Atsitiktinių skaičių generatorius
  

www.olympis.lt 5 belaidžių ausinių Xiaomi Mi Airdots laimėtojų nustatymas

Pastaba: burtų traukimas įvykdytas automatiniu būdu nepriklausomos burtų traukimo sistemos pagalba, lošimo organizatorius neturėjo jokios įtakos lošimo rezultatams. Sistema neleidžia redaguoti arba pašalinti lošimą. Detaliau.
Lošimo ID31375
Aprašymaswww.olympis.lt 5 belaidžių ausinių Xiaomi Mi Airdots laimėtojų nustatymas
Lošimo organizatoriuswww.olympis.lt
Lošimo tipasLaimėtojų nustatymas burtų keliu
Sukūrimo data2020-12-07 11:18:15
Pask. redagavimo data2020-12-07 11:21:12
Dalyvių skaičius22466
Laimėtojų skaičius5
Besidubliuojančių dalyvių skaičius0
Panašūs lošimaiPanašių lošimų sistemoje nerasta
Burtų traukimo data2020-12-07 11:21:34

Laimėtojai

#DalyvisPastabos
1.Gabija Žičkutė (Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
2.Pijus Karalevičius (Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
3.Armandas Kavaliauskas (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
4.Nikita Gorevoj (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
5.Gabrielius Žvikas (Kėdainių r. Josvainių gimnazija)

Nelaimėjusieji

Pastaba: laimėtojų diskvalifikavimo atveju dalyvis šio sąrašo viršuje automatiškai patenka į laimėtojų sąrašą.
</
#DalyvisPastabos
6.Brazauskaitė Danielė (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
7.Tadas Krasauskas (Kėdainių Kalbų mokykla)
8.Kasparas Abraitis (Marijampolės marijonų gimnazija)
9.Beata Ubytė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
10.Paulius Sargūnas (Vilniaus Žemynos progimnazija)
11.Vakaris Kaušauskas (Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
12.Arnita Klimaitė (Alytaus Dzūkijos mokykla)
13.Ignas Matulionis (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
14.Vytautas Pranckevičius (Prienų r. Stakliškių gimnazija)
15.Jokūbas Žalalis (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
16.Rokas Galatiltis (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
17.Beatričė Sinkevičiūtė (Vilniaus r. Avižienių gimnazija)
18.Gabija Valančiūtė (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
19.Jašinskaitė Adelė (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
20.Povilas.lesevicius (Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
21.Aurėja Ražanskaitė (Kauno Dainavos progimnazija)
22.Benas Bonkevičius (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
23.Simonas Poškus (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
24.Dominykas Andrutis (Telšių r. Tryškių Lazdynų Pelėdos gimnazija)
25.Neda Alčauskaite (Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
26.Lukas Paškevičius (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
27.Modestas Bagdonas (Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
28.Danielius Sediniauskas (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
29.Kamilė Radzevičiūtė (Marijampolės marijonų gimnazija)
30.Adomas Jaruševičius (Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
31.Paulina Gečevska (Vilniaus Lazdynų mokykla)
32.Ema Daračiūtė (Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
33.Gustas Diržys (Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
34.Viktorija Trofimova (Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
35.Paulina Berkevičiūtė (Marijampolės profesinio rengimo centras)
36.Elzė Vaicenavičiūtė (Šv. Juozapo mokykla)
37.Gabrielius Kazlauskas (VGTU inžinerijos licėjus)
38.Benas Ambrozaitis (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
39.Evelina Almantaitė (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
40.Gintarė Lukonaitė (Klaipėdos licėjus)
41.Augustė Meškauskytė (Utenos r. Užpalių gimnazija)
42.Mikhail Sauchankou (Vilniaus Vasilijaus Kačialovo gimnazija)
43.Deimantas Ruplėnas (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
44.Gabrielė Bartkutė (Telšių r. Nevarėnų pagrindinė mokykla)
45.Tomas Rimša (VGTU inžinerijos licėjus)
46.Kajus Krencevičius (Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
47.Gailė Šumbrauskytė (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
48.Luka Vasiliauskaitė (Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
49.Izabelė Pudlauskaitė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
50.Nojus Andriuškevičius (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
51.Rokas Kubilius (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
52.Sviatoslav Izvyekov (Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija)
53.Raigardas Šlajus (Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
54.Austėja Jurkonytė (Prienų r. Stakliškių gimnazija)
55.Gerda Kašinskaitė (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
56.Viltė Bliūdžiūtė (Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
57.Grigaitis Nedas (VšĮ Jūrinio sektoriaus darbuotojų rengimo centras)
58.Gytis Inda (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
59.Ugnius Čirvinskas (Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
60.Melita Petravičiūtė (Šiaulių Medelyno progimnazija)
61.Fausta Troškaitė (Ukmergės rajono Vidiškių pagrindinė mokykla)
62.Deimantė Slomskaitė (Elektrėnų sav. Semeliškių gimnazija)
63.Armandas Mačionis (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
64.Danila Mickevičius (Kauno Petrašiūnų progimnazija)
65.Adriana Abukevičiūtė (Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
66.Žvedris Laurynas (Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
67.Andrita Mackelytė (Kėdainių "Atžalyno" gimnazija)
68.Jonas Škultinas (VšĮ Šiaurės licėjus)
69.Gabija Padriezaitė (Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija)
70.Olivija Šostak (UAB „Erudito licėjus“)
71.Edvinas Žadeika (Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
72.Aivaras Pasaulis (Vilniaus Baltupių progimnazija)
73.IEVA RUSECKAITĖ (Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
74.Gytis Jovaiša (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
75.Paulius Venckus (Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
76.Deimantė Šarlauskaitė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
77.Rusnė Vaitkutė (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
78.Esmeralda Narmontaitė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
79.Milda Šukutytė (Jonavos "Lietavos" pagrindinė mokykla)
80.Viltė Tidikaitė (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
81.Vytautė Mekšėnaitė (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
82.Urtė Debesytė (Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
83.Faina Trigolubova (Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
84.Milda Jurevičiūtė (KTU Vaižganto progimnazija)
85.Matas Mockus (Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija)
86.Ąžuolas Deimantavičius (Alytaus Panemunės progimnazija)
87.Mantvydas Valiukevičius (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
88.Lukas Gelgotas (Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus)
89.Normantas Pranaitis (Šilutės r. Ž. Naumiesčio gimnazijos Gardamo progimnazijos skyrius)
90.Urtė Kubiliūtė (Marijampolės "Saulės" pradinė mokykla)
91.Modesta Paškevičiūtė (Kėdainių profesinio rengimo centras)
92.Žemyna Dimšlytė (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
93.Milda Valentukevičiūtė (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
94.Armandas Vingis (Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
95.Aistė Grišenkovaitė (Kauno "Nemuno" mokykla)
96.Ema Kazlauskaitė (Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
97.Fausta Gailiūnaitė (Pakruojo "Atžalyno" gimnazija)
98.Akvilė Kisieliauskaitė (Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Aštriosios Kirsnos pagrindinio ugdymo skyrius)
99.Grėtė Otto (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
100.Stasys Jokubauskis (Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
101.Arnas Aleškevičius (Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
102.Gabriel Chaninovič (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
103.Emilija Petronaitytė (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
104.JOKŪBAS TAMULIS (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
105.Dorotėja Kisieliūtė (VGTU inžinerijos licėjus)
106.Eimantas Baranauskas (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
107.Titas Dudzinskas (Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
108.Daniela lisiute (Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija)
109.Deividas Petrošius (Šilutės pirmoji gimnazija)
110.Estera Stokviš (Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
111.Dovis Ustinavičius (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
112.Rojus Grigaliūnas (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
113.Eivė Baltrušaitytė (Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
114.Nona Krasovska (Trakų r. Paluknio Longino Komolovskio gimnazija)
115.Gabrielė Mačiulaitytė (Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
116.Ernestas Andrijauskas (Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
117.Smiltė Martusevičiūtė (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
118.Olesia Podberezka (Vilniaus Pavilnio pagrindinė mokykla)
119.Faustina Stankutė (Šiaulių r. Voveriškių mokykla)
120.Matas Cikanavičius (Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
121.Emilis Zdanavičius (VIMS - Vilnius International Meridian School)
122.Augustė Šarkaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
123.Deivydas Katarskis (Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
124.Sebastian Bachanov (VšĮ Vilniaus inžinerijos ir technologijų licėjus)
125.Rojus Čepulis (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
126.Sandra Fominaitė (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
127.Rugilė Bansevičiūtė (Kalvarijos sav. Akmenynų pagrindinė mokykla)
128.Arminas Smagurauskas (Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
129.Martynas Pauliukas (Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
130.Augustė Bružaitė (Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
131.Fausta Tubelytė (Kauno Veršvų gimnazija)
132.Edvinas Banevičius (Viešoji įstaiga Telšių regioninis profesinio mokymo centras)
133.Augustas lozinskas (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
134.Airida Damašauskaitė (Kėdainių r. Miegėnų pagrindinė mokykla)
135.Martyna Pakulytė (Utenos Krašuonos progimnazija)
136.Gabija Balandytė (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
137.Elzė Pudžiuvelytė (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
138.Ąžuolas Čipkus (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
139.Grantas Jatkauskas (Akmenės rajono Ventos gimnazija)
140.Pijus Panasiukas (Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
141.Povilas Ivoškus (VšĮ Šiaurės licėjus)
142.Paulius Knystautas (Kretingos Simono Daukanto progimnazija)
143.Justė Raminaitė (Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
144.Gabrielius Stasiulaitis (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
145.Justas Augustauskas (Alytaus Dainavos progimnazija)
146.Marija Teišerskaitė (Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
147.Emilija Tučkutė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
148.Agota Dulinskaitė (Marijampolės marijonų gimnazija)
149.Gustavas Gvazdaitis (Marijampolės marijonų gimnazija)
150.Liepa Puteliauskaitė (Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
151.Irmantas Lučkauskas (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
152.MAŽVYDAS MASALSKIS (Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
153.Emilija Šlapelytė (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
154.Gabrielius Detiukevičius (Širvintų r. Gelvonų gimnazija)
155.Tauras Danikauskas (Kauno Senamiesčio progimnazija)
156.Naidas Tverkus (Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
157.Tomas Saudargas (Panevėžio r. Paliūniškio pagrindinė mokykla)
158.Kamilė Mečinskaitė (Panevėžio r. Ramygalos gimnazija)
159.Ema Narbutaitė (Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
160.Ainis Karpovičius (Trakų r. Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinė mokykla)
161.Smiltė Jakštaitė (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
162.Rusnė Černiauskaitė (Kalvarijos gimnazija)
163.MATAS (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
164.Greta Kacevičiūtė (Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
165.Kulikauskas Mindaugas (VšĮ Jūrinio sektoriaus darbuotojų rengimo centras)
166.Maksim Posaškov (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
167.Airidas Ščerbickas (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
168.Henrikas Dura (Pakruojo "Atžalyno" gimnazija)
169.Matas Kasparavičius (Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
170.Dainora Paškauskaitė (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
171.Armandas Daukša (Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus)
172.IGNAS NARVYDAS (Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
173.Austėja Breivytė (Klaipėdos r. Ketvergių pagrindinė mokykla)
174.Elija (Pažinimo Licėjus)
175.Otilija Baltakytė (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
176.Airida Ragauskaitė (Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
177.Kamilė Gibaitė (Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
178.Dija Blazgytė (VšĮ Šiaurės licėjus)
179.Patricija Jurgelėnaitė (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
180.Jonas Grybas (Šiaulių r. Dubysos aukštupio mokykla)
181.Dovydas Zabinas (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
182.Rugilė Šaronaitė (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
183.Daniela Treščenkina (Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
184.Justas Kudirka (Alytaus Jotvingių gimnazija)
185.Deimantė Paušaitytė (Akmenės rajono Ventos gimnazija)
186.Monika Dokšaitė (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
187.Austėja Strazdaitė (Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla)
188.Viktorija Jautakaitė (Pasvalio r. Krinčino Antano Vienažindžio pagrindinės mokyklos Pajiešmenių skyrius)
189.Elija Paulauskaitė (Kauno Petrašiūnų progimnazija)
190.Sinickaitė Karolyna (Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
191.Kajus Lapienis (Rokiškio r. Kavoliškio mokykla-darželis)
192.Mantas Motiečius (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
193.Ieva Stasiūnaitė (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
194.ARNAS MACIJAUSKAS (Rietavo sav. Tverų gimnazijos Medingėnų skyrius)
195.Joanna Nito (Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
196.Arijus Gudonis (Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
197.Kęstutis Bagužas (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
198.Elzė Sankaitytė (Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
199.Justina Tapinatė (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
200.Paulius Paškevičius (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
201.Ieva Batakytė (Vilniaus Balsių progimnazija)
202.Rugilė Bosaitė (Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
203.Aistė Valinčiūtė (Šiaulių Ragainės progimnazija)
204.Mantas Petraitis (Šiaulių profesinio rengimo centras)
205.Deivilė Vidugirytė (Apvalaus kvadrato mokykla)
206.Adrian Jaroš (Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
207.Ugnė Čepolytė (Pakruojo rajono Balsių pagrindinė mokykla)
208.Augustė Jucytė (Kauno taikomosios dailės mokykla)
209.Emilis Venclovas (Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
210.Žemė Venckutė (Melkio mokykla)
211.Voroniuk Oskar (Švenčionių r. Pabradės "Žeimenos" gimnazija)
212.Amelija Mickutė (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
213.Austėja Lukoševičiūtė (Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
214.Gintaras Jančiauskas (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
215.Adamas Fayed (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
216.JONAS VISKONTAS (Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
217.Matas Stulpinas (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
218.Ieva Čiornaite (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
219.Ugnius Narbutas (Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
220.Gabrielė Ringailaitė (Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
221.Mantas Grinys (Vilniaus Gabijos progimnazija)
222.Milda Bertašiūtė (Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
223.Titas Krištaponis (Panevėžio r. Upytės Antano Belazaro pagrindinė mokykla)
224.Paula Macenytė (Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija)
225.Joris Šiurys (Klaipėdos licėjus)
226.Vakarė Stalilionytė (Vilniaus Balsių progimnazija)
227.Kamilė Uščinaitė (Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
228.Kotryna Šedytė (Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
229.Markas Aurelijus Sutkus (Marijampolės "Smalsučio" pradinė mokykla)
230.Gabrielius Tolkušinas (Šv. Juozapo mokykla)
231.Angelina Rynkevičiūtė (Vilniaus Vasilijaus Kačialovo gimnazija)
232.Amelija Soldatova (Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės pagrindinio ugdymo skyrius)
233.Austėja Norkeliūnaitė (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija)
234.Evelina Medalinskaitė (Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija)
235.Emilijus Klimas (Kaišiadorių r. Rumšiškų Antano Baranausko gimnazijos Pravieniškių skyrius)
236.Elzė Stanaitytė (Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
237.Gustė Saldūnaitė (Vilkaviškio pradinė mokykla)
238.Kristijonas Muzikevičius (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
239.Agota Žuklytė (Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
240.Benas Žymantas (Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
241.Lukrecija Ramonaitė (Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
242.Dominykas Andrijauskas (Klaipėdos r. Agluonėnų pagrindinė mokykla)
243.Ksenija (Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras)
244.Emilija Kavakiauskaitė (Alytaus Dainavos progimnazija)
245.Joris Stakauskas (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
246.Mindaugas Miliauskas (Kauno Dainavos progimnazija)
247.Julija Aržanovskaja (Visagino "Atgimimo" gimnazija)
248.Kamilė Uznytė (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
249.Augustė Jokubauskytė (KTU inžinerijos licėjus)
250.Motiejus Dargužis (Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
251.Gabrielė Lileikytė (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
252.Kotryna Nausėdaitė (Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
253.Dominykas Karkazas (Marijampolės marijonų gimnazija)
254.Martynas Jurevičius (Rokiškio r. Pandėlio gimnazija)
255.Adriana Karlo (Visagino „Verdenės“ gimnazija)
256.Ema Vizgaitytė (Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
257.Kamilė Bakanavičiūtė (Utenos r. Užpalių gimnazija)
258.Ema Zubrickaitė (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
259.Karolina Kažukauskaitė (Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
260.Goda Banytė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
261.Elzė Baziliūtė (VšĮ "Ruduo-pavasaris")
262.Orinta Kazimeranec (Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija)
263.Ugnius Žydelis (Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
264.Adomas Kurmis (Šiaulių Medelyno progimnazija)
265.Emilija Meškytė (Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
266.Gytė Montvilaitė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
267.Gabrielė Jankauskaitė (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
268.Nedas Budavas (Mažeikių darželis-mokykla "Kregždutė")
269.Patrycja Kolesnik (Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
270.Goda Simaitytė (Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
271.Evelina Gaveikaitė (Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
272.Vakarė Jasilionytė (Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
273.Benas Šlečkus (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
274.Armandas Kulbeckas (Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
275.Vesta Kubiliūtė (Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
276.Jokūbas Žiubrys (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
277.Kamilė Talalaitė (Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos Paežerių pagrindinio ugdymo skyrius)
278.Aleksandra Ivanova (Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
279.Dovydas Rutkauskas (Kauno r. Piliuonos gimnazija)
280.Urtė Laurinkevičiūtė (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
281.Markas Bystriakovas (Marijampolės marijonų gimnazija)
282.Augustė Medzevičiūtė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
283.Vilniutė Saulė (Plungės r. Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazija)
284.Austėja Šeškutė (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
285.Agnė Mikutaitė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
286.Emilija Ivanauskaitė (Kauno r. Piliuonos gimnazija)
287.Nida Bartaškevičiūtė (Marijampolės marijonų gimnazija)
288.Nojus Ivanovas (Šiaulių Salduvės progimnazija)
289.Milena Ždanovič (Trakų r. Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazija)
290.Martynas Krutikovas (Trakų r. Rūdiškių gimnazija)
291.Martynas Petrošius (Kauno Veršvų gimnazija)
292.Nedas Čelka (Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
293.Armantas Lukaitis (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos gimnazija)
294.Eduardas Sedovas (Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
295.Gytė Adomaitytė (Šakių "Varpo" mokykla)
296.Rugilė Gaubaitė (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
297.Rasa Rutkauskaitė (Vilniaus Maironio progimnazija)
298.Daniel Griškys (Visagino "Gerosios vilties" progimnazija)
299.Motiejus Dičiūnas (Mokykla „Sokratus“)
300.Enrika Šonaitė (Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
301.Egita Jokužytė (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
302.Leolian Dominika (Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
303.Kipras Linkevičius (Šiaulių r. Pakapės mokykla)
304.Erlandas Dlinskas (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
305.Žilvinas Žaliauskas (Marijampolės Sūduvos gimnazija)
306.Radvilė Kalkytė (Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
307.Mantė Juškytė (Raseinių Šaltinio progimnazija)
308.Ugnė Kiseliauskaitė (Vilkaviškio pradinė mokykla)
309.Vaidotas Baltrušis (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
310.Arijus Malakauskas (Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
311.Augustė Kazakauskaitė (Kėdainių Kalbų mokykla)
312.Kipras Čižinauskas (VGTU inžinerijos licėjus)
313.Vytautas Repšys (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
314.Vilius Kisežauskas (Vilniaus Senvagės gimnazija)
315.Matas Rupšlaukis (Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
316.Eiridas (Pažinimo Licėjus)
317.Erlandas Prakapavičius (Kauno Rokų gimnazija)
318.Ema Šatovaitė (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
319.DANIEL MOBERG (Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
320.Augustas Žukauskas (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
321.Vadimas Dobrovolskis (Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
322.Elzė Gatulytė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
323.Augustas Čekanavičius (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
324.Tauras Selvenis (Šiaulių Ragainės progimnazija)
325.Gvidas Radžius (Plungės Senamiesčio mokykla)
326.Armanda Kuprytė (Akmenės r. Papilės Simono Daukanto gimnazija)
327.Marina Repkina (Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
328.Jaunius Leonas (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
329.Januškauskas Oskaras (Alytaus Šaltinių progimnazija)
330.Erika Ališauskaitė (Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla)
331.Simas Navickas (Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
332.Liepa Užalovičiūtė (Kauno r. Babtų gimnazija)
333.Emilija Jonė Naumavičiūtė (Marijampolės marijonų gimnazija)
334.Matas Šukys (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
335.Tomas Vilkaitis (Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
336.Tauras Paškauskas (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
337.Žygimantas Bačiulis (Utenos mokykla-vaikų darželis "Varpelis")
338.Kamilė Lukošiūtė (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
339.Emilija Milochinaitė (Šiaulių Salduvės progimnazija)
340.Kornelija Zubė (Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
341.Silvija Jusaitė (Marijampolės „Šaltinio“ progimnazija)
342.Laurynas Vitiutinas (Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
343.Upė Baumilaitė (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
344.UGNĖ ŽEBRAUSKAITĖ (Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
345.Naglis Kunickas (Kauno Pilėnų progimnazija)
346.Simas Kailiūnas (Kauno r. Batniavos mokykla-daugiafunkcis centras)
347.Gabija Bertašiūtė (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
348.Izabelė Zdanavičiūtė (Kauno "Saulės" gimnazija)
349.ADELIJA GRANICKAITĖ (Vilniaus Balsių progimnazija)
350.Martynas Švelnys (Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
351.Lukas Ruočkus (Kauno Dainavos progimnazija)
352.Titas Bagdonas (Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
353.Deimantė Butkutė (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
354.Viktorija Kirkliauskaitė (Alytaus r. Simno gimnazija)
355.Vilius Juodkojis (Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos Paežerių pagrindinio ugdymo skyrius)
356.Klepikas Adomas (VIMS - Vilnius International Meridian School)
357.Sitkevičius Simas (Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
358.Martynas Mizaras (Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
359.Nojus Kodzinskas (Elektrėnų sav. Semeliškių gimnazija)
360.Aurelija Adomavičiūtė (Širvintų "Atžalyno" progimnazija)
361.Danielius Jankauskas (Šiaulių r. Dubysos aukštupio mokykla)
362.Fatima Budinavičiūtė (Klaipėdos Vydūno gimnazija)
363.Paulina Zajauskaitė (Klaipėdos r. Ketvergių pagrindinė mokykla)
364.Artas Vatkins (Šiaulių Salduvės progimnazija)
365.Augustyn Dzenovagis (Vilniaus darželis-mokykla "Šaltinėlis")
366.Rigardas Banys (Šiaulių Medelyno progimnazija)
367.Ugnė Navickaitė (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
368.Gabrielė Rubežiūtė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
369.Miglė Kirdeikytė (Anykščių r. Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija)
370.Vytenis Liubšys (Riešės gimnazija)
371.Važinskas Aronas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
372.Natas Spūdys (Kauno r. Domeikavos gimnazija)
373.Danielė Nekrošiūtė (Kauno r. Vilkijos gimnazija)
374.Andrii Mima (Jonavos r. Ruklos Jono Stanislausko mokykla-daugiafunkcis centras)
375.Dorinta Babrauskaitė ("Šaltinėlio" privati mokykla)
376.Agota Hokušaitė (Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla)
377.Liudas Venslovaitis (Šakių "Varpo" mokykla)
378.Deimonas Drungilas (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
379.Saulė Virbickaitė (UAB Karalienės Mortos mokykla)
380.Skaistė Kravčenko (Kauno Rokų gimnazija)
381.Liepa Paulauskaitė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
382.Mantas Erlickas (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
383.Ugnė Šetkutė (Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus)
384.Mangirda Krivinskaitė (Marijampolės profesinio rengimo centras)
385.Mantas Gražys (Kauno r. Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras)
386.Gabija Būdvytytė (Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
387.Justina Masilionytė (Širvintų r. Gelvonų gimnazija)
388.Jokūbas Žadeika (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
389.Dovilė Kanaporiūtė (Vilkaviškio r. Gražiškių gimnazijos Vištyčio daugiafunkcis skyrius)
390.Vakaris Vladička (Šilutės profesinio mokymo centras)
391.Dovydas Gricius (Joniškio r. Žagarės gimnazija)
392.Stefanovič Raisa (Švenčionių r. Pabradės "Žeimenos" gimnazija)
393.ELIJUS ČEPAITIS (Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
394.Meda Budginaitė (Telšių "Atžalyno" progimnazija)
395.Gabrielė Pranskevičiūtė (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
396.Armandas Miklinevičius (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
397.Emilija Pusvaškytė (Molėtų pradinė mokykla)
398.dovydas kniuras (Kauno kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras)
399.Meda Bliujūtė (Elektrėnų pradinė mokykla)
400.Brigita Lukoševičiūtė (Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
401.Austėja Tranevičiūtė (Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
402.Matas Eibutis (Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
403.Hassan Abdi (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
404.Benas Konstantinas Kriaučiūnas (UAB Karalienės Mortos mokykla)
405.Ernestas Uogintas (Marijampolės profesinio rengimo centras)
406.Sofija Graužinytė (VIMS - Vilnius International Meridian School)
407.Dominykas Žalnerauskas (Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
408.Raminta Kondrotaitė (Šiaulių r. Šakynos mokykla)
409.Diana Jateikaitė (Pakruojo "Žemynos" progimnazija)
410.Erlanda Kanišauskaitė (Radviliškio r. Grinkiškio Jono Poderio gimnazija)
411.Dominykas Gudelis (Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
412.Adomas Stankus (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
413.Smiltė Motūzaitė (Kalvarijos sav. Sangrūdos gimnazija)
414.Astijus Dambrauskas (Šiaulių jėzuitų mokykla)
415.Albertas Kalininas (Vilniaus Lazdynų mokykla)
416.Jokūbas Liepuonius (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
417.Adrijus Uleckas (Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
418.Martynas Kinčius (VšĮ Šiaurės licėjus)
419.Paulius Miliauskas (Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Aštriosios Kirsnos pagrindinio ugdymo skyrius)
420.Ieva Kaladžinskaitė (Šiaulių profesinio rengimo centras)
421.Orestas Navickas (Rokiškio r. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
422.Domantas Žvykas. (Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
423.Mark Greščuk (Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
424.Gabrielė Zabulytė (Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
425.Jokūbas Ivanauskas (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
426.Mėta Kiliūtė (Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
427.Ąžuolas Gudaitis (Alytaus r. Butrimonių gimnazijos Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcis skyrius)
428.Augustė Janavičiūtė (Klaipėdos r. Kretingalės pagrindinė mokykla)
429.Lukas Kolelis (Visagino "Atgimimo" gimnazija)
430.Brigita Šniokaitytė (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
431.Ignas Misiūnas (Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
432.Alekandr Daškevič (Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
433.Valentinas Juchnnevičius (Kaišiadorių r. Palomenės pagrindinė mokykla)
434.Gabrielius Bagdžius (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
435.Gabrielė Jakovičiūtė (Marinos Mižigurskajos privati gimnazija)
436.Simas Urbanovičius (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
437.Barbora Mikšaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
438.Saimonas Stulpinas (Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazija)
439.Paulius Jurevičius (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
440.Domantas Resling (Šiaulių "Rasos" progimnazija)
441.Martyna Matiukaitė (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
442.Liepa Tamašauskaitė (Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla)
443.Jonas Želvys (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
444.Vytautas Aidukas (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
445.Liveta Amankavičiūtė (Ukmergės technologijų ir verslo mokykla)
446.Pijus Gelažius (Kauno Tirkiliškių mokykla-darželis)
447.Džiugas Lažauninkas (Vilniaus Žemynos progimnazija)
448.Jokūbas Greicas (Kauno Petrašiūnų progimnazija)
449.Ieva Radžvilaitė (Šiaulių r. Bubių mokykla)
450.Augustė Moliušytė (Marijampolės marijonų gimnazija)
451.Urtė Stanevičiūtė (Kėdainių Kalbų mokykla)
452.Ignas Ignatavičius (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
453.Iveta Stasiulaitytė (Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus)
454.Karalevičius Erikas (Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
455.Martynas Gečas (Klaipėdos licėjus)
456.Adrė Švilpaitė (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
457.Saulė Mincevičiūtė (Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
458.Ugnė Sadauskaitė (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
459.Kornelija Taučiūtė (Kretingos Simono Daukanto progimnazija)
460.Kristupas Baniulis (Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija)
461.Ignas Likša (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
462.Dominykas Snockis (Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
463.Mantas Šimkus (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
464.Ignas Raudonaitis (Gargždų "Minijos" progimnazija)
465.Emilija Sapragonaitė (Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
466.Meda Trakšelytė (Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
467.Aurėja Naseckaitė (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
468.Vilius Zablockis (Vilniaus Žvėryno gimnazija)
469.Dominik Kežun (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
470.Mickutė Rima (Radviliškio r. Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos Šaukoto skyrius)
471.GEDAS BUIVYDAS (Skuodo r. Aleksandrijos pagrindinė mokykla)
472.Andrius Valiukėnas (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
473.Dovydas Barzdaitis (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija)
474.Labanauskas Majus (Plungės Senamiesčio mokykla)
475.Augustas Jasaitis (KTU Vaižganto progimnazija)
476.Nojus Grigonis (Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
477.Eltė Čypaitė (Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
478.Viktorija Metevičiūtė (Plungės r. Platelių gimnazija)
479.Patrikas Barauskas (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
480.Junda Balsevičiūtė (Elektrėnų "Versmės" gimnazija)
481.Bernardas Kleimionovas (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
482.Sofija Proskurina (Vilniaus darželis - mokykla "Saulutė")
483.Matas Vasiliauskas (Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
484.Vesta Birėtaitė (Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija)
485.Emilija Mikšytė (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
486.Rusnė Norkeliūnaitė (Klaipėdos r. Šiūparių mokykla-daugiafunkcis centras)
487.Joringis Malakauskas (VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
488.Karolina Ciukšaitė (Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
489.Emilija Ramanauskaitė (Trakų r. Rūdiškių gimnazija)
490.Simas Lukošius (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
491.Markas Sabaliauskas (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
492.Melisa Valaitytė (Marijampolės sav. Sasnavos pagrindinė mokykla)
493.Elzė Baužytytė (Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
494.Austėja Sadauskaitė (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
495.Deividas Kuliešius (Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija)
496.Ema Likaitė (Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
497.Dovydas Vežanas (Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
498.Benas Talačka (Mokykla „Sokratus“)
499.Evelina Mačiūnaitė (Kėdainių Kalbų mokykla)
500.Viktorija Ramančiuckaitė (Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
501.Barbora Norbutaitė (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
502.Gabrielė Kriščiūnaitė (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
503.Arnold Selezniov (Juodšilių "Šilo" gimnazija)
504.Karina Omeljanskytė (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
505.Anastasija Poviliūnaitė (Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
506.Osvaldas Juknys (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
507.Emilija Kryžanauskaitė (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
508.Andrėja Bertašiūtė (Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
509.Liepa Šuikaitė (Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
510.Gabija Saldukaitė (Gargždų "Minijos" progimnazija)
511.Vakarė Pabriežaitė (Klaipėdos r. Endriejavo pagrindinė mokykla)
512.Mantas Lukošius (Kėdainių Kalbų mokykla)
513.Milda Ramanauskaitė (Marijampolės marijonų gimnazija)
514.Milda Valatkevičiūtė (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
515.Ieva Urbonavičiūtė (Panevėžio r. Velžio gimnazija)
516.Adomas Sora (Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
517.Toma Škarnulytė (Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
518.Julius Vitkauskas (Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
519.Timėjus Liudvinavičius (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
520.Viltė Dorelaitė (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
521.Lukas Milkintas (Tauragės Jovarų pagrindinė mokykla)
522.Andrėja Pečiulytė (Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija)
523.Elena Akelytė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
524.Mantas Zajac (Šilutės Žibų mokykla)
525.IGNAS RIAUKA (Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija)
526.Elzė Tidikytė (Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
527.Erikas Jankauskas (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
528.Austėja Puzinaitė (Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
529.Rugilė Šanteriovaitė (Molėtų pradinė mokykla)
530.Arijus Biliūnas (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
531.Vytautas Jašmontas (Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
532.Leonard Golovačiov (Vilniaus Naujininkų mokykla)
533.Jokūbas Šatkauskas (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
534.Lesauskaitė Delija (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
535.Benas Urbaitis (Marijampolės marijonų gimnazija)
536.Valdonė Lopšaitytė (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
537.Augustas Brandišauskas (Molėtų pradinė mokykla)
538.Mėta Papeikaitė (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
539.Ieva Šalinskaitė (Marijampolės marijonų gimnazija)
540.Kristupas Gaidjurgis (Joniškio r. Gataučių Marcės Katiliūtės mokykla)
541.Erikas Bingelis (Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
542.Izabela Šauklytė (Jurbarko r. Jurbarkų darželis-mokykla)
543.Milėja Zavestauskaitė (Alytaus „Volungės“ progimnazija)
544.Smiltė Sokaitė (Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
545.Nojus Petkus (Plungės r. Kulių gimnazija)
546.Kotryna Elžbieta Urbutytė (Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazija)
547.Ditė Dobilaitė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
548.Ahmed Ashraf Hussein Mohamed Mourad (Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
549.ĄŽUOLAS MITKUS (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
550.Rojus Adomkevičius (Erudito licėjus)
551.Benas Kutka (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
552.Aleksandras Ramanauskas (Kauno r. Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras)
553.Milda Degutytė (Šiaulių Gegužių progimnazija)
554.Giržadas Karolis (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
555.Jūra Kmieliauskaitė (Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
556.Neilas Gurskas (Elektrėnų pradinė mokykla)
557.Kajus Stasiūnas (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
558.Tijus Paplauskas (Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
559.LUKAS RADAVIČIUS (Klaipėdos Gedminų progimnazija)
560.Evita Kvietelaitytė (Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
561.Tomas Šėmis (VGTU inžinerijos licėjus)
562.Bambalaitė Gabija (Kretingos rajono Jokūbavo Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
563.Preibytė Monika (Plungės r. Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazija)
564.Azuolas Gilys (Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla)
565.Aronas Poškus (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
566.Augustas Etneris (UAB Karalienės Mortos mokykla)
567.Martynas Kurlianskas (Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
568.Benas Kasparavičius (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
569.Eimantas Vaitekėnas (Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
570.Mantvydas Matuzevičius (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
571.Ugnė Vėgėlytė (Birštono gimnazija)
572.Austėja T (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
573.Sobolytė Gytautė (Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
574.Emilija Merkevičiūtė (Alytaus Panemunės progimnazija)
575.Ema Paltanavičiūtė (VGTU inžinerijos licėjus)
576.Jonas Bočkus (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
577.Mantas Neiberka (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
578.Matas Diponas (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
579.Asta Bubnelytė (Varėnos r. Merkinės Vinco Krėvės gimnazija)
580.Miglė Buinauskaitė (Alytaus Šaltinių progimnazija)
581.Dovydas Žukas (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
582.Nojus Šereiva (Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
583.Gabrielė Gurskaitė (Alytaus Šaltinių progimnazija)
584.Neilas Rudžinskas (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
585.Laurynas Medinis (Vilniaus Balsių progimnazija)
586.Benas Andriulionis (Trakų r. Aukštadvario mokykla-darželis "Gandriukas")
587.Mila Bendžiūnė (Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
588.Dominykas Berniukevič (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
589.Simonas Vaitiekūnas (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
590.Ignas Skirbutas (Klaipėdos r. Agluonėnų pagrindinė mokykla)
591.Akvilė Vanagaitė (Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
592.Eva Buitkutė (Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija)
593.Deividas Verseckas (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
594.Lukas Dinapas (Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
595.Amelija Vanagel (Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
596.ugne utaraite (Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinė mokykla)
597.Eligijus Jukna (Jurbarko r. Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinė mokykla)
598.Gabija Lekavičiūtė (Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
599.UGNĖ ŽIEMELYTĖ (Skuodo r. Aleksandrijos pagrindinė mokykla)
600.Emilė Salatkaitė (Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija)
601.Ignas Kungys (Šilutės Pamario pagrindinė mokykla Rusnės progimnazijos skyrius)
602.Ignas Zilinkus (Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Aštriosios Kirsnos pagrindinio ugdymo skyrius)
603.Angelė Eva Devėnaitė (Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
604.Agnė Grubinskaitė (Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
605.Justė Biknevičiūtė (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
606.Lukas Šerys (Vilkaviškio rajono Pajevonio pagrindinė mokykla)
607.Austėja Pauliukonytė (Kalvarijos sav. Sangrūdos gimnazija)
608.Kornelija Šteinaitė (Rusnės specialioji mokykla)
609.Akvilė Rutkauskaitė (Vilniaus Maironio progimnazija)
610.Unė Kukanauzaitė (Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
611.Mantvydas Auga (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
612.Gvidas Dunauskis (Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
613.Ugnė Riabinina (Alytaus "Drevinuko" mokykla-darželis)
614.Arijus Simutis (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
615.Aleksandr Ustinovič (Vilniaus "Ateities" mokykla)
616.Matas Rakauskas (Alytaus „Volungės“ progimnazija)
617.Luknė Čekanauskaitė (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
618.Vladas Indriūnas (Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
619.Justė Jacaitė (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
620.Aurimas Groba (Vilniaus Pavilnio progimnazija)
621.Tėja Pozniakovaitė (Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
622.Arvydas Alekna (Kupiškio r. Subačiaus gimnazijos Noriūnų Jono Černiaus pagrindinio ugdymo skyrius)
623.Urtė Vabuolaitė (Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
624.Jokūbas Krukauskas (Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
625.Karolina Gavėnytė (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
626.Domantas (Pažinimo Licėjus)
627.justas sakys (Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos Ruzgų skyrius)
628.Domantas Dargis (Mažeikių darželis-mokykla "Kregždutė")
629.Miglė Bielkauskaitė (Marijampolės marijonų gimnazija)
630.Nikita Chrustaliov (Vilniaus Lazdynų mokykla)
631.Ovidijus Daračius (VšĮ Jūrinio sektoriaus darbuotojų rengimo centras)
632.Ušinskas Justas (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
633.Matas Kiseliauskas (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
634.Robertas Černiauskas (Vilniaus „Sietuvos“ progimnazija)
635.Paulius Balčaitis (Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
636.Dovydas Aleknavičius (Kauno r. Domeikavos gimnazija)
637.Gabija Smilgevičiūtė (Gargždų "Minijos" progimnazija)
638.Samanta Kalinauskaitė (Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
639.Domantas Mankus (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
640.Damian Semenovič (Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija)
641.Liepa Butaitė (Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
642.Tajus Žvirblis (Joniškio r. Kriukų pagrindinė mokykla)
643.Dangė Jacevičiūtė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
644.Evelina Černiauskaitė (Utenos mokykla - vaikų darželis "Eglutė")
645.Guoda Urbšytė (Vilkaviškio r. Keturvalakių mokykla-daugiafunkcis centras)
646.Liepa Papievytė (VšĮ Šiaurės licėjus)
647.Pavel Gusev (Šalčininkų "Santarvės" gimnazija)
648.Patricija Naimovičiūtė (Vilniaus r. Kalvelių "Aušros" gimnazija)
649.Rimgaudas Toliušis (Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
650.Faustas Puida (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
651.Viltė Žilionytė (Šakių "Varpo" mokyklos Slavikų pradinio ugdymo skyrius)
652.Paulina Dmitrijevaitė (Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazija)
653.Arminas Kriaučiūnas (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
654.Nojus Šneideraitis (Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
655.Fausta Bujokaitė (Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
656.Mantas Jurgelaitis (Kazlų Rūdos Prano Dovydaičio pagrindinė mokykla)
657.Robertas Urniežius (Vilniaus Žemynos progimnazija)
658.Ignė Mačiulytė (Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
659.Ugnė Ambraziūnaitė (Klaipėdos r. Slengių mokykla-daugiafunkcis centras)
660.Urtė Pociūtė (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
661.Skaistė Jonikaitė (Telšių r. Tryškių Lazdynų Pelėdos gimnazija)
662.Gudzevičiūtė Enrika (Ukmergės Antano Smetonos gimnazija)
663.Žiedūnė Šimkutė (Kelmės "Kražantės" progimnazija)
664.Emilija Kišonaitė (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
665.Artiom Česnovič (Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
666.Denas Daugvila (Panevėžio r. Velžio gimnazija)
667.Ernestas Pietaris (Alytaus Šaltinių progimnazija)
668.Patricija Levanauskaitė (Telšių "Saulėtekio" pradinė mokykla)
669.Atėnė Čistovaitė (Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
670.Ignė Gulbinaitė (Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
671.Adrija Gaveikaitė (Elektrėnų pradinė mokykla)
672.Kasparas Streckis (Vilniaus Baltupių progimnazija)
673.Milana Jevič (Vilniaus r. Skaidiškių mokykla-darželis)
674.Heinsohn Olivija (VIMS - Vilnius International Meridian School)
675.Ervinas Gervelis (Alytaus Šaltinių progimnazija)
676.Justė Kaminskaitė (Šilutės profesinio mokymo centras)
677.Austėja Juknevičiūtė (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
678.Austėja Koniečnaitė (Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
679.Magdalena Žilinskaitė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
680.Danielė Šimkutė (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
681.Arnas Ramanavičius (Lazdijų r. Kučiūnų mokykla)
682.Povilas Palivonas (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
683.Gvidas Bičkauskas (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
684.Smiltė Rauduvytė (Šiaulių Centro pradinė mokykla)
685.Eivydas Aliukonis (Anykščių A. Baranausko pagrindinės mokyklos Stepono Kairio skyrius)
686.Povilaika Tomas (Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
687.Ineta Kaškelytė (Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
688.Mėta Balevičiūtė (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
689.Enrika Aurilaitė (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
690.Alšauskaitė Austėja (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
691.Jonas Kurila (Buivydiškių pagrindinė mokykla)
692.Hubertas Putna (Viešoji įstaiga Telšių regioninis profesinio mokymo centras)
693.Goda Gudukaitė (Alytaus r. Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazija)
694.Emilija Šimoniutytė (Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
695.Raminta Deltuvaitė (Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
696.Emanuel Leon Makutonovič (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
697.Izabelė Kuhlins (VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
698.Domantas Bukelis (Vilniaus Naujininkų mokykla)
699.Vyblova Atilė (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
700.Matas Būdininkas (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
701.Liepa Tereikytė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
702.Rugilė Jonaitytė (Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla)
703.Augustas Varnauskas (VšĮ Palaimintojo Jurgio Matulaičio Montesori mokykla)
704.Gabrielė Šapaitė (Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
705.Ieva Lukauskaitė (Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
706.Povilas Jeršov (Vilniaus Antakalnio progimnazija)
707.Deimantas Vaička (Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
708.Eva Sinicaitė (Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
709.Skaistė Dimšaitė (Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
710.Augustas Galinis (Šiaulių Ragainės progimnazija)
711.Osvaldas Rimša (Panevėžio r. Ramygalos gimnazija)
712.Povilas Mickevičius (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
713.Jokūbas Vipartas (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
714.Kajus Poškus (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
715.Agota Karvelytė (Klaipėdos r. Kretingalės pagrindinė mokykla)
716.Dainė Rumbutytė (Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
717.Ignas Šepetys (Vilniaus Naujininkų mokykla)
718.Justas Remeika (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
719.Gabrielius Adamavičius (Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
720.Justas Januškevičius (Klaipėdos Vydūno gimnazija)
721.Lukrecija Šidlauskaitė (Kretingos mokykla - darželis "Žibutė")
722.Justė Jevdokūninaitė (Alytaus r. Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazija)
723.Ignas Indrijauskas (Šiaulių Gegužių progimnazija)
724.Grytė Kavolytė (Vilniaus Baltupių progimnazija)
725.Dovydas Samuilis (Kauno Petrašiūnų progimnazija)
726.Erika Kanaporiūtė (Marijampolės profesinio rengimo centras)
727.Gabrielius Mackus (Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
728.Dovydas Labutis (Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
729.Nigrita Žvikevičiūtė (Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazija)
730.Domantas Savickas (Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
731.Danielius Ralys (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
732.Dominykas Popov (Vilniaus Naujininkų mokykla)
733.AUSTĖJA VITKEVIČIŪTĖ (Marijampolės „Šaltinio“ progimnazija)
734.Samanta Plauskaitė (Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
735.Ignas.Lipinaitis (Zarasų r. Dusetų Kazimiero Būgos gimnazija)
736.Dovydas Tamulis (Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazija)
737.Laurynas Truskauskas (VGTU inžinerijos licėjus)
738.Rimkevičius Oskaras (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
739.Kornelija Mičiulytė (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija)
740.Deimantė Tarvydaitė (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
741.Tatarūnas Benas (Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
742.Deina Baltrėnaitė (Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
743.Gaidytė Viltė (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
744.Tėja Daščioraitė (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
745.Valdas Dragūnas (Pakruojo "Atžalyno" gimnazija)
746.Maja Šaški (VšĮ Šiaurės licėjus)
747.Izabelė Prašmantaitė (Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
748.Emilė Strielkauskaitė (Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
749.Justas Petrošius (Telšių "Ateities" progimnazija)
750.Paulius Lagunovas (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
751.Adomas Rudys (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
752.Karolis Grigas (Vilniaus jėzuitų gimnazija)
753.Giedrius Ažigaras (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
754.Giniotytė Austėja (Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla)
755.Vytautė Vilimaitė (Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
756.Domas Sabaliauskas (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
757.Paulina Barauskaitė (KTU inžinerijos licėjus)
758.Goda Sūdžiūtė (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
759.Mangirdas Dukšta (Marijampolės profesinio rengimo centras)
760.Domas Cibulskas (Alytaus Dzūkijos mokykla)
761.DARIUS GUJIS (Vilniaus „Sietuvos“ progimnazija)
762.Eva Bliūdytė (Vilkaviškio r. Sūdavos pagrindinė mokykla)
763.AUGUSTĖ PETKEVIČIŪTĖ (Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
764.Adomas Dumbliauskas (Marijampolės marijonų gimnazija)
765.Patricija Pakalnytė (Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
766.Gintarė Kirkliauskaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
767.Nika Chakimzianova (Vilniaus "Ateities" mokykla)
768.Smiltė Kuchalskytė (Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
769.Eidas Kudrešovas (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
770.Vakaris Dominykas Būdas (Šilutės r. Ž. Naumiesčio gimnazijos Gardamo progimnazijos skyrius)
771.Mantas Žvirblis (Melkio mokykla)
772.Goda Krupinaitė (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
773.Gabrielė Alzbutaitė (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
774.Karina Andrejeva (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
775.Ugnė Jarmolovič (Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
776.Simas Kamarauskas (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
777.Agota Viktorija Jugaj (UAB „Taškius“)
778.Matas Gustaitis (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
779.Viltė Kontenytė (Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
780.Martynas Kovaliovas (UAB Karalienės Mortos mokykla)
781.Elvinas Baušys (Eitminiškių gimnazija)
782.Daugirdas Fokas (Kauno r. Neveronių gimnazija)
783.Agnė Servutaitė (Visagino „Verdenės“ gimnazija)
784.Deimantė Skėrytė (Akmenės r. Kruopių pagrindinė mokykla)
785.Skaistė Antonova (Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
786.Eva Eidukaitė (Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
787.Simonas Baronas (Šv. Juozapo mokykla)
788.Rokas Laukaitis (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
789.Paulius Čėsna (Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
790.Gytis Gasiūnas (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
791.Paulius Ramanauskas (Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
792.Augustė Čepaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
793.Justė Girdzijauskaitė (Jurbarko r. Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinė mokykla)
794.Augustė Kaminickaitė (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
795.Farzaneh L (Kaišiadorių r. Žiežmarių mokykla-darželis "Vaikystės dvaras")
796.Kamilė Kubiliūtė (Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
797.Rūta Mickievičiūtė (Kauno r. Lapių pagrindinė mokykla)
798.Gabrielė Kateivaitė (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
799.Aleksej Degtiariov (Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras)
800.Auksė Užusienytė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
801.Stachanskis Ignas (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
802.Augustas Aukštuolis (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
803.Mantvydas Šapalas (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
804.Kornelija Pečiulaitytė (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
805.Arnas Rakauskas (Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
806.Eimantas Dumsevičius (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
807.Monika Kriščiūnaitė (Šilutės profesinio mokymo centras)
808.Jokūbas Diliūnas (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
809.Alisa Vitukevič (Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
810.Stangevičiūtė Ina (Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
811.Eglė Zakarauskaitė (Jonavos r. Užusalių mokykla-daugiafunkcis centras)
812.Denisa Jasilionytė (Pakruojo "Atžalyno" gimnazija)
813.Saulė Baltaragytė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
814.Lėja Sabonaitytė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
815.Dominykas Ruočkus (Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
816.Akvilė Vanagaitė (Utenos mokykla-vaikų darželis "Varpelis")
817.Gabrielė Arasimavičiūtė (Lazdijų r. Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija)
818.Smilte Ziukaite (Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
819.Oktavijus Anikanovas (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
820.Adam Augustinovič (Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
821.Šarūnė Antanavičiūtė (Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla)
822.Oskar Slančevski (Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla)
823.Andriulionytė Dominyka (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
824.Dovydas Žlibinas (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
825.Imenė Nofal (VšĮ Vilniaus inžinerijos ir technologijų licėjus)
826.Rūta Ganačkovaitė (Vilniaus Antakalnio gimnazija)
827.Augustas Tamulevičius (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
828.Elzė Sartanavičiūtė (Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
829.Almantė Baliutavičiūtė (Telšių "Kranto" progimnazija)
830.Raminta Staniūtė (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
831.Milda Špakauskaitė (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
832.Nojus Kvedaras (Šiaulių Gegužių progimnazija)
833.Ąžuolas Sinkevičius (UAB Karalienės Mortos mokykla)
834.Aidas Bykovas (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
835.Amelija Danilevičiūtė (Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
836.Gabija Stankūnaitė (Pakruojo "Žemynos" progimnazija)
837.Amanda Pauliukonytė (Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
838.GUSTĖ GEDVILAITĖ (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
839.Aleksej Chvorych (Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras)
840.Liepa Joniškytė (Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
841.Titorenko Viktorija (Švenčionių r. Pabradės "Žeimenos" gimnazija)
842.Rusnė Dapšauskaitė (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
843.Vėjas Čepauskas (Gargždų "Minijos" progimnazija)
844.Mėta Butrimavičiūtė (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
845.Barbora Bartulytė (Kauno r. Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras)
846.Gabija Barkauskaitė (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
847.Gabija Maciulevičiūtė (Ignalinos r. Naujojo Daugėliškio mokykla - daugiafunkcis centras)
848.Arnas Šimelis (Šalčininkų r. Baltosios Vokės "Šilo" gimnazija)
849.Mačiulytė Guostė (Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
850.Paulina Damulytė (Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazija)
851.Domas Simonavičius (Alytaus Jotvingių gimnazija)
852.Justas Ševelis (Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
853.Adrija Dubinckaitė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
854.Urtė Leščinskaitė (Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla)
855.Kornelijus Repšys (Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
856.Mindaugas Jocius (Vilniaus "Vyturio" pradinė mokykla)
857.Domas Kubilius (Raseinių Šaltinio progimnazija)
858.Liepa Telišauskaitė (Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
859.Mangirdas Barkauskas (Marijampolės profesinio rengimo centras)
860.Žygimantas Adomaitis (Šiaulių "Rasos" progimnazija)
861.Adas Maciulevič (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
862.Oskaras Ivanovas (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
863.Justas Mykolaitis (Marijampolės profesinio rengimo centras)
864.Polina Splošnova (Visagino "Atgimimo" gimnazija)
865.Pijus Šakėnas (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
866.Ugnė Limontaitė (Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
867.Luknė Kurševičiūtė (Alytaus Dainavos progimnazija)
868.Benas Petrauskas (Telšių "Ateities" progimnazija)
869.Mariela Solovjova (Nacionalinė Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokykla)
870.RUGILĖ KAUBRYTĖ (Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
871.Saulė Abraškevičiūtė (Vilniaus šv. Kristoforo gimnazija)
872.Giedrius Pakarskas (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
873.Kristijonas Venslauskas (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
874.David Pleškov (Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija)
875.Augustė Naidzinavičiūtė (Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla)
876.Arminas Lamėnas (Vilniaus "Vyturio" pradinė mokykla)
877.AIRIDAS JAVAIŠIS (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
878.Milana Juškevič (Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla)
879.Neida Stankutė (Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
880.Tautvydas Siniauskas (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
881.Rokas Kavaliauskas (Viešoji įstaiga Elektrėnų profesinio mokymo centras)
882.Justinas Vekerotas (Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
883.Linas Navickas (Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
884.Gabija Paulauskaitė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
885.Linas Mockus (Kretingos rajono Salantų gimnazija)
886.Smiltė Balsytė (Kauno r. Batniavos mokykla-daugiafunkcis centras)
887.Lukas Petkevičius (Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
888.Yemchuk Yelyzaveta (Telšių "Ateities" progimnazija)
889.Miglė Kulikauskaitė (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
890.Adrija Sušinskaitė (Alytaus Šaltinių progimnazija)
891.Guoda Davidonytė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
892.Patricija Žukauskaitė (Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
893.Mykolas Valaika (Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
894.Domantas Lapinskas (Marijampolės marijonų gimnazija)
895.Mačėnaitė Rugilė (Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
896.Martynas Butkus (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
897.Vytautas Jazukevičius (VšĮ Vilniaus inžinerijos ir technologijų licėjus)
898.Mantas Eigirdas (Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazija)
899.Mažvydas Mankevičius (Kauno r. Vilkijos gimnazija)
900.Tomas Šidlauskas (VGTU inžinerijos licėjus)
901.Adrian Nenartovič (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
902.Evija Kutkutė (Vilniaus Naujininkų mokykla)
903.Vitkauskaitė Miglė (VIMS - Vilnius International Meridian School)
904.Vincentas Ašmonas (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
905.Aiste portnovaite (Kalvarijos sav. Akmenynų pagrindinė mokykla)
906.Dominyka Dailidėnaitė (Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
907.Povilaitis Vladas Mantas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
908.Sirgėdaitė Ona Tėja (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
909.Miglė Kandratavičiūtė (Kauno Rokų gimnazija)
910.Aurimas Bajerčius (Jurbarko r. Antano ir Jono Juškų gimnazijos Juodaičių skyrius)
911.Lėja Malinauskaitė (Ukmergės rajono Deltuvos pagrindinė mokykla)
912.Goda Ramanavičiūtė (Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
913.Laurynas Jackūnas (Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
914.Patricija Jokšaitė (Šiaulių Dainų progimnazija)
915.Ugnė Tamutytė (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
916.Beatričė Virkutytė (Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazija)
917.Gustas Strungys (Alytaus r. Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazija)
918.Odrė Valeikė (Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
919.Deimantė Petkutė (Viešoji įstaiga Klaipėdos „Universa Via“ tarptautinė mokykla)
920.Beata Stasytytė (Joniškio r. Gataučių Marcės Katiliūtės mokykla)
921.Mingailė Rėkutė (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
922.Ugnė Černiauskaitė (Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
923.Povilas Mačiulis (Jurbarko r. Eržvilko gimnazija)
924.Ugnė Astrauskaitė (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
925.Rokas Lukoševičius (Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
926.Jokūbas Nečiūnas (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
927.Goda Čivaitė (Pakruojo r. Linkuvos gimnazija)
928.Mykolas Jakšta (Elektrėnų sav. Kietaviškių pagrindinė mokykla)
929.Džiugas Baltrušaitis (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
930.Gustas Ragulis (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
931.Domantas Kuzinas (Vilniaus Antakalnio gimnazija)
932.Tėja Trečiokaitė (Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
933.Greta Markevičiūtė (Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
934.Matas Kuličauskas (Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
935.Danielė Deltuvytytė (Kauno Senamiesčio progimnazija)
936.Normantas Savulis (Lazdijų r. Kučiūnų mokykla)
937.Ulijana Nikolaeva (Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
938.Odilija Tumalavičiūtė (Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija)
939.Vytis Vasiliauskas (VšĮ Šiaurės licėjus)
940.Rafal Skarulskij (Vilniaus r. Sudervės Mariano Zdziechovskio pagrindinė mokykla)
941.Lukas Drazdauskas (Alytaus Šaltinių progimnazija)
942.Nereida Knyzaitė (Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
943.Fausta Kleinauskaitė (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
944.Leonardas Juraitis (Kauno Prano Daunio ugdymo centras)
945.Mikalauskaitė Meida Iveta (Radviliškio r. Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos Šaukoto skyrius)
946.Augustas Štopinis (Pasvalio r. Saločių A. Poškos pagrindinė mokykla)
947.Jokūbas Vedrickas (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
948.Šveberaitė Saulė (Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
949.Adelė Mikštaitė (VšĮ "Ruduo-pavasaris")
950.Rasa Baltakytė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
951.Laura Giedraitytė (Pakruojo rajono Balsių pagrindinė mokykla)
952.Dovydas Grigalius (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
953.Elija Kerpytė (Klaipėdos r. Endriejavo pagrindinė mokykla)
954.Pijus Jankauskas (Vilniaus Gabijos progimnazija)
955.Ignas Švetkauskas (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
956.Vaida Molytė (Akmenės r. Papilės Simono Daukanto gimnazija)
957.Goda Rečkauskaite (Plungės „Babrungo“ progimnazija)
958.Laura Belousova (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
959.Sofija Astachova (Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
960.Vitalija Maškovskaja (Vilniaus Naujininkų mokykla)
961.Deimantė Perminaitė (Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinė mokykla)
962.Einius Derkintis (Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
963.Augustas Baukus (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
964.Ilja Kolinko (Klaipėdos "Pajūrio" progimnazija)
965.Skaiva Stanevičiūtė (KTU inžinerijos licėjus)
966.Julija Juskaite (Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
967.Arnas Varanka (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
968.Aras Pocius (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
969.Darija Liakovskaja (Vilniaus Naujininkų mokykla)
970.Kaila Kavaliauskaitė (Rietavo sav. Tverų gimnazija)
971.Martynas Margeris (Vilniaus Antakalnio progimnazija)
972.Simas Augustinavičius (UAB „Erudito licėjus“)
973.Martynas Mančinskas (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
974.Gabija Vaitkutė (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
975.Jokūbas Eidukaitis (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
976.Joris Lapinskas (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
977.Skaistė Plauškaitė (Šilutės r. Juknaičių pagrindinė mokykla)
978.Agnieška Andrijevskaja (Vilniaus r. Paberžės šv. Stanislavo Kostkos gimnazija)
979.Kamilė Meškauskytė (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
980.Kristupas Burgis (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
981.Daina Muškietaitė (Prienų r. Balbieriškio pagrindinė mokykla)
982.ustas dzidzevicius (Kauno Pilėnų progimnazija)
983.Saulė Puzinauskaitė (Kauno r. Piliuonos gimnazija)
984.Karolina Pilikauskaitė (Alytaus Dainavos progimnazija)
985.Ieva Gvergždytė (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
986.Izabelė Žiobakaitė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
987.Rusnė Petronytė (Kupiškio r. Subačiaus gimnazijos Noriūnų Jono Černiaus pagrindinio ugdymo skyrius)
988.Taisija Putina (Vilniaus darželis - mokykla "Saulutė")
989.Ema Bačiliūnaitė (Erudito licėjus)
990.Lukrecija Zautraitė (Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
991.Liutauras Usonis (Ukmergės Antano Smetonos gimnazija)
992.Smiltė Buožiūtė (Jonavos pradinė mokykla)
993.Benita Kandrotaitė (Kauno Veršvų gimnazija)
994.MARTA ULSKYTĖ (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
995.Kajus Jokubauskas (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
996.Nora Cicėnaitė (Kauno "Nemuno" mokykla)
997.Vytė Pauliukevičiūtė (Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija)
998.Eimilė Juotkaitė (Šiaulių r. Dubysos aukštupio mokykla)
999.Luknė Gritėnaitė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1000.Armandas Pužas (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
1001.Eglė Smilgevičiūtė (Telšių "Atžalyno" progimnazija)
1002.Agnius Krušinskas (Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
1003.Rytė Gavrilovaitė (Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
1004.Martynas Mončius (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
1005.Zinkevičiūtė Gabrielė (Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
1006.Marijus Jaronis (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
1007.Adomas Kairys (Vilniaus Maironio progimnazija)
1008.Edvin Jurevič (Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija)
1009.Nagreckas Vilius (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
1010.Vanesa Bacaitytė (Jurbarko r. Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinė mokykla)
1011.Nojus Vilnius (Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
1012.Vepštas Arminas (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
1013.Martynas Višinskis (Klaipėdos suaugusiųjų gimnazija)
1014.Titas Valūnas (Vilkaviškio r. Sūdavos pagrindinė mokykla)
1015.Emilija Vrublevskytė (Visagino „Verdenės“ gimnazija)
1016.Ernestas Mocevičius (VGTU inžinerijos licėjus)
1017.Daina Ramonė (Marijampolės suaugusiųjų mokymo centras)
1018.Urbonaitė Agnė (Joniškio r. Žagarės gimnazija)
1019.Lukas Čižinauskas (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1020.Jokūbas Pranas Paldauskas (Viešoji įstaiga Klaipėdos „Universa Via“ tarptautinė mokykla)
1021.Liudas Pasalauskas (Šv. Juozapo mokykla)
1022.Gvidas Jokšas (Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla)
1023.Urtė Piragytė (Ukmergės "Šilo" progimnazija)
1024.Darija Grigutytė (Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
1025.Rugilė Ambraškaitė (Vilniaus Antakalnio progimnazija)
1026.Vilija Nikončukaitė (Vilniaus "Vyturio" pradinė mokykla)
1027.Sofija Šubina (Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija)
1028.Goda Vaškevičiūtė (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
1029.Luka Filinskaitė (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
1030.Hubertas Revas (Elektrėnų pradinė mokykla)
1031.Simas Bingelis (Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla)
1032.Elzė Kapčiūtė (Utenos mokykla-vaikų darželis "Varpelis")
1033.GABRIELĖ KNIŪKŠTAITĖ (Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
1034.Raminta Mickevičiūtė (Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras)
1035.Vytė Kajokaitė (Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Aštriosios Kirsnos pagrindinio ugdymo skyrius)
1036.Saulius Jurgaitis (Šilutės profesinio mokymo centras)
1037.Paulius Kasmauskis (Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
1038.Skirmantas Montvila (Marijampolės profesinio rengimo centras)
1039.Justinas Žičkus (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
1040.lėja Kavaliauskaitė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1041.Nojus Vaicekauskas (Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centras)
1042.Jokūbas Rinkevičius (Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
1043.Marius Pervazas (Vilkaviškio r. Gražiškių gimnazijos Vištyčio daugiafunkcis skyrius)
1044.Delininkaitytė Adrijana (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
1045.Deimantė Kontvainytė (Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
1046.Danielė Januškevičiūtė (Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
1047.Rusnė Šmigelskytė (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
1048.Eigutis Valackonis (Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
1049.Ema Petrošiūtė (Klaipėdos Vydūno gimnazija)
1050.Gabrielė Kavaliauskaitė (Pasvalio r. Saločių A. Poškos pagrindinė mokykla)
1051.Ema Vosyliūtė (Jonavos r. Užusalių mokykla-daugiafunkcis centras)
1052.Kotryna Bartkutė (Kauno r. Domeikavos gimnazija Užliedžių skyrius)
1053.Eimantė Norvilaitė (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
1054.Deividas Bagočius (Klaipėdos r. Ketvergių pagrindinė mokykla)
1055.Dangiras Kazlauskas (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
1056.Emilis Šedys (Šilutės r. Juknaičių pagrindinė mokykla)
1057.Ema Burčikaitė (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
1058.Matas Domarkas (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
1059.Aistis Kirsnys (Panevėžio r. Upytės Antano Belazaro pagrindinė mokykla)
1060.Justina Vingirevičiūtė (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
1061.Majus Gaidamavičius (Kauno Dainavos progimnazija)
1062.Eglė Fajertaitė (Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
1063.Dovydas Čepas (VšĮ Vilniaus inžinerijos ir technologijų licėjus)
1064.Rokas Sedlauskas (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
1065.Girnytė Ieva (Ukmergės Antano Smetonos gimnazija)
1066.Gabrielė Pašvenskaitė (Raseinių Šaltinio progimnazija)
1067.Agnė Stadaliūtė (Marijampolės "Saulės" pradinė mokykla)
1068.Elzė Lašukaitė (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
1069.Rugilė Staškevičiūtė (Elektrėnų pradinė mokykla)
1070.Vizbarkaitė Tėja (Ukmergės Antano Smetonos gimnazija)
1071.Matas Motiejūnas (Vilniaus Žvėryno gimnazija)
1072.Gabrielė Krūminytė (Švenčionių profesinio rengimo centras)
1073.Kapūstinskaitė Luknė (Kauno Suzukio pradinė mokykla)
1074.Jurgis Girdvainis (VšĮ "Pažinimo medis")
1075.Julius Leščinskas (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
1076.Monika Andriušaitytė (Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
1077.Aurelija Buitkutė (Jurbarko r. Eržvilko gimnazija)
1078.Ugnė Sruoginytė (Šakių r. Kudirkos Naumiesčio V. Kudirkos gimnazija)
1079.Gabrielė Sapiegaitė (Panevėžio "Minties" gimnazija)
1080.Kamilė Maziliauskyte (Telšių r. Buožėnų mokykla-darželis)
1081.Roberta Žukauskaitė (Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
1082.Gustas Švickus (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
1083.Jonas Mileris (Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
1084.Eleonora Leonavičiūtė ("Šaltinėlio" privati mokykla)
1085.Simas (Pažinimo Licėjus)
1086.Eimantas Naujanis (Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla)
1087.Smiltė Skutkevičiutė (Jurbarko r. Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinė mokykla)
1088.Gedrimaitė Fausta (Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
1089.Armandas Šukys (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
1090.Dorotėja Tamošaitytė (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
1091.Augustė Jablonskytė (Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
1092.Izabelė Šerelytė (Alytaus Dainavos progimnazija)
1093.UgneMingailaite (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
1094.Gabrielė Betingytė (Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
1095.Matas Algirdas Stonis (Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
1096.Lakavičiūtė Deimilė (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
1097.Kornelija Rovda (Ukmergės "Šilo" progimnazija)
1098.Gustas Razvadovskis (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
1099.Urtė Skinkaitytė (Šakių "Varpo" mokykla)
1100.Smiltė Radzevičiūtė (Melkio mokykla)
1101.Dovydas Norkus (Šiaulių Medelyno progimnazija)
1102.Rokas Garbaravičius (VšĮ Šiaurės licėjus)
1103.Diana Udovenkaitė (Klaipėdos suaugusiųjų gimnazija)
1104.Anastasija Ščemel (Vilniaus r. Kalvelių "Aušros" gimnazija)
1105.Helena Jurčiukonytė (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
1106.VIKTORIJA MALKEVIČIŪTĖ (Panevėžio r. Velžio gimnazija)
1107.Mantas Gataveckas (Birštono gimnazija)
1108.Titas Gudinas (Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
1109.Patryk Lačinski (Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
1110.Alisa Voitko (Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
1111.Gabija Klimašauskaitė (Kelmės r. Vaiguvos Vlado Šimkaus pagrindinė mokykla)
1112.Emilija Bieliauskaitė (Kretingos rajono Salantų gimnazija)
1113.Kamilė Cicėnaitė (Vilniaus "Ryto" progimnazija)
1114.Greta Lauciutė (Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
1115.Joris Vizbara (Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
1116.Ieva Pališkytė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1117.Indrė Pavilonytė (Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
1118.Andrius Kazakevičius (Marijampolės profesinio rengimo centras)
1119.Vendelis Jonas (Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
1120.Kamila Petrik (Visagino "Atgimimo" gimnazija)
1121.Dominykas Lubys (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
1122.Marija Jankauskaitė (Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
1123.Jokūbas Lastauskas (Marijampolės marijonų gimnazija)
1124.Elija Šikšniūtė (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
1125.Justas Šešok (Vilniaus Balsių progimnazija)
1126.Paula Marija Kirkickaitė (Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
1127.Klaudijus Vyšniauskas (Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
1128.Markas Mickūnas (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
1129.Austėja Markauskaitė (Kėdainių šviesioji gimnazija)
1130.Kamilė Pundinaitė (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
1131.Austėja Paulaitė (Biržų r. Kaštonų pagrindinės mokyklos Germaniškio pradinio ugdymo ir daugiafunkcis centras)
1132.Neitonas Konstantinovas (UAB „Taškius“)
1133.Fausta Mitrofanova (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
1134.Miglė Budrytė (Kauno Rokų gimnazija)
1135.Gustė Sinkevičiūtė (Prienų r. Jiezno gimnazija)
1136.Viltė Šiaulytė (Molėtų progimnazija)
1137.Klaudija Praščiūtė (Radviliškio r. Pociūnėlių pagrindinė mokykla)
1138.Gabirela Tarasevič (Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla)
1139.Domantas Bikulč (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
1140.Ignas Martinavičius (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
1141.Skaja Jurkonytė (Marijampolės "Žiburėlio" mokykla-daugiafunkcis centras)
1142.Patricija Buivydaitė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
1143.Rūta Budrytė (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
1144.Tautvydas Narušis (Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
1145.Ugnė Židonytė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
1146.Agnė Šimanskaitė (Vilniaus Žvėryno gimnazija)
1147.Jokūbas Želnys (Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
1148.Dovydas Pukštys (Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
1149.Ovidijus Arlauskas (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
1150.EMILIS VALENTA (Marijampolės „Šaltinio“ progimnazija)
1151.Atėnė Žiūkaitė (Šakių "Varpo" mokykla)
1152.Danielius kundtrotas (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
1153.Džiugas Litvinavičius (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
1154.Darja Riabova (Visagino "Atgimimo" gimnazija)
1155.Majus Bočkus (Šilutės profesinio mokymo centras)
1156.Karolina Juozaitytė (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
1157.Tajus Budrikas (Šiaulių "Santarvės" gimnazija)
1158.Pijus Snarskis (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
1159.Lukas Mingėla (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
1160.Ignas Vilkanauskas (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
1161.Agris Slagunskis (Akmenės r. Papilės Simono Daukanto gimnazija)
1162.Tomas Stirblys (UAB „Erudito licėjus“)
1163.Jonas Cvetkovas (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1164.Lukas Mikitinas (Vilkaviškio r. Kybartų "Rasos" specialioji mokykla)
1165.Matas Garbačauskas (UAB „Taškius“)
1166.Gintaras Bacevičius (Vilniaus Žemynos progimnazija)
1167.RAPOLAS KALTANAS (Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
1168.Kamilė Kazokaitė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1169.Benas Taučius (Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
1170.Majus Mikaliūnas (Šiaulių Gegužių progimnazija)
1171.Adrija Žėkaitė (Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
1172.Milda Daminaityte (Marijampolės sav. Mokolų progimnazija)
1173.Povilas Bajoraitis (Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
1174.Simas Grigas (Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
1175.Tomas Abromavičius (Alytaus Šaltinių progimnazija)
1176.Ūla Šidlauskaitė (Gargždų "Minijos" progimnazija)
1177.Nerijus Gedvilas (Kretingos rajono Salantų gimnazija)
1178.Dominykas Paliulis (Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija)
1179.Augustas Kanopka (VšĮ Šiaurės licėjus)
1180.Gabrielė Strautnikaitė (Biržų Kaštonų pagrindinė mokykla)
1181.Dovydas Laukineitis (Kretingos r. Vydmantų gimnazija)
1182.Fausta Griškevičiūtė (Kauno r. Zapyškio pagrindinė mokykla)
1183.Arnas Baublys (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
1184.Viltė Bagdonaitė (Marijampolės sav. Mokolų progimnazija)
1185.Karolis Važgauskas (Radviliškio r. Pociūnėlių pagrindinė mokykla)
1186.Žygimantas Stropus (Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centras)
1187.Viltė Valinčiūtė (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
1188.Emilija Songailaitė (Šilalės r. Upynos Stasio Girėno mokykla)
1189.Žemyna Kurlavičiūtė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
1190.Adomas Pakalka (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
1191.Erika Rynkun (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
1192.Gondas Paluckas (Šiaulių Ragainės progimnazija)
1193.Damien Mugenis (Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
1194.Marta Jeleckich (Juodšilių "Šilo" gimnazija)
1195.Mindaugas Daukšys (KTU Vaižganto progimnazija)
1196.Paulius Januševičius (Šiaulių "Santarvės" gimnazija)
1197.Rokas Ruseckas (KTU inžinerijos licėjus)
1198.Dovydas Kėsylis (Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
1199.Vilius Balčiauskas (VšĮ Vilniaus inžinerijos ir technologijų licėjus)
1200.Neitas Savickas (Šiaulių Gegužių progimnazija)
1201.Smiltė Lukošaitytė (Jurbarko r. Seredžiaus Stasio Šimkaus mokykla-daugiafunkcis centras)
1202.Jogailė Pilkauskaitė (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
1203.Denas Kukulskis (Šiaulių Dainų progimnazija)
1204.Viktorija Gudaitytė (Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
1205.Samanta Petrauskaitė (Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
1206.Rokas Smagurauskas (Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
1207.Matas Rekašius (Telšių r. Buožėnų mokykla-darželis)
1208.Aistė Unikauskaitė (Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
1209.Kasparas Urbonavičius (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
1210.Justas Janušas (Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
1211.Deimilė Zizaitė (Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
1212.Karolis Pakalkevičius (Vilkaviškio pradinė mokykla)
1213.Kostas Kozlovas (UAB „Taškius“)
1214.Benas Soraka (Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
1215.Jonas Ražinskas (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
1216.Artūras Perevozčikovas (VšĮ Jūrinio sektoriaus darbuotojų rengimo centras)
1217.Viltė Sadauskaitė (Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
1218.Simonas Petras Litvinko (VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
1219.Rapolas Strazdas (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
1220.Darijus Svirskis (Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
1221.Arnelija Kačkan (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
1222.Smiltė Statkutė (Akmenės r. Kruopių pagrindinė mokykla)
1223.Daniel Pietrszun (Vilniaus r. Avižienių gimnazija)
1224.Jelizaveta Bernačiuk (Visagino "Atgimimo" gimnazija)
1225.Marija Majauskaitė (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
1226.Adrijus Stoškus (Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
1227.Viltė Medišauskaitė (Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
1228.Dovydas Dužinskas (Telšių "Atžalyno" progimnazija)
1229.Babarskas Emilis (Alytaus Šaltinių progimnazija)
1230.Danielis Rabikauskas (Kauno Dainavos progimnazija)
1231.Liepa Arlinskaitė (Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
1232.Kamilė Dikšaitė (Šiaulių Ragainės progimnazija)
1233.Samanta Abariūtė (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
1234.Mėta Venckutė (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
1235.Edgar Pučel (Visagino Draugystės progimnazija)
1236.Ignas Kleinauskas (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1237.Roksana Jakubonytė (Biržų technologijų ir verslo mokymo centras)
1238.Rūta Juozapavičiūtė (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
1239.Kamilė Zavadzkytė (Šiaulių r. Šilėnų mokykla)
1240.Aistė Vildaitė (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1241.Orestas Adomavičius (Rietavo sav. Tverų gimnazija)
1242.Samanta Gedminaitė (Kretingos r. Vydmantų gimnazija)
1243.Markas Pažėra (Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
1244.Kernius Čekanauskas (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
1245.Rokas Sargūnas (Vilniaus Žemynos progimnazija)
1246.Viltė Lužaitė (Kretingos rajono Salantų gimnazija)
1247.Daniel Rynkėvič (Eitminiškių gimnazija)
1248.Erlina Jovaišaitė (Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla)
1249.Gabija Zubaitė (Skuodo Bartuvos progimnazija)
1250.Adelė Džervaitė (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
1251.Klim Švedtšikov (Melkio mokykla)
1252.Atėnė Klimaitė (Marinos Mižigurskajos privati gimnazija)
1253.Jonas Narutavičius (Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
1254.Lijana Gešventaitė (Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla)
1255.Samanta Petrauskaite (Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
1256.Kamilė Šimkevičiūtė (Birštono gimnazija)
1257.Žemyna Mažrimaitė (Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
1258.Gustė Janušauskaitė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
1259.Maiklas Paplauskas (Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
1260.Dominykas Skorbus (Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
1261.Aivaras Jasiulevič (Vilniaus r. Paberžės šv. Stanislavo Kostkos gimnazija)
1262.Upė Urbonaitė (VGTU inžinerijos licėjus)
1263.Matas Valantinas (Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
1264.Kristupas Gailiūnas ("Šaltinėlio" privati mokykla)
1265.Benas Montrimas (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
1266.Timofej Šapoval (Visagino "Atgimimo" gimnazija)
1267.Margarita Bartkevic (Eitminiškių gimnazija)
1268.SMILTE KUISYTE (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
1269.Andrėja Labukaitė (Alytaus Šaltinių progimnazija)
1270.Gabrielė Jocevičiūtė (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1271.Emilija Purlytė (Molėtų pradinė mokykla)
1272.Viktorija Lukašavičiūtė (Lazdijų r. Kučiūnų mokykla)
1273.Vasarė Bagdonavičiūtė (VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
1274.Labovič Sebastian (Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija)
1275.Ugnė Gamulėnaitė (Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
1276.SKIRMANTĖ MAČERNYTĖ (Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
1277.Anridas Zabaras (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
1278.Neilas Munius (Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
1279.karina aleksandravičiūtė (Lazdijų r. Šventežerio mokykla)
1280.Benas Kasiliauskas (Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
1281.Austėja Volodkaitė (Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
1282.Kamilė Vaškevičiūtė (Marijampolės profesinio rengimo centras)
1283.Karina Sokolova (Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
1284.Armandas Stripeika (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
1285.Sofija Butylkinaitė (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
1286.Rusnė Ulinauskaitė (Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
1287.Markaitis Matas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
1288.Meškytė Evelina (Telšių "Ateities" progimnazija)
1289.Elžbieta Danieliūtė (Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
1290.Ignas Čepulis (Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
1291.Vladislav Goscevičius (Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
1292.Marcin Jankovski (Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
1293.Oskaras Labanauskas (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
1294.Agnius Budrys (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
1295.Monika Vilkevičiūtė (Alytaus Šaltinių progimnazija)
1296.Gabrielė Bagdonaitė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
1297.Ignė Simaškaitė (Šiaulių Gegužių progimnazija)
1298.Sandra Slušnytė (Vilniaus Gabijos gimnazija)
1299.Dovydas Lukminas (Raseinių Šaltinio progimnazija)
1300.Eimantas Mačiokas (VGTU inžinerijos licėjus)
1301.Julius Kuršaitis (Šilutės profesinio mokymo centras)
1302.Ema Žvinytė (VšĮ Šiaurės licėjus)
1303.Jokūbas Miliauskas (Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
1304.Emilija Džiautaitė (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
1305.Augustė Žukauskaitė (Kauno r. Domeikavos gimnazija Užliedžių skyrius)
1306.Eronas Simanauskas (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
1307.Kotryna Bubinaitė (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
1308.Gabija Grubinskaitė (Biržų technologijų ir verslo mokymo centras)
1309.Lukas Zatanaikin (Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
1310.Viktorija Basijokaitė (Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
1311.Brigita Volskytė (Akmenės rajono Ventos gimnazija)
1312.Urtė Slavinskaitė (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
1313.Justas Montvila (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1314.Smiltė Sungailaitė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
1315.Domantas Ražanauskas (Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
1316.Ignas Vaidelauskas (Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
1317.Deimantė Dubosaitė (Kauno r. Vilkijos gimnazija)
1318.Tomas Strach (Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
1319.Darijus Akulevičius (Molėtų pradinė mokykla)
1320.Danielius Simanavičius (Alytaus Likiškėlių progimnazija)
1321.Rugilė Kazakevičiūtė (Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
1322.Justė Narbutaitė (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
1323.Beresnevičius Paulius (KTU inžinerijos licėjus)
1324.Matas Lapinskas (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
1325.Julius Venčkauskas (Alytaus Likiškėlių progimnazija)
1326.Martynas Smalinskas (Pakruojo rajono Balsių pagrindinė mokykla)
1327.Beatričė Laivytė (Mažeikių r. Žemalės pradinė mokykla)
1328.Karina Ridzevičiūtė (Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
1329.Gabija Musiejūtė (Jonavos r. Žeimių mokykla-daugiafunkcis centras)
1330.Kipras Leonas (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
1331.Aurimas Razmys (Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
1332.Timur Lavrinovic (Vilniaus "Ateities" mokykla)
1333.Viktorija Kulakauskaitė (Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
1334.Viktorija Marija Stoškutė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1335.Aiva Kanonavičiūtė (Vilniaus agroekologijos mokymo centras)
1336.Beata Mickevičiūtė (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
1337.Adomas Jonušas (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
1338.Smiltė Januškaitė (Kėdainių "Atžalyno" gimnazija)
1339.Elija Jankauskaitė (Jonavos "Lietavos" pagrindinė mokykla)
1340.Buzaitytė Oktavija (Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
1341.Daniela Stakionytė (Kauno Pilėnų progimnazija)
1342.Tėja Girčiūtė (Palangos Šventosios pagrindinė mokykla)
1343.Jorūnė Mikšytė (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
1344.Luka Sidaraitė (Kalvarijos gimnazija)
1345.Augustė Kaziukevičiūtė (Šalčininkų r. Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija)
1346.Elvita Grybauskaitė (Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
1347.Justas Česnauskas (Kauno Senamiesčio progimnazija)
1348.Adomas Stasevičius (VšĮ "Pažinimo medis")
1349.Simonas Popovas (Vilniaus Gabijos progimnazija)
1350.Julius Markevičius (Neringos gimnazija)
1351.Kostas Grikštas (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
1352.Faustas Jogminas (Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
1353.Tuomenas Jonas (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
1354.Gabrielė Lekstutytė (Mažeikių darželis-mokykla "Kregždutė")
1355.Gustė Vilkinytė (Alytaus „Volungės“ progimnazija)
1356.Elijus Urbonas (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
1357.Adrijana Tomkevičiūtė (Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla)
1358.Danielė Surgailytė (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
1359.Luknė Matusevičiūtė (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
1360.Eva Burbaitė (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
1361.Mantas Raudonius (Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
1362.Aina Špalovaitė (Utenos Rapolo Šaltenio progimnazija)
1363.Ignas Rozgus (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
1364.Lina Janavičiūtė (Šiaulių r. Pakapės mokykla)
1365.Magda Pakusė (UAB Karalienės Mortos mokykla)
1366.Ugnė Grinkevičiūtė (Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
1367.Ugne Ladygaite (Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
1368.Skaistė Norvaišaitė (Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija)
1369.Izabelė Petraitytė (Kauno Senamiesčio progimnazija)
1370.Laurynas Žemaitis (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
1371.Mantas Bankovskis (Pažinimo Licėjus)
1372.Auksė Kukanauzaitė (Šiaulių r. Bubių mokykla)
1373.Elizabeta Chanina (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
1374.Aurimas Ravaitis (Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Aštriosios Kirsnos pagrindinio ugdymo skyrius)
1375.Kamilė Suvorovaitė (Trakų r. Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazija)
1376.Agnė Armonaitė (Kauno Suzukio pradinė mokykla)
1377.Vėjas Remeikis (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
1378.Nojus Šulcas (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
1379.Kipras Kontrauskas (Alytaus profesinio rengimo centras)
1380.Mažvydas Uktveris (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
1381.Modestas Kriukas (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
1382.Maja Varneckaitė (VšĮ Vilniaus inžinerijos ir technologijų licėjus)
1383.Agnė Bajoraitė (Birštono gimnazija)
1384.Jagučianskas Tomas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
1385.Laura Stirbytė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1386.Viktorija Monstavičiūtė (Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
1387.Jonas Česnulevičius (Akmenės r. Papilės Simono Daukanto gimnazija)
1388.Luka Ambrozaitytė (Šilutės r. Usėnų pagrindinė mokykla)
1389.Kamilė Lekešytė (Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
1390.Gerardas Gudauskas (VšĮ Jūrinio sektoriaus darbuotojų rengimo centras)
1391.Deimantė Jarukaitė (Ukmergės Antano Smetonos gimnazija)
1392.Martyna Ripskytė (Joniškio "Aušros" gimnazija)
1393.Jokūbas Sapežinskas (Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
1394.Tomas Sarakauskas (Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinė mokykla)
1395.Miglė Kalamažnikaitė (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
1396.Beatričė Villuveit (Kauno taikomosios dailės mokykla)
1397.Tėja Plečkaitytė (Alytaus Panemunės progimnazija)
1398.Juzuitis Germanas (Šiaulių Gytarių progimnazija)
1399.Karolis Čelkis (Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
1400.Liepa Gabinaitytė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1401.Karina Kačinskaitė (Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
1402.Justas Safronovas (Visagino „Verdenės“ gimnazija)
1403.Giedre Petronavičiūtė (Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
1404.Jokūbas Kavaliauskas (Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
1405.Kotryna Saveikytė (Šiaulių Gegužių progimnazija)
1406.Matas Venckus (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
1407.Emilija Vaičiūnaitė (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
1408.Kamilė Masiulytė (Šalčininkų r. Eišiškių gimnazija)
1409.Dainius Mockaitis (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1410.BEATRIČĖ KOSKUTĖ (Šiaulių Dainų progimnazija)
1411.Rokas Jurkonis (Marijampolės "Žiburėlio" mokykla-daugiafunkcis centras)
1412.Ugnė Masaitytė (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
1413.Milda Zablockytė (Vilniaus Žvėryno gimnazija)
1414.Sofija Čiginaitė (Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
1415.Matas Paltarokas (Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija)
1416.Augustė Krasauskaitė (Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
1417.Vytautas Aidėtis (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
1418.Aleksej Reginevic (Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras)
1419.Elzė Jurkėnaitė (Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
1420.Herkus Boronovas (Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
1421.Liepa Izabelė Lapėnaitė (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1422.Adomas Žebelys (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1423.Emilijus Areško (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
1424.Gabija Žmoginaitė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
1425.Elada Gasparaitė (Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
1426.Enrika Zubrickaitė (Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
1427.Eisvilė Leontjeva (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
1428.Vytautas Gumuliauskas (Klaipėdos licėjus)
1429.Kotryna Jaseliūnaitė (VGTU inžinerijos licėjus)
1430.Titas Kuklišinas (Kėdainių r. Labūnavos pagrindinė mokykla)
1431.Justė Žiliūtė (Klaipėdos r. Agluonėnų pagrindinė mokykla)
1432.Dapkus Deimantas (Kretingos rajono Baublių mokykla-daugiafunkcis centras)
1433.Kornelija Mekytė (Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
1434.Patricija Gelžinytė (Viešoji įstaiga Klaipėdos „Universa Via“ tarptautinė mokykla)
1435.Matas Jarusevičius (Alytaus Dzūkijos mokykla)
1436.Akvilė Čižauskaitė (Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
1437.Liepa Opulskytė (Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
1438.Laurynas Liucvaikis (Trakų r. Aukštadvario mokykla-darželis "Gandriukas")
1439.Jokūbas Radzijauskas (Marijampolės marijonų gimnazija)
1440.Gustė Matulevičiūtė (Alytaus Jotvingių gimnazija)
1441.Luknė Lengvinaitė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
1442.Luknė Vaitkevičiūtė (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
1443.Patricija Sokolova (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
1444.Elzė Stigaitė (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
1445.Lanauskas Gytis (Kauno Suzukio pradinė mokykla)
1446.Simas Čaponka (Rokiškio r. Obelių gimnazija)
1447.Vytenis Kolka (Lazdijų r. Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija)
1448.Mege Samoskaite (Neringos gimnazija)
1449.Arvilas Ribokas (Riešės gimnazija)
1450.Smiltė Mankutė (Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija)
1451.Saulė Albutavičiūtė (Alytaus r. Butrimonių gimnazijos Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcis skyrius)
1452.Jonas Žilinskas (Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazija)
1453.Liucija Mockutė (Kauno "Nemuno" mokykla)
1454.Ignas Pukinskas (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
1455.Emilija Melguj (Trakų r. Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazija)
1456.Bagdanavičiūtė Alvija (Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
1457.Mizerevičiūtė Agnė (Kauno r. Vandžiogalos gimnazija)
1458.Ernest Aganin (Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
1459.Gabrielius Jodokas (Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
1460.Goda Mikeliūnaitė (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
1461.Meda Cinkutė (Šilalės r. Obelyno pagrindinė mokykla)
1462.Benas Vansevičius (Ukmergės "Šilo" progimnazija)
1463.Lėja Laukšaitė (Šiaulių Zoknių progimnazija)
1464.Gabrielė Petruškevičiūtė (Trakų r. Rūdiškių gimnazija)
1465.Eurėja Antanavičiūtė (Šilutės r. Švėkšnos "Saulės" gimnazija)
1466.Luka Slavinskaitė (Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla)
1467.Kamilė Bisikirskaitė (Prienų r. Jiezno gimnazija)
1468.Miglė Marcinkevičiūtė (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1469.Edgaras Jonyka (Prienų r. Jiezno gimnazija)
1470.Lėja Rimiškytė (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
1471.Lukas Žolpis (Šiaulių profesinio rengimo centras)
1472.Gabrielė Miškinytė (Marijampolės marijonų gimnazija)
1473.Alanta Chvesko (Šiaulių Gegužių progimnazija)
1474.ELIJA VIRŠILAITĖ (Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
1475.Meda Endriukaitytė (Šakių "Varpo" mokykla)
1476.Benas Renkauskas (Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
1477.Ieva Vaitkutė (Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
1478.Gabija (Vilkaviškio r. Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazija)
1479.Dija Mikalauskaitė (Šiaulių Salduvės progimnazija)
1480.Aušrinė Ulydaitė (Marijampolės sav. Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija)
1481.Danielius Bertašius (Kauno Jono Jablonskio gimnazija)
1482.Emilija Kavoliukė (Vilniaus Liepkalnio mokykla)
1483.Danielius Virbalis (Šv. Juozapo mokykla)
1484.Kelly Aleksander Kiio (UAB „Taškius“)
1485.Augustė Grudzinsakaitė (Kėdainių r. Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinė mokykla)
1486.Domas Grigas (Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
1487.Upė Skarupskaitė (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1488.Augustas Galdikas (Kretingos Marijos Tiškevičiūtės mokykla)
1489.Paulius Janikūnas (Panevėžio „Aušros“ progimnazija)
1490.Aurora Ramoškaitė (Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
1491.Vakaris Degutis (Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
1492.Maksim Šulžickij (Vilniaus "Ateities" mokykla)
1493.Miglė Kupčiūnaitė (Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
1494.Aušra Gajauskaitė (Kelmės rajono Elvyravos pagrindinė mokykla)
1495.Jonas Pocius (Viešoji įstaiga Telšių regioninis profesinio mokymo centras)
1496.Sofija Kaukaitė (Jurbarko r. Eržvilko gimnazija)
1497.Rugilė Jakaitytė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1498.Lukrecija Puskoriute (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
1499.Urtė Šlepikaitė (Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
1500.Dominykas Budrys (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
1501.Mantas Jaruševičius (Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
1502.achila kasandra lunke (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
1503.Arijana Būziūtė (Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
1504.Tomas Tamulionis (Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
1505.Kotryna Grigaraitė (Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
1506.Gustė Rekašiūtė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
1507.Školnyj Karolis (Kauno Veršvų gimnazija)
1508.Dominyka Juškaitė (UAB Karalienės Mortos mokykla)
1509.Ernestas Vidinevičius (Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
1510.Astijus Vaitiekaitis (Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
1511.Eivydas Salminis (Biržų Kaštonų pagrindinė mokykla)
1512.Gustė Subačiūtė (Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
1513.Gabrielis Steckevičius (Vilniaus Pavilnio progimnazija)
1514.Nikoleta Prokopčuk (Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
1515.Rusnė Ustilaitė (Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija)
1516.Aistė Burbulytė (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
1517.Nojus Kiselys (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
1518.Olivija Mikašauskaitė (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
1519.Ernestas Bartusevičius (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1520.Aivaras Sirutis (Marijampolės marijonų gimnazija)
1521.Saulius Škarnulis (Raseinių r. Ariogalos gimnazija)
1522.Lukas Oželis (Šilutės r. Švėkšnos "Saulės" gimnazija)
1523.Asterijus Radziulis (Vilniaus r. Buivydiškių pradinė mokykla)
1524.Vakarė Butrimė (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
1525.Nojus Širvys (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1526.Domas Leonas (Kauno r. Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras)
1527.Gabija Kūlokaitė (Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
1528.Ieva Mickevičiūtė (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
1529.Nojus Grigišas (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
1530.Mlana Gruzdzevičiūtė (Vilniaus "Ryto" progimnazija)
1531.Edvardas Norvilas (Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
1532.Melita Jurčytė (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
1533.Domas Kujelis-Kučinskas (Šilutės Žibų mokykla)
1534.Henrikas Jucys (Plungės „Babrungo“ progimnazija)
1535.Rokas Šarkunas (Telšių r. Buožėnų mokykla-darželis)
1536.Austėja Dumbrytė (Panevėžio Rožyno progimnazija)
1537.Neida Navickaitė (Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija)
1538.Augustinas Zdanavičius (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
1539.Benas Sasnauskas (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
1540.Sofija Ramanauskaitė (VšĮ Šiaurės licėjus)
1541.Ieva Ulanova (VšĮ Menachemo gimnazija)
1542.Nojus Baranauskas (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Blindžių skyrius)
1543.Mantilė Čilvinaitė (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
1544.Austėja Vinciūnaitė (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
1545.Saimonas Skodminas (Radviliškio r. Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazija)
1546.Justas Radionovas (Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija)
1547.Ringaudas Tertelis (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
1548.Gabrielė Kublickaitė (Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
1549.Grigorij Agejev (Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
1550.Viltė Vaitulionytė (Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
1551.Vakarė Slušnytė (Telšių "Atžalyno" progimnazija)
1552.Tajus Čepas (Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
1553.Ineta Podleckaja (Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
1554.Simas Vorobėjus (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
1555.Beatričė Klusaitė (Šiaulių Dainų progimnazija)
1556.Deila Grigaitytė (Kauno Senamiesčio progimnazija)
1557.MATAS KANEVIČIUS (Juodšilių "Šilo" gimnazija)
1558.Urtė Globytė (Tauragės „Aušros“ progimnazija)
1559.Danielius Danisevičius (Alytaus Vidzgirio progimnazija)
1560.Vaikasaitė Ugnė (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
1561.Karina Ležnevičiūtė (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
1562.Domas Pocevičius (Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
1563.Kašėtaitė Karolina (Trakų gimnazija)
1564.Lukas Stankūnas (Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
1565.Kriaučiūnas Haroldas (Kauno Šančių mokykla-daugiafunkcis centras)
1566.Dovydas Vilkaitis (Kaišiadorių r. Žaslių pagrindinė mokykla)
1567.Loreta Kropaitė (Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
1568.Bielskutė Elija (Kauno Milikonių progimnazija)
1569.Elvina Barsteigaitė (Rietavo sav. Tverų gimnazija)
1570.Gustė Levanaitė (Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija)
1571.Kernius Šilas (Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
1572.Pijus Batėnas (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
1573.Mingaile (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
1574.Gabrielius Stankevičius (Kėdainių "Atžalyno" gimnazija)
1575.Rusnė Maknytė (Vilniaus "Minties" gimnazija)
1576.Benas Bagdonavičius (Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
1577.Viktorija Tupko (Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
1578.Maja Panumė (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
1579.Sofija Šileikaitė (UAB Karalienės Mortos mokykla)
1580.AIRIDAS ZAVACKAS (Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazija)
1581.Arnas Dijokas (Šiaulių Ragainės progimnazija)
1582.Gabija Kuginytė (Pakruojo r. Linkuvos gimnazija)
1583.Aleksandra Undzėnaitė (VšĮ Šiaurės licėjus)
1584.Tajus Meliauskas (Pakruojo "Žemynos" progimnazija)
1585.Sandra Keizik (Trakų r. Rūdiškių gimnazija)
1586.Rusnė Kivaraitė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1587.Emilė Dumčiūtė (Vilniaus Pavilnio progimnazija)
1588.Agata Jurevič (Vilniaus r. Rukainių gimnazija)
1589.Anupras Kaubrys (Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinė mokykla)
1590.Andrėja Varnaitė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
1591.Auksė Skliaudytė (Ukmergės "Šilo" progimnazija)
1592.Deividas Juška (Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
1593.Gustas Graževičius (Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
1594.Vytis Pranckevičius (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
1595.Justinas Šagunevičius (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
1596.Šarūnas Pušinskas (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
1597.Jokūbas Riškus (Šv. Juozapo mokykla)
1598.Liepa Martišiūtė (Pasvalio r. Saločių A. Poškos pagrindinė mokykla)
1599.Smilte Neverauskaitė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1600.Gabrielius Birbalas (Gargždų "Minijos" progimnazija)
1601.rytis petuskinas (Rokiškio raj. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
1602.Izabelė Vembutaitė (Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
1603.Viltė Volkutė (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
1604.Kamilė Sugintaitė (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
1605.Nojus Macijauskas (Pakruojo "Žemynos" progimnazija)
1606.Lėja Gestautaitė (Telšių r. Buožėnų mokykla-darželis)
1607.Balys Rimdeika (Gedimino miesto mokykla)
1608.Lukas Samuolis (UAB Karalienės Mortos mokykla)
1609.Barbora Jančenkovaitė (Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
1610.Vakarė Dulinskaitė (Vilniaus "Ryto" progimnazija)
1611.Benas Staliūnas (Kauno r. Lapių pagrindinė mokykla)
1612.Arijus Arlauskas (Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
1613.Laineta Šventickaitė (Šiaulių r. Dubysos aukštupio mokykla)
1614.Miglė Mačianskaitė (Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
1615.Justas Senkus (Kazlų Rūdos sav. Jankų pagrindinė mokykla)
1616.Eibartas Grekas (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
1617.Pranas Šimeliūnas (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1618.Gustė Grimailaitė (Kauno Rokų gimnazija)
1619.Tomas Meškauskas (Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
1620.Viltė Sakalauskaitė (Pakruojo "Atžalyno" gimnazija)
1621.Jokūbas Kraulėda (Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
1622.Emilija Špokaitė (Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
1623.Ema Neklejonovaitė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla, Radvilėnų filialas)
1624.Benas Knašys (Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
1625.Augis Laurinėnas (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
1626.Matas Urbonas (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
1627.Austėja Tamošauskaitė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
1628.Ramūnas Ramanauskas (Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
1629.Arnas Žvirgždas (Joniškio r. Kriukų pagrindinė mokykla)
1630.Gertrūda Gaivenytė (Vilniaus Baltupių progimnazija)
1631.Beatričė Liškutė (Klaipėdos Vitės progimnazija)
1632.Kotryna-Nikolė Umbrasaitė (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
1633.Gabija Verseckaitė (Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
1634.Sintija Bagdonaitė (Marijampolės marijonų gimnazija)
1635.Auksė Andrijauskaitė (VGTU inžinerijos licėjus)
1636.Nojus Saulevičius (Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija)
1637.Eva Kostenko (Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
1638.Steckas Lukas (VIMS - Vilnius International Meridian School)
1639.Guostė Truncaitė (Alytaus Vidzgirio progimnazija)
1640.Smiltė Žilinskaitė (Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
1641.Gabriela Vosyliūtė (VIMS - Vilnius International Meridian School)
1642.Artemij Stepanov (Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
1643.Ugnė Tiškutė (Šiaulių r. Bubių mokykla)
1644.Redhead Emma Elizabeth (Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
1645.Arūnas Glodenis (Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
1646.Matas Radzevičius (Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
1647.Gabrielius Šip (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
1648.Elijus Miltinis (Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
1649.Urtė Gliaubičiūtė (Marijampolės marijonų gimnazija)
1650.Dominykas Zencevičius (Kauno Tirkiliškių mokykla-darželis)
1651.Rūta Čepulytė (Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
1652.Darius Liustikas (Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
1653.Tadas Laucevičius (Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
1654.Odeta Juciūtė (Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
1655.Ema Simuntytė (Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
1656.Kristupas Gaižutis (Kauno jėzuitų gimnazija)
1657.Eva Mažrimaitė (Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
1658.Deimantė Barzdaitytė (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija)
1659.Mikelytė Kotryna (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
1660.Pija Jaruševičiūtė (Trakų r. Aukštadvario mokykla-darželis "Gandriukas")
1661.Nikita Leščenko (Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
1662.Eidvilė Gedeikytė (UAB Karalienės Mortos mokykla)
1663.Rugilė Mažeikaitė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
1664.Gerda Černiauskaitė (Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
1665.Beata Baltrūnaitė (Kėdainių Kalbų mokykla)
1666.Ąžuolas Norkevičius (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
1667.Meda Kardišauskaitė (Marijampolės marijonų gimnazija)
1668.Ūla Dzevaltauskaitė (Jonavos "Lietavos" pagrindinė mokykla)
1669.Karolina Švedarauskaitė (Šv. Juozapo mokykla)
1670.Ignas Klumbys (Klaipėdos Vitės progimnazija)
1671.Emilija Jurkšaitytė (Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
1672.Rytė Žydelytė (Trakų r. Aukštadvario mokykla-darželis "Gandriukas")
1673.Žygimantas Janušis (Jonavos r. Ruklos Jono Stanislausko mokykla-daugiafunkcis centras)
1674.Motiejus Daugėla (Šiaulių r. Dubysos aukštupio mokykla)
1675.Domantas Sutkus (Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazija)
1676.Matas Valaika (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
1677.Ugnius Andrulionis (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
1678.Ieva Šarakojytė (Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
1679.Kamilė Paulauskaitė (Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
1680.Elijus Vaitkevičius (Jonavos r. Kulvos Abraomo Kulviečio mokykla)
1681.Urtė Stasiūnaitė (Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla)
1682.Gintarė Grumadaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1683.Izabella Bitievi (Alytaus Šaltinių progimnazija)
1684.Aurima Kazakevičiūtė (Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
1685.Brigita Gaižutytė (Utenos Krašuonos progimnazija, Tauragnų Eugenijos Šimkūnaitės skyrius)
1686.Karolina Suraučiūtė (Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
1687.Saulė Karužaitė (Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
1688.Reda Čepaitė (Riešės gimnazija)
1689.Vidmantas Kožinas (Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
1690.Meda Ezel Saylik (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
1691.Andrėja Montrimaitė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
1692.Mantas Šaporda (Kaišiadorių r. Rumšiškų Antano Baranausko gimnazijos Pravieniškių skyrius)
1693.Alesia Loboda (Visagino "Atgimimo" gimnazija)
1694.Unė Vieliūtė (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
1695.Augustė Švažaitė (Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
1696.Greta Barzdaitė (Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
1697.Saulė Radzevičiūtė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1698.Gustė Baniulytė (Vilkaviškio pradinė mokykla)
1699.Ignas Milinis (Vilniaus Gabijos gimnazija)
1700.Bulent Turgut (VIMS - Vilnius International Meridian School)
1701.Beatričė Kučinskaitė (Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
1702.Skaistė Karalevičiūtė (Vilniaus "Minties" gimnazija)
1703.Lėja Makūnaitė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla, Radvilėnų filialas)
1704.Kristijonas Mickevičius (VšĮ Šiaurės licėjus)
1705.Meidas Jarašius (Trakų suaugusiųjų mokymo centras)
1706.Nojus Falkauskas (Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
1707.Ugnė Simėnaitė - Lingytė (Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
1708.Šymon Karpovič (Vilniaus r. Rukainių gimnazija)
1709.Rugilė Sabaliauskaitė (Marijampolės sav. Mokolų progimnazija)
1710.Majus Jurgutis (Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
1711.Kotryna Karaliūtė (Panevėžio r. Velžio gimnazija)
1712.Eimantas Strakšas (Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
1713.Nikita Stuliov (Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
1714.Barbora Išganaitytė (UAB Karalienės Mortos mokykla)
1715.Danielius Kruzas (Radviliškio r. Pociūnėlių pagrindinė mokykla)
1716.Austėja Zujūtė (Prienų r. Išlaužo pagrindinė mokykla)
1717.Matas Vincekas (Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
1718.Guoda Grabauskaitė (Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
1719.Paulius Teišerskis (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
1720.Adelė Tamošuitytė (Šiaulių Centro pradinė mokykla)
1721.UGNĖ ADOMAITYTĖ (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
1722.Matas Mažeika (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
1723.Vita Stankevičiūtė (Širvintų r. Gelvonų gimnazija)
1724.Domas Žilinskas (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
1725.Kamilė Krasauskaitė (Kėdainių r. Dotnuvos pagrindinė mokykla)
1726.Lukas Grebliauskas (Kauno Petrašiūnų progimnazija)
1727.Mėta Raugevičiūtė (Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla)
1728.Gediminas Zbormirskas (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
1729.Andrius Mikaliūkštis (Kaišiadorių r. Žiežmarių gimnazija)
1730.Vakaris Motuzas (Gargždų "Minijos" progimnazija)
1731.Katalėja Jankūnaitė (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
1732.Erikas Pajaujis (Kauno "Nemuno" mokykla)
1733.Austėja Dainauskaitė (Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
1734.Austėja (Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
1735.Urtė Baranauskaitė (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
1736.Joris Jaloveckas (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
1737.Urtė Paužaitė (Alytaus Panemunės progimnazija)
1738.Ignas Dorelaitis (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
1739.Saulė Dulinskaitė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1740.Lėja Černeckytė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
1741.Mantas Kernazickas (Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
1742.Emilija Galinauskaitė (Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija)
1743.Ugnius Bondorevas (Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
1744.Adrijus Čenkus (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
1745.Ernesta Skuodaitė (Gargždų "Minijos" progimnazija)
1746.Tadas Daujotas (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
1747.Vėjas Grikienis (VšĮ Šiaurės licėjus)
1748.Simas Tenys (UAB „Erudito licėjus“)
1749.Gutmanis Aleksas (Joniškio r. Žagarės gimnazija)
1750.Kornelija Didelevičiūtė (Pakruojo "Žemynos" progimnazija)
1751.Domantas Valentas (Vilkaviškio pradinė mokykla)
1752.Kasparas Draukšas (Kretingos r. Vydmantų gimnazija)
1753.Denas Šlajus (Kauno r. Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras)
1754.Justė Auštraitė (Marijampolės marijonų gimnazija)
1755.EMA BALINSKAITĖ (Kauno Veršvų gimnazija)
1756.Emma Palaitytė (Panevėžio „Aušros“ progimnazija)
1757.Austėja Audėjaitytė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1758.Justas Marinskas (Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
1759.Sofija Smirnova (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
1760.Ema Stūronaitė (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
1761.Liepa Rakauskaitė (Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
1762.Rebeka Lily Kemp (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1763.Eigirdas Vilkelis (Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
1764.Matas Marcevičius (Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
1765.Saulė Mazeliauskaitė (Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
1766.Einaras (Pažinimo Licėjus)
1767.Liepa Skaisgirė (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
1768.adrija kavaliauskaite (Šiaulių jėzuitų mokykla)
1769.Gytis Gudaitis (Alytaus Dzūkijos mokykla)
1770.Aurėja Andrijauskaitė (VGTU inžinerijos licėjus)
1771.Joris Matvėjevas (Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
1772.Milda Rimdeikaitė (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
1773.Emilis Stankūnas (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1774.Izabelė Ikanevičiūtė (UAB „Taškius“)
1775.Romas Apuokas (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1776.Rebeka Radinkovaitė (Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
1777.Pijus Vilkauskas (Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
1778.Nedas Danilaitis (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1779.Egidijus Pivariūnas (Viešoji įstaiga Telšių regioninis profesinio mokymo centras)
1780.Augustas Diržininkas (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
1781.Austėja Bučelytė (Ignalinos r. Naujojo Daugėliškio mokykla - daugiafunkcis centras)
1782.Verbickaitė Milda (Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
1783.Laurynaitis Antanas (Kauno r. Vandžiogalos gimnazija)
1784.Karina Namikaitė (Biržų r. Vabalninko Balio Sruogos gimnazija)
1785.Smulkys Tomas (Plungės r. Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazija)
1786.Justas Dolombauskas (Pakruojo r. Linkuvos gimnazija)
1787.Dovydas Jokubauskas (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
1788.Armandas Vitkus (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
1789.Rapolas Neverauskas (Kauno Pilėnų progimnazija)
1790.Gabija Garbečiūtė (Klaipėdos r. Ketvergių pagrindinė mokykla)
1791.Emilija Liučvaitytė (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
1792.Matas Dainius (Šakių "Varpo" mokykla)
1793.Kairytė Saulė (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
1794.Laura Kolesnikovaite (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
1795.Birutė Bhardvaj (Šiaulių profesinio rengimo centras Buitinių paslaugų skyrius)
1796.Maksim Loftus (Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
1797.Karolina Kremer-Žukovaitė (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1798.Adrija Pansevičiūtė (Klaipėdos Gedminų progimnazija)
1799.Dominykas Pavalkis (Šv. Juozapo mokykla)
1800.Goda Kondratavičiūtė (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
1801.Unė Krasauskaitė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1802.Rugilė Žukauskaitė (Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
1803.Evelina Fiodorova (Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
1804.Greta Gižytė (Kaišiadorių r. Palomenės pagrindinė mokykla)
1805.Damian Bakej (Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija)
1806.Augustė Šarkauskaitė (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
1807.Kristupas Kliučinskas (Šilutės Žibų mokykla)
1808.Goda Šemetaitė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
1809.Rojus Mačiulis (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
1810.Naglis Plėšikaitis (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
1811.ARNAS ŠVOBA (Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
1812.Benas Kovas (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
1813.Rūta Ignatavičiūtė (Klaipėdos jūrų kadetų mokykla)
1814.Jurgita Pauliukėnaitė (Ignalinos r. Didžiasalio "Ryto" gimnazija)
1815.Inesa Stankevič (Šalčininkų r. Turgelių Povilo Ksavero Bžostovskio gimnazija)
1816.Rokas Varnagiris (Kalvarijos sav. Jungėnų pagrindinė mokykla)
1817.Atas Matuzas (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
1818.Gabrielius Balanas (Mažeikių r. Žemalės pradinė mokykla)
1819.Anelė Marašinskaitė (Pažinimo Licėjus)
1820.Jonas Aušrotas (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
1821.Emilija Chmeliova (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
1822.Viktorija Mialdun (Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro gimnazija)
1823.Titas Žiauberis (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
1824.Milėja Pupšytė (Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
1825.Simonas Augutavičius (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
1826.Nemunas Pocius (Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
1827.Rūta Zaicaitė (Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
1828.Skaistė Karbauskytė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
1829.Melisa Pažėraitė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
1830.Gerda Samoškaitė (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
1831.Viskintė Vekerytė (Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija)
1832.Emilija Bastytė (Šakių "Varpo" mokykla)
1833.Damian Petrovski (Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
1834.Kristupas Sliežauskas (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
1835.Emilis Jatkauskas (Kaišiadorių r. Palomenės pagrindinė mokykla)
1836.Piaciukonis Agnieška (Vilniaus Liepkalnio mokykla)
1837.Matas Žolynas (Marijampolės profesinio rengimo centras)
1838.Emilija Stonkutė (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
1839.Nidas Rugevičius Rugys (Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
1840.Morta Juozaitytė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1841.Lukas Petraitis (Šiaulių Salduvės progimnazija)
1842.Rokas Bernotavičius (Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
1843.Daugilė Kojelytė (Šiaulių Gegužių progimnazija)
1844.Tomas Girnys (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
1845.Austėja Norkutė (Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
1846.Dominykas Pupkis (Alytaus Šaltinių progimnazija)
1847.Tėja Kazlovskytė (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
1848.Gabija Gurevičiūtė (Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
1849.Urtė Katčenkaitė (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
1850.Eimantė Trapikaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1851.Aira Kupčiūnaitė (Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
1852.Ugnė Sabutytė (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
1853.Leda Šimulynaitė (Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centras)
1854.Karina Barna (Vilniaus Lazdynų mokykla)
1855.Tėja Amšiejūtė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
1856.Viktoria Rožkova (Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
1857.Stonkus Eimantas (Kretingos rajono Jokūbavo Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
1858.Kazimieras Antanaitis (Šakių "Varpo" mokykla)
1859.Lukas Venckus (Kretingos rajono Salantų gimnazija)
1860.Luknė Vizbaraitė (Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
1861.Matias Lukoševičius (KTU Vaižganto progimnazija)
1862.Dovydas Važnevičius (Vilniaus savivaldybės Grigiškių pradinė mokykla)
1863.Luknė Galinaitytė (Vilkaviškio pradinė mokykla)
1864.Gabrielius Deika (Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
1865.Kipras Jegelevičius (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
1866.Gustas Vaičiulis (Marijampolės marijonų gimnazija)
1867.Ūla Paulikaitė (Birštono gimnazija)
1868.Estela Falevičiūtė (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1869.Gytis Baltuska (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
1870.Liepa Venskutonytė (Kauno Rokų gimnazija)
1871.Žygimantas Skučas (Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija)
1872.ANGELINA DOROŽNIKOVA (Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija)
1873.Guoda Ivaškevičiūtė (Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
1874.Giedrius Kubilickas (Pakruojo "Atžalyno" gimnazija)
1875.Viktorija Murakaitė (Kauno Pilėnų progimnazija)
1876.Dovydas Jakubauskas (Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
1877.Karolina Mališkaitė (Marijampolės marijonų gimnazija)
1878.Gabija Valker (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
1879.Amelija Kaminaitė (VšĮ "Ruduo-pavasaris")
1880.Lauryna Krinciūtė (Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
1881.Miglė Urbonavičiūtė (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
1882.Adomas Kačiulis (Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
1883.Viltė Kriščiukaitytė (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
1884.Matas Sikarskas (Marijampolės marijonų gimnazija)
1885.Aurimas Činčikas (Vilniaus suaugusiųjų mokymo centras)
1886.Elvijus Pinaitis (Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija)
1887.Emilija Borusevičiūtė (Kauno Petrašiūnų progimnazija)
1888.Esteras Butkus (Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
1889.Deividas Kvietkus (Gargždų "Minijos" progimnazija)
1890.Rugilė Šopaitė (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
1891.Martynas Šamšonas (Vilniaus Naujininkų mokykla)
1892.Lygnugaris Ugnius (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
1893.Mantas Zelionka (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1894.Simona Bagdonaitė (Kėdainių r. Labūnavos pagrindinė mokykla)
1895.Jokūbas Budzeika (Marijampolės "Saulės" pradinė mokykla)
1896.Ieva Lavickaitė (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
1897.Viltė Golgatkova (Kėdainių r. Dotnuvos pagrindinė mokykla)
1898.Mykolas Kiveris (Marijampolės marijonų gimnazija)
1899.Kamilė Beinoravičiūtė (Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
1900.Austėja Buzytė (Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
1901.Gabija Kontrimaitė (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
1902.Matas Mikėnas (Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
1903.Emilis Kuncevičius (Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
1904.Jokūbas Bujavičius (Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
1905.Bagdonavičius Linartas (Plungės Senamiesčio mokykla)
1906.Guoda Sutkaitytė (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
1907.Matas Lukoševičius (Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
1908.Izabelė Vaitekūnaitė (UAB „Taškius“)
1909.Dovydas Šuliauskas (Alytaus Šaltinių progimnazija)
1910.Dominykas Indrašius (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
1911.Nojus Kazlauskas (Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
1912.Nedas Gužauskis (Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
1913.Augustė Keršytė (Alytaus Šaltinių progimnazija)
1914.Kristupas Vazgys (Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
1915.Tadas Kirkilionis (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
1916.Augustė Iršaitė (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
1917.Austėja Armoškaitė (Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
1918.Lina Balandytė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1919.Martynas Makštys (Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
1920.Gabrielė Baskova (Visagino „Verdenės“ gimnazija)
1921.Lukrecija Černauskė (VšĮ "Ruduo-pavasaris")
1922.SMILTĖ S. (VGTU inžinerijos licėjus)
1923.Viltė Mikalauskaitė (Klaipėdos r. Endriejavo pagrindinė mokykla)
1924.Milda Jurkutė (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
1925.Andrej Lauš (Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
1926.Rokas Srogė (Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
1927.AURELIJ SIDAREVIČ (Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija)
1928.Austėja Nedošovenko (Plungės Senamiesčio mokykla)
1929.Dovydas Bakšys (Varėnos r. Senosios Varėnos Andriaus Ryliškio pagrindinė mokykla)
1930.Emilija Baltrūnaitė ("Šaltinėlio" privati mokykla)
1931.Mantas Kalinauskas (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1932.Jorūnė Žimkutė (UAB Mažasis Klaipėdos licėjus)
1933.Aistė Vengrytė (VGTU inžinerijos licėjus)
1934.Vilius Uždavinys (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
1935.Justas Mačiūnas (Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
1936.Orestas Damaševičius (Vilniaus Balsių progimnazija)
1937.Kristupas Vileikis (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
1938.Ugnius Butiškis (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1939.Justas Kuchalskis (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
1940.Elvita Viskontaitė (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
1941.Justas Sakalauskas (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
1942.Inga Drozd (Vilniaus Antakalnio gimnazija)
1943.Ornela Kažemėkaitė (Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
1944.Emilija Šernaitė (Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
1945.Domantas Vaupšas (Šiaulių Dainų progimnazija)
1946.Augustė Stankevičiūtė (Kauno Palemono gimnazija)
1947.Edvardas Sergeičik (Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
1948.Karolis Žukauskas (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
1949.Dominykas Kapučinskas (Pakruojo "Atžalyno" gimnazija)
1950.Dovydas Rupeika (Plungės Senamiesčio mokykla)
1951.Einoras Sutkus (Kauno "Vyturio" gimnazija)
1952.Linas Stankevičius (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
1953.Paulina Jokubauskaitė (Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
1954.Karolina Venclovaitė (Pakruojo "Atžalyno" gimnazija)
1955.Rimgailė Laurinaitytė (Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos Ruzgų skyrius)
1956.Rugilė Lukoševičiūtė (Plungės Senamiesčio mokykla)
1957.Glorija Ana Juraitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1958.Viltė Piepaliūtė (Palangos pradinė mokykla)
1959.Emilė Štaraitė (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
1960.Lukas Drapanauskas (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1961.Mantas Juozeliūnas (Biržų r. Kaštonų pagrindinės mokyklos Germaniškio pradinio ugdymo ir daugiafunkcis centras)
1962.Semūras Savickas (Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazija)
1963.Austėja Morkūnaitė (Jonavos r. Užusalių mokykla-daugiafunkcis centras)
1964.Dovydas Pacevičius (Panevėžio r. Dembavos progimnazija)
1965.Denas Arefjevas (Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
1966.Eduard Guk (Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
1967.Aronas Krasickas (Marijampolės sav. Mokolų progimnazija)
1968.Nikol Nogal (Marinos Mižigurskajos privati gimnazija)
1969.Gustas Kaminskas (Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
1970.Liepa Bondarčiuk (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
1971.Rokas Činga (VGTU inžinerijos licėjus)
1972.Saulė Budžytė (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
1973.Ieva Jagusinskytė (VGTU inžinerijos licėjus)
1974.Žalaitė Adelė (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
1975.Viltė Bočytė (Vilniaus Baltupių progimnazija)
1976.Gintarė Draučiūnaitė (Viešoji įstaiga Elektrėnų profesinio mokymo centras)
1977.Andrijauskas Ignas (Šiaulių Gytarių progimnazija)
1978.Dominykas Mažeika (Šiaulių jėzuitų mokykla)
1979.SMILTĖ ANDREŠIŪNAITĖ (Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
1980.Kajus Juronis (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
1981.Einoras Diliūnas (Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
1982.Jonas Kopūstas (Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
1983.Urtė Jokšaitė (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
1984.Eglė Juškelytė (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
1985.Kristijonas Vaškevičius (Trakų pradinė mokykla)
1986.Motiejus Knokneris (Viešoji įstaiga Klaipėdos „Universa Via“ tarptautinė mokykla)
1987.Tadas Strazdas (Kauno "Vyturio" gimnazija)
1988.Giedrė Januškevičiūtė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
1989.Lukas Rudelis (Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
1990.Gabrielė Buiko (Vilniaus Naujininkų mokykla)
1991.David Krasovski (Trakų r. Paluknio Longino Komolovskio gimnazija)
1992.Rokas Pupkis (Marijampolės profesinio rengimo centras)
1993.Kamilė Augustauskaitė (Joniškio r. Žagarės gimnazija)
1994.Nida Mertinaitė (Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
1995.Ugnė Gruodytė (Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
1996.Urtė Legavičiūtė (Radviliškio r. Grinkiškio Jono Poderio gimnazija)
1997.Austėja Starun (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
1998.Erika Matovičiūtė (Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras)
1999.Matas Ščuckis (Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
2000.Arminas Petunovas (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
2001.Donatas Dargis (Pakruojo "Atžalyno" gimnazija)
2002.Goda Kiaušaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2003.Erika Pinigytė (Panevėžio „Aušros“ progimnazija)
2004.Edvinas Nevardauskas (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
2005.Dovydas Aleškevičius (Alytaus Dainavos progimnazija)
2006.Greta Liutkevičiūtė (Kėdainių šviesioji gimnazija)
2007.Šutinytė Akvilė (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
2008.Ilja Nefiodov (VšĮ Jūrinio sektoriaus darbuotojų rengimo centras)
2009.Lukas Laurinaitis (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla, Radvilėnų filialas)
2010.Marius Mikiparavičius (Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
2011.Aistė Adomaitytė (Utenos r. Užpalių gimnazija)
2012.Kotryna Daukšaitė (Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
2013.Gintarė Kazlauskaitė (Pakruojo "Žemynos" progimnazija)
2014.Agota (Šv. Juozapo mokykla)
2015.Rugilė Adamavičiūtė (Kalvarijos sav. Jungėnų pagrindinė mokykla)
2016.Beata Seniucytė (Eitminiškių gimnazija)
2017.Norbert Drozd (Vilniaus r. Visalaukės mokykla-daugiafunkcis centras)
2018.Smiltė Slušinskaitė (Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
2019.Nojus Statkus (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
2020.Vaidas Saročka (Vilniaus Baltupių progimnazija)
2021.Kamilė Jasaitė (Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija)
2022.Meilūnaitė Jorė (VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
2023.Rokas Rimeikis (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
2024.Jonas Mieliauskas (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
2025.MATAS USELIS (Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
2026.Rapolas Pipinis (Šiaulių Medelyno progimnazija)
2027.Elija Urbanavičiūtė (VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
2028.Raminta Sinkevičiūtė (Kalvarijos gimnazija)
2029.Ąžuolas Bielianas (Šiaulių Gegužių progimnazija)
2030.Joris Kunigėnas (Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija)
2031.Emilė Einaitė (Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
2032.Anastasija Lukoitytė (Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
2033.Rūta Jonaitytė (Panevėžio r. Paliūniškio pagrindinė mokykla)
2034.Sodys Kristupas (Plungės Senamiesčio mokykla)
2035.Aldas Margis (Šiaulių Medelyno progimnazija)
2036.Gabrielius Kiūdelis (Kauno r. Lapių pagrindinė mokykla)
2037.Paulina Skamaroćiūtė (Kalvarijos sav. Akmenynų pagrindinė mokykla)
2038.Gabija Daugirdaitė (KTU inžinerijos licėjus)
2039.Adrijana Butylkina (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
2040.Elzė Ručinskaitė (Vilniaus Baltupių progimnazija)
2041.Dainius Palačionis (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2042.Benediktas Stankevičius (VIMS - Vilnius International Meridian School)
2043.Julius Benediktas Pakrosnis (UAB Karalienės Mortos mokykla)
2044.Agata Michalkevičiūte (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
2045.Spudys Aurimas (Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
2046.Bernardas Prunskas (Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
2047.Chvisiukovič Žanna (Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
2048.Kasperavičius Adomas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
2049.Pijus Luomanas (Biržų r. Kaštonų pagrindinės mokyklos Germaniškio pradinio ugdymo ir daugiafunkcis centras)
2050.Ugnė Kažemėkaitytė (Šakių r. Kudirkos Naumiesčio V. Kudirkos gimnazija)
2051.Martynas Klimavičius (Alytaus profesinio rengimo centras)
2052.Erikas Lenkaitis (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
2053.Vytarė Petrauskaitė (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
2054.Astijus Andriuška (Mažeikių r. Užlieknės pagrindinė mokykla)
2055.Ūla Dirdaitė (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
2056.Gabija Žadauskaitė (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
2057.Deivydas Palšis (Biržų technologijų ir verslo mokymo centras)
2058.Greta Drungilaitė (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
2059.Gabija Balčiūnaitė (Šiaulių r. Dubysos aukštupio mokykla)
2060.Gretė Zemeliauskaitė (Viešoji įstaiga "Smalsieji pabiručiai")
2061.Domas Martinkus (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2062.Mėja Vaidinauskaitė (Vilniaus Antakalnio progimnazija)
2063.Dominykas Miklyčius (Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
2064.Jonas Pranckevičius (Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
2065.Matas Mugauskas (Kauno Veršvų gimnazija)
2066.Nora Latvelytė (Vilniaus Baltupių progimnazija)
2067.Kipras Deveikis (Vilniaus Maironio progimnazija)
2068.Lukas Vaicekauskas (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
2069.Erikas Paulauskas (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
2070.klevas kisarauskas (Neringos gimnazija)
2071.RUGILĖ GUDELYTĖ (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
2072.Maja Krupavičiūtė (Alytaus „Volungės“ progimnazija)
2073.Karina Jablonska (Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
2074.Giedrė Aleksėjūnaitė (Kauno r. Domeikavos gimnazija)
2075.Matas Kivaras (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
2076.Vesta Pavolyte (Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
2077.Jokūbas Šiurkus (Akmenės r. Papilės Simono Daukanto gimnazija)
2078.Emilis Kazakevičius (Erudito licėjus)
2079.Gerda Žvirblytė (Prienų r. Balbieriškio pagrindinė mokykla)
2080.Gita Vaikėnaitė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
2081.Amelija Bačėnaitė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2082.Gabijus Šniepis (Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
2083.Ema Baliulytė (Kėdainių Kalbų mokykla)
2084.Mažvydas Diliūnas (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
2085.Markas Markevičius (Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
2086.Аделия Кузецова (Vilniaus darželis - mokykla "Saulutė")
2087.Meda Baranovaitė (Vilniaus r. Avižienių gimnazija)
2088.Indrė Žeimytė (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
2089.Airidas (Kėdainių Kalbų mokykla)
2090.Ignė Taparauskaitė (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
2091.Dovydas Petkevičius (Kelmės rajono Elvyravos pagrindinė mokykla)
2092.Audrius Overlingas (Šilutės r. Usėnų pagrindinė mokykla)
2093.Lukas Dargužas (Šiaulių r. Meškuičių gimnazija)
2094.Gabrielė Plikaitytė (Marijampolės sav. Mokolų progimnazija)
2095.Karolis Gaižutis (Molėtų pradinė mokykla)
2096.Jokūbas Jakšys (Panevėžio Rožyno progimnazija)
2097.Ieva Gylytė (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
2098.Veitas Stasys (Plungės r. Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazija)
2099.Naidas Paplauskas ("Šaltinėlio" privati mokykla)
2100.Emilė Klevinskaitė (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
2101.Rugilė Jankevičiūtė (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
2102.Gabrielė Šaukštelytė (Rietavo sav. Tverų gimnazija)
2103.Augustė Čitavičiūtė (Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
2104.Vytautė Kantautaitė (Raseinių Šaltinio progimnazija)
2105.Augustinas Šaltys (Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
2106.Benas Venslovaitis (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2107.Radvilė Januševičiūtė (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
2108.Rasa Rimkutė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2109.Auksė Velavičiūtė (Vilniaus Pavilnio progimnazija)
2110.Urtė Juraitė (Šiaulių Medelyno progimnazija)
2111.Bastytė Simona (Plungės r. Kulių gimnazija)
2112.Gabrielius Matonis (Marijampolės marijonų gimnazija)
2113.Saulė Smilgevičiūtė (Ukmergės Antano Smetonos gimnazija)
2114.Aurelija Avlasaitė (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
2115.Ugnė Šaulytė (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
2116.Emilis Zakarauskas (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
2117.Viltė Rožaitė (Vilkaviškio pradinė mokykla)
2118.Ervinas Pauparis (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
2119.Neila Matusevičiūtė (Marijampolės sav. Mokolų progimnazija)
2120.Leščiauskas Jurgis (Kauno Milikonių progimnazija)
2121.Dovydas Šeškevičius (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
2122.Osvaldas Eidinas (Klaipėdos r. Kretingalės pagrindinė mokykla)
2123.Gvidas Daugintis (Kretingos rajono Grūšlaukės mokykla-daugiafunkcis centras)
2124.Ieva Starkutė (Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazija)
2125.Elinaras Teslionokas (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
2126.Gabija Masionė (Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
2127.Gustas Jankantas (Šiaulių Salduvės progimnazija)
2128.Ema Juodinytė (Pakruojo "Atžalyno" gimnazija)
2129.Dovilė Kalvytė (Šilutės r. Švėkšnos "Saulės" gimnazija)
2130.Joris Mečkauskas (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
2131.Viltė Jackūnaitė (Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
2132.Dominykas Augys (Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
2133.Austėja Musulaitė (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
2134.Aurelija Meškytė (Vilniaus Balsių progimnazija)
2135.Mėta Janauskaitė (Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
2136.Mantas Zubernis (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
2137.Ona Montvilaitė (VGTU inžinerijos licėjus)
2138.Eimantas Januška (Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
2139.Emilija Uždavinytė (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
2140.Pijus Kizis (VšĮ "Ruduo-pavasaris")
2141.Oskaras Miseliūnas (UAB „Taškius“)
2142.Luka Antanavičiūtė (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
2143.Erika Petrulytė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
2144.Gedas Grakulskis (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
2145.Augustas Baltusevičius (VšĮ Šiaurės licėjus)
2146.Rūta Verseckaitė (Kauno Montesori mokykla-darželis "Žiburėlis")
2147.Eimantas Motuzas (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
2148.Armand Jankovski (Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
2149.Nika Zagzina (Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
2150.Alan Staknys (Vilniaus darželis-mokykla "Šaltinėlis")
2151.Mingailė Giedrė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
2152.Ugnė Sakalauskaitė (Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
2153.Vėjūnė Kelpšaitė (Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
2154.Greta Eimontaittė (Kauno Rokų gimnazija)
2155.Daividas Virketis (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
2156.Smiltė Akelaitytė (Kauno Dainavos progimnazija)
2157.Tadas Šiaulys (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
2158.Gabrielius Bončkus (Vilniaus Žemynos progimnazija)
2159.Gabija Rimkutė (Kauno r. Piliuonos gimnazija)
2160.Lėja Černiauskaitė (Utenos mokykla - vaikų darželis "Eglutė")
2161.Vykintas Vidžiūnas (Šiaulių Salduvės progimnazija)
2162.Adelė Kulakauskaitė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
2163.Mykolas Abraškevičius (Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
2164.Gžegož Lukaševič (Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
2165.Rūta Nefaitė (Rusnės specialioji mokykla)
2166.Vakaris Dunis (Gargždų "Minijos" progimnazija)
2167.Martynas Janulis (Šiaulių jėzuitų mokykla)
2168.Kotryna Vudolevičiūtė (Alytaus Šaltinių progimnazija)
2169.Danielius Miliauskas (Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
2170.Akvilė Meilutytė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2171.Atėnė Paražinskaitė (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
2172.Matas Akstinas (Šilutės r. Vainuto gimnazija)
2173.Medeina Samulytė (Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
2174.Vytautas Banys (Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
2175.Agota Bubelytė (Šiaulių Medelyno progimnazija)
2176.Sofija Kotryna Svenson (UAB „Taškius“)
2177.Jokūbas Poškaitis (Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
2178.Henrieta Čėsnaitė (Šilutės r. Juknaičių pagrindinė mokykla)
2179.Gabija Čeponytė (Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
2180.Akvilė Kamarauskaitė (Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
2181.Kamilė Gadliauskaitė (Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
2182.Simas Stasiūnas (Panevėžio r. Paliūniškio pagrindinė mokykla)
2183.Markas Čepulis (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
2184.Ignas Kararinas (Šilutės Žibų mokykla)
2185.Domantas Juknius (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
2186.Matas Mašalaitis (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
2187.Ariana Kadytė (Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
2188.Justinas Lukas (Šiaulių Gegužių progimnazija)
2189.Gediminas Praniulis (Panevėžio "Minties" gimnazija)
2190.Kamilė Pavilionytė (Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija)
2191.Akvilė Alūzaitė (Kėdainių "Atžalyno" gimnazija)
2192.Mėja Vizgirdaitė (Marijampolės marijonų gimnazija)
2193.Austėja Danielė (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
2194.Emilis Koženiauskas (VGTU inžinerijos licėjus)
2195.Titas Sereika (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
2196.austeja zilinskaite (Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
2197.Lukas Kauneckas (Šiaulių profesinio rengimo centras)
2198.Miglė Čėsnaitė (Marijampolės marijonų gimnazija)
2199.Gabrielė Miškinytė (Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazija)
2200.edvinas (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2201.Laura Misiukevičiūtė (Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
2202.Jokūbas Vasiliauskas (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
2203.Žygimantas Juodelis (Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
2204.Deividas Kazakovas (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
2205.PIJUS MASILIŪNAS (Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
2206.Gytis Nenartėnas (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
2207.Marija Noskova (Vilniaus darželis - mokykla "Saulutė")
2208.Simonavičius Gintas (Plungės r. Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazija)
2209.Airidas Vizgaila (Šiaulių Centro pradinė mokykla)
2210.Tėja Pranckevičiūtė (Prienų r. Stakliškių gimnazija)
2211.Svajūnas Ambrasūnas (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
2212.Danielius Ptašinskas (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2213.Vakaris Bučas (Panevėžio r. Upytės Antano Belazaro pagrindinė mokykla)
2214.Gustė Jociūtė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2215.Jogailė Tutlytė (Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
2216.Lukas Eimanavičius (Marijampolės profesinio rengimo centras)
2217.Meda Kazlauskaitė (Jurbarko r. Seredžiaus Stasio Šimkaus mokykla-daugiafunkcis centras)
2218.Milana Poliulian (Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
2219.Matas Daujotas (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
2220.Goda Marija Mikšytė (Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
2221.Vaiva Mačiulytė (Ukmergės Antano Smetonos gimnazija)
2222.Karolis Kazakevičius (Jonavos pradinė mokykla)
2223.Oskar Miliunec (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
2224.Aurėja Drūtytė (KTU Vaižganto progimnazija)
2225.Emilis Rastenis (Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
2226.Jokūbas Dzinzinas (Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
2227.Greta Mikulytė (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Blindžių skyrius)
2228.Tadas Šakinis (Plungės Senamiesčio mokykla)
2229.Emilija Gruodyte (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
2230.Elena Marija Fedenko (Klaipėdos r. Kretingalės pagrindinė mokykla)
2231.Darija Maklakova (Vilniaus Vasilijaus Kačialovo gimnazija)
2232.Linas Beniauskas (Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
2233.Miglė Jonynaitė (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
2234.Aušra Bukėnaitė (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
2235.Agapovas Augustas (Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
2236.Gustė Žinaitytė (Vilkaviškio pradinė mokykla)
2237.Gabija Karžinauskaitė (Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
2238.Ugnė Lukoševičiūtė (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
2239.Aušrinė Katiliavaitė (Joniškio "Aušros" gimnazija)
2240.Nojus Poškaitis (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2241.Nojus Vareika (Panevėžio r. Velžio gimnazija)
2242.Medeina Gričiūtė (KTU inžinerijos licėjus)
2243.Kristina Kazakevičiūtė (Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
2244.Norbert Novoslavski (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
2245.Emilija Einorytė (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
2246.Konstantin Galdikas (Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
2247.Danielius Aksinavičius (Panevėžio r. Upytės Antano Belazaro pagrindinė mokykla)
2248.Tėja Kiltinavičiūtė (Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
2249.Tadė Aleknavičiūtė (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
2250.Ieva Petrikonytė (VGTU inžinerijos licėjus)
2251.Artur Guk (Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
2252.Daumantas Ziberkas (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
2253.Saulė Simonaitytė (Gargždų "Minijos" progimnazija)
2254.Augustas Bakas (Gedimino miesto mokykla)
2255.Gerda Orlovaitė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2256.Domantas Margelis (Marijampolės marijonų gimnazija)
2257.Milkintas Bartas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
2258.Maksim Vašurkin (Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
2259.Deivydas Linkauskas (Kelmės r. Vaiguvos Vlado Šimkaus pagrindinė mokykla)
2260.Tautvydas Krivickas (Panevėžio r. Dembavos progimnazija)
2261.Smiltė Gripkauskaitė (Jonavos pradinė mokykla)
2262.Aglinskaitė Agnė (Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykla)
2263.Nikita Amosenko (Vilniaus darželis - mokykla "Saulutė")
2264.Urtė Linkevičiūtė (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
2265.Skaiva Skulmytė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
2266.Domantas Lidžius (Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
2267.Miglė Mieliauskaitė (Kėdainių Kalbų mokykla)
2268.Jonas Urnėžius (Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija)
2269.Karolis Gavėnavičius (Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
2270.Kostas Baikauskas (Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla)
2271.Ditė Visockaitė (VšĮ Šiaurės licėjus)
2272.Korobov Artiom (Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
2273.Austėja Ratkevičiūtė (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
2274.Ainė Veronika Juknė (VšĮ Šiaurės licėjus)
2275.Tajus Ražanskas (Alytaus Šaltinių progimnazija)
2276.Artiom Šaranov (Vilniaus "Ateities" mokykla)
2277.Adas Žebuolis (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
2278.Klaudija Gumbakytė (Kelmės r. Vaiguvos Vlado Šimkaus pagrindinė mokykla)
2279.Ana Krasovska (Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro gimnazija)
2280.Kotryna Lobšaitė (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
2281.Lėja Montvilaitė (Akmenės rajono Ventos gimnazija)
2282.Viktorija Žiliūtė (Gargždų "Minijos" progimnazija)
2283.Eimantas Razgūnas (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
2284.Aronas Zakarauskas (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
2285.Simas Tomkus (Viešoji įstaiga Telšių regioninis profesinio mokymo centras)
2286.Eugenija Palekaitė (Rietavo sav. Tverų gimnazija)
2287.ANDREJA ZDANAVIČIŪTĖ (Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
2288.Agnė Cibulskytė (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
2289.Kostas Žydelis (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2290.Devid Lisovskij (Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
2291.Emilija Jonaityte (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
2292.Adomas Aleksandrovas (VGTU inžinerijos licėjus Dvarčionių skyrius)
2293.Viltė Gasiūnaitė (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
2294.Erika Petrauskaitė (Kelmės r. Pakražančio gimnazija)
2295.Osvaldas Seliava (Vilniaus Naujininkų mokykla)
2296.Mantas Volungevičius (Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
2297.Aridas Černeckis (Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
2298.Vitalija Žukauskaitė (Jurbarko r. Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinė mokykla)
2299.Emilė Petrusevičiūtė (Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
2300.Ugnė Strumskytė (Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija)
2301.Justina Čelkaitė (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
2302.Dominykas Griguola (Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
2303.Samanta Panovaitė (Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
2304.Elzė Kalcaitė (Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
2305.Kajus Ercius (VšĮ "Ruduo-pavasaris")
2306.Dovydas Pokonečnas (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
2307.Liepa Bogužaitė (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
2308.Antanas Butkus (Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija)
2309.Viltė Arbočiūtė (Kaišiadorių r. Palomenės pagrindinė mokykla)
2310.Benas Rancevas (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2311.Tadas Baušys (Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
2312.Vilija Brazinskaitė (Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazijos Joniškio skyrius)
2313.Miglė Jaudzemaitė (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
2314.Aleksandras Žentikas (Šiaulių Medelyno progimnazija)
2315.Augustas Kurtinaitis (Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
2316.Mark Kazakevič (Visagino "Atgimimo" gimnazija)
2317.Jūnė Baltrušiūnaitė (Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
2318.Gustas Rimkus (Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija)
2319.Daniel Klimeto (Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
2320.Gabija Skietrytė (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
2321.Kamilė Vaitkevičiūtė (Kauno r. Domeikavos gimnazija Užliedžių skyrius)
2322.Smiltė Šiurnaitė (Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
2323.JOKŪBAS BURBA (Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
2324.Tarasevičiūtė Ilona (Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija)
2325.Edgaras Sadovskis (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
2326.Adriana Kudžmaitė (Rokiškio mokykla-darželis "Ąžuoliukas")
2327.Kamilė Jurgelevič (Vilniaus Pilaitės gimnazija)
2328.LUKAS STANIUS (Skuodo r. Aleksandrijos pagrindinė mokykla)
2329.Austėja Jurevičiūtė (Kaišiadorių r. Palomenės pagrindinė mokykla)
2330.Emilija Varnagirytė (Kalvarijos sav. Jungėnų pagrindinė mokykla)
2331.Karolis Žilionis (Eitminiškių gimnazija)
2332.Mantas Sakalauskas (Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
2333.Erika Leščinskaitė (Anykščių r. Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija)
2334.Antanas Laukaitis (Šakių rajono Lukšių Vinco Grybo gimnazija)
2335.Viltė Stoškutė (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
2336.Tautvydas Kliūzas (Vilkaviškio pradinė mokykla)
2337.Erikas Vegys (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
2338.Aras Alonderis (Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
2339.Arminas Blovieščius (Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija)
2340.Erlandas Zeimys (Prienų r. Jiezno gimnazija)
2341.Erika Klemenytė (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
2342.Lukas Grigas (VGTU inžinerijos licėjus)
2343.Kristijonas Navikas (VšĮ Šiaurės licėjus)
2344.Juozas Sakalauskas (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
2345.Guoda Matulaitė (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
2346.Lėja Anskolytė (Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla Mastaičių skyrius)
2347.Gustė Balniūtė (Kauno Palemono gimnazija)
2348.Ieva Panavaitė (Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
2349.Ignas Gadeikis (Kretingos rajono Baublių mokykla-daugiafunkcis centras)
2350.Kamilė Gulbinaitė (Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
2351.Gustė Stenianskytė (Joniškio r. Žagarės gimnazija)
2352.Žygimantas Jarašūnas (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2353.Rusnė Mažuolytė (Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
2354.Luknė Miliūnaitė (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
2355.Eva Marciševska (Šalčininkų "Santarvės" gimnazija)
2356.Tajus Zigmantas (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
2357.Maja Osipovaitė (Alytaus Šaltinių progimnazija)
2358.Arijus Staponas (Gargždų "Minijos" progimnazija)
2359.Elinga Ramanauskaitė (Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras)
2360.Ugnė Žilinskaitė (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
2361.Kotryna Kalkauskaite (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
2362.Tadas Mikaliūnas (UAB „Taškius“)
2363.Ema Ašmontaitė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
2364.Benjaminas Zelkevičius (Molėtų gimnazija)
2365.Luka Murauskaitė (Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
2366.Gustė Kolyčiūtė (Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
2367.Egidija Binderytė (Prienų r. Balbieriškio pagrindinė mokykla)
2368.Justė Andrulytė (Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
2369.Erimida Teslionokaitė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
2370.Karolina Žilinskaitė (Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
2371.Mėta Povilionytė (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
2372.Paškevičiūtė Austėja (Ukmergės Antano Smetonos gimnazija)
2373.Jurgis Navickas (Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
2374.Emilija Galinytė (Kalvarijos gimnazija)
2375.Dilana Liaudanskytė (Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
2376.Oskaras Krasauskas (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
2377.Ema Bruožytė (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
2378.Viltė Marozaitė (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
2379.Ieva Stankevičiūtė (Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
2380.Vincentas Lekas (Pakruojo "Atžalyno" gimnazija)
2381.Ugnius Grigaitis (Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centras)
2382.Gabrielius Mažeika (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
2383.Elvina Meškerytė (Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
2384.Paulina Kuzmickytė (Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla)
2385.Gabrielė Kolesnikovaitė (Šiaulių Salduvės progimnazija)
2386.Nojus Paškauskas (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
2387.Lukas Samalionis (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
2388.Rokas Proškinas (VšĮ Jūrinio sektoriaus darbuotojų rengimo centras)
2389.Lukrecija Vilytė (VIMS - Vilnius International Meridian School)
2390.Kamilė Barščevičiūtė (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
2391.Gabija Žiaubrė (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
2392.Julija Dovliaševič (Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
2393.Carukevičiūtė Andrėja (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
2394.Julius Siudikas (Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
2395.Urtė Tartenytė (VIMS - Vilnius International Meridian School)
2396.Amelia Vainutytė (Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinė mokykla)
2397.Matas Petrauskas (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2398.Vakaris Alekna (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2399.Adriana Daukševič (Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
2400.Domas Lenkauskas (Marijampolės sav. Mokolų progimnazija)
2401.Kesminaitė Vasarė (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
2402.Sivyj Elija (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
2403.Joris Kelečius (Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
2404.Matas Žemkauskas (Raseinių Šaltinio progimnazija)
2405.Dovydas Kačerauskas (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
2406.Urtė Pladytė (Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
2407.Gaja Guscevičiūtė (Gajos namų mokykla)
2408.Gustas Šukys (Šiaulių Salduvės progimnazija)
2409.Luka Šurnaitė (Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
2410.Kamilė Novatorovaitė (Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
2411.Ema Banytė (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
2412.Venckus Pranas (Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
2413.Erika Žiaušytė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
2414.Gabrielius Jankauskas (Šilalės r. Obelyno pagrindinė mokykla)
2415.Germantas Pučkorius (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
2416.Dovilė Vaičiulionytė (Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
2417.Anoškinas Kristianas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
2418.Rokas Zalūba (Zarasų "Ąžuolo" gimnazija)
2419.Dominykas Kaluginas (VšĮ "Ruduo-pavasaris")
2420.Mėta Fedaravičiūtė (Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
2421.Gintautė Šriūbėnaitė (Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
2422.Gustė Manikaitė (Viešoji įstaiga Klaipėdos „Universa Via“ tarptautinė mokykla)
2423.Ugnė Jankauskaitė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
2424.Rusnė Leikutė (Kėdainių Kalbų mokykla)
2425.Pijus Adomas Katinas (Šv. Juozapo mokykla)
2426.Vakarė Bakaitė (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
2427.Mindaugas Žulys (VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
2428.Marija Masovec (Visagino "Atgimimo" gimnazija)
2429.Gabrielė Jurgelytė (Vilniaus Maironio progimnazija)
2430.Mingailė Kašalynaitė (Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
2431.Aurelijus Tiškauskas (Biržų technologijų ir verslo mokymo centras)
2432.Edvinas Gaižauskas (Kauno Milikonių progimnazija)
2433.Gretė Šveikauskaitė (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
2434.Orestas Dapšys (Skuodo rajono Barstyčių pagrindinė mokykla)
2435.Kajus Žmoginas (Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
2436.Melanija Šostak (Vilniaus "Ateities" mokykla)
2437.Agnė Grygalytė (Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
2438.Irmantas Kačinskis (Šiaulių r. Raudėnų mokykla-daugiafunkcis centras)
2439.Gabrytė Urtė (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
2440.Viktorija Vaškevičiūtė (Kauno r. Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras)
2441.Marčiulionis Tomas (VIMS - Vilnius International Meridian School)
2442.Martynas Šima (Alytaus Dzūkijos mokykla)
2443.Vakarė Kartašovaitė (Klaipėdos Vitės progimnazija)
2444.Ridas Kryžanauskas (VGTU inžinerijos licėjus)
2445.Austėja Staržinskaitė (Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
2446.Gabrielė Švitraitė (Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
2447.Benediktas Torrau (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2448.Milda Bartuseviičūtė (Kėdainių r. Labūnavos pagrindinė mokykla)
2449.Fausta Perskaudaitė (Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
2450.Luskevičius Vytautas (Trakų gimnazija)
2451.Dorotėja Sandovaitė (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
2452.Gaja Dambrauskaitė (Melkio mokykla)
2453.Lauryna Domarkaitė (Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
2454.Armandas Strelcovas (Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
2455.Viltė Miškinyte (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
2456.Merkys Šimkus (Kauno Senamiesčio progimnazija)
2457.Miglė Jurėnaitė (Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija)
2458.Airidas Bakevičius (Kėdainių r. Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinė mokykla)
2459.Pijus Kaubrys (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
2460.Danielė Domeikytė (Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija)
2461.Kotryna Radzevičiūtė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
2462.Urtė Kapočiūte (Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
2463.Dovydas Rindzevičius (Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
2464.Nojus Pocius (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
2465.Marijus Abromavičius (Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
2466.Dovydas Patumsis (Utenos Krašuonos progimnazija)
2467.Titas Škimelis (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2468.Daniil Daševskij (Visagino "Gerosios vilties" progimnazija)
2469.Lėja Damidavičiūtė (Vilkaviškio pradinė mokykla)
2470.Elzė Baltūsytė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
2471.Domantas Skeberdis (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
2472.Karol Kondratovič (Vilniaus Simono Konarskio gimnazija)
2473.Goda Juodytė (Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
2474.Anelė Varnė ("Šaltinėlio" privati mokykla)
2475.Karina Stanytė (Kretingos Simono Daukanto progimnazija)
2476.Džiugas Kriščiūnas (Marijampolės marijonų gimnazija)
2477.Vilius Belanoška (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Blindžių skyrius)
2478.Juodeikytė Kamilė (Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
2479.Gailiešius Aivaras (Ignalinos r. Didžiasalio "Ryto" gimnazija)
2480.Daniel Smorodkin (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
2481.Vygantas Manstavičius (VšĮ Vilniaus inžinerijos ir technologijų licėjus)
2482.Kiril Treize (Visagino "Atgimimo" gimnazija)
2483.Tauras Jankauskas (Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
2484.Milius Matas (Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija)
2485.LUKAS NORKEVIČIUS (Panevėžio r. Velžio gimnazija)
2486.Butvilas Dionizas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
2487.Aleksandr Kirillov (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
2488.Luka Šniokaitė (Vilniaus "Vyturio" pradinė mokykla)
2489.Justina Petkevičiūtė (Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
2490.Gintaras Baužys (Kretingos Simono Daukanto progimnazija)
2491.Kristupas Čepinskas (Joniškio r. Kriukų pagrindinė mokykla)
2492.Giedrius Ramanauskas (Anykščių r. Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras Traupio skyrius)
2493.Ilona Daugėlaitė (Kaišiadorių r. Palomenės pagrindinė mokykla)
2494.Elena Vigraitė (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
2495.Edilija Navardauskaitė (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
2496.Laimonas Putvinskas (Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
2497.Liepa Rakevičiūtė (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
2498.Danielius Lasevičius (Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
2499.Rėda Nikitinaitė (Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla)
2500.Neitas Lukša (Telšių "Saulėtekio" pradinė mokykla)
2501.Marius Paškevičius (Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
2502.Milda Aleksandravičiūtė (Vilniaus Baltupių progimnazija)
2503.Sibilė Kundrotaitė (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
2504.Darijus Visockis (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
2505.Ronaldas Šakys (Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
2506.Elzė Vaičiulionytė (UAB „Erudito licėjus“)
2507.Emilija Kaleininkaitė (Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Aštriosios Kirsnos pagrindinio ugdymo skyrius)
2508.Martynas Briedis (Šilutės r. Usėnų pagrindinė mokykla)
2509.Rugilė Tamošiūnaitė (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2510.Šarūnas Vanagas (Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
2511.Kamilė Valytė (Plungės „Babrungo“ progimnazija)
2512.Povilas Viktoravičius (Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
2513.Sandra Ališauskaitė (Lazdijų r. Kučiūnų mokykla)
2514.Jorūnė Dagytė (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
2515.Adomas Povilanskas (Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
2516.Gustė Markevičiūtė (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
2517.Emilija Dudinaite (Zarasų r. Dusetų Kazimiero Būgos gimnazija)
2518.Benas Kaminskas (Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
2519.Laura Ščiukaitė (Viešoji įstaiga Elektrėnų profesinio mokymo centras)
2520.Orestas Calnaris (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
2521.Erika Bijul (Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija)
2522.Gabrielė Smailytė (Birštono gimnazija)
2523.Jokūbas Jankauskas (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
2524.Unė Mikalajūnaitė (Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
2525.Pijus Učkuronis (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
2526.Austėja Kurelaitytė (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
2527.Ignas Košicas (Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
2528.Urtė Čaponkaitė (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
2529.Viltė Buckutė (Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
2530.Dominyka Šimkutė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
2531.Jonas Milius (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
2532.Dovas Metelica (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
2533.Nedas Vizberkis (Šilutės r. Juknaičių pagrindinė mokykla)
2534.Jankauskas Nojus (Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
2535.Liepa Adulytė (VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
2536.MĖTA PUGAČIŪTĖ (Klaipėdos licėjus)
2537.Margiris Martynas Eigėlis (Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
2538.Martas Saurusevicius (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
2539.Ūla Šlekytė (Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
2540.Denas Alcauskas (Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
2541.Elzė Rūkštelytė (Alytaus „Volungės“ progimnazija)
2542.Paulius Stravinskas (Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
2543.Austėja Berlinskaitė (Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
2544.Thomas Harris (Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
2545.Danielė Jonušaitytė (KTU Vaižganto progimnazija)
2546.Sofija Leišytė (Šiaulių Medelyno progimnazija)
2547.Agnieška Pucėtajtie (Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla)
2548.Ieva Pundziūtė (Kauno r. Neveronių gimnazija)
2549.Ramunė Buikaitė (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
2550.Daina Vuičekaitė (Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
2551.Eglė Sirvydytė (Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
2552.Darja Michailova (Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
2553.Arnas Šiūša (Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
2554.Ugnė Samuolytė (KTU inžinerijos licėjus)
2555.Liepa Tamavičiūtė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2556.Arminas Romaška (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
2557.Tadas Vainutis (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
2558.Amelija Būzaitė (Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
2559.Gabija Bitvinskytė (Kauno Rokų gimnazija)
2560.Goda Emanuelė Slavinskė (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
2561.David Cipliakov (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
2562.Jonas Reimontas (Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla Mastaičių skyrius)
2563.Vesta Vaičiūtė (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
2564.Eldaras Kononenko (Šiaulių Zoknių progimnazija)
2565.Eglė Žolynaitė (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
2566.Eimantas Mejeris (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
2567.Akvilė Čižauskaitė (Šilutės profesinio mokymo centras)
2568.Titas Girnius (Marijampolės marijonų gimnazija)
2569.Violeta Laura Bylaitė (VšĮ Šiaurės licėjus)
2570.Miglė Žadeikaitė (Biržų technologijų ir verslo mokymo centras)
2571.Žigutis Kristupas (Elektrėnų pradinė mokykla)
2572.Augustinas Kanišauskas (Kauno Dainavos progimnazija)
2573.Greta Levickaitė (Telšių "Ateities" progimnazija)
2574.Luka Balčiūnaitė (Rokiškio r. Obelių gimnazija)
2575.Istorina Kamilė (Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
2576.Klea Christou (Šakių "Varpo" mokykla)
2577.Gabrielė Dvarionaitė (Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
2578.Daniel Žibort (Šalčininkų r. Baltosios Vokės "Šilo" gimnazija)
2579.Gabija Šimkutė (Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija)
2580.Urtė Overlingaitė (Šilutės r. Ž. Naumiesčio gimnazijos Gardamo progimnazijos skyrius)
2581.Redas Palšis (UAB Karalienės Mortos mokykla)
2582.Džiugas Bagaslauskis (Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
2583.Emilis Siutilas (Kėdainių Kalbų mokykla)
2584.Matas Zubkus (Kauno r. Domeikavos gimnazija)
2585.Gabrielė Žigalovaitė (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
2586.Dovydas Bajarskis (Joniškio r. Gasčiūnų pagrindinė mokykla)
2587.Deividas Kvietkauskas (Marijampolės profesinio rengimo centras)
2588.Viltė Varnauskaitė (Elektrėnų pradinė mokykla)
2589.Ernestas Žvinklys (Kretingos rajono Salantų gimnazija)
2590.Gintarė Kibickaitė (Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
2591.Rokas Pradedovičius (Vilniaus automechanikos ir verslo mokykla)
2592.Daumantas Aistis (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2593.Izabelė Ratkelytė (Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
2594.Rokas Žemaitis (Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
2595.Orestas Mameniškis (Šiaulių r. Dubysos aukštupio mokykla)
2596.Armandas Kleinaitis (Kauno Motiejaus Valančiaus mokykla-darželis)
2597.Adomas Kęstutis Vinslovas (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
2598.Teresė Adomavičiūtė (Šv. Juozapo mokykla)
2599.Ugnė Goberytė (Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
2600.Benediktas Skeberis (Melkio mokykla)
2601.Mėta Karčiauskaitė (LSMU gimnazijos pradinė mokykla)
2602.Miglė Stikliūtė (Šakių r. Kudirkos Naumiesčio V. Kudirkos gimnazija)
2603.Jokūbas Sekreckis (Kauno r. Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras)
2604.Algirdas Stankevičius (Vilkaviškio r. Gražiškių gimnazijos Vištyčio daugiafunkcis skyrius)
2605.Markevičiūtė Eva (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
2606.Rugilė Šniukaitė (Trakų r. Aukštadvario mokykla-darželis "Gandriukas")
2607.Vasaris Sutkus (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
2608.Aleksandr Pečionov (Visagino "Gerosios vilties" progimnazija)
2609.Rugilė Vaisėtaitė (Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija)
2610.Dominyka Moskalenko (Jonavos r. Užusalių mokykla-daugiafunkcis centras)
2611.Vakarė Mileikytė (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
2612.Lukne Klimaite (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
2613.Aivaras Jonas Dabrys (Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
2614.Gvidas Šiliauskas (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
2615.RAPOLAS MUŠINSKAS (Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
2616.Emilijus Brazis (Vilniaus Naujininkų mokykla)
2617.Kajus Janonis (Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
2618.Rita Barniškienė (Marijampolės suaugusiųjų mokymo centras)
2619.Meda Šimkutė (Šiaulių Gytarių progimnazija)
2620.Julija Priachina (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
2621.Vakarė Smilgytė (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
2622.Ermantė Kalinauskaitė (Marijampolės marijonų gimnazija)
2623.Ilzė Stankevičiūtė (Klaipėdos Vydūno gimnazija)
2624.Ugnė Pazdrazdytė (Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
2625.Ugnė Žemgulytė (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
2626.Diomedas Mikulėnas (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
2627.Mantas Račkauskas (VGTU inžinerijos licėjus)
2628.Vilytė Lukrecija (VIMS - Vilnius International Meridian School)
2629.Gabrielius Milkintas (Šilalės r. Obelyno pagrindinė mokykla)
2630.Ernestas Tylinga (Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija)
2631.Evita Vaičiukėnaitė (Kauno r. Vilkijos gimnazija)
2632.Domantas Tarailė (Alytaus Likiškėlių progimnazija)
2633.Rupšys Domantas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
2634.Juškevičius Titas (Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
2635.Emilija Mikulskaitė (Alytaus Dainavos progimnazija)
2636.Nojus Kybartas (Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
2637.Urtė Jakaitytė (Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija)
2638.Евплов Никита (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
2639.Matas Stuckis (Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
2640.Pijus Panov (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
2641.Joris Karčiauskas (Jurbarko r. Jurbarkų darželis-mokykla)
2642.Gintas Bagdonas (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
2643.LEILA JUSKEVICIUTE (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
2644.Vytis Aleksandravičius (Šiaulių Jovaro progimnazija)
2645.Rėjus Česas (Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
2646.Meda Muškietaitė (Prienų r. Balbieriškio pagrindinė mokykla)
2647.Tėja Malafė (Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
2648.Emilija Judžentytė (Vilniaus r. Sudervės Mariano Zdziechovskio pagrindinė mokykla)
2649.Majus Sinkevičius (Kauno Suzukio pradinė mokykla)
2650.Adas Aleskus (Šilutės Pamario pagrindinė mokykla Rusnės progimnazijos skyrius)
2651.Mameniškis Liutauras (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
2652.Vakarė Kabakaitė (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
2653.Elita Stasiukynaitė (Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
2654.Monika Nikitinaitė (Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
2655.Goda Atraškevičiūtė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
2656.Matas Strazdas (Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
2657.Nojus Andriunas (Šv. Juozapo mokykla)
2658.Agnė Bogdanavičiūtė (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
2659.Matvej Darasevič (Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija)
2660.Oscar Kaunas (Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
2661.Erneta Šatrovaitė (Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
2662.Urtė Černiauskaitė (Mažeikių rajono Auksūdžio mokykla-daugiafunkcinis centras)
2663.Gabrielė Čečėtaitė (Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
2664.Matas Žalnieriūnas (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
2665.Astijus Damašas (Rokiškio r. Pandėlio gimnazija)
2666.Gabrielė Šalnaitė (Prienų r. Išlaužo pagrindinė mokykla)
2667.Liepa Leonavičiūtė (Klaipėdos licėjus)
2668.AUSTĖJA BUTKUTĖ (Skuodo r. Aleksandrijos pagrindinė mokykla)
2669.Paulius Bučmys (Kretingos Simono Daukanto progimnazija)
2670.Kamilė Rašinskaitė (Šiaulių Gegužių progimnazija)
2671.Skaistė Tautkutė (Radviliškio r. Pociūnėlių pagrindinė mokykla)
2672.Eva Choruža (Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
2673.Emilija Jurkonytė (Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla)
2674.Elzė Slapcinskaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2675.Kostas Inčiūra (Molėtų pradinė mokykla)
2676.Rokas Luomonas (Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
2677.Aurėja Vitosytė (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
2678.Emilija Kalinauskaitė (Jonavos r. Užusalių mokykla-daugiafunkcis centras)
2679.Emilija Burmijūtė (Kauno "Aušros" gimnazija)
2680.Ignas Meškaukas (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
2681.Oskaras Markevičius (VGTU inžinerijos licėjus)
2682.Paulina Ševčuk (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
2683.Paulius Gočelda (Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
2684.Emilis bricas (Juodšilių "Šilo" gimnazija)
2685.ARTIOM BERTULIS (VGTU inžinerijos licėjus)
2686.Tomas Jucikas (Pagėgių sav. Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazija)
2687.Alicija Grambaitė (Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
2688.Mėja Šarakauskaitė (Kauno Palemono gimnazija)
2689.Rugilė Antulytė (Alytaus Dzūkijos mokykla)
2690.Naglis Račkelis (Marijampolės marijonų gimnazija)
2691.Lukas Antanaitis (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
2692.Karolina Mikalauskaitė (Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija)
2693.Martynas Čeponis (Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
2694.Vilius Verpečinskas (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
2695.Nemėja Jakulytė (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
2696.Juras Šumskas (VGTU inžinerijos licėjus)
2697.Viktorija Iljukevič (Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
2698.Emilija Rutmonaitė (Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
2699.Gustė Eglynaitė (Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
2700.Benas Antanavičius (Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
2701.Domas Mikalkėnas (Vilniaus Žemynos progimnazija)
2702.Dorotėja Gudynaitė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
2703.Justina Macijauskaitė (Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
2704.Karolina Šimnauskaitė (Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
2705.Šarūnas Baranauskas (Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija)
2706.Holmes Ostinas Tomas (Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
2707.PUCHOVIČ DANIEL (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
2708.Eima Pečiulytė (VGTU inžinerijos licėjus)
2709.Ieva Marija Genytė (Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
2710.Matas Lukoševičius (Šv. Juozapo mokykla)
2711.Kamilė Staniūtė (Klaipėdos Vitės progimnazija)
2712.Saulius Černeckis (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
2713.Indrė Šerniūtė (Gargždų "Minijos" progimnazija)
2714.Dovydas Miliauskas (Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
2715.Armandas Bielevičius (Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
2716.Fausta Tvarijonaitė (Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
2717.Saulė Kaminskaitė (Vilkaviškio pradinė mokykla (II korpusas))
2718.Žukauskaitė Gabija (Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykla)
2719.Jorūnas Štabokas (Šiaulių Medelyno progimnazija)
2720.Emilija Rožmanovaitė (Kretingos Marijos Tiškevičiūtės mokykla)
2721.Lėja Savickaitė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
2722.Aleksas Pozemkauskas (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
2723.Mėja šedytė (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
2724.Ema Valentukonytė (Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
2725.Aleksander Polonskij (Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
2726.Eimantas Majauskas (Kauno Aleksandro Puškino gimnazija, pagrindinio ugdymo skyrius)
2727.Eva Kantauskaitė (Šiaulių Gegužių progimnazija)
2728.Otilija Varpiotytė (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
2729.Janulevičiūtė Elzė (VIMS - Vilnius International Meridian School)
2730.Gailė Gražulytė (Vilkaviškio pradinė mokykla)
2731.Nikolė Juranec (Visagino "Atgimimo" gimnazija)
2732.Augustė Osinskaitė (Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
2733.Karolina Užgrindytė (Šiaulių profesinio rengimo centras)
2734.Anreta Liaugminaitė (Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija)
2735.PAULINA RAUGALAITĖ (Kauno Veršvų gimnazija)
2736.Darijus Vilčinskas (Marijampolės profesinio rengimo centras)
2737.Deimantė Baranauskaitė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
2738.Jūnis Stasytis (Melkio mokykla)
2739.Sofija Janauskaitė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
2740.Ignas Bendikas (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
2741.Danas Rasimavičius (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
2742.Alibajeva Milda (Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
2743.Dovilė Paškovskytė (Vilniaus "Šaltinio" pagrindinė mokykla)
2744.Radvilas Starkus (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2745.Jovaras Liaudanskas (Šv. Juozapo mokykla)
2746.Motiejus Žižys (Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija)
2747.Ugnė Voitkevičiūtė (VIMS - Vilnius International Meridian School)
2748.Džestina Navickaitė (Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
2749.Justinas Žilys (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
2750.Greta Stasiulevičiūtė (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2751.Darija Šideikytė (VGTU inžinerijos licėjus)
2752.Ugnė Stankevičiūtė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
2753.Urtė Poviliauskaitė (Šiaulių Salduvės progimnazija)
2754.Kamilė Rukšėnaitė (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
2755.Emilija Juchnevič (Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
2756.Ąžuolas Ugenskas (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
2757.Dovydas Guja (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
2758.Anila Šlamaitė (Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla)
2759.Aurėja Maliaukaitė (Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
2760.Gelumbickas Matas (Kretingos rajono Baublių mokykla-daugiafunkcis centras)
2761.Miglė Tubytė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
2762.Rokas Pinigis (Panevėžio „Aušros“ progimnazija)
2763.Rokas Repšys (Panevėžio r. Paliūniškio pagrindinė mokykla)
2764.Kotryna Juodžiukynaitė (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
2765.Patrikas Pankevičius (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
2766.Milita Masilionytė (Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
2767.Joris Mikalkėnas (Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
2768.Rugilė Aleknaitė (VšĮ Vilniaus inžinerijos ir technologijų licėjus)
2769.Erikas Tomas Mockūnas (Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
2770.Ugnius Šidiškis (Vilniaus Pavilnio progimnazija)
2771.Lukas Simsonas (Šiaulių Ragainės progimnazija)
2772.Vanesa Driaudžikaitė (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
2773.Viktorija Valentaitė (Pakruojo rajono Balsių pagrindinė mokykla)
2774.RUSNĖ JASIŪNAITĖ (Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
2775.Ajus Maniušis (Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
2776.Robertas Trebas (Pasvalio r. Krinčino Antano Vienažindžio pagrindinės mokyklos Pajiešmenių skyrius)
2777.Jonas Geležius (Marijampolės "Žiburėlio" mokykla-daugiafunkcis centras)
2778.Linas Pranaitis (Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos Paežerių pagrindinio ugdymo skyrius)
2779.Armantas Ruseckas (Vilniaus Baltupių progimnazija)
2780.Simas Daunaravičius (Vilniaus Gabijos progimnazija)
2781.Kiril Veseljev (Klaipėdos "Aitvaro" gimnazija)
2782.Benas Misevicius (Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
2783.Eidvilė Rusteikaitė (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2784.Aivaras Utaras (Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Aštriosios Kirsnos pagrindinio ugdymo skyrius)
2785.Andrėja Paulauskaitė (Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
2786.Milda Marija Kiškūnaitė (Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija)
2787.Elžbieta Špakovskytė (Šilutės Žibų mokykla)
2788.Dovydas Martinaitis (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
2789.Saulė Mačernytė (Šv. Juozapo mokykla)
2790.Reda Petrauskaitė (Kelmės r. Pakražančio gimnazija)
2791.Kristupas Rakauskis (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
2792.Ugnė Piatkovskė (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
2793.Iveta Trimbelytė (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
2794.Milvydas Rudžionis (Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
2795.Eivydas Svirinavičius (Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
2796.Viltė Jenčauskaitė (Klaipėdos Vydūno gimnazija)
2797.Mykolas Plenta (Alytaus Likiškėlių progimnazija)
2798.Paulina Gaučiūtė (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
2799.Elena Valinčiūtė (Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
2800.Ugne Grybauskaite (Kauno kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras)
2801.Evelina Stonkutė (Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
2802.Jokūbas Ažukas (Lazdijų r. Šeštokų mokykla)
2803.DEIVIDAS LAPĖNAS (Vilniaus „Sietuvos“ progimnazija)
2804.Luknė Jasulaitytė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
2805.Vesta Kemzūraitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2806.Viltė Jankauskaitė (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
2807.Greta Eidimtaitė (Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
2808.Adelė Nevieraitė (Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
2809.Marija Fiodorova (Visagino "Atgimimo" gimnazija)
2810.Agnė Rentelytė (Marijampolės marijonų gimnazija)
2811.JUSTĖ VALANČIAUSKYTĖ (Skuodo r. Aleksandrijos pagrindinė mokykla)
2812.Emilija Tuzaitė (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
2813.Benas Kemzura (Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
2814.Deimilė Almonaitytė (Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
2815.Marija Cibulskaitė (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
2816.Aistė Laurinaitytė (Plungės Senamiesčio mokykla)
2817.Auksė Čmukaitė (Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės pagrindinio ugdymo skyrius)
2818.Barbora Goštautaitė (Šiaulių Salduvės progimnazija)
2819.Skaistė Simanavičiūtė (Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
2820.Kotryna Mačiulytė (UAB Karalienės Mortos mokykla)
2821.Domantė Berzinytė (Šiaulių r. Šilėnų mokykla)
2822.Agapė Jokubkaitė (Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
2823.Vytenis Tomkus (Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
2824.Rugilė dubickaite (Marijampolės sav. Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija)
2825.SOFIJA KURLYTĖ (Klaipėdos licėjus)
2826.Milana Gudukaitė (Šalčininkų r. Baltosios Vokės "Šilo" gimnazija)
2827.Michail Černičenko (Visagino "Gerosios vilties" progimnazija)
2828.Kostas Statkauskas (Kretingos rajono Kurmaičių pradinė mokykla)
2829.Naglis Jukna (Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
2830.Gustas Juozaitis (Šiaulių Ragainės progimnazija)
2831.DOMAS BALVOČIUS (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
2832.Augustė Šerpetytė (Kretingos Simono Daukanto progimnazija)
2833.Liepa Dabravolskaitė (Kauno Rokų gimnazija)
2834.Liepa Povilauskaitė (Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
2835.Anelė Marija Palšytė (Vilniaus Baltupių progimnazija)
2836.Rytis Martišauskas (Šiaulių Gegužių progimnazija)
2837.Ąžuolas Landžius (Vilkaviškio pradinė mokykla)
2838.Džiugas Zaščiurinskas (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
2839.Amadėja Luana Palukaitytė (VGTU inžinerijos licėjus Dvarčionių skyrius)
2840.Štrimaitis Žygimantas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
2841.Semenavičiūtė Laura Marija (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
2842.Palekas Domantas (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
2843.Raidas (Klaipėdos Vitės progimnazija)
2844.Ignas Kalpokas (Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
2845.Elizabeta Čaiko (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
2846.Edgaras Ceiko (Kauno specialioji mokykla)
2847.Karolis Dumbliauskas (Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
2848.Tajus Glichovskis (Utenos Krašuonos progimnazija)
2849.Emilija Juknaitė (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
2850.Vaida Vlasovienė (Šiaulių suaugusiųjų mokykla)
2851.Augustė Pušinskaitė (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
2852.Evelina Ražanauskaitė (Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
2853.Emilis Vilčinskas (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
2854.Gabija Tvarogelskaitė (VGTU inžinerijos licėjus Dvarčionių skyrius)
2855.Ignas Navickas (Buivydiškių pagrindinė mokykla)
2856.Viltėja Bružaitė (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
2857.Elinga Mauricaite (Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
2858.Justas Ferenca (Plungės r. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija)
2859.Dominyka Daniševskaja (Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
2860.Ramunė Būdvytytė (Klaipėdos r. Agluonėnų pagrindinė mokykla)
2861.Elmondas Laurinaitis (Panevėžio r. Piniavos mokykla-darželis)
2862.Prokop Danielius (Trakų gimnazija)
2863.Lėja Lileikytė (VGTU inžinerijos licėjus)
2864.Gabrielė Okmanaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2865.Dovydas Sakalauskas (Vilniaus Gabijos progimnazija)
2866.Emilijus Narbutas (Plungės „Babrungo“ progimnazija)
2867.Kristupas Ščevinskas (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
2868.Aistė Budėnaitė (Varėnos "Ąžuolo" gimnazija)
2869.Augustė Vizgirdaitė (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
2870.Nojus Tamošiūnas (Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
2871.Joris Tunaitis (VGTU inžinerijos licėjus)
2872.Deimantė Noreikaitė (Vilniaus komunalinių paslaugų mokyklos Kaišiadorių skyrius)
2873.Auksė Žukauskaitė (Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
2874.Gabija Markelionytė (Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
2875.Alexander Dewberry (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
2876.Gustas Manukian (UAB Karalienės Mortos mokykla)
2877.Modestas Sova (Rietavo sav. Tverų gimnazija)
2878.Kamilė Čiškauskaitė (Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
2879.Sakalauskaitė Marija (Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
2880.Dominykas Ulčinas (Šiaulių Dainų progimnazija)
2881.Jokūbas Petkus (Marijampolės marijonų gimnazija)
2882.Vytė Čeičytė (Gedimino miesto mokykla)
2883.Ignas Varanka (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
2884.Austėja Nakčiūnaitė (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
2885.Kipras Paura (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
2886.Dominykas Deikus (Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
2887.Armandas Mačiulskas (Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
2888.Motiejus Bojarskas (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2889.Gabrielė Saveikytė (Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
2890.Paulius Radikas (Kretingos rajono Grūšlaukės mokykla-daugiafunkcis centras)
2891.Aglaja Janavičiūtė (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
2892.Nojus Sikorskis (Marijampolės "Žiburėlio" mokykla-daugiafunkcis centras)
2893.Dominika Vaitechovič (Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
2894.Domas Jančaitis (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2895.Vita Rudaitytė (Šakių "Varpo" mokykla)
2896.Milda Gudavičiūtė (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
2897.Grinčenko Karina (Kauno Šančių mokykla-daugiafunkcis centras)
2898.Patricija Matulaitė (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
2899.Jokūbas Nemanis (Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
2900.Auksė Arminaitė (Vilkaviškio pradinė mokykla)
2901.Emilija Juodeikyte (Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
2902.Ivanov Viačeslav (Zarasų profesinė mokykla)
2903.Ieva Remesaitė (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
2904.Gediminas Kirilevičius (Kalvarijos sav. Sangrūdos gimnazija)
2905.Augustė Galminaitė (Plungės Senamiesčio mokykla)
2906.Liepa Budrytė (Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
2907.Raigardas Slavinas (Kauno Veršvų gimnazija)
2908.Urtė Jurgaitytė (Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla)
2909.Garmutė Goda (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
2910.Matas Gižys (Jonavos r. Žeimių mokykla-daugiafunkcis centras)
2911.Justinas Mendelis (Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras)
2912.MILANA MENČINSKAITĖ (Vilkaviškio r. Sūdavos pagrindinė mokyklos Klausučių skyrius)
2913.Rugilė Banitauskaitė (Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
2914.Emilė Karsokaitė (Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
2915.Dominykas Tomanas (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
2916.Rusnė Mickūnaitė (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2917.Nojus Nagaitis (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
2918.Austis Venskus (Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
2919.Evelina Bradauskaitė (Vilniaus komunalinių paslaugų mokyklos Kaišiadorių skyrius)
2920.Alina Gorbačiova (Vilniaus "Santaros" gimnazija)
2921.Daunytė Austėja (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
2922.Gabriela Kliavzo (Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
2923.Toma Vindžigalskytė (Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
2924.Viltė Grigaravičiūtė (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
2925.Ligitas Zdanevičius (Rokiškio r. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
2926.Greta Vaitkutė (Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
2927.Danielius Jagminas (Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija)
2928.Gabija Mačiūnaitė (Šiaulių Ragainės progimnazija)
2929.Titas Burbulys (Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla)
2930.Rokas Griga (UAB „Taškius“)
2931.Jonas Radzišauskis (Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
2932.Vakaris Čeponas (Molėtų pradinė mokykla)
2933.Ditė Mikulskytė (Šv. Juozapo mokykla)
2934.Erikas Meleško (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
2935.Alejandra Raibytė (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
2936.Deimantas Roslekas (Marijampolės profesinio rengimo centras)
2937.Motiejus Andžius (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
2938.Gedrimaitė Joana (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
2939.Adomas Tokarevas (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
2940.Silvija Bučinskaitė (Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
2941.Domas Asadauskas (Alytaus Likiškėlių progimnazija)
2942.Neilas Ulevičius (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
2943.Valteris Melnikas (Panevėžio r. Vadoklių pagrindinė mokykla)
2944.Povilas Dumbliauskas (Marijampolės profesinio rengimo centras)
2945.Urtė Paknytė (Kauno Dainavos progimnazija)
2946.Justinas Andriekus (Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
2947.Žemyna Vilčinskaitė (Kauno Rokų gimnazija)
2948.Adomas Andriušis (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
2949.Benas Stuglys (Vilniaus Balsių progimnazija)
2950.Kristina Vaškytė (Šilutės r. Juknaičių pagrindinė mokykla)
2951.Viktoras Barauskas (Šilutės r. Ž. Naumiesčio gimnazijos Gardamo progimnazijos skyrius)
2952.Galvonaitė Gabija (Vilniaus Gabijos progimnazija)
2953.Mėta Venckūnaitė (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
2954.Ineta Končiutė (Plungės r. Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazija)
2955.Artūras Demidov (Švenčionių profesinio rengimo centras)
2956.Maksim Poliak (Šalčininkų r. Dieveniškių "Ryto" gimnazija)
2957.Aironas Miniachmetovas (Jonavos pradinė mokykla)
2958.Emilija Monkevičiūtė (Riešės gimnazija)
2959.GODA NARINKEVIČIŪTĖ (Varėnos "Ryto" progimnazija)
2960.Brigita Smolskytė (Prienų r. Balbieriškio pagrindinė mokykla)
2961.Ugnė Baliukaitė (Lazdijų r. Šventežerio mokykla)
2962.Natas Jefimovas (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
2963.Paulius Kubilius (Klaipėdos r. Agluonėnų pagrindinė mokykla)
2964.Lukas Šimkus (VšĮ Vilniaus inžinerijos ir technologijų licėjus)
2965.Emilis Ziberkas (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2966.Adriana Sližauskaitė (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
2967.Kristupas Rugys (Vilkaviškio pradinė mokykla)
2968.Jonas Augustas Leimontas (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
2969.Benas Jablonskis (Marijampolės „Šaltinio“ progimnazija)
2970.Domantas Vaidyla (Šiaulių Salduvės progimnazija)
2971.Ieva Meškauskaitė (Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
2972.Kristupas Jucevičius (Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
2973.Lukas Miškauskas (Alytaus Dzūkijos mokykla)
2974.martynas jomantas (Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
2975.Vytautė Leskovaitė (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
2976.Dovydas Sinkevičius (Alytaus Piliakalnio progimnazija)
2977.Sofija Bruzdeilynaitė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
2978.Rugilė Dabrišiūtė (Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
2979.Urtė Bagdonaitė (Telšių "Saulėtekio" pradinė mokykla)
2980.Gabrielė Sėjūnaitė (Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazija)
2981.Patricija Lukinych (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
2982.Irūna Bagdanavičiūtė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2983.Melita Šablinskaitė (Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla)
2984.Agnė Skrupskelytė (Kretingos rajono Salantų gimnazija)
2985.mindaugas kulikauskas (VšĮ Jūrinio sektoriaus darbuotojų rengimo centras)
2986.Karlas Chilman (Palangos pradinė mokykla)
2987.Meida Kušlytė (Vilkaviškio r. Sūdavos pagrindinė mokykla)
2988.Patricija Oginskaitė (Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazija)
2989.Joris Jonkus (Klaipėdos Vydūno gimnazija)
2990.Urtė Jakštaitė (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2991.TIMUR SIOMIN (Vilniaus darželis - mokykla "Saulutė")
2992.Aleknavičiūtė Miglė (Kauno r. Vilkijos gimnazija)
2993.Danielius Kryžiokas (Alytaus Dainavos progimnazija)
2994.Ugnė Žilevičiūtė (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
2995.Paulius Kanišauskas (Šiaulių r. Šakynos mokykla)
2996.Simas Gedmantas (Kauno r. Neveronių gimnazija)
2997.Karolis Radžius (Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
2998.Ūla Marija Rameikaitė (Telšių r. Buožėnų mokykla-darželis)
2999.Lukas Kudžma (Marijampolės profesinio rengimo centras)
3000.Ežerskis Julius (Telšių "Ateities" progimnazija)
3001.Matas Nevulis (Kauno r. Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras)
3002.Tėja Blažaitytė (Vilkaviškio pradinė mokykla)
3003.TITAS RASYMAS (Alytaus Jotvingių gimnazija)
3004.Adelė Vilkauskaitė (UAB Karalienės Mortos mokykla)
3005.Varasimavičius Tomas (Vilniaus Gabijos progimnazija)
3006.Gerda Ivanauskaitė (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
3007.Jonas Sinkevičius (Marijampolės marijonų gimnazija)
3008.Arnas Marozas (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
3009.Monika Lonskaja (Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
3010.Skaistė Jasionytė (Prienų r. Balbieriškio pagrindinė mokykla)
3011.Viltė Makauskaitė (Vilniaus Balsių progimnazija)
3012.Jordanas Ivanauskis (Kelmės rajono Elvyravos pagrindinė mokykla)
3013.Adrijus Rusinovič (Kauno Milikonių progimnazija)
3014.Timas Sejavičius (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
3015.Alan Sirutis (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
3016.Indrė Petruškevičiūtė (Vilkaviškio r. Keturvalakių mokykla-daugiafunkcis centras)
3017.Miglė Antanaitytė (Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
3018.Titas Ožalas (VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
3019.Nojus Sadaunykas (Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija)
3020.Danas Šiuša (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
3021.Milda Petkevičiūtė (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3022.Živilė Gerybaitė (Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
3023.Veronika Rožkova (Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
3024.Aurimas Vydeika (Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos Ruzgų skyrius)
3025.Paulina Ž. (Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras)
3026.Kamilė Zubavičiūtė (Kretingos Simono Daukanto progimnazija)
3027.Milita Karasevičiūtė (Kauno r. Domeikavos gimnazija Užliedžių skyrius)
3028.Mantas Jukonis (Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
3029.Mindaugas Gudaitis (Kauno Jono Jablonskio gimnazija)
3030.Arnas Pabalys (VGTU inžinerijos licėjus)
3031.Stela Grigorovič (Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
3032.Gustas Maliauskas (Pakruojo r. Lygumų pagrindinė mokykla)
3033.Monika Chveckovičiūtė (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
3034.Lymantas Jakšys (Marijampolės "Saulės" pradinė mokykla)
3035.Simonas Šlapelis (Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazija)
3036.Luknė Dambrauskaitė (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
3037.Luknė Gužauskaitė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
3038.Sara-Eva Snigirevič (Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
3039.Škodaitė Valerija (Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
3040.Adomas Veikutis (VGTU inžinerijos licėjus)
3041.Edvinas Burakas (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
3042.Emilija Naginevičiūtė (Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
3043.Liepa Židonytė (Kauno r. Piliuonos gimnazija)
3044.Robertas Vištejūnas (Biržų „Aušros“ pagrindinės mokyklos Papilio pagrindinio ugdymo skyrius)
3045.Emilijus Krivinskas (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija)
3046.Dominykas Liutkus (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
3047.Augustė Čėsnaitė (Šiaulių Medelyno progimnazija)
3048.Urtė Keršytė (Alytaus Šaltinių progimnazija)
3049.Indrė Adamavičiūtė (Kalvarijos sav. Jungėnų pagrindinė mokykla)
3050.Adas Godelis (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
3051.Evelina Karpova (Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
3052.Austėja Žmoginaitė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
3053.NeringaŠarkelytė (Lazdijų r. Šventežerio mokykla)
3054.Agnė Gražinytė (VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
3055.Ema Dargytė (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
3056.Vėja Kairytė (VGTU inžinerijos licėjus)
3057.Motiejus Pranevičius (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
3058.Augustas Kičas (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3059.Goda Batavičiūtė (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
3060.Liepa Smolskutė-Puišytė (Alytaus Panemunės progimnazija)
3061.Patricija Malevskaja (Šalčininkų r. Turgelių Povilo Ksavero Bžostovskio gimnazija)
3062.Nedas Bilevičius (Radviliškio r. Pociūnėlių pagrindinė mokykla)
3063.Viltė Valnickaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3064.Ignas Antanas Rudminas (Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija)
3065.Justas Kinderys (Alytaus „Volungės“ progimnazija)
3066.Liepa Palčiauskaitė (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
3067.Adomas Vozgirdas (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
3068.Gabrielė Petrulionytė (Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
3069.Kotryna Vilčiauskaitė (Šiaulių Ragainės progimnazija)
3070.Mantas Kučinovas (Vilniaus "Ryto" progimnazija)
3071.Eglė Gerulskytė (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
3072.Justas Vyšniauskas (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
3073.Justas Petkevičius (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
3074.TOMAS PAŠKAUSKAS (Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
3075.Vilija Ranonytė (Pasvalio Petro Vileišio gimnazija)
3076.Lapėnaitė Livija (Kėdainių Kalbų mokykla)
3077.Arminas Laipienis (Alytaus Likiškėlių progimnazija)
3078.Danas Dargužis (Panevėžio "Minties" gimnazija)
3079.Armanda (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
3080.Benediktas Skominas (Šv. Juozapo mokykla)
3081.Matas Abukauskas (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
3082.Joris Gurevičius (Šakių "Varpo" mokykla)
3083.Mėja Mačiūnaitė (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
3084.Rokas Kazlauskas (Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija)
3085.Atėnė Raibužaitė (Kauno Petrašiūnų progimnazija)
3086.Anastasija Pokusajeva (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
3087.jordanas paulauskas (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
3088.Kamilė Mačiūnaitė (Šiaulių Dainų progimnazija)
3089.Povilas Žemaitis (Kaišiadorių r. Žiežmarių gimnazija)
3090.Elizaveta Popova (Vilniaus Vasilijaus Kačialovo gimnazija)
3091.Karina Budarinaitė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
3092.Kamilė Kvekšaitė (Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
3093.Martynas Rimkus (Šilutės profesinio mokymo centras)
3094.Viltė Orentaitė (Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
3095.Mingailė Vilimaitė (Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
3096.Estela Kaušikaitė (Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
3097.Greta Lisauskaitė (Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
3098.Gabija Tatarūnaitė (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
3099.Austėja Šereikaitė (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
3100.Goda Ruokyte (Kretingos rajono Jokūbavo Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
3101.Dominik Demčenko (Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
3102.Mėta Rimkevičiūtė (Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
3103.Rugilė Dirvelytė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
3104.Augustė Krasnauskaitė (Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla)
3105.ieva radvinauskaite (Riešės gimnazija)
3106.Joris Milvydas (Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
3107.Lėja Toliūnaitė (Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
3108.Rokas Grunskis (VIMS - Vilnius International Meridian School)
3109.Amelija Kovger (Vilniaus Lazdynų mokykla)
3110.Benas Šiaudvytis (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
3111.Miglė Derenčiūtė (Marijampolės profesinio rengimo centras)
3112.Austėja Sasnauskaitė (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
3113.Titas Statkevičius (Pagėgių sav. Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazija)
3114.Nojus Martinkus (Akmenės r. Papilės Simono Daukanto gimnazija)
3115.Goda Pocevičiūtė (Pakruojo "Žemynos" progimnazija)
3116.Aleksandr Lisovskij (Visagino "Atgimimo" gimnazija)
3117.Greta Golub (Vilniaus r. Pakenės Česlovo Milošo pagrindinė mokykla)
3118.Dovydas Baupkus (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
3119.Luknė Užpalevičiūtė (Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla)
3120.Justinas Rapalis (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
3121.Tautvydas Einikas (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
3122.Karina Smilginaitė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3123.Austėja Zabitytė (Kauno Rokų gimnazija)
3124.Edvardas Celiščev (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
3125.Mantas Šakočius (Alytaus r. Simno gimnazija)
3126.Emilija Mažutytė (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
3127.Modestas Petraitis (Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
3128.Simona Petrulytė (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
3129.Kasparas Katinas (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
3130.Ainius Marcinonis (Vilniaus r. Buivydiškių pradinė mokykla)
3131.Armandas Paulauskas (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
3132.Meda Griškonytė (Lazdijų r. Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija)
3133.Viltautas Meškauskas (Šiaulių Gegužių progimnazija)
3134.Juozas Zlatkauskas (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3135.Tomas Vizbaras (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
3136.Kornelijus Spučys (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
3137.Aurimas Ruika (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
3138.Smiltė Biržietytė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3139.Vakaris Alksnys (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
3140.Kotryna Grunkytė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3141.Urtė Sereikaitė (Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
3142.Ainius Klimavičius (Vilkaviškio pradinė mokykla)
3143.Tadas Eišmontas (Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
3144.Goda Preikšaitytė (Šilutės r. Juknaičių pagrindinė mokykla)
3145.Oskaras Lukoševičius (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
3146.Kernius Rameikis (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3147.Demid Fomin (Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
3148.Izabelė Kablytė (Kauno Suzukio pradinė mokykla)
3149.Adomas Kasputis (Marijampolės profesinio rengimo centras)
3150.Martyna Radzevičiūtė (Marijampolės marijonų gimnazija)
3151.Gytis Petraitis (KTU inžinerijos licėjus)
3152.Vaitkus Lukas (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
3153.Armandas Mylė (Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija)
3154.Eivinas Stumbrys (Kauno r. Domeikavos gimnazija Užliedžių skyrius)
3155.Justina Karosaitė (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
3156.Vilimas Vakaris (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
3157.Augustė Lidikauskytė (Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
3158.Lėja Kisieliūtė (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
3159.Pakašiūtė Viltė (Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
3160.Osvaldas Žilys (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
3161.Rusnė Marcinkevičiūtė (Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
3162.Gabrielė Šalkauskaitė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
3163.Julija Požaricka (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
3164.Kamilė Antanavičiūtė (Vilniaus "Vilnios" pagrindinė mokykla)
3165.Deimantė Dijokaitė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3166.Michail Jakušev (Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
3167.Emilė Damulytė (Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
3168.Beatričė Eimutytė (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
3169.Tomas Kojenets (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
3170.Samanta Grajauskaitė (Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
3171.Gabija Bakanauskaitė (Alytaus profesinio rengimo centras)
3172.Erika Vasilkovaitė (Vilniaus Naujininkų mokykla)
3173.Lukrecija Biekšaitė (Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
3174.Julija Baltrušaitytė (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
3175.Laisvydas (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
3176.Danielius Paulauskas (Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
3177.Valdonė Misiūnaitė (UAB „Taškius“)
3178.Jaunius Buliauskas (Panevėžio r. Ramygalos gimnazija)
3179.Urtė Liudvinovičiūtė (Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
3180.Julius Mickevičius (Vilniaus Pavilnio progimnazija)
3181.Benas Venckus (Šiaulių Medelyno progimnazija)
3182.Paulius Bogužas (Kelmės rajono Elvyravos pagrindinė mokykla)
3183.Liepa Zabitaitė (Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
3184.Gustas Besakirskas (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
3185.Paulina Buinauskaitė (Alytaus Likiškėlių progimnazija)
3186.Emilija Karpickaitė (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
3187.Matvej Dorofeev (Vilniaus darželis - mokykla "Saulutė")
3188.Nojus Žentelis (Jonavos pradinė mokykla)
3189.meida (Prienų r. Jiezno gimnazija)
3190.Matas Kleinys (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
3191.Saulė Marija Skabickaitė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3192.Skierus Jonas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
3193.Agnė Riaukaitė (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
3194.Dovydas Žemaitis (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
3195.Lukas Mažonavičius (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
3196.Mantas Kuosa (Rokiškio r. Kavoliškio mokykla-darželis)
3197.Gustavas Janušonis (Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
3198.Rokas Eitkevičius (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
3199.Goda Sereikaitė (Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
3200.Ugnė Žemaitytė (Jurbarko r. Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinė mokykla)
3201.Bernardas Mėčius (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
3202.Radvilė Daknytė (Šiaulių Medelyno progimnazija)
3203.Povilas Guzevičius (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
3204.Ainius Šarauskas (Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
3205.Ananda Jurevičiūtė (Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
3206.Gabija Keršytė (Plungės Senamiesčio mokykla)
3207.Augustas Jasiukaitis (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
3208.Agnė Rutkauskaitė (Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
3209.Elzė Rutkauskaitė (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
3210.ASTELA MASALSKYTĖ (Kauno Tirkiliškių mokykla-darželis)
3211.Domas Karalevičius (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
3212.Paulina Kažutinaitė (Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
3213.Ivona Marcinkevičiūtė (Vilniaus "Ateities" mokykla)
3214.Austėja Meištininkaitė (Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
3215.Kernius Žebrauskas (Vilkaviškio pradinė mokykla)
3216.Miglė Budrytė (Šv. Juozapo mokykla)
3217.Kamila Radkevičiūtė (Visagino "Atgimimo" gimnazija)
3218.Nojus Vinogradovas (Kalvarijos gimnazija)
3219.Liepa Leliungaitė (Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
3220.Ugnė Kovaitė (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
3221.Urtė Avižienytė (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
3222.Domilė Gavrilkevičiūtė (Molėtų pradinė mokykla)
3223.Benjaminas Lubauskas (Alytaus Dainavos progimnazija)
3224.Domas Galdikas (Mažeikių darželis-mokykla "Kregždutė")
3225.Augustė Azbukauskaitė (Klaipėdos r. Agluonėnų pagrindinė mokykla)
3226.Darija Bortkevič (Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
3227.Liepa Kibildaite (UAB Karalienės Mortos mokykla)
3228.KOVAS LEMEŽYS (Juodšilių "Šilo" gimnazija)
3229.Milana Veršilo (Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
3230.Miglė Krompalcaitė (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3231.Arnold Borkovski (Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
3232.Mėta Brazdeikytė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
3233.Kamilė Randytė (Kauno r. Lapių pagrindinė mokykla)
3234.Nojus Vaznonis (Raseinių Šaltinio progimnazija)
3235.Mėta Šeibokiatė (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
3236.Andziulytė Karolina (VIMS - Vilnius International Meridian School)
3237.Motiejus Matas Strazdas (Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
3238.Lauris Gustas (Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
3239.Laurynas Butkevičius (Šiaulių Salduvės progimnazija)
3240.Agota Radziukynaitė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
3241.Jokūbas Pilkauskas (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
3242.Daniliuk Artiom (Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
3243.Enrika Skrockytė (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
3244.Beata Agintaitė (Šilutės r. Švėkšnos "Saulės" gimnazija)
3245.Jonas Katilius (Vilniaus "Ryto" progimnazija)
3246.Kotryna Cibulskytė (Utenos Krašuonos progimnazija)
3247.Elzė Palijanskaitė (Klaipėdos r. Slengių mokykla-daugiafunkcis centras)
3248.Armantė Razmaitė (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
3249.Gabrielė Korniuščenko (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
3250.Markas Aleksandras Sventickas (VšĮ Šiaurės licėjus)
3251.Aistė Kučinskaitė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
3252.Martynas Juočys (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
3253.Darija Petreikytė (Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos Ruzgų skyrius)
3254.Eglė Pintulytė (Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
3255.Tajus Navickas (Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos Paežerių pagrindinio ugdymo skyrius)
3256.Monika Reinartaitė (Raseinių r. Betygalos Maironio gimnazija)
3257.Kajus Ambrozaitis (Kauno Veršvų gimnazija)
3258.Emilija Mingelevičiūtė (Širvintų "Atžalyno" progimnazija)
3259.Linas Jonys (Vilniaus "Vilnios" pagrindinė mokykla)
3260.Svajūnė Varnaitė (Šiaulių Medelyno progimnazija)
3261.Giedrė Morkūnaitė (Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
3262.Semih Enis Ozkan (VIMS - Vilnius International Meridian School)
3263.Justas Vagonis (Vilniaus Pilaitės gimnazija)
3264.Dovydas Verkelis (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
3265.jakub andruskevic (Vilniaus Simono Konarskio gimnazija)
3266.Adelė Krivcovaitė (Vilniaus Balsių progimnazija)
3267.Radoslav Lapin (Vilniaus r. Avižienių gimnazija)
3268.Nojus Šimutis (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
3269.Rusnė Jonelytė (Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
3270.Elena Šliupaitė (VšĮ Šiaurės licėjus)
3271.Bernardas Matas Birškys (Vilniaus Pavilnio progimnazija)
3272.Adas Bartkus (VšĮ Šiaurės licėjus)
3273.Daniele Anufrijeva (Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
3274.Donatas Rabačius (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
3275.Martynas Juodis (Šv. Juozapo mokykla)
3276.Karolina Rasalaitė (Kauno Veršvų gimnazija)
3277.Austėja Štolcaitė (Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
3278.Austėja Gudaitė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
3279.Emilija Vasilauskaitė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
3280.Mykolas Mozūras (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
3281.Gabrielius Milerius (VšĮ Šiaurės licėjus)
3282.Robert Piotrovski (Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
3283.Austėja Vitkovskytė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3284.Rytis Bendikas (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3285.Karina Petrukanec (Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
3286.Kipras Sakalauskas (Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
3287.Meida Vologaitė (Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
3288.Karina Rimkutė (Vilniaus r. Kalvelių "Aušros" gimnazija)
3289.Deividas Butkus (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
3290.Georgij Makarov (Vilniaus darželis - mokykla "Saulutė")
3291.Ugnė Naginevičiūtė (Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
3292.Leonavičiūtė Irūna (Kretingos rajono Jokūbavo Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
3293.Kipras Papečkys (Marijampolės marijonų gimnazija)
3294.Airida Kranauskaitė (Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazija)
3295.Konstantin Furman (Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija)
3296.Rekštytė Meda (Kauno Šančių mokykla-daugiafunkcis centras)
3297.Sibilė Guobytė (Širvintų "Atžalyno" progimnazija)
3298.Mindaugas Bagdonavičius (Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
3299.Augustas Pigaga (Kauno Veršvų gimnazija)
3300.Titas Židonis (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
3301.Ąžuolas Kazanavičius (Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
3302.Livija Lurėnaitė (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
3303.Kamilė Balsevičiūtė (Prienų r. Stakliškių gimnazija)
3304.Rūta Buterlevičiūtė (Kelmės r. Vaiguvos Vlado Šimkaus pagrindinė mokykla)
3305.Andrius Lukšta (Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
3306.Kšyštov Veligor (Šalčininkų r. Baltosios Vokės "Šilo" gimnazija)
3307.Kamilė Gabalytė (Akmenės r. Kruopių pagrindinė mokykla)
3308.Erikas Šumskij (Kėdainių "Atžalyno" gimnazija)
3309.Michail Golovenkov (Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija)
3310.Liepa Vladičkaitė (Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
3311.Edas Mockevičius (Kauno Veršvų gimnazija)
3312.Hubertas Akromas (VšĮ Šiaurės licėjus)
3313.Tadas Vyšniauskas (Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazija)
3314.Tautvydas Stravinskas (Vilniaus Žemynos progimnazija)
3315.JONAS MEIŠTAS (Vilkaviškio r. Pilviškių „Santakos“ gimnazija)
3316.Šivickaitė Vanesa (Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
3317.Šarūnas Lietuvninkas (Kalvarijos sav. Jungėnų pagrindinė mokykla)
3318.Vakaris Šalpys (Akmenės r. Papilės Simono Daukanto gimnazija)
3319.Raigardas Murauskas (Kaišiadorių r. Rumšiškų Antano Baranausko gimnazijos Pravieniškių skyrius)
3320.Paulius Stravinskas (Kėdainių šviesioji gimnazija)
3321.Kotryna Kučinskytė (Šiaulių Gegužių progimnazija)
3322.Aistė Stulginskaitė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
3323.Gilija Redeckaitė (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
3324.Joana Šnigirevič (Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
3325.Jokūbas Bundulas (Klaipėdos Vydūno gimnazija)
3326.Gabija Žuvininkaitė (Alytaus profesinio rengimo centras)
3327.Barbora Geležinytė (Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
3328.Livija Kutraitė (Vilniaus "Ateities" mokykla)
3329.Armandas Satkauskas (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
3330.Slavinskas Modestas (Plungės r. Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazija)
3331.Majus Lygnugaris (Alytaus Šaltinių progimnazija)
3332.Auksė Pocevičiūtė (Alytaus Šaltinių progimnazija)
3333.Gabrielė Ereminaitė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
3334.Tomas Rinkevičius (Kauno Palemono gimnazija)
3335.Rusnė Baltakytė (Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
3336.Vytautas Kulbokas (Vilniaus Baltupių progimnazija)
3337.VIKTORIJA TRICAITĖ (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
3338.Gelumbickytė Danielė (Plungės Senamiesčio mokykla)
3339.Jorė Krivickė (VGTU inžinerijos licėjus)
3340.Nojus Udras (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
3341.Elena Milevičiūtė (Panevėžio r. Dembavos progimnazija)
3342.Mantvydas Dereškevičius (Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
3343.Aronas Praudzinskas (Kauno Milikonių progimnazija)
3344.Elžbieta Andriuškevičiūtė (Marijampolės profesinio rengimo centras)
3345.Ema Jončaitė (Šilutės r. Vainuto gimnazija)
3346.Bogdiun Justyna (Šalčininkų r. Eišiškių gimnazija)
3347.Rugilė Ruzgailaitė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
3348.Ugnė Rapševičiūtė (Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
3349.Rinat Abrėža (Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla)
3350.Mantė Malakauskaitė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3351.Mantas Vismolekas (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
3352.Paulina Dzikaitė (Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
3353.Emilija Liutkutė (Gargždų "Minijos" progimnazija)
3354.Giedrius Lukoševičius (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
3355.Jokūbas Norkus (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
3356.Binkevičiūtė Emilė (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
3357.Austėja Pakulnytė (Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
3358.Ieva Činikaitė (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
3359.KOTRYNA KOVALENKINAITĖ (Kauno Veršvų gimnazija)
3360.Meda Kulbokaitė (Kalvarijos gimnazija)
3361.Austėja Plytnykaitė (Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
3362.Dominykas Butkus (Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija)
3363.Kevin Kuzminas (Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
3364.Nojus Majauskas (UAB Karalienės Mortos mokykla)
3365.Augustė Garlinskaitė (Biržų r. Vabalninko Balio Sruogos gimnazija)
3366.Skaistė Bertulytė (Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
3367.Edgaras Frolovas (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
3368.Raudonius Radvilas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
3369.Augustinas Staniulis (VšĮ Šiaurės licėjus)
3370.Adrija Augulytė (Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
3371.Adrija Janušaitė (Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
3372.Lukas Fedotovas (Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
3373.Titas Pauliukas (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
3374.Aleksandra Medutė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
3375.Domantas bracius (Rokiškio raj. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
3376.Amelia Aniskevič (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
3377.Greta Valasevičiūtė (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
3378.Urtė Kuncaitytė (Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
3379.Karolis Bukauskas (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
3380.Lukas Palionis (Kalvarijos gimnazija)
3381.Simonas Rimkus (Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija)
3382.Ugnė Kuralavičiūtė (UAB „Taškius“)
3383.Arnas Saulis (Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
3384.Jorė Puslytė (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
3385.Greta Milašiūtė (VšĮ Šiaurės licėjus)
3386.Jokūbas Gricius (Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
3387.Aurora Klimavičiūtė (Alytaus Panemunės progimnazija)
3388.Julija Zovaitė (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
3389.Adelė Grigaitė (Molėtų gimnazija)
3390.Luka Buikutė (Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
3391.Domantas Liubenka (Brussels II European School)
3392.Kristupas Nedzviegas (Šv. Juozapo mokykla)
3393.Justina Stepanovaitė (Biržų „Aušros“ pagrindinės mokyklos Papilio pagrindinio ugdymo skyrius)
3394.Kornelija Kozlovskytė (Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
3395.Simas Vunderis (VšĮ Vilniaus inžinerijos ir technologijų licėjus)
3396.Emilė (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
3397.Atėnė Sladkevičiūtė (Kauno r. Vilkijos gimnazija)
3398.Jonas Šėmis (VGTU inžinerijos licėjus)
3399.Majus Mazecas (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3400.Laura Stočkutė (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
3401.Dovydas Valužis (Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
3402.Deividas Milickis (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
3403.Kajus Rubys (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
3404.Ignas Valnickas (Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
3405.Samonova Milada (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
3406.Edvin Voitkevič (Eitminiškių gimnazija)
3407.Martyna Majūtė (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
3408.Titas Zinkevičius (Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija)
3409.Paulius Gudeliūnas (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3410.Einoras Makštutis (Alytaus „Volungės“ progimnazija)
3411.Marija Kazakevičiūtė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
3412.Paulius Petrikaitis (Marijampolės marijonų gimnazija)
3413.Vitalija Venckaitytė (Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
3414.Emilis Paičius (Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
3415.Kornelija Kuizinaitė (Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
3416.Rokas Grencevičius (Viešoji įstaiga Raseinių technologijos ir verslo mokykla)
3417.Egmantas Kasparavičius (Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
3418.Elinga Šnurovaitė (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
3419.Čypas Osvaldas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
3420.Rugilė Kripaitė (Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
3421.Kamilė Stončiutė (Plungės r. Kulių gimnazija)
3422.Simas Kerza (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
3423.Rugilė Melaikaitė (Šiaulių Salduvės progimnazija)
3424.Emilis Bingelis (Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
3425.Lėja Stakelytė (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
3426.Matas Vyšniauskas (Plungės Senamiesčio mokykla)
3427.Jonas Petrėnas (Utenos Rapolo Šaltenio progimnazija)
3428.Jokūbas Černauskas (Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
3429.Augustė Semenavičiūtė (Rietavo sav. Tverų gimnazija)
3430.Skomantas Kaktys (Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
3431.Goda Lukoševičiūtė (Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
3432.Liudvikas Borisevičius (Erudito licėjus)
3433.Justas Kariniauskas (Prienų r. Balbieriškio pagrindinė mokykla)
3434.Adomas Andriuškevičius (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
3435.Eva Petkevičiūtė (Pakruojo r. Lygumų pagrindinė mokykla)
3436.Denas Kalvaitis (Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
3437.Vytautas Davidonis (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
3438.Martynas (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
3439.Kristupas Kovzan (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
3440.Grantas Borusevičius (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
3441.Zacharevskaja Valerija (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
3442.Laura Borriello (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
3443.Milanas Dauginas (Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija)
3444.Bernardas Trepšas (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
3445.Danielius Tverkus (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
3446.Justas Matulionis (Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
3447.Zakarauskas Vincentas (VIMS - Vilnius International Meridian School)
3448.Karolina Kvarinskaitė (Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
3449.Koltis Šetkus ("Šaltinėlio" privati mokykla)
3450.Airida Baltusytė (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
3451.Jonė Bataitytė (Šakių "Varpo" mokykla)
3452.Lukas Šatas (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3453.Baltrušaitytė Liepa (Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
3454.Žygimantas Kunigonis (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3455.Martynas Pakatilis (Kelmės rajono Liolių pagrindinė mokykla)
3456.Milda Raškauskaitė (VšĮ "Ruduo-pavasaris")
3457.Linas Rumbutis (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
3458.Deimantė Turauskaitė (Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
3459.Goda Babeckaitė (Kalvarijos gimnazija)
3460.Edilija Marcinkevičiūtė (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
3461.Gita Sirvidaitė (Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
3462.Eimantas Vaitkus (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
3463.Leila Marija Strazdaitė (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
3464.Urtė Graužlytė (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
3465.Nojus Valiukas (Anykščių r. Debeikių pagrindinė mokykla)
3466.Kamilė Kazlauskaitė (Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
3467.Gvazdaitytė Rusnė (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
3468.Deimantė Stankevičiūtė (Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
3469.Lukas Jasaitis (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
3470.Luknė Ingelevičiūtė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
3471.Ugnė Vitkutė (Pagėgių sav. Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazija)
3472.Viktorija Ukrinaitė (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
3473.Augustina Kličiūtė (Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
3474.Erikas Garbus (Plungės Senamiesčio mokykla)
3475.Arvilė Skarulskytė (Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
3476.Titas Daumantas Dusevičius (Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
3477.Austėja Samoškaitė (Klaipėdos r. Ketvergių pagrindinė mokykla)
3478.Aleksas Murėnas (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3479.Arijus Žaptorius (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
3480.Emilis Ivanauskas (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3481.Elina Strimaitytė (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
3482.Agata Stainytė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
3483.Gabrielė Chotilovskaja (Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
3484.Lukas Magelinskas (Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
3485.Dominika Šapelytė (Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
3486.Kamilė Augustinaitė (Jonavos "Lietavos" pagrindinė mokykla)
3487.Grytė Šapalaitė (Šv. Juozapo mokykla)
3488.Povilas Mikšys (Kauno Rokų gimnazija)
3489.Gabija Koryznaitė (Radviliškio r. Pociūnėlių pagrindinė mokykla)
3490.Augustė Stulpinaitė (Telšių "Saulėtekio" pradinė mokykla)
3491.Laura Milaknytė (Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
3492.Julius Jaugelis (Plungės „Babrungo“ progimnazija)
3493.Kamilė Velėniūtė (Utenos r. Užpalių gimnazija)
3494.Maksas Denisovas (VšĮ "Ruduo-pavasaris")
3495.Miglė Pazniokaitė (Kauno Dainavos progimnazija)
3496.Luknė Grunskytė (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
3497.JUSTĖ KAPOČIŪTĖ (Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
3498.Justina Kėvalaitė (Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
3499.Ignas (Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras)
3500.Gustė Gedminaitė (Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
3501.Austėja Jusčiūtė (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
3502.Gintarė Baltušonytė (Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
3503.Deimantė Balčiūtė (Vilniaus Gabijos progimnazija)
3504.Matas Venslovas (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
3505.Bernadeta Rimkutė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
3506.Liepa Daukšaitė (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
3507.Eiva Vinklerytė (Marijampolės "Saulės" pradinė mokykla)
3508.Simas Motiejūnas (Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
3509.Aretas Adiklis (Panevėžio "Minties" gimnazija)
3510.Dovydas Dilys (Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
3511.Austė Tumasonytė (Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
3512.Ema Pilypaitė (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija)
3513.Smiltė Ramanauskaitė (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
3514.Gustas Gineika (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
3515.Saulė Suprinavičiūtė (Trakų pradinė mokykla)
3516.Jekaterina Artemjeva (Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
3517.Ieva Jokubauskaitė (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
3518.Viržintas Rokas (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
3519.Vaigirdas Urbietis (Šiaulių Medelyno progimnazija)
3520.Raigardas Mikalauskas (Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
3521.Konstantinas Skliar (Vilniaus "Ateities" mokykla)
3522.Karina Blažytė (Tauragės Jovarų pagrindinė mokykla)
3523.Emilija Pomedko (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
3524.Gabrielė Naujokaitė (Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
3525.Raminta Pabricaitė (Vilkaviškio r. Pilviškių „Santakos“ gimnazija)
3526.Aironas Pocius (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
3527.Jurga Kažemėkaitytė (Šakių r. Kudirkos Naumiesčio V. Kudirkos gimnazija)
3528.Simas Svetlauskas (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
3529.Amanda Bočkutė (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
3530.Elanas Sulžickas (Alytaus Likiškėlių progimnazija)
3531.Austėja Šebelskytė (Marijampolės profesinio rengimo centras)
3532.Dorotėja Gerybaitė (Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
3533.Martynas Nevulis (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
3534.Sofija Levšinaitė (UAB Mažasis Klaipėdos licėjus)
3535.Točko Andrėja (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
3536.Patricija Žebuolytė (KTU inžinerijos licėjus)
3537.Dominykas Tumosa (Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
3538.Dovydas Šileika (Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
3539.Austėja Drungilaitė (Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
3540.Justinas Japertas (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
3541.Gabija (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
3542.Christian Radovski (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
3543.Faustas Sabaitis (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
3544.Ema Stepancovaitė (Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
3545.Natalija Trizno (Klaipėdos suaugusiųjų gimnazija)
3546.Mantas Ruseckas (Kauno Jono Jablonskio gimnazija)
3547.Gabija Salovaitė (Kauno Rokų gimnazija)
3548.Titas Blaževskis (Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
3549.Justė Žylytė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
3550.Adukauskaitė Laura (Kėdainių Kalbų mokykla)
3551.Gustė Miliauskaitė (Vilkaviškio rajono Pajevonio pagrindinė mokykla)
3552.Parchomenko Aleksander (Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
3553.Goda Skurdauskytė (Kretingos rajono Rūdaičių mokykla)
3554.Eglė Bakaitė (Šiaulių r. Kairių pagrindinė mokykla)
3555.Herbertas Gudauskas (Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
3556.Matas Simutis (Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
3557.Austėja Baikauskaitė (Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazija)
3558.Nedas Vasiliauskas (Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija)
3559.Emilija Jasaitytė (Šilutės r. Usėnų pagrindinė mokykla)
3560.Nojus Bagdonavičius (Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
3561.Viktorija Petrenko (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
3562.Laurynas Lazickas (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
3563.Andrita Kalasiūnaitė (Kauno "Vyturio" gimnazija)
3564.URTĖ ŠLEŽAITĖ (Vilniaus „Sietuvos“ progimnazija)
3565.Rojus Rajeckas (Riešės gimnazija)
3566.Matas Kniukšta (Šilutės Žibų mokykla)
3567.Luka (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
3568.Aurelija Šakytė (Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras)
3569.Žygimantas Želionis (Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
3570.Andrius Krukonis (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
3571.Aleksas Bartkus (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija)
3572.Titas Balanavičius (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
3573.Edvinas Strolis (Vilniaus Naujininkų mokykla)
3574.Emilija Griškevičiūtė (Kėdainių r. Miegėnų pagrindinė mokykla)
3575.BENAS JONUTIS (Kretingos r. Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinė mokykla)
3576.Paulina Rinkūnaitė (Panevėžio r. Paliūniškio pagrindinė mokykla)
3577.Liepa Juodaitytė (Kauno r. Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras)
3578.Žygimantas Navickas (Panevėžio r. Ramygalos gimnazija)
3579.Lina Kučinovaitė (Vilniaus "Ryto" progimnazija)
3580.Martynas Jokubauskas (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
3581.Jonas Bučys (Klaipėdos Vydūno gimnazija)
3582.Ema Variakojytė (VšĮ Šiaurės licėjus)
3583.Gabija Zdanytė (Marijampolės Sūduvos gimnazija)
3584.Agnė Valiulytė (Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla)
3585.Milda Sarpalytė (Marijampolės marijonų gimnazija)
3586.Lina kriukaitė (Šv. Juozapo mokykla)
3587.Gabrielė Mikuckytė (Šakių rajono Plokščių mokykla - daugiafunkcis centras)
3588.Gabija Abramaitytė (Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla)
3589.Viktorija Pocevičiūtė (Alytaus Jotvingių gimnazija)
3590.Karina Samulionytė (Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
3591.Dija Volfaitė (Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
3592.Galvydis Nojus (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
3593.Rugilė Klanauskaitė (Biržų r. Kaštonų pagrindinės mokyklos Germaniškio pradinio ugdymo ir daugiafunkcis centras)
3594.Vytautas Čėjauskas (Telšių "Saulėtekio" pradinė mokykla)
3595.Matas Vaišvilas (Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centras)
3596.Greta Ušinskytė (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
3597.Nomeda Šernaitė (Radviliškio r. Baisogalos gimnazija)
3598.Karolis Stanišauskas (Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
3599.Modestas Paulius (Kretingos r. Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinė mokykla)
3600.Ignas Senkus (Marijampolės marijonų gimnazija)
3601.Emili Venskūnaitė (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija)
3602.Benas Kupšys (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
3603.Tajus Žilys (Elektrėnų sav. Semeliškių gimnazija)
3604.Gabrielė Gerasimenko (Šiaulių Dainų progimnazija)
3605.Justina Urbanaitė (Vilniaus suaugusiųjų mokymo centras)
3606.Viktorija Žalytė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
3607.Jokūbas Savickas (Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
3608.Ainius Pretkelaitis (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
3609.Emilija Kučinskaitė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
3610.Urtė Laugalytė (Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
3611.Mantas Januševičius (Biržų technologijų ir verslo mokymo centras)
3612.faustas markevicius (Neringos gimnazija)
3613.Adelė Radėnaitė (UAB „Taškius“)
3614.Evelina Motiejaitytė (Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
3615.Lina Vadeišaitė (Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras)
3616.Augustas Čivilis (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
3617.Majus Milierius (VGTU inžinerijos licėjus)
3618.Paulina Razmaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3619.Toma Gavėnaitė (Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
3620.Emilija Kulikovaitė (Molėtų pradinė mokykla)
3621.Frida Žakšauskaitė (Vilniaus Pavilnio progimnazija)
3622.Emilis Bernotas (VšĮ "Ruduo-pavasaris")
3623.Kristupas Puodžiukas (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
3624.Rusnė Poteliūnaitė (Vilniaus Naujininkų mokykla)
3625.Gediminas Ronis (Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
3626.Greta Malinovskytė (Trakų pradinė mokykla)
3627.Aleksandra Grivenkova (Vilniaus Naujamiesčio mokykla)
3628.Ugnė Pečiuraitė (Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
3629.Eivydas Ramonas (Alytaus Panemunės progimnazija)
3630.Vėjūnė Stumbrytė (Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
3631.Justas Milukas (Jonavos pradinė mokykla)
3632.Laurynas Jančys (Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
3633.Kajus Zakarauskas (Kėdainių r. Miegėnų pagrindinė mokykla)
3634.Lidija Jackūnaitė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
3635.Dominykas Mačieža (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
3636.Marius Kuktelionis (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
3637.Dominykas Vėberis (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
3638.Gustas Laurinavičius (Kauno Rokų gimnazija)
3639.Denas Daugnora (Telšių "Saulėtekio" pradinė mokykla)
3640.Rokas Maskolaitis (Jurbarko r. Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazija)
3641.Jelizaveta Novikova (Visagino "Atgimimo" gimnazija)
3642.Butrimavičius Aironas (Elektrėnų pradinė mokykla)
3643.Ilzė Janulevičiūtė (Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
3644.Justinas Urniežius (Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
3645.Elena Baranauskaitė (Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla)
3646.Gabrielė Eisaitė (Molėtų pradinė mokykla)
3647.Markas Čekanauskas (Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
3648.Goda Villkelytė (Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
3649.Gustė Savickaitė (Panevėžio r. Velžio gimnazija)
3650.Lukas Bučelis (Vilniaus automechanikos ir verslo mokykla)
3651.Deimilė Kupstytė (Visagino „Verdenės“ gimnazija)
3652.Karolis Miliauskas (Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos Aštriosios Kirsnos pagrindinio ugdymo skyrius)
3653.Miglė Širvinskaitė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
3654.Lukas Peskovoj (Eitminiškių gimnazija)
3655.Emilija Murauskaitė (Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
3656.Tamošaitis Danielius (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
3657.Miglė Liaudanskaitė (Biržų r. Vabalninko Balio Sruogos gimnazija)
3658.Lukrecja Vonsovič (Vilniaus Simono Konarskio gimnazija)
3659.Augustė Stašaitytė (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
3660.Ugnė Genevičiūtė (Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija)
3661.Raigardas Balkus (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
3662.IGNAS MIEŽINIS (Kauno Milikonių progimnazija)
3663.Jokūbas Pigaga (Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
3664.Danielis Žilionis (Šakių "Varpo" mokykla)
3665.Alenas Jarašiūnas (Vilniaus r. Kalvelių "Aušros" gimnazija)
3666.Rugilė Matulevičiūtė (Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
3667.ARONAS MAŽONAS (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
3668.Aurelija Šniaukaitė (Rietavo sav. Tverų gimnazija)
3669.Deivydas Šyvokas (Alytaus Vidzgirio progimnazija)
3670.Mantas Lopeta (VšĮ Vilniaus inžinerijos ir technologijų licėjus)
3671.Lidija Žukaitė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
3672.Gabrielius Čivilis (Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
3673.Lukrecija Zalieckaitė (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
3674.Deivydas Maasas (Pakruojo rajono Balsių pagrindinė mokykla)
3675.Andrėja Kairytė (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
3676.PIOTR NAVALNYJ (VšĮ Menachemo gimnazija)
3677.Simas Raugevičius (Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
3678.Lukas Kačiulis (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
3679.Airida Vilčinskytė (Vilniaus r. Kalvelių "Aušros" gimnazija)
3680.Gustas Kantautas (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
3681.Domas Račius (Vilniaus Antakalnio progimnazija)
3682.Albertas Pacevičius (VšĮ Šiaurės licėjus)
3683.Gabija Šeškauskaitė (Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija)
3684.Arnas Šalkauskas (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
3685.Nikita Akinča (VšĮ "Ruduo-pavasaris")
3686.Sofija Snarskytė (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
3687.Andrea Skudarnova (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
3688.Rusnė Matusevičiūtė (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
3689.Goda Sudeikytė (Vilniaus Senvagės gimnazija)
3690.Lukas Sadauskas (Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
3691.ANDRĖJA LIVEIKYTĖ (Vilniaus „Sietuvos“ progimnazija)
3692.Mantas Maskolaitis (Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija)
3693.Emilijus Mižutavičius (Klaipėdos r. Endriejavo pagrindinė mokykla)
3694.Patricija Sesickaitė (Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
3695.Ramunė Tamošauskaitė (Plungės Senamiesčio mokykla)
3696.Eglė Račiukaitytė (Vilkaviškio pradinė mokykla)
3697.Miglė Žiobaitė (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
3698.Gerardas Gudauskas (Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
3699.Girius Bružinskas (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
3700.Elžbieta Kavaliauskaitė (VšĮ Šiaurės licėjus)
3701.Elėja Intaitė (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
3702.Ieva Bukauskaitė (VšĮ "Ruduo-pavasaris")
3703.Austina Bernackaitė (Kauno Rokų gimnazija)
3704.Armandas Dulevičius (Šiaulių Salduvės progimnazija)
3705.PIJA PAULEVIČIŪTĖ (Marijampolės „Šaltinio“ progimnazija)
3706.Kiril Milyj (Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
3707.Edvinas Astrauskas (Alytaus profesinio rengimo centras)
3708.Sofija Khalilova (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
3709.Auksė Krištapavičiūtė (Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
3710.Kamilė Vaišvilaitė (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
3711.Monika Smailytė (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
3712.Urtė Macijauskaitė (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
3713.Martyna Šešplaukytė (Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
3714.Edvinas Srėbalius (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
3715.Danas Kazancevas (Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
3716.Jonas Ušinskas (UAB „Erudito licėjus“)
3717.Adas Arciškevičius (Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
3718.Kamilė Staškauskaitė (Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
3719.Tia Balčiūnaitė (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
3720.Eva Pėžaitė (Vilkaviškio pradinė mokykla)
3721.Estera Šestelytė (Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
3722.Adriana Korvel (Vilniaus r. Pakenės Česlovo Milošo pagrindinė mokykla)
3723.Ignė Vėbraitė (Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
3724.Saulius Žilinskas (Vilniaus Balsių progimnazija)
3725.Auksė Grimalauskaitė (Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla)
3726.Dominyka Drakšaitė (Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
3727.Paulius Rimkus (Kauno r. Domeikavos gimnazija Užliedžių skyrius)
3728.Orinta Dumskytė (Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
3729.Miglė Volskytė (Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
3730.Domas Sanulaitis (VGTU inžinerijos licėjus)
3731.Nedas Balčiūnas (Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
3732.Gustas Mažonas (Šilutės Žibų mokykla)
3733.Džiugas Šriūbėnas (Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
3734.Mantas Novikovas (Trakų r. Rūdiškių gimnazija)
3735.Kasparas Rimšelis (UAB „Taškius“)
3736.Amelija Marcinonytė (Vilniaus Žvėryno gimnazija)
3737.Elija Jančiūtė (Akmenės rajono Ventos gimnazija)
3738.Rugilė Krivičiūtė (Elektrėnų sav. Semeliškių gimnazija)
3739.Justas Kvėderis (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
3740.Saulius Elertas (Šilutės profesinio mokymo centras)
3741.Rugilė Neicelytė (Kėdainių Kalbų mokykla)
3742.Ugnė Šutkutė (Joniškio r. Žagarės gimnazija)
3743.Arminas Kinta (Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
3744.Mangirdas Giedrikas (Kauno r. Neveronių gimnazija)
3745.Vakarė Marcelionytė (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
3746.Jonas Savickis (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
3747.Tautvilė Jamantaitė (Molėtų gimnazija)
3748.Povilas Kivylius (Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
3749.Erikas Urbanavičius (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
3750.Kajus Gauba (Telšių r. Tryškių Lazdynų Pelėdos gimnazijos Kaunatavos skyrius)
3751.Arneidas Kamštaitis (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija)
3752.Emilija Burbo (Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
3753.Ugnė Zabramskaitė (Šakių "Varpo" mokykla)
3754.Pavel Michnevič (Švenčionių profesinio rengimo centras)
3755.Nedas Norvaišas (Kretingos Simono Daukanto progimnazija)
3756.Jokūbas Mureika (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
3757.Andrius Baura (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
3758.Faustas Raudeliūnas (Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
3759.Augustė Dirdaitė (Rokiškio raj. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
3760.Matas Šipelis (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
3761.Augustė krukauskaitė (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
3762.Martynas Venclovas (Kretingos rajono Salantų gimnazija)
3763.Vincentas Gaižiūnas (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
3764.Akvilė Mažeikaitė (Panevėžio Rožyno progimnazija)
3765.Kajus Matevyčius (Šilutės Pamario pagrindinė mokykla Rusnės progimnazijos skyrius)
3766.Ugnius Jankauskas (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3767.Norbert Kacelovič (Vilniaus "Ateities" mokykla)
3768.Nojus Sadula (VGTU inžinerijos licėjus)
3769.Titas Dubickas (Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
3770.Tomas Bazaras (Panevėžio "Minties" gimnazija)
3771.Andrius Bartaška (Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
3772.JUSTAS PEREDNIS (Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
3773.Eglė Noreikaitė (Vilniaus Antakalnio progimnazija)
3774.Nojus Briedelis (Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
3775.Odilė Šimaitytė (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
3776.Rokas Burba (Klaipėdos Vydūno gimnazija)
3777.Ignas Andriuškevičius (Kazlų Rūdos sav. Jankų pagrindinė mokykla)
3778.Martynas Pilka (Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
3779.Dovydas Jarusevičius (Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
3780.Liepa Rukštelytė (Pagėgių sav. Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazija)
3781.Ugnė Kriščiūnaitė (VšĮ Šiaurės licėjus)
3782.Urtė Janarauskaitė (Kauno Suzukio pradinė mokykla)
3783.Vilius Sklašius (Pakruojo r. Lygumų pagrindinė mokykla)
3784.Daniel Belokopytov (Vilniaus "Ateities" mokykla)
3785.Daniela Genytė (Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
3786.Goda Gylytė (Marijampolės marijonų gimnazija)
3787.Balsevič Jakub (Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
3788.Saulė Karaliūnaitė (Lazdijų r. Šventežerio mokykla)
3789.Urtė Verpečinskaitė (Rietavo sav. Tverų gimnazija)
3790.Eimantas Ščiuka (Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
3791.Sofija Provalskaja (Visagino „Verdenės“ gimnazija)
3792.Vakaris Kuneika (Šiaulių r. Gruzdžių vaikų socializacijos centras)
3793.Baublytė Gabrielė (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
3794.Martin Truš (Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
3795.Viktorija Almetova (Jonavos rajono Šveicarijos progimnazija)
3796.Matas Kunigiškis (Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
3797.Artemij Dobržinskij (Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
3798.PODLECKIJ ERIK (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
3799.Orestas Grigaliūnas (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
3800.Simonas Balakauskas (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
3801.Toma Sirtautaitė (Plungės Senamiesčio mokykla)
3802.Orestas Navickas (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
3803.Matas Zaremba (VGTU inžinerijos licėjus)
3804.Mantvydas Miškinis (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
3805.Danielius Vasiliauskas (Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
3806.Kotryna Vaineikaitė (Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
3807.Ignas Daukšas (Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla)
3808.Matas Drąsutis (Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
3809.Tomas Želvys (Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
3810.Jencevičius Dominykas (Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
3811.Paulius Pranckūnas (Raseinių r. Betygalos Maironio gimnazija)
3812.Nikita Smirnov (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
3813.ViltėŠimukauskaitė (Prienų r. Stakliškių gimnazija)
3814.Adamas Čepulis (Alytaus Likiškėlių progimnazija)
3815.Kotryna Kerpytė (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
3816.Osvaldas Šliužas (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
3817.Kepalaitė Gabija (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
3818.Eimantas Michalkevič (Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
3819.Viktorija Milaševičiūtė (Alytaus „Volungės“ progimnazija)
3820.Matas Rinkevičius (Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
3821.Danielius Stankevič (Vilniaus Balsių progimnazija)
3822.Nenartavičiūtė Gabrielė (Ukmergės Antano Smetonos gimnazija)
3823.Aironas Dilanas Kasperavičius (Trakų r. Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinė mokykla)
3824.Evija Rumšaitė (Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
3825.Aurimas Jasas (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
3826.Meida Kipšaitė (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
3827.Ieva Dumčiūtė (Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
3828.Vincentas Gražulevičius (Vilniaus Balsių progimnazija)
3829.Aleksandr Samonov (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
3830.Vėltėja Juknaitytė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3831.Jokūbas Kilda (Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
3832.Kamilė Riaukaitė (Kauno Veršvų gimnazija)
3833.Justas Jankauskas (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
3834.Žygimantas Kajokas (Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
3835.Titas Gruodis (Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
3836.Ema Skudikytė (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
3837.Meda Vaičeliūnaitė (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
3838.Urtė Varnagirytė (Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
3839.Julija Stankevičiūtė (Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
3840.Viltė Litvinavičiūtė (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
3841.Jonas Staniukėnas (Vilniaus Balsių progimnazija)
3842.Ainis Sokolovas (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
3843.MONIKA MARKOVAITĖ (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
3844.Paula Jakaitė (Kauno r. Rokų mokykla-darželis)
3845.Urtė Ruginytė (VšĮ Šiaurės licėjus)
3846.Lukas Petrauskas (Joniškio r. Kriukų pagrindinė mokykla)
3847.Rasa Gaulytė (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
3848.Viktorija Kulikauskaitė (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
3849.Vanesa Stuopelytė (Plungės r. Kulių gimnazija)
3850.Ričardas Grudzinskas (Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
3851.Laura Vaicekauskaitė (Viešoji įstaiga Elektrėnų profesinio mokymo centras)
3852.Ugnius Jokubauskas (Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
3853.Viltė Petrauskaitė (Kauno Veršvų gimnazija)
3854.Tėja Vaitkevičiūtė (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
3855.Adomas Pukys (UAB „Erudito licėjus“)
3856.Vaidvilė Varnaitė (Panevėžio r. Paliūniškio pagrindinė mokykla)
3857.Karolina Skurat (Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
3858.Dominykas Guogis (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
3859.Šiugžda Gustautas (VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
3860.Buika Matas (Kauno Suzukio pradinė mokykla)
3861.Aurimas Valantinas (Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
3862.Urtė Karaliūnaitė (Lazdijų r. Šventežerio mokykla)
3863.Aurimas Moisevičius (Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija)
3864.Mažvydas Vinickis (Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
3865.Romanas Boukun (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
3866.Mėja Kemežytė (Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
3867.Lėja Ruškytė (VGTU inžinerijos licėjus)
3868.Emilis (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
3869.Auksė Stankutė (Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
3870.Eva Končiūtė (Panevėžio Rožyno progimnazija)
3871.Salmija Jurgaitytė (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija)
3872.Benas Matulevičius (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
3873.Liudas Baronas (Molėtų gimnazija)
3874.Meida Dženkaitytė (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
3875.Goda Vaitkevičiūtė (Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
3876.Liucija Razmantaitė (Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija)
3877.Dominykas Augūnas (Elektrėnų pradinė mokykla)
3878.Tomas Stankevičius (Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
3879.Guoda Aleknavičiūtė (Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
3880.Gerda Mankutė (Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
3881.Kajus Sakalauskas (Kauno r. Vilkijos gimnazija)
3882.Adrianas Gelumbauskas (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
3883.Justas Macijauskas (Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
3884.Dovydas Mykolas Vaicekauskas (Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
3885.Melita Grabliauskaitė (Birštono gimnazija)
3886.Viltė Janočkinaitė (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
3887.Justė Čirvinskaitė (Mažeikių r. Užlieknės pagrindinė mokykla)
3888.Gabija Paulauskaitė (Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
3889.Julija Chodžinaitė (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
3890.Mėta Bačanskytė (Kauno r. Neveronių gimnazija)
3891.Meida Burdulytė (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
3892.Ieva Jursyte (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
3893.Lukas Petrikas (VGTU inžinerijos licėjus)
3894.Miglė Šlevaitė (Pasvalio r. Vaškų gimnazija)
3895.Dominyka Steponkevičiūtė (Trakų r. Rūdiškių gimnazija)
3896.Ugnė Dėdinaitė (Šakių r. Kudirkos Naumiesčio V. Kudirkos gimnazija)
3897.Gintautas Poškus (Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
3898.Radzevičiūtė Elzė (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
3899.Nėja Garbačiovaitė (Kretingos Simono Daukanto progimnazija)
3900.Rokas Briedis (Šilutės r. Usėnų pagrindinė mokykla)
3901.Aurelijus Draugelis (Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
3902.Kamilė Mikuckytė (Kauno kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras)
3903.Luknė Lukošiūnaitė (Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
3904.Agita Beržanskaitė (Varėnos "Ąžuolo" gimnazija)
3905.Jonas Tamošauskas (Plungės Senamiesčio mokykla)
3906.Tadas MykalojusVaitkevičius (Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija)
3907.Daniel Kozyrev (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
3908.Karolina Reišytė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3909.Ūla Žebrauskaitė (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
3910.Matas Valnickas (Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
3911.Nyja Kazlauskaitė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
3912.Skaistė Degesytė (Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
3913.Adomas Tyla (Apvalaus kvadrato mokykla)
3914.Justas Žvaliauskas (Šiaulių Salduvės progimnazija)
3915.Urtė Dapkevičiūtė (Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
3916.Vytenis Stankus (VšĮ Vilniaus inžinerijos ir technologijų licėjus)
3917.Mykolas Žiurinskas (Kalvarijos sav. Sangrūdos gimnazija)
3918.Starkauskaitė Aistė (Kėdainių Kalbų mokykla)
3919.Ignas Savickas (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
3920.Dominykas Chlebnikovas (Vilniaus r. Kalvelių "Aušros" gimnazija)
3921.Sebastianas Stankus (Klaipėdos licėjus)
3922.Vėtra Ragauskaitė (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
3923.Lėja Zupkutė (Širvintų r. Gelvonų gimnazija)
3924.Germantas Kazickas (Vilniaus Žemynos progimnazija)
3925.Kisel Marekas (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
3926.Gabriela Zinevič (Vilniaus "Vilnios" pagrindinė mokykla)
3927.Kamilė Ay (Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
3928.Adija Norkūnaitė (VšĮ Vilniaus inžinerijos ir technologijų licėjus)
3929.Kristupas Junevičius (Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
3930.Rimantė Maciulevičiūtė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3931.Augustė Vaitkevičiūtė (Šiaulių jėzuitų mokykla)
3932.Paulius Kazimėrėnas (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
3933.Arentas Povilaitis (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
3934.Titas Kisielius (Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
3935.SMILTĖ NARUŠEVIČIŪTĖ (Vilniaus „Sietuvos“ progimnazija)
3936.Urtė Bernotaitė (Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
3937.Karolis Grinkevič (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
3938.Vicentas Sabataitis (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
3939.Herkus Pauliukevičius (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
3940.LUKAS MASAITIS (Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
3941.Kristupas Eitutis (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3942.Rugilė Ragelytė (Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
3943.Deividas Didzinskas (Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
3944.Kotryna Černiauskaitė (Varėnos r. Merkinės Vinco Krėvės gimnazija)
3945.Jokūbas Martinavičius (Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
3946.Rusnė Stasiūnaitė (Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
3947.Ugnė Dainauskaitė (Vilniaus Balsių progimnazija)
3948.Aurelija Pavliukovič (Trakų r. Rūdiškių gimnazija)
3949.Nojus Bukontas (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
3950.Gabija Žakauskaitė (Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės pagrindinio ugdymo skyrius)
3951.Gabija Tamošauskaitė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
3952.Rūta Vaitelytė (Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
3953.Dovydas Jankauskas (VIMS - Vilnius International Meridian School)
3954.Laurynas Kalytis (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
3955.Dominik Stefanovič (Vilniaus r. Mostiškių mokykla-daugiafunkcis centras)
3956.Michail Serdiukov (Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
3957.Emilija Mačiokatė (VGTU inžinerijos licėjus)
3958.Kornelija Ambrazevičiūtė (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
3959.Martynas Noreika (Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
3960.Dainius Diržininkas (Telšių r. Nevarėnų pagrindinė mokykla)
3961.Elzė Macytė (Šiaulių Salduvės progimnazija)
3962.Gabija Revinskaitė (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
3963.Rapolas Keršis (Vilniaus Senvagės gimnazija)
3964.Kristupas Pocius (Mažeikių r. Žemalės pradinė mokykla)
3965.Emilija Šiaulytė (Šiaulių r. Šakynos mokykla)
3966.Amelija Vaišvilaitė (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
3967.Lėja Kiaulakytė (Šilutės Žibų mokykla)
3968.Matas Vaitekūnas (Šiaulių Medelyno progimnazija)
3969.Austėja Remeikaitė (Alytaus Dainavos progimnazija)
3970.Herkus Zataveckas (Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla)
3971.Luka Valickaitė (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
3972.Būdvytis Hubertas (VIMS - Vilnius International Meridian School)
3973.Gabrielė Radionova (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
3974.Dominykas Šima (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
3975.Rokas Budėnas (Šiaulių jėzuitų mokykla)
3976.Ditė Eva Čiūraitė (VšĮ Šiaurės licėjus)
3977.Simona Vytytė (Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
3978.Eglė Perveneckaitė (VGTU inžinerijos licėjus)
3979.Milda Gutauskaitė (Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
3980.Rūta Pileičikaitė (Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
3981.Benas Šiurys (Vilniaus Antakalnio progimnazija)
3982.Amanda Malaškevičiūtė (Alytaus Dainavos progimnazija)
3983.Neila Tutinaitė (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
3984.Saulė Sinkevičiūtė (VšĮ Šiaurės licėjus)
3985.Jurgis Grosbahs (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
3986.Vakarė Pliaskytė (Vilniaus Pilaitės gimnazija)
3987.Dainora Vasiliauskaitė (Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
3988.Sandra Zapalskytė (Šiaulių Gegužių progimnazija)
3989.Rusnė Janušauskaitė (Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
3990.Ričard Barščevskij (Vilniaus Lazdynų mokykla)
3991.Chase Linas Gruber (UAB „Taškius“)
3992.Astijus Linda (Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
3993.Aigaras Laurišonis (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
3994.Justas Sakalauskas (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
3995.Jokūbas Lukoševičius (Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
3996.Arnas Masiulionis (Marijampolės marijonų gimnazija)
3997.Kajus Nekvedavičius (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
3998.Dovydas Arceris (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
3999.Aironas Kiudelis (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
4000.Dijus Kisieliauskas (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
4001.Ugnė Lenkevičiūtė (Radviliškio r. Grinkiškio Jono Poderio gimnazija)
4002.Adrija Matutytė (UAB Karalienės Mortos mokykla)
4003.Povilas (Pažinimo Licėjus)
4004.Andrėja Grišiūtė (Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
4005.Emilija Sinkutė (Linkuvos specialioji mokykla)
4006.Adomas Bagdonavičius (Mokykla „Sokratus“)
4007.Emilija Gajauskaitė (Kelmės rajono Elvyravos pagrindinė mokykla)
4008.Arina Busel (Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
4009.Domantas Trampas (Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
4010.Violeta Smorodkina (Viešoji įstaiga Elektrėnų profesinio mokymo centras)
4011.Kipras Savickas (Kauno r. Lapių pagrindinė mokykla)
4012.Benas Bernikas (Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
4013.Emilija Burbulytė (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
4014.Mantė Viltrakytė (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
4015.Urtė Bernatavičiūtė (Alytaus Likiškėlių progimnazija)
4016.Pudžiavelis Titas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
4017.Iveta Simanavičiūtė (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
4018.Gleb Rusakevič (Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
4019.Jokūbas Miliauskis (Tauragės r. Žygaičių gimnazija)
4020.Skaistė Šlepetytė (Klaipėdos r. Šiūparių mokykla-daugiafunkcis centras)
4021.Balys Žika ("Šaltinėlio" privati mokykla)
4022.Ula Virbalytė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
4023.Simonas Juozaitis (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
4024.Danielius Januškevičius (Vilniaus Naujininkų mokykla)
4025.Augustas janavičius (Panevėžio r. Velžio gimnazija)
4026.Urtė Kudarauskaitė (Alytaus Dainavos progimnazija)
4027.Tadas Jakštas (Šilutės pirmoji gimnazija)
4028.Urtė Jankauskaitė (Šiaulių Gegužių progimnazija)
4029.Jokūbas Stankevičius (Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
4030.Austėja Kuraitytė (Šiaulių Salduvės progimnazija)
4031.Aistė Petrauskaitė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
4032.RUSNĖ LITVINAITĖ (Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
4033.Danielė Pivoriūnaitė (Kauno Veršvų gimnazija, pradinės klasės)
4034.Leonard Jakovuk (Vilniaus Lazdynų mokykla)
4035.Deividas Smolskis (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
4036.Gabrielė Kuzmickaitė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
4037.Neila Talačkaitė (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
4038.Garalis Kristupas Jonas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
4039.Lukas Sakalauskas (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
4040.Augustė Lukočiūtė (Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
4041.ROJUS ARMALIS (Rietavo sav. Tverų gimnazijos Medingėnų skyrius)
4042.Austėja Plotnikovaitė (Alytaus „Volungės“ progimnazija)
4043.Dominyk Avižen (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
4044.Gabija Zilnytė (Vilniaus "Ryto" progimnazija)
4045.Karolis Kolberkis (Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
4046.Greta Sadaunikaitė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
4047.Tomas Petkevičius (Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
4048.Vakarė Jotautaitė (Alytaus Dainavos progimnazija)
4049.Rytė Kuzmickaitė (Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
4050.Marija Paula Mačernytė (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
4051.Lukas Teofilis Vaitkevičius (Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija)
4052.Jurgis Minderis (Neringos gimnazija)
4053.Augustas Beita (Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio gimnazija)
4054.Liepa Žemaitytė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4055.Matjošaitytė Elzė (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
4056.Mantas Šukys (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
4057.Makut Milana (Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija)
4058.Emilis Baliukonis (Alytaus Vidzgirio progimnazija)
4059.Urtė Mikučiauskaitė (Marijampolės "Saulės" pradinė mokykla)
4060.Jokūbas Skeivys (Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
4061.Eligijus Ponyčius (Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
4062.Ineta Poškutė (Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
4063.Saulius Drąsutis (Kretingos r. Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinė mokykla)
4064.Domas Naujalis (Kauno Veršvų gimnazija)
4065.Guostė Savickaitė (Marijampolės marijonų gimnazija)
4066.Aleksej Golovanov (Visagino "Atgimimo" gimnazija)
4067.Elada Žukaitytė (Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
4068.Gabrielė Vitkauskaitė (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
4069.Donatas Smalinskas (Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
4070.Barbora Kemėraitė (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
4071.Austėja Vaitkutė (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
4072.Greta Venckevičiūtė (Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
4073.Viktorija Januškevičiūtė (Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
4074.Cicėnaitė Urtė (Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
4075.Dominyka Tarvydaitė (Vilniaus suaugusiųjų mokymo centras)
4076.Dovydas Bervingas (Kretingos Simono Daukanto progimnazija)
4077.Eigirdas Alšauskas (Kauno Dainavos progimnazija)
4078.Laurynas Beržis (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
4079.Jogailė Čėsnaitė (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
4080.Gunda Dimšaitė (Kauno r. Domeikavos gimnazija)
4081.Nemunas Graževičius (Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
4082.Austėja Slavinskaitė (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
4083.Elena Bulatovaitė (Erudito licėjus)
4084.Oskaras Kačinskas (Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
4085.Viltė Šerepėkaitė (Utenos Rapolo Šaltenio progimnazija)
4086.Kristijonas Gilys (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
4087.Auguste Paulauskaite (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
4088.Renaldas Statnickas (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
4089.Laurynas Jonika (Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija)
4090.Milda Staškevičiūtė (VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
4091.Artūras Tiščenko (Klaipėdos suaugusiųjų gimnazija)
4092.Domas Juodžiukynas (Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla)
4093.Paulina Čepauskaitė (Kėdainių Kalbų mokykla)
4094.Joris Jarmalavičius (Alytaus Šaltinių progimnazija)
4095.Radvilė Nedzinskaitė (Marijampolės marijonų gimnazija)
4096.Indrė Šikšnianaitė (Kauno r. Babtų gimnazija)
4097.Matas Bartkevičius (Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
4098.Dominik Moravski (Vilniaus Maironio progimnazija)
4099.Vakarė Bacaitytė (Jurbarko r. Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinė mokykla)
4100.Miglė Puodžiūtė (Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
4101.Tautvydas Rudis (Pakruojo rajono Balsių pagrindinė mokykla)
4102.Matas Kovalevskis (Ignalinos gimnazija)
4103.Astijus Peknerius (Marijampolės marijonų gimnazija)
4104.Haris Linkus (Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija)
4105.Urtė Kuncaitytė (Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
4106.Dominykas Balsys (Plungės Senamiesčio mokykla)
4107.Tomas Ignatjevas (Visagino „Verdenės“ gimnazija)
4108.Benas Žmuida (UAB Karalienės Mortos mokykla)
4109.Pijus Buožis (Mažeikių r. Užlieknės pagrindinė mokykla)
4110.Vytautė Žemgulytė (Klaipėdos r. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija)
4111.Evita Kajokaitė (Marijampolės marijonų gimnazija)
4112.Aistė Laimė Skrebytė (Vilniaus Maironio progimnazija)
4113.Urtė Beniušytė (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
4114.Urtė Virvičiūtė (Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija)
4115.Mykolas Šiuika (Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
4116.Deimantė Samoškaitė (Jurbarko r. Eržvilko gimnazija)
4117.Mažeika Lukas (Trakų gimnazija)
4118.nojus mingilas (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
4119.Aistė Venslovaitė (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
4120.Austėja Norvaišaitė (Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
4121.Domantas Gagilas (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
4122.Gabija Borutaite (Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
4123.Smiltė Ašmenskaitė (Vilkaviškio pradinė mokykla)
4124.Markevičius Vakaris (Kėdainių Kalbų mokykla)
4125.Grėtė Darasevičiūtė (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
4126.Viktorija Krajeckaitė (Alytaus Šaltinių progimnazija)
4127.Monkelis Matas (Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
4128.Pratkelytė Inesa (Ukmergės Antano Smetonos gimnazija)
4129.Kipras Užkuraitis (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
4130.ADOMAS DIATLOVAS (Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
4131.Gabrielė Norkaitytė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
4132.Ariana Dvinel (Vilniaus r. Rukainių gimnazija)
4133.Lėja Januškaitė (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
4134.Dominykas Šiaulys (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
4135.Ignas Mažutis (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
4136.Jonas Gurskas (Kauno Dainavos progimnazija)
4137.Kamilė Belevičiūtė (Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
4138.Noja Zakrauskaitė (Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
4139.Rokas Šestilo (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4140.Tomas Žiburkus (Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
4141.Domas Babravičius (Alytaus Panemunės progimnazija)
4142.Ignas Sedenko (Šv. Juozapo mokykla)
4143.Sičiūnaitė Belita (Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
4144.Marius Jurgelevičius (Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
4145.Izabelė Butnoriūtė (Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
4146.Gabrielė Rastenytė (Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
4147.Daniil Tartilov (Visagino "Atgimimo" gimnazija)
4148.Augustas Vaišvilas (Anykščių r. Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija)
4149.Eva Andriuškaitė (Kauno r. Domeikavos gimnazija Užliedžių skyrius)
4150.Rugilė Treinytė (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
4151.Donatas Armalis (VšĮ Jūrinio sektoriaus darbuotojų rengimo centras)
4152.Lukas Gedvilas (Telšių r. Viešvėnų pagrindinė mokykla)
4153.Gintaras Kairys (Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
4154.Evita Lebedevaitė (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
4155.Mantė Adomaitytė (Kėdainių Kalbų mokykla)
4156.Lukas Sveikackas (Joniškio "Aušros" gimnazija)
4157.Marijus Šufinskas (Marijampolės marijonų gimnazija)
4158.Adrija Ramanauskaitė (Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
4159.Austėja Piepolytė (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
4160.Viltė Petrauskytė (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
4161.Vasara Menkevičiūtė (Viešoji įstaiga Klaipėdos „Universa Via“ tarptautinė mokykla)
4162.Rugilė Stašelytė (VGTU inžinerijos licėjus)
4163.Viktorija Zujevaitė (Šiaulių Salduvės progimnazija)
4164.Armandas Vilūnas (Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
4165.Kornelija Krigelytė (Pakruojo "Atžalyno" gimnazija)
4166.Gabrielė Bernotaitė (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
4167.Kornelija Klinkaitė (Pakruojo "Atžalyno" gimnazija)
4168.Kajus Sakalauskas (Šiaulių Ragainės progimnazija)
4169.Miglė Jakutavičiūtė (Panevėžio r. Upytės Antano Belazaro pagrindinė mokykla)
4170.Paula Cifirova (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
4171.Melisende Marija Parent (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
4172.Milda Edlund (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
4173.Dominykas Petrovas (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
4174.Gustas Ivanauskis (Alytaus Panemunės progimnazija)
4175.Džiugas Aleksandras Samašonok (VIMS - Vilnius International Meridian School)
4176.Edvinas Jaškevičius (Birštono gimnazija)
4177.Gustas (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
4178.Ugnius Jonas Andriuška (Šilutės r. Švėkšnos "Saulės" gimnazija)
4179.Milena Lepeškaitė (Prienų r. Balbieriškio pagrindinė mokykla)
4180.Mykolas Stukonis (Juodšilių "Šilo" gimnazija)
4181.Mėja Uktverytė (Gargždų "Minijos" progimnazija)
4182.Evita Jurevičiūtė (Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
4183.Laurynas Kliukas (Riešės gimnazija)
4184.Orintas Barutis (Šalčininkų r. Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija)
4185.Gustė Skliutaitė (UAB „Taškius“)
4186.Aleksas Baublys (Telšių "Saulėtekio" pradinė mokykla)
4187.Adomas Barys (Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
4188.Jogailė Vainutytė (Neringos gimnazija)
4189.Deilanas Juškevičius (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
4190.Nikita Iljin (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
4191.Jokūbas Grubliauskas (Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
4192.Domantas Nagys (Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinė mokykla)
4193.Elinga Kanaš (Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
4194.Meda Dyšaitė (Vilniaus jėzuitų gimnazija)
4195.Rapolas Diliūnas (Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
4196.Arijus Šverčiauskas (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
4197.Nedas Lučkauskas (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4198.Adelė Mackevičiūtė (Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
4199.Gabija Vasiliauskaitė (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
4200.Olivija Liuolytė (Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
4201.Kaymaz Erdem (Vilniaus Liepkalnio mokykla)
4202.Simas Savickis (Vilniaus Senvagės gimnazija)
4203.Matas Žolynas (Marijampolės sav. Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija)
4204.Austėja Verchorubovaitė (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
4205.Sibilė Paulauskaitė (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
4206.Ieva Venskutonytė (UAB Karalienės Mortos mokykla)
4207.Daniel Šer (Šiaulių Gegužių progimnazija)
4208.Vytautas Kleinauskas (Kauno Jono Jablonskio gimnazija)
4209.Viktorija Pavliuk (Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla)
4210.Agata Žėkaitė (Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
4211.Diana Mulvinskaitė (Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
4212.Leila Bylinskytė (Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
4213.Aidas Valentinavičius (Kauno Suzukio pradinė mokykla)
4214.Ugnė Ulpytė (Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla)
4215.Emilijus Zobernis (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
4216.Ernestas Malinauskas (Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
4217.Augustas Pocius (Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija)
4218.Beatričė Barčauskaitė (Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
4219.Kristupas Vitkevičius (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
4220.MIGLĖ MARIJA VAŽNEVIČIŪTĖ (Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
4221.Jonas Strelcovas (Šiaulių Ragainės progimnazija)
4222.Goda Slavinskaitė (Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
4223.Emilija Jonikaitė (Jurbarko r. Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazija)
4224.Matas Surdokas (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4225.Raividas Čepulis (Radviliškio r. Grinkiškio Jono Poderio gimnazija)
4226.Raminta Verbliugevičiūtė ("Šaltinėlio" privati mokykla)
4227.Roberta Štulcaitė (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
4228.martyna juknevičiūtė (Vilniaus Gabijos progimnazija)
4229.Matas Šemeta (Vilniaus Žemynos progimnazija)
4230.Nataliia Kirei (Marinos Mižigurskajos privati gimnazija)
4231.Rusnė Bražionytė (Kaišiadorių r. Rumšiškų Antano Baranausko gimnazijos Pravieniškių skyrius)
4232.Augustas Cikanas (Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
4233.Aironas Miklovas (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
4234.Rokas Damulis (Marijampolės marijonų gimnazija)
4235.Tomas Ražanskas (Prienų r. Balbieriškio pagrindinė mokykla)
4236.Nikoletta Alechnovič (Trakų r. Rūdiškių gimnazija)
4237.Augustas Gajauskas (Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija)
4238.Nedas Ivanovas (Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
4239.Rusnė Paškevičiūtė (Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija)
4240.Justina Kondratovič (Vilniaus Lazdynų mokykla)
4241.Sodytė Ieva (Plungės Senamiesčio mokykla)
4242.Lukaš Purpurovič (Vilniaus r. Rukainių gimnazija)
4243.Dovilė Petraitytė (Pakruojo "Žemynos" progimnazija)
4244.Aleksas Garkavenko (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
4245.Jonas Blaževičius (Šiaulių Gytarių progimnazija)
4246.Lukrecija Komičiūtė (Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
4247.Rubežiūtė Brigita (Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
4248.Laurynas Konradas Baliulis (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
4249.Goda Okunevičiūtė (Alytaus Dainavos progimnazija)
4250.Airidas Amulis (Širvintų r. Gelvonų gimnazija)
4251.Gija Danasaitė (Joniškio "Aušros" gimnazija)
4252.Simonas Bružas (Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
4253.Ema Stankevičiūtė (KTU Vaižganto progimnazija)
4254.Kamilė Šteimantaitė (Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
4255.Arnas Ulys (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
4256.Gabrielė Zaleckytė (Kelmės "Kražantės" progimnazija)
4257.Emilijus Simanavičius (Marijampolės marijonų gimnazija)
4258.Iveta Seikauskaitė (Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
4259.Rugilė Mikalauskaitė (Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
4260.Augustas Arlauskas (Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla)
4261.Santa Mazrimaitė (Biržų r. Vabalninko Balio Sruogos gimnazija)
4262.Dominyka Staniūtė (Šakių "Varpo" mokykla)
4263.Popovaitė Adelija (Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
4264.Ema Kalpokaitė (Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
4265.Žilius Patrikas Juozas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
4266.Justinas Jukna (Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
4267.Justina Ramonaitė (Jurbarko r. Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinė mokykla)
4268.Augustė Ulevičiūtė (Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
4269.Marija Mockutė (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
4270.Matas Tamulynas (Vilniaus Naujininkų mokykla)
4271.Liepa Norvaišaitė (Pasvalio r. Saločių A. Poškos pagrindinė mokykla)
4272.Valinskaitė Liepa (Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
4273.Smiltė Jakutytė (Kauno r. Domeikavos gimnazija Užliedžių skyrius)
4274.Silvestras Pužas (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
4275.Deimis Stravinskas (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
4276.Titas Pauliukevičius (Marijampolės marijonų gimnazija)
4277.Simas Vaičius (Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
4278.Gabija Anušauskaitė (Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
4279.Ugnė Jankauskaitė (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
4280.Akvilė Beinakeraitytė (Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
4281.Lukas Monkūnas (Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
4282.Jaunius Kaluževičius (Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
4283.Domantas Mačiukaitis (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
4284.Oskaras Salickas (Alytaus Likiškėlių progimnazija)
4285.Austėja Voznikaitė (VGTU inžinerijos licėjus)
4286.Saulevičiūtė Skaistė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
4287.Gustė Savickaitė (Šiaulių Medelyno progimnazija)
4288.Emma Victoria Seifert (Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
4289.Kamilis Jucevičius (Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
4290.Gustas Tamašauskas (Kretingos Marijos Tiškevičiūtės mokykla)
4291.Guoda Kareivaitė (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
4292.Meda Abrutytė (Plungės r. Platelių gimnazija)
4293.Aurimas Strunkevičius (Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
4294.Arvydas Giknius (Panevėžio r. Velžio gimnazija)
4295.Lukas Vaičius (Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
4296.Laurynas Jankus (Telšių r. Tryškių Lazdynų Pelėdos gimnazijos Kaunatavos skyrius)
4297.Indrė Varkalytė (Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
4298.Nojus (Pažinimo Licėjus)
4299.Ūla Šablinskaite (Vilniaus Karoliniškių gimnazija)
4300.Samanta Tamkutė (Raseinių Šaltinio progimnazija)
4301.Barbora Rimkutė ("Šaltinėlio" privati mokykla)
4302.PAULIUS KLIMOVAS (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
4303.Augustas Lazauskas (Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
4304.Danielė Balandytė (Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
4305.radvilė Tarasškevičiūtė (Juodšilių "Šilo" gimnazija)
4306.Gabrielė Urbutytė (Erudito licėjus)
4307.Ugnė Alkevičiūtė (Vilkaviškio rajono Pajevonio pagrindinė mokykla)
4308.Martynas Ožiūnas (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
4309.Kotryna Tumosaitė (Vilkaviškio rajono Pajevonio pagrindinė mokykla)
4310.Povilas Ardzijauskas (Marijampolės marijonų gimnazija)
4311.Aistė Gruodytė (Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
4312.Kajus Pakalniškis (Neringos gimnazija)
4313.Emilis Vaitkus (Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės pagrindinio ugdymo skyrius)
4314.Povilas Bardauskas (Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
4315.Austėja Neverevičiūtė (Alytaus Dainavos progimnazija)
4316.Bubliauskaitė Adrija (Kauno r. Vandžiogalos gimnazija)
4317.Tarvydaitė Mila (VIMS - Vilnius International Meridian School)
4318.Evelina Prutkovska (Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
4319.Ąžuolas Mockus (Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
4320.Vanesa Vėgėlytė (Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
4321.Simas Girdžius (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
4322.Gediminas Ruzgys (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
4323.Majus Kapočius (Marijampolės marijonų gimnazija)
4324.Adrija Mažintaitė (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
4325.Tajus Sabaliauskas (Šiaulių Ragainės progimnazija)
4326.Aida Ramanavičiūtė (Lazdijų r. Kučiūnų mokykla)
4327.Armandas Puškorius (Palangos pradinė mokykla)
4328.Kotryna Šmigelskaitė (Elektrėnų pradinė mokykla)
4329.Žiedė Beatričė Giniotytė (Šiaulių jėzuitų mokykla)
4330.Gerda Andrulytė (Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
4331.Rugilė Bukantytė (Šiaulių Medelyno progimnazija)
4332.Augustė Venckauskaitė (Pagėgių savivaldybės Pagėgių pradinė mokykla)
4333.Viltė Bekerė (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
4334.Adomas Adomavičius (Marijampolės marijonų gimnazija)
4335.Rapolas Valčiukas (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
4336.Mantvydas Venckus (Kretingos rajono Kurmaičių pradinė mokykla)
4337.Austėja Mieliauskaitė (Vilkaviškio r. Keturvalakių mokykla-daugiafunkcis centras)
4338.Tomas Songaila (Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
4339.Smiltė Subačiūtė (Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
4340.Juras Renusas (Šiaulių Salduvės progimnazija)
4341.Tautė Baltakytė (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
4342.Augustė Satkauskaitė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4343.Elzė Stakauskaitė (Kauno Suzukio pradinė mokykla)
4344.Augustas Jarusevičius (Alytaus Šaltinių progimnazija)
4345.Gabrielė Masėnaitė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
4346.Karolis Gobis (Šv. Juozapo mokykla)
4347.Motiejus Barišauskas (Klaipėdos licėjus)
4348.Ieva Tamašauskaitė (Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
4349.Eimantas Petravičius (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
4350.Tadas Matuzonis (Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
4351.Rugilė Čekaitė (Telšių "Kranto" progimnazija)
4352.Gretė Velykytė (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
4353.Emilija Narvaišaitė (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
4354.Kotryna Leonaitė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
4355.LUKAS VARGALIS (Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
4356.Kernius Čiurinskas (Vilkaviškio pradinė mokykla)
4357.Karolis Kranauskas (Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
4358.Gabija Mikalauskytė (Kauno Milikonių progimnazija)
4359.Austėja Tadaravičiūtė (Kalvarijos gimnazija)
4360.Augustas Bilis (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
4361.Gabija Vadeikytė (Šiaulių r. Dubysos aukštupio mokykla)
4362.Deimantė Bilertaitė (Kretingos Simono Daukanto progimnazija)
4363.Austėja Gudavičiūtė (Šakių rajono Kidulių pagrindinė mokykla)
4364.Kamilė Juknevičiūtė (Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
4365.Hubertas Raudonis (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
4366.Gabija Žilaitytė (Šakių "Varpo" mokykla)
4367.Eivilė Paškevičiūtė (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
4368.Eva Sipavičiūtė (Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
4369.Edvinas Kudarauskas (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
4370.Domantas Kardokas (Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
4371.Gabija Paulauskaitė (Jurbarko r. Antano ir Jono Juškų gimnazijos Juodaičių skyrius)
4372.Goda Girdauskaitė (Kazlų Rūdos Prano Dovydaičio pagrindinė mokykla)
4373.Smiltė Amelija Petroškaitė (Telšių r. Buožėnų mokykla-darželis)
4374.Aleksandra Šigajevaitė (Vilniaus Pavilnio progimnazija)
4375.Jokūbas Kaveckis (Telšių "Atžalyno" progimnazija)
4376.Baltrūnas Matas (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
4377.Danielis Savičius (Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
4378.Saldukas Augustas (Klaipėdos suaugusiųjų gimnazija)
4379.Izabelė Liaušaitė (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
4380.Paulina Švenčionytė (Kaišiadorių r. Palomenės pagrindinė mokykla)
4381.Viktoria Maciejevska (Vilniaus r. Avižienių gimnazija)
4382.Paulius Kučinskas (Kretingos rajono Grūšlaukės mokykla-daugiafunkcis centras)
4383.Viltė Tuminska (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
4384.Sofija Riazanceva (Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
4385.Vykintas Jonas Miciulevičius (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
4386.Saulė Kalvelytė (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
4387.Lukas Akelis (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
4388.Gabrielė Serebraikovaitė (Švenčionių profesinio rengimo centras)
4389.Rugilė Petrauskaitė (Kauno r. Domeikavos gimnazija Užliedžių skyrius)
4390.Daniele Michailovskyte (Eitminiškių gimnazija)
4391.Lukas Aukštakojis (Ukmergės "Šilo" progimnazija)
4392.Milena Karpovič (Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
4393.Laura Radžiukynaitė (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
4394.Paulina Tamonytė (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
4395.Meda Zubovaitė (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
4396.Stonys Joris (Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
4397.Austėja Šlekaitytė (Vilkaviškio r. Sūdavos pagrindinė mokykla)
4398.Agneta Šeštokaitė (Kelmės r. Pakražančio gimnazija)
4399.Edvin Milevski (Vilniaus darželis-mokykla "Šaltinėlis")
4400.Akvilė Pociūtė (Biržų „Aušros“ pagrindinės mokyklos Papilio pagrindinio ugdymo skyrius)
4401.Austėja Lekavičiūtė (Alytaus Panemunės progimnazija)
4402.Jorūnė Talijūnaitė (Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla)
4403.Justina Raišytė (Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
4404.Matas Žalys (Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
4405.Marija Talubinskaitė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
4406.Elena Jazdauskaitė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
4407.Armandas Girgždis (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
4408.Urtė Baranauskaitė (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
4409.Urtė Dainiūtė (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
4410.Rapolas Poška (Šiaulių Centro pradinė mokykla)
4411.Gintė Gaigalaitė (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
4412.Ievutė Lapatinskaitė (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
4413.Aleksandravičius Herkus (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
4414.Nojus Kirkilas (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
4415.Benas Petrošius (Molėtų pradinė mokykla)
4416.Paulina Baltakytė (Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
4417.Artiom Boguško (Visagino „Verdenės“ gimnazija)
4418.Meida Remenčiūtė (Kauno Veršvų gimnazija)
4419.Rugilė Černiauskaitė (Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
4420.Augustė Janušauskaitė (Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
4421.Meda Stundytė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
4422.Eva Kūraitė (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
4423.Arminas Litvinas (Marijampolės marijonų gimnazija)
4424.Gabrielė Mikalajūnaitė (Širvintų r. Gelvonų gimnazija)
4425.Vakarė Marija Vaitiekutė (Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
4426.Lina Balaišytė (Anykščių r. Debeikių pagrindinė mokykla)
4427.Kniazev Ilja (Vilniaus Liepkalnio mokykla)
4428.Rokas Baltkojis (Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazija)
4429.Ugnė Brazulevičiūtė (Trakų r. Aukštadvario mokykla-darželis "Gandriukas")
4430.Karilė Zuozaitė (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
4431.ALAN SUBKO (Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija)
4432.Luka Kubiliūtė (Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
4433.Atlanta Kodiakina (Šiaulių Zoknių progimnazija)
4434.Majus Norus (UAB Karalienės Mortos mokykla)
4435.Jonas Svirka (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
4436.Deimonas Strelkauskis (Kelmės rajono Liolių pagrindinė mokykla)
4437.Dainius Matikevičius (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
4438.Einoras Račius (Marijampolės profesinio rengimo centras)
4439.Joris Budėnas (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
4440.Simas Petronis (Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
4441.Titas Mameniškis (Vilniaus Gabijos progimnazija)
4442.Mykolas Širvinskas (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
4443.Rasuolė Patinskaitė (Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
4444.Rusnė Abartytė (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
4445.Atas Lukošaitis (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
4446.Aneta Vireikytė (Šiaulių r. Voveriškių mokykla)
4447.Musteikis Tomas (Ukmergės Antano Smetonos gimnazija)
4448.Ugnė Jankauskaitė (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
4449.Rugilė Zaleckaitė (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
4450.Maria Hinz (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
4451.Gustas Griškevičius (Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
4452.Domilė Benetytė (Elektrėnų pradinė mokykla)
4453.Jogaila Grišmanauskas (Klaipėdos r. Šiūparių mokykla-daugiafunkcis centras)
4454.Gustė Jokubauskaitė (Pakruojo rajono Balsių pagrindinė mokykla)
4455.Nerilė Stasevičiūtė (Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
4456.Naglis Skladas (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
4457.Ervinas Tilvikas (VGTU inžinerijos licėjus)
4458.Erikas Adomavičius (Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
4459.EIMANTAS VALAITIS (Rietavo sav. Tverų gimnazijos Medingėnų skyrius)
4460.Kamilė Tėja Valiulytė (VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
4461.Beatričė Kučinskaitė (Erudito licėjus)
4462.Vilius Jurgutis (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
4463.Jonuška Lauras (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
4464.Auksė Jasaitytė (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
4465.Deividas Vėlius (Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
4466.Benas Muliuolis (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
4467.Kamilė Perminaitė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
4468.Deinoras (Kėdainių Kalbų mokykla)
4469.Aurelijus Vydeika (Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos Ruzgų skyrius)
4470.Pijus Danilovas (Šilutės r. Usėnų pagrindinė mokykla)
4471.Rapolas Ališauskas (Vilniaus Antakalnio gimnazija)
4472.Ieva Vinčiūnaitė (Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
4473.Airidas Lisauskas (Kaišiadorių r. Stasiūnų mokykla-darželis "Nykštukas")
4474.Justinas Pilvelis (Jonavos pradinė mokykla)
4475.Žygimantas Kuras (Šv. Juozapo mokykla)
4476.Dominik Kušlevič (Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
4477.Goda Revuckaitė (Birštono gimnazija)
4478.Elijus Kavaliauskas (Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
4479.Nikita Vėtrinis (Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
4480.Greta Visackaitė (Šilutės r. Usėnų pagrindinė mokykla)
4481.Karpavičiūtė Vakarė (Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
4482.Rapolas Budrys (Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
4483.Antanas Vosylius (Vilkaviškio r. Kybartų "Rasos" specialioji mokykla)
4484.Bisikirskis Edvinas (Švenčionių r. Pabradės "Žeimenos" gimnazija)
4485.Andrėja Janulevičiūtė (Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
4486.Rusnė Karpavičiūtė (Vilkaviškio pradinė mokykla)
4487.Adomas Grušauskas (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
4488.Smiltė Rumbaitė (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
4489.Milana Kurilionok (Trakų r. Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinė mokykla)
4490.Gerda Gološčapovaitė (Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
4491.Lėja Blaževičiūtė (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
4492.Austeja Vasiliauskaite (Kalvarijos sav. Akmenynų pagrindinė mokykla)
4493.Juras Lazaraitis (Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
4494.Kamėja Kilikevičiūtė (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
4495.Dominyka Šmitaitė (Telšių r. Buožėnų mokykla-darželis)
4496.Emil Čeliadin (Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija)
4497.Emilija Rudzevičiūtė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
4498.Sibilė Šiaulenskytė (Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
4499.Liepa Senkutė (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
4500.Blinstrubaitė Iveta (Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykla)
4501.Luknė Liutkutė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
4502.Vakarė Šiaulytė (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
4503.Jonas Gustaitis (UAB Karalienės Mortos mokykla)
4504.Eva Blaževičiūtė (Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
4505.UGNĖ SAVICKAITĖ (Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
4506.Sayin Yusuf Sami (VIMS - Vilnius International Meridian School)
4507.Augustas Penkauskas (Šiaulių Medelyno progimnazija)
4508.SAULĖ BUČKUTĖ (Skuodo r. Aleksandrijos pagrindinė mokykla)
4509.Miglė Bartusevičiūtė (Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
4510.Emilis Ūselis (Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
4511.Domas Vičas (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
4512.Mykolas Šavdianis (Vilniaus Žemynos progimnazija)
4513.Mantas Kulikauskas (Pakruojo "Atžalyno" gimnazija)
4514.Oskaras Kuliešis (Radviliškio r. Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos Šaukoto skyrius)
4515.Dovydas Mikalauskas (Panevėžio r. Ramygalos gimnazija)
4516.Titas Ežerskis (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
4517.Kristupas Savosta (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
4518.Aurėja Dusevičiūtė (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
4519.Emetas Petkevičius (Viešoji įstaiga Klaipėdos „Universa Via“ tarptautinė mokykla)
4520.Urtė Lapinskaitė (Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
4521.Lėja Bylaitė (Kauno r. Kačerginės mokykla-daugiafunkcis centras)
4522.Urtė Kacucevičiūtė (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
4523.Saulė Juciūtė (Tauragės r. Skaudvilės gimnazijos Batakių pagrindinio ugdymo skyrius)
4524.Markas Aukštikalnis (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
4525.Dorotėja Skauminaitė (Kauno Dainavos progimnazija)
4526.Adelė Morkūnaitė (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
4527.Urtė Juškaitė (Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
4528.Jonas Selenkovas (VšĮ Šiaurės licėjus)
4529.DOMINYKAS URBAITIS (Skuodo Bartuvos progimnazija)
4530.Gerda Bakanaitė (Kauno Veršvų gimnazija)
4531.Gabija Pranytė (Jonavos "Lietavos" pagrindinė mokykla)
4532.Simona Valaikaitė (Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
4533.Saulė Gylytė (Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla)
4534.Eva Maižrimaitė (Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
4535.Elija Degytė (Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
4536.Raigardas Kėkštas (Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
4537.Erikas Kavčinskas (Kupiškio r. Subačiaus gimnazijos Noriūnų Jono Černiaus pagrindinio ugdymo skyrius)
4538.Luka Sinkevičiūtė (Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
4539.Joris Kurlinskas (Kauno r. Domeikavos gimnazija Užliedžių skyrius)
4540.Jonas Baltutis (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
4541.Bruknė Lipinskaitė (Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
4542.SERHII BYKOV (Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija)
4543.Adelina Treikauskaitė (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
4544.Adrijus Turla (Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija)
4545.Vasara Vyšniauskaitė (Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
4546.Tajus Kofeldas-Atmanavičius (Alytaus „Volungės“ progimnazija)
4547.Danila Leontjev (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
4548.Ieva Daugėlaitė (Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
4549.Augustė Januševičiūtė (Pažinimo Licėjus)
4550.Vytis Polovcevas (KTU Vaižganto progimnazija)
4551.Emilis Bogušas (Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
4552.Ugnė Aleksandravičiūtė (Vilniaus suaugusiųjų mokymo centras)
4553.Nikita Blaževic (Vilniaus "Ateities" mokykla)
4554.Dominykas Matiukas (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
4555.Gintaras Kriščiokaitis (Klaipėdos Vitės progimnazija)
4556.Deimantė Kirieliūtė (Marijampolės profesinio rengimo centras)
4557.Joana Radzevičiūtė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
4558.Estėja Liutkutė (Šiaulių Zoknių progimnazija)
4559.Neila Savickaitė (Jonavos pradinė mokykla)
4560.Ervinas Ulčickas (Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
4561.Augustas Grigūnas (Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
4562.Estrėja Stikliūtė (Klaipėdos r. Endriejavo pagrindinė mokykla)
4563.Olivija Lygnugarytė (Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
4564.Juzikytė Austėja (KTU Vaižganto progimnazija)
4565.Bogdanovičiūtė Elija (Kauno Milikonių progimnazija)
4566.Gustė Valterytė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4567.Edvinas (Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
4568.Saulė Našlėnaitė (Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla)
4569.Evelina Koncevičiūtė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4570.Gabrielė Gelažytė (Marijampolės marijonų gimnazija)
4571.Matas Jurevičius (Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
4572.Skomantas Bugys (Šv. Juozapo mokykla)
4573.Viltė Lipinskaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4574.Ugnė Mickaitė (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
4575.Miglė Tamošiūnaitė (Vilniaus "Vyturio" pradinė mokykla)
4576.Adrija Janušaitytė (Kazlų Rūdos sav. Jankų pagrindinė mokykla)
4577.Gytis Ušurliakas (Vilniaus Antakalnio progimnazija)
4578.Eglė Bujauskaitė (Marijampolės profesinio rengimo centras)
4579.Mileta Jonavičiūtė (Marijampolės profesinio rengimo centras)
4580.Emilija Fedorovaitė (Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
4581.Elzė Enkutė (VšĮ Šiaurės licėjus)
4582.Emilian Sapkevič (Vilniaus r. Nemežio šv. Rapolo Kalinausko gimnazijos Grigaičių prad. mok.)
4583.Pauleta Jaškutė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4584.Neilanas Debesys (Radviliškio r. Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos Šaukoto skyrius)
4585.Dominykas Bernotas (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
4586.Gabija Gyraitė (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
4587.Goda Aleksandravičiūtė (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija)
4588.Žemyna Morkevičiūtė (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
4589.Audrius Supkaitis (Marijampolės profesinio rengimo centras)
4590.Rusnė Žaromskytė (Kauno Veršvų gimnazija)
4591.Marius Ūsaitis (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
4592.Viktorija Pažusytė (Juodšilių "Šilo" gimnazija)
4593.Aleksandras Janonis (VšĮ Šiaurės licėjus)
4594.Barbora Mikalauskaitė (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
4595.Austėja Voicechovskytė (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
4596.Danielė Krogertaitė (Vilniaus "Minties" gimnazija)
4597.Lėja Mažeikaitė (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
4598.Paulius Valančius (Pasvalio r. Saločių A. Poškos pagrindinė mokykla)
4599.Viltė Viskauskaitė (Riešės gimnazija)
4600.Emilija Lapinskaitė (Elektrėnų pradinė mokykla)
4601.Viktorija Liorančaitė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
4602.Martyna Šiliūtė (Plungės Senamiesčio mokykla)
4603.Ąžuolas Mackevičius ("Šaltinėlio" privati mokykla)
4604.Akraja Vaidilauskaitė (Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
4605.Marijonas Giedrys (Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazija)
4606.Tadas Gaudiešius (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
4607.Liepa Blažytė (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
4608.Dovydas Virbalis (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
4609.Ieva Rudinskaitė (Anykščių r. Debeikių pagrindinė mokykla)
4610.Aleksandra Šalaševičiūtė (Marijampolės marijonų gimnazija)
4611.GABIJA PENKAUSKAITĖ (Panevėžio r. Velžio gimnazija)
4612.Sonata Kačinskaitė (Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
4613.Šarūnas Paulauskas (Kelmės r. Vaiguvos Vlado Šimkaus pagrindinė mokykla)
4614.Titas Vidikas (Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
4615.LUKAS JONIKA (Skuodo r. Aleksandrijos pagrindinė mokykla)
4616.Aleksandra Žukovskytė (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
4617.Justė Dijokaitė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
4618.Domilė Šileikytė (VGTU inžinerijos licėjus)
4619.Benas Plastininas (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
4620.Gytė Rėklaitytė (Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
4621.Matas Jasiūnas (Vilniaus r. Buivydiškių pradinė mokykla)
4622.Danielė Banevičiūtė (Kėdainių Kalbų mokykla)
4623.Motiejus Kalinauskas (Vilniaus Naujininkų mokykla)
4624.Luka Daugėlaitė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4625.Ugnius Šimkus (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
4626.Eric James Davis (Eitminiškių gimnazija)
4627.Kernius Veželis (Elektrėnų pradinė mokykla)
4628.Robertas Bolis (Plungės r. Kulių gimnazija)
4629.Deividas Gadliauskas (Utenos r. Užpalių gimnazija)
4630.Benas Kulbokas (Melkio mokykla)
4631.Justas Kupliauskas (Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
4632.Ignas Galdikas (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
4633.Agota Riškaitė (Vilniaus Antakalnio progimnazija)
4634.Dmitrij Mazin (Kauno Dainavos progimnazija)
4635.Rokas Baltrūnas (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
4636.Dominykas Nagreckis. (Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
4637.Tėja Jazdauskaitė (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
4638.Lukas Pauliukevičius (Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
4639.Kristupas Alksnys (VGTU inžinerijos licėjus)
4640.Orestas Savickas (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
4641.Viktorija Dubovyk (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
4642.Rusnė Januškevičiūtė (Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
4643.Toma Jerofejevaitė (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
4644.Radvilas Valančius (Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
4645.Karaliūtė Vesta (Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
4646.Joris Mickevičius (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
4647.Vilė Jušaitė (Šilutės r. Vilkyčių pagrindinė mokykla)
4648.Emilė Tamulaitytė (Jurbarko r. Jurbarkų darželis-mokykla)
4649.Smiltė Lukošiūtė (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
4650.Ugnė Baliukonytė (Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
4651.Kotryna Asadauskaitė (Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
4652.Gertrūda Karkockaitė (Marijampolės marijonų gimnazija)
4653.Pranas Kirvelevičius (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
4654.Arnas Jonas Januška (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
4655.Patricija Vilkaitė (Utenos Krašuonos progimnazija)
4656.TITAS LITVINAS (Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
4657.Izabelė Balčiūnaitė (Šiaulių Medelyno progimnazija)
4658.Juneta Bliujūtė (Elektrėnų pradinė mokykla)
4659.Domas Urbonas (Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
4660.Benas Česynas (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4661.Mantas Byvainis (KTU inžinerijos licėjus)
4662.Ilzė Navickaitė (Vilniaus Pavilnio progimnazija)
4663.Dominik Blaževič (Vilniaus r. Pakenės Česlovo Milošo pagrindinė mokykla)
4664.Judita Briedytė (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
4665.Liepa Rusakevičiūtė (Šakių "Varpo" mokykla)
4666.Reinaldas Beniušis (Biržų r. Vabalninko Balio Sruogos gimnazija)
4667.Juozas Andrulis (Vilniaus Žemynos progimnazija)
4668.Vaida Bendaravičiūtė (Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
4669.Tija Grakauskaitė (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
4670.Ugnė Teknė Palionytė (Kalvarijos sav. Jungėnų pagrindinė mokykla)
4671.Paulius Juška (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
4672.Ugnius Lankelis (Alytaus Panemunės progimnazija)
4673.Orinta Vilkaitė (Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla)
4674.Benediktas Padarauskas (Anykščių r. Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras Traupio skyrius)
4675.Miglė Stumbraitė (Šiaulių Jovaro progimnazija)
4676.Dovydas Juodenis (Kėdainių Kalbų mokykla)
4677.Titas Janulevičius (Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
4678.Rokas Krasniakovas (Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija)
4679.Nojus Rinkevičius (Marijampolės "Saulės" pradinė mokykla)
4680.Luknė Urbonavičiūtė (VšĮ Šiaurės licėjus)
4681.Ugnius Beniušis (Plungės r. Platelių gimnazija)
4682.Gytis Daubaras (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
4683.Faustas Kascėnas (Šiaulių Dainų progimnazija)
4684.Karolis Rabecas (Palangos pradinė mokykla)
4685.Ąžuolas Armonas (Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
4686.Adelė Audzijonytė (Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
4687.Arnas Slavinskas (Alytaus r. Pivašiūnų gimnazija)
4688.Emilija Šimonytė (Trakų r. Aukštadvario mokykla-darželis "Gandriukas")
4689.Arnas Bencevičius (Alytaus Šaltinių progimnazija)
4690.Ieva Stefanovičiūtė (Vilniaus „Sietuvos“ progimnazija)
4691.Ieva Malčiauskaitė (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
4692.Simas Kuliešius (Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
4693.Kajus Visockas (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
4694.Aironas Skipitis (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
4695.Vykintas Zakarauskas (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
4696.MEIDA SMULKYTĖ (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
4697.Urtė Karaliūtė (Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
4698.Markas Šepetis (VšĮ Šiaurės licėjus)
4699.Austėja Škarubskytė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
4700.Danielius Kartavičius (Marijampolės sav. Mokolų progimnazija)
4701.Justė Viltrakytė (Vilkaviškio pradinė mokykla)
4702.Dapšytė Gusta (Šiaulių Ragainės progimnazija)
4703.Dominyka Žilytė (Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
4704.Denas Pelanis (Kauno kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras)
4705.Andrea Butkutė (Šiaulių Medelyno progimnazija)
4706.Matijus Borkertas (Kauno r. Raudondvario gimnazija)
4707.Mila Begunova (Šiaulių "Santarvės" gimnazija)
4708.Greta Kardelytė (Ignalinos r. Naujojo Daugėliškio mokykla - daugiafunkcis centras)
4709.Benas Mejaras (Kauno Veršvų gimnazija)
4710.Bernadeta Stundytė (Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
4711.Milda Rimkutė (Kėdainių šviesioji gimnazija)
4712.Airidas Lazdauskas (Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
4713.Aleksas Aukštuolis (Alytaus Dzūkijos mokykla)
4714.Kristina Veličkaitė (Kauno r. Batniavos mokykla-daugiafunkcis centras)
4715.Simonas Brazaitis (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4716.Gabrielė Griciūtė (Viešoji įstaiga Telšių regioninis profesinio mokymo centras)
4717.Matas Labakojis (Biržų r. Vabalninko Balio Sruogos gimnazija)
4718.Pijus Šiušis (Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
4719.Lukas Šamšonas (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4720.Julija Tichanovskaja (Visagino "Atgimimo" gimnazija)
4721.Urtė Sėrapinaitė (Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
4722.Oskaras Preisas (Marijampolės profesinio rengimo centras)
4723.Vilija Petrauskaitė (Kauno "Nemuno" mokykla)
4724.Arminas Vitkus (Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
4725.Urtė Eigirdaitė (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
4726.Rokas Kryžinauskas (Šilalės r. Upynos Stasio Girėno mokykla)
4727.Miglė Tamulionytė (Alytaus „Volungės“ progimnazija)
4728.Augustė Dominyka Venckutė (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
4729.Džordana Bagdonaitė (Šilutės profesinio mokymo centras)
4730.Kajus Treinys (Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
4731.Gerda Komisaraitytė (Rokiškio r. Kavoliškio mokykla-darželis)
4732.Rytis Paulauskas (Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
4733.saule veisaite (Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
4734.Andrius Vrubliauskas (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4735.erikas kozlovas (Klaipėdos r. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija)
4736.Vakaris Rasickas (Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
4737.Laurynas Kalašinskas (Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
4738.Vytautas Petkevičius (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
4739.Oskaras Matulis (Vilniaus Naujininkų mokykla)
4740.Augustas (Pažinimo Licėjus)
4741.Neitanas Džiugas (VšĮ Vilniaus inžinerijos ir technologijų licėjus)
4742.Lauryna Bagdonavičiūtė (Plungės Senamiesčio mokykla)
4743.Silvija Bukauskaitė (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
4744.Emilis Juodikis (Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
4745.Elzė Žardalevičiūtė (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
4746.Jomilė Jurgelionytė (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
4747.Akvilė Pareigytė (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
4748.Darya Rad (Alytaus Šaltinių progimnazija)
4749.Nida Bradūnaitė (Marijampolės marijonų gimnazija)
4750.Goda Šultė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
4751.Dovydas Vaičius (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
4752.Timur Lisenkov (Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
4753.Jonavičiūtė Aistė (Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
4754.Denis Stepanov (Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
4755.Pijus Kliukas (VIMS - Vilnius International Meridian School)
4756.Emilija Juodeikytė (Šiaulių Dainų progimnazija)
4757.Liepa Bėliakaitė (Biržų r. Kaštonų pagrindinės mokyklos Germaniškio pradinio ugdymo ir daugiafunkcis centras)
4758.Mykolas Jakutis (Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
4759.Jomantas Vareika (Panevėžio r. Velžio gimnazija)
4760.Gustė Markelytė (Utenos mokykla-vaikų darželis "Varpelis")
4761.Gerda Martinkutė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
4762.Gabrielė Bojarūnaitė (Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija)
4763.Patricija Dobrovolskytė (Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
4764.Austėja Paplauskaitė (Kauno Milikonių progimnazija)
4765.Kajus Ziminskas (Šiaulių Ragainės progimnazija)
4766.Ieva Juodytė (Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
4767.Samanta Seniūnaitė (Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
4768.Povilas Atkočiūnas (Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
4769.Raigardas Trimirka (Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
4770.Žygimantas Gudavičius (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
4771.Ugnė Banuškevičiūtė (Vilniaus Naujininkų mokykla)
4772.Dominykas Varno (Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
4773.Andrius Ivanovas (Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
4774.Nikitinas Arnas (VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
4775.Marius Tumynas (Marijampolės sav. Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija)
4776.Kajus Jasinskas (Klaipėdos r. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija)
4777.Lukas Karosevičius (Kauno "Nemuno" mokykla)
4778.Vilius Adomaitis (Pakruojo "Atžalyno" gimnazija)
4779.Gabija Ročiutė (Plungės Senamiesčio mokykla)
4780.Greta Černiauskaitė (Pagėgių savivaldybės Pagėgių pradinė mokykla)
4781.Urtė Raudoniutė (Šilalės r. Obelyno pagrindinė mokykla)
4782.Gerda Kiškūnė (Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
4783.Kontautas Oskaras (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
4784.Joris Karvelis (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
4785.Agnė Mažeikaitė (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
4786.Aronas Skyrius (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
4787.Paulina Kriauzaitė (Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija)
4788.Paulius Satkūnas (Visagino „Verdenės“ gimnazija)
4789.Simonas Mackonis (Molėtų pradinė mokykla)
4790.Augustas Jankus (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
4791.Elinga Černiauskaitė (Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
4792.Pijus Bičkauskas (Marijampolės sav. Mokolų progimnazija)
4793.Audrius Misiūnas (Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
4794.Arijus Jokubauskas (Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
4795.Paulina Iljeitytė (Vilniaus "Vyturio" pradinė mokykla)
4796.Austėja Rosinaitė (Kauno Rokų gimnazija)
4797.Agnė Šileikytė (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
4798.Linas Mockus (Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
4799.Berta Cicėnaitė (Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
4800.Danas Juozėnas (Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
4801.Kamilė Jurevičiūtė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
4802.Viltė Liškauskaitė (Kalvarijos sav. Sangrūdos gimnazija)
4803.Nora Keserauskaitė (VšĮ "Ruduo-pavasaris")
4804.Ulevič Ernest (Vilniaus Liepkalnio mokykla)
4805.Elija Mačiulytė (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
4806.Tomas Urniežius (Vilniaus Žemynos progimnazija)
4807.Liepa Žinaitytė (Vilkaviškio pradinė mokykla)
4808.Lukas Vaškelis (Kauno Milikonių progimnazija)
4809.Augustė Daugintytė (Kretingos r. Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinė mokykla)
4810.Viltė Zmitrevičiūtė (Vilkaviškio pradinė mokykla)
4811.Vakarė Ruzgytė (Rietavo sav. Tverų gimnazija)
4812.Smiltė Žąsytytė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
4813.Ada Deksnytė (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
4814.Domantas Pitkevičius (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
4815.Emilis Plauska (Lazdijų r. Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija)
4816.Roberta Jokubauskaitė (Viešoji įstaiga Telšių regioninis profesinio mokymo centras)
4817.Joris Jokubauskas (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
4818.Podolskij Damir (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
4819.Evita Giedraitytė (Buivydiškių pagrindinė mokykla)
4820.Ervina Stulpinaitė (Plungės Senamiesčio mokykla)
4821.Liepa Driežytė (Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
4822.Ema Janulaitytė (Neringos gimnazija)
4823.Austėja Stonytė (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
4824.Viltė Švambarytė (Šiaulių Medelyno progimnazija)
4825.Alenas Gubanovas (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
4826.Luknė Gapševičiūtė (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
4827.Valerija Andrejeva (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
4828.SIMAS DANILEVIČIUS (Rietavo sav. Tverų gimnazijos Medingėnų skyrius)
4829.Jovita Žilinskaitė (Panevėžio r. Upytės Antano Belazaro pagrindinė mokykla)
4830.Aistė Petrauskaitė (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
4831.Raimond Adamovič (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
4832.Aura Mongirdaitė (Prienų r. Jiezno gimnazija)
4833.Ema Stankevič (Trakų r. Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazija)
4834.Auksė Aleknavičiūtė (Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
4835.Vytis Medzevičius (Šv. Juozapo mokykla)
4836.Mija Kandratavičiūtė (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
4837.Evita Simonaitytė (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
4838.Kotryna Ramanauskaitė (Vilniaus Balsių progimnazija)
4839.Viktorija Kazimėnaitė (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
4840.Domininkas Ramašauskas (Kauno r. Babtų gimnazija)
4841.Gabija Lužeckaitė (Rokiškio r. Obelių gimnazija)
4842.Živilė Vaškytė (Plungės Senamiesčio mokykla)
4843.IGNAS JONAITIS (Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
4844.Adomas Labanauskas (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
4845.AUGUSTĖ GROCKYTĖ (Kauno Veršvų gimnazija)
4846.Kristina Dunder (Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras)
4847.Agota Gudelytė (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
4848.Džiugas Daržinskas (Plungės „Babrungo“ progimnazija)
4849.Vakaris Samauskas (Varėnos "Ryto" progimnazija)
4850.Austėja Petkutė (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
4851.Faustas Narbutas (Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
4852.Jonas gudinas (Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
4853.Sophie Castilho (Telšių "Saulėtekio" pradinė mokykla)
4854.Beatričė Rimkevičiūtė (Akmenės rajono Ventos gimnazija)
4855.Rusnė Kasparavičiūtė (Marijampolės marijonų gimnazija)
4856.Urtė Pranckevičiūtė (Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
4857.Markevičiūtė Luka (Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
4858.Goda Kauneckaitė (Šiaulių r. Pakapės mokykla)
4859.Austėja Jokubauskaitė (Klaipėdos r. Agluonėnų pagrindinė mokykla)
4860.Nojus Daukšas (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
4861.Rugilė Bareikytė (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
4862.Emilija Jankauskaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4863.Ugnė Gražinskaitė (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
4864.Beata Iešmantė (Marijampolės "Saulės" pradinė mokykla)
4865.Matas Šimoniūtis (Kauno kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras)
4866.Manfredas Mažrimas (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
4867.Adomas Aliukonis (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
4868.Ema Steponavičiūtė (Kauno r. Domeikavos gimnazija)
4869.Mantas Dicevičius (Utenos mokykla-vaikų darželis "Varpelis")
4870.Simonas Sabaliauskas (Kauno Tirkiliškių mokykla-darželis)
4871.Augustė Morėnaitė (Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
4872.Gabrielė Karaliūnaitė (Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
4873.Julija Ševelkova (Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
4874.Eglė Rodaitė (Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
4875.Tauras Valiukas (VIMS - Vilnius International Meridian School)
4876.KAJUS KRAJAUSKAS (Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazija)
4877.Matas Danulevičius (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
4878.Justina Navickaitė (Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla)
4879.Nikita Svist (Vilniaus "Saulėtekio" mokykla-daugiafunkcis centras)
4880.Adam Romanovski (Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
4881.Kristijona Kalesevičiūtė (Marijampolės marijonų gimnazija)
4882.Benas Norkevičius (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
4883.Gediminas Grinkevičius (Buivydiškių pagrindinė mokykla)
4884.Nedas Petrikonis (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
4885.Jokūbas Mažeika (VšĮ Šiaurės licėjus)
4886.kristijonas leonavičius (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
4887.Agnė Steponaitytė (Linkuvos specialioji mokykla)
4888.Dominykas Bagdanavičius (Alytaus Šaltinių progimnazija)
4889.Robertas Lastauskas (Marijampolės profesinio rengimo centras)
4890.Butvilas Vytautas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
4891.Joris Barista (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
4892.Vitas Kietelis (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
4893.Beatričė Kulvietytė (UAB „Taškius“)
4894.Martynas Mileška (Mažeikių rajono Auksūdžio mokykla-daugiafunkcinis centras)
4895.Majus Šopaga (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
4896.Daniela Mikelevič (Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
4897.Dovydas Vališkis (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4898.Ieva Jonusaite (Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos Ruzgų skyrius)
4899.Armantė Baginskaitė (Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
4900.Medeina Gluoksnytė (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
4901.Angelina Pekarskaitė (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
4902.Gintautė Žmuidzinavičiūtė (Kauno r. Babtų gimnazija)
4903.Austėja Zavadzkytė (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
4904.Jonas Ratkevičius (Kaišiadorių r. Žiežmarių mokykla-darželis "Vaikystės dvaras")
4905.Dominykas Subačius (Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
4906.Tadas Ašmena (UAB Karalienės Mortos mokykla)
4907.Ernest Vilkelionok (Visagino „Verdenės“ gimnazija)
4908.Austėja Garnevičiūtė (Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
4909.Gabrielė Mačiukaitė (VGTU inžinerijos licėjus)
4910.Gustė Butkutė (Pakruojo "Žemynos" progimnazija)
4911.Gabija Rutkauskaitė (Marijampolės "Žiburėlio" mokykla-daugiafunkcis centras)
4912.Maksim Tuminskij (Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla)
4913.Auksė Bielskytė (Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
4914.Naglis Jauniškis (Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
4915.Arnas Beleška (VIMS - Vilnius International Meridian School)
4916.Gustas Miliauskis (Tauragės „Aušros“ progimnazija)
4917.Austėja Jučaitė (Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
4918.Aidė Cibulskaitė (Vilniaus Maironio progimnazija)
4919.Emilija Špurik (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
4920.Adrijus Šešelgis (Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
4921.Majus Masaitis (Telšių "Saulėtekio" pradinė mokykla)
4922.Gintautas Saveika (Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
4923.Adrija Gaižutytė (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
4924.Paulius Svietojus (Rokiškio raj. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
4925.Beatričė Sabutytė (Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
4926.Gustas Zabitis (Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
4927.Grantas Speičys (Radviliškio Vaižganto progimnazija)
4928.Goda Petrikauskaitė (Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
4929.Ugnė Janušauskaitė (Alytaus Dzūkijos mokykla)
4930.Aidas Beniušis (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
4931.Kipras Kraunevičius (Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
4932.Ignė Dapkutė (Panevėžio „Aušros“ progimnazija)
4933.Austina Stankevičiūtė (Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
4934.Ugnė Naudžiūnaitė (Birštono gimnazija)
4935.Auksė Kaminskaitė (Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
4936.Miglė Stonkutė (Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
4937.Klaudijus Karčiauskas (Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
4938.Martyna Zakarauskaitė (Ukmergės "Šilo" progimnazija)
4939.Ignas Valikonis (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
4940.Arnas Vaištaras (Plungės Senamiesčio mokykla)
4941.Elzė Račiukaitytė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
4942.Dija Padkočiūnaitė (Utenos r. Užpalių gimnazija)
4943.Rapolas Simanaavičius (Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
4944.Gustė Barkauskaitė (Jonavos pradinė mokykla)
4945.Joris Kurlavičius (Perver Grundschule)
4946.Lukas Bernatavičius (Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
4947.Ričardas Sova (Rietavo sav. Tverų gimnazija)
4948.Sandra Viliūtė (Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
4949.urtė kaminskaitė (Vilniaus šv. Kristoforo gimnazija)
4950.zigmas jokūbauskas (Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos Ruzgų skyrius)
4951.Urtė Viliūtė (Šiaulių r. Dubysos aukštupio mokykla)
4952.Bagdonaitė Rūta (Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
4953.Mantas Pocevičius (Šakių "Varpo" mokykla)
4954.Arnas Šukys (Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazija)
4955.Saulė Sauliūnė (Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
4956.Gustas (Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras)
4957.Saulė Bivilytė (Kėdainių Kalbų mokykla)
4958.Fausta Navikaitė (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
4959.Žilvinas Kirkliauskas (Biržų r. Kaštonų pagrindinės mokyklos Germaniškio pradinio ugdymo ir daugiafunkcis centras)
4960.Usevičiūtė Urtė (Šiaulių Gytarių progimnazija)
4961.Dovas Janionis (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4962.Mykolas Pošiūnas (Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
4963.Martyna Mickevičiūtė (VGTU inžinerijos licėjus Dvarčionių skyrius)
4964.Beleškevičiūtė Tėja (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
4965.Matas Rimkus (Joniškio "Saulės" pagrindinė mokykla)
4966.Joringis Šeižys (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
4967.Domantas Dalangavičius (Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
4968.Jočionis Augustas (Kauno Rokų gimnazija)
4969.Evelina Lidžiūtė (Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
4970.Saulius Mikulėnas (Kauno jėzuitų gimnazija)
4971.Erika Strigauskaitė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
4972.Arnas-Liudas Grigas (Pakruojo "Žemynos" progimnazija)
4973.Lukas Paškevič (Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija)
4974.Gintarė Gėgžnaitė (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
4975.Emilis Paužas (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4976.Airidas Bučinskas (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazija)
4977.Emilija Pelanytė (Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
4978.Agnė Matuzaitė (Rokiškio r. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
4979.Mingailė Šliažaitė (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
4980.Jurgis Vaikšnoras (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
4981.Ieva Alijošaitytė (Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
4982.Skirmantas Abasovas (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
4983.Danielė Dievaitytė (Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
4984.Nedas Dautartas (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
4985.Andrius Lebionka (Vilniaus ,,Juventos" gimnazija)
4986.Naglis Jurevičius (Šiaulių Gegužių progimnazija)
4987.Viktorija Sukavičiūtė (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
4988.Paulius Bartosevičius (Alytaus Panemunės progimnazija)
4989.Kristupas Kubilius (Biržų technologijų ir verslo mokymo centras)
4990.Mantas Padarauskas (Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazija)
4991.Ula Aleksandravičiūtė (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
4992.Ieva Šukytė (Šiaulių Salduvės progimnazija)
4993.Naugžemys Deividas (Vilniaus Gabijos progimnazija)
4994.Vilius Stankevičius (Vilkaviškio rajono Pajevonio pagrindinė mokykla)
4995.Dominika Jurgaitytė (Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
4996.Eimantas Pivoriūnas (Zarasų r. Dusetų Kazimiero Būgos gimnazija)
4997.Ignas Vaškys (Telšių r. Viešvėnų pagrindinė mokykla)
4998.Guoda Marozaitė (Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
4999.Elija Šutinytė (Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
5000.Medeinė Šimoliūnė (Apvalaus kvadrato mokykla)
5001.Arijus Kungys (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
5002.Erikas Averkinas (Kretingos Simono Daukanto progimnazija)
5003.Julius Janušauskis (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
5004.Kotryna Eirošiūtė (Šiaulių Dainų progimnazija)
5005.Vaiva Danilevičiūtė (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
5006.Aidas Ališauskas (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
5007.Ugnė Atmintie (Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
5008.Ignas Stankevičius (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
5009.Jonas Budrevičius (Jonavos r. Žeimių mokykla-daugiafunkcis centras)
5010.Eitvydas Strumbila (Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
5011.Rževskaja Sofija (Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
5012.Lėja Mikštaitė (Šiaulių r. Dubysos aukštupio mokykla)
5013.Saulė Gustaitė (Kauno Rokų gimnazija)
5014.Deimantė Šareikaitė (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
5015.Austėja Jurkonytė (Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla)
5016.Danielius Kazakevičius (Gargždų "Minijos" progimnazija)
5017.Aleksandr Pronko (Visagino "Gerosios vilties" progimnazija)
5018.Aistė Gasiūnaitė (Viešoji įstaiga Elektrėnų profesinio mokymo centras)
5019.Goda Ivaškevičiūtė (Alytaus Dainavos progimnazija)
5020.Elinga Klimčiauskaitè (Vilkaviškio pradinė mokykla)
5021.Kajus Misevičius (Kėdainių r. Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinė mokykla)
5022.Ąžuolas Vaškelevičius (Prienų r. Stakliškių gimnazija)
5023.Kristupas Maksimavičius (Alytaus Panemunės progimnazija)
5024.Jorinta Žilytė (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
5025.Izabelė Tamulytė (Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
5026.Austėja Kibickaitė (Vilniaus Naujininkų mokykla)
5027.Rajeckas Adomas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
5028.Emilija Natalija Jeršova (Vilniaus r. Rukainių gimnazija)
5029.Simonas Banys (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
5030.Eleonora Ramanavičiūtė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
5031.Liepa Juodpusytė (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
5032.Martyna Kelpšaitė (Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
5033.Lapinskas Vakaris (Kauno r. Vandžiogalos gimnazija)
5034.Danielius Mackevičius (VGTU inžinerijos licėjus Dvarčionių skyrius)
5035.Agnė Motužytė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
5036.Benas Zavedskas (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
5037.Gaudrė Grukauskaitė (Vilniaus agroekologijos mokymo centras)
5038.Nojus Valiūnas (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
5039.Mantvydas Tauroza (Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
5040.- (Vilniaus Simono Konarskio gimnazija)
5041.MANTAS ALEKNA (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
5042.Benas Kaziukonis (VšĮ "Ruduo-pavasaris")
5043.Linas Skiotys (Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
5044.Robertas Brasel (Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
5045.Svajus Krikščiūnas (Vilniaus "Ryto" progimnazija)
5046.Danielis Naudžiūnas (Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
5047.Nojus Mikalauskas (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
5048.Koleti Yeo (Alytaus Jotvingių gimnazija)
5049.Deimantė Stankevičiūtė (Kauno Petrašiūnų progimnazija)
5050.Olivija Valainytė (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
5051.Miglė Dailidaitė (Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
5052.Vaidas Valiušaitis (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
5053.IGOR ANTONOV (Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija)
5054.Patricija Ginevič (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
5055.Liepa Valiukaitė (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
5056.Lauryna Dulinskaitė (Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazija)
5057.Mažvydas Mickus (Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
5058.Viltė Elžbieta Mincytė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
5059.Kristijonas Maksvytis (Alytaus Dainavos progimnazija)
5060.Simona Mituzaitė (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
5061.Anastasija Čech (Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija)
5062.Sadlauskas Mažvydas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
5063.Arnas Markevič (Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
5064.Gabrielė Griciūtė (Kauno Veršvų gimnazija)
5065.Rugilė Bartkutė (Alytaus Vidzgirio progimnazija)
5066.Viltė Mikutytė (Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
5067.Rūstė Kundrotaitė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
5068.Bertulė Izabelė (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
5069.Kristupas Mikalauskis (Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
5070.Rokas Janeliūnas (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
5071.Goda Rastenytė (Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
5072.Meda Šukytė (Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
5073.Ieva Bruožytė (Vilkaviškio r. Sūdavos pagrindinė mokykla)
5074.Livija Stankaitytė (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
5075.Liucija Eidukevičiūtė (Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
5076.Danielius Bertulis (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
5077.Jokūbas Silvestras Paliulis (VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
5078.Gelmis Karpovas (Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
5079.Guoda Girdauskaitė (Kauno r. Domeikavos gimnazija Užliedžių skyrius)
5080.Paulina Monkevičiūtė (Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
5081.Karina Čepeliauskaitė (Kauno Milikonių progimnazija)
5082.Karina Čuvykina (Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
5083.Viltė Vilbikaitytė (Šakių "Varpo" mokykla)
5084.Domantas Masiliauskas (Rietavo sav. Tverų gimnazija)
5085.Vakarė Ulydaitė (Marijampolės sav. Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija)
5086.Deividas Puikys (Jurbarko r. Seredžiaus Stasio Šimkaus mokykla-daugiafunkcis centras)
5087.Radvilas Četkauskas (Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
5088.Tajus Zaura (Panevėžio r. Vadoklių pagrindinė mokykla)
5089.Tadas Urbonas (Panevėžio r. Upytės Antano Belazaro pagrindinė mokykla)
5090.Dominykas Šileva (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
5091.Ūla Laugalytė (VGTU inžinerijos licėjus)
5092.Akvilė Satkauskaitė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
5093.Milda Eidinaitė (Klaipėdos r. Kretingalės pagrindinė mokykla)
5094.Gintė Pudževelytė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
5095.Konstantinas Mark (Jurbarko r. Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinė mokykla)
5096.Tomas Išganaitis (Šakių "Varpo" mokykla)
5097.Gabriela Jarmolkovič (Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
5098.Sofija Čuiko (Vilniaus darželis-mokykla "Šaltinėlis")
5099.Adam Tinčurin (Juodšilių "Šilo" gimnazija)
5100.Aronas Bužas (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
5101.Lipski Dominik (Trakų gimnazija)
5102.Rusnė Petkevičiūtė (Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
5103.Nojus Žemaitis (Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
5104.Jomilė Čepulė (Alytaus Panemunės progimnazija)
5105.Roland Mikulski (Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro gimnazija)
5106.Virginijus Urnikis (VšĮ Jūrinio sektoriaus darbuotojų rengimo centras)
5107.Girtautas Orintas (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
5108.Lijana Lesnickaja (Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
5109.ALINA ŠPRUNKAITĖ (Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
5110.Kamilė Akranglytė (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
5111.Atėnė Ryliškytė (Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla)
5112.Jokūbas Jaskelevičius (Alytaus Panemunės progimnazija)
5113.Jonas Gabalis (Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
5114.Elija Sližauskaitė (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
5115.Marcin (Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
5116.Greta Arlauskaitė (Šiaulių Medelyno progimnazija)
5117.Benas Jonas Brandišauskas (VGTU inžinerijos licėjus)
5118.Laurišonis Janas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
5119.Patricija Daugėlaitė (Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija)
5120.Jokūbas Rupšys (Marijampolės marijonų gimnazija)
5121.Goda Jurkūnaitė (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
5122.Jogailė Pušinskaitė (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
5123.Jurgita Kuosaitė (Rokiškio r. Obelių gimnazija)
5124.Mark Račinskij (Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
5125.Jogaila Pilipavičius (Elektrėnų pradinė mokykla)
5126.Danielė Skirtun (Šalčininkų r. Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija)
5127.Meida Galdikaitė (Šiaulių Salduvės progimnazija)
5128.Gediminas Gintalas (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
5129.Daniel Houda (Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
5130.Mantas Urvakis (Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
5131.Ema Pretkelytė (Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
5132.Elzė Stankevičiūtė (Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
5133.Goda Navickaitė (Raseinių Šaltinio progimnazija)
5134.Meinardas levinas (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
5135.Miglė Norkutė (Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
5136.Gabrielė Gaidukovė (VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
5137.Raminta Jančiūtė (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
5138.Domas Tamošauskas (Palangos Šventosios pagrindinė mokykla)
5139.Nojus Ambrizas (Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
5140.Majus Juozapavičius (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
5141.Anna Gubina (Vilniaus darželis - mokykla "Saulutė")
5142.Grinkas Domantas (VšĮ Jūrinio sektoriaus darbuotojų rengimo centras)
5143.Jorė Zareckytė (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
5144.Joris Mačiulis (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
5145.Vakarė Maciukaitė (Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
5146.Elzė Kvedaraitė (Šiaulių Gegužių progimnazija)
5147.Emilija Vanagaitė (Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
5148.Saulė Andrijauskaitė (Vilniaus Senvagės gimnazija)
5149.Dagnė Stundžaitė (Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
5150.Armida Mikelaitytė (Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
5151.Audrius Nekrašas (VšĮ Vilniaus inžinerijos ir technologijų licėjus)
5152.Povilas Jašinskas (Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
5153.Jokūbas Pankūnas (Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
5154.Gailė Urbšaitė (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
5155.Emilė Blažytė (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
5156.Valdas Vinickas (Kalvarijos sav. Jungėnų pagrindinė mokykla)
5157.Ieva Petruškevičiūtė (Kauno r. Zapyškio pagrindinė mokykla)
5158.Mija Solovjova (Trakų r. Rūdiškių gimnazija)
5159.Benas Čižauskis (UAB Mažasis Klaipėdos licėjus)
5160.Dominyka Janeikaitė (Riešės gimnazija)
5161.Domas Dėdynas (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
5162.Sandra Šilobritaitė (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
5163.Goda Tamulevičiūtė (Varėnos r. Senosios Varėnos Andriaus Ryliškio pagrindinė mokykla)
5164.Kamilė Šlikaitė (Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
5165.Gabija Sukackaitė (Vilkaviškio pradinė mokykla)
5166.Smiltė Gaurelytė (Šiaulių jėzuitų mokykla)
5167.Airidas Petronis (Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
5168.Kamilė Brūzgaitė (Marijampolės marijonų gimnazija)
5169.Mantas Toliušis (Klaipėdos r. Agluonėnų pagrindinė mokykla)
5170.Jokūbas Večerskis (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
5171.Jorė Krevnevičiūtė (Kauno Juozo Urbšio progimnazija)
5172.Sivinskij Severin (Vilniaus Liepkalnio mokykla)
5173.Tomas Šukys (Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazija)
5174.Ursula Judakova (Ukmergės r. Veprių mokykla-daugiafunkcis centras)
5175.Gabija Vaitkevičiūtė (Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
5176.Barbora Sinkevičiūtė (Vilniaus r. Avižienių gimnazija)
5177.Ieva Gaidamovič (Vilniaus Lazdynų mokykla)
5178.Majus Vencius (Šakių r. Kudirkos Naumiesčio V. Kudirkos gimnazija)
5179.Justinas Paulauskas (Alytaus Dainavos progimnazija)
5180.Viktorija Charčkova (Kauno r. Neveronių gimnazija)
5181.Augustina Naruševičiūtė (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
5182.Daniel Kaniščev (Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
5183.Artiom Frolov (Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
5184.Gvidas Ramanauskas (Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
5185.Lidija Zukaitė (Marinos Mižigurskajos privati gimnazija)
5186.Gintarė Lamsodytė (Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija)
5187.Eva Butkutė (Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
5188.Majus Meškauskas (Kauno Suzukio pradinė mokykla)
5189.Matas Pileckis (Vilniaus "Laisvės" gimnazija)
5190.Gustas Vyšniauskas (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
5191.Vakarė Kulytė (Visagino „Verdenės“ gimnazija)
5192.Benas Šiaučiūnas (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
5193.Aleksas Eidukevičius (Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
5194.Ieva Račiūnaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
5195.Augustė Bartašiūtė (Šiaulių r. Dubysos aukštupio mokykla)
5196.Viltė Liorentaitė (Prienų r. Išlaužo pagrindinė mokykla)
5197.Vaiva Dockutė (Alytaus Likiškėlių progimnazija)
5198.Justė Vaičiūtė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
5199.Adomas Isokas (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
5200.Lija Davidavičiūtė (Kauno Petrašiūnų progimnazija)
5201.Gabrielis Kondrotas (Kauno r. Lapių pagrindinė mokykla)
5202.Ugnė Bartkevičiūtė (Pasvalio r. Krinčino Antano Vienažindžio pagrindinės mokyklos Pajiešmenių skyrius)
5203.Gabrielius Špakovskij (Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
5204.Aleksandra Gagač (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
5205.Dominika Karpovič (VšĮ Šiaurės licėjus)
5206.Anetė Antanaitytė (Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla)
5207.Miglė Baltbarzdytė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
5208.Danielius Petuchovas (Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
5209.Viktorija Bantia (Jurbarko r. Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinė mokykla)
5210.Domas Lesickas (Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
5211.Liepa Tautvaišaitė (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
5212.Kasparas Draugelis (Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
5213.Martynas Šimkus (KTU Vaižganto progimnazija)
5214.Ariana Drackaja (Kėdainių Kalbų mokykla)
5215.Jučaitė Emilija (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
5216.Eglė Košytė (Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
5217.Benas Berniukevičius (Rusnės specialioji mokykla)
5218.Kairytė Anastasija (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
5219.Ona Danilevičiūtė (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
5220.Mintvida Juzaitytė (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
5221.Alvija Vindžiulytė (Kauno r. Zapyškio pagrindinė mokykla)
5222.Kamilė Nekraševičiūtė (Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
5223.Aurelijus Kairys (Biržų r. Vabalninko Balio Sruogos gimnazija)
5224.Agota Statkutė (Šiaulių Dainų progimnazija)
5225.Stela Barkauskaitė (Radviliškio Vaižganto progimnazija)
5226.Valiukaitė Smiltė (VIMS - Vilnius International Meridian School)
5227.Sandra Smaliukaitė (Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
5228.Vitė Vitkutė (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
5229.Gabrielė Pranckevičiūtė (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
5230.Austėja Kromelytė (Šilalės r. Upynos Stasio Girėno mokykla)
5231.Domantas Augutis (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
5232.Grytė Stankevičiūtė (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Blindžių skyrius)
5233.Artūras Kaško (Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras)
5234.Viktorija Venckutė (Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla)
5235.Adolis Vasiliauskas (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
5236.Elzė Semėnaitė (Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
5237.Goda Baliutavičiūtė (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
5238.Marija Klimauskaitė (Kauno taikomosios dailės mokykla)
5239.Tautvydas Uzėla (Panevėžio pradinė mokykla)
5240.Gabrielė Šimkutė (Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
5241.Tadas Adomavičius (Telšių "Ateities" progimnazija)
5242.Kristupas Girgždys (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
5243.Goda Jucytė (Plungės Senamiesčio mokykla)
5244.Valančius Emilijus (Joniškio r. Žagarės gimnazija)
5245.Aronas Masys (Prienų r. Stakliškių gimnazija)
5246.Edgaras Šeržintas (Utenos Krašuonos progimnazija)
5247.Mantas Svirupskis (Marijampolės marijonų gimnazija)
5248.Fausta Urbštaitė (Šakių "Varpo" mokykla)
5249.Clotilde Marija Parent (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
5250.Justas Diržininkas (Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
5251.Upė Bimbaitė (Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
5252.Andrėja Benetytė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
5253.Ugnė Žymantė Lapkutė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
5254.Kajus Bartaševičius (Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
5255.Simas Putrius (Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
5256.Goda Pranevičiūtė (Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
5257.Nora Nechuženko (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
5258.Aviv Libman (Vilniaus "Santaros" gimnazija)
5259.Saulė Mažeikė (Šv. Juozapo mokykla)
5260.Augustė Stočkutė (Kauno r. Babtų gimnazija)
5261.Bašys Albertas (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
5262.Matas Kliminskis (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
5263.Austėja Rusytė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
5264.Lukrecija Šiaučiūnaitė (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
5265.Daumantas Gudaitis (Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
5266.Miglė Diržinauskaitė (Širvintų "Atžalyno" progimnazija)
5267.Aivaras Aguonis (Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
5268.laura (Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
5269.Mantas Navalinskas (Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
5270.Smiltė Baziukevičiūtė (Alytaus Panemunės progimnazija)
5271.Melanija Bondareva (Vilniaus Lazdynų mokykla)
5272.Jokūbas Vitkevičius (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
5273.Aistėja Boikaitė (Marijampolės marijonų gimnazija)
5274.Aliaksandra Bashurava (Vilniaus Lazdynų mokykla)
5275.Eimantas Paškevičius (Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
5276.Nedas Sausdravas (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
5277.Jokūbas Umbrasas (Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
5278.Vytė Rašinskaitė (Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
5279.Pijus Pocevičius (Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
5280.Rytis Barauskis (Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
5281.Leonardas Orlakas (Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
5282.Pijus Janulevičius (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
5283.Kamilė Sakalauskaitė (Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija)
5284.Butkutė Meda (Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla)
5285.Dominykas Šiurna (Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
5286.Lukrecija Kanaukaitė (Šiaulių jėzuitų mokykla)
5287.Dija Suchockytė (Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
5288.Rebeka Safonovaitė (Šiaulių Medelyno progimnazija)
5289.Dovydas (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
5290.Oskaras Surantas (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
5291.Dovydas Surdokas (Alytaus r. Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazija)
5292.Ąžuolas Jackevičius (UAB Karalienės Mortos mokykla)
5293.Dovydas Bazilius (Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
5294.Gustas Juodis (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
5295.Kišūnaitė Deina (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
5296.Dovydas Pipiras (Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
5297.Emilis Meškauskis (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
5298.Kamilė Kairiūkštytė (Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija)
5299.Herkus Žutautas (Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
5300.Rapolas Klovas (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
5301.Rasa Jokubaitytė (Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio gimnazija)
5302.Mintė Marija Butaitė (Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
5303.Einius Šakickas (Kėdainių "Atžalyno" gimnazija)
5304.Matas Sirutavičius (Šiaulių Salduvės progimnazija)
5305.Arijus Baronas (Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
5306.Morta Tidikytė (Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
5307.Karolina Aksionova (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
5308.Dovydas Kadzilauskas (Alytaus r. Simno gimnazija)
5309.Matas Rudžionis (Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
5310.Einaras Kederys (VGTU inžinerijos licėjus Dvarčionių skyrius)
5311.Deimantas Martinkus (Mažeikių politechnikos mokyklos Viekšnių skyrius)
5312.Biliūnaitė Rugilė (Joniškio r. Žagarės gimnazija)
5313.Augustina Janušauskaitė (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
5314.Veronika Okuneva (Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
5315.Arminas Jusys (Vilniaus Žemynos progimnazija)
5316.Rokas Stanevičius (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
5317.Marija Daubarytė (Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
5318.Kamilė Turkutė (Kėdainių Kalbų mokykla)
5319.Vesta Barauskaitė (Kauno Rokų gimnazija)
5320.Alina Lukjanova (Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
5321.Olivia Mačernytė (Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
5322.Martyna Stonytė (Erudito licėjus)
5323.Andrėja Kmieliauskaitė (Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija)
5324.Nojus Košys (Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
5325.Kiuberytė Darija (Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykla)
5326.Eulalija Bitė Čivilytė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
5327.Dominykas Balčytis (Palangos Vlado Jurgučio progimnazija)
5328.Gabija Šukytė (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
5329.Matas Stankaitis (Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija)
5330.Ąžuolas Paukštys (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
5331.Osvaldas Radžius (Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centras)
5332.Evaldas Ruseckas (Vilniaus Baltupių progimnazija)
5333.Lukrecija Emilija Sviackevičiūtė (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
5334.Sofija Ožiūnaitė (Kauno r. Lapių pagrindinė mokykla)
5335.Ribakovaitė Kornelija (Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
5336.Anton Buzhan (Vilniaus darželis - mokykla "Saulutė")
5337.Danielius (Kauno r. Domeikavos gimnazija)
5338.MINDAUGAS VALSKIS (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
5339.Ėvika Gaidamavičiūtė (Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
5340.Lukrecija Šventickaitė (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
5341.Gerda Gričelytė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
5342.Emilija Kleštornojūtė (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
5343.Viltė Paulauskaitė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
5344.Henrieta Akelaitytė (Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
5345.Gabija Masevičiūtė (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
5346.LIUCIJA VALONYTĖ (Panevėžio r. Velžio gimnazija)
5347.Gabija Čiginskaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
5348.Motiejus Gentvilas (Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
5349.Laura Intaitė (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
5350.Gabrielė Galvelytė (Panevėžio r. Vadoklių pagrindinė mokykla)
5351.Laura Vismolekaitė (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
5352.Karolina Zubavičiūtė (Alytaus profesinio rengimo centras)
5353.Tomas Ališkevičius (Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
5354.Dominykas Petrulevičius (Vilniaus r. Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazija)
5355.Dominykas Stonkus (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
5356.Gabija Kumpiniauskaitė (Vilniaus Naujininkų mokykla)
5357.Gabija Andriukaitytė (Alytaus Panemunės progimnazija)
5358.Austėja Songailaitė (Šiaulių Ragainės progimnazija)
5359.Kamilija Kolberkytė (Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
5360.Gabrielė Stankūnavičiūtė (Jonavos pradinė mokykla)
5361.Povilas Kvekšas (Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija)
5362.Gerda Lauciutė (Plungės Senamiesčio mokykla)
5363.Diana Mučin (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
5364.Diana Tipko (Vilniaus "Ateities" mokykla)
5365.Viltė Karpinaitė (Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
5366.Julius Šmulkštys (Neringos gimnazija)
5367.Pijus Riepša (Plungės Senamiesčio mokykla)
5368.Julija Viliūtė (Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija)
5369.Kunčina Nika (Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
5370.Osvaldas Apulskis (Kelmės rajono Elvyravos pagrindinė mokykla)
5371.emilija (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
5372.Karolis Lapinskas (Viešoji įstaiga Klaipėdos „Universa Via“ tarptautinė mokykla)
5373.Justas Laurikaitis (UAB Karalienės Mortos mokykla)
5374.Edas Remeikis (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
5375.Liutkevičius Vitalijus (Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykla)
5376.Emil Bermudez Rochez (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
5377.Vakaris Klikna (Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
5378.Austėja Dūdaitė (Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
5379.Pijus Poškus (Akmenės r. Papilės Simono Daukanto gimnazija)
5380.Gabija Grinevičiūtė (Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazija)
5381.Marijus Abramavičius (Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
5382.Rojus Vilkončius (Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
5383.Elena Mažuto (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
5384.Marija Marčiulaitytė (Alytaus Likiškėlių progimnazija)
5385.Stankevič Agnė (Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija)
5386.Rugilė Samaitytė (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
5387.Ąžuolas Sorius (Kauno r. Zapyškio pagrindinė mokykla)
5388.Goda Jakubauskaitė (Marijampolės marijonų gimnazija)
5389.Miglė Pinkevičiūtė (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
5390.Meda (Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
5391.Jana Masyte (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
5392.Austėja Jasinskaitė (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
5393.Kristina bauževičiutė (Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
5394.Smiltė Petruškevičiūtė (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
5395.Elija Kaušilaitė (Plungės „Babrungo“ progimnazija)
5396.Nomeda Naujokaitytė (VšĮ "Ruduo-pavasaris")
5397.TĖJA KAMINSKAITĖ (Panevėžio r. Velžio gimnazija)
5398.Erik Šuškevič (Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
5399.Mykolas Stankevičius (Vilniaus automechanikos ir verslo mokykla)
5400.Smiltė Armanavičiūtė (Alytaus r. Simno gimnazija)
5401.Austėja B (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
5402.Augustas Butrimas (Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
5403.Elena Leskevičiūtė (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
5404.Natalija Davydova (Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija)
5405.Statkus Mantas (Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
5406.Augustė Rupeikytė (Telšių "Saulėtekio" pradinė mokykla)
5407.Fausta Daraškevičiūtė (KTU inžinerijos licėjus)
5408.Olivia Zacharevič (Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
5409.PAULIUS PERNARAUSKIS (Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
5410.Saulė Grinkevičiūtė (Vilniaus "Ryto" progimnazija)
5411.Smiltė Vaismanaitė (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
5412.Plėta Mykolas (Riešės gimnazija)
5413.Valdas Kluonis (Jonavos pradinė mokykla)
5414.Kamila Raiszite (Vilniaus r. Zujūnų gimnazija)
5415.Antoni Butkevič (Vilniaus r. Buivydžių Tadeušo Konvickio gimnazija)
5416.Urtė Černiauskaitė (Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla)
5417.Ignė Liepuoniūtė (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
5418.Goda Vingiliauskaitė (Šiaulių Medelyno progimnazija)
5419.Balanda Vakaris (Molėtų pradinė mokykla)
5420.Rūta Šeškutė (Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
5421.Dovydas Ovsianik (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
5422.Auksė Kačiušytė (Zarasų r. Dusetų Kazimiero Būgos gimnazija)
5423.Emilija Veličkaitė (Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
5424.Sviackevič Agneta (Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija)
5425.RADVILAS GABRIELIUS GAIŽUTIS (Vilniaus „Sietuvos“ progimnazija)
5426.Saulė Juraitė (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
5427.Augustas Konošovas (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
5428.Modesta Bražaitė (Biržų r. Vabalninko Balio Sruogos gimnazija)
5429.Eva Jarkevič (Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla)
5430.Domantas Baltėnas (Pakruojo "Atžalyno" gimnazija)
5431.Gustas Taurazevičius (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
5432.Titas Leimontas (Biržų r. Vabalninko Balio Sruogos gimnazija)
5433.Elijus Juška (VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
5434.Lavija Rudzinskytė (Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazija)
5435.Aleksandra Kudriašova (Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija)
5436.Klaudija Žandaraitė (Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
5437.Emilė Papšytė (Šiaulių Medelyno progimnazija)
5438.TOMAS ŽVIKEVIČIUS (Vilniaus „Sietuvos“ progimnazija)
5439.Maja Matuliauskaitė (VšĮ Šiaurės licėjus)