykla)
414.Armandas Lelys (Anglų kalba, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
415.Nito Joanna (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
416.Ksenija Kalinina (Matematika, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
417.Evanas Klimas (Matematika, Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
418.Justas Augustauskas (Matematika, Alytaus Dainavos progimnazija)
419.Kastis Dudėnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
420.Ajus Janusonis (Informacinės technologijos, Šiaulių r. Dubysos aukštupio mokykla)
421.Lėja Sadaunykaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija)
422.Goda Guntaitė (Informacinės technologijos, Šiaulių Zoknių progimnazija)
423.Danas Juozėnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
424.Naidželas Savickas (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus r. Pivašiūnų gimnazija)
425.Augustas Ramonas (Biologija, pasaulio pažinimas, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
426.Vėjas Ardanavičius (Anglų kalba, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
427.Evanas Azarovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Maironio progimnazija)
428.Elijus Domikas (Matematika, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
429.Matas Kucka (Matematika, Viešoji įstaiga "Saulės gojus")
430.Vakaris Butkus (Informacinės technologijos, Anykščių r. Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazija)
431.Meda Vaitkutė (Anglų kalba, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
432.Regimantas Žukas (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
433.Martynas Andrikis (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjaus pradinio ugdymo skyrius)
434.Eimantas Žutautas (Anglų kalba, Mažeikių Pavasario progimnazija)
435.Gustas Joneliūnas (Anglų kalba, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
436.Teresė Buraitytė (Anglų kalba, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
437.Eduardas Knieta (Matematika, Klaipėdos licėjus)
438.Domas Subačius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių progimnazija)
439.Justė Gruzdžiūnaitė (Informacinės technologijos, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
440.Kajus Kaminskas (Anglų kalba, Vilniaus "Ryto" progimnazija)
441.Vaiva Dyglytė (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
442.Justina Kudirkaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
443.Paulius Karcevas (Matematika, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
444.Silvester Žukovskij (Matematika, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
445.Viktorija Stančiūtė (Anglų kalba, Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
446.Gustė Orlauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių Viktoro Petkaus progimnazija)
447.Austėja Uoselytė (Anglų kalba, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
448.Vaiva Šiaudinytė (Matematika, Trakų pradinė mokykla)
449.Liepa Juciūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
450.Gustė Škirkaitė (Informacinės technologijos, Kauno Montesori mokykla-darželis "Žiburėlis")
451.Martyna Buklytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių "Atžalyno" gimnazija)
452.Kęstutis Mazurkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
453.Arminas Bučas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Vitės progimnazija)
454.Sereičikas Dovydas (Lietuvių kalba ir literatūra, Varėnos "Ryto" progimnazija)
455.Gabija Zubaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Skuodo Bartuvos progimnazija)
456.Marijus Juknevičus (Anglų kalba, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
457.Saimonas Meliuškanas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
458.JOKŪBAS BUČINSKAS (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių r. Labūnavos pagrindinė mokykla)
459.Kotryna Bareikaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
460.Austėja Mastauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos rajono Jokūbavo Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
461.Emilija Šiaudvytytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija)
462.Luknė Dobilaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
463.Ramunė Masiulytė (Matematika, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
464.Justas Petrikas (Informacinės technologijos, Plungės Senamiesčio mokykla)
465.Sandra Fominaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
466.Augustas Lukoševičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
467.Domas Mačėnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
468.Goda Jackutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
469.MARKAS KNOKNERIS (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės marijonų gimnazija)
470.Danielius Nedveckis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų r. Baltosios Vokės Elizos Ožeškovos gimnazija)
471.Simas Bagužis (Anglų kalba, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
472.Eisvina Normantaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
473.Goda Guntaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Zoknių progimnazija)
474.Gustas Žalinauskis (Anglų kalba, Marijampolės Petro Armino progimnazija)
475.Mikas Sinkevičius (Anglų kalba, Vilniaus r. Avižienių gimnazija)
476.Rugilė Juškaitė (Matematika, Panevėžio r. Ramygalos gimnazija)
477.Aurita Slavinskaitė (Istorija, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
478.Benediktas Meilus (Anglų kalba, Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
479.Samanta Kalėdaitė (Anglų kalba, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
480.Jorūnė Šarkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių „Ateities“ progimnazijos „Saulėtekio“ skyrius)
481.Deimantė Piaseckytė (Anglų kalba, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
482.Nojus Jurkūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Tauragės Tarailių progimnazija)
483.Melita Kopicaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių progimnazija)
484.Matijus Maštavičius (Matematika, VGTU inžinerijos licėjaus pradinio ugdymo skyrius)
485.Justas Marcinkevičius (Anglų kalba, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
486.Radvilė Grigaitytė (Anglų kalba, Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
487.Ernestas Meilus (Matematika, Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
488.Saulė Kuklytė (Matematika, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
489.Ąžuolas Zygmantas (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų r. Balbieriškio pagrindinė mokykla)
490.Austrėja Baravykaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
491.Arsenii Sukhinov (Anglų kalba, Marinos Mižigurskajos privati gimnazija)
492.Matas Valkūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
493.Matas Bauža (Matematika, Vilniaus Senvagės gimnazija)
494.Erikas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla)
495.Tauras Rudzenskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
496.Justas Marcinkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
497.Esteras Butkus (Matematika, Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
498.Arminas Bučas (Matematika, Klaipėdos Vitės progimnazija)
499.Lukrecija Juodytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių r. Ariogalos gimnazija)
500.Ignas Budrys (Anglų kalba, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
501.Lukas Budvytis (Informacinės technologijos, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
502.Kasparas Kalašinskas (Anglų kalba, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
503.Tadas (Informacinės technologijos, Vilniaus Baltupių progimnazija)
504.Rusnė Bucevičiūtė (Istorija, Telšių "Ateities" progimnazija)
505.Dorotėja Tuzikaitė (Anglų kalba, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
506.Jogaila Šereiva (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
507.Faustas Grudzinskas (Anglų kalba, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
508.Gabrielė Pareščiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
509.Matas Podžeckas (Matematika, Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
510.Vasarė Jurkutė (Matematika, Kauno Suzuki progimnazija)
511.Teodoras Morchiladze (Matematika, Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija)
512.Sandra Fominaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
513.Gabrielė Šimkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Senamiesčio progimnazija)
514.Arnas Guogis (Matematika, Kauno Dainavos progimnazija)
515.Augustina Pilkytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
516.Benas Rudaitis (Anglų kalba, VšĮ „Herojus“)
517.Urtė Meškauskaitė (Anglų kalba, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
518.Danielė Stankevičiūtė (Anglų kalba, Kazlų Rūdos sav. Plutiškių gimnazija)
519.Ugnė Matutytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
520.Lukrecija Jokubaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
521.Ugnė Miežytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
522.Kajus Mizaras (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dzūkijos mokykla)
523.Ąžuolas Morkūnas (Anglų kalba, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
524.Arentas Savickas (Anglų kalba, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
525.Gediminas Palijanskas (Matematika, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
526.Lėja Puidokaitė (Anglų kalba, Jurbarko r. Jurbarkų darželis-mokykla)
527.Dovydas Zabinas (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
528.Simona Sladkevičiūtė (Anglų kalba, Kaišiadorių r. Žaslių pagrindinė mokykla)
529.Ema Užubalytė (Anglų kalba, Kauno Milikonių progimnazija)
530.Arnas Stankevičius (Anglų kalba, Kauno Pilėnų progimnazija)
531.Gvidas Ramanauskas (Anglų kalba, Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
532.Elijus Varvuolis (Matematika, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
533.Nikita Karkač (Matematika, Kauno Pilėnų progimnazija)
534.Brigita Ragaišytė (Istorija, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
535.Andromeda Siliūtė (Informacinės technologijos, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
536.Lukas Šimašius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Panevėžiuko mokykla-daugiafunkcis centras)
537.Viltė Indriuškevičiūtė (Informacinės technologijos, Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija)
538.Tėja Mustafaj (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Montesori mokykla-darželis "Žiburėlis")
539.AUDRIUS SPUKAS (Matematika, Kauno r. Panevėžiuko mokykla-daugiafunkcis centras)
540.Maja Linaburgyte (Anglų kalba, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
541.Hubertas Rudzevičius (Matematika, Marijampolės "Saulės" pradinė mokykla)
542.Katerina Raslavičiūtė (Matematika, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
543.Džiugas Dzingelevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus r. Simno gimnazija)
544.Goda Slavinskaitė (Matematika, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
545.Lukas Trečiokas (Matematika, Telšių „Ateities“ progimnazijos „Saulėtekio“ skyrius)
546.Šarūnas Šalinskas (Geografija, Marijampolės marijonų gimnazija)
547.Goda Jucytė (Matematika, Plungės Senamiesčio mokykla)
548.Ugnė Šleiniūtė (Matematika, Skuodo Bartuvos progimnazija)
549.Joris Buinauskas (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
550.Ugnius Brazas (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
551.Paula Petrauskaitė (Anglų kalba, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
552.Klaudija Stanislovaitytė (Anglų kalba, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
553.Nojus Silvestravičius (Matematika, Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija)
554.Lukaš Pavliukovič (Matematika, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
555.Evaldas Vaitkus (Informacinės technologijos, Kretingos r. Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinė mokykla)
556.Ugnė Navickaitė (Fizika, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
557.Dinaidas Justinavičius (Matematika, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
558.Gabija Tuzinaitė (Matematika, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
559.Gabija Jonauskytė (Matematika, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
560.Elzė Chščenavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
561.Domantas Kavaliauskas (Matematika, Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
562.Kristupas Šiaučiulis (Matematika, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
563.Aušrinė Jakaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Jurbarko r. Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinė mokykla)
564.Deividas Barkovskij (Matematika, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
565.Dariuš Kačanovsij (Matematika, Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla)
566.Kęstutis Marcinonis (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
567.Adelė Mikštaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Senvagės gimnazija)
568.Gintaras Šmitas (Lietuvių kalba ir literatūra, Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazija)
569.Aleksas Darulis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
570.Aidas Valentinavičius (Anglų kalba, Kauno Suzuki progimnazija)
571.Rafal Grudinskij (Informacinės technologijos, Vilniaus Lazdynų mokykla)
572.TĖJA NORKUTĖ (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Medelyno progimnazija)
573.Faustas Urbonas (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus)
574.Austėja Ivanova (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla)
575.Dovydas Padgureckas (Anglų kalba, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
576.Dominykas Žebrauskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
577.Vanesa Dobravolskytė (Anglų kalba, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
578.Vaiva McAleese (Anglų kalba, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazijos Ramučių skyrius)
579.Ugnė Budraitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Juventos" progimnazija)
580.Enrikas Stanaitis (Anglų kalba, Šiaulių Dainų progimnazija)
581.Aldas Vitas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
582.Juozas Paškauskas (Anglų kalba, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
583.Emin Gobekci (Informacinės technologijos, VIMS - Vilnius International Meridian School)
584.Patrikas Kaselis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šv. Juozapo mokykla)
585.Emilija Šiaulytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Gruzdžių gimnazijos Šakynos skyrius)
586.Vilius Mineika (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos S. Daukanto progimnazijos Rūdaičių skyrius)
587.Kristupas Vasiliauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija)
588.Gytis Daubaras (Matematika, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
589.Eliza Kliukoit (Matematika, Trakų r. Paluknio Longino Komolovskio gimnazija)
590.Amelija Vairaitė (Matematika, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
591.Karolis Pranckūnas (Anglų kalba, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
592.Benas Vainorius (Matematika, Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazija)
593.Juozas Junda (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
594.Matas Domarkas (Matematika, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
595.Arielė Daugvilaitė (Matematika, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
596.Kamila Zykutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
597.Matas Mileris (Anglų kalba, Viešoji įstaiga „Vaivorykštės tako“ gimnazija)
598.Asvėja Simonaitė (Matematika, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
599.Gabrielė Jurėnaitė (Anglų kalba, Vilniaus Žemynos progimnazija)
600.Maksim Kazak (Matematika, UAB „Erudito licėjus“)
601.Arnas Žilionis (Matematika, Alytaus r. Pivašiūnų gimnazija)
602.Elijus Šileika (Matematika, Kauno Dainavos progimnazija)
603.Gabrielius Gaidelionis (Lietuvių kalba ir literatūra, Cavan's Lithuanistic school "Gintarėlis" ("Amber"))
604.Tautvydas Siniauskas (Anglų kalba, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
605.Liepa Kazakevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
606.Aronas Giedrys (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
607.Justas Česnauskas (Matematika, Kauno Senamiesčio progimnazija)
608.Akvilė Glazunovaitė (Matematika, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
609.Jorūnė Matijoškaitė (Matematika, Elektrėnų pradinė mokykla)
610.Gabija Grimalauskaitė (Anglų kalba, Kauno r. Piliuonos gimnazija)
611.Lukas Zinevičius (Matematika, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
612.Rūtenis Maniušis (Anglų kalba, Kauno Jono Jablonskio gimnazija)
613.Neda Skuodaitė (Matematika, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
614.Gaudrė Solominaitė (Informacinės technologijos, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
615.Jorė Ivančikaitė (Anglų kalba, Vilniaus Naujininkų progimnazija)
616.Roberta Pakulytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
617.Taisija Steško (Informacinės technologijos, Vilniaus Naujamiesčio mokykla)
618.Armandas Grigas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Buivydžių Tadeušo Konvickio gimnazija)
619.Jokūbas Ričkus (Matematika, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
620.Danielius Petkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Panemunės progimnazija)
621.Saurusevičius Skomantas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
622.Vakaris Milašius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
623.Adelė Juškaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio r. Ramygalos gimnazija)
624.Dominykas Krakauskas (Matematika, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
625.Emilis Ališauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Dainų progimnazija)
626.Denis Žerzdevas (Geografija, Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazija)
627.Mėta Kazarjan (Matematika, Šakių rajono Plokščių mokykla - daugiafunkcis centras)
628.Ąžuolas Zygmantas (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų r. Balbieriškio pagrindinė mokykla)
629.Aidija Tilindytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
630.Pijus Karpavičius (Matematika, Šakių r. Kudirkos Naumiesčio V. Kudirkos gimnazija)
631.Atėnė Valaitytė (Anglų kalba, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
632.Mindaugas Rinkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
633.Irūna Masiliūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
634.Joris Kentra (Matematika, Erudito licėjus)
635.Meida Galdikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Salduvės progimnazija)
636.Mykolas Jakštys (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių "Varpo" mokykla)
637.Vytė Alčauskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
638.Edvinas Makauskas (Matematika, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
639.Urtė Kvedaravičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų r. Jiezno gimnazija)
640.Viltė Vasiliauskaitė (Matematika, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
641.Gytė Motuzaitė (Informacinės technologijos, Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras)
642.Daniel Larin (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
643.Vakaris Gervė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
644.Tėja Ruzaitė (Anglų kalba, Šiaulių "Rasos" progimnazija)
645.Evelina Vekerotaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
646.Dovydas Daukša (Biologija, pasaulio pažinimas, Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
647.Simas Marcinkevičius (Matematika, Kauno Panemunės pradinė mokykla)
648.Milana Petronytė (Matematika, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
649.Akvilė Paulaukaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
650.Rusnė Bražionytė (Anglų kalba, Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija)
651.Vilius Tunkulas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Baltupių progimnazija)
652.Vytis Jucys (Geografija, Kauno Rokų gimnazija)
653.Arnas Kondrotas (Biologija, pasaulio pažinimas, Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
654.Nerija Akaveckaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
655.Juozas Taraškevičius (Matematika, Elektrėnų sav. Semeliškių gimnazija)
656.Auksė Martišiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos Šventosios pagrindinė mokykla)
657.Amelija Ventytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
658.Marija Gaubaitė (Matematika, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
659.Kristupas Andrijauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
660.Oskar Jankovski (Matematika, Vilniaus Simono Konarskio gimnazija)
661.Edgaras Narbutas (Matematika, Klaipėdos Vitės progimnazija)
662.Rugilė Sitnikaitė (Matematika, Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
663.Mantas Keršulis (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
664.Meleta Lazdauskaitė (Matematika, Kretingos r. Vydmantų gimnazija)
665.Mantvydas Mantstavičius (Matematika, Vitlio licėjus)
666.Žygimantas Austinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės marijonų gimnazija)
667.vilte valenciute (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės Žibų mokykla)
668.Emilijus Klimas (Matematika, Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija)
669.Gabija Valiūtė (Anglų kalba, Birštono gimnazija)
670.Karina Virbauskaitė (Matematika, Šakių rajono Gelgaudiškio pagrindinė mokykla)
671.Emilis Lukaševič (Matematika, Vilniaus r. Pakenės Česlovo Milošo pagrindinė mokykla)
672.Mikas Sinkevičius (Geografija, Vilniaus r. Avižienių gimnazija)
673.Džiugas Zlatkus (Informacinės technologijos, Vilniaus Antakalnio progimnazija)
674.Jonas Tamašauskis (Informacinės technologijos, Raseinių Šaltinio progimnazija)
675.Airida Kutko (Matematika, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
676.Jonas Sedelskis (Anglų kalba, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
677.Margiris Sodeika (Matematika, Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
678.Liepa Tamulionytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
679.Liepa Šimanskaitė (Matematika, Prienų r. Jiezno gimnazija)
680.Jasinskas Žygimantas (Matematika, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
681.Rugilė Margelytė (Anglų kalba, Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla)
682.Auksė Sarnačinskaitė (Matematika, Šiaulių jėzuitų mokykla)
683.Nojus Ivanovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Salduvės progimnazija)
684.Majus Mizgiris (Biologija, pasaulio pažinimas, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
685.Vincentas Gaižiūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
686.Pranas Šimeliūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
687.Ramūnė Zabielaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio r. Ramygalos gimnazija)
688.Gabrielius Rinkevičius (Matematika, Alytaus Panemunės progimnazija)
689.Jokūbas Gricius (Anglų kalba, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
690.Ugnė Sinkevičiūtė (Anglų kalba, Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
691.Jokūbas Malinovskis (Matematika, Kauno šv. Kazimiero progimnazija)
692.Neida Pladaitė (Anglų kalba, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
693.Denis Stepanov (Lietuvių kalba ir literatūra, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
694.Rasa Kirnaitė (Anglų kalba, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
695.Tajus Vaivilavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
696.Melita Grigonytė (Informacinės technologijos, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
697.Karolina Goginašvili (Istorija, Vilniaus r. Riešės šv. Faustinos Kovalskos pagrindinė mokykla)
698.Emilija Leščiauskaitė (Anglų kalba, Klaipėdos r. Ketvergių pagrindinė mokykla)
699.Aivaras Aputis (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
700.Malonė Balandytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
701.Lauris Grigas (Matematika, Varėnos r. Matuizų pagrindinė mokykla)
702.Barbora Asevičiūtė (Matematika, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
703.Indre Komparskaite (Anglų kalba, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
704.Dovilė Nekrošiūtė (Anglų kalba, Kauno r. Domeikavos gimnazija)
705.Darija Valiūtė (Anglų kalba, Telšių „Ateities“ progimnazijos „Saulėtekio“ skyrius)
706.Gustė Kirdeikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
707.Justas Sirotka (Anglų kalba, Mažeikių rajono Auksūdžio mokykla-daugiafunkcinis centras)
708.Martynas Marazas (Biologija, pasaulio pažinimas, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
709.Simonas Anusas (Matematika, Melkio mokykla)
710.Augustas Kavaliauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
711.Eimantas Petravičius (Matematika, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
712.Ivan Bolšakov (Anglų kalba, Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centras)
713.Kajus Daučys (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Žibų mokykla)
714.Lukas Kuraitis (Anglų kalba, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
715.Erikas Gaidauskas (Anglų kalba, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
716.Augustė Jociūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kalvarijos gimnazija)
717.Emetas Dragenis (Anglų kalba, Šilutės Pamario progimnazija)
718.Patryk Abucevič (Informacinės technologijos, Trakų gimnazija)
719.Vytautė Gustaitytė (Informacinės technologijos, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
720.Luknė Švežikaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
721.Mykolas Valaika (Matematika, Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
722.Matas Jasaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
723.Rusnė Bucevičiūtė (Matematika, Telšių "Ateities" progimnazija)
724.Rimantas Paškonis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
725.Milda Beinarauskaitė (Istorija, Panevėžio r. Paliūniškio pagrindinė mokykla)
726.Ignas Čepulis (Anglų kalba, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
727.Bludnickaitė Laura (Anglų kalba, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
728.Deividas Šumskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Baltupių progimnazija)
729.Atėja Skliaudytė (Anglų kalba, Kauno Milikonių progimnazija)
730.Barbora Mačiulytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
731.Luknė Lisauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Senamiesčio progimnazija)
732.Kiril Rustamov (Matematika, Klaipėdos "Pajūrio" progimnazija)
733.Dominykas Lukošius (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
734.Sofija Špilevaja (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
735.KLAUDIJUS KVEDARAS (Anglų kalba, Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
736.Raigardas Kesarauskas (Matematika, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
737.Ernestas Žiogas (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus)
738.AGNĖ ITOMLENSKYTĖ (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
739.Augustas Jakubauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės rajono Deltuvos pagrindinė mokykla)
740.Gabija Stasytytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
741.Faustė Limontaitė (Fizika, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
742.Matas Macijauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio pradinė mokykla)
743.Augustė Butkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių r. Ariogalos gimnazija)
744.Matas Krauza (Istorija, Kvėdarnos K. Jauniaus gimnazijos Pajūralio skyrius)
745.Lukaš Radulevič (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
746.Vakaris Saliamonas (Biologija, pasaulio pažinimas, Anykščių r. Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija)
747.Saulė Rinkevičiūtė (Anglų kalba, Kauno Juozo Gruodžio konservatorija)
748.Evelina Burak (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija)
749.Gintarė Baltušonytė (Anglų kalba, Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
750.Milda Žeimytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Pamario progimnazija)
751.Matas Andriešiūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus „Sietuvos“ progimnazija)
752.Liepa Šorytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
753.Goda Paukštė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija)
754.Emilija Butėnaitė (Anglų kalba, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
755.Benas Vailionis (Anglų kalba, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
756.Benas Sakalauskas (Matematika, Vilniaus Balsių progimnazija)
757.Ieva Buteikytė (Informacinės technologijos, Vilniaus Žemynos progimnazija)
758.Indre Komparskaite (Matematika, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
759.Benas Pinskis (Anglų kalba, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
760.Gabrielė Stukaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių rajono Gelgaudiškio pagrindinė mokykla)
761.Juozapas Stankus (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
762.Emilija Vasiljevaitė (Matematika, Ignalinos gimnazija)
763.Eitvilė Mažeikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
764.Eglė Žvirblytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Panemunės pradinė mokykla)
765.Laimonas Staražinskas (Matematika, Klaipėdos r. Dovilų pagrindinė mokykla)
766.Urtė Žiliūtė (Matematika, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
767.MARTYNAS ANTANAS ŠALNIS (Anglų kalba, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
768.Tadas Mikašauskas (Informacinės technologijos, Plungės r. Liepijų mokykla)
769.Vakaris Vėgertas (Lietuvių kalba ir literatūra, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
770.Jonė Bataitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių "Varpo" mokykla)
771.Bijūnas Barzda (Matematika, Zarasų r. Dusetų Kazimiero Būgos gimnazija)
772.Jogailė Baltmiškytė (Anglų kalba, Telšių „Ateities“ progimnazijos „Saulėtekio“ skyrius)
773.Lukas Januškevičius (Geografija, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
774.Luknė Subačiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
775.Lukas Jakimavičius (Anglų kalba, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
776.Gabrielė Beniušytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Salduvės progimnazija)
777.Vytautas Vasaitis (Anglų kalba, Viešoji įstaiga "Vilniaus Valdorfo mokykla")
778.Aurelijus Baranauskas (Istorija, Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
779.Ieva Lekštutytė (Anglų kalba, Šilutės Pamario progimnazija)
780.Dominykas Markulis (Matematika, Šiaulių Dainų progimnazija)
781.Odrė Marija Milė (Anglų kalba, Licėjus „Sokratus“, VšĮ)
782.Lukrecija Vyšniauskaitė (Anglų kalba, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
783.Dovilė Aleknavičiūtė (Informacinės technologijos, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
784.Samanta Švabaitė (Anglų kalba, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
785.Gabija Šurkaitė (Informacinės technologijos, Kauno r. Lapių pagrindinė mokykla)
786.Amelija Augaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
787.Jonas Česnulevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Akmenės r. Papilės Simono Daukanto gimnazija)
788.Vygintas Gudliauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
789.Aurimas Maldutis (Informacinės technologijos, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
790.Silvestras Minkevičius (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
791.Emilis Gudinas (Matematika, Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
792.Mantas Adomavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Maironio progimnazija)
793.Daniela Chačirova (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija)
794.Neilas Gečas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
795.Tautvydas Vakaris Jurginauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
796.Lukas Stanevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
797.Vakaris Grigaliūnas (Anglų kalba, Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
798.Dovydas Šliachtovič (Biologija, pasaulio pažinimas, VGTU inžinerijos licėjus)
799.Orestas Palenčius (Biologija, pasaulio pažinimas, Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija)
800.Matas Mašalaitis (Matematika, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
801.Darija Jasudavičiūtė (Matematika, Šiaulių "Juventos" progimnazija)
802.Aidanas Binkauskas (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Rukainių gimnazija)
803.Justina Kudirkaitė (Istorija, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
804.Julija Kimso (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
805.VAKARĖ MARIJA VAITIEKUTĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
806.Airidas Abakas (Matematika, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
807.Damian Mihov (Matematika, Vilniaus darželis - mokykla "Saulutė")
808.Martynas Mažukna (Lietuvių kalba ir literatūra, Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazija)
809.Simonas Kinderis (Matematika, Šiaurės licėjus)
810.Tautvydas Latakas (Istorija, Plungės „Babrungo“ progimnazija)
811.Emilija Jankauskaitė (Anglų kalba, Alytaus „Drevinuko“ mokykla-darželis)
812.izabele bineviciute (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
813.Kajus Venckutonis (Matematika, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
814.Rugilė Nečiūnaitė (Matematika, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
815.Adomas Darulis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
816.Orestas Rimdeika (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
817.Veselytė Gabrielė (Anglų kalba, Plungės r. Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazija)
818.Joris Grušnius (Informacinės technologijos, Kauno Dainavos progimnazija)
819.Adamas Bagdonas (Anglų kalba, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
820.Kristupas Vyšniauskas (Anglų kalba, Ukmergės r. Siesikų gimnazija)
821.Lukas Butkevičius (Geografija, Kauno Rokų gimnazija)
822.Kevinas Maskoliūnas (Anglų kalba, Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
823.Gustė Molotokaitė (Matematika, Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
824.Jakub Kostiukewicz (Geografija, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
825.Emilija Novickytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių r. Pabradės "Ryto" gimnazija)
826.Aidas Verbovskis (Lietuvių kalba ir literatūra, KTU Vaižganto progimnazija)
827.Viltė Viganauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
828.Emilis Tomaševskis (Matematika, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
829.Benas Armonas (Matematika, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
830.Tomas Gudauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Dovilų pagrindinė mokykla)
831.ELIZABETA MAŽUTĖ (Matematika, Klaipėdos r. Ketvergių pagrindinė mokykla)
832.Dominykas Janulaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
833.Matas Buika (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
834.Viktorija Milaševičiūtė (Informacinės technologijos, Alytaus „Volungės“ progimnazija)
835.Ivanauskaitė Emilija (Matematika, Šiaulių Didždvario gimnazija)
836.Juana Ožemlauskytė (Istorija, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
837.Danielė Pilkaitė (Matematika, Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla)
838.Vilgaudas Samuolis (Anglų kalba, LSMU gimnazijos pradinė mokykla)
839.Jokūbas Artiomenkovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos rajono Salantų gimnazija)
840.Lukas Kavaliauskas (Matematika, Vilniaus Žemynos progimnazija)
841.Adrijus Šatūnas (Anglų kalba, Kauno Milikonių progimnazija)
842.AIRIDAS LESUTIS (Informacinės technologijos, Joniškio "Saulės" pagrindinė mokykla)
843.Gustas Žalinauskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės Petro Armino progimnazija)
844.Violeta Borisova (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
845.Vytautė Ažukaitė (Matematika, Šakių "Varpo" mokykla)
846.Milana Ochrimenko (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
847.Edgaras Kairys-Štrovs (Matematika, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
848.Justė Malavickaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
849.Ajus Janusonis (Anglų kalba, Šiaulių r. Dubysos aukštupio mokykla)
850.Rokas Kryžinauskas (Anglų kalba, Šilalės r. Upynos Stasio Girėno mokykla)
851.Vakarė Vaičekonytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
852.Leta Bajorinaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
853.Liepa Tamoševičiūtė (Anglų kalba, Širvintų "Atžalyno" progimnazija)
854.Viltė Muzikevičiūtė (Anglų kalba, Pakruojo r. Lygumų pagrindinė mokykla)
855.Darmilė Bosaitė (Anglų kalba, Šiaulių Salduvės progimnazija)
856.Judita Briedytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
857.Kotryna Grėbliūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
858.Austėja Čepaitytė (Matematika, Panevėžio r. Naujamiesčio gimnazija)
859.Dominyka Golubovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
860.Dileta Kuliešiūtė (Matematika, Vilniaus Maironio progimnazija)
861.Jokūbas Barodica (Matematika, Telšių "Ateities" progimnazija)
862.Milda Gumbelevičiūtė (Anglų kalba, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija)
863.Ugnė Poderytė (Anglų kalba, Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla)
864.Dominykas Krasenkovas (Informacinės technologijos, Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
865.Gabija Sarapinaitė (Geografija, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
866.Rūta Kibelytė (Matematika, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
867.Erikas Žižys (Matematika, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
868.Deividas Šulcas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių progimnazija)
869.Lukas Šalna (Matematika, Jurbarko r. Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazija)
870.Danielius Mockus (Anglų kalba, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
871.Arijus Kasparavičius (Anglų kalba, Vilniaus Maironio progimnazija)
872.Karina Skinkytė (Anglų kalba, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
873.Emilius Petrauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
874.Anastasija Klimuk (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
875.Kęstutis Marcinonis (Biologija, pasaulio pažinimas, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
876.Mantas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Balsių progimnazija)
877.Mintautas Mikšenis (Matematika, Varėnos "Ryto" progimnazija)
878.Miroslav Uljanov (Lietuvių kalba ir literatūra, Visagino "Gerosios vilties" progimnazija)
879.Arentas Savickas (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
880.Tautvydas Matusevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras)
881.Rokas Aleknavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus r. Krokialaukio T. Noraus-Naruševičiaus gimnazija)
882.Gediminas Stonys (Anglų kalba, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
883.Dovydas Šimkevičius (Matematika, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
884.Gintarė Pamedytytė (Istorija, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
885.Lukas Petrauskas (Anglų kalba, Marijampolės profesinio rengimo centras)
886.Vaiva Grudytė (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus)
887.Tija Gelažiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Milikonių progimnazija)
888.Adrijus Kuprys (Informacinės technologijos, Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
889.Luknė Kuzmaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
890.Gaudrė Riapšaitė (Anglų kalba, Telšių "Kranto" progimnazija)
891.Girmantė Limontaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Pakruojo r. Lygumų pagrindinė mokykla)
892.Ignas Kazlauskas (Anglų kalba, Kretingos Simono Daukanto progimnazija)
893.Ugnė Jonynaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
894.Aidas Lukoševičius (Anglų kalba, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
895.Maja Linaburgyte (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
896.Motiejus Sprindys (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
897.Kamilė Radavičiūtė (Matematika, Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
898.Timur Danilevič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
899.Gustas Leščinskas (Istorija, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
900.Akvilė Žukaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Senvagės gimnazija)
901.Kamilė Staškauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
902.Edilija Marcinkevičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus Žemynos progimnazija)
903.Emilija Ignatavičiūtė (Matematika, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
904.Aurimas Blažys (Lietuvių kalba ir literatūra, KTU inžinerijos licėjus)
905.ELIJA DAKINEVIČIŪTĖ (Anglų kalba, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
906.Karolina Armonaitė (Matematika, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
907.Gytis Daubaras (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
908.Dorotėja Gaubaitė (Matematika, Viešoji įstaiga „Vaivorykštės tako“ gimnazija)
909.Tomas Šukauskas (Anglų kalba, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
910.Dovydas Stasevičius (Matematika, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
911.Andriejus Butkus (Istorija, Mažeikių Senamiesčio progimnazija)
912.Elisabeta Petruokaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
913.Gintė Gaigalaitė (Anglų kalba, KTU inžinerijos licėjus)
914.Emilis Žalneriūnas (Matematika, Panevėžio r. Ramygalos gimnazija)
915.Martynas Miceika (Matematika, Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
916.Ieva Stankūnaitė (Matematika, Šiaulių jėzuitų mokykla)
917.Gaudvilas Breitmozeras (Matematika, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
918.Povilas Stanislavičius (Informacinės technologijos, Kauno r. Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras)
919.benediktas bunevicius (Anglų kalba, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
920.Arnas Bielskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Salduvės progimnazija)
921.Augustinas Vytis Mazėtis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla)
922.Goda Stanišauskaitė (Anglų kalba, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
923.Vytis Zaboras (Anglų kalba, Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
924.Osvaldas Mikalauskas (Istorija, Mažeikių Pavasario progimnazija)
925.Emilija Chotilovskaja (Informacinės technologijos, Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
926.Ąžuolas Stakvilevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno šv. Kazimiero progimnazija)
927.Arnas Ažukas (Lietuvių kalba ir literatūra, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
928.Jokūbas Kilda (Anglų kalba, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
929.Deividas Mitrulevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
930.Eitvilė Mažeikaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
931.MARKAS PUPELIS (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio pradinė mokykla)
932.Rusnė Dudėnaitė (Anglų kalba, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
933.AKMĖJUS ŽILINSKAS (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių r. Labūnavos pagrindinė mokykla)
934.Justinas Kybartas (Informacinės technologijos, Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras)
935.Edgaras Repšas (Anglų kalba, Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
936.Rokas Valančius (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Dovilų pagrindinė mokykla)
937.Vilius Mingėla (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Dainavos progimnazija)
938.Dominyka Jankauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
939.Akvilė Šliaužytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kalvarijos sav. Jungėnų pagrindinė mokykla)
940.Iveta Utovkaitė (Istorija, Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
941.Elžbieta Kubeckaitė (Anglų kalba, Šiaulių "Juventos" progimnazija)
942.Atėnė Valaitytė (Matematika, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
943.Rojus Varnas (Matematika, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
944.Deividas Valančius (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių „Ateities“ progimnazijos „Saulėtekio“ skyrius)
945.Armantė Lukoševičiūtė (Informacinės technologijos, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
946.Ugnė Matulevičiūtė (Matematika, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
947.Luknė Lisauskaitė (Matematika, Kauno Senamiesčio progimnazija)
948.GINIOTĖ SINKEVIČIŪTĖ (Anglų kalba, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
949.Magda Vitkovska (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių r. Pabradės "Ryto" gimnazija)
950.JUSTINAS RADŽVILAS (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
951.Dominykas Augys (Matematika, Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
952.Aleksija Mikolaitytė (Anglų kalba, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
953.Oreta Deksnytė (Matematika, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
954.Matas Dušauskas Duž (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
955.Greta Eimontaitė (Anglų kalba, Kauno Rokų gimnazija)
956.Žygimantas Govedas (Matematika, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
957.Povilas Daujotis (Anglų kalba, Šiaulių Ragainės progimnazija)
958.Tadas Rakauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
959.Denis Pendriak (Anglų kalba, Klaipėdos Vitės progimnazija)
960.Kiriln (Anglų kalba, Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centras)
961.Domantas Stukas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
962.Eva Iljina (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
963.Kristupas Pauliukevičius (Anglų kalba, Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
964.Milgaudas Breitmozeras (Anglų kalba, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
965.Ernestas Kozlovas (Anglų kalba, Vilniaus r. Sudervės Mariano Zdziechovskio pagrindinė mokykla)
966.Nojus Karpovas (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
967.Adas Masidunskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
968.Rokas Dargis (Anglų kalba, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
969.Gaudrė Solominaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
970.Emilis Čepononis (Matematika, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
971.Simas Bagdonas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
972.Laura Sadauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
973.Emilija Staševska (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija)
974.Kristupas Varnas (Anglų kalba, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
975.Milda Aleksandravičiūtė (Matematika, Vilniaus Baltupių progimnazija)
976.Austė Paškevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių "Varpo" mokykla)
977.Elžbieta Kubeckaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių "Juventos" progimnazija)
978.Danielis Streckis (Anglų kalba, Šiaulių r. Gruzdžių gimnazijos Šakynos skyrius)
979.Dainius Vasiljevas (Anglų kalba, Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija)
980.Ugnė Lapackaitė (Matematika, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
981.Adrijus Kuprys (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
982.Vestina Vaznytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
983.Dominykas Adomaitis (Matematika, Pakruojo "Žemynos" progimnazija)
984.Laurynas Stankevičius (Matematika, Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
985.Armandas Mačiulskas (Anglų kalba, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
986.Joris Mačiulis (Anglų kalba, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
987.Rokas Antanaitis (Matematika, Plungės r. Liepijų mokykla)
988.Motiejus Sprindys (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
989.Ana Vyšniauskaitė (Anglų kalba, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
990.Mija Kandratavičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
991.Laurynas Šnipkus (Matematika, Marijampolės Petro Armino progimnazija)
992.Asta Vitkauskaitė (Anglų kalba, Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazija)
993.Benas Chodžin (Matematika, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
994.Almantas Drazdovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
995.Gabija Kviliūnaitė (Anglų kalba, Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija)
996.Emilis Čekavičius (Anglų kalba, Kauno "Vyturio" gimnazija)
997.Grikšelis Taironas (Biologija, pasaulio pažinimas, Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
998.Paulius Dakanis (Anglų kalba, Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
999.Jokūbas Raulušaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
1000.Ugnius Murauskas (Anglų kalba, Vitlio licėjus)
1001.Lėja Janulevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
1002.Nojus Giusiano (Lietuvių kalba ir literatūra, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
1003.Marijus Juknevičus (Matematika, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
1004.Deimantas Jurginauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
1005.Gabija Atkočiūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
1006.Skaistė Albrektaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės rajono Liolių pagrindinė mokykla)
1007.Augustas Kurauskas (Informacinės technologijos, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
1008.Adrijus Kuprys (Matematika, Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
1009.Evelina (Matematika, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
1010.Justas Petrikas (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės Senamiesčio mokykla)
1011.Kamilė Alubickaitė (Informacinės technologijos, Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
1012.Rustė Sinkevičiūtė (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1013.Pijus Jurjonas (Anglų kalba, Kauno Suzuki progimnazija)
1014.Urtė Mitkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
1015.Saulė Patricija Matulevičiūtė (Anglų kalba, Alytaus „Volungės“ progimnazija)
1016.Ada Aleksandrovaitė (Matematika, Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
1017.Rojus Lukas (Matematika, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
1018.Rugile Kaktyte (Matematika, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
1019.Luka Bulanenkovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žemynos progimnazija)
1020.Paulina Kazlauskaitė (Anglų kalba, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
1021.Rugilė Pšibišauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazija)
1022.Deimantas Vaička (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių Viktoro Petkaus progimnazija)
1023.Rūta Kibelytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
1024.Aivaras Ramanauskas (Matematika, Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
1025.Kasparas Draukšas (Matematika, Kretingos r. Vydmantų gimnazija)
1026.Rusnė Levandauskaite (Matematika, Ukmergės r. Siesikų gimnazija)
1027.Adriana Aleksiukaitė (Anglų kalba, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
1028.Rugilė Garunkštytė (Matematika, Utenos mokykla-vaikų darželis "Varpelis")
1029.Kristupas Varnas (Informacinės technologijos, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
1030.Nojus Žemaitis (Anglų kalba, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
1031.Nito Joanna (Anglų kalba, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
1032.Audrius Bagdonas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
1033.Dovydas Lugovik (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
1034.Jokūbas Barodica (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių "Ateities" progimnazija)
1035.Natas Baužys (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija)
1036.Maksimas Popelnikovas (Anglų kalba, Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija)
1037.SOFIJA Šopaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ Klaipėdos „Universa Via“ tarptautinė mokykla)
1038.Juozas Junda (Matematika, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
1039.Gabrielė Žukaitė (Anglų kalba, Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
1040.Samanta Ragovskytė (Anglų kalba, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
1041.Jonas Narutavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
1042.Nojus Kavaliauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
1043.Agota Kieraitė (Anglų kalba, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
1044.Kornelija Valiukėnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
1045.Emilis Paičius (Matematika, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
1046.Gabriel Liachovič (Matematika, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
1047.Ūla Česnulytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1048.Dovydas Alejūnas (Informacinės technologijos, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
1049.Kornelija Smirnovaitė (Matematika, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Aštriosios Kirsnos pagrindinio ugdymo skyrius)
1050.Elzė Ovaltaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Domeikavos gimnazija)
1051.Vakaris Grigaliūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
1052.Danielius Kazakevičius (Anglų kalba, Gargždų "Minijos" progimnazija)
1053.Paškevič Darija (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
1054.Dalius Mockus (Matematika, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
1055.Joris Korženiauskas (Matematika, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
1056.Luka Antanavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1057.Justė Piliponytė (Anglų kalba, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
1058.Gabija Rumbutytė (Anglų kalba, Telšių "Germanto" progimnazija)
1059.Fatima Budinavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Vydūno gimnazija)
1060.Guosnė Matiukaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
1061.Urtė Vyšniauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
1062.Gustė Lapinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
1063.Paulius Lamberis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių "Varpo" mokykla)
1064.Viltė Dumbliauskaitė (Anglų kalba, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
1065.Mantas Vijayakumar (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Suzuki progimnazija)
1066.Aretė Rutkauskaitė (Anglų kalba, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
1067.Žemyna Žakevičiūtė (Informacinės technologijos, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1068.Vasarė Marcinkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Jurbarko r. Antano ir Jono Juškų gimnazijos Juodaičių skyrius)
1069.Večerskis Jokūbas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
1070.Gabrielė Klimaitė (Anglų kalba, Kauno Milikonių progimnazija)
1071.Matas Vilpišauskas (Matematika, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
1072.Kajus Daučys (Matematika, Šilutės Žibų mokykla)
1073.Ugnius Bužys (Biologija, pasaulio pažinimas, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
1074.Jonas Semaška (Geografija, KTU inžinerijos licėjus)
1075.Gerardas Gudauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
1076.Aivaras Pieviškis (Anglų kalba, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
1077.Gvidas Ambrozas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
1078.Guoda Davidonytė (Anglų kalba, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
1079.Austėja Avižiūtė (Matematika, Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
1080.Adelė Spingytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
1081.Lukas Pauparis (Anglų kalba, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
1082.Emilija Blaževičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
1083.Dovas Šimkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Baltupių progimnazija)
1084.Jorūnė Jakaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
1085.Ignas Karinauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio r. Grinkiškio Jono Poderio gimnazija)
1086.Dovydas Garalevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
1087.Albert Višnevski (Matematika, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
1088.Gintarė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Baltupių progimnazija)
1089.Albertas Stankevičius (Anglų kalba, Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
1090.Vėjas Mikelėnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1091.Andrėja Michejeva (Matematika, Šiaulių Ragainės progimnazija)
1092.Tajus Skubiejus (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos r. Užpalių gimnazija)
1093.Miloš Stakauskas (Anglų kalba, Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
1094.Dominyka Talalaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
1095.Enrika Zubrickaitė (Geografija, Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
1096.MEIDA RIAUBAITĖ (Anglų kalba, Marijampolės "Saulės" pradinė mokykla)
1097.Elija Venclovaitė (Anglų kalba, Panevėžio r. Paįstrio Juozo Zikaro gimnazija)
1098.Vakaris Lašas (Matematika, Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
1099.Aidaras Kerpauskas (Fizika, Mažeikių Gabijos gimnazija)
1100.Kristupas Čižikas (Biologija, pasaulio pažinimas, Birštono gimnazija)
1101.Darvydas Stepaniuk (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
1102.Simas Velykis (Lietuvių kalba ir literatūra, Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
1103.Airidas Vainalavičius (Anglų kalba, Kazlų Rūdos Prano Dovydaičio pagrindinė mokykla)
1104.Paulius Padzikevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
1105.Austėja Tadaravičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kalvarijos gimnazija)
1106.Ieva Klanaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
1107.Tijus Bukelevičius (Anglų kalba, VGTU inžinerijos licėjus)
1108.Natas Leščius (Istorija, Pasvalio r. Krinčino Antano Vienažindžio pagrindinė mokykla)
1109.Justė Gaidukevičiūtė (Matematika, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
1110.Arijus Kasparavičius (Informacinės technologijos, Vilniaus Maironio progimnazija)
1111.Viltė Bukauskaitė (Matematika, Mažeikių darželis-mokykla "Kregždutė")
1112.Justas Mozeris (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Vitės progimnazija)
1113.Mark Požoga (Biologija, pasaulio pažinimas, Marinos Mižigurskajos privati gimnazija)
1114.Jokūbas Malinauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, UAB Karalienės Mortos mokykla)
1115.Valančauskaitė Emilija (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
1116.Matas Vitartas (Matematika, Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
1117.Jacyno Mateuš (Biologija, pasaulio pažinimas, Švenčionių r. Pabradės "Žeimenos" gimnazija)
1118.Urtė Adomaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
1119.Kotryna Grėbliūnaitė (Anglų kalba, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
1120.Vytautas Vasaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Viešoji įstaiga "Vilniaus Valdorfo mokykla")
1121.Viltė Varnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija)
1122.Aronas Tukal (Anglų kalba, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
1123.Gvidas GUDAUSKAS (Matematika, Mažeikių Sodų pagrindinė mokykla)
1124.Viktorija Klimašauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
1125.Jonas Tamašauskis (Anglų kalba, Raseinių Šaltinio progimnazija)
1126.Kotryna Dambrauskaitė (Informacinės technologijos, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
1127.Nikita Budajev (Istorija, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
1128.Estrėja Stikliūtė (Anglų kalba, Klaipėdos r. Endriejavo pagrindinė mokykla)
1129.Pijus Narbutas (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio raj. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
1130.Jokūbas Rudys (Biologija, pasaulio pažinimas, Ignalinos r. Didžiasalio "Ryto" gimnazija)
1131.Domantas Pošiūnas (Informacinės technologijos, VGTU inžinerijos licėjaus pradinio ugdymo skyrius)
1132.Dovydas Savickis (Matematika, Šiaulių r. Meškuičių gimnazija)
1133.Karolina Goginašvili (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Riešės šv. Faustinos Kovalskos pagrindinė mokykla)
1134.Domas Subačius (Informacinės technologijos, Kauno Milikonių progimnazija)
1135.Gabija Januševičiūtė (Anglų kalba, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
1136.Julius Svirušis (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių „Ateities“ progimnazijos „Saulėtekio“ skyrius)
1137.Marija Raudeliūnaitė (Anglų kalba, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
1138.Adomas Darulis (Matematika, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
1139.Dovydas Zakarauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos Panerio pradinė mokykla)
1140.Erika Radvilaitė (Matematika, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
1141.Milda Gumbelevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija)
1142.Scarlett Pereira (Anglų kalba, Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
1143.Kamilė Anglickytė (Anglų kalba, Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
1144.Urtė Šemetaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių Pavasario progimnazija)
1145.Arnas Dauskurdis (Anglų kalba, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
1146.Paulius Pečiulis (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
1147.Ignas Kazlauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos Simono Daukanto progimnazija)
1148.Urtė Pilsudskaitė (Informacinės technologijos, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
1149.Gabrielė Pocevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
1150.Jokūbas Bakula (Matematika, Varėnos "Ryto" progimnazija)
1151.Motiejus Špakauskas (Anglų kalba, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
1152.Gabrielus Buteikis (Matematika, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
1153.Justinas Strazdauskas (Istorija, Šiaulių Gytarių progimnazija)
1154.Justas Špakauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių "Ateities" progimnazija)
1155.Austėja Mastauskaitė (Matematika, Kretingos rajono Jokūbavo Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
1156.Dovydas Steponaitis (Anglų kalba, Šiaulių Zoknių progimnazija)
1157.Marius Kavaliauskas (Anglų kalba, VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
1158.Žiedė Lapinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, VšĮ Klaipėdos „Universa Via“ tarptautinė mokykla)
1159.Patricija Treigytė (Matematika, Birštono gimnazija)
1160.Jokūbas Karnauskas (Matematika, Kretingos r. Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinė mokykla)
1161.Kornelija Macevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
1162.Daniel Pavlovič (Matematika, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
1163.Mindaugas Beliauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Milikonių progimnazija)
1164.Rugilė Mocevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Šaltinių progimnazija)
1165.Eglė Sakalauskaitė (Matematika, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
1166.Nerilė Stasevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
1167.Emil Ertel (Informacinės technologijos, Šakių rajono Plokščių mokykla - daugiafunkcis centras)
1168.Vytautė Alksnytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
1169.Neitė Čeikauskaitė (Matematika, Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
1170.Liucija Lukošiūtė (Informacinės technologijos, Kauno Milikonių progimnazija)
1171.Amelija Bajoraitė (Matematika, Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
1172.Martynas Sivilevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
1173.Eimantas Sabaliauskas (Anglų kalba, Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
1174.Neilas Kochanauskas (Anglų kalba, Kauno Rokų gimnazija)
1175.Rokas Bastys (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
1176.Arnas Keinys (Matematika, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
1177.Marius Ševelys (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių progimnazija)
1178.Gustas Žilakauskis (Matematika, Šiaulių Salduvės progimnazija)
1179.Ieva Kovalenkovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Dainavos progimnazija)
1180.Sedekerskis Aretas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1181.Nojus Giusiano (Informacinės technologijos, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
1182.Salomėja Valiutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių "Kranto" progimnazija)
1183.Aleksas Darulis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
1184.Darja Aleksandrovič (Matematika, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
1185.Auksuolė Ardavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
1186.Kristupas Ječius (Lietuvių kalba ir literatūra, Tauragės Jovarų pagrindinė mokykla)
1187.Karolis Jokimas (Anglų kalba, Birštono gimnazija)
1188.Tajus Vaičiūnas (Anglų kalba, Šiaulių jėzuitų mokykla)
1189.Augustė Lukašinskaitė (Matematika, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Aštriosios Kirsnos pagrindinio ugdymo skyrius)
1190.Margarita Bričkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Dainų progimnazija)
1191.Goda Asanavičiūtė (Matematika, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
1192.Tėja Kolij (Anglų kalba, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
1193.Kristupas Ričkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
1194.Matas Švainickas (Anglų kalba, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
1195.Nojus Gerdauskis (Matematika, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
1196.Juozas Kaletka (Lietuvių kalba ir literatūra, KTU Vaižganto progimnazija)
1197.Bulent Turgut (Biologija, pasaulio pažinimas, VIMS - Vilnius International Meridian School)
1198.Daniel Rynkun (Anglų kalba, Vilniaus Pavilnio pagrindinė mokykla)
1199.Fausta Kozikaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių Viktoro Petkaus progimnazija)
1200.Mykolas Bidlauskas (Anglų kalba, Kauno "Vyturio" gimnazija)
1201.Liepa Petkevičiūtė (Informacinės technologijos, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
1202.Meda Montvydaitė (Anglų kalba, Šiaulių Gegužių progimnazija)
1203.Matas Mačiulis (Matematika, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
1204.Gailė Mikoliūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Buivydiškių pagrindinė mokykla)
1205.Augustė Burinskaitė (Anglų kalba, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1206.Kevinas Kalačius (Matematika, Kauno Dainavos progimnazija)
1207.AIRIDAS LESUTIS (Anglų kalba, Joniškio "Saulės" pagrindinė mokykla)
1208.Vakarė Vaitėkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Jurbarko r. Skirsnemunės Jurgio Baltrušaičio pagrindinė mokykla)
1209.Eliza Kliukoit (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų r. Paluknio Longino Komolovskio gimnazija)
1210.Domas Šmitas (Anglų kalba, Erudito licėjus)
1211.Luka Pacauskaitė (Anglų kalba, VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
1212.Ieva Stankūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių jėzuitų mokykla)
1213.Joris Zaikauskas (Anglų kalba, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
1214.Eva Šerpenskaitė (Informacinės technologijos, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
1215.Jomantas Mankus (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Vilkijos gimnazija)
1216.Oskaras Šimkus (Anglų kalba, VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
1217.Lukas Oželis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės r. Švėkšnos "Saulės" gimnazija)
1218.Gediminas Ragainis (Informacinės technologijos, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
1219.Augustas Barodica (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių "Ateities" progimnazija)
1220.Urtė Grigalevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
1221.Smiltė Bulbovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Pilėnų progimnazija)
1222.Saulė Barčaitė (Anglų kalba, Raseinių Viktoro Petkaus progimnazija)
1223.Emilijus Pupeikis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
1224.Meida Galdikaitė (Matematika, Šiaulių Salduvės progimnazija)
1225.Martynas Čeponis (Matematika, Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija)
1226.Gabrielius Žostautas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
1227.Ivo Mizgiris (Biologija, pasaulio pažinimas, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
1228.Jonas Gustaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, UAB Karalienės Mortos mokykla)
1229.Benas Andrijauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
1230.Emilis Ambrulaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
1231.Žalaitė Adelė (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
1232.Goda Guntaitė (Matematika, Šiaulių Zoknių progimnazija)
1233.Emilis Navickas (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio raj. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
1234.Nedas Nagrockas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
1235.Ignas Valinčius (Matematika, Šilutės r. Usėnų pagrindinė mokykla)
1236.Gabrielė Kvederaitė (Anglų kalba, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
1237.Grantas Matekonis (Matematika, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
1238.Dočkus Ignas (Matematika, Šiaurės licėjus)
1239.Matas Monkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių "Ateities" progimnazija)
1240.Saulė Žemaitaitytė (Anglų kalba, Šakių rajono Lukšių Vinco Grybo gimnazija)
1241.Aurita Slavinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
1242.Lukas Daukantas (Matematika, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
1243.Rusnė Jaremičiūtė (Anglų kalba, Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
1244.Kavaliauskaitė Eimantė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
1245.Amelija Ventytė (Informacinės technologijos, Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
1246.Laura Petkauskienė (Istorija, Šiaulių suaugusiųjų mokykla)
1247.Joana Janovič (Matematika, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
1248.Giedre Baronaite (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
1249.VIKTORIJA SIKANOVA (Matematika, Klaipėdos r. Ketvergių pagrindinė mokykla)
1250.Danielis Naudžiūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
1251.Astijus Kazlauskas (Istorija, Šiaulių Gytarių progimnazija)
1252.Arnas Varanka (Matematika, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1253.KORNELIJA GRICŪTĖ (Anglų kalba, Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
1254.Gediminas Ragainis (Matematika, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
1255.Jaunius Buliauskas (Matematika, Panevėžio r. Ramygalos gimnazija)
1256.Agota Valinskaitė (Matematika, Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
1257.Paulius Stravinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
1258.Vasarė Šukytė (Matematika, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
1259.Benas Pinskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1260.Marek Nosevič (Matematika, Vilniaus Simono Konarskio gimnazija)
1261.Arminas Tkačuk (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
1262.Damian Roland Lisovski (Istorija, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
1263.Kristupas Šleiva (Anglų kalba, Kauno Suzuki progimnazija)
1264.Paula Šimkevičiūtė (Anglų kalba, Alytaus Šaltinių progimnazija)
1265.Stankevičiūtė Ugnė (Fizika, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
1266.Emilija Čiplytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
1267.Deivita Klimaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
1268.Titas Dėjus (Informacinės technologijos, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1269.Santa Benedikaitė (Anglų kalba, Alytaus Šaltinių progimnazija)
1270.Elada Martynaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija)
1271.Goda Daučionaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
1272.Jokūbas Lipskis (Informacinės technologijos, Kelmės r. Šedbarų pradinė mokykla-daugiafunkcis centras)
1273.Karolis Simkus (Matematika, Kelmės r. Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija)
1274.Elijus Varvuolis (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
1275.Kristijonas Petrošius (Anglų kalba, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
1276.Evelina Makūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Elektrėnų sav. Semeliškių gimnazija)
1277.Lukas Gudeliauskas (Informacinės technologijos, Kaišiadorių r. Žiežmarių gimnazija)
1278.Edgaras Repšas (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
1279.Artiom Sičuk (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus darželis-mokykla "Vaivorykštė")
1280.Viktorija Kulikauskaitė (Anglų kalba, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
1281.Auksė Bakutytė (Fizika, Klaipėdos r. Dituvos pagrindinė mokykla)
1282.Karolis Jasaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1283.Lukas Margevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Aštriosios Kirsnos pagrindinio ugdymo skyrius)
1284.Jogailė Kirvelaitė (Matematika, Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
1285.Deividas Vorobjovas (Informacinės technologijos, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
1286.Ugnė Urbonavičiutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio r. Paįstrio Juozo Zikaro gimnazija)
1287.Gabija Butkevičiūtė (Matematika, Kauno r. Piliuonos gimnazija)
1288.Kamilė Martišiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių "Varpo" mokykla)
1289.Aidas Krauza (Biologija, pasaulio pažinimas, Kvėdarnos K. Jauniaus gimnazijos Pajūralio skyrius)
1290.Liepa Tamulionytė (Matematika, Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
1291.Aivaras Maciulevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Birštono gimnazija)
1292.Augustas Janilionis (Matematika, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
1293.Deimantas Lukšas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Dainų progimnazija)
1294.Vaida Mikiparavičiūtė (Chemija, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
1295.Gustė Vaičiulytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
1296.Roberta Petrylaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės pirmoji gimnazija)
1297.Ana Udelcovaite (Matematika, Viešoji įstaiga „Vaivorykštės tako“ gimnazija)
1298.Aretas Vitkūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
1299.Elze Zelbaite (Matematika, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
1300.Ula Jančytė (Matematika, Klaipėdos Vitės progimnazija)
1301.Kornelijus Pocius (Anglų kalba, Marijampolės marijonų gimnazija)
1302.Adrianas Baškys (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
1303.Kotryna Kazlauskaitė (Matematika, Kretingos r. Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinė mokykla)
1304.Julius Gaudutis (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės "Ryto" pagrindinė mokykla)
1305.Rugilė Bosaitė (Anglų kalba, Raseinių Viktoro Petkaus progimnazija)
1306.Pijus Tribockis (Anglų kalba, Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija)
1307.Jonas Lipinskas (Informacinės technologijos, Šiaulių Centro pradinė mokykla)
1308.Motiejus Franckevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazija)
1309.Domas Misevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
1310.Justinas Žičkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
1311.Rapolas Valčiukas (Matematika, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
1312.Mantvydas Letukas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
1313.Tautvydas Vakaris Jurginauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
1314.Rokas Grikšas (Anglų kalba, Telšių "Atžalyno" progimnazija)
1315.Orestas Palenčius (Lietuvių kalba ir literatūra, Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija)
1316.Smiltė Akelaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Dainavos progimnazija)
1317.Deimantė Kumžaitė (Matematika, KTU Vaižganto progimnazija)
1318.Domas Mačiulaitis (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1319.Timur Danilevič (Matematika, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
1320.Lukas Čižinauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1321.Justė Malavickaitė (Anglų kalba, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
1322.Tauras Michejenko (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus)
1323.Goda Slavinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
1324.Elzė Vendelytė (Anglų kalba, Gargždų "Minijos" progimnazija)
1325.Lukas Paškevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1326.Aurėja Kirsnauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Panemunės progimnazija)
1327.Vilius Janulevičius (Matematika, Jonavos r. Kulvos Abraomo Kulviečio mokykla)
1328.Urtė Balčiutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės Senamiesčio mokykla)
1329.Skaistė Mocevičiūtė (Anglų kalba, Alytaus Dainavos progimnazija)
1330.Paulius Žėkas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
1331.Edgaras Boguslauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
1332.Meleta Lazdauskaitė (Anglų kalba, Kretingos r. Vydmantų gimnazija)
1333.Nojus Giusiano (Biologija, pasaulio pažinimas, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
1334.Arnas Mališauskas (Matematika, Kauno Pilėnų progimnazija)
1335.Kamilė Daubaraitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
1336.Viltė Grincevičiūtė (Matematika, Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
1337.Mantvydas Jukna (Matematika, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
1338.Eliza Artemjeva (Biologija, pasaulio pažinimas, Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija)
1339.Vėjas Žilinskas (Matematika, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
1340.Vytautas Celiešius (Biologija, pasaulio pažinimas, Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
1341.Evelina Marčiulynaitė (Fizika, Marijampolės profesinio rengimo centras)
1342.Robertas Ročys (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1343.Eglė Triušytė (Matematika, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
1344.Akvilė Gotautaitė (Anglų kalba, Šiaulių Salduvės progimnazija)
1345.Gvidas Mažulis (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
1346.Vykintas Karpys (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
1347.Ieva Bruožytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio r. Sūdavos pagrindinė mokykla)
1348.Jonas Grabauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazijos Ramučių skyrius)
1349.Austėja Matulevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Varėnos "Ryto" progimnazija)
1350.Amanda Radzevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Biržų technologijų ir verslo mokymo centras)
1351.Justas Sirotka (Matematika, Mažeikių rajono Auksūdžio mokykla-daugiafunkcinis centras)
1352.Perminaitė Aistė (Anglų kalba, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
1353.Joris Jarošenko (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Panemunės progimnazija)
1354.Justinas Biveinis (Matematika, Kazlų Rūdos "Elmos" mokykla-darželis)
1355.Greta Visackaitė (Matematika, Šilutės r. Usėnų pagrindinė mokykla)
1356.Saulė Kochanauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Babtų gimnazija)
1357.Emilija Juodžentytė (Matematika, Klaipėdos r. Ketvergių pagrindinė mokykla)
1358.Deividas Paukštys (Matematika, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija)
1359.Austė Ramanauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
1360.EVA MAŽONAITĖ (Matematika, Palangos Šventosios pagrindinė mokykla)
1361.Aronas Bužas (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
1362.Kristupas Viršilas (Anglų kalba, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
1363.Karolis Dumšė (Matematika, Demokratinė mokykla)
1364.Tadas (Anglų kalba, Vilniaus Baltupių progimnazija)
1365.Domas Širvinskas (Matematika, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
1366.Enrikas Stanaitis (Matematika, Šiaulių Dainų progimnazija)
1367.Dija Urbutytė (Anglų kalba, Šakių "Varpo" mokykla)
1368.Ainis Antanavičius (Anglų kalba, Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus)
1369.Greta Balsevičiūtė (Anglų kalba, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
1370.Armantė Lukoševičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
1371.Aistė Petrauskaitė (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1372.Ema Sakalauskaitė (Anglų kalba, Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
1373.Domas Šmiganovskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
1374.Luka Remėzaitė (Anglų kalba, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
1375.Jorūnė Slavinskaitė (Informacinės technologijos, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
1376.Mija Zinkevičiūtė (Matematika, Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazijos Joniškio skyrius)
1377.KotrynaTrinkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1378.Gleb Popov (Matematika, Vilniaus "Santaros" gimnazija)
1379.Vincas Rutkauskas (Informacinės technologijos, VšĮ Šiaurės licėjus)
1380.Ugnė Mickaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija)
1381.Ronaldas Ukrinas (Fizika, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
1382.Karolis Simkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės r. Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija)
1383.Vasarė Steponaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
1384.Nedas Dyglys (Informacinės technologijos, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1385.Aneta Dimšaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
1386.Ugnius Kartanovič (Matematika, Klaipėdos Vydūno gimnazija)
1387.Lukrecija Puodžiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
1388.Auksuolė Ardavičiūtė (Anglų kalba, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
1389.Monika Budzinauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių Šaltinio progimnazija)
1390.Patrikas Sinkevičius (Matematika, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1391.Austėja Baltunytė (Informacinės technologijos, Klaipėdos r. Dovilų pagrindinė mokykla)
1392.Aura Šlepikaitė (Anglų kalba, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
1393.Eglė Beinoraitė (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus)
1394.Kristianas Macuks (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
1395.Milena Vaičaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1396.Atėnė Valaitytė (Informacinės technologijos, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
1397.Evelina Černiauskaitė (Matematika, Varėnos "Ryto" progimnazija)
1398.Ina Rumšaitė (Matematika, Kėdainių r. Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinė mokykla)
1399.Eimantė Pranskaitytė (Anglų kalba, Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
1400.Natan Duben (Matematika, Vilniaus darželis-mokykla "Vaivorykštė")
1401.Paulina Petrošiūtė (Anglų kalba, Panevėžio r. Naujamiesčio gimnazija)
1402.Kristupas Žemaitis (Istorija, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
1403.Meda Vaitkute (Matematika, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
1404.Jonas Balkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
1405.Simona Sankauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Dainavos progimnazija)
1406.Eidvilė Rusteikaitė (Anglų kalba, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
1407.Augustė Chmelevskytė (Matematika, Trakų r. Rūdiškių gimnazija)
1408.Nida Asad (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Balsių progimnazija)
1409.Gabrielė Vasiulytė (Istorija, Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
1410.Danielė Urbanaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
1411.Arijus Kasparavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Maironio progimnazija)
1412.Matvej Plešivov (Matematika, Marinos Mižigurskajos privati gimnazija)
1413.daniele kairyte (Anglų kalba, Vilniaus Žemynos progimnazija)
1414.Emilija Kundelytė (Biologija, pasaulio pažinimas, KTU Vaižganto progimnazija)
1415.jokūbas černiauskas (Matematika, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
1416.Lėja Paškauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
1417.Orestas Mackevičius (Informacinės technologijos, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
1418.Danielis Bacevičius (Informacinės technologijos, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
1419.Antropikas Adomas (Anglų kalba, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
1420.Kotryna Bindoriūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
1421.Žygimantas Janavičius (Matematika, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
1422.Ugnius Žadeika (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės Pamario progimnazija)
1423.Nojus Ivanovas (Matematika, Šiaulių Salduvės progimnazija)
1424.Gustas Milkintas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Dainavos progimnazija)
1425.Patricija Šturaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
1426.Dominykas Tverskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės r. Vainuto gimnazija)
1427.Arnas Imša (Matematika, Kauno Vaišvydavos mokykla)
1428.Jokūbas Kraulėda (Matematika, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
1429.Mėja Davėnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
1430.Dovydas Vitkovskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio raj. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
1431.Dominykas Jasaitis (Fizika, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
1432.Dalimir Jankelaic (Matematika, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
1433.Arminas Petkevičius (Anglų kalba, Vilkaviškio pradinė mokykla)
1434.Arnoldas Veikšra (Anglų kalba, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
1435.Rokas Venckus (Anglų kalba, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
1436.Rugilė Vosyliūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras)
1437.Gediminas Glazauskas (Informacinės technologijos, Šiaulių Salduvės progimnazija)
1438.Ugnė Grėbliūnaitė (Informacinės technologijos, Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija)
1439.Lukas Zatanaikin (Anglų kalba, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
1440.Miglė Maumevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių rajono Plokščių mokykla - daugiafunkcis centras)
1441.Adrian Pansevič (Matematika, Vilniaus Simono Konarskio gimnazija)
1442.Eglė Veršelytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Molėtų pradinė mokykla)
1443.Gytis Daubaras (Informacinės technologijos, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1444.Jokūbas Kavaliauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
1445.Miglė Sakalauskaitė (Anglų kalba, Kauno jėzuitų gimnazija)
1446.Arijus Virbalas (Matematika, Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
1447.Tėja Borkertaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
1448.Aleksandras Stoliarovas (Informacinės technologijos, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
1449.Georgijus Skerus (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Maksimo Gorkio progimnazija)
1450.Nojus Keblys (Biologija, pasaulio pažinimas, Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
1451.Gustė Matulionytė (Anglų kalba, Vilniaus Žemynos progimnazija)
1452.Samanta Marudina (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
1453.Eimantas Žutautas (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių Pavasario progimnazija)
1454.Brigita Averjanova (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1455.Kornelija Benešiūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija)
1456.Mantvydas Oksas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
1457.Einoras Stasėnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
1458.Urtė Vinogradaitė (Anglų kalba, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
1459.Danielius Gibieža (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
1460.Matas Patiejūnas (Informacinės technologijos, Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
1461.EMILIJA SELENYTĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
1462.Dovydas Savickis (Anglų kalba, Šiaulių r. Meškuičių gimnazija)
1463.Ana Danielė Zalensaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jurbarko r. Seredžiaus Stasio Šimkaus mokykla-daugiafunkcis centras)
1464.Gabrielius Valantis (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
1465.Rugilė Juškaitė (Anglų kalba, Panevėžio r. Ramygalos gimnazija)
1466.Norbertas Šakalys (Biologija, pasaulio pažinimas, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
1467.Emilis Žalneriūnas (Anglų kalba, Panevėžio r. Ramygalos gimnazija)
1468.Kristijonas Bakas (Informacinės technologijos, Ukmergės "Šilo" progimnazija)
1469.AGNIUS KOLOVSKIS (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio Vaižganto progimnazija)
1470.Elijus Vanagas (Matematika, Varėnos "Ryto" progimnazija)
1471.Paulius Bagdonas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Raudondvario gimnazija)
1472.Aleksas Darulis (Anglų kalba, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
1473.Ūla Vasarė Loveikytė (Anglų kalba, Vitlio licėjus)
1474.Titas Janušauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1475.Tijus Lajauskas (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
1476.Emilis Mačiūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Dainų progimnazija)
1477.Rūtilė Šabūnaitė (Anglų kalba, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
1478.maksim milevski (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
1479.Benas Valiulis (Anglų kalba, Klaipėdos Vitės progimnazija)
1480.Aidanas Binkauskas (Matematika, Vilniaus r. Rukainių gimnazija)
1481.Elija Ilekytė (Informacinės technologijos, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
1482.Lukas Sinkevičius (Matematika, Jonavos Panerio pradinė mokykla)
1483.Augustė Derkintytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
1484.Jonas Sereika (Anglų kalba, Mažeikių Pavasario progimnazija)
1485.Lėja Svobūnaitė (Anglų kalba, Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinė mokykla)
1486.Dovydas Sadauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus automechanikos ir verslo mokykla)
1487.Benas Styra (Matematika, Kauno Pilėnų progimnazija)
1488.Pijus Jurjonas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Suzuki progimnazija)
1489.Rusnė Levandauskaite (Anglų kalba, Ukmergės r. Siesikų gimnazija)
1490.Rokas Grikšas (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių "Atžalyno" progimnazija)
1491.Gustis Polita (Matematika, Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
1492.Vilius Verpečinskas (Informacinės technologijos, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
1493.Kazlauskas Kristijonas (Anglų kalba, Šakių "Varpo" mokykla)
1494.Valentina Nausėdaitė (Anglų kalba, Šilutės r. Vainuto gimnazija)
1495.Gabrielė Gaigalaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Pakruojo r. Linkuvos gimnazija)
1496.Benas Vasiliauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Dainų progimnazija)
1497.Ignas Bilevičius (Chemija, Šilutės Pamario progimnazija)
1498.Monika Kišonaitė (Anglų kalba, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
1499.Ugnė Limontaitė (Informacinės technologijos, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
1500.Domantas Čėsna (Matematika, Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
1501.Jonas Šamšonas (Anglų kalba, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1502.Kevinas Kalačius (Informacinės technologijos, Kauno Dainavos progimnazija)
1503.Lėja Paškauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
1504.Goda Guntaitė (Istorija, Šiaulių Zoknių progimnazija)
1505.Jogailė Mikutavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos rajono Salantų gimnazija)
1506.Milena Levickytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
1507.Tėja Kalytytė (Matematika, Riešės gimnazija)
1508.Tautvydas Bulvydas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
1509.Ugnė Matutytė (Anglų kalba, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
1510.Domantas Burmistrovas (Informacinės technologijos, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
1511.Mantas Rakauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
1512.Urtė Daučionaitė (Informacinės technologijos, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
1513.Gvidas Balsys (Matematika, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
1514.Emilija Chotilovskaja (Matematika, Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
1515.Mija Zinkevičiūtė (Anglų kalba, Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazijos Joniškio skyrius)
1516.Vytautas Pranckevičius (Matematika, Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
1517.Nedas Baltrušaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų r. Skriaudžių pagrindinė mokykla)
1518.Raividas Čepulis (Matematika, Radviliškio r. Grinkiškio Jono Poderio gimnazija)
1519.Ugnė Gaižauskaitė (Matematika, Šiaulių "Juventos" progimnazija)
1520.Gabrielis Keragalvis (Informacinės technologijos, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1521.Paškevič Darija (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
1522.Agnė Ivaškevičiūtė (Matematika, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
1523.EMA VANAGAITĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio pradinė mokykla)
1524.Milanijus Karolis Kurmis (Matematika, Šilutės r. Katyčių pagrindinė mokykla)
1525.Augustė Mikelaitytė (Matematika, Vilkaviškio r. Sūdavos pagrindinė mokykla)
1526.Vilius Ašmys (Informacinės technologijos, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
1527.Rokas Jasinevičius (Anglų kalba, Jonavos pradinė mokykla)
1528.Augustas Motiejus Vitkauskas (Geografija, Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazija)
1529.Vincentas Šveikauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras)
1530.Austėja Balčiūnaitė (Matematika, Vilniaus Gabijos progimnazija)
1531.Arminas Leckas (Matematika, Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla)
1532.Nedas Valentukevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
1533.Orinta Ivanauskaitė (Matematika, Kauno Pilėnų progimnazija)
1534.Rapolas Slauskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Dainavos progimnazija)
1535.Nojus Vaičeliūnas (Anglų kalba, Pakruojo "Žemynos" progimnazija)
1536.Motiejus Zaksas (Informacinės technologijos, Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinė mokykla)
1537.Gabrielius Gruodis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
1538.Karolis Kvasys (Matematika, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
1539.Ieva Miškevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1540.Gintautė Stankevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
1541.Gvidas GUDAUSKAS (Istorija, Mažeikių Sodų pagrindinė mokykla)
1542.Ugnė Skurdauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
1543.Matas Kučinskas (Matematika, Kauno Rokų gimnazija)
1544.Armandas (Matematika, Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
1545.Rusnė Motūzaitė (Anglų kalba, Kauno „Saulės“ gimnazija)
1546.Greta Radavičiūtė (Matematika, Klaipėdos Gedminų progimnazija)
1547.Gabrielius Gudeliauskas (Matematika, Kaišiadorių r. Žiežmarių gimnazija)
1548.Dominik Jakimcov (Biologija, pasaulio pažinimas, Marinos Mižigurskajos privati gimnazija)
1549.Evanas Klimas (Anglų kalba, Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
1550.Emilijus Vagdaris (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės „Babrungo“ progimnazija)
1551.Kaulitzky Tėja (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
1552.Aurinta Guogaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
1553.Jokūbas Žadeika (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
1554.Magdalena Žilinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1555.Ignas Martišius (Informacinės technologijos, Palangos Šventosios pagrindinė mokykla)
1556.Vaiva Dyglytė (Informacinės technologijos, Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
1557.Rusnė Bucevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių "Ateities" progimnazija)
1558.Oskaras Kubeckas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Baltupių progimnazija)
1559.Kšistof Kizelevič (Informacinės technologijos, Švenčionių profesinio rengimo centras)
1560.Noah Chahine (Anglų kalba, Telšių "Ateities" progimnazija)
1561.Arminas Petkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio pradinė mokykla)
1562.Bulovas Matas (Anglų kalba, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
1563.Paulina Schittekatte (Biologija, pasaulio pažinimas, Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
1564.Jonas Semaška (Istorija, KTU inžinerijos licėjus)
1565.Vincas Rutkauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, VšĮ Šiaurės licėjus)
1566.Joris Buinauskas (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1567.Titas Bendikas (Informacinės technologijos, Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
1568.Pijus Karpavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių r. Kudirkos Naumiesčio V. Kudirkos gimnazija)
1569.Matas Makauskas (Anglų kalba, Alytaus Dzūkijos mokykla)
1570.Kristupas Šaulys (Anglų kalba, Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
1571.Rugilė Rachlevičiūtė (Istorija, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1572.Augustinas Čepulis (Matematika, Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
1573.Jokūbas Rimavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1574.Ermilė Liepa Bružaitė (Informacinės technologijos, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
1575.Gabija Balčiūnaitė (Anglų kalba, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1576.Augustas Valkavičius (Anglų kalba, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1577.Austėja Voicechovskytė (Anglų kalba, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
1578.Rokas Polita (Anglų kalba, VGTU inžinerijos licėjus)
1579.Gustė Plaušinytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių "Varpo" mokykla)
1580.Aurimas Vaitulevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1581.Rusnė Grigoravičiūtė (Matematika, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
1582.KotrynaTrinkutė (Anglų kalba, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1583.Motiejus Sadauskas (Matematika, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
1584.Augustė Budvytytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
1585.Aušvydas Zykevičius (Matematika, Kauno Suzuki progimnazija)
1586.Danielius Andriulis (Matematika, Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
1587.Luka Labakojyte (Lietuvių kalba ir literatūra, Anykščių r. Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazija)
1588.Dovydas Budrius (Matematika, UAB Karalienės Mortos mokykla)
1589.Gustė Kirdeikaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1590.Aronas Giedrys (Istorija, Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
1591.Raigardas Krivka (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
1592.Ainis Gedgaudas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Suzuki progimnazija)
1593.Ugnė Timofejevaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus Antakalnio progimnazija)
1594.Ernestas Kozlovas (Matematika, Vilniaus r. Sudervės Mariano Zdziechovskio pagrindinė mokykla)
1595.Martynas Pečiura (Matematika, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
1596.Unigundė Baltuša (Anglų kalba, Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija)
1597.Benas Andrijauskas (Anglų kalba, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
1598.Smiltė Kušleikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
1599.Viltė Elžbieta Mincytė (Istorija, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
1600.Adamonytė Gabija (Anglų kalba, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
1601.Gabija Sarapinaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
1602.Ainoras Petrulevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
1603.Ivona Gricevič (Anglų kalba, Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
1604.Gabrielė Mikalauskaitė (Matematika, Mažeikių Pavasario progimnazija)
1605.Herkus Peseckis (Fizika, KTU inžinerijos licėjus)
1606.Gabija Zaleckytė (Anglų kalba, Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
1607.Tėja Taujenytė (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjaus pradinio ugdymo skyrius)
1608.Smiltė Jurgaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių progimnazija)
1609.Eldar Jakovlev (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
1610.Rugilė Kundrotaitė (Matematika, Klaipėdos Vitės progimnazija)
1611.Tautvydas Siniauskas (Matematika, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
1612.Jovita Logvinenko (Anglų kalba, Kazlų Rūdos Prano Dovydaičio pagrindinė mokykla)
1613.Estela Švecova (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
1614.Viktorija Tamulionytė (Matematika, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
1615.Gabrielė Česnulevičiūtė (Anglų kalba, Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
1616.Luknė Lasytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Molėtų pradinė mokykla)
1617.Daniela Juciūtė (Anglų kalba, Klaipėdos Marijos Montessori mokykla - darželis)
1618.Gustė Valinčiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija)
1619.Patricija Savickaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Rokų gimnazija)
1620.Agnė Jakutavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
1621.Oskaras Piščikas (Matematika, Šiaulių jėzuitų mokykla)
1622.Nikita Bakšajev (Informacinės technologijos, Vilniaus "Santaros" gimnazija)
1623.Aidenas Kulevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Elektrėnų pradinė mokykla)
1624.Domantas Kavaliauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
1625.BENITA KRIŪNAITĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Jurbarko r. Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazija)
1626.Sofija Amora Ivaškevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vitlio licėjus)
1627.Daugirdas Budvydas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno tvirtovės VII fortas)
1628.Ugnė Burakovaitė (Informacinės technologijos, Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
1629.Arsenij Leščenko (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
1630.Katkevičius Jonas (Anglų kalba, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
1631.Skomantas Čepukėnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žemynos progimnazija)
1632.Kajus Skarbalius (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
1633.Augustė Kanapickaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
1634.Justė Gaidukevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
1635.Luknė Lauciūtė (Matematika, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
1636.Austėja Karbauskytė (Chemija, Joniškio "Aušros" gimnazija)
1637.Gaudrė Solominaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1638.KAMĖJA VAIŠVILAITĖ (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
1639.Benas Petrošius (Lietuvių kalba ir literatūra, Molėtų pradinė mokykla)
1640.Akvilė Ramanauskaitė (Matematika, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1641.Lukrecija Puodžiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
1642.Vilius Tunkulas (Matematika, Vilniaus Baltupių progimnazija)
1643.Arnas Norkevičius (Matematika, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
1644.perla balsyte (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
1645.Lukrecija Ribačionkaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Panemunės pradinė mokykla)
1646.Luiza Vinčiūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
1647.Daumantas Ziberkas (Anglų kalba, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
1648.Nojus Giusiano (Fizika, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
1649.Majus Šauklys (Anglų kalba, Gargždų "Minijos" progimnazija)
1650.Pijus Miknevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
1651.Adelė Juškaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio r. Ramygalos gimnazija)
1652.Jonas Paulauskas (Matematika, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
1653.Jokūbas Bosas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
1654.Ema Tallat-Kelpšaitė (Matematika, Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
1655.Vincentas Gaižiūnas (Anglų kalba, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1656.Mantas Markelionis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
1657.Kotryna Gagytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
1658.Karolina Aželionis (Anglų kalba, Šalčininkų r. Dainavos pagrindinė mokykla)
1659.Adomas Patrikas Rimkus (Matematika, UAB „Erudito licėjus“)
1660.Oskaras Rubinas (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
1661.Kajus Andrijauskas (Anglų kalba, Šilutės profesinio mokymo centras)
1662.Lukrecija Šeinauskaitė (Matematika, Kauno jėzuitų gimnazija)
1663.Benas Girdvainis (Anglų kalba, Telšių „Ateities“ progimnazijos „Saulėtekio“ skyrius)
1664.Joris Buinauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1665.Daniela Mikelevič (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių r. Pabradės "Ryto" gimnazija)
1666.Gabrielius Jankevičius (Anglų kalba, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
1667.Matas Kriukelis (Matematika, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
1668.Melita Udrėnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
1669.Ieva Stasiukaitytė (Informacinės technologijos, Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla Mastaičių skyrius)
1670.Simas Marcinkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Panemunės pradinė mokykla)
1671.Neringa Vėlavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių r. Nevarėnų pagrindinė mokykla)
1672.Marija Simanaitytė (Matematika, Kauno Rokų gimnazija)
1673.Viltė Klemenytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
1674.Benas Michailovas (Anglų kalba, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
1675.Vytautas Stepukonis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Senamiesčio progimnazija)
1676.Gabija Sarapinaitė (Matematika, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
1677.Robertas Ročys (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1678.Kamilė Survilaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1679.Emilija Indrijauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
1680.Daniil Kozlov (Matematika, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
1681.Kristupas Vaitkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Gruzdžių gimnazijos Šakynos skyrius)
1682.Benas Styra (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Pilėnų progimnazija)
1683.Herkus Maniušis (Anglų kalba, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
1684.Markas Baranauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Viešoji įstaiga „Vaivorykštės tako“ gimnazija)
1685.Ieva Mačiulytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1686.Augustas Jakubauskas (Matematika, Ukmergės rajono Deltuvos pagrindinė mokykla)
1687.Emilija Urnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
1688.URTĖ DIELININAITYTĖ (Matematika, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
1689.Nemunas Urbonas (Matematika, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
1690.Saulė Balandaitė (Matematika, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
1691.Atėnė Damijonaitytė (Matematika, Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
1692.Smiltė Grigaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1693.Tautvydas Budvydas (Matematika, Kauno tvirtovės VII fortas)
1694.Ričardas Piaseckis (Informacinės technologijos, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
1695.Eva Šerpenskaitė (Matematika, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
1696.Jokūbas Miliauskis (Matematika, Tauragės r. Žygaičių gimnazija)
1697.Serafina Punia (Istorija, Vilniaus "Santaros" gimnazija)
1698.Gerda Alabavičiūtė (Anglų kalba, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
1699.Matas Laučius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
1700.Vakaris Saliamonas (Lietuvių kalba ir literatūra, Anykščių r. Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija)
1701.Ieva Kubiliūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
1702.Martyna (Informacinės technologijos, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
1703.Augustas Venclova (Matematika, Pasvalio r. Saločių A. Poškos pagrindinė mokykla)
1704.Liepa Klumbytė (Anglų kalba, Šilutės Pamario progimnazija)
1705.Kristupas Šaulys (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
1706.Eimantas Žutautas (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių Pavasario progimnazija)
1707.Nojus Vaivada (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
1708.Kasparas Petrošius (Informacinės technologijos, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
1709.Danielius Balseris (Anglų kalba, Šilutės r. Katyčių pagrindinė mokykla)
1710.Dominik Machlyčiov (Matematika, Vilniaus darželis - mokykla "Saulutė")
1711.Mėta Petrošaitytė (Matematika, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
1712.JUSTINA GURSKAITĖ (Anglų kalba, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
1713.Aistis Raketis (Anglų kalba, Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
1714.Akvilė Kasparavičiūtė (Matematika, Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija)
1715.Emilija Šlekaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, KTU Vaižganto progimnazija)
1716.Urtė Juodagalvytė (Anglų kalba, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
1717.Dominykas Aleksa (Anglų kalba, Virbalio pagrindinės mokyklos Pajevonio pagrindinio ugdymo skyrius)
1718.Tija Gelažiūtė (Anglų kalba, Kauno Milikonių progimnazija)
1719.Unigundė Baltuša (Informacinės technologijos, Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija)
1720.Mantas Vaitkevičius (Informacinės technologijos, Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
1721.Daniel (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Adomo Mickevičiaus licėjus)
1722.Tauras Jucius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės r. Šedbarų pradinė mokykla-daugiafunkcis centras)
1723.Emilija Januškevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
1724.Arijus Matkevičius (Informacinės technologijos, Elektrėnų pradinė mokykla)
1725.Vytautė Gustaitytė (Matematika, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
1726.Benas Tautvaišas (Biologija, pasaulio pažinimas, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
1727.Justas Pikūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Jotvingių gimnazija)
1728.Statulevičius Matas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaurės licėjus)
1729.Deila Paplauskaite (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1730.Jonas Juodikis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
1731.Agota Siniakovaitė (Matematika, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
1732.Gvidas Ambrozas (Matematika, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
1733.Tonis Šegžda (Lietuvių kalba ir literatūra, UAB "Pažinimo medis", Kalinausko filialas)
1734.Milda Germanavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1735.Eitas Norušis (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
1736.Gabrielė Razmaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
1737.Sofija Mižigurskaja (Anglų kalba, Marinos Mižigurskajos privati gimnazija)
1738.Meda Indrišiūnaitė (Anglų kalba, Elektrėnų pradinė mokykla)
1739.Airidas Januševičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų r. Šilavoto pagrindinė mokykla)
1740.Aistė Leonavičiūtė (Matematika, Vilniaus Balsių progimnazija, 4-8 kl. skyrius)
1741.Danielius Majauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, UAB Karalienės Mortos mokykla)
1742.Viltė Martinkutė (Matematika, Akmenės r. Papilės Simono Daukanto gimnazija)
1743.Ugnė ANGLICKYTĖ (Matematika, Mažeikių Sodų pagrindinė mokykla)
1744.Agnė Girskytė (Matematika, Kretingos r. Vydmantų gimnazija)
1745.Vilgaudas Samuolis (Lietuvių kalba ir literatūra, LSMU gimnazijos pradinė mokykla)
1746.Anelė Ganusauskaitė (Matematika, Vilniaus Žvėryno gimnazija)
1747.Ignas Paškevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Šalčininkų r. Baltosios Vokės "Šilo" gimnazija)
1748.Adrijus Svirskas (Matematika, Širvintų r. Musninkų Alfonso Petrulio gimnazija)
1749.Jonas Sakavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Šv. Juozapo mokykla)
1750.Dainora Dumbrytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
1751.Laimonas Baronas (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
1752.Ugnė Butkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
1753.Adomas Plečkaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
1754.Aironas Martusevič (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Bezdonių Julijaus Slovackio gimnazija)
1755.Fatima Budinavičiūtė (Matematika, Klaipėdos Vydūno gimnazija)
1756.EDITA ŠKIMELYTĖ (Matematika, Skuodo r. Aleksandrijos pagrindinė mokykla)
1757.Lukas Vaicekauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
1758.Georgijus Skerus (Matematika, Klaipėdos Maksimo Gorkio progimnazija)
1759.Gabrielius Marcinkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Širvintų r. Gelvonų gimnazija)
1760.Paulius Kalinauskas (Anglų kalba, Vilniaus Vasilijaus Kačialovo gimnazija)
1761.Rokas Katelynas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus r. Pivašiūnų gimnazija)
1762.Miglė Alčauskytė (Geografija, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
1763.Mindaugas Stundžia (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Krašuonos progimnazija, Tauragnų Eugenijos Šimkūnaitės skyrius)
1764.Mantas Vijayakumar (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Suzuki progimnazija)
1765.Paulina Jankauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Centro pradinė mokykla)
1766.Christian Dominik Radovski (Matematika, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
1767.Nedas Andriuška (Fizika, Viešoji įstaiga Kretingos technologijos ir verslo mokykla)
1768.Kamila Stafurskaja (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
1769.Valerija Kimsa (Geografija, Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro gimnazija)
1770.Joris Kuralavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės marijonų gimnazija)
1771.Eva Nosevič (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Simono Konarskio gimnazija)
1772.Aleksandras Rumiancevas (Informacinės technologijos, Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
1773.Gustas Ciparis (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės r. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija)
1774.Kamilė Alubickaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
1775.Karolis Vaickus (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Aukštakalnio progimnazija)
1776.Tomas Abromavičius (Matematika, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
1777.Matas Šimaitis (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
1778.Rusnė Stankevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
1779.Gabriela Jarmolkovič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
1780.Augustinas Macevičius (Informacinės technologijos, Kėdainių r. Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinė mokykla)
1781.Adomas Pocevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1782.Itanas Šinkarukas (Informacinės technologijos, Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
1783.Jokūbas Norvilas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
1784.Ugnius Černiauskas (Anglų kalba, Riešės gimnazija)
1785.Rokas Dargis (Matematika, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
1786.Simona Valaikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
1787.Elzė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių "Varpo" mokykla)
1788.Emilis Gruzdys (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
1789.Matas Mileris (Biologija, pasaulio pažinimas, Viešoji įstaiga „Vaivorykštės tako“ gimnazija)
1790.Augustas Jankus (Informacinės technologijos, Panevėžio r. Velžio gimnazija)
1791.Liepa Badauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
1792.Evelina Razmaitė (Matematika, Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
1793.Orilis Legeika (Matematika, KTU inžinerijos licėjus)
1794.Lukas Brilis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Dainų progimnazija)
1795.Ugnė ANGLICKYTĖ (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių Sodų pagrindinė mokykla)
1796.Mantas Henrikas Kvedaras (Matematika, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1797.Paulius Samulevičius (Anglų kalba, Jurbarko r. Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinė mokykla)
1798.Vaškūnas Gytis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
1799.Rokas Mikšta (Istorija, Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
1800.Augustas Mažeika (Istorija, Kelmės "Kražantės" progimnazija)
1801.Rugilė Gudelytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
1802.Ignas Budrys (Matematika, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
1803.Aistė Pranckutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gytarių progimnazija)
1804.Adamonytė Gabija (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
1805.Benas Budrikas (Matematika, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
1806.Aironas Mitrulevičius (Matematika, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
1807.Deimantas Jurginauskas (Matematika, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
1808.Regina Navalinskaitė (Anglų kalba, Pasvalio r. Krinčino Antano Vienažindžio pagrindinė mokykla)
1809.Jogailė Būdavaitė (Anglų kalba, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
1810.Brigita Griškevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1811.Juozas Paškauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
1812.Ugnius Adomavičius (Anglų kalba, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
1813.Timas Andrijauskas (Matematika, Kvėdarnos K. Jauniaus gimnazijos Pajūralio skyrius)
1814.Skaistė Bolytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Balsių progimnazija)
1815.Vilija Kiaurakytė (Anglų kalba, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
1816.Danielius Makauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių darželis-mokykla "Kregždutė")
1817.Aistė Ališauskaitė (Anglų kalba, Lazdijų r. Kučiūnų mokykla)
1818.Aleksej Zacharov (Matematika, Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
1819.Emilis Stropus (Anglų kalba, Gargždų "Minijos" progimnazija)
1820.Maja Linaburgyte (Matematika, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
1821.Amelija Jurčiukonytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės Petro Armino progimnazija)
1822.Lėja Dambrauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Anykščių r. Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija)
1823.Rusnė Dubickaitė (Anglų kalba, Vilkaviškio pradinė mokykla)
1824.Gytis Bukaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Palemono gimnazija)
1825.Tajus Maneikis (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinė mokykla)
1826.Deimantė Karvelytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
1827.Karina Vaičiulytė (Matematika, Kauno Palemono gimnazija)
1828.Edgaras Kovalevskij (Matematika, Juodšilių "Šilo" gimnazija)
1829.Jorė Dolibagaitė (Anglų kalba, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
1830.Faustas Krečius (Lietuvių kalba ir literatūra, Neringos gimnazija)
1831.Gabijus Zakaras (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
1832.Urtė Dolibagaitė (Matematika, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
1833.Urtė Žižytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Suzuki progimnazija)
1834.Agota Kaminskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės marijonų gimnazija)
1835.Emilija Žilinskaitė (Anglų kalba, Vilniaus suaugusiųjų mokymo centras)
1836.Adrija Statkutė (Informacinės technologijos, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
1837.Arnas Mačėnas (Matematika, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
1838.Dominykas Orlovas (Anglų kalba, Jurbarko r. Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinė mokykla)
1839.Dalius Kulikevičius (Matematika, Elektrėnų pradinė mokykla)
1840.Dovydas Daukša (Informacinės technologijos, Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
1841.Renata Balsytė (Matematika, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
1842.Jokūbas Norvilas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
1843.Aidas Putinauskas (Matematika, KTU Vaižganto progimnazija)
1844.Žygimantas Austinskas (Matematika, Marijampolės marijonų gimnazija)
1845.Arijus Ramanauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
1846.Simonas Kudirka (Istorija, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
1847.Enrika Mineikytė (Anglų kalba, Skuodo Bartuvos progimnazija)
1848.Sonata Kvainauskaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus Žemynos progimnazija)
1849.Artemij Malinovskij (Matematika, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
1850.Paula Petrauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
1851.Rugilė Greivytė (Matematika, Rietavo sav. Tverų gimnazija)
1852.Mirela Nistor (Anglų kalba, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
1853.Lukas Kapūstinskas (Anglų kalba, Kauno Suzuki progimnazija)
1854.Justinas Plečkaitis (Informacinės technologijos, KTU inžinerijos licėjus)
1855.Arijus Povilaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla)
1856.Kamilė Jakubovskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, LSMU gimnazijos pradinė mokykla)
1857.Adrija Judeikytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
1858.Smiltė Kleivaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
1859.Dominykas Žebrauskis (Anglų kalba, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
1860.Miglė Jarmalaitė (Fizika, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
1861.Mėta Račkauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, VšĮ „Herojus“)
1862.Ema Mankutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Upynos Stasio Girėno mokykla)
1863.Atėnė Pakalniškytė (Anglų kalba, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
1864.Titas Vaičius (Matematika, Tauragės Jovarų pagrindinės mokyklos Lauksargių skyrius)
1865.Domantas Lėkis (Matematika, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
1866.Vilte Strapelaite (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės Žibų mokykla)
1867.Simas Šidiškis (Informacinės technologijos, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
1868.Sedekerskis Aretas (Anglų kalba, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1869.Eimantas Milinauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos jūrų kadetų mokykla)
1870.Joris Barkauskas (Matematika, Vilkaviškio pradinė mokykla)
1871.Paulius Ramanauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
1872.Šumakovas Dominykas (Matematika, Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
1873.Jokūbas Jablonskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės pagrindinio ugdymo skyrius)
1874.Aneta Lialka (Istorija, Trakų r. Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazija)
1875.Džeidonas Vaitkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Salduvės progimnazija)
1876.Gytė Danauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
1877.vilte valenciute (Matematika, Šilutės Žibų mokykla)
1878.Kotryna Mitkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
1879.Gabrielė Bagdonaitė (Matematika, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
1880.Gustė Vaičiulytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
1881.Adelė Radėnaitė (Anglų kalba, UAB „Taškius“)
1882.Rusnė Kavaliauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
1883.Rugile Kaktyte (Anglų kalba, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
1884.Daniel Aksamit (Matematika, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
1885.Paulius Čapskas (Anglų kalba, VGTU inžinerijos licėjaus pradinio ugdymo skyrius)
1886.Eglė Beinoraitė (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus)
1887.Daniil Gerasimov (Fizika, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
1888.Orestas Pukevičius (Matematika, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
1889.Jėčius Adomas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
1890.Kajus Suprinavičius (Matematika, Varėnos "Ryto" progimnazija)
1891.Austėja Matulevičiūtė (Anglų kalba, Varėnos "Ryto" progimnazija)
1892.Meida Tamošaitytė (Informacinės technologijos, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
1893.Anupras Kaubrys (Anglų kalba, Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinė mokykla)
1894.Ernestas Valaitis (Informacinės technologijos, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
1895.Jokūbas Kraulėda (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
1896.Jorūnė Ragelskytė (Matematika, Šiaulių Ragainės progimnazija)
1897.Arnas Pabalys (Matematika, VGTU inžinerijos licėjaus pradinio ugdymo skyrius)
1898.Augustė Markevičiūtė (Matematika, Vilniaus Žemynos progimnazija)
1899.Patrikas Kaselis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šv. Juozapo mokykla)
1900.Sandra Ališauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
1901.Laura (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žvėryno gimnazija)
1902.Simas Asejevas (Matematika, Riešės gimnazija)
1903.Gediminas Palijanskas (Istorija, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1904.Amandas Kalesnykas (Informacinės technologijos, Kelmės r. Pakražančio gimnazija)
1905.Neda Vaisėtaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
1906.Tamavičius Pijus (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
1907.Matas Laučius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
1908.Sebastian Voroncki (Informacinės technologijos, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
1909.Benas Kandrotas (Anglų kalba, Kauno Veršvų gimnazija)
1910.Justina Liatukaitė (Anglų kalba, Akmenės rajono Ventos gimnazija)
1911.EMILIJA KASPAROVIČIŪTĖ (Geografija, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
1912.Paulius Aleksynas (Matematika, Alytaus Vidzgirio progimnazija)
1913.Goda Strockytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
1914.Monika Skairytė (Istorija, Vilniaus Balsių progimnazija)
1915.Viktoras Čižauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės sav. Mokolų progimnazija)
1916.Tajus Kulys (Matematika, Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
1917.Gustas Gutauskas (Anglų kalba, Marijampolės sav. Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija)
1918.Matas Mažeitavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
1919.Matas Vaivaras (Matematika, Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
1920.Edvardas Miniotas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
1921.Matas Merkevičius (Matematika, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1922.Neida Pladaitė (Fizika, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
1923.Karolis Vaickus (Anglų kalba, Utenos Aukštakalnio progimnazija)
1924.Urbonaitė Agnė (Anglų kalba, Joniškio r. Žagarės gimnazija)
1925.Mažvydas Masalskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
1926.Odeta Abraitytė (Matematika, Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
1927.Urtė Makuševa (Matematika, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
1928.Tauras Teodoras Šostakas (Informacinės technologijos, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1929.Austėja Voicechovskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
1930.Eistėja Beniušytė (Matematika, Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių progimnazija)
1931.Liudas Rauličkis (Matematika, Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
1932.Ela Peseckaitė (Matematika, Raseinių Viktoro Petkaus progimnazija)
1933.Ugnius Keršys (Fizika, Zarasų "Ąžuolo" gimnazija)
1934.Dovydas Rutkauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
1935.Gustė Danauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Babtų gimnazija)
1936.Gustas Liaučius (Informacinės technologijos, Šilutės Žibų mokykla)
1937.Vakare Marcinkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1938.Rigveta Naudužaitė (Anglų kalba, Radviliškio r. Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazija)
1939.Gabija Šurkaitė (Matematika, Kauno r. Lapių pagrindinė mokykla)
1940.Edvinas Žadeika (Matematika, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
1941.Goda Dimgailaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
1942.Timur Danilevič (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
1943.Nojus Vaitkus (Matematika, Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinė mokykla)
1944.Eivilė Eidukynaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
1945.Viltė Šiaulytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Molėtų progimnazija)
1946.Domantas Kuodis (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
1947.Elita Gackaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Elektrėnų pradinė mokykla)
1948.Rustė Kryžanauskaitė (Anglų kalba, VGTU inžinerijos licėjus)
1949.Emilija Pilitauskaitė (Anglų kalba, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
1950.Emilija Urbonavičiūtė (Matematika, Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
1951.Unigundė Baltuša (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija)
1952.Viktorija Ubavičiutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės Senamiesčio mokykla)
1953.Danielius Gibieža (Matematika, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
1954.Vytis Maliauskas (Anglų kalba, Kauno r. Domeikavos gimnazija)
1955.Agnė Ližaitytė (Matematika, Vilkaviškio "Aušros" gimnazija)
1956.Andzej Polonskij (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
1957.Jorūnė Šarkevičiūtė (Anglų kalba, Telšių „Ateities“ progimnazijos „Saulėtekio“ skyrius)
1958.Kotryna Bindoriūtė (Matematika, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
1959.Aronas Šileikis (Geografija, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
1960.Dominykas Vitkauskas (Anglų kalba, Alytaus Dzūkijos mokykla)
1961.MARKAS KNOKNERIS (Matematika, Marijampolės marijonų gimnazija)
1962.Salomėja Valiutė (Anglų kalba, Telšių "Kranto" progimnazija)
1963.Emilija Noreikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
1964.Dominykas Janulaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
1965.Elija Zubauskaitė (Matematika, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1966.Karolina Goginašvili (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Riešės šv. Faustinos Kovalskos pagrindinė mokykla)
1967.Isabella May Humphrey (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių progimnazija)
1968.Titas Mičiuda (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio r. Paliūniškio pagrindinė mokykla Tiltagalių skyrius)
1969.Ignas Nickus (Anglų kalba, Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
1970.Adelė Juškaitė (Matematika, Panevėžio r. Ramygalos gimnazija)
1971.Titas Petrauskas (Informacinės technologijos, Kelmės r. Pakražančio gimnazija)
1972.Mėja Komkaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija)
1973.Viltė Vasiliauskaitė (Anglų kalba, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
1974.Esmina Miliauskaitė (Matematika, Alytaus Panemunės progimnazija)
1975.Salomėja Ratkevičiūtė (Matematika, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
1976.Benas Armonas (Anglų kalba, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
1977.Eimantas Petravičius (Informacinės technologijos, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1978.Laura Sipavičiūtė (Matematika, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
1979.Smiltė Šiurnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
1980.Amelija Gudkovaitė (Informacinės technologijos, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
1981.Gabrielius Gruodis (Matematika, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
1982.Karolis Domža (Informacinės technologijos, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
1983.Melita Matkūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Jonavos r. Kulvos Abraomo Kulviečio mokykla)
1984.Grigorij Agejev (Informacinės technologijos, Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
1985.Augustė Aleknaitė (Anglų kalba, Panevėžio r. Paįstrio Juozo Zikaro gimnazija)
1986.Lijana Petrauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
1987.Patrycja Kulešo (Matematika, Vilniaus r. Buivydžių Tadeušo Konvickio gimnazija)
1988.Kristupas Mincė (Informacinės technologijos, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Blindžių skyrius)
1989.Faustas Kereišis (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų r. Skriaudžių pagrindinė mokykla)
1990.Raividas Čepulis (Informacinės technologijos, Radviliškio r. Grinkiškio Jono Poderio gimnazija)
1991.Giedrius Kaškonas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1992.Liepa Badauskaitė (Matematika, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
1993.Tajus Lubyševas (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių „Ateities“ progimnazijos „Saulėtekio“ skyrius)
1994.Deivydas Gritkus (Matematika, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
1995.Ernestas Kozlovas (Istorija, Vilniaus r. Sudervės Mariano Zdziechovskio pagrindinė mokykla)
1996.Vakaris Jocys (Anglų kalba, Jurbarko r. Viešvilės pagrindinė mokykla)
1997.Mindaugas Daukšys (Istorija, KTU Vaižganto progimnazija)
1998.Julius Patiejūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
1999.Fausta Orlovaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija)
2000.Martynas Račkauskas (Informacinės technologijos, Plungės r. Liepijų mokykla)
2001.Ugnius Jurkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
2002.Nojus Kukanauskas (Anglų kalba, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
2003.Austėja Tadaravičiūtė (Matematika, Kalvarijos gimnazija)
2004.Austėja Brazaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
2005.AURELIJ SIDAREVIČ (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija)
2006.Vsevolod Osadčij (Matematika, Klaipėdos "Pajūrio" progimnazija)
2007.Miglė Kandratavičiūtė (Matematika, Kauno Rokų gimnazija)
2008.Orilis Legeika (Istorija, KTU inžinerijos licėjus)
2009.Karina Oriol (Anglų kalba, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
2010.Emilis Šeibakas (Matematika, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
2011.Audrius Bagdonas (Anglų kalba, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
2012.Akvilė Dobilevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
2013.Dominykas Venckus (Lietuvių kalba ir literatūra, Vitlio licėjus)
2014.Vytautė Ažukaitė (Anglų kalba, Šakių "Varpo" mokykla)
2015.Ema Makaraitė (Matematika, Šiaulių Medelyno progimnazija)
2016.Vasarė Kukeckaitė (Matematika, Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
2017.Ugnius Kačerauskas (Anglų kalba, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
2018.Sebastian Bachanov (Lietuvių kalba ir literatūra, Vitlio licėjus)
2019.Nojus Kavaliauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
2020.Neniškis Evanas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
2021.Luknė Linkevičiūtė (Matematika, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
2022.Kaulitzky Tėja (Anglų kalba, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
2023.Elzė Čeburnytė (Anglų kalba, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
2024.Elzė Liutkutė (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2025.Natas Gerulskis (Matematika, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
2026.Edita Bažadragytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
2027.Mindaugas Beliauskas (Matematika, Kauno Milikonių progimnazija)
2028.Daniela Chačirova (Anglų kalba, Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija)
2029.Ariana Četyrkovskytė (Matematika, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
2030.Lukas Masiulionis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Medelyno progimnazija)
2031.Enrika Kiškytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų r. Skriaudžių pagrindinė mokykla)
2032.Laurynas Dominykas Balkūnas (Matematika, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
2033.Majus Budrys (Anglų kalba, Tauragės „Aušros“ progimnazija)
2034.Martyna Viržintaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
2035.Justinas Biveinis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kazlų Rūdos "Elmos" mokykla-darželis)
2036.Justinas Plečkaitis (Istorija, KTU inžinerijos licėjus)
2037.Rimgailė Mažeikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
2038.Amelija Urbanovič (Matematika, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
2039.Domantas Bracius (Informacinės technologijos, Rokiškio raj. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
2040.Emilija Šumskaitė (Geografija, Vilniaus Žirmūnų gimnazija)
2041.Eva Iljina (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
2042.Ella Zadlauskaitė (Matematika, Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
2043.Simona Tautvydaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės Žibų mokykla)
2044.Goda Jaraminaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Medelyno progimnazija)
2045.Elena Baltušytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Birštono gimnazija)
2046.Paulius Karcevas (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
2047.Aurinta Guogaitė (Matematika, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2048.Adomas Kliop (Informacinės technologijos, Elektrėnų pradinė mokykla)
2049.Bogdan Salavatov (Biologija, pasaulio pažinimas, Šalčininkų r. Baltosios Vokės Elizos Ožeškovos gimnazija)
2050.Elzė Liutkutė (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2051.Sayra Blauzdžiūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės sav. Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazija)
2052.Dominykas Juškevičius (Matematika, Šilutės Žibų mokykla)
2053.Milena Vaičaitytė (Anglų kalba, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2054.Matas Dušauskas Duž (Anglų kalba, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
2055.Gabriele Vasiliauskaite (Informacinės technologijos, Vilniaus Ozo gimnazija)
2056.Vytė Alčauskytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
2057.Dominykas Vaitiekūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Jovaro progimnazija)
2058.Dovydas Rukas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Vyturio" gimnazija)
2059.NORA KARAZINAITĖ (Anglų kalba, Vilniaus Maironio progimnazija)
2060.Augustinas Vytis Mazėtis (Matematika, Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla)
2061.Paulius Pečiulis (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
2062.Jakub Kostiukewicz (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
2063.Matas Dušauskas Duž (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
2064.Laura Daraškevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių „Ateities“ progimnazijos „Saulėtekio“ skyrius)
2065.Nojus Giusiano (Anglų kalba, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
2066.Žygimantas Govedas (Anglų kalba, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
2067.Pretas Šiema (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Saulėtekio" progimnazija)
2068.Simona Tautvydaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Žibų mokykla)
2069.Evanas Klimas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
2070.Miroslav Uljanov (Matematika, Visagino "Gerosios vilties" progimnazija)
2071.Gustė Jonynaitė (Anglų kalba, Alytaus Dainavos progimnazija)
2072.Kornelija Valiukėnaitė (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
2073.Lėja Mackevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žemynos progimnazija)
2074.Titas Dėjus (Matematika, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
2075.Matas Daniškevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
2076.Kornelijus Pocius (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės marijonų gimnazija)
2077.Hubertas Petkus (Anglų kalba, Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
2078.Ąžuolas Višinskis (Matematika, Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
2079.Gabrielė Lisauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kupiškio r. Subačiaus gimnazijos Noriūnų Jono Černiaus pagrindinio ugdymo skyrius)
2080.Emilis Rickus (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
2081.Austėja Rusteikaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija)
2082.Vakaris Michejenko (Anglų kalba, VGTU inžinerijos licėjus)
2083.Eglė Dambrauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, VGTU inžinerijos licėjus)
2084.Ieva Jurgilaitė (Informacinės technologijos, Pagėgių sav. Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazija)
2085.Urtė Lisauskaitė (Matematika, Širvintų pradinė mokykla)
2086.Rugilė Ramaškevičiūtė (Matematika, Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
2087.Matas Vaivaras (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
2088.Tėja Taujenytė (Biologija, pasaulio pažinimas, VGTU inžinerijos licėjaus pradinio ugdymo skyrius)
2089.Meda Milašiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
2090.DEINA GAURILČIKAITĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
2091.Emilijus Simanavičius (Anglų kalba, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
2092.Pijus Karpavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių r. Kudirkos Naumiesčio V. Kudirkos gimnazija)
2093.Titas Jankauskas (Matematika, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
2094.Pijus Mažėtis (Matematika, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
2095.Miglė Stakauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Pilėnų progimnazija)
2096.Rėjus Kančauskas (Anglų kalba, Šiaulių Dainų progimnazija)
2097.Pretas Šiema (Matematika, Klaipėdos "Saulėtekio" progimnazija)
2098.Ščensnovič Arnold (Anglų kalba, Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
2099.Paulius Bagdonas (Matematika, Kauno r. Raudondvario gimnazija)
2100.Jorilė Stravinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
2101.Austėja Stončiūtė (Matematika, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
2102.Kristupas Čižikas (Matematika, Birštono gimnazija)
2103.Vytė Česnavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių progimnazija)
2104.Simas Šiaudžionis (Matematika, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
2105.Mingailė Samulionytė (Istorija, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
2106.Mykolas Kaminskas (Matematika, Vilkaviškio pradinė mokykla)
2107.Nedas Valentukevičius (Anglų kalba, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
2108.Dominik Blaževič (Anglų kalba, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
2109.Gailė Mikoliūnaitė (Matematika, Buivydiškių pagrindinė mokykla)
2110.Augustas Packevičius (Anglų kalba, Marijampolės „Šaltinio“ progimnazija)
2111.Emilija Genytė (Istorija, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
2112.Liepa Badauskaitė (Anglų kalba, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
2113.Milena Didiul (Anglų kalba, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
2114.Nemunas Urbonas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
2115.Urtė Balčiutė (Fizika, Plungės Senamiesčio mokykla)
2116.Medeinė Sodeikaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
2117.Vėjūnė Valaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės marijonų gimnazija)
2118.Vakarė Pernavaitė (Anglų kalba, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
2119.Džiugas Slavinskas (Anglų kalba, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
2120.Marija Grinkevičiūtė (Informacinės technologijos, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
2121.Adrian David Tribocki (Anglų kalba, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
2122.Urtė Černikaitė (Anglų kalba, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
2123.Augustas Barodica (Anglų kalba, Telšių "Ateities" progimnazija)
2124.Santa Benedikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Šaltinių progimnazija)
2125.Lukas Baranovskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
2126.Juozapas Stankus (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
2127.Agnieška Pucetaitė (Anglų kalba, Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla)
2128.Nojus Karpovas (Istorija, Šiaulių Gegužių progimnazija)
2129.Tomas Jasnauskas (Matematika, Elektrėnų pradinė mokykla)
2130.Kristijonas Linauskas (Matematika, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
2131.Dovydas Būdininkas (Matematika, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
2132.Gabrielė Andrijevskytė (Matematika, Utenos Aukštakalnio progimnazija)
2133.Daumantas Kundrotas (Istorija, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
2134.Kamilis Kalininas (Matematika, Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
2135.Austėja (Matematika, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
2136.Regina Navalinskaitė (Istorija, Pasvalio r. Krinčino Antano Vienažindžio pagrindinė mokykla)
2137.Adrija Pazikaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Vilkijos gimnazija)
2138.Lėja Svobūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinė mokykla)
2139.Mažvydas Dapkus (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
2140.Rūta Berankytė (Matematika, Kėdainių r. Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinė mokykla)
2141.Augustinas Macevičius (Matematika, Kėdainių r. Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinė mokykla)
2142.Mykolas Stukonis (Informacinės technologijos, Juodšilių "Šilo" gimnazija)
2143.Kornelijus Ivanauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Medelyno progimnazija)
2144.Kornelija Kasparavičiūtė (Geografija, Kalvarijos sav. Sangrūdos gimnazija)
2145.Vytis Paplauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Antakalnio progimnazija)
2146.Joris Zaikauskas (Matematika, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
2147.Tajus Kulys (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
2148.Vilius Kišonas (Matematika, Kauno "Vyturio" gimnazija)
2149.Dominykas Tarvydas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
2150.Deimantė Šareikaitė (Matematika, Vilniaus Žemynos progimnazija)
2151.Nerilė Stasevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
2152.MiglėvViskupaitytė (Chemija, Pasvalio r. Vaškų gimnazija)
2153.Rapolas Valčiukas (Anglų kalba, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
2154.Valerija Dulkė (Anglų kalba, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
2155.Kajus Gailiūnas (Anglų kalba, Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
2156.Aistė Kovalenkovaitė (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2157.Nedas Simanauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Dainavos progimnazija)
2158.Sandra Ališauskaitė (Istorija, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
2159.Ivona Šulc (Lietuvių kalba ir literatūra, Nacionalinė Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokykla)
2160.Kristupas Daukantas (Matematika, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
2161.Sofija Šalnaitė (Matematika, VGTU inžinerijos licėjaus pradinio ugdymo skyrius)
2162.Laurynas Vigraitis (Matematika, VIMS - Vilnius International Meridian School)
2163.Simas Šidiškis (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
2164.Benita Kandrotaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Veršvų gimnazija)
2165.Ernestas Krepštekys (Anglų kalba, Šilutės r. Usėnų pagrindinė mokykla)
2166.Dinas Trainis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2167.Simas Bagdonas (Anglų kalba, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
2168.Adrijus Šileika (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Dainavos progimnazija)
2169.Christian Dominik Radovski (Informacinės technologijos, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
2170.Dominykas Tamulis (Matematika, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
2171.Akvilė Ramanauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
2172.Valentas Galican (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
2173.Edgaras Narbutas (Anglų kalba, Klaipėdos Vitės progimnazija)
2174.Enrikas Krivoščenko (Matematika, Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus)
2175.Tadas Laucevičius (Matematika, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
2176.Matas Makauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dzūkijos mokykla)
2177.Dovydas Tautkus (Anglų kalba, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
2178.Milda Dubinskaitė (Anglų kalba, Vilniaus Žemynos progimnazija)
2179.Urtė Pagojūtė (Matematika, Viešoji įstaiga „Vaivorykštės tako“ gimnazija)
2180.Rugilė Palekaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių "Atžalyno" progimnazija)
2181.Adelė Spingytė (Matematika, Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
2182.Benas Andrejevas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio pradinė mokykla)
2183.Ignas Gabrėnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
2184.Airidas Lisauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių r. Gudienos mokykla-darželis "Rugelis", Stasiūnų skyrius)
2185.Paulina Schittekatte (Matematika, Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
2186.Dominyka Kairytė (Istorija, Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija)
2187.Simas Daminaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2188.Aivaras Sinkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų r. Jiezno gimnazija)
2189.Sperauskaitė Auksė (Informacinės technologijos, Šakių "Varpo" mokykla)
2190.Andrėja Rimkutė (Matematika, Šilutės Žibų mokykla)
2191.Veronika Gorbačeva (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus darželis-mokykla "Vaivorykštė")
2192.Urtė Tamošiūnaitė (Informacinės technologijos, Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
2193.Dominykas Arcišauskas (Anglų kalba, Gargždų "Minijos" progimnazija)
2194.Jokūbas Kaveckis (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių "Atžalyno" progimnazija)
2195.Domantas Kulys (Matematika, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
2196.Evald Novoslavski (Anglų kalba, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
2197.Armandas Ziginskas (Matematika, Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
2198.Paulius Brimeris (Matematika, Kauno Palemono gimnazija)
2199.Anastasija Dukalskaja (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Aitvaro" gimnazija)
2200.Žygimantas Grigaitis (Anglų kalba, "Šaltinėlio" privati mokykla)
2201.Neimaras Šilingas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Pamario progimnazija)
2202.Adrijus Kuprys (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
2203.Kajus Stasiūnas (Istorija, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
2204.Monika Budzinauskaitė (Informacinės technologijos, Raseinių Šaltinio progimnazija)
2205.Luknė Linkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
2206.Mykolas Keblys (Anglų kalba, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
2207.Eimantas Grybauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
2208.Džiugas Aleksandras Samašonok (Biologija, pasaulio pažinimas, VIMS - Vilnius International Meridian School)
2209.Gabrielė Razonaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių "Kranto" progimnazija)
2210.Evita Kolaitytė (Informacinės technologijos, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2211.Dominykas Jurkūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
2212.Adelė Vilkauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, UAB Karalienės Mortos mokykla)
2213.Mantas Zibalas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla)
2214.Laurynas Butkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Salduvės progimnazija)
2215.Goda Makaveckaite (Matematika, Alytaus Likiškėlių progimnazija)
2216.Jokūbas Kaveckis (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių "Atžalyno" progimnazija)
2217.Paulius Butkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
2218.Justinas Biveinis (Anglų kalba, Kazlų Rūdos "Elmos" mokykla-darželis)
2219.Almantas Drazdovas (Matematika, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
2220.Sabin Jade (Anglų kalba, Klaipėdos "Aitvaro" gimnazija)
2221.samanta karpaviciute (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras)
2222.Ugnius Bužys (Lietuvių kalba ir literatūra, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
2223.Atėnė Grabskytė (Informacinės technologijos, UAB „Erudito licėjus“)
2224.Simas Jokubavičius (Anglų kalba, Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
2225.Sindija Martusevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
2226.Vytė Didžiūnaitė (Matematika, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
2227.Mykola Rutskii (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
2228.Agnija Bilotaitė (Matematika, Vilniaus Lazdynų mokykla)
2229.Arnas Imša (Anglų kalba, Kauno Vaišvydavos mokykla)
2230.Joris Simokaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
2231.Luknė Šiaudvytytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
2232.Jaunius Leonas (Biologija, pasaulio pažinimas, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
2233.Gabija Grimalauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Piliuonos gimnazija)
2234.Adriana Židanavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
2235.Meda Vaitkute (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
2236.Mantas Turauskas (Informacinės technologijos, Alytaus Panemunės progimnazija)
2237.Emilija Girdenytė (Anglų kalba, Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija)
2238.Lukas Onusaitis (Anglų kalba, Jurbarko r. Skirsnemunės Jurgio Baltrušaičio pagrindinė mokykla)
2239.Liepa Grakauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio r. Ramygalos gimnazija)
2240.Deividas Šulcas (Matematika, Kauno Milikonių progimnazija)
2241.Dominykas Miklyčius (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
2242.Džiugas Bikauskas (Matematika, Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
2243.Gabrielius Stasiulaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
2244.Ieva Mačiulytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
2245.Jogailė Kirvelaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
2246.Viltė Karpinaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
2247.Aurita Slavinskaitė (Matematika, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
2248.Deividas Dagys (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
2249.Martynas Jeriominas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
2250.Jonas Lipinskas (Matematika, Šiaulių Centro pradinė mokykla)
2251.Luka Šukytė (Matematika, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
2252.Emilija Juknaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Salduvės progimnazija)
2253.Oskar Gulbinski (Matematika, Vilniaus Lazdynų mokykla)
2254.Eridana Pinikaitė (Matematika, Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
2255.Luka Daugnoraitė (Matematika, Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
2256.Darija Jasudavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių "Juventos" progimnazija)
2257.Jonas Jakutis (Matematika, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
2258.Vitalija Gudelytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
2259.Gabrielė Žukaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
2260.Arturs Fedotovs (Anglų kalba, Klaipėdos "Pajūrio" progimnazija)
2261.Evelina Razmaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
2262.Mantas Mažeika (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
2263.Mantas Tamošiūnas (Matematika, Panevėžio r. Velžio gimnazija)
2264.Eva Sinkevičiūtė (Istorija, Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
2265.Almantas Drazdovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
2266.MAŽVYDĖ ŠIMKEVIČIŪTĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
2267.Ignas Nickus (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
2268.Ivona Gricevič (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
2269.Adrijus Preikšaitis (Anglų kalba, Gargždų "Minijos" progimnazija)
2270.Lukas Trečiokas (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių „Ateities“ progimnazijos „Saulėtekio“ skyrius)
2271.Pijus Slavinskas (Informacinės technologijos, Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija)
2272.Alanda Sidarė (Anglų kalba, Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija)
2273.Simonas Masilionis (Lietuvių kalba ir literatūra, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
2274.Emilija Kavoliukė (Matematika, Vilniaus Adomo Mickevičiaus licėjus)
2275.Vakaris Saliamonas (Matematika, Anykščių r. Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija)
2276.Žygis Beržinis (Matematika, Neringos gimnazija)
2277.Atėnė Damijonaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
2278.Dominykas Tverskis (Informacinės technologijos, Šilutės r. Vainuto gimnazija)
2279.Jokūbas Norvilas (Matematika, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
2280.Faustas Švernenka (Anglų kalba, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
2281.Meda Žilinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2282.Milana Gudukaitė (Anglų kalba, Šalčininkų r. Baltosios Vokės "Šilo" gimnazija)
2283.Kristupas Slegus (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2284.Emilija Tunkūnaitė (Anglų kalba, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
2285.Adrijus Jurkus (Istorija, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
2286.Lukrecija Šiaučiūnaitė (Anglų kalba, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
2287.Osvaldas Mikalauskas (Matematika, Mažeikių Pavasario progimnazija)
2288.Rimantas Paškonis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
2289.Bogdan Salavatov (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų r. Baltosios Vokės Elizos Ožeškovos gimnazija)
2290.Gabrielė Ivanauskaitė (Anglų kalba, Šiaulių Salduvės progimnazija)
2291.Urtė Kučinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
2292.Augustas Radzevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų r. Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinė mokykla)
2293.Kamilė Folkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
2294.Emilija Chotilovskaja (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
2295.Ermita Dervinytė (Matematika, Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
2296.Roberta Jocytė (Matematika, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
2297.Adrijana Sevilla Sevilla (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2298.Gabrielė Žukaitė (Matematika, Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
2299.Viltė Muzikevičiūtė (Informacinės technologijos, Pakruojo r. Lygumų pagrindinė mokykla)
2300.Auksė Sarnačinskaitė (Anglų kalba, Šiaulių jėzuitų mokykla)
2301.Augustė Pakrosnytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
2302.Gvidas Padaigis (Matematika, Prienų r. Veiverių Tomo Žilinsko gimnazija)
2303.Patrikas Damalis (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
2304.Neringa Vėlavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių r. Nevarėnų pagrindinė mokykla)
2305.Aleksandras Stoliarovas (Anglų kalba, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
2306.Urbonaitė Agnė (Matematika, Joniškio r. Žagarės gimnazija)
2307.Emilija Bakevičiūtė (Anglų kalba, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2308.Aronas Chalčenko (Matematika, Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
2309.Arminas Petkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio pradinė mokykla)
2310.Laurynas Šakys (Matematika, Klaipėdos Vitės progimnazija)
2311.Danielius Anius (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
2312.Gabija Kasakaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kazlų Rūdos pradinė mokykla)
2313.Vilūnė Pocevičiūtė (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2314.Ričardas Piaseckis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
2315.Emilis Gudinas (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
2316.Arnas Bielskis (Matematika, Šiaulių Salduvės progimnazija)
2317.Airida Mikalauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Rokų gimnazija)
2318.Gaudrė Riapšaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių "Kranto" progimnazija)
2319.Eiva Damanskytė (Matematika, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
2320.Aleksas Rogačiovas (Anglų kalba, Kretingos r. Vydmantų gimnazija)
2321.Ieva Austynaite (Anglų kalba, Klaipėdos Vitės progimnazija)
2322.Miglė Stakauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Pilėnų progimnazija)
2323.Dominykas Vaseniovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
2324.Arijus Vižinis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
2325.Rokas Vaičiūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
2326.Daumantas Kundrotas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
2327.Jokūbas Kondrotas (Informacinės technologijos, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2328.Vilius Namavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
2329.Kozlovskaja Erika (Anglų kalba, Vilniaus r. Bezdonių Julijaus Slovackio gimnazija)
2330.Natas Lukša (Lietuvių kalba ir literatūra, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
2331.Agota Radziukynaitė (Matematika, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
2332.Liucija Rainytė (Informacinės technologijos, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
2333.Karolis Domža (Matematika, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
2334.Lėja Intaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių Senamiesčio progimnazija)
2335.Aironas Lapinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
2336.Ugnius Marcinkevičius (Anglų kalba, Anykščių r. Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos Debeikių skyrius)
2337.Rugilė Murauskaitė (Matematika, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
2338.Vilius Morkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
2339.MEIDA RIAUBAITĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės "Saulės" pradinė mokykla)
2340.Eva Vaiva Buivydaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinė mokykla)
2341.Gerardas Leonauskas (Matematika, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
2342.Elsa Jankauskaite (Anglų kalba, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
2343.Kostas Ufartas (Matematika, Kauno "Vyturio" gimnazija)
2344.Kamilė Andrijauskaitė (Anglų kalba, Klaipėdos r. Ketvergių pagrindinė mokykla)
2345.Mėta Račkauskaitė (Anglų kalba, VšĮ „Herojus“)
2346.Ermina Petraitytė (Istorija, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
2347.Maja Pakutkaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Šaltinių progimnazija)
2348.Justas Kudirka (Anglų kalba, Alytaus Jotvingių gimnazija)
2349.Urtė Šlaustaitė (Matematika, Šiaulių Medelyno progimnazija)
2350.Elzė Jarumbauskaitė (Anglų kalba, Šilutės Pamario progimnazija)
2351.Jonas Žemaitis (Fizika, Kėdainių šviesioji gimnazija)
2352.Nikita Bakšajev (Matematika, Vilniaus "Santaros" gimnazija)
2353.Paulina Žukovska (Anglų kalba, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
2354.Ignas Varnas (Anglų kalba, Utenos Aukštakalnio progimnazija)
2355.Augustas Andriušaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Keturvalakių mokykla-daugiafunkcis centras)
2356.Auksė Žukauskaitė (Matematika, Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
2357.DOVYDAS VENDELIS (Matematika, Klaipėdos r. Ketvergių pagrindinė mokykla)
2358.Emilija Žilinskaitė (Istorija, Vilniaus suaugusiųjų mokymo centras)
2359.Samanta Ragovskytė (Matematika, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
2360.Vakaris Butkus (Matematika, Anykščių r. Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazija)
2361.Neimantas Stonys (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Medelyno progimnazija)
2362.Gytis Chalidoras (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
2363.Gabrielė Razmaitė (Matematika, Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
2364.Sandra Ališauskaitė (Matematika, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
2365.Daiva Lentinaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kelmės r. Šedbarų pradinė mokykla-daugiafunkcis centras)
2366.Rokas Gasiliauskas (Matematika, Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
2367.Lėja Matickaitė (Anglų kalba, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
2368.Diana Mudričenkaitė (Matematika, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
2369.Austėja Rusteikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija)
2370.Mykolas Razmas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija)
2371.Erik Šuškevič (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
2372.Valentinas Baravykas (Anglų kalba, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
2373.Paulius Pacenka (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
2374.Herkus Peseckis (Lietuvių kalba ir literatūra, KTU inžinerijos licėjus)
2375.Liepa Zalatoriūtė (Istorija, Kauno r. Babtų gimnazija)
2376.Urtė Jurevičiūtė (Anglų kalba, Kauno Rokų gimnazija)
2377.Joris Zokas (Matematika, Šakių "Varpo" mokykla)
2378.Viktoras Čižauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės sav. Mokolų progimnazija)
2379.Ignas Šakinis (Istorija, Plungės Senamiesčio mokykla)
2380.Dominyka Golubovaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
2381.Kajus Suprinavičius (Anglų kalba, Varėnos "Ryto" progimnazija)
2382.Vytė Alčauskytė (Informacinės technologijos, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
2383.Mileta Jančauskaitė (Anglų kalba, Gargždų "Minijos" progimnazija)
2384.Marija Armanavičiūtė (Geografija, Širvintų "Atžalyno" progimnazija)
2385.Liepa Burokaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
2386.Džiugas Slavinskas (Matematika, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
2387.Jogailė Būdavaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
2388.Rugilė Paliulytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazija)
2389.Salomėja Ratkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
2390.Vaškūnas Gytis (Matematika, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2391.Domantas Petrauskas (Fizika, KTU inžinerijos licėjus)
2392.Demid Černiavskis (Matematika, Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
2393.Emilija Lukoit (Biologija, pasaulio pažinimas, Marinos Mižigurskajos privati gimnazija)
2394.Valerija Dulkė (Geografija, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
2395.Ersimeta Gumbelevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
2396.Miglė Jarmalaitė (Anglų kalba, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
2397.Martynas Lazauskas (Matematika, Kauno "Vyturio" gimnazija)
2398.dominykas zabliauskas (Matematika, Jurbarko r. Jurbarkų darželis-mokykla)
2399.Bičkus Laurynas (Anglų kalba, Vilniaus automechanikos ir verslo mokykla)
2400.Matias Lukoševičius (Lietuvių kalba ir literatūra, KTU Vaižganto progimnazija)
2401.Lukas Jasaitis (Anglų kalba, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
2402.Meda Vaitkute (Informacinės technologijos, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
2403.Ramūnas Venckus (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės r. Vainuto gimnazija)
2404.Aleksandra Dranseikaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla)
2405.Kamilė Martišiūtė (Matematika, Šakių "Varpo" mokykla)
2406.Justina Kudirkaitė (Matematika, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2407.Jokūbas Lipskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės r. Šedbarų pradinė mokykla-daugiafunkcis centras)
2408.Rusnė Dudėnaitė (Matematika, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
2409.Gabrielius Žostautas (Informacinės technologijos, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
2410.Viltė Kancė (Matematika, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
2411.Daniel (Matematika, Vilniaus Adomo Mickevičiaus licėjus)
2412.Miglė Blodžiūnaitė (Fizika, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija)
2413.Sofija Astachova (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
2414.Emilija Vaičiulytė (Informacinės technologijos, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
2415.Lukošius Faustas (Matematika, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
2416.Aleksė Jablonskė (Anglų kalba, Ukmergės "Šilo" progimnazija)
2417.Ieva Buteikytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žemynos progimnazija)
2418.Miglė Blodžiūnaitė (Anglų kalba, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija)
2419.Lukas Jasaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
2420.Danielius Jašinauskas (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2421.SMILTĖ NACYTĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių r. Labūnavos pagrindinė mokykla)
2422.Benas Budrikas (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
2423.Tomas Šukauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
2424.DEIMANTĖ KVALITAITĖ (Matematika, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
2425.Edgaras Kairys-Štrovs (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
2426.Simona Butkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
2427.Isabela Sladkevičiūtė (Anglų kalba, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2428.Simas Simanavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
2429.Domilis Ziborovas (Informacinės technologijos, Vitlio licėjus)
2430.Justas Kvedaras (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
2431.Dominykas Arcišauskas (Informacinės technologijos, Gargždų "Minijos" progimnazija)
2432.Kasparas Rudminas (Anglų kalba, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
2433.Adrijus Petraitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kelmės r. Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija)
2434.Emilis Ziberkas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2435.Kearton Benjamin Villiam (Matematika, Jonavos Panerio pradinė mokykla)
2436.Majus Mickus (Matematika, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
2437.Simas Bagužis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
2438.Kotryna Dambrauskaitė (Matematika, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
2439.Malonė Balandytė (Matematika, Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
2440.Domantas Kralikevičius (Anglų kalba, Vilniaus Maironio progimnazija)
2441.Mikas Sinkevičius (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Avižienių gimnazija)
2442.Barbora Šimkūnaitė (Anglų kalba, Kaišiadorių r. Žiežmarių mokykla-darželis "Vaikystės dvaras")
2443.Eimantas Grybauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Beržų progimnazija)
2444.Faustas Krečius (Anglų kalba, Neringos gimnazija)
2445.Miglė Motuzaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
2446.Džiugas Zlatkus (Anglų kalba, Vilniaus Antakalnio progimnazija)
2447.Maksim Žguliov (Anglų kalba, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
2448.Jokūbas Kondrotas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2449.Simas Kamarauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
2450.Nojus Kielius (Anglų kalba, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2451.Mėta Račkauskaitė (Matematika, VšĮ „Herojus“)
2452.Oreta Deksnytė (Anglų kalba, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
2453.Auksė Jackevičiūtė (Matematika, Plungės Senamiesčio mokykla)
2454.Karolis Vaickus (Informacinės technologijos, Utenos Aukštakalnio progimnazija)
2455.Mantas Rainys (Informacinės technologijos, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
2456.Darius Liustikas (Informacinės technologijos, Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
2457.Gustė Milašiutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės Senamiesčio mokykla)
2458.Deimantas Osadčius (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
2459.Perminaitė Aistė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
2460.Arijus Virbalas (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
2461.Airidas Bertašius (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
2462.Ugnė Vrubliauskaitė (Anglų kalba, VGTU inžinerijos licėjaus pradinio ugdymo skyrius)
2463.Luknė Blandytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
2464.Vakarė Janulytė (Matematika, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
2465.Benediktas Meilus (Informacinės technologijos, Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
2466.Brigita Vasiliauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
2467.Titas Mičiuda (Informacinės technologijos, Panevėžio r. Paliūniškio pagrindinė mokykla Tiltagalių skyrius)
2468.Kornelijus Pocius (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės marijonų gimnazija)
2469.Naglis Kazlauskas (Informacinės technologijos, Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija)
2470.Sandra Ališauskaitė (Informacinės technologijos, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
2471.Tautvydas Skirkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
2472.Magda Vitkovska (Biologija, pasaulio pažinimas, Švenčionių r. Pabradės "Ryto" gimnazija)
2473.Kornelija Baranauskaitė (Matematika, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
2474.Anastasija Lukšaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Simono Daukanto gimnazija)
2475.Tautvydas Bulvydas (Matematika, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
2476.Reymer Dmitry (Matematika, Visagino "Atgimimo" gimnazija)
2477.Viktorija Pumputytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Balsių progimnazija, 4-8 kl. skyrius)
2478.Algirdas Grinas (Anglų kalba, Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazija)
2479.Rapolas Rimkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2480.Lukne Cesnaite (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
2481.Gustė Kapočiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
2482.Emilius Petrauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
2483.Odrė Januškevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
2484.Danielius Jautakis (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
2485.Dominykas Bružas (Matematika, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
2486.Martynas Gustas (Fizika, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
2487.Joris Litvaitis (Informacinės technologijos, Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija)
2488.Aranėja Alzbergaitė (Matematika, Raseinių Viktoro Petkaus progimnazija)
2489.Milda Aleksandravičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus Baltupių progimnazija)
2490.Benas Dambrauskas (Informacinės technologijos, Vilniaus Naujininkų progimnazija)
2491.Eimantas Šimanauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
2492.Kevin Godlevskij (Informacinės technologijos, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
2493.Benas Gaižiūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, UAB Karalienės Mortos mokykla)
2494.Ema Kundelytė (Matematika, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
2495.Tomaševič Evelina (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
2496.Justė Gruzdžiūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2497.Aleksandra Lizunova (Matematika, VšĮ Klaipėdos „Universa Via“ tarptautinė mokykla)
2498.Ema Stankevičiūtė (Matematika, KTU Vaižganto progimnazija)
2499.Juras Gataveckas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkijos žemės ūkio mokykla)
2500.Austėja Bortnikaitė (Anglų kalba, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
2501.Matas Monkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių "Ateities" progimnazija)
2502.Mykolas Keblys (Matematika, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
2503.Augustė Kanapickaitė (Anglų kalba, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
2504.Gustė Trepočkaitė (Matematika, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
2505.GABRIELĖ GAILIŪTĖ (Anglų kalba, Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
2506.DANIELIS OBERAUSKIS (Biologija, pasaulio pažinimas, Cavan's Lithuanistic school "Gintarėlis" ("Amber"))
2507.Mykolas Vaitkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
2508.Aistė Zaveckaitė (Istorija, Lazdijų r. Šventežerio mokykla)
2509.Rapolas Slauskis (Anglų kalba, Kauno Dainavos progimnazija)
2510.Dovydas Golcas (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
2511.Jonas Juodikis (Informacinės technologijos, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
2512.Viktorija Klimašauskaitė (Anglų kalba, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
2513.Kristupas Varnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
2514.Robertas Kapleris (Matematika, Vilniaus Senvagės gimnazija)
2515.Deividas Šnipas (Anglų kalba, Kauno r. Zapyškio pagrindinė mokykla)
2516.Arijus Šarka (Matematika, Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
2517.Dominykas Žebrauskis (Matematika, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
2518.Nojus Kulikauskas (Anglų kalba, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
2519.Mila (Anglų kalba, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
2520.Martynas Sutkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2521.Urbonaitė Agnė (Lietuvių kalba ir literatūra, Joniškio r. Žagarės gimnazija)
2522.Dominykas Stanius (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Minijos" progimnazija)
2523.Gustė Trakšelytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
2524.Oskar Jankovski (Informacinės technologijos, Vilniaus Simono Konarskio gimnazija)
2525.Šarūnas Vaitkus (Fizika, Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių progimnazija)
2526.Radvilė Rukaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
2527.Dovydas Barzevičius (Anglų kalba, Kupiškio r. Alizavos pagrindinė mokykla)
2528.Paulius Urbonas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
2529.Urtė Briedytė (Informacinės technologijos, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
2530.Benediktas Bražionis (Informacinės technologijos, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
2531.Gytis Žebrauskas (Matematika, Kauno Milikonių progimnazija)
2532.Patricija Treigytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Birštono gimnazija)
2533.EVA MAŽONAITĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos Šventosios pagrindinė mokykla)
2534.Sebastian Voroncki (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
2535.Gabrielė Akimova (Matematika, Raseinių Viktoro Petkaus progimnazija)
2536.Agnė Babrauskaitė (Anglų kalba, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
2537.Livija Ragelytė (Matematika, Alytaus „Volungės“ progimnazija)
2538.Dovas (Anglų kalba, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
2539.Gabrielė Adomaitytė (Anglų kalba, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
2540.Margiris Martynas Eigėlis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
2541.Edvinas Gresius (Geografija, Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija)
2542.Andrėja Kubiliūte (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos Panerio pradinė mokykla)
2543.Aistis (Informacinės technologijos, Vilniaus Žemynos progimnazija)
2544.Vilija Kiaurakytė (Informacinės technologijos, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
2545.Kamilė Martišiūtė (Anglų kalba, Šakių "Varpo" mokykla)
2546.Eilija Jankūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2547.Agota Valinskaitė (Anglų kalba, Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
2548.ADOMAS POŠKUS (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
2549.Tėja Meilytė (Matematika, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
2550.Rugilė Beresnevičiūtė (Matematika, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2551.Dominykas Jasaitis (Informacinės technologijos, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
2552.Kamilė Biliūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
2553.Jonas Gustaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, UAB Karalienės Mortos mokykla)
2554.Meda (Matematika, Telšių r. Nevarėnų pagrindinė mokykla)
2555.Gustė Molotokaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
2556.Sandra Ališauskaitė (Anglų kalba, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
2557.Vilius Karizna (Istorija, Kretingos rajono Jokūbavo Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
2558.Rapolas Rimkus (Anglų kalba, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2559.Fridas Gabrusėnas (Matematika, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
2560.Aistė Pranckutė (Informacinės technologijos, Šiaulių Gytarių progimnazija)
2561.Dovydas Barzevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kupiškio r. Alizavos pagrindinė mokykla)
2562.Viktorija Matevičiutė (Anglų kalba, Plungės r. Liepijų mokykla)
2563.Oskar Jankovski (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Simono Konarskio gimnazija)
2564.Arnas Tverijonas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
2565.Augustas Grigaravičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
2566.Meida Nutautaitė (Matematika, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
2567.Faustas Grudzinskas (Matematika, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
2568.Emilija Vaičiulytė (Anglų kalba, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
2569.Kevinas Maskoliūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
2570.Elija Petrikytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Akmenės r. Kruopių pagrindinė mokykla)
2571.Dominykas Mikšys (Matematika, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
2572.Emilis Bobrovko (Matematika, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
2573.Simonas Anusas (Lietuvių kalba ir literatūra, Melkio mokykla)
2574.Veronika Ostik (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Lazdynų mokykla)
2575.Beatričė Rimkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Akmenės rajono Ventos gimnazija)
2576.Tauras Krujelskis (Anglų kalba, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
2577.Magda Vitkovska (Anglų kalba, Švenčionių r. Pabradės "Ryto" gimnazija)
2578.Milena Damynaitė (Matematika, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
2579.Martynas Andrikis (Biologija, pasaulio pažinimas, VGTU inžinerijos licėjaus pradinio ugdymo skyrius)
2580.Benas Dirsė (Anglų kalba, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
2581.Nerilė Stasevičiūtė (Matematika, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
2582.Svajūnė Juselytė (Anglų kalba, Alytaus Putinų gimnazija)
2583.Dovydas Šilgalis (Informacinės technologijos, Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
2584.Gustas Lostys (Anglų kalba, Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija)
2585.Augustina Janušauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
2586.Gabrielius Gruodis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
2587.Ignė Ūselytė (Geografija, Kelmės r. Pakražančio gimnazija)
2588.Kristijonas (Anglų kalba, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
2589.Miglė Mazurkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės "Žiburėlio" mokykla-daugiafunkcis centras)
2590.Majus Kučinskas (Matematika, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
2591.Eva Nosevič (Matematika, Vilniaus Simono Konarskio gimnazija)
2592.Saulius Gindvilis (Matematika, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
2593.Joris Kuralavičius (Istorija, Marijampolės marijonų gimnazija)
2594.Jorūnė Rachlevičiūtė (Matematika, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
2595.Arminas Leonauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
2596.Arnas Budvytis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
2597.Svajūnas Silkauskas (Anglų kalba, Kauno Aleksandro Puškino gimnazijos Pagrindinio ugdymo skyrius)
2598.Yelyzaveta Yemchuk (Matematika, Telšių "Ateities" progimnazija)
2599.Arijus Miškinis (Anglų kalba, Kauno Milikonių progimnazija)
2600.Vaiva Rumpytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2601.Alanda Sidarė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija)
2602.Liucija Rainytė (Matematika, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
2603.Andrius Jermalavičius (Matematika, Jonavos r. Žeimių mokykla-daugiafunkcis centras)
2604.Džiugas Zlatkus (Matematika, Vilniaus Antakalnio progimnazija)
2605.Emilija Jankauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus „Drevinuko“ mokykla-darželis)
2606.Benas Rudaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ „Herojus“)
2607.Saulė Drusaitė (Matematika, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
2608.Joris Marcinkevičius (Anglų kalba, Kauno Pilėnų progimnazija)
2609.Rugilė Antulytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dzūkijos mokykla)
2610.Emilis Šeibakas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
2611.Lukas Kardelis (Biologija, pasaulio pažinimas, Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija)
2612.Elijus Varvuolis (Informacinės technologijos, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
2613.Lukas Zatanaikin (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
2614.Gabija Dvaranauskaitė (Matematika, Šakių "Varpo" mokykla)
2615.Aleksandras Acuta (Matematika, Klaipėdos Vitės progimnazija)
2616.Maksim Asylbekov (Matematika, Vilniaus darželis - mokykla "Saulutė")
2617.Kajus Nikliauza (Matematika, Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija)
2618.Agnius Asakavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2619.Brigita Chažauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
2620.Meda Vaišnoraitė (Anglų kalba, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
2621.Herkus Domantas (Anglų kalba, Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
2622.Armandas Kulbeckas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
2623.Austėja Lukauskaitė (Matematika, Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
2624.Kevin Godlevskij (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
2625.Amelija Gudkovaitė (Matematika, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
2626.Oskaras Riauba (Matematika, Kauno Pilėnų progimnazija)
2627.Salomėja Kalėdaitė (Matematika, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
2628.Ignas Vievesis (Matematika, Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
2629.Dominykas Jucys (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
2630.Konstantinos Odisseas Christou (Anglų kalba, Šakių "Varpo" mokykla)
2631.Ugnė Skurdauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
2632.KAMĖJA VAIŠVILAITĖ (Matematika, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
2633.Gintas Gaidys (Matematika, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
2634.Viktorija Murakaitė (Anglų kalba, Kauno Pilėnų progimnazija)
2635.GINIOTĖ SINKEVIČIŪTĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
2636.Gabija Griciūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio r. Naujamiesčio gimnazija)
2637.Eimantas Žutautas (Informacinės technologijos, Mažeikių Pavasario progimnazija)
2638.Tauras Krujelskis (Informacinės technologijos, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
2639.Linas Barzdžius (Anglų kalba, Alytaus Jotvingių gimnazija)
2640.Vaitkūnas Nojus (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2641.Lukas Volungevičius (Anglų kalba, VšĮ Šiaurės licėjus)
2642.Gabrielius Žostautas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
2643.Vainoras Mažeika (Anglų kalba, Šakių "Varpo" mokykla)
2644.GINIOTĖ SINKEVIČIŪTĖ (Matematika, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
2645.Emilija Indrijauskaitė (Matematika, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
2646.Daniela Kirkilaitė (Matematika, Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla)
2647.Gintarė Kruopienė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus suaugusiųjų mokymo centras)
2648.Viktorija Vyzaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, KTU inžinerijos licėjus)
2649.Enrika Kiškytė (Matematika, Prienų r. Skriaudžių pagrindinė mokykla)
2650.Andrėja Kubiliūte (Biologija, pasaulio pažinimas, Jonavos Panerio pradinė mokykla)
2651.Mažvydas Masalskis (Informacinės technologijos, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
2652.Akvilė Čepulytė (Anglų kalba, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
2653.Matas Packevičius (Matematika, Vilniaus Gabijos progimnazija)
2654.Justė Gaidukevičiūtė (Informacinės technologijos, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
2655.Rokas Kryžinauskas (Matematika, Šilalės r. Upynos Stasio Girėno mokykla)
2656.Laura Daraškevičiūtė (Anglų kalba, Telšių „Ateities“ progimnazijos „Saulėtekio“ skyrius)
2657.Simas Bagdonas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
2658.Rapolas Dieninis (Matematika, Molėtų pradinė mokykla)
2659.Aušvilė Zykevičiūtė (Matematika, Kauno Suzuki progimnazija)
2660.Justina Pakarnytė (Matematika, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
2661.Ignas Bauža (Chemija, Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija)
2662.Toma Andrijonaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Nemuno" mokykla)
2663.Eivydas Balkė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
2664.aleksandras gavrilinas (Lietuvių kalba ir literatūra, "Šaltinėlio" privati mokykla)
2665.Silvija Mažeikaitė (Matematika, Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
2666.Darius Kumpaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
2667.Toma Kastanavičiūtė (Informacinės technologijos, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
2668.Matas Mažeitavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2669.Modestas Alejūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
2670.Gabija Narbutaitė (Anglų kalba, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
2671.Arentas Balsas (Matematika, Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
2672.Kristupas Lankelis (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2673.Viktorija Skukauskaitė (Chemija, Panevėžio r. Upytės Antano Belazaro pagrindinė mokykla)
2674.Gediminas Akinskas (Matematika, Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
2675.Gabrielius Gudaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus „Volungės“ progimnazija)
2676.Eva Sendžikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
2677.Aistė Vizbaraitė (Matematika, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
2678.Matas Jasaitis (Anglų kalba, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
2679.Ugnius Jurkevičius (Anglų kalba, Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
2680.Saulė Paršiūnaitė (Matematika, Rokiškio r. Obelių gimnazija)
2681.Goda Mačytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių rajono Kidulių pagrindinė mokykla)
2682.Pijus Tribockis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija)
2683.Airidas Lisauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Gudienos mokykla-darželis "Rugelis", Stasiūnų skyrius)
2684.Dairidas Statulevičius (Informacinės technologijos, Vilniaus "Ryto" progimnazija)
2685.Elija Gruodytė (Anglų kalba, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2686.Liudas Būdvytis (Anglų kalba, Šilutės r. Vainuto gimnazija)
2687.Amelija Januškauskaitė (Informacinės technologijos, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
2688.Ričard Lebedevič (Matematika, Visagino „Verdenės“ gimnazija)
2689.Eimantas Petravičius (Anglų kalba, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
2690.Dominykas Jasaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
2691.Liepa Barauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
2692.Ugnė Sakalauskaitė (Matematika, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
2693.MARIUS ALKIMAVIČIUS (Anglų kalba, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
2694.Tomas Fabijonavičius (Matematika, Viešoji įstaiga „Vaivorykštės tako“ gimnazija)
2695.Kamilė Gimbickytė (Fizika, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
2696.Joris (Informacinės technologijos, Kauno Tirkiliškių mokykla-darželis)
2697.Pijus Miknevičius (Matematika, Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
2698.Viktorija Zavirinė (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
2699.Dainius Petrikas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
2700.Elzė Čėsnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Gedimino miesto mokykla)
2701.Lukas Čižinauskas (Matematika, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
2702.Ąžuolas Morkūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
2703.Miglė Grimalauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija)
2704.Pijus Mocevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
2705.Benas Michailovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
2706.Lukas Kuraitis (Matematika, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
2707.Barbora Dieninytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Molėtų pradinė mokykla)
2708.Aidas Valentinavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Suzuki progimnazija)
2709.Marius Makauskas (Anglų kalba, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
2710.Eimantas Pivoriūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Zarasų r. Dusetų Kazimiero Būgos gimnazija)
2711.Andrius Bartaška (Lietuvių kalba ir literatūra, Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
2712.Gabija Macelyte (Matematika, Elektrėnų pradinė mokykla)
2713.Eimantė Mickevičiūtė (Matematika, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
2714.Benas Marcinkus (Informacinės technologijos, Jurbarko r. Antano ir Jono Juškų gimnazijos Juodaičių skyrius)
2715.Smiltė Balaikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
2716.Gabrielė Beniušytė (Anglų kalba, Šiaulių Salduvės progimnazija)
2717.Agnieška Trukšina (Matematika, Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija)
2718.Taina Leonaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
2719.Adriana Sviackevič (Lietuvių kalba ir literatūra, Juodšilių "Šilo" gimnazija)
2720.Matas Petrauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2721.Gabija Gabulaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės profesinio rengimo centras)
2722.Augustinas Stasionis (Anglų kalba, KTU Vaižganto progimnazija)
2723.Gustė Grabauskaitė (Anglų kalba, Kauno Pilėnų progimnazija)
2724.Mykolas Talandis (Matematika, Kelmės rajono Liolių pagrindinė mokykla)
2725.GABIJA KASILIAUSKAITĖ (Matematika, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
2726.Milana Jankovskaja (Matematika, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
2727.Augustina Bagdonaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
2728.Deimena Bertašiūtė (Matematika, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
2729.Emilis Lukaševič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Pakenės Česlovo Milošo pagrindinė mokykla)
2730.Inesa Noreikaitė (Anglų kalba, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
2731.Mindaugas Daukšys (Matematika, KTU Vaižganto progimnazija)
2732.Neilas Žemgulys (Matematika, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
2733.Gabija Grubinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Biržų technologijų ir verslo mokymo centras)
2734.Faustina Staskevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
2735.Mindaugas Rinkevičius (Matematika, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
2736.Eligijus Vaitkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio r. Obelių gimnazija)
2737.Neidas Balčiūnas (Matematika, Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
2738.Rigveta Naudužaitė (Matematika, Radviliškio r. Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazija)
2739.Jokūbas Norvilas (Anglų kalba, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
2740.Magdelena Pociūtė (Matematika, UAB Karalienės Mortos mokykla)
2741.Magdalena Bojarovič (Matematika, Vilniaus Adomo Mickevičiaus licėjus)
2742.Liucija Rainytė (Anglų kalba, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
2743.Urtė Vabuolaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
2744.Viktorija Lingytė (Anglų kalba, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
2745.Mantas Adomavičius (Matematika, Vilniaus Maironio progimnazija)
2746.Teodoras Morchiladze (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija)
2747.Tadas Kriščiūnas (Anglų kalba, Šiaulių Dainų progimnazija)
2748.Kamilė Sirtautaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
2749.Emma Palaitytė (Matematika, VšĮ Kardokų gamtos mokykla)
2750.Kulikovskij Karolis (Anglų kalba, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
2751.Pikelytė Gabija (Istorija, Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
2752.Gintarė Paulauskytė (Matematika, Telšių „Ateities“ progimnazijos „Saulėtekio“ skyrius)
2753.Edvinas Gronskis (Matematika, VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
2754.Vakarė Pranckūnaitė (Matematika, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
2755.Arminas Tkačuk (Matematika, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
2756.Emilija Šiaulytė (Informacinės technologijos, Šiaulių r. Gruzdžių gimnazijos Šakynos skyrius)
2757.Ieva Galavočiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės "Saulės" pradinė mokykla)
2758.Armantas Ruseckas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Baltupių progimnazija)
2759.Gustė Vėgėlytė (Informacinės technologijos, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
2760.Deimantė Veličkaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Babtų gimnazija)
2761.Dovydas Žukauskas (Matematika, Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
2762.Deividas Stiklius (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos r. Endriejavo pagrindinė mokykla)
2763.Nikita Šaranovas (Anglų kalba, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
2764.Brigita Valukonytė (Matematika, Alytaus Dainavos progimnazija)
2765.Ugnė Jonušaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Skuodo Bartuvos progimnazija)
2766.Ivona Šulc (Biologija, pasaulio pažinimas, Nacionalinė Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokykla)
2767.Augustas Simonavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
2768.Adomas Voznych (Matematika, Riešės gimnazija)
2769.Urtė Mickutė (Matematika, Vilniaus Žemynos progimnazija)
2770.Egidija Manikaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
2771.Jūratė Rimaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Skuodo r. Aleksandrijos pagrindinė mokykla)
2772.Karolina Aželionis (Matematika, Šalčininkų r. Dainavos pagrindinė mokykla)
2773.Mantvydas Šapranauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, UAB „Taškius“)
2774.Elijus Vanagas (Anglų kalba, Varėnos "Ryto" progimnazija)
2775.Barbora Dieninytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Molėtų pradinė mokykla)
2776.Gustas Žilakauskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Salduvės progimnazija)
2777.Jorūnė Matijoškaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Elektrėnų pradinė mokykla)
2778.Milda Aleksandravičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Baltupių progimnazija)
2779.Matas Vaičiūnas (Matematika, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
2780.Nojus Žementauskas (Anglų kalba, Kalvarijos gimnazija)
2781.Kevinas Kalačius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Dainavos progimnazija)
2782.Virmantas Sarapas (Informacinės technologijos, Panevėžio r. Paliūniškio pagrindinė mokykla)
2783.Titas Pušinskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
2784.Serafina Punia (Matematika, Vilniaus "Santaros" gimnazija)
2785.Gabriela Kiliūtė (Anglų kalba, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2786.Ignas Beniulis (Matematika, Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija)
2787.Adriana Arnašiūtė (Informacinės technologijos, Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
2788.Motiejus Franckevičius (Anglų kalba, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazija)
2789.Liepa Šimanskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų r. Jiezno gimnazija)
2790.Eidas Kukrešovas (Matematika, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
2791.VILTĖ KATINAITĖ (Matematika, Šiaulių Medelyno progimnazija)
2792.Miglė Martinaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Riešės gimnazija)
2793.Smiltė Baziukevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Panemunės progimnazija)
2794.Paulius Teišerskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija)
2795.Matas Sirutis (Matematika, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
2796.Dovaldas Bukauskas (Matematika, Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinė mokykla)
2797.Dovydas Būdininkas (Lietuvių kalba ir literatūra, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
2798.Adrian Jaroš (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
2799.Meida Tamošaitytė (Matematika, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
2800.Ada Aleksandrovaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
2801.Svajūnė Solominaitė (Anglų kalba, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2802.Elžbieta Kalpokaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Panemunės progimnazija)
2803.Mantas Vijayakumar (Anglų kalba, Kauno Suzuki progimnazija)
2804.Dinaidas Justinavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
2805.Benas Markevičius (Matematika, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
2806.Deimantė Raškevičiūtė (Matematika, Kauno Veršvų gimnazija)
2807.Gita Mockūnaitė (Anglų kalba, Pakruojo r. Pašvitinio pagrindinė mokykla)
2808.Mėta Kaminskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žemynos progimnazija)
2809.Elena Sagatauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija)
2810.Jakavickas Lukas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2811.Kornelija Macevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
2812.Mantas Turauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Panemunės progimnazija)
2813.Lukas Girskas (Matematika, Vilniaus Balsių progimnazija)
2814.Faustas Grudzinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
2815.Brigita Mardas (Anglų kalba, Trakų r. Paluknio Longino Komolovskio gimnazija)
2816.Matas Gataveckas (Matematika, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
2817.Bachmatavičiūtė Izabelė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Veršvų gimnazija)
2818.Tėja Kolij (Matematika, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2819.Vasarė Šukytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
2820.Remeika Liutauras (Informacinės technologijos, Šiaulių Gytarių progimnazija)
2821.Amėja Jarmolajevaitė (Matematika, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
2822.Augustas Janonis (Anglų kalba, VGTU inžinerijos licėjus)
2823.Brigita Šniokaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
2824.Emilija Vasiljevaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Ignalinos gimnazija)
2825.Luka Makūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Rokų gimnazija)
2826.Augustas Maciulevičius (Geografija, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2827.Lukrecija Ribačionkaitė (Anglų kalba, Kauno Panemunės pradinė mokykla)
2828.Eva Rakovska (Anglų kalba, Švenčionių r. Pabradės "Ryto" gimnazija)
2829.Liutauras Naudžiūnas (Anglų kalba, Birštono gimnazija)
2830.Elijus Danilevičius (Informacinės technologijos, Plungės „Babrungo“ progimnazija)
2831.Rugilė Gudelytė (Matematika, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
2832.Karolis Makulavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
2833.Viltaras Vinokurovas (Matematika, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
2834.Rokas Vaičiūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
2835.Adomas Korizna (Matematika, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
2836.Gabija Gotautaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Jonavos Panerio pradinė mokykla)
2837.Ula Klingaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
2838.Airidas Abakas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
2839.Tomas Krivas (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Dzūkijos mokykla)
2840.Emilija Brajinskaitė (Anglų kalba, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
2841.Nelija Teodorovič (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Pavilnio progimnazija)
2842.Domantas Liutkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
2843.Ignas Gabrėnas (Matematika, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
2844.David Tretjak (Matematika, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
2845.Naglis Žilakauskas (Anglų kalba, Šiaulių Zoknių progimnazija)
2846.Raigardas Krivka (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
2847.Ostašenkovas Daugirdas (Matematika, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
2848.Brigita Žiškytė (Matematika, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
2849.Sindija Martusevičiūtė (Matematika, Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
2850.Aleksija Mikolaitytė (Informacinės technologijos, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
2851.Lukas Palionis (Anglų kalba, Kalvarijos gimnazija)
2852.Justas Simanaitis (Matematika, Kauno Rokų gimnazija)
2853.Augustė Daugintytė (Anglų kalba, Kretingos r. Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinė mokykla)
2854.Tomas Šukauskas (Geografija, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
2855.Brigita Šniokaitytė (Matematika, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
2856.Džiugas Kelpša (Matematika, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
2857.Diana Putelytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla, Radvilėnų filialas)
2858.Aismantas Vitkauskas (Geografija, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
2859.Ignas Tamulis (Istorija, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
2860.Titas Janušauskas (Matematika, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
2861.Martynas Čeponis (Lietuvių kalba ir literatūra, Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija)
2862.Kajus Šimukauskas (Matematika, Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
2863.Dovydas Barzevičius (Informacinės technologijos, Kupiškio r. Alizavos pagrindinė mokykla)
2864.Greta Balsevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
2865.Ignė Gumbelevičiūtė (Informacinės technologijos, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija)
2866.Austėja Švaikauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
2867.Milda Petrušytė (Matematika, Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija)
2868.Nikita Pastuškov (Matematika, Vilniaus Lazdynų mokykla)
2869.Guoda Ikasalaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Varėnos "Ryto" progimnazija)
2870.Ugnius Šeštakauskas (Anglų kalba, Kauno Dainavos progimnazija)
2871.Eimantas Grybauskas (Informacinės technologijos, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
2872.Teresė Buraitytė (Informacinės technologijos, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
2873.Gediminas Girdvainis (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
2874.Vėjūnė Valaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės marijonų gimnazija)
2875.Nojus Jakubauskas (Matematika, Kauno Veršvų gimnazija)
2876.Asparas Dzeranovas (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus)
2877.Smiltė Mikaliūnaitė (Informacinės technologijos, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
2878.Saulė Janušaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
2879.Ronaldas Ukrinas (Istorija, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
2880.Simas Stašaitis (Matematika, Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
2881.Lukas Margevičius (Informacinės technologijos, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Aštriosios Kirsnos pagrindinio ugdymo skyrius)
2882.Neilas Girdžius (Informacinės technologijos, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
2883.Rugilė Arštikytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių Viktoro Petkaus progimnazija)
2884.Ignė Valkauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, VGTU inžinerijos licėjus)
2885.Luka Žilinskaitė (Matematika, Alytaus Panemunės progimnazija)
2886.Nojus Ūselis (Istorija, Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
2887.Dominykas Juškys (Anglų kalba, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
2888.Arnas Alekšiūnas (Matematika, Vilniaus Ozo gimnazija)
2889.Rustė Sinkevičiūtė (Istorija, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2890.Ramunė Masiulytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
2891.Eglė Palenskė (Anglų kalba, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
2892.Gabija Siliūnaitė (Anglų kalba, Kauno Milikonių progimnazija)
2893.Nomeda Šimaitytė (Informacinės technologijos, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
2894.Radvilė Macijauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
2895.Jonas Žukas (Anglų kalba, Klaipėdos r. Agluonėnų pagrindinė mokykla)
2896.Saimonas Meliuškanas (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
2897.Justas Maskeliūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus r. Krokialaukio T. Noraus-Naruševičiaus gimnazija)
2898.Augustas Kulvietis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
2899.Tajus Vilkauskas (Anglų kalba, Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla)
2900.Martynas Andrikis (Matematika, VGTU inžinerijos licėjaus pradinio ugdymo skyrius)
2901.Aneta Dimšaitė (Anglų kalba, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
2902.Augustas Dagys (Anglų kalba, Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
2903.Viltė Frankinaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Anykščių r. Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija)
2904.Benita Kandrotaitė (Informacinės technologijos, Kauno Veršvų gimnazija)
2905.Jokūbas Brazlauskis (Informacinės technologijos, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
2906.matas mikalauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
2907.Eliza Kliukoit (Biologija, pasaulio pažinimas, Trakų r. Paluknio Longino Komolovskio gimnazija)
2908.Ema Slavickaitė (Matematika, Marijampolės marijonų gimnazija)
2909.Valentinas Baravykas (Fizika, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
2910.Karina Abrutytė (Anglų kalba, Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija)
2911.Monika Repšytė (Biologija, pasaulio pažinimas, VGTU inžinerijos licėjus)
2912.Eligijus Vaitkevičius (Matematika, Rokiškio r. Obelių gimnazija)
2913.Mikas Sinkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Avižienių gimnazija)
2914.Markas Peseckis (Matematika, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2915.Gabrielė Galvelytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio r. Ramygalos gimnazijos Vadoklių skyrius)
2916.Žygimantas Austinskas (Informacinės technologijos, Marijampolės marijonų gimnazija)
2917.Domas Savickas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla)
2918.Ūla Marija Rameikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių r. Buožėnų mokykla-daugiafunkcis centras)
2919.Daniela Lisiutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija)
2920.Sebastian Voroncki (Fizika, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
2921.Pikelytė Gabija (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
2922.Ula Klingaitė (Matematika, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
2923.Kostas Laucevičius (Anglų kalba, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
2924.Dominykas Arcišauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Minijos" progimnazija)
2925.Mahir Gahramanov (Lietuvių kalba ir literatūra, VIMS - Vilnius International Meridian School)
2926.Gvidas Šiaulinskas (Informacinės technologijos, Panevėžio r. Ramygalos gimnazija)
2927.Vytis Dambkauskas (Matematika, Kauno r. Domeikavos gimnazija)
2928.Eglė Veršelytė (Anglų kalba, Molėtų pradinė mokykla)
2929.Raigardas Krivka (Matematika, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
2930.Aironas Mitrulevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
2931.Justė Malavickaitė (Matematika, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
2932.Melita Gokaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
2933.Dovydas Miškinis (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
2934.Augustas Lukoševičius (Matematika, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2935.Ernest Zmitrovič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija)
2936.Emilija Budvytytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės r. Vilkyčių pagrindinė mokykla)
2937.Modestas Alejūnas (Anglų kalba, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
2938.Martyna (Matematika, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
2939.Karolis Simkus (Anglų kalba, Kelmės r. Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija)
2940.Nojus Pranskūnas (Anglų kalba, Utenos Adolfo Šapokos gimnazija)
2941.Gytis Daubaras (Istorija, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
2942.Auksė Sarnačinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių jėzuitų mokykla)
2943.Juliet Gonzalez (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2944.Milanijus Karolis Kurmis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės r. Katyčių pagrindinė mokykla)
2945.Donatas Skrockis (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla)
2946.Donatas Keniausis (Informacinės technologijos, Panevėžio pradinė mokykla)
2947.Adrian Bralkovskij (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija)
2948.Martynas Ramanauskas (Informacinės technologijos, Raseinių Viktoro Petkaus progimnazija)
2949.Adomas Derkintis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Lazdynų mokykla)
2950.Tomas Fabijonavičius (Anglų kalba, Viešoji įstaiga „Vaivorykštės tako“ gimnazija)
2951.Rokas Kereišis (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų r. Skriaudžių pagrindinė mokykla)
2952.Akvilė Paulavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
2953.Jonas Vagaris (Biologija, pasaulio pažinimas, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
2954.Adrian Draudvilas (Anglų kalba, Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
2955.Urtė Bajoraitė (Matematika, Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
2956.Akvilė Ramanauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
2957.Jokūbas Bartošius (Biologija, pasaulio pažinimas, Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
2958.Gintarė Kirkliauskaitė (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2959.Joris Kuralavičius (Informacinės technologijos, Marijampolės marijonų gimnazija)
2960.Daniel Rynkievič (Lietuvių kalba ir literatūra, Eitminiškių gimnazija)
2961.Ugnius Jurkevičius (Informacinės technologijos, Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
2962.Daugirdas Bulvydas (Matematika, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
2963.Jonas Šamšonas (Matematika, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
2964.Redas Černiauskas (Matematika, Kauno r. Neveronių gimnazija)
2965.Arnas Pralgauskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
2966.Viktorija Eimontaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2967.Martin Suchodolski (Anglų kalba, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
2968.Deimantas Vaička (Anglų kalba, Raseinių Viktoro Petkaus progimnazija)
2969.Joana Pupienis (Anglų kalba, Gargždų "Minijos" progimnazija)
2970.Emilis Venclovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Krašuonos progimnazija)
2971.Amelija Braziūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
2972.Airida Baltusytė (Anglų kalba, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
2973.Rasa Šmidtytė (Matematika, Kauno Veršvų gimnazija)
2974.Nerija Akaveckaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
2975.Augustas Galdikas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos Marijos Tiškevičiūtės mokykla)
2976.Kristupas Šverys (Matematika, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
2977.Arnas Ažukas (Anglų kalba, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
2978.Ema Kazlauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
2979.Alicija Skaržauskaitė (Informacinės technologijos, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
2980.Aironas Smagurauskas (Anglų kalba, Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija)
2981.Skaistė Mocevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dainavos progimnazija)
2982.Matas Jurevičius (Geografija, Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
2983.Maksim Žguliov (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
2984.Eliza Artemjeva (Lietuvių kalba ir literatūra, Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija)
2985.Dorotėja Tuzikaitė (Informacinės technologijos, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
2986.Tomas Mindaugas Mekionis (Informacinės technologijos, VGTU inžinerijos licėjus)
2987.Miglė Jarmalaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
2988.Aleksandra Lizunova (Istorija, VšĮ Klaipėdos „Universa Via“ tarptautinė mokykla)
2989.Kristijonas Mocerenko (Matematika, Buivydiškių pagrindinė mokykla)
2990.Vita Preikšaitytė (Anglų kalba, Tauragės „Aušros“ progimnazija)
2991.Diana Andriuškaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
2992.Lėja Inozemcevaitė (Anglų kalba, Šiaulių Medelyno progimnazija)
2993.Patrik Švabovič (Anglų kalba, VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
2994.Indrė Ryliškytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
2995.Dominykas Arcišauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Gargždų "Minijos" progimnazija)
2996.Vilius Jonušauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
2997.Andromeda Siliūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
2998.Goda Martinkutė (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
2999.Mėta Marija Barzelytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Juventos" progimnazija)
3000.Domas Dringelis (Lietuvių kalba ir literatūra, Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
3001.Gabija Gaubytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla)
3002.Urtė Briedytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3003.Ieva Klanaitė (Matematika, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
3004.Jorūnė Matijoškaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Elektrėnų pradinė mokykla)
3005.Rokas Valančius (Matematika, Klaipėdos r. Dovilų pagrindinė mokykla)
3006.Justas Česnauskas (Istorija, Kauno Senamiesčio progimnazija)
3007.Arsenij Leščenko (Matematika, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
3008.Vijus Bubnelis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
3009.Faustas Baltuška (Matematika, Pasvalio r. Saločių A. Poškos pagrindinė mokykla)
3010.Vytautas Dakanis (Anglų kalba, Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
3011.Roberta Pakulytė (Anglų kalba, Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
3012.Augustė Kanapickaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
3013.ERLANDAS KAIRYS (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių r. Labūnavos pagrindinė mokykla)
3014.Nojus Majauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, UAB Karalienės Mortos mokykla)
3015.EMILIS STAŠAUSKAS (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių r. Labūnavos pagrindinė mokykla)
3016.Danielius Petkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Panemunės progimnazija)
3017.Vėjas Šilo (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos Panerio pradinė mokykla)
3018.Ignė Ūselytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės r. Pakražančio gimnazija)
3019.Majus Sinkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Suzuki progimnazija)
3020.Gabriele Vasiliauskaite (Anglų kalba, Vilniaus Ozo gimnazija)
3021.Motiejus Petrėtis (Matematika, Vilniaus Balsių progimnazija)
3022.Viktorija Kulikauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
3023.Akvilė Dobilevičiūtė (Matematika, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
3024.Astrauskaitė Ugnė (Lietuvių kalba ir literatūra, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
3025.Rikardas bandinskas (Informacinės technologijos, Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
3026.Danas Rutkauskas (Anglų kalba, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3027.Justė Zacharevskytė (Matematika, Kauno Suzuki progimnazija)
3028.Eimantas Šimanauskas (Matematika, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
3029.Gabrielė Kubiliūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
3030.Lukas Piečius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos S. Daukanto progimnazijos Rūdaičių skyrius)
3031.Benas Daukšas (Matematika, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
3032.viktorija simonovič (Lietuvių kalba ir literatūra, Juodšilių "Šilo" gimnazija)
3033.Ziyue Xie (Matematika, Klaipėdos Vydūno gimnazija)
3034.Milda Griščenka (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
3035.Herkus Peseckis (Geografija, KTU inžinerijos licėjus)
3036.Slunksnis Aras (Matematika, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
3037.Ditė Kucinaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
3038.Matas Merkevičius (Anglų kalba, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
3039.Ugnė Grėbliūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija)
3040.Kvasnickis Aleksas (Matematika, Vilniaus darželis-mokykla "Vaivorykštė")
3041.Jokūbas Kilda (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
3042.Kajus Suprinavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Varėnos "Ryto" progimnazija)
3043.Simas Visockas (Anglų kalba, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
3044.Vakarė Maciukaitė (Istorija, Elektrėnų sav. Vievio gimnazija)
3045.Ignas Bielskis (Informacinės technologijos, VšĮ Šiaurės licėjus)
3046.Toma Andrijonaitė (Matematika, Kauno "Nemuno" mokykla)
3047.Evaldas Vaitkus (Anglų kalba, Kretingos r. Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinė mokykla)
3048.Aistė Sukackaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
3049.Viltė Dubravaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos mokykla-vaikų darželis "Varpelis")
3050.Emilija Kundelytė (Lietuvių kalba ir literatūra, KTU Vaižganto progimnazija)
3051.Agnieška Širvinskaja (Anglų kalba, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
3052.Akvilė Urbutytė (Anglų kalba, Tauragės Tarailių progimnazija)
3053.Arsenii Sukhinov (Informacinės technologijos, Marinos Mižigurskajos privati gimnazija)
3054.Markas Gudanecas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3055.Aurelijus (Matematika, Vilniaus Balsių progimnazija)
3056.Domante Blaskeviciute (Matematika, Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
3057.Vaitkūnas Nojus (Matematika, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
3058.Ignas Rabij (Matematika, Kauno Veršvų gimnazija)
3059.Estrėja Stikliūtė (Informacinės technologijos, Klaipėdos r. Endriejavo pagrindinė mokykla)
3060.Gabija Gyraitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
3061.Mantas Stankūnas (Informacinės technologijos, Šiaulių jėzuitų mokykla)
3062.SMILTĖ NACYTĖ (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių r. Labūnavos pagrindinė mokykla)
3063.Julius Svirušis (Matematika, Telšių „Ateities“ progimnazijos „Saulėtekio“ skyrius)
3064.Laurynas Baliukonis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
3065.Armanda Žigaitė (Anglų kalba, Kauno Pilėnų progimnazija)
3066.Emilija Vaitkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus r. Simno gimnazija)
3067.Kulikovskij Karolis (Chemija, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
3068.Neitė Čeikauskaitė (Anglų kalba, Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
3069.Neda Skuodaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
3070.Gabija Bankauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
3071.Laurynas Kazlauskas (Anglų kalba, Kauno r. Panevėžiuko mokykla-daugiafunkcis centras)
3072.Gytis Daubaras (Anglų kalba, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
3073.Gabrielė Dirdaitė (Matematika, Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla)
3074.Kipras Šikšnelis (Anglų kalba, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
3075.Kajus Kinduris (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus)
3076.Milana Tiukša (Anglų kalba, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
3077.Vanesa Kondratovič (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Kalvelių "Aušros" gimnazija)
3078.Armandas Ripkevičius (Matematika, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
3079.Smiltė Grigaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3080.Mykolas Lizdenis (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Vitės progimnazija)
3081.Aušra Rainytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės Žibų mokykla)
3082.Audrius Kovalenkovas (Informacinės technologijos, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
3083.Nojus Mačaitis (Matematika, Šakių rajono Plokščių mokykla - daugiafunkcis centras)
3084.Kajus Kraunelis (Anglų kalba, Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
3085.Aurelija Stravinskaitė (Matematika, Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
3086.Artiom Zenov (Matematika, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
3087.Gytis Paškevičius (Informacinės technologijos, Alytaus profesinio rengimo centras)
3088.Herkus Maniušis (Matematika, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
3089.Naglis Daugėla (Informacinės technologijos, Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla)
3090.Tadas Kavaliauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
3091.Raigardas Valūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Domeikavos gimnazijos Užliedžių skyrius)
3092.Mantas Keršulis (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
3093.Kasparas Kalašinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
3094.Kotryna Strašiūnskaitė (Matematika, Kaišiadorių r. Žiežmarių mokykla-darželis "Vaikystės dvaras")
3095.Gerardas Gricius (Matematika, Prienų r. Skriaudžių pagrindinė mokykla)
3096.Adas Menkovas (Matematika, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
3097.Armandas Milikauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3098.Saulius Penkovskij (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
3099.Emilija Vasiljevaitė (Anglų kalba, Ignalinos gimnazija)
3100.Akvilė Ramanauskaitė (Anglų kalba, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3101.Austė Grigaliūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
3102.Aistė Sukackaitė (Matematika, Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
3103.Mantas Užupis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių "Varpo" mokykla)
3104.Vytautas Rešeliauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Salduvės progimnazija)
3105.Vytautė Girdauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
3106.EMILIJA KASPAROVIČIŪTĖ (Fizika, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
3107.Eglė Šuminaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šalčininkų r. Baltosios Vokės "Šilo" gimnazija)
3108.Dovas Šimkevičius (Anglų kalba, Vilniaus Baltupių progimnazija)
3109.Rasa Šmidtytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Veršvų gimnazija)
3110.Tomaš Bogdanovič (Matematika, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
3111.Emilis Grevys (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos r. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija)
3112.Nojus Liubertas (Biologija, pasaulio pažinimas, Molėtų pradinė mokykla)
3113.Ugnius Žadeika (Matematika, Šilutės Pamario progimnazija)
3114.Mija Kandratavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
3115.Kajus Jonikas (Matematika, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
3116.Martynas Endzinas (Anglų kalba, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
3117.Gabrielė Bagdonaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
3118.Matas Gustaitis (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3119.Saulė Patricija Matulevičiūtė (Matematika, Alytaus „Volungės“ progimnazija)
3120.Vytautas Aidukas (Anglų kalba, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
3121.Gudžiūnaitė Neda (Fizika, Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
3122.Skaistė Valantinaitė (Matematika, Alytaus Dzūkijos mokykla)
3123.Vaskevičius Ilija (Informacinės technologijos, Vilniaus darželis-mokykla "Vaivorykštė")
3124.AUKSĖ BAUBAITĖ (Anglų kalba, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
3125.Austėja Sakalauskytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
3126.Augustas Cekanauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio r. Naujamiesčio gimnazija)
3127.Gabrielė Normantaitė (Matematika, Klaipėdos Vitės progimnazija)
3128.Artūras Kelminskas (Biologija, pasaulio pažinimas, VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
3129.Rokas Raudonis (Matematika, Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
3130.Vykintas Karpys (Anglų kalba, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
3131.Kajus Strazdas (Anglų kalba, Vilniaus Žemynos progimnazija)
3132.Lukas Šimkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Vitlio licėjus)
3133.Jomantė Rimkūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių "Varpo" mokykla)
3134.Emilis ZAJANŠKAUSKAS (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Krašuonos progimnazija)
3135.Airintas Griškus (Matematika, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
3136.Deina Korocejūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio pradinė mokykla)
3137.Arnas Gaidauskas (Matematika, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
3138.Oreta Deksnytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
3139.Edvinas Žadeika (Anglų kalba, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
3140.Stepanov Jaroslav (Matematika, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
3141.Odeta Demenčiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės r. Šedbarų pradinė mokykla-daugiafunkcis centras)
3142.Austėja Tadaravičiūtė (Informacinės technologijos, Kalvarijos gimnazija)
3143.Domantas Urbonas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
3144.Nojus Pileckas (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
3145.Augustas Janilionis (Anglų kalba, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
3146.Paulina Petrošiūtė (Informacinės technologijos, Panevėžio r. Naujamiesčio gimnazija)
3147.Ugnė Tuomaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
3148.Pijus Mykolaitis (Matematika, Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
3149.Tarvydas Malinauskas (Matematika, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
3150.Augustė Pakrosnytė (Matematika, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
3151.Kamilė Esterytė (Matematika, Varėnos "Ryto" progimnazija)
3152.Benas Chodžin (Anglų kalba, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
3153.Erikas (Informacinės technologijos, Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla)
3154.Arijielius Berčiūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus r. Simno gimnazija)
3155.Liucija Bujanauskaitė (Matematika, Alytaus Dzūkijos mokykla)
3156.Smiltė Korolytė (Informacinės technologijos, Gedimino miesto mokykla)
3157.Evelina Koncevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3158.Mėta Petrošaitytė (Istorija, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
3159.Smiltė Stasiulionytė (Matematika, Elektrėnų pradinė mokykla)
3160.Kotryna Dambrauskaitė (Anglų kalba, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
3161.Maja Linaburgyte (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
3162.Alicija Skaržauskaitė (Anglų kalba, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
3163.Miglė Jarmalaitė (Geografija, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
3164.Maksim Sobol (Matematika, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
3165.Ainius Čemeris (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
3166.Jokūbas Baltuška (Matematika, Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija)
3167.Joris Krasickas (Biologija, pasaulio pažinimas, "Šaltinėlio" privati mokykla)
3168.Agnė Žilionytė (Anglų kalba, Alytaus r. Pivašiūnų gimnazija)
3169.Lilija Mikalauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių Pavasario progimnazija)
3170.Ieva Meškauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
3171.Mantas Briedis (Informacinės technologijos, Kauno Suzuki progimnazija)
3172.Vytautas Subačius (Matematika, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
3173.Gabriele Vasiliauskaite (Matematika, Vilniaus Ozo gimnazija)
3174.Rokas Storpirštis (Matematika, Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
3175.Andrius Česynas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
3176.Justinas Biveinis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kazlų Rūdos "Elmos" mokykla-darželis)
3177.Greta Eimontaitė (Istorija, Kauno Rokų gimnazija)
3178.Auksė Grimalauskaitė (Anglų kalba, Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla)
3179.Gabrielė Berškytė (Anglų kalba, Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
3180.Joris Bakanauskas (Informacinės technologijos, Jonavos Panerio pradinė mokykla)
3181.Emilija Liotisaitė (Matematika, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
3182.Gabrielius Marcinkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Širvintų r. Gelvonų gimnazija)
3183.Urtė Vyšniauskaitė (Matematika, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
3184.Gabrielė Lauruškaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
3185.Emilija Chotilovskaja (Anglų kalba, Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
3186.Olivija Liaskovskytė (Informacinės technologijos, UAB „Erudito licėjus“)
3187.Sergej Gavriljev (Matematika, LSMU gimnazijos pradinė mokykla)
3188.Ema Balinskaitė (Matematika, Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
3189.Dovilė Radvilė Pečiūraitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
3190.Emilija Jurkšaitytė (Anglų kalba, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
3191.Algirdas Grinas (Istorija, Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazija)
3192.Aleks Romanov (Anglų kalba, VšĮ Šiaurės licėjus)
3193.Airidas Lisauskas (Matematika, Kaišiadorių r. Gudienos mokykla-darželis "Rugelis", Stasiūnų skyrius)
3194.Tomas Kaunas (Anglų kalba, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
3195.Matas Streckis (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
3196.Greta Bartoševičiūtė (Matematika, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
3197.Egidija Manikaitė (Matematika, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
3198.Modestas Alejūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
3199.Mantas Šukys (Anglų kalba, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
3200.Ieva Matuizaitė (Matematika, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
3201.Tomas Markevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
3202.Žemyna Pupelytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
3203.Patricija Brusokaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
3204.Elija Pukinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Neringos gimnazija)
3205.Monika Milinauskaitė (Anglų kalba, Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
3206.Augustė Azaravičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3207.Mantas Survila (Matematika, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
3208.Daniil Kozlov (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
3209.Nojus Černiauskas (Anglų kalba, KTU Vaižganto progimnazija)
3210.Kulikovskij Karolis (Geografija, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
3211.Joris Buinauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3212.Eglė Veršelytė (Matematika, Molėtų pradinė mokykla)
3213.Deimantė Stonytė (Matematika, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
3214.Simas Velykis (Anglų kalba, Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
3215.Gabrielė Gaigalaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Pakruojo r. Linkuvos gimnazija)
3216.Urtė Pilipavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3217.Tomaš Suckel (Matematika, Šalčininkų r. Eišiškių gimnazija)
3218.Ridas Ališauskas (Fizika, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
3219.AUDRIUS SPUKAS (Anglų kalba, Kauno r. Panevėžiuko mokykla-daugiafunkcis centras)
3220.Andrėja Rimkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Žibų mokykla)
3221.Rugilė Jocyte (Anglų kalba, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
3222.Titas Gruzdys (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
3223.Ula Klingaitė (Anglų kalba, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
3224.Raminta Pabiržytė (Matematika, Kauno Dainavos progimnazija)
3225.Uršulė Šveiniauskė (Anglų kalba, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
3226.Vytė Šimkevičiūtė (Matematika, Vilniaus Baltupių progimnazija)
3227.Majus Okockis (Matematika, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
3228.Gudžiūnaitė Neda (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
3229.Benas Sverdlovas (Informacinės technologijos, Šiaulių Salduvės progimnazija)
3230.Smiltė Bielevičiūtė (Anglų kalba, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
3231.Jokūbas Rimavičius (Matematika, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3232.Simas Stašaitis (Anglų kalba, Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
3233.Bella Vaičiūnaitė-Andrault (Matematika, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
3234.Andrej Markuns (Lietuvių kalba ir literatūra, VIMS - Vilnius International Meridian School)
3235.Austėja Švaikauskaitė (Matematika, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3236.Gabija Grimalauskaitė (Matematika, Kauno r. Piliuonos gimnazija)
3237.Dominyka Talalaitė (Matematika, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
3238.Elena (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Baltupių progimnazija)
3239.Adas Menkovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
3240.Dominykas Žuramskas (Matematika, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
3241.Domas Mačiulaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3242.Adriana Bučianskaitė (Matematika, Utenos Aukštakalnio progimnazija)
3243.Nerilė Miliūtė (Anglų kalba, Klaipėdos Vydūno gimnazija)
3244.Maksim Žguliov (Matematika, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
3245.Edgaras Kairys-Štrovs (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
3246.Donata Adomavičiūtė (Matematika, Šilutės Žibų mokykla)
3247.Kastis Dudėnas (Informacinės technologijos, Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
3248.Domas Oleškevičius (Matematika, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
3249.Faustė Krasauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Suzuki progimnazija)
3250.Mantvydas Jukna (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
3251.Mančekas Matas (Matematika, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
3252.Smiltė Šinkūnaitė (Matematika, Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
3253.Elijus Ališauskas (Matematika, Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla)
3254.Milda Katinaitė (Anglų kalba, Molėtų pradinė mokykla)
3255.Tėja Beivydaitė (Matematika, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
3256.Gytė Kuzmickaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
3257.Rimantė Dargytė (Matematika, Telšių "Ateities" progimnazija)
3258.Monika Skairytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Balsių progimnazija)
3259.Luka Daugnoraitė (Anglų kalba, Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
3260.Gytis Valanta (Matematika, Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
3261.Jevgenij Finkelson (Matematika, Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
3262.Ernestas Valaitis (Matematika, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
3263.Domantas Liutkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
3264.Joris Lileikis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės Pamario progimnazija)
3265.Joris Juozas Gaina (Anglų kalba, Alytaus Likiškėlių progimnazija)
3266.Jonas Kurmis (Informacinės technologijos, Kauno r. Raudondvario gimnazija)
3267.Patricija Preikšaitė (Matematika, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
3268.Benas Jonaitis (Anglų kalba, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
3269.Mark Ieiva (Anglų kalba, Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
3270.Edgaras Narbutas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Vitės progimnazija)
3271.Nojus Ūselis (Informacinės technologijos, Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
3272.Naglis Nikolaitis (Anglų kalba, Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla)
3273.Aura Šlepikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
3274.Eduardas Knieta (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos licėjus)
3275.Elena Baltušytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Birštono gimnazija)
3276.Jokūbas Šapoka (Matematika, Utenos Krašuonos progimnazija)
3277.Vaiva Dyglytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
3278.Kostas Laucevičius (Matematika, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
3279.Šarūnas Janulevičius (Matematika, Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
3280.Lukas Oželis (Matematika, Šilutės r. Švėkšnos "Saulės" gimnazija)
3281.Ieva Misaniuk (Matematika, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
3282.Kesminas Aistis (Matematika, Telšių "Ateities" progimnazija)
3283.Jokūbas Žadeika (Matematika, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
3284.Melita Mačiulaitytė (Anglų kalba, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
3285.Armandas Sakavičius (Matematika, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
3286.Robertas Budrikas (Anglų kalba, Jurbarko r. Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinė mokykla)
3287.HUBERTAS RAUDONIS (Matematika, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
3288.Miglė Alčauskytė (Matematika, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
3289.Emilian Belyšev (Matematika, Vilniaus r. Zujūnų gimnazija)
3290.Amelia Sabaliauskaitė (Anglų kalba, Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla Mastaičių skyrius)
3291.Atėnė Šiugždinytė (Geografija, UAB „Erudito licėjus“)
3292.Eglė Baltaduonytė (Matematika, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3293.Jokūbas Kvedaras (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Medelyno progimnazija)
3294.Edvinas Žalpys (Anglų kalba, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
3295.MONA GEDAMINSKAITĖ (Matematika, Šiaulių Medelyno progimnazija)
3296.Matas Kučinskas (Anglų kalba, Kauno Rokų gimnazija)
3297.Deimantas Litvinavičius (Anglų kalba, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
3298.Benas Bendikas (Anglų kalba, Šilutės Pamario progimnazija)
3299.Goda Asanavičiūtė (Anglų kalba, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
3300.Goda Erniūtė (Matematika, Trakų r. Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinė mokykla)
3301.Rokas Šidiškis (Informacinės technologijos, Šiaulių jėzuitų mokykla)
3302.Nojus Janušauskas (Matematika, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3303.Tautkus Grant (Anglų kalba, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
3304.Pijus Bend (Informacinės technologijos, Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija)
3305.Elija Ambrasaitė (Anglų kalba, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
3306.Solita Švataitė (Anglų kalba, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
3307.Mykolas Kaminskas (Anglų kalba, Vilkaviškio pradinė mokykla)
3308.Naglis Petrauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus)
3309.Domilis Radavičius (Matematika, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
3310.Gustė Kolyčiūtė (Anglų kalba, Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
3311.Elijus Varvuolis (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
3312.Irmantas Naujokaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3313.Tėja Mustafaj (Anglų kalba, Kauno Montesori mokykla-darželis "Žiburėlis")
3314.Tamavičius Pijus (Matematika, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
3315.RUGILĖ GENYTĖ (Matematika, Panevėžio pradinė mokykla)
3316.Dominykas Juškys (Matematika, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
3317.Artūras Kelminskas (Matematika, VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
3318.Tadas Mikalauskas (Matematika, Kauno r. Vilkijos gimnazija)
3319.Tumas Lunevičius (Matematika, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
3320.Danielė Anoškinaitė (Anglų kalba, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
3321.Augustas Grigaravičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
3322.Aleksas Strelčiūnas (Anglų kalba, Vilniaus Antakalnio progimnazija)
3323.Ugnė Paliliūnaitė (Anglų kalba, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
3324.Lukas Margevičius (Geografija, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Aštriosios Kirsnos pagrindinio ugdymo skyrius)
3325.Yelyzaveta Yemchuk (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių "Ateities" progimnazija)
3326.Vakarė Gliaudelytė (Matematika, Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
3327.Gustė Trepočkaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
3328.Audrius Bagdonas (Matematika, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
3329.Edgaras Kairys-Štrovs (Anglų kalba, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
3330.Emilija Kondratovičiūtė (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Rukainių gimnazija)
3331.Domas Kazlauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
3332.Odrė Marija Milė (Lietuvių kalba ir literatūra, Licėjus „Sokratus“, VšĮ)
3333.Viltė Stanaitytė (Matematika, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
3334.Vytautas Dakanis (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
3335.Viltė Kulbytė (Matematika, Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
3336.Domas Bagočiūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus)
3337.Rojus Afarjanc (Matematika, Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla)
3338.Ugnė Šiugždinytė (Istorija, Birštono gimnazija)
3339.Nojus Jakševičius (Istorija, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
3340.Karolis Vaickus (Matematika, Utenos Aukštakalnio progimnazija)
3341.Marius Misaniuk (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
3342.Herkus Peseckis (Biologija, pasaulio pažinimas, KTU inžinerijos licėjus)
3343.Urtė Zakžeckytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
3344.Kamila Jurevič (Matematika, Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija)
3345.Patrycja Pucetaitė (Anglų kalba, Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla)
3346.Lijana Petrauskaitė (Matematika, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
3347.Aura Šlepikaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
3348.Ugnė Darjeva (Matematika, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
3349.Marijus Jaronis (Matematika, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
3350.Ieva Palujanskaitė (Anglų kalba, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
3351.Melaj Melody Viktorija (Anglų kalba, Kauno Veršvų gimnazija)
3352.Ramir Maslobojev (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
3353.Astijus Gipas (Anglų kalba, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
3354.Ema Skerlaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, UAB "Pažinimo medis")
3355.Žaneta Siminauskaitė (Matematika, Plungės r. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija)
3356.Austėja Mastauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos rajono Jokūbavo Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
3357.URTĖ JANKUTĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Medelyno progimnazija)
3358.Juana Ožemlauskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3359.Serafina Punia (Informacinės technologijos, Vilniaus "Santaros" gimnazija)
3360.Vytautė Girdauskaitė (Anglų kalba, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
3361.Aistis (Anglų kalba, Vilniaus Žemynos progimnazija)
3362.Izabelė Butvidaitė (Matematika, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3363.Rugilė Palekaitė (Anglų kalba, Telšių "Atžalyno" progimnazija)
3364.Vakarė Kleivaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
3365.Augustas Timofejevas (Matematika, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
3366.Deivita Klimaitytė (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
3367.Sayra Blauzdžiūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės sav. Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazija)
3368.Dominykas Pascale (Biologija, pasaulio pažinimas, Tauragės „Aušros“ progimnazija)
3369.Gabrielė Marcinkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kelmės r. Šedbarų pradinė mokykla-daugiafunkcis centras)
3370.Džiugas Bružila (Anglų kalba, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
3371.Rūta Rukaitė (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
3372.Saulė Šiaulytė (Anglų kalba, Molėtų pradinė mokykla)
3373.Emilijus Mažukėlis (Matematika, Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
3374.Markas Motijauskas (Matematika, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
3375.Nojus Majauskas (Informacinės technologijos, UAB Karalienės Mortos mokykla)
3376.Lijana Lastovskaja (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Maironio progimnazija)
3377.Kasparas Abraitis (Anglų kalba, Marijampolės marijonų gimnazija)
3378.Liudas Teodoras Jocevičius (Geografija, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
3379.Nojus Klimas (Anglų kalba, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
3380.Majus Mizgiris (Matematika, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
3381.Paulina Barauskaitė (Fizika, KTU inžinerijos licėjus)
3382.Adas Steponėnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
3383.AUKSĖ BAUBAITĖ (Matematika, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
3384.Augustinas Vytis Mazėtis (Informacinės technologijos, Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla)
3385.Arnas Šimkevičius (Matematika, Šiaulių „Dermės“ mokykla)
3386.Viktorija Eimontaitė (Matematika, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3387.Mažeikaitė Jogailė (Anglų kalba, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
3388.Greta Bartoševičiūtė (Informacinės technologijos, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
3389.Kamilė Tekutytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
3390.Robertas Spėčius (Biologija, pasaulio pažinimas, Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija)
3391.Tautvydas Vakaris Jurginauskas (Informacinės technologijos, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
3392.Austėja Škarubskytė (Istorija, Vilniaus Ozo gimnazija)
3393.Gytė Motuzaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras)
3394.Gustė Trepočkaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
3395.Banaitis Mantvydas (Istorija, Šilutės r. Katyčių pagrindinė mokykla)
3396.Motiejus Zaksas (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinė mokykla)
3397.Karolis Domža (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
3398.Mėja Buinauskaitė (Anglų kalba, Kauno "Vyturio" gimnazija)
3399.Ūla Čepkauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
3400.Matas Senūta (Matematika, Alytaus r. Simno gimnazija)
3401.Pijus Mikalauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
3402.Gvidas Mažulis (Matematika, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
3403.Pijus Gataveckas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
3404.Rūta Barštonaitė (Matematika, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
3405.Vestina Vaznytė (Anglų kalba, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
3406.Danielė Baublytė (Anglų kalba, Telšių „Ateities“ progimnazijos „Saulėtekio“ skyrius)
3407.Rokas Kereišis (Anglų kalba, Prienų r. Skriaudžių pagrindinė mokykla)
3408.Meleta Lazdauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos r. Vydmantų gimnazija)
3409.Augustė Paulauskaitė (Anglų kalba, UAB Karalienės Mortos mokykla)
3410.JOKŪBAS BUČINSKAS (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių r. Labūnavos pagrindinė mokykla)
3411.Kajus Ganys-Oginskis (Anglų kalba, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
3412.Viltė Šiaulytė (Geografija, Molėtų progimnazija)
3413.Nojus Baranauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žvėryno gimnazija)
3414.Lukrecija Puodžiūtė (Anglų kalba, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
3415.Lilija Mikalauskaitė (Anglų kalba, Mažeikių Pavasario progimnazija)
3416.Mykolas Šėmis (Anglų kalba, Vilniaus Antakalnio progimnazija)
3417.Gabrielė Bagdonaitė (Informacinės technologijos, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
3418.Danielius Saltuška (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
3419.Konstantinos Odisseas Christou (Matematika, Šakių "Varpo" mokykla)
3420.Eduard Lupan (Matematika, Klaipėdos "Pajūrio" progimnazija)
3421.Kiril Bezumenka (Anglų kalba, Vilniaus darželis-mokykla "Vaivorykštė")
3422.Markas Cedronas (Matematika, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
3423.Klaudijus Karvelis (Biologija, pasaulio pažinimas, Trakų r. Aukštadvario mokykla-darželis "Gandriukas")
3424.Virmantas Sarapas (Anglų kalba, Panevėžio r. Paliūniškio pagrindinė mokykla)
3425.Domantas Valašinas (Anglų kalba, Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla Mastaičių skyrius)
3426.Arnas Dauskurdis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
3427.Vincas Jonuška (Matematika, VGTU inžinerijos licėjaus pradinio ugdymo skyrius)
3428.Saulė Girdvainytė (Matematika, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
3429.Emilis Sakalas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Neveronių gimnazija)
3430.Jokūbas Bosas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
3431.Deimantė Acutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
3432.Austėja Voicechovskytė (Matematika, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
3433.Gabrielė Toliušytė (Geografija, Jurbarko r. Eržvilko gimnazija)
3434.Smiltė Grigaitytė (Matematika, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3435.Adrija Statkutė (Matematika, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
3436.EMA LUKOŠIŪTĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
3437.Markas Kalnius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
3438.Kamilė Mačiulskytė (Anglų kalba, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
3439.Ieva Verbiejūtė (Matematika, Panevėžio r. Velžio gimnazija)
3440.Evelina Kniukštaitė (Matematika, Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
3441.Miglė Kardelytė (Anglų kalba, Šilutės r. Vilkyčių pagrindinė mokykla)
3442.Gailė Mikoliūnaitė (Anglų kalba, Buivydiškių pagrindinė mokykla)
3443.Jonas Gudaitis (Anglų kalba, Kauno Milikonių progimnazija)
3444.Vakaris Petrauskas (Matematika, Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
3445.Aistė Zaveckaitė (Anglų kalba, Lazdijų r. Šventežerio mokykla)
3446.Akvilė Kasparavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija)
3447.Arnas Neifaltas (Matematika, Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla)
3448.Tajus Žibūda (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio pradinė mokykla)
3449.Marijus Meškauskas (Matematika, Rokiškio raj. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
3450.Gabija Šurkaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Lapių pagrindinė mokykla)
3451.Georgijus Skerus (Informacinės technologijos, Klaipėdos Maksimo Gorkio progimnazija)
3452.Lukas Žebrauskas (Anglų kalba, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
3453.Greta Žižytė (Anglų kalba, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
3454.Tadas Andrijonas (Informacinės technologijos, Kauno "Nemuno" mokykla)
3455.Armandas Mikalauskis (Anglų kalba, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
3456.Emilija Chotilovskaja (Istorija, Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
3457.Andrius Zaksas (Matematika, VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
3458.Šarūnas Kasparavičius (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3459.Kornelijus Pocius (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
3460.Rugilė Rachlevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
3461.Liepa Šukutytė (Anglų kalba, Jurbarko r. Viešvilės pagrindinė mokykla)
3462.Liepa Blinstrubaitė (Anglų kalba, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
3463.Ignas Tamulis (Anglų kalba, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
3464.Vilius Namavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3465.Gabija Petrauskaitė (Matematika, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3466.Ugnius Vokietaitis (Informacinės technologijos, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
3467.Alina Schimpf (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Vasilijaus Kačialovo gimnazija)
3468.Kamilė Jankauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių "Varpo" mokykla)
3469.Tartėnas Petras (Informacinės technologijos, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
3470.Liepa Vaidekat (Matematika, Šilutės Pamario progimnazija)
3471.Oskar Gulbinski (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Lazdynų mokykla)
3472.Džiugas Petras Armonas (Lietuvių kalba ir literatūra, Pakruojo "Žemynos" progimnazija)
3473.Klaudijus Nenortas (Lietuvių kalba ir literatūra, Elektrėnų sav. Semeliškių gimnazija)
3474.Gerardas Gudauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
3475.Aistė Stulginskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
3476.Ineta Balzarevičiūtė (Anglų kalba, Šiaulių Dainų progimnazija)
3477.Kasparas Leškevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
3478.Gabrielis Keragalvis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3479.Lijana Gešventaitė (Anglų kalba, Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla)
3480.Emilija Čerkauskaitė (Matematika, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
3481.Perminaitė Aistė (Matematika, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
3482.Saulė Šauklytė (Anglų kalba, Vilniaus Viršuliškių mokykla)
3483.Justyna Balabanova (Matematika, Vilniaus Simono Konarskio gimnazija)
3484.Luka Makūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Rokų gimnazija)
3485.Rimgaudas Toliušis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
3486.Ignas Šakinis (Matematika, Plungės Senamiesčio mokykla)
3487.Justina Stoknaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla Mastaičių skyrius)
3488.Dovydas Golcas (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
3489.Kamilė Meškauskytė (Istorija, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija)
3490.Medeina Griskute (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio raj. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
3491.Ana Danielė Zalensaitė (Matematika, Jurbarko r. Seredžiaus Stasio Šimkaus mokykla-daugiafunkcis centras)
3492.Aristėja Balniūtė (Matematika, Kauno Palemono gimnazija)
3493.Gabija Smaidžiūnaitė (Anglų kalba, Tauragės r. Skaudvilės gimnazijos Batakių pagrindinio ugdymo skyrius)
3494.Matas Makauskas (Informacinės technologijos, Alytaus Dzūkijos mokykla)
3495.Daumantas Ziberkas (Informacinės technologijos, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
3496.Austėja Žvirblytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Birštono gimnazija)
3497.Andrėja Paulauskaitė (Anglų kalba, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
3498.Joris Kuralavičius (Matematika, Marijampolės marijonų gimnazija)
3499.Emilis Stropus (Biologija, pasaulio pažinimas, Gargždų "Minijos" progimnazija)
3500.Saulė Barčaitė (Matematika, Raseinių Viktoro Petkaus progimnazija)
3501.Pijus Rimkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės r. Saugų Jurgio Mikšo pagrindinė mokykla)
3502.Jokūbas Kucuk (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
3503.Augustin Kislovskij (Informacinės technologijos, Šalčininkų r. Baltosios Vokės "Šilo" gimnazija)
3504.Ernestas Kozlovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Sudervės Mariano Zdziechovskio pagrindinė mokykla)
3505.Gabrielė Delgiado (Informacinės technologijos, Vitlio licėjus)
3506.Aistė Lisonkaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių progimnazija)
3507.Juras Jakavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių "Varpo" mokykla)
3508.Gabriele Vasiliauskaite (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Ozo gimnazija)
3509.Andrius Bartaška (Biologija, pasaulio pažinimas, Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
3510.Miglė Salučkaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Pasvalio Svalios progimnazija)
3511.Emilija Kavoliukė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Adomo Mickevičiaus licėjus)
3512.Ugnė Urbonavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
3513.Augustė Pakrosnytė (Anglų kalba, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
3514.Meironaitė Rugilė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
3515.Paulius Kasparavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija)
3516.Deividas Mitrulevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
3517.Uljana Jarmakovič (Matematika, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
3518.Tėja Taujenytė (Matematika, VGTU inžinerijos licėjaus pradinio ugdymo skyrius)
3519.Matas Lendraitis (Matematika, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
3520.Kristupas Viršilas (Matematika, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
3521.Andajus Malinauskas (Anglų kalba, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
3522.Lukas Kuraitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
3523.Ieva Kvedarauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
3524.Erika Chodoravičiūtė (Istorija, KTU inžinerijos licėjus)
3525.Austėja Alaburdaitė (Matematika, Marijampolės sav. Mokolų progimnazija)
3526.Leta Bajorinaitė (Anglų kalba, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3527.Danielis Naudžiūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
3528.Ermilė Liepa Bružaitė (Anglų kalba, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
3529.Džiugas Aleksandras Samašonok (Lietuvių kalba ir literatūra, VIMS - Vilnius International Meridian School)
3530.Šarūnas Abarius (Matematika, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
3531.Ugnė Beata Tevelavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių darželis-mokykla "Kregždutė")
3532.Tamavičius Pijus (Informacinės technologijos, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
3533.Ugnė Šiugždinytė (Matematika, Birštono gimnazija)
3534.Viačeslavas Chochlovas (Anglų kalba, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
3535.Vytenis Staskevičius (Matematika, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
3536.Deimantas Chadasevičius (Anglų kalba, Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
3537.Lukas Masiulionis (Informacinės technologijos, Šiaulių Medelyno progimnazija)
3538.Mantas Grigaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Rokų mokykla-darželis)
3539.Mantas Mikalauskas (Matematika, Rietavo sav. Tverų gimnazija)
3540.Vėjūnė Jarmalaitė (Anglų kalba, Kauno Rokų gimnazija)
3541.Mykolas Rutskii (Anglų kalba, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
3542.Ugnė Ulpytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla)
3543.Dominykas Juškys (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
3544.Beatričė Šiaulytė (Anglų kalba, Klaipėdos "Aukuro" gimnazija)
3545.Joris Litvaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija)
3546.Rimvydas Žilius (Matematika, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
3547.Rajeckas Adomas (Biologija, pasaulio pažinimas, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
3548.Arijus Povilaitis (Anglų kalba, Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla)
3549.Radvilė Grigaitytė (Informacinės technologijos, Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
3550.Vaiva Gruzdytė (Anglų kalba, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3551.Jokūbas (Matematika, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
3552.HUBERTAS RAUDONIS (Informacinės technologijos, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
3553.Elita Palijanskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių „Dermės“ mokykla)
3554.Tajus (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Balsių progimnazija)
3555.Enrika Zubrickaitė (Informacinės technologijos, Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
3556.Mantautas Stankevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
3557.Jurgis Grėbliauskas (Informacinės technologijos, Kauno jėzuitų gimnazija)
3558.Jonas Gustaitis (Matematika, UAB Karalienės Mortos mokykla)
3559.Aurėja Ivanauskaitė (Anglų kalba, Raseinių Viktoro Petkaus progimnazija)
3560.Jonas Semaška (Matematika, KTU inžinerijos licėjus)
3561.Ema Užubalytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių progimnazija)
3562.Matas Būdininkas (Lietuvių kalba ir literatūra, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
3563.Elija Rumbutytė (Anglų kalba, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
3564.Majus Kapočius (Matematika, Marijampolės marijonų gimnazija)
3565.Vitalija Gudelytė (Matematika, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3566.Urtė Katutytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės Pamario progimnazija)
3567.Oskaras Prielaidas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vitlio licėjus)
3568.Vakarė Gliaudelytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
3569.Augustė Stankevičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
3570.Evelina Klumbytė (Anglų kalba, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
3571.Ernestas Abramovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Eitminiškių gimnazija)
3572.Dalius Kulikevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Elektrėnų pradinė mokykla)
3573.Tauras Jucius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kelmės r. Šedbarų pradinė mokykla-daugiafunkcis centras)
3574.Goda Suslavičiūtė (Matematika, Kretingos rajono Salantų gimnazija)
3575.Emilija Tunkūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
3576.Eva Strigūnaitė (Anglų kalba, Kauno šv. Kazimiero progimnazija)
3577.Luknė Ukelytė (Matematika, Kalvarijos sav. Jungėnų pagrindinė mokykla)
3578.Tadas Sakalauskas (Matematika, Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija)
3579.Akvilė Paulavičiūtė (Anglų kalba, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
3580.Miglė Raguckaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus „Drevinuko“ mokykla-darželis)
3581.Gabrielius Gaidelionis (Anglų kalba, Cavan's Lithuanistic school "Gintarėlis" ("Amber"))
3582.Armandas Valatka (Matematika, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
3583.Jan Zelenkevic (Anglų kalba, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
3584.Lėja Matickaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
3585.Justinas Jurkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
3586.Rauchaitė Samanta (Anglų kalba, Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
3587.Ieva Austynaite (Matematika, Klaipėdos Vitės progimnazija)
3588.Milda Katinaitė (Matematika, Molėtų pradinė mokykla)
3589.Margiris Tautkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Pradinė mokykla "Žiniukas")
3590.Taja Builytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
3591.Vaida Mikiparavičiūtė (Informacinės technologijos, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
3592.Jaunius Leonas (Informacinės technologijos, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
3593.Andrej Markuns (Biologija, pasaulio pažinimas, VIMS - Vilnius International Meridian School)
3594.Sandra Sivaja (Matematika, Švenčionių r. Pabradės "Ryto" gimnazija)
3595.Saulė Žaldokaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
3596.Neilas Girdžius (Lietuvių kalba ir literatūra, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
3597.Radvilė Rukaitė (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
3598.Ignas Šakinis (Informacinės technologijos, Plungės Senamiesčio mokykla)
3599.Jonas Sedelskis (Matematika, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
3600.Kamilis Apolinskas (Matematika, Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
3601.Amelija Stanaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
3602.Veronika Rožkova (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
3603.Adrėja Sabaliauskaitė (Geografija, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
3604.Vakaris Motuzas (Matematika, Gargždų "Minijos" progimnazija)
3605.Matas Petrauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3606.Kamilė Bakanaitė (Matematika, Jurbarko r. Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazija)
3607.AJUS JUŠKA (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
3608.Mėta Simutytė (Matematika, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
3609.Robertas Kapleris (Anglų kalba, Vilniaus Senvagės gimnazija)
3610.Jomantė Rimkūnaitė (Anglų kalba, Šakių "Varpo" mokykla)
3611.Laurynas Paliliūnas (Matematika, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
3612.Domilė Gavrilkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Molėtų pradinė mokykla)
3613.Gustavas Mankauskas (Matematika, Vilniaus Antakalnio progimnazija)
3614.Tadas Laucevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
3615.Gustė Valinčiūtė (Matematika, Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija)
3616.Lukas Šimkus (Matematika, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3617.Matas Packevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Gabijos progimnazija)
3618.Vytautas Subačius (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
3619.Mykolas Plenta (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Likiškėlių progimnazija)
3620.Domantas Pališkis (Anglų kalba, Šiaulių Gegužių progimnazija)
3621.Modestas Alejūnas (Informacinės technologijos, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
3622.Žygimantas Austinskas (Anglų kalba, Marijampolės marijonų gimnazija)
3623.Marija Gaubaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
3624.Emilija Gudaitytė (Anglų kalba, Kauno Milikonių progimnazija)
3625.Auksė Čeponytė (Anglų kalba, Pakruojo r. Rozalimo pagrindinė mokykla)
3626.Aleksandras Rumiancevas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
3627.Nedas Buta (Matematika, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
3628.Armandas Kulbeckas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
3629.Danielius Bagavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
3630.Justė Stolevičiūtė (Informacinės technologijos, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
3631.Marija Petraitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių jėzuitų mokykla)
3632.Augustė Pakrosnytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
3633.Džiugas Gurauskas (Matematika, Šilutės Pamario progimnazija)
3634.Elijus Davydovas (Matematika, Kaišiadorių r. Žaslių pagrindinė mokykla)
3635.Gaudrė Riapšaitė (Matematika, Telšių "Kranto" progimnazija)
3636.Kornelija Kuizinaitė (Anglų kalba, Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
3637.Gytis Kliokys (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Šaltinių progimnazija)
3638.EMA LUKOŠIŪTĖ (Anglų kalba, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
3639.Ugnė Butkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
3640.Mantvydas Šapranauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, UAB „Taškius“)
3641.Nojus Vilkevičius (Matematika, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
3642.Tartėnas Petras (Matematika, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
3643.Markas Žilinskas (Anglų kalba, Kauno Panemunės pradinė mokykla)
3644.Ąžuolas Paukštys (Matematika, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
3645.Benas Styra (Informacinės technologijos, Kauno Pilėnų progimnazija)
3646.Adrija Jasecičiūtė (Informacinės technologijos, Kauno specialioji mokykla)
3647.Vasarė Dekaminavičiūtė (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3648.Akvilė Kniukštaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Pamario progimnazija)
3649.Rusnė Prošogolavičiūtė (Anglų kalba, Kauno Pilėnų progimnazija)
3650.Ema Vosyliūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos r. Užusalių mokykla-daugiafunkcis centras)
3651.Domantas Milevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
3652.Nojus Šadbaras (Anglų kalba, Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
3653.Malonė Balandytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
3654.Viltė Dumbliauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
3655.Natas Imša (Matematika, Plungės r. Liepijų mokykla)
3656.Joris Juozas Gaina (Matematika, Alytaus Likiškėlių progimnazija)
3657.Oskaras Piščikas (Anglų kalba, Šiaulių jėzuitų mokykla)
3658.Mykolas Gabrys (Informacinės technologijos, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
3659.Sofija Šalnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, VGTU inžinerijos licėjaus pradinio ugdymo skyrius)
3660.Milana Mikalickaitė (Matematika, Alytaus r. Krokialaukio T. Noraus-Naruševičiaus gimnazija)
3661.Aleks Metju Žilinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
3662.Burdin Emil (Matematika, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
3663.Sofija Šalnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjaus pradinio ugdymo skyrius)
3664.Vanesa Dobravolskytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
3665.Kajus Kulvelis (Matematika, Šiaulių Dainų progimnazija)
3666.Nojus Gerdauskis (Anglų kalba, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
3667.Tajus Žibūda (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio pradinė mokykla)
3668.Emilija Genytė (Matematika, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
3669.Valentinas Baravykas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
3670.Adas Avizovas (Matematika, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
3671.Arijus Miškinis (Matematika, Kauno Milikonių progimnazija)
3672.Tita Vabalaitė (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3673.Auksė Andrijauskaitė (Matematika, VGTU inžinerijos licėjaus pradinio ugdymo skyrius)
3674.David Oganesian (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
3675.Danielė Baublytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių „Ateities“ progimnazijos „Saulėtekio“ skyrius)
3676.Jore Ablingyte (Anglų kalba, Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
3677.Armandas Bagdanavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
3678.Irmantas Naujokaitis (Istorija, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3679.Milda Miliūnaitė (Informacinės technologijos, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
3680.Lukas Zinevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
3681.Brigita Valukonytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dainavos progimnazija)
3682.Kornelija Valiukėnaitė (Anglų kalba, Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
3683.Kotryna Šriupšaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Domeikavos gimnazijos Užliedžių skyrius)
3684.Augustin Kislovskij (Anglų kalba, Šalčininkų r. Baltosios Vokės "Šilo" gimnazija)
3685.Dominykas Žebrauskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
3686.Gustė Aliulytė (Matematika, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
3687.Ignas Nickus (Matematika, Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
3688.Emilija Tarasevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės r. Liepijų mokyklos Šateikių skyrius)
3689.Elija Ambrasaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
3690.Gvidas Šiaulinskas (Matematika, Panevėžio r. Ramygalos gimnazija)
3691.Deimanas Lopeta (Matematika, Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
3692.Martynas Šunta (Matematika, Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
3693.Dovilis Lisauskas (Matematika, Marijampolės Petro Armino progimnazija)
3694.Gabrielė Jurėnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žemynos progimnazija)
3695.Elžbieta (Matematika, VšĮ „Herojus“)
3696.Elzė (Matematika, Šakių "Varpo" mokykla)
3697.Gabija Davidavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
3698.Amelija Ventytė (Matematika, Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
3699.Mikas Sinkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Avižienių gimnazija)
3700.Viltė Surdokaitė (Istorija, Vilniaus Žvėryno gimnazija)
3701.Simas Bagužis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
3702.Emilija Kolodiažnaitė (Matematika, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
3703.Jokūbas Žitkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Panemunės progimnazija)
3704.Jonas Čekas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
3705.Edvinas Petrikas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Milikonių progimnazija)
3706.Viltė Muzikevičiūtė (Matematika, Pakruojo r. Lygumų pagrindinė mokykla)
3707.BENAS RADZEVIČIUS (Anglų kalba, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
3708.Monika Lokutijevskaja (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
3709.Miglė Pazniokaitė (Matematika, Kauno Dainavos progimnazija)
3710.Dovydas Rancevas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
3711.Benas Chodžin (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
3712.Gintarė Kanapickaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
3713.Mangirdas Puodžiūnas (Informacinės technologijos, VIMS - Vilnius International Meridian School)
3714.Arnas Dirgėla (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės Pamario progimnazija)
3715.Lukas Kvietkauskas (Matematika, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
3716.Kamilė Šalnaitė (Anglų kalba, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3717.Danielius Ramanauskas (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3718.Goda Asanavičiūtė (Informacinės technologijos, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
3719.Lukas Margevičius (Matematika, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Aštriosios Kirsnos pagrindinio ugdymo skyrius)
3720.Ugnius Karveckas (Informacinės technologijos, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
3721.Dovydas Lugovik (Istorija, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
3722.Almantas Činčikas (Informacinės technologijos, Molėtų gimnazija)
3723.Neringa Mažeikytė (Matematika, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
3724.Orestas Zonys (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
3725.Dominykas Rimkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
3726.Dovydas Taraikavičius (Matematika, Švenčionių r. Pabradės "Ryto" gimnazija)
3727.Mykolas Valaika (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
3728.Viktorija Sukavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
3729.Scarlett Pereira (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
3730.Dina Rutkauskaitė (Anglų kalba, Vilniaus Žemynos progimnazija)
3731.Rimantė Dargytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių "Ateities" progimnazija)
3732.Luka Kepežinskaitė (Anglų kalba, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
3733.Majus Valauskas (Matematika, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
3734.Germantas Gurskas (Matematika, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
3735.Elija Šilgalytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
3736.Laura Daraškevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių „Ateities“ progimnazijos „Saulėtekio“ skyrius)
3737.Ieva Sodytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės Senamiesčio mokykla)
3738.Orinta Ivanauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Pilėnų progimnazija)
3739.Orestas Palenčius (Informacinės technologijos, Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija)
3740.Brigita Žiškytė (Geografija, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
3741.Račkauskas Matas (Fizika, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
3742.Liutauras Babrauskas (Informacinės technologijos, Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija)
3743.Maksym Kuchiieru (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
3744.Gabija Gabriūnaitė (Matematika, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
3745.Faustė Limontaitė (Istorija, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
3746.Ema Kundelytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
3747.Ūla Kuprusevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Panemunės progimnazija)
3748.Melita Udrėnaitė (Anglų kalba, Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
3749.Amelija Dovidovič (Anglų kalba, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
3750.Erika Adomaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Anykščių r. Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija)
3751.Jokūbas Raulušaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
3752.Emilis Gaulia (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Panemunės pradinė mokykla)
3753.Joris Litvaitis (Matematika, Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija)
3754.Julija Jemeljanova (Biologija, pasaulio pažinimas, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
3755.Elėja (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių "Ateities" progimnazija)
3756.Orinta Šoliūnaitė (Anglų kalba, Alytaus „Volungės“ progimnazija)
3757.Ignas Liubinas (Anglų kalba, Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
3758.Nerilė Mustafinaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
3759.Agnė Beluckaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos "Lietavos" pagrindinė mokykla)
3760.Luka Antanavičiūtė (Geografija, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
3761.Adelė Vitkauskaitė (Anglų kalba, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
3762.Mykolas Lizdenis (Anglų kalba, Klaipėdos Vitės progimnazija)
3763.Saulė Šiaulytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Molėtų pradinė mokykla)
3764.Saulė Paulauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
3765.Statulevičius Matas (Matematika, Šiaurės licėjus)
3766.Luknė Lauciūtė (Anglų kalba, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
3767.Martynas Muravjovas (Matematika, Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija)
3768.Denis Pendriak (Matematika, Klaipėdos Vitės progimnazija)
3769.Miron Romančiuk (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
3770.Justė Stolevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
3771.Ersimeta Gumbelevičiūtė (Informacinės technologijos, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
3772.Aleksandr Balionis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
3773.Diana Mudričenkaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
3774.Armandas Kulbeckas (Informacinės technologijos, Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
3775.Ugnė Sakalauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
3776.Lukas Šidlovskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Gargždų "Minijos" progimnazija)
3777.Milda Germanavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3778.Jomantė Rimkūnaitė (Matematika, Šakių "Varpo" mokykla)
3779.Ignas Ševelis (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių Viktoro Petkaus progimnazija)
3780.Paula Špakauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Pilėnų progimnazija)
3781.Erika Zakržauskaitė (Matematika, Kauno Milikonių progimnazija)
3782.Milana Petronytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
3783.Dominykas Rimkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių „Dermės“ mokykla)
3784.Justė Piliponytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
3785.Herkus Zuzevičius (Anglų kalba, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3786.Arijus Vižinis (Matematika, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
3787.Mėta Meškytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
3788.Laurynas Šnipkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Petro Armino progimnazija)
3789.Felicija Skėrytė (Anglų kalba, Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras)
3790.Martynas Mockus (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Ragainės progimnazija)
3791.Viktorija Vyzaitė (Anglų kalba, KTU inžinerijos licėjus)
3792.Justas Petkevičius (Matematika, Šiaulių r. Kairių jungtinė mokykla)
3793.Agnė Asteikaitė (Matematika, Trakų r. Paluknio Longino Komolovskio gimnazija)
3794.Gabrielius Jonaitis (Matematika, Šilutės Pamario progimnazija)
3795.Aidas Krauza (Istorija, Kvėdarnos K. Jauniaus gimnazijos Pajūralio skyrius)
3796.Alenas Gubanovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
3797.Austėja Karbauskytė (Matematika, Joniškio "Aušros" gimnazija)
3798.Martis Vladišauskas (Anglų kalba, Vilniaus Gabijos progimnazija)
3799.Austėja Rusteikaitė (Matematika, Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija)
3800.Urbietis Neilas (Anglų kalba, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
3801.Anastazija Uzielaitė (Informacinės technologijos, Švenčionių r. Pabradės "Žeimenos" gimnazija)
3802.Kamilis Apolinskas (Anglų kalba, Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
3803.Aronas Ipatovas (Matematika, Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
3804.Miglė Kieliūtė (Anglų kalba, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3805.Auksė Zaleckytė (Anglų kalba, Utenos Aukštakalnio progimnazija)
3806.Jonas Vokietaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
3807.Aniela Kozlovska (Matematika, Vilniaus Lazdynų mokykla)
3808.Arijus Virbalas (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
3809.Benas Plastininas (Matematika, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
3810.Aras Statauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
3811.Darek Udyryš (Informacinės technologijos, Vilniaus "Saulėtekio" mokykla-daugiafunkcis centras)
3812.Ignas Mockevičius (Matematika, Kauno Pilėnų progimnazija)
3813.Arielė Daugvilaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
3814.Aistė Kasperavičiūtė (Anglų kalba, Šiaulių "Rasos" progimnazija)
3815.Benas Vainorius (Anglų kalba, Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazija)
3816.Miglė Vitkauskienė (Anglų kalba, VIMS - Vilnius International Meridian School)
3817.viktorija simonovič (Matematika, Juodšilių "Šilo" gimnazija)
3818.Vytautas Dapolskas (Anglų kalba, Švenčionių r. Pabradės "Ryto" gimnazija)
3819.Joris Jarošenko (Matematika, Alytaus Panemunės progimnazija)
3820.Aismantas Vitkauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
3821.Aretas Vitkūnas (Matematika, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
3822.Ieva Romeikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
3823.Darja Aleksandrovič (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
3824.Gabija Miliauskaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
3825.Urtė Reklinaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
3826.Grėtė Znaidauskaitė (Anglų kalba, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
3827.Julius Patiejūnas (Informacinės technologijos, Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
3828.Andrej Markuns (Informacinės technologijos, VIMS - Vilnius International Meridian School)
3829.Matas Senūta (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus r. Simno gimnazija)
3830.Luka Kepežinskaitė (Matematika, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
3831.Viltė Sabaliauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Rietavo sav. Tverų gimnazija)
3832.Gabriel Dias (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Senvagės gimnazija)
3833.Naglis Žilakauskas (Matematika, Šiaulių Zoknių progimnazija)
3834.Dominykas Deltuva (Biologija, pasaulio pažinimas, VIMS - Vilnius International Meridian School)
3835.Kajus Žementauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kalvarijos gimnazija)
3836.Patricija Šturaitė (Matematika, Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
3837.Emil Miloševič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Simono Konarskio gimnazija)
3838.Denas Gubanovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
3839.Majus Simanavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių progimnazija)
3840.Kamilė Pudževelytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3841.Vilius Martinaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Riešės gimnazija)
3842.Arminas Valavičius (Istorija, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
3843.Voskaitė Ieva (Anglų kalba, Kauno „Saulės“ gimnazija)
3844.Jokūbas Bakula (Biologija, pasaulio pažinimas, Varėnos "Ryto" progimnazija)
3845.Tomaš Bogdanovič (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
3846.Mantas Mickevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
3847.Arnas Mačėnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
3848.Vests Vasiliauskaité (Anglų kalba, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
3849.Justas Marcinkevičius (Matematika, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
3850.Gustė Jonynaitė (Matematika, Alytaus Dainavos progimnazija)
3851.Gintautė Stankevičiūtė (Matematika, Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
3852.Austėja Lekečinskaitė (Matematika, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
3853.Gustė Eitavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
3854.Augustė Petručionytė (Matematika, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
3855.Kasparas Prameneckas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Domeikavos gimnazijos Užliedžių skyrius)
3856.Titas Kašarinas (Matematika, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
3857.Elena (Geografija, Vilniaus Baltupių progimnazija)
3858.Emilis Petrovas (Matematika, Vitlio licėjus)
3859.Armanda Pioro (Anglų kalba, Šakių r. Kudirkos Naumiesčio V. Kudirkos gimnazija)
3860.Vytė Šimkevičiūtė (Geografija, Vilniaus Baltupių progimnazija)
3861.Benas Dirsė (Informacinės technologijos, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
3862.Kristupas Skarbalius (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės pagrindinio ugdymo skyrius)
3863.Kamilė Baltrimaite (Anglų kalba, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
3864.Rokas Ignotas (Informacinės technologijos, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
3865.Medeina Vanagaitė (Matematika, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
3866.Emilija Labanauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Medelyno progimnazija)
3867.Rustė Krukauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
3868.Danielis Juodeška (Matematika, Kauno Pilėnų progimnazija)
3869.Dominykas Davidovič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija)
3870.Navickas Justas (Matematika, Šakių "Varpo" mokykla)
3871.Jovaras Eidukevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
3872.Neilas Adomavičius (Matematika, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
3873.Gita Glebavičiūtė (Anglų kalba, Biržų technologijų ir verslo mokymo centras)
3874.Deimantė Latviūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3875.Vytenis Liubšys (Matematika, Riešės gimnazija)
3876.Arentas Savickas (Matematika, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
3877.Eimantas Romeika (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3878.Laurynas Šapoka (Matematika, Utenos Aukštakalnio progimnazija)
3879.RUGILĖ KRIVULIA (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
3880.Nojus Krivickas (Anglų kalba, Švenčionių r. Pabradės "Ryto" gimnazija)
3881.Justina Stoknaitė (Anglų kalba, Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla Mastaičių skyrius)
3882.Mantvydas Kniukšta (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
3883.Deimantas Petrauskas (Matematika, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
3884.Aistė Belskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
3885.Ramunė Masiulytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
3886.Gustė Ramanauskaitė (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
3887.Elzė Liutkutė (Istorija, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3888.Evelina Lidžiūtė (Anglų kalba, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
3889.Eligijus Navickas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
3890.Adrian Pansevič (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Simono Konarskio gimnazija)
3891.Joris Grušnius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Dainavos progimnazija)
3892.Stankevičiūtė Ugnė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
3893.Miglė Jurėnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija)
3894.Viltė Elžbieta Mincytė (Matematika, Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
3895.Rapolas Motiejus Utka (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
3896.Kristupas Venckūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3897.Viktorija Visockytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
3898.Saulė Balandaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
3899.Adrijus Kochanskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
3900.Dominykas Vasiliauskas (Matematika, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3901.Rugilė Pšibišauskaitė (Matematika, Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazija)
3902.Tėja Thea Žlibinaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
3903.Arentas Vilkauskas (Matematika, Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus)
3904.Danielius Paulavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
3905.Marijus Jesiūnas (Matematika, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
3906.Karolis Stukas (Biologija, pasaulio pažinimas, Širvintų pradinė mokykla)
3907.Martynas Kurlianskas (Istorija, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
3908.Kiril Bezumenka (Matematika, Vilniaus darželis-mokykla "Vaivorykštė")
3909.Karolis Stukas (Lietuvių kalba ir literatūra, Širvintų pradinė mokykla)
3910.Eidas Kukrešovas (Anglų kalba, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
3911.Ignas Pukelevičius (Anglų kalba, Kauno Aleksandro Puškino gimnazijos Pagrindinio ugdymo skyrius)
3912.Martynas Endzinas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
3913.Vilius Chodoravičius (Lietuvių kalba ir literatūra, KTU inžinerijos licėjus)
3914.Nojus Sereikis (Matematika, Klaipėdos Vitės progimnazija)
3915.Melita Malafė (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių r. Pabradės "Ryto" gimnazija)
3916.Eva Pempytė (Matematika, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
3917.Žilvinas Eglinskas (Anglų kalba, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
3918.Augustas Timofejevas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
3919.Benas Vasiliauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Dainų progimnazija)
3920.Jonė Bataitytė (Informacinės technologijos, Šakių "Varpo" mokykla)
3921.Ula Jasaitė (Anglų kalba, Šilutės Pamario progimnazija)
3922.Elze Zelbaite (Biologija, pasaulio pažinimas, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
3923.Danielis Keragalvis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3924.Lukas Kuraitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
3925.Gabrielė Miliūnaitė (Informacinės technologijos, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
3926.Neita Grigalaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių rajono Kidulių pagrindinė mokykla)
3927.Deimantė Stankevičiūtė (Anglų kalba, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
3928.Tomaš Savosko (Matematika, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
3929.Patricia Tumonytė (Anglų kalba, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
3930.Skaistė Baltrušaitytė (Anglų kalba, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
3931.Armantas Višniauskas (Matematika, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
3932.Ąžuolas Ugenskas (Anglų kalba, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
3933.Martynas Čeponis (Anglų kalba, Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazija)
3934.Emilija Gajauskaitė (Anglų kalba, Kelmės rajono Elvyravos pagrindinė mokykla)
3935.Melita Mačiulaitytė (Matematika, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
3936.Bulent Turgut (Lietuvių kalba ir literatūra, VIMS - Vilnius International Meridian School)
3937.Aura Šlepikaitė (Matematika, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
3938.Matas Sirutis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
3939.Aleksandra Lizunova (Geografija, VšĮ Klaipėdos „Universa Via“ tarptautinė mokykla)
3940.Greta Šerytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
3941.Goda Mitkevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės Senamiesčio mokykla)
3942.Skaistė Skripkauskaitė (Anglų kalba, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
3943.Roberta Jocytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
3944.Migle zilinskaite (Matematika, Kauno Suzuki progimnazija)
3945.Vitalija Kostrubaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
3946.Viltė Sabaliauskaitė (Anglų kalba, Rietavo sav. Tverų gimnazija)
3947.Adelija Jarmalaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
3948.Danielius Polovcevas (Anglų kalba, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
3949.Rytė Šlipaitytė (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3950.Urtė Noreikytė (Informacinės technologijos, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
3951.Aronas Stonkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Vitės progimnazija)
3952.Eirida Majauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Palemono gimnazija)
3953.Artūras Kelminskas (Anglų kalba, VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
3954.Evelina Koncevičiūtė (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3955.Erik Šuškevič (Informacinės technologijos, Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
3956.Alan Ščerban (Matematika, Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
3957.Maksim Markevič (Matematika, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
3958.Meda Kazlauskaitė (Anglų kalba, Jurbarko r. Seredžiaus Stasio Šimkaus mokykla-daugiafunkcis centras)
3959.Benas Daukšas (Chemija, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
3960.Kajus Malininas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Vitės progimnazija)
3961.Kulinkevičiūtė Monika (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių suaugusiųjų mokykla)
3962.Žydrūnė Miliūtė (Matematika, Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinė mokykla)
3963.Amelija Beliauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
3964.Hubertas Rudzevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės "Saulės" pradinė mokykla)
3965.Nedas Simanauskas (Matematika, Kauno Dainavos progimnazija)
3966.Justas Juchnevičius (Informacinės technologijos, Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
3967.Simonas Anusas (Informacinės technologijos, Melkio mokykla)
3968.Osvaldas Mikalauskas (Informacinės technologijos, Mažeikių Pavasario progimnazija)
3969.Karolina Goginašvili (Fizika, Vilniaus r. Riešės šv. Faustinos Kovalskos pagrindinė mokykla)
3970.Vytenis Kavaliauskas (Anglų kalba, Vilkaviškio r. Pilviškių „Santakos“ gimnazija)
3971.Karolina Jurevičiūtė (Matematika, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
3972.Timas Bukauskas (Anglų kalba, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
3973.Kristupas Račaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
3974.Daumantas Ziberkas (Matematika, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
3975.Viktorija Pumputytė (Informacinės technologijos, Vilniaus Balsių progimnazija, 4-8 kl. skyrius)
3976.Dovydas Steponaitis (Matematika, Šiaulių Zoknių progimnazija)
3977.Vaida Mikiparavičiūtė (Istorija, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
3978.Tomas Želvys (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
3979.Denas Jurgilas (Matematika, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3980.Evelina Marčiulynaitė (Geografija, Marijampolės profesinio rengimo centras)
3981.Paula Šimkevičiūtė (Matematika, Alytaus Šaltinių progimnazija)
3982.Ivan Bolšakov (Geografija, Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centras)
3983.Ugnė Skurdauskaitė (Matematika, Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
3984.Saulė Juraitė (Anglų kalba, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
3985.Austė Žilaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių rajono Kidulių pagrindinė mokykla)
3986.Nojus (Matematika, Kauno Tirkiliškių mokykla-darželis)
3987.Markas Boreika (Matematika, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3988.Nedas Valentukevičius (Matematika, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
3989.Jokūbas Baltuška (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija)
3990.Odrė Marija Milė (Biologija, pasaulio pažinimas, Licėjus „Sokratus“, VšĮ)
3991.Gerda Aleksandravičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Jurbarko r. Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazija)
3992.Matas Latakas (Matematika, Plungės Senamiesčio mokykla)
3993.Norbertas Šakalys (Informacinės technologijos, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
3994.Domantas Palekas (Matematika, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
3995.Eglė Dambrauskaitė (Anglų kalba, VGTU inžinerijos licėjus)
3996.Airidas Butautas (Matematika, Kauno Palemono gimnazija)
3997.Nida Stankūnaitė (Matematika, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
3998.Gytis Bukaitis (Anglų kalba, Kauno Palemono gimnazija)
3999.Marius Rastenis (Matematika, Kupiškio r. Subačiaus gimnazijos Noriūnų Jono Černiaus pagrindinio ugdymo skyrius)
4000.Emilija Sabutytė (Anglų kalba, Šiaulių "Juventos" progimnazija)
4001.Ema Tamulevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
4002.Nojus Jurkūnas (Matematika, Tauragės Tarailių progimnazija)
4003.Meda Vaišnoraitė (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
4004.Jokūbas Bartošius (Informacinės technologijos, Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
4005.Brigita Ragaišytė (Anglų kalba, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
4006.Emilis Grevys (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija)
4007.Norbertas Šakalys (Anglų kalba, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
4008.Lėja Gumbytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
4009.Jokūbas Lekavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
4010.Arnas Švoba (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
4011.Juozas Paškauskas (Matematika, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
4012.Balys Gabnys (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
4013.Tadas Mikašauskas (Matematika, Plungės r. Liepijų mokykla)
4014.Goda Jaremčiukaitė (Anglų kalba, Mažeikių Pavasario progimnazija)
4015.Viktorija Tamulionytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
4016.Žygimantas Janavičius (Informacinės technologijos, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
4017.Neringa Albrektaitė (Anglų kalba, Kelmės rajono Liolių pagrindinė mokykla)
4018.Jurgis Ašmonas (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4019.Deimantė Raškevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Veršvų gimnazija)
4020.Kristupas Mincė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Blindžių skyrius)
4021.Mindaugas Beliauskas (Informacinės technologijos, Kauno Milikonių progimnazija)
4022.Miglė Bražinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Panemunės progimnazija)
4023.Aidija Tilindytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
4024.Armandas Dzindzalieta (Informacinės technologijos, VGTU inžinerijos licėjus)
4025.Sandra Fominaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
4026.Lukas Zinevičius (Informacinės technologijos, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
4027.Ignas Packevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
4028.Armandas Utakis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
4029.Eglė Balinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio Vaižganto progimnazija)
4030.Ugnius Safonovas (Matematika, Kauno Veršvų gimnazija)
4031.Andrius Bartaška (Matematika, Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
4032.Miron Romančiuk (Anglų kalba, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
4033.Majus Masaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių „Ateities“ progimnazijos „Saulėtekio“ skyrius)
4034.Vasarė Marcinkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jurbarko r. Antano ir Jono Juškų gimnazijos Juodaičių skyrius)
4035.Urtė Briedytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4036.Kotryna Bartkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Domeikavos gimnazijos Užliedžių skyrius)
4037.Lukas Šidlovskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
4038.Rūtilė Šabūnaitė (Matematika, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
4039.Nojus Janulis (Matematika, Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
4040.Gustas Andriuškevičius (Anglų kalba, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
4041.Rugilė Garunkštytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos mokykla-vaikų darželis "Varpelis")
4042.Marius Butrimas (Matematika, VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
4043.Amelija Sakalauskaitė (Matematika, Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija)
4044.Nojus Vaivada (Matematika, Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
4045.Gabrielė Kiltinaitė (Matematika, Marijampolės sav. Mokolų progimnazija)
4046.Danas Navickis (Anglų kalba, Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
4047.Agnė Daraškevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių progimnazija)
4048.Eivaras Rastauskas (Anglų kalba, Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
4049.Mykola Rutskii (Anglų kalba, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
4050.Joris Kentra (Anglų kalba, Erudito licėjus)
4051.Rugilė Juškaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio r. Ramygalos gimnazija)
4052.Vėjūnė Valaitytė (Informacinės technologijos, Marijampolės marijonų gimnazija)
4053.Pijus Kergė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4054.Hubertas Petkus (Matematika, Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
4055.Gustė Paulauskytė (Matematika, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija)
4056.Luknė Linkevičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
4057.Viktorija Ilevič (Matematika, Vilniaus Lazdynų mokykla)
4058.Kastis Dudėnas (Matematika, Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
4059.Aurimas Maldutis (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
4060.Vilius Martinaitis (Anglų kalba, Riešės gimnazija)
4061.Elija Gruodytė (Matematika, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
4062.Gustė Milašiutė (Matematika, Plungės Senamiesčio mokykla)
4063.Emilija Šiaulytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Gruzdžių gimnazijos Šakynos skyrius)
4064.Saulė Laurinavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
4065.Jokūbas Lipskis (Matematika, Kelmės r. Šedbarų pradinė mokykla-daugiafunkcis centras)
4066.Mindaugas Kazragis-Jonauskas (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
4067.Milda Žilinskaitė (Anglų kalba, VšĮ Šiaurės licėjus)
4068.Paula Lietuvninkaitė (Matematika, Kauno r. Domeikavos gimnazija)
4069.Šarūnė Girgždytė (Fizika, Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija)
4070.Kristina Katelynaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus „Volungės“ progimnazija)
4071.Lukas Kavaliauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žemynos progimnazija)
4072.Tajus Norvydas (Matematika, Telšių „Ateities“ progimnazijos „Saulėtekio“ skyrius)
4073.Gustė Aliulytė (Informacinės technologijos, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
4074.Mėta Raugevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla)
4075.Vėjas Pranculevičius (Chemija, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
4076.Evija Kutkutė (Matematika, Vilniaus Naujininkų progimnazija)
4077.Luknė Norvaišaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
4078.Sandra Ališauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
4079.Arnas Gaidauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
4080.Dominykas Genaitis (Matematika, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
4081.Kasparas Grigaitis (Matematika, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
4082.Dovas Butkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
4083.Ugnė Paliliūnaitė (Matematika, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
4084.Deividas Paukštys (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija)
4085.Lukaševič Patryk (Matematika, Švenčionių r. Pabradės "Žeimenos" gimnazija)
4086.Domas Oleškevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
4087.EMILIJA VOZGIRDAITĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Medelyno progimnazija)
4088.Marijonas Giedrys (Matematika, Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazija)
4089.pijus pankrasovas (Anglų kalba, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
4090.Rojus Mačiulis (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
4091.Gintautė Stankevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
4092.Nojus Valiukas (Biologija, pasaulio pažinimas, Anykščių r. Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos Debeikių skyrius)
4093.Domas Ramanauskas (Matematika, Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla)
4094.Aurinta Guogaitė (Anglų kalba, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
4095.Emilija Kondratovičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Rukainių gimnazija)
4096.Rapolas Rimkus (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
4097.Miglė Kutrevičiūtė (Matematika, Vilniaus Žemynos progimnazija)
4098.Vakaris Saliamonas (Anglų kalba, Anykščių r. Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija)
4099.Deimantas Bungardaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Rokų gimnazija)
4100.Ignas Bauža (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija)
4101.Goda Slavinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
4102.Arnas Žilionis (Anglų kalba, Alytaus r. Pivašiūnų gimnazija)
4103.Dovydas Rukas (Informacinės technologijos, Kauno "Vyturio" gimnazija)
4104.Radvilė Žiliūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės r. Kulių gimnazija)
4105.Urtė Mitkutė (Anglų kalba, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
4106.Patricija Savickaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
4107.Venciūtė Elzė (Anglų kalba, Vilkaviškio pradinė mokykla)
4108.Neda Vaisėtaitė (Anglų kalba, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
4109.Toma Vaškevičiūtė (Matematika, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
4110.Matas Krauza (Informacinės technologijos, Kvėdarnos K. Jauniaus gimnazijos Pajūralio skyrius)
4111.Gustas Liaučius (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Žibų mokykla)
4112.Emilija Kriaučiūnaitė (Anglų kalba, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
4113.Daniel (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Adomo Mickevičiaus licėjus)
4114.Arminas Valavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
4115.Nojus Sikorskis (Anglų kalba, Marijampolės "Žiburėlio" mokykla-daugiafunkcis centras)
4116.Melita Sunokaite (Matematika, Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija)
4117.Aras Lisauskas (Matematika, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
4118.Urtė Dolibagaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
4119.Sartauskas Edgaras (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
4120.Vytautas Norkaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
4121.Evelina Kniukštaitė (Anglų kalba, Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
4122.Smiltė Beatričė Laurušaitė (Matematika, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
4123.Jogailė Kravcova (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Domeikavos gimnazijos Užliedžių skyrius)
4124.Kornelijus Dacys (Lietuvių kalba ir literatūra, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
4125.Salomėja Kalinauskaitė (Informacinės technologijos, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
4126.Žygimantas Vozgirdas (Istorija, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija)
4127.Rafał Grudzinski (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Riešės šv. Faustinos Kovalskos pagrindinė mokykla)
4128.Austėja Laurutytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
4129.Viktorija Lastovskytė (Matematika, Vilniaus Maironio progimnazija)
4130.Vytenis Liubšys (Anglų kalba, Riešės gimnazija)
4131.Gustė Bilinskaitė (Matematika, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
4132.Anastasija Klimuk (Matematika, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
4133.Domantas Ramanavičius (Matematika, Alytaus Panemunės progimnazija)
4134.Dominyka Karaliūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Krašuonos progimnazija)
4135.Uljana Sevostjanova (Matematika, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
4136.Gustė Matulionytė (Matematika, Vilniaus Žemynos progimnazija)
4137.Lukas Ašakevič (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
4138.Vanesa Vosilytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
4139.Smiltė Beatričė Laurušaitė (Anglų kalba, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
4140.Jogaila Pilipavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Elektrėnų pradinė mokykla)
4141.Arnas Milašauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla)
4142.Edmundas Šeduikis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
4143.Eglė Glinskytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
4144.Edgaras Budvitis (Matematika, Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla)
4145.Akvilė Kasparavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija)
4146.Gabija Smaidžiūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Tauragės r. Skaudvilės gimnazijos Batakių pagrindinio ugdymo skyrius)
4147.Vytė Miežlaiškytė (Anglų kalba, Erudito licėjus)
4148.Tėja Savickaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
4149.Nojus Keblys (Lietuvių kalba ir literatūra, Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
4150.Nedas Buta (Istorija, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
4151.Julius Urbonas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
4152.Mindaugas Žuravskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus r. Pivašiūnų gimnazija)
4153.Deimantė Sarapaitė (Istorija, Panevėžio r. Paliūniškio pagrindinė mokykla)
4154.Eivaras Rastauskas (Matematika, Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
4155.Mėja Kuklytė (Matematika, Riešės gimnazija)
4156.Robertas Ročys (Matematika, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4157.Emilis Puida (Matematika, Marijampolės "Žiburėlio" mokykla-daugiafunkcis centras)
4158.Gabija Gotautaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos Panerio pradinė mokykla)
4159.Gustė Milašiutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės Senamiesčio mokykla)
4160.Gvidas Mažulis (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
4161.Viltėja Bružaitė (Anglų kalba, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
4162.Justas Jucaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
4163.Augustas Lukoševičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
4164.Ignas Barzdėnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
4165.Benas Andrijauskas (Matematika, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
4166.Goda Makaveckaite (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Likiškėlių progimnazija)
4167.Nojus Striženikovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus „Volungės“ progimnazija)
4168.Liveta Mazurkevičiūtė (Anglų kalba, Švenčionių r. Pabradės "Ryto" gimnazija)
4169.Nedas Buta (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
4170.Tomas Jarmala (Informacinės technologijos, Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
4171.Konrad Miloševič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Simono Konarskio gimnazija)
4172.Arijus Blažaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio pradinė mokykla)
4173.Dovydas Stasevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
4174.Tomas Šukauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
4175.Jurgis Leščiauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių progimnazija)
4176.Žymantas Kurlianskas (Matematika, Šiaulių Ragainės progimnazija)
4177.Dovydas Bivainis (Anglų kalba, Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
4178.Vaida Mikiparavičiūtė (Matematika, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
4179.Laurynas Jackūnas (Matematika, Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
4180.Ignas Paškevičius (Informacinės technologijos, Šalčininkų r. Baltosios Vokės "Šilo" gimnazija)
4181.Benas Styra (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Pilėnų progimnazija)
4182.Auksė Vyturytė (Matematika, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
4183.Daniela Chačirova (Matematika, Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija)
4184.Urtė Šlaustaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Medelyno progimnazija)
4185.Kristupas Mažeika (Anglų kalba, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
4186.Ugnė ANGLICKYTĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių Sodų pagrindinė mokykla)
4187.Simas Navickas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kardokų Gamtos Mokykla)
4188.Otilija Galinytė (Matematika, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
4189.Mantas Mickevičius (Informacinės technologijos, Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
4190.Evelina Balčiūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Salduvės progimnazija)
4191.Kristupas Češiūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
4192.Augustas Mažeika (Geografija, Kelmės "Kražantės" progimnazija)
4193.Viktorija Levina (Anglų kalba, Marinos Mižigurskajos privati gimnazija)
4194.Emilis Ališauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Dainų progimnazija)
4195.KORNELIJA GRICŪTĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
4196.Itanas Mikušauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
4197.Akvilė Buivydaitė (Matematika, Mažeikių darželis-mokykla "Kregždutė")
4198.Maja Banevičiūtė (Matematika, Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
4199.Kamilė Grigonytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
4200.Auksė Lubytė (Matematika, Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
4201.Jokūbas Jerošenko (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
4202.Arijus Udovičius (Anglų kalba, Telšių "Ateities" progimnazija)
4203.Gervydas Kulvietis (Anglų kalba, Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
4204.Kajus Kraunelis (Matematika, Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
4205.Domilis Ziborovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vitlio licėjus)
4206.Benas Pinskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
4207.Tonis Šegžda (Biologija, pasaulio pažinimas, UAB "Pažinimo medis", Kalinausko filialas)
4208.Kivylius Gintaras (Informacinės technologijos, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
4209.Rūta Rukaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
4210.Nojus Liaudaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras)
4211.Alessandra Patricija Pascale (Anglų kalba, Tauragės „Aušros“ progimnazija)
4212.Jonynas Paulius (Matematika, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
4213.Motiejus Franckevičius (Matematika, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazija)
4214.R G (Matematika, Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
4215.Aukštakytė Amelija (Istorija, Telšių r. Nevarėnų pagrindinė mokykla)
4216.Aironas Bambalas (Anglų kalba, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
4217.Fausta Jablonskytė (Matematika, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
4218.Džiugas Aleksandras Samašonok (Istorija, VIMS - Vilnius International Meridian School)
4219.Oskaras Rumiancevas (Anglų kalba, Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
4220.Viltė Petrauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
4221.Rokas Zubavičius (Anglų kalba, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
4222.Benas Grudzinskass (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio r. Ramygalos gimnazija)
4223.Gabriele Vasiliauskaite (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Ozo gimnazija)
4224.Arijus Šarka (Informacinės technologijos, Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
4225.Meida Nutautaitė (Anglų kalba, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4226.Saulėnaitė Urtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
4227.Gediminas Gylys (Anglų kalba, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
4228.Liepa Badauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
4229.Livia Barišauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
4230.Mila Jakaitė (Informacinės technologijos, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
4231.Liepa Juciūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
4232.Dagnė Strekaitė (Matematika, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
4233.Simona Valaikaitė (Informacinės technologijos, Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
4234.VOSILIUS JUSTINAS (Anglų kalba, Vilniaus "Vilnios" pagrindinė mokykla)
4235.Sofija Holland (Istorija, Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
4236.Domas Dereška (Matematika, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
4237.Urtė Zakžeckytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
4238.Rusnė Kvasniauskaitė (Anglų kalba, Klaipėdos jūrų kadetų mokykla)
4239.Erikas Gaidauskas (Matematika, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
4240.Aleksas Dainauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, "Šaltinėlio" privati mokykla)
4241.Ermita Čyžauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės r. Kulių gimnazija)
4242.Deimilė Klimbytė (Lietuvių kalba ir literatūra, KTU Vaižganto progimnazija)
4243.Vygantas Šumlinskas (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4244.Renata Balsytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
4245.Lukas Navickas (Matematika, Vilniaus Žemynos progimnazija)
4246.Aneta Lialka (Biologija, pasaulio pažinimas, Trakų r. Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazija)
4247.Adas Steponėnas (Matematika, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
4248.David Skobej (Biologija, pasaulio pažinimas, Marinos Mižigurskajos privati gimnazija)
4249.Deividas Šumskas (Anglų kalba, Vilniaus Baltupių progimnazija)
4250.Faustas Dunda (Anglų kalba, Šiaulių r. Voveriškių mokykla)
4251.Aidas Vasčeka (Anglų kalba, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
4252.Urtė Jurkonytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dainavos progimnazija)
4253.Tomas Mindaugas Mekionis (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus)
4254.Benas Venslovaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
4255.Joris Mačiulis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
4256.Arijandas Žymantas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Salduvės progimnazija)
4257.Meda (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių r. Nevarėnų pagrindinė mokykla)
4258.Leonardas Dovaldas Čepaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Šaltinių progimnazija)
4259.Ugnė Riabovaitė (Anglų kalba, Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
4260.Rebeka Tunaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
4261.Nojus Kvedaras (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
4262.Tadas Verkulevičius (Informacinės technologijos, Šiaulių r. Voveriškių mokykla)
4263.Rugilė Banitauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
4264.Haris Četvertinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
4265.Laura Daraškevičiūtė (Matematika, Telšių „Ateities“ progimnazijos „Saulėtekio“ skyrius)
4266.Augustė Butkutė (Anglų kalba, Raseinių r. Ariogalos gimnazija)
4267.Emil Miloševič (Informacinės technologijos, Vilniaus Simono Konarskio gimnazija)
4268.Tija Gelažiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių progimnazija)
4269.Mykolas Kaminskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio pradinė mokykla)
4270.Austrėja Baravykaitė (Istorija, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
4271.Kristupas Butkus (Anglų kalba, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
4272.Tautvydas Žvinklys (Matematika, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
4273.Deimantas Jurginauskas (Informacinės technologijos, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
4274.Ugnė Mukauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
4275.Emilija Čiplytė (Informacinės technologijos, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
4276.Ieva Stolevičiūtė (Matematika, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
4277.Aneta Lialka (Matematika, Trakų r. Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazija)
4278.Kevinas Maskoliūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
4279.Sofija Holland (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
4280.Kamilė Martišiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių "Varpo" mokykla)
4281.Majus Šauklys (Informacinės technologijos, Gargždų "Minijos" progimnazija)
4282.Matas Buzas (Anglų kalba, Prienų r. Veiverių Tomo Žilinsko gimnazija)
4283.Atėnė Pažėraitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Salduvės progimnazija)
4284.Lukas Laurinaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla, Radvilėnų filialas)
4285.Matias Lukoševičius (Matematika, KTU Vaižganto progimnazija)
4286.Stankevičiūtė Ugnė (Informacinės technologijos, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
4287.Paulius Dorša (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių "Ateities" progimnazija)
4288.Vakare Marcinkevičiūtė (Matematika, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
4289.Danielius Klimanskas (Matematika, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
4290.Emilija Žižytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
4291.Ūla Kraus (Matematika, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
4292.Austėja Karbauskytė (Istorija, Joniškio "Aušros" gimnazija)
4293.Lukas Oniūnas (Anglų kalba, Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
4294.Dovydas Eitmantis (Biologija, pasaulio pažinimas, Trakų r. Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazija)
4295.Aretas Utakis (Anglų kalba, Šiaulių Gegužių progimnazija)
4296.Aleksija Kolcova (Anglų kalba, Klaipėdos "Pajūrio" progimnazija)
4297.Ariana Četyrkovskytė (Anglų kalba, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
4298.Daugirdas Budvydas (Informacinės technologijos, Kauno tvirtovės VII fortas)
4299.Armandas Ripkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
4300.Viltė Pudžiuvytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Dainų progimnazija)
4301.Viltė Rudko (Matematika, Tauragės Žalgirių gimnazija)
4302.Evija Bubliauskaitė (Matematika, Šilutės Pamario progimnazija)
4303.Eimantas Petravičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
4304.Nojus Gerdauskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
4305.Justina Dulinskaitė (Anglų kalba, Marijampolės marijonų gimnazija)
4306.Paulius Šaparauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
4307.Eivile Vijeikyte (Anglų kalba, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
4308.Tajus Kulys (Informacinės technologijos, Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
4309.Vanesa Masytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
4310.Gytė Petrušytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Šaltinių progimnazija)
4311.Ilja Botkin (Informacinės technologijos, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
4312.Viktorija Lastovskytė (Informacinės technologijos, Vilniaus Maironio progimnazija)
4313.Laura Milaknytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
4314.Nojus Ivanovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Salduvės progimnazija)
4315.Rėjus Kazlauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
4316.Aistė Zaveckaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų r. Šventežerio mokykla)
4317.Matas Jurevičius (Anglų kalba, Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
4318.Tautvydas Skirkus (Informacinės technologijos, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
4319.Jaunius Buliauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio r. Ramygalos gimnazija)
4320.Urtė Vabuolaitė (Matematika, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
4321.Sonata Kvainauskaitė (Anglų kalba, Vilniaus Žemynos progimnazija)
4322.vilte valenciute (Anglų kalba, Šilutės Žibų mokykla)
4323.Saulė Balandaitė (Anglų kalba, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
4324.Džiugas Kriščiūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės marijonų gimnazija)
4325.Jorūnė Slavinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
4326.Ernandas Bertašius (Lietuvių kalba ir literatūra, Viešoji įstaiga Kretingos technologijos ir verslo mokykla)
4327.Jokūbas Gricius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
4328.Ugnius Jurkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
4329.Akvilė Lukša (Biologija, pasaulio pažinimas, Visagino "Gerosios vilties" progimnazija)
4330.Rugilė Pšibišauskaitė (Geografija, Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazija)
4331.Deivydas Gritkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
4332.Domantas Juknius (Matematika, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
4333.Martynas Povilauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Jovaro progimnazija)
4334.Danielius Gibieža (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
4335.Emilija Adžgauskaitė (Matematika, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
4336.Konrad Miloševič (Informacinės technologijos, Vilniaus Simono Konarskio gimnazija)
4337.Aistis Čivas (Anglų kalba, Šiaulių Medelyno progimnazija)
4338.Natas Leščius (Biologija, pasaulio pažinimas, Pasvalio r. Krinčino Antano Vienažindžio pagrindinė mokykla)
4339.Rusnė Jankevičiūtė (Anglų kalba, UAB Karalienės Mortos mokykla)
4340.Rugilė Pšibišauskaitė (Anglų kalba, Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazija)
4341.Armandas Suokas (Matematika, Akmenės r. Papilės Simono Daukanto gimnazija)
4342.Simas Žukauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių rajono Lukšių Vinco Grybo gimnazija)
4343.Kipras Stapulionis (Lietuvių kalba ir literatūra, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
4344.Gytis Darulis (Informacinės technologijos, Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
4345.Adas Kamarauskas (Matematika, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
4346.Ema Lymontaitė (Anglų kalba, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
4347.Kamilė Alubickaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
4348.Nojus Sereikis (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Vitės progimnazija)
4349.Dovydas Kentra (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Domeikavos gimnazija)
4350.Eilija Jankūnaitė (Informacinės technologijos, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
4351.Ema Stankevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, KTU Vaižganto progimnazija)
4352.Ema Baltūsytė (Anglų kalba, Šiaulių Dainų progimnazija)
4353.Kamilė Tekutytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
4354.Elzė Liutkutė (Informacinės technologijos, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4355.Eilvilė Titenytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
4356.Emilija Marcinkevičiūtė (Matematika, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
4357.Barbora Butkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Senvagės gimnazija)
4358.Agnieška Radiun (Anglų kalba, Vilniaus Maironio progimnazija)
4359.Gustė Škirkaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Montesori mokykla-darželis "Žiburėlis")
4360.Augustas Kesminas (Matematika, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
4361.Greta Losaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
4362.Adriana Sližauskaitė (Istorija, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
4363.Aironas Pečiokas (Anglų kalba, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
4364.Jokūbas Melničuk (Matematika, Jonavos pradinė mokykla)
4365.Arnas Dirgėla (Matematika, Šilutės Pamario progimnazija)
4366.Rokas Sargūnas (Matematika, Vilniaus Žemynos progimnazija)
4367.Andriejus Butkus (Informacinės technologijos, Mažeikių Senamiesčio progimnazija)
4368.Liucija Lukošiūtė (Anglų kalba, Kauno Milikonių progimnazija)
4369.Gailė Mikoliūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Buivydiškių pagrindinė mokykla)
4370.Juozas Junda (Informacinės technologijos, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
4371.Matas Tamulynas (Matematika, Vilniaus Naujininkų progimnazija)
4372.Benas Kandrotas (Matematika, Kauno Veršvų gimnazija)
4373.KORNELIJA VALIUKEVIČ (Anglų kalba, Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija)
4374.RUGILĖ KRIVULIA (Anglų kalba, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
4375.Gabija Gaubytė (Informacinės technologijos, Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla)
4376.Ugnius Bužys (Matematika, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
4377.Maria Isabella Reynisdottir (Anglų kalba, Vilkaviškio pradinė mokykla)
4378.GABRIELĖ BARAUSKAITĖ (Anglų kalba, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
4379.Patricija Savickaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
4380.Gabija Jasytė (Anglų kalba, Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
4381.Aronas Giedrys (Matematika, Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
4382.Aretas Vitkūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
4383.Маžvydas Karnauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
4384.Jonas Kurmis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Raudondvario gimnazija)
4385.Domantas Pališkis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
4386.Domas Bagočiūnas (Informacinės technologijos, VGTU inžinerijos licėjus)
4387.Matas Grišanovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
4388.Rugilė Palekaitė (Matematika, Telšių "Atžalyno" progimnazija)
4389.Rytis Kosmauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
4390.Magdelena Pociūtė (Anglų kalba, UAB Karalienės Mortos mokykla)
4391.Tėja Samoškaitė (Matematika, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
4392.Gaudrė Raudonytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Likiškėlių progimnazija)
4393.Austėja Ivanova (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla)
4394.ADAMAS VAITAITIS (Matematika, Ukmergės "Šilo" progimnazija)
4395.Kamilė Matiliūnaitė (Fizika, Klaipėdos r. Dituvos pagrindinė mokykla)
4396.Kajus Bukauskas (Matematika, Elektrėnų sav. Vievio gimnazija)
4397.Airidas Sutkaitis (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4398.Linas Dužinskas (Istorija, Šiaulių r. Gruzdžių gimnazijos Šakynos skyrius)
4399.Emilija Šumskaitė (Chemija, Vilniaus Žirmūnų gimnazija)
4400.Džiugas Slavinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
4401.Dovydas Eitmantis (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų r. Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazija)
4402.Gustė Vėgėlytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
4403.Dominykas Staniulis (Matematika, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
4404.VILTĖ MALŪKAITĖ (Anglų kalba, Kretingos rajono Grūšlaukės mokykla-daugiafunkcis centras)
4405.Viltė Surdokaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žvėryno gimnazija)
4406.Augustas Žiugžda (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės „Šaltinio“ progimnazija)
4407.Elžbieta Kubeckaitė (Informacinės technologijos, Šiaulių "Juventos" progimnazija)
4408.Mantas Adomavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Maironio progimnazija)
4409.Emilija Vaitelyte (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių "Ateities" progimnazija)
4410.Gabrielius Padelevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, KTU Vaižganto progimnazija)
4411.Skaistė Einikytė (Informacinės technologijos, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
4412.Tomaševič Evelina (Anglų kalba, Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
4413.Lukaš Radulevič (Istorija, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
4414.Augustas Kulvietis (Matematika, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
4415.Emilija Čiplytė (Matematika, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
4416.Džiugas Zlatkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Antakalnio progimnazija)
4417.Milda Strakšaitė (Anglų kalba, Vilniaus Žemynos progimnazija)
4418.Izabelė Butvidaitė (Informacinės technologijos, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
4419.Saulė Čyžiūtė (Matematika, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
4420.Elijus Žilius (Biologija, pasaulio pažinimas, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
4421.Paulina Ivanovaitė (Matematika, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
4422.Aleksas Laucevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
4423.Arijus Miškinis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Milikonių progimnazija)
4424.Darek Udyryš (Anglų kalba, Vilniaus "Saulėtekio" mokykla-daugiafunkcis centras)
4425.Itanas Mikušauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
4426.Gabija Kybartaite (Anglų kalba, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
4427.Benas Kaminskis (Informacinės technologijos, Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
4428.Eglė Liubinaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Salduvės progimnazija)
4429.Martynas Sivilevičius (Matematika, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
4430.EMILIS STAŠAUSKAS (Matematika, Kėdainių r. Labūnavos pagrindinė mokykla)
4431.Justas Augustauskas (Informacinės technologijos, Alytaus Dainavos progimnazija)
4432.Aurėja Navikaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio r. Ramygalos gimnazija)
4433.Gustas Matevičius (Anglų kalba, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
4434.Lukas Gudaitis (Matematika, Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla Mastaičių skyrius)
4435.Martynas Tiuninas (Matematika, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
4436.Paulius Butkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
4437.Ieva Austynaite (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Vitės progimnazija)
4438.Reymer Dmitry (Informacinės technologijos, Visagino "Atgimimo" gimnazija)
4439.David Oganesian (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
4440.Tautvydas Bulvydas (Anglų kalba, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
4441.Augustas Kairys (Geografija, Plungės Senamiesčio mokykla)
4442.Mila (Matematika, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4443.Kristijonas Karačionka (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
4444.Henrikas Travkin (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
4445.Algirdas Grinas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazija)
4446.Sandra Fominaitė (Anglų kalba, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
4447.IGNAS KEDYS (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
4448.Ieva Sodytė (Informacinės technologijos, Plungės Senamiesčio mokykla)
4449.Mintė Laurinaitytė (Anglų kalba, Kauno r. Neveronių gimnazija)
4450.Simonas Griešnovas (Anglų kalba, Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
4451.Justė Rickevičiūtė (Matematika, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
4452.Erikas Gaidauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
4453.Uogelė Joris (Biologija, pasaulio pažinimas, Joniškio r. Žagarės gimnazija)
4454.Arijus Povilaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla)
4455.Anastasija Dukalskaja (Matematika, Klaipėdos "Aitvaro" gimnazija)
4456.Oskaras Piščikas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių jėzuitų mokykla)
4457.Kristian Lopatin (Matematika, Vilniaus Lazdynų mokykla)
4458.Nicole Bobžik (Matematika, Turgelių "Aistuvos" gimnazija)
4459.Klimaševska Emilija (Anglų kalba, Vilniaus r. Bezdonių Julijaus Slovackio gimnazija)
4460.Beatričė Margevičiutė (Anglų kalba, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
4461.Linas Jakubauskas (Anglų kalba, Vilniaus Basanavičiaus progimnazija)
4462.Simas Daminaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
4463.Rokas Brasas (Matematika, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
4464.Liucija Rainytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
4465.Rusnė Pilataitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
4466.Nojus Baranauskas (Matematika, Vilniaus Žvėryno gimnazija)
4467.Emilija Liotisaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
4468.Benas Andrejevas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio pradinė mokykla)
4469.Joris Skrebutėnas (Biologija, pasaulio pažinimas, VšĮ Šiaurės licėjus)
4470.Viltė Malinauskaitė (Matematika, Lazdijų r. Šeštokų mokykla)
4471.Jokūbas Kavaliauskas (Matematika, Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
4472.Girmantė Limontaitė (Informacinės technologijos, Pakruojo r. Lygumų pagrindinė mokykla)
4473.Eimantas Pivoriūnas (Chemija, Zarasų r. Dusetų Kazimiero Būgos gimnazija)
4474.Grėta Lašinytė (Anglų kalba, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
4475.Gabriele Gabrionyte (Anglų kalba, Šilutės Žibų mokykla)
4476.Adomas Gedgaudas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos r. Ketvergių pagrindinė mokykla)
4477.Donatas Jozavitas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
4478.Stepas Kochanskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
4479.Meda (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių r. Nevarėnų pagrindinė mokykla)
4480.Melita Eičaitė (Matematika, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
4481.Tėja Mockevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
4482.Tajus Judickas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Dainavos progimnazija)
4483.Simonas Kudirka (Geografija, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
4484.Unė Zulonaitė (Informacinės technologijos, VšĮ „Herojus“)
4485.Motiejus Sprindys (Informacinės technologijos, Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
4486.Tadas Andrijonas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Nemuno" mokykla)
4487.Rėjus Kančauskas (Matematika, Šiaulių Dainų progimnazija)
4488.Adrija Gaveikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Elektrėnų pradinė mokykla)
4489.Jonas Tamašauskis (Matematika, Raseinių Šaltinio progimnazija)
4490.Elėja (Matematika, Telšių "Ateities" progimnazija)
4491.Matas Vitartas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
4492.Reymer Dmitry (Istorija, Visagino "Atgimimo" gimnazija)
4493.Martynas Šunta (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
4494.Lukas Šidlovskis (Anglų kalba, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
4495.Rebeka Tunaitytė (Matematika, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
4496.Urtė Jurkonytė (Matematika, Alytaus Dainavos progimnazija)
4497.Oskaras Rubinas (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
4498.Kristupas Vėta (Matematika, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
4499.Sofija Sinde Monteiro (Biologija, pasaulio pažinimas, Viešoji įstaiga „Vaivorykštės tako“ gimnazija)
4500.Augustė Sindaraitė (Chemija, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
4501.matas mikalauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
4502.Evanas Klimas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
4503.Eva Stonkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
4504.Emilė Sinkevičiūtė (Informacinės technologijos, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
4505.Kamila Zykutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
4506.Gabrielis Grubas (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus)
4507.Artūras Kelminskas (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
4508.Nojus Žementauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kalvarijos gimnazija)
4509.Patricija Žumbakytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Ragainės progimnazija)
4510.Ervin Demidov (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių r. Pabradės "Ryto" gimnazija)
4511.Dominykas Markulis (Anglų kalba, Šiaulių Dainų progimnazija)
4512.Pranas Šimeliūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
4513.MEIDA UŽDAVINYTĖ (Matematika, Varėnos "Ryto" progimnazija)
4514.Goda Slavinskaitė (Informacinės technologijos, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
4515.Marius Liaudenskas (Anglų kalba, Kauno Pilėnų progimnazija)
4516.Emilis Čepononis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
4517.Skaistė Mėčiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
4518.Titas Teresevičius (Matematika, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
4519.Aleksija Kolcova (Matematika, Klaipėdos "Pajūrio" progimnazija)
4520.Urtė Jurevičiūtė (Matematika, Kauno Rokų gimnazija)
4521.Gabrielė Cirtautaitė (Matematika, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
4522.Lėja Rudzevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės "Saulės" pradinė mokykla)
4523.Ignas Pamparas (Matematika, Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
4524.Gabrielė Bernatovičiūtė (Matematika, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
4525.Dainius Lincevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno specialioji mokykla)
4526.Martynas Pečiura (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
4527.Gabija Čipickytė (Anglų kalba, Klaipėdos Vydūno gimnazija)
4528.Smiltė Mikaliūnaitė (Anglų kalba, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
4529.Lėja Kamarauskaitė (Informacinės technologijos, Kauno Rokų gimnazija)
4530.Dovydas Kubilius (Istorija, Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija)
4531.Orestas Mackevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
4532.Majus Sinkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Suzuki progimnazija)
4533.Deividas Stiklius (Anglų kalba, Klaipėdos r. Endriejavo pagrindinė mokykla)
4534.Jaunius Olekas (Anglų kalba, Kazlų Rūdos Prano Dovydaičio pagrindinė mokykla)
4535.Ignė Ūselytė (Anglų kalba, Kelmės r. Pakražančio gimnazija)
4536.Ignas Savickas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
4537.Kamilė Juškevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Pilaitės gimnazija)
4538.Jovaras Eidukevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
4539.Lukas Jasaitis (Matematika, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
4540.Kamilė Andrijauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Ketvergių pagrindinė mokykla)
4541.Daniel Udyryš (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
4542.Karina Ramoškaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
4543.Lukas Budvytis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
4544.Airida Baltusytė (Matematika, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
4545.Milda Katinaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Molėtų pradinė mokykla)
4546.Gabija Petrauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4547.Gediminas Stasiukynas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio pradinė mokykla)
4548.Gytis Bukaitis (Informacinės technologijos, Kauno Palemono gimnazija)
4549.Austėja Ulevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Ragainės progimnazija)
4550.Kapustin Daniil (Anglų kalba, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
4551.Gaudrė Pilibavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
4552.Girmantė Limontaitė (Anglų kalba, Pakruojo r. Lygumų pagrindinė mokykla)
4553.Domantas Pališkis (Istorija, Šiaulių Gegužių progimnazija)
4554.ARDARAVIČIŪTĖ SAULĖ (Informacinės technologijos, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
4555.Arminas Petkevičius (Matematika, Vilkaviškio pradinė mokykla)
4556.Vytautė Ižikovaitė (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4557.Juras Gataveckas (Matematika, Vilkijos žemės ūkio mokykla)
4558.Adrija Staišiūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
4559.Nedas Dyglys (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4560.Meda Žilinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4561.Gabrielius Reys (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
4562.Liudas Zaturskis (Matematika, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
4563.Dominik Kulešo (Matematika, Vilniaus r. Buivydžių Tadeušo Konvickio gimnazija)
4564.Kotryna Strašiūnskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių r. Žiežmarių mokykla-darželis "Vaikystės dvaras")
4565.Erika Chodoravičiūtė (Chemija, KTU inžinerijos licėjus)
4566.Vincentas Budreika (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
4567.Gediminas Ragainis (Anglų kalba, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
4568.Agnė Diktoraitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių rajono Griškabūdžio gimnazija)
4569.Brigita Griškevičiūtė (Matematika, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
4570.Jokūbas Kondrotas (Anglų kalba, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4571.Gabija Paškevičiūtė (Anglų kalba, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
4572.Andželika Vaidotaitė (Anglų kalba, Marijampolės marijonų gimnazija)
4573.Oskaras Skripkiūnas (Anglų kalba, Kauno Milikonių progimnazija)
4574.Viktorija Murakaitė (Matematika, Kauno Pilėnų progimnazija)
4575.Mykolas Bidlauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Vyturio" gimnazija)
4576.Augustė Kanapickaitė (Matematika, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
4577.Liepa Šorytė (Anglų kalba, Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
4578.Livia Barišauskaitė (Anglų kalba, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
4579.Vėjas Virgutis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
4580.Rugilė Gudelytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
4581.Domantas Lėkis (Anglų kalba, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
4582.Jonas Juodikis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
4583.Agnė Diktoraitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių rajono Griškabūdžio gimnazija)
4584.Rokas Dargis (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
4585.Jonas Grabauskas (Matematika, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazijos Ramučių skyrius)
4586.Viltė Kasiukevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
4587.Daumantas Kundrotas (Anglų kalba, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
4588.Domantas Kralikevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Maironio progimnazija)
4589.Ieva Kubiliūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jurbarko r. Jurbarkų darželis-mokykla)
4590.Dovydas Vališkis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4591.Miglė Karpavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras)
4592.Emilija Klyševskaja (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
4593.Adrija Marcinkevičiūtė (Matematika, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
4594.Urtė Užkurnytė (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4595.Markas Degutis (Anglų kalba, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
4596.Vilūnė Pocevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4597.Matas Packevičius (Istorija, Vilniaus Gabijos progimnazija)
4598.Ivas Lucenko (Matematika, Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija)
4599.Jonė Bataitytė (Anglų kalba, Šakių "Varpo" mokykla)
4600.Vakarė Jokšaitė (Informacinės technologijos, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
4601.Agnieška Pucetaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla)
4602.Eimantas Pivoriūnas (Informacinės technologijos, Zarasų r. Dusetų Kazimiero Būgos gimnazija)
4603.Domantas Pauša (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
4604.Dominykas Mikšys (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
4605.Martyna Viržintaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
4606.Gabrielė Žukaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
4607.Andajus Malinauskas (Informacinės technologijos, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
4608.Dominika Žukovska (Anglų kalba, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
4609.Sofija Sinde Monteiro (Anglų kalba, Viešoji įstaiga „Vaivorykštės tako“ gimnazija)
4610.Gustas Bernotaitis (Matematika, Šakių "Varpo" mokykla)
4611.Justė Gaidukevičiūtė (Istorija, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
4612.Ąžuolas Paukštys (Anglų kalba, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
4613.Saulė Karkauskaitė (Anglų kalba, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
4614.Emilija Jakavickaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
4615.Joris Mačiulis (Informacinės technologijos, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
4616.Nojus Mačaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių rajono Plokščių mokykla - daugiafunkcis centras)
4617.Henrikas Klepikas (Lietuvių kalba ir literatūra, VIMS - Vilnius International Meridian School)
4618.Goda Vancevičiūtė (Anglų kalba, UAB „Erudito licėjus“)
4619.Aivija Archipovaitė (Matematika, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
4620.Eimantas Petravičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Joniškio r. Gataučių Marcės Katiliūtės mokykla)
4621.Nikolė Tajauskaitė (Matematika, Ignalinos r. Didžiasalio "Ryto" gimnazija)
4622.Tautvydas Vakaris Jurginauskas (Matematika, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
4623.Renata Balsytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
4624.Nojus Nausėda (Matematika, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
4625.Aivaras Slavinskas (Matematika, Alytaus r. Pivašiūnų gimnazija)
4626.Airidas Mušinskis (Anglų kalba, Šiaulių r. Voveriškių mokykla)
4627.Laura Simutė (Informacinės technologijos, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
4628.Monika Šepikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
4629.Smiltė Grigaitytė (Informacinės technologijos, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
4630.Adija Spulginaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
4631.Elijus Danilevičius (Fizika, Plungės „Babrungo“ progimnazija)
4632.Pijus Ilginis (Matematika, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
4633.Martynas Endzinas (Matematika, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
4634.Gustas Liaučius (Matematika, Šilutės Žibų mokykla)
4635.Kotryna Grėbliūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
4636.Gabija Mišeikytė (Anglų kalba, Šilutės Pamario progimnazija)
4637.Pretas Šiema (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Saulėtekio" progimnazija)
4638.Povilas Sabas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
4639.Benediktas Sabaliauskas (Informacinės technologijos, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
4640.Adrija Judeikytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
4641.Rapolas Butkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
4642.Kostas Žydelis (Anglų kalba, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
4643.Amanda Kazlauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Buivydiškių pagrindinė mokykla)
4644.Gabrielius Mielaika (Matematika, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
4645.Vakarė Jackevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, UAB Karalienės Mortos mokykla)
4646.Ąžuolas Deimantavičius (Anglų kalba, Alytaus Panemunės progimnazija)
4647.Luka Žilinskaitė (Anglų kalba, Alytaus Panemunės progimnazija)
4648.Miglė Alčauskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
4649.EMA VANAGAITĖ (Matematika, Panevėžio pradinė mokykla)
4650.SKAISTĖ SAULEVIČIŪTĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
4651.Justinas Bučas (Anglų kalba, Kauno Milikonių progimnazija)
4652.Domas Kulvinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
4653.Arijus Udovičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių "Ateities" progimnazija)
4654.Laura Eilunavičiūtė (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus)
4655.Benas Pinskis (Matematika, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
4656.Justinas Biveinis (Informacinės technologijos, Kazlų Rūdos "Elmos" mokykla-darželis)
4657.Denas Gubanovas (Anglų kalba, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
4658.Deila Paplauskaite (Anglų kalba, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4659.Tamavičius Pijus (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
4660.Vytė Alčauskytė (Anglų kalba, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
4661.Kamilė Survilaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4662.Monika Lokutijevskaja (Anglų kalba, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
4663.Elija Zubauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
4664.Natanas Emesone (Anglų kalba, Raseinių r. Betygalos Maironio gimnazija)
4665.Tautvydas Sakalauskas (Matematika, KTU Vaižganto progimnazija)
4666.Magdalena Žilinskaitė (Anglų kalba, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4667.Simas Marcinkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Panemunės pradinė mokykla)
4668.Dominykas Jasaitis (Anglų kalba, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
4669.Paula Šimkevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Šaltinių progimnazija)
4670.Tadas Andrijonas (Matematika, Kauno "Nemuno" mokykla)
4671.Jonas Nistirenko (Lietuvių kalba ir literatūra, Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
4672.Kajus Lukosevicius (Matematika, Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
4673.Austėja Balčiūnaitė (Anglų kalba, Vilniaus Gabijos progimnazija)
4674.Mantas Pocius (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
4675.Vytautas Aidukas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
4676.Benas Belevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
4677.Rokas Mičiulis (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų r. Šeštokų mokykla)
4678.Urtė Grigalevičiūtė (Anglų kalba, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
4679.Liutauras Naudžiūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Birštono gimnazija)
4680.Martynas Tiuninas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
4681.Titas Petrauskas (Matematika, Kelmės r. Pakražančio gimnazija)
4682.Urtė Mockaitytė (Matematika, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
4683.Justina Pakarnytė (Informacinės technologijos, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
4684.Vita Šimkovičiūtė (Matematika, Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
4685.Roberta Čepononytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
4686.Justė Kėsylytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
4687.Daniel Pavlovič (Biologija, pasaulio pažinimas, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
4688.Meidas Gylys (Anglų kalba, Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
4689.Ugnė Matulevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
4690.Viltė Muzikevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Pakruojo r. Lygumų pagrindinė mokykla)
4691.Gabrielius Skersys (Matematika, Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
4692.Neilas Dabulskis (Anglų kalba, Šilutės jaunimo ir suaugusiųjų mokymo centras)
4693.Vilija Kiaurakytė (Matematika, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
4694.Ajus Janusonis (Matematika, Šiaulių r. Dubysos aukštupio mokykla)
4695.Simas Žukauskas (Matematika, Šakių rajono Lukšių Vinco Grybo gimnazija)
4696.Aistė Belskytė (Matematika, Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
4697.Kostas Milkevičius (Anglų kalba, Prienų r. Išlaužo pagrindinė mokykla)
4698.Akvilė Gotautaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Salduvės progimnazija)
4699.Arminas Valavičius (Matematika, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
4700.Rapolas Dieninis (Lietuvių kalba ir literatūra, Molėtų pradinė mokykla)
4701.Kotryna Gunko (Matematika, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
4702.Ernest Darbinyan (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Lazdynų mokykla)
4703.Milda Odinbergaitė (Matematika, Šilutės Žibų mokykla)
4704.Gaudrė Riapšaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių "Kranto" progimnazija)
4705.Tija Gelažiūtė (Matematika, Kauno Milikonių progimnazija)
4706.Elizaveta Gordina (Matematika, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
4707.Gabrielė Mikalauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių Pavasario progimnazija)
4708.Goda Slavinskaitė (Anglų kalba, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
4709.Dominykas Pascale (Lietuvių kalba ir literatūra, Tauragės „Aušros“ progimnazija)
4710.Aleksandras Ažusienis (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio r. Velžio gimnazija)
4711.Patrycja Kulešo (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Buivydžių Tadeušo Konvickio gimnazija)
4712.Skaistė Albrektaitė (Anglų kalba, Kelmės rajono Liolių pagrindinė mokykla)
4713.Ugnius Karveckas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
4714.Lukas Januškevičius (Anglų kalba, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
4715.Vytaras Ruginis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Senvagės gimnazija)
4716.Povilas Karosas (Biologija, pasaulio pažinimas, VGTU inžinerijos licėjus)
4717.Rugilė Palekaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių "Atžalyno" progimnazija)
4718.Dovydas Steponaitis (Geografija, Šiaulių Zoknių progimnazija)
4719.Dalius Kulikevičius (Informacinės technologijos, Elektrėnų pradinė mokykla)
4720.Daugirdas Bulvydas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
4721.Lukas Magelinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
4722.Neidas Balčiūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
4723.Martynas Lazauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Vyturio" gimnazija)
4724.Deividas Drūlia (Matematika, Alytaus „Volungės“ progimnazija)
4725.Martynas Jurevičius (Matematika, Rokiškio r. Pandėlio gimnazija)
4726.Vytautas Dapolskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių r. Pabradės "Ryto" gimnazija)
4727.Rokas Mozeris (Matematika, Klaipėdos Vitės progimnazija)
4728.Jonas Lučinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
4729.Justas (Matematika, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
4730.Evelina Sedorenko (Matematika, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
4731.Marijus Jesiūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
4732.Eidas Kukrešovas (Informacinės technologijos, Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
4733.Aironas Bambalas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
4734.Jogailė Būdavaitė (Matematika, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
4735.Ignas Bilevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės Pamario progimnazija)
4736.Kamilė Baranauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Varėnos r. Merkinės Vinco Krėvės gimnazija)
4737.Ieva Zavadskytė (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
4738.Lėja Alėjūnaitė (Matematika, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
4739.Joris Širmulis (Matematika, Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazija)
4740.Tėja Dirdaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
4741.Martynas Endzinas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
4742.Erika Adomaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Anykščių r. Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija)
4743.Kornelijus Stankevičius (Matematika, Panevėžio r. Paliūniškio pagrindinė mokykla Tiltagalių skyrius)
4744.Jorūnė Rachlevičiūtė (Informacinės technologijos, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
4745.Ugnė Kojutytė (Anglų kalba, Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinė mokykla)
4746.Deimantė Raškevičiūtė (Anglų kalba, Kauno Veršvų gimnazija)
4747.Kamilis Apolinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
4748.Kajus Čikanavičius (Matematika, Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
4749.Dominykas Karvelis (Anglų kalba, Jurbarko r. Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinė mokykla)
4750.Rugilė Nikvidavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
4751.Amelija Buzaitė (Matematika, Alytaus Dzūkijos mokykla)
4752.aleksandras gavrilinas (Matematika, "Šaltinėlio" privati mokykla)
4753.Airidas Vaznys (Biologija, pasaulio pažinimas, Jurbarko r. Viešvilės pagrindinė mokykla)
4754.Viltė Kancė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
4755.Melita Udrėnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
4756.Domantas Milevičius (Geografija, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
4757.Matas Saunorius (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
4758.Ąžuolas Gudaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus r. Butrimonių gimnazijos Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcis skyrius)
4759.Eva - Marija Koreivaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
4760.Tėja Ramanauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
4761.Rugilė Ratkevičiūtė (Matematika, Elektrėnų sav. Semeliškių gimnazija)
4762.Ineta Lukaševičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno specialioji mokykla)
4763.Vasarė Kukeckaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
4764.Dovydas Damašauskas (Matematika, Raseinių Viktoro Petkaus progimnazija)
4765.Gabrielė Klimaitė (Matematika, Kauno Milikonių progimnazija)
4766.Marijonas Giedrys (Anglų kalba, Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazija)
4767.Gustas Besakirskas (Matematika, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
4768.Viktorija Kulikauskaitė (Informacinės technologijos, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
4769.Uogelė Joris (Lietuvių kalba ir literatūra, Joniškio r. Žagarės gimnazija)
4770.Matas Mankevičius (Matematika, Kauno "Vyturio" gimnazija)
4771.Laurynas Baliukonis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
4772.BENAS RADZEVIČIUS (Biologija, pasaulio pažinimas, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
4773.Nojus Rajuncas (Informacinės technologijos, VšĮ „Herojus“)
4774.Meda Šenavičiūtė (Informacinės technologijos, UAB „Erudito licėjus“)
4775.Justas Žukov (Matematika, Kretingos r. Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinė mokykla)
4776.Valentinas Baravykas (Informacinės technologijos, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
4777.Rokas Žiezdrys (Anglų kalba, Utenos Aukštakalnio progimnazija)
4778.Matas Patiejūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
4779.Lėja Skipinaitė (Matematika, Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
4780.Luka Labakojyte (Anglų kalba, Anykščių r. Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazija)
4781.Neda Skuodaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
4782.Bludnickaitė Laura (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
4783.Elėja (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių "Ateities" progimnazija)
4784.Kristupas Dimgaila (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
4785.Arijus Kasparavičius (Matematika, Vilniaus Maironio progimnazija)
4786.Saulė Šmigelskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Dainavos progimnazija)
4787.Lukas Laurinaitis (Anglų kalba, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla, Radvilėnų filialas)
4788.Mykolas Gurklys (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
4789.Kamilė Biliūnaitė (Anglų kalba, Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
4790.Mindaugas Beliauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių progimnazija)
4791.Adelina Androsovaitė (Matematika, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
4792.Gabija Masionė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
4793.Liepa Rimkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
4794.Ugnė Ramanauskaitė (Anglų kalba, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
4795.Dominykas Lukošius (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
4796.Emilija Talajevaitė (Matematika, Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija)
4797.Emil Ertel (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių rajono Plokščių mokykla - daugiafunkcis centras)
4798.Matas Valius (Matematika, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
4799.Ema Batjanaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio raj. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
4800.Aronas Stonys (Anglų kalba, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
4801.Motiejus Franckevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazija)
4802.Gabrielė Griciūtė (Anglų kalba, Kauno Veršvų gimnazija)
4803.Adas Černovas (Matematika, Molėtų pradinė mokykla)
4804.Elena Kaupaitė (Matematika, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
4805.Simonas Kudirka (Fizika, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
4806.Tėja Mustafaj (Matematika, Kauno Montesori mokykla-darželis "Žiburėlis")
4807.Skaiva Giržadaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
4808.Luknė Galkė (Lietuvių kalba ir literatūra, Pažinimo Licėjus)
4809.Rusnė Juzumaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
4810.Kotryna Grėbliūnaitė (Matematika, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
4811.Nojus Ūselis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
4812.Rapolas Kaltanas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
4813.Justas Laukys (Biologija, pasaulio pažinimas, Neringos gimnazija)
4814.Joris Širmulis (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazija)
4815.Benas Grudzinskass (Anglų kalba, Panevėžio r. Ramygalos gimnazija)
4816.Honesta Složencevaitė (Matematika, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
4817.Martynas Šimanskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
4818.Danielius Pilkis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
4819.Vaiva Dockutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Likiškėlių progimnazija)
4820.Ieva Palujanskaitė (Informacinės technologijos, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
4821.Viltė Kancė (Anglų kalba, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
4822.Liepa Ravotaite (Anglų kalba, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
4823.Ruel Deio Deswal (Istorija, Kauno Rokų gimnazija)
4824.Kasparas Petrošius (Fizika, Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
4825.Domas Bagočiūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, VGTU inžinerijos licėjus)
4826.Paulina Zajauskaite (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos r. Ketvergių pagrindinė mokykla)
4827.Erikas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla)
4828.Mantas Kernazickas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
4829.Vilius Tunkulas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Baltupių progimnazija)
4830.Deimantė Piaseckytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
4831.Ieva Kvedarauskaitė (Anglų kalba, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
4832.Justinas Plečkaitis (Geografija, KTU inžinerijos licėjus)
4833.Vaiva Grudytė (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus)
4834.Rusnė Dieninytė (Matematika, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
4835.Arminas Vošinski (Matematika, Švenčionių r. Pabradės "Ryto" gimnazija)
4836.Aidija Tilindytė (Anglų kalba, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
4837.Pijus Starvinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
4838.Kamilė Biliūnaitė (Matematika, Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
4839.Vakaris Milašius (Matematika, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
4840.Atėnė Valaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
4841.Karolis Jokimas (Matematika, Birštono gimnazija)
4842.Džiugas Kriščiūnas (Matematika, Marijampolės marijonų gimnazija)
4843.Aleksandras Stoliarovas (Matematika, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
4844.Domantas Palekas (Anglų kalba, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
4845.Rugilė Maciulevičiūtė (Matematika, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
4846.Anastasija Dukalskaja (Anglų kalba, Klaipėdos "Aitvaro" gimnazija)
4847.Greta Šerytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
4848.Skomantas Čepukėnas (Anglų kalba, Vilniaus Žemynos progimnazija)
4849.Joris Mačiulis (Matematika, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
4850.Livija Monkevičiūtė (Anglų kalba, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
4851.Dina Berklovaitė (Matematika, Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
4852.Gabija Nejytė (Matematika, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
4853.Justė Zaiceva (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Domeikavos gimnazija)
4854.Gabija Zaremba (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
4855.Jucius Matas (Matematika, Kauno r. Domeikavos gimnazija)
4856.Edmundas Burdulis (Matematika, Radviliškio r. Grinkiškio Jono Poderio gimnazija)
4857.Vakarė Kartašovaitė (Informacinės technologijos, Klaipėdos Vitės progimnazija)
4858.Ilona Tarasevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija)
4859.Justas Kamarauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, KTU inžinerijos licėjus)
4860.Oskaras Vančys (Anglų kalba, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
4861.Adriana Kozlovskaja (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
4862.Daniel Pavlovič (Anglų kalba, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
4863.Dovydas Steponaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Zoknių progimnazija)
4864.Augustas Galdikas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos Marijos Tiškevičiūtės mokykla)
4865.Navikas Ridas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4866.Greta Žižytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
4867.Emilija Šiaulytė (Anglų kalba, Šiaulių r. Gruzdžių gimnazijos Šakynos skyrius)
4868.Augustė Špucytė (Anglų kalba, Kauno Panemunės pradinė mokykla)
4869.Ugnė Šeštokaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
4870.Altėja Bramanaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija)
4871.Augustas Kairys (Istorija, Plungės Senamiesčio mokykla)
4872.Emilija Skačkauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
4873.Viltė Pudžiuvytė (Matematika, Šiaulių Dainų progimnazija)
4874.Rūta Zurlytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių Viktoro Petkaus progimnazija)
4875.AGNĖ ITOMLENSKYTĖ (Matematika, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
4876.Laura Sadauskaitė (Anglų kalba, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
4877.Armandas Pilipavičius (Matematika, Šiaulių Salduvės progimnazija)
4878.Armandas Strekas (Matematika, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
4879.Miglė Kandratavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Rokų gimnazija)
4880.Ūla Zaicevaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Maironio progimnazija)
4881.Kristupas Šaulys (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
4882.Ugnė Puodžiūnaitė (Anglų kalba, Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinė mokykla)
4883.Enrika Zubrickaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
4884.Majus Kavaliauskas (Anglų kalba, Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
4885.Liepa Tamoševičiūtė (Istorija, Širvintų "Atžalyno" progimnazija)
4886.Armandas Aleksandravičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
4887.Emilija Ramanauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
4888.Milda Gumbelevičiūtė (Informacinės technologijos, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija)
4889.Kamilė Jankauskaitė (Anglų kalba, Šakių "Varpo" mokykla)
4890.Jorūnė Rachlevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
4891.Dobilas