Atsitiktinių skaičių generatorius
  

www.olympis.lt 5 belaidžių ausinių Xiaomi Mi Airdots laimėtojų nustatymas

Pastaba: burtų traukimas įvykdytas automatiniu būdu nepriklausomos burtų traukimo sistemos pagalba, lošimo organizatorius neturėjo jokios įtakos lošimo rezultatams. Sistema neleidžia redaguoti arba pašalinti lošimą. Detaliau.
Lošimo ID28093
Aprašymaswww.olympis.lt 5 belaidžių ausinių Xiaomi Mi Airdots laimėtojų nustatymas
Lošimo organizatoriuswww.olympis.lt
Lošimo tipasLaimėtojų nustatymas burtų keliu
Sukūrimo data2020-04-08 13:06:37
Pask. redagavimo data2020-04-08 13:12:26
Dalyvių skaičius50648
Laimėtojų skaičius5
Besidubliuojančių dalyvių skaičius0
Panašūs lošimaiPanašių lošimų sistemoje nerasta
Burtų traukimo data2020-04-08 13:17:13

Laimėtojai

#DalyvisPastabos
1.Karolis Kazakevičius (Šiaulių "Rasos" progimnazija)
2.Gerardas Vaikasas (Klaipėdos Baltijos gimnazija)
3.Monika Tamulytė (Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
4.Paulius Linkevičius (Kauno Milikonių progimnazija)
5.Adelė Grigaitė (Molėtų gimnazija)

Nelaimėjusieji

Pastaba: laimėtojų diskvalifikavimo atveju dalyvis šio sąrašo viršuje automatiškai patenka į laimėtojų sąrašą.
#DalyvisPastabos
6.Virmantas Petraitis (Tauragės r. Batakių pagrindinė mokykla)
7.Eva Rakovska (Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
8.Kajus Valiūnas (Kauno r. Domeikavos gimnazija)
9.Liepa Bačkytė (Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
10.Matas Varžgalys (Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
11.Kristupas Šilkauskas (Vilkaviškio r. Vištyčio Petro Kriaučiūno mokykla-daugiafunkcis centras)
12.Martyna Olšauskaitė (Vilniaus Karoliniškių gimnazija)
13.Vakaris Žiogas (Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
14.Bernardas Vidikas (Kauno Suzukio pradinė mokykla)
15.Paulina Skirmontaitė (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
16.Erlandas Gailius (Raseinių r. Ariogalos gimnazija)
17.Meda Minskaitė (Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
18.Emilija Bendikaitė (Šakių rajono Plokščių mokykla - daugiafunkcis centras)
19.Samanta Jermak (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
20.Gabrielė Juškaitė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
21.Raigardas Diržininkas (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
22.Aneta Urbanowicz (Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
23.Giedrė Jasiulionytė (Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
24.Gudonavičius (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
25.Aneta Milašiūtė (Raseinių Šaltinio progimnazija)
26.Eimantas Nacas (Šiaulių Dainų progimnazija)
27.Jurgita Vidzikauskaitė (Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
28.Armita Butkutė (Pagėgių sav. Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazija)
29.Indrė Vičiūnaitė (Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
30.Edvin Bylinski (Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija)
31.Kuzmickytė Magda (Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
32.Ugnė Balčiūnaitė (Kauno Rokų gimnazija)
33.Justas Jonušas (Kretingos rajono Kurmaičių pradinė mokykla)
34.Mantvydas Blauzdys (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
35.Andžela Breimelytė (Radviliškio Vaižganto progimnazija)
36.Karolis Vaitkūnas (Širvintų "Atžalyno" progimnazija)
37.Gabrielė Bilalovaitė (Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
38.Vygintas Šimkus (Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
39.Gytis Radzevičius (Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
40.Silverija Budaitė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
41.Aurimas Simonavičius (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
42.Svitas Legeckas (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
43.Augustas Jankus (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
44.Rasa Dičkutė (Alytaus r. Pivašiūnų gimnazija)
45.Karina Stankevičiūtė (Kretingos rajono Rūdaičių mokykla)
46.Pilipenko Aironas (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
47.Benas Plastininas (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
48.Ugnė Šopytė (Joniškio r. Kriukų pagrindinė mokykla)
49.Tumas Darvidas (Trakų r. Aukštadvario mokykla-darželis "Gandriukas")
50.Aleksandras Žvirblis (Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
51.Robertas Boreišo (Šalčininkų r. Baltosios Vokės "Šilo" gimnazija)
52.Marija Slanytė (Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
53.Jaunius Turulis (Panevėžio r. Raguvos gimnazija)
54.Rokas Katkevičius (Kauno Rokų gimnazija)
55.Urtė Gatelytė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
56.Paula Lietuvninkaitė (Kauno r. Domeikavos gimnazija Užliedžių skyrius)
57.Gabija Stakauskaitė (Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
58.Tomas Sliesoraitis (Kėdainių r. Šėtos gimnazija)
59.Virketytė Kotryna (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
60.Aistė Pukštaitė (Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
61.Gabriel Kviatkovskij (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
62.Domantas Jakimavičius (Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
63.Barbora Paškauskaitė (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
64.Austė Musinaitė (Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
65.885879353 (Alytaus Panemunės progimnazija)
66.Vilius Jocius (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla)
67.Austėja Gružinskaitė (Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazija)
68.Aurimas Kuodis (Mažeikių Gabijos gimnazija)
69.Kamilė Gervinaitė (Šilalės r. Obelyno pagrindinė mokykla)
70.Aleksandras Norbutas (Akmenės rajono Ventos gimnazija)
71.Martynas Rudis (Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
72.Robertas Blikanov (Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazija)
73.Benas Juodis (Viešoji įstaiga Klaipėdos „Universa Via“ tarptautinė mokykla)
74.Kornelija Šapalaitė (Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
75.Domininka Gegersonaitė (Alytaus Likiškėlių progimnazija)
76.Ūla Vozbinaitė (Šiaulių Medelyno progimnazija)
77.Gvidas Kaubrys (Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
78.Gabrielė Petrauskaitė (Šakių rajono Gelgaudiškio pagrindinė mokykla)
79.Karina Radzevičiūtė (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
80.Tautvydas Kačinskas (Šiaulių Gegužių progimnazija)
81.Ugnius Čepaitis (Utenos Krašuonos progimnazija)
82.Milda Liudvinaitytė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
83.Martynas Siniauskas (Utenos Rapolo Šaltenio progimnazija)
84.Karina Saladžiūtė (Kauno "Vyturio" gimnazija)
85.Viltė Marija Petrauskaitė (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
86.Jonas Želvys (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
87.Gediminas Puidokas (Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija)
88.Ugnė Zubaitė (Vilniaus Žvėryno gimnazija)
89.Karina Kuricaitė (Kaišiadorių r. Žaslių pagrindinė mokykla)
90.Ksenija Gavrilova (Raseinių r. Ariogalos gimnazija)
91.Saimonas Emin Gradauskas (Kėdainių r. Vilainių mokykla-darželis "Obelėlė")
92.EIMANTAS EITMINAVIČIUS (Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
93.Ieva Jonaitytė (Klaipėdos turizmo mokykla)
94.Viltė Kiaupaitė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla, Radvilėnų filialas)
95.Miglė Alkauskaitė (Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras)
96.Samanta Simutytė (Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija)
97.Deimantė Brazdeikytė (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
98.Gerda Gološčapovaitė (Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
99.Justas Drobavičius (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
100.Aušrinė Studinskaitė (Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
101.Monika Kerpytė (Rietavo savivaldybės Žadvainių pagrindinė mokykla)
102.Miglė Grėbliūnaitė (Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
103.Viktorija Jucytė (Klaipėdos Vitės progimnazija)
104.Gabija Leistrumaite (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
105.Marijus Ulevicius (Biržų "Saulės" gimnazija)
106.Adam Petronis (Šiaulių sporto gimnazija)
107.Gabija Bazylevič (Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
108.Ainis Vilūnas (Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
109.Emilija Vijeikytė (Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
110.Simonas (Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
111.Ąžuolas Norkevičius (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
112.Stuknys Gvidas (Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla)
113.Martynas Ulkštinas (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
114.Vilius Jonaitis (Viešoji įstaiga Klaipėdos „Universa Via“ tarptautinė mokykla)
115.Vesta Žarina (Šiaulių Gegužių progimnazija)
116.Urtė Vaitkevičiūtė (Alytaus Šaltinių progimnazija)
117.Pauliukonytė Domicėlė (Ukmergės Antano Smetonos gimnazija)
118.Liucija Yakobchuk (Kauno Senamiesčio progimnazija)
119.Adomas Rudys (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
120.Emilija Jonė Užkurytė (Jonavos pradinė mokykla)
121.Emilija Vasiliauskaitė (Kauno r. Raudondvario gimnazija)
122.Robertas Kijkovski (Vilniaus "Ryto" progimnazija)
123.Dominykas Kozicius (Vilniaus Karoliniškių gimnazija)
124.Auksė Matulionytė (Vilniaus Žvėryno gimnazija)
125.Gvidas Valatkevičius (Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
126.Goda Butkeraitytė (Vilkaviškio r. Sūdavos pagrindinė mokykla)
127.Ugnė Karpytė (Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija)
128.Greta Surdokaitė (Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
129.Mintė Maziliauskaitė (Kėdainių r. Šėtos gimnazija)
130.Nojus Chamentauskas (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
131.Ada Deksnytė (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
132.Pijus Beliackas (Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
133.Nikita Mickevič (Vilniaus Lazdynų mokykla)
134.Kamilė Žalkauskaitė (Kretingos Simono Daukanto progimnazija)
135.Meškauskas Andrius (Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla)
136.Eglė Tekutytė (Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
137.Eda Barsteigaite (Rietavo sav. Tverų gimnazija)
138.Neila Tutinaitė (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
139.Karina Šaparnyte (Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
140.Erikas Zaura (Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
141.Neilas Bachmatavičius (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
142.Goda Spalinskaitė (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
143.Ema Švabauskaitė (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
144.Emilijus Černiauskas (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
145.Agata Olenkovič (Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
146.Kajus Golubovas (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
147.Mantvydas Pocius (Joniškio r. Kriukų pagrindinė mokykla)
148.Deimantė Ulevičiūtė (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
149.Penelope Sophie Cusati (Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazija)
150.Herbertas Gudauskas (Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
151.UGNĖ VARNELYTĖ (Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
152.Lukas Jakubauskas (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
153.Gabrielė Narbutaitė (Vilniaus Žemynos gimnazija)
154.Enrika Juškaitė (Telšių "Germanto" progimnazija)
155.Simas Ivanauskas (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
156.Petrauskaitė Emilija (Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
157.Pilius Dovydas (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
158.Rugilė Macaitė (Tauragės "Versmės" gimnazija)
159.Meda Abrutytė (Plungės r. Platelių gimnazija)
160.Akvilė Kačiulytė (Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
161.Matas Vencius (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
162.Dominykas Pestrikovas (Kauno Vaišvydavos pagrindinė mokykla)
163.Mašaro Edvin (Vilniaus r. Kalvelių Stanislavo Moniuškos gimnazija)
164.Edvinas Butkus (Telšių "Džiugo" gimnazija)
165.Kavaliauskaitė Melita (Vilniaus Balsių progimnazija)
166.Aurimas Lipkevičius (Prienų r. Stakliškių gimnazija)
167.Beniušis Paulius (Kretingos rajono Baublių mokykla-daugiafunkcis centras)
168.KAROLIS MEILUS (Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
169.Paulius Preišegalavičius (Kauno Dainavos progimnazija)
170.Likša Gabrielius Saulius (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
171.Laura Venckutė (Šilutės pirmoji gimnazija)
172.Vėjas Jonaitis (Vilniaus Karoliniškių gimnazija)
173.Rūta Vežbickytė (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
174.Adomas Vaškevičius (Jonavos Jeronimo Ralio gimnazija)
175.Amanda Vilkončiūtė (Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija)
176.Klaidas Vasiliauskas (Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija)
177.Skaistė Skačkovaitė (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
178.Laisvė Liaugminaitė (Panevėžio r. Upytės Antano Belazaro pagrindinė mokykla)
179.Aleksandra Paliul (Šalčininkų r. Butrimonių Anos Krepštul gimnazija)
180.Danielė Butkutė (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
181.Brigita Smolytė (Alytaus Dzūkijos mokykla)
182.Titas Mikutavičius (Tauragės r. Žygaičių gimnazija)
183.Aivaras Kundrotas (Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos Paežerių pagrindinio ugdymo skyrius)
184.Nedas Dyglys (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
185.Paulauskas Linas (Kretingos rajono Salantų gimnazija)
186.Jakštas Matas (Šilutės r. Vainuto gimnazija)
187.David Garber (Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
188.Meida Kaulavičiūtė (VGTU inžinerijos licėjus)
189.Dominykas Kazlauskas (Šiaulių Gegužių progimnazija)
190.Čižauskaitė Smiltė (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
191.Audinga Lapajevaitė (Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
192.Silvija Žebialovič (Šalčininkų r. Dieveniškių "Ryto" gimnazija)
193.Rimvydas Mikalajūnas (Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
194.Melita Deveikytė (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
195.Bernardas Alvikas (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
196.Aivaras Pupelis (Panevėžio rajono Paįstrio Juozo Zikaro gimnazija)
197.Austėja Lukoševičiūtė (Vilkaviškio r. Bartninkų Jono Basanavičiaus mokykla-daugiafunkcis centras)
198.Jonas Mažonavičius (Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija)
199.VANESA ŽAMOČKINA (Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
200.GYTIS VARKALYS (Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
201.Darja Naruškevič (Vilniaus "Saulėtekio" mokykla-daugiafunkcis centras)
202.Justas Liaudanskas (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
203.Anna Zhulanova (Vilniaus lietuvių namai)
204.Karolis Saganas (Vilniaus Žemynos gimnazija)
205.Airidas Atstopas (Kauno Milikonių progimnazija)
206.Austeja Buividaitė (Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
207.Edvinas Juška (Šiaulių Simono Daukanto gimnazija)
208.Karolina Šimkutė (Tauragės r. Batakių pagrindinė mokykla)
209.Betingytė Aušrinė (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
210.Vilius Ramanauskas (Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
211.Brigita Baktytė (Radviliškio r. Pakalniškių pagrindinė mokykla)
212.Kotryna Davlidovič (Vilniaus "Saulėtekio" mokykla-daugiafunkcis centras)
213.Milda Petkevičiūtė (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
214.gustas karasevičius (Alytaus Dainavos progimnazija)
215.Erikas Varžgalys (Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
216.Ignas Rindzevičius (Šiaulių Gegužių progimnazija)
217.Goda Staniulionytė (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
218.Adomas Bareikis (Vilniaus Žemynos gimnazija)
219.Angelė Eva Devėnaitė (Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
220.Rapolas Batulevicius (Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazija)
221.Evelina Žadeikytė (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
222.Adas Radiukas (Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
223.Klimaitytė Rugilė (Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
224.Rūtenis Maniušis (Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
225.Jokūbas Lukša (Širvintų "Atžalyno" progimnazija)
226.Nida Galčiūtė (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
227.Tautvydas Steiblys (Kauno "Vyturio" gimnazija)
228.Martynas Martinaitis (Šakių "Žiburio" gimnazija)
229.Atėnė Vainauskaitė (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
230.Gabija Klusait4 (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
231.Dominik Judicki (Vilniaus "Santaros" gimnazija)
232.Nanevič Agnieška (Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
233.Elija Bekerytė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
234.Paulina Gudelytė (Utenos mokykla-vaikų darželis "Varpelis")
235.Viltarė Vitkauskaitė (Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
236.Damjanas Puncevičius (Vilniaus r. Paberžės šv. Stanislavo Kostkos gimnazija)
237.Adrijus Kozlenka (Raseinių r. Ariogalos gimnazija)
238.Andrėja Gudžiūnaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
239.Faustina Ratautaitė (Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
240.Laurynas Michailovas (Vilniaus Žemynos gimnazija)
241.Kotryna Švedaitė (Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
242.Vakarė Sinkevičiūtė (Marijampolės "Žiburėlio" mokykla-daugiafunkcis centras)
243.Silkartaitė Vilija (Viešoji įstaiga Kelmės profesinio rengimo centras)
244.Goda Kazlauskaitė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
245.Skaistė Degesytė (Švenčionių pradinė mokykla)
246.emilė smieliauskaitė (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
247.Guoda Mineikytė (Telšių "Saulėtekio" pradinė mokykla)
248.Daiginas Aurimas (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
249.Dovydas Mieldažys (Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
250.Lukas Jakimavičius (Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
251.majus (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
252.Tomas poskus (Viešoji įstaiga Kuršėnų politechnikos mokykla)
253.Gytis Svirnelis (Vilniaus Karoliniškių gimnazija)
254.Vilija Kalinauskaitė (Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
255.Brigita Tverkutė (Alytaus Dzūkijos mokykla)
256.Edvin Macel (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos gimnazija)
257.Justė Čirvinskaitė (Mažeikių r. Užlieknės pagrindinė mokykla)
258.Dominykas Žemgulis (Kauno Milikonių progimnazija)
259.Lolita Nasevičiūtė (Švenčionių profesinio rengimo centras)
260.Justas Stabrauskas (Joniškio r. Žagarės gimnazija)
261.Nedas Valančius (Šiaulių Medelyno progimnazija)
262.agrita (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
263.Karolina Dobržinskytė (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
264.Milana Zacharova (Vilniaus Lazdynų mokykla)
265.Aurimas Čėsna (Šilutės r. Juknaičių pagrindinė mokykla)
266.Kamilė Šimaitytė (Šakių "Varpo" mokykla)
267.MARIJA VAICKUTĖ (Vilniaus Maironio progimnazija)
268.Marius Bartkus (Kauno r. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija)
269.Paula Klementavičiūtė (Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
270.Emilija Degutytė (Prienų r. Stakliškių gimnazija)
271.Valickaja Laura (Šalčininkų r. Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija)
272.Martynas Meška (Šiaulių "Saulėtekio" gimnazija)
273.Aistė Malinauskaitė (Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
274.Tautvydas Kuodys (Akmenės r. Papilės Simono Daukanto gimnazija)
275.Lukas Tamošiūnas (Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
276.Einius Tarvydas (Šakių "Varpo" mokykla)
277.Augustas Grubliauskas (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
278.Lukas Morkūnas (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
279.Stepaitytė Emilija (Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
280.Jokūbas Gliaubičius (Marijampolės marijonų gimnazija)
281.Skirgailė Stralkauskaitė (Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
282.Aušrinė Dilbaitė (Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
283.Robertas Moncevičius (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
284.Karolis Kleinauskas (Mažeikių Gabijos gimnazija)
285.Miglė Kinderevičiūtė (Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
286.Patrik Abramčik (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
287.Roberta Jukonyte (Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
288.Nojus Krasuckas (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
289.Viltė Žigunovaitė (Kaišiadorių r. Stasiūnų mokykla-darželis "Nykštukas")
290.Gabija Šlečkutė (Trakų r. Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinė mokykla)
291.Skirmantas Mačiukas (VGTU inžinerijos licėjus)
292.Aistis Aukštikalnis (Biržų "Saulės" gimnazija)
293.Aleksandras Baranauskas (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
294.Paula Kalinauskaitė (Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
295.Patricija Karasevčiūtė (Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
296.Paulius Stalioraitis (Vilkaviškio r. Žaliosios Vinco Žemaičio pagrindinė mokykla)
297.Bruno Jasvin (Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
298.Burovaitė Ugnė (VIMS - INTERNATIONAL MERIDIAN SCHOOL)
299.Barbora Mačiunskaitė (Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija)
300.Danielius Kleiba (Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
301.Joris Česnulevičius (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
302.Arijus Volbikas (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
303.Salvija Rupeikaitė (Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija)
304.Dovydas Stangys (Varėnos "Ryto" progimnazija)
305.Paulius Valutis (Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
306.Greta Limontaitė (Šiaulių Lieporių gimnazija)
307.Ema Kazikaitytė (Jurbarko r. Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinė mokykla)
308.Augustė Sinkevičiūtė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
309.Armantė Šimaitė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
310.Agnė Činskytė (Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
311.Emilija Džiautaitė (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
312.Ziegoraitis Povilas (Vilkaviškio r. Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazija)
313.Beatričė Mikniūtė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
314.Jokūbas Lankutis (KTU inžinerijos licėjus)
315.Nojus Vasiliauskas (Vilkaviškio r. Bartninkų Jono Basanavičiaus mokykla-daugiafunkcis centras)
316.Smiltė Meiliūnaitė (Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
317.Lamis Salikas (Radviliškio r. Pakalniškių pagrindinė mokykla)
318.Astija Balaišaitė (Utenos Krašuonos progimnazija)
319.Rytis Kaštelionis (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
320.Greta Ramanauskaitė (Joniškio "Saulės" pagrindinė mokykla)
321.Mockus Ąžuolas (Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
322.Vidas Zenonas Antonovas (Radviliškio r. Baisogalos gimnazija)
323.Aistė Rudaitytė (Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
324.Justina Čugunova (Kauno r. Raudondvario gimnazija)
325.Gintarė Bertašiūtė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
326.Gabija Mūraitė (Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija)
327.Mantė Adomaitytė (Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
328.Kornelija Butaitė (Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
329.Evelina Čukaitė (Akmenės rajono Ventos gimnazija)
330.Auksutytė Kamilė (Radviliškio r. Baisogalos gimnazija)
331.Nedas Misevičius (Panevėžio r. Raguvos gimnazija)
332.Einaras Valantinas (Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
333.Gudelevičius Augustas (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
334.Luknė Masevičiūtė (Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
335.Urtė Jackūnaitė (Šiaulių Dainų progimnazija)
336.Domantas Bukelis (Vilniaus Naujininkų mokykla)
337.Urtė Tarnauskaitė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla, Radvilėnų filialas)
338.Eliza Gordynec (Šalčininkų r. Butrimonių Anos Krepštul gimnazija)
339.Viktorija Ščerbakovaitė (Vilniaus Karoliniškių gimnazija)
340.Erikas Gustas (Vilniaus Jono Ivaškevičiaus jaunimo mokykla)
341.Luka Buivydaitė (Trakų r. Rūdiškių gimnazija)
342.Paulė Vinčaitė (Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija)
343.Eimantas Paukštelo (Švenčionių pradinė mokykla)
344.Rugilė Petrukonytė (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla)
345.Deimantė Pilkauskaitė (Šakių "Žiburio" gimnazija)
346.Darija Jarmalytė (Vilniaus "Saulėtekio" mokykla-daugiafunkcis centras)
347.Nedas Kymantas (Gargždų "Minijos" progimnazija)
348.Gabrielė Juodkaitė (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
349.Vakaris Jasinskas (Vilkaviškio r. Alvito mokykla-daugiafunkcis centras)
350.Dagnė Dragašiūtė (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
351.Gintarė Januškaitė (Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
352.Dovydas Savickas (Vilniaus Baltupių progimnazija)
353.Gytautė Sobolytė (Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
354.Darija Dainovičiūtė (Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
355.Edvin Šorkin (Šalčininkų r. Baltosios Vokės "Šilo" gimnazija)
356.Rokas Martinaitis (Kėdainių šviesioji gimnazija)
357.Motuzaitė Magdalena (Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
358.Streikutė Gustė (Vilniaus Balsių progimnazija)
359.Valatkevičius Kajus (Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
360.Saulė Grikinytė (Visagino „Verdenės“ gimnazija)
361.Laucius Dovydas (Vilniaus Balsių progimnazija)
362.Patrycja Markel (Šalčininkų r. Kalesninkų Liudviko Narbuto gimnazija)
363.Uokaitė Margarita (Rokiškio r. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
364.Emilija Lakačauskaitė (Šiaulių Lieporių gimnazija)
365.Norbutas Juozas (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
366.NojusDambrauskas (Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
367.Akvilė Čistilinaitė (Vilniaus "Ryto" progimnazija)
368.Emilija Miškinytė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
369.Karilė Kiškytė (Kauno r. Rokų mokykla-darželis)
370.Ailandas Burkevičius (Mažeikių Gabijos gimnazija)
371.Arminas Melnikovas (Alytaus profesinio rengimo centras)
372.Vėjūnė Gedminaitė (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
373.Violieta Asačiovaitė (Radviliškio Vaižganto progimnazija)
374.Izabelė Bartkutė (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
375.Aidoras Domarkas (Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
376.Rusnė Jurgaitytė (Plungės r. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija)
377.Rusnė Lauruškaitė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
378.Kristupas Nartautas (Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
379.Ignas Mikšėnas (Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
380.Eglė Gulbinaitė (Kėdainių r. Šėtos gimnazija)
381.Sophie Castilho (Telšių "Saulėtekio" pradinė mokykla)
382.Radvilas Bartašius (Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
383.Sofija Norkutė (Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
384.Matas Dėdelis (Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
385.Gaja Sviderskytė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
386.Vilius Račinskas (Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
387.Aurelija kairytė (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
388.Aurelija Mažulytė (Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
389.Kamilė Adomavičiūtė (Pakruojo "Atžalyno" gimnazija)
390.UGNĖ ADOMAITYTĖ (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
391.Erikas Vegys (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
392.Mantė Samėnaitė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
393.Karolina Gover (Vilniaus r. Zujūnų gimnazija)
394.Brigita Navickaitė (Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
395.Dominik Jaroslavski (Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
396.Saulius Alejūnas (Joniškio r. Žagarės gimnazija)
397.Ūla Česnulytė (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
398.Evelina Leiputė (Utenos Dauniškio gimnazija)
399.urtė samulėnaitė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
400.Kotryna Mačiulytė (UAB Karalienės Mortos mokykla)
401.Miglė Bandzevičiūtė (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
402.Skirmantė Masidunskaitė (Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija)
403.Gustas Grinevičius (Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija)
404.Jieva Bieliauskaitė (Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės profesinio rengimo centras)
405.Monika Krasauskaitė (Ukmergės Antano Smetonos gimnazija)
406.Luka Stankevičiūtė (Panevėžio Rožyno progimnazija)
407.Modestas Dumitrescu (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
408.armandas maknys (Kauno Rokų gimnazija)
409.Deimantas Lankauskas (Šilalės r. Upynos Stasio Girėno mokykla)
410.Greta Kusaite (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
411.Audrius Andrušaitis (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
412.Domenico Del Grosso (Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
413.Robertas Dapkus (Šiaulių "Saulėtekio" gimnazija)
414.Rytis Biveinis (Zarasų "Ąžuolo" gimnazija)
415.Gytautė Starcevaitė (Kauno Dainavos progimnazija)
416.Kotryna Kasiulytė (Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
417.Eva Šimkutė (Akmenės rajono Ventos gimnazija)
418.Ignas Vaitiekaitis (Telšių "Germanto" progimnazija)
419.Lauryna Judeikytė (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
420.Armandas Matikas (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
421.Vilius Mikutaitis (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
422.Vilte Michailovaite (Utenos Aukštakalnio progimnazija)
423.Ūla Obolevičiūtė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
424.Martyna Kripaitė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
425.SKAISTE GADLIAUSKAITE (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
426.Adelė Glinskytė (KTU Vaižganto progimnazija)
427.Rokas Liaudinskis (Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
428.Matas Plavko (Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
429.deimante pundziute (Mažeikių politechnikos mokykla)
430.Mindaugas Lubys (Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
431.Ilma Žilinskienė (Panevėžio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras)
432.Povilas Sužiedėlis (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
433.Tautvydas Žeimys (Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
434.Amelija Stonkutė (Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
435.Andžela Kasparavičiūtė (Plungės r. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija)
436.Gediminas Kaunotas (Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija)
437.Dominyka Kairytė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
438.Rokas Petrulis (Panevėžio Rožyno progimnazija)
439.Kamile Linkytė (Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
440.Deimantė Narkauskaitė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
441.Andrius Orlovas (Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
442.Gabija Anilionytė (Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
443.Lukas Gutauskas (Alytaus Dzūkijos mokykla)
444.Gediminas Motiejiunas (Raseinių r. Ariogalos gimnazija)
445.Julija Kanapkaitė (Utenos Dauniškio gimnazija)
446.Tauras Bernotas (Varėnos "Ryto" progimnazija)
447.Fausta Tvarijonaitė (Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
448.Karina Grigorjeva (Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
449.Vytė Kukanauzaitė (Panevėžio Vytauto Mikalausko menų mokykla)
450.Alvija Arelytė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
451.Tomas Sakalauskas (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
452.Kamilė Rimavičiūtė (Klaipėdos r. Šiūparių mokykla-daugiafunkcis centras)
453.Viltė Stasiūnaitė (Panevėžio r. Karsakiškio Strazdelio pagrindinė mokykla)
454.Emilis Taraškus (Telšių "Germanto" progimnazija)
455.Benas Gaižiūnas (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
456.Viltė Bautronytė (Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
457.Augustė Vaitiekūnaitė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
458.Arnas Jakumas (Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija)
459.Mykolas Logminas (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
460.Gustas Mockus (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
461.Dainauskaitė Viltė (Šiaulių Gytarių progimnazija)
462.Viktorija Baradzicaitė (Jurbarko r. Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinė mokykla)
463.Lukaševič Edgar (Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla)
464.Tauras Leonavičius (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
465.Adrija Motiejūnaitė (Utenos mokykla-vaikų darželis "Varpelis")
466.Kajus Tanonis (Molėtų pradinė mokykla)
467.Miglė Sakalauskaitė (Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės pagrindinio ugdymo skyrius)
468.Luka Rutkauskaitė (Marijampolės marijonų gimnazija)
469.Raminta Ligeikytė (Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
470.Vitas Augustinavičius (Vilniaus Žvėryno gimnazija)
471.Gabrielė Veverskytė (Tauragės r. Žygaičių gimnazija)
472.Gertrūda Gecevičiūtė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
473.Ema Juodinytė (Pakruojo "Atžalyno" gimnazija)
474.Tėja Žažeckytė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
475.Ada Agurkytė (Molėtų pradinė mokykla)
476.Marija Valujevičiūtė (Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
477.Urtė Viršilaitė (Klaipėdos r. Ketvergių pagrindinė mokykla)
478.Juozapas Gajdosikas (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
479.Vasarė Milkovaitė (Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija)
480.Indrė Dambrauskaitė (Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
481.MANTAS ORENTAS (Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
482.Liudvikas Grikienis (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
483.Petras Minderis (Neringos gimnazija)
484.Martyna Bražiūnaitė (Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
485.Rusnė Povilėnaitė (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
486.Tonis Chusenbajevas (Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
487.Ugnius Vilimas (Panevėžio 5-oji gimnazija)
488.Guoda Monkevičiūtė (Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
489.Viltė Stanelytė (Šilutės Žibų mokykla)
490.Arūnė Bendikaitė (Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
491.Justas Bogomolnikovas (Vilniaus Žemynos progimnazija)
492.Armandas Mineika (Kalvarijos sav. Sangrūdos gimnazija)
493.Kajus Grigalaitis (Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazija)
494.Ariana Vitkovska (Švenčionių r. Pabradės "Žeimenos" gimnazija)
495.Emilijus Naujokas (Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
496.Marija Aira Šūmakarytė (Kauno Petrašiūnų progimnazija)
497.Neilas Banys (Klaipėdos Gedminų progimnazija)
498.Burauskas Rytis (Vilniaus Maironio progimnazija)
499.Guosnė Galinskaitė (Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
500.Agnė Prusakova (Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
501.Laurišonis Janas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
502.Pijus Ciparis (Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
503.Maja Matuliauskaitė (VšĮ Šiaurės licėjus)
504.Matas Korickis (Kauno "Vyturio" gimnazija)
505.Benas Šimanauskas (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
506.Arnas Kažemėkas (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
507.Matas Rugienius (Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
508.Martyna Pakulytė (Utenos Krašuonos progimnazija)
509.Jurinta Rasa Kanclerytė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
510.Kamilė Aušbikavičiūtė (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
511.Ula Ramanauskaitė (Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
512.Amelija Karciauskaite (Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
513.Elena Navickaitė (Gargždų "Minijos" progimnazija)
514.Matas Vaitkūnas (Molėtų gimnazija)
515.Austėja Palionytė (Šiaulių "Rasos" progimnazija)
516.Gytė Grigaliūnaitė (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
517.Smiltė Paulauskaitė (VšĮ "Ruduo-pavasaris")
518.Augustas Gričius (Molėtų r. Suginčių pagrindinė mokykla)
519.Miglė Randytė (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
520.Radvilas Butkus (Klaipėdos "Varpelio" mokykla-darželis)
521.Domas Garunkštis (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
522.Rasminta Stemplytė (Vilkaviškio pradinė mokykla)
523.Urtė Sedalytė (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
524.Viktorija Smolskaitė (Prienų r. Stakliškių gimnazija)
525.Tomas Baranovskij (Švenčionių r. Pabradės "Žeimenos" gimnazija)
526.Tenytė Orinta (Plungės r. Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazija)
527.Kotryna Grunkytė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
528.Gabija Katlauskaitė (Alytaus Šaltinių progimnazija)
529.Ema Marija Valentukonytė (Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazija)
530.Ieva Benekeraitytė (Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
531.Joris Slavinskas (Kauno r. Piliuonos gimnazija)
532.Luknė Mikalajūnaitė (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
533.Justina Kazlauskaitė (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
534.Julija Želionytė (Šakių "Varpo" mokykla)
535.Milda Dvareckaitė (Vilniaus Baltupių progimnazija)
536.Kajus Kentra (Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija)
537.Ernestas Senkus (Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
538.Žemyna Valiūtė (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
539.Ieva Vitkauskytė (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
540.Vilius Jagutis (Kretingos rajono Baublių mokykla-daugiafunkcis centras)
541.Rokas Dobrovolskis (Šiaulių Medelyno progimnazija)
542.Augustas Šimkūnas (Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
543.Augustė Mazaliauskaitė (Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
544.Dorotėja Gudynaitė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
545.Austėja Vaišnytė (Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
546.Liepa Banytė (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
547.Nojus Gelumbickas (Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
548.Faustė Sologubovaitė (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
549.Lukas Belianas (Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
550.liutauras butkus (Šiaulių r. Pakapės mokykla)
551.Vainius Pilibavičius (Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
552.Matas Verbickas (Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
553.Adriana Dvarionaitė (Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
554.Migle Dreizaite (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
555.Radvilė Paksaitė (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
556.Liepa Norvaišaitė (Vilniaus Jono Ivaškevičiaus jaunimo mokykla)
557.(Radviliškio r. Baisogalos gimnazija)
558.Dija Suchockyė (Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
559.Mėja Škutaitė (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
560.Akvilė Latakaitė (Gargždų "Minijos" progimnazija)
561.Luknė Rumbutytė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
562.Gustė Maliauskaitė (Marijampolės marijonų gimnazija)
563.Rusnė Gaučaitė (Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
564.Kamile Statulevičiūtė (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
565.Čečinaitė Fausta (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
566.Ignas Kacevičius (Širvintų "Atžalyno" progimnazija)
567.Arnas Šteinbergas (Kauno r. Raudondvario gimnazija)
568.Vytenė Brazaitė (Klaipėdos turizmo mokykla)
569.Justinas Vaičius (Alytaus Dainavos progimnazija)
570.Andrėja Griciūtė (Šilutės Pamario pagrindinė mokykla Rusnės progimnazijos skyrius)
571.Eva Marija Bagdonaitė (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
572.Mantas Vaišvilas (Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
573.Emilija Laurynaitė (Riešės gimnazija)
574.Žygimantas Vaupšas (Šiaulių Dainų progimnazija)
575.Eglė Petrauskaitė (Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
576.Kamilė Grigulaitė (Rietavo sav. Tverų gimnazija)
577.Markas Vitkauskas (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
578.Žygimantas Dainoras (Raseinių r. Ariogalos gimnazija)
579.Matas Jankauskas (Vilniaus Žvėryno gimnazija)
580.Austėja Sakalauskaitė (Vilniaus Žvėryno gimnazija)
581.Adam Žagun (Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
582.Kamila Kruza (Vilniaus Lazdynų mokykla)
583.Gustė Jasaitytė (Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinė mokykla)
584.Beatričė Dikčiūtė (Vilniaus "Židinio" suaugusiųjų gimnazija)
585.Skaistė Kavaliauskaitė (Kelmės r. Pakražančio gimnazija)
586.Guoda Barišauskaitė (Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
587.Emas Galinauskas (Vilniaus Žemynos gimnazija)
588.Eva Petrylaitė (Joniškio r. Žagarės gimnazija)
589.Eivydas Katinas (Utenos mokykla - vaikų darželis "Eglutė")
590.Rokas Jankauskas (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
591.Deimantė Bikutė (Utenos Dauniškio gimnazija)
592.Tautvydas Mikalauskas (Kėdainių r. Labūnavos pagrindinė mokykla)
593.Kamila Ravluševič (Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
594.Ugnė Kupinaitė (Alytaus "Drevinuko" mokykla-darželis)
595.Alisa Blynaitė (VIMS - INTERNATIONAL MERIDIAN SCHOOL)
596.Ernestas Mažrimas (Viešoji įstaiga „Vaivorykštės tako“ gimnazija)
597.Modesta Kairiūkštytė (Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
598.Austėja Ambrazevičiūtė (Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
599.Ugnė Plikaitytė (Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
600.Fausta Urbonavičiūtė (Panevėžio rajono Paįstrio Juozo Zikaro gimnazija)
601.Redas (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
602.Vilius Trybė (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
603.Augustas Galdikas (Kretingos Marijos Tiškevičiūtės mokykla)
604.Deividas Sinkevičius (Kalvarijos gimnazija)
605.Aurėja Stankevičiūtė (Šiaulių r. Kurtuvėnų mokykla-daugiafunkcis centras)
606.Jotautas Mackevičius (Alytaus profesinio rengimo centras)
607.Edgaras Mačiūnas (Kelmės rajono Liolių pagrindinė mokykla)
608.Dovydas Burbulis (Vilkaviškio pradinė mokykla)
609.Neringa Kraužlytė (Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija)
610.Kristupas Rinkevičius (Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
611.Evelina Adomaitytė (Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
612.Meda Sutkaitytė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
613.Edgaras Gelžinis (Mažeikių politechnikos mokyklos Viekšnių skyrius)
614.Paulius Kazlauskas (Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
615.Joris Kirvelaitis (Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos Paežerių pagrindinio ugdymo skyrius)
616.Tuškaitė Šarūnė (Kretingos rajono Salantų gimnazija)
617.Adamas Petrevičius (Rokiškio Senamiesčio progimnazijos Kriaunų skyrius)
618.Gvidas Gudauskas (Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija)
619.Vakarė Sakalauskaitė (Mažeikių Gabijos gimnazija)
620.Justina Mockutė (Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
621.Saulė Nekrašiūtė (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
622.Deimantas Barcys (Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazija)
623.Venius Andrius (Vilniaus Balsių progimnazija)
624.Almantas Anužis (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
625.Aušra Tiškevičiųtė (Kauno r. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija)
626.Daumantas Požerskas (Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
627.Austėja Musulaitė (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
628.Juras Zyrianov (Kėdainių šviesioji gimnazija)
629.Jonas Svirskas (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
630.Gabrielius Narkus (Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
631.Juozas Storpirštis (Vilniaus Karoliniškių gimnazija)
632.Rokas Tamolūnas (Panevėžio 5-oji gimnazija)
633.Denis Chaikin (Viešoji įstaiga Elektrėnų profesinio mokymo centras)
634.Gytis Sabaliauskas (Plungės r. Kulių gimnazija)
635.Nojus Sadula (VGTU inžinerijos licėjus)
636.Meda Sadūnaitė (Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
637.Matas Bartusevičius (Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
638.Emilija Minelgaitė (Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
639.Ugnius Jonušas (Alytaus Likiškėlių progimnazija)
640.Ieva Kaladžinskaitė (Šiaulių profesinio rengimo centras)
641.Taraškevič Viktorija (Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla)
642.Austėja (Vilniaus Žemynos gimnazija)
643.Odilė Žukaitytė (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
644.Ražaitė Austėja (Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
645.Lukas Zdančiukas (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
646.Linas Jonys (Vilniaus "Vilnios" pagrindinė mokykla)
647.Mantas Slušnys (Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
648.Lukas Nekročius (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
649.Gustas Drąsutis (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
650.Orestas Juodis (Alytaus Likiškėlių progimnazija)
651.Gytis Solovjovas (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
652.Duoblytė Gintarė (Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
653.Sidas Janavičius (Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
654.Brigita Kižytė (Kauno Palemono gimnazija)
655.Justas Gresevičius (Kauno Veršvų gimnazija)
656.Tautvydas Gečas (Tauragės r. Batakių pagrindinė mokykla)
657.Urtė Baranauskaitė (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
658.Arnas Arnatkevič (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
659.Živilė Daktariūnaitė (Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
660.Povilas Rimkus (Alytaus r. Pivašiūnų gimnazija)
661.Vilius Gorodeckis (Viešoji įstaiga „Vaivorykštės tako“ gimnazija)
662.Ugnius Jurevičius (Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla)
663.aurelija ramaneckaite (Vilniaus Žemynos progimnazija)
664.Vesta Kočinaitė (Vilniaus Lazdynų mokykla)
665.Justė Ambraževičiūtė (Gargždų "Minijos" progimnazija)
666.Anastasija Rintautaitė (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
667.Tadas Jucius (Pakruojo rajono Balsių pagrindinė mokykla)
668.Ugnė Utaraitė (Vilkaviškio pradinė mokykla)
669.Aleksandras Miliūnas (Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
670.Kamilė Lukauskaitė (Kauno "Vyturio" gimnazija)
671.Adrija Seiliūtė (Utenos Vyturių progimnazija)
672.Nojus Vaitkevičius (Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
673.Arnas Demeškevičius (Vilkaviškio rajono Pajevonio pagrindinė mokykla)
674.Joris Areška (Kauno Montesori mokykla-darželis "Žiburėlis")
675.Eimantas Jokubėnas (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
676.Emilija Kalniūtė (Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
677.Danielė Januškevičiūtė (Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
678.Gytis Taparauskas (Kauno "Vyturio" gimnazija)
679.Ugnius Milevičius (Šiaulių profesinio rengimo centras, Statybos skyrius)
680.Melisende Marija Parent (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
681.Gabrielė Stonytė (Šiaulių r. Pakapės mokykla)
682.Adomas Japertas (Palangos Šventosios pagrindinė mokykla)
683.Karina Putinauskaitė (Zarasų r. Antazavės Juozo Gruodžio gimnazija)
684.Miglė Kazlauskaitė (Prienų r. Stakliškių gimnazija)
685.Morkūnas Pijus (Radviliškio r. Baisogalos gimnazija)
686.Mantilė Masiliauskaitė (Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
687.Ema Derliūnaitė (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla)
688.Maja Gasiulytė (Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija)
689.Vakaris Valčiukas (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
690.Titas Vaitkūnas (Vilniaus Žemynos gimnazija)
691.Karolina Rupšytė (Pagėgių sav. Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazija)
692.Medeina Sauraitytė (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
693.Gustas Gurklys (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
694.Ūla Uščiauskaitė (Vilniaus Žvėryno gimnazija)
695.Gabrielė Navikaitė (Vilkaviškio r. Gražiškių gimnazija)
696.Vitalij Boiko (Jonavos r. Užusalių mokykla-daugiafunkcis centras)
697.Laura Dzedulionytė (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
698.Vanesa Jasiulevičiūtė (Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
699.Vlad Polevoj (Visagino "Atgimimo" gimnazija)
700.Gabrielė Gabalytė (Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
701.VILIUS NORKUS (Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykla)
702.Medeina Cicėnaitė (Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
703.Lukas Dėringis (Kazlų Rūdos sav. Plutiškių gimnazija)
704.Liepa Surantaitė (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
705.Aneta Stasiūnaitė (Panevėžio pradinė mokykla)
706.Laura Palubinskaitė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
707.Augustė Lipskytė (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
708.Viktorija Kraučelytė (Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
709.Aurimas Vadupalas (Biržų technologijų ir verslo mokymo centras)
710.Gustas Stanys (Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
711.Dovydas Beniušis (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
712.Simonas Urniežius (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
713.Šlakaitis Derikas (Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
714.Viltė Radimonaitė (Kauno Milikonių progimnazija)
715.Dainoras Skliutas (Varėnos r. Senosios Varėnos Andriaus Ryliškio pagrindinė mokykla)
716.Pilibaitis Lukas (Kretingos rajono Baublių mokykla-daugiafunkcis centras)
717.Jurij Šarkov (Klaipėdos r. Ketvergių pagrindinė mokykla)
718.Rynkevič Maksim (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
719.Gustas Skusevičius (Vilniaus Žemynos progimnazija)
720.Rūta Šalkauskaitė (Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
721.Gabrielė Jasmontaitė (Šilutės r. Katyčių pagrindinė mokykla)
722.Deimantas Gajauskas (Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
723.Vaškevičiūtė Gabija (Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
724.Daura Petrauskaitė (Kalvarijos gimnazija)
725.Paula Imbrasaitė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
726.Deividas Barauskas (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
727.Danielius Kryžiokas (Alytaus Dainavos progimnazija)
728.Emilija Vaznytė (Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazija)
729.Brigita Sokolovaitė (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
730.Elena Eidrigevičiūtė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
731.Emilija Kaniauskaitė (Gargždų "Minijos" progimnazija)
732.Deividas Kybartas (Raseinių r. Betygalos Maironio gimnazija)
733.Lukas Matijošius (Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
734.Pijus Pikšrys (Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
735.Andrė Koževnikova (Vilniaus Žemynos progimnazija)
736.Deividas Jevstignejevas (Utenos Dauniškio gimnazija)
737.Danielė Kijauskaitė (Kauno r. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija)
738.Ariana Šliuževičiūtė (Šiaulių Gegužių progimnazija)
739.Liepa Stumbraitė (Jonavos "Lietavos" pagrindinė mokykla)
740.Nojus Širvinskas (Klaipėdos "Aukuro" gimnazija)
741.Benas Gelažauskas (Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
742.Ridas Šniurevičius (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
743.Arnas Juška (Kelmės "Kražantės" progimnazija)
744.Viltė Neila Pliopaitė (Joniškio "Saulės" pagrindinė mokykla)
745.Rusnė Steponėnaitė (VšĮ "Ruduo-pavasaris")
746.Gabija Skaringaite (Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
747.Kotryna Kalėdaitė (Prienų r. Balbieriškio pagrindinė mokykla)
748.Evelina Radvilaitė (Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
749.Andrius Cibulskas (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
750.Goda Poškutė (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
751.Adomas Araminas (Vilkaviškio pradinė mokykla)
752.Gerda Kučinskaitė (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
753.Biekšaitė Rusnė (Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
754.Evaldas Ancypa (Vilniaus Žemynos gimnazija)
755.Grigas Nojus (Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
756.Dovydas Aputis (Šiaulių Jovaro progimnazija)
757.Skaistė Murauskaitė (Panevėžio r. Dembavos progimnazija)
758.Rokas Račas (Klaipėdos "Aukuro" gimnazija)
759.Urtė Valentaitė (Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
760.Laura Žuklijytė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
761.Titas Stirbys (Neringos gimnazija)
762.Simas Zigmantas (Marijampolės Petro Armino progimnazija)
763.Mantas Siliūnas (Viešoji įstaiga Raseinių technologijos ir verslo mokykla)
764.Andrėja Šilinskaitė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
765.Arnas Staugas (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
766.Tomas Randis (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
767.Ugnė Rutkauskaitė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
768.Kristupas Špokavičius (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
769.arnoldas vaikasas (Šiaulių r. Raudėnų mokykla-daugiafunkcis centras)
770.ARNOLDAS VEIKŠRA (Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
771.Markas Žukauskas (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
772.Deivid Kiselis (Vilniaus Lazdynų mokykla)
773.Dominik Dzetlauskas (Vilniaus Lazdynų mokykla)
774.Vilius Urmelis (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
775.Saulė Baublytė (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
776.Denas Cigas (Biržų "Saulės" gimnazija)
777.Orinta Karklelytė (Vilniaus Karoliniškių gimnazija)
778.Mėta Vaitkevičūtė (Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
779.Urtė Rindokaitė (Pagėgių savivaldybės Pagėgių pradinė mokykla)
780.Miglė Juodytė (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
781.Ugnius Katavičius (Tauragės Tarailių progimnazija)
782.Adelė Mačiuitytė (Šv. Juozapo mokykla)
783.Ula Padroštytė (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
784.Kęsmina Kulikauskaitė (Gargždų "Minijos" progimnazija)
785.Vasarė Navarackaitė (Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
786.Minte Navickaite (Šiaulių r. Raudėnų mokykla-daugiafunkcis centras)
787.Guoda Macijauskaitė (Gargždų "Minijos" progimnazija)
788.Laura Stirbytė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
789.Domas Naudžiūnas (Alytaus Dainavos progimnazija)
790.Dovydas Lukoševičius (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
791.Airidas Šimanskis (Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
792.RENATAS. BRAZAUSKAS (Kelmės r. Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija)
793.Gytis Lapinskas (Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
794.Tadas Čiginskas (Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
795.Natas Gerulskis (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
796.Deividas Šumskis (Viešoji įstaiga „Vaivorykštės tako“ gimnazija)
797.Petrauskaitė Rugilė (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
798.ADRIANA NORVAIŠAITĖ (Kauno "Vyturio" gimnazija)
799.Martynas Šukys (Šiaulių r. Gruzdžių gimnazija)
800.Džiugas Mockus (Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija)
801.Skirgaila Šlekys (Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
802.Aneta Baranovskaja (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
803.Gediminas Mikulis (Vilniaus Karoliniškių gimnazija)
804.Gabija Vėbraitė (Anykščių r. Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras)
805.Evelina Pocytė (Mažeikių Sodų pagrindinė mokykla)
806.Karolis Lapinskas (Širvintų "Atžalyno" progimnazija)
807.Jonas Bucys (Klaipėdos Vydūno gimnazija)
808.Urtė Nekraševičiūtė (Širvintų "Atžalyno" progimnazija)
809.Zdanavičiūtė Ieva (Radviliškio r. Baisogalos gimnazija)
810.Karolina Badaugaitė (Viešoji įstaiga Kuršėnų politechnikos mokykla)
811.Austėja Banišauskaitė (Kaišiadorių r. Rumšiškų Antano Baranausko gimnazijos Pravieniškių skyrius)
812.Gabrielė Lastauskaitė (Marijampolės marijonų gimnazija)
813.Brigita Vasilevskaja (Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
814.Ovidijus (Šiaulių Jovaro progimnazija)
815.GINTARĖ TIMOCHINA (Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
816.Mindaugas Gužauskas (Kretingos Simono Daukanto progimnazija)
817.Joris Valtaris (Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
818.Brigita Zalunskaite (Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazija)
819.Irmantas Jukna (Pagėgių savivaldybės Piktupėnų pagrindinė mokykla)
820.Kęsmina Uznytė (Šiaulių r. Bubių mokykla)
821.Domantas Balčiūnas (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
822.jokūbas raščius (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
823.Valiukevič Daniel (Šalčininkų r. Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija)
824.Aidas Ilginis (Telšių "Germanto" progimnazija)
825.Augustinas Ž. (Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla)
826.Viktorija Virbauskaitė (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
827.Domantas Adomkevicius (Šiaulių Jovaro progimnazija)
828.Bagdanavičiūtė Aistė (Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
829.Virginija Lichtarovič (Vilniaus "Židinio" suaugusiųjų gimnazija)
830.Eimantas Vaičikonis (Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
831.Margarita Kavaliūnaitė (VGTU inžinerijos licėjus Dvarčionių skyrius)
832.Radmiras Chamicevič (Vilniaus technologijų, verslo ir žemės ūkio mokykla)
833.Dziugas Zirlys (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
834.Gabija Mejeraite (Panevėžio r. Upytės Antano Belazaro pagrindinė mokykla)
835.Augustas Ratkus (Gargždų "Minijos" progimnazija)
836.Viltė Ažukaitė (Šakių "Žiburio" gimnazija)
837.Eimantas Brenkevičius (Alytaus r. Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazija)
838.Pijus Kavaliauskas (Alytaus Šaltinių progimnazija)
839.BEATRIČĖ PAUKŠTYTĖ (Kauno Veršvų gimnazija)
840.Rugilė Aleknaitė (Kauno Milikonių progimnazija)
841.Armandas Čeida (Kėdainių r. Miegėnų pagrindinė mokykla)
842.Viktorija Palecke (Klaipėdos turizmo mokykla)
843.Gabija Žemaitaitytė (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
844.Evelina Ražanauskaitė (Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
845.Greta Banevičiūtė (Šilutės pirmoji gimnazija)
846.Jonas Pranauskas (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
847.Osvaldas Giruckas (Molėtų r. Suginčių pagrindinė mokykla)
848.Tomas Sušinskas (Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
849.Karilė Bernotaitė (Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
850.Jerzy Voiniuš (Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
851.Erlandas Pajaujis (Vilkaviškio r. Žaliosios Vinco Žemaičio pagrindinė mokykla)
852.Justinas Šaparnis (Biržų "Saulės" gimnazija)
853.Karolina Vančenkovaitė (Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
854.Ugnė (Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
855.Gytė Čibirkaitė (Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinė mokykla)
856.Saulė Kliukaitė (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
857.Julius Vitkauskas (Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
858.Herkus Obrikis (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
859.Augustė Tautvydaitė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
860.Ugnius Urbonas (Kauno r. Raudondvario gimnazija)
861.Aleksandra Kalvaitytė (Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla)
862.Jonas Bubelis (Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
863.Vakaris Aleksandravičius (Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
864.Dominyka Sinicaitė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
865.Dominyka Juraite (Anykščių r. Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras)
866.Ligita Beganskaitė (Elektrėnų sav. Kietaviškių pagrindinė mokykla)
867.ELIJUS VARVUOLIS (Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
868.Beata Matukaitė (Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazija)
869.Simas Kluonis (Jonavos pradinė mokykla)
870.Simona Deinis (Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
871.Fausta Šeporaitytė (Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
872.Augustas Šulskus (Utenos Aukštakalnio progimnazija)
873.Mantas Kasparas Laurušonis (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
874.Augustas Gudiškis (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
875.Luknė Būblytė (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
876.DAMIR LOMOTIS (Vilniaus Maironio progimnazija)
877.Gabrielė Abramova (Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
878.Tajus Meškauskas (Panevėžio r. Piniavos mokykla-darželis)
879.Greta Dumbliauskaitė (Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazija)
880.Benas Kasperaitis (KTU inžinerijos licėjus)
881.Mantas Garnys (Vilniaus "Židinio" suaugusiųjų gimnazija)
882.Dennis Dominik Gotovski (Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
883.Airidas Lastauskas (Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
884.mėta maciūtė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
885.Lėja Juškaitė (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
886.Kamilė Lialytė (Plungės r. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija)
887.Vytautas Jurgis Uzela (Viešoji įstaiga „Vaivorykštės tako“ gimnazija)
888.Matas Straleckas (Alytaus r. Simno gimnazija)
889.Marija Sveshnikova (Viešoji įstaiga „Vaivorykštės tako“ gimnazija)
890.Jonas Kajokas (Marijampolės „Šaltinio“ progimnazija)
891.Gustas Kvedaras (Mažeikių Gabijos gimnazija)
892.kamile (Rietavo sav. Tverų gimnazija)
893.Elzė Butkutė (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
894.Aldas Mažeika (Kauno r. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija)
895.Ugnė Kondrotaitė (Pasvalio Svalios progimnazija)
896.Matas Bartusevičius (KTU Vaižganto progimnazija)
897.Austėja Muleronkaitė (Jonavos pradinė mokykla)
898.Augustė Sedleckaitė (Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
899.Goda Ivanauskaitė (Utenos Krašuonos progimnazija)
900.Ana Prapuolenytė (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
901.Salvijus Loda (Alytaus Dzūkijos mokykla)
902.Juozas Apčinikovas (Anykščių r. Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras)
903.Kristijonas Inkėnas (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
904.Grytė Kunaikaitė (Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
905.Julius Antonovičius (Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
906.Akvilė Sadauskaitė (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
907.Černiauskaitė Irūnė (Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
908.Smiltė Cikanavičiūtė (Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
909.Nojus Nausas (Vilniaus Žemynos progimnazija)
910.Vytautas Jankevičius (UAB Karalienės Mortos mokykla)
911.Augustas Vaitkevičius (Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
912.Gabrielė Kalytytė (Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
913.Emilija Rutkauskaitė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
914.Milena Baltrūnaitė (Kauno Rokų gimnazija)
915.Tadas Chadaravičius (Kalvarijos gimnazija)
916.Urtė Petraškaitė (Alytaus Dainavos progimnazija)
917.Aistis Bartkevičius (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
918.Ugnė Narkevičiūtė (Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija)
919.Milda Bagdonavičiūtė (Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
920.Neda vilkaite (Telšių "Kranto" progimnazija)
921.Eneidas Kaktonis (Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
922.Ieva Stankevičiūtė (Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
923.Vilius Kučejevas (Molėtų gimnazija)
924.Metas Makauskas (Elektrėnų "Versmės" gimnazija)
925.Vilius Karčiauskas (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
926.Ieva Bruožytė (Vilkaviškio r. Sūdavos pagrindinė mokykla)
927.Arnas Klimas (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
928.Raminta Bliūdžiūtė (Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
929.Tomas Patalavičius (Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
930.Paulius Jukna (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
931.Sonata Dumalakaitė (Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
932.Ernestas Stolbovas (Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
933.Neringa Būdvytytė (Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
934.Marius Ratkelis (Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
935.Titas Katkauskas (Šiaulių "Rasos" progimnazija)
936.Igor Kirpičnikov (Vilniaus Lazdynų mokykla)
937.Rugilė Ivanauskaitė (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
938.Gabrielė Rudžianskaitė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
939.Videta Vaičekauskaitė (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
940.Vladimir Moskalyuk (Visagino "Atgimimo" gimnazija)
941.Nedas Mykolas Gudaitis (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla)
942.Saulė Labulytė (Riešės gimnazija)
943.Jokūbas Simonaitis (Kauno Palemono gimnazija)
944.Evelina Navickate (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
945.migle (Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
946.Bumblys Domantas (Kretingos rajono Salantų gimnazija)
947.Emilis Rimutis (Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija)
948.ijuchnikaite15 (Vilniaus Naujininkų mokykla)
949.justyna charuzyte (Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazija)
950.Skliutaitė Gabija (Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
951.Viktorija Glazunovaitė (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
952.Edgaras Valaika (Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
953.Saulius Danta (Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
954.Matas Varnas (Rokiškio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras)
955.Skutulas Deniz (Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
956.Donatas Krukauskas (Vilniaus Naujininkų mokykla)
957.Rugilė Tamulytė (Kauno r. Babtų gimnazija)
958.Petrėtis Modestas (Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
959.Salomėja Kalinauskaitė (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
960.Goda Paneckaitė (Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
961.Vilius Stankevičius. (Lazdijų r. Aštriosios Kirsnos mokykla)
962.Karina Skinkytė (Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazijos Ramučių skyrius)
963.Augustas Černiauskas (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
964.Dovydas Kvedaravičius (Ūdrijos pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcis skyrius)
965.Janulevičius Lukas (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
966.Viltė Balčiūnaitė (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
967.Herkus Pėstininkas (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
968.Eimantas Eirošius (Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija)
969.Matas Ramelis (Šakių "Varpo" mokykla)
970.Rokas Raguckis (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
971.Gabrielius Kazilionis (Šakių "Varpo" mokykla)
972.Gabrielė Morozaitė (Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
973.Benas Siliūnas (Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
974.Nedas Ulčinas (Šiaulių Gegužių progimnazija)
975.Arminas Bagučanskas (Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
976.Rugilė Gasiūnaitė (Biržų "Saulės" gimnazija)
977.Estela Špiliauskaitė (Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
978.Kamilė Remeikaitė (Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
979.Simona Zavišė (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
980.Ernestas Ragelskas (Vilkaviškio r. Žaliosios Vinco Žemaičio pagrindinė mokykla)
981.Martynas Pėža (Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinė mokykla)
982.Lukas Stankevičius (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
983.Einoras Šalkauskas (Utenos Vyturių progimnazija)
984.Saulė Valuckaitė (VšĮ Šiaurės licėjus)
985.Matas Lebeliūnas (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
986.JORIS MIKULĖNAS (Joniškio "Saulės" pagrindinė mokykla)
987.Mantė Jakavičiūtė (Gargždų "Minijos" progimnazija)
988.Vytė Minikauskaitė (Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
989.Justas Valenta (Kauno r. Neveronių gimnazija)
990.Ernestas Kosač (Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazija)
991.Pijus Baltbarzdis (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
992.Ema Montvilaitė (Varėnos "Ryto" progimnazija)
993.Kajus Sakalauskas (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
994.Kulikauskas Rokas (Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla)
995.Atėnė Adomaitytė (Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
996.Agnė Palskytė (Anykščių r. Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija)
997.Viltė Litvinavičiūtė (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
998.Banevičiūtė Lėja (Vilniaus Balsių progimnazija)
999.Deimanįte Navardauskaite (Vilniaus "Židinio" suaugusiųjų gimnazija)
1000.Smiltė Vaitoškaitė (Kauno Milikonių progimnazija)
1001.Elzė Gindulytė (Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazija)
1002.Viktorija Cicėnaitė (Ignalinos gimnazija)
1003.Regvita Skindaraitė (Varėnos "Ryto" progimnazija)
1004.Martynas Vėbra (Ukmergės technologijų ir verslo mokykla)
1005.Agnė Kapitanskytė (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
1006.Airida Jankauskaitė (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1007.Marija Masovec (Visagino "Atgimimo" gimnazija)
1008.Žutautaitė Ieva (Vilniaus Balsių progimnazija)
1009.Gustė Jurevičiūtė (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1010.Karolis Pakalkevičius (Vilkaviškio pradinė mokykla)
1011.Nojus Muraškovas (Šakių rajono Lekėčių mokykla-daugiafunkcis centras)
1012.Gabija Putnaitė (Molėtų gimnazija)
1013.Nerilė Rimkutė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
1014.auguste jonauskaite (Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
1015.Robertas Urniežius (Vilniaus "Vyturio" pradinė mokykla)
1016.Tadas Domantas Kosauskas (Kauno Dainavos progimnazija)
1017.Ineta Kiverytė (Šakių rajono Gelgaudiškio pagrindinė mokykla)
1018.Zimnickaitė Isaja (Jonavos Jeronimo Ralio gimnazija)
1019.ROKAS DOKŠAS (Skuodo r. Aleksandrijos pagrindinė mokykla)
1020.Emilija Švedaitė (Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
1021.Viktorija Reys (Širvintų "Atžalyno" progimnazija)
1022.Dovas Šveikauskas (Kauno r. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija)
1023.Arnas Kriaučiūnas (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
1024.Armandas Dulkė (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
1025.Ieva Obeliūnaitė (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
1026.Šarūnas Bareišis (Vilniaus Žemynos progimnazija)
1027.Deimantė Jociūtė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
1028.Jokūbas Mikalauskas (Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
1029.Vėjas Čepauskas (Gargždų "Minijos" progimnazija)
1030.Airida Rudelyte (Marijampolės „Šaltinio“ progimnazija)
1031.Mantas Vaičeliūnas (Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
1032.Aleksandras Urbšys (Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
1033.Austėja Domaševičiūtė (Panevėžio Vytauto Mikalausko menų mokykla)
1034.Evaldas Liudžius (Kauno r. Raudondvario gimnazija)
1035.Emilijus Raciunas (Raseinių Šaltinio progimnazija)
1036.Mantas Svirupskis (Marijampolės marijonų gimnazija)
1037.Ernesta Sovaitė (Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
1038.Jordanas Ruzgus (Vilniaus Naujininkų mokykla)
1039.Gabrielė Šuleckaja (Trakų r. Paluknio Longino Komolovskio gimnazija)
1040.Valentinas Šidlauskas (Šakių "Varpo" mokykla)
1041.Aiva Liatukaitė (Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
1042.Dominykas Gabalis (Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
1043.Ugnė Tamašauskaitė (Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
1044.Fausta Globytė (Kauno Suzukio pradinė mokykla)
1045.Adrija Petraškaitė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1046.Gabrielė Povilonytė (Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
1047.Kajus Andriunas (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
1048.Ugnius Kružikas (Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
1049.Ramunė Kalinauskaitė (Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija)
1050.MĖTA ŠTĖNAITĖ (Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
1051.Domantas Astrauskas (Šiaulių Salduvės progimnazija)
1052.Viktorija Klimašauskaitė (Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
1053.Tauras Viržaitis (Kauno Milikonių progimnazija)
1054.Rimvydas Rumševičius (VšĮ "Ruduo-pavasaris")
1055.Rafaelis Minikauskas (Panevėžio rajono Paįstrio Juozo Zikaro gimnazija)
1056.Pijus Jasiukėnas (Panevėžio 5-oji gimnazija)
1057.Lėja Plauškaitė (Šilutės r. Juknaičių pagrindinė mokykla)
1058.Goda Pernaravičiūtė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
1059.Alvaras Ramonas (Panevėžio 5-oji gimnazija)
1060.Dovydas Vaičius (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1061.Asta Mračinskaitė (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
1062.Kotryna Dirmaitė (Vilniaus Pavilnio pagrindinė mokykla)
1063.Elena Bulatovaitė (Erudito licėjus)
1064.Justina Malinauskaitė (Tauragės "Versmės" gimnazija)
1065.Deimantas Giedraitis (Radviliškio Vaižganto progimnazija)
1066.Deividas Trumpinskas (Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės profesinio rengimo centras)
1067.Paulius Jakelaitis (Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
1068.Lukrecija Bartuškaitė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
1069.Gustė Stanislovaitytė (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
1070.Airidas Spirgis (Kauno r. Raudondvario gimnazija)
1071.Aira Kontautaitė (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
1072.Kotryna Mikaliūnaitė (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
1073.Jonas Petrauskas (Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
1074.Paula Budrikaitė (Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
1075.Katalėja Kalmatavičiūtė (Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
1076.Tajus Lukošius (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
1077.Ovidija Gulbinaitė (Kauno r. Babtų gimnazija)
1078.Ieva Sutkutė (Gargždų "Minijos" progimnazija)
1079.Paulius Kundrotas (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1080.Rimantė Papirtytė (Akmenės rajono Ventos gimnazija)
1081.Eliza Artemjeva (Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
1082.Medeina Gaudiešiūtė (Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
1083.Gabrielė Blažaitytė (Šakių "Varpo" mokykla)
1084.Domantas Pašvenskas (Kauno Dainavos progimnazija)
1085.Matas Sragauskas (Pagėgių savivaldybės Pagėgių pradinė mokykla)
1086.Tadas Žukauskas (Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazija)
1087.Lukas Folkmanas (Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija)
1088.Titas Malinauskas (Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
1089.Jokūbas Eidukaitis (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
1090.Meilė Alčauskaitė (Kretingos rajono Kurmaičių pradinė mokykla)
1091.ARNAS RAMANAUSKAS (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
1092.Jovita Brukštutė (Ignalinos gimnazija)
1093.Aurelijus Baranauskas (Lazdijų r. Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės mokykla)
1094.Austėja Strazdaitė (Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla)
1095.Lukas Mikalauskas (Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
1096.Ignotas Blaževičius (UAB Karalienės Mortos mokykla)
1097.Marija Apalko (Vilniaus "Santaros" gimnazija)
1098.Anželika Šaškovaitė (Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija)
1099.Evelina Mickevičiūte (Kauno r. Raudondvario gimnazija)
1100.Viktoras mikulis (Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
1101.Gytis Chalidoras (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
1102.Kamilė Ambrasaitė (Vilniaus "Ryto" progimnazija)
1103.Enrika Šimkutė (Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija)
1104.Nikita Iljin (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
1105.Simona Pamakštytė (Zarasų r. Dusetų Kazimiero Būgos gimnazija)
1106.Milda Rupainytė (Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
1107.Marta Malinauskaitė (Panevėžio 5-oji gimnazija)
1108.Karina Zinkevičiūtė (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
1109.Ugnė Pylipaitė (Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
1110.Ernestas Skališius (Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
1111.Eitvydas Paragys (Utenos Vyturių progimnazija)
1112.Elzė Jurkėnaitė (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1113.Urtė Jakovlevaitė (Klaipėdos r. Ketvergių pagrindinė mokykla)
1114.Beata Leonovič (Šalčininkų r. Kalesninkų Liudviko Narbuto gimnazija)
1115.EVA MAŽONAITĖ (Palangos Šventosios pagrindinė mokykla)
1116.Rapolas Korys (Vilniaus Antakalnio gimnazija)
1117.Augustinas Karalius (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
1118.Evelina Garbotovič (Trakų r. Paluknio "Medeinos" gimnazija)
1119.Navickas Deividas (Vilniaus Balsių progimnazija)
1120.Povilas Jakutis (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
1121.Vinclauskas Nedas (Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
1122.Karolis Žukauskas (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
1123.Katažyna Chinevič (Šalčininkų r. Kalesninkų Liudviko Narbuto gimnazija)
1124.Arnas Stanišauskas (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
1125.Eneida Pacevičiūtė (Kėdainių r. Labūnavos pagrindinė mokykla)
1126.Mantas Kuzmauskas (Alytaus Šaltinių progimnazija)
1127.Dominykas Laurinavičius (KTU Vaižganto progimnazija)
1128.Einaras Minkus (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1129.Kipras Žiliajevas (Vilniaus Žemynos progimnazija)
1130.Gintaras Dubosas (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1131.Lileika Justas (Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
1132.Greta ir Kriste (Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
1133.Kamilė Čepaitė (Alytaus Dzūkijos mokykla)
1134.Kamilė Naujokaitytė (Kazlų Rūdos pradinė mokykla)
1135.Vilma Škuratovaitė (Vilniaus Žemynos gimnazija)
1136.Paulina Didžiulytė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
1137.Kamilė Bubelevičiūtė (Širvintų "Atžalyno" progimnazija)
1138.Lukas Černius (Biržų "Saulės" gimnazija)
1139.Gabija Miliauskaitė (Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
1140.Kristupas Jakubovskis (Erudito licėjus)
1141.Kernius Šimonėlis (Utenos Rapolo Šaltenio progimnazija)
1142.Meidutė Sibilė (Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
1143.Andrius Trepenaitis (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
1144.Miglė Usevičiūtė (Pakruojo r. Pašvitinio pagrindinė mokykla)
1145.Adomas Sora (Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
1146.Ajus Astikas (Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus)
1147.Aleksas Vaišys (Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazija)
1148.Paulius Žeronas (Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazija)
1149.Paulius Švedas (Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
1150.Daniel Mongialo (Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
1151.Mingailė Liutkevičiūtė (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
1152.Gabrielius Tyla (Utenos Vyturių progimnazija)
1153.Austėja Žukausksitė (Jonavos r. Užusalių mokykla-daugiafunkcis centras)
1154.Rafal Šluinski (Vilniaus r. Paberžės šv. Stanislavo Kostkos gimnazija)
1155.Ramunė Lukaševičiūtė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1156.Nojus Čiapas (Raseinių Šaltinio progimnazija)
1157.Nedas Kučka (Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
1158.Mindaugas Šeputa (Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
1159.Milgaudas Žąsaitis (Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
1160.Einius Strackaitis (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1161.uršulė žvirblytė (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
1162.Vilius Jasas (Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
1163.Aronas Navickas (Erudito licėjus)
1164.Samanta Gurauskaitė (Vilniaus Karoliniškių gimnazija)
1165.Domantas Martišiūnas (Vilniaus Žemynos gimnazija)
1166.NAGLIS ENDRIUŠKA (Vilniaus Maironio progimnazija)
1167.Urtė Šakytė (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
1168.MANTAS STRAVINSKAS (Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
1169.Elvinas Rimydis (Kauno r. Babtų gimnazija)
1170.Ripinskaitė Lukrecija (Kauno Milikonių progimnazija)
1171.Raminta Martinkėnaitė (Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija)
1172.Milena Kriaučiūnaitė (Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
1173.Lėja Petkevičiūtė (Raseinių Šaltinio progimnazija)
1174.Tomas Kirvaitis (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
1175.Markas Klimovas (Jonavos Jeronimo Ralio gimnazija)
1176.vesta kazevičiūtė (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
1177.Dovydas Jurkša (Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
1178.Tadas Skinulis (Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazija)
1179.Paulina Bujauskaitė (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
1180.Laimutė Šakočiūtė (Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazija)
1181.Arminas Stanis (Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija)
1182.Edgaras Chmieliauskas (Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
1183.Ugnius Andriuškevičius (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1184.Anastasija Kozlovskaja (Vilniaus "Saulėtekio" mokykla-daugiafunkcis centras)
1185.Sofija Vinogradova (Klaipėdos Vitės progimnazija)
1186.Austėja Jakunskaitė (Kalvarijos gimnazija)
1187.Danguolė Arlauskaitė (Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
1188.Rokas Šlapsevičius (Alytaus Dzūkijos mokykla)
1189.Rugilė Ambraškaitė (Vilniaus Antakalnio progimnazija)
1190.Dovydas Lugovik (Alytaus Šaltinių progimnazija)
1191.Lėja Žemliauskaitė (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
1192.Ignas Varanka (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
1193.Deividas Gylys (Marijampolės marijonų gimnazija)
1194.RUGILĖ KINČIŪTĖ (Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
1195.Simas Juozapaitis (Kelmės r. Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija)
1196.Liutkevičiūtė Saulė (Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
1197.Šipšinskas Paulius (Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
1198.Titas Žulkus (Tauragės "Versmės" gimnazija)
1199.Augustė Raudytė (Klaipėdos "Varpelio" mokykla-darželis)
1200.Mantas Vėjelis (Biržų "Saulės" gimnazija)
1201.Urtė Paužolytė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
1202.Karolis Mieldažys (Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus)
1203.Aušra Černiauskaitė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
1204.Miglė Norvilaitė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1205.Adomas Dicpetris (Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
1206.Nedas Kalvelis (Joniškio "Saulės" pagrindinė mokykla)
1207.Tautvydas Lukošaitis (Šiaulių Gegužių progimnazija)
1208.Ignas Bilevičius (Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
1209.Iveta Česnulevičiūtė (Šakių "Žiburio" gimnazija)
1210.Dominykas Užgalis (Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
1211.Jonas Bielskis (Palangos Šventosios pagrindinė mokykla)
1212.Vitunskas Ugnius (Alytaus „Volungės“ progimnazija)
1213.Tajus Valaika (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
1214.Polina Labutina (Vilniaus lietuvių namai)
1215.Renaldas Šerys (Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazija)
1216.Pijus Čiurlionis (Marijampolės sav. Padovinio pagrindinė mokykla)
1217.Arminas Stašinskas (Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
1218.Rusnė Kemežytė (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
1219.Andrėja Mirmanaite (Kauno Rokų gimnazija)
1220.Miglė Anikanovaitė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla, Radvilėnų filialas)
1221.Nojus Juodis (Elektrėnų pradinė mokykla)
1222.Leontijus Saveljevas (Švenčionių profesinio rengimo centras)
1223.Gabrielė Dranseikaitė (Vilniaus "Vyturio" pradinė mokykla)
1224.Caldarelli Erica (Vilniaus Balsių progimnazija)
1225.Matas Grinevičius (Marijampolės sav. Želsvos pagrindinė mokykla)
1226.Tadas Burkinovas (Tauragės r. Žygaičių gimnazija)
1227.Monika Cholina (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
1228.Koskutė Evita (Šiaulių Gytarių progimnazija)
1229.Milda Pociūtė (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
1230.Auksė Bernotaitė (Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija)
1231.Agota Bagdzevičiūtė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
1232.Aleksandr Malanov (Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
1233.Aida Mažikaitė (Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
1234.Žilinskis Tautvydas (Kretingos rajono Salantų gimnazija)
1235.Butkus Simas (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
1236.Šarūnas Belskas (Jonavos "Lietavos" pagrindinė mokykla)
1237.Mantas liaučys (Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
1238.Izabelė Mardosaitė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
1239.Adelė Janulytė (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
1240.domantas savickas (Šiaulių "Santarvės" gimnazija)
1241.LUKJANOVIČIŪTĖ ERIKA (Vilniaus Maironio progimnazija)
1242.Jonė Bislytė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
1243.Domantas Palekas (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
1244.Kotryna Kajackaitė (Šakių "Varpo" mokykla)
1245.Tomas Čichunovas (Radviliškio r. Grinkiškio Jono Poderio gimnazija)
1246.Ugnė Daugėlaitė (Elektrėnų sav. Kietaviškių pagrindinė mokykla)
1247.Eimantas Balčiūnas (Biržų "Saulės" gimnazija)
1248.Gerda Jurėnaite (Kupiškio r. Noriūnų Jono Černiaus pagrindinė mokykla)
1249.Nojus Grigišas (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
1250.Vika Zemeliauskaitė (Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija)
1251.Fausta Bieliauskaitė (Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazija)
1252.Ieva Jovaišaitė (Vilniaus Baltupių progimnazija)
1253.girius 12 (Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
1254.Justinas Šimoliūnas (Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
1255.Gabija Kupčinskaitė (Vilkaviškio r. Alvito mokykla-daugiafunkcis centras)
1256.Gytis Danėlius (Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
1257.Domas Bendžius (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
1258.Kornelijus Akstinas (Šiaulių r. Gruzdžių gimnazija)
1259.Ieva Remesaitė (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
1260.Rokas Laugalys (Tauragės "Versmės" gimnazija)
1261.Deimantas Rolskis (Šakių rajono Gelgaudiškio pagrindinė mokykla)
1262.Goda Paulauskaitė (Biržų "Saulės" gimnazija)
1263.Kamilė (Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija)
1264.Žygimantas Kaurynas (Vilniaus Žvėryno gimnazija)
1265.Mantas Jakubauskas (Briuselio Europinė mokykla 2)
1266.Justas Diržininkas (Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
1267.Aistis Krisikėnas (Biržų technologijų ir verslo mokymo centras)
1268.Roberta Pakulytė (Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
1269.Meda Griškonytė (Lazdijų r. Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija)
1270.Ignė Palionytė (Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija)
1271.Gintarė Venclovaitė (Vilniaus Žvėryno gimnazija)
1272.Tėja Valantinaitė (Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
1273.Marius Kapačinskas (Kauno Dainavos progimnazija)
1274.Kamilė Katinaitė (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
1275.Solvita Amaler (Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija)
1276.Aleksandras Jemeljanovas (Kauno r. Raudondvario gimnazija)
1277.Vakaris (Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
1278.Timas Bučinskas (Alytaus Likiškėlių progimnazija)
1279.Goda Diglytė (Kretingos rajono Jokūbavo Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
1280.Ignas Stankaitis (Klaipėdos Gedminų progimnazija)
1281.Gabrielė Šabasevičiūtė (Vilniaus "Ryto" progimnazija)
1282.Klimas Matas (Vilniaus Balsių progimnazija)
1283.Viltė Ramanauskaitė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
1284.juvencijus pumptis (Utenos Rapolo Šaltenio progimnazija)
1285.Elina Molockaja (Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
1286.Monika Vaičiulytė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1287.Andrėja Barynaitė (Kauno Milikonių progimnazija)
1288.Domantas Stankus (Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
1289.Ernestas (Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija)
1290.Neda Jucytė (Plungės r. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija)
1291.Tautvydas Zakarevičius (Varėnos "Ryto" progimnazija)
1292.Danielė Vedlugaitė (Biržų "Saulės" gimnazija)
1293.Viltė Martinaitytė (Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
1294.Vilius Leibenka (Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
1295.Laurynas.Proscevičius (Kauno Palemono gimnazija)
1296.Liubeckaitė Daina (Šalčininkų r. Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija)
1297.Almira Steckaitė (Trakų r. Rūdiškių gimnazija)
1298.Mėja Kvederavičiūtė (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
1299.Gabrielė Jokubaitytė (Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija)
1300.Žan Kosteckij (Švenčionių r. Pabradės "Žeimenos" gimnazija)
1301.Vilius Kreimeris (Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazija)
1302.Adelina Grigaliauskaitė (Šakių "Varpo" mokykla)
1303.Eigirdas Raišutis (Gargždų "Minijos" progimnazija)
1304.gabija dabašinskaite (Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija)
1305.Ilona Chodorovič (Vilniaus r. Rukainių gimnazija)
1306.Jokūbas Basijokas (Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
1307.Tadas Obelienius (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
1308.7. Griučkaitytė Emilija (KTU Vaižganto progimnazija)
1309.Greta Pauliūtė (Tauragės Tarailių progimnazija)
1310.Tijus Jokūbas Inčikas (Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
1311.Vanesa Šilkūnaitė (Erudito licėjus)
1312.Lina Bajoriūnaitė (Panevėžio r. Berčiūnų pagrindinė mokykla)
1313.Grėbliauskaitė Sofija (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
1314.Aistis Šeštokas (Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
1315.Odrė Petrutytė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
1316.Laima Indriūnaitė (Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
1317.Smilte Jaškute (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
1318.Adomas Vikerta (Kauno "Saulės" gimnazija)
1319.Greta Listvan (Šalčininkų r. Baltosios Vokės "Šilo" gimnazija)
1320.Dominykas Jarašūnas (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
1321.Titas Šidlauskas (Panevėžio r. Raguvos gimnazija)
1322.Edvinas Šerėnas (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
1323.Agnė Čižaitė (Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
1324.Vakaris Miliauskas (Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
1325.Daniel Filistovič (Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazija)
1326.Neda Nevieraitė (Utenos Krašuonos progimnazija)
1327.Gabrielle Luna Olson (Ignalinos gimnazija)
1328.Donatas Vasiliauskas (Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
1329.Agnė Sabaliauskaitė (Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
1330.Gytis Vaznys (Vilniaus Žvėryno gimnazija)
1331.Urtė Skarupskaitė (Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
1332.Augustas Skerstonas (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
1333.Ovidijus Sakalavičius (Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
1334.Austėja Plačiakytė (Kauno r. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija)
1335.Pijus Bartkus (Šakių rajono Gelgaudiškio pagrindinė mokykla)
1336.Deividas Vasiliauskas (Plungės r. Šateikių pagrindinė mokykla)
1337.Justinas Pigaga (Alytaus Likiškėlių progimnazija)
1338.Nojus Mickevičius (Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
1339.Arminas Leonauskas (Klaipėdos r. Pašlūžmio mokykla-daugiafunkcis centras)
1340.Darijus Katkevičius (Šiaulių Gegužių progimnazija)
1341.Georgij Novoslavskij (Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
1342.Arijus Vainauskas (Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinė mokykla)
1343.RUGILĖ MARGELYTĖ (Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
1344.Vijus Kertenis (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
1345.Juta Daubaraitė (Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
1346.Faustas Leonavičius (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
1347.Tauras Bružinskis (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
1348.Rytis Jurkėnas (Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
1349.Pijus Černiauskas (Utenos Krašuonos progimnazija)
1350.Dominykas Tomanas (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
1351.Gerda Jonaitytė (Šilutės r. Katyčių pagrindinė mokykla)
1352.Smiltė Krugelytė (Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
1353.Elzė Enkutė (VšĮ Šiaurės licėjus)
1354.Gabija Pagiegalaitė (Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
1355.Meda Gvozdaitė (Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija)
1356.Evelina Šimelytė (Vilniaus Žvėryno gimnazija)
1357.Povilas Kisieliauskas (Lazdijų r. Aštriosios Kirsnos mokykla)
1358.Kornelijus Kanišauskas (Radviliškio r. Alksniupių pagrindinė mokykla)
1359.Gustė Marazaitė (Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
1360.Gajūnas Dabušinskas (Alytaus Jotvingių gimnazija)
1361.Nikita Kudriašovas (Vilniaus "Saulėtekio" mokykla-daugiafunkcis centras)
1362.Rusnė Korsakaitė (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
1363.Matas Aukštakalnis (Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
1364.Sibilė Skavičiūtė (Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija)
1365.Romualdas Joniškis (Akmenės r. Kruopių pagrindinė mokykla)
1366.Kamilė Bartašiūtė (Kauno r. Raudondvario gimnazija)
1367.Jonas Galminas (Vilniaus Žemynos progimnazija)
1368.Ūla Adomaitė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1369.Fortūnatas Venckus (Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
1370.Karolis Nikolajevas (Šiaulių Jovaro progimnazija)
1371.Paulina Bereišytė (Jonavos Jeronimo Ralio gimnazija)
1372.Mantas Paldauskas (Kauno r. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija)
1373.Arnas Marcinkus (Šiaulių Dainų progimnazija)
1374.Mantas Puskunigis (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
1375.Lukas Kardamavičius (Utenos Krašuonos progimnazija)
1376.Pelutytė Gabrielė (Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
1377.Justinas Banevičius (Molėtų pradinė mokykla)
1378.Jocius Elijus (Šiaulių Gytarių progimnazija)
1379.Roland Beržinskas (Vilniaus "Saulėtekio" mokykla-daugiafunkcis centras)
1380.Viltė Grišiūtė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
1381.Rolandas Bania (Vilniaus r. Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazija)
1382.Darija Šimonėlytė (Utenos Vyturių progimnazija)
1383.Austėja Matelionytė (Utenos Vyturių progimnazija)
1384.Pučinskas Ernestas (Ukmergės Antano Smetonos gimnazija)
1385.Miglė Šimanskaitė (Prienų r. Jiezno gimnazija)
1386.Gabrielė Griciūtė (Kauno Veršvų gimnazija)
1387.Gerda Enzi (Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
1388.Deimantė Lukijanskaitė (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1389.Aronas Ševerdovas (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
1390.Aurelijus Sulikas (Panevėžio 5-oji gimnazija)
1391.Iveta Stasiulaitytė (Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus)
1392.Neda Kasčiuškevičiūtė (Plungės r. Kulių gimnazija)
1393.Deimantė Puriuškytė (Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
1394.Matas Skruibys (Klaipėdos Vitės progimnazija)
1395.Markas Bartkus (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
1396.Bertulis Matas (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
1397.Greta Šarkaitė (Vilniaus Žvėryno gimnazija)
1398.Paulius Pažereckas (Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
1399.Tautvydas Jonynas (Alytaus Dainavos progimnazija)
1400.Iveta Korneva (Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
1401.Agniete Normantaite (Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazija)
1402.Austėja Venckūnaitė (Kazlų Rūdos "Elmos" mokykla-darželis)
1403.Česonytė Marija (Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
1404.Valentinas Vižlenskas (Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
1405.Aurimas Bernotas (Kretingos rajono Jokūbavo Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
1406.Daniel Kasin (Vilniaus "Židinio" suaugusiųjų gimnazija)
1407.Miglė Pugžlytė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1408.Rytis Maskoliūnas (Zarasų r. Dusetų Kazimiero Būgos gimnazija)
1409.Sabaliauskaitė Samanta (Jonavos Jeronimo Ralio gimnazija)
1410.Vilius Erlickas (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
1411.Austėja Girtaitė (Klaipėdos Gedminų progimnazija)
1412.Paulina Antropik (Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
1413.Emilija Anužytė (Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
1414.Mantas Kavaliauskas (Pagėgių savivaldybės Piktupėnų pagrindinė mokykla)
1415.Kostas Eglinskas (Klaipėdos r. Agluonėnų pagrindinė mokykla)
1416.Austėja Kopcikaitė (Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
1417.FAUSTAS SABŪNAS (Vilniaus Pavilnio progimnazija)
1418.Dariuš Krulikovskij (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
1419.Dovydas Gricius (Ukmergės technologijų ir verslo mokykla)
1420.Neda Janevičiūtė (Varėnos r. Senosios Varėnos Andriaus Ryliškio pagrindinė mokykla)
1421.Erikas Frejeris (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1422.Aivaras Valeika (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1423.Eglė Lukošiūtė (Klaipėdos r. Šiūparių mokykla-daugiafunkcis centras)
1424.Arijus Butvila (Šalčininkų r. Dieveniškių "Ryto" gimnazija)
1425.Daniel Vaitkūnas (VIMS - INTERNATIONAL MERIDIAN SCHOOL)
1426.Joris Jagminas (Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
1427.Elena Kukučionytė (Lazdijų r. Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės mokykla)
1428.Korina Tandzegolskė (Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
1429.Eimantas Šmigelskis (Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus)
1430.Austėja Stundžaitė (Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
1431.Gabrielia Jakovleva (Butrimonių pagrindinė mokykla)
1432.Vesta Ramašauskaitė (Gargždų "Minijos" progimnazija)
1433.Eivinas Bieliauskas (Zarasų "Ąžuolo" gimnazija)
1434.Nojus Povilonis (Jonavos Jeronimo Ralio gimnazija)
1435.Ūla Katiliūtė (VšĮ Šiaurės licėjus)
1436.Rusnė Lukšytė (Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
1437.Lukas Zaikauskas (Riešės gimnazija)
1438.Ugnė Kavaliauskaitė (Vilniaus Žvėryno gimnazija)
1439.Kotryna Ašakaitė (Biržų "Saulės" gimnazija)
1440.Nojus Petrauskas (Mažeikių Gabijos gimnazija)
1441.Sintija Bauževičiūtė (Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
1442.Emilija Rimkutė (Kauno r. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija)
1443.Emilija Linkevičiūtė (Alytaus Dainavos progimnazija)
1444.Martynas Šimkus (Vilniaus Žemynos progimnazija)
1445.Emilija Kombarytė (Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
1446.Gedas Buškus (Šiaulių Jovaro progimnazija)
1447.Karilė Voverytė (Vilniaus "Ryto" progimnazija)
1448.Žygimantas Grinkevičius (Alytaus Dainavos progimnazija)
1449.Justas Siaurokas (Kauno r. Raudondvario gimnazija)
1450.Damyras Apanavičius (Elektrėnų pradinė mokykla)
1451.Aistė Morkevičiūtė (Panevėžio rajono Paįstrio Juozo Zikaro gimnazija)
1452.Matas Altmanas (Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
1453.Emilis Monkevičius (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1454.Lukas Paulauskas (Plungės r. Kulių gimnazija)
1455.Marius Rybakovas (Kaišiadorių r. Žiežmarių mokykla-darželis "Vaikystės dvaras")
1456.Karina Kasiulytė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1457.Saida Palenčiūtė (Ignalinos gimnazija)
1458.Lukas Mikalauskas (Tauragės "Versmės" gimnazija)
1459.Beata Karablikova (Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
1460.Meida Dambrauskaitė (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
1461.Matas Bauža (Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
1462.Rugilė Mocevičiūtė (Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
1463.Emilija Narvaišaitė (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
1464.Lugnius Čibinskas (Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
1465.Edgaras Adomavičius (Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
1466.Romeikaitė Greta (Vilniaus Maironio progimnazija)
1467.Austėja Valkauskaitė (Utenos Krašuonos progimnazija)
1468.Pijus Reinikovas (Kauno r. Raudondvario gimnazija)
1469.Saulė Beniušytė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
1470.Deimantas Bukinas (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1471.Matas Dapkus (Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
1472.Dovydas Gričius (Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
1473.Danielius Stončius (Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos Ruzgų skyrius)
1474.Patricija Daškevič (Vilniaus Žemynos gimnazija)
1475.Erik Gluchovskij (Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
1476.Eimantė Rudomanskytė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1477.Mantas Damavičius (Plungės „Babrungo“ progimnazija)
1478.Vytautė Rimkutė (Klaipėdos Vydūno gimnazija)
1479.Greta Budrevičiūtė (Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
1480.Etelė Naureckaitė (Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazija)
1481.Rojus Liambutis (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
1482.Otilija Dobrovolskytė (Šiaulių Lieporių gimnazija)
1483.Lukas Stasiukynas (Alytaus profesinio rengimo centras)
1484.Dovydas Kiseliauskas (Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
1485.Adomas (Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
1486.vacloavs (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
1487.Gustė Rinkevičiūtė (Vilkaviškio r. Bartninkų Jono Basanavičiaus mokykla-daugiafunkcis centras)
1488.Aurimas Narjauskas (Raseinių r. Ariogalos gimnazija)
1489.Vėj Mot (Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
1490.Augustas Petraška (Vilniaus Gabijos gimnazija)
1491.Kipras Šventoraitis (Kauno r. Raudondvario gimnazija)
1492.Samanta Giedraitytė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
1493.Martynas Golyšenko (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
1494.Tomas Rugienius (Vilkaviškio r. Gižų Kazimiero Baršausko mokykla-daugiafunkcis centras)
1495.Radvilė Petruškevičiūtė (Kauno Veršvų gimnazija)
1496.Silvestras Kanopa (Vilniaus Žvėryno gimnazija)
1497.Džiugas Šriūbėnas (Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
1498.Tarnapavičius Ernestas (Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
1499.Greta Bukauskaitė (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
1500.Pijus Pigulevičius (Akmenės r. Papilės Simono Daukanto gimnazija)
1501.Lukas Guzovas (Kauno Rokų gimnazija)
1502.Vytautė Lukošaitytė (Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
1503.Gabija Rimkutė (Kauno r. Piliuonos gimnazija)
1504.Kotryna Jakštaitė (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
1505.Arsenijus Jezov (Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
1506.Ieva Paulauskytė (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
1507.Mindaugas Poltoržickis (Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija)
1508.Deimilė Januškevičiūtė (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1509.Martynas Maciulevičius (Molėtų gimnazija)
1510.Vainius Juknevičius (Molėtų gimnazija)
1511.Melani Budinaitė (Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
1512.Vaiva Sadovskytė (Kauno Milikonių progimnazija)
1513.Kamilė Juodytė (Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla)
1514.Erikas Gečas (Gargždų "Minijos" progimnazija)
1515.Ema Vilčikauskytė (Šiaulių Gegužių progimnazija)
1516.Nojus Šeikus (Zarasų r. Antazavės Juozo Gruodžio gimnazija)
1517.Samanta Bazaraitė (Joniškio "Saulės" pagrindinė mokykla)
1518.Orinta Valavičiūtės (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1519.Herkus Agejevas (Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
1520.Austėja Pauliūtė (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
1521.saule narusyte (Kauno r. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija)
1522.Insoda Tomas (Marijampolės sav. Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija)
1523.Tautvydas Pažemeckas (Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus)
1524.Robertas Fotinas (Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus)
1525.Arnas Žilinskas (Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
1526.Kasparas Mickevičius (Šv. Juozapo mokykla)
1527.Justė Čiuplytė (Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
1528.eidanas (Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
1529.Daniel Orlov (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
1530.Džiugas Gudeliauskas (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
1531.Jonas (Anykščių Jono Biliūno gimnazija)
1532.Tadas Striaukas (Telšių "Džiugo" gimnazija)
1533.DŽIUGAS CHLIUSTOVAS (Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
1534.Aivaras Jocas (Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazija)
1535.Danielius Jautakis (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
1536.Ugnė Jonaitytė (Panevėžio r. Karsakiškio Strazdelio pagrindinė mokykla)
1537.Mickūnaitė Intija (Kretingos rajono Salantų gimnazija)
1538.Matulevičiūtė Gabrielė (Vilniaus "Laisvės" gimnazija)
1539.Augustė Barštytė (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
1540.samanta vembutaite (Viešoji įstaiga Kuršėnų politechnikos mokykla)
1541.Gabija Juodeikaitė (Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus)
1542.Justė Malinauskaitė (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
1543.Žilvinas Magerramovas (Kėdainių profesinio rengimo centras)
1544.Jočytė Augustė (Vilniaus Maironio progimnazija)
1545.Justas Miliauskas (Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
1546.Elijus Kučinskas (Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
1547.Marija Malinauskaitė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
1548.Matas Martišius (Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
1549.Beata Ranonytė (Vilniaus Žemynos gimnazija)
1550.Kristupas Baltrušaitis (Elektrėnų sav. Kietaviškių pagrindinė mokykla)
1551.Darija Urbanavičiūtė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
1552.Saida Dimšaitė (Kauno r. Raudondvario gimnazija)
1553.Lukas Šaban (Jonavos Jeronimo Ralio gimnazija)
1554.Beata Antanavičiūtė (Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
1555.Rikardas Gasaitis (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
1556.Laurynas Liaučius (Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
1557.Rūta Lietuvinikaitė (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1558.Gabrielė Maločkina (Kėdainių r. Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinė mokykla)
1559.Elijus Šileika (Kauno Dainavos progimnazija)
1560.Ugnius Urbelis (Šiaulių Simono Daukanto gimnazija)
1561.Mantas Karpis (Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazija)
1562.Augustė Vyšniauskaitė (UAB „Taškius“)
1563.Urtė Mačiukaitė (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
1564.Rūta Žemaitytė (Utenos Dauniškio gimnazija)
1565.Eglė Triponaitė (Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
1566.Agnius Meškauskas (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
1567.Brigita Buzytė (Šiaulių r. Gruzdžių gimnazija)
1568.Dovydas Barkauskas (Palangos Šventosios pagrindinė mokykla)
1569.Karolis Šepetys (Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazija)
1570.Arnas Morkūnas (Vilniaus "Vyturio" pradinė mokykla)
1571.Joris Bielskas (Alytaus Dainavos progimnazija)
1572.Rytis Venskutonis (Vilniaus "Ryto" progimnazija)
1573.Dominykas Žiedas (Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
1574.Tautvydas Domarkas (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
1575.Gabrielė Gečaitė (Tauragės Tarailių progimnazija)
1576.Adelė Treigotaitė (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
1577.Einartas Indrašius (Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
1578.Erika Rekašiūtė (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
1579.Edas Tamulevicius (Šakių "Varpo" mokykla)
1580.Austėja Žilinskaitė (Kaišiadorių r. Palomenės pagrindinė mokykla)
1581.Sandra Stankutė (Klaipėdos Baltijos gimnazija)
1582.Rokas Kavaliauskas (Panevėžio 5-oji gimnazija)
1583.Gabija Bulotaitė (Klaipėdos Gedminų progimnazija)
1584.Ugnė Belickaitė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
1585.Ema Slavenskaitė (Vilniaus Antakalnio progimnazija)
1586.Edvin Daukševič (Vilniaus "Saulėtekio" mokykla-daugiafunkcis centras)
1587.Herkus Stancikas (Klaipėdos "Saulėtekio" progimnazija)
1588.Evaldas Gerutis (Šiaulių profesinio rengimo centras, Statybos skyrius)
1589.Martynas Pšibišauskas (Panevėžio r. Piniavos mokykla-darželis)
1590.Gintė Robovičiūtė (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
1591.Erikas Zalagėnas (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
1592.Austėja Maslauskaitė (Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
1593.Gabrielius Alekna (Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus)
1594.Abigailė Šateikaitė (Panevėžio rajono Paįstrio Juozo Zikaro gimnazija)
1595.Gabrielė Valinčiūtė (Prienų r. Stakliškių gimnazija)
1596.l (Širvintų "Atžalyno" progimnazija)
1597.Juste Vyšniauskaitė (Kauno r. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija)
1598.Ignas Raugalas (Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
1599.Tadas Andziulis (Elektrėnų pradinė mokykla)
1600.Odeta Šinušaitė (Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija)
1601.Julia Tichanovskaja (Visagino "Atgimimo" gimnazija)
1602.Rokas Januškevičius (Vilniaus "Sietuvos" progimnazija)
1603.Vėjas Jokūbas Ruželė (Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
1604.Sereika Mantas (Vilniaus Maironio progimnazija)
1605.Kaupas Emilis (Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
1606.Greta Balsevičiūtė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
1607.Neda Maminskaitė (Panevėžio "Minties" gimnazija)
1608.Grantas Graužinis (Utenos Krašuonos progimnazija)
1609.Eladijus Pečkaitis (Vilkaviškio r. Alvito mokykla-daugiafunkcis centras)
1610.EMILIJA BUTKEVIČIŪTĖ (Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
1611.Gabrielė Drsukytė (Vilniaus Karoliniškių gimnazija)
1612.Patricija Preikšaitė (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
1613.Osvaldas Matulionis (Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazija)
1614.Džiugas Slavinskas (Šiaulių r. Bubių mokykla)
1615.Erika Chailenka (Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
1616.Kornelija Jablonskytė (Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
1617.Marija Rakova (Vilniaus lietuvių namai)
1618.Dmitrijus Titovas (Širvintų "Atžalyno" progimnazija)
1619.Barbora Pilevičiūtė (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1620.Justas Sabastijanskas (Kauno Rokų gimnazija)
1621.VYTAUTAS BONČKUS (Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
1622.Rusnė Raudonytė (Vilniaus "Ryto" progimnazija)
1623.faustina (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
1624.Rasa Marija Grinkevičiūtė (Kaišiadorių r. Paparčių mokykla-daugiafunkcis centras)
1625.Viltė Ruzgaitė (Zarasų r. Dusetų Kazimiero Būgos gimnazija)
1626.Monika Sikač (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1627.Leonora Tarnauskaitė (Šakių "Varpo" mokykla)
1628.Gabija Gvaizdauskaitė (Telšių "Saulėtekio" pradinė mokykla)
1629.Paloma Lėja Šilinaitė (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
1630.Vakaris Kiela (Vilniaus "Židinio" suaugusiųjų gimnazija)
1631.Dija Rudzevičiūtė (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
1632.Arnas Jurša (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
1633.Vega Grikavičiūtė (Prienų r. Veiverių Tomo Žilinsko gimnazija)
1634.Nojus Kubilius (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1635.Kajus Ruminas (Alytaus Jaunųjų informatikų akademija)
1636.Gabrielė Pranskevičiūtė (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
1637.Titas Mockevičius (Kauno Milikonių progimnazija)
1638.Fausta Šapolaitė (Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
1639.Važnevičius Matas (Vilniaus Maironio progimnazija)
1640.Miglė Lapinskaitė (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
1641.Viktoras Vaškinėlis (Švenčionių progimnazija)
1642.Simas Jokubauskas (Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos Ruzgų skyrius)
1643.BUKINAS JOKŪBAS (Vilniaus Maironio progimnazija)
1644.Žainis (Kretingos Simono Daukanto progimnazija)
1645.Ernestas Nelkinas (Vilniaus lietuvių namai)
1646.Žygimantas Viskanta (Vilniaus Žvėryno gimnazija)
1647.Goda Sabaliauskaitė (Alytaus „Volungės“ progimnazija)
1648.Augustė Rakitinaitė (Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
1649.Gustas Saruolis (Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazija)
1650.Dominykas Kanišauskas (Klaipėdos Vitės progimnazija)
1651.Nikoloz Koplatadze (Alytaus profesinio rengimo centras)
1652.Karina Mačiliūnaitė (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
1653.Augustė Liubomirskaitė (Panevėžio „Aušros“ progimnazija)
1654.Jonušaitė Tėja (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
1655.Alanta Kalibataitė (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
1656.Jore Urbonaite (Šiaulių Jovaro progimnazija)
1657.Pijus Stravinskas (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
1658.EMILIJA ŽUKAUSKAITE (Skuodo r. Aleksandrijos pagrindinė mokykla)
1659.airidas pranskunas (Panevėžio r. Raguvos gimnazija)
1660.Rasa Svetikaitė (Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
1661.Saulė Imbrasaitė (Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
1662.Jauneikaitė Justina (Vilniaus Maironio progimnazija)
1663.Dominykas Švelnys (Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
1664.Emilija Stankevičiūtė (Kauno Rokų gimnazija)
1665.Ignas Rukšėnas (Telšių "Germanto" progimnazija)
1666.Miglė Juškaitė (Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
1667.Šarūnas Štikonas (Klaipėdos Litorinos mokykla)
1668.Deimantė Rojūtė (Mažeikių Gabijos gimnazija)
1669.Ieva Gustaitė (Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
1670.Gabija Urbunaitė (Radviliškio r. Baisogalos gimnazija)
1671.Austėja Šmigelskaitė (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
1672.Paulius Kučinskas (Kretingos rajono Grūšlaukės mokykla-daugiafunkcis centras)
1673.Bogumil Bogdanovič (Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
1674.Gabija Krivickė (VGTU inžinerijos licėjus)
1675.Ugnė Jasiškytė (Šiaulių r. Gruzdžių gimnazija)
1676.Greta Miceikaitė (Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
1677.Ieva Gerkavičiūtė (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
1678.Paulina Stalionyte (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
1679.Titas Vlasovas (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
1680.Dominykas Mackevičius (VGTU inžinerijos licėjus)
1681.Urtė Irician (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1682.Gustaw Pekarski (Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
1683.MATAS MOCEVICIUS (Kauno r. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija)
1684.Gabija Sarkanaitė (Jonavos Jeronimo Ralio gimnazija)
1685.Agata Kananovič (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
1686.Gintas Vaičiūnas (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
1687.Kamilė Sutkutė (Vilniaus Žvėryno gimnazija)
1688.Agota Aleknaitė (Vilniaus licėjus)
1689.Marta Ašmankevičiūtė (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
1690.Tajus Muraška (Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
1691.Emilija Mingailė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1692.Kristijonas Bankauskas (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
1693.Karolis Pačinskas (Kauno Milikonių progimnazija)
1694.Kristupas Junevičius (Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
1695.Katinas Kipras (Molėtų pradinė mokykla)
1696.Gabija Petrikauskaitė (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
1697.Burokaitė Kamilė (Vilniaus Balsių progimnazija)
1698.Deividas Kripaitis (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
1699.Deimantas Petrauskas (Varėnos "Ryto" progimnazija)
1700.Ignas Dzimitravičius (Vilniaus Žemynos progimnazija)
1701.Tadas Adomkus (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1702.Aida Drazdauskaitė (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
1703.Vytautė Makaraitė (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
1704.Elija Bistrickaitė (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
1705.Eimantas Smaguris (Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
1706.Adrija Birbalaitė (Klaipėdos Vitės progimnazija)
1707.Vytautas Pranckevičiuis (Prienų r. Stakliškių gimnazija)
1708.Dominykas Liepis (Kauno r. Raudondvario gimnazija)
1709.Meida Mitkute (Kauno r. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija)
1710.Jovita Karčiauskaitė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1711.Aistė Kavaliauskaitė (Klaipėdos Vydūno gimnazija)
1712.Vytautas Abarius (Vilniaus Karoliniškių gimnazija)
1713.Klaidas Petryla (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
1714.Justas Dirginčius (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
1715.Nainytė Darija (Prienų r. Veiverių Tomo Žilinsko gimnazija)
1716.Ieva Aleksandravičiūtė (Vilniaus r. Kalvelių "Aušros" gimnazija)
1717.Deimantas Selickis (Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
1718.roze (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
1719.Vladlena Babak (Vilniaus lietuvių namai)
1720.Nojus Dvarijonas (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
1721.Erikas Kovalčiukas (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
1722.Gabrielius Žilys (Viešoji įstaiga Klaipėdos „Universa Via“ tarptautinė mokykla)
1723.Liepa Khan (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
1724.Justinas Šileikis (Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
1725.Dovydas Valeika (Alytaus Likiškėlių progimnazija)
1726.Naglis Jauniškis (Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
1727.Ugnė Katinaitė (Šiaulių Gegužių progimnazija)
1728.Dominykas Biveinis (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
1729.Liudvikas Revuckas (Vilniaus Žemynos gimnazija)
1730.Austėja Bankauskaitė (Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
1731.Emilija Tomkevičiūtė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1732.Denis Varočkin (Vilniaus Lazdynų mokykla)
1733.Goda Grigaitytė (Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
1734.Dovydas Sokolovas (Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
1735.Aistė Jurkute (Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
1736.Orinas Joris Simas (Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
1737.Ema Kašėtaitė (Alytaus Dainavos progimnazija)
1738.Gabija Kazlauskaitė (Pagėgių sav. Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazija)
1739.Arijana Saldytė (Kėdainių r. Šėtos gimnazija)
1740.Luka Kubiliūtė (Elektrėnų pradinė mokykla)
1741.Herkus Vasiliauskas (Kauno Panemunės pradinė mokykla)
1742.Deimantas Kazlauskas (Alytaus Dzūkijos mokykla)
1743.Ieva Tamoševičiūtė (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1744.Izabelė Gurskaitė (Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
1745.Kipras Simutis (Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazija)
1746.Jurgis Satkevičius (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
1747.Justinas Jakas (Viešoji įstaiga „Vaivorykštės tako“ gimnazija)
1748.Vitalija Gudelytė (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
1749.Norbert Danovskij (Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
1750.Eimantas Pabrėža (Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centras)
1751.Kornelija Kaleševičiūtė (Kalvarijos gimnazija)
1752.Nedas Žilius (Gargždų "Minijos" progimnazija)
1753.Ieva Kurtinaityte (Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
1754.Giedrė Bulotaitė (Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
1755.Tomas Dainauskas (Lazdijų r. Šventežerio mokykla)
1756.Emilija Bakevičiūtė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1757.Evelina Dubovikaite (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
1758.Erikas Repšys (Jonavos Jeronimo Ralio gimnazija)
1759.Lotužys Domas (Vilniaus Žemynos gimnazija)
1760.Eva Masytė (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
1761.Domas Čereška (Panevėžio "Minties" gimnazija)
1762.Šarūnas Bakas (Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazija)
1763.Šablinskaitė Deiminta (Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
1764.Milena Anelauskaitė (Kalvarijos gimnazija)
1765.Dovas Mockūnas (Joniškio "Saulės" pagrindinė mokykla)
1766.Jokūbas Cekanauskas (Kauno Motiejaus Valančiaus mokykla-darželis)
1767.Radvilė Unguvaitytė (Šakių "Varpo" mokykla)
1768.Oskaras Petkus (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
1769.Geraldas Janušauskas (Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
1770.Oskaras Šulskis (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1771.Nojus Skinulis (Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
1772.Mykolas Vaniašinas (Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
1773.Valmantas Tomas (Joniškio r. Kriukų pagrindinė mokykla)
1774.--------------- (Panevėžio r. Upytės Antano Belazaro pagrindinė mokykla)
1775.Arnoldas Draskinis (Lazdijų r. Aštriosios Kirsnos mokykla)
1776.S (Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
1777.Gabrielė Benėtaitė (Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija)
1778.Aurelija Sakalaitė (Gargždų "Minijos" progimnazija)
1779.Robertas Žarnauskas (Marijampolės sav. Želsvos pagrindinė mokykla)
1780.Edvinas Kruša (Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
1781.Martynas Jomantas (Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
1782.Karolina Lekerauskaitė (Anykščių r. Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija)
1783.Karolina Petrauskaitė (Radviliškio r. Baisogalos gimnazija)
1784.IRŪNA LIMONTAITĖ (Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinė mokykla)
1785.Lipskytė Augunda (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
1786.Dovydas Kačerauskas (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
1787.Paulius Miškinis (Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
1788.milana torbejeva (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
1789.Kotryna Zybartaitė (Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
1790.Ignas Orlinskas (Riešės gimnazija)
1791.Urtė Žalalytė (Molėtų r. Suginčių pagrindinė mokykla)
1792.Rytis Miškinis (Radviliškio Vaižganto progimnazija)
1793.Radvilė Malvicaitė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
1794.Emilija Valeikytė (Kauno taikomosios dailės mokykla)
1795.Nojus Saulevičius (Varėnos "Ryto" progimnazija)
1796.Tina Bakstyte (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
1797.Kamilė Rusteikaitė (Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
1798.Domas Maziliauskas (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
1799.Erikas Duškinas (Kauno Palemono gimnazija)
1800.Mėta Karčiauskaitė (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
1801.Gaudrė Solominaitė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1802.paulius paškauskas (Kauno Veršvų gimnazija)
1803.Murauskaitė Eivina (Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
1804.Emilis Varatinskas (Zarasų r. Dusetų Kazimiero Būgos gimnazija)
1805.Aurita Jakunskaitė (Kalvarijos gimnazija)
1806.Gabija Šamonskytė (Šiaulių "Santarvės" gimnazija)
1807.Viktoras Matulevičius (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla)
1808.Erikas Petrovskis (Vilniaus Karoliniškių gimnazija)
1809.Mantas Žutautas (UAB „Taškius“)
1810.Lukas Makėjevas (Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
1811.Agnė Ratautaitė (Jonavos "Lietavos" pagrindinė mokykla)
1812.RačkaukaitėLuka (Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
1813.Povilas Ardzijauskas (Marijampolės marijonų gimnazija)
1814.Gustas Kasparavičius (Elektrėnų sav. Semeliškių gimnazija)
1815.Atėnė Gūdmantaitė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1816.Rokas Skrodenis (Vilniaus Karoliniškių gimnazija)
1817.Žygimantas Dūda (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla, Radvilėnų filialas)
1818.Martyna Mačiulskytė (Kauno Rokų gimnazija)
1819.Akvilė Chrisanovaitė (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
1820.Eivydas Kubilius (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
1821.Greta Pušklevič (Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
1822.Gabija Radzevičiūtė (Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
1823.Arnas Keturakis (Utenos Aukštakalnio progimnazija)
1824.Austėja Stupelytė (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
1825.Gabija Mazuronytė (Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla)
1826.Smiltė Verbošaitytė (Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
1827.Baradulina Inesa (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
1828.Paulina Šolytė (Raseinių r. Ariogalos gimnazija)
1829.Džiugas Kaleckas (Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
1830.Justina Ramonaitė (Jurbarko r. Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinė mokykla)
1831.Indrė Katauskaitė (Klaipėdos Baltijos gimnazija)
1832.Matas Pieža (Kazlų Rūdos sav. Antanavo pagrindinė mokykla)
1833.Kamilė Urbonaitė (Plungės r. Šateikių pagrindinė mokykla)
1834.Akvilė Slušnytė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
1835.Augustas Misiovič (Elektrėnų pradinė mokykla)
1836.Dovilė Karčiauskaitė (Šakių rajono Gelgaudiškio pagrindinė mokykla)
1837.Maksim Bobrov (Vilniaus darželis - mokykla "Saulutė")
1838.Erika Joneliūkštytė (Biržų "Saulės" gimnazija)
1839.Particijus Šimkus (Joniškio r. Žagarės gimnazija)
1840.Matas Jurkonis (Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
1841.Kamilė Stirneckaitė (Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija)
1842.Danielė Vorobjovaitė (Alytaus Likiškėlių progimnazija)
1843.Paulina Barkauskaitė (Kazlų Rūdos Prano Dovydaičio pagrindinė mokykla)
1844.Aironas Gerdauskas (Utenos Krašuonos progimnazija)
1845.Ąžuolas Jonas Gavenka (Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
1846.Kristupas Tonkūnas (Panevėžio r. Piniavos mokykla-darželis)
1847.Mark Bžuškevič (Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija)
1848.Mantas Bykovas (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
1849.Mantė Smalakytė (Utenos Vyturių progimnazija)
1850.Skaistė Sidaraitė (Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla, Šiaudiniškių skyrius)
1851.Mykolas Grumbinas (Kauno r. Raudondvario gimnazija)
1852.Gabija Pranauskaitė (Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
1853.Justina Dagytė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
1854.Liveta Palitauskaitė (Pagėgių sav. Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazija)
1855.Milana Tkačiova (Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus)
1856.Benas Jogminas (Klaipėdos Vydūno gimnazija)
1857.Sofija Lesutytė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
1858.Aistė Gylytė (Kauno "Vyturio" gimnazija)
1859.Deimina Skėrytė (Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
1860.Mindaugas Dembinskas (Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
1861.Paulius Valančius (Pasvalio r. Saločių A. Poškos pagrindinė mokykla)
1862.Normantas Velička (Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
1863.Saulė Domarkaitė (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
1864.Elzė Kunigėlytė (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
1865.Kriveliova Danielė Edita (Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
1866.Viktorija Astrauskaitė (Klaipėdos r. Agluonėnų pagrindinė mokykla)
1867.Samanta Misevičiūtė (Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
1868.Lomonosovaitė Anastasija (Vilniaus "Saulėtekio" mokykla-daugiafunkcis centras)
1869.Matas (Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
1870.Austėja Ambrazevičiūtė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1871.Erikas Kalkauskas (Šakių rajono Griškabūdžio gimnazija)
1872.Tėja Chatila (Vilniaus Žemynos gimnazija)
1873.Samanta Sakalauskaitė (Plungės r. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija)
1874.Oskaras Baronas (Marijampolės marijonų gimnazija)
1875.Jakimonis Justas (Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
1876.Viltė Bujauskaitė (Marijampolės marijonų gimnazija)
1877.Vakaris Auga (Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
1878.Andrėja Morkūnaitė (Jonavos "Lietavos" pagrindinė mokykla)
1879.Karolis Šukaitis (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
1880.Raminta (Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija)
1881.Vasare Mitkute (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
1882.Gabija Vikulovaitė (Vilniaus Baltupių progimnazija)
1883.Gabija Žeimytė (Vilniaus Karoliniškių gimnazija)
1884.Nedas Latanauskas (Šiaulių "Rasos" progimnazija)
1885.Robertas Knieta (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos gimnazija)
1886.Augustas Šnipkus (Marijampolės Petro Armino progimnazija)
1887.Mindaugas Liaučius (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
1888.Tomas Latkauskas (Kauno Milikonių progimnazija)
1889.Meda (Kėdainių šviesioji gimnazija)
1890.Erikas Afanasjevas (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
1891.Tomas Sauraitis (Varėnos r. Senosios Varėnos Andriaus Ryliškio pagrindinė mokykla)
1892.Mišinas Armandas (Kauno r. Vandžiogalos gimnazija)
1893.Emilija Kalinaitė (Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
1894.Gvidas Palinauskas (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
1895.Kornelijus Jukonis (Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
1896.Mykolas Vytautas Siaurukas (Alytaus Dainavos progimnazija)
1897.Ugnė Vyšniauskaitė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1898.Aivaras Šerėjus (Molėtų gimnazija)
1899.Dargis Tautvydas (Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
1900.Osvaldas Žilys (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
1901.Astijus Večkys (Kauno r. Raudondvario gimnazija)
1902.Asparas Dzeranovas (VGTU inžinerijos licėjus)
1903.Gabija Sadauskaitė (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla)
1904.Petras Kaupelis (Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
1905.Mykolas Arbataitis (Vilkaviškio r. Gižų Kazimiero Baršausko mokykla-daugiafunkcis centras)
1906.Vincentas Jeronimas Kuliešius (Vilniaus Karoliniškių gimnazija)
1907.Laurynas Pauliukevičius (VGTU inžinerijos licėjus Dvarčionių skyrius)
1908.Titas Gelažauskas (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
1909.Karina Stackevič (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
1910.Eva Kalinauskaitė (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
1911.Emilija Kanaporytė (Kėdainių šviesioji gimnazija)
1912.Paulė Arbačiauskaitė (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1913.Rutkovskij Edvin (Šalčininkų r. Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija)
1914.Nedas Bičenovas (Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
1915.Titas Šatavičius (Panevėžio r. Naujamiesčio gimnazija)
1916.Mantas Stonkus (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
1917.Povilas Zubė (Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
1918.Juozas Valaitis (Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
1919.Adriana Degutytė (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
1920.Deimantė Selelionytė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1921.Justas Simelis (Šiaulių Gegužių progimnazija)
1922.Areta Lankininkaitė (Alytaus Likiškėlių progimnazija)
1923.Radvilas Prakapas (Alytaus Dzūkijos mokykla)
1924.Nikita Vainauskaitė (Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija)
1925.Justas Čeponis (Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
1926.(Alytaus Likiškėlių progimnazija)
1927.Agnė Mickutė (Vilniaus "Ryto" progimnazija)
1928.milita ndriusyte (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
1929.Urte Šilaikaite (Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
1930.Pijus Sinkevičius (Kalvarijos gimnazija)
1931.Titas Sakalavičius (Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
1932.Modestas Liatukas (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
1933.Vestina Alzbergaitė (Vilniaus Žemynos gimnazija)
1934.Paulius Kvedaras (VšĮ Šiaurės licėjus)
1935.Odilė Šimaitytė (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1936.Emilija Šypalytė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
1937.Rokas Sadzevičius (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
1938.Nojus Pavolis (Kėdainių šviesioji gimnazija)
1939.Vykintas Mylimas (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
1940.Justina Liulytė (Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
1941.Gabriele Lankelyte (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
1942.Tatiana Grochovskaja (Vilniaus Lazdynų mokykla)
1943.Eva Rupeikaitė (Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
1944.Aiste Veretinskaite (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
1945.Titas Melzbakas (Jonavos "Lietavos" pagrindinė mokykla)
1946.Kamile Naujokaityte (Klaipėdos Baltijos gimnazija)
1947.Urtė Gurevičiūtė (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
1948.Justė Klimavičiūtė (Šakių rajono Plokščių mokykla - daugiafunkcis centras)
1949.Vika Strakauskaitė (Kauno r. Raudondvario gimnazija)
1950.Kotryna Kateivaitė (Akmenės rajono Ventos gimnazija)
1951.Aironas Bertulis (Mažeikių rajono Auksūdžio mokykla-daugiafunkcinis centras)
1952.Simona Martinaitytė (Jonavos Jeronimo Ralio gimnazija)
1953.Švalkus Benas (Ignalinos r. Dūkšto mokykla)
1954.Gabrielė Šileikytė (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
1955.Austėja Kumpikevičiūtė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
1956.Lukas Girnius (Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
1957.Girnytė Ieva (Ukmergės Antano Smetonos gimnazija)
1958.Taja Meržvinskaitė (Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija)
1959.Jokūbas Tamošaitis (Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazija)
1960.Kajus Blaudžiūnas (Vilkaviškio r. Gižų Kazimiero Baršausko mokykla-daugiafunkcis centras)
1961.Misiūnaitė Gabija (Švenčionių r. Pabradės "Žeimenos" gimnazija)
1962.Simona Noreiktaitė (Kėdainių šviesioji gimnazija)
1963.Ignas Miežinis (Kauno Milikonių progimnazija)
1964.Karina Taran (Klaipėdos Gedminų progimnazija)
1965.Justas Gudonis (Anykščių r. Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazija)
1966.Alaaja Kostina (Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazija)
1967.Dominykas Saudargas (Kėdainių r. Šėtos gimnazija)
1968.Laura Čirūnaitė (Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija)
1969.Ema Volotkaitė (Radviliškio r. Baisogalos gimnazija)
1970.Gabija Pronina (Zarasų r. Dusetų Kazimiero Būgos gimnazija)
1971.Darina Masučaitė (Raseinių Šaltinio progimnazija)
1972.Miglė Misevičiūtė (VšĮ "Ruduo-pavasaris")
1973.Enrikas Orbakas (Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazija)
1974.Emilija Lamauskaitė (Utenos Krašuonos progimnazija)
1975.Edvinas Pukelis (Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
1976.Eglė Matulytė (Biržų r. Vabalninko Balio Sruogos gimnazija)
1977.kamile barkauskaite (Marijampolės „Šaltinio“ progimnazija)
1978.Martynas Motiejūnas (Alytaus Šaltinių progimnazija)
1979.Justas Razma (Kauno r. Raudondvario gimnazija)
1980.JUSTAS DRUKTENIS (Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
1981.Viktorija Višnevskaja (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1982.Emilė Jadovaitė (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
1983.Adam Novicki (Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
1984.Haroldas Kulnys (Šiaulių Gegužių progimnazija)
1985.Miglė Mokolaitė (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
1986.Anastasija Jegorova (Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
1987.Dominika Makuseva (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1988.Augustė Miliauskaitė (Vilniaus Pavilnio progimnazija)
1989.David Naujokas (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
1990.Deimantė Dargytė (Radviliškio Vaižganto progimnazija)
1991.Vilius Bružas (Šiaulių Gegužių progimnazija)
1992.Dainora Jonkutė (Skuodo Bartuvos progimnazija)
1993.Gabrielė Mikėnaitė (Kauno Senamiesčio progimnazija)
1994.Justė Vizgirdaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1995.Adelė Elzė Repečkaitė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1996.Naglis Dargužas (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
1997.Lukas Šakalys (Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
1998.Adelė Čepulytė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1999.Dominyka Nausėdaitė (Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
2000.Darijus Končius (Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
2001.Ema Dovtartaitė (Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazija)
2002.Jankauskas Domantas (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
2003.Ąžuolas Dungveckis (Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
2004.Lukas Jutelis (Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija)
2005.Paulė Žigaitė (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
2006.Astė Ulevičiūtė (Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
2007.Gustas Dovydaitis (Kauno Jono Basanavičiaus gimnazija)
2008.Hubertas Akromas (VšĮ Šiaurės licėjus)
2009.Daniele Zabulionyte (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
2010.Gytautas Penkauskas (Vilniaus Žemynos gimnazija)
2011.Aušrinė Bikutė (Utenos Dauniškio gimnazija)
2012.Ignas Kvaraciejus (Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazija)
2013.Justė Glebauskaitė (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
2014.Domas Sinkus (Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazija)
2015.Kornelija Bucevičiūtė (Alytaus Šaltinių progimnazija)
2016.pasel denisas (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
2017.Luknė Vaitiekutė (Šiaulių r. Šilėnų mokykla)
2018.Domantas Striukas (Vilniaus Žemynos progimnazija)
2019.Daniel Dvinel (Vilniaus r. Rukainių gimnazija)
2020.Laurynas Daraška (Radviliškio r. Baisogalos gimnazija)
2021.Rytis Urbanavicius (Vilniaus "Ryto" progimnazija)
2022.Austėja Grigaitytė (Šakių "Varpo" mokykla)
2023.Klaudija Maižiūtė (Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazija)
2024.Počepko Daniel (Vilniaus Lazdynų mokykla)
2025.jokubas bielskus (Kauno Milikonių progimnazija)
2026.Daniela Biriukova (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
2027.Dovydas Gudėnas (Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
2028.Vykintas Tamošiūnas (Kauno Tirkiliškių mokykla-darželis)
2029.Emilija Arytė (Klaipėdos Baltijos gimnazija)
2030.Goda Šetkauskaitė (Plungės „Babrungo“ progimnazija)
2031.Orestas Tučkus (Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
2032.Oleinikov Nikita (Vilniaus Lazdynų mokykla)
2033.Mantas Juozaitis (Jurbarko r. Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinė mokykla)
2034.Rokas Dargužas (Šiaulių "Rasos" progimnazija)
2035.Rugilė Molotokaitė (Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
2036.Samanta Stanislavičiūtė (Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
2037.Villemas Karstel (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
2038.Dominykas Bespalko (Kauno Rokų gimnazija)
2039.Tarasevičiūtė Smiltė (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
2040.Ieva Arlavičiūtė (Vilkaviškio pradinė mokykla)
2041.Elija Lilionyte (Utenos mokykla-vaikų darželis "Varpelis")
2042.Urtė Šukytė (Vilniaus "Ryto" progimnazija)
2043.Auriana Osmakova (Kauno "Aušros" gimnazija)
2044.Matas Keblys (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
2045.Dominykas Buivydas (Vilniaus Karoliniškių gimnazija)
2046.Miglė Li (Elektrėnų pradinė mokykla)
2047.Auksė Vasiliauskaitė (Klaipėdos Vitės progimnazija)
2048.Artūras Skulskis (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
2049.Gustė Ivaškevičiūtė (Alytaus Likiškėlių progimnazija)
2050.Vainius Žvinys (Utenos mokykla - vaikų darželis "Eglutė")
2051.Maša Jelisejeva (Vilniaus Lazdynų mokykla)
2052.Martas Gaščiūnas (Šiaulių "Rasos" progimnazija)
2053.Žygimantas Gudaitis (Alytaus Dainavos progimnazija)
2054.Džiugas Ąžuolas Gavorskis (Šiaulių Medelyno progimnazija)
2055.Rusnė Kivaraitė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2056.Aneta Kerulytė (Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
2057.Vytis Lapinskas (Elektrėnų sav. Kietaviškių pagrindinė mokykla)
2058.Lukauskas Kornelijus (Kretingos rajono Jokūbavo Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
2059.Gorys Rokas (Šiaulių Gytarių progimnazija)
2060.GabijaB. (Panevėžio r. Raguvos gimnazija)
2061.Izabelė Rubinaitė (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
2062.Amilė Stričkaitė (Kėdainių šviesioji gimnazija)
2063.Salvija Tautkevičiūtė (Viešoji įstaiga „Vaivorykštės tako“ gimnazija)
2064.Anetė Antanaitytė (Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla)
2065.Martynas Endzinas (Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
2066.Nazarijus Markulis (Šiaulių sporto gimnazija)
2067.Karina Dunravskaja (Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
2068.Gabrielius Grybas (Šakių "Varpo" mokykla)
2069.Titas Knieža (Palangos Šventosios pagrindinė mokykla)
2070.Gintarė Driaučiūnaitė (Kaišiadorių r. Paparčių mokykla-daugiafunkcis centras)
2071.Pijus Črenauskas (Marijampolės sav. Želsvos pagrindinė mokykla)
2072.Mickutė Adriana (Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
2073.Milana Stefanovič (Vilniaus darželis-mokykla "Šaltinėlis")
2074.Alisa Mitruščėnkova (Vilniaus "Santaros" gimnazija)
2075.Marius Gervickas (Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
2076.Kotryna Paplauskaitė (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
2077.Simona Sakalauskaitė (Vilniaus Karoliniškių gimnazija)
2078.Eimantas Bronišas (Šiaulių Gegužių progimnazija)
2079.Augustinas Briedis (Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazija)
2080.Laurynas Kapočius (Vilniaus Karoliniškių gimnazija)
2081.Austėja Runkevič (Jonavos pradinė mokykla)
2082.Ema Krasauskaitė (Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
2083.Gabriele Kalinauskaite (Radviliškio Vaižganto progimnazija)
2084.Markas Makarevičius (Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
2085.Gabrielius Prūselaitis (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
2086.Linea Motuzyte (Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
2087.Viltė Prakapavičiūtė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2088.Guste Jaspelkyte (Viešoji įstaiga Kuršėnų politechnikos mokykla)
2089.Rytis Damulis (Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
2090.Emilijus Rumšas (Klaipėdos r. Dovilų pagrindinė mokykla)
2091.Adriana Žilo (Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija)
2092.Levišauskaitė Agnė (Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
2093.Elvinas Pagrandis (Kėdainių r. Šėtos gimnazija)
2094.Eglė Jonušaitė (Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos Ruzgų skyrius)
2095.Gabija Buinovskaja (Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro gimnazija)
2096.Miglė Stundytė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2097.Simona Vėželytė (Elektrėnų sav. Semeliškių gimnazija)
2098.Inesa Čelpočenko (Trakų r. Paluknio Longino Komolovskio gimnazija)
2099.Karolis Chaleckas (Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
2100.Daivaras Lionikas (Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija)
2101.Kotryna Jakovleva (Klaipėdos Vitės progimnazija)
2102.Artem Danevskij (Klaipėdos "Pajūrio" progimnazija)
2103.Elzė Dubauskytė (Kauno r. Raudondvario gimnazija)
2104.Elžbieta Mirabelė Palukaitytė (VGTU inžinerijos licėjus Dvarčionių skyrius)
2105.Gavrišaitė Mija (Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
2106.Matas Milašauskas (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
2107.Bakšytė Goda (Alytaus „Volungės“ progimnazija)
2108.Nojus Martinkus (Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
2109.Rokas Malžinskas (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
2110.Danielė Vaitkutė (Utenos mokykla-vaikų darželis "Varpelis")
2111.Kamilė Juzėnaitė (Kauno "Vyturio" gimnazija)
2112.Justina Jackevičiūtė (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
2113.Roberta Bagdonaitė (Plungės r. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija)
2114.Kiril Mašagirov (Vilniaus "Saulėtekio" mokykla-daugiafunkcis centras)
2115.Krištolaitis Jokūbas Vakaris (Vilniaus Maironio progimnazija)
2116.Nedas Vaiciekauskas (Kėdainių šviesioji gimnazija)
2117.Džiugas Ivanauskas (Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinė mokykla)
2118.Eimantas Kuzmarskis (Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
2119.samanta plauskaitė (Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
2120.Milda Raškauskaitė (VšĮ "Ruduo-pavasaris")
2121.Gytis Gibavičius (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2122.Ūla Juotkutė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2123.Akvilė Masaitytė (Radviliškio r. Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos Šaukoto skyrius)
2124.Odeta Juzaitytė (Tauragės r. Žygaičių gimnazija)
2125.Redas Mogenis (Jonavos Jeronimo Ralio gimnazija)
2126.Viktorija Jokubauskaitė (Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos Ruzgų skyrius)
2127.Mantas Ruzas (Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
2128.Mantė Krasauskaitė (Vilniaus Žvėryno gimnazija)
2129.Aistis Borusevičius (Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
2130.Aistis Razmus (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
2131.Vilius Burneckis (Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija)
2132.Ugnė Mockutė (Tauragės "Versmės" gimnazija)
2133.Greta Paškel (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
2134.Rokas Garbaravičius (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
2135.Katrina (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2136.Arnas Liniauskas (Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
2137.Oskaras Samulionis (Biržų technologijų ir verslo mokymo centras)
2138.Karolina Rimšelytė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2139.Paulius Mažeika (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
2140.Akvilė Latvaitė (Kauno "Vyturio" gimnazija)
2141.Tomas Aputis (Kauno Milikonių progimnazija)
2142.Pijus Mačijauskas (Plungės Senamiesčio mokykla)
2143.Daumantas Barštys (VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
2144.Erika Pušklevičiūtė (Vilniaus Žemynos gimnazija)
2145.Tomas Tarasevičius (Kalvarijos sav. Sangrūdos gimnazija)
2146.Karolis Grigas (Šiaulių jėzuitų mokykla)
2147.Miglė Talačkaitė (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
2148.Gintarė Lukoševičiūtė (Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
2149.Skaistė Raudoniūtė (Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
2150.Melita Šerpetauskytė (Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
2151.Ema Plačinskaitė (Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazija)
2152.Diana Noreikaitė (Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
2153.Ignas Titovas (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
2154.Jokūbas G. (Vilniaus Žemynos progimnazija)
2155.Vykintė Milickytė (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
2156.Ieva Meškauskaitė (VšĮ Šiaurės licėjus)
2157.Vitas Štreimikis (Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija)
2158.Dovydas Labutis (Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
2159.Domantas Packevičius (Skuodo Bartuvos progimnazija)
2160.Augustas Kentvainis (Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
2161.Gabija Rudytė (Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
2162.Urtė Karaliūtė (Kirkevoll mokykla)
2163.donardas stonkus (Akmenės rajono Ventos gimnazija)
2164.Aurėja Garunkštytė (Kauno Montesori mokykla-darželis "Žiburėlis")
2165.Arnas Mištautas (Kėdainių šviesioji gimnazija)
2166.Monika Mizgeraitė (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
2167.Jokūbas Mogenis (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2168.Elvina Šalaševičiūtė (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
2169.Amina Jurevičiūtė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2170.Monika Karsokaitė (Marijampolės sav. Padovinio pagrindinė mokykla)
2171.Nikita Smirnov (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
2172.Nojus Mikulskis (Šakių "Varpo" mokykla)
2173.Liepa Klimavičiūtė (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
2174.Ugnė Slavickaitė (Alytaus „Volungės“ progimnazija)
2175.Gytis Naujokaitis (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
2176.Laurynas Dominykas Balkūnas (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
2177.Urtė Baranauskaitė (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
2178.Rusnė Šapnagytė (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
2179.Almantas Martynas Gasiunas (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2180.Elija Jakubonytė (Panevėžio r. Vadoklių pagrindinė mokykla)
2181.Vytautas Bagdonas (Telšių r. Viešvėnų pagrindinė mokykla)
2182.Kasputytė Emilija (Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
2183.Sofija Kairytė (Vilkaviškio r. Alvito mokykla-daugiafunkcis centras)
2184.Nedas Indzelis (Plungės r. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija)
2185.Radzevičiūtė Emilija (Šiaulių Ragainės progimnazija)
2186.Ugnė Venckutė (Kelmės r. Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija)
2187.Viktorija Vasiliauskaitė (Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
2188.Jonas Čerapas (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2189.Emilija Tumėnaitė (Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
2190.Joris Juškys (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
2191.Džiugas Šapkus (Prienų r. Veiverių Tomo Žilinsko gimnazija)
2192.Kristupas Būdvytis (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla, Radvilėnų filialas)
2193.Ugnė Kvasauskaitė (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
2194.Matas Dagys (Panevėžio Rožyno progimnazija)
2195.Simonas Sivickas (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
2196.Gvidas Sajatauskas (Telšių "Saulėtekio" pradinė mokykla)
2197.Tomas Kvedaravičius (Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
2198.Viltė Džiaugytė (Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
2199.IEVA VALYTĖ (Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
2200.Laura Kaluževičiūtė (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
2201.Dovydas Nakčeris (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
2202.Agnė Lekšaitytė (Prienų r. Skriaudžių pagrindinė mokykla)
2203.Domas Šmiganovskis (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
2204.Liepa Jasaitė (Kretingos rajono Jokūbavo Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
2205.Garbuzas Rokas (Vilniaus Balsių progimnazija)
2206.Joris Rudzevicius (VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
2207.Emilija Paulauskaitė (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
2208.greta jasmontaite (Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
2209.Rokas Boguckas (Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
2210.Aistė Bernotaitė (Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
2211.Balionytė Gabrielė (Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
2212.Augustė Liucvaikytė (Elektrėnų pradinė mokykla)
2213.Karina Kavaliauskaitė (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
2214.Kipras Keraminas (Vilniaus Žemynos gimnazija)
2215.Jokūbas Kinčinas (Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
2216.vytautė viltrakytė (Kauno r. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija)
2217.Martynas Pumputis (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
2218.Kotryna Žilinskaitė (Marijampolės marijonų gimnazija)
2219.Viltė Žilinskaitė (Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
2220.Gabija Kūlokaitė (Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
2221.Dovydas Kazlauskas (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2222.Balčiauskaitė Gustė (Vilniaus Maironio progimnazija)
2223.Emilis Slančiauskas (Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
2224.Deimantė Kripaitė (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
2225.Emilija Kekytė (Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
2226.Simona Danieliūtė (Radviliškio r. Baisogalos gimnazija)
2227.Gustis Pranckūnas (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2228.Augustė Andrijauskaitė (Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
2229.Aistė Sadauskaitė (Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
2230.Dominykas Prušinskas (Joniškio r. Kriukų pagrindinė mokykla)
2231.Noja Sakalauskaitė (Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
2232.Daniela Kryžiutė (Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
2233.Adriana Baranovskaja (Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
2234.Žygimantas Ežerskis (Vilniaus Žemynos progimnazija)
2235.Žygimantas Narušis (Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
2236.JOKŪBAS ATKOČIŪNAS (Jonavos pradinė mokykla)
2237.Kęstutis Višinskas (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla, Radvilėnų filialas)
2238.Evelina Stefanovič (Vilniaus r. Riešės šv. Faustinos Kovalskos pagrindinė mokykla)
2239.viltenis miseikis (Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
2240.Gerda Jokūbauskaitė (Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
2241.Anželika Kulbačevskaja (Kaišiadorių r. Paparčių mokykla-daugiafunkcis centras)
2242.Patrycja Tatol (Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
2243.Emilija Giraitė (Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
2244.Deividas Verkauskas (Širvintų r. Gelvonų gimnazija)
2245.juze didziapenis (Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
2246.Meda Ginaitytė (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
2247.Paulita Vendelytė (Gargždų "Minijos" progimnazija)
2248.Amadėjus Kubilius (Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
2249.Andrius Rastenis (Alytaus Dzūkijos mokykla)
2250.Goda Mališkaitė (Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinė mokykla)
2251.Arnas Askoldavičius (Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
2252.Darius Baranokas (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2253.Gečaitė Silvija (Šilutės r. Vainuto gimnazija)
2254.Nerilė Jankauskaitė (Šiaulių r. Bubių mokykla)
2255.Česokas Kristupas (Šalčininkų r. Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija)
2256.Marius Šukaitis (Vilniaus Gabijos gimnazija)
2257.Aidas Sušinskis (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
2258.Amelija Viršumirska (Vilniaus "Ryto" progimnazija)
2259.Martas Meilūnas (VšĮ Šiaurės licėjus)
2260.Deimantė Merkelytė (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
2261.Robertas Rutkauskas (Vilniaus Baltupių progimnazija)
2262.Kotryna Burbaite (Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
2263.Haroldas Stanaitis (Prienų r. Stakliškių gimnazija)
2264.Tomas Girdžius (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
2265.Rapolas Jurevičius (Vilniaus Žvėryno gimnazija)
2266.Stela Srėbaliūtė (Klaipėdos Baltijos gimnazija)
2267.Mykolas Juzaitis (VIMS - INTERNATIONAL MERIDIAN SCHOOL)
2268.Simas Špakauskas (Šiaulių r. Gruzdžių gimnazija)
2269.Viltė Bružaitė (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
2270.Adelija Šileikytė (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
2271.Greta Lauciutė (Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
2272.Jokūbas Butautas (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
2273.Liepa Narkūnaitė (Utenos Rapolo Šaltenio progimnazija)
2274.Gustas Dembinskis (Šiaulių Gegužių progimnazija)
2275.Deimena Grauslytė (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
2276.Urte Jaseviciute (Vilniaus Žemynos progimnazija)
2277.Saulė Pečiulytė (Širvintų "Atžalyno" progimnazija)
2278.Aušra Gedutytė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2279.Ugnė Blažytė (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
2280.Nojus Pakalnis (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos skyrius Šepetos Almos Adamkienės MDC)
2281.Dovydas Blandis (Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
2282.Arina Kapranova (Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
2283.Deividas Žvirblis (Vilniaus Naujininkų mokykla)
2284.Ema Žvinytė (VšĮ Šiaurės licėjus)
2285.Austėja Lašinskaitė (Utenos Vyturių progimnazija)
2286.Laurynas Orlauskas (Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazija)
2287.patrikas buiko (Vilniaus "Ryto" progimnazija)
2288.Elze (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
2289.Edvinas Stumbras (Šiaulių profesinio rengimo centras)
2290.Karolis Tamašauskas (Šakių "Varpo" mokykla)
2291.Arnas Stučka (Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
2292.Paulina Verbilaitė (Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
2293.Samanta Gruzdytė (Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
2294.Karolis Karpičius (Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centras)
2295.Žemaitis Ignas (Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
2296.Smiltė Ališauskaitė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
2297.Maksim Boris (Vilniaus Lazdynų mokykla)
2298.Matas Žukas (Trakų r. Aukštadvario mokykla-darželis "Gandriukas")
2299.Viktorija Kestytė (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
2300.Ignas Ramoška (KTU inžinerijos licėjus)
2301.Vilija Merčaitytė (Marijampolės sav. Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija)
2302.Augustė Aliukaitė (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
2303.Ilčiukas Justas (Vilniaus Balsių progimnazija)
2304.Ąžuolas Rudnickas (Joniškio "Saulės" pagrindinė mokykla)
2305.Paulius Apeikis (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
2306.Kalinauskaitė Lėja (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
2307.Nojus (Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
2308.Julija Juozapavičiūtė (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
2309.Martyna Kelpšaitė (Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
2310.Vasilenko Sofija (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
2311.Dovis Dragūnaitis (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
2312.Airidas Pranckūnas (Panevėžio rajono Paįstrio Juozo Zikaro gimnazija)
2313.Jokūbas Verbickas (Kauno specialioji mokykla)
2314.Lėja Maračauskaitė (Kauno Motiejaus Valančiaus mokykla-darželis)
2315.Simona Matulytė (Vilniaus Žvėryno gimnazija)
2316.Viktorija Puidokaitė (Panevėžio rajono Paįstrio Juozo Zikaro gimnazija)
2317.Gabija Vasiliauskaitė (Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
2318.Mantas Šalaševičius (Marijampolės profesinio rengimo centro Vilkaviškio skyrius)
2319.Tomas Petrulevičius (Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
2320.Natas Bertauskas (Vilniaus lietuvių namai)
2321.Jovita Tamošiūnaitė (Kauno Rokų gimnazija)
2322.Titas Paužuolis (Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
2323.Gvidas Turskis (Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija)
2324.Austėja Rutkauskaitė (Marijampolės marijonų gimnazija)
2325.Neda Stančiauskaitė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla, Radvilėnų filialas)
2326.Sadauskas Gabrielius (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
2327.Arnas Puidokas (Telšių "Atžalyno" progimnazijos Žarėnų skyrius)
2328.Gabrielė Ivanauskaitė (Šalčininkų r. Dainavos pagrindinė mokykla)
2329.Andrius Kvasnickas (Ukmergės technologijų ir verslo mokykla)
2330.Arnas Žilionis (Alytaus r. Pivašiūnų gimnazija)
2331.Greta Banevičiūtė (Vilniaus Karoliniškių gimnazija)
2332.Karolis Sadauskas (Viešoji įstaiga Elektrėnų profesinio mokymo centras)
2333.DINAIDA JONIKAITYTĖ (Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
2334.Matas Diškevičius (Alytaus Jaunųjų informatikų akademija)
2335.Urba Benediktas (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
2336.Dominykas Remeika (Vilniaus Žemynos progimnazija)
2337.Domantas Valiulis (VšĮ Šiaurės licėjus)
2338.Kęstutis Pamakštys (Vilkaviškio r. Alvito mokykla-daugiafunkcis centras)
2339.Martynas Jucius (Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
2340.Greta Vaicekauskaitė (Šiaulių Dainų progimnazija)
2341.Kalašnikovaitė Edilija (Šiaulių Gytarių progimnazija)
2342.Kamilė Maliaukaitė (Kauno Vaišvydavos pagrindinė mokykla)
2343.Ieva Baltramaitytė (Šiaulių Gegužių progimnazija)
2344.Urtė Žilaitytė (Klaipėdos Gedminų progimnazija)
2345.Kamilė Reinikovaitė (Mažeikių politechnikos mokykla)
2346.Ema Kasparavičiūtė (Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
2347.Indrė Steponavičiūtė (Vilniaus Karoliniškių gimnazija)
2348.Skirmantė Pšigockaitė (Alytaus Dzūkijos mokykla)
2349.Karina Solochinaite (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
2350.Vakare Petrauskaite (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
2351.Sigita Paulauskaitė (Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
2352.Elinga Berūkštytė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
2353.Jurinta Vilimaitė (Utenos r. Užpalių gimnazija)
2354.Dovydas Dzinkus (Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
2355.Gabrielė Bagdonaitė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
2356.Ugnius Bernotas (Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
2357.Erikas Kryginas (Kauno Veršvų gimnazija)
2358.Armandas Kromelys (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
2359.Kajus Janušauskas (Prienų r. Balbieriškio pagrindinė mokykla)
2360.Sofija Chubarkova (Vilniaus "Saulėtekio" mokykla-daugiafunkcis centras)
2361.Kiselytė Gabija (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2362.Džiugys Aivaras (Šiaulių Ragainės progimnazija)
2363.Patricija Skibaitė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla, Radvilėnų filialas)
2364.Monika Vilkevičiūtė (Alytaus Šaltinių progimnazija)
2365.Neilas Bilaišis (Utenos Krašuonos progimnazija)
2366.Daumantas Aleknavičius (Ukmergės Antano Smetonos gimnazija)
2367.Loreta Gerdauskytė (Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
2368.Martin Jackov (Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
2369.Diana Rimkutė (Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
2370.Pudžiavelis Titas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
2371.Vilius Povilaitis (Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija)
2372.Ieva Sodonytė (Vilniaus Žemynos gimnazija)
2373.Džestina Kučinskaitė (Šilutės Žibų mokykla)
2374.Marija Urbonaitė (Šiaulių Medelyno progimnazija)
2375.Astijus Adomavičius (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
2376.Gintarė Stončiūtė (Alytaus Dainavos progimnazija)
2377.Avgustiomok Jan (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
2378.Julija Stulgytė (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
2379.Karilė Urbonaitė (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
2380.Paulina Marcinkevičiūtė (Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija)
2381.Gabija Andriukaitytė (Alytaus Panemunės progimnazija)
2382.Daugirdas Gabriūnas (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
2383.Milana Palevič (Trakų r. Rūdiškių gimnazija)
2384.Ema Marozaitė (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
2385.LUKAS PUSVAŠKIS (Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
2386.Vėjūnė Jonavičiūtė (Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
2387.Skaistė Pilibavičiūtė (Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
2388.Mantas (Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
2389.Bagdonaitė Rugilė (Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
2390.Medeinė Šimoliūnė (Apvalaus kvadrato mokykla)
2391.Lukas Oliuninas (Klaipėdos Baltijos gimnazija)
2392.Eimantas Slažinskis (Kauno r. Raudondvario gimnazija)
2393.Liepa Simanaitytė (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
2394.Domas Grigalaitis (Šiaulių Salduvės progimnazija)
2395.Ema Solovjovaite (Radviliškio Vaižganto progimnazija)
2396.Vitkovskytė Paulina (Švenčionių r. Pabradės "Žeimenos" gimnazija)
2397.Kajus Darvidas (Utenos Dauniškio gimnazija)
2398.Paulina Pranauskaite (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
2399.Urtė Alminaitė (Plungės Senamiesčio mokykla)
2400.Urtė Kuzmickaitė (Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla)
2401.Erika Gaurilčikaitė (Šiaulių Simono Daukanto gimnazija)
2402.Tautvydas Rimkevičius (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
2403.Eimantas Ramanauskas (Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
2404.Rugilė Baltrušaitytė (Kelmės Jono Graičiūno gimnazija)
2405.Viktorija Brainskaitė (Alytaus Dainavos progimnazija)
2406.Lukas Kalasauskas (Kalvarijos gimnazija)
2407.Martyna Liutkutė (Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
2408.roras baltrūnas (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
2409.Lukas Macijauskas (Panevėžio rajono Paįstrio Juozo Zikaro gimnazija)
2410.Ieva Diržinauskaitė (Širvintų pradinė mokykla)
2411.Odrė Balandytė (Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
2412.Justinas Jonys (Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
2413.Paulius Amosov (Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
2414.URTĖ BUGAVIČIŪTĖ (Skuodo rajono Ylakių gimnazija)
2415.Austėja Navarskaitė (Panevėžio Rožyno progimnazija)
2416.Skaistė Artemjeva (Vilniaus Naujininkų mokykla)
2417.Augustinas Liorentas (Zarasų r. Dusetų Kazimiero Būgos gimnazija)
2418.Austėja Paškevičiūtė (Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
2419.Aivaras Marcinkus (Radviliškio r. Baisogalos gimnazija)
2420.Domas Stonkus (Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
2421.Gabija Šerpenskaitė (Vilkaviškio r. Gižų Kazimiero Baršausko mokykla-daugiafunkcis centras)
2422.Vladas Steponavičius (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
2423.Goda Lukšaitė (Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
2424.emilis liskauskas (Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
2425.Jorė Vadeikytė (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
2426.Gitana Abarovičiūtė (Ignalinos r. Naujojo Daugėliškio mokykla - daugiafunkcis centras)
2427.Gediminas Nomeika (Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
2428.Jogailė Žalėnaitė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
2429.Ula Martinaitytė (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
2430.Gabrielius Poplavski (Vilniaus Karoliniškių gimnazija)
2431.Herkus Markauskas (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
2432.Domantas Cicėnas (Vilniaus Naujininkų mokykla)
2433.Auksė Noreikaitė (Plungės „Babrungo“ progimnazija)
2434.Rytas Guntis (Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
2435.Gustas Marcinkevičius (Šiaulių Gegužių progimnazija)
2436.Kamila Zmačinskaja (Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
2437.Tomas Kuktelionis (Jonavos Jeronimo Ralio gimnazija)
2438.Sonata Novogrodskaitė (Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
2439.Kristupas Keizikas (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2440.Raigardas Eiva (Šiaulių Lieporių gimnazija)
2441.Dalia Karpičiūtė (Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazija)
2442.Paulius Devyžis (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
2443.Karolina Morkūnaitė (Pakruojo "Atžalyno" gimnazija)
2444.Adelė Rusnė Juknevičiūtė (Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija)
2445.Augustė Kerzaitė (Vilniaus Žemynos gimnazija)
2446.Smiltė Sadūnaitė (Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
2447.Dovilė Simanavičiūtė (Kalvarijos gimnazija)
2448.Milėja Zemlevičiūtė (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
2449.Skaistė Milkevičiūtė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2450.Meida Matickaitė (Pakruojo r. Pašvitinio pagrindinė mokykla)
2451.Ugnė Globytė (Marijampolės Petro Armino progimnazija)
2452.Kundrotas Markas (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
2453.Matas Mažeitavičius (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2454.Kamilė Galinytė (Marijampolės marijonų gimnazija)
2455.Gabija Kuodytė (Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija)
2456.Sofija Derkač (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2457.Dominykas Deltuva (UAB „Taškius“)
2458.Tauras Tamašauskas (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
2459.Savina Julija (Vilniaus "Saulėtekio" mokykla-daugiafunkcis centras)
2460.Samanta Rasiukevičiūtė (Akmenės rajono Ventos gimnazija)
2461.Dovydas Pavilionis (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
2462.Simas Vaicekauskas (Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
2463.Anvaras Česaitis (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla)
2464.Saulius Voras (Biržų "Saulės" gimnazija)
2465.Ryma (Kauno Rokų gimnazija)
2466.Linas Lukoševičius (Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
2467.Meda Jurgelevičiūtė (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
2468.Linas Anruškevičius (Kauno r. Raudondvario gimnazija)
2469.Zakarka Dominykas (Utenos Krašuonos progimnazija)
2470.Austėja Astrauskaitė (Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija)
2471.Augustė Drublionytė (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
2472.Martynas Daškevičius (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
2473.Cuprikaitė Emilija (Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
2474.Motiejus Dargužis (Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
2475.Matas Vaitkus (Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
2476.Gerda Bubnelytė (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2477.Kristijonas Petkevičius (Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
2478.Gleb Maslovskij (Vilniaus Lazdynų mokykla)
2479.Enrikas Botyrius (Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
2480.Lukas Kubilius (Kalvarijos gimnazija)
2481.Gabrielius Žiubrys (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
2482.Neda Žukauskaitė (Kauno r. Raudondvario gimnazija)
2483.Nojus Tautavičius (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
2484.Aidas Žygas (Panevėžio 5-oji gimnazija)
2485.Lukas Šačkus (Kalvarijos gimnazija)
2486.Emilis Žemaitaitis (Šakių rajono Lekėčių mokykla-daugiafunkcis centras)
2487.Lukas Petkevičius (Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
2488.Vincentas Dobrovolskis (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
2489.Gabija Kepežinskaitė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2490.Dovydas Dargužis (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
2491.Tomas Radionovas (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
2492.Nedas Rimgaila (Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centras)
2493.Elinga Rančytė (Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
2494.Kristina Varnaite (Anykščių r. Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras)
2495.Vytautė Užumeckaitė (Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
2496.Gabija Krasauskaitė (Plungės r. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija)
2497.Ula Baranauskaitė (Jonavos "Lietavos" pagrindinė mokykla)
2498.Aras Timinskas (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2499.Auriana Jodelyte (Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinė mokykla)
2500.Kajus Danielius (Klaipėdos "Varpelio" mokykla-darželis)
2501.Gustas Steponavičius (Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
2502.Smiltė Svioklaitė (Elektrėnų pradinė mokykla)
2503.Tomas Plioplys (Šakių "Varpo" mokykla)
2504.Lėja Žemgulytė (Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
2505.Mantas Montvydas (Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
2506.Daniel Godlijevski (Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla)
2507.Peciulevičiūtė Gabija (Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
2508.Dominykas Poškus (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
2509.Milana Stančikaitė (Juodšilių "Šilo" gimnazija)
2510.Gerda Kulytė (Jonavos Jeronimo Ralio gimnazija)
2511.Deividas Jaciunskas (Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus)
2512.Matas Ramoška (Panevėžio r. Raguvos gimnazija)
2513.Goda Motūzaitė (Klaipėdos Gedminų progimnazija)
2514.Rusnė Šivickaitė (Vilniaus Balsių progimnazija)
2515.Kotryna Petkūnaitė (Kauno Dainavos progimnazija)
2516.rapolas deksnys (Vilniaus Žemynos progimnazija)
2517.Mindaugas Bakšaitis (Jurbarko r. Viešvilės pagrindinė mokykla)
2518.Martynas Mačernis (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
2519.Titas Ramanauskas (Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
2520.Milda Ramanauskaitė (Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija)
2521.Edgar Krupa (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
2522.Kotryna Saveikytė (Šiaulių Gegužių progimnazija)
2523.ūla šerkšnaitė (Šakių "Varpo" mokykla)
2524.Monika Urbšaitytė (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
2525.Nojus Juknevicius (Varėnos "Ryto" progimnazija)
2526.Ąžuolas Šarkanas (Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
2527.Dzikevičius Valentinas (Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla)
2528.Urtė Kulikauskaitė (Vilniaus Žvėryno gimnazija)
2529.Justas Bulys (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
2530.Danielius Podbielski (Ignalinos gimnazija)
2531.Ugnė Golmanaitė (Prienų r. Balbieriškio pagrindinė mokykla)
2532.Eimantas Sabaliauskas (Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
2533.Linas Arbočius (Vilniaus Žemynos progimnazija)
2534.Gabija Damanskytė (Kauno r. Raudondvario gimnazija)
2535.Kazimieras Vrubliauskas (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
2536.Ernestas Sarpinas (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
2537.Silevičiūtė Agnė (Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
2538.matas kalasauskas (Vilniaus Žemynos progimnazija)
2539.Daniel Boreikis (Vilniaus "Saulėtekio" mokykla-daugiafunkcis centras)
2540.Vytautas Pakalka (VIMS - INTERNATIONAL MERIDIAN SCHOOL)
2541.martynas šaulys (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
2542.Klaudija Abunevičiūtė (Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
2543.Monika Kaupaitė (Kretingos Simono Daukanto progimnazija)
2544.Šležaitė Armanda (Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
2545.Vladimirceva Ingrida (Vilniaus Lazdynų mokykla)
2546.Elijus Andriukaitis (Pagėgių sav. Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazija)
2547.Agota Šiaulytytė (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
2548.Kamilė Michalovskytė (Vilniaus r. Riešės šv. Faustinos Kovalskos pagrindinė mokykla)
2549.Daiva mečinskaite (Raseinių r. Ariogalos gimnazija)
2550.Deimantė Balčiūnaitė (Kauno "Vyturio" gimnazija)
2551.Justas Lazdauskas (Klaipėdos "Aukuro" gimnazija)
2552.Dan Jagelo (Vilniaus "Laisvės" gimnazija)
2553.Ričardas Žiemys (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
2554.Mantautas Karalius (Vilniaus Žvėryno gimnazija)
2555.Gustas Podolinskis (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
2556.Markas Buteikis (Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
2557.Denis Kovaliov (Visagino "Atgimimo" gimnazija)
2558.Airidas Kmitas (Panevėžio „Aušros“ progimnazija)
2559.MATAS RUTKUS (Kauno r. Raudondvario gimnazija)
2560.Liepa Rubavičiūtė (Klaipėdos r. Judrėnų Stepono Dariaus pagrindinė mokykla)
2561.Donatas Sadauskas (Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
2562.Šarūnas Šiožinis (Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
2563.Gabrielė Andrijevskytė (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
2564.Vilius Gadliauskas (Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus)
2565.Mangirda krivinskaite (Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
2566.Masionytė Guoda (Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
2567.Mangirdas Giedrikas (Kauno r. Neveronių gimnazija)
2568.Tomas Kurlianskas (Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija)
2569.Buckutė Gerda (Šalčininkų r. Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija)
2570.Šarauskas Tadas (Viešoji įstaiga Kelmės profesinio rengimo centras)
2571.Amandas Lasevičius (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla)
2572.daniela tomasevskyte (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
2573.Ugnė Bukelytė (Panevėžio 5-oji gimnazija)
2574.Evelina Slumska (Šalčininkų r. Kalesninkų Liudviko Narbuto gimnazija)
2575.Viktorija Cibuliakaitė (Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
2576.Kamilė Beinoraitė (Kretingos rajono Jokūbavo Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
2577.Elzė Januškaitė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
2578.Elinga Dotaite (Gargždų "Minijos" progimnazija)
2579.Gštautas Remigijus (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2580.Jonas Rinkunas (Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazija)
2581.Modestas Voleiko (Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
2582.Dovilė Stukaitė (Anykščių r. Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija)
2583.Margarita Vaidinauskaitė (VIMS - INTERNATIONAL MERIDIAN SCHOOL)
2584.Aukščiūnaitė Emilija Erika (Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
2585.Smiltė Koplunaitė (Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
2586.Vesta Petkevičiūtė (Molėtų gimnazija)
2587.Kotryna Dulskytė (Kauno r. Kačerginės pradinė mokykla)
2588.Enida Jasmontaitė (Gargždų "Minijos" progimnazija)
2589.Grytė Ginkutė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2590.Augusto Braga (Kauno Prano Daunio ugdymo centras)
2591.Dovydas Valatka (Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
2592.Karolina Tamošiūnaitė (Mažeikių Gabijos gimnazija)
2593.Vytautas Markevičius (Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
2594.Patricija Andriulevičiūtė (Prienų r. Stakliškių gimnazija)
2595.Rolandas Simniškis (Marijampolės marijonų gimnazija)
2596.Edvinas Eitutis (Klaipėdos Baltijos gimnazija)
2597.Roberta Norbutaitė (Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija)
2598.DAMIAN PAVLOVSKI (Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
2599.Kristupas Lavickas (Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija)
2600.Patricija Vepštaitė (Joniškio r. Gataučių Marcės Katiliūtės mokykla)
2601.Robertas Bublevičius (Vilniaus Karoliniškių gimnazija)
2602.HUBERTAS GAIDELIS (Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
2603.Silvija Bukauskaitė (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
2604.Markas Juodeška (Klaipėdos "Aukuro" gimnazija)
2605.Kristianas Jurgutavičius (Šiaulių r. Pakapės mokykla)
2606.Gustė Stankevičiūtė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2607.Garita Račkelytė (Vilkaviškio r. Pilviškių „Santakos“ gimnazija)
2608.Rokas Gražulis (VGTU inžinerijos licėjus)
2609.Deimantė Kadišiūtė (Marijampolės marijonų gimnazija)
2610.Edgaras Špakovas (Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
2611.Tomas Einikis (Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
2612.Indrė Šiugždaitė (Kauno Jono Basanavičiaus gimnazija)
2613.Austėja Motiejaitytė (Kauno Veršvų gimnazija)
2614.Laurynas Rakauskas (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
2615.Beatričė Sankauskaitė (Marijampolės sav. Želsvos pagrindinė mokykla)
2616.Emilis Vaišvilas (Jonavos pradinė mokykla)
2617.Ugnė Valinevičiūtė (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
2618.Jokūbas Plavičius (Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
2619.Armanda Rimskytė (Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinė mokykla)
2620.Tomas Bobrevičius (Panevėžio 5-oji gimnazija)
2621.Kiril Kalinin (Vilniaus "Saulėtekio" mokykla-daugiafunkcis centras)
2622.Justasb Bakšys (Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
2623.Radvilė Nedzinskaitė (Marijampolės marijonų gimnazija)
2624.Aurėja Stankevičiūtė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2625.Greta Galkutė (Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazija)
2626.Eimanats Kurklietis (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
2627.Liepa Gerkavičiūtė (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2628.Ieva Petokaitytė (Vilkaviškio r. Žaliosios Vinco Žemaičio pagrindinė mokykla)
2629.Visvaldas Guja (Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazija)
2630.Dovydas Mirauskas (Vilkaviškio r. Bartninkų Jono Basanavičiaus mokykla-daugiafunkcis centras)
2631.Mažvydas Karnauskas (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
2632.Melita Račkauskaitė (Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
2633.Ana Martinelli (Kauno Milikonių progimnazija)
2634.Timas Valiūnas (Kauno Dainavos progimnazija)
2635.Kęstutis Liogė (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
2636.Titas Kajauskas (Kauno "Vyturio" gimnazija)
2637.Mantas Voveris (Alytaus Dainavos progimnazija)
2638.Gabrielė Žemaitytė (Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
2639.ROBERTAS ŠALNA (Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
2640.Emilija Paškevičiūtė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
2641.Skaistė Viršylaitė (Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
2642.Darius CIPKUS (Kauno Milikonių progimnazija)
2643.Erikas Vedegys (Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
2644.Livija Šilinskaitė (Vilniaus Karoliniškių gimnazija)
2645.Tautvydas Narušis (Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
2646.Simas Degutis (Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
2647.Marta Cybulska (Vilniaus lietuvių namai)
2648.Simonas Žilius (UAB „Taškius“)
2649.Agnė Jakštaitė (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
2650.Elvinas Guokas (Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
2651.ADRIJA MAŽIKAITĖ (Kėdainių r. Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinė mokykla)
2652.Budrys Armandas (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
2653.Titas Zemeckis (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
2654.Vilius Šiaulys (Plungės r. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija)
2655.Urtė Stankevičiūtė (Kauno "Vyturio" gimnazija)
2656.Vanesa Bieliauskaitė (Panevėžio Vytauto Mikalausko menų mokykla)
2657.Radminas Leleiva (Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija)
2658.Greta Galminaitė (Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
2659.Atėnė Rimšaitė (Utenos Rapolo Šaltenio progimnazija)
2660.Deimantas Liutkevicius (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
2661.Matas Kirna (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
2662.Tomas Gedvilas (Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
2663.Urtė Stankevičiūtė (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
2664.Kamilė Pacharevaitė (Utenos Dauniškio gimnazija)
2665.Gintarė Tamašauskaitė (Zarasų r. Dusetų Kazimiero Būgos gimnazija)
2666.Atalija Šlymaitė (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
2667.Meinardas Levinas (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2668.Augustė Urbonaitė (Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
2669.Dominykas Šeputis (Kauno Milikonių progimnazija)
2670.Akvilė Aksinavičiūtė (Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
2671.Eva Jankauskaitė (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
2672.Emilė Berūkštytė (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
2673.Kamilė Rapčinskaitė (Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
2674.Dominykas Michejevas (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
2675.Agota (Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
2676.Irmantas lukenckas (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
2677.Saulė Sakalauskaitė (Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
2678.Orinta Rumbutytė (Tauragės r. Žygaičių gimnazija)
2679.Skaistė Barauskaitė (Panevėžio r. Miežiškių pagrindinė mokykla)
2680.alina Penkovskaja (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
2681.Emilija Kanapkaitė (Utenos Krašuonos progimnazija)
2682.Liepa Kibildaitė (UAB Karalienės Mortos mokykla)
2683.Bernardas (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
2684.Ignas Jončas (Pagėgių sav. Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazija)
2685.Aivydas Rutkauskas (Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinė mokykla)
2686.Aivaras Mikutis (Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
2687.Gabrielė Didžiulytė (Anykščių r. Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras)
2688.Emilija Savickaitė (Kauno Rokų gimnazija)
2689.Irmantas Poška (Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
2690.VIKTORIJA NAUJOKAITĖ (Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija)
2691.Radzevičius Mindaugas (Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
2692.Nikita Ostrouch (Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
2693.Elijus Laučys (Telšių "Saulėtekio" pradinė mokykla)
2694.Emilija Imbrasaitė (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
2695.Ernestas Janušas (Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
2696.Marijus Berlinskas (Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
2697.Lukas Vilkas (Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
2698.Viltė Jasukaitytė (Vilniaus Žemynos gimnazija)
2699.Ignė Jaškūnaitė (Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
2700.Liepa Stončaitė (Klaipėdos "Varpelio" mokykla-darželis)
2701.Justina Kėvalaitė (Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
2702.Kamile Katinauskaite (Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
2703.NIKOLAJ GONČAROV (Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
2704.Emilija Vadlugaitė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
2705.Gustė Juškaitė (Kauno r. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija)
2706.Tonis Jakelis (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2707.Augustė Vielavičiūtė (Kretingos r. Vydmantų gimnazija)
2708.Genys Jonas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
2709.Rūta Klovaitė (Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
2710.Augustas Kuzma (Zarasų r. Dusetų Kazimiero Būgos gimnazija)
2711.Gustė Lesauskaitė (Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
2712.Akvilė Mačiulytė (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
2713.Emilis Daugilavičius (Jonavos "Lietavos" pagrindinė mokykla)
2714.Ariana matiukova (Vilniaus Žemynos progimnazija)
2715.Eiridas Plačekis (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2716.Dorotėja Mališauskaitė (Vilniaus Gabijos gimnazija)
2717.Karina Beinoraite (VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
2718.Dovydas Valevičius (Vilniaus Karoliniškių gimnazija)
2719.Rūtenis Lileika (Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
2720.Svajūnas Skirmantas (Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija)
2721.Kamilė Dzimanavičiūtė (Kauno "Aušros" gimnazija)
2722.Gabrielė Šablinskaitė (Vilniaus "Saulėtekio" mokykla-daugiafunkcis centras)
2723.Titas Krištaponis (Panevėžio r. Berčiūnų pagrindinė mokykla)
2724.lukas donėla (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
2725.Artiom (Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
2726.Preobraženskis Nojus (Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
2727.Martynas Jurevičius (Rokiškio r. Pandėlio gimnazija)
2728.Karolina Žukaitytė (Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
2729.Ratkevičius Mantvydas (Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
2730.Paulius Soltonis (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
2731.Daniela Piliukaitytė (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
2732.Modestas Žegunis (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
2733.Kamilė Rimšaitė (Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
2734.Karolina Miežetytė (Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
2735.Indrė Černauskaitė (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
2736.Augustinas Lazauskas (Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
2737.Justė Venskevičiūtė (Kazlų Rūdos sav. Antanavo pagrindinė mokykla)
2738.Modesta Romutytė (Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija)
2739.Jonė Markauskaitė (Kretingos r. Vydmantų gimnazija)
2740.Ugnė Kačinskaitė (Telšių "Germanto" progimnazija)
2741.Emilija Armonaitė (Vilniaus Karoliniškių gimnazija)
2742.Auksuolė Darmavičiūtė (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla)
2743.Valerija Ivanovaite (Švenčionių profesinio rengimo centras)
2744.Simas Stankevičius (Ukmergės Antano Smetonos gimnazija)
2745.Mantas Slaboševičius (Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centras)
2746.Mindaugas Gudaitis (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
2747.Mykolas Sasnauskas (Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
2748.GABIJA SKABURSKYTĖ (Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
2749.Matas Plauska (Alytaus Dzūkijos mokykla)
2750.Rugilė Petrikevičiūtė (Alytaus Likiškėlių progimnazija)
2751.GINTARĖ MINEVIČIŪTĖ (Joniškio r. Gataučių Marcės Katiliūtės mokykla)
2752.Pijus Gudaitis (Vilkaviškio r. Žaliosios Vinco Žemaičio pagrindinė mokykla)
2753.Arnas Apolianskas (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
2754.Lukrecija Zikaitė (Klaipėdos Marijos Montessori mokykla - darželis)
2755.Martynas (Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazija)
2756.Džiugas Vikarauskas (Panevėžio r. Berčiūnų pagrindinė mokykla)
2757.Jonas Velykis (Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
2758.Deimantė Gečaitė (Gargždų "Minijos" progimnazija)
2759.Andrzej Bagdziun (Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
2760.Elena Strakšytė (Skuodo r. Aleksandrijos pagrindinė mokykla)
2761.Dovydas Zelenka (Kauno Rokų gimnazija)
2762.Teklė Kucinaitė (Jurbarko r. Viešvilės pagrindinė mokykla)
2763.Justina Ribikauskaitė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
2764.VILTĖ EIMANAVIČIŪTĖ (Vilkaviškio r. Žaliosios Vinco Žemaičio pagrindinė mokykla)
2765.Justas Blaguš (Šalčininkų r. Baltosios Vokės "Šilo" gimnazija)
2766.Alejandro Avalos Liesinskas (Vilniaus lietuvių namai)
2767.Agnė Ramanauskaitė (Vilniaus "Minties" gimnazija)
2768.Kamilė Narmontaitė (Panevėžio rajono Paįstrio Juozo Zikaro gimnazija)
2769.Mėta Sušinskytė (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
2770.Oktavija Buzaityte (Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
2771.Domas Tamkevičius (Trakų r. Rūdiškių gimnazija)
2772.Kristupas Sodys (Plungės Senamiesčio mokykla)
2773.Simas Žakas (Vilkaviškio r. Alvito mokykla-daugiafunkcis centras)
2774.Lukas Gritėnas (Kėdainių r. Šėtos gimnazija)
2775.Odeta Liutvinaitytė (Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija)
2776.Adria Žilinskaitė (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
2777.Adrijus Viržintas (Klaipėdos "Saulėtekio" progimnazija)
2778.Tautvydas Brazauskas (Vilniaus "Ryto" progimnazija)
2779.Gaja Teoklėja Guscevičiūtė (Birštono gimnazija)
2780.Matas Stanevičius (Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija)
2781.Gailė Želvytė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
2782.Arminas Bilevičius (Kėdainių r. Šėtos gimnazija)
2783.deimante liaudinskaite (Klaipėdos r. Kretingalės pagrindinė mokykla Girkalių skyrius)
2784.Karolis dulinskas (Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
2785.Ūla Kažemėkaitytė (Šakių rajono Gelgaudiškio pagrindinė mokykla)
2786.Elinga Kalinaitė (Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
2787.Pijus Petrušis (Varėnos "Ryto" progimnazija)
2788.Dovydas Vitkus (Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
2789.Aida Atkočiūnaitė (Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
2790.Orinta Urbelytė (Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija)
2791.Ugnė Preimonaitė (Jurbarko r. Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazija)
2792.Gabrielė Kinčiūtė (Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
2793.Goda Šerpenskaitė (Birštono gimnazija)
2794.Neda Klezaitė (Utenos Vyturių progimnazija)
2795.Dominykas Čepas (Vilniaus Žemynos gimnazija)
2796.ieva jakeliatyte (Kauno Rokų gimnazija)
2797.Kotryna Kuoraitė (Vilniaus Žvėryno gimnazija)
2798.Meida Buškevičiūtė (Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
2799.Aistė Kazlauskaitė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
2800.Lėja Pleikytė (Šiaulių Gegužių progimnazija)
2801.Kamilė Sabalinkaitė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2802.Tomas Šatkauskas (Vilniaus Naujininkų mokykla)
2803.Viltė Vyšniauskaitė (Marijampolės marijonų gimnazija)
2804.Tajus Valinčius (Raseinių Šaltinio progimnazija)
2805.Otilija Rotomskytė (Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
2806.Tautgintė Beinoraitė (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
2807.Benas Gudžiauskas (Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
2808.Gytautas Kliučinskas (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
2809.Vytautas Norušas (Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
2810.Stachovskytė Adrija (Trakų gimnazija)
2811.Oskaras Oškinis (Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
2812.Nojus Karnatka (Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
2813.Andrej Šejanov (Vilniaus "Saulėtekio" mokykla-daugiafunkcis centras)
2814.Giedra Lekavičiūtė ("Šaltinėlio" privati mokykla)
2815.Saulė Bagdonaitė (Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
2816.Naglis Stackevicius (Kauno r. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija)
2817.Vakaris Rickevičius (Telšių "Germanto" progimnazija)
2818.Edvardas Grigaitis (Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
2819.Greta Dačkutė (Šiaulių r. Gruzdžių gimnazija)
2820.Dovydas Čijauskas (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
2821.Klaudija Žižytė (Anykščių r. Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras)
2822.Simas Tauraitis (Ukmergės Antano Smetonos gimnazija)
2823.Matas Zapalis (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
2824.Gustas Tatarovas (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
2825.Matas Mačiukas (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
2826.Alčauskis Martynas (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
2827.Gustas Steckus (Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
2828.Eva Žičevičiūtė (Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
2829.Justas Eigminas (Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
2830.Ignas Šeikis (Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazija)
2831.Gustė Skliutaitė (UAB „Taškius“)
2832.Evelina Vitkute (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
2833.Kamilė Pundinaitė (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
2834.Ugnė Stankaitytė (Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla)
2835.Kristupas Stružas (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
2836.Adrija Petrušytė (Alytaus Šaltinių progimnazija)
2837.Aronas Stasytis (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2838.Gytis Lašiūnas (Utenos Krašuonos progimnazija)
2839.Kipras Kulikauskas (Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazija)
2840.Kamilė Graužlytė (Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
2841.Viltė Petraitytė (Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
2842.Povilas Stonkaitis (Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
2843.Aušrinė Kauneckaitė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
2844.Paulius Klimanskas (Alytaus Dainavos progimnazija)
2845.Vilius Sniečkus (Vilniaus Žvėryno gimnazija)
2846.Rustė Kintaitė (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
2847.Gabrielė Jakštaitė (Vilniaus Baltupių progimnazija)
2848.Tubis Artūras (Ukmergės technologijų ir verslo mokykla)
2849.Urtė Miliauskaitė (Kauno r. Raudondvario gimnazija)
2850.Benas Ručinskas (Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
2851.žydrūnas Taroza (Klaipėdos suaugusiųjų gimnazija)
2852.Vakarė Stanytė (Skuodo Bartuvos progimnazija)
2853.Persinevičius Žygimantas (Vilniaus Žemynos gimnazija)
2854.Rokas Gužauskas (Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
2855.Naidas Galinis (Kalvarijos gimnazija)
2856.Tautvydas Niaura (Biržų "Saulės" gimnazija)
2857.Kasparas Rutkūnas (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
2858.TAJUS RAZIŪNAS (Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
2859.Vidmantas Minialga (Jurbarko r. Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinė mokykla)
2860.Vytenis Gerulaitis (Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
2861.Katažyna Jasielionis (Šalčininkų r. Butrimonių Anos Krepštul gimnazija)
2862.Rugilė Lukoševičiūtė (Šakių rajono Kidulių pagrindinė mokykla)
2863.Kernius Čiurinskas (Vilkaviškio pradinė mokykla)
2864.Rusnė Jievaltaitė (UAB Karalienės Mortos mokykla)
2865.Agnė Jankoit (Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
2866.Ugnė Sokolovaitė (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
2867.Gabrielė Aukščiūnaitė (Kauno Prano Daunio ugdymo centras)
2868.Emilis Paklin (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
2869.Matas Jakubauskas (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
2870.Mantas Visockis (Tauragės r. Žygaičių gimnazija)
2871.Luknė Maciukevičiūtė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2872.Jokūbas Dulskas (Alytaus Šaltinių progimnazija)
2873.Gustas Vaičiūnas (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
2874.Černozub Karina (Švenčionių r. Pabradės "Žeimenos" gimnazija)
2875.Totorenko Karolis (Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
2876.Šarūnas Petkevičius (Radviliškio Vaižganto progimnazija)
2877.Tomas Rimša (VGTU inžinerijos licėjus)
2878.Bartulytė Vesta (Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
2879.Paula Virbickaitė (Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija)
2880.Martynas Petrauskas (Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
2881.Viltė Bočiulytė (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
2882.Gustė Sabestinaitė (Lazdijų r. Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija)
2883.Gabrielė Kriščiūnaitė (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
2884.Saulė Sabaliauskaitė (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
2885.Albertas Karbauskas (Kelmės r. Pakražančio gimnazija)
2886.Airidas Verbaitis (Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
2887.Nojus Varnys (Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
2888.Rusnė Sireikytė (Šiaulių Dainų progimnazija)
2889.Augustina Naruševičiūtė (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
2890.Vincentas Cicėnas (Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
2891.Luka Pivavorovaite (Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
2892.Kornelija Vyšniauskaite (Gargždų "Minijos" progimnazija)
2893.Benediktas Rinkevičius (Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
2894.Lukas Paulauskas (Plungės r. Šateikių pagrindinė mokykla)
2895.Mingailė Sereikaitė (Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
2896.Karina Trimailova (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2897.Matas Jurkėnas (Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
2898.Gabija Čeponytė (Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija)
2899.Vasarė Kučinskaitė (Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
2900.Inesa Sledzevič (Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro gimnazija)
2901.Ašer Libman (Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
2902.Liutauras Malinauskas (KTU inžinerijos licėjus)
2903.Adrija Mitkutė (Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
2904.Gabrielė Jonkutė (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
2905.Gražys Tomas (Vilniaus Lazdynų mokykla)
2906.Ema Jonauskaitė (Skuodo rajono Ylakių gimnazija)
2907.Milanas Bargaila (Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
2908.simonas stravinskas (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
2909.Aurėja Bartkeičiūtė (Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
2910.Paulina Ivanickytė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2911.Nila Jupatova (Vilniaus Senvagės gimnazija)
2912.Aurėja Venslavičiūtė (Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija)
2913.Andrėja Jaškutė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2914.Saulius Norvidas (Vilniaus Žemynos progimnazija)
2915.Viktorija Osipovič (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
2916.Jonas Giedra (Telšių "Germanto" progimnazija)
2917.Gustė Černiūtė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2918.Luknė Baltuškaitė (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
2919.Deividas Semaško (Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija)
2920.Emilija Bulotaite (Zarasų r. Antazavės Juozo Gruodžio gimnazija)
2921.Erika Grušaitė (Mažeikių Gabijos gimnazija)
2922.Gintarė Katinaitė (Klaipėdos Baltijos gimnazija)
2923.Elija Bargailaitė (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
2924.Viržinija Brusokaitė (Šiaulių r. Šakynos mokykla)
2925.Augustė Verseckaitė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
2926.Eitonas Rakauskas (Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
2927.Adomas Raizys (Šakių rajono Lekėčių mokykla-daugiafunkcis centras)
2928.Augustas Kuosa (Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
2929.Lukas Stonys (Akmenės rajono Ventos gimnazija)
2930.Gertrūda Skudutytė (Utenos Dauniškio gimnazija)
2931.Aronas Pranauskas (Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras)
2932.Enrika Kuliešiūtė (Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
2933.Blėdaitė Mantvilija (Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
2934.EDITA STAGNIŪNAITĖ (Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
2935.Veitas Stasys (Plungės r. Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazija)
2936.Andrius Izvarinas (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
2937.Aiste Petrovaite (Varėnos "Ryto" progimnazija)
2938.Augustas Jasinskas (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
2939.Loreta Valiukevič (Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
2940.Diaras Jucius (Klaipėdos r. Pašlūžmio mokykla-daugiafunkcis centras)
2941.Viltė Stasiškytė (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
2942.Lina Saikauskaitė (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
2943.Gabrielė Bučelytė (Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
2944.Žuchovski Robertas (Vilniaus Maironio progimnazija)
2945.RACHELĖ BIELIAUSKAITĖ (Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
2946.Zelevas Paulius (Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
2947.Airidas Maleckas (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
2948.Laurynas Petraška (Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
2949.Austėja Jankauskaitė (Šiaulių Lieporių gimnazija)
2950.Jurgis Vaivada (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
2951.Paulius Neliupšis (Utenos mokykla - vaikų darželis "Eglutė")
2952.Liepa Šadbaraitė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2953.Frederika Kučinskairt (Panevėžio 5-oji gimnazija)
2954.Matas Kubilius (Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
2955.Vakarė Vertinskaitė (Alytaus Šaltinių progimnazija)
2956.Justina Lungytė (Kupiškio r. Subačiaus gimnazija)
2957.Benas Širiajevas (Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
2958.Emilė Sinkevičiūtė (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
2959.Paulius Valaika (Utenos mokykla - vaikų darželis "Eglutė")
2960.GodaŽalaitė (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
2961.Domantas Lapėnas (Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
2962.Ema Norkutė (Plungės r. Kulių gimnazija)
2963.Arnas Deika (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
2964.Benas Jagminas (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2965.Orestas Klimšauskas (Utenos Krašuonos progimnazija)
2966.Faustas Mitrikevičius (Lazdijų r. Šeštokų mokykla)
2967.Elina Škoda (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
2968.Lisovyi Anton (Vilniaus Maironio progimnazija)
2969.Goda Valiūtė (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
2970.Estrėja Alekveravičiūtė (Šiaulių Dainų progimnazija)
2971.Mainridas Agafonovas (Šiaulių Gegužių progimnazija)
2972.Domantas Milius (Alytaus Panemunės progimnazija)
2973.Aušrinė Markauskaitė (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
2974.Jonas Milius (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
2975.PATRICIJA GYULBUDAGHYANTS (Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
2976.Barbora Sinkevičiūtė (Vilniaus r. Avižienių gimnazija)
2977.Jurgis Gevorgianc (Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
2978.Džiugas Klinavičius (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2979.Vykintas Burčius (Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
2980.Julija Dambrauskaitė (Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
2981.Estela Bučiūnaitė (Šiaulių jėzuitų mokykla)
2982.BEATA BLAŽEVIČ (Vilniaus r. Rukainių gimnazija)
2983.EDUARDAS GUOBYS (Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
2984.Lukošius Naglis (Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
2985.Lukas Štrimaitis (Kazlų Rūdos sav. Plutiškių gimnazija)
2986.Kamilė Pečiulytė (Klaipėdos Gedminų progimnazija)
2987.Martynas Šitkauskas (Vilniaus Žvėryno gimnazija)
2988.Deividas Razmus (Mažeikių Gabijos gimnazija)
2989.Gabija Karsokaitė (Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
2990.Gabrielė Boikaitė (Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija)
2991.Vengrytė Audinga (Vilniaus Maironio progimnazija)
2992.Vakarė Būdžiūtė (Šakių rajono Gelgaudiškio pagrindinė mokykla)
2993.Amelija Dauskurdaitė (VšĮ "Ruduo-pavasaris")
2994.Rokas Marčiulionis (Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija)
2995.Daniel Bogdiul (Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
2996.Elada Narsevičiūtė (Molėtų pradinė mokykla)
2997.Simonas Sabaliauskas (Kauno Rokų gimnazija)
2998.Erika Balčiūtė (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
2999.Rokas Narbutas (Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazija)
3000.Eva Poškaitė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
3001.Urtė Agota Jakučiūnaitė (Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
3002.Evita Danilčenko (Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
3003.Kornelijus Butkus (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
3004.Viltė Gaučytė (Radviliškio Vaižganto progimnazija)
3005.Antanas Balodas (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
3006.Rytis Sinickas (Kėdainių šviesioji gimnazija)
3007.Ignotas Uselis (Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
3008.Meira Metelica (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
3009.Gabrielė Sidabraitė ("Šaltinėlio" privati mokykla)
3010.Emilis Jomantas (Plungės r. Platelių gimnazija)
3011.Martin Prokopovič (Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
3012.Tadas Zopelis (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
3013.Gabrielė Šarkaitė (Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
3014.Smiltė Adamkevičiūtė (Alytaus Šaltinių progimnazija)
3015.Aistis Domeika (Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija)
3016.Aronas Skyrius (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
3017.Karolina Krivickaitė (Kauno Juozo Gruodžio konservatorija)
3018.Razumaitė Gustė (Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
3019.Timas Stankevičius (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3020.Marija Vaišvilaitė (Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
3021.Timur Tarasevič (Vilniaus technologijų, verslo ir žemės ūkio mokykla)
3022.Lukas Bučinskas (VšĮ "Ruduo-pavasaris")
3023.Eitvydas Matulevičius (Kalvarijos gimnazija)
3024.Malaiška Majus (Vilniaus Balsių progimnazija)
3025.Adrian Skačkovskij (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
3026.Medeinė Gasiūnaitė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
3027.Narkaitytė Ugnė (Vilniaus Maironio progimnazija)
3028.Žygimantas Skolskis (Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
3029.kajus balcius (Vilniaus lietuvių namai)
3030.Uljana Vinogradovaitė (Vilniaus "Saulėtekio" mokykla-daugiafunkcis centras)
3031.Lukas Šidlauskas (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
3032.Karolina Balserytė (Tauragės r. Batakių pagrindinė mokykla)
3033.Žilvinas Šmuilys (Kauno specialioji mokykla)
3034.Donata Čepukėnaitė (Anykščių r. Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija)
3035.Rugilė Šanteriovaitė (Molėtų pradinė mokykla)
3036.Faustas Žegunis (Panevėžio 5-oji gimnazija)
3037.Kristijonas Navikas (VšĮ Šiaurės licėjus)
3038.Žemyna Žilėnaitė (Vilniaus Baltupių progimnazija)
3039.Luka Vasiliauskaitė (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
3040.Ernestas Šmigelskas (Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazija)
3041.Kajus Urbonas (Lazdijų r. Kučiūnų mokykla)
3042.Simona Mikalkėnaitė (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
3043.Kornelijus Perlys (Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
3044.Una Marčiukaitytė (Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
3045.Augustė Simanonytė (Anykščių r. Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras)
3046.Enrika Miliūnaitė (Panevėžio 5-oji gimnazija)
3047.Eimantas Pečiukas (Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
3048.Joris Zaikauskas (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3049.Kajus Kamarauskas (Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
3050.Gabrielė Stanaitytė (Vilniaus technologijų, verslo ir žemės ūkio mokykla)
3051.Rugilė Kunickaitė (Klaipėdos Baltijos gimnazija)
3052.Emilijus Mižutavičius (Klaipėdos r. Endriejavo pagrindinė mokykla)
3053.Mažvydas Mankevičius (Kauno r. Vilkijos gimnazija)
3054.Justas Čepulis (Alytaus Dzūkijos mokykla)
3055.Liepa Kaminskaitė (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
3056.Beata Zybartaitė (Biržų "Saulės" gimnazija)
3057.Robertas Petkus (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
3058.Greta Siurbyte (Kėdainių r. Šėtos gimnazija)
3059.Arnas Stakys (Anykščių Jono Biliūno gimnazija)
3060.Ambrusevičius Domantas (Šiaulių Gytarių progimnazija)
3061.Edmundas Milinis (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
3062.Emilija Navardauskaite (Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
3063.Karolis Danys (Vilniaus Žemynos gimnazija)
3064.Ugnė Komisaraitytė (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
3065.Skaistė Banevičiūtė (Molėtų gimnazija)
3066.Deimantas Masaitis (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3067.Gerda Lileikytė (VGTU inžinerijos licėjus Dvarčionių skyrius)
3068.Dineta Kutniauskaitė (Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
3069.Tonis Cirtautas (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3070.Anastasija Sedova (Vilniaus Lazdynų mokykla)
3071.Deimantė Jušaitė (Klaipėdos turizmo mokykla)
3072.Joakimas Pantelaitis (Jurbarko r. Viešvilės pagrindinė mokykla)
3073.Arnita Palačionytė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3074.Daniel Stankevič (Vilniaus Lazdynų mokykla)
3075.Ignas Koženevskis (Kauno "Vyturio" gimnazija)
3076.Smiltė Maciulevičiūtė (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
3077.Auksė Šerberytė (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
3078.Jokūbas Norkus (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
3079.Einartas Virbickas (Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
3080.Oresta Smolskaitė (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
3081.Gabija Raudonytė (Alytaus Likiškėlių progimnazija)
3082.Elzė Stigaitė (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
3083.Viltė Kilikevičiūtė (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
3084.Sauė Gedvilaitė (Mažeikių Gabijos gimnazija)
3085.Deimantė Baškytė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3086.Ernesta Žvinytė (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
3087.Goda Baniulytė (Marijampolės marijonų gimnazija)
3088.Povilonis Adomas (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
3089.Titas Galinis (Kalvarijos gimnazija)
3090.Jokūbas Dorelaitis (KTU Vaižganto progimnazija)
3091.Markas Medonas (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
3092.Armandas Jankaitis (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
3093.Ainaras Tupikas (Plungės r. Šateikių pagrindinė mokykla)
3094.Joris Karvelis (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
3095.rokas Lileikis (Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
3096.Gabrielius Keibas (Anykščių Jono Biliūno gimnazija)
3097.Benas Sasnauskas. (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
3098.Eimantas Cizauskas (Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
3099.Ąžuolas Končius (Buivydiškių pagrindinė mokykla)
3100.Dovydas (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
3101.Andrej michalin (Klaipėdos "Pajūrio" progimnazija)
3102.Mantvydas Gailius (Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
3103.Mantė Malakauskaitė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3104.Haroldas Stapušaitis (Viešoji įstaiga Kuršėnų politechnikos mokykla)
3105.Šarūnas Lisauskas (Kaišiadorių r. Palomenės pagrindinė mokykla)
3106.Matas Šmatauskas (Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
3107.Kamilė Rumbutytė (Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazija)
3108.Martynas Kaminskas (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
3109.Simanauskas Mantvydas (Viešoji įstaiga Kelmės profesinio rengimo centras)
3110.Arnoldas Keršys (Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
3111.Naglis Kazakevičius (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3112.Karilė Petrauskaitė (Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
3113.Olgierd Krasinski (Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
3114.Grantas Pranaitis (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla)
3115.Mėta Sutkutė (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
3116.Gintaras Kriščiokaitis (Klaipėdos Vitės progimnazija)
3117.Marius Stirba (Klaipėdos "Varpelio" mokykla-darželis)
3118.Daniel Zarakovskij (Vilniaus "Saulėtekio" mokykla-daugiafunkcis centras)
3119.Urtė Radzvilavičiūtė (Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
3120.Nikas Zelionka (Panevėžio rajono Paįstrio Juozo Zikaro gimnazija)
3121.gabriele kizyte (Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
3122.Lukas Daugalas (Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
3123.Eva Skripkiūnaitė (Alytaus Dainavos progimnazija)
3124.Gabrielė Žavoronkova (Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
3125.Anastasija Ponomoriova (Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
3126.Pugačius Majus (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
3127.Nojus Bartaškevičius (Marijampolės sav. Padovinio pagrindinė mokykla)
3128.Pijus Gaidžiūnas (Panevėžio 5-oji gimnazija)
3129.Arminas Tunaitis (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
3130.Dovydas Bubinas (Jonavos r. Žeimių mokykla-daugiafunkcis centras)
3131.Urtė Valentavičiūtė (Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
3132.Paulius Žilėnas (Vilniaus Žvėryno gimnazija)
3133.Kajus Gudijonis (Klaipėdos Vitės progimnazija)
3134.Augustas Jancevičius (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
3135.Orestas Krasauskas (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
3136.Megė Samoškaitė (Neringos gimnazija)
3137.Majus Rutkauskas (Lazdijų r. Šventežerio mokykla)
3138.Gerda Lukoševičiūtė (Kelmės r. Vaiguvos Vlado Šimkaus pagrindinė mokykla)
3139.Saulė Višniauskasitė (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
3140.Gabija Matusevičiūtė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3141.Eglė Jurgickaitė (Alytaus r. Pivašiūnų gimnazija)
3142.Vincentas Jaudegis (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
3143.Rimavičiūtė Ina (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
3144.Linas Daujotas (Klaipėdos Vydūno gimnazija)
3145.Mokytojas (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
3146.Egidijus Maldanis (Alytaus Dzūkijos mokykla)
3147.Gabrielius Vaitkus (Telšių "Germanto" progimnazija)
3148.Milija Petrova (Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
3149.Estela Vrubliauskaitė (Plungės „Babrungo“ progimnazija)
3150.Aistė Stankutė (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
3151.Ieva Stelnionytė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
3152.Vilius Verpečinskas (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
3153.Ugnė Kozins (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
3154.Dominykas Karpuška (Šakių rajono Lukšių Vinco Grybo gimnazija)
3155.Vilius Lukošiūnas (Klaipėdos "Aukuro" gimnazija)
3156.Martynas Gaižauskas (Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
3157.Lukas Mackevičius (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
3158.Enrika Budreckaite (Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija)
3159.Arnas Vaitkus (Klaipėdos r. Ketvergių pagrindinė mokykla)
3160.Neda Nedzelskytė (Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija)
3161.Augustas Jurevičius (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
3162.Edgar Kozlovskij (Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
3163.Paulius Bauža (Kelmės r. Vaiguvos Vlado Šimkaus pagrindinė mokykla)
3164.Rokas Petrauskas (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
3165.ERIKAS BAIDINE (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
3166.Ieva Špukaitė (Radviliškio Vaižganto progimnazija)
3167.Robertas Kazakevičius (Kėdainių profesinio rengimo centras)
3168.Arūnė Nainytė (Kauno r. Raudondvario gimnazija)
3169.Lea Erkes (Kauno r. Raudondvario gimnazija)
3170.Elijus Smulkis (Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
3171.Domas Kirklys (Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija)
3172.Julius Žakauskas (Kauno Milikonių progimnazija)
3173.Ema Gaidytė (Varėnos r. Senosios Varėnos Andriaus Ryliškio pagrindinė mokykla)
3174.Luka Drupaitė (Šiaulių Gegužių progimnazija)
3175.Liepa Baltrušaitytė (Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
3176.FAUSTA LUPEIKYTĖ (Kupiškio r. Alizavos pagrindinė mokykla)
3177.Martyna Drulytė (Vilniaus "Ryto" progimnazija)
3178.Gabija Busilaitė (Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
3179.Aidas Vasiliauskas (Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
3180.Laurynas Petraitis (Viešoji įstaiga Kazlų Rūdos Valdorfo progimnazija)
3181.Urtė Čaponkaitė (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
3182.Vesta Vaitulionytė (Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
3183.Urtė Česonytė (Šiaulių Gegužių progimnazija)
3184.Glorija Lukoševičiūtė (Kėdainių r. Šėtos gimnazija)
3185.Kornelija Zujytė (Utenos Vyturių progimnazija)
3186.Emilija Baltrūnaitė ("Šaltinėlio" privati mokykla)
3187.Angelina Beinarė (Vilniaus Baltupių progimnazija)
3188.Dovydas Bražiūnas (Riešės gimnazija)
3189.Emma Victoria Seifert (Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
3190.Šeibokas Matas Gabrielius (Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
3191.Oskaras Čereškevičius (Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
3192.Ema Pilypaitė, mokytoja Gražina Vencienė (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla)
3193.Žaneta Zubavičiūtė (Panevėžio 5-oji gimnazija)
3194.Stravinskas Rytis (Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
3195.A (Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
3196.Vilius Andrijauskis (Šilutės Žibų mokykla)
3197.Nedas Bumblis (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
3198.Liepa Balčiūtė (Kauno r. Raudondvario gimnazija)
3199.Andrej Mikulevič (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
3200.Gabija Jaraitė (Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
3201.Kamilė Kamarauskaitė (Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
3202.Matas Auksorius (Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio gimnazija)
3203.Gintautė Vadvilavičiūtė (Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
3204.Gabrielė Nagytė (Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinė mokykla)
3205.Kastijus Kinas (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
3206.Agnė Čėsnaitė (Molėtų r. Suginčių pagrindinė mokykla)
3207.Vaiva Vaitkevičiūtė (Biržų "Saulės" gimnazija)
3208.Lilija Dambrauskaitė (Tauragės Tarailių progimnazija)
3209.Jogirdas Jonušas (Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija)
3210.gilbertas (Vilniaus Žemynos progimnazija)
3211.Ainius Klimavičius (Vilkaviškio pradinė mokykla)
3212.Gabija Šimaitytė (Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija)
3213.Kasparas Pelėda (Utenos Aukštakalnio progimnazija)
3214.Rymko Norbert (Vilniaus Lazdynų mokykla)
3215.Armandas Vizgaudis (Skuodo Bartuvos progimnazija)
3216.Mingailė Kašalynaitė (Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
3217.Andrėja Prochorovaite (Šiaulių r. Raudėnų mokykla-daugiafunkcis centras)
3218.Augustas Sėjūnas (Vilniaus Žemynos gimnazija)
3219.Aistė Sinkevičiūtė (Elektrėnų pradinė mokykla)
3220.Orestas Zinkevičius (KTU inžinerijos licėjus)
3221.Jokūbas Urbonas (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
3222.Titas Vaišvila (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
3223.Paulius Vaicekauskas (Širvintų r. Gelvonų gimnazija)
3224.Janavičius Eduardas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
3225.Augustas Kasinskas (Kauno r. Raudondvario gimnazija)
3226.Kotryna Naujalytė (Kazlų Rūdos "Elmos" mokykla-darželis)
3227.Vytautas Markevičius (Jonavos r. Užusalių mokykla-daugiafunkcis centras)
3228.Urte Platkevičiūtė (Kupiškio r. Noriūnų Jono Černiaus pagrindinė mokykla)
3229.Gytenė Keršytė (Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinė mokykla)
3230.Eiridas Vietrinis (Zarasų r. Antazavės Juozo Gruodžio gimnazija)
3231.Mangirdas Klusaitis (Marijampolės Petro Armino progimnazija)
3232.Titas Jasevičius (Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
3233.Martynas Šiaulys (Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
3234.sandra juchno (Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla)
3235.Elena Povilavičiūtė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
3236.Rytis Lukošaitis (Kauno r. Raudondvario gimnazija)
3237.Ugnė Šmigelskaitė (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
3238.Diana Naumavičiūtė (Vilniaus Naujininkų mokykla)
3239.Augustas Žukauskas (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
3240.Aismė Misiūtė (Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
3241.NedasKaveckis (Mažeikių Sodų pagrindinė mokykla)
3242.Lukrecija Simutytė (Kauno r. Vilkijos gimnazija)
3243.Vilandas Fiodorov (Utenos Rapolo Šaltenio progimnazija)
3244.Mykolas Vanagas (Vilniaus Žvėryno gimnazija)
3245.Sabina Venytė (Vilkaviškio r. Žaliosios Vinco Žemaičio pagrindinė mokykla)
3246.Nandas Maskalevas (Rokiškio suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras)
3247.Paulius Vilčinski (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
3248.Lukas Urbietis (Zarasų "Ąžuolo" gimnazija)
3249.Pijus Paukstas (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
3250.VITAS KASPERAVIČIUS (Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
3251.Emily Elias (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos gimnazija)
3252.Tautvydas Purvinskas (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
3253.Emilija Gabanaityte (Marijampolės „Šaltinio“ progimnazija)
3254.Valerija Škodaitė (Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
3255.Greta Gailevičiūtė (Biržų technologijų ir verslo mokymo centras)
3256.Orestas Palšauskas (Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija)
3257.PijusAukselevičius (Jurbarko r. Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinė mokykla)
3258.Ignas Savickas (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
3259.Rokas Milvydas (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
3260.Dominykas Valukonis (Alytaus Šaltinių progimnazija)
3261.Deimantas Rudzevičius (Vilniaus "Šaltinio" pagrindinė mokykla)
3262.Vaiva Gurskytė (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
3263.Kamilė Barkovska (Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
3264.augustė česionytė (Anykščių Jono Biliūno gimnazija)
3265.Emilis Mačiulis (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
3266.Povilas Bajoraitis (Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
3267.Kalantaitė Vilija (Vilniaus Maironio progimnazija)
3268.Tauras Balčiūnas (Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
3269.Radzina Tatjana (Vilniaus "Saulėtekio" mokykla-daugiafunkcis centras)
3270.Giedrius Frančiakas (Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazija)
3271.Inesa Danupaitė (Telšių "Atžalyno" progimnazijos Žarėnų skyrius)
3272.Vasarė Dėdinaitė (Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
3273.Domantas Lebioda (Vilniaus technologijų, verslo ir žemės ūkio mokykla)
3274.Goda Skurdauskytė (Kretingos rajono Rūdaičių mokykla)
3275.Mantas Trubač (Vilniaus "Saulėtekio" mokykla-daugiafunkcis centras)
3276.Kajus Girdėnas (Šiaulių r. Raudėnų mokykla-daugiafunkcis centras)
3277.Jazmina Povilaitytė (Šakių r. Kudirkos Naumiesčio V. Kudirkos gimnazija)
3278.Kajus Narušis (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
3279.Justas Budrikas (Šilutės pirmoji gimnazija)
3280.Martyna Kaselytė (Vilniaus Karoliniškių gimnazija)
3281.Kornelija Būdaitė (Viešoji įstaiga Raseinių technologijos ir verslo mokykla)
3282.Akvilė Domarkaitė (Rietavo sav. Tverų gimnazija)
3283.Glorija Jakubovskaja (Vilniaus Naujininkų mokykla)
3284.Evelina Nagytė (Šiaulių r. Gruzdžių gimnazija)
3285.Deimantė Bočkutė (Klaipėdos r. Judrėnų Stepono Dariaus pagrindinė mokykla)
3286.Gerda Paužuolytė (Pasvalio r. Krinčino Antano Vienažindžio pagrindinės mokyklos Pajiešmenių skyrius)
3287.Arijus Balčius (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
3288.Augustinas Danta (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
3289.Ramūnas Masalskas (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
3290.Augustė Stulpinaitė (Telšių "Saulėtekio" pradinė mokykla)
3291.Jorūnas Janaudis (Utenos r. Užpalių gimnazija)
3292.Lėja Kabišaitytė (Šakių rajono Gelgaudiškio pagrindinė mokykla)
3293.Dominykas Kavaliauskas (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
3294.Daniil Bolotajev (Vilniaus lietuvių namai)
3295.Pijus Šukys (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
3296.Deivis Roveršteinas (Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
3297.Rasa Baravykaitė (Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija)
3298.Ignas Mizara (Alytaus Šaltinių progimnazija)
3299.Urtė Petrušytė (Varėnos "Ryto" progimnazija)
3300.Arnas Makarevičius (Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
3301.Austėja Bozytė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
3302.Miglė Geležinytė (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
3303.Saulė Domanskytė (Molėtų r. Suginčių pagrindinė mokykla)
3304.Tomas Čečys (Anykščių r. Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija)
3305.Karolis Bečelis (Švenčionių pradinė mokykla)
3306.Simonas Uzupis (VIMS - INTERNATIONAL MERIDIAN SCHOOL)
3307.Laura Šatrovskytė (Vilniaus Naujininkų mokykla)
3308.Samanta Gaidelytė (Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija)
3309.Gita Kubiliūtė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
3310.Tonis Baltrušaitis (Šakių rajono Lukšių Vinco Grybo gimnazija)
3311.Gerardas Danišauskas (Kauno "Vyturio" gimnazija)
3312.Dominykas Samaitis (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
3313.Dominika Bartoševič (Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija)
3314.Vijus Vasiliauskas (Plungės Senamiesčio mokykla)
3315.Agata Ploska (Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
3316.Nomeda Vaišnoraitė (Kalvarijos gimnazija)
3317.Ieva Norkutė (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
3318.Ieva Vaičiūnaitė (Radviliškio r. Baisogalos gimnazija)
3319.goda albrechtaityte (Marijampolės „Šaltinio“ progimnazija)
3320.Gytis Petrauskas (Viešoji įstaiga Kuršėnų politechnikos mokykla)
3321.Emilija Murzaitė (Šiaulių Gegužių progimnazija)
3322.Ugnė Palčiauskaitė (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
3323.Ema Veisnoraityte (Marijampolės „Šaltinio“ progimnazija)
3324.Lukas Bučius (Šiaulių r. Šilėnų mokykla)
3325.Simonas Ignatavičius (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
3326.Aurinija Garjonytė (Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
3327.Augustė Leščauskytė (Kelmės r. Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija)
3328.Indrė Kazakevičiūtė (Kauno "Vyturio" gimnazija)
3329.nikita kurpatov (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
3330.Andrej Risev (Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
3331.Titas Urbonavičius (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
3332.Deimantė Vilčinskaitė (Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija)
3333.Viktorija Keselyte (Šakių "Žiburio" gimnazija)
3334.Austėja Kastiuškaitė (Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija)
3335.Akvilė Kasputytė (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3336.Emilija Vitko (Alytaus Dzūkijos mokykla)
3337.Smiltė Naruševičiūtė (Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
3338.Vilius Vilimas (Klaipėdos Baltijos gimnazija)
3339.Smiltė Staišiūnaitė (Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinė mokykla)
3340.Faustas Vavulo (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
3341.Tautvydas (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
3342.Ieva Butkutė (Šiaulių Gytarių progimnazija)
3343.Chase Linas Gruber (UAB „Taškius“)
3344.Kasparas Gilys (Anykščių A. Baranausko pagrindinės mokyklos Stepono Kairio skyrius)
3345.Jeronimas Norkus (Šiaulių sporto gimnazija)
3346.Ąžuolas Žygimantas Baltaitis (Šiaulių Lieporių gimnazija)
3347.Aistė Milašiūtė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3348.Neringa Vaškytė (Palangos Šventosios pagrindinė mokykla)
3349.Justas Rusickas (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
3350.Maximilianas Kvedaras (Vilniaus lietuvių namai)
3351.Vytautė Vasiliauskaitė (Raseinių r. Girkalnio pagrindinė mokykla)
3352.Miglė Malinauskaitė (Radviliškio r. Pociūnėlių pagrindinė mokykla)
3353.Karina Čižauskaitė (Radviliškio r. Pociūnėlių pagrindinė mokykla)
3354.Kasparas Gončerovas (Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
3355.Austėja Mockaitytė (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
3356.Aleksas Dainauskas ("Šaltinėlio" privati mokykla)
3357.Einora Jakučiūnaitė (Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
3358.Emilija Eselinaitė (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
3359.Adrijus Stalgys (Vilkaviškio r. Bartninkų Jono Basanavičiaus mokykla-daugiafunkcis centras)
3360.Emilis Julius Lizdenis (Šilalės r. Pajūralio pagrindinė mokykla)
3361.Vakaris Urba (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
3362.Laurynas sciukas (Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
3363.Amanda Singh (Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
3364.Rokas Krivičius (Elektrėnų sav. Semeliškių gimnazija)
3365.Emilija Murauskaitė (Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
3366.Gustė Vasaitytė (Kauno r. Neveronių gimnazija)
3367.Matas Vidmantas (Klaipėdos Baltijos gimnazija)
3368.Domas Lotužys (Vilniaus Žemynos gimnazija)
3369.Orestas Teresevicius (Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
3370.Markas Golcas (Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
3371.Deividas Vorobjovas (Vilniaus r. Paberžės šv. Stanislavo Kostkos gimnazija)
3372.Emilis Marčenkovas (Utenos Dauniškio gimnazija)
3373.Martynas Žaginis (Vilniaus Žemynos progimnazija)
3374.Justas Vosylius (Marijampolės marijonų gimnazija)
3375.Žygimantas Arminas (Šiaulių r. Kurtuvėnų mokykla-daugiafunkcis centras)
3376.Nerilė Vaitkutė (Gargždų "Minijos" progimnazija)
3377.Ernest Valentinovič (Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
3378.Lukaševič Taisija (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
3379.Karolis Macevičius (Kėdainių r. Šėtos gimnazija)
3380.Liutauras Vasiliauskas (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
3381.Gustė Krutulytė (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
3382.Mangirdas Gedžius (Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
3383.Augustė Šidlauskaitė (Kėdainių r. Šėtos gimnazija)
3384.Gabija Pleikyte (Šiaulių Dainų progimnazija)
3385.Karolis Fokas (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
3386.Gabrielė Kazlauskaitė (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
3387.Danielius Latvaitis (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla)
3388.Emilis Ragauskas (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
3389.Dovida Ignatavičiūtė (Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
3390.Paulina Žilinskaitė (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
3391.Stancikas Vakaris (Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
3392.Vilius Zinkevičius (Šiaulių Ragainės progimnazija)
3393.Adelė Andziulytė (Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
3394.Trafimovaitė Marija (Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
3395.Jurgis Liūga (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
3396.Lukas Jagminas (Kėdainių profesinio rengimo centras)
3397.Ula Potapova (Jonavos Jeronimo Ralio gimnazija)
3398.Roberta Pociūtė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
3399.Joris Kačergis (Marijampolės "Žiburėlio" mokykla-daugiafunkcis centras)
3400.Eimantas Norkeliūnas (Plungės r. Kulių gimnazija)
3401.Edvinas Šidlauskas (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
3402.Kamilė Jurevičiūtė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
3403.Mingailė Žvinytė (Molėtų gimnazija)
3404.Lera Bagackaitė (Vilniaus Lazdynų mokykla)
3405.Aleksandras Mašalka (Kauno r. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija)
3406.Gaudrė Dudėnaitė (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
3407.Šichas Mykolas (Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
3408.goda kairyte (Panevėžio r. Raguvos gimnazija)
3409.Paulius Gonšteinas (Tauragės Tarailių progimnazija)
3410.Alanas Razmus (Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazija)
3411.Edvinas Leskauskas (Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
3412.Ema Naujokaitytė (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
3413.Justė Martinkutė (Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
3414.Džeinara Dominauskaitė (Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
3415.Danielius Kliaus (Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
3416.Arminta Paškauskaitė (Utenos Vyturių progimnazija)
3417.Džiugas Kriščiūnas (Marijampolės marijonų gimnazija)
3418.Dominykas Viskunas (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
3419.Airidas Baumila (Širvintų r. Gelvonų gimnazija)
3420.Grantas Dūda (Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
3421.Gabrielė Antanaitytė (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
3422.Tuminskij Maksim (Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla)
3423.Dominykas Jukna (Tauragės „Aušros“ progimnazija)
3424.Jonas Janavičius (Šiaulių r. Pakapės mokykla)
3425.Mindaugas Grigutis (Plungės r. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija)
3426.Matas Samsonas (Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
3427.Lukas Lukoševičius (Klaipėdos r. Kretingalės pagrindinė mokykla)
3428.Augustė Ragaišytė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
3429.Gustė Valantinaitė (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
3430.Deiridas Tumas (Šiaulių Dainų progimnazija)
3431.Deimantė Krivenokaitė (Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
3432.Aistė Jurgelaitytė (Marijampolės marijonų gimnazija)
3433.Jonuška Lauras (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
3434.Gabija Matusaitė (Šakių "Žiburio" gimnazija)
3435.Mažvydas Uktveris (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
3436.Augustas Ginevicius (Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazija)
3437.Gelažanskas Lukas (Vilniaus Balsių progimnazija)
3438.Ineta Marmakaitė (Kupiškio r. Alizavos pagrindinė mokykla)
3439.Julius Pilibaitis (Klaipėdos Vitės progimnazija)
3440.Samanta Kalasauskaitė (Kalvarijos gimnazija)
3441.Matas Krupickas (Panevėžio 5-oji gimnazija)
3442.Ernesta Einaitė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
3443.Elvita Zevertaitė (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
3444.Evita Matevičiūtė (Raseinių Šaltinio progimnazija)
3445.Emilija Tulčiūtė (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
3446.Karolis Rimidys (Šakių "Varpo" mokykla)
3447.Miglė Imbrasaitė (Kauno Rokų gimnazija)
3448.Deimena Bakanauskaite (Jonavos "Lietavos" pagrindinė mokykla)
3449.Jonas Adomavičius (Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
3450.Adomas Alčauskas (Plungės r. Kulių gimnazija)
3451.Novakaitė Auksė (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
3452.Diana Michailovskytė (Vilniaus Žemynos gimnazija)
3453.Aras Palubinskas-Perez (Vilniaus Žemynos gimnazija)
3454.Filipionok Milena (Švenčionių r. Pabradės "Žeimenos" gimnazija)
3455.Evelina Sarakauskaitė (Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
3456.Goda Kamantauskaitė (Kauno Rokų gimnazija)
3457.Nojus Gudas (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3458.Viltė Viktorija Kavaliauskaitė (Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
3459.Arijus Mitkus (Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
3460.Kamilė Bražiūnaitė (Anykščių r. Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija)
3461.Kornelijus Tarutis (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
3462.Tautvydas Danilevičius (Kaišiadorių r. Žaslių pagrindinė mokykla)
3463.Laurynas Juknevičius (Anykščių r. Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija)
3464.Varanavičius Povilas (Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla)
3465.Rytis Vaitkevičius (Lazdijų r. Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija)
3466.Olimpija Svirskaitė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla, Radvilėnų filialas)
3467.Untulytė Emilija (Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
3468.Osvaldas Lapinskas (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla Valakėlių skyrius)
3469.Ugnė Pažerinytė (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
3470.Viktorija Kulvinskaitė (Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės profesinio rengimo centras)
3471.Kęstutis Marčiulaitis (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
3472.Zozulia Nojus (Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
3473.Matas Jurevičius (Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
3474.Lėja Jarmolavičiūtė (Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla)
3475.Martyna Jankauskaitė (Vilniaus Žemynos gimnazija)
3476.Polina Artamonova (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos gimnazija)
3477.Žymantas Rastenis (Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
3478.Anastasija Tetianec (Pelesos vidurinė mokykla lietuvių mokomąja kalba)
3479.Aleksandra Zinovjevaitė (Pagėgių sav. Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazija)
3480.Austėja Dailydaitė (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla)
3481.Vanesa Taunytė (Mažeikių politechnikos mokykla)
3482.Tėja Malafė (Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
3483.Ema Šniaukaitė (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
3484.Viltė Melkūnaitė (Kaišiadorių r. Žiežmarių mokykla-darželis "Vaikystės dvaras")
3485.Gabrielė Mileškaitė (Šiaulių Salduvės progimnazija)
3486.Joana Mokolaitė (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
3487.Aras Norkūnas (Utenos Dauniškio gimnazija)
3488.Silvija Adamenkaitė (Jonavos Jeronimo Ralio gimnazija)
3489.Skaistė Gabrielė Ciparytė (Tauragės Tarailių progimnazija)
3490.Mantas Velička (Švenčionių profesinio rengimo centras)
3491.Nerilė Maladauskaitė (Kauno Milikonių progimnazija)
3492.Gustas Storpirštis (Lazdijų r. Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija)
3493.Indrėja Mockaitytė (Jurbarko r. Viešvilės pagrindinė mokykla)
3494.Brigita Petrauskaitė (Kalvarijos gimnazija)
3495.Benas Ganserevičius (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
3496.Ugnius Urbonavičius (Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija)
3497.Karina Balcevič (Vilniaus Žemynos gimnazija)
3498.Dominykas Lukoit (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
3499.Žadmina Gruzdaitė (Zarasų r. Antazavės Juozo Gruodžio gimnazija)
3500.Almantas Stonkus (Telšių "Džiugo" gimnazija)
3501.Adelė Šlivinskaitė (VšĮ Šiaurės licėjus)
3502.Gabrielė Žitkevičiūtė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
3503.Danielė Pudrinskaitė (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
3504.Justinas Viršyla (Vilniaus "Židinio" suaugusiųjų gimnazija)
3505.Augustas Plačiakis (Kauno r. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija)
3506.Eitvydas Januškevičius (Biržų rajono Medeikių pagrindinė mokykla)
3507.Aleksejev Dominyk (Klaipėdos turizmo mokykla)
3508.Simonas Diliūnas (Klaipėdos jūrų kadetų mokykla)
3509.Jokūbas družas (Kupiškio r. Subačiaus gimnazija)
3510.Juozas Jarmala (Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
3511.Polina Butiuto (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
3512.dominykas. milašiūnas. (Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
3513.Aida Liesytė (Zarasų r. Dusetų Kazimiero Būgos gimnazija)
3514.Kristuapas Vigraitis (VIMS - INTERNATIONAL MERIDIAN SCHOOL)
3515.Tomas Brazinskas (Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus)
3516.Gvidas Purmalis (Mažeikių Gabijos gimnazija)
3517.Amelija Každailytė (Šiaulių Salduvės progimnazija)
3518.Kasparas Lastauskas (Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla)
3519.Karina Romialytė (Vilniaus "Saulėtekio" mokykla-daugiafunkcis centras)
3520.Ronald Staševskij (Vilniaus Naujininkų mokykla)
3521.Rugile Svetikaite (Radviliškio r. Grinkiškio Jono Poderio gimnazija)
3522.Kamilė kairiūkštytė (Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija)
3523.Tadas Mockus (Kėdainių r. Šėtos gimnazija)
3524.Audruole Kisarauskiene (Kauno „Varpo“ gimnazija)
3525.Auguste Jareckaitė (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
3526.Gabrielė Bielskutė (Kauno r. Raudondvario gimnazija)
3527.Adomas Gaižutis (VšĮ Šiaurės licėjus)
3528.Viržikauskaitė Vilūnė (Radviliškio r. Baisogalos gimnazija)
3529.Jurte Šeškutė (Kretingos r. Vydmantų gimnazija)
3530.Urtė Ignatavičiūtė (Šakių rajono Gelgaudiškio pagrindinė mokykla)
3531.Mantas Ambrizas (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3532.Astijus Viržintas (Klaipėdos "Saulėtekio" progimnazija)
3533.Artiom Daniliuk (Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
3534.Ugnė Eimutytė (Jurbarko r. Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazija)
3535.Goda Šulgaitė (Panevėžio 5-oji gimnazija)
3536.GABIJA DRAKŠAITĖ (Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
3537.Agnė Jermolenko (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
3538.Lukas Aleksandrovas (Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
3539.Gustė Šeputytė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
3540.Kristupas Garbaliauskas (Joniškio r. Skaistgirio gimnazija)
3541.Elvinas Miltenis (Klaipėdos Baltijos gimnazija)
3542.ALEKS NOVIKOV (Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
3543.Ernesta Gudilovaitė (Ukmergės technologijų ir verslo mokykla)
3544.andrius trukanavicius (Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
3545.Lazutkaitė Ula (Šiaulių Gytarių progimnazija)
3546.vilius ružinskas (Šakių "Žiburio" gimnazija)
3547.Ernestas dalinkevičius (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
3548.Kamilė Kulevičiūtė (Mažeikių Gabijos gimnazija)
3549.Robertas Šimanec (Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
3550.Eimantas Jelisejev (Vilniaus Žemynos gimnazija)
3551.Austėja Baikauskaitė (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
3552.Emilija Tuminaitė (Vilniaus "Santaros" gimnazija)
3553.Vakaris Skabeikis (Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
3554.Daniel Czerniawski (Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
3555.Mantas Matuzevičius (Marijampolės Petro Armino progimnazija)
3556.Nojus Kolesnikas (Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija)
3557.Nojus Karpauskas. (Varėnos "Ryto" progimnazija)
3558.Kamilė Kanaporiūtė (Vilkaviškio r. Vištyčio Petro Kriaučiūno mokykla-daugiafunkcis centras)
3559.Odrė Marija Milė (VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
3560.kajus (Kretingos r. Vydmantų gimnazija)
3561.Edmundas Burdulis (Radviliškio r. Grinkiškio Jono Poderio gimnazija)
3562.Airūnė Tomaševičiūtė (Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
3563.DOMINYKAS OŽEKAUSKAS (Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
3564.Matas Tverijonas (Anykščių Jono Biliūno gimnazija)
3565.Danielius Čepas (Jurbarko r. Antano ir Jono Juškų gimnazijos Juodaičių skyrius)
3566.Austėja Jučaitė (Radviliškio r. Pociūnėlių pagrindinė mokykla)
3567.Saulė Vilkelytė (Kėdainių r. Labūnavos pagrindinė mokykla)
3568.Ugnė palenskytė (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
3569.Elena Eidukonytė (Vilniaus "Ryto" progimnazija)
3570.Elzė Šiugždaitė (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
3571.Kotryna Bucevičiūtė (Alytaus Dainavos progimnazija)
3572.Rokas Cickevičius (Alytaus Dainavos progimnazija)
3573.Naglis Mazgelis (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
3574.Patrina Arlauskaitė (Ukmergės r. Veprių pagrindinė mokykla)
3575.Edita Staniūtė (Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
3576.Simona Butkutė (Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
3577.Goda Česnaitė (Lazdijų r. Kučiūnų mokykla)
3578.Ausma Klevaityte (Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
3579.Martynas Milčius (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla)
3580.Tėja Rusevičiūtė (Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
3581.Adomas Dirkė (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
3582.Audrius Viktaravičius (Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
3583.Mindaugas Mazurkevičius (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3584.Gabrielė Joskaudaitė (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
3585.Inga Indriulėnaitė (Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
3586.Austėja Vilutytė (Utenos Rapolo Šaltenio progimnazija)
3587.Gabrielė Valiukaitytė (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
3588.Emilija Stašauskaitė (Vilniaus Žemynos gimnazija)
3589.Emilija Matusevičiūtė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3590.Deimantė Narvilaitė (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
3591.Emilija Marčiulaitytė (Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla)
3592.Dija Šilanskaitė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
3593.Evelina Viskontaitė (Mažeikių r. Žemalės pradinė mokykla)
3594.Dija Butkevičiūtė (Mažeikių Gabijos gimnazija)
3595.Egidijus Mickus (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
3596.Rapolas Budrys (Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
3597.Toma Vilčinskaitė (Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija)
3598.Karigailė Martinkevičiūtė (Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
3599.Gabrielius Kapočius (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
3600.Gabrielė Šėperytė (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
3601.Jonas Vepštas (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
3602.Anelia Michnova (Vilniaus Lazdynų mokykla)
3603.Toma Jurjevaitė (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
3604.Austėja Mockapetrytė (Prienų r. Veiverių Tomo Žilinsko gimnazija)
3605.Dovydas Pocius (Jurbarko r. Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinė mokykla)
3606.Henrikas Bidva (Plungės „Babrungo“ progimnazija)
3607.Vesta Skaraitytė (Vilniaus Žvėryno gimnazija)
3608.Ervinas Griškevič (Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
3609.Saule Rutkauskaite (Buivydiškių pagrindinė mokykla)
3610.Simas Arbašauskas (KTU inžinerijos licėjus)
3611.Medas Latvaitis (Prienų r. Stakliškių gimnazija)
3612.Alisa Bachlina (Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
3613.Augustas Klizas (Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
3614.Raminta Naktinytė (Biržų rajono Pačeriaukštės Petro Poškaus pagrindinė mokykla)
3615.Emilė Navickaitė (Šiaulių Dainų progimnazija)
3616.Ema Reimerytė (Šiaulių Gegužių progimnazija)
3617.Ugnė Guobytė (Utenos Vyturių progimnazija)
3618.Ignas Paškevičius (Jurbarko r. Klausučių Stasio Santvaro pagrindinė mokykla)
3619.Mantas Žalgiris (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
3620.Emilija Stanevičiūtė (Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija)
3621.Julius Venčkauskas (Alytaus Likiškėlių progimnazija)
3622.Matas Valeckas (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3623.Liorancaitė Gabija (Viešoji įstaiga Kelmės profesinio rengimo centras)
3624.Ainis Jusevičius (Elektrėnų sav. Kietaviškių pagrindinė mokykla)
3625.Andrėja Rokickytė (Švenčionių r. Švenčionėlių Mindaugo gimnazija)
3626.Erikas Sinkevičius (Utenos Vyturių progimnazija)
3627.Ridijus Bartušis (Tauragės r. Žygaičių gimnazija)
3628.Justinas Butautas (Šiaulių sporto gimnazija)
3629.Kajus Mieliauskas (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
3630.Nojus Žukauskas (Marijampolės sav. Mokolų progimnazija)
3631.Lukas Biržinis (Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
3632.Joris Černiauskas (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
3633.Nojus Vaitulionis (Lazdijų r. Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės mokykla)
3634.Rapolas Lukša (Vilniaus lietuvių namai)
3635.Gretė Zemeliauskaitė (Viešoji įstaiga "Smalsieji pabiručiai")
3636.Jokūbas Bugenis (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
3637.Urtė Baukytė (Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
3638.Emilija Rizlerytė (Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija)
3639.Goda Gavrilovaitė (Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
3640.Airidas Dervinis (Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
3641.Rudminaitė Roberta (Marijampolės Sūduvos gimnazija)
3642.Milana Gorbač (Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazija)
3643.Nedas Naujokas (Kauno r. Raudondvario gimnazija)
3644.Gerda Galinytė (Vilniaus Žemynos gimnazija)
3645.Margiris Sereičikas (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
3646.Roberta Luneckaitė (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
3647.Matas Kirilovas (Rokiškio r. Pandėlio gimnazija)
3648.Žygimantas Razgus (Plungės r. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija)
3649.Radvilė Ivanovaitė (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
3650.Rimvydas skucas (Kauno Rokų gimnazija)
3651.Patryk Jan Savko (Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
3652.Roberta Adomaityte (Kėdainių r. Šėtos gimnazija)
3653.Kamilė Gabalytė (Akmenės r. Kruopių pagrindinė mokykla)
3654.Vakaris Vilkončius (Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
3655.Goda Mockute (Klaipėdos r. Judrėnų Stepono Dariaus pagrindinė mokykla)
3656.Tautvydas Zaborskis (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3657.Krystyna Ambros (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
3658.Austėja Svilainytė (Ukmergės "Šilo" progimnazija)
3659.Lukrecija Dubravaitė (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
3660.Edvinas Mackevičius (Alytaus r. Pivašiūnų gimnazija)
3661.Kamilė Kukauskaitė (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
3662.Dovydas Žemys (Švenčionių progimnazija)
3663.Nedas Juknevičius (Varėnos r. Senosios Varėnos Andriaus Ryliškio pagrindinė mokykla)
3664.Rugilė Lukošiūtė (Skuodo r. Aleksandrijos pagrindinė mokykla)
3665.Akvilė Ramanauskaitė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3666.Austėja Simanavičiūtė (Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus)
3667.AKVILĖ JANKŪNAITĖ (Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
3668.Ema Liaudinskaitė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3669.Lukas Bagdonas (Gargždų "Minijos" progimnazija)
3670.Lukas Čiesnas (Klaipėdos Baltijos gimnazija)
3671.Čaikovskaja Juljana (Šalčininkų r. Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija)
3672.Gustas Zabitis (Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
3673.Gabija Navickaitė (Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
3674.Milda Bertašiūtė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
3675.Andželina Aleksėjėva (Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
3676.Karolina Krasimova (Viešoji įstaiga Elektrėnų profesinio mokymo centras)
3677.Ernesta Pronskutė (Plungės r. Šateikių pagrindinė mokykla)
3678.Oskar Slancevski (Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla)
3679.Aleksas Meškauskas (Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
3680.Mantas Sadžius (Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
3681.Rytis Danilevičius (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
3682.Domas Šernas (Biržų technologijų ir verslo mokymo centras)
3683.Vėjūnė bagdonaitė (Telšių r. Viešvėnų pagrindinė mokykla)
3684.Benjaminas Vardidze (Vilniaus Žvėryno gimnazija)
3685.Amelija Benetytė (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
3686.Paulius Radzevičius (Širvintų "Atžalyno" progimnazija)
3687.Deimantė Jurčiūtė (Klaipėdos Litorinos mokykla)
3688.Emilija (Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazija)
3689.Urtė Mingailaitė (Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
3690.Aurelija Saulytė (Kauno Milikonių progimnazija)
3691.Vytautas (Šiaulių "Juventos" progimnazija)
3692.Nikita Voskan (Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
3693.Ugnė Saldukaitė (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla)
3694.Erikas Latakas (Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
3695.Einoras Ragauskas (Raseinių Šaltinio progimnazija)
3696.Augustė Grikienytė (Utenos Vyturių progimnazija)
3697.milana poceviciute (Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
3698.Merunas jaugelavicius (Kėdainių šviesioji gimnazija)
3699.Adas Grakulskis (Kauno Milikonių progimnazija)
3700.Gustas Ragulis (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
3701.Emilė Glumbakaitė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
3702.Aleksandra Šalaševičiūtė (Marijampolės marijonų gimnazija)
3703.Roberta Taučiūtė (Gargždų "Minijos" progimnazija)
3704.Gabija Kulbokaitė (Elektrėnų "Versmės" gimnazija)
3705.Arnas Drilinga (Biržų technologijų ir verslo mokymo centras)
3706.Amelija Silickytė (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
3707.Domas Čiapas (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
3708.Saulė Meškytė (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
3709.Vilius Burneika (Vilniaus Maironio progimnazija)
3710.Monika Eglinskas (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
3711.Titas Gruzdys (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
3712.Greta Malevič (Trakų r. Rūdiškių gimnazija)
3713.Augustas Kauklys (VGTU inžinerijos licėjus)
3714.Karolis Zinevičius (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
3715.Gabrielė Juodakytė (Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
3716.Gvidas Čepaitis (Kauno "Vyturio" gimnazija)
3717.Matas Macijauskas (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
3718.Emilija Zakarauskaitė (Vilkaviškio r. Sūdavos pagrindinė mokykla)
3719.Žygimantas Indriulis (VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
3720.Stacie Tamonytė (Biržų rajono Kratiškių mokykla-daugiafunkcis centras)
3721.Elzė Mockevičiūtė (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
3722.Andrėja Zdanavičiūtė (Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
3723.Goda Jakštaitė (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
3724.Emilis (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
3725.Luknė Gedeikytė (Jonavos r. Užusalių mokykla-daugiafunkcis centras)
3726.Vėjas Baltakartis (Vilniaus Naujininkų mokykla)
3727.Vilius Kasparavičius (Kretingos r. Vydmantų gimnazija)
3728.Deimantė Baublytė (Telšių "Saulėtekio" pradinė mokykla)
3729.Tautvydas Petkus (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3730.Arnas Motiejaitis (Palangos pradinė mokykla)
3731.Livija Paškevičiūtė (Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
3732.Titas Sipavičius (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3733.Kamila Zajączkowska (Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
3734.Dalia Antinytė (Vilniaus Baltupių progimnazija)
3735.majus dambrauskas (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
3736.Vilius Jašinauskas (Klaipėdos Baltijos gimnazija)
3737.Miglė Unguvaitytė (Šakių "Žiburio" gimnazija)
3738.Žydrūnė Budrytė (Raseinių r. Betygalos Maironio gimnazija)
3739.Julius Žiaušys (Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
3740.Adriana Kuleš (Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
3741.Mykolas Daračius (Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
3742.Džiugas Butkus (Kauno r. Raudondvario gimnazija)
3743.Vainauskaitė Monika (Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
3744.Augustė Stumbraitė (Tauragės "Versmės" gimnazija)
3745.Mantas Bernotas (Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
3746.Simona Zdanavičiūtė (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
3747.Vytautė Lukauskaitė (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
3748.Aigustė Agota Mekionytė (Kauno r. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija)
3749.Augustas Goštautas (Kauno Dainavos progimnazija)
3750.Miglė Bagdonaitė (Lazdijų r. Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija)
3751.Samanta Augūnaitė (Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras)
3752.Butkutė Ieva (Šiaulių Gytarių progimnazija)
3753.Armina Petrauskaitė (Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija)
3754.Erlandas Butkus (Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija)
3755.Elijus Kaniava (Telšių "Atžalyno" progimnazija)
3756.Titas Vaitkevičius (Kauno r. Vilkijos gimnazija)
3757.Dalius Lukšta (Pasvalio r. Krinčino Antano Vienažindžio pagrindinės mokyklos Pajiešmenių skyrius)
3758.Mintarė Urnikytė (Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
3759.Vakaris Ramanauskas (Varėnos "Ryto" progimnazija)
3760.Renatas Daugėla (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
3761.Mykolas Pilius (Marijampolės "Smalsučio" pradinė mokykla)
3762.Deividas Bubulis (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
3763.Ūla Burbulytė (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
3764.Kernius Kibickas (Gargždų "Minijos" progimnazija)
3765.Juozas Urbanavičius (VGTU inžinerijos licėjus)
3766.Rusnė Pavliukaitė (Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
3767.Simonas Laurinkus (Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
3768.LINAS RAGAUSKAS (Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
3769.Ignas Kuckialis (Kauno Palemono gimnazija)
3770.Lukas Ivanovas (Biržų "Saulės" gimnazija)
3771.Laura Šakalytė (Klaipėdos Baltijos gimnazija)
3772.Rugilė Šniukaitė (Trakų r. Aukštadvario mokykla-darželis "Gandriukas")
3773.Justė Kačinskaitė (Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
3774.Rokas Usevičius (Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras)
3775.Teodoras Gedminas (Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
3776.Austėja Virvičiūtė (Kauno "Vyturio" gimnazija)
3777.Gabrielė Maračinskaitė (Vilniaus Žvėryno gimnazija)
3778.Vanesa Vismantaite (Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
3779.Andrius Česonis (Kauno r. Neveronių gimnazija)
3780.Vanesa Novikovaitė (Varėnos "Ryto" progimnazija)
3781.Morta Amšiejūtė (Kauno r. Kačerginės pradinė mokykla)
3782.Ema Virketytė (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
3783.Alšauskaitė Austėja (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
3784.Pijus Janušauskas (Lazdijų r. Šventežerio mokykla)
3785.Amelija Jarmalaitė (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
3786.Eglė Zakarauskaitė (Jonavos r. Užusalių mokykla-daugiafunkcis centras)
3787.Viltė Makarevičiūtė (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
3788.emas (Klaipėdos "Aukuro" gimnazija)
3789.Vanesa Šetikaitė (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
3790.Amelija Balytė (Skuodo Bartuvos progimnazija)
3791.Sonata Petruk (Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija)
3792.Eva Milerankaite (Marijampolės "Smalsučio" pradinė mokykla)
3793.Jaunius Šilingas (Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija)
3794.Pijus Jaugelavičius (Kėdainių r. Vilainių mokykla-darželis "Obelėlė")
3795.Karolis Bukauskas (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
3796.Igna Petraitė (Kauno Dainavos progimnazija)
3797.Dovydas Guja (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3798.Gabija Bagdanskytė (Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
3799.Šarūnas Norkeliūnas (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
3800.Gabija Papirtytė (Akmenės rajono Ventos gimnazija)
3801.Rapolas Pretkelis (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
3802.Matulevičiūtė Gabija (Vilniaus Balsių progimnazija)
3803.Gytis Žukauskas (Kauno "Vyturio" gimnazija)
3804.Ilona Kosovskyte (Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
3805.Normantas Soja (Alytaus Likiškėlių progimnazija)
3806.Emilija Jasionytė (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
3807.Ieva Adomavičiūtė (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
3808.Erika Vasilkovaitė (Vilniaus Naujininkų mokykla)
3809.Aurėja Valinčiūtė (Vilniaus lietuvių namai)
3810.Domas Stankevičius (Vilniaus Žemynos progimnazija)
3811.SOFIJA KIZEROVA (Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
3812.Ambajevas Osvaldas (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3813.Nojus Mockevičius (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
3814.Maksim Krenis (Šalčininkų r. Baltosios Vokės "Šilo" gimnazija)
3815.Karina Šipavičiūtė (Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
3816.Austėja Bernotaitė (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
3817.Beatričė Mikalauskaitė (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
3818.Kamilė Ežerskytė (Šilutės Žibų mokykla)
3819.ugnė volkovaiė (Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija)
3820.Joana Šlepikaitė (Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
3821.Daniel Karasevič (Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija)
3822.Adrija Tarozaitė (Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla)
3823.Gabija Masionė (Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
3824.Gabriel Gawerski (Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
3825.Liepa Maksvytytė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
3826.Joris Maževičius (Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
3827.Edvin Aleksandrovič (Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
3828.Gvidas Alasauskas (Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija)
3829.Skaiva Bytautaitė (Raseinių r. Ariogalos gimnazija)
3830.Justina Borovkovaitė (Šiaulių Salduvės progimnazija)
3831.Urtė Verseckaitė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
3832.Kamilė Jundaitė (Riešės gimnazija)
3833.Kamilė Kulikauskaitė (Utenos Rapolo Šaltenio progimnazija)
3834.Kajus Andriūnas (Panevėžio rajono Paįstrio Juozo Zikaro gimnazija)
3835.Arnis Čėsna (Vilkaviškio pradinė mokykla)
3836.Rusnė Kamarauskaitė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3837.Toma Kablytė (Panevėžio Rožyno progimnazija)
3838.Gabija Diedonytė (Kauno Rokų gimnazija)
3839.Marija Tvarušytė (Pakruojo r. Lygumų pagrindinė mokykla)
3840.kotryna maciūtė (Kretingos r. Vydmantų gimnazija)
3841.Arnoldas Jurevičius (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
3842.Urtė (VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
3843.valdas jurgickas (Alytaus r. Pivašiūnų gimnazija)
3844.Panavas Kasparas (Vilniaus Balsių progimnazija)
3845.Eduardas Galeckas (Gargždų "Minijos" progimnazija)
3846.Brigita Alonderytė (Gargždų "Minijos" progimnazija)
3847.Ema Lelevičiūtė (Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
3848.Gabija Tamošiūnaitė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
3849.EVALDAS PATAŠIUS (Šakių rajono Lekėčių mokykla-daugiafunkcis centras)
3850.Deimantė Janulytė (Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
3851.Eivilė Kavaliauskaitė (Viešoji įstaiga Elektrėnų profesinio mokymo centras)
3852.Tomas Radeckis (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
3853.Morta Čagutė (Joniškio r. Žagarės gimnazija)
3854.Rebeka Lenartavičiūtė (Kauno Montesori mokykla-darželis "Žiburėlis")
3855.Tijus Tamulionis (Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
3856.Dominykas Spulginas (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
3857.Joris Užkuraitis (Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija)
3858.Andrėja Jelenevskytė (Vilniaus Žemynos gimnazija)
3859.Medeina Kutraitė (Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
3860.Eglė Pintulytė (Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
3861.Gabija Mikalauskaitė (Kazlų Rūdos sav. Plutiškių gimnazija)
3862.Erika Mončytė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
3863.Kristupas Čitavičius (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
3864.Sofija Artiuškevič (Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
3865.Kristupas Jakuntavičius (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3866.Ramanauskaitė Gabija (Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
3867.Ignas Jablonskis (Kelmės rajono Liolių pagrindinė mokykla)
3868.Gytis Spundzevičius (Panevėžio 5-oji gimnazija)
3869.Arnas Janavičius (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
3870.Juras Maksimovas (Skuodo Bartuvos progimnazija)
3871.Vakarė Degimaitė (Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
3872.Rusnė Jankauskaitė (Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazija)
3873.Šarūnas Vaičiūnas (Šakių "Žiburio" gimnazija)
3874.Radvilė Žiliūtė (Plungės r. Kulių gimnazija)
3875.Renatas Rainys (Šakių "Žiburio" gimnazija)
3876.Eimantas Vaitkus (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
3877.NOJUS NAŠLĖNAS (Elektrėnų pradinė mokykla)
3878.Greta Barišauskaitė (Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
3879.Augustė Kasperūnaitė (Vilniaus Antakalnio progimnazija)
3880.Lėja Dumšaitė (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
3881.Smiltė Rastauskaitė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
3882.Gustė Amirovaitė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3883.Evelina Jenifer Gurskas (Panevėžio Rožyno progimnazija)
3884.ELZĖ ZELBAITĖ (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
3885.Suraučius Giedrius (Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
3886.Samanta Stanevičiūtė (Ignalinos gimnazija)
3887.Fausta Petronytė (Biržų "Saulės" gimnazija)
3888.Vygantas Pikūnas (Alytaus Likiškėlių progimnazija)
3889.Gytis Vizmanas (Lazdijų r. Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija)
3890.Lineta Žvinytė (Utenos mokykla - vaikų darželis "Eglutė")
3891.Arnas Buckiūnas (Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinė mokykla)
3892.Gytis Eimutis (Kėdainių profesinio rengimo centras)
3893.Arminas Stragys (Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
3894.Rojus Čypas (Kauno r. Babtų gimnazija)
3895.Robertas Bartkus (Kretingos r. Vydmantų gimnazija)
3896.Dainius Kazakevičius (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
3897.Robertas Dzedolikas (Šakių rajono Plokščių mokykla - daugiafunkcis centras)
3898.Vincentas Lukauskas (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
3899.Agnė Ruškytė (Klaipėdos r. Judrėnų Stepono Dariaus pagrindinė mokykla)
3900.Elzė Znaidauskaitė (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
3901.Rapolas Margis (Vilniaus Žvėryno gimnazija)
3902.Emilija Mačiulytė (Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
3903.Perla Kasiliauskytė (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3904.Oskaras Kažukauskas (Viešoji įstaiga „Vaivorykštės tako“ gimnazija)
3905.Ugnė Dambrauskaitė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
3906.Viltė Paulauskaitė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
3907.Vytė Gruodytė (Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
3908.Kamilė Vaitkevičiutė (Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
3909.Dominykas Chalujevas (Ignalinos r. Naujojo Daugėliškio mokykla - daugiafunkcis centras)
3910.Zapolskytė Ieva (Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
3911.Jogailė Radvanskaitė (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
3912.Pijus Šiaulys (Klaipėdos Baltijos gimnazija)
3913.Justina Arcerytė (Šiaulių Salduvės progimnazija)
3914.Jaroševičiūtė Gabija (Vilniaus Maironio progimnazija)
3915.Ūla Baršauskaitė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3916.Amelie Grigas (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
3917.Titas Jovaiša (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
3918.Vilius Rackevičius (Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazija)
3919.Aironas Archipovas (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
3920.Jana Chodis (Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus)
3921.Tadas Mikalauskas (Kauno r. Vilkijos gimnazija)
3922.Agota Drazdauskaitė (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
3923.Andrijana Morkaityte (Jonavos "Lietavos" pagrindinė mokykla)
3924.Tomas Vilkaitis (Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
3925.Aivaras Justinavičius (Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
3926.Inesa Bimbirytė (Molėtų gimnazija)
3927.Guostė Pakštaitytė (Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
3928.Indrė Budevičiūtė (Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija)
3929.Elžbieta Kurapkaitė (Erudito licėjus)
3930.Linas Pranaitis (Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos Paežerių pagrindinio ugdymo skyrius)
3931.Gabrielė Šeduikytė (Kėdainių r. Šėtos gimnazija)
3932.Orestas Freimanas (Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
3933.Ariana Galaunytė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
3934.Aistrė Bušmaitė (Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
3935.Marta Gruzdaitytė (Šakių "Varpo" mokykla)
3936.Paulauskas Paulius (Šiaulių Gytarių progimnazija)
3937.Aurimas Požėla (Vilniaus Žvėryno gimnazija)
3938.Jonė Bakytė (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
3939.Arina Razumovskaja (Klaipėdos Gedminų progimnazija)
3940.Gustas Dručiūnas (Jonavos "Lietavos" pagrindinė mokykla)
3941.Paulius Iljičiovas (Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
3942.Rokas Gečas (Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
3943.Steponas Masalskas (Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
3944.Osvaldas Seliava (Vilniaus Naujininkų mokykla)
3945.Kamila Čepulionytė (Vilniaus Lazdynų mokykla)
3946.Nojus Liaudanskas (Kauno r. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija)
3947.Aidas Šarūnas (Radviliškio Vaižganto progimnazija)
3948.Simonas Rekašius (Telšių "Saulėtekio" pradinė mokykla)
3949.Sabrina Beloborodova (Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
3950.Matas Vaicekauskas (Kretingos rajono Salantų gimnazija)
3951.Ugnė Raugalaitė (Alytaus Panemunės progimnazija)
3952.Kristupas Dudėnas ("Šaltinėlio" privati mokykla)
3953.Rugilė Janušaitytė (Kauno "Vyturio" gimnazija)
3954.Karolina Šiaulytė (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
3955.Fabijus Lukša (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3956.Gabrielė Murinaitė (Jonavos pradinė mokykla)
3957.Aira Stanulyte (Marijampolės „Šaltinio“ progimnazija)
3958.Salomėja Vičiūtė (Palangos pradinė mokykla)
3959.Justė Kuzaitė (Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
3960.Ineta Kubytė (Plungės r. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija)
3961.Eva Jonauskytė (Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija)
3962.Aistė Glebauskaitė (UAB Karalienės Mortos mokykla)
3963.Ugnė Sologubaitė (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
3964.Lėja Lumpickaitė (Utenos Krašuonos progimnazija)
3965.Martynas Bartusevičius (Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
3966.Edvinas Krochinas (Panevėžio r. Raguvos gimnazija)
3967.Dominykas Lapienis (Biržų "Saulės" gimnazija)
3968.Rūta Matuzonytė (Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
3969.Dainora Busilaitė (Lazdijų r. Aštriosios Kirsnos mokykla)
3970.Joris Stumbrys (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
3971.Verseckaitė Gerda (Šalčininkų r. Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija)
3972.Žemyna Undraitytė (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
3973.NIDAS PETROŠIUS (Kauno Veršvų gimnazija)
3974.Deimante Davalgaite (Prienų r. Stakliškių gimnazija)
3975.Nojus Terebeiza (Radviliškio r. Baisogalos gimnazija)
3976.Evelina Požytė (Gargždų "Minijos" progimnazija)
3977.Ieva Ulevičiūtė (Utenos Dauniškio gimnazija)
3978.Donatas Liubinas (Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
3979.Smiltė Kerpakytė (Vilkaviškio pradinė mokykla)
3980.Abrutytė Evelina (Kretingos rajono Salantų gimnazija)
3981.Guoda Baldauskaitė (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3982.Austė Baltrukėnaitė (Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
3983.Grabauskaitė Viltė (Vilniaus Balsių progimnazija)
3984.Rokas Žukauskas (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
3985.Daniela Petkevič (Vilniaus "Saulėtekio" mokykla-daugiafunkcis centras)
3986.Emilija Žėbaitė (Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
3987.Adomas Maceina (Kauno r. Raudondvario gimnazija)
3988.Patricija Brazautytė (Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinė mokykla)
3989.Ugnė Michailovaitė (Utenos Rapolo Šaltenio progimnazija)
3990.Elija Janušaitė (Telšių "Saulėtekio" pradinė mokykla)
3991.Brigita Giedraitytė (Radviliškio Vaižganto progimnazija)
3992.MANTAS STANKAITIS (Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
3993.Nora Nechuženko (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
3994.Viltė Pakašiūtė (Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
3995.Rokas Namiejūnas (Anykščių r. Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija)
3996.Saulė Verseckaitė (Vilniaus Baltupių progimnazija)
3997.Kamila Veršinskaitė (Radviliškio Vaižganto progimnazija)
3998.Vakarė Rimašauskaitė (UAB „Taškius“)
3999.Urtė Dubinskaitė (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
4000.Džiugas Matulis (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
4001.Aurėja Daugėlaitė (Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija)
4002.Augustinas Banaitis (Jonavos "Lietavos" pagrindinė mokykla)
4003.Aidas Kaušilas (Plungės „Babrungo“ progimnazija)
4004.Rytis Rybnikovas (Trakų r. Aukštadvario mokykla-darželis "Gandriukas")
4005.Livija Andrijonaitė (Kauno r. Raudondvario gimnazija)
4006.sofyja škirytė (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
4007.Ija Kačerginskytė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla, Radvilėnų filialas)
4008.Eisvinas Derenčius (Marijampolės „Šaltinio“ progimnazija)
4009.Arvydas.Alekna (Kupiškio r. Noriūnų Jono Černiaus pagrindinė mokykla)
4010.Simonas Stonis (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
4011.Pupininkaitė Ieva (Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
4012.Faina Trigolubova (Švenčionių pradinė mokykla)
4013.Daria Bulaeva (Plungės r. Platelių gimnazija)
4014.Justina Andrejeva (Vilniaus "Saulėtekio" mokykla-daugiafunkcis centras)
4015.Julija Čepaite (Raseinių r. Ariogalos gimnazija)
4016.Kamila Petik (Visagino "Atgimimo" gimnazija)
4017.Ervinas Trusilo (Vilniaus Žemynos progimnazija)
4018.Kasparas Augutis (Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazija)
4019.Ema Taulavičiūtė (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
4020.Lėja Danilevičiūtė (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
4021.Matas Pečiulis (Vilniaus Baltupių progimnazija)
4022.Klaudijus Skirgaila (Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus)
4023.Vygintas Pilipas (Panevėžio 5-oji gimnazija)
4024.Andriuškevičiūtė Emilija (Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
4025.Gabija Varkalytė (Šiaulių Salduvės progimnazija)
4026.Karolis Deguckas (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
4027.Davidas Karnišauskas (Šiaulių Salduvės progimnazija)
4028.Gabriela Bujac (Panevėžio 5-oji gimnazija)
4029.Rusnė Kurlavičiūtė (Perver Grundschule)
4030.Deividas Venckus (Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
4031.Arnas Knuras (Plungės „Babrungo“ progimnazija)
4032.Evelina Vaičekauskaitė (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
4033.Gabrielė Tamašauskaitė (Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
4034.Erodas Palekas (Rietavo sav. Tverų gimnazija)
4035.Daina Adamonytė (Ukmergės technologijų ir verslo mokykla)
4036.Ieva Šapolaitė (Utenos Krašuonos progimnazija)
4037.Guoda Petraškaitė (Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
4038.Alesija Šiaulytytė (Klaipėdos r. Endriejavo pagrindinė mokykla)
4039.Domantas Kaušpėdas (Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
4040.Ugnė Revuckaitė (Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
4041.Klaudijus Budelskis (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
4042.Danielius Uldukis (Trakų pradinė mokykla)
4043.Gytė Mačiukaitė (Šiaulių jėzuitų mokykla)
4044.Gustas Petreikis (Telšių "Kranto" progimnazija)
4045.Simas Dovydas (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
4046.Kamilė Petraškaitė (Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
4047.Sipavičius Armandas (Šiaulių Gytarių progimnazija)
4048.Dominykas Kaluginas (VšĮ "Ruduo-pavasaris")
4049.Augustė Salamachinaitė (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
4050.Agnetė Marozaitė (Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija)
4051.Dovydas Lasevicius (Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazija)
4052.Justina Gildaitė (Raseinių r. Ariogalos gimnazija)
4053.Gabija Matiukaitė (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
4054.Dominykas Mamedzade (Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
4055.Vaidotas Sabaliaukas (Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
4056.Ieva Motiejūnaitė (Utenos Vyturių progimnazija)
4057.Gustė Naujalytė (Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
4058.Žemyna Mitkutė (Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
4059.Darija Petreikytė (Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos Ruzgų skyrius)
4060.Vitoldas Mačiulaitis (Šakių rajono Kidulių pagrindinė mokykla)
4061.Luknė Užpalevičiūtė (Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla)
4062.Rokas Cikanavičius (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
4063.Ulčickaitė Lėja (Utenos Krašuonos progimnazija)
4064.Aušra Bertašiūtė (Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
4065.Emilija Faberaite (Akmenės rajono Ventos gimnazija)
4066.Arnas Puidokas (Kauno Rokų gimnazija)
4067.Jonas Petraitis (Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
4068.Saulė Zuikytė (Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
4069.Lukas Tarvydas (Utenos r. Užpalių gimnazija)
4070.Orestas Jacevičius (Joniškio r. Skaistgirio gimnazija)
4071.Mantas Čeledinas (Gargždų "Minijos" progimnazija)
4072.Smiltė Tarasevičiūtė (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
4073.Ugnė Zablockytė (KTU inžinerijos licėjus)
4074.Vilius Vaitkunas (Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
4075.Daniel Tylingo (Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
4076.Lukas Neliubšis (Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
4077.kamilė Jurgilaitė (Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazija)
4078.Jonas Klinkevičius (Jonavos pradinė mokykla)
4079.Mantas Maskoliūnas (Vilniaus Karoliniškių gimnazija)
4080.Milda Karosaitė (Buivydiškių pagrindinė mokykla)
4081.Leonardas Tamašauskas (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4082.Ema Norkevičiūtė (Pakruojo "Atžalyno" gimnazija)
4083.Končius Gvidas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
4084.Kamilė Zakaraitė (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
4085.Vakarė Žalaitė (Molėtų gimnazija)
4086.Ignas Vaičiulis (Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
4087.Shiyun Chen (Vilniaus lietuvių namai)
4088.Goda Jotautytė (Lazdijų r. Aštriosios Kirsnos mokykla)
4089.Karolis Špogis (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
4090.Vilius Vitkevičius (Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
4091.Dirma Motiejus (Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
4092.Elzė Vaišnoraitė (Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
4093.Matas Glaniauskas (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
4094.Emilis Serva (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
4095.Dominykas Žvikevičius (VGTU inžinerijos licėjus)
4096.Kačanovskij Edvin (Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla)
4097.Arturas Sokolovas (Šiaulių "Santarvės" gimnazija)
4098.Radvilė Sabulytė (Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
4099.Miglė Šeštakauskaitė (Marijampolės "Smalsučio" pradinė mokykla)
4100.Amelija Gudkovaitė (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
4101.Liutauras Asrauskas (Radviliškio r. Baisogalos gimnazija)
4102.Banionis Mantvydas (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
4103.Kamila Matulevič (Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija)
4104.Dominykas Laureckis (Skuodo Bartuvos progimnazija)
4105.Laimonas Vaitkevicius (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
4106.Arminas Urbanavičius (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
4107.Ugnė Butkutė (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
4108.Vekteris Edvinas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
4109.KAROLINA PETROVAITĖ (Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
4110.Neilas Baranauskas (Varėnos r. Senosios Varėnos Andriaus Ryliškio pagrindinė mokykla)
4111.Fauste Krūminyte (Švenčionių pradinė mokykla)
4112.Ūla Izabelė Onusaitytė (Vilkaviškio r. Bartninkų Jono Basanavičiaus mokykla-daugiafunkcis centras)
4113.Katrina Cicėnaitė (Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
4114.Deivydas Čiapas (Raseinių r. Ariogalos gimnazija)
4115.David Mikšo (Vilniaus darželis-mokykla "Vilija")
4116.Mantas Jasiūnas (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
4117.Milana Dirsytė (Ukmergės Antano Smetonos gimnazija)
4118.Airina Juodviršytė (Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
4119.Patricija Ivanauskaitė (Šiaulių Lieporių gimnazija)
4120.Andrėja Bešelia (Klaipėdos Vitės progimnazija)
4121.Ema Šilinikaitė (Vilniaus Žvėryno gimnazija)
4122.Tomas Guntorius (Molėtų pradinė mokykla)
4123.Danielius Kundrotas (Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
4124.Austėja Andraikėnaitė (Vilniaus lietuvių namai)
4125.Vytė Kubaitytė (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
4126.Kornelija Višinskytė (Pagėgių savivaldybės Piktupėnų pagrindinė mokykla)
4127.Ugnė Gasiliauskaitė (Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
4128.AURIMAS VENYS (Vilkaviškio r. Žaliosios Vinco Žemaičio pagrindinė mokykla)
4129.KamilaGudanec (Šalčininkų r. Baltosios Vokės "Šilo" gimnazija)
4130.Gagytė Kamilė (Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
4131.Upė Oganauskaitė (Ukmergės "Šilo" progimnazija)
4132.Mantvydas Ravinis (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4133.Norvydas Sabas (Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija)
4134.Emilija Žvirblytė (Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
4135.TADAS GURECKAS (VGTU inžinerijos licėjus)
4136.Adriana Žukovskaja (Vilniaus r. Paberžės šv. Stanislavo Kostkos gimnazija)
4137.Emilija Gervickaitė (Prienų r. Stakliškių gimnazija)
4138.Aironas Mockaitis (Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
4139.Ūla Jakaitė (Kauno Veršvų gimnazija)
4140.Janeliauskaitė Paulina (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
4141.Kevinas Zeveliauskas (Anykščių Jono Biliūno gimnazija)
4142.Marijus Rožnys (Kauno r. Raudondvario gimnazija)
4143.EIMANTAS BLAŽEVIČIUS (Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
4144.Kevinas Girdžius (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
4145.Karina Černiauskaitė (Alytaus Dzūkijos mokykla)
4146.Viktorija Norkutė (Panevėžio rajono Paįstrio Juozo Zikaro gimnazija)
4147.Rusnė Abartytė (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
4148.Jovilė Brobliauskaitė (Biržų "Saulės" gimnazija)
4149.Leonas Orlovskij (Vilniaus Naujininkų mokykla)
4150.Emilis Gervelis (Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
4151.Miceikaitė Getautė (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
4152.Dominykas Parėdnis (Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
4153.Domas Ramanauskas (Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus)
4154.Kristupas Miškinis (Kauno "Vyturio" gimnazija)
4155.Rauckis Martynas (Vilniaus Balsių progimnazija)
4156.Artūras Budėnas (Varėnos "Ryto" progimnazija)
4157.Majus Labanauskas (Radviliškio r. Alksniupių pagrindinė mokykla)
4158.Šarūnas Šarka (Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
4159.Darija Pociūtė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
4160.Paulina Ašmenaitė (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
4161.Paulius Misiūnas (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
4162.Emilė Krasauskytė (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
4163.Karolina Kviatkovska (Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
4164.Ugnė Kvainauskytė (Kelmės r. Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija)
4165.Pijus Šantaris (Šiaulių Gegužių progimnazija)
4166.Toma Drochnerytė (Tauragės Tarailių progimnazija)
4167.Viktorija Vainauskaitė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
4168.Sofija Merkytė (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
4169.Dominykas Remeika (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
4170.Enrik Lištvan (Vilniaus Karoliniškių gimnazija)
4171.AIRONAS GARDAS (Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
4172.Marius Mejeris (Radviliškio r. Baisogalos gimnazija)
4173.Sandra Pervenytė (Utenos Dauniškio gimnazija)
4174.Giedrė Simaitytė (Vilniaus Naujininkų mokykla)
4175.Mykolas Pranaitis (Marijampolės marijonų gimnazija)
4176.Simonas Mineikis (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
4177.Elinga Purlytė (Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
4178.Mantas Šidlauskas (Šakių "Varpo" mokykla)
4179.Grigory Shilov (Kauno Jono Jablonskio gimnazija)
4180.Timofei Kivilsa (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
4181.Nojus Kundrotas (Šiaulių r. Aukštelkės mokykla-daugiafunkcis centras)
4182.Miglė Davidonytė (Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
4183.Patryk Levanovičius (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
4184.Agilė Juodė (Šiaulių Medelyno progimnazija)
4185.Urtė Vasiliauskaitė (Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija)
4186.Dominyka Karaliūtė (Utenos Krašuonos progimnazija)
4187.Greta Miliūtė (Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
4188.Simas Povilauskas (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
4189.Elijas Edvi (Alytaus Dzūkijos mokykla)
4190.Deividas Kairys (Klaipėdos Baltijos gimnazija)
4191.Skaistė Kairytė (Panevėžio 5-oji gimnazija)
4192.Kornelija Šimanskaitė (Ūdrijos pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcis skyrius)
4193.Gabija Ragaišytė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla, Radvilėnų filialas)
4194.Irmantas Kaniauskis (Tauragės Tarailių progimnazija)
4195.Arnas Bagdanavičius (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
4196.Ugnius Vaitiekėnas (Vilniaus Žemynos progimnazija)
4197.Titas Poplavskis (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
4198.Arnoldas Tamelis (Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
4199.Faustas Kabašinskas (Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazija)
4200.Martynas Andreajūnas (Utenos Rapolo Šaltenio progimnazija)
4201.Justė Kavaliauskaitė (Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
4202.Sliževskytė Aistė (Šalčininkų r. Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija)
4203.Šarūnas Perkumas (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4204.Donatas Beliukas (Varėnos r. Merkinės Vinco Krėvės gimnazija)
4205.Julija Bogvilate (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
4206.Meinardas dirse (Kėdainių r. Šėtos gimnazija)
4207.Lukas Viliušis (Mažeikių Sodų pagrindinė mokykla)
4208.Bigon Kamilė (Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
4209.Gustė Sadlauskaitė (Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
4210.Gerda Baranauskaitė (Alytaus Dzūkijos mokykla)
4211.Tautvydas Diškevičius (Prienų r. Stakliškių gimnazija)
4212.Nikitijus Rulis (Varėnos "Ryto" progimnazija)
4213.Lina Jurkevičiūtė (Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
4214.Dominyka Ragauskaitė (Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras)
4215.Danielis Voronovas (Kauno „Varpo“ gimnazija)
4216.Tadas Vagnoris (Plungės r. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija)
4217.Rūta kniežaitė (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
4218.Aidas Zenkovas (Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
4219.Ąžuolas Liorincas (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
4220.Giedrė Januškevičiūtė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
4221.Ugnius Urbonas (Šiaulių Dainų progimnazija)
4222.Petkevič Kamilė (Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
4223.Masevič Dariuš (Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
4224.Viltė Jarmalavičiūtė (VšĮ "Ruduo-pavasaris")
4225.Goda Bučytė (Kėdainių r. Šėtos gimnazija)
4226.Sinkevičiūtė Vija (Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
4227.Jaroslav Petrov (Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
4228.Eimantas Bastys (Šakių rajono Gelgaudiškio pagrindinė mokykla)
4229.Adomas Fiodorovas (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
4230.Vilija Žutaitė (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
4231.Ariana Pakhomova (Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
4232.Ugnius Bakelis (Kazlų Rūdos sav. Bagotosios pagrindinė mokykla)
4233.Kairytė Anastasija (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
4234.Dominyka Karaliūtė (Vilniaus Žvėryno gimnazija)
4235.Goda Barišauskaitė (Elektrėnų sav. Semeliškių gimnazija)
4236.Kamila Sovinska (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
4237.Tadas Vaickelionis (Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
4238.Sandra Juknaitė (Jurbarko r. Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinė mokykla)
4239.Povilas Rėbžda (Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazija)
4240.Greta Gedvilaite (Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazija)
4241.Aistė Venslovaitė (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
4242.Gabija Sinkevičiūtė (Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
4243.Ieva Kajokaitė (Kauno Senamiesčio progimnazija)
4244.Ignas Gružinskas (Gargždų "Minijos" progimnazija)
4245.Vasiliauskaitė Ieva (Viešoji įstaiga Kelmės profesinio rengimo centras)
4246.Rugilė Kazlauskaitė (Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazija)
4247.Matas Venclovas (Raseinių r. Ariogalos gimnazija)
4248.Justas Vaičiukynas (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
4249.Pijus Noreika (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
4250.Gabija Urbanavičiūtė (Utenos Krašuonos progimnazija)
4251.Lukas jokubauskas (Raseinių r. Ariogalos gimnazija)
4252.Liudas Venslovaitis (Šakių "Varpo" mokykla)
4253.Ugnius Kriūnas (VGTU inžinerijos licėjus)
4254.Adomas Banys (VšĮ Šiaurės licėjus)
4255.Pečiulis Benediktas (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
4256.Kamilė Jančiūtė (Utenos Dauniškio gimnazija)
4257.Dudaitė Dominyka (Šalčininkų r. Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija)
4258.Ineta Kačinskytė (Šiaulių r. Raudėnų mokykla-daugiafunkcis centras)
4259.Elija Čeponkutė (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
4260.Tadas Savičius (Vilniaus Žemynos progimnazija)
4261.Eliza Niauraitė (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
4262.Juras Rimkūnas (Šakių rajono Plokščių mokykla - daugiafunkcis centras)
4263.Benas Babijonas (Alytaus Likiškėlių progimnazija)
4264.Aleksandr Nikolajev (Vilniaus Žemynos progimnazija)
4265.Paulina Trepkutė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
4266.Smiltė Kasparavičiūtė (Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
4267.Domantas Docka (Kauno r. Raudondvario gimnazija)
4268.Justas Jankevicius (Kauno r. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija)
4269.Samanta Selimovičiūtė (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
4270.Benas Domarkas (Telšių "Kranto" progimnazija)
4271.Auksė Nenortavičiūtė (Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus)
4272.Kostas Paulėkas (Alytaus Dzūkijos mokykla)
4273.Justas Zikas (Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
4274.Danyla Deividas (Vilkijos žemės ūkio mokykla)
4275.Laurinta Praščiūnaitė (Kėdainių r. Šėtos gimnazija)
4276.Anastasija Vankova (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos gimnazija)
4277.deimante jokubaitė (Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
4278.Augustas Zigmantas (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
4279.Ugnė Uščinaitė (Gargždų "Minijos" progimnazija)
4280.Beatričė Trakumaitė (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
4281.Gustas Masaitis (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
4282.Eitara Matuleviciute (Šiaulių Dainų progimnazija)
4283.Neringa Samuolytė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
4284.Lukas Neviera (Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija)
4285.Stasys Buivydas (Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
4286.Luka Zarembaitė (Jurbarko r. Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinė mokykla)
4287.Justas Šaparauskas (Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
4288.Gustas Steponavičius (Šiaulių "Rasos" progimnazija)
4289.Laura Skrodenytė (Mažeikių Gabijos gimnazija)
4290.Skaistė Raudonikytė (Radviliškio r. Baisogalos gimnazija)
4291.Adrianas Dmitrijevas (Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
4292.Goda Vidūnaitė (Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
4293.Viktorija Jurkonytė (Prienų r. Stakliškių gimnazija)
4294.Eva Brokoriūtė (Tauragės Tarailių progimnazija)
4295.Gustas Rėklys (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla)
4296.Valiukevič Lukas (Šalčininkų r. Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija)
4297.Erika Isakovaitė (Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
4298.Kamilė Mažikytė (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
4299.Arlandas Sukonas (Tauragės r. Batakių pagrindinė mokykla)
4300.Marta Jasiūnaitė (Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
4301.Kajus Šilinskas (Gargždų "Minijos" progimnazija)
4302.Karolina Doveikytė (Vilniaus Naujininkų mokykla)
4303.Dagnis Matulis (Molėtų gimnazija)
4304.Gretė Žakaitytė (Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
4305.Danas Jančauskas (Klaipėdos Gedminų progimnazija)
4306.Danilevičius Matas (Šiaulių Ragainės progimnazija)
4307.Emilija Boskaitė (Kauno r. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija)
4308.Alantas Sutkus (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
4309.Justas Žilinskas (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
4310.Goja Pakulaitė (Kauno Suzukio pradinė mokykla)
4311.Algimantas Bagdanavičius (Kalvarijos gimnazija)
4312.Karina Raudonytė (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
4313.Gabrielė Ščelytė (Tauragės profesinio rengimo centras)
4314.paulius piekus (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
4315.Rolandas Kryževičius (Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
4316.Gintarė Grinevičiūtė (Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija)
4317.Ema Galiauskaitė (Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
4318.Valentinas Krincius (Joniškio r. Kriukų pagrindinė mokykla)
4319.Emilija Filipovič (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
4320.Kazimieras Pugačiauskas (Varėnos "Ryto" progimnazija)
4321.Daniela Bogdan (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
4322.Tautvydas Juška (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
4323.Artiom Stanulevič (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
4324.Aistė Kieraitė (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
4325.armandas lapinskis (Kretingos Simono Daukanto progimnazija)
4326.Erikas Brukštus (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
4327.Erika Bartkevičiūtė (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
4328.Gabija Vaičiukynaitė (Kauno Palemono gimnazija)
4329.Viltė Šerstabojevaitė (Kauno r. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija)
4330.Augustas Sendrauskas (Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
4331.Lėja Mišenytė (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
4332.Adomaitis Nojus (Šiaulių Gytarių progimnazija)
4333.Žygimantas Červinskas (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
4334.Reinas Seliokas (Marijampolės Petro Armino progimnazija)
4335.Aivaras Sirutis (Marijampolės marijonų gimnazija)
4336.Vakarė Pališkytė (Šakių rajono Gelgaudiškio pagrindinė mokykla)
4337.Milena Pavlovič (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
4338.Gabrielius Sajonas (Klaipėdos Vitės progimnazija)
4339.Augustė Pralgauskaitė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
4340.Rokas Šeržentas (Joniškio "Saulės" pagrindinė mokykla)
4341.Ignas Muščinskas (Ignalinos gimnazija)
4342.Pirogovas Pijus (Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
4343.Džiuljeta Ustinovaitė (Vilniaus lietuvių namai)
4344.Rimkutė Aušrinė (Viešoji įstaiga Kelmės profesinio rengimo centras)
4345.Gabrielė Beitaitė (Utenos Dauniškio gimnazija)
4346.Gintė Vaičiūnaitė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
4347.Germantas Opulskis (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
4348.Kožuchar Ilja (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
4349.Adelė Starkutė (Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
4350.Tautvydas Markevičius (Jonavos r. Užusalių mokykla-daugiafunkcis centras)
4351.Jurgis Zavadskis (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
4352.Urtė Smailytė (Širvintų "Atžalyno" progimnazija)
4353.Vestina Mikitčenko (Tauragės Tarailių progimnazija)
4354.Miglė Petronytė (Kupiškio r. Noriūnų Jono Černiaus pagrindinė mokykla)
4355.Lukas Šedovas (Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus)
4356.Ignė Grigytė (Šiaulių Lieporių gimnazija)
4357.Radoslav Judickij (Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija)
4358.Alan Aleksiuk (Vilniaus "Saulėtekio" mokykla-daugiafunkcis centras)
4359.Augustė Žilinskaitė (Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
4360.Rugilė Abukauskaitė (Panevėžio Vytauto Mikalausko menų mokykla)
4361.Aleksas Andrejev (Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
4362.Smiltė Drūtytė (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
4363.Lėja Šalčiūtė (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
4364.Karina Šutiukaitė (Visagino "Atgimimo" gimnazija)
4365.Indrė Kiaušinytė (Ukmergės Antano Smetonos gimnazija)
4366.Elinga Klimčiauskaitė (Vilkaviškio pradinė mokykla)
4367.ŽEMYNA MATONYTĖ (Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
4368.Kasparas Zokas (Širvintų "Atžalyno" progimnazija)
4369.GABIJA ZAMOKAITE (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
4370.Julius Kumšlytis (Plungės „Babrungo“ progimnazija)
4371.Gabija Bota (Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
4372.Radvilė Trepšaitė (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
4373.Ema Danilevičiūtė (Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
4374.Dovydas Gajauskas (Šiaulių Normundo Valterio jaunimo mokykla)
4375.Lukas Adomavičius (Šilalės r. Obelyno pagrindinė mokykla)
4376.Ernestas Žioba (Panevėžio 5-oji gimnazija)
4377.Vytautė Valiūtė (Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
4378.Augustė Stašaitytė (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
4379.Evelina Geitus (Vilniaus "Saulėtekio" mokykla-daugiafunkcis centras)
4380.Martynas Riekašius (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
4381.Daniel Hory (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
4382.Durkaitė Glorija (Vilniaus "Laisvės" gimnazija)
4383.Augustina Steponavičiūtė (Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
4384.Budrys Simas (Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
4385.Jokūbas Kulevičius (Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazija)
4386.Gabija Bisikirskaitė (Prienų r. Stakliškių gimnazija)
4387.Rugilė Šurkutė (Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
4388.ŠVEDAITĖ Tėja (Šakių "Varpo" mokykla)
4389.Mišelė Korsakaitė (Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
4390.KAJUS NOVIKOVAS (Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
4391.Mykolas Kilkus (Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
4392.Laurynas Meletaitis (Šakių "Varpo" mokykla)
4393.Lukrecija Maculevič (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
4394.Morta Burčikaitė (Panevėžio 5-oji gimnazija)
4395.Aleksas Litvinov (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
4396.Martynas Lebedevas (Jonavos "Lietavos" pagrindinė mokykla)
4397.Oskaras Lubauskas (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
4398.Gertrūda Kudirkaitė (KTU inžinerijos licėjus)
4399.Laura Meškaitė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4400.Ana Špakova (Ignalinos gimnazija)
4401.Matas Dargužis (Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
4402.Solveiga Veršilaitė (Ukmergės r. Pabaisko pagrindinė mokykla)
4403.Pijus Krapavickas (Vilniaus Žemynos progimnazija)
4404.Ugnė Pitrėnaitė (Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
4405.Daniel Bogdanovičius (Vilniaus Lazdynų mokykla)
4406.Žygimantas Zubrickas (Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
4407.Elzė Stalioraitytė (Juodšilių "Šilo" gimnazija)
4408.Emilija Liutkutė (Gargždų "Minijos" progimnazija)
4409.Tadas Laurinavičius (Klaipėdos Vitės progimnazija)
4410.Motiejus Bačkis (Vilniaus savivaldybės Grigiškių pradinė mokykla)
4411.Justė Jurėnaitė (UAB Mažasis Klaipėdos licėjus)
4412.Rūta Riaubaitė (Vilniaus Baltupių progimnazija)
4413.Viltė Varneckaitė (Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
4414.Kornelija Pilzis (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
4415.Dija Suchockytė (Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
4416.Paulina Klimkevičiūtė (Vilniaus Žemynos gimnazija)
4417.Edvin Oblačinski (Klaipėdos r. Ketvergių pagrindinė mokykla)
4418.Daniel Liubianec (Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija)
4419.Tomas Putninš (Klaipėdos "Aukuro" gimnazija)
4420.Greta Čelkauskaitė (Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
4421.Alvyra Stakytė (VIMS - INTERNATIONAL MERIDIAN SCHOOL)
4422.Ronja Erkes (Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
4423.Darius Liustikas (Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
4424.Augustė Atstuopaitė (Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
4425.Rokas Jankūnas (Kelmės "Kražantės" progimnazija)
4426.Ignas Valaitis (Šakių rajono Gelgaudiškio pagrindinė mokykla)
4427.Gustė Remeikaitė (Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinė mokykla)
4428.Ieva Bankauskaitė (Vilniaus Baltupių progimnazija)
4429.Arminas Gedminas (Kauno Veršvų gimnazija)
4430.Politaitė Saulė (Vilniaus Maironio progimnazija)
4431.Emilis Podvorotnikovas (Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
4432.Deividas Kuizinas (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
4433.Dmitrij Mastenica (Riešės gimnazija)
4434.Kasinskas Paulius (Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla)
4435.Jorė Čižauskaitė (Rokiškio r. Pandėlio gimnazija)
4436.Gasilionytė Ugnė (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
4437.Kasparas Obelevičius (Utenos Dauniškio gimnazija)
4438.Margarita Matvejenko (Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
4439.Deividas Kolodejevas (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
4440.Greta Achmedovaite (Vilniaus "Židinio" suaugusiųjų gimnazija)
4441.Gabrielė Čižauskaitė (Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
4442.Eidvydas Belevičius (Trakų r. Rūdiškių gimnazija)
4443.Gabrielė Petruškevičiūtė (Trakų r. Rūdiškių gimnazija)
4444.Daumantas Markovskis (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
4445.Kastytis Mikaitis (Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
4446.Monika Paškauskaitė (Kauno r. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija)
4447.Akvilė Kiznytė (Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
4448.Ieva Dragūnaitė (Tauragės r. Žygaičių gimnazija)
4449.Rugilė Kaleininkaitė (Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
4450.Aironas Statkus (Tauragės "Versmės" gimnazija)
4451.Aleksandra Vaišvilaitė (Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija)
4452.Rugilė Gaulytė (Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
4453.Tautvydas Grudys (Mažeikių Gabijos gimnazija)
4454.Simonas Brazaitis (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4455.Gintarė Stašauskaitė (Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
4456.Edgaras Viskintas (Šilutės r. Švėkšnos "Saulės" gimnazija)
4457.Urtė Šalkauskaitė (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
4458.Juška Nojus (Vilniaus Balsių progimnazija)
4459.Gabija Viskontaitė (Plungės r. Šateikių pagrindinė mokykla)
4460.Adam Augustinovič (Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
4461.Lukas Janiulis (Šiaulių sporto gimnazija)
4462.Kajus Dambinskas (Tauragės Tarailių progimnazija)
4463.Aironas Karubas (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
4464.Laura Mašaro (Vilniaus r. Mostiškių mokykla-daugiafunkcis centras)
4465.Klaudijus Kazlauskas (Jonavos Jeronimo Ralio gimnazija)
4466.Tautvydas Timofejevas (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
4467.Yehorenkov Pavlo (Vilniaus lietuvių namai)
4468.Ugnius Daunoravičius (Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija)
4469.Ignas Skirbutas (Klaipėdos r. Agluonėnų pagrindinė mokykla)
4470.Viktorija Stasionytė (Alytaus Dainavos progimnazija)
4471.Eimantas Baranauskas (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
4472.Gabrielė Keršytė (Klaipėdos "Varpelio" mokykla-darželis)
4473.Karolis Balyta (Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
4474.Mantas Grauslys (Gargždų "Minijos" progimnazija)
4475.Dominykas Cinkus (Raseinių r. Ariogalos gimnazija)
4476.Arnas Noreika (Alytaus Šaltinių progimnazija)
4477.Gytis Sabonis (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
4478.Aleksas Šakarvis (Vilniaus Naujininkų mokykla)
4479.Ignas Martyšius (VGTU inžinerijos licėjus)
4480.Marius Valiukas (Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
4481.Dovydas Stumbra (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
4482.Povilas Ramanauskas (Kauno r. Raudondvario gimnazija)
4483.Kajus Remutis (Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinė mokykla)
4484.Stankevičiūtė Agnė (Vilniaus Maironio progimnazija)
4485.Danielius Gricius (Jonavos "Lietavos" pagrindinė mokykla)
4486.Urtė Lopetaitė (Panevėžio „Aušros“ progimnazija)
4487.Radvilas Jonaitis (Vilniaus Antakalnio progimnazija)
4488.Rakauskis Gvidas (Šiaulių Gytarių progimnazija)
4489.Meinardas Martynaitis (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla)
4490.Aivaras Šeputis (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
4491.Jaromir Tarmasevič (Vilniaus "Santaros" gimnazija)
4492.Mykolas Dziegoraitis (Kauno Suzukio pradinė mokykla)
4493.Goda Petrauskaitė (Kauno Milikonių progimnazija)
4494.Kristalė Genytė (Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija)
4495.Danielius Sapitavičius (Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
4496.Dija Savickaitė (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
4497.Aurimas Luneckas (Ignalinos gimnazija)
4498.Karina Razulevičiūtė (Kaišiadorių r. Žiežmarių mokykla-darželis "Vaikystės dvaras")
4499.Justas Valskis (Marijampolės marijonų gimnazija)
4500.Ąžuolas Sedalis (Klaipėdos Litorinos mokykla)
4501.Jonas Karosas (Utenos r. Užpalių gimnazija)
4502.Austėja Tomasaitė (Kretingos Marijos Tiškevičiūtės mokykla)
4503.Vilius Mažonas (Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
4504.Aidas Danielius (Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
4505.Tadas Belevičius (Alytaus Dzūkijos mokykla)
4506.Emilija Vaičeliūnaitė (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla)
4507.Mark Truš (Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
4508.Ieva Dž (Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
4509.Aurimas Pipiras (Panevėžio 5-oji gimnazija)
4510.Deimantas Jurginauskas (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
4511.Denis Kočėnas (Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
4512.Augustinas Staniulis (VšĮ Šiaurės licėjus)
4513.Luknė Čekanauskaitė (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
4514.Dominykas B (Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
4515.Alisa Odnopol (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
4516.Estrėja Stikliūtė (Klaipėdos r. Endriejavo pagrindinė mokykla)
4517.Lukas Andraitis (Viešoji įstaiga Raseinių technologijos ir verslo mokykla)
4518.Mišelė lauciūtė (Telšių "Ateities" progimnazija)
4519.Jonas Bružas (Plungės Senamiesčio mokykla)
4520.goda kaminskaite (Klaipėdos "Aukuro" gimnazija)
4521.Mantas Masiulis (Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
4522.Giedrius Čepauskas (Marijampolės „Šaltinio“ progimnazija)
4523.Andrius Bozdaras (Biržų "Saulės" gimnazija)
4524.Greta Demčenkaitė (Varėnos "Ryto" progimnazija)
4525.Benas Baronas (VšĮ "Pažinimo medis")
4526.Gabija Jurošiūtė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
4527.Laurynas Žideckas (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
4528.Gabrielius Vitkauskas (Šiaulių Gegužių progimnazija)
4529.urtė dasevičiūtė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
4530.Damian Jaroš (Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla)
4531.Milda Kadagytė (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
4532.Aras Dapkus (Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazija)
4533.Gabrielius Mackus (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
4534.Tomas Valutis (Mažeikių Gabijos gimnazija)
4535.Rusnė Koveraitė (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
4536.Ema Bartkevičiūtė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
4537.Laurynas Palubinskis (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
4538.Gustas Kisielius (Šiaulių Gegužių progimnazija)
4539.Lukas Šimoliūnas (Šiaulių Gegužių progimnazija)
4540.Nika Kudriavceva (Vilniaus "Saulėtekio" mokykla-daugiafunkcis centras)
4541.Kamilė Petrošiūtė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4542.Arvydė Paulauskaitė (Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
4543.Indrė Balionytė (Mažeikių Gabijos gimnazija)
4544.Karolis Svetickas (Vilniaus Žemynos gimnazija)
4545.ENRIKA TROFIMOVA (Kretingos rajono Salantų gimnazija)
4546.Luka Mickaitė (Alytaus Likiškėlių progimnazija)
4547.Ieva Gudiškytė (Šakių rajono Gelgaudiškio pagrindinė mokykla)
4548.Aistė Krikščiukaitytė (Panevėžio r. Upytės Antano Belazaro pagrindinė mokykla)
4549.Lukas Gudavičius (Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
4550.Pijus Jovaiša (Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
4551.Vanesa Potapova (Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija)
4552.Jevgenija Grochovskaja (Vilniaus Lazdynų mokykla)
4553.Dominik Kežun (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
4554.Donalda Pangonytė (Vilniaus Žvėryno gimnazija)
4555.Dominykas Plavičius (Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
4556.Enrika Voicechovičiūtė (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
4557.Jonas Januševičius (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
4558.GRANTAS SUTKUS (Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
4559.Emilė Rešimavičiūtė (Biržų r. Vabalninko Balio Sruogos gimnazija)
4560.Rūta Juozapavičiūtė (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
4561.Ieva Jomantaite (Klaipėdos "Varpelio" mokykla-darželis)
4562.Dovilė Šiaulenskytė (Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
4563.Kornelija Mikantavičiūtė (Kauno Palemono gimnazija)
4564.Austėja Slavinskaitė (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
4565.Nikita Bražickij (Trakų r. Paluknio Longino Komolovskio gimnazija)
4566.Akvile (Palangos Šventosios pagrindinė mokykla)
4567.Lukrecija Jankauskaitė (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
4568.Adrian Bernat (Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
4569.Patrik Tagijev (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
4570.Vilkaitė Paulina (Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
4571.Aivaras Drėgva (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
4572.Nojus Kazimieras Zubrus (Alytaus Likiškėlių progimnazija)
4573.Titas Jakštys (Kauno Rokų gimnazija)
4574.Elžbieta Petrauskaitė (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
4575.Joris Lataitis (Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
4576.Džiugas Giedrys (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
4577.Mantas Jankauskas (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
4578.Gabija Vilčiauskaitė (Erudito licėjus)
4579.Raigardas Banevičius (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4580.Mattias Castellano (Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
4581.Teodoras Pečiulis (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
4582.Mažukna Domantas (Viešoji įstaiga Kelmės profesinio rengimo centras)
4583.Vozbinas Domantas (Vilniaus Balsių progimnazija)
4584.Augustė Šliažaitė (Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
4585.Robertas Dorča (Gargždų "Minijos" progimnazija)
4586.Augminas Matiušovas (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
4587.Ernestas Garliauskas (Alytaus Dzūkijos mokykla)
4588.Unė Liškauskaitė (Kalvarijos sav. Jungėnų pagrindinė mokykla)
4589.Eimantas Burnys (Šiaulių r. Gruzdžių gimnazija)
4590.Austėja Šileikaitė (Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
4591.Dovydas Vaitkus (Vilniaus Žemynos gimnazija)
4592.Adrija Vainikeviciute (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
4593.Ieva Marija Miliauskaitė (Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
4594.Elinga Vienažindytė (Kauno r. Domeikavos gimnazija)
4595.Emilija Indrijauskaitė (Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
4596.Kimontaitė Melita (Šiaulių Gytarių progimnazija)
4597.Artūras Kundelis (Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
4598.Hugas Bernotas (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
4599.Benas Zaniauskas (Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija)
4600.Agnė Bučinskaitė (Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija)
4601.Salvija Liškauskaitė (Juodšilių "Šilo" gimnazija)
4602.Viltė Malūkaitė (Kretingos rajono Grūšlaukės mokykla-daugiafunkcis centras)
4603.Liepa Vaicekauskaitė (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
4604.Timas Sejavičius (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
4605.Mataskosys (Kauno Rokų gimnazija)
4606.Guoda Maciulevičiūtė (Utenos Aukštakalnio progimnazija)
4607.Viktorija Bradulskytė (Kauno Suzukio pradinė mokykla)
4608.Jurgis Maciulevičius (Kauno r. Panevėžiuko mokykla-daugiafunkcis centras)
4609.Rūta Skorupskaitė (Kauno Milikonių progimnazija)
4610.Sigita Dereškevičiūtė (Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla)
4611.Rapolas Ramonas (Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
4612.Saulė Šeputytė (VšĮ „Herojus“)
4613.Urtė Lukoševičiūtė (Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
4614.Gabija Čeponytė (Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
4615.Austėja Stackevičiūtė (Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija)
4616.Neimantas Slotkus (Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
4617.Simas Pakamanis (UAB Karalienės Mortos mokykla)
4618.Irma Udraitė (Utenos Dauniškio gimnazija)
4619.Ieva Simanavičiūtė (Marijampolės Petro Armino progimnazija)
4620.Urtė Mickevičiūtė (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
4621.Ramūnas Galkauskas (Klaipėdos jūrų kadetų mokykla)
4622.ARMINAS GINKUS (Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
4623.Ąžuolas Aikevičius (UAB Karalienės Mortos mokykla)
4624.Greta Stupuraitė (Klaipėdos Gedminų progimnazija)
4625.Smiltė Beresnevičiūtė (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
4626.Tomas Tilinga (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
4627.Ignas Glodenis (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos gimnazija)
4628.Modestas Bagdonas (Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
4629.Dominykas Tumosa (Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
4630.Patrikas Juodis (Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
4631.Lukas Dulka (Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
4632.Žemyna Gaulytė (KTU inžinerijos licėjus)
4633.Anastasija Marchuk (Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija)
4634.Gabrielė Vaitiekaitytė (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
4635.Ugnė Januškevičiūtė (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
4636.Matas Algirdas Stonis (Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
4637.Emilis Plauska (Lazdijų r. Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija)
4638.Kajus Kuralesovas (Panevėžio pradinė mokykla)
4639.Gabriela Bingelytė (Marijampolės marijonų gimnazija)
4640.Kamilė Ivanaitytė (Jurbarko r. Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinė mokykla)
4641.Rūta Masilionytė (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
4642.Benas Vaitekūnas (Erudito licėjus)
4643.Vincentas Kvederavičius (Raseinių r. Ariogalos gimnazija)
4644.Krylovaitė Greta (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
4645.Arijana Janulaitytė (Utenos Krašuonos progimnazija)
4646.Edvin Bulgak (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos gimnazija)
4647.Augustė Gulbimaitė (Kėdainių r. Šėtos gimnazija)
4648.Jonas Rudminas (Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
4649.Herardas Austynas (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
4650.Matas Polovnikovas (Panevėžio Beržų progimnazija)
4651.Nandas Naruševičius (Kauno r. Raudondvario gimnazija)
4652.Emili Jegorova (Kauno Rokų gimnazija)
4653.Saulė Žaliauskaitė (Marijampolės sav. Želsvos pagrindinė mokykla)
4654.Agnė Icikevičiūtė (Kauno Milikonių progimnazija)
4655.Nojus Mačys (Kretingos rajono Darbėnų gimnazija)
4656.Justinas Jasaitis (Kauno r. Raudondvario gimnazija)
4657.Žalandauskaitė Ineta (Tauragės profesinio rengimo centras)
4658.Živilė Marčiūtė (Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija)
4659.vilte abraminaite (Alytaus Likiškėlių progimnazija)
4660.Aurimas Narutis (Biržų rajono Pačeriaukštės Petro Poškaus pagrindinė mokykla)
4661.Monika Rojūtė (Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija)
4662.Aira Leliukaitė (Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija)
4663.Šeputytė Diana (Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
4664.Danielė Augulytė (Panevėžio r. Ramygalos gimnazija)
4665.Linas Šaltis (Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazija)
4666.Kornelija Pinkevičiūtė (Jonavos Jeronimo Ralio gimnazija)
4667.Arnas Mėus (Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
4668.Marek Buiko (Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazija)
4669.Rugilė Randytė (Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
4670.Matas Šermukšnis (Kauno r. Domeikavos gimnazija)
4671.Gytis Žvirblaitis (Kauno "Vyturio" gimnazija)
4672.Urtė Sartanavičiūtė (Trakų r. Aukštadvario mokykla-darželis "Gandriukas")
4673.Lėja Žilinskaitė (Panevėžio r. Raguvos gimnazija)
4674.Liucijus Paulauskas (Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
4675.Tadas Žvirblis (Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija)
4676.Darius Supronas (Viešoji įstaiga Elektrėnų profesinio mokymo centras)
4677.Matvej Dorofejev (Vilniaus darželis - mokykla "Saulutė")
4678.Nojus Aleksandravičius (Alytaus Dainavos progimnazija)
4679.Ervinas Norus (Alytaus Dainavos progimnazija)
4680.Kristijonas Aušra ("Šaltinėlio" privati mokykla)
4681.Erikas Pudžiavas (Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
4682.Adomas Stankevičius (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
4683.Auguste Andriuskeviciute (Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
4684.Orestas Alikonis (Vilniaus Baltupių progimnazija)
4685.Augustė Davidonytė (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
4686.Rugilė Paukštytė (Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
4687.Lukas Jonas Pintveris (Kretingos r. Vydmantų gimnazija)
4688.Laura Cecervovaitė (Vilniaus Žemynos gimnazija)
4689.Hubertas Augustas Kriptavičius (Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
4690.Kajus Sprainaitis (Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
4691.Matas Sazonas (Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
4692.Domantas Dailidonis (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
4693.Rokas Juozelis (KTU inžinerijos licėjus)
4694.Paulius Ignatavičius (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
4695.Kamilė Kalytytė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
4696.Marius Pervazas (Vilkaviškio r. Vištyčio Petro Kriaučiūno mokykla-daugiafunkcis centras)
4697.Smiltė Talanovaitė (Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
4698.Domas Vėlavičius (Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
4699.Karina Yliūtė (Kėdainių r. Labūnavos pagrindinė mokykla)
4700.Augustas Armonas (Šilalės r. Obelyno pagrindinė mokykla)
4701.Deimis Nalivaika (VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
4702.Marius Diksa (Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
4703.Augustė Kuzminskaitė (Plungės vyskupo Motiejaus Valančiaus pradinė mokykla)
4704.Karolina Svinkūnaitė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
4705.Akvilė Jakaitė (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
4706.Domas Cibulskas (Alytaus Dzūkijos mokykla)
4707.Martynas Drėgva (Vilniaus Ozo gimnazija)
4708.Adrian Jaroš (Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla)
4709.Kasparas Matulevičius (Lazdijų r. Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės mokykla)
4710.Vilius Rankauskas (Šakių "Žiburio" gimnazija)
4711.Deimantė Akelaitytė (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
4712.Titas Jablonskas (Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
4713.Arijus Lamauskas (Utenos Krašuonos progimnazija)
4714.Nojus Gurniks (Palangos Šventosios pagrindinė mokykla)
4715.Karolis Čebanauskas (Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
4716.Liutkevič Arminas (Vilniaus Balsių progimnazija)
4717.Kamila Klenovska (Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
4718.Pijus Unikauskas (Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
4719.Klaidas Volkvičius (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
4720.MARTYNAS SERVUTA (Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
4721.Arnas Barišauskas (Vilniaus Karoliniškių gimnazija)
4722.Darius Karpičius (Prienų r. Stakliškių gimnazija)
4723.Danius Rimantas (Klaipėdos turizmo mokykla)
4724.Majus Velykis (Utenos Vyturių progimnazija)
4725.Erika Stakvilevičiūtė (Vilkaviškio r. Sūdavos pagrindinė mokykla)
4726.Karolis Petkūnas (Utenos Dauniškio gimnazija)
4727.Justas Viliušis (Kazlų Rūdos "Elmos" mokykla-darželis)
4728.Monika Tuskevičiūtė (Kauno Rokų gimnazija)
4729.Neilas Zakšauskas (Kauno Vaišvydavos pagrindinė mokykla)
4730.Augustas Kavaliauskas (Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
4731.Ugnė Būdvytytė (Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija)
4732.Ernestas (Rietavo sav. Tverų gimnazija)
4733.Edvardas Kuklis (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
4734.Kamilė Antulytė (Šalčininkų r. Dainavos pagrindinė mokykla)
4735.Rugilė Baidokaitė (Alytaus Dainavos progimnazija)
4736.Armandas Pečkauskas (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
4737.VanesaVaronis (Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija)
4738.Jonas Jakubaitis (Klaipėdos Gedminų progimnazija)
4739.Ieva Šalašavičiūtė (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
4740.Deividas Kavaliauskas (Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
4741.Gabrielė Barkauskaitė (Kauno r. Raudondvario gimnazija)
4742.Augustas Kanopka (VšĮ Šiaurės licėjus)
4743.Veronika Liūgaitė (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
4744.Vilnelė Vaičiūnaitė (VGTU inžinerijos licėjus)
4745.Tomas Marčiulaitis (Kaišiadorių r. Palomenės pagrindinė mokykla)
4746.Kevinas Geležiūnas (Šakių rajono Lukšių Vinco Grybo gimnazija)
4747.Emilijus Garbovskis (Vilniaus r. Avižienių gimnazija)
4748.Gabija Jakštaitė (Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
4749.Lazebnik Darija (Švenčionių r. Pabradės "Žeimenos" gimnazija)
4750.Justas Savickas (Vilniaus Baltupių progimnazija)
4751.Klingaitė Ula (Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
4752.Kamilė Jachimovič (Šalčininkų r. Kalesninkų Liudviko Narbuto gimnazija)
4753.Milita Kosčicaitė (Prienų r. Stakliškių gimnazija)
4754.Sviderskis Airidas (Šiaulių Gytarių progimnazija)
4755.NIKITA KAPITANOV (Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
4756.Marija Galvelytė (Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
4757.Ieva Matiukaitė (Anykščių r. Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija)
4758.Tomas Rakauskas (Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
4759.Linutė Liudvinavičiūtė (Kauno Rokų gimnazija)
4760.Marija Nosevičiūtė (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
4761.Aušrinė Bajoraitė (Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
4762.Laineta Lukošiūtė (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
4763.Milena Gailiūtė (Jurbarko r. Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinė mokykla)
4764.Vincas Lazauskas (Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
4765.Titas Kručkauskas (Riešės gimnazija)
4766.Deividas Vainovskij (Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija)
4767.Austėja Džiaugytė (Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
4768.Rugilė Avižonytė (Kaišiadorių r. Paparčių mokykla-daugiafunkcis centras)
4769.Povilas Lesevičius (Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
4770.Ilja Firmovas (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos gimnazija)
4771.Ugnė Vičaitė (Molėtų gimnazija)
4772.Austėja Ūsaitė (Gargždų "Minijos" progimnazija)
4773.Nora Kazimierėnaitė (Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
4774.RAMŪNAS BURČIKAS (Marijampolės „Šaltinio“ progimnazija)
4775.Jonė Kaziliūnaitė (Kauno Suzukio pradinė mokykla)
4776.ROBERTAS (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
4777.Lukas Andrijauskas (Panevėžio 5-oji gimnazija)
4778.Auksė Baidokaitė (Varėnos "Ryto" progimnazija)
4779.Neila Narkevičiūtė (Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinė mokykla)
4780.Augustas Panavas (VšĮ "Ruduo-pavasaris")
4781.Džiugas Stankevičius (Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
4782.Raminta Rumianceva (Giedraičių A.Jaroševičiaus gimnazijos Dubingių skyrius)
4783.Faustas Gaidamavičius (Šiaulių Salduvės progimnazija)
4784.Simona Vaišnoraitė (Vilniaus Žemynos gimnazija)
4785.Robertas Deimantas (Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
4786.Ignas Mikalauskas (Vilniaus Žemynos gimnazija)
4787.Sakalauskaitė Akvilė (Vilniaus Balsių progimnazija)
4788.Pijus Urba (Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija)
4789.džiugas kochanauskas (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
4790.Arijus Bašinskas (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
4791.Augustė Majoravičiūtė (Pagėgių sav. Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazija)
4792.titas bernotavicius (Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
4793.Gvidas Našlėnas (Radviliškio r. Grinkiškio Jono Poderio gimnazija)
4794.Ema Vadeikytė (Šiaulių r. Bubių mokykla)
4795.Ugnė Čepaitė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
4796.Daniel Susinski (Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
4797.Nikoleta Jakutytė (Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
4798.Amelija Jakimauskaitė (Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
4799.Augustė Kupčiūnaitė (Utenos Dauniškio gimnazija)
4800.JURGA BALTARAGYTĖ (Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
4801.Tomas Kaziukaitis (Panevėžio rajono Paįstrio Juozo Zikaro gimnazija)
4802.Nedas Šimonis (Panevėžio 5-oji gimnazija)
4803.Adelė Dunčikaitė (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
4804.Nojus Dorinas (Marijampolės sav. Želsvos pagrindinė mokykla)
4805.Dapkūnaitė Gabija (Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
4806.Samanta Šukytė (Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos Ruzgų skyrius)
4807.Ugnė Mažeikytė (Panevėžio 5-oji gimnazija)
4808.Meida Smulkyte (Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
4809.Augustė Kažukauskaitė (Klaipėdos r. Ketvergių pagrindinė mokykla)
4810.Majus Sidekerskis (Kauno r. Batniavos mokykla-daugiafunkcis centras)
4811.Lukas Žickis (Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
4812.Paulius Rakauskas (Alytaus Dainavos progimnazija)
4813.Maja Davniukaitė (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
4814.Andrius Senulis (Kauno „Varpo“ gimnazija)
4815.Tadas Jucius (Mažeikių Gabijos gimnazija)
4816.Tadas Nėnius (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4817.Dovydas Skučas (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
4818.Aiva Lipnevičiūtė (Šiaulių Gegužių progimnazija)
4819.Eimantas Burkšaitis (Šakių "Varpo" mokykla)
4820.Pavliukovič Tomas (Vilniaus Balsių progimnazija)
4821.Žemyna Paines (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla, Radvilėnų filialas)
4822.Ieva Čepulionytė (Vilniaus Lazdynų mokykla)
4823.Vaidas Saročka (Vilniaus Baltupių progimnazija)
4824.Tautė Baltakytė (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
4825.Mykolas Šimelis (Kauno Senamiesčio progimnazija)
4826.Gabija Vaitkutė (Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
4827.Simonas Dulskis (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
4828.Skaiste Andziulytė (Kauno r. Raudondvario gimnazija)
4829.Mintė Arnašiūtė (Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio gimnazija)
4830.Titas Brigys (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
4831.Adrijus Žilinskas (Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
4832.Deimantė Navikaitė (Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras)
4833.Tomas Radišauskas (Vilniaus Žemynos progimnazija)
4834.Irmantas Šadauskas (Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
4835.Adrija Maciulevičiūtė (Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
4836.Laimonas Zubavičius (Šiaulių Simono Daukanto gimnazija)
4837.Markas Cedronas (Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
4838.Adomas Vilkas ("Šaltinėlio" privati mokykla)
4839.Aleksandras Jerin (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
4840.Ignė Sarapė (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
4841.Lukas Caron (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
4842.Nojus Gedvvilas (Rietavo sav. Tverų gimnazija)
4843.Aidrija Kazakevičiūtė (Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
4844.Daniel Konašev (Vilniaus "Saulėtekio" mokykla-daugiafunkcis centras)
4845.Dinara Jankauskaitė (Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
4846.Kamilė Černiauskaitė (Kaišiadorių r. Palomenės pagrindinė mokykla)
4847.Eimantė Mickevičiūtė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
4848.Aurėja Streikutė (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
4849.Pijus Čepukas (Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus)
4850.Emilija Uždavinytė (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
4851.Tadas Laucevičius (Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
4852.Arminas Pamparas (Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazija)
4853.Deimantė Bružaitė (Šiaulių r. Raudėnų mokykla-daugiafunkcis centras)
4854.Liepa Rudnickaitė (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
4855.Smiltė Mikelionytė (Kauno r. Raudondvario gimnazija)
4856.Laurynas Šnaras (Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
4857.Vygantas Čepauskas (Klaipėdos r. Ketvergių pagrindinė mokykla)
4858.Dovydas Ruzgys (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
4859.Paulina Maciulaiyte (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4860.Lukas Stankevičius (Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
4861.Matas Venckus (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
4862.Ugnė Barasaitė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
4863.Ąžuolas Strazdas (Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
4864.Lukaš Basiul (Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija)
4865.Andrejev Vitalij (Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
4866.Aleksandra Ivanova (Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
4867.Kamilė Čiužauskaitė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
4868.Ugnius Bartnikas (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla, Radvilėnų filialas)
4869.Emilija Baublytė (Varėnos "Ryto" progimnazija)
4870.Reda Simonaitytė (Gargždų "Minijos" progimnazija)
4871.Dovydas Matulionis (Kauno Prano Daunio ugdymo centras)
4872.Evaldas Lebedys (Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija)
4873.Ugnius Kazokas (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
4874.Rokas Pipiras (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
4875.Nida Dabravolskaitė (Kauno Rokų gimnazija)
4876.Neringa Malevičiūtė (Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
4877.Goda Janeckaitė (Kauno r. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija)
4878.Jonaitis Aras (Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
4879.Ernestas Žukauskas (Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
4880.Fausta Karpenkaite (Kelmės "Kražantės" progimnazija)
4881.Pucetaitė Abigelė (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
4882.Ernesta Antanavičvičiūtė (Mažeikių r. Žemalės pradinė mokykla)
4883.Jonas Petrošius (Vilkaviškio pradinė mokykla)
4884.Rajmond Stankevic (Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
4885.Danielis Rapalis (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
4886.Guzulaitytė Smiltė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
4887.Lėja Miliauskaitė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
4888.Karolis Boguška (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
4889.Benas Pakalnis (Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
4890.Margarita Salavei (Šalčininkų r. Dieveniškių "Ryto" gimnazija)
4891.Nojus Pilypaitis (Šakių "Žiburio" gimnazija)
4892.Tėja Miltenytė (Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
4893.Paulina Kuzmickytė (Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla)
4894.Lukas Aleničevas (Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
4895.Žiedelytė Severina (Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla)
4896.Elija Šimkutė (Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
4897.Viltė Savickaitė (KTU inžinerijos licėjus)
4898.Akvilė (Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
4899.Urtė Avižienytė (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
4900.Dovydas Bliūdžius (KTU Vaižganto progimnazija)
4901.Adrijus Šukys (Kauno „Varpo“ gimnazija)
4902.Justė Lengvinaitė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
4903.Teresė Adomavičiūtė (Šv. Juozapo mokykla)
4904.Mantas Beinaras (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
4905.Mordaitė Ieva (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
4906.marselis nerus (Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
4907.Mantė Narbutavičiūtė (Kauno Veršvų gimnazija)
4908.Evelina Petrauskaite (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
4909.Kornelija Masidunskytė (Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
4910.Sameera Shahzad (Vilniaus Lazdynų mokykla)
4911.Domas Barauskas (Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
4912.Tomas Vizbaras (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
4913.Paulius Poloneičikas (Kretingos Simono Daukanto progimnazija)
4914.Vytautas Zabiela (Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
4915.Gintarė Stankūnaitė (Vilniaus "Židinio" suaugusiųjų gimnazija)
4916.Višnevskij Edgar (Vilniaus Maironio progimnazija)
4917.Mantas Jakimavičius (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
4918.Gabija Didžiulytė (Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija)
4919.Monika Beleišytė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
4920.Lukas Baltrušaitis (Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
4921.Žygimantas Vyšniauskas (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
4922.Dominykas Boksberger (Kaišiadorių r. Palomenės pagrindinė mokykla)
4923.Irmantas Steponaitis (Tauragės r. Batakių pagrindinė mokykla)
4924.Faustė Sabanskytė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4925.Matas Chatkevičius (Panevėžio 5-oji gimnazija)
4926.Vanesa Vilkaitytė (Kalvarijos gimnazija)
4927.Mangirdas Rulis (Alytaus Dzūkijos mokykla)
4928.Regvita Voitkevič (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
4929.Nojus Levanauskas (Kelmės "Kražantės" progimnazija)
4930.Deividas Smolskis (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
4931.Baliutavičiūtė Justė (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
4932.Viltė Balčaitė (Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
4933.Džiugas Laučius (Kauno Dainavos progimnazija)
4934.Lavija Rudzinskytė (Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija)
4935.Dominyka Tamošiūnaitė (Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
4936.aleksandra (Panevėžio r. Raguvos gimnazija)
4937.Adas Petkevičius (Kaišiadorių r. Palomenės pagrindinė mokykla)
4938.Deimantė Jonaitytė (Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija)
4939.Laurynas Jonušas (Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
4940.Kajus Vaitkevičius (Lazdijų r. Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija)
4941.Saulė Jasutytė (Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
4942.Živilė Stonkutė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
4943.Samanta Bočkova (Kazlų Rūdos Prano Dovydaičio pagrindinė mokykla)
4944.Otas Vaitulevičius (Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
4945.Linas Lardongas (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
4946.Dėmjanas Blaževičius (Šalčininkų r. Baltosios Vokės "Šilo" gimnazija)
4947.Sandra Smorodkina (Viešoji įstaiga Elektrėnų profesinio mokymo centras)
4948.Gabija Ilevičiūtė (Kėdainių r. Šėtos gimnazija)
4949.Karina Gudavičiūtė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
4950.Mantas Adomėnas (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
4951.Kristupas Kirtiklis (Anykščių Jono Biliūno gimnazija)
4952.Adelė Rumšaitė (UAB „Taškius“)
4953.Miglė Kriščiūnaitė (Šiaulių Dainų progimnazija)
4954.Neringa Laurinaitytė (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
4955.Joris Pasaulis (Vilniaus Baltupių progimnazija)
4956.Lukas Binkevičius (Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
4957.Ugnė Radavičiūtė (Akmenės rajono Ventos gimnazija)
4958.Benita (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
4959.markas kazlauskas (Marijampolės „Šaltinio“ progimnazija)
4960.Ema Mamontova (Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
4961.Leonas Kujalis (Panevėžio „Aušros“ progimnazija)
4962.Matas Mikšta (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
4963.Aira Marcinkevičiūtė (Kalvarijos gimnazija)
4964.EMILIAN (Vilniaus r. Pakenės Česlovo Milošo pagrindinė mokykla)
4965.Kamilė Dumalakaitė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
4966.Augustas Alčauskas (Plungės r. Kulių gimnazija)
4967.Matas Meškinis (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
4968.Justas Targanskis (Kauno "Vyturio" gimnazija)
4969.Neilas Pocius (Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
4970.Tadas Juodžbalis (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
4971.Mantas Ruškys (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Miglos skyrius)
4972.Iljus Anilauskas (Marijampolės "Žiburėlio" mokykla-daugiafunkcis centras)
4973.Danupas Simas (Vilniaus Maironio progimnazija)
4974.Meida Vologaitė (Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
4975.Eva Jocytė (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
4976.Barbora Steponavičiūtė (Palangos pradinė mokykla)
4977.Eva Steponavičiūtė (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
4978.Rykantė Reutė (Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija)
4979.Neringa Komisarovaitė (Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
4980.Aušrinė Balsevičiūtė (Šakių rajono Lukšių Vinco Grybo gimnazija)
4981.Nojus Giusiano (Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
4982.patricijus (VIMS - INTERNATIONAL MERIDIAN SCHOOL)
4983.Tadas Mozūraitis (Šakių "Žiburio" gimnazija)
4984.Juana Ožemlauskytė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4985.Kazakevičius Matas (Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
4986.Marija Ševtsova (Juodšilių "Šilo" gimnazija)
4987.Martyna Jonelytė (Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija)
4988.Akvilė Barkauskaitė (Prienų r. Stakliškių gimnazija)
4989.Ineta Labanauskaite (Kupiškio r. Subačiaus gimnazija)
4990.Kamilė Nikitionokaitė (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
4991.Viltė Budnikaitė (Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija)
4992.Benas Valiulis (Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
4993.DARJA ŽAMOČKINA (Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
4994.Rimas Jasulaitis (Klaipėdos "Saulėtekio" progimnazija)
4995.Elija Bikantaitė (Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
4996.Sibilė Staugaitė (Jonavos Jeronimo Ralio gimnazija)
4997.Juliana Puchalska (Vilniaus r. Mostiškių mokykla-daugiafunkcis centras)
4998.Večera Itanas (Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
4999.Brigita Vainoriūtė (Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazija)
5000.Aurimas Abromas (Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
5001.Arminas Juoskaudas (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
5002.Viltė Petrulėnaitė (Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
5003.Grušaitė Kamilė (Šiaulių Gytarių progimnazija)
5004.Ugnė Kontrauskaitė (Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
5005.Titas Ramoška (Panevėžio pradinė mokykla)
5006.Naglis Liškauskas (Kauno r. Raudondvario gimnazija)
5007.Arminas Šatinskas (Kaišiadorių r. Žiežmarių mokykla-darželis "Vaikystės dvaras")
5008.Deividas Danilčenko (Jonavos "Lietavos" pagrindinė mokykla)
5009.Evaldas Vasiliauskas (Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
5010.Deimantas Jagello (Vilniaus Naujininkų mokykla)
5011.Adrija Žalėnaitė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
5012.Kavaliauskaitė Paula (Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
5013.Eva Šimonėlytė (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
5014.Lukas Šapoka (Vilniaus Baltupių progimnazija)
5015.Kristupas Zastarskis (Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
5016.Goda Vaičekauskytė (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
5017.Urtė Rimšaitė (Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
5018.Luknė Indrijauskaitė (Šiaulių Gegužių progimnazija)
5019.Vesta karaliūtė (Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
5020.Joris Čiuplys (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
5021.Eimantas Tarela (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
5022.Gabrielius Sielčinkovas (Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
5023.Dominika Babravičiūtė (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
5024.Rusnė Jankauskaitė (Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
5025.Saulė Grinkevičiūtė (Vilniaus "Ryto" progimnazija)
5026.Katrina Kvietkauskaitė (Zarasų r. Antazavės Juozo Gruodžio gimnazija)
5027.Gabrielis Jarmolovič (Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
5028.Bogdan Kuzinas (Vilniaus lietuvių namai)
5029.Saulė Suprinavičiūtė (Trakų pradinė mokykla)
5030.Erika Šetkutė (Kauno r. Raudondvario gimnazija)
5031.Rūta Pileičikaitė (Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
5032.Kristupas Radimonas (Kelmės "Kražantės" progimnazija)
5033.Orestas Jocius (Šakių rajono Slavikų pagrindinė mokykla)
5034.Skaistė Mineikytė (Plungės „Babrungo“ progimnazija)
5035.Raminta Žukauskaitė (Širvintų r. Gelvonų gimnazija)
5036.Antanas Milanovičius (Joniškio r. Kriukų pagrindinė mokykla)
5037.Hermis Ratkevičius (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
5038.Adrijus Stoškus (Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
5039.Gustė Čingaitė (Vilniaus Baltupių progimnazija)
5040.Ugnė Šilgalytė (Šiaulių "Rasos" progimnazija)
5041.Paulius Gudaitis (Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
5042.Deimantė Čiuknaitė (Šiaulių Medelyno progimnazija)
5043.Norbertas Nedveckis (Vilniaus Žemynos gimnazija)
5044.Artur Dubinovič (Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
5045.Kinga Denisenko (Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
5046.Milana Šukėvič (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
5047.Dominykas Maciūnas (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
5048.Einardas Bartuška (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
5049.Nojus Geibel (Šiaulių Jovaro progimnazija)
5050.Karina Makurovaitė (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
5051.Evelina Dubauskaitė (Raseinių r. Ariogalos gimnazija)
5052.Agatas Stasiulis (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
5053.Tadas Martynaitis (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
5054.Žygimantas Kukšta (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
5055.Rokas Rimeikis (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
5056.Nojus Makovskis (Varėnos "Ryto" progimnazija)
5057.Joris Čekas (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
5058.Nedas Bebrauskas (Kaišiadorių r. Paparčių mokykla-daugiafunkcis centras)
5059.martynas balciunas (Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
5060.Artūras Milašius (Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija)
5061.Joris Valinskas (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
5062.Gabija Martinkutė (Vilniaus Pilaitės gimnazija)
5063.Minijus Niurka (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
5064.Kristupas Laukaitis (Marijampolės marijonų gimnazija)
5065.Grantas Grėbliūnas (Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
5066.Ermindas Siautilas (Kauno "Vyturio" gimnazija)
5067.Edgaras Žioba (Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
5068.Kajus Bilius (Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija)
5069.Gabija Andziulevičiūtė (Marijampolės marijonų gimnazija)
5070.Dominykas Junevičius ("Šaltinėlio" privati mokykla)
5071.Nojus Kasiliauskas (Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija)
5072.Titas Šližys (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
5073.Gustas Andrijaitis (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
5074.Aleksandra Medutė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
5075.Justina Biržinytė (Jonavos pradinė mokykla)
5076.Dovydas Puriaška (Šiaulių r. Pakapės mokykla)
5077.ELIJA VIRŠILAITĖ (Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
5078.Gintaras Pakalniškis (Kretingos r. Vydmantų gimnazija)
5079.Diana Tomaj (Kretingos r. Vydmantų gimnazija)
5080.Dominykas Melničuk (Jonavos pradinė mokykla)
5081.Rugilė Milieškaitė (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
5082.Evita Norbutaite (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
5083.Marijus Šukaitis (Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
5084.Austėja Taujenytė (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
5085.Auksė Kandratavičiūtė (Kalvarijos sav. Sangrūdos gimnazija)
5086.Vytė Rašinskaitė (Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
5087.Izabelė Vaitekūnaitė (UAB „Taškius“)
5088.Gabrielė Bulgakova (Vilniaus Žvėryno gimnazija)
5089.Danielė Šlikaitė (Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
5090.Tomas Samauskis (Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
5091.Meda Nijolė Valaitytė (Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
5092.Benita Beinoriūtė (Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija)
5093.Julius (Kauno „Varpo“ gimnazija)
5094.Emilija Spiriūtė (Joniškio r. Gasčiūnų pagrindinė mokykla)
5095.Edilija Prokopavičiūtė (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
5096.Trumpickas Titas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
5097.Greta Jurčiūtė (Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
5098.Justina Valatkaitė (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
5099.Rūta Slapšytė (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
5100.Liepa Vyšniauskaitė (Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija)
5101.Žanna Chvisiukovič (Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
5102.Gytis Rekašius (Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
5103.Simonas Žukauskas (Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
5104.Kornelija Pasalauskaitė (Vilkaviškio r. Alvito mokykla-daugiafunkcis centras)
5105.Evaldas Gailus (Šiaulių suaugusiųjų mokykla)
5106.Ugnė Adomavičiūtė (Kauno r. Ilgakiemio mokykla-darželis)
5107.Luka Ramanauskaitė (Kauno r. Raudondvario gimnazija)
5108.Miglė Ifaliana Vaitonnytė (Kauno Dainavos progimnazija)
5109.Nojus Norvaišas (Plungės Senamiesčio mokykla)
5110.Atėnė Šataitė (Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
5111.Kamilė Juknevičiūtė (Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
5112.Gertrūda Marija Pukytė (Vilniaus Žvėryno gimnazija)
5113.Augustė Skarulskytė (Kauno r. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija)
5114.Goda Pozdniakovaitė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
5115.Aušrinė Gasiūnaitė (Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
5116.Aistė Trampaitė (Lazdijų r. Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės mokykla)
5117.Augustas Vaišvilas (Anykščių r. Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija)
5118.Upė Kajietaitė (VšĮ Šiaurės licėjus)
5119.Gustas Kašinskas (Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
5120.Augustė Beniulytė (Šakių rajono Lukšių Vinco Grybo gimnazija)
5121.Merūnas Vinikas (Švenčionių progimnazija)
5122.Domas Gintautas (Panevėžio 5-oji gimnazija)
5123.Evelina Mozūraitytė (Šakių rajono Slavikų pagrindinė mokykla)
5124.Nojus Putys (VGTU inžinerijos licėjus)
5125.Danielius Parafinovičius (Vilniaus Žemynos gimnazija)
5126.Vakaris Jakonis (Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
5127.Matas Bagdonas (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
5128.Smiltė Gustaitė (Kauno r. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija)
5129.Hubertas Būdvytis (VIMS - INTERNATIONAL MERIDIAN SCHOOL)
5130.Ugnė Rėkutė (Lazdijų r. Šventežerio mokykla)
5131.Karolis Butkus (Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
5132.Arūnė Staponaitė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
5133.Gabija Pleskyte (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
5134.Laura Šulgaitė (Vilniaus "Ryto" progimnazija)
5135.Austėja Pranckevičiūtė (Pakruojo r. Pašvitinio pagrindinė mokykla)
5136.Austėja Žiogaitė (Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
5137.Ugnius Kazlauskas (Šiaulių profesinio rengimo centras)
5138.Liepa Pleirytė (Pasvalio r. Krinčino Antano Vienažindžio pagrindinės mokyklos Pajiešmenių skyrius)
5139.Rokas Vaitiekaitis (Telšių "Germanto" progimnazija)
5140.Airida Bogdanovičiūtė (Švenčionių progimnazija)
5141.Orintaitė Milvydė (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
5142.Paulė Pužauskaitė (Radviliškio r. Baisogalos gimnazija)
5143.Eimantas Tautvaišas (Panevėžio r. Upytės Antano Belazaro pagrindinė mokykla)
5144.Rytis Kirsanovas (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
5145.Ieva Krikštaponytė (Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
5146.kovaldas pavasaris (Alytaus Dzūkijos mokykla)
5147.Emilė Šležaitė (Vilkaviškio r. Gižų Kazimiero Baršausko mokykla-daugiafunkcis centras)
5148.Laucius Benediktas (Vilniaus Žemynos gimnazija)
5149.Kasparas Eidukevičius (Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
5150.Eglė Rudnickaitė (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
5151.Emilė Pečkaitytė (Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
5152.David Gukasian (Zarasų "Ąžuolo" gimnazija)
5153.Rugilė Garbauskaitė (UAB „Taškius“)
5154.Deimilė Šarkaitė (Alytaus Dainavos progimnazija)
5155.guoda bružaitė (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
5156.Orestas Jaškevičius (Alytaus Dzūkijos mokykla)
5157.Giedrė Bruzdeilinaitė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
5158.Ugnius Zubovas (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla)
5159.Gustė Šniukaitė (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
5160.Rugilė Kaminskaitė (Alytaus Dzūkijos mokykla)
5161.Matas Naumcev (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
5162.Naglis Smirnovas (Lazdijų r. Aštriosios Kirsnos mokykla)
5163.Kamile Eižinaitė (Kupiškio r. Noriūnų Jono Černiaus pagrindinė mokykla)
5164.Emilis Smilgys (Gargždų "Minijos" progimnazija)
5165.Adrijus Lasickas (Alytaus Panemunės progimnazija)
5166.Benas Abarius (VšĮ "Ruduo-pavasaris")
5167.Tėja Gasparavičiūtė (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
5168.Valdas Jackevičius (Kupiškio r. Subačiaus gimnazija)
5169.Rokas Dabašinskas (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
5170.Timur Ploskich (Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
5171.Benas Maščinskas (Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
5172.Vita Sipavičiutė (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
5173.Adriana Taraškevič (Vilniaus "Santaros" gimnazija)
5174.Elena Buinauskaitė (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
5175.Egvidas Karanauskis (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
5176.Barbora Tautvydaitė (Raseinių Šaltinio progimnazija)
5177.Arnas Jonikas (Tauragės "Versmės" gimnazija)
5178.Emilija Maulaite (Rietavo sav. Tverų gimnazija)
5179.Airidas Piragis (Šiaulių r. Meškuičių gimnazija)
5180.simkevicius (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
5181.Haris Četvertinskas (Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
5182.Rugilė Večkytė (Lazdijų r. Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija)
5183.Tadas Žilinskas (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
5184.Emita Danisevičiūtė (Šiaulių sporto gimnazija)
5185.EDVINAS PERMINOVAS (Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
5186.Erika Škimelytė (Skuodo r. Aleksandrijos pagrindinė mokykla)
5187.Odysseus Demunck (Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
5188.Adrija Macijauskaitė (Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
5189.Jaunius Jokubauskas (Šiaulių Gegužių progimnazija)
5190.Domas (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
5191.Aušra Kučinskaitė (Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
5192.Samoškaitė Grytė (Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
5193.Austėja Burkevičiutė (Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
5194.Jūra Panasiuk (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
5195.Karolis Švedas (Pasvalio r. Krinčino Antano Vienažindžio pagrindinės mokyklos Pajiešmenių skyrius)
5196.Pilkytė Gabrielė (Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
5197.Matas Keturauskas (Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija)
5198.Karolis Želnys (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
5199.Agata Petkevičiūtė (Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
5200.Milda Matikonytė (Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
5201.Matas Macenka (Lazdijų r. Šeštokų mokykla)
5202.Emilis Meleikis (Molėtų gimnazija)
5203.Kostas Juškevičius (Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
5204.Titas Ševelis (Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
5205.Gabija Eigirdaitė (Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazija)
5206.Lukas Skarulskis (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
5207.Tomas šimkevičius (Šiaulių r. Gruzdžių gimnazija)
5208.Tadas Jasiūnas (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
5209.sonata alksnytė (Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
5210.egle varanaviciute (Rietavo sav. Tverų gimnazija)
5211.Nojus Mikalauskas (Šiaulių "Rasos" progimnazija)
5212.Mila Narbutaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
5213.Deimantė Naglytė (Šiaulių "Saulėtekio" gimnazija)
5214.Adam Liachovič (Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
5215.Ieva Plotnikovaitė (Vilniaus Žvėryno gimnazija)
5216.Austeja Sviklyte (Kauno r. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija)
5217.Sofija Sadzevičiūtė (VšĮ "Ruduo-pavasaris")
5218.Gvidas Dargužas (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
5219.Goda Miliauskaitė (Vilkaviškio rajono Pajevonio pagrindinė mokykla)
5220.Dominykas Kėža (Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
5221.Edvinas Labakojis (Panevėžio "Minties" gimnazija)
5222.Augustas Viršilas (Mažeikių Gabijos gimnazija)
5223.Kotov Nikita (Vilniaus Maironio progimnazija)
5224.Kliukovskytė Viktorija (Vilniaus Balsių progimnazija)
5225.Gytis Vaitkevičius (Jonavos r. Kulvos Abraomo Kulviečio mokykla)
5226.Jonas Savickis (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
5227.Vaičekauskaitė Razmina (Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
5228.Adelė Pauliukonytė (Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
5229.Dovydas Pertikas (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
5230.Ariana Kiprijanovič (Vilniaus "Santaros" gimnazija)
5231.Milda Meiliulytė (Šiaulių r. Gruzdžių gimnazija)
5232.Ema Kuokštytė (Skuodo Bartuvos progimnazija)
5233.Julija Grauslytė (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
5234.Edvinas Petravičius (Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
5235.Benas Venckus (Šiaulių Medelyno progimnazija)
5236.434751330 (Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
5237.Justas Gedminas (Šiaulių r. Gruzdžių gimnazija)
5238.Agnius Asakavičius (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
5239.Vainiuus Kertenis (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
5240.Maksimilian Turlinskij (Vilniaus Lazdynų mokykla)
5241.Aleksandra Sotničenko (Klaipėdos "Pajūrio" progimnazija)
5242.Austėja Ivanova (Švenčionių pradinė mokykla)
5243.Armandas Raila (Panevėžio rajono Paįstrio Juozo Zikaro gimnazija)
5244.Lauruševičius Justas (Vilniaus Balsių progimnazija)
5245.Titas Ivanauskas (Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
5246.Viltė Kontenytė (Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
5247.Monika Turulytė (Panevėžio 5-oji gimnazija)
5248.Andrėja Strigauskaitė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
5249.Karilė Švedaitė (Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus)
5250.Nojus Matkevičius (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
5251.Mantas Čepulis (Joniškio r. Žagarės gimnazija)
5252.Kasparas Beresnevičius (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
5253.Austėja Garnytė (Kėdainių r. Šėtos gimnazija)
5254.Gabija Rankauskaite (Palangos Šventosios pagrindinė mokykla)
5255.Kostas Vasiljevas (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
5256.Elzė Poškaitė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
5257.Greta (Panevėžio 5-oji gimnazija)
5258.Darija Riaukaitė (Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
5259.Matas Vaidotas (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
5260.Eigilė Baršytė (Kelmės r. Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija)
5261.Aistė Sipavičiūtė (Plungės r. Šateikių pagrindinė mokykla)
5262.Justinas Zinkevičius (Varėnos "Ryto" progimnazija)
5263.Lukas Vilimavičius (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
5264.Dovydas Vasiliauskas (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
5265.Jonas Šimelevičius (Kauno Milikonių progimnazija)
5266.Nojus Rukas (Kauno "Vyturio" gimnazija)
5267.Kornelijus Čižauskas (Radviliškio r. Pociūnėlių pagrindinė mokykla)
5268.Lukas Tukanas (Anykščių r. Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras)
5269.Eivinas Miliauskas (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
5270.Rozalija Marija Racevičiūtė (Kėdainių "Atžalyno" gimnazija)
5271.Roberta Aleliūnaitė (Panevėžio "Minties" gimnazija)
5272.Emilis Stoškus (Šiaulių sporto gimnazija)
5273.Milana Martyniuk (Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazija)
5274.Aistė Razbadauskaitė (Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
5275.Robertas Sapkevič (Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazija)
5276.Gabrielė Armonaitė (Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
5277.Gerda Monginaitė (Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
5278.Nerija Brinevičiūtė (Marijampolės marijonų gimnazija)
5279.Dovydas Davidonis (KTU inžinerijos licėjus)
5280.Danielius Gaurilčikas (Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
5281.Sitkevičius Simas (Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
5282.Evald Čikiliov (Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla)
5283.Nalivaiko Denis (Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
5284.Aistis Banevičius (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
5285.Armandas Barysas (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
5286.Akvilė Riaukaitė (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
5287.Dovydas Jarokovas (Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
5288.Elinga Pumputytė (Kauno "Vyturio" gimnazija)
5289.Modestas Klimašauskas (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla, Radvilėnų filialas)
5290.Adomas Volungevičius (Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
5291.Adas Misevičius (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
5292.Matas Kūlokas (Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
5293.Jonė Bataitytė (Šakių "Varpo" mokykla)
5294.Beatričė Metrikytė (Rietavo sav. Tverų gimnazija)
5295.Aurimas Četrauskas (Vilniaus Karoliniškių gimnazija)
5296.Ana Judinė (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
5297.Arnas Žemgulis ("Šaltinėlio" privati mokykla)
5298.Matas Lenčiauskas (Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės profesinio rengimo centras)
5299.Laurynas Ravako (Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
5300.Dairidas Budinas (Šiaulių Gytarių progimnazija)
5301.Markas Gricius (Raseinių Šaltinio progimnazija)
5302.Simona Paulikaitė (Viešoji įstaiga „Vaivorykštės tako“ gimnazija)
5303.Ernestas Podvorskis (Vilniaus "Saulėtekio" mokykla-daugiafunkcis centras)
5304.Paulius Šteinys (Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija)
5305.Jokūbas Paškevičius (Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
5306.Rokas Jakšas (Šiaulių sporto gimnazija)
5307.Pijus Tydmanas (Šiaulių Gytarių progimnazija)
5308.Evelina Šalnaitė (Ignalinos r. Naujojo Daugėliškio mokykla - daugiafunkcis centras)
5309.Gabija Ėringytė (Šakių "Varpo" mokykla)
5310.Gabija Buivydaitė (Mažeikių Sodų pagrindinė mokykla)
5311.Emilija Šakėnaitė (Ignalinos r. Naujojo Daugėliškio mokykla - daugiafunkcis centras)
5312.Deimante Tviragaitė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
5313.Aleksej Žirnov (Visagino "Atgimimo" gimnazija)
5314.Mindaugas Ūsas (Kalvarijos sav. Sangrūdos gimnazija)
5315.Ąžuolas Burškys (Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
5316.Vincas Mackevičius (Vilniaus Antakalnio progimnazija)
5317.Ernestas Strolys (Kauno Rokų gimnazija)
5318.Gerarda Voverytė (Šiaulių Gegužių progimnazija)
5319.Rokas Kliokis (Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija)
5320.Simona Alijauskaitė (Raseinių r. Ariogalos gimnazija)
5321.Albert Višnevski (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
5322.Grytė Merkevičiūtė (Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija)
5323.EGLUTĖ PRANAITYTĖ (Vilkaviškio r. Žaliosios Vinco Žemaičio pagrindinė mokykla)
5324.Rytis Mačiulaitis (Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija)
5325.Bajorinaitė Goda (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
5326.Eimantė Karinauskaitė (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
5327.Jore Steikas (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
5328.Agnietė Gudiškytė (Šakių "Varpo" mokykla)
5329.Karolina Kažukauskaitė (Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
5330.Algirdas Toločka (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
5331.Bagdonavičius Matas (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
5332.Matas Stuckis (Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
5333.Kornelija Stankevičiūtė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
5334.Markas Čepulis (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
5335.Dovydas Virbalis (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
5336.Gabija Vercinskaitė (Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija)
5337.Steponavičius Gytis (Šiaulių Gytarių progimnazija)
5338.Benas Dambrauskas (Vilniaus Naujininkų mokykla)
5339.Akvilė Strumylaitė (Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
5340.Adomas Navikas (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
5341.Adrija Janaudytė (Utenos Krašuonos progimnazija)
5342.Adriana Masiliūnaitė (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
5343.Vakarė Pakeltytė (Vilniaus Naujininkų mokykla)
5344.Dovydas Niauronis (Prienų r. Išlaužo pagrindinė mokykla)
5345.Emilija Lepševičiūtė (Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
5346.Deivydas Berenis (Plungės r. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija)
5347.Rytis Lenkauskas (Kretingos r. Vydmantų gimnazija)
5348.Dileta Kazelskytė (Šiaulių Gegužių progimnazija)
5349.Rokas (Kauno Palemono gimnazija)
5350.Milana Romaš (Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija)
5351.Saulius Vaškys (Telšių "Kranto" progimnazija)
5352.Nikita Charlap (Visagino "Atgimimo" gimnazija)
5353.Ignas Zaleckis (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
5354.Benas Kutka (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
5355.Šarūnė Gedraitytė (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
5356.Gerda Černiauskaitė (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
5357.Gytis Kržičkauskas (Šiaulių r. Gruzdžių gimnazija)
5358.Regina Adomavičiūtė (VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
5359.Giedrius Vazgys (Kauno "Vyturio" gimnazija)
5360.Saulė Goluvovaitė (Kauno r. Babtų gimnazija)
5361.Nikita Kasakovskij (Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija)
5362.Ermina Kvieskaitė (Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
5363.Deimantas Žvinklys (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
5364.Augustė Dyglytė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
5365.Ignas Skudutis (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
5366.Butkevičiūtė Greta (Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
5367.Gintarė Kutaravičiūtė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla, Radvilėnų filialas)
5368.Arnas Gutauskas (Viešoji įstaiga Kazlų Rūdos Valdorfo progimnazija)
5369.Gabrielė Čečėtaitė (Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
5370.Saulė Šavelytė (Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
5371.paulina orlovaitė (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
5372.Vakarė Šukaitytė (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
5373.Atėnė Rumšaitė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
5374.Rytis Bernotas (Vilniaus Žemynos progimnazija)
5375.Dominik Sturlis (Vilniaus Lazdynų mokykla)
5376.Gustė Savukaitė (Alytaus Šaltinių progimnazija)
5377.Neda Stoškutė (Tauragės r. Batakių pagrindinė mokykla)
5378.Evelina Žičkutė (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
5379.Petrovas Vaidas (Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla)
5380.Vitalija Butkutė (Panevėžio 5-oji gimnazija)
5381.Gustas Abelkis (Telšių "Atžalyno" progimnazija)
5382.tauras andrejevskis (Vilniaus Žemynos progimnazija)
5383.Danilaitė Ieva (Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
5384.Justė Steponavičiūtė (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
5385.Greta Medišauskaitė (Molėtų r. Suginčių pagrindinė mokykla)
5386.Laurynas Beleckas (Telšių "Atžalyno" progimnazija)
5387.Aušra Petkutė (Kauno r. Raudondvario gimnazija)
5388.Arminas Žukauskas (KTU inžinerijos licėjus)
5389.NOJUS BLINSTRUBAS (VGTU inžinerijos licėjus)
5390.Jotautas Vaičaitis (Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
5391.Gabija Butniūtė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
5392.Geigalas Dominykas (Vilniaus Žemynos gimnazija)
5393.Eimantas Šakinis (Gargždų "Minijos" progimnazija)
5394.Armandas Grincevičius (Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
5395.Marta Šmidt (Vilniaus "Ryto" progimnazija)
5396.Timonas Vaižmužys (Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija)
5397.Jonas Vyšniauskas (Marijampolės "Saulės" pradinė mokykla)
5398.Erikas Viršičius (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
5399.Ignas Jakubovskis (Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
5400.Tomas Rakauskas (Alytaus "Drevinuko" mokykla-darželis)
5401.Gabija Janušauskaitė (Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
5402.Vytis Antinis (Vilniaus Baltupių progimnazija)
5403.Aistė Kazlauskaitė (Kauno Milikonių progimnazija)
5404.Saulė Petkevičiūtė (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
5405.Ugnė Raukaitė (Plungės r. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija)
5406.Benas Valenta (Birštono gimnazija)
5407.Gustė Riapšaitė (Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
5408.Skrabaitė Ugnė (Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla)
5409.Benediktas Jonas Grigas (Šv. Juozapo mokykla)
5410.VILTĖ RAPALYTĖ (Telšių "Atžalyno" progimnazijos Žarėnų skyrius)
5411.Rugilė Anusevičiūtė (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
5412.Mažena Voitkevič (Vilniaus r. Paberžės šv. Stanislavo Kostkos gimnazija)
5413.Viktorija Ražanaitė (Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija)
5414.Ąžuolas Šiurkus (Šiaulių Medelyno progimnazija)
5415.Andrėja Būraitė (Kalvarijos sav. Jungėnų pagrindinė mokykla)
5416.Airidas AndrušKA (Viešoji įstaiga Kuršėnų politechnikos mokykla)
5417.Ostina Andžė (Utenos mokykla-vaikų darželis "Varpelis")
5418.Patricija Žebuolytė (KTU inžinerijos licėjus)
5419.Matas Bielskis (Radviliškio Vaižganto progimnazija)
5420.Gabija Dručiūnaitė (Kauno "Aušros" gimnazija)
5421.Rosita Monkevičiūtė (Šiaulių profesinio rengimo centras)
5422.Rokas Mazur (Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
5423.Palionytė Julija (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
5424.Agatas Daunys (Šiaulių Jovaro progimnazija)
5425.Mingailė Kilbauskaitė (Radviliškio Vaižganto progimnazija)
5426.Austėja daugyte (Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
5427.Rokas Matulevičius (Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
5428.Ieva Juozapaitytė (Vilniaus Antakalnio progimnazija)
5429.Tomas Raibužis (Plungės „Babrungo“ progimnazija)
5430.Danas Katilius (Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
5431.Eismantas Petrušaitis (Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
5432.Agnė Plungytė (Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
5433.Gabija Rimkutė (Kauno r. Vilkijos gimnazija)
5434.Aljana Myru (Marijampolės „Šaltinio“ progimnazija)
5435.Vytautas Šukys (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
5436.Sabrina Bapkauskaitė (Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras)
5437.Vanesa Matulevič (Vilniaus Žemynos gimnazija)
5438.Lodaitė Saulė (Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
5439.Danielė Liebutė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
5440.Paulius Žilinskas (Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija)
5441.Goda Rukšytė (Molėtų r. Suginčių pagrindinė mokykla)
5442.Hubertas Akelaitis (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
5443.Rusnė Dušauskaitė (Kauno "Vyturio" gimnazija)
5444.Orestas (Vilniaus "Židin