Atsitiktinių skaičių generatorius
  

Edukacinių konkursų „Olympis 2018 - Pavasario sesija“ lošimas

Pastaba: burtų traukimas įvykdytas automatiniu būdu nepriklausomos burtų traukimo sistemos pagalba, lošimo organizatorius neturėjo jokios įtakos lošimo rezultatams. Sistema neleidžia redaguoti arba pašalinti lošimą. Detaliau.
Lošimo ID18065
AprašymasEdukacinių konkursų „Olympis 2018 - Pavasario sesija“ lošimas
Lošimo organizatoriuswww.olympis.lt
Lošimo tipasLaimėtojų nustatymas burtų keliu
Sukūrimo data2018-04-04 13:40:36
Dalyvių skaičius7030
Laimėtojų skaičius1
Besidubliuojančių dalyvių skaičius4
Unikalių dalyvių skaičius7026
Panašūs lošimaiPanašių lošimų sistemoje nerasta
Burtų traukimo data2018-04-04 13:44:08

Laimėtojai

#DalyvisPastabos
1.Deimina Skėrytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)

Nelaimėjusieji

Pastaba: laimėtojų diskvalifikavimo atveju dalyvis šio sąrašo viršuje automatiškai patenka į laimėtojų sąrašą.
#DalyvisPastabos
2.Simonas Šleinius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Rumšiškių A. Baranausko gimnazija)
3.Adas Venclovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų mokykla-darželis)
4.Vilius Šmakotinas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
5.Pijus Jančauskas (Matematika, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
6.Matas Kaupis (Anglų kalba, Šiaulių Gytarių progimnazija)
7.ARMANTĖ KIJAUSKAITĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
8.Goda Samuilaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
9.Daniel Orlov (Anglų kalba, Vilniaus Viršuliškių progimnazija)
10.Ernestas Pangonis (Matematika, Alytaus r. Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazijos Ūdrijos pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcis skyrius)
11.Emilija Merkytė (Anglų kalba, Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
12.Kairytė Anastasija (Matematika, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
13.Mindaugas Bauras (Geografija, Viešoji įstaiga Elektrėnų profesinio mokymo centras)
14.Reda Simonaitytė (Matematika, Gargždų "Minijos" progimnazija)
15.lukas valincius (Informacinės technologijos, Kalvarijos sav. Akmenynų pagrindinė mokykla)
16.Ryan Sadallah (Informacinės technologijos, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
17.Vilūnė Purlytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Širvintų r. Gelvonų gimnazija)
18.Donatas Biveinis (Biologija, pasaulio pažinimas, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
19.Rustenis Mitkevičius (Matematika, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
20.Vytautė Jančiauskaitė (Matematika, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
21.Simona Bakšytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Senvagės progimnazija)
22.Justas Martinaitis (Informacinės technologijos, Kauno Milikonių progimnazija)
23.Kamilė Lukauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
24.Joris Mačiulis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
25.Tautvydas Jatkauskas (Anglų kalba, Širvintų r. Gelvonų gimnazija)
26.Martynas Vaitkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
27.Vilija Raugaitė (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus Dvarčionių skyrius)
28.Lukas Kuznetsov (Anglų kalba, Vilniaus "Genio" progimnazija, Blindžių filialas)
29.Lukrecijus Griškoitis (Informacinės technologijos, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
30.Timochina Gintarė (Biologija, pasaulio pažinimas, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
31.Vilmantė Vedeikytė (Anglų kalba, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
32.Pijus Jančiukas (Matematika, Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
33.Rokas Vaicekauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
34.Edvinas Jančevskis (Matematika, Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla)
35.Danielius Kleistas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių progimnazija)
36.Miglė Kačinskaitė (Matematika, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
37.Kamilė Survilaitė (Anglų kalba, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
38.Venckutė Laura (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
39.LINAS KATILIAVAS (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės Pašilės progimnazija)
40.Monika Olchovikaitė (Anglų kalba, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
41.Kornelija Pigagaitė (Geografija, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
42.Erilė Šliupaitė (Anglų kalba, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla)
43.Maria Tumel-Jutanova (Anglų kalba, Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
44.Nojus Skirkevičius (Matematika, Marijampolės Marijonų gimnazija)
45.Titas Krašauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
46.Emiliuš Liachovič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
47.Simonas Bareika (Matematika, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
48.Rokas Montvila (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės "Saulės" pradinė mokykla)
49.Gabrielė Varuškevičiūtė (Informacinės technologijos, Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
50.Ieva Stankūnavičiūtė (Matematika, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
51.Saulė Tamulaitytė (Anglų kalba, Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
52.Domas Pauliukonis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kazlų Rūdos pradinė mokykla)
53.Dominykas Jarašūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
54.Gerdvilė Gliebutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Elektrėnų savivaldybės Vievio pradinė mokykla)
55.Luka Mažunaitytė (Anglų kalba, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
56.Vilius Jasas (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės vyskupo Motiejaus Valančiaus pradinė mokykla)
57.Viltė Šiaulytė (Matematika, Molėtų pradinė mokykla)
58.Kevinas Kornyšovas (Matematika, Vilniaus Naujininkų mokykla)
59.Erikas Vilius (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
60.Justė Samajauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Vilkijos gimnazija)
61.Ugnė Valatkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
62.Daniela Bogdan (Matematika, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
63.Erikas Vilius (Anglų kalba, Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
64.Mantas Misiūnas (Istorija, Pasvalio r. Pajiešmenių pagrindinė mokykla)
65.Benas Balsys (Anglų kalba, Utenos Krašuonos progimnazija)
66.Domantas Sapkauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų mokykla-darželis)
67.Ugnė Venskutonytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Ryto" progimnazija)
68.Patricija Rinkevičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
69.Marta Narauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Erudito licėjus)
70.Lukas Galdikas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos M. Daujoto pagrindinė mokykla)
71.Linas Barzdžius (Informacinės technologijos, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
72.Viktorija Ašurakaitė (Matematika, Vilniaus Maironio progimnazija)
73.Lukas Barcevičius (Geografija, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
74.Pijus Petkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės pagrindinio ugdymo skyrius)
75.Arnas Paciukonis (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
76.Kotryna Gorban (Anglų kalba, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
77.Ieva Stankūnavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
78.LUKRECIJA BRUŽAITĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
79.Greta Lastauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
80.Adas Algirdas Adomėnas (Matematika, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
81.Augustinas Balsys (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
82.Lukrecija Tamulytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
83.Gerda Tvarijonaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
84.Austėja Pakeliūnaitė (Istorija, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
85.Rusnė Kvedaraitė (Anglų kalba, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija)
86.Liudvikas Savickas (Lietuvių kalba ir literatūra, Viešoji įstaiga Kazlų Rūdos Valdorfo progimnazija)
87.Augustė Šabonaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
88.Benas Staškus (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
89.Aras Plikšnys (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
90.Gabriele Butkute (Lietuvių kalba ir literatūra, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
91.Joris Mačiulis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
92.Arminas Ananevas (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
93.Vilius Mikutaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Vinco Bacevičiaus pradinė mokykla)
94.Justas Gintauskas (Matematika, Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
95.Matas Dzikevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
96.Neviadomski Aleksandr (Matematika, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
97.Mykolas Dabrila (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Baltupių progimnazija)
98.Skaistė Valevičiūtė (Anglų kalba, Erudito licėjus)
99.Kristupas Mačiūnas (Matematika, Jonavos pradinė mokykla)
100.Ernesta Ruzgytė (Anglų kalba, Klaipėdos Vydūno gimnazija)
101.Radvilas Arcimavičius (Matematika, Klaipėdos Vitės pagrindinė mokykla)
102.Goda Baranauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Aušros“ progimnazija)
103.Simonas Bulis (Anglų kalba, Kauno Senamiesčio progimnazija)
104.Aušrinė Petrauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų r. Kučiūnų mokykla)
105.Viktorija Ivanova (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Viršuliškių progimnazija)
106.Matas Diakunas (Matematika, Marijampolės Marijonų gimnazija)
107.Viktorija Bubinaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų r. Šeštokų mokykla)
108.Miler Sofja (Anglų kalba, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
109.Deimantė Stravinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
110.Paulius Šimkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
111.Andrius Kučinskis (Matematika, Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
112.Viltė Ūselytė (Anglų kalba, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
113.Urtė Liumparaitė (Anglų kalba, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
114.Vincentas Lekas (Lietuvių kalba ir literatūra, Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
115.Urtė Valantinaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
116.Domantas Rekašius (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
117.Vytautas Bakys (Anglų kalba, Kauno Prano Daunio ugdymo centras)
118.Iveta Oganauskaitė (Anglų kalba, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
119.JONAS ALEKSEJŪNAS (Geografija, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
120.IEVA RUSECKAITE (Informacinės technologijos, Elektrėnų savivaldybės Vievio pradinė mokykla)
121.Makselė Martynas (Matematika, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
122.Erikas Abrutis (Geografija, Kretingos rajono Baublių mokykla-daugiafunkcis centras)
123.Kuodys Titas (Lietuvių kalba ir literatūra, Juodšilių "Šilo" gimnazija)
124.Magnus Girgždas (Matematika, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
125.Greta Stuopelytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos M. Daujoto pagrindinė mokykla)
126.Aleksandras Majauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
127.Mantas Pečiūnaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
128.Visockas Evaldas (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus)
129.Danila Rudzinskas (Anglų kalba, Vilniaus "Santaros" gimnazija, progimnazija)
130.Paliukėnaitė Rugilė (Lietuvių kalba ir literatūra, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
131.Gabrielė Baranovskytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Naujininkų mokykla)
132.Lukas Vaškūnas (Anglų kalba, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
133.Jonas Sliekas (Informacinės technologijos, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
134.Ugnė Miliauskaitė (Matematika, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
135.Ramunė Riaubaitė (Istorija, Vilniaus Baltupių progimnazija)
136.Goda Galinyte (Biologija, pasaulio pažinimas, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
137.Urtė Eivaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Šančių mokykla - daugiafunkcis centras)
138.Vytautas Apšega (Matematika, Riešės gimnazija)
139.Ugnius Gudžinskas (Matematika, Kauno r. Vilkijos gimnazija)
140.Karkauskas Matas (Informacinės technologijos, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
141.Mangirdas Gadišauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Panemunės pagrindinė mokykla)
142.meida aleinikova (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
143.Paulius Trinkūnas (Istorija, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
144.Dominika Podolskaja (Matematika, VšĮ Klaipėdos licėjus)
145.Samanta Stroputė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos rajono Baublių mokykla-daugiafunkcis centras)
146.Rojus Kudla (Matematika, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
147.Akvilė Dukštaitė (Matematika, Kauno Panemunės pradinė mokykla)
148.Arvydas Giknius (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio rajono Velžio gimnazija)
149.Gabrielė Razgutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
150.Rugilė Sabaliauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės "Žiburėlio" mokykla-daugiafunkcis centras)
151.Matas Gasiūnas (Fizika, Šiaulių sporto gimnazija)
152.Pijus Kapočius (Matematika, Kauno r. Piliuonos gimnazija)
153.Aleksandras Majauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
154.Julita Grubliauskaitė (Geografija, Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
155.Lukas Vaicekauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
156.Benas Zabutka (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
157.Augustas Gritėnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio rajono Naujamiesčio gimnazija)
158.Kamilė Būdvytytė (Matematika, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
159.Tomas Fabijonavičius (Matematika, VšĮ "Vaivorykštės tako" gimnazija)
160.Leonardas Panka (Anglų kalba, Alytaus Piliakalnio progimnazija)
161.Gabrielius Trunca (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
162.Mileta Juknevičiūtė (Matematika, Klaipėdos Vydūno gimnazija)
163.Karolina Bumblytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės r. Alsėdžių S. Narutavičiaus gimnazija)
164.Matas Liaudinskas (Matematika, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
165.Grėtė Znaidauskaitė (Matematika, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
166.Domas Grakauskas (Matematika, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
167.Nedas Girdėnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Raudėnų mokykla-daugiafunkcis centras)
168.Augustas Zdanavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Obelyno pagrindinė mokykla)
169.Tauras Žemaitis (Istorija, Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
170.Gediminas Diržius (Matematika, Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
171.Liepa Kūryte (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
172.Andrea Papliauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės sav. Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija)
173.Saulė Ratkutė (Anglų kalba, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
174.Karolis Kupstas (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Marijonų gimnazija)
175.Konstantinas Šimonis (Anglų kalba, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
176.Osvaldas Mikalauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
177.Marijonas Velykis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
178.Žemyna Vėjalytė (Anglų kalba, Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
179.Dominykas Cicėnas (Matematika, Elektrėnų savivaldybės Vievio pradinė mokykla)
180.Armandas Lisenkovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
181.Aronas Jurgelionis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Veršvų gimnazija)
182.Ema Atkočaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
183.Akvilė Meidutė (Matematika, Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazija)
184.Lukrecija Černiauskaitė (Anglų kalba, Radviliškio r. Grinkiškio Jono Poderio gimnazijos Pašušvio ikimokyklinio ir pradinio ugdymo skyrius)
185.Ignas Zbormirskas (Informacinės technologijos, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
186.Austėja Andriuškevičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
187.Elzė Barysaitė (Matematika, Vilniaus Baltupių progimnazija)
188.Emilis Gasiūnas (Fizika, Šiaulių sporto gimnazija)
189.LUKAS PUPIUS (Matematika, Kazlų Rūdos "Elmos" mokykla-darželis)
190.Urtė Briedytė (Anglų kalba, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
191.Rokas Kubilius (Anglų kalba, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
192.Amelija Benetytė (Matematika, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
193.Vestina Simanavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio rajono Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
194.Kristupas Klovas (Informacinės technologijos, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
195.Aurita Slavinskaitė (Informacinės technologijos, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
196.Eivydas Svirinavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Piliakalnio progimnazija)
197.Augustas Laurinaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių jėzuitų mokykla)
198.Deimantė Volbekaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Jovaro progimnazija)
199.Ruslanas Antropikas (Matematika, Giedraičių A.Jaroševičiaus gimnazijos Dubingių skyrius)
200.Evita Šilgalytė (Matematika, Skuodo Bartuvos progimnazija)
201.Aistė Vareikaitė (Anglų kalba, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
202.Lukas Diliūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
203.Emilis Petravičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės "Smalsučio" pradinė mokykla)
204.Tomas Darčkus (Matematika, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
205.Deimantė Šareikaitė (Matematika, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
206.Regimantas Leikus (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
207.Adomas Tamošaitis (Matematika, Vilniaus Gabijos gimnazija)
208.Dovydas Stankevičius (Matematika, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
209.Mūza Svetickaitė (Geografija, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
210.Lukas Kuznetsov (Matematika, Vilniaus "Genio" progimnazija, Blindžių filialas)
211.Justė Kačinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių r. Ubiškės mokykla-darželis)
212.Ugnius Kinduris (Matematika, Kauno tvirtovės VII fortas)
213.Eimantė Klenauskaitė (Istorija, Klaipėdos rajono Agluonėnų pagrindinė mokykla)
214.Gustina Čerkesaitė (Matematika, Jonavos pradinė mokykla)
215.Ditė Minkštimaitė (Anglų kalba, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
216.Narvilaitė Dainora (Istorija, Kretingos r. Jokūbavo A. Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
217.Nojus Šnekutis (Anglų kalba, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
218.Ainis Surdokas (Lietuvių kalba ir literatūra, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
219.Damianas Semenovič (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija)
220.Titas tyla (Lietuvių kalba ir literatūra, Anykščių r. Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras)
221.Nedas Obichodenko (Fizika, Šiaulių Normundo Valterio jaunimo mokykla)
222.Rugilė Petrauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
223.Rugilė Kazlaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus)
224.Kristupas Makštys (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
225.Saulė Stasiulytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Tauragės Jovarų pagrindinė mokykla)
226.Juozas Taletavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų r. Balbieriškio pagrindinė mokykla)
227.Darija Gvazdauskaitė (Informacinės technologijos, Šilutės r. Vilkyčių pagrindinė mokykla)
228.Leišytė Ugnė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
229.Tauras Kuzminas (Matematika, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
230.Lukrecija Šidlauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos mokykla - darželis "Žibutė")
231.Gabrielius Lekavičius (Matematika, LSU Kėdainių "Aušros" progimnazija)
232.Ugnė Marija Kulvinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žemynos progimnazija)
233.Domas Blažinauskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
234.Ignas Januška (Matematika, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla)
235.Dominykas Kvedaravičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
236.Milija Petrova (Anglų kalba, Vilniaus r. Nemenčinės K. Parčevskio gimnazija)
237.Timur Voitolovič (Anglų kalba, Vilniaus Naujamiesčio mokykla)
238.Titas Kirkštūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
239.Kasparas Cijūnaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Giedraičių A.Jaroševičiaus gimnazijos Dubingių skyrius)
240.Vakaris Aleksandravičius (Matematika, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
241.Orinta Pakalniškytė (Matematika, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
242.Gustas Olišauskas (Matematika, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
243.Rimkus Vakaris (Anglų kalba, Marijampolės "Smalsučio" pradinė mokykla)
244.Deivydas Čereška (Matematika, Menachemo namų gimnazija)
245.SAULĖ MELIAUSKAITĖ (Matematika, Vilniaus Maironio progimnazija)
246.Emilija Bekerytė (Informacinės technologijos, Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
247.Anna Sutkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla)
248.Miglė Budrytė (Matematika, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
249.Rugilė Račiūnaitė (Anglų kalba, Raseinių r. Ariogalos gimnazija)
250.Žiauberis Titas (Matematika, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
251.Mantas Mikėnas (Anglų kalba, Kauno Senamiesčio progimnazija)
252.Dominykas Stravinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
253.Augustinas Strazdas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
254.Majus Povilaitis (Matematika, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
255.Oniūnas Ignas (Matematika, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
256.Marijus Riauba (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Baltupių progimnazija)
257.Rokas Rupeika (Matematika, Kretingos rajono Kurmaičių pradinė mokykla)
258.Greta Kaukėnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija)
259.Agnė Židelevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
260.Nojus Lisauskas (Matematika, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
261.Toma Galiauskaitė (Matematika, Molėtų pradinė mokykla)
262.Zlata Šiškovskaja (Matematika, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
263.Gustė Šmigelskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Žaslių pagrindinė mokykla)
264.Aleksandras Jegorovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
265.Benas Kudirka (Informacinės technologijos, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
266.Andrėja Zeleva (Informacinės technologijos, Kauno r. Babtų gimnazija)
267.Fausta Škultinaitė (Matematika, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
268.ARIJUS BUTVILA (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų r. Dieveniškių "Ryto" gimnazija)
269.LINAS KATILIAVAS (Anglų kalba, Ukmergės Pašilės progimnazija)
270.Aidas Matulevičius (Matematika, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
271.Viktorija Demenčiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
272.Miglė Barsegianaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
273.Aistė Klimašauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Sūduvos gimnazija)
274.Emilis Sapkauskas (Matematika, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų mokykla-darželis)
275.Justas Kamarauskas (Anglų kalba, Šv. Mato gimnazija)
276.Smiltė Palaitytė (Matematika, Kauno Milikonių progimnazija)
277.Paulius Ilmonas (Lietuvių kalba ir literatūra, Joniškėlio Igno Karpio žemės ūkio ir paslaugų mokykla)
278.Lukas Povilaitis (Matematika, Kauno Milikonių progimnazija)
279.Jokūbas Stasiulis (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių "Atžalyno" progimnazija)
280.Tadas Janulevičius (Matematika, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
281.Džiugas Blažaitis (Informacinės technologijos, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
282.Gabrielė Dmitrijeva (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Žiburio" pagrindinė mokykla)
283.Paulina Pociūnaitė (Matematika, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
284.Domantas Rekašius (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
285.Deividas Janonis (Matematika, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
286.Juozas Mulerenka (Informacinės technologijos, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
287.Goda Miliauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio rajono Pajevonio pagrindinė mokykla)
288.Rūta Maigytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
289.Tomas Vilkaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
290.Faustas Liubinas (Matematika, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
291.Edgaras Jurkšaitis (Fizika, Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
292.Vytas Žostautas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio pradinė mokykla)
293.Ugnė Marcinkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Salduvės progimnazija)
294.Tadas Mockevičius (Matematika, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
295.Aurelija Vaigauskytė (Anglų kalba, Kelmės rajono Vaiguvos Vlado Šimkaus pagrindinė mokykla)
296.Mantas Vilčinskas (Anglų kalba, Telšių "Džiugo" gimnazija)
297.Goda Kavaliauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
298.Sandra Šiaudvytytė (Fizika, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
299.Matas Lekavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
300.Adriana Artemanovskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
301.Dominykas Jasevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kazlų Rūdos sav. Antanavo pagrindinė mokykla)
302.Greta Praspaliauskaitė (Matematika, Kauno Šv. Kazimiero progimnazija)
303.Nojus Benas Čiuželis (Anglų kalba, Klaipėdos Vydūno gimnazija)
304.Armandas Skliaudys (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų mokykla-darželis)
305.Kajus Muliuolis (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dainavos pagrindinė mokykla)
306.Upė Artemenko (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
307.Ilja Romanovskij (Matematika, Vilniaus Naujamiesčio mokykla)
308.Mykolas Jakšta (Informacinės technologijos, Elektrėnų savivaldybės Kietaviškių pagrindinė mokykla)
309.Vakarė Bagdonaitė (Anglų kalba, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
310.Dovydas Sažėnis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
311.Greta Andrijauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio gimnazija)
312.Karina Žabarauskaitė (Informacinės technologijos, Joniškio "Saulės" pagrindinė mokykla)
313.Justas Rimšas (Matematika, Šilutės M. Jankaus pagr. mokyklos Traksėdžių progimnazijos skyrius)
314.Trečiokas Vėjus (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
315.Laurynas Dzvinelis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
316.Goda Lebednykaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
317.Lukas Slavinskas (Informacinės technologijos, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
318.Jokūbas Cicėnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
319.Emilis Jasilionis (Anglų kalba, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
320.Luknė šarkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
321.Majus Povilaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
322.Semionovas Dominykas (Matematika, Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
323.Justina Radiukevičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
324.AUGUSTINAS KARALIŪNAS (Anglų kalba, Vilniaus "Sietuvos" progimnazija)
325.Kipras Avižienius (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės Petro Armino progimnazija)
326.Evaldas Makutunovičius (Informacinės technologijos, Viešoji įstaiga Elektrėnų profesinio mokymo centras)
327.Patricija Peciukonytė (Matematika, Rokiškio Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija)
328.Greta Barzdaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
329.Laurynas Platūkis (Matematika, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
330.Augustė Slimanavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Trakų r. Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinė mokykla)
331.Skaistė Urbanavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės pagrindinio ugdymo skyrius)
332.Luka Klimaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
333.Jonas Zaleckas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
334.Emilija Gladka (Anglų kalba, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
335.Ugnė Kanaševičiūtė (Anglų kalba, Klaipėdos Vydūno gimnazija)
336.Nojus Sonys (Lietuvių kalba ir literatūra, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
337.Mantas Nalivaika (Matematika, Švenčionių pradinė mokykla)
338.Burkovskytė Monika (Anglų kalba, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
339.Pijus Čekavičius (Anglų kalba, Kaišiadorių r. Rumšiškių A. Baranausko gimnazija)
340.Viktorija Groscheva (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių Kalnėnų pagrindinė mokykla)
341.Indrė Petrokaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių r. Žaiginio Pranciškaus Šivickio mokykla-daugiafunkcis centras)
342.Agnieška Pucetaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla)
343.Nojus Čėsna (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
344.Matas Sabaliauskas (Matematika, Plungės Senamiesčio mokykla)
345.Ugnius Gudžinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Vilkijos gimnazija)
346.Edgaras Mačkinis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
347.Aretas Sipavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
348.Augustas Jakubauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės rajono Deltuvos pagrindinė mokykla)
349.Greta Pušinskaitė (Matematika, Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija)
350.Viktorija Barodicaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
351.Goda Muliuolytė (Anglų kalba, Vilniaus Antakalnio progimnazija)
352.Aurelija Vaigauskytė (Istorija, Kelmės rajono Vaiguvos Vlado Šimkaus pagrindinė mokykla)
353.Kamilė Stalmokaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Šiūparių mokykla-daugiafunkcis centras)
354.Arminas Strakšys (Anglų kalba, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
355.Gytė Baltulionytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
356.Augustas Juravičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
357.Jonas Tamoliūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
358.Nedas Urnikis (Istorija, Klaipėdos r. Šiūparių mokykla-daugiafunkcis centras)
359.Austėja Monkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Dainavos progimnazija)
360.Erika Vaitilaitė (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
361.Pijus Čepukas (Anglų kalba, Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus)
362.Dėmjanas Blaževičius (Matematika, Šalčininkų r. Baltosios Vokės "Šilo" gimnazija)
363.Eligija Žickytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Salduvės progimnazija)
364.Ivona Pavlovič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
365.Vinickaitė Alina (Matematika, Kalvarijos sav. Nemunaičių pagrindinė mokykla)
366.vainius mineikis (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
367.Mockus Nojus (Matematika, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
368.Augustė Brazauskaitė (Matematika, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
369.Daumantė Papukaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių profesinio rengimo centras)
370.Vilius Šipkauskas (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
371.Astijus Kisielius (Anglų kalba, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
372.Marius Draugelis (Geografija, Vilkaviškio rajono Pilviškių "Santakos" gimnazija)
373.Aidas Gradeckas (Lietuvių kalba ir literatūra, Riešės gimnazija)
374.Ugnius Vilnius (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
375.Tautvydas Zaborskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
376.Aušra Vaitkevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
377.Grigorij (Anglų kalba, Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
378.Vaida Macinavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių specialioji mokykla)
379.Mantvydas Kalvaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
380.Agilė Stundžytė (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
381.Ugnė Stalerevičiūtė (Anglų kalba, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
382.Goda Bogdelytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos Šventosios pagrindinė mokykla)
383.Žaneta Jakševičiūtė (Informacinės technologijos, Panevėžio rajono Berčiūnų pagrindinė mokykla)
384.Vaidas Metrikas (Fizika, Kretingos M. Daujoto pagrindinė mokykla)
385.Justina Žvibaitė (Anglų kalba, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
386.Rugilė Prialgauskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
387.Darija Barauskaitė (Anglų kalba, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
388.Eduardas Kazlauskas (Anglų kalba, Šiaulių Gegužių progimnazija)
389.Gabrielė Šivickaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
390.Gintarė Rimkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės pirmoji gimnazija)
391.Kornelija Capaitė (Matematika, Gargždų "Minijos" progimnazija)
392.Osvaldas Mikalauskas (Anglų kalba, Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
393.Einoras Meškauskas (Geografija, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
394.Rustė Kryžanauskaitė (Anglų kalba, Vilniaus Žemynos progimnazija)
395.Kamilė Kulikauskaitė (Anglų kalba, Vilkaviškio rajono Sūdavos pagrindinė mokykla)
396.Raigardas Karalius (Matematika, Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
397.Gajus Gailiūnas (Anglų kalba, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
398.ROBERTAS ŠALNA (Matematika, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
399.Salomėja Meškytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Antakalnio progimnazija)
400.Viltė Pužaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės Žibų pradinė mokykla)
401.Ugne Kavalcinskaite (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
402.Dariana Zimuš (Anglų kalba, Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
403.Nauris Vecrumba (Anglų kalba, Raseinių Šaltinio progimnazija)
404.Emilija Intaitė (Anglų kalba, Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
405.Martyna Arifovaitė (Anglų kalba, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
406.Liudvikas Bakanauskas (Istorija, Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija)
407.Goda Ugianskytė (Matematika, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
408.Agilė Stundžytė (Anglų kalba, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
409.Aidas Virgutis (Matematika, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
410.Ugnė Marija Kulvinskaitė (Anglų kalba, Vilniaus Žemynos progimnazija)
411.Mantas Misiūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Pasvalio r. Pajiešmenių pagrindinė mokykla)
412.Vakaris Matutis (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
413.Dovydas Pukelis (Matematika, Šilutės Žibų pradinė mokykla)
414.MARTYNAS SPIETINIS (Matematika, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
415.Rokas Čižikas (Istorija, Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla)
416.Domantas Vaitkus (Anglų kalba, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
417.Kristupas Ribokas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
418.Jokūbas Jundulas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
419.Matas Liekis (Matematika, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
420.Gustas Mickus (Informacinės technologijos, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
421.Liudas Staniulis (Matematika, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
422.Dominykas Tranelis (Matematika, Utenos Vyturių progimnazija)
423.Linas Vizgirda (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių "Varpo" mokykla)
424.Domas Morozas (Matematika, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
425.Gustas Lebednykas (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ "Pažinimo medis")
426.Marek Palkevič (Matematika, Šiaulių Dainų progimnazija)
427.Oznanskaitė Ugnė (Biologija, pasaulio pažinimas, Anykščių Antano Vienuolio progimnazija)
428.Gytis Lukoševičius (Matematika, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
429.Vanesa Sipavičiūtė (Matematika, Jonavos pradinė mokykla)
430.Kovas Mikutis (Fizika, Vilniaus Maironio progimnazija)
431.Žilinskaitė Melisa (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
432.Štangvaltaitė Samanta (Anglų kalba, Tauragės profesinio rengimo centras)
433.Gytis Ramelis (Anglų kalba, Ukmergės r. Pabaisko pagrindinė mokykla)
434.Emilis Bukauskas (Matematika, Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
435.Jarackaitė Gabrielė (Biologija, pasaulio pažinimas, Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras)
436.kajus baltrusis (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
437.Džiugas Čaplikas (Matematika, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
438.Gabrielė Tamašauskaitė (Istorija, Šiaulių r. Naisių mokykla)
439.Benas Gumbrys (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
440.Dovydas Valiukas (Informacinės technologijos, Elektrėnų savivaldybės Vievio pradinė mokykla)
441.Arijus Žalpys (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
442.Slavinskas Pijus (Matematika, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
443.SAULĖ MELIAUSKAITĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Maironio progimnazija)
444.Gerda Jocaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
445.Gabrielius Naeim (Anglų kalba, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
446.Oksana Petrauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Viršuliškių progimnazija)
447.Agnė Vyšniauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Marijonų gimnazija)
448.Deimantė Volbekaitė (Geografija, Šiaulių Jovaro progimnazija)
449.Gustė Žiemelytė (Informacinės technologijos, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
450.Tautvydas Motovas (Istorija, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
451.Ieva Stankūnavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
452.Gerda Kinderevičiūtė (Informacinės technologijos, Kauno Veršvų gimnazija)
453.Deimantė Volbekaitė (Matematika, Šiaulių Jovaro progimnazija)
454.Einoras Meškauskas (Chemija, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
455.Benas Bartninkas (Informacinės technologijos, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
456.Marijus Eigėlis (Matematika, Utenos Aukštakalnio progimnazija)
457.Atėnė Gūdmantaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
458.Justė Žemaitytė (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus)
459.Kristupas Žadeika (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
460.Modestas Juškevičius (Matematika, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
461.Gabrielė Švaikauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės vyskupo Motiejaus Valančiaus pradinė mokykla)
462.Gvidas Matevičius (Anglų kalba, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
463.Martynas Linkus (Matematika, Kelmės rajono Vidsodžio pagrindinė mokykla)
464.Ernest Basiul (Anglų kalba, Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
465.Mija Juškevičiūtė (Matematika, Ukmergės mokykla-darželis "Varpelis")
466.Urtė Gliebutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Babtų gimnazija)
467.Danielius Belskas (Anglų kalba, Kauno Veršvų gimnazija)
468.EMILIJA IVAŠKO (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija)
469.Evaldas Kanaporis (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
470.Urtė Kučinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
471.Milena Terzi (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
472.Kernius Šimonėlis (Matematika, Utenos mokykla - vaikų darželis "Eglutė")
473.Rimantas Giniūnas (Matematika, Prienų r. Išlaužo pagrindinė mokykla)
474.Natas Selenis (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
475.Gabija Glemžaitė (Anglų kalba, Vilniaus Gabijos gimnazija)
476.Justas Šolomovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Balsių progimnazija)
477.Atėnė Špokauskaitė (Matematika, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
478.Simonas Ulevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės sav. Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija)
479.Arnas Vyšniauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio pradinė mokykla)
480.Emilija Kibicka (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija)
481.Viltė Klimantavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
482.Džiugas Baciuška (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
483.Joris Kojala (Matematika, Šv. Mato gimnazija)
484.Ignas Vasilevičius (Geografija, Vilniaus "Genio" progimnazija, Centro filialas)
485.Lukas Jaškauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
486.Karina Mickutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Dainavos pagrindinė mokykla)
487.Svajūnas Masaitis (Matematika, Kaišiadorių r. Pravieniškių Stasio Tijūnaičio pagrindinė mokykla)
488.Aušra Urbštanavičiūtė (Fizika, Ukmergės "Šilo" pagrindinė mokykla)
489.Ignas Meškauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Baltupių progimnazija)
490.Austėja Karbauskytė (Anglų kalba, Šiaulių r. Naisių mokykla)
491.Rojus Kudla (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
492.Rugilė Šimonytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių r. Žaslių pagrindinė mokykla)
493.Aidas Astrauskis (Anglų kalba, Šilalės r. Pajūralio pagrindinė mokykla)
494.Urtė Adomaitytė (Anglų kalba, Vilniaus Gabijos gimnazija)
495.Jokūbas Dargis (Anglų kalba, Birštono gimnazija)
496.Gustė Jurgilevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Veršvų gimnazija)
497.Andrėja Zizaitė (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
498.Jonas Kazilionis (Anglų kalba, Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija)
499.Kamilė Tamarevičiūtė (Informacinės technologijos, Plungės vyskupo Motiejaus Valančiaus pradinė mokykla)
500.Emilija Draugelytė (Anglų kalba, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
501.Eivydas Bučius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Taikos progimnazija)
502.Gabija Brazaitė (Matematika, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
503.Justina Žvirblytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Pakruojo r. Rozalimo pagrindinė mokykla)
504.Domantas Miklius (Matematika, Šiaulių Gytarių progimnazija)
505.Anžela Michnevič (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija)
506.Emilija Gerulaitytė (Matematika, Šalčininkų r. Baltosios Vokės "Šilo" gimnazija)
507.Paulius Ilmonas (Matematika, Joniškėlio Igno Karpio žemės ūkio ir paslaugų mokykla)
508.Aušrinė Greičiūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio rajono Velžio gimnazija)
509.Domas Dragūnas (Anglų kalba, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
510.Žiedė Rukaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
511.Viltė Jokubauskytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
512.Deividas Daukšas (Lietuvių kalba ir literatūra, Rietavo savivaldybės Tverų vidurinė mokykla Medingėnų skyrius)
513.Orinta Valavičiūtė (Matematika, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
514.Kotryna Cibulskaitė (Anglų kalba, Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
515.Kristupas Čiplys (Anglų kalba, Vilniaus Žvėryno gimnazija)
516.Alina Šukšto (Matematika, Vilniaus r. Riešės šv. Faustinos Kovalskos pagrindinė mokykla)
517.Raminta Gedutytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Tauragės profesinio rengimo centras)
518.Emilija Supranavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
519.Neilas Zavertas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
520.Miškinis Lukas (Biologija, pasaulio pažinimas, Molėtų pradinė mokykla)
521.Miknys Justas (Anglų kalba, VšĮ Klaipėdos licėjus)
522.Viltė Valiukaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
523.Tajus Mažliakas (Matematika, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
524.Aidas Čeponas (Lietuvių kalba ir literatūra, Giedraičių A.Jaroševičiaus gimnazijos Dubingių skyrius)
525.Vitalijus Banuskevicius (Matematika, Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
526.Domas Gintautas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
527.Urtė Lakačauskaitė (Anglų kalba, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
528.Indrė Misiukaitė (Matematika, Kėdainių profesinio rengimo centras)
529.Elzė Packevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
530.Gustė Auglytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija)
531.Kornelijus Jankauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
532.Heili Krasko (Matematika, Vilniaus Baltupių progimnazija)
533.Rugilė Vaičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
534.Jolita Andruškaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės Senamiesčio mokykla)
535.Žemaitaitis Kajus (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
536.Augustė Rutkauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
537.Vakaris Pakštas (Anglų kalba, Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
538.Tomas Babelis (Istorija, Utenos Rapolo Šaltenio progimnazija)
539.Karolis Mikuckis (Anglų kalba, Anykščių r. Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija)
540.Vladislav Jakovlev (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Pajūrio" progimnazija)
541.Augustė Streikutė (Anglų kalba, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
542.Aistė Butautė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
543.Mėta Čepukaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
544.Gabrielaitytė Akvilė (Istorija, Jurbarko rajono Eržvilko gimnazija)
545.Miglė Šivickaitė (Matematika, Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
546.Emilija Kuzmickaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Žaslių pagrindinė mokykla)
547.Aleks Kačanovskij (Anglų kalba, Viešoji įstaiga "Klaipėdos specialioji mokykla-daugiafunkcis centras "Svetliačiok")
548.Paulius Pocius (Matematika, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
549.Mėta Motiejūnaitė (Anglų kalba, Klaipėdos Vydūno gimnazija)
550.Mindaugas Kulpavičius (Matematika, Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija)
551.Kamilė Kazlauskaitė (Istorija, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
552.Gabrielė Gaižiūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
553.Armandas Skliaudys (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų mokykla-darželis)
554.Martynas Janušaitis (Informacinės technologijos, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
555.Ugne Sereikaite (Matematika, Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
556.Ruslanas Antropikas (Lietuvių kalba ir literatūra, Giedraičių A.Jaroševičiaus gimnazijos Dubingių skyrius)
557.Matas Liaudinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
558.Anastasija Pačkovskaja (Matematika, Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija)
559.Justinas Kulikauskas (Matematika, Kauno Jono Žemaičio-Vytauto mokykla-daugiafunkcis centras)
560.Timotiejus Pehk-Ivaščenko (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
561.Vakarė Švegždaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
562.Monika Skairytė (Matematika, Vilniaus Balsių progimnazija)
563.Gerda Kavaliauskaitė (Matematika, Utenos Krašuonos progimnazija)
564.MARIUS ŠUKAITIS (Anglų kalba, Vilniaus "Sietuvos" progimnazija)
565.Mykolas Žiogas (Biologija, pasaulio pažinimas, VGTU inžinerijos licėjus)
566.Modestas Trubila (Lietuvių kalba ir literatūra, Menachemo namų gimnazija)
567.Rosita Perskaudaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija)
568.Jokūbas Dagys (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Rožyno progimnazija)
569.Austėja Janauskytė (Matematika, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
570.Nojus Jurgaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
571.Miglė Šivickaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
572.Vakarė Baranauskaitė (Matematika, Radviliškio r. Pakalniškių pagrindinė mokykla)
573.Miglė Kasarauskaitė (Geografija, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
574.Oskaras Abromavičius (Matematika, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
575.kajus vasiliauskas (Matematika, Vilkaviškio pradinė mokykla)
576.Justas Lukošiūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių r. Betygalos Maironio gimnazija)
577.Samsonov Nikita (Matematika, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
578.ŪLA JUODYTĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
579.Ignas Aleksandravičius (Fizika, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
580.UGNIUS LAŽAUNYKAS (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
581.Dovydas Ivanauskas (Matematika, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
582.Karlas Vitkalovas (Matematika, Klaipėdos "Varpelio" mokykla-darželis)
583.Aivaras Drėgva (Matematika, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
584.Diana Perminaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
585.Melana Asačiova (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla)
586.Eligija Radzevičiūtė (Anglų kalba, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
587.Viktorija Ravoit (Geografija, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
588.Mantas Tichonovas (Anglų kalba, Ukmergės rajono Veprių pagrindinė mokykla)
589.Austėja Puzinaitė (Istorija, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
590.Lukrecija Kavaliauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus)
591.Bruknė Kasiliauskaitė (Anglų kalba, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
592.Lukas Vaškūnas (Matematika, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
593.Milda Žurauskaitė (Matematika, Vilniaus Baltupių progimnazija)
594.Karolina Taučaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių Šaltinio progimnazija)
595.Emilis Pocius (Matematika, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
596.Ignas Vasiliauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Marijonų gimnazija)
597.Kelmelytė Skaistė (Matematika, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
598.Lizeta Karvelytė (Geografija, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
599.Domantas Jakimavičius (Anglų kalba, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
600.Aistis Medišauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Molėtų pradinė mokykla)
601.Smiltė Alonderytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
602.Leonardas Lukauskas (Anglų kalba, Vilniaus Sausio 13-osios mokykla)
603.Aistė Bachmutskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių Sodų pagrindinė mokykla)
604.Andrius Bauža (Matematika, Tauragės r. Žygaičių gimnazija)
605.Dovydas Lugovik (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
606.Edvinas Jekimovas (Matematika, Visagino "Atgimimo" gimnazija)
607.Urtė Stanelytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
608.Dovydas Lugovik (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
609.Aurėlija Astikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių profesinio rengimo centras)
610.Džiugas Janulevičius (Matematika, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
611.Mindaugas Bauras (Lietuvių kalba ir literatūra, Viešoji įstaiga Elektrėnų profesinio mokymo centras)
612.Samanta Stroputė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos rajono Baublių mokykla-daugiafunkcis centras)
613.Pijus Petkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės pagrindinio ugdymo skyrius)
614.Gediminas Valinčius (Biologija, pasaulio pažinimas, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
615.Dominykas Dobrovolskis (Informacinės technologijos, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
616.Evelina Girdžiūnaitė (Anglų kalba, Skuodo Bartuvos progimnazija)
617.Agnė Bertašiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės Senamiesčio mokykla)
618.Martynas Krutikovas (Geografija, Trakų r. Rūdiškių gimnazija)
619.Hubertas Gyvis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
620.Karina Michalčuk (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Egliškių šv. Jono Bosko gimnazija)
621.Lukas Kumpis (Anglų kalba, Šiaulių r. Šakynos mokykla)
622.Andželika Muzičiukaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių specialioji mokykla)
623.Timotiejus Pehk-Ivaščenko (Matematika, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
624.Timas Stankevičius (Anglų kalba, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
625.Vytenis Anilionis (Matematika, Panevėžio Rožyno progimnazija)
626.Dovydas Stankevičius (Anglų kalba, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
627.Tomas Vilkaitis (Matematika, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
628.Tauras Žemaitis (Geografija, Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
629.Martynas Kunigauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
630.Greta Vaičikauskaitė (Anglų kalba, Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
631.Aleksandr Malanov (Matematika, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
632.Učkuronis Maksymiljan (Anglų kalba, Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
633.Urtė Balynaitė (Anglų kalba, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
634.Viktorija Barodicaitė (Matematika, Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
635.matas jonusas (Anglų kalba, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
636.Jolita Andruškaitė (Anglų kalba, Plungės Senamiesčio mokykla)
637.Augustinas Balsys (Anglų kalba, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
638.Eimante Baikaite (Matematika, Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
639.Benas Adomavičius (Informacinės technologijos, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
640.Vilimas Apanasenko (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
641.Miglė Satkūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
642.Indrė Krištopaitytė (Anglų kalba, Panevėžio rajono Vadoklių pagrindinė mokykla)
643.Kulpis Konradas (Matematika, Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
644.Evaldas Buzas (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus r. Simno gimnazija)
645.Aurimas Petkus (Anglų kalba, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
646.Ruslanas Antropikas (Informacinės technologijos, Giedraičių A.Jaroševičiaus gimnazijos Dubingių skyrius)
647.Milda Ulvidaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
648.Danielė Ragaliauskaitė (Geografija, Raseinių r. Betygalos Maironio gimnazija)
649.Mantas Jasevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Veršvų gimnazija)
650.Rokas Leonavičius (Anglų kalba, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
651.Marius Mekšraitis (Informacinės technologijos, Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
652.Goda Baranauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio „Aušros“ progimnazija)
653.Dovas Tvarkūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
654.Deimantė Dziusytė (Geografija, Jonavos Jeronimo Ralio gimnazija)
655.Igne taparauskaite (Lietuvių kalba ir literatūra, Erudito licėjus)
656.Radvilas Arcimavičius (Anglų kalba, Klaipėdos Vitės pagrindinė mokykla)
657.Šarūnė Kuokštaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Pravieniškių Stasio Tijūnaičio pagrindinė mokykla)
658.Deimantė Janavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
659.Mantas Krivickas (Matematika, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla)
660.Rokas Norkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų r. Jiezno gimnazija)
661.Augustas Povilauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių r. Ariogalos gimnazija)
662.Žemyna Lekavičiūtė (Matematika, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
663.Tėja Rimkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Panemunės pradinė mokykla)
664.Rafal Aliancevič (Anglų kalba, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
665.Eimantas Petravičius (Informacinės technologijos, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
666.Urtė Vaitkutė (Anglų kalba, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
667.Jurgis Bergelis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
668.Gabrielė Jevensaper (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija)
669.Oskaras Janušas (Matematika, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
670.Mykolas Baliukonis (Istorija, Vilniaus Gabijos gimnazija)
671.Daniel Juchnevič (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
672.Aretas Utakis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
673.Gabija Brazaitė (Informacinės technologijos, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
674.Simona Zdanavičiūtė (Anglų kalba, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
675.Eva Krulytė (Informacinės technologijos, Kauno "Nemuno" mokykla-daugiafunkcis centras)
676.Silvija Valaikaitė (Anglų kalba, Alytaus rajono Miroslavo gimnazijos Kumečių pagrindinio ugdymo skyrius)
677.Augustas Stancikas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
678.Fausta Čiapaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
679.Laimonas Ališauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, VGTU inžinerijos licėjus)
680.Dovydas Balsevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio „Aušros“ progimnazija)
681.Ieva Norkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
682.Austėja Monkevičiūtė (Matematika, Kauno Dainavos progimnazija)
683.Emilija Butnoriūtė (Matematika, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
684.Simas Karnyšovas (Matematika, "Šaltinėlio" privati mokykla)
685.Kaan Titas Cabuk (Anglų kalba, Vilniaus Sausio 13-osios mokykla)
686.Viltė Piragytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jurbarko r. Juodaičių pagrindinė mokykla)
687.Matas Packevičius (Informacinės technologijos, Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
688.Alisa Soldatenka (Anglų kalba, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
689.Šubnikov Aleksandr (Matematika, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
690.Indrė Nemčiunavičiūtė (Anglų kalba, Radviliškio Vaižganto progimnazija)
691.Emilis Girdauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinė mokykla)
692.Vidmantė Melek Arslan (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija)
693.Viktorija Vyzaitė (Matematika, Kauno Montesori mokykla-darželis "Žiburėlis")
694.Valančauskas Dovydas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos laivininkų mokykla)
695.Sakalis Pijus (Matematika, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
696.Emilija Kinderytė (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
697.Armandas Petrukonis (Matematika, Pasvalio r. Vaškų gimnazija)
698.Ema Eitmantytė (Matematika, Kauno Milikonių progimnazija)
699.Pijus Paliūnas (Matematika, Karalienės Mortos mokykla)
700.Jurgita Staškūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
701.Kostas Čepavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
702.Augustė Brazauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
703.Justina Jonušaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių r. Ubiškės mokykla-darželis)
704.NOJUS MARTINKUS (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
705.Emilis Šaninas (Matematika, Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
706.Smiltė Ruzgaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
707.Karolis Žalynas (Matematika, Alytaus Panemunės pagrindinė mokykla)
708.Emilija Lubaitė (Anglų kalba, Varėnos r. Senosios Varėnos Andriaus Ryliškio pagrindinė mokykla)
709.Solveiga Strockytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
710.Jonas Gustaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Karalienės Mortos mokykla)
711.Emilis Burba (Informacinės technologijos, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
712.Emilis Sapkauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų mokykla-darželis)
713.Arnoldas Pikelis (Anglų kalba, Šiaulių r. Bubių mokykla)
714.Pranciulytė Julija (Anglų kalba, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
715.Meda Ližauskaitė (Anglų kalba, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
716.Jurgis Klešnieks (Matematika, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
717.Austėja Petkevičiūtė (Informacinės technologijos, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
718.Modestas Juškevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
719.Matas Marčiulionis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių r. Rumšiškių A. Baranausko gimnazija)
720.Augustė Anužytė (Anglų kalba, Klaipėdos Vydūno gimnazija)
721.Džiugas Kavaliauskas (Matematika, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
722.Santa Ivanauskaitė (Istorija, Šiaulių Zoknių progimnazija)
723.Matas Gliaudelis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
724.Viltė Surdokaitė (Matematika, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
725.Ugnė Saldukaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės "Žiburėlio" mokykla-daugiafunkcis centras)
726.Žibėnaitė Meda (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Krašuonos progimnazija)
727.Salomėja Meškytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Antakalnio progimnazija)
728.Sibilė Guobytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Širvintų r. Bartkuškio mokykla-daugiafunkcis centras)
729.Vitalijus Rolikas (Lietuvių kalba ir literatūra, Zarasų r. Turmanto pagrindinė mokykla)
730.Rūta Pilipavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
731.Emilijus Sirius (Anglų kalba, Šiaulių Gegužių progimnazija)
732.Justas Martinaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių progimnazija)
733.Sandra Šiaudvytytė (Istorija, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
734.Armandas Jonas Kiršis (Informacinės technologijos, Akmenės rajono Papilės Simono Daukanto gimnazija)
735.Danielius Mirza (Lietuvių kalba ir literatūra, Akmenės rajono Ventos gimnazija)
736.anželikagurklytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
737.Laucius Gintautas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Taikos progimnazija)
738.Aleksas Žilinskas (Matematika, Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
739.Gabija Vilimaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
740.Jakub Kostiukevic (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
741.Mantautas Juknevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
742.Vaiva Grišunina (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
743.Benas Dirsė (Matematika, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
744.Andrius Stankevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
745.Savickas Adomas (Biologija, pasaulio pažinimas, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
746.Kamilė Kulikauskaitė (Matematika, Vilkaviškio rajono Sūdavos pagrindinė mokykla)
747.RUGILĖ POŠKEVIČIŪTĖ (Matematika, Šiaulių "Juventos" progimnazija)
748.Urtė Gaidamavičiūtė (Matematika, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
749.Jokūbas Pauliukaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
750.Nojus Jašinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Pajūralio pagrindinė mokykla)
751.Lukrecija Tamulytė (Matematika, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
752.Evelina Prutkovska (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
753.Viktorija Petrova (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Buivydiškių pradinė mokykla)
754.Matas Mileris (Istorija, VšĮ "Vaivorykštės tako" gimnazija)
755.Edgaras Bukauskas (Anglų kalba, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
756.Markevičius Ainius (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ Klaipėdos licėjus)
757.Rokas Marčiulionis (Informacinės technologijos, Kaišiadorių r. Rumšiškių A. Baranausko gimnazija)
758.GUSTĖ ZAVADSKYTĖ (Matematika, Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
759.Kamilė Zavadzkytė (Informacinės technologijos, Šiaulių Salduvės progimnazija)
760.Rokas Frejeris (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
761.Ramūnas Vyšniauskas (Matematika, Vilniaus komunalinių paslaugų mokykla)
762.Ernest Basiul (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
763.Vainius Juozas Žalalis (Informacinės technologijos, Molėtų pradinė mokykla)
764.Emilis Miceika (Anglų kalba, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
765.Roneta Valiukaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
766.Airidas Auksorius (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
767.Aristėja Pužaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Gilvyčių mokykla)
768.Simona Masytė (Matematika, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
769.ROKAS SAVICKAS (Anglų kalba, Kazlų Rūdos "Elmos" mokykla-darželis)
770.Karolis Žalynas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Panemunės pagrindinė mokykla)
771.Inga Vaičiulevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus r. Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazijos Ūdrijos pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcis skyrius)
772.Mickus Martynas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
773.Estela Šagalėjevaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
774.Vilius Šmakotinas (Matematika, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
775.Kristupas Dapkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
776.Kotryna Markevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
777.Ryan Sadallah (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
778.Viktorija Bronicka (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro gimnazija)
779.Martynas Žilius (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
780.Vytautas Petkevičius (Anglų kalba, Vilniaus Antakalnio progimnazija)
781.Gerda Kavaliauskaitė (Anglų kalba, Utenos Krašuonos progimnazija)
782.NOJUS GERLIKAS (Matematika, Šilalės r. Pajūralio pagrindinė mokykla)
783.Osvaldas Dzikevič (Anglų kalba, Vilniaus r. Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazija)
784.Julijus Chaziachmetovas (Anglų kalba, Kauno r. Kačerginės pradinė mokykla)
785.Viviena Mihalyko Kindurytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
786.Deividas Kazlauskas (Matematika, Anykščių r. Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras)
787.Ignė Sarcevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kupiškio P. Matulionio progimnazijos Kupos pradinio ugdymo skyrius)
788.Viviena Mihalyko Kindurytė (Anglų kalba, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
789.Žemyna Lekavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
790.Eligija Žickytė (Matematika, Šiaulių Salduvės progimnazija)
791.Beatrice Treciokaite (Informacinės technologijos, Biržų rajono Pabiržės pagrindinė mokykla)
792.Kamil Dovgerd (Anglų kalba, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
793.Augustas Zdanavičius (Matematika, Šilalės r. Obelyno pagrindinė mokykla)
794.Gabrielė Balionytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
795.Mėta Čepukaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
796.Aurimas Blažys (Matematika, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
797.Saulė Prastienytė (Anglų kalba, Vilniaus Žemynos progimnazija)
798.Vladislav Jakovlev (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Pajūrio" progimnazija)
799.Airina Grikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
800.Lukas Diliūnas (Matematika, Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
801.Ignas Stanevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
802.Paulius Trinkūnas (Matematika, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
803.Mėta Čepukaitė (Matematika, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
804.Justas Sakalauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Jonavos Jeronimo Ralio gimnazija)
805.Elzė Karolytė (Anglų kalba, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
806.Vaiva Varžinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
807.milgaudas michailovskij (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Lapių pagrindinė mokykla)
808.Akvilė Burzdžiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės pirmoji gimnazija)
809.Eimantas Dikšaitis (Anglų kalba, Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinė mokykla)
810.Vakaris Michejenko (Informacinės technologijos, VšĮ "Pažinimo medis")
811.Indraja Skrickytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
812.Leonardas Trokinas (Informacinės technologijos, Vilkaviškio rajono Pajevonio pagrindinė mokykla)
813.Eglė Nemanytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
814.Tajus Paliulis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
815.Erika Žekonytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės pagrindinio ugdymo skyrius)
816.Tajus Paliulis (Anglų kalba, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
817.Medeinė Laurikaitytė (Fizika, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
818.Matas Stravinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
819.Nojus Zaleckas (Matematika, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
820.Ūla Vasiliauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
821.Simonas Bulis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Senamiesčio progimnazija)
822.Neviadomski Aleksandr (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
823.Karolis Bacys (Matematika, Kretingos rajono Salantų gimnazija)
824.Pijus Kreimeris (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
825.Dovilė Lionaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių "Varpo" mokykla)
826.Timas Juodris (Matematika, Šiaulių "Juventos" progimnazija)
827.Meda Valašinaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
828.Stela Gylytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio pradinė mokykla)
829.Emilis Petravičius (Matematika, Marijampolės "Smalsučio" pradinė mokykla)
830.Žemaitaitytė Greta (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
831.Greta Morkūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos rajono Užusalių pagrindinė mokykla)
832.Viltė Zalenauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
833.Martynas Jaučys (Matematika, Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija)
834.Domas Paklonskas (Anglų kalba, Kauno Tirkiliškių mokykla-darželis)
835.Dangira Sukavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
836.Agnė Šerepėkaitė (Matematika, Utenos Aukštakalnio progimnazija)
837.Miglė Narbutytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
838.Tauras Kuzminas (Informacinės technologijos, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
839.Deimina Skėrytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
840.Beržonskaitė Amanda (Lietuvių kalba ir literatūra, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
841.Rokas Rupeika (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos rajono Kurmaičių pradinė mokykla)
842.Faustas Autukas (Matematika, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
843.Deividas Ruibys (Anglų kalba, Gargždų "Minijos" progimnazija)
844.Skaistė Cibulskaitė (Matematika, Elektrėnų savivaldybės Vievio pradinė mokykla)
845.Augustinas Balsys (Matematika, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
846.KEVINAS ŠEŠPLAUKIS (Biologija, pasaulio pažinimas, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
847.Danielė Gurklytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
848.Barbora Vaišvilaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
849.Erikas Vedegys (Anglų kalba, Šakių rajono Kriūkų mokykla)
850.Viltė Karalukaitė (Istorija, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
851.Emilis Juozapaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
852.Jokūbas Pankūnas (Matematika, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
853.Nedas Mačiulis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Nemuno" mokykla-daugiafunkcis centras)
854.Saulė Tamulaitytė (Matematika, Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
855.Sandis Kišenieks (Fizika, Šiaulių Normundo Valterio jaunimo mokykla)
856.Natas Selenis (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
857.Matas Račinskas (Informacinės technologijos, Alytaus Piliakalnio progimnazija)
858.Danielius Falevičius (Matematika, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
859.Herkus Stonkus (Matematika, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
860.Kajus Čaikauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Dainavos progimnazija)
861.Meida Džiautaitė (Matematika, Vilniaus Balsių progimnazija)
862.Nojus Jurgaitis (Matematika, Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
863.Augustas Gritėnas (Matematika, Panevėžio rajono Naujamiesčio gimnazija)
864.Renaldas Daugintis (Matematika, Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
865.Beata Krenciūtė (Anglų kalba, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
866.Danielius Alšauskas (Matematika, Klaipėdos Vitės pagrindinė mokykla)
867.Titas Viciulis (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
868.Domantas Šliužas (Matematika, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
869.Barbora Vaišvilaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
870.Lukrecija Zautraitė (Matematika, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
871.Emilija Šniaukaitė (Anglų kalba, Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija)
872.Gytis Ramelis (Fizika, Ukmergės r. Pabaisko pagrindinė mokykla)
873.Erikas Vasiliauskas (Istorija, Kauno Dainavos progimnazija)
874.Paulius Ivancius (Anglų kalba, Vilniaus Žvėryno gimnazija)
875.GUSTĖ GADEIKYTĖ (Anglų kalba, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
876.Aironas Raudeliūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
877.Ervinas Petrauskas (Informacinės technologijos, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
878.Viltė Lazickaitė (Matematika, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
879.Gabija Toleikytė (Matematika, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
880.Dovydas Ivanauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
881.Karolina Rimaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
882.deimante vitkauskaite (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių "Juventos" progimnazija)
883.Vesta Austynaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Tauragės r. Žygaičių gimnazija)
884.Grantas Vaišvilas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
885.Mišenis Darja (Anglų kalba, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos gimnazija)
886.Aleksandras Sorokinas (Matematika, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
887.Titas Varnagiris (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Marijonų gimnazija)
888.Žilvinas Žutautas (Lietuvių kalba ir literatūra, Viešoji įstaiga "Klaipėdos specialioji mokykla-daugiafunkcis centras "Svetliačiok")
889.Nojus Čepauskas (Matematika, Kauno Veršvų gimnazija)
890.Viktoras Girdžius (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių Šaltinio progimnazija)
891.Nedas Mosunovas (Anglų kalba, Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija)
892.Rokas Možeiko (Biologija, pasaulio pažinimas, Šalčininkų r. Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija)
893.Daniel Račkovskij (Anglų kalba, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
894.Urtė Briedytė (Matematika, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
895.Povilas Škarnulis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Veršvų gimnazija)
896.Pavel Telpuk (Informacinės technologijos, Kauno "Vyturio" gimnazija)
897.LAURYNAS GLASKA (Biologija, pasaulio pažinimas, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
898.Armandas Lisenkovas (Matematika, Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
899.Urtė Ginelevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
900.Vakarė Stančiūtė (Matematika, Vilniaus Žemynos progimnazija)
901.Elzė Barysaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Baltupių progimnazija)
902.Ugnius Špadas (Informacinės technologijos, Kauno Milikonių progimnazija)
903.Ąžuolas Šiaudvytis (Matematika, Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
904.Simonas Kripas (Matematika, Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
905.Ringailė Kaupaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
906.Lukas Baranauskas (Matematika, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
907.Mindaugas Baltakis (Matematika, Švenčionių pradinė mokykla)
908.Gabrielius Urbikas (Anglų kalba, Jurbarko rajono Eržvilko gimnazija)
909.Modestas Eičinas (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
910.Kamilė Dvilinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
911.Austėja Kudzinskaitė (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
912.Judita Trumpulytė (Matematika, Plungės "Ryto" pagrindinė mokykla)
913.Paulius Bakas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Milikonių progimnazija)
914.Luka Mažunaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
915.Dovydas Minelga (Anglų kalba, Kelmės "Kražantės" progimnazija)
916.Airinga Čiūraitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio rajono Naujamiesčio gimnazija)
917.Nojus Arbačiauskas (Matematika, Kauno r. Neveronių gimnazija)
918.LUKAS TAMOŠIŪNAS (Anglų kalba, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
919.Laurynas Lingė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
920.Diana Naumavičiūtė (Matematika, Vilniaus Naujininkų mokykla)
921.Justas Lomsargis (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
922.Erikas Šakotis (Matematika, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
923.Vasarė Šimonytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
924.Markas Levinas (Anglų kalba, Klaipėdos Vydūno gimnazija)
925.Rokas Šimanskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio r. Bartninkų Jono Basanavičiaus mokykla-daugiafunkcis centras)
926.Mantė Genutytė (Anglų kalba, Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija)
927.Augustas Jasaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
928.Darija Gerdauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Žibų pradinė mokykla)
929.Ugne Vidraite (Lietuvių kalba ir literatūra, Pagėgių savivaldybės Pagėgių pradinė mokykla)
930.Tomas Darčkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
931.Rokas Šimanskis (Matematika, Vilkaviškio r. Bartninkų Jono Basanavičiaus mokykla-daugiafunkcis centras)
932.Aušra Bertašiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
933.Ema Jarmalavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
934.Dmitrij Čiž (Matematika, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
935.Augustė Vaiva Klingerytė (Anglų kalba, Telšių "Germanto" progimnazija)
936.Martynas Gasperovičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Nemenčinės K. Parčevskio gimnazija)
937.Eligijus Gražulis (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės "Smalsučio" pradinė mokykla)
938.Paulina Bliuvaitė (Anglų kalba, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
939.Eivydas Svirinavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Piliakalnio progimnazija)
940.Paulina Barauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
941.Eglė Šimkūnaitė (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus Dvarčionių skyrius)
942.Armandas Kulvinskas (Matematika, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
943.Greta Vaičikauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
944.Gerda Miliauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
945.Saulė Šeikytė (Matematika, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
946.Fausta Rinkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus gimnazija)
947.Jokūbas Skersys (Matematika, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų mokykla-darželis)
948.Simona Bakšytė (Istorija, Panevėžio Senvagės progimnazija)
949.Viktorija Petrova (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Buivydiškių pradinė mokykla)
950.Greta Namavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos pradinė mokykla)
951.Domantas Stalmačenka (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
952.Adomas Kačiulis (Matematika, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų mokykla-darželis)
953.Danielė Voloncevičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
954.Nojus Makselė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
955.Ervin Borkovski (Fizika, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
956.Karolis Ulozas (Anglų kalba, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
957.Anastasija Drackaja (Anglų kalba, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
958.Agota Kontrimaite (Anglų kalba, Plungės vyskupo Motiejaus Valančiaus pradinė mokykla)
959.Rytis Bareikis (Biologija, pasaulio pažinimas, Molėtų r. Suginčių pagrindinė mokykla)
960.Smiltė Dudzinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
961.Dovydas Riepšas (Matematika, Kretingos Simono Daukanto progimnazija)
962.Tauras Žemaitis (Chemija, Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
963.Rusnė Subačiūtė (Geografija, VšĮ "Pažinimo medis")
964.Arnas Vyšniauskas (Matematika, Vilkaviškio pradinė mokykla)
965.Deividas Masiukas (Geografija, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
966.Vilius Rauckis (Anglų kalba, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
967.Nojus Gudaitis (Anglų kalba, Jurbarko rajono Eržvilko gimnazija)
968.Jonas Staniukėnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Balsių progimnazija)
969.Gustas Treinys (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos mokykla - vaikų darželis "Eglutė")
970.Kristina Bielskytė (Anglų kalba, Šiaulių Medelyno progimnazija)
971.Arnas Šipka (Anglų kalba, LSU Kėdainių "Aušros" progimnazija)
972.Erik Šuškevič (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Aleksandro Puškino vidurinė mokykla)
973.Domas Šimkus (Matematika, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
974.Ieva Jasėnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
975.Kornelijus Mališauskas (Matematika, Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
976.Kamilė Paškevičiūtė (Geografija, Prienų r. Jiezno gimnazija)
977.Šarūnas Rudokas (Lietuvių kalba ir literatūra, Riešės gimnazija)
978.Marius Valys (Anglų kalba, Kauno technikos profesinio mokymo centras)
979.Gaudrė Franukevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
980.Arijus Žalpys (Matematika, Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
981.Lukas Sotikovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių specialioji mokykla)
982.Kamilė Survilaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
983.Nedas Pliskauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Elektrėnų pradinė mokykla)
984.Raminta Ramanauskaitė (Geografija, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
985.Rokas Rozenbergas (Anglų kalba, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
986.Vakaris Griškus (Lietuvių kalba ir literatūra, Elektrėnų pradinė mokykla)
987.Deividas Katinas (Matematika, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
988.Daiva Mikalajūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokykla)
989.andreja ceplaite (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
990.Edvinas Bubelis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Palemono gimnazija)
991.Nedas Jašinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
992.Kajus Jurevičius (Anglų kalba, Kauno Jono Žemaičio-Vytauto mokykla-daugiafunkcis centras)
993.Aleksėjus Aismondas (Anglų kalba, Tauragės profesinio rengimo centras)
994.Markas Vasiljevas (Matematika, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
995.ANASTASIJA ANDREJEVA (Anglų kalba, Vilniaus Naujamiesčio mokykla)
996.Dominykas Petkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
997.Liudvikas Savickas (Geografija, Viešoji įstaiga Kazlų Rūdos Valdorfo progimnazija)
998.Dovydas Pukelis (Anglų kalba, Šilutės Žibų pradinė mokykla)
999.Dovydas Vaitkevičius (Fizika, Alytaus "Volungės" pagrindinė mokykla)
1000.Rimantė Šerlinskaitė (Anglų kalba, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
1001.Karolis Bacys (Informacinės technologijos, Kretingos rajono Salantų gimnazija)
1002.Aušra Urbštanavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės "Šilo" pagrindinė mokykla)
1003.Deividas Birškus. (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos Šventosios pagrindinė mokykla)
1004.Gabija Šavelytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Buivydiškių pradinė mokykla)
1005.Kamil Tytuš (Matematika, Vilniaus r. Riešės šv. Faustinos Kovalskos pagrindinė mokykla)
1006.Tauras Baturinas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
1007.ARMANTĖ KIJAUSKAITĖ (Matematika, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
1008.Liudvikas Savickas (Matematika, Viešoji įstaiga Kazlų Rūdos Valdorfo progimnazija)
1009.Emilija Neveckaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės "Žiburėlio" mokykla-daugiafunkcis centras)
1010.Dominykas Kvedaravičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
1011.Adrija Norkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
1012.Daina Rimkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
1013.Benas Volkovas (Informacinės technologijos, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
1014.Raminta Ramanauskaitė (Anglų kalba, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
1015.Matas Andrulionis (Matematika, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
1016.Muchamed Semiev (Informacinės technologijos, Viešoji įstaiga Elektrėnų profesinio mokymo centras)
1017.Gretė Mauriūtė (Anglų kalba, Šiaulių Dainų progimnazija)
1018.Aidas Virgutis (Anglų kalba, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
1019.Marius Draugelis (Anglų kalba, Vilkaviškio rajono Pilviškių "Santakos" gimnazija)
1020.Mantas Žvinklys (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės r. Katyčių pagrindinė mokykla)
1021.Marija Gafurova (Matematika, Šakių rajono Plokščių mokykla - daugiafunkcis centras)
1022.Emilija Draugelytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
1023.Paulina Pociūnaitė (Anglų kalba, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
1024.Simona Sarapinaitė (Matematika, Kauno r. Piliuonos gimnazija)
1025.Kristupas Juodsnukis (Anglų kalba, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
1026.Julius Judin (Matematika, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1027.Rimantas Giniūnas (Informacinės technologijos, Prienų r. Išlaužo pagrindinė mokykla)
1028.Butkus Herkus (Biologija, pasaulio pažinimas, VšĮ Klaipėdos licėjus)
1029.Mingailė Sakalauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų r. Aštriosios Kirsnos mokykla)
1030.Enrikas Kaušas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio rajono Velžio gimnazija)
1031.Alantė Jankauskaitė (Matematika, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
1032.Tautvydas Urbonas (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių Šaltinio progimnazija)
1033.Silvija Andužytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
1034.Diana Zagorskaitė (Matematika, Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokykla)
1035.Monika Jasilionytė (Anglų kalba, Joniškio "Saulės" pagrindinė mokykla)
1036.Stangevičiutė Ina (Chemija, Telšių "Atžalyno" progimnazija)
1037.Oskaras Paplauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
1038.Lukrecija Tamulytė (Anglų kalba, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
1039.Patricija Tumosaitė (Matematika, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
1040.Rimvydas Masas (Lietuvių kalba ir literatūra, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
1041.Emilja Dubro (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla)
1042.Nojus Neverdauskas (Anglų kalba, Šiaulių Gegužių progimnazija)
1043.Vaitkutė Emilija (Anglų kalba, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
1044.Arijus Suzdalev (Matematika, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
1045.Ditas Petraška (Anglų kalba, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1046.Rytis Gudauskas (Informacinės technologijos, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
1047.Urtė Kučinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
1048.Ksavera Kochanova (Anglų kalba, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
1049.Viltė Gedvilaitė (Matematika, Kėdainių r. Dotnuvos pagrindinė mokykla)
1050.Oskar Česnolovič (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla)
1051.Augustė Slimanavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų r. Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinė mokykla)
1052.Kamilė Juknevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
1053.Jelizaveta Andrejeva (Matematika, Vilniaus r. Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazija)
1054.Zlata Mitruščėnkova (Matematika, Vilniaus darželis - mokykla "Saulutė")
1055.Beata Stasevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Sausio 13-osios mokykla)
1056.Nojus Arbačiauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Neveronių gimnazija)
1057.Nojus Jašinskas (Matematika, Šilalės r. Pajūralio pagrindinė mokykla)
1058.Benas Pauža (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
1059.Goda Žymančiūtė (Matematika, Šilalės r. Pajūralio pagrindinė mokykla)
1060.Danielius Bertašius. (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
1061.Benas Dirsė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1062.Macaitė Gertrūda (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1063.Silvija Naraškevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Palomenės pagrindinė mokykla)
1064.Justinas Jurčiukonis (Matematika, Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
1065.Vakaris Aleksandravičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
1066.UGNĖ JASULEVIČIŪTĖ (Biologija, pasaulio pažinimas, Kalvarijos sav. Akmenynų pagrindinė mokykla)
1067.Tomas Jurgilevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos pradinė mokykla)
1068.Kamilė Kvainskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
1069.Pijus Juočas (Geografija, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
1070.Brigita Čiukšytė (Anglų kalba, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
1071.Gustas Lebednykas (Matematika, VšĮ "Pažinimo medis")
1072.Gajus Gailiūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
1073.Kuodys Titas (Anglų kalba, Juodšilių "Šilo" gimnazija)
1074.Danielė Giedraitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės "Saulės" pradinė mokykla)
1075.Kasparas Boska (Matematika, Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
1076.Ananevas Matas (Informacinės technologijos, Telšių "Atžalyno" progimnazija)
1077.Saulė Ratkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
1078.Domantas Arlauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Pasvalio Svalios progimnazija)
1079.Danila (Matematika, Vilniaus Naujamiesčio mokykla)
1080.Gaivilė Subačiūtė (Anglų kalba, Kaišiadorių r. Žiežmarių mokykla-darželis)
1081.Rokas Šivickas (Matematika, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
1082.Benas Staškus (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
1083.Milda Žurauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Baltupių progimnazija)
1084.Doguhan Turgut (Matematika, Plungės Senamiesčio mokykla)
1085.Indrė Koroliovaitė (Matematika, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
1086.Augustas Mileška (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Salduvės progimnazija)
1087.Goda Kuliešiūtė (Matematika, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
1088.Adomas Prelgauskas (Anglų kalba, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
1089.Matas Andrulionis (Istorija, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
1090.Linas Čujevas (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1091.Skaistė Ilgevičiūtė (Matematika, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
1092.Patricija Kačinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Dainavos progimnazija)
1093.Deimantė Meilūnaitė (Anglų kalba, Širvintų r. Gelvonų gimnazija)
1094.Edvinas Petkus (Anglų kalba, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
1095.Tomas Paznėkas (Istorija, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
1096.Deimantė Tomkevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
1097.Mariela Solovjova (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
1098.Justas Taurinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
1099.deimante formanskyte (Informacinės technologijos, Telšių rajono Upynos pagrindinė mokykla)
1100.Vytenis Jonaitis (Anglų kalba, Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinė mokykla)
1101.VĖJAS STAUGAITIS (Matematika, VšĮ "Ruduo-pavasaris")
1102.Luknė Graužinytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Krašuonos progimnazija)
1103.Raminta Ramanauskaitė (Istorija, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
1104.Luknė Graužinytė (Matematika, Utenos Krašuonos progimnazija)
1105.Ksavera Kochanova (Istorija, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
1106.Emilija Kasmauskaitė (Istorija, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
1107.Dominykas Laucius (Anglų kalba, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1108.Lukas Taraškevičius (Matematika, Utenos mokykla - vaikų darželis "Eglutė")
1109.Vainius Kanišauskas (Matematika, Panevėžio rajono Velžio gimnazija)
1110.Matas Šurna (Informacinės technologijos, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
1111.Neda Šidlauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
1112.Rokas Mockevičius (Matematika, Vilniaus Baltupių progimnazija)
1113.Klaudijus Kazlauskas (Anglų kalba, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
1114.Mikas Sinkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Avižienių gimnazija)
1115.Faustas Autukas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
1116.Povilas Bangaitis (Matematika, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
1117.Miglė Barsegianaitė (Anglų kalba, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1118.Tomas Fabijonavičius (Informacinės technologijos, VšĮ "Vaivorykštės tako" gimnazija)
1119.Guste Lupeikyte (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
1120.Meda Adomaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus)
1121.Neilas Zakšauskas (Matematika, Kauno r. Domeikavos gimnazija Užliedžių skyrius)
1122.Danielius Variakojis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
1123.Tautvydas Baumilas (Matematika, Šv. Juozapo mokykla)
1124.Ajiše Mammadovaitė (Matematika, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
1125.Ąžuolas Kažemėkas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
1126.Vilius Rakauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
1127.Eva Krulytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Nemuno" mokykla-daugiafunkcis centras)
1128.Benas Stankus (Lietuvių kalba ir literatūra, Akmenės rajono Papilės Simono Daukanto gimnazija)
1129.neda eitutyte (Fizika, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
1130.Darija Kabanova (Biologija, pasaulio pažinimas, Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija)
1131.ROKAS GURGŽDAITIS (Informacinės technologijos, Kazlų Rūdos "Elmos" mokykla-darželis)
1132.Dominykas Zališauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Genio" progimnazija)
1133.Martyna Morazaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Dainavos pagrindinė mokykla)
1134.Beržinis Jokūbas (Matematika, Telšių "Atžalyno" progimnazija)
1135.Erikas Markūnas (Istorija, Jonavos rajono Ruklos Jono Stanislausko mokykla- daugiafunkcis centras)
1136.Matas Marčiulionis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Rumšiškių A. Baranausko gimnazija)
1137.Valentinas Jasinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus šv. Kristoforo gimnazija)
1138.Goda Naudziūnaitė (Anglų kalba, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
1139.Laurynas Lingė (Matematika, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
1140.Alisa Mitruščėnkova (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Santaros" gimnazija, progimnazija)
1141.Arnoldas Mickus (Matematika, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1142.Guoda Ostrauskaitė (Geografija, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1143.Darija Gvazdauskaitė (Istorija, Šilutės r. Vilkyčių pagrindinė mokykla)
1144.Nojus Kubilas (Informacinės technologijos, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
1145.Radu Vyrtosu (Informacinės technologijos, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1146.Augustė Bubelytė (Anglų kalba, Kauno Palemono gimnazija)
1147.Kajus Aukščionis (Anglų kalba, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
1148.Kiril Krašinskij (Istorija, Vilniaus Aleksandro Puškino vidurinė mokykla)
1149.Aleksej Andrejev (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
1150.Rytas Talalas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
1151.just fuck (Matematika, Kelmės rajono Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija)
1152.Tamošauskas Nojus (Biologija, pasaulio pažinimas, VšĮ Klaipėdos licėjus)
1153.Adriana Valentinaitė (Matematika, Vilniaus Viršuliškių progimnazija)
1154.Alanas Užemeckas (Anglų kalba, Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinė mokykla)
1155.Eva Navickaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Jonavos Jeronimo Ralio gimnazija)
1156.Žibėnaitė Meda (Matematika, Utenos Krašuonos progimnazija)
1157.Aurėja Vaitiekūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
1158.Mykolas Šiuika (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
1159.Kamilė Zorytė (Matematika, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
1160.Miglė Bajorūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
1161.Radvilė Krikštonaitytė (Matematika, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
1162.Aleksandravičius Atas (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ Klaipėdos licėjus)
1163.Kamilė Juknevičiūtė (Matematika, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
1164.Meda Šlepikaitė (Matematika, Erudito licėjus)
1165.Laura Šulgaitė (Anglų kalba, Vilniaus "Ryto" progimnazija)
1166.Ąžuolas Kažemėkas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
1167.Rusnė Kulevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
1168.Augustė Jokubauskytė (Anglų kalba, Šv. Mato gimnazija)
1169.Ignas Stanevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
1170.Žemyna Kačinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės "Šilo" pagrindinė mokykla)
1171.Gabrielė Gaižiūnaitė (Istorija, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1172.Jonas Snarskis (Matematika, Vilniaus Fabijoniškių mokykla)
1173.Milena Terzi (Matematika, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
1174.Kasparas Skirbanta (Matematika, Kalvarijos sav. Nemunaičių pagrindinė mokykla)
1175.Kamilė Baltrušytė (Anglų kalba, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
1176.Darius Bajarūnas (Matematika, Viešoji įstaiga Vilniaus statybininkų rengimo centras)
1177.Elinga Zaicevaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
1178.Aiva Bundzinskaitė (Anglų kalba, Šiaulių Salduvės progimnazija)
1179.Saulė Šeikytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
1180.Urtė Eivaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Šančių mokykla - daugiafunkcis centras)
1181.JUSTINA KORSUN (Istorija, Vilniaus Žemynos progimnazija)
1182.Evelina Gasiūnaitė (Anglų kalba, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
1183.Mūza Svetickaitė (Anglų kalba, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
1184.Viktorija Ašurakaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus Maironio progimnazija)
1185.Augustas Ivanauskas (Matematika, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
1186.22.Konstantin (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
1187.Laurynas Pakerys (Anglų kalba, Giedraičių A.Jaroševičiaus gimnazijos Dubingių skyrius)
1188.Domas Šimkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
1189.Breivytė Toma (Chemija, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
1190.Julius Judin (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1191.Ainė Pečiulytė (Informacinės technologijos, Marijampolės mokykla-darželis "Želmenėliai")
1192.Saulė Šeikytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
1193.Justinas Žekonis (Matematika, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės pagrindinio ugdymo skyrius)
1194.Mindaugas Diksas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
1195.Ieva Esebua (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės pagrindinio ugdymo skyrius)
1196.Vytautas Apšega (Lietuvių kalba ir literatūra, Riešės gimnazija)
1197.Marina Supranavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
1198.Nojus Nausėda (Biologija, pasaulio pažinimas, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
1199.Modestas Trubila (Anglų kalba, Menachemo namų gimnazija)
1200.Matas Šurna (Biologija, pasaulio pažinimas, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
1201.Evelina Gulbinovičiūtė (Matematika, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
1202.Gabija Kubiliūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
1203.Rokas Babinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Marijonų gimnazija)
1204.Viltė Zalenauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
1205.Laurynas Šilinis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
1206.Inga Vaičiulevičiūtė (Informacinės technologijos, Alytaus r. Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazijos Ūdrijos pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcis skyrius)
1207.Poliakova Karolina (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
1208.Nerijus Antropikas (Matematika, Giedraičių A.Jaroševičiaus gimnazijos Dubingių skyrius)
1209.Sandra Šiaudvytytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
1210.Jokūbas Mažeika (Anglų kalba, Vilniaus r. Sudervės Mariano Zdziechovskio pagrindinė mokykla)
1211.RAIGARDAS jonusas (Matematika, Telšių "Ateities" progimnazija)
1212.Mantas Bickus (Anglų kalba, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
1213.Greta Sarpaliūtė (Informacinės technologijos, Alytaus Vidzgirio pagrindinė mokykla)
1214.Gytis Lukoševičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
1215.Deimantas Galminas (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės Senamiesčio mokykla)
1216.Balsevič Deivid (Matematika, Vilniaus r. Nemenčinės K. Parčevskio gimnazija)
1217.Pijus Jonuitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
1218.Evita Elena Linkevičiūtė (Matematika, Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
1219.Ąžuolas Kulbis (Matematika, Vilniaus Balsių progimnazija)
1220.Juras Jermolovičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus „Genio“ progimnazija)
1221.Maksim Pavlovic (Anglų kalba, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
1222.Viktorija Kirovskaja (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos gimnazija)
1223.Kristupas Grigalavičius (Anglų kalba, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
1224.Julius Riškevičius (Matematika, Marijampolės "Žiburėlio" mokykla-daugiafunkcis centras)
1225.Mantas Misiūnas (Anglų kalba, Pasvalio r. Pajiešmenių pagrindinė mokykla)
1226.Kajus Klimavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio Vaižganto progimnazija)
1227.Šarūnas Žioba (Informacinės technologijos, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
1228.Kristijonas Kinderis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1229.Raminta Pečiulionytė (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1230.Rokas Norkevičius (Anglų kalba, Prienų r. Jiezno gimnazija)
1231.Greta Stirbyte (Anglų kalba, Kauno Veršvų gimnazija)
1232.Marta Borisova (Biologija, pasaulio pažinimas, Trakų r. Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinė mokykla)
1233.Ernest Mickelevič (Istorija, Šalčininkų r. Butrimonių Anos Krepštul gimnazija)
1234.Beatrice Treciokaite (Biologija, pasaulio pažinimas, Biržų rajono Pabiržės pagrindinė mokykla)
1235.AURĖJA MERKELYTĖ (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
1236.Gustas Kasparavičius (Matematika, Elektrėnų savivaldybės Semeliškių gimnazija)
1237.Šimkutė Lijana (Anglų kalba, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
1238.Mockutė Meda (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
1239.Vilija Dūkštaitė (Anglų kalba, Vilniaus "Sietuvos" progimnazija)
1240.Austėja Plančiūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
1241.Skaistė Bekerytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Vilnies" pagrindinė mokykla)
1242.Jokūbas Vaiginis (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio pradinė mokykla)
1243.Arnas Juozapavičius (Anglų kalba, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
1244.paulius puckus (Lietuvių kalba ir literatūra, Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
1245.Vasarė Kaunietytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Rumšiškių A. Baranausko gimnazija)
1246.Eva Kačinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
1247.Aleksandra Tolvaišaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
1248.Ananevas Matas (Anglų kalba, Telšių "Atžalyno" progimnazija)
1249.Beatričė Rubinaitė (Matematika, Klaipėdos Vydūno gimnazija)
1250.Timur Voitolovič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Naujamiesčio mokykla)
1251.Milena Fokaitė (Matematika, Šiaulių Salduvės progimnazija)
1252.Mantas Nalivaika (Biologija, pasaulio pažinimas, Švenčionių pradinė mokykla)
1253.Adomas Ramonas (Anglų kalba, Trakų r. Paluknio "Medeinos" gimnazija)
1254.Dovydas (Anglų kalba, Vilniaus Balsių progimnazija)
1255.Matas Rudgalvis (Anglų kalba, Matas Rudgalvis)
1256.Bernadeta Milikauskaitė (Matematika, Marijampolės "Smalsučio" pradinė mokykla)
1257.migle tamosaityte (Matematika, Vilkaviškio r. Keturvalakių mokykla-daugiafunkcis centras)
1258.Viviena Mihalyko Kindurytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
1259.Daniel Leonov (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
1260.Eimantas Gudžiūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
1261.Andrėja Ploščiauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
1262.Darius Bajarūnas (Geografija, Viešoji įstaiga Vilniaus statybininkų rengimo centras)
1263.Matas Sabaliauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės Senamiesčio mokykla)
1264.Goda Akinytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
1265.Andrijana Milgevič (Matematika, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
1266.Deima Simanavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Elektrėnų savivaldybės Vievio pradinė mokykla)
1267.Kartavičius Matas (Anglų kalba, Vištyčio Petro Kriaučiūno mokykla-daugiafunkcis centras)
1268.Gustas Mickus (Geografija, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
1269.Kamilė Survilaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
1270.Klaudia Marija Merkelis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Sietuvos" progimnazija)
1271.Austėja Karušaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
1272.Merkys Vyturys (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Veršvų gimnazija)
1273.Domantas_Norkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių "Ateities" progimnazija)
1274.LAURYNAS GLASKA (Matematika, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
1275.Beatričė Malaiška (Anglų kalba, Erudito licėjus)
1276.Ignas Ruzgys (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių "Ateities" progimnazija)
1277.Agatas Juškevičius (Geografija, Kaišiadorių r. Rumšiškių A. Baranausko gimnazija)
1278.Patricija Rinkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
1279.Ditas Petraška (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1280.Kamilė Katinauskaitė (Anglų kalba, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
1281.Marius Šukaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Sietuvos" progimnazija)
1282.Vilūnė Purlytė (Istorija, Širvintų r. Gelvonų gimnazija)
1283.Goda Slavinskaitė (Matematika, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
1284.Viktorija Džiugytė (Informacinės technologijos, Šiaulių Gegužių progimnazija)
1285.Augustas Šimkus (Matematika, Šiaulių "Juventos" progimnazija)
1286.Donatas Balčiūnas (Matematika, Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
1287.Vilija Brukštutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
1288.Arnas Jonas Vingis (Lietuvių kalba ir literatūra, Žemaičių Naumiesčio mokykla-darželis)
1289.Kamilė Paškevičiūtė (Informacinės technologijos, Prienų r. Jiezno gimnazija)
1290.Nojus Šulcas (Matematika, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
1291.Paulina Masalskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Pravieniškių Stasio Tijūnaičio pagrindinė mokykla)
1292.Viktorija Vilčinskaitė (Anglų kalba, Kėdainių rajono Labūnavos pagrindinė mokykla)
1293.DOVYDAS ARNAŠIUS (Istorija, Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykla)
1294.Smiltė Lavskytė (Biologija, pasaulio pažinimas, VšĮ Klaipėdos licėjus)
1295.Gabriele Niuniavaite (Geografija, Telšių rajono Upynos pagrindinė mokykla)
1296.Adas Maciulevič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
1297.Kamila Škalikova (Matematika, Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
1298.Gustė Vaitauskaitė (Anglų kalba, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
1299.Darija Barauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
1300.Julija Paulauskaitė (Matematika, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
1301.Enrika Šakenytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
1302.Andrius Gasiukevičius (Matematika, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
1303.Gintarė Žitkutė (Matematika, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
1304.Justė Slavinskytė (Matematika, Plungės "Babrungo" pagrindinė mokykla)
1305.Edvin Danovski (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
1306.Raminta Ramanauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
1307.Goda Launikonytė (Anglų kalba, Pasvalio Svalios progimnazija)
1308.Dovydas Lukoševičius (Informacinės technologijos, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
1309.Petras Brazaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
1310.Liepa Kūryte (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
1311.Kristupas Dapkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1312.Aistis Jodka (Biologija, pasaulio pažinimas, Elektrėnų savivaldybės Vievio pradinė mokykla)
1313.Gytis Balčiūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
1314.Matas Packevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
1315.NOJUS RUIGYS (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Saulėtekio" progimnazija)
1316.Deimantas Nemeika (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1317.Paulina Jančauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių "Ateities" progimnazija)
1318.ŪLA JUODYTĖ (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
1319.Mateušas Zlosnikas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Santaros" gimnazija, progimnazija)
1320.Austėja Pakeliūnaitė (Matematika, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
1321.Justė Mockevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Neveronių gimnazija)
1322.Julita Grubliauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
1323.Matas Jasaitis (Informacinės technologijos, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1324.Mikas Pašakarnis (Anglų kalba, Biržų rajono Papilio pagrindinė mokykla)
1325.Arijus Staniulis (Anglų kalba, Kauno Vaišvydavos pagrindinė mokykla)
1326.Gabrielė Venckutė (Anglų kalba, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
1327.Kostas Šoblinskas (Anglų kalba, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
1328.VILTĖ PETRAVIČIŪTĖ (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
1329.Rugilė Morkūnaitė (Anglų kalba, Jonavos rajono Užusalių pagrindinė mokykla)
1330.Deimantė Šimkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių r. Nevarėnų pagrindinė mokykla)
1331.Ervina Čebatoriūtė (Matematika, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
1332.Paulius Linkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės "Žiburėlio" mokykla-daugiafunkcis centras)
1333.Tajus Vitas (Anglų kalba, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1334.Augustas Jurkūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
1335.Gerda Budrytė (Anglų kalba, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
1336.Beatričė Malaiška (Lietuvių kalba ir literatūra, Erudito licėjus)
1337.Augustė Bubelytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Palemono gimnazija)
1338.Edvinas Subačius (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
1339.Deividas Baltutis (Anglų kalba, Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio gimnazija)
1340.Kamilija Pokazanjeva (Anglų kalba, Vilniaus r. Egliškių šv. Jono Bosko gimnazija)
1341.Aušra Vaitekūnaitė (Anglų kalba, Šiaulių profesinio rengimo centras)
1342.Giedrius Žaldarys (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
1343.Breivytė Toma (Fizika, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
1344.Talijūnaitė Gabrielė (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ Klaipėdos licėjus)
1345.Monika Bartusevičiūtė (Geografija, Kauno r. Babtų gimnazija)
1346.Elzė Varanavičiūtė (Anglų kalba, Šiaulių Gegužių progimnazija)
1347.Austėja Varnelo (Matematika, Švenčionių pradinė mokykla)
1348.Andrius Gaidamavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio raj. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
1349.Ugnė Vendelytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
1350.Breivo Rafal (Anglų kalba, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
1351.Gintarė Baltušonytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
1352.Simonas Svytė (Matematika, Joniškio r. Gasčiūnų pagrindinė mokykla)
1353.Miglė Narbutytė (Matematika, Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
1354.Aleksija Mikolaitytė (Anglų kalba, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
1355.Majus Povilaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
1356.Daria Smotkina (Matematika, Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija)
1357.Lukas Bliadze (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
1358.Inesa Danupaitė (Matematika, Telšių rajono Žarėnų "Minijos" pagrindinė mokykla)
1359.Makselė Martynas (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
1360.Martynas Paukštė (Informacinės technologijos, Kauno r. Neveronių gimnazija)
1361.Agnė Šataitė (Matematika, Pasvalio rajono Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla)
1362.Vilius Cvirka (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
1363.lukas valincius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kalvarijos sav. Akmenynų pagrindinė mokykla)
1364.Viltė Bujauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės Marijonų gimnazija)
1365.Domas Rutkauskas (Anglų kalba, Kauno Vinco Bacevičiaus pradinė mokykla)
1366.Motiejus Kruopis (Matematika, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
1367.Vytas Žostautas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio pradinė mokykla)
1368.Kamilė Černiauskaitė (Geografija, Alytaus r. Butrimonių gimnazijos Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcis skyrius)
1369.Kristupas Banys (Matematika, Vilniaus "Sietuvos" progimnazija)
1370.Anastasija Drackaja (Matematika, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
1371.Vakarė Peregoredejevaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1372.Tauras Deksnys (Anglų kalba, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
1373.Agnė Ulinskaitė (Istorija, Birštono gimnazija)
1374.Aronas Mažonas (Anglų kalba, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
1375.Aurimas Blažys (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
1376.Deivid Guseinov (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Riešės šv. Faustinos Kovalskos pagrindinė mokykla)
1377.Greta Medelinskaitė (Anglų kalba, Šiaulių profesinio rengimo centras)
1378.Charlotte-Gedile Girgzdis (Fizika, Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija)
1379.Meda Adomaitė (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus)
1380.Gabrielė Dmitrijeva (Anglų kalba, Kauno "Žiburio" pagrindinė mokykla)
1381.Ziziukaitė Gerda (Fizika, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
1382.Ugnius Gudžinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Vilkijos gimnazija)
1383.Dominyka Babilaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
1384.Rokas Frejeris (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1385.Meškys Benas (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
1386.Emilė Kurminaitė (Matematika, Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
1387.Angelina Aniulytė (Matematika, Raseinių r. Ariogalos gimnazija)
1388.Brigita Ruseckaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Giedraičių A.Jaroševičiaus gimnazijos Dubingių skyrius)
1389.Mikas Pašakarnis (Matematika, Biržų rajono Papilio pagrindinė mokykla)
1390.Greta Vaičikauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
1391.Austėja Tatlauskaitė (Informacinės technologijos, Kauno r. Neveronių gimnazija)
1392.Domantas Černius (Anglų kalba, Utenos Vyturių progimnazija)
1393.Žemaitaitytė Greta (Anglų kalba, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
1394.Vesta Navickaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
1395.Gediminas Skritulskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
1396.Nedas Raubiška (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
1397.Mantas Balčiūnas (Anglų kalba, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
1398.Ignas Šakinis (Informacinės technologijos, Plungės Senamiesčio mokykla)
1399.Patricija Bietaitė (Istorija, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
1400.Dominykas Dobrovolskis (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1401.Justas Grigas (Anglų kalba, Marijampolės Mokolų mokykla-darželis)
1402.Dmitrij Igolnikov (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Naujininkų mokykla)
1403.Viltė Elžbieta Mincytė (Matematika, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
1404.Danielius Belskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Veršvų gimnazija)
1405.Aldas Lebeda (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
1406.Breivo Rafal (Istorija, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
1407.Eligijus Kotinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių profesinio rengimo centras)
1408.Rosvaldas Mištautas (Matematika, Šiaulių profesinio rengimo centras)
1409.Kamilė Simonaitytė (Geografija, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
1410.Simona Kinderyte (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
1411.Domantas Miklius (Informacinės technologijos, Šiaulių Gytarių progimnazija)
1412.Lukas Mikalauskas (Anglų kalba, Kauno r. Mastaičių pagrindinė mokykla)
1413.Gustė Radavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
1414.Gabija Kepežinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1415.Marija Astrauskaitė (Anglų kalba, Vilkaviškio pradinė mokykla)
1416.Gabrielė Jevensaper (Matematika, Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija)
1417.URTĖ SIMONAVIČIŪTĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių progimnazija)
1418.Kamilė Randytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių progimnazija)
1419.Evaldas Gedaminskas (Matematika, Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
1420.Daina Muškietaitė (Matematika, Prienų r. Balbieriškio pagrindinė mokykla)
1421.Benas Bička (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
1422.Edvard Karpovič (Matematika, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
1423.Aleksandra Kosovskaja (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinė mokykla)
1424.Aukštikalnytė Lijana (Anglų kalba, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
1425.Matas Zakarevičius (Fizika, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
1426.Mamuniškytė M. (Matematika, Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras)
1427.Aistė Butautė (Istorija, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
1428.Linas Duoba (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
1429.Arminas Vanauskas (Anglų kalba, Kaišiadorių r. Rumšiškių A. Baranausko gimnazija)
1430.Naglis Orlinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
1431.Domantas Jankauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
1432.Taja Jasaitė (Anglų kalba, Panevėžio rajono Vadoklių pagrindinė mokykla)
1433.Emilija Karpinaitė (Matematika, Šiaulių r. Pakapės mokykla)
1434.Pijus Jonuitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
1435.Medeinė Laurikaitytė (Anglų kalba, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1436.Martynas Knieža (Matematika, Utenos Krašuonos progimnazija)
1437.Vitas Adomaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
1438.Valentas Anužis (Fizika, Kretingos rajono Darbėnų gimnazija)
1439.Justinas Paukštys (Matematika, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
1440.Ūla Čižauskaitė (Matematika, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
1441.Elidijus Smailys (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1442.Izabelė Lučinskaitė (Matematika, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
1443.Jokūbas Soltanas (Matematika, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
1444.Antanėnaitė Auksė (Anglų kalba, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
1445.Džiumana Jašinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos Šventosios pagrindinė mokykla)
1446.Darius Zagrebaitis (Informacinės technologijos, Utenos Krašuonos progimnazija)
1447.Evelina Voitechovič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla)
1448.Vitautė Pikturnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
1449.Dovydas Vasiliūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
1450.domantaszitkus (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
1451.Paulina Bocevič (Geografija, Šalčininkų r. Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija)
1452.Danielius Bertašius. (Fizika, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
1453.Elzė Plaušinaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
1454.Airidas Davniukas (Informacinės technologijos, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
1455.Miglė Kasarauskaitė (Anglų kalba, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
1456.Kornelija Narkūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija)
1457.Saulė Bardauskaitė (Anglų kalba, LSU Kėdainių "Aušros" progimnazija)
1458.Gabrielė Petrylaitė (Istorija, Jurbarko rajono Eržvilko gimnazija)
1459.Amanda Matusevičiūtė (Anglų kalba, Kauno "Varpo" gimnazija)
1460.Linas Bukauskas (Matematika, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
1461.Modestas Petraitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
1462.Dominik Stefanovič (Anglų kalba, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
1463.Austėja Pansaitytė (Geografija, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1464.Nojus Zaleckas (Anglų kalba, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
1465.Darija Paliulytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
1466.Lačinski Rafal (Anglų kalba, Vilniaus r. Nemenčinės K. Parčevskio gimnazija)
1467.Gytis Rubikas (Lietuvių kalba ir literatūra, Molėtų pradinė mokykla)
1468.Augustas Domža (Anglų kalba, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
1469.Martyna Arifovaitė (Matematika, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
1470.Svajūnas Masaitis (Anglų kalba, Kaišiadorių r. Pravieniškių Stasio Tijūnaičio pagrindinė mokykla)
1471.Viltė Zalenauskaitė (Geografija, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
1472.Deividas Kazakevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
1473.Neida Ragelytė (Informacinės technologijos, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
1474.Rusnė Kulevičiūtė (Istorija, Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
1475.Mingailė Sakalauskaitė (Istorija, Lazdijų r. Aštriosios Kirsnos mokykla)
1476.Pileckytė Ieva (Anglų kalba, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
1477.Ravdo Agnieška (Anglų kalba, Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
1478.Kajus Grinius (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
1479.Kulpis Konradas (Biologija, pasaulio pažinimas, Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
1480.Miglė Kairytė (Anglų kalba, Panevėžio rajono Velžio gimnazija)
1481.Mia Bazytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
1482.Anete Svambaryte (Matematika, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla)
1483.Volodka Arvydas (Anglų kalba, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
1484.Aleksej Andrejev (Matematika, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
1485.Elena Deniušytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Marijonų gimnazija)
1486.Ema Beržinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
1487.Karolis Bogdiun (Anglų kalba, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
1488.Smiltė Lavskytė (Matematika, VšĮ Klaipėdos licėjus)
1489.Vaidas Metrikas (Matematika, Kretingos M. Daujoto pagrindinė mokykla)
1490.Laura Ramašauskaitė (Matematika, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
1491.Kristina Bielskytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Medelyno progimnazija)
1492.Joris Mockevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Baltupių progimnazija)
1493.Domas Mikutis (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
1494.Justinas Antanaitis (Matematika, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
1495.mantas norkevičius (Anglų kalba, Prienų r. Jiezno gimnazija)
1496.Perla Karnilaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
1497.Armandas Parniauskas (Matematika, Kaišiadorių r. Stasiūnų mokykla-darželis "Nykštukas")
1498.Miglė Klyvytė (Anglų kalba, Marijampolės Marijonų gimnazija)
1499.Augustas Vėlavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
1500.Orlandas Špokas (Anglų kalba, Kauno Milikonių progimnazija)
1501.Gabija Vilimaitė (Anglų kalba, Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
1502.Barbora Sinkevičiūtė (Matematika, Vilniaus r. Avižienių gimnazija)
1503.Julius Šeikis (Anglų kalba, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
1504.Haroldas Andriukaitis (Geografija, Vilkaviškio r. Alvito pagrindinė mokykla)
1505.Marius Čeponas (Matematika, Šiaulių jėzuitų mokykla)
1506.Ieva Vosyliūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
1507.Goda Ryliškis (Matematika, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
1508.Laura Čirūnaitė (Anglų kalba, Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija)
1509.Aleks Kačanovskij (Biologija, pasaulio pažinimas, Viešoji įstaiga "Klaipėdos specialioji mokykla-daugiafunkcis centras "Svetliačiok")
1510.Kipras Maknickas (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
1511.Andželika Muzičiukaitė (Matematika, Kėdainių specialioji mokykla)
1512.Rokas Ruseckas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
1513.Miglė Butkauskaitė (Matematika, Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
1514.Domas Madzeliauskas (Anglų kalba, Kauno Dainavos progimnazija)
1515.Jarackaitė Gabrielė (Lietuvių kalba ir literatūra, Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras)
1516.Dominykas Laucius (Matematika, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1517.Kamilė Vaivadaitė (Anglų kalba, Kauno Jono Žemaičio-Vytauto mokykla-daugiafunkcis centras)
1518.Vilius Šipkauskas (Istorija, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1519.Tauras Baturinas (Matematika, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
1520.Tautvydas Žiurinskas (Matematika, Vilkaviškio r. Keturvalakių mokykla-daugiafunkcis centras)
1521.Vaiva Normantaitė (Matematika, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
1522.Silvija Valaikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus rajono Miroslavo gimnazijos Kumečių pagrindinio ugdymo skyrius)
1523.Kristupas Makštys (Matematika, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
1524.Eligijus Vaisnys (Lietuvių kalba ir literatūra, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
1525.Mantė Kovalenkovaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
1526.Indraja Skrickytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
1527.Ieva Naujokaitė (Matematika, Mažeikių Gabijos gimnazija)
1528.Dovydas Rupeika (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės Senamiesčio mokykla)
1529.Arina Ševeliova (Geografija, Vilniaus Lazdynų mokykla)
1530.Julius Kojala (Lietuvių kalba ir literatūra, Všį "Šiaurės licėjus")
1531.Karolis Didžiulis (Matematika, Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija)
1532.Karolis Kulikauskas (Anglų kalba, Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
1533.Vincentas Kreišmonas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
1534.Laurynas Sabutis (Anglų kalba, Klaipėdos r. Plikių Ievos Labutytės pagrindinė mokykla)
1535.Jonas Baužys (Istorija, Kretingos rajono Darbėnų gimnazija)
1536.Kristijonas Vengras (Anglų kalba, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
1537.ALEKSANDRAS BARANAUSKAS (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
1538.Urtė Petruševičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Žaslių pagrindinė mokykla)
1539.Jonas Budginas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
1540.Greta Juodpalytė (Anglų kalba, Šiaulių Medelyno progimnazija)
1541.Dominykas Paukštė (Matematika, Kauno r. Neveronių gimnazija)
1542.Milda Žurauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Baltupių progimnazija)
1543.Leonardas Trokinas (Anglų kalba, Vilkaviškio rajono Pajevonio pagrindinė mokykla)
1544.Ryan Sadallah (Matematika, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
1545.Marijus Riauba (Matematika, Vilniaus Baltupių progimnazija)
1546.Ringailė Kaupaitė (Istorija, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1547.ROKAS GURGŽDAITIS (Lietuvių kalba ir literatūra, Kazlų Rūdos "Elmos" mokykla-darželis)
1548.22.Konstantin (Anglų kalba, Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
1549.Augustas Dolėba (Matematika, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
1550.Viltė Pužaitė (Anglų kalba, Šilutės Žibų pradinė mokykla)
1551.Augustė Bubelytė (Matematika, Kauno Palemono gimnazija)
1552.Eleonora Višnevskytė (Anglų kalba, Vilniaus Liepkalnio mokykla)
1553.Deina Gudynė (Matematika, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
1554.Guostė Pakštaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
1555.Rustė Kryžanauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žemynos progimnazija)
1556.Augustas Jasaitis (Matematika, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
1557.Rokas Keniausis (Anglų kalba, Klaipėdos Vydūno gimnazija)
1558.Pijus Petkevičius (Anglų kalba, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės pagrindinio ugdymo skyrius)
1559.Nikita ievlakh (Matematika, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
1560.Gustė Auglytė (Matematika, Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija)
1561.Elzė Laurutėnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
1562.Aleksandr Chramkov (Anglų kalba, Vilniaus r. Riešės šv. Faustinos Kovalskos pagrindinė mokykla)
1563.Goda Slavinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
1564.Vėjas Samulėnas (Anglų kalba, Vilniaus "Vilnies" pagrindinė mokykla)
1565.Rimantė Jankūnaitė (Geografija, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
1566.Giedrė Dautaraitė (Matematika, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
1567.Kamilė Butkutė (Anglų kalba, Vilniaus darželis-mokykla "Dainorėliai")
1568.Raigardas Šiuipys (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Ryto" progimnazija)
1569.Kamilė Kvainskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
1570.Ugnė Zagorskytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
1571.Mantas Slavinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
1572.Žemyna Kačinskaitė (Matematika, Ukmergės "Šilo" pagrindinė mokykla)
1573.Karkauskas Matas (Matematika, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
1574.Leja Diulgeryte (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės Senamiesčio mokykla)
1575.Kamilė Savickytė (Anglų kalba, Kelmės rajono Liolių pagrindinė mokykla)
1576.Gabrielė Ilekytė (Fizika, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
1577.Tautvydas Zaborskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1578.Justė Bertašiūtė (Geografija, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
1579.Meilė Kvaraciejūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
1580.Estela Jonaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
1581.Šarūnas Diržys (Istorija, Radviliškio Vaižganto gimnazija)
1582.Vaitkutė Meida (Matematika, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
1583.Karolis Kondrotas (Matematika, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
1584.Jokūbas Gudelis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
1585.aistė karelina (Matematika, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
1586.Kaleničenko Marija (Anglų kalba, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
1587.Haroldas Žarnauskas (Istorija, Vilniaus Gabijos gimnazija)
1588.Simonas Laukaitis (Matematika, Kazlų Rūdos "Elmos" progimnazija)
1589.Vakaris Naujokaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
1590.Roberta Radavičiutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Molėtų pradinė mokykla)
1591.Simas Visockas (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
1592.Osvaldas Mikalauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
1593.Gabija Morkūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Viešoji įstaiga Elektrėnų profesinio mokymo centras)
1594.Gabija Šatrauskaitė (Anglų kalba, Šiaulių Gegužių progimnazija)
1595.Ugnė Jusevičiūtė (Matematika, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
1596.Mindaugas Gudaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1597.Nojus Šnekutis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
1598.Agnė Baliūnaitė (Informacinės technologijos, Birštono gimnazija)
1599.Kamila Krivickaitė (Anglų kalba, VGTU inžinerijos licėjus)
1600.Justas Žvaliauskas (Informacinės technologijos, Šiaulių Salduvės progimnazija)
1601.Marija Astrauskaitė (Matematika, Vilkaviškio pradinė mokykla)
1602.Airidas Auksorius (Matematika, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
1603.Faustina Bačelytė (Fizika, Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija)
1604.Augustas Mileška (Matematika, Šiaulių Salduvės progimnazija)
1605.Matas Ulskis (Anglų kalba, Kelmės "Kražantės" progimnazija)
1606.Kajus Būbnys (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
1607.Rusne baltrimaityte (Anglų kalba, Šiaulių Gegužių progimnazija)
1608.Alanas Rimavičius (Anglų kalba, Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
1609.Svajūnas Giruckas (Informacinės technologijos, Molėtų r. Suginčių pagrindinė mokykla)
1610.Deimantė Meilūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Širvintų r. Gelvonų gimnazija)
1611.Ignas Krušinskas (Matematika, Prienų r. Išlaužo pagrindinė mokykla)
1612.Simona Petrylaitė (Matematika, Kaišiadorių r. Rumšiškių A. Baranausko gimnazija)
1613.Lukrecija Tamošaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
1614.Mūza Svetickaitė (Istorija, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
1615.Rokas Rozenbergas (Matematika, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
1616.Nojus Kėvelaitis (Anglų kalba, Vilniaus Žvėryno gimnazija)
1617.Rimantė Bendžiūtė (Anglų kalba, Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio gimnazija)
1618.Žiauberis Titas (Anglų kalba, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
1619.Dovydas Kirstukas (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
1620.Martynas Knieža (Geografija, Utenos Krašuonos progimnazija)
1621.Benas Kasiliauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
1622.Milena Dzimidaitė (Anglų kalba, Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
1623.Viktorija Chračkova (Anglų kalba, Kauno r. Neveronių gimnazija)
1624.Mikėnaitė Karolina (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
1625.Eridanas Radzišauskas (Matematika, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
1626.Edgaras Jurkšaitis (Chemija, Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
1627.Agota Karvelytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos lopšelis-darželis "Atžalynas")
1628.Simona Zigmantaitė (Anglų kalba, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
1629.Slavinskas Pijus (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
1630.Urtė Čibiraitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
1631.Skaistė Urbanavičiūtė (Matematika, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės pagrindinio ugdymo skyrius)
1632.Mantas Balčiūnas (Matematika, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
1633.Aurimas Selezniovas (Matematika, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
1634.Airinga Bukelevičė (Matematika, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
1635.Austėja Kasberaitė (Anglų kalba, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
1636.Kornelija Kleberytė (Geografija, Šiaulių profesinio rengimo centras)
1637.Šarūnas Rudokas (Matematika, Riešės gimnazija)
1638.Karolis Perepečka (Matematika, Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla)
1639.Saida Spulginaitė (Istorija, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla)
1640.Paulius Lukas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Varpelio" mokykla-darželis)
1641.Mindaugas Diksas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
1642.Nojus Bikauskas (Informacinės technologijos, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
1643.Aurėja Gudelevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių pradinė mokykla)
1644.Kamilė Grigulaitė (Matematika, Rietavo sav. Tverų gimnazija)
1645.Nedas Ulenskas (Matematika, Biržų rajono Pačeriaukštės Petro Poškaus pagrindinė mokykla)
1646.Liana Boyajyan (Matematika, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
1647.Danielė Šlikaitė (Matematika, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
1648.Norbertas Mikolajūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1649.Miglė Jarmalaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
1650.Ariana Kolontaj (Matematika, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1651.Vincentas Lekas (Anglų kalba, Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
1652.Arnas Vijeikis (Matematika, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
1653.Edvin Danovski (Matematika, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
1654.Ieva Stroputė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
1655.Arnas Bivainis (Lietuvių kalba ir literatūra, Riešės gimnazija)
1656.Ainė Pečiulytė (Matematika, Marijampolės mokykla-darželis "Želmenėliai")
1657.Kotryna Šipelytė (Matematika, Kauno Tirkiliškių mokykla-darželis)
1658.Andrėja Petrauskaitė (Matematika, Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
1659.Česnavičiūtė Justė (Matematika, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
1660.Kamilė Marcinkaitė (Matematika, Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
1661.Emilija Višneveckytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija)
1662.Miglė Kisieliūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
1663.Austėja Ūdraitė (Informacinės technologijos, Kauno Palemono gimnazija)
1664.Dominykas Kuprys (Biologija, pasaulio pažinimas, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1665.Dovydas Umbrasas (Geografija, Kauno taikomosios dailės mokykla)
1666.Tauras Kuzminas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
1667.Andrius Safonovas (Anglų kalba, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
1668.Dominykas Kungys (Matematika, Šilutės r. Rusnės pagrindinė mokykla)
1669.Žygimantas Trota (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus „Genio“ progimnazija)
1670.Jokūbas Dargis (Biologija, pasaulio pažinimas, Birštono gimnazija)
1671.Domas Šorochovas (Istorija, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
1672.Karolis Perepečka (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla)
1673.Augustė Banišauskaitė (Geografija, Trakų r. Rūdiškių gimnazija)
1674.Andrėja ANILIONYTĖ (Anglų kalba, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
1675.Vilius Bubinas (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų r. Šeštokų mokykla)
1676.Lizeta Karvelytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
1677.Urtė Stanelytė (Matematika, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
1678.Valdemar Kovalionok (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Rakonių pagrindinė mokykla)
1679.Martynas Žemininkas (Anglų kalba, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
1680.Mažvydas Mažeika (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
1681.Eligijus Vaisnys (Matematika, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
1682.Rokas Pocius (Matematika, Gargždų "Minijos" progimnazija)
1683.Jokūbas Pauža (Matematika, Vilniaus "Genio" progimnazija)
1684.Iveta Oganauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
1685.Grėtė Znaidauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
1686.Urtė Bobinaitė (Anglų kalba, Kauno Panemunės pradinė mokykla)
1687.Aironas Dilanas Kasperavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Trakų r. Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinė mokykla)
1688.Eridanas Radzišauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
1689.Augustas Mameniškis (Informacinės technologijos, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
1690.LINAS GRIŠMANAUSKAS (Anglų kalba, Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
1691.Mikas Vildžiūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
1692.Simonas Kudirka (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
1693.Oskaras Janušas (Anglų kalba, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
1694.Benas Stankus (Matematika, Akmenės rajono Papilės Simono Daukanto gimnazija)
1695.Jonas Jokūbas Vencius (Matematika, Šakių rajono Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazija)
1696.Edvinas Bubelis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Palemono gimnazija)
1697.Ieva Stroputė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
1698.AMANDA BERŽANSKAITĖ (Anglų kalba, Marijampolės Mokolų mokykla-darželis)
1699.Rokas Čižikas (Informacinės technologijos, Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla)
1700.Gytis Lukoševičius (Informacinės technologijos, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
1701.Žygimantas Mieliauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio r. Keturvalakių mokykla-daugiafunkcis centras)
1702.Eva Marija Narbutaitė (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
1703.Elijas Vidmantas Gudaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
1704.urte senvaityte (Matematika, Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla)
1705.Tomas Utorovičius (Informacinės technologijos, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
1706.Aurelija Vaigauskytė (Matematika, Kelmės rajono Vaiguvos Vlado Šimkaus pagrindinė mokykla)
1707.Galminaitė Karina (Lietuvių kalba ir literatūra, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
1708.Akvilė Beneševičiūtė (Anglų kalba, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla)
1709.Kamilė Puidokaitė (Matematika, Šakių "Varpo" mokykla)
1710.Emilija Juodeikytė (Matematika, Šiaulių Dainų progimnazija)
1711.Tomas Jurgilevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos pradinė mokykla)
1712.Nojus Krutovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Dainavos progimnazija)
1713.Urtė Kučinskaitė (Matematika, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
1714.Edgaras Jurkšaitis (Anglų kalba, Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
1715.Ayrtonas Richteris (Matematika, Šv. Mato gimnazija)
1716.Elzė Znaidauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
1717.Kaleničenko Marija (Biologija, pasaulio pažinimas, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
1718.Mingailė Savickytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
1719.Emilija Jauniškytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
1720.Marija Šmakotinaitė (Anglų kalba, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
1721.Austėja Pansaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1722.Ingrida Novoslavska (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
1723.Nedas Ruseckas (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Marijonų gimnazija)
1724.Lukas Jaskutėlis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
1725.Domantas Narmantas (Matematika, Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
1726.Eimantas Pivoriūnas (Anglų kalba, Rokiškio r. Kriaunų pagrindinė mokykla)
1727.Dovydas Umbrasas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno taikomosios dailės mokykla)
1728.Rosita Perskaudaitė (Matematika, Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija)
1729.Agata Zdanovič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
1730.Erikas Banys (Anglų kalba, Kėdainių r. Josvainių gimnazija)
1731.Mėta Čepukaitė (Anglų kalba, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
1732.Martyna Miltinytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
1733.Dovydas Lukoševičius (Anglų kalba, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
1734.Ramūnas Ruzgaila (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
1735.Žaneta Jakševičiūtė (Matematika, Panevėžio rajono Berčiūnų pagrindinė mokykla)
1736.Ajana Žutautaitė (Matematika, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
1737.Elija (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių pradinė mokykla)
1738.Gudjonis Dainius (Anglų kalba, Šilalės r. Obelyno pagrindinė mokykla)
1739.Dominyka Adomaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
1740.Matas Duoba (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
1741.Vanesa Štėraitė (Istorija, Gargždų "Minijos" progimnazija)
1742.Žukauskytė Emilija (Lietuvių kalba ir literatūra, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
1743.Ainė Pečiulytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės mokykla-darželis "Želmenėliai")
1744.Simonas Bareika (Lietuvių kalba ir literatūra, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
1745.Edvard Volkovič (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
1746.Austė Miliūnaitė (Anglų kalba, Panevėžio rajono Ramygalos gimnazija)
1747.Edvinas Grakalskis (Anglų kalba, Klaipėdos r. Plikių Ievos Labutytės pagrindinė mokykla)
1748.Evelina Andruškevič (Anglų kalba, Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija)
1749.Vytis Valantiejus (Istorija, Vilniaus Žemynos progimnazija)
1750.Martynas Grušas (Geografija, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
1751.Gustė Šukevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
1752.Tomas Babelis (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Rapolo Šaltenio progimnazija)
1753.Vesta Kočinaitė (Matematika, Vilniaus Lazdynų mokykla)
1754.Marius Makčinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
1755.Gustė Žiemelytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1756.Audrius Bertašius (Matematika, Kretingos r. Vydmantų gimnazija)
1757.Rokas Marčiulionis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių r. Rumšiškių A. Baranausko gimnazija)
1758.Ramanauskas Gvidas (Matematika, Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
1759.Simas Raugevičius (Informacinės technologijos, Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
1760.Mantvydas Maigys (Lietuvių kalba ir literatūra, Šv. Juozapo mokykla)
1761.IEVA RUSECKAITE (Anglų kalba, Elektrėnų savivaldybės Vievio pradinė mokykla)
1762.bronislovas rozenas (Matematika, Pasvalio r. Vaškų gimnazija)
1763.Juras Jermolovičius (Matematika, Vilniaus „Genio“ progimnazija)
1764.Agnė Janušauskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1765.Lukas Krunglevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Veršvų gimnazija)
1766.Sabina Dulevičiūtė (Anglų kalba, Raseinių r. Girkalnio pagrindinė mokykla)
1767.Darija Utkina (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
1768.Vilius Rakauskas (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
1769.Novydas Solovjov (Anglų kalba, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1770.Urbanavičiūtė Gabija (Geografija, Utenos Krašuonos progimnazija)
1771.Iveta Grakauskaitė (Anglų kalba, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
1772.Gustas Treinys (Anglų kalba, Utenos mokykla - vaikų darželis "Eglutė")
1773.Robertas Rimkevičius (Matematika, Kauno Dainavos progimnazija)
1774.Vaiva Dyglyte (Matematika, Kauno lopšelis-darželis „Aušrinė“)
1775.Tadas Šakinis (Matematika, Plungės Senamiesčio mokykla)
1776.Aleksas Žilinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
1777.Tauras Žemaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
1778.Justė Stančiauskaitė (Matematika, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
1779.Gabrielė Ūsaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių "Varpo" mokykla)
1780.Gabrielė Dūdaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
1781.Matas Bortkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Panemunės pradinė mokykla)
1782.Kovas Mikutis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Maironio progimnazija)
1783.Gabrielė Keršytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Varpelio" mokykla-darželis)
1784.Edvin Šupo (Anglų kalba, Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro gimnazija)
1785.Danielius Kundrotas (Anglų kalba, Joniškio r. Plikiškių mokykla-daugiafunkcis centras)
1786.Eimantas Laurinaitis (Anglų kalba, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
1787.Mūza Svetickaitė (Matematika, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
1788.Deimantė Šimkutė (Istorija, Telšių r. Nevarėnų pagrindinė mokykla)
1789.Justina Spėčiūtė (Anglų kalba, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
1790.Pranas Liaukevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Motiejaus Valančiaus mokykla-darželis)
1791.Orestas Stepaniukas (Matematika, Kupiškio P. Matulionio progimnazijos Kupos pradinio ugdymo skyrius)
1792.Rusnė Šimkevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
1793.Nerijus Petrikas (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
1794.Valdemar Kovalionok (Matematika, Vilniaus r. Rakonių pagrindinė mokykla)
1795.Miglė Barsegianaitė (Matematika, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1796.Žilevičius Titas (Informacinės technologijos, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
1797.Giedrius Bartulevičius (Matematika, Alytaus Piliakalnio progimnazija)
1798.Rūta Vasiliauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio rajono Vadoklių pagrindinė mokykla)
1799.Gabija Treinytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
1800.Kamilė Gineikaitė (Fizika, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
1801.Sniegė Viederytė (Informacinės technologijos, Vilniaus Žemynos progimnazija)
1802.Sofija Abakaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus „Genio“ progimnazija)
1803.Alekberovaitė Adriana (Geografija, Vilniaus "Saulėtekio" mokykla-daugiafunkcis centras)
1804.Gintė Vaičiūnaitė (Anglų kalba, Kelmės "Kražantės" progimnazija)
1805.Bukšnaitytė Rusnė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
1806.Gerda Kavaliauskaitė (Fizika, Utenos Krašuonos progimnazija)
1807.Aurita Slavinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
1808.Ignas Dorelaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
1809.Dovydas Bliūdžius (Matematika, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
1810.Deividas Vainovskij (Matematika, Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija)
1811.Gabriele Butkute (Matematika, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
1812.Rokas Šimanskis (Informacinės technologijos, Vilkaviškio r. Bartninkų Jono Basanavičiaus mokykla-daugiafunkcis centras)
1813.Domas Bieliauskas (Matematika, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
1814.Deimilė Gasparavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio rajono Naujamiesčio gimnazija)
1815.Jokūbas Aušvicas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
1816.Nedas Urnikis (Matematika, Klaipėdos r. Šiūparių mokykla-daugiafunkcis centras)
1817.Janina Klevaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Tauragės profesinio rengimo centras)
1818.Edvinas Rimkevičius (Matematika, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
1819.Armandas Lisenkovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
1820.Eglė Žemaitaitytė (Anglų kalba, Šv. Mato gimnazija)
1821.Dainius Memėnas (Anglų kalba, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
1822.Anete Svambaryte (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla)
1823.Simona Kovaliovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
1824.Kajus Ivanauskas (Matematika, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
1825.Viltė Tuminska (Matematika, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
1826.Adrija Vinciūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Senvagės progimnazija)
1827.Deimantas Rudzevičius (Anglų kalba, Giedraičių A.Jaroševičiaus gimnazijos Dubingių skyrius)
1828.Kajus Prochorovas (Matematika, Kauno r. Neveronių gimnazija)
1829.Gabija Astrauskyte (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Pajūralio pagrindinė mokykla)
1830.Danieliūtė Gabrielė (Anglų kalba, Kretingos r. Jokūbavo A. Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
1831.aistė karelina (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
1832.Rokas Daunys (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
1833.Danielė Burdzilauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus r. Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazija)
1834.Jonas Javaišis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
1835.Gajus Gailiūnas (Informacinės technologijos, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
1836.Kamilė Katinauskaitė (Matematika, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
1837.Evan Elliston (Anglų kalba, Klaipėdos Vydūno gimnazija)
1838.SERGEJ GONČAROV (Lietuvių kalba ir literatūra, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
1839.Eligijus Visockis (Anglų kalba, Mažeikių r. Pikelių pagrindinė mokykla)
1840.Justas Taurinskas (Anglų kalba, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
1841.Karolis Palavinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
1842.Augustė Kulpinskaitė (Matematika, Šilutės M. Jankaus pagr. mokyklos Traksėdžių progimnazijos skyrius)
1843.Kornelija Alikonytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų r. Rūdiškių gimnazija)
1844.Andrėja Kavaliauskaitė (Matematika, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
1845.Uršulė Vaišnytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
1846.Agnė Matulytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
1847.Liudas Staniulis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
1848.Urtė Mitrochinaitė (Matematika, Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
1849.Ervinas Vasylis (Istorija, Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
1850.Tauras Žumbakys (Matematika, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
1851.Lukas Kumpis (Matematika, Šiaulių r. Šakynos mokykla)
1852.Greta Zajančauskaitė (Matematika, Tauragės "Aušros" pagrindinė mokykla)
1853.Kristupas Dapkus (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1854.Samanta Pupalytė (Anglų kalba, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
1855.Emilija Žukauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių rajono Lukšių Vinco Grybo gimnazija)
1856.Lukas Tamošiūnas (Informacinės technologijos, Kauno Palemono gimnazija)
1857.22.Konstantin (Matematika, Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
1858.Ieva Guobytė (Matematika, Vilniaus Baltupių progimnazija)
1859.Aistis Jodka (Informacinės technologijos, Elektrėnų savivaldybės Vievio pradinė mokykla)
1860.Izabelė Šegamogaitė (Anglų kalba, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
1861.Emili Bliadze (Matematika, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
1862.Mykolas Budzevičius (Informacinės technologijos, Širvintų pradinė mokykla)
1863.Mažvydas Mažeika (Matematika, Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
1864.Mingailė Sakalauskaitė (Anglų kalba, Lazdijų r. Aštriosios Kirsnos mokykla)
1865.Kostas Žydelis (Matematika, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
1866.Ignas Meškauskas (Matematika, Vilniaus Baltupių progimnazija)
1867.Nedas Valinaitis (Matematika, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
1868.Martynas Žebarauskas (Anglų kalba, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
1869.Aušrinė Greičiūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio rajono Velžio gimnazija)
1870.Kavoliūnas Nikolas (Biologija, pasaulio pažinimas, VšĮ Klaipėdos licėjus)
1871.Danielius Jakštas (Anglų kalba, Vilniaus Aleksandro Puškino vidurinė mokykla)
1872.Lukas Polita (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus)
1873.Armandas Stončius (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės r. Alsėdžių S. Narutavičiaus gimnazija)
1874.Kristupas Geryba (Matematika, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
1875.Gabrielė Kiznytė (Anglų kalba, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1876.Emilis Remeikis (Anglų kalba, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
1877.Urtė Pangonytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
1878.Paulius Šimkevičius (Informacinės technologijos, Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
1879.Tomas Paulius Grigorjevas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Palemono gimnazija)
1880.Urniežius Arnas (Matematika, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
1881.Gabrielė Kiznytė (Matematika, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1882.Adas Mikuckas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
1883.Aušra Jancevičiųtė (Anglų kalba, Tauragės r. Gaurės pagrindinė mokykla)
1884.Ugnė Paškevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio rajono Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
1885.Smiltė Maziliauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
1886.Ema Atkočaitytė (Fizika, Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
1887.Augustė Kasparavičiutė (Matematika, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
1888.Eimantas Tamulevičius (Fizika, Alytaus r. Butrimonių gimnazijos Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcis skyrius)
1889.Martynas Knieža (Istorija, Utenos Krašuonos progimnazija)
1890.Šubnikov Aleksandr (Informacinės technologijos, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
1891.Vladislav Jakovlev (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Pajūrio" progimnazija)
1892.Justas Lukošiūnas (Matematika, Raseinių r. Betygalos Maironio gimnazija)
1893.Reda Simonaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Gargždų "Minijos" progimnazija)
1894.Matas Diakunas (Anglų kalba, Marijampolės Marijonų gimnazija)
1895.Kristijonas Karačionka (Matematika, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
1896.Pijus Juočas (Istorija, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
1897.Polina Pantechovskaja (Matematika, Vilniaus Naujamiesčio mokykla)
1898.Simonas Martišius (Anglų kalba, Kauno technikos profesinio mokymo centras)
1899.Martynas Duoba (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių r. Vilainių mokykla-darželis "Obelėlė")
1900.Erildas Rasickas (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
1901.Kostas Samochinas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
1902.Arina Samoilenko (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
1903.Gaigalaitė Gintė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
1904.Austėja Pansaitytė (Matematika, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1905.Karina Žabarauskaitė (Matematika, Joniškio "Saulės" pagrindinė mokykla)
1906.Giedrė Bieliauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
1907.Kamilė Folkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
1908.EMILIJA SURVILAITĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
1909.Salvijus (Anglų kalba, Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
1910.Aurimas Konstantinavičius (Matematika, Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
1911.Globys Martynas (Anglų kalba, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
1912.Dainius Lencevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno specialioji mokykla)
1913.Milda Bartusevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių rajono Labūnavos pagrindinė mokykla)
1914.Gabrielė Kotryna Kadžiulytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
1915.Rokas Morkūnas (Istorija, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
1916.Žilvinas Grigonis (Istorija, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
1917.Justina Žvibaitė (Matematika, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
1918.Nauris Vecrumba (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių Šaltinio progimnazija)
1919.Austėja Marinaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
1920.Matas Daumantas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
1921.Lukas Bacevičius (Matematika, Šakių "Varpo" mokykla)
1922.Mantas Medvedevas (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
1923.Karolis Vaickus (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
1924.Viktorija Demenčiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
1925.Agnė Masalytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
1926.Kamilė Zavadzkytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Salduvės progimnazija)
1927.Arnas Vyšniauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio pradinė mokykla)
1928.Kamilė Vaidogaitė (Matematika, Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla)
1929.Saulė Skukauskaitė (Informacinės technologijos, Panevėžio rajono Naujamiesčio gimnazija)
1930.Lukas Greiciunas (Anglų kalba, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
1931.ROKAS SAVICKAS (Biologija, pasaulio pažinimas, Kazlų Rūdos "Elmos" mokykla-darželis)
1932.Tauras Žemaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
1933.Anastasija Pačkovskaja (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija)
1934.Tadas Kusta (Fizika, Anykščių r. Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazija)
1935.Klaudija Pikauskaitė (Anglų kalba, Kauno Rokų gimnazija)
1936.Karolina Rekutė (Matematika, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
1937.Matas Jasaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
1938.Hansen Darja (Anglų kalba, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
1939.Dominykas Buinauskas (Matematika, Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
1940.Salvija Junokaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
1941.Gytis Būzius (Matematika, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
1942.Martin Gudmundsen (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
1943.Salvija Rasiukevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
1944.Grantas Vaišvilas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
1945.Adrian Ludoit (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Nemenčinės K. Parčevskio gimnazija)
1946.Aronas Treinys (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos mokykla - vaikų darželis "Eglutė")
1947.Anastasija Pokusajeva (Anglų kalba, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
1948.Adrija Jaraminaitė (Informacinės technologijos, Šiaulių "Juventos" progimnazija)
1949.Edvin Šupo (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro gimnazija)
1950.Giedrius Bartulevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Piliakalnio progimnazija)
1951.Martynas Zubavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
1952.Sebastian Jakovlevas (Matematika, Vilniaus r. Sudervės Mariano Zdziechovskio pagrindinė mokykla)
1953.Arnas Bivainis (Anglų kalba, Riešės gimnazija)
1954.Rokas Giedraitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio Vaižganto progimnazija)
1955.Mantas Medvedevas (Anglų kalba, Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
1956.Ernestas Krisiulevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Piliakalnio progimnazija)
1957.Aleksandr Daškevič (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
1958.Tomas Stukas (Anglų kalba, Rokiškio raj. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
1959.Aistis Betūra (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio r. Pakalniškių pagrindinė mokykla)
1960.Mūza Svetickaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
1961.Ugnius Matulis (Matematika, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
1962.Vitas Adomaitis (Matematika, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
1963.Lukas-Dovydas Mačiulaitis (Informacinės technologijos, Šakių rajono Kidulių pagrindinė mokykla)
1964.Deimantė Volbekaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Jovaro progimnazija)
1965.Deimantė Dziusytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Jonavos Jeronimo Ralio gimnazija)
1966.Airidas Lastauskas (Matematika, Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
1967.Simonas Laukaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kazlų Rūdos "Elmos" progimnazija)
1968.Meškys Benas (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
1969.Saimonas stulpinas (Istorija, Šiaulių Zoknių progimnazija)
1970.Rokas Možeiko (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų r. Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija)
1971.Ugnė Stalerevičiūtė (Matematika, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
1972.Vinickaitė Alina (Biologija, pasaulio pažinimas, Kalvarijos sav. Nemunaičių pagrindinė mokykla)
1973.Elzė Stoškutė (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus)
1974.Rimantas Giniūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų r. Išlaužo pagrindinė mokykla)
1975.Dovilė Verbylaitė (Anglų kalba, Vilkaviškio rajono Pajevonio pagrindinė mokykla)
1976.Džiugas Karpavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Elektrėnų savivaldybės Semeliškių gimnazija)
1977.Nojus Čėsna (Anglų kalba, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1978.Evan Koščic (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija)
1979.Nerėja Alvydė Rukaitė (Matematika, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
1980.Adolis Miciulevičius (Matematika, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
1981.Emilija Draugelytė (Matematika, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
1982.Vainius Juozas Žalalis (Lietuvių kalba ir literatūra, Molėtų pradinė mokykla)
1983.Lukas Mikalauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Mastaičių pagrindinė mokykla)
1984.viktoras zemaitis (Anglų kalba, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
1985.Gabrielė Karpavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinė mokykla)
1986.Urtė Rimavičiūtė (Anglų kalba, Alytaus Panemunės pagrindinė mokykla)
1987.Dovydas Kornelijus Bakšys (Istorija, Panevėžio Senvagės progimnazija)
1988.Vilius Jasas (Anglų kalba, Plungės vyskupo Motiejaus Valančiaus pradinė mokykla)
1989.Mantas Grigaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
1990.Akvilė Žilinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Vaduvos darželis-mokykla)
1991.Milan Sazonov (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
1992.Goda Kavaliauskaitė (Matematika, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
1993.Lukas Liekys (Istorija, Kelmės rajono Vaiguvos Vlado Šimkaus pagrindinė mokykla)
1994.Gustė Žiemelytė (Anglų kalba, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
1995.Agnė Ulinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Birštono gimnazija)
1996.Matas Vasiliauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Santarvės" progimnazija)
1997.Rugilė Bikutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
1998.Darija Paleckaitė (Anglų kalba, Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
1999.Marijus Riauba (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Baltupių progimnazija)
2000.AUGUSTAS KALINČIKAS (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių "Juventos" progimnazija)
2001.Aida Kaveckytė (Matematika, Šiaulių "Juventos" progimnazija)
2002.Vizbaraitė Evelina (Matematika, Utenos Krašuonos progimnazija)
2003.Vakaris Daujotas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
2004.Gabrielė Rutkauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės Žibų pradinė mokykla)
2005.Miglė Burbaitė (Matematika, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
2006.Haroldas Barzdaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2007.Margiris Kepežinskas (Anglų kalba, Vilniaus Gabijos gimnazija)
2008.Arijus Blavieščiūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
2009.Edvardas Krasuckis (Matematika, Vilniaus r. Buivydiškių pradinė mokykla)
2010.Miglė Kolyšnicinaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Milikonių progimnazija)
2011.Justinas Jurčiukonis (Informacinės technologijos, Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
2012.Pijus Spaustynaitis (Informacinės technologijos, Jurbarko Naujamiesčio pagrindinė mokykla)
2013.Vytenis Anilionis (Anglų kalba, Panevėžio Rožyno progimnazija)
2014.Liudas Staniulis (Istorija, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
2015.Kotryna Urbštaitė (Anglų kalba, Šakių rajono Kriūkų mokykla)
2016.Simonas Vaulinas (Matematika, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
2017.Rusnė Šimkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
2018.Agnė Bernotaitė (Matematika, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
2019.Robertas Makovskij (Informacinės technologijos, Vilniaus Naujininkų mokykla)
2020.Austėja Varnelo (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių pradinė mokykla)
2021.Livia Bersekerska (Anglų kalba, Vilniaus r. Egliškių šv. Jono Bosko gimnazija)
2022.Marius Šukaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Sietuvos" progimnazija)
2023.Emilija Martinkėnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija)
2024.Aistė Stagniūnaitė (Anglų kalba, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
2025.Emilija Baliukonytė (Anglų kalba, Alytaus Panemunės pagrindinė mokykla)
2026.Dominykas Zališauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Genio" progimnazija)
2027.Ausma Bagdanavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Piliakalnio progimnazija)
2028.Akvilė Kisieliūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Viršuliškių progimnazija)
2029.Žygimantas Trota (Matematika, Vilniaus „Genio“ progimnazija)
2030.Adomas Liuokaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Jurbarko r. Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinė mokykla)
2031.Martynas Knieža (Fizika, Utenos Krašuonos progimnazija)
2032.Armandas Skripkauskas (Matematika, Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
2033.Nora Neniškytė (Matematika, Všį "Šiaurės licėjus")
2034.Gintė Vaičiūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės "Kražantės" progimnazija)
2035.Leonardas Trokinas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio rajono Pajevonio pagrindinė mokykla)
2036.Miglė Jančiauskaitė (Matematika, Alytaus Panemunės pagrindinė mokykla)
2037.Rokas Šimanskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Bartninkų Jono Basanavičiaus mokykla-daugiafunkcis centras)
2038.Justė Malinauskaitė (Matematika, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
2039.Emilija Baliukonytė (Matematika, Alytaus Panemunės pagrindinė mokykla)
2040.Emilija Mekšraitytė (Matematika, Vilkaviškio pradinė mokykla)
2041.Domantas Sova (Matematika, Šiaulių r. Bubių mokykla)
2042.Liepa Milerytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių "Varpo" mokykla)
2043.Gabrielė Karnačiuk (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
2044.Martynas Zubavičius (Fizika, Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
2045.Nojus Kalanta (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
2046.Šarūnas Žioba (Matematika, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
2047.Tautvydas Poškus (Matematika, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
2048.Ainė Pečiulytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės mokykla-darželis "Želmenėliai")
2049.Karolina Taučaitė (Matematika, Raseinių Šaltinio progimnazija)
2050.Greta Makutunovičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Rakonių pagrindinė mokykla)
2051.Rugilė Petkevičiūtė (Matematika, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
2052.Salvijus Abarius (Anglų kalba, Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
2053.Aistis Vasiliauskas (Matematika, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
2054.Eridanas Radzišauskas (Informacinės technologijos, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
2055.Emilis Bukauskas (Anglų kalba, Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
2056.Mantas Damunskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
2057.Elzė Packevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
2058.Faustas Pivoriūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio r. Kriaunų pagrindinė mokykla)
2059.Mockutė Meda (Matematika, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
2060.Justas Šimanskis (Anglų kalba, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
2061.Ąžuolas Bielianas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
2062.Vakaris Aleksandravičius (Informacinės technologijos, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
2063.Emili Bliadze (Anglų kalba, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
2064.Valentinas Jasinskas (Informacinės technologijos, Vilniaus šv. Kristoforo gimnazija)
2065.Šarūnas Žioba (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
2066.Viltė Stipinaitė (Matematika, Utenos Krašuonos progimnazija, Tauragnų Eugenijos Šimkūnaitės skyrius)
2067.Leon Selin (Matematika, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
2068.Eivydas Svirinavičius (Matematika, Alytaus Piliakalnio progimnazija)
2069.Nojus Skirkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Marijonų gimnazija)
2070.Raigardas Karalius (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
2071.Nojus Nausėda (Anglų kalba, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
2072.Vaiva Miliauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
2073.Dominykas Ivoška (Fizika, Šiaulių Normundo Valterio jaunimo mokykla)
2074.Julija Vitkūnaitė (Anglų kalba, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
2075.Urtė Mitrochinaitė (Anglų kalba, Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
2076.Sniegė Viederytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žemynos progimnazija)
2077.Kevinas Barauskas (Matematika, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
2078.IEVA RUSECKAITE (Matematika, Elektrėnų savivaldybės Vievio pradinė mokykla)
2079.Ernestas Beržinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos pradinė mokykla)
2080.Gabrielius Mackonis (Anglų kalba, Vilniaus Balsių progimnazija)
2081.Nojus Nausėda (Matematika, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
2082.BRIGITA ŽIŠKYTĖ (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
2083.Breivytė Toma (Informacinės technologijos, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
2084.Norvilė Juršaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
2085.Joris Mockevičius (Matematika, Vilniaus Baltupių progimnazija)
2086.Vakarė Baranauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio r. Pakalniškių pagrindinė mokykla)
2087.Ignas Gilevičius (Matematika, Kauno Dainavos progimnazija)
2088.Redas Daunoravičius (Anglų kalba, Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija)
2089.Barbora Sinkeviciute (Anglų kalba, Vilniaus Antakalnio progimnazija)
2090.Emilis Bukauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
2091.Žygimantas Gurevičius (Informacinės technologijos, Vilkaviškio rajono Pilviškių "Santakos" gimnazija)
2092.domantaszitkus (Matematika, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
2093.Joris Mitkevičius (Geografija, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
2094.Kajus Baliulevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės pagrindinio ugdymo skyrius)
2095.Kozlovski Robert (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija)
2096.Pivoraitė Austėja (Matematika, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
2097.Mija (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
2098.Deimantė Volbekaitė (Istorija, Šiaulių Jovaro progimnazija)
2099.Tadas Kusta (Matematika, Anykščių r. Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazija)
2100.Simonas Kudirka (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2101.Nojus Bikauskas (Matematika, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
2102.Benas Stankus (Biologija, pasaulio pažinimas, Akmenės rajono Papilės Simono Daukanto gimnazija)
2103.Goda Tarvydaitė (Istorija, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
2104.Dovydas Valiukas (Matematika, Elektrėnų savivaldybės Vievio pradinė mokykla)
2105.Emilija Žilinskaitė (Anglų kalba, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų mokykla-darželis)
2106.Kristalė Papreckytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
2107.Rugilė Morkūnaitė (Informacinės technologijos, Jonavos rajono Užusalių pagrindinė mokykla)
2108.Kamilė Vilniūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
2109.Danielė Gurklytė (Anglų kalba, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
2110.Ema Mackevičiūtė (Geografija, Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
2111.Rugilė Pečkytė (Istorija, Vilkaviškio r. Alvito pagrindinė mokykla)
2112.Jokūbas Kasteckas (Anglų kalba, Erudito licėjus)
2113.Gudjonis Dainius (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Obelyno pagrindinė mokykla)
2114.Raminta Ramanauskaitė (Informacinės technologijos, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
2115.Lukas Laurušonis (Fizika, Viešoji įstaiga Elektrėnų profesinio mokymo centras)
2116.Adelė Kulakauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
2117.Jonas Stanaitis (Matematika, Šakių "Varpo" mokykla)
2118.Laura Belousova (Matematika, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
2119.Gustavas Selli (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Panemunės pradinė mokykla)
2120.Giedrius Bartulevičius (Informacinės technologijos, Alytaus Piliakalnio progimnazija)
2121.Ąžuolas Kaunietis (Anglų kalba, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
2122.Greta Kibirkštytė (Matematika, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
2123.Dovydas Sažėnis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2124.Džiumana Jašinskaitė (Matematika, Palangos Šventosios pagrindinė mokykla)
2125.Rugilė Prodan (Matematika, Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
2126.Dovydas Kirstukas (Matematika, Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
2127.Dominykas Petkus (Anglų kalba, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
2128.Ričardas Lungis (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dainavos pagrindinė mokykla)
2129.Irmantas Vaicikauskas (Anglų kalba, Viešoji įstaiga Elektrėnų profesinio mokymo centras)
2130.Gytė Lazdauskaitė (Anglų kalba, Šakių "Varpo" mokykla)
2131.Aurimas Cijunskas (Geografija, Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
2132.Rokas Lokuševičius (Matematika, Gargždų "Minijos" progimnazija)
2133.Agilė Karpovičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Trakų r. Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinė mokykla)
2134.Eridanas Radzišauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
2135.Rokas Rozenbergas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2136.Ignas Lukšys (Matematika, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija Tiskūnų Juozo Urbšio skyrius)
2137.Eimantė Klenauskaitė (Geografija, Klaipėdos rajono Agluonėnų pagrindinė mokykla)
2138.Goda Grajauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
2139.Vakarė Molotokaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Minijos" progimnazija)
2140.Neringa Mikailaitė (Matematika, Vilniaus Žemynos progimnazija)
2141.Anastasija Jegorova (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
2142.Samanta Pupalytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
2143.Estela Klevinskaitė (Matematika, Kauno Vinco Bacevičiaus pradinė mokykla)
2144.Austėja Paliukaitė (Matematika, Plungės Senamiesčio mokykla)
2145.Gustas Bieliūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Veršvų gimnazija)
2146.Lukas Jaškauskas (Matematika, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
2147.Irmantas Šarkauskas (Matematika, Plungės "Babrungo" pagrindinė mokykla)
2148.Oskaras Abromavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių "Sandoros" progimnazija)
2149.Denis Koškin (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Varpelio" mokykla-darželis)
2150.Karolis Žalynas (Anglų kalba, Alytaus Panemunės pagrindinė mokykla)
2151.Eliza Sinkevič (Biologija, pasaulio pažinimas, Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija)
2152.Erikas Jefimovas (Anglų kalba, Akmenės rajono Ventos gimnazija)
2153.Bruknė Kasiliauskaitė (Matematika, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
2154.Rugilė Masedunskytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos Simono Daukanto progimnazija)
2155.Titas Perskaudas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių r. Rumšiškių A. Baranausko gimnazija)
2156.Daniel Juchnevič (Matematika, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
2157.Domantas Rekašius (Informacinės technologijos, Šiaulių Gegužių progimnazija)
2158.Milana Gryn (Informacinės technologijos, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
2159.Kamilė Čirbulėnaitė (Chemija, Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
2160.Domantas Bazaras (Matematika, Vilniaus "Sietuvos" progimnazija)
2161.Gaudrė Franukevičiūtė (Matematika, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
2162.Ieva Vosyliūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
2163.Deimantė Šimkutė (Matematika, Telšių r. Nevarėnų pagrindinė mokykla)
2164.Eglė Butkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės pirmoji gimnazija)
2165.Laurynas Žemgulys (Anglų kalba, Erudito licėjus)
2166.Rosita Perskaudaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija)
2167.Marija Varanavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių profesinio rengimo centras)
2168.Matas Cirtautas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos rajono Kurmaičių pradinė mokykla)
2169.Domantas Brinevičius (Anglų kalba, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
2170.Titas Varnagiris (Anglų kalba, Marijampolės Marijonų gimnazija)
2171.Meida Kedrovaitė (Matematika, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
2172.Deividas Jakimavičius (Anglų kalba, Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
2173.Danielė Ragaliauskaitė (Fizika, Raseinių r. Betygalos Maironio gimnazija)
2174.Faustas Krikščiukaitis (Informacinės technologijos, Panevėžio Rožyno progimnazija)
2175.Kostas Juška (Anglų kalba, Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla)
2176.Dinara Jagelavičiūtė (Informacinės technologijos, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
2177.Gabija Slavinskaitė (Anglų kalba, Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
2178.Orestas Blieka (Matematika, Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
2179.Paulius Bešys (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
2180.Aušrinė Labogaitė (Informacinės technologijos, Švenčionių progimnazija)
2181.Liepa Galinskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Všį "Šiaurės licėjus")
2182.Žygimantas Trota (Anglų kalba, Vilniaus „Genio“ progimnazija)
2183.Nikita Solovjov (Matematika, Vilniaus r. Kalvelių "Aušros" gimnazija)
2184.Vakaris Jurgutis (Matematika, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
2185.Liudas Staniulis (Geografija, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
2186.Karina Yliūtė (Matematika, Kėdainių rajono Labūnavos pagrindinė mokykla)
2187.Audrius Buškevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Milikonių progimnazija)
2188.Goda Smilgytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2189.Kamila Demenčiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės r. Šedbarų pradinė mokykla-daugiafunkcis centras)
2190.Ignas Stanevičius (Anglų kalba, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
2191.Vaidis Rimkus (Informacinės technologijos, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
2192.Rytis Gudauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
2193.Gabrielė Adamonytė (Anglų kalba, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
2194.Tomas Krivas (Anglų kalba, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
2195.Smiltė Brazauskaitė (Matematika, Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
2196.Lukas Žilinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus rajono Miroslavo gimnazijos Kumečių pagrindinio ugdymo skyrius)
2197.Ignė Kičaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
2198.Paulius Jonavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
2199.Sofija Riazanceva (Informacinės technologijos, Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
2200.Gytis Gimpelson (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2201.Jokūbas Pauliukaitis (Matematika, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
2202.Nojus Navikas (Matematika, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
2203.Emilija Juodeikytė (Informacinės technologijos, Šiaulių Dainų progimnazija)
2204.Imantė Šurskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Piliakalnio progimnazija)
2205.Anastasija Teriošina (Informacinės technologijos, Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
2206.Viktoras Girdžius (Matematika, Raseinių Šaltinio progimnazija)
2207.Milda Povilaitytė (Anglų kalba, Kauno "Žiburio" pagrindinė mokykla)
2208.Tadas Bilevičius (Matematika, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
2209.Simas Žalnėravičius (Istorija, Šiaulių r. Gilvyčių mokykla)
2210.Danguolė čereškaitė (Fizika, Šakių rajono Kidulių pagrindinė mokykla)
2211.Viktorija Džiugytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
2212.Austėja Šiušytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės rajono Vidsodžio pagrindinė mokykla)
2213.Donata Bertašiūte (Biologija, pasaulio pažinimas, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
2214.Jokūbas Dzinzinas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
2215.Paulina Deksnytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
2216.Eivena Šakaitytė (Anglų kalba, Jurbarko r. Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinė mokykla)
2217.Gerda Šiaučiūnaitė (Anglų kalba, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
2218.Adrija Norkutė (Matematika, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
2219.Agnė Šataitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Pasvalio rajono Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla)
2220.Taja Sokaitė (Informacinės technologijos, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
2221.Mangirdas Diedonis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Piliuonos gimnazija)
2222.Ieva Šliavaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių r. Vilainių mokykla-darželis "Obelėlė")
2223.Jokūbas Dzinzinas (Matematika, Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
2224.Ieva Obeliūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
2225.Ieva Skripkaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla)
2226.Elija Milkintytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
2227.Juozas Žumbakys (Anglų kalba, Kaišiadorių r. Rumšiškių A. Baranausko gimnazija)
2228.Fausta Škultinaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
2229.Julius Kumšlytis (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės "Babrungo" pagrindinė mokykla)
2230.Arnas Kulys (Istorija, Jonavos rajono Ruklos Jono Stanislausko mokykla- daugiafunkcis centras)
2231.Lukas Kubrak (Anglų kalba, Klaipėdos "Saulėtekio" progimnazija)
2232.Modestas Skrinskas (Informacinės technologijos, Kalvarijos sav. Akmenynų pagrindinė mokykla)
2233.Augustas Arlauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla)
2234.Viktorija Ašurakaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Maironio progimnazija)
2235.Smiltė Statkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Akmenės rajono Kruopių vidurinė mokykla)
2236.Karolis Žalynas (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Panemunės pagrindinė mokykla)
2237.Monika Dabašinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Pravieniškių Stasio Tijūnaičio pagrindinė mokykla)
2238.Viktorija Savickytė (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
2239.Lidija Navickaitė (Istorija, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
2240.Auksė Gubanovaitė (Anglų kalba, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
2241.Augustas Batulevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio pradinė mokykla)
2242.Gabrielė Matukonytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus rajono Miroslavo gimnazijos Kumečių pagrindinio ugdymo skyrius)
2243.Saulė Skrebutėnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
2244.Jonas Kubilius (Matematika, Mažeikių Kazimiero Jagmino pradinė mokykla)
2245.Šarūnas Žioba (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
2246.Daniil Lukin (Anglų kalba, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
2247.Rojus Kudla (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
2248.Rytis Neverdauskas (Matematika, Vilniaus „Genio“ progimnazija)
2249.Dovydas Lisauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
2250.Simas Karnyšovas (Anglų kalba, "Šaltinėlio" privati mokykla)
2251.Uršulė Kirdulytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
2252.Salvijus (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
2253.Leja Diulgeryte (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės Senamiesčio mokykla)
2254.Agnė Židelevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2255.Gabrielė Šidagytė (Matematika, Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazija)
2256.Kajus Korsakas (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio Vaižganto progimnazija)
2257.Augustas Pažemys (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
2258.Gediminas Sipavičius (Matematika, Panevėžio rajono Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
2259.Kotryna Dauniutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių r. Gylių mokykla-daugiafunkcis centras)
2260.Marijus Riauba (Informacinės technologijos, Vilniaus Baltupių progimnazija)
2261.Gudukaitė Milana (Matematika, Šalčininkų r. Baltosios Vokės "Šilo" gimnazija)
2262.Deimantė Kovaliovaitė (Matematika, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
2263.Ava Nakhforoosh (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Baltupių progimnazija)
2264.Urtė Diržauskaitė (Matematika, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
2265.Nedas Jašinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
2266.Denis Koškin (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Varpelio" mokykla-darželis)
2267.Martas Kelpša (Informacinės technologijos, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
2268.Taja Jasaitė (Informacinės technologijos, Panevėžio rajono Vadoklių pagrindinė mokykla)
2269.Ilanta Ūkaite (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
2270.Audrius Buškevičius (Matematika, Kauno Milikonių progimnazija)
2271.Ignė Sarcevičiūtė (Matematika, Kupiškio P. Matulionio progimnazijos Kupos pradinio ugdymo skyrius)
2272.Paulius Janikūnas (Informacinės technologijos, Panevėžio „Aušros“ progimnazija)
2273.Rugilė Pečkytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Alvito pagrindinė mokykla)
2274.Anela Klovaitė (Matematika, Akmenės rajono Kruopių vidurinė mokykla)
2275.Daniel Olickij (Geografija, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
2276.Justas Virsilas (Matematika, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
2277.Karina Mickutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dainavos pagrindinė mokykla)
2278.Ilzė Civinskaitė (Chemija, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2279.Azzurra Cotticelli (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės vyskupo Motiejaus Valančiaus pradinė mokykla)
2280.Aidas Babravičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Marijonų gimnazija)
2281.Paulina Prochorovaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
2282.UGNĖ ŽILINSKAITĖ (Anglų kalba, Kauno Milikonių progimnazija)
2283.Sandis Kišenieks (Istorija, Šiaulių Normundo Valterio jaunimo mokykla)
2284.Kasparas Sakalauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
2285.Neringa Mikailaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žemynos progimnazija)
2286.Ignas Dailidėnas (Fizika, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
2287.Saulė Kasperavičiūtė (Matematika, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
2288.Šimaitė Viltė (Matematika, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
2289.Adrija Dargužaitė (Informacinės technologijos, Šiaulių r. Meškuičių gimnazija)
2290.Samanta Masilionytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
2291.Vilius Cvirka (Matematika, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
2292.Neda Norvilaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
2293.Dominykas Jarašūnas (Matematika, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
2294.Damir Izmailovič (Matematika, Šalčininkų r. Baltosios Vokės "Šilo" gimnazija)
2295.Nojus Zozulia (Anglų kalba, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
2296.Titas Viciulis (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
2297.Redas Bajarūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žemynos progimnazija)
2298.Tamošauskas Nojus (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ Klaipėdos licėjus)
2299.Lukrecija Kavaliauskaitė (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus)
2300.Hermas Maceikis (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
2301.Edgaras Vaitkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus r. Simno gimnazija)
2302.Nikita Kozekin (Anglų kalba, Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
2303.Anastasija Pačkovskaja (Biologija, pasaulio pažinimas, Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija)
2304.Emilija Juonyte (Matematika, Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla)
2305.Miglė Šivickaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
2306.Arnas Kulys (Anglų kalba, Jonavos rajono Ruklos Jono Stanislausko mokykla- daugiafunkcis centras)
2307.Ričardas Janušis (Istorija, Kazlų Rūdos Prano Dovydaičio pagrindinė mokykla)
2308.Danielius Vaitonis (Anglų kalba, Zarasų žemės ūkio mokykla)
2309.Radvilas Arcimavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Vitės pagrindinė mokykla)
2310.Simona Bokūnaitė (Matematika, Alytaus r. Butrimonių gimnazijos Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcis skyrius)
2311.Rusnė Subačiūtė (Matematika, VšĮ "Pažinimo medis")
2312.Urtė Palskytė (Istorija, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
2313.Kristupas Geryba (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
2314.Tajus Vegys (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Veršvų gimnazija)
2315.Domantas Švedas (Biologija, pasaulio pažinimas, Anykščių r. Traupio pagrindinė mokykla)
2316.Domas Mikutis (Matematika, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
2317.Viktorija Šaliūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šv. Mato gimnazija)
2318.Ernestas Poteika (Anglų kalba, Vilniaus Žvėryno gimnazija)
2319.Irmantas Naujokaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Tirkiliškių mokykla-darželis)
2320.Tomas Vilkaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
2321.Adas Algirdas Adomėnas (Anglų kalba, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
2322.Domas Morozas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2323.Dominykas Dobrovolskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2324.Gytis Karvelis (Anglų kalba, Viešoji įstaiga "Klaipėdos specialioji mokykla-daugiafunkcis centras "Svetliačiok")
2325.Vincentas Lekas (Matematika, Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
2326.Agnė Pilkauskaitė (Matematika, Vilniaus Balsių progimnazija)
2327.Simona Samuilovaitė (Matematika, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
2328.Ugnė Petrauskaitė (Anglų kalba, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
2329.Meda Paknytė (Anglų kalba, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
2330.Rusnė Subačiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ "Pažinimo medis")
2331.Melita Stravinksaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
2332.Gabrielė Gaižiūnaitė (Matematika, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
2333.Mantas Povilas Bielinis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Viršuliškių progimnazija)
2334.Laurynas Čiplys (Matematika, Rokiškio raj. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
2335.Paulius Jakaitis (Matematika, Šakių rajono Sintautų pagrindinė mokykla)
2336.Skaistė Dimšaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
2337.Balsevič Deivid (Anglų kalba, Vilniaus r. Nemenčinės K. Parčevskio gimnazija)
2338.Gvidas Juchnevičius (Anglų kalba, Vilniaus "Sietuvos" progimnazija)
2339.Aistis Karčiauskas (Anglų kalba, Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinė mokykla)
2340.Greta Makutunovičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Rakonių pagrindinė mokykla)
2341.Kristina Bielskytė (Matematika, Šiaulių Medelyno progimnazija)
2342.Dominykas Kvedaravičius (Matematika, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
2343.Eligijus Vaisnys (Anglų kalba, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
2344.Rokas Juodviršis (Matematika, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2345.Joris Naujokaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Marijonų gimnazija)
2346.Meda Politikaitė (Matematika, Vilniaus Žemynos progimnazija)
2347.Rugilė Bytautaitė (Anglų kalba, Kauno "Vyturio" gimnazija)
2348.Viktorija Petrova (Matematika, Vilniaus r. Buivydiškių pradinė mokykla)
2349.Domantas Jankauskas (Matematika, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
2350.Deivid Sudeiko (Matematika, Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
2351.Tomas Tijūnonis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Sausio 13-osios mokykla)
2352.Martynas Duoba (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių r. Vilainių mokykla-darželis "Obelėlė")
2353.Miglė Kasarauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
2354.Gintarė Jurgaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio r. Alksniupių pagrindinė mokykla)
2355.Ugnius Jakutonis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
2356.Modestas Vaseris (Informacinės technologijos, Klaipėdos r. Šiūparių mokykla-daugiafunkcis centras)
2357.Vytenis Anilionis (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Rožyno progimnazija)
2358.Dovydas Tonkūnas (Anglų kalba, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
2359.Cesar Esmeraldas-Boveris (Lietuvių kalba ir literatūra, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
2360.Jasaitis Dominykas (Matematika, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
2361.Gabija Kepežinskaitė (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2362.Žymantas Sušinskis (Matematika, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
2363.Kamilė Černiauskaitė (Chemija, Alytaus r. Butrimonių gimnazijos Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcis skyrius)
2364.Aretas Mileris (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių "Juventos" progimnazija)
2365.Melita Batavičiūtė (Anglų kalba, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
2366.Luka Mažunaitytė (Matematika, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
2367.Urbonavičius Simas (Matematika, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
2368.Emilija Puzinaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Pasvalio Svalios progimnazija)
2369.TADAS BALTRUŠAITIS (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
2370.Rusnė Šošina (Matematika, Ukmergės "Šilo" pagrindinė mokykla)
2371.Aistė Klimašauskaitė (Anglų kalba, Marijampolės Sūduvos gimnazija)
2372.Elijas Vidmantas Gudaitis (Informacinės technologijos, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
2373.Liepa Pakalnytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
2374.Olivija Maliutina (Anglų kalba, Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla)
2375.Irmantas Vaicikauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Viešoji įstaiga Elektrėnų profesinio mokymo centras)
2376.Edvardas Krasuckis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Buivydiškių pradinė mokykla)
2377.Benas Kalinauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
2378.VALENTINAS GRIŠKEVIČIUS (Matematika, Ukmergės Pašilės progimnazija)
2379.Deima Simanavičiūtė (Anglų kalba, Elektrėnų savivaldybės Vievio pradinė mokykla)
2380.Gabija Apyvalaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
2381.Martynas Zubavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
2382.Luka Bagdonaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
2383.Martynas Butkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių suaugusiųjų ir jaunimo mokykla)
2384.Elija Milkintytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
2385.Inesa Krupoves (Anglų kalba, Vilniaus Lazdynų mokykla)
2386.Viltė Permenaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
2387.Danielius Kleistas (Anglų kalba, Kauno Milikonių progimnazija)
2388.Gaudrė Franukevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
2389.Klaidas Stasytis (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
2390.Rugilė Velepolskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Dainavos pagrindinė mokykla)
2391.Rokas Bagdonavičius (Matematika, Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija)
2392.Augustė Raudytė (Matematika, Klaipėdos "Varpelio" mokykla-darželis)
2393.Viltė Abalikštaitė (Anglų kalba, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2394.Kajus Trilikauskas (Matematika, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
2395.Joris Sinkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
2396.Goda Žymančiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Pajūralio pagrindinė mokykla)
2397.Rokas Vaicekauskas (Anglų kalba, Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
2398.Mantas Urba (Lietuvių kalba ir literatūra, Erudito licėjus)
2399.Taja Sokaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
2400.Aivija Berūkštytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Dainavos progimnazija)
2401.Eimantas Petravičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
2402.Edvinas Petrutis (Anglų kalba, Skuodo Bartuvos progimnazija)
2403.Emilija Gorbačevska (Matematika, Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija)
2404.Benas Varanavičius (Matematika, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
2405.Agnė Pilkauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Balsių progimnazija)
2406.Kipras Spulginas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla)
2407.Augustė Lelytė (Matematika, Vilniaus Fabijoniškių mokykla)
2408.Matas Švenčionis (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
2409.Linaras Stubrauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
2410.Skaistė Černiauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių profesinio rengimo centras)
2411.Povilas Grinius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Avižienių gimnazija)
2412.aistė karelina (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
2413.Arina Zareckaja (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Aleksandro Puškino vidurinė mokykla)
2414.Urtė Gaidamavičiūtė (Informacinės technologijos, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
2415.Danielius Kvieškevičius (Matematika, Utenos Aukštakalnio progimnazija)
2416.Paulius Trinkūnas (Anglų kalba, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
2417.Gabrielė Karašauskytė (Anglų kalba, Vilniaus Žvėryno gimnazija)
2418.Mileta Juknevičiūtė (Anglų kalba, Klaipėdos Vydūno gimnazija)
2419.Matas Klusas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
2420.Rūta Bleifertaitė (Anglų kalba, Vilniaus Žirmūnų gimnazija)
2421.Salomėja Meškytė (Anglų kalba, Vilniaus Antakalnio progimnazija)
2422.Rugilė Pečkytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio r. Alvito pagrindinė mokykla)
2423.Livijus Šulčys (Matematika, "Šaltinėlio" privati mokykla)
2424.Justas Bulys (Matematika, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
2425.Ugnė Marija Kulvinskaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus Žemynos progimnazija)
2426.Rutkauskaitė Simona (Matematika, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
2427.Gabija Statkutė (Matematika, Šakių "Varpo" mokykla)
2428.Danila Rudzinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Santaros" gimnazija, progimnazija)
2429.Airina Grikaitė (Matematika, Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
2430.Ilanta Ūkaite (Matematika, Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
2431.Kajus Čaikauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Dainavos progimnazija)
2432.Aurelija Svietojūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio raj. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
2433.Viviena Mihalyko Kindurytė (Matematika, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
2434.Gabija Slavinskaitė (Informacinės technologijos, Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
2435.Justė Sipavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
2436.Arina Smirnova (Matematika, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
2437.Edvard Volkovič (Matematika, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
2438.Vanesa Kondratovič (Matematika, Vilniaus r. Kalvelių "Aušros" gimnazija)
2439.Saulė Šidlauskaitė (Matematika, Varėnos r. Senosios Varėnos Andriaus Ryliškio pagrindinė mokykla)
2440.Cvetkov Artiom (Matematika, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
2441.Robertas Čebručenka (Biologija, pasaulio pažinimas, Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija)
2442.Danielius Stulpinas (Matematika, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
2443.Ayda Kėdavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Saulėtekio" progimnazija)
2444.Oskaras Kanopa (Anglų kalba, Utenos Vyturių progimnazija)
2445.Paulius Janikūnas (Matematika, Panevėžio „Aušros“ progimnazija)
2446.Kristupas Stripeikaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Baltupių progimnazija)
2447.guste stadalnykaite (Lietuvių kalba ir literatūra, Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
2448.Austėja Auksoriūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
2449.Dominykas Jasevičius (Matematika, Kazlų Rūdos sav. Antanavo pagrindinė mokykla)
2450.Eimantas Jurgaitis (Anglų kalba, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
2451.Gabrielė Ciechanavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2452.Paulius Janikūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio „Aušros“ progimnazija)
2453.Justas Kamarauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šv. Mato gimnazija)
2454.Ignas Šanturovas (Matematika, Švenčionių pradinė mokykla)
2455.Aušrius Petrauskas (Anglų kalba, Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
2456.Aurimas Blažys (Anglų kalba, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2457.Tadas Kusta (Lietuvių kalba ir literatūra, Anykščių r. Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazija)
2458.Austėja Žilinskaitė (Matematika, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
2459.Goda Vaščilaitė (Matematika, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2460.Tajus Žalkauskas (Matematika, Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazija)
2461.Neilas Zakšauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Domeikavos gimnazija Užliedžių skyrius)
2462.Edvardas Jarušauskas (Geografija, Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija)
2463.Emilija Zaikauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Karalienės Mortos mokykla)
2464.Reda Simonaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Minijos" progimnazija)
2465.Ugnius Špadas (Matematika, Kauno Milikonių progimnazija)
2466.Meda Ližauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
2467.Ignas Meškauskas (Anglų kalba, Vilniaus Baltupių progimnazija)
2468.Povilas Škarnulis (Matematika, Kauno Veršvų gimnazija)
2469.Titas Dudzinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
2470.Urtė Pavernikaitė (Anglų kalba, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
2471.Simona Saveljevaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio gimnazija)
2472.Gustė Majauskaitė (Matematika, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
2473.Giedrius Bugys (Matematika, Vilniaus Baltupių progimnazija)
2474.Arsen Israjelian (Istorija, Vilniaus Naujamiesčio mokykla)
2475.Milan Sazonov (Matematika, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
2476.Emilija Gladka (Biologija, pasaulio pažinimas, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
2477.Aiva Bundzinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Salduvės progimnazija)
2478.Emilijus Sirius (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
2479.Rugilė Medeikytė (Anglų kalba, Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla)
2480.Jorė Vitkauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
2481.Eividas Guntulis (Biologija, pasaulio pažinimas, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
2482.Viktorija Barodicaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
2483.Ema Atkočaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
2484.Kasparas Streckis (Anglų kalba, Vilniaus Baltupių progimnazija)
2485.Irmantas Trainys (Matematika, Švenčionių pradinė mokykla)
2486.Nojus Šnekutis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
2487.Tajus Paliulis (Matematika, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
2488.Vilius Stankevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
2489.Vytenis Anilionis (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Rožyno progimnazija)
2490.Karolina Žukauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės mokykla-darželis "Varpelis")
2491.Mantas Jasevičius (Anglų kalba, Kauno Veršvų gimnazija)
2492.Emilis Bukauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
2493.Nojus Matulis (Anglų kalba, Vilniaus Naujininkų mokykla)
2494.Adelė Patricija Sederevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Nacionalinė Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokykla)
2495.Tajus Vitas (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2496.Dainius Kononovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Ąžuolyno" gimnazija)
2497.Matas Šiatkus (Matematika, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
2498.Rugilė Miškinytė (Anglų kalba, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
2499.Gabija Koryznaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio r. Pociūnėlių pagrindinė mokykla)
2500.Radvilė Mėčiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
2501.Simonas Šleinius (Anglų kalba, Kaišiadorių r. Rumšiškių A. Baranausko gimnazija)
2502.Martyna Ripskytė (Anglų kalba, Joniškio "Saulės" pagrindinė mokykla)
2503.Dobilas Joris (Matematika, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
2504.Deimonas Bendžiūnas (Anglų kalba, Kauno Jono Jablonskio gimnazija)
2505.Gustė Liutkutė (Matematika, Vilniaus Viršuliškių progimnazija)
2506.Gabija Armanavičiūtė (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2507.Evita Elena Linkevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
2508.Simonas Sriubas (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
2509.Vakarė Visockytė (Anglų kalba, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
2510.Adomas Paulauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
2511.Gabrielius Urbonas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio rajono Velžio gimnazija)
2512.Gustina Čerkesaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos pradinė mokykla)
2513.Domas Gintautas (Matematika, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
2514.Kamilė Narvilaitė (Matematika, Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
2515.Domantas Rekašius (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
2516.Marius Martnonis (Istorija, Vilniaus „Genio“ progimnazija)
2517.Modestas Brazlauskas (Matematika, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės pagrindinio ugdymo skyrius)
2518.Augustas Vešiota (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
2519.Augustė Jučinskaitė (Matematika, Telšių "Germanto" progimnazija)
2520.Samanta Kosakovskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
2521.Arminas Vanauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių r. Rumšiškių A. Baranausko gimnazija)
2522.Orestas Jarašūnas (Matematika, Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija)
2523.Mykolas Žegunis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
2524.Neifaltaitė Viktorija (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
2525.Ignas Zbormirskas (Matematika, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
2526.Evelina Tamošaitytė (Istorija, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
2527.Arvydė Riškutė (Anglų kalba, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
2528.Guostė Buinauskaitė (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2529.Benas Gumbrys (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
2530.Paulina Jančauskaitė (Anglų kalba, Telšių "Ateities" progimnazija)
2531.Gustė Auglytė (Anglų kalba, Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija)
2532.Gabrielė Matulevičiūtė (Anglų kalba, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
2533.Lukas Drazdauskas (Matematika, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
2534.Arnoldas Balčiūnas (Anglų kalba, Visagino „Verdenės“ gimnazija)
2535.Ignas Kulokas (Informacinės technologijos, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų mokykla-darželis)
2536.Mindaugas Pavlovičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
2537.Emma Guinevere Vasil Jakulytė (Anglų kalba, Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija)
2538.Jokūbas Dagys (Matematika, Panevėžio Rožyno progimnazija)
2539.Lėja Vareikaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
2540.Donata Navelskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
2541.Ignas Cimnolonskas (Informacinės technologijos, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
2542.Lukas Galdikas (Anglų kalba, Klaipėdos Gedminų progimnazija)
2543.Dovydas Rupeika (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės Senamiesčio mokykla)
2544.Andrėja ANILIONYTĖ (Matematika, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
2545.Gretė Mauriūtė (Matematika, Šiaulių Dainų progimnazija)
2546.Dovydas Vasiliūnas (Informacinės technologijos, Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
2547.Gintarė Jurgaitytė (Anglų kalba, Radviliškio r. Alksniupių pagrindinė mokykla)
2548.Beatričė Žukauskaitė (Informacinės technologijos, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2549.Elinga Stukaitė (Anglų kalba, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
2550.Gustas Brazauskas (Matematika, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
2551.Luiza Žekaitė (Anglų kalba, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
2552.Lukas Vibrys (Matematika, Kretingos M. Daujoto pagrindinė mokykla)
2553.Elzė Plaušinaitytė (Matematika, Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
2554.Adrijus Tamošauskas (Anglų kalba, Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
2555.AUSTĖJA STASIŪTĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Saulėtekio" progimnazija)
2556.Edvinas Paulaitis (Anglų kalba, Jurbarko Naujamiesčio pagrindinė mokykla)
2557.Natas Selenis (Anglų kalba, Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
2558.Augustė Rimašauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Viešoji įstaiga "Saulės gojus")
2559.Gabrielė Miškinytė (Anglų kalba, Vilniaus Antakalnio gimnazija)
2560.Danila Rudzinskas (Matematika, Vilniaus "Santaros" gimnazija, progimnazija)
2561.Urtė Balynaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
2562.Simonas Kudirka (Anglų kalba, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2563.Alisa Mitruščėnkova (Anglų kalba, Vilniaus "Santaros" gimnazija, progimnazija)
2564.Austėja Černiauskaitė (Informacinės technologijos, Alytaus r. Butrimonių gimnazijos Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcis skyrius)
2565.Vilimantas Laurinaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
2566.Milana Tolstorožich (Chemija, Vilniaus "Minties" gimnazija)
2567.Greta Pušinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija)
2568.Domantė Lažauninkaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių "Varpo" mokykla)
2569.Urtė Urmanavičiūtė (Matematika, Kauno r. Rokų mokykla-darželis)
2570.Julius Jauga (Fizika, Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
2571.Matas Andrulionis (Anglų kalba, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2572.Milana Čiudinaitė (Matematika, Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija)
2573.Simas Šukaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio pradinė mokykla)
2574.Miglė Kolyšnicinaitė (Informacinės technologijos, Kauno Milikonių progimnazija)
2575.Elzė Karolytė (Matematika, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
2576.Elijus Tarvydas (Geografija, Kretingos Simono Daukanto progimnazija)
2577.Pijus Savukynas (Informacinės technologijos, Lazdijų r. Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija)
2578.Agnė Šataitė (Informacinės technologijos, Pasvalio rajono Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla)
2579.Mija Alachverdijevaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
2580.Edminas Alimas (Informacinės technologijos, Plungės Senamiesčio mokykla)
2581.Daniel Golod (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija)
2582.Paulina Valiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
2583.Ąžuolas Burškys (Matematika, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
2584.Pijus Kamandulis (Matematika, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
2585.Saulė Jurgelevičiūtė (Matematika, Vilniaus Viršuliškių progimnazija)
2586.Justas Šimanovskis (Matematika, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
2587.Antarė Lukrecija Rimkutė (Anglų kalba, Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinė mokykla)
2588.deimante vitkauskaite (Anglų kalba, Šiaulių "Juventos" progimnazija)
2589.Dainius Juodžbalis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Vinco Bacevičiaus pradinė mokykla)
2590.Gabrielė Gaižiūnaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
2591.Deivydas Sivajevas (Geografija, Kazlų Rūdos savivaldybės Jankų pagrindinė mokykla)
2592.Martynas Kelminskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus "Volungės" pagrindinė mokykla)
2593.Vaiva Daujotaitė (Anglų kalba, Radviliškio r. Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazija)
2594.Ieva Norkutė (Anglų kalba, Šiaulių Gegužių progimnazija)
2595.Vakaris Daujotas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
2596.Deimantė Piečiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla)
2597.Čepas Karolis (Informacinės technologijos, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
2598.Eglė Jakubcevičiūtė (Matematika, Vilniaus „Genio“ progimnazija)
2599.Daniil Gastevič (Anglų kalba, Vilniaus Lazdynų mokykla)
2600.Viltė Žliobaitė (Matematika, Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
2601.Eimantas Pivoriūnas (Geografija, Rokiškio r. Kriaunų pagrindinė mokykla)
2602.Karina Činčik (Matematika, Vilniaus Naujamiesčio mokykla)
2603.Stimburytė Greta (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio r. Pandėlio gimnazija)
2604.Raimondas Ivoncius (Anglų kalba, Kretingos Simono Daukanto progimnazija)
2605.Deina Gudynė (Biologija, pasaulio pažinimas, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
2606.Lukrecija Pribušauskaitė (Matematika, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
2607.MONIKA URBONAITĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazija)
2608.Dereškevičius Justas (Istorija, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
2609.Milda Cesevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Pakruojo r. Linkuvos gimnazija)
2610.Gvidas Dabužinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2611.Vakaris Daujotas (Matematika, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
2612.Emilija Savickaitė (Anglų kalba, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
2613.Arnas Kelpša (Matematika, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
2614.Armandas Jonas Kiršis (Matematika, Akmenės rajono Papilės Simono Daukanto gimnazija)
2615.Emilė Navickaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Dainų progimnazija)
2616.Vytis Barkauskas (Istorija, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2617.Kristijonas Galinaitis (Matematika, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2618.Remenčius Atas (Anglų kalba, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
2619.Skaiva Bartkevičiūtė (Matematika, Rokiškio r. Kavoliškio mokykla-darželis)
2620.LUKAS PUPIUS (Lietuvių kalba ir literatūra, Kazlų Rūdos "Elmos" mokykla-darželis)
2621.Mija Šinkūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos mokykla - vaikų darželis "Eglutė")
2622.KAJUS JURGELAITIS (Biologija, pasaulio pažinimas, Kazlų Rūdos "Elmos" mokykla-darželis)
2623.Lukas Sotikovas (Matematika, Kėdainių specialioji mokykla)
2624.Martynas Šareika (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žemynos progimnazija)
2625.Marius Mekšraitis (Anglų kalba, Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
2626.Nikita Neliubin (Matematika, Vilniaus Lazdynų mokykla)
2627.Augustas Žemaitis (Matematika, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
2628.DOMINYKA BARABANOVA (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
2629.Gerda Budrytė (Informacinės technologijos, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2630.Justas Pečkys (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
2631.Eglė Osencovaitė (Matematika, "Šaltinėlio" privati mokykla)
2632.Ramanauskas Gvidas (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
2633.Vakarė Vrubliauskaitė (Anglų kalba, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2634.Kamilė Tarasevičiūtė (Anglų kalba, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2635.Ričardas Komaiška (Geografija, Švenčionių progimnazija)
2636.Daina Muškietaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų r. Balbieriškio pagrindinė mokykla)
2637.Irmantas Vaicikauskas (Informacinės technologijos, Viešoji įstaiga Elektrėnų profesinio mokymo centras)
2638.Matas Šurna (Lietuvių kalba ir literatūra, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
2639.Tajus Paliulis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
2640.Emilija Žukauskaitė (Matematika, Šakių rajono Lukšių Vinco Grybo gimnazija)
2641.Danielius Falevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
2642.Skaistė Bertašiūtė (Anglų kalba, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla)
2643.Edvinas Pranukevičius (Matematika, Viešoji įstaiga Elektrėnų profesinio mokymo centras)
2644.Mikas Pašakarnis (Lietuvių kalba ir literatūra, Biržų rajono Papilio pagrindinė mokykla)
2645.Tomas Paznėkas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
2646.Greta Dapševičiūtė (Anglų kalba, Šiaulių r. Pakapės mokykla)
2647.Evald Černiavski (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
2648.Augustas Zdanavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Obelyno pagrindinė mokykla)
2649.Vakarė Ūsaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių rajono Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazija)
2650.Aušrinė Labogaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Švenčionių progimnazija)
2651.Dovydas Blandis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
2652.Julius Kumšlytis (Anglų kalba, Plungės "Babrungo" pagrindinė mokykla)
2653.Deividas Vasilevskij (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
2654.Naruševič Karina (Fizika, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
2655.Eglė Žemaitaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šv. Mato gimnazija)
2656.Marijus Eigėlis (Istorija, Utenos Aukštakalnio progimnazija)
2657.Laurynas Žadeika (Anglų kalba, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
2658.Goda Samuilaitė (Matematika, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
2659.Daniel Račkovskij (Istorija, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
2660.Adomas Liuokaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Jurbarko r. Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinė mokykla)
2661.Gabriele Reckauskaite (Matematika, Plungės "Babrungo" pagrindinė mokykla)
2662.Rugilė Sabaliauskaitė (Matematika, Marijampolės "Žiburėlio" mokykla-daugiafunkcis centras)
2663.Benas Bulkė (Fizika, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
2664.Tadas Sakalauskas (Anglų kalba, Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla)
2665.Miglė Burbaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
2666.Morta Aleksiejūnaitė (Fizika, Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
2667.Eimantas Mingaila (Matematika, Šakių rajono Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazija)
2668.Aurelija Bublytė (Istorija, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2669.Marijus Šneideraitis (Matematika, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
2670.Erika Vaitilaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2671.Kajus Sabaliauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija)
2672.Nojus Brazys (Istorija, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
2673.Paulius Bakas (Geografija, Kauno Milikonių progimnazija)
2674.Martynas Kelminskas (Matematika, Alytaus "Volungės" pagrindinė mokykla)
2675.Emilija Žilinskaitė (Matematika, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų mokykla-darželis)
2676.Emilija Gorbačevska (Anglų kalba, Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazija)
2677.Miglė Kilijonaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
2678.Renatas Sidaras (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla, Šiaudiniškių skyrius)
2679.Ignas Januška (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla)
2680.Aleksas Šakarvis (Anglų kalba, Vilniaus Naujininkų mokykla)
2681.Vytautė Ramanauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Gabijos gimnazija)
2682.Kuodys Titas (Istorija, Juodšilių "Šilo" gimnazija)
2683.Emilija Žukauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių rajono Lukšių Vinco Grybo gimnazija)
2684.Dominyka Garmutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
2685.Armandas Utakis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
2686.Mykolas Pilius (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės "Smalsučio" pradinė mokykla)
2687.Karolis Levickas (Anglų kalba, Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
2688.Matas Pauparis (Anglų kalba, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
2689.Matas Čyvas (Geografija, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2690.Dovydas Blandis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių r. Akademijos gimnazija)
2691.Lukas Masaitis (Anglų kalba, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
2692.Raimondas Ivoncius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos Simono Daukanto progimnazija)
2693.Vesta Juodonytė (Matematika, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
2694.Pijus Čepukas (Matematika, Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus)
2695.Viktorija Savickytė (Anglų kalba, Šiaulių Gegužių progimnazija)
2696.Eva Bertašiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
2697.Aurimas Blažys (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2698.Aurėja Matulionytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
2699.Šertvytis Nojus (Matematika, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
2700.Vesta Barauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Rokų gimnazija)
2701.Svajūnas Masaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių r. Pravieniškių Stasio Tijūnaičio pagrindinė mokykla)
2702.Dovydas Vasiliūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
2703.Ieva Abromavičiūtė (Anglų kalba, Šiaulių Medelyno progimnazija)
2704.Ugnius Krušna (Informacinės technologijos, Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla)
2705.Augustas Arlauskas (Anglų kalba, Prienų r. Pakuonio pagrindinė mokykla)
2706.kajus vasiliauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio pradinė mokykla)
2707.Tadas Stadalninkas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
2708.Martynas Žilius (Anglų kalba, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
2709.Domantas Brinevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
2710.Rusnė Šimkevičiūtė (Matematika, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
2711.Gerda Miliauskaitė (Matematika, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
2712.Evita Elena Linkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
2713.Livija Jurėnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
2714.Timūr Pšeničnyj (Anglų kalba, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
2715.Liutauras Endrikas (Biologija, pasaulio pažinimas, Joniškio "Saulės" pagrindinė mokykla)
2716.Nojus Šulcas (Anglų kalba, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
2717.Paulius Karčiauskas (Matematika, Prienų r. Išlaužo pagrindinė mokykla)
2718.Miglė Koklevičiūtė (Anglų kalba, Kauno "Vyturio" gimnazija)
2719.Kajus Čaikauskas (Anglų kalba, Kauno Dainavos progimnazija)
2720.Danielis Milejevas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Aleksandro Puškino vidurinė mokykla)
2721.Domas Pauliukonis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kazlų Rūdos pradinė mokykla)
2722.Ignas Mankelevičius (Anglų kalba, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2723.Neida Ragelytė (Istorija, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
2724.Ignas Vasiliauskas (Informacinės technologijos, Marijampolės Marijonų gimnazija)
2725.ROKAS SAVICKAS (Matematika, Kazlų Rūdos "Elmos" mokykla-darželis)
2726.Donatas Daugelė (Matematika, Rokiškio r. Kavoliškio mokykla-darželis)
2727.Tadas Bilevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
2728.Lukas Kubrak (Informacinės technologijos, Klaipėdos "Saulėtekio" progimnazija)
2729.žemyna diglytė (Anglų kalba, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
2730.Agota Bružaitė (Informacinės technologijos, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
2731.Gustė Majauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
2732.Airidas Davniukas (Anglų kalba, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
2733.AINĖ MĖLINYTĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Maironio progimnazija)
2734.Ignas Lučunas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
2735.Donata Paliukaitė (Matematika, Telšių rajono Upynos pagrindinė mokykla)
2736.Nojus Sakalauskas (Matematika, Kauno r. Vilkijos gimnazija)
2737.Ignas Ereminas (Informacinės technologijos, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
2738.Jonas Sliekas (Matematika, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
2739.Karkauskas Matas (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
2740.Laimonas Vasiliauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
2741.Emilija Šarauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
2742.Emilija Bekerytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Rėkyvos progimnazija)
2743.Justas Norkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
2744.ARMANTĖ KIJAUSKAITĖ (Informacinės technologijos, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
2745.Paškauskaitė Dija (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
2746.Una Bartusevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Nacionalinė Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokykla)
2747.Simonas Kuodis (Anglų kalba, Panevėžio rajono Naujamiesčio gimnazija)
2748.Domantas Sutkus (Matematika, Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazija)
2749.Mindaugas Diksas (Matematika, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
2750.Deimantė Saulėnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
2751.Austėja Varnelo (Biologija, pasaulio pažinimas, Švenčionių pradinė mokykla)
2752.Vytenis Luckus (Matematika, Lazdijų r. Aštriosios Kirsnos mokykla)
2753.Agnė Židelevičiūtė (Matematika, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2754.Vinslo Ieva (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
2755.Upė Artemenko (Anglų kalba, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
2756.Gintarė Baltušonytė (Anglų kalba, Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
2757.Rokas Daugėla (Istorija, Šiaulių Zoknių progimnazija)
2758.Ruslanas Antropikas (Biologija, pasaulio pažinimas, Giedraičių A.Jaroševičiaus gimnazijos Dubingių skyrius)
2759.Jokūbas Pauža (Anglų kalba, Vilniaus "Genio" progimnazija)
2760.Deimantas Kontautas (Anglų kalba, Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija)
2761.Gediminas Strioga (Biologija, pasaulio pažinimas, VGTU inžinerijos licėjus)
2762.Jonė Širmenytė (Matematika, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
2763.Paulius Mikalauskas (Matematika, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
2764.Airidas Žemaitis (Anglų kalba, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės pagrindinio ugdymo skyrius)
2765.Erikas Asakavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Varėnos r. Senosios Varėnos Andriaus Ryliškio pagrindinė mokykla)
2766.guste stadalnykaite (Matematika, Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
2767.Damianas Semenovič (Matematika, Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija)
2768.Kasparas Streckis (Matematika, Vilniaus Baltupių progimnazija)
2769.Rusnė Subačiūtė (Fizika, VšĮ "Pažinimo medis")
2770.Justina Jonušaitė (Matematika, Telšių r. Ubiškės mokykla-darželis)
2771.Kamilė Dvilinskaitė (Istorija, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
2772.Aušra Bertašiūtė (Matematika, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
2773.Matas Dzikevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
2774.Gabrielė Šivickaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
2775.Aistė Butautė (Anglų kalba, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
2776.Giedrė Palenčiūtė (Matematika, Kauno r. Zapyškio pagrindinė mokykla)
2777.Enrika Pukštytė (Anglų kalba, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
2778.Viltė Šiaulytė (Anglų kalba, Molėtų pradinė mokykla)
2779.Iglė Naumavičiūtė (Matematika, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
2780.Mija Alachverdijevaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
2781.Aušra Vaitkevičiūtė (Matematika, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
2782.Gabrielius Gečas (Anglų kalba, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
2783.Milda Povilaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Žiburio" pagrindinė mokykla)
2784.Živilė Žiūkaitė (Anglų kalba, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
2785.Meškys Benas (Anglų kalba, Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
2786.MILETA LABANOVA (Anglų kalba, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
2787.Viktorija Ragauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Fabijoniškių mokykla)
2788.Julija Vitkūnaitė (Matematika, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
2789.Domas Madzeliauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Dainavos progimnazija)
2790.Vilius Jasas (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės vyskupo Motiejaus Valančiaus pradinė mokykla)
2791.Goda Launikonytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Pasvalio Svalios progimnazija)
2792.Žygimantas Narušis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
2793.Jokūbas Visickas (Matematika, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
2794.Rokas Budkinas (Informacinės technologijos, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
2795.Darija Naruškevič (Anglų kalba, Vilniaus "Saulėtekio" mokykla-daugiafunkcis centras)
2796.Paulina Jančauskaitė (Matematika, Telšių "Ateities" progimnazija)
2797.Vladas Stasiūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dainavos pagrindinė mokykla)
2798.Arnas Liniauskas (Anglų kalba, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
2799.Agatas Juškevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių r. Rumšiškių A. Baranausko gimnazija)
2800.Ignas Dorelaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
2801.Rūta Matulevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
2802.Martyna (Matematika, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
2803.Ieva Diržinauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Širvintų pradinė mokykla)
2804.Liudvikas Savickas (Istorija, Viešoji įstaiga Kazlų Rūdos Valdorfo progimnazija)
2805.Einaras Rudzinskas (Fizika, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
2806.Eimantė Klenauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos rajono Agluonėnų pagrindinė mokykla)
2807.Dovydas Vaitkevičius (Anglų kalba, Alytaus "Volungės" pagrindinė mokykla)
2808.Karina Mickutė (Anglų kalba, Alytaus Dainavos pagrindinė mokykla)
2809.Evan Koščic (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija)
2810.Tautvydas Gečas (Matematika, Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
2811.Vilius Kantautas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių rajono Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazija)
2812.Ignas Kulokas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų mokykla-darželis)
2813.Aleksas Žilinskas (Anglų kalba, Vilniaus Simono Daukanto progimnazija)
2814.Vytenis Ambrutaitis (Anglų kalba, Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinė mokykla)
2815.Simonas Vaitiškis (Biologija, pasaulio pažinimas, Akmenės rajono Papilės Simono Daukanto gimnazija)
2816.Ieva Kazokaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
2817.Eglė Karčiauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
2818.Rapolas Tamoševičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
2819.Adrian Michalkevič (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
2820.Laurynas Žadeika (Informacinės technologijos, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
2821.Kamilė Radžiūnaitė (Matematika, Giedraičių A.Jaroševičiaus gimnazijos Dubingių skyrius)
2822.Gytis Balčiūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
2823.Nedas Stankevičius (Anglų kalba, Kauno Jono Basanavičiaus gimnazija)
2824.Ainis Krušna (Matematika, Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla)
2825.Kristalė Papreckytė (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
2826.Ieva Krištopaitytė (Anglų kalba, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2827.Goda Finevičiūtė (Anglų kalba, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
2828.Gabrielė Evstafjevaitė (Chemija, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
2829.Ridijus Bartušis (Geografija, Tauragės r. Žygaičių gimnazija)
2830.Gabija Lalaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
2831.Kornelija Košinskaitė (Matematika, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
2832.ANASTASIJA ANDREJEVA (Matematika, Vilniaus Naujamiesčio mokykla)
2833.BRIGITA ŽIŠKYTĖ (Matematika, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
2834.Mėja Pralinskaitė (Matematika, Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazija)
2835.GUSTĖ ZAVADSKYTĖ (Anglų kalba, Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
2836.Dovydas Jasionis (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
2837.Klaudijus Kazlauskas (Matematika, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
2838.Nauris Vecrumba (Matematika, Raseinių Šaltinio progimnazija)
2839.Kornelija Kadagytė (Istorija, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
2840.Laura Tichova (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
2841.Urtė Balynaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
2842.just fuck (Anglų kalba, Kelmės rajono Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija)
2843.Nerijus Muliuolis (Lietuvių kalba ir literatūra, Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija)
2844.Karolis Pavlavičius (Anglų kalba, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
2845.Ugnė Juodžbalytė (Anglų kalba, Kauno Vinco Bacevičiaus pradinė mokykla)
2846.Gabrielė Karpavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinė mokykla)
2847.Deimilė Čeraitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
2848.Jokūbas Pauža (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Genio" progimnazija)
2849.Gabrielė Ciechanavičiūtė (Anglų kalba, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2850.Rimkus Vakaris (Informacinės technologijos, Marijampolės "Smalsučio" pradinė mokykla)
2851.Tomas Vilkaitis (Informacinės technologijos, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
2852.Matas Cesevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
2853.Rūta Stankevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
2854.Ieva Diržinauskaitė (Matematika, Širvintų pradinė mokykla)
2855.Austėja Antanavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
2856.Salomėja Tunylaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
2857.FAUSTAS RAUDELIŪNAS (Matematika, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
2858.Danielius Dilys (Matematika, Riešės gimnazija)
2859.Goda Tarvydaitė (Anglų kalba, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
2860.Gustavas Selli (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Panemunės pradinė mokykla)
2861.Viltė Matijošiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės mokykla-darželis "Varpelis")
2862.Jokūbas Jundulas (Matematika, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
2863.Minvydas Vaičius (Informacinės technologijos, Telšių r. Nevarėnų pagrindinė mokykla)
2864.Justinas Pagirys (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių r. Žiežmarių gimnazija)
2865.Gintarė Kirberytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
2866.Vakaris Valčiukas (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
2867.Narvilas Modestas (Istorija, Kretingos r. Jokūbavo A. Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
2868.Viltė Rusteikaitė (Matematika, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
2869.DOVYDAS LUČIŪNAS (Anglų kalba, Vilniaus "Sietuvos" progimnazija)
2870.Darija Gerdauskaitė (Matematika, Šilutės Žibų pradinė mokykla)
2871.Liudkovskaja Anastasija (Matematika, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
2872.Urtė Stanelytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
2873.Augustė Kasparavičiutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
2874.Tomas Tijūnonis (Matematika, Vilniaus Sausio 13-osios mokykla)
2875.Majus Levišauskas (Anglų kalba, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
2876.Monika Berneckaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės Marijonų gimnazija)
2877.DANIELIUS BAUŽA (Informacinės technologijos, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
2878.Neida Butrimaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
2879.Deimantė Meilūnaitė (Geografija, Širvintų r. Gelvonų gimnazija)
2880.Aurėja Gudelevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Švenčionių pradinė mokykla)
2881.Tijus Šumlinskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
2882.DOVYDAS ZABLACKAS (Anglų kalba, Šv. Mato gimnazija)
2883.Austėja Antanavičiūtė (Anglų kalba, Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
2884.Nedas Reketis (Anglų kalba, Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
2885.Bakanaitė Nelė (Anglų kalba, Šilalės r. Obelyno pagrindinė mokykla)
2886.Ąžuolas Bauža (Matematika, Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
2887.Domantas Sapkauskas (Matematika, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų mokykla-darželis)
2888.Faustina Stacevičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
2889.Titas Albertynas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
2890.Titas Karimžanov (Matematika, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
2891.Jokūbas Skersys (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų mokykla-darželis)
2892.Laura Meškaitė (Anglų kalba, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
2893.Edvard Volkovič (Anglų kalba, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
2894.Adomas Liuokaitis (Anglų kalba, Jurbarko r. Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinė mokykla)
2895.Modestas Vaseris (Geografija, Klaipėdos r. Šiūparių mokykla-daugiafunkcis centras)
2896.ALEKSANDRAS BARANAUSKAS (Biologija, pasaulio pažinimas, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
2897.Rugilė Sabaliauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės "Žiburėlio" mokykla-daugiafunkcis centras)
2898.Dainius Juodžbalis (Anglų kalba, Kauno Vinco Bacevičiaus pradinė mokykla)
2899.Deilanas Juskevicius (Lietuvių kalba ir literatūra, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
2900.Kamila Krivickaitė (Fizika, VGTU inžinerijos licėjus)
2901.andreja baikaite (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
2902.Modestas Pivoriūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
2903.Viltė Adakauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
2904.Edvinas Taurinskas (Matematika, Skuodo Bartuvos progimnazija)
2905.Lukas Diliūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
2906.Gabija Slavinskaitė (Matematika, Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
2907.Aurelija Šlažikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
2908.Taja Jasaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio rajono Vadoklių pagrindinė mokykla)
2909.Aleksandras Ivanovas (Matematika, Telšių "Ateities" progimnazija)
2910.Armandas Juškėnas (Istorija, Šiaulių r. Gilvyčių mokykla)
2911.Mykolas Maurius (Istorija, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
2912.Nojus Zaleckas (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
2913.Augustas Batulevičius (Matematika, Vilkaviškio pradinė mokykla)
2914.ARIJUS BUTVILA (Biologija, pasaulio pažinimas, Šalčininkų r. Dieveniškių "Ryto" gimnazija)
2915.Martynas Šmašius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
2916.Justas Gintauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
2917.Urtė Valantinaitė (Matematika, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
2918.Erikas Abrutis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos rajono Baublių mokykla-daugiafunkcis centras)
2919.Viktorija Barodicaitė (Istorija, Telšių r. Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija)
2920.Jūris Cravetto (Anglų kalba, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
2921.Matas Rudgalvis (Lietuvių kalba ir literatūra, Matas Rudgalvis)
2922.Ignas Dailidėnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
2923.Nedas Dyglys (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
2924.Kamilė Dvilinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
2925.Faustas Mikulskis (Matematika, Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
2926.Daivita Murauskaitė (Matematika, Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
2927.Domantė Pokvytytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gytarių progimnazija)
2928.Viktorija Demenčiūtė (Geografija, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
2929.Julija Paulauskaitė (Chemija, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
2930.Jokūbas Sasnauskas (Matematika, Šakių rajono Lukšių Vinco Grybo gimnazija)
2931.Andrius Labrenčius (Anglų kalba, Klaipėdos Ievos Simonaitytės pagrindinė mokykla)
2932.Ainius Šereiva (Anglų kalba, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
2933.Deimantas Kutulskas (Matematika, Vilniaus Naujininkų mokykla)
2934.Joris Mačiulis (Anglų kalba, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
2935.Mija Saikauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
2936.Deividas Genys (Fizika, Šilutės r. Katyčių pagrindinė mokykla)
2937.Aidas Gradeckas (Biologija, pasaulio pažinimas, Riešės gimnazija)
2938.Martynas Garlauskas (Anglų kalba, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
2939.Dominykas Baltaitis (Matematika, Jonavos pradinė mokykla)
2940.Rusnė Gudalevičiūtė (Matematika, Vilniaus Naujininkų mokykla)
2941.Aleksija Mikolaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
2942.Joris Pasaulis (Matematika, Vilniaus Baltupių progimnazija)
2943.Elada Kenigytė (Fizika, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
2944.Aistė Panovaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių rajono Žarėnų "Minijos" pagrindinė mokykla)
2945.Ilanta Ūkaite (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
2946.Gabija Slavinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
2947.Jurgis Kasperavičius (Matematika, Kaišiadorių r. Rumšiškių A. Baranausko gimnazija)
2948.Andrea Papliauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės sav. Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija)
2949.Marija Utyraitė (Matematika, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
2950.Jogailė Kęstutytė (Fizika, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
2951.Markevičiūtė Rugilė (Geografija, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
2952.Mindaugas Bauras (Fizika, Viešoji įstaiga Elektrėnų profesinio mokymo centras)
2953.Matas Šleinius (Anglų kalba, Jurbarko r. Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinė mokykla)
2954.Adriana Buckutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šalčininkų r. Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija)
2955.Titas Okmanas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
2956.Julius Kumšlytis (Matematika, Plungės "Babrungo" pagrindinė mokykla)
2957.Gerardas Bukauskas (Matematika, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
2958.Greta Vaičikauskaitė (Matematika, Raseinių r. Šiluvos gimnazija)
2959.Gytis Balčiūnas (Anglų kalba, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
2960.Saulė Baranauskaitė (Matematika, Prienų r. Išlaužo pagrindinė mokykla)
2961.Viktorija Chatkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
2962.Joris Pasaulis (Istorija, Vilniaus Baltupių progimnazija)
2963.Zeinab Mamedova (Anglų kalba, Utenos Krašuonos progimnazija)
2964.Kernius Palekas (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
2965.Aurimas Želvys (Matematika, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
2966.Paulina Pociūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
2967.Erikas Balčiauskas (Matematika, Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
2968.Tomas Paznėkas (Geografija, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
2969.Žygimantas Pošiūnas (Istorija, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
2970.Salvijus Bartkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
2971.Martyna Ripskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Joniškio "Saulės" pagrindinė mokykla)
2972.Adriana Andrikaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos rajono Darbėnų gimnazija)
2973.Ūla Patackaitė (Informacinės technologijos, Šilalės r. Kvėdarnos Prano Liatuko pradinė mokykla)
2974.Valentinas Jokubauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Viešoji įstaiga "Klaipėdos specialioji mokykla-daugiafunkcis centras "Svetliačiok")
2975.Mantas Karalius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
2976.Mintvida Juzaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
2977.Rusnė Raišelytė (Matematika, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
2978.Ernestas Ražinskas (Anglų kalba, Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
2979.Jokūbas Morkūnas (Matematika, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla)
2980.Rokas Mockevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Baltupių progimnazija)
2981.vainius mineikis (Matematika, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
2982.Aivaras Maskoliūnas (Anglų kalba, Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
2983.Arminas Ananevas (Matematika, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
2984.Patrikas Palkevičius (Anglų kalba, Vilniaus "Genio" progimnazija, Blindžių filialas)
2985.Miknys Justas (Matematika, VšĮ Klaipėdos licėjus)
2986.Einoras Meškauskas (Istorija, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
2987.Vilius Bubinas (Anglų kalba, Lazdijų r. Šeštokų mokykla)
2988.Jokūbas Dargis (Matematika, Birštono gimnazija)
2989.Justė Bielskytė (Geografija, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
2990.Alonas Petkus (Matematika, Vilniaus Naujininkų mokykla)
2991.ANDRIUS KEŽŪNAS (Anglų kalba, Vilniaus "Sietuvos" progimnazija)
2992.Kotryna Stonkutė (Anglų kalba, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
2993.Petra Laurinavičiūtė (Informacinės technologijos, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
2994.Benas Adomavičius (Anglų kalba, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
2995.Rugilė Kazlaitė (Anglų kalba, VGTU inžinerijos licėjus)
2996.Jokūbas Jašinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
2997.Justas Pečkys (Matematika, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
2998.Benas Barčas (Matematika, Erudito licėjus)
2999.emilis auksoraitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio pradinė mokykla)
3000.Tomas Paulius Grigorjevas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Palemono gimnazija)
3001.Beatričė Žukauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3002.Justas Macijauskas (Geografija, Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
3003.Benas Varanavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
3004.VITALIJA GUDELYTĖ (Anglų kalba, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3005.Benediktas Milevičius (Matematika, Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija)
3006.Marijus Riauba (Anglų kalba, Vilniaus Baltupių progimnazija)
3007.ERNESTAS BARTUSEVIČIUS (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3008.Mindaugas Samulionis (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
3009.Linas Jurkus (Anglų kalba, Telšių "Germanto" progimnazija)
3010.Deimantė Dziusytė (Anglų kalba, Jonavos Jeronimo Ralio gimnazija)
3011.Gerda Sutkute (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Medelyno progimnazija)
3012.Nida Kisieliūtė (Anglų kalba, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
3013.Lukas Baranauskas (Anglų kalba, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
3014.Kairytė Anastasija (Informacinės technologijos, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
3015.Deilanas Juskevicius (Anglų kalba, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
3016.Rustė Kryžanauskaitė (Matematika, Vilniaus Žemynos progimnazija)
3017.Lukas Varnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija)
3018.Viltė Bendikaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
3019.Ilja Lysenko (Geografija, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
3020.Bartaševičius Jonas (Anglų kalba, Šiaulių r. Dirvonėnų mokykla)
3021.Čereškaitė Adelė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3022.Mantė Gražulytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Rožyno progimnazija)
3023.Dovydas Kuzma (Informacinės technologijos, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
3024.Benas Pauža (Matematika, Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
3025.Adrijus Tamošauskas (Matematika, Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
3026.Neringa Pankauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės r. Katyčių pagrindinė mokykla)
3027.Joris Pasaulis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Baltupių progimnazija)
3028.Kipras Kliučinskas (Anglų kalba, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
3029.Arminas Jusys (Lietuvių kalba ir literatūra, Molėtų pradinė mokykla)
3030.Leitonaitė Erika (Anglų kalba, Rokiškio r. Jūžintų Juozo Otto Širvydo vidurinė mokykla)
3031.Nojus Šumskas (Anglų kalba, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
3032.Modestas Truskauskas (Anglų kalba, Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
3033.Kamilė Maruškevičiūtė (Matematika, Vilkaviškio rajono Pajevonio pagrindinė mokykla)
3034.Rugilė Petrauskaitė (Anglų kalba, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
3035.Deimantas Rudzevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Giedraičių A.Jaroševičiaus gimnazijos Dubingių skyrius)
3036.Kajus Klimavičius (Matematika, Radviliškio Vaižganto progimnazija)
3037.Daina Rimkevičiūtė (Matematika, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
3038.Šarūnas Rudokas (Anglų kalba, Riešės gimnazija)
3039.Sniegė Viederytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žemynos progimnazija)
3040.Laurynas Žadeika (Matematika, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
3041.Matas Diakunas (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Marijonų gimnazija)
3042.Faustas Pivoriūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio r. Kriaunų pagrindinė mokykla)
3043.Vytė Minikauskaitė (Matematika, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
3044.Paulius Cyrolis (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
3045.Kamila Demenčiūtė (Matematika, Kelmės r. Šedbarų pradinė mokykla-daugiafunkcis centras)
3046.Bagdonaitė Vakarė (Lietuvių kalba ir literatūra, Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla)
3047.Elijas Vidmantas Gudaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
3048.Viltė Elžbieta Mincytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
3049.Paulius Jasiūnas (Anglų kalba, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
3050.Giedrė Dragūnaitė (Anglų kalba, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3051.Laurynas Knyva (Anglų kalba, Prienų r. Stakliškių gimnazija)
3052.Elzė Četavičiūtė (Anglų kalba, Kauno Jono Jablonskio gimnazija)
3053.Isabela Rupsys (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Rumšiškių A. Baranausko gimnazija)
3054.Arvydas Žutautas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
3055.Ieva Belokazanceva (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
3056.Greta Morkūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Jonavos rajono Užusalių pagrindinė mokykla)
3057.Austėja Karbauskytė (Istorija, Šiaulių r. Naisių mokykla)
3058.Saulė Sakalauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
3059.Brigita Želvytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio rajono Pajevonio pagrindinė mokykla)
3060.Tomas Paulius Grigorjevas (Geografija, Kauno Palemono gimnazija)
3061.Vilius Skirmantas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Suzukio pradinė mokykla)
3062.Urtė Belickaitė (Anglų kalba, Marijampolės Mokolų mokykla-darželis)
3063.Gabija Drapanauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių r. Betygalos Maironio gimnazija)
3064.Aurėja Vaitiekūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
3065.Saulė Kasperavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
3066.Aukštikalnytė Lijana (Matematika, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
3067.Adrija Jaraminaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Juventos" progimnazija)
3068.Marija Deksnytė (Anglų kalba, Vilniaus Žvėryno gimnazija)
3069.Adrija Petkūnaitė (Anglų kalba, Kupiškio P. Matulionio progimnazijos Kupos pradinio ugdymo skyrius)
3070.Braciškaitė Brigita (Istorija, Juodšilių "Šilo" gimnazija)
3071.Evelina Zabelova (Anglų kalba, Vilniaus Liepkalnio mokykla)
3072.Mantas Janušauskis (Matematika, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
3073.Bakanaitė Nelė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Obelyno pagrindinė mokykla)
3074.Maksim Michael Goldfeld (Anglų kalba, Vilniaus Liepkalnio mokykla)
3075.Neidas Valius (Matematika, Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
3076.Adriana Bučianskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Vyturių progimnazija)
3077.Kevinas Juknevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
3078.Gaigalaitė Gintė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
3079.Ernestas Krisiulevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Piliakalnio progimnazija)
3080.Ignas Kučinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
3081.Gabrielė Paulauskaitė (Anglų kalba, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla)
3082.Vitas Samkus (Anglų kalba, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
3083.VĖJAS STAUGAITIS (Informacinės technologijos, VšĮ "Ruduo-pavasaris")
3084.Gabrielė Kanciūtė (Informacinės technologijos, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
3085.Rūta Bleifertaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žirmūnų gimnazija)
3086.Jokūbas Gudelis (Informacinės technologijos, Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
3087.Zakarauskas Vykintas (Biologija, pasaulio pažinimas, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
3088.Aretas Sipavičius (Anglų kalba, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
3089.Šiurkutė Evelina (Anglų kalba, Šiaulių r. Dirvonėnų mokykla)
3090.Domantas Sapkauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų mokykla-darželis)
3091.Deimantė Plauškaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos rajono Agluonėnų pagrindinė mokykla)
3092.Vilius Bubinas (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų r. Šeštokų mokykla)
3093.Saulius Stoškus (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio r. Kavoliškio mokykla-darželis)
3094.Jokūbas Sruogis (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3095.Deividas Kasparavičius (Matematika, Kelmės rajono Vidsodžio pagrindinė mokykla)
3096.Adas Venclovas (Matematika, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų mokykla-darželis)
3097.Ambrozaitė Evelina (Anglų kalba, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
3098.Nojus Krutovas (Matematika, Kauno Dainavos progimnazija)
3099.Arminas Petronis (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
3100.Gabija Jankutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
3101.VILTĖ PETRAVIČIŪTĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio r. Šeduvos gimnazija)
3102.Faustas Liubinas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
3103.Fausta Baranauskaitė (Istorija, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
3104.Vakaris Valčiukas (Matematika, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
3105.Neidas Flemingas (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
3106.Adelė Vladimirovaitė (Matematika, Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla)
3107.Dominykas Dobrovolskis (Anglų kalba, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3108.Šutrajevaitė Ugnė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Vyturio" progimnazija)
3109.Tėja Šimkaitytė (Matematika, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
3110.Mikas Šakauskas (Anglų kalba, Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
3111.Edgaras Jurkšaitis (Istorija, Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
3112.Miglė Jarmalaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
3113.Pavel Telpuk (Geografija, Kauno "Vyturio" gimnazija)
3114.Jonas Smičius (Anglų kalba, Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazija)
3115.Gabija Vaitiekutė (Informacinės technologijos, Šilutės r. Rusnės pagrindinė mokykla)
3116.DANGYRAS PETRAITIS (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
3117.Anastasija Pokusajeva (Matematika, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
3118.Breivytė Toma (Anglų kalba, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
3119.Gabrielė Karpavičiūtė (Anglų kalba, Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinė mokykla)
3120.MARCIN NAIMOVIČ (Anglų kalba, Vilniaus "Sietuvos" progimnazija)
3121.Radu Vyrtosu (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3122.VITALIJA GUDELYTĖ (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3123.Ignas Cimnolonskas (Matematika, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
3124.Meida Čereškaitė (Matematika, Kauno Palemono gimnazija)
3125.Nojus Čėsna (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3126.Aidas Šerėnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Dainavos progimnazija)
3127.Goda Muliuolytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Antakalnio progimnazija)
3128.Goda Černiauskaitė (Anglų kalba, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
3129.Aleksej Kulbėda (Matematika, Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
3130.Virginija Vrubliauskaitė (Anglų kalba, Vilniaus "Ateities" mokykla)
3131.Klaudijus Kazlauskas (Informacinės technologijos, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
3132.neda eitutyte (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3133.Kristupas Ribokas (Anglų kalba, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
3134.Ieva Vosyliūtė (Anglų kalba, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
3135.Mingailė Janulytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
3136.Marija Liuda Laurinavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
3137.Augustė Pušinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
3138.Ugnė kuskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
3139.Deividas Kavaliauskas (Informacinės technologijos, Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
3140.Kornelija Smirnovaitė (Matematika, Lazdijų r. Aštriosios Kirsnos mokykla)
3141.Vilius Mikutaitis (Anglų kalba, Kauno Vinco Bacevičiaus pradinė mokykla)
3142.Gretė Mauriūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Dainų progimnazija)
3143.Rokas Bartkevičius (Matematika, Vilniaus Žemynos progimnazija)
3144.Gabrielė Navickaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
3145.Eimantas Pranauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Raudėnų mokykla-daugiafunkcis centras)
3146.Agnė Janušauskytė (Matematika, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
3147.Gabija Astrauskyte (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Pajūralio pagrindinė mokykla)
3148.Aurita Slavinskaitė (Matematika, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
3149.Tautvydas Šalučka (Matematika, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
3150.Tadas Bagamulskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
3151.Emilis Jasilionis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
3152.Kuodys Titas (Biologija, pasaulio pažinimas, Juodšilių "Šilo" gimnazija)
3153.Ignas Vydeika (Anglų kalba, Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija)
3154.Martyna Ripskytė (Matematika, Joniškio "Saulės" pagrindinė mokykla)
3155.Šarūnė Legačinskytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Viešoji įstaiga "Klaipėdos specialioji mokykla-daugiafunkcis centras "Svetliačiok")
3156.Justina Baubkutė (Anglų kalba, Joniškio "Saulės" pagrindinė mokykla)
3157.Elinga Šnurovaitė (Matematika, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
3158.Paulius Kundrotas (Matematika, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
3159.Narvilaitė Dainora (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos r. Jokūbavo A. Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
3160.Lukas Daunoravičius (Anglų kalba, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
3161.Erikas Balčiauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
3162.Jonė Bučaitė (Anglų kalba, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
3163.Matas Švenčionis (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
3164.Kotryna Jackevičiūtė (Anglų kalba, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
3165.Danielius Bertašius. (Istorija, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
3166.Nikita Korčagin (Geografija, Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
3167.Majus Levišauskas (Matematika, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
3168.Melana Asačiova (Matematika, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla)
3169.Martynas Gutpetris (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
3170.Jermolajeva Skaistė (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ Klaipėdos licėjus)
3171.Dainius Lencevičius (Matematika, Kauno specialioji mokykla)
3172.Edgar Kodis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Riešės šv. Faustinos Kovalskos pagrindinė mokykla)
3173.Elinga Minderytė (Matematika, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
3174.Raigardas Zibalis (Matematika, Radviliškio Vaižganto progimnazija)
3175.Arnas Deikus (Lietuvių kalba ir literatūra, Viešoji įstaiga Raseinių technologijos ir verslo mokykla)
3176.Tomas Paznėkas (Anglų kalba, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
3177.Deividas Stanaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių rajono Lukšių Vinco Grybo gimnazija)
3178.Dovilė Lionaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių "Varpo" mokykla)
3179.Dovydas Vasiliūnas (Anglų kalba, Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
3180.Gytis Lukoševičius (Geografija, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
3181.Nikita Platonovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Švenčionių progimnazija)
3182.Agnė Ulinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Birštono gimnazija)
3183.Kozlovski Robert (Anglų kalba, Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija)
3184.Liudas Staniulis (Anglų kalba, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
3185.Smiltė Lavskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ Klaipėdos licėjus)
3186.Marius Kemeraitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Marijonų gimnazija)
3187.Lukas Bliadze (Anglų kalba, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
3188.Vlasova Agape Agata (Informacinės technologijos, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
3189.Arnas Bundza (Matematika, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
3190.Viltė Maselskytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
3191.Vilija Raugaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus Dvarčionių skyrius)
3192.Erikas Bridžius (Anglų kalba, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
3193.Edgaras Jurkšaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
3194.Augustas Povilauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių r. Ariogalos gimnazija)
3195.Viltė Budraitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Jonavos Jeronimo Ralio gimnazija)
3196.Deividas Kasparavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės rajono Vidsodžio pagrindinė mokykla)
3197.Erlandas Mantvydas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Šiūparių mokykla-daugiafunkcis centras)
3198.Agnė Zalatorytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio rajono Upytės Antano Belazaro pagrindinė mokykla)
3199.Rokas Ivanauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
3200.Hubertas Gyvis (Informacinės technologijos, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
3201.Eva Gerbutavičiūtė (Matematika, Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
3202.Jokūbas Pankūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
3203.Roneta Kačinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių "Juventos" progimnazija)
3204.Luka Klimaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
3205.Alisa Mitruščėnkova (Informacinės technologijos, Vilniaus "Santaros" gimnazija, progimnazija)
3206.Neda Laurinaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Šv. Kazimiero progimnazija)
3207.Paulius Davidavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Elektrėnų savivaldybės Vievio pradinė mokykla)
3208.Edvinas Kumpinas (Biologija, pasaulio pažinimas, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija)
3209.Ignas Ruzgys (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių "Ateities" progimnazija)
3210.Meilė Vilkancaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
3211.Marius Plečkaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Vydūno gimnazija)
3212.Joris Rupšlaukis (Biologija, pasaulio pažinimas, VšĮ Klaipėdos licėjus)
3213.Samanta Panovaitė (Anglų kalba, Telšių rajono Žarėnų "Minijos" pagrindinė mokykla)
3214.Ringailė Kaupaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
3215.Mykolas Danisevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinė mokykla)
3216.Elena Sagatauskaitė (Matematika, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
3217.Goda Linkutė (Matematika, Šiaulių Medelyno progimnazija)
3218.Videvič Valerij (Anglų kalba, Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
3219.Arnas Žukauskas (Anglų kalba, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
3220.ARIJUS BUTVILA (Anglų kalba, Šalčininkų r. Dieveniškių "Ryto" gimnazija)
3221.Marijus Eigėlis (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Aukštakalnio progimnazija)
3222.PAULA KRANKAUSKAITĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Kazlų Rūdos "Elmos" mokykla-darželis)
3223.Laurynas Žadeika (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
3224.Jokūbas Norvaišas (Anglų kalba, Telšių "Ateities" progimnazija)
3225.Matas Švenčionis (Anglų kalba, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
3226.Miglė Jarmalaitė (Matematika, Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
3227.Erikas Lipnevičius (Anglų kalba, LSU Kėdainių "Aušros" progimnazija)
3228.Kajus Kalašnikovas (Anglų kalba, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
3229.Andrėja Ploščiauskaitė (Anglų kalba, Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
3230.Vilius Jurelevičius (Anglų kalba, Vilniaus r. Avižienių gimnazija)
3231.Agnius Tracevičius (Matematika, Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija)
3232.Jacob Rojas (Anglų kalba, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
3233.Ignas Zbormirskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
3234.Danielė Gurklytė (Matematika, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
3235.Monika Dabašinskaitė (Istorija, Kaišiadorių r. Pravieniškių Stasio Tijūnaičio pagrindinė mokykla)
3236.Matas Adomaitis (Matematika, Alytaus Dainavos pagrindinė mokykla)
3237.Justinas Jurčiukonis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
3238.Elzė Gudynaitė (Matematika, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3239.MIKAS MOTIEJUITIS (Anglų kalba, Joniškio "Saulės" pagrindinė mokykla)
3240.Ula Trilikauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės Senamiesčio mokykla)
3241.Kamilė Tamarevičiūtė (Matematika, Plungės vyskupo Motiejaus Valančiaus pradinė mokykla)
3242.Rokas Čižikas (Anglų kalba, Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla)
3243.Matas Kazlauskas (Matematika, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
3244.Evaldas Makutunovičius (Fizika, Viešoji įstaiga Elektrėnų profesinio mokymo centras)
3245.Rokas Babinskas (Geografija, Marijampolės Marijonų gimnazija)
3246.Emilija Kornej (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
3247.Erika Stonytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
3248.Taja Sokaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija)
3249.Liutauras Endrikas (Matematika, Joniškio "Saulės" pagrindinė mokykla)
3250.Tadas Žemaitis (Matematika, Gargždų "Minijos" progimnazija)
3251.Emilija Šarkaitė (Istorija, Vilniaus "Sietuvos" progimnazija)
3252.Joris Sinkevičius (Matematika, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
3253.Kamilė Tarbėjėvaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3254.Mantas Balčiūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
3255.Karolina Tolvaišaitė (Istorija, Švenčionių progimnazija)
3256.Justas Borisovas (Matematika, Klaipėdos r. Plikių Ievos Labutytės pagrindinė mokykla)
3257.UGNĖ ŽILINSKAITĖ (Informacinės technologijos, Kauno Milikonių progimnazija)
3258.Lukas Podlinevas (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
3259.Saulė Skrebutėnaitė (Matematika, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
3260.Pija Binish (Biologija, pasaulio pažinimas, Erudito licėjus)
3261.Akvilė Janavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
3262.Rimvydas Masas (Biologija, pasaulio pažinimas, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
3263.Marius Draugelis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio rajono Pilviškių "Santakos" gimnazija)
3264.Goda Jučaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio r. Pociūnėlių pagrindinė mokykla)
3265.Nedas Jašinskas (Matematika, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
3266.Rytis Venskūnas (Anglų kalba, Prienų r. Naujosios Ūtos pagrindinė mokykla)
3267.Arijus Žalpys (Anglų kalba, Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
3268.Dominykas Tranelis (Anglų kalba, Utenos Vyturių progimnazija)
3269.Ernestas Bartusevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3270.Lukas Barcevičius (Istorija, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
3271.Andrijana Milgevič (Anglų kalba, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
3272.Miglė Diržinauskaitė (Matematika, Širvintų pradinė mokykla)
3273.Artiom Veličko (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Santaros" gimnazija, progimnazija)
3274.Plečkaitis Nojus (Lietuvių kalba ir literatūra, Jurbarko rajono Eržvilko gimnazija)
3275.Emilija Savickaitė (Matematika, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
3276.Simas Vozbutas (Anglų kalba, Klaipėdos r. Plikių Ievos Labutytės pagrindinė mokykla)
3277.Emilija Šalkauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla)
3278.Ignas Boreika (Matematika, Švenčionių pradinė mokykla)
3279.Ignas Ūkanis (Anglų kalba, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
3280.Adiva Yilmazer (Anglų kalba, Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
3281.Gabija Orlovaitė (Anglų kalba, Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
3282.Evelina Bužinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija)
3283.Kinga Kliukauskaitė (Anglų kalba, Vilniaus Jono Pauliaus II progimnazija)
3284.Jotautas Vaičaitis (Anglų kalba, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
3285.Tomas Byla (Matematika, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
3286.Faustė Lukminaitė (Anglų kalba, Šiaulių Dainų progimnazija)
3287.Nojus Mizara (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Likiškėlių pagrindinė mokykla)
3288.Mija Šinkūnaitė (Matematika, Utenos mokykla - vaikų darželis "Eglutė")
3289.Miroslav Liubčenko (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
3290.Marija Žukaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
3291.Ema Švab (Matematika, Pakruojo rajono Balsių pagrindinė mokykla)
3292.Urtė Rimavičiūtė (Matematika, Alytaus Panemunės pagrindinė mokykla)
3293.Damianas Semenovič (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazija)
3294.Auksė Ruikytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Skuodo Bartuvos progimnazija)
3295.Gytė Rėklaitytė (Matematika, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
3296.Aretas Galinaitis (Matematika, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
3297.Bartusevičius Matas (Anglų kalba, Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
3298.Timas Juodris (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Juventos" progimnazija)
3299.Lukas Žilinskas (Anglų kalba, Alytaus rajono Miroslavo gimnazijos Kumečių pagrindinio ugdymo skyrius)
3300.Oskaras Barysas (Matematika, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
3301.Mikas Pašakarnis (Fizika, Biržų rajono Papilio pagrindinė mokykla)
3302.Viltė Jankeliūnaitė (Matematika, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
3303.Paulina Jančauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių "Ateities" progimnazija)
3304.Austėja Janauskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
3305.Arūnas Žaltauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių r. Rumšiškių A. Baranausko gimnazija)
3306.Jokūbas Pankūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
3307.Alisa Mitruščėnkova (Matematika, Vilniaus "Santaros" gimnazija, progimnazija)
3308.Lukas Rauka (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos M. Daujoto pagrindinė mokykla)
3309.Armandas Buškovas (Anglų kalba, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
3310.Tomas Paznėkas (Matematika, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
3311.Justina Kudirkaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
3312.Neida Ragelytė (Anglų kalba, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
3313.Gabija Kepežinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3314.Vilius Stankevičius (Geografija, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
3315.Ilzė Civinskaitė (Geografija, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
3316.Aleksander Starynin (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
3317.Gabrielė Dūdaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
3318.Eglė Norvilaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Neringos gimnazija)
3319.Benas Adomavičius (Matematika, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
3320.Simona Davulytė (Matematika, Vilniaus "Genio" progimnazija)
3321.Vytautė Kuprionytė (Anglų kalba, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
3322.Haroldas Andriukaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Alvito pagrindinė mokykla)
3323.Lukas Ekleris (Anglų kalba, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
3324.Jokūbas Radžiukynas (Matematika, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
3325.Viltė Radžiūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
3326.Meda Čižauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių r. Girkalnio pagrindinė mokykla)
3327.Mantvydas Križanauskas (Istorija, Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
3328.Lukas Veitas (Lietuvių kalba ir literatūra, Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
3329.Modestas Mikalauskas (Anglų kalba, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
3330.Naglis Orlinskas (Matematika, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
3331.Dovydas Petryla (Anglų kalba, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
3332.Augustas Pažemys (Anglų kalba, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
3333.Emilis (Istorija, Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
3334.benasgirdauskas (Anglų kalba, Vilniaus Antakalnio progimnazija)
3335.Marijonas Velykis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
3336.Lukas Kepežinskas (Anglų kalba, Kauno Milikonių progimnazija)
3337.Kamilė Dvilinskaitė (Matematika, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
3338.Aurimas Kamarauskas (Anglų kalba, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
3339.Gytis Ramelis (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės r. Pabaisko pagrindinė mokykla)
3340.Jokūbas Dargis (Informacinės technologijos, Birštono gimnazija)
3341.Artūras Leknius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių r. Pravieniškių Stasio Tijūnaičio pagrindinė mokykla)
3342.Nojus Paulius Stelmokas (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
3343.Domas Gintautas (Geografija, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
3344.Aronas Viršilas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos r. Jokūbavo A. Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
3345.Augustė Švedaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Genio" progimnazija, Centro filialas)
3346.Dovydas Vaitkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus "Volungės" pagrindinė mokykla)
3347.Matas Glaniauskas (Matematika, Vilniaus "Genio" progimnazija)
3348.Bartusevičius Matas (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
3349.Tomas Byla (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
3350.Kotryna Lapinaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
3351.Linas Vinogradovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Skuodo Bartuvos progimnazija)
3352.Motiejus Viltrakis (Matematika, Riešės gimnazija)
3353.Viltė Maselskytė (Matematika, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
3354.Greta Namavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Jonavos pradinė mokykla)
3355.Adriana Keršulytė (Anglų kalba, Biržų r. Vabalninko Balio Sruogos gimnazija)
3356.Jokūbas Belskis (Anglų kalba, Kauno r. Babtų gimnazija)
3357.Kristina Katelynaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
3358.Eirimas Leškys (Anglų kalba, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3359.Gabija Naujokaitė (Anglų kalba, Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio gimnazija)
3360.Klaudijus Kazlauskas (Geografija, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
3361.Viktorija Ašurakaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Maironio progimnazija)
3362.Agnė Masalytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
3363.Kornelija Dimbelytė (Geografija, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
3364.Žavita Vaičeskaitė (Matematika, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
3365.Rosvaldas Mištautas (Istorija, Šiaulių profesinio rengimo centras)
3366.giedrius talijunas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
3367.Justas Martinaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Milikonių progimnazija)
3368.Orestas Stepaniukas (Anglų kalba, Kupiškio P. Matulionio progimnazijos Kupos pradinio ugdymo skyrius)
3369.Paulina Grigaliūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Dainavos progimnazija)
3370.Pijus Čekavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Rumšiškių A. Baranausko gimnazija)
3371.Kasparas Streckis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Baltupių progimnazija)
3372.Adrija Dargužaitė (Istorija, Šiaulių r. Meškuičių gimnazija)
3373.Arnas Bundza (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
3374.Faustina Zubrickytė (Anglų kalba, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
3375.Eridanas Radzišauskas (Anglų kalba, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
3376.Rugilė Velepolskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dainavos pagrindinė mokykla)
3377.Benediktas Bakutis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
3378.Daina Muškietaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų r. Balbieriškio pagrindinė mokykla)
3379.Rūta Norkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
3380.Mantas Nalivaika (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių pradinė mokykla)
3381.IEVA RUSECKAITE (Lietuvių kalba ir literatūra, Elektrėnų savivaldybės Vievio pradinė mokykla)
3382.Akvilė Gindvilytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
3383.Aleksej Medvedev (Matematika, Vilniaus technologijų, verslo ir žemės ūkio mokykla)
3384.Lukrecija Šidlauskaitė (Matematika, Kretingos mokykla - darželis "Žibutė")
3385.Augustas Davidonis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
3386.Dovidas Bylinskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio pradinė mokykla)
3387.Aistė Klimašauskaitė (Fizika, Marijampolės Sūduvos gimnazija)
3388.Elena Deniušytė (Anglų kalba, Marijampolės Marijonų gimnazija)
3389.Justinas Gotautas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija)
3390.Raigardas Povilaitis (Matematika, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
3391.Austėja Visokinskaitė (Istorija, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
3392.Kamilė Tamarevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės vyskupo Motiejaus Valančiaus pradinė mokykla)
3393.Augustė Medzevičiūtė (Matematika, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
3394.Gerda Kavaliauskaitė (Informacinės technologijos, Utenos Krašuonos progimnazija)
3395.Eimantas Petravičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
3396.Burkovskytė Monika (Matematika, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
3397.Ona Leiputė (Anglų kalba, VGTU inžinerijos licėjus)
3398.Lėja Linkevičiūtė (Fizika, Šiaulių r. Pakapės mokykla)
3399.Viltė Elžbieta Mincytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
3400.Tomas Paulius Volikas (Matematika, Šiaulių Ragainės progimnazija)
3401.Aurimas Petkus (Informacinės technologijos, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
3402.Ilzė Civinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
3403.Edvinas Burba (Matematika, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
3404.Gerda Enzi (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
3405.Paulius Davidavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Elektrėnų savivaldybės Vievio pradinė mokykla)
3406.Vakaris Naujokaitis (Matematika, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
3407.Kostas Samochinas (Matematika, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
3408.andreja baikaite (Anglų kalba, Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
3409.Matas Daumantas (Matematika, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
3410.Martynas Krutikovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Trakų r. Rūdiškių gimnazija)
3411.Matas Mileris (Matematika, VšĮ "Vaivorykštės tako" gimnazija)
3412.Miglė Dovainytė (Anglų kalba, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
3413.Raigardas Zibalis (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio Vaižganto progimnazija)
3414.Dovydas Rapalis (Biologija, pasaulio pažinimas, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
3415.Viktorija Breivė (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
3416.Laura Juodžionytė (Anglų kalba, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
3417.Povilas Žydelis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kalesninkų Mykolo Rudzio pagrindinė mokykla)
3418.Gabrielė Švaikauskaitė (Matematika, Plungės vyskupo Motiejaus Valančiaus pradinė mokykla)
3419.Vaiva Daujotaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio r. Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazija)
3420.Justas Virsilas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
3421.Jurgis Bergelis (Anglų kalba, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3422.Rokas Juozelis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šv. Mato gimnazija)
3423.Gustas Bieliūnas (Anglų kalba, Kauno Veršvų gimnazija)
3424.Guoda Ostrauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3425.Saulė Jokubynaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
3426.Pijus Čepukas (Lietuvių kalba ir literatūra, Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus)
3427.Rusnė Subačiūtė (Anglų kalba, VšĮ "Pažinimo medis")
3428.Klaudija Stankevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos rajono Rūdaičių mokykla)
3429.Emilis (Anglų kalba, Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
3430.Kristupas Samulevičius (Anglų kalba, Jurbarko r. Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinė mokykla)
3431.Aiva Bundzinskaitė (Matematika, Šiaulių Salduvės progimnazija)
3432.ziedinis (Matematika, Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
3433.Luknė Rumbutytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
3434.Kamilė Juknevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
3435.Meda Politikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žemynos progimnazija)
3436.Domantas Milius (Matematika, Alytaus Panemunės pagrindinė mokykla)
3437.Ugnė Strimaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės sav. Želsvos pagrindinė mokykla)
3438.Edvinas Gikaras (Matematika, Klaipėdos "Smeltės" progimnazija)
3439.Kamila Krivickaitė (Informacinės technologijos, VGTU inžinerijos licėjus)
3440.Kajus Prochorovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Neveronių gimnazija)
3441.Titas Albertynas (Matematika, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
3442.Nida Kisieliūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
3443.Ema Jarmalavičiūtė (Matematika, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
3444.Rokas Venslovas (Matematika, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
3445.Viltė Jokubauskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
3446.Fausta Lučiauskaitė (Anglų kalba, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
3447.Monika Skairytė (Informacinės technologijos, Vilniaus Balsių progimnazija)
3448.Ringailė Kaupaitė (Anglų kalba, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
3449.LUKRECIJA BRUŽAITĖ (Matematika, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
3450.Adam Naeem (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
3451.Vilimantas Laurinaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
3452.Lukas Daunoravičius (Matematika, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
3453.Kajus Kalvelis (Matematika, Jurbarko Naujamiesčio pagrindinė mokykla)
3454.Nida Kisieliūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
3455.Vilija Raugaitė (Anglų kalba, VGTU inžinerijos licėjus Dvarčionių skyrius)
3456.Laimonas Ališauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, VGTU inžinerijos licėjus)
3457.Titas tyla (Matematika, Anykščių r. Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras)
3458.Evelina Gasiūnaitė (Matematika, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
3459.Kamilė Grigaitytė (Anglų kalba, Marijampolės profesinio rengimo centras)
3460.Emilis Panumis (Matematika, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
3461.Aušrinė Labogaitė (Matematika, Švenčionių progimnazija)
3462.Emilis Kazlauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
3463.Rūta Buterlevičiūtė (Matematika, Kelmės rajono Pakražančio gimnazija)
3464.Lukas Kazlauskas (Anglų kalba, Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla)
3465.Vilius Šmakotinas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
3466.Vakaris Valčiukas (Anglų kalba, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
3467.Eridanas Radzišauskas (Geografija, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
3468.Ieva Bažadragytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
3469.Paškevičius Nojus (Matematika, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
3470.Liucija Kuzmickaitė (Anglų kalba, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
3471.Kristijonas Karačionka (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
3472.Rusnė Kulevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
3473.Aušra Urbštanavičiūtė (Geografija, Ukmergės "Šilo" pagrindinė mokykla)
3474.Paulius Baliuckas (Anglų kalba, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3475.Kamilė Stankevičiūtė (Anglų kalba, Kauno Vaišvydavos pagrindinė mokykla)
3476.Patricija Kačinskaitė (Matematika, Kauno Dainavos progimnazija)
3477.Ugnius Ruokis (Anglų kalba, Kauno Milikonių progimnazija)
3478.Rokas Morkūnas (Anglų kalba, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
3479.Justina Šližauskaitė (Matematika, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
3480.Evelina Beliokaitė (Informacinės technologijos, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3481.Matas Petrauskas (Matematika, VšĮ Klaipėdos licėjus)
3482.Deividas Čijunskis (Anglų kalba, Šiaulių profesinio rengimo centras, Statybos skyrius)
3483.Raigardas Povilaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
3484.Austėja Ūdraitė (Matematika, Kauno Palemono gimnazija)
3485.Ieva Juškelytė (Informacinės technologijos, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
3486.Jogaila Davidavičius (Matematika, Alytaus Panemunės pagrindinė mokykla)
3487.Vilius Šmakotinas (Anglų kalba, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
3488.Greta Ruibytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
3489.Darija Barauskaitė (Matematika, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
3490.Lukas Povilaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
3491.Simas Raugevičius (Matematika, Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
3492.Domantas Prancelevičius (Anglų kalba, Pakruojo r. Linkuvos gimnazija)
3493.Ignas Šakinis (Matematika, Plungės Senamiesčio mokykla)
3494.Markas Urbanavičius (Anglų kalba, Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla)
3495.Augustas Žemaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
3496.Leonardas Kastravickas (Biologija, pasaulio pažinimas, Pakruojo r. Pašvitinio pagrindinė mokykla)
3497.Matas Šleinius (Matematika, Jurbarko r. Smalininkų Lidijos Meškaitytės pagrindinė mokykla)
3498.Matas Mileris (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ "Vaivorykštės tako" gimnazija)
3499.Gediminas Strioga (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus)
3500.Vilius Tamašauskas (Anglų kalba, Kėdainių r. Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinė mokykla)
3501.Magnus Girgždas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
3502.Mykolas Budzevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Širvintų pradinė mokykla)
3503.Tadas Gruodis (Istorija, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3504.Emilis Lukoševičius (Anglų kalba, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
3505.Eirida Čirvinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio pradinė mokykla)
3506.Milda Gudavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Genio" progimnazija)
3507.Nortė Karaliūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Vilkijos gimnazija)
3508.Augustas Davidonis (Matematika, Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
3509.Kipras Coj (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Balsių progimnazija)
3510.Aidas Laučys (Anglų kalba, Plungės Senamiesčio mokykla)
3511.Aiva Bundzinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Salduvės progimnazija)
3512.Ieva Giedrytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija)
3513.Neidas Flemingas (Anglų kalba, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
3514.Dominykas Paukštė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Neveronių gimnazija)
3515.Kamilė Zavadzkytė (Matematika, Šiaulių Salduvės progimnazija)
3516.Kasparas Skirbanta (Biologija, pasaulio pažinimas, Kalvarijos sav. Nemunaičių pagrindinė mokykla)
3517.Emilis Kvietkauskas (Anglų kalba, Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla)
3518.Raudoniūtė Ieva (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės Senamiesčio mokykla)
3519.Lukrecija Ambrazevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
3520.Gabrielė Varuškevičiūtė (Matematika, Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
3521.mantas norkevičius (Matematika, Prienų r. Jiezno gimnazija)
3522.Ąžuolas Olberkis (Anglų kalba, Klaipėdos Marijos Montessori mokykla - darželis)
3523.Šiškin Deividas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
3524.Dominykas Pipiras (Lietuvių kalba ir literatūra, Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
3525.Andrėja Zizaitė (Anglų kalba, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3526.Oskaras Krivenokas (Informacinės technologijos, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
3527.Lukrecija Vitaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazija)
3528.Arnas Viržintas (Matematika, Vilniaus darželis-mokykla "Dainorėliai")
3529.Rugilė Velepolskaitė (Matematika, Alytaus Dainavos pagrindinė mokykla)
3530.Ignas Dailidėnas (Chemija, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
3531.Martynas Žebarauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
3532.Charlotte-Gedile Girgzdis (Chemija, Gargždų "Vaivorykštės" gimnazija)
3533.Augustė Rimašauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Viešoji įstaiga "Saulės gojus")
3534.Urtė Petkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
3535.Lukas Povilaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Milikonių progimnazija)
3536.Tomas Zykas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Dainų progimnazija)
3537.URTĖ BARKAUSKAITĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Medelyno progimnazija)
3538.Tadas Žemaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Minijos" progimnazija)
3539.Aidas Pazereckas (Geografija, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
3540.Viltė Pupšytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
3541.Gratas Dermontas (Matematika, Vilniaus Taikos progimnazija)
3542.Aleksandra Žukovskytė (Matematika, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
3543.Gerda Jocaitė (Informacinės technologijos, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
3544.Rusnė Subačiūtė (Istorija, VšĮ "Pažinimo medis")
3545.Domas Pauliukonis (Anglų kalba, Kazlų Rūdos pradinė mokykla)
3546.Jonas Maižikas (Anglų kalba, Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
3547.Gintarė Gvozdzinskaitė (Matematika, Kaišiadorių r. Rumšiškių A. Baranausko gimnazija)
3548.Dovilė Petrutytė (Matematika, Klaipėdos "Saulėtekio" progimnazija)
3549.Lukas Seilius (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų r. Balbieriškio pagrindinė mokykla)
3550.Jašinskas Romas (Istorija, Kretingos r. Jokūbavo A. Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
3551.Paula Grevytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
3552.Eimantas Petravičius (Matematika, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
3553.Michail Nikitenko (Anglų kalba, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
3554.Elzė Varanavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
3555.Martynas Duoba (Matematika, Kėdainių r. Vilainių mokykla-darželis "Obelėlė")
3556.Robert Višnevski (Matematika, Vilniaus Lazdynų mokykla)
3557.Martynas Pitrėnas (Geografija, Rokiškio r. Obelių gimnazija)
3558.Patrikas Marcinkevičius (Matematika, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
3559.Rusnė Subačiūtė (Chemija, VšĮ "Pažinimo medis")
3560.Matas Daumantas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
3561.Ieva Belokazanceva (Anglų kalba, Klaipėdos "Gabijos" progimnazija)
3562.Rugilė Baranovaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
3563.Kamilija Paulauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Dainų progimnazija)
3564.Smiltė Alonderytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Biržų "Atžalyno" pagrindinė mokykla)
3565.Aleksandra Kurčenko (Istorija, Vilniaus Lazdynų mokykla)
3566.Vilius Rakauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
3567.Ieva Gudeikaitė (Fizika, VGTU inžinerijos licėjus)
3568.Martynas Knieža (Anglų kalba, Utenos Krašuonos progimnazija)
3569.ERNESTAS MOROZAS (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazija)
3570.Iljina Nika (Matematika, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
3571.Arnas Urniežius (Geografija, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
3572.Kairytė Anastasija (Anglų kalba, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
3573.Donatas Adomavičius (Matematika, Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
3574.Gustas Danevičius (Anglų kalba, Klaipėdos Gedminų progimnazija)
3575.Vaidotas Sipavičius (Matematika, Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
3576.Austėja Tamutytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
3577.Tautvydas Poškus (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
3578.Anela Klovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Akmenės rajono Kruopių vidurinė mokykla)
3579.Titas Dudzinskas (Informacinės technologijos, Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
3580.Ramūnė Mieldažytė (Anglų kalba, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3581.Ūla Patackaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Kvėdarnos Prano Liatuko pradinė mokykla)
3582.Matas Petrikas (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės Senamiesčio mokykla)
3583.Tomas Paulius Volikas (Anglų kalba, Šiaulių Ragainės progimnazija)
3584.Rafal Miškis (Anglų kalba, Vilniaus r. Bezdonių Julijaus Slovackio gimnazija)
3585.Beatrice Treciokaite (Matematika, Biržų rajono Pabiržės pagrindinė mokykla)
3586.Ugnius Sipavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
3587.Goda Slavinskaitė (Anglų kalba, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
3588.Maksim Blazevic (Matematika, Vilniaus Naujamiesčio mokykla)
3589.Ernestas Morozas (Anglų kalba, Vilniaus r. Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazija)
3590.Barbora Vaišvilaitė (Anglų kalba, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
3591.Dario Jasas (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
3592.Jovilė Stašelytė (Matematika, VGTU inžinerijos licėjus)
3593.Valentas Anužis (Matematika, Kretingos rajono Darbėnų gimnazija)
3594.Liepa Blažytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Gabijos gimnazija)
3595.Gytis Juodenis (Matematika, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
3596.Kajus Artis Balsiukevičius (Matematika, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
3597.Erika Žekonytė (Matematika, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės pagrindinio ugdymo skyrius)
3598.Emilija Gladka (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
3599.Marius Mekšraitis (Geografija, Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
3600.Brunas Jonušas (Anglų kalba, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla)
3601.Sandis Kišenieks (Geografija, Šiaulių Normundo Valterio jaunimo mokykla)
3602.Magnus Girgždas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
3603.Nojus Neverdauskas (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
3604.Viktorija Savickytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
3605.Silvija Andužytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
3606.Simas Šiupinys (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių profesinio rengimo centras)
3607.Ąžuolas Kulbis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Balsių progimnazija)
3608.Lukas Jaskutėlis (Matematika, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
3609.Gabija Golubovaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
3610.Sandra Šiaudvytytė (Geografija, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3611.Viltė Skrickaitė (Anglų kalba, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
3612.Austėja Karpavičiūtė (Matematika, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
3613.Domantas Augutis (Matematika, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
3614.Marijus Eigėlis (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Aukštakalnio progimnazija)
3615.Ieva Ugenskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
3616.OVIDIJUS MARKEVIČIUS (Biologija, pasaulio pažinimas, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
3617.Žemaitaitytė Greta (Matematika, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3618.Agnė Matulytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius)
3619.Emilis Urbanavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
3620.Tauras Kuzminas (Anglų kalba, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
3621.Vaidis Rimkus (Matematika, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
3622.Kamilė Černiauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus r. Butrimonių gimnazijos Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcis skyrius)
3623.Benas Jonaitis (Anglų kalba, Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinė mokykla)
3624.IEVA RUSECKAITE (Biologija, pasaulio pažinimas, Elektrėnų savivaldybės Vievio pradinė mokykla)
3625.Domantas Bojarčius (Anglų kalba, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
3626.Tadas Bagamulskis (Istorija, Šiaulių Gegužių progimnazija)
3627.Enrika Šakenytė (Anglų kalba, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
3628.Evelina Chomičiūtė (Matematika, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
3629.Petrovaitė Ignė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
3630.Saulė Kasperavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
3631.Ainė Čekanauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
3632.VĖJAS STAUGAITIS (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ "Ruduo-pavasaris")
3633.Lukonaitė Gintarė (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ Klaipėdos licėjus)
3634.Saulė Malskaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Balsių progimnazija)
3635.Vitalijus Rolikas (Biologija, pasaulio pažinimas, Zarasų r. Turmanto pagrindinė mokykla)
3636.Skaistė Cibulskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Elektrėnų savivaldybės Vievio pradinė mokykla)
3637.MATAS POCIUS (Matematika, Šiaulių Centro pradinė mokykla)
3638.Eva Kačinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
3639.Ema Lakačiauskaitė (Matematika, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
3640.Gustas Mickus (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
3641.Lėja Ivanickaitė (Anglų kalba, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
3642.Dovydas Vaitkevičius (Informacinės technologijos, Alytaus "Volungės" pagrindinė mokykla)
3643.kamile petrikauskaite (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
3644.Adelė Miežiūnaitė (Anglų kalba, Alytaus Dainavos pagrindinė mokykla)
3645.Jokūbas Pauža (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Genio" progimnazija)
3646.Elinga Stukaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
3647.Gabija Vaitiekutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės r. Rusnės pagrindinė mokykla)
3648.Mikas Pašakarnis (Geografija, Biržų rajono Papilio pagrindinė mokykla)
3649.Dovydas Palaitis (Matematika, Kaišiadorių r. Žaslių pagrindinė mokykla)
3650.Justas Žvaliauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Salduvės progimnazija)
3651.Kotryna Gorban (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
3652.Emilis Cholinas (Anglų kalba, Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
3653.Danielius Bertašius. (Informacinės technologijos, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
3654.Austėja Karbauskytė (Informacinės technologijos, Šiaulių r. Naisių mokykla)
3655.Augustas Davidonis (Istorija, Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
3656.Ignas Pukinskas (Informacinės technologijos, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
3657.Norvilaitė Laura (Biologija, pasaulio pažinimas, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
3658.Laurynas Dzvinelis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
3659.Martynas Mekionis (Fizika, Jurbarko rajono Eržvilko gimnazija)
3660.matas valaitis (Matematika, Šakių rajono Griškabūdžio gimnazija)
3661.Safira Sulchanova (Matematika, Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija)
3662.Jonas Baužys (Anglų kalba, Kretingos rajono Darbėnų gimnazija)
3663.Erika Revutaitė (Anglų kalba, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
3664.Beatričė Norvaišaitė (Matematika, Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla)
3665.Gerda Kavaliauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Krašuonos progimnazija)
3666.Titas Viciulis (Matematika, Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
3667.Emilė Martišiūtė (Fizika, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
3668.Gabija Slavinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
3669.Gabrielė Gaižiūnaitė (Anglų kalba, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
3670.Beata Stasevičiūtė (Matematika, Vilniaus Sausio 13-osios mokykla)
3671.Elinga Bendinskaite (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
3672.Adomas Akelaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Milikonių progimnazija)
3673.Viktorija Tarvydytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
3674.Urtė Valenčiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Žibų pradinė mokykla)
3675.Deimilė Gasparavičiūtė (Matematika, Panevėžio rajono Naujamiesčio gimnazija)
3676.Gabija Ščerbaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Dainavos progimnazija)
3677.Rokas Čižikas (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla)
3678.Mykolas Dabrila (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Baltupių progimnazija)
3679.Meida Čereškaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Palemono gimnazija)
3680.Roberta Juknevičiūtė (Geografija, Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
3681.Meda Valašinaitė (Matematika, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
3682.Saida Spulginaitė (Anglų kalba, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla)
3683.Adas Pilipavičius (Anglų kalba, VšĮ Klaipėdos licėjus)
3684.Titas Andriukaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių rajono Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazija)
3685.Darius Bajarūnas (Anglų kalba, Viešoji įstaiga Vilniaus statybininkų rengimo centras)
3686.Gustė Šmigelskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių r. Žaslių pagrindinė mokykla)
3687.Lukas Adamonis (Matematika, Utenos Rapolo Šaltenio progimnazija)
3688.Nojus Ivanov (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
3689.Rokas Juozelis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šv. Mato gimnazija)
3690.Nedas Pliskauskas (Anglų kalba, Elektrėnų pradinė mokykla)
3691.Rokas Pocevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Piliakalnio progimnazija)
3692.Matas Tarvydavičius (Anglų kalba, Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
3693.Oksana Petrauskaitė (Matematika, Vilniaus Viršuliškių progimnazija)
3694.Aušra Urbštanavičiūtė (Informacinės technologijos, Ukmergės "Šilo" pagrindinė mokykla)
3695.Ugnė Skarupskaitė (Chemija, Kėdainių profesinio rengimo centras)
3696.Mykolas Mameniškis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žemynos progimnazija)
3697.Osvaldas Mikalauskas (Matematika, Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla)
3698.Egidija Binderytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų r. Balbieriškio pagrindinė mokykla)
3699.Deimantė Dziusytė (Istorija, Jonavos Jeronimo Ralio gimnazija)
3700.Paulina Paukštytė (Matematika, Kauno Milikonių progimnazija)
3701.Modestas Petraitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
3702.Ieva Pileckytė (Matematika, Vilkaviškio r. Kybartų "Saulės" progimnazija)
3703.NERIJUS DŪŠTA (Anglų kalba, Vilniaus "Sietuvos" progimnazija)
3704.Rugilė Valašinaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Tauralaukio progimnazija)
3705.LIEPA ŠIURNAITĖ (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
3706.Miglė Ignatavičiūtė (Anglų kalba, Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
3707.Makselė Martynas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
3708.Domas Gintautas (Anglų kalba, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
3709.Augustas Jasaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
3710.MingailėPelėdaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos mokykla - vaikų darželis "Eglutė")
3711.Jokūbas Vaiginis (Matematika, Panevėžio pradinė mokykla)
3712.Aurelija Šlažikaitė (Matematika, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
3713.Miglė Jarmalaitė (Informacinės technologijos, Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
3714.Ugnė Matutytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla)
3715.Ūla Patackaitė (Matematika, Šilalės r. Kvėdarnos Prano Liatuko pradinė mokykla)
3716.Viktorija Takulinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
3717.Akvilė Petrošiūtė (Matematika, Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
3718.Domas Leonavičius (Istorija, Kauno Milikonių progimnazija)
3719.Lėja Šalčiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
3720.Saulė Sidabraitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
3721.Dovydas Vilkin (Biologija, pasaulio pažinimas, Trakų r. Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinė mokykla)
3722.Tauras Gigaliūnas (Anglų kalba, Vilniaus Gabijos gimnazija)
3723.Eligija Žickytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Salduvės progimnazija)
3724.Matas Valeckas (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3725.Augustė Rimašauskaitė (Informacinės technologijos, Viešoji įstaiga "Saulės gojus")
3726.Saulius Stoškus (Matematika, Rokiškio r. Kavoliškio mokykla-darželis)
3727.Ugnė Pakašiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Druskininkų "Saulės" pagrindinė mokykla)
3728.Mantas Janušauskis (Anglų kalba, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
3729.Airidas Šiaučiūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Joniškio r. Skaistgirio gimnazija)
3730.Rusnė Narmantaitė (Anglų kalba, Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
3731.Armandas Lukašovas (Anglų kalba, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
3732.Justė Saldukaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės r. Rusnės pagrindinė mokykla)
3733.Ugnius Zaveckas (Anglų kalba, Vilkaviškio rajono Pilviškių "Santakos" gimnazija)
3734.Augustė Afoninaitė (Anglų kalba, Panevėžio „Aušros“ progimnazija)
3735.Ugnė Veršilaitė (Anglų kalba, Kauno technikos profesinio mokymo centras)
3736.Justas Jakubickis (Geografija, Širvintų "Atžalyno" progimnazija)
3737.Mija Sokolova (Anglų kalba, Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
3738.Laurynas Knyva (Informacinės technologijos, Prienų r. Stakliškių gimnazija)
3739.Tomas Babelis (Matematika, Utenos Rapolo Šaltenio progimnazija)
3740.Monika Vilkickaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Fabijoniškių mokykla)
3741.Dominykas Grybauskas (Anglų kalba, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
3742.Danielė Voloncevičiūtė (Matematika, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
3743.Arnas Meiliūnas (Anglų kalba, Joniškio r. Plikiškių mokykla-daugiafunkcis centras)
3744.Jorė Vitkauskaitė (Matematika, Šiaulių "Romuvos" progimnazija)
3745.Justas Kuchalskis (Matematika, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
3746.Dominykas Stefanovičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio rajono Žibartonių pagrindinė mokykla)
3747.Jorūnė Ragelskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Filaretų pradinė mokykla)
3748.Ugnius Vilnius (Matematika, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
3749.Meida Čereškaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Palemono gimnazija)
3750.Ališauskaitė Miglė (Anglų kalba, Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
3751.Matas Milaševičius (Matematika, Vilniaus Baltupių progimnazija)
3752.Rugilė Vaškytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3753.Donatas Šuminskas (Istorija, Kauno technikos profesinio mokymo centras)
3754.Benas Adomavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
3755.Gytis Karvelis (Lietuvių kalba ir literatūra, Viešoji įstaiga "Klaipėdos specialioji mokykla-daugiafunkcis centras "Svetliačiok")
3756.Deividas Birškus. (Matematika, Palangos Šventosios pagrindinė mokykla)
3757.Martynas Valčiukas (Anglų kalba, Panevėžio Rožyno progimnazija)
3758.Ieva Baltrušaitytė (Istorija, Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
3759.Nojus Kvedaras (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
3760.Algirdas Savickas (Matematika, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
3761.Daniel Olickij (Anglų kalba, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
3762.Marija Balčiūnaitė (Anglų kalba, Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla)
3763.Dominyka Adomaitytė (Matematika, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
3764.Gabrielė Kotryna Kadžiulytė (Istorija, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
3765.Akvilė Sabonytė (Matematika, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
3766.Grėtė Znaidauskaitė (Anglų kalba, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
3767.Nojus Ragalinskas (Matematika, Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
3768.Rokas Ruseckas (Matematika, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
3769.Aušrinė Gasiūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
3770.Deimantė Dubosaitė (Matematika, Kauno Palemono gimnazija)
3771.Arnas Vyšniauskas (Anglų kalba, Vilkaviškio pradinė mokykla)
3772.Augustas Pažemys (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
3773.Nedas Prediger (Anglų kalba, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
3774.Greta Sundžytė (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
3775.Austėja Janauskytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
3776.Lukas Biržinis (Matematika, Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
3777.Paulina Barauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
3778.Vilūnė Purlytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Širvintų r. Gelvonų gimnazija)
3779.Mantas Reinartas (Anglų kalba, Raseinių r. Betygalos Maironio gimnazija)
3780.Kamilija Voinič (Istorija, Vilniaus r. Bezdonių Julijaus Slovackio gimnazija)
3781.Tadas Bilevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
3782.Jovita Burinska (Anglų kalba, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
3783.Vakarė Stančiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žemynos progimnazija)
3784.Simas Morchiladze (Matematika, Kaišiadorių r. Rumšiškių A. Baranausko gimnazija)
3785.Augustė Bubelytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Palemono gimnazija)
3786.Ugnius Ruokis (Matematika, Kauno Milikonių progimnazija)
3787.Goda Amalaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Marijonų gimnazija)
3788.deimante vitkauskaite (Matematika, Šiaulių "Juventos" progimnazija)
3789.Paulius Kasparavičius (Geografija, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
3790.Ana Jankovskaja (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Aleksandro Puškino vidurinė mokykla)
3791.Vaidis Rimkus (Anglų kalba, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
3792.Adriana Buckutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų r. Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija)
3793.Faustas Liubinas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
3794.Sniegė Viederytė (Matematika, Vilniaus Žemynos progimnazija)
3795.Rapolas Tamoševičius (Anglų kalba, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
3796.Gabrielius Kuleševičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
3797.JOKUBAS (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
3798.Nojus Vaičiakauskas (Anglų kalba, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3799.Elinga Minderytė (Informacinės technologijos, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
3800.Elzė Packevičiūtė (Matematika, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
3801.Goda Grucytė (Anglų kalba, Vilniaus Baltupių progimnazija)
3802.Eligijus Ramanauskas (Matematika, Pasvalio r. Pajiešmenių pagrindinė mokykla)
3803.Kornelija Kulbytė (Anglų kalba, Panevėžio "Žemynos" progimnazija)
3804.Erikas Slavinskas (Anglų kalba, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
3805.Roneta Valiukaitė (Informacinės technologijos, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija)
3806.Pijus Mugenis (Fizika, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
3807.Emilis Sapkauskas (Informacinės technologijos, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų mokykla-darželis)
3808.Matas Glaniauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Genio" progimnazija)
3809.Ieva Kazokaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
3810.Paulius Trinkūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
3811.Vykintė Milickytė (Matematika, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
3812.Akvilė Kisieliūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Viršuliškių progimnazija)
3813.Tomas Paznėkas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
3814.Hubertas Gyvis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
3815.Lukas Taraškevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos mokykla - vaikų darželis "Eglutė")
3816.Danielius Pačinskas (Matematika, Varėnos r. Matuizų vidurinė mokykla)
3817.Andrėja Januškaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija)
3818.Ąžuolas Kažemėkas (Informacinės technologijos, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
3819.Neringa Mikailaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žemynos progimnazija)
3820.Edgaras Sadovskij (Istorija, Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija)
3821.Matas Rudgalvis (Biologija, pasaulio pažinimas, Matas Rudgalvis)
3822.Liudas Staniulis (Informacinės technologijos, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
3823.Makselė Martynas (Anglų kalba, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
3824.Vilius Stankevičius (Informacinės technologijos, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
3825.Skaistė Raišutytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
3826.Viltė Budraitytė (Anglų kalba, Jonavos Jeronimo Ralio gimnazija)
3827.Marius Kilius (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio r. Kriaunų pagrindinė mokykla)
3828.Nerijus Antropikas (Anglų kalba, Giedraičių A.Jaroševičiaus gimnazijos Dubingių skyrius)
3829.Elinga Minderytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
3830.Gustas Venckus (Lietuvių kalba ir literatūra, Jurbarko r. Klausučių Stasio Santvaro pagrindinė mokykla)
3831.Erika Vaitilaitė (Anglų kalba, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
3832.Danil Fediunkin (Biologija, pasaulio pažinimas, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
3833.Liudvikas Savickas (Biologija, pasaulio pažinimas, Viešoji įstaiga Kazlų Rūdos Valdorfo progimnazija)
3834.Darija Gvazdauskaitė (Matematika, Šilutės r. Vilkyčių pagrindinė mokykla)
3835.Lėja Kazlauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Dainų progimnazija)
3836.Liepa Unikaitė (Matematika, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
3837.Šarūnas Diržys (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio Vaižganto gimnazija)
3838.Haroldas Andriukaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio r. Alvito pagrindinė mokykla)
3839.Justas Ignotas (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės r. Alsėdžių S. Narutavičiaus gimnazija)
3840.Adrian Galiachmetov (Matematika, Vilniaus Aleksandro Puškino vidurinė mokykla)
3841.Dominyka Babilaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
3842.Andrėja ANILIONYTĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
3843.Erikas Markūnas (Informacinės technologijos, Jonavos rajono Ruklos Jono Stanislausko mokykla- daugiafunkcis centras)
3844.Nojus Kniukšta (Anglų kalba, Klaipėdos Vydūno gimnazija)
3845.Tomas Tijūnonis (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Sausio 13-osios mokykla)
3846.Smiltė Maziliauskaitė (Anglų kalba, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
3847.Roberta Juknevičiūtė (Anglų kalba, Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija)
3848.Arnas Repšas (Anglų kalba, Radviliškio r. Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazija)
3849.Nerijus Marciūnas (Informacinės technologijos, Rokiškio r. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
3850.Evelina Gecevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla)
3851.Danielė Šlikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų rajono Lentvario pradinė mokykla)
3852.Alantė Jankauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
3853.Simona Bokūnaitė (Chemija, Alytaus r. Butrimonių gimnazijos Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcis skyrius)
3854.Greta Gudavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Milikonių progimnazija)
3855.Martynas Luckus (Matematika, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
3856.Ervinas Petrauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
3857.Aidas Šerėnas (Matematika, Kauno Dainavos progimnazija)
3858.Vesta Kočinaitė (Anglų kalba, Vilniaus Lazdynų mokykla)
3859.Augustas Domža (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
3860.Kornelija Noreikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių "Atžalyno" progimnazija)
3861.Daniel Bogdanovič (Matematika, Švenčionių rajono Pabradės "Ryto" gimnazija)
3862.Kamilė Vaidogaitė (Anglų kalba, Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla)
3863.Lukas Kuznetsov (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Genio" progimnazija, Blindžių filialas)
3864.Džiugas Aleksandras Samašonok (Matematika, Viešoji įstaiga "VIMS - International Meridian School")
3865.Gustė Kaupaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
3866.Ignas Jagminas (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių Kalnėnų pagrindinė mokykla)
3867.Gabija Naujokaitė (Matematika, Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio gimnazija)
3868.Airidas Kostikas (Anglų kalba, Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
3869.Taja Jasaitė (Matematika, Panevėžio rajono Vadoklių pagrindinė mokykla)
3870.LUKAS VARNECKAS (Matematika, Vilniaus Maironio progimnazija)
3871.Gabija Urbonavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
3872.Aušrinė Petrauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų r. Kučiūnų mokykla)
3873.Henrikas Brencius (Matematika, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
3874.Kamilė Čirbulėnaitė (Matematika, Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
3875.Austėja Tatlauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Neveronių gimnazija)
3876.Deivid Sudeiko (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
3877.Ervinas Petrauskas (Anglų kalba, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
3878.Kamilia Kairevič (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų r. Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinė mokykla)
3879.Goda Mikalauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
3880.Gabriela KIslovskaja (Matematika, Šalčininkų r. Šalčininkėlių pagrindinė mokykla)
3881.Evaldas Gedaminskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
3882.Monika Kasputytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
3883.Rojus Šeputis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių r. Pravieniškių Stasio Tijūnaičio pagrindinė mokykla)
3884.Tajus (Informacinės technologijos, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinė mokykla)
3885.Daunoraitė Paulina (Anglų kalba, Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
3886.Maigys Dijus (Lietuvių kalba ir literatūra, Molėtų pradinė mokykla)
3887.Eimantas Tamulevičius (Informacinės technologijos, Alytaus r. Butrimonių gimnazijos Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcis skyrius)
3888.Laura Grigonytė (Anglų kalba, Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla)
3889.Eimantas Petrauskas (Anglų kalba, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
3890.Urte Pavernikaite (Matematika, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
3891.Dobilas Joris (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
3892.Pijus Kamandulis (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
3893.Simona Rėklaitytė (Geografija, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
3894.Karina Ručytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus r. Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazija)
3895.Paulius Šapalas (Matematika, Šilutės Žibų pradinė mokykla)
3896.Sandra Šiaudvytytė (Anglų kalba, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
3897.Adrija Petkūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kupiškio P. Matulionio progimnazijos Kupos pradinio ugdymo skyrius)
3898.Adomaitis Tadas (Biologija, pasaulio pažinimas, VGTU inžinerijos licėjus)
3899.Orinta Pakalniškytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
3900.Emilija Gladka (Matematika, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
3901.Deima Simanavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Elektrėnų savivaldybės Vievio pradinė mokykla)
3902.Emilija Plėštytė (Matematika, Marijampolės Petro Armino progimnazija)
3903.Gudjonis Dainius (Matematika, Šilalės r. Obelyno pagrindinė mokykla)
3904.Kornelija Perminaitė (Matematika, Mažeikių Senamiesčio pagrindinė mokykla)
3905.Kornelija Smirnovaitė (Informacinės technologijos, Lazdijų r. Aštriosios Kirsnos mokykla)
3906.Nojus Basevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Elektrėnų "Ąžuolyno" progimnazija)
3907.Evita Salmanaitė (Anglų kalba, Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
3908.Enrikas Kaušas (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio rajono Velžio gimnazija)
3909.Emilija Zaikauskaitė (Anglų kalba, Karalienės Mortos mokykla)
3910.Urtė Kučinskaitė (Anglų kalba, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
3911.Kristupas Mataitis (Anglų kalba, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
3912.Justas Smailys (Anglų kalba, Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras)
3913.Ričardas Komaiška (Biologija, pasaulio pažinimas, Švenčionių progimnazija)
3914.Markas Žebrys (Anglų kalba, Klaipėdos "Gilijos" pradinė mokykla)
3915.Ema Palkevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Genio" progimnazija, Blindžių filialas)
3916.Dovydas Šumkauskas (Informacinės technologijos, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
3917.Jonė Matusevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių Šaltinio progimnazija)
3918.Aironas Gančiauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
3919.Ąžuolas Narbutas (Matematika, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
3920.Marius Mekšraitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Tauragės „Šaltinio“ progimnazija)
3921.Skirmantas Strašinskas (Anglų kalba, Ignalinos r. Vidiškių gimnazija)
3922.Andrijana Milgevič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
3923.Paulius Peškys (Anglų kalba, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
3924.Daumantas Gudavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija)
3925.Kamilė Černiauskaitė (Anglų kalba, Alytaus r. Butrimonių gimnazijos Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcis skyrius)
3926.Gustautas Eidukevičius (Anglų kalba, Marijampolės Marijonų gimnazija)
3927.Danielė Stroputė (Anglų kalba, Kretingos rajono Salantų gimnazija)
3928.Matas Packevičius (Matematika, Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
3929.Justė Malinauskaitė (Istorija, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
3930.Neida Butrimaitė (Informacinės technologijos, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
3931.Aridas Simaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
3932.Merkys Vyturys (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Veršvų gimnazija)
3933.Rugilė Medeikytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla)
3934.Mantas Krivickas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla)
3935.Erikas Balčiauskas (Informacinės technologijos, Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
3936.Aušrinė Labogaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių progimnazija)
3937.Miglė Petkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija)
3938.Saulė Marija Rimkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žemynos progimnazija)
3939.Karolina Milkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių rajono Lekėčių mokykla)
3940.Luknė Graužinytė (Anglų kalba, Utenos Krašuonos progimnazija)
3941.Luknė Banevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
3942.Adas Naujalis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
3943.Nikita Ten (Matematika, "Šaltinėlio" privati mokykla)
3944.Deimantas Galminas (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės Senamiesčio mokykla)
3945.Simas Šiaudvytis (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
3946.Gabrielius Mackonis (Matematika, Vilniaus Balsių progimnazija)
3947.Dominykas Vadaniukas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Eitminiškių pagrindinė mokykla)
3948.GLORIJA KORSAKAITĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Elektrėnų savivaldybės Vievio pradinė mokykla)
3949.Aironas Naščišonis (Anglų kalba, Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
3950.Paulius Kundrotas (Anglų kalba, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
3951.Lukas Povilaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių progimnazija)
3952.Emilija Radimonaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija)
3953.Airinga Čiūraitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio rajono Naujamiesčio gimnazija)
3954.Auksė Šimkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
3955.Miglė Dovainytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
3956.Augustas Pažemys (Matematika, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
3957.Aurita Slavinskaitė (Anglų kalba, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
3958.Viltė Lazickaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
3959.Kamilė Zorytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
3960.Neilas Kieras (Matematika, Kalesninkų Mykolo Rudzio pagrindinė mokykla)
3961.Gudukaitė Milana (Lietuvių kalba ir literatūra, Šalčininkų r. Baltosios Vokės "Šilo" gimnazija)
3962.Zaleščevskij Artiom (Matematika, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
3963.Augustė Ližaitytė (Matematika, Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinė mokykla)
3964.Rokas Vaicekauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų "Revuonos" pagrindinė mokykla)
3965.Benas Lazdauskas (Anglų kalba, Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinė mokykla)
3966.Pijus Narkevičius (Matematika, Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
3967.Deimantė Montvilaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija)
3968.Jokūbas Kajackas (Anglų kalba, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
3969.Pranciulytė Julija (Matematika, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
3970.Džiugas Bartkevičius (Matematika, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
3971.Viltė Šiaulytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Molėtų pradinė mokykla)
3972.Dovydas Šimkus (Anglų kalba, Vilniaus Viršuliškių progimnazija)
3973.Milda Povilaitytė (Matematika, Kauno "Žiburio" pagrindinė mokykla)
3974.Leonardas Panka (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Piliakalnio progimnazija)
3975.Pijus Savukynas (Matematika, Lazdijų r. Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija)
3976.Ugnė Globytė (Matematika, Marijampolės Petro Armino progimnazija)
3977.Jokūbas Jundulas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
3978.Augustas Pažemys (Anglų kalba, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
3979.Marija Rozytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
3980.Kamilė Aleksejevaitė (Matematika, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
3981.Naruševič Egidijus (Biologija, pasaulio pažinimas, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
3982.Valentinas Jasinskas (Fizika, Vilniaus šv. Kristoforo gimnazija)
3983.Daira Žvynakytė (Anglų kalba, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
3984.Joris Rupšlaukis (Lietuvių kalba ir literatūra, VšĮ Klaipėdos licėjus)
3985.Ugnius Vilnius (Anglų kalba, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
3986.Goda Ugianskytė (Geografija, Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazija)
3987.Matas Monkus (Matematika, Radviliškio r. Sidabravo gimnazija)
3988.Michael Erland Šlykovič (Matematika, Šalčininkų r. Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija)
3989.Dovydas Martinkevičius (Matematika, Visagino „Verdenės“ gimnazija)
3990.Rugilė Kolkaitė (Matematika, Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
3991.Emilijus Sirius (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
3992.Paulius Trinkūnas (Informacinės technologijos, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
3993.mantas norkevičius (Informacinės technologijos, Prienų r. Jiezno gimnazija)
3994.Lukrecija Černiauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio r. Grinkiškio Jono Poderio gimnazijos Pašušvio ikimokyklinio ir pradinio ugdymo skyrius)
3995.Neringa Pankauskaitė (Anglų kalba, Šilutės r. Katyčių pagrindinė mokykla)
3996.Joris Motiejūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
3997.Martynas Knieža (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Krašuonos progimnazija)
3998.Karolis Boguška (Anglų kalba, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
3999.Martin Kvauka (Fizika, Klaipėdos "Varpo" gimnazija)
4000.Ugnė Valatkevičiūtė (Istorija, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
4001.Ieva Dagilytė (Matematika, Erudito licėjus)
4002.Toma Šulcaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio r. Pakalniškių pagrindinė mokykla)
4003.Alina Suyenova (Anglų kalba, Marijampolės Mokolų mokykla-darželis)
4004.Augustė Kusaitė (Anglų kalba, Klaipėdos Vydūno gimnazija)
4005.Anastasija Šumovič (Anglų kalba, Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
4006.Mantvydas Šimkus (Matematika, Vilniaus Gabijos gimnazija)
4007.Nojus Baranauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio rajono Velžio gimnazija)
4008.Benas Matulevicius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
4009.Dominykas Tranelis (Informacinės technologijos, Utenos Vyturių progimnazija)
4010.Erildas Rasickas (Matematika, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
4011.Gabija Zavarskytė (Matematika, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
4012.Naglis Orlinskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
4013.Lukas Jaškauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
4014.Dobilas Jaunius (Istorija, Jurbarko rajono Eržvilko gimnazija)
4015.Daniel Michailov (Anglų kalba, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
4016.Elžbieta Kubeckaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Juventos" progimnazija)
4017.Jonas Baužys (Fizika, Kretingos rajono Darbėnų gimnazija)
4018.Kostas Gedrimas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio r. Bartninkų Jono Basanavičiaus mokykla-daugiafunkcis centras)
4019.Martynas Šareika (Matematika, Vilniaus Žemynos progimnazija)
4020.Armandas Petrukonis (Anglų kalba, Pasvalio r. Vaškų gimnazija)
4021.Gustė Juškevičiūtė (Geografija, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
4022.Gvidas Grajauskas (Matematika, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
4023.Dagnius Charlinskis (Matematika, Kalesninkų Mykolo Rudzio pagrindinė mokykla)
4024.Loranas Beržinis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
4025.Justina Kudirkaitė (Matematika, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
4026.Ema Lajauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
4027.AUGUSTĖ VITKAUSKAITĖ (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių "Juventos" progimnazija)
4028.jokūbas vilimas (Lietuvių kalba ir literatūra, Erudito licėjus)
4029.Kristijonas Karačionka (Anglų kalba, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
4030.Paulius Pocius (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
4031.Dovydas Valiukas (Biologija, pasaulio pažinimas, Elektrėnų savivaldybės Vievio pradinė mokykla)
4032.Oskaras Paplauskas (Anglų kalba, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
4033.Sibilė Šiaulenskytė (Matematika, Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
4034.Urtė Palskytė (Matematika, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
4035.Lukas Žilinskas (Matematika, Alytaus rajono Miroslavo gimnazijos Kumečių pagrindinio ugdymo skyrius)
4036.Augustas Sabaliauskas (Matematika, Utenos Vyturių progimnazija)
4037.Paulius Bakas (Informacinės technologijos, Kauno Milikonių progimnazija)
4038.Ernestas Kuosa (Anglų kalba, Kupiškio rajono Antašavos pagrindinė mokykla)
4039.Ziziukaitė Gerda (Lietuvių kalba ir literatūra, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
4040.Ugnė Strimaitytė (Matematika, Marijampolės sav. Želsvos pagrindinė mokykla)
4041.Krista Četyrkovska (Anglų kalba, Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija)
4042.Eglė Osencovaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, "Šaltinėlio" privati mokykla)
4043.Nerijus Marciūnas (Anglų kalba, Rokiškio raj. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
4044.Greta Namavičiūtė (Matematika, Jonavos pradinė mokykla)
4045.Simonas Kudirka (Matematika, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
4046.Martynas Šareika (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žemynos progimnazija)
4047.Mantas Jakimavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
4048.Goda Launikonytė (Matematika, Pasvalio Svalios progimnazija)
4049.Amelija Butenytė (Matematika, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
4050.Kamilė Savickytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kelmės rajono Liolių pagrindinė mokykla)
4051.Bernadeta Škudaitė (Anglų kalba, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
4052.Gabija Barkauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
4053.Aleksija Mikolaitytė (Matematika, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
4054.Ugnė Kildišytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Palemono gimnazija)
4055.Irūna Frolovaitė (Matematika, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
4056.Simonavičius Matas (Anglų kalba, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
4057.Gabrielė Varuškevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
4058.Kostas Miliukas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija)
4059.EIMANTAS GEČAS (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
4060.Arnas Viktoravičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
4061.Iveta Oganauskaitė (Matematika, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
4062.Arvilė Najulytė (Matematika, Mažeikių "Ventos" progimnazija)
4063.Majus Miliauskas (Anglų kalba, Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
4064.Sima Černiauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
4065.Mintvida Juzaitytė (Matematika, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
4066.Lukrecija Kavaliauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, VGTU inžinerijos licėjus)
4067.Dovydas Žymantas (Geografija, Kelmės rajono Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)
4068.Augustė Medzevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4069.matas valaitis (Anglų kalba, Šakių rajono Griškabūdžio gimnazija)
4070.Raminta Gudiškytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šakių "Varpo" mokykla)
4071.Elžbieta Morkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
4072.Modestas Solovjov (Matematika, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
4073.Miglė Maleckaitė (Istorija, Elektrėnų savivaldybės Kietaviškių pagrindinė mokykla)
4074.Patricija Tumosaitė (Informacinės technologijos, Marijampolės šv. Cecilijos gimnazija)
4075.Gabrielė Subačiūtė (Matematika, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
4076.Evelina Chomičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
4077.Arnas Bundza (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
4078.Augustas Jakubauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės rajono Deltuvos pagrindinė mokykla)
4079.Budginaitė Sima (Matematika, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
4080.Deimantė Juškauskaitė (Anglų kalba, Kauno Motiejaus Valančiaus mokykla-darželis)
4081.Emilija Zaikauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Karalienės Mortos mokykla)
4082.Ignas Čebatoriūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
4083.Jokūbas Kajackas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
4084.Gvidas Vilimas (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
4085.Gustas Mickus (Fizika, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
4086.Ralytė Emilija (Lietuvių kalba ir literatūra, Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras)
4087.Danielius Ralys (Matematika, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
4088.Martynas Knieža (Chemija, Utenos Krašuonos progimnazija)
4089.Glorija Piežytė (Matematika, Klaipėdos "Varpelio" mokykla-darželis)
4090.Žemaitaitytė Greta (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
4091.Žilvinas Žutautas (Biologija, pasaulio pažinimas, Viešoji įstaiga "Klaipėdos specialioji mokykla-daugiafunkcis centras "Svetliačiok")
4092.Rokas Rozenbergas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
4093.Toma Tonkūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
4094.Arnas Mosunovas (Anglų kalba, Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija)
4095.Elzė Prelgauskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
4096.Guoda Mikaluskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių r. Rumšiškių A. Baranausko gimnazija)
4097.Žibėnaitė Meda (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Krašuonos progimnazija)
4098.Timas Stankevičius (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
4099.Aleksander Starynin (Geografija, Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazija)
4100.Gerda Sutkute (Matematika, Šiaulių Medelyno progimnazija)
4101.Elanas Bžozovskis (Anglų kalba, Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija)
4102.Smiltė Brazauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
4103.Aistis Jodka (Lietuvių kalba ir literatūra, Elektrėnų savivaldybės Vievio pradinė mokykla)
4104.Karolina Venslauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Šv. Kazimiero progimnazija)
4105.Grantas Vaišvilas (Matematika, Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
4106.Reda Šambarytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Dainų progimnazija)
4107.Gabrielė Abukavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio rajono Dembavos progimnazija)
4108.Irmantas Trainys (Biologija, pasaulio pažinimas, Švenčionių pradinė mokykla)
4109.Matas Pauparis (Lietuvių kalba ir literatūra, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
4110.SERGEJ GONČAROV (Anglų kalba, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
4111.Viltė Mosteikytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
4112.Austėja Trečiokaitė (Matematika, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
4113.Gytis Neiberka (Matematika, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
4114.Ernestas Krisiulevičius (Matematika, Alytaus Piliakalnio progimnazija)
4115.Liepa Serekpajevaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Širvintų pradinė mokykla)
4116.Rytis Gudauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
4117.Beatričė Rubinaitė (Anglų kalba, Klaipėdos Vydūno gimnazija)
4118.Mikas Pašakarnis (Biologija, pasaulio pažinimas, Biržų rajono Papilio pagrindinė mokykla)
4119.Arminas Šurpickis (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų r. Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinė mokykla)
4120.Dominykas Stanius (Anglų kalba, Raseinių r. Ariogalos gimnazija)
4121.Jokūbas Pauliukaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
4122.Lukas Greiciunas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
4123.Arnoldas Mickus (Istorija, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
4124.Izabelė Šegamogaitė (Matematika, Panevėžio "Vyturio" progimnazija)
4125.Ugnė Marija Kulvinskaitė (Istorija, Vilniaus Žemynos progimnazija)
4126.Rimantė Šerlinskaitė (Matematika, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
4127.Viktorija Bronicka (Matematika, Vilniaus r. Lavoriškių Stepono Batoro gimnazija)
4128.Emilija Mekšraitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio pradinė mokykla)
4129.Linas Kančiauskas (Anglų kalba, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
4130.Domantas_Norkus (Istorija, Telšių "Ateities" progimnazija)
4131.Patricija Paškevičiūtė (Anglų kalba, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4132.Orinta Ivanauskaitė (Anglų kalba, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
4133.Ramūnas Ruzgaila (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
4134.Aigida Pociūtė (Anglų kalba, Klaipėdos "Verdenės" progimnazija)
4135.Gaigalaitė Gintė (Matematika, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
4136.Simonas Šleinius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių r. Rumšiškių A. Baranausko gimnazija)
4137.Erlandas Mantvydas (Informacinės technologijos, Klaipėdos r. Šiūparių mokykla-daugiafunkcis centras)
4138.Ugnius Žemeckas (Anglų kalba, Plungės r. Kulių gimnazija)
4139.Matas Lekavičius (Matematika, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
4140.Ugnius Buzas (Matematika, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
4141.VĖJAS STAUGAITIS (Biologija, pasaulio pažinimas, VšĮ "Ruduo-pavasaris")
4142.Laura Šulgaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Ryto" progimnazija)
4143.Ieva Adamonytė (Anglų kalba, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
4144.LUKRECIJA BRUŽAITĖ (Anglų kalba, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija)
4145.Aivaras Dulskis (Anglų kalba, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
4146.Rokas Čižikas (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla)
4147.Indrė Nemčiunavičiūtė (Istorija, Radviliškio Vaižganto progimnazija)
4148.Simas Bružas (Matematika, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
4149.Denas Paliulis (Matematika, Šiaulių Salduvės progimnazija)
4150.Miglė Jarmalaitė (Anglų kalba, Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
4151.Ema Jonušaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių "Germanto" progimnazija)
4152.Austėja Tatlauskaitė (Anglų kalba, Kauno r. Neveronių gimnazija)
4153.Tautvydas Endriukaitis (Anglų kalba, Šakių rajono Lukšių Vinco Grybo gimnazija)
4154.Oresta Budnikaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Palemono gimnazija)
4155.DOMINYKAS ŠULSKUS (Matematika, Kauno Veršvų gimnazija)
4156.Bernadeta Milikauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės "Smalsučio" pradinė mokykla)
4157.Titas Andriukaitis (Matematika, Šakių rajono Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazija)
4158.Amanda Matusevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Varpo" gimnazija)
4159.Fausta Puleikytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla)
4160.Radvilė Kiudulaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla)
4161.Andrius Kučinskis (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
4162.David Bylinski (Matematika, Trakų r. Longino Komolovskio gimnazija)
4163.Gytis Karvelis (Biologija, pasaulio pažinimas, Viešoji įstaiga "Klaipėdos specialioji mokykla-daugiafunkcis centras "Svetliačiok")
4164.Aleksandras Michailovas (Matematika, Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija)
4165.Mantas Zibalas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
4166.Sandis Kišenieks (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Normundo Valterio jaunimo mokykla)
4167.Meida Daunoraitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų r. Jiezno gimnazija)
4168.Nojus Zaleckas (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
4169.AronasKestenis (Anglų kalba, Kazlų Rūdos Prano Dovydaičio pagrindinė mokykla)
4170.Mantas Račas (Istorija, Prezidento Jono Žemaičio gimnazija)
4171.Pinkevičius Arminas (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos Jeronimo Ralio gimnazija)
4172.Roberta Petrylaitė (Anglų kalba, Šilutės r. Juknaičių pagrindinė mokykla)
4173.Vytenis Kalinauskas (Informacinės technologijos, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
4174.Elijus Danilevičius (Informacinės technologijos, Plungės "Babrungo" pagrindinė mokykla)
4175.Gerda Sutkute (Anglų kalba, Šiaulių Medelyno progimnazija)
4176.Emilija Neveckaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės "Žiburėlio" mokykla-daugiafunkcis centras)
4177.Povilas Bataitis (Matematika, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų mokykla-darželis)
4178.Eimante Baikaite (Lietuvių kalba ir literatūra, Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
4179.Matas Žemaitis (Anglų kalba, VGTU inžinerijos licėjus)
4180.Gabija Daukšaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla)
4181.Beatričė Michalkevičiūtė (Matematika, Vilniaus Žėručio pradinė mokykla)
4182.Timonas Aliukonis (Anglų kalba, Trakų r. Longino Komolovskio gimnazija)
4183.Evelina Petrovskytė (Anglų kalba, Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija)
4184.Urtė Palskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
4185.Donatas Prunskus (Anglų kalba, Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija)
4186.Emilija Dovydaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
4187.Ilanta Ūkaite (Anglų kalba, Marijampolės "Ryto" pagrindinė mokykla)
4188.Aronas Petkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
4189.Rugilė Mlynskytė (Matematika, Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazija)
4190.Augustė Bisikirskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
4191.Venckutė Laura (Matematika, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
4192.Vytautas Bakys (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Prano Daunio ugdymo centras)
4193.Liepa Urbonaitė (Matematika, Kauno jėzuitų gimnazija)
4194.Leonardas Kastravickas (Matematika, Pakruojo r. Pašvitinio pagrindinė mokykla)
4195.Marija Liuda Laurinavičiūtė (Matematika, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
4196.Laurynas Knyva (Istorija, Prienų r. Stakliškių gimnazija)
4197.Tumas Kulnickas (Matematika, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
4198.Timotiejus Pehk-Ivaščenko (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
4199.Elzė Stoškutė (Biologija, pasaulio pažinimas, VGTU inžinerijos licėjus)
4200.Kaan Titas Cabuk (Matematika, Vilniaus Sausio 13-osios mokykla)
4201.Linas Vizgirda (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių "Varpo" mokykla)
4202.Mažvydas Mažeika (Anglų kalba, Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
4203.Dovydas Sažėnis (Matematika, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
4204.Urtė Ripinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla)
4205.Tajus Vitas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
4206.Gustė Liutkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Viršuliškių progimnazija)
4207.Adrijus Tamošauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla)
4208.Mija (Matematika, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
4209.Marta Stupina (Matematika, Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
4210.Rimvilė Klesevičiūtė (Anglų kalba, Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla)
4211.Henrikas Adomavičius (Anglų kalba, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
4212.Gerda Kiškūnė (Anglų kalba, Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
4213.Parbus Piličiauskas (Matematika, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
4214.Kybartaitė Viltė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
4215.Eva Bertašiūtė (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
4216.Urtė Raišytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
4217.Ignas Olšauskas (Matematika, Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
4218.Matas Packevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
4219.Rūta Matulevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
4220.Dominykas Formanskis (Matematika, Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija)
4221.Emilija Žukauskaitė (Anglų kalba, Šakių rajono Lukšių Vinco Grybo gimnazija)
4222.Jonas Palekauskas (Matematika, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4223.Joris Korženiauskas (Matematika, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
4224.emilis auksoraitis (Matematika, Vilkaviškio pradinė mokykla)
4225.just fuck (Biologija, pasaulio pažinimas, Kelmės rajono Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija)
4226.Kasparas Kančauskas (Anglų kalba, Klaipėdos Vydūno gimnazija)
4227.DANGYRAS PETRAITIS (Anglų kalba, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
4228.Lukrecijus Griškoitis (Istorija, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
4229.Viktorija Ašurakaitė (Chemija, Vilniaus Maironio progimnazija)
4230.Dominykas Maciūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
4231.Gerda Kinderevičiūtė (Matematika, Kauno Veršvų gimnazija)
4232.Justinas Žekonis (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės pagrindinio ugdymo skyrius)
4233.Domas Važgėla (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
4234.Ravilis Gafarovas (Anglų kalba, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
4235.Daineta (Matematika, Kauno Veršvų gimnazija)
4236.Smiltė Žvalionytė (Matematika, Jonavos pradinė mokykla)
4237.Jokūbas Dargis (Lietuvių kalba ir literatūra, Birštono gimnazija)
4238.Urtė Vaitkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
4239.Monika Gylytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Joniškio r. Skaistgirio gimnazija)
4240.NAGLIS PUŠKUNALIS (Anglų kalba, Šiaulių "Juventos" progimnazija)
4241.Daniel Stefanovič (Informacinės technologijos, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
4242.Narvilas Modestas (Geografija, Kretingos r. Jokūbavo A. Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
4243.Pijus Bieliauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
4244.Hermas Maceikis (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
4245.Danielė Svetlauskaitė (Matematika, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
4246.Darija Gerdauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šilutės Žibų pradinė mokykla)
4247.Danielė Krukauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla)
4248.Austėja Ūdraitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Palemono gimnazija)
4249.Dominykas Kuprys (Matematika, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
4250.Nojus Vilkevičius (Informacinės technologijos, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
4251.Augustinas Strazdas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
4252.Kamilė Aleksiejūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
4253.Emilija Kornej (Biologija, pasaulio pažinimas, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
4254.Greta Kibirkštytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
4255.Kristupas Žadeika (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
4256.Gustė Vizbarkaitė (Anglų kalba, Vilniaus Žemynos progimnazija)
4257.Miglė Žurauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio Gražinos pagrindinė mokykla)
4258.Nojus Makselė (Matematika, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
4259.Augustė Jokšaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
4260.Dulkytė Greta (Anglų kalba, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
4261.LINAS KATILIAVAS (Istorija, Ukmergės Pašilės progimnazija)
4262.Andrita Kalasiūnaitė (Anglų kalba, Kauno "Vyturio" gimnazija)
4263.Gabrielius Mackonis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Balsių progimnazija)
4264.Greta Remeikytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus šv. Benedikto gimnazija)
4265.Eva Bertašiūtė (Anglų kalba, Šiaulių Gegužių progimnazija)
4266.Ignas Meškauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Baltupių progimnazija)
4267.Edvinas Degutis (Matematika, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
4268.Gabija Kaškonaitė (Anglų kalba, Alytaus r. Butrimonių gimnazija)
4269.Gudukaitė Milana (Biologija, pasaulio pažinimas, Šalčininkų r. Baltosios Vokės "Šilo" gimnazija)
4270.Tamošauskas Nojus (Matematika, VšĮ Klaipėdos licėjus)
4271.Lukrecija Šidlauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos mokykla - darželis "Žibutė")
4272.Wiktorija Kulesz (Anglų kalba, Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija)
4273.Elzė Gudynaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4274.Ema Palkevičiūtė (Anglų kalba, Vilniaus "Genio" progimnazija, Blindžių filialas)
4275.Tauras Kuzminas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
4276.Alicija Šimatonytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių r. Dotnuvos pagrindinė mokykla)
4277.Austėja Gritėnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
4278.Matas Sabaliauskas (Anglų kalba, Plungės Senamiesčio mokykla)
4279.DANGYRAS PETRAITIS (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
4280.Matas Bortkevičius (Matematika, Kauno Panemunės pradinė mokykla)
4281.Butkus Augustas (Matematika, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
4282.Ugnė Gagiškytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
4283.Aistis Jodka (Matematika, Elektrėnų savivaldybės Vievio pradinė mokykla)
4284.Dovydas Vasiliūnas (Istorija, Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
4285.Ignas Dumbliauskas (Matematika, Vilniaus r. Buivydiškių pradinė mokykla)
4286.Viktorija Demenčiūtė (Istorija, Kauno Kazio Griniaus progimnazija)
4287.Raminta Ramanauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
4288.Rokas Mockevičius (Informacinės technologijos, Vilniaus Baltupių progimnazija)
4289.Raudoniūtė Ieva (Matematika, Plungės Senamiesčio mokykla)
4290.Rokas Čižikas (Geografija, Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla)
4291.Ignas Vasilevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Genio" progimnazija, Centro filialas)
4292.UGNIUS LAŽAUNYKAS (Matematika, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
4293.Matas Pauliukonis (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės sav. Želsvos pagrindinė mokykla)
4294.Dovydas Vitukynas (Anglų kalba, VGTU inžinerijos licėjus)
4295.Monika Jasilionytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Joniškio "Saulės" pagrindinė mokykla)
4296.Urbanavičiūtė Gabija (Matematika, Utenos Krašuonos progimnazija)
4297.Luknė Miciulevičiūtė (Informacinės technologijos, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
4298.Dominykas Vadaniukas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Eitminiškių pagrindinė mokykla)
4299.Rūta Buterlevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės rajono Pakražančio gimnazija)
4300.Hubertas Skudžinskas (Istorija, Jurbarko rajono Eržvilko gimnazija)
4301.Arnas Mašauskas (Anglų kalba, Šiaulių Gegužių progimnazija)
4302.Gabija Rybakova (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
4303.Marijonas Velykis (Matematika, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
4304.Emilija Baliukonytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Panemunės pagrindinė mokykla)
4305.Ignas Dorelaitis (Matematika, Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija)
4306.Modestas Juškevičius (Informacinės technologijos, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
4307.Laurita Čuchnovaitė (Matematika, Šiaulių profesinio rengimo centras)
4308.Kristina Vadapalaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
4309.Gudukaitė Milana (Anglų kalba, Šalčininkų r. Baltosios Vokės "Šilo" gimnazija)
4310.Gabrielius Urbonas (Matematika, Panevėžio rajono Velžio gimnazija)
4311.Matas Sinkevičius (Anglų kalba, Kauno Tirkiliškių mokykla-darželis)
4312.Kamilė Aleksejevaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vytauto Didžiojo universiteto "Atžalyno" progimnazija)
4313.MILDA VALČIUKAITĖ (Anglų kalba, Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija)
4314.Markas Pocikovskis (Matematika, Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
4315.Salomėja Tunylaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
4316.Emilija Šniaukaitė (Matematika, Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija)
4317.Jokūbas Vaiginis (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio pradinė mokykla)
4318.Meida Paulauskaitė (Anglų kalba, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
4319.Dovydas Rupeika (Informacinės technologijos, Plungės Senamiesčio mokykla)
4320.Barbora Sinkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Avižienių gimnazija)
4321.Vytas Žostautas (Matematika, Panevėžio pradinė mokykla)
4322.Rugilė Isačenkovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Milikonių progimnazija)
4323.Dominykas Tranelis (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Vyturių progimnazija)
4324.Kamilė Gurevičiūtė (Anglų kalba, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
4325.Ksenija Levčenko (Matematika, Vilniaus r. Kalvelių "Aušros" gimnazija)
4326.Evaldas Makutunovičius (Geografija, Viešoji įstaiga Elektrėnų profesinio mokymo centras)
4327.Skaistė Novickaitė (Informacinės technologijos, Skuodo rajono Mosėdžio gimnazija)
4328.Modestas Gladyšovas (Biologija, pasaulio pažinimas, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
4329.Toma Noreikaitė (Matematika, Kretingos r. Vydmantų gimnazija)
4330.Goda Vainauskaitė (Matematika, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
4331.Domas Mikutis (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
4332.Rokas Giedraitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio Vaižganto progimnazija)
4333.Rokas Čižikas (Matematika, Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla)
4334.Kornelija Noreikaitė (Matematika, Telšių "Atžalyno" progimnazija)
4335.Andželika Marija Račiūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
4336.Majus Gudauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Ryto" progimnazija)
4337.Viltė Gricukaitė (Matematika, Alytaus "Sakalėlio" pradinė mokykla)
4338.Orestas Stepaniukas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kupiškio P. Matulionio progimnazijos Kupos pradinio ugdymo skyrius)
4339.Emilija Petrovskaja (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Viršuliškių progimnazija)
4340.Rūta Bleifertaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žirmūnų gimnazija)
4341.Beatričė Žukauskaitė (Anglų kalba, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
4342.Danielė Šalaševičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Marijonų gimnazija)
4343.Esmilė Gubicaitė (Matematika, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
4344.Gabija Zavarskytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
4345.Ralytė Emilija (Matematika, Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras)
4346.DOMANTAS VILKAS (Biologija, pasaulio pažinimas, Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
4347.Aurentas Ardavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
4348.Deimantė Sarapaitė (Matematika, Panevėžio rajono Karsakiškio Strazdelio pagrindinė mokykla)
4349.KOTRYNA GALECKYTĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinė mokykla)
4350.Viktorija Savickytė (Informacinės technologijos, Šiaulių Gegužių progimnazija)
4351.Jokūbas Dzinzinas (Informacinės technologijos, Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla)
4352.Lukas Jocius (Chemija, Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
4353.Miglė Mokusaitė (Anglų kalba, Mažeikių rajono Viekšnių gimnazija)
4354.Nojus Dvarijonas (Anglų kalba, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
4355.Marius Makčinskas (Informacinės technologijos, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
4356.Deimantas Damušis (Anglų kalba, Jurbarko rajono Eržvilko gimnazija)
4357.Matas Dominauskas (Anglų kalba, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
4358.Lukas Pleikys (Matematika, Šilutės r. Švėkšnos "Saulės" gimnazija)
4359.Urtė Vaitkutė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
4360.Greta Lastauskaitė (Matematika, Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla)
4361.Kajus Prochorovas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Neveronių gimnazija)
4362.Matas Žemaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos pradinių klasių skyrius)
4363.Marija Šmakotinaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
4364.Deimantė Stravinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Medeinos pradinė mokykla)
4365.Domas Dragūnas (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
4366.Raimondas Ivoncius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kretingos Simono Daukanto progimnazija)
4367.Akvilė Mačiūnaitė (Matematika, Šiaulių Salduvės progimnazija)
4368.Ignas Vasilevičius (Istorija, Vilniaus "Genio" progimnazija, Centro filialas)
4369.Rusnė Romanovaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
4370.Danielius Variakojis (Anglų kalba, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
4371.Dainius Juodžbalis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Bacevičiaus pradinė mokykla)
4372.Ignas Miknius (Anglų kalba, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
4373.Pijus Čekavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių r. Rumšiškių A. Baranausko gimnazija)
4374.Gabrielė Šukytė (Matematika, Rokiškio Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija)
4375.Rugilė Morkūnaitė (Matematika, Jonavos rajono Užusalių pagrindinė mokykla)
4376.Vytautas Valikonis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių r. Dotnuvos pagrindinė mokykla)
4377.Augustas Povilauskas (Anglų kalba, Raseinių r. Ariogalos gimnazija)
4378.Gudjonis Dainius (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Obelyno pagrindinė mokykla)
4379.Rugilė Miliūtė (Anglų kalba, Klaipėdos Vydūno gimnazija)
4380.Ieva Stroputė (Matematika, Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras)
4381.Eimante Stonciute (Anglų kalba, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazija)
4382.Meida Čereškaitė (Anglų kalba, Kauno Palemono gimnazija)
4383.Kornelijus Jankauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Gegužių progimnazija)
4384.Augustinas Strazdas (Anglų kalba, Kauno Aleksandro Puškino gimnazija)
4385.Viktorija Džiugytė (Matematika, Šiaulių Gegužių progimnazija)
4386.Tomas Paulius Volikas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Ragainės progimnazija)
4387.Lukrecija Ambrazevičiūtė (Matematika, Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
4388.Ainis Surdokas (Biologija, pasaulio pažinimas, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija)
4389.Karolis Liučvaitis (Istorija, Vilniaus "Ryto" progimnazija)
4390.SMILTĖ DIRŽININKAITĖ (Matematika, Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla)
4391.Kamila Svilaitė (Anglų kalba, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
4392.emilija bernotaite (Matematika, Šakių "Varpo" mokykla)
4393.Arvydas Vingis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
4394.Meda Leščinskaitė (Informacinės technologijos, Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazija)
4395.Laimutė Drazdauskaitė (Matematika, Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
4396.Simonas Pranckevičius (Geografija, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
4397.Deimantė Formalčikaitė (Matematika, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
4398.Saulė Prastienytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Žemynos progimnazija)
4399.Akvilė Jurgelevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija)
4400.Agnė Austytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
4401.Visvaldas Guja (Matematika, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla)
4402.Pijus Spaustynaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Jurbarko Naujamiesčio pagrindinė mokykla)
4403.VASARĖ ŽUKAUSKAITĖ (Anglų kalba, Kauno Veršvų gimnazija)
4404.Nojus Vilkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Paparčio" pradinė mokykla)
4405.Nedas Buividis (Anglų kalba, Širvintų "Atžalyno" progimnazija)
4406.Gytis Klimavičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės pagrindinio ugdymo skyrius)
4407.Ūla Petkevičiūtė (Matematika, Kauno Milikonių progimnazija)
4408.mantas norkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų r. Jiezno gimnazija)
4409.Ralytė Emilija (Biologija, pasaulio pažinimas, Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras)
4410.Ūla Patackaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės r. Kvėdarnos Prano Liatuko pradinė mokykla)
4411.Danielis Lisinas (Anglų kalba, Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija)
4412.Gerda Budrytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
4413.Kajus Korsakas (Matematika, Radviliškio Vaižganto progimnazija)
4414.Dominykas Kuprys (Lietuvių kalba ir literatūra, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
4415.Smiltė Brazauskaitė (Anglų kalba, Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
4416.Mantautas Juknevičius (Anglų kalba, Kėdainių "Ryto" progimnazija)
4417.Aušrinė Janušauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Zapyškio pagrindinė mokykla)
4418.Akvilė Sadauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
4419.Haroldas Stanaitis (Anglų kalba, Šakių "Varpo" mokykla)
4420.Mantas Karalius (Informacinės technologijos, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
4421.Matas Pulkauninkas (Matematika, Vilniaus Trakų Vokės gimnazija)
4422.Gabriele Povilonyte (Biologija, pasaulio pažinimas, Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
4423.Vaidis Rimkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Akmenės rajono Akmenės gimnazija)
4424.Rokas Miknevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų r. Balbieriškio pagrindinė mokykla)
4425.Gabrielė Petrošiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio rajono Naujamiesčio gimnazija)
4426.Aistė Juodaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Dainavos progimnazija)
4427.Meilė Kvaraciejūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
4428.Matas Andrulionis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
4429.Gabija Varanavičiūtė (Geografija, Kazlų Rūdos savivaldybės Jankų pagrindinė mokykla)
4430.Paulius Valiukevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija)
4431.Rokas Skirkevičius (Anglų kalba, Klaipėdos "Saulutės" mokykla-darželis)
4432.Ieva Gudeikaitė (Anglų kalba, VGTU inžinerijos licėjus)
4433.Rita Abraitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Babtų gimnazija)
4434.Gustas Bužinskas (Anglų kalba, Kėdainių kalbų mokykla)
4435.Benediktas Bakutis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
4436.Viktorija Stukaitė (Anglų kalba, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
4437.Aleksandr Sinkevič (Anglų kalba, Vilniaus r. Riešės šv. Faustinos Kovalskos pagrindinė mokykla)
4438.Marius Plečkaitis (Informacinės technologijos, Klaipėdos Vydūno gimnazija)
4439.Nojus Bikauskas (Anglų kalba, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
4440.Kostas Žydelis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
4441.Šubnikov Maksim (Matematika, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
4442.Dovydas Vasiliūnas (Geografija, Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla)
4443.Vilija Kulnytė (Matematika, Šalčininkų r. Šalčininkėlių pagrindinė mokykla)
4444.UGNIUS LAŽAUNYKAS (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
4445.Kairytė Anastasija (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
4446.Darijus Šalčiūnas (Matematika, Vilkaviškio r. Keturvalakių mokykla-daugiafunkcis centras)
4447.Mindaugas Petrikas (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
4448.Gabrielė Varuškevičiūtė (Informacinės technologijos, Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija)
4449.Ridas Kryžanauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Žemynos progimnazija)
4450.Karolis Bacys (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos rajono Salantų gimnazija)
4451.Rusnė Šimkevičiūtė (Anglų kalba, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
4452.Emilija Mikliūtė (Anglų kalba, Jonavos r. Kulvos Abraomo Kulviečio mokykla)
4453.Domas Važgėla (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Aušros" mokykla-darželis)
4454.Nikita Korčagin (Matematika, Vilniaus Levo Karsavino mokykla)
4455.Airidas Kasperavičius (Anglų kalba, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla)
4456.LUKAS PUPIUS (Informacinės technologijos, Kazlų Rūdos "Elmos" mokykla-darželis)
4457.Simas Motekūnas (Anglų kalba, Kauno taikomosios dailės mokykla)
4458.Viltė Skrickaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
4459.Livija Žebialovič (Anglų kalba, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
4460.Liudas Staniulis (Fizika, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
4461.Arnas Viktoravičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
4462.Nedas Kavolius (Anglų kalba, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
4463.Augustas Brandišauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Molėtų pradinė mokykla)
4464.Mija (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija)
4465.Skaistė Raišutytė (Matematika, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
4466.Haris Milčius (Anglų kalba, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
4467.Austėja Kirklytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos Sendvario progimnazija)
4468.Austėja Saunorytė (Anglų kalba, Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija)
4469.Nerita Karvelytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Vinco Bacevičiaus pradinė mokykla)
4470.Kajus Bakanavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla)
4471.Urtė Bobinaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Panemunės pradinė mokykla)
4472.Augustas Gerardas Pugžlys (Matematika, Vilniaus Žemynos progimnazija)
4473.DOVYDAS URVAKIS (Matematika, Elektrėnų savivaldybės Vievio pradinė mokykla)
4474.Nikodemas Kaluževičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Elektrėnų savivaldybės Vievio pradinė mokykla)
4475.Lukas Taraškevičius (Anglų kalba, Utenos mokykla - vaikų darželis "Eglutė")
4476.Nida Bradūnaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Marijonų gimnazija)
4477.BRIGITA ŽIŠKYTĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
4478.Daniel Lapševič (Matematika, Vilniaus Naujamiesčio mokykla)
4479.Artūras Leknius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kaišiadorių r. Pravieniškių Stasio Tijūnaičio pagrindinė mokykla)
4480.Tautvydas Poškus (Biologija, pasaulio pažinimas, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
4481.Rokas Babinskas (Istorija, Marijampolės Marijonų gimnazija)
4482.Austėja Balsevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio rajono Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
4483.Kernius Balčiūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
4484.Evelina Tamošaitytė (Anglų kalba, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija)
4485.Jermolajeva Skaistė (Matematika, VšĮ Klaipėdos licėjus)
4486.Ieva Plytaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
4487.Benas Sinskas (Anglų kalba, Klaipėdos Vydūno gimnazija)
4488.Kulpis Konradas (Istorija, Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
4489.Viltė Bujauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Marijonų gimnazija)
4490.Ilgevičiūtė Laura (Matematika, Vilniaus Simono Stanevičiaus progimnazija)
4491.Mantas Kybartas (Istorija, Vilniaus Žemynos progimnazija)
4492.Austėja Jonauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Viršuliškių progimnazija)
4493.Gytis Klimavičius (Anglų kalba, Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės pagrindinio ugdymo skyrius)
4494.Dominyka Budvytytė (Matematika, Kauno r. Rokų mokykla-darželis)
4495.Darek Matusovič (Biologija, pasaulio pažinimas, Švenčionių r. Pabradės "Žeimenos" gimnazija)
4496.Meda Adomaitė (Geografija, VGTU inžinerijos licėjus)
4497.Erika Burkšaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės Sūduvos gimnazija)
4498.Paulius Pocius (Informacinės technologijos, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija)
4499.Kristupas Žemaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
4500.Dovis Junevicius (Matematika, Kauno Palemono gimnazija)
4501.Silva Kuprinskaitė (Matematika, Panevėžio rajono Smilgių gimnazija)
4502.Domas Dragūnas (Matematika, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
4503.Adris Tautvydas (Matematika, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
4504.Jonas Semaška (Anglų kalba, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
4505.Giedrius Bartulevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Piliakalnio progimnazija)
4506.Lukas Biržinis (Istorija, Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
4507.Orinta Valavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
4508.vittorija stefanovic (Anglų kalba, Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija)
4509.Arnas Kelpša (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
4510.Vytautas Špūras (Geografija, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazija)
4511.Matas Grubliauskas (Matematika, Mažeikių r. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinė mokykla)
4512.Agnė Masalytė (Informacinės technologijos, Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
4513.Dovydas Stankevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
4514.Jokūbas Šiurkus (Biologija, pasaulio pažinimas, Akmenės rajono Papilės Simono Daukanto gimnazija)
4515.Edvinas Rimkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
4516.ARIJUS BUTVILA (Matematika, Šalčininkų r. Dieveniškių "Ryto" gimnazija)
4517.Rokas Šivickas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Rūtelė")
4518.Kevinas Mykolas Mazėtis (Anglų kalba, Vilkaviškio r. Bartninkų Jono Basanavičiaus mokykla-daugiafunkcis centras)
4519.Rokas Černiauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Rokų mokykla-darželis)
4520.Julija Vitkūnaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno mokykla-darželis "Šviesa")
4521.Mantas Medvedevas (Biologija, pasaulio pažinimas, Jonavos Justino Vareikio progimnazija)
4522.Iveta Bielskytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
4523.Simonas Brinevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
4524.Antanėnaitė Auksė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
4525.Goda Pociūtė (Matematika, Alytaus Panemunės pagrindinė mokykla)
4526.Povilas Škarnulis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Veršvų gimnazija)
4527.Vainius Juozas Žalalis (Matematika, Molėtų pradinė mokykla)
4528.Tomas Babelis (Lietuvių kalba ir literatūra, Utenos Rapolo Šaltenio progimnazija)
4529.Ayda Kėdavičiūtė (Matematika, Klaipėdos "Saulėtekio" progimnazija)
4530.Domas Ponomariovas (Matematika, Lazdijų mokykla-darželis "Kregždutė")
4531.Karolis Šagamogas (Informacinės technologijos, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
4532.Emilija Yafimenka (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija)
4533.Dominyka Adomaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
4534.Matas Tarvydavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
4535.Nedas Kavolius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
4536.Paulius Bružas (Anglų kalba, Biržų rajono Papilio pagrindinė mokykla)
4537.Augustas Brandišauskas (Matematika, Molėtų pradinė mokykla)
4538.Alexandra Kobanova (Anglų kalba, Vilniaus Lazdynų mokykla)
4539.Austėja Petkevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla)
4540.Goda Tarvydaitė (Matematika, Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija)
4541.Ignas Barcys (Istorija, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
4542.Elija Milkintytė (Matematika, Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
4543.Austėja Visokinskaitė (Matematika, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
4544.Lukrecija Simanavičiūtė (Matematika, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
4545.Lukas Slavinskas (Matematika, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
4546.Agnė Bernotaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
4547.Petras Lukas Baravykas (Biologija, pasaulio pažinimas, Jurbarko Vytauto Didžiojo pagrindinė mokykla)
4548.Rugilė Šimonytė (Anglų kalba, Kaišiadorių r. Žaslių pagrindinė mokykla)
4549.Kristupas Geryba (Biologija, pasaulio pažinimas, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija)
4550.Aistė Bareikytė (Istorija, Molėtų gimnazija)
4551.Matas Mileris (Biologija, pasaulio pažinimas, VšĮ "Vaivorykštės tako" gimnazija)
4552.Goda Giedraitytė (Geografija, Kaišiadorių r. Rumšiškių A. Baranausko gimnazija)
4553.Edvard Karpovič (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
4554.Alicija Šimatonytė (Matematika, Kėdainių r. Dotnuvos pagrindinė mokykla)
4555.Patricija Ramansevičiūtė (Matematika, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
4556.Aukštikalnytė Lijana (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
4557.Danielius Giedris (Anglų kalba, Vilniaus Viršuliškių progimnazija)
4558.AIRIDA PAULAUSKAITĖ (Anglų kalba, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija)
4559.Liepa Kubiliūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
4560.Gabrielius Cikana (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės sav. Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija)
4561.Egidija Binderytė (Matematika, Prienų r. Balbieriškio pagrindinė mokykla)
4562.Matas Totilas (Lietuvių kalba ir literatūra, Jurbarko Naujamiesčio pagrindinė mokykla)
4563.Ema Vaineikytė (Geografija, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
4564.Eva Žekonytė (Anglų kalba, Biržų rajono Papilio pagrindinė mokykla)
4565.mantas norkevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Prienų r. Jiezno gimnazija)
4566.Gabija Raškauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
4567.Adolis Miciulevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
4568.Markas Jasevičius (Matematika, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
4569.Eglė Brazionytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Erudito licėjus)
4570.Nojus Bikulčius (Matematika, Vilniaus "Genio" progimnazija)
4571.Laurynas Pakerys (Lietuvių kalba ir literatūra, Giedraičių A.Jaroševičiaus gimnazijos Dubingių skyrius)
4572.Dovydas Vaitkevičius (Istorija, Alytaus "Volungės" pagrindinė mokykla)
4573.Nojus Šarkanas (Biologija, pasaulio pažinimas, Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
4574.Solveiga Strockytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
4575.Daniel Juchnevič (Anglų kalba, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
4576.Andrius Gaidamavičius (Matematika, Rokiškio raj. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)
4577.Arminas Kalanta (Matematika, Panevėžio „Aušros“ progimnazija)
4578.Matas Sabaliauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės Senamiesčio mokykla)
4579.Maria Tumel-Jutanova (Matematika, Vilniaus darželis - mokykla "Vaivorykštė")
4580.Malaškevičiūtė Lijana (Geografija, Kauno r. Ežerėlio pagrindinė mokykla)
4581.Vaiva Miliauskaitė (Anglų kalba, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus)
4582.Radvilė Mėčiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
4583.Mangirdas Valskis (Biologija, pasaulio pažinimas, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
4584.Adas Nakvosas (Lietuvių kalba ir literatūra, Pasvalio r. Vaškų gimnazija)
4585.Nora Neniškytė (Informacinės technologijos, Všį "Šiaurės licėjus")
4586.Laurynas Pakerys (Matematika, Giedraičių A.Jaroševičiaus gimnazijos Dubingių skyrius)
4587.Lukas Greiciunas (Istorija, Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija)
4588.Vakaris Čeida (Anglų kalba, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
4589.Marija Gliožerytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos r. Vydmantų gimnazija)
4590.Vilius Stankevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija)
4591.Lukas Daunoravičius (Geografija, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)
4592.Robertas Skirka (Informacinės technologijos, Kauno Simono Daukanto progimnazija)
4593.Milana Jančuro (Matematika, Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija)
4594.Estela Šagalėjevaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
4595.Kotryna Kasiulytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija)
4596.Paulius Balčiūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Saulėtekio" gimnazija)
4597.Ugnius Katavičius (Anglų kalba, Tauragės r. Gaurės pagrindinė mokykla)
4598.Ernestas Kuosa (Istorija, Kupiškio rajono Antašavos pagrindinė mokykla)
4599.Medas Šukaitis (Anglų kalba, Vilniaus Gabijos gimnazija)
4600.Augustas Juravičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
4601.Elijus Danilevičius (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės "Babrungo" pagrindinė mokykla)
4602.Martynas Valteris (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Pagirių gimnazija)
4603.Emilis Cholinas (Matematika, Mažeikių "Žiburėlio" pradinė mokykla)
4604.Simona Saveljevaitė (Matematika, Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio gimnazija)
4605.Mangirdas Diedonis (Matematika, Kauno r. Piliuonos gimnazija)
4606.Darija Utkina (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Kovo 11-osios gimnazija)
4607.Einoras Šarkus (Matematika, Vilniaus Viršuliškių progimnazija)
4608.Nojus Jurgaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Tauragės r. Skaudvilės gimnazija)
4609.Vilija Radzevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
4610.Nojus Paulius Stelmokas (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Rudaminos "Ryto" gimnazija)
4611.Elzė Macytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Salduvės progimnazija)
4612.Eimutis Vaitkevicius (Anglų kalba, Alytaus Vidzgirio pagrindinė mokykla)
4613.Oskaras Baronas (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Marijonų gimnazija)
4614.Mintaras Švirikas (Fizika, Šiaulių r. Bubių mokykla)
4615.Kamilė Paulauskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija)
4616.Paulius Petkevičius (Matematika, Kauno r. Neveronių gimnazija)
4617.Akvilė Gindvilytė (Anglų kalba, Rokiškio Senamiesčio progimnazija)
4618.Vitalijus Rolikas (Anglų kalba, Zarasų r. Turmanto pagrindinė mokykla)
4619.Adrija Pečkytė (Anglų kalba, Šilutės r. Rusnės pagrindinė mokykla)
4620.Ugnė Gagiškytė (Informacinės technologijos, Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
4621.Egidija Binderytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų r. Balbieriškio pagrindinė mokykla)
4622.Airina Grikaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija)
4623.rapolas sąženis (Anglų kalba, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija)
4624.NAGLIS PUŠKUNALIS (Matematika, Šiaulių "Juventos" progimnazija)
4625.Viltė Budraitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos Jeronimo Ralio gimnazija)
4626.Marius Plečkaitis (Matematika, Klaipėdos Vydūno gimnazija)
4627.Emilija Juodeikytė (Anglų kalba, Šiaulių Dainų progimnazija)
4628.Kernius Martinaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių "Varpo" mokykla)
4629.Aušra Malskaitytė (Anglų kalba, Vilniaus Balsių progimnazija)
4630.Viltė Elžbieta Mincytė (Informacinės technologijos, Panevėžio „Vilties" progimnazija)
4631.Justas Žvaliauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Salduvės progimnazija)
4632.Mintautė Ugianskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Medelyno progimnazija)
4633.Austėja Vileikytė (Matematika, Radviliškio r. Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazija)
4634.Oskaras Peseckas (Biologija, pasaulio pažinimas, Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla)
4635.Veronika Andrulytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kelmės "Kražantės" progimnazija)
4636.Indrė Nemčiunavičiūtė (Informacinės technologijos, Radviliškio Vaižganto progimnazija)
4637.Ieva Mikalauskaitė (Anglų kalba, Prienų r. Šilavoto pagrindinė mokykla)
4638.SAULĖ MELIAUSKAITĖ (Anglų kalba, Vilniaus Maironio progimnazija)
4639.Domas Geštautas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4640.Slavinskas Pijus (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija)
4641.Marija Šmakotinaitė (Matematika, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
4642.Diana Nikitinaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Gabijos gimnazija)
4643.Vilius Mikutaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Vinco Bacevičiaus pradinė mokykla)
4644.Benas Surplys (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
4645.Edvinas Rimkevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla)
4646.Petras Brazaitis (Matematika, Vilniaus Šeškinės pradinė mokykla)
4647.Edgar Kodis (Istorija, Vilniaus r. Riešės šv. Faustinos Kovalskos pagrindinė mokykla)
4648.Urtė Ciemnolonskytė (Geografija, Ukmergės "Šilo" pagrindinė mokykla)
4649.Dominykas Petrulevičius (Anglų kalba, Vilniaus r. Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazija)
4650.Deimantė Dziusytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jonavos Jeronimo Ralio gimnazija)
4651.Goda Morkutė (Matematika, Šiaulių Salduvės progimnazija)
4652.Kristijonas Karačionka (Lietuvių kalba ir literatūra, Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla)
4653.Nojus Smagorius (Lietuvių kalba ir literatūra, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
4654.Matas Miliukas (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės "Šilo" pagrindinė mokykla)
4655.Aron Kuptz (Matematika, Plungės Senamiesčio mokykla)
4656.Kristupas Banys (Istorija, Vilniaus "Sietuvos" progimnazija)
4657.Ugnė Prakopaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Pasvalio Svalios progimnazija)
4658.Dominykas Kuprys (Anglų kalba, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
4659.Adrija Gražulytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio r. Keturvalakių mokykla-daugiafunkcis centras)
4660.Marius Šukaitis (Informacinės technologijos, Vilniaus "Sietuvos" progimnazija)
4661.Kaleničenko Marija (Lietuvių kalba ir literatūra, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
4662.Marija Šmakotinaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Panevėžio "Šaltinio" progimnazija)
4663.Neimantas Kneižys (Anglų kalba, Šiaulių Medelyno progimnazija)
4664.Lėja Linkevičiūtė (Matematika, Šiaulių r. Pakapės mokykla)
4665.Austė Rimkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija)
4666.Joris Tulaba (Matematika, Gargždų "Minijos" progimnazija)
4667.Marta Jurgaitytė (Matematika, Vilkaviškio r. Alvito pagrindinė mokykla)
4668.Urtė Skinkaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šakių "Varpo" mokykla)
4669.Robertas Čebručenka (Lietuvių kalba ir literatūra, Švenčionių r. Švenčionėlių progimnazija)
4670.Kornelija Mankutė (Anglų kalba, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
4671.Ignas Kulokas (Matematika, Kauno r. Raudondvario Anelės ir Augustino Kriauzų mokykla-darželis)
4672.Tomas Tijūnonis (Informacinės technologijos, Vilniaus Sausio 13-osios mokykla)
4673.Greta Sundžytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Tado Ivanausko progimnazija)
4674.Vinickaitė Alina (Lietuvių kalba ir literatūra, Kalvarijos sav. Nemunaičių pagrindinė mokykla)
4675.Arnas Bikauskas (Istorija, Vilkaviškio r. Alvito pagrindinė mokykla)
4676.Ainaras Stanelis (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių Normundo Valterio jaunimo mokykla)
4677.Nojus Jašinskas (Anglų kalba, Šilalės r. Pajūralio pagrindinė mokykla)
4678.Milda Ulvidaitė (Matematika, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
4679.Evita Salmanaitė (Matematika, Panevėžio "Ąžuolo" progimnazija)
4680.Jokūbas Astraukas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija)
4681.Veronika Andrulytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kelmės "Kražantės" progimnazija)
4682.Egidija Binderytė (Anglų kalba, Prienų r. Balbieriškio pagrindinė mokykla)
4683.Kamilia Alechnovič (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų r. Rūdiškių gimnazija)
4684.Miglė Vydmontaitė (Informacinės technologijos, VGTU inžinerijos licėjus)
4685.Ieva Mikulskytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Gargždų "Minijos" progimnazija)
4686.Viktorija Takulinskaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Petrašiūnų progimnazija)
4687.Savickas Adomas (Lietuvių kalba ir literatūra, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija)
4688.Ernestas Baltūnis (Anglų kalba, Šilalės r. Pajūralio pagrindinė mokykla)
4689.Ana Marija Kuuz (Matematika, Palangos Šventosios pagrindinė mokykla)
4690.Vincentas Kreišmonas (Matematika, Vilniaus Vytės Nemunėlio pradinė mokykla)
4691.Emilė Vinkšnelytė (Anglų kalba, Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)
4692.Neilas Sabalionis (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
4693.Meda Malinkinaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4694.Milda Gudavičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Genio" progimnazija)
4695.Justė Girdenytė (Matematika, Vilniaus Baltupių progimnazija)
4696.Olivija Juozaitytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Naisių mokykla)
4697.Matas Buckiūnas (Matematika, Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis")
4698.Tomas Babelis (Informacinės technologijos, Utenos Rapolo Šaltenio progimnazija)
4699.Tauras Žemaitis (Informacinės technologijos, Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
4700.Edgaras Jurkšaitis (Geografija, Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija)
4701.Skaistė Simanavičiūtė (Informacinės technologijos, Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
4702.Arcimavičius Dovydas (Anglų kalba, Kauno Martyno Mažvydo progimnazija)
4703.Nikita Šelest (Matematika, Šalčininkų "Santarvės" gimnazija)
4704.Vladislav Vasiljev (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Nemenčinės K. Parčevskio gimnazija)
4705.Vilija Radzevičiūtė (Istorija, Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla)
4706.Slažinskytė Vika (Matematika, Kauno r. Raudondvario gimnazija)
4707.Almantė Šimkutė (Geografija, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla)
4708.Diana Nikitinaitė (Anglų kalba, Vilniaus Gabijos gimnazija)
4709.Artur Bugrov (Matematika, Visagino „Verdenės“ gimnazija)
4710.Augustinas Balsys (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4711.Justas Žvaliauskas (Matematika, Šiaulių Salduvės progimnazija)
4712.Simas Zakarauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4713.Kajus Buivydas (Matematika, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla)
4714.Kamilė Marcinkaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Pakruojo "Žemynos" pagrindinė mokykla)
4715.Džiugas Turonis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno "Nemuno" mokykla-daugiafunkcis centras)
4716.UGNĖ MAKŪNAITĖ (Lietuvių kalba ir literatūra, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
4717.Mijus Vyšniauskas (Anglų kalba, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
4718.Laimonas Ališauskas (Anglų kalba, VGTU inžinerijos licėjus)
4719.Mantas Račas (Fizika, Prezidento Jono Žemaičio gimnazija)
4720.Martynas Zubavičius (Geografija, Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija)
4721.Artur Kondratovič (Anglų kalba, Vilniaus r. Bezdonių Julijaus Slovackio gimnazija)
4722.Dovydas Šumkauskas (Matematika, Vilniaus Barboros Radvilaitės progimnazija)
4723.Deimantė Kovaliovaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
4724.Vainius Juozas Žalalis (Biologija, pasaulio pažinimas, Molėtų pradinė mokykla)
4725.Gustas Staknevicius (Anglų kalba, Kaišiadorių r. Stasiūnų mokykla-darželis "Nykštukas")
4726.Danieliūtė Gabrielė (Istorija, Kretingos r. Jokūbavo A. Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
4727.Karolis Kondrotas (Biologija, pasaulio pažinimas, Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija)
4728.Matas Adomavičius (Matematika, Jonavos pradinė mokykla)
4729.Joris Korženiauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Žaliakalnio progimnazija)
4730.Paulius Pikčiūnas (Istorija, Tauragės r. Gaurės pagrindinė mokykla)
4731.Pijus Savukynas (Lietuvių kalba ir literatūra, Lazdijų r. Seirijų Antano Žmuidzinavičiaus gimnazija)
4732.Emilija Eigirdaitė (Matematika, Šiaulių r. Kuršėnų Stasio Anglickio mokykla)
4733.Dainius Memėnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Petro Vileišio progimnazija)
4734.Karolis Kovalkovas (Matematika, Kėdainių specialioji mokykla)
4735.Indra Bernotaitytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Marijampolės Marijonų gimnazija)
4736.Liepa Jonikitė (Lietuvių kalba ir literatūra, "Šaltinėlio" privati mokykla)
4737.Dovilė Lionaitė (Matematika, Šakių "Varpo" mokykla)
4738.Oskar Česnolovič (Anglų kalba, Vilniaus Žaliakalnio darželis-mokykla)
4739.Ieva Lekavičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
4740.Pūras Simonas (Anglų kalba, Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija)
4741.Agota Kontrimaite (Lietuvių kalba ir literatūra, Plungės vyskupo Motiejaus Valančiaus pradinė mokykla)
4742.Mūza Svetickaitė (Informacinės technologijos, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
4743.Kovas Mikutis (Istorija, Vilniaus Maironio progimnazija)
4744.Donata Nemeikšaitė (Matematika, Akmenės rajono Papilės Simono Daukanto gimnazija)
4745.Evaldas Makutunovičius (Istorija, Viešoji įstaiga Elektrėnų profesinio mokymo centras)
4746.Egidijus Gotautas (Matematika, Telšių rajono Žarėnų "Minijos" pagrindinė mokykla)
4747.Miroslav Liubčenko (Matematika, Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija)
4748.Džiumana Jašinskaitė (Anglų kalba, Palangos Šventosios pagrindinė mokykla)
4749.Austėja Kudzinskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija)
4750.Augustė Monstavičiūtė (Matematika, Gargždų "Kranto" pagrindinė mokykla)
4751.Viltė Žliobaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla)
4752.Dena Koveraitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Naujosios Akmenės "Saulėtekio" progimnazija)
4753.Gytė Stumbrytė (Anglų kalba, Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija)
4754.Rugilė Šimonytė (Informacinės technologijos, Kaišiadorių r. Žaslių pagrindinė mokykla)
4755.Mangirdas Juodaitis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Neveronių gimnazija)
4756.Dominyka Rimova (Anglų kalba, Vilniaus "Minties" gimnazija)
4757.Viltė Kačergiūtė (Istorija, Marijampolės Marijonų gimnazija)
4758.Orestas Kazlauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazija)
4759.deimante vitkauskaite (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių "Juventos" progimnazija)
4760.Gabrielė Adamonytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
4761.Justinas Sereika (Biologija, pasaulio pažinimas, Elektrėnų pradinė mokykla)
4762.Vincentas Petras Stankevičius (Matematika, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
4763.Hermas Maceikis (Informacinės technologijos, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
4764.Benas Bička (Matematika, Radviliškio rajono Baisogalos mokykla-darželis)
4765.Rugilė Sabaliauskaitė (Anglų kalba, Marijampolės "Žiburėlio" mokykla-daugiafunkcis centras)
4766.Elena Kikaitė (Matematika, Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija)
4767.Emilija Kasmauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
4768.Austėja Gainaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno r. Raudondvario gimnazija)
4769.Dominykas Barbšys (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
4770.Nojus Arbačiauskas (Anglų kalba, Kauno r. Neveronių gimnazija)
4771.Aušra Urbštanavičiūtė (Istorija, Ukmergės "Šilo" pagrindinė mokykla)
4772.Danila Rudzinskas (Informacinės technologijos, Vilniaus "Santaros" gimnazija, progimnazija)
4773.Dovydas Simaitis (Biologija, pasaulio pažinimas, Skuodo Bartuvos progimnazija)
4774.Rytis Gudauskas (Matematika, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija)
4775.Markas Laurynas (Anglų kalba, Šiaulių Medelyno progimnazija)
4776.Mija Juškevičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Ukmergės mokykla-darželis "Varpelis")
4777.Vytis Šliogeris (Matematika, Kauno "Ryto" pradinė mokykla)
4778.Samsonov Nikita (Anglų kalba, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
4779.Roberta Petrylaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilutės r. Juknaičių pagrindinė mokykla)
4780.Lėja Linkevičiūtė (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių r. Pakapės mokykla)
4781.Gabriela Michailova (Matematika, Vilniaus Baltupių progimnazija)
4782.Viltė Kačergiūtė (Fizika, Marijampolės Marijonų gimnazija)
4783.Rosvaldas Mištautas (Biologija, pasaulio pažinimas, Šiaulių profesinio rengimo centras)
4784.gabija čeponytė (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija)
4785.Dominykas Buinauskas (Anglų kalba, Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla-daugiafunkcis centras)
4786.Aretas Utakis (Informacinės technologijos, Šiaulių Gegužių progimnazija)
4787.Nauris Bridžius (Istorija, Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazija)
4788.Oskaras Paplauskas (Lietuvių kalba ir literatūra, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija)
4789.Agnė Bernotaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla)
4790.Jokūbas Dargvainis (Anglų kalba, Kelmės rajono Vaiguvos Vlado Šimkaus pagrindinė mokykla)
4791.Gediminas Skritulskas (Anglų kalba, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla)
4792.Gabija Astrauskyte (Matematika, Šilalės r. Pajūralio pagrindinė mokykla)
4793.Hubertas Gyvis (Matematika, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
4794.Valentas Anužis (Lietuvių kalba ir literatūra, Kretingos rajono Darbėnų gimnazija)
4795.Austėja Skvernelytė (Anglų kalba, Prienų r. Šilavoto pagrindinė mokykla)
4796.Deividas Stepanavičius (Anglų kalba, Viešoji įstaiga Elektrėnų profesinio mokymo centras)
4797.Adrija Brazickaite (Anglų kalba, Erudito licėjus)
4798.Adriana Kurdeikaitė (Anglų kalba, Marijampolės sav. Liudvinavo Kazio Borutos gimnazija)
4799.Agnė Židelevičiūtė (Anglų kalba, Kauno Jono ir Petro Vileišių mokykla)
4800.Arina Andreikina (Matematika, LSU Kėdainių "Aušros" progimnazija)
4801.Ignas Šakinis (Biologija, pasaulio pažinimas, Plungės Senamiesčio mokykla)
4802.Akvilė Dimičiukaitė (Matematika, Panevėžio rajono Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija)
4803.Justas Bulys (Biologija, pasaulio pažinimas, Joniškio Mato Slančiausko progimnazija)
4804.Miglė Barsegianaitė (Biologija, pasaulio pažinimas, Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)
4805.Austyna Miežinytė (Geografija, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
4806.Simona Bokūnaitė (Geografija, Alytaus r. Butrimonių gimnazijos Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcis skyrius)
4807.Kristupas Grigalavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija)
4808.Kartavičius Matas (Lietuvių kalba ir literatūra, Vištyčio Petro Kriaučiūno mokykla-daugiafunkcis centras)
4809.Andrėja ANILIONYTĖ (Biologija, pasaulio pažinimas, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla)
4810.Augustė Pilkaitė (Matematika, Kauno "Šilo" pradinė mokykla)
4811.Vestina Notkutė (Matematika, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija)
4812.Vesta Kočinaitė (Informacinės technologijos, Vilniaus Lazdynų mokykla)
4813.Domas Dragūnas (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos "Versmės" progimnazija)
4814.Matas Lekavičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Druskininkų "Atgimimo" mokykla)
4815.Tomas Paulius Grigorjevas (Matematika, Kauno Palemono gimnazija)
4816.Daniel Olickij (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
4817.Ugnius Sipavičius (Matematika, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla)
4818.Austėja Bieliūnaitė (Matematika, Rokiškio r. Kriaunų pagrindinė mokykla)
4819.Kazimieras Varnas (Anglų kalba, Plungės "Ryto" pagrindinė mokykla)
4820.Augustas Žemaitis (Informacinės technologijos, Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla)
4821.Martynas Kraujelis (Matematika, Vilniaus "Pelėdos" pradinė mokykla)
4822.Braciškaitė Brigita (Fizika, Juodšilių "Šilo" gimnazija)
4823.Arnas Kulys (Informacinės technologijos, Jonavos rajono Ruklos Jono Stanislausko mokykla- daugiafunkcis centras)
4824.Dovydas Šleinius (Biologija, pasaulio pažinimas, Kaišiadorių r. Rumšiškių A. Baranausko gimnazija)
4825.Taisija Iliško (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilniaus "Saulėtekio" mokykla-daugiafunkcis centras)
4826.Armandas Utakis (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
4827.Viktorija Džiugytė (Geografija, Šiaulių Gegužių progimnazija)
4828.Brigita Čiukšytė (Matematika, Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija)
4829.Nojus Kvedaras (Lietuvių kalba ir literatūra, Šiaulių Gegužių progimnazija)
4830.Berta Bočkutė (Lietuvių kalba ir literatūra, Klaipėdos r. Vėžaičių pagrindinė mokykla)
4831.Miglė Kisieliūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Anykščių Antano Baranausko pagrindinė mokykla)
4832.Adomas Urbšys (Biologija, pasaulio pažinimas, Vilkaviškio r. Keturvalakių mokykla-daugiafunkcis centras)
4833.GABIJA VIRBAUSKAITĖ (Biologija, pasaulio pažinimas, Klaipėdos "Saulėtekio" progimnazija)
4834.Konstancija Kolesnik (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija)
4835.Adrian Michalkevič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija)
4836.Augustas Sabaliauskas (Biologija, pasaulio pažinimas, Utenos Vyturių progimnazija)
4837.Anastasija Raudo (Matematika, Vilniaus darželis-mokykla "Lokiukas")
4838.GERDA REGINYTĖ (Matematika, Visagino "Žiburio" pagrindinė mokykla)
4839.Viltė Budraitytė (Matematika, Jonavos Jeronimo Ralio gimnazija)
4840.Joris Mitkevičius (Matematika, Prienų "Ąžuolo" progimnazija)
4841.Gintarė Baltušonytė (Matematika, Rokiškio r. Juodupės gimnazija)
4842.Žygimantas Narušis (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija)
4843.Ūla Kupčiūtė (Anglų kalba, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija)
4844.Agilė Karpovičiūtė (Lietuvių kalba ir literatūra, Trakų r. Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinė mokykla)
4845.Matas Jasaitis (Matematika, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
4846.Tomas Paznėkas (Fizika, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija)
4847.Renaldas Ašebergas (Matematika, Širvintų pradinė mokykla)
4848.Einartas Indrašius (Anglų kalba, Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla)
4849.Klaidas Stasytis (Biologija, pasaulio pažinimas, Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija)
4850.Daniel Juchnevič (Lietuvių kalba ir literatūra, Vilniaus "Atžalyno" mokykla-darželis)
4851.Saulenė Piragytė (Lietuvių kalba ir literatūra, Jurbarko r. Juodaičių pagrindinė mokykla)
4852.Justinas Binkys (Anglų kalba, Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija)
4853.Aleksas Šakarvis (Matematika, Vilniaus Naujininkų mokykla)
4854.Domantas Bėčius (Informacinės technologijos, Biržų "Aušros" pagrindinė mokykla)
4855.Bethan Butkauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Marijampolės sav. Želsvos pagrindinė mokykla)
4856.Joris Stanevičius (Lietuvių kalba ir literatūra, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija)
4857.Ineta Lisauskaitė (Lietuvių kalba ir literatūra, Anykščių r. Kavarsko pagrindinė mokykla-daugiafunkcis centras)
4858.Deimant