Atsitiktinių skaičių generatorius
  

www.olympis.lt planšetinio kompiuterio LENOVO TAB 4 7" laimėtojo nustatymas

Pastaba: burtų traukimas įvykdytas automatiniu būdu nepriklausomos burtų traukimo sistemos pagalba, lošimo organizatorius neturėjo jokios įtakos lošimo rezultatams. Sistema neleidžia redaguoti arba pašalinti lošimą. Detaliau.
Lošimo ID21320
Aprašymaswww.olympis.lt planšetinio kompiuterio LENOVO TAB 4 7" laimėtojo nustatymas. Dalyvauja mokiniai, po konkurso soc. tinkle pasidalinę savo rezultatu.
Lošimo organizatoriuswww.olympis.lt
Lošimo tipasLaimėtojų nustatymas burtų keliu
Sukūrimo data2018-12-07 14:02:57
Dalyvių skaičius8524
Laimėtojų skaičius1
Besidubliuojančių dalyvių skaičius0
Panašūs lošimaiPanašių lošimų sistemoje nerasta
Burtų traukimo data2018-12-07 14:03:35

Laimėtojai

#DalyvisPastabos
1.Minevičiūtė Emilija (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)

Nelaimėjusieji

Pastaba: laimėtojų diskvalifikavimo atveju dalyvis šio sąrašo viršuje automatiškai patenka į laimėtojų sąrašą.
#DalyvisPastabos
2.Pečiūra Džiugas Kristijonas (Biologija, pasaulio pažinimas, Karalienės Mortos mokykla)
3.Ignas Pranckevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
4.Končanin Daniil (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
5.Edgaras Viskintas (Matematika, Šilutės r. Švėkšnos "Saulės" gimnazija)
6.Aidas Krauza (Matematika, Šilalės r. Pajūralio pagrindinė mokykla)
7.Gabrielė Čečėtaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
8.Ervin Narunec (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Mickūnų gimnazija)
9.Svajūnas Darijus Dapšys (Anglų kalba, Telšių rajono Tryškių Lazdynų Pelėdos gimnazija)
10.Bruno Jasvin (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
11.Rugilė Utmanaitė (Matematika, Marijampolės "Smalsučio" pradinė mokykla)
12.Saulė Vilimaitė (Informacinės technologijos, Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija)
13.Kristupas Kasparas (Matematika, Anykščių r. Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras)
14.Dinas Pietaris (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
15.Giedrius Igoninas (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Varpelio" mokykla-darželis)
16.Ignas Pranskus (Matematika, Švenčionių progimnazija)
17.Ringailė Ramašauskaitė (Matematika, Kauno r. Babtų gimnazija)
18.Gustas Tamošauskas (Matematika, Plungės "Babrungo" pagrindinė mokykla)
19.Karina Kasač (Lietuvių kalba ir literatūra, Visagino "Gerosios vilties" progimnazija)
20.Emilija Langė (Matematika, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
21.Austėja Paluckaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio r. Gižų Kazimiero Baršausko mokykla - daugiafunkcis centras)
22.Eugenij Aksionov (Matematika, Visagino "Gerosios vilties" progimnazija)
23.Matas Bartusevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
24.Smiltė Kerpakytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio pradinė mokykla)
25.Rapolas Senkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Marijonų gimnazija)
26.Brigita Miloševičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių progimnazija)
27.Aidas Lelėna (Anglų kalba, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
28.Petreikytė Gabija (Geografija, Plungės Senamiesčio mokykla)
29.Marius Makčinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
30.Mėta Motiejūnaitė (Anglų kalba, Klaipėdos Vydūno gimnazija)
31.Elena Juodkaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
32.Urtė Ragalskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
33.Barbora Vaišvilaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
34.Mykolas Garbėnas (Matematika, Vilniaus technologijų, verslo ir žemės ūkio mokykla)
35.Viktorija Krušinskaitė (Matematika, Prienų r. Skriaudžių pagrindinė mokykla)
36.Deividas Vereška (Matematika, Vilniaus Pavilnio pagrindinė mokykla)
37.Adomas Paulauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
38.Daniel Jankoit (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazija)
39.Jokūbas Visickas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
40.Vilūnė Purlytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Širvintų r. Gelvonų gimnazija)
41.Nikolė Bystriakovaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
42.Kornelija Dargytė (Anglų kalba, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
43.Samanta Stroputė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos rajono Baublių mokykla-daugiafunkcis centras)
44.Rokas Kemežys (Anglų kalba, Prienų r. Išlaužo pagrindinė mokykla)
45.Agota Darulytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
46.Augustas Povilauskas (Anglų kalba, Raseinių r. Ariogalos gimnazija)
47.Motiejus Zupkauskas (Matematika, Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
48.Patricija Kačinskaitė (Matematika, Kauno Dainavos progimnazija)
49.Ieva Norkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
50.Matas Andrulionis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
51.Karolina Tarbonaitė (Anglų kalba, Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokykla)
52.Matas Keliuotis (Anglų kalba, Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
53.Indra (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
54.Danielė Voloncevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
55.Paulius Davidavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
56.Aretas Gasiūnas (Matematika, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
57.Urtė Jakštaitė (Matematika, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
58.Viktorija Kšivickaitė (Matematika, Kauno r. Babtų gimnazija)
59.Benas Balnys (Informacinės technologijos, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
60.Justas Palšis (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Dainavos progimnazija)
61.Andrea Skudarnova (Anglų kalba, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
62.Rugilė Balinskaitė (Matematika, Šiaulių Salduvės progimnazija)
63.Nojus Strockis (Matematika, Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
64.Matas Jasaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
65.Kamilė Riaukaitė (Informacinės technologijos, Kauno Veršvų gimnazija)
66.Tamošauskas Nojus (Matematika, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
67.Nedas Kazlauskas (Informacinės technologijos, Šiaulių Zoknių progimnazija)
68.Marius Masandavicius (Matematika, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
69.Gabrielius Urba (Informacinės technologijos, Kelmės rajono Vidsodžio pagrindinė mokykla)
70.Deimantė Stravinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
71.Kamilė Paužuolytė (Informacinės technologijos, Joniškio r. Skaistgirio gimnazija)
72.Dinara Klimavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, KTU inžinerijos licėjus)
73.Ugnė Urniežiūtė (Anglų kalba, Kauno r. Babtų gimnazija)
74.Kamilė Budvytytė (Anglų kalba, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
75.Herkus Čamanas (Anglų kalba, Kauno Veršvų gimnazija)
76.Vilius Bubinas (Anglų kalba, Lazdijų r. Šeštokų mokykla)
77.Emil Čeliadin (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija)
78.Laurynas Volungevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus)
79.Justas Janulis (Lietuvių kalba ir literatūra, Joniškio r. Gataučių Marcės Katiliūtės mokykla)
80.Emilian Kulikovski (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Maišiagalos kun. Juzefo Obrembskio gimnazija)
81.Rugilė Čyvaitė (Istorija, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
82.Paulius Sungaila (Anglų kalba, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
83.Marijus Riauba (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Baltupių progimnazija)
84.Mantvydas Dereškevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
85.Dominykas (Biologija, pasaulio pažinimas, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
86.Nojus Jurgaitis (Matematika, Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
87.Ieva Gineitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Gabijos gimnazija)
88.Pijus Savukynas (Informacinės technologijos, Lazdijų r. Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija)
89.Ditė Kandelytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
90.Medeina Gokaitė (Informacinės technologijos, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
91.Naidas Gailiušis (Anglų kalba, Panevėžio rajono Velžio gimnazija)
92.Elvyra Berniūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
93.Aistė Neverdauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus „Genio“ progimnazija)
94.Čerekaitė Adrija (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
95.Naglis Smirnovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų r. Aštriosios Kirsnos mokykla)
96.Augustas Stancikas (Matematika, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
97.Verrer Dan (Anglų kalba, Karalienės Mortos mokykla)
98.Dinara Ramoškevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
99.Modestas Kulešas (Informacinės technologijos, Švenčionių progimnazija)
100.Vainoras Mažeika (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių "Varpo" mokykla)
101.Arijus Kucevičius (Matematika, Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
102.Nojus Jakubauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Veršvų gimnazija)
103.Orintas Girtautas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
104.Aistė Prialgauskaitė (Informacinės technologijos, Buivydiškių pagrindinė mokykla)
105.Arminas Povilėnas (Anglų kalba, Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazija)
106.Simonas Čečėta (Matematika, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
107.Jonas Staniukėnas (Anglų kalba, Vilniaus Balsių progimnazija)
108.Dovydas Kazlauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
109.Gabrielė Gasiūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Fabijoniškių mokykla)
110.Gasperovičius Martynas (Anglų kalba, Vilniaus r. Nemenčinės K. Parčevskio gimnazija)
111.Jokūbas Milius (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
112.Austėja Rulytė (Matematika, Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
113.Dinara Knyš (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Skaidiškių mokykla-darželis)
114.Aronas Jurgelionis (Istorija, Kauno Veršvų gimnazija)
115.Martynas Krilavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų r. Balbieriškio pagrindinė mokykla)
116.Saulė Noreikaitė (Informacinės technologijos, Kauno Senamiesčio progimnazija)
117.Meida (Lietuvių kalba ir literatūra, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
118.Kamilė Mečinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio rajono Ramygalos gimnazija)
119.Emilija Lisinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Karalienės Mortos mokykla)
120.Kasparas Mycevas (Matematika, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
121.Viktorija Vyzaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Montesori mokykla-darželis "Žiburėlis")
122.Loda Simonas (Matematika, Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
123.Emilis Urbanavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
124.Milda Dragūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
125.Viktorija Skripkauskaitė (Matematika, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
126.Gustė Naginevičiūtė (Matematika, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
127.Šarūnas Bakas (Matematika, Giedraičių A.Jaroševičiaus gimnazijos Dubingių skyrius)
128.Simonas Šileikis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
129.Vestina Milašiūtė (Anglų kalba, Radviliškio Vaižganto progimnazija)
130.Erikas Viskintas (Matematika, Šilutės r. Švėkšnos "Saulės" gimnazija)
131.Gabija Jasmantaitė (Anglų kalba, Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija)
132.Nojus Kvedaras (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
133.Akvilė Sapronaitytė (Informacinės technologijos, Lazdijų r. Šeštokų mokykla)
134.Rugilė Stankevičiūtė (Geografija, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
135.Laurynas Beleckas (Anglų kalba, Telšių "Atžalyno" progimnazija)
136.Paulius Giniatiulinas (Istorija, Jonavos rajono Šveicarijos pagrindinė mokykla)
137.Orinta Morkūnaitė (Matematika, Radviliškio Vaižganto progimnazija)
138.Orestas Venckus (Anglų kalba, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
139.Greta Dokutovičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
140.Anastasija Pačkovskaja (Anglų kalba, Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija)
141.Melita Šerpetauskytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
142.Andrius Pinkevičius (Matematika, Šakių rajono Kriūkų mokykla)
143.Adrian Misevič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Rudaminos F. Ruščico gimnazija)
144.Gustė Žmuidaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
145.Inesa Danupaitė (Matematika, Telšių rajono Žarėnų "Minijos" pagrindinė mokykla)
146.Edvardas Vitkauskas (Chemija, Kauno specialioji mokykla)
147.Silina Laura (Matematika, Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
148.Alantė Jankauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
149.Agota Kontrimaitė (Matematika, Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija)
150.Ugnius Matulis (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
151.Aurimas Eitutis (Anglų kalba, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
152.Gabija Čižikaitė (Anglų kalba, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
153.Anton Vasiljev (Anglų kalba, Vilniaus Aleksandro Puškino vidurinė mokykla)
154.Rugilė Žukauskaitė (Matematika, Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
155.Vismantas Žukas (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
156.Matas Antanaitis (Anglų kalba, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
157.Titas Sadauskas (Matematika, Kauno Šv. Kazimiero progimnazija)
158.Elinga Minderytė (Informacinės technologijos, Trakų r. Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazija)
159.Sigitas Dekteriovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
160.Evaldas Vasiliauskas (Anglų kalba, Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
161.Kajus Rėklys (Matematika, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
162.Urtė Lesnikauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Viršuliškių progimnazija)
163.Pijus Petkevičius (Matematika, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės pagrindinio ugdymo skyrius)
164.Simona Aguonytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Neveronių gimnazija)
165.Lukas Jurkūnas (Matematika, Vilniaus "Ryto" progimnazija)
166.Paulius Žilionis (Matematika, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
167.Andželika Račiūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
168.Viktoras Šneideris (Anglų kalba, Klaipėdos Ievos Simonaitytės pagrindinė mokykla)
169.Gabrielė Griciūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Veršvų gimnazija)
170.Nedas Kašėta (Matematika, Alytaus Panemunės pagrindinė mokykla)
171.Gabija Šinkūnaitė (Anglų kalba, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
172.Klimavičiūtė Airida (Lietuvių kalba ir literatūra, KTU inžinerijos licėjus)
173.Daniil Frolov (Anglų kalba, Klaipėdos Maksimo Gorkio pagrindinė mokykla)
174.Augustas Urmonas (Lietuvių kalba ir literatūra, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
175.Evaldas Vasiliauskas (Matematika, Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
176.Markas Dominykas Bikus (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
177.Aurentas Ardavičius (Anglų kalba, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
178.Deimas Derenčius (Anglų kalba, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
179.Ilma Sprainytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
180.Rugilė Vaičiulevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus r. Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazijos Ūdrijos pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcis skyrius)
181.Orilis Legeika (Anglų kalba, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
182.Gabrielė Kanaporytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio rajono Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
183.Benas Kasiliauskas (Anglų kalba, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
184.Gabija Šamonskytė (Anglų kalba, Šiaulių "Santarvės" gimnazija)
185.Ema Kližentytė (Matematika, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
186.Vakarė Paulauskaitė (Anglų kalba, Šiaulių Dainų progimnazija)
187.Emilija Židanavičiūtė (Anglų kalba, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
188.Armant Kozlovskij (Matematika, Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
189.Martynas Žvikevičius (Matematika, Alytaus rajono Daugų Vlado Mirono gimnazija)
190.Austėja Vinnikaitė (Matematika, Kauno Milikonių progimnazija)
191.Vainius Juozas Žalalis (Matematika, Molėtų pradinė mokykla)
192.Ąžuolas Jackevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Karalienės Mortos mokykla)
193.Dominykas Užgalis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
194.Justas Spudys (Anglų kalba, Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
195.Židrita Milašiūtė (Informacinės technologijos, Radviliškio Vaižganto progimnazija)
196.Milvydas Matonis (Anglų kalba, Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
197.AUGUSTAS GUDYNAS (Anglų kalba, Kauno Milikonių progimnazija)
198.Radoslav Bartoševič (Matematika, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
199.Edgar Kuliavičius (Matematika, Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija)
200.Mantas Šegžda (Anglų kalba, Jurbarko rajono Eržvilko gimnazija)
201.Tarozaitė Kamilė (Anglų kalba, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
202.Ada Židulytė (Matematika, Utenos mokykla-vaikų darželis "Varpelis")
203.Viktorija Vincevičiūtė (Anglų kalba, Kalvarijos gimnazija)
204.Džiugas Vasčeka (Biologija, pasaulio pažinimas, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
205.Vilius Andriuškevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
206.Matas Lekūnas (Matematika, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
207.Gabriela Kuznecova (Lietuvių kalba ir literatūra, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
208.Mantė Rekašiutė (Matematika, Telšių "Kranto" progimnazija)
209.Beata Seniucytė (Geografija, Eitminiškių gimnazija)
210.Meidas Paulauskas (Matematika, Kauno r. Domeikavos gimnazija Užliedžių skyrius)
211.Karina Markovskytė (Matematika, Kėdainių r. Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinė mokykla)
212.Kasparas Streckis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Baltupių progimnazija)
213.Karol Černiavski (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Rudaminos F. Ruščico gimnazija)
214.Domilis Legeika (Matematika, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
215.Domantas Lapinskas (Istorija, Marijampolės Marijonų gimnazija)
216.Saulė Levickaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
217.Povilas Škarnulis (Anglų kalba, Kauno Veršvų gimnazija)
218.Saulius Stoškus (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio r. Kavoliškio mokykla-darželis)
219.Skaistė Černiauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių profesinio rengimo centras)
220.AugustinasMačiulis (Anglų kalba, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
221.Justina Kudirkaitė (Matematika, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
222.Estela Stalioraitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
223.Auksė Bliutaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Žibų pradinė mokykla)
224.Noreika Normantas (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės Antano Smetonos gimnazija)
225.Beatričė Trečiokaitė (Informacinės technologijos, Biržų rajono Pabiržės pagrindinė mokykla)
226.Želkus Žygimantas (Fizika, Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla)
227.Joris Sinica (Lietuvių kalba ir literatūra, "Šaltinėlio" privati mokykla)
228.Skirmantas Strašinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
229.Austėja Vinnikaitė (Anglų kalba, Kauno Milikonių progimnazija)
230.Paulius Bakas (Matematika, Kauno Milikonių progimnazija)
231.Agnė Janušauskytė (Anglų kalba, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
232.Domas Vaicekauskas (Matematika, Panevėžio „Aušros“ progimnazija)
233.Augustas Davidonis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
234.Viltė Rimonytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
235.Deividas Jakimavičius (Anglų kalba, Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
236.Denis Ignaševič (Biologija, pasaulio pažinimas, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
237.Liepa Banytė (Anglų kalba, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
238.Arnas Ščiuka (Lietuvių kalba ir literatūra, Elektrėnų pradinė mokykla)
239.Pijus Jonuitis (Matematika, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
240.Atėnė Baranauskaitė (Matematika, Erudito licėjus)
241.Dominykas Sakovič (Matematika, Švenčionių progimnazija)
242.raminta bartkute (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
243.Indra (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
244.Arina Jankaiskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Santaros" gimnazija, progimnazija)
245.Emilis Dauderys (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
246.Deimilė Zizaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
247.Vesta Dirmaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos "Lietavos" pagrindinė mokykla)
248.Baublys Jokūbas Vėjus (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Šančių mokykla - daugiafunkcis centras)
249.Roman Blinov (Geografija, Zarasų "Ąžuolo" gimnazija)
250.Doguhan Turgut (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės Senamiesčio mokykla)
251.Tauras Gražickas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Lapių pagrindinė mokykla)
252.Gabrielė Mozerskytė (Matematika, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
253.Mūza Svetickaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
254.ARNAS SARGAUTIS (Matematika, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
255.Ignas Armalis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
256.AugustinasMačiulis (Informacinės technologijos, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
257.Danielius Jankūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės "Šilo" pagrindinė mokykla)
258.Dovydas Laurinavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
259.Valerija Sosunova (Geografija, Vilniaus Aleksandro Puškino vidurinė mokykla)
260.Čėsna Benas (Lietuvių kalba ir literatūra, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
261.UGNIUS VILNIUS (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
262.Adelė Krivcovaitė (Matematika, Vilniaus Balsių progimnazija)
263.Ignas Pranskus (Informacinės technologijos, Švenčionių progimnazija)
264.Lukas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
265.Jovita Valukonytė (Anglų kalba, Alytaus Panemunės pagrindinė mokykla)
266.Linas Staniulis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Tirkiliškių mokykla-darželis)
267.Sidorov Vitalij (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
268.Domas Pauliukonis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kazlų Rūdos pradinė mokykla)
269.Augustė Audinytė (Matematika, Šilalės r. Kvėdarnos Prano Liatuko pradinė mokykla)
270.Meidas Paulauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Domeikavos gimnazija Užliedžių skyrius)
271.Deividas Šleinius (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
272.Vakarė Brukštutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
273.ieva brazinskaite (Matematika, Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
274.Titas Kašūra (Matematika, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
275.Justinas Galinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių profesinio rengimo centras)
276.Agnė Čibirkaite (Anglų kalba, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
277.LUKAS PUPIUS (Biologija, pasaulio pažinimas, Kazlų Rūdos "Elmos" mokykla-darželis)
278.Ariana Jonušauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
279.Rokas Dzimidas (Matematika, Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija)
280.Ignas Pilipavičius (Istorija, Vilkaviškio rajono Sūdavos pagrindinė mokykla)
281.Žilvinas Grigonis (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
282.Aleksija Mikolaitytė (Matematika, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
283.Andromeda Siliūtė (Matematika, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
284.Erikas Viskintas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės r. Švėkšnos "Saulės" gimnazija)
285.Atėnė Baranauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Erudito licėjus)
286.Emilija Stasiulytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Salduvės progimnazija)
287.Neidas Andriuška (Lietuvių kalba ir literatūra, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
288.Ugnė Balsiukaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Elektrėnų pradinė mokykla)
289.Gabrielius Sadauskas (Anglų kalba, Šilutės r. Vainuto gimnazija)
290.Miknys Justas (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
291.Nyja Emilija Kazlauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
292.Ema Simonovic (Matematika, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
293.Mykolas Daračius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
294.Monika Sanevičiūtė (Matematika, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
295.Jogailė Būdavaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
296.Adrijus Matukaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
297.Austėja Pansaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
298.Grantas Rinkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Dainavos progimnazija)
299.Eivilė Lipskytė (Anglų kalba, Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
300.Joringis Juršys (Anglų kalba, Šiaulių Gytarių progimnazija)
301.Justina Jonušaitė (Informacinės technologijos, Telšių r. Ubiškės mokykla-daugiafunkcis centras)
302.Benas Bička (Matematika, Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
303.Rokas Kurpaitis (Anglų kalba, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
304.Kamilė Šataitė (Matematika, Kazlų Rūdos sav. Plutiškių gimnazija)
305.Jakub Kostiukevič (Matematika, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
306.Evita Liutkevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės sav. Želsvos pagrindinė mokykla)
307.Karina Vaičekauskaitė (Anglų kalba, Kauno r. Batniavos pagrindinė mokykla)
308.Vestina Milašiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio Vaižganto progimnazija)
309.Olgerd Buinovski (Anglų kalba, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
310.Martynas Macevičius (Matematika, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
311.Daniel Juchnevič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
312.Vakaris (Biologija, pasaulio pažinimas, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
313.Dainius Juodžbalis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Vinco Bacevičiaus pradinė mokykla)
314.KARINA ČEPAITĖ (Anglų kalba, Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
315.Gustas Užkuraitis (Istorija, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
316.Evanas Baravykas (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
317.Danielius Dapkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių r. Girkalnio pagrindinė mokykla)
318.Augustė Danieliūtė (Matematika, Raseinių Šaltinio progimnazija)
319.Viltė Šimkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių "Ateities" progimnazija)
320.Skomantas Sinkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
321.Jūratė Rimaitė (Matematika, Skuodo r. Aleksandrijos pagrindinė mokykla)
322.Almantas Drazdovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
323.Kevinas Girdžius (Matematika, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
324.Paulius Kundrotas (Anglų kalba, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
325.Austėja Brovkaitė (Matematika, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
326.Liepa Sasnauskaitė (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
327.Kajus Korsakas (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio Vaižganto progimnazija)
328.Jordanas Tubutis (Geografija, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
329.Diedonytė Gabija (Matematika, Kauno Rokų gimnazija)
330.Liepa Jonikaitė (Geografija, Vilniaus Baltupių progimnazija)
331.Gabrielė Volskaitė (Informacinės technologijos, Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
332.Grikšas Karolis (Istorija, Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
333.Rugilė Kazlauskaitė (Matematika, Riešės gimnazija)
334.Kornelijus Jankauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
335.Tomas Voronenka (Informacinės technologijos, Jonavos rajono Užusalių pagrindinė mokykla)
336.Ieva Radavičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija)
337.Silvija Jermačenko (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Aleksandro Puškino vidurinė mokykla)
338.Kajus Pacauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, VšĮ "Saulės" privati gimnazija, Ikimokyklinis ir pradinis ugdymas)
339.Timur Roman Adamonis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šalčininkų r. Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija)
340.Gabrielė Tarasevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų "Žiburio" gimnazija)
341.Ronaldas Zenevič (Biologija, pasaulio pažinimas, Buivydiškių pagrindinė mokykla)
342.Rugilė Norkutė (Matematika, Panevėžio rajono Piniavos mokykla-darželis)
343.Simas Čižauskas (Anglų kalba, Marijampolės sav. Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija)
344.Sebastjan Lozovskij (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija)
345.Aleksandr Jegorov (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
346.Mantas Požėla (Lietuvių kalba ir literatūra, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
347.Jonas Malenko (Matematika, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
348.Modestas Smilga (Matematika, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
349.Audrius Klusas (Matematika, Šiaulių Medelyno progimnazija)
350.Gabija Bartusevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių technologijų ir verslo mokykla)
351.Žygimantas Karalevičius (Matematika, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
352.Vilius Rimkus (Informacinės technologijos, Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
353.Ažuolas Mečionis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
354.Pijus Juočas (Informacinės technologijos, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
355.Lukas Podlinevas (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
356.Mintė Laurinaitytė (Matematika, Kauno r. Neveronių gimnazija)
357.Mantas Balciunas (Informacinės technologijos, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
358.Miglė Žvirblytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
359.Lukas Vaicekauskas (Matematika, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
360.Nojus Kvasilis (Matematika, Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
361.Domas Dragūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
362.Kajus Ivanauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
363.Saulė Kėvalaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
364.Goda Kasmauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės Senamiesčio mokykla)
365.Emilija Juodeikytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Dainų progimnazija)
366.Lukas Liekys (Biologija, pasaulio pažinimas, Kelmės r. Vaiguvos V. Šimkaus pagrindinė mokykla)
367.kamilia raiszite (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Zujūnų gimnazija)
368.Austėja Matulaitė (Anglų kalba, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
369.Amilė Apinytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
370.Jokūbas Jundulas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
371.Milė Juzėnaitė (Anglų kalba, Vilniaus Viršuliškių progimnazija)
372.Marius Pervazas (Matematika, Vištyčio Petro Kriaučiūno mokykla-daugiafunkcis centras)
373.Leon Bagdonas (Anglų kalba, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
374.Urbonas Gantas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
375.Meda Stonkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
376.Urtė Butkevičiūtė (Anglų kalba, Prienų r. Stakliškių gimnazija)
377.Kamilė Šalnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
378.Milita Juškėnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kazlų Rūdos savivaldybės Jankų pagrindinė mokykla)
379.Deividas Gurskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Elektrėnų savivaldybės Semeliškių gimnazijos Beižionių daugiafunkcis skyrius)
380.Izabelė Mitkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
381.Eimantas Jucevičius (Anglų kalba, Kauno Veršvų gimnazija)
382.Kristupas Mikučionis (Biologija, pasaulio pažinimas, Širvintų r. Gelvonų gimnazija)
383.Augustas Vasilevskis (Matematika, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
384.Nojus Petrikas (Anglų kalba, Vilniaus Balsių progimnazija)
385.Edgaras Kolyško (Matematika, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
386.Viltė Stonytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės r. Švėkšnos "Saulės" gimnazija)
387.Titas Tyla (Lietuvių kalba ir literatūra, Anykščių r. Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras)
388.Gabija Zavarskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
389.Morta (Matematika, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
390.Augustas Davidonis (Matematika, Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
391.Kondratavičiūtė Eglė (Matematika, KTU inžinerijos licėjus)
392.Marijonas Velykis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
393.Greta Osterytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
394.Brigita Tamulionytė (Informacinės technologijos, Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
395.Emilis Murauskas (Anglų kalba, Vilniaus Baltupių progimnazija)
396.Daniel Korotkov (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
397.Viktorija Savickytė (Informacinės technologijos, Šiaulių Gegužių progimnazija)
398.Adelė Hichri (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Ryto" progimnazija)
399.Arnas Venskūnas (Matematika, Kauno Veršvų gimnazija)
400.Viktorija Gineityte (Lietuvių kalba ir literatūra, Skuodo rajono Ylakių gimnazija)
401.Dominykas Vaitkevičius (Matematika, Alytaus r. Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazija)
402.Lukas Mažrimas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
403.Orestas Šlajus (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Kvėdarnos Prano Liatuko pradinė mokykla)
404.Laura (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
405.Dovydas Arbataitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Gižų Kazimiero Baršausko mokykla - daugiafunkcis centras)
406.Aiva Maksimavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
407.Kevinas Godlevskij (Anglų kalba, Vilniaus r. Skaidiškių mokykla-darželis)
408.Danielė Niunevaitė (Matematika, Panevėžio rajono Velžio gimnazija)
409.Mantas Kuliavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių r. Rumšiškių A. Baranausko gimnazija)
410.Lineta Žvinytė (Matematika, Utenos mokykla - vaikų darželis "Eglutė")
411.Skomantas Sinkevičius (Informacinės technologijos, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
412.Justė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
413.Maksas Bujanauskas (Anglų kalba, Vilniaus Fabijoniškių mokykla)
414.Aistė Jasaitytė (Anglų kalba, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
415.Miglė Backūnaitė (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
416.Tomas Pavliukovič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Balsių progimnazija)
417.milana rinkevic (Anglų kalba, Vilniaus r. Maišiagalos kun. Juzefo Obrembskio gimnazija)
418.Armandas Lisenkovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
419.Nidas Bartkus (Anglų kalba, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
420.Rokas Skirkevičius (Matematika, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
421.Viltė Žvirblytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla)
422.Elija Jakubonytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio rajono Vadoklių pagrindinė mokykla)
423.Aistis Daumantas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
424.Daniel Miloš (Matematika, Šalčininkų r. Jašiūnų Mykolo Balinskio gimnazija)
425.Urtė Dumbinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
426.Ignas Cimnolonskas (Matematika, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
427.Mėta Čepukaitė (Matematika, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
428.Laura Šulgaitė (Anglų kalba, Vilniaus "Ryto" progimnazija)
429.Erika Būdapaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Paežerių pagrindinė mokykla)
430.Kamilė Beinoravičiūtė (Anglų kalba, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
431.Augustas Dominykas Gedgaudas (Anglų kalba, Vilniaus Antakalnio progimnazija)
432.Erika Džiugaitė (Geografija, Raseinių r. Ilgižių mokykla-daugiafunkcis centras)
433.Justina Navickaitė (Matematika, Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla)
434.Marija Gafurova (Anglų kalba, Šakių rajono Plokščių mokykla - daugiafunkcis centras)
435.Goda Akinytė (Matematika, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
436.Karolina Tarbonaitė (Informacinės technologijos, Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokykla)
437.Kotryna Glemžaitė (Istorija, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
438.Raigardas Kiaurakis (Anglų kalba, Vilniaus Žemynos progimnazija)
439.Kamilė Aleksejevaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
440.Grėtė Saulė Subačiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus „Genio“ progimnazija)
441.Akvilė Černauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Joniškio r. Gataučių Marcės Katiliūtės mokykla)
442.Gabrielė Dmitrijeva (Anglų kalba, Kauno "Žiburio" pagrindinė mokykla)
443.Ąžuolas Kažemėkas (Informacinės technologijos, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
444.Miglė Jaudzemaitė (Matematika, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
445.Lukas Patapovas (Geografija, Ukmergės r. Pabaisko pagrindinė mokykla)
446.Jokūbas Noreika (Matematika, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
447.Emelina Gurskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
448.Ugnius Bigelis (Lietuvių kalba ir literatūra, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
449.Airida Alaveckaitė (Istorija, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
450.Marius Adomaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
451.Diana Jakovlevaitė (Anglų kalba, Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
452.Matas Čepononis (Lietuvių kalba ir literatūra, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
453.Smiltė Brazauskaitė (Matematika, Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
454.Ervinas Petrauskas (Anglų kalba, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
455.Nojus Gerlikas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Pajūralio pagrindinė mokykla)
456.Mark Sokolov (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
457.Elija Urbanovičiūtė (Matematika, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
458.Vesta Varanauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
459.Aistis Burba (Anglų kalba, Vilkaviškio r. Paežerių pagrindinė mokykla)
460.Aurita Slavinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
461.Iveta Malinovska (Matematika, Vilniaus r. Nemenčinės K. Parčevskio gimnazija)
462.Morta Varanavičiūtė (Matematika, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
463.Mangirdas Alkevičius (Matematika, Vilkaviškio rajono Pajevonio pagrindinė mokykla)
464.Urtė Keršytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
465.Gabija Anilionytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
466.Tichonas Grudzelis (Anglų kalba, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
467.Gustė Šinkūnaitė (Matematika, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
468.Faustas Pivoriūnas (Informacinės technologijos, Zarasų r. Dusetų Kazimiero Būgos gimnazija)
469.Rimkus Nojus (Anglų kalba, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
470.Joris Mačiulis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
471.Raminta Puodžiūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Anykščių r. Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras)
472.Airidas Kiaušinis (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
473.Augustas Zdanavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Obelyno pagrindinė mokykla)
474.Paulius Plerpa (Anglų kalba, Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
475.Jokūbas Gailius (Biologija, pasaulio pažinimas, Biržų rajono Medeikių pagrindinė mokykla)
476.Nojus Vilkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
477.Rasa Veiverytė (Geografija, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
478.Eimantas Gečas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
479.Mėja Buklytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
480.Vaidmilė Sklašiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Pakruojo r. Lygumų pagrindinė mokykla)
481.Matas Vaivada (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
482.Gabrielė Jokubaitytė (Geografija, Plungės Senamiesčio mokykla)
483.Emilijus Sirius (Geografija, Šiaulių Gegužių progimnazija)
484.Benas Mataitis (Matematika, Prienų r. Skriaudžių pagrindinė mokykla)
485.Augustas Paškevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
486.Janulevičius Dominykas (Anglų kalba, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
487.Marija Rozytė (Anglų kalba, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
488.Izabelė Kasperavičiūtė (Matematika, Kaišiadorių r. Rumšiškių A. Baranausko gimnazija)
489.Vitas Adomaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
490.Karolina Čirkovskytė (Fizika, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
491.Estela Dunauskaitė (Anglų kalba, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
492.PIJUS MEŠKAUSKAS (Anglų kalba, Vilniaus Vilkpėdės darželis-mokykla)
493.Vakarė Ruželytė (Anglų kalba, Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
494.Dominykas Zališauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Genio" progimnazija)
495.Andrius Pinkevičius (Istorija, Šakių rajono Kriūkų mokykla)
496.Deimantas Gedmontas (Geografija, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
497.Maks Gibovskis (Matematika, Vilniaus Aleksandro Puškino vidurinė mokykla)
498.Emilija Monkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
499.Laura Kurmilavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Viešoji įstaiga Elektrėnų profesinio mokymo centras)
500.Gustas Šimelis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
501.Rustė Kryžanauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, VGTU inžinerijos licėjus)
502.Ieva Valantaitė (Anglų kalba, Kretingos Marijono Daujoto pagrindinė mokykla)
503.Kotryna Kajackaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių "Varpo" mokykla)
504.Karolis Levickas (Informacinės technologijos, Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
505.Salvinski Tomaš (Anglų kalba, Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
506.Rokas Mitkevičius (Matematika, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
507.Karolis Šeimys (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės Sūduvos gimnazija)
508.Kamilė Kužmarskytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
509.Nojus Arbačiauskas (Matematika, Kauno r. Neveronių gimnazija)
510.Dovydas Baniulis (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
511.Norkutė Rūta (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
512.Ignė Mačiulytė (Matematika, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
513.Guoda Mataitė (Informacinės technologijos, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
514.Gabrielė Barštytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
515.Oskaras Butrimas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija)
516.Adomas Kasputis (Anglų kalba, Marijampolės profesinio rengimo centras)
517.Karolis Vaickus (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
518.Nikita Bumažnikov (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
519.Rugilė Utmanaitė (Anglų kalba, Marijampolės "Smalsučio" pradinė mokykla)
520.Roman Blinov (Informacinės technologijos, Zarasų "Ąžuolo" gimnazija)
521.Aistė Petraitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
522.Titas Maciulevičius (Matematika, Kauno Milikonių progimnazija)
523.Ovidijus Mockevičius (Istorija, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
524.Reda Gylytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų r. Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės mokykla)
525.Deimilė Baniulytė (Matematika, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
526.Vakaris Skirius (Biologija, pasaulio pažinimas, Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
527.Osvaldas Mikalauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
528.Brigita Kasparavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Elektrėnų savivaldybės Semeliškių gimnazija Beižionių daugiafunkcis skyrius)
529.Radvilas Stanionis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
530.UGNĖ ADOMAITYTĖ (Matematika, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
531.Rakauskaitė Saulė Gabija (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
532.Mantas Petniūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
533.Rokas Želvys (Lietuvių kalba ir literatūra, Kazlų Rūdos sav. Antanavo pagrindinė mokykla)
534.Miglė Klimavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų r. Šeštokų mokykla)
535.Emilija Lisinskaitė (Anglų kalba, Karalienės Mortos mokykla)
536.Eimantas Daniulaitis (Matematika, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
537.Ditas Petraška (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
538.Ugnius Bražionis (Anglų kalba, Kaišiadorių r. Rumšiškių A. Baranausko gimnazija)
539.Mantas Bagušis (Geografija, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
540.Aistis Borusevičius (Matematika, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
541.Urtė Keršytė (Matematika, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
542.Emilija Sušinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
543.Rokas Cickevičius (Anglų kalba, Alytaus Dainavos progimnazija)
544.Edvin Aleksandrovič (Informacinės technologijos, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
545.Austėja Šiušytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės rajono Vidsodžio pagrindinė mokykla)
546.Ugnė Ramonenkaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
547.Benas Dominas (Matematika, Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
548.Matas Tarvydavičius (Matematika, Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
549.Ugne Kvedaraviciute (Lietuvių kalba ir literatūra, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
550.Gustė Lupeikytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
551.Gediminas Germanavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
552.Marta Makselytė (Geografija, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
553.Šiaudvytis Ąžuolas (Informacinės technologijos, Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
554.Keila Barakauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
555.Džordana Amulytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Širvintų r. Gelvonų gimnazija)
556.Deividas Vaznonis (Matematika, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
557.Pijus Zaremba (Matematika, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
558.Majus Atkočiūnas (Matematika, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
559.Laurynas Umbrasas (Matematika, Giedraičių A.Jaroševičiaus gimnazijos Dubingių skyrius)
560.Marija Sudžiūtė (Istorija, VšĮ Klaipėdos licėjus)
561.Gustė Stenianskytė (Matematika, Joniškio r. Žagarės gimnazija)
562.Meda Malinkinaitė (Informacinės technologijos, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
563.Gabija Griciūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Joniškio r. Gataučių Marcės Katiliūtės mokykla)
564.Matas Sabaliauskas (Anglų kalba, Plungės Senamiesčio mokykla)
565.Denisas Petrauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
566.Rokas Salecis (Anglų kalba, Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
567.Aleksandr Ustinovič (Fizika, Vilniaus "Ateities" mokykla)
568.Ignas Brazdilis (Matematika, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
569.UGNĖ ADOMAITYTĖ (Informacinės technologijos, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
570.Nojus Meilys (Fizika, Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
571.Elzė Stoškutė (Biologija, pasaulio pažinimas, VGTU inžinerijos licėjus)
572.Ugnė Paulikaitė (Matematika, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
573.Pijus Petkevičius (Anglų kalba, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės pagrindinio ugdymo skyrius)
574.Rokas Damulis (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Marijonų gimnazija)
575.Rusnė Keinytė (Anglų kalba, Kauno Motiejaus Valančiaus mokykla-darželis)
576.Agata Tunevič (Biologija, pasaulio pažinimas, Trakų r. Longino Komolovskio gimnazija)
577.Arina Karelina (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija)
578.Jokūbas Juškevičius (Matematika, Vilniaus "Vilnies" pagrindinė mokykla)
579.Mantas Paukštys (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Neveronių gimnazija)
580.Evald Černiavski (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Rudaminos F. Ruščico gimnazija)
581.Aivaras Butkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokykla)
582.Adomas Vaitiekūnas (Anglų kalba, Kėdainių Kalbų mokykla)
583.Ugnius Gabšys (Biologija, pasaulio pažinimas, Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija)
584.Karolina Žemaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
585.Nojus Žemantauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
586.Milena Marinovskytė (Matematika, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
587.Dominyka Kesminaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
588.Gertė Kaminskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
589.Justas Aputis (Matematika, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
590.Donatas Juzapovičius (Informacinės technologijos, Utenos r. Saldutiškio pagrindinė mokykla)
591.Nerijus Juodsnukis (Informacinės technologijos, Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
592.Rokas Mikšta (Matematika, Šakių rajono Kriūkų mokykla)
593.Elzė Belovaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
594.Erikas Eitkevičius (Matematika, Joniškio r. Kriukų pagrindinė mokykla)
595.Smiltė Čepavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
596.Dovydas Petryla (Lietuvių kalba ir literatūra, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
597.Vismantas Žukas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
598.Karol Zinkevič (Anglų kalba, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
599.Vidas Juras Žabinskas (Matematika, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
600.Vladas Juozapavičius (Anglų kalba, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
601.Vincentas Ščėsna (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
602.Pagirys Oskaras (Geografija, Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla)
603.Nerilė Raudonytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Pakruojo r. Linkuvos gimnazija)
604.Gabrielė Štuikytė (Fizika, Kaišiadorių r. Palomenės pagrindinė mokykla)
605.Upė Būgaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Senamiesčio progimnazija)
606.Tadas Apšega (Matematika, Radviliškio Vaižganto progimnazija)
607.Katia Agosta (Anglų kalba, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
608.Jermolajevas Jokūbas (Biologija, pasaulio pažinimas, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
609.Greta Osterytė (Matematika, Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
610.Luknė Trumpickaitė (Matematika, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
611.Karina Oniščiuk (Matematika, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
612.Adrijus Rusinovič (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių progimnazija)
613.Kviliūnaitė Joana (Anglų kalba, Riešės gimnazija)
614.Veronika Balan (Matematika, Visagino "Atgimimo" gimnazija)
615.Mūza Svetickaitė (Matematika, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
616.Gabrielė Budginaitė (Anglų kalba, Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
617.Austėja Gedmantaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
618.Vasarė Banga Strumilaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
619.Povilas Bagdonavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
620.Gabija Slavinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
621.Elzė Sofija Katilauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
622.Martynas Norkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
623.Lukas Mereckis (Anglų kalba, Joniškio r. Žagarės gimnazija)
624.Gabija Matonytė (Matematika, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
625.Rapolas Mazgelis (Matematika, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
626.Regina Adomavičiūtė (Matematika, VšĮ "Saulės" privati gimnazija, Ikimokyklinis ir pradinis ugdymas)
627.Lukrecija (Lietuvių kalba ir literatūra, Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
628.Karolina Žemaitytė (Anglų kalba, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
629.Gretė Mauriūtė (Anglų kalba, Šiaulių Dainų progimnazija)
630.Karolina Stacikovič (Matematika, Šalčininkų r. Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija)
631.Norbertas Daukša (Anglų kalba, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
632.Gabija Pūkenytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių politechnikos mokykla)
633.Smiltė Brazauskaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
634.Ceslav Molukolovs (Anglų kalba, Kauno "Nemuno" mokykla)
635.Kamilė Guobytė (Anglų kalba, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
636.Deividas Armanavičius (Anglų kalba, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnzijos Makniūnų pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcis skyrius)
637.Viltė Pupšytė (Anglų kalba, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
638.Ugnė Jovaišaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
639.Arminas Povilėnas (Istorija, Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazija)
640.Elžbieta Džervutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
641.Lukas Simsonas (Istorija, Šiaulių Ragainės progimnazija)
642.Neilas Sabalionis (Informacinės technologijos, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
643.Marijus Jaronis (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
644.Lukas Podlinevas (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
645.Deividas Praščiūnas (Matematika, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
646.Eligija Dainiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
647.Vilius Linkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
648.Gytis Karvelis (Lietuvių kalba ir literatūra, Viešoji įstaiga "Klaipėdos specialioji mokykla-daugiafunkcis centras "Svetliačiok")
649.Ugnė Stankevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
650.Miglė Marcevičiūtė (Anglų kalba, Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
651.Eidvilė Vasauskaitė (Matematika, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
652.Pipiraitė Rugilė (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Aukštakalnio progimnazija)
653.Nojus Jašinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Pajūralio pagrindinė mokykla)
654.Luknė Maciukevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
655.Juozas Šimanskis (Informacinės technologijos, VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
656.Rytis Fabijonavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
657.Atėnė Rimkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
658.Gabriela Firko (Matematika, Šalčininkų r. Jašiūnų Mykolo Balinskio gimnazija)
659.Viktorija Ačiutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
660.Matas Bertašius (Matematika, Kretingos rajono Salantų gimnazija)
661.Andrėja Sakalauskytė (Anglų kalba, Šiaulių Dainų progimnazija)
662.Matas Daumantas (Matematika, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
663.Mantas Pileckas (Matematika, Kauno Veršvų gimnazija)
664.Urtė Lesnikauskaitė (Matematika, Vilniaus Viršuliškių progimnazija)
665.Liekis Karolis (Matematika, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
666.Orestas Alikonis (Anglų kalba, Vilniaus Baltupių progimnazija)
667.Audrius Rokas Petkevičius (Informacinės technologijos, Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija)
668.Ignas Vasiliauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Marijonų gimnazija)
669.Lijana Šmitaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
670.Dovydas Katkevičius (Informacinės technologijos, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
671.Lukas Valinčius (Matematika, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
672.Rugilė Butkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
673.Erika Lėkytė (Anglų kalba, Kretingos Simono Daukanto progimnazija)
674.Ugnius Dubaka (Biologija, pasaulio pažinimas, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
675.Čumačenko Joris (Matematika, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
676.Aurentas Ardavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
677.Daniel Šer (Informacinės technologijos, Šiaulių Gegužių progimnazija)
678.Tauras Rakauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
679.Domantas Gurskas (Fizika, Kauno Milikonių progimnazija)
680.laurynas Juskys (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
681.Augustas Pažemys (Matematika, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
682.Justinas Riauka (Matematika, Kauno Veršvų gimnazija)
683.Rugilė Gudelytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
684.Kristupas Čepulis (Anglų kalba, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
685.Emilija Paliūnaitė (Matematika, Šiaulių Dainų progimnazija)
686.Robertas Eglinas (Anglų kalba, Šilutės žemės ūkio mokykla)
687.Rugilė Venskūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Molėtų pradinė mokykla)
688.Milda Pužaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Žibų pradinė mokykla)
689.Linas Duoba (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
690.Grėtė Znaidauskaitė (Anglų kalba, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
691.Danas Bernatonis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Baltupių progimnazija)
692.Martynas Nevecka (Matematika, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
693.Augustas Vytenis Vinslovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
694.Lidija Kuznecova (Biologija, pasaulio pažinimas, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
695.Eligija Jurgaitytė (Anglų kalba, Pakruojo "Atžalyno" gimnazija)
696.Tarvilas Kulikauskas (Matematika, Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
697.Dovilė Petrutytė (Matematika, Klaipėdos "Saulėtekio" progimnazija)
698.Mangirdas Nakrevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
699.Goda Solovjovaitė (Informacinės technologijos, Šiaulių Dainų progimnazija)
700.Evald Černiavski (Istorija, Vilniaus r. Rudaminos F. Ruščico gimnazija)
701.Austėja Vinnikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių progimnazija)
702.Meinardas Levinas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
703.Gabija Zavarskytė (Geografija, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
704.Ignas Koncevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
705.Ditė Stulauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Senamiesčio progimnazija)
706.Modesta Dapkutė (Geografija, Rietavo sav. Tverų gimnazija)
707.Simonas Porutis (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
708.Nedas Tapaliauskas (Geografija, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
709.Titas Karimžanov (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
710.Kristupas Dudėnas (Matematika, "Šaltinėlio" privati mokykla)
711.Taurinas Macianskis (Anglų kalba, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija Tiskūnų Juozo Urbšio skyrius)
712.Arijus Kucevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
713.Rokas Žibūda (Matematika, Lazdijų r. Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės mokykla)
714.Vesta Verbaitė (Anglų kalba, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
715.Adriana Andrikaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos Marijono Daujoto pagrindinė mokykla)
716.Ana Marija Mikulska (Biologija, pasaulio pažinimas, Šalčininkų r. Jašiūnų Mykolo Balinskio gimnazija)
717.Titas Stirbys (Matematika, Neringos gimnazija)
718.Pipiraitė Rugilė (Anglų kalba, Utenos Aukštakalnio progimnazija)
719.Jokūbas Špatkauskas (Informacinės technologijos, Šakių rajono Kidulių pagrindinė mokykla)
720.Gabija Saulytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija)
721.Simonas Ulevičius (Informacinės technologijos, Marijampolės sav. Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija)
722.Paškevičius Aronas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
723.Augustas Reikertas (Matematika, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
724.Matas Andrulionis (Istorija, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
725.Vilius Andriuškevičius (Informacinės technologijos, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
726.Ema Simenaitė (Matematika, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
727.Laurynas Pakerys (Anglų kalba, Giedraičių A.Jaroševičiaus gimnazijos Dubingių skyrius)
728.Vasarė Bagdonavičiūtė (Anglų kalba, VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
729.Gabrielė Juškevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Salduvės progimnazija)
730.Svilo Matvej (Matematika, Visagino Draugystės progimnazija)
731.EVALDAS PATINSKAS (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio rajono Velžio gimnazija)
732.Jociūtė Patricija (Matematika, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
733.Gabija Matonytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
734.Joringis Juršys (Matematika, Šiaulių Gytarių progimnazija)
735.Rokas Smagurauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
736.Greta Namavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos pradinė mokykla)
737.Melita Tamkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
738.Jokūbas Beržanskis (Matematika, Vilniaus Balsių progimnazija)
739.Šilo Simona (Matematika, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
740.Smiltė Laučiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
741.Sidorovič Tomaš (Informacinės technologijos, Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
742.Vaiva Dyglyte (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno lopšelis-darželis „Aušrinė“)
743.Arnas Butkus (Anglų kalba, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
744.Ugnius Kynas (Anglų kalba, Šilutės r. Vainuto gimnazija)
745.Povilas Mačiulis (Anglų kalba, Jurbarko rajono Eržvilko gimnazija)
746.Monika Urbonaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazija)
747.Gabija Januškevičiūtė (Matematika, Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
748.Ugnė Zamžickaitė (Matematika, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
749.Jevgenijai Baševai (Anglų kalba, Zarasų žemės ūkio mokykla)
750.Greta Barzdaitė (Anglų kalba, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
751.Maigys Dijus (Matematika, Molėtų pradinė mokykla)
752.Barbora Sidabraitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
753.Austėja Grinkevičiutė (Informacinės technologijos, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
754.Nojus Raudys (Lietuvių kalba ir literatūra, Riešės gimnazija)
755.Deimantė Masiukaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
756.Klaudija Pukalskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija)
757.Elzė Kunigėlytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos pradinė mokykla)
758.Sofija Šmakotinaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
759.Augustė Rimašauskaitė (Matematika, Forvardas)
760.Arijus Kucevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
761.Ema Jonušaitė (Matematika, Telšių "Germanto" progimnazija)
762.Ieva Kadišiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės Marijonų gimnazija)
763.Ignas Karpavičius (Informacinės technologijos, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
764.Simona Vasiljeva (Biologija, pasaulio pažinimas, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
765.Domantas Užkuraitis (Geografija, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
766.Simonas Laukaitis (Matematika, Kazlų Rūdos "Elmos" progimnazija)
767.Armandas Juškevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Veršvų gimnazija)
768.Augustas Jasaitis (Matematika, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
769.Samanta Jasulaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
770.Grėtė Saulė Subačiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus „Genio“ progimnazija)
771.Lėja Kligytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Dainavos progimnazija)
772.Žygimantas Malakauskas (Matematika, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
773.Justinas Meškys (Anglų kalba, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
774.Lukas Žvalionis (Biologija, pasaulio pažinimas, Biržų rajono Medeikių pagrindinė mokykla)
775.ARVYDAS MOKŠECKAS (Biologija, pasaulio pažinimas, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
776.Kabakaitė Deivilė (Anglų kalba, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
777.Žižniauskas Gustas (Lietuvių kalba ir literatūra, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
778.Juozas Daukšys (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Dainavos progimnazija)
779.Mykolas Maneikis (Anglų kalba, Telšių rajono Tryškių Lazdynų Pelėdos gimnazija)
780.Emilija Langė (Anglų kalba, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
781.Evelina Viršilaitė (Matematika, Plungės r. Kulių gimnazija)
782.Rapolas Mazgelis (Anglų kalba, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
783.Rėjus Vasiliauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
784.Ugnius Palaima (Matematika, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
785.Reinaldas Vaičekauskas (Matematika, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
786.Ignas Bilevičius (Informacinės technologijos, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
787.Visata Varnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
788.Ugnė Kurklinskaitė (Anglų kalba, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
789.Barkus Ernestas (Informacinės technologijos, Utenos Aukštakalnio progimnazija)
790.Liepa Narauskaitė (Matematika, Erudito licėjus)
791.Poškus Adomas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
792.Elžbieta Šliogerytė (Matematika, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
793.Alisa Jaronskaja (Biologija, pasaulio pažinimas, Visagino "Gerosios vilties" progimnazija)
794.Jonas Kozmanas (Matematika, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
795.Lukrecija (Biologija, pasaulio pažinimas, Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
796.Urtė Merkelytė (Anglų kalba, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
797.Tūzaitė Gabija (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Aukštakalnio progimnazija)
798.Sigitas Dekteriovas (Matematika, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
799.Atėnė Kregždaitė (Matematika, Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
800.Paulius Janikūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Aušros“ progimnazija)
801.Greta Pociūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
802.Aronas Jurgelionis (Matematika, Kauno Veršvų gimnazija)
803.Aistis Stauga (Matematika, Kauno Vinco Bacevičiaus pradinė mokykla)
804.Kamilė Labenskaitė (Matematika, Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
805.Augustė Gailiutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
806.Gustas Velionas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
807.Tomas Ablačinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
808.Vincentas Lekas (Geografija, Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
809.Lukas Pradedovčius (Matematika, Riešės gimnazija)
810.Romualdas Pekarskas (Matematika, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
811.Sigita Jančiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
812.Ugnė Martinkėnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų r. Rūdiškių gimnazija)
813.Rokas Kazlauskis (Matematika, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
814.Orinta Ivanauskaitė (Matematika, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
815.Matas Janutis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Vilkijos gimnazija)
816.Kajus Vasiliauskas (Anglų kalba, Šiaulių Dainų progimnazija)
817.Žilvinas Grigonis (Fizika, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
818.Ignė Sarcevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kupiškio P. Matulionio progimnazijos Kupos pradinio ugdymo skyrius)
819.Nojus Nikitinas (Matematika, Švenčionių progimnazija)
820.Noreika Normantas (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės Antano Smetonos gimnazija)
821.Greta Demenkova (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
822.Augustas Batulevičius (Informacinės technologijos, Vilkaviškio pradinė mokykla)
823.RYTIS JAKAS (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
824.Lukas Pranys (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija)
825.Gerda Valtytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
826.Guoda Mataitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
827.Elzė Girdauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
828.Lukas Sidabras (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla)
829.Laurynas Lukoševičius (Matematika, Kauno Milikonių progimnazija)
830.Saulė Kupčinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
831.Goda Sirvydytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Viršuliškių progimnazija)
832.Budrikas Mantas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
833.Liepa Eigminaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
834.Viltė Pupšytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
835.Marija Lekevičiūtė (Informacinės technologijos, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
836.Aistis Balsys (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio pradinė mokykla)
837.Ugnė Stanevičiūtė (Matematika, Klaipėdos r. Endriejavo pagrindinė mokykla)
838.Dovydas Vasiliūnas (Matematika, Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
839.DUSEVIČIUS DOMANTAS (Istorija, Vilniaus Balsių progimnazija)
840.Deivydas Grigas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokykla)
841.Danielė Šlikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
842.Tichonas Grudzelis (Matematika, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
843.Justas Žiurinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
844.Augustė Danieliūtė (Anglų kalba, Raseinių Šaltinio progimnazija)
845.Miglė Kurkytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
846.Viltė Stonytė (Matematika, Šilutės r. Švėkšnos "Saulės" gimnazija)
847.Ervinas Timleris (Istorija, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
848.Janavičius Eduardas (Matematika, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
849.Rafael Sidarevič (Matematika, Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
850.Aldas (Anglų kalba, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
851.Dainius Lencevičius (Informacinės technologijos, Kauno specialioji mokykla)
852.Svilo Matvej (Istorija, Visagino Draugystės progimnazija)
853.Daugirdas Černeckis (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio rajono Velžio gimnazija)
854.Tadas Subačius (Matematika, Birštono gimnazija)
855.Danas Šimkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
856.Benas Kalinauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
857.Martynas Poškus (Informacinės technologijos, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
858.Lukas Sivickas (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ "Ruduo-pavasaris")
859.Ieva Vosyliūtė (Matematika, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
860.Urtė Dauderytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Milikonių progimnazija)
861.Milena Terzi (Anglų kalba, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
862.Rokas Šimkus (Anglų kalba, Vilniaus Viršuliškių progimnazija)
863.Eva Lavrinovič (Geografija, Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro gimnazija)
864.Nojus Kvedaras (Anglų kalba, Šiaulių Gegužių progimnazija)
865.Grėtė Saulė Subačiūtė (Matematika, Vilniaus „Genio“ progimnazija)
866.Nedas Mikolaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla)
867.Beatričė Byčkovaitė (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus)
868.Rokas Morkūnas (Informacinės technologijos, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
869.Šiaudvytis Ąžuolas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
870.Arifovaitė Martyna (Anglų kalba, KTU inžinerijos licėjus)
871.Emilis Oržekauskas (Matematika, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
872.Karolina Rodzytė (Chemija, Vilniaus "Minties" gimnazija)
873.Paulina Evelina Zdanovič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Maišiagalos kun. Juzefo Obrembskio gimnazija)
874.Edilė Daubaraitė (Informacinės technologijos, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
875.Jelizaveta Danskaja (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Taikos progimnazija)
876.Daniel Miloš (Anglų kalba, Šalčininkų r. Jašiūnų Mykolo Balinskio gimnazija)
877.Domantas Augutis (Matematika, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
878.Evelina Gaižutytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Maironio progimnazija)
879.Jokūbas Andruška (Biologija, pasaulio pažinimas, Akmenės r. Kruopių pagrindinė mokykla)
880.Vasarė Dijokaitė (Anglų kalba, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
881.Nojus Jevarauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Dainų progimnazija)
882.Dalia Jurevičiūtė (Matematika, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
883.Aistis Daumantas (Informacinės technologijos, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
884.Aleksandras Paulauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
885.Laura Šimkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Joniškio r. Skaistgirio gimnazija)
886.Milda Mazurkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, KTU inžinerijos licėjus)
887.Donatas Levas (Matematika, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės pagrindinio ugdymo skyrius)
888.Atėnė Ugnė Versekėnaitė (Anglų kalba, Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
889.Rokas Žilinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kupiškio r. Skapiškio pagrindinė mokykla)
890.Sandra Smorodkina (Informacinės technologijos, Viešoji įstaiga Elektrėnų profesinio mokymo centras)
891.Markas Jurys (Matematika, Panevėžio „Aušros“ progimnazija)
892.Karolis Januša (Matematika, Prienų r. Išlaužo pagrindinė mokykla)
893.Benas Bička (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
894.Edilė Daubaraitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
895.Austėja Auksoriūtė (Matematika, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
896.Kulbėda Aleksej (Informacinės technologijos, Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
897.Orinta Krištopaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio rajono Vadoklių pagrindinė mokykla)
898.Osvaldas Grėbliūnas (Geografija, Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centras)
899.Herkus Čamanas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Veršvų gimnazija)
900.Augustas Molis (Informacinės technologijos, Vilniaus Balsių progimnazija)
901.Daunytė Austėja (Matematika, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
902.Eurika Burdulytė (Anglų kalba, Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinė mokykla)
903.Simonas Brazas (Anglų kalba, Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
904.Mažvydas Lilas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
905.Gabrielė Mazuraite (Matematika, Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
906.Judita Šakūnaitė (Matematika, Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
907.Skaistė Klizaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių r. Ariogalos gimnazija)
908.Elija Griciūtė (Matematika, Vilniaus Viršuliškių progimnazija)
909.Tadas Savičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
910.Nojus Oleškevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Balsių progimnazija)
911.Vėjūnė Mickevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
912.Sofija Šmakotinaitė (Anglų kalba, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
913.Kamilė Folkutė (Matematika, Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
914.Mantas Paukštys (Matematika, Kauno r. Neveronių gimnazija)
915.Kipras Coj (Matematika, Vilniaus Balsių progimnazija)
916.Agota Ramaškytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Genio" progimnazija, Centro filialas)
917.Jokūbas Vaiginis (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio pradinė mokykla)
918.Matas Okulevičius (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
919.Astijus Peknerius (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės Marijonų gimnazija)
920.MATAS PETRAUSKAS (Matematika, Trakų r. Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinė mokykla)
921.Elzė Packevičiūtė (Matematika, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
922.Tadas Juodžbalis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
923.Dominykas Barbšys (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
924.Goda Galinytė (Matematika, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
925.Jogaila Daukša (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
926.Adomas Kalasūnas (Matematika, Kauno Motiejaus Valančiaus mokykla-darželis)
927.Viltė Ginietytė (Matematika, Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija)
928.Karina Lėjytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Joniškio r. Žagarės gimnazija)
929.Justė Dovainytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Gargždų "Minijos" progimnazija)
930.Augustas Davidonis (Anglų kalba, Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
931.Mielanijus Krasauskas (Matematika, Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
932.Augustinas Mažeika (Anglų kalba, Vilniaus "Minties" gimnazija)
933.Raigardas Salyga (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla)
934.Karina Mickutė (Matematika, Alytaus Dainavos progimnazija)
935.Odeta Jakubauskaitė (Matematika, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
936.Emilis Dauderys (Matematika, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
937.Karolis Grigas (Matematika, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
938.Simona Rutkauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
939.Pijus Sakalauskas (Matematika, Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
940.Juozas Štuopinis (Matematika, Panevėžio Rožyno progimnazija)
941.Linas Suslavičius (Informacinės technologijos, VGTU inžinerijos licėjus Dvarčionių skyrius)
942.Domas Dragūnas (Anglų kalba, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
943.Stela Laurinčikaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
944.Jelizaveta Danskaja (Informacinės technologijos, Vilniaus Taikos progimnazija)
945.Kamilė Radžiukynaitė (Anglų kalba, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
946.Kajus Baltrušis (Informacinės technologijos, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
947.Dovilė Čiapaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
948.Eisvydas Petkus (Geografija, Kretingos rajono Grūšlaukės mokykla-daugiafunkcis centras)
949.Lukas Vinickas (Matematika, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
950.Dominykas Vyšniauskas (Anglų kalba, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
951.Justina Navickaitė (Geografija, Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla)
952.Gabrielė Volfaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
953.Aistė Urbonaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių Šaltinio progimnazija)
954.Arijus Lužeckas (Biologija, pasaulio pažinimas, Jurbarko r. Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinė mokykla)
955.Milda Kviliūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
956.Amadėjus Kubilius (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
957.AUSTĖJA KUDZINSKAITĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
958.Mateuš Dainoravičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Mickūnų gimnazija)
959.Dovydas Mikalauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
960.Aidas Vasiliauskas (Matematika, Marijampolės Marijonų gimnazija)
961.SILVIJA MARTINONYTĖ (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
962.Kristupas Kasparas (Istorija, Anykščių r. Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras)
963.Viktorija Bubinaitė (Anglų kalba, Lazdijų r. Šeštokų mokykla)
964.Mantvydas Jasas (Anglų kalba, Šiaulių "Juventos" progimnazija)
965.Milana Artiomova (Matematika, Vilniaus Lazdynų mokykla)
966.erikas mecelica (Istorija, Kauno jėzuitų gimnazija)
967.Renatas Kavtiašvili (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
968.Veronika Balan (Anglų kalba, Visagino "Atgimimo" gimnazija)
969.Dominykas Andrulis (Anglų kalba, Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija)
970.Gustė Šteimantaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žemynos progimnazija)
971.Gustas Snieška (Matematika, Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
972.Mangirdas Kudjanovas (Anglų kalba, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
973.Nikita Kondratovič (Matematika, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
974.Rugilė Kalamažnikaitė (Anglų kalba, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
975.Tadas Eitutis (Matematika, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
976.Armandas Laucevičius (Matematika, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
977.Ūla Dubakaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
978.Pagirys Oskaras (Fizika, Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla)
979.Gediminas Stonys (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
980.Luckus Mykolas (Anglų kalba, Alytaus „Volungės“ progimnazija)
981.Ema Aukštikalnytė (Anglų kalba, Kauno Vinco Bacevičiaus pradinė mokykla)
982.Rokas Gervė (Matematika, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
983.Akvilė Bajarčiūtė (Anglų kalba, Kauno Palemono gimnazija)
984.Paulius Žilėnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žvėryno gimnazija)
985.Emilija Langė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
986.Elinga Minderytė (Matematika, Trakų r. Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazija)
987.Kamilė Ramanauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
988.Austėja Karušaitė (Matematika, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
989.Ignas Vasiliauskas (Matematika, Marijampolės Marijonų gimnazija)
990.JOGAILA VAITUKAITIS (Matematika, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
991.Vasarė Dijokaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
992.Elinga Nastajutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
993.Gajus Gailiūnas (Informacinės technologijos, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
994.Ivona Doveiko (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
995.Deividas Katinas (Matematika, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
996.Andrius Pinkevičius (Fizika, Šakių rajono Kriūkų mokykla)
997.Jokūbas Kurinskas (Matematika, Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla)
998.Juozas Šimanskis (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
999.Rytis Rudinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
1000.Jokūbas Gaižauskas (Matematika, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
1001.Austėja Muchia (Matematika, Švenčionių progimnazija)
1002.Neringa Mikailaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus Žemynos progimnazija)
1003.Augustė Žitkauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
1004.Jokūbas Skersys (Anglų kalba, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
1005.Gabrielė Rakauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
1006.Ugnius Pakarskas (Anglų kalba, Kalvarijos gimnazija)
1007.Kotryna Kavaliauskaitė (Informacinės technologijos, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
1008.Inėjus Svirplys (Anglų kalba, Pasvalio r. Pajiešmenių pagrindinė mokykla)
1009.Jokūbas Miliauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos r. Endriejavo pagrindinė mokykla)
1010.Emilija Kniečiūnaitė (Anglų kalba, Ukmergės Senamiesčio pagrindinė mokykla)
1011.Valentinas Jasinskas (Anglų kalba, Vilniaus šv. Kristoforo gimnazija)
1012.Žemyna Lekavičiūtė (Informacinės technologijos, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1013.Evelina Gaižutytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Maironio progimnazija)
1014.Saulė Šiaulytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Molėtų pradinė mokykla)
1015.Austė Miliūnaitė (Anglų kalba, Panevėžio rajono Ramygalos gimnazija)
1016.Martin Gudmundsen (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
1017.Skirgailė Stralkauskaitė (Anglų kalba, Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
1018.Rugilė Rachlevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1019.Matas Antanaitis (Matematika, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
1020.Gabrielė Šapaitė (Matematika, Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
1021.Joris Stonys (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
1022.Maksimiljanas Jalago (Biologija, pasaulio pažinimas, Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija)
1023.Edgaras Žuravliovas (Matematika, Kaišiadorių r. Pravieniškių Stasio Tijūnaičio pagrindinė mokykla)
1024.Justas Anciūnas (Anglų kalba, Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
1025.Emilija Merkytė (Matematika, Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
1026.Martas Saurusevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1027.Emilis Bartulis (Anglų kalba, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
1028.Patricija Pranciulytė (Istorija, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
1029.Patricija Jonaitytė (Anglų kalba, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
1030.Liepa Kisieliūtė (Matematika, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
1031.Rėjus Kandrotas (Lietuvių kalba ir literatūra, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
1032.Ignas Cimnolonskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
1033.Austėja Paluckaitė (Matematika, Vilkaviškio r. Gižų Kazimiero Baršausko mokykla - daugiafunkcis centras)
1034.Emilė Kėsaitė (Matematika, Plungės Senamiesčio mokykla)
1035.Augustė Pliuskytė (Geografija, Lazdijų r. Krosnos mokykla)
1036.Augustas Stancikas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1037.Marija Sudžiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ Klaipėdos licėjus)
1038.Gintarė Saliamonaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Širvintų r. Gelvonų gimnazija)
1039.Matas Rimkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
1040.Adrian Misevič (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Rudaminos F. Ruščico gimnazija)
1041.Barbora Putnikaite (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
1042.Konstantinas Vaitkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
1043.Sandra Pociūtė (Matematika, Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
1044.Evelina Belova (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos gimnazija)
1045.Vitautė Pikturnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
1046.Kajus Korsakas (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio Vaižganto progimnazija)
1047.Gabrielė Griciūtė (Matematika, Kauno Veršvų gimnazija)
1048.Deimina Skėrytė (Anglų kalba, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
1049.Neida Ragelytė (Matematika, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
1050.Jonas Turčinskas (Anglų kalba, Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
1051.Viktorija Purlytė (Geografija, Anykščių r. Kurklių Stepono Kairio pagrindinė mokykla)
1052.Pranas Juknys (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
1053.Čėsna Darius (Anglų kalba, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
1054.Gabija Rankauskaitė (Matematika, Palangos Šventosios pagrindinė mokykla)
1055.Atėnė Ugnė Versekėnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
1056.Ramanauskas Gvidas (Anglų kalba, Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
1057.Vakarė Pernavaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
1058.Karolis Čistovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Antakalnio progimnazija)
1059.Kristupas Rinkevičius (Matematika, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
1060.Laura Vainoraitė (Matematika, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
1061.Glodas Adomas (Anglų kalba, Karalienės Mortos mokykla)
1062.Ignas Šakinis (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės Senamiesčio mokykla)
1063.Evaldas Vasiliauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
1064.Urtė Girčytė (Geografija, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
1065.Darja Naruškevič (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Saulėtekio" mokykla-daugiafunkcis centras)
1066.Simona Rutkauskaitė (Anglų kalba, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
1067.Mindaugas Beiga (Matematika, Kauno Veršvų gimnazija)
1068.Justas Palšis (Matematika, Alytaus Dainavos progimnazija)
1069.Lukšėnas Rikardas (Matematika, Utenos Aukštakalnio progimnazija)
1070.Adomas Jakimavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Rumšiškių A. Baranausko gimnazija)
1071.Paulius Norkūnas (Anglų kalba, Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
1072.Arnas Bivainis (Matematika, Riešės gimnazija)
1073.Ugnė Valikonytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
1074.Emilija Žymaitė (Matematika, Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
1075.Miler Sofja (Matematika, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
1076.Nedas Milkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
1077.Gabija Januškytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Dainų progimnazija)
1078.Taigas Simutis (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
1079.Viltė Belevičiūtė (Istorija, Prienų r. Išlaužo pagrindinė mokykla)
1080.Sliesoraitytė Vakarė (Chemija, KTU inžinerijos licėjus)
1081.Goda Jucytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės Senamiesčio mokykla)
1082.Deimantė Calkauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Pakapės mokykla)
1083.Gabrielė Žilionytė (Anglų kalba, Alytaus Jotvingių gimnazija)
1084.Dominykas Gruodys (Geografija, Kauno r. Garliavos Juozo Lukšos gimnazija)
1085.Natalija Veromej (Informacinės technologijos, Trakų r. Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazija)
1086.Vytenis Anilionis (Istorija, Panevėžio Rožyno progimnazija)
1087.igne navasaityte (Matematika, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
1088.Modestas Povilėnas (Matematika, Vilniaus "Sietuvos" progimnazija)
1089.Barbora Ona Normantaitė (Anglų kalba, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
1090.Lėja Mišenytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
1091.Lavskytė Smiltė (Anglų kalba, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
1092.Rugilė Markovaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
1093.Goda Padimanskaitė (Matematika, Šilutės Žibų pradinė mokykla)
1094.Kamilė Pranytė (Informacinės technologijos, Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija)
1095.Liepa Grigaliūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
1096.Benas Nemčiauskis (Matematika, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
1097.Doguhan Turgut (Anglų kalba, Plungės Senamiesčio mokykla)
1098.Austėja Vinnikaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Milikonių progimnazija)
1099.Vytė Šimkevičiūtė (Matematika, Vilniaus Baltupių progimnazija)
1100.Akvilė Miliškevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
1101.Daniel Savieljev (Anglų kalba, Švenčionių r. Pabradės "Žeimenos" gimnazija)
1102.Goda Ragaišytė (Anglų kalba, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
1103.Andželika Martinaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Jonavos rajono Užusalių pagrindinė mokykla)
1104.Kardelytė Izabelė (Fizika, Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
1105.Rapolas Mazgelis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
1106.Ignas Pranckevičius (Matematika, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
1107.Agnė Ulinauskaitė (Anglų kalba, Birštono gimnazija)
1108.Karolina Rodzytė (Fizika, Vilniaus "Minties" gimnazija)
1109.Tautvydas Krasauskas (Informacinės technologijos, Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija)
1110.Fausta Lučiauskaitė (Matematika, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
1111.Titas Raila (Anglų kalba, Panevėžio rajono Ramygalos gimnazija)
1112.Elzė Garnionytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
1113.Nojus Armonavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1114.Milda Sakalauskaitė (Anglų kalba, Kauno Senamiesčio progimnazija)
1115.Lėja Kligytė (Anglų kalba, Kauno Dainavos progimnazija)
1116.Danielė Janutytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Akmenės rajono Ventos gimnazija)
1117.Augustas Urmonas (Biologija, pasaulio pažinimas, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
1118.Aistis Kunigonis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Senamiesčio progimnazija)
1119.Austėja Matulaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
1120.Jokūbas Stulpinas (Anglų kalba, Klaipėdos r. Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija)
1121.Mantas Balciunas (Matematika, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
1122.Gustė Starodimovaitė (Matematika, Vilniaus Fabijoniškių mokykla)
1123.Rokas Kurpaitis (Informacinės technologijos, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1124.Mantas Puskunigis (Anglų kalba, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
1125.Gabrielė Butkutė (Matematika, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1126.Deimantė Žemaitytė (Informacinės technologijos, Kauno Milikonių progimnazija)
1127.ŪLA MAŽYLYTĖ (Matematika, Kaišiadorių r. Rumšiškių A. Baranausko gimnazija)
1128.Pavel Kibisov (Matematika, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
1129.Greta Rupšytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Viešoji įstaiga "VIMS - International Meridian School")
1130.Nojus Nikitinas (Biologija, pasaulio pažinimas, Švenčionių progimnazija)
1131.Degimaitė Vakarė (Anglų kalba, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
1132.Saulė Ridziauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
1133.Elzė Barysaitė (Matematika, Vilniaus Baltupių progimnazija)
1134.Samanta Sabalytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
1135.Dovydas Onaitis (Anglų kalba, Panevėžio "Minties" gimnazija)
1136.Edvinas Šoliūnas (Istorija, Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
1137.Andželika Milašiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
1138.Ieva Palitauskaitė (Informacinės technologijos, Pagėgių sav. Vilkyškių J. Bobrovskio gimnazija)
1139.Matas Andrulionis (Geografija, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
1140.Rugilė Imbrasaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
1141.Matas Adomaitis (Anglų kalba, Akmenės r. Kruopių pagrindinė mokykla)
1142.Ignas Pranskus (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių progimnazija)
1143.Armidas Česnulevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Akmenės rajono Papilės Simono Daukanto gimnazija)
1144.Roman Blinov (Chemija, Zarasų "Ąžuolo" gimnazija)
1145.Adriana Alekberovaitė (Geografija, Vilniaus "Saulėtekio" mokykla-daugiafunkcis centras)
1146.Sorakaitė Miglė (Matematika, Marijampolės "Smalsučio" pradinė mokykla)
1147.Justas Norvilis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla)
1148.Saulė Simonaitytė (Matematika, Šiaulių Gytarių progimnazija)
1149.Danielius Šeža (Matematika, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
1150.Gabrielė Donielaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Ragainės progimnazija)
1151.Modestas Tuskevičius (Anglų kalba, Kėdainių "Atžalyno" gimnazija)
1152.Vasara Gruodytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
1153.Ugnė Martinkėnaitė (Anglų kalba, Trakų r. Rūdiškių gimnazija)
1154.Deimantė Statkevičiūtė (Matematika, Akmenės rajono Ventos gimnazija)
1155.Viltė Gustaitė (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1156.Adrijus Dovydas Gembickas (Lietuvių kalba ir literatūra, Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
1157.Kamilė Riaukaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Veršvų gimnazija)
1158.Agnė Ulinauskaitė (Matematika, Birštono gimnazija)
1159.Dominykas Zališauskas (Matematika, Vilniaus "Genio" progimnazija)
1160.Mykhailo Kuznietsov (Matematika, Kalvarijos gimnazija)
1161.Simas Čižauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės sav. Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija)
1162.Rimantas Eidukas (Matematika, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
1163.Ugnė Kavalčinskaitė (Anglų kalba, Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
1164.Rokas Žibūda (Anglų kalba, Lazdijų r. Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės mokykla)
1165.Nedas Blaskevicius (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
1166.Šlykovič Michael Erland (Matematika, Šalčininkų r. Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija)
1167.Meilė Graužinytė (Anglų kalba, Širvintų "Atžalyno" progimnazija)
1168.Kotryna Kavaliauskaitė (Matematika, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
1169.Aleksija Pekarskaja (Anglų kalba, Vilniaus "Ateities" mokykla)
1170.Patricija Girkontaitė (Matematika, Telšių "Atžalyno" progimnazija)
1171.Deimantė Augonytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Senamiesčio progimnazija)
1172.Jorūnas Kašėta (Matematika, Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
1173.Emilis Levickis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kelmės "Kražantės" progimnazija)
1174.Patrikas Kaselis (Anglų kalba, Vilniaus „Genio“ progimnazija)
1175.Gustas Supranavičius (Matematika, Alytaus Panemunės pagrindinė mokykla)
1176.Vakare Karsokaite (Matematika, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1177.Konstantin Tatarskich (Matematika, Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
1178.Jogaila Laurinavičius (Matematika, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
1179.Domas Jočys (Matematika, Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
1180.Edvardas Vitkauskas (Informacinės technologijos, Kauno specialioji mokykla)
1181.Aušra Urbštanavičiūtė (Matematika, Ukmergės "Šilo" pagrindinė mokykla)
1182.Gintė Gaigalaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
1183.Meda Malinkinaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1184.Liepa Cibulskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
1185.Arian Rybakov (Matematika, Vilniaus Viršuliškių progimnazija)
1186.Kotryna Milinavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija)
1187.Lineta Žvinytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos mokykla - vaikų darželis "Eglutė")
1188.Andrėja Sakalauskytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Dainų progimnazija)
1189.Danielė Makarauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio rajono Velžio gimnazija)
1190.Gerasimovič Emilija (Istorija, KTU inžinerijos licėjus)
1191.Marija Rokickyte (Anglų kalba, Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
1192.Jelizaveta Danskaja (Anglų kalba, Vilniaus Taikos progimnazija)
1193.Viltė Budraitytė (Istorija, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
1194.Dominykas Andrulis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija)
1195.Eimantas Dornykas (Matematika, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
1196.Jokūbas Sutkus (Anglų kalba, Šiaulių Medelyno progimnazija)
1197.Eimantas Knatauskas (Geografija, Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
1198.Beata Lukaševičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
1199.Andrėja Ploščiauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
1200.Agota Kontrimaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija)
1201.Skaistė Prialgauskaitė (Anglų kalba, Buivydiškių pagrindinė mokykla)
1202.Viktorija Chamčenovskaja (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija)
1203.Silvija Degutytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų r. Stakliškių gimnazija)
1204.Marius Adomaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
1205.Marija Gafurova (Istorija, Šakių rajono Plokščių mokykla - daugiafunkcis centras)
1206.Tomas Petrulevičius (Matematika, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
1207.Samanta Augustinaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių rajono Kriūkų mokykla)
1208.Milda Šukutytė (Anglų kalba, Jonavos "Lietavos" pagrindinė mokykla)
1209.Justas Palšis (Chemija, Alytaus Dainavos progimnazija)
1210.Dovydas Dailidavičius (Geografija, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1211.Gaivilė Ylaitė (Geografija, Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
1212.Kristupas Balandis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
1213.MIGLĖ NALIVAIKAITĖ (Anglų kalba, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
1214.Beata Radavičiūtė (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
1215.Adas Kisliak (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio pradinė mokykla (II korpusas))
1216.Erildas Rasickas (Matematika, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
1217.Vakaris Bartkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1218.Austėja Vaznytė (Matematika, Kauno Veršvų gimnazija)
1219.Diana Naruškevič (Matematika, Švenčionių progimnazija)
1220.Medeina Gokaitė (Anglų kalba, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
1221.Beatričė Kučinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
1222.Paulina Kalasauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
1223.Kristupas Lunkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
1224.Miglė Aleliūnaitė (Matematika, Alytaus profesinio rengimo centras)
1225.Kamilė Zavadzkytė (Informacinės technologijos, Šiaulių Salduvės progimnazija)
1226.Timas Juodris (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių "Juventos" progimnazija)
1227.Barbora Čepaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
1228.Paulius Petkus (Matematika, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
1229.Grėtė Znaidauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
1230.Urtė Bielevičiūtė (Matematika, Alytaus „Volungės“ progimnazija)
1231.Milana Jančuro (Matematika, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
1232.Viktorija Tarvydytė (Informacinės technologijos, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
1233.Danas Urbonavičius (Matematika, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
1234.Mantas Rimša (Fizika, Kazlų Rūdos sav. Bagotosios pagrindinė mokykla)
1235.Gabija Zalcaitė (Matematika, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
1236.Reda Gylytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų r. Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės mokykla)
1237.Eva Tonikerytė (Anglų kalba, Šilutės r. Rusnės pagrindinė mokykla)
1238.Vilius Lizunovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
1239.Urtė Čaponkaitė (Matematika, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
1240.Nojus Petrikas (Informacinės technologijos, Vilniaus Balsių progimnazija)
1241.Evelina Vasiliauskaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
1242.Paulina Molytė (Matematika, Šalčininkų r. Baltosios Vokės Elizos Ožeškovos vidurinė mokykla)
1243.ROBERT BEITAN (Matematika, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
1244.Milda Bartusevičiūtė (Matematika, Kėdainių rajono Labūnavos pagrindinė mokykla)
1245.Rokas Cickevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dainavos progimnazija)
1246.Lukas Dambrauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Jonavos rajono Šveicarijos pagrindinė mokykla)
1247.Matuliauskaitė Augustė (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Aukštakalnio progimnazija)
1248.Tadas Sakalauskas (Matematika, Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla)
1249.Goda Motiejaitytė (Anglų kalba, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
1250.Tomas Grigalevičius (Matematika, Kauno "Vyturio" gimnazija)
1251.Adomas Augustinas (Anglų kalba, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
1252.Austėja Palubinskytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
1253.Rugilė Vaičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
1254.Deimilė Karaliūtė (Matematika, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
1255.Samanta Panovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių rajono Žarėnų "Minijos" pagrindinė mokykla)
1256.Rokas Aleksandravičius (Fizika, Mažeikių politechnikos mokykla)
1257.Augustė Paplauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
1258.Aretas Gasiūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
1259.Kamila Demeško (Geografija, Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro gimnazija)
1260.Adomas Degutis (Anglų kalba, Raseinių r. Ariogalos gimnazija)
1261.Adrija Tamulevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
1262.Nedas Morkūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
1263.Martynas Punys (Anglų kalba, Klaipėdos Vydūno gimnazija)
1264.Paulius Balčiūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
1265.Vainius Vitkus (Matematika, Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
1266.ARVYDAS MOKŠECKAS (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
1267.Jurgis Ramanauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Karalienės Mortos mokykla)
1268.Jogaila Daukša (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
1269.Mykolas Sieniukevičius (Anglų kalba, Alytaus Dainavos progimnazija)
1270.Neda Alčauskaite (Anglų kalba, Mažeikių Kalnėnų pagrindinė mokykla)
1271.Anastasija Konopackaja (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla)
1272.Ugnė Paulikaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
1273.Daniel Rumiancev (Anglų kalba, Vilniaus "Ateities" mokykla)
1274.Simonas Ulevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės sav. Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija)
1275.Šarūnas Barauskas (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
1276.Adris Tautvydas (Anglų kalba, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
1277.Edvin Aleksandrovič (Matematika, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
1278.Gustė Malinauskaitė (Fizika, Šiaulių "Saulėtekio" gimnazija)
1279.Lukas Snitkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
1280.Julius Judin (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1281.siga spundzeviciute (Anglų kalba, Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla)
1282.Milda Kviliūnaitė (Informacinės technologijos, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
1283.Skirmantas Strašinskas (Geografija, Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
1284.Tomas Stukas (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio raj. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
1285.Andrius Jegorovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Baltupių progimnazija)
1286.Lukas Einikis (Anglų kalba, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
1287.Adrijana ramonaite (Matematika, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
1288.Justina Kudirkaitė (Anglų kalba, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
1289.Artiom Zenkevič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Žaros" gimnazija)
1290.Gustas Savulionis (Matematika, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
1291.Jovydas Vilčiauskas (Matematika, Joniškio "Saulės" pagrindinė mokykla)
1292.Aleksandr Markevič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Rudaminos F. Ruščico gimnazija)
1293.Kajus Jonaitis (Istorija, Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla)
1294.Augustė Medzevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1295.Ąžuolas Žolynas (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės Marijonų gimnazija)
1296.Akvilė Sadauskaitė (Matematika, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
1297.Jokūbas Goriunovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
1298.PAŽEMECKAS ANTANAS (Anglų kalba, Vilniaus Balsių progimnazija)
1299.Lukas Biržinis (Istorija, Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
1300.Karigailė Malinauskaitė (Matematika, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
1301.Evelina Eidukaitė (Matematika, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
1302.Milda Bartusevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių rajono Labūnavos pagrindinė mokykla)
1303.Jokūbas Baltrušaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
1304.Arminas Gritėnas (Anglų kalba, Panevėžio rajono Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
1305.Rūta Ignatavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Vitės progimnazija)
1306.Gustė Petrulevičiūtė (Anglų kalba, Varėnos r. Merkinės Vinco Krėvės gimnazija)
1307.Iveta Rapkevičiūtė (Matematika, Vilniaus Žvėryno gimnazija)
1308.Giedrė Karlonaitė (Geografija, Druskininkų "Ryto" gimnazija)
1309.Agnė Stankevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
1310.Austė Miliūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio rajono Ramygalos gimnazija)
1311.Gabija Činskytė (Anglų kalba, Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
1312.Vilte Jurgelionyte (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
1313.VIKTORIJA (Anglų kalba, Klaipėdos r. Kretingalės pagrindinė mokykla)
1314.Kamilė Rukaitė (Matematika, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
1315.Benas Kalinauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
1316.Kotryna Puodžiūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
1317.Saulė Vaikšnoraitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
1318.Dominykas Miežetis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos Marijono Daujoto pagrindinė mokykla)
1319.Aistė Kasiliauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Obelyno pagrindinė mokykla)
1320.Mantas Karžinauskas (Anglų kalba, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
1321.Eimantas Petravičius (Matematika, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1322.Augustė Gailiutė (Matematika, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
1323.Deimantė Trimakaitė (Anglų kalba, Pasvalio r. Narteikių mokykla-darželis "Linelis")
1324.Rokas Sabaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Viršuliškių progimnazija)
1325.Aretas Gasiūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
1326.Nikolė Bystriakovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
1327.Tomas Babelis (Chemija, Utenos Rapolo Šaltenio progimnazija)
1328.Neringa Ratavičiūtė (Matematika, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
1329.Miglė Satkūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
1330.Beata Lukaševičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
1331.Lukrecija Arčevskytė (Matematika, Šilutės r. Vilkyčių pagrindinė mokykla)
1332.Lukas Širka (Matematika, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
1333.Augustina Naruševičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus „Genio“ progimnazija)
1334.Emilija Nikita (Matematika, Elektrėnų savivaldybės Kietaviškių pagrindinė mokykla)
1335.Justina Kudirkaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
1336.Deimantė Veličkaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija)
1337.VIKTORIJA MAŽEIKAITĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
1338.Kajus Lisicovas (Matematika, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
1339.Ada Paukštytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Krašuonos progimnazija)
1340.Liepa Galinskytė (Matematika, Všį "Šiaurės licėjus")
1341.Juozas Vindašius (Anglų kalba, Plungės Senamiesčio mokykla)
1342.Jorė Jatkauskaitė (Matematika, Šilutės Žibų pradinė mokykla)
1343.Ervin Narunec (Anglų kalba, Vilniaus r. Mickūnų gimnazija)
1344.Viltė Belevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų r. Išlaužo pagrindinė mokykla)
1345.Grėtė Tumėnaitė (Matematika, Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
1346.Emilija Paliūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Dainų progimnazija)
1347.Nikolaj Gončarov (Anglų kalba, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
1348.Kamilė Juchnevičiūtė (Matematika, Kaišiadorių r. Palomenės pagrindinė mokykla)
1349.Rusnė Ananeva (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
1350.Greta Pociūtė (Informacinės technologijos, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
1351.ROKAS PALIONIS (Matematika, Panevėžio rajono Velžio gimnazija)
1352.Ignas Dorelaitis (Matematika, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
1353.Julius Marcinkus (Anglų kalba, Vilniaus "Genio" progimnazija, Centro filialas)
1354.Jakub Kostiukevič (Istorija, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
1355.Ieva Šimkonytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Naujininkų mokykla)
1356.Darius Pilka (Informacinės technologijos, Anykščių r. Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazija)
1357.Amanda (Matematika, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
1358.Vilius Ščerbakovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla)
1359.Nedas Paškevičius (Geografija, Šalčininkų r. Baltosios Vokės "Šilo" gimnazija)
1360.VASARĖ ŽUKAUSKAITĖ (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Veršvų gimnazija)
1361.Alonas Danilevičius (Istorija, Kauno r. Babtų gimnazija)
1362.Danas Šautkulis (Anglų kalba, Panevėžio Rožyno progimnazija)
1363.Smiltė Petraitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
1364.Nojus Nikitinas (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių progimnazija)
1365.Erikas Lukošius (Matematika, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
1366.Viltė Rusinovič (Informacinės technologijos, Kauno Milikonių progimnazija)
1367.Nojus Puriuškis (Matematika, Kauno Dainavos progimnazija)
1368.Ervinas Petrauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
1369.Nasiba Arifkhanova (Matematika, Viešoji įstaiga "VIMS - International Meridian School")
1370.Kristupas Mociškis (Fizika, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
1371.Augustas Panavas (Biologija, pasaulio pažinimas, VšĮ "Ruduo-pavasaris")
1372.Deividas Petrikas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Saulėtekio" mokykla-daugiafunkcis centras)
1373.Jokūbas Geraltauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
1374.Vakarė Paulauskaitė (Matematika, Šiaulių Dainų progimnazija)
1375.Aurėja Stankevičiūtė (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1376.Guoda Fedosovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
1377.Aistė Jasaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
1378.Evaldas Liaugaudas (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
1379.Samanta Gelžinytė (Matematika, Kauno Milikonių progimnazija)
1380.Augustė Keršytė (Matematika, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
1381.Jonas Lingaitis (Istorija, Tauragės Tarailių progimnazija)
1382.Regimantas Žukas (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1383.Joris Černiauskas (Anglų kalba, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1384.Andrius Gasiukevičius (Matematika, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
1385.Elijus Danilevičius (Anglų kalba, Plungės "Babrungo" pagrindinė mokykla)
1386.Dominykas Stanius (Anglų kalba, Raseinių r. Ariogalos gimnazija)
1387.Domile Tunaityte (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
1388.Danielius Šeža (Anglų kalba, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
1389.Linas Jasinskas (Matematika, Prienų r. Išlaužo pagrindinė mokykla)
1390.Justinas Simonavičius (Matematika, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
1391.Matvej Ščerbakov (Matematika, Visagino "Gerosios vilties" progimnazija)
1392.IEVA BALTRAMAITYTĖ (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
1393.Kamilė Pranytė (Istorija, Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija)
1394.Anufrijeva Arina (Anglų kalba, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos gimnazija)
1395.Armandas-Jonas Kiršis (Biologija, pasaulio pažinimas, Akmenės rajono Papilės Simono Daukanto gimnazija)
1396.Gabija Paulauskaitė (Istorija, Kauno r. Babtų gimnazija)
1397.Nemunas Kažemėkas (Anglų kalba, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
1398.Lukas Jaškauskas (Matematika, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
1399.Nedas Petrauskas (Anglų kalba, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
1400.Lukas Vasiliauskas (Anglų kalba, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
1401.Petras Šniūrevičius (Matematika, Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazija)
1402.Linas Paulavičius 2c (Matematika, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
1403.Iveta Kačinauskaitė (Matematika, Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija)
1404.Karina Lėjytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Joniškio r. Žagarės gimnazija)
1405.Mantas Lukas (Fizika, Klaipėdos Vitės progimnazija)
1406.Emilija Petrošiutė (Matematika, Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
1407.Tomas Neil Hood (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Fabijoniškių mokykla)
1408.Gabrielius Jankauskas (Geografija, Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
1409.Rugilė Žukauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
1410.Tadas Juodžbalis (Anglų kalba, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
1411.Diana Kosiak (Matematika, Visagino "Gerosios vilties" progimnazija)
1412.Austėja Bartkevičiūtė (Matematika, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
1413.Aurėja Geištoraitytė (Matematika, Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
1414.Aldas Karpavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Elektrėnų savivaldybės Semeliškių gimnazija)
1415.Elinga Nastajutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
1416.Miglė Valackonytė (Matematika, Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
1417.Kamilė Karžinauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
1418.Mykolas Sieniukevičius (Matematika, Alytaus Dainavos progimnazija)
1419.Laura Vyšniauskaitė (Matematika, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
1420.Kajus Kulevas (Biologija, pasaulio pažinimas, Elektrėnų pradinė mokykla)
1421.Austėja Brovkaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
1422.Nikas Rakitanskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija)
1423.Miglė Zigmantaitė (Geografija, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1424.Alanas Grigelevič (Matematika, Varėnos r. Žilinų pagrindinė mokykla)
1425.Gytis Bečalis (Istorija, Ignalinos gimnazija)
1426.Manvydas Salickas (Lietuvių kalba ir literatūra, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1427.Titas Sadauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Šv. Kazimiero progimnazija)
1428.Augustė Krilavičiūtė (Matematika, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
1429.Matas Grakulskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių progimnazija)
1430.Rapolas Žygus (Anglų kalba, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
1431.Beatričė Kučinskaitė (Matematika, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
1432.Erikas Abrutis (Fizika, Kretingos rajono Baublių mokykla-daugiafunkcis centras)
1433.Jokūbas Pupliauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Veršvų gimnazija)
1434.Agnė Zalatorytė (Anglų kalba, Panevėžio rajono Upytės Antano Belazaro pagrindinė mokykla)
1435.Adelė Čereškaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1436.Ignas Bilevičius (Istorija, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
1437.Karilė Vasiliauskaitė (Matematika, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
1438.Edgaras Chmieliauskas (Matematika, Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
1439.Rugilė Dagilytė (Matematika, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
1440.Miknys Justas (Anglų kalba, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
1441.Daira Žvynakytė (Anglų kalba, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
1442.Jurgita Jackevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
1443.Adomas Rodkinas (Anglų kalba, Vilniaus Viršuliškių progimnazija)
1444.Skirgailė Stralkauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
1445.Mantas Paukštys (Anglų kalba, Kauno r. Neveronių gimnazija)
1446.Tadas Obelenis (Geografija, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
1447.Ingrida Strakšytė (Geografija, Švenčionių progimnazija)
1448.Boguševičiutė Adriana (Anglų kalba, Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
1449.Austėja Matulaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
1450.Arina Karelina (Matematika, Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija)
1451.Gabrielius Urba (Biologija, pasaulio pažinimas, Kelmės rajono Vidsodžio pagrindinė mokykla)
1452.Vladas Stasiūnas (Informacinės technologijos, Alytaus Likiškėlių progimnazija)
1453.Agnė Janušauskytė (Matematika, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1454.Emilija Brazauskaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
1455.Dovydas Pupliauskas (Matematika, Kauno Veršvų gimnazija)
1456.Arina Valevič (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija)
1457.Erika Račkauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
1458.Anufrijeva Arina (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos gimnazija)
1459.Dominyka Adomaitytė (Anglų kalba, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
1460.Eivinas Bukauskas (Matematika, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
1461.Miglė Jančiauskaitė (Anglų kalba, Alytaus Panemunės pagrindinė mokykla)
1462.Austėja Urbonaitė (Matematika, Viešoji įstaiga Vilniaus statybininkų rengimo centras)
1463.Liepa Strumskytė (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1464.Sonata Vilkevičiūtė (Geografija, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
1465.Solvita Amaler (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija)
1466.matas valaitis (Anglų kalba, Šakių rajono Griškabūdžio gimnazija)
1467.Juozas Štuopinis (Geografija, Panevėžio Rožyno progimnazija)
1468.Gabija Radzevičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus Viršuliškių progimnazija)
1469.Viktorija Savickytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
1470.Mantas Granskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dainavos progimnazija)
1471.JOKŪBAS MELNIČUK (Matematika, Jonavos pradinė mokykla)
1472.Nojus Gerulskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
1473.Gabrielė Šapaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
1474.Domantas Grinys (Anglų kalba, Jonavos "Lietavos" pagrindinė mokykla)
1475.Matas Lekūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
1476.Akvilė Bajarčiūtė (Matematika, Kauno Palemono gimnazija)
1477.Dovydas Krivida (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
1478.Augustas Galinaitis (Anglų kalba, Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinė mokykla)
1479.Ugnius Rupšlaukis (Matematika, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
1480.Austėja Škarubskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žemynos progimnazija)
1481.Perednytė Eglė (Matematika, Ukmergės Antano Smetonos gimnazija)
1482.Kipras Maknickas (Matematika, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
1483.Eimantas Daniulaitis (Anglų kalba, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
1484.Martynas Blažys (Matematika, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1485.Rugilė Šimonytė (Anglų kalba, Kaišiadorių r. Žaslių pagrindinė mokykla)
1486.Aurimas Čėsna (Informacinės technologijos, Šilutės r. Juknaičių pagrindinė mokykla)
1487.Mūza Svetickaitė (Chemija, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
1488.Justas Stabrauskas (Fizika, Joniškio r. Žagarės gimnazija)
1489.Laura Vainoraitė (Anglų kalba, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
1490.Ugnius Adomavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
1491.Rokas Kesylis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
1492.Domantas Lapinskas (Anglų kalba, Marijampolės Marijonų gimnazija)
1493.AugustinasMačiulis (Biologija, pasaulio pažinimas, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
1494.Saulė Noreikaitė (Matematika, Kauno Senamiesčio progimnazija)
1495.Domantas Gurskas (Matematika, Kauno Milikonių progimnazija)
1496.Rimvydas Rumševičius (Informacinės technologijos, VšĮ "Ruduo-pavasaris")
1497.Marija Kučer (Biologija, pasaulio pažinimas, VGTU inžinerijos licėjus)
1498.Eglė Kvedaravičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
1499.Aistė Pociūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
1500.Dovydas Lekavičius (Anglų kalba, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1501.Konstantin Tatarskich (Anglų kalba, Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
1502.Gustė Majauskaitė (Anglų kalba, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
1503.Deividas Pargauskas (Anglų kalba, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
1504.Elija Urbanovičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
1505.Edvinas Bareika (Matematika, Vilniaus Fabijoniškių mokykla)
1506.Jokūbas Kulevičius (Matematika, Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazija)
1507.Auksė Gudauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos Jeronimo Ralio gimnazija)
1508.Eimis Juozapavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
1509.Pavel Michejev (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių progimnazija)
1510.Tadas Savičius (Anglų kalba, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
1511.Greta Demenkova (Geografija, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
1512.Dovilė Dilytė (Anglų kalba, Kupiškio r. Skapiškio pagrindinė mokykla)
1513.Timur Roman Adamonis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų r. Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija)
1514.Aurėja Stankevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1515.Nerilė Raudonytė (Informacinės technologijos, Pakruojo r. Linkuvos gimnazija)
1516.Milena Bytautaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Vitės progimnazija)
1517.Goda Mikelionytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
1518.Vilius Samuchovas (Matematika, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
1519.Nikita Kasakovskij (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija)
1520.Dovydas Linikas (Matematika, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
1521.Rugilė Gudelytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
1522.Matas Skėrus (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
1523.Liepa Vidrinskaitė (Matematika, Kauno "Vyturio" gimnazija)
1524.Emanuelė Miodišaukaitė (Anglų kalba, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
1525.Tautvydas Kerutis (Fizika, Vilkaviškio rajono Sūdavos pagrindinė mokykla)
1526.Dominykas Čiūta (Matematika, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
1527.Nedas Kavolius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1528.Eivydas Davalga (Matematika, Prienų r. Stakliškių gimnazija)
1529.Edvinas Bareika (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Fabijoniškių mokykla)
1530.Miglė Paškauskaitė (Matematika, Marijampolės "Smalsučio" pradinė mokykla)
1531.Ugnė Valatkevičiūtė (Matematika, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
1532.Augustas Mileška (Anglų kalba, Šiaulių Salduvės progimnazija)
1533.Vakaris Undraitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
1534.Mantas Janušauskis (Istorija, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1535.Matas Macijauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
1536.Minija Batutytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
1537.Domilis Ziborovas (Matematika, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
1538.Deimantė Šimkutė (Fizika, Telšių "Džiugo" gimnazija)
1539.Matas Kapočius (Istorija, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
1540.Ugnius Bigelis (Matematika, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1541.Elena Jautakytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
1542.MODESTAS PAPIEVIIS (Informacinės technologijos, Kauno Milikonių progimnazija)
1543.Tomas Grybauskas (Matematika, Birštono gimnazija)
1544.Aurimas Stanislovavičius (Matematika, Kazlų Rūdos sav. Antanavo pagrindinė mokykla)
1545.Ernestas Sinkevič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
1546.Ugnius Eidintas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Viršuliškių progimnazija)
1547.Martynas Jocys (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Genio" progimnazija, Blindžių filialas)
1548.Ieva Sidabraite (Anglų kalba, Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla)
1549.Goda Akinytė (Anglų kalba, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
1550.Vytautas Mackonis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
1551.Evaldas Vasiliauskas (Informacinės technologijos, Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
1552.Lukas Mereckis (Lietuvių kalba ir literatūra, Joniškio r. Žagarės gimnazija)
1553.Grytė Charlinskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kalesninkų Mykolo Rudzio pagrindinė mokykla)
1554.Rytis Jagminas (Lietuvių kalba ir literatūra, Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
1555.Austėja Keršytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
1556.Eivydas Svirinavičius (Matematika, Alytaus Piliakalnio progimnazija)
1557.Jorinte Jonusaite (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
1558.Viltė Pupšytė (Matematika, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
1559.Sebastjan Lozovskij (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija)
1560.Patricija Pranciulytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
1561.Edvinas Ašakūnas (Anglų kalba, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
1562.Viktorija Nainaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Mickūnų gimnazija)
1563.Milda Dragūnaitė (Anglų kalba, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
1564.Niveta Zagurskaitė (Anglų kalba, Jurbarko rajono Eržvilko gimnazija)
1565.Pijus Pakusas (Matematika, Palangos pradinė mokykla)
1566.Danas Alzbergas (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1567.Leu Barylovich (Anglų kalba, Vilniaus Lazdynų mokykla)
1568.Erika Baužaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
1569.ROKAS PALIONIS (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio rajono Velžio gimnazija)
1570.Ervinas Petrauskas (Istorija, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
1571.Lukas Staniulis (Matematika, Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
1572.Beatričė Katinaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
1573.andrius jegorovas (Anglų kalba, Vilniaus Baltupių progimnazija)
1574.Jokūbas Dargis (Anglų kalba, Birštono gimnazija)
1575.Martynas Nakrevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
1576.Smiltė Kerpakytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio pradinė mokykla)
1577.Vincenta Sagaitytė (Anglų kalba, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
1578.Irūna Bagdanavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1579.Titas Bojarskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
1580.Aneta Vireikytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Voveriškių mokykla)
1581.DANIELIUS BAUŽA (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
1582.Oskaras Markauskas (Matematika, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
1583.Gediminas Gintalas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
1584.Elvinas Pužauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Neveronių gimnazija)
1585.Kaan Titas Cabuk (Anglų kalba, Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
1586.Patricija Bylinskaja (Biologija, pasaulio pažinimas, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
1587.Domantas Liekis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Motiejaus Valančiaus mokykla-darželis)
1588.Martynas Šima (Anglų kalba, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
1589.Aretas Utakis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
1590.Gilvydas Jakštas (Geografija, Kauno Rokų gimnazija)
1591.Matas Graužinis (Anglų kalba, Vilniaus r. Bezdonių "Saulėtekio" pagrindinė mokykla)
1592.Ajus (Anglų kalba, Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazija)
1593.Emilė Čėsaitė (Geografija, Kauno r. Lapių pagrindinė mokykla)
1594.Nedas Arlauskas (Matematika, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
1595.Matas Glaniauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Genio" progimnazija)
1596.Erikas Viskintas (Informacinės technologijos, Šilutės r. Švėkšnos "Saulės" gimnazija)
1597.Vykintas Šedys (Matematika, Šiaulių jėzuitų mokykla)
1598.Kajus Švelnys (Informacinės technologijos, Šakių "Varpo" mokykla)
1599.Vytenis Anilionis (Matematika, Panevėžio Rožyno progimnazija)
1600.Karolis Benetis (Matematika, Kretingos rajono Baublių mokykla-daugiafunkcis centras)
1601.Akvilė Sapronaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų r. Šeštokų mokykla)
1602.Vakaris Sutkus (Matematika, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1603.Deimantė Šimkutė (Matematika, Telšių "Džiugo" gimnazija)
1604.Edvinas Vielys (Biologija, pasaulio pažinimas, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
1605.Justė Dargevičiūtė (Anglų kalba, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
1606.Šarūnė Skarulskytė (Anglų kalba, Šilalės r. Kvėdarnos Prano Liatuko pradinė mokykla)
1607.Neringa Ratavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
1608.Stanaitytė Gerda (Geografija, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
1609.Dominykas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
1610.Matas Citavičius (Matematika, Jonavos rajono Užusalių pagrindinė mokykla)
1611.Aleksandras Saveljevas (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių profesinio rengimo centras)
1612.Mantas Jasevičius (Matematika, Kauno Veršvų gimnazija)
1613.Kotryna Gelūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
1614.Kamilė Grimailaitė (Matematika, Kauno Rokų gimnazija)
1615.Mykolas Dabrila (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Baltupių progimnazija)
1616.Mantas Stasiulis (Chemija, Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazija)
1617.Saulė Aleksejavaitė (Matematika, Kaišiadorių r. Žaslių pagrindinė mokykla)
1618.Jurij Daškevič (Anglų kalba, Vilniaus r. Rudaminos F. Ruščico gimnazija)
1619.Baublytė Indira (Anglų kalba, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
1620.Anupras Žabas (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus)
1621.Kajus Baltrušis (Matematika, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
1622.Gabija Šinkūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
1623.Audrius Bernotavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių rajono Slavikų pagrindinė mokykla)
1624.bronislovas rozenas (Istorija, Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazija)
1625.Kornelijus Kanišauskas (Matematika, Radviliškio r. Alksniupių pagrindinė mokykla)
1626.Peseckis Jonas (Informacinės technologijos, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1627.Milda Šukutytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos "Lietavos" pagrindinė mokykla)
1628.Gabija Lingevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
1629.Marta Makarevičiūtė (Anglų kalba, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
1630.Justas Juškevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
1631.Tėja Misikonytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Viršuliškių progimnazija)
1632.Rapolas Ferensas (Matematika, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
1633.Ieva Igoninaitė (Matematika, Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
1634.Adrija Padaigaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Medelyno progimnazija)
1635.Armandas Haroldas Maliauskas (Matematika, Kauno Veršvų gimnazija)
1636.Titanas Krušinskas (Informacinės technologijos, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1637.Mantvydas Seilius (Matematika, Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
1638.Bagušaiė Kamilė (Anglų kalba, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
1639.Viltė Gustaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1640.matas valaitis (Informacinės technologijos, Šakių rajono Griškabūdžio gimnazija)
1641.Viktorija Morkūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Erudito licėjus)
1642.Ugnė Kotryna Motiejūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
1643.Edvardas Marcinonis (Biologija, pasaulio pažinimas, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
1644.Miknys Justas (Matematika, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
1645.Liepa Leonatė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
1646.Beatričė Vaškytė (Matematika, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
1647.Milita Bachvalova (Matematika, Vilniaus Pavilnio pagrindinė mokykla)
1648.Tajus Juška (Matematika, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
1649.Urtė Jackūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Dainų progimnazija)
1650.Smiltė Laučiūtė (Informacinės technologijos, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
1651.Dominykas Jarašūnas (Matematika, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
1652.Kajus Gotautas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Žiežmarių mokykla-darželis "Vaikystės dvaras")
1653.Ivar Liepis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
1654.Emerita Petrauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kalvarijos gimnazija)
1655.Simonas Vakaris Savickas (Anglų kalba, Erudito licėjus)
1656.Lukas Žvalionis (Matematika, Biržų rajono Medeikių pagrindinė mokykla)
1657.Nerijus Antropikas (Biologija, pasaulio pažinimas, Giedraičių A.Jaroševičiaus gimnazijos Dubingių skyrius)
1658.Tomas Sereika (Anglų kalba, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
1659.Urtė Linkevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
1660.Aušrinė Kiūraitė (Matematika, Šiaulių Medelyno progimnazija)
1661.Zlata Šiškovskaja (Fizika, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
1662.Eimantas Knatauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
1663.Vilius Samuchovas (Geografija, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
1664.Lukas Snitkus (Matematika, Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
1665.Adelė Škelevaitė (Anglų kalba, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
1666.Asvėja Šlapelytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kupiškio r. Skapiškio pagrindinė mokykla)
1667.Gajus Gailiūnas (Anglų kalba, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
1668.DANIELA LUNIOVA (Biologija, pasaulio pažinimas, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
1669.Mykolas Garbėnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus technologijų, verslo ir žemės ūkio mokykla)
1670.Majus Palickaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių progimnazija)
1671.Danielė Karkockaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Marijonų gimnazija)
1672.Andrėja Grikšaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Kvėdarnos Prano Liatuko pradinė mokykla)
1673.Dominykas Dobrovolskis (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1674.Samanta Gerasičkina (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
1675.Kornelija Zavolokaitė (Istorija, Molėtų r. Joniškio mokykla-daugiafunkcis centras)
1676.Indrė Petrokaitytė (Matematika, Raseinių r. Žaiginio Pranciškaus Šivickio mokykla-daugiafunkcis centras)
1677.Rapolas Tamoševičius (Chemija, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
1678.Kamilė Matiejauskytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
1679.Gintarė Akelaitytė (Matematika, Vilniaus Žvėryno gimnazija)
1680.Andrėja Sakalauskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Dainų progimnazija)
1681.Šarūnas Zinkus (Matematika, Kėdainių "Atžalyno" gimnazija)
1682.Martyna Zubrutė (Anglų kalba, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
1683.Kostas Žydelis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
1684.Gabija Marcinonytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
1685.Marija Sudžiūtė (Matematika, VšĮ Klaipėdos licėjus)
1686.Marija Rozytė (Matematika, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
1687.Meida Burakauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1688.Aiva Bundzinskaitė (Matematika, Šiaulių Salduvės progimnazija)
1689.Rusnė Gudaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
1690.Augustė Audinytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Kvėdarnos Prano Liatuko pradinė mokykla)
1691.Buta Mantas (Informacinės technologijos, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1692.Dominykas Dobrovolskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1693.Julija Gibovskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Aleksandro Puškino vidurinė mokykla)
1694.Emelita Kondrotaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos rajono Šveicarijos pagrindinė mokykla)
1695.Augustė Žitkauskaitė (Anglų kalba, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
1696.Medeikytė Rugilė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Dainų progimnazija)
1697.Lukas Norkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių r. Žaiginio Pranciškaus Šivickio mokykla-daugiafunkcis centras)
1698.Nojus Giusiano (Matematika, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
1699.Vainius Lesvinčiūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
1700.Adriana Šabonaitė (Istorija, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1701.Gecevič Kotryna (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija)
1702.Vilimantas Laurinaitis (Matematika, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
1703.Šarūnas Bakas (Informacinės technologijos, Giedraičių A.Jaroševičiaus gimnazijos Dubingių skyrius)
1704.Robertas Alekna (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio pradinė mokykla)
1705.Kerpytė Kamilė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
1706.Jonas Markelevičius (Matematika, Vilniaus Balsių progimnazija)
1707.Milana Jančuro (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
1708.Paulina Raudytė (Matematika, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1709.Ligita Katkevičiūtė (Anglų kalba, Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
1710.Vilius Jasčamskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių Šaltinio progimnazija)
1711.KRISTUPAS BENIS (Matematika, Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykla)
1712.Žalpytė Danilija (Anglų kalba, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
1713.Deimantė Masiukaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
1714.Pijus Balčytis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės r. Ž. Naumiesčio gimnazijos Gardamo progimnazijos skyrius)
1715.Edita Mameniškytė (Anglų kalba, Anykščių r. Debeikių pagrindinė mokykla)
1716.Tautvydas Kerutis (Matematika, Vilkaviškio rajono Sūdavos pagrindinė mokykla)
1717.Airina Grikaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
1718.Grantas Rinkevičius (Anglų kalba, Alytaus Dainavos progimnazija)
1719.Vakarė Malinauskaitė (Matematika, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
1720.Žygintė Gotautaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija)
1721.Gabrielė Terezaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
1722.Gediminas Pilelis (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus)
1723.Austėja Urbonaitė (Chemija, Viešoji įstaiga Vilniaus statybininkų rengimo centras)
1724.Gabija Zalcaitė (Anglų kalba, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
1725.Domantas Lidžius (Matematika, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
1726.Urtė Valasevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Genio" progimnazija)
1727.Rokas Kugrys (Anglų kalba, Šiaulių Zoknių progimnazija)
1728.Džiugas Ambrazevičius (Anglų kalba, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
1729.Šukys Algirdas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
1730.Aistė Justinavičiūtė (Matematika, Birštono gimnazija)
1731.Arvydė Riškutė (Anglų kalba, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
1732.Adris Tautvydas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
1733.Titas Navikas (Matematika, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
1734.Andrėja Ploščiauskaitė (Matematika, Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
1735.Deimantė Masiukaitė (Matematika, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
1736.Deimantė Aukštuolė (Matematika, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
1737.Rakauskaitė Saulė Gabija (Matematika, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
1738.Danielius Šeža (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
1739.Kamilė Zavadzkytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Salduvės progimnazija)
1740.Dovydas Bukauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos rajono Salantų gimnazija)
1741.Urtė Skinkytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
1742.Saulė Kvedaraitė (Matematika, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1743.Sadauskaitė Austėja (Matematika, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
1744.Šešplaukytė Martyna (Biologija, pasaulio pažinimas, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
1745.Andrius Gasiūnas (Istorija, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
1746.Nikita Ušanovas (Matematika, Vilniaus "Žaros" gimnazija)
1747.Justinas Vaičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dainavos progimnazija)
1748.Ignas Gordynecas (Informacinės technologijos, VGTU inžinerijos licėjus)
1749.Dominykas Vaitkus (Anglų kalba, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
1750.Alvita Baltrušaitytė (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1751.Liepa Jonikaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus Baltupių progimnazija)
1752.Ignas (Anglų kalba, Kauno Veršvų gimnazija)
1753.Tatjana Kaneva (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
1754.Vakaris Žukauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Biržų Kaštonų pagrindinė mokykla)
1755.Titas Kmieliauskas (Istorija, Marijampolės Marijonų gimnazija)
1756.Aušrinė Baranauskaitė (Geografija, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
1757.Ugnė Grabauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
1758.Gediminas Gintalas (Anglų kalba, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
1759.Ramūnas Ramanauskas (Matematika, Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
1760.Julius Barodzisas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kelmės r. Vaiguvos V. Šimkaus pagrindinė mokykla)
1761.Tomas Babelis (Informacinės technologijos, Utenos Rapolo Šaltenio progimnazija)
1762.Urtė Skinkaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių "Varpo" mokykla)
1763.Vilius Jankeliūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Gižų Kazimiero Baršausko mokykla - daugiafunkcis centras)
1764.Emilis Dauderys (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
1765.Pijus Kupšys (Matematika, Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
1766.Laurynas Pakerys (Lietuvių kalba ir literatūra, Giedraičių A.Jaroševičiaus gimnazijos Dubingių skyrius)
1767.Kamilė Samulionytė (Istorija, Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
1768.Simona Rutkauskaitė (Matematika, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
1769.Gabija Čeponytė (Matematika, Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija)
1770.Agnė Gelčytė (Geografija, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
1771.Kamilė Dvilinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
1772.vincas zigmantas (Matematika, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
1773.Jokūbas Jukna (Anglų kalba, Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
1774.Augustas Arlauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla)
1775.Grėtė Saulė Subačiūtė (Informacinės technologijos, Vilniaus „Genio“ progimnazija)
1776.Dovydas Vitukynas (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus)
1777.Dovas Galičiūnas (Matematika, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
1778.Emilis Burneika (Anglų kalba, Raseinių Šaltinio progimnazija)
1779.Vytautas Jankauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
1780.Polina Bekiš (Matematika, Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
1781.Greta Valasevičiūtė (Matematika, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
1782.Gytis Bečalis (Fizika, Ignalinos gimnazija)
1783.Adrijus Vaupšas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Medelyno progimnazija)
1784.Azaravičiūtė Augustė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1785.Kamilė Matijošaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių progimnazija)
1786.Kamilė Paužuolytė (Matematika, Joniškio r. Skaistgirio gimnazija)
1787.Guostė Pakštaitytė (Matematika, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
1788.Žiobaitė Miglė (Matematika, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
1789.Gustas Vygantas (Anglų kalba, Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
1790.Nojus Martinkus (Anglų kalba, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
1791.Dovydas Vasiliūnas (Anglų kalba, Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
1792.Kamilė Ramanauskaitė (Matematika, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
1793.Gabrielė Žiromskytė (Anglų kalba, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
1794.ANDRIUS PUIŠYS (Anglų kalba, Kazlų Rūdos "Elmos" mokykla-darželis)
1795.Karolis Rapalavičius (Anglų kalba, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
1796.Milda Vaičiulytė (Matematika, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
1797.Konstantin Tatarskich (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
1798.andrius jegorovas (Matematika, Vilniaus Baltupių progimnazija)
1799.Artur Savrickij (Matematika, Vilniaus "Žaros" gimnazija)
1800.Dovydas Petryla (Anglų kalba, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
1801.Evelina Eidukaitė (Informacinės technologijos, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
1802.Vitalija Kostrubaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
1803.Gabrielė Kulikovskaja (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Maišiagalos kun. Juzefo Obrembskio gimnazija)
1804.Agota Darulytė (Matematika, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
1805.Luknė Plėdytė (Biologija, pasaulio pažinimas, VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
1806.Mantas Bujanauskas (Istorija, Vilkaviškio rajono Sūdavos pagrindinė mokykla)
1807.Kajus Leščiukaitis (Anglų kalba, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
1808.Kotryna Šarapajevaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės Senamiesčio pagrindinė mokykla)
1809.Adrijana ramonaite (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
1810.Aleksandr Zelenkov (Istorija, Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
1811.Nojus Kiūdys (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Pajūralio pagrindinė mokykla)
1812.Isabel Vedel (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ Klaipėdos licėjus)
1813.Adomas Vaitelis (Matematika, Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
1814.Vaiva Dyglyte (Matematika, Kauno lopšelis-darželis „Aušrinė“)
1815.Vasarė Dijokaitė (Istorija, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
1816.Balčėtytė Gabija (Anglų kalba, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
1817.Evelina Zagurskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių technologijų ir verslo mokykla)
1818.Martynas Valius (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
1819.Kamilė Remeikaitė (Matematika, Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
1820.Lukas Krunglevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Veršvų gimnazija)
1821.Arsenij Kurilionok (Informacinės technologijos, Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija)
1822.Teresė Vasiliauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
1823.Amanda Truskauskė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
1824.Austėja Matulaitė (Matematika, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
1825.Edgaras Viskintas (Informacinės technologijos, Šilutės r. Švėkšnos "Saulės" gimnazija)
1826.Simas Visockas (Informacinės technologijos, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
1827.Ugnė Mazuronytė (Matematika, Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
1828.Lukas Sakalauskas (Matematika, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
1829.kamilia raiszite (Matematika, Vilniaus r. Zujūnų gimnazija)
1830.Otilija Bučaitė (Anglų kalba, Pakruojo "Atžalyno" gimnazija)
1831.Kornelija Kvedaravičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Пелясская средняя школа с обучением на литовском языке (Pelesos vidurinė mokykla lietuvių mokomąja kalba))
1832.Jokūbas Vaiginis (Matematika, Panevėžio pradinė mokykla)
1833.Augustė Bubelytė (Anglų kalba, Kauno Palemono gimnazija)
1834.KONRAD BORTKEVIČ (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Rukainių gimnazija)
1835.Damian Gasperovič (Anglų kalba, Vilniaus r. Nemenčinės K. Parčevskio gimnazija)
1836.Edvinas Vielys (Matematika, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
1837.Tomas Ablačinskas (Anglų kalba, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
1838.Miglė Žvirblytė (Matematika, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
1839.Mila Bazanova (Istorija, Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
1840.Goda Motiejaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
1841.Kristupas Čepulis (Matematika, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
1842.Džiugas Aleksandras Samašonok (Lietuvių kalba ir literatūra, Viešoji įstaiga "VIMS - International Meridian School")
1843.Rimvydas Rumševičius (Biologija, pasaulio pažinimas, VšĮ "Ruduo-pavasaris")
1844.Minija Batutytė (Matematika, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
1845.Matas Andrulionis (Informacinės technologijos, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
1846.Domantas Olšauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, "Šaltinėlio" privati mokykla)
1847.Jokūbas Michejevas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
1848.Urtė Peldūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
1849.Augustas Urmonas (Informacinės technologijos, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
1850.Kristupas Jonas Snarskis (Lietuvių kalba ir literatūra, KTU inžinerijos licėjus)
1851.Kasparas Streckis (Anglų kalba, Vilniaus Baltupių progimnazija)
1852.Kristupas Jonas Snarskis (Anglų kalba, KTU inžinerijos licėjus)
1853.Nikodemas Laurynas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
1854.Karolina Rodzytė (Matematika, Vilniaus "Minties" gimnazija)
1855.Karolis Konrads (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1856.Roberta Pociūtė (Matematika, Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
1857.Deimantas Peculevičius (Matematika, Vilniaus "Žaros" gimnazija)
1858.Tadas Savičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
1859.Gvidas Šumkauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis Šylių skyrius)
1860.Martynas Šima (Matematika, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
1861.Tomas Grybauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Birštono gimnazija)
1862.Lukas Barcevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
1863.Aidas Urbietis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Kairių pagrindinė mokykla)
1864.Arijus (Matematika, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
1865.Sofija Šavreska (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
1866.Saulė Ridziauskaitė (Matematika, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
1867.Povilas Scerbakas (Matematika, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
1868.Aistė Urbonaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių Šaltinio progimnazija)
1869.Vidmantas Kuklis (Matematika, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
1870.Barbora (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
1871.Austėja Ulevičiūtė (Informacinės technologijos, Šiaulių Ragainės progimnazija)
1872.Gretė Liorančaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
1873.Tauras Miežys (Informacinės technologijos, Kauno Panemunės pradinė mokykla)
1874.Nerilė Šimaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mokykla „Sokratus“)
1875.Kristupas Kondratvičius (Anglų kalba, Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
1876.Laura Urbonaitė (Istorija, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
1877.Dominykas Jarašūnas (Anglų kalba, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
1878.Karina Banišauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės r. Pabaisko pagrindinė mokykla)
1879.Augustas Povilauskas (Geografija, Raseinių r. Ariogalos gimnazija)
1880.Gabija Babkinaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
1881.Rokas Rinkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
1882.Gvidas Jaškevičius (Matematika, Kazlų Rūdos sav. Plutiškių gimnazija)
1883.Liucija Dovidaite (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
1884.Živilė Gudaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės Senamiesčio mokykla)
1885.Elgijus Gurklys (Lietuvių kalba ir literatūra, Kupiškio rajono Subačiaus gimnazija)
1886.Jokūbas Dargis (Matematika, Birštono gimnazija)
1887.Vilte Jurgelionyte (Anglų kalba, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
1888.Ugnė Martinkėnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Trakų r. Rūdiškių gimnazija)
1889.Lavskytė Žiedė (Anglų kalba, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
1890.Kipras Braukyla (Informacinės technologijos, Rokiškio r. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
1891.Kostas Vėjas Šmigelskas (Matematika, „Vaivorykštės tako“ gimnazijos Vilniaus filialas)
1892.Žaromskytė Kornelija (Matematika, Radviliškio rajono Baisogalos gimnazija)
1893.Vakaris Bendikas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Vitės progimnazija)
1894.Kajus Jonaitis (Informacinės technologijos, Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla)
1895.Titas Maciulevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Milikonių progimnazija)
1896.Meidas Paulauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Domeikavos gimnazija Užliedžių skyrius)
1897.Smiltė Marija Tursaitė (Matematika, Molėtų pradinė mokykla)
1898.Titas Pušinskis (Matematika, Šilalės r. Kvėdarnos Prano Liatuko pradinė mokykla)
1899.Aivaras Pečiulis (Anglų kalba, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
1900.Armandas Karpavičius (Anglų kalba, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
1901.Eimantas Zamblauskas (Matematika, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės pagrindinio ugdymo skyrius)
1902.Jonas Šiupšinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių progimnazija)
1903.Kamila Demeško (Anglų kalba, Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro gimnazija)
1904.Emilija Jakubauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Viršuliškių progimnazija)
1905.Elada Kupstaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Veršvų gimnazija)
1906.Viktorija Jurjeva (Informacinės technologijos, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
1907.Tomas Mačiulskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
1908.Leonardas Jucevičius (Fizika, Šilutės r. Katyčių pagrindinė mokykla)
1909.Dauparaitė Gabija (Lietuvių kalba ir literatūra, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
1910.Tomas Tarasevič (Fizika, Vilniaus r. Valčiūnų gimnazija)
1911.Reinis Mednis (Anglų kalba, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1912.Aušra Zubytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija)
1913.Gabriela Gureckaja (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų r. Longino Komolovskio gimnazija)
1914.Ieva Umaraitė (Geografija, Utenos Krašuonos progimnazija)
1915.Elijus Juška (Matematika, VšĮ "Saulės" privati gimnazija, Ikimokyklinis ir pradinis ugdymas)
1916.Motiejus Viltrakis (Anglų kalba, Riešės gimnazija)
1917.PAULINA BALTAKYTĖ (Matematika, Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
1918.Kajus Jonaitis (Anglų kalba, Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla)
1919.Adrija Liachovičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių progimnazija)
1920.Dovydas Ragalskas (Informacinės technologijos, VšĮ "Saulės" privati gimnazija, Ikimokyklinis ir pradinis ugdymas)
1921.AugustinasMačiulis (Lietuvių kalba ir literatūra, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
1922.Modestas Brazlauskas (Matematika, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės pagrindinio ugdymo skyrius)
1923.Rokas Sabaitis (Anglų kalba, Vilniaus Viršuliškių progimnazija)
1924.Ugnė Lukševičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Vaišvydavos pagrindinė mokykla)
1925.Paškevičius Ąžuolas (Lietuvių kalba ir literatūra, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1926.Kamile varanauskaite (Anglų kalba, Kauno r. Neveronių gimnazija)
1927.Lukas Valantikonis (Matematika, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
1928.Gintarė Lukoševičiūtė (Matematika, Telšių "Ateities" progimnazija)
1929.Estela Magdalena Matkevičiūtė (Istorija, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1930.Jokūbas Ačas (Matematika, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
1931.Edvardas Vitkauskas (Matematika, Kauno specialioji mokykla)
1932.Laura Urbonaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
1933.Eivydas Kvasniauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
1934.Nojus Bendinskas (Anglų kalba, Birštono gimnazija)
1935.Orestas Mockevičius (Matematika, Kauno Palemono gimnazija)
1936.Vytautė Sungailaitė (Anglų kalba, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
1937.Tomas Grybauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Birštono gimnazija)
1938.Alina Venckutė (Informacinės technologijos, Rietavo savivaldybės Tverų vidurinė mokykla Medingėnų skyrius)
1939.Sigitas Dekteriovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
1940.Augustas Mociškis (Matematika, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
1941.Augustas Morkūnas (Informacinės technologijos, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
1942.Gabija Januškytė (Matematika, Šiaulių Dainų progimnazija)
1943.Kajus Vasiliauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Dainų progimnazija)
1944.Justina Navickaitė (Anglų kalba, Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla)
1945.Tūzaitė Gabija (Matematika, Utenos Aukštakalnio progimnazija)
1946.Kamila Klenovska (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Rudaminos F. Ruščico gimnazija)
1947.Danielius Majauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažųjų moksliukų atradimų studija)
1948.Urtė Šlepikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus savivaldybės Grigiškių pradinė mokykla)
1949.Gracja Tomaševska (Anglų kalba, Vilniaus r. Rudaminos F. Ruščico gimnazija)
1950.Justė Vauraitė (Matematika, Plungės "Babrungo" pagrindinė mokykla)
1951.Evelina Gecevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla)
1952.Gerda Ardzijauskaitė (Anglų kalba, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
1953.Kulbėda Aleksej (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
1954.Hanna Zikeyeva (Anglų kalba, Vilniaus Aleksandro Puškino vidurinė mokykla)
1955.Gabrielė Dmitrijeva (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Žiburio" pagrindinė mokykla)
1956.Viltė Stipinaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Krašuonos progimnazija, Tauragnų Eugenijos Šimkūnaitės skyrius)
1957.Luknė Vaitkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
1958.Dainius Varanavičius (Anglų kalba, Karalienės Mortos mokykla)
1959.Akvilė Žilinskaitė (Matematika, Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
1960.Elanas Balinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Veršvų gimnazija)
1961.Justė Butkevičiūtė (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1962.Jusas Elijas (Anglų kalba, Kauno Jono Jablonskio gimnazija)
1963.Medeina Gokaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
1964.Kotryna Gelūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
1965.Viltė Šiaulytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Molėtų pradinė mokykla)
1966.Domantas Katilius (Anglų kalba, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
1967.Viltė Šiaulytė (Anglų kalba, Molėtų pradinė mokykla)
1968.Ernesta Mazurkevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
1969.Nyja Emilija Kazlauskaitė (Anglų kalba, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1970.Lukas Džiaukštas (Anglų kalba, Švenčionių progimnazija)
1971.Emilija Janušauskaite (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
1972.Andrius Dzinajevičius (Anglų kalba, Vilniaus r. Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazija)
1973.Monika Ramanauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos suaugusiųjų gimnazija)
1974.Ieva Vosyliūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
1975.Valerija Dulina (Matematika, Vilniaus "Saulėtekio" mokykla-daugiafunkcis centras)
1976.Iveta Oganauskaitė (Anglų kalba, Vilniaus Antakalnio progimnazija)
1977.Luka Škipetaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
1978.Jokūbas Darinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
1979.Agota Kuncaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
1980.Kristupas Stružas (Matematika, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
1981.Milena Volkova (Matematika, Kauno Dainavos progimnazija)
1982.Saulė Rutkauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Buivydiškių pagrindinė mokykla)
1983.Aistė Vailionytė (Matematika, Alytaus Likiškėlių progimnazija)
1984.Lukas Kavolis (Matematika, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1985.Mantas Žvinklys (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės r. Katyčių pagrindinė mokykla)
1986.Eisvydas Petkus (Matematika, Kretingos rajono Grūšlaukės mokykla-daugiafunkcis centras)
1987.Ema Ruginytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
1988.Simonas Saulėnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
1989.Smiltė Statkutė (Informacinės technologijos, Akmenės r. Kruopių pagrindinė mokykla)
1990.Pranskūnas Nojus (Geografija, Utenos Aukštakalnio progimnazija)
1991.Nora Zinkevičiūtė (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1992.Matias Ragalinskas (Geografija, Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
1993.Ernestas Pėžas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centras)
1994.Timonas Aliukonis (Anglų kalba, Trakų r. Longino Komolovskio gimnazija)
1995.Raigardas Mikalajūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Gabijos gimnazija)
1996.MIGLĖ GURKLYTĖ (Matematika, Panevėžio rajono Velžio gimnazija)
1997.Jokūbas Lašinskas (Anglų kalba, Šiaulių Medelyno progimnazija)
1998.Dainius Lencevičius (Matematika, Kauno specialioji mokykla)
1999.Gretė Liorančaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
2000.Martynas Miškeliūnas (Anglų kalba, Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
2001.Dovydas Račkauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės "Kražantės" progimnazija)
2002.Audrius Revas (Anglų kalba, Vilkaviškio rajono Pajevonio pagrindinė mokykla)
2003.Gerda Šiaučiūnaitė (Matematika, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
2004.Nojus Raudys (Istorija, Riešės gimnazija)
2005.Dominykas Stanius (Istorija, Raseinių r. Ariogalos gimnazija)
2006.Kamile varanauskaite (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Neveronių gimnazija)
2007.Oskaras krivenokas (Lietuvių kalba ir literatūra, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
2008.Tautvydas Tumasonis (Matematika, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
2009.Ieva Stankūnavičiūtė (Geografija, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
2010.Gabrielė Vaitilaitė (Istorija, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2011.Vainoras Mažeika (Matematika, Šakių "Varpo" mokykla)
2012.Lukas Tvaska (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2013.Nikita Kostyrka (Anglų kalba, Vilniaus "Žaros" gimnazija)
2014.Gabrielė Galvelytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio rajono Vadoklių pagrindinė mokykla)
2015.Tautvydas Domarkas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
2016.Greta Bobinaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
2017.Izabelė (Matematika, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
2018.Deividas Dulinskas (Istorija, Vilniaus Viršuliškių progimnazija)
2019.Linas Jasinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų r. Išlaužo pagrindinė mokykla)
2020.Kamilė Ramanauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
2021.Arnas Motiejaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos pradinė mokykla)
2022.Vytis Antinis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Baltupių progimnazija)
2023.Ignas Vadapalas (Lietuvių kalba ir literatūra, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
2024.Atėnė Čečkutė (Anglų kalba, Marijampolės Mokolų mokykla-darželis)
2025.Arnas Liniauskas (Istorija, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
2026.AmelijaSidorova (Matematika, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
2027.Goda Žeromskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Motiejaus Valančiaus mokykla-darželis)
2028.Aistis Šinkūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio r. Obelių gimnazija)
2029.Gabija Golubovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
2030.Saulė Vainilkaitė (Anglų kalba, "Šaltinėlio" privati mokykla)
2031.Lukas Sidabras (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla)
2032.Armandas Rimkus (Matematika, Joniškio r. Gataučių Marcės Katiliūtės mokykla)
2033.Gusevičius Eivinas (Matematika, Alytaus „Volungės“ progimnazija)
2034.Viltė Janarauskaitė (Anglų kalba, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
2035.Emilija Kalinaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
2036.Eva Ruplėnaitė (Anglų kalba, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
2037.Aurelija Žemlauskaitė (Matematika, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
2038.Gabrielė Nastulevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Piliakalnio progimnazija)
2039.Laura Belousova (Matematika, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
2040.Deividas Stiklius (Matematika, Klaipėdos r. Endriejavo pagrindinė mokykla)
2041.Elvyra Berniūnaitė (Matematika, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
2042.Pačerinskas Domas (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
2043.Viktorija Barodicaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
2044.Nedas Lankutis (Anglų kalba, Plungės Senamiesčio mokykla)
2045.Gabija Šinkūnaitė (Chemija, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
2046.Adris Tautvydas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
2047.RokasVaitekūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
2048.Aistė Varanavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Karalienės Mortos mokykla)
2049.Viltė Valinčiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
2050.Blažys Aurimas (Lietuvių kalba ir literatūra, KTU inžinerijos licėjus)
2051.Dominyka Anelauskaitė (Matematika, Kauno Veršvų gimnazija)
2052.Evelina Vasiliauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
2053.Greta Barzdaitė (Matematika, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
2054.Auksė Gudauskaitė (Anglų kalba, Jonavos Jeronimo Ralio gimnazija)
2055.Simas Čaponka (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio r. Obelių gimnazija)
2056.Laurynas Vasiliauskas (Anglų kalba, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
2057.Rokas Cickevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Dainavos progimnazija)
2058.Ričardas Kutka (Matematika, Vilniaus suaugusiųjų mokymo centras)
2059.Rokas Venskus (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
2060.UGNĖ DAČIULYTĖ (Anglų kalba, Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
2061.Gabija Šinkūnaitė (Istorija, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
2062.Gintarė Čeponytė (Matematika, Joniškio žemės ūkio mokykla)
2063.Grantas Kuzminas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
2064.Aušrinė Valinskaitė (Matematika, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
2065.Tajus Mažliakas (Matematika, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2066.Ugnė Zamžickaitė (Anglų kalba, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
2067.Algimantas Samalionis (Matematika, Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla Mastaičių skyrius)
2068.Kristupas Voras (Anglų kalba, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
2069.Vilius Samuchovas (Anglų kalba, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
2070.Kristian Varkovič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Aleksandro Puškino vidurinė mokykla)
2071.Matas Špėgys (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Dainų progimnazija)
2072.Rokas Mieliauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla)
2073.Ugnė Martinkėnaitė (Informacinės technologijos, Trakų r. Rūdiškių gimnazija)
2074.Goda Trakšelytė (Matematika, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
2075.Matas Vaitalas (Anglų kalba, Mažeikių Kalnėnų pagrindinė mokykla)
2076.Vėjas Samuitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Erudito licėjus)
2077.Ąžuolas Žukauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Vyturio" gimnazija)
2078.Urtė Kairytė (Matematika, Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
2079.Urtė Girčytė (Anglų kalba, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
2080.Meilė Kvaraciejūtė (Matematika, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
2081.Rugilė Lengertaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
2082.Deimantė Medvianovaitė (Matematika, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2083.Pijus Petkevičius (Informacinės technologijos, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės pagrindinio ugdymo skyrius)
2084.Milda Sakalauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Senamiesčio progimnazija)
2085.Ugnė Stankevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
2086.Ovsianikovaitė Edija (Anglų kalba, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
2087.Dainius Juodžbalis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Bacevičiaus pradinė mokykla)
2088.Vincentas Ščėsna (Anglų kalba, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
2089.tautvydas paškonis (Matematika, Švenčionių progimnazija)
2090.Vitalija Gudelytė (Informacinės technologijos, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
2091.Antanas Jonušas (Matematika, Viešoji įstaiga Kretingos technologijos ir verslo mokykla)
2092.Justas Vainoras (Matematika, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
2093.Ignė Mačiulytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
2094.Lukas Lukočius (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Šiūparių mokykla-daugiafunkcis centras)
2095.Marija Sudžiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, VšĮ Klaipėdos licėjus)
2096.Aistis Borusevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
2097.KLAUDIJUS KETLERIS (Matematika, Kretingos rajono Darbėnų gimnazija)
2098.Kristupas Kasparas (Informacinės technologijos, Anykščių r. Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras)
2099.Ugnė Balnonytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
2100.Atėnė Baranauskaitė (Istorija, Erudito licėjus)
2101.Vakaris Aleksandravičius (Anglų kalba, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
2102.Dominykas Augėnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
2103.Tėja Dubinskaitė (Matematika, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
2104.Rapolas Mazgelis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
2105.Danielius Valaitis (Matematika, Alytaus Dainavos progimnazija)
2106.Emilija Merkytė (Anglų kalba, Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
2107.Kamilė Ramanauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
2108.Armandas Šukys (Anglų kalba, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla)
2109.Džiugas Vaupšas (Anglų kalba, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
2110.Patricija Ulozaitė (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus)
2111.Orilis Legeika (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
2112.Konstantin Tatarskich (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
2113.Rokas Gervė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2114.Dainius Medekša (Anglų kalba, Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
2115.Nojus Jurgaitis (Geografija, Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
2116.Gabrielius Tamašauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Joniškio r. Gataučių Marcės Katiliūtės mokykla)
2117.Ieva Armaitytė (Geografija, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2118.Saulė Šiaulytė (Anglų kalba, Molėtų pradinė mokykla)
2119.Vakarė Petrauskaitė (Geografija, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
2120.Milana Antanavičiūtė (Anglų kalba, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
2121.Danielė Gurklytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
2122.Andrėja Juciutė (Matematika, Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
2123.Lukrecija Mikailionytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
2124.Jokūbas Želnys (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio rajono Vadoklių pagrindinė mokykla)
2125.Urtė Jackūnaitė (Anglų kalba, Šiaulių Dainų progimnazija)
2126.Mindaugas Diksas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
2127.Augustė slimanavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų r. Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinė mokykla)
2128.Karolis Tomaševičius (Matematika, Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija)
2129.Aistis Kunigonis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Senamiesčio progimnazija)
2130.Aivas Katkauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazija)
2131.Vilius Jasas (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės vyskupo Motiejaus Valančiaus pradinė mokykla)
2132.Erikas Abrutis (Anglų kalba, Kretingos rajono Baublių mokykla-daugiafunkcis centras)
2133.Laura Kaluževičiūtė (Matematika, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
2134.Miglė Palubinskaitė (Matematika, Kelmės rajono Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija)
2135.Marius Karaciejus (Biologija, pasaulio pažinimas, Širvintų r. Gelvonų gimnazija)
2136.Vilius Jokubauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Joniškio r. Gataučių Marcės Katiliūtės mokykla)
2137.KONRAD BORTKEVIČ (Matematika, Vilniaus r. Rukainių gimnazija)
2138.Maigys Mantvydas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šv. Juozapo mokykla)
2139.Dominyka Kesminaitė (Matematika, Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
2140.Nojus Sprainys (Matematika, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
2141.Andrėja Filipčiuk (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
2142.Gabija Razmytė (Matematika, Švenčionių pradinė mokykla)
2143.Edvinas Ašakūnas (Matematika, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
2144.Airidas Matiukas (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
2145.Titas Mažeika (Biologija, pasaulio pažinimas, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
2146.Greta Vaičikauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
2147.Alanas Rudaitis (Fizika, Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
2148.Rapolas Tamoševičius (Informacinės technologijos, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
2149.Vytautas Einikis (Anglų kalba, Šilutės žemės ūkio mokykla)
2150.Mykolas Daračius (Fizika, Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
2151.Kostas Kutra (Biologija, pasaulio pažinimas, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
2152.Kamilė Grimailaitė (Istorija, Kauno Rokų gimnazija)
2153.Kristupas Kondratvičius (Fizika, Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
2154.Emilija Brazauskaitė (Anglų kalba, Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
2155.Emilija Tiukšaitė (Matematika, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
2156.Mečkovska Dorota (Matematika, Vilniaus r. Nemenčinės K. Parčevskio gimnazija)
2157.Nikita Gusev (Geografija, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
2158.Neda Skuodaitė (Matematika, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
2159.Goda Sirvydytė (Anglų kalba, Vilniaus Viršuliškių progimnazija)
2160.Lukas Žukauskas (Matematika, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
2161.Ignas Nevardauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
2162.Agnietė Vaitkevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija)
2163.Patricija Eitmantytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2164.Kamilė Budvytytė (Matematika, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
2165.Paulina Popina (Anglų kalba, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
2166.Dovydas Valatka (Matematika, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
2167.Gvidas Jasmantas (Istorija, Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija)
2168.Rapolas Kalinauskas (Matematika, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
2169.Lizaveta Kožekina (Anglų kalba, Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
2170.Mintė Laurinaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Neveronių gimnazija)
2171.Lačinski Rafal (Matematika, Vilniaus r. Nemenčinės K. Parčevskio gimnazija)
2172.Viktorija Tarvydytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
2173.Matas Janulevičius (Anglų kalba, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
2174.Arijus Suzdalev (Anglų kalba, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
2175.Saulė Rimkutė (Anglų kalba, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
2176.Sofija Siročenko (Matematika, Klaipėdos Maksimo Gorkio pagrindinė mokykla)
2177.Mindaugas Samulionis (Anglų kalba, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
2178.Elzė Barysaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Baltupių progimnazija)
2179.Mantas Žalatkovas (Matematika, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
2180.Ovidijus Pabilionis (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2181.GABRIELE (Matematika, Trakų r. Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinė mokykla)
2182.Rojus Pečiukonis (Matematika, Vilkaviškio pradinė mokykla)
2183.Rugilė Butkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
2184.Viktorija Savickytė (Anglų kalba, Šiaulių Gegužių progimnazija)
2185.Emilija Ruškytė (Geografija, Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija)
2186.Rokas Montvila (Matematika, Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla)
2187.Augustė Jokubauskytė (Matematika, KTU inžinerijos licėjus)
2188.Agnė Šataitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
2189.Marija Laurinavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
2190.Eligija Žickytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Salduvės progimnazija)
2191.Evelina Mikalauskaitė (Anglų kalba, Klaipėdos Vydūno gimnazija)
2192.Arijus Vilpišauskas (Matematika, Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
2193.Astijus Kisielius (Anglų kalba, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
2194.Ignas Sargevičius (Matematika, Birštono gimnazija)
2195.Ieva Ugenskaitė (Matematika, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2196.Justina Simonaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių progimnazija)
2197.Dovydas Dailidavičius (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2198.Joris Černiauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
2199.Marta Klevinska (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Adomo Mickevičiaus licėjus)
2200.Austėja Pansaitytė (Geografija, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
2201.Tomas Voronenka (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos rajono Užusalių pagrindinė mokykla)
2202.Gvidas Čepulis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
2203.Gustė Gužauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
2204.Tauras Šaulys (Matematika, Kauno Palemono gimnazija)
2205.Jokūbas Budvytis (Matematika, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
2206.Austėja Bandonytė (Chemija, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
2207.Austėja Ginkutė (Istorija, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2208.Viktoras Marius Bykovskis (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
2209.Jonas Būbelis (Anglų kalba, Palangos Šventosios pagrindinė mokykla)
2210.Justas Taurinskas (Anglų kalba, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
2211.Dovilė Bendaravičiūtė (Anglų kalba, Vilkaviškio r. Keturvalakių mokykla-daugiafunkcis centras)
2212.Tauras Miežys (Matematika, Kauno Panemunės pradinė mokykla)
2213.Ineta Vasiliauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2214.Gabriela Michailova (Informacinės technologijos, Vilniaus Baltupių progimnazija)
2215.Gabrielė Dūdaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
2216.Edvinas Rimkevičius (Matematika, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
2217.Benas Gumbrys (Anglų kalba, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
2218.Rubenas Vilčinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
2219.Liepa Šurnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
2220.Kajus Palickaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Milikonių progimnazija)
2221.Daivaras Kazlauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės r. Šedbarų pradinė mokykla-daugiafunkcis centras)
2222.Oskaras Paplauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
2223.Greta Valasevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
2224.Vakaris Žukauskas (Matematika, Biržų Kaštonų pagrindinė mokykla)
2225.KRISTINA ŠIMONYTĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio rajono Velžio gimnazija)
2226.Paulina Barauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2227.Tomas Neil Hood (Istorija, Vilniaus Fabijoniškių mokykla)
2228.Domantas Musulas (Geografija, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
2229.Edgaras Chmieliauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
2230.Luknė Siderevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių progimnazija)
2231.Saulė Gervyliūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
2232.Lukas Vaicekauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
2233.Tumilovč Danielius (Anglų kalba, Juodšilių "Šilo" gimnazija)
2234.Melita Tamkutė (Informacinės technologijos, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
2235.Austėja Brovkaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
2236.Nojus Giusiano (Anglų kalba, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
2237.Viltė Belevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų r. Išlaužo pagrindinė mokykla)
2238.Ainis Pretkelaitis (Matematika, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
2239.Mntas Sereika (Matematika, Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
2240.Karolis Tamošaitis (Informacinės technologijos, Šiaulių Medelyno progimnazija)
2241.Klaudijus Stėgvilas (Lietuvių kalba ir literatūra, Tauragės Tarailių progimnazija)
2242.Aridas Simaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
2243.Paulius Martusevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
2244.Aušra Družaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
2245.Diana Ismailovaitė (Matematika, Vilniaus Fabijoniškių mokykla)
2246.Viktorija Petrova (Matematika, Vilniaus r. Buivydiškių pradinė mokykla)
2247.Davidas Bružas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
2248.Jokūbas Budvytis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
2249.Eivydas Kvasniauskas (Anglų kalba, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
2250.Nojus Krutovas (Matematika, Kauno Dainavos progimnazija)
2251.Vincentas Lekas (Matematika, Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
2252.Gabrielius Orla (Anglų kalba, Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla)
2253.Fausta Žurauskaitė (Anglų kalba, Klaipėdos Vydūno gimnazija)
2254.Tauras Kuzminas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
2255.Gerda Šiaučiūnaitė (Fizika, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
2256.Eimantas Rumbutis (Biologija, pasaulio pažinimas, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
2257.Aronas Struogis (Matematika, Šilalės r. Kvėdarnos Prano Liatuko pradinė mokykla)
2258.Jurgis Bartkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Všį "Šiaurės licėjus")
2259.Sadauskaitė Austėja (Anglų kalba, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
2260.Aušrinė Raščiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
2261.Greta Osterytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
2262.Sofija Šmakotinaitė (Matematika, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
2263.Ruslanas Grinevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
2264.Austėja Bartkutė (Matematika, Šiaulių Dainų progimnazija)
2265.Evelina Eidukaitė (Geografija, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
2266.Gaivilė Ylaitė (Istorija, Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
2267.Adelė Hichri (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Ryto" progimnazija)
2268.Matas Kazlauskas (Anglų kalba, Vilkaviškio rajono Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazija)
2269.Daina Muškietaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų r. Balbieriškio pagrindinė mokykla)
2270.Breivo Rafal (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
2271.Evelina Mansandravičiūtė (Matematika, Kėdainių r. Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinė mokykla)
2272.Vytautas Vasiliauskas (Anglų kalba, Kėdainių "Atžalyno" gimnazija)
2273.Elinga Breivytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla Valakėlių skyrius)
2274.Gustė Žmuidaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2275.Elena Juodkaitė (Istorija, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
2276.Gabija Mikalauskaitė (Geografija, Kazlų Rūdos sav. Plutiškių gimnazija)
2277.Miglė Zigmantaitė (Anglų kalba, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2278.Mantas Barzdenis (Anglų kalba, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
2279.Redas Sabaliauskas (Matematika, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
2280.Grikšas Karolis (Informacinės technologijos, Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
2281.Neda Gylytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų r. Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės mokykla)
2282.Oskaras Butrimas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija)
2283.Auksė Gubanovaitė (Matematika, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
2284.Niuklytė Audronė (Geografija, Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras)
2285.Deimantas Gedmontas (Informacinės technologijos, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
2286.Lukas Dauderis (Matematika, Kauno Milikonių progimnazija)
2287.Ugnius Petkūnas (Matematika, Kauno r. Zapyškio pagrindinė mokykla)
2288.Elinga Navickaitė (Matematika, Vilniaus Balsių progimnazija)
2289.Gytis Mika (Chemija, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
2290.Gerda Ardzijauskaitė (Istorija, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
2291.Lukas Pranys (Anglų kalba, Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija)
2292.Jaunius Dobilas (Istorija, Jurbarko rajono Eržvilko gimnazija)
2293.Peseckis Jonas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2294.Karina Bliūdžiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus technologijų, verslo ir žemės ūkio mokykla)
2295.Atėnė Baranauskaitė (Geografija, Erudito licėjus)
2296.Kornelija Šabūnaitė (Matematika, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
2297.Titas Matulevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
2298.Gabrielė Ribokaitė (Matematika, Raseinių Šaltinio progimnazija)
2299.Lukas Guogis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
2300.Deividas Steponavičius (Matematika, Viešoji įstaiga Elektrėnų profesinio mokymo centras)
2301.Nikita Kasakovskij (Anglų kalba, Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija)
2302.Ligita Katkevičiūtė (Matematika, Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
2303.Džiugas Čaplikas (Matematika, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
2304.Paulius Giniatiulinas (Biologija, pasaulio pažinimas, Jonavos rajono Šveicarijos pagrindinė mokykla)
2305.Kotryna Šarapajevaitė (Matematika, Ukmergės Senamiesčio pagrindinė mokykla)
2306.Austėja Kelpšaitė (Matematika, Jurbarko rajono Eržvilko gimnazija)
2307.Grėtė Znaidauskaitė (Matematika, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
2308.Augustas Ragažulis (Anglų kalba, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
2309.Rokas Jankauskas (Matematika, Šakių rajono Kriūkų mokykla)
2310.Barbora Sinkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Avižienių gimnazija)
2311.Augustas Urmonas (Matematika, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
2312.Domantas Milevičius (Matematika, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
2313.Aleksandras Vlasovas (Anglų kalba, Šiaulių Dainų progimnazija)
2314.Kamilė Grušaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Pakruojo r. Lygumų pagrindinė mokykla)
2315.Mėja (Anglų kalba, Kauno r. Domeikavos gimnazija)
2316.Elzė Stoškutė (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus)
2317.Bagušaiė Kamilė (Matematika, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
2318.Vaizgėla Justinas (Matematika, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
2319.Simonas Kudirka (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2320.Diana Ismailovaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Fabijoniškių mokykla)
2321.Novydas Stučka (Anglų kalba, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
2322.Žygimantas Vozgirdas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
2323.Saulius Petruškevičius (Chemija, Gargždų "Minijos" progimnazija)
2324.Karolis Ažukas (Geografija, Lazdijų r. Krosnos mokykla)
2325.Sofija Kaukaitė (Anglų kalba, Jurbarko rajono Eržvilko gimnazija)
2326.Danielius Žeruolis (Matematika, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2327.Matas Sabaliauskas (Informacinės technologijos, Plungės Senamiesčio mokykla)
2328.Purauskas Dovydas (Matematika, Šiaulių Dainų progimnazija)
2329.Matas Žalys (Matematika, Šiaulių Medelyno progimnazija)
2330.Orinta Ivanauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
2331.Martynas Macevičius (Anglų kalba, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
2332.Tauras Kuzminas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
2333.Linas Janulevičius (Anglų kalba, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
2334.Andrea Skudarnova (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
2335.Benas Dominas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
2336.Enrika Januš (Matematika, Švenčionių pradinė mokykla)
2337.Oresta Asipavičiūtė (Informacinės technologijos, Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
2338.Tatjana Kaneva (Anglų kalba, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
2339.Ervinas Riševičius (Matematika, Kauno Rokų gimnazija)
2340.Lukas Sidabras (Matematika, Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla)
2341.Greta Pušklevič (Anglų kalba, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
2342.Pijus Kamandulis (Anglų kalba, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
2343.Gecevič Kotryna (Anglų kalba, Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija)
2344.Alan Kristian Logunov (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Ateities" mokykla)
2345.Aleksandr Loginov (Anglų kalba, Vilniaus r. Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazija)
2346.Gleb Rusakevič (Anglų kalba, Vilniaus r. Rudaminos F. Ruščico gimnazija)
2347.Nikita Kasakovskij (Biologija, pasaulio pažinimas, Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija)
2348.Meilė Kvaraciejūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
2349.Nikita Šelest (Matematika, Šalčininkų "Santarvės" gimnazija)
2350.Nora Neniškytė (Matematika, Všį "Šiaurės licėjus")
2351.Gustė Gaižutytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
2352.Veronika Liūgaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
2353.Jordanas Tubutis (Matematika, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
2354.Edvinas Ašakūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
2355.Emilija Kimbaraitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
2356.Emilija Murzaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
2357.Samanta Zajaš (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Rudaminos F. Ruščico gimnazija)
2358.Jaunius Palilionis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kupiškio r. Alizavos pagrindinė mokykla)
2359.Rapolas Zazerskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių r. Palomenės pagrindinė mokykla)
2360.Ariana Užkurėlytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
2361.Rojus Pečiukonis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio pradinė mokykla)
2362.Andželika Kaduškevičiūtė (Matematika, Lazdijų r. Aštriosios Kirsnos mokykla)
2363.Rugilė Rachlevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
2364.Sofija Šubina (Matematika, Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija)
2365.Darja Naruškevič (Matematika, Vilniaus "Saulėtekio" mokykla-daugiafunkcis centras)
2366.Haroldas Mockevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
2367.Žvikas Kristijonas (Anglų kalba, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
2368.Daira Žvynakytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
2369.Dominykas Šertvytis (Matematika, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
2370.Rokas Rinkevičius (Matematika, Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
2371.Elinga Uogelytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Joniškio r. Žagarės gimnazija)
2372.Karolis Vaickus (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
2373.Gabija Šaltinytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Panemunės pagrindinė mokykla)
2374.Elija Bagušaitė (Informacinės technologijos, Panevėžio „Aušros“ progimnazija)
2375.Arijana Saldytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių r. Šėtos gimnazija)
2376.Emilė Kėsaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės Senamiesčio mokykla)
2377.Žygintas Meškevičius (Informacinės technologijos, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
2378.Lukrecija Simutytė (Geografija, Kauno r. Vilkijos gimnazija)
2379.Karina Gucaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės Marijonų gimnazija)
2380.Domas Gintautas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
2381.Marija Talubinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2382.Vilius Bubinas (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų r. Šeštokų mokykla)
2383.Rugilė Liaudinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio pradinė mokykla)
2384.Pijus Prakapavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
2385.Domantas Sapkauskas (Anglų kalba, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
2386.Rojus Pečiukonis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio pradinė mokykla)
2387.Rugilė Rachlevičiūtė (Anglų kalba, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
2388.Domas Bernotavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
2389.Kulbėda Aleksej (Matematika, Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
2390.Urte Balciunaite (Matematika, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
2391.Almantas Zaveckad (Biologija, pasaulio pažinimas, Gargždų "Minijos" progimnazija)
2392.Danielius Majauskas (Matematika, Mažųjų moksliukų atradimų studija)
2393.Arnas Černiauskas (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2394.Tauras Dziena (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
2395.Saulius Klenauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2396.Simona Rutkauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
2397.Alanas Grigelevič (Biologija, pasaulio pažinimas, Varėnos r. Žilinų pagrindinė mokykla)
2398.Titas Vaičikauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
2399.Rokas Sabaitis (Matematika, Vilniaus Viršuliškių progimnazija)
2400.Viktorija Acaitė (Anglų kalba, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
2401.Ksenija Petrulevič (Anglų kalba, Vilniaus "Ateities" mokykla)
2402.Lukas Dobravolskis (Matematika, Trispalvė mokykla)
2403.Rugilė Dagilytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
2404.Liepa Šakytė (Geografija, Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
2405.Žemyna Vilutytė (Matematika, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2406.Elinga Zakaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
2407.Hermas Maceikis (Geografija, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
2408.Airidas Mituzas (Matematika, Joniškio r. Žagarės gimnazija)
2409.Lukas Bujokas (Informacinės technologijos, Všį "Šiaurės licėjus")
2410.Karolis Levickas (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
2411.Justinas Sakalauskas (Anglų kalba, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
2412.Dovydas Lebedevas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
2413.tautvydas paškonis (Biologija, pasaulio pažinimas, Švenčionių progimnazija)
2414.Armandas Marcinkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
2415.Emilija Šoliūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
2416.Vitalija Gudelytė (Matematika, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
2417.Žana Dirdaitė (Matematika, Radviliškio r. Grinkiškio Jono Poderio gimnazija)
2418.Rugilė Jakutytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
2419.Tautvydas Tumasonis (Anglų kalba, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
2420.Mėta Mierkytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
2421.Jonas Dryža (Matematika, Šilutės Žibų pradinė mokykla)
2422.Gabrielius Pranckevičius (Matematika, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
2423.Ugnius Antanaitis (Anglų kalba, Švenčionių progimnazija)
2424.Rapolas Tamoševičius (Matematika, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
2425.Benas Stakauskas (Matematika, VšĮ "Ruduo-pavasaris")
2426.Danielė Koriznaitė (Anglų kalba, Vilniaus Žemynos progimnazija)
2427.Ugnė Urbaitė (Matematika, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
2428.Vesta Giedrytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
2429.Gabija Petrikauskaitė (Matematika, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
2430.Adam Badshah (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
2431.Adelė Krivcovaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Balsių progimnazija)
2432.Kristupas Švedkauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos Šventosios pagrindinė mokykla)
2433.Gabrielė Kaziukonytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus technologijų, verslo ir žemės ūkio mokykla)
2434.Aidas Petronis (Matematika, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
2435.Benas Smagurauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
2436.Joris Pelegrimas (Matematika, Viešoji įstaiga "Smalsieji pabiručiai")
2437.Gvozdov Artiom (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
2438.Veronika Kjartansdottir (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Veršvų gimnazija)
2439.Viltė Kojalytė (Matematika, Kelmės "Kražantės" progimnazija)
2440.Kevinas Šarakojis (Biologija, pasaulio pažinimas, Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
2441.Šarūnas Ulys (Matematika, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
2442.Ieva Stroputė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
2443.Armantė Lukoševičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
2444.Augustė Cibulskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Fabijoniškių mokykla)
2445.Ignas Steponavičius (Anglų kalba, Šilutės r. Vilkyčių pagrindinė mokykla)
2446.Skaistė Varauskaitė (Anglų kalba, Plungės Senamiesčio mokykla)
2447.Titas Čiškevičius (Informacinės technologijos, Šiaulių Medelyno progimnazija)
2448.Danas Šimkus (Matematika, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
2449.Patrikas Gabrielius Ionescu (Matematika, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
2450.Nikita Kondratovič (Anglų kalba, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
2451.Aiva Bundzinskaitė (Anglų kalba, Šiaulių Salduvės progimnazija)
2452.Vilius Matijošius (Anglų kalba, Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
2453.Simas Žalnėravičius (Anglų kalba, Šiaulių r. Gilvyčių mokykla)
2454.Deimantė Patricija Norvaišaitė (Matematika, Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija)
2455.Armandas Juškevičius (Matematika, Kauno Veršvų gimnazija)
2456.Tautvydas Žemaitis (Informacinės technologijos, Utenos Krašuonos progimnazija)
2457.Rafal Paulauskas (Matematika, Trakų r. Longino Komolovskio gimnazija)
2458.Nojus Šereiva (Informacinės technologijos, Kauno Milikonių progimnazija)
2459.Astijus Rimkus (Anglų kalba, Šilalės r. Pajūralio pagrindinė mokykla)
2460.emile kasparaviciute (Matematika, Marijampolės "Šaltinio" pagrindinė mokykla)
2461.Lukas Štrimaitis (Informacinės technologijos, Kazlų Rūdos sav. Plutiškių gimnazija)
2462.Ieva Igoninaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
2463.Neringa Mikailaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žemynos progimnazija)
2464.Emilija Makovskė (Anglų kalba, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
2465.Veronika Balan (Fizika, Visagino "Atgimimo" gimnazija)
2466.Kamilė Radžiūnaitė (Matematika, Giedraičių A.Jaroševičiaus gimnazijos Dubingių skyrius)
2467.UGNIUS JAKUTONIS (Matematika, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
2468.Edvard Karpovič (Anglų kalba, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
2469.Osvaldas Mikalauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
2470.Žygimantas Baliūnas (Matematika, Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla)
2471.Roman Blinov (Lietuvių kalba ir literatūra, Zarasų "Ąžuolo" gimnazija)
2472.Matas Čepononis (Biologija, pasaulio pažinimas, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
2473.Pijus Gudaitis (Matematika, Jurbarko rajono Eržvilko gimnazija)
2474.Kamilė Folkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
2475.Evita Perskaudaitė (Anglų kalba, Kauno Senamiesčio progimnazija)
2476.Oskaras Solodkovas (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2477.Ąžuolas Stanys (Matematika, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
2478.Dominyka Jurgilaitė (Geografija, Kauno "Saulės" gimnazija)
2479.Audronė Kuzavinytė (Anglų kalba, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
2480.Karolis Benko (Anglų kalba, Vilniaus "Ryto" progimnazija)
2481.Simona Lantuchaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Herojus)
2482.Alisa Jaronskaja (Informacinės technologijos, Visagino "Gerosios vilties" progimnazija)
2483.Paulius Ralys (Lietuvių kalba ir literatūra, Viešoji įstaiga "Smalsieji pabiručiai")
2484.Daniel Šer (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
2485.Emilija Šoliūnaitė (Anglų kalba, Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
2486.Augustė Paplauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
2487.KONRAD BORTKEVIČ (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Rukainių gimnazija)
2488.Nida Zaicaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių Šaltinio progimnazija)
2489.Vitalijus Rolikas (Geografija, Zarasų r. Turmanto pagrindinė mokykla)
2490.Mielanijus Krasauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
2491.Deimantė Šimkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių "Džiugo" gimnazija)
2492.Domantas Ivanauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2493.Lukas Kereišis (Anglų kalba, Šiaulių Gegužių progimnazija)
2494.Jonas Sliekas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
2495.Modestas Juškevičius (Informacinės technologijos, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
2496.Ervinas Petrauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2497.Goda Kulkovaitė (Anglų kalba, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
2498.Lukas Sidabras (Informacinės technologijos, Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla)
2499.Agnius Zaleckis (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės r. Kulių gimnazija)
2500.Jonas Kajus Taraskevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
2501.Austėja Muchia (Istorija, Švenčionių progimnazija)
2502.Emilija Šoliūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
2503.Eglė Kilinskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno dailės gimnazija)
2504.Patricija Korvin (Anglų kalba, Vilniaus Viršuliškių progimnazija)
2505.Erlandas Žeimys (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų r. Jiezno gimnazija)
2506.Gabrielė Griciūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Veršvų gimnazija)
2507.Keila Barakauskaitė (Matematika, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
2508.Vėjūnė Mickevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2509.Pijus Slavinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
2510.Saimonas Bukelis (Informacinės technologijos, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
2511.Darius Gruzdys (Matematika, Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
2512.Šerelytė Liucija (Anglų kalba, Alytaus Dainavos progimnazija)
2513.Aušrinė Maldonytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
2514.Adrija Aleksiūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla)
2515.Domantas Sapkauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
2516.Ąžuolas Kažemėkas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
2517.Gabija Baranauskaitė (Matematika, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
2518.Goda Lukšaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
2519.Vakaris Limontas (Anglų kalba, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
2520.Armantė Sakalaitė (Anglų kalba, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
2521.Arnas Urbonas (Matematika, Kauno Veršvų gimnazija)
2522.Neilas Mikutis (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
2523.Dominykas Zališauskas (Anglų kalba, Vilniaus "Genio" progimnazija)
2524.Benas Šapola (Anglų kalba, Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
2525.Goda Slavinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
2526.Dominykas Kaluginas (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ "Ruduo-pavasaris")
2527.Budzeikaitė Silvija (Anglų kalba, Kauno r. Vilkijos gimnazija)
2528.Medeina Burbulyte (Chemija, Anykščių r. Traupio pagrindinė mokykla)
2529.Dovydas Andriukaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių rajono Kriūkų mokykla)
2530.Tomas Grigalevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Vyturio" gimnazija)
2531.Jorė Pulkauninkaitė (Anglų kalba, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
2532.Luka Staskeviciute (Matematika, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla)
2533.Martin Gudmundsen (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
2534.Robertas Novatorovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
2535.Gustas Sirevičius (Matematika, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
2536.Adolfas Albrechtas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
2537.Augustė Cibulskaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus Fabijoniškių mokykla)
2538.Elinga Barškėtytė (Matematika, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
2539.Matas Virkovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
2540.Meda Gutauskaitė (Istorija, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
2541.Kornelija Žeimytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių "Ateities" progimnazija)
2542.Augustas Batulevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio pradinė mokykla)
2543.Vakaris Vilkinis (Istorija, Kauno Vaišvydavos pagrindinė mokykla)
2544.Mitruščenkov Artiom (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
2545.Eva Bieliūnaitė (Informacinės technologijos, Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
2546.Liutauras Laučiūnas (Geografija, Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokykla)
2547.Ūla (Matematika, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
2548.Mirabelė Karvelytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
2549.Simona Protasovaitė (Anglų kalba, Gargždų "Minijos" progimnazija)
2550.Deividas Čijunskis (Anglų kalba, Šiaulių profesinio rengimo centras, Statybos skyrius)
2551.Edgar Jakovič (Anglų kalba, Vilniaus Pavilnio pagrindinė mokykla)
2552.Rimas Janušas (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
2553.Ariana Užkurėlytė (Matematika, Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
2554.Emilija Kopūstaitė (Anglų kalba, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
2555.Lukas Snitkus (Anglų kalba, Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
2556.Sintija Šeputyte (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
2557.Gabija Astrauskytė (Matematika, Šilalės r. Pajūralio pagrindinė mokykla)
2558.Elzė Rožokaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Domeikavos gimnazija)
2559.Ema Balciunaite (Matematika, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
2560.Vakaris Žukauskas (Anglų kalba, Biržų Kaštonų pagrindinė mokykla)
2561.Ivanovskij Dominik (Geografija, Vilniaus "Juventos" gimnazija)
2562.Margarita Paulikaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
2563.Almantas Drazdovas (Matematika, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
2564.Auksė Skurdauskaitė (Anglų kalba, Klaipėdos r. Kretingalės pagrindinė mokykla)
2565.Rusnė Gudaitė (Matematika, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
2566.Neda Rudzevičiūtė (Matematika, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
2567.Lukas Taraškevičius (Matematika, Utenos mokykla - vaikų darželis "Eglutė")
2568.Mantas Guiskis (Istorija, Švenčionių profesinio rengimo centras)
2569.Joris Jančiauskas (Anglų kalba, Vilniaus "Genio" progimnazija)
2570.Ingrida Strakšytė (Fizika, Švenčionių progimnazija)
2571.Justas Činčikas (Matematika, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
2572.Kristupas Dudėnas (Lietuvių kalba ir literatūra, "Šaltinėlio" privati mokykla)
2573.Greta Eidimtaitė (Matematika, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
2574.Lukas Neviera (Anglų kalba, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
2575.Viktorija Barodicaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
2576.Benediktas Rinkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
2577.Viktorija Jurjeva (Anglų kalba, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2578.Simona Kinderyte (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
2579.Jonas P. (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
2580.Zdanavičiūtė Ieva (Informacinės technologijos, Radviliškio rajono Baisogalos gimnazija)
2581.Lavskytė Smiltė (Biologija, pasaulio pažinimas, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
2582.Lukas Pradedovčius (Biologija, pasaulio pažinimas, Riešės gimnazija)
2583.Aistis Borusevičius (Informacinės technologijos, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
2584.Gilvydas Jakštas (Anglų kalba, Kauno Rokų gimnazija)
2585.Rokas Žilinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kupiškio r. Skapiškio pagrindinė mokykla)
2586.Airida Jurkevičiūtė (Geografija, Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
2587.Arnas Bliūdžius (Informacinės technologijos, Gargždų "Minijos" progimnazija)
2588.Gustė Kasmauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės Senamiesčio mokykla)
2589.Lukaš Mežanec (Matematika, Vilniaus r. Vaidotų mokykla-darželis "Margaspalvis aitvarėlis")
2590.Orintas Girtautas (Informacinės technologijos, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
2591.Goda Motiejaitytė (Matematika, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
2592.Emilija Supranavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
2593.Kristupas Kondrotas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
2594.Martynas Kiserauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
2595.Elvijus Kisielius (Biologija, pasaulio pažinimas, Anykščių r. Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras)
2596.Karolina Starkutė (Matematika, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
2597.JustėProtasevičiūtė (Matematika, Vilkaviškio pradinė mokykla)
2598.Joris Barauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
2599.Sarapinavičiūtė Dorotėja (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2600.Gustas Šimelis (Anglų kalba, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
2601.Natanaelis Vaičiūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus šv. Kristoforo gimnazija)
2602.Aretas Galinaitis (Informacinės technologijos, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
2603.Patrycja Jakutovič (Anglų kalba, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
2604.Augustas Zdanavičius (Informacinės technologijos, Šilalės r. Obelyno pagrindinė mokykla)
2605.Kamilė Samulionytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
2606.Augustas Panavas (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ "Ruduo-pavasaris")
2607.Skaiva Šlepetytė (Matematika, Klaipėdos r. Šiūparių mokykla-daugiafunkcis centras)
2608.Evelina Vitkutė (Matematika, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
2609.Pijus Kamandulis (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
2610.Andrėja Jančiauskaitė (Informacinės technologijos, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
2611.Ernestas Raštikis (Anglų kalba, Mažeikių politechnikos mokykla)
2612.Alija (Istorija, Lazdijų r. Šventežerio mokykla)
2613.Giedrius Navikas (Anglų kalba, Vilniaus r. Buivydiškių pradinė mokykla)
2614.Martyna Pareigytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Vilkijos gimnazija)
2615.Mykolas Alekna (Lietuvių kalba ir literatūra, „Saulės“ privati gimnazija)
2616.Viktor Lapygin (Matematika, Vilniaus Aleksandro Puškino vidurinė mokykla)
2617.Aretas Utakis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
2618.Kamilė Stočkutė (Matematika, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
2619.Danas Šimkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
2620.Nora Neniškytė (Anglų kalba, Všį "Šiaurės licėjus")
2621.Lidija Kuznecova (Matematika, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
2622.Patricija Gyulbudaghyants (Lietuvių kalba ir literatūra, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
2623.Naidas Gailiušis (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio rajono Velžio gimnazija)
2624.Tautvydas Danusas (Matematika, LSU Kėdainių "Aušros" progimnazija)
2625.Rapolas Kalinauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
2626.Skaistė Kamarauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2627.Dominykas Janušauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
2628.Kevinas Šarakojis (Matematika, Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
2629.Denis Chaikin (Chemija, Viešoji įstaiga Elektrėnų profesinio mokymo centras)
2630.Nerijus Marciūnas (Anglų kalba, Rokiškio raj. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
2631.Monika Narbutaitė (Anglų kalba, Vilniaus Gabijos gimnazija)
2632.Pijus Slavinskas (Geografija, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
2633.Ugnius Tautkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio rajono Žibartonių pagrindinė mokykla)
2634.Gabrielė Ratkevičiūtė. (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Viršuliškių progimnazija)
2635.Mantas Pranauskas (Anglų kalba, Šiaulių suaugusiųjų mokykla)
2636.Povilas Vaitkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija)
2637.Rugilė Pažėraitė (Istorija, Elektrėnų savivaldybės Kietaviškių pagrindinė mokykla)
2638.Barbora Šaltytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
2639.Rugilė Čyvaitė (Geografija, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
2640.Zlata Šiškovskaja (Matematika, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
2641.Tadas Setkauskas (Matematika, Alytaus profesinio rengimo centras)
2642.Samanta Sabalytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
2643.Nedas Dyglys (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2644.Renata Kublickaitė (Matematika, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
2645.Aistė Pociūtė (Matematika, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
2646.Gustas Klimavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio r. Gižų Kazimiero Baršausko mokykla - daugiafunkcis centras)
2647.Eimantė Klenauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos rajono Agluonėnų pagrindinė mokykla)
2648.Simas Morchiladzė (Matematika, Kaišiadorių r. Rumšiškių A. Baranausko gimnazija)
2649.Roman Blinov (Istorija, Zarasų "Ąžuolo" gimnazija)
2650.Agatas Juškevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių r. Rumšiškių A. Baranausko gimnazija)
2651.Kristupas Kasparas (Anglų kalba, Anykščių r. Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras)
2652.Deividas Miškinis (Matematika, Viešoji įstaiga Vilniaus statybininkų rengimo centras)
2653.Viltė Butkevičiūtė (Anglų kalba, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
2654.Eva Bieliūnaitė (Anglų kalba, Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
2655.JORĖ MIŠKELIŪNAITĖ (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
2656.Vasarė Bagdonavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
2657.Aidas Lelėna (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
2658.Kajus Čaikauskas (Matematika, Kauno Dainavos progimnazija)
2659.Gabija Čižikaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
2660.Ieva Matušauskaitė (Informacinės technologijos, Kauno Juozo Gruodžio konservatorija)
2661.Gabrielius Kardauskas (Anglų kalba, Šakių rajono Kriūkų mokykla)
2662.Matas Daumantas (Informacinės technologijos, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2663.Laurynas Jonavičius (Matematika, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
2664.Nedas Zubauskas (Anglų kalba, Rokiškio raj. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
2665.Viktorija Purlytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Anykščių r. Kurklių Stepono Kairio pagrindinė mokykla)
2666.Edvin Aleksandrovič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
2667.Oskaras krivenokas (Informacinės technologijos, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
2668.Beatričė Šimkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, VšĮ Klaipėdos licėjus)
2669.Elinga Minderytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų r. Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazija)
2670.Vincentas Petras Stankevičius (Matematika, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
2671.Aistė Vailionytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Likiškėlių progimnazija)
2672.Dominykas Naklonovs (Matematika, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
2673.Majus Kraujalis (Anglų kalba, Utenos Rapolo Šaltenio progimnazija)
2674.Austėja Karbauskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Naisių mokykla)
2675.Gabija Slavinskaitė (Matematika, Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
2676.Gintautė Šriūbėnaitė (Matematika, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
2677.Vilūnė Purlytė (Geografija, Širvintų r. Gelvonų gimnazija)
2678.Aidoras Domarkas (Istorija, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
2679.Rugilė Smalstytė (Matematika, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
2680.Aidoras Domarkas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
2681.Rafaelis Pankūnas (Anglų kalba, Kėdainių "Atžalyno" gimnazija)
2682.Linas Žvinklys (Anglų kalba, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
2683.Indra (Anglų kalba, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
2684.Kamilė Pranytė (Anglų kalba, Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija)
2685.Kajus Kapitanovas (Anglų kalba, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla)
2686.Augustas Stančikas (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
2687.Tadas Žarskis (Istorija, Vištyčio Petro Kriaučiūno mokykla-daugiafunkcis centras)
2688.Matas Kurmanavičius (Matematika, Kauno Milikonių progimnazija)
2689.Povilas Kedys (Matematika, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
2690.Jokūbas Andruška (Matematika, Akmenės r. Kruopių pagrindinė mokykla)
2691.Jorūnas Kašėta (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
2692.Medeikytė Rugilė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Dainų progimnazija)
2693.Marta Stupina (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
2694.Dainora Gelažiūtė (Anglų kalba, Biržų r. Vabalninko Balio Sruogos gimnazija)
2695.Brigita Jučaitė (Anglų kalba, Panevėžio rajono Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
2696.Tomas Grigalevičius (Anglų kalba, Kauno "Vyturio" gimnazija)
2697.Ligita Katkevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
2698.Orestas Alikonis (Matematika, Vilniaus Baltupių progimnazija)
2699.Deimantė Žemaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių progimnazija)
2700.Emilija Štaraitė (Anglų kalba, Šiaulių Gegužių progimnazija)
2701.Emilija Nikita (Lietuvių kalba ir literatūra, Elektrėnų savivaldybės Kietaviškių pagrindinė mokykla)
2702.Deimantė Kaknevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
2703.Patricija Pranciulytė (Matematika, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
2704.Modestas Vaidelis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Lapių pagrindinė mokykla)
2705.Dovydas Lekavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
2706.Domas Pauliukonis (Anglų kalba, Kazlų Rūdos pradinė mokykla)
2707.Mažvydas Lilas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
2708.Irma Milieškaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
2709.Elžbieta Kepenytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio Senamiesčio progimnazija Laibgalių ikimokyklinio ir pradinio ugdymo skyrius)
2710.Martynas Ručinskas (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
2711.Simas Liutkevičius (Anglų kalba, VGTU inžinerijos licėjus)
2712.Austėja Gedrimaitė (Matematika, Šilutės Žibų pradinė mokykla)
2713.Julija Ūselytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
2714.Greta Marija Vaitkevičiūtė (Geografija, Riešės gimnazija)
2715.Gabrielė Ribokaitė (Anglų kalba, Raseinių Šaltinio progimnazija)
2716.Vaizgėla Justinas (Istorija, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
2717.Martynas Švelnys (Anglų kalba, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
2718.Gilė Žliobaitė (Matematika, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
2719.Emilija Miliajevaitė (Istorija, Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija)
2720.Vladislav Jaronskij (Informacinės technologijos, Visagino "Gerosios vilties" progimnazija)
2721.Neringa Mikailaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žemynos progimnazija)
2722.Goda Viešūnaitė (Matematika, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
2723.Pijus Bagdanavičius (Anglų kalba, Zarasų r. Dusetų Kazimiero Būgos gimnazija)
2724.Elzė Chščenavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
2725.Emilija Kocytė (Matematika, Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija)
2726.Telksnys Joris (Lietuvių kalba ir literatūra, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2727.Modestas Marcinkus (Matematika, Kauno technikos profesinio mokymo centras)
2728.Lukas Dapkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių r. Dotnuvos pagrindinė mokykla)
2729.Pečeliūnas Kipras (Anglų kalba, Kauno r. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija)
2730.Smiltė Petraitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
2731.Kipras Vainiušis (Matematika, Alytaus Panemunės pagrindinė mokykla)
2732.Žygintas Vaskela (Matematika, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
2733.Emilija Makovskė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
2734.Ema Pleškytė (Anglų kalba, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2735.Benediktas Žemaitaitis (Matematika, KTU inžinerijos licėjus)
2736.Aistė Jasaitytė (Matematika, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
2737.Armandas Mickus (Anglų kalba, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
2738.Deimantas Gedmontas (Fizika, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
2739.Dovilė Matikevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
2740.Ąžuolas Bružila (Matematika, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
2741.Neilas Gečas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
2742.Kamilė Samulionytė (Matematika, Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
2743.Izabelė Staškevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
2744.Angelina Aniulytė (Istorija, Raseinių r. Ariogalos gimnazija)
2745.Anastasija Pačkovskaja (Biologija, pasaulio pažinimas, Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija)
2746.Ugnė Stankevičiūtė (Matematika, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
2747.Sofija Ismailovaitė (Anglų kalba, Vilniaus Fabijoniškių mokykla)
2748.Matas Macijauskas (Anglų kalba, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
2749.Viktorija Purlytė (Fizika, Anykščių r. Kurklių Stepono Kairio pagrindinė mokykla)
2750.Kamila Zujevič (Informacinės technologijos, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
2751.Emilija Vaičiūnaitė (Matematika, Kauno r. Lapių pagrindinė mokykla)
2752.Matas Bertašius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos rajono Salantų gimnazija)
2753.Gustė Jurgilaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių r. Girkalnio pagrindinė mokykla)
2754.Daniel Neverovič (Matematika, Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
2755.Karolina Rodzytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Minties" gimnazija)
2756.Devid Radiun (Matematika, Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija)
2757.DAINA GREICIŪNAITĖ (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio rajono Velžio gimnazija)
2758.Sergej Piaciukonis (Biologija, pasaulio pažinimas, Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija)
2759.Ieva Sakalauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
2760.Akvilė Petkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
2761.Žanas Semionovas (Informacinės technologijos, Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija)
2762.Jonas Būbelis (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos Šventosios pagrindinė mokykla)
2763.Aušrinė Raščiūtė (Matematika, VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
2764.Erikas Leškys (Anglų kalba, Viešoji įstaiga Klaipėdos laivų statybos ir remonto mokykla)
2765.Deimantė Valackaitė (Anglų kalba, LSU Kėdainių "Aušros" progimnazija)
2766.Izabelė Buividytė (Anglų kalba, Širvintų pradinė mokykla)
2767.Angelina Aniulytė (Matematika, Raseinių r. Ariogalos gimnazija)
2768.Andrėja Šimanauskaitė (Anglų kalba, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
2769.Ignas Pilipavičius (Geografija, Vilkaviškio rajono Sūdavos pagrindinė mokykla)
2770.Ugnė Brokoriūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
2771.Linas Janulevičius (Informacinės technologijos, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
2772.Gintaras Voras (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
2773.Eglė Galinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Kvėdarnos Prano Liatuko pradinė mokykla)
2774.Svajūnas Darijus Dapšys (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių rajono Tryškių Lazdynų Pelėdos gimnazija)
2775.Monika Gandziuk (Matematika, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
2776.Mantas Norbutas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
2777.Erildas Rasickas (Informacinės technologijos, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
2778.Gerda Kasčiūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
2779.Liepa Eigminaitė (Anglų kalba, VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
2780.Paulius Kazlauskas (Matematika, Raseinių r. Žaiginio Pranciškaus Šivickio mokykla-daugiafunkcis centras)
2781.Emilija Brazauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
2782.Emilija Vasiljevaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
2783.Vytis Rožėnas (Matematika, Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
2784.Lukas Narvydas (Anglų kalba, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
2785.Paulius Martusevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
2786.Aronas Daunoras (Matematika, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2787.Muchamed Semiev (Matematika, Viešoji įstaiga Elektrėnų profesinio mokymo centras)
2788.VIKTORIJA KOZĖLLAITĖ (Biologija, pasaulio pažinimas, Elektrėnų savivaldybės Semeliškių gimnazija)
2789.Konradas Kulpis (Istorija, Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
2790.Beatričė Balšaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla Mastaičių skyrius)
2791.Adrėjus Mažolis (Matematika, Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija)
2792.Motiejus Bankauskas (Matematika, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
2793.Mėta Dabkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
2794.Gabija Astrauskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Pajūralio pagrindinė mokykla)
2795.Haroldas Grigas (Anglų kalba, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
2796.Matijus Jasiūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
2797.Lukas Petrikas (Biologija, pasaulio pažinimas, VGTU inžinerijos licėjus)
2798.Benas Kalinauskas (Matematika, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
2799.Martynas Linkus (Matematika, Kelmės rajono Vidsodžio pagrindinė mokykla)
2800.Augustas Pilka (Matematika, Panevėžio Rožyno progimnazija)
2801.Ugnius Bražionis (Matematika, Kaišiadorių r. Rumšiškių A. Baranausko gimnazija)
2802.Smiltė Laučiūtė (Matematika, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
2803.Ariana (Anglų kalba, Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazija)
2804.Ieva Norkutė (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
2805.Dominykas Augėnas (Matematika, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
2806.Aistis Vasiliauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
2807.Arūnė Luckutė (Anglų kalba, Kazlų Rūdos sav. Plutiškių gimnazija)
2808.VILIUS VAITKEVIČIUS (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
2809.Agnė Kauliūtė (Anglų kalba, Akmenės gimnazijos Kivylių skyrius)
2810.Džiugas Aleksandras Samašonok (Matematika, Viešoji įstaiga "VIMS - International Meridian School")
2811.Mažvydas Kairys (Biologija, pasaulio pažinimas, Naujosios Akmenės Ramučių gimnazija)
2812.Šerelytė Liucija (Matematika, Alytaus Dainavos progimnazija)
2813.Lukas Jocius (Biologija, pasaulio pažinimas, Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
2814.Jokūbas Pankūnas (Anglų kalba, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
2815.Elijus Danilevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės "Babrungo" pagrindinė mokykla)
2816.Mantė Rekašiutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių "Kranto" progimnazija)
2817.DOVYDAS Volkus (Anglų kalba, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
2818.Simona Prokopaitė (Matematika, Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
2819.Jokūbas Ačas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
2820.Augustas Davidonis (Geografija, Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
2821.Musayevaitė Elinga (Biologija, pasaulio pažinimas, VGTU inžinerijos licėjus)
2822.Naglis Kunčys (Biologija, pasaulio pažinimas, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
2823.Nedas Milkus (Anglų kalba, Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
2824.Emilis Venclova (Lietuvių kalba ir literatūra, Kazlų Rūdos sav. Plutiškių gimnazija)
2825.Saulė Vainilkaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, "Šaltinėlio" privati mokykla)
2826.Tomas Stukas (Anglų kalba, Rokiškio raj. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
2827.Joris Stonys (Matematika, Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
2828.Viltė Rokaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės r. Pabaisko pagrindinė mokykla)
2829.Žygimantas Jusevičius (Informacinės technologijos, Elektrėnų savivaldybės Semeliškių gimnazijos Beižionių daugiafunkcis skyrius)
2830.Domantas Simanavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Elektrėnų savivaldybės Semeliškių gimnazija Beižionių daugiafunkcis skyrius)
2831.Ema Baliulytė (Anglų kalba, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
2832.Gabrielė Kasperavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Lapių pagrindinė mokykla)
2833.Arminas Slivinskas (Anglų kalba, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
2834.Urtė Petrauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės r. Alsėdžių S. Narutavičiaus gimnazija)
2835.Angelina Garšanova (Matematika, Zarasų r. Turmanto pagrindinė mokykla)
2836.Justas Žvaliauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Salduvės progimnazija)
2837.Deividas Piatajevas (Anglų kalba, Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
2838.Augustė Zeleniakaitė (Matematika, Birštono gimnazija)
2839.Nojus Raudys (Geografija, Riešės gimnazija)
2840.Raminta Pečiulionytė (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2841.Aistė Liekytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Dainų progimnazija)
2842.Augustas Pažemys (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
2843.Smiltė Malinauskaitė (Matematika, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
2844.Saulė Paulauskaitė (Matematika, Kauno r. Babtų gimnazija)
2845.Emilija Miliajevaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija)
2846.Miglė Švedaitė (Informacinės technologijos, Prienų r. Skriaudžių pagrindinė mokykla)
2847.Pijus Jonuitis (Anglų kalba, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
2848.Štrimaitytė Barbora (Biologija, pasaulio pažinimas, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
2849.Deividas Šepronas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Balsių progimnazija)
2850.Jutas Vaškys (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių "Kranto" progimnazija)
2851.Dominyka Norbontaitė (Matematika, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
2852.JULIUS ŠERPETAUSKIS (Matematika, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
2853.Gabija Kolkaitė (Matematika, Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
2854.Milana Artiomova (Anglų kalba, Vilniaus Lazdynų mokykla)
2855.Kviliūnaitė Joana (Matematika, Riešės gimnazija)
2856.Iveta Timinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Dainų progimnazija)
2857.Simonas Šileikis (Anglų kalba, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
2858.VIKTORIJA MILDA ŠPILIAUSKAITĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų r. Aukštadvario mokykla-darželis "Gandriukas")
2859.Ignė Sarcevičiūtė (Anglų kalba, Kupiškio P. Matulionio progimnazijos Kupos pradinio ugdymo skyrius)
2860.Dominykas Biveinis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija)
2861.Lukas Kereišis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
2862.Austėja Muchia (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių progimnazija)
2863.Davidas Bružas (Istorija, Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
2864.Aleksas Galadauskas (Geografija, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
2865.Gerda Miliauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
2866.Justas Židanavičius (Anglų kalba, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
2867.Gabrielė Dmitrijeva (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Žiburio" pagrindinė mokykla)
2868.Faustas Pivoriūnas (Fizika, Zarasų r. Dusetų Kazimiero Būgos gimnazija)
2869.Asvėja Šlapelytė (Anglų kalba, Kupiškio r. Skapiškio pagrindinė mokykla)
2870.Deividas Pargauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
2871.Solveiga Strockytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
2872.Kamila Demeško (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro gimnazija)
2873.Austėja Paluckaitė (Informacinės technologijos, Vilkaviškio r. Gižų Kazimiero Baršausko mokykla - daugiafunkcis centras)
2874.Daniil Kucalov (Fizika, Visagino Draugystės progimnazija)
2875.Gerda Miliauskaitė (Anglų kalba, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
2876.Tomas Paulius Grigorjevas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Palemono gimnazija)
2877.Vaiva Leveikaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
2878.Matas Bartusevičius (Matematika, Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
2879.Kostas Kapušinskas (Matematika, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
2880.Airidas Mikalajūnas (Matematika, Kauno r. Batniavos pagrindinė mokykla)
2881.Arminas Markevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Varėnos r. Panočių pagrindinė mokykla)
2882.Erikas Kriaučiūnas (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2883.Edvinas Nemenčinskis (Matematika, Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
2884.Raimond Mickevič (Istorija, Vilniaus Pavilnio pagrindinė mokykla)
2885.KRISTINA ŠIMONYTĖ (Informacinės technologijos, Panevėžio rajono Velžio gimnazija)
2886.Luknė Plėdytė (Matematika, VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
2887.Eimantė Klenauskaitė (Istorija, Klaipėdos rajono Agluonėnų pagrindinė mokykla)
2888.Gabija Stašaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
2889.Alesija Šiaulytytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos r. Endriejavo pagrindinė mokykla)
2890.Kamilė Riaukaitė (Matematika, Kauno Veršvų gimnazija)
2891.Anastasija Pokusajeva (Matematika, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
2892.Donatas Levas (Istorija, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės pagrindinio ugdymo skyrius)
2893.Hanna Zikeyeva (Matematika, Vilniaus Aleksandro Puškino vidurinė mokykla)
2894.Elinga Selvestravičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
2895.Danielius Cvilikas (Matematika, Prienų r. Stakliškių gimnazija)
2896.Leon Bagdonas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
2897.Smiltė Maziliauskaitė (Anglų kalba, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
2898.Eugenij Aksionov (Biologija, pasaulio pažinimas, Visagino "Gerosios vilties" progimnazija)
2899.Oliwer (Anglų kalba, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
2900.Varanavičius Edgaras (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla)
2901.Monika Rutkauskaitė (Fizika, Radviliškio r. Pociūnėlių pagrindinė mokykla)
2902.Nedas Kupčiūnas (Matematika, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
2903.Akvilė Simanavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių r. Girkalnio pagrindinė mokykla)
2904.Arnas Vasiliauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
2905.Tautvydas Urbonas (Informacinės technologijos, Raseinių Šaltinio progimnazija)
2906.Ugnius Kerulis (Anglų kalba, Kauno r. Raudondvario gimnazija)
2907.Kajus Rekevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Rumšiškių A. Baranausko gimnazija)
2908.Austėja Salmanavičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
2909.Matas Eremickij (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių progimnazija)
2910.Vilius Stankevičius (Anglų kalba, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
2911.Aistis Daumantas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2912.Pijus Prakapavičius (Matematika, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
2913.Martynas Ražanskas (Matematika, Kauno Dainavos progimnazija)
2914.Deividas Steponavičius (Geografija, Viešoji įstaiga Elektrėnų profesinio mokymo centras)
2915.Herkus Jurga (Anglų kalba, Všį "Šiaurės licėjus")
2916.Aiva Bundzinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Salduvės progimnazija)
2917.Gintė Vasiulytė (Matematika, Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
2918.Paulius Lukėnas (Matematika, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
2919.Nedas Dyglys (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2920.Žilvinas Idzelis (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
2921.Dovydas Dailidavičius (Istorija, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2922.Daumantas Kundrotas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
2923.Gerda Valtytė (Chemija, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
2924.Vytis Antinis (Istorija, Vilniaus Baltupių progimnazija)
2925.Ševelis Titas (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
2926.ROKAS MARTINAITIS (Matematika, Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
2927.Eva Suseklytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
2928.Gustė Gužauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
2929.Rapolas Ramonas (Informacinės technologijos, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
2930.Viktorija Dubietytė (Anglų kalba, Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
2931.Aretas Utakis (Informacinės technologijos, Šiaulių Gegužių progimnazija)
2932.Odilė Pokvytytė (Anglų kalba, Plungės "Babrungo" pagrindinė mokykla)
2933.Nojus Kiūdys (Istorija, Šilalės r. Pajūralio pagrindinė mokykla)
2934.Henrikas Brencius (Matematika, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
2935.Ugnius Antanaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių progimnazija)
2936.Gediminas Davidonis (Geografija, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
2937.Arijus Lužeckas (Anglų kalba, Jurbarko r. Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinė mokykla)
2938.Ugnė Urniežiūtė (Istorija, Kauno r. Babtų gimnazija)
2939.Livija Jatkevičūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Visagino „Verdenės“ gimnazija)
2940.Domas Liubauskas (Anglų kalba, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
2941.Austėja Šiušytė (Istorija, Kelmės rajono Vidsodžio pagrindinė mokykla)
2942.Gabija Slavinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
2943.Viltė Gustaitė (Geografija, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2944.Danielius Šeršniovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
2945.Pranas Juknys (Biologija, pasaulio pažinimas, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
2946.Judita Kuodytė (Matematika, Kauno r. Batniavos pagrindinė mokykla)
2947.Ieva Jagusinskytė (Biologija, pasaulio pažinimas, VGTU inžinerijos licėjus)
2948.Vakarė Malinauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2949.ŪLA MAŽYLYTĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Rumšiškių A. Baranausko gimnazija)
2950.Arnas Patūpa (Lietuvių kalba ir literatūra, Biržų rajono Kratiškių mokykla-daugiafunkcis centras)
2951.Abigalė Grybauskajtė (Matematika, Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija)
2952.Džiuga Kuprytė (Anglų kalba, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
2953.Ramutis Ivinskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Upynos Stasio Girėno mokykla)
2954.SERGEJ GONČAROV (Anglų kalba, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
2955.Gerda Ardzijauskaitė (Matematika, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
2956.Gerda Brazaitė (Informacinės technologijos, Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla)
2957.Goda Palionytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio rajono Velžio gimnazija)
2958.Aistė Damidavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio r. Gižų Kazimiero Baršausko mokykla - daugiafunkcis centras)
2959.Deivydas Zmejauskas (Fizika, Alytaus r. Simno gimnazija)
2960.Kristupas Lunkevičius (Matematika, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
2961.Vytis Morkūnas (Chemija, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2962.Andrius Ivanovas (Matematika, Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
2963.Emilja Savickaitė (Anglų kalba, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
2964.Andrėja Urbanovičitė (Matematika, Radviliškio r. Alksniupių pagrindinė mokykla)
2965.Reda Gylytė (Anglų kalba, Lazdijų r. Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės mokykla)
2966.Agnė Tarasevič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija)
2967.Greičis Martynas (Informacinės technologijos, Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
2968.Milėja Bičkaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
2969.Drūlia Aras (Informacinės technologijos, KTU inžinerijos licėjus)
2970.Rugilė Migonytė (Matematika, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
2971.Herkus Tamošaitis (Matematika, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
2972.Ruslanas Antropikas (Lietuvių kalba ir literatūra, Giedraičių A.Jaroševičiaus gimnazijos Dubingių skyrius)
2973.Simonas Kudirka (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2974.Adelė Krivcovaitė (Anglų kalba, Vilniaus Balsių progimnazija)
2975.Lėja Puodžiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
2976.Justė Gaidukevičiūtė (Matematika, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
2977.Tyra Mvundla (Anglų kalba, Šilalės r. Kvėdarnos Prano Liatuko pradinė mokykla)
2978.Lukas Valincius (Informacinės technologijos, Kalvarijos sav. Akmenynų pagrindinė mokykla)
2979.Deimantė Augulytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
2980.Osvaldas Sevrusevičius (Anglų kalba, Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
2981.Aiste Petrauskaite (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
2982.Lukrecija Šidlauskaitė (Matematika, Kretingos mokykla - darželis "Žibutė")
2983.Smiltė Kerpakytė (Matematika, Vilkaviškio pradinė mokykla)
2984.Augustė Blažytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
2985.Dominykas Andrulis (Matematika, Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija)
2986.Faustas Pivoriūnas (Anglų kalba, Zarasų r. Dusetų Kazimiero Būgos gimnazija)
2987.Gustas Urmilevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
2988.Nojus Muralis (Anglų kalba, Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
2989.Paulius Šlekys (Anglų kalba, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
2990.Aleksandr Zelenkov (Geografija, Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
2991.Agnė Ulinauskaitė (Istorija, Birštono gimnazija)
2992.Rokas Burneika (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus rajono Daugų Vlado Mirono gimnazija)
2993.Gustas Šimelis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
2994.Deimantas Nemeika (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
2995.Sofija Ismailovaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Fabijoniškių mokykla)
2996.Dominykas Čiutas (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų r. Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinė mokykla)
2997.Ivanovskij Dominik (Informacinės technologijos, Vilniaus "Juventos" gimnazija)
2998.Emilis Mikalonis (Matematika, Kalvarijos gimnazija)
2999.Viktorija Nainaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Mickūnų gimnazija)
3000.Nedas Kupčiūnas (Anglų kalba, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
3001.Mykolas Priedytis (Anglų kalba, Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
3002.Augustas Tamošaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
3003.Povilas Kurauskas (Matematika, Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
3004.Eimantas Zamblauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės pagrindinio ugdymo skyrius)
3005.Dovydas Mikalauskas (Anglų kalba, Panevėžio rajono Ramygalos gimnazija)
3006.Eglė Kilinskytė (Anglų kalba, Kauno dailės gimnazija)
3007.Kubiliūtė Gabeta (Matematika, KTU inžinerijos licėjus)
3008.Emilija Kekytė (Anglų kalba, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
3009.Ignius Klimavicius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio pradinė mokykla)
3010.Vakarė Pernavaitė (Matematika, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
3011.Julius Kumšlytis (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės "Babrungo" pagrindinė mokykla)
3012.Gabriel Naeim (Anglų kalba, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
3013.Gabrielė Dūdaitė (Matematika, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
3014.Kristupas Čepulis (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
3015.Beatričė Trečiokaitė (Matematika, Biržų rajono Pabiržės pagrindinė mokykla)
3016.Martas Saurusevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3017.Jokūbas Jukna (Matematika, Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
3018.Charitonova Marija (Fizika, Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla)
3019.Anastasija Pačkovskaja (Matematika, Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija)
3020.Benas Adomavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
3021.Domas Gintautas (Chemija, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
3022.Adomas Galinauskas (Matematika, Panevėžio rajono Vadoklių pagrindinė mokykla)
3023.Dimai Leonenkov (Lietuvių kalba ir literatūra, Zarasų žemės ūkio mokykla)
3024.Karina Ivanovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
3025.Anufrijeva Arina (Chemija, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos gimnazija)
3026.Šarūnė Dzidzevičiūtė (Anglų kalba, Kauno Milikonių progimnazija)
3027.Rokas Juodsnukis (Anglų kalba, Kalvarijos sav. Sangrūdos gimnazija)
3028.Martynas Nakrevičius (Matematika, Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
3029.Adam Badshah (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
3030.Maja Romanovskytė (Matematika, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
3031.Erikas Tomaševič (Lietuvių kalba ir literatūra, Viešoji įstaiga Vilniaus statybininkų rengimo centras)
3032.Matas Jasaitis (Anglų kalba, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
3033.Danielius Stenionis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
3034.Reinis Mednis (Matematika, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
3035.Ugnė Kotryna Motiejūnaitė (Matematika, Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
3036.Augustė Banišauskaitė (Anglų kalba, Trakų r. Rūdiškių gimnazija)
3037.Ugnė Urniežiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Babtų gimnazija)
3038.Vytenis Luckus (Anglų kalba, Lazdijų r. Aštriosios Kirsnos mokykla)
3039.Alicija Šimatonytė (Istorija, Kėdainių r. Dotnuvos pagrindinė mokykla)
3040.Gustė Daujotaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Lapių pagrindinė mokykla)
3041.Dovydas Vyčas (Matematika, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
3042.Gleb Rusakevič (Matematika, Vilniaus r. Rudaminos F. Ruščico gimnazija)
3043.Dovydas Kazlauskas (Matematika, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
3044.Liepa Jonikaitė (Anglų kalba, Vilniaus Baltupių progimnazija)
3045.Augustas Žaliauskas (Geografija, Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla)
3046.Giačas Tomas (Fizika, Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
3047.Tomas Vilkaitis (Anglų kalba, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
3048.Kotryna Burbaite (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
3049.Dovydas Ragalskas (Biologija, pasaulio pažinimas, VšĮ "Saulės" privati gimnazija, Ikimokyklinis ir pradinis ugdymas)
3050.Faustas Pivoriūnas (Istorija, Zarasų r. Dusetų Kazimiero Būgos gimnazija)
3051.Titas Bojarskis (Anglų kalba, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
3052.Matas Šyvokas (Biologija, pasaulio pažinimas, Birštono gimnazija)
3053.Viltė Stonytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės r. Švėkšnos "Saulės" gimnazija)
3054.Astijus Kulėša (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
3055.Joris Lekavičius (Anglų kalba, Palangos Šventosios pagrindinė mokykla)
3056.Jokūbas Prieskienis (Istorija, Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
3057.Marijonas Velykis (Anglų kalba, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
3058.Jonas Janavičius (Istorija, Šiaulių r. Pakapės mokykla)
3059.Kastytis Tuminauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Dainavos progimnazija)
3060.Ramunė Lukšytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
3061.Aurimas Želvys (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
3062.Gabreila Pavliun (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
3063.Rojus Norvaisas (Anglų kalba, Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
3064.Edvinas Ašakūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
3065.Gretė Mauriūtė (Matematika, Šiaulių Dainų progimnazija)
3066.Tauras Miežys (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Panemunės pradinė mokykla)
3067.Ieva Sidabraite (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla)
3068.Skaistė Vaidelytė (Matematika, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
3069.Maja Višnevskaja (Anglų kalba, Šalčininkų r. Baltosios Vokės Elizos Ožeškovos vidurinė mokykla)
3070.Tadas Savičius (Informacinės technologijos, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
3071.Justina Jonušaitė (Matematika, Telšių r. Ubiškės mokykla-daugiafunkcis centras)
3072.Jonas Kozmanas (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
3073.Urtė Dauderytė (Matematika, Kauno Milikonių progimnazija)
3074.Simona Zdančiūtė (Anglų kalba, Alytaus profesinio rengimo centras)
3075.Marija Jankauskaitė (Anglų kalba, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
3076.Iveta Kačinauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija)
3077.Augustė Cibulskaitė (Anglų kalba, Vilniaus Fabijoniškių mokykla)
3078.Elada Martynaitytė (Matematika, Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla)
3079.Smiltė Zavirinė (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių pradinė mokykla)
3080.Austėja Karbauskytė (Matematika, Šiaulių r. Naisių mokykla)
3081.Kamilė Baliuckaitė (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3082.Kamilė Matiejauskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
3083.Ieva Fetisovaitė (Istorija, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
3084.Deimantė Masiukaitė (Anglų kalba, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
3085.Benas Petreikis (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
3086.Deimantė Kovaliovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
3087.Saulė Lukoševičiūtė (Matematika, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
3088.Matas Andriukaitis (Anglų kalba, Marijampolės Mokolų mokykla-darželis)
3089.Nedas Gavronskis (Matematika, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
3090.Augustina Janušauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
3091.Dominykas Vaitkus (Matematika, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
3092.Skaistė Rameikaitė (Matematika, Alytaus r. Simno gimnazija)
3093.Natanaelis Vaičiūnas (Fizika, Vilniaus šv. Kristoforo gimnazija)
3094.Goda Akinytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
3095.Erikas Blynovas (Anglų kalba, Telšių r. Nevarėnų pagrindinė mokykla)
3096.Justas Černulis (Matematika, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
3097.Odrė Milė (Matematika, VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
3098.Eivilė Lipskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
3099.Vainoras Vertelka (Matematika, Panevėžio rajono Piniavos mokykla-darželis)
3100.Matas Okulevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3101.Prievelytė Urtė (Anglų kalba, Utenos Aukštakalnio progimnazija)
3102.Vesta Vetrovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ Klaipėdos licėjus)
3103.Gabija Radžiukynaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3104.Titas Kašūra (Anglų kalba, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
3105.Gvidas Dziugas Gricius (Matematika, Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
3106.kajus kulikauskas (Anglų kalba, Marijampolės Mokolų mokykla-darželis)
3107.Jonas Kozmanas (Anglų kalba, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
3108.Džiugas Vaupšas (Matematika, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
3109.Augustė Žitkauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
3110.Pečiūra Džiugas Kristijonas (Anglų kalba, Karalienės Mortos mokykla)
3111.Aurentas Ardavičius (Matematika, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
3112.Marija Lekevičiūtė (Matematika, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
3113.Nojus Gerulskis (Matematika, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
3114.Upė Stanionytė (Istorija, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3115.Marijonas Velykis (Matematika, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
3116.Akvilė Sabonytė (Informacinės technologijos, Trakų r. Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazija)
3117.laurynas Juskys (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
3118.Ugnė Krasauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio r. Grinkiškio Jono Poderio gimnazija)
3119.Nojus Kiūdys (Anglų kalba, Šilalės r. Pajūralio pagrindinė mokykla)
3120.Laurynas Umbrasas (Anglų kalba, Giedraičių A.Jaroševičiaus gimnazijos Dubingių skyrius)
3121.Armandas Mekšriūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Jurbarko rajono Eržvilko gimnazija)
3122.Neringa Baubinaitė (Matematika, Vilniaus Viršuliškių progimnazija)
3123.Greta Vaičikauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
3124.AMELIJA GOLUMBEVSKA (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
3125.Kasparas Kondratavičius (Matematika, Vilniaus Baltupių progimnazija)
3126.Edgaras Čiutys (Chemija, Plungės technologijų ir verslo mokykla)
3127.Lėja Petkevičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus Viršuliškių progimnazija)
3128.Ivona Doveiko (Matematika, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
3129.Rugilė Pažėraitė (Anglų kalba, Elektrėnų savivaldybės Kietaviškių pagrindinė mokykla)
3130.Austėja Brovkaitė (Anglų kalba, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
3131.Linas Suslavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus Dvarčionių skyrius)
3132.Povilas Scerbakas (Anglų kalba, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
3133.Ainius Širmenis (Anglų kalba, Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
3134.Tadas Šarkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
3135.Simona Butkutė (Matematika, Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
3136.Dovydas Mikalauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio rajono Ramygalos gimnazija)
3137.Dovydas Bičkaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
3138.ŪLA MAŽYLYTĖ (Anglų kalba, Kaišiadorių r. Rumšiškių A. Baranausko gimnazija)
3139.Simas Putrius (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
3140.Gustas Kančauskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Jonavos rajono Šveicarijos pagrindinė mokykla)
3141.Benediktas Padarauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Anykščių r. Traupio pagrindinė mokykla)
3142.Austėja Kazlauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės Senamiesčio mokykla)
3143.Augustas Davidonis (Istorija, Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
3144.Tripuckij Nikita (Anglų kalba, Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
3145.Ignas Burbas (Matematika, Birštono gimnazija)
3146.Gustas Urmilevičius (Informacinės technologijos, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
3147.Saulė Staponkutė (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
3148.Nojus Raudys (Matematika, Riešės gimnazija)
3149.Aistis Šinkūnas (Matematika, Rokiškio r. Obelių gimnazija)
3150.Kevinas Juknevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
3151.Vytautė Šilerytė (Anglų kalba, Kauno dailės gimnazija)
3152.Arminas Meškauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
3153.Alonas Danilevičius (Geografija, Kauno r. Babtų gimnazija)
3154.Osvaldas Šlepetis (Fizika, Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija)
3155.Pipiraitė Rugilė (Matematika, Utenos Aukštakalnio progimnazija)
3156.Emilija Kalinaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
3157.Mantas Jakelis (Geografija, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
3158.Joris Laurinavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla)
3159.Augustė Kulionytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio rajono Velžio gimnazija)
3160.Gerda Tumelytė (Anglų kalba, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija)
3161.Mantas Matusevičius (Anglų kalba, Marijampolės Marijonų gimnazija)
3162.Daniel Juchnevič (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
3163.Dumolokaitė Viltė (Matematika, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
3164.Jelizaveta Končanina (Matematika, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
3165.Valdonė Lopšaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Viršuliškių progimnazija)
3166.Gustautas Šiugžda (Biologija, pasaulio pažinimas, VšĮ "Saulės" privati gimnazija, Ikimokyklinis ir pradinis ugdymas)
3167.Gytis Bečalis (Informacinės technologijos, Ignalinos gimnazija)
3168.Dovydas Blandis (Matematika, Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
3169.Ūla (Informacinės technologijos, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
3170.Justinas Simonavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
3171.GEDIMINAS BAJORINAS (Matematika, Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykla)
3172.Mykolas Rakutis (Informacinės technologijos, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
3173.Adomas Kirdeikis (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
3174.Liubov Skripkina (Matematika, Vilniaus Pavilnio pagrindinė mokykla)
3175.Dominyka Sinkevič (Matematika, Vilniaus r. Nemenčinės K. Parčevskio gimnazija)
3176.Ditas Petraška (Informacinės technologijos, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3177.Urtė Šakarnytė (Matematika, Pasvalio rajono Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla)
3178.Rokas Mickevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos Marijono Daujoto pagrindinė mokykla)
3179.Vilija Jackevičiūtė (Matematika, Kauno "Nemuno" mokykla)
3180.Akvilė Sabonytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Trakų r. Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazija)
3181.Gabrielius Kaušas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
3182.Julius Kapeckas (Informacinės technologijos, Vilniaus karaliaus Mindaugo mokykla)
3183.Emilija Gedvilaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3184.Marius Mikiparavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
3185.Tomas Paulius Volikas (Anglų kalba, Šiaulių Ragainės progimnazija)
3186.Simonas Porutis (Informacinės technologijos, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3187.Gabija Matonytė (Informacinės technologijos, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
3188.Herkus Kundrotas (Anglų kalba, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
3189.Dominykas Deltuva (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
3190.Mėta Čepukaitė (Anglų kalba, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
3191.Vainikonis Justinas (Chemija, KTU inžinerijos licėjus)
3192.Radoslav Bartoševič (Istorija, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
3193.Gustas Mickus (Informacinės technologijos, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
3194.Julius Kumšlytis (Matematika, Plungės "Babrungo" pagrindinė mokykla)
3195.Laura Morkūnaitė (Matematika, Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
3196.Nojus Juozaponis (Matematika, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
3197.Dominykas Stanius (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių r. Ariogalos gimnazija)
3198.Dovydas Riepšas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos Simono Daukanto progimnazija)
3199.Kostas Žukauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Elektrėnų pradinė mokykla)
3200.Mantas Adomėnas (Matematika, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
3201.Viktorija Barodicaitė (Informacinės technologijos, Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
3202.Nojus Majauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Karalienės Mortos mokykla)
3203.Nojus Meilys (Matematika, Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
3204.Goda Kėvalaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kazlų Rūdos sav. Plutiškių gimnazija)
3205.Greta Norvilaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Kvietinių mokykla-darželis)
3206.Neida Ragelytė (Istorija, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
3207.Augustas Virbalas (Geografija, Panevėžio Rožyno progimnazija)
3208.Urtė Mačerauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
3209.Domas Cibulskis (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3210.Ugnė Kryčelytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių pradinė mokykla)
3211.STEPANAUSKAITĖ AUDRA (Istorija, Vilniaus Balsių progimnazija)
3212.Aleksander Komar (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija)
3213.Nerijus Simanauskas (Matematika, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
3214.Rusnė Šedvydytė (Matematika, Plungės Senamiesčio mokykla)
3215.Emilis Skapčius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Kačerginės pradinė mokykla)
3216.Rapolas Volungevičius (Anglų kalba, Marijampolės Marijonų gimnazija)
3217.Varnaitė Rūta (Matematika, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
3218.Goda Lukšaitė (Matematika, Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
3219.Medeina Gričiūtė (Anglų kalba, KTU inžinerijos licėjus)
3220.Matas Abečiūnas (Matematika, Alytaus Panemunės pagrindinė mokykla)
3221.Majus Miliauskas (Anglų kalba, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
3222.Dominyka Stacey Eikevičiūtė (Matematika, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
3223.Kamilis Karpičius (Anglų kalba, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
3224.Ugnius Zaveckas (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės "Žiburėlio" mokykla-daugiafunkcis centras)
3225.Matas Rasiulis (Anglų kalba, Buivydiškių pagrindinė mokykla)
3226.Deividas Čepukas (Anglų kalba, Klaipėdos Vitės progimnazija)
3227.Matas Janulevičius (Matematika, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
3228.Goda Tarvydaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
3229.Konstantinas Gaščenko (Biologija, pasaulio pažinimas, Švenčionių r. Pabradės "Žeimenos" gimnazija)
3230.Lukas Vinickas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
3231.Simonas Bulis (Informacinės technologijos, Kauno Senamiesčio progimnazija)
3232.Elzė Rakauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, KTU inžinerijos licėjus)
3233.Greta Grigelytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
3234.Tomas Babelis (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Rapolo Šaltenio progimnazija)
3235.Jovita Keturkaitė (Anglų kalba, Vilniaus suaugusiųjų mokymo centras)
3236.Emilijus Sirius (Anglų kalba, Šiaulių Gegužių progimnazija)
3237.Gasperovičius Martynas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Nemenčinės K. Parčevskio gimnazija)
3238.LUKAS PUPIUS (Lietuvių kalba ir literatūra, Kazlų Rūdos "Elmos" mokykla-darželis)
3239.Tomas Vilkaitis (Matematika, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
3240.Simonas Bareika (Anglų kalba, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
3241.Martynas Svidėnas (Matematika, Visagino "Gerosios vilties" progimnazija)
3242.Lukas Vaicekauskas (Istorija, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
3243.Mantas Janušauskis (Informacinės technologijos, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
3244.Gintė Vasiulytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
3245.Lukrecija Tubinytė (Anglų kalba, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
3246.Kristupas Čepulis (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
3247.Adris Tautvydas (Matematika, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
3248.Armandas Juškevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Veršvų gimnazija)
3249.Kasparas Streckis (Istorija, Vilniaus Baltupių progimnazija)
3250.Kristupas Mociškis (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
3251.Ruslanas Grinevičius (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
3252.Lukas Dauderis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Milikonių progimnazija)
3253.Rusne Tkaciovaite (Anglų kalba, Kauno r. Neveronių gimnazija)
3254.Lukas Marcinkus (Geografija, Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
3255.Martynas Bučys (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
3256.Žydrūnė Budrytė (Matematika, Raseinių r. Betygalos Maironio gimnazija)
3257.Tėja Černovaitė (Informacinės technologijos, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
3258.Austėja Karbauskytė (Istorija, Šiaulių r. Naisių mokykla)
3259.Goda Barauskaitė (Matematika, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
3260.Jakštas Jokūbas (Anglų kalba, Šakių rajono Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazija)
3261.Gvidas Geštautas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija)
3262.RYTIS JAKAS (Informacinės technologijos, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
3263.Dominykas Kubilius (Matematika, Kauno technikos profesinio mokymo centras)
3264.Dovydas Šumkauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
3265.Erika Krugliakova (Anglų kalba, Jonavos rajono Užusalių pagrindinė mokykla)
3266.Simanavičius Emilijus (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
3267.Aidas Vasiliauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Marijonų gimnazija)
3268.Andrėja Navickaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių "Atžalyno" progimnazija)
3269.Vilius Rimkus (Matematika, Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
3270.Gabija Sargautytė (Anglų kalba, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
3271.Austėja Kajotaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Molėtų pradinė mokykla)
3272.Matias Ragalinskas (Anglų kalba, Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
3273.Dovydas Vasiliūnas (Istorija, Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
3274.Vakaris Liucveitas (Lietuvių kalba ir literatūra, Joniškio r. Skaistgirio gimnazija)
3275.Julius Pilibaitis (Matematika, Klaipėdos Vitės progimnazija)
3276.STEPANAUSKAITĖ AUDRA (Matematika, Vilniaus Balsių progimnazija)
3277.Kostas Jukonis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
3278.Andrėja Navickaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių "Atžalyno" progimnazija)
3279.Greta Valasevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
3280.Nedas Šeškus (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos Marijono Daujoto pagrindinė mokykla)
3281.Ignas Sipavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
3282.Jokūbas Mažeika (Anglų kalba, Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
3283.Viltė Rokaitė (Geografija, Ukmergės r. Pabaisko pagrindinė mokykla)
3284.Greta Pociūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
3285.Tomas Lavrentjevas (Matematika, Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
3286.Žilvita Petrutytė (Anglų kalba, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
3287.Morta (Lietuvių kalba ir literatūra, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
3288.Erikas Žižys (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
3289.Gustė Krauzaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Pajūralio pagrindinė mokykla)
3290.Edmina Kadyte (Anglų kalba, Plungės technologijų ir verslo mokykla)
3291.Evaldas Paškevičiuis (Anglų kalba, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
3292.Armanda Nanartonytė (Fizika, Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
3293.MANTAS BLIUDŽIUS (Fizika, Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykla)
3294.Nojus Arbačiauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Neveronių gimnazija)
3295.Zdanavičiūtė Ieva (Matematika, Radviliškio rajono Baisogalos gimnazija)
3296.Gabrielė Bendžiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
3297.Kęstutis Višinskas (Anglų kalba, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
3298.Tautvydas Žemaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Krašuonos progimnazija)
3299.Julija Baciūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės pirmoji gimnazija)
3300.Ema Atkočaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
3301.Aleksas Šakarvis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Naujininkų mokykla)
3302.Ugnius Antanaitis (Informacinės technologijos, Švenčionių progimnazija)
3303.Giedrius Talijunas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
3304.Meinardas Levinas (Anglų kalba, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3305.Jokūbas Vaickus (Anglų kalba, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
3306.Nojus Krutovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Dainavos progimnazija)
3307.Nedas Lapkauskas (Matematika, Raseinių Šaltinio progimnazija)
3308.Andrėja Sakalauskytė (Matematika, Šiaulių Dainų progimnazija)
3309.Vincas Milkonas (Anglų kalba, Šiaulių Medelyno progimnazija)
3310.Tadas Mačiunskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Marijonų gimnazija)
3311.Audrius Jankevičius (Geografija, Pakruojo r. Lygumų pagrindinė mokykla)
3312.Urtė Krikštaponytė (Geografija, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
3313.Daniel Savieljev (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių r. Pabradės "Žeimenos" gimnazija)
3314.Ivona Pavlovič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
3315.Tomas Grigalevičius (Informacinės technologijos, Kauno "Vyturio" gimnazija)
3316.Jokūbas Zaveckis (Lietuvių kalba ir literatūra, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
3317.Melita Zalanskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Varėnos r. Senosios Varėnos Andriaus Ryliškio pagrindinė mokykla)
3318.Tomas Voronenka (Biologija, pasaulio pažinimas, Jonavos rajono Užusalių pagrindinė mokykla)
3319.Ignas Karpavičius (Matematika, Kelmės rajono Elvyravos pagrindinė mokykla)
3320.Lukas Grochovskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus savivaldybės Grigiškių pradinė mokykla)
3321.Ugnė Gagiškytė (Biologija, pasaulio pažinimas, VGTU inžinerijos licėjus)
3322.Vilius Burakovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų r. Šeštokų mokykla)
3323.Jorūnė Zareckaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
3324.MARCIN ČAPLINSKI (Matematika, Vilniaus r. Rukainių gimnazija)
3325.Ditė Kandelytė (Matematika, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
3326.Kamilė Samulionytė (Geografija, Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
3327.Eimantas Knatauskas (Anglų kalba, Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
3328.Sarapinavičiūtė Dorotėja (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3329.Druteika Rokas (Anglų kalba, Utenos Krašuonos progimnazija)
3330.Augustas Zdanavičius (Matematika, Šilalės r. Obelyno pagrindinė mokykla)
3331.Titas Gabriūnas (Anglų kalba, Rokiškio r. Pandėlio gimnazija)
3332.Emilija Logunovaitė (Matematika, Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
3333.Nojus Šarakojis (Informacinės technologijos, Kauno r. Babtų gimnazija)
3334.Ignas Karpavičius (Anglų kalba, Kelmės rajono Elvyravos pagrindinė mokykla)
3335.Emilija Raziūnaitė (Matematika, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
3336.Mantas Stanius (Lietuvių kalba ir literatūra, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3337.Nikita Kondratovič (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
3338.Vakarė Juodpalytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
3339.Titas Girdvainis (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių r. Nevarėnų pagrindinė mokykla)
3340.Danielius Zinkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija)
3341.Milda Vanesa Kiesutė (Matematika, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
3342.Aleksas Julius Ivanauskas (Matematika, Viešoji įstaiga Vilniaus statybininkų rengimo centras)
3343.Tauras Šaulys (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Palemono gimnazija)
3344.Kasparavičius Šarūnas (Matematika, Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla)
3345.Gabrielė Sėjūnaitė (Matematika, Giedraičių A.Jaroševičiaus gimnazijos Dubingių skyrius)
3346.Edvinas Gaižauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Milikonių progimnazija)
3347.Matas Mustiaca (Lietuvių kalba ir literatūra, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
3348.Klebonaitė Aida (Lietuvių kalba ir literatūra, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
3349.Nojus Geštautas (Anglų kalba, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
3350.Liepa Šaltė (Anglų kalba, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
3351.Petras Skarankevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių profesinio rengimo centras)
3352.Ernestas Sokolovskij (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Lazdynų mokykla)
3353.Rokas Burneika (Anglų kalba, Alytaus rajono Daugų Vlado Mirono gimnazija)
3354.Urtė Vaitkutė (Anglų kalba, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
3355.Amelija Ščiukaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Juventos" progimnazija)
3356.Šneideraitis Marijus (Matematika, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
3357.Gabrielius Pocinas (Anglų kalba, Alytaus Panemunės pagrindinė mokykla)
3358.Eglė Narkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
3359.Lija Brikaitė (Anglų kalba, Kretingos rajono Darbėnų gimnazija)
3360.Neda Alčauskaite (Matematika, Mažeikių Kalnėnų pagrindinė mokykla)
3361.Dominyka Sinkevič (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Nemenčinės K. Parčevskio gimnazija)
3362.Beata Rinkevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
3363.Patricija Girkontaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių "Atžalyno" progimnazija)
3364.Bagušaiė Kamilė (Geografija, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
3365.Rokas Tijūnaitis (Anglų kalba, Telšių "Ateities" progimnazija)
3366.Domantas Pipiras (Biologija, pasaulio pažinimas, Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
3367.Kraujelė Toma (Matematika, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
3368.Austėja Kelpšaitė (Istorija, Jurbarko rajono Eržvilko gimnazija)
3369.Eimantas Kerulis (Biologija, pasaulio pažinimas, Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
3370.Kasparas Čepas (Biologija, pasaulio pažinimas, VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
3371.Dovydas Venckus (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3372.Emilija Guiskaja (Matematika, Švenčionių progimnazija)
3373.Reinis Mednis (Istorija, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
3374.Morta Žaliauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų r. Aštriosios Kirsnos mokykla)
3375.AdasSliuzas (Matematika, Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
3376.Simas Putrius (Matematika, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
3377.Mangirdas Nakrevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
3378.Povilas Mačiulis (Biologija, pasaulio pažinimas, Jurbarko rajono Eržvilko gimnazija)
3379.Žemyna Lekavičiūtė (Geografija, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
3380.Adomas Galinauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio rajono Vadoklių pagrindinė mokykla)
3381.Rytis Buteika (Anglų kalba, Rokiškio r. Obelių gimnazija)
3382.Ugnė Bazenytė (Matematika, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3383.Austėja Skarupskaitė (Matematika, Kėdainių r. Dotnuvos pagrindinė mokykla)
3384.Mėja Buklytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
3385.Ugnė Andruškevičiūtė (Matematika, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
3386.Osvaldas Marcinkevičius (Anglų kalba, Buivydiškių pagrindinė mokykla)
3387.Miglė Ruzgytė (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
3388.Raigardas Kiaurakis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žemynos progimnazija)
3389.Adrija Anglickaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Jurbarko rajono Eržvilko gimnazija)
3390.Jermolajevas Jokūbas (Matematika, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
3391.Ignas Gordynecas (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus)
3392.Džiugas Vaupšas (Biologija, pasaulio pažinimas, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
3393.eddvinas chaminovicius (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų r. Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinė mokykla)
3394.Rokas Kurpaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
3395.Tauras Zubavičius (Informacinės technologijos, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
3396.Jokūbas Kaniušas (Anglų kalba, Švenčionių r. Švenčionėlių Mindaugo gimnazija)
3397.Regimantė Varankevičiūtė (Anglų kalba, Kauno Veršvų gimnazija)
3398.Martynas Nakrevičius (Anglų kalba, Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
3399.Grigorij Agejev (Informacinės technologijos, Vilniaus Aleksandro Puškino vidurinė mokykla)
3400.Aurimas Misiūnas (Matematika, Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazija)
3401.Gabriele Betingyte (Anglų kalba, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
3402.Gabriela Michailova (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Baltupių progimnazija)
3403.Airidas Auksorius (Matematika, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
3404.Marija Gafurova (Informacinės technologijos, Šakių rajono Plokščių mokykla - daugiafunkcis centras)
3405.Jokūbas Ažukas (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų r. Šeštokų mokykla)
3406.Ugnė Pauliukaitytė (Anglų kalba, Kauno Panemunės pradinė mokykla)
3407.Diana Zagorskaitė (Matematika, Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokykla)
3408.Beatričė Kučinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
3409.Gabrielius Maruška (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
3410.Matas Kazakevičius (Matematika, Utenos Vyturių progimnazija)
3411.Joana Jarmolovič (Matematika, Vilniaus lietuvių namai)
3412.Fausta Treigutytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
3413.Laura Liutkutė (Istorija, Kauno Šančių mokykla - daugiafunkcis centras)
3414.Ignas Vybornas (Geografija, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
3415.Neilas Arbūzas (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio r. Obelių gimnazija)
3416.Aivaras (Matematika, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
3417.DEVINAS RAUDYS (Matematika, Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
3418.Modestas Jasaitis (Matematika, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
3419.Viltė Ginietytė (Anglų kalba, Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija)
3420.Elija Celiščeva (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
3421.Nojus Paulauskas (Matematika, Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla Mastaičių skyrius)
3422.Lėja Petkevičiūtė (Matematika, Vilniaus Viršuliškių progimnazija)
3423.Petkutė Urtė (Matematika, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
3424.Mateuš Dainoravičius (Matematika, Vilniaus r. Mickūnų gimnazija)
3425.Kristupas Dudėnas (Biologija, pasaulio pažinimas, "Šaltinėlio" privati mokykla)
3426.Orinta Butvilaitė (Anglų kalba, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
3427.Ugnė Bruožytė (Matematika, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
3428.Oskaras Butrimas (Matematika, Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija)
3429.Austėja Bartkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Dainų progimnazija)
3430.Kamilė Dvilinskaitė (Istorija, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
3431.Kristupas Gelūnas (Matematika, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
3432.Lukas Džiaukštas (Istorija, Švenčionių progimnazija)
3433.Kamilé stuckaite (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Ryto" progimnazija)
3434.Ignas Gordynecas (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus)
3435.Kamile varanauskaite (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Neveronių gimnazija)
3436.Šimanskij Lukaš (Matematika, Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
3437.Matas Gruzdys (Matematika, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
3438.Vaiva Beniušytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
3439.Lukas Gudžinskas (Anglų kalba, Kėdainių Kalbų mokykla)
3440.Gabija Agota Mokšeckaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų r. Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazija)
3441.Eimantas Zavackas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
3442.Mūza Svetickaitė (Anglų kalba, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
3443.Markas Dominykas Bikus (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3444.Golubeva Evelina (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
3445.Justas Titenis (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Krašuonos progimnazija)
3446.Žygimantas Jusevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Elektrėnų savivaldybės Semeliškių gimnazijos Beižionių daugiafunkcis skyrius)
3447.Gabija Sarapinaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
3448.Nikita Kasakovskij (Matematika, Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija)
3449.Neda Gylytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų r. Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės mokykla)
3450.Edvinas Turkus (Chemija, Vilniaus šv. Kristoforo gimnazija)
3451.Erika Krugliakova (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos rajono Užusalių pagrindinė mokykla)
3452.Hermas Maceikis (Anglų kalba, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
3453.Nerijus Juodsnukis (Anglų kalba, Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
3454.Meida Raubaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Medelyno progimnazija)
3455.Matas Azarinskas (Fizika, Utenos Dauniškio gimnazija)
3456.Tadas Zalepuga (Anglų kalba, Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
3457.Adomas Vozgirdas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
3458.Barbora Ona Normantaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
3459.Linas Borunovas (Anglų kalba, Mokykla „Sokratus“)
3460.Nojus Aužbikavičius (Informacinės technologijos, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
3461.Matas Duoba (Matematika, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
3462.Gabrielė Mikalajūnaitė (Matematika, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
3463.Dena Koveraitė (Anglų kalba, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
3464.Atėnė Rimkutė (Anglų kalba, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
3465.Peseckis Jonas (Anglų kalba, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3466.Gabija Januškytė (Geografija, Šiaulių Dainų progimnazija)
3467.Anela Klovaitė (Anglų kalba, Akmenės r. Kruopių pagrindinė mokykla)
3468.Miglė Diržinauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Širvintų pradinė mokykla)
3469.Evelina Matukaite (Anglų kalba, Švenčionių progimnazija)
3470.Jokūbas Bindokas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio pradinė mokykla)
3471.Jonas Jokilaitis (Matematika, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
3472.Pijus Savukynas (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų r. Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija)
3473.Urtė Dambrauskaitė (Anglų kalba, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
3474.Elzė Stanaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
3475.Anastasija Jegorova (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
3476.Kristupas Klovas (Matematika, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
3477.Urbonas Gantas (Matematika, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
3478.Grantas Rinkevičius (Matematika, Alytaus Dainavos progimnazija)
3479.Vilius Rimkus (Geografija, Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
3480.Laimonas Gricius (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės r. Alsėdžių S. Narutavičiaus gimnazija)
3481.Eivinas Marcelis (Biologija, pasaulio pažinimas, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
3482.Gerda Brazaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla)
3483.Darius Petraitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
3484.Laurynas Jevdokūninas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus r. Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazija)
3485.Augustina Naruševičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus „Genio“ progimnazija)
3486.Vytenis Vaškevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
3487.Samanta Sabalytė (Matematika, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
3488.DEIVIDAS GUDŽINSKAS (Matematika, Panevėžio rajono Velžio gimnazija)
3489.Adamas Zaborovskij (Biologija, pasaulio pažinimas, Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
3490.Augustė Medzevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3491.Liepa Sasnauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3492.Tomas Babelis (Fizika, Utenos Rapolo Šaltenio progimnazija)
3493.Domas Morlencas (Matematika, Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija)
3494.Domilis Legeika (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
3495.Arnas Guliavičius (Anglų kalba, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
3496.Lukas Pranys (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija)
3497.Mindaugas Katilius (Anglų kalba, Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla)
3498.Jokūbas Raižys (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių rajono Labūnavos pagrindinė mokykla)
3499.Dainora Gelažiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Biržų r. Vabalninko Balio Sruogos gimnazija)
3500.Matas Vaivada (Matematika, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
3501.Vakaris Bartkus (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3502.Ugnius Mamaniškis (Anglų kalba, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
3503.Eitvydas Pudžmys (Anglų kalba, Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
3504.Domas Baltrukovičius (Anglų kalba, Širvintų "Atžalyno" progimnazija)
3505.Ugnius Čeplinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus r. Simno gimnazija)
3506.Milana Iljina (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų r. Jašiūnų Mykolo Balinskio gimnazija)
3507.Niuklytė Audronė (Lietuvių kalba ir literatūra, Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras)
3508.Rokas Mankauskas (Anglų kalba, Panevėžio "Minties" gimnazija)
3509.Titas Tyla (Biologija, pasaulio pažinimas, Anykščių r. Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras)
3510.Robert Vrublevičs (Matematika, Zarasų r. Turmanto pagrindinė mokykla)
3511.Amelija Šimkutė (Anglų kalba, Šiaulių Gegužių progimnazija)
3512.Erikas Abrutis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos rajono Baublių mokykla-daugiafunkcis centras)
3513.Magdalena Glazko (Anglų kalba, Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
3514.Domantas Gurskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Milikonių progimnazija)
3515.Gerda Brazaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla)
3516.Vitas Adomaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
3517.Airida Vaičiulytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
3518.Alina Poleščuk (Matematika, Šiaulių "Santarvės" gimnazija)
3519.Matas Gegeckas (Matematika, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
3520.Tadas Aninkevičius (Matematika, Šiaulių Dainų progimnazija)
3521.Katrina Svilaitė (Matematika, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
3522.Paulius Bakans (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Balsių progimnazija)
3523.Arestida Rupeikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės r. Alsėdžių S. Narutavičiaus gimnazija)
3524.Danielė Bačiūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Vilkijos gimnazija)
3525.Arnas Leušinas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Babtų gimnazija)
3526.Paškevičius Aronas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
3527.Justas Spudys (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
3528.Asvėja Šlapelytė (Matematika, Kupiškio r. Skapiškio pagrindinė mokykla)
3529.Emilija Vaščiūnaitė (Matematika, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
3530.Indrė Marcinkevičiūtė (Matematika, Marijampolės sav. Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija)
3531.Pijus Pakusas (Anglų kalba, Palangos pradinė mokykla)
3532.Adolis Ališauskas (Anglų kalba, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
3533.Denis Chaikin (Fizika, Viešoji įstaiga Elektrėnų profesinio mokymo centras)
3534.Gabija Lukoševičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Jurbarko Naujamiesčio progimnazija)
3535.Gabrielė Volskaitė (Chemija, Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
3536.Pijus Juočas (Matematika, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
3537.Šerepka Klaudijus (Anglų kalba, Rokiškio r. Pandėlio gimnazija)
3538.Gabija Petrikauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
3539.Brigita Ruseckaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Giedraičių A.Jaroševičiaus gimnazijos Dubingių skyrius)
3540.Naidas Gailiušis (Matematika, Panevėžio rajono Velžio gimnazija)
3541.Danielius Balukonis (Anglų kalba, Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
3542.Kristina Katelynaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
3543.Džiugas Tamašauskas (Istorija, Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija)
3544.Dilanas Bartoševič (Informacinės technologijos, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
3545.AmelijaSidorova (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
3546.Mindaugas Brokas (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
3547.Martynas Bučys (Matematika, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
3548.Smiltė Statkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Akmenės r. Kruopių pagrindinė mokykla)
3549.Kristupas Jocius (Anglų kalba, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
3550.Laurynas Jonavičius (Anglų kalba, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
3551.Gilvydas Jakštas (Matematika, Kauno Rokų gimnazija)
3552.Danas Gečys (Anglų kalba, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
3553.Vainora Krugždaitė (Anglų kalba, Kaišiadorių r. Rumšiškių A. Baranausko gimnazija)
3554.Rokas Mikšta (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių rajono Kriūkų mokykla)
3555.Nerijus Antropikas (Lietuvių kalba ir literatūra, Giedraičių A.Jaroševičiaus gimnazijos Dubingių skyrius)
3556.Motiejus Viltrakis (Lietuvių kalba ir literatūra, Riešės gimnazija)
3557.Dominykas Baltrušaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3558.Viktorija Mackevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
3559.Saulė Levickaitė (Anglų kalba, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
3560.Mangirdas Macijauskas (Matematika, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
3561.Matas Okulevičius (Geografija, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3562.Gleb Rusakevič (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Rudaminos F. Ruščico gimnazija)
3563.Emilija Maskelytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės Mokolų mokykla-darželis)
3564.Grubliauskaitė Geistė (Matematika, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
3565.Mantė Rekašiutė (Anglų kalba, Telšių "Kranto" progimnazija)
3566.Danas Bernatonis (Anglų kalba, Vilniaus Baltupių progimnazija)
3567.Rugilė Damaševičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokykla)
3568.Karina Lėjytė (Anglų kalba, Joniškio r. Žagarės gimnazija)
3569.Eva Lavrinovič (Matematika, Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro gimnazija)
3570.Audrius Klusas (Informacinės technologijos, Šiaulių Medelyno progimnazija)
3571.Astijus Kisielius (Chemija, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
3572.Konstantin Gutarenko (Matematika, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
3573.Matas Vainauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
3574.Eimantas Pazikas (Anglų kalba, Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
3575.Bikniūtė Greta (Anglų kalba, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
3576.Eivinas Bukauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
3577.Ivona Doveiko (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
3578.Urtė Linkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
3579.Akvilė Bajarčiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Palemono gimnazija)
3580.Mindaugas Samulionis (Istorija, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
3581.Eligijus Ponyčius (Biologija, pasaulio pažinimas, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
3582.Augustė Junkarytė (Anglų kalba, Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
3583.Gustas Vaičiūnas (Matematika, Vilkaviškio rajono Kybartų mokykla-darželis "Ąžuoliukas")
3584.Greičis Martynas (Anglų kalba, Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
3585.Saulius Vaškys (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių "Kranto" progimnazija)
3586.Denis Ignaševič (Lietuvių kalba ir literatūra, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
3587.Nojus Tautavičius (Matematika, Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
3588.Nojus Raudys (Fizika, Riešės gimnazija)
3589.Minija Batutytė (Informacinės technologijos, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
3590.Raminta Gurgždaitytė (Anglų kalba, Vilkaviškio rajono Pajevonio pagrindinė mokykla)
3591.Šarūnas Barauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
3592.Vaidotas Gudaitis (Matematika, Kaišiadorių r. Pravieniškių Stasio Tijūnaičio pagrindinė mokykla)
3593.Austėja Paulauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3594.Deividas Gailiušis (Matematika, Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija)
3595.Akvilė Žilinskaitė (Anglų kalba, Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
3596.Smiltė Daujotaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
3597.Faustas Liubinas (Anglų kalba, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
3598.Matas Laurinaitis (Anglų kalba, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
3599.Skirmantas Strašinskas (Anglų kalba, Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
3600.Vilius Bubinas (Istorija, Lazdijų r. Šeštokų mokykla)
3601.Smiltė Mokolaitė (Matematika, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
3602.Raigardas Mikalajūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Gabijos gimnazija)
3603.Modestas Povilėnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Sietuvos" progimnazija)
3604.Lukas Džiaukštas (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių progimnazija)
3605.Ieva Sidabraite (Informacinės technologijos, Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla)
3606.Lukas Milinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija)
3607.Mėta Adomaitytė (Informacinės technologijos, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3608.Faustas Pivoriūnas (Geografija, Zarasų r. Dusetų Kazimiero Būgos gimnazija)
3609.Airida Alaveckaitė (Fizika, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
3610.Darija Raudeliūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
3611.Domantas Pakarna (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
3612.Gabrielė Ciprisevičiūtė (Matematika, Kalvarijos sav. Akmenynų pagrindinė mokykla)
3613.Lukrecijus Griškoitis (Informacinės technologijos, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
3614.Nikita Ušanovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Žaros" gimnazija)
3615.Agnė Čibirkaite (Matematika, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
3616.Marija Majauskaite (Informacinės technologijos, Vilniaus „Genio“ progimnazija)
3617.Greta Žemaitaitytė (Matematika, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3618.Benas Šapola (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
3619.Tatjana Kaneva (Matematika, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
3620.Gabrielė Volskaitė (Fizika, Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
3621.Vytautas Apšega (Matematika, Riešės gimnazija)
3622.Paulius Norkūnas (Matematika, Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
3623.Benas Gumbrys (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
3624.Beata Lukaševičiūtė (Anglų kalba, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
3625.Emilija Bukėnaitė (Anglų kalba, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
3626.Deividas Židžiūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
3627.Robertas Alekna (Matematika, Panevėžio pradinė mokykla)
3628.Jarmolavičius Arnas (Istorija, Šiaulių Dainų progimnazija)
3629.Dija Šapnagytė (Matematika, Panevėžio „Aušros“ progimnazija)
3630.Rytė Šlipaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3631.Uščinaitė Viltė (Geografija, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
3632.Emilija Juodeikytė (Matematika, Šiaulių Dainų progimnazija)
3633.Jovydas Vilčiauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Joniškio "Saulės" pagrindinė mokykla)
3634.Leonardas Trokinas (Informacinės technologijos, Vilkaviškio rajono Pajevonio pagrindinė mokykla)
3635.Mantas Sakalauskas (Geografija, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
3636.Jokūbas Rupšys (Matematika, Marijampolės Marijonų gimnazija)
3637.Titas Karimžanov (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
3638.Goda Kavaliauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
3639.Mindaugas Diksas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
3640.Ilja Botkin (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
3641.Luknė Plėdytė (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ "Saulės" privati gimnazija)
3642.Jakub Lapackas (Anglų kalba, Vilniaus r. Eitminiškių pagrindinė mokykla)
3643.Arijana Kiprijanovič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Santaros" gimnazija, progimnazija)
3644.Marius Burokas (Matematika, Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
3645.Jokūbas Merliūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Zoknių progimnazija)
3646.Matas Šatkauskas (Matematika, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
3647.Agnietė Vyskupaitytė (Anglų kalba, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
3648.Elzė Packevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
3649.Danielė Svetlauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
3650.Justė Dovainytė (Geografija, Gargždų "Minijos" progimnazija)
3651.Greta Ivaško (Matematika, Vilniaus r. Rudaminos F. Ruščico gimnazija)
3652.Aušra Butkutė (Anglų kalba, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3653.SERGEJ GONČAROV (Matematika, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
3654.Augustas Juozaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla)
3655.Gintarė Žiobakaitė (Matematika, Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
3656.Rojus Pečiukonis (Anglų kalba, Vilkaviškio pradinė mokykla)
3657.Petras Lukas Baravykas (Biologija, pasaulio pažinimas, Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija)
3658.Augustina Davainytė (Informacinės technologijos, Rokiškio r. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
3659.Dovydas Narbutas (Matematika, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
3660.tautvydas paškonis (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių progimnazija)
3661.Sofija Vetoškina (Anglų kalba, Vilniaus "Saulėtekio" mokykla-daugiafunkcis centras)
3662.Martynas Vizbara (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3663.Anastasiya Komar (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų "Santarvės" gimnazija)
3664.Mažvydas Ežerskis (Matematika, Vilniaus Viršuliškių progimnazija)
3665.Vakaris Rasickas (Matematika, Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
3666.Adelė (Anglų kalba, Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazija)
3667.kamilia raiszite (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Zujūnų gimnazija)
3668.Simonas Ulevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės sav. Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija)
3669.Beatričė Balšaitytė (Matematika, Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla Mastaičių skyrius)
3670.Modestas Kulešas (Istorija, Švenčionių progimnazija)
3671.Joris Mockevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Baltupių progimnazija)
3672.Kajus Klimas (Matematika, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
3673.Kostas Samochinas (Matematika, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
3674.Eulalija Bitė Čivilytė (Istorija, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
3675.Neda Žuvininkaitė (Matematika, Birštono gimnazija)
3676.Nikita Ušanovas (Informacinės technologijos, Vilniaus "Žaros" gimnazija)
3677.Evaldas Vasiliauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija)
3678.Mantvydas Čiuta (Geografija, Telšių rajono Žarėnų "Minijos" pagrindinė mokykla)
3679.Gustė Kolyčiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
3680.Simonas Porutis (Istorija, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3681.Mantas Jakseboga (Biologija, pasaulio pažinimas, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
3682.Gytis Lukoševičius (Istorija, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
3683.Viltė Rokaitė (Matematika, Ukmergės r. Pabaisko pagrindinė mokykla)
3684.Četvertinskas Haris (Informacinės technologijos, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
3685.Eimantas Jucevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Veršvų gimnazija)
3686.Brigita Ruseckaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Giedraičių A.Jaroševičiaus gimnazijos Dubingių skyrius)
3687.Kajus Palickaitis (Anglų kalba, Kauno Milikonių progimnazija)
3688.Rugilė Venslovaitė (Anglų kalba, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
3689.Ignas Velička (Anglų kalba, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
3690.Monika Skairytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Balsių progimnazija)
3691.Simona Mickutė (Geografija, Šiaulių Gegužių progimnazija)
3692.Salvinski Tomaš (Matematika, Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
3693.Martynas Poškus (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
3694.Evelina Vasiliauskaitė (Matematika, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
3695.Vesta Žalneriūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3696.Nojus Oleškevičius (Matematika, Vilniaus Balsių progimnazija)
3697.Skaistė Matiušinaitė (Matematika, Kauno Rokų gimnazija)
3698.Saulė Šiaulytė (Matematika, Molėtų pradinė mokykla)
3699.Laurynas Jonavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
3700.Darija Gerdauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Žibų pradinė mokykla)
3701.Andrius Pinkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių rajono Kriūkų mokykla)
3702.Alesija Šiaulytytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Endriejavo pagrindinė mokykla)
3703.Emilija Vaščiūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
3704.Elzė Barysaitė (Anglų kalba, Vilniaus Baltupių progimnazija)
3705.Taurinas Macianskis (Matematika, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija Tiskūnų Juozo Urbšio skyrius)
3706.Azzurra Cotticelli (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės vyskupo Motiejaus Valančiaus pradinė mokykla)
3707.Patrycja Jakutovič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
3708.Vitalija Gudelytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3709.Dominykas Deltuva (Matematika, Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
3710.Ema Kližentytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
3711.Laurynas Volungevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, VGTU inžinerijos licėjus)
3712.Julius Marcinkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų r. Išlaužo pagrindinė mokykla)
3713.Edas Tiškus (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
3714.Kajus Garionis (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio rajono Dembavos progimnazija)
3715.Vitas Adomaitis (Anglų kalba, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
3716.Marius Plečkaitis (Matematika, Klaipėdos Vydūno gimnazija)
3717.Auksė Sakauskaitė (Istorija, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
3718.Aurimas Misiūnas (Anglų kalba, Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazija)
3719.Lukas Matonis (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
3720.Diana Ismailovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Fabijoniškių mokykla)
3721.Emilija Vasiliauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3722.Gustas Graželis (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3723.Viltė Malinauskaitė (Matematika, Šiaulių Salduvės progimnazija)
3724.Raigardas Povilaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
3725.Armandas-Jonas Kiršis (Informacinės technologijos, Akmenės rajono Papilės Simono Daukanto gimnazija)
3726.Štrimaitis Žygimantas (Matematika, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
3727.Vainius Juozas Žalalis (Informacinės technologijos, Molėtų pradinė mokykla)
3728.Luka Damidavičiūtė (Informacinės technologijos, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
3729.Edvard Karpovič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
3730.Lukas Pradedovčius (Lietuvių kalba ir literatūra, Riešės gimnazija)
3731.Agnius Jankaitis (Matematika, Joniškio r. Gasčiūnų pagrindinė mokykla)
3732.Ragauskaitė Adriana (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Aukštakalnio progimnazija)
3733.Augustinas Kaselis (Anglų kalba, Ukmergės rajono Deltuvos pagrindinė mokykla)
3734.Monika Skersytė (Matematika, Kretingos rajono Salantų gimnazija)
3735.Arnas Vizbarka (Anglų kalba, Biržų technologijų ir verslo mokymo centras)
3736.Augustinas Danius (Informacinės technologijos, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
3737.Arvydas Žutautas (Matematika, Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
3738.Saulė Šiaulytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Molėtų pradinė mokykla)
3739.Simonas Šileikis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
3740.Kaniušaitė Akvilė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
3741.Armandas Mekšriūnas (Anglų kalba, Jurbarko rajono Eržvilko gimnazija)
3742.Povilas Bakučionis (Istorija, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3743.Karolis Mačiulaitis (Matematika, Vilkaviškio rajono Pilviškių "Santakos" gimnazija)
3744.Kostas Žukauskas (Matematika, Elektrėnų pradinė mokykla)
3745.Žilvinas Grigonis (Geografija, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
3746.Sofija Ismailovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Fabijoniškių mokykla)
3747.ADOMAS BLIUJUS (Matematika, Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
3748.Ugnius Gasiūnas (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus)
3749.Mėta Čepukaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
3750.Vidas Juras Žabinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
3751.Emilija Šapovalova (Anglų kalba, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
3752.Urtė Šlepikaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus savivaldybės Grigiškių pradinė mokykla)
3753.Viktorija Ragauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Fabijoniškių mokykla)
3754.Lukas Biržinis (Geografija, Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
3755.Armanda Nanartonytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
3756.Gabija Zaleckytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Veršvų gimnazija)
3757.Povilas Bagužis (Matematika, Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
3758.Rugilė Siniavskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų r. Paluknio "Medeinos" gimnazija)
3759.Urtė Žižytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
3760.Urtė Vaitkutė (Matematika, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
3761.Lukas Dauderis (Informacinės technologijos, Kauno Milikonių progimnazija)
3762.Paulius Šimkevičius (Matematika, Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
3763.Andrėja Šėparytė (Matematika, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
3764.Austėja Lelytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
3765.Adrijus Rusinovič (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Milikonių progimnazija)
3766.Gabija Kaselytė (Anglų kalba, Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
3767.Aušra Urbštanavičiūtė (Chemija, Ukmergės "Šilo" pagrindinė mokykla)
3768.Lukas Butkus (Matematika, Telšių "Ateities" progimnazija)
3769.Marijonas Velykis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
3770.Vija Mikužaitė (Anglų kalba, Akmenės rajono Papilės Simono Daukanto gimnazija)
3771.Andrius Gasiukevičius (Anglų kalba, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
3772.Meda Gutauskaitė (Anglų kalba, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
3773.Aidas Babravičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Marijonų gimnazija)
3774.Tomas Paulius Volikas (Istorija, Šiaulių Ragainės progimnazija)
3775.Dubikaltis Armandas (Istorija, Šiaulių Dainų progimnazija)
3776.Četvertinskas Haris (Matematika, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
3777.Gustas Auksorius (Matematika, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3778.Eimantas Rumbutis (Anglų kalba, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
3779.Goda Šašytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
3780.Dominykas Cimbleris (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
3781.Vesta Seliavaitė (Anglų kalba, Kėdainių "Atžalyno" gimnazija)
3782.Tomas Petrulevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
3783.Lukas Čižinauskas (Matematika, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
3784.Paulius Baliuckas (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3785.Svajūnas Darijus Dapšys (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių rajono Tryškių Lazdynų Pelėdos gimnazija)
3786.Urtė Lesnikauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Viršuliškių progimnazija)
3787.Kašėtaitė Arijelė (Anglų kalba, Alytaus „Volungės“ progimnazija)
3788.Daniel Stankevič (Matematika, Vilniaus Lazdynų mokykla)
3789.Greta Stuopelytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos Marijono Daujoto pagrindinė mokykla)
3790.Aistis Šyrovas (Matematika, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3791.Tomas Neil Hood (Anglų kalba, Vilniaus Fabijoniškių mokykla)
3792.Gabija Čeponytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija)
3793.Pijus Sakalauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
3794.Deividas Vėlius (Matematika, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
3795.Martynas Nakrevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
3796.Paulius Bauža (Matematika, Kelmės r. Vaiguvos V. Šimkaus pagrindinė mokykla)
3797.Karolina Usonyte (Matematika, Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
3798.Tautvydas Purvinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
3799.Diana Saulytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
3800.Tadas Mačiunskas (Istorija, Marijampolės Marijonų gimnazija)
3801.Vytautas Mackonis (Matematika, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
3802.Emilija Samuilytė (Matematika, Raseinių r. Gylių mokykla-daugiafunkcis centras)
3803.Urtė Mačerauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
3804.Jokubauskaitė Giedrė- Viltė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių r. Miegėnų pagrindinė mokykla)
3805.Gabija Razmytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių pradinė mokykla)
3806.Erikas Tomaševič (Matematika, Viešoji įstaiga Vilniaus statybininkų rengimo centras)
3807.Vesta Varanauskaitė (Matematika, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
3808.Balys Stankevičius (Matematika, Klaipėdos Vitės progimnazija)
3809.Adriana Andrikaitė (Anglų kalba, Kretingos Marijono Daujoto pagrindinė mokykla)
3810.Maja Višnevskaja (Istorija, Šalčininkų r. Baltosios Vokės Elizos Ožeškovos vidurinė mokykla)
3811.Gabrielė Gudėnaitė (Anglų kalba, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
3812.Domantas Milevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
3813.Gintvidas Boza (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus profesinio rengimo centras)
3814.Kamilė Kužmarskytė (Anglų kalba, Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
3815.Simonas Zelevas (Istorija, Utenos Krašuonos progimnazija)
3816.Gordej Zubkov (Matematika, Visagino "Gerosios vilties" progimnazija)
3817.Tomas Petrulevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
3818.Karolis Urbaitis (Anglų kalba, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
3819.Aldas Matulevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla)
3820.Rokas Povilaitis (Anglų kalba, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3821.Helena Korenevskytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
3822.Ajus Berniūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
3823.Meda Malinkinaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3824.Den Monsovskij (Matematika, Šiaulių "Santarvės" gimnazija)
3825.Miglena Petraitytė (Anglų kalba, Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinė mokykla)
3826.GabrielėTonkūnaitė (Matematika, Panevėžio rajono Piniavos mokykla-darželis)
3827.Danielė Voloncevičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
3828.Dominykas Klevas (Matematika, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
3829.Nikas Umbrasas (Anglų kalba, Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
3830.Vesta Giedrytė (Matematika, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
3831.Deividas Šiugžda (Matematika, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3832.Amina Beganskaitė (Anglų kalba, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
3833.Rosita Miškinytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
3834.Raigardas Mikalajūnas (Matematika, Vilniaus Gabijos gimnazija)
3835.Laura Kamandulytė (Anglų kalba, Alytaus „Volungės“ progimnazija)
3836.Žygimantas Augustas Jurkšaitis (Istorija, Tauragės Tarailių progimnazija)
3837.Agota Darulytė (Anglų kalba, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
3838.Ela Vyniautė (Lietuvių kalba ir literatūra, Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
3839.Liutauras Genys (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės r. Katyčių pagrindinė mokykla)
3840.Orintas Girtautas (Matematika, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
3841.Povilas Mačiulis (Istorija, Jurbarko rajono Eržvilko gimnazija)
3842.Dominykas Dobrovolskis (Anglų kalba, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3843.Augustas Arlauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla)
3844.Lukas Kereišis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
3845.Aistė Vareikaitė (Anglų kalba, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
3846.Kamilė Matiejauskytė (Matematika, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
3847.Patricija Pranciulytė (Anglų kalba, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
3848.Justas Augustauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Dainavos progimnazija)
3849.Raigardas Kiaurakis (Matematika, Vilniaus Žemynos progimnazija)
3850.Rokas Morkūnas (Matematika, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
3851.Patricija Bylinskaja (Anglų kalba, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
3852.Maksim Žalkovskij (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
3853.Justas Žiūrys (Matematika, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3854.Breivo Rafal (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
3855.Dominik Tomaševič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
3856.Pijus Geštautas (Matematika, Plungės "Babrungo" pagrindinė mokykla)
3857.Ąžuolas Karpiejus (Matematika, Alytaus rajono Daugų Vlado Mirono gimnazija)
3858.Dziolana Moškalo (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Adomo Mickevičiaus licėjus)
3859.Armanda Nanartonytė (Anglų kalba, Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
3860.Viltė Budraitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
3861.Ernestas Bartusevičius (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
3862.Srėbalius Margiris (Biologija, pasaulio pažinimas, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
3863.Kajus Pacauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ "Saulės" privati gimnazija, Ikimokyklinis ir pradinis ugdymas)
3864.Ugnė Lanauskaitė (Istorija, Kauno r. Babtų gimnazija)
3865.Dovydas Žoštautas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
3866.Pijus Slavinskas (Matematika, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
3867.Augustė Jankauskaitė (Informacinės technologijos, Prienų r. Išlaužo pagrindinė mokykla)
3868.Martynas Navickas (Informacinės technologijos, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
3869.Kasparas Vaškelis (Lietuvių kalba ir literatūra, KTU inžinerijos licėjus)
3870.Gabija Balciute (Matematika, Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
3871.Domantas Jankaitis (Geografija, Joniškio r. Gasčiūnų pagrindinė mokykla)
3872.Flavija Akutaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
3873.Matas Šulcas (Biologija, pasaulio pažinimas, Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
3874.Deividas Katinas (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
3875.Džiugas Bartkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3876.DAINA GREICIŪNAITĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio rajono Velžio gimnazija)
3877.Deimantė Januškevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
3878.IEVA BALTRAMAITYTĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
3879.Emilis Vizbickas (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Krašuonos progimnazija)
3880.Vilija Radzevičiūtė (Matematika, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
3881.Smiltė Simonavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
3882.Silvija Matulvičiūtė (Anglų kalba, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
3883.Aleksandra Košeleva (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
3884.Emilija Kazakauskaitė (Anglų kalba, Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
3885.Luknė Vaitkevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
3886.Rapolas Kalinauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
3887.Eglė Mažutytė (Anglų kalba, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
3888.Viktorija Savickytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
3889.Kotryna Leonaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
3890.Rūta Ruplėnaitė (Matematika, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
3891.Eivinas Marcelis (Matematika, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
3892.Rugilė Velepolskaitė (Matematika, Alytaus Dainavos progimnazija)
3893.Karolis Kurmanavičius (Geografija, Alytaus r. Pivašiūnų gimnazija)
3894.Silvija Akmenskaitė (Anglų kalba, Jonavos "Lietavos" pagrindinė mokykla)
3895.TOMAS ZAKAREVIČIUS (Informacinės technologijos, Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
3896.Kamilė Dvilinskaitė (Matematika, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
3897.Aurita Slavinskaitė (Anglų kalba, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
3898.Ramunė Lukaševičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3899.Gabija Žakauskaitė (Matematika, Lazdijų r. Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės mokykla)
3900.Lukas Stauskas (Anglų kalba, Vilniaus Simono Konarskio mokykla)
3901.Mykolas Logminas (Matematika, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
3902.Tomas Vilkaitis (Istorija, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
3903.Šertvytis Lukas (Matematika, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
3904.Gerda Brazaitė (Anglų kalba, Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla)
3905.Kviliūnaitė Joana (Informacinės technologijos, Riešės gimnazija)
3906.Matas Mackevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
3907.Povilas Rudakas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
3908.Andrius Gasiukevičius (Fizika, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
3909.Aistė Butautaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
3910.Simas Paulauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
3911.Edgaras Viskintas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės r. Švėkšnos "Saulės" gimnazija)
3912.Konstancija Kėvišaitė (Anglų kalba, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
3913.Goda Kavaliauskaitė (Anglų kalba, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
3914.Linas Janulevičius (Matematika, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
3915.Kotryna Gelūnaitė (Matematika, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
3916.Rokas Neverdauskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
3917.Diana Saulytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
3918.Aleksija Mikolaitytė (Anglų kalba, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
3919.Kevinas Naklonovs (Matematika, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
3920.Gabija Zalcaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
3921.Evelina Eidukaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
3922.Tilvikas Benas (Matematika, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
3923.Kamilė Stočkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
3924.Vesta Varanauskaitė (Anglų kalba, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
3925.Kamilė Bisikirskaitė (Matematika, Prienų r. Jiezno gimnazija)
3926.Kajus Palickaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių progimnazija)
3927.Jurgis Savickas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Šančių mokykla - daugiafunkcis centras)
3928.Ervinas Gabrielius Vylimaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
3929.ROKAS RUPŠYS (Lietuvių kalba ir literatūra, Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
3930.Dilanas Bartoševič (Matematika, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
3931.Aistė Vailionytė (Istorija, Alytaus Likiškėlių progimnazija)
3932.Kęstutis Girskis (Matematika, Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis Šylių skyrius)
3933.Justina Žvibaitė (Matematika, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
3934.Ugnė Karžinauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
3935.Gabrielė Skirmantaitė (Matematika, Telšių "Atžalyno" progimnazija)
3936.Rėjus Vasiliauskas (Matematika, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3937.DANIELA LUNIOVA (Lietuvių kalba ir literatūra, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
3938.Dominyka Pociūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
3939.Kevinas Naklonovs (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
3940.Ąžuolas Narbutas (Matematika, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
3941.Arnas Juozapavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
3942.Augustas Batulevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio pradinė mokykla)
3943.Emilis Petronis (Matematika, Utenos Krašuonos progimnazija)
3944.Agatas Juškevičius (Matematika, Kaišiadorių r. Rumšiškių A. Baranausko gimnazija)
3945.Kamilė Ramanauskaitė (Matematika, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
3946.Gustas Savickas (Anglų kalba, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
3947.Aistė Justinavičiūtė (Anglų kalba, Birštono gimnazija)
3948.Skaiva Matijoškaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Varėnos r. Panočių pagrindinė mokykla)
3949.Gerda Marcinkevičiūtė (Informacinės technologijos, Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
3950.Mykolas Budzevičius (Matematika, Širvintų pradinė mokykla)
3951.Amanda Truskauskė (Anglų kalba, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
3952.ieva brazinskaite (Anglų kalba, Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
3953.Ivona Doveiko (Istorija, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
3954.Gustė Pavasarytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
3955.Lukas Stauskas (Informacinės technologijos, Vilniaus Simono Konarskio mokykla)
3956.Evald Černiavski (Anglų kalba, Vilniaus r. Rudaminos F. Ruščico gimnazija)
3957.Ema Gelčytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
3958.Oktavija Buzaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
3959.Arminas Narbutas (Matematika, Palangos pradinė mokykla)
3960.Rokas Rinkevičius (Istorija, Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
3961.Paulius Budvytis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
3962.Laura Liutkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Šančių mokykla - daugiafunkcis centras)
3963.Grigorij Agejev (Matematika, Vilniaus Aleksandro Puškino vidurinė mokykla)
3964.Rokas Žiburys (Matematika, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
3965.Emilija Kocytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija)
3966.Elija Aleksandravičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
3967.Simas Putrius (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
3968.Eimantas Vilčinskas (Matematika, Vilniaus "Genio" progimnazija)
3969.Eglė Augulytė (Matematika, Vilniaus Balsių progimnazija)
3970.Kirovskaja Viktorija (Anglų kalba, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos gimnazija)
3971.Medeikytė Rugilė (Anglų kalba, Šiaulių Dainų progimnazija)
3972.Agatas Juškevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Rumšiškių A. Baranausko gimnazija)
3973.Miglė Jaudzemaitė (Informacinės technologijos, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
3974.Arminas Ruskonis (Matematika, Utenos Rapolo Šaltenio progimnazija)
3975.Simonas Porutis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3976.Stanaitis Eivydas (Anglų kalba, Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinė mokykla)
3977.Simona Zdanavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
3978.Augustinas Grybauskas (Matematika, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
3979.Matas Virkovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
3980.Nojus Kvedaras (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
3981.Nojus Arbačiauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
3982.Anupras Žabas (Biologija, pasaulio pažinimas, VGTU inžinerijos licėjus)
3983.Vilius Lizunovas (Matematika, Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
3984.Viltė Žilėnaitė (Anglų kalba, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
3985.Nojus Jakubauskas (Matematika, Kauno Veršvų gimnazija)
3986.Goda Sidaravičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
3987.Rugilė Velepolskaitė (Informacinės technologijos, Alytaus Dainavos progimnazija)
3988.Aistė Činčikaitė (Matematika, Švenčionių pradinė mokykla)
3989.Tomas Rachmanovas (Anglų kalba, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
3990.Danielė Keturakytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kazlų Rūdos sav. Plutiškių gimnazija)
3991.Julius Šilinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3992.Lukas Kavolis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3993.Gvozdov Artiom (Matematika, Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
3994.Austėja Sirvydaitė (Matematika, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3995.Monika Sanevičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
3996.Gytis Radzevičius (Matematika, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
3997.Guoda Mataitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
3998.Dominykas Plakys (Matematika, Šiaulių r. Naisių mokykla)
3999.Justas Budinas (Matematika, Viešoji įstaiga "Smalsieji pabiručiai")
4000.Freibergis Airidas (Matematika, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
4001.Lukas Bikulčius (Biologija, pasaulio pažinimas, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
4002.Angelina Aniulytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių r. Ariogalos gimnazija)
4003.Justinas Riauka (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Veršvų gimnazija)
4004.Viltė Šiaulytė (Matematika, Molėtų pradinė mokykla)
4005.Simonas Ulevičius (Matematika, Marijampolės sav. Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija)
4006.Anastasija Pačkovskaja (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija)
4007.Andrėja Gaidžiūnaitė (Anglų kalba, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
4008.Kviliūnaitė Joana (Lietuvių kalba ir literatūra, Riešės gimnazija)
4009.Jonas Jogminas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
4010.Tautvilė Zavadzkytė (Matematika, Šiaulių r. Šilėnų mokykla)
4011.Dovydas Mikalauskas (Matematika, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
4012.Monika Bendikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Aukuro" gimnazija)
4013.Ainė Razgūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Molėtų pradinė mokykla)
4014.Nojus Motekaitis (Matematika, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
4015.Sintija Šeputyte (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
4016.Pipiraitė Rugilė (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Aukštakalnio progimnazija)
4017.Paulius Poloneičikas (Anglų kalba, Kretingos Simono Daukanto progimnazija)
4018.Austėja Karbauskytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Naisių mokykla)
4019.Klaudija Mulskyte (Matematika, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
4020.Elinga Zakaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
4021.Vakaris Aleksandravičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
4022.Dovydas Pupliauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Veršvų gimnazija)
4023.Andrėja Šėparytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
4024.Kamilė Aleksejevaitė (Matematika, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
4025.Karina Jarmolovič (Anglų kalba, Vilniaus r. Nemenčinės K. Parčevskio gimnazija)
4026.smilte klevaite (Lietuvių kalba ir literatūra, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
4027.Saulius Klenauskas (Matematika, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
4028.Povilas Bagdonavičius (Matematika, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
4029.Matas Kiseliovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Elektrėnų pradinė mokykla)
4030.Grantas Rinkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dainavos progimnazija)
4031.Armandas Draugelis (Matematika, Marijampolės Marijonų gimnazija)
4032.Mūza Svetickaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
4033.Vladislav Jaronskij (Anglų kalba, Visagino "Gerosios vilties" progimnazija)
4034.Emilija Pranaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Paežerių pagrindinė mokykla)
4035.Veronika Kjartansdottir (Anglų kalba, Kauno Veršvų gimnazija)
4036.Vytis Morkūnas (Matematika, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4037.Nedas Petrauskas (Matematika, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
4038.Liucija Grybaitė (Matematika, Šiaulių r. Bubių mokykla)
4039.Lėja Juozapavičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
4040.Edvinas Bareika (Anglų kalba, Vilniaus Fabijoniškių mokykla)
4041.Atėnė Ugnė Versekėnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
4042.Viltė Šiaulytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Molėtų pradinė mokykla)
4043.Jokūbas Raišutis (Matematika, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
4044.Kamilė Bružaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
4045.Arvydas Žutautas (Informacinės technologijos, Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
4046.Pijus Juočas (Istorija, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
4047.Guoda Mikalauskaitė (Informacinės technologijos, Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
4048.Abromavičius Orestas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
4049.Minija Batutytė (Istorija, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
4050.Bernardas (Matematika, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
4051.Gintarė Lukoševičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių "Ateities" progimnazija)
4052.Vilius Povilaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
4053.Edvinas Gikaras (Matematika, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
4054.Kotryna Puzinaitė (Anglų kalba, Kauno Jono Basanavičiaus gimnazija)
4055.Lukas Kavolis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4056.Vytis Morkūnas (Fizika, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4057.Arnas Motiejaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos pradinė mokykla)
4058.Egle Norvilaite (Matematika, Neringos gimnazija)
4059.Budrikas Mantas (Matematika, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
4060.Neda Rudzevičiūtė (Anglų kalba, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
4061.Justas Rimkus (Geografija, Jurbarko rajono Eržvilko gimnazija)
4062.Nikita Kondratovič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
4063.Airina Lyberytė (Matematika, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
4064.Erikas Butuninas (Anglų kalba, Kupiškio P. Matulionio progimnazijos Kupos pradinio ugdymo skyrius)
4065.Augustė Danieliūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių Šaltinio progimnazija)
4066.Flavija Akutaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
4067.PIJUS MEŠKAUSKAS (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Vilkpėdės darželis-mokykla)
4068.Viltė Rusinovič (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Milikonių progimnazija)
4069.Emilija Langė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
4070.Vasarė Banga Strumilaitė (Anglų kalba, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
4071.Gustė Liutkutė (Matematika, Vilniaus Viršuliškių progimnazija)
4072.Audrius Rokas Petkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija)
4073.Pijus Sabaliauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
4074.Nojus Jakubauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Veršvų gimnazija)
4075.Ugnė Balnonytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
4076.Titas Urba (Matematika, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
4077.Gytis Lukoševičius (Geografija, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
4078.Karol Trusilevič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Rudaminos F. Ruščico gimnazija)
4079.Alejandra Raibytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
4080.Agnė Jurkutė (Matematika, Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
4081.Justas Daugirdas (Istorija, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
4082.Auguste Macaite (Anglų kalba, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
4083.Augustė Čepaitytė (Matematika, Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
4084.Erildas Rasickas (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
4085.Vitas Kasperavičius (Matematika, Kauno r. Batniavos pagrindinė mokykla)
4086.Jokūbas Petronis (Matematika, Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
4087.Titas Girdvainis (Geografija, Telšių r. Nevarėnų pagrindinė mokykla)
4088.Meida Kasiulytė (Informacinės technologijos, Prienų r. Stakliškių gimnazija)
4089.Noe Kinturashvili (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Viršuliškių progimnazija)
4090.Auksė Motiejauskaitė (Matematika, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
4091.Austėja Muchia (Biologija, pasaulio pažinimas, Švenčionių progimnazija)
4092.Ąžuolas Narbutas (Informacinės technologijos, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
4093.Karol Černiavski (Anglų kalba, Vilniaus r. Rudaminos F. Ruščico gimnazija)
4094.Jonas Smolianskis (Istorija, Utenos r. Saldutiškio pagrindinė mokykla)
4095.Ignas Šakinis (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės Senamiesčio mokykla)
4096.Ivanovskij Dominik (Anglų kalba, Vilniaus "Juventos" gimnazija)
4097.Elvinas Birgiolas (Anglų kalba, Šakių r. Sintautų pagrindinė mokykla)
4098.Mantė Lamanauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
4099.Rokas Vičiulis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių r. Rumšiškių A. Baranausko gimnazija)
4100.Iveta Jancevičiūtė (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4101.Gabriele (Matematika, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
4102.Žygimantas Narušis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
4103.Vilija Kinčiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
4104.Gvidas Talmontas (Matematika, Joniškio žemės ūkio mokykla)
4105.Ervinas Šykšta (Biologija, pasaulio pažinimas, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
4106.Daumantas Kruglik (Matematika, Trakų r. Lentvario "Versmės" gimnazija)
4107.Viltė Kajėnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
4108.Gabriel Mažulis (Matematika, Vilniaus Pavilnio pagrindinė mokykla)
4109.Emilis Murauskas (Matematika, Vilniaus Baltupių progimnazija)
4110.Ignas Gordynecas (Biologija, pasaulio pažinimas, VGTU inžinerijos licėjus)
4111.Kamilė Stalmokaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Šiūparių mokykla-daugiafunkcis centras)
4112.Jokūbas Miliauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Endriejavo pagrindinė mokykla)
4113.Margarita Bernotaitė (Matematika, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
4114.Marta Makarevičiūtė (Matematika, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
4115.Dominyka Sinkevič (Anglų kalba, Vilniaus r. Nemenčinės K. Parčevskio gimnazija)
4116.Gustas Skinulis (Matematika, Šiaulių Salduvės progimnazija)
4117.Julius Čiuta (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
4118.Deividas Stiklius (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos r. Endriejavo pagrindinė mokykla)
4119.Viktorija Purlytė (Istorija, Anykščių r. Kurklių Stepono Kairio pagrindinė mokykla)
4120.Eglė Bučelytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija)
4121.Simonas Šileikis (Matematika, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
4122.Luknė Šlekytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
4123.Elijus Dilys (Matematika, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
4124.Danielius Šeršniovas (Informacinės technologijos, Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
4125.Haroldas Mockevičius (Informacinės technologijos, Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
4126.Rūtenis Česas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
4127.Juozas Vindašius (Istorija, Plungės Senamiesčio mokykla)
4128.Rytis Tuinyla (Matematika, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
4129.Emilija Kveškevičiūtė (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4130.Austėja Bartkevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
4131.Vilmantė Varanavičiūtė (Matematika, Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
4132.Gabija Andrijaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių r. Girkalnio pagrindinė mokykla)
4133.Margarita Bernotaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
4134.Kotryna Puodžiūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
4135.Jonas Janavičius (Anglų kalba, Šiaulių r. Pakapės mokykla)
4136.Arestida Rupeikaitė (Matematika, Plungės r. Alsėdžių S. Narutavičiaus gimnazija)
4137.Edgaras Jurkšaitis (Chemija, Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
4138.Rusnė Gudaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
4139.Domas Gintautas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
4140.Nojus Astrauskas (Anglų kalba, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
4141.Mykolas Černiauskas (Matematika, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
4142.Milana Jančuro (Anglų kalba, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
4143.Ugnė Gagiškytė (Informacinės technologijos, VGTU inžinerijos licėjus)
4144.Greta Morozovaitė (Anglų kalba, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
4145.Džiugas Bartkevičius (Matematika, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
4146.Ignas Staponkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Salduvės progimnazija)
4147.Čiž Ana (Matematika, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
4148.Ugnė Zasimauskaitė (Informacinės technologijos, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
4149.Maksim Golovatys (Anglų kalba, Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla)
4150.Tijus Grochovskis (Anglų kalba, Vilniaus savivaldybės Grigiškių pradinė mokykla)
4151.Ūla Žemaitė (Matematika, Kauno r. Zapyškio pagrindinė mokykla)
4152.Nojus Meilys (Anglų kalba, Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
4153.Simona Protasovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Minijos" progimnazija)
4154.Emilija Brandišauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
4155.Brigita Seikauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų r. Stakliškių gimnazija)
4156.Orilis Legeika (Matematika, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
4157.Tautvydas Ausra (Anglų kalba, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
4158.Joris Griškevičius (Matematika, Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla Mastaičių skyrius)
4159.Lukas Petrikas (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus)
4160.Anastazija Uzielaitė (Informacinės technologijos, Švenčionių r. Pabradės "Žeimenos" gimnazija)
4161.Pijus Jančauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
4162.Lukas Sirtautas (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių r. Girkalnio pagrindinė mokykla)
4163.Miler Sofja (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
4164.Veronika Balan (Lietuvių kalba ir literatūra, Visagino "Atgimimo" gimnazija)
4165.Aleksas Ovčinikovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Naujamiesčio mokykla)
4166.Simonas Vakaris Savickas (Informacinės technologijos, Erudito licėjus)
4167.Evaldas Gedaminskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
4168.Naglis Jurgelionis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių r. Rumšiškių A. Baranausko gimnazija)
4169.Paulius Balčaitis (Matematika, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
4170.Gabrielė Kaziukonytė (Matematika, Vilniaus technologijų, verslo ir žemės ūkio mokykla)
4171.Daniel Šer (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
4172.SIMONA GRUČKIŪNAITĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
4173.Deimantas Gedmontas (Anglų kalba, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
4174.AUSTĖJA KUDZINSKAITĖ (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
4175.Domantas Šimkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
4176.Gleb Dolžnikov (Anglų kalba, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
4177.Matas (Anglų kalba, Klaipėdos Gedminų progimnazija)
4178.Karolina Batkevičiūtė (Matematika, Kėdainių r. Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinė mokykla)
4179.Augustas Arlauskas (Matematika, Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla)
4180.Paulina Budrytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės Senamiesčio mokykla)
4181.Urtė Laurinavičiūtė (Matematika, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
4182.Martynas Kiserauskas (Matematika, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
4183.Augustė Jankauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų r. Išlaužo pagrindinė mokykla)
4184.Justė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
4185.Nedas Ivanauskas (Matematika, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
4186.Rubenas Vilčinskas (Anglų kalba, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
4187.Augustas Tumelis (Anglų kalba, Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
4188.Jovydas Vilčiauskas (Anglų kalba, Joniškio "Saulės" pagrindinė mokykla)
4189.Auksė Martišiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos rajono Darbėnų gimnazija)
4190.Aurėja Kašubaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų r. Išlaužo pagrindinė mokykla)
4191.Benas Zaniauskas (Matematika, Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija)
4192.Auksė Martišiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos rajono Darbėnų gimnazija)
4193.Kamilė Dvilinskaitė (Geografija, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
4194.Karolis Januša (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų r. Išlaužo pagrindinė mokykla)
4195.Jokūbas Grinkevičius (Matematika, Prienų r. Stakliškių gimnazija)
4196.Simonas Gineitis (Informacinės technologijos, Vilniaus Gabijos gimnazija)
4197.Rauzaitė Vilma (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykla)
4198.Paulius Gatelis (Matematika, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
4199.Kamilė Dvilinskaitė (Anglų kalba, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
4200.Džiugas Ramanauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
4201.Nedas Arlauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
4202.Elzė Cilciūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus „Genio“ progimnazija)
4203.Liveta Abromaitytė (Anglų kalba, Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
4204.DOVYDAS LABANAUSKAS (Fizika, Šiaulių Jovaro progimnazija)
4205.Berta Kolesinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Vyturio" gimnazija)
4206.Paužaitė Ineta (Anglų kalba, Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
4207.Austėja Lelytė (Geografija, Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
4208.Bagušaiė Kamilė (Istorija, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
4209.Mūza Svetickaitė (Informacinės technologijos, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
4210.Pijus Juočas (Lietuvių kalba ir literatūra, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
4211.Dovydas Katkevičius (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4212.Airidas Kostikas (Anglų kalba, Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
4213.Luka Damidavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
4214.Nojus Jukna (Geografija, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
4215.PAULINA BALTAKYTĖ (Informacinės technologijos, Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
4216.Gabija Petravičiūtė (Istorija, Joniškio r. Gataučių Marcės Katiliūtės mokykla)
4217.Airina Grikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
4218.Linas Jasinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų r. Išlaužo pagrindinė mokykla)
4219.Greta Kibirkštytė (Matematika, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
4220.Ignas Barauskas (Matematika, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
4221.Nora Neniškytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Všį "Šiaurės licėjus")
4222.DOVYDAS LABANAUSKAS (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Jovaro progimnazija)
4223.Paulius Bauža (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės r. Vaiguvos V. Šimkaus pagrindinė mokykla)
4224.Roman Blinov (Matematika, Zarasų "Ąžuolo" gimnazija)
4225.Tomas Apšega (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio Vaižganto progimnazija)
4226.Ugnė Sakaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių "Kranto" progimnazija)
4227.Aleksej Loginov (Matematika, Vilniaus Aleksandro Puškino vidurinė mokykla)
4228.Miglė Švedaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų r. Skriaudžių pagrindinė mokykla)
4229.Domantas Liliškis (Matematika, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
4230.Evelina Šmitaitė (Matematika, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
4231.Vaiva Marcinkevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių r. Žaslių pagrindinė mokykla)
4232.Andrius Zubkovas (Fizika, Viešoji įstaiga Elektrėnų profesinio mokymo centras)
4233.Nerijus Juodsnukis (Matematika, Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
4234.Dovydas Žoštautas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
4235.Emelita Kondrotaitė (Informacinės technologijos, Jonavos rajono Šveicarijos pagrindinė mokykla)
4236.Pijus Sabaliauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
4237.Eglė Irniūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus)
4238.Austėja Jakunskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Marijonų gimnazija)
4239.Deimantė Augonytė (Matematika, Kauno Senamiesčio progimnazija)
4240.Emilija Ranonytė (Anglų kalba, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
4241.Kamilė Matkaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Palemono gimnazija)
4242.Aušrinė Vaikšnoraitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos pradinė mokykla)
4243.Vakarė Paulauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Dainų progimnazija)
4244.Augustas Virbalas (Matematika, Panevėžio Rožyno progimnazija)
4245.Rusnė Lisauskaitė (Anglų kalba, Molėtų r. Alantos gimnazija)
4246.Eritas Švedas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
4247.Juozas Štuopinis (Informacinės technologijos, Panevėžio Rožyno progimnazija)
4248.Meida Čereškaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Palemono gimnazija)
4249.Joris Černiauskas (Matematika, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
4250.Linas Paulavičius 2c (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
4251.Rokas Ščiupokas (Anglų kalba, Lazdijų r. Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės mokykla)
4252.Edgar Kislovski (Fizika, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
4253.Kajus Grigaravičius (Matematika, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4254.Joris Kaluževičius (Anglų kalba, Kauno Veršvų gimnazija)
4255.Martyna Stonkutė (Anglų kalba, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
4256.Jokūbas Gudelis (Lietuvių kalba ir literatūra, Riešės gimnazija)
4257.Gabrielė Paulauskaitė (Anglų kalba, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla)
4258.Kamilė Tėja Valiulytė (Matematika, VšĮ "Saulės" privati gimnazija, Ikimokyklinis ir pradinis ugdymas)
4259.Žygintas Meškevičius (Anglų kalba, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4260.Austėja Ginkutė (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4261.Akvilė Janavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
4262.Norbertas Borovskis (Anglų kalba, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
4263.Urtė Čaplinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla)
4264.Ada Paukštytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Krašuonos progimnazija)
4265.Četvertinskas Haris (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
4266.Jonas Jurevičius (Matematika, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
4267.Dainius Lencevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno specialioji mokykla)
4268.Kristupas Mikučionis (Anglų kalba, Širvintų r. Gelvonų gimnazija)
4269.Andrėja Anilionytė (Matematika, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
4270.Evelina Dumbliauskaitė (Anglų kalba, Alytaus „Volungės“ progimnazija)
4271.Linas Jakubauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Brussels II European School)
4272.Gabija Jegelevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Piliakalnio progimnazija)
4273.Ugnė Krasauskaitė (Matematika, Radviliškio r. Grinkiškio Jono Poderio gimnazija)
4274.Nojus Smailys (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
4275.Anastazija Uzielaitė (Matematika, Švenčionių r. Pabradės "Žeimenos" gimnazija)
4276.Rugilė Čyvaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
4277.Urtė Čirpytė (Istorija, Joniškio r. Skaistgirio gimnazija)
4278.Veronika Balan (Informacinės technologijos, Visagino "Atgimimo" gimnazija)
4279.Povilas Petrutis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
4280.Dominykas Deltuva (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
4281.Džiugas Gabalis (Matematika, Telšių "Atžalyno" progimnazija)
4282.Giedrius Igoninas (Matematika, Klaipėdos "Varpelio" mokykla-darželis)
4283.Dominykas Gibas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio "Aušros" gimnazija)
4284.Džiugas Lietunovas (Anglų kalba, "Šaltinėlio" privati mokykla)
4285.Tomas Babelis (Geografija, Utenos Rapolo Šaltenio progimnazija)
4286.Kasparas Vintilas (Anglų kalba, Vilniaus Žemynos progimnazija)
4287.Emilija Šoliūnaitė (Matematika, Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
4288.Edvinas Petrauskas (Anglų kalba, Kretingos rajono Grūšlaukės mokykla-daugiafunkcis centras)
4289.Linas Dubietis (Anglų kalba, Buivydiškių pagrindinė mokykla)
4290.Simonas Gansiniauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Panemunės pradinė mokykla)
4291.Ugnius Baliukas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
4292.Ajana Žutautaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
4293.Rytis Rudinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
4294.adrija peckyte (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės r. Rusnės pagrindinė mokykla)
4295.Joris Labukas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Rumšiškių A. Baranausko gimnazija)
4296.Simas Danilčenko (Matematika, Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija)
4297.Miglė Vaičiulytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Gruzdžių gimnazija)
4298.Augustė Lakačauskaitė (Informacinės technologijos, Telšių "Germanto" progimnazija)
4299.Kamilė Pauplytė (Matematika, Ukmergės rajono Veprių pagrindinė mokykla)
4300.Markevičius Ainis (Anglų kalba, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
4301.Gražvydas Miknys (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
4302.Miglė Jarmalaitė (Matematika, Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
4303.Vytautas Micpovilis (Matematika, Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla Mastaičių skyrius)
4304.Justas Žvaliauskas (Matematika, Šiaulių Salduvės progimnazija)
4305.Skaistė Gražulevičiūtė (Matematika, Kauno Rokų gimnazija)
4306.Daniel Belokopytov (Anglų kalba, Vilniaus "Ateities" mokykla)
4307.Guoda Mataitė (Matematika, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
4308.Meda Politikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žemynos progimnazija)
4309.Benas Kalinauskas (Anglų kalba, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
4310.Rapolas Zazerskis (Geografija, Kaišiadorių r. Palomenės pagrindinė mokykla)
4311.Domantas Sapkauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų pradinė mokykla)
4312.Urtė Laurinavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
4313.Žilevičius Titas (Matematika, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
4314.Aistė Butautaitė (Matematika, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
4315.Rugilė Dvelytė (Anglų kalba, Šiaulių Ragainės progimnazija)
4316.Lukas Grochovskis (Anglų kalba, Vilniaus savivaldybės Grigiškių pradinė mokykla)
4317.Matas Gruzdys (Anglų kalba, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
4318.Rugilė Kriukelytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
4319.Ieva Guobytė (Matematika, Vilniaus Baltupių progimnazija)
4320.Liepa Galinskytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Všį "Šiaurės licėjus")
4321.DANIELA LUNIOVA (Fizika, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
4322.Agota Kotryna Plančiūnaitė (Anglų kalba, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
4323.Justas Jonas Kabišaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Mokykla „Sokratus“)
4324.Justinas Kulikauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Žemaičio-Vytauto mokykla-daugiafunkcis centras)
4325.Paulius Taujanskas (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4326.Aidas Vasiliauskas (Istorija, Marijampolės Marijonų gimnazija)
4327.Vilius Matijošius (Informacinės technologijos, Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
4328.Ignas Kirdonis (Matematika, Vilniaus Balsių progimnazija)
4329.ignas plytninkas (Anglų kalba, Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla)
4330.Kristupas Kondratvičius (Matematika, Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
4331.Breivo Rafal (Anglų kalba, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
4332.Kristupas Jakuntavičius (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4333.Domas Citavičius (Matematika, Jonavos rajono Užusalių pagrindinė mokykla)
4334.Benas Pinelis (Anglų kalba, VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius)
4335.Eimantė Klenauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos rajono Agluonėnų pagrindinė mokykla)
4336.Mykolas Jarutis (Geografija, Kupiškio rajono Antašavos pagrindinė mokykla)
4337.Jaunius Apalainis (Anglų kalba, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
4338.Pijus Kamandulis (Matematika, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
4339.Michail Tiunev (Lietuvių kalba ir literatūra, Visagino "Gerosios vilties" progimnazija)
4340.Austėja Ulevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Ragainės progimnazija)
4341.Justas Titenis (Anglų kalba, Utenos Krašuonos progimnazija)
4342.Orestas Maslov (Matematika, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4343.Juozas Mulerenka (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
4344.Gabija Kaselytė (Matematika, Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
4345.Gabrielius Mizeras (Matematika, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
4346.Eidas Butkus (Anglų kalba, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
4347.Justas Titenis (Matematika, Utenos Krašuonos progimnazija)
4348.JOKŪBAS MELNIČUK (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos pradinė mokykla)
4349.STEPANAUSKAITĖ AUDRA (Anglų kalba, Vilniaus Balsių progimnazija)
4350.Dominykas (Informacinės technologijos, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
4351.Matas Lukševičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
4352.Adris Mačiūnas (Istorija, Šiaulių r. Naisių mokykla)
4353.Meda Jonaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla)
4354.Akvilė Dukštaitė (Matematika, Kauno Panemunės pradinė mokykla)
4355.Ingrida Strakšytė (Istorija, Švenčionių progimnazija)
4356.Luknė Vaitkevičiūtė (Matematika, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
4357.Marta Makarevičiūtė (Istorija, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
4358.Minelga Gytis (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ Vilkijos žemės ūkio mokykla)
4359.Dovydas Jocius (Anglų kalba, Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
4360.Joris Ivanauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, "Šaltinėlio" privati mokykla)
4361.Žemyna Puljanauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
4362.Kristupas Mikučionis (Matematika, Širvintų r. Gelvonų gimnazija)
4363.Julija Ūselytė (Matematika, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
4364.Rusnė Miliškevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
4365.Kasparas Valinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
4366.Goda Tarvydaitė (Matematika, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
4367.Martas Simutis (Matematika, Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
4368.Deividas Žvejys (Anglų kalba, Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
4369.Agota Kaminskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Marijonų gimnazija)
4370.Miglė Jarmalaitė (Informacinės technologijos, Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
4371.Rita Abraitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Babtų gimnazija)
4372.Arūnė Luckutė (Matematika, Kazlų Rūdos sav. Plutiškių gimnazija)
4373.Deividas Šimalis (Matematika, Šiaulių r. Gruzdžių gimnazija)
4374.Elija Basevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
4375.Jonas Kozmanas (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
4376.Martyna Ožiūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Viršuliškių progimnazija)
4377.Simas Paulauskas (Anglų kalba, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
4378.Marija Gafurova (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių rajono Plokščių mokykla - daugiafunkcis centras)
4379.Gaivilė Kačinskytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
4380.Urtė Kučinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
4381.Lukas Grochovskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus savivaldybės Grigiškių pradinė mokykla)
4382.Dovilė Nenortaitė (Geografija, Viešoji įstaiga Elektrėnų profesinio mokymo centras)
4383.Gabija Šinkūnaitė (Informacinės technologijos, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
4384.Simas Šeputis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4385.Paulius Linkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės "Žiburėlio" mokykla-daugiafunkcis centras)
4386.Mantas Bykovas (Matematika, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
4387.Matas Viliušis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Obelyno pagrindinė mokykla)
4388.Armanda Nanartonytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
4389.Mindaugas Dalgiada (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių progimnazija)
4390.Adamas Zaborovskij (Anglų kalba, Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
4391.Edilė Daubaraitė (Anglų kalba, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
4392.Tautvydas Linartas (Matematika, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
4393.Osvaldas Mikalauskas (Informacinės technologijos, Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
4394.vincas zigmantas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
4395.Ingrida Strakšytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių progimnazija)
4396.Maigys Mantvydas (Anglų kalba, Šv. Juozapo mokykla)
4397.Armandas Ruika (Matematika, Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija)
4398.Tomas Vilkaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
4399.Arnas Liutkus (Matematika, LSU Kėdainių "Aušros" progimnazija)
4400.Dovydas Dūda (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ "Ruduo-pavasaris")
4401.Sliesoraitytė Vakarė (Matematika, KTU inžinerijos licėjus)
4402.Valalytė Kamilė (Informacinės technologijos, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
4403.Gabija Jasmantaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija)
4404.Viltė Gustaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4405.Michail Zbarazskij (Matematika, Klaipėdos "Pajūrio" progimnazija)
4406.Dainius Lepiochinas (Matematika, Zarasų r. Dusetų Kazimiero Būgos gimnazija)
4407.smilte klevaite (Matematika, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
4408.Aurimas Misiūnas (Istorija, Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazija)
4409.URTĖ STOČKUTĖ (Matematika, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
4410.Marta Navickaitė (Geografija, Vilniaus „Genio“ progimnazija)
4411.Kajus Aužbikavičius (Informacinės technologijos, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
4412.Dominyka Stasevičiūtė (Matematika, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
4413.Gajus Gailiūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
4414.Kajus Biškauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
4415.Domarkas Tomas (Anglų kalba, Klaipėdos suaugusiųjų gimnazija)
4416.Domantas Norkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių "Ateities" progimnazija)
4417.Austėja Ginkutė (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4418.Ąžuolas Kažemėkas (Matematika, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
4419.Monika Norkutė (Matematika, Kauno Šančių mokykla - daugiafunkcis centras)
4420.Paulius Sungaila (Matematika, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
4421.Visata Varnaitė (Anglų kalba, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
4422.Augustas Jasaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
4423.Mažvydas Kairys (Fizika, Naujosios Akmenės Ramučių gimnazija)
4424.Gustė Tamošiūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
4425.Rustė Kryžanauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus)
4426.Mantas Domarkas (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių "Ateities" progimnazija)
4427.Tajus Paulauskas (Informacinės technologijos, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
4428.Lukas Tvaska (Matematika, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
4429.Rapolas Kalinauskas (Anglų kalba, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
4430.Greta Pociūtė (Istorija, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
4431.Neda Alčauskaite (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių Kalnėnų pagrindinė mokykla)
4432.Fausta (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
4433.Kajus Kentra (Anglų kalba, Pagėgių savivaldybės Pagėgių pradinė mokykla)
4434.Andrėjus Jagminas (Matematika, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
4435.Artur Adamovič (Chemija, Visagino "Atgimimo" gimnazija)
4436.Jelizaveta Danskaja (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Taikos progimnazija)
4437.Vanesa Jonušaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
4438.Deimantė Kutkaitė (Anglų kalba, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
4439.Tomas Nedveckij (Anglų kalba, Trakų r. Longino Komolovskio gimnazija)
4440.Viltė Bujauskaitė (Istorija, Marijampolės Marijonų gimnazija)
4441.Ąžuolas Hopenas (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4442.Deimantė Calkauskaitė (Istorija, Šiaulių r. Pakapės mokykla)
4443.Augustas Arlauskas (Anglų kalba, Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla)
4444.Rimvydas Rumševičius (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ "Ruduo-pavasaris")
4445.Augustas Slendzoka (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
4446.Nida Kinčiūtė (Matematika, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
4447.Paulius Balčiūnas (Matematika, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
4448.Titas Plečkaitis (Istorija, Jurbarko rajono Eržvilko gimnazija)
4449.Smiltė Daujotaitė (Anglų kalba, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
4450.Nikas Umbrasas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
4451.Justė Gaidukevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
4452.Tomas Nedveckij (Biologija, pasaulio pažinimas, Trakų r. Longino Komolovskio gimnazija)
4453.Alisa Jaronskaja (Matematika, Visagino "Gerosios vilties" progimnazija)
4454.Armantas Lukšas (Matematika, Telšių "Ateities" progimnazija)
4455.Nojus Vilkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
4456.Domantas Pukalskas (Matematika, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
4457.Viltė Kojalytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės "Kražantės" progimnazija)
4458.Aurėja Stankevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4459.Elijus Dilys (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
4460.Gabrielė Jašinskaitė (Anglų kalba, Radviliškio Vaižganto progimnazija)
4461.Austėja Paluckaitė (Anglų kalba, Vilkaviškio r. Gižų Kazimiero Baršausko mokykla - daugiafunkcis centras)
4462.Aleksas Ovčinikovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Naujamiesčio mokykla)
4463.Lukas Zatanaikin (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
4464.Miglė Jevdokimovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
4465.Evelina Vasiliauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
4466.Pijus Juočas (Anglų kalba, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
4467.Lėja Janavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės "Kražantės" progimnazija)
4468.Beatričė Kučinskaitė (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
4469.Audrius Bagdonas (Matematika, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
4470.Grantas Birenis (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
4471.Matas Rauktys (Anglų kalba, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
4472.Anastasija Paršonak (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija)
4473.Tadas Pečkys (Anglų kalba, Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla)
4474.Nojus Arbačiauskas (Anglų kalba, Kauno r. Neveronių gimnazija)
4475.Džiugas Aleksandras Samašonok (Istorija, Viešoji įstaiga "VIMS - International Meridian School")
4476.Raimonda Purlytė (Matematika, Anykščių r. Kurklių Stepono Kairio pagrindinė mokykla)
4477.Armandas Mozūraitis (Anglų kalba, Klaipėdos Vydūno gimnazija)
4478.Ema Simonovic (Anglų kalba, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
4479.Viktorija Ginevič (Matematika, Šalčininkų r. Baltosios Vokės Elizos Ožeškovos vidurinė mokykla)
4480.Ugnė Kotryna Motiejūnaitė (Anglų kalba, Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
4481.Robertas Eglinas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės žemės ūkio mokykla)
4482.Deividas Vaičius (Anglų kalba, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
4483.Elija Urbanovičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
4484.Paulius Janikūnas (Informacinės technologijos, Panevėžio „Aušros“ progimnazija)
4485.Jonas Smolianskis (Informacinės technologijos, Utenos r. Saldutiškio pagrindinė mokykla)
4486.Aretas Utakis (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
4487.Rokas Mockevičius (Informacinės technologijos, Vilniaus Baltupių progimnazija)
4488.Paulius Navickas (Istorija, Varėnos r. Panočių pagrindinė mokykla)
4489.Ajus Maniušis (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
4490.Ryan Sadallah (Istorija, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
4491.Armandas-Jonas Kiršis (Lietuvių kalba ir literatūra, Akmenės rajono Papilės Simono Daukanto gimnazija)
4492.Karolina Stankevičiūtė (Anglų kalba, Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
4493.Arnoldas Mickus (Matematika, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
4494.Gustė Grimailaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Rokų gimnazija)
4495.Tomas Vilkaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
4496.Viltė Belevičiūtė (Informacinės technologijos, Prienų r. Išlaužo pagrindinė mokykla)
4497.Oskaras Butrimas (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija)
4498.adrija peckyte (Matematika, Šilutės r. Rusnės pagrindinė mokykla)
4499.Vytautas Špūras (Biologija, pasaulio pažinimas, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
4500.Gabrielius Tamašauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Joniškio r. Gataučių Marcės Katiliūtės mokykla)
4501.Rusnė Kvasniauskaitė (Matematika, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
4502.Osvaldas Grėbliūnas (Matematika, Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centras)
4503.Danielius Rogovas (Matematika, Ignalinos r. Naujojo Daugėliškio mokykla-daugiafunkcis centras)
4504.Justė (Anglų kalba, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
4505.Vakarė Irina Butkytė (Matematika, Rokiškio r. Obelių gimnazija)
4506.Eva Lavrinovič (Anglų kalba, Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro gimnazija)
4507.Tomas Gustaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų r. Skriaudžių pagrindinė mokykla)
4508.Dainora Gelažiūtė (Matematika, Biržų r. Vabalninko Balio Sruogos gimnazija)
4509.Rokas Morkūnas (Anglų kalba, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
4510.Akvilė Petkevičiūtė (Anglų kalba, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
4511.Daniel Paul Elsey (Anglų kalba, Kauno "Nemuno" mokykla)
4512.Andrius Junevičius (Anglų kalba, Giedraičių A.Jaroševičiaus gimnazijos Dubingių skyrius)
4513.Arminas Cijunaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, VGTU inžinerijos licėjus)
4514.Mantas Andriejauskas (Matematika, Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centras)
4515.Dovilė Vabolytė (Matematika, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
4516.Neilas Gečas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
4517.Austėja Paluckaitė (Geografija, Vilkaviškio r. Gižų Kazimiero Baršausko mokykla - daugiafunkcis centras)
4518.Gečaitė Deina (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4519.Nojus Nausėda (Anglų kalba, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
4520.Vainius Lesvinčiūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
4521.Ernestas Vyšniauskas (Anglų kalba, Birštono gimnazija)
4522.Gustas Mickus (Anglų kalba, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
4523.Elinga Juciūtė (Anglų kalba, Tauragės r. Žygaičių gimnazija)
4524.Urtė Ripinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla)
4525.Jokūbas Pankūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
4526.Vakaris Undraitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
4527.Adriana Allard (Matematika, Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
4528.Agota Kontrimaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija)
4529.Angelina Aniulytė (Informacinės technologijos, Raseinių r. Ariogalos gimnazija)
4530.Tijus Grochovskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus savivaldybės Grigiškių pradinė mokykla)
4531.Joris Kaluževičius (Matematika, Kauno Veršvų gimnazija)
4532.Vitas Adomaitis (Matematika, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
4533.Damian Semenovič (Anglų kalba, Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija)
4534.Karolis Petukauskas (Anglų kalba, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
4535.Augustas Povilauskas (Matematika, Raseinių r. Ariogalos gimnazija)
4536.Domantas Gurskas (Anglų kalba, Kauno Milikonių progimnazija)
4537.Marija Sudžiūtė (Informacinės technologijos, VšĮ Klaipėdos licėjus)
4538.Laurynas Volungevičius (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus)
4539.Gustas Velionas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
4540.Jokūbas Dargvainis (Anglų kalba, Kelmės r. Vaiguvos V. Šimkaus pagrindinė mokykla)
4541.Goda Kiaušaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4542.Žygimantas Mieliauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Keturvalakių mokykla-daugiafunkcis centras)
4543.Saulė Skrebutėnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
4544.Nojus Nausėda (Matematika, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
4545.Lidija Kuznecova (Anglų kalba, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
4546.Eleonora Mykolaitytė (Matematika, Vilniaus Naujininkų mokykla)
4547.Lukas Binkevičius (Matematika, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
4548.Taigas Simutis (Anglų kalba, Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
4549.Roman Barsukovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Santarvės" gimnazija)
4550.Karolina Smagur (Matematika, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
4551.Medeina Gokaitė (Matematika, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
4552.Saulius Tirlikas (Informacinės technologijos, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
4553.Šarūnas Bakas (Anglų kalba, Giedraičių A.Jaroševičiaus gimnazijos Dubingių skyrius)
4554.Jonas Svirka (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
4555.Rusnė Klimčukaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
4556.Augustas Davidonis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
4557.Elijas Janovskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
4558.Gabrielė Bačanskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
4559.KIPRAS BUTKEVIČIUS (Matematika, Riešės gimnazija)
4560.Eva Marozaitė (Matematika, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
4561.Vitalijus Rolikas (Biologija, pasaulio pažinimas, Zarasų r. Turmanto pagrindinė mokykla)
4562.Vilmantė Petrilionytė (Matematika, Joniškio r. Gataučių Marcės Katiliūtės mokykla)
4563.Matas Liaudinskas (Anglų kalba, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
4564.Alantė Jankauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
4565.Paulina Rožanskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
4566.Tautvydas Žemaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Krašuonos progimnazija)
4567.Gabrielė Suchanekaitė (Informacinės technologijos, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
4568.Gabriele Betingyte (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
4569.Deimina Skėrytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
4570.Denas Mizaras (Anglų kalba, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
4571.Justė Dovainytė (Fizika, Gargždų "Minijos" progimnazija)
4572.Kipras Marčiauskas (Anglų kalba, Šiaulių Medelyno progimnazija)
4573.Oskaras Paplauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
4574.Karilė Vasiliauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
4575.Žygimantas Narušis (Anglų kalba, Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
4576.Beatričė Šimkutė (Istorija, VšĮ Klaipėdos licėjus)
4577.Eglė Valavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio r. Gražiškių gimnazija)
4578.Karol Černiavski (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Rudaminos F. Ruščico gimnazija)
4579.Agnė Jasutytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
4580.Saulė Likšaitė (Matematika, Panevėžio pradinė mokykla)
4581.Adomas Paulauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
4582.Airina Grikaitė (Anglų kalba, Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
4583.Saulė Andriuškaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės Marijonų gimnazija)
4584.Augustas Petraška (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Gabijos gimnazija)
4585.Deividas Steponavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Viešoji įstaiga Elektrėnų profesinio mokymo centras)
4586.Justas Spudys (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
4587.Goda Švalkutė (Anglų kalba, Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija)
4588.Benas Nemčiauskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
4589.Eva Lavrinovič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro gimnazija)
4590.Austėja Raškevičiūtė (Matematika, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
4591.Aistė Zubrickaitė (Anglų kalba, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
4592.Batalauskaitė Edita (Matematika, Kretingos r. Jokūbavo A. Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
4593.Jogaila Daukša (Matematika, Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
4594.Ieva Umaraitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Krašuonos progimnazija)
4595.Gabrielė Švaikauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės vyskupo Motiejaus Valančiaus pradinė mokykla)
4596.Emilija Pranskaitytė (Matematika, Šakių rajono Kriūkų mokykla)
4597.Jukna Mantvydas (Matematika, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
4598.Austėja Kajotaitė (Matematika, Molėtų pradinė mokykla)
4599.Vytautas Balčiūnas (Anglų kalba, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
4600.Kasparas Norbutas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
4601.Paulius Martusevičius (Matematika, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
4602.LUKAS PUPIUS (Informacinės technologijos, Kazlų Rūdos "Elmos" mokykla-darželis)
4603.Jokūbas Lašinskas (Matematika, Šiaulių Medelyno progimnazija)
4604.Gerda Miliauskaitė (Matematika, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
4605.Kotryna Sakavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų r. Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės mokykla)
4606.Greta Vaičikauskaitė (Istorija, Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
4607.Adam Bogdevič (Anglų kalba, Vilniaus r. Nemenčinės K. Parčevskio gimnazija)
4608.Augustė Soldatova (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
4609.Adomas Kerpys (Anglų kalba, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
4610.Lukas Paulauskas (Anglų kalba, Plungės Senamiesčio mokykla)
4611.Romas Apuokas (Matematika, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
4612.Kostas Samochinas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
4613.Rokas Gražulis (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus)
4614.Klebonaitė Aida (Istorija, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
4615.Andrėja Šimanauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
4616.Domas Sušinskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Ragainės progimnazija)
4617.Tadas Juodžbalis (Matematika, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
4618.Vaidas Girčys (Anglų kalba, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
4619.Povilas Petrutis (Matematika, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
4620.Benas Matulevicius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
4621.Akvilė Škadauskaitė (Matematika, Raseinių r. Žaiginio Pranciškaus Šivickio mokykla-daugiafunkcis centras)
4622.Emilis Šima (Matematika, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
4623.Nojus Jašinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Pajūralio pagrindinė mokykla)
4624.Andrius Pinkevičius (Chemija, Šakių rajono Kriūkų mokykla)
4625.Daniil Lukin (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
4626.Silina Laura (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
4627.Andrėja Jančiauskaitė (Istorija, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla)
4628.Evelina Versocka (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Adomo Mickevičiaus licėjus)
4629.Goda Palionytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio rajono Velžio gimnazija)
4630.Viltė Ginietytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija)
4631.Motiejus Kruopis (Anglų kalba, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
4632.Tadas Sakalauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla)
4633.Pivoraitė Austėja (Matematika, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
4634.Ignas Katarskis (Anglų kalba, Telšių "Ateities" progimnazija)
4635.Gabrielė Jašinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio Vaižganto progimnazija)
4636.Goda Slavinskaitė (Informacinės technologijos, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
4637.Lineta Žvinytė (Informacinės technologijos, Utenos mokykla - vaikų darželis "Eglutė")
4638.Kajus Aleksandravičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Veršvų gimnazija)
4639.Rokas Mockevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Baltupių progimnazija)
4640.Nedas Poška (Biologija, pasaulio pažinimas, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija)
4641.Tautvydas Kerutis (Anglų kalba, Vilkaviškio rajono Sūdavos pagrindinė mokykla)
4642.Mocanu Evelina (Matematika, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
4643.Nikita Rusak (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
4644.Motiejus Kazabuckas (Anglų kalba, Varėnos r. Merkinės Vinco Krėvės gimnazija)
4645.Rugilė Jakutytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
4646.Benas Alekna (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Vilkijos gimnazija)
4647.Vytautas Valikonis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių r. Dotnuvos pagrindinė mokykla)
4648.Adrijus Juozapavičius (Matematika, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės pagrindinio ugdymo skyrius)
4649.Eimantas Jucevičius (Matematika, Kauno Veršvų gimnazija)
4650.Džestina Paciūnaitė (Informacinės technologijos, Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokykla)
4651.Miglė Švedaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų r. Skriaudžių pagrindinė mokykla)
4652.Arijus Andriulis (Informacinės technologijos, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
4653.Bernardas Bertašius (Matematika, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
4654.Ugnius Dubaka (Lietuvių kalba ir literatūra, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
4655.Dmitrij Andrejev (Matematika, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
4656.Aleksandr Daškevič (Anglų kalba, Vilniaus r. Rudaminos F. Ruščico gimnazija)
4657.Robertas Baskov (Istorija, Visagino „Verdenės“ gimnazija)
4658.Ainius Černiauskas (Matematika, Riešės gimnazija)
4659.AUGUSTĖ GEGECKAITĖ (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
4660.Arnoldas Navikas (Anglų kalba, Kėdainių "Atžalyno" gimnazija)
4661.Bajerčius Dovydas (Istorija, Kauno taikomosios dailės mokykla)
4662.Džordana Amulytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Širvintų r. Gelvonų gimnazija)
4663.Marija Majauskaite (Matematika, Vilniaus „Genio“ progimnazija)
4664.Ugnė Matutytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla)
4665.Gabija Lumpickaitė (Matematika, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
4666.Jokūbas Mazys (Anglų kalba, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
4667.Nikita Gusev (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
4668.Ščesnavičius Rokas (Informacinės technologijos, Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykla)
4669.Ainius Kazlas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
4670.Viltė Muzikevičiūtė (Matematika, Pakruojo r. Lygumų pagrindinė mokykla)
4671.EmilijaKazlauskaitė (Matematika, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
4672.Kajus Palickaitis (Matematika, Kauno Milikonių progimnazija)
4673.Samanta Augustinaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių rajono Kriūkų mokykla)
4674.Aleksas Grinevičius (Matematika, Ukmergės rajono Vidiškių pagrindinė mokykla)
4675.Daniel Belokopytov (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Ateities" mokykla)
4676.Benediktas Žiūkas (Matematika, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
4677.Akvilė Sadauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
4678.Rokas Frejeris (Anglų kalba, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
4679.Greta Bieliūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio rajono Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
4680.Dmitrij Andrejev (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
4681.laurynas Juskys (Matematika, Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
4682.Martynas Vaičiūnas (Matematika, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
4683.Adas Venclovas (Anglų kalba, Kauno Veršvų gimnazija)
4684.Gabija Paleckaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Joniškio r. Gataučių Marcės Katiliūtės mokykla)
4685.Vitalijus Rolikas (Istorija, Zarasų r. Turmanto pagrindinė mokykla)
4686.Kamilė Samulionytė (Informacinės technologijos, Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
4687.Urtė Daučionaitė (Informacinės technologijos, Pakruojo r. Žeimelio gimnazija)
4688.Rokas Vičiulis (Matematika, Kaišiadorių r. Rumšiškių A. Baranausko gimnazija)
4689.Jokūbas Budvytis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
4690.Valyuzhenich Timofey (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
4691.Karolis Balyta (Chemija, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
4692.Kamilė Dvilinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
4693.Greta Beinoraitė (Matematika, Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
4694.Gretė Liorančaitė (Anglų kalba, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
4695.Rūta Kvizikevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
4696.Benas Varanavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
4697.Žygimantas Trota (Matematika, Vilniaus „Genio“ progimnazija)
4698.Erikas Kiudulas (Matematika, Joniškio r. Žagarės gimnazija)
4699.Urtė Laurinavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
4700.Beata Lukaševičiūtė (Matematika, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
4701.Gretė Dabašinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
4702.Dovydas Girinininkas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
4703.Izabelė Šerelytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dainavos progimnazija)
4704.Ignė Lieponiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
4705.Luknė Trumpickaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
4706.Jargin Dmitrij (Istorija, Juodšilių "Šilo" gimnazija)
4707.Urtė Baužaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
4708.DOVYDAS LABANAUSKAS (Anglų kalba, Šiaulių Jovaro progimnazija)
4709.Rūta Lygutaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Erudito licėjus)
4710.Austėja Kajotaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Molėtų pradinė mokykla)
4711.Simona Montvilaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Tauragės Tarailių progimnazija)
4712.Ugnė Nebilevičiūtė (Anglų kalba, Panevėžio rajono Žibartonių pagrindinė mokykla)
4713.Ieva Petrikonytė (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus)
4714.Jokūbas Dargvainis (Chemija, Kelmės r. Vaiguvos V. Šimkaus pagrindinė mokykla)
4715.pijus klimaika (Matematika, Elektrėnų sav. Vievio Jurgio Milančiaus pradinė mokykla)
4716.Kamila Klenovska (Matematika, Vilniaus r. Rudaminos F. Ruščico gimnazija)
4717.Tomas Raudonis (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
4718.Dominyka Adomaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
4719.Justina Jonušaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių r. Ubiškės mokykla-daugiafunkcis centras)
4720.Loranas Beržinis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
4721.Martynas Šima (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
4722.Mykolas Baltaduonis (Matematika, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
4723.Matas Kurmanavičius (Anglų kalba, Kauno Milikonių progimnazija)
4724.Kevinas Stepšys (Informacinės technologijos, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
4725.Norbertas Šukys (Matematika, Joniškio r. Kriukų pagrindinė mokykla)
4726.Justas Žiurinskas (Informacinės technologijos, Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
4727.Benediktas Bražas (Matematika, Raseinių Šaltinio progimnazija)
4728.Nojus Krištopaitis (Anglų kalba, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
4729.Agota Kuncaitė (Matematika, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
4730.Aistė Jasaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
4731.Adomas Galinauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio rajono Vadoklių pagrindinė mokykla)
4732.Sofija Vetoškina (Matematika, Vilniaus "Saulėtekio" mokykla-daugiafunkcis centras)
4733.Matas Gruzdys (Lietuvių kalba ir literatūra, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
4734.Elena Juodkaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
4735.Hugas Vytartas (Matematika, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
4736.Ažuolas Mečionis (Istorija, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
4737.arvydas (Matematika, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
4738.Dainius Juodžbalis (Matematika, Kauno Vinco Bacevičiaus pradinė mokykla)
4739.Rimvydas Masas (Biologija, pasaulio pažinimas, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
4740.EDMUND GRIKIN (Lietuvių kalba ir literatūra, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
4741.Ela Vyniautė (Matematika, Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
4742.Eritas Švedas (Istorija, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
4743.Mantvydas Šauklys (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių "Varpo" mokykla)
4744.Giržadas Karolis (Informacinės technologijos, VšĮ Klaipėdos licėjus, pradinis ugdymas)
4745.Kastytis Tuminauskas (Matematika, Kauno Dainavos progimnazija)
4746.Orinta Ivanauskaitė (Anglų kalba, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
4747.vincas zigmantas (Anglų kalba, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
4748.Žygimantas Mieliauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio r. Keturvalakių mokykla-daugiafunkcis centras)
4749.Salvijus Bartkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
4750.Dovydas Drevinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
4751.Agnė Schoroškaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Jeruzalės progimnazija)
4752.Tautvydas Vaitasius (Matematika, Utenos Krašuonos progimnazija)
4753.Rokas Žiburys (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
4754.Lukas Pranys (Matematika, Kėdainių r. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija)
4755.Gediminas Gintalas (Matematika, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
4756.Greta Pociūtė (Matematika, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
4757.Mielanijus Krasauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
4758.Romena Grabauskaitė (Chemija, Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija)
4759.Rugilė Rachlevičiūtė (Informacinės technologijos, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
4760.Vilius Samuchovas (Istorija, Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija)
4761.Matas Daumantas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
4762.Paulina Vaišvilaitė (Informacinės technologijos, VGTU inžinerijos licėjus Dvarčionių skyrius)
4763.Kamilė Dvilinskaitė (Informacinės technologijos, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
4764.Konstantinas Gaščenko (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių r. Pabradės "Žeimenos" gimnazija)
4765.Iveta Opara (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
4766.Dominyka Jurgilaitė (Matematika, Kauno "Saulės" gimnazija)
4767.Rustė Kryžanauskaitė (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus)
4768.Airidas Isajevas (Lietuvių kalba ir literatūra, Elektrėnų pradinė mokykla)
4769.Paulius Simaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Veršvų gimnazija)
4770.Arestida Rupeikaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės r. Alsėdžių S. Narutavičiaus gimnazija)
4771.Urtė Kučinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
4772.Armandas Juškevičius (Anglų kalba, Kauno Veršvų gimnazija)
4773.Enrika Zubrickaitė (Matematika, Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
4774.Pranskūnas Nojus (Matematika, Utenos Aukštakalnio progimnazija)
4775.Odeta Plėtaitė (Matematika, Kupiškio r. Skapiškio pagrindinė mokykla)
4776.Elegijus Milešinas (Matematika, Šakių "Varpo" mokykla)
4777.Benas Lunevičius (Anglų kalba, Vilniaus šv. Kristoforo progimnazija)
4778.Musayevaitė Elinga (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus)
4779.Vakaris Matušauskas (Geografija, Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
4780.Gabrielė Galvelytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio rajono Vadoklių pagrindinė mokykla)
4781.Areta Kurjanovaitė (Anglų kalba, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
4782.Viktoras Žemaitis (Anglų kalba, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
4783.Dominykas Vaitkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
4784.Sadauskaitė Austėja (Istorija, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
4785.Erikas Eitkevičius (Informacinės technologijos, Joniškio r. Kriukų pagrindinė mokykla)
4786.Martynas Gudynas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Milikonių progimnazija)
4787.Milėja Pučkaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
4788.Joviltas Jakelaitis (Anglų kalba, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
4789.Magdelena Peleckaitė (Anglų kalba, Marijampolės profesinio rengimo centras)
4790.Deimantė Šimkutė (Geografija, Telšių "Džiugo" gimnazija)
4791.Tadas Dabulskis (Geografija, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
4792.UGNĖ ADOMAITYTĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
4793.Gabrielė Lisauskaitė (Matematika, Kupiškio r. Noriūnų Jono Černiaus pagrindinė mokykla)
4794.Milena Marinovskytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
4795.Vaiva Sribikytė (Matematika, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
4796.Deimantė Trimakaitė (Matematika, Pasvalio r. Narteikių mokykla-darželis "Linelis")
4797.Edvinas Gaižauskas (Matematika, Kauno Milikonių progimnazija)
4798.Simas Juška (Matematika, Telšių r. Nevarėnų pagrindinė mokykla)
4799.Šarūnas Skrebys (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla)
4800.Emilija Juodeikytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Dainų progimnazija)
4801.Danielius Jankūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės "Šilo" pagrindinė mokykla)
4802.Petras Lukas Baravykas (Lietuvių kalba ir literatūra, Jurbarko Vytauto Didžiojo progimnazija)
4803.Rugilė Jakutytė (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
4804.Gabija Šinkūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
4805.Ditė Kandelytė (Informacinės technologijos, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
4806.Urtė Šeškauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
4807.Estela Šagalėjevaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
4808.EmilijaTreigytė (Matematika, Birštono gimnazija)
4809.Mindaugas Samulionis (Matematika, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
4810.Jordanas Tubutis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
4811.Domilė Gavrilkevičiūtė (Anglų kalba, Molėtų pradinė mokykla)
4812.beatričė blažytė (Matematika, Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija)
4813.Gabrielė Kanaporytė (Matematika, Panevėžio rajono Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
4814.Deimilė Šimaitytė (Matematika, Joniškio r. Žagarės gimnazija)
4815.Timas Juodris (Matematika, Šiaulių "Juventos" progimnazija)
4816.Milda Norkutė (Matematika, Lazdijų r. Kučiūnų mokykla)
4817.Laurita Vasiliauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Babtų gimnazija)
4818.Elinga Butkutė (Matematika, Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija)
4819.Majus Kraujalis (Informacinės technologijos, Utenos Rapolo Šaltenio progimnazija)
4820.Austėja Tamutytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
4821.Gabriela Michailova (Matematika, Vilniaus Baltupių progimnazija)
4822.Juozas Vindašius (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės Senamiesčio mokykla)
4823.Pijus Kisieliauskas (Matematika, Marijampolės Petro Armino progimnazija)
4824.Šertvytis Lukas (Informacinės technologijos, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
4825.Rasa Ambrazevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos Marijono Daujoto pagrindinė mokykla)
4826.Aretas Rancevas (Matematika, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
4827.Gasperovičius Martynas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Nemenčinės K. Parčevskio gimnazija)
4828.Rugilė Kriukelytė (Anglų kalba, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
4829.Leonardas Kastravickas (Lietuvių kalba ir literatūra, Pakruojo r. Pašvitinio pagrindinė mokykla)
4830.Matas Šyvokas (Anglų kalba, Birštono gimnazija)
4831.Gečaitė Deina (Matematika, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4832.Kamilė Budvytytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
4833.Osvaldas Mikalauskas (Matematika, Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
4834.Dovydas Kalikas (Matematika, Klaipėdos r. Endriejavo pagrindinė mokykla)
4835.Rytis Urmilevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
4836.Julija Dovliaševič (Istorija, Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
4837.Viktorija Šablinskaja (Lietuvių kalba ir literatūra, Elektrėnų pradinė mokykla)
4838.Erildas Rasickas (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
4839.Pijus Savukynas (Matematika, Lazdijų r. Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija)
4840.Aleksej Andrejev (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
4841.Ugnė Mukauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
4842.Goda Palapytė (Anglų kalba, Šiaulių Dainų progimnazija)
4843.Domantas Liekis (Matematika, Kauno Motiejaus Valančiaus mokykla-darželis)
4844.Urtė Debesytė (Matematika, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
4845.Aurita Slavinskaitė (Informacinės technologijos, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
4846.Gytis Valatkevičius (Informacinės technologijos, Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
4847.Neringa Baubinaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Viršuliškių progimnazija)
4848.Emilija Gasanova (Informacinės technologijos, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
4849.PIJUS MEŠKAUSKAS (Matematika, Vilniaus Vilkpėdės darželis-mokykla)
4850.Mantas Šapalas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Žibų pradinė mokykla)
4851.Darja Naruškevič (Anglų kalba, Vilniaus "Saulėtekio" mokykla-daugiafunkcis centras)
4852.Greta Kaukėnaitė (Matematika, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
4853.Alanas Rudaitis (Matematika, Alytaus r. Miroslavo gimnazija)
4854.Emilis Zizas (Biologija, pasaulio pažinimas, Pasvalio rajono Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla)
4855.Simona Rainytė (Anglų kalba, Šakių "Varpo" mokykla)
4856.Berenika Bakšaitė (Matematika, Vilkaviškio pradinė mokykla)
4857.Augustė Paraukaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla Valakėlių skyrius)
4858.Ginaras Dapkus (Anglų kalba, Šiaulių r. Voveriškių mokykla)
4859.Miglė Kurkytė (Matematika, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
4860.Gerda Tumelytė (Informacinės technologijos, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija)
4861.Tajus Paulauskas (Istorija, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
4862.Lukas Petkevičius (Matematika, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
4863.Vainikonis Justinas (Anglų kalba, KTU inžinerijos licėjus)
4864.Viltė Bujauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės Marijonų gimnazija)
4865.Nojus Šereiva (Anglų kalba, Kauno Milikonių progimnazija)
4866.IEVA ČIORNAITĖ (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
4867.Greta Kripcevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Motiejaus Valančiaus mokykla-darželis)
4868.Svilo Matvej (Lietuvių kalba ir literatūra, Visagino Draugystės progimnazija)
4869.Liutauras Genys (Matematika, Šilutės r. Katyčių pagrindinė mokykla)
4870.Gabija Šinkūnaitė (Geografija, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
4871.Raminta Akinskaitė (Matematika, Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
4872.Artas Masys (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų r. Stakliškių gimnazija)
4873.Vaida Molytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Akmenės rajono Papilės Simono Daukanto gimnazija)
4874.Laurynas Umbrasas (Lietuvių kalba ir literatūra, Giedraičių A.Jaroševičiaus gimnazijos Dubingių skyrius)
4875.Jonas Lukauskas (Matematika, Palangos pradinė mokykla)
4876.Domantas Milevičius (Anglų kalba, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
4877.Aistė Činčikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių pradinė mokykla)
4878.Dominykas Jakas (Matematika, Šiaulių Medelyno progimnazija)
4879.Ugnius Čeplinskas (Anglų kalba, Alytaus r. Simno gimnazija)
4880.Dovydas Grigonis (Fizika, Utenos Dauniškio gimnazija)
4881.Arnas Maskoliūnas (Anglų kalba, Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla)
4882.Augustas Kiudulas (Matematika, Akmenės rajono Ventos gimnazija)
4883.Pijus Slavinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
4884.Taigas Simutis (Matematika, Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
4885.Ervinas Petrauskas (Geografija, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
4886.