Atsitiktinių skaičių generatorius
  

www.olympis.lt planšetinio kompiuterio LENOVO TAB 4 7" laimėtojo nustatymas

Pastaba: burtų traukimas įvykdytas automatiniu būdu nepriklausomos burtų traukimo sistemos pagalba, lošimo organizatorius neturėjo jokios įtakos lošimo rezultatams. Sistema neleidžia redaguoti arba pašalinti lošimą. Detaliau.
Lošimo ID23182
Aprašymaswww.olympis.lt planšetinio kompiuterio LENOVO TAB 4 7" laimėtojo nustatymas
Lošimo organizatoriuswww.olympis.lt
Lošimo tipasLaimėtojų nustatymas burtų keliu
Sukūrimo data2019-04-04 16:18:18
Dalyvių skaičius6643
Laimėtojų skaičius1
Besidubliuojančių dalyvių skaičius0
Panašūs lošimaiPanašių lošimų sistemoje nerasta
Burtų traukimo data2019-04-04 16:19:05

Laimėtojai

#DalyvisPastabos
1.Gintarė Meilutė (Matematika, Riešės gimnazija)

Nelaimėjusieji

Pastaba: laimėtojų diskvalifikavimo atveju dalyvis šio sąrašo viršuje automatiškai patenka į laimėtojų sąrašą.
#DalyvisPastabos
2.Tautvydas Lukošaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
3.NOJUS DAMBRAUSKAS (Anglų kalba, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
4.Mūza Svetickaitė (Geografija, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
5.Gintarė Mogulevičiūtė (Anglų kalba, Pakruojo "Atžalyno" gimnazija)
6.Emilija Peleckyte (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija)
7.Kuliavaitė Urtė (Anglų kalba, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
8.Paulius Gružinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
9.Marius Šukaitis (Istorija, Vilniaus Gabijos gimnazija)
10.Vytautas Stongvilas (Matematika, Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
11.Ema Jonušaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių "Germanto" progimnazija)
12.Rėjus Urbštanaitis (Matematika, Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
13.Gabija Noreikaitė (Matematika, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
14.Kasparas Norbutas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
15.Kamilė Petrauskaitė (Anglų kalba, Alytaus „Volungės“ progimnazija)
16.Ališauskaitė Nikita (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Veršvų gimnazija)
17.Karolis Benetis (Matematika, Kretingos rajono Baublių mokykla-daugiafunkcis centras)
18.ugnius caikauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Trakų r. Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinė mokykla)
19.Izabelė Sorakaitė (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
20.Gustas Galeckas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kazlų Rūdos sav. Bagotosios pagrindinė mokykla)
21.Ignas Zigmantas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
22.Dominyka Aidukaitė (Informacinės technologijos, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
23.Trubila Modestas (Informacinės technologijos, Menachemo gimnazija)
24.Goda Jucytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės Senamiesčio mokykla)
25.IGOR KRIVOŠEJEV (Matematika, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
26.Karolina Budnikaitė (Matematika, Vilniaus Taikos progimnazija)
27.Aretas Sipavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
28.Jonas Kozmanas (Informacinės technologijos, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
29.Lukas Riauba (Informacinės technologijos, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
30.Karina Dumbliauskaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus Lazdynų mokykla)
31.SAULĖ MELIAUSKAITĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Maironio progimnazija)
32.Ainė Žaleniakaitė (Informacinės technologijos, Viešoji įstaiga "VIMS - International Meridian School")
33.Tauras Rakauskas (Anglų kalba, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
34.Lukas Šetbaras (Anglų kalba, Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
35.Urtė Sakalauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla Mastaičių skyrius)
36.Kernius Čekanauskas (Matematika, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
37.Oskaras Markauskas (Matematika, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
38.Orestas Bukauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų r. Išlaužo pagrindinė mokykla)
39.Benas Andrejevas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio pradinė mokykla)
40.aivaras svagzdys (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio suaugusiųjų mokymo centras)
41.Vikotrija Kulikauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
42.Tautvilė Zavadzkytė (Matematika, Šiaulių r. Šilėnų mokykla)
43.Patricija Judickaitė (Matematika, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
44.Faustas Alekna (Anglų kalba, Vilniaus lietuvių namai)
45.Ancutaitė Austėja (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
46.Tadas Obelenis (Geografija, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
47.Aurita Slavinskaitė (Matematika, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
48.Urtė Sakalytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
49.Arina Zaiko (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
50.Ema Stašauskaitė (Anglų kalba, Vilniaus Gabijos gimnazija)
51.Gabija Kepežinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
52.Arnas Bivainis (Lietuvių kalba ir literatūra, Riešės gimnazija)
53.Goda Lavrijanecaitė (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus Dvarčionių skyrius)
54.Dovydas Lisauskas (Anglų kalba, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
55.Lauryna Siudikaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
56.Justas Šimanovskis (Anglų kalba, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
57.Robertas Orenko (Matematika, Kauno Milikonių progimnazija)
58.Vakaris Vilkončius (Matematika, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
59.Luknė Baltuškonytė (Matematika, Kaišiadorių r. Gudienos mokykla-darželis "Rugelis")
60.Vilija Kinčiūtė (Matematika, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
61.Andrius Mikaliūkštis (Matematika, Kaišiadorių r. Žiežmarių gimnazija)
62.Julius Naruševičius (Anglų kalba, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
63.Klaudija Kučytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Buivydiškių pradinė mokykla)
64.Kamilė Pranytė (Istorija, Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija)
65.Anelė Sribikė (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
66.Rusnė Dieninytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
67.Emilija Lekytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių "Germanto" progimnazija)
68.Gabija Butkevičiūtė (Anglų kalba, Kauno r. Piliuonos gimnazija)
69.Kamila Klenovska (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Rudaminos F. Ruščico gimnazija)
70.Žygimantas Dūda (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
71.Jonas Sinkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
72.Gustė Lupeikytė (Matematika, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
73.Justinas Kačiušis (Anglų kalba, Šiaulių Dainų progimnazija)
74.Airida Vilčinskytė (Matematika, Vilniaus r. Kalvelių "Aušros" gimnazija)
75.Aistė Vailionytė (Matematika, Alytaus Likiškėlių progimnazija)
76.Augustė Kustaitė (Matematika, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
77.Deividas Keniausis (Matematika, Panevėžio rajono Paįstrio Juozo Zikaro gimnazija)
78.Tadas Murauskas (Fizika, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
79.Greta Pušklevič (Informacinės technologijos, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
80.Meilė Kvaraciejūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
81.Povilas Škarnulis (Matematika, Kauno Veršvų gimnazija)
82.Ignė Taparauskaitė (Anglų kalba, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
83.Vytė Žegužauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Rokų mokykla-darželis)
84.Gintarė Briedytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
85.Tomas Dovgialo (Matematika, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
86.Edgar Kulevicius (Matematika, Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija)
87.Auksė Masevičiūtė (Matematika, Molėtų pradinė mokykla)
88.Audronė Kuzavinytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
89.Kipras Braukyla (Informacinės technologijos, Rokiškio r. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
90.Saulė Sidabraitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
91.Simonas Šutinys (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
92.Aistė Maldžiukaitė (Anglų kalba, Vilniaus Žvėryno gimnazija)
93.Akvilė Gulevičiūtė (Anglų kalba, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
94.Matas Kurauskas (Informacinės technologijos, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
95.Ugnė Tvaronavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
96.Martyna Bražiūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
97.Gabija Petrylaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija)
98.Vanesa Mikuckytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės "Ryto" pagrindinė mokykla)
99.Agnė Ulinauskaitė (Geografija, Birštono gimnazija)
100.Aistė Stalionytė (Matematika, VšĮ "Pažinimo medis")
101.Justė Bernotaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Krašuonos progimnazija)
102.Austėja Karbauskytė (Istorija, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
103.Vanesa Bylinskaja (Biologija, pasaulio pažinimas, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
104.Gustas Urmilevičius (Informacinės technologijos, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
105.Arminas Kanapinis (Matematika, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
106.Jokūbas Dagys (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Rožyno progimnazija)
107.Faustas Bulonas (Anglų kalba, Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija)
108.Ugnius Kružikas (Informacinės technologijos, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
109.Viltė Marozaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
110.Marijus Dovydas Švagždys (Matematika, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
111.Kostas Vėjas Šmigelskas (Lietuvių kalba ir literatūra, „Vaivorykštės tako“ gimnazijos Vilniaus filialas)
112.Gustas Kondrašas (Matematika, Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus)
113.VASARĖ ŽUKAUSKAITĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Veršvų gimnazija)
114.Gerda Budrytė (Matematika, Kauno Rokų gimnazija)
115.Adriana Grigorjeva (Anglų kalba, Vilniaus Vasilijaus Kačialovo gimnazija)
116.Kajus Steckas (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių pradinė mokykla)
117.Miglė Jurgaitytė (Informacinės technologijos, Kaišiadorių r. Rumšiškių A. Baranausko gimnazija)
118.Milda Drukteinytė (Anglų kalba, Karalienės Mortos mokykla)
119.Vincentas Lekas (Geografija, Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
120.Nojus Bendinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Birštono gimnazija)
121.Gustavas Tilindis (Lietuvių kalba ir literatūra, Všį "Šiaurės licėjus")
122.Erika Vaitilaitė (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
123.Dominykas Kuprys (Lietuvių kalba ir literatūra, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
124.Milda Dubinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
125.Deimantė Stankevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
126.Benas Bezykornovas (Matematika, Vilniaus "Genio" progimnazija, Blindžių filialas)
127.Aidas Petronis (Matematika, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
128.Laura Šiaulienė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos suaugusiųjų gimnazija)
129.Ajus Pečiukonis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio pradinė mokykla)
130.Džordana Amulytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Širvintų r. Gelvonų gimnazija)
131.Miglė Nalivaikaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
132.Paulina Sabanskytė (Istorija, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
133.Augustė Makaraitė (Istorija, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
134.Mantas Norbutas (Anglų kalba, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
135.Matas Diakunas (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Marijonų gimnazija)
136.Gvidas Dručiūnas (Matematika, Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla)
137.Naglis Remeika (Matematika, Šiaulių Medelyno progimnazija)
138.Matas Labutis (Matematika, Šakių rajono Kidulių pagrindinė mokykla)
139.Aivaras Gailius (Anglų kalba, Jonavos "Lietavos" pagrindinė mokykla)
140.Gintarė Petruškevičiūtė (Matematika, Trakų r. Rūdiškių gimnazija)
141.Kamilė Greblikaitė (Matematika, Alytaus Panemunės progimnazija)
142.Kamilė Beržanskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės r. Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos Inkaklių skyrius)
143.Vanesa Mikuckytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės "Ryto" pagrindinė mokykla)
144.Arnas Juozapavičius (Matematika, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
145.Justė Malinauskaitė (Anglų kalba, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
146.Emilijus kubilas (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių r. Buožėnų mokykla-darželis)
147.simona skrodenytė (Istorija, Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla)
148.Anastasija Saveljeva (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Lazdynų mokykla)
149.Ugnė Stankevičiūtė (Anglų kalba, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
150.Audrius Pocius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
151.Amina Šimkaitė (Matematika, Vilniaus "Ryto" progimnazija)
152.Melita Laučinavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kupiškio P. Matulionio progimnazijos Kupos pradinio ugdymo skyrius)
153.Augustas Tenys (Anglų kalba, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
154.Evelina Pučkorževičiūtė (Istorija, Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija)
155.Darija Butkutė (Matematika, Kėdainių r. Vilainių mokykla-darželis "Obelėlė")
156.Gvidas Venckevičius (Matematika, Kauno r. Rokų mokykla-darželis)
157.Mėja Keliauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
158.Lukrecijus Griškoitis (Matematika, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
159.Ernestas Kuosa (Matematika, Kupiškio rajono Antašavos pagrindinė mokykla)
160.Augustė Bušmaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės Senamiesčio mokykla)
161.Gabija Noreikaitė (Anglų kalba, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
162.Luknė Būblytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
163.Aronas Butėnas (Anglų kalba, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
164.Augustas Šavelskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
165.Adomas Linkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
166.Rytis Rudinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
167.Ugnė Nurutdinova (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
168.Nedas Dyglys (Informacinės technologijos, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
169.Urtė Petrikaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
170.Meda Martuzevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
171.Rokas Cickevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Dainavos progimnazija)
172.Lukas Barcevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
173.Gvidas Ramanauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
174.Karolis Vaickus (Informacinės technologijos, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
175.Gabrielius Stasiulaitis (Matematika, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
176.Kamilė Radžiūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Giedraičių A.Jaroševičiaus gimnazijos Dubingių skyrius)
177.Urtė Antanavičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
178.Joris Mačiulis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
179.Tajus Rukas (Matematika, Ignalinos r. Naujojo Daugėliškio mokykla-daugiafunkcis centras)
180.Pijus Jonuitis (Matematika, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
181.Benita Ramelytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
182.Justas Riselis (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
183.Justina Jonušaitė (Matematika, Telšių r. Ubiškės mokykla-daugiafunkcis centras)
184.Ugnė Janušauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla)
185.Tadas Chomenko (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
186.Aretas Galinaitis (Informacinės technologijos, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
187.Rusnė Zagorskytė (Matematika, Šiaulių r. Voveriškių mokykla)
188.Eimantas Kulvitis (Matematika, Gargždų "Minijos" progimnazija)
189.Faustas Pivoriūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Zarasų r. Dusetų Kazimiero Būgos gimnazija)
190.Viktorija Savickytė (Anglų kalba, Šiaulių Gegužių progimnazija)
191.Karolis Bartkus (Matematika, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
192.Vakaris Aleksandravičius (Informacinės technologijos, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
193.Domas Morozas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
194.Eidvilė Kubiliutė (Matematika, Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
195.Gintarė (Informacinės technologijos, Vilniaus Baltupių progimnazija)
196.Medeina Kutraitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
197.Enrika Jankūnaitė (Istorija, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
198.Andrėja Filipčiuk (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
199.Ema (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
200.ernestas bykovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Pravieniškių Stasio Tijūnaičio pagrindinė mokykla)
201.Rytis Urmilevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
202.Rytis Rudinskas (Anglų kalba, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
203.Adomas Miliauskas (Matematika, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
204.Gabija Statkutė (Informacinės technologijos, Šakių "Varpo" mokykla)
205.Svajūnas Darijus Dapšys (Anglų kalba, Telšių rajono Tryškių Lazdynų Pelėdos gimnazija)
206.Vitalijus Rolikas (Biologija, pasaulio pažinimas, Zarasų r. Turmanto pagrindinė mokykla)
207.Ūla Stulginskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
208.Matas Šileris (Anglų kalba, Kauno jėzuitų gimnazija)
209.Anastasija Radiun (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija)
210.Vainius Stasiulis (Anglų kalba, Vilniaus Žvėryno gimnazija)
211.Meidas Paulauskas (Informacinės technologijos, Kauno r. Domeikavos gimnazija Užliedžių skyrius)
212.Patrikas Dangveckas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio rajono Ramygalos gimnazija)
213.Hubertas Skudžinskas (Istorija, Jurbarko rajono Eržvilko gimnazija)
214.Vytenis Anilionis (Matematika, Panevėžio Rožyno progimnazija)
215.Meida Sutkutė (Matematika, Šakių rajono Kriūkų mokykla)
216.Tija Zadonskytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių r. Dotnuvos pagrindinė mokykla)
217.Dovydas Vasiliūnas (Matematika, Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
218.Vėjūnas Statkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
219.Adrija Šukevičiūtė (Matematika, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
220.Viltė Butkevičiutė (Istorija, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
221.Brigita Kuicaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
222.Elzė Cibulskytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Karalienės Mortos pradinė mokykla)
223.Amanda Truskauskė (Anglų kalba, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
224.Edvinas Baranauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
225.Mantas Martinėnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
226.Aistė Neverdauskaitė (Matematika, Vilniaus „Genio“ progimnazija)
227.Derikas Stravinskas (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
228.Emilija Juodeikytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Dainų progimnazija)
229.Nojus Meilys (Biologija, pasaulio pažinimas, Kelmės rajono Pakražančio gimnazija)
230.Skirmantas Strašinskas (Geografija, Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
231.Iveta Oganauskaitė (Anglų kalba, Vilniaus Antakalnio progimnazija)
232.Karolis Turskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Gilvyčių mokykla)
233.Dovydas Kontautas (Geografija, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
234.Rokas Vengalis (Geografija, Plungės Senamiesčio mokykla)
235.Aivaras Kleponis (Matematika, Skuodo rajono Ylakių gimnazija)
236.Mingailė Lukaševičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus „Volungės“ progimnazija)
237.Jokūbas Sapežinskas (Matematika, Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
238.SAULĖ MELIAUSKAITĖ (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Maironio progimnazija)
239.Guoda Mataitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
240.Gabrielius Kaveckas (Anglų kalba, Tauragės Jovarų pagrindinė mokykla)
241.Danielė Balandytė (Anglų kalba, Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
242.Armandas Utakis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
243.Emilė Blaževičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
244.Saulė Rimkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
245.Ava Nakhforoosh (Anglų kalba, Vilniaus Baltupių progimnazija)
246.Gasperovičius Martynas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Nemenčinės K. Parčevskio gimnazija)
247.Dovydas Lebedevas (Matematika, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
248.Emilija Vilmanaitė (Anglų kalba, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
249.Diana Ščerbickytė (Geografija, Vilniaus Aleksandro Puškino vidurinė mokykla)
250.Astijus Linda (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
251.Eduardas Urbanavičius (Anglų kalba, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
252.Tomas Utorovičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
253.Iveta Skaburskaitė (Matematika, Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla)
254.Urtė Baranauskaitė (Matematika, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
255.Ignas Švarlys (Matematika, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
256.Emilija Jankauskaitė (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
257.Paulius Pocius (Informacinės technologijos, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
258.Deimantė Žilinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Elektrėnų pradinė mokykla)
259.Ignotas Rozovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
260.kostas ragelskis (Matematika, Vilniaus Balsių progimnazija)
261.Rokas Riauba (Lietuvių kalba ir literatūra, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
262.Domantas Milevičius (Matematika, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
263.Urtė Burbulevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
264.Mikšytė Goda Marija (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
265.Gabriela Družinina (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių progimnazija)
266.Agota Rinkevičiūtė (Anglų kalba, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
267.Gabija Banionytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio r. Žaliosios Vinco Žemaičio pagrindinė mokykla)
268.Mantas Voveris (Anglų kalba, Alytaus Dainavos progimnazija)
269.Vakaris Jastremskis (Istorija, Kretingos rajono Salantų gimnazija)
270.Gabija Slavinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
271.Jaunius Šuopys (Chemija, Šakių r. Sintautų pagrindinė mokykla)
272.Elijas- Vidmantas Gudaitis (Informacinės technologijos, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
273.Žilvinas Sungaila (Anglų kalba, Joniškio r. Žagarės gimnazija)
274.Simas Jonauskas (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
275.Sofija Rybakovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
276.Nojus Miknius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
277.Kevinas Juknevičius (Matematika, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
278.Ignas Bogdanavičius (Anglų kalba, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
279.Mintartas Bradauskas (Anglų kalba, Kaišiadorių r. Rumšiškių A. Baranausko gimnazija)
280.Edvin Šorkinas (Matematika, Šalčininkų r. Baltosios Vokės "Šilo" gimnazija)
281.Motiejus Jasas (Matematika, Klaipėdos rajono Agluonėnų pagrindinė mokykla)
282.Melanija Gedgaudaitė (Anglų kalba, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
283.Agnė Janušauskytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
284.Tautvydas Stankus (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
285.Danielius Gaubas (Chemija, VšĮ "Vaivorykštės tako" gimnazija)
286.Danielius Mikolajevič (Informacinės technologijos, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
287.Eva Vaičiulytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
288.Ugnė Paulikaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
289.Augustė Kiškė (Lietuvių kalba ir literatūra, Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
290.Gvidas Grubliauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
291.Silvija Galinskaitė (Anglų kalba, Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
292.Dominykas Baltrušaitis (Matematika, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
293.Ignas Laurinavičius (Matematika, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
294.ŪLA JUODYTĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
295.Titas Cepeliauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
296.Donatas Kondrotas (Informacinės technologijos, Vilniaus Viršuliškių progimnazija)
297.Emilija Laptevaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Švenčionių pradinė mokykla)
298.Domas Černiauskas (Matematika, Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla)
299.AISTIS BORUSEVIČIUS (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
300.Gustė Barisaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
301.Ignas Petrovas (Anglų kalba, Utenos Dauniškio gimnazija)
302.AUSTĖJA KUDZINSKAITĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
303.Elinga Breivytė (Anglų kalba, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
304.Eimantė Glavinskaitė (Anglų kalba, Marijampolės "Šaltinio" pagrindinė mokykla)
305.Urtė Terminaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Akmenės rajono Ventos gimnazija)
306.Ernestas Švabauskas (Matematika, Prienų r. Stakliškių gimnazija)
307.Elena Povilavičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus Žemynos progimnazija)
308.Elena Mažuto (Anglų kalba, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
309.Kevinas Juknevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
310.Saulė Maciulytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
311.Kamilė Randytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Lapių pagrindinė mokykla)
312.Rugilė Norkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio rajono Piniavos mokykla-darželis)
313.Augustas Batulevičius (Matematika, Vilkaviškio pradinė mokykla)
314.auksė abromaitė (Anglų kalba, Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla)
315.Kamilė Randytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Lapių pagrindinė mokykla)
316.GODA MORKŪNAITĖ (Matematika, Kupiškio P. Matulionio progimnazijos Kupos pradinio ugdymo skyrius)
317.Mantas Pakutka (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
318.Jokūbas Palekas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
319.Emilija Vijeikytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
320.Akvilina Dargužytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
321.Aretas Utakis (Anglų kalba, Šiaulių Gegužių progimnazija)
322.Kamilė Bisikirskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų r. Jiezno gimnazija)
323.Dirsė Danielius (Anglų kalba, Kėdainių r. Vilainių mokykla-darželis "Obelėlė")
324.Enrika Jankūnaitė (Anglų kalba, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
325.Sandra Kuokštaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Pravieniškių Stasio Tijūnaičio pagrindinė mokykla)
326.Justina Kudirkaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
327.Žemyna Lekavičiūtė (Informacinės technologijos, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
328.Rapolas Tamoševičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
329.David Supakhunov (Matematika, Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija)
330.Enrikas Batutis (Informacinės technologijos, Kretingos Marijono Daujoto pagrindinė mokykla)
331.Karina Dumbliauskaitė (Istorija, Vilniaus Lazdynų mokykla)
332.Aurita Slavinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
333.Gintarė Areškaitė (Fizika, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
334.Patricija Pranciulytė (Informacinės technologijos, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
335.Miglė Jurgaitytė (Anglų kalba, Kaišiadorių r. Rumšiškių A. Baranausko gimnazija)
336.Agota Ilgauskaitė (Anglų kalba, Kelmės "Kražantės" progimnazija)
337.Mark Sokolov (Matematika, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
338.Justina Bansevičiūtė (Geografija, Kalvarijos sav. Nemunaičių pagrindinė mokykla)
339.Ema Kuokštytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Skuodo Bartuvos progimnazija)
340.Joris Aleknavičius (Anglų kalba, Panevėžio rajono Paįstrio Juozo Zikaro gimnazija)
341.Herkus Mačikūnas (Matematika, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
342.Airinta Labinskaitė (Chemija, Elektrėnų savivaldybės Vievio gimnazija)
343.Morta Vaišvilaitė (Matematika, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
344.Adomas Rodkinas (Anglų kalba, Vilniaus Viršuliškių progimnazija)
345.Šabonaitė Augustė (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
346.Meida Kipšaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
347.Gintarė Briedytė (Istorija, Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
348.Pijus Slavinskas (Anglų kalba, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
349.Rokas Vengalis (Matematika, Plungės Senamiesčio mokykla)
350.Rokas Vaiciukevičius (Anglų kalba, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
351.Dovydas Kaminskas (Anglų kalba, Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
352.Jankovskaja Ana (Informacinės technologijos, Vilniaus Aleksandro Puškino vidurinė mokykla)
353.Džiugas Slavinskas (Informacinės technologijos, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
354.Pijus Bunkis (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
355.Austėja Virbickaitė (Informacinės technologijos, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
356.Daniel Juchnevič (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
357.Mantas Požėla (Anglų kalba, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
358.Matas Tubutis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
359.Nedas Adomauskas (Istorija, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
360.Skaistė Skačkovaitė (Matematika, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
361.Haris Luzanovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Pasvalio Svalios progimnazija)
362.Jachno Andrej (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
363.Augustas Miežonis (Matematika, Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla)
364.Augustas Ivoška (Informacinės technologijos, Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
365.Afanasjevaitė Rusnė (Anglų kalba, Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
366.Kasputis Dovydas (Lietuvių kalba ir literatūra, Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
367.Eglė Laukaitytė (Matematika, Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
368.Rokas Bačinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
369.Rimantas Giniūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų r. Išlaužo pagrindinė mokykla)
370.Motiejus Jasas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos rajono Agluonėnų pagrindinė mokykla)
371.Enrikas Kaušas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio rajono Velžio gimnazija)
372.Vestina Urbanavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla)
373.Domas Juktonis (Anglų kalba, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
374.Ignas Bulčenka (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus)
375.Viktorija Charčkova (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Neveronių gimnazija)
376.Urtė Daučionaitė (Informacinės technologijos, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
377.Gabrielė Gaižiūnaitė (Anglų kalba, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
378.Viktorija Nazarova (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio pradinė mokykla)
379.Nida Kisieliūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
380.Goda Mickevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Žiežmarių mokykla-darželis "Vaikystės dvaras")
381.Lukas Simanavičius (Matematika, Raseinių r. Žaiginio Pranciškaus Šivickio mokykla-daugiafunkcis centras)
382.Dovydas Vasiliūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
383.Milo Kostas Chomskis McGeever (Anglų kalba, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
384.Beatričė Vaškytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
385.Tautvydas Jatkauskas (Geografija, Širvintų r. Gelvonų gimnazija)
386.Matas Daumantas (Informacinės technologijos, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
387.Nojus Grigonis (Anglų kalba, Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
388.Pijus Eidėnas (Anglų kalba, Šilalės r. Obelyno pagrindinė mokykla)
389.Možeiko Rokas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų r. Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija)
390.Dovilė Žygaitytė (Matematika, Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio gimnazija)
391.Mingailė Ališauskaitė (Matematika, Plungės Senamiesčio mokykla)
392.Mažeikaitė Jogailė (Matematika, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
393.Lukas Kereišis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
394.Sniegė Viederytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žemynos progimnazija)
395.Justas Mickevičius (Istorija, Šakių r. Sintautų pagrindinė mokykla)
396.Rugilė Čyvaitė (Anglų kalba, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
397.Aušrinė Čeginskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
398.Justinas Vaičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Dainavos progimnazija)
399.Bataitis Domas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
400.Deividas Narvilas (Matematika, Palangos pradinė mokykla)
401.adrijus (Anglų kalba, Kaišiadorių r. Pravieniškių Stasio Tijūnaičio pagrindinė mokykla)
402.Patricija Pranciulytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
403.Vilius Letinauskas (Matematika, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
404.Evelina Čirkaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
405.MANTAS ORENTAS (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
406.Lukrecija Tamulytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
407.Fausta Jokubauskaitė (Matematika, Raseinių r. Girkalnio pagrindinė mokykla)
408.Mantas Domarkas (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių "Ateities" progimnazija)
409.Paulina Mickutė (Matematika, Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio gimnazija)
410.Miknys Justas (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
411.Marius Pervazas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vištyčio Petro Kriaučiūno mokykla-daugiafunkcis centras)
412.Mykolas Kilkus (Matematika, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
413.Martynas Marozas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
414.Paulina Jankunec (Anglų kalba, Vilniaus r. Riešės šv. Faustinos Kovalskos pagrindinė mokykla)
415.Agota Ilgauskaitė (Informacinės technologijos, Kelmės "Kražantės" progimnazija)
416.Deividas Kavaliauskas (Anglų kalba, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
417.Dainius Mykolas Varčiūnas (Anglų kalba, Šiaulių Gytarių progimnazija)
418.Dominyka Golubovaitė (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
419.Evelina Žemgulytė (Istorija, Klaipėdos rajono Agluonėnų pagrindinė mokykla)
420.Paulius Pocius (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
421.Karolina Juknevičiūtė (Matematika, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
422.Amelija Zajančkovskaja (Matematika, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
423.Airina Juočiūnaitė (Anglų kalba, Birštono gimnazija)
424.VIKTORIJA MAŽEIKAITĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
425.Aurelija Avlaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
426.Gabija Astrauskyte (Matematika, Šilalės r. Pajūralio pagrindinė mokykla)
427.Edvinas Gaižauskas (Matematika, Kauno Milikonių progimnazija)
428.Rustė Kryžanauskaitė (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus)
429.Gustė Majauskaitė (Matematika, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
430.Arnas Juozapavičius (Anglų kalba, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
431.Lukas Vaicekauskas (Istorija, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
432.Dominykas Daukutis (Chemija, Kauno Dainavos progimnazija)
433.Meda Klimanskytė (Matematika, Raseinių Šaltinio progimnazija)
434.Tomas Pavliukovič (Matematika, Vilniaus Balsių progimnazija)
435.Akvilė Visackaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės r. Usėnų pagrindinė mokykla)
436.Saulė Račkelytė (Matematika, Plungės r. Kulių gimnazija)
437.Elžbieta Januškevičiūtė (Anglų kalba, Šalčininkų r. Baltosios Vokės "Šilo" gimnazija)
438.Viltė Dumbliauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės "Žiburėlio" mokykla-daugiafunkcis centras)
439.Melanija Gedgaudaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
440.Danielius Šeršniovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
441.Jonas Sinkevičius (Anglų kalba, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
442.Ugnius Dubaka (Lietuvių kalba ir literatūra, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
443.Gintarė Sivolovaitė (Matematika, Kauno r. Garliavos Juozo Lukšos gimnazija)
444.Tėja Andriukaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių rajono Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazija)
445.Deimantė Žilinskaitė (Matematika, Elektrėnų pradinė mokykla)
446.Orestas Mackevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
447.Taja Bernotaite (Fizika, Pagėgių savivaldybės Natkiškių Zosės Petraitienės pagrindinė mokykla)
448.Evelina Aliukonytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
449.Tautvydas Regelskis (Anglų kalba, Kauno Veršvų gimnazija)
450.Kamilė Samulionytė (Informacinės technologijos, Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
451.Darija Gerasimova (Informacinės technologijos, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
452.Aja Gudaitė (Anglų kalba, Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
453.Loranas Beržinis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
454.Emilė Petrusevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
455.Saimonas - Emin Gradauskas (Matematika, Kėdainių r. Vilainių mokykla-darželis "Obelėlė")
456.Butvinnik Maksim (Matematika, Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
457.Artiom Salatinskij (Informacinės technologijos, Vilniaus Lazdynų mokykla)
458.Purauskas Dovydas (Matematika, Šiaulių Dainų progimnazija)
459.Radzevičius Benas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
460.Vakarė Bakaitė (Matematika, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
461.Rapolas Tamoševičius (Matematika, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
462.Jankauskas Dainius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
463.Lukas Tamošiūnas (Istorija, Kauno Palemono gimnazija)
464.Matas Žmuidinavičius (Anglų kalba, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
465.Redas Jaugelavcius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių r. Dotnuvos pagrindinė mokykla)
466.Irmantas Trainys (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių pradinė mokykla)
467.Ugnė Paškevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio rajono Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
468.Goda Petraitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla)
469.Jargin Dmitrij (Biologija, pasaulio pažinimas, Juodšilių "Šilo" gimnazija)
470.Ūla Ramanauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
471.Jonas Rokas Kaveckas (Anglų kalba, Jonavos rajono Ruklos Jono Stanislausko mokykla- daugiafunkcis centras)
472.Nojus Ragalinskas (Anglų kalba, Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
473.Jorūnė Zauraitė (Anglų kalba, Šiaulių Dainų progimnazija)
474.Tautvydas Tumasonis (Anglų kalba, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
475.Jogaila Daukša (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
476.Gintarė Kalkiūtė (Geografija, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
477.Krikščiūnas Armandas (Matematika, Jonavos pradinė mokykla)
478.LUKAS KORZIKAS (Lietuvių kalba ir literatūra, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
479.Nikita Arlauskas (Informacinės technologijos, Vilniaus Lazdynų mokykla)
480.Linas Lukauskis (Matematika, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
481.Gruodis Gustas (Matematika, Prienų r. Veiverių Tomo Žilinsko gimnazija)
482.Timas Ivanauskas (Matematika, Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
483.Normanas Pranevičius (Anglų kalba, Kauno Senamiesčio progimnazija)
484.Arminas Krančiukas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla)
485.Urtė Žemaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Varėnos r. Žilinų pagrindinė mokykla)
486.Ieva Vaicekauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Riešės gimnazija)
487.Kamile varanauskaite (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Neveronių gimnazija)
488.Gabrielė Gaižiūnaitė (Geografija, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
489.Kostas Paškevičius (Matematika, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
490.Karolina Umbrasaitė (Anglų kalba, Utenos Dauniškio gimnazija)
491.Liepa Taraskeviciute (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
492.Izabela Salmanovič (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Rudaminos F. Ruščico gimnazija)
493.Morta Vaišvilaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
494.Karolis Mozūra (Chemija, Vilniaus šv. Kristoforo gimnazija)
495.Arnas Andziulis (Lietuvių kalba ir literatūra, KTU inžinerijos licėjus)
496.Miglė Kirnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
497.Justina Bansevičiūtė (Anglų kalba, Kalvarijos sav. Nemunaičių pagrindinė mokykla)
498.Deimina Skėrytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
499.Aras Pocius (Informacinės technologijos, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
500.Skaistė Skačkovaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
501.Liepa Martinkevičiūtė (Informacinės technologijos, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
502.Nedas Dargis (Anglų kalba, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
503.Viltė Vizgaudytė (Matematika, Skuodo Bartuvos progimnazija)
504.Guoda Mataitė (Informacinės technologijos, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
505.Stepan Tarasov (Matematika, Vilniaus Lazdynų mokykla)
506.Marija Talubinskaitė (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
507.Aivaras Rezgys (Lietuvių kalba ir literatūra, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
508.Rūta Aladaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
509.Gabrielius Ruzas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla)
510.Tija Zadonskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių r. Dotnuvos pagrindinė mokykla)
511.Nedas Kavolius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
512.Miglė Šeštakauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
513.Martynas Stasiukaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio rajono Pajevonio pagrindinė mokykla)
514.Vidas Juras Žabinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
515.Goda Tarvydaite (Anglų kalba, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
516.Augustas Jasaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
517.Viltė Mikelevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
518.Domas Jurkšas (Matematika, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
519.Rytis Rudinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
520.Gustė Tamošiūnaitė (Matematika, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
521.Ugnė Gineitaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
522.Urtė Mačerauskaitė (Anglų kalba, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
523.Gintaras Zakarauskas (Matematika, Kelmės rajono Vidsodžio pagrindinė mokykla)
524.Deividas Sobolevas (Informacinės technologijos, Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija)
525.Jokūbas Grinkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų r. Stakliškių gimnazija)
526.Julija Dovliaševič (Geografija, Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
527.Kamilė Juknevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
528.Dovydas Ražukas (Matematika, Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
529.Tomas Jarmala (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
530.Agnetė Pajauskaitė (Matematika, Skuodo Bartuvos progimnazija)
531.Emilija Jankauskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
532.Ema (Anglų kalba, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla, Radvilėnų filialas)
533.Juknevičiūtė Viktorija (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
534.Karolina Žebialovič (Anglų kalba, Vilniaus r. Rudaminos F. Ruščico gimnazija)
535.Tumas Kulnickas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
536.Stachanskis Ignas (Matematika, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
537.Karina Šnapštytė (Matematika, Šiaulių Salduvės progimnazija)
538.Oskaras Laukšas (Informacinės technologijos, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
539.Domas Misevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
540.Dovydas Šilbajoris (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Vitės progimnazija)
541.Samanta Masilionytė (Istorija, Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
542.Neli Cechmister (Matematika, Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
543.Kasputis Dovydas (Biologija, pasaulio pažinimas, Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
544.Rokas Černiauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
545.Vincas Valiukevičius (Anglų kalba, Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazija)
546.Nojus Kleistas (Matematika, Kauno Milikonių progimnazija)
547.Benita Ramelytė (Matematika, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
548.Jotautas Vaičaitis (Anglų kalba, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
549.Ananda Jurevičiūtė (Informacinės technologijos, Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
550.Dominyka Labanauskaitė (Anglų kalba, Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
551.Dominykas Petrulevičius (Anglų kalba, Vilniaus r. Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazija)
552.Kuliavaitė Urtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
553.Vėtrė Laurinavičiūtė (Anglų kalba, Anykščių r. Debeikių pagrindinė mokykla)
554.Alanas Gečas (Matematika, Klaipėdos "Pajūrio" progimnazija)
555.Aivaras Sirutis (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Marijonų gimnazija)
556.Emilijus Simanavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
557.Deividas Narvilas (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos pradinė mokykla)
558.Nojus (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
559.Inga Puriuškytė (Anglų kalba, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
560.Mūza Svetickaitė (Informacinės technologijos, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
561.Adrijanas Valavičius (Anglų kalba, Kelmės "Kražantės" progimnazija)
562.Kristupas Zemeckis (Biologija, pasaulio pažinimas, Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
563.Arnas Sauleika (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Dainų progimnazija)
564.Ernestas Petraitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių progimnazija)
565.Vėjas Staugaitis (Informacinės technologijos, VšĮ "Ruduo-pavasaris")
566.Kasparas Cijūnaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Giedraičių A.Jaroševičiaus gimnazijos Dubingių skyrius)
567.Estela Petrauskaitė (Matematika, Marijampolės sav. Želsvos pagrindinė mokykla)
568.Rasa Komisaraitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
569.Titas Mickutis (Matematika, Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla)
570.Justė Malinauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
571.Žygimantas Žižys (Anglų kalba, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
572.Arminas Morozovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
573.Pijus Jonuitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
574.Buta Nedas (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
575.Liepa Galinskytė (Anglų kalba, Všį "Šiaurės licėjus")
576.Dovydas Mikalauskas (Informacinės technologijos, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
577.Malachovskytė Neringa (Anglų kalba, Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
578.Adomas Jaruševičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
579.Gerdas Dvelis (Informacinės technologijos, Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
580.Vilius Jankeliūnas (Istorija, Vilkaviškio r. Gižų Kazimiero Baršausko mokykla - daugiafunkcis centras)
581.Greta Osterytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
582.Augustė Šmigelskytė (Anglų kalba, Kaišiadorių r. Paparčių mokykla - daufunkcis centras)
583.Ema Aleksandravičiūtė (Matematika, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
584.Kevinas Juknevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
585.Žilvinas Grigonis (Geografija, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
586.Žemyna Lekavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
587.Vytis Antinis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Baltupių progimnazija)
588.Ąžuolas Kažemėkas (Matematika, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
589.Justas Tamašauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija)
590.Goda Kimbirauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų r. Jiezno gimnazija)
591.Greta Pociūtė (Informacinės technologijos, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
592.Ainoras Ruskonis (Matematika, Utenos Rapolo Šaltenio progimnazija)
593.VALČIUKAS JONAS (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
594.Adomas Tumas (Matematika, Vilniaus "Genio" progimnazija, Centro filialas)
595.Rokas Černiauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
596.Urtė Čaplinskaitė (Matematika, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla)
597.Aurimas Ramanauskas (Matematika, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
598.Jonas Bansevičius (Matematika, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
599.Gintaras Valacka (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
600.Dovydas Sipavičius (Anglų kalba, Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
601.Justas Kvietinskas (Matematika, Kauno Senamiesčio progimnazija)
602.Marijus Dovydas Švagždys (Informacinės technologijos, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
603.Danas Bernatonis (Anglų kalba, Vilniaus Baltupių progimnazija)
604.Dominykas Vaitkus (Anglų kalba, VGTU inžinerijos licėjus)
605.Ilja Polianin (Matematika, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
606.Audrius Pocius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
607.Rokas Petrošius (Matematika, Lazdijų r. Aštriosios Kirsnos mokykla)
608.Beniušis Mantas (Informacinės technologijos, Kretingos Simono Daukanto progimnazija)
609.Simonas Banys (Biologija, pasaulio pažinimas, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
610.Smiltė Stanionytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
611.Noja Zakrauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus savivaldybės Grigiškių pradinė mokykla)
612.Taita Lukjanova (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų r. Dieveniškių "Ryto" gimnazija)
613.Emilija Juodeikytė (Informacinės technologijos, Šiaulių Dainų progimnazija)
614.Mingailė Blaškytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Salduvės progimnazija)
615.Gytis Lukoševičius (Informacinės technologijos, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
616.Dominykas Liepa (Matematika, Vilniaus Viršuliškių progimnazija)
617.Rytis Rudinskas (Matematika, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
618.Deividas Valenta (Matematika, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
619.Joris Juknevičius (Anglų kalba, Kaišiadorių r. Rumšiškių A. Baranausko gimnazija)
620.Neringa Zujūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
621.Trubila Modestas (Anglų kalba, Menachemo gimnazija)
622.matas valaitis (Anglų kalba, Šakių rajono Griškabūdžio gimnazija)
623.Tadas Ignatavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Vitės progimnazija)
624.Brigita Ruseckaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Giedraičių A.Jaroševičiaus gimnazijos Dubingių skyrius)
625.Remigjus Pocius (Informacinės technologijos, Rokiškio r. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
626.Erik Makovskij (Anglų kalba, Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
627.Raminta Keršulytė (Informacinės technologijos, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
628.Viktoras Girdžius (Informacinės technologijos, Raseinių Šaltinio progimnazija)
629.Lauryna Bagdonavičiutė (Informacinės technologijos, Plungės Senamiesčio mokykla)
630.Austėja Palubinskytė (Anglų kalba, Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
631.Augustė Markevičiūtė (Anglų kalba, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
632.Adam Augustinovič (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Nemenčinės K. Parčevskio gimnazija)
633.Dainius Gudjonis (Matematika, Šilalės r. Obelyno pagrindinė mokykla)
634.Karilė Norvilaitė (Fizika, Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija)
635.Adomas Vaitelis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
636.Emilija Suchalet (Geografija, Vilniaus Jono Pauliaus II gimnazija)
637.Dinas Pietaris (Anglų kalba, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
638.Lakšmi Laurinavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
639.Benas Steponavičius (Anglų kalba, Karalienės Mortos mokykla)
640.Jonas Šimulynas (Geografija, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
641.Elzė Žegužauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Rokų mokykla-darželis)
642.Rugilė Stanevičiūtė (Matematika, Vilniaus Baltupių progimnazija)
643.Arnas Ulys (Matematika, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
644.Dovydas Lugovik (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
645.Agnė Ulinauskaitė (Matematika, Birštono gimnazija)
646.Kristijonas Glušniovas (Biologija, pasaulio pažinimas, VGTU inžinerijos licėjus Dvarčionių skyrius)
647.Viktorija Abromavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
648.Miglė Klyvytė (Anglų kalba, Marijampolės Marijonų gimnazija)
649.Kostas Leonas Matickas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
650.Aurelija Barbaraušaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
651.Aleksas Plitninkas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
652.Karolina Umbrasaitė (Istorija, Utenos Dauniškio gimnazija)
653.Aretas Utakis (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
654.Airinga Liutkauskaitė (Matematika, Alytaus r. Simno gimnazija)
655.LUKAS PUPIUS (Lietuvių kalba ir literatūra, Kazlų Rūdos "Elmos" mokykla-darželis)
656.Haris Četvertinskas (Matematika, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
657.Deimantas Vaička (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
658.Karolis Rabazauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
659.Marius Mikiparavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
660.Jokūbas Vaickus (Anglų kalba, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
661.Vilius Povilaitis (Informacinės technologijos, Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
662.Erika Vaitilaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
663.Mūza Svetickaitė (Chemija, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
664.Mantas Kavaliauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
665.Saulius Racevičius (Matematika, Klaipėdos Vitės progimnazija)
666.Virgutis Vėjas (Matematika, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
667.Ugnius Adomavičius (Matematika, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
668.Milana Antanavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
669.Domantas Norkus (Matematika, Telšių "Ateities" progimnazija)
670.Martynas Macevičius (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
671.Lukas Duknevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių "Varpo" mokykla)
672.Damian Chodorovič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
673.Ričardas Rumbavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Medeinės" mokykla)
674.Kristina Goštavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Joniškio r. Žagarės gimnazija)
675.Valteris Kniva (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
676.Ugnius Adomavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
677.Rokas Muraška (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
678.Emilija Lenčiauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
679.Orestas Bukauskas (Anglų kalba, Prienų r. Išlaužo pagrindinė mokykla)
680.Augustinas Danius (Anglų kalba, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
681.Emilija Vasiljevaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
682.Vitalijus Rolikas (Chemija, Zarasų r. Turmanto pagrindinė mokykla)
683.Darius Preisas (Matematika, Šiaulių profesinio rengimo centras, Statybos skyrius)
684.Paulius Petraška (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Gabijos gimnazija)
685.Žybartas Saldžiūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
686.Gintaras Vekerotas (Lietuvių kalba ir literatūra, Molėtų pradinė mokykla)
687.Tamošauskas Nojus (Matematika, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
688.Augustė Paplauskaitė (Matematika, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
689.Ugnė Šimkutė (Informacinės technologijos, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
690.Rokas Matukaitis (Matematika, Vilkaviškio r. Keturvalakių mokykla-daugiafunkcis centras)
691.Gustis Demeškevičius (Matematika, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
692.Urtė Kučinskaitė (Matematika, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
693.Žygimantas Vozgirdas (Matematika, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
694.Simas Putrius (Matematika, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
695.Paulius Kimbirauskas (Matematika, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
696.Jaunius Dobilas (Matematika, Jurbarko rajono Eržvilko gimnazija)
697.Daniel Enright Clarke (Matematika, Klaipėdos Karalienės Mortos pradinė mokykla)
698.Rokas Orantas (Anglų kalba, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
699.Benas Navadonskis (Matematika, Kauno "Vyturio" gimnazija)
700.Patryk Žebialovič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Rudaminos F. Ruščico gimnazija)
701.Kajus Baliukevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės pagrindinio ugdymo skyrius)
702.Gabrielė Švaikauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės vyskupo Motiejaus Valančiaus pradinė mokykla)
703.Meinardas Tureikis (Informacinės technologijos, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
704.Pijus Slavinskas (Istorija, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
705.Dominykas Slavickas (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės sav. Želsvos pagrindinė mokykla)
706.Mačiulskas Tomas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
707.Gediminas Juodeika (Matematika, Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus)
708.Mantas Baitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
709.Danila Rudzinskas (Anglų kalba, Vilniaus "Santaros" gimnazija, progimnazija)
710.Daniil Lukin (Geografija, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
711.Gustė Zilinkutė (Matematika, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
712.Laimonas Ališauskas (Informacinės technologijos, VGTU inžinerijos licėjus)
713.Miliauskas Jokūbas (Matematika, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
714.Rimantė Dailydaitė (Informacinės technologijos, Vilkaviškio rajono Pilviškių "Santakos" gimnazija)
715.Marcin Vyšinski (Anglų kalba, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
716.Saulius Gudas (Matematika, Kauno dailės gimnazija)
717.Saulė Šiaulytė (Matematika, Molėtų pradinė mokykla)
718.Ąžuolas Šiaudvytis (Informacinės technologijos, Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
719.Miglė Kondratė (Matematika, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
720.GABRIELIUS JAKUŠKA (Matematika, Pasvalio r. Narteikių mokykla-darželis "Linelis")
721.Joris Arbatavičius (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
722.Petras Lukas Baravykas (Anglų kalba, Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija)
723.Smiltė Mažėtytė (Anglų kalba, Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
724.Matas Tubutis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
725.Benas Panumis (Anglų kalba, Vilniaus "Genio" progimnazija)
726.Emilis Spiridovič (Anglų kalba, Riešės gimnazija)
727.Simona Ramanauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių profesinio rengimo centras)
728.Saulė Vilimaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija)
729.Adomas Jaruševičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
730.Ugnė Lukauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
731.Dovydas Lugovik (Informacinės technologijos, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
732.Žygimantas Mieliauskas (Matematika, Vilkaviškio r. Keturvalakių mokykla-daugiafunkcis centras)
733.Urtė Sadauskaitė (Matematika, Klaipėdos Vydūno gimnazija)
734.Armandas Mickus (Matematika, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
735.Gabrielius Jankauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
736.Mantas Bogdanovičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Viršuliškių progimnazija)
737.Austėja Kaminskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių jėzuitų mokykla)
738.Gabija Dagytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
739.Liudvikas Borisevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Erudito licėjus)
740.Laurynas Bučinskas (Anglų kalba, Vilkaviškio pradinė mokykla (II korpusas))
741.Danila Rudzinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Santaros" gimnazija, progimnazija)
742.Gabija Statkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių "Varpo" mokykla)
743.Liutauras Kiudys (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
744.Ugnė Valatkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
745.Orestas (Fizika, Mažeikių Kalnėnų pagrindinė mokykla)
746.Deividas Sobolevas (Istorija, Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija)
747.Haroldas Jacinavičius (Matematika, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
748.Matas Kibas (Anglų kalba, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
749.Milda Norkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų r. Kučiūnų mokykla)
750.Emilija Balnanosytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
751.Eglė Saliamonavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
752.Matas Duoba (Informacinės technologijos, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
753.Gustavas Tilindis (Matematika, Všį "Šiaurės licėjus")
754.Andrius Mikaliūkštis (Informacinės technologijos, Kaišiadorių r. Žiežmarių gimnazija)
755.Justas Mickevičius (Informacinės technologijos, Šakių r. Sintautų pagrindinė mokykla)
756.Gustis Demeškevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
757.Viktorija Eigėlytė (Anglų kalba, "Šaltinėlio" privati mokykla)
758.Leticija Šimulytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
759.Vakarė Vrubliauskaitė (Anglų kalba, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
760.Anastasija Saveljeva (Matematika, Vilniaus Lazdynų mokykla)
761.Urtė Mitrochinaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
762.Vytautė Šilerytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno dailės gimnazija)
763.Rimvydas Masas (Lietuvių kalba ir literatūra, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
764.Viltė Marozaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
765.Jorinte Jonusaite (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
766.Tadas Murauskas (Geografija, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
767.Gabrielė Gavėnaitė (Matematika, Alytaus "Drevinuko" mokykla-darželis)
768.Gražvydas Miknys (Informacinės technologijos, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
769.Ovidijus Dapkus (Matematika, Kauno Milikonių progimnazija)
770.Benas Staskevičius (Matematika, Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla)
771.Vytautas Jankevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Karalienės Mortos mokykla)
772.Normantas Pivoriūnas (Anglų kalba, Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
773.Urtė Daučionaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
774.Butkutė Gabrielė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
775.Sandra Šiaudvytytė (Anglų kalba, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
776.Jokūbas Sauchatas (Anglų kalba, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
777.Ancutaitė Austėja (Matematika, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
778.BENITA DAUGIALAITĖ (Anglų kalba, Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
779.Adelė Ašembergaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šv. Juozapo mokykla)
780.Titas Jurkėnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio rajono Paįstrio Juozo Zikaro gimnazija)
781.Pijus Paliūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Karalienės Mortos mokykla)
782.Robertas Černiauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Sietuvos" progimnazija)
783.Meda Politikaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žemynos progimnazija)
784.Kostas Vėjas Šmigelskas (Biologija, pasaulio pažinimas, „Vaivorykštės tako“ gimnazijos Vilniaus filialas)
785.Ovidijus Lagunovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
786.Ugnė Lanauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Babtų gimnazija)
787.Titas Albertynas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
788.Ieva Stankūnavičiūtė (Geografija, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
789.Livija Jacunskaitė (Matematika, Trakų r. Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazija)
790.Saulė Rūtelionytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinė mokykla)
791.Rugilė Valčeckaitė (Matematika, Vilniaus Baltupių progimnazija)
792.Rusnė Vaicekavičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
793.Klaidas Jarošenko (Anglų kalba, Alytaus Panemunės progimnazija)
794.Dalia Matuzonytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
795.Kamilė Čiškauskaitė (Anglų kalba, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
796.Matas Matevičius (Geografija, Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazija)
797.Gediminas Makaras (Biologija, pasaulio pažinimas, Kelmės Jono Graičiūno gimnazija)
798.Lukas Mažonavičius (Anglų kalba, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla)
799.Pijus Savukynas (Matematika, Lazdijų r. Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija)
800.Juozas Mulerenka (Matematika, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
801.Emilis Spiridovič (Lietuvių kalba ir literatūra, Riešės gimnazija)
802.Tadas Poškus (Anglų kalba, Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla)
803.Andrius Safonovas (Matematika, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
804.Linas Lukauskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
805.Greta Ščerbakovaitė (Istorija, Širvintų r. Gelvonų gimnazija)
806.Airė Raibytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
807.Matas Labutis (Anglų kalba, Šakių rajono Kidulių pagrindinė mokykla)
808.Julija Tikniūtė (Matematika, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
809.Karolis Bagdonavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
810.Mykolas Montvila (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus)
811.Ernesta Mockaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Tauragės profesinio rengimo centras)
812.Rokas Vengalis (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės Senamiesčio mokykla)
813.Gvidas Vilimas (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
814.Vičius Arnas (Informacinės technologijos, Kretingos Simono Daukanto progimnazija)
815.Dovydas Martinkėnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus lietuvių namai)
816.Pijus Jančauskas (Anglų kalba, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
817.Andrius Mikaliūkštis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Žiežmarių gimnazija)
818.Ignas Cimnolonskas (Informacinės technologijos, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
819.Orestas (Anglų kalba, Mažeikių Kalnėnų pagrindinė mokykla)
820.Simonas Karalius (Anglų kalba, „Vaivorykštės tako“ gimnazijos Vilniaus filialas)
821.arnoldas grimalis (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
822.Dainius Lencevičius (Informacinės technologijos, Kauno specialioji mokykla)
823.Andželika Kauneckaitė (Matematika, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
824.Mantas Domarkas (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių "Ateities" progimnazija)
825.Julija Dovliaševič (Informacinės technologijos, Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
826.Adris Romanov (Anglų kalba, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
827.Airina Grikaitė (Anglų kalba, Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
828.Viltė Piragytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jurbarko r. Juodaičių pagrindinė mokykla)
829.Simas Jonauskas (Istorija, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
830.Andrius Česonis (Matematika, Kauno r. Neveronių gimnazija)
831.Kajus Maskaliūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio rajono Piniavos mokykla-darželis)
832.Kristijonas Karačionka (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
833.Gustė Lupeikytė (Anglų kalba, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
834.Domas Citavičius (Matematika, Jonavos rajono Užusalių pagrindinė mokykla)
835.Sidokerskis Gintaras (Anglų kalba, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
836.Kotryna Kalinauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
837.Edgaras Jurkšaitis (Istorija, Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
838.Danielius Matuzas (Anglų kalba, Pasvalio r. Vaškų gimnazija)
839.Augustė Paplauskaitė (Anglų kalba, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
840.Oresta Šiaulytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Vitės progimnazija)
841.Ugnė Šidlauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
842.Augustas Grubliauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
843.Patrikas Marcinkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
844.Diana Korchagina (Matematika, Akmenės rajono Ventos gimnazija)
845.Matas Daumantas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
846.Marius Jonikas (Informacinės technologijos, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
847.Kevinas Bardzilauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus „Volungės“ progimnazija)
848.Žygimantas Brundza (Anglų kalba, Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
849.Smiltė Dagilytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Vitės progimnazija)
850.Paulius Paškauskas (Matematika, Kauno Veršvų gimnazija)
851.Danielius Dumša (Matematika, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
852.Aleksandra Tolvaišaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
853.Karolis Vaickus (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
854.Ignas Januškevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
855.Haroldas Jacinavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
856.Gabrielė Kriščiūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
857.Ugnė Narauskaitė (Anglų kalba, Jonavos rajono Ruklos Jono Stanislausko mokykla- daugiafunkcis centras)
858.Jonė Bataitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių "Varpo" mokykla)
859.Kristupas Dudėnas (Lietuvių kalba ir literatūra, "Šaltinėlio" privati mokykla)
860.Ulčinaitė Raimonda (Anglų kalba, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
861.Gabrielė Jasiūnaitė (Anglų kalba, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
862.Pijus Jonuitis (Anglų kalba, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
863.Vakaris Valatkevičius (Matematika, Prienų r. Jiezno gimnazija)
864.Kristupas Ribokas (Geografija, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
865.Augustas Zdanavičius (Informacinės technologijos, Šilalės r. Obelyno pagrindinė mokykla)
866.Gabrielė Šimkutė (Matematika, Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
867.Benas Ežerskis (Anglų kalba, Vilniaus „Genio“ progimnazija)
868.Daniil Frolov (Matematika, Klaipėdos Maksimo Gorkio pagrindinė mokykla)
869.Viltė Gustaitė (Geografija, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
870.Orestas Jankaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio rajono Pajevonio pagrindinė mokykla)
871.Aurika Beinoraitė (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
872.pijus milieška (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių r. Buožėnų mokykla-darželis)
873.Grigorij Agejev (Anglų kalba, Vilniaus Aleksandro Puškino vidurinė mokykla)
874.Brigita Ruseckaitė (Informacinės technologijos, Giedraičių A.Jaroševičiaus gimnazijos Dubingių skyrius)
875.Gabrielė Volfaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
876.Deividas Butkus (Istorija, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
877.Benedikta Naksovaitė (Istorija, Riešės gimnazija)
878.Mikalauskas Osvaldas (Matematika, Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
879.Arnas Armalas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
880.Austėja Matakaitė (Istorija, Jonavos rajono Užusalių pagrindinė mokykla)
881.Gabija Aučiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės r. Šateikių pagrindinė mokykla)
882.Rugilė Alijošiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
883.Karolis P. (Anglų kalba, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
884.Aleksandra Gordijenko (Lietuvių kalba ir literatūra, Visagino "Gerosios vilties" progimnazija)
885.Benas Gumbrys (Matematika, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
886.Viktorija Barodicaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
887.Gustas Mickus (Anglų kalba, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
888.Martynas Stasiukaitis (Anglų kalba, Vilkaviškio rajono Pajevonio pagrindinė mokykla)
889.Arminas Astafejevas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio rajono Dembavos progimnazija)
890.Ana Marija Mikulska (Informacinės technologijos, Šalčininkų r. Jašiūnų Mykolo Balinskio gimnazija)
891.Urtė Juškevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio pradinė mokykla)
892.Mangirdas Galvonas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
893.Rugilė Zėringytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
894.Ignas Jurgelionis (Istorija, Šakių rajono Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazija)
895.Joris Lapinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės Marijonų gimnazija)
896.Edvardas Vitkauskas (Informacinės technologijos, Kauno specialioji mokykla)
897.Martynas Šimašius (Matematika, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
898.Rimgaudas Žukovskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų r. Aukštadvario mokykla-darželis "Gandriukas")
899.Adas Mikuckas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
900.SMILTĖ GRIGAITĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
901.Šarūnas Bakas (Anglų kalba, Giedraičių A.Jaroševičiaus gimnazijos Dubingių skyrius)
902.DOMAS SIVECAS (Anglų kalba, Vilniaus "Sietuvos" progimnazija)
903.Aireta Šuminaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Ignalinos r. Naujojo Daugėliškio mokykla-daugiafunkcis centras)
904.Rafal Pacina (Matematika, Vilniaus r. Rukainių gimnazija)
905.Paulius Žilėnas (Matematika, Vilniaus Žvėryno gimnazija)
906.Dagnius Charlinskis (Anglų kalba, Kalesninkų Mykolo Rudzio pagrindinė mokykla)
907.Matas Vaitalas (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių Kalnėnų pagrindinė mokykla)
908.Paulius Samulevičius (Anglų kalba, Jurbarko r. Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinė mokykla)
909.Salva Uosytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
910.Edvinas Nemenčinskis (Matematika, Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
911.Emilija Žukauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių rajono Lukšių Vinco Grybo gimnazija)
912.Titas Sargelis (Lietuvių kalba ir literatūra, Varėnos r. Žilinų pagrindinė mokykla)
913.Milena Semionovaitė (Matematika, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
914.VYTAS ŽOSTAUTAS (Anglų kalba, Panevėžio pradinė mokykla)
915.Mėta Banevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
916.Benas Toliušis (Matematika, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
917.Šarūnas Agintas (Geografija, Šilutės M. Jankaus pagr. mokyklos Traksėdžių progimnazijos skyrius)
918.Julija Charenkova (Informacinės technologijos, Visagino "Atgimimo" gimnazija)
919.Benas Gumbrys (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
920.Vilius Zakarevičius (Geografija, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
921.Evelina Aliukonytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
922.Darija Gerasimova (Lietuvių kalba ir literatūra, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
923.Vitas Adomaitis (Informacinės technologijos, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
924.Kotryna Gelūnaitė (Matematika, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
925.Aldas Matulevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla)
926.Austėja Stasiūtė (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Saulėtekio" progimnazija)
927.Karolina Blauzdytė (Istorija, Ukmergės rajono Veprių pagrindinė mokykla)
928.Matas Diakunas (Matematika, Marijampolės Marijonų gimnazija)
929.Augustė Marazaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
930.Iveta Gornatkevič (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
931.Lukrecija Tamulytė (Anglų kalba, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
932.Gabija Grunskytė (Matematika, Šilutės Žibų pradinė mokykla)
933.Meda Sadūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
934.Lukas Pranys (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija)
935.Pijus Ernastas (Lietuvių kalba ir literatūra, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
936.Milana Vasiljeva (Matematika, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
937.Gustė Majauskaitė (Anglų kalba, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
938.Elinga Minderytė (Istorija, Trakų r. Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazija)
939.Viktor Morozov (Matematika, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
940.Laurynas Dzvinelis (Informacinės technologijos, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
941.Danielė Voloncevičiūtė (Matematika, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
942.Adrijus Rusinovič (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Milikonių progimnazija)
943.Urtė Briedytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
944.Ignas Zigmantas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
945.Akvilė Marozaitė (Matematika, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
946.Rokas Bumblauskas (Informacinės technologijos, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
947.Pivoraitė Austėja (Anglų kalba, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
948.Naglis Daugvilavicius (Anglų kalba, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
949.Pijus Kuprys (Matematika, Prienų r. Jiezno gimnazija)
950.Orestas Nastulevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
951.Goda Miškinytė (Anglų kalba, Vilniaus Balsių progimnazija)
952.Emilija Judžentytė (Matematika, Vilniaus r. Sudervės Mariano Zdziechovskio pagrindinė mokykla)
953.Hermas Maceikis (Informacinės technologijos, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
954.Deimantė Mackevičiūtė (Matematika, Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
955.Ieva Dubininkaitė (Informacinės technologijos, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
956.Justas Pakruopis (Matematika, Alytaus Dainavos progimnazija)
957.Konradas Kulpis (Biologija, pasaulio pažinimas, Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
958.Nojus Vaitiekus (Anglų kalba, Telšių rajono Upynos pagrindinė mokykla)
959.Hubertas Kondrotas (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
960.Rytis Rauktys (Matematika, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
961.Karolina Kviatkovska (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
962.adrijus (Matematika, Kaišiadorių r. Pravieniškių Stasio Tijūnaičio pagrindinė mokykla)
963.Akvilė Bajarčiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Palemono gimnazija)
964.Viltė Petraitytė (Matematika, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
965.Laurynas Umbrasas (Matematika, Giedraičių A.Jaroševičiaus gimnazijos Dubingių skyrius)
966.Adrijus Jurkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
967.Grigorjeva Anastasija (Anglų kalba, Vilniaus Vasilijaus Kačialovo gimnazija)
968.Jarašius Paulius (Matematika, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
969.Viltė Miškinytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
970.Klaidas Jarošenko (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Panemunės progimnazija)
971.Vytautas Jankevičius (Anglų kalba, Karalienės Mortos mokykla)
972.Martynas Stasiukaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio rajono Pajevonio pagrindinė mokykla)
973.Guoda Dusevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Pagėgių savivaldybės Piktupėnų pagrindinė mokykla)
974.Matas Kudrevicius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
975.Ernestas Poteika (Matematika, Vilniaus Žvėryno gimnazija)
976.Urbonas Gantas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
977.Augustas Žygas (Matematika, Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
978.Mantas Būdvytis (Matematika, Šakių "Varpo" mokykla)
979.Eglė Greivytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Rietavo sav. Tverų gimnazija)
980.Benas Balsys (Matematika, Utenos Krašuonos progimnazija)
981.Miglė Kepežinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
982.Domantas Ignatavičius (Matematika, Šiaulių r. Voveriškių mokykla)
983.ANETA BUJANAUSKAITĖ (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių r. Akademijos gimnazija "Kaštono" skyrius)
984.Viltė Jasčamskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių Šaltinio progimnazija)
985.Romas Daubaris (Anglų kalba, Telšių r. Buožėnų mokykla-darželis)
986.Inga Viriniene (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio suaugusiųjų mokymo centras)
987.Arbačauskaitė Vitalija Jonė (Geografija, Kauno r. Vandžiogalos gimnazija)
988.Daniil Frolov (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Maksimo Gorkio pagrindinė mokykla)
989.Nedas Adomauskas (Geografija, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
990.Titas Mickutis (Anglų kalba, Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla)
991.Deimantė Šileikaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
992.Motiejus Grumbinas (Anglų kalba, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
993.ROKAS SAVICKAS (Lietuvių kalba ir literatūra, Kazlų Rūdos "Elmos" mokykla-darželis)
994.Vilius Lizunovas (Matematika, Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
995.Tomas Ralys (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
996.Oskaras Vaškevičius (Matematika, Molėtų progimnazija)
997.Airidas Skučas (Matematika, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
998.Mykolas Kilkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
999.Žilvinas Grigonis (Istorija, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
1000.JORIS KUBILIUS (Anglų kalba, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
1001.Gustė Vaitauskaitė (Anglų kalba, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
1002.Karolina Varno (Biologija, pasaulio pažinimas, Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
1003.Brigita Linauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Karalienės Mortos mokykla)
1004.Neringa Griniūtė (Matematika, Kauno r. Babtų gimnazija)
1005.Bartosevičiūtė Rūta (Matematika, Švenčionių pradinė mokykla)
1006.Beatričė Trečiokaitė (Anglų kalba, Biržų rajono Pabiržės pagrindinė mokykla)
1007.Nedas Jamantas (Lietuvių kalba ir literatūra, Trispalvė mokykla)
1008.Ugnė Kikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla Mastaičių skyrius)
1009.Rosita Lekavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla)
1010.Saulena Kaminickaite (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių rajono Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazija)
1011.Danielė Vaitužytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
1012.Oresta Pranaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Dainavos progimnazija)
1013.Martynas Džiugas (Matematika, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1014.MELITA ŠERPETAUSKYTĖ (Matematika, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
1015.Neda Alčauskaite (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių Kalnėnų pagrindinė mokykla)
1016.Vidas Juras Žabinskas (Anglų kalba, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
1017.Jonas Karalius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
1018.Radvilė Jaselionytė (Matematika, Trakų r. Rūdiškių gimnazija)
1019.Agnė Bernotaitė (Matematika, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
1020.Rojus Pečiukonis (Matematika, Vilkaviškio pradinė mokykla)
1021.Nikita Miničius (Matematika, Vilniaus "Genio" progimnazija)
1022.Laura Rakauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Veršvų gimnazija)
1023.Barbora Vaišvilaitė (Matematika, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
1024.Mykolas Sieniukevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dainavos progimnazija)
1025.Andrius Mikaliūkštis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių r. Žiežmarių gimnazija)
1026.Akvilė Bajarčiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Palemono gimnazija)
1027.Gabrielė Adomaitytė (Matematika, Kauno Veršvų gimnazija)
1028.Rokas Urbštanavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
1029.Daniilas Kunauskas (Matematika, Riešės gimnazija)
1030.Jokūbas Vaickus (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
1031.Milda Marčiulaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus "Drevinuko" mokykla-darželis)
1032.Gustas Valius (Matematika, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
1033.Skaistė Šimanskaitė (Anglų kalba, Ūdrijos pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcis skyrius)
1034.Dominykas Aleknavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Gudienos mokykla-darželis "Rugelis")
1035.Sandra Kuokštaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių r. Pravieniškių Stasio Tijūnaičio pagrindinė mokykla)
1036.Žemyna Lekavičiūtė (Matematika, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1037.Povilas Petrutis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
1038.Andrius Dranseika (Anglų kalba, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
1039.Vilius Jankeliūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Gižų Kazimiero Baršausko mokykla - daugiafunkcis centras)
1040.Neringa Andriulionytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų r. Rūdiškių gimnazija)
1041.Eva Silvija Pavlovskaja (Anglų kalba, Šalčininkų r. Dieveniškių Adomo Mickevičiaus gimnazija)
1042.Sniegė Viederytė (Matematika, Vilniaus Žemynos progimnazija)
1043.Marius Valionis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Taikos progimnazija)
1044.Inga Vaičiulevičiūtė (Matematika, Ūdrijos pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcis skyrius)
1045.kajus ivanauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
1046.Jokūbas Šapoka (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Krašuonos progimnazija)
1047.Oskaras Abromavičius (Matematika, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
1048.Elijas Zavertas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
1049.Kajus Jonaitis (Istorija, Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla)
1050.Ignas Steponavičius (Matematika, Šilutės r. Vilkyčių pagrindinė mokykla)
1051.Vilius Savickis (Fizika, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
1052.Emilė Sabaliauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
1053.Andrėja Šėparytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1054.Kotryna Mockevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla Mastaičių skyrius)
1055.Paulius Žilėnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žvėryno gimnazija)
1056.Rokas Lokuševičius (Anglų kalba, Gargždų "Minijos" progimnazija)
1057.Matas Vaitalas (Matematika, Mažeikių Kalnėnų pagrindinė mokykla)
1058.Toma Lukrecija Armonaitė (Matematika, Jurbarko r. Viešvilės pagrindinė mokykla)
1059.Elzė Znaidauskaitė (Anglų kalba, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
1060.Danielius Gaubas (Biologija, pasaulio pažinimas, VšĮ "Vaivorykštės tako" gimnazija)
1061.Teodoras Galinis (Matematika, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
1062.Darjana Sirotkina (Matematika, Trakų r. Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazija)
1063.Jomantas Zdanys (Matematika, Akmenės rajono Ventos gimnazija)
1064.Milda Strakšaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žemynos progimnazija)
1065.Deividas Skorbus (Chemija, Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazija)
1066.Ignas Stankevičius (Informacinės technologijos, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
1067.Ugnė Stankevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
1068.Nikas Benjaminas Ivoska (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
1069.Mykolas Butkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Karalienės Mortos pradinė mokykla)
1070.Danielė Ivaškaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
1071.Justina Kudirkaitė (Anglų kalba, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
1072.Gediminas Gaižiūnas (Anglų kalba, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1073.Tadas Mačiunskas (Istorija, Marijampolės Marijonų gimnazija)
1074.Paulina Sabanskytė (Fizika, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
1075.Justė Vilimaitė (Informacinės technologijos, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
1076.Joris Tylūnas (Informacinės technologijos, Kauno Montesori mokykla-darželis "Žiburėlis")
1077.Tautvydas Jonynas (Matematika, Alytaus Dainavos progimnazija)
1078.Džiugas Janavičius (Anglų kalba, Jonavos rajono Užusalių pagrindinė mokykla)
1079.Paulius Klimovas (Istorija, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
1080.Konradas Kulpis (Matematika, Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
1081.Austėja Petraitytė (Geografija, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1082.Vesta Meškauskaitė (Anglų kalba, Kaišiadorių r. Gudienos mokykla-darželis "Rugelis")
1083.noja naktinyte (Biologija, pasaulio pažinimas, Pasvalio Svalios progimnazija)
1084.Augustas Markovas (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus)
1085.Jonas Paulius Giedrys (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
1086.Sofja Miler (Matematika, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
1087.Meinardas Tureikis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
1088.Majus Urbonavičius (Anglų kalba, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
1089.Kristupas Rinkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
1090.Jonas Kripas (Matematika, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
1091.Terezaitė Gabrielė (Anglų kalba, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
1092.EVALDAS PATINSKAS (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio rajono Velžio gimnazija)
1093.Viktoria Rynkevič (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus J. Lelevelio inžinerijos gimnazija)
1094.Lukrecijus Griškoitis (Geografija, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
1095.Gvidas Ramanauskas (Anglų kalba, Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
1096.Laurynas Valickas (Matematika, Vilniaus Viršuliškių progimnazija)
1097.Diana Pozniakaite (Informacinės technologijos, Marinos Mižigurskajos privati gimnazija)
1098.Dinara Piluckytė (Anglų kalba, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
1099.Viktoras Žemaitis (Informacinės technologijos, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
1100.Žygimantas Kaurynas (Matematika, Vilniaus Žvėryno gimnazija)
1101.Gabija Brebbia (Matematika, Vilniaus Viršuliškių progimnazija)
1102.Kerpė Rokas (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
1103.Ąžuolas Petraitis (Matematika, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
1104.Marija Rozytė (Anglų kalba, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
1105.Augustinas Eidukas (Fizika, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
1106.Šarūnas Ulys (Matematika, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
1107.Ugnius Kružikas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
1108.Ugnė Strimaitytė (Anglų kalba, Marijampolės sav. Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija)
1109.Gabrielius Žvikas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
1110.Deividas Butkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
1111.Mykolas Sieniukevičius (Chemija, Alytaus Dainavos progimnazija)
1112.Markas Pilinkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
1113.simona skrodenytė (Geografija, Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla)
1114.Faustas Pivoriūnas (Fizika, Zarasų r. Dusetų Kazimiero Būgos gimnazija)
1115.Gasperovičius Martynas (Anglų kalba, Vilniaus r. Nemenčinės K. Parčevskio gimnazija)
1116.Stela Denisovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Laisvės" gimnazija)
1117.Edgaras Narbutas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Vitės progimnazija)
1118.Deimantė Šileikaitė (Anglų kalba, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
1119.Ignas Zigmantas (Anglų kalba, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
1120.Nedas Kavolius (Anglų kalba, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1121.Domas Paulikonis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kazlų Rūdos pradinė mokykla)
1122.Nojus Tubis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
1123.Elija Urbanovičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
1124.Nojus Dražba (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių "Varpo" mokykla)
1125.Gabrielius Grigas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1126.Beatričė Trečiokaitė (Informacinės technologijos, Biržų rajono Pabiržės pagrindinė mokykla)
1127.Gerda Kareivaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos Panerio pradinė mokykla)
1128.Lukas Tamošiūnas (Geografija, Kauno Palemono gimnazija)
1129.Rusnė Kulevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
1130.Adomas Linkus (Matematika, Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
1131.Aleksandra Alius Radzevičius (Informacinės technologijos, Varėnos r. Panočių pagrindinė mokykla)
1132.Tomas Kaminskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
1133.Adrija Sofia Lapinskaitė (Anglų kalba, Trakų gimnazija)
1134.Orestas Bukauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų r. Išlaužo pagrindinė mokykla)
1135.Greta Jokūbauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
1136.Elizabeta Sivačiova (Matematika, Vilniaus r. Riešės šv. Faustinos Kovalskos pagrindinė mokykla)
1137.Emilija Petrauskaitė (Anglų kalba, Šiaulių Dainų progimnazija)
1138.Paulius Klimovas (Anglų kalba, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
1139.Elija Juralevič (Biologija, pasaulio pažinimas, Šalčininkų r. Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija)
1140.Gabija Vitkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla)
1141.Naglis Daugėla (Matematika, Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla)
1142.Meida Paulauskaite (Istorija, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1143.Gabrielius Stasiulaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
1144.Emilija Mockutė (Anglų kalba, Jonavos Panerio pradinė mokykla)
1145.Rokas Kavaliauskas (Anglų kalba, LSU Kėdainių "Aušros" progimnazija)
1146.Noreika Normantas (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės Antano Smetonos gimnazija)
1147.Jokūbas Sapežinskas (Anglų kalba, Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
1148.Matas Kudrevicius (Matematika, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
1149.Adomas Nausėda (Biologija, pasaulio pažinimas, Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
1150.Vytenis Smilgevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Gedminų progimnazija)
1151.jokubas zubauskas (Anglų kalba, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
1152.Asparas Dzeranovas (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus)
1153.Gytis Eimutis (Matematika, Kėdainių profesinio rengimo centras)
1154.Mantas Požėla (Biologija, pasaulio pažinimas, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
1155.Saulena Kaminickaite (Anglų kalba, Šakių rajono Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazija)
1156.Ugnė Kikaitė (Matematika, Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla Mastaičių skyrius)
1157.Ūla Ramanauskaitė (Anglų kalba, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
1158.Jokūbas Dargis (Lietuvių kalba ir literatūra, Birštono gimnazija)
1159.marius (Informacinės technologijos, Jurbarko r. Juodaičių pagrindinė mokykla)
1160.Marijus Riauba (Matematika, Vilniaus Baltupių progimnazija)
1161.Matas Martinkus (Informacinės technologijos, Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
1162.Luka Rašimaite (Matematika, Jurbarko r. Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinė mokykla)
1163.Dinas Pietaris (Matematika, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
1164.Justė Viltrakytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio pradinė mokykla)
1165.Andromeda Siliūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1166.Danas Gudanavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Vyturio" gimnazija)
1167.Kostas Miliukas (Informacinės technologijos, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
1168.Nojus Vaitiekus (Matematika, Telšių rajono Upynos pagrindinė mokykla)
1169.Emilija Mickevič (Anglų kalba, Švenčionių r. Pabradės "Žeimenos" gimnazija)
1170.Pijus Antanas Olekas (Informacinės technologijos, Kazlų Rūdos savivaldybės Jankų pagrindinė mokykla)
1171.Nojus Jašinskas (Anglų kalba, Šilalės r. Pajūralio pagrindinė mokykla)
1172.Nerijus Antropikas (Matematika, Giedraičių A.Jaroševičiaus gimnazijos Dubingių skyrius)
1173.Ana Marija Jodeikaitė (Istorija, Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla)
1174.Miglė Pazniokaitė (Matematika, Kauno Dainavos progimnazija)
1175.Bernardas Pauželis (Informacinės technologijos, VŠĮ Klaipėdos "Universa Via" tarptautinė mokykla)
1176.Tauras Ganciūnas (Anglų kalba, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1177.Emilija Čikiliova (Anglų kalba, Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla)
1178.Gaidučis Lorencas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
1179.Emilė Matonytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1180.Vismantas Žukas (Istorija, Kauno Milikonių progimnazija)
1181.Ugnė Ramonenkaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
1182.Tajus Paliulis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
1183.JUNIJA FIODOROVAITĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
1184.Justas Jašinskas (Matematika, Plungės Senamiesčio mokykla)
1185.Ugnė Zablockytė (Matematika, KTU inžinerijos licėjus)
1186.Adrijus Rusinovič (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių progimnazija)
1187.Butvinnik Maksim (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
1188.Karolina Milkevičiūtė (Geografija, Šakių rajono Lekėčių mokykla-daugiafunkcis centras)
1189.Kristupas Mitkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
1190.Vaidmilė Sklašiutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Pakruojo r. Lygumų pagrindinė mokykla)
1191.Airida Norvilaitė (Anglų kalba, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
1192.Oskaras Voišnis (Informacinės technologijos, Vilniaus "Ryto" progimnazija)
1193.Martynas Šimašius (Anglų kalba, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
1194.Robertas Orenko (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių progimnazija)
1195.Meda Beconytė (Matematika, Joniškio r. Gataučių Marcės Katiliūtės mokykla)
1196.Paulius Žilėnas (Anglų kalba, Vilniaus Žvėryno gimnazija)
1197.Petras Lukas Baravykas (Lietuvių kalba ir literatūra, Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija)
1198.Saulė Gūžytė (Anglų kalba, Kauno Senamiesčio progimnazija)
1199.Adrija Bliūdžiūtė (Anglų kalba, Šiaulių Dainų progimnazija)
1200.Mažeikaitė Jogailė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1201.Gajus Gailiūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
1202.NOJUS SAKALAUSKAS (Matematika, Kauno r. Vilkijos gimnazija)
1203.Andrius Stankevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
1204.Vitalijus Rolikas (Geografija, Zarasų r. Turmanto pagrindinė mokykla)
1205.Povilėnas Arminas (Lietuvių kalba ir literatūra, Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazija)
1206.Vėjūnė Mickevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
1207.Joris Butkevičius (Anglų kalba, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
1208.Augustas Lebedevas (Matematika, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
1209.Ugnius Dubaka (Biologija, pasaulio pažinimas, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
1210.Urtė Daučionaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
1211.Laura Belousova (Matematika, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
1212.pijus milieška (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių r. Buožėnų mokykla-darželis)
1213.Adelė Stasiukynaitė (Matematika, Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
1214.Adam Bogdevič (Anglų kalba, Vilniaus r. Nemenčinės K. Parčevskio gimnazija)
1215.Saulius Vaškys (Matematika, Telšių "Kranto" progimnazija)
1216.Mantas Matusevičius (Matematika, Marijampolės Marijonų gimnazija)
1217.Elijus Andriukaitis (Matematika, Pagėgių sav. Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijos Lumpėnų Enzio Jagomasto pagrindinio ugdymo skyrius)
1218.evelina borovskaja (Biologija, pasaulio pažinimas, Trakų r. Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinė mokykla)
1219.Greta Žemaitaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
1220.Deimantas Naujokas (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
1221.Kipras Marčiauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Medelyno progimnazija)
1222.Eglė Rutkevilytė (Matematika, Panevėžio rajono Paįstrio Juozo Zikaro gimnazija)
1223.Paulius Pekoris (Geografija, Kupiškio technologijos ir verslo mokykla)
1224.Ąžuolas Petraitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
1225.Mocanu Roman (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
1226.Deimantė Raškevičiūtė (Informacinės technologijos, Kauno Veršvų gimnazija)
1227.Jonas Baronas (Matematika, Kauno dailės gimnazija)
1228.Konradas Kulpis (Informacinės technologijos, Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
1229.KONSTANTINAS ČESNULEVIČIUS (Lietuvių kalba ir literatūra, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
1230.Vakarė Petrauskaitė (Informacinės technologijos, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1231.Ieva Šicaitė (Anglų kalba, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
1232.Karolina Būtaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Skuodo Bartuvos progimnazija)
1233.Laurynas Volungevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus)
1234.Liepa Domarkaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
1235.Liepa Patricija Kigaitė (Anglų kalba, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
1236.Deimantė Stravinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
1237.Martynas Kuras (Anglų kalba, Elektrėnų savivaldybės Semeliškių gimnazija)
1238.Julija Plikelytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio r. Obelių gimnazija)
1239.Kotryna Bažanovaitė (Anglų kalba, Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
1240.Gytis Pečiukonis (Anglų kalba, Kauno Vaišvydavos pagrindinė mokykla)
1241.Ema Minevičiūtė (Informacinės technologijos, Riešės gimnazija)
1242.Emilija Tiukšaitė (Matematika, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
1243.Domas Jurkšas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
1244.Gabrielė Kriščiūnaitė (Anglų kalba, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
1245.Karolina Narkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla)
1246.Emilija Merkevičiūtė (Anglų kalba, Marijampolės "Smalsučio" pradinė mokykla)
1247.Vainius Juozas Žalalis (Lietuvių kalba ir literatūra, Molėtų pradinė mokykla)
1248.Patricija Grubliauskaite (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
1249.ASTELA MASALSKYTĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
1250.Miglė Jaudzemaitė (Matematika, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
1251.Jokūbas Mažeika (Matematika, Vilniaus r. Sudervės Mariano Zdziechovskio pagrindinė mokykla)
1252.Karina Čulkova (Anglų kalba, Vilniaus "Ateities" mokykla)
1253.Možeiko Rokas (Anglų kalba, Šalčininkų r. Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija)
1254.Grantas Rinkevičius (Matematika, Alytaus Dainavos progimnazija)
1255.Vytis Antinis (Informacinės technologijos, Vilniaus Baltupių progimnazija)
1256.Emilija Žintikaitė (Anglų kalba, Karalienės Mortos mokykla)
1257.Jordanas Tubutis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
1258.Jogailė Mikutavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos rajono Salantų gimnazija)
1259.Domantas Verseckas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Montesori mokykla-darželis "Žiburėlis")
1260.Ąžuolas Narbutas (Informacinės technologijos, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
1261.Matas Daumantas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
1262.Elija Januškevičiūtė (Informacinės technologijos, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1263.Emilija Gasiliūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
1264.Justė Bernotaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Krašuonos progimnazija)
1265.Eringa Kastickytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Elektrėnų pradinė mokykla)
1266.Laurynas Narkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos rajono Rūdaičių mokykla)
1267.Benas Panumis (Matematika, Vilniaus "Genio" progimnazija)
1268.Ernestas Švabauskas (Informacinės technologijos, Prienų r. Stakliškių gimnazija)
1269.Jokūbas Drungilas (Biologija, pasaulio pažinimas, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
1270.Kristupas Klovas (Anglų kalba, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
1271.Vėtrė Laurinavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Anykščių r. Debeikių pagrindinė mokykla)
1272.Gabija Abdulskytė (Matematika, Plungės "Ryto" pagrindinė mokykla)
1273.Danielė Voloncevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
1274.DEIMANTĖ TRIMAKAITĖ (Matematika, Pasvalio r. Narteikių mokykla-darželis "Linelis")
1275.Ugnė Česynaitė (Fizika, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
1276.Augustė Milčiūtė (Anglų kalba, Kauno Tirkiliškių mokykla-darželis)
1277.Eisvydas Petkus (Anglų kalba, Kretingos rajono Grūšlaukės mokykla-daugiafunkcis centras)
1278.Leonavičiūtė Neida (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1279.Ugnė Burakovaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
1280.Robertas Švabovič (Biologija, pasaulio pažinimas, Varėnos r. Panočių pagrindinė mokykla)
1281.Agata Michlkevičiūtė (Matematika, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
1282.Matas Zalieckas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus rajono Daugų Vlado Mirono gimnazija)
1283.Mangirdas Bolys (Matematika, Kauno Veršvų gimnazija)
1284.Tadas Ignatavičius (Matematika, Klaipėdos Vitės progimnazija)
1285.Deimantė Jakštaitytė (Anglų kalba, Tauragės Jovarų pagrindinė mokykla)
1286.Andrius Vaitelis (Matematika, Panevėžio rajono Ramygalos gimnazija)
1287.Rustė Treikauskaitė (Matematika, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
1288.Martynas Bykovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
1289.Krikščiūnas Armandas (Informacinės technologijos, Jonavos pradinė mokykla)
1290.Simona Kinderytė (Istorija, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
1291.Joris Mockevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Baltupių progimnazija)
1292.Paulius Žilėnas (Istorija, Vilniaus Žvėryno gimnazija)
1293.Urtė Mackevičiūtė (Anglų kalba, Kauno r. Babtų gimnazija)
1294.Viltė Elžbieta Mincytė (Anglų kalba, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
1295.Karolina Kiškar (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Aukštelkės mokykla)
1296.Andrėja Kvederavičiūtė (Matematika, Alytaus r. Simno gimnazija)
1297.Erikas Janušaitis (Matematika, Šakių rajono Lukšių Vinco Grybo gimnazija)
1298.Nojus Giusiano (Biologija, pasaulio pažinimas, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
1299.Rapolas Tamoševičius (Anglų kalba, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
1300.Sonata Vilkevičiūtė (Anglų kalba, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
1301.Romas Apuokas (Matematika, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1302.Mindaugas Samulionis (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
1303.Sofija Rybakovaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
1304.Vytė Minikauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
1305.Lukas Aukščionis (Informacinės technologijos, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
1306.Nojus Nemura (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio r. Keturvalakių mokykla-daugiafunkcis centras)
1307.Danielius Macutkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Skaidiškių mokykla-darželis)
1308.Ugnė Ingelevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla Mastaičių skyrius)
1309.Vitalijus Rolikas (Istorija, Zarasų r. Turmanto pagrindinė mokykla)
1310.Urtė Vaitkutė (Anglų kalba, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
1311.Emilis Cybulskij (Biologija, pasaulio pažinimas, VŠĮ Klaipėdos "Universa Via" tarptautinė mokykla)
1312.Agnė Stukaitė (Anglų kalba, Vilniaus Žvėryno gimnazija)
1313.Patricija Bielskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
1314.Uršula Špakovska (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
1315.Alejandra Raibytė (Informacinės technologijos, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
1316.Minelgaitė Deimantė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1317.Naglis Orlinskas (Matematika, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
1318.David M. (Matematika, Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija)
1319.Liepa Lukaitė (Anglų kalba, Skuodo Bartuvos progimnazija)
1320.Eva Čiečkiūtė (Anglų kalba, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1321.Rimantas Fokas (Informacinės technologijos, Mokykla „Sokratus“)
1322.Mantas Būdvytis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių "Varpo" mokykla)
1323.URTĖ KULIKAUSKAITĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
1324.konstantin Tatarskich (Anglų kalba, Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
1325.Lukrecija Kazlauskytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių Šaltinio progimnazija)
1326.DANIELIUS BAUŽA (Biologija, pasaulio pažinimas, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
1327.Lukas Bujokas (Biologija, pasaulio pažinimas, Všį "Šiaurės licėjus")
1328.Andrius Dranseika (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
1329.Romas Apuokas (Informacinės technologijos, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1330.Vilgustė Gustaitytė (Informacinės technologijos, Alytaus Vidzgirio pagrindinė mokykla)
1331.Doguhan Turgut (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės Senamiesčio mokykla)
1332.Kamilė Ramanauskaitė (Matematika, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
1333.Dovydas Beniuškevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Dainavos progimnazija)
1334.Edvinas Černiauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Fabijoniškių mokykla)
1335.Patricija Pranciulytė (Istorija, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
1336.Kajus Leščiukaitis (Informacinės technologijos, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
1337.Emilija Žintikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Karalienės Mortos mokykla)
1338.Kirmonaitė Urtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
1339.Dominykas Cimbleris (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
1340.Ugnė Butkutė (Matematika, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
1341.Gabija Zalcaitė (Anglų kalba, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
1342.Vaiva Danilevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
1343.Edvinas Vielys (Matematika, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
1344.Laurynas Umbrasas (Lietuvių kalba ir literatūra, Giedraičių A.Jaroševičiaus gimnazijos Dubingių skyrius)
1345.Gintarė Sivolovaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Garliavos Juozo Lukšos gimnazija)
1346.Urtė Bernotaitė (Informacinės technologijos, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
1347.Gvidas Ramanauskas (Matematika, Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
1348.Gertrūda Kudirkaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
1349.Martynas Bučys (Matematika, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
1350.Mykolas Butkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Karalienės Mortos pradinė mokykla)
1351.Jonas Paulius Giedrys (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
1352.Meida Sutkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių rajono Kriūkų mokykla)
1353.Aurėja Neverdauskytė (Anglų kalba, Kauno jėzuitų gimnazija)
1354.Milda Strakšaitė (Matematika, Vilniaus Žemynos progimnazija)
1355.Dovydas Valatka (Matematika, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
1356.Jonas Semaška (Matematika, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
1357.Morta Žaliauskaitė (Matematika, Lazdijų r. Aštriosios Kirsnos mokykla)
1358.Benas Steponavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Karalienės Mortos mokykla)
1359.Inga Puriuškytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1360.Rustė Kryžanauskaitė (Istorija, VGTU inžinerijos licėjus)
1361.Gražvydas Miknys (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
1362.Kornelija Čenkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Varėnos r. Žilinų pagrindinė mokykla)
1363.Kristupas Ribokas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
1364.Dominykas Žitkus (Anglų kalba, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1365.Nojus (Anglų kalba, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
1366.Liutauras Kuklys (Biologija, pasaulio pažinimas, Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija)
1367.Solveiga Strockytė (Istorija, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
1368.Urtė Miliauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
1369.Joana Mazūraitė (Anglų kalba, Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazija)
1370.Emilis Mačiūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Dainų progimnazija)
1371.Liudas Grencevičius (Istorija, Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
1372.Rokas Antanavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
1373.Jokūbas Nevecka (Matematika, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
1374.Oleg Usenko (Matematika, Švenčionių r. Pabradės "Žeimenos" gimnazija)
1375.Aurita Slavinskaitė (Informacinės technologijos, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
1376.Paulius Žilėnas (Geografija, Vilniaus Žvėryno gimnazija)
1377.Žygimantas Vozgirdas (Anglų kalba, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
1378.Michelevičius Gvidas (Anglų kalba, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
1379.Pijus Jonuitis (Informacinės technologijos, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
1380.Justas Augustauskas (Informacinės technologijos, Alytaus Dainavos progimnazija)
1381.Augustas Plukys (Anglų kalba, Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
1382.Justas Tervydis (Anglų kalba, Rokiškio raj. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
1383.Goda Petraitytė (Matematika, Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla)
1384.Gabrielius Krivas (Anglų kalba, Šiaulių Medelyno progimnazija)
1385.Aistė Urbonaitė (Anglų kalba, Raseinių Šaltinio progimnazija)
1386.Karolis Vaickus (Anglų kalba, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
1387.Oskaras Vaškevičius (Geografija, Molėtų progimnazija)
1388.Kamilė Radžiukynaitė (Anglų kalba, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1389.Dovydas Vaivada (Anglų kalba, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
1390.Matas Citavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos rajono Užusalių pagrindinė mokykla)
1391.Skaistė Simanavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
1392.Ema Kailovičiūtė (Matematika, Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla)
1393.Ewelina Jušinska (Matematika, Trakų r. Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazija)
1394.Sinkevičiūtė Julija (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
1395.Gustė Fiodorovaitė (Matematika, Jonavos Panerio pradinė mokykla)
1396.Monika Vilkevičiūtė (Anglų kalba, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
1397.Rugilė Kundrotaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Vitės progimnazija)
1398.Adrijus Rusinovič (Anglų kalba, Kauno Milikonių progimnazija)
1399.Miglė Nalivaikaitė (Matematika, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
1400.Eimantas Butrimavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos pradinė mokykla)
1401.Rokas Žukauskas (Anglų kalba, Panevėžio rajono Ramygalos gimnazija)
1402.Saulius Mikulėnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
1403.Jonas Bansevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1404.Liutauras Rumša (Matematika, Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
1405.Viktorija Charčkova (Matematika, Kauno r. Neveronių gimnazija)
1406.Evelina Aliukonytė (Matematika, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
1407.Nojus Kavaliauskas (Matematika, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
1408.Setas Dauparas (Lietuvių kalba ir literatūra, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
1409.Vainius Nakčiūnas (Matematika, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
1410.Patricija Bylinskaja (Biologija, pasaulio pažinimas, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
1411.Rokas Giedraitis (Informacinės technologijos, Radviliškio Vaižganto progimnazija)
1412.Karolina Jakelytė (Matematika, Elektrėnų pradinė mokykla)
1413.Goda Pučkutė (Matematika, Vilniaus Žemynos progimnazija)
1414.Medeina Liutkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
1415.Rokas Adamonis (Fizika, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
1416.Matas Citavičius (Anglų kalba, Jonavos rajono Užusalių pagrindinė mokykla)
1417.Karolis Vaickus (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
1418.Marta Makarevičiūtė (Informacinės technologijos, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
1419.Austėja Galdikaitė (Anglų kalba, Palangos senoji gimnazija)
1420.Paulina Baltakytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
1421.Gintarė Briedytė (Geografija, Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
1422.Austėja Petkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
1423.Simona Ramanauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių profesinio rengimo centras)
1424.Ieva Žukaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Marijonų gimnazija)
1425.Ernestas Vežauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
1426.Augustas Brandišauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Molėtų pradinė mokykla)
1427.Gustas Razutis (Matematika, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1428.MATAS GRUŠAUSKAS (Lietuvių kalba ir literatūra, Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
1429.Eva - Emilija Senkevič (Chemija, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
1430.Dominykas Mackevičius (Anglų kalba, Vilniaus Žvėryno gimnazija)
1431.Roneta Nerlikaitė (Matematika, Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
1432.Miglė Jarmalaitė (Matematika, Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
1433.Aleks Romanov (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
1434.Kasparas Kelmelis (Istorija, Alytaus rajono Daugų Vlado Mirono gimnazija)
1435.Agnius Seibutis (Anglų kalba, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
1436.Vilius Meržinskis (Anglų kalba, Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazija)
1437.Ignas Dorelaitis (Matematika, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
1438.Vesta Varanauskaite (Matematika, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
1439.Titas Augutis (Matematika, Klaipėdos "Saulėtekio" progimnazija)
1440.Vakarė Paulauskaitė (Informacinės technologijos, Šiaulių Dainų progimnazija)
1441.Rapolas Derilovas (Matematika, Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
1442.Benas Jurgutis (Lietuvių kalba ir literatūra, Karalienės Mortos mokykla)
1443.ANETA BUJANAUSKAITĖ (Matematika, Kėdainių r. Akademijos gimnazija "Kaštono" skyrius)
1444.Matas Kavaliauskas (Matematika, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
1445.Deimina Skėrytė (Anglų kalba, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
1446.Greta Paulėkaitė (Anglų kalba, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1447.Dovydas Pukelis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Žibų pradinė mokykla)
1448.Simas Morchiladzė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių r. Rumšiškių A. Baranausko gimnazija)
1449.Emilis Mačiūnas (Matematika, Šiaulių Dainų progimnazija)
1450.Žygimantas Mieliauskas (Anglų kalba, Vilkaviškio r. Keturvalakių mokykla-daugiafunkcis centras)
1451.Austėja ragožiutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
1452.Matas Kvietkauskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
1453.Enrika Jankauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
1454.Norvilė Baublytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Varėnos r. Panočių pagrindinė mokykla)
1455.Karolina Juknevičiūtė (Anglų kalba, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
1456.Danak Špakov (Matematika, Vilniaus r. Nemenčinės K. Parčevskio gimnazija)
1457.Tumas Kulnickas (Anglų kalba, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
1458.Pijus Savukynas (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų r. Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija)
1459.Ringailė Ramašauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Babtų gimnazija)
1460.Edvinas Bajoras (Matematika, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
1461.Jokūbas Švabauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, VGTU inžinerijos licėjus)
1462.Mykolas Vaitkevičius (Informacinės technologijos, Alytaus r. Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazija)
1463.Gediminas Gaižiūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1464.Armandas Bamšas (Anglų kalba, Tauragės Jovarų pagrindinė mokykla)
1465.Dovydas Pukelis (Anglų kalba, Šilutės Žibų pradinė mokykla)
1466.Estela Dunauskaitė (Anglų kalba, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
1467.Eimantė Klenauskaitė (Informacinės technologijos, Klaipėdos rajono Agluonėnų pagrindinė mokykla)
1468.Evelina Varnelytė (Matematika, Birštono gimnazija)
1469.Meda Endriukaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių "Varpo" mokykla)
1470.Saulė Šidiškytė (Anglų kalba, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
1471.Hubertas Raudonis (Matematika, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
1472.Modestas Kriukas (Anglų kalba, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
1473.Ugnius Adomavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
1474.Deivdas Kapočius (Matematika, Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
1475.Mėta Eitutytė (Matematika, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
1476.Urtė Mačiukaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
1477.Edgaras Navardauskas (Matematika, Plungės r. Kulių gimnazija)
1478.Melita Mikušauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
1479.Ervinas Aleknavičius (Matematika, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
1480.Rugilė Zėringytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
1481.Gabrielė Petruškevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų r. Rūdiškių gimnazija)
1482.Simona Kinderytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
1483.Nojus Radavičius (Anglų kalba, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
1484.Girius Bružinskis (Matematika, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
1485.Ieva Krasinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1486.Jūris Gudelis (Matematika, Kauno Rokų gimnazija)
1487.Adrija Baranovskaja (Biologija, pasaulio pažinimas, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
1488.Masiukova Adriana (Matematika, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
1489.Odris Lideika (Matematika, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
1490.Rusnė Pečiukonytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
1491.Mantas Pinevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
1492.Ignas Šakinis (Informacinės technologijos, Plungės Senamiesčio mokykla)
1493.Ričard Čekariov (Matematika, Šalčininkų r. Baltosios Vokės "Šilo" gimnazija)
1494.Fausta Rusteikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija)
1495.Viktorija Nazarova (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio pradinė mokykla)
1496.Dovydas Lebedevas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
1497.Adam Augustinovič (Matematika, Vilniaus r. Nemenčinės K. Parčevskio gimnazija)
1498.Nedas Dyglys (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1499.Gintarė Pupelytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kupiškio technologijos ir verslo mokykla)
1500.Gustė Barisaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
1501.Gerda Mūraitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
1502.Gabriela Michailova (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Baltupių progimnazija)
1503.Liepa Šuikaitė (Matematika, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
1504.Šiaulytė Viltė (Lietuvių kalba ir literatūra, Molėtų pradinė mokykla)
1505.Lavija Rybakova (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
1506.Mantas Malijauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
1507.Tautvydas Zaborskis (Matematika, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1508.Maksim Samoilenko (Informacinės technologijos, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1509.Jolanta Černiavskaja (Matematika, Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centras)
1510.Andžela Činskytė (Anglų kalba, Tauragės Jovarų pagrindinė mokykla)
1511.Simonas Laukaitis (Matematika, Kazlų Rūdos "Elmos" mokykla-darželis)
1512.Evita Zvėgaitė (Informacinės technologijos, Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla)
1513.Milena Rusevičiūtė (Anglų kalba, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
1514.Gabrielė Antulytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
1515.Rapolas Ramonas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių jėzuitų mokykla)
1516.Gabija Butkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Piliuonos gimnazija)
1517.Raimonda Purlytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
1518.Elzė Račkauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
1519.Gabrielė Rečkauskaitė (Informacinės technologijos, Plungės "Babrungo" pagrindinė mokykla)
1520.Aurimas Paulikas (Matematika, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
1521.Ričardas Pajaujis (Anglų kalba, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1522.Alantė Jankauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
1523.Zabulionytė Luka (Matematika, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
1524.Stadaliūtė Agnė (Anglų kalba, Marijampolės "Saulės" pradinė mokykla)
1525.Meda Sadūnaitė (Geografija, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
1526.Simas Žiaunys (Matematika, Rokiškio r. Pandėlio gimnazija)
1527.Kristupas Ribokas (Fizika, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
1528.Justė Gaidukevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
1529.Augustas Mileška (Anglų kalba, Šiaulių Salduvės progimnazija)
1530.Justina Klimantavičiūtė (Geografija, Vilniaus r. Paberžės šv. Stanislavo Kostkos gimnazija)
1531.Tadas Šibirkštis (Matematika, Pakruojo rajono Balsių pagrindinė mokykla)
1532.Urtė Juškevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio pradinė mokykla)
1533.Miglė Žvybaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
1534.Tomas Masiliauskis (Fizika, Plungės technologijų ir verslo mokykla)
1535.Raigardas Povilaitis (Anglų kalba, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
1536.Tadas Murauskas (Istorija, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
1537.Vėjas Balčiūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
1538.Patryk Cybulskij (Anglų kalba, Šalčininkų r. Eišiškių gimnazija)
1539.Milda Alseikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Rumšiškių A. Baranausko gimnazija)
1540.Urtė Jakštaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1541.Vijus Vyšniauskas (Anglų kalba, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1542.Vytenis Smilgevičius (Anglų kalba, Klaipėdos Gedminų progimnazija)
1543.Emilija Eselinaitė (Matematika, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
1544.Kulbėda Aleksej (Matematika, Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
1545.Marcinkevič Inesa (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija)
1546.Deimantas Chadasevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
1547.Nojus Arbačiauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Neveronių gimnazija)
1548.Usačiovaitė Ugnė (Informacinės technologijos, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
1549.Anton Vytautas Liutvinas (Matematika, Vilniaus Baltupių progimnazija)
1550.Karol Zinkevič (Anglų kalba, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
1551.Reinis Mednis (Matematika, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1552.Kamilė Remeikaitė (Matematika, Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
1553.Evita Kavaliauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
1554.ŪLA JUODYTĖ (Matematika, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
1555.Guoda Matulaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
1556.Andrėja Kvederavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus r. Simno gimnazija)
1557.Markas Dominykas Bikus (Informacinės technologijos, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1558.Gvidas Dabašinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Marijonų gimnazija)
1559.Vismantas Žukas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Milikonių progimnazija)
1560.Doguhan Turgut (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės Senamiesčio mokykla)
1561.Benas Piliuginas (Anglų kalba, Kauno "Vyturio" gimnazija)
1562.Povilas Pridotkas (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
1563.Emilija Bendžiūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio rajono Pajevonio pagrindinė mokykla)
1564.Eva Vaičiulytė (Matematika, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
1565.Žygimantas Šukis (Matematika, Vilniaus Salininkų gimnazija)
1566.Darija Gerasimova (Matematika, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
1567.Eimantas Dornykas (Matematika, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
1568.Jonas Lazauskas (Matematika, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
1569.Vidmantas Kuklis (Matematika, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
1570.Augustas Žygas (Anglų kalba, Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
1571.Lina Lukšytė (Matematika, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
1572.Deimilė Šarkaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Dainavos progimnazija)
1573.Monika Markovaitė (Anglų kalba, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
1574.Goda Pučkutė (Informacinės technologijos, Vilniaus Žemynos progimnazija)
1575.Augustas Mileška (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Salduvės progimnazija)
1576.Paulius Dručiūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
1577.Lukas Krauza (Matematika, Akmenės rajono Papilės Simono Daukanto gimnazija)
1578.Deina Čiurlytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vaišvydavos pagrindinė mokykla)
1579.Emilija Yafimenka (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija)
1580.Liveta Pamedytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Tauragės profesinio rengimo centras)
1581.Kirmilaitė Patricija (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
1582.Neringa Ratavičiūtė (Matematika, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
1583.Dovydas Ražukas (Anglų kalba, Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
1584.Ugnė Kikaitė (Anglų kalba, Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla Mastaičių skyrius)
1585.Saulė Šiaulytė (Informacinės technologijos, Molėtų pradinė mokykla)
1586.Jokūbas Miliauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos r. Endriejavo pagrindinė mokykla)
1587.KOTRYNA GAIŽAUSKAITĖ (Anglų kalba, Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
1588.Martynas Šimašius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
1589.Aistė Vaičiūnaitė (Matematika, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
1590.Lana Bocek (Informacinės technologijos, Viešoji įstaiga "VIMS - International Meridian School")
1591.Eurėja Antanavičiūtė (Matematika, Šilutės r. Švėkšnos "Saulės" gimnazija)
1592.Dainius Janonis (Matematika, Šalčininkų r. Baltosios Vokės "Šilo" gimnazija)
1593.Karolina Milkevičiūtė (Informacinės technologijos, Šakių rajono Lekėčių mokykla-daugiafunkcis centras)
1594.Aleksas Sabataitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
1595.Nėja Bagdonaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
1596.Agata Kupcevič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
1597.Augustė Ulevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Taikos progimnazija)
1598.Emilis Buivydas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės "Kražantės" progimnazija)
1599.Nojus Ragalinskas (Matematika, Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
1600.Virgutis Vėjas (Informacinės technologijos, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
1601.Vikotrija Kulikauskaitė (Matematika, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
1602.Urbonas Gantas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
1603.Andrius Valūnas (Istorija, Vilkaviškio rajono Sūdavos pagrindinė mokykla)
1604.Darius Kuosa (Biologija, pasaulio pažinimas, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
1605.Dudnikov Nikita (Matematika, Vilniaus J. Lelevelio inžinerijos gimnazija)
1606.Neli Cechmister (Biologija, pasaulio pažinimas, Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
1607.Deimantė Raškevičiūtė (Matematika, Kauno Veršvų gimnazija)
1608.Dainius Juodžbalis (Anglų kalba, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
1609.Grušnius Aurimas (Anglų kalba, Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
1610.Jokūbas Petraitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1611.Lukas Dapkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių r. Dotnuvos pagrindinė mokykla)
1612.Laura Rakauskaitė (Istorija, Kauno Veršvų gimnazija)
1613.Milėja Banytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
1614.Saulė Juciūtė (Anglų kalba, Tauragės r. Batakių pagrindinė mokykla)
1615.Jokūbas Dargis (Biologija, pasaulio pažinimas, Birštono gimnazija)
1616.Airinga Liutkauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus r. Simno gimnazija)
1617.Raminta Akinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
1618.Mantas Miliūnas (Informacinės technologijos, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
1619.Austėja Cekavičiūtė (Anglų kalba, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla)
1620.Arnas Juozapavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
1621.Domas Velutis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kupiškio P. Matulionio progimnazijos Kupos pradinio ugdymo skyrius)
1622.Kristupas Marcinkevičius (Anglų kalba, Marijampolės sav. Padovinio pagrindinė mokykla)
1623.Kristupas Balandis (Matematika, Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
1624.Emilijus Simanavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
1625.Ieva Kardamavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Krašuonos progimnazija)
1626.Viktorija Gaidamovič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazija)
1627.Jonas Pocius (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Vitės progimnazija)
1628.Goda Kirkliauskaitė (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1629.Jogailė Pėstininkaitė (Anglų kalba, Kauno r. Piliuonos gimnazija)
1630.Paulius Dručiūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
1631.Agnė Kološinskaitė (Matematika, Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
1632.Andrius Pinkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių rajono Kriūkų mokykla)
1633.Matas Tveraga (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės "Šilo" progimnazija)
1634.Arnas Šalomskas (Matematika, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
1635.Bliūdžius Dovydas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
1636.Enrika Šakenytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
1637.Paulius Linkevičius (Matematika, Marijampolės "Žiburėlio" mokykla-daugiafunkcis centras)
1638.Milana Antanavičiūtė (Anglų kalba, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
1639.Emilis Staugaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių rajono Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazija)
1640.Danielius Šileikis (Matematika, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
1641.Mikas Mockelis (Matematika, Marijampolės "Smalsučio" pradinė mokykla)
1642.Martynas Gudjonis (Matematika, Šilalės r. Obelyno pagrindinė mokykla)
1643.Paulius Linkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės "Žiburėlio" mokykla-daugiafunkcis centras)
1644.Matas Labutis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių rajono Kidulių pagrindinė mokykla)
1645.Viktorija Mačiulaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
1646.Simona Kinderytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
1647.Jonas Pocius (Matematika, Klaipėdos Vitės progimnazija)
1648.Tautvydas Tenenis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Fabijoniškių mokykla)
1649.Ąžuolas Steputis (Matematika, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
1650.Meda Micaitė (Matematika, Vilniaus Žemynos progimnazija)
1651.Areta Šapovalova (Informacinės technologijos, Šiaulių Dainų progimnazija)
1652.Agota Ilgauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kelmės "Kražantės" progimnazija)
1653.Julija Tikniūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
1654.Naglis Kazlauskas (Anglų kalba, Pagėgių sav. Stoniškių pagrindinė mokykla)
1655.Urtė Demenytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
1656.Evita Morkelyte (Anglų kalba, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
1657.Simona Sladkevičiūtė (Matematika, Kaišiadorių r. Žaslių pagrindinė mokykla)
1658.Mantas Lukaševičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Tirkiliškių mokykla-darželis)
1659.justė muruskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Baltupių progimnazija)
1660.Jolanta Černiavskaja (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centras)
1661.Auksė Dragūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
1662.Ieva Lukosiute (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
1663.Emilis Pudžiuvis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Dainų progimnazija)
1664.Benas Kandrotas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Veršvų gimnazija)
1665.Arimantas Sakalas (Anglų kalba, VGTU inžinerijos licėjus)
1666.Ignas Lazaravičius (Informacinės technologijos, Kauno "Vyturio" gimnazija)
1667.Eimantas Rumbutis (Matematika, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
1668.Audronė Kuzavinytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
1669.Jachno Andrej (Matematika, Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
1670.Diana Blaževičiūtė (Matematika, Trakų r. Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazija)
1671.Samanta Grigaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija)
1672.Agnė Ingelevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla Mastaičių skyrius)
1673.Marcinkevič Inesa (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija)
1674.Auksė Čeiltkaitė (Anglų kalba, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1675.Simas Juozapaitis (Istorija, Kelmės rajono Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija)
1676.Miglė Tervainytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių rajono Kidulių pagrindinė mokykla)
1677.Austėja Šarkiunaitė (Matematika, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
1678.Gabrielius Grigas (Matematika, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1679.Guoda Radžabovaitė (Matematika, Jonavos pradinė mokykla)
1680.Mykolas Petrauskas (Matematika, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
1681.Švitra Lukas (Anglų kalba, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
1682.Mantas Sadauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Veršvų gimnazija)
1683.Robertas Bystrickas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
1684.Medeinė Stankevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
1685.Artiom Salatinskij (Matematika, Vilniaus Lazdynų mokykla)
1686.Matas Aušra (Informacinės technologijos, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
1687.Gabija Žulkutė (Anglų kalba, VšĮ "Vaivorykštės tako" gimnazija)
1688.MATAS GRUŠAUSKAS (Matematika, Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
1689.Daugirdas Andriuškevičius (Matematika, KTU inžinerijos licėjus)
1690.Jokūbas Mažeika (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Sudervės Mariano Zdziechovskio pagrindinė mokykla)
1691.Gustas Storpirštis (Matematika, Vilkaviškio pradinė mokykla)
1692.Eimantė Savickaitė (Anglų kalba, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1693.Pijus Slavinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
1694.Jonas Kozmanas (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
1695.Justė Gaidukevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
1696.Tomas Paulius Grigorjevas (Istorija, Kauno Palemono gimnazija)
1697.Miglė Jančiauskaitė (Matematika, Alytaus Panemunės progimnazija)
1698.Stroputė Samanta (Anglų kalba, Kretingos rajono Baublių mokykla-daugiafunkcis centras)
1699.Ugnė Eibutytė (Anglų kalba, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
1700.Maslov Orestas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1701.Austėja Sinicaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus Maironio progimnazija)
1702.Benjaminas Rimkevičius (Anglų kalba, Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija)
1703.Gabija Januševičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
1704.Oresta Budnikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Palemono gimnazija)
1705.Deimantė Šileikaitė (Geografija, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
1706.Vesta Meškauskaitė (Matematika, Kaišiadorių r. Gudienos mokykla-darželis "Rugelis")
1707.Amelija Kiežaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
1708.Vija Mikužaitė (Anglų kalba, Akmenės rajono Papilės Simono Daukanto gimnazija)
1709.Greta Ščerbakovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Širvintų r. Gelvonų gimnazija)
1710.Herkus Čamanas (Matematika, Kauno Veršvų gimnazija)
1711.Deimantė Kliunkaitė (Anglų kalba, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1712.Gabrielė Pinkevičiūtė (Matematika, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
1713.Mantė Martinavičiūtė (Anglų kalba, Raseinių Šaltinio progimnazija)
1714.Ema Minevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Riešės gimnazija)
1715.Mantas Martinėnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
1716.Rokas Adamonis (Informacinės technologijos, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
1717.Azra Lembertaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių r. Girkalnio pagrindinė mokykla)
1718.Emilija Stašiūnaitė (Matematika, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
1719.Ajus Miliauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio rajono Pilviškių "Santakos" gimnazija)
1720.Oskaras Vaškevičius (Informacinės technologijos, Molėtų progimnazija)
1721.Domantas Milevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
1722.Justina Kavoliūnaitė (Informacinės technologijos, Kupiškio r. Noriūnų Jono Černiaus pagrindinė mokykla)
1723.Nojus Tubis (Matematika, Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
1724.Aurimas Dikšaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
1725.Nojus Miknius (Informacinės technologijos, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1726.Ugnė Česynaitė (Anglų kalba, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
1727.Nojus Jašinskas (Matematika, Šilalės r. Pajūralio pagrindinė mokykla)
1728.Butvinnik Maksim (Informacinės technologijos, Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
1729.Jokūbas Malinauskas (Matematika, Karalienės Mortos mokykla)
1730.Šarūnas Agintas (Istorija, Šilutės M. Jankaus pagr. mokyklos Traksėdžių progimnazijos skyrius)
1731.Tadas Petrauskas (Matematika, Vilniaus Maironio progimnazija)
1732.Vainius Lesvinčiūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
1733.Izabele Vaščenkaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
1734.Rugilė Pažėraitė (Fizika, Elektrėnų sav. Kietaviškių pagrindinė mokykla)
1735.Austėja Stasevičiūtė (Matematika, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
1736.Gintarė Sivolovaitė (Anglų kalba, Kauno r. Garliavos Juozo Lukšos gimnazija)
1737.Nikita Smirnovas (Matematika, Panevėžio „Aušros“ progimnazija)
1738.Agnė Janušauskytė (Anglų kalba, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1739.Skirmantas Strašinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
1740.Rytis Lalas (Matematika, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
1741.Gytis Lukoševičius (Matematika, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
1742.Deimantė Tamošauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
1743.Austėja Špirkaukaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla)
1744.Danielius Mikolajevič (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
1745.Enriko Butkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Jurbarko r. Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinė mokykla)
1746.Ąžuolas Šiaudvytis (Matematika, Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
1747.Ieva Valantaitė (Anglų kalba, Kretingos Marijono Daujoto pagrindinė mokykla)
1748.Arnoldas Mickus (Lietuvių kalba ir literatūra, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1749.Emilijus Kožemiakinas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
1750.Eimantas Baublys (Istorija, Varėnos r. Panočių pagrindinė mokykla)
1751.Sofija stambrauskaitė (Matematika, Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
1752.Akvilė Mačiūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Salduvės progimnazija)
1753.Kajus Ambrozaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Veršvų gimnazija)
1754.Aldas Nenorta (Anglų kalba, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
1755.Deividas Pacipavičius (Matematika, Vilniaus "Laisvės" gimnazija)
1756.Ema (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
1757.Adelė Urmanavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazija)
1758.Viktorija Charčkova (Anglų kalba, Kauno r. Neveronių gimnazija)
1759.Dovydas Vasiliūnas (Fizika, Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
1760.Maksym Berezutskyi (Matematika, Vilniaus Aleksandro Puškino vidurinė mokykla)
1761.Ajus Pečiukonis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio pradinė mokykla)
1762.Uosis Šalvaitis (Chemija, Kauno "Aušros" gimnazija)
1763.Mantas Kiškis (Biologija, pasaulio pažinimas, Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
1764.Karolina Juknevičiūtė (Geografija, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
1765.Paulina Valiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1766.Markas- Stanislovas Šamrinas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Gedminų progimnazija)
1767.Domantas Remeškevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
1768.Marius Šukaitis (Informacinės technologijos, Vilniaus Gabijos gimnazija)
1769.Iveta Jancevičiūtė (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1770.Domantas Verseckas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Montesori mokykla-darželis "Žiburėlis")
1771.Edgaras Jurkšaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
1772.Nora Neniškytė (Informacinės technologijos, Všį "Šiaurės licėjus")
1773.Ignas Bielskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Salduvės progimnazija)
1774.Brigita Ruseckaitė (Matematika, Giedraičių A.Jaroševičiaus gimnazijos Dubingių skyrius)
1775.Martynas Jurevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
1776.Simonas Civilka (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
1777.Emilija Vaičiūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių progimnazija)
1778.Vėjas Balčiūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
1779.Benas Kutka (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
1780.Austėja Paluckaitė (Informacinės technologijos, Vilkaviškio r. Gižų Kazimiero Baršausko mokykla - daugiafunkcis centras)
1781.Kamile varanauskaite (Anglų kalba, Kauno r. Neveronių gimnazija)
1782.Matas Klimavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių r. Žiežmarių gimnazija)
1783.Justė Bernotaitė (Matematika, Utenos Krašuonos progimnazija)
1784.Andrius Dranseika (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
1785.Džordana Amulytė (Matematika, Širvintų r. Gelvonų gimnazija)
1786.Miglė Grigalevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės Marijonų gimnazija)
1787.Miglė Žvybaitė (Anglų kalba, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
1788.auksė abromaitė (Chemija, Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla)
1789.Vidas Juras Žabinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
1790.Elzė Laurutėnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1791.Augustas Zdanavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Obelyno pagrindinė mokykla)
1792.Skaistė Raziulytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
1793.Vilius Mikutaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
1794.Pijus Jančauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
1795.Tajus Limantas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
1796.Auksė Bružaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
1797.Tadas Najulis (Geografija, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1798.ERIKA MUŽČINSKYTĖ (Anglų kalba, Vilniaus r. Vaidotų mokykla-darželis "Margaspalvis aitvarėlis")
1799.Dovydas Lugovik (Anglų kalba, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
1800.Augustas Molis (Anglų kalba, Vilniaus Balsių progimnazija)
1801.Goda Borodulina (Lietuvių kalba ir literatūra, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
1802.Jachno Andrej (Anglų kalba, Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
1803.Paulius Dručiūnas (Matematika, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
1804.Eglė Šimkūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus Dvarčionių skyrius)
1805.Enrikas Damulevičius (Anglų kalba, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
1806.Pijus Rinkevičius (Matematika, Prienų r. Stakliškių gimnazija)
1807.Luknė Grygaitė (Matematika, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1808.Eglė Kilinskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno dailės gimnazija)
1809.Žygimantas Ežerskis (Matematika, Vilniaus Viršuliškių progimnazija)
1810.Ugnė Gagiškytė (Informacinės technologijos, VGTU inžinerijos licėjus)
1811.Gustas Klimavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio pradinė mokykla (II korpusas))
1812.Eivina Keblikaitė (Matematika, Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla)
1813.Grėtė Znaidauskaitė (Matematika, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
1814.Darija Gerasimova (Biologija, pasaulio pažinimas, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
1815.Kajus Leščiukaitis (Matematika, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
1816.Airijus Kimeris (Lietuvių kalba ir literatūra, Kalvarijos gimnazija)
1817.Joris Mockevičius (Matematika, Vilniaus Baltupių progimnazija)
1818.Filistovič Arina (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
1819.Danas Šimkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
1820.Adomas Kirdeikis (Istorija, Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
1821.Modestas Mockus (Anglų kalba, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
1822.LUKAS PUPIUS (Informacinės technologijos, Kazlų Rūdos "Elmos" mokykla-darželis)
1823.Liepa Taraskeviciute (Anglų kalba, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
1824.Sabina Ričkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
1825.Melanija Gedgaudaitė (Matematika, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
1826.Matas Packevičius (Matematika, Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
1827.Kristijonas Karačionka (Anglų kalba, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
1828.Karolis Pakalkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio pradinė mokykla)
1829.Paulius Žilėnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žvėryno gimnazija)
1830.Aurimas Maldutis (Anglų kalba, Kauno Milikonių progimnazija)
1831.Ignotas Rozovas (Anglų kalba, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
1832.Monika Lonskaja (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
1833.Daniel Juchnevič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
1834.Garalytė Greta (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
1835.Armandas Ureniovas (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ "Vaivorykštės tako" gimnazija)
1836.Viktorija Nazarova (Anglų kalba, Panevėžio pradinė mokykla)
1837.Eglė Vispolskytė (Matematika, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
1838.Ernestas Šaduikis (Anglų kalba, Kauno r. Babtų gimnazija)
1839.Dorotėjus Šuminas (Anglų kalba, Anykščių r. Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija)
1840.Samanta Sruogiūtė (Matematika, Joniškio r. Žagarės gimnazija)
1841.Marius Jonikas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1842.Auksė Blažaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1843.Andrius Safonovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
1844.Paulius Razma (Anglų kalba, Klaipėdos "Saulėtekio" progimnazija)
1845.Laurynas Maslauskas (Matematika, Šilalės r. Kvėdarnos Prano Liatuko pradinė mokykla)
1846.Tumas Kulnickas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
1847.Gabrielė Kačerauskaitė (Anglų kalba, Pakruojo "Atžalyno" gimnazija)
1848.Gintarė Meilutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Riešės gimnazija)
1849.Elzė Prelgauskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
1850.Mėja Žebrytė (Anglų kalba, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
1851.Ąžuolas Pošiūnas (Matematika, Švenčionių pradinė mokykla)
1852.Kamilė Radžiūnaitė (Matematika, Giedraičių A.Jaroševičiaus gimnazijos Dubingių skyrius)
1853.Rūta Vilkuotytė (Anglų kalba, Švenčionių progimnazija)
1854.Matas Kavaliauskas (Informacinės technologijos, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
1855.Ugnė Eižinaitė (Matematika, Kupiškio r. Noriūnų Jono Černiaus pagrindinė mokykla)
1856.Rustė Treikauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
1857.Andrzej Valentynovic (Anglų kalba, Vilniaus r. Nemenčinės K. Parčevskio gimnazija)
1858.JUNIJA FIODOROVAITĖ (Anglų kalba, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
1859.Majus Misiukonis (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
1860.Kristupas Mažeika (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1861.Jaunius Dobilas (Istorija, Jurbarko rajono Eržvilko gimnazija)
1862.Kasparavičius Šarūnas (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1863.Austėja Tamoševičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Balsių progimnazija)
1864.Gabrielė Jašinskaitė (Matematika, Radviliškio Vaižganto progimnazija)
1865.Gytis Pečiukonis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vaišvydavos pagrindinė mokykla)
1866.Jokūbas Malinauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Karalienės Mortos mokykla)
1867.EDVARDAS EUGENIJUS BARTNINKAS (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1868.Tomas Strach (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
1869.Aistė Urbonaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių Šaltinio progimnazija)
1870.Mark Sokolov (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
1871.Leonardo Velez Irizarry (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
1872.Kakta Eimantas (Matematika, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
1873.Indrė Beinoravičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1874.Liepa Zubrutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
1875.Einaras Raudys (Matematika, Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
1876.Tadas Kalakauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1877.Lukas Vaškys (Anglų kalba, Skuodo Bartuvos progimnazija)
1878.Emilija Čikiliova (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla)
1879.Elija Lukošiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
1880.Pijus Slavinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
1881.Almantas Drazdovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
1882.Kristupas Mažeika (Anglų kalba, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1883.Lukrecija Aleksandravičiūtė (Matematika, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
1884.Benas Gumbrys (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
1885.Tėja Kanapienytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Krašuonos progimnazija)
1886.Urtė Legavičiūtė (Anglų kalba, Grinkiškio J.Poderio gimnazijos Pašušvio ugdymo skyrius)
1887.Pijus Žalandauskas (Matematika, Kauno r. Domeikavos gimnazija Užliedžių skyrius)
1888.Grigorij Agejev (Matematika, Vilniaus Aleksandro Puškino vidurinė mokykla)
1889.Miglė Kepežinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
1890.Goda Viliūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Bubių mokykla)
1891.Nojus Sabas (Matematika, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
1892.Dominykas Stanius (Geografija, Raseinių r. Ariogalos gimnazija)
1893.Titas Grakavinas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių "Varpo" mokykla)
1894.Rugilė Lengertaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
1895.Ariana Citovič (Anglų kalba, Elektrėnų pradinė mokykla)
1896.Danielė Augulytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio rajono Ramygalos gimnazija)
1897.Adomas Buinauskas (Anglų kalba, Kauno r. Domeikavos gimnazija)
1898.Marija Pociūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
1899.Dovydas Martinkėnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus lietuvių namai)
1900.Areta Šapovalova (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Dainų progimnazija)
1901.Kristijonas Karačionka (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
1902.Elinga Frolovaitė (Anglų kalba, Raseinių Šaltinio progimnazija)
1903.Mikas Mockelis (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės "Smalsučio" pradinė mokykla)
1904.Dominykas Nikulinas (Anglų kalba, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
1905.Gabrielė Skruibytė (Matematika, Jonavos pradinė mokykla)
1906.Gabrielė Joniškytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla)
1907.Rokas Lokuševičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Minijos" progimnazija)
1908.Rokas Kesylis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
1909.Patricija Bylinskaja (Matematika, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
1910.Audrius Pocius (Matematika, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1911.Ajus Jablonskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Skuodo Bartuvos progimnazija)
1912.Lijus Smilgys (Matematika, Plungės r. Prūsalių mokykla-darželis)
1913.Dainius Gudjonis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Obelyno pagrindinė mokykla)
1914.Vilūnė Purlytė (Geografija, Širvintų r. Gelvonų gimnazija)
1915.Marija Pociūtė (Matematika, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
1916.Vaidas Meižys (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
1917.Lukas Baras (Matematika, Šakių r. Sintautų pagrindinė mokykla)
1918.Adrijus Stoškus (Matematika, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
1919.Adomas Vaitelis (Informacinės technologijos, Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
1920.Vytenis Anilionis (Informacinės technologijos, Panevėžio Rožyno progimnazija)
1921.Emilija Lenčiauskaitė (Matematika, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
1922.Aleksas Tučius (Informacinės technologijos, Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
1923.Danielius Malinauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Dainų progimnazija)
1924.Jermolajevas Jokūbas (Biologija, pasaulio pažinimas, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
1925.Witalik Gołombowski (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Nemenčinės K. Parčevskio gimnazija)
1926.Aleksandr Kirillov (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
1927.Setas Dauparas (Matematika, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
1928.Rokas Paulavičius (Matematika, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
1929.Vilius Rimkus (Geografija, Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
1930.Gilvydas Jakštas (Geografija, Kauno Rokų gimnazija)
1931.Herkus Jurga (Matematika, Všį "Šiaurės licėjus")
1932.Ignas Bielskis (Matematika, Všį "Šiaurės licėjus")
1933.Tomas Muzikevičius (Matematika, Kalvarijos gimnazija)
1934.Gabrielė Snarskaitė (Matematika, Lazdijų r. Aštriosios Kirsnos mokykla)
1935.Aistė Kasiliauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Obelyno pagrindinė mokykla)
1936.Samanta Grigaitytė (Istorija, Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija)
1937.Jokūbas Simonaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Palemono gimnazija)
1938.Greta Pušklevič (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
1939.Domas Morozas (Matematika, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
1940.Herkus Čamanas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Veršvų gimnazija)
1941.Karolina Varno (Anglų kalba, Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
1942.Smiltė Usvaltaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Riešės gimnazija)
1943.Evelina Romaraitė (Anglų kalba, Anykščių r. Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija)
1944.Voleikaitė Evelina (Anglų kalba, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
1945.Domantas Užkuraitis (Geografija, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
1946.MIGLĖ CHIMIČIŪTĖ (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio rajono Velžio gimnazija)
1947.Benas Dirsė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1948.Lukas Tamošiūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Palemono gimnazija)
1949.Daumantas Aistis (Informacinės technologijos, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
1950.Augustė Tamulionytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
1951.Saimonas Bukelis (Matematika, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
1952.Brigita Jučaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio rajono Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
1953.Viltė Vaitkutė (Anglų kalba, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1954.laurynas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
1955.Mocanu Roman (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
1956.Dominykas Liepa (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Viršuliškių progimnazija)
1957.Karolina Rekutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1958.Simas Žilius (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos rajono Agluonėnų pagrindinė mokykla)
1959.Edgar Ivanec (Matematika, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
1960.Urtė Mickytė (Matematika, Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
1961.Kristijonas Karačionka (Matematika, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
1962.Nojus Žioba (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
1963.Austėja Karbauskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
1964.Dovydas Kėsylis (Informacinės technologijos, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
1965.Martynas Gudjonis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Obelyno pagrindinė mokykla)
1966.Kasparas Cijūnaitis (Matematika, Giedraičių A.Jaroševičiaus gimnazijos Dubingių skyrius)
1967.Buckutė Adriana (Matematika, Šalčininkų r. Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija)
1968.Dainius Gudjonis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Obelyno pagrindinė mokykla)
1969.Justas Riselis (Istorija, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
1970.Miglė Jaudzemaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
1971.IZABELĖ LABOVIČ (Anglų kalba, Trakų r. Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazija)
1972.Rapolas Tamoševičius (Chemija, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
1973.Kostas Paškevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
1974.Domantas Ignatavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Voveriškių mokykla)
1975.Rėkus Tautvydas (Matematika, Kauno Veršvų gimnazija)
1976.Danielė Dibrova (Anglų kalba, Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
1977.Daniel Gurvič (Fizika, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
1978.Matas Nojus Liubinas (Anglų kalba, Vilniaus Antakalnio progimnazija)
1979.Baltakytė Rasa (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žemynos progimnazija)
1980.Justas Janulis (Lietuvių kalba ir literatūra, Joniškio r. Gataučių Marcės Katiliūtės mokykla)
1981.Saulė Sinickaitė (Matematika, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
1982.Vakaris Nazarovas (Informacinės technologijos, Šilutės r. Katyčių pagrindinė mokykla)
1983.Kajus Vaitkevičius (Anglų kalba, Lazdijų r. Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija)
1984.Agata Lučinska (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Buivydžių Tadeušo Konvickio gimnazija)
1985.Egidijus Modestavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
1986.Sofja Miler (Informacinės technologijos, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
1987.Kornelija Čenkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Varėnos r. Žilinų pagrindinė mokykla)
1988.Kamilė Obolevičiūtė (Matematika, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
1989.Skaistė Varauskaitė (Anglų kalba, Plungės Senamiesčio mokykla)
1990.Trubila Modestas (Lietuvių kalba ir literatūra, Menachemo gimnazija)
1991.Dovydas Maceikis (Matematika, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
1992.Džiugas Slavinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
1993.Goda Smilgytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1994.Gabija Lalaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
1995.Faustas Surplys (Lietuvių kalba ir literatūra, Všį "Šiaurės licėjus")
1996.Gustas Mickus (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
1997.Simona Kinderytė (Fizika, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
1998.Domantas Remeškevičius (Informacinės technologijos, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
1999.Marija Majauskaitė (Matematika, Vilniaus „Genio“ progimnazija)
2000.Paulius Krukauskas (Chemija, Kauno Jono Basanavičiaus gimnazija)
2001.Gytė Kulikauskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
2002.Gabija Bernotaitė (Matematika, Kauno Palemono gimnazija)
2003.Mantas Žmuidzinas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
2004.Ugnė Šidlauskaitė (Matematika, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
2005.Vakarė Liužinaitė (Matematika, Panevėžio rajono Ramygalos gimnazija)
2006.Matas Jasaitis (Matematika, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
2007.Nauris Bridžius (Informacinės technologijos, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
2008.Martinas Bobyliovas (Informacinės technologijos, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
2009.Vakaris Aleksandravičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
2010.Patrikas Marcinkevičius (Informacinės technologijos, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
2011.Augustas Šiuša (Anglų kalba, Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
2012.Ema Kuokštytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Skuodo Bartuvos progimnazija)
2013.Armandas Mickus (Anglų kalba, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
2014.Adomas Čižius (Anglų kalba, Rokiškio r. Pandėlio gimnazija)
2015.Eidvilė Abromavičiūtė (Matematika, Šiaulių Salduvės progimnazija)
2016.Arnas Juozapavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
2017.Urtė Burbulevičiūtė (Matematika, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
2018.Lukas Norbutas (Matematika, Šilalės r. Kvėdarnos Prano Liatuko pradinė mokykla)
2019.Edvinas Preikšaitis (Informacinės technologijos, Šilutės r. Juknaičių pagrindinė mokykla)
2020.Samanta Kalinauskaitė (Matematika, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
2021.Gustas Mickus (Chemija, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
2022.Austėja Virbickaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
2023.Kornelija Navikaitė (Matematika, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
2024.Kajus Januškevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinė mokykla)
2025.Evita Paškevičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija)
2026.Nojus Jakubauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Veršvų gimnazija)
2027.Gintarė Pamedytytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
2028.Julita Grubliauskaitė (Matematika, Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
2029.Leticija Gutauskaitė (Matematika, Klaipėdos Vitės progimnazija)
2030.Deimantas Chadasevičius (Matematika, Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
2031.Martynas Gudjonis (Informacinės technologijos, Šilalės r. Obelyno pagrindinė mokykla)
2032.Titas Rajunčius (Matematika, Panevėžio rajono Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
2033.Sofija Vetoškina (Anglų kalba, Vilniaus "Saulėtekio" mokykla-daugiafunkcis centras)
2034.Eimis Juozapavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
2035.Saulė Skrabaitė (Chemija, Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centras)
2036.Greta Pušklevič (Anglų kalba, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
2037.Meda Vaišnoraitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
2038.Radu Vyrtosu (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2039.Vaitilavičius Narvydas (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2040.Gabrielė Sinkevičiūtė (Matematika, Riešės gimnazija)
2041.Žemyna Vilutytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2042.MIGLĖ CHIMIČIŪTĖ (Anglų kalba, Panevėžio rajono Velžio gimnazija)
2043.Eneidas Tenys (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Gilvyčių mokykla)
2044.Ignas Morkeliūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių rajono Kriūkų mokykla)
2045.Paulius Gružinskas (Geografija, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
2046.Andrius Junevičius (Anglų kalba, Giedraičių A.Jaroševičiaus gimnazijos Dubingių skyrius)
2047.Elijas- Vidmantas Gudaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
2048.Damkutė Liucija (Anglų kalba, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
2049.Vesta Matulytė (Anglų kalba, Vilniaus Antakalnio progimnazija)
2050.Benas Petreikis (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
2051.Deimantas Kontautas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija)
2052.Demirhan Turgut (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės Senamiesčio mokykla)
2053.Lineta Šerlat (Biologija, pasaulio pažinimas, Šalčininkų r. Butrimonių Anos Krepštul gimnazija)
2054.ŪLA JUODYTĖ (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
2055.Augustas Merkys (Anglų kalba, Marijampolės savivaldybės Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazija)
2056.Urtė Gulbinaitė (Geografija, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2057.Viktorija Abromavičiūtė (Matematika, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
2058.Aistis Linka (Istorija, Utenos Vyturių progimnazija)
2059.Kornelija Žiobaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
2060.Armandas Kaminskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Vydūno gimnazija)
2061.Domas Morozas (Informacinės technologijos, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2062.Orestas (Geografija, Mažeikių Kalnėnų pagrindinė mokykla)
2063.Nojus (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
2064.Gabija Vilimaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
2065.Gabrielė Basiul (Matematika, Vilniaus J. Lelevelio inžinerijos gimnazija)
2066.Rytis Urmilevičius (Matematika, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
2067.GABRIELĖ UŽGALYTĖ (Matematika, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
2068.Kasparas Streckis (Matematika, Vilniaus Baltupių progimnazija)
2069.Kamilė Survilaitė (Matematika, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
2070.Gabija Juškaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių rajono Kriūkų mokykla)
2071.Haris Milčius (Matematika, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
2072.Goda Šlepetytė (Istorija, Klaipėdos rajono Agluonėnų pagrindinė mokykla)
2073.Jokūbas Dargis (Matematika, Birštono gimnazija)
2074.Jokūbas Dagys (Geografija, Panevėžio Rožyno progimnazija)
2075.Oksana Harnerytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės r. Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos Inkaklių skyrius)
2076.Šiaulytė Viltė (Informacinės technologijos, Molėtų pradinė mokykla)
2077.Meda Nijolė Valaitytė (Anglų kalba, Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
2078.Vestina Urbanavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla)
2079.Jonas Peseckis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2080.Simonas Anusas (Matematika, Vilniaus Ozo gimnazija)
2081.Eidvilė Vasauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
2082.Benas Zujevas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
2083.Ugnius Pavlokėnas (Anglų kalba, Kauno r. Babtų gimnazija)
2084.Aistė Urbonaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių Šaltinio progimnazija)
2085.Gintaras Jančiauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
2086.Tauras Vyšniauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2087.Joris Mačiulis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
2088.Urtė Mačerauskaitė (Matematika, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
2089.Doguhan Turgut (Anglų kalba, Plungės Senamiesčio mokykla)
2090.Tautvydas Urbonas (Anglų kalba, Raseinių Šaltinio progimnazija)
2091.Adrija Pansevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Gedminų progimnazija)
2092.Martynas Bykovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
2093.Gvidas Vilimas (Anglų kalba, Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
2094.Marius Karaciejus (Biologija, pasaulio pažinimas, Širvintų r. Gelvonų gimnazija)
2095.Urtė Mačerauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
2096.Nikita Čop (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių pradinė mokykla)
2097.auksė abromaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla)
2098.Kamilė Zavadzkytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Salduvės progimnazija)
2099.Rimavičius Jokūbas (Matematika, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2100.Austėja Vaznytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Veršvų gimnazija)
2101.Gabija Kaselytė (Anglų kalba, Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
2102.Estela Šagalėjevaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
2103.Arnas Bengardavičius (Matematika, Klaipėdos Karalienės Mortos pradinė mokykla)
2104.Ema Glatkauskytė (Matematika, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
2105.Majus Palickaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių progimnazija)
2106.Tomas Paulius Grigorjevas (Informacinės technologijos, Kauno Palemono gimnazija)
2107.Aistė Justinavičiūtė (Matematika, Birštono gimnazija)
2108.Bartasūnaitė Evelina (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
2109.Titas Butanavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
2110.Ignas Cimnolonskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
2111.Izabela Salmanovič (Anglų kalba, Vilniaus r. Rudaminos F. Ruščico gimnazija)
2112.Ugnė Meškuotytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija)
2113.Rokas Vičiulis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių r. Rumšiškių A. Baranausko gimnazija)
2114.Adrija Beniulytė (Anglų kalba, Kupiškio P. Matulionio progimnazijos Kupos pradinio ugdymo skyrius)
2115.Mykolas Butkus (Matematika, Klaipėdos Karalienės Mortos pradinė mokykla)
2116.Gabija Danusaitė (Matematika, Raseinių Šaltinio progimnazija)
2117.Kasparas Chveduk (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių r. Stasiūnų mokykla-darželis "Nykštukas")
2118.Gabija Žulkutė (Matematika, VšĮ "Vaivorykštės tako" gimnazija)
2119.Barbora (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
2120.Narvilaitė Dainora (Istorija, Kretingos r. Jokūbavo A. Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
2121.Dainius Mykolas Varčiūnas (Matematika, Šiaulių Gytarių progimnazija)
2122.Neda Alčauskaite (Matematika, Mažeikių Kalnėnų pagrindinė mokykla)
2123.Radvilas Kukta (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2124.VASARĖ ŽUKAUSKAITĖ (Anglų kalba, Kauno Veršvų gimnazija)
2125.Daniil Frolov (Anglų kalba, Klaipėdos Maksimo Gorkio pagrindinė mokykla)
2126.Rokas Černiauskas (Anglų kalba, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
2127.Paulina Valiūtė (Matematika, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
2128.Smiltė Zagorskaitė (Informacinės technologijos, Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
2129.Ugnė Kararinaitė (Matematika, Šilutės Žibų pradinė mokykla)
2130.Mindaugas Samulionis (Istorija, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
2131.Pijus Žalandauskas (Anglų kalba, Kauno r. Domeikavos gimnazija Užliedžių skyrius)
2132.Arvydas Rakickas (Matematika, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
2133.AISTIS BORUSEVIČIUS (Informacinės technologijos, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
2134.Rytis Urmilevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
2135.Deimantė Butkutė (Anglų kalba, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
2136.Augustė Kustaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
2137.Benas Jurgutis (Biologija, pasaulio pažinimas, Karalienės Mortos mokykla)
2138.Bandžiulis Jokūbas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
2139.Neimantas Burevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
2140.Nikita Arlauskas (Anglų kalba, Vilniaus Lazdynų mokykla)
2141.Matautas Budrys (Matematika, Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija)
2142.Indrė Mozūraitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių "Varpo" mokykla)
2143.VYTAS ŽOSTAUTAS (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio pradinė mokykla)
2144.Eglė Greivytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Rietavo sav. Tverų gimnazija)
2145.Monika Markovaitė (Matematika, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
2146.Kotryna Mejerytė (Anglų kalba, Anykščių r. Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija)
2147.Goda Petraitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla)
2148.Saulė Žemaitaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių rajono Lekėčių mokykla-daugiafunkcis centras)
2149.Mykolas Vaitkevičius (Matematika, Alytaus r. Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazija)
2150.Adriana Jerofejeva (Matematika, Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
2151.Lukas Donec (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
2152.Titas Jakučiūnas (Matematika, Ukmergės r. Pabaisko pagrindinė mokykla)
2153.Saulė Skukauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio rajono Naujamiesčio gimnazija)
2154.Milana Vasiljeva (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
2155.Darius Preisas (Informacinės technologijos, Šiaulių profesinio rengimo centras, Statybos skyrius)
2156.Gajus Gailiūnas (Anglų kalba, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
2157.Kamilė Ramanauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
2158.Emilis Pudžiuvis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Dainų progimnazija)
2159.Domas Andrijauskas (Anglų kalba, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2160.Adrijus Jurkus (Anglų kalba, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
2161.Benas Ežerskis (Informacinės technologijos, Vilniaus „Genio“ progimnazija)
2162.Emilija Suchalet (Istorija, Vilniaus Jono Pauliaus II gimnazija)
2163.Ašmankevičiūtė Marta (Matematika, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
2164.Dominykas Šimkus (Matematika, Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
2165.Karolis Ulozas (Anglų kalba, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
2166.Gabrielė Volfaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
2167.Jokūbas Nevecka (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
2168.Arnoldas Mickus (Matematika, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2169.Martinas Bobyliovas (Matematika, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
2170.Marija Gafurova (Matematika, Šakių rajono Plokščių mokykla - daugiafunkcis centras)
2171.Dovydas Kontenis (Lietuvių kalba ir literatūra, Akmenės rajono Ventos gimnazija)
2172.Luka Padvelskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kalvarijos gimnazija)
2173.Liepa Lukaitė (Informacinės technologijos, Skuodo Bartuvos progimnazija)
2174.Gytis Ališauskas (Matematika, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
2175.Mantė Rekašiutė (Matematika, Telšių "Kranto" progimnazija)
2176.Gabriela Michailova (Matematika, Vilniaus Baltupių progimnazija)
2177.Šeputis Benas Vytautas (Matematika, Telšių "Atžalyno" progimnazija)
2178.Rapolas Tamoševičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
2179.Paulius Šomka (Matematika, Elektrėnų pradinė mokykla)
2180.Viltė Gadliauskaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
2181.Orinta Ivanauskaitė (Matematika, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
2182.Gytis Galbuogis (Matematika, Jurbarko r. Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinė mokykla)
2183.Lukas Žvalionis (Lietuvių kalba ir literatūra, Biržų rajono Medeikių pagrindinė mokykla)
2184.Justinas Kulikauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla, Radvilėnų filialas)
2185.Mūza Svetickaitė (Istorija, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
2186.Justas Augustauskas (Matematika, Alytaus Dainavos progimnazija)
2187.Benas Petreikis (Anglų kalba, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
2188.Dziuginta Molyte (Anglų kalba, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla)
2189.Eivina Keblikaitė (Informacinės technologijos, Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla)
2190.Aidas Vičiūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių r. Girkalnio pagrindinė mokykla)
2191.Vakarė Karsokaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
2192.Nojus Ptakas (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
2193.Daumantas Aistis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2194.Šarūnas Pudžiuvys (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2195.Gabrielius Kripas (Anglų kalba, Kauno Palemono gimnazija)
2196.Saulė Medišauskaitė (Anglų kalba, Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
2197.Dovydas Banelis (Anglų kalba, Vilniaus Salininkų gimnazija)
2198.Charlotte-Gedile Girgzdis (Anglų kalba, Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija)
2199.Gustė Juonytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
2200.Austėja Paliukaitė (Informacinės technologijos, Plungės Senamiesčio mokykla)
2201.Gabija Krinickytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
2202.Donatas Bačiauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
2203.Gustas Klimavičius (Anglų kalba, Vilkaviškio pradinė mokykla (II korpusas))
2204.Saimonas - Emin Gradauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių r. Vilainių mokykla-darželis "Obelėlė")
2205.Ignas Stasiukaitis (Matematika, Anykščių r. Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazija)
2206.Deimantas Kontautas (Anglų kalba, Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija)
2207.eva maleckaite (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
2208.Viltė Jasčamskytė (Anglų kalba, Raseinių Šaltinio progimnazija)
2209.Viktorija Nazarova (Matematika, Panevėžio pradinė mokykla)
2210.Paulius Plerpa (Biologija, pasaulio pažinimas, Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
2211.Sofija Šmakotinaitė (Anglų kalba, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
2212.Mantas Pakutka (Matematika, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
2213.Matas Daujotas (Matematika, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla)
2214.Andrius Česonis (Anglų kalba, Kauno r. Neveronių gimnazija)
2215.Nojus Giusiano (Anglų kalba, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
2216.Gabriela Michailova (Informacinės technologijos, Vilniaus Baltupių progimnazija)
2217.Skinkaitytė Urtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių "Varpo" mokykla)
2218.Povilas Žalys (Anglų kalba, Vilniaus Antakalnio progimnazija)
2219.Tadas Poškus (Istorija, Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla)
2220.Justė Kačinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
2221.Jokūbas Miliauskas (Matematika, Klaipėdos r. Endriejavo pagrindinė mokykla)
2222.Kamilė Obolevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
2223.Laurynas Pauža (Biologija, pasaulio pažinimas, Pagėgių sav. Vilkyškių J. Bobrovskio gimnazija)
2224.Ieva Stankūnavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
2225.Ugnė Kiminiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių r. Miegėnų pagrindinė mokykla)
2226.Kasparas Streckis (Informacinės technologijos, Vilniaus Baltupių progimnazija)
2227.Justinas Vaičius (Matematika, Alytaus Dainavos progimnazija)
2228.Kajus Kamarauskas (Matematika, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
2229.Andrius Mikaliūkštis (Istorija, Kaišiadorių r. Žiežmarių gimnazija)
2230.Urtė Briedytė (Matematika, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
2231.Tajus Paliulis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
2232.Ela Tumynaitė (Matematika, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
2233.Lukas Irčinovas (Lietuvių kalba ir literatūra, KTU inžinerijos licėjus)
2234.Eimantas Žebrauskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės "Babrungo" pagrindinė mokykla)
2235.Aleksas Sabataitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
2236.Emilis Mačiulis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2237.Rugilė Zėringytė (Anglų kalba, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
2238.AUŠRA BERTAŠIŪTĖ (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
2239.Medeina Gričiūtė (Matematika, KTU inžinerijos licėjus)
2240.Tomas Jarmala (Matematika, Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
2241.Adomas Ėvaltas (Matematika, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
2242.Šumskytė Barbora (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Vandžiogalos gimnazija)
2243.Žilvinas Grigonis (Informacinės technologijos, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
2244.Matas Pocius (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ "Vaivorykštės tako" gimnazija)
2245.Aleksas Sabataitis (Matematika, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
2246.Matas Packevičius (Informacinės technologijos, Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
2247.Raimonda Purlytė (Informacinės technologijos, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
2248.Tomas Kuprinskas (Anglų kalba, Alytaus profesinio rengimo centras)
2249.Rokas Čižikas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla)
2250.Gustas Tamašauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos Marijos Tiškevičiūtės mokykla)
2251.Aleksas Plitninkas (Informacinės technologijos, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
2252.Gabija Januševičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
2253.Dovydas šmygelskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Trakų r. Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinė mokykla)
2254.Saulė Sidabraitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
2255.Henrikas Šachmanovas (Geografija, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
2256.Ridas Kryžanauskas (Informacinės technologijos, Vilniaus Žemynos progimnazija)
2257.Danielė Voloncevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
2258.Ovidijus Dapkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių progimnazija)
2259.Edvinas Janušaitis (Matematika, Telšių rajono Upynos pagrindinė mokykla)
2260.Tautvydas Urbonas (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių Šaltinio progimnazija)
2261.Jogilė Abloževičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio rajono Upytės Antano Belazaro pagrindinė mokykla)
2262.Matas Macijauskas (Matematika, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
2263.Justinas Rakauskas (Anglų kalba, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
2264.Gabija Noreikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
2265.Deividas Venckus (Anglų kalba, Mažeikių Sodų pagrindinė mokykla)
2266.Armandas Juškėnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Gilvyčių mokykla)
2267.Deima Simanavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
2268.Medeina Kutraitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
2269.Aurita Slavinskaitė (Anglų kalba, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
2270.Pijus Kaškilevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
2271.Milana Brazdžionytė (Anglų kalba, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
2272.Matas Kavaliauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
2273.Justinas Kulikauskas (Matematika, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla, Radvilėnų filialas)
2274.Zalagaitytė Meida (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
2275.Milda Alseikaitė (Matematika, Kaišiadorių r. Rumšiškių A. Baranausko gimnazija)
2276.Ugnė Kikaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla Mastaičių skyrius)
2277.Emilija Yafimenka (Matematika, Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija)
2278.Emilijus Karpas (Matematika, Skuodo Bartuvos progimnazija)
2279.Gabrielė Rimkutė (Matematika, Šilalės r. Kvėdarnos Prano Liatuko pradinė mokykla)
2280.Deividas Butkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
2281.Rustė Kryžanauskaitė (Anglų kalba, VGTU inžinerijos licėjus)
2282.Benas Amalevičius (Istorija, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
2283.Tautvydas Tenenis (Matematika, Vilniaus Fabijoniškių mokykla)
2284.Karolina Goginašvili (Anglų kalba, Vilniaus r. Riešės šv. Faustinos Kovalskos pagrindinė mokykla)
2285.Gytis Šabasevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Ryto" progimnazija)
2286.Povilas Petrutis (Informacinės technologijos, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
2287.KORNELIJA PERMINAITĖ (Anglų kalba, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
2288.Vilius Jasčamskis (Matematika, Raseinių Šaltinio progimnazija)
2289.Paulina Dzikaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
2290.Modestas Medeckis (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
2291.Gabrielius Žvikas (Anglų kalba, Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
2292.Ugnė Burkovskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
2293.Indrė Nemčiunavičiūtė (Anglų kalba, Radviliškio Vaižganto progimnazija)
2294.Evelina Lavrijaniec (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
2295.Ąžuolas Karpavičius (Matematika, Vilniaus Žvėryno gimnazija)
2296.Nojus Meilys (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės rajono Pakražančio gimnazija)
2297.Lukas Žvalionis (Biologija, pasaulio pažinimas, Biržų rajono Medeikių pagrindinė mokykla)
2298.Ūla Smirnovaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
2299.Aušra Vaitkevičiūtė (Anglų kalba, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
2300.Toma Jerofejevaitė (Matematika, Jonavos Panerio pradinė mokykla)
2301.Sebastian Butrim (Anglų kalba, Šalčininkų r. Eišiškių gimnazija)
2302.Meda Sadūnaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
2303.Ignotas Rozovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
2304.Ugnė Gagiškytė (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus)
2305.Enrika Jankūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2306.Kasparavičius Šarūnas (Informacinės technologijos, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2307.Žygimantas Dūda (Anglų kalba, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
2308.Rusnė Pečiukonytė (Informacinės technologijos, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
2309.Kostas Kutra (Informacinės technologijos, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
2310.Benediktas Žagunis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių r. Šėtos gimnazija)
2311.Kajus Steckas (Matematika, Švenčionių pradinė mokykla)
2312.VAKARIS PETRIKAS (Anglų kalba, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
2313.Airinta Labinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Elektrėnų savivaldybės Vievio gimnazija)
2314.VAINA JOKŪBAS (Geografija, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
2315.Liutauras Kiudys (Matematika, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
2316.Kuprys Matas (Lietuvių kalba ir literatūra, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2317.Justina Kudirkaitė (Matematika, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2318.Kipras Marčiauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Medelyno progimnazija)
2319.Gustė Eglynaitė (Matematika, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
2320.Goda Muravskytė (Anglų kalba, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
2321.Simonas Laukaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kazlų Rūdos "Elmos" mokykla-darželis)
2322.Edas Lašas (Chemija, Kauno Senamiesčio progimnazija)
2323.Ūla Smirnovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
2324.Gajus Gailiūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
2325.Karilė Norvilaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija)
2326.Jokūbas Baranauskas (Matematika, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
2327.Kajus Korsakas (Anglų kalba, Radviliškio Vaižganto progimnazija)
2328.Marius Šukaitis (Matematika, Vilniaus Gabijos gimnazija)
2329.Vakarė Petrauskaitė (Matematika, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
2330.Kristina Kreičmonaitė (Anglų kalba, Utenos Dauniškio gimnazija)
2331.Jokūbas Petraitis (Fizika, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
2332.Justinas Afoninas (Matematika, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
2333.Jokūbas Jonas Sutkus (Matematika, Šiaulių Medelyno progimnazija)
2334.Emilija Staskevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kalvarijos sav. Akmenynų pagrindinė mokykla)
2335.Garmutė Goda (Matematika, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
2336.Adomas Linkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
2337.Patrycja Slotvinska (Informacinės technologijos, Vilniaus J. Lelevelio inžinerijos gimnazija)
2338.Ema (Anglų kalba, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
2339.Kontrimas Tautvydas (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
2340.Domantė Lažauninkaitė (Anglų kalba, Šakių "Varpo" mokykla)
2341.Kerpė Rokas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
2342.Jargin Dmitrij (Istorija, Juodšilių "Šilo" gimnazija)
2343.Augustas Jasaitis (Anglų kalba, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
2344.Faustas Švernenka (Biologija, pasaulio pažinimas, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
2345.Mantas Merkys (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
2346.Saulė Šiaulytė (Anglų kalba, Molėtų pradinė mokykla)
2347.Kajus Urbanavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla)
2348.Gabija Kaselytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
2349.Domantas Sapkauskas (Anglų kalba, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
2350.Auksė Tamošauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės vyskupo Motiejaus Valančiaus pradinė mokykla)
2351.Danielė Balandytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
2352.Nojus Kleistas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių progimnazija)
2353.Germantė Kladkaitė (Anglų kalba, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
2354.Armandas-Jonas Kiršis (Lietuvių kalba ir literatūra, Akmenės rajono Papilės Simono Daukanto gimnazija)
2355.Emilis Dimavičius (Anglų kalba, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
2356.ADAMAS VAITAITIS (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės "Šilo" progimnazija)
2357.Lavija Rybakova (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
2358.Vakaris Samauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Varėnos r. Senosios Varėnos Andriaus Ryliškio pagrindinė mokykla)
2359.Karolina Bliudžiūtė (Istorija, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
2360.Akvilė Staražinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės rajono Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija)
2361.Patricija Kačinskaitė (Matematika, Kauno Dainavos progimnazija)
2362.Reigardas Mikalauskas (Informacinės technologijos, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
2363.Urtė Jankauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Genio" progimnazija, Centro filialas)
2364.Kristupas Pilitauskas (Matematika, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
2365.Mantas Kalinauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2366.Miglė Dainelytė (Informacinės technologijos, Radviliškio r. Grinkiškio Jono Poderio gimnazija)
2367.Austėja Karbauskytė (Geografija, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
2368.Dominykas Jarašūnas (Anglų kalba, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
2369.Erlanda Kanišauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio r. Grinkiškio Jono Poderio gimnazija)
2370.Augustinas Danius (Matematika, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
2371.Justas Černulis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2372.Gintaras Jančiauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
2373.Saulius Mikulėnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
2374.Paulius Janikūnas (Anglų kalba, Panevėžio „Aušros“ progimnazija)
2375.Imantas Balčiūnas (Matematika, Šiaulių Gytarių progimnazija)
2376.Saulius Mikulėnas (Informacinės technologijos, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
2377.Monika Lonskaja (Matematika, Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
2378.Karolina Rekutė (Matematika, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2379.Tomas Petrulevičius (Anglų kalba, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
2380.Ugnė Matutytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla)
2381.Austėja Pužauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių "Varpo" mokykla)
2382.Ugnė Šakinytė (Matematika, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
2383.Titas Lobanovas (Istorija, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
2384.Simona Tažibajeva (Anglų kalba, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
2385.Arminas Rabzin (Biologija, pasaulio pažinimas, Trakų r. Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinė mokykla)
2386.Emilis Sapkauskas (Informacinės technologijos, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
2387.Danielius Šeršniovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
2388.Aistė Vilkaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
2389.Gabrielė Zorskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
2390.Augustė Stočkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Babtų gimnazija)
2391.Tadas Mačiunskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės Marijonų gimnazija)
2392.Austė Šimkutė (Istorija, Joniškio r. Skaistgirio gimnazija)
2393.Ignas Tumelis (Matematika, Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
2394.Andrėja Ribakovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
2395.Klaudijus Petrauskas (Matematika, Kauno statybos ir paslaugų mokymo centras)
2396.Martin Kisel (Anglų kalba, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
2397.Evaldas Leckas (Anglų kalba, Panevėžio rajono Ramygalos gimnazija)
2398.Paulina Sabanskytė (Anglų kalba, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
2399.Kamila Klenovska (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Rudaminos F. Ruščico gimnazija)
2400.Emilija Bendžiūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio rajono Pajevonio pagrindinė mokykla)
2401.Gabrielė Kuzmickaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
2402.Lėja Semenikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
2403.Dovydas Ilgūnaitis (Anglų kalba, Šakių "Varpo" mokykla)
2404.Mantė Gražulytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Rožyno progimnazija)
2405.Domantas Vosylius (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės "Žiburėlio" mokykla-daugiafunkcis centras)
2406.Aironas Gailius (Anglų kalba, Jonavos "Lietavos" pagrindinė mokykla)
2407.Deimantė Raškevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Veršvų gimnazija)
2408.Ugnius Dubaka (Matematika, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
2409.Markas Pilinkus (Matematika, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
2410.Meida Paulauskaite (Geografija, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
2411.Rugilė Čyvaitė (Istorija, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
2412.Medeina Janauskytė (Matematika, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
2413.Simona Bieliauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
2414.Nelija Ravaitytė (Anglų kalba, Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
2415.Tomas Paulius Grigorjevas (Matematika, Kauno Palemono gimnazija)
2416.Eimantas Jankovskij (Matematika, Riešės gimnazija)
2417.Ernestas Petraitis (Informacinės technologijos, Kauno Milikonių progimnazija)
2418.Dominykas Jarašūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
2419.Kajus Dargis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2420.Marcin Vyšinski (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
2421.Vėjas Staugaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ "Ruduo-pavasaris")
2422.Kristijonas Grikys (Anglų kalba, Vilniaus Baltupių progimnazija)
2423.Vismantas Žukas (Fizika, Kauno Milikonių progimnazija)
2424.Brigita Ruseckaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Giedraičių A.Jaroševičiaus gimnazijos Dubingių skyrius)
2425.Linas Duoba (Informacinės technologijos, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
2426.Vaiva Dyglytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2427.Martynas Kuras (Biologija, pasaulio pažinimas, Elektrėnų savivaldybės Semeliškių gimnazija)
2428.Nojus Žioba (Matematika, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
2429.Vakaris Naujokaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
2430.Meda Sadūnaitė (Fizika, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
2431.Rugilė Rachlevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
2432.Domantas Sapkauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
2433.Juozas Taletavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų r. Balbieriškio pagrindinė mokykla)
2434.Titas Strikauskas (Anglų kalba, Jonavos rajono Panoterių Petro Vaičiūno pagrindinė mokykla)
2435.Paulina Leškutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių specialioji mokykla)
2436.Raminta Akinskaitė (Anglų kalba, Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
2437.Majus Urbonavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
2438.Austėja Gedmantaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
2439.Emilija Budryte (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės "Babrungo" pagrindinė mokykla)
2440.Eglė Kilinskytė (Matematika, Kauno dailės gimnazija)
2441.Meda Martuzevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
2442.Nojus Juozaponis (Matematika, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
2443.Joris Skėrys (Matematika, Karalienės Mortos mokykla)
2444.Karizna Vilius (Informacinės technologijos, Kretingos r. Jokūbavo A. Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
2445.Rūta Mockevičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija)
2446.Vytenis Anilionis (Istorija, Panevėžio Rožyno progimnazija)
2447.Augustas Pelekevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
2448.Kamilė Pranytė (Anglų kalba, Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija)
2449.Viltė Budraitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
2450.Rokas Eitkevičius (Matematika, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
2451.Laurynas Motiekaitis (Anglų kalba, „Vaivorykštės tako“ gimnazijos Vilniaus filialas)
2452.Amelija Zajančkovskaja (Informacinės technologijos, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
2453.Meida Baltėnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
2454.kajus ivanauskas (Informacinės technologijos, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
2455.Justina Kavoliūnaitė (Istorija, Kupiškio r. Noriūnų Jono Černiaus pagrindinė mokykla)
2456.Dominykas Čiutas (Biologija, pasaulio pažinimas, Trakų r. Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinė mokykla)
2457.Akvilė Marozaitė (Informacinės technologijos, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
2458.Emilijus Karpas (Lietuvių kalba ir literatūra, Skuodo Bartuvos progimnazija)
2459.Deividas Kasparavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės rajono Vidsodžio pagrindinė mokykla)
2460.Goda Mockevičiūtė (Anglų kalba, Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla Mastaičių skyrius)
2461.Milana Ochrimenko (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
2462.Nojus Čepas (Informacinės technologijos, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
2463.Motiejus Bačkis (Matematika, Vilniaus savivaldybės Grigiškių pradinė mokykla)
2464.Kristijonas Glušniovas (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus Dvarčionių skyrius)
2465.Laurynas Dominykas Balkūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
2466.Viltė Marija Marčiukaitytė (Istorija, Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras)
2467.Rokas Čižikas (Anglų kalba, Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla)
2468.Paulina Samanytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
2469.Gustas Vaškelis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio "Aušros" gimnazija)
2470.Deividas Chepukas (Informacinės technologijos, Klaipėdos Vitės progimnazija)
2471.Agnė Kološinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
2472.Ąžuolas Šiaudvytis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
2473.Tomas Paulius Volikas (Matematika, Šiaulių Ragainės progimnazija)
2474.Viltė Šidlauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių progimnazija)
2475.Povilas Liuokaitis (Anglų kalba, Jurbarko r. Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinė mokykla)
2476.Nikita Bumažnikov (Matematika, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
2477.Ieva Ruseckaite (Anglų kalba, Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
2478.Kasparas Cijūnaitis (Anglų kalba, Giedraičių A.Jaroševičiaus gimnazijos Dubingių skyrius)
2479.Laurynas Pakerys (Lietuvių kalba ir literatūra, Giedraičių A.Jaroševičiaus gimnazijos Dubingių skyrius)
2480.PIJUS MEŠKAUSKAS (Matematika, Vilniaus Vilkpėdės darželis-mokykla)
2481.Vilija Petruitytė (Informacinės technologijos, Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
2482.Danas Bernatonis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Baltupių progimnazija)
2483.Kasparas Ulickas (Matematika, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
2484.Vaiva Musneckytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
2485.Markas- Stanislovas Šamrinas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Gedminų progimnazija)
2486.Aretas Galinaitis (Matematika, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
2487.Laurynas Agejevas (Anglų kalba, Vilniaus Žvėryno gimnazija)
2488.Matas Švenčionis (Matematika, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
2489.Agota Petrulytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
2490.Aneta Lialka (Matematika, Trakų r. Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazija)
2491.Matas Jurevičius (Informacinės technologijos, Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazija)
2492.čižikaitė Gabija (Anglų kalba, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
2493.Gabija Abdulskytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės "Ryto" pagrindinė mokykla)
2494.Paulina Sabanskytė (Matematika, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
2495.Taigas Simutis (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
2496.Faustas Surplys (Biologija, pasaulio pažinimas, Všį "Šiaurės licėjus")
2497.Gabrielius Jankauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Obelyno pagrindinė mokykla)
2498.Emilija Stašiūnaitė (Anglų kalba, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
2499.Saimonas Bukelis (Anglų kalba, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
2500.Andrius Pinkevičius (Geografija, Šakių rajono Kriūkų mokykla)
2501.Gabija Vilimaitė (Anglų kalba, Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
2502.Vakaris Matušauskas (Matematika, Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
2503.Petras Lukas Baravykas (Biologija, pasaulio pažinimas, Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija)
2504.Gustė Lupeikytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
2505.Goda Židickytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
2506.Goda Nekrašiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla)
2507.Arnas Sinkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla)
2508.Austėja Karbauskytė (Matematika, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
2509.Agnė Ulinauskaitė (Istorija, Birštono gimnazija)
2510.Urtė Petkutė (Anglų kalba, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
2511.Žygimantas Šukis (Anglų kalba, Vilniaus Salininkų gimnazija)
2512.Rapolas Sugintas (Matematika, Vilniaus "Genio" progimnazija)
2513.Rokas Cickevičius (Anglų kalba, Alytaus Dainavos progimnazija)
2514.TAJUS JAKUŠKA (Lietuvių kalba ir literatūra, Pasvalio r. Narteikių mokykla-darželis "Linelis")
2515.Titas Bambalas (Matematika, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
2516.Paulius Stasionis (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Dainavos progimnazija)
2517.Maslov Orestas (Anglų kalba, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
2518.Tadas Mačiunskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Marijonų gimnazija)
2519.Vaida Jėgerytė (Informacinės technologijos, Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
2520.Rugilė Stanevičiūtė (Geografija, Vilniaus Baltupių progimnazija)
2521.Justas Beržanskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
2522.Džiugas Lažauninkas (Matematika, Vilniaus Žemynos progimnazija)
2523.Paulius Žilėnas (Informacinės technologijos, Vilniaus Žvėryno gimnazija)
2524.Patricija Grubliauskaite (Matematika, Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
2525.Gabija Slavinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
2526.Dominykas Zališauskas (Anglų kalba, Vilniaus "Genio" progimnazija)
2527.Simonas Čečėta (Matematika, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
2528.Ignotas Želvys (Istorija, Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
2529.Lukas Irčinovas (Matematika, KTU inžinerijos licėjus)
2530.Milda Krauleidytė (Anglų kalba, Raseinių Šaltinio progimnazija)
2531.Mantas Cipkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
2532.Oskaras Vaškevičius (Anglų kalba, Molėtų progimnazija)
2533.Daumantas Aistis (Matematika, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2534.Kajus Misevičius (Matematika, Kėdainių r. Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinė mokykla)
2535.Jonas Jasevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vaišvydavos pagrindinė mokykla)
2536.Austėja Stasevičiūtė (Informacinės technologijos, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
2537.Mintautė Kernazickaitė (Matematika, Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
2538.Modestas Šreideris (Matematika, Alytaus rajono Daugų Vlado Mirono gimnazija)
2539.Ąžuolas Steputis (Anglų kalba, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
2540.Tomas Bartulis (Anglų kalba, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
2541.Dominykas Jarašūnas (Matematika, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
2542.Patricija Pranciulytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
2543.Ugnius Bakelis (Matematika, Kazlų Rūdos sav. Bagotosios pagrindinė mokykla)
2544.Jokūbas Grinkevičius (Matematika, Prienų r. Stakliškių gimnazija)
2545.Titas Zablockis (Matematika, Kauno Vaišvydavos pagrindinė mokykla)
2546.Lukas Štrimaitis (Istorija, Kazlų Rūdos sav. Plutiškių gimnazija)
2547.Kostas Paškevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
2548.Eimantas Butrimavičius (Informacinės technologijos, Jonavos pradinė mokykla)
2549.Kristupas Mickevičius (Informacinės technologijos, Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
2550.Teklė Kucinaitė (Istorija, Jurbarko r. Viešvilės pagrindinė mokykla)
2551.Greta Osterytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
2552.Urtė Bernotaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
2553.Simas Putrius (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
2554.Aušra Malskaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Balsių progimnazija)
2555.Radvilas Javtokas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Medelyno progimnazija)
2556.Gerda Grubliauskaitė (Matematika, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
2557.Emilis Spiridovič (Matematika, Riešės gimnazija)
2558.Domantas Remeškevičius (Anglų kalba, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
2559.Oskaras Paldauskas (Anglų kalba, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
2560.Auksė Dragūnaitė (Matematika, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
2561.Aretas Galinaitis (Anglų kalba, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
2562.Vakaris Samauskas (Anglų kalba, Varėnos r. Senosios Varėnos Andriaus Ryliškio pagrindinė mokykla)
2563.Aleksas Plitninkas (Matematika, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
2564.Edvinas Puplauskas (Matematika, Gargždų "Minijos" progimnazija)
2565.Rugilė (Anglų kalba, Kauno Milikonių progimnazija)
2566.Ernestas Aleksiukas (Matematika, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
2567.Austėja Paluckaitė (Fizika, Vilkaviškio r. Gižų Kazimiero Baršausko mokykla - daugiafunkcis centras)
2568.DMITRIJ STEFANOVIČ (Biologija, pasaulio pažinimas, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
2569.Paulina Mitkutė (Anglų kalba, Kauno Milikonių progimnazija)
2570.Petrošius Darius (Biologija, pasaulio pažinimas, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
2571.Emilis Spiridovič (Biologija, pasaulio pažinimas, Riešės gimnazija)
2572.AMADĖJA MĖTA KARALIŪTĖ (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
2573.Paulius Ilmonas (Matematika, Joniškėlio Igno Karpio žemės ūkio ir paslaugų mokykla)
2574.Ugnė Paulikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2575.Justas Riselis (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
2576.Tautvydas Žilinskas (Anglų kalba, Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinė mokykla)
2577.Austėja Liutvinaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių rajono Kriūkų mokykla)
2578.Rokas Rancovas (Matematika, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
2579.Vytė Jaraminaitė (Anglų kalba, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
2580.Liudas Grencevičius (Geografija, Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
2581.Ignas Strolis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šv. Juozapo mokykla)
2582.Mykhailo Berezutskyi (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Aleksandro Puškino vidurinė mokykla)
2583.Vytautas Žiška (Lietuvių kalba ir literatūra, Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centras)
2584.Vytautas Apšega (Biologija, pasaulio pažinimas, Riešės gimnazija)
2585.Saulė Bukantaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
2586.Danielius Šeršniovas (Informacinės technologijos, Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
2587.Gintarė Rimkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės pirmoji gimnazija)
2588.Loranas Beržinis (Anglų kalba, Šiaulių Gegužių progimnazija)
2589.Saulius Klenauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2590.Pijus Šakinis (Matematika, Plungės Senamiesčio mokykla)
2591.Benas Laurinavičius (Anglų kalba, Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
2592.Estela Petrauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės sav. Želsvos pagrindinė mokykla)
2593.Tomas Darčkus (Matematika, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
2594.Mantas Stonkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Skuodo Bartuvos progimnazija)
2595.Karolis Bintautas (Anglų kalba, Radviliškio r. Pakalniškių pagrindinė mokykla)
2596.Česokas Kristupas (Istorija, Šalčininkų r. Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija)
2597.Matas Tubutis (Matematika, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
2598.Linas Zdanavičius (Anglų kalba, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
2599.Faustas Švernenka (Matematika, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
2600.Laura Rakauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Veršvų gimnazija)
2601.Jelizavetai Ivanova (Matematika, Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija)
2602.Greta Nanmavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos pradinė mokykla)
2603.Povilėnas Arminas (Istorija, Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazija)
2604.Jokūbas Mažeika (Anglų kalba, Vilniaus r. Sudervės Mariano Zdziechovskio pagrindinė mokykla)
2605.Girius Bružinskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
2606.Veronika Rukaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos rajono Salantų gimnazija)
2607.Gabija Vilimaitė (Matematika, Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
2608.simona skrodenytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla)
2609.Milda Šemetaitė (Matematika, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
2610.Haris Milčius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
2611.GABRIELĖ UŽGALYTĖ (Anglų kalba, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
2612.Dominyka Aidukaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
2613.Jokūbas Palekas (Matematika, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
2614.Luknė Banevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
2615.Domas Velutis (Matematika, Kupiškio P. Matulionio progimnazijos Kupos pradinio ugdymo skyrius)
2616.Augustas Plukys (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
2617.Gražvydas Miknys (Anglų kalba, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
2618.Benas Kandrotas (Matematika, Kauno Veršvų gimnazija)
2619.Gustė Survilaitė (Informacinės technologijos, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
2620.Erikas Čepliauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vaišvydavos pagrindinė mokykla)
2621.Akvilina Dargužytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
2622.Herkus Valauskas (Matematika, Vilniaus "Ryto" progimnazija)
2623.Danielius Šeršniovas (Matematika, Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
2624.Goda Senulytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Vilnies" pagrindinė mokykla)
2625.Donat Vilčinskij (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija)
2626.Rokas Bomblauskas (Matematika, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
2627.Rimvydas Masas (Matematika, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
2628.Paulius Keblikas (Matematika, Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
2629.Gvidas Beržanskis (Matematika, Šilutės r. Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos Inkaklių skyrius)
2630.Jorūnė Zauraitė (Matematika, Šiaulių Dainų progimnazija)
2631.Ugnė Balandytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
2632.Amelija Balytė (Anglų kalba, Skuodo Bartuvos progimnazija)
2633.Naglis Daugėla (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla)
2634.Milda Kviliūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
2635.Margarita Ratkelytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Senamiesčio progimnazija)
2636.Paulius Klimovas (Geografija, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
2637.Nedas Judeikis (Informacinės technologijos, Rietavo savivaldybės Žadvainių pagrindinė mokykla)
2638.Kristupas Mitkevičius (Matematika, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
2639.Naglis Krikščiūnas (Matematika, Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
2640.Ignas Bogdanavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
2641.Jorė Jonušaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
2642.Akvilė Bajarčiūtė (Anglų kalba, Kauno Palemono gimnazija)
2643.Viltė Martusevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
2644.Mija Tiškovaitė (Matematika, Širvintų pradinė mokykla)
2645.Ovidijus Dapkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Milikonių progimnazija)
2646.Auksė Dragūnaitė (Anglų kalba, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
2647.KAROLIS CVEKELIS (Anglų kalba, Vilniaus Maironio progimnazija)
2648.Neila Šneiderytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Jurbarko r. Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinė mokykla)
2649.Marius Pervazas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vištyčio Petro Kriaučiūno mokykla-daugiafunkcis centras)
2650.Urtė Sakalauskaitė (Informacinės technologijos, Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla Mastaičių skyrius)
2651.Nojus Nemčiauskas (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2652.Gytis Lukoševičius (Fizika, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
2653.Gabija Abdulskytė (Anglų kalba, Plungės "Ryto" pagrindinė mokykla)
2654.Saulė Patricija Matulevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
2655.Gustavas Tilindis (Informacinės technologijos, Všį "Šiaurės licėjus")
2656.Emilija Severina Žakytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Dainų progimnazija)
2657.Vilius Rimkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
2658.Kotryna Bažanovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
2659.Aurėja Neverdauskytė (Matematika, Kauno jėzuitų gimnazija)
2660.Deividas Stiklius (Matematika, Klaipėdos r. Endriejavo pagrindinė mokykla)
2661.Rusnė Zagorskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Voveriškių mokykla)
2662.Vytautė Šilerytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno dailės gimnazija)
2663.Aidas Valentinavičius (Anglų kalba, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
2664.Ema Minevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Riešės gimnazija)
2665.Rokas Bumblauskas (Matematika, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
2666.Milda Alseikaitė (Anglų kalba, Kaišiadorių r. Rumšiškių A. Baranausko gimnazija)
2667.Akvilė Vanagaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos mokykla-vaikų darželis "Varpelis")
2668.Lėja Puzinaitė (Anglų kalba, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
2669.Viktoras Girdžius (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių Šaltinio progimnazija)
2670.Deimantė Šileikaitė (Matematika, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
2671.Ignas Gricius (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2672.Karolis Bintautas (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio r. Pakalniškių pagrindinė mokykla)
2673.Kajus Baliukevičius (Matematika, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės pagrindinio ugdymo skyrius)
2674.Šiaulytė Viltė (Anglų kalba, Molėtų pradinė mokykla)
2675.Martyna Grėbliauskaitė (Informacinės technologijos, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
2676.Greta Praspaliauskaitė (Matematika, Kauno Šv. Kazimiero progimnazija)
2677.Gintarė Sivolovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Garliavos Juozo Lukšos gimnazija)
2678.Armandas Juškėnas (Informacinės technologijos, Šiaulių r. Gilvyčių mokykla)
2679.OKSANA PAVOLYTĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių r. Akademijos gimnazija "Kaštono" skyrius)
2680.Augustas Lebedevas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
2681.MATAS GRUŠAUSKAS (Anglų kalba, Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
2682.Saulius Mikulėnas (Matematika, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
2683.Milda Marčiulaitytė (Matematika, Alytaus "Drevinuko" mokykla-darželis)
2684.Augustė Kurnickaja (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
2685.Eglė Rauktytė (Anglų kalba, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2686.Dominykas Saukevičius (Anglų kalba, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
2687.Adrija Kuktaitė (Anglų kalba, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
2688.Ignas Gricius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2689.Kamilė Samulionytė (Istorija, Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
2690.Danielė Veikšraitė (Anglų kalba, Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
2691.Marija Stankevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
2692.Paulina Baltakytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
2693.Nojus Devenson (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla)
2694.Viktorija Jankelait (Matematika, Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
2695.Agnė Ulinauskaitė (Informacinės technologijos, Birštono gimnazija)
2696.Ignas Kybartas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla)
2697.Nojus Kvedaras (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
2698.Domilė Tunaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
2699.Krukauskaitė Danielė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
2700.Greta Pociūtė (Matematika, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
2701.Rokas Antanavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
2702.Aidas Valentinavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
2703.Sofyja Stulpinaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
2704.Dominykas Petrulevičius (Matematika, Vilniaus r. Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazija)
2705.Gabrielė Kelmelytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų r. Jiezno gimnazija)
2706.Danielius Matuzas (Matematika, Pasvalio r. Vaškų gimnazija)
2707.Karolina Blauzdytė (Informacinės technologijos, Ukmergės rajono Veprių pagrindinė mokykla)
2708.Stela Denisovaitė (Matematika, Vilniaus "Laisvės" gimnazija)
2709.Vilius Jasčamskis (Informacinės technologijos, Raseinių Šaltinio progimnazija)
2710.Povilas Totoraitis (Anglų kalba, Marijampolės PRC Kudirkos Naumiesčio skyrius)
2711.Rugilė Aksiutovaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
2712.Vilius Rimkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
2713.Kevinas Lavčenko (Matematika, Kretingos r. Vydmantų gimnazija)
2714.Patricija Pranciulytė (Matematika, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
2715.Vytautė Vasiliauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių r. Girkalnio pagrindinė mokykla)
2716.Nojus Meilys (Matematika, Kelmės rajono Pakražančio gimnazija)
2717.Augustina Janušauskaitė (Matematika, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
2718.Rugilė Ivanauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
2719.Elijas Zavertas (Matematika, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
2720.Goda Borodulina (Informacinės technologijos, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
2721.Akvilė Marozaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
2722.Simas Čaponka (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio r. Obelių gimnazija)
2723.Raminta Pabiržytė (Matematika, Kauno Dainavos progimnazija)
2724.Pijus Slavinskas (Geografija, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
2725.Dainius Lencevičius (Matematika, Kauno specialioji mokykla)
2726.Augustas Voveris (Matematika, Alytaus Dainavos progimnazija)
2727.Gustė Žickytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
2728.Pijus Jančauskas (Matematika, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
2729.Greta Kasinskaitė (Informacinės technologijos, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
2730.Justina Jonušaitė (Informacinės technologijos, Telšių r. Ubiškės mokykla-daugiafunkcis centras)
2731.Kevin Kulikovski (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Maišiagalos kun. Juzefo Obrembskio gimnazija)
2732.Kristijonas Glušniovas (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus Dvarčionių skyrius)
2733.Rokas Orantas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
2734.EVALDAS PATINSKAS (Informacinės technologijos, Panevėžio rajono Velžio gimnazija)
2735.Tomas Pavliukovič (Informacinės technologijos, Vilniaus Balsių progimnazija)
2736.MATAS GRUŠAUSKAS (Biologija, pasaulio pažinimas, Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
2737.Simona Rėklaitytė (Matematika, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
2738.Kasparas Streckis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Baltupių progimnazija)
2739.Arnas Papirtis (Informacinės technologijos, Utenos mokykla - vaikų darželis "Eglutė")
2740.Gustė Fiodorovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos Panerio pradinė mokykla)
2741.Greta Morkūnaitė (Anglų kalba, Jonavos rajono Užusalių pagrindinė mokykla)
2742.Domantas Gurskas (Anglų kalba, Kauno Milikonių progimnazija)
2743.Alan Katin Ridik (Matematika, Anykščių r. Debeikių pagrindinė mokykla)
2744.Agnė Makaraitė (Anglų kalba, Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazija)
2745.Liudas Gumuliauskas (Informacinės technologijos, Šiaulių jėzuitų mokykla)
2746.Karolina Ignatavičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus r. Nemenčinės K. Parčevskio gimnazija)
2747.Zalagaitytė Meida (Matematika, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
2748.Gabrielius Pusov (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
2749.Domas Madzeliauskas (Informacinės technologijos, Kauno Dainavos progimnazija)
2750.Luknė Banevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
2751.Goda Trakšelytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
2752.Elija Dragūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Molėtų r. Suginčių pagrindinė mokykla)
2753.Benas Griškus (Biologija, pasaulio pažinimas, Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija)
2754.noja naktinyte (Anglų kalba, Pasvalio Svalios progimnazija)
2755.Enrikas Kaušas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio rajono Velžio gimnazija)
2756.Marius Mikiparavičius (Informacinės technologijos, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
2757.Vladislav Sivačiov (Matematika, Vilniaus r. Riešės šv. Faustinos Kovalskos pagrindinė mokykla)
2758.Zubrus Pranas (Matematika, Alytaus r. Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazija)
2759.Milda Gudunavičiūtė (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
2760.Kipras Maknickas (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
2761.Viltė Gadliauskaitė (Istorija, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
2762.Kajus Shane Labžentis (Anglų kalba, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
2763.Ieva Skerstonaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
2764.Smiltė Usvaltaitė (Matematika, Riešės gimnazija)
2765.Tajus Paliulis (Anglų kalba, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
2766.Petravičius Adrijus (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Vandžiogalos gimnazija)
2767.Usačiovaitė Ugnė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
2768.Majus Bazevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, VŠĮ Klaipėdos "Universa Via" tarptautinė mokykla)
2769.Kamilė Matkaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Palemono gimnazija)
2770.Arnas Sinkevičius (Informacinės technologijos, Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla)
2771.Ieva Mikalauskaitė (Anglų kalba, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2772.Jonas Gudaitis (Matematika, Kauno Milikonių progimnazija)
2773.Vakaris Aleksandravičius (Matematika, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
2774.Dominykas Ivanauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
2775.Adriana Petrukanec (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Riešės šv. Faustinos Kovalskos pagrindinė mokykla)
2776.Domas Leščinskas (Matematika, Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla)
2777.Viktorija Barodicaitė (Matematika, Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
2778.Vytautė Šilerytė (Anglų kalba, Kauno dailės gimnazija)
2779.Gerdas Daraškevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Vitės progimnazija)
2780.Paulina Aleksaitė (Matematika, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
2781.Benas Laurinavičius (Matematika, Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
2782.Ignas Strolis (Matematika, Šv. Juozapo mokykla)
2783.Elinga Minderytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Trakų r. Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazija)
2784.Titas Pušinskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Kvėdarnos Prano Liatuko pradinė mokykla)
2785.Marius Šukaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Gabijos gimnazija)
2786.Ursula Cernis (Fizika, Vilniaus Jono Pauliaus II gimnazija)
2787.Augustas Lebedevas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
2788.Aidas Navickas (Informacinės technologijos, Kauno Prano Daunio ugdymo centras)
2789.simona skrodenytė (Anglų kalba, Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla)
2790.Jukna Mantvydas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
2791.Elzė Rakauskaitė (Matematika, KTU inžinerijos licėjus)
2792.Darijus Černiauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
2793.Miglė Pazniokaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Žiežmarių gimnazija)
2794.Kornelijus Žarskas (Informacinės technologijos, Vilniaus Žemynos gimnazija)
2795.Emilija Gasiūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kupiškio P. Matulionio progimnazijos Kupos pradinio ugdymo skyrius)
2796.Lukas Baras (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių r. Sintautų pagrindinė mokykla)
2797.Simona Zabitė (Matematika, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
2798.Patricija (Anglų kalba, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla, Radvilėnų filialas)
2799.Adelė Urmanavičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazija)
2800.Aristėja Grakauskaitė (Informacinės technologijos, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
2801.Arnas Bivainis (Matematika, Riešės gimnazija)
2802.Adas Venclovas (Matematika, Kauno Veršvų gimnazija)
2803.Ugnė Butkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
2804.Geistė Vainoriūtė (Matematika, Kauno Senamiesčio progimnazija)
2805.Greta Pušklevič (Istorija, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
2806.Evelina Gutauskaitė (Anglų kalba, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
2807.Amina Šimkaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Ryto" progimnazija)
2808.Ūla Mekšėnaitė (Informacinės technologijos, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
2809.Rojus Renevis (Chemija, Kauno "Aušros" gimnazija)
2810.Viktorija Rutkauskaitė (Istorija, Kauno r. Vilkijos gimnazija)
2811.Matas Čiuplys (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės Petro Armino progimnazija)
2812.Jorė Miškeliūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
2813.Ema Aleksandravičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
2814.Kornelija Bogdevič (Matematika, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
2815.Danielius Tiešis (Matematika, Vilniaus Viršuliškių progimnazija)
2816.Ema Liaudinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
2817.Tomas Vilkaitis (Informacinės technologijos, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
2818.Samanta Lukšaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
2819.Folashade Taraškevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
2820.Martyna Jankauskaitė (Matematika, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
2821.Indrė Beinoravičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
2822.Vakaris Perednis (Matematika, Kaišiadorių r. Žaslių pagrindinė mokykla)
2823.Goda Kasparevičiūtė (Anglų kalba, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
2824.Daniil Frolov (Informacinės technologijos, Klaipėdos Maksimo Gorkio pagrindinė mokykla)
2825.Goda Nekrašiūtė (Matematika, Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla)
2826.Dominykas Šertvytis (Matematika, Kauno Jono Jablonskio gimnazija)
2827.Jokūbas Grinkevičius (Informacinės technologijos, Prienų r. Stakliškių gimnazija)
2828.Ugnė Ingelevičiūtė (Matematika, Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla Mastaičių skyrius)
2829.Oskaras Česnulevičius (Anglų kalba, LSU Kėdainių "Aušros" progimnazija)
2830.Gabija Žulkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ "Vaivorykštės tako" gimnazija)
2831.Julius Nečajevas (Matematika, Vilniaus Balsių progimnazija)
2832.Titas Maximillian Ivoška (Matematika, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
2833.Ignas Gricius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2834.Ugnė Gagiškytė (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus)
2835.Kajus Kvedaras (Anglų kalba, Molėtų gimnazija)
2836.Tichonas Grudzelis (Matematika, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
2837.Danila Rudzinskas (Istorija, Vilniaus "Santaros" gimnazija, progimnazija)
2838.Domas Madzeliauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Dainavos progimnazija)
2839.Beatričė Trečiokaitė (Matematika, Biržų rajono Pabiržės pagrindinė mokykla)
2840.Erlanda Kanišauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio r. Grinkiškio Jono Poderio gimnazija)
2841.Greta Brusokaitė (Matematika, Vilniaus Baltupių progimnazija)
2842.Indrė Beinoravičiūtė (Matematika, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
2843.Matas Ežerskis (Informacinės technologijos, Vilniaus „Genio“ progimnazija)
2844.Skirmantas Vaičiulis (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
2845.Sofija Vinogradova (Matematika, Klaipėdos Vitės progimnazija)
2846.Vanesa Mikuckytė (Matematika, Plungės "Ryto" pagrindinė mokykla)
2847.Gustė Valeišaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Gedminų progimnazija)
2848.Lėja Semenikaitė (Geografija, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
2849.Gustas Treinys (Matematika, Utenos mokykla - vaikų darželis "Eglutė")
2850.Karolis Lukšas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Dainų progimnazija)
2851.Laurynas Pakerys (Matematika, Giedraičių A.Jaroševičiaus gimnazijos Dubingių skyrius)
2852.Adris Romanov (Matematika, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
2853.Benas Kutka (Matematika, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2854.Titas Lobanovas (Anglų kalba, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
2855.Margarita Bernotaitė (Matematika, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
2856.Romas Daubaris (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių r. Buožėnų mokykla-darželis)
2857.Karolis Turskis (Geografija, Šiaulių r. Gilvyčių mokykla)
2858.Deimantė Krinickytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
2859.Jokūbas Miliauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Endriejavo pagrindinė mokykla)
2860.Ainoras Ruskonis (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Rapolo Šaltenio progimnazija)
2861.Rugilė Repšytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos "Saulės" gimnazija)
2862.Goda Gudukaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus r. Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazija)
2863.Ignas Dorelaitis (Informacinės technologijos, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
2864.Paulius Sirusas (Matematika, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2865.Nida Pakusė (Anglų kalba, Karalienės Mortos mokykla)
2866.Markas Dominykas Bikus (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2867.Karolina Kviatkovska (Matematika, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
2868.ROKAS SAVICKAS (Matematika, Kazlų Rūdos "Elmos" mokykla-darželis)
2869.Kamilė Jerofejeva (Biologija, pasaulio pažinimas, Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija)
2870.Dovydas Vasiliūnas (Geografija, Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
2871.Deividas Mockevičius (Matematika, Plungės "Ryto" pagrindinė mokykla)
2872.Daniil Frolov (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Maksimo Gorkio pagrindinė mokykla)
2873.Gabrielius Kaušas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
2874.Karolis Grigas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
2875.Kamile varanauskaite (Matematika, Kauno r. Neveronių gimnazija)
2876.Vesta Dirmaitė (Matematika, Jonavos "Lietavos" pagrindinė mokykla)
2877.Matas Mustiaca (Lietuvių kalba ir literatūra, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
2878.Kamilė Lipkovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Domeikavos gimnazija)
2879.Deina Čiurlytė (Matematika, Kauno Vaišvydavos pagrindinė mokykla)
2880.ANDRIUS RUOKIS (Matematika, Palangos Šventosios pagrindinė mokykla)
2881.Elzė Bučytė (Informacinės technologijos, Klaipėdos Vydūno gimnazija)
2882.Gustas Glavickas (Matematika, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2883.Jokūbas Grinkevičius (Anglų kalba, Prienų r. Stakliškių gimnazija)
2884.Eglė Pintulytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
2885.Vladislav Dotsenko (Anglų kalba, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
2886.Herkus Jurga (Informacinės technologijos, Všį "Šiaurės licėjus")
2887.Rimas Jasulaitis (Anglų kalba, Klaipėdos "Saulėtekio" progimnazija)
2888.Emilija Chodžin (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
2889.Kamilija Girtavičiūtė (Matematika, Kaišiadorių r. Rumšiškių A. Baranausko gimnazija)
2890.Ernestas Vežauskas (Matematika, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
2891.Lėja Rumbutytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
2892.Eigirdas Baltušnikas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Palemono gimnazija)
2893.Dinaidas Justinvičius (Matematika, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
2894.Dominykas Petrulevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazija)
2895.Martinas Bobyliovas (Anglų kalba, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
2896.Vytautė Vasiliauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių r. Girkalnio pagrindinė mokykla)
2897.Sandra Kuokštaitė (Anglų kalba, Kaišiadorių r. Pravieniškių Stasio Tijūnaičio pagrindinė mokykla)
2898.Nida Armonavičiūtė (Anglų kalba, Šilutės r. Juknaičių pagrindinė mokykla)
2899.Nedas Kavolius (Informacinės technologijos, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
2900.Vytautas Mackonis (Informacinės technologijos, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
2901.Kevinas Stepšys (Matematika, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
2902.Simonas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2903.Aneta Ladinskaja (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Rudaminos F. Ruščico gimnazija)
2904.ELIGIJUS NAVICKAS (Matematika, Kauno tvirtovės VII fortas)
2905.Beatričė Karpavičiūtė (Anglų kalba, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
2906.Miglė Grigalevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Marijonų gimnazija)
2907.Tautvydas Streckis (Geografija, Neringos gimnazija)
2908.Agnė Janušauskytė (Matematika, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
2909.Gabrielius Kondrotas (Matematika, Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
2910.Žygimantas Žižys (Informacinės technologijos, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
2911.Agnė Ingelevičiūtė (Matematika, Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla Mastaičių skyrius)
2912.Danas Žymančius (Informacinės technologijos, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
2913.Lukas Mendžickas (Matematika, Kauno Vaišvydavos pagrindinė mokykla)
2914.Mintė Laurinaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Neveronių gimnazija)
2915.Viltė Marija Marčiukaitytė (Informacinės technologijos, Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras)
2916.Imantas Balčiūnas (Anglų kalba, Šiaulių Gytarių progimnazija)
2917.Pijus Maldonis (Geografija, Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla)
2918.Rusnė Kulevičiūtė (Matematika, Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
2919.Deividas Kavaliauskas (Matematika, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
2920.Nojus Arbačiauskas (Anglų kalba, Kauno r. Neveronių gimnazija)
2921.Gustė Eglynaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
2922.Jokūbas Petraitis (Informacinės technologijos, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
2923.Adomas Jaruševičius (Matematika, Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
2924.Dovydas Stankevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
2925.Vakaris Eičas (Biologija, pasaulio pažinimas, Tauragės Jovarų pagrindinė mokykla)
2926.Mūza Svetickaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
2927.Airinga Liutkauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus r. Simno gimnazija)
2928.Eva Šiaulytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Jonavos pradinė mokykla)
2929.Matas Lukševičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2930.Ugnius Pavlokėnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Babtų gimnazija)
2931.Arnas Janavičius (Anglų kalba, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
2932.Neila Šneiderytė (Matematika, Jurbarko r. Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinė mokykla)
2933.Žygimantas Vaitkus (Matematika, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
2934.Ema Minevičiūtė (Matematika, Riešės gimnazija)
2935.Lygnugarytė Kristė (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
2936.Vytautė Šilerytė (Informacinės technologijos, Kauno dailės gimnazija)
2937.Rokas Juodviršis (Informacinės technologijos, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2938.Vitas Adomaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
2939.Martynas Mockus (Matematika, Pagėgių sav. Vilkyškių J. Bobrovskio gimnazija)
2940.Vilija Kinčiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
2941.Nedas Gedutis (Matematika, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
2942.Viltė Gaidytė (Matematika, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
2943.Melisa Ahmati (Lietuvių kalba ir literatūra, Pasvalio r. Vaškų gimnazija)
2944.Tomas Pavliukovič (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Balsių progimnazija)
2945.Andrėja Šėparytė (Anglų kalba, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
2946.Rugilė Šimonytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Žaslių pagrindinė mokykla)
2947.Milda Jurčiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2948.Tautvydas Vaitasius (Matematika, Utenos Krašuonos progimnazija)
2949.Arnas Sauleika (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Dainų progimnazija)
2950.Kasparas Račkauskas (Istorija, Šiaulių Ragainės progimnazija)
2951.Mantvydas Šapranauskas (Informacinės technologijos, VGTU inžinerijos licėjus)
2952.Tajus Simonavičius (Matematika, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
2953.Karina Tamošiūnaitė (Anglų kalba, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
2954.Ema Kuncaitė (Matematika, Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus)
2955.Adriana Bučianskaitė (Matematika, Utenos Vyturių progimnazija)
2956.Arbačauskaitė Vitalija Jonė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Vandžiogalos gimnazija)
2957.Kamilė Voroblevaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
2958.Džordana Amulytė (Anglų kalba, Širvintų r. Gelvonų gimnazija)
2959.Augustas Molis (Informacinės technologijos, Vilniaus Balsių progimnazija)
2960.Dominykas Daukutis (Matematika, Kauno Dainavos progimnazija)
2961.Žybartas Saldžiūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
2962.Marcin Vyšinski (Matematika, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
2963.Laurynas Dzvinelis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
2964.Agata Michlkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
2965.London Ivanov (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Santarvės" gimnazija)
2966.Aistė Gailiūtė (Matematika, Jonavos "Lietavos" pagrindinė mokykla)
2967.Matas Švernenka (Biologija, pasaulio pažinimas, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
2968.Erik Šuškevič (Informacinės technologijos, Vilniaus Aleksandro Puškino vidurinė mokykla)
2969.Kevinas Petrukevičius (Anglų kalba, Klaipėdos r. Endriejavo pagrindinė mokykla)
2970.Jokūbas Petraitis (Matematika, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
2971.VASARĖ ŽUKAUSKAITĖ (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Veršvų gimnazija)
2972.Elija Litovčik (Matematika, Turgelių "Aistuvos" gimnazija)
2973.Rusteikaitė Mėta (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
2974.Tomas Utorovičius (Anglų kalba, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
2975.JUSTAS PEREDNIS (Anglų kalba, Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
2976.Žygimantas Vozgirdas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
2977.Izabele Vaščenkaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
2978.Greta Kasinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
2979.Luka Padvelskytė (Matematika, Kalvarijos gimnazija)
2980.Milda Masiukaitė (Matematika, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
2981.Milda Gudunavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
2982.Eidvilė Vasauskaitė (Matematika, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
2983.Joana Fiodorovaitė (Matematika, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
2984.Agnė Asadauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
2985.Eglė Rutkevilytė (Informacinės technologijos, Panevėžio rajono Paįstrio Juozo Zikaro gimnazija)
2986.Ignas Paškevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Šalčininkų r. Baltosios Vokės "Šilo" gimnazija)
2987.Rugilė Lenktytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
2988.Ugne Šležaite (Istorija, Telšių "Ateities" progimnazija)
2989.Ąžuolas Kažemėkas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
2990.Andrėja Šimanauskaitė (Informacinės technologijos, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
2991.Tomas Pavliukovič (Anglų kalba, Vilniaus Balsių progimnazija)
2992.Skaiva Gudauskytė (Geografija, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
2993.Martusevičiūtė Lolita (Anglų kalba, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
2994.Matas Norkevičius (Matematika, Panevėžio Rožyno progimnazija)
2995.Benas Staskevičius (Informacinės technologijos, Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla)
2996.Liutauras Sereika (Matematika, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
2997.Eva-Marija Narbutaitė (Anglų kalba, Šiaulių Gegužių progimnazija)
2998.Inga Vaičiulevičiūtė (Fizika, Ūdrijos pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcis skyrius)
2999.Mintautė Kernazickaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
3000.Augustas Mileška (Informacinės technologijos, Šiaulių Salduvės progimnazija)
3001.Gabija Statkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių "Varpo" mokykla)
3002.Mantas Drazdauskas-Bambalas (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ "Pažinimo medis")
3003.Timur Roman Adamonis (Matematika, Šalčininkų r. Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija)
3004.Gytis Pečiukonis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Vaišvydavos pagrindinė mokykla)
3005.GABIJA MATULEVIČIŪTĖ (Anglų kalba, Vilniaus Balsių progimnazija)
3006.Estela Šagalėjevaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
3007.Evelina Lavrijaniec (Matematika, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
3008.Sibilė Tėja Žabinskaitė (Matematika, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
3009.Dija Patlabaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio rajono Baisogalos gimnazija)
3010.Agota Juozapavičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus „Genio“ progimnazija)
3011.Barbora Šimanauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
3012.Kamilė Petrošiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3013.Ignas Orlinskas (Matematika, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
3014.Dovydas Stasauskis (Matematika, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
3015.Justas Budinas (Anglų kalba, Viešoji įstaiga "Smalsieji pabiručiai")
3016.Eivydas Svirinavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Piliakalnio progimnazija)
3017.Augustas Batulevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio pradinė mokykla)
3018.Gabija Astrauskyte (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Pajūralio pagrindinė mokykla)
3019.Artūr Adamovič (Geografija, Visagino "Atgimimo" gimnazija)
3020.Terezaitė Gabrielė (Matematika, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
3021.Gabija Petrylaitė (Matematika, Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija)
3022.Atėnė Siaurukaitė (Anglų kalba, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
3023.Gustas Grabauskas (Matematika, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3024.Miliūnaitė Milda (Matematika, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
3025.Sabina Ričkutė (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
3026.Julius Kojala (Biologija, pasaulio pažinimas, Všį "Šiaurės licėjus")
3027.Kajus Naidiuk (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla)
3028.Jurgis Grėbliauskas (Anglų kalba, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
3029.Deimantė Šileikaitė (Informacinės technologijos, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
3030.Ernestas Norkūnas (Matematika, Vilniaus "Ryto" progimnazija)
3031.Rokas Antanavičius (Anglų kalba, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
3032.Norvilė Baublytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Varėnos r. Panočių pagrindinė mokykla)
3033.Saulė Medišauskaitė (Informacinės technologijos, Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
3034.Dominyka Tiškaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
3035.Dominykas Dobrovolskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3036.Vanesa Mikuckytė (Informacinės technologijos, Plungės "Ryto" pagrindinė mokykla)
3037.Kajus Dūdėnas (Informacinės technologijos, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
3038.Arijus Drungilas (Anglų kalba, Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
3039.Barbora Serebrenskytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Palemono gimnazija)
3040.Neda Alčauskaite (Anglų kalba, Mažeikių Kalnėnų pagrindinė mokykla)
3041.Vanesa Bylinskaja (Lietuvių kalba ir literatūra, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
3042.Justas Česnauskas (Matematika, Kauno Šv. Kazimiero progimnazija)
3043.Jokūbas Urbietis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla)
3044.Simona Malakauskaitė (Anglų kalba, Trakų r. Rūdiškių gimnazija)
3045.Vakaris Valčiukas (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
3046.Erika Vaitilaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3047.Jokūbas Jonaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Všį "Šiaurės licėjus")
3048.Gytis Janulevičius (Anglų kalba, Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
3049.Kristupas Šleiva (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
3050.Nacevičiūtė Luka (Matematika, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
3051.Ema Sindaraitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Žiburio" pagrindinė mokykla)
3052.Ugnius Stulga (Geografija, Kauno Rokų gimnazija)
3053.Damian Klim (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus)
3054.Evita Kavaliauskaitė (Matematika, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
3055.Asparas Dzeranovas (Biologija, pasaulio pažinimas, VGTU inžinerijos licėjus)
3056.Marija Cheprakova (Anglų kalba, Vilniaus "Santaros" gimnazija, progimnazija)
3057.Beatričė Trečiokaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Biržų rajono Pabiržės pagrindinė mokykla)
3058.Lukas Jankauskas (Informacinės technologijos, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
3059.Buta Nedas (Informacinės technologijos, Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
3060.Ugnė Grincevičiūtė (Informacinės technologijos, Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
3061.Gustė Žickytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
3062.Rugilė Rachlevičiūtė (Matematika, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
3063.Žygimantas Kazėnas (Anglų kalba, Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazija)
3064.Grytė Charlinskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kalesninkų Mykolo Rudzio pagrindinė mokykla)
3065.Goda Kimbirauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų r. Jiezno gimnazija)
3066.Justė Stonkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
3067.Akvilė Gulevičiūtė (Matematika, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
3068.Vytenis Smilgevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Gedminų progimnazija)
3069.Matas Švernenka (Anglų kalba, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
3070.Danielė Voloncevičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
3071.Kazimiež Okuška (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų r. Dieveniškių Adomo Mickevičiaus gimnazija)
3072.Adomas Kenstavičius (Matematika, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
3073.Rugilė Savickytė (Matematika, Plungės r. Alsėdžių S. Narutavičiaus gimnazija)
3074.Kipras Marčiauskas (Anglų kalba, Šiaulių Medelyno progimnazija)
3075.Marius Jonikas (Matematika, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3076.Gabrielė Ptašnykaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus rajono Daugų Vlado Mirono gimnazija)
3077.Haroldas Kazlauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
3078.Medas Savickas (Matematika, Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
3079.Adrijus Vaupšas (Matematika, Šiaulių Medelyno progimnazija)
3080.Emilija Žintikaitė (Informacinės technologijos, Karalienės Mortos mokykla)
3081.Deimantė Stankevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
3082.Gabrielė Jankauskaitė (Matematika, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
3083.Ernest Valentinovič (Informacinės technologijos, Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
3084.Urtė Matutytė (Matematika, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla)
3085.Džiugas Slavinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
3086.Eidvilė Vasauskaitė (Informacinės technologijos, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
3087.Emilija Urbonavičiūtė (Anglų kalba, Kauno Rokų gimnazija)
3088.Martynas Kelminskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus „Volungės“ progimnazija)
3089.Gustė Žmuidaitė (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3090.Martin Novošinski (Matematika, Vilniaus r. Riešės šv. Faustinos Kovalskos pagrindinė mokykla)
3091.Dominykas Račkauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
3092.Gabrielė Volfaitė (Matematika, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
3093.Darja Bogovec (Anglų kalba, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
3094.Gediminas Pilelis (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus)
3095.Paulius Pekoris (Anglų kalba, Kupiškio technologijos ir verslo mokykla)
3096.Mila Gaidukevič (Anglų kalba, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
3097.Miglė Žvybaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
3098.Andrius (Matematika, Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija)
3099.Estela Petrauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės sav. Želsvos pagrindinė mokykla)
3100.Indrė Pyragaitė (Anglų kalba, Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
3101.Neida Ragelytė (Matematika, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
3102.Medeina Liutkutė (Informacinės technologijos, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
3103.Mariuš Kerul (Anglų kalba, Vilniaus r. Nemenčinės K. Parčevskio gimnazija)
3104.Simonas Vilūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, KTU inžinerijos licėjus)
3105.Markas Laurišas (Anglų kalba, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
3106.Tadas Lastauskas (Matematika, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
3107.Simona Prokopaitė (Anglų kalba, Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
3108.Urtė Kučinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
3109.Milda Žurauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Baltupių progimnazija)
3110.Viltė Butkevičiutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
3111.Domilė Tunaitytė (Matematika, Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
3112.Mantas Glatkauskis (Matematika, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
3113.Urtė Čaplinskaitė (Anglų kalba, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla)
3114.Povilėnas Arminas (Anglų kalba, Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazija)
3115.Kasparas Damarackas (Matematika, Jonavos r. Kulvos Abraomo Kulviečio mokykla)
3116.Austėja Marčiukaitytė (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
3117.Kajus Korsakas (Informacinės technologijos, Radviliškio Vaižganto progimnazija)
3118.Laura Pečiulytė (Informacinės technologijos, Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
3119.Paulius Klimovas (Informacinės technologijos, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
3120.Arlavcičiūtė Ieva (Matematika, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
3121.Andrius Mikutis (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3122.Enrika Šakenytė (Informacinės technologijos, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
3123.Miglė Loveikytė (Anglų kalba, Kaišiadorių r. Rumšiškių A. Baranausko gimnazija)
3124.Emilija Butnoriūtė (Anglų kalba, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
3125.Maksim Kosmačiov (Matematika, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
3126.Brigita Tverkutė (Matematika, Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla)
3127.Gytis Motiejaitis (Matematika, Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija)
3128.Livija Brazauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos rajono Užusalių pagrindinė mokykla)
3129.Rita Kristutytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Skuodo rajono Ylakių gimnazija)
3130.Viktoras Girdžius (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių Šaltinio progimnazija)
3131.Dinas Trainis (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3132.Kevinas Stepšys (Biologija, pasaulio pažinimas, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
3133.Gabija Januševičiūtė (Anglų kalba, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
3134.Matas Jasaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
3135.Šarūnė Balytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
3136.Vakaris Samauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Varėnos r. Senosios Varėnos Andriaus Ryliškio pagrindinė mokykla)
3137.Povilas Petrutis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
3138.Dominyka Stasevičiūtė (Informacinės technologijos, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
3139.Vakaris Samauskas (Informacinės technologijos, Varėnos r. Senosios Varėnos Andriaus Ryliškio pagrindinė mokykla)
3140.Saulė Janavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių r. Dotnuvos pagrindinė mokykla)
3141.Jaskelevičiūtė Austėja (Anglų kalba, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
3142.Ernestas Petraitis (Anglų kalba, Kauno Milikonių progimnazija)
3143.Mantas Kalinauskas (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3144.Gustas Valius (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
3145.Benas Balčauskas (Matematika, Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
3146.Skaiste Česonytė (Matematika, Elektrėnų pradinė mokykla)
3147.Aleksej Shelest (Matematika, Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija)
3148.Tija Ivanauskaite (Lietuvių kalba ir literatūra, Anykščių r. Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija)
3149.Viktorija Barodicaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
3150.Nojus Grigonis (Biologija, pasaulio pažinimas, Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
3151.Miglė Grigalevičiūtė (Matematika, Marijampolės Marijonų gimnazija)
3152.Austėja Vaizgėlaitė (Matematika, Šilutės r. Usėnų pagrindinė mokykla)
3153.Tėja Valavičiūtė (Informacinės technologijos, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
3154.Akvilė Bajarčiūtė (Matematika, Kauno Palemono gimnazija)
3155.Dominykas Vaitkevičius (Matematika, Alytaus r. Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazija)
3156.Titas Mickutis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla)
3157.Marius Jonikas (Anglų kalba, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3158.Linas Sabaitis (Anglų kalba, Alytaus rajono Daugų Vlado Mirono gimnazija)
3159.Andromeda Siliūtė (Matematika, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
3160.Lukas Donec (Anglų kalba, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
3161.Lukrecija Černiauskaitė (Matematika, Grinkiškio J.Poderio gimnazijos Pašušvio ugdymo skyrius)
3162.Kamilė Valutkevičiūtė (Geografija, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
3163.Austėja Langė (Matematika, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
3164.Vyšniauskas Jonas (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės "Saulės" pradinė mokykla)
3165.Gvidas Ramanauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
3166.Benas Daukintis (Matematika, Skuodo Bartuvos progimnazija)
3167.Benas Griškus (Lietuvių kalba ir literatūra, Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija)
3168.Rokas Gilys (Anglų kalba, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
3169.Vitalijus Banuskevicius (Anglų kalba, Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
3170.Gabrielė Damidavičiūtė (Istorija, Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
3171.Plotnikov Arian (Matematika, Švenčionių pradinė mokykla)
3172.Arijus Andriulis (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
3173.Adomas Bartuškevičius (Anglų kalba, Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
3174.Austėja Jančytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
3175.Adomas Liuokaitis (Anglų kalba, Jurbarko r. Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinė mokykla)
3176.Arnita Palačionytė (Matematika, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3177.Grėtė Tumėnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
3178.TOMAS MICKEVIČ (Biologija, pasaulio pažinimas, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
3179.Kajus Korsakas (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio Vaižganto progimnazija)
3180.Dzimidaitė Viktorija (Anglų kalba, Kauno Šančių mokykla - daugiafunkcis centras)
3181.Jokūbas Grinkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų r. Stakliškių gimnazija)
3182.Ieva Jurgilaitė (Matematika, Pagėgių sav. Vilkyškių J. Bobrovskio gimnazija)
3183.Irūna Urniežiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
3184.milena balčiūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
3185.Dominykas Tališauskas (Matematika, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
3186.Vesta Giedrytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
3187.Julius Arlickas (Matematika, Telšių rajono Upynos pagrindinė mokykla)
3188.Gabija Vilimaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
3189.Kristupas Mažeika (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
3190.Jokūbas Cekanauskas (Anglų kalba, Kauno Motiejaus Valančiaus mokykla-darželis)
3191.Erikas Lavinskis (Anglų kalba, Vilniaus Antakalnio progimnazija)
3192.Kajus Tučas (Informacinės technologijos, Klaipėdos rajono Agluonėnų pagrindinė mokykla)
3193.Salvijus Liutkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio Vaižganto progimnazija)
3194.Rūta Vaitelytė (Matematika, Panevėžio rajono Ramygalos gimnazija)
3195.Aironas Didžiulis (Matematika, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
3196.Airinta Labinskaitė (Istorija, Elektrėnų savivaldybės Vievio gimnazija)
3197.Auksė Dragūnaitė (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
3198.samanta kalasauskaite (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
3199.Lukas Baltrušaitis (Anglų kalba, Kaišiadorių r. Pravieniškių Stasio Tijūnaičio pagrindinė mokykla)
3200.Pijus Slavinskas (Informacinės technologijos, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
3201.Aurimas Dagelis (Anglų kalba, Akmenės rajono Ventos gimnazija)
3202.MATAS DUŽINSKAS (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
3203.Ignas Šakinis (Matematika, Plungės Senamiesčio mokykla)
3204.Radvilas Javtokas (Anglų kalba, Šiaulių Medelyno progimnazija)
3205.Ugnė Petronytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kupiškio r. Noriūnų Jono Černiaus pagrindinė mokykla)
3206.Gintaras Šmitas (Biologija, pasaulio pažinimas, Všį Balseliai)
3207.Eimis Juozapavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
3208.Viktorija Rutkauskaitė (Anglų kalba, Kauno r. Vilkijos gimnazija)
3209.Gustas Klimavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio pradinė mokykla (II korpusas))
3210.Mantvilė Lisauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Palemono gimnazija)
3211.Augustas Ivoška (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
3212.Arminas Astafejevas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio rajono Dembavos progimnazija)
3213.Matas Citavičius (Matematika, Jonavos rajono Užusalių pagrindinė mokykla)
3214.Skaiste Česonytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Elektrėnų pradinė mokykla)
3215.Kamilė Meškėnaitė (Matematika, Rokiškio r. Pandėlio pradinė mokykla)
3216.Kuprys Matas (Matematika, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3217.Herkus Giedrys (Informacinės technologijos, Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
3218.Timofej Mazniov (Lietuvių kalba ir literatūra, Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras)
3219.Simonas Anusas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Ozo gimnazija)
3220.Rokas Gilys (Geografija, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
3221.Aleksas Plitninkas (Anglų kalba, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
3222.Arnas Kisielius (Matematika, Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus)
3223.Viltė Elžbieta Mincytė (Informacinės technologijos, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
3224.Martin Gudmundsen (Anglų kalba, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
3225.Kajus Valentonis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
3226.Lėja Račiukaitytė (Matematika, Vilniaus Žemynos progimnazija)
3227.Lukas Aukščionis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
3228.Smiltė Zavirinė (Biologija, pasaulio pažinimas, Švenčionių pradinė mokykla)
3229.Mantė Gražulytė (Matematika, Panevėžio Rožyno progimnazija)
3230.Podvolskytė Gabija (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus „Volungės“ progimnazija)
3231.Garjonytė Aurinija (Istorija, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
3232.Urtė Mickytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
3233.Darius Preisas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių profesinio rengimo centras, Statybos skyrius)
3234.Artiom Salatinskij (Istorija, Vilniaus Lazdynų mokykla)
3235.Vakarė Kukanauzaitė (Anglų kalba, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
3236.Žymančiūtė Gerda (Biologija, pasaulio pažinimas, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
3237.Povilas Petrutis (Anglų kalba, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
3238.Einoras Martinkėnas (Istorija, Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
3239.Laurynas Umbrasas (Informacinės technologijos, Giedraičių A.Jaroševičiaus gimnazijos Dubingių skyrius)
3240.Ela Nalcaoglu (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
3241.Airūnė Ašmantaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3242.Ieva Dumčiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
3243.Rolandas Tumėnas (Anglų kalba, Vilniaus Antakalnio progimnazija)
3244.Emilija Stašiūnaitė (Istorija, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
3245.Kipras Vainiušis (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Panemunės progimnazija)
3246.Mikalauskas Osvaldas (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
3247.Goda Slavinskaitė (Matematika, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
3248.Kamilė Meškėnaitė (Anglų kalba, Rokiškio r. Pandėlio pradinė mokykla)
3249.Danielė Truncaitė (Matematika, Alytaus "Drevinuko" mokykla-darželis)
3250.Austėja Stasevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
3251.Viltė Fijalkauskaitė (Anglų kalba, Panevėžio Rožyno progimnazija)
3252.Kornelija Žiobaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
3253.Nojus Danusas (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių Šaltinio progimnazija)
3254.Milda Šemetaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
3255.Neilas Gečas (Matematika, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
3256.Aistė vasiliauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
3257.Krikščiūnas Armandas (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos pradinė mokykla)
3258.Neringa Zujūtė (Anglų kalba, Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
3259.Grytė Charlinskytė (Matematika, Kalesninkų Mykolo Rudzio pagrindinė mokykla)
3260.Ugnė Oseledecaitė (Anglų kalba, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
3261.Smiltė Zavirinė (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių pradinė mokykla)
3262.Deividas Ulskis (Anglų kalba, Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
3263.Aidas Petronis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
3264.Silvestras Pužas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
3265.Kotryna Gedvilaitė (Matematika, Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
3266.Lukas Molevičius (Anglų kalba, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
3267.Gabija Aučiūtė (Matematika, Plungės r. Šateikių pagrindinė mokykla)
3268.Akvilė Žilinskaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
3269.GABRIELĖ ZAVADZKYTĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
3270.Rokas Eitkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
3271.Urte Stonkute (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus „Genio“ progimnazija)
3272.Gvidas Venckevičius (Anglų kalba, Kauno r. Rokų mokykla-darželis)
3273.Faustas Surplys (Matematika, Všį "Šiaurės licėjus")
3274.Ieva Jurevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
3275.Adas Venclovas (Anglų kalba, Kauno Veršvų gimnazija)
3276.Deimantė Visockaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
3277.Žemaitis Tauras (Istorija, Ukmergės Antano Smetonos gimnazija)
3278.Emanuelė Poškaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Juventos" progimnazija)
3279.Lukas Duknevičius (Matematika, Šakių "Varpo" mokykla)
3280.Kairė Kamilė (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3281.Raimonda Purlytė (Istorija, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
3282.Ugnė Petrauskaitė (Anglų kalba, Marijampolės sav. Želsvos pagrindinė mokykla)
3283.Taira Šeržantaitė (Geografija, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
3284.Ąžuolas Stavskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kazlų Rūdos sav. Bagotosios pagrindinė mokykla)
3285.ieva brazinskaite (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
3286.Augustas Pažemys (Matematika, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
3287.Rokas Vidikas (Informacinės technologijos, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
3288.Vytė Naujalytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
3289.čižikaitė Gabija (Matematika, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
3290.Linas Lukauskis (Informacinės technologijos, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
3291.Kevinas Stepšys (Informacinės technologijos, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
3292.Laura Sofija Paznėkaitė (Anglų kalba, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
3293.Kristupas Balandis (Informacinės technologijos, Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
3294.Gabrielis Tareila (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus rajono Daugų Vlado Mirono gimnazija)
3295.Jokūbas Sutrinavičius (Matematika, Marijampolės sav. Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija)
3296.Aivaras Rezgys (Matematika, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
3297.Kuršelis Dovydas (Matematika, Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
3298.Viltė Rupšytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
3299.JOKŪBAS MELNIČUK (Informacinės technologijos, Jonavos pradinė mokykla)
3300.Dovydas Pukelis (Informacinės technologijos, Šilutės Žibų pradinė mokykla)
3301.Elzė Cibulskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Karalienės Mortos pradinė mokykla)
3302.Agnius Zaleckis (Matematika, Plungės r. Kulių gimnazija)
3303.Kudrešova Vitalija (Lietuvių kalba ir literatūra, Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
3304.Dominykas Daukutis (Fizika, Kauno Dainavos progimnazija)
3305.Klaidas Jarošenko (Matematika, Alytaus Panemunės progimnazija)
3306.Ernest Makutunovič (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų r. Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazija)
3307.Gabrielė Jašinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio Vaižganto progimnazija)
3308.Matas Matevičius (Matematika, Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazija)
3309.Usačiovaitė Ugnė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
3310.Veronika Rukaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos rajono Salantų gimnazija)
3311.Ema Šniaukaitė (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
3312.Nojus Devenson (Informacinės technologijos, Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla)
3313.Aušrinė Čeginskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
3314.Rokas Korsakovas (Matematika, Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija)
3315.Gabrielius Vaičiukynas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
3316.Mačiulskas Tomas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
3317.Kėsylytė Gabrielė (Matematika, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
3318.Aleksej Logunov (Istorija, Vilniaus Aleksandro Puškino vidurinė mokykla)
3319.Viltė Dumbliauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės "Žiburėlio" mokykla-daugiafunkcis centras)
3320.Rytis Jurkėnas (Anglų kalba, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
3321.Radvilas Kukta (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3322.Anastasija Barklaj (Lietuvių kalba ir literatūra, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
3323.Kamilė Ramanauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
3324.Gabija Milaknytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija)
3325.Eliza Šidlauskaitė (Matematika, Vilniaus r. Nemenčinės K. Parčevskio gimnazija)
3326.Grigorij Agejev (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Aleksandro Puškino vidurinė mokykla)
3327.Karolis Daukšys (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Palemono gimnazija)
3328.Aivaras Rezgys (Biologija, pasaulio pažinimas, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
3329.Elija Januškevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3330.Veronoka Andrulytė (Matematika, Kelmės "Kražantės" progimnazija)
3331.Mantas Sadauskas (Anglų kalba, Kauno Veršvų gimnazija)
3332.Gustė Grimailaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Rokų gimnazija)
3333.Benediktas Rinkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
3334.adrijus (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Pravieniškių Stasio Tijūnaičio pagrindinė mokykla)
3335.Danielius Matuzas (Biologija, pasaulio pažinimas, Pasvalio r. Vaškų gimnazija)
3336.Erika Aleliūnaitė (Matematika, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
3337.Eglė Kinertaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
3338.Gabrielė Mickevič (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Nemenčinės K. Parčevskio gimnazija)
3339.Rugilė Bričkutė (Anglų kalba, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
3340.Erikas Rutkauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio rajono Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
3341.Justas Augustauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Dainavos progimnazija)
3342.Tadas Žemaičiūnas (Matematika, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
3343.Smiltė Zavirinė (Matematika, Švenčionių pradinė mokykla)
3344.Laura Intaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Fabijoniškių mokykla)
3345.Justas Augustauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dainavos progimnazija)
3346.Kšyštof Pavilovič (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Maišiagalos kun. Juzefo Obrembskio gimnazija)
3347.Indrė Nemčiunavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio Vaižganto progimnazija)
3348.Tautvydas Talmontas (Matematika, Klaipėdos r. Plikių Ievos Labutytės pagrindinė mokykla)
3349.ASTELA MASALSKYTĖ (Anglų kalba, Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
3350.Liepa Galinskytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Všį "Šiaurės licėjus")
3351.Kajus Dūdėnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
3352.Lineta Šerlat (Informacinės technologijos, Šalčininkų r. Butrimonių Anos Krepštul gimnazija)
3353.Airida Vilčinskytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Kalvelių "Aušros" gimnazija)
3354.Aironas Kubilius (Matematika, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
3355.Vilius Rimkus (Istorija, Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
3356.Justė Viltrakytė (Matematika, Vilkaviškio pradinė mokykla)
3357.Daumantas Šuopys (Anglų kalba, Kauno r. Babtų gimnazija)
3358.Ovidijus Dapkus (Anglų kalba, Kauno Milikonių progimnazija)
3359.vaidotas (Anglų kalba, Kaišiadorių r. Pravieniškių Stasio Tijūnaičio pagrindinė mokykla)
3360.Joris Miškinis (Matematika, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
3361.Eivydas Svirinavičius (Matematika, Alytaus Piliakalnio progimnazija)
3362.Klaudijus Petrauskas (Informacinės technologijos, Kauno statybos ir paslaugų mokymo centras)
3363.Laimonas Gaučas (Anglų kalba, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
3364.Elžbieta Moskaliovaitė (Matematika, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
3365.Elinga Breivytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
3366.Viktorija Vaznytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
3367.Budvytis Jokūbas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
3368.Ramojus-Jokūbas Končius (Anglų kalba, Jonavos rajono Šveicarijos pagrindinė mokykla)
3369.Domantas Remeškevičius (Matematika, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
3370.Nikita Gusev (Matematika, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
3371.Matas Sirtautas (Matematika, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
3372.Vesta Dirmaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Jonavos "Lietavos" pagrindinė mokykla)
3373.Arnas Švėgžda (Matematika, Kauno "Aušros" gimnazija)
3374.Augustė Slimanavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Trakų r. Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinė mokykla)
3375.Matas Mustiaca (Biologija, pasaulio pažinimas, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
3376.Adriana Bučianskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Vyturių progimnazija)
3377.Brigita Tamulionytė (Informacinės technologijos, Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
3378.Joris Šidiškis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Vilnies" pagrindinė mokykla)
3379.Meidas Paulauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Domeikavos gimnazija Užliedžių skyrius)
3380.Emilijus Sirius (Anglų kalba, Šiaulių Gegužių progimnazija)
3381.Maksim Samoilenko (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
3382.Rokas Abraitis (Informacinės technologijos, Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
3383.Rugilė Jusytė (Matematika, Kauno Dainavos progimnazija)
3384.Aironas Lukauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
3385.Vakarė Petrauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
3386.Matas Matevičius (Informacinės technologijos, Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazija)
3387.Ugnė Adomavičiūtė (Anglų kalba, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
3388.Mija Kirkliauskaitė (Anglų kalba, Alytaus „Volungės“ progimnazija)
3389.Karilė Grigaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
3390.Matas Varanka (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
3391.Kajus Silvestravičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija)
3392.Žemyna Lekavičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
3393.Saulius Vaškys (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių "Kranto" progimnazija)
3394.Elzė Marcinkėnė (Informacinės technologijos, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
3395.Benas Staskevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla)
3396.Gabija Jasmantaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija)
3397.Matas Kindurys (Informacinės technologijos, Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
3398.Laimutė Drazdauskaitė (Anglų kalba, Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
3399.Mikšytė Goda Marija (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
3400.Tomas Bartulis (Matematika, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
3401.Konradas Kulpis (Istorija, Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
3402.Meda Bagdanskytė (Anglų kalba, Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija)
3403.Gabrielius Grigas (Anglų kalba, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
3404.Kotryna Gedvilaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
3405.Jonas Karalius (Anglų kalba, Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
3406.Iveta Ivancevičiūtė (Anglų kalba, Trakų r. Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazija)
3407.Lėja Puzinaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
3408.Saulė Rimkutė (Anglų kalba, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
3409.Robertas Černiauskas (Anglų kalba, Vilniaus "Sietuvos" progimnazija)
3410.Skaistė Kutanovaitė (Anglų kalba, Šakių rajono Lekėčių mokykla-daugiafunkcis centras)
3411.Danielius Sreda (Matematika, Trakų r. Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazija)
3412.Urtė Šantaraitė (Anglų kalba, Kėdainių "Atžalyno" gimnazija)
3413.Bartoš Stankevič (Anglų kalba, Vilniaus Jono Pauliaus II gimnazija)
3414.Gabija Astrauskyte (Anglų kalba, Šilalės r. Pajūralio pagrindinė mokykla)
3415.Medeina Liutkutė (Matematika, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
3416.Guoda Mataitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
3417.MANTAS MIKUTAITIS (Matematika, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
3418.Jokūbas Petraitis (Anglų kalba, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
3419.Gabija Gaidjurgytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Joniškio r. Gataučių Marcės Katiliūtės mokykla)
3420.Eglė Pintulytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
3421.Sofija Ruželė (Matematika, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
3422.Kamila Radkevičiutė (Matematika, Visagino "Atgimimo" gimnazija)
3423.Gretė Liepaitė (Matematika, Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
3424.Miglė Sutkaitytė (Matematika, Kauno Veršvų gimnazija)
3425.Butvinnik Maksim (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
3426.Žygimantas Dūda (Matematika, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
3427.benediktas savcenko (Anglų kalba, Klaipėdos Vitės progimnazija)
3428.Nojus Devenson (Matematika, Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla)
3429.Alvita Baltrušaitytė (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3430.Martynas Gudjonis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Obelyno pagrindinė mokykla)
3431.Agnė Austytė (Istorija, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
3432.Butvinnik Maksim (Anglų kalba, Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
3433.Setas Dauparas (Biologija, pasaulio pažinimas, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
3434.Toma Kaščionytė (Anglų kalba, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
3435.Kornelija Šabūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
3436.Meida Paulauskaite (Matematika, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
3437.Vieslav Mečkovski (Matematika, Vilniaus Jono Pauliaus II gimnazija)
3438.Zalagaitytė Meida (Informacinės technologijos, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
3439.Darius Brazinskas (Matematika, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
3440.Markas- Stanislovas Šamrinas (Matematika, Klaipėdos Gedminų progimnazija)
3441.Fausta Kairytė (Anglų kalba, Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla Mastaičių skyrius)
3442.Matas Kurauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
3443.Dziuginta Molyte (Matematika, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla)
3444.Meida Kaulavičiūtė (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus)
3445.Emilijus Karpas (Biologija, pasaulio pažinimas, Skuodo Bartuvos progimnazija)
3446.Gabrielė Jakovičiūtė (Informacinės technologijos, Marinos Mižigurskajos privati gimnazija)
3447.Julius Striaupa (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės r. Šateikių pagrindinė mokykla)
3448.Urtė Pačkauskaitė (Anglų kalba, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
3449.Urtė Baranauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
3450.Greta Anikinaitė (Matematika, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
3451.Nikita Kastsiukovich (Anglų kalba, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
3452.Oskaras Markauskas (Anglų kalba, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
3453.Kamilė Bieliauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kazlų Rūdos pradinė mokykla)
3454.Nojus Kilkus (Matematika, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
3455.Marija Markevičiūtė (Matematika, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
3456.Patricija Pranciulytė (Anglų kalba, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
3457.Žygimantas Narušis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
3458.Gustas Kisieliauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3459.Dominykas Slavickas (Matematika, Marijampolės sav. Želsvos pagrindinė mokykla)
3460.Laura vaičiulenaite (Biologija, pasaulio pažinimas, Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
3461.Tajus Dambrauskas (Matematika, Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
3462.Domantas Norkus (Matematika, Vilniaus Baltupių progimnazija)
3463.Ugnius Karpavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių r. Vilainių mokykla-darželis "Obelėlė")
3464.Luknė Medelytė (Anglų kalba, LSU Kėdainių "Aušros" progimnazija)
3465.Elena Povilavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žemynos progimnazija)
3466.Simonas Banys (Matematika, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
3467.Nida Kirtiklytė (Anglų kalba, Šakių rajono Lekėčių mokykla-daugiafunkcis centras)
3468.Eimantas Lučinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Vidzgirio pagrindinė mokykla)
3469.Matas Packevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
3470.Dovydas Čeponas (Matematika, Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
3471.Lukas Nakliuda (Matematika, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
3472.Lėja Semenikaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
3473.Armandas Lisenkovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
3474.inesa steckyte (Lietuvių kalba ir literatūra, Rietavo sav. Tverų gimnazija)
3475.Emilija Lenčiauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
3476.Urtė Burbulevičiūtė (Anglų kalba, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
3477.Samanta Mockutė (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
3478.Marija Meiznerytė (Anglų kalba, Vilniaus "Genio" progimnazija, Centro filialas)
3479.Lėja Semenikaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
3480.Domas Karalevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
3481.Dovydas Tamošaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
3482.Milda Žurauskaitė (Matematika, Vilniaus Baltupių progimnazija)
3483.Lukas Sotikovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių specialioji mokykla)
3484.Paulina Valiūtė (Informacinės technologijos, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3485.Artūr Sokolov (Matematika, Šiaulių "Santarvės" gimnazija)
3486.Benas Toliušis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3487.Aušrinė Čeginskaitė (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
3488.Germantė Kladkaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
3489.Aidas Babianskas (Anglų kalba, Vilniaus r. Avižienių gimnazija)
3490.Danas Bernatonis (Geografija, Vilniaus Baltupių progimnazija)
3491.Rokas Adamonis (Lietuvių kalba ir literatūra, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
3492.Denisas Kušleika (Anglų kalba, Joniškio r. Gataučių Marcės Katiliūtės mokykla)
3493.Saulė Janavičiūtė (Matematika, Kėdainių r. Dotnuvos pagrindinė mokykla)
3494.Gintė Rabovičiūtė (Anglų kalba, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
3495.Gabija Urbonavičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
3496.Karolina Umbrasaitė (Matematika, Utenos Dauniškio gimnazija)
3497.Armandas Kulvinskas (Matematika, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
3498.Oliveris Leonov (Informacinės technologijos, Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
3499.Demirhan Turgut (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės Senamiesčio mokykla)
3500.Arnoldas Mickus (Istorija, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3501.Armandas Skrinauskas (Anglų kalba, Pasvalio r. Pajiešmenių pagrindinė mokykla)
3502.Tomas Utorovičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
3503.Adrijanas Valavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kelmės "Kražantės" progimnazija)
3504.Matas Rudžionis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla, Šiaudiniškių skyrius)
3505.Mija Tiškovaitė (Anglų kalba, Širvintų pradinė mokykla)
3506.Saulė Šiaulytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Molėtų pradinė mokykla)
3507.Martyna Stonytė (Informacinės technologijos, Erudito licėjus)
3508.Viltė Marozaitė (Informacinės technologijos, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
3509.Stroputė Samanta (Matematika, Kretingos rajono Baublių mokykla-daugiafunkcis centras)
3510.Paulina Bliuvaitė (Anglų kalba, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3511.Matas Šimoliūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
3512.Justė Girdenytė (Anglų kalba, Vilniaus Baltupių progimnazija)
3513.Vakaris Ivanauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
3514.Irmantas Trainys (Biologija, pasaulio pažinimas, Švenčionių pradinė mokykla)
3515.Karolina Junevič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus J. Lelevelio inžinerijos gimnazija)
3516.Rokas Mockevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Baltupių progimnazija)
3517.Goda Mamiūnaitė (Matematika, Švenčionių pradinė mokykla)
3518.Armantas Rauckys (Informacinės technologijos, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
3519.Juozas Mulerenka (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
3520.Kamilė Greblikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Panemunės progimnazija)
3521.Mantas Zamalis (Matematika, Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
3522.Joris (Informacinės technologijos, Vilniaus Baltupių progimnazija)
3523.Ugnė Tvaronavičiūtė (Informacinės technologijos, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3524.Robertas Černiauskas (Matematika, Vilniaus "Sietuvos" progimnazija)
3525.Danielius Variakojis (Matematika, Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus)
3526.Mantas Lilionis (Istorija, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
3527.Noreika Normantas (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės Antano Smetonos gimnazija)
3528.Brazauskaitė Danielė (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
3529.Adrian Ludoit (Matematika, Vilniaus r. Nemenčinės K. Parčevskio gimnazija)
3530.Ąžuolas Baltaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Aukštelkės mokykla)
3531.Podvolskytė Gabija (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus „Volungės“ progimnazija)
3532.Meilutė Mažeikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla)
3533.Liepa Keturkaite (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių progimnazija)
3534.Ernesta Mockaitytė (Informacinės technologijos, Tauragės profesinio rengimo centras)
3535.Stefanija Baltrukaitytė (Anglų kalba, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
3536.Rokas Vaičiūnas (Matematika, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
3537.Petras Lukas Baravykas (Matematika, Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija)
3538.Orestas Eduardas Kasperavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Trakų r. Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinė mokykla)
3539.Justina Kavoliūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kupiškio r. Noriūnų Jono Černiaus pagrindinė mokykla)
3540.Augustė Vasiliauskaitė (Matematika, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
3541.Linas Lukauskis (Istorija, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
3542.Dovydas Mikalauskas (Matematika, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
3543.Greta Žemaitaitytė (Geografija, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3544.Danielius Kazlauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio rajono Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
3545.Ugnė Navickaitė (Anglų kalba, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
3546.Augustas Slendzoka (Informacinės technologijos, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
3547.Dominykas Dobrovolskis (Anglų kalba, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3548.Matas Varanka (Matematika, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
3549.Robertas (Matematika, Jurbarko r. Juodaičių pagrindinė mokykla)
3550.Austė Šimkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Joniškio r. Skaistgirio gimnazija)
3551.Kamilė Savickytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės rajono Liolių pagrindinė mokykla)
3552.Simutis Martas (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
3553.Sofyja Stulpinaitė (Matematika, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
3554.Marius Šukaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Gabijos gimnazija)
3555.Akvilė Gulevičiūtė (Istorija, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
3556.Ričerdas Gutauskas (Informacinės technologijos, Vištyčio Petro Kriaučiūno mokykla-daugiafunkcis centras)
3557.Saimonas - Emin Gradauskas (Anglų kalba, Kėdainių r. Vilainių mokykla-darželis "Obelėlė")
3558.Martynas Kuras (Matematika, Elektrėnų savivaldybės Semeliškių gimnazija)
3559.Domantas Gurskas (Matematika, Kauno Milikonių progimnazija)
3560.Nikoleta Prokopčiuk (Anglų kalba, Vilniaus r. Skaidiškių mokykla-darželis)
3561.Austėja Janušauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
3562.Gasperovičius Martynas (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Nemenčinės K. Parčevskio gimnazija)
3563.Mantas Požėla (Matematika, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
3564.Gabrielė Petrušytė (Matematika, Alytaus Vidzgirio pagrindinė mokykla)
3565.Gabija Žičkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Veršvų gimnazija)
3566.Arijus Andriulis (Matematika, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
3567.Osvaldas Juknys (Anglų kalba, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
3568.Džiugas Šeputis (Anglų kalba, Tauragės profesinio rengimo centras)
3569.Nojus Arbačiauskas (Matematika, Kauno r. Neveronių gimnazija)
3570.ROKAS PALIONIS (Matematika, Panevėžio rajono Velžio gimnazija)
3571.Viltė Gadliauskaitė (Matematika, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
3572.Gabrielė Petrušytė (Istorija, Alytaus Vidzgirio pagrindinė mokykla)
3573.Austėja Varnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
3574.Danielius Mikštas (Anglų kalba, Vilniaus Viršuliškių progimnazija)
3575.Žemyna Mitkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
3576.Jorinte Jonusaite (Biologija, pasaulio pažinimas, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
3577.GUSTAS KAŠINSKAS (Matematika, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
3578.Benas Chodžin (Matematika, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
3579.Radvilė Dautartaitė (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3580.Milda Sveikataitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
3581.Viltė Žukauskaitė (Anglų kalba, Raseinių Šaltinio progimnazija)
3582.Marta Urbė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
3583.Jokūbas Dagys (Anglų kalba, Panevėžio Rožyno progimnazija)
3584.Matas Duoba (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
3585.Robertas Černiauskas (Informacinės technologijos, Vilniaus "Sietuvos" progimnazija)
3586.Urtė Vaitkutė (Informacinės technologijos, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
3587.Kontrimas Tautvydas (Anglų kalba, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
3588.Ignas Barauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
3589.EVALDAS PATINSKAS (Matematika, Panevėžio rajono Velžio gimnazija)
3590.Paulina Milkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių rajono Lekėčių mokykla-daugiafunkcis centras)
3591.Jolanta Grigienė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės suaugusiųjų mokymo centras)
3592.Rūta Vaitelytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio rajono Ramygalos gimnazija)
3593.Adrian Misevič (Anglų kalba, Vilniaus r. Rudaminos F. Ruščico gimnazija)
3594.Kristijonas Glušniovas (Anglų kalba, VGTU inžinerijos licėjus Dvarčionių skyrius)
3595.Jonas Petrėtis (Matematika, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
3596.Adrija Vaitkevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
3597.Luka Mačiekutė (Anglų kalba, Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
3598.Gustė Vaitauskaitė (Geografija, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
3599.Arnas Bengardavičius (Informacinės technologijos, Klaipėdos Karalienės Mortos pradinė mokykla)
3600.Jūratė Radzevičiūtė (Anglų kalba, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
3601.Saulė Bardauskaitė (Matematika, LSU Kėdainių "Aušros" progimnazija)
3602.Liepa Keturkaite (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Milikonių progimnazija)
3603.Erikas Čepliauskas (Matematika, Kauno Vaišvydavos pagrindinė mokykla)
3604.Martynas Jakubauskas (Informacinės technologijos, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
3605.Kajus Jonaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla)
3606.Marijus Dovydas Švagždys (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
3607.Dovydas Augulis (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
3608.Raigardas Banevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3609.Simas Čaponka (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio r. Obelių gimnazija)
3610.Gabija Darginavičiūtė (Anglų kalba, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
3611.Auksė Masevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Molėtų pradinė mokykla)
3612.Akvilina Dargužytė (Matematika, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
3613.Ugnė Adomavičiūtė (Matematika, Kauno r. Ilgakiemio mokykla-darželis)
3614.Radvilas Javtokas (Informacinės technologijos, Šiaulių Medelyno progimnazija)
3615.Patricija Bylinskaja (Lietuvių kalba ir literatūra, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
3616.Dovilė Albrentaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3617.Jokūbas Šapoka (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Krašuonos progimnazija)
3618.Marius Mikiparavičius (Matematika, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
3619.Mantas Grigaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
3620.Kasparas Streckis (Anglų kalba, Vilniaus Baltupių progimnazija)
3621.Dainius Babraitis (Matematika, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
3622.AISTIS BORUSEVIČIUS (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
3623.Darija Ignatavičiūtė (Matematika, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
3624.Julita Grubliauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
3625.Ignas Strolis (Informacinės technologijos, Šv. Juozapo mokykla)
3626.Gustas Lendzevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Palemono gimnazija)
3627.Markas Dominykas Bikus (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3628.Saulė Medišauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
3629.Orinta Tenytė (Geografija, Plungės rajono Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazija)
3630.Rugilė Aksiutovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
3631.Aistė Urbonaitė (Informacinės technologijos, Raseinių Šaltinio progimnazija)
3632.Viljam Šablovski (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Kyviškių pagrindinė mokykla)
3633.Jogilė Abloževičiūtė (Istorija, Panevėžio rajono Upytės Antano Belazaro pagrindinė mokykla)
3634.Stulpinaitė Ugnė (Matematika, Šiaulių Jovaro progimnazija)
3635.Martynas Šimašius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
3636.Vidas Juras Žabinskas (Matematika, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
3637.Džiugas Vasčeka (Matematika, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3638.Andrius Junevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Giedraičių A.Jaroševičiaus gimnazijos Dubingių skyrius)
3639.Erikas Sadauskas (Anglų kalba, Kauno Veršvų gimnazija)
3640.Aistis Jodka (Anglų kalba, Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
3641.Martynas Zinkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Tauragės Jovarų pagrindinė mokykla)
3642.Lačinski Rafal (Matematika, Vilniaus r. Nemenčinės K. Parčevskio gimnazija)
3643.Gustas Urmilevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
3644.Ernest Dakševič (Anglų kalba, Vilniaus r. Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazija)
3645.Sabina Ričkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
3646.Lukas Bujokas (Matematika, Všį "Šiaurės licėjus")
3647.Neida Ragelytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
3648.Nojus Petrikas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Balsių progimnazija)
3649.noja naktinyte (Matematika, Pasvalio Svalios progimnazija)
3650.Viltė Petraitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
3651.Grytė Charlinskytė (Informacinės technologijos, Kalesninkų Mykolo Rudzio pagrindinė mokykla)
3652.Laura Rakauskaitė (Matematika, Kauno Veršvų gimnazija)
3653.Aidas Vičiūnas (Anglų kalba, Raseinių r. Girkalnio pagrindinė mokykla)
3654.Emilija Juodeikytė (Matematika, Šiaulių Dainų progimnazija)
3655.Jokūbas Ūdra (Istorija, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3656.Mykolas Budzevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Širvintų pradinė mokykla)
3657.Kamilė Bisikirskaitė (Informacinės technologijos, Prienų r. Jiezno gimnazija)
3658.Džiugas Lažauninkas (Anglų kalba, Vilniaus Žemynos progimnazija)
3659.Gasperovičius Martynas (Matematika, Vilniaus r. Nemenčinės K. Parčevskio gimnazija)
3660.Deimantė Kazelskytė (Anglų kalba, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla)
3661.Lukas Dobilas (Matematika, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
3662.Gediminas Gaižiūnas (Informacinės technologijos, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
3663.Jokūbas Budreckis (Fizika, Kauno Prano Daunio ugdymo centras)
3664.Urtė Dilkevičiūtė (Anglų kalba, VšĮ "Pažinimo medis")
3665.Kajus Vaitkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų r. Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija)
3666.Medėja Trumpiškytė (Anglų kalba, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
3667.Danielius Majauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažųjų moksliukų atradimų studija)
3668.Emilija Staškevičiūtė (Istorija, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
3669.Kotryna Šapkina (Informacinės technologijos, Šiaulių Salduvės progimnazija)
3670.Naglis Martinkus (Anglų kalba, LSU Kėdainių "Aušros" progimnazija)
3671.Viltė Elžbieta Mincytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
3672.Egidijus Būdvytis (Matematika, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
3673.Gabija Šinkūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
3674.Marijus Dovydas Švagždys (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
3675.Matas Jasaitis (Anglų kalba, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
3676.Evita Tamulytė (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
3677.Kamilė Pranytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija)
3678.Sofija Šmakotinaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
3679.Džiugas Kristijonas Pečiūra (Informacinės technologijos, Karalienės Mortos mokykla)
3680.Austėja Kliševičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių pradinė mokykla)
3681.Mykolas Budzevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Širvintų pradinė mokykla)
3682.Edvardas Krasuckis (Matematika, Vilniaus r. Buivydiškių pradinė mokykla)
3683.Ugnius Slibinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žemynos progimnazija)
3684.Beatričė Zakarevičiūtė (Matematika, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
3685.Areta Šapovalova (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Dainų progimnazija)
3686.EVALDAS PATINSKAS (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio rajono Velžio gimnazija)
3687.Nojus Šulcas (Anglų kalba, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
3688.Džordana Amulytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Širvintų r. Gelvonų gimnazija)
3689.Vesta Aleknavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Gabijos gimnazija)
3690.Martynas Bykovas (Anglų kalba, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
3691.Matas Balčius (Lietuvių kalba ir literatūra, Akmenės rajono Papilės Simono Daukanto gimnazija)
3692.Elijus Gramalis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
3693.Modestas Žeimo (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla)
3694.Gerdas Dvelis (Matematika, Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
3695.Valerija Belkina (Lietuvių kalba ir literatūra, Visagino "Gerosios vilties" progimnazija)
3696.Vytautas Valikonis (Matematika, Kėdainių r. Dotnuvos pagrindinė mokykla)
3697.Gabija Stelmokaitytė (Matematika, Kauno Veršvų gimnazija)
3698.Mūza Svetickaitė (Anglų kalba, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
3699.Simas Girdvainis (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
3700.Amelija Benetytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
3701.Dovydas Ražukas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
3702.Akvilė Gindvilytė (Anglų kalba, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
3703.Jegor Vosilčiuk (Lietuvių kalba ir literatūra, Visagino "Gerosios vilties" progimnazija)
3704.Ugnius Binkauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
3705.Mantas Rapalas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
3706.Atėnė Ugnė Versekėnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
3707.Joris Šeškevičius (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3708.Titas Vansavičius (Matematika, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
3709.Herkus Čamanas (Anglų kalba, Kauno Veršvų gimnazija)
3710.Liepa Lukaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Skuodo Bartuvos progimnazija)
3711.Sofja Miler (Anglų kalba, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
3712.Vakaris Dilys (Biologija, pasaulio pažinimas, Karalienės Mortos mokykla)
3713.Ugnė Margelytė (Matematika, Lazdijų r. Kučiūnų mokykla)
3714.Linas Duoba (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
3715.Rapolas Ramonas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių jėzuitų mokykla)
3716.Povilas Paplauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla)
3717.Gustavas Tilindis (Biologija, pasaulio pažinimas, Všį "Šiaurės licėjus")
3718.Mantas Sadauskas (Matematika, Kauno Veršvų gimnazija)
3719.Airidas Simonaitis (Matematika, Birštono gimnazija)
3720.Dijana Lukšaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
3721.Vaidas Meižys (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
3722.Deividas Daugėla (Lietuvių kalba ir literatūra, Erudito licėjus)
3723.Laurynas Pakerys (Anglų kalba, Giedraičių A.Jaroševičiaus gimnazijos Dubingių skyrius)
3724.Smiltė Zagorskaitė (Matematika, Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
3725.Evelina Sinkutė (Informacinės technologijos, Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
3726.Andrius Dranseika (Matematika, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
3727.Eglė Kilinskytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno dailės gimnazija)
3728.Simonas Sivickas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
3729.Rokas Ožemblauskis (Informacinės technologijos, Telšių "Ateities" progimnazija)
3730.Matas Palubinskas (Matematika, Plungės Senamiesčio mokykla)
3731.Evelina Vaicekavičiūtė (Istorija, Anykščių r. Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras)
3732.Jonas Jasevičius (Anglų kalba, Kauno Vaišvydavos pagrindinė mokykla)
3733.Gvidas Vilimas (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
3734.Nojus Šukšta (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3735.Agneška Michno (Matematika, Vilniaus "Laisvės" gimnazija)
3736.Gabija Zalcaitė (Matematika, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
3737.Emilis Cybulskij (Matematika, VŠĮ Klaipėdos "Universa Via" tarptautinė mokykla)
3738.Vytenis Anilionis (Geografija, Panevėžio Rožyno progimnazija)
3739.Emilija Šukytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos mokykla - vaikų darželis "Eglutė")
3740.Karolis Benetis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos rajono Baublių mokykla-daugiafunkcis centras)
3741.Evelina Lavrijaniec (Informacinės technologijos, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
3742.Deimantė Vadoklytė (Anglų kalba, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
3743.Vilius Andriuškevičius (Anglų kalba, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
3744.Gabija Astrauskyte (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Pajūralio pagrindinė mokykla)
3745.Greta Levokaitė (Informacinės technologijos, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
3746.Montvydaitė Dorotėja (Anglų kalba, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
3747.Milda Sakalauskaitė (Matematika, Kauno Senamiesčio progimnazija)
3748.Mindaugas Kiauzlys (Matematika, Birštono gimnazija)
3749.Adrija Vaitkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
3750.Eglė Šimkūnaitė (Anglų kalba, VGTU inžinerijos licėjus Dvarčionių skyrius)
3751.Natas Puzenko (Anglų kalba, Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
3752.Domantas Važgėla (Anglų kalba, VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
3753.Rokya Sallam (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Skaidiškių mokykla-darželis)
3754.Rokas Kurpaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
3755.Danielius Variakojis (Informacinės technologijos, Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus)
3756.Marius Makčinskas (Informacinės technologijos, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
3757.Danielis Dudoitis (Matematika, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
3758.Gabrielė Joniškytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla)
3759.Dovydas Vitukynas (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus)
3760.Kotryna Kalinauskaitė (Matematika, Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
3761.Laurynas Remeikis (Anglų kalba, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
3762.Sofiia Trufanova (Anglų kalba, Vilniaus Naujamiesčio mokykla)
3763.Matas Ežerskis (Anglų kalba, Vilniaus „Genio“ progimnazija)
3764.Titas Škimelis (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3765.Jokubaitytė Gabrielė (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės Senamiesčio mokykla)
3766.Emilija Budryte (Matematika, Plungės "Babrungo" pagrindinė mokykla)
3767.Gabrielė Novogrodskytė (Anglų kalba, Panevėžio „Aušros“ progimnazija)
3768.Mindaugas Samulionis (Anglų kalba, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
3769.Gytis Šabasevičius (Anglų kalba, Vilniaus "Ryto" progimnazija)
3770.Matas Malinkinas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
3771.Sandra Kairytė (Anglų kalba, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
3772.Simonas (Anglų kalba, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
3773.Martynas Zinkevičius (Matematika, Tauragės Jovarų pagrindinė mokykla)
3774.Simonas Šleinius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Rumšiškių A. Baranausko gimnazija)
3775.Airijus Kimeris (Matematika, Kalvarijos gimnazija)
3776.Patrycja Jakutovič (Anglų kalba, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
3777.Modestas Adomaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Jurbarko r. Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinė mokykla)
3778.Gustė Vaitauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
3779.Matas Jurevičius (Istorija, Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazija)
3780.Nojus Jašinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Pajūralio pagrindinė mokykla)
3781.Darius Zagrebaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Krašuonos progimnazija)
3782.Dominyka Dimaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, "Šaltinėlio" privati mokykla)
3783.Amina Šimkaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Ryto" progimnazija)
3784.Oleg Usenko (Informacinės technologijos, Švenčionių r. Pabradės "Žeimenos" gimnazija)
3785.Domas Marcinkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
3786.Giedrė Laukaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
3787.Vesta Žalneriūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3788.Edvinas Gaižauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių progimnazija)
3789.Emilis Valutis (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
3790.Edvardas Sungaila (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio rajono Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
3791.Joris Švilpa (Lietuvių kalba ir literatūra, Kazlų Rūdos sav. Bagotosios pagrindinė mokykla)
3792.GODA MORKŪNAITĖ (Biologija, pasaulio pažinimas, Kupiškio P. Matulionio progimnazijos Kupos pradinio ugdymo skyrius)
3793.Lukas Taraškevičius (Anglų kalba, Utenos mokykla - vaikų darželis "Eglutė")
3794.Rapolas Tamoševičius (Istorija, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
3795.Greta Osterytė (Matematika, Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
3796.Luka Ražanauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla)
3797.MIGLĖ CHIMIČIŪTĖ (Informacinės technologijos, Panevėžio rajono Velžio gimnazija)
3798.Austėja Cijūnaitytė (Matematika, Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
3799.Oskaras Vančys (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
3800.Jokūbas Januševičius (Matematika, Pasvalio r. Vaškų gimnazija)
3801.Simas Juozapaitis (Matematika, Kelmės rajono Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija)
3802.Tadas Šakinis (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės Senamiesčio mokykla)
3803.Anastasija Jegorova (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
3804.Rugilė Lengertaitė (Istorija, Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
3805.vaidotas (Matematika, Kaišiadorių r. Pravieniškių Stasio Tijūnaičio pagrindinė mokykla)
3806.Kornelija Bogdevič (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
3807.Milena Semionovaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
3808.Meida Paulauskaite (Informacinės technologijos, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
3809.Deividas Sobolevas (Anglų kalba, Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija)
3810.Joris Arbatavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3811.Ernestas Norkūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Ryto" progimnazija)
3812.Estela Magdalena Matkevičiūtė (Istorija, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
3813.Veronika Rukaitė (Matematika, Kretingos rajono Salantų gimnazija)
3814.Kamilė Beskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Tauragės profesinio rengimo centras)
3815.Robertas Černiauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Sietuvos" progimnazija)
3816.Mantas Toliušis (Biologija, pasaulio pažinimas, Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
3817.AUŠRA BERTAŠIŪTĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
3818.Bliūdžius Dovydas (Matematika, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
3819.Povilas Pridotkas (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
3820.Lukas Bundza (Geografija, Kazlų Rūdos Prano Dovydaičio pagrindinė mokykla)
3821.Gabrielė Svaraitė (Matematika, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
3822.Kostas Jukonis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
3823.Laurynas Klikna (Matematika, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
3824.Teodoras Jokūbas Ūdras (Matematika, Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija)
3825.Saulė Žukauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio rajono Paįstrio Juozo Zikaro gimnazija)
3826.Gabija Radzevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
3827.Eimantė Klenauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos rajono Agluonėnų pagrindinė mokykla)
3828.Elzė Znaidauskaitė (Matematika, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
3829.Arnas Šedys (Matematika, Jonavos pradinė mokykla)
3830.Markas Dominykas Bikus (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3831.Arminas Babickas (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3832.Benas Laurinavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
3833.Eva-Marija Narbutaitė (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
3834.Miglė Jarmalaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
3835.Kajus Leščiukaitis (Anglų kalba, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
3836.Karolina Juknevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
3837.Kostas Vėjas Šmigelskas (Anglų kalba, „Vaivorykštės tako“ gimnazijos Vilniaus filialas)
3838.Deividas Gadeikis (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
3839.Ugnė Janušauskaitė (Matematika, Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla)
3840.Titas Zablockis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vaišvydavos pagrindinė mokykla)
3841.Dominyka Petraitytė (Anglų kalba, Pakruojo "Atžalyno" gimnazija)
3842.Lukas Jarutis (Informacinės technologijos, Visagino "Atgimimo" gimnazija)
3843.Mantas Drazdauskas-Bambalas (Informacinės technologijos, VšĮ "Pažinimo medis")
3844.Mykolas Sieniukevičius (Anglų kalba, Alytaus Dainavos progimnazija)
3845.Dominykas Šertvytis (Informacinės technologijos, Kauno Jono Jablonskio gimnazija)
3846.Ineta Kubytė (Matematika, Plungės r. Alsėdžių S. Narutavičiaus gimnazija)
3847.Aleksandra Reišytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kalvarijos gimnazija)
3848.Akvilė Marozaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
3849.Noreika Normantas (Istorija, Ukmergės Antano Smetonos gimnazija)
3850.Gustė Survilaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
3851.Cvetkovas Jonas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3852.Dominykas Ringaila (Matematika, Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
3853.Karčauskis Arnoldas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos rajono Baublių mokykla-daugiafunkcis centras)
3854.Benas Panumis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Genio" progimnazija)
3855.Šimelis Gustas (Matematika, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
3856.Ema Kuokštytė (Matematika, Skuodo Bartuvos progimnazija)
3857.Goda Šlepetytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos rajono Agluonėnų pagrindinė mokykla)
3858.Emilija Adomaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Dainų progimnazija)
3859.Kaušyla Gabrielius (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
3860.Jonas Kozmanas (Matematika, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
3861.Natan Ivaško (Anglų kalba, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
3862.Emilija Valančauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
3863.Vita Trainaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
3864.Emilija Verbickaitė (Fizika, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
3865.JOKŪBAS VAIGINIS (Matematika, Panevėžio pradinė mokykla)
3866.Julija Larionova (Anglų kalba, Klaipėdos Vydūno gimnazija)
3867.Aistė Neverdauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus „Genio“ progimnazija)
3868.Nikita Smirnovas (Anglų kalba, Panevėžio „Aušros“ progimnazija)
3869.Marija Majauskaitė (Anglų kalba, Vilniaus „Genio“ progimnazija)
3870.Lukas Januškevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
3871.Ancutaitė Austėja (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
3872.Dominykas Platužas (Informacinės technologijos, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla, Radvilėnų filialas)
3873.Lukas Taraškevičius (Informacinės technologijos, Utenos mokykla - vaikų darželis "Eglutė")
3874.Dominyka Zenkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
3875.augustas straksys (Matematika, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
3876.Tolkačiova Alisa (Matematika, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
3877.Ieva Boguškaitė (Matematika, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
3878.Justė Viltrakytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio pradinė mokykla)
3879.Gediminas Germanavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3880.Salomė Kustaitė (Matematika, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
3881.Jolanta Malinovskaja (Matematika, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
3882.Rusnė Želnytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio rajono Vadoklių pagrindinė mokykla)
3883.Deimantas Kontautas (Informacinės technologijos, Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija)
3884.Tadas Marcinauskas (Matematika, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3885.Dominykas Kuprys (Biologija, pasaulio pažinimas, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3886.Justinas Vaičius (Anglų kalba, Alytaus Dainavos progimnazija)
3887.Radvilė Giedraitytė (Anglų kalba, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
3888.Nojus Pryšmantas (Anglų kalba, Tauragės Jovarų pagrindinė mokykla)
3889.Kristupas Šleiva (Matematika, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
3890.Tadas Vaitkūnas (Matematika, Vilniaus Žemynos progimnazija)
3891.Martynas Kunigauskas (Anglų kalba, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
3892.Nojus Čepas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
3893.Nojus Petrulis (Matematika, Telšių "Ateities" progimnazija)
3894.Rusnė Žukauskaitė (Anglų kalba, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
3895.Emilija Jankauskytė (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
3896.Laurynas Žiūrys (Matematika, Alytaus "Drevinuko" mokykla-darželis)
3897.Gustė Survilaitė (Matematika, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
3898.Paulius Linkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės "Žiburėlio" mokykla-daugiafunkcis centras)
3899.Tautvydas Vaitasius (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Krašuonos progimnazija)
3900.Gvidas Mačiūka (Matematika, Kretingos rajono Rūdaičių mokykla)
3901.Kamilė Zavadzkytė (Informacinės technologijos, Šiaulių Salduvės progimnazija)
3902.Matas Katlauskas (Matematika, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
3903.Jonas Kripas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
3904.Rugilė Repšytė (Matematika, Utenos "Saulės" gimnazija)
3905.Samanta Panovaitė (Fizika, Telšių rajono Žarėnų "Minijos" pagrindinė mokykla)
3906.Gustė Mackutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio r. Kavoliškio mokykla-darželis)
3907.Jorūnė Zareckaitė (Matematika, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
3908.Urtė Ulčickaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
3909.Andrėja Kvederavičiūtė (Informacinės technologijos, Alytaus r. Simno gimnazija)
3910.Povilas Pazera (Matematika, Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla Mastaičių skyrius)
3911.Goda Kimbirauskaitė (Matematika, Prienų r. Jiezno gimnazija)
3912.Gabija Rakauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio pradinė mokykla (II korpusas))
3913.Martyna Miškinytė (Matematika, Elektrėnų pradinė mokykla)
3914.Aurelija Šlažikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
3915.Normanas Pranevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Senamiesčio progimnazija)
3916.Telksnytė Ieva (Istorija, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
3917.Linas Sabaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus rajono Daugų Vlado Mirono gimnazija)
3918.Marija Alijošiūtė (Matematika, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
3919.Melita Tamkutė (Matematika, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
3920.Gabija Lisankaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių Šaltinio progimnazija)
3921.Vilius Rimkus (Matematika, Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
3922.Markas Šepetis (Matematika, Všį "Šiaurės licėjus")
3923.Kajus Vaitkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų r. Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija)
3924.Domantas Lukoševičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
3925.Gabrielė Milašiūtė (Matematika, Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
3926.Eglė Kilinskytė (Informacinės technologijos, Kauno dailės gimnazija)
3927.Jokūbas Vaickus (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
3928.Gytis Ališauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
3929.Edgaras Jurkšaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
3930.Gustas Dzidzevičius (Matematika, Kauno Pilėnų pagrindinė mokykla)
3931.Salomėja Vičiūtė (Anglų kalba, Palangos pradinė mokykla)
3932.vaidotas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių r. Pravieniškių Stasio Tijūnaičio pagrindinė mokykla)
3933.Gustas Mickus (Istorija, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
3934.Nikas Benjaminas Ivoska (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
3935.Greta Morkūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Jonavos rajono Užusalių pagrindinė mokykla)
3936.Vakaris Dilys (Lietuvių kalba ir literatūra, Karalienės Mortos mokykla)
3937.Rustė Treikauskaitė (Informacinės technologijos, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
3938.Jankauskaitė Agnė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Vandžiogalos gimnazija)
3939.Vincentas Vitkauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
3940.Smiltė Dagilytė (Matematika, Klaipėdos Vitės progimnazija)
3941.Arijus Razumas (Anglų kalba, Molėtų r. Alantos gimnazija)
3942.Meda Politikaitė (Matematika, Vilniaus Žemynos progimnazija)
3943.Goda Motiejauskaitė (Matematika, Raseinių r. Girkalnio pagrindinė mokykla)
3944.Edvinas Zobernis (Matematika, Kretingos Marijono Daujoto pagrindinė mokykla)
3945.Almantas Drazdovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
3946.Viestartas Bitaitis (Matematika, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
3947.Lėja Semenikaitė (Anglų kalba, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
3948.Aurelija Avlaitė (Anglų kalba, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
3949.Rokas Adamonis (Anglų kalba, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
3950.Justinas Kaminskas (Anglų kalba, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
3951.Vytautas Jankevičius (Informacinės technologijos, Karalienės Mortos mokykla)
3952.David Polujanski (Matematika, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
3953.Paulina Mickutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio gimnazija)
3954.Jokūbas Cekanauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Motiejaus Valančiaus mokykla-darželis)
3955.Milana Bubnytė (Geografija, Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
3956.Kamilė Labenskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
3957.Mantas Daraškevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
3958.Gretė Baškytė (Matematika, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
3959.Emilija Petkutė (Matematika, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3960.Santa Ivanauskaitė (Istorija, Šiaulių Zoknių progimnazija)
3961.Urtė Sakalauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla Mastaičių skyrius)
3962.vaidotas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Pravieniškių Stasio Tijūnaičio pagrindinė mokykla)
3963.Kotryna Gelūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
3964.Lačinski Rafal (Anglų kalba, Vilniaus r. Nemenčinės K. Parčevskio gimnazija)
3965.Ugnė Labukaitė (Matematika, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
3966.Simona Ramanauskaitė (Anglų kalba, Šiaulių profesinio rengimo centras)
3967.Eimantė Klenauskaitė (Istorija, Klaipėdos rajono Agluonėnų pagrindinė mokykla)
3968.Gabelė Povilonytė (Anglų kalba, Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
3969.Gabija Žukauskaitė (Matematika, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
3970.Julija Dovliaševič (Matematika, Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
3971.Ugnė Kundrotaitė (Informacinės technologijos, Kaišiadorių r. Žaslių pagrindinė mokykla)
3972.Gytė Šumskaitė (Anglų kalba, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
3973.Marta Makarevičiūtė (Matematika, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
3974.Motiejus Jasas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos rajono Agluonėnų pagrindinė mokykla)
3975.Možeiko Rokas (Istorija, Šalčininkų r. Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija)
3976.Augustas Molis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Balsių progimnazija)
3977.Vincentas Lekas (Matematika, Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
3978.Gintarė Sivolovaitė (Informacinės technologijos, Kauno r. Garliavos Juozo Lukšos gimnazija)
3979.Gvidas Dručiūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla)
3980.Meda Stankevičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus Antakalnio progimnazija)
3981.Mykolas Kilkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
3982.ANDRIUS PUIŠYS (Anglų kalba, Kazlų Rūdos "Elmos" mokykla-darželis)
3983.Možeiko Rokas (Matematika, Šalčininkų r. Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija)
3984.Augustas Pelekevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
3985.Faustas Surplys (Informacinės technologijos, Všį "Šiaurės licėjus")
3986.Matas Duoba (Matematika, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
3987.Miglė Jurėnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
3988.Mantas Martinėnas (Anglų kalba, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
3989.Estela Petrauskaitė (Anglų kalba, Marijampolės sav. Želsvos pagrindinė mokykla)
3990.Gabrielė Gaižiūnaitė (Matematika, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
3991.Eitaras Zybartas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3992.Deividas Chepukas (Matematika, Klaipėdos Vitės progimnazija)
3993.Benas Piliuginas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Vyturio" gimnazija)
3994.Gabrielius Stasiulaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
3995.Marijus Jaronis (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
3996.Jokūbas Dagys (Matematika, Panevėžio Rožyno progimnazija)
3997.EGLĖ GRABAUSKAITĖ (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
3998.Jokūbas Grinius (Matematika, Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
3999.Paulius Šomka (Anglų kalba, Elektrėnų pradinė mokykla)
4000.Saulė Skrabaitė (Anglų kalba, Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centras)
4001.Ąžuolas Kažemėkas (Informacinės technologijos, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
4002.Daniel Zelenkevič (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
4003.Viljam Šablovski (Anglų kalba, Vilniaus r. Kyviškių pagrindinė mokykla)
4004.Arbačauskaitė Vitalija Jonė (Matematika, Kauno r. Vandžiogalos gimnazija)
4005.Dovydas Krampas (Istorija, Šakių rajono Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazija)
4006.Domantas Rauba (Anglų kalba, Vilniaus Balsių progimnazija)
4007.Armandas Aleksandravičius (Informacinės technologijos, LSU Kėdainių "Aušros" progimnazija)
4008.Jokūbas Budreckis (Geografija, Kauno Prano Daunio ugdymo centras)
4009.Augustas Plukys (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
4010.Sandra Cibulskytė (Matematika, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4011.Viljam Šablovski (Matematika, Vilniaus r. Kyviškių pagrindinė mokykla)
4012.Tadas Savičius (Anglų kalba, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
4013.Titas Maciulevičius (Matematika, Kauno Milikonių progimnazija)
4014.Danielė Balandytė (Matematika, Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
4015.Daniel Stepanov (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
4016.Saule Fatyushina (Anglų kalba, Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
4017.Luka Ražanauskaitė (Matematika, Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla)
4018.Einoras Šarkus (Matematika, Vilniaus Viršuliškių progimnazija)
4019.Dominykas Stoškus (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų r. Jiezno gimnazija)
4020.Jonas Kozmanas (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
4021.Laurynas Narkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos rajono Rūdaičių mokykla)
4022.Meilutė Mažeikaitė (Matematika, Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla)
4023.Adomas Liuokaitis (Matematika, Jurbarko r. Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinė mokykla)
4024.Dovydas Mikalauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
4025.Nojus Danusas (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių Šaltinio progimnazija)
4026.Barbora Vaišvilaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
4027.Eivydas Svirinavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Piliakalnio progimnazija)
4028.Denisas Bojevas (Anglų kalba, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
4029.Tumas Mozeris (Anglų kalba, Tauragės Jovarų pagrindinė mokykla)
4030.LUKAS VARNECKAS (Anglų kalba, Vilniaus Maironio progimnazija)
4031.Nerija Arlauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Ketvergių pagrindinė mokykla)
4032.Mantas (Biologija, pasaulio pažinimas, Trakų r. Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinė mokykla)
4033.Kamilė Jarmalytė (Matematika, Švenčionių pradinė mokykla)
4034.Kornelija Bogdevič (Anglų kalba, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
4035.ASTELA MASALSKYTĖ (Matematika, Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
4036.Atėnė Januškevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
4037.Emilija Kornej (Matematika, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
4038.Meda Gedminaitė (Informacinės technologijos, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
4039.Motiejūnaitė Dominyka (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus)
4040.Brigita Tverkutė (Informacinės technologijos, Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla)
4041.Patrician juškyte (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
4042.Mykolas Indrišiūnas (Matematika, Kretingos rajono Kurmaičių pradinė mokykla)
4043.Kajus Jonaitis (Informacinės technologijos, Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla)
4044.Urtė Demenytė (Matematika, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
4045.Ugnė Sakaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių "Kranto" progimnazija)
4046.Aušrinė Bakaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
4047.Kamilė Petrošiūtė (Matematika, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4048.Adrijanas Valavičius (Matematika, Kelmės "Kražantės" progimnazija)
4049.Gabrielė Golubovska (Matematika, Vilniaus r. Rudaminos F. Ruščico gimnazija)
4050.Vėjas Staugaitis (Anglų kalba, VšĮ "Ruduo-pavasaris")
4051.Gabriela Salmanovič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Rudaminos F. Ruščico gimnazija)
4052.Danielis Dudoitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
4053.Medeinė Daukutytė (Matematika, Kauno Dainavos progimnazija)
4054.Rušinskas Dominykas (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
4055.Armandas Kaminskis (Matematika, Klaipėdos Vydūno gimnazija)
4056.Dominykas Slavickas (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės sav. Želsvos pagrindinė mokykla)
4057.Paulius Šomka (Biologija, pasaulio pažinimas, Elektrėnų pradinė mokykla)
4058.Medeina Gričiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, KTU inžinerijos licėjus)
4059.Melita Valaitytė (Matematika, Šakių rajono Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazija)
4060.Adris Romanov (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
4061.Edvinas Gaižauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Milikonių progimnazija)
4062.Anastasija Semionova (Anglų kalba, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
4063.Aistė Vilkaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4064.Gabrielė Jakovičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marinos Mižigurskajos privati gimnazija)
4065.Paulius Pocius (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
4066.Titas Cepeliauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
4067.Monika Martinaitytė (Anglų kalba, Pakruojo "Atžalyno" gimnazija)
4068.Povilas Pridotkas (Matematika, Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
4069.Joris Šeškevičius (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4070.Budvytis Jokūbas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
4071.Nuelis Kusak (Matematika, Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla Mastaičių skyrius)
4072.Saulius Vaškys (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių "Kranto" progimnazija)
4073.Arina Zaiko (Anglų kalba, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
4074.Kotryna Dikčiūtė (Matematika, Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
4075.Mikšytė Goda Marija (Matematika, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
4076.Aivaras Gailius (Matematika, Jonavos "Lietavos" pagrindinė mokykla)
4077.Urtė Jakštaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4078.Andromeda Siliūtė (Informacinės technologijos, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
4079.Urtė Jakštaitė (Matematika, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4080.Lukas Sauka (Matematika, Telšių rajono Upynos pagrindinė mokykla)
4081.Aurelija Astikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių profesinio rengimo centras)
4082.Nedas Bliujus (Istorija, Elektrėnų sav. Kietaviškių pagrindinė mokykla)
4083.Eimantė Savickaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4084.Nojus Kriaučiūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Pagėgių sav. Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijos Lumpėnų Enzio Jagomasto pagrindinio ugdymo skyrius)
4085.Jokūbas Januševičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Pasvalio r. Vaškų gimnazija)
4086.Viltė Butkevičiutė (Matematika, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
4087.Augustė Marazaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
4088.Ugnė Tamulionytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
4089.Justas Vasiliauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Salduvės progimnazija)
4090.Karolina Jurgelytė (Matematika, Šiaulių profesinio rengimo centras)
4091.Karolis Bagdonavičius (Istorija, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
4092.Jokūbas Balsys (Matematika, Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija)
4093.Tamošauskas Nojus (Biologija, pasaulio pažinimas, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
4094.Gabija Danusaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių Šaltinio progimnazija)
4095.Kostas Vėjas Šmigelskas (Matematika, „Vaivorykštės tako“ gimnazijos Vilniaus filialas)
4096.Adomaitytė Viltė (Biologija, pasaulio pažinimas, Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
4097.Emilija Vitko (Matematika, Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla)
4098.Julija Vitkūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
4099.DANIELIUS BAUŽA (Matematika, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
4100.Ugnė Ingelevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla Mastaičių skyrius)
4101.Aneta Krukonytė (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
4102.Elinga Minderytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų r. Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazija)
4103.Matas Sabaliauskas (Anglų kalba, Plungės Senamiesčio mokykla)
4104.Povilas Petrutis (Matematika, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
4105.AUSTĖJA KUDZINSKAITĖ (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
4106.Vytenis Anilionis (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Rožyno progimnazija)
4107.Kasparas Daubaras (Biologija, pasaulio pažinimas, Riešės gimnazija)
4108.Milkevičiūtė Rusnė (Anglų kalba, Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazija)
4109.Goda Pučkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žemynos progimnazija)
4110.Andrius Pinkevičius (Anglų kalba, Šakių rajono Kriūkų mokykla)
4111.Robertas Stasiūnas (Anglų kalba, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
4112.Akvilė Kisieliūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Viršuliškių progimnazija)
4113.Arnoldas Mickus (Anglų kalba, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
4114.Monika Morkvėnaitė (Informacinės technologijos, Pasvalio Svalios progimnazija)
4115.Martynas Jakubauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
4116.Tautvydas Kliuzas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio pradinė mokykla)
4117.Juozas Žumbakys (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių r. Rumšiškių A. Baranausko gimnazija)
4118.Vėtrė Laurinavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Anykščių r. Debeikių pagrindinė mokykla)
4119.Domantas Pertikas (Matematika, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
4120.Gytis Pečiukonis (Matematika, Kauno Vaišvydavos pagrindinė mokykla)
4121.Goda Jučaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio r. Pociūnėlių pagrindinė mokykla)
4122.Miglė Ūselytė (Anglų kalba, Kelmės rajono Pakražančio gimnazija)
4123.Jokūbas Švabauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus)
4124.Simona Balaišytė (Anglų kalba, Alytaus Vidzgirio pagrindinė mokykla)
4125.Masaitytė Raminta (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Veršvų gimnazija)
4126.Rokas Vičiulis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Rumšiškių A. Baranausko gimnazija)
4127.Rūta Vaitelytė (Informacinės technologijos, Panevėžio rajono Ramygalos gimnazija)
4128.Rokas Dailidavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
4129.Augustė Satkauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4130.Kajus Buivydas (Matematika, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
4131.Oskar Sadovskij (Matematika, Trakų r. Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazija)
4132.Beatričė Katinaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
4133.Jakub Balsevič (Matematika, Vilniaus r. Nemenčinės K. Parčevskio gimnazija)
4134.Gytis Ališauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
4135.Ugnius Bakelis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kazlų Rūdos sav. Bagotosios pagrindinė mokykla)
4136.Augustas Ivoška (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
4137.Darius Ragainis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Naisių mokykla)
4138.Karina Tamošiūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
4139.Andrius Junevičius (Matematika, Giedraičių A.Jaroševičiaus gimnazijos Dubingių skyrius)
4140.Gvidas Drąsutavičius (Matematika, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
4141.Nojus Grigonis (Matematika, Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
4142.Naila Taha (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla)
4143.Eitaras Zybartas (Informacinės technologijos, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
4144.Benas Kalinauskas (Anglų kalba, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
4145.Deimina Skėrytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
4146.Akvilė Visackaitė (Anglų kalba, Šilutės r. Usėnų pagrindinė mokykla)
4147.Austėja Tubelevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
4148.Ugne Šležaite (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių "Ateities" progimnazija)
4149.Andrėja Ploščiauskaitė (Anglų kalba, Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
4150.Karolis Lukšas (Anglų kalba, Šiaulių Dainų progimnazija)
4151.Laurynas Volungevičius (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus)
4152.Lėja Semenikaitė (Matematika, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
4153.Gustas Andriuškevičius (Matematika, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
4154.Rokas Kesylis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
4155.Urtė Antanavičiūtė (Matematika, Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
4156.Akvilė Mockevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Tauragės r. Gaurės pagrindinė mokykla)
4157.Viltė Elžbieta Mincytė (Matematika, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
4158.Mantas Bogdanovičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Viršuliškių progimnazija)
4159.Einoras Martinkėnas (Informacinės technologijos, Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
4160.Mantas Cipkus (Matematika, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
4161.Irmantas Žičkus (Anglų kalba, Klaipėdos r. Plikių Ievos Labutytės pagrindinė mokykla)
4162.Karolis Bagdonavičius (Informacinės technologijos, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
4163.Ruslanas Antropikas (Anglų kalba, Giedraičių A.Jaroševičiaus gimnazijos Dubingių skyrius)
4164.Ignas Švarlys (Anglų kalba, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
4165.Andrėja Matuiza (Anglų kalba, Šalčininkų r. Baltosios Vokės "Šilo" gimnazija)
4166.Justas Kvietinskas (Anglų kalba, Kauno Senamiesčio progimnazija)
4167.Darja Mišenis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos gimnazija)
4168.Ignas Mykolaitis (Matematika, Vilniaus Gabijos gimnazija)
4169.Patricija Kačinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Dainavos progimnazija)
4170.Titas Kašūra (Matematika, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
4171.Gabija Vaškaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
4172.Erik Šuškevič (Matematika, Vilniaus Aleksandro Puškino vidurinė mokykla)
4173.Emilija Vitkauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
4174.Kajus Bumblauskas (Matematika, Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla Mastaičių skyrius)
4175.Tajus Limantas (Matematika, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
4176.Paulius Ralys (Anglų kalba, Viešoji įstaiga "Smalsieji pabiručiai")
4177.Deina Čiurlytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Vaišvydavos pagrindinė mokykla)
4178.Marijus Jaronis (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
4179.Raigardas Šlajus (Matematika, Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
4180.Joris Kuraitis (Matematika, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
4181.Mantas Vaičekauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių Šaltinio progimnazija)
4182.Patrikas Marcinkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
4183.Aistė Kuchalskytė (Matematika, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
4184.Ignas Dorelaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
4185.Erikas Paulauskas (Anglų kalba, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
4186.Airinta Labinskaitė (Fizika, Elektrėnų savivaldybės Vievio gimnazija)
4187.Ridas Kryžanauskas (Matematika, Vilniaus Žemynos progimnazija)
4188.Minija Žemaitytė (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4189.Skaistė Kučinskaitė (Anglų kalba, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
4190.JULIUS ŠERPETAUSKIS (Matematika, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
4191.Sakalauskaitė Akvilė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
4192.Aušra Malskaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Balsių progimnazija)
4193.Martynas Kuras (Lietuvių kalba ir literatūra, Elektrėnų savivaldybės Semeliškių gimnazija)
4194.Nedas Dyglys (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4195.Austėja Galdikaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos senoji gimnazija)
4196.Adris Romanov (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
4197.Paulius Plerpa (Anglų kalba, Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
4198.Vaiva Paškevičiūtė (Anglų kalba, Utenos Adolfo Šapokos gimnazija)
4199.Leticija Mikulėnaitė (Anglų kalba, Panevėžio rajono Dembavos progimnazija)
4200.Ignas Bogdanavičius (Matematika, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
4201.Kotryna Zajančkauskytė (Matematika, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
4202.Aretas Sipavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
4203.Lukas Matiukas (Anglų kalba, Kupiškio technologijos ir verslo mokykla)
4204.Nojus Černevičius (Matematika, Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
4205.Kajus Urbanavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla)
4206.Žygimantas Vozgirdas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
4207.Benas Laurinavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
4208.Normanas Pranevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Senamiesčio progimnazija)
4209.Deimantė Stankevičiūtė (Matematika, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
4210.Adriana Petrukanec (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Riešės šv. Faustinos Kovalskos pagrindinė mokykla)
4211.Urtė Bernotaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
4212.Eglė Jukavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Veršvų gimnazija)
4213.Karina Tamošiūnaitė (Matematika, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
4214.Emilijus Simanavičius (Matematika, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
4215.Deividas Venckus (Matematika, Mažeikių Sodų pagrindinė mokykla)
4216.Lavija Rybakova (Geografija, Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
4217.Armandas Šilkaitis (Matematika, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
4218.Austėja Paukštytė (Anglų kalba, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
4219.Miglė Jarmalaitė (Anglų kalba, Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
4220.Lėja Navickaitė (Informacinės technologijos, Kaišiadorių r. Žiežmarių mokykla-darželis "Vaikystės dvaras")
4221.Maksym Berezutskyi (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Aleksandro Puškino vidurinė mokykla)
4222.Vitalijus Rolikas (Fizika, Zarasų r. Turmanto pagrindinė mokykla)
4223.Vitas Kėvalas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
4224.Gachovič Ilja (Matematika, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
4225.Gabrielė Snarskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų r. Aštriosios Kirsnos mokykla)
4226.Dovydas Šumkauskas (Matematika, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
4227.Danas Spietinys (Matematika, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
4228.EGLĖ BRUKŠTUTĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Maironio progimnazija)
4229.Benita Ramelytė (Anglų kalba, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
4230.Kerpė Rokas (Matematika, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
4231.Mantas Žalatkovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
4232.Benas Petreikis (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
4233.Matas Rudžionis (Matematika, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla, Šiaudiniškių skyrius)
4234.Mūza Svetickaitė (Matematika, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
4235.Elida Meškėnaitė (Anglų kalba, Rokiškio r. Pandėlio gimnazija)
4236.Erikas (Matematika, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
4237.Rokas Vengalis (Informacinės technologijos, Plungės Senamiesčio mokykla)
4238.Augustas Arlauskas (Anglų kalba, Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla)
4239.Matas Būdininkas (Matematika, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
4240.Domantas Vingilys (Anglų kalba, Vilniaus Naujininkų mokykla)
4241.Tautvydas Tenenis (Anglų kalba, Vilniaus Fabijoniškių mokykla)
4242.Saulė Kazuraitė (Anglų kalba, Vilniaus Baltupių progimnazija)
4243.ELINGA NASTAJUTĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
4244.Goda Vilkelytė (Matematika, Jonavos pradinė mokykla)
4245.Arina Zaiko (Matematika, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
4246.Povilas Paplauskas (Matematika, Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla)
4247.Grėtė Znaidauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
4248.Evita Kavaliauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
4249.Titas Pušinskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Kvėdarnos Prano Liatuko pradinė mokykla)
4250.Akvilė Žilinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
4251.Ugnė Labukaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
4252.Saulė Maigytė (Anglų kalba, Šv. Juozapo mokykla)
4253.Karolis Pačinskas (Anglų kalba, Kauno Milikonių progimnazija)
4254.Titas Lobanovas (Matematika, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
4255.Gabija Šinkūnaitė (Chemija, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
4256.Justina Kudirkaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
4257.Vytenis Anilionis (Anglų kalba, Panevėžio Rožyno progimnazija)
4258.Matas Kurauskas (Matematika, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
4259.Augustė Pavilonytė (Matematika, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
4260.Kristupas Dudėnas (Anglų kalba, "Šaltinėlio" privati mokykla)
4261.Elijas Zavertas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
4262.Gabija Vedeikytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
4263.Viltė Mickevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
4264.Einoras Martinkėnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
4265.Flavija Akutaitė (Matematika, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
4266.Austėja Karbauskytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
4267.Nojus Juozaponis (Anglų kalba, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
4268.Martynas Krutikovas (Chemija, Trakų r. Rūdiškių gimnazija)
4269.Kristupas Gedvila (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
4270.Augustas Vytuvis (Matematika, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
4271.NOJUS SAKALAUSKAS (Anglų kalba, Kauno r. Vilkijos gimnazija)
4272.Eglė Varnaitė (Anglų kalba, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
4273.Folashade Taraškevičiūtė (Informacinės technologijos, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
4274.Jovita Kropa (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų r. Dieveniškių Adomo Mickevičiaus gimnazija)
4275.Inga Puriuškytė (Matematika, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
4276.Arnas Sinkevičius (Istorija, Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla)
4277.Skaiva Gudauskytė (Anglų kalba, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
4278.Fausta Rusteikaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija)
4279.Vaiva Musneckytė (Matematika, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
4280.Migailė Jonelytė (Anglų kalba, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4281.Rimavičius Jokūbas (Lietuvių kalba ir literatūra, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
4282.Rokas Bumblauskas (Anglų kalba, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
4283.Livija Glorija Grigaliūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
4284.Mantas Daraškevičius (Matematika, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
4285.EVELINA NOREIKAITĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykla)
4286.Viltė Dumbliauskaitė (Matematika, Marijampolės "Žiburėlio" mokykla-daugiafunkcis centras)
4287.Bazylevič Gabija (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
4288.Ieva Marija Šiaulytė (Anglų kalba, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
4289.Svajūnas Darijus Dapšys (Matematika, Telšių rajono Tryškių Lazdynų Pelėdos gimnazija)
4290.Gustas Tamašauskas (Matematika, Kretingos Marijos Tiškevičiūtės mokykla)
4291.KOTRYNA GAIŽAUSKAITĖ (Matematika, Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
4292.Gvidas Stasevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio rajono Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
4293.Orestas Grigelevičius (Informacinės technologijos, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
4294.Skaistė Palubinskytė (Informacinės technologijos, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
4295.Lėja Puzinaitė (Matematika, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
4296.Rokas Adamonis (Matematika, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
4297.Elzė Cibulskytė (Matematika, Klaipėdos Karalienės Mortos pradinė mokykla)
4298.Augustė Paplauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
4299.DANIELIUS BAUŽA (Informacinės technologijos, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
4300.MIGLĖ CHIMIČIŪTĖ (Matematika, Panevėžio rajono Velžio gimnazija)
4301.Ditė Stulauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Senamiesčio progimnazija)
4302.konstantin Tatarskich (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
4303.Kristijonas Karačionka (Istorija, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
4304.Marta Makarevičiūtė (Anglų kalba, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
4305.Martin Krulikovskij (Anglų kalba, Trakų r. Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazija)
4306.Kostas Žydelis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
4307.Justas Tervydis (Informacinės technologijos, Rokiškio r. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
4308.Simonas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
4309.Austėja Vaizgėlaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės r. Usėnų pagrindinė mokykla)
4310.Kipras Maknickas (Matematika, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
4311.Laurynas Paltarokas (Anglų kalba, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
4312.Marius Mieldažys (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4313.Emilija Valančauskaitė (Informacinės technologijos, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
4314.Liepa Lukošiūnaitė (Anglų kalba, Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
4315.Gustas Kisieliauskas (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
4316.Deimantė Kazlauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio r. Obelių gimnazija)
4317.Jargin Dmitrij (Matematika, Juodšilių "Šilo" gimnazija)
4318.Linas Zdanavičius (Matematika, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
4319.Benas Kutka (Informacinės technologijos, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
4320.Simonas Laukaitis (Informacinės technologijos, Kazlų Rūdos "Elmos" mokykla-darželis)
4321.Viltė Grišiūtė (Matematika, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
4322.Ignas Asejevas (Informacinės technologijos, Riešės gimnazija)
4323.Mija Volungevičiūtė (Anglų kalba, Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
4324.Bagužas Elijus (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių "Atžalyno" progimnazija)
4325.Maksim Samoilenko (Matematika, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
4326.Patrikas Marcinkevičius (Matematika, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
4327.Binkevičiūtė Emilė (Anglų kalba, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
4328.Barbora Vaišvilaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
4329.Grantas Birenis (Matematika, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
4330.Večeslavas Čuvykinas (Matematika, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
4331.Lukas Jakonis (Matematika, Vilniaus Žemynos gimnazija)
4332.Saulius Gudas (Anglų kalba, Kauno dailės gimnazija)
4333.Melita Mikušauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
4334.Skirmantas Strašinskas (Anglų kalba, Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
4335.Rokas Mockevičius (Anglų kalba, Vilniaus Baltupių progimnazija)
4336.Odris Lideika (Informacinės technologijos, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
4337.Ugnė Tvaronavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
4338.Dovile Klanauskaite (Matematika, Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
4339.Tomas Paulius Volikas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Ragainės progimnazija)
4340.Matas Jasaitis (Informacinės technologijos, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
4341.Šarūnas Bakas (Matematika, Giedraičių A.Jaroševičiaus gimnazijos Dubingių skyrius)
4342.Maksimas Pučko (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Salininkų gimnazija)
4343.Daivaras Čiuprinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
4344.Vytautas Jankevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Karalienės Mortos mokykla)
4345.Daniilas Kunauskas (Anglų kalba, Riešės gimnazija)
4346.Livija Jurėnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
4347.Karolina Umbrasaitė (Fizika, Utenos Dauniškio gimnazija)
4348.Kipras Marčiauskas (Informacinės technologijos, Šiaulių Medelyno progimnazija)
4349.Ūla Smirnovaitė (Matematika, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
4350.Saulė Račkelytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės r. Kulių gimnazija)
4351.Rimas Jasulaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Saulėtekio" progimnazija)
4352.Mykolas Vaitkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus r. Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazija)
4353.kamilė taraskevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4354.Herkus Valauskas (Anglų kalba, Vilniaus "Ryto" progimnazija)
4355.Urtė Kučinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
4356.Gužauskas Rokas (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
4357.Maksim Samoilenko (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
4358.Nortė Karaliūtė (Matematika, Kauno r. Vilkijos gimnazija)
4359.Gabrielė Butkutė (Matematika, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
4360.Justas Beržanskis (Matematika, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
4361.Tautvydas Urbonas (Matematika, Raseinių Šaltinio progimnazija)
4362.Patricija Zieniute Silva (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Vilnies" pagrindinė mokykla)
4363.Lėja Juozapavičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
4364.Ernestas Vežauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
4365.Ugnius Kružikas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
4366.Valaika Tajus (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
4367.Joana Fiodorovaitė (Anglų kalba, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
4368.Nerijus Antropikas (Biologija, pasaulio pažinimas, Giedraičių A.Jaroševičiaus gimnazijos Dubingių skyrius)
4369.Rugilė Aksiutovaitė (Matematika, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
4370.Emil Romanovski (Matematika, Vilniaus r. Nemenčinės K. Parčevskio gimnazija)
4371.Jogilė Abloževičiūtė (Informacinės technologijos, Panevėžio rajono Upytės Antano Belazaro pagrindinė mokykla)
4372.Pijus Krainskas (Anglų kalba, Klaipėdos r. Plikių Ievos Labutytės pagrindinė mokykla)
4373.Austėja Rinkevičiūtė (Anglų kalba, Kauno Vaišvydavos pagrindinė mokykla)
4374.Rugilė Vaičiulevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Ūdrijos pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcis skyrius)
4375.Jonas Jasevičius (Informacinės technologijos, Kauno Vaišvydavos pagrindinė mokykla)
4376.Ernestas Vyšniauskas (Anglų kalba, Birštono gimnazija)
4377.Airida Mikutytė (Informacinės technologijos, Plungės "Babrungo" pagrindinė mokykla)
4378.Klaidas Jarošenko (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Panemunės progimnazija)
4379.Ieva Čerkesaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Jonavos "Lietavos" pagrindinė mokykla)
4380.Ainė Pečiulytė (Anglų kalba, Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
4381.Matas Rudžionis (Informacinės technologijos, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla, Šiaudiniškių skyrius)
4382.Gabrielė Zorskytė (Matematika, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
4383.Faustas Švernenka (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
4384.Kamilė Judžentytė (Matematika, Vilniaus r. Sudervės Mariano Zdziechovskio pagrindinė mokykla)
4385.Gabrielė Lipinskaitė (Matematika, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
4386.Hubertas Rakauskas (Anglų kalba, Marijampolės "Šaltinio" pagrindinė mokykla)
4387.Emilija Džiaugytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių "Varpo" mokykla)
4388.Amadeus Jakulevičius (Matematika, Šv. Juozapo mokykla)
4389.Žygimantas Sivilevičius (Matematika, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
4390.Rokas Orantas (Matematika, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
4391.Tautvydas Kliuzas (Matematika, Vilkaviškio pradinė mokykla)
4392.Simonas Anusas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Ozo gimnazija)
4393.Goda Kiznytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
4394.Austėja Stasevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
4395.Žaneta Šilova (Matematika, Vilniaus Viršuliškių progimnazija)
4396.Barbora Vaišvilaitė (Informacinės technologijos, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
4397.Elzė Cibulskytė (Anglų kalba, Klaipėdos Karalienės Mortos pradinė mokykla)
4398.UGNĖ SINKEVIČIŪTĖ (Anglų kalba, Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija)
4399.Aukse Kvedaraviciute (Informacinės technologijos, Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
4400.Nojus Kvedaras (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
4401.Danielius Bojarčius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
4402.Vytaras Piepalius (Lietuvių kalba ir literatūra, Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla Mastaičių skyrius)
4403.Liepa Milerytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių "Varpo" mokykla)
4404.Gytis Zabiela (Matematika, Panevėžio rajono Ramygalos gimnazija)
4405.Danielė Staugaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių rajono Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazija)
4406.Gailė Gražulytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio pradinė mokykla)
4407.Neilas Gečas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
4408.Diana Dzikevičiūtė (Matematika, Vilniaus Naujininkų mokykla)
4409.Haris Milčius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
4410.Elena Povilavičiūtė (Matematika, Vilniaus Žemynos progimnazija)
4411.Aras Jermolavičius (Matematika, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
4412.Jonas Žegužauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Rokų mokykla-darželis)
4413.Elijas- Vidmantas Gudaitis (Anglų kalba, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
4414.Kamilė Stočkutė (Matematika, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
4415.Gintarė Pupelytė (Anglų kalba, Kupiškio technologijos ir verslo mokykla)
4416.Vakarė Maciukaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
4417.Adomas Balčiūnas (Matematika, Plungės "Ryto" pagrindinė mokykla)
4418.Augustė Banišauskaitė (Anglų kalba, Trakų r. Rūdiškių gimnazija)
4419.Augustinas Eidukas (Matematika, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
4420.Dominika Borovska (Matematika, Šalčininkų r. Dieveniškių Adomo Mickevičiaus gimnazija)
4421.Brigita Ivanauskaitė (Matematika, Kretingos rajono Baublių mokykla-daugiafunkcis centras)
4422.čižikaitė Gabija (Informacinės technologijos, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
4423.Rytis Lalas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
4424.Jokūbas Baranauskas (Anglų kalba, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
4425.Aidas Valentinavičius (Matematika, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
4426.Ugnė Kučinskaitė (Matematika, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4427.Simonas Šutinys (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
4428.Urtė Petkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
4429.Vladislav Sivačiov (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Riešės šv. Faustinos Kovalskos pagrindinė mokykla)
4430.Akvilė Indriūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio „Aušros“ progimnazija)
4431.Saulė Patricija Matulevičiūtė (Anglų kalba, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
4432.Vanesa Bylinskaja (Matematika, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
4433.Eglė Gnedevičiūtė (Informacinės technologijos, Vilniaus "Vilnies" pagrindinė mokykla)
4434.Ovidijus Bidlauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
4435.Tadas Lesmonavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
4436.Airinga Liutkauskaitė (Informacinės technologijos, Alytaus r. Simno gimnazija)
4437.Vakarė Jotautaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dainavos progimnazija)
4438.Mykolas Budzevičius (Matematika, Širvintų pradinė mokykla)
4439.Ignas Bigelis (Fizika, Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija)
4440.Jokūbas Švabauskas (Informacinės technologijos, VGTU inžinerijos licėjus)
4441.Raminta Deivikaite (Informacinės technologijos, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
4442.Povilas Jakutis (Matematika, Jonavos Panerio pradinė mokykla)
4443.Gabriele Maciulevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
4444.Gustė Survilaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
4445.Iveta Ivancevičiūtė (Fizika, Trakų r. Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazija)
4446.Andrėja Baršauskaitė (Anglų kalba, Šiaulių Dainų progimnazija)
4447.Rytis Rudinskas (Informacinės technologijos, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
4448.Tomas Juočeris (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
4449.Rusnė Motiejūnaitė (Anglų kalba, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
4450.Tupčiauskas Emilis (Matematika, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
4451.Ąžuolas Šiaudvytis (Istorija, Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
4452.Mantvydas Maigys (Lietuvių kalba ir literatūra, Šv. Juozapo mokykla)
4453.Artiom Veličko (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Santaros" gimnazija, progimnazija)
4454.Kristupas Dudėnas (Biologija, pasaulio pažinimas, "Šaltinėlio" privati mokykla)
4455.Jokūbas Dulskas (Anglų kalba, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
4456.Tomas Vilkaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
4457.Konstantin Čižikas (Informacinės technologijos, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
4458.Aurentas Ardavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
4459.Austėja Gailiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
4460.Nedas Kavolius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
4461.Laura vaičiulenaite (Informacinės technologijos, Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
4462.Vesta Malinauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Paparčių mokykla - daufunkcis centras)
4463.Saulė Bardauskaitė (Anglų kalba, LSU Kėdainių "Aušros" progimnazija)
4464.Maslov Orestas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4465.ignas (Istorija, KTU inžinerijos licėjus)
4466.Gaudrė Endzelytė (Matematika, Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
4467.Gabrielė Kriščiūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
4468.Aurimas Dagelis (Matematika, Akmenės rajono Ventos gimnazija)
4469.Milena Kaminickaitė (Istorija, Šakių rajono Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazija)
4470.Paulius Janikūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio „Aušros“ progimnazija)
4471.Smiltė Alonderytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
4472.Majus Kurilaitis (Matematika, Raseinių Šaltinio progimnazija)
4473.Austė Jakaitė (Matematika, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
4474.Gabija Karsokaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
4475.Karina Ručytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus r. Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazija)
4476.Augustas Batulevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio pradinė mokykla)
4477.Daugirdas Andriuškevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, KTU inžinerijos licėjus)
4478.Urbonas Gantas (Matematika, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
4479.Radzevičius Benas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
4480.Beatričė Katinaitė (Matematika, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
4481.Matas Tveraga (Anglų kalba, Ukmergės "Šilo" progimnazija)
4482.Adrian Misevič (Matematika, Vilniaus r. Rudaminos F. Ruščico gimnazija)
4483.Deimantė Visockaitė (Matematika, Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
4484.Marija Radzevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
4485.Oskaras Vančys (Anglų kalba, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
4486.Karolina Umbrasaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Dauniškio gimnazija)
4487.Ieva Dumčiūtė (Matematika, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
4488.Gruoda Zarauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
4489.Ugnė Krukauskaitė (Anglų kalba, Ukmergės "Šilo" progimnazija)
4490.Ugnė Gedminaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Aukuro" gimnazija)
4491.Evita Tamulytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
4492.Meda (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
4493.Eva Maižrimaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
4494.Tautvydas kinčius (Matematika, Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
4495.Milda Norkutė (Matematika, Lazdijų r. Kučiūnų mokykla)
4496.Mindaugas Šimanskas (Anglų kalba, Ūdrijos pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcis skyrius)
4497.Patrician juškyte (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
4498.Goda Motiejauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių r. Girkalnio pagrindinė mokykla)
4499.Kasparas Kelmelis (Matematika, Alytaus rajono Daugų Vlado Mirono gimnazija)
4500.Klaudijus Stankevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio rajono Paįstrio Juozo Zikaro gimnazija)
4501.Pranas Januševičius (Matematika, Vilniaus "Genio" progimnazija)
4502.Damian Klim (Biologija, pasaulio pažinimas, VGTU inžinerijos licėjus)
4503.Gustas Dzidzevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Pilėnų pagrindinė mokykla)
4504.Martynas Endzinas (Matematika, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
4505.Emilija Stašiūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
4506.Žygimantas Eidukas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
4507.Laura Belousova (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
4508.Greta Ščerbakovaitė (Informacinės technologijos, Širvintų r. Gelvonų gimnazija)
4509.Lukas Kazbaras (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
4510.Karolis Pačinskas (Informacinės technologijos, Kauno Milikonių progimnazija)
4511.Rokas Bumblauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
4512.Lėja Damidavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio pradinė mokykla)
4513.Tomas Darčkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
4514.Gustė Babravičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Fabijoniškių mokykla)
4515.Benas Kleiza (Anglų kalba, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
4516.Kajus Jonaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla)
4517.Augustė Liubomirskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Aušros“ progimnazija)
4518.Augustas Rakauskas (Matematika, Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla)
4519.Justina Michelbertaitė (Anglų kalba, Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
4520.Emilė Matonytė (Matematika, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4521.Dovydas Maceikis (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
4522.Robertas Ignatovič (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus Dvarčionių skyrius)
4523.Urtė Užkurnytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4524.Dovydas Pukelis (Matematika, Šilutės Žibų pradinė mokykla)
4525.Gabrielė Petrušytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Vidzgirio pagrindinė mokykla)
4526.Vakaris Matušauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
4527.Reigardas Mikalauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
4528.Ignas Baronas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
4529.Oskaras Paldauskas (Informacinės technologijos, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
4530.EDUARDAS GUOBYS (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
4531.Ernest Valentinovič (Geografija, Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
4532.Ignas Bielskis (Matematika, Šiaulių Salduvės progimnazija)
4533.Vytautė Šilerytė (Matematika, Kauno dailės gimnazija)
4534.Daunytė Austėja (Matematika, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
4535.Adomas Ulys (Matematika, Vilniaus Viršuliškių progimnazija)
4536.Matas Macijauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
4537.Matas Praspaliauskas (Istorija, Plungės "Babrungo" pagrindinė mokykla)
4538.Greta Kasinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
4539.Maksas Gaišun (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių progimnazija)
4540.Adrijus Rusinovič (Matematika, Kauno Milikonių progimnazija)
4541.Benediktas Žagunis (Matematika, Kėdainių r. Šėtos gimnazija)
4542.Gabija Zalcaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
4543.Arnas Sauleika (Matematika, Šiaulių Dainų progimnazija)
4544.Skinkaitytė Urtė (Matematika, Šakių "Varpo" mokykla)
4545.Urtė Navalinskaitė (Anglų kalba, Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
4546.Rokas Vaiciukevičius (Matematika, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
4547.Taigas Simutis (Matematika, Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
4548.Alvita Baltrušaitytė (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4549.Vilius Bekeris (Anglų kalba, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
4550.Gabrielius Stasiulaitis (Informacinės technologijos, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
4551.Nojus Krajauskas (Anglų kalba, LSU Kėdainių "Aušros" progimnazija)
4552.Liudvikas Eržikevičius (Geografija, Joniškėlio Igno Karpio žemės ūkio ir paslaugų mokykla)
4553.Milda Venskutė (Anglų kalba, Vilniaus Žvėryno gimnazija)
4554.Tomas Urniežius (Matematika, Vilniaus Žemynos progimnazija)
4555.Tomas Paulius Grigorjevas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Palemono gimnazija)
4556.TOMA KULVINSKAITĖ (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių r. Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinė mokykla)
4557.Jana Maslianik (Matematika, Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
4558.Vilius Jankeliūnas (Matematika, Vilkaviškio r. Gižų Kazimiero Baršausko mokykla - daugiafunkcis centras)
4559.Saidonas Kirkliauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Baltijos gimnazija)
4560.Rusnė Dieninytė (Matematika, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
4561.Greta Lukšaitė (Matematika, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
4562.Buta Nedas (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
4563.Vakaris Valčiukas (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
4564.Dinas Majauskas (Anglų kalba, Pakruojo "Atžalyno" gimnazija)
4565.Kuliavaitė Urtė (Matematika, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
4566.Aleksandr Kirillov (Anglų kalba, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
4567.Akvilė Žilinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
4568.Martynas Jakubauskas (Matematika, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
4569.Andrėja Ploščiauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
4570.Modestas Ulys (Matematika, Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
4571.Mačiulskas Tomas (Matematika, Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
4572.Terezaitė Gabrielė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
4573.Justė Bernotaitė (Anglų kalba, Utenos Krašuonos progimnazija)
4574.Titas Cepeliauskas (Matematika, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
4575.Kamilė Graimailaitė (Matematika, Kauno Rokų gimnazija)
4576.Pijus Žalandauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Domeikavos gimnazija Užliedžių skyrius)
4577.Eva Tolkačiovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos r. Kulvos Abraomo Kulviečio mokykla)
4578.Karolina Kviatkovska (Informacinės technologijos, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
4579.Linas Lukauskis (Anglų kalba, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
4580.Karina Rugytė (Matematika, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
4581.Ugnė Darbutaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
4582.Ugnė Janušauskaitė (Informacinės technologijos, Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla)
4583.Eivydas Svirinavičius (Anglų kalba, Alytaus Piliakalnio progimnazija)
4584.Sniegė Viederytė (Informacinės technologijos, Vilniaus Žemynos progimnazija)
4585.Urtė Jackūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Dainų progimnazija)
4586.Gintas Bagdonas (Anglų kalba, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
4587.Faustas Raugas (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
4588.Kostas Kuncaitis (Informacinės technologijos, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
4589.Dominyka Andžejevska (Matematika, Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
4590.Kšyštof Pavilovič (Matematika, Vilniaus r. Maišiagalos kun. Juzefo Obrembskio gimnazija)
4591.Orestas Slapšys (Anglų kalba, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
4592.Viltė Šidlauskaitė (Matematika, Kauno Milikonių progimnazija)
4593.Ernest Makutunovič (Matematika, Trakų r. Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazija)
4594.Dinaidas Justinvičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
4595.Liudas Grencevičius (Anglų kalba, Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
4596.Martynas Muckus (Geografija, Vilniaus Gabijos gimnazija)
4597.Ugnius Andriuškevičius (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
4598.Austėja Liutvinaitė (Matematika, Šakių rajono Kriūkų mokykla)
4599.Rugilė Kundrotaitė (Matematika, Klaipėdos Vitės progimnazija)
4600.Gintarė Dudulytė (Istorija, Varėnos r. Panočių pagrindinė mokykla)
4601.Jukna Rokas (Anglų kalba, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
4602.Liepa Keturkaite (Anglų kalba, Kauno Milikonių progimnazija)
4603.Karilė Grigaitė (Anglų kalba, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
4604.RŪTA ŽUKAUSKAITĖ (Informacinės technologijos, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
4605.Maciej Bogdanovičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Maišiagalos kun. Juzefo Obrembskio gimnazija)
4606.Paulina Sabanskytė (Chemija, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
4607.Lukas Pranys (Matematika, Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija)
4608.Inga Puriuškytė (Istorija, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
4609.Eimantas Denisovas (Matematika, Klaipėdos Vydūno gimnazija)
4610.Kamilė Briedytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
4611.Laura Pečiulytė (Matematika, Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
4612.Nedas Jamantas (Anglų kalba, Trispalvė mokykla)
4613.Orestas Bareišis (Anglų kalba, VGTU inžinerijos licėjus)
4614.Aušra Urbštanavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės "Šilo" progimnazija)
4615.Paulius Ratkevičius (Matematika, Kaišiadorių r. Žaslių pagrindinė mokykla)
4616.Liepa Taraskeviciute (Informacinės technologijos, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
4617.Ugnė Zablockytė (Informacinės technologijos, KTU inžinerijos licėjus)
4618.Pijus Savukynas (Informacinės technologijos, Lazdijų r. Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija)
4619.Deividas Konstantinavičius (Anglų kalba, Kauno "Nemuno" mokykla)
4620.Arnas Bengardavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Karalienės Mortos pradinė mokykla)
4621.Ugnė Dambrauskaitė (Matematika, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
4622.Gabrielė Dragūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės r. Usėnų pagrindinė mokykla)
4623.Urtė Novogreckaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
4624.matas valaitis (Matematika, Šakių rajono Griškabūdžio gimnazija)
4625.Izabela Salmanovič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Rudaminos F. Ruščico gimnazija)
4626.Vesta Verbaitė (Anglų kalba, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
4627.Oleg Usenko (Fizika, Švenčionių r. Pabradės "Žeimenos" gimnazija)
4628.Gustas Klimavičius (Matematika, Vilkaviškio pradinė mokykla (II korpusas))
4629.Stepan Tarasov (Istorija, Vilniaus Lazdynų mokykla)
4630.Robertas Aniulis (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos r. Kvietinių mokykla-darželis)
4631.Erika Klebavičiūtė (Matematika, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
4632.Viltė Gadliauskaitė (Anglų kalba, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
4633.Aistė Štombergaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Skuodo Bartuvos progimnazija)
4634.Domas Madzeliauskas (Anglų kalba, Kauno Dainavos progimnazija)
4635.Agnė Fominaitė (Anglų kalba, Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
4636.Kajus Lyderis (Anglų kalba, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
4637.Urtė Petkutė (Istorija, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
4638.Ema (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla, Radvilėnų filialas)
4639.Herkus Čamanas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Veršvų gimnazija)
4640.Mantas Bogdanovičius (Matematika, Vilniaus Viršuliškių progimnazija)
4641.Matas Gumauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
4642.Taigas Simutis (Anglų kalba, Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
4643.Mantas Juodiškis (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio rajono Paįstrio Juozo Zikaro gimnazija)
4644.Julija Tikniūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
4645.MIGLĖ CHIMIČIŪTĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio rajono Velžio gimnazija)
4646.Nojus Ragalinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
4647.Nedas Kavolius (Matematika, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
4648.Kajus Ambrozaitis (Informacinės technologijos, Kauno Veršvų gimnazija)
4649.Kristupas Pilitauskas (Anglų kalba, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
4650.Pijus Kuprys (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų r. Jiezno gimnazija)
4651.Kristupas Ribokas (Informacinės technologijos, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
4652.Urtė Petrauskaitė (Matematika, Vilniaus Viršuliškių progimnazija)
4653.Ugnė Norkaitytė (Matematika, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
4654.Kajus Urbanavičius (Informacinės technologijos, Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla)
4655.Urtė Demenytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
4656.Ona Dorotėja Žvirinskytė (Anglų kalba, Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija)
4657.Rimas Jasulaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Saulėtekio" progimnazija)
4658.Karolina Umbrasaitė (Geografija, Utenos Dauniškio gimnazija)
4659.Airina Grikaitė (Matematika, Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
4660.Rokas Urbonavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
4661.Meda Valkauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
4662.Daniela Sebeckytė (Anglų kalba, Skuodo Bartuvos progimnazija)
4663.Davidas Bružas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
4664.Joris Vizbara (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
4665.Evelina Lavrijaniec (Anglų kalba, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
4666.Dominykas Stanius (Istorija, Raseinių r. Ariogalos gimnazija)
4667.Jokūbas Vaickus (Matematika, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
4668.justė muruskaitė (Anglų kalba, Vilniaus Baltupių progimnazija)
4669.Vakaris Vilkončius (Anglų kalba, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
4670.Domantas Papečkys (Matematika, Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla)
4671.Mykolas Aškelovičius (Anglų kalba, Nacionalinė Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokykla)
4672.Kovaliovaitė Augustė (Matematika, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
4673.Karolis Daukšys (Matematika, Kauno Palemono gimnazija)
4674.Mantas Andrijauskas (Anglų kalba, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
4675.Milana Antanavičiūtė (Matematika, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
4676.Lukas Drazdauskas (Matematika, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
4677.Gintaras Zakarauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kelmės rajono Vidsodžio pagrindinė mokykla)
4678.Vestina Milašiūtė (Anglų kalba, Radviliškio Vaižganto progimnazija)
4679.Auksė Jasčenskaitė (Anglų kalba, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
4680.Usačiovaitė Ugnė (Anglų kalba, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
4681.Nojus Briedelis (Matematika, Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
4682.Rokas Jucyk (Matematika, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4683.Karolux Radulevič (Matematika, Trakų r. Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazija)
4684.Matas Packevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
4685.Deimena Adomavičiūtė (Anglų kalba, Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
4686.Laurynas Narkus (Matematika, Kretingos rajono Rūdaičių mokykla)
4687.Lukas Gibėža (Matematika, Kretingos rajono Salantų gimnazija)
4688.Miglė Dainelytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio r. Grinkiškio Jono Poderio gimnazija)
4689.Vismantas Žukas (Informacinės technologijos, Kauno Milikonių progimnazija)
4690.AUGUSTAS KONTRIMAVIČIUS (Anglų kalba, Vilniaus "Sietuvos" progimnazija)
4691.Kerpė Rokas (Istorija, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
4692.Andrius Jurevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
4693.Domantas Jankauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
4694.Danas Zakarauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
4695.Modestas Skrinskas (Matematika, Kalvarijos sav. Akmenynų pagrindinė mokykla)
4696.Pijus Jonuitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
4697.Kristupas Simonavičius (Matematika, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
4698.Jokūbas Paškevičius (Anglų kalba, Karalienės Mortos mokykla)
4699.Mija Tiškovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Širvintų pradinė mokykla)
4700.Neilas Petrikis (Matematika, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
4701.Dovydas Beniuškevičius (Matematika, Alytaus Dainavos progimnazija)
4702.Joana Ilinskaitė (Informacinės technologijos, Alytaus Dainavos progimnazija)
4703.Damidavičiūtė Vakarė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio "Aušros" gimnazija)
4704.Dominykas Dobrovolskis (Informacinės technologijos, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
4705.Benas Vasiliauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
4706.Nojus Kriaučiūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Pagėgių sav. Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijos Lumpėnų Enzio Jagomasto pagrindinio ugdymo skyrius)
4707.Simas Čaponka (Matematika, Rokiškio r. Obelių gimnazija)
4708.Elžbieta Krancaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
4709.Kipras Coj (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Balsių progimnazija)
4710.Baltakytė Rasa (Matematika, Vilniaus Žemynos progimnazija)
4711.Gabija Nogniūtė (Anglų kalba, Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centras)
4712.Karolis Lukšas (Informacinės technologijos, Šiaulių Dainų progimnazija)
4713.Emilis Mačiūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Dainų progimnazija)
4714.Agnė Vasiliauskaitė (Informacinės technologijos, Tauragės r. Batakių pagrindinė mokykla)
4715.Aurėja Neverdauskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno jėzuitų gimnazija)
4716.Patricijus Pocina (Anglų kalba, Alytaus Dainavos progimnazija)
4717.Augustas Domža (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
4718.Rugilė Lengertaitė (Matematika, Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
4719.Nojus Jakubauskas (Matematika, Kauno Veršvų gimnazija)
4720.Herkus Valauskas (Informacinės technologijos, Vilniaus "Ryto" progimnazija)
4721.Deividas Keniausis (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio rajono Paįstrio Juozo Zikaro gimnazija)
4722.Meirūnė Masilionyė (Anglų kalba, Kupiškio r. Noriūnų Jono Černiaus pagrindinė mokykla)
4723.Kajus Jonaitis (Geografija, Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla)
4724.Elzė Gajauskaitė (Matematika, Kauno Dainavos progimnazija)
4725.Augustas Bajavojus (Matematika, Vilniaus Naujininkų mokykla)
4726.Lebednykaitė Goda (Matematika, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
4727.Gabija Butkevičiūtė (Matematika, Kauno r. Piliuonos gimnazija)
4728.Almeda Klimantavičiūtė (Matematika, Kėdainių suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras)
4729.Kristupas Griškus (Lietuvių kalba ir literatūra, Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
4730.Marija Jakaitytė (Istorija, Šakių rajono Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazija)
4731.Urtė Vaitkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
4732.Urtė Petkutė (Matematika, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
4733.Aušra Malskaitytė (Matematika, Vilniaus Balsių progimnazija)
4734.Gabija Šinkūnaitė (Informacinės technologijos, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
4735.Ieva Bimbirytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Molėtų pradinė mokykla)
4736.Gabrielis Šeibokas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kupiškio P. Matulionio progimnazijos Kupos pradinio ugdymo skyrius)
4737.Stela Korotčenkovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4738.Ema Minevičiūtė (Anglų kalba, Riešės gimnazija)
4739.Žybartas Saldžiūnas (Matematika, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
4740.Baltakytė Rasa (Anglų kalba, Vilniaus Žemynos progimnazija)
4741.Marija Rozytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
4742.Tija Guzaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Molėtų pradinė mokykla)
4743.Aidas Petronis (Informacinės technologijos, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
4744.Gabrielius Ruzas (Istorija, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla)
4745.Kamilė Jarmalytė (Informacinės technologijos, Švenčionių pradinė mokykla)
4746.Justas Proscevičius (Matematika, Kauno Palemono gimnazija)
4747.Buravkov Matvej (Matematika, Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
4748.Tomas Darčkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
4749.Emilis Valutis (Matematika, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
4750.Mačiulskas Tomas (Anglų kalba, Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
4751.Karolina Varno (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
4752.Austėja Vaznytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Veršvų gimnazija)
4753.matas lukosevicius (Anglų kalba, Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
4754.Patricija Bielskytė (Matematika, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
4755.Ieva Dumčiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
4756.Ugnė Adomavičiūtė (Anglų kalba, Kauno r. Ilgakiemio mokykla-darželis)
4757.Damian Chodorovič (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
4758.Viltė Bubinaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
4759.Žygimantas Želionis (Matematika, Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
4760.Gajus Gailiūnas (Informacinės technologijos, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
4761.Mingailė Čirvinskaitė (Anglų kalba, Elektrėnų savivaldybės Vievio gimnazija)
4762.Viltė Petrokaitė (Anglų kalba, Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
4763.Deimantė Žilinskaitė (Anglų kalba, Elektrėnų pradinė mokykla)
4764.Gintaras Zakarauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės rajono Vidsodžio pagrindinė mokykla)
4765.Pijus Jančauskas (Informacinės technologijos, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
4766.Judrius Račkauskas (Matematika, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
4767.URTĖ KULIKAUSKAITĖ (Anglų kalba, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
4768.Ugnė Petronytė (Informacinės technologijos, Kupiškio r. Noriūnų Jono Černiaus pagrindinė mokykla)
4769.Rytis Lukšys (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
4770.Evelina Keleberda (Lietuvių kalba ir literatūra, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
4771.Dominykas Rinkevičius (Informacinės technologijos, Vilniaus Žemynos gimnazija)
4772.Ema Būdaitė (Chemija, Kauno Senamiesčio progimnazija)
4773.Emilija Judžentytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Sudervės Mariano Zdziechovskio pagrindinė mokykla)
4774.Romas Apuokas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
4775.Kamila Klenovska (Matematika, Vilniaus r. Rudaminos F. Ruščico gimnazija)
4776.Gabrielė Joniškytė (Geografija, Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla)
4777.Mykolas Sieniukevičius (Matematika, Alytaus Dainavos progimnazija)
4778.Mikalauskas Osvaldas (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
4779.Domas Važgėla (Anglų kalba, Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
4780.Linas Lukauskis (Fizika, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
4781.Edgaras Pocius (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
4782.Simona Prokopaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
4783.Nojus Seniūnas (Matematika, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4784.Rugilė Židonytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
4785.Evelina Kavaliauskaitė (Matematika, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
4786.Elvita Staliulionytė (Anglų kalba, Šalčininkų r. Baltosios Vokės "Šilo" gimnazija)
4787.Vasarė Dijokaitė (Istorija, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
4788.Justas Kuchalskis (Matematika, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
4789.Aleksandra Radvilaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Karalienės Mortos mokykla)
4790.Rimvydas Masas (Biologija, pasaulio pažinimas, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
4791.Viltė Matijošiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės Senamiesčio pagrindinė mokykla)
4792.Paulius Dručiūnas (Anglų kalba, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
4793.Lukrecija Tamulytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
4794.Kamilė Zavadzkytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Salduvės progimnazija)
4795.Goda Kasparevičiūtė (Matematika, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
4796.Matas Kudrevicius (Anglų kalba, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
4797.Daniel Verik (Matematika, Vilniaus r. Buivydžių Tadeušo Konvickio gimnazija)
4798.Matas Norvilis (Anglų kalba, Klaipėdos Vitės progimnazija)
4799.Gabrielė Urbonaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
4800.Kajus Steckas (Biologija, pasaulio pažinimas, Švenčionių pradinė mokykla)
4801.Nikita Blaževič (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija)
4802.Raminta Pabiržytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Dainavos progimnazija)
4803.Renatas Sidaras (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla, Šiaudiniškių skyrius)
4804.Vesta Dirmaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos "Lietavos" pagrindinė mokykla)
4805.Modestas Šilbajoris (Matematika, Klaipėdos Vitės progimnazija)
4806.Audrius Ketrys (Anglų kalba, Kaišiadorių r. Rumšiškių A. Baranausko gimnazija)
4807.Jonas Geležius (Matematika, Marijampolės "Žiburėlio" mokykla-daugiafunkcis centras)
4808.Paulina Keliuotytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4809.Jasiukianecaitė Ieva (Biologija, pasaulio pažinimas, Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
4810.Ignas Staponkus (Matematika, Šiaulių Salduvės progimnazija)
4811.Justina Klimantavičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus r. Paberžės šv. Stanislavo Kostkos gimnazija)
4812.Rugilė Lengertaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
4813.Urtė Burbulevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
4814.Benas Kaminskas (Matematika, Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
4815.Elzė Cilciūtė (Anglų kalba, Vilniaus „Genio“ progimnazija)
4816.Henrikas Šachmanovas (Matematika, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
4817.Veronoka Andrulytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės "Kražantės" progimnazija)
4818.VIKTORIJA MAŽEIKAITĖ (Matematika, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
4819.Roberta Matijošaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
4820.Montvydaitė Dorotėja (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
4821.Jokūbas Vosylius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4822.Dovydas Ražukas (Istorija, Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
4823.Gytis Grubliauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
4824.Tautvydas Tenenis (Istorija, Vilniaus Fabijoniškių mokykla)
4825.Faustas Butkus (Matematika, Plungės r. Šateikių pagrindinė mokykla)
4826.Ignas Skirbutas (Matematika, Klaipėdos rajono Agluonėnų pagrindinė mokykla)
4827.Izabela Salmanovič (Matematika, Vilniaus r. Rudaminos F. Ruščico gimnazija)
4828.Matas Jasaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
4829.Eglė Greivytė (Matematika, Rietavo sav. Tverų gimnazija)
4830.Urbonaitė Skaistė (Lietuvių kalba ir literatūra, Akmenės rajono Papilės Simono Daukanto gimnazija)
4831.Lukas Duknevičius (Anglų kalba, Šakių "Varpo" mokykla)
4832.Simas Ulinskas (Matematika, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
4833.Sofija Vaitkeviciute (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Milikonių progimnazija)
4834.Darja Baranova (Fizika, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
4835.JOKŪBAS VAIGINIS (Informacinės technologijos, Panevėžio pradinė mokykla)
4836.Matas Ežerskis (Matematika, Vilniaus „Genio“ progimnazija)
4837.Mūza Svetickaitė (Fizika, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
4838.Kamilė Samulionytė (Anglų kalba, Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
4839.Viktorija Barodicaitė (Informacinės technologijos, Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
4840.Grantas Rinkevičius (Anglų kalba, Alytaus Dainavos progimnazija)
4841.Nojus Miknius (Istorija, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
4842.Greta Žemaitaitytė (Anglų kalba, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
4843.Pijus Slavinskas (Matematika, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
4844.MANTAS SAMUŠIS (Anglų kalba, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
4845.Urtė Antanavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
4846.DOMANTAS VILKAS (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
4847.Justas Galminas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
4848.Urtė Matutytė (Anglų kalba, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla)
4849.Aurentas Ardavičius (Matematika, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
4850.Jokūbas Skersys (Anglų kalba, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
4851.Mantas Sadauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Veršvų gimnazija)
4852.Luka Peleckaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Dainavos progimnazija)
4853.Joris Šidiškis (Informacinės technologijos, Vilniaus "Vilnies" pagrindinė mokykla)
4854.Vakarė Kukanauzaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
4855.Eugenij Aksionov (Matematika, Visagino "Gerosios vilties" progimnazija)
4856.Vesta Varanauskaite (Anglų kalba, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
4857.Austė Miliūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio rajono Ramygalos gimnazija)
4858.Elinga Minderytė (Matematika, Trakų r. Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazija)
4859.Norbert Drozd (Anglų kalba, Vilniaus r. Paberžės šv. Stanislavo Kostkos gimnazija)
4860.Danielė Truncaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus "Drevinuko" mokykla-darželis)
4861.Dita Dastikaitė (Istorija, Kauno Rokų gimnazija)
4862.Urtė Jakštaitė (Informacinės technologijos, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4863.Gabrielė Bijaminaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
4864.