Atsitiktinių skaičių generatorius
  

www.olympis.lt virtualios realybės akinių ACME laimėtojų nustatymas

Pastaba: burtų traukimas įvykdytas automatiniu būdu nepriklausomos burtų traukimo sistemos pagalba, lošimo organizatorius neturėjo jokios įtakos lošimo rezultatams. Sistema neleidžia redaguoti arba pašalinti lošimą. Detaliau.
Lošimo ID26399
Aprašymaswww.olympis.lt virtualios realybės akinių ACME laimėtojų nustatymas
Lošimo organizatoriuswww.olympis.lt
Lošimo tipasLaimėtojų nustatymas burtų keliu
Sukūrimo data2019-12-07 13:49:35
Dalyvių skaičius28813
Laimėtojų skaičius5
Besidubliuojančių dalyvių skaičius0
Panašūs lošimaiPanašių lošimų sistemoje nerasta
Burtų traukimo data2019-12-07 13:50:20

Laimėtojai

#DalyvisPastabos
1.Goda Bekintytė (Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
2.Matas Lekūnas (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
3.Alik Chatkevič (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
4.Domas Narbutas (Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
5.Ema Auškalnė (UAB Karalienės Mortos mokykla)

Nelaimėjusieji

Pastaba: laimėtojų diskvalifikavimo atveju dalyvis šio sąrašo viršuje automatiškai patenka į laimėtojų sąrašą.
#DalyvisPastabos
6.Dominykas Boravski (Vilniaus Gabijos gimnazija)
7.Radvilė Petruškevičiūtė (Kauno Veršvų gimnazija)
8.Nerilė Kviecinskaitė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
9.Miglė Stumbraitė (Šiaulių Jovaro progimnazija)
10.Kamilė Kaminskaitė (Alytaus r. Butrimonių gimnazijos Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcis skyrius)
11.Gustė Maliauskaitė (Marijampolės marijonų gimnazija)
12.Marta Misevičiūtė (Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazija)
13.Simas Šiaudvytis (Alytaus Šaltinių progimnazija)
14.Mantas Palepšis (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
15.Neilas Zymonas (Kazlų Rūdos pradinė mokykla)
16.Eimantas Auškalnis (Gargždų "Minijos" progimnazija)
17.Ugnius Radavičius (Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
18.Silvija Jusaitė (Marijampolės „Šaltinio“ progimnazija)
19.Joris Buinauskas (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
20.Samanta Pilvelytė (Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla)
21.Marius Pervazas (Vilkaviškio r. Vištyčio Petro Kriaučiūno mokykla-daugiafunkcis centras)
22.Urtė Šniukštaitė (Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
23.Grantas Mitalas (Kauno Milikonių progimnazija)
24.Kamilė Vabolytė (Alytaus Piliakalnio progimnazija)
25.Liutauras Jonaitis (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
26.Gendrutė Nemeikšytė (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
27.Agneta Gaidytė (Švenčionių progimnazija)
28.Adrijana Kauneckaitė (Kalvarijos gimnazija)
29.Auksė Šiaučiūnaitė (Šiaulių r. Raudėnų mokykla-daugiafunkcis centras)
30.vakarė butėnaitė (Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
31.Benita Butkutė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
32.NIKOLAJ GONČAROV (Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
33.Vestina Stanaityte (Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
34.Viačeslavas Chochlovas (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
35.Vytautė Budrikytė (Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
36.Augustas Pocius (Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija)
37.Viltė Kavaliauskaitė (Alytaus Šaltinių progimnazija)
38.Paulius Norkūnas (Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
39.Tomas Kačinskas (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
40.Julija Charenkova (Visagino "Atgimimo" gimnazija)
41.Lėja Kalašnikovaitė (Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
42.Viltė Grebeniukaitė (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
43.Smiltė Gruzdžiūtė (Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
44.Juras Kavaliauskas (Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
45.Akvilė Mažeikaitė (Panevėžio Rožyno progimnazija)
46.Nojus Kerulis (Panevėžio „Aušros“ progimnazija)
47.Gabija Juškevičiūtė (Kazlų Rūdos pradinė mokykla)
48.Fausta Mačiulaitytė (Kauno r. Lapių pagrindinė mokykla)
49.Pijus Šantaris (Šiaulių Gegužių progimnazija)
50.Erika Vitunskaitė (Alytaus r. Butrimonių gimnazijos Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcis skyrius)
51.Domantas Sereika (Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
52.Saulė Bukantaitė (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
53.Patricija Peciukonytė (Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
54.Aleksandra Šliukovaitė (Vilniaus Lazdynų mokykla)
55.Tverijonas Matas (Anykščių Jono Biliūno gimnazija)
56.Butautaitė Ema (Telšių "Atžalyno" progimnazija)
57.Karolina Butelevičiūtė (Alytaus profesinio rengimo centras)
58.Augustė Tautvydaitė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
59.Paula Mykolaitytė (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
60.Iveta Janulevičiūtė (Panevėžio r. Velžio gimnazija)
61.Aleksas Rusnak (Vilniaus Antakalnio gimnazija)
62.Domantas Ivanauskas (Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
63.Martynas Anužis (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
64.Karolis Bilotas (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
65.Lėja Ponomariova (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
66.Lukas Januškauskas (Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
67.Ema Misiūnaitė (Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
68.Andrėja Brokė (Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
69.Martynas Jurevičius (Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
70.Rikardas Gasaitis (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
71.Matas Ežerskis (Vilniaus „Genio“ progimnazija)
72.Ignas Šabūnas (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
73.Mantas Dainys (Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
74.Elzė Sviderskytė (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
75.Domarkas Laškovas (Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazija)
76.Barbora Rimkutė ("Šaltinėlio" privati mokykla)
77.Renaldas Grinkevičius (Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
78.Austėja Maskoliūnaitė (Vilniaus "Sietuvos" progimnazija)
79.Romanova Valerija (Visagino "Atgimimo" gimnazija)
80.aiste žasytytė (Šilutės r. Vilkyčių pagrindinė mokykla)
81.Deividas Špakis (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
82.Augustė Lakačauskaitė (Telšių "Germanto" progimnazija)
83.Ieva Pinikaitė (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
84.Vakarė Korolkovaitė (Vilniaus Balsių progimnazija)
85.Dominykas Dilba (Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
86.Goda Chadarovič (Vilniaus r. Rukainių gimnazija)
87.Enrika Rašinskytė (Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
88.Ariana Pokusajeva (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
89.Margarita Vaickutė (Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
90.Žavinta Anukaitė (Pagėgių savivaldybės Piktupėnų pagrindinė mokykla)
91.Gerda Butkutė (Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
92.Rimvydas Jasinavičius (Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
93.Tajus Simonavičius (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
94.Nojus Kavaliauskas (Klaipėdos r. Slengių mokykla-daugiafunkcis centras)
95.Rokas Latkauskas (Kauno Petrašiūnų progimnazija)
96.Edvinas Riabčėnka (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
97.Tadas Orvydas (Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
98.Adomas Savickas (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
99.Jurgis Želtotrubovas ("Šaltinėlio" privati mokykla)
100.Vilius Motuzas (Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
101.Laurynas Venckus (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
102.Ugnius Arminas (Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
103.Milda Ramanauskaitė (Marijampolės marijonų gimnazija)
104.Jokūbas Pauliukaitis (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
105.Martynas Navalinskas (Biržų technologijų ir verslo mokymo centras)
106.Mantas Želvys (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
107.Neda Vaitkevičiūtė (Alytaus Dainavos progimnazija)
108.Ignas Brazdilis (Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
109.Emilija Blažytė (Klaipėdos r. Slengių mokykla-daugiafunkcis centras)
110.Tajus Čepas (Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
111.Raigardas Ruškys (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
112.Saulė Lileikytė (Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija)
113.Lev Shirvinskii (Vilniaus darželis - mokykla "Saulutė")
114.Armintė Čapaitė (Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
115.Patricia Teišerskytė (KTU inžinerijos licėjus)
116.Gedas Vileikis (Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centras)
117.Marta Šuopytė (Vilniaus "Vyturio" pradinė mokykla)
118.Austėja Vaitkutė (Panevėžio r. Karsakiškio Strazdelio pagrindinė mokykla)
119.Grėtė Tumėnaitė (Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla)
120.Simona Ambraziejūtė (Marijampolės marijonų gimnazija)
121.Samanta Balytė (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
122.Nikita Novickij (Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
123.Fausta Urbštaitė (Šakių "Varpo" mokykla)
124.Aurelija Turskytė (Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija)
125.Lukas Radzevičius (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
126.Norbert Garkauskas (Vilniaus r. Zujūnų gimnazija)
127.Ignė Mediekšaitė (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
128.Matas Ostromeckas (Kaišiadorių r. Žaslių pagrindinė mokykla)
129.Dargužaitė Rosita (Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
130.Deimantė Juškauskaitė (Kauno Motiejaus Valančiaus mokykla-darželis)
131.Margarita Mockutė (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
132.Viktorija Žilinskaitė (Rietavo sav. Tverų gimnazija)
133.Ieva Augustanavičiūtė (Raseinių Šaltinio progimnazija)
134.Ugnė Adomavičiūtė (Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
135.Miglė Černiūtė (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
136.Airida Rimgailaitė (UAB Karalienės Mortos mokykla)
137.Urtė Katčenkaitė (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
138.Ula Kvaraciejūtė (Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
139.Nojus Širvys (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
140.Emilija Kazakevičiūtė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
141.Kamilė Malakauskaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
142.Emilija Vaičiūnaitė (Kauno r. Lapių pagrindinė mokykla)
143.Lukrecija Rasiukevičiūtė (Elektrėnų "Versmės" gimnazija)
144.Mykolas Adamonis (Prasminga vaikystė)
145.Mantvydas Liuleikis (Klaipėdos r. Slengių mokykla-daugiafunkcis centras)
146.Ariana Ročiūtė (Gargždų "Minijos" progimnazija)
147.Matulytė Austėja (Kauno Veršvų gimnazija)
148.Simonas Gabrielius Sabaliauskas (Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
149.Kristupas Mociškis (Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
150.Ugnė Matonytė (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
151.Mantas Toliušis (Klaipėdos r. Agluonėnų pagrindinė mokykla)
152.Jovita Danilevičiūtė (Kaišiadorių r. Žaslių pagrindinė mokykla)
153.Gustas Braždžiūnas (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
154.Adomėnas Mantas (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
155.Ramunė Žainytė (Šiaulių jėzuitų mokykla)
156.Jordanas Ruzgus (Vilniaus Naujininkų mokykla)
157.Leticia Šlekytė (Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
158.Andrius Petrosevicius (Šiaulių Dainų progimnazija)
159.Augustas Žukauskas (Kazlų Rūdos sav. Antanavo pagrindinė mokykla)
160.Ervinas Vadeikis (Vilniaus "Ryto" progimnazija)
161.Šarūnas Agintas (Šilutės M. Jankaus pagr. mokyklos Traksėdžių progimnazijos skyrius)
162.Nazarovaitė Elzė (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
163.Roberta Paragytė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
164.Matas Vyšniauskas (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
165.Gabija Butniūtė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
166.Sofija Jermakaitė (Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
167.Nikoleta Kozlovska (Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
168.Kamilė Vaidogaitė (Alytaus Dzūkijos mokykla)
169.Jonė Zaurinytė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
170.Simona Rutkauskaitė (Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
171.Domantas Musulas (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
172.Lukas Rudelis (Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
173.Rokas Barcevičius (Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
174.Ailanas Andrulis (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Blindžių skyrius)
175.Edvinas Vaickus (Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
176.Dovilė Vasiliauskaitė (Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
177.Kernius Matačinskas (Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės pagrindinio ugdymo skyrius)
178.Saulė Dugnaitė (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
179.Urtė Balkytė (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
180.Raminta Pabiržytė (Kauno Dainavos progimnazija)
181.Viktorija Jucytė (8) (Klaipėdos Vitės progimnazija)
182.Rūta Pileičikaitė (Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
183.Paulius Saukaitis (Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
184.Ugnė Lenkevičiūtė (Radviliškio r. Grinkiškio Jono Poderio gimnazija)
185.Kriščiūnaitė Inga (Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras)
186.Gabija Ramanauskaitė (Vilkaviškio r. Sūdavos pagrindinė mokykla)
187.Ignas Leščiauskas (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
188.Valerija Rodz (Vilniaus "Saulėtekio" mokykla-daugiafunkcis centras)
189.Grantas (Kauno "Saulės" gimnazija)
190.Kamilė Zakarauskaitė (Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
191.Agatas Stasiulis (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
192.Marius Lazdauskas (Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
193.Mantas Motijauskas (Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
194.Andriejus Butkus (Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
195.Smiltė Juodagalvytė (Utenos r. Saldutiškio pagrindinė mokykla)
196.Paulina Gustaitė (Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
197.Jokūbas Urniežius (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
198.Laurynas Sinkevičius (Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
199.Armandas Baltrimas (Kretingos rajono Salantų gimnazija)
200.Anisija Avgustionok (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
201.Jankauskaitė Marija (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
202.Oskaras Slavinskas (Trakų r. Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazija)
203.Viktorija Norkaitytė (Kazlų Rūdos sav. Jankų pagrindinė mokykla)
204.Gratas Gedraitis (Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
205.Martynas Židžiūnas (Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
206.Daiva Jociūtė (Kėdainių suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras)
207.Austėja Žukauskaitė (Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
208.Nojus Statauskas (Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
209.Armandas Paulauskas (Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
210.Ugnė Sabutytė (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
211.Arnas Kondrotas (Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
212.Vanesa Bukialytė (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazija)
213.Emilija Staškevičiūtė (Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
214.Benas Urmanavičius (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
215.Demilė Grybauskaitė (Marijampolės marijonų gimnazija)
216.Augustė Švažaitė (Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
217.Milda Kizlaitė (Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
218.Edvinas Godliauskas (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
219.Meida Džiautaitė (Vilniaus Balsių progimnazija)
220.Martinas Vaičiulis (Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
221.Rugile (Utenos r. Saldutiškio pagrindinė mokykla)
222.Justė Kleponytė (Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
223.Liepa Liutkutė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
224.Ieva Jasukaitytė (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
225.Rimkutė Agnė (Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
226.Žygimantas Blažauskas (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
227.Austėja Jurkovytė (Prienų r. Stakliškių gimnazija)
228.Julius Serdiukovas (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
229.Viltė Zajankauskaitė (Kauno "Vyturio" gimnazija)
230.Ernestas Jasėnas (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla Ustukių pagrindinio ugdymo skyrius)
231.Emilija Urbonaitė (Skuodo r. Aleksandrijos pagrindinė mokykla)
232.Šarūnas Juknius (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
233.Šukys Ainoras (Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
234.Fausta Dobilaitė (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
235.Domantas Pakinkevičius (Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
236.Justina Strolytė (Kauno "Saulės" gimnazija)
237.Paulius Pultarackas (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
238.Liepa Sviderskaitė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
239.Jokūbas Ivanauskas (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
240.Elzė Andrulevičiūtė (Kauno Senamiesčio progimnazija)
241.Agata Vincel (Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
242.Liucija Lankauskaitė (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
243.Neidas Kalitončikas (Švenčionių progimnazija)
244.Viltėja (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
245.Urtė Martinavičiūtė (Šilutės r. Usėnų pagrindinė mokykla)
246.Kamilė Bricaitė (Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
247.Neda Novičenko (Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
248.Rugilė Remeikaitė (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
249.Julija Poškaitė (Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija)
250.Ieva Daugėlaitė (Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
251.Raminta Asnauskaitė (Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
252.Paula Nenartavičiūtė (Elektrėnų pradinė mokykla)
253.Titas Vidikas (Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
254.Donatas Vitkauskas (Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
255.Urtė Lubytė (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
256.Gytis Čebatavičius (Kauno Suzukio pradinė mokykla)
257.Rusnė Trepekaitė (Panevėžio rajono Paįstrio Juozo Zikaro gimnazija)
258.Sibilė Tėja Žabinskaitė (Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
259.Rūta Vasiliauskaitė (Prienų r. Stakliškių gimnazija)
260.Dovydas (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
261.Rokas Adomavicius (Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
262.Nojus Ališauskas (Kalvarijos sav. Sangrūdos gimnazija)
263.Osvaldas Ocerlingas (Šilutės pirmoji gimnazija)
264.Elzė Jakštytė (Šakių "Varpo" mokykla)
265.Raigardas Kėkštas (Švenčionių r. Adutiškio pagrindinė mokykla)
266.Lukas Valauskis (Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
267.Skaiva Navadunskytė (Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
268.Liepa Mažeikaitė (UAB „Taškius“)
269.Dominika Turlinska (Trakų r. Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazija)
270.Adelija Popovaitė (Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
271.Ąžuolas Lilionis (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
272.Vilija Rumbutytė (Švenčionių r. Adutiškio pagrindinė mokykla)
273.Miglė Staškūnaitė (Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
274.Mingailė Kaminskaitė (Molėtų pradinė mokykla)
275.Ainoras Ruskonis (Utenos Rapolo Šaltenio progimnazija)
276.Erika Kniūkštaitė (Kauno "Saulės" gimnazija)
277.Simonas Ūselis (VGTU inžinerijos licėjus)
278.Majus Gilius (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
279.Augustė Žilinskaitė (Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
280.Daniel Siliuk (Šalčininkų "Santarvės" gimnazija)
281.Matas Pėstininkas (Kauno Rokų gimnazija)
282.Algirdas Bredelis (VGTU inžinerijos licėjus)
283.Simas Vasaitis (Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
284.Benas Lunevičius (Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
285.Gilmina Spurytė (KTU inžinerijos licėjus)
286.Merkytė Miglė (Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
287.Matas Grajauskas (Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
288.Einoras Repečka (Rokiškio mokykla-darželis "Ąžuoliukas")
289.Linas Šeduikis (Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
290.Rusnė Gaučaitė (Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
291.Silvija Sidliarevičiūtė (Varėnos r. Panočių pagrindinė mokykla)
292.Greta Burzdžiūtė (Kelmės "Kražantės" progimnazija)
293.Urtė Daugėlaitė (Jonavos pradinė mokykla)
294.Laura Vismolekaitė (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
295.Jokūbas Gudaitis (Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
296.Goda Vilkaitė (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
297.Milda Ulvidaitė (Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
298.Rokas Eitkevicius (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
299.kamile zilinskaite (Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
300.Ieva Barochaitė (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
301.Gvidas Lazdauskas (Šilutės r. Ž. Naumiesčio gimnazijos Gardamo progimnazijos skyrius)
302.Marta Ulskytė (Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
303.Emilijus Barkevičius (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
304.Antanas Nekrošius (Molėtų pradinė mokykla)
305.Domas Vaidanavičius (Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
306.Mėta Meilūnė (VšĮ Šiaurės licėjus)
307.Marius Ūsaitis (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
308.Arijus Japšas (Plungės r. Prūsalių mokykla-darželis)
309.Greta Kaukėnaitė (Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
310.Unė Prakapaitė (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
311.Emilė Aukštuolytė (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
312.Donatas Bulika (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
313.Patricija Bielskytė (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
314.Emilis Gervelis (Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
315.Adriana Šliukovaitė (Vilniaus Lazdynų mokykla)
316.Saulė Karaliūnaitė (Lazdijų r. Šventežerio mokykla)
317.Arūnė Navickaitė (VšĮ Šiaurės licėjus)
318.Karilė Vasiliauskaitė (Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
319.Miglė Laurušonytė (Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
320.Regimantas Senkus (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
321.Aelita Liegutė (Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
322.Justė Šiaudvytytė (Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
323.Džiugas Grėbliauskas (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
324.Goda Vinikaitė (Rokiškio r. Obelių gimnazija)
325.Pijus Liatukas (Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
326.Karina Burakaitė (Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
327.Emilis Makackas (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla)
328.Arijus Zuzevi (Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija)
329.Deinoras Skorupskas (Kėdainių kalbų mokykla)
330.Raigardas Šlajus (Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
331.Ema Paltanavičiūtė (VGTU inžinerijos licėjus)
332.Adomas Staškauskas (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
333.Benas Jakovlev (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
334.Simas Stankevičius (VGTU inžinerijos licėjus)
335.Skaiva Linkytė (Rietavo sav. Tverų gimnazija)
336.Rugilė Padimanskaitė (Vilniaus Baltupių progimnazija)
337.Neda Paukštytė (Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
338.Matas Baliukonis (Vilniaus jėzuitų gimnazija)
339.Dovydas Labutis (Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
340.Bitinaitė Mėta (Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
341.Mockus Jonas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
342.Matas Ruočkus (Prienų r. Veiverių Tomo Žilinsko gimnazija)
343.Sofija Stambrauskaitė (Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
344.Milita Galinytė (Kauno Milikonių progimnazija)
345.Andrius Stacevičius (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
346.Marijus Šedys (Zarasų profesinė mokykla)
347.Rusnė Vilutytė (Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
348.Viltė Laukaitytė (Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
349.Tadas Šibirkštis (Pakruojo rajono Balsių pagrindinė mokykla)
350.Šerpetytė Karolina Ieva (Kauno "Aušros" gimnazija)
351.Jonušaitė Vanesa (Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
352.Lukas Karosevičius (Kauno "Nemuno" mokykla)
353.Darius Liutkevičius (Kauno Veršvų gimnazija)
354.Kristupas Lelešius (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
355.Ugnė Nagytė (Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
356.Vasilii Popov (Vilniaus Vasilijaus Kačialovo gimnazija)
357.Titas Staskevičius (Kėdainių r. Dotnuvos pagrindinė mokykla)
358.Lebedeva Sofija (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
359.Aurena Mikalauskaitė (Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos Paežerių pagrindinio ugdymo skyrius)
360.Statkevičiūtė Kotryna (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
361.Gabija Dadonaitė (Vilniaus "Minties" gimnazija)
362.Emilija Bieliūnaitė (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
363.Beata Daugirdaitė (Šiaulių Jovaro progimnazija)
364.Austėja Bankovskaitė (Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
365.Luka Kalinauskaitė (KTU inžinerijos licėjus)
366.ADRIJA MAŽIKAITĖ (Kėdainių r. Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinė mokykla)
367.Vytautė Šilkaitytė (Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
368.Rokas Luinis (Telšių r. Tryškių Lazdynų Pelėdos gimnazijos Kaunatavos skyrius)
369.Emma Kalvaitytė (Šiaulių Gegužių progimnazija)
370.Barbaraušaitė Aurelija (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
371.Emilis Girdauskas (Vilkaviškio pradinė mokykla (II korpusas))
372.Rikardas Bandinskas (Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
373.Mateuš Aliuk (Vilniaus r. Maišiagalos kun. Juzefo Obrembskio gimnazija)
374.Nojus Kunevičius (Panevėžio rajono Paįstrio Juozo Zikaro gimnazija)
375.Kamilė Bernatonytė (Kauno Rokų gimnazija)
376.Carukevičiūtė Andrėja (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
377.Rugilė Černiauskaitė (Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
378.Meda Šileikytė ("Šaltinėlio" privati mokykla)
379.Benas Renkauskas (Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
380.Dovydas Milkeris (Šilutės r. Katyčių pagrindinė mokykla)
381.Simonas Ulevičius (Marijampolės sav. Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija)
382.Karolis Banišauskas (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
383.Gabija Tvarogelskaitė (VGTU inžinerijos licėjus Dvarčionių skyrius)
384.Paulius Tamulis (Raseinių Šaltinio progimnazija)
385.Silvija Bobrovskaja (Vilniaus ,,Juventos" gimnazija)
386.Karolina Pšemeneckaitė (Kėdainių "Atžalyno" gimnazija)
387.Adas Grakulskis (Kauno Milikonių progimnazija)
388.Vakaris Alksnys (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
389.Bartas Martinaitis (Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
390.elžbieta gudinaitė (Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
391.Neda Jakaitytė (Kauno Rokų gimnazija)
392.Emilija Martinkutė (Šilalės r. Obelyno pagrindinė mokykla)
393.Milana Dilytė (Vilniaus Naujininkų mokykla)
394.Darja Gavrilova (Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
395.Konstantinas Akelis (KTU inžinerijos licėjus)
396.MANTVYDAS ČIUTA (Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
397.Evita Kriaučiūnaitė (Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
398.Augustina Kriščiūnaitė (Šiaulių profesinio rengimo centras)
399.Laurynas Sermontis (Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija)
400.Kučinskaitė Paulina (KTU inžinerijos licėjus)
401.Nojus Vakaris Samauskas (VšĮ Šiaurės licėjus)
402.Zujus Rokas (Kauno r. Ugnes Karvelis gimnazija Ežerėlio skyrius)
403.GRETA KLEINAITYTĖ (Kauno Dainavos progimnazija)
404.Dagnė Aliukonytė (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
405.Aretas Leščinskas (Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
406.Justė Valančiūtė (Telšių "Džiugo" gimnazija)
407.Dovydas Šiaulys (Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
408.Andrius Valiukėnas (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
409.Gabija Petrauskaitė (Pakruojo "Atžalyno" gimnazija)
410.Emilija Kalnikaitė (Šiaulių r. Bubių mokykla)
411.Airida Jankauskaitė (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
412.Mišeikytė Elinga (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
413.Anastasija Lužinskaja (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
414.platon pavliukevich (Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija)
415.Tautvilas Vengraitis (Kauno Rokų gimnazija)
416.Tadas Radzevičius (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
417.Deividas Virkštis (Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
418.Sniegė Makarovaitė (Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazija)
419.DeivinaZarankaitė (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
420.Mykolas Urban (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazija)
421.Deimantas Grigorjevas (Švenčionių progimnazija)
422.Šarūnė Bendaravičiūtė (Prienų r. Stakliškių gimnazija)
423.Zykaitė Gabija (Telšių "Atžalyno" progimnazija)
424.Banys Arijus (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
425.Eimantas Vaičys (Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
426.Ainė Vaškevičiūtė (Kauno "Vyturio" gimnazija)
427.Indrė Tamošiūnaitė (Šiaulių Zoknių progimnazija)
428.Dovydas Leškys (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
429.Fausta Vinkauskaitė (Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla)
430.Matas Miškinis (Ukmergės "Šilo" progimnazija)
431.Deivydas Šližys (Panevėžio r. Piniavos mokykla-darželis)
432.Paulina Mincevičiūtė ("Šaltinėlio" privati mokykla)
433.Arštikaitytė Keila (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
434.Karolis Turskis (Šiaulių r. Bubių mokykla)
435.Austėja Dikinytė (Kauno "Vyturio" gimnazija)
436.Pijus Vilkauskas (Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
437.Dovydas Kveinys (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
438.Mėta Vitkauskytė (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
439.Kornelija Danielaitytė (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
440.Samanta Murauskaitė (Plungės vyskupo Motiejaus Valančiaus pradinė mokykla)
441.Augustė Morkevičiūtė (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
442.Skaistė Kavaliauskaitė (Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija)
443.Emilijus Simanavičius (Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
444.Mantvydas Gedrimas (Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazija)
445.Gabija Stoškutė (Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
446.Austėja Saunorytė (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
447.Marius Venslavičius (Kauno šv. Kazimiero progimnazija)
448.Kajus Krencevičius (Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
449.Auksė Vasiliauskaitė (20) (Klaipėdos Vitės progimnazija)
450.Mėta Vidugirytė (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
451.Aras Ačas (Marijampolės profesinio rengimo centras)
452.Simonas Lapinskas (Vilniaus Ozo gimnazija)
453.Benas Alekna (Kauno r. Vilkijos gimnazija)
454.Aistė Karnilaitė (Kaišiadorių technologijų ir verslo mokykla)
455.Anastasija Gale (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
456.Paulius Narbutas (Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla)
457.Viktorija Kučinskaitė (Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
458.Matas Ažusenis (Panevėžio r. Velžio gimnazija)
459.Jokūbas Andruška (Akmenės r. Kruopių pagrindinė mokykla)
460.Daniil Mikhaylov (Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
461.Kamil Borkovskij (Vilniaus "Saulėtekio" mokykla-daugiafunkcis centras)
462.Kontautas Oskaras (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
463.Erika Norkevičiūtė (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
464.Arnas Naujokaitis (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
465.Nora Nechuženko (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
466.Artur Stoliarčik (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
467.Žygimantas Kajokas (Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
468.Jonas Sendzikas (Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
469.Emilis Bičiūnas (Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
470.Miglė Mickevičiūtė (Kauno Suzukio pradinė mokykla)
471.Vakaris Valatkevičius (Prienų r. Jiezno gimnazija)
472.Deividas Ivanovas (Radviliškio r. Pakalniškių pagrindinė mokykla)
473.ALANAS VAITKUS (Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
474.Dovydas Lisauskas (Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
475.Akvilė Brukštutė (Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
476.Aistis Sivickas (Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
477.Justina Danilevičiūtė (Kauno "Vyturio" gimnazija)
478.Emilija Lukauskaitė (Kauno Veršvų gimnazija)
479.Aurėja Andrijauskaitė (VGTU inžinerijos licėjus)
480.Pijus Keturka (Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
481.Armantė Lukoševičiūtė (Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
482.Dominyka Stecenko (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
483.Danielius Mencevičius (Ūdrijos pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcis skyrius)
484.Saulė Polionovaitė (Vilniaus Baltupių progimnazija)
485.Rapolas Paškevičius (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
486.Kajus Razulevičius (Kaišiadorių r. Žiežmarių gimnazija)
487.Elzė Šimaitytė (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
488.Kupreščenkaitė Mėta (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
489.Saulė Grižaitė (Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
490.Karina Naudžiūtė (Kazlų Rūdos sav. Bagotosios pagrindinė mokykla)
491.Stoškutė Viltė (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
492.Eimantas Lučinskas (Alytaus Vidzgirio progimnazija)
493.Tautvydas Ulevičius (Alytaus profesinio rengimo centras)
494.Vytautas Ferensa (Marijampolės profesinio rengimo centras)
495.Julija Ūselytė (Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
496.Viltė Jatkauskaitė (Šilutės Pamario pagrindinė mokykla Rusnės progimnazijos skyrius)
497.Estela Matusevičiūtė (Marijampolės "Smalsučio" pradinė mokykla)
498.Akvilė Jakaitė (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
499.Ignas Zaleckis (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
500.Augustas Černiauskas (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
501.LUKAS VAITKEVIČIUS (Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
502.Gabija Labanauskaitė (Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
503.Kajus Kiznis (Alytaus Dainavos progimnazija)
504.Angela Vyšniauskaitė (UAB Karalienės Mortos mokykla)
505.Aronas Ziniukas (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
506.Augustė Andrijauskaitė (Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
507.Airidas Valiūnas (Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
508.Elžbieta Špakovskytė (Šilutės Žibų mokykla)
509.Eigirdas Alšauskas (Kauno Dainavos progimnazija)
510.Indrė Griškevičiūtė (Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
511.Emilija Rutkauskaitė (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
512.Karina Kozun (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
513.Vanesa Dimševičiūtė (Ukmergės r. Želvos gimnazija)
514.David Leseckis (Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla)
515.Austėja Vedeikaitė (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
516.Karolis Arlauskas (Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
517.Adriana Bryžytė (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
518.tajus kiskis (Ukmergės "Šilo" progimnazija)
519.Laurynas Grabažis (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
520.Nojus Grigišas (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
521.Ieva Šikšniūtė (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
522.Adomas Martišius (Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazijos Ramučių skyrius)
523.Mantas Kuliavičius (Kaišiadorių r. Rumšiškių Antano Baranausko gimnazija)
524.Jonas Novickis (Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
525.Justas Ašmonas (Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
526.Jorė Jatkauskaitė (Šilutės Žibų mokykla)
527.Gaučys Patrikas (Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla)
528.Kotryna Fetingytė (Pagėgių savivaldybės Pagėgių pradinė mokykla)
529.Gustavas Bliuva (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
530.Evija Rumšaitė (Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
531.Arnas Davidovičius (Vilniaus "Ryto" progimnazija)
532.Paulina Kuncevičiūtė (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
533.Anastasija Nemitko (Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
534.Jomantas Šmigelskas (Kauno Tirkiliškių mokykla-darželis)
535.Majus Panumis (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
536.Mykolas Prapuolenis (Šakių "Varpo" mokykla)
537.Gabija Čekanauskaitė (Kauno r. Zapyškio pagrindinė mokykla)
538.Kamilė Revaitytė (Prienų r. Stakliškių gimnazija)
539.Sandra Mammadova (Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
540.Vytautė Šamonskytė (Palangos pradinė mokykla)
541.Viktorija Novicka (Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
542.Julija Dovliaševič (Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
543.Vaiva Lingaitė (Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
544.Timas Balkūnas (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
545.Elzė Brazionytė (Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
546.Ella Grace Ravson (UAB Karalienės Mortos mokykla)
547.Lukas Strašinskij (Trakų r. Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinė mokykla)
548.Austėja Viedrynaitytė (Kauno r. Zapyškio pagrindinė mokykla)
549.Kojalaitė Kornelija (Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija)
550.Paulius Petrauskas (Klaipėdos r. Kretingalės pagrindinė mokykla)
551.Ūla Šimelevičiūtė (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
552.Vaitautas Panka (Kupiškio P. Matulionio progimnazijos Kupos pradinio ugdymo skyrius)
553.kamile baronaite (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
554.Titas Litvinas (Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
555.Justas Kinderis (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
556.Elina Strimaitytė (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
557.Rokas Garifovas (Vilniaus automechanikos ir verslo mokykla)
558.Dominykas Sinkevičius (Švenčionių progimnazija)
559.Vaida Brusokaitė (Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
560.Motiejus Šiaudvytis (Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija)
561.Austėja Mozūraitė (Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla)
562.Gabija Cibulskytė (Kretingos rajono Salantų gimnazija)
563.Matas Gižys (Jonavos r. Žeimių mokykla-daugiafunkcis centras)
564.Ema Mockutė (Gargždų "Minijos" progimnazija)
565.Urtė Gerybaitė (Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
566.Gabriel Gasperovič (Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
567.Lukas Ronkys (Telšių "Džiugo" gimnazija)
568.Ugnius Janušaitis (Elektrėnų pradinė mokykla)
569.Kalininas Artur (Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
570.Rokas Nastulevičius (Elektrėnų sav. Semeliškių gimnazija)
571.Arnas Keturakis (Utenos Aukštakalnio progimnazija)
572.Ieva Černiauskaitė (Kauno r. Kačerginės pradinė mokykla)
573.Deividas Bubulis (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
574.Arnelija Kačkan (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
575.Deimantė Skėrytė (Akmenės r. Kruopių pagrindinė mokykla)
576.Izabelė Petrulevičiūtė (Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
577.Austėja Otulak (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
578.Nesteckis Edvardas (KTU inžinerijos licėjus)
579.Kristijonas Neviadomskis (Vilniaus Pavilnio progimnazija)
580.Vaidotas Baltrušis (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
581.Goda Sakalauskaitė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
582.Maksim Filistovič (Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija)
583.Evelina Januševičiūtė (Panevėžio Rožyno progimnazija)
584.Liepa Burokaitė (Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
585.Igaunytė Ermina (Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
586.Emilė Stakonaitė (Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
587.Alanas Lukjanovičius (Vilniaus Ozo gimnazija)
588.Ajus Andrulis (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
589.Matuzevičiūtė Arielė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
590.Dominykas Norvaišas (Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
591.Rapolas Ulinskas (Alytaus "Drevinuko" mokykla-darželis)
592.Urtė Bruožytė (Raseinių Šaltinio progimnazija)
593.Matas Virbickas (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
594.Mačiulis Eimantas (Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras)
595.Sofija Sadauskaitė (Marijampolės marijonų gimnazija)
596.Gabrielius Matonis (Vilniaus technologijų, verslo ir žemės ūkio mokykla)
597.Neringa Mauricaitė (Šilutės r. Juknaičių pagrindinė mokykla)
598.Mežanec Augustinas (Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla)
599.Urtė Kisieliūtė (Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
600.Toma Pitkauskaitė (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
601.Naglis Nikolaitis (Šakių "Varpo" mokykla)
602.Lymantas Jakšys (Marijampolės "Saulės" pradinė mokykla)
603.Eimantas Anulis (Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
604.Timas Butkus (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
605.Dovydas Januškevičius (Elektrėnų pradinė mokykla)
606.Justas Valaitis (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
607.Isajus Sušinskas (Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
608.Austėja Bartytė (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
609.Paulina Deksnytė (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
610.Zubavičius Tadas (Kėdainių Kalbų mokykla)
611.Aistė Laimė Skrebytė (Vilniaus Maironio progimnazija)
612.Luka Nacevičiūtė (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
613.Paulius Navickas (Varėnos r. Panočių pagrindinė mokykla)
614.Justina Mulskytė (Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
615.Gabrielė Mineikaitė (Kalvarijos sav. Sangrūdos gimnazija)
616.Arnis Čėsna (Vilkaviškio pradinė mokykla)
617.Lukas Tamošiūnas (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
618.Miglė Žiobaitė (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
619.Modestas Čeponis (Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
620.Elvinas Sidabra (Kazlų Rūdos pradinė mokykla)
621.Justinas Biliūnas (Šiaulių r. Pakapės mokykla)
622.Danielius Uščinas (Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
623.PAVLIUK V. (Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla)
624.Ugnė Dambrauskaitė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
625.Rūta Tamaševičiūtė (Vilniaus jėzuitų gimnazija)
626.Justas Laukys (Neringos gimnazija)
627.Akvilė Paulavičiūtė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
628.Saideta Medelytė (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
629.Deividas Paškevičius (Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
630.Dovydas Niauronis (Prienų r. Išlaužo pagrindinė mokykla)
631.Kamilė Karajeva (Vilniaus "Saulėtekio" mokykla-daugiafunkcis centras)
632.Eva Kūraitė (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
633.Justė Vitkauskaitė (Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
634.Emilija Vasiliauskaitė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla, Radvilėnų filialas)
635.Nojus Valinčius (Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
636.Airida Ragauskaitė (Elektrėnų pradinė mokykla)
637.Daugirdas Gončaras (Kauno r. Babtų gimnazija)
638.Aivaras Ivoška (Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
639.Gustas Grikietis (KTU inžinerijos licėjus)
640.Jokūbas Šapoka (Utenos Krašuonos progimnazija)
641.Ignas Ribikauskas (Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija)
642.Vilius Naujokas (Kupiškio r. Skapiškio pagrindinė mokykla)
643.Benas Vainorius (Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazija)
644.Gerda Aleksandravičiūtė (Jurbarko r. Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazija)
645.Saulė Marija Toropčina (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
646.Greta Ramoškevičiūtė (Marijampolės profesinio rengimo centro Vilkaviškio skyrius)
647.Lėja Zajančkauskaitė (Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
648.Kamilė Balčiūnaitė (Marijampolės marijonų gimnazija)
649.Samanta Tchasse Simo (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
650.Justas Mikšys (Kauno jėzuitų gimnazija)
651.Paulina štiliūtė (Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
652.Emilija Žilinskaitė (Kauno r. Raudondvario gimnazija)
653.Orestas Jasas (Kupiškio r. Noriūnų Jono Černiaus pagrindinė mokykla)
654.Laura Meškaitė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
655.Vėjūnė Vaitiekūnaitė (Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
656.Smiltė Kasparavičiūtė (Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
657.Vincentas Zupkauskas (Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
658.Ananevas Matas (Telšių "Atžalyno" progimnazija)
659.Meida Kybartaitė (Vilniaus Žvėryno gimnazija)
660.Rugilė Staškūnaitė (Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
661.Mantas Rasiukevičius (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
662.Gerda Jocaitė (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
663.Dominykas Kančys (Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
664.Titas Zazirskas (Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
665.Tomas Akelis (Vilniaus jėzuitų gimnazija)
666.Arnas Deika (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
667.Ugnė Mackevičiūtė (Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
668.Aurimas Petrulėnas (Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
669.Živilė Ronkytė (Telšių "Džiugo" gimnazija)
670.Kamilė Undžytė (Kretingos rajono Kurmaičių pradinė mokykla)
671.Dominykas Krunkaitis (Kauno Suzukio pradinė mokykla)
672.Gediminas Venclovas (Vilniaus Žvėryno gimnazija)
673.Kamilė Kulikauskaitė (Vilkaviškio r. Sūdavos pagrindinė mokykla)
674.Dominika Voronovič (Šalčininkų r. Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija)
675.Otilija Rimaitė (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
676.Vakarė Jackevičiūtė (UAB Karalienės Mortos mokykla)
677.Jurevičius Joris (Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
678.Rokas Šakys (Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
679.Elija Elijošaitytė (Šiaurės licėjus)
680.Rasa Komisaraitytė (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
681.Samuilovas Augustas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
682.Kotryna Narkutė (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
683.Martyna Tarosaitė (Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija)
684.Emilija Urbikaitė (KTU inžinerijos licėjus)
685.Maksimilian Turlinskij (Vilniaus Lazdynų mokykla)
686.Ugnė Kostkevičiūtė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
687.Austėja Noreikaitė (Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
688.Adelė Ciukšaitė (Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
689.Liepa Zinkevičiūtė (Širvintų pradinė mokykla)
690.Deividas Jablonskas (Panevėžio "Minties" gimnazija)
691.Gabrielė Valentukonytė (Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
692.Julija Bendikaitė (Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija)
693.Kornelija Jankovičiūtė (Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
694.Greta Mieželytė (Klaipėdos Gedminų progimnazija)
695.Tėja Uždavinytė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
696.Džiugas Vasčeka (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
697.Vidas Kristijonas Šulnis (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazija)
698.Kotryna Slaniūtė (Klaipėdos r. Šiūparių mokykla-daugiafunkcis centras)
699.Viktorija Jonikaitė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
700.Luknė Vaitkevičiūtė (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
701.Mėja Bubnova (Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
702.Viltė Naujokaitė (Jonavos pradinė mokykla)
703.Mėta Visminaitė (Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
704.Deivilė Petrulytė (Telšių r. Upynos pagrindinė mokykla)
705.Goda Solovjovaitė (Šiaulių Dainų progimnazija)
706.Tina Aleksejevaitė (Pakruojo r. Rozalimo pagrindinė mokykla)
707.Laurynas milašas (Vilniaus "Ryto" progimnazija)
708.Virbickas Nedas (Vilniaus Balsių progimnazija)
709.Paulius Aleškaitis (Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
710.Arvydė Paulauskaitė (Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
711.Saidas Košinskis (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
712.Rugilė Gurklytė (Ukmergės rajono Vidiškių pagrindinė mokykla)
713.Kotrina Rutkauskaitė (Kėdainių "Atžalyno" gimnazija)
714.Evaldas Bikelis (Utenos Adolfo Šapokos gimnazija)
715.Rusnė Liepytė (Tauragės „Aušros“ progimnazija)
716.Vesta Mačiūnaitė (Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
717.Ernest Grigorjev (Švenčionių r. Pabradės "Žeimenos" gimnazija)
718.Rugilė Šablevičiūtė (Jonavos pradinė mokykla)
719.LUKAS GRIGAITIS (KTU inžinerijos licėjus)
720.Klemensas Požėra (Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
721.Gabija Paulauskaitė (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
722.Loretis Grotuzas (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
723.Kipras Petkevičius (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
724.Elzė Navikaitė (Telšių "Atžalyno" progimnazija)
725.Augustinas Slabada (Švenčionių pradinė mokykla)
726.Artiom Rutkovskij (Visagino "Atgimimo" gimnazija)
727.Edvin Jalovik (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
728.Vilius Berenis (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
729.Karolis Rudys (Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
730.Dominykas Veiverys (Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
731.Rojus Chadyšas (VGTU inžinerijos licėjus)
732.Laura Mockutė (Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
733.Simonas Mažeika (Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
734.Milana Mitianec (Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
735.Julija Survilaitė (Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
736.Skrabaitė Ugnė (Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla)
737.gabriela (Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
738.Vilmantas Malinauskas (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
739.Goda Jotautytė (Lazdijų r. Aštriosios Kirsnos mokykla)
740.Goda Černiūtė (Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
741.Andrius Marevičius (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
742.Garnys Paulius (Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija)
743.Osvaldas Bušma (Mažeikių rajono Auksūdžio mokykla-daugiafunkcinis centras)
744.Jokūbas Gaižauskas (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
745.Kajus Vaitaitis (Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
746.Karolina Rinkėvičiūtė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
747.Nojus Vasiliūnas (Pasvalio r. Daujėnų pagrindinė mokykla)
748.Kalakauskas Tadas (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
749.Danielė Švirinaitė (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
750.Estera Žernytė (Telšių "Džiugo" gimnazija)
751.Austėja Blinkevičiūtė (Vilniaus technologijų, verslo ir žemės ūkio mokykla)
752.Milėja Banytė (Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
753.Lukas Ilgevičius (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
754.Kubiliūtė Milana (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
755.Agnė Kapeikytė (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
756.Ainė Januškaitė (Marijampolės marijonų gimnazija)
757.Eligija Puskunigytė (Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
758.Austėja Slavinskaitė (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
759.Gustė Rusteikaitė (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
760.Aistis Burba (Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos Paežerių pagrindinio ugdymo skyrius)
761.Žygimantas Pipiras (Pakruojo "Atžalyno" gimnazija)
762.Emilis Miceika (Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
763.Sajus Petraitis (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
764.Karilė Vaitkevičiūtė (Šiaulių r. Kurtuvėnų mokykla-daugiafunkcis centras)
765.Evelina Varnelytė (Birštono gimnazija)
766.Deimantė Petrulytė (Telšių "Saulėtekio" pradinė mokykla)
767.Saulius Vaitkevičius (Alytaus profesinio rengimo centras)
768.Viljamas Bauža (Joniškio r. Gataučių Marcės Katiliūtės mokykla)
769.Tėja Valavičiūtė (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
770.Ieva Žiūkaitė (Alytaus r. Butrimonių gimnazijos Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcis skyrius)
771.ROKAS MARTINAITIS (Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
772.Majus Šiugžda (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
773.Saulė Stankutė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
774.Nana Mačiulytė (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
775.Arminas Vilkas (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
776.Ramilė Barzinskaitė (Šiaulių Ragainės progimnazija)
777.Majus Rauktys (Telšių r. Tryškių Lazdynų Pelėdos gimnazijos Kaunatavos skyrius)
778.Gytis Lapinskas (Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
779.Elzė Stigaitė (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
780.Gabrielė Čibiraitė (Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija)
781.Kamilė (Šilutės Žibų mokykla)
782.Vilius Raulinaitis (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
783.Smiltė Songailaitė (Prienų r. Išlaužo pagrindinė mokykla)
784.Miglė Račkauskaitė (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
785.Dominyka Stacey Eikevičiūtė (Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
786.Pažėraitė Estela (Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
787.Amanda Dapkūnaitė (Marijampolės profesinio rengimo centras)
788.Simonas Kiburys (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
789.Dominik Dzetlauskas (Vilniaus Lazdynų mokykla)
790.Gustas Remeikis (Šilutės r. Vainuto gimnazija)
791.MIGLĖ MARIJA VAŽNEVIČIŪTĖ (Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
792.Viktorija Konkina (Šiaulių "Santarvės" gimnazija)
793.Ugnius Dubaka (Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
794.Valužis Armandas (Skuodo r. Aleksandrijos pagrindinė mokykla)
795.Justas Vaitkevičius (Kauno Montesori mokykla-darželis "Žiburėlis")
796.Gabrielė Smolenskaitė (Alytaus profesinio rengimo centras)
797.Pijus Skikas (Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
798.Ieva Zapolskaitė (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
799.AUGUSTAS KURAUSKAS (Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
800.Raminta Martinkėnaitė (Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija)
801.Paulius Pocius (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
802.Žiedūnė Varnaitė (Vilniaus Baltupių progimnazija)
803.Armandas Kelpša (Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla)
804.Aivaras Petrulevič (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
805.Marta Lyneburgerytė (Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija)
806.Mantas Girkontas (Kauno Suzukio pradinė mokykla)
807.Dovydas Stravinskas (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
808.Pijus Rutkauskas (Alytaus Dzūkijos mokykla)
809.Erikas Sienkievic (Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
810.Eva Jankauskaitė (Alytaus r. Butrimonių gimnazijos Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcis skyrius)
811.Elija Juraitė (Šiaulių Medelyno progimnazija)
812.Smiltė Bendziūtė (Jurbarko r. Klausučių Stasio Santvaro pagrindinė mokykla)
813.Ūla Kuzminskaitė (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
814.Lukas Bernatavičius (Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
815.Ieva Vaicekauskaitė (Riešės gimnazija)
816.ERIK CILIA (Vilniaus r. Rukainių gimnazija)
817.Kornelija Jazdauskaitė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
818.Livija Latauskaitė (Alytaus Šaltinių progimnazija)
819.Gustas Monginas (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
820.Ugnė Ramonenkaitė (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
821.Evelina Akinytė (Utenos Adolfo Šapokos gimnazija)
822.Gustas Juodžentis (Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
823.Justė Laurinavičiūtė (Klaipėdos r. Agluonėnų pagrindinė mokykla)
824.Agata Cviklinska (Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
825.Daividas Virketis (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
826.Laurynas Lazickas (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
827.Aistis Nadzeika (Kazlų Rūdos Prano Dovydaičio pagrindinė mokykla)
828.Paulina Urbonavičiūtė (Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
829.Gustė Balašaitytė (Kelmės r. Vaiguvos Vlado Šimkaus pagrindinė mokykla)
830.Černiauskaitė Elzė (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
831.Vytautė Andriukonytė (Alytaus Šaltinių progimnazija)
832.Deina Kišūnaitė (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
833.Titas Savickas (Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
834.Aurėja Mikeliūnaitė (Panevėžio Rožyno progimnazija)
835.Aistė Grišiūtė (Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazija)
836.Erika Galaunytė (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
837.Viktorija Eigėlytė ("Šaltinėlio" privati mokykla)
838.Gabija Ilgaudaitė (Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
839.Norkus Laurius (Viešoji įstaiga Klaipėdos laivų statybos ir remonto mokykla)
840.Oresta Lutinskaitė (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
841.Ieva Petruškevičiūtė (Kauno r. Zapyškio pagrindinė mokykla)
842.Austėja Plančiūnaitė (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
843.Marius Tumynas (Marijampolės sav. Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija)
844.Ginas Kilijonas (Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
845.Ignat Poluektov (Vilniaus "Santaros" gimnazija, progimnazija)
846.Radvilas Bliukis (Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
847.Kulvinskas Jokūbas (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
848.Katerina Razumovskaja (Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
849.Aidas Skripka (Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
850.Meda Žutautaitė (Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
851.Nikita Kozlovas (Vilniaus ,,Juventos" gimnazija)
852.kajus lopinys (Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija)
853.Miglė Vaiciukevičiūtė (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
854.Damir Minin (Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
855.Adomas Rapalis (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
856.Auksė Jakučionytė (Prienų r. Išlaužo pagrindinė mokykla)
857.Dominykas Šalius (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
858.Andrejauskas Arūnas (Vilniaus "Laisvės" gimnazija)
859.Danielius Surplys (Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
860.Ramonaitė Ugnė (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
861.Toma Karnišinaitė (Marijampolės Sūduvos gimnazija)
862.Rusne Steponenaite (Utenos Aukštakalnio progimnazija)
863.Kostas Laucevičius (Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
864.Gustas Maliauskas (Pakruojo r. Lygumų pagrindinė mokykla)
865.Emilija Rimkutė (Jurbarko r. Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinė mokykla)
866.Aronas Sruogis (Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
867.Titas Mašauskas (Šiaulių Gegužių progimnazija)
868.Liepa Šakėnaitė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
869.Tomas Vareika (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
870.Danielė Mockutė (Kauno r. Batniavos mokykla-daugiafunkcis centras)
871.Mingailė Rėkutė (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
872.Lukas Čižinauskas (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
873.Mirabelė Karvelytė (Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
874.Ignas Mačiulaitis (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
875.Milda Lekšaitė (Kauno "Saulės" gimnazija)
876.Eiva Vinklerytė (Marijampolės "Saulės" pradinė mokykla)
877.Liepa Šimkutė (Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
878.Lukas Karpys (Telšių "Džiugo" gimnazija)
879.Štrimaitis Žygimantas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
880.Balčėtytė Goda (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
881.Denisas Mockus (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
882.Paulius Gotautas (Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
883.Lukrecija Zautraitė (Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
884.Valavičius Adrijanas (Kelmės "Kražantės" progimnazija)
885.Deimantė Davidavičiūtė (Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
886.Mačiulskis Joris (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
887.Aivaras Narkus (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
888.Joana Račkevičiūtė (Kėdainių "Atžalyno" gimnazija)
889.Emilis Venclovas (Panevėžio pradinė mokykla)
890.Rokas Žalimas (Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
891.Liepa Zlatkutė (Kauno r. Domeikavos gimnazija)
892.Patricija Linkevičiūtė (Vilniaus „Genio“ progimnazija)
893.Kornelija Augustinaitė (Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
894.Nojus Bartkevičius (Rokiškio r. Kavoliškio mokykla-darželis)
895.Urtė Kasperiūnaitė (Kauno "Saulės" gimnazija)
896.Matas Lažauninkas (UAB Karalienės Mortos mokykla)
897.Usonytė Areta (Ukmergės Antano Smetonos gimnazija)
898.Ignė Skuodaitė (Plungės r. Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazija)
899.Kamilė Vapsaitė (Raseinių r. Girkalnio pagrindinė mokykla)
900.Andrėja Daknytė (Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
901.Nojus Slivinskas (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla)
902.Lavija Vilkaitytė (Erudito licėjus)
903.Orinta Ramanauskaitė (Pasvalio r. Vaškų gimnazija)
904.Sovijus Gerikas (Klaipėdos "Aukuro" gimnazija)
905.Egidija Lisauskaitė (Raseinių Šaltinio progimnazija)
906.Aistė Žilionytė (Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
907.Daumantė Papukaitė (Švenčionių profesinio rengimo centras)
908.Kornelijus Milešinas (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
909.Saulė Kasparavičiūtė (VšĮ Šiaurės licėjus)
910.Goda Šašytė (Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
911.Saida Spulginaitė (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
912.Ūla Lukavičiūtė (Kazlų Rūdos sav. Jankų pagrindinė mokykla)
913.Milena Miliauskaitė (Vilniaus Maironio progimnazija)
914.Urtė Navalinskaitė (Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
915.Saulė Jatužytė (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
916.Matas Taujenis (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
917.EMILIJA IVAŠKO (Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija)
918.Arijus Mitkus (Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
919.Deimantė Medvianovaitė (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
920.Ieva Dumčiūtė (Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
921.Kajus Sabaliauskas (Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija)
922.Marius Kriaučiūnas (Šiaulių Medelyno progimnazija)
923.Gabija Ačaitė (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
924.Eva Griškevičiūtė (Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
925.Lukas Bandžiukas (Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija)
926.Gabrielė Matonytė (Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
927.Ugnė Glaveckaitė (Marijampolės marijonų gimnazija)
928.Arnas Stirbys (Pagėgių savivaldybės Pagėgių pradinė mokykla)
929.Smiltė Matuizaitė (Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
930.Arina Bichtiakova (Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
931.Dovydas Šulinskas (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
932.Kipras Valkūnas (Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
933.Austėja Milevičiūtė (Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
934.Ulijona Kulionytė (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
935.Gustė Rakauskaitė (Šakių rajono Plokščių mokykla - daugiafunkcis centras)
936.Kamilė Mockutė (Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
937.Sandra Miloševič (Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
938.Gustas Marcinkevičius (Šiaulių Gegužių progimnazija)
939.Benas Kaminskas (Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
940.jiayang nie (VGTU inžinerijos licėjus)
941.Estela Bučiūnaitė (Šiaulių jėzuitų mokykla)
942.Milana Kupčiūnaitė (Marijampolės profesinio rengimo centras)
943.Tomaš Bakšanski (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
944.PIJUS BRUSOKAS (Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
945.Arnėja Arcimavičiūtė (Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazija)
946.Gailius Danielius (Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
947.Andrėja Petkevič (Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla)
948.Danielis Vičis (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
949.Ugnė Juciūtė (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
950.Deimantė Plauškaitė (Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
951.Laurynas Jonika (Jonavos pradinė mokykla)
952.Gabrielius Šulinskas (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
953.Dominyka Juchnevičiūtė (Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
954.Rytis Šukaitis (Šakių "Varpo" mokykla)
955.PIJUS ZDANCIUS (Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
956.Laura Mačiulskytė (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
957.Pijus Bulota (Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
958.Izabela Liniovaitė (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
959.Šachvorostovas Danila (Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
960.Kajus Motukas (Lazdijų r. Kučiūnų mokykla)
961.Tomas Tirkšlaitis (Viešoji įstaiga Telšių regioninis profesinio mokymo centras)
962.Elijus Juška (VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
963.Justas Miliauskas (Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
964.Jonas Paulius Šauktenis (Panevėžio Rožyno progimnazija)
965.Vaiva Elžbieta Moncevičiutė (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
966.Saulė Janavičiūtė (Kėdainių r. Dotnuvos pagrindinė mokykla)
967.Ainis Krušna (Alytaus Dzūkijos mokykla)
968.Danielius Stočkus (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
969.Justė Nosenko (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
970.Arina Didkovskaja (Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
971.Vijolė Valeikaitė (Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
972.Dominykas Builo (Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
973.Indrė Zavadskaitė (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
974.Iveta Kačinauskaitė (Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija)
975.Adomas Dimša (Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
976.Brigita Virmauskaitė (Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija)
977.Jokūbas Vilius (Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
978.Matas Jančius (Šiaulių Salduvės progimnazija)
979.Urtė Gumauskaitė (VšĮ Šiaurės licėjus)
980.Jokūbas Nagelė (Panevėžio Rožyno progimnazija)
981.Iveta Ratkevičiūtė (Joniškio r. Skaistgirio gimnazija)
982.Oskaras Zujevas (Vilniaus "Santaros" gimnazija, progimnazija)
983.Kamilė Savickaitė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
984.Lėja Stašaitytė (Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
985.Aironas Vitkauskas (Šiaulių Gytarių progimnazija)
986.Aleksas Puriuškis (Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
987.Kalvaitis Aidas (Kauno "Aušros" gimnazija)
988.Lukas Rozga (Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
989.Greta Kazakevičiūtė (Rietavo sav. Tverų gimnazija)
990.Agneta Šeštokaitė (Kelmės r. Pakražančio gimnazija)
991.Emilija Jaselionis (Šalčininkų r. Dainavos pagrindinė mokykla)
992.Ugnė Kriščiūnaitė (VšĮ Šiaurės licėjus)
993.Patricija Žižmaraiitė (Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
994.Tautvydas Švėgžda (Šiaulių Dainų progimnazija)
995.Kotryna Mčiulytė (UAB Karalienės Mortos mokykla)
996.Nemunas Aršauskas (UAB Karalienės Mortos mokykla)
997.Patricija Janovič (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
998.Martynas Bėrantas (Vilniaus Naujininkų mokykla)
999.Karina Chalčenko (Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
1000.Akvilė Vitkevičiūtė (Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
1001.Butkutė Ieva (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1002.Deimantė Kosmanaitė (Varėnos r. Panočių pagrindinė mokykla)
1003.Gabrielius Gandrimas (Vilniaus r. Buivydiškių pradinė mokykla)
1004.Čiuta Džiugas (Naujosios Akmenės Ramučių gimnazija)
1005.Armandas Stankus (Šiaulių Salduvės progimnazija)
1006.Rusnė Pocevičiūtė (VGTU inžinerijos licėjus Dvarčionių skyrius)
1007.Modestas Koltan (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1008.Tadas Baltrušaitis (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
1009.Gustas Vaičiulis (Marijampolės marijonų gimnazija)
1010.Astijus Satkūnas (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
1011.Emilijus Simanavičius (Marijampolės marijonų gimnazija)
1012.Simas Zaikauskas (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1013.Matas Bendžius (Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
1014.Auksė Jasaitytė (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
1015.Daniela Magdalena Venckutė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
1016.Patrycja Kolesnik (Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
1017.Viltautė Adamonytė (Vilniaus Gabijos gimnazija)
1018.Šarūnas Abrukauskas (VšĮ Vilniaus inžinerijos ir technologijų licėjus)
1019.Rusnė Budrytė (Utenos Krašuonos progimnazija)
1020.Gustas Dačkevičius (Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla)
1021.Dovydas Sukauskas (Telšių "Atžalyno" progimnazija)
1022.Džiugas Šimanskis (Jurbarko r. Klausučių Stasio Santvaro pagrindinė mokykla)
1023.Liepa Trukša (Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
1024.Jokūbas Šapnagis (UAB Karalienės Mortos mokykla)
1025.Mantas Zajac (Šilutės Žibų mokykla)
1026.Agnė Montvilaitė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1027.Danielius Dumblys (Kauno Vaišvydavos pagrindinė mokykla)
1028.Veronika Jurkova (Visagino "Atgimimo" gimnazija)
1029.Kotryna Černiauskaitė (Varėnos r. Merkinės Vinco Krėvės gimnazija)
1030.Maksim Zaicev (Vilniaus Pavilnio pagrindinė mokykla)
1031.Evelina Vagapova (Biržų rajono Kratiškių mokykla-daugiafunkcis centras)
1032.Angelina Stasiulevičiūtė (Vilniaus technologijų, verslo ir žemės ūkio mokykla)
1033.Nojus Judeikis (Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
1034.Nojus Lazaravičius (Kauno "Vyturio" gimnazija)
1035.Evita GYVENAMOJO NAMO VILKAVIŠKIS, MINDAUGO G. Evita Valiukaitė (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla)
1036.Simonas Janonis (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
1037.Erikas Rubinas (Visagino „Verdenės“ gimnazija)
1038.Ajus Petraška (Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
1039.Silvenas Jonauskis (Mažeikių Kalnėnų progimnazija)
1040.Ignė marcikevičiutė (Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla Mastaičių skyrius)
1041.Dilan Pacjomčik (Vilniaus "Saulėtekio" mokykla-daugiafunkcis centras)
1042.Milda Kašelionytė (Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
1043.Nedas Ulčinas (Šiaulių Gegužių progimnazija)
1044.Nerija Vaškevičiūtė (Kauno "Vyturio" gimnazija)
1045.Kazakevičiūtė Liepa (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
1046.Lukas Baltuonis (Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija)
1047.Emilija Juknaitė (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
1048.Dominykas Blaževičius (Jonavos rajono Šveicarijos progimnazija)
1049.Evelina Maciulevičiūtė (Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
1050.Faustas Pivoriūnas (Zarasų r. Dusetų Kazimiero Būgos gimnazija)
1051.Ugnė Pečiuraitė (Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
1052.Faustas Narbutas (Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
1053.Ugnė Narmontaitė (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
1054.Toma Žiūraitė (Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija)
1055.Jokūbas Raulynaitis (VšĮ „Pažinimo taku“)
1056.Vilius Bražiūnas (Kauno šv. Kazimiero progimnazija)
1057.Rokas Rudis (Akmenės r. Papilės Simono Daukanto gimnazija)
1058.Olivija Mangevičiūtė (Vilniaus r. Maišiagalos kun. Juzefo Obrembskio gimnazija)
1059.Simas Pečiulis (Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
1060.Elmondas Laurinaitis (Panevėžio r. Piniavos mokykla-darželis)
1061.Eimantas Petrilionis (Joniškio r. Gataučių Marcės Katiliūtės mokykla)
1062.Viltė Rusinovič (Kauno Milikonių progimnazija)
1063.Stulginskis Nedas (Klaipėdos laivininkų mokykla)
1064.Karolis Deguckas (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
1065.Greta Blazgytė (Marijampolės profesinio rengimo centro Vilkaviškio skyrius)
1066.Kalinauskaitė Lėja (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
1067.Romualdas Joniškis (Akmenės r. Kruopių pagrindinė mokykla)
1068.Elena Valytė (Vilniaus savivaldybės Grigiškių pradinė mokykla)
1069.Austėja Kučinskaitė (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
1070.Mantas Bykovas (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
1071.Inesa deveikyte (Utenos Aukštakalnio progimnazija)
1072.Urbštanavičiūtė Aušra (Ukmergės Antano Smetonos gimnazija)
1073.Tomas Liulys (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1074.Luka (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
1075.Aistė Ragaišytė (Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
1076.Austėja Viskontė (KTU Vaižganto progimnazija)
1077.Otilija Rotomskytė (Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
1078.Liepa Albušytė (Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
1079.Jokūbas Kukanauskas (Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
1080.Petras Griškonis (Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla)
1081.Gabija Gudaitė (Kauno Senamiesčio progimnazija)
1082.Akvilė Balnaitytė (Vilniaus "Ryto" progimnazija)
1083.Smiltė - Emilija Mardosaitė (Birštono gimnazija)
1084.Inesa Sledzevič (Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro gimnazija)
1085.Akvilė Vilkavickaitė (Švenčionių progimnazija)
1086.Paulauskaitė Viltė (Plungės r. Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazija)
1087.Meida Sutkutė (Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
1088.Agnė Gabrėnaitė (5) (Klaipėdos Vitės progimnazija)
1089.Martyna Žiūkaitė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1090.Gerda Stralkutė (Marijampolės sav. Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija)
1091.Ernestas Barsteika (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
1092.Vanesa Jurkutė (Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
1093.Ignas Bielskis (Šiaulių Salduvės progimnazija)
1094.Simonas Pileckas (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
1095.Rėjus Karvelis (Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
1096.Rugilė Neveckaitė (Marijampolės marijonų gimnazija)
1097.Adriana Bystronovskaja (Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
1098.Rojus Balčiūnas (Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
1099.Viltė Rachinbachė (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
1100.Gabija Tiškutė (Prienų r. Veiverių Tomo Žilinsko gimnazija)
1101.Eva Jokšaitė (Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
1102.Magdelena Pociūtė (UAB Karalienės Mortos mokykla)
1103.Tomas Kaminskas (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
1104.Verpečinskaitė Ugnė (Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
1105.Jokūbas Jonaitis (VšĮ Šiaurės licėjus)
1106.Povilas Stanislavičius (Kauno r. Kačerginės pradinė mokykla)
1107.Armandas Kriščiūnas (Šiaulių Medelyno progimnazija)
1108.Točko Andrėja (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
1109.Kristina Lukšaitė (Panevėžio r. Paliūniškio pagrindinė mokykla)
1110.Titas Matijošaitis (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
1111.Brigita Stonkutė (Plungės Senamiesčio mokykla)
1112.Jurij (Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras)
1113.ugne sereikaite (Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
1114.Danielius Bertulis (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
1115.Gabija Lunytė (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
1116.Šarūnė Peštenytė (Šiaulių profesinio rengimo centras)
1117.Gvidas Stasevičius (Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
1118.Ūla Vosyliūtė (Vilniaus Baltupių progimnazija)
1119.Rūta Dičiūtė (Šiaulių Gegužių progimnazija)
1120.Danielis Januškauskis (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
1121.Augustas Poliakovas (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
1122.Kostas Žydelis (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
1123.Lukas Nekročius (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1124.Darija Rimovskaja (Šiaulių "Santarvės" gimnazija)
1125.Džiugas Kochanauskas (Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
1126.Čepulkovskytė Ema (Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
1127.Gabija Daudoravičūtė (Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija)
1128.Matas Butkus (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
1129.J. Zolotoverch (Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
1130.Edita Mameniškytė (Anykščių r. Debeikių pagrindinė mokykla)
1131.Gustė Jankauskaitė (Anykščių r. Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazija)
1132.Elvinas Guokas (Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
1133.Nojus Dabravalskis (Skuodo rajono Barstyčių pagrindinė mokykla)
1134.Ugnė Raugalaitė (Alytaus Panemunės progimnazija)
1135.Vakarė Degimaitė (Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
1136.Saulius Mikulėnas (Kauno jėzuitų gimnazija)
1137.Dominik Šelkovski (Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
1138.Elena Grigaravičiūtė (Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
1139.Elija Kurklietytė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
1140.Ramūnė Mieldažytė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1141.Rytis Venskutonis (Vilniaus "Ryto" progimnazija)
1142.Ignas Kojala (Vilniaus jėzuitų gimnazija)
1143.Julius Virvilas (Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija)
1144.Gudrė Giržadaitė (Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
1145.Gabriela Urynovičiūtė (Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazija)
1146.Simona Žaldarytė (Klaipėdos r. Kretingalės pagrindinė mokykla)
1147.Stela Bobelytė (Kauno Šančių mokykla-daugiafunkcis centras)
1148.Tautvydas Komskis (Pagėgių savivaldybės Pagėgių pradinė mokykla)
1149.Liepa Rakauskaitė (Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
1150.Guoda Ramanauskytė (Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
1151.Darja Arnašiūtė (Šilutės Pamario pagrindinė mokykla Rusnės progimnazijos skyrius)
1152.Liepa Banaitė (Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
1153.Rusne Pinigyte (Panevėžio Rožyno progimnazija)
1154.Nikita Šilov (Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
1155.Karolina Naginevičiūtė (Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
1156.Karolyna Sinickaitė (Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
1157.Šimaitytė Deimilė (Joniškio r. Žagarės gimnazija)
1158.Milava Oleksina (Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
1159.Tajus Paliulis (Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
1160.Aidis Purvinis (Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija)
1161.Bilaišis Neilas Jonas (Utenos Krašuonos progimnazija)
1162.Samanta Gerasičkina (Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
1163.Indrė Musteikytė (Anykščių r. Traupio pagrindinė mokykla)
1164.BEATA GRIPKAUSKAITĖ (Jonavos pradinė mokykla)
1165.Pučinskas Ernestas (Ukmergės Antano Smetonos gimnazija)
1166.Gytis Vyšniauskas (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1167.Atėnė Raskazovaitė (Kupiškio r. Subačiaus gimnazija)
1168.Valaika Tajus (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
1169.Viktoras Rastenis (Trakų r. Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinė mokykla)
1170.Ugnius Vilnius (Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
1171.Domas Jurkšas (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
1172.Sebeckis Ugnius (Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
1173.Viktorija Žiūkaitė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1174.Gabija Jocytė (Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
1175.Lėja Daminaitytė (Prienų r. Išlaužo pagrindinė mokykla)
1176.Ąžuolas Šešelgis (Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
1177.Greta Miškinaitė (Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija)
1178.Mejeris Tomas (Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
1179.Gabrielius Aliaševič (Vilniaus Naujininkų mokykla)
1180.Agnetė Grigaitytė (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
1181.Domas Dringelis (Vilniaus Žirmūnų gimnazija)
1182.Tamulionytė Rasvydė (Radviliškio r. Baisogalos gimnazija)
1183.Vilius Mikutaitis (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
1184.Gustas Kaminskas (Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
1185.Emilė Šlapkauskaitė (Alytaus Panemunės progimnazija)
1186.Vestina Zymonaitė (Šakių rajono Kidulių pagrindinė mokykla)
1187.Emilijus Broneika (Plungės Senamiesčio mokykla)
1188.Kamilė Skėrytė (Panevėžio Rožyno progimnazija)
1189.Nojus Šimelionis (Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės pagrindinio ugdymo skyrius)
1190.Gabija Andrijaitytė (Raseinių r. Girkalnio pagrindinė mokykla)
1191.Ernestas Andrijauskas (Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
1192.Nerilė Jankauskaitė (Šiaulių r. Bubių mokykla)
1193.Friederici Benediktas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
1194.Ema Bagdonaitė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
1195.Bernadeta Ščėsnaitė (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
1196.Dominyka Kliucevičiūtė (Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
1197.Arminas Kildišis (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1198.Dovydas Pacevičius (Panevėžio r. Dembavos progimnazija)
1199.Aistė Avižienytė (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
1200.Benas Šiautkulis (VšĮ Šiaurės licėjus)
1201.Karolina Reišytė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1202.Vilius Kirša (Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
1203.Anužis Nojus (KTU inžinerijos licėjus)
1204.Kostas Girdzijauskas (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
1205.Brigita Žemaitytė (Kauno Milikonių progimnazija)
1206.Mėja Andrijauskaitė (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
1207.Leonardas Farah (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
1208.Paulius Bučmys (Kretingos Simono Daukanto progimnazija)
1209.Artiom Višnevskij (Visagino Draugystės progimnazija)
1210.Beata Rukaitė (Ignalinos r. Naujojo Daugėliškio mokykla - daugiafunkcis centras)
1211.Modestas Bieliauskas (Telšių "Džiugo" gimnazija)
1212.Kristupas Gailiūnas ("Šaltinėlio" privati mokykla)
1213.Povilas Gudaitis (Marijampolės profesinio rengimo centro Vilkaviškio skyrius)
1214.Pijus Indrašius (VšĮ Vilniaus inžinerijos ir technologijų licėjus)
1215.Emilis Gusevas (Vilniaus Lazdynų mokykla)
1216.Eimantas Tiškus (Viešoji įstaiga Kretingos technologijos ir verslo mokykla)
1217.Ariana Užkurėlytė (Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
1218.Evelina Povilaitytė (Vilkaviškio pradinė mokykla)
1219.Arnas Mockevičius (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
1220.Justas Savickas (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
1221.Gabrielė Dubicka (Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
1222.Tadas Liutvinas (Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla)
1223.Luka Kepežinskaitė (Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
1224.Nojus Baliukonis (Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
1225.Meda Kardišauskaitė (Marijampolės marijonų gimnazija)
1226.Povilas Palivonas (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
1227.Vytenis Povilaitis (Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla Mastaičių skyrius)
1228.Adriana Mickutė (Telšių r. Janapolės pagrindinė mokykla)
1229.Nikita Kavoliūnas (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
1230.Paulius Celiešius (Kauno Rokų gimnazija)
1231.Airidas Rimšelis (Utenos Krašuonos progimnazija)
1232.Mija Murauskaitė (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
1233.Pavlovskij Daniel (Vilniaus Liepkalnio mokykla)
1234.Gabrielė Šablinskaitė (Vilniaus "Saulėtekio" mokykla-daugiafunkcis centras)
1235.Tėja Merkelytė (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
1236.Rasa Railaitė (Erudito licėjus)
1237.Majus Palickaitis (Kauno Milikonių progimnazija)
1238.Edas Reikertas (Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
1239.Armandas Rimgaila (UAB Karalienės Mortos mokykla)
1240.Viltė Stanelytė (Šilutės Žibų mokykla)
1241.Nedas Bilevičius (Radviliškio r. Pociūnėlių pagrindinė mokykla)
1242.Rosita Revuckaitė (Prienų r. Išlaužo pagrindinė mokykla)
1243.Orestas Dapšys (Skuodo rajono Barstyčių pagrindinė mokykla)
1244.Marijus Zabukas (Utenos mokykla-vaikų darželis "Varpelis")
1245.Jonas Guntys (Švenčionių r. Švenčionėlių Mindaugo gimnazija)
1246.Mantvydas Gailius (Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
1247.Gabrielė Stankūnavičiūtė (Jonavos pradinė mokykla)
1248.Vilius Tominis (Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
1249.Vasara Vyšniauskaitė (Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
1250.Erikas Jankauskas (Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
1251.Saulius Černeckis (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
1252.Vizbaraitė Tėja (Ukmergės Antano Smetonos gimnazija)
1253.Kristupas Švedkauskas (Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
1254.Karina Piščelinaitė (Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
1255.Domantas Viršilas (Telšių "Džiugo" gimnazija)
1256.Skaistė Bertulytė (Mažeikių rajono Auksūdžio mokykla-daugiafunkcinis centras)
1257.Dominik Tiuchtij (Vilniaus Pavilnio pagrindinė mokykla)
1258.Feliksas Čeginskas (Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
1259.Motiejus Tamutis (Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
1260.Augustė Gelumbauskaitė (Kėdainių "Atžalyno" gimnazija)
1261.Kostas Miliauskas (Kretingos Simono Daukanto progimnazija)
1262.Tautvydas Mažutis (Kauno "Nemuno" mokykla)
1263.Elzė Ambrazevičiūtė (Klaipėdos "Varpelio" mokykla-darželis)
1264.Rokas Liaukus (Prienų r. Išlaužo pagrindinė mokykla)
1265.Fausta Steponaitytė (Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija)
1266.Eimantas Rozenbergas (Kėdainių kalbų mokykla)
1267.Pranas Kaziukaitis (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
1268.Viktorija Mazurkevičiūtė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1269.Kamilė Sakalauskaitė (Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos Ruzgų skyrius)
1270.Diana Jaselionis (Šalčininkų r. Dainavos pagrindinė mokykla)
1271.Donatas Javarovič (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
1272.Norbertas Jasulaitis (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
1273.Eva Rupeikaitė (Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
1274.armante (Šilutės r. Vilkyčių pagrindinė mokykla)
1275.Austėja Krušinskaitė (Kauno r. Babtų gimnazija)
1276.Milena Balan (Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
1277.Urtė Veličkaitė (Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
1278.Gustė Mackutė (Rokiškio r. Kavoliškio mokykla-darželis)
1279.Danas Jasevičius (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
1280.Dilanas Dičmonas (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
1281.Benas Matulevicius (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
1282.Jokūbas Komskis (Pagėgių savivaldybės Pagėgių pradinė mokykla)
1283.EMA (Kauno Milikonių progimnazija)
1284.Miglė Kušvidaitė (Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
1285.Ieva Kundrotaitė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
1286.Saulė Marija Savickytė (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
1287.Gustas Šerepeka (Utenos Dauniškio gimnazija)
1288.Naglis Jauniškis (Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
1289.Mantas Dagenis (Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
1290.Antanavičius Arvydas (Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla)
1291.Gerda Ledzinskaitė (Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
1292.Elzė Aleksandravičiūtė (Alytaus r. Simno gimnazija)
1293.Edgaras Jurkšaitis (Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
1294.Ignas Zigmantas (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
1295.Kasparas Grigas (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
1296.Danielis Valskis (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
1297.Deividas Anušauskas (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
1298.Justas Nagys (UAB Karalienės Mortos mokykla)
1299.Dominik Kežun (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
1300.Gintarė Gaučaitė (Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
1301.Stanevičiūtė Urtė (Kėdainių Kalbų mokykla)
1302.Vilius Oskaras (Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
1303.Gabrielius Mizeras (Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
1304.Rugilė Sviderskytė (Kauno "Vyturio" gimnazija)
1305.Dovydas Daračius (Klaipėdos technologijų mokymo centras)
1306.Mantė Adomaitytė (Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
1307.Deimantė Venckutė (Kretingos rajono Baublių mokykla-daugiafunkcis centras)
1308.Justinas Paulauskas (Alytaus Dainavos progimnazija)
1309.Lukrecija Baltuonytė (Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazija)
1310.Adomas Šiurkus (Akmenės r. Papilės Simono Daukanto gimnazija)
1311.Jorūnė Puplauskaitė (Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
1312.Paulina Jachimovič (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
1313.Vita Trainaitytė (Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
1314.Ema Grubliauskaitė (Telšių "Džiugo" gimnazija)
1315.Melita Šerpetauskytė (Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
1316.Martynas Mileška (Mažeikių rajono Auksūdžio mokykla-daugiafunkcinis centras)
1317.Milkintas Bartas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
1318.Eva Banytė (Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija)
1319.Aurelija Vaigauskyte (Šiaulių profesinio rengimo centras)
1320.Oskaras Kananaitis (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
1321.Normantas Lepšys (Marijampolės marijonų gimnazija)
1322.Alisa Saveljeva (Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
1323.Žilvinas Stonkus (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
1324.Daumantas Valeika (Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
1325.Gabija Fedotova (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
1326.Kornelijus Sruoginis (Šilutės r. Katyčių pagrindinė mokykla)
1327.Augustė Lukočiūtė (Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
1328.Edita Šoliūnaitė (Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
1329.Uršulia Turlinska (Trakų r. Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazija)
1330.Melda Prekevičiūtė (Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
1331.Liliana Kupčikaitė (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
1332.Novikova Valerija (Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
1333.Evita Kaminickaitė (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
1334.Aistė Vaivadaitė (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1335.Ugnius Alminas (Klaipėdos r. Slengių mokykla-daugiafunkcis centras)
1336.Bulauka Gediminas (Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykla)
1337.Salomėja Stankevičiūtė ("Šaltinėlio" privati mokykla)
1338.Oliveris Trečokas (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
1339.Ema Gudavičiūtė (Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
1340.Karolis Kuokštis (Šiaulių r. Naisių mokykla)
1341.Lukas Šarkūnas (Telšių r. Tryškių Lazdynų Pelėdos gimnazija)
1342.Akvilė Janušonytė (Molėtų r. Joniškio mokykla-daugiafunkcis centras)
1343.Joris (Kauno "Saulės" gimnazija)
1344.Arnoldas Mokejevas (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1345.Paulina Razmaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1346.Diana Pažusinskaitė (Vilniaus Žvėryno gimnazija)
1347.Danas Šaipūnas (Radviliškio r. Pakalniškių pagrindinė mokykla)
1348.Emilis Paičius (Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
1349.Danielius Šeršniovas (Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
1350.Aurijus Tumėnas (Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija)
1351.Rugilė Malinauskaitė (Akmenės r. Papilės Simono Daukanto gimnazija)
1352.Beatričė Jarašūnaitė (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
1353.Eimantas Dikšaitis (Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija)
1354.Lina Lipnickaitė (Pasvalio r. Daujėnų pagrindinė mokykla)
1355.Jokūbas Tumynas (Alytaus Panemunės progimnazija)
1356.Urtė Grigalevičiūtė (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
1357.Emilija Uginčiūtė (Tauragės Jovarų pagrindinė mokykla)
1358.Smiltė Arnytė (Kauno "Vyturio" gimnazija)
1359.Saulė Petrulionytė (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
1360.Gabija Gyraitė (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
1361.Emilis Grikšas (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
1362.Samanta Jankauskaitė (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
1363.Lina Matusevičiūtė (Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazija)
1364.Motiejus Užusienis ("Šaltinėlio" privati mokykla)
1365.Austėja Žilinskaitė (Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
1366.Agnė Mikalauskaitė (Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
1367.Petrauskaitė Adriana (Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija)
1368.Gabija Darginavičiūtė (Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
1369.Particijus Šimkus (Joniškio r. Žagarės gimnazija)
1370.Dija Rudzevičiūtė (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
1371.Augustė Petronytė (Rokiškio r. Pandėlio gimnazija)
1372.Edvard Karpovič (Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
1373.Ostina Andžė (Utenos mokykla-vaikų darželis "Varpelis")
1374.Deimantė Kripaitė (Plungės Senamiesčio mokykla)
1375.Kamilė Jakubovskytė (Šiaurės licėjus)
1376.Miglė Kunčiūtė (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
1377.Povilas Rudakas (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
1378.Gustas Sereika (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
1379.Rojus Petrauskas (Vilniaus Balsių progimnazija)
1380.Toma Girdvainytė (Šilutės r. Usėnų pagrindinė mokykla)
1381.Urtė Palubinskaitė (Vilkaviškio pradinė mokykla)
1382.Emilija Budraitytė (Šiaulių Dainų progimnazija)
1383.Adrija Račytė (Šiaulių r. Šilėnų mokykla)
1384.Matas Jaras (Kauno r. Zapyškio pagrindinė mokykla)
1385.Fausta Kleinauskaite (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
1386.Amelija Vaišvylaitė (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
1387.Dovydas Burbulis (Vilkaviškio pradinė mokykla)
1388.Jorūnė Žiauberytė (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1389.Mažvydas Karnauskas (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
1390.Žydrūnė Bytautaitė (Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
1391.Tėja Albertynaitė (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
1392.MODESTAS TRIVOKAS (Daujėnų pagrindinė mokykla Kriklinių skyrius)
1393.Alessandra Pascale (Tauragės „Aušros“ progimnazija)
1394.Austėja Kugaudaitė (VGTU inžinerijos licėjus Dvarčionių skyrius)
1395.Gabrielė Garbutė (Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
1396.Gintarė Kunšteinaitė (Šilutės profesinio mokymo centras)
1397.Justas Leonavičius (Kauno r. Babtų gimnazija)
1398.Gustas Germanas (Molėtų pradinė mokykla)
1399.Gabrielė Korniuščenko (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
1400.Augustas Juodžbalis (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1401.Viktorija Jočytė (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
1402.Kotryna Žilytė (Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija)
1403.Gabrielė Bertašiūtė (Šakių "Varpo" mokykla)
1404.Neila Morkytė (Kretingos rajono Jokūbavo Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
1405.Gabrielė Mataitytė (Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
1406.Gabija Blekaitytė (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
1407.Ignas Knokneris (Marijampolės profesinio rengimo centras)
1408.Justina Bumblytė (Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
1409.Orinta Varneckaitė (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
1410.Tadas Ališauskas (Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
1411.Rokas Slavinskis (Plungės „Babrungo“ progimnazija)
1412.Ieva Bačiauskaitė (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
1413.Ugnė Grinkevičiūtė (Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
1414.Baltušonytė Gintarė (Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
1415.Viltė Varnaitė (Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija)
1416.Danielius Petrošius (Jonavos r. Užusalių mokykla-daugiafunkcis centras)
1417.Augustas Beita (Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio gimnazija)
1418.Vincas Petras Stankevičius (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
1419.Ugnė Arbatavičiūtė (Marijampolės Sūduvos gimnazija)
1420.Amanda Mackevičiūtė (Panevėžio r. Berčiūnų pagrindinė mokykla)
1421.Patrikas Mežanecas (Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
1422.Izabele Juodelis (Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
1423.Adrija Dovidaitytė (Kauno Veršvų gimnazija)
1424.Goda Marcinkevičiūtė (Utenos Aukštakalnio progimnazija)
1425.Ugnė Viščiūnaitė (Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
1426.Paulius Jurevičius (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
1427.Mantas Sakalauskas (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
1428.Darius Gineika (Vilniaus r. Avižienių gimnazija)
1429.Leonardas Sottilotta (KTU inžinerijos licėjus)
1430.Smiltė Gedžiūtė (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
1431.Gabrielė Betingytė (Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
1432.Gabija Bazylevič (Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
1433.Elinga Jokubauskaitė (Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos Ruzgų skyrius)
1434.Milda Sarpalytė (Marijampolės marijonų gimnazija)
1435.Artur Vasilčenko (Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija)
1436.Jonas Juozaitis (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
1437.Paulina Budrytė (Plungės Senamiesčio mokykla)
1438.Oktavija Buzaitytė (Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
1439.Gabija Butėnaitėu (Rokiškio r. Pandėlio gimnazija)
1440.Auksė Petrošiūtė (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
1441.Mantas Špak (Vilniaus Naujininkų mokykla)
1442.Vytautas Ratnikas (Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
1443.Ūla Špokevičiūtė (Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
1444.Rusnė Žemyna Milkevičiūtė (Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazija)
1445.Matas Merkelis (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1446.Virsavija Banuševičiūtė (Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
1447.Joris Pečiulis (Kauno r. Kačerginės pradinė mokykla)
1448.Aronas Kasilauskas (Jonavos pradinė mokykla)
1449.Ailandas Gudanec (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
1450.Pijus Mikalauskas (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
1451.Austėja Bagdonavičiūtė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
1452.Beatričė Samavičiūtė (Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
1453.Aistis Ponomarenko (Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
1454.Ugnė Vendelytė (Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
1455.Maja Jacukevičiūtė (Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija)
1456.Ignas Mankelevičius (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
1457.Aistis Kasmauskas (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
1458.Greta Girčytė (Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija)
1459.Sida Burokaitė (Pažinimo Licėjus)
1460.Liutauras Žebrauskas (Marijampolės profesinio rengimo centras)
1461.Aironas Milaknis (Rokiškio r. Kavoliškio mokykla-darželis)
1462.Bryžachin David (Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
1463.Domas Kiznis (Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
1464.Narkus Egidijus (Klaipėdos suaugusiųjų gimnazija)
1465.Smiltė Vilkelytė (Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
1466.Benjaminas Bucevičius (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1467.Valerija Dainauskaitė ("Šaltinėlio" privati mokykla)
1468.Vakaris Petraitis (Vilniaus technologijų, verslo ir žemės ūkio mokykla)
1469.Kristupas Zastarskis (Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
1470.Paula Mančekaitė (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
1471.Vasaris Navickas (Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
1472.Joana Ramonaitė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
1473.Lukas Turonis (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
1474.Ridas Vilčiauskas (VšĮ „Herojus“)
1475.Titas Marcinonis (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1476.Eva Norvilaitė (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
1477.Monika Lonskaja (Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
1478.Gudžinskas Lukas (Kėdainių Kalbų mokykla)
1479.Rimgailė Narvydaitė (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
1480.Adrija Strelčiūnaitė (Joniškio r. Žagarės gimnazija)
1481.Kamila Radkevičiūtė (Visagino "Atgimimo" gimnazija)
1482.Auksė Zenkevičiūtė (Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
1483.Emilija Bagdonaitė (Šilutės r. Vainuto gimnazija)
1484.Misiūnaitė Gabrielė (Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
1485.Ronan Rozovskij (Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija)
1486.Klaudijus Kudabajevas (Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija)
1487.Shahla Yaquby (Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
1488.Kamilė Petkevič (Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
1489.Kamilė Puleikytė (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
1490.Jakštas Aivaras (Ukmergės Antano Smetonos gimnazija)
1491.Smilte Butkute (Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija)
1492.Karolis Pačinskas (Kauno Milikonių progimnazija)
1493.Luka Bumbulytė (Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
1494.Deivydas Čereška (Menachemo gimnazija)
1495.Akvilė Gintautaitė (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
1496.Elinga Šidlauskaitė (Joniškio r. Kriukų pagrindinė mokykla)
1497.Radzevičius Arnas (KTU inžinerijos licėjus)
1498.Ernesta Balčiūtė (Alytaus profesinio rengimo centras)
1499.Nojus Mištautas (Erudito licėjus)
1500.Kamilė Kazlauskaitė (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
1501.Ineta Vasiliauskaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1502.Ignotas Karčiauskas ("Šaltinėlio" privati mokykla)
1503.Taura Avižinytė (Vilkaviškio rajono Pajevonio pagrindinė mokykla)
1504.Julius Braželis (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Blindžių skyrius)
1505.Patryk Žebialovič (Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
1506.Ugnė Kararinaitė (Šilutės Žibų mokykla)
1507.Eimantas Gulbinas (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1508.Benetis Titas (Kretingos rajono Jokūbavo Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
1509.Akvilė Glazunovaitė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1510.Rokas Bandžiukas (Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija)
1511.Gediminas Zbormirskas (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
1512.Gretė Velykytė (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
1513.Deimantė Varnagirytė (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
1514.Gabija Mikštaitė (Kėdainių "Atžalyno" gimnazija)
1515.Manvydas Malinauskas (Vilkaviškio rajono Pajevonio pagrindinė mokykla)
1516.Mykolas Jevtušenka (Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
1517.Nerilė Stasevičiūtė (Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
1518.Rokas Paulavičius (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
1519.Kotryna Kisielytė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
1520.Ugnė Kosmačiūtė (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
1521.Auksė Nekrošiūtė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1522.Luknė Pavelčikaitė (Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
1523.Tajus Juknevičius (Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
1524.Eglė Mažeikaitė (Alytaus profesinio rengimo centras)
1525.Martynas Bunchev (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
1526.Kemundrytė Martyna (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
1527.Paula Kiseliovaitė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1528.Goda Ruseckaitė (Kauno Veršvų gimnazija)
1529.Karolis Laidauskas (Šiaulių Gegužių progimnazija)
1530.Elija Petrulevičiūtė (Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
1531.Kasparas Žvirblys (Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
1532.Martynas Kviklys (Panevėžio r. Piniavos mokykla-darželis)
1533.Ramūnas Masalskas (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1534.Brigita Kiškovskaja (Eitminiškių gimnazija)
1535.Milda (Kauno Milikonių progimnazija)
1536.Eivinas Bieliauskas (Zarasų "Ąžuolo" gimnazija)
1537.Odeta Raukštaitė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
1538.Beata Laučytė (Utenos Krašuonos progimnazija)
1539.ušra Garbačionkaitė (Kaišiadorių technologijų ir verslo mokykla)
1540.Erikas Razbadauskas (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazija)
1541.Gabija Deksnytė (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
1542.Mykolas Jocas (Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
1543.Benas Alksnys (Kauno Milikonių progimnazija)
1544.Nedas Limontas (Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
1545.Adomavičiūtė Reda (Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija)
1546.Gintaras Pakalniškis (Kretingos r. Vydmantų gimnazija)
1547.Jokūbas Aglinskas (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
1548.Vilius Jagutis (Kretingos rajono Baublių mokykla-daugiafunkcis centras)
1549.Deimantė Šiaulytė (Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
1550.Viktorija Bykovskaja (Vilniaus "Ateities" mokykla)
1551.Meida Putnikaitė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1552.Augustas Blažys (Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
1553.Greta Sadaunikaitė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1554.Dovydas Aukštuolis (Šakių "Varpo" mokykla)
1555.Edvinas Karpovičius (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
1556.Emilija Petkutė (Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
1557.Ema Žvinytė (VšĮ Šiaurės licėjus)
1558.Martynas Gudžiūnas (Kauno "Saulės" gimnazija)
1559.Gerda Dirsytė (Viešoji įstaiga "Klaipėdos specialioji mokykla-daugiafunkcis centras "Svetliačiok")
1560.Auksė Zonytė (Gargždų "Minijos" progimnazija)
1561.Adomas Valaitis (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
1562.Labanauskaitė Estela (Šiaulių Dainų progimnazija)
1563.Eivydas Rumbutis (Viešoji įstaiga Telšių regioninis profesinio mokymo centras)
1564.Dominykas Petravičius (Kauno Petrašiūnų progimnazija)
1565.Karolis Jasiukevič (Profesinio mokymo centras "Žirmūnai")
1566.Aronas Bytautas (Jonavos "Lietavos" pagrindinė mokykla)
1567.Rusnė Saročkaitė (Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
1568.Jogaila Raugas (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1569.Kasparas Zigmantas (Kėdainių "Atžalyno" gimnazija)
1570.Adomas Mažeika (Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
1571.Arnoldas Veitas (Skuodo rajono Barstyčių pagrindinė mokykla)
1572.Gustas Petkevičius (Molėtų gimnazija)
1573.Rikardas Šneideris (Kelmės rajono Elvyravos pagrindinė mokykla)
1574.Patricija Makuščenko (Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija)
1575.Liucija Deniušytė (Marijampolės marijonų gimnazija)
1576.Dominykas Mozolevskis (Trakų r. Aukštadvario mokykla-darželis "Gandriukas")
1577.Rokas Dzimidas (Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija)
1578.Živilė Vitkutė (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
1579.Andrej Fedoriv (Visagino „Verdenės“ gimnazija)
1580.Karolina Arlauskaitė (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
1581.Julija Strazdaitė (Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
1582.Lukas Žvalionis (Biržų rajono Medeikių pagrindinė mokykla)
1583.Greta Garšvaitė (Šiaulių Dainų progimnazija)
1584.Urtė Aurėja Baleikaitė (Kauno r. Domeikavos gimnazija)
1585.Kazimieras Eglynas (Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
1586.Kornelija Capaitė (Gargždų "Minijos" progimnazija)
1587.Smiltė Lanauskaitė (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1588.Agnius Asakavičius (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
1589.Urtė Vasiliauskaitė (Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
1590.Neila Gudelytė (Elektrėnų pradinė mokykla)
1591.Rytis Partauskas (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
1592.Emilis Vizbickas (Utenos Krašuonos progimnazija)
1593.Zofia Bortkevič (Vilniaus r. Rukainių gimnazija)
1594.Simona Bieliauskaitė (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
1595.Laimis Jurelevičius (Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
1596.Jokūbas Žilinskas (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
1597.Arijus Čudinovas (Alytaus Šaltinių progimnazija)
1598.Ilzė Galdikaitė (Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
1599.Ugnė Garbaravičiūtė (Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
1600.Izabelė Masilionytė (Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
1601.Teresaitė Maja (Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
1602.Vega Kavaliauskaitė (Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
1603.Gintaras Bartkevičius (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
1604.Agnė Kazlauskaitė (Kelmės rajono Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija)
1605.Karolis Petukauskas (Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
1606.Aronas Štitilis (Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
1607.Dominykas Gavorskis (Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
1608.Ugnius Jurevičius (Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla)
1609.DOMAS MADZELIAUSKAS (Kauno Dainavos progimnazija)
1610.SMILTĖ LEKAVIČIŪTĖ (Šakių rajono Kidulių pagrindinė mokykla)
1611.Saulius Ruščiauskas (Vilniaus Senvagės gimnazija)
1612.Norbertas Želichovskis (Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
1613.Laimis Valantavičius (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
1614.Dominykas Bukauskas (Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
1615.Simas Motijauskas (Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
1616.Neitas Stanislauskas (Kaišiadorių r. Gudienos mokykla-darželis "Rugelis")
1617.Miglė Davidonytė (Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
1618.Matas Meškys (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
1619.Gabrielius Rastenis (Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazija)
1620.Krisitjonas Čeledinas (VšĮ Šiaurės licėjus)
1621.Emilija Narbutaitė (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
1622.Žygimantas Sruoginis (Šilutės r. Katyčių pagrindinė mokykla)
1623.Rūtenis Mačiūnas (Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
1624.Pilipavičiūtė Agota (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
1625.Mėta Rudytė (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazija)
1626.Raminta Lečkauskaitė (Šiaulių profesinio rengimo centras)
1627.Tautvydas Čėsna (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
1628.Austėja Šileikaitė (Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
1629.Ainis Karpovičius (Trakų r. Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinė mokykla)
1630.Akvilė Žukauskaitė (Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
1631.Julija Juškevičiūtė (Viešoji įstaiga "Vilniaus Valdorfo mokykla")
1632.Emilija Levinskaitė (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
1633.Marija Sutkevičiūtė (Kretingos suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras)
1634.Ignas Zabiela (Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija)
1635.Ignas Butkevičius (Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
1636.Edvinas Perminovas (Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
1637.Faustas Pravilionis (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
1638.Nojus Čepauskas (Kauno Veršvų gimnazija)
1639.Orestas Grigas (Kauno r. Garliavos Juozo Lukšos gimnazija)
1640.Adelė Lukoševičiūtė (Vilniaus Žvėryno gimnazija)
1641.Kristina Krupskytė (Molėtų gimnazija)
1642.Aleksandra Vaseniova (Vilniaus darželis - mokykla "Saulutė")
1643.Oskar Rozvadovski (Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
1644.Mantas Ambrizas (Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
1645.Selelionis Lukas (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
1646.Gytis Trasikis (Utenos Dauniškio gimnazija)
1647.A. Greščiuk (Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
1648.Džiugas Petruškevičius (Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazija)
1649.Vilius Rimkus (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
1650.Goda Rastenytė (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
1651.Jonas Valaitis (Kauno Veršvų gimnazija)
1652.Gediminas Treideris (Vilniaus "Ryto" progimnazija)
1653.Benas Petrauskas (Kauno Veršvų gimnazija)
1654.Aironas Skipitis (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
1655.Gabrielė Svobonaitė (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
1656.Rusnė Steponėnaitė (VšĮ "Ruduo-pavasaris")
1657.Indrė Kabašinskaitė (Prienų r. Jiezno gimnazija)
1658.Jancius Matas (Kelmės "Kražantės" progimnazija)
1659.Laura Sruogytė (Mažeikių politechnikos mokyklos Viekšnių skyrius)
1660.Mileta Padvaiskaite (Raseinių Šaltinio progimnazija)
1661.Miglė Barsegianaitė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1662.Aira Kananovičiūtė (Širvintų pradinė mokykla)
1663.Joris Korženiauskas (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
1664.Ema Šalkauskaitė (Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
1665.Dovydas Tautkus (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
1666.Vainius Vitkus (Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
1667.Vincas Laukaitis (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
1668.Saulė Vadeikytė (Utenos r. Saldutiškio pagrindinė mokykla)
1669.Balsytė Urtė (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
1670.Gintarė Turkevičiūtė (Vilniaus suaugusiųjų mokymo centras)
1671.Emilija Beržinytė (Rokiškio r. Pandėlio gimnazija)
1672.Ema Dūdaitė (Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
1673.Tomas Utorovičius (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
1674.Sofija Kumžaitė ("Šaltinėlio" privati mokykla)
1675.Vytautas Bitinas (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
1676.Amelija Kleizaitė (Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
1677.Kamilė Mačiūnaitė (Šiaulių Dainų progimnazija)
1678.Darius Mancevičius (Alytaus Šaltinių progimnazija)
1679.Justė Girdenytė (Vilniaus Baltupių progimnazija)
1680.Deimantė Perminaitė (Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinė mokykla)
1681.Jonas Krikščionaitis (Vilniaus Naujininkų mokykla)
1682.Adomaitytė Viktorija (Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
1683.Ditė Lengvinaitė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
1684.Joris Jarmalavičius (Alytaus Šaltinių progimnazija)
1685.Giedrė Strelkauskaitė (Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
1686.Arminas Valiūnas (Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
1687.ARONAS RIAUKA (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
1688.Andrius Maslauskas (Kauno "Vyturio" gimnazija)
1689.Jokūbas Dorelaitis (KTU Vaižganto progimnazija)
1690.Ugne Aleknavičiūtė (Joniškio "Saulės" pagrindinė mokykla)
1691.Martynas Gudjonis (Šilalės r. Obelyno pagrindinė mokykla)
1692.Ignas Piliponis (Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
1693.Majus Bazevičius (Viešoji įstaiga Klaipėdos „Universa Via“ tarptautinė mokykla)
1694.Vilius Imanbajavas (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1695.Juozas Zlatkauskas (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1696.Klaidas Gaupšas (Vilniaus "Ryto" progimnazija)
1697.Kotryna Daugelytė (Vilniaus lietuvių namai)
1698.Upė Kajietaitė (VšĮ Šiaurės licėjus)
1699.Vytautė Kryževičiūtė (Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
1700.Joris Pumeris (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
1701.Austėja Kairaitytė (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
1702.Gediminas Širibkštis (Pakruojo rajono Balsių pagrindinė mokykla)
1703.Elzė Račkauskaitė (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
1704.Ieva Adomavičiūtė (Kupiškio P. Matulionio progimnazijos Kupos pradinio ugdymo skyrius)
1705.Leonard Maciulevič (Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
1706.Aleksas Meškauskas (Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
1707.Marija Šipelytė (Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
1708.Gabrielė Ciechanavičiūtė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1709.Mantas Kulboka (Marijampolės profesinio rengimo centras)
1710.Galdikaitė Gustė (Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
1711.Grantas Alesiunas (Kauno Petrašiūnų progimnazija)
1712.Augusta Zavistanaviciūtė (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
1713.Emilis Ivašniovas (Kauno Milikonių progimnazija)
1714.Nedas Kavolius (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1715.Rokas Antanaitis (Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
1716.Jokūbas Šimkus (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
1717.Luknė Bedalytė (Kauno Suzukio pradinė mokykla)
1718.Edvinas Rapolas Stanulis (Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija)
1719.Marius Klimenko (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
1720.Arijus Simutis (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
1721.Mintvida Juzaitytė (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
1722.Everestas Bumblauskis (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
1723.Patrikas Alėjūnas (Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
1724.Lukas Vasiliauskas (Riešės gimnazija)
1725.Martynas Siudikas (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
1726.Gerda Spudytė (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
1727.Nojus Pažėra (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
1728.Viktorija Žigunovaitė (Kaišiadorių r. Gudienos mokykla-darželis "Rugelis", Stasiūnų skyrius)
1729.Martynas Šamšonas (Vilniaus Naujininkų mokykla)
1730.Ridas Kryžanauskas (Vilniaus Žemynos progimnazija)
1731.Gvidas Kažukauskas (Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija)
1732.Vaiva Rumpytė (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
1733.Kateryna Petrushevska (Trakų pradinė mokykla)
1734.Liepa Bajarūnaitė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
1735.Eliza Dragun (Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija)
1736.Gabija Mikalauskaitė (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
1737.Budrys Norbertas (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1738.Kristupas Mickevičius (Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
1739.Dominykas Dormantas Zajančiauskas (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
1740.Arijus Vaclovas Jonušas (Telšių "Atžalyno" progimnazija)
1741.Misiūnaitė Gabija (Kauno r. Vandžiogalos gimnazija)
1742.Artūras Sebekinas (Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
1743.Finas Anužis (UAB „Taškius“)
1744.Orinta Stanevičiūtė (Jonavos pradinė mokykla)
1745.Martynas Spietinis (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
1746.Bekionytė Magdalena (Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
1747.Gytis Karaciejus (Širvintų r. Gelvonų gimnazija)
1748.Aistė Sedleckaitė (Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
1749.Vakaris Kaušauskas (Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
1750.Donatela Kaušpėdaitė (Vilniaus Baltupių progimnazija)
1751.Eligijus Žukauskas (Pakruojo "Atžalyno" gimnazija)
1752.Dovilė Mikutaitė ("Šaltinėlio" privati mokykla)
1753.Agnė Čiuprinskaitė (Marijampolės sav. Mokolų progimnazija)
1754.Deividas Kollar (Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
1755.Kajus Ivanov (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
1756.Aivaras Cibulskas (Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
1757.Michail Jakušev (Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
1758.Daugirdas Jurevič (Profesinio mokymo centras "Žirmūnai")
1759.Viltė Matuzevičiūtė (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
1760.Valerija Andrejeva (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
1761.Kristupas Bakūnas (Kaišiadorių r. Žiežmarių gimnazija)
1762.Žavinta Laikūnaitė (Pakruojo "Atžalyno" gimnazija)
1763.Kristupas Kancevičius (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
1764.IEVA VERBICKAITĖ (Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
1765.Izabelė Kadžiūtė (UAB „Taškius“)
1766.Haroldas Stanevičius (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
1767.Inesa Zarankaitė (Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
1768.Rybakova Lavija (Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
1769.Eisvina Švedarauskaitė (Panevėžio rajono Paįstrio Juozo Zikaro gimnazija)
1770.Gabrielė Stumbrytė (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
1771.Greta Mažuknaitė (Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
1772.Mindaugas Liaučius (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
1773.Rugilė Dirvelytė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1774.Milda Bertašiūtė (Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
1775.Kajus Gricius (Gargždų "Minijos" progimnazija)
1776.Pakštas Tauras (Vilniaus Naujininkų mokykla)
1777.Ignas Moceika (Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
1778.Tomas Narbutas (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
1779.Amilė Krasauskaitė (Ukmergės r. Pabaisko pagrindinė mokykla)
1780.Germa Jarumbauskaitė (Telšių "Ateities" progimnazija)
1781.Goda Mikšytė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
1782.Augustė Čėsnaitė (Šiaulių Medelyno progimnazija)
1783.Viltė Kybartaitė (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
1784.Auksė Stanevičiūtė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
1785.Artūras Burmistrovas (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
1786.ignas litvaitis (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
1787.Mantas Sidunovas (VšĮ Vilniaus inžinerijos ir technologijų licėjus)
1788.Elena Dulinskaitė (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla)
1789.Gabija Babikaitė (Alytaus r. Simno gimnazija)
1790.Kasparas Lastauskas (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1791.Titas Jankūnas (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
1792.Rusnė Bačkytė (Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija)
1793.Jonas Tamošauskas (Rietavo savivaldybės Žadvainių pagrindinė mokykla)
1794.Monika Minkievičiūtė (Radviliškio r. Pociūnėlių pagrindinė mokykla)
1795.Nida Mackevičiūtė (Kauno Jono Basanavičiaus gimnazija)
1796.Agnė Inokaitytė (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
1797.Rugilė Jasaitė (Kretingos rajono Jokūbavo Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
1798.Benas Zavedskas (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1799.Dovydas Stasauskis (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
1800.Irmantas Prajara (Marijampolės marijonų gimnazija)
1801.Vismantė Laipienytė (Alytaus profesinio rengimo centras)
1802.Marta Makarevičiūtė (Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
1803.Ieva Kriščiūnaitė (Vilkaviškio rajono Pajevonio pagrindinė mokykla)
1804.Adrija Šilvaitė (Raseinių Šaltinio progimnazija)
1805.Akvilė Meidutė (Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazija)
1806.Mykolas Pilius (Marijampolės "Smalsučio" pradinė mokykla)
1807.Beatričė Gasiūnaitė (VGTU inžinerijos licėjus)
1808.Airida Bogdanovičiūtė (Švenčionių progimnazija)
1809.Paulauskas Ignas (Telšių "Atžalyno" progimnazija)
1810.Viktorija Sukavičiūtė (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
1811.eglė urbanavičiūtė (Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
1812.Dija Pušinskaitė (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
1813.Greta Srėbaliūtė (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
1814.Saulė Grikinytė (Visagino „Verdenės“ gimnazija)
1815.Justė Mejaraitė (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
1816.Rapolas Bakelis (Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
1817.Domantas Vaitkus (Kauno Milikonių progimnazija)
1818.Darijus Lukšys (Šalčininkų r. Dieveniškių Adomo Mickevičiaus gimnazija)
1819.Gabrielė Adamonytė (Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
1820.Kamila Jociutė (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
1821.Simonas Vaitiškis (Akmenės r. Papilės Simono Daukanto gimnazija)
1822.Ainardas Katkauskas (Kazlų Rūdos sav. Bagotosios pagrindinė mokykla)
1823.Lina Kochanauskaitė (Prienų r. Stakliškių gimnazija)
1824.Simonas Anusas (Melkio mokykla)
1825.Lukas stonys (Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
1826.Livija Budriūtė (Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija)
1827.Matas Kleinys (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
1828.Gerda Monginaitė (Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
1829.Dominykas Švažas (Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
1830.Rokas Drasutavičius (Kauno Aleksandro Puškino gimnazija, pagrindinio ugdymo skyrius)
1831.Austėja Gedminaitė (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
1832.Neilas Sabalionis (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
1833.Kotryna Drakšaitė (Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
1834.Rugilė Kalamažnikaitė (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
1835.Silverija Budaitė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
1836.Justas Leimonas (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
1837.Neda Česnulevičiūtė (Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
1838.Einoras Klimavičius (Alytaus Šaltinių progimnazija)
1839.Vilius Veršyla (Vilkaviškio r. Pilviškių „Santakos“ gimnazija)
1840.Deividas Girskis (Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija)
1841.Romankevič Viktorija (Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras)
1842.Urtė Sakalytė (Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
1843.Justas Drąsutavičius (Klaipėdos r. Slengių mokykla-daugiafunkcis centras)
1844.Jokūbas Sakalis (Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
1845.Lukas Knyza (Marijampolės sav. Mokolų progimnazija)
1846.Martas Meilūnas (VšĮ Šiaurės licėjus)
1847.Ieva Baltrėnaitė (Kauno r. Babtų gimnazija)
1848.Ugnė Astrakova (Kauno taikomosios dailės mokykla)
1849.Markas Usevičius (Marijampolės marijonų gimnazija)
1850.Deimantė Kazlauskaitė (Rokiškio r. Obelių gimnazija)
1851.Rugilė Stanevičiūtė (Vilniaus Baltupių progimnazija)
1852.Mantas Livinskas (Kauno technikos profesinio mokymo centras)
1853.Modesta Šliumbaitė (Kaišiadorių r. Palomenės pagrindinė mokykla)
1854.Kristina Rubštavičiūtė (Panevėžio r. Upytės Antano Belazaro pagrindinė mokykla)
1855.Viltė Vasiliauskaitė (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
1856.Arnedas Kubeckas (Šiaulių Medelyno progimnazija)
1857.Deividas Kvederas (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
1858.Rūta Vilkuotytė (Švenčionių progimnazija)
1859.Rimantė Bendžiūtė (Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio gimnazija)
1860.Juna Ambrozaitė (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
1861.Guostė Buinauskaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1862.Poliakova Jevgenija (Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
1863.Urtė Stanevičiūtė (Telšių "Atžalyno" progimnazija)
1864.Austė Černiauskaitė (Vilniaus "Ryto" progimnazija)
1865.Karpovič Tomaš (Vilniaus "Laisvės" gimnazija)
1866.Rokas Orlovas (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
1867.Faustas Nerečionis (Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
1868.Elzė Belovaitė (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
1869.Korneliuš Baraškevič (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
1870.Smiltė Pakalniškytė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
1871.Nikolė Pečiulevičiūtė (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
1872.Rugilė Jakubaitytė (Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
1873.Adrijus Šaulinskas (Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
1874.Robertas Jankauskas (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
1875.Nerija Kozlova (Vilkaviškio r. Kybartų "Rasos" specialioji mokykla)
1876.Raminta Narbutaitė (Šiaulių profesinio rengimo centras)
1877.Eva Jundulaitė (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
1878.Deimantė Kasperavičiūtė (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
1879.Vilius Gružinskas (Vilkaviškio r. Kybartų "Rasos" specialioji mokykla)
1880.Augustinas Grybauskas (Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
1881.Dominykas Eitmantis (Kauno Veršvų gimnazija)
1882.Paulius Janikūnas (Panevėžio „Aušros“ progimnazija)
1883.Eligija Radzevičiūtė (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
1884.Meda Backevičiūtė (Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
1885.Augustas Valaitis (Šakių r. Kudirkos Naumiesčio V. Kudirkos gimnazija)
1886.Nerijus Purokevičius (Vilniaus suaugusiųjų mokymo centras)
1887.Patricija Lukinych (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
1888.Gustas Šitkauskas (Šakių "Varpo" mokykla)
1889.vaida (Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
1890.LUKAS RADAVIČIUS (Klaipėdos Gedminų progimnazija)
1891.Viltė Koklevičiūtė (Kauno "Vyturio" gimnazija)
1892.Elena Dainiūtė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1893.Milana Malinauskaitė (Alytaus Šaltinių progimnazija)
1894.Gustas Gražulis (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
1895.Austėja Strazdaitė (Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla)
1896.Kernius Kalasauskas (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
1897.Sofija Ganusauskaitė (VšĮ Šiaurės licėjus)
1898.Deimantė Merkelytė (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
1899.Nerilė Kazlauskaitė (Marijampolės marijonų gimnazija)
1900.Maksim Samoilenko (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1901.Lėja Petravičiūtė (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
1902.Stela Andronatij (Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
1903.Adas Radzevičius (Prienų r. Išlaužo pagrindinė mokykla)
1904.Bronius Juzukonis (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
1905.mantas rinkevicius (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
1906.Kotryna Zasimauskaitė (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
1907.Oskaras Gruzdys (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
1908.ARMANDAS ADOMAITIS (Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
1909.Masytė Liepa (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
1910.Olivija Meškaitė (Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
1911.Toma Sirtautaitė (Plungės Senamiesčio mokykla)
1912.Pirinauskaitė Gabija (Klaipėdos Baltijos gimnazija)
1913.Dan Jagelo (Vilniaus "Laisvės" gimnazija)
1914.Tomas Šakys (Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos Ruzgų skyrius)
1915.AUGUSTĖ ČIARAITĖ (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
1916.Dominyka Kadytė (Panevėžio r. Velžio gimnazija)
1917.Gabrielė Darulytė (Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
1918.Kirilas Kiselis (Vilniaus "Saulėtekio" mokykla-daugiafunkcis centras)
1919.Jaunius Dabravolskas (Kauno Rokų gimnazija)
1920.Danielius Šimkus (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
1921.Remeikaitė Goda (Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
1922.Arnas Jarmalauskas (Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
1923.Jonas Katilius (Vilniaus "Ryto" progimnazija)
1924.Milena Taraškevič (Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro gimnazija)
1925.Augustinas Lazauskas (Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
1926.Nojus Audickas (Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
1927.Kostas Jukonis (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1928.Benediktas Pakalniškis (Klaipėdos suaugusiųjų gimnazija)
1929.Liepa Akelaitytė (Marijampolės marijonų gimnazija)
1930.Mitruščėnkova Zlata (Vilniaus "Santaros" gimnazija, progimnazija)
1931.Viktorija Kirjanova (9) (Klaipėdos Vitės progimnazija)
1932.Vainoras Barkauskas (Kauno r. Piliuonos gimnazija)
1933.Gustas Zabitis (Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
1934.Emilis Fedorivič (Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
1935.Kasputytė Eisvina (Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
1936.Paula Alejūnaitė (Šiaulių Gegužių progimnazija)
1937.Titas Rudokas (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1938.Juozas Junda (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
1939.Ema Miliauskaitė (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
1940.Gustas Kazlauskas (Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
1941.Bajus Elvinas (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1942.Monika Urbonaitė (Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla)
1943.Nikita Smirnov (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
1944.Patricija Pakalnytė (Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
1945.Lada Tvardauskaitė (Trakų r. Bijūnų mokykla-daugiafunkcis centras)
1946.Pijus Vaitkus (Plungės Senamiesčio mokykla)
1947.Džiugas (Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
1948.Mingailė Šimkutė (Skuodo Bartuvos progimnazija)
1949.Eglė Žvinklytė (Kretingos Simono Daukanto progimnazija)
1950.Ana Kamara (Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
1951.Ugnė Būdvytytė (Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija)
1952.Rūta Muškauskaitė (Viešoji įstaiga Kuršėnų politechnikos mokykla)
1953.Liepa Opulskytė (Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
1954.Armandas Lisenkovas (Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
1955.Andrius Skliutas (Alytaus profesinio rengimo centras)
1956.Vilius Sklašius (Pakruojo r. Lygumų pagrindinė mokykla)
1957.Macaitė Airida (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
1958.Edvardas Vitkauskas (Kauno specialioji mokykla)
1959.Kamilia Alechnovič (Trakų r. Rūdiškių gimnazija)
1960.Eividas Kvedaravičius (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
1961.ŠARŪNAS SAPITAVIČIUS (Jonavos pradinė mokykla)
1962.Emilis Matonis (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
1963.Austėja Paulina Krušinskaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1964.Nalivaikaitė Urtė (Kretingos rajono Jokūbavo Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
1965.Deimilė Almonaitytė (Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
1966.Arnas Simonavičius (Kauno r. Lapių pagrindinė mokykla)
1967.Lukas Valančius (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
1968.Vita Zakarevičiūtė (Ukmergės "Šilo" progimnazija)
1969.Kristina Rudejevaitė (Kauno Senamiesčio progimnazija)
1970.Milda Zablockytė (Vilniaus Žvėryno gimnazija)
1971.Michailovaitė Irmantė (Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
1972.Ugnė Nurutdinova (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
1973.Marijus Dilys (Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
1974.Domantas Svinkūnas (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
1975.Rokas Kugrys (Šiaulių Zoknių progimnazija)
1976.Žanas Nainys (Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla)
1977.Augusta Jarutytė (Kretingos rajono Kurmaičių pradinė mokykla)
1978.Ema Reimerytė (Šiaulių Gegužių progimnazija)
1979.Dagnė Juciūtė (Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
1980.Agnė Balčiūnaitė (Šiaurės licėjus)
1981.Laurynas Liucvaikis (Trakų r. Aukštadvario mokykla-darželis "Gandriukas")
1982.Adrija Normantaitė (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
1983.Daumantas Dauksevicius (Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
1984.Tomas Vaivada (Jonavos r. Ruklos Jono Stanislausko mokykla-daugiafunkcis centras)
1985.Jonas Naumovas (UAB Karalienės Mortos mokykla)
1986.Gustas Andrijauskas (Šiaulių Medelyno progimnazija)
1987.Domantas Kazlauskas (Rokiškio r. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
1988.Menčinskas Gabrielius (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
1989.Kamilė Pustovojūtė (Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla)
1990.Jonas Murauskas (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
1991.Adrija Žibelytė (Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
1992.Simonas Juška (Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
1993.Adrianas Draudvilas (Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
1994.Ieva Kirvaitytė (Vilniaus jėzuitų gimnazija)
1995.Viktorija Lastovskytė (Vilniaus Senvagės gimnazija)
1996.Simonas Urniežius (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazija)
1997.Ineta Staponkutė (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
1998.aurimas (Kazlų Rūdos sav. Antanavo pagrindinė mokykla)
1999.Jogaila Treinavičius (Alytaus Šaltinių progimnazija)
2000.Emilija Tomkevičiūtė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2001.Smiltė Akelaitytė (Kauno Dainavos progimnazija)
2002.Radvilas Lukšas (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
2003.Ričardas Žemaitis (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2004.Augustė Miliauskaitė (Pagėgių savivaldybės Pagėgių pradinė mokykla)
2005.Jonas Vagaris (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
2006.Nedas Razminas (Joniškio r. Gasčiūnų pagrindinė mokykla)
2007.Ema Sakalauskaitė (Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
2008.Deividas Rimaitis (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2009.Lukas Kovtunenka (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
2010.Rugilė Šopaitė (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
2011.Ignas Vincentas Byčenkovas (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla)
2012.Viltė Venckevičiūtė (Marijampolės marijonų gimnazija)
2013.Gabrielė Pauliukovaitė (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2014.Vytis Šidlauskas (Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
2015.Dainius Jurkša (KTU Vaižganto progimnazija)
2016.Tomas Kyguolis (Kauno Suzukio pradinė mokykla)
2017.Nikita Persijanov (Vilniaus Pavilnio pagrindinė mokykla)
2018.Justė Jokubauskaitė (Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos Ruzgų skyrius)
2019.Ugnė Labukaitė (Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
2020.Arnoldas Viseckis (Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
2021.Paulius Jarmala (Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
2022.Robertas Deksnys (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
2023.Pijus Gendzelis (Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
2024.Adrianas Orla (Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
2025.Deivydas Katinas (Pakruojo "Atžalyno" gimnazija)
2026.Erikas Meleško (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
2027.Viltė Grigaliūnaitė (Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
2028.Andrėja Venzlauskaitė (Kaišiadorių r. Žiežmarių mokykla-darželis "Vaikystės dvaras")
2029.Saulė Paulauskaitė (Kauno r. Babtų gimnazija)
2030.Bubelis Emilis (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
2031.Julijus Čepulėnas (Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
2032.Edvardas Sergeičik (Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
2033.Majus Mikaliūnas (Šiaulių Gegužių progimnazija)
2034.Benediktas Solovjovas (Klaipėdos "Aukuro" gimnazija)
2035.Lukas Ovidijus Lukošaitis (Jurbarko r. Seredžiaus Stasio Šimkaus mokykla-daugiafunkcis centras)
2036.Lukas Junčius (Kauno r. Babtų gimnazija)
2037.Martynas Karkauskas (Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
2038.Mila Butkutė (UAB Mažasis Klaipėdos licėjus)
2039.Evaldas Šabanas (Švenčionių progimnazija)
2040.Mindaugas Dzvinka (Pakruojo "Atžalyno" gimnazija)
2041.Alanas Rimkus (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
2042.Martynas Burneikis (Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija)
2043.Emilija Akelaitis (Vilniaus Antakalnio progimnazija)
2044.Gustas Tomkus (Šiaulių Gegužių progimnazija)
2045.Kuklierius Algirdas Alanas (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
2046.Erikas Beliauskas (Kauno Rokų gimnazija)
2047.Gintarė Zinkevičiūtė (Klaipėdos Vitės progimnazija)
2048.Renatas Bankauskas (Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
2049.Vytė Žuklijūtė (Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
2050.Agnė Purlytė (Vilniaus Baltupių progimnazija)
2051.Dovydas Jodeika (Klaipėdos r. Kretingalės pagrindinė mokykla)
2052.Martynas Arkušauskas (Šiaulių Dainų progimnazija)
2053.Beatričė Bračaitė (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
2054.Oskaras Kakštys (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2055.Vaitiekūnaitė Džestina (Šiaulių profesinio rengimo centras)
2056.Aistė Kerpė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
2057.Mykolas Adomaitis (Vilniaus r. Avižienių gimnazija)
2058.Agnija Sargautytė (Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
2059.Mindaugas Brokas (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
2060.Danielius Ganys (Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
2061.Vytautė Vasiliauskaitė (Raseinių r. Girkalnio pagrindinė mokykla)
2062.Tadas Cikanavičius (Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
2063.Jokūbas Kraulėda (Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
2064.Rokas Mockevičius (Vilniaus Baltupių progimnazija)
2065.Patrikas Adomaitis (Vilniaus "Minties" gimnazija)
2066.Skaistė Kelmelytė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2067.Gustas Pranckevičius (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
2068.Emilija Chotilovskaja (Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
2069.Rugilė Levickaitė (Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
2070.Austėja Ratkevičiūtė (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
2071.Hubertas Pavliukas (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
2072.Gytis Gudaitis (Alytaus Dzūkijos mokykla)
2073.Ieva Mažeikytė (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
2074.Karolis Tamulis (Palangos pradinė mokykla)
2075.Deividas Knietas (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
2076.Ričard Lachovič (Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
2077.Mantė Juškytė (Raseinių Šaltinio progimnazija)
2078.Adrija Adomaitytė (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
2079.Ąžuolas Kasiulevičius (Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
2080.Justas Macijauskas (Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
2081.Guste Paskeviciute (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
2082.Marija Kazlauskaitė (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2083.Degutytė Austėja (Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
2084.Dominik Zinkevič (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
2085.Džordana Taluntytė (Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
2086.Smiltė Vaičkutė (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
2087.Sofiia Pavlosiuk (Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
2088.Armandas Šukys (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
2089.MIERKYTĖ LORETA (Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
2090.Rokas Kulbis (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
2091.Armandas Palčiauskas (Šiaulių Gegužių progimnazija)
2092.Gabrielė Rezgevičiūtė (Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
2093.Deiva Sudintaitė (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
2094.Sinkevič Aleksandra (Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
2095.Pijus Keraitis (Anykščių r. Traupio pagrindinė mokykla)
2096.Dediuleva Marija (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos gimnazija)
2097.Paulina Jablonskytė (Marijampolės marijonų gimnazija)
2098.Rokas Babinskas (Marijampolės marijonų gimnazija)
2099.Deimantė Pabijutaitė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
2100.Kamilė Balčiūnaitė (Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazija)
2101.Justė Norkevičiūtė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
2102.Povilas Paulauskas (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
2103.Joris Ledzinskas (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
2104.Emilija Kurtinaitytė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
2105.Jokūbas Kajackas (Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
2106.Lukas Budginas (Telšių "Germanto" progimnazija)
2107.Marija Jakaitytė (Šakių r. Kudirkos Naumiesčio V. Kudirkos gimnazija)
2108.Gabrielė Kirėjeva (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
2109.Emilis Kačinskas (Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
2110.rusne psitulskyte (Ukmergės "Šilo" progimnazija)
2111.Emily Carota (Vilniaus "Ryto" progimnazija)
2112.Dovilė Baltrušytė (Šiaulių r. Gruzdžių gimnazija)
2113.Karina Namikaitė (Biržų r. Vabalninko Balio Sruogos gimnazija)
2114.Gvidas Adomaitis (Joniškio r. Skaistgirio gimnazija)
2115.Julius Mikalauskas (Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
2116.Adriana Mironova (Vilniaus r. Zujūnų gimnazija)
2117.Ermeta Aleknavičiūtė (Elektrėnų sav. Kietaviškių pagrindinė mokykla)
2118.Atėnė Januškevičiūtė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2119.Gabriel Deika (Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
2120.Makaveckas Eliigijus Kamilis (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
2121.Arnis Juknevičius (Alytaus Dzūkijos mokykla)
2122.Gabrielė Kaselytė (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
2123.Vaičaitytė Radvilė (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
2124.Gabriela Zdanovič (Vilniaus Lazdynų mokykla)
2125.Liepa Miknevičiūtė (Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
2126.Jolūbas Kočėnas (Kauno Senamiesčio progimnazija)
2127.Elvita Zevertaitė (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
2128.Mantė Žymantaitė (Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
2129.Rokas Misevičius (Kauno "Nemuno" mokykla)
2130.Arminas Žukas (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
2131.HUBERTAS GAIDELIS (Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
2132.Rapolas Ferensas (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
2133.Jokūbas Žukauskas (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
2134.Karolis Bureika (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2135.Eva Paulauskaitė (Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazija)
2136.Aurėja Senkevičiūtė (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
2137.Deividas Grigaitis (Plungės Senamiesčio mokykla)
2138.Elija Sližauskaitė (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
2139.Gabrielė Medeikaitė (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
2140.Goda Vaitkevičiūtė (Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
2141.Urtė Merkelytė (Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
2142.Smiltė Kasabuckaitė (Alytaus Šaltinių progimnazija)
2143.Mykolė Kizerskytė (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
2144.Tauras Bartaševičius (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
2145.Dorotėja Vabalaitė (Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
2146.Domas Banys (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
2147.Erikas Zinkevičius (Vilniaus r. Pakenės Česlovo Milošo pagrindinė mokykla)
2148.Urtė Jarmolovič (Vilniaus savivaldybės Grigiškių pradinė mokykla)
2149.Titas Mockevičius (Kauno Milikonių progimnazija)
2150.Domantas Strelkauskas (Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
2151.Deividas Bružas (Mažeikių politechnikos mokyklos Viekšnių skyrius)
2152.Džestina Kučinskaitė (Šilutės Žibų mokykla)
2153.Jastrumskis Augustas (Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
2154.Augustas Sirgedas (Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
2155.Benas Kučma (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
2156.Rustė Kintaitė (Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
2157.Gustas Žaldarys (Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
2158.Emilija Strakalaitė (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2159.Inga Laiconaitė (Jurbarko r. Seredžiaus Stasio Šimkaus mokykla-daugiafunkcis centras)
2160.Amelija Rimkutė (Vilniaus Jono Ivaškevičiaus jaunimo mokykla)
2161.Silvija Šarakojytė (Lazdijų r. Šventežerio mokykla)
2162.Patricija Kačinskaitė (Kauno Dainavos progimnazija)
2163.Upė Banevičiūtė (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
2164.Urtė Esmantaitė (Viešoji įstaiga Kauno Montesori pradinė mokykla)
2165.Donatas Čepulkovskis (Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
2166.Livija Jatkevičiūtė (Visagino „Verdenės“ gimnazija)
2167.Airidas Šlapkauskas (Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
2168.Ugnius Untulis (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
2169.Nojus (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
2170.Aida Černiūtė (Kupiškio r. Noriūnų Jono Černiaus pagrindinė mokykla)
2171.Ema Lukšytė (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
2172.Titas Šiuišelis (Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
2173.Eivilė Gabija Mykolaitytė (Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija)
2174.Deivydas Šyvokas (Alytaus Vidzgirio progimnazija)
2175.Gerda Komisaraitytė (Rokiškio r. Kavoliškio mokykla-darželis)
2176.Anikė Liubinaitė (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
2177.Justinas Ramanauskas (Vilkaviškio r. Pilviškių „Santakos“ gimnazija)
2178.Mingailė Stanaitytė (Šakių rajono Lukšių Vinco Grybo gimnazija)
2179.Mažvydas Judys (Šiaulių Gegužių progimnazija)
2180.GINTARAS CURANKOV (Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
2181.Brigita Brūzgaitė (Marijampolės profesinio rengimo centras)
2182.Daniela Duchovska (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
2183.Urtė Grikšaitė (Šilutės Pamario pagrindinė mokykla Rusnės progimnazijos skyrius)
2184.Gabrielius Kentvainis (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
2185.Samanta Rotautaitė (Anykščių r. Traupio pagrindinė mokykla)
2186.Austėja Tribulaitė (Širvintų r. Gelvonų gimnazija)
2187.Amilis Bridikis (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
2188.Justas Vinciūnas (Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
2189.Viktorija Dimšaitė (Kalvarijos gimnazija)
2190.Eva Slavinskaitė ("Šaltinėlio" privati mokykla)
2191.Elvina Milkintaitė (Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija)
2192.Julius Litkauskas (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
2193.Danielius Barkus (Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
2194.Dovas Pučinskas (Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
2195.Simona Bagdonaitė (Kėdainių r. Labūnavos pagrindinė mokykla)
2196.Danas Lomakinas (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
2197.Urtė Genevičiūtė (Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
2198.Kamilė Lašinskaitė (Utenos r. Saldutiškio pagrindinė mokykla)
2199.Adelė Radėnaitė (UAB „Taškius“)
2200.Gustė Ramanauskaitė (Šiaulių Gegužių progimnazija)
2201.Neidas Simanauskis (Šiaulių Dainų progimnazija)
2202.Raminta Ramanauskaitė (Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
2203.Deimantė Stonytė (Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
2204.Ugnius Kynas (Šilutės r. Vainuto gimnazija)
2205.Andrius Vyšniauskas (Marijampolės profesinio rengimo centras)
2206.Konstantinas Furman (Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija)
2207.Vytautė Narvičiūtė (Alytaus Dzūkijos mokykla)
2208.Aleksandr Michailov (Vilniaus Adomo Mickevičiaus licėjus)
2209.Denisa Vosyliūtė (Vilkaviškio r. Bartninkų Jono Basanavičiaus mokykla-daugiafunkcis centras)
2210.Martynas Lapienis (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
2211.Guoda Zaveckaitė (Lazdijų r. Šventežerio mokykla)
2212.Liepa Telišauskaitė (Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
2213.Gabija Juškaitė (Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
2214.Patricija Augustytė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2215.Saulė Pociutė (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
2216.Vėjas Katkus (Šiaurės licėjus)
2217.Kasparas Pakeltis (Vilniaus "Sietuvos" progimnazija)
2218.Nedas Vasiliauskas (Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija)
2219.Liepa Pakalnytė (VGTU inžinerijos licėjus)
2220.Austėja Morkevičiūtė (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2221.Ema Riaukaitė (Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
2222.Vakaris Rasickas (Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
2223.Karolina Vaitiekutė (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
2224.Lukrecija Mažeikaitė (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
2225.Oskaras Valentinas Kulieša Gallagher (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
2226.Pijus Jovaiša (Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
2227.Austėja Petraitytė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2228.Paulius Zigmantas ("Šaltinėlio" privati mokykla)
2229.Grėtė Saulė Subačiūtė (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Blindžių skyrius)
2230.Meida Banevičiūtė (Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
2231.Erik Jusaitis (Klaipėdos "Žaliakalnio" gimnazija)
2232.Artiom Korobov (Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
2233.Analyti-Vaškelytė Apostolija (Kelmės "Kražantės" progimnazija)
2234.Eleonora Šarkaitė (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
2235.Karolis Konrads (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2236.Karolina Stumbraitė (Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
2237.Perlita Motikaitytė (Kelmės r. Vaiguvos Vlado Šimkaus pagrindinė mokykla)
2238.Silvester Maciulevič (Vilniaus Simono Konarskio gimnazija)
2239.VILIUS JAKŠTAS (Telšių "Kranto" progimnazija)
2240.Austėja Pakštalytė (Kauno r. Neveronių gimnazija)
2241.Benediktas Šemeklis (Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
2242.Adriana Jakubianec (Švenčionių progimnazija)
2243.Airė Raibytė (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
2244.armandas skilcius (Kauno Palemono gimnazija)
2245.Kamilė Klimaitė (Kalvarijos gimnazija)
2246.Mukasejevaitė Nelija (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
2247.Gabija Bisikirskaitė (Prienų r. Stakliškių gimnazija)
2248.Gvidas Bartninkas (Marijampolės marijonų gimnazija)
2249.Karolis Pavalkis (Šakių "Varpo" mokykla)
2250.Justas Liaudanskas (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2251.Eimantė Flemingaitė (Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija)
2252.Julius Balčytis (Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
2253.Domas Gintautas (Panevėžio 5-oji gimnazija)
2254.Ugnė Augustaitytė (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
2255.Paulius Matulaitis (Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
2256.MATAS RADAVIČIUS (Šiaulių "Santarvės" gimnazija)
2257.Tėja Kibildytė (Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
2258.Meda Medvedevaitė (Jonavos r. Užusalių mokykla-daugiafunkcis centras)
2259.Aidas Smilgevičius (Vilniaus Baltupių progimnazija)
2260.Justina Jurgelevičiūtė (Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
2261.Dovydas Grochovskis (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
2262.Viltė Jasutytė (Šiaulių Medelyno progimnazija)
2263.Paulius Miselis (Radviliškio r. Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazija)
2264.Samanta Butkytė (Panevėžio r. Piniavos mokykla-darželis)
2265.Smiltė Kalėdaitė (Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
2266.Kamilė Ščerickytė (Šilalės r. Pajūralio pagrindinė mokykla)
2267.Sandra Varnaitė (Vilniaus Žvėryno gimnazija)
2268.Agnė Malijauskaitė (Trakų r. Aukštadvario mokykla-darželis "Gandriukas")
2269.Dominykas Žvikevičius (VGTU inžinerijos licėjus)
2270.Živilė Jadzgevičiūtė (Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
2271.Mažeikaitė Jogailė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
2272.Kajus Kusinskas (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
2273.Austėja Gudonytė (Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
2274.Kotryna Kundrotaitė (Gargždų "Minijos" progimnazija)
2275.Emilis Barauskas (Trakų r. Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinė mokykla)
2276.Kipras Banelis (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
2277.Karolis Garbauskas (Kaišiadorių r. Žaslių pagrindinė mokykla)
2278.Ilja (Šiaulių Gytarių progimnazija)
2279.Emilis Kvietkauskas (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla)
2280.Aja Barkovaitė (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
2281.Titas Kaminskas (Raseinių r. Girkalnio pagrindinė mokykla)
2282.Meda Janušaitė (Klaipėdos "Varpelio" mokykla-darželis)
2283.Patricija Benkevič (Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija)
2284.Urtė Sadauskaitė (Kazlų Rūdos Prano Dovydaičio pagrindinė mokykla)
2285.Dovydas Šiaulys (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
2286.Oskaras Zaburas (Plungės vyskupo Motiejaus Valančiaus pradinė mokykla)
2287.Ugnė Petrauskaitė (Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
2288.Urtė Paslauskaitė (Kupiškio rajono Salamiesčio pagrindinė mokykla)
2289.Evita Puidokaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2290.Paulius Jokša (Viešoji įstaiga Elektrėnų profesinio mokymo centras)
2291.Adas Biriukovas (Erudito licėjus)
2292.Kajus Mieliauskas (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
2293.Girmantė Demeniūtė (Vilkaviškio r. Vištyčio Petro Kriaučiūno mokykla-daugiafunkcis centras)
2294.Urtė Terminaitė (Akmenės rajono Ventos gimnazija)
2295.Justas Simanauaskas (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
2296.Armandas Stackevičius (Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
2297.mantas (Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
2298.Paulius Janiulionis (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
2299.Ūla Mekšėnaitė (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
2300.Svajūnas Zizas (Vilniaus "Laisvės" gimnazija)
2301.Lukas Buinickas (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
2302.Pucetaitė Patrycja (Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
2303.Martyna Prakapaite (Kauno Veršvų gimnazija)
2304.Kašėtaitė Augustė (Vilniaus Balsių progimnazija)
2305.Gerardas Liškus (UAB Karalienės Mortos mokykla)
2306.Vykintas Šedys (Šiaulių jėzuitų mokykla)
2307.Mykolas Čiučiulka (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
2308.Martynas Plukas (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
2309.Klaudijus Rimeikis (Kauno "Saulės" gimnazija)
2310.Dominyka Juškaitė (UAB Karalienės Mortos mokykla)
2311.Dovydas Baupkus (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
2312.Gustas Survila (Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
2313.Rokas Rimkus (Šilutės Žibų mokykla)
2314.Dina Gilytė (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
2315.Matas Janulevičius (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
2316.Emilijus Gedgaudas (Jurbarko r. Seredžiaus Stasio Šimkaus mokykla-daugiafunkcis centras)
2317.Erlandas Plaipa (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
2318.Kamilė Rimavičiūtė (Klaipėdos r. Šiūparių mokykla-daugiafunkcis centras)
2319.Tadas Vaickelionis (Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
2320.Deimantė Brazdeikytė (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
2321.Ugnė Gineitaitė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
2322.Emilija Kinderytė (Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
2323.Emilija Bastytė (Šakių "Varpo" mokykla)
2324.Kipras Ramanauskas (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
2325.Jonas Petrėtis (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
2326.Tomas Shirley Lee (Kauno Suzukio pradinė mokykla)
2327.Ignė Navasaitytė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
2328.Patrik Lysko (Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
2329.Špelveris Ignas (Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
2330.Aurimas Dabrickis (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
2331.Alan Drescik (Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
2332.Majus Brasas (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
2333.Nojus Šiaulys (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2334.Donata Januškaitė (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
2335.Armandas Visockis (Panevėžio Rožyno progimnazija)
2336.Dominykas Valaitis (Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
2337.Kamilė Valvonytė (Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
2338.Karolina Pošiūnaitė (Utenos Krašuonos progimnazija)
2339.Karolina Milinauskaitė (Šilutės r. Saugų Jurgio Mikšo pagrindinė mokykla)
2340.Maja Kuznecovaitė (Vilniaus Antakalnio progimnazija)
2341.Emilis Ališauskas (Šiaulių Dainų progimnazija)
2342.Laurynas Barovskis (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
2343.Akvilė Martynovaitė (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
2344.Tomas Žilinskas (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
2345.Anna Todde (Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
2346.Ieva Verbiejūtė (Panevėžio r. Piniavos mokykla-darželis)
2347.Gabija Jankūnaitė (Riešės gimnazija)
2348.Deimantė Dauparaitė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
2349.Juozas Petrovas (Utenos Dauniškio gimnazija)
2350.Pugačiūtė Mėta (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
2351.Diana Michailova (Visagino "Atgimimo" gimnazija)
2352.Rugilė Stirbavičiūtė (Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija)
2353.Goda Navickaitė (VšĮ Vilniaus inžinerijos ir technologijų licėjus)
2354.Davidas Gegužis (Jurbarko r. Jurbarkų darželis-mokykla)
2355.Stračkaitis Jonas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
2356.Viktorija Kaunaitė (Telšių "Germanto" progimnazija)
2357.Meida Janulevičiūtė (Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
2358.Deimantė Kaknevičiūtė (Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
2359.Emilija Imbrasaitė (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
2360.Kajus Lizunovas (Šilutės r. Usėnų pagrindinė mokykla)
2361.Altaja Galinytė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla, Radvilėnų filialas)
2362.Gytis Lukoševičius (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
2363.Griciūnas Markas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
2364.Aironas Šiuipys (Gargždų "Minijos" progimnazija)
2365.Rytis Barauskas (Kauno Milikonių progimnazija)
2366.Viltė Pakašiūtė (Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
2367.Norvaišas Dominykas (Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
2368.Nojus Grigonis (Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
2369.Miglė Drutytė (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
2370.Lukas Vaičiulis (Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
2371.Mantas Pusvaškis (Kauno r. Neveronių gimnazija)
2372.Sofija Pozdrazdytė (Elektrėnų pradinė mokykla)
2373.Viltė Buožytė (Šiaulių r. Gruzdžių gimnazija)
2374.Agnietė Kaciucevičiūtė (Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
2375.Urtė Valentavičiūtė (Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
2376.Mėja Marija Saulėnaitė (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
2377.Alvija Vindžiulytė (Kauno r. Zapyškio pagrindinė mokykla)
2378.Agnė Bukauskaitė (Šiaulių Gegužių progimnazija)
2379.Evelina Sinkutė (Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
2380.Tadas Leskauskas (Marijampolės profesinio rengimo centras)
2381.Gabrielė Meškauskaitė (Kauno "Vyturio" gimnazija)
2382.Dominykas Aleknavičius (Jurbarko r. Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazija)
2383.Jokūbas Damskis (Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
2384.Liepa Mališauskaitė (Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
2385.Vytautė Kolosovaitė (Kupiškio r. Skapiškio pagrindinė mokykla)
2386.Gustė Čepaitytė (Panevėžio r. Karsakiškio Strazdelio pagrindinė mokykla)
2387.Rūta Pilvinytė (Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
2388.GABIJA ŽEMAITAITYTĖ (Šakių rajono Kidulių pagrindinė mokykla)
2389.Karina Subočiūtė (Švenčionių progimnazija)
2390.Kajus Leliukas (Šiaulių sporto gimnazija)
2391.Eglė Smilgevičiūtė (Telšių "Atžalyno" progimnazija)
2392.Domas Vavilovas (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
2393.Emilis Grigalevičius (Marijampolės marijonų gimnazija)
2394.Skaistė Degesytė (Švenčionių pradinė mokykla)
2395.Ugnė Bartkevičiūtė (Pasvalio r. Krinčino Antano Vienažindžio pagrindinės mokyklos Pajiešmenių skyrius)
2396.Martynas Janulis (Šiaulių jėzuitų mokykla)
2397.Naujokaitytė Gertrūda (Kauno Veršvų gimnazija)
2398.Žygimantas Kazlauskas (Kauno r. Lapių pagrindinė mokykla)
2399.Fausta Rinkevičiūtė (Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazija)
2400.Tomas Tvardauskas (Trakų r. Bijūnų mokykla-daugiafunkcis centras)
2401.Neringa Baubinaitė (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
2402.Eva Jakštaitė (Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
2403.Gabrielė Volskaitė (Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
2404.Emilija Asipauskaitė (Kauno Palemono gimnazija)
2405.Mažvydas Bagdanavičius (Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
2406.Vytautas Šerpenskas (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2407.Jūra Kamandulytė (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazija)
2408.Anastasija Gurinovič (Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
2409.Motėjus Lubi (Plungės vyskupo Motiejaus Valančiaus pradinė mokykla)
2410.Gediminas Verbickas (Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
2411.Simonas Pranciulis (Joniškio r. Žagarės gimnazija)
2412.Timas Sejavičius (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazija)
2413.Domas Kaštolianovas (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
2414.Rapolas Žygus (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
2415.Vytautas Alaunis (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
2416.Gustas Veliona (Šiaulių Gegužių progimnazija)
2417.Deina Sarančeva (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2418.Samanta Dervinytė (Šiaulių profesinio rengimo centras)
2419.Žygimantas Žilinskas (Marijampolės marijonų gimnazija)
2420.Karina Liachovec (Vilniaus Naujininkų mokykla)
2421.Grėtė Urbanaitė (Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija)
2422.Gabrielė Petrusevičiūtė (Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
2423.Darius Skurvydas (Skuodo r. Aleksandrijos pagrindinė mokykla)
2424.Mantas Zimkus (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
2425.Viltė (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
2426.Elzė Gudėnaitė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2427.Ugnė Toločkaitė (Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
2428.Gabrielius Globys (Kalvarijos sav. Sangrūdos gimnazija)
2429.Paulina Jakštaitė (Trakų r. Paluknio "Medeinos" gimnazija)
2430.Džeinara Dominauskaitė (Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
2431.Edgaras Zeideris (Šilalės r. Obelyno pagrindinė mokykla)
2432.Markevičiūtė Vytautė (Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras)
2433.Ugnius Miklovas (Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
2434.Gabrielė Anužytė (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
2435.Martynas Šlekys (Biržų technologijų ir verslo mokymo centras)
2436.Ignas Kazlauskas (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
2437.Kristupas Balvočius (Kėdainių kalbų mokykla)
2438.Jonas Vimantas (Kauno "Nemuno" mokykla)
2439.Vėjūnė Stumbrytė (Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
2440.Urtė Matutytė (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
2441.Austėja Brovkaitė (Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
2442.Justyna Saikowska (Vilniaus r. Paberžės šv. Stanislavo Kostkos gimnazija)
2443.Kogan Maksim (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
2444.Žilvinas Kopcikas (Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
2445.Dambrauskaitė Kamilė (Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
2446.Gabrielė Bočkutė (Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
2447.Justas Meidus (Molėtų pradinė mokykla)
2448.Eva Silvija Pavlovskaja (Šalčininkų r. Dieveniškių Adomo Mickevičiaus gimnazija)
2449.Žemyna Kačinskaitė (Ukmergės "Šilo" progimnazija)
2450.Rapolina Talandytė (Kelmės rajono Liolių pagr. mokyklos Maironių skyrius)
2451.Aira Rušinskaitė (Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
2452.Donata Savanevičiūtė (Vilniaus r. Pakenės Česlovo Milošo pagrindinė mokykla)
2453.Elinga Dovidonytė (Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
2454.Erika Radzevič (Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
2455.AstijusMikevičius (Kupiškio r. Noriūnų Jono Černiaus pagrindinė mokykla)
2456.Darja Kropa (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
2457.Dominika Pašuk (Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija)
2458.Goda Rimkevičiūtė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2459.Tadas Kirkilionis (Kauno "Varpelio" pradinė mokykla)
2460.Abrutis Deividas (Kretingos rajono Jokūbavo Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
2461.Eligijus Streižys (Ukmergės rajono Vidiškių pagrindinė mokykla)
2462.Vakarė Dirgėlaitė (Alytaus "Drevinuko" mokykla-darželis)
2463.Adrija Butkutė (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
2464.Elzė Tidikytė (Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
2465.Justas Tamašas (Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
2466.Ieva Majauskaitė (Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija)
2467.ARIJUS MIŠEIKA (Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
2468.Atėnė Raibužaitė (Kauno Petrašiūnų progimnazija)
2469.Kazokaitė Elžbieta (KTU inžinerijos licėjus)
2470.Mikas Niekis (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2471.Gabrielius Vaičiukynas (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2472.Dargužytė Akvilina (Kėdainių Kalbų mokykla)
2473.Kajus Sasnauskas (Anykščių r. Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazija)
2474.Ugnė Ivanauskaitė (Vilkaviškio r. Sūdavos pagrindinė mokykla)
2475.Vadimas Dobrovolskis (Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
2476.Enrika Poberežnytė (Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
2477.Stankevičius Arijus (Plungės Senamiesčio mokykla)
2478.Jakub Grinevič (Vilniaus r. Maišiagalos kun. Juzefo Obrembskio gimnazija)
2479.Gabrielė Žukauskaitė (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2480.Edgaras Makūnas (Kauno r. Zapyškio pagrindinė mokykla)
2481.Edvinas Černauskas (Marijampolės profesinio rengimo centras)
2482.Rokas Miliauskas (Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
2483.Edilija Marcinkevičiūtė (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
2484.Nojus Zokas (Šakių "Varpo" mokykla)
2485.Eimantas Stankus (Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
2486.Tajus Bagdišanska (Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
2487.Motiejus Viltrakis (Riešės gimnazija)
2488.Stelmokaitė Rugilė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2489.Aleks Kurmilevič (Klaipėdos "Aukuro" gimnazija)
2490.Backevičiūtė Austė (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
2491.Dravnel Michal (Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
2492.Lukas Varnas (Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija)
2493.Eivinas Bosas (Šiaurės licėjus)
2494.Augustas Balčiūnas (Joniškio r. Kriukų pagrindinė mokykla)
2495.Povilas Šaparavičius (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
2496.Milda Virganavičiūtė (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
2497.Alanas Trusevič (Klaipėdos Gedminų progimnazija)
2498.Emilija Simonavičiūtė (Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
2499.Adrija Augulytė (Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
2500.Macijauskas Nojus (Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
2501.Kotryna Guzaitytė (Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
2502.Viktorija Liaškinaitė (Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
2503.Ričardas Karpius (Rietavo sav. Tverų gimnazija)
2504.Milda Jurčiūtė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2505.Emilė Driskutė (Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
2506.Lera Chamčenovskaja (Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija)
2507.Katrė Urbonaitė (Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
2508.Žemyna Biržinytė (Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
2509.Danielius Dumša (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
2510.DEINAS BARZINSKAS (Šiaulių Ragainės progimnazija)
2511.Gasparas Žižys (Vilniaus Balsių progimnazija)
2512.Rugilė Skirvainytė (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
2513.Gabija Menšikovaitė (Vilniaus Naujininkų mokykla)
2514.ugnius moliboga (Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla)
2515.Orestas Šimkus (Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija)
2516.Agnė Rusteikaitė (Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
2517.Gustas Štelbys (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Blindžių skyrius)
2518.Nojus Arbačiauskas (Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
2519.Gustas Gasiulis (Utenos Krašuonos progimnazija, Tauragnų Eugenijos Šimkūnaitės skyrius)
2520.Liepa Mažonaitė (Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
2521.Povilas Bulovas (Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
2522.Lukas Baltrušaitis (Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
2523.Goda Barišauskaitė (Elektrėnų sav. Semeliškių gimnazija)
2524.Gabija Kundrotaitė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
2525.Maksim Maliutin (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
2526.Paulina Kalinauskaitė (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2527.Gytis Višinskis (Viešoji įstaiga Telšių regioninis profesinio mokymo centras)
2528.Justina Sadauskaitė (Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
2529.Gertrūda Butvilavičiūtė (VIMS - INTERNATIONAL MERIDIAN SCHOOL)
2530.Ainis Triznickas (Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
2531.Justas Rožėnas (Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
2532.Iveta Gudeliauskaitė (Kėdainių r. Labūnavos pagrindinės mokyklos Pelėdnagių "Dobiliuko" skyrius)
2533.Brekke Aleksandra (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
2534.Adrija Kanaporiūtė (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
2535.Patricija Tekoriūtė (Apvalaus kvadrato mokykla)
2536.Gabija Žumbakytė (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
2537.Užlytė Gabrielė (Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
2538.Tėja Zablockytė (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
2539.Dovilė Vabolytė (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
2540.Karolina Dijokaitė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
2541.Ieva Alijošaitytė (Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
2542.Monika Jazdauskaitė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2543.Bučinskaitė Vytautė (Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
2544.Ema Lavreckytė (Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija)
2545.Akmėja Mažrimaitė (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
2546.Vytautė Ruginytė (Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
2547.Erikas Paulauskas (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
2548.Jogailė Vainutytė (Neringos gimnazija)
2549.Robertas Grudinskis (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
2550.Fausta Šeporaitytė (Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
2551.Alisa Dranik (Visagino Draugystės progimnazija)
2552.Justas Banaitis (Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
2553.Ugnė Varnaitė (Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija)
2554.Paula Ivanovaitė (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
2555.Kotryna Aleknavičiūtė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2556.Austėja Laukaitytė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
2557.Tavijus Karašauskas (Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
2558.Matas Šulcas (Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
2559.Goda Misiūnaitė (Prienų r. Stakliškių gimnazija)
2560.ArnasBagdonas (Telšių "Ateities" progimnazija)
2561.Goda Staniulionytė (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
2562.Emilija Žurauskaitė (Akmenės rajono Ventos gimnazija)
2563.Aironas Zybartas (Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
2564.Gintarė Mikalauskaitė (Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla)
2565.Evald Novoslavski (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
2566.Nedas Dargis (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
2567.Emilė Baltrušaitytė (VšĮ "Ruduo-pavasaris")
2568.Ema Grigaravičiūtė (Prienų r. Stakliškių gimnazija)
2569.Akvilė Beinakeraitytė (Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
2570.Vitas Samkus (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
2571.Algirdas Gricius (Kretingos r. Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinė mokykla)
2572.Agnė Utakytė (Šiaulių Medelyno progimnazija)
2573.Rugilė Gulbinskaitė (Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
2574.Luknė Laurynaitė (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
2575.Ąžuolas Traskovskis (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
2576.rokas kiskionis (Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
2577.Agnė Bernotaitė (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
2578.Daniil Petrinko (Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras)
2579.Gediminas Pukys (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
2580.Titas Petravičius (Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
2581.Emilija Sereičikaitė (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
2582.JORIS ŠERKŠNAS (Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
2583.Laimonas Lukšas (Viešoji įstaiga Telšių regioninis profesinio mokymo centras)
2584.Viltė Vyšniauskaitė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2585.Vykintas Prakapas (Vilniaus "Vyturio" pradinė mokykla)
2586.Guostė Avietynaitė (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
2587.Adelė Rakauskaitė (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2588.David Romeiko (Vilniaus r. Zujūnų gimnazija)
2589.Normantas Pivoriūnas (Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
2590.Sabaliauskaitė Rugilė (Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
2591.DOROTĖJA MARKEVIČIŪTĖ (Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
2592.Garbenčiūtė Gabrielė (Klaipėdos r. Ketvergių pagrindinė mokykla)
2593.Gustas Andrulis (Šiaulių Dainų progimnazija)
2594.PAULINA JUCEVIČIŪTĖ (Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
2595.Emilis Slušnys (Telšių "Atžalyno" progimnazija)
2596.Einaras Raudys (Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
2597.Airidas Tverijonas (Šiaulių r. Bubių mokykla)
2598.Joana Černis (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
2599.Rustamas Vitkauskas (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
2600.Sandhu Lukas (Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
2601.Melisa Žukauskaitė (Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
2602.Naglis Pilkauskas (Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
2603.MEDA UNDERYTĖ (Kauno Dainavos progimnazija)
2604.Martyna (Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
2605.Adelė Dabkevičiūtė (Vilniaus Baltupių progimnazija)
2606.Enrikas Botyrius (Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
2607.Ieva Uteševa (Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
2608.Evelina Patėjūnaitė (Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
2609.Kajus Riauba (VšĮ "Ruduo-pavasaris")
2610.Justas Kraipavičius (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
2611.Titas Urba (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2612.Agnė Krutikova (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
2613.Gustas Galinis (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
2614.Augustas Voveris (Alytaus Dainavos progimnazija)
2615.Vestina Milašiūtė (Radviliškio Vaižganto progimnazija)
2616.Vakaris Gvergždys (Kėdainių r. Labūnavos pagrindinė mokykla)
2617.Augustė Kvietkauskytė (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
2618.Toma Sovaitė (Joniškio r. Skaistgirio gimnazija)
2619.Vakarė Raščiūtė (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
2620.Čumačenko Joris (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2621.Romuald Urbanovič (VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
2622.Emilija Zandovaitė (Panevėžio r. Velžio gimnazija)
2623.Dovilė Čiapaitė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
2624.Dainius Bezgėla (Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
2625.Mykolas Sasnauskas (VGTU inžinerijos licėjus)
2626.Adomas Kirdeikis (Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
2627.Deividas Nalivaika (Švenčionių r. Švenčionėlių Mindaugo gimnazija)
2628.Aidas Lukoševičius (VšĮ "Ruduo-pavasaris")
2629.Oskaras Paulauskas (Vilniaus r. Rukainių gimnazija)
2630.BRIGITA ZALOGAITĖ (Ukmergės Pašilės progimnazija)
2631.Zenonas Bendžius (Šilutės profesinio mokymo centras)
2632.Ana Iljina (Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras)
2633.Urtė Grabauskaitė (Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
2634.Krušinskas Albert (Vilniaus Liepkalnio mokykla)
2635.Kipras Jelkinas (Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
2636.Emilis Kairys ("Šaltinėlio" privati mokykla)
2637.Ušinskas Justas (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
2638.Natėja Radavičiūtė (Šiaulių r. Raudėnų mokykla-daugiafunkcis centras)
2639.Justas Marcinkevičius (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
2640.Tadas Šilingas (Kauno technikos profesinio mokymo centras)
2641.Dominykas Žiogas (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
2642.Nojus Didžgalvis (Šiaulių Gegužių progimnazija)
2643.Rusnė Teresė Macaitė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2644.Augustė Bubnytė (KTU inžinerijos licėjus)
2645.Gabija Razmaitė (Šilutės pirmoji gimnazija)
2646.Modestas Pekorius (Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
2647.Jencius Haroldas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
2648.Matas Pocevičius (Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
2649.Tadas Paukštys (Kauno r. Neveronių gimnazija)
2650.Ąžuolas Bubelis (Alytaus Panemunės progimnazija)
2651.Joris Mockus (Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
2652.Vaiva Danilevičiūtė (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
2653.Monika Šimkutė (Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
2654.Elidijus Smailys (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2655.Gabija Pužauskaitė (Marijampolės sav. Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija)
2656.Deividas Barauskas (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2657.Malinauskas Saulius (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
2658.Mėja Perkumaitė (Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
2659.Edgaras Lialko (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
2660.Adomas Rukas (Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
2661.Rugilė Melaikaitė (Šiaulių Salduvės progimnazija)
2662.Gabija Piskunovaitė (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
2663.Matas Zavedskas (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2664.Marius Mikiparavičius (Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
2665.Milda Melnikaitė (Vilkaviškio r. Pilviškių „Santakos“ gimnazija)
2666.Ugnė Navickaitė (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2667.Gabija Juzėnaitė (Vilniaus „Genio“ progimnazija)
2668.Rusnė Deltuvaitė (Kazlų Rūdos sav. Plutiškių gimnazija)
2669.Indra Bernotaitytė (Marijampolės marijonų gimnazija)
2670.Livija Jermakovič (Vilniaus lietuvių namai)
2671.Emilis Vaitkaitis (Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazijos Ramučių skyrius)
2672.Kristiana (Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija)
2673.Stefanija Baltrukaitytė (Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
2674.Arnas Čepauskas (Kauno Veršvų gimnazija)
2675.Aironas Kubilius (Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
2676.Vasara Gruodytė (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
2677.Adomas Ričardas Alekna (UAB Karalienės Mortos mokykla)
2678.Alisa Garejeva (Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
2679.Dovas Lapkauskas (Klaipėdos Vitės progimnazija)
2680.Andželika Melnikaitė (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
2681.Danielius Latvaitis (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla)
2682.Augustė Gustytė (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
2683.Mindaugas Zuikis (Kauno Dainavos progimnazija)
2684.Domantas Bieliauskas (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2685.Arminas Gužauskas (Panevėžio r. Naujamiesčio gimnazija)
2686.Gaudenė Dumskytė (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
2687.Einartas Alminas (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
2688.Gytis Vaitkus (Šilutės r. Vainuto gimnazija)
2689.Vasarevičiūtė Dominyka (Vilniaus Balsių progimnazija)
2690.Simonas Sabaliauskas (Kauno Tirkiliškių mokykla-darželis)
2691.Urtė Rinkevičiūtė (Molėtų pradinė mokykla)
2692.Matas Janušauskas (Kauno Milikonių progimnazija)
2693.Sofija Šileikaitė (UAB Karalienės Mortos mokykla)
2694.Edita Keršytė (Vilniaus Maironio progimnazija)
2695.Rapolas Volungevičius (Marijampolės marijonų gimnazija)
2696.Urtė Petrauskaitė (Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
2697.Giedrius Šliakas (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla, Radvilėnų filialas)
2698.Rokas Venskus (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
2699.Simas Kaluškevičius (Marijampolės marijonų gimnazija)
2700.Izabela Šauklytė (Jurbarko r. Jurbarkų darželis-mokykla)
2701.Karolis Piesarskas (VšĮ Šiaurės licėjus)
2702.Augustas Ložinskas (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
2703.Laurynas Mockaitis (Vilkaviškio r. Pilviškių „Santakos“ gimnazija)
2704.Ugnė Čekauskaitė (Širvintų "Atžalyno" progimnazija)
2705.Mindaugas Lapin (Švenčionių profesinio rengimo centras)
2706.Aistė Graliauskaitė (Vilniaus Žvėryno gimnazija)
2707.Miglė Savickaitė (Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
2708.Gustavas Herkus Mikalauskas (Šiaulių Gytarių progimnazija)
2709.Lėja Ivanickaitė (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
2710.Vincas Valiukevičius (Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazija)
2711.Danielius Aušra (Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
2712.Čypaitė Perla (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
2713.Jakubaitytė Austėja (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
2714.Arsenij Arlauskas (Vilniaus Lazdynų mokykla)
2715.Kiošis Vaidas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
2716.Justas Valskis (Marijampolės marijonų gimnazija)
2717.Adriana Skujaitė (Panevėžio Rožyno progimnazija)
2718.Goda Rudytė (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
2719.Augustė Arlauskaitė (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
2720.Jorūnė Žimkutė (UAB Mažasis Klaipėdos licėjus)
2721.Deinarovič Daniel (Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
2722.Giedrė Skrodenytė (Šiaulių r. Bubių mokykla)
2723.Laurentas Gramas (Marijampolės marijonų gimnazija)
2724.Meda Pikelytė (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2725.Mintautė Kaklauskaitė (Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
2726.Goda Jakimonytė (Birštono gimnazija)
2727.Tija Juškaitė (Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
2728.Arnas Patūpa (Biržų rajono Kratiškių mokykla-daugiafunkcis centras)
2729.Uršulė Nausėdaitė (Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
2730.Nojus Silvestravičius (Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija)
2731.Kajus Rojus (Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija)
2732.Vytė Minikauskaitė (Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
2733.Liucija Gugytė (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
2734.Valantinavičiūtė Liepa (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
2735.Milana Urbaitė (Kupiškio r. Noriūnų Jono Černiaus pagrindinė mokykla)
2736.Miglė Z!vybaitė (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
2737.Erik Mickevič (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
2738.Andžerija Sabaitė (Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
2739.Markas Laurišas (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla, Radvilėnų filialas)
2740.Majus Afanasjev (Vilniaus Žvėryno gimnazija)
2741.Elvijus Janonis (Kauno Vaišvydavos pagrindinė mokykla)
2742.Viltė Marcinkutė (Šiaulių Medelyno progimnazija)
2743.Gabija Vilimaitė (Kauno Motiejaus Valančiaus mokykla-darželis)
2744.Ignas Sapijanas (Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
2745.Karolina Muraškaitė (Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
2746.Dovydas Bandžiulis (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
2747.Matas Baumila (Elektrėnų pradinė mokykla)
2748.Gintarė Kutaravičiūtė (Kauno Jono Žemaičio-Vytauto mokykla-daugiafunkcis centras)
2749.Kornelijus Kuginys (Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
2750.Ugnius Udelcovas (Vilkaviškio pradinė mokykla)
2751.Miglė Slavinskaitė (Kauno r. Piliuonos gimnazija)
2752.Atas Baranauskas (Panevėžio r. Piniavos mokykla-darželis)
2753.Kotryna Eidukaitytė (Marijampolės marijonų gimnazija)
2754.Justina Kavaliauskaitė (Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
2755.Pijus Dabravalskis (Skuodo rajono Barstyčių pagrindinė mokykla)
2756.Grantas Jatkauskas (Akmenės rajono Ventos gimnazija)
2757.Gžegož Milevskis (Vilniaus suaugusiųjų mokymo centras)
2758.TOMAS (Kauno Milikonių progimnazija)
2759.Urtė Kvekšaitė (Klaipėdos r. Šiūparių mokykla-daugiafunkcis centras)
2760.Morta Genytė (Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazija)
2761.Karolina Sireikytė (Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija)
2762.Martynas Kontutis (Vilniaus jėzuitų gimnazija)
2763.Kamilė Jakštaitė (Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija)
2764.Karolina Bartkevičiūtė (Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
2765.Marija Podolskytė (Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
2766.Nojus Girčius (Pagėgių savivaldybės Pagėgių pradinė mokykla)
2767.Grėta Balčaitė (Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
2768.Smiltė Buožiūtė (Jonavos pradinė mokykla)
2769.Naglis Skladas (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2770.Džiugas Mikuckas (Kauno r. Neveronių gimnazija)
2771.Džiugas Černiauskas (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
2772.Izabelė Šilinskaitė (Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
2773.Ignas Martinkevičius (Kauno "Saulės" gimnazija)
2774.Augustė Medišauskaitė (Alytaus Šaltinių progimnazija)
2775.Ugnė Baibokaitė (Kėdainių r. Dotnuvos pagrindinė mokykla)
2776.Jonas Milius (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
2777.Saulėja Borovykaitė (Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija)
2778.Elzė Rybakovaitė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
2779.Raminta Stravinskaitė (Panevėžio „Aušros“ progimnazija)
2780.Vaiva Normantaitė (Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
2781.Urtė Savickaitė (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
2782.Romas Stasytis (Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
2783.Jonas Vala (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
2784.Jolita Seniut (Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
2785.Airidas Žydelis (Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
2786.Vilius Rasiukas (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
2787.Ginta Oržekauskaitė (Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
2788.Martyna Nomeikaitė (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
2789.Mariuš Kerul (Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
2790.Arnas Keršys (Varėnos r. Merkinės Vinco Krėvės gimnazija)
2791.Kristupas Černakauskas (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazija)
2792.Taja Simanovič (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
2793.Kotryna Bručaitė (Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
2794.Faustina Karvelytė (Kauno Veršvų gimnazija)
2795.Masiliūnaitė Rita (Vilniaus Balsių progimnazija)
2796.Danielius Chatkevič (Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
2797.Vytenis Račkauskas (KTU Vaižganto progimnazija)
2798.Sabina Mickevič (Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija)
2799.Orestas Mačiulis (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
2800.Brigita Žygaitė (Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
2801.Indraja Skrickytė (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
2802.Teodoras Šneider (Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
2803.Donatas Žiegis (Vilniaus Naujininkų mokykla)
2804.Nauris Jokubauskas (Kauno r. Lapių pagrindinė mokykla)
2805.Danas Gološčapovas (KTU inžinerijos licėjus)
2806.Lukas Barcevičius (Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
2807.Kanstantinas Piatrashka (Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
2808.Nikita Kudriašovas (Vilniaus "Saulėtekio" mokykla-daugiafunkcis centras)
2809.Venys Arnas (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
2810.Kajus Viliušis (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
2811.Miter Martin (Trakų gimnazija)
2812.Giedrius Buivydas (Skuodo r. Aleksandrijos pagrindinė mokykla)
2813.Atėnė Siaurukaitė (Alytaus Šaltinių progimnazija)
2814.Pijus Pranckevičius (Prienų r. Stakliškių gimnazija)
2815.Lukas Motūza (Kalvarijos sav. Sangrūdos gimnazija)
2816.Santa Gaižiūnaitė (Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
2817.Akvilė Bardauskaitė (Pagėgių sav. Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazija)
2818.Mikelevičius Vilius (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
2819.Arestida Rupeikaitė (Plungės r. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija)
2820.Justas Užumeckas (Raseinių Šaltinio progimnazija)
2821.Adas Pinkevičius (Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
2822.Gabrijielius Žvaliauskas (Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
2823.Mija Jovaišaitė (Plungės „Babrungo“ progimnazija)
2824.Gintarė Vilutytė (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
2825.Austėja Petrokaitė (Šilalės r. Pajūralio pagrindinė mokykla)
2826.Kajus Silvestravičius (Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija)
2827.Justas Petrusevičius (Gargždų "Minijos" progimnazija)
2828.Raminta Šambaraitė (Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazija)
2829.Alfridas Racibara (Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
2830.Gerda Nikulina (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2831.Augustė Iršaitė (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
2832.Darija Vaičaitytė (Kauno Milikonių progimnazija)
2833.Vilius Adomaitis (Pakruojo "Atžalyno" gimnazija)
2834.Robertas Rimkus (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
2835.Gintarė Auželytė (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
2836.Beata Šileikaitė (Vilniaus r. Visalaukės mokykla-daugiafunkcis centras)
2837.Vakarė Piragytė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
2838.Emilija Labanauskaitė (Šiaulių Medelyno progimnazija)
2839.Kontautaitė Marija (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
2840.Kornelija Zubkaitė (Panevėžio pradinė mokykla)
2841.Kajus Korsakas (Radviliškio Vaižganto progimnazija)
2842.Vilija Kinčiūtė (Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
2843.Domantas Dumbliauskas (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
2844.Marijonas Marcinkevičius (Alytaus "Drevinuko" mokykla-darželis)
2845.Ugnė Staškutė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
2846.Neimanas Černiauskas (Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
2847.AndriusVarnagiris (Erudito licėjus)
2848.Koltis Šetkus ("Šaltinėlio" privati mokykla)
2849.Rūtenis Žvilauskas (Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
2850.Adenas Jasinskas (Kauno "Vyturio" gimnazija)
2851.Dmitrijus Smirnovas (Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
2852.Martynas Dobilas (Kauno Palemono gimnazija)
2853.Ūla Ševčenko (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
2854.Spartakas Ališauskas (Pasvalio r. Saločių A. Poškos pagrindinė mokykla)
2855.Vytautė Jodelytė (Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
2856.Vaidotas Budreika (Vilniaus jėzuitų gimnazija)
2857.Joris (Vilniaus "Ryto" progimnazija)
2858.Goda Misiūnaitė („Saulės“ privati gimnazija)
2859.Gerda Jonaitytė (Šilutės r. Katyčių pagrindinė mokykla)
2860.Andrius Gasiukevičius (Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
2861.SAULIUS STASKEVIČIUS (Vilniaus "Sietuvos" progimnazija)
2862.Krasavcev Artemij (Vilniaus Naujamiesčio mokykla)
2863.Gabija Gudanec (Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
2864.Evelina Tūtoraitytė (Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
2865.Matas Skorupskas (Kėdainių "Atžalyno" gimnazija)
2866.Ąžuolas Narbutas (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
2867.Ainė Butvilaitė (Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
2868.Gabrielė Sakalauskaitė (Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
2869.Ieva Sipavičiūtė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2870.Gabrielė Čepurnovaitė (Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
2871.Sima Bukelytė (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
2872.Liepa Rupšytė (Šiaulių Salduvės progimnazija)
2873.Aurelijus Budrevič (Šalčininkų r. Čiužiakampio pagrindinė mokykla)
2874.Kotryna Liugaitė (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
2875.Gabrielius Jodokas (Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
2876.Ieva Aleksandravičiūtė (Vilniaus r. Kalvelių "Aušros" gimnazija)
2877.Simona Aguonytė (Kauno r. Neveronių gimnazija)
2878.Simas Vaicekauskas (Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
2879.Mintautė Ugianskaitė (Šiaulių Medelyno progimnazija)
2880.Rokas Gelombickas (KTU Vaižganto progimnazija)
2881.Kajus Jasaitis (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla)
2882.Lukas Kryžanauskas (Radviliškio r. Pociūnėlių pagrindinė mokykla)
2883.Robertas Deimantas (Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
2884.Nojus Petriškis (Joniškio r. Gataučių Marcės Katiliūtės mokykla)
2885.Dominyka Plyniūtė (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
2886.Meda Godelytė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
2887.Vismantas Žukas (Kauno Milikonių progimnazija)
2888.Dovydas Stonys (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
2889.Rapolas Sąženis (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2890.Karolina Jakelytė (Elektrėnų pradinė mokykla)
2891.Rusnė Petrauskaitė (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
2892.Dovydas Valutis (Šilutės r. Vilkyčių pagrindinė mokykla)
2893.ARMINAS GINKUS (Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
2894.Lukas Berškys (Alytaus Panemunės progimnazija)
2895.Abucevič Daniel (Trakų gimnazija)
2896.Modestas Bulotas (Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
2897.Gustė Sandovaitė (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
2898.Dovydas Bazilius (Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
2899.Danielis Bandinskas (Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
2900.Dambrauskaitė Ema (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
2901.Justė Būdvytytė (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
2902.Henrieta Budreikiatė (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
2903.Martynas Morkys (Vilniaus Antakalnio progimnazija)
2904.Gvozdov Artiom (Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
2905.Austėja Matutytė (Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
2906.Justas Butkus (Šiaulių Gegužių progimnazija)
2907.Radvilė Mėčiūtė (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
2908.Petrikaitytė Dinara (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
2909.Akvilė Kiznytė (Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
2910.Emilis Stončius (Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija)
2911.Rokas Bagvilas (Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija)
2912.Motiejus Paliuškevičius (Turgelių "Aistuvos" gimnazija)
2913.Sofija Baltušnikaitė (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
2914.Eividas Miselis (Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
2915.Vaiva Pašvenskaitė (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
2916.Sigutė Butrimaitė (Vilniaus Žvėryno gimnazija)
2917.Kristupas Kalibatas (Anykščių r. Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras)
2918.Dominykas Kaleininkas (Kalvarijos sav. Sangrūdos gimnazija)
2919.Albert Sinkevič (Vilniaus r. Eitminiškių pagrindinė mokykla)
2920.Domas Labžentis (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
2921.Benas Brazys (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
2922.Šarūnė Legačinskytė (Viešoji įstaiga "Klaipėdos specialioji mokykla-daugiafunkcis centras "Svetliačiok")
2923.Gvidas Lapelis (Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
2924.Goda Liucija Gašpuitytė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
2925.Laurynas Jučas (Radviliškio r. Pociūnėlių pagrindinė mokykla)
2926.Kamilė Gedvilaitė (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
2927.Eldaras Tunaitis (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazija)
2928.Viktorija Mickūnaitė (Kėdainių "Atžalyno" gimnazija)
2929.62399706 (Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
2930.Domantas Rulis (Palangos senoji gimnazija)
2931.Važinskas Aronas (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
2932.Justinas Janušaitis (Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
2933.Aleksej Kurilčik (Vilniaus ,,Juventos" gimnazija)
2934.Mantas Samulevičius (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
2935.Ernestas Karacėjus (Elektrėnų pradinė mokykla)
2936.Adelė Krivcovaitė (Vilniaus Balsių progimnazija)
2937.Erika Čirkaitė (Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
2938.Gabrielius Chmieliauskas (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
2939.Ksenija Judina (Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
2940.Gabrielius Sprindys (Panevėžio r. Paliūniškio pagrindinė mokykla)
2941.Edvinas Litvinas (Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
2942.Aistė Mškauskaitė (Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
2943.Aidas Sušinskis (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
2944.Ula Kulakauskaitė (Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
2945.Dariuš Kačanovskij (Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla)
2946.Žutautaitė Ieva (Vilniaus Balsių progimnazija)
2947.Urtė Stasiukaitytė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2948.Patricija Gedminaitė (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
2949.Andrius Stankevičius (Elektrėnų pradinė mokykla)
2950.Sebastjan Lozovskij (Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija)
2951.Grėtė Valavičiūtė (Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
2952.Saulė Malskaitytė (Vilniaus Balsių progimnazija)
2953.Lukas Rumšas (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2954.Aistė Maldžiukaitė (Vilniaus Žvėryno gimnazija)
2955.Santa Ivanauskaitė (Šiaulių Zoknių progimnazija)
2956.Olivia Seliava (Trakų gimnazija)
2957.Laurynas Bikauskas (Trakų r. Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazija)
2958.Eimantas Krajevskij (Vilniaus "Ryto" progimnazija)
2959.Lukas Smilgevičius (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
2960.Kaveckytė Agnė (Telšių "Atžalyno" progimnazija)
2961.Marija Cibulskaitė (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
2962.Darija Liaskovskaja (Vilniaus Naujininkų mokykla)
2963.Mindaugas Lazauskas (Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
2964.Modesta Šerlat (Šalčininkų r. Butrimonių Anos Krepštul gimnazija)
2965.Emilija Sutugina (Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
2966.Dominykas Kušlikis (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
2967.S. Artiuškevič (Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
2968.Austėja Dulevičiūtė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
2969.Perla Kumetaitė (Alytaus Šaltinių progimnazija)
2970.MANTAS VAITEKĖNAS (Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
2971.Goda Mickevičiūtė (Kaišiadorių r. Žiežmarių gimnazija)
2972.Bobinaitė Greta (Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
2973.Goda Paškauskaitė (Šakių rajono Lukšių Vinco Grybo gimnazija)
2974.Mantas Dragūnas (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2975.Megija Mackevičiūtė (Gargždų "Minijos" progimnazija)
2976.Nerilė Šliautarytė (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
2977.Goda Mikalauskaitė (Plungės Senamiesčio mokykla)
2978.Nojuspetrikas (Šiaulių r. Raudėnų mokykla-daugiafunkcis centras)
2979.Elzė Donėlaitė (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
2980.Kajus Kupčinskas (Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
2981.Vakaris Dilys (UAB Karalienės Mortos mokykla)
2982.Milana Krasinskaja (Vilniaus Lazdynų mokykla)
2983.Haroldas Šlevinskis (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
2984.Andrėja Špakytė (Raseinių Šaltinio progimnazija)
2985.Barbora Išganaitytė (UAB Karalienės Mortos mokykla)
2986.Domantas Dumpis (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
2987.Goda Liutkevičiūtė (UAB Karalienės Mortos mokykla)
2988.Robertas Raulynaitis (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
2989.Mateusz Krajewski (Šalčininkų r. Eišiškių gimnazija)
2990.Elada narsevičiūtė (Molėtų pradinė mokykla)
2991.Gustas Skinulis (Šiaulių Salduvės progimnazija)
2992.Ernest Kovalevskij (Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
2993.Gabija Prascieniūtė (Vilniaus "Ryto" progimnazija)
2994.Matas Joffė (Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
2995.Jokūbas Legas (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
2996.Vytis Narbutas (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
2997.Austėja Liutvinaitė (Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
2998.Jokūbas Reivytis (Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
2999.Maja Bliumin (UAB Karalienės Mortos mokykla)
3000.Elžbieta Šliogerytė (Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
3001.Lukas Jakobsevičius (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
3002.Henrikas Pribyš (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
3003.Ula Matulytė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3004.Ugnė Čėsnaitė (Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
3005.Viktorija Bikutė (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
3006.Benas Šabanauskas (Jonavos rajono Šveicarijos progimnazija)
3007.Augustė Samuolytė (Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
3008.Anastasija Karakulova (Klaipėdos Vydūno gimnazija)
3009.Ugnė Palčiauskaitė (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
3010.Kamilija Osipovič (Trakų r. Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazija)
3011.Vytautas Gedvilas (Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
3012.Timas Pičuginas (Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
3013.Laurynas Prunskas (Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
3014.Taja Kmitaite (Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
3015.Emilis Nevardauskas (Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
3016.Elinga Šapaitė (Viešoji įstaiga Klaipėdos „Universa Via“ tarptautinė mokykla)
3017.Danielis Bastakys (Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
3018.Kornelija Klimčiauskaitė (Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
3019.Domantas Kekys (Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
3020.Jekaterina Bogdanova (Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
3021.Ilja Novosiolov (Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija)
3022.Evenas Čeponas (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
3023.Inesa Danupaitė (Telšių "Atžalyno" progimnazijos Žarėnų skyrius)
3024.Viktorija Gastevičiūtė (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
3025.Luknė Sivickytė (Šiaulių Gegužių progimnazija)
3026.Fausta Junelytė (Kauno "Saulės" gimnazija)
3027.Emilija Šlakaitytė (Vilniaus automechanikos ir verslo mokykla)
3028.Damasickytė Dileta (Radviliškio r. Baisogalos gimnazija)
3029.Emilė Karsokaitė (Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
3030.Selevaitė Gabrielė (Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykla)
3031.Eurika (Kauno Petrašiūnų progimnazija)
3032.Ada Mačiulytė (VIMS - INTERNATIONAL MERIDIAN SCHOOL)
3033.Jonė Bislytė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
3034.Rokas Rancovas (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
3035.Markas Boltrukevič (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
3036.Saulė Kirvaitytė (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
3037.Kajus Jašmontas (Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
3038.Saulius Dovainys (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla, Radvilėnų filialas)
3039.Deividas Jodeika (Klaipėdos r. Kretingalės pagrindinė mokykla)
3040.Gabija Šidlauskaitė (Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
3041.Ieva Marija Miliauskaitė (Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
3042.Simonas Sadas (Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
3043.Gabrielė Volujevičiūtė ("Šaltinėlio" privati mokykla)
3044.Emilija Stanišauskaitė (Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
3045.Povilas Kaško (Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras)
3046.Orestas Galdikas (Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
3047.Saulius Vaškys (Telšių "Kranto" progimnazija)
3048.Nerijus Medziukevičius (Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
3049.Kamila Kod (Vilniaus r. Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazija)
3050.Autuori Cristopher (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
3051.Kotryna Tumosaitė (Vilkaviškio rajono Pajevonio pagrindinė mokykla)
3052.Melketaitė Emyra (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
3053.Barbora Sinkevičiūtė (Vilniaus r. Avižienių gimnazija)
3054.Monika Račkauskaitė (Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
3055.Meda Zubovaitė (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
3056.Jogaile (Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija)
3057.Gabija Vedeikytė (Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
3058.Evita Rusteikaitė (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
3059.Žiliūtė Justė (Kretingos rajono Jokūbavo Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
3060.Liza Mejutė („Saulės“ privati gimnazija)
3061.Stanius Aurelijus (Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
3062.Augustas Jasaitis (KTU Vaižganto progimnazija)
3063.Gaudrius Tylūnas (Kauno Montesori mokykla-darželis "Žiburėlis")
3064.Emilė Danelavičiūtė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
3065.Jonas Dilkas (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
3066.Rugilė Gaižauskaitė (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
3067.Aistė Laukaitytė (Marijampolės sav. Mokolų progimnazija)
3068.Monika Plepytė (Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
3069.Danielius Kozlov (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
3070.NOJUS KAŠLEJUS (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
3071.Skirmantas Bračkus (Šiaulių profesinio rengimo centras)
3072.Rasa Zaveckaitė (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
3073.Ieva Liutkevičiūtė (Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
3074.Kamilė Loninaitė (Šiaulių Medelyno progimnazija)
3075.Vesta Ramaškevičiūtė (Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
3076.Eglė Vosyliūtė (Kauno Senamiesčio progimnazija)
3077.Toma Vindžigalskytė (Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
3078.Evelina Rukšnaitytė (Pagėgių sav. Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazija)
3079.Čaplinskas Martynas (Vilniaus Balsių progimnazija)
3080.Liudas Breivė (Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
3081.Klaidas Razinskas (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
3082.Justinas Novik („Saulės“ privati gimnazija)
3083.Dovilė Rodriguez Alknaitė (Panevėžio Rožyno progimnazija)
3084.Matas Šeputis (Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinė mokykla)
3085.Vilius Buivydas (Plungės r. Prūsalių mokykla-darželis)
3086.Dovydas Labanauskas (Kauno Milikonių progimnazija)
3087.Dagnė Novikova (Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
3088.Andrius Umbrasas (KTU inžinerijos licėjus)
3089.Greta Burinskaitė (Marijampolės marijonų gimnazija)
3090.Emilija Mieldažytė (Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
3091.Danielė Petkevičiūtė (Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
3092.Viktorija tranevičiūtė (Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
3093.Manfredas Žaldokas (Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
3094.Vanesa Dagytė (Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
3095.Noreika Normantas (Ukmergės Antano Smetonos gimnazija)
3096.Gabrielė Rakauskaitė (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
3097.Šarūnas Matulionis (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
3098.Kasparas Sabulis (Šiaulių Salduvės progimnazija)
3099.Olga Sockaja (Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
3100.Aistė Sinkevičiūtė (Elektrėnų pradinė mokykla)
3101.Giedrius Aleškevičius (Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
3102.Bernardas Bubnys (VšĮ Šiaurės licėjus)
3103.Ilja Kosmačiov (Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
3104.Andrius Kazakevičius (Marijampolės profesinio rengimo centras)
3105.Ula Kalytytė (Vilniaus Žvėryno gimnazija)
3106.Vitalija Vobalis (Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
3107.Gabija Kepežinskaitė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3108.Mėta Šeibokiatė (Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
3109.Ona Pilevičiūtė (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
3110.Lukas Valentukevičius (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
3111.Kotryna Paplauskaitė (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
3112.Fausta Puleikytė (KTU inžinerijos licėjus)
3113.Tomas Jarmala (Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
3114.Joris Maževičius (Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
3115.Ugnė Krapauskaitė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
3116.Erikas Leščinskas (Kauno Palemono gimnazija)
3117.Jurgis Zacharevičius (Vilniaus lietuvių namai)
3118.Emilija Gerasimovič (KTU inžinerijos licėjus)
3119.Domas Liubavičius (Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
3120.Rytis Tuinyla (Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
3121.Aleksandra Stefanovič (Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
3122.Ševcova Margarita (Juodšilių "Šilo" gimnazija)
3123.Pijus Zaveckas (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
3124.Paulius Dejus (Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
3125.Karolis Pažusys (Molėtų pradinė mokykla)
3126.Kamilė Grigonytė (Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
3127.Mateuš Gaidukevič (Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
3128.Gabrielė Bijaminaitė (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
3129.Izabelė Kuliešiūtė (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazija)
3130.Taisija Gotlijevskaja (Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
3131.Aurėja Drūtytė (KTU Vaižganto progimnazija)
3132.Mantvydas Štulpinas (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
3133.Bulotaitė Augustė (Kauno Milikonių progimnazija)
3134.Agnė Baliutavičiūtė (Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija)
3135.Doržinkevičiūtė Marta (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
3136.Ridas Jančauskas (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
3137.Augustas Vitkauskas ("Šaltinėlio" privati mokykla)
3138.Dainius Sindaravičius (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
3139.Gabrielė Jurčenkaitė (Vilniaus suaugusiųjų mokymo centras)
3140.Kasparas Jašinskas (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla)
3141.Dainius Čižas (Klaipėdos "Medeinės" mokykla)
3142.Liucija Greičiūtė (Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
3143.Urtė Bilevičiūtė (Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija)
3144.Aleksandra Pogorelova (Vilniaus Lazdynų mokykla)
3145.Justas Vyšniauskas (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
3146.Ieva Sodytė (Plungės Senamiesčio mokykla)
3147.Domas Vikšraitis (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
3148.Emilija Budreckytė (Telšių "Džiugo" gimnazija)
3149.Liepa Majoravičiūtė (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
3150.Viltė Žukauskaitė (Raseinių Šaltinio progimnazija)
3151.Rugilė Mikšytė (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
3152.Lukas Kondrotas (Kaišiadorių technologijų ir verslo mokykla)
3153.Patricija Muravjova (Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
3154.Bernotas Ričardas (Klaipėdos Baltijos gimnazija)
3155.Airidas Bilis (Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
3156.Kristupas Mažeika (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
3157.Mantas Paulauskas (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
3158.Aušrinės Simanavičiūtė (Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
3159.Gabrielius Adamavičius (Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
3160.Urtė Baranauskaitė (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
3161.Vytė Gruodytė (Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
3162.Gerda Andrulytė (Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
3163.Justas Bulys (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
3164.Viktorija Dubietytė (Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
3165.Ema Astrauskaitė (Šilalės r. Obelyno pagrindinė mokykla)
3166.Sinkevičiūtė Giniotė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
3167.Martynas Obijuch (Radviliškio Vaižganto progimnazija)
3168.Gvidas Sivickas (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
3169.Miglė Tarbėjavaitė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3170.Elzė Rožokaitė (Kauno r. Domeikavos gimnazija)
3171.Maja Asočakova (UAB Mažasis Klaipėdos licėjus)
3172.Biutifi Bartoseviciute (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
3173.Vakarė Brukštutė (Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
3174.Urtė Černiauskaitė (Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla)
3175.Čailitko Jegor (Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
3176.Agnetė Kuznecovaitė (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
3177.Dalius Gnižinskas (Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
3178.Ana Kobzareva (Klaipėdos "Pajūrio" progimnazija)
3179.Kajus Stupuras (Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
3180.Dovydas Augaitis (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3181.Sviatoslav Izvyekov (Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija)
3182.Titas Rimdeika (Gargždų "Minijos" progimnazija)
3183.Martyna Barauskaitė (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
3184.Rusnė Matuizaitė (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
3185.Žygimantas Papečkys (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
3186.klevas kisarauskas (Neringos gimnazija)
3187.Gabija Minčinauskytė (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
3188.Dominykas Biveinis (Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
3189.Emilija Murauskaitė (Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
3190.Ūla Kvedaravičiūtė (Alytaus Dainavos progimnazija)
3191.Justas Gaižauskas (Kauno Milikonių progimnazija)
3192.Dominykas Biziulevičius (Trakų r. Aukštadvario mokykla-darželis "Gandriukas")
3193.Audrius Žaltauskas (Šilutės profesinio mokymo centras)
3194.Simonas Laukaitis (Kazlų Rūdos "Elmos" mokykla-darželis)
3195.Justė Sakalauskaitė (Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
3196.Nojus Švelnikas (Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
3197.Domas Soraka (Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
3198.Paulius Medeišius (Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
3199.Danielius Mejeris (Šakių rajono Lukšių Vinco Grybo gimnazija)
3200.Mykolas Baltaduonis (Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
3201.Tadas Skvereckas (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
3202.Akvilė Šatkauskaitė (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
3203.Meda Grigišaitė (Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
3204.Jokūbas Morkūnas (Vilniaus Žemynos progimnazija)
3205.Dija Bersėnaitė (Kėdainių "Atžalyno" gimnazija)
3206.Ūla Šaltenytė (Vilniaus Žvėryno gimnazija)
3207.Miglė Zabitaitė (Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
3208.Austėja Degutytė (Prienų r. Stakliškių gimnazija)
3209.Akvilė Narbutaitė (Kėdainių r. Labūnavos pagrindinės mokyklos Pelėdnagių "Dobiliuko" skyrius)
3210.Gintautė Raudoniūtė (Kretingos r. Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinė mokykla)
3211.Julius Juodsnukis (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
3212.Gabrielius Žvikas (Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
3213.Kornelija Šimkutė (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
3214.Adrija Jasevičiūtė (Kauno specialioji mokykla)
3215.Viltė Kaminskaitė (Mažeikių rajono Šerkšnėnų mokykla-daugiafunkcinis centras)
3216.Miglė Kontautaitė (Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
3217.Urtė Sakalauskaitė (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
3218.Jonas Šimonis (UAB Karalienės Mortos mokykla)
3219.Austėja Matusevičiūtė (Šakių rajono Plokščių mokykla - daugiafunkcis centras)
3220.Simas Bručas (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
3221.Kevinas Juknevičius (Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
3222.Valerija Chatkevič (Šalčininkų r. Dieveniškių Adomo Mickevičiaus gimnazija)
3223.Ugnius Adomavičius (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
3224.Rokas Laukaitis (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
3225.Adrijus Uleckas (Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
3226.Lėja Mankutė (Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
3227.Kotryna Jogminaitė (Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
3228.Austė Ramanauskaitė (Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
3229.Ieva Arylaitė (Alytaus Piliakalnio progimnazija)
3230.Edvinas Baranauskas (Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
3231.Adelė Darginavičiūtė (Neringos gimnazija)
3232.Emilija Dangveckaitė (Panevėžio r. Ramygalos gimnazija)
3233.SMILTĖ LABANAUSKAITĖ (Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
3234.Nojus Zakaras (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3235.Vytautė Petrauskaitė (Kretingos rajono Kurmaičių pradinė mokykla)
3236.Dominykas Buitkus (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
3237.Modesta Malažinskaitė (Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
3238.Giedrius Igoninas (Klaipėdos "Varpelio" mokykla-darželis)
3239.Monika Skerytė (Biržų technologijų ir verslo mokymo centras)
3240.Marija Lukoševičiūtė (Erudito licėjus)
3241.AustėjaPlotnikovaitė (Alytaus „Volungės“ progimnazija)
3242.Nedas Sadauskas (Kėdainių r. Šėtos gimnazija)
3243.Gabrielė Sumbaraitė (Vilniaus r. Buivydiškių pradinė mokykla)
3244.Žygimantas Želionis (Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
3245.Akvilė Černevičiūtė (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
3246.Nojus Savaikaitis (Marijampolės marijonų gimnazija)
3247.Joris Pintukas (Vilniaus Ozo gimnazija)
3248.Austėja Marinaitė (Kauno Petrašiūnų progimnazija)
3249.Gytis Gasiūnas (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
3250.Sintija Gudynaitė (Kazlų Rūdos Prano Dovydaičio pagrindinė mokykla)
3251.Ingmara Jurnaitė (Vilniaus Gabijos gimnazija)
3252.Benas Klišauskas (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
3253.Emilija Lubaitė (Varėnos r. Senosios Varėnos Andriaus Ryliškio pagrindinė mokykla)
3254.Evelina Žagunytė (Kėdainių r. Šėtos gimnazija)
3255.Emilija Vaitkevičiūtė (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
3256.Deimantė Grybauskaitė (Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
3257.Patricija Kuodytė (Klaipėdos r. Slengių mokykla-daugiafunkcis centras)
3258.Kristupas Andrius Kurpeikis (Šilutės Žibų mokykla)
3259.Oskaras kantautas (Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
3260.Titas Sereika (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
3261.Jonas Dryža (Šilutės Žibų mokykla)
3262.Mantas Jančaitis (Marijampolės profesinio rengimo centras)
3263.Kamilė Golubovskytė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
3264.Urtė Babianskaitė (Kauno Milikonių progimnazija)
3265.Agata Svatkovska (Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
3266.Goda Gegužytė (Alytaus Šaltinių progimnazija)
3267.Vanesa Ripinskaitė (Šiaulių Gegužių progimnazija)
3268.Akvilė Miliškevičiūtė (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
3269.Dineta Kutniauskaitė (Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
3270.Kajus Vaitkevičius (Lazdijų r. Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija)
3271.Aleksas Žvirblis (VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
3272.Ieva Lobinaitė (Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
3273.Ernestas Misiūra (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
3274.Gabrielė Sarapinaitė (Kauno Rokų gimnazija)
3275.Nedas Markvaldas (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
3276.Nojus Čirvinskas (Vilniaus Baltupių progimnazija)
3277.Raimonda Bilevičiūtė (Kupiškio r. Alizavos pagrindinės mokyklos skyrius Antašavos mokykla-daugiafunkcis centras)
3278.Maksimilijan Savickij (Trakų r. Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinė mokykla)
3279.Bica Robertas (Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla)
3280.Kristupas Skrodenis (Plungės Senamiesčio mokykla)
3281.Titas Šaulys (Klaipėdos r. Kretingalės pagrindinė mokykla)
3282.Lukas Baliukas (Elektrėnų pradinė mokykla)
3283.Austėja Kaminskytė (Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos Ruzgų skyrius)
3284.Luknė Aleknaitė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
3285.Augustinas Balsys (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3286.Laima Smilgevičiūtė (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
3287.Ema Girdenytė (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
3288.Kamila Bagdanovič (Vilniaus Naujininkų mokykla)
3289.Matas Kiguolis (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
3290.Lukas Eikis (Akmenės r. Papilės Simono Daukanto gimnazija)
3291.Vytenis Ulinskas (Jurbarko r. Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazija)
3292.Julija Osteikaitė (Vilniaus jėzuitų gimnazija)
3293.Jovis Jočionis (Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
3294.Dovydas Žilinskas (Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija)
3295.Goda Urbaitė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3296.Buividis Nedas (Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija)
3297.Kamilė Miškinytė (Vilniaus technologijų, verslo ir žemės ūkio mokykla)
3298.Domantas Stankus (Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
3299.Vykintas Vaitkevičius (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
3300.Justas Jonytis (Alytaus Dzūkijos mokykla)
3301.Miglė Šulinskaitė (Kauno taikomosios dailės mokykla)
3302.Aistė Ilgūnaitė (Marijampolės profesinio rengimo centras)
3303.Gabrielė Juodžentytė (Šilutės pirmoji gimnazija)
3304.Žygimantas Augustas (Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
3305.Maksimas Pučko (Vilniaus Salininkų gimnazija)
3306.Veronika Balan (Visagino "Atgimimo" gimnazija)
3307.Miglė Andraitytė (Raseinių r. Girkalnio pagrindinė mokykla)
3308.Itanas Germanavičius (Šiaulių Medelyno progimnazija)
3309.Vilmantė Rumbutytė (Švenčionių r. Adutiškio pagrindinė mokykla)
3310.Tėja Urbonaitė (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
3311.Eva Marija Višinskytė (Šiaulių Gegužių progimnazija)
3312.Romas Samochvalovas (Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
3313.Mockelis Mikas (Marijampolės "Smalsučio" pradinė mokykla)
3314.Artiom Devėnas (Vilniaus Lazdynų mokykla)
3315.Ema Pauliūtė (Kretingos r. Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinė mokykla)
3316.Rekutė Emilija (KTU inžinerijos licėjus)
3317.Ignas Herkus Jonynas (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
3318.Austėja Keršytė (Alytaus Šaltinių progimnazija)
3319.Benas Laukagalis (Panevėžio r. Piniavos mokykla-darželis)
3320.Dominykas Vilčiauskas (Mažeikių rajono Auksūdžio mokykla-daugiafunkcinis centras)
3321.Gabrielė Stanaitytė (Vilniaus technologijų, verslo ir žemės ūkio mokykla)
3322.Kamilė Naruškevič (Lavoriškių gimnazija)
3323.Olivija Petrikaitė (Šiaulių Medelyno progimnazija)
3324.Amelija Každailytė (Šiaulių Salduvės progimnazija)
3325.Tadas Vidmantas (Kauno r. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija)
3326.Gabija Kravčuk (Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
3327.Liepa Mikulėnaitė (Utenos mokykla-vaikų darželis "Varpelis")
3328.Kamilė Jašinskaitė (Klaipėdos r. Plikių Ievos Labutytės pagrindinė mokykla)
3329.Paulina Pučkutė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3330.Aurelijus Butkus (Ukmergės r. Želvos gimnazija)
3331.Iveta Žigel (Vilniaus r. Rukainių gimnazija)
3332.Gabriela Bingelytė (Marijampolės marijonų gimnazija)
3333.Mėta Balevičiūtė (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
3334.Joris Kasparavičius (Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
3335.Elena Paulauskaitė (Viešoji įstaiga Klaipėdos „Universa Via“ tarptautinė mokykla)
3336.Domantas Daulius (Klaipėdos r. Agluonėnų pagrindinė mokykla)
3337.Juozupaitytė Martyna (Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
3338.Goda Atraškevičiūtė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
3339.Augustas Tomkus (Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
3340.Yegor Nakhtigal (Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
3341.Dominykas Kanėvskis (Kauno specialioji mokykla)
3342.Oskaras Varpučinskis (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
3343.Greta Sinkevičiūtė (Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
3344.Adomas Jaruševičius (Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
3345.Dave Carl Rojas (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
3346.Emilis Timofejevas (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
3347.Saulė Liutkevičiūtė (Kauno Veršvų gimnazija)
3348.Dijus Voroninas (Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
3349.Nojus Seniūnas (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3350.Liepa Palčiauskaitė (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
3351.Aurimas Lašinskas (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
3352.Aras Drūlia (KTU inžinerijos licėjus)
3353.Artemij Gerasimovič (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
3354.Vesta Domantaitė (Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
3355.Smiltė Svioklaitė (Elektrėnų pradinė mokykla)
3356.Toma Palaimaitė (Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
3357.Gabija Stasevičiūtė (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
3358.Lukas Petrūnas (VIMS - INTERNATIONAL MERIDIAN SCHOOL)
3359.Elzė Marija Urmanavičiūtė (Kauno r. Rokų mokykla-darželis)
3360.Denis Kočėnas (Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
3361.MIGLE MORKŪNAITĖ (Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
3362.Emilis Jonaitis (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
3363.Kornelija Mincevič (Šilutės r. Usėnų pagrindinė mokykla)
3364.Rugilė Dailidavičiūtė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3365.Martin Voišnis (Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
3366.Izabelė Mardosaitė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
3367.Gabriela Michailova (Vilniaus Baltupių progimnazija)
3368.Aleksandra Matuševa (Vilniaus ,,Juventos" gimnazija)
3369.Ūla Stambrauskaitė (KTU Vaižganto progimnazija)
3370.Emilija Dalinkevičiūtė (Vilniaus Baltupių progimnazija)
3371.Urtė Gargasaitė (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
3372.Kristupas Jaras (Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
3373.Šarūnas Čelka (Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
3374.Stachanskis Ignas (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
3375.Giedraitis Titas (Kauno r. Vandžiogalos gimnazija)
3376.Deimantė Rakštelytė (Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
3377.Modestas Rinkevičius (Utenos Krašuonos progimnazija)
3378.Jokūbas Ziberkas (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
3379.Erintas Rekašius (Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
3380.Liepa Juškaitė (Raseinių Šaltinio progimnazija)
3381.Jelizaveta Sukovaticyna (Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
3382.Juozas Žaliūkas (Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
3383.Urtė Valantinaitė (Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
3384.Dagnius Urbonavičius (Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
3385.Deimantė Rakauskaitė (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
3386.Samanta Rutkauskaitė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
3387.Benjaminas Zelkevičius (Molėtų gimnazija)
3388.Eika Vasilkovaitė (Vilniaus Naujininkų mokykla)
3389.Viktorija Pakina (Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
3390.Kamilė Vaičaitytė (Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
3391.Dominykas Miežetis (Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
3392.Simas Basijokas (Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
3393.Nerilė Škultinaitė (Šiaulių r. Raudėnų mokykla-daugiafunkcis centras)
3394.Justas Malinauskas (Marijampolės profesinio rengimo centras)
3395.Mantas Arcišauskas (Klaipėdos r. Šiūparių mokykla-daugiafunkcis centras)
3396.Justė Nikitiukaitė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3397.Rytis Kaštelionis (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazija)
3398.Evertas Dapkus (Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
3399.Dominykas Kaluginas (VšĮ "Ruduo-pavasaris")
3400.TAJUS KĖŽERIUS (Šiaulių "Santarvės" gimnazija)
3401.Mark Jančarskij (Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
3402.Viltė Stasiūnaitė (Panevėžio r. Karsakiškio Strazdelio pagrindinė mokykla)
3403.Samanta Skugorovaitė (Lazdijų r. Šeštokų mokykla)
3404.Gabija Pranauskaitė (Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
3405.Modestas Jančius (Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
3406.Adrija Verbickaitė (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazija)
3407.Indrė Krenciūtė (UAB „Taškius“)
3408.Karina Jakimčikaitė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
3409.Andrėja Auškalnytė (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
3410.Matas Tamašauskas (Joniškio r. Gataučių Marcės Katiliūtės mokykla)
3411.Lev Vološuk (Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
3412.Titas Preišegalavičius (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3413.Simona Janušauskaitė (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
3414.Eimantas Baranauskas (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
3415.Dovydas Lerner (KTU inžinerijos licėjus)
3416.Gabrielius Koršulis (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
3417.Ignas Medinis (Anykščių r. Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazija)
3418.Deimantė Šareikaitė (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
3419.Gustas Diržys (Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
3420.Matas Pranaitis (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3421.Aleksandra Savickytė (Vilniaus technologijų, verslo ir žemės ūkio mokykla)
3422.Emilis Malinauskas (Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
3423.Greta Bogocevaitė (Vilniaus Maironio progimnazija)
3424.Solodenko Valdemar (Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla)
3425.Bagdonas Titas (Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
3426.Kamilė Pranaitytė (Kalvarijos sav. Sangrūdos gimnazija)
3427.Vanesa Dobravolskytė (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
3428.Evelina Zamaro (Vilniaus Lazdynų mokykla)
3429.Adrijus Juras (Anykščių r. Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras)
3430.Orestas Vaičekauskas (Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
3431.Mantas Putrius (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
3432.Jurgis Tutlys (Vilniaus Žemynos progimnazija)
3433.Martyna Miltinytė (Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
3434.Agota Šiaulytyte (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
3435.KAROLINA JONUŠKYTĖ (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
3436.Agnius Budrys (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
3437.Bartkevičius Džiugas (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3438.Ugnė Leišytė (Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
3439.Sidas Dabašinskas (Marijampolės marijonų gimnazija)
3440.Dinara Dacytė (Joniškio r. Skaistgirio gimnazija)
3441.Gytis Šeštokas (Anykščių r. Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazija)
3442.Martyna Vertelkaitė (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
3443.Žygimantas Mažonas (Kretingos r. Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinė mokykla)
3444.Armandas Degutis (Šilutės r. Usėnų pagrindinė mokykla)
3445.Justas Matkevičius (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
3446.Eglė Guleckytė (VGTU inžinerijos licėjus)
3447.Jurgelevičius Nedas (Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
3448.Emilija O MALLEY (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
3449.Edvinas Šimašius (Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
3450.Adrija Šimkutė (Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
3451.Jokūbas Raginis (Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
3452.Antanas Vyskupaitis (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
3453.Elvita Viskontaitė (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
3454.Gabrielė Katiliūtė (Kauno Milikonių progimnazija)
3455.Gintautė Šriūbėnaitė (Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
3456.Neda Kreišmantaitė (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
3457.Urtė Meškauskaitė (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
3458.Titas Radziunas (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla)
3459.Ugnė Masaitytė (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
3460.Simas Dumblys (Jonavos pradinė mokykla)
3461.Gintarė Lileikytė (Klaipėdos technologijų mokymo centras)
3462.Egidijus Fedorenka (Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
3463.Kamilė Juškaitė (Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
3464.Viktorija Brainskaitė (Alytaus Dainavos progimnazija)
3465.Gabrielė Dranseikaitė (Vilniaus "Vyturio" pradinė mokykla)
3466.Solveiga Strockytė (Radviliškio Lizdeikos gimnazija)
3467.Patricija Butvilaitė (Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
3468.Aivaras Vrubliauskas (Vilniaus ,,Juventos" gimnazija)
3469.Gustas Petrauskas (Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
3470.Luknė Gapševičiūtė (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazija)
3471.Kamilė Sabaliauskaitė (Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
3472.Elijus Kuraitis (Jonavos r. Ruklos Jono Stanislausko mokykla-daugiafunkcis centras)
3473.Akvilė Kėvelaitytė (Vilniaus jėzuitų gimnazija)
3474.EIDVILĖ PRANEVIČIŪTĖ (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
3475.Ugnius Balnys (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
3476.Grišinaitė Joana (Kėdainių Kalbų mokykla)
3477.Beatričė Janciūtė (Gargždų "Minijos" progimnazija)
3478.Vakaris Aleksandravičius (Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
3479.Rapolas Gabrilevičius (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
3480.Deimantė Bžemovskaitė (Vilniaus Naujininkų mokykla)
3481.Lukas Samuolis (UAB Karalienės Mortos mokykla)
3482.Rokas Baltrūnas (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
3483.Bėja Žibūdaitė (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
3484.Ema Grikšaitė (Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
3485.Eva Juškaitė (Panevėžio „Aušros“ progimnazija)
3486.Lukas Seilius (Prienų r. Balbieriškio pagrindinė mokykla)
3487.Lėja Balčiūtė (Akmenės r. Papilės Simono Daukanto gimnazija)
3488.Jegors Kurgalovs (Visagino Draugystės progimnazija)
3489.Deimantė Skirmantaitė (Telšių "Saulėtekio" pradinė mokykla)
3490.Simas Novodvorskas (Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
3491.Gabija Kazakauskaitė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3492.Laurynas Račkauskas (UAB „Taškius“)
3493.Rugilė Grigėnaitė (Kupiškio P. Matulionio progimnazijos Kupos pradinio ugdymo skyrius)
3494.Adrijana Valčiukaitė (Kelmės r. Pakražančio gimnazija)
3495.Lukas Skurdelis (Šilutės r. Katyčių pagrindinė mokykla)
3496.Rapolas Šavdianis (Vilniaus Žemynos progimnazija)
3497.Emilija Blikanova (Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazija)
3498.Elėja Gerikaitė (Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
3499.Ragauskaitė Adriana (Utenos Aukštakalnio progimnazija)
3500.Saulė Radzevičiūtė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3501.Milena Misuro (Pelesos vidurinė mokykla lietuvių mokomąja kalba)
3502.Kamilė Laukaitytė (Šilutės Žibų mokykla)
3503.Lapinskaitė Auksė (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
3504.Andrius Gaidamavičius (Rokiškio raj. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
3505.Eleonora Zubrickaitė (Alytaus "Drevinuko" mokykla-darželis)
3506.Strelchuk Sofya (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
3507.Arnoldas Navikas (Kėdainių "Atžalyno" gimnazija)
3508.Nojus Mackevičius (Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
3509.Adrija Dzekunskaitė (Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
3510.Ema Vaidotaitė (Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
3511.Danas Šidlauskas (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
3512.Mantas Krilavičius (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
3513.Erikas Simanaitis (Kauno "Saulės" gimnazija)
3514.Žvinklys Neilas (Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
3515.Jogaila Kuliešius (Trakų r. Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinė mokykla)
3516.Laura Mecelicaitė (Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
3517.Gabrielė Karašauskaitė (Vilniaus Gabijos gimnazija)
3518.Martynas Golubovskis (Šilutės Žibų mokykla)
3519.Ugnė Norkūnaitė (Alytaus Šaltinių progimnazija)
3520.Gustė Bieliauskaitė (Alytaus Dainavos progimnazija)
3521.Lukas Stanaitis (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3522.Armantas Jančkauskas (Marijampolės profesinio rengimo centras)
3523.Jokūbas Mikučionis (Jonavos „Lietavos“ pagrindinės mokyklos Upninkų skyrius)
3524.Knėtas Orestas (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
3525.Jokūbas Zlatkus (Kauno r. Domeikavos gimnazija)
3526.Kipras Masidunskas (Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
3527.Povilas Atkočiūnas (Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
3528.Airidas Lazdauskas (Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
3529.Ignas Morkeliūnas (Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
3530.Adėlė Treigotaitė (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
3531.Melija Virketytė (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
3532.Lukas Bykovas (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3533.Gabrielė Borisiuk (Klaipėdos r. Ketvergių pagrindinė mokykla)
3534.Margarita Serafinko (Šalčininkų "Santarvės" gimnazija)
3535.Ajus Žemaitis (Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija)
3536.Austėja Petrauskaitė (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
3537.Aurelija Gedžiūtė (Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
3538.Sandra Glazerytė (Vilniaus Balsių progimnazija)
3539.DAGYS AUGUSTAS (Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
3540.Simona Berlinskaitė (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
3541.Saulė Čepkutė (UAB „Taškius“)
3542.Osvaldas Pocius (Viešoji įstaiga Kuršėnų politechnikos mokykla)
3543.Armandas Skliaudys (Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
3544.Benas Lukšas (Viešoji įstaiga Telšių regioninis profesinio mokymo centras)
3545.Deivina Ragaliauskaitė (Kalvarijos sav. Sangrūdos gimnazija)
3546.Dorotėja Kizerskytė (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
3547.Ugnius Atkočaitis (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
3548.Čeplikas Emilis (Alytaus „Volungės“ progimnazija)
3549.Aurėja Striaukaitė (Plungės Senamiesčio mokykla)
3550.Aidas Kontrimavičius (VšĮ Vilniaus inžinerijos ir technologijų licėjus)
3551.Urtė Virvičiūtė (Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija)
3552.Adrianas Šimkus (Trakų r. Rūdiškių gimnazija)
3553.Gabrielė Maločkina (Kėdainių r. Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinė mokykla)
3554.Emilija Liutkutė (Gargždų "Minijos" progimnazija)
3555.Kotryna Kasnauskytė (Kretingos Marijos Tiškevičiūtės mokykla)
3556.Emilis Burneika (Raseinių Šaltinio progimnazija)
3557.Evelina Sidorevič (Šalčininkų r. Čiužiakampio pagrindinė mokykla)
3558.Dovydas Rindzevičius (Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
3559.Matas Zenkovas (Utenos mokykla-vaikų darželis "Varpelis")
3560.Simonas Stankevičius (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3561.Katryna Krušnaitė (Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
3562.Butkevičius Martynas (Kauno r. Vilkijos gimnazija)
3563.Armant Kozlovskij (Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
3564.Skaiva Bartkevičiūtė (Rokiškio r. Kavoliškio mokykla-darželis)
3565.Džiugas Dzešulskis (Kauno r. Vilkijos gimnazija)
3566.Karolis Vanagas (Panevėžio "Minties" gimnazija)
3567.Justina Šuminaitė (Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
3568.Domas Rutkauskas (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
3569.Donatas Vaidagas (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
3570.Milda Beinarauskaitė (Panevėžio r. Paliūniškio pagrindinė mokykla)
3571.Augustė (Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija)
3572.Eva Simonaitytė (Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
3573.Ignas Stasionis (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
3574.Valteris Kniva (Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
3575.Ignas Narauskas (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
3576.Miglė Vyšniauskaitė (Vilkaviškio rajono Pajevonio pagrindinė mokykla)
3577.Giedrė Mičiulytė (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
3578.Danielė Pudrinskaitė (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
3579.Laimis Antoščak (Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
3580.Vileikytė Adelė (Vilniaus Balsių progimnazija)
3581.Adomas Ramankevičius (Utenos r. Saldutiškio pagrindinė mokykla)
3582.Katrina Astaščenko (Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
3583.Emilija Kolozinskaitė (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
3584.Markevičiūtė Monika (Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
3585.Auksė Jablonskaitė (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
3586.Saulė Žurauskaitė (Vilniaus Baltupių progimnazija)
3587.Emilija Žutautė (Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
3588.Arijus Grigas (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
3589.Mordaitė Ieva (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
3590.Aivijus Klupšas (Vilniaus jėzuitų gimnazija)
3591.Dominykas Griškevičius (Vilniaus Žvėryno gimnazija)
3592.Gabrielius Mažeika (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
3593.Modestas Gedžius (Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
3594.Anna Blumberha (Vilniaus lietuvių namai)
3595.Airida Gujytė (Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
3596.Eimantas Vaičys (Šilutės Žibų mokykla)
3597.Vytautė Mekšėnaitė (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
3598.Edvard Ivanovskij (Vilniaus "Saulėtekio" mokykla-daugiafunkcis centras)
3599.Arminas Jančaras (Viešoji įstaiga Raseinių technologijos ir verslo mokykla)
3600.Slavinskaitė Adriana (Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
3601.Vanesa Jurevičiūtė (Klaipėdos Vitės progimnazija)
3602.Evelina Steponavičiūtė (Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
3603.Danielius Grinevičius (Vilniaus lietuvių namai)
3604.Karolina Kabošytė (Anykščių r. Traupio pagrindinė mokykla)
3605.Gabrielė Matlašaitytė (KTU inžinerijos licėjus)
3606.Ada Radvilavičiūtė (Kauno "Saulės" gimnazija)
3607.Gustė Šimkevičiūtė (Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
3608.Domas Boruta (Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
3609.Dovydas Vilkin (Trakų r. Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinė mokykla)
3610.Karolina Mikulėnaitė (Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija)
3611.Meda Černenkaitė (Šiaulių Gegužių progimnazija)
3612.Gustavas Mažutis (Klaipėdos r. Ketvergių pagrindinė mokykla)
3613.Lina Balandytė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3614.Patricija Padleckytė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3615.Linas Zdanavičius (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
3616.Rokas Sargūnas (Vilniaus Žemynos progimnazija)
3617.Agota Statkutė (Šiaulių Dainų progimnazija)
3618.Emilija Puskunigytė (Vilkaviškio r. Keturvalakių mokykla-daugiafunkcis centras)
3619.Simonas Ežerskis (Šakių rajono Lukšių Vinco Grybo gimnazija)
3620.Marius (Telšių r. Tryškių Lazdynų Pelėdos gimnazija)
3621.Nojus Rimkevičius (VGTU inžinerijos licėjus)
3622.Augustas Brazaitis (Vilniaus technologijų, verslo ir žemės ūkio mokykla)
3623.Viktorija Vosyliūtė (Marijampolės profesinio rengimo centras)
3624.Gabija Sabulytė (Ukmergės rajono Vidiškių pagrindinė mokykla)
3625.Gabija Suchovinskytė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3626.Deimantė Gota (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
3627.Saulė Našlėnaitė (Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla)
3628.Ugnė Paškevičiūtė (Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
3629.Jonas Unguvaitis (VšĮ Vilniaus inžinerijos ir technologijų licėjus)
3630.Vesta Seliavaitė (Kėdainių "Atžalyno" gimnazija)
3631.Andriušaitis Evaldas (Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus)
3632.Saulina Martinkutė (Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija)
3633.Emilė Sinkevičiūtė (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
3634.Dominik Filistovič (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
3635.RŪTA JUOZAPAVIČIUTĖ (Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
3636.Luka Struckaite (Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
3637.Neila Talačkaitė (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
3638.Ignas Navickas (Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
3639.Jokūbas Kurlinkus (Šilutės r. Katyčių pagrindinė mokykla)
3640.Karolina Dambrauskaitė (Raseinių r. Girkalnio pagrindinė mokykla)
3641.Karol Gerasimovič (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
3642.Julius Akelaitis (Marijampolės marijonų gimnazija)
3643.Rugilė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3644.Gertrūda Bučiūtė (Kauno Suzukio pradinė mokykla)
3645.Andrius Stankevičius (Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
3646.Adelė Tarutaitė (UAB Karalienės Mortos mokykla)
3647.Vilniūtė Saulė (Plungės r. Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazija)
3648.Rugilė Čėsnaitė (Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
3649.Paulius Damaševičius (Kauno Jono Žemaičio-Vytauto mokykla-daugiafunkcis centras)
3650.Evita Žvinytė (Molėtų pradinė mokykla)
3651.Domantas Norkus (Telšių "Ateities" progimnazija)
3652.Alanas Ribokas (Alytaus Panemunės progimnazija)
3653.Thien Thanh Pham (Vilniaus "Ateities" mokykla)
3654.Vakaris Sazonas (Marijampolės "Smalsučio" pradinė mokykla)
3655.Šetkus Amandas (Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
3656.Austėja Katiliūtė (Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
3657.Titas Bartkus (Trakų r. Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinė mokykla)
3658.Repečkaitė Orinta (Anykščių Jono Biliūno gimnazija)
3659.Aidas Pleteras (VšĮ "Ruduo-pavasaris")
3660.Gustė Sakalauskaitė (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
3661.Kajus Baškys (Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
3662.Skaistė Pupalaigytė (Kalvarijos gimnazija)
3663.Goda Sadauskaitė ("Šaltinėlio" privati mokykla)
3664.Simas Girčius (Šilutės pirmoji gimnazija)
3665.Ernestas Filipavičius (Pakruojo "Atžalyno" gimnazija)
3666.Adele Vaitelyte (Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
3667.Emilijus Bludov (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
3668.Karolina Dolganovaitė (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras)
3669.Agnė Kripaitytė (Biržų technologijų ir verslo mokymo centras)
3670.Kristupas Jakuntavičius (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3671.Martyna Stundytė (Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
3672.Majus Amelynas (KTU Vaižganto progimnazija)
3673.Dominykas Bružas (1) (Klaipėdos Vitės progimnazija)
3674.Gytis Gumuliauskas (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
3675.Danielius Urbonas (Telšių "Džiugo" gimnazija)
3676.Grimalytė Mėta (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
3677.Neimantė Narkevičiūtė (Marijampolės profesinio rengimo centro Vilkaviškio skyrius)
3678.Joris Struckas (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
3679.Vytis Daugmaudis (Šiaulių Salduvės progimnazija)
3680.Povilas Gedvilas (Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
3681.JUNIJA FIODOROVAITĖ (Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
3682.Gžegož Valickij (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
3683.Kajus Pečeliūnas (Panevėžio r. Ramygalos gimnazija)
3684.Mantas Pilinkus (KTU Vaižganto progimnazija)
3685.Lukas Zeniauskas (Plungės vyskupo Motiejaus Valančiaus pradinė mokykla)
3686.Gustė Grinevičiūtė (Kalvarijos sav. Jungėnų pagrindinė mokykla)
3687.Austėja Liudvinavičiūtė (Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
3688.Nojus Karosevičius (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
3689.Marija Vaišvilaitė (Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
3690.Edgaras Muzikevičius (Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazija)
3691.Luknė Urbonaitė (Biržų r. Vabalninko Balio Sruogos gimnazija)
3692.Gabija Bagdanskytė (Jurbarko r. Eržvilko gimnazija)
3693.Rugilė Pažėraitė (Elektrėnų sav. Kietaviškių pagrindinė mokykla)
3694.Aira Senkevičiūtė (Kaišiadorių technologijų ir verslo mokykla)
3695.vakarė šiaulytė (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
3696.Tautvydas Slotkus (Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija)
3697.Matas Dzikevičius (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
3698.Mykolas Žarnauskas (Marijampolės profesinio rengimo centras)
3699.Kornelija Burdulytė (Alytaus r. Simno gimnazija)
3700.Austėja Kiltinavičiūtė (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3701.Gabija Patašiūtė (Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
3702.Greta Klimavičiūtė (Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija)
3703.goda malūnavičiūte (Ukmergės rajono Deltuvos pagrindinė mokykla)
3704.Kundrotas Markas (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
3705.Artūras Savaf (Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
3706.Vaida Bakšytė (Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
3707.Saulė Intaitė (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
3708.Domantas Brakauskas (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
3709.Kamilė Greblikaitė (Alytaus Panemunės progimnazija)
3710.Atažanova Karina (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos gimnazija)
3711.Danielius Lesun (Elektrėnų "Versmės" gimnazija)
3712.Augustinas Valošinas (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
3713.Karilė Kubiliūtė (Marijampolės marijonų gimnazija)
3714.Vesta Bubliauskytė (Klaipėdos r. Kretingalės pagrindinė mokykla)
3715.Akvilė Zapolskytė (Marijampolės marijonų gimnazija)
3716.Austėja Zaleckytė (Jurbarko r. Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazija)
3717.Kavaliauskas Ignas (Kėdainių Kalbų mokykla)
3718.Garbuzas Rokas (Vilniaus Balsių progimnazija)
3719.Augustinas Bulka (Utenos Adolfo Šapokos gimnazija)
3720.Augustė Šarkaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
3721.Nora Silvija Adašiūnaitė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla, Radvilėnų filialas)
3722.Paulius Vaitiekūnas (Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
3723.Ieva Papreckytė (Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
3724.Armanas Petronis (Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
3725.Ignas Podlinevas (Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
3726.Jokūbas Grinius (Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
3727.Kudirkaitė Kotryna (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
3728.Erika Vaičiulytė (Marijampolės suaugusiųjų mokymo centras)
3729.Andrėja Vilimaitė (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
3730.Karolis Preibys (Viešoji įstaiga Telšių regioninis profesinio mokymo centras)
3731.Justina Sazonova (Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
3732.Gabija Pikelytė (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
3733.Karilė Lingytė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3734.Lukas Šiškauskas (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
3735.Vasarė Styraitė (Šiaulių Dainų progimnazija)
3736.Ričard Lebedevič (Visagino „Verdenės“ gimnazija)
3737.Rusnė Valentinavičiūtė (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
3738.Sabina Dulevičiūtė (Raseinių r. Girkalnio pagrindinė mokykla)
3739.Sofija Ramanauskaitė (VšĮ Šiaurės licėjus)
3740.Mantvilė Rubavičiūtė (Skuodo r. Aleksandrijos pagrindinė mokykla)
3741.Ernestas Narkevičius (Plungės r. Kulių gimnazija)
3742.Karolina Gelažanskaitė (Vilniaus Balsių progimnazija)
3743.Raigardas Sermontis (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
3744.Jūra Panasiuk (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3745.Lukas Kavolis (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3746.Jevgenija Baševa (Zarasų profesinė mokykla)
3747.Tautė Kačinskaitė (Telšių "Ateities" progimnazija)
3748.LUKAS ŠALAVĖJUS (Kauno Milikonių progimnazija)
3749.Austėja Kižytė (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
3750.Dominykas Žilionis (Alytaus r. Butrimonių gimnazijos Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcis skyrius)
3751.Paplauskaitė Anetė (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
3752.Augustas Valkavičius (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
3753.Ugnius Kazokas (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
3754.Viltė Piepaliūtė (Palangos pradinė mokykla)
3755.Meida Trimirkaitė (Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
3756.Raustys Laurynas (Plungės r. Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazija)
3757.Natalija Iliuk (Švenčionių profesinio rengimo centras)
3758.Juna Malinauskaitė (Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
3759.Augustė Dičpetrytė (Kauno r. Babtų gimnazija)
3760.Rugilė Kaktytė (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
3761.Nikolaitytė Ema Luiza (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
3762.Mantė Averkinaitė (Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
3763.Ignas Meškauskas (Vilniaus Baltupių progimnazija)
3764.Markas Pudžemis (Marijampolės marijonų gimnazija)
3765.Mažeikaitė Smiltė (Šiaulių r. Raudėnų mokykla-daugiafunkcis centras)
3766.Aleksas Bartkus (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla)
3767.Markas Revin (Prasminga vaikystė)
3768.Augustas Grubliauskas (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
3769.Nojus Boreika (Pažinimo Licėjus)
3770.Inesa Nekrašaitė (Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija)
3771.Andajus Gečas (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3772.Jonas Visockas (VšĮ Šiaurės licėjus)
3773.Viltė Aleknavičiūtė (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
3774.Elzė Karčiauskaitė (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
3775.Modestas Šleinius (Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
3776.Danielius Avraam (Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
3777.Samanta Jonkutė (Kaišiadorių r. Gudienos mokykla-darželis "Rugelis", Stasiūnų skyrius)
3778.Augustė Kurnickaja (Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
3779.Eliza Artemjeva (Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
3780.Miglė Malažinskaitė (Kauno Milikonių progimnazija)
3781.Nojus Liubochonskis (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
3782.Mantas Karoblius (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
3783.Simas Aleknevičius (VšĮ Šiaurės licėjus)
3784.Ugnė Vešėtaitė (Panevėžio Rožyno progimnazija)
3785.Augustas.Z (Telšių "Kranto" progimnazija)
3786.Vėjas Matukas (Riešės gimnazija)
3787.Ema Rezgytė (Akmenės r. Papilės Simono Daukanto gimnazija)
3788.Gabija Tumutytė (Tauragės „Aušros“ progimnazija)
3789.Martynas Sveikauskas (Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
3790.Kipras Adomėnas (Kauno Palemono gimnazija)
3791.Melita Lapinskaitė (Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
3792.NERILĖ (Kauno Milikonių progimnazija)
3793.Elija Vitkevičiūtė (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
3794.Viktorija Arelytė (Utenos Dauniškio gimnazija)
3795.Milda Milaševičiūtė (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3796.Ignas Kazlauskas (Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
3797.Titas Žilevičius (Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
3798.Austėja Daraškevičiūtė (Kauno Petrašiūnų progimnazija)
3799.Lukas Grigula (Šilalės r. Pajūralio pagrindinė mokykla)
3800.Urtė Buikytė (Kauno r. Domeikavos gimnazija Užliedžių skyrius)
3801.Kamilė Grimailaitė (Šilutės r. Vainuto gimnazija)
3802.Urtė Satkevičiūtė (Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
3803.Dominykas Šporas (Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
3804.Eva Petrauskaitė (Kauno Veršvų gimnazija)
3805.Dovydas Bareikis (Molėtų pradinė mokykla)
3806.Paula Giedraitytė (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
3807.Jonas Vokietaitis (Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
3808.Igoris Borunovas (Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
3809.Gabrielė Bernotaitė (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
3810.Viačeslavas Šavareiko (Vilniaus Lazdynų mokykla)
3811.Danielius Potelis (Šilutės Pamario pagrindinė mokykla Rusnės progimnazijos skyrius)
3812.Milda Jauniškytė (Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
3813.Drąsius Vaičys (Radviliškio r. Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazija)
3814.Patrikas Barauskas (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3815.Dominyka Vitkevič (Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
3816.Saulė Golubovaitė (Kauno r. Babtų gimnazija)
3817.Neringa Mlynskaitė (Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
3818.Eimantas Milašius (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
3819.Dominykas (Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
3820.Pucetaitė Abigelė (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
3821.Milda Baltramonaitytė (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
3822.Auksė Petrauskaitė (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
3823.Adrija Atėnė Aleškevičiūtė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
3824.Mažonytė Rusnė (Kretingos rajono Jokūbavo Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
3825.Vilimas Titas (Kretingos rajono Jokūbavo Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
3826.Skripkaitė Barora (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
3827.Agota Rupeikaitė (Plungės vyskupo Motiejaus Valančiaus pradinė mokykla)
3828.Matas Beinakeraitis (Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
3829.Monika Ubavičiūtė (Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
3830.Vėjas Santockis (Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla Mastaičių skyrius)
3831.Barbora (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
3832.Radoslav Jarmolkovic (Vilniaus r. Rukainių gimnazija)
3833.Enrikas Buitkus (Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija)
3834.JOKŪBAS MELNIČUK (Jonavos pradinė mokykla)
3835.Laurynas Volungevičius (VGTU inžinerijos licėjus)
3836.INESA PLUNGYTĖ (Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
3837.Adomas Razlevičius (Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
3838.Jana Maslianik (Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
3839.Justė Kniežaitė (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
3840.Mikas Mert Ekici (Vilniaus Gabijos gimnazija)
3841.Emilija Vanagaitė (Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
3842.Gabija Gaidjurgytė (Joniškio r. Gataučių Marcės Katiliūtės mokykla)
3843.MATAS DUŽINSKAS (Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
3844.Mia Majauskaitė (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazija)
3845.Emilija Jakubauskaitė (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
3846.Vakarė Ridziauskaitė (Kauno Šančių mokykla-daugiafunkcis centras)
3847.Rasa Zorgevičiūtė (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
3848.Austėja Krušinskaitė (Lazdijų r. Aštriosios Kirsnos mokykla)
3849.Einoras Tūtlys (Prienų r. Veiverių Tomo Žilinsko gimnazija)
3850.Irida Vaitulionytė (Lazdijų r. Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės mokykla)
3851.Markas Petronis (Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
3852.Augustas Bridikis (Šiaulių Medelyno progimnazija)
3853.Akvilė Bielskytė (Panevėžio r. Žibartonių pagrindinė mokykla)
3854.Emilijus Brazis (Vilniaus Naujininkų mokykla)
3855.AIDA ALIUBAVIČIŪTĖ (Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
3856.Lėja Grigaliūnaitė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
3857.Dominik Novickas (Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
3858.Žygimantas Baguckis (Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
3859.Viktorija Juškevičiūtė (Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
3860.Gabija Masaitytė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3861.Jonas Vyšniauskas (Marijampolės "Saulės" pradinė mokykla)
3862.Jonas Gustaitis (UAB Karalienės Mortos mokykla)
3863.Audrius Rokas Petkevičius (Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija)
3864.Ieva Samuchovaitė (Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
3865.Gabrielė Eisaitė (Molėtų pradinė mokykla)
3866.Valerija Michalovskaja (Šalčininkų "Santarvės" gimnazija)
3867.Justė Grimalauskaitė (Marijampolės sav. Mokolų progimnazija)
3868.Emilis Jokubaitis (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
3869.Patricija Melvydaitė (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
3870.David Čekranov (Vilniaus Baltupių progimnazija)
3871.Laurynas Klikna (Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
3872.Einaras Jasiūnas (Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
3873.Rapolas Černius (Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija)
3874.Gvidas Sabaliauskas (Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras)
3875.Liudvikas Stankūnas (Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
3876.Simona Matulytė (Vilniaus Žvėryno gimnazija)
3877.Šaiko Dominika (Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
3878.Dominykas Liaukevičius (Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
3879.Vakaris Vilkončius (Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
3880.Kajus Depšys (Kaišiadorių r. Žiežmarių mokykla-darželis "Vaikystės dvaras")
3881.Urtė Sartanavičiūtė (Trakų r. Aukštadvario mokykla-darželis "Gandriukas")
3882.Daniel Voitkevič (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
3883.Goda Kavčinskaitė (Kupiškio r. Noriūnų Jono Černiaus pagrindinė mokykla)
3884.Tauras Pavolis (Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
3885.Emilis Krasickas (Marijampolės marijonų gimnazija)
3886.Naglis Pupka (Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
3887.Gustė Savickaitė (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
3888.Emilija Kišonaitė (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
3889.Goda Sirvydytė (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
3890.Kristina Kažukauskaitė (Kauno r. Neveronių gimnazija)
3891.Saulė Mažėtytė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3892.Augustė Sliesoriūnaitė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3893.Tadas Gylys (Utenos Krašuonos progimnazija)
3894.Smiltė Rickevičiūtė (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
3895.Gaja Dorota Venskutė (Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
3896.Augustas Eidukaitis (Alytaus Šaltinių progimnazija)
3897.Justinas Kulevičius (Telšių r. Tryškių Lazdynų Pelėdos gimnazijos Kaunatavos skyrius)
3898.Deimantė Kučinskaitė (Kaišiadorių technologijų ir verslo mokykla)
3899.Gustas Andriuškevičius (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
3900.Akvilė Gasparovič (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
3901.Rusnė Dagilaitytė (Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
3902.Gabija Simanavičiūtė (Kauno r. Domeikavos gimnazija Užliedžių skyrius)
3903.Nojus Lisauskas (Panevėžio rajono Paįstrio Juozo Zikaro gimnazija)
3904.agnija lebedevaite (Jonavos „Lietavos“ pagrindinės mokyklos Upninkų skyrius)
3905.Mintara Juzaitytė (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3906.Aliaksandra Komar (Šalčininkų "Santarvės" gimnazija)
3907.Arnas Mociūnas (Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos Paežerių pagrindinio ugdymo skyrius)
3908.Deividas Velyčka (Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
3909.Joris Arbatavičius (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3910.Kasparas Šlepikas (UAB Karalienės Mortos mokykla)
3911.Atėnė Jašinauskaitė (Šilutės Žibų mokykla)
3912.Vilius Mačionis (Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
3913.Marius Lukoševičius (Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
3914.Domantas Jarmalavičius (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
3915.Tomas Gudauskas (Klaipėdos r. Dovilų pagrindinė mokykla)
3916.Rojus Adomkevičius (Erudito licėjus)
3917.Paulauskas Danielius (Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
3918.Otilija Vadeikytė (Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija)
3919.Jonas Pšemeneckas (Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
3920.Ugnius Švickus (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
3921.Domantas Gruzdovas (Šilutės r. Katyčių pagrindinė mokykla)
3922.Armantas Raulynaitis (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
3923.Gabija Sinkevič (Vilniaus Lazdynų mokykla)
3924.Gabrielė Mališauskaitė (Šiaulių Gegužių progimnazija)
3925.Girmantas Pečiulis (Molėtų gimnazija)
3926.Norbertas Remeikis (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
3927.Milita Ragauskaitė (Pagėgių sav. Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazija)
3928.Eimantė Kazlauskytė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
3929.Karolina Lindžiūtė (Šilutės r. Katyčių pagrindinė mokykla)
3930.Augustė Tamošaitytė (Vilniaus Baltupių progimnazija)
3931.Zibolytė Rugilė (Šiaulių Dainų progimnazija)
3932.Ieva Bigailaitė (Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
3933.Reda Petrauskaitė (Kelmės r. Pakražančio gimnazija)
3934.Platakytė Margarita (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
3935.Einoras Simanavičius (Prienų r. Išlaužo pagrindinė mokykla)
3936.Elzė Jurkėnaitė (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
3937.Martynas Lazauskas (Viešoji įstaiga Telšių regioninis profesinio mokymo centras)
3938.Matas Mugauskas (Kauno Veršvų gimnazija)
3939.Armandas Adomavičius (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
3940.Kovas Matas (Vilkaviškio r. Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazija)
3941.Eluyza Špaj (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
3942.Kajus Užusienis (Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
3943.Urtė Karmazinaitė (Kauno Milikonių progimnazija)
3944.Martynas Varnagiris (Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija)
3945.Ugnė Vaičekauskytė (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
3946.Gabrielė Pranckevičiūtė (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazija)
3947.Mila Tarvydaitė (VIMS - INTERNATIONAL MERIDIAN SCHOOL)
3948.Nedas Kestenis (Jonavos "Lietavos" pagrindinės mokyklos Panoterių skyrius)
3949.Frėja Černiauskaitė (Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
3950.Moskalenko-Šuškevič Nikita (Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
3951.Goda Jefimova (Jonavos r. Užusalių mokykla-daugiafunkcis centras)
3952.Vaitė Balkūnaitė (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
3953.Kalkauskas Irmantas (Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras)
3954.Marius Černiavskij (Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija)
3955.Arnas Montvila (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
3956.Eimantas Vansevičius (Vilniaus Žemynos progimnazija)
3957.Tajus Celešinskas (Širvintų pradinė mokykla)
3958.Modestas Alejūnas (Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
3959.GIEDRĖ ŽUKAITĖ (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3960.Matas Laukys (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
3961.Lukas Geradavičius (Viešoji įstaiga Alantos technologijos ir verslo mokykla)
3962.Austėja Vrubliauskaitė (Elektrėnų sav. Kietaviškių pagrindinė mokykla)
3963.Meda Žaromskytė (Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
3964.Kamilė Butelevičiūtė (Alytaus profesinio rengimo centras)
3965.Redas Sabaliauskas (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
3966.Gustė Fiodorovaitė (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
3967.Jokūbas Bulka (Utenos Adolfo Šapokos gimnazija)
3968.Justė Karvelytė (Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
3969.Šion Rapolas (Telšių "Atžalyno" progimnazija)
3970.Jonė Lacitė (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
3971.Adrijus Bičiulaitis (Raseinių Šaltinio progimnazija)
3972.Diana Šadurskaitė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3973.Juškaitė Gabija (Telšių "Atžalyno" progimnazija)
3974.Žygimantas Trota (Vilniaus „Genio“ progimnazija)
3975.Matas Venslovas (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
3976.Greta Baužaitė (Šilutės Žibų mokykla)
3977.Laurynas Lindžius (Šilutės r. Katyčių pagrindinė mokykla)
3978.Roza Marija Koroleva (Vilniaus Pavilnio pagrindinė mokykla)
3979.Martyna Burkšaitė (Neringos gimnazija)
3980.Ainis Brodavskis (Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
3981.Kamilė Stoncelytė (Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
3982.Dijaras Sarry (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
3983.Simas Korženka (Šilutės pirmoji gimnazija)
3984.Greta Šedytė (Šilutės r. Vainuto gimnazija)
3985.Akvilė Visackaitė (Šilutės r. Usėnų pagrindinė mokykla)
3986.Viltė Duobaitytė (Panevėžio r. Naujamiesčio gimnazija)
3987.Simona Kazlauskaitė (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
3988.Benjaminas Laucevičius (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3989.Martynas Ulis (Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
3990.Diana Babrauskaitė (Vilniaus r. Buivydiškių pradinė mokykla)
3991.Vainauskaitė Akmėja (KTU inžinerijos licėjus)
3992.Gintė Sakalauskaitė (Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
3993.Katažyna Vagrytė (Šiaulių r. Meškuičių gimnazija)
3994.Martyna Majūtė (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
3995.Dominykas Vaičekauskas (Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija)
3996.Kajus Svirskas (Kėdainių "Atžalyno" gimnazija)
3997.Patricija Samulytė (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
3998.Karolis Matijošius (Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
3999.Airidas Runas (Kauno r. Vilkijos gimnazija)
4000.Augustas Vainauskas (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4001.Ignė Ilginytė (Klaipėdos Vydūno gimnazija)
4002.Saulė Gaigalaitė (Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
4003.Varanavičiūtė Loreta (Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla)
4004.Paulina Dzikaitė (Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
4005.Aistė Mackevič (Trakų r. Aukštadvario mokykla-darželis "Gandriukas")
4006.Erikas Zaleckas (Prienų r. Balbieriškio pagrindinė mokykla)
4007.Pajanok Sofija (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
4008.Adomas Baikauskas (Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
4009.Justė Vaičikauskaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
4010.Benas Soščeka (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
4011.Amantė Kundreckytė (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
4012.Nojus Navickas (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla, Radvilėnų filialas)
4013.Kristupas Pocius (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
4014.Dovilė Tomkevičiūtė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
4015.Emilija Jurkšaitė (Kazlų Rūdos pradinė mokykla)
4016.Patricija Paleckytė (Kauno Dainavos progimnazija)
4017.Arnas Beleška (VIMS - INTERNATIONAL MERIDIAN SCHOOL)
4018.Marta Meškauskaitė (Švenčionių pradinė mokykla)
4019.Milda Sadauskaitė (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
4020.Dovydas Baniulis (Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
4021.Austėja Katauskaitė (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
4022.Liepa Buraitytė (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
4023.Silvija Šiemulytė (Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija)
4024.Saulina Pavilonytė (Marijampolės profesinio rengimo centras)
4025.Lukas Pilibavičius (Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
4026.Kamilė Zmitrovič (Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
4027.Dovydas Linikas (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
4028.Raminta Jegorovaitė (Telšių "Džiugo" gimnazija)
4029.Elena Sakalauskaitė (Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija)
4030.arminas vita (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
4031.Vesta Stapulionytė (Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
4032.Fausta Šneideraitytė (Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
4033.Lėja Jurevičiūtė (Anykščių r. Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras)
4034.Kevinas Žemaitis (Kupiškio rajono Salamiesčio pagrindinė mokykla)
4035.Elzė Žalalytė (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
4036.Faustina Laškovaitė (Trakų r. Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinė mokykla)
4037.Eridana Pinikaitė (Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
4038.Erika Čomoliak (Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
4039.Paulina Evelina Zdanovič (Vilniaus r. Maišiagalos kun. Juzefo Obrembskio gimnazija)
4040.Dovilė Čemerkaitė (Šilutės r. Katyčių pagrindinė mokykla)
4041.Luka Remėzaitė (Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
4042.Iveta Trimbelytė (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
4043.Stela Masiulionytė (Marijampolės marijonų gimnazija)
4044.Arvydas Budvytis (Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
4045.Ūla Matutytė (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
4046.Meda Milaševičiūtė (Vilniaus Baltupių progimnazija)
4047.Dena Koveraitė (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
4048.Paulius Pupka (Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
4049.Ugnius Urnikis (Šiaulių Medelyno progimnazija)
4050.Kasparas Zvėga (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
4051.Ula Staniukaitytė (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
4052.Goda Eisinaitė (Utenos Aukštakalnio progimnazija)
4053.Melita Matuzevičiūtė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
4054.Andrea Kšivecaitė (Vilniaus Žvėryno gimnazija)
4055.Danielius Vasiliauskas (Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
4056.Adrian Milevskij (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
4057.Evelina Rakitaitė (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
4058.Jogailė Mikutavičiūtė (Kretingos rajono Salantų gimnazija)
4059.Rugilė Imbrasaitė (Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
4060.Majus Leinartas (Kauno Veršvų gimnazija)
4061.Ugnė Buikauskaitė (Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
4062.Dominykas Valma (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
4063.Enrika Šeškaitė (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
4064.Elija (Kretingos rajono Kurmaičių pradinė mokykla)
4065.Violeta Smorodkina (Viešoji įstaiga Elektrėnų profesinio mokymo centras)
4066.Greta Nalivaikaitė (Švenčionių r. Švenčionėlių Mindaugo gimnazija)
4067.Simona Mikučionytė (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
4068.Skromovas Deividas (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
4069.Gabija Rukšnytė (Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija)
4070.Arielė Šinkūnaitė (Panevėžio rajono Paįstrio Juozo Zikaro gimnazija)
4071.Viktorija Ramančiuckaitė (Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
4072.Kristianas Jasaitis (Šilutės r. Usėnų pagrindinė mokykla)
4073.Viltė Lazickaitė (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
4074.Rytis Rudinskas (Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
4075.Benas Ažubalis (KTU Vaižganto progimnazija)
4076.Samija Triabaitė (Pasvalio r. Daujėnų pagrindinė mokykla)
4077.Titas Grigorenka (Radviliškio r. Pociūnėlių pagrindinė mokykla)
4078.Irtė (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
4079.Jolita Juodžiukynaitė (Prienų r. Balbieriškio pagrindinė mokykla)
4080.Milda Cesiūnaitė (Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla)
4081.Jokūbas Bujavičius (Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
4082.Žygimantas Vaičikauskas (Klaipėdos "Saulėtekio" progimnazija)
4083.Ernestas Petrovskis (Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
4084.Irūna Simanavičiūtė (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
4085.Rokas Šyvokas (Birštono gimnazija)
4086.Simona Šimkutė (Šiaulių Zoknių progimnazija)
4087.Jokūbas Beresnevičius (Raseinių Šaltinio progimnazija)
4088.Lukas Jučas (Radviliškio r. Pociūnėlių pagrindinė mokykla)
4089.Emilija Plytnykaitė (Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
4090.Aistė Bernotaitė (Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
4091.Lukas Gudavičius (Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
4092.Vilius Dirvelis (Kauno "Saulės" gimnazija)
4093.Jonas Januševičius (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazija)
4094.Ayda Kėdavičiūtė (Klaipėdos "Saulėtekio" progimnazija)
4095.Tadas Tomkevičius (Vilniaus "Ryto" progimnazija)
4096.Dadashova Ilaha (Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
4097.Patricija Underavičiūtė (Šiaulių Dainų progimnazija)
4098.Faustas Tamkus (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
4099.Emilė Palšytė (Kretingos Marijono Daujoto progimnazija)
4100.Martynas Baranskas (Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazija)
4101.Agnė Valinčiūtė (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
4102.pijus.kildisis (Kauno Palemono gimnazija)
4103.Kristupas Kondratavičius (Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
4104.Karolina Lučkovskaja (Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
4105.Markas Kupšys (Klaipėdos r. Agluonėnų pagrindinė mokykla)
4106.Mintautė Kernazickaitė (Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
4107.Karina Mikulinaite (Vilniaus r. Rukainių gimnazija)
4108.Gustė Slivinskaitė (Marijampolės "Saulės" pradinė mokykla)
4109.Vakaris Rudvalis (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
4110.Gabija Gervinaitė (Šilalės r. Obelyno pagrindinė mokykla)
4111.Aleksas Titovas (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4112.Domantas Vaupšas (Šiaulių Dainų progimnazija)
4113.Aistė Mogylaitė (Anykščių r. Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazija)
4114.Aleksandras Maksimovas (Kauno Veršvų gimnazija)
4115.Danielius Jasutis (Joniškio r. Žagarės gimnazija)
4116.Kuklytė Auksė (Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla)
4117.Markas Markevičius (Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
4118.Ignė Sarcevičiūtė (Kupiškio P. Matulionio progimnazijos Kupos pradinio ugdymo skyrius)
4119.Saulė Šakytė (Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
4120.Nikita Vainauskaitė (Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija)
4121.Dovydas Monkus (Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija)
4122.Adomas Kižys (Kauno Veršvų gimnazija)
4123.Erik Kolesnik (Vilniaus Lazdynų mokykla)
4124.PAULINAS BAUBLYS (Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykla)
4125.Domantas Burmistrovas (Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
4126.Karolina Tolvaišaitė (Švenčionių progimnazija)
4127.Cvetkova Polina (Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
4128.Alina Mickevič (Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
4129.Mantas Matusevičius (Marijampolės marijonų gimnazija)
4130.Greta Gižytė (Kaišiadorių r. Palomenės pagrindinė mokykla)
4131.Modestas Labanauskas (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
4132.Deimantė Kuprytė (Plungės r. Kulių gimnazija)
4133.Lukas Girdvainis (Kauno Rokų gimnazija)
4134.Gabija Kepalaitė (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
4135.Darius Kuosa (Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
4136.Dominykas Laugalis (Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
4137.LĖJA BUDREIKAITĖ (Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
4138.Valenta Aretas (Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus)
4139.Emilija Dobravalskytė (Rietavo sav. Tverų gimnazija)
4140.Saulė Juškytė (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
4141.Danielius Andriekus (Skuodo rajono Barstyčių pagrindinė mokykla)
4142.Adriana Adaškevičiūtė (Marijampolės marijonų gimnazija)
4143.Simas Galminas (Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
4144.Andrius Vyšniauskas (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
4145.Nemunas Kažemėkas (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
4146.Rimšaitė Ugnė (Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
4147.Irma Zalepugaitė (Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija)
4148.Rimkus Dangiras (Kretingos rajono Jokūbavo Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
4149.Kornelija Kozlovskytė (Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
4150.Paulė Grigaitytė (Kauno Tirkiliškių mokykla-darželis)
4151.Karolis Kranauskas (Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
4152.Ieva Mažeikaitė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4153.Augustė Misevičiūtė (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
4154.Mantas Vaičekauskas (Raseinių Šaltinio progimnazija)
4155.Aivaras Maskoliūnas (Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
4156.Butiuto Polina (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
4157.Lukas Vinickas (Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
4158.Greta Urbutytė (Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
4159.Danielius Šimilevičius (Marijampolės "Saulės" pradinė mokykla)
4160.Amelija Balsyte (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
4161.ARNAS RAMANAUSKAS (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
4162.Aidas Grigas (Kauno r. Babtų gimnazija)
4163.Nida Maceikaitė (Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
4164.Laurynas Maksvytis (Prienų r. Veiverių Tomo Žilinsko gimnazija)
4165.Žukauskaitė Agnė (Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
4166.Tolkačiova Alisa (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
4167.Greta Čelkauskaitė (Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
4168.Martyna Radzevičiūtė (Marijampolės marijonų gimnazija)
4169.Armantas Butkus (Ukmergės "Šilo" progimnazija)
4170.Tajus Smilingis (Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
4171.Lukas Janušauskas (Lazdijų r. Šventežerio mokykla)
4172.Gertrūda Žemgulytė (Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija)
4173.Matas Pusčius (Kaišiadorių r. Gudienos mokykla-darželis "Rugelis", Stasiūnų skyrius)
4174.Marija Markevičiūtė (Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
4175.Mykolas Mačiulis (Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
4176.Lukas Guogis (Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
4177.Adomas Dičkus (Kupiškio P. Matulionio progimnazijos Kupos pradinio ugdymo skyrius)
4178.Titas Rutkauskas (UAB Karalienės Mortos mokykla)
4179.Natas Spūdys (Kauno r. Domeikavos gimnazija)
4180.Alisa Litviakova (Vilniaus darželis - mokykla "Saulutė")
4181.Kamilė Juodytė (Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla)
4182.Nojus Pupkis (Anykščių r. Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazija)
4183.Evelina Gulbinovičiūtė (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
4184.Rūta Bartkutė (Šiaulių Salduvės progimnazija)
4185.Toma Norbutaite (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
4186.Ąžuolas Tatoraitis (Vilniaus r. Avižienių gimnazija)
4187.Matas Baranauskas (Vilniaus Baltupių progimnazija)
4188.Dovydas Katkevičius (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4189.Justas Geležius (Marijampolės "Žiburėlio" mokykla-daugiafunkcis centras)
4190.Markas Bartkus (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
4191.Izabelė Bachmatavičiūtė (Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
4192.Liepa Mikilevičiūtė (Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
4193.Agnė Pravluckytė (Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
4194.Martynas Zimkus (Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
4195.Danielius Jašinauskas (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4196.Prochorovaitė Andrėja (Šiaulių r. Raudėnų mokykla-daugiafunkcis centras)
4197.Adrijus Palačionis (Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
4198.Majus Norus (UAB Karalienės Mortos mokykla)
4199.Urtė Stankevičiūtė (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
4200.Laurynas Bulbukas (Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
4201.Navikaitė Agnė (Kelmės "Kražantės" progimnazija)
4202.Akvilė Kringelytė (Klaipėdos Vitės progimnazija)
4203.Augustas Ruzgas (Utenos Dauniškio gimnazija)
4204.Fausta Kamarauskaitė (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
4205.Viltė Vasaitytė (Vilniaus "Sietuvos" progimnazija)
4206.Erildas Rasickas (Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
4207.Kajus Gerulaitis (Šilutės profesinio mokymo centras)
4208.Gustas Komparskas (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
4209.Regvita Voitkevič (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
4210.Saulė Ruginytė (VšĮ Šiaurės licėjus)
4211.Zakševska Emilia (Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla)
4212.Ahmed Benamara (Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
4213.JOKŪBAS ŠTEIMANTAS (Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
4214.Matas Gruzdys (Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
4215.Laurynas Valaiša (Elektrėnų pradinė mokykla)
4216.Simas Bočys (Kazlų Rūdos Prano Dovydaičio pagrindinė mokykla)
4217.Veronika Fedorovič (VGTU inžinerijos licėjus)
4218.Marius Duškinas (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4219.Urtė Alionytė (Elektrėnų pradinė mokykla)
4220.Patricija Mačiulaitytė (Kauno Tirkiliškių mokykla-darželis)
4221.Skaistė Day - Stirrat (Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
4222.Benjaminas Lubauskas (Alytaus Dainavos progimnazija)
4223.Monika Lomsargytė (Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
4224.Liepa Marija (Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
4225.Saulė Užkurėlytė (Utenos Rapolo Šaltenio progimnazija)
4226.Mėja Bumblytė-Škutaitė (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
4227.Vincas Rutkauskas (UAB „Taškius“)
4228.Matas Bykovas (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4229.Rugilė Bendžiūtė (Šilutės r. Katyčių pagrindinė mokykla)
4230.Nojus Urbonavičius (Panevėžio rajono Paįstrio Juozo Zikaro gimnazija)
4231.Eva Dobravalskytė (Rietavo sav. Tverų gimnazijos Medingėnų skyrius)
4232.Laura Gudelaitytė (Vilniaus Maironio progimnazija)
4233.Samanta Rimkutė (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
4234.Monika Ulanavičiūtė (Kauno šv. Kazimiero progimnazija)
4235.Urtė Strazdauskaitė (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
4236.Skirmantaitė Gabrielė (Telšių "Atžalyno" progimnazija)
4237.Damanskis Jokūbas (Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
4238.Savickaitė Elzė (Vilniaus Balsių progimnazija)
4239.Kamilė Makarevičiūtė (Kėdainių "Atžalyno" gimnazija)
4240.Žygimantas Žižys (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
4241.Gudanec Lilija (Švenčionių r. Pabradės "Žeimenos" gimnazija)
4242.Eimantas Čirvinskas (KTU inžinerijos licėjus)
4243.Mažvydas Žemaitaitis (Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
4244.Airida Petrikaitė (Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
4245.Viktorija Cudzanovskaja (Vilniaus r. Skaidiškių mokykla-darželis)
4246.Gabrielė Rimkutė (Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
4247.Rūta Bružaitė (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
4248.Pijus Petrušauskas (Pasvalio r. Krinčino Antano Vienažindžio pagrindinės mokyklos Pajiešmenių skyrius)
4249.Aurimas Kuodis (Vilniaus "Minties" gimnazija)
4250.Pupininkaitė Ieva (Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
4251.Aristėja Rudžianskaitė (Šiaulių Medelyno progimnazija)
4252.Dovydas Veryga (Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija)
4253.Tomas Gelumbickas (Plungės technologijų ir verslo mokykla, Rietavo filialas)
4254.Jokūbas Jakaitis (Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
4255.Jan Ivanišiv (Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
4256.Milvydė Orintaitė (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
4257.Saulė Sudintaitė (Panevėžio r. Paliūniškio pagrindinė mokykla)
4258.Andrej Mikulevič (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
4259.Emilijus Bukausas (Neringos gimnazija)
4260.Ieva Germanavičiūtė (Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
4261.Kipras zeelkevičius (VGTU inžinerijos licėjus)
4262.Matas Medišauskas (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
4263.Benediktas Indriošius (Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
4264.Matas Dedelis (Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
4265.Tomek Grochovskij (Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla)
4266.Goda Raukštutė (Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
4267.Ugnė Čiužaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4268.Milda Bartusevičiūtė (Kėdainių r. Labūnavos pagrindinė mokykla)
4269.Matas Dirma (Molėtų pradinė mokykla)
4270.Jovita Kropa (Šalčininkų r. Dieveniškių Adomo Mickevičiaus gimnazija)
4271.Ugnė Paplonskytė (Jonavos Panerio pradinė mokykla)
4272.Smiltė Valantiejūtė (UAB Karalienės Mortos mokykla)
4273.Ziaja Dominika (Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla)
4274.Andžela Štenger (Vilniaus Lazdynų mokykla)
4275.Gustas Grigaliūnas (Marijampolės "Žiburėlio" mokykla-daugiafunkcis centras)
4276.Aistė Bilkytė (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
4277.auguste zebrauskaite (Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
4278.Daniel Jegorov (Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
4279.Gytis Verseckas (Alytaus r. Butrimonių gimnazijos Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcis skyrius)
4280.Danielis Staniulis (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
4281.Vesta Gečaitė (Šilutės r. Ž. Naumiesčio gimnazijos Gardamo progimnazijos skyrius)
4282.Adomas Tokarevas (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
4283.AGOTA TOMKUTĖ (Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
4284.Rugilė Dūdytė (Trakų r. Aukštadvario mokykla-darželis "Gandriukas")
4285.Vilius Kerševičius (Kauno "Saulės" gimnazija)
4286.Goda Marčenkaitė (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
4287.Paulina Labutytė (Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
4288.Kornelija Žeimytė (Telšių "Ateities" progimnazija)
4289.Emilija Zubrutė (Kauno r. Zapyškio pagrindinė mokykla)
4290.Augustė Servaitė (Klaipėdos r. Agluonėnų pagrindinė mokykla)
4291.Simas Lisauskas (Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
4292.Smiltė Klevaitė (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
4293.Aleks Komarov (Klaipėdos "Aukuro" gimnazija)
4294.Elija Pumputytė (Kauno "Vyturio" gimnazija)
4295.Darina Kobzarytė (Vilniaus Lazdynų mokykla)
4296.Urtė Raišytė (Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
4297.Mantas Šereika (Vilniaus "Vilnios" pagrindinė mokykla)
4298.Patricija Gerasimova (Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
4299.Erika Mazėtytė (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazija)
4300.Dominykas Tamulis (Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
4301.Ilmantė Žygaitytė (Šilutės Žibų pradinė mokykla Grabupių skyrius)
4302.Rimantė Šuopienė (Šiaulių suaugusiųjų mokykla)
4303.Emilija Savickaitė (Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
4304.Dovydas Gudas (Plungės vyskupo Motiejaus Valančiaus pradinė mokykla)
4305.Gabija N. (Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
4306.Erikas Labakojis (Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
4307.Domantas Aleksandravičis (Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
4308.Viltė Žilinskaitė (Marijampolės "Smalsučio" pradinė mokykla)
4309.Gustė Jankauskaitė (Šilalės r. Obelyno pagrindinė mokykla)
4310.Gabija Lekavičiūtė (Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
4311.Tautvydas Gudžiūnas (Raseinių Šaltinio progimnazija)
4312.Rimantė Žičkutė (Tauragės r. Lauksargių pagrindinė mokykla)
4313.Airidas Karalius (Molėtų pradinė mokykla)
4314.Augustas Ežerskis (Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija)
4315.Bendikas Martynas (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4316.Simas Morozas (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
4317.Timur Roman Adamonis (Šalčininkų r. Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija)
4318.Kristijonas Komičius (Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
4319.Jonas Kavaliūnas (Vilniaus "Ryto" progimnazija)
4320.Justas Štreimikis (Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
4321.Gustė Maumevičiūtė (Šakių rajono Plokščių mokykla - daugiafunkcis centras)
4322.Dovydas Pačerinskas (Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
4323.Matas Šerelis (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
4324.Viltė Jarmalavičiūtė (VšĮ "Ruduo-pavasaris")
4325.Aidas Litvinas (UAB „Taškius“)
4326.Miglė Valentinavičiūtė (Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
4327.Elija Šimkutė (Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
4328.Adelė Nemanytė (VGTU inžinerijos licėjus)
4329.Kamilė Taraskevičiūtė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4330.Ema Bučiūtė (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
4331.Elena Bulatovaitė (Erudito licėjus)
4332.Ainė Prokopavičiūtė (Vilniaus Antakalnio progimnazija)
4333.Justas Milieška (Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
4334.Gabrielė Garbenytė (Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
4335.Miglė Leikutė (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
4336.Leonardas Lukauskas (Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
4337.Kastytis Mikaitis (Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
4338.Majus Čelkis (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
4339.Laurynas Žemgulys (Kauno Panemunės pradinė mokykla)
4340.Dovydas Šuliauskas (Alytaus Šaltinių progimnazija)
4341.Justas Ostasevičius (Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
4342.Urtė Marija Budrytė (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
4343.Vakarė Bracaitė (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
4344.Milita Bartkebičiūtė (Utenos Aukštakalnio progimnazija)
4345.Šimkutė Niklė (Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
4346.Maja Peliušenko (Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
4347.Mantė Gražulytė (Panevėžio Rožyno progimnazija)
4348.Mykolas Jasiūnas (VGTU inžinerijos licėjus)
4349.Armandas Aleksandravičius (Daujėnų pagrindinė mokykla Kriklinių skyrius)
4350.Julius Baltaduonis (Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
4351.SIMONA KUNIJAUSKAITĖ (Kauno Dainavos progimnazija)
4352.Mažeika Augustinas (Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla)
4353.Tomas Nakutis (Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
4354.Eimantė Cekanoveckaitė (Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
4355.Deimantė Savickaitė (Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
4356.Ainoras Jakonis (Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
4357.Agatas Maliavka (Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija)
4358.Urtė Krasnovaitė (Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
4359.Mantas Siniauskas (Utenos Dauniškio gimnazija)
4360.Ula Vaidokaitė (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
4361.Ugnė Tuskenytė (Vilniaus Žemynos progimnazija)
4362.Elžbieta Daumantaitė (Erudito licėjus)
4363.Rugilė Masiulytė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
4364.Arnas Staugas (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
4365.Tomantė Janužytė (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
4366.Justė Timinskaitė (Šiaulių Dainų progimnazija)
4367.Benas Juronas (Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
4368.Vytenis Jonaitis (Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija)
4369.Laura Savickaitė (Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
4370.Toma Kavaliauskaitė (Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
4371.Augustas Kimbirauskas (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
4372.Deivita Kantanavičiūtė (Kaišiadorių r. Žiežmarių mokykla-darželis "Vaikystės dvaras")
4373.Gabija Venckutė (Kelmės Jono Graičiūno gimnazija)
4374.Matas Šeštokas (Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
4375.Kajus Kaminskas (KTU Vaižganto progimnazija)
4376.Mija Kesylytė (Rokiškio r. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
4377.Gustas Žukovas (Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
4378.Aleksander Bacharev (Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
4379.Augustė Šilkauskaitė (Kauno Suzukio pradinė mokykla)
4380.Rusnė Norkutė ("Šaltinėlio" privati mokykla)
4381.Urtė Mikučiauskaitė (Marijampolės "Saulės" pradinė mokykla)
4382.Ščiglinskas Girius (Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
4383.Austėja Milašauskytė (Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
4384.Vitas Adomaitis (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
4385.Tautvydas Visockis (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
4386.Goda Kringelytė (Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
4387.Stankevič Karina (Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
4388.Patricija Danytė (Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
4389.Viktorija Bantia (Jurbarko r. Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinė mokykla)
4390.Užkuraitis Ervinas (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
4391.Gytis Kučinskas (Lavoriškių gimnazija)
4392.Augustė Dilytė (Kėdainių "Atžalyno" gimnazija)
4393.Mantas Kreivaitis (Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
4394.Emilis Urbanavicius (Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
4395.Arijana Saldytė (Kėdainių r. Šėtos gimnazija)
4396.Emilija Kosarovaitė (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
4397.Tomas Žvikevičius (Vilniaus "Sietuvos" progimnazija)
4398.Emilė Kėsaitė (Plungės Senamiesčio mokykla)
4399.Erdeina Jasiliūnaitė (Marijampolės sav. Sasnavos pagrindinė mokykla)
4400.Emilis Križanauskas (Riešės gimnazija)
4401.Deividas Stiklius (Klaipėdos r. Endriejavo pagrindinė mokykla)
4402.Eva Simanaitytė (Prienų r. Išlaužo pagrindinė mokykla)
4403.Paulius Satkūnas (Visagino „Verdenės“ gimnazija)
4404.Donatas Juzapovičius (Utenos r. Saldutiškio pagrindinė mokykla)
4405.Mantas Gedvilas (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
4406.Goda Kadonaitė (Vilniaus "Ryto" progimnazija)
4407.Kornelija Norvaišaitė (Skuodo rajono Ylakių gimnazija)
4408.Adrija Katauskytė (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
4409.Šukytė Ugnė (Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
4410.Adolis Dumbliauskas (Alytaus Likiškėlių progimnazija)
4411.Elzė Lukšaitė (Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
4412.Evelina Ražauskaitė (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
4413.Emilija Endrikaitė (UAB Karalienės Mortos mokykla)
4414.Adelė Šimaitytė (Jurbarko r. Jurbarkų darželis-mokykla)
4415.Milena Zujūtė (Kaišiadorių r. Žiežmarių gimnazija)
4416.Aura Jackutė (Radviliškio r. Grinkiškio Jono Poderio gimnazija)
4417.Vaidrius Jankauskas (Molėtų pradinė mokykla)
4418.Matas Tveraga (Ukmergės "Šilo" progimnazija)
4419.Julian Moisevič (Vilniaus Lazdynų mokykla)
4420.Urtė Poviliauskaitė (Šiaulių Salduvės progimnazija)
4421.Santa Šomkaitė (Biržų technologijų ir verslo mokymo centras)
4422.Gabija Stonkutė (Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
4423.Ignas Čerkauskas (Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija)
4424.Paulius Petravičius (Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
4425.Gabrielė Bačanskaitė (Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
4426.Bogdanovičiūtė Elija (Kauno Milikonių progimnazija)
4427.Jokūbas Macius (Raseinių Šaltinio progimnazija)
4428.Monika Andriukevičiūtė (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
4429.Tėja Panajoti ("Šaltinėlio" privati mokykla)
4430.Kloja Baltrušaitytė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4431.Špokevičius Emilijus (Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus)
4432.Janas Lebed (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
4433.Smiltė Mokolaitė (Kauno Suzukio pradinė mokykla)
4434.Tomas Šatkauskas (Vilniaus Naujininkų mokykla)
4435.Balčius Matas (Viešoji įstaiga Klaipėdos laivų statybos ir remonto mokykla)
4436.Vincas Lazauskas (Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
4437.AIVARAS KRIŠČIOKAITIS (Šakių rajono Kidulių pagrindinė mokykla)
4438.Gytis Karbauskis (Šilutės profesinio mokymo centras)
4439.Bartkutė Austėja (Vilniaus Balsių progimnazija)
4440.Ignas Narakas (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
4441.Emilija Novikova (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
4442.Herkus Baranauskas (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
4443.Deimantas Augustas (Marijampolės profesinio rengimo centro Vilkaviškio skyrius)
4444.Enrikas Ozolas (Šiaulių Salduvės progimnazija)
4445.Edvinas Adomaitis (Kėdainių "Atžalyno" gimnazija)
4446.Gabija Kumpiniauskaitė (Vilniaus Naujininkų mokykla)
4447.Faina Trigolubova (Švenčionių pradinė mokykla)
4448.Ugnė Piatkovskė (Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
4449.Rokas Perednis (Trakų r. Aukštadvario mokykla-darželis "Gandriukas")
4450.Ramunė Lukšytė (Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
4451.Marta Skačkova (Vilniaus technologijų, verslo ir žemės ūkio mokykla)
4452.Gabrielė Dubovikiaitė (Prienų r. Stakliškių gimnazija)
4453.Tomas Dainorovičius (Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
4454.Austėja Skripko (Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
4455.Delininkaitė Adrijana (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
4456.Nojus Bagdonavičius (Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
4457.Dovydas Kirda (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
4458.Kajus Stankūnas (Marijampolės marijonų gimnazija)
4459.Erika Maslauskaitė (Alytaus r. Butrimonių gimnazijos Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcis skyrius)
4460.Augustė Mizgerytė (Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
4461.Elija Bistrickaitė (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
4462.Lukas Malevskis (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
4463.Donata Jackevičiūtė (Vilniaus licėjus)
4464.Barbora Kemėraitė (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
4465.Milda Žvirblytė (Kėdainių r. Labūnavos pagrindinė mokykla)
4466.Smiltė Miliauskaitė (Alytaus Šaltinių progimnazija)
4467.Emilija Naujokaitė (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
4468.Justas Poviliūnas (Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
4469.Adrijus Šablevičius (Ukmergės rajono Deltuvos pagrindinė mokykla)
4470.Paulina Rinkevičiūtė (Vilniaus r. Maišiagalos kun. Juzefo Obrembskio gimnazija)
4471.Joris Grivačiauskas (Vilkaviškio r. Keturvalakių mokykla-daugiafunkcis centras)
4472.Gustas Razvadovskis (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
4473.Liepa Veikalaitė (Vilniaus Antakalnio progimnazija)
4474.Goda Senulytė (Vilniaus Pavilnio progimnazija)
4475.Aivaras Bacius (Šilutės profesinio mokymo centras)
4476.Jokūbas Basijokas (Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
4477.Kamilė Čižauskaitė (Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
4478.Miglė Šimakauskaitė (Alytaus profesinio rengimo centras)
4479.Dominykas Akamauskas (Prienų r. Balbieriškio pagrindinė mokykla)
4480.Matas Pocius (Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
4481.Naglis Marčiulaitis (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
4482.Adas Bartkus (VšĮ Šiaurės licėjus)
4483.Augustas Gaižius (Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
4484.Andrius Lebionka (Vilniaus ,,Juventos" gimnazija)
4485.Justinas Blauzdžiūnas (Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
4486.Ūla Štrimaitė (Kauno "Saulės" gimnazija)
4487.Miglė Medonaitė (Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
4488.Simas Narbūda (Kauno "Vyturio" gimnazija)
4489.Matas Stonys (Kaišiadorių r. Stasiūnų mokykla-darželis "Nykštukas")
4490.Kristina Randytė (Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
4491.Tauras Skrickas (Šiaulių Medelyno progimnazija)
4492.Lukas Janušas (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
4493.Kamilė Jazokas (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4494.Jokūbas Eidukaitis (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
4495.Lina Bagdonaitė (Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
4496.Pavel Azarovich (Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
4497.Justas Spūdys (Vilniaus Naujininkų mokykla)
4498.Domantas Stunžėnas (Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
4499.Matas Jasevičius (Kauno Palemono gimnazija)
4500.Matas Diakunas (Marijampolės marijonų gimnazija)
4501.Arijus Blažaitis (Vilkaviškio pradinė mokykla)
4502.Žygimantas Narbutas (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
4503.Gabrielė Jončaitė (Kėdainių r. Šėtos gimnazija)
4504.Eva Vitkutė (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
4505.Emilija Ringaitytė (Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras)
4506.Skaistė Linkutė (Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija)
4507.Augustas Vaidotas (Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
4508.Urtė Verbaitytė (Vilniaus Naujininkų mokykla)
4509.Augustas Ukvalbergas (Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
4510.Jokūbas Lukšys (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
4511.Lukas Šimaitis (Vilniaus "Ryto" progimnazija)
4512.Adonis Kasperskij (Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
4513.Raminta Intaitė (Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos Ruzgų skyrius)
4514.Paulina Gudaitytė (Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
4515.Ugnė Vitkutė (Pagėgių sav. Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazija)
4516.Aistis Seleva (Ukmergės rajono Deltuvos pagrindinė mokykla)
4517.Žiedė Meškauskaitė (VGTU inžinerijos licėjus Dvarčionių skyrius)
4518.Dominykas Raudonius (KTU inžinerijos licėjus)
4519.Gustas Kielius (Kauno "Vyturio" gimnazija)
4520.Ginas Sadauskas (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
4521.Dovydas Martinkėnas (Vilniaus lietuvių namai)
4522.Benas Vasylius (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
4523.Pijus Bagdanavičius (Zarasų r. Dusetų Kazimiero Būgos gimnazija)
4524.Viktorija Chatkevičiūtė (Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
4525.Edita Staniūtė (Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
4526.Luminuca Bogdanovičiūtė (Vilniaus Lazdynų mokykla)
4527.Arnas Auškalnis (Šilutės profesinio mokymo centras)
4528.Grigaitis Nedas (Klaipėdos laivininkų mokykla)
4529.Ieva Čepinskytė (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazija)
4530.Meda Butkutė (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
4531.Elena Budrikaitė (Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
4532.Voleiko Elžbieta (Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
4533.Rugilė Jundulaitė (Plungės Senamiesčio mokykla)
4534.Deividas Bradulis (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
4535.Dovilė Norkeliūnaitė (Kazlų Rūdos sav. Antanavo pagrindinė mokykla)
4536.Andrius Budrevičius (Kauno "Aušros" gimnazija)
4537.Emilija Tamašauskaitė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
4538.Ignė Burinskaitė (Marijampolės "Saulės" pradinė mokykla)
4539.Guoda Briedytė (Šilutės r. Usėnų pagrindinė mokykla)
4540.Laurynas Dobilas (Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
4541.Martynas Šatkus (Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
4542.Nika Jurkevičiūtė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4543.Tomas Zykas (Šiaulių Dainų progimnazija)
4544.Rugilė Varnaitė (Panevėžio r. Paliūniškio pagrindinė mokykla)
4545.Sintė Klaudija Tendzegolskytė (Utenos Krašuonos progimnazija)
4546.DOMANTAS GERVĖ (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
4547.Deimantė Bružaitė (Gargždų "Minijos" progimnazija)
4548.Ieva Šalinskaitė (Marijampolės marijonų gimnazija)
4549.Kamilė Damkauskaitė ("Šaltinėlio" privati mokykla)
4550.Vakaris Šiupienis (Alytaus Vidzgirio progimnazija)
4551.Gabrielius Gorobec (Vilniaus Gabijos gimnazija)
4552.Urtė Banytė (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4553.Deividas Bartkus (Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija)
4554.Kontrimas Augustinas (Viešoji įstaiga Klaipėdos laivų statybos ir remonto mokykla)
4555.Pijus Juočas (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
4556.Rokas Rabikauskas (Kauno Milikonių progimnazija)
4557.Vanesa Pociūtė (Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
4558.Evelina Bartosevič (Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
4559.Proškinas Rokas (Viešoji įstaiga Klaipėdos laivų statybos ir remonto mokykla)
4560.Lukas Makarskas (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
4561.Garškaitė Rusnė (Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
4562.Nojus Okleiteris (Marijampolės marijonų gimnazija)
4563.Eimantė Peleckytė (Joniškio r. Gataučių Marcės Katiliūtės mokykla)
4564.Donatas Griguola (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
4565.Izabelė Ivanovė (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
4566.Ernestas Kneižys (Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
4567.Žygimantas Gečas (Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
4568.Indrė Uscilaitė (Šiaulių Gegužių progimnazija)
4569.Karolis Čepkauskas (Kauno r. Piliuonos gimnazija)
4570.Justė Protasevičiūtė (Vilkaviškio pradinė mokykla (II korpusas))
4571.Matas Kunigiškis (Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
4572.Lukas Gabrusėnas (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
4573.Rusnė Levėnaitė (Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
4574.Mokolaitė Joana (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
4575.UGNĖ ADOMAITYTĖ (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
4576.Virmantas Dapšas (Šilutės profesinio mokymo centras)
4577.Einoras Raugas (Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
4578.Luka Vilkauskaitė (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
4579.Adrija Šukevičiūtė (Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
4580.Rugilė Bedalytė (Neringos gimnazija)
4581.Gabija Milerytė (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
4582.Vėja Ribinskaitė (Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
4583.Goda Gurskytė (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
4584.Emine Sayn (VIMS - INTERNATIONAL MERIDIAN SCHOOL)
4585.Lukas Statkus (Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
4586.JUOZAS LOBINAS (Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
4587.Augustė Radavičiūtė (Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
4588.Justina Griciūtė (Viešoji įstaiga Kuršėnų politechnikos mokykla)
4589.Rokas Skripkiūnas (Alytaus r. Butrimonių gimnazijos Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcis skyrius)
4590.Mantas Jurgelaitis (Kazlų Rūdos pradinė mokykla)
4591.Greta Preibytė (Kretingos rajono Grūšlaukės mokykla-daugiafunkcis centras)
4592.Rokas Kasparavičius (Vilkaviškio r. Gižų Kazimiero Baršausko mokykla-daugiafunkcis centras)
4593.Nataliia Kirei (Marinos Mižigurskajos privati gimnazija)
4594.Aurėja Vaitiekūnaitė (Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
4595.Skomantas Nausėda (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
4596.Valerija Sosunova (Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
4597.Stangevičiūtė Ina (Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
4598.Armantas Būtautas (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4599.Aliaksandra Bashurava (Vilniaus Lazdynų mokykla)
4600.Gustas Tamašauskas (Kretingos Marijos Tiškevičiūtės mokykla)
4601.Jokūbas Pankūnas (Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
4602.Meda Ribakova (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
4603.Inga Vaičiulevičiūtė (Ūdrijos pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcis skyrius)
4604.Meda Ivoškaitė (Kalvarijos sav. Sangrūdos gimnazija)
4605.Kamilė Survilaitė (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
4606.Greta Dokutovičiūtė (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
4607.Lija Medišauskaitė (Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
4608.Ema Volskytė (KTU inžinerijos licėjus)
4609.Gabija Daraškaitė (Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
4610.Lukas Leonas (Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
4611.Karina Mikutavičiūtė (Kauno Milikonių progimnazija)
4612.Guoda Sutkaitytė (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
4613.Jogaila Stankevičius (Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
4614.BEATA BLAŽEVIČ (Vilniaus r. Rukainių gimnazija)
4615.Eva Stanislauskaitė (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
4616.Ieva Kazanavičiūtė (Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
4617.Martynas Vasiukevičius (Marijampolės profesinio rengimo centro Vilkaviškio skyrius)
4618.Janeliauskaitė Paulina (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
4619.Gabrielė Sūdžiūtė (Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
4620.Emilija Mingailaitė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
4621.Vilmantė Paulauskaitė (Kelmės r. Vaiguvos Vlado Šimkaus pagrindinė mokykla)
4622.Emilija Kučinskaitė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
4623.Kajus Gižas (Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
4624.Ugnė Važgauskaitė (Radviliškio r. Pociūnėlių pagrindinė mokykla)
4625.Kotryna Kalkauskaitė (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
4626.Jarutytė Lauryna (Kretingos rajono Jokūbavo Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
4627.Gerda Jermalavičiūtė (Kauno Milikonių progimnazija)
4628.Ignas Petrauskas (Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija)
4629.Emilis Barysovas (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
4630.Erlandas Prakapavičius (Kauno Rokų gimnazija)
4631.Milėja Rimkutė (Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
4632.Majus Komskis (Pagėgių savivaldybės Pagėgių pradinė mokykla)
4633.Vakaris Cymbaliukas (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
4634.Smiltė Petruškevičiūtė (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
4635.Austėja Gabrytė (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
4636.Matas Liudžius (Šakių rajono Plokščių mokykla - daugiafunkcis centras)
4637.Paulina Mikalkėnaitė (Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
4638.Deimantė Stelionytė (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
4639.Vėjas Jurkevičius (Riešės gimnazija)
4640.Armandas Mejeris (Kėdainių "Atžalyno" gimnazija)
4641.Domantas Gagilas (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
4642.Laurynas Kolupaila (Kauno r. Babtų gimnazija)
4643.Ugnė Čereškaitė (Šiaulių Dainų progimnazija)
4644.Emilis Vainauskas (Utenos Adolfo Šapokos gimnazija)
4645.Emilija Savanevičiūtė (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
4646.Urtė Parulytė (Alytaus Panemunės progimnazija)
4647.Gabrielė Jašinskaitė (Radviliškio Vaižganto progimnazija)
4648.Rokas Jusys (Kauno Dainavos progimnazija)
4649.Adomas Kušnerovas (Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla)
4650.Rokas Urmanavičius (Kauno r. Domeikavos gimnazija)
4651.Ugnė Sedlauskaitė (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
4652.Donatas Karla (Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
4653.Eimis Juozapavičius (Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
4654.Mykolas Bilis (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
4655.Matas Vaitkūnas (Molėtų gimnazija)
4656.Greta Rasburskytė (Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
4657.Gerasimovič Markas (Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
4658.Raminta Vedegytė (Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla)
4659.Puidokaitė Kornelija (Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
4660.Gustas Vidžiūnas (Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla)
4661.Goda Butkeviciute (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
4662.Patryk Levanovičius (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
4663.Austėja Treinytė (Šakių rajono Plokščių mokykla - daugiafunkcis centras)
4664.Danielius Pučka (Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
4665.Gabrielius Kaušas (Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
4666.Gabriel Petrulevič (Vilniaus r. Pakenės Česlovo Milošo pagrindinė mokykla)
4667.Patrikas Paplauskas (Klaipėdos Marijos Montessori mokykla - darželis)
4668.Ema Borusaitė (Šiaulių Dainų progimnazija)
4669.Armandas Žvinklys (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
4670.Judita Dobrovolskyte (Šiaulių Dainų progimnazija)
4671.Marius Vaičiulis (Prienų r. Stakliškių gimnazija)
4672.Aidas Babravičius (Marijampolės marijonų gimnazija)
4673.Žilvinas Kujalavičius (Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
4674.Kotryna Miniotaitė (Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
4675.Jonas Tuomenas (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
4676.Pelėda Vaidas (Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
4677.Simonas Tubis (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
4678.Joris Gelgota (Marijampolės marijonų gimnazija)
4679.Kajus Bučinskas (Kelmės r. Vaiguvos Vlado Šimkaus pagrindinė mokykla)
4680.Greta Valiuk (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
4681.Lukas Žurauskas (Kauno statybos ir paslaugų mokymo centras)
4682.Adriana Žadavičiūtė (Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos Paežerių pagrindinio ugdymo skyrius)
4683.Arnas Armalas (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
4684.Dominykas Kurbakovas (Vilniaus savivaldybės Grigiškių pradinė mokykla)
4685.Saulė Klumbytė (Kauno "Saulės" gimnazija)
4686.Domantas Kindurys (Vilniaus Žemynos progimnazija)
4687.Kotryna Brazaitytė (Vilkaviškio r. Keturvalakių mokykla-daugiafunkcis centras)
4688.Emilis Mačiulis (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
4689.Ugnė Krasauskaitė (Radviliškio r. Grinkiškio Jono Poderio gimnazija)
4690.Daniela Kryžiutė (Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
4691.Gustė Kasakauskaitė (Biržų Kaštonų pagrindinė mokykla)
4692.Nojus Galinauskas (Raseinių r. Betygalos Maironio gimnazija)
4693.Vakarė Paliakaitė (Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
4694.Kamilė Maleševičiūtė (Kauno Palemono gimnazija)
4695.Andrėja Aleksonytė (Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
4696.Emilis Marunčenko (Šilutės r. Usėnų pagrindinė mokykla)
4697.Motiejus Devyžis (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazija)
4698.Justina Janulevičiūtė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4699.Adomaitis Vytenis (Kėdainių Kalbų mokykla)
4700.Stefan Suckel (Šalčininkų r. Čiužiakampio pagrindinė mokykla)
4701.Kamilė Lukaševičiūtė (Utenos Krašuonos progimnazija)
4702.Dileta Pupkevočiūtė (Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
4703.Simona Juškytė (Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
4704.Matas Stankevičius (Vilniaus Žemynos progimnazija)
4705.Miglė Žilinskaitė (VGTU inžinerijos licėjus)
4706.Pučkus Deimis (Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
4707.Augustė Naidzinavičiūtė (Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla)
4708.Milda Dvareckaitė (Vilniaus Baltupių progimnazija)
4709.Lėja Mickevičiūtė (Radviliškio Vaižganto progimnazija)
4710.Ignas Vaičiulis (Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
4711.Akvilė Masaitytė (Radviliškio r. Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazijos Šaukoto skyrius)
4712.Ąžuolas Stankevičius (Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
4713.Grušaitė Justė (Vilniaus Balsių progimnazija)
4714.Arijus Molis (Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
4715.Armandas Marmakas (Kupiškio r. Alizavos pagrindinės mokyklos skyrius Antašavos mokykla-daugiafunkcis centras)
4716.Orintas Girtautas (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
4717.Gerda Mingailaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4718.Jurgita Medelytė (Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija)
4719.Martynas Čiarba (Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
4720.Ugnė Zapalskytė (VGTU inžinerijos licėjus)
4721.Tomas Kirvaitis (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazija)
4722.Urtė Linkevičiūtė (Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
4723.Adomas Požė (Šilutės profesinio mokymo centras)
4724.Amelia Anna Chubata (Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
4725.Guoda Adulytė („Saulės“ privati gimnazija)
4726.Justina Juškauskaitė (Alytaus Dainavos progimnazija)
4727.Kamilė Matiejauskytė (Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
4728.Clarke Daniel Enright (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
4729.Kasparas Narauskas (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazija)
4730.Nojus Petrulis (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
4731.Lėja Jurkonytė (Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
4732.Akmėja Marija Čereškaitė (KTU inžinerijos licėjus)
4733.Vytautas Klimavičius (Kauno "Varpelio" pradinė mokykla)
4734.Vakarė Kersnauskaitė (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
4735.DOMAS ŠIVICKAS (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
4736.Rokas Rinkevičius (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
4737.Matas Miečius (Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
4738.Justas Gečas (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
4739.Dainius Juodžbalis (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
4740.Emil Janovič (Vilniaus "Vilnios" pagrindinė mokykla)
4741.Gabriela Matkevičiute (Vilniaus r. Rukainių gimnazija)
4742.Neilas Šiuipys (Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
4743.Rugilė Pileckaitė (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
4744.Šarūnas Gojenko (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
4745.Emilis Murauskas (Vilniaus Baltupių progimnazija)
4746.Nedas Starta (Jonavos r. Užusalių mokykla-daugiafunkcis centras)
4747.Kamilė Rašinskaitė (Šiaulių Gegužių progimnazija)
4748.Dominyka Švelnikaitė (Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
4749.Estrėja Janušaitytė (Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
4750.Jokūbas Raulušaitis (Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
4751.Elvinas Mickūnas (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
4752.Laurynas Lunius (Vilniaus Baltupių progimnazija)
4753.Nojus Tubutis (Šilutės r. Katyčių pagrindinė mokykla)
4754.Rūta Kubiliūtė (Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
4755.VYKINTAS RAKUTIS (Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
4756.Justinas Pliskus (Marijampolės marijonų gimnazija)
4757.vilius (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
4758.Mėta Barilaitė (Vilniaus Antakalnio progimnazija)
4759.Lukas Petraitis (Šiaulių Salduvės progimnazija)
4760.Ugnius Petkūnas (Kauno r. Zapyškio pagrindinė mokykla)
4761.Austėja (Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija)
4762.Benas Knašys (Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
4763.Matas Milius (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
4764.Augustas Varoneckas (Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
4765.Emilė Valiukaitė (Telšių "Džiugo" gimnazija)
4766.Dominykas Varno (Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
4767.Nikita Titarenko (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
4768.Eimantas Tautkus (Panevėžio r. Žibartonių pagrindinė mokykla)
4769.Eimantas Brazauskas (Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
4770.Luka Vaitkutė (Šilutės Žibų mokykla)
4771.Titas Šlamas (Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
4772.Adrijana Vilčinskaitė (Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
4773.Lėja-Marija Šuminaitė (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
4774.Livija Paškevičiūtė (Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
4775.Simonas Dambrauskas (KTU Vaižganto progimnazija)
4776.Ugnė Eidetytė (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
4777.Neitas Galminas (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
4778.Gerdas Žaglinskis (24) (Klaipėdos Vitės progimnazija)
4779.Danielė Glinskytė (UAB Karalienės Mortos mokykla)
4780.Kajus Matevyčius (Šilutės Pamario pagrindinė mokykla Rusnės progimnazijos skyrius)
4781.Matuliauskaitė Augustė (Utenos Aukštakalnio progimnazija)
4782.Danielius žebrauskas (Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
4783.Noja Saukalaitė (VšĮ Vilniaus inžinerijos ir technologijų licėjus)
4784.Ąžuolas Kulbis (Vilniaus Balsių progimnazija)
4785.Mantas Šablevičius (Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
4786.Klingaitė Ula (Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
4787.Vytautė Rutkauskaitė (Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
4788.Vytautė Jasiūnaitė (Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
4789.Augustė Krasnauskaitė (Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla)
4790.Deimantas Pumputis (Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
4791.Adomas Senkevič (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
4792.Karolina Jonaitytė (Kėdainių r. Labūnavos pagrindinės mokyklos Pelėdnagių "Dobiliuko" skyrius)
4793.Vinčiūnaitė Raminta (Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
4794.Orinta Sabockytė (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
4795.Milda Karaškaitė (Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
4796.Dominykas Žilys (Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
4797.Matas Anuškevičius (Vilniaus Balsių progimnazija)
4798.Bernardas Mickevičius (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
4799.Faustas Mitrikevičius (Lazdijų r. Šeštokų mokykla)
4800.Artur Pavel Rodz (Vilniaus „Taikos“ progimnazija)
4801.Agneta Mockutė (Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
4802.austėja (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
4803.Ema Blinstrubaitė (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
4804.Danielė Grygaitė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4805.Kristupas Prievelis (Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
4806.Rokas Žilinskis (Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
4807.Kipras Pilsudskis (Kauno r. Domeikavos gimnazija Užliedžių skyrius)
4808.Beatričė Kiuraitė (Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija)
4809.Gabrielia Makevič (Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
4810.Mantė Lengvenytė (Šiaulių r. Gruzdžių gimnazija)
4811.Kajus Beinoris (Šilutės Žibų mokykla)
4812.Augustas Andrulis (Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
4813.Hela Paulionytė (Kalvarijos gimnazija)
4814.Paulina Pociūnaitė (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
4815.Markas Štombergas (Kretingos rajono švietimo centras)
4816.Tadas Korobkovas (Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
4817.Sofija Špilevaja (Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
4818.Kasparas Rutkūnas (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazija)
4819.Danielė Poškutė (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
4820.Orentas Novikas (Švenčionių r. Adutiškio pagrindinė mokykla)
4821.Karolis Krištapavičius (Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
4822.Jovaras Vancevičius (Kėdainių "Ryto" progimnazija)
4823.Gundė Grabauskaitė (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
4824.Martynas Kiškis (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazija)
4825.Edvinas Blažaitis (Kauno r. Babtų gimnazija)
4826.ADRIJUS RADZEVIČIUS (Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
4827.Ieva Milinavičiūtė (Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
4828.Kajus Karinauskas (Tauragės r. Batakių pagrindinė mokykla)
4829.Ernestas Savickiss (Telšių "Atžalyno" progimnazijos Žarėnų skyrius)
4830.Rokas Juodsnukis (Kalvarijos sav. Sangrūdos gimnazija)
4831.Rusnė Rubežiūtė (Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
4832.Matas Briedelis (Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
4833.Mantas Kasperavičius (Kazlų Rūdos sav. Plutiškių gimnazija)
4834.Ernestas Prichodko (Vilniaus Maironio progimnazija)
4835.Gustas Girdenis (Kretingos Marijos Tiškevičiūtės mokykla)
4836.Gabrielė Razgūnaitė (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
4837.Dovydas Skučas (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
4838.Vilius Stankevičius (Vilkaviškio rajono Pajevonio pagrindinė mokykla)
4839.Aistis Palepšis (Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
4840.Benas Andrijauskas (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
4841.Patricija Rupšytė (Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
4842.Tautvydas Vanagas (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
4843.Ignė Vaidelytė (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
4844.Ieva Vaitkutė (Ukmergės Senamiesčio progimnazija)
4845.Vytis Burokas (Kauno Milikonių progimnazija)
4846.Kipras Deveikis (Vilniaus Maironio progimnazija)
4847.Naidionov Danil (Visagino "Atgimimo" gimnazija)
4848.Evelina Babkinaitė (Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
4849.Podvisockas Kajus (Šiaulių Dainų progimnazija)
4850.Lėja Žemliaukaitė (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
4851.Arijus Digimas (VGTU inžinerijos licėjus)
4852.Meida Dapkutė (Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4853.Austėja Butkeraitytė (Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
4854.Vytautė Valaitytė (Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
4855.Pijus Šimkus (Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija)
4856.Matas Sugintas (Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
4857.Saida Bružaitė (Kretingos r. Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinė mokykla)
4858.Andrius Bidva (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
4859.Konstatnin Ovčinikov (Vilniaus ,,Juventos" gimnazija)
4860.Pleškytė Liepa (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
4861.Gabrielė Špakovskytė (Šilutės Žibų mokykla)
4862.Gustas Paškevičius (Kauno Milikonių progimnazija)
4863.Kamilė Užkurėnaitė (Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
4864.Neilas Šakočius (Kazlų Rūdos Prano Dovydaičio pagrindinė mokykla)
4865.Agata Liachovič (Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
4866.Alesija Šaulytytė (Klaipėdos r. Endriejavo pagrindinė mokykla)
4867.Gabija Karžinauskaitė (Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
4868.Arūnas Zavadskis (Vilniaus Pavilnio progimnazija)
4869.Kajus Naidiuk (Alytaus Dzūkijos mokykla)
4870.Vėjas Kirna (Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
4871.Mantas Dalinkevičius (Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
4872.saulius Gudas (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
4873.Patricija Bylinskaja (Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
4874.Herkus Petrauskas (Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
4875.Andrulytė Gaudrė (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
4876.Tauras (Kauno Veršvų gimnazija)
4877.Izabela Kalinauskaitė (Kauno r. Zapyškio pagrindinė mokykla)
4878.Sadauskas Aras (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4879.Viltė Lasauskaitė (Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
4880.Gustautas Nejus (Kazlų Rūdos sav. Plutiškių gimnazija)
4881.Liepa Velžaitė (Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
4882.Airidas Martinkevičius (Vilkaviškio rajono Pajevonio pagrindinė mokykla)
4883.Rusnė Žaldarytė (Vilkaviškio r. Keturvalakių mokykla-daugiafunkcis centras)
4884.Ugnė Gojankaitė (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
4885.Emilija Jurolaic (Klaipėdos "Aitvaro" gimnazija)
4886.Aurimas Tumasonis (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
4887.Neringa Sinkevičiūtė („Saulės“ privati gimnazija)
4888.Rokas Jurėnas (Ignalinos gimnazija)
4889.Vėtra Kentraitytė (Gargždų "Minijos" progimnazija)
4890.Modestas Baliulevičius (Lazdijų r. Šventežerio mokykla)
4891.Kasparas Latvėnas (VGTU inžinerijos licėjus)
4892.Teriaeva Anna (Trakų gimnazija)
4893.Milašiūtė Rugilė (Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
4894.Justė Petraškaitė (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
4895.Eimantas Pivoriūnas (Zarasų r. Dusetų Kazimiero Būgos gimnazija)
4896.Vilūnė Viržikauskaitė (Radviliškio r. Baisogalos gimnazija)
4897.Gabrielė Kalinauskaitė (Šiaulių r. Meškuičių gimnazija)
4898.Gabija Melčenkovaitė (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
4899.Audrius Skebas (Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
4900.Girdėnaitė Eva (Šiaulių r. Raudėnų mokykla-daugiafunkcis centras)
4901.Tomas Kvietkauskas (Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
4902.Justas Simonaitis (Kauno Rokų gimnazija)
4903.NOJUS VALIUS (Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
4904.Arnas Šedys (Jonavos pradinė mokykla)
4905.Laurynas Jevaltas (Biržų rajono Kratiškių mokykla-daugiafunkcis centras)
4906.Leu Barylovich (Vilniaus Lazdynų mokykla)
4907.Donat Matyžonok (Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija)
4908.Diana Baltramavičiūtė (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
4909.Aistė Grigaliūnaitė (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
4910.Aistė Vilkaitė (Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
4911.Adrė Švilpaitė (Vilniaus "Spindulio" progimnazija)
4912.Gabrielė Džiaukštaitė (Švenčionių pradinė mokykla)
4913.Kristupas Gikevičius (Vilniaus Pavilnio progimnazija)
4914.Domilė Gurinaitė (Šiaulių Dainų progimnazija)
4915.Jelizaveta Skarudina (Visagino "Gerosios vilties" progimnazija)
4916.Radvilas Jančiukas (Alytaus Šaltinių progimnazija)
4917.Danas Kadūnas (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
4918.Miglė Gerulytė (Kelmės r. Pakražančio gimnazija)
4919.Ana Jachimovič (Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
4920.Dangė Sutulaitė (Kauno Milikonių progimnazija)
4921.Jurgita Visockaitė (Šiaulių profesinio rengimo centras)
4922.Iveta Timinskaitė (Šiaulių Dainų progimnazija)
4923.Augustė Žemaitaitytė (Kazlų Rūdos Prano Dovydaičio pagrindinė mokykla)
4924.Dominykas Kanopka (VGTU inžinerijos licėjus)
4925.Goda Tamulevičiūtė (Varėnos r. Senosios Varėnos Andriaus Ryliškio pagrindinė mokykla)
4926.Karina Skromovaitė (Kauno r. Zapyškio pagrindinė mokykla)
4927.Patricija Žukauskaitė (Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
4928.Vainius Bobelis (Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
4929.Ana Gelbūdaitė (Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
4930.Nojus Kriusovas (Kauno Milikonių progimnazija)
4931.Inesa Jankelevič (Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija)
4932.Augustė Drevinskaitė (Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija)
4933.Silvija Kapačinskaitė (Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
4934.Benas Tamošiūnas (Kupiškio r. Subačiaus gimnazija)
4935.Gabrielė Švirinaitė (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
4936.Mantas Bučinskis (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
4937.Joris Adomėnas (Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
4938.Smiltė (Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
4939.Rojus Gureckas (UAB Karalienės Mortos mokykla)
4940.Jonas Jancius (Kelmės "Kražantės" progimnazija)
4941.Gabrielius Vitkauskas (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
4942.Narkus Elidijus (Skuodo r. Aleksandrijos pagrindinė mokykla)
4943.Martynas Tekorius (Marijampolės profesinio rengimo centras)
4944.Kristupas Kunevičius (Kauno r. Rokų mokykla-darželis)
4945.Emilija Vaičiulytė (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
4946.Hubertas Degėsys (Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
4947.Darya Baradzina (Šalčininkų "Santarvės" gimnazija)
4948.Vydūnas Piktys (UAB Karalienės Mortos mokykla)
4949.Viltė Rimkutė (Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
4950.Elinga Bagočiūnaitė (Utenos Krašuonos progimnazija)
4951.Milena BAREIKAITĖ (Vilniaus Baltupių progimnazija)
4952.Lukas Kubrak (Klaipėdos "Saulėtekio" progimnazija)
4953.Andrej Juškevič (Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras)
4954.Benediktas Rudys (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
4955.Monika Vasiliauskaitė (Marijampolės marijonų gimnazija)
4956.Žižirij Andrėja (Kauno Šančių mokykla-daugiafunkcis centras)
4957.Aleksiūnaitė Ūla (Kauno Milikonių progimnazija)
4958.Martynas Avramčikas (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4959.Deividas Timinskas (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4960.Paulius Linkevičius (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Blindžių skyrius)
4961.Agnė Barkauskaitė (Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
4962.Kelly Aleksander Kiio (UAB „Taškius“)
4963.Faustas Šerpetauskas (Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
4964.Elinga Rudzinskaitė (Marijampolės marijonų gimnazija)
4965.Liepa Sarpalytė (Kauno r. Piliuonos gimnazija)
4966.Tomas Marčiulionis (VIMS - INTERNATIONAL MERIDIAN SCHOOL)
4967.Rokas Paulauskas (Vilniaus Baltupių progimnazija)
4968.Gediminas Stonys (Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
4969.Dina Berklovaitė (Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
4970.Goda Stasiūnaitė (Pakruojo r. Pašvitinio pagrindinė mokykla)
4971.Dovydas Prapuolenis (Vilkaviškio rajono Pajevonio pagrindinė mokykla)
4972.Kipras Maknickas (Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
4973.Adelė Ašmonaitė (Kauno Rokų gimnazija)
4974.Alisa Voitko (Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
4975.Paulina Mickutė (Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio gimnazija)
4976.Ema Mikalauskaitė (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
4977.Jogailė Kajato (Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija)
4978.Petkauskas Domas (Šiaulių Dainų progimnazija)
4979.Ugnius Jakutonis (Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
4980.Indrė Černauskaitė (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
4981.Bagdonavičiūtė Monika (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
4982.Samanta Starovoitova (Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
4983.Urtė Perednytė (Trakų r. Aukštadvario mokykla-darželis "Gandriukas")
4984.Rusnė Kirsonovaitė (Kalvarijos gimnazija)
4985.Gustas Vyšniauskas (Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
4986.Eva Batalova (Klaipėdos r. Kretingalės pagrindinė mokykla Girkalių skyrius)
4987.Atėnė Dabkutė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4988.Adrija Puškoriūtė (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
4989.Samanta Vilavičiūtė (Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
4990.Adelija Auglytė (Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
4991.Gustė Markevičiūtė (Neringos gimnazija)
4992.Edgaras Gelžinis (Mažeikių politechnikos mokyklos Viekšnių skyrius)
4993.Vakaris Ruibys (Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
4994.Barbora Murauskaitė (Riešės gimnazija)
4995.Dominykas Pavlovskis (Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
4996.Edvardas Likšys (Biržų Kaštonų pagrindinė mokykla)
4997.Otilija Lenciūtė (Kelmės rajono Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija)
4998.Leonardas Sinkevičius (Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
4999.Mykolas Priedytis (Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
5000.Augustė Stočkutė (Kauno r. Babtų gimnazija)
5001.Skirmante Barabolia (Vilniaus Žemynos progimnazija)
5002.Tajus Augulis (Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
5003.Martynas Pakatilis (Kelmės rajono Liolių pagrindinė mokykla)
5004.Kristupas Kubilius (Biržų technologijų ir verslo mokymo centras)
5005.Majus Stankus (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
5006.Abigail Brown (Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
5007.Evald German (Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
5008.Arnas Puidokas (Telšių "Atžalyno" progimnazijos Žarėnų skyrius)
5009.Kamėja Šidlauskaitė (Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
5010.Klemensas Gorkovčiukas (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
5011.Nicolė Lapinskaitė (Kauno r. Kačerginės pradinė mokykla)
5012.Paulius Andruliavičius (Kauno Montesori mokykla-darželis "Žiburėlis")
5013.Rasa Indrašiūtė (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
5014.Grigonytė Kamilė (Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
5015.Vilius Zinkevičius (Šiaulių Ragainės progimnazija)
5016.Radvilas Staikūnas (Erudito licėjus)
5017.Dumbliauskas Paulius (Vilniaus Balsių progimnazija)
5018.Akvile Bartkute (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
5019.Aistė Gelžinytė (Kauno Palemono gimnazija)
5020.Elisejus Boguševičius (Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija)
5021.Elinga Klimčiauskaitė (Vilkaviškio pradinė mokykla)
5022.Inga Milaševičiūtė (Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
5023.Gvidas Jankauskas (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
5024.Aleksandr Kazimov (Visagino „Verdenės“ gimnazija)
5025.Rugilė Petrikaitė (Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
5026.Karilė Petrauskaitė (Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
5027.Selina Jankauskaitė (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
5028.Laurynas Petročenko (Švenčionių profesinio rengimo centras)
5029.Justinas Mendelis (Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras)
5030.Justinas Kačiušis (Šiaulių Dainų progimnazija)
5031.Leonas Kučinskas (Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
5032.Gustas Gabrijolas (Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
5033.Dominykas Junčis (Kėdainių Kalbų mokykla)
5034.Laura Radžiukynaitė (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
5035.Gabrielė Nenartavičiūtė (Ukmergės Antano Smetonos gimnazija)
5036.Ignas Barcys (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
5037.Augustas Radžiūnas (Marijampolės "Saulės" pradinė mokykla)
5038.Smiltė Pabricaitė (Šakių r. Kudirkos Naumiesčio V. Kudirkos gimnazija)
5039.Akvilė Ivanovaitė (Elektrėnų pradinė mokykla)
5040.Viltė Valiukevičiūtė (Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
5041.Sokolova Eva (VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
5042.GERDA VIŠNIAUSKAITĖ (Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
5043.Brigita Raudoniūtė (Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
5044.Lukas Litinskas (Rokiškio Senamiesčio progimnazijos Kriaunų skyrius)
5045.Auksė Žigutytė (Elektrėnų sav. Kietaviškių pagrindinė mokykla)
5046.Eva Vasilieva (Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
5047.Greta Valiulytė (Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
5048.Gabija Šukytė (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
5049.Rugilė Jakaitė (Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
5050.Rugilė Galubickaitė (Kaišiadorių r. Žiežmarių mokykla-darželis "Vaikystės dvaras")
5051.Asta Bubnelytė (Varėnos r. Merkinės Vinco Krėvės gimnazija)
5052.Živilė Žilinskaitė (Radviliškio r. Grinkiškio Jono Poderio gimnazija)
5053.Artas Jankauskas (Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
5054.Miglė Narijauskaitė (VšĮ "Ruduo-pavasaris")
5055.Kašėtaitė Karolina (Trakų gimnazija)
5056.Dovydas Matulevičius (Šilutės profesinio mokymo centras)
5057.Rokas Šniaukšta (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
5058.Gailė Kajėnaitė (Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
5059.Ema Gerybaitė (Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
5060.Ainis Gumauskas (Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
5061.Tomas Badikonis (Vilniaus r. Skaidiškių mokykla-darželis)
5062.Ignas Katarskis (Telšių "Ateities" progimnazija)
5063.Jokūbas Litvaitis (Biržų rajono Kratiškių mokykla-daugiafunkcis centras)
5064.Matas Raškauskas (Šakių r. Kudirkos Naumiesčio V. Kudirkos gimnazija)
5065.Dalius Adomaitis (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
5066.Emilija Klimavičiūtė (Šiaulių Medelyno progimnazija)
5067.Armandas Pupšys (Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
5068.Kornelija Stankevičiūtė (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
5069.Andrėja Vaškevičiūtė (Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
5070.Orinta Vilkaitė (Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla)
5071.Kajus Adamovič (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
5072.Pijus Janulevičius (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
5073.Laimis Žukovskis (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
5074.Naglis Vaicekauskas (Anykščių r. Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazija)
5075.Kristupas Lukošiūnas (Joniškio r. Gataučių Marcės Katiliūtės mokykla)
5076.Kajus Gabrielius Budginas (Klaipėdos r. Kretingalės pagrindinė mokykla)
5077.Aronas Pilipčikas (Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
5078.Armanda Kuprytė (Akmenės r. Papilės Simono Daukanto gimnazija)
5079.Dominykas Svetikas (Radviliškio r. Grinkiškio Jono Poderio gimnazija)
5080.Evelina Orlovskaja (Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
5081.Monika Levenauskaitė (Viešoji įstaiga Telšių regioninis profesinio mokymo centras)
5082.Patricija Kajokaitė (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
5083.Meda Rinkevičiūtė (Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
5084.Elija Čeponkutė (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
5085.Mykolas Pauliukas (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
5086.Leonas Banys (Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
5087.Joris Čiuplys (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
5088.Lukas Belousovas (Panevėžio rajono Paįstrio Juozo Zikaro gimnazija)
5089.Eimantė Brazauskaitė (Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
5090.Jonas Eižinas (Kupiškio r. Noriūnų Jono Černiaus pagrindinė mokykla)
5091.Patricija Murauskaitė (Marijampolės marijonų gimnazija)
5092.Smiltė Astrauskaitė (Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
5093.Urtė Keršytė (Alytaus Šaltinių progimnazija)
5094.Miglė Marcevičiūtė (Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
5095.Aironas Bertulis (Mažeikių rajono Auksūdžio mokykla-daugiafunkcinis centras)
5096.Kipras Kontrauskas (Alytaus profesinio rengimo centras)
5097.Adelė Natkevičiūtė (UAB Karalienės Mortos mokykla)
5098.Artiom Martemjanov (Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
5099.Simona Laurinėnaitė (Šiaulių Gegužių progimnazija)
5100.Julija Barochaitė (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
5101.Matas Strelčiūnas (Pasvalio r. Saločių A. Poškos pagrindinė mokykla)
5102.Tija Revotaitė (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
5103.Osvaldas Vaitekūnas (Joniškio r. Kriukų pagrindinė mokykla)
5104.Gabrielė Noreikaitė (Vilniaus "Sietuvos" progimnazija)
5105.Emilija Garnatkevičiūtė (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
5106.Vitas Augustinavičius (Vilniaus Žvėryno gimnazija)
5107.Ugnė Kudirkaitė (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazija)
5108.Markas Kazlauskas (Klaipėdos Marijos Montessori mokykla - darželis)
5109.Povilas Smaidžiūnas (Kauno r. Domeikavos gimnazija Užliedžių skyrius)
5110.Viltė Radionovaitė (Šilutės Žibų mokykla)
5111.Augustas Asadauskas (Alytaus Šaltinių progimnazija)
5112.Meida Cincadzė (Kėdainių r. Dotnuvos pagrindinė mokykla)
5113.Justas Brazys (Marijampolės marijonų gimnazija)
5114.Joris Zaikauskas (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
5115.Simas Povilauskas (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
5116.Tadas Kondrotas (Utenos Aukštakalnio progimnazija)
5117.Karolis Montvila (Vilniaus Žemynos progimnazija)
5118.Eimantas Abdurachmanovas (Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
5119.Rūtenis Urbonas (Šilutės Žibų mokykla)
5120.Deimantė Klasauskaitė (Jurbarko r. Klausučių Stasio Santvaro pagrindinė mokykla)
5121.Nikol Šuškevičiūtė (Vilniaus Aleksandro Puškino gimnazija)
5122.Danielius Saletis (Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
5123.Deimantė Kvecytė (Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
5124.Mykolas Maneikis (Telšių r. Tryškių Lazdynų Pelėdos gimnazija)
5125.Karolis Ulozas (Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
5126.Skirmantas Musius (Kauno šv. Kazimiero progimnazija)
5127.Gabrielė Ostapko (Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
5128.Ugnė Mastavičiūtė (Trakų r. Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinė mokykla)
5129.Kajus Kislius (Alytaus Jotvingių gimnazija)
5130.Šarūnas (Panevėžio Rožyno progimnazija)
5131.Saulė Kalvelytė (Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
5132.Daniela Povilaitytė (Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
5133.Samanta Mizgaitytė (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
5134.Urtė jankauskaitė (Vilniaus Viršuliškių mokykla)
5135.Estela Banevičiūtė (Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
5136.Dominykas Klevas (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
5137.Karolis Vasaris (VšĮ "Ruduo-pavasaris")
5138.Motiejus Keraitis (Vilniaus Baltupių progimnazija)
5139.Gustas Kondrašas (Kauno Dainavos progimnazija)
5140.Simonas Tumavičius (Vilniaus Baltupių progimnazija)
5141.Eva Svidraitė (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
5142.Erminas Taraškevič (Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
5143.Vakarė Freitakaitė (Alytaus Dzūkijos mokykla)
5144.Jordanas Kušner (Panevėžio r. Velžio gimnazija)
5145.Vasarė Dijokaitė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
5146.Simona Butkutė (Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
5147.Agnė Gečaitė (Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija)
5148.Augustė Daščioraitė (Rokiškio r. Pandėlio gimnazija)
5149.Džiugas Bronušas (Akmenės r. Papilės Simono Daukanto gimnazija)
5150.Benas Undzėnas (VGTU inžinerijos licėjus)
5151.Atėnė Milkintaitė (Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
5152.Skaistė Černiauskaitė (Švenčionių profesinio rengimo centras)
5153.Kamilė Bagušaitė (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
5154.Ieva Bareikytė (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
5155.Ignas Narkevičius (Kazlų Rūdos pradinė mokykla)
5156.Bareiša Marek (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
5157.Domantas Stražnickas (Vilniaus Balsių progimnazija)
5158.Smiltė Viršutytė (Kauno Rokų gimnazija)
5159.Radvilė Kiudulaitė (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
5160.Tajus Juška (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
5161.EMA (Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
5162.Jana Denisenko (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
5163.Linas Lukauskis (Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
5164.Emilis Vaitkevičius (Alytaus "Drevinuko" mokykla-darželis)
5165.Enrikas Kaušas (Panevėžio r. Velžio gimnazija)
5166.Eglė Katinaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
5167.Adomas Bardauskis (Šilutės r. Usėnų pagrindinė mokykla)
5168.Gustė Gadeikytė (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
5169.Augustinas Strazdas (Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
5170.Lilija Mikalauskaitė (Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
5171.Guostė Savickaitė (Marijampolės marijonų gimnazija)
5172.Titas Janonis (Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija)
5173.Domantas Onaitis (Šiaulių Dainų progimnazija)
5174.Aigris Karabanovas (Šilutės Žibų pradinė mokykla Grabupių skyrius)
5175.Saulė Račkelytė (Plungės r. Kulių gimnazija)
5176.Miglė Jarmalaitė (Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
5177.Golovniova Anastasija (Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla)
5178.Karolina Boguševičiūtė (Visagino „Verdenės“ gimnazija)
5179.Gilvydas Jakštas (Kauno Rokų gimnazija)
5180.Toma Trapikaitė (Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija)
5181.Andrius Jegorovas (Vilniaus Baltupių progimnazija)
5182.Vaidmilė Sklašiutė (Pakruojo r. Lygumų pagrindinė mokykla)
5183.Domilė Rudminaitė (Vilniaus Fabijoniškių gimnazija)
5184.Robertas Juodišius (Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
5185.Laura Garbaliauskaitė (Vilniaus Balsių progimnazija)
5186.Dokšas Rokas (Skuodo r. Aleksandrijos pagrindinė mokykla)
5187.Edvinas Butkus (Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
5188.Vadim Januškevič (VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
5189.Domas Ryliškis (Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
5190.Eidvilė Gedeikytė (UAB Karalienės Mortos mokykla)
5191.Laurynas Basys (Švenčionių pradinė mokykla)
5192.Alisa Šanina (Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
5193.Matas Bertašius (Kretingos rajono Salantų gimnazija)
5194.Lijana Lesnickaja (Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
5195.Eimantas Žvirblis (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
5196.Barbora Norbutaitė (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
5197.Emilija Kazlauskaitė (Kauno r. Lapių pagrindinė mokykla)
5198.Nojus Pranckietis (Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
5199.Ignas Andrejevas (Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
5200.Austėja Trepoškaitė (Joniškio r. Kriukų pagrindinė mokykla)
5201.Vakaris Saliamonas (Anykščių r. Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija)
5202.Viktorija Garelčionkaitė (Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
5203.Ignas Sinkevičius (Alytaus Dainavos progimnazija)
5204.Andrėja Samuilova (Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
5205.Kamilė Burbaitė (Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
5206.Mantas Vaišvila (Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
5207.Milo Kostas Chomskis McGeever (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
5208.Miglė Didaitė (Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
5209.Marius Žilius (Tauragės „Aušros“ progimnazija)
5210.Eglė Triponaitė (Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
5211.Ona Šiliūnaitė (Kauno r. Domeikavos gimnazija)
5212.Urtė Jurgaitytė (Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla)
5213.Dovydas Bielskus (Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
5214.Ugnius Smalinskas (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
5215.Aurėja Kašubaitė (Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
5216.Tautvydas Anckaitis (Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
5217.Leila Cimnickaitė (Vilniaus Baltupių progimnazija)
5218.GODA GELTYTE (Kauno r. Akademijos mokykla-darželis "Gilė")
5219.Andrėja Kraniauskaitė (Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
5220.Aldas Masaitis (Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
5221.Vilkauskas Nedas (Alytaus profesinio rengimo centras)
5222.Miana Jasinskytė (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
5223.Sandra Magelinskaitė (Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla Ustukių pagrindinio ugdymo skyrius)
5224.Gabija Tautvydaitė (Klaipėdos Gedminų progimnazija)
5225.Urtė Petrikaitė (Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
5226.Stefany Germansone Andrade (Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
5227.Domantas Katilius (Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
5228.Augustė Macijauskaitė (Vilniaus Balsių progimnazija)
5229.Martyna Kučinskaitė (Marijampolės marijonų gimnazija)
5230.Mačinskaitė Livija (Plungės Senamiesčio mokykla)
5231.Normantas Mendelis (Klaipėdos "Aukuro" gimnazija)
5232.Aivija Archipovaitė (Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
5233.Ratkevičius Emilis (Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
5234.Luka Kivaraitė (Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
5235.Daugirdas Dungveckis (Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija)
5236.Goda Žilinskaitė (Joniškio r. Žagarės gimnazija)
5237.Saulė Ramaškaitė (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
5238.Neringa Jonauskaitė (Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija)
5239.Mėja Tamaševičiūtė (Trakų r. Aukštadvario mokykla-darželis "Gandriukas")
5240.Arijus Norvilas (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
5241.Tomas Neiberka (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
5242.ADAMAS VAITAITIS (Ukmergės "Šilo" progimnazija)
5243.Rugile Birskute (Kauno r. Lapių pagrindinė mokykla)
5244.Emilija Garbačauskaitė (Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
5245.Viltė Montrimaitė (Klaipėdos Vitės progimnazija)
5246.Ugnė Balčiūnaitytė (Vilkaviškio r. Pilviškių „Santakos“ gimnazija)
5247.Laurynas Jonikas (Šilutės r. Švėkšnos "Saulės" gimnazija)
5248.Justas Jasiūnas (Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
5249.Viktorija Kuličenko (Vilniaus Pavilnio pagrindinė mokykla)
5250.Titas Mažilis (Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus)
5251.Silvija Sinicaitė (Molėtų pradinė mokykla)
5252.Erika Rynkun (Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
5253.Gabija Janulevičiūtė (Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
5254.Laura Norkutė (Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
5255.Luknė Prazauskaitė (Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
5256.Justas Augustauskas (Alytaus Dainavos progimnazija)
5257.greta baublytė (Elektrėnų pradinė mokykla)
5258.Ugnius Slibinskas (Vilniaus Žemynos progimnazija)
5259.Armandas Ertel (Šakių rajono Plokščių mokykla - daugiafunkcis centras)
5260.Gaudre Girdenyte (Ukmergės "Šilo" progimnazija)
5261.Tėja Blažaitytė (Vilkaviškio pradinė mokykla)
5262.Anete Svambaryte (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
5263.Nikolas Romanovas (Šilutės Žibų mokykla)
5264.Liepa Zeicaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
5265.Gustė Piranauskaitė (Kauno šv. Kazimiero progimnazija)
5266.DEVID MATKEVIČIUS (Vilniaus r. Rukainių gimnazija)
5267.Urtė Legavičiūtė (Radviliškio r. Grinkiškio Jono Poderio gimnazija)
5268.Okmanas Rytis (Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus)
5269.Neda Karaliūtė (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla)
5270.Austėja Gempler (Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
5271.Mantas Vidugiris (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
5272.Aleksandras Pochodnia (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
5273.Vakarė Žilytė (Riešės gimnazija)
5274.Evelina Narkutė (Plungės r. Kulių gimnazija)
5275.Rytis Grigaliūnas (Pakruojo r. Pašvitinio pagrindinė mokykla)
5276.Emilija Ružina (Jonavos r. Žeimių mokykla-daugiafunkcis centras)
5277.Ieva Žukaitytė (Marijampolės marijonų gimnazija)
5278.Nedas Milis (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
5279.Aurimas Lapuchinas (Vilkaviškio r. Keturvalakių mokykla-daugiafunkcis centras)
5280.Emilija Džiaugytė (Šakių "Varpo" mokykla)
5281.Austėja Mikelaitytė (Vilkaviškio r. Sūdavos pagrindinė mokykla)
5282.Fausta Gramailaitė (Raseinių Šaltinio progimnazija)
5283.Linas Turovas (Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
5284.Juozas Stalioraitis (Marijampolės profesinio rengimo centras)
5285.Laurynas Mačerinskas (Kauno Palemono gimnazija)
5286.Gustas Snieganas (Šakių "Varpo" mokykla)
5287.Rokas Labžentis (Klaipėdos Vydūno gimnazija)
5288.Beatričė Vaškytė (Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
5289.Mantvydas Baronas (Vilniaus "Sietuvos" progimnazija)
5290.Vakarė Lazarevičiūtė (Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
5291.Rimkus Nojus (Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
5292.Erikas Andriukonis (Alytaus Šaltinių progimnazija)
5293.Augminas Matiušovas (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
5294.Eimis Taparauskas (Radviliškio r. Baisogalos gimnazija)
5295.Ugnius Antonovas (Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
5296.Maja Gasiulytė (Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija)
5297.Mija Peliakaitė (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
5298.Justas Viliušis (Kazlų Rūdos "Elmos" mokykla-darželis)
5299.Gabrielė Juodytė (Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
5300.Žilvinas Pudinskas (Birštono gimnazija)
5301.Monika Kasputytė (Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
5302.Justina Jurgilaitė (Plungės „Babrungo“ progimnazija)
5303.Tėja Sipaitė (UAB Karalienės Mortos mokykla)
5304.Urtė Šimkutė (Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
5305.Gabrielė Kasiulytė (Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
5306.Mariia Harmash (Vilniaus darželis - mokykla "Saulutė")
5307.Liepa Dmukauskaitė (Kauno "Aušros" gimnazija)
5308.Gustė Vitkauskaitė (Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla)
5309.Leticija Rumševičiūtė (Kauno Motiejaus Valančiaus mokykla-darželis)
5310.Liveta Ivanauskaitė (Kėdainių "Atžalyno" gimnazija)
5311.Miglė Teresaitė (Klaipėdos r. Slengių mokykla-daugiafunkcis centras)
5312.Erika Bernatavičiūtė (Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla)
5313.Vaiva Kairytė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
5314.Alina Radzevičiūtė (Šilutės Žibų mokykla)
5315.Gvidas Pušinskas (Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
5316.Kamilė Vanagaitė (Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
5317.Motiejus Masiliūnas (Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
5318.Donatas Dzetaveckas (Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
5319.Vincas Normantas (Panevėžio „Vilties“ progimnazija)
5320.Guosnė Galinskaitė (Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
5321.Elvita Žemoitinaitė (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
5322.Milda Veitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
5323.Anufrijeva Arina (Vilniaus Sofijos Kovalevskajos gimnazija)
5324.Liepa Janulytė (Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazija)
5325.Mantė Randytė (Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
5326.Jonas Gorbunovas (Rokiškio r. Pandėlio gimnazija)
5327.Karolina Blažinauskytė (Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija)
5328.Deimantė Buitvydaitė (Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
5329.Nojus Gedaminskas (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
5330.Deimantas Pukelis (Šilutės r. Juknaičių pagrindinė mokykla)
5331.Matas Andrulionis (Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
5332.Vitalija Gudelytė (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
5333.Gabija Toropovaitė (Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
5334.Dapkutė Gabrielė (Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
5335.Urtė Bagočiūnaitė (Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
5336.Patricija Slapcinskaitė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
5337.Jurita Jasaitytė (Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
5338.Gabrielė Kyzelytė (Pagėgių sav. Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazija)
5339.Viktorija Virbauskaitė (Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
5340.Vėjas Nekrašas (Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
5341.Kristina Bendoraitytė (Marijampolės profesinio rengimo centras)
5342.Birškytė Lukrecija (Telšių "Atžalyno" progimnazija)
5343.Faustas Šiupienis (Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
5344.Karolis Kuodis (Ukmergės "Šilo" progimnazija)
5345.Titas Kriaučiūnas (Kauno Veršvų gimnazija)
5346.Naglis Leskauskas (Kauno r. Vilkijos gimnazija)
5347.Elena Kikaitė (Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
5348.Tomas Lapaitis (Lazdijų r. Aštriosios Kirsnos mokykla)
5349.Jonė Švagždytė (Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
5350.Elinga Siniauskaitė (Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
5351.Arnas Subačius (Alytaus r. Butrimonių gimnazijos Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcis skyrius)
5352.Elanda Šauklytė (Mažeikių rajono Auksūdžio mokykla-daugiafunkcinis centras)
5353.Joris Visockas (Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
5354.Joris Kentra (Erudito licėjus)
5355.Nojus Meilys (Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
5356.Nedas Sadauskas (Viešoji įstaiga Elektrėnų profesinio mokymo centras)
5357.Danas Daukšas (Kauno Žaliakalnio progimnazija)
5358.Matas Liesis (Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
5359.Emil Romanovski (Vilniaus r. Nemenčinės Konstanto Parčevskio gimnazija)
5360.Edgaras Macijauskas (Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija)
5361.Beatričė Koskutė (Šiaulių Dainų progimnazija)
5362.Ema Urbietytė (Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
5363.Gailė Šumbrauskytė (Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
5364.Akvilė Ašakaitė (Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
5365.Janulaitytė Marta (Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
5366.Skirgailė Baležentytė (Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazijos Centro skyrius)
5367.Domas Trumpa (Kauno "Vyturio" gimnazija)
5368.Aistis Bajoravičius (Alytaus r. Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazija)
5369.Gabrielė Kasperavičiūtė (Kauno r. Lapių pagrindinė mokykla)
5370.Kamilė Daračiūtė (Plungės Senamiesčio mokykla)
5371.Lukas Mamčenkovas (Šilutės profesinio mokymo centras)
5372.Austėja Šukytė (Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
5373.Vaiva Reklaitė (Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
5374.Tomas Juočeris (Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
5375.Arnas Neimantas (Šiaulių Simono Daukanto gimnazija)
5376.Andrėja Drigotaitė (Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
5377.Audrius Laureckas (Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
5378.Beata Baslyk (Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
5379.Ugnė Vaidilaitė (Šilutės r. Švėkšnos "Saulės" gimnazija)
5380.Urtė Vinogradaitė (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
5381.Mindaugas Dembinskas (Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
5382.Ugnė Bulyčevaitė (Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
5383.Bena Tamašauskaitė (Pakruojo "Atžalyno" gimnazija)
5384.Jogunda Braidokaitė (Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
5385.Dorotėja Gerybaitė (Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
5386.Jokūbas Vasiliūnas (Kauno r. Raudondvario gimnazija)
5387.aiva juodiskyte (Kupiškio r. Noriūnų Jono Černiaus pagrindinė mokykla)
5388.Ilvita Požerinytė (Riešės gimnazija)
5389.Ernestas Pundinas (Šilutės M. Jankaus pagr. mokyklos Traksėdžių progimnazijos skyrius)
5390.Meda Stundytė (Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
5391.Gorodničevas Nojus (Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
5392.Rusnė Klimčukaitė (Šiaulių Gegužių progimnazija)
5393.ditė mačiulyte (Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
5394.Rasa Povilonytė (Riešės gimnazija)
5395.Nojus Čepas (Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
5396.Augustas Žukauskas (Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija)
5397.Nedas Vaitkus (Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės pagrindinio ugdymo skyrius)
5398.Augustė Pakrosnytė (Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
5399.Mantvydas Zujevičius (Marijampolės profesinio rengimo centras)
5400.Stankevičiūtė Agnė (Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
5401.Karina Kmitaitė (Kauno Dainavos progimnazija)
5402.Alan Borisov (Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija)
5403.Armandas Žukauskas (Šiaulių Dainų progimnazija)
5404.Adas Jakutis (Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
5405.Jorilė Kasiliauskaitė (Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
5406.Ieva Juškelytė (Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
5407.ARIELĖ JOMANTAITĖ (Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
5408.Adamas Čekavičius (Kėdainių r. Dotnuvos pagrindinė mokykla)
5409.Saulė Brazaitytė (Raseinių r. Girkalnio pagrindinė mokykla)
5410.Ieva Stankutė (Klaipėdos Sendvario progimnazija)
5411.Dovydas Glavinskas (Marijampolės marijonų gimnazija)
5412.Venckutė Justė (Plungės Senamiesčio mokykla)
5413.Austė Gicevičiūtė (Šakių rajono Kriūkų mokykla - daugiafunkcis centras)
5414.Paulius Aleinikovas (Kauno Vaišvydavos pagrindinė mokykla)
5415.Armandas Gustas (Kauno Milikonių progimnazija)
5416.Danielius Sabonis (Varėnos r. Merkinės Vinco Krėvės gimnazija)
5417.Augustas Kaziukonis (Vilniaus Gabijos gimnazija)
5418.Emilija Servaitė (Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
5419.Viltė Mačenskaitė (Kauno Suzukio pradinė mokykla)
5420.Melita Senkaitė (Mažeikių "Ventos" progimnazija)
5421.Edvin Bogdiunas (VšĮ V